Pátek 21. června 2024 14:12
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei léto akce
reklama
FTMO král

Evropská komise

C:\fakepath\trader-20062024-35-zm.jpg

Brusel doporučuje Česku omezit růst výdajů, čeká rychlejší růst ekonomiky

20.06.2024 Evropská komise doporučuje české vládě, aby příští rok omezila růst čistých výdajů na takovou míru, která je v souladu s cílem udržet schodek veřejných financí pod třemi procenty hrubého domácího produktu (HDP). Uvádí to ve zpávě určené Radě EU, kde shrnuje i svá předchozí doporučení a jejich plnění v posledních letech. V letošním roce komise počítá s rychlejším růstem české ekonomiky, než jaký uváděla v jarní prognóze.
C:\fakepath\trader-20062024-32-zm.jpg

Zástupci zemí EU se shodli na čtrnáctém balíku sankcí proti Rusku

20.06.2024 Zástupci zemí Evropské unie se dnes shodli na čtrnáctém balíku sankcí proti Rusku, oznámilo belgické předsednictví v Radě EU. Podle českého zastoupení při EU se sankční seznam rozrůstá o více než 100 fyzických i právnických osob, které se podle unijní diplomacie podílejí na agresi proti Ukrajině, i o některé sektorové oblasti. Nové sankce mimo jiné obsahují zákaz překládky ruského zkapalněného zemního plynu (LNG). Sankce ještě musí formálně schválit členské státy, podle diplomatických zdrojů ČTK se tak stane na pondělním jednání unijních ministrů zahraničí v Lucemburku.
C:\fakepath\trader-19062024-49-zm.jpg

ECB varuje před finančním napětím v eurozóně, nabádá ke snížení deficitů

19.06.2024 Státy eurozóny čelí významné finanční zátěži, varovala Evropská centrální banka (ECB) v dnes zveřejněné publikaci. Mezi tlaky na veřejné finance podle ECB patří zejména stárnutí populace, nutnost vyšších výdajů na obranu v důsledku ruské agrese vůči Ukrajině, nutnost investic do digitalizace veřejné správy a finanční dopady změn klimatu. Zemím platícím společnou evropskou měnou centrální bankéři doporučují v příštích desetiletích snižovat deficity veřejných financí.
C:\fakepath\trader-19062024-46-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.06.2024 1) Americký výrobce čipů Nvidia se díky pokračujícímu růstu ceny svých akcií stal nejhodnotnější firmou na světě. Tržní hodnota podniku se dnes vyšplhala až na zhruba 3,3 bilionu dolarů (přes 76 bilionů Kč). Informovala o tom agentura Bloomberg. Společnost Nvidia stojí v čele světového trhu s čipy pro umělou inteligenci (AI) a v poslední době výrazně těží z prudkého růstu zájmu o tuto technologii.
C:\fakepath\trader-19062024-41-zm.jpg

Evropská komise navrhla rozpočet EU pro rok 2025 ve výši 199,7 miliard eur

19.06.2024 Evropská komise dnes navrhla roční rozpočet Evropské unie pro rok 2025 ve výši 199,7 miliard eur (pět bilionů Kč). Nejvíce financí, celkem 53,8 miliard eur (1,3 bilionu Kč) bude směřovat na společnou zemědělskou politiku, uvedla unijní exekutiva. Dalších 49,2 miliard eur (1,2 bilionu Kč) je podle Evropské komise určeno na regionální rozvoj a podporu hospodářské, sociální a územní soudržnosti a rovněž "na infrastrukturu podporující zelenou transformaci a prioritní projekty unie".
C:\fakepath\trader-19062024-40-zm.jpg

Brusel zahajuje kvůli vysokým deficitům řízení se sedmi zeměmi, i se Slovenskem

19.06.2024 Evropská komise (EK) zahajuje řízení se sedmi členskými zeměmi Evropské unie, které překračují stanovené deficity veřejných financí. Oznámila to dnes v tiskové zprávě. Týká se to Belgie, Francie, Itálie, Maďarska, Malty, Polska a Slovenska. Tyto země loni u deficitů překročily tříprocentní strop ve vztahu k hrubému domácímu produktu (HDP).
C:\fakepath\trader-19062024-39-zm.jpg

EK vyzvala státy k podpoře konkurenceschopnosti a zvýšení produktivity

19.06.2024 Evropská komise dnes vyzvala státy, aby přijaly politická opatření na podporu konkurenceschopnosti a zvýšení produktivity. Komise to uvedla ve svém pravidelném hodnocení stavu ekonomik Evropské unie. Podle místopředsedy EK Valdise Dombrovskise se EU poslední dobou zotavuje z různých šoků, jako jsou ruská agrese vůči Ukrajině a s tím související rostoucí ceny energií. Současná sedmadvacítka nicméně prokázala obrovskou míru sociální a ekonomické odolnosti, dodal Dombrovskis s tím, že například pracovní trhy jsou silné a v zemích EU se daří snižovat inflaci i nezaměstnanost.
img

Čína chystá omezení dovozu vepřového z EU, jako odvetu za cla na elektroauta. Čínský krok bude „ránou“ pro zbývající české výrobce vepřového, naopak z něj bude těžit Rusko

17.06.2024 Čína chystá omezení dovozu vepřového z EU, jako odvetu za clo na elektroauta. Čínský krok bude „ránou“ pro zbývající české výrobce vepřového, naopak z něj bude těžit Rusko. Na Green Deal a s ním související obchodní válku EU s Čínou tak může doplatit nejen český autoprůmysl, ale také právě české zemědělství, vydělá na tom Kreml.
img

DPA: Čína pohrozila Evropské unii žalobou u WTO kvůli clům na elektromobily

13.06.2024 Čína pohrozila Evropské unii žalobou u Mezinárodní obchodní organizace (WTO) kvůli zvažovanému zavedení dodatečných cel na dovoz čínských elektromobilů. Informovala o tom dnes agentura DPA. Evropská komise ve středu oznámila, že EU je připravena uvalit na dovoz elektromobilů z Číny prozatímní dodatečná cla ve výši až 38,1 procenta.
img

Evropská komise zavádí cla na čínské elektromobily ve výši až 38,1 %

12.06.2024 Evropská komise dnes rozhodla o zavedení cel ve výši až 38,1 % na elektrické vozidla dovezená z Číny.
img

Ranní shrnutí (11.06.2024)

11.06.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování na vyšší úrovni poté, co umazaly ztráty z počátku seance. S&P 500 si připsal 0,26 %, Dow Jones přidal 0,18 %, Nasdaq se posunul o 0,35 % výše a small-cap Russell 2000 se obchodoval o 0,25 % výše.
img

EU zahájila šetření prodeje části telekomunikačních aktiv české skupiny PPF

10.06.2024 Evropská komise (EK) zahájila hloubkové šetření navrhovaného prodeje části telekomunikačních aktiv české skupiny PPF v Bulharsku, Maďarsku, Srbsku a na Slovensku společnosti Emirates Telecommunications Group Company z emirátu Abú Zabí, která působí pod značkou e&. Komise má předběžné obavy, že společnosti e& mohla být poskytnuta státní dotace, která by mohla narušit vnitřní trh EU. Komise to dnes uvedla v tiskové zprávě.
C:\fakepath\trader-10062024-37-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.06.2024 1) Výsledky evropských voleb přispěly k oslabení eura vůči dolaru a snížily také šanci na brzké přijetí společné evropské měny v Česku. Shodují se na tom ekonomičtí analytici oslovení ČTK. Posílení krajní pravice a oslabení zelených podle expertů může zkomplikovat hlasování o otázkách spojených s ochranou klimatu, zásadní změny Zelené dohody pro Evropu (Green Deal) ale nečekají. Složitější podle nich může být i evropská podpora Ukrajiny.
C:\fakepath\elektroauta.jpg

Evropská komise zřejmě oznámí zvýšení cel na dovoz elektromobilů z Číny

10.06.2024 Evropská komise (EK) zřejmě tento týdne oznámí zvýšení cel na dovoz čínských elektromobilů. Dosavadní poplatek by se tak mohl zvýšit z deseti procent na 20 až 35 procent, uvedla dnes agentura APA. Představitelé automobilek BMW, Mercedes nebo Volkswagen chystané opatření kritizují, protože se obávají odvetných opatření ze strany Číny.
C:\fakepath\euro3.png

Ekonomika EU i eurozóny v prvním čtvrtletí vzrostla

07.06.2024 Ekonomika Evropské unie i eurozóny v letošním prvním čtvrtletí vzrostla o 0,3 procenta proti předchozím třem měsícům. Oznámil to dnes evropský statistický úřad Eurostat. Potvrdil tak své údaje z poloviny května. Meziroční růst ekonomiky EU v prvním čtvrtletí nicméně podle dnešní zprávy činil 0,5 procenta, zatímco v květnu jej Eurostat odhadoval na 0,4 procenta.
C:\fakepath\Cina-2.jpeg

Vývoz z Číny v květnu rostl nejrychleji za víc než rok

07.06.2024 Vývoz z Číny se v květnu meziročně zvýšil o 7,6 procenta, což je nejprudším tempem za více než rok. Podle agentury AP to vyplývá z dnešních údajů čínského celního úřadu. Dovoz ale vzrostl pouze o 1,8 procenta, jeho růst tak prudce zpomalil z 8,4 procenta v předchozím měsíci. To podle analytiků podtrhuje křehkost domácí poptávky.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Reálné mzdy v Německu v 1Q vzrostly

29.05.2024 Reálné mzdy v Německu se v letošním prvním čtvrtletí meziročně zvýšily o rekordních 3,8 procenta. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil spolkový statistický úřad. Nejnovější údaje o vývoji mezd podporují naděje, že spotřebitelské výdaje pomohou zajistit oživení německé ekonomiky.
img

EK Česku schválila podporu za 3,2 miliardy eur na výrobu elektřiny

27.05.2024 Evropská komise (EK) Česku schválila program státní podpory za 3,2 miliardy eur (75 miliard Kč) na podporu výroby elektřiny z nových a zmodernizovaných elektráren, které umožňují kombinovanou výrobu elektřiny a tepla (KVET). Komise to dnes oznámila v tiskovém sdělení. Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) uvedlo, že peníze půjdou hlavně na modernizaci tuzemských tepláren. Opatření má přispět k realizaci českého Národního energeticko-klimatického plánu, Zelené dohody pro Evropu (Green Deal) a ke splnění unijního cíle v oblasti energetické účinnosti.
C:\fakepath\trader-24052024-45-zm.jpg

Německý ministr financí varoval před obchodní válkou s Čínou

24.05.2024 Německý ministr financí Christian Lindner dnes varoval před obchodní válkou s Čínou. Obchodní války podle něj nemají vítěze, pouze poražené. Lindner to uvedl na zasedání ministrů financí skupiny ekonomicky vyspělých zemí G7.
C:\fakepath\EU3.jpg

Unijní ministři v Bruselu jednají o zlepšení konkurenceschopnosti EU

24.05.2024 Unijní ministři průmyslu dnes v Bruselu jednají o posílení konkurenceschopnosti Evropské unie. Český zástupce na schůzce, ministr Jozef Síkela, doufá, že z jednání vzejdou konkrétní formulace, jakým směrem se vydat. Důležité je podle něj zejména snížení administrativní zátěže a byrokracie, které evropské firmy čelí.
img

Mondelez dostal v EU pokutu 337,5 milionu eur, bránil přeshraničnímu obchodu

23.05.2024 Americká potravinářská společnost Mondelez International dostala v Evropské unii pokutu 337,5 milionu eur (8,3 miliardy Kč). Oznámila to dnes Evropská komise (EK), podle níž firma bránila obchodu s čokoládou, sušenkami a kávou mezi členskými státy. Zneužila tak svého dominantního postavení, čímž porušila unijní pravidla hospodářské soutěže. Územní omezení dodávek představuje neregulační překážky, které brání řádnému fungování jednotného trhu, dodala EK.
C:\fakepath\trader-23052024-36-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.05.2024 1) Akcie společnosti Nvidia rostou po otevření o 8 procent, od začátku roku cena akcií vzrostla o 107 procent.
img

Apple se odvolal proti pokutě 1,84 miliardy eur od Evropská komise

23.05.2024 Americká technologická společnost Apple se u Tribunálu Soudního dvora Evropské unie odvolala proti pokutě 1,84 miliardy eur (zhruba 45,5 miliardy Kč), kterou firmě vyměřila Evropská komise kvůli omezování konkurence v oblasti streamování hudby. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na soudní dokumenty. Apple pokutu dostal začátkem března a již tehdy uvedl, že se plánuje odvolat.
C:\fakepath\money.jpg

Dvojí zdanění výnosů z dividend investorům způsobuje velké ztráty

22.05.2024 Popularita zahraničních akcií mezi českými investory roste, ale dvojí zdanění výnosů z dividend jim způsobuje každoročně ztráty v milionech korun. Vyplývá to z analýzy poradenské společnosti RSM, kterou má ČTK k dispozici. Zatímco tuzemské dividendy podléhají 15procentní dani, ty zahraniční jsou podle ní zdaněny dvakrát, což je obtížné refundovat kvůli byrokratickým překážkám a nejednotným postupům v různých zemích.
img

Revolut vyzývá země EU na pomoc při ochraně zákazníků, protože sociální média, zejména platformy Meta, jsou i nadále centrem podvodů

22.05.2024 Společnost Revolut vyzývá členské státy Evropské unie, a tím také českou vládu, aby zaujaly nový přístup v boji proti rostoucímu problému online podvodů. Podle údajů většina (více než 54 %) všech případů podvodů, která byla nahlášena Revolutu v EHP v roce 2023, začala na platformách sociálních sítí, přičemž v druhé polovině roku se jejich počet zvýšil na 77 %.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Ifo: Konkurenceschopnost německého průmyslu klesá

21.05.2024 Konkurenceschopnost německého průmyslu v rámci Evropské unie i na globálním trhu se už delší dobu zhoršuje. Ve své zprávě na to dnes upozornil mnichovský ekonomický institut Ifo, který se odvolává na výsledky svých průzkumů.
img

Denní shrnutí: Údaje o CPI tlačí zlato k oblasti 2400 USD

15.05.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodovaly na vyšší úrovni, k čemuž přispěly údaje o dubnovém indexu spotřebitelských cen v USA. S&P 500 si připisuje 1 %, Dow Jones 0,7 % a Nasdaq 1,2 %.
C:\fakepath\trader-15052024-57-zm.jpeg

Expertní komise snížila odhad letošního růstu německé ekonomiky na 0,2 procenta

15.05.2024 Německá expertní komise známá jako rada moudrých dnes snížila odhad letošního růstu německé ekonomiky. Nově počítá s růstem hrubého domácího produktu (HDP) o 0,2 procenta, zatímco loni na podzim růst odhadovala na 0,7 procenta. Na vině je podle nich celkově slabá ekonomická poptávka. Očekávané oživení největší evropské ekonomiky by se tak zpozdilo, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\euro money.jpg

EK zlepšila odhad letošního růstu ekonomiky EU

15.05.2024 Evropská komise (EK) dnes zlepšila odhad letošního růstu ekonomiky Evropské unie na jedno procento. V předchozí únorové prognóze letošní růst odhadovala na 0,9 procenta. V příštím roce čeká zrychlení růstu na 1,6 procenta. Komise to dnes uvedla ve svém jarním hospodářském výhledu.
C:\fakepath\cesko-inflace.jpg

Evropská komise zlepšila odhad růstu české ekonomiky

15.05.2024 Evropská komise (EK) dnes mírně zlepšila odhad letošního růstu české ekonomiky. Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky se podle její nové prognózy zvýší o 1,2 procenta, zatímco v únoru EK jeho růst odhadovala na 1,1 procenta. V příštím roce nadále počítá se zrychlením růstu na 2,8 procenta. Komise to dnes uvedla ve svém jarním hospodářském výhledu.
img

EK označila společnost Booking za gatekeepera a začne vyšetřovat síť X

13.05.2024 Evropská komise (EK) označila společnost Booking za gatekeepera, tedy vlivný podnik, jenž významně ovlivňuje provoz internetu. Znamená to, že firma, která prostřednictvím své služby Booking.com nabízí na internetu krátkodobé ubytování, bude muset splňovat přísné povinnosti podle unijního nařízení o digitálních trzích. Komise také zahájí tržní vyšetřování sociální sítě X. Vyplývá to z dnešní tiskové zprávy komise.
C:\fakepath\trader-13052024-43-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.05.2024 1) Česko si v evropském žebříčku inflace v dubnu výrazně pohoršilo. Ze 41 sledovaných evropských států ji mělo 21. nejvyšší, zatímco v březnu byla v ČR devátá nejnižší inflace. Vyplývá to z analýzy investiční platformy Portu, kterou má ČTK k dispozici. Meziroční růst spotřebitelských cen v Česku v dubnu zrychlil z březnových dvou procent na 2,9 procenta.
C:\fakepath\Leyen.jpg

Leyenová: EU bude chránit své podniky před nekalými praktikami Číny

06.05.2024 Evropská unie je odhodlaná chránit evropské firmy a ekonomiky před nekalými praktikami Číny. Po dnešním jednání s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem v Paříži to řekla předsedkyně Evropské komise (EK) Ursula von der Leyenová. Uvedla také, že počítá s vlivem Čína na Rusko pro ukončení války na Ukrajině.
C:\fakepath\Ukrajjina-dolary.jpg

Sesterská organizace SB plánuje investice na Ukrajině

22.04.2024 Mezinárodní finanční korporace (IFC) plánuje v příštích 18 měsících investovat na Ukrajině 1,9 miliardy USD (45,1 miliardy Kč). Agentuře Reuters to řekla regionální manažerka IFC pro Ukrajinu Lisa Kaestnerová. IFC je sesterskou organizací Světové banky (SB) a zabývá se investicemi do soukromého sektoru v rozvíjejících se zemích.
img

Evropský průmysl zelené energie má problém: Společnosti se stěhují do USA

22.04.2024 Obnovitelná energie se mění, protože společnosti, které kdysi zapustily kořeny v Evropě, "balí kufry" a míří do Spojených států. Důvodem je souběh několika faktorů, konkrétně silná konkurence ze strany Číny, vlažná podpora ze strany EU a lákadlo USA v podobě zákona o snižování inflace (IRA), který nabízí příznivější podmínky pro zelené společnosti. Evropský solární průmysl dokonce varuje, že se nachází v existenční krizi a může brzy zkolabovat.
img

Migrační dohoda EU, kterou Česko podepsalo bez zajištění trvalé výjimky, představuje potenciálně výraznou zátěž pro české veřejné finance. Ročně může jít o nemalé desítky miliard korun

19.04.2024 Migrační dohoda EU, k níž se Česko loni připojilo a nyní opět plní média, může mít nečekaně výrazný dopad na peněženky daňových poplatníků v ČR.
img

Bloomberg: EU nebude formálně vyšetřovat investici Microsoftu do OpenAI

18.04.2024 Evropská komise nebude formálně vyšetřovat investici americké společnosti Microsoft do firmy OpenAI, která vyvinula populární chatovací systém ChatGPT založený na umělé inteligenci (AI). Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje. EK začala zkoumat dohodu o investici 13 miliard USD (308,3 miliardy Kč) na počátku roku.
C:\fakepath\EU2.jpg

Summit EU bude řešit Ukrajinu, Blízký východ a konkurenceschopnost EU

16.04.2024 Původně se měli šéfové států a vlád Evropské unie na svém mimořádném summitu, který začne ve středu v Bruselu, zabývat pouze konkurenceschopností EU a vztahy s Tureckem, množství témat ale vzhledem k dění ve světě začalo postupně narůstat. Unijní lídři se tak budou během dvoudenního jednání zabývat i situací na Ukrajině, nedávným íránským útokem proti Izraeli a budou rovněž debatovat o ruském vměšování do dění v EU. Česko bude na jednání zastupovat premiér Petr Fiala.
C:\fakepath\trader-10042024-46-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.04.2024 1) NVIDIA, která vyrábí grafické procesorové jednotky neboli GPU, je klíčovým hráčem v boomu umělé inteligence díky poptávce po jejích čipech. Akcie společnosti klesly přes 10 procent z jejich posledního historického maxima, které činilo více než 950 USD za kus. Cenné papíry v úterý uzavřely na ceně 853,54 USD, což znamenalo pokles o 2 procenta za seanci.
img

Průměrná délka doby splatnosti dosáhla rekordu. Zažila nejvyšší skok od krize v roce 2008

10.04.2024 Loňský rok se stal rekordním z hlediska nárůstu průměrné délky doby splatnosti pohledávek. Celosvětově doba splatnosti vzrostla o tři dny na 59 dnů, což je nejvyšší skok od roku 2008, kdy započala celosvětová finanční krize. Nárůst potřetí za sebou zaznamenal i ukazatel potřeby pracovního kapitálu (WCR), jenž se zvýšil o 2 dny na celkových 76 dnů. Vyplývá to z nejnovější analýzy Allianz Trade.
C:\fakepath\EK.jpg

EK schválila německý plán výdajů na dekarbonizaci

10.04.2024 Evropská komise (EK) schválila německý plán poskytnout státní pomoc v hodnotě 2,2 miliardy eur (zhruba 56 miliard Kč) na dekarbonizaci průmyslové výroby. Komise to dnes oznámila v tiskové zprávě. Plán má urychlit přechod ke klimaticky neutrální ekonomice.
C:\fakepath\eurozona3.jpg

Podnikatelská aktivita v eurozóně se vrátila k růstu

04.04.2024 Podnikatelská aktivita v eurozóně v březnu poprvé za deset měsíců rostla, protože oživení v sektoru služeb převážilo nad prohlubujícím se útlumem ve zpracovatelském průmyslu. Vyplývá to podle agentury Reuters z konečných výsledků průzkumu mezi nákupními manažery, které dnes zveřejnila společnost S&P Global.
img

Evropská komise začala řešit přemnožené vlky. Ale až poté, co jeden z nich roztrhal poníka její šéfky Ursuly von der Leyenové

31.03.2024 EU dlouho jako oko v hlavě střežila a chránila přemnožené vlky i přes četné protesty farmářů, jimž zabíjeli krávy, ovce a další zemědělská zvířata po desetitisících kusů ročně. Ještě i loni jich vlci na území Unie usmrtili nejméně 65 tisíc.
C:\fakepath\trader-26032024-56-zm.jpeg

Moody's zhoršila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti firmy ČEZ

26.03.2024 Mezinárodní ratingová agentura Moody's dnes zhoršila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti české energetické společnosti ČEZ na negativní ze stabilního. Samotné hodnocení ponechala beze změny na stupni Baa1. Zhoršení výhledu nicméně naznačuje, že v budoucnosti by Moody's mohla ratingovou známku firmy ČEZ zhoršit.
C:\fakepath\apple-25032024.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Jablíčkáři řeší jeden problém za druhým. Apple po letech ztrácí dech

25.03.2024 Apple se vyhřívá na předních příčkách burzovních žebříčků už více než dvě dekády. Poslední měsíce ale spíše než úspěchy sčítá prohry. Objevují se náznaky, že firma, která proslula tím, že je vždy o krok napřed, mimořádně zaspala na poli AI. Což může způsobit jej významný tržní propad. Konkurence totiž nespí, naopak si vyskakuje.
C:\fakepath\trader-25032024-37-zm.jpg

EU začala kvůli regulaci internetu vyšetřovat firmy Apple, Google a Meta

25.03.2024 Evropská komise (EK) zahájila první vyšetřování amerických technologických společností Apple, Google a Meta Platforms v souvislosti s možným porušováním Nařízení o digitálních trzích (DMA). Komise to dnes oznámila v tiskové zprávě. Nařízení začalo v plném rozsahu platit tento měsíc. Porušení pravidel může vést k velmi vysokým pokutám, které v krajním případě mohou dosáhnout až deseti procent celosvětového ročního obratu. Meta, Apple i Google své kroky obhajují s tím, že pravidla zavedená v nařízení DMA dodržují.
C:\fakepath\trader-25032024-36-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.03.2024 1) Cena bitcoinu se opět zvyšuje, při obchodování v Asii se přiblížila hranici 68.000 dolarů (1,7 milionu Kč). Spolu s bitcoinem posilovaly i další velké kryptoměny. Podle specializovaného serveru CoinDesk to lze zčásti přičíst předpokladu, že centrální banky velkých západních zemí už brzy začnou snižovat úrokové sazby. Minulý týden už sazby snížila švýcarská centrální banka.
img

EK připravila návrh na zvýšení cel na ruské a běloruské obiloviny

22.03.2024 Evropská komise připravila návrh na zvýšení cel na ruské a běloruské obiloviny, olejnatá semena a další odvozené zemědělské produkty, uvedla dnes šéfka EK Ursula von der Leyenová na tiskové konferenci po skončení prvního dne summitu EU v Bruselu. Navrhovaná opatření zveřejní unijní exekutiva podle informací ČTK během pátku.
img

USA žalují firmu Apple, u chytrých telefonů podle nich udržuje monopol

21.03.2024 Americké ministerstvo spravedlnosti a 15 amerických států žalují firmu Apple. Výrobce populárních smartphonů iPhone si podle nich u chytrých telefonů udržuje nezákonný monopol na úkor spotřebitelů, vývojářů a konkurenčních výrobců telefonů. Informují o tom dnes tiskové agentury. Apple se proti žalobě ohradil. Obvinění jsou ale formulována méně široce, než někteří pozorovatelé očekávali, napsala agentura DPA. Podle agentury Bloomberg by Apple navíc mohl brzy spolu se společností Google čelit rozsáhlému vyšetřování v Evropské unii, které prověří, jak dodržují nový zákon omezující moc velkých technologických firem.
img

ČEZ koupil většinový podíl v plynárenské firmě GasNet, zaplatí přes 21,3 mld. Kč

21.03.2024 Polostátní energetická skupina ČEZ koupila 55,2 procenta podílu v české plynárenské společnosti GasNet, která provozuje v ČR distribuční síť. Společnosti Macquarie Asset Management za ni zaplatí 846,5 milionu eur, tedy přes 21,3 miliardy Kč. Od akvizice si skupina slibuje posílení své pozice na trhu s plynem. Dnes o ní informovala skupina ČEZ. Dokončení transakce ještě musí schválit Evropská komise a české ministerstvo průmyslu a obchodu.
C:\fakepath\eurozona3.jpg

Pokles podnikatelské aktivity v eurozóně se téměř zastavil

21.03.2024 Pokles podnikatelské aktivity v eurozóně se v březnu téměř zastavil, zrychlení tempa růstu v sektoru služeb totiž vykompenzovalo prohlubující se útlum ve zpracovatelském sektoru. Vyplývá to z předběžných výsledků průzkumu mezi nákupními manažery, které dnes zveřejnila společnost S&P Global.
img

Invesco: Šílenství měnové politiky – Budou strategie centrálních bank úspěšné?

14.03.2024 Současná měnověpolitická "sezóna" začala v roce 2022, kdy centrální bankéři v západních vyspělých ekonomikách začali zvyšovat sazby, aby bojovali proti inflaci; trvalo jim několik let, než se dostali tam, kde jsou dnes. Zda bylo jejich úsilí úspěšné, nám pravděpodobně napoví několik příštích měsíců a další období. Dobrou zprávou je, že vítězem může být každý. Centrální banky mezi sebou nesoutěží. Stačí, aby splnily své cíle. Pro většinu z nich to znamená pouze porazit příliš vysokou inflaci. Zdá se, že všechny jsou na dobré cestě k tomuto cíli, i když každá z nich má vzhledem k individuálním charakteristikám a faktorům ovlivňujícím jednotlivé ekonomiky, svou vlastní strategii úspěchu.
img

Prognóza pro EUR/USD na 8. března 2024

08.03.2024 Proběhlo zasedání Evropské centrální banky, které se neslo v poněkud rozporuplném tónu. Během zasedání byla zmíněna revize ekonomických prognóz směrem dolů, ale projev prezidentky ECB Christine Lagarde byl poměrně nekompromisní, přičemž mírně pootevřela dveře možnosti snížení sazeb. Evropská komise snížila svou prognózu hospodářského růstu eurozóny v roce 2023 na 0,6 % z dříve očekávaných 0,8 %.
img

Apple dostal od EK kvůli streamování hudby pokutu 1,8 miliardy eur

04.03.2024 Americká technologická společnost Apple dostala od Evropské komise (EK) pokutu více než 1,8 miliardy eur (přes 45 miliard Kč). Sankce je za to, že Apple bránil službám pro streamování hudby informovat uživatele o možnostech platby mimo svůj obchod App Store, oznámila komise. Pro Apple je to první pokuta, kterou od antimonopolního orgánu Evropské unie dostal. Apple hodlá rozhodnutí napadnout u soudu.
C:\fakepath\portugalsko.jpg

Agentura S&P zvýšila rating Portugalska díky nižšímu zadlužení

03.03.2024 Americká ratingová agentura S&P Global Ratings v pátek zvýšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Portugalska o jeden stupeň na A-, což znamená střední vyšší kvalitu dluhu. Je to poprvé od roku 2011, kdy se rating zvýšil na známku začínající písmenem A. Své rozhodnutí S&P zdůvodnila snížením míry zadlužení země. Výhled ratingu je pozitivní, což znamená, že by jej agentura mohla ve střednědobém výhledu opět zvýšit.
C:\fakepath\zemni plyn3.jpg

EU by měla uzákonit plán na ukončení dodávek plynu z Ruska

01.03.2024 Evropská unie by měla do roku 2027 zakotvit svůj plán na ukončení dodávek ruského plynu do zákona, uvedla Litva v dokumentu, který projednají unijní ministři energetiky. Informovala o tom včera agentura Reuters. Od invaze Moskvy na Ukrajinu v roce 2022 se dovoz plynu z Ruska do Evropy prudce snížil, což neplatí pro dovoz ruského zkapalněného zemního plynu (LNG). Evropská komise (EK) navrhla, aby sedmadvacítka do roku 2027 ukončila svou závislost na ruských fosilních palivech.
C:\fakepath\trader-29022024-43-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.02.2024 1) Objem obchodů s fondy na spotový bitcoin obchodovanými na burze (ETF) tento týden ve Spojených státech prudce vzrostl a výrazně překonal dosavadní rekord. Děje se tak v situaci, kdy cena bitcoinu zrychlila růst a poprvé po více než dvou letech se dostala nad 60.000 dolarů (1,4 milionu Kč). Někteří analytici v této souvislosti hovoří o šílenství. Fondy na spotový bitcoin jsou v USA k dispozici od letošního ledna.
C:\fakepath\EK.jpg

Evropská komise Polsku odblokovala zadržované peníze

29.02.2024 Evropská komise Polsku formálně uvolnila zhruba 137 miliard eur (téměř 3,5 bilionu korun), které blokovala kvůli pochybnostem ohledně právního státu v zemi. Informovala o tom dnes EK. Komise v uplynulých letech, kdy ve Varšavě vládla národněkonzervativní strana Právo a spravedlnost (PiS), výplatu peněz z některých fondů pro Polsko zmrazila kvůli podkopávání nezávislosti justice.
C:\fakepath\EU-Polsko.jpg

Leyenová: EU odblokuje 137 miliard eur z fondů pro Polsko

23.02.2024 Evropská unie příští týden rozhodne o odblokování 137 miliard eur (3,47 bilionu korun) z unijních fondů pro Polsko, oznámila dnes ve Varšavě předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová. Ocenila zároveň pokrok Polska při obnově vlády práva po nástupu kabinetu Donalda Tuska a slíbila 1,4 miliardy eur (35,5 miliard korun) pro polské zemědělce z Evropského plánu na podporu oživení NextGeneration EU (NGEU).
C:\fakepath\Rusko-sankce-4.jpg

EU definitivně schválila další balík sankcí proti Rusku

23.02.2024 Členské státy EU definitivně schválily třináctý balík sankcí proti Rusku, který obsahuje seznam 106 jednotlivců a 88 institucí či firem. Sankce jsou zaměřeny proti režimu prezidenta Vladimira Putina a proti těm, kdo ho podporují v jeho "nelegální, nevyprovokované a neoprávněné agresi", uvedla dnes Rada EU ve svém prohlášení. Na sankčním balíku se zástupci zemí EU shodli již ve středu, od té doby ho členské státy schvalovaly takzvanou písemnou procedurou.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Německá ekonomika ve čtvrtém čtvrtletí klesla o 0,3 procenta

23.02.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Německa se ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku proti předchozím třem měsícům snížil o 0,3 procenta. Dnes to na základně cenově a kalendářně očištěných dat oznámil Spolkový statistický úřad, který tak potvrdil předběžný údaj z konce ledna. Země se tak loni propadla do recese.
img

FT: Evropská komise dá Applu pokutu asi 500 milionů eur kvůli streamování hudby

19.02.2024 Evropská komise (EK) vyměří americké technologické společnosti Apple pokutu kolem 500 milionů eur (téměř 13 miliard Kč) za porušování antimonopolních pravidel Evropské unie v souvislosti se streamováním hudby. V neděli o tom informoval britský list Financial Times (FT), který se odvolává na zdroje obeznámené s vyšetřováním. Podle listu se předpokládá, že EK pokutu oznámí začátkem příštího měsíce.
C:\fakepath\trader-19022024-39-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.02.2024 1) Objem obchodů s akciemi na pražské burze za dnešní den je 0,333 miliard Kč. Průměrný objem obchodů za poslední rok je 0,465 miliard Kč.
C:\fakepath\Francie2.jpg

Francouzská vláda zhoršila odhad růstu ekonomiky

19.02.2024 Francouzská vláda zhoršila odhad letošního růstu domácí ekonomiky na jedno procento, dosud počítala s růstem o 1,4 procenta. V rozhovoru s televizní stanicí TF1 to řekl francouzský ministr financí Bruno Le Maire. Vyhlídky francouzské ekonomiky zastiňují dopady války na Ukrajině a v Pásmu Gazy, ale i slabý hospodářský vývoj v Německu a Číně, což jsou přední obchodní partneři Francie, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-16022024-52-zm.jpg

Německo dá čtyři miliardy eur na podporu ekologičtější výroby, uvádí Reuters

16.02.2024 Německá vláda podpoří energeticky náročné podniky, které přejdou na ekologickou výrobu. Podle zdrojů agentury Reuters se jim chystá poskytnout dotaci čtyři miliardy eur (bezmála 102 miliardy Kč). Je to součást snahy Německa stát se do roku 2045 klimaticky neutrální zemí.
img

EUR/USD: Kdo sníží sazby jako první – Fed nebo ECB?

16.02.2024 Čísla se ubírají správným směrem, ale nejsme tam, kde bychom chtěli být. Tato slova prezidenta Bundesbanky Joachima Nagela platí jak pro Evropskou centrální banku, tak pro Federální rezervní systém. Přestože se jádrová inflace v USA v lednu zvýšila o stejných 3,9 % jako v prosinci, trend je i nadále klesající. Totéž platí pro eurozónu, kde spotřebitelské ceny klesly z 10,6 % zaznamenaných na podzim 2022 na 2,8 %. Oba ukazatele jsou však stále daleko od cílové hodnoty 2 %. Práce centrálních bank není u konce a to nejzajímavější pro EUR/USD teprve začíná.
img

Vyhlídky evropské ekonomiky na rok 2024 se opět zhoršují

16.02.2024 Byla zveřejněna zpráva o HDP Spojeného království za čtvrté čtvrtletí. Ukázalo se, že ekonomika poklesla nikoliv o 0,1 %, jak se očekávalo, ale o celých 0,3 % ve čtvrtletním vyjádření. Někomu se tento údaj může zdát bezvýznamný, ale každé další čtvrtletí ukazuje, že ekonomika Spojeného království zřetelně klesá. Jestliže jsme dříve pozorovali střídavé hodnoty s minimálními odchylkami od nuly, nyní vidíme jasně "záporné" hodnoty.
C:\fakepath\trader-15022024-50-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.02.2024 1) Evropská unie nemá zájem o prodloužení smlouvy o tranzitu ruského zemního plynu přes území Ukrajiny dál do Evropy. Řekla to dnes komisařka EU pro energetiku Kadri Simsonová, podle níž unie nic takového nepotřebuje. Současná smlouva vyprší na konci letošního roku. Ukrajina už v lednu popřela informace, že je připravena jednat o prodloužení smlouvy.
C:\fakepath\EK.jpg

Evropská komise zhoršila výhled letošního růstu ekonomiky EU

15.02.2024 Po slabém růstu v loňském roce vstoupila ekonomika Evropské unie do nového roku v horší kondici, než se očekávalo. Ve své zimní prognóze to dnes uvedla Evropská komise (EK), která zhoršila výhled růstu ekonomiky EU i zemí eurozóny. Nově čeká růst hrubého domácího produktu (HDP) v EU letos o 0,9 procenta místo dosud očekávaných 1,3 procenta, výhled růstu pro eurozónu zhoršila na 0,8 procenta z původních 1,2 procenta.
C:\fakepath\ceska republika2.jpg

Evropská komise zhoršila výhled růstu české ekonomiky

15.02.2024 Evropská komise (EK) zhoršila výhled růstu české ekonomiky na letošní rok na 1,1 procenta, zatímco dosud počítala s růstem o 1,4 procenta. Ekonomika se však zotaví z loňského poklesu, který činil 0,4 procenta. Podpoří ji vysoká míra úspor domácností, předpokládané zmírnění inflace, růst reálných mezd a další uvolnění podmínek pro financování. Komise to dnes uvedla ve své nejnovější makroekonomické prognóze.
img

EUR/USD: plán obchodování pro evropskou seanci na 12. února 2024. Zpráva COT a přehled pátečních obchodů. Euro se postupně zotavuje

12.02.2024 Minulý pátek se objevil pouze jeden signál pro vstup na trh. Podívejme se na 5minutový graf a proberme, co se stalo. Ve své předchozí předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0787 a doporučil jsem na jejím základě rozhodovat o vstupu do trhu. Pár rostl, ale kvůli nízké volatilitě, která se pohybovala jen kolem 20 pipsů, nebyla úroveň 1,0787 otestována. V souladu s tím pár nevytvořil žádné relevantní vstupní signály. Odpoledne došlo k falešnému proražení úrovně 1,0788 a prodejní signál nepřinesl očekávaný zisk kvůli nízké volatilitě.
img

Invesco: ETFka, která si rozumí s ESG

07.02.2024 Silná poptávka po pasivních investicích do ESG vedla v uplynulém desetiletí k zavedení více než 500 typů ETF zaměřených na ESG. V současné době je v ETF, které jejich emitenti klasifikují jako ESG, investováno více než 310 miliard dolarů aktiv. Jak ale při takovém množství fondů, které jsou nyní v Evropě k dispozici, mohou investoři najít ty, které jim nejvíce vyhovují? V tomto článku prozkoumáme a pomůžeme definovat širokou škálu přístupů ESG, včetně toho, co je jejich cílem…a co jejich cílem není.
img

Stát, který neumí koupit ani benzínky, chce stavět čtyři hned jaderné bloky, což je až o tři řády dražší věc. Varovné

05.02.2024 Stát nemá provozovat čerpací stanice. Je to notoricky špatný hospodář. Stát by ideálně ani neměl stavět jaderné elektrárny. Jenže jejich budování už natolik přereguloval – a tedy prodražil –, že se těžko najde soukromý investor. Na rozdíl od těch benzínek.
img

Jeden ne, čtyři jsou lepší, tlačí Francouzi na Fialovu vládu? Výstavbou čtyř jaderných bloků by se Česko zadlužilo přes 3000 miliard korun, což převyšuje jeho veškerý dluh od roku 1918

01.02.2024 Fialova vláda včera fakticky zúžila výběr stavitele dalších, až čtyř jaderných bloků v Česku na dva uchazeče, a to francouzský plně již postátněný podnik EDF a korejskou státní společnost KHNP. Zřejmým favoritem je však francouzský podnik. I proto, že francouzská vláda, jež o zakázku silně stojí, má zásadní vliv v Bruselu, kde Evropská komise musí projekt výstavby tuzemských jaderných bloků schválit, takzvaně notifikovat, z hlediska oprávněnosti jeho státní podpory.
C:\fakepath\eu-usa.jpg

WSJ: Regulační mánie brzdí schopnost Evropy konkurovat Spojeným státům a Číně

31.01.2024 Evropská unie je jedničkou v jedné oblasti - v regulacích. Agresivní tvorbou pravidel si ale pod sebou řeže větev. Připravuje se o schopnost konkurovat Číně v oblasti elektromobility a Spojeným státům v umělé inteligenci (AI), napsal americký ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ).
img

Forex: Forint se bojí nejen zasedání MNB

30.01.2024 Maďarský forint, který byl již minulý týden pod tlakem očekávání před dnešním zasedáním MNB, si včera připsal další ztráty, jež tentokrát měla na svědomí politika. List Financial Times totiž přinesl článek, podle kterého chce Evropská komise na Maďarsko ekonomicky zatlačit, aby se podvolilo a na čtvrtečním summitu EU přestalo vetovat pomoc pro Ukrajinu. Měnový pár EUR/HUF se tak včera ocitl nad úrovní 390. Dnes bude forint samozřejmě napjatě sledovat zasedání MNB. Karty jsou rozdány celkem jasně: pokud MNB sníží sazby o 100 bazických bodů (a více), dostaví se velmi pravděpodobně další oslabení. Snížení úroků jen o 75bps by forint mohlo stabilizovat, byť do čtvrtka zřejmě nebude mít na růžích ustláno.
C:\fakepath\EK.jpg

EK chce více prověřovat zahraniční investice třetích zemí do EU

24.01.2024 Evropská komise chce více prověřovat přímé zahraniční investice do firem v Evropské unii a zabránit tak možnému vlivu třetích zemí na kritická hospodářská odvětví. Komise dnes představila konkrétní legislativní návrh a určité další kroky, jejichž cílem je podle ní posílit ekonomickou bezpečnost unie v době rostoucího geopolitického napětí a velkých technologických změn.
img

EK Lufthanse neschválila převzetí podílu v italských aerolinkách

23.01.2024 Evropská komise (EK) zatím odmítla německým aerolinkám Lufthansa schválit záměr převzít menšinový podíl v italské státní letecké společnosti ITA Airways. Obává se ohrožení hospodářské soutěže, mimo jiné i na linkách mezi Itálií a střední Evropou, a proto zahajuje hloubkové zkoumání záměru. Jeho výsledek zveřejní nejpozději v červnu, uvedla dnes v tiskové zprávě.
C:\fakepath\trader-23012024-51-zm.png

EK: Potíže v Rudém moři by mohly zpomalit ekonomiku a zvýšit ceny v EU

23.01.2024 Evropská unie čelí hrozbě vzestupu spotřebitelských cen a zpomalení hospodářského růstu v důsledků narušení dopravy v Rudém moři. Uvedl to dnes podle agentury Reuters místopředseda Evropské komise Valdis Dombrovskis. Dodal, že Evropská komise situaci velmi pozorně sleduje.
C:\fakepath\trader-19012024-41-zm.jpg

Reuters: EK navrhne povinné prověrky zahraničních investic ve všech zemích EU

19.01.2024 Evropská komise příští týden navrhne, aby všechny členské země Evropské unie musely prověřovat zahraniční investice s cílem zjistit, zda nepředstavují bezpečnostní riziko. Vyplývá to z dokumentu, ke kterému získala přístup agentura Reuters. Návrh je součástí širší snahy o posílení hospodářské bezpečnosti EU.
C:\fakepath\Skaiste.jpg

Litevská ministryně: Využití zmrazených ruských aktiv je třeba řešit rychle

16.01.2024 O využití ruských zmrazených aktiv v Evropě na pomoc Ukrajině je potřeba rozhodnout co nejrychleji, nejlépe do konce února. Při příchodu na dnešní jednání unijních ministrů financí v Bruselu to uvedla litevská ministryně Gintaré Skaistéová. Stejně tak je podle ní potřeba dosáhnout schválení unijní finanční pomoci Ukrajině v objemu 50 miliard eur (1,2 bilionu Kč), kterou v prosinci zablokovalo Maďarsko. Jestliže se na mimořádném summitu EU 1. února nedohodne celá sedmadvacítka, měla by Evropská komise podle litevské ministryně připravit plán B.
img

Akcionáři a věřitelé francouzského Casina schválili Křetínského záchranný plán

12.01.2024 Akcionáři a věřitelé zadluženého francouzského maloobchodního řetězce Casino ve čtvrtek schválili plán na záchranu firmy, za kterým stojí český miliardář Daniel Křetínský. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na dnešní prohlášení Casina.
C:\fakepath\trader-11012024-44-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.01.2024 1) Ve Spojených státech se ode dneška může obchodovat s prvními investičními fondy na spotový bitcoin, které americká Komise pro cenné papíry (SEC) po několika odkladech a otevřené neochotě nakonec ve středu schválila. Část analytiků považuje tento vývoj za novou éru dostupnosti regulovaných investičních produktů ke kontroverzním kryptoměnám, který může přispět k další kultivaci odvětví.
img

Evropská komise se zabývá vztahy mezi společnostmi Microsoft a OpenAI

10.01.2024 Evropská komise (EK) se začala zabývat vztahy mezi americkou softwarovou společností Microsoft a firmou OpenAI, která vyvinula populární chatovací systém ChatGPT založený na umělé inteligenci (AI). Komise dnes oznámila, že zjišťuje, zda by neměla přezkoumat investici Microsoftu v OpenAI z hlediska pravidel Evropské unie pro regulaci fúzí. Podobný postup už dříve ohlásil britský antimonopolní úřad.
img

Evropská komise povolila firmám kolem Křetínského převzít kontrolu nad Casinem

08.01.2024 Evropská komise (EK) povolila konsorciu pod vedením českého podnikatele Daniela Křetínského převzít kontrolu nad zadluženým francouzským řetězcem obchodů Casino. Francouzský podnik o tom dnes informoval v tiskové zprávě a později to potvrdila také unijní exekutiva. Konsorcium usiluje o restrukturalizaci řetězce, kterému by jinak hrozil bankrot.
C:\fakepath\trader-08012024-45-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.01.2024 1) Viceguvernérka České národní banky (ČNB) Eva Zamrazilová míní, že rozhodnutí o přijetí eura musí předcházet širší politická shoda. Byla by chyba, kdyby jedna vláda přistoupení k euru, které potrvá roky, prosadila a další vláda by tento proces zastavila. Zamrazilová to včera řekla v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News.
img

Nevídané. Pohonné hmoty jsou v Česku levnější než v Polsku, říkají dnešní data Evropské komise

04.01.2024 Nestává se příliš často, že by jak benzín, tak nafta byly v Česku levnější než v Polsku. Ale přesně taková je nyní situace. V týdnu, jenž končil 1. ledna 2024, byl benzín v Česku nepatrně, ale přece levnější než v Polsku. Přitom nafta byla levnější dokonce o takřka 40 haléřů na litr než v Polsku.
C:\fakepath\Madarsko2.jpeg

Maďarsko získalo téměř 780 milionů eur z unijních fondů na obnovu

04.01.2024 Maďarsko získalo na konci prosince od Evropské unie formou půjček 779,5 milionu eur (19,2 miliardy Kč). Jde o finance určené na obnovu z podpůrných unijních fondů. Informovala o tom dnes ve svém prohlášení Evropská komise. Litvě komise vyplatila 109,8 milionu eur (2,7 miliardy Kč) a Polsku pak pět miliard (123,4 miliardy Kč) v půjčkách a grantech.
C:\fakepath\cesko-2023.png

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2023

31.12.2023 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2023 v ČR:
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\ceska koruna-3.jpg

Rok 2024 přinese českému hospodářství zotavení, domnívá se ekonom Čapek

27.12.2023 Rok 2024 přinese českému hospodářství zotavení, domnívá se ekonom Jan Čapek. Inflace podle odhadů klesne z dosavadních dvouciferných hodnot na výrazně nižší úroveň, zatímco míra nezaměstnanosti by měla zůstat stabilní na současných nízkých hodnotách, uvedl odborník, jenž působí v Národním institutu SYRI a na Masarykově univerzitě v Brně.
C:\fakepath\euro-17062015.jpg

Německo a Francie hlásí shodu na reformě fiskálních pravidel

20.12.2023 Francie a Německo dosáhly shody ohledně reformy fiskálních pravidel Evropské unie, oznámil podle agentury Reuters francouzský ministr financí Bruno Le Maire po jednání se svým německým protějškem Christianem Lindnerem. Ten hovoří o shodě v klíčových bodech. Šéfové resortů financí zemí EU budou dnes jednat prostřednictvím videokonference, aby se pokusili najít kompromis v této otázce, poznamenala agentura AFP.
img

Komisař: EU zahájila řízení s firmou X kvůli podezření z porušení povinností

18.12.2023 Evropská unie zahájila formální řízení se společností X, dříve známou jako Twitter. Podezírá ji z porušení povinností v boji proti nelegálnímu obsahu a dezinformacím podle nového zákona o digitálních trzích (DMA). Podle agentury Reuters to uvedl komisař pro vnitřní trh Thierry Breton. Informaci pak na svém webu zveřejnila Evropská komise (EK).
C:\fakepath\trader-15122023-40-zm.png

Peníze pro Ukrajinu schválí příští summit určitě, řekla von der Leyenová

15.12.2023 Summit zemí Evropské unie se kvůli maďarskému vetu neshodl na další finanční podpoře Ukrajině, Evropská komise však chce do příští mimořádné vrcholné schůzky připravit řešení, které dalšímu krachu jednání zabrání. Po dvoudenním setkání lídrů unijních zemí to dnes prohlásila předsedkyně komise Ursula von der Leyenová. Podle šéfa Evropské rady Charlese Michela se summit sejde brzy po začátku nového roku.
C:\fakepath\EU2.jpg

Summit EU se neshodl na revizi rozpočtu, jednat o ní zas bude nejspíš až v lednu

15.12.2023 Šéfům států a vlád zemí EU se dnes v noci nepodařilo najít shodu na podobě revize dlouