Pátek 14. června 2024 22:59
reklama
FTMO král
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Ředitelka

C:\fakepath\prop-trading-14062024-uvod.png

Regulace Prop Tradingu? Možná již brzy

14.06.2024 Minulý týden svět obletěla mimořádná zpráva, která se týkala právě prop tradingu a pro Českou republiku byla výjimečná tím, že ji vyvolala naše Česká národní banka (ČNB). ČNB pro portál Finance Magnates uvedla, že na prop firmy se může vztahovat směrnice MiFID.
img

Finanční gramotnost v českých rodinách: O hodnotě peněz diskutuje s dětmi jen polovina rodičů

13.06.2024 Čeští rodiče se podle průzkumu snaží vést děti k finanční gramotnosti a využívají k tomu různé nástroje. Dubnový průzkum Partners Banky ukázal, že nejpopulárnějším stylem výuky jsou diskuze o samotné hodnotě peněz, následované využíváním kapesného jako prostředku k učení. To svým dětem dává 8 z 10 dotazovaných rodičů. V průměrů dostávají čeští nezletilí přes 700 korun měsíčně, dospělí, kteří pokračují ve studiích, od rodičů pak průměrně dostávají bezmála 2800 korun. Třetina rodičů kapesné dětem podmiňuje, například prospěchem nebo domácími pracemi.
img

Čtyřdenní pracovní doba: v Česku ji nabízí procento firem. Umělá inteligence a mladá generace to změní

13.06.2024 Čtyřdenní pracovní doba se v Evropě stává trendem. Svým zaměstnancům ji nabízejí například firmy na Islandu, v Belgii, Švýcarsku nebo Německu. V Česku se ke kratšímu pracovnímu týdnu zatím přiklání jen hrstka firem. Nese s sebou řadu výhod, ale i větší zaměstnaneckou zodpovědnost.
img

eToro ve spolupráci se společností X přináší na platformu spolehlivý a relevantní vzdělávací obsah v oblasti financí

12.06.2024 eToro dnes oznamuje partnerství se společností X, v rámci kterého bude na platformě X zveřejňovat řadu vzdělávacích materiálů o financích prostřednictvím živých přenosů, videí na vyžádání a audio Spaces.
img

Oracle po finančních výsledcích za 4. čtvrtletí otevře na ATH se ziskem +8 % 🎯.

12.06.2024 Společnost Oracle se před zahájením americké peněžní seance obchoduje s nárůstem o 8,40 % na 130,40 USD za akcii po zveřejnění výsledků za 4. čtvrtletí a celý rok 2024. Navzdory smíšené zprávě za 4. čtvrtletí 2024, která postrádá konsenzuální pozornost, jsou důvodem rekordní prodejní kontrakty související s poptávkou po jazykovém modelu AI v segmentu cloudových služeb.
img

Oživení na trhu práce: České firmy plánují ve 3. čtvrtletí více nabírat

11.06.2024 Společnost ManpowerGroup Česká republika dnes zveřejnila výsledky průzkumu „ManpowerGroup index trhu práce“ pro třetí čtvrtletí roku 2024.
img

66 % společností v ČR naskočilo na vlnu AI a plně ji využívá nebo to brzy plánuje

11.06.2024 AI vytvoří více pracovních míst, ale největší brzdou je odpor zaměstnanců ke změnám a vysoké náklady.
C:\fakepath\trader-10062024-42-zm.png

Forex: Koruna oslabila k oběma hlavním světovým měnám i na začátku nového týdne

10.06.2024 Česká koruna oslabovala i na začátku nového týdne. Vůči euru si dnes ve srovnání s pátečním závěrem pohoršila o dva haléře na 24,64 EUR/CZK. K dolaru pak koruna klesla o 17 haléřů, v 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 22,94 USD/CZK.
img

Peníze v prstenu. mBank přichází s revoluční novinkou v placení

29.05.2024 Inovativní formy placení se díky mBank opět posouvají vstříc budoucnosti. Digitální banka mBank se spojila s partnery Mastercard a Niceboy a jako první v České republice uvedla na trh platební prsten. Placení ještě nikdy nebylo tak snadné a stylové. Už žádné hledání telefonu nebo karty – absolutní svoboda třeba na pláži nebo při běhu právě přichází.
img

Spotové ETF na Ethereu jsou o krok blíže k tomu, aby byly dostupné v USA

28.05.2024 Ethereum bylo minulý týden jedním z nejvýkonnějších kryptoaktiv a upoutalo pozornost poté, co Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) schválila systém 19b-4, který umožňuje americkým burzám (místům provozovaným společnostmi Cboe, Nasdaq a NYSE New York Stock Exchange) kótovat ethereum spot ETF.
img

Vzestupy a pády: reakce trhu na Fed a úspěch společnosti Nvidia

23.05.2024 Americké akciové trhy ve středu klesly, což způsobila především reakce investorů na zveřejněný zápis z posledního zasedání Federálního rezervního systému. Současně prudce vzrostly akcie společnosti Nvidia, které po oznámení výsledků, jež překonaly očekávání analytiků, posílily během odpoledního obchodování o 6 %.
img

Představenstvo ČEZ si vydělalo 135 milionů Kč, šéf Beneš 35 mil. Kč

23.05.2024 Sedm členů představenstva energetické společnosti ČEZ mělo v loňském roce celkový příjem stejný jako v roce 2022. Celkem si přišli na téměř 135 milionů korun. Nejvíc dostal šéf představenstva a generální ředitel Daniel Beneš, který měl nárok na skoro 35 milionů korun. Vyplývá to z dnes zveřejněné pozvánky na červnovou valnou hromadu společnosti. Polostátní ČEZ měl v loňském roce čistý zisk zhruba 29,6 miliardy Kč.
img

Analytici: Reforma stabilizuje trh EU s elektřinou, je pozitivní pro spotřebitele

21.05.2024 Reforma trhu s elektřinou, kterou dnes v Bruselu definitivně schválily členské státy EU, by měla podle analytiků zvýšit stabilitu a předvídatelnost trhu. Podle nich bude mít reforma pozitivní důsledky zejména pro spotřebitele, které má prostřednictvím mechanismu pro krizové situace ochránit před neočekávaným kolísáním cen energií. U dodavatelů lze naopak počítat s vyšší administrativní zátěží. Vyplývá to z komentářů analytiků pro ČTK.
img

T-Mobile do března zvýšil provozní zisk o 6,9 procenta na 3,28 miliardy Kč

16.05.2024 Operátor T-Mobile v prvním letošním čtvrtletí zvýšil provozní zisk meziročně o 6,9 procenta na 3,281 miliardy korun. Tržby poklesly o 1,1 procenta na 7,55 miliardy. Na růst zisku měly vliv příznivý vývoj na trhu, snížení inflace, optimalizace interních procesů a zefektivnění hospodaření firmy. T-Mobile to dnes oznámil v tiskové zprávě.
img

Generace Z na pracovním trhu: vládnou on-line světu a technologiím, v osobní komunikaci ale zaostávají

15.05.2024 Narodili se v letech 1997 až 2012, nejstarším z nich je pod třicet a pracovní trh se na jejich hromadný nástup teprve připravuje. O generaci Z se obvykle tvrdí, že je netrpělivá, roztěkaná, závislá na digitálních technologiích a žije ve virtuálním světě. Jaká bude generace „zetkařů“ v pracovním prostředí?
img

Zvýšení zisku o 60 %: Německá zbrojovka Rheinmetall navýšila čtvrtletní zisky o více než polovinu

15.05.2024 Německá společnost Rheinmetall, specializující se na výrobu vojenského vybavení jako jsou tanky Leopard, hlásí v prvním čtvrtletí letošního roku nárůst provozního zisku o 60 % na 134 milionů eur (cca 3,3 miliardy Kč) ve srovnání s předchozím obdobím. Tento růst je způsoben zvýšenými výdaji na obranu v reakci na ruskou invazi na Ukrajinu.
img

Bitcoin se vrací zpět na úroveň 60 000 USD

14.05.2024 Bitcoinu se nepodařilo navázat na dynamiku z předchozího týdne, přičemž jeho cena nebyla schopna dosáhnout „vyššího maxima“ nad hranicí 66 800 USD. Místo toho jsme byli svědky ústupu k hranici 60 000 USD, která byla od března opakovaně otestována.
img

Firma OpenAI představila nový model umělé inteligence, nabízí ho zdarma

14.05.2024 Společnost OpenAI, která stojí za chatovacím robotem ChatGPT, uvolní nový model generativní umělé inteligence (AI) nazvaný GPT-4o. Nový model má uživatelům přinést nejpokročilejší schopnosti v oblasti tvorby a porozumění textu, obrázků, zvuků a hlasů. Nový model je efektivnější než předchozí a firma ho nabídne zdarma. Uvedla to technologická ředitelka OpenAI Mira Muratiová.
img

Gazprom s obtížemi vyplňuje ztrátu evropského trhu dodávkami do Číny

14.05.2024 Ruský plynárenský gigant Gazprom by se dlouho mohl potýkat se špatnými hospodářskými výsledky. Kdysi nejziskovější ruská společnost vlastněná Kremlem se potýká se ztrátou evropského trhu, kterou se snaží vykompenzovat domácím trhem a vývozem do Číny. Firma nedávno oznámila roční čistou ztrátu sedm miliard dolarů (161 miliard Kč). Červená čísla vykázala poprvé od roku 1999. Problémy Gazpromu odrážejí výrazný dopad evropských sankcí na ruský plynárenský průmysl a také omezení vyplývající ze sílícího partnerství Moskvy s Čínou, píše agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-10052024-45-zm.png

Spotřebitelská důvěra v USA klesla tento měsíc na šestiměsíční minimum

10.05.2024 Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech v květnu klesla na šestiměsíční minimum, přispěly k tomu obavy domácností ohledně vývoje inflace, nezaměstnanosti a úrokových sazeb. Vyplývá to z předběžných výsledků průzkumu Michiganské univerzity.
img

Firmy se zbavují počítačových expertů. Vlna propouštění je teprve na začátku

09.05.2024 Český pracovní trh v informačních technologiích by podle odhadů mohl pojmout kolem tří set tisíc lidí. Poptávka po počítačových odbornících stále převyšuje nabídku, přesto některé firmy „ajťáky“ propouštějí. Proč a kdo by se měl o svou práci nejvíce obávat?
img

Uber a Instacart sjednocují síly v oblasti doručování potravin, výzva pro DoorDash

09.05.2024 Společnost Instacart se spojila se společností Uber Technologies Inc. a začala nabízet doručování jídel z restaurací prostřednictvím aplikace Instacart. Tímto krokem vstupuje do silné konkurence s největší americkou aplikací na rozvoz jídel, DoorDash Inc.
img

Sedm tipů, jak pojistit bydlení, abyste měli kvalitní ochranu a dostali skutečně zaplaceno

06.05.2024 Podle České asociace pojišťoven má na 65 % Čechů pojištěnou domácnost a 55 % chrání pojištěním i svou nemovitost. Tato čísla v průběhu let rostou, což je jednoznačně pozitivní trend. Jedna věc je ale mít „nějaké“ pojištění majetku a druhá věc je mít pojištění správně nastavené. V opačném případě totiž můžete zbytečně přijít o peníze. Na co by člověk určitě neměl zapomenout? Podívejte se na sedm praktických tipů. Odborníci pak v anketě upozorní, na jaké nedostatky v pojištění domácností a nemovitostí nejčastěji narážejí v praxi.
img

Jaké benefity frčí ve světě jedniček a nul? Neomezená dovolená, meditace i vodní dýmky

22.04.2024 Finanční ohodnocení a oblast benefitů jsou při rozhodování o nové pracovní pozici podstatné pro 20 procent „ajťáků“ a 27 procent „ajťaček“ – vyplývá to z březnového průzkumu kariérní platformy pro IT komunitu smitio. Vedle klasických požadavků, jako je časová flexibilita, neomezená dovolená nebo špičkové technologické vybavení, se objevuje i řada bizarností.
img

USDIDX posiluje o 0,1 % díky jestřábímu postoji Bostice z Fedu

18.04.2024 Futures na americký dolar (USDIDX) dnes posilují o více než 0,1 %, k čemuž přispěly komentáře člena Federálního rezervního systému Raphaela Bostice. Dnešní údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA ukázaly na stále velmi nízké hodnoty, což naznačuje poměrně silný trh práce. Navíc ještě lepší obrázek o trhu dnes ukázaly regionální údaje Fedu z Filadelfie. Dnešní komentář Fedu Williams byl také poměrně jestřábí (ne tak jestřábí jako Bostic). Analytici J.P. Morgan naznačili, že šance na nesnížení sazeb jsou vysoké a šance na zvýšení sazeb naopak nízké. Na druhou stranu ředitelka MMF Georgieva sdělila, že je stále optimistická, že Fed je schopen snížit sazby v roce 2024, a "neměli bychom se připravovat na rychlý pokles sazeb".
img

Průzkum Mastercard: Polovina Čechů se stala terčem kyberpodvodníků

17.04.2024 Více než polovina Čechů a Češek se dostala do situace, kdy se někdo snažil ukrást peníze z jejich účtu nebo platební karty. Nejčastěji se setkávají s podvodnými e-maily a SMS. Vyplývá to z výsledků nejnovějšího průzkumu technologické a platební společnosti Mastercard. Díky neustálému zlepšování technologických řešení a zavádění generativní umělé inteligence se daří podvodům stále častěji předcházet. V současné době Mastercard rychle, bezpečně a spolehlivě zajišťuje více než 143 miliard bezhotovostních transakcí, které ročně přes její síť projdou.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-14042024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (15.4.2024)

15.04.2024 Minulý týden došlo k aktivaci nákupního (buy) obchodu na měnovém páru EUR/USD podle mého týdenního komentáře. Bohužel se průraz ukázal jako falešný a obchod skončil na menším SL. K jinému obchodu během týdne na tomto trhu nedošlo.
img

V centru pozornosti jsou energie: Jaké novinky čekají investory na Wall Street

15.04.2024 Akcie energetických firem stoupaly, když se zisky na akciovém trhu přesunuly mimo technologické společnosti, které dominovaly v loňském roce. Zájem investorů o nekomoditní sektory by ale mohl utrpět, pokud inflační očekávání dál porostou a obavy z agresivní politiky Fedu zesílí.
C:\fakepath\trader-12042024-43-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.04.2024 1) Cena zlata se dnes vyšplhala na další rekordní maximum, poprvé překonala hranici 2400 dolarů (zhruba 57.000 Kč) za troyskou unci (31,1 gramu). K jejímu růstu přispívají geopolitická rizika na Blízkém východě a obavy ohledně čínské ekonomiky, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-11042024-49-zm.jpeg

Šéfka MMF varuje před desetiletím slabého globálního ekonomického růstu

11.04.2024 Ředitelka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Kristalina Georgievová dnes varovala, že světovou ekonomiku by mohlo čekat desetiletí slabého ekonomického růstu. Před zahájením jarního zasedání organizace, v jejímž čele stojí, podle zahraničních agentur volala po přijetí opatření na podporu růst produktivity a snížení dluhu a centrální banky vyzvala, aby nesnižovaly úrokové sazby příliš brzy, protože tím podle ní riskují návrat inflace.
img

EURUSD testuje oblast 1,07

11.04.2024 EUR/USD pokračuje v poklesu vyvolaném včerejšími vyššími než očekávanými hodnotami indexu spotřebitelských cen v USA za březen. Pár se dnes propadl o 0,3 % a obchoduje se na nejnižší úrovni za téměř 2 měsíce. Hlavní měnový pár nyní testuje zónu podpory pohybující se kolem hranice 1,0700.
img

Kolik berou „ajťáci“ v Česku? Nástupní plat může být i 200 tisíc

10.04.2024 Hlad po počítačových expertech v Česku neustává. Podle průzkumu společnosti Smitio z letošního března plat IT specialistů vysoce převyšuje český průměr – pohybuje se kolem 75 tisíc korun měsíčně. Špičky ve svém oboru si při nástupu do nové firmy mohou říct i o 200 tisíc. Platy „ajťaček“ jsou v průměru o 15 tisíc nižší.
img

Agentura Fitch zhoršuje ratingový výhled Číně, poprvé v historii. Má Západ sázet na pád Číny?

10.04.2024 Agentura Fitch dnes přelomově zhoršuje ratingový výhled Číně. Děje se tak vůbec poprvé od 90. let, kdy ji začala ratingově hodnotit. Dosud se rating Číny v očích Fitche vždy jen zlepšoval.
img

Česku chybí vrcholoví manažeři. Firmy je musejí přetahovat od konkurence

08.04.2024 Firmy v Česku mají dlouhodobě problém obsazovat vrcholové manažerské posty. Najít vhodného kandidáte trvá měsíce. Překážkou je nízká kvalifikace i neochota nést zodpovědnost za chod firmy. Ti nejlepší si měsíčně vydělají přes 350 tisíc korun.
C:\fakepath\MMF-Georgiev.jpg

Jedinou kandidátkou do čela MMF je šéfka Georgievová

05.04.2024 Jedinou kandidátkou na post výkonné ředitelky Mezinárodního měnového fondu (MMF) je jeho současná šéfka Kristalina Georgievová (70). Oznámil to včera MMF. Současné pětileté období Georgievové končí 30. září.
img

Zajištění na důchod? Celých 42 % Čechů ho neřeší

04.04.2024 Na penzi si nespoří 4 z 10 Čechů, nejčastěji ti, kteří ji budou mít v budoucnu nejnižší. Vyplývá to z průzkumu, který pro Asociaci pro kapitálový trh ČR (AKAT ČR) již podruhé provedla agentura Perfect Crowd. Do penzijního spoření si ti, kteří spoří, uložili pouze 6 % svých finančních prostředků, zatímco 65 % drží pro případ nenadálé potřeby na běžném či spořicím účtu.
img

Společnost Casino dokončila finanční restrukturalizaci a změnila vedení

28.03.2024 Francouzský maloobchodní řetězec Casino dokončil finanční restrukturalizaci a kontrolu nad ním přebírá nový tým, který vyšel z konsorcia firem kolem českého miliardáře Daniela Křetínského. Firma o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Končí tak třicetiletá vláda majitele firmy Jeana-Charlese Naouriho. Dnes se také na burze obnovilo obchodování s akciemi firmy, které hned v úvodu odepsaly přes 63 procent a v porovnání s historickou maximální hodnotou jsou už téměř bezcenné. Jejich cena odpovídá hodnotě, za jakou konsorcium do firmy vstupuje, tedy přibližně čtyři centy za akcii, řekl ČTK mluvčí Křetínského Daniel Častvaj.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

České hospodářství letos vzroste o 1,3 procenta

26.03.2024 České hospodářství se letos vrátí k růstu. Hrubý domácí produkt meziročně vzroste o 1,3 procenta, průměrná mzda v nominálním vyjádření stoupne o 6,1 procenta a v reálném o 3,4 procenta. Vyplývá to z nové makroekonomické prognózy Hospodářské komory ČR (HK), kterou dnes představil ČTK a České televize její prezident Zdeněk Zajíček.
img

Under Armour po náhlé změně vedení ztrácí 11 % 📌

14.03.2024 Akcie Under Armour (UA.US) dnes klesly o více než 11,50 % poté, co společnost včera oznámila, že se do funkce generálního ředitele vrátí její zakladatel Kevin Plank. Tato významná změna v nejvyšším vedení zjevně zneklidnila investory. Předchozí generální ředitelka Stephanie Linnartzová odstoupila ze své funkce po necelém roce.
img

USD/JPY. "Shunto" a jen

14.03.2024 Pár USD/JPY již druhý den po sobě roste, přestože dolarový index není v nejlepší kondici. Pár neroste "díky", ale spíše "navzdory" všemu. Například navzdory jestřábím zvěstem, že Bank of Japan na svém březnovém zasedání, které se bude konat příští týden, upustí od záporné úrokové sazby. Nebo navzdory zpomalení jádrového indexu spotřebitelských cen v USA, který, byť pomalejším tempem, nadále soustavně klesá (v únoru dosáhl téměř tříletého minima).
img

Oracle vyskočil na historické maximum, protože výsledky byly způsobeny zavedením umělé inteligence

12.03.2024 Společnost Oracle oznámila výsledky za třetí fiskální čtvrtletí roku 2024, které překonaly očekávání analytiků. Společnost patří mezi příjemce výhod trendu umělé inteligence. Zde jsou podrobné výsledky:
img

