Sobota 19. říjen 2019 11:55
reklama
Globtrex
reklama
XTB strategie
reklama
Bernstein Bank - roadshow

Klíčová slova - Blue chips

img

Hlasy odpůrců monetární politky ECB sílí. Brexit na dosah ruky, dohodu musí schválit britský parlament

18.10.2019 Čínská média v pondělí informovala, že podle zdrojů obeznámeních se situací, Čína požaduje další rozhovory, než dojde k uzavření první fáze dohody. Vývoz z Číny v září klesl meziročně o 3,2 %, zatímco analytici očekávali pokles jen o 3 %. Dovoz se pak propadl o 8,5 % a snížil se tak pátý měsíc za sebou. Podle agentury Reuters zřejmě bude zapotřebí další stimulace zpomalující čínské ekonomiky.
img

Naděje na hladký brexit a uzavření obchodní dohody mezi US a Čínou vedly k „risk on“ sentimentu

11.10.2019 Americký prezident Donald Trump v pondělí pohrozil Turecku zničením tamní ekonomiky, pokud Ankara podnikne v Sýrii něco, co bude pokládat za nepřípustné. Americká armáda začala v pondělí s odsunem svých pozic v severní Sýrii kvůli plánované turecké ofenzívě.
img

Short signál na akcie Lufthansa (LHA)

08.10.2019 Do roku 2017 byla akcie německého leteckého dopravce Lufthansa (LHA) dlouhodobě mezi vítězi indexu DAX. Do té doby se cena akcie téměř ztrojnásobila a trend dosáhl maximální hodnoty 31,26 EUR. Od té doby investoři na společnost poněkud zanevřeli. Poslední 2 roky je akcie v dlouhodobém downtrendu.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

01.10.2019 Alphabet (GOOGL) provozuje kromě obřího vyhledávače Google řadu aplikací, jako je e-mailová služba Gmail, platforma sociální sítě Google+ a webový prohlížeč Google Chrome. Cena akcií klesla o více než 20 % z historického maxima 1 289,27 USD v dubnu na minimum v červnu tohoto roku. Po turbulentních fázích nastavila Alphabet opět kurz směrem nahoru. Na ceně 1 250 USD stále existuje určitý odpor, který je třeba prorazit.
img

6 nejlepších amerických small caps akcií & ETF roku 2019

25.09.2019 I na burze na velikosti občas záleží. V posledních několika letech americké malé tituly běžně překonávaly větší akcie z hlediska výkonu, což z nich činilo tajné hvězdy na akciových trzích. Mezi mnoho neznámých menších akcií, které často létají pod radarem většiny analytiků, lze většinou najít velmi lukrativní tituly, se kterými investoři mohou dosáhnout zhodnocení až v řádu stovek procent.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

19.09.2019  Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné....
img

Světlo na konci tunelu?

29.08.2019 Sázení má člověk v krvi odjakživa. Vždyť už biblický had kdysi přesvědčil Evu, ať utrhne jablko ze stromu poznání s tím, že se Adam a Bůh určitě nebudou zlobit (laskavý čtenář odpustí nejapný žert). A já jsem ochoten se vsadit, že se všichni investoři (včetně mě) už těší, až skončí léto. Na pražské burze se začne více obchodovat a zvýší se objemy. Denní objem zobchodovaných akcií kolem 200 milionů korun nemůže těšit žádného investora ani obchodníka.
img

3 nejlepší světové dividendové akcie 2019

10.06.2019 V dobách přetrvávajících nízkých úrokových sazeb nejsou dluhopisy a jiné podkladová aktiva s fixním příjmem velkým přínosem pro vaše investiční portfolio.
C:\fakepath\cina ekonomika.jpg

Čínské trhy výrazně oslabila Trumpova hrozba zvýšení cel

06.05.2019 Čínské akciové trhy dnes výrazně oslabily a hlavní indexy by mohly zaznamenat nejhlubší jednodenní propad za tři roky. Reagují tak na víkendové oznámení amerického prezidenta Donalda Trumpa, že Spojené státy od pátku zvýší cla na čínské zboží v objemu 200 miliard dolarů (4,6 bilionu Kč) ročně z deseti na 25 procent. Trump zároveň pohrozil dalšími cly na čínské zboží v objemu 325 miliard USD.
img

Technická analýza: Dow Jones

04.03.2019 Americký blue chips index vzrostl už o 21 % od konce prosince minulého roku. Je dobré si povšimnout, že vánoční výprodej byl zastaven na horní hranici proraženého rostoucího kanálu začínajícího už v roce 2009. Dow Jones ovšem neotestoval 200 týdenní klouzavý průměr, jak se tomu stalo na S&P 500 (US500) na konci roku 2018. Tento relativně pozitivnější vývoj na indexu Dow Jones můžeme do značné míry přičíst poslední změně daňového zatížení v USA, ze kterého nejvíce profitovaly velké (large-caps) společnosti.
img

TOP grafy tohoto týdne

12.02.2019 První týdny nového roku byly pro investory do amerických akcií optimistické. Pokud se podíváme na Dow Jones (US30), tak je zřetelné, že blue chips vymazaly téměř 3/4 ze svého podzimního propadu. Z prosincových minim už index vzrostl o 18 %. Je zjevné, že americkým akciím pomáhá holubičí Fed a také naděje na uzavření nové obchodní dohody mezi USA a Čínou. Díky těmto faktorům se indexu Dow Jones podařilo dostat přes úroveň 200 DMA. Navíc se cena probila přes klesající trendovou přímku, i když se v posledních seancích měl index tendenci k ní navracet. Další rezistenci vidíme na úrovni 25 800/26 000 bodů. Jedná se zároveň o úroveň 78,6 % Fibo retracementu předchozího medvědího pohybu.
img

Fundamentální analýza akcií: Praktický průvodce

08.02.2019 Vedle technické a psychologické analýzy je fundamentální analýza další metodou, pomocí které se může investor rozhodnout, zda nakoupit nebo prodat konkrétní akciový titul. Jedná se o jeden ze základních přístupů, které se používají pro ocenění akcií.
img

Top 3 důležité grafy tohoto týdne: Dolarový index, Ropa, W20

15.01.2019 Americká měna si na přelomu roku procházela těžými seancemi. Holubičí komentáře členů FOMC posunuly očekávání růstu sazeb v USA a přicházející makrodata horší náladu podporovaly. V posledních seancích však tlak na pokles ustoupil do pozadí a naopak Dolarový index část svých předchozích ztrát zlikvidoval. Index se od poloviny roku 2018 obchodoval v rostoucím kanálu a poslední otestování jeho spodní hrany se setkalo se silnou reakcí býků. Aktuálně je navíc tato limita posílena blízkostí 200 - denního klouzavého průměru. Makrodata z USA zůstávají pro Dolarový index stěžejní.
img

Varšavská burza cenných papírů: Jaké polské akcie jsou nejatraktivnější?

19.12.2018 Polsko je vedoucím hráčem střední Evropy. Je to dáno velikostí a počtem jeho obyvatel, ale i otevřeností Poláků vůči světu. Varšava je sídlem CEE poboček takových společností, jako je Goldman Sachs, Merrill Lynch a JPMorgan Chase. Do značné míry převzala roli, kterou se zdálo že bude hrát Praha. Není divu, že i Varšavská burza se dost liší od té pražské.
img

Varšavská burza cenných papírů: Jaké polské akcie jsou nejatraktivnější?

18.12.2018  Polsko je vedoucím hráčem střední Evropy. Je to dáno velikostí a počtem jeho obyvatel, ale i otevřeností Polá...
C:\fakepath\eurusd-06112018.png

Forex: Shrnutí obchodování 6.11.2018

06.11.2018 Akcie ve Spojených státech zahájily nový týden růstem, který se týkal vybraných blue chips, tedy nejkvalitnějších emisí na trhu. Zasloužily se o to energetické a finanční společnosti, stejně jako takzvané defenzivní sektory. Pomohla jim obezřetnost investorů v souvislosti s novými protiíránskými sankcemi a v souvislosti s kongresovými volbami. Technologické firmy ale klesaly a před volbami také mírně oslabil americký dolar.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Hlavní akciový index v Šanghaji je na téměř čtyřletém minimu

17.09.2018 Hlavní index šanghajské burzy Shanghai Composite se dnes propadl na nejnižší úroveň za téměř čtyři roky. Podle analytiků jde o reakci na zprávy, že prezident USA Donald Trump se chystá v nejbližších dnech oznámit nová cla na dovoz čínského zboží v hodnotě 200 miliard USD (4,4 bilionu Kč) ročně. Index klesl o 1,11 procenta na 2651,79 bodu, což je nejnižší hodnota od 27. listopadu 2014.
C:\fakepath\TOP5-22052018-LV-18.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.05.2018 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní obchodování smíšeně, když se investoři soustředili na novinky ohledně obchodních vztahů mezi Čínou a Spojenými státy a také na růst cen ropy.
img

Na pražské burze se začne obchodovat s 32 zahraničními akciemi

22.05.2018 Na pražské burze se dnes začne na neregulovaném trhu Free Market obchodovat s 32 zahraničními akciemi velkých firem (tzv. blue chips). Obchodování bude v korunách, informovala ČTK Burza cenných papírů Praha. V budoucnu by měly další zahraniční akcie přibýt.
C:\fakepath\TOP5-09052018-LV-20.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.05.2018 1) Asijské rafinerie začaly hledat nové dodavatele ropy a připravují se na situaci, v níž budou platit obnovené americké sankce vůči Íránu. Americký prezident Donald Trump totiž v úterý vypověděl účast Spojených států na dohodě o íránském jaderném programu z roku 2015 a oznámil, že Washington obnoví protiíránské sankce. Agentura Reuters uvedla, že sankce mohou postihnout i velké exportéry ropy. Saúdská Arábie tvrdí, že je připravena výpadkům v dodávkách ropy zabránit.
img

Pražská burza uvede 22. května 33 zahraničních akciových titulů

09.05.2018 Pražská burza vybrala 33 zahraničních blue chips akciových titulů, se kterými začne obchodovat. Obchodování v českých korunách na neregulovaném trhu Free Market začne 22. května. Žádný z titulů zatím nebude v indexu PX. V budoucnu by měly další zahraniční akcie přibýt. Na dnešní tiskové konferenci to uvedl generální ředitel BCPP Petr Koblic.
img

Dow Jones index – 8 zajímavostí k nejznámějšímu indexu světa

03.04.2018  Dow Jones Industrial Average index (DJIA) známý jako Dow Jonesův index je nejčastěji zmiňovaným akciovým inde...
img

Trhy reagují negativně na vývoj v Itálii. Hrozí ekonomická krize

06.03.2018 „V případě, že politické strany v Itálii začnou realizovat své předvolební sliby, dojde ke zhoršení hospodářské situace ve třetí největší ekonomice eurozóny. Tato situace může vyvolat vážnou krizi v celé Evropské unii,“ upozorňuje hlavní ekonom BH Securities Štěpán Křeček.
C:\fakepath\eurusd-22122017.png

Závěr týdne na finančních trzích 22.12.2017

22.12.2017 Americké akcie za nevýrazného předvánočního obchodování mírně klesly v důsledku oslabení některých akcií blue chips v čele s Nike. Index Dow Jones ztratil 0,11 procenta a den uzavřel na 24.754,33 bodu.
img

Americký dolar oslabil za poslední 3 měsíce o 9 procent

30.06.2017 Akcie na Wall Street včera prudce klesly a indexy S&P 500 a Dow Jones zaznamenaly největší denní ztrátu v procentech za šest týdnů, když se prohloubil aktuální sestup technologických titulů, který převážil i nad silnějšími akciemi bank. Technologický sektor, jenž byl tahounem dosavadního letošního růstu S&P o 8 procent, ve čtvrtek spadl o 1,8 procenta. Klesly hlavně akcie společností Apple a Microsoft. Index blue chips Dow Jones klesl o 0,78 procenta na 21 287,03 bodu, S&P 500 oslabil o 0,86 procenta na 2 419,70 bodu a technologický Nasdaq spadl o 1,44 procenta na 6144,35 bodu.
img

Čas vs. načasování – od zavedení eura rozhodlo o úspěšnosti investic na burze pouhých 10 dnů

03.08.2016 Od chvíle, kdy se Spojené království rozhodlo pro brexit, zaznamenaly finanční trhy nárůst volatility. Mnoho investorů proto zvažuje, zda by nebylo lepší akcie nebo akciové fondy prodat a počkat si na lepší časy v budoucnu. „Ačkoli je tato reakce jistě pochopitelná, z hlediska výnosů jde o vůbec nejhorší rozhodnutí, jaké může investor učinit,“ domnívá se Carsten Roemheld, který ve společnosti Fidelity International působí na pozici Capital Market Strategist.
Mojmir-Hampl-CNB4-1.png

Rozhovor s viceguvernérem ČNB Mojmírem Hamplem

13.06.2016 Největší portál o forexovém obchodování v České republice a na Slovensku FXstreet.cz vám přináší rozhovor s viceguvernérem České národní banky (ČNB) Mojmírem Hamplem. Povídali jsme si například o tom, jak se ČNB staví k často kritizovaným intervencím nebo kde by se mohla česká koruna po ukončení intervenčního režimu pohybovat. Mojmír Hampl v rozhovoru také odhalí, jak samotné devizové intervence Českou národní bankou probíhají.
img

Výprodej v Číně. Co za ním stojí a proč se dnes na tamním akciovém trhu obchodovalo jen 15 minut

07.01.2016 Máme za sebou v tomto týdnu již druhý den, kdy bylo obchodování na čínském akciovém trhu kompletně přerušeno. Tentokrá...
img

EUR/USD pod 1,07, sterling posílil po slovech člena BOE, čekáme na zápis FOMC; analýza EUR/AUD, ZLATA, AUD/USD

18.11.2015 V pondělí a úterý reagovaly překvapivě evropské burzy posílením na události ve Francii, protože investoři sázejí na to, že Evropská centrální...
img

Fed oživil naději na letošní zvýšení sazeb; analýza EUR/USD, AUD/USD

29.10.2015 Federální rezervní systém (Fed) po 2denním měnovém hlasování včera večer naznačil, že prosincové zvýšení úrokových sazeb je stále ve hře...
img

Dnes zasedá britská centrální banka, zveřejnění zápisu za zasedání ECB, Fedu; analýza amerického dolaru, AUD/JPY, USD/CAD

08.10.2015 Dnes po několikadenní prázdninové přestávce otevřel čínský akciový trh, který reagoval na akciovou „rally“, jež proběhla před několika...
img

Dow Jones index – 5 zajímavostí k nejznámějšímu indexu světa

08.10.2015 Dow Jones Industrial Average index (DJIA) známý jako Dow Jonesův index je nejčastěji zmiňovaným akciovým indexem na světě. Pokud...
img

Akciové trhy sázejí na odklad růstu sazeb v USA a posilují; analýza ROPY, EUR/GBP, NZD/USD

06.10.2015 Německé průmyslové objednávky v srpnu nečekaně klesly zejména vlivem slabší poptávky ze zemí mimo eurozónu. Objednávky na...
img

Rychlé a nečekané poklesy na trzích představují pro obchodníky užitečný test řízení rizik

31.08.2015 Každý, kdo byl v uplynulých dnech obchodně přítomen na trzích, se tak stal reálným účastníkem další z historicky zajímavých a důležitých událostí na finančních trzích, o kterých se bude ještě dlouho mluvit a psát. Akciové trhy, některé komodity či měnové páry předvedly několik let nevídané rekordní pohyby, které budou i na dlouhodobých grafech ještě dlouho patrné?
img

Trh koriguje své včerejší volatilní pohyby, nicméně panice není konec, podnikatelská nálada v Německu se zlepšuje, analýza USD/CAD, BOSSA EUR, ZLATA

25.08.2015 Na světové trhy zavítala včera panika a spustil se globální akciový výprodej poté, co se v pondělí čínské akcie propadly téměř o 9 procent...
img

Akciové indexy pod tíhou čínských experimentů; analýza Dow Jones, AUD/USD, NZD/USD

12.08.2015  Evropské burzy dnes pokračují ve včerejším výprodeji. Propadly se na měsíční minimum, když devalvace čínsk...
img

Hongkongský Hang Seng ztratil za tři dny 11 % a výprodej v Číně už straší i Japonsko

08.07.2015 A zase ta Asie. Výprodej na asijských trzích nebere konce a panika z Číny se pomalu začíná přesouvat do Hong Kongu a J...
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Historické změny indexu Dow Jones

20.03.2015 Po silných středečních ziscích se dostavilo vystřízlivění ve formě mírného propadu akciových trhů. Index S&P 500 odeps...
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Akcie Ryanair od rána na vzestupu

04.12.2014 Americké indexy S&P 500 i Dow Jones zavírají na nových maximech. Dow Jones vyšplhal na 17 913 a S&P 500 na 2074. Trhy ...
img

Index německé akciové burzy DAX odskočil po dosažení minimálních hladin.

16.04.2014 Ve středu můžeme pozorovat technický odskok německého indexu DAX, růst činí kolem 1%. Před tím index DAX klesl do úrov...
img

Index německé akciové burzy DAX odskočil po dosažení minimálních hladin.

16.04.2014 Ve středu můžeme pozorovat technický odskok německého indexu DAX, růst činí kolem 1%. Před tím index DAX klesl do úrov...
img

Evropský indexy cítí se sebejistě na rozdíl od amerických.

27.03.2014 Situace na akciových trzích vyvíjí se docela nejednoznačně. Námitky mezi Ruskem, USA a Evropou, stále tlačí na trhy. K...
img

Evropský indexy cítí se sebejistě na rozdíl od amerických.

27.03.2014 Situace na akciových trzích vyvíjí se docela nejednoznačně. Námitky mezi Ruskem, USA a Evropou, stále tlačí na trhy. K...
img

The European indices seems more confident than the American ones

27.03.2014 The situation in the stock markets is developing quite ambiguously. Opposition between Russia, the US, and Europe, sti...
img

Publikovaná statistika podpořila trhy.

26.03.2014 Včera, akciový trh USA uzavřel obchodní seanci mírným růstem hlavních indexů, poprvé za poslední 3 dni. Celkově, v růs...
img

Publikovaná statistika podpořila trhy.

26.03.2014 Včera, akciový trh USA uzavřel obchodní seanci mírným růstem hlavních indexů, poprvé za poslední 3 dni. Celkově, v růs...
img

The Published Statistics Gave Support To The Markets

26.03.2014 Yesterday, the stock market of the United States finished the trading session with a moderate growth of the main indi...
img

The Statistics Disappointed Investors And Sent The Markets To A Red Zone

25.03.2014 Trading session on Monday, generally took place under pressure of published statistical data, which in Europe and in t...
img

Markets Reacted Negatively To Results Of FED Meeting

20.03.2014 Yesterday we witnessed a rather interesting and emotional day, filled with important events. At present, the best idea...
img

Trhy reagovali negativně na výsledky zasedání FRS.

20.03.2014 Včera jsme byly svědci docela zajímavého a emocionálního dne, který byl naplněn důležitými zprávami. Momentálně nejlep...
img

Trhy reagovali negativně na výsledky zasedání FRS.

20.03.2014 Včera jsme byly svědci docela zajímavého a emocionálního dne, který byl naplněn důležitými zprávami. Momentálně nejlep...
img

Pozornost investorů přemístila se ze situaci na Ukrajině na zasedání FRS.

19.03.2014 V úterý hlavní akciové indexy Evropy a USA ukázali pozitivní dynamiku po prohlášení prezidenta Ruské Federaci ohledně ...
img

Pozornost investorů přemístila se ze situaci na Ukrajině na zasedání FRS.

19.03.2014 V úterý hlavní akciové indexy Evropy a USA ukázali pozitivní dynamiku po prohlášení prezidenta Ruské Federaci ohledně ...
img

Attention Of Investors Will Shift From Ukraine To The FED Meeting

19.03.2014 On Tuesday, the main stock indices of Europe and the United States showed positive dynamics after the speech of the pr...
img

Nejistota na Ukrajině potlačuje trhy.

11.03.2014 Včerejší obchodní den, který otevřel nový obchodní týden, proběhl negativně pro trhy - hlavní akciové indexy uzavřeli ...
img

Nejistota na Ukrajině potlačuje trhy.

11.03.2014 Včerejší obchodní den, který otevřel nový obchodní týden, proběhl negativně pro trhy - hlavní akciové indexy uzavřeli ...
img

Uncertainty Concerning Ukraine Presses On The Markets

11.03.2014 Yesterday's trading day, the opening of the week, was negative for the markets, and the main stock indices of the worl...
img

ECB stimuluje euro k růstu.

07.03.2014 Včerejší obchodní seance proběhla pod záštitou očekávaného zasedání Evropské Centrální Banky (ECB). Jak jsme očekávali...
img

ECB stimuluje euro k růstu.

07.03.2014 Včerejší obchodní seance proběhla pod záštitou očekávaného zasedání Evropské Centrální Banky (ECB). Jak jsme očekávali...
img

ECB Gives The Euro Incentives To Clamber Up

07.03.2014 Yesterday's trading session took place under the auspices of the expected meeting of the European Central Bank. The EC...
img

V centru pozornosti obchodníků je zasedání Evropské Centrální Banky.

06.03.2014 Dnes pozornost investorů bude obracená k Evropě, kde proběhnou setkání dvou centrálních bank - Banka Anglie a Evropská...
img

Meeting Of The European Central Bank Is The Center Of Attention

06.03.2014 According to the published data in the Eurozone, the index of business activity in the services sector rose in Februar...
img

New Drivers Are Necessary In The Markets For Further Movement

26.02.2014 Yesterday's trading session ended in the red zone, indices were consolidating at the reached levels, unable to move fo...
img

Trhy hledají nové drivery růstu.

26.02.2014 Včerejší obchodní seance byla uzavřena v červené zóně, indexy konsoliduji se na dosažených úrovních a nemůžou jít dopř...
img

Trhy hledají nové drivery růstu.

26.02.2014 Včerejší obchodní seance byla uzavřena v červené zóně, indexy konsoliduji se na dosažených úrovních a nemůžou jít dopř...
img

Trhy se konsoliduji na dosažených úrovních.

14.02.2014 Ve čtvrtek, indexy USA uzavřeli obchodní seanci na pozitivní notě, a uzavřeli den s mírným nárůstem. V návaznosti na v...
img

Markets Are Consolidating At The Levels Reached

14.02.2014 On Thursday, indices of the United States managed to finish the trading session on a positive note, and closed the day...
img

Pozitivní zprávy z Číny měli krátkodobý vliv na trhy.

13.02.2014 Včera, obchodní seance v USA byla uzavřena na pozitivní notě, ale koncem dne indexy nedokázaly dále růst a skončili v ...
img

Positive News From China Had Only A Short-Term Influence On The Markets

13.02.2014 Yesterday, the trading session in the United States started on a positive note, but by the end of the day, indices cou...
img

Pozitivní fon podporuje trhy.

12.02.2014 Americký akciový trh pokračuje dostávat pozitivní impulsy, které pomáhají zotavit se ze ztrát na začátku února. Včera,...
img

The Positive Background Supports The Markets

12.02.2014 The American stock market continues to get positive impulses, which helps it to recover from the losses obtained in th...
img

Trh práce USA byl hlavním zdrojem pozitivních zprav na trzích.

10.02.2014 V pátek investoři zaměřili se na publikovanou ekonomickou statistiku. Data po trhu práce USA byly nižší...
img

The Labor Market Of The USA Was The Main Source Of A Positive In The Markets

10.02.2014 On Friday, investors concentrated their attention on the publication of macroeconomic statistical data. Statistics on ...
img

Markets Are Planning Correction Before Meeting Of FED

24.01.2014 Yesterday, the main stock indices of the USA were traded in negative territory. During the day, data was presented fro...
img

The IMF Increased Forecasts On GDP

22.01.2014 The International Monetary Fund raised forecasts on growth rates of the world economy for the first time in the last t...
img

Investoři nespěchají s rozhodnutím.

17.01.2014 Včera obchodní seance na hlavních evropských akciových trzích proběhla docela v klidu, v centru pozorovaní účastníků t...
img

Investors Don't Rush Their Decision-Making

17.01.2014 Yesterday, the trading session in the main European stock platforms passed rather quietly, and the main focus of the p...
img

Úspěch bankovního sektoru pomáhá růstu indexů.

16.01.2014 Včera Evropský akciové trhy měli docela kladnou obchodní seanci, německý DAX vyrostl na 2,0% a dosáhl nové historické ...
img

The Success Of The Banking Sector Promotes Growth Of Indices

16.01.2014 European stock markets had a rather positive trading session yesterday, the German DAX increased by 2.0%, having reach...
img

Statistiky z USA nenadchli investoři.

07.01.2014 Obchodní seance na evropských burzách začaly dnes v červené zóně, nicméně, včera indexy ukázaly spíše plochou dynamiku...
img

Americký trhy budou uzavřeny kvůli slavnosti dne Díkůvzdání.

28.11.2013 Včera, akciový trh USA uzavřel obchodní seanci s mírným růstem hlavních akciových indexů. Indexy byly podpořeny publik...
img

Nasdaq překonal vrchol v 4000 bodů.

27.11.2013 Včera, akciový trh USA uzavřel obchodní seanci s mírným růstem hlavních akciových indexů. Indexu Standard & Poor 500 p...
img

Zprávy FOMC zmírnili zapal na trzích.

21.11.2013 Ve čtvrtek, americký trh uzavřel obchodní seanci s mírným poklesem. Jestli na začátku seanci jsme mohli pozorovat spek...
img

Trhy jsou zaplaveny fixaci zisku.

20.11.2013 V úterý obchodní seance uzavřela se v červené zóně. Investoři postupně se připravují ke klíčovým událostem tohoto týdn...
img

Investoři začali pohybovat o správnosti růstu akciových indexů.

19.11.2013 Včera akciový trh USA uzavřel obchodní seanci s mírným klesáním hlavních indexů, a index "blue chips" Dow Jones Indust...
img

Trhy reagují pouze na zveřejnění statistický data.

12.11.2013 V pondělí, fondový trh USA uzavřel obchodní seanci s menším růstem hlavních indexů. Včera v USA nebyli publikovaný žád...
img

Dolar pokračuje ve svém bezvýznamném růstu.

30.10.2013 V pondělí 28. Října, akciové trhy Státu Amerických uzavřeli obchodní seanci téměř u nulové úrovně. V návaznosti na výs...
img

Statistiky trhu práce v USA zklamali investory.

23.10.2013 Už dlouho očekávána data o zaměstnaností v září zklamali účastníky trhu, projevili nějaký prospěch, který byl mnohem s...
img

Investoři můžou se těšit na data z trhu práce USA.

22.10.2013 V pondělí, akciový trh Amerických Státu uzavřel obchodní seanci s nevýznamným růstem hlavních indexů, s výjimkou index...
img

Pozornost investoru přepoutaná k makroekonomickým statistikám.

18.10.2013 V návazností na výsledky obchodní seance, indikátor Blue chips, Dow Jones Industrial Average, šel dolu na 0,01% a je n...
img

Nadějí ohledně dosažení rychlého kompromisu způsobilo rally na trhu US.

11.10.2013 Ve čtvrtek, trh Spojených Amerických Státu uzavřel obchodní seanci na pozitivním teritoriu, na základě informací, že r...
img

Stoupající nervozita na Wall Street

09.10.2013 V úterý, Americký trh uzavřel obchodní seanci zase se ztrátou. Demokratická a republikánská strany pokračují v trvání ...
img

Pohyby na trhu neočekávají vyřešení krizi v USA.

08.10.2013 V pondělí, akciový trh v USA uzavřel obchodní seanci s mírným poklesem hlavních indexů, index širokého trhu Standard ...
img

Vláda USA částečně pozastaví svojí prací poprvé za 17 let.

01.10.2013 Kongres USA nechce jít na kompromis týkající se financovaní práce vlády. Včera v nocí, 30 Září, senát podruhé v posled...
img

Pozitivní statistika dala trhu šancí na odpočinek.

27.09.2013 Ve čtvrtek, Americký trh uzavřel obchodní seancí s menším přírůstkem. Dobrý zprávy z trhu práce a optimistický prohláš...
img

Rozpočtový problémy USA budou po kontrolou v příštích několika týdnech.

25.09.2013 V úterý akciový trh USA uzavřel obchodní seancí s mírným poklesem, pod vlivem negativních makroekonomických...
img

Trhy ztuhly v očekáváni zasedání FRS

13.09.2013 Ve čtvrtek, 12. září, hlavní akciové indexy ve Spojených státech amerických ukončily obchodní seanci v záporném terito...
img

Silvio Berlusconi hrozí přilákat pozornost investorů.

11.09.2013 Včera akciové trhy USA dokončili obchodní seanci v pozitivním duchu, díky podpoře statistik z Číny, které jsou mnohem ...
img

Den Draghi: Co ECB neudělá, bude špatně. Co udělá, může zklamat. Chystá společnou akci s ESM?

02.08.2012 Evropská centrální banka učiní vše, co bude třeba, k ochraně eurozóny před kolap...
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Press centrum | Offshore | George Soros | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Intervence ČNB | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Divergence | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | EUR/AUD | AUD/JPY | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Objemy obchodů | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Benchmark | Bloomberg | Blue chip | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Béžová kniha | CEO | CFD | CME | Cable | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Channel | Close | DAX | Devalvace | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | EBIT | ECB | EFSF | EMA | ESM | Easing | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Euroval | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Flat | Large Cap | Hedge fondy | Forward | Futures | G7 | Grafy | Hedge | High | Higher Low | Hlava a ramena | IFO index | International Monetary Fund | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Krátká pozice | Kurz | LTRO | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Order | Oscilátor | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prémie | Průmyslové objednávky | RRR | Rally | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Resistance | Resistence | Rezistence | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Short pozice | Split | Spread | Standard & Poor's 500 | Sterling | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index CSI300 | Shanghai Composite | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | BOSSA | Indexy | Spekulanti | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Kurzový závazek | Exchange Traded Funds | Měnové války | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Michala Moravcová | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Makroekonomická data | Zisk | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Forex makléř | Bohatství | Hospodářský cyklus | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Zprávy z trhů | Regulace | Financování | Investiční banky | Investovat | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Index CPI | Obchodní seance | Makrodata | Devizové intervence | Facebook | Měnový index | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | BCPP | Raghee Horner | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodníci | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | GBPJPY | EURJPY | USDPLN | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Vnitřní hodnota | Volatilní | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Google | Akcie Lufthansa | Akcie Microsoft | Akcie RWE | Akcie Siemens | Akcie Visa | Akciové burzy | Analýzy | Banka | Běžný účet | BH Securities | Brent | Burza cenných papírů Praha | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena dolaru | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | CZK | DAX 30 | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dow Jones index | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomika Německa | Eura | EURCHF | Euro dnes | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GDP | GfK | Graf | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční výdaje | Investing | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak nejlépe investovat | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Korelační koeficient | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Kurzy | Kurzy akcií | Libra | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Mayzus | MetaTrader 4 | Míra inflace | Moving Average | Nákup akcií | Nákup EUR | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodování s Čínou | Ocenění akcií | Oslabení koruny | Pasivní příjem | Patria Finance | Pokles eura | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Rates | Reuters | Risk On | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Shanghai Composite Index | Signály | Société Générale | Spekulace na pokles | Shares | Stoxx | Světové burzy | Švýcarská centrální banka | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | US dollar | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu dolaru | WTI | Zavedení eura | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | EIA | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | DMA | Put | CEE | Cenově vážený index | Čistý dluh | EBITDA | Christine Lagarde | Janet Yellen | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | P/S | PX index | Range | Rate Hike | ROA | ROCE | ROE | Small caps | SPAD | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Akciová společnost | Hlavní trh | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | QE | Světové ekonomiky | Bohatý | Komise | Correction | Federální rezervní systém | Session | Volby | Rozhovor | Retail | Burze | Commodities | Currencies | Currency | Currency market | Dividendové akcie | Head and Shoulders | Gold trading | Stock market | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Intesa Sanpaolo | Institut ZEW | Scotiabank | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | ABN Amro | Caterpillar | CSI300 | Sentix | Institut Ifo | Sarasin | Investing.com | Oslabení eura | Reporty | Petr Koblic | Šéfka Fedu | Snižování sazeb | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Bavlna | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Mark Carney | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Renminbi | Velcí investoři | Cizí měny | Evropské banky | Offshore jüan | Onshore jüan | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Energie | Earnings | Podnikatelé | Globální akciové trhy | KBC | BlackRock | Přehled | Odvětví ropy | Agentura Reuters | Evropské trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Fidelity International | Posilování koruny | Volumes | Německý ústavní soud | Americké firmy | Sázení | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Měnový stratég | Standard & Poor's | Economic | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Japonský index Nikkei | Xetra | IBEX | Britská centrální banka | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Dollar Index | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Vládní dluhopisy | Britské banky | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Černé pondělí | Americké burzy | Utahování měnové politiky | Tržní aktuality | Walmart | Procter & Gamble (PG) | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Index burzy | Kryptoměny | Ropná společnost | Americká ropa WTI | Index Nikkei | TradingView | Země OPEC | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Teroristický útok | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Dividendová akcie | Zvýšení úrokových sazeb | Index německé akciové burzy DAX | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Čínské akciové trhy | PetroChina | Americké indexy | Nejistota | Erste | Unipetrol | VIG | Saúdská Arábie | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | Tempo růstu | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Zajištění | FTSE 100 | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Nákupní signál | Odhodlání | Ekonomický institut | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Hrubý domácí produkt Německa | Non-Farm Payrolls | Aktivní investování | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | General Electric | Záchranný fond | Průzkum | Krize | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Velké zisky | Světové trhy | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Devalvace čínské měny | Firemní zisky | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár USD/JPY | Americká vláda | Očekávání analytiků | TRY | Index cen domů | Softbank | Institucionální investoři | Příjmy | Návratnost investice | ExxonMobil | Alphabet | ČTK | Japonský Nikkei | Růst ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnovém trhu | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Morningstar | ex | Vývoj na měnovém trhu | Fluktuace kurzu | JPMorgan Asset Management | ING Groep NV | Breakout Trader | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Jerome Powell | ETC | CEESEG | Jak fungují akcie | Raiffeisen Centrobank | Free Market | Index Russell 2000 | E-frank | Státní kryptoměny | Trhy dnes | Obchodní války | Růstové akcie | OPEC+ | Obchodní válka | Obchodní napětí | Podniky | CNY/USD | Long signál | Evropský akciový trh | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Hlavní akciový index | Signál na akcie | Zadluženost | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Fundamentální analýza akcií | Nakoupit akcie | Akcie herních vývojářů | Infineon | Infineon Technologies | Boris Johnson | NVDA | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Záporné sazby | Akcie a ETF | Uranové akcie | Farmaceutické akcie | Vanadiové akcie | Vanad | Štěpán Křeček | Thyssenkrupp | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | UCITS | Co jsou to small caps | Obchodování akcií small caps | Výkon small caps | Snížení daní | Americké small caps | Potenciál Small Caps | Nejlepší vanadiové akcie | iShares | GOOGL | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Předstihové indikátory | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Očekávané Earnings
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Index | USA | Trh | Reuters | Pozice | Banky | ČTK | Výhled | Banka | FOREX | EUR/USD | Rezistence | Obchodování | FXstreet | Euro | Dolar | Graf | JPY

Předchozí klíčová slova

Bloomberg Economics
Bloomberg Galaxy Crypto Index
Bloomberg komoditní index
Bloomberg Terminal
Bloomberg TV
BlueBay
BlueBay Asset Management
Blue Group
Blue chip
Blue chip akcie

Následující klíčová slova

Blue Seal Ltd
Blue sky laws
Blue trader
Bluetrader
Blue Trading
Bluetrading.com
Blum Helgart Wilhelm
BMFN
BMI Research
BMO Capital Markets
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu, až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní Price Action VIP indikátor, doposud úspěšně používaný pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečný Price Action VIP indikátor, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Potvrďte prosím... Zavřít