Předpověď ceny bitcoinu: Na pozadí nárůstu ETF společnosti BlackRock a optimismu na trhu očekáváme 75 000 dolarů

11.03.2024 Vzhledem k tomu, že cena bitcoinu klesla na 68 380 dolarů a v pondělí ztratila téměř 0,50 %, sledují pozorovatelé trhu zásadní pohyby a strategické investiční posuny.
img

Největší finanční domy z USA a EU podnikají velkou expanzi v Číně, Německo tam rekordně investuje. Čína si zatím pochvaluje úzkou spolupráci s Ruskem

08.03.2024 Největší americká banka, JPMorgan, i největší evropský správce majetku, francouzská Amundi, chystají další velkou expanzi v Číně. Prý totiž jde o „nenahraditelný“ trh. Němci zase loni v Číně historicky rekordně investovali.
C:\fakepath\trader-22022024-47-zm.jpg

MMF: Růst ruské ekonomiky překvapuje, objevují se ale známky přehřátí

22.02.2024 Růst ruské ekonomiky vzhledem k působení západních sankcí překvapuje, objevují se u ní ale známky přehřátí. Dnes to podle agentury DPA uvedla ředitelka komunikace Mezinárodního měnového fondu (MMF) Julie Kozacková.
img

Arbes Technologies představují technologické řešení pro finanční instituce, které chtějí poskytovat dlouhodobý investiční produkt

22.02.2024 Po dlouhém legislativním procesu je dlouhodobý investiční produkt (DIP) konečně na trhu. Rok 2024 se tak nese ve znamení investiční novinky, která podpoří možnosti Čechů při spoření na důstojný důchod. Jedním z dodavatelů systémového řešení je česká firma Arbes Technologies, s více než třicetiletou zkušeností v oboru finančních informačních systémů.
img

Průzkum: Podnikání je pro ženy často jen záložní plán. Rozjezd byznysu jim komplikuje péče o děti i chybějící podpora

22.02.2024 Problematické skloubení rodinného a pracovního života odrazuje ženy v Česku od založení vlastního podnikání. Větší množství žen podnikatelek by přitom pomohlo zlepšit kondici české ekonomiky. Vyplývá to z výsledků průzkumu Barometr: Touha prosperovat – část 2: České mikro a malé podniky v roce 2023. Průzkum vznikl v rámci programu na podporu podnikání Mastercard Strive™ Česko, ze společné iniciativy Centra pro inkluzivní růst společnosti Mastercard a neziskové organizace CARE Česká republika.
C:\fakepath\indexy-20022024.jpg

Analýza S&P 500, DAX a EUR/USD - indexy u magických čísel a Británie v recesi

20.02.2024 Indexy stále rostou a dolar s nimi, kdy ale očekávat jejich zpomalení? A jak do toho zapadá recese ve Velké Británii?
C:\fakepath\trader-16022024-50-zm.jpg

Spotřebitelská důvěra v USA v únoru opět vzrostla

16.02.2024 Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech se v únoru třetí měsíc za sebou zvýšila. Američané jsou optimističtí ohledně budoucího vývoje inflace i situace na trhu práce. Vyplývá to z předběžných výsledků průzkumu Michiganské univerzity.
C:\fakepath\trader-15022024-54-zm.jpg

Forex: Koruna dnes přerušila několikadenní pokles, posílila vůči euru i dolaru

15.02.2024 Koruna dnes poprvé v tomto týdnu posílila. Vůči euru si česká měna ve srovnání se středečním závěrem polepšila o dva haléře na 25,39 EUR/CZK. V průběhu dne ale byla výrazně slabší. K dolaru pak koruna zpevnila o 12 haléřů. V 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 23,58 USD/CZK.
C:\fakepath\trader-13022024-90-zm.png

Forex: Česká měna dnes k euru dál oslabila k úrovni z předloňského května

13.02.2024 Česká měna dnes k euru dál oslabila k úrovni z předloňského května, proti pondělí ztratila 11 haléřů na 25,37 EUR/CZK. Vůči dolaru si dnes koruna pohoršila o 18 haléřů na 23,66 USD/CZK, což je nejslabší úroveň od konce předloňského listopadu. Vyplývá to z informací na serveru Patria Online.
img

Bitcoin zpět nad 48 000 dolarů – je tato úroveň odrazovým můstkem k 52 000 dolarů?

12.02.2024 Bitcoin se tento týden vrátil a vyškrábal se na 48 207 dolarů, což je jeho nejvyšší hodnota od začátku ledna. Tento ohnivý vzestup následuje po týdnech tlumeného obchodování, které bylo poháněno obavami z odlivu institucionálních investorů a propadem cen po ukončení ETF.
img

Bitcoin se blíží hranici 50 tisíc dolarů a roste sedmý den po sobě: Zpráva

12.02.2024 Bitcoin, průkopník mezi kryptoměnami, se blíží dlouho očekávané hranici 50 tisíc dolarů, a to díky rostoucímu zájmu investorů o nově spuštěné bitcoinové ETF. Podle nedávné zprávy agentury Bloomberg Bitcoin pozitivně stoupá a dosahuje denních zisků již sedm dní po sobě.
img

Bitcoin se blíží hranici 50 tisíc dolarů a roste sedmý den po sobě

12.02.2024 Bitcoin, průkopník mezi kryptoměnami, se blíží dlouho očekávané hranici 50 tisíc dolarů, a to díky rostoucímu zájmu investorů o nově spuštěné bitcoinové ETF. Podle nedávné zprávy agentury Bloomberg Bitcoin pozitivně stoupá a dosahuje denních zisků již sedm dní po sobě.
C:\fakepath\trader-09022024-42-zm.jpeg

Světové ceny kakaa dosáhly na nový rekord

09.02.2024 Světové ceny kakaa dosáhly na nový rekord, když cena za tunu ve čtvrtek na komoditní burze v New Yorku vystoupala na dosud nevídaných 5874 dolarů (zhruba 138.000 Kč). Klíčová surovina pro výrobu čokolády tak od začátku loňského roku zdražila na zhruba dvojnásobek. Na vině je suché počasí, které poškodilo úrodu v západní Africe. Píše o tom zpravodajský server BBC.
img

Cena bitcoinu se vyšplhala nad 46 000 dolarů s podporou nejnovějších přílivů do ETF

09.02.2024 Nedávný nárůst kryptoměny je způsoben stabilním přílivem prostředků do různých spotových amerických fondů a očekáváním kolem dubnové události půlení. Naposledy se obchodovala kolem 46 246 USD a za poslední týden vzrostla o 7,3 %.
img

Ještě bezpečnější transakce. Mastercard nasazuje umělou inteligenci pro nejvyšší ochranu spotřebitelů

07.02.2024 Ochrana a bezpečnost spotřebitelů i celé platební sítě bude ještě vyšší. Technologická a platební společnost Mastercard k tomu nasazuje prostředky generativní umělé inteligence (AI). Nová technologie Decision Intelligence Pro pracuje v reálném čase a zvyšuje úspěšnost detekce podvodů v některých případech až o 300 procent. Přestože je úroveň zabezpečení bezhotovostních transakcí už dnes na špičkové úrovni, podvodníci se stále častěji snaží obrátit moderní technologie proti bankám a jejich klientům.
img

Dvě třetiny Čechů si odkládají na důchod. Téměř pětina naopak nemůže, protože na to jednoduše nemá

06.02.2024 Dvě třetiny Čechů si odkládají tak, aby si mohly zpříjemnit důchod. Více než polovina lidí, kteří si z různých důvodů neodkládají, jednoduše nedisponuje dostatkem peněz, a vše obratem využije na živobytí. Muži jsou odvážnější než ženy a více diverzifikují portfolio produktů, skrze které si odkládají. Vůle přilepšit si roste s věkem. Index investiční gramotnosti ukázal, že se Češi a Češky v investičních znalostech zlepšují. O novince, Dlouhodobém investičním produktu, ale zatím moc neví. Dva z pěti Čechů, kteří si odkládají, DIP neznají, naopak téměř třetina jej zvažuje. Ukázal to průzkum, který pro investiční platformu Portu vypracovala na přelomu roku agentura IPSOS a zúčastnilo se jej 1050 respondentů.
img

Goldman Sachs: zůstaňte zainvestování v amerických akciích

06.02.2024 „Ačkoli jsou nyní americké trhy dražší, existuje několik důvodů, proč strategická skupina Goldman Sachs doporučuje i nadále držet americké akciové tituly,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\eurusd-06022024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 6.2.2024

06.02.2024 Akciové trhy ve Spojených státech včera oslabily. Náladu na trhu ovlivnili šéf centrální banky USA Jerome Powell, který důrazně odmítl spekulace o brzkém snížení úrokových sazeb, a čtvrtletní výsledky hospodaření amerických firem.
img

US Open: Wall Street částečně obnovuje ztráty po rozhodnutí Fedu 📌

01.02.2024 Americké trhy otevírají výše po včerejších propadech na konci seance. Jestřábí postoj Jeroma Powella způsobil pokles rizikových aktiv a růst hodnoty dolaru. Fed jasně sdělil, že březnové snížení sazeb není na stole, na rozdíl od některých spekulací.
C:\fakepath\CNB3.jpg

Novou mluvčí ČNB se stala Štěpánka Filipová, dosud působila v CzechTourismu

01.02.2024 Novou mluvčí České národní banky (ČNB) se stala Štěpánka Filipová, která dosud působila jako mluvčí agentury CzechTourism. Nastoupila místo Petry Krmelové, která od 15. ledna převzala vedení odboru vnějších vztahů, organizace a protokolu centrální banky. ČNB o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Filipová bude také zastávat pozici zástupkyně ředitele odboru komunikace Jakuba Holase.
C:\fakepath\Nemecko-Cesko.jpg

Reuters: Špatný stav německého hospodářství ohrožuje Českou republiku a Maďarsko

30.01.2024 Špatný stav německého hospodářství ohrožuje středoevropské ekonomiky závislé na exportu. Ty se stále vzpamatovávají z jednoho z nejhorších inflačních skoků na světě v důsledku pandemie covidu-19. Úzké obchodní vazby s Německem a s jeho kdysi mohutným automobilovým průmyslem přitom byly pro region po pádu komunismu léta přínosem. Nyní jsou ale zpomalením růstu nejvíce ohroženy ekonomiky České republiky a Maďarska, ale také ekonomika Slovenska, uvádí ve své analýze agentura Reuters.
img

Index investiční gramotnosti: Investiční gramotnost v Česku roste, sebevědomí také. Přesto si v investicích stále nevěří přes dvě třetiny Čechů

29.01.2024 Češi a Češky se v investičních znalostech rok od roku zlepšují. Investiční gramotnost se zlepšuje také napříč generacemi, nejrychleji své aktuální manko ve znalostech dohání mladí lidé do 35 let. Stále nám však chybí sebevědomí – za nepříliš nebo zcela neznalého investora se označují dvě třetiny Čechů. Vyplývá to z posledního Indexu investiční gramotnosti, který vypracovala investiční platforma Portu na základě výzkumu agentury IPSOS.
img

Češi důvěřují malým podnikatelům. Za jejich produkty a služby si rád připlatí každý třetí

23.01.2024 Mikro a malí podnikatelé jsou páteří české ekonomiky, o jejich důležitosti nepochybuje 80 % Čechů. Podle celostátního průzkumu Barometr: Touha prosperovat – část 2: České mikro a malé podniky v roce 2023 jim důvěřuje více než polovina dotázaných, což je nejvíce ze všech zkoumaných subjektů. I díky tomu je více než třetina Čechů ochotná si za jejich služby připlatit. Průzkum vznikl v rámci programu na podporu podnikání Mastercard Strive™ Česko, ze společné iniciativy Centra pro inkluzivní růst společnosti Mastercard a neziskové organizace Care Česká republika.
C:\fakepath\trader-19012024-93-zm.jpg

Spotřebitelská důvěra v USA vystoupila na nejvyšší úroveň za dva a půl roku

19.01.2024 Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech v lednu výrazně vzrostla, dostala se tak na nejvyšší úroveň od léta 2021. Američané jsou optimističtější ohledně vývoje příjmů domácností i ohledně vývoje inflace. Vyplývá to z předběžných výsledků průzkumu Michiganské univerzity.
C:\fakepath\trader-15012024-44-zm.png

Forex: Česká měna na začátku týdne mírně posílila vůči euru, k dolaru naopak oslabila

15.01.2024 Česká měna na začátku týdne posílila vůči euru o haléř na 24,70 EUR/CZK. K dolaru naopak oslabila o dva haléře 22,55 USD/CZK. Vyplývá to z údajů na serveru Patria Online.
C:\fakepath\MMF-Georgievova.jpg

MMF: Umělá inteligence ovlivní asi 40 procent pracovních míst a zhorší nerovnost

15.01.2024 Umělá inteligence (AI) ovlivní asi 40 procent všech pracovních míst, vyplývá z nové analýzy Mezinárodního měnového fondu (MMF). Ve většině scénářů také zhorší nerovnost, uvedla výkonná ředitelka MMF Kristalina Georgievová, která to označila za znepokojivý trend. Lidé zodpovědní za vývoj politiky a ekonomiky by to podle ní měli brát v úvahu, aby zabránili zhoršení sociálního napětí.
C:\fakepath\Global3.png

Světovou ekonomiku čeká nejistý rok, ukázal v Davosu průzkum mezi ekonomy

15.01.2024 Světovou ekonomiku čeká rok s horšími vyhlídkami na růst a s nejistotou, která pramení z geopolitických sporů, přísných podmínek financování a zásadních dopadů umělé inteligence (AI). Ukazují to výsledky průzkumu mezi předními ekonomy, který se každoročně provádí před zasedáním Světového ekonomického fóra (WEF) v Davosu.
img

Provozovatel autobazarů AAA loni zvýšil prodej o desetinu na rekord 98.134 vozů

15.01.2024 Skupina Aures Holdings, která provozuje síť autocenter AAA Auto, Mototechna, Auto Diskont a Driverama, loni zvýšila prodej o deset procent na rekordních 98.134 ojetých vozů. Skupina měla rekordní prodeje v deseti měsících loňského roku, nejvíce aut si zákazníci odvezli v srpnu, a to téměř 9000. Za růstem stojí hlavně využití moderních technologií a digitalizace. Skupina to dnes uvedla v tiskové zprávě.
img

Data Revolutu odhalila, jak Češi investovali v roce 2023

12.01.2024 Revolut, globální finanční superaplikace s více než 35 miliony zákazníků po celém světě a více než 600 tisíci v České republice, odhaluje některé trendy v investování Čechů a celé Evropy v roce 2023.
img

Pracovní trh 2024: vyšší mzdy, mírný růst nezaměstnanosti, automatizace a zánik pozic

11.01.2024 Rok 2024 na pracovním trhu nabídne mnoho pozitiv. Předpovědi personalistů naznačují stabilní období, mírný růst mezd, boj o vrcholové manažery, změny v oblasti benefitů i nová pracovní místa. V několika málo následujících letech ale pracovní trh zcela promění technologie.
C:\fakepath\cesko-2023.png

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2023

31.12.2023 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2023 v ČR:
img

Historické rozhodnutí na COP 28: éra fosilních paliv se blíží ke konci

14.12.2023 Zástupci téměř 200 zemí se ve středu na klimatickém summitu COP 28 dohodli, že začnou snižovat celosvětovou spotřebu fosilních paliv, aby odvrátili nejhorší dopady klimatických změn. To znamená konec ropné éry.
C:\fakepath\trader-08122023-39-zm.png

Forex: Koruna v závěru týdne oslabila vůči euru i dolaru

08.12.2023 Koruna v závěru týdne oslabila. Vůči euru dnes česká měna ve srovnání se čtvrtečním závěrem klesla o deset haléřů na 24,40 EUR/CZK. K dolaru si pak pohoršila o 11 haléřů, v 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 22,65 USD/CZK.
img

US Open: US500 testuje letošní maximum 📌

08.12.2023 Poslední obchodní den tohoto týdne přináší prodloužení dobré nálady. Přestože se indexy pohybují v blízkosti letošních maxim, zisky si udržují. US500 otevírá o 0,10 % výše a aktuálně získává přibližně 0,50 %, přičemž kotace jsou jen 0,50 % od letošních maxim a 4,10 % od historických maxim. Růstu akciového trhu nebrání ani posilující dolar, který je od konce listopadu v růstovém trendu.
img

Náklady na lobbování v kryptografickém průmyslu prudce rostou v souvislosti s regulačními překážkami

06.12.2023 V překvapivém obratu událostí se americký kryptografický sektor údajně chystá překonat svůj vlastní rekord v letošních výdajích na federální lobbing.
img

Investiční fórum: Jak úspěšně investovat v roce 2024?

05.12.2023 Chcete se dozvědět, jak se mohou vyvíjet kapitálové, měnové a komoditní trhy v roce 2024? A co čeká svět alternativních investic, realit a kryptoměn? Jedinečnou možnost máte ve čtvrtek 4. ledna 2024 na Investičním fóru, kde v rámci moderovaných diskuzí a samostatných přednášek vystoupí přední ekonomové, bankéři a investiční odborníci z Česka i zahraničí a nabídnou ty nejlepší investiční strategie pro rok 2024.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 30. listopadu 2023

30.11.2023 Magazín Forbes, známý tím, že oceňuje mladé podnikatele, zveřejnil svůj slavný seznam "30 pod 30", který představuje potenciálně nejbohatší lidi do 30 let věku. Všech 14 míst kupodivu obsadili odborníci z krypto sektoru nebo z oborů jemu příbuzných.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 16. listopadu 2023

16.11.2023 Woodová mluvila v televizním rozhovoru o dlouhodobých vyhlídkách kryptoměnového průmyslu. Připustila také, že souhlas SEC pro bitcoinové ETF vidí optimisticky. Poukázala na "významné" změny, ke kterým v současném regulatorním prostředí dochází. Podle jejího názoru je to lepší než například před rokem. V rámci současného procesu analýzy žádostí o vytvoření ETF se prý "SEC skutečně ptá" a žádosti o vytvoření fondů okamžitě nezamítá – jak to pravděpodobně dělala v minulosti.
img

Dlouhodobý investiční produkt (DIP) míří do třetího čtení. Aktuálně se schvaluje Sněmovnou

15.11.2023 Na potřebě zatraktivnění třetího pilíře se shoduje celý finanční trh. Zkušenosti ze zahraničí ukazují, že tento typ penzijního produktu je naprosto běžný ve všech okolních zemích i v investičně rozvinutých zemích. A i když penzijní fondy jako jediné budou mít státní příspěvek, je potřeba třetí pilíř zatraktivnit i pro mladší a střední generaci. DIP toto přináší.
C:\fakepath\trader-10112023-47-zm.jpg

Spotřebitelská důvěra v USA klesla na půlroční minimum

10.11.2023 Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech v listopadu již čtvrtý měsíc za sebou klesla, dostala se tak na nejnižší úroveň za půl roku. Znovu naopak vzrostly obavy domácností z inflace. Vyplývá to z předběžných výsledků průzkumu Michiganské univerzity.
C:\fakepath\trader-10112023-39-zm.jpg

Forex: Koruna v závěru týdne oslabila k oběma hlavním světovým měnám

10.11.2023 Koruna dnes po dvoudenním posilování otočila směr a oslabila k oběma hlavním světovým měnám. K euru to bylo ve srovnání se čtvrtečním závěrem o tři haléře na 24,53 EUR/CZK. Vůči dolaru pak koruna klesla o 12 haléřů, v 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 22,98 USD/CZK.
C:\fakepath\trader-09112023-46-zm.jpg

Bývalý viceguvernér ČNB Tomšík povede sekci dohledu nad finančním trhem II

09.11.2023 Bývalý viceguvernér České národní banky (ČNB) Vladimír Tomšík od 1. ledna povede v centrální bance sekci dohledu nad finančním trhem II. Vystřídá Ladislava Kročáka, který se ke stejnému datu stane ředitelem sekce peněžní. Dosavadní ředitel sekce peněžní Tomáš Trtek se k 10. listopadu vzdal funkce. ČTK to řekla ředitelka odboru komunikace a mluvčí ČNB Petra Krmelová. Podle ní o dvou nových jménech ve vedení rozhodla bankovní rada na dnešním jednání.
img

Ekonomická válka mezi USA a Čínou je pro Bitcoin skvělá, tvrdí Arthur Hayes

07.11.2023 Spoluzakladatel burzy BitMEX Arthur Hayes tvrdí, že probíhající ekonomická válka mezi Spojenými státy a Čínou je pro Bitcoin (BTC) přínosná, protože obě země soupeří o dominanci v globálním finančním prostředí.
C:\fakepath\trader-06112023-38-zm.png

Forex: Koruna v úvodu týdne oslabila k oběma hlavním světovým měnám

06.11.2023 Koruna dnes oslabila k oběma hlavním světovým měnám. Vůči euru dnes klesla ve srovnání s pátečním závěrem o osm haléřů na 24,48 EUR/CZK. Vůči dolaru si pak pohoršila o šest haléřů. Dnes v 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 22,79 USD/CZK.
img

Aircraft Industries loni skončil ve ztrátě, projevily se protiruské sankce

01.11.2023 Kunovický výrobce letadel Aircraft Industries loni skončil ve ztrátě 213,2 milionu korun, o rok dříve vykázal zisk přes 54 milionů korun. Hospodaření podniku v roce 2022 zásadně ovlivnily protiruské sankce, před válkou na Ukrajině byl pro něj ruský trh stěžejní. Společnosti meziročně výrazně klesly také tržby. Zatímco předloni utržila z prodeje vlastních výrobků, služeb a zboží téměř 1,782 miliardy korun, loni to bylo zhruba 527,9 milionu korun, vyplývá z výroční zprávy firmy založené ve Sbírce listin.
img

Průzkum: Přes 60 procent Čechů nezná současnou výší inflace, kvůli ní se ale více než polovina vlastníků obává znehodnocení své nemovitosti

01.11.2023 Téměř polovina Čechů si myslí, že je aktuální míra inflace vyšší než v září loňského roku, kdy vrcholil její meziroční růst. Třetina z nás se navíc domnívá, že v příštích šesti měsících inflace nadále poroste. Navzdory zdražování v předchozím období polovina populace odhaduje, že se svými příjmy vychází tak akorát, pro čtvrtinu lidí je to ale obtížné. U nemovitostí si myslí většina Čechů, že ceny a nájmy jsou vysoké.
img

Meta v Evropě nabídne placené verze sítí Facebook a Instagram bez reklam

30.10.2023 Americká internetová společnost Meta Platforms nabídne uživatelům v Evropě v souladu s regulací EU placené verze sociálních sítí Facebook a Instagram bez zobrazování reklam. Firma o tom dnes informovala na svém blogu. Agentura Reuters uvedla, že Meta se pomocí tohoto záměru pokouší obejít unijní předpisy, které by mohly omezit její schopnost přizpůsobovat reklamy uživatelům bez jejich souhlasu a poškodit její hlavní zdroj tržeb.
img

US Open: čtvrtletní výsledky společností GE, Coca Cola a GM!

24.10.2023 Futures kontrakty dnes mírně rostou, ale tyto nárůsty jsou spíše reakcí na nedávný pokles než rozhodujícím odrazem. Na širším trhu dolar opět získává a zůstává jednou z nejsilnějších měn. EURUSD klesl o 0,51%. Výnosy 10letých dluhopisů rostou o 0,41% a pohybují se kolem 4,85%. Trh vykazuje smíšené nálady po datech PMI z Evropy a z USA.
img

Invesco: Obchodování s komoditami a jejich úloha v portfoliu

23.10.2023 Ve společnosti Invesco analytici zkoumají komodity a jejich role v portfoliích investorů. Na základě komoditního indexu Bloomberg ("BCOM") lze komodity obecně rozdělit na energetické, kovové a zemědělské komodity, ale také na další subsektory.
img

Skupina PPF měla v pololetí čistý zisk 17,4 mld. Kč proti loňské ztrátě 9,8 mld.

17.10.2023 Skupina PPF vykázala v prvním pololetí letošního roku čistý zisk 709 milionů eur (17,4 miliardy Kč) proti ztrátě 400 milionů eur (9,8 miliardy Kč) ve stejném období loni. Aktiva skupiny PPF v prvním pololetí dosáhla 1,08 bilionu, v letošním roce tak stoupla o devět procent. PPF o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě.
C:\fakepath\trader-11102023-44-zm.png

Forex: Koruna dnes posilovala k euru i dolaru

11.10.2023 Koruna dnes posílila k oběma hlavním světovým měnám. Vůči euru si ve srovnání s úterním závěrem, který byl nejslabší za poslední rok, polepšila o pět haléřů na 24,54 EUR/CZK. K dolaru pak zpevnila o deset haléřů, kolem 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 23,10 USD/CZK.
C:\fakepath\ropa-08102023.jpg

Dopad konfliktu v Izraeli na ceny ropy by podle analytiků mohl být omezený

08.10.2023 Ceny ropy by v reakci na útok palestinských ozbrojenců z Hamásu na Izrael mohly v pondělí prudce vzrůst. Celkový dopad útoku ale bude pravděpodobně omezený. Řekli to zpravodajské televizi CNBC odborníci na energetiku. To však podle nich platí pouze za předpokladu, že konflikt nebude dále eskalovat.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Reuters: Německá vláda letos čeká pokles ekonomiky o 0,4 procenta

06.10.2023 Německá vláda ve svém podzimním výhledu předpokládá, že hrubý domácí produkt (HDP) Německa se letos sníží o 0,4 procenta. Agentuře Reuters to dnes řekl zdroj obeznámený s výhledem, který má ministr hospodářství Robert Habeck představit příští týden ve středu. V předchozím jarním výhledu vláda předpověděla, že HDP se letos o 0,4 procenta zvýší.
img

Denní shrnutí: Americké indexy po komentáři Dalyové z Fedu smazaly počáteční ztráty

05.10.2023 Evropská seance byla smíšená, DAX ztratil 0,2 %, CAC40 se obchodoval beze změny. Britský FTSE se odrazil o 0,53 %. Britský index PMI ve stavebnictví dopadl hůře, než se očekávalo, na úrovni 45 oproti 49,9 oček. a 50,8 dříve.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 5. října 2023

05.10.2023 Kryptoměnové společnosti, které poskytují služby klientům ze Spojeného království, se snaží přizpůsobit novým přísným předpisům pro reklamu na jejich služby.
C:\fakepath\CNB1.jpg

Bývalý šéf hradního protokolu Kruliš povede v ČNB sekci kancelář

22.09.2023 Bývalý ředitel odboru protokolu Kanceláře prezidenta republiky (KPR) Vladimír Kruliš povede od 1. října sekci kancelář České národní banky (ČNB). Rozhodla o tom bankovní rada ČNB na svém včerejším jednání na základě výsledků několikakolového vnitřního výběrového řízení. ČTK o tom informovala ředitelka odboru komunikace a mluvčí ČNB Petra Krmelová.
C:\fakepath\trader-19092023-36-zm.png

Forex: Koruna dnes posílila vůči oběma hlavním světovým měnám

19.09.2023 Koruna dnes posilovala. Vůči euru zpevnila česká měna ve srovnání s pondělním závěrem o tři haléře na 24,44 EUR/CZK. K dolaru si pak polepšila o sedm haléřů, v 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 22,85 USD/CZK.
img

Invesco: VR/AR Apple vstupuje do boje

19.09.2023 VR/AR neboli virtuální realita/rozšířená realita může změnit způsoby, jakými lidé komunikují s organizacemi, jejich produkty a službami, protože umožňuje různým platformám vytvářet skutečně pohlcující zážitky. Uvedení náhlavní soupravy pro smíšenou realitu společnosti Apple mělo jako vždy vzbudit velkou pozornost, vzhledem k historii úspěšného uvádění produktů této firmy na trh.
img

Průzkum Fidelity International ukazuje nedostatek odhodlání investorů pro spravedlivou transformaci

18.09.2023 Společnost Fidelity International ("Fidelity") zveřejnila klíčové závěry svého průzkumu o "spravedlivé transformaci", který hodnotí povědomí investorů o tomto tématu, ale i jejich chuť investovat do této oblasti. Spravedlivá transformace je jednou z klíčových priorit společnosti Fidelity v oblasti udržitelného rozvoje a v souladu se svou strategií firma ve spolupráci s Coalition Greenwich zjišťovala názory více než 120 institucionálních investorů a finančních zprostředkovatelů, aby této důležité problematice do hloubky porozuměla.
Související klíčová slova: Čína a USA | Společnost Synot Invest | Býčí pohyb | Nejistý vývoj ekonomiky | Haier | Obchodní pásmo | Odhad vývoje ekonomiky | Objem transakcí | Aktualizovaný výhled | Uvolněné měnové politiky | BCPP | Největší ruská banka | Realitní trh | Special Drawing Rights - SDR | Prostor k růstu | ChatGPT | Zpravodajský server | Neel Kashkari | Touha prosperovat | Zaměstnanci Škody | ČSA | Poptávka po novostavbách | Výnosy dluhopisů | Investiční gramotnost | Automotodrom | Euro k americkému dolaru | Goldcorp | Ontario Teachers | Posílení dnes | Zvyšování cen | Celkový zisk | Průmyslově-technologický holding | Jack Ma | Dlouhé pozice | Společnost Revolut | Světové akcie | Zonky | Finanční možnosti | Cartier | Války | Snižování cen u novostaveb | Lithium | Foxconn | Dana Drábová | Míra nezaměstnanosti v USA | Jesse Powell | Vývoj | Guvernér Britské centrální banky | Graph | Obchodní platformy | Češi | Zakladatel Alibaby | Allwyn | Lídři zemí Evropské unie | Ark Innovation (ARKK) | Atas | Pokračování růstu | Pokračování klesajícího trendu | Jan Kalina | Allianz | Brad Garlinghouse | Panevropský index | Jana Báčová | Vyspělé země | Tokenizace | Globální růst | Společnost Invesco | Ceny bytů | Radim Dohnal | Silná rezistence | Skupina Colt | Daně z nemovitosti | Královna fundamentů | Jana Steckerová | Belviport Trading | TV Nova | Zvýšení zisku | Hospodaření firmy | Výhled globální ekonomiky | DPH | Americká automobilka | EUR | Akciové společnosti | Kryptoaktiva | Fond zabývající se investicemi do umění | Spotřebitelské výdaje | Štěstí | Technologický ředitel | Bundesbank | Olga Hyklová | Úvěrový trh | Investiční fond s proměnným základním kapitálem | Sazka Entertainment | Investiční firma | Transněfť | Standard & Poor's | FxPro | Nedostatek čipů | David Malpass | Přemýšlení | Abris Capital | Oznámení výsledků | Globální trhy | Uvedení akcií | Společnost GasNet | Mzdy členů Bankovní rady | Hlavní úrokové sazby | Člen bankovní rady Aleš Michl | Garanční systém | Automobilový sektor | JP Morgan Chase | Union Bank | Iamgold | Žebříček nejbohatších | Dnešní obchodování | XOM | Aiways | Itálie | Snížit úrokové sazby | Stoxx | Stavební produkce | CBDC | Klíčový ukazatel | Africký mor prasat | Epidemická situace | Ošetřovné | Akcie firmy | První den obchodování | HON.US | Nedostatky | Očekávání | Osobní rozvoj | Korelace | GlaxoSmithKline | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Cena severomořské ropy | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Ohodnocení | Hospodářství subsaharské Afriky | CMC Markets | Signet Bank | Volatilní | Swiss Life | Loterijní společnosti | Bain | L.F. Investment | Organizační schopnosti | Síla Sibiře | Růst platů | Contipro | Obchodování na Energetické burze | Zájem Čechů | Výroby baterií | Trh s komerčními nemovitostmi | Předpověď ceny | Bulgari | Osobní finance | Pozitivní nálada | Spuštění ETF | EUR/JPY | Alternativní investice | Pracovní trh 2024 | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Veřejné finance | Churajs | Manipulace s akciovým trhem | Schodek státního rozpočtu | Dalibor Šafařík | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Ark | Příležitost k nákupu | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Evropská komise | Skupina Creditas | Jednatel společnosti | Souhrnný indikátor | Pro investory | Výzkumná skupina | Abiy Ahmed | Skupina G7 | Oživení ekonomiky | Štěpánka Filipová | Philip Morris ČR | Analýzy měnové politiky | iShares | Aramco | COP26 | Swiss | Crypto | Czech Media Invest | Investice | Britská centrální banka | DXY | Investice do realit | Rozvolnění | Stravenkové firmy | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Arbes | D.A. Davidson | Support | Návrat inflace | Nové technologie | Allianz Trade | Mezinárodní ratingová agentura | Sev.en Energy | Éra fosilních paliv | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Akvizice | LPG | Lednová inflace | Nízkoúročené půjčky | Přesnost | Společnost Seznam.cz | Česká měna dnes | Ministr vnitra | Pokles cen energií | Výkonný ředitel | PanAmerican Silver Corp (PAAS.US) | Nejdůležitější ekonomické události | Macquarie Asset Management (MAM) | Investiční obsah | Cyklus zvyšování sazeb | Škoda Auto | Jiří Vévoda | PAAS | Yoni Assia | Úroková sazba Fedu | Chování | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Manipulace s trhem | Zisk před zdaněním | Ondřej Šťastný | Aspekty tradingu | Penzijní systém | Bankroty ve Spojených státech | Zajištění proti riziku | Úspěšnost strategie | E.ON ČR | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Michal Straka | Odborová organizace | Susannah Streeterová | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Intervence | NYSE | Online investování | Kryptoburzy | Ceny kakaa | E.ON | Jaroslav Tupý | Slabá koruna | Ark Investment | Dušan Kunovský | Experti | Japonské společnosti | LSEG | DWS | Výkonná rada MMF | Carbon Engineering | Futures kontrakt | Rekord | Ministr dopravy | Bull run | Zpracování plynu | Vstupní náklady | Situace na trhu práce | Bitcoinového ETF | Ropná firma Saudi Aramco | Výhled Fidelity International | Bitcoiny | Průměrný výnos | Cryoin | Člen bankovní rady ČNB | Evropský index | Evropské měny | Býčí výhled | Hnojiva | FTSE MIB | Creditas | Coinbase prime | Dění na trzích | Odnětí bankovní licence | Akcie Coinbase (COIN.US) | Zvýšení minimální mzdy | Moody's Investors Service | Největší světová ekonomika | Výrobce elektromobilů VinFast | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | IHS | Vývoj mezd | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Asijské trhy | Obchodní seance | Impuls | Český statistický úřad | EUR/USD | Bruno Le Maire | General Electric | Administrativa prezidenta | Vanguard | Čistý příjem | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Důvěra v ekonomiku | Krypto burzy | Společnost Aures Holdings | Javier Milei | Von der Leyenová | LULU | JPMorgan Asset Management | Předseda představenstva | PKN Orlen | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Finanční vzdělávání | Hospodářský výsledek | Mediální společnost | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Bezpečný přístav | Strach | Cena bitcoinu | Syndrom vyhoření | Obchodování na burzách | Akcie regionálních bank | Ženská přednost | Konkurenti | Spořit na důchod | Price Action | Akcie společnosti | Daniel Mahovský | ETH | Chování trhu | Agentura AFP | Solidarita | US Steel | Komunikační služby | Brent | Streamovací služby | Automotodrom Brno | CSI 300 | Kansas City | Benchmark | Rezistence | Hospodářské noviny (HN) | Společnost E.ON | Opatrný optimismus | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Nejvyšší soud | Americký akciový trh | Pandemická krize | Průměrné mzdy | Diverzifikace investičního portfolia | Vytvoření měny | Moët Hennessy Louis Vuitton | Investiční zkušenosti | Bahamský soud | Volatilní poptávka | Měnové zasedání | Cenné papíry | Výnos | DeFi | Měnové riziko | Velcí investoři | Americký výrobce čipů | Státní energetické společnosti | Návyky | Medvědí výhled | RBC Capital | PPF Petra Kellnera | Boris Schlossberg | Soudní dvůr EU | 100 miliard dolarů | Měnový systém | Soukromá spotřeba | IHNED | IAG.US | Akcie těžařů | Delta | Dodatečný výnos | NKÚ | Silný výhled | Likvidita na trhu | Vývoj na trzích | SMA | Návratnost investic | Vzdělávání | Jak obchodovat akcie | Šéf Fedu | Výrobce letecké techniky | Investiční strategie | Opatření v Číně | Slabá poptávka | Růst sazeb | Odhady hospodářského růstu | Zkrocení inflace | Šéfové | Dolar (USDIDX) | Jiné měny | ESG | Index DOW | Import | Analytik Broker Consulting | AAA Auto | Zvýšení sazeb Fedu | Cadbury | Microsoft Corp. | ČD-Telematika | Exchange | Investiční portfolio | NYSE: GM | O2 Czech Republic | Forexový trh | Společnost Huawei | Státní dluh | Hlavní ekonom XTB | Bankroty v USA | Viceguvernéři | Commodities | Věštec z Omahy | Liz McKeownová | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Belviport Trading Limited | Vývoz ruské ropy | Způsob obchodování | Capitalinked.com Radim Dohnal | Nízké daně | Provozovatel bazarů AAA | Binance Holdings | CapitalPanda | Cathie Woodová | Microsoft (MSFT.US) | Kryptoburzy FTX | Automobilka Ford Motor | Většinový podíl | Online obchodování | Volksbank | Praxe | Nasdaq100 | Mezinárodní investiční banka | AI | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | The Washington Post | Labouristé | Sentiment na trhu | JPY | H&M | Akcie Wells Fargo | GP Alliance | Metaverse | Newton | Nejvýraznější růst | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Síť Threads | AWDC | Posílení české měny | Tescan Orsay Holding | Polovodiče | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Cena americké ropy | Poradce Bílého domu | FTX | Jiřina Lužová | Casino | Korekce cen komerčních nemovitostí | IT skupina | Posilování dolaru | Falešné breaky | Německá společnost | Uber Technologies | ÚOHS | Libra ztrácí | Nárůst počtu nakažených | Znehodnocení | Index NASDAQ 100 | Nexen | Kontrakce | Microsoft 365 | Akcie v Nvidii | SimpleCell | Peníze | Infekce Covid | Index CAC 40 | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Obchodovat na burze | Robert Habeck | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Francie | IIF | USD | Historický milník | Metals Focus | Společnost Kofola | Hospodaření skupiny PPF | Jim Yong Kim | Coinmarketcap | ČNB Rusnok | Zmrazení zahraničního obchodu | Teradyne Inc. (NASDAQ: TER) | Americká lehká ropa WTI | Evropské akcie | Český miliardář | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Americké ekonomiky | Šéf ECB | US High Yield | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Služby | Helen Huangová | Aktuální informace | Trigema | Čínský celní úřad | Saxo Bank | Luca Zaramella | Hybridní model | Tuzemská ekonomika | BCPP Petr Koblic | Bývalý premiér | Kabosu | Amgen | Palladium | Americký Fed | Vakcíny proti koronaviru | Goldmani | Globální hospodářský růst | Solidní výnosy | Dlouhodobý investiční produkt | Omezení dovozu | Svaz německého průmyslu (BDI) | Ropa WTI | Jestřábí komentáře | TER | Kapitál | Výsledek hospodaření | Simon Peters | Nejbohatší Čech | Zastavení ztrát | Bankovní rada ČNB | Hugo | Akcie Coca-Coly | Roční průměrná míra inflace | Reálné ekonomiky | Mluvčí České národní banky (ČNB) | Nižší daně | Hershey | Logistické problémy | CIBC | Qualcomm | Wheaton Precious Metals | Developeři | Válka na Ukrajině | Magnát | Brexit | Kč/USD | Společnost NJJ | Cestování | Vývoj dolarového indexu | Upravený zisk | Výhled poptávky | Technická analýza | Dolar dnes | Škoda JS | Plány | Valná hromada | Ekologové | Inflace v České republice | Banka Goldman Sachs | Pozornost investorů | Burzy | USD/EUR | Ceny elektřiny | Na burze | Americký prezident Joe Biden | Energetické akcie | Snížení dluhu | Bondster | Americká média | Karlsruhe | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Investování v Česku | Hello Bank | Viceguvernér ČNB | Zemědělský svaz | KBW | Primární veřejná nabídka (IPO) | Bond | Broker | DJI | Cash flow | Proražení | Sodexo | Nákup plynu | Home office | Posílení koruny | Prudký pokles cen | EMH | Česká pošta | Export | Petrus Advisers | Konopí | Zdroje energie | Odškodné | NFLX | ČNB Markéta Fišerová | Zasedání FOMC | Macquarie | FedEx | TJX Companies | EURUSD | Pokles kurzu | Klimatické změny | Doji | Nord Stream 2 | OIV | Obavy z pandemie | Carol Schleifová | Cenové tlaky | ČSOB | Garance | Výstavba gigafactory | Zastavení poklesu | Komárek | Taleb | Spekulovat | Béžová kniha | Zvyšování nákladů | Výroční zprávy | Zhoršení platební morálky | Ruská společnost | Sociální sítě | David Kögler | Invesco KBW NASDAQ Fintech UCITS ETF | O2 | Pivovar | Vládní opatření | Kabinet | Energetická společnost | CashFlow | NVDA.US | Disney (DIS.US) | Snižování úroků | Šok | InterGen | Ropná zařízení | Širší index S&P 500 | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Wienerberger | Energetické zdroje | Ruský prezident | Pověst | Středoevropské měny | Hongkong | Obchodní platformy Metatrader | Finanční otázky | Výrobce pneumatik | ProSiebenSat.1 | Avast | Special Drawing Rights | Opinium | Akcie Avastu | Zavedení eura | Společnost Emirates | Průmyslová výroba v Evropské unii | Korporátní dluhopis | Regulace | Poptávka po stříbře | Obrovský potenciál | Radovan Vítek | NFP | UDI | Béžová kniha Fedu | Kofola | Úroková sazba | Blockchainové technologie | Apple Pay | Vývoj ceny kakaa | Ranní zpráva pro tradery | Patria Online | Noviny | Igor Kim | Sazby hypoték | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Ekonomika oživuje | Renata Vildomcová | Tichomoří | Agentura Kjódó | Unie | Složené úročení | Dovoz | Sběratel | Zbývající akcie | Lenovo | Nasdaq Composite | Next Finance | Výzkumy | Xiaomi | InterContinental | Nikkei | Tovární objednávky | Emirates | Iman Nasseri | SDR | Odsávání CO2 z ovzduší | Rohlik Group | Nejbohatší | Reálné hodnoty | Daňové škrty | UniCredit Bank | Penzijní fondy | CFD (Rozdílové smlouvy) | Echo24 | Uhelné elektrárny | PPF Telecom Group | FRED | Fitch Ratings | Trpělivost | Model 3 | Prezidentské kampaně | Skupina KKCG | Rostoucí ceny energií | Růst britské ekonomiky | Sentiment na Wall Street | CISCO | P.A. | Čtvrtletní zisk | Venture Capital | Devizové rezervy České národní banky | Statistický úřad Eurostat | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Akcie na burzách | Americká společnost Mondelez | Největší ztráty | Fintech společnosti | Oživení trhu | Daniel Častvaj | Podrobné výsledky | Úrovní podpory | Čínské úřady | Zvýšení sazeb | České hospodářství | GBP/USD | The New York Times | Globální ekonomiky | Vládní výdaje | Panevropský akciový index | Praní špinavých peněz | Investovat | Vyšší náklady | Dvojitý vrchol | Celosvětová spotřeba | Dovednosti | Akciové indexy | Vklady | Finanční instituce | Finanční výsledky společnosti | Mitsubishi UFJ | Umělé inteligence (AI) | Měnový pár EUR/USD | Steven Mnuchin | Nervozita | Norsko | Elon Musk | Šéf francouzské firmy | Pokles ceny akcií | ČBA Monitor | Šíření nemoci | Caterpillar | Czechoslovak Group (CSG) | Býčí sentiment | Aircraft Industries | Vybírání zisků | Rozšíření nouzových rezerv MMF | Investing.com | Ženské legendy tradingu | Americký prezident | Myšlení | Mastercard pro Českou republiku | Celkový objem obchodů | Pro tradery | Bankroty | Americké centrální banky | Generace Z | Gigant Gazprom | Cenové pohyby | Společnost Pfizer | 1 milion | Stratégové | Zuzana Picková | Petr Koblic | Výrobní ceny | Fincentrum | Marek Mora | Příjmy a výdaje | Christine Lagardeová | Výzkum Fidelity | Metalurgie | Tiff Macklem | Obchodní platforma | Coca-Cola | Růst globálního obchodu | Maloobchodní prodejce | Portfolio | Vyšší úrokové sazby | Bed Bath & Beyond | Světový obchod | Rozdělení akcií | Aktivity v USA | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Mezinárodní agentura pro energii | Burza cenných papírů Praha | EUR/CZK | Zájem investorů | McKinsey | Intercontinental Exchange | Banka JPMorgan | Euro Stoxx 50 | Softwarová firma | Příležitosti pro nákup | Dovoz ropy | Rekordní zisk | Baterie do elektromobilů | Euforie | Dostatek hotovosti | CAC 40 | Finančník | CO2 | Zpřísňování měnové politiky | Graf akcií | Norilsk Nickel | FANG | Makrodata | Prezident | Lepší výsledky | Britský premiér | Auchan | Investoři | ACCA | Revolut | BitMEX | Premiér Petr Fiala | Index asijsko-pacifických akcií | Obchodní napětí | Úvěrová pojišťovna | Fungování | Nastavení úrokových sazeb | Petr Pavel | Podnikové dluhopisy | Světové produkce neonu | Nejistoty | Oddlužení | Fidelity | Očkování proti covidu | Nejnovější výsledky | Negativní sentiment | Evropská měna | Japonská automobilka | AMD | Arca Investments | Velké firmy | Společnost Google | Jeff Bezos | Kapitálové rezervy | Snížení nákladů | Minimální mzda | Proočkování populace | Média | Úsporný tarif | Bitcoin ETF | Raytheon | Ropné společnosti | Index PPI | Budějovický Budvar | Saldo hospodaření | Grayscale | Investice do dluhopisů | Which? | Jádrový index | Nárůst ceny | Fiat Chrysler Automobiles | Cena mědi | Insolvence | Bez rizika | Zisk | Expertka | Boom | Tezos | Bias | Home Credit & Finance Bank | Pesimismus | Arthur Hayes | Udržitelnost | Obchodní dohoda | Globální akciové trhy | Červencová inflace | Den obchodování | Ekonomický vývoj | Britská centrální banka dnes | Údaje o průmyslové výrobě | Makroekonomická prognóza | Ruské ropy | Bank of England | Investiční | Týdenní pivotní body | Automobilka Toyota | World Gold Council | Ministr práce | Inflační překvapení | Cena Etherea | Sloučení | Zveřejnění zprávy | Mary Dalyová | Rada guvernérů Evropské centrální banky | Volatilita na trzích | Petr Hykel | Daniel Křetínský | Roboti | VIG | Ministerstvo obchodu | Berlín | WSJ | Tiskové agentury | Fiskální rok | RWE | Investorky | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Stimuly v USA | Asociace pro kapitálový trh | Odvětví kryptoměn | Deník N | Průzkum | Jednotná evropská měna | Společnost Genesis | BABA | Svaz německého průmyslu | Neziskové organizace | Ripple Brad Garlinghouse | Očekávaný růst poptávky | BP | DIS.US | Tržní podíl | Bohatí | Christian Lindner | IEA | Dvoutýdenní repo sazby | Hold | Solární energie | KPMG Josef Kupec | Nižší poptávka | Funkční období | KDU-ČSL | Zdravotní péče | CRHC | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Invesco FTSE Emerging Markets High Dividend Low Volatility UCITS ETF | Výkon společností | Sestupný trend | Slavomír Pavlíček | Akcie společnosti Tesla | Vietnamský výrobce | Čínské banky | US500 | Kč/EUR | Alibaba Group Holding Limited | Cestovní ruch | Šéf švýcarské centrální banky | Investiční riziko | CEO společnosti | Společnost Lululemon | Analýzy | Technický výhled trhu | Investiční fórum | Viceguvernérka | MPO | Posilování amerického dolaru | Česká společnost | Synot Invest | Poradenská společnost | Pravidelné investování | Zboží vyrobené v Číně | Baterie do elektroaut | Reakce trhů | Zpráva | PXE | ExxonMobil | Ruské společnosti | Altria | Prémie | Ekonomické dopady | iPhone | Invesco | Morningstar | Peníze na účtech Sberbank | Představitelé Fedu | Německý DAX | Prodej | Instrument | Patria | Nabídka | EP | Práce z domova | Analytik Purple Trading | Události roku | Uber | Rozpočtová politika | Petra Turzová | Česká měna | Tencent | Nová prognóza | Colt CZ | Dolary | Onemocnění COVID-19 | Akcie a dluhopisy | Země G20 | Chřipka | Platební neschopnost | Pomoc ekonomice | Paul Jackson | Firma Belviport Trading | Hedge Fund | Janet Yellenová | EPH | Úrok | Hrubý domácí produkt (HDP) | Prezident Javier Milei | Evropské ekonomiky | ČNB Denisa Všetíčková | Výhled na rok 2023 | IQOS ILUMA | Skupina OPEC+ | Zasedání Fedu | Management | Davos | Agentura Reuters | Telekom | Obchodní ředitel | GBP | Kristina Hooperová | Plynovody | Co se děje na finančních trzích | RoboMarkets | Sloe | Jiné zajištění | Konkurz na Sberbank CZ | IT společnosti | Emma Capital | Agrofert | Automobilka | Bohatý | Aktuální prognózy | Vedoucí představitelé | Breakout strategie | Nové příležitosti | First Republic Bank | Zhoršování situace | Teradyne Inc. | Tržní kapitalizace | JPM.US | Strojové učení | Gen Digital | Růstové akcie | Jan Kubíček | Huawei | Akcie VIG | Abris Capital Partners | S&P Global | Akcionáři | Výhled ratingu | Zvýšení úrokové sazby | Centrální banky | Warren Buffett | Finanční ředitel | Automobilka Škoda | Společný podnik | Regulační úřad | S&P | Airbus | Abraham van Ketwich | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Rekordní hodnoty | Vývoj akcií | Skupina PPF | Rozhodnutí soudu | Vzdělání | Den daňové svobody | Admiral Markets | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Tokeny | Ladislav Šauer | Analog Devices | GAAP | Telecom | Rizika a příležitosti | Nový model | Prognózy ČNB | Danuše Nerudová | Třída aktiv | Pandemie COVID | Pivovary Staropramen | Obchodování | NASDAQ: NVDA | Zvýšení daní | Výrazné ztráty | Automobilky | Legislativa | Przemysław Kwiecień | Dobré výsledky | HeadHunter | Žebříček nejbohatších Čechů | Zprávy | Pákový efekt | Prezidentka ECB | Vesa | Ropná válka | Růst cen ropy | Majitel | STV | Tržby z prodeje | Týdenní shrnutí | Oracle (ORCL.US) | Spotřebitelské ceny v USA | Trhy s kryptoměnami | Index Stoxx 600 | Ajťáci | Meta | Finanční ohodnocení | Financial Times (FT) | Růst amerických výnosů | UBS | Patrick Garvin | Rekordní prodeje | Nadšení | Dokončení transakce | Růst spotřebitelských cen v USA | BCM | Akciové burzy | Oznámení | NATO | CIBC Capital Markets | Dlouhodobé investování | Averze k riziku | Společnost Czech Media Invest | Thyssenkrupp | BREAKING | Příznivé výsledky hospodaření | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Ceny stříbra | GFT | Finanční nástroje | Akcie v Evropě | HCFB | Rizika investování | Lyft | Ropovod | Aktuální inflace | Mutace delta | Lobbistické skupiny | Ceny ropy | PG | Zahraniční investoři | Riziko recese | Britský statistický úřad | Normalizace měnové politiky | Island | České firmy | Fenomén | Silný růst | Byty | Výhled vývoje ekonomiky | Angelo Zino | Fond s proměnným základním kapitálem | Jump Crypto | Výrobce léků | Vyšetřování | Míra zadlužení | Investor Jan Čermák | Eurostat | Předpověď | Adam Button | Všechny akcie | Oanda | Vyhlídky | Úřad pro finanční služby | Invesco MSCI World UCITS ETF | Ceny Bitcoinu | Deflace | Monitorování | Daňový poplatník | Kristalina Georgievová | Ceny neonu | Investiční aktivita | Tovární objednávky v USA | Člen představenstva | Zemědělské komodity | Práva ke značce | Růst inflace | Broker Trust | Celkový trend | Petr Fiala | Covid | Snížení DPH | Mitsubishi UFJ Financial Group | Soros Fund Management | Cílování inflace | CZ | Bydlení | Tržní podmínky | Německé firmy | Investiční banka | Snižování cen | Occidental Petroleum | Zajištění na stáří | Alstom | Praha | Pokles tržeb | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Příjmy Ruska | Technologický holding | CME FedWatch Tool | Piráti | Hazardní hry | Central European Media Enterprises (CME) | Hospodaření státu | Současný trend | Obchod Amazon | Hong Kong | Míra | Tržní úrokové sazby | Petr Novotný | Obchodování na trzích | Sazby v USA | Krypto komunita | Nejdůležitější události | Investiční centrum | Výrobce letadel | Program nákupu aktiv | Ministr dopravy Kupka | Depozitní sazby | Správkyně Sberbank | RIOT | Vietnamský výrobce elektromobilů | Cena zlata dnes | Energetická skupina | Spalování ropy | E15 | Dnešní data | Hedgeové fondy | Petrochemická společnost | Kolínská automobilka | Carnival | Licence Sberbank CZ | Odhad inflace | Akciové korporace | YPF | Firmy | Digitální měny | RWE Gas | Vláda USA | Kevin Tran Nguyen | Obchodní nápady | Investiční majetek | Strach z druhé vlny | Zadlužování | Tlak medvědů | ESMA | Jak na akcie | Očekávání investorů | Čínské zboží | České koruny | Patria Finance Tomáš Vlk | Investment management | Národní loterie | Nio | Kryptoměnové burzy | Ministerstvo životního prostředí | CCRT | Investiční skupina KKCG | Nástroj | Prodej elektromobilů | Výsledky | Dominik Stroukal | Vyšší poptávka | Přehled | Snižování sazeb | HUF | Ekonomické oživení | Koruna | Aktuální ceny akcií | Výrazný pokles | Akcie Gap Inc (GPS.US) | Inflace v Česku | Finanční služby | Pokračující pokles | Proinflační faktory | Ivana Birtová | Ropa Brent | Josef Kupec | Dluhopisové fondy | Veřejné služby | DailyFX | Tržní ceny | Pardubický pivovar | Manažer hedgeového fondu | Supreme Edition | Bitcoin | Kupující | Shell | Akciové tituly | Inflační tlaky | Siemens | Minulá výkonnost | Asie | Antoš | Finanční výsledky | Jacobs | Onemocnění | Cena ropy WTI | Bank of America | Pokles HDP | CVC | TIM | Epidemické situace | Americký výrobce | DMA | Fundamentální analýza | Propad | Produkce neonu | Broker Consulting Index | Poptávka po niklu | Marka | Silný dolar | Index hypotéčních úvěrů | Fiat Chrysler | Retracement | Ipsos | Finanční domy | Dopady koronaviru | Sazby ČNB | Jane Street | ZISIF | Konec roku | Asociace | ČSOB Petr Dufek | Pro arte SICAV | Nové emise | Zájem o bitcoin | Následky pandemie | DCC (Dynamic Currency Conversion) | Worldpay | Údaje | Jana Brodani | Barrick Gold | Soukromé firmy | xStation | Exxon Mobil | Výkonnost | Pandemie koronaviru | Inflace v zemích Evropské Unie | PSA Group | Stavebnictví | Stimulační opatření | Hypoteční trh | AllianceBernstein | Aktivita čínských továren | Finance Bank | Efekt investic | Theones | Příjmy z reklamy | OPEC+ | Vlastnictví | Pandemie nemoci COVID-19 | SAE | Světové ceny ropy | Alibaba | Americká banka | Scott Minerd | Průzkumy | Indigo | Očekávání analytiků | Chuck Schumer | Společnost BHP | BHS | Technologické společnosti | Objem | Letiště Václava Havla | Greenpeace | Aktivisté | Výsledky průzkumu | Pojišťovna EGAP | Zvyšování mezd | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Středoafrická republika | Ředitel ČEZ | NET4GAS | Obavy z recese | Třetí pilíř | Čínské trhy | CVC Capital | Spoření | Těžařská firma | Federální rezervní systém | Sázka | Katarína Klamková | Elektrické vozy | Společnost Nvidia | Klima | Škoda Transportation | Toyota Motor | Decision Intelligence | ARK Innovation | Bilion | Posilování české koruny | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Výsledky společnosti | Advantage Consulting | Obchodování s akciemi | Investice do kryptoměn | Genesis Capital | Pojišťovny | Propuštění | Pochybení | Postavení na trhu | iPhone 14 | Teradyne | Provozovatel bazarů | Kurz koruny k euru | Graf | Stablecoiny | mmBtu | Aktivity v Rusku | Zájem o LPG | Malajsie | Ekonomické události | Macquarie Asset Management | Regulátor | Investiční firmy | FIL | Index S&P 500 | Zvýšené riziko | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Akcie Bed Bath & Beyond | Společnost Tameh Czech | CFRA | Kathy Lien | Sociální investiční platforma | Bitcoinový futures | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Německý výrobce | Chybějící poptávka | Investiční platforma | Currency conversion | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Podíl obnovitelných zdrojů | Philip Morris ČR a.s. | LYFT.US | Důchod | MMF Kristalina Georgievová | AMC | Guvernéři centrálních bank | FTC | Pfizer | Snížit emise | Hrubý domácí produkt | Sulut Airways | Plyn | ZS | Distribuce | AFP | Studie | Blízký východ | Technické ukazatele | Velmi bohatý | CME FedWatch | Spotové ceny | Joachim Nagel | Akcionáři společnosti | Hodnota aktiv | Škoda Group | První obchodní den | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | Ant | Průraz | IMG Bohemia | Cena plynu | London Stock Exchange (LSE) | Zelené investice | Short | Bitcoinové ETF | Česká bankovní asociace (ČBA) | Deficit | EDF | Polsko | Pár EUR/USD | Vedení firmy | Ministr pro státní rozpočet | Regulátoři v USA | Kolaps | Ratingová agentura | Reuters analytik | České fondy | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | CzechInvest | Zbrojovka | Reakce trhu | Výnosové křivky | Investorka | Prsten | Patenty | Investiční chování | Hennessy | Celková investice | VTP Brno | Odhad růstu světové ekonomiky | Lamborghini | Hospodářské oživení | Zveřejněná data | Růst zlata | Italská vláda | Kering | Americké automobilky | Invesco S&P 500 High Dividend Low Volatility UCITS ETF | Americká centrální banka | Fibonacci retracement | Pán prstenů | Hypotéky | Fiskální situace | Lukáš Kovanda | Současná situace | Americká společnost | Školení | Nájmy | Křetínský | Moët | Přijetí | Dopady války na Ukrajině | High | Akcie Alphabet (GOOGL.US) | Evropa | Zajištění na důchod | Thomas Cook | Lucie Mairychová | Česká spořitelna | Změny na trhu | Jackson Hole | Financial Conduct Authority (FCA) | HUF/EUR | SBUX.US | Řízení financí a investičních služeb | Zvýšení úrokových sazeb | Směnárny | Vesa Equity | Americká ropná společnost | Rostoucí trend | OPEC | Analytici Citi | IBEX 35 | CI Komodity | Disney+ | Finanční krize | Hello bank | Ukrajina | Ropná společnost | Time-Frame | Koronavirus v Africe | Podvážení | Index investiční gramotnosti | Tiffany | Pokles ceny | Marathon Digital | Catastrophe Containment and Relief Trust | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Andrej Babiš | Národní rozpočtová rada | Index spotřebitelské důvěry | Investice do nemovitostí | Pořízení vlastního bydlení | Maspex | Poptávka po nemovitostech | KB | Dopady na ekonomiku | Oživení světové ekonomiky | Souprava | Snížení spotřeby | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | High Yield | Maloobchod | Uzavření dohody | Ekonomická situace | Spot | Martin Furdík | Logistika | Oslabení amerického dolaru | S&P 500 UCITS ETF | Novela zákona | Zpomalení inflace | Alameda Research | Skupina Colt CZ Group SE | Trump | Rostoucí obavy | Tým InstaForex | Online platformy | Aures Holdings | Jihokorejský KOSPI | INDO Defence | FactSet | Index Ventures | Odborníci na energetiku | UBS Global | Česká koruna | OECD | VTB | ForexLive | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Index Dow Jones Industrial Average | Purdue Pharma | Omezení podpory | Britský FTSE 100 | Obchodování kryptoměn | Investiční společnost | Technické analýzy | Silnější dolar | Brokers | Makroekonomické ukazatele | Zahraniční dluh | Obchodování v Asii | Spořící účet | Foreign Exchange | Výzkum Fidelity International | Euro dnes | Napětí na Ukrajině | Vstupy | Samsung Electronics | Barometr platební morálky | Neuspokojivé výsledky | Obchodní strategie | Genesis | Siegfried Russwurm | Inflace ve Spojených státech | Ari Epstein | Běžný účet | Tuzemské banky | Cryptocompare | Scorecards | Provozní výnosy | Rakousko | HDP USA | Obchodování s českou korunou | Stříbro | Těžby Bitcoinu | Hrozí krach | Euro 7 | Oslabení koruny | Seznam Zprávy | Výrobce munice | Drahý kov | Instituce | Turecko | Mezinárodní skupina | Loňský zisk | Vyplácení dividend | Ziskové marže | Bertrand Perez | Dogecoin | Restriktivní opatření | Dopady inflace | PSA | Ministerstvo financí USA | Investice do fondu | Bank of Japan | Zastropování cen elektřiny | Cohn Robbins Holdings Corp. | Rozpočtový deficit | Kristina Hooper | WEN | Big data | Instacart | Šíření nemoci COVID-19 | Zvýšení sazeb ČNB | Banka HSBC | Příznivé výsledky | Nejprudší pokles | Kevin McCarthy | Digitální měny centrálních bank | Boris Johnson | Ředitel FTX | Růst výnosů | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | LNG | Cohn Robbins | Zdražování potravin | Burza cenných papírů | Průzkum Fidelity | Býčí signál | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Vladimír Dlouhý | Tempo očkování | Guvernér ČNB Rusnok | Americké akcie | Purple Trading Jaroslav Tupý | BK Asset Management | BBC | Technologické firmy | Burzy cenných papírů | Julie Kozacková | Akcie firem | Penále | Dopad pandemie | MetaTrader | Otočení trendu | Evropské sdružení výrobců automobilů | Kongres | Rutina | Invesco Global High Yield Corporate Bond ESG UCITS ETF | Strategie Ondřeje Hartmana | Divize | Automobilový průmysl | Rekordní minimum | Pozitivní vliv | Etiopský premiér | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index cen výrobců | Obchodování s korunou | Klesající trend | Největší kryptoměna | Evropská ekonomika | Rosněfť | Důvěra spotřebitelů | Pozornost | NIO Limited | Natland | Země EU | Audi | Arbitráže | Celosvětová poptávka | Menšinový podíl | Dynamic Currency Conversion | Fair Value Gap | Akcionáři ČEZ | Bankovní tradeři | Nikotin | Komise pro cenné papíry a burzy | Tržní situace | SaaS | NSO Group | Oracle of Omaha | Martin Krištoff | Trh | NYSE: ALB | Krajský soud v Ostravě | Finanční společnosti | Snížení těžby | Komise | Prodej ropy | Pád rublu | Petra Krmelová | List Financial Times | Války na Ukrajině | Bohemia Energy | Royal Mail | Společnost Alibaba | Výkyvy | Výkon společnosti | Výrazný růst | Zemní plyn | Craig Erlam | Ptačí chřipka | S&P 500 | Fed | OpenAI | Zahraniční obchod | Evercore ISI | Technické indikátory | Invesco Real Estate S&P US Select Sector UCITS ETF | Investiční nástroje | Objem akcií | Korekce | Kanada | Invesco Energy S&P US Select Sector UCITS ETF | JDE | Vývoz ropy | Upozornění | Indexy v Asii | Zvýšení mezd | Tržní prostředí | Evropská solidarita | Spotřebitelská důvěra v USA | Wells Fargo | Sazba ČNB | Miroslav Singer | Růst spotřebitelských cen | Generali Investments | Poslanci Evropského parlamentu | Google | Ministři financí | ProCent | Nové trhy | Buffett | Hnutí ANO | Platforms | Vývoj ekonomiky | RTL Hrvatska | Dopad krize | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Threads | Výplaty dividendy | Ceny zboží | Ceny kryptoměny | PPF Telco | Zestátnění | Kjódó | WISE | Pražské burzy | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Výběry | Krize eurozóny | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hlavní index čínských akcií | Capital Group | Vietnam | Prezident Joe Biden | Prognóza ČNB | Znalost | Akcie AMD (AMD.US) | Konkurenceschopnost | Investiční produkt | Světová banka (SB) | Finanční ředitelka | Ladoga | Globální recese | Index Standard & Poor's | BHP Vandita Pantová | Trade Center | Marek Španěl | Zasedání MMF a SB | Investiční skupina Penta | Opatření proti šíření koronaviru | Yahoo | ORCL | Kancelářské nemovitosti | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | MT4 | Swingové minimum | Ruské úřady | Postoj USA | Posílení dolaru | Nejistota | ANO | Stock | Růst tržeb | Lada Kičmerová | Odhad růstu ekonomiky | Obranný průmysl | Chase Investment Counsel | Plný úvazek | UBER.US | Finanční sektor v ČR | Kupní cena | Broker Consulting | CME | Pokles cen ropy | Nižší náklady | Analytici finančního ústavu | CMA | Obchodní systém | Náklady na půjčky | Status bezpečného přístavu | Rating | Vysoké ceny energie | Dezinflace | Amundi | Wise Origin Bitcoin Trust | Evropský automobilový průmysl | Agentura S&P | Investiční služby | Zdravé firmy | Tescan Orsay | Koronavirová pandemie | Zpráva pro tradery | Rivian | Borgis | Světová banka | Společnost PayPal | Microsoft | RBC | Příležitosti | Měny centrálních bank | Investice do fondů | Dopad na cenu | Mattoni | Sellier & Bellot | Grafy | Vice | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Finanční vzdělání dětí | Obavy z růstu inflace | Tiger Global | Zaznamenávání | Daňové úlevy | Odhad růstu HDP | SBUX | XRP | Společnost BlackRock | Společnost Tesla | Hotovost | Spotřebitelská inflace | Bitstamp | Společnost Meta Platforms | Defi | Sell | MicroStrategy | Japonsko | Vision Pro | Správy majetku | Finanční rezervy | Obchodování akcií | Objem divestic | Peníze z rezerv | Obchodní instrument | Česká republika | Silky | Očekávané výnosy | Pomoc Ukrajině | Důvěra v globální ekonomiku | Národní ekonomická rada vlády | Drahé energie | Jan Čermák | Rizikové investice | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Mobilní aplikace | Kraken | Výkyvy kurzu koruny | Eset | Pravděpodobnost | Propouštění zaměstnanců | Tvůrce trhu | Markets | Deficit nabídky | Další růst úrokových sazeb | Index Nasdaq | e& | FSB | Exxon | NYMEX | Web3 | Primární nabídka akcií | Náklady na akvizici | Devizové intervence | Nishad Singh | Markéta Šichtařová | Vyhlídky světové ekonomiky | Denisa Janatová | Kellnerová | Realitní magnát | Řízení rizika | Short obchod | Společnost WisdomTree | Nákupní cena | Zpřísnění sankcí | Polský zlotý | Německá vláda | Finanční gramotnost | Představenstvo | Německo | Guvernér australské centrální banky | Útok na Ukrajinu | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Spotřební zboží | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Nižší minima | Společnost XTB | Trendové linie | Paušální daň | Ekonomie | Výpadky | Objem obchodů | Zisky akcií | Twitter | FIAT | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Digitální ekonomika | Lex Babiš | Telco | Krach | ABN | Invest | Francouzská společnost | Gazprom | Centrální banka | Spotová cena | Packeta | Stefan Legge | Další růst | Borealis | Andrew Bailey | Krypto ETF | Jozef Síkela | Provozní zisk | Index PMI | Životní prostředí | Inflace v Británii | Státní dluhopisy | Revolut Securities | Invesco US High Yield Fallen Angels UCITS ETF | Rozvoj společnosti | Benxy | Bitcoinový futures ETF | Zelená politika | Růst akcií společností | CL | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Obchodní spory | QE | Virtuální realita | Fed úroky | Americký dolar | Cainaiao | Rozhodnutí ČNB | Investice do akcií | Los Angeles | BNP | Europe 600 | JPMorgan Chase & Co | Akcie Advanced Micro Devices | Zdanění příjmů | LIBOR | Maturity | Arbitráž | Donald Trump | Onboarding | Šíření viru | Propagace kryptoměn | Čistý zisk | Driverama | Jádrová inflace | Visa | Tameh Czech | Podnikatelé | Jon Danielsson | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Koronavirová epidemie | Rumunsko | Harmony | Nájemné | Dluhové krize | Počet zákazníků | Energetická společnost ČEZ | New York Stock Exchange | Švédská nábytkářská značka | Energetický sektor | Čtvrtletní výsledky společnosti | Sdružení automobilového průmyslu | Margin call | Centrum | Zadlužení | Vodafone | Alphabet (GOOGL.US) | Společnosti | Pandemie covidu | NÚKIB | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Kurz české měny | ING | Počet žádostí o podporu | US100 | Celebrity | Společnost GM | MSCI World UCITS ETF | Hlavní akciové indexy | BBBY | Čínské značky | Equity | Aktivum | Investiční dotazník | Směnný kurz | Mero | Ruský plyn | Zablokování Suezského průplavu | Prohlášení čínské vlády | Huobi | Spoluzakladatel | Ruská invaze na Ukrajinu | Bankovní tituly | Poptávka zahraničních investorů | Domácnosti | Akcie společnosti Disney | Inflace v ČR | China Merchants Bank | Crypto.com | Opel | Bitcoin (BTC) | Merlin Entertainments | Kov | Blockchain Capital | Diverzifikace investic | Globální index | Březnová inflace | GEN | Petr Vaněček | Erste Group | Dolar k japonskému jenu | Odolnost ekonomiky | Solana | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Analytici | Snížení odměny | Klienti Sberbank CZ | Prezident Pavel | Ceny komodit | Hamás | Vládní koalice | Futures kontrakty | Azure | Cohn Robbins Holdings | Lukáš Raška | DIP | Škodovka | Důstojné stáří | Eskalace | Nexen Tire u Žatce | Investiční rozhodnutí | Odhady ekonomů | Mario Draghi | ČNB Aleš Michl | Akcie Under Armour (UA.US) | Mluvčí | Škoda | Analytik Cyrrusu | CZK | Ztráty zaměstnání | Výhled české ekonomiky | Nejhorší scénář | Reuters | Index nákupních manažerů | Unilever | Index nových zakázek | ETC | Zahraniční investice | Proinflační rizika | Oslabování měn | Baidu | Argentina | Cena nemovitostí | Pokles sazeb hypoték | Kurz koruny | Situace | Ekonomické krize | Chevron | Euro vůči dolaru | Vysoká inflace | Burza Coinbase | Ceny zemního plynu | Otevírání ekonomik | Zpomalení globální ekonomiky | IKEA | Štěpán Hájek | Intervenovat na devizovém trhu | Řetězec | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Výkonná ředitelka | Dlouhodobé investice | Londýnské akciové burzy | Kryptoměnové společnosti | Fond | Tradiční odvětví | Rada MMF | Burzovně obchodované fondy | Starwisata Air | Výstupy | Nízká likvidita | Akciový index Dow Jones | Splácení dluhu | Správa peněz | Souhrnný index | Investiční poptávka | Rekordní maximum | Euronext | Zakladatel | Předseda | Analýza ceny akcií | Wealth | Růst cen nemovitostí | Finanční systém | ETF Ark Innovation (ARKK) | Viceprezident | Profesionálové | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Akcie společnosti Gap | Cena benzínu | Deficit veřejných financí | Ripple | FTSE Emerging Markets High Dividend Low Volatility UCITS ETF | Společnost Lumius | Růstový impuls | Vysoké úroky | Akcie společnosti Microsoft | Americký index S&P 500 | Nižší růst | Prime | IQOSILUMA | Supercyklus | J&T | Rostoucí ceny plynu | USDIDX | Zájem o investice | Rok 2024 | Robinhood Financial LLC | Struktura řízení | Hrubý národní důchod | Nvidia (NVDA.US) | Fond kvalifikovaných investorů | Roční výkonnost | Ontario Teachers' Pension Plan | DPA | Evropská unie | Alexandria Real Estate | Mezinárodní investoři | Boeing | Daniel Beneš | SAZKAmobil | Kryptopeněženky | Stagnace | Společnost Automotodrom Brno | HDP v USA | Adyen | Eurasia Group | Cenové trendy | Ekonomiky | Malí podnikatelé | Hydroelektrárny | Konflikt na Blízkém východě | Návrat výnosů | Rychlý růst | Růst mezd | Obchodovaných komodit | Zuzana Filipová | Rozpočet | Empresa Media | Snížení sazeb | Negativní dopad | Fiskální stimul | Evropské banky | Apple | Ženy | Libra | Energetický a průmyslový holding | Koronavirová krize | Eva Miklášová | Médea | SUEK | Otevření Číny | Investiční služby v EHP | GameStop | Brian Armstrong | Zvýšení základní úrokové sazby | Celní úřad | TOP 09 | Největší primární nabídka akcií | Ekonomické vyhlídky | Ztráty peněz | CFD | Brokerské společnosti | Sam Bankman-Fried | Řetězec Casino | Nová data | Úspory | Dawn Fitzpatricková | PanAmerican Silver | Růst americké ekonomiky | Open | Cena akcie | Životní úroveň | Mluvčí České národní banky | Dow Jones Industrial Average | Chicago Mercantile Exchange | Cenové akce | Dluhy | Ekonomiky eurozóny | ČTK mluvčí | Nabídka akcií | Huobi Global | Švédsko | Americké ministerstvo obchodu | ČEZ Daniel Beneš | Západní firmy | Hodnota akcií | FTSE | Spotové bitcoinové ETF | TSLA | Financovat | Licence Sberbank | StreetAccount | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Denisa Všetíčková | Ztráta | Dluhopisy | Ekonomické výsledky | Společnost eMarketer | Úřad pro regulaci finančního trhu | Rostoucí náklady | Green Deal | Nálada investorů | Core S&P 500 | Zpomalováním růstu české ekonomiky | Pandemie nemoci | AMD.US | Ekonomické aktivity v eurozóně | Akcie společnosti Gap Inc (GPS.US) | Arm | Broker Consulting index hypotéčních úvěrů | Ředitelka Central Group | Nejlepší investice | Barometr | Hong Kong Exchanges and Clearing | Akcie Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | Firma Cryoin | Alibaba Group | ECB | Nový rekord | Provozovatel loterií | Úroky | Refinitiv | Swingoví obchodníci | Analytik J&T | Uniles | Krungsri Bank | Moody's | Automobilka Toyota Motor | Belviport | NAFTA | CVX | PPF Telecom | Tržby | Výrazné cenové pohyby | Platební bilance | Portu | Cena | The Trump Organization | Investiční banky | Toshiba | Největší kontrakt | Wealth and Trading | Salvador | Půlení bitcoinu | Real Estate S&P US Select Sector UCITS ETF | ERÚ | Šíření informací | Prudké zdražování | Kofola ČeskoSlovensko | Roční výnos | Gemini | WisdomTree | Silný trh | Partners | Moneta | Air | Americká centrální banka (Fed) | Chatbot | Ministerstvo financí Ruské federace | Majitel firmy | Přenos | Pražská burza cenných papírů | Vyšší riziko | Izrael | Ceny akcií | Inspirace | Skupiny PPF | Kunal Kundu | Zájem o hypotéky | TABAK | Huawei Technologies | Producent ropy | Euro STOXX | Wheaton Precious Metals (WPM.US) | Investiční platforma Portu | S&P500 | Royal Bank of Scotland | Amazon Jeff Bezos | NJJ Presse | NEO | Ruský trh | Společnost Rohlik Group | Česká ekonomika | MUFG | Čínská ekonomika | Ceny | Dior | Prudký pokles | Kurzy | Oslabení kurzu | Technologie | Energetická krize | MetaTrader 5 | British Airways | ČNB | Budvar | Vesa Equity Investment | Potvrzení trendu | VW | Poptávka po korunách | Zdanění bohatých | Akcie Microsoft | Investujeme | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Ranní zpráva | Zranitelnost eurozóny | Vydání nových akcií | Pokles | Finance | Oslabení kurzu koruny | Ředitelka AKAT ČR | Czech Media Invest (CMI) | Margin | Globální inflace | Výše úrokových sazeb | Kurz české koruny | Velký problém | Konsensus | Americký trh | Vládní politika | Druhá největší světová ekonomika | Akcie JPMorgan | Zahraniční společnosti | Telekomunikační skupiny | KO | Akcie Monety | Analytika | Počet uživatelů | Společnost Twitter | Maloobchodní tržby | Šmejc | Erste | Americké společnosti | PAAS.US | Finančnictví | Hodinky | Craig Cameron | Podílové fondy | Nickel West | Jan Vejmělek | Hedge | Fundamentální ukazatele | Cenové minimum | Matematické rovnice | Průmyslový růst | Poplatek | Server BBC | Zemědělci | Rabobank | Magdalena Anderssonová | Zahraniční investice v Číně | Lego | Startup | Makro | Výroba ocele | Petrus | Mercedes | Tržní očekávání | Carlyle | Zelená budoucnost | Hodnota majetku | Velké korporace | David Jirušek | Arbes Technologies | Americká ekonomika | Koruna dnes | Brad Smith | NVDA | Odpor | Vysoká poptávka | Analýza investice | Důvěryhodnost | Evropská centrální banka | Obchodník | Instinkt | Čepro | Portfolio manažer | AKAT ČR | Finanční televize | Rada guvernérů | Finanční prostředky | CDCP | Alibaba Group Holding | Aircraft | COVID-19 | Doing Business 2018 | Moskva | Mitsubishi | Algorand | Opatření vlády | Asociace pro kapitálový trh ČR | Shanghai Composite | Odvody | Bitcoin a další kryptoměny | Inflace zpomaluje | Hang Seng | Obchodovaná společnost | Kapitálové požadavky | Regulátoři | Newmont | ISIN | General Motors (GM.US) | Ekonom XTB | Potenciální výnosnost | Endeavour (EXK.US) | BHS Timur Barotov | Indikátor | Doporučení | Index cen | Alokace | Německý ministr financí | Rizika | Růst ceny | Kathy Lienová | ISM | GE money | Index PX | Čínská vláda | EBIT | Největší ropná firma | Společnost OpenAI | Daně | Výrobce léků Pfizer | Skupina OPEC | Společnost Automotodrom | Lídři | Spotová cena zlata | Růst čínské ekonomiky | Investment Management | Malina | Pivot | Kryptoměna | Sport | Vývoj inflace | ČEZ Ladislav Kříž | Invesco EURO STOXX High Dividend Low Volatility UCITS ETF | Produkce ropy | FXCM | Michal Skořepa | Inflační očekávání | Momentum | Statistici | Conference Board | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Příjmy společnosti | MIFID | CBOE | Konsorcium | Fear and Greed | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | ERA | Zisky | FCA | Coresight Research | Společnost Philip Morris ČR a.s. | Současné ceny | Růst světové ekonomiky | Obchodníci | BNP Paribas | Zboží dlouhodobé spotřeby | Nevýhody | Cena palladia | Globální ekonomika | Prodávající | Intervence na devizovém trhu | Obchodujeme | Globální nedostatek čipů | ACEA | Thomas Jordan | Situace na trhu | Skanska | Pozitivní výsledek | Miliardy eur | Míra inflace v ČR | Ministr zahraničí | Financial Conduct Authority | Akcie Visa | Voda | Conseq | FXstreet | Výnos desetiletých dluhopisů | TLTRO | Výkonnost akcií | Velké riziko | Počet bankrotů | Trader | Konsolidovaný čistý zisk | Koronavirová situace | Starbucks | Počet plateb | Drahé kovy | NATGAS | Toyota | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vyšší sazby | Ratingové agentury | Manuál | Global Economic Conditions Survey | RBC Capital Markets | Cena zlata | Vysoké inflace | Měnová politika | Propady na akciových trzích | Světové obchodní organizace | Výrobce sportovního oblečení | HSBC | Pullback | Coinbase | Bull | Marks & Spencer | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ark Investment Management | Vývoj měnového páru GBP/USD | Altcoin | Martin Luňáček | Uvedení na burzu | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Ahunna Eziakonwová | Saxo | Breakout | Mototechna | Capital | Společnost Allwyn Entertainment | Pojištění vkladů | F-35 | Navýšení kapitálu | MiCA | Růst cen | Nissan Motor | Společnost Chevron | Guvernér | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Cathie Wood | Vývoz ze Spojených států | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Ekonomický růst Číny | Rolandas Juteika | Zdravotní pojištění | Goldplating | RSI | Rheinmetall | Metaverzum | Asset management | Yield | MSCI World | Repo sazby | Energetické trhy | Společnosti Netflix | Poptávka | Technologické inovace | Výrobce pálených cihel | Fitch | Albermarle Corp. | Financování | Analytik J&T Banky | ČSÚ | Konfluence | Červencová meziroční inflace | Ursula von der Leyenová | Cenový graf | Invesco Hydrogen Economy UCITS ETF | Internetové společnosti | Energetická skupina ČEZ | Výrobce čipů | Bulharsko | Čína | Omezení dodávek | Německý automobilový průmysl | Stres | Více riskovat | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Historické maximum | Výsledek zahraničního obchodu | Occidental | Americká lehká ropa | Pokles ekonomiky | Růst HDP | Americké banky | Analytici Next Finance | Pivotní body | Peer-to-peer | Společnost Oracle | Ethereum 2.0 | Přijetí bitcoinu | DSTI | Obchodovat | Republikáni | Bain Capital | USDJPY | Zvýšení inflace | Czechoslovak Group | Implementace | DAX | Akcie Starbucks | Přístup k investování | Invaze | Investiční poradenství | Ceny akcií Nvidia | Expobank | YIT | Bernard Arnault | eMarketer | Vysoké zisky | Americké akciové trhy | GfK | Legendy tradingu | Line | Vývoz plynu | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | EGAP | VŠE v Praze | Strojírenské firmy | Hodnota amerického dolaru | Dušan Ševc | EP Commodities | Dividenda | Průměrná hodnota | Uzavření trhů | Podnik | Výsledky hospodaření | FT | Reporty | Meziroční inflace v ČR | PLUG.US | Pokles kurzu libry | Jedno euro | TA3 | Růst produktivity | Bankovní rada České národní banky | Koncentrace | Stavební výroba | Průměrná mzda | DNO | Dolarové sazby | Mali | Malé podniky | Dnešní čísla | Jitan Solanki | New York Times | Pokles trhů | Výkyvy na finančních trzích | Nízká likvidita na trhu | Medvědi | Spotřebitel | Hrubý domácí produkt Německa | UA.US | Akcie Alphabet | Protekcionismus | Colt CZ Group | Hospodářský růst | RBI | Klouzavý průměr | Tržní sazby | Aliance | Prostor pro posílení | MO.US | Ocenění trhu | Kurz měny | Největší americká banka | Světové události | Uchovatel hodnoty | XTB Štěpán Hájek | Turistický ruch | Cena severomořské ropy Brent | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Spotřebitelské ceny v Česku | Provozovatel autobazarů AAA | Týdenní pokles | FinTech | Bohumil Trampota | WTI | Křiž smrti | Standard & Poor's 500 | Axel Springer | Farfetch | Bod | Miliardy korun | Sdružení výrobců automobilů | Podmínky na trhu | Akcie americké společnosti | Payrolls | Zpřísnění finančních podmínek | Silnější koruna | Podnikání | Jaderné elektrárny | UTC | Reserve Bank of Australia | Získané peníze | Video | HDP | Změny klimatu | Výnosy banky | Predikce vývoje | Americká měna | Diverzifikace portfolia | Nord Stream | Předseda AKAT ČR | Problémy | Akcie těžařů stříbra | Saúdská Arábie | Ziskovost | OCI | ROCE | Bankéři | Nárůst bitcoinu | Sázet | Cena ropy | Obavy trhu | Firma | Endeavour | Inflace | Advanced Micro Devices | Ocel | Analytik trhů | Drobní investoři | Marže | Fúze | DAWN | Trading Central | Domácí měna | Německá ekonomika | Společnost Philip Morris ČR | Státy EU | Zlato a stříbro | Polygon | Diskont | Koruna zpevnila | Předběžné výsledky | Capitalinked.com | Nubank | Fiskální politika | Devizový trh | Načasování | FTX sídlo | Ondřej Vičar | Marc Jacobs | Prezident Světové banky | Zprostředkovatelé | Recenze | Alphabet | USA a Čína | Vedení společnosti | Silvergate Bank | Omyl | Systémové riziko | Instant Research | Atomico | Zkušenosti | Ropa | Norské aerolinky | Ether | Karty | Zasedání měnového výboru | Signály | Omikron | Přizpůsobovat se | Rezervy | Akcie ABN | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Peníze investorů | Ekonomická rizika | Spotřební daně | Turistika | ORCL.US | Následky Covidu-19 | TJX | Poptávka po zlatě | Coeur Mining (CDE.US) | Futures na americké akciové indexy | Rafinérie | IHS Markit | Peněžní zásoba | Statistiky | Konzultační firmy | Pivovary | Restrikce | Fiocchi | Stoxx 600 | Bývalý šéf | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | MPSV | Korporátní dluhopisy | Markéta Stržínková | Sazba Fedu | Bali | Čínský index | Coinbase a Binance | SAP | NN IP | Dluhopisové trhy | Analytici z Wall Street | Diverzifikovat | FX | Růst českých firem | Plánované obchody | Global Markets | JPM | Americká Komise pro cenné papíry | Změny ve vedení | Valné hromady | Investice do umění | Rozhodování | BMO Capital Markets | Strach z viru | Proof of Stake | Světové finanční trhy | Optimismus | Facebook | Michal Stupavský | Miliardy | GE.US | Ekonomický růst | Snížení spotřební daně | Velcí producenti | Tým RoboMarkets | Američané | Asociace certifikovaných účetních (ACCA) | Kurz | Market | Forexu | Důvěra v českou ekonomiku | Home Credit | Zavedení cel | Používání kryptoměn | Premiér Rishi Sunak | Deloitte | 256/2004 | Rudolf Špoták | Unicredit | Ropa a Plyn | EMA | Renáta Kadlecová | Ekonomka | Reálná očekávání | Pokles výnosů | Globalizace | Litecoin | Investiční banka Goldman Sachs | Hugo Boss | Fibonacciho retracement | Horizon | UST | Dolar | Akcie Starbucks (SBUX.US) | Washington Post | AXA | Coinbase Global | Plán Evropské komise | Možnost práce z domova | Poskytování hypoték | Základ daně | Gigafactory | Liberty Steel | BH Securities | Průzkum společnosti | Akvizice Air Bank | Euro | Rostoucí ceny kakaa | Akcie Teradyne Inc. | Oracle | Generativní AI | Medvědí scénář | BNP Paribas Asset Management | Negativní vývoj | Byznys | Napadení Ukrajiny Ruskem | Povolení dovozu | Server CNBC | Akcie na pražské burze | Agentura DPA | Pin Bar | Fnac Darty | Technická analýza Bitcoinu | Greensill | Kukuřice | Nárůst zisků | MALL | NortonLifeLock | Deficit státního rozpočtu | Indexové trhy | Investujte | Měď | EUR Corporate Bond ESG Short Duration Multi-Factor UCITS ETF | Akcie Gap Inc | Proinflační | Bank of New York Mellon | Boj s koronavirem | Být trpělivý | Konglomerát | Rozvíjející se trhy | Wells Fargo (WFC.US) | Holding Czechoslovak Group | AUD | Huť Liberty Ostrava | Těžba lithia | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Renáta Kellnerová s rodinou | Reputace | Červená čísla | Binance | Japonský Nikkei | Sberbank CZ Jiřina Lužová | LME | Zpomalení růstu | Dividendový výnos | Hecla | Výnosy státních dluhopisů | Indikátor důvěry | Pozitivní výsledky | Federální rezervní banky | Akcie Disney (DIS.US) | Obchod | Christine Lagarde | Radim Krejčí | Domácí data | Místopředseda představenstva | Capitalinked | Správa železnic | Dodávky ropy | Predikce | Stagflace | Fibo | Siemens Healthineers | Plynárenský gigant | Rozhodnutí Bank of England | Objem investic | Televizní studio | CEE | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Banka JP Morgan | Úřad práce | Kypr | Citigroup | ETF na bitcoin | Ekonomové | Krizové situace | Prodeje existujících domů | Amcor | AFI Europe | Zuzana Bubnová | Mezinárodní vztahy | Rada ČNB | Etoro | Hospodářství | Kam investovat | MIB | Hlavní ekonomka | Africké země | Kyperský regulátor | Nákup nemovitostí | Abkajk | Zpracovatelský průmysl | EV | EU | Cena plynu pro evropský trh | EBITDA | Mezinárodní banky | Moody's Analytics | Německé podniky | Ruská agrese | Tomáš Pleskač | CETIN | Výroby elektromobilů | Turistické sezóny | Sev.en | Automobilka Škoda Auto | Uniper | Trh Prime | Indické úřady | Nárůst nezaměstnanosti | Švédská ministryně financí | Soud v Karlsruhe | Šárka Grguřičová | Bollingerova pásma | Nižší ceny | ARM | Spojené státy | Index akciového trhu | Ekonomická krize | Cenové stability | TPA | Gamble | Luděk Slouka | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Michael Hewson | Philip Lowe | Cigarety | Portfolia | Úsilí | Tesla | Růst důvěry | Další kryptoměny | Dynamika růstu | Pravidelné investice | Conseq Investment Management | Investované peníze | Expert | Koronavirové krize | Dopady koronavirové pandemie | CATL | Vývoz | Prodeje akcií | Albermarle | Gary Wang | Aktivity v eurozóně | Členské státy EU | Gate | Televize Sky News | AKAT | Výzva | Samsung | Recese | Rafinérie v Litvínově | Index relativní síly (RSI) | Kupovat čínské akcie | Celosvětový růst | ASML | Ropný gigant | České mikro a malé podniky | Renault | Růst akcií | CSG | Bank of Canada | Operátor T-Mobile | Capital Partners | Komerční banka | Vývoj pandemie | CZK/EUR | Stimul | Fond Petrus Advisers | Agentura Interfax | xStation 5 | Růst globální ekonomiky | Napětí na Blízkém východě | Analytik Portu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Výhled na rok | Index spotřebitelských cen | Hargreaves Lansdown | Společnost EDF | Základní úroková sazba | Kyjev | Začít investovat | Burzovní indexy | Naučte se obchodovat | Výrobní index | Catastrophe Containment and Relief Trust (CCRT) | Stavební povolení | Pandemie | Richard Barnett | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Saadia Zahidi | Trh s kanceláři | Znalosti trhu | Petr Kellner | Spekulace | Manažerka | Meziměsíční inflace | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | SuperFrank | František Táborský | Air Products | Štěpán Křeček | Americké burzy | Vytvoření fondu | Internetové firmy | Firemní dluhopisy | Nálada na akciových trzích | Akcie Alibaby | Mazars | Know-how | Nadměrné obchodování | Ochrana před inflací | Cardano | Frank | Ministři | Bankman-Fried | Balance | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Mondelez | Hisense | Negativní nálada | Transparentní | Tržby v eurozóně | Kontrola pojištění | Silicon Valley | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Politické riziko | Členské státy | Finanční ředitelé českých firem | Guggenheim Partners | Ekonomka MMF | EASA | Předpověď ceny bitcoinu | Bitcoinový ETF | Daňová odečitatelnost | Dnešní zpráva | GE Money Bank | Dlužníci | Goodyear | Automobilka Volkswagen | Ekonomické analýzy | Pivovary CZ Group | Mercuryo | Britské národní loterie | ETF Ark Innovation | Ekonomický poradce | Dieselgate | Závislost na Číně | Šíření nového typu koronaviru | Patria Finance | Investice do komodit | Odsávání CO2 | Ceny energií | KPMG | Konkrétní příklad | Union is Strength | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Unipetrol | Snížení produkce | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Uniswap | Intel | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Jak obchodovat | Společnost Allwyn | Finanční skupina | Dosažení dohody | Portu Jakub Valníček | Základní sazby | Deficit a dluh | Australský podnik | Budoucí cenové pohyby | Správci kapitálu | Úspěchy | Analytik Komerční banky | NEST | Supplyframe | Swingové maximum | Prezident Donald Trump | Nouzový stav | Krypto aktiva | CySEC | Sankce na Rusko | Budoucí směr | Rostoucí inflace | Plán obnovy | Společnost AliExpress | Překvapení z bankovní krize | Technologický sektor | OSN | Soud | Panika | Společnost ČEZ | Komunita | Síla Sibiře 2 | Snížení stresu | Výkon amerického dolaru | Web3 Foundation | Plánování | Cena elektřiny | Blockchain | Čínské investice v Evropě | Agentura Fitch | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prodeje ropy | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Martin Novák | MATIC | Mince | Investiční cíle | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | BNB Chain | Zásoby ropy | Evropské méně | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Státní distributor paliv | Gérald Darmanin | Benzín | Podíl Daniela Křetínského | OK POINT | Biliony USD | Kmen omikron | Channel | US High Yield Fallen Angels UCITS ETF | Dopad konfliktu v Izraeli | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Bankovní asociace | Střadatelé | Adam Greguš | Pokles sazeb | Adidas | Provozní zisk EBITDA | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Výrobci elektřiny | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Reorganizační plán | Oslabení | Akcionáři Moneta | Kroky Fedu | FIXINDEX | Časový rámec | Centrální depozitář | Americký dolar k japonskému jenu | DCC | Míra inflace | Barbora Ondrová | Zasedání bankovní rady | Skanska Reality | Windfall tax | Přebytek obchodu | Platforma | Norwegian Air | Evropský statistický úřad | Energetika | Manufacturing | Nejbohatší člověk | Etnetera | Akcie společnosti Nvidia | Akcie energetických společností | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | Diverzifikované portfolio | CNN | Pomalé oživení | Ruská banka | Lukoil | Ekonomický výhled | Fiat Chrysler (FCA) | Snížení emisí | Nařízení | Americká cla | PoW | Prospekt | SWIFT | Sazba hypoték | Akcie automobilky Tesla | Oblasti umělé inteligence | Pokles cen zlata | Schodek | Prezident Petr Pavel | Převody peněz | Invaze Ruska | BTC | Posílení rezerv | Bankovní sektor | KOSPI | Invesco S&P 500 UCITS ETF | Indexy | Citi | Neon | Zvyšování sazeb | Polkadot | Ministerstvo financí | Odborníci | Hospodaření vládních institucí | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Lightning Network | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mileniálové | mBank v Česku | Obchody pro EUR/USD | UDI Group | Transparentnost | Baterie | Mezinárodní měnový fond | Penzijní společnosti | Japonská měna | Gold | Zhoršení ratingu | Akciová společnost | Guvernér centrální banky | Česká národní banka (ČNB) | Aerolinky Flyr | Průmysl | Státy Mezinárodního měnového fondu | Očekávané výsledky | Úroveň supportu | Lehká ropa WTI | Investování do akcií | Firma Avast | Celková inflace v české ekonomice | Rhodium | Pyramida | Výrobní závody | Falešný break | Marže společností | Tempo růstu | Podnikatel | Meziroční růst spotřebitelských cen | InPost | Snížení daně | Bankovnictví | Natland Group | Aerolinky | Čisté úrokové výnosy | STOXX50 | Dodavatelé neonu | Genesis Capital Equity | Obor podnikání | Francouzská ekonomika | Aplikace TikTok | Tomáš Holub | Řízení financí | EdF | Ministerstvo dopravy | Pohonné hmoty | Pocity | Biliony | Divergence | Shiba Inu | Ava labs | Creative Dock | Bilion dolarů | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | FCC | EXK.US | BHP Group | Federální obchodní komise | Akciové trhy | Barchart | Jeremy Hunt | T-Mobile US | Value Gap | Loterie | Omezení těžby | Ruské diamanty | Zhoršení výhledu | Silvergate | Myšlenka | Europoslanci | Moneta Money Bank | Inflace v OECD | Varování | Ceny drahých kovů | Obchodní bilance | Hospodářské soutěže | Družba | ManpowerGroup | Černé zlato | Bankovní unie | Údaje o nezaměstnanosti | Pozitivní momentum | Nově registrovaná ETF | Obchodní aktivity | ECB Christine Lagardeová | Výprodej | Ministr zdravotnictví | Spojení | Cykly | Bankovní společnosti | Národní bezpečnost | Long | Rally | Bankovní rada | Telekomunikace | Skupina Aures Holdings | Pojišťovna | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Euro Stoxx 600 | Broker Consulting FIXIndex | Klíčový support | CPI Property | Apple TV+ | Lisa Shalettová | ČT Jan Souček | Fidelity National Information Services | Mastercard pro Českou republiku a Slovensko | Japonský index | Deborah Weinswigová | Modrá pyramida | Bonusy | Státní veterinární správa | Internetový obchod | Energy S&P US Select Sector UCITS ETF | Intesa Sanpaolo | Ruský Gazprom | Aktiva | Pražský městský soud | Klid | Vladimír Tomšík | Liberum | Fundamentální analýzy | Začátek výsledkové sezóny | Prodejní tlak | Širší index | Časopis Forbes | 19b-4 | Mateřská společnost | Cenový strop | GEVORKYAN | Smíšené fondy | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Investiční kapitál | Akcie Deutsche Bank | Věřitelé Arca Investments | Negativní vývoj ekonomiky | Tuzemský průmysl | Business | Úrokové sazby ČNB | Poradenské firmy | Staking | Nastavení sazeb | Podíl na trhu | Zixao "Gary" Wang | Pečlivé plánování | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Elektrovozy | Private equity | Camelot LS | Výnosnost | Indikátory | Nejnovější statistika | WFC | Ředitel skupiny PPF | Sev.en Global | Zastavení dodávek | JP Morgan | Slábnoucí dolar | Odvolací soud | Tempo růstu americké ekonomiky | Zdanění | ETF společnosti BlackRock | Pokles cen | TikTok | Plug Power | Osobní počítače | Obchodování s komoditami | Plynárenské společnosti | Investments | Ropovod TAL | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Investice Cathie Wood | Jan Procházka | Technologická společnost | Platební společnost | Bezpečnost | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Zvedání úrokových sazeb | Řešení energetické krize | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Bankovní účet | Xbox | ČBA | FedWatch Tool | Revolut Securities Europe | Nový týden | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Španělský IBEX 35 | Czech Private Equity & Venture Capital Association | Nejlepší výsledky | Zdravotnictví | Energetické krize | Počet akcií | Ole Hansen | Čínské akcie | Producenti ropy | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Zákaz obchodů s kryptoměnami | Nejvyšší výnosy | Kamil Staněk | Eendragt maakt Magt | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Ekonom Komerční banky | Ratingová agentura Fitch | BlackRock | Trhy dnes | Snížení cen | Sklizeň obilovin | | Ukrajinský neon | Německý statistický úřad | Smartwings | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pochybnosti | První dojem | Omnipol | Orlen Unipetrol | Investiční skupina PPF | Signet Bank AS | Členské země | Schodek zahraničního obchodu | RTL | Seat | Riziková aktiva | BNY Mellon | Pandemická situace | Burzovně obchodovaný fond | Bývalý šéf americké centrální banky | Trinity | Nájemní bydlení | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Stratég | Jana Lvová | Společnost Saudi Aramco | Prudce rostoucí ceny | ETFs | Čínský akciový trh | Pokračování poklesu | Majetek | Sky News | Šířením nového typu koronaviru | Purple Trading | WFC.US | Automatizace | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Česká národní banka | Sentiment | Životní minimum | Dnešní statistiky | Události ve světové ekonomice | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Berenberg | Michele Bucková | Největší pokles | Politika | Profesionální investoři | Konkurence | Hospodářské recese | IBIT | Asociace certifikovaných účetních | CoinShares | Letecké společnosti | Kurz čínského jüanu | Gallium | Kapitalizace | Společnost Benxy (Zonky) | YIT Stavo | Vyjádření analytiků | Dodávky z Ruska | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Ministr pro energetiku | Větrná energetika | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | Unity | SAS | Burza Binance | Investiční ředitel | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | Americké futures | Yahoo Finance | Alternativní taxislužby | Výhled pro akcie | MAM | Novinky.cz | Centrální banky USA | Izrael a Palestina | BHP | Per rollam | Pravidla hry | Martin Gürtler | Podvody | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Poplatky | TotalEnergies | Forint | Si Ťin-pching | Korunka ke korunce | Západní investoři | Karel Komárek | Velká Británie | Evergrande | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Caroline Ellisonová | Další vývoj | Analýza ceny akcií společnosti | Citibank | Banky na Wall Street | Burzovně obchodované produkty | Pomoc firmám | Norilsk | Rekordní propad | Česká finanční skupina | Investování do nemovitostí | Válečná ekonomika | TaiwanBusiness | Puma | Real Estate | Členové bankovní rady | GPS | Indexy S&P | FundStrat | Úrokový výnos | Klaus Zellmer | Garanční systém finančního trhu | Investování do ETF | FTX Sam Bankman-Fried | Optimismus investorů | Ředitelka svazu | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | NYSE: NIO | Quant | Geopolitická rizika | Gabriela Teissing | Indie | Letectví | J&T Banka | Mike Novogratz | Burza dnes | Zátěžové testy | Energetická krize v Evropě | Česká antivirová firma | Technologické akcie | Obchodní spor | Měnové politiky | BTC Markets | Huť Liberty | Vnímání | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Přísná měnová politika | Sazby | SVB | Aktuální Price Action | Koncern Volkswagen | Apple Arcade | Zdraví | Plánované obchody pro EUR/USD | Výprodej akcií | Forexové obchodování | Živobytí | Hospodářská recese | Ekonomika | Vasky | Německé automobilky | Pohyb ceny | Výnosová křivka | Analýza výkonu | Historická maxima | Elektřina | CBS | WTO | Politika centrálních bank | Důsledky epidemie | Otto Daněk | Výrobní index PMI | Camelot LS Group | Hospodářské noviny | Obchodování s cizími měnami | Karanténa | Dana Hájková | Zlevnění ropy | Akcie Coinbase | Firma OpenAI | Proticyklické kapitálové rezervy | Investiční aktivity | Sankce | Kateřina Petko | Commerzbank | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Střední podniky | Flexibilita | Spořící účty | Poradenské společnosti | Jiří Šimáně | Investiční manažer | Americký kongres | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Zvyšující se inflace | Ceny zlata | Výhled | PPF Renáta Kellnerová | Členové OPEC | Timeframe | Index technologického trhu | Prodejní cena | Futures na indexy | Fond Petrus | ZEN | Úřad pro ochranu osobních údajů | Auta | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | Průměrná nominální mzda | Jak investovat | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Strach z koronaviru | Výnosy | Objem zakázek | Britská spotřebitelská skupina | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Jiří Kovařík | Iamgold (IAG.US) | Colt CZ Group SE | Deriváty | Ethereum | Investiční prostředí | Kulaté číslo | Technical Cooperation Fund | Embargo | Vysoké ceny | Mluvčí Skanska | Nemovitosti v ČR | Hry | Digitální daň | Odpovědnost | Dnes na forexovém trhu | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Propouštění | Vlastní bydlení | Czechitas | PGNiG | Tomáš Kotera | Bloomberg Intelligence | NYSE: BABA | Zaměstnanci | PayPal | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Meopta | Bankovní krize | Export německého průmyslu | Čerpací stanice | Evropský trh | Lumius | Finanční trhy | Optimismus na trzích | Provoz britské národní loterie | Banka Creditas | Úvěr na záchranu podnikání | Údaje o maloobchodních tržbách | Hospodářské výsledky společnosti | Cyrrus | Bankovní účty | Expanze | Jiří Šmejc | Balík sankcí | Insider | IQOS | Největší ekonomika | Ondřej Hartman | Růst cen energií | Prostor pro růst | Síkela | General Motors | Zvýšení produktivity | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Alexandra Bízková | Firma Occidental | Epidemie nemoci | Komoditní trhy | OSVČ | ČEZ | Cenové hladiny | Apple Inc. | Austrálie | AAPL | Německé ekonomiky | Hrubá marže | KBW NASDAQ Fintech UCITS ETF | Orlando Bloom | Financial Times | GOOGL.US | Abhijit Banerjee | USD za barel | Akciový trh | Důchodový systém | Spread | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Vývoj majetku | Obavy investorů | Čínský státní úřad pro regulaci trhu | Český státní rozpočet | Vývoj měnového páru EUR/USD | Významné riziko | Návrh rozpočtu | Under Armour | Pension Plan | New York | Anadarko Petroleum | Místní rozvoj | Katastrofy | ProSieben | MSFT | Epidemie koronaviru | Kryptodary | Finanční údaje | Krize | Facts Global Energy | Ceny ropy Brent | Optimalizace | Akcie Vodafonu (VOD.UK) | Zvýšení úroků | Průměrná úroková sazba | Staropramen | Americká internetová společnost | Životní styl | Daňové zvýhodnění | Novou mluvčí | Franklin Templeton Investment Management | Synot | CMI | Vlastní akcie | ETH/USD | Alexander Klose | Zlotý | Situace na trzích | IBEX | Britské loterie | Správní rada | Uvalení sankcí | CoinGecko | Země se středními příjmy | G20 | Společnost GEVORKYAN | Darina Stehlíková | Míra inflace v eurozóně | Výrobci automobilů | Slabá čísla | Pokles poptávky | Zkrachovalé společnosti | Panasonic | Objednávky | CEO | Těžby bitcoinů | Kurz libry | Gap Inc (GPS.US) | Komise v přenesené pravomoci | Napadení Ukrajiny | NFT | Meziroční míra inflace v eurozóně | Slabší kurz | DIESEL | Majoritní akcionář | Těžař | Ředitel Ekospolu | Konzervativní strana | Bilance | Euro Cash 3 Months UCITS ETF | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Dolarový index | Výplata | Globální trh | Vývoj ceny ropy | Boj proti inflaci | Prazdroj | Buy | Poradci | ODS | Sekyra Group | Invaze Ruska na Ukrajinu | Paroplynové elektrárny | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | HN | Devizové rezervy | České vlády | Společnost Seznam.cz média | Cíle | Burza | Semináře | Interfax | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Newmont Mining | Prudce rostoucí ceny kakaa | Investiční skupiny | Proof of Work | Dotcom | Náklady na emisní normu Euro 7 | Index MSCI | Portfolio manažeři | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Společnost Rohlik | Investovat do akcií | Exponenciální klouzavý průměr | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | RBA | Likvidita | Klouzavé průměry | Žádosti o podporu | Asociace exportérů | Výprodeje | OIL.WTI | AUD/USD | Průměrná míra inflace | Obchodování s CFD | Druhá největší ekonomika světa | Nové zákony | Porsche | Parlamentní listy | Rozhovor | Španělský IBEX | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Švýcarské banky | Transakce | BMO | Gap (GPS.US) | Nefinanční výkaznictví | Výzkumná agentura | Finanční plán | Uhlí | Dnešní údaje | Cena transakce | Vstup na pražskou burzu | Marian Jurečka | Měny | Premiér Fiala | Finep David Jirušek | Válka mezi USA a Čínou | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Vývoj koruny | Sezónnost | Výnosy 10letých dluhopisů | Růst nezaměstnanosti | Innogy | MasterCard | Lululemon | Krajský soud | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Mylan | Energetický regulační úřad | Hlavní ekonomka MMF | Hello bank! | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | Vedlejší účinky | Profitovat | Slovensko | Glencore | Georgia Energy | Regulační úřady | Akcie Alexandria Real Estate | Energie | Analytici společnosti | Milei | Zpravodajství | Jamie Dimon | Dmitrij Peskov | Michal Brožka | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Obchodní nastavení | Pohonné hmoty v Česku | Mikro a malé podniky | Větší korekce | Tradeři | USDX | E.ON Energie | BTC/USD | One Ticket | Dividendy | Finanční centrum | Měna | Inflace v prosinci | Jasný signál | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Daňové příjmy | Depozitář | Marathon Petroleum | Pracovní síly | Oslabení eura | Rada ČTK | David Marek | Obchodní řetězce | Počet směnárníků | Aktivity společnosti | Paul Volcker | Renáta Kellnerová | Uvolnění měnové politiky | MSCI | Peníze z EU | Fed Williams | Hodnota bitcoinu | CV90 | Invesco Global Clean Energy UCITS ETF | Investor | LinkedIn | Měnový výbor | Index podnikatelské aktivity | Základní úroková sazba Fedu | Ekonomické zotavení | Krypto burza | Miliardy dolarů | Přirážka | Růst aktivity | Penta Real Estate | ARM Holdings | Klíčové události tohoto týdne | Nákup nemovitosti | Cena americké ropy WTI | Finanční trh | Růst poptávky | Úroky z úroků | Opatření na podporu ekonomiky | FOMC | Inflace v české ekonomice | Snižování nákladů | JPMorgan | Německá automobilka | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | Půlení | Zahájení ruské invaze | Reakce investorů | Trade | Regionální měny | Fundstrat Global Advisors | Optimismus na trhu | Společnost AMD | Vladimír Kruliš | Nové prognózy | Central Group | Patria.cz | Tightening | Vyspělé ekonomiky | Linie podpory | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Milník | Starbucks (SBUX.US) | ABN Amro | Nadnárodní firmy | EIA | Protikoronavirová opatření | Generativní umělá inteligence | Vivendi | Sberbank CZ | Platformy | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Rusko | Vysoké riziko | Mluvčí Skanska Reality | Nissan | Ceny výrobců | Akcionář | Miliardy USD | Snižování daní | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | ADA | Tržby společnosti | Nižší maxima | Výhodný směnný kurz | Obchodní den | Další růst sazeb | Vývoz z Číny | Zkušenost | Fond Pro arte | Více příležitostí | Geoffreye Okamotu | Invaze ruských vojsk | Signál | Česká finanční skupina PPF | Digitální měna | Centrální depozitář cenných papírů | Írán | Turów | Zdražování | S/R zóny | CMC | Afrika | Světový hospodářský růst | Pozemky | Předstihové indikátory | Development | Výsledkové sezóny | Investiční ředitelka | State Street | Britská vláda | EPS | Martin Podolák | Square | Hodně nákazy | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Repo sazba | Uptrend | Biliony dolarů | Kupní síla | Úbytek | Ges Group | Ropy | Rozdílové smlouvy | Liberty Ostrava (LO) | Historie | Správce aktiv | C.US | Úspěšné obchodování | Penta | Data Revolutu | Nové žádosti o podporu | Sociální média | BrandZTop 100 | Zisky společnosti | EET | Šéfka ECB | Řízení rizik | Singapur | Zadlužení země | Míra úspor | Dividendové výnosy | Člen bankovní rady | SICAV | Obiloviny | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Podcasty | Divize Microsoftu | Výdaje | Uvalené sankce | Guvernér české národní banky | Evropská komise (EK) | Catherine Yeung | Výrobce aut | Porušení pravidel | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Rafinerie | Zisk EBITDA | Společnost | Petr Dufek | Správa | Zpomalení růstu ekonomiky | Apple (AAPL.US) | Obchodní systémy | Xilinx | CBC | ESPN | Důchody | Aures | Likvidní | I-Trader | Klimatický jev | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Pro arte | Forbes | Akcez | Maloobchodní tržby v USA | Ocenění akcií | Colt | Obchodované fondy | Akcionáři Monety | Platforma eToro | Allergan | Radomír Jáč | Klíčové faktory | Thomas Barkin | Akcie evropských společností | Retailoví investoři | Společnost MicroStrategy | Georgia Energy SICAV | GM.US | Francouzský index | Český statistický úřad (ČSÚ) | Negativní výhled | Sporting Products | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Očekávaná inflace | BMW | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Non-Farm Payrolls | BNP Paribas Personal Finance | Kupci | Plynárenské firmy | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | Velké centrální banky | Vitalik Buterin | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Příliv investic | Mimořádné zasedání | United Technologies | Rishi Sunak | Bezpečný dolar | CPI Property Group | Umělé inteligence | Investiční rady | List The New York Times | Eura | Počet volných míst | Schodek rozpočtu | Neúspěch | Martin Vašek | AAPL.US | Výhled trhů | Pracovní trh | Vývoj ceny akcie Alexandria Real Estate | Ředitel Auresu | Ztráty | Internetové bankovnictví | WMO | Nízká nezaměstnanost | Produktivita práce | Zpomalení v Číně | Lehman Brothers | Inflační cíl | Nizozemsko | Bankovní systém | ACT | Africký mor | Organizace | Sulut Airways Indonesia | Koronavirová opatření | Sanofi | Britský FTSE | Hecla Mining (HL.US) | Óscar García Maceiras | Obilí | Vrcholoví manažeři | Ceny stavebních prací | Our Media | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | CARE Česká republika | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Zmírnění inflace | Úrokové náklady | TGT | Stock Exchange | Regulační rámec | Akcie AMD | Růst | Premiér Boris Johnson | Řetězec H&M | Vyšší úroveň | London metal exchange | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | Michelin | RegioJet | Polská centrální banka | Letošní maximum | Pojišťovací společnosti | Příjmy | Investiční skupina | Průmyslový růst českých firem | Pohyby cen | Nvidia Corporation | Událostí ve světové ekonomice | Hospodářské výsledky | Trend klesající | Odhad letošního růstu | Emitent | WU | Zajištění | Šance | Objem prostředků | iPhone city | Domácí měny | AXA Bank | Administrativa | Spotřebitelská skupina | IAG | Zprávy z krypto průmyslu | Snížení inflace | Tanja Gönnerová | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Flyr | Zasedání MMF | Kryptoměna FTX | Plynárenský průmysl | Overweight | Rusko-ukrajinské napětí | Index | Wall Street Journal | Halving | Komoditní | Robinhood Financial | Rajeev Mittal | Rozdíl mezi výnosy desetiletých státních dluhopisů | Hlavní americké indexy | MiFID II | Token | Čínský trh | Centrální bankéři | Nejbližší rezistence | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Bohatství | Komodity | Investiční fond | Intercontinental Exchange (ICE) | Obchodní vztahy | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | EBRD | Jižní Korea | Doing Business | Vista Outdoor | Společnost Instacart | Strategická partnerství | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Konsolidační balíček | CFDWorld | ČTK | Arca | Nová sazba | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Uber Eats | Ekonomika Slovenska | Fibonacci | Akcionáři Moneta Money Bank | Dna | Ztráty na akciových trzích | Netflix | Průmyslový index Dow Jones | Meziroční inflace | LVMH | Bitcoinový boom | Wood Mackenzie | Akcie Plug Power | LOGeco | Cap | Štempl | Akcie společnosti Oracle (ORCL.US) | Zambie | Zakladatel fondu | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Nová stimulační opatření | Klíčový prvek | Fenestra Wieden | Marcela Fialková | Míra inflace v USA | Měnové zasedání bankovní rady | Mzda | Naše ČESKO | Northern Rock | Luno | Alokace aktiv | Broker Consulting Martin Novák | Obchodní firmy | Členové představenstva | Společnost IAG | Koronavirus | Zveřejněné údaje | Přilákat investice | IntoTheBlock | Mluvčí ČNB | Ruské podniky | Potravinářská společnost | Nippon Steel | Megan Hornemanová | Inflace ČNB | Ceny mědi | Spojení Monety | Asociace pro kapitálový trh České republiky | ČSOB Asset Management | Měnové trhy | Odvětví | Ruský útok na Ukrajinu | Fundamenty | Mluvčí banky | Cena indexu | Analýza Bitcoinu | Nevyplněný Fair Value Gap | Nařízení MiCA | Chuť investovat | Komentátor | Trump Organization | Tchaj-wan | Chicago Mercantile Exchange (CME) | GPT-4o | Investování | Riot Blockchain | Jan Souček | Dopady koronaviru na ekonomiku | Studie poradenské společnosti | Fondy soukromého kapitálu | Hlavní trh | Citigroup (C.US) | Carvana | London Bullion Market Association | Front month | Šíření koronaviru | Aktuální tržní podmínky | Finep | Akcie mateřské společnosti | První veřejná nabídka akcií | Ceny bydlení | Farmacie | Poradenství | Cílová cena | Diverzifikace | Inflační doložka | Zisky z těžby | Chrysler | Next Finance Markéta Šichtařová | Ovlivňování | Čínské firmy | Plány podniku | Vlajkový fond | Současný propad | MF | Bidenova vláda | Mluvčí Kremlu | Konfederace | Výhled britské ekonomiky | Protiruské sankce | Ford Motor | Procter & Gamble | Největší ekonomiky | Nominální dluh | VinFast | Akcie Gap | Kompenzace | Obnovení rovnováhy na trhu | Výprodejová vlna | Švédský oděvní řetězec | Předpovědi cen | Země eurozóny | MUFG Bank | Crest Communications | Zmírnění chudoby ve světě | Ekonomický cyklus | Ferrari | XIXOIO | Americký ropný gigant | Krátkodobé výnosy | KKCG | Ratingy udržitelnosti | Prohlášení | Stagflační riziko | Benxy (Zonky) | Návratnost | GM | Google Pay | Rizika na Blízkém východě | Čeští ekonomové | Obchodovat s akciemi | Analytik JRD | Iva Palusková | Ekonomický plán | Uber Technologies (UBER.US) | PPF | Ženy a investování | Revolut Securities Europe UAB | Regulační orgány | Zisk na akcii | Extrémní počasí | Obnovitelné energie | Světové produkce | Analýza | S-1 | Konkrétní cíle | Úvěrová krize | Investiční příležitost | Měnový výbor centrální banky | Proč investovat | CVC Capital Partners | Dunning-Krugerův efekt | Sachalin | JDE Peet's | Marathon Digital Holdings | JRD Roman Havlíček | Target | Státní příspěvek | Allianz Global Investors | Čínská poptávka | Finanční poradci | Andrej Melničenko | Tržní ekonomiky | Traderky | Úrokové výnosy | Nvidia | Transakční poplatky | Lobbing | Dodávky ropy a plynu | Fundraising | Objemy prodeje | Přístup k financím | Banka | Rhodium Group | Kolísání trhu | Začátky úspěšných traderů | FedWatch | Portfoliomanažer | Posílení | Největší banky | Přední ekonomové | Pegasus | CNG | Američtí regulátoři | Pracovní místa | Spinning Top | Hospodaření ČNB | Tržní hodnota | Vysoké úrokové sazby | London Stock Exchange | BrandZTop | Gazprom Něfť | Martin Jaroš | Růst společnosti | Futures na americké indexy | Posilování koruny | Včerejší seance | Přizpůsobivost | Ředitelé českých firem | Nadnárodní společnosti | Předseda BDI | Vstup na burzu | Akcie Teradyne | Více peněz | Ministr financí | Uvalené sankce na Rusko | Prognóza Evropské komise | Skupina EPH | Objem nouzových rezerv | Maďarsko | Index technologického trhu Nasdaq | Waves | The Verge | Akvizice společnosti | Očkování proti covidu-19 | Markus Söder | Vývoj měnového páru | České předsednictví | Poměr zlata a stříbra | Martin Cakl | Fidelity National Information Services (FIS) | Tradingový vrchol | Firma Saudi Aramco | Události tohoto týdne | Rekordní nárůst | City | Power Exchange Central Europe | Cyrrus FX | Analytička | Sektor polovodičů | ATH | Instagram | Vývoz z USA | State Street Global Advisors | Zhodnocení finančních prostředků | Důvěra účetních v globální ekonomiku | ENGETO | S&P 500 High Dividend Low Volatility UCITS ETF | Posílení indexu | Deutsche Bank | Společnost Casino | Čínský list | Americký index | Čtyřdenní pracovní týden | Valná hromada ČEZ | Španělsko | Internet Computer | Silky Zdeňka Porybného | EUR kurz | ČR | Průměrná míra nezaměstnanosti | Certifikát | Podílníci | Zrychlení růstu | Vysoké školy | General Electric (GE.US) | Papírenský průmysl | Konkurz na Sberbank | Globální problém | Sociální nepokoje | Pivovary CZ | Mark Cuban | Coca Cola (KO.US) | Dodávky energií | Australská BHP Group | L.F. Investment Limited | Implementace AI | Zdeněk Tůma | Válka | Evžen Korec | Růst ruské ekonomiky | METROSTAV | BNB | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | CSRC | Akciové trhy ve Spojených státech | Omezený čas | Představitelé MMF | ZIL | Bloomberg | Global High Yield Corporate Bond ESG UCITS ETF | Taproot | Investiční horizont | Poptávka po bitcoinech | Rizikové kvazifondy | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Silicon Valley Bank (SVB) | EG.D | Louis Vuitton | Finanční vzdělání | Zlepšení | Čeští centrální bankéři | ARKK | Celoroční výhled | Působení v Evropské unii | Bentley | Finanční ředitelé | CCI | Úvěr na bydlení | Zemědělství | Bezpečná aktiva | Fusion | HDP Německa | ONE | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Letecká přeprava | Globální ekonomické vyhlídky | Celkový provoz | Společnost Evergrande | Osobní příjem | Advent International | Oživení z pandemie | Akcie těžařů stříbra a zlata | Poměr rizika a zisku | Ruské dluhopisy | 21Shares | CAD | Cena akcií společnosti | Platit daně | NICKEL | Gruzie | Obchodní model | Sledování vývoje | Vyšší mzdy | Britský ministr financí | COIN | CzechToll | Vzdělávací obsah | SCA | Semafor | Kodiaq | BSE Sensex | AFI Europe pro Českou republiku | Financial | PPF Jiří Šmejc | Ziskovost bank | Zajištění majetku | Kvazifondy | Biofarmaceutické společnosti | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Panelové diskuze | Týdenní pivot | Maďarský forint | Emise skleníkových plynů | Wall Street | Panevropský index STOXX 600 | Soudní dvůr | MSCI USA | Jane Foleyová | Swiss Life Select | Vysoké ceny energií | OSL | Alameda | Silver Institute | Tornádo | Úrokové výnosy banky | Burza FTX | ZIP strategie | IMFC | Capital Panda | XTZ | Finanční výkazy | Riziková přirážka | Televize CNBC | Nexen Tire | Tata Steel | Obnovitelné zdroje energie | Nemovitosti | Avon Products | Investice do výroby baterií | Státní podpora | Simple Moving Average | HKEX | Inflace v Evropě | Zhoršení nálady | Úvěrové pojišťovny | Rostoucí úrokové sazby | Kreativita | EK | Jana Mücková | Nejziskovější | Nabídka Aramco | Jakub Valníček | Hospodaření | Futures | Zvýšit zisky | Luhanské lidové republiky | Evropský statistický úřad Eurostat | Inflace v eurozóně | Nejlepší investiční příležitosti | Central Group Michaela Tomášková | Snížení daní | Hlavní ekonom | Riziko | Igor Fait | Zdeněk Nekula | FXstreet.cz | UBS Global Wealth Management | Krypto analytik | XTB | Akcie Nvidia Corporation | Rating Číny | Amazon | Didier Pfleger | Vysoká cena | Obchody | Obnovitelné zdroje | CEPS | Růst cen stavebních materiálů | Středoevropský region | PLUG | Růst cen plynu | Barbora Tyllová | Index Nikkei | Ukazatel EBITDA | Ochranné známky | Australská BHP | Dění na Ukrajině | OKD | Alibaba Group (BABA) | Fatih Birol | Zdražení ropy | Rychlost a přesnost | Akciový index | Těžba ropy | Výpadky v globálním dodavatelském řetězci | Mluvčí společnosti | Americký dolar (USDIDX) | Skupina ČEZ | Generali Investments CEE | Dluh vládních institucí | Navýšení dluhového stropu | Oblečení | Geosan Development | Koš | Igor Pauer | Index CPI | Silvercorp (SVM.US) | Dividendy ČEZ | Emerging markets | Index nákupních manažerů (PMI) | Česká firma | Zhodnocení prostředků | Index Nasdaq Composite | Aleš Michl | Vzestup bitcoinu | Fiocchi Munizioni | xStation5 | Memecoiny | Nejprodávanější | Statut celebrity | Německá energetická společnost | Christian Dior | Zájem o kryptoměny | Podpora | Výroba automobilů | Společnost Aures | Čínská společnost | Cena práce | AT&T (T.US) | MWh | JRD | Evropská divize Sberbank | Ruská invaze | Budoucí vývoj | Dílčí index | Svíčkový graf | Tendr | Veřejně obchodovaná společnost | Meta Platforms | Oživení ekonomik | Bemis | First Republic | Epiq | Estee Lauder | Rozšíření umělé inteligence | Portfólia | Volatility | Pierre Andurand | Josef Tošovský | Investování peněz | Obchodní výhled | Ministerstvo financí České republiky | Global Clean Energy UCITS ETF | Nejnovější údaje | Nový fiskální rok | Úrokový diferenciál | Značný zájem | Simple Moving Average (SMA) | Bezpečného útočiště | Ministr průmyslu a obchodu | London Metal Exchange (LME) | Martin Řezáč | Údaje o dubnovém vývoji inflace | ZIP strategie Kathy Lien | Uzavření transakce | Finbold | Očekávání trhu | Statistika | Důsledky koronaviru | Zastavení růstu | Statistické údaje | Plzeňský Prazdroj | E-commerce | Veřejná nabídka akcií | Úvěrový program | Pavel Ryska | Retailové obchodování | Přímé zahraniční investice | Logistické firmy | Technický výhled | Zdroj příjmů | MJ | Akcie Plug Power (PLUG.US) | Reporting | Americké akciové indexy | Editis | Časování trhu | Vládní pomoc | SPOT | Cenové výkyvy | Partnerství | Mluvčí MMF | Právo | William Wang | Finanční skupina PPF | Daně z neočekávaných zisků | Burze | Realizace zisku | Prodeje vakcín | Investovat do nemovitostí | Server HN.cz | Nové zakázky | Motivace | ARK Investment Management LLC | Jan Frait | Setkání centrálních bankéřů | Dlouhodobí investoři | Spotřebitelské ceny | Daniel Zhang | Poptávka po ropě | Česká vláda | Insolvenční návrh | Capital.com | Indikátor Purple Strike | Snižování úrokových sazeb | Ekonomické statistiky | Intervenovat | Ruská ropa | CAPEX | Zvyšování úroků | Klíčové problémy | BAT | Analytik | Splatnost | Emise | Marketingová komunikace | Tomáš Rubač | Uber (UBER.US) | Elektromobily | Další vzdělávání | Africký pracovní trh | ProSiebenSat.1 Media SE | Směrnice EU | Hospodářský výhled | Lael Brainardová | Ukončení činnosti | Obchod s Čínou | Tým FXstreet.cz | Nárůst cen čokolády | Dovoz ruské ropy | Capital Markets | České dráhy | Rozvojové ekonomiky | Ropná firma | Teorie Elliottových vln | Akcie společnosti Gap Inc | Nálada na trzích | Saudi Aramco | Výkyvy počasí | Temelín | Regulovaný trh | Wealth Management | Dodavatelské řetězce | Arnault | Nové daně | Závislost | Fáze obchodní dohody | Mezinárodní instituce | Nedostatek stavebních materiálů | Ceny energie | EURO STOXX High Dividend Low Volatility UCITS ETF | Vandana Hariová | Hodnota indexu | Bild am Sonntag | Pohyb koruny | Racionalizace | Eurozóna | Trading | Ruská ekonomika | Wall Street akcie | Vanda Insights | Marathon | Pšenice | Index DAX | Fiskální stimul v USA | Největší evropská ekonomika | Začít intervenovat | Společnost S&P Global | Société Générale | Investiční doporučení | Eurasia | Air Bank | Carolyn Ellisonová | Jak úspěšně investovat | Horizon Investments | NVIDIA Corporation (NASDAQ: NVDA) | Indonésie | Linda Yaccarino | Opční program | ČNB Petra Krmelová | Next | Chorvatsko | Oděvní řetězec | Volatilita cen | KBC | Life Insurance | Velké technologické firmy | Umělá inteligence (AI) | Americká ministryně financí | Decision Intelligence Pro | Sazby beze změny | Investiční produkty | Purple Strike | Akciové indexy v Asii | Raghee Horner | BDI | OMV | AAA | Investiční odborníci | Termínové kontrakty | Britské společnosti | Expirace | Ženské legendy | Skupina Volkswagen | Alibaba a čínská vláda | Pavel Cyrani | Směrnice | El Niño | Wise | Soud EU | Statistický úřad | Strategie Kathy Lien | Atradius | Nezkušení investoři | Růst české ekonomiky | Finanční podmínky | DIA | Tlak na USD | Honeywell | Petr Beneš | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Zotavování světové ekonomiky | České Radiokomunikace | Vývoj ceny | Krypto | Společnost Lululemon (LULU.US) | Cenový graf akcií | Skupina Colt CZ Group | Mosaz | Počasí | Instrumenty | Obchodování jedním kliknutím | Mediální společnosti | Investment Counsel | Paříž | Seznam.cz média | Německý index DAX | Fedspeak | Kupón | Skvělá investice | Zveřejnění zpráv | Futures na ropu | Global Advisors | Francouzský index CAC 40 | Opatření | Central European Media Enterprises | Hlavní indikátor | Pozice | Ruský útok | Růst bitcoinu | Kolaps FTX | Nejvyšší soud EU | General Plastic | Akcie O2 | Oslabování koruny | Ústecký kraj | Finanční gramotnost Čechů | NJJ | Maďarská centrální banka | Analytik XTB | WHO | Roční příjem | Expertka na analýzy | Internetový gigant | Markit | Barclays | Makléřské společnosti | Demo účet | Největší americký výrobce léků | Gabriela Hanslíková | Teams | Etherea | COIN.US | Čeští investoři | Sentiment v sektoru | Ministerstvo hospodářství | Antimonopolní úřad | Fiskální stimuly | Investing | Lululemon (LULU.US) | UCITS ETF | PPF Group | Spravedlivé důchody | CoinDesk | UCITS | Zelené energie | Výhody | Zpomalováním růstu | Komoditní supercyklus | Evropské investiční banky | Očekávaný růst | Peněžní toky | Fair Value | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | SEC | Zemědělský svaz ČR | Zkapalněný zemní plyn | Skupina Which? | Obchodní ZIP strategie | Evropské indexy | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Tiger | Výrobní náklady | Fendi | Gallium & germanium | Prodej podílů | Prudký růst cen | Virus | Redukce | Představenstvo ČEZ | B Word | Náklady na emisní normu | Tomáš Vlk | Institut pro mezinárodní finance | Ladislav Kříž | Lidstvo | Inditex | Konzultant | Statut | Kwasi Kwarteng | Daňové výhody | Provize | Sazby v Číně | Vlastní nemovitost | TradingView | Clearing | Dow Jones | Zmírnění chudoby | Časový horizont | CARA | Úrokové sazby | Podnikatelky | Investiční gramotnost Čechů | Expobank CZ | Předpovídat budoucí cenové pohyby | Celý svět | GasNet | Český investor | Digitální měna centrální banky | Sebevědomí | Biden | Budoucnost | Ocenění | Banky | Shiba | Dodavatelský řetězec | Americké trhy | Prezident Microsoftu | NASDAQ 100 | Peking | Počet hackerských útoků | Evropská investiční banka | Obchodní styl | WebTrader | Klienti Sberbank | 737 MAX | Restrukturalizace | Konzervativci | STV Group | Neformální sektor | Krize v Evropě | Zvyšování úrokových sazeb hypoték | Narušené dodavatelské řetězce | Čínské centrální banky | Microsoft Corp | Sumitomo | Britské finance | ASEAN | Toyota Motor Manufacturing | JPMorgan Chase | Čínské vlády | | Žlutý kov | Mluvčí ČEZ | Certifikace | Generativní umělé inteligence | Finanční poradenství | Automobilka BMW | Investovat peníze | Aktuální situace | Vlády | Epidemie nemoci covid-19 | Quantitative tightening | Realitní skupina CPI Property Group | Rozhodnutí bankovní rady | Komisí pro cenné papíry a burzy | Vandita Pantová | Nárůst Bitcoinu | Erste Asset Management | Prodeje | Politici | Yahoo Japan | Vanguard S&P 500 | FOMO | Kotace | Dovoz čínského zboží | Čínské akciové trhy | Objem fúzí a akvizic | Obchodní podmínky | Doba splatnosti | Stavební spoření | Výrobce elektromobilů | Dánsko | Array Biopharma | Měnový pár | SPX | Care Česká republika | Výroba elektrické energie | Korporace | PX Pražské burzy | Správkyně Sberbank CZ | Firma Wienerberger | Časovat trh | Hypomonitor | Finanční situace | Tempo inflace | Těžba ropy v Rusku | Emitenti | PanAmerican Silver Corp | Státní zastupitelství | Primární nabídka Aramco | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | 5G | G7 | Celková inflace | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Interní informace | Bankovní licence | Joe Biden | Lockdown ekonomiky | Zlínská obuvnická firma Vasky | Guvernér ČNB | Hypoteční banky | Allwyn Entertainment | Společnost Mondelez | Gita Gopinathová | Webináře | Coinbase Global Inc. | Mluvčí ČNB Petra Krmelová | Bankrot | Rozdělení zisku | Základní sazba | Investiční platformy | Udržitelné investice | Jednatel | Anchorage | Návrat do práce | NASDAQ: TER | Intervenovat na forexovém trhu | InstaForex | Novinky | MSCI China | Společnost Philip Morris | Kontrakt | CDE.US | Potíže FTX | Obchodní příležitosti | Dohled nad finančním trhem | CBOT | Předseda podnikové rady | Sberbank Europe | Vývoj ceny ropy Brent | Posílení kapitálu | Zastavení produkce | Ekonom | Společnost XIXOIO | USA | Ladislav Bartoníček | Italská banka | WhatsApp | Germanium | Japonský index Nikkei | Obchodní válka | Hluboké znalosti | Založení účtu | Zvýšení rezerv | Platba | Andrej Babiš (ANO) | Darren Woods | Ropovody | SimilarWeb | Swingový trading | Estée Lauder | Dlouhodobý investiční produkt (DIP) | Světové ceny kakaa | Zlato | Investice v Číně | Nejvyšší kontrolní úřad | Focus | Zamezení šíření viru | Skupina Colt CZ | Asijské akciové trhy | Býčí trend | Prezident společnosti | Guggenheim | GOOGL | Průměrování | IBES | Patrick Drahi | Analog Devices | Zastropování cen | Alokovat kapitál | Underperform | Geopolitika | Zpomalování inflace | Výhled růstu české ekonomiky | Následky krize | Tržní služby | Philip Morris | Tezos (XTZ) | Jozo Perić | PSE | Nasdaq | Dekarbonizace | Coinbase (COIN) | Společnost Meta | Zdražování energie | AbbVie | MSCI USA ESG Climate Paris Aligned UCITS ETF | Světová obchodní organizace | Výhled na letošní rok | Volkswagen | Koronavirové epidemie | ICT | AliExpress | Průměrná cena | Holding Agrofert | Odhady analytiků | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Souhrnný čistý zisk | CVCA | Zemní plyn (LNG) | Bloky | Spekulanti | Investiční aplikace | Skupina G20 | Camelot | Dluhopis | Akcie Disney | Boeing 737 Max | ARK Innovation ETF | Green:Code | Zákon o snížení inflace | Pražská burza | Coeur Mining | Práce | FIS | FOREX | Spekulativní investice | GPS.US | Údaje o inflaci | Výroba aut | Ceny nových bytů | Akcie Under Armour | DoorDash | BCM Begin Capital Markets | BIC | Společnost JPMorgan | Zpomalení hospodářského růstu | Obavy společnosti | Hydrogen Economy UCITS ETF | Omezení exportu | Důvěra v ekonomiku ČR | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Ark Innovation | Výrobce baterií | Řešení problémů | Tržní kapitalizace firmy | Soudce v USA | Pozitivní výhled | WPM | Čínské investice | Průlom | Odpovědné investování | BBBY.US | Investment | Omezení cen plynu | Agentura Moody's | Zásobníky | Milánská burza | Ratingový výhled | Investovat do fondů | Finanční noviny | Analýza ceny | Index finanční | Firma dnes | Ocelárny | BCM Begin Capital Markets CY | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Výraznější pokles | Vyhoření | Zajištění proti inflaci | Invesco MSCI USA ESG Climate Paris Aligned UCITS ETF | Bitcoin Trust | Vládní konsolidační balíček | WISE Air | Invesco Euro Cash 3 Months UCITS ETF | Nejbohatší člověk světa | Spoření na penzi | Fidelity International | Terra | Globální obchod | Obchodní dohody | Analýza ceny akcií společnosti NVIDIA | Zadluženost | Index čínských akcií | Internetové obchody | Bronz | Daně z mimořádných zisků | USD/JPY | SYNTHESIA | Obchodník s cennými papíry | Klesající inflace | Rozšíření nouzových rezerv | Největší ropná firma světa | Investiční účet | Lyft (LYFT.US) | Eva Davidová | Návrh PPF | Obchodování na newyorské burze | Doněcké lidové republiky | Evropské akciové trhy | Cestovní kancelář | Záporné úrokové sazby | Vývoj na trhu | Tina Tengová | Generální ředitel ČEZ | Čeští podnikatelé | Migrační krize | Manažeři fondů | Firma Eset | Spojené arabské emiráty | Ruský finančník | Ceny v Česku | Portfolio fondu | Andreessen Horowitz | Kryptoměny | Souhrnná hodnota | Forex trading | Aktualizace Ethereum | Low | Manažeři | Crédit Agricole | Ministr zemědělství | Zbyněk Stanjura | Prodejní ceny | Cenu plynu | Americké firmy | Nápad | Invesco EUR Corporate Bond ESG Short Duration Multi-Factor UCITS ETF | Ekonomické aktivity | Podíl Číny | Ark Invest | Plug Power (PLUG.US) | Ruské ministerstvo hospodářství | Akcie kryptoměnové burzy | Akcie Vodafonu | INTC | Jaroslav Povšík | Napětí mezi USA a Čínou | Marcela Vyskoková | Tržní vývoj | Platidlo | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Zničení poptávky | Nominální mzda | SABIC | Embraer | Další pokles | DLT | Tatra Trucks | J.P. Morgan | Úvěr | Investiční společnosti | Fond Fidelity | Mzdy | mBank | Wealth and Trading (EHP) | Akcie | BCS | Úspěch | Stimuly | CNBC | Upjohn | Uvolnit měnovou politiku | Volný obchod | Chudoba | Jerome Powell | Volby | Ukazatele | Moving Average | Umělá inteligence | Miliardář | Index relativní síly | ProSiebenSat.1 Media | Umění | Vladimir Putin | Online broker | Disney | Tržní hodnota Microsoftu | Pokles reálných mezd | Liberty Ostrava | Vojtěch Benda | Británie | HL.US | Seznam.cz | Udržitelné investování | Tescan | Tranzit ruské ropy | Krátkodobý výhled | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Americká vláda | Contemporary Amperex Technology | Wedbush | Michaela Tomášková | Věřitelé Arca | Dopady pandemie | Koncern | Znovuotevření Číny | Diamanty | Currency | Zlepšení nálady | Přeshraniční obchod | Maloobchodní tržby v eurozóně | Belgie | Hecla Mining | Podniky | Překážky | Úvěrové linky | Primární nabídka | Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) | Tržby skupiny | Rezignace | Pojištění neschopnosti splácet | Markéta Fišerová | Euro vůči americkému dolaru | Francouzský Senát | Významné události | Vliv války | Horší časy | Inflace v USA | Ministr financí Jeremy Hunt | Chování spotřebitelů | NERV | Tomáš Nidetzký | The Association of Chartered Certified Accountants | Růst Bitcoinů | Mzdy v ČNB | LULU.US | Příjmy společnosti NVIDIA | Ekonomika Evropské unie | Nedostatek financí | Enel | Andorra | Žádost společnosti ARK | Očkování | Foreign exchange trading | Tržní analýza | Prezident SB | Vysoká rizika
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

Ředitel ING
Ředitel Intelu
Ředitel internetového obchodu Amazon.com
Ředitel investic
Ředitel investic v Raiffeisenbank
Ředitel investiční divize
Ředitel investičních fondů
Ředitel investiční platformy
Ředitel investiční platformy Portu
Ředitel JPMorgan Chase

Následující klíčová slova

Ředitelka AKAT ČR
Ředitelka Central Group
Ředitelka Mezinárodního měnového fondu
Ředitel kapitálových trhů
Ředitelka svazu
Ředitel Komerční banky
Ředitel komunikace
Ředitel odboru komunikace
Ředitel odboru komunikace ČNB
Ředitel organizace
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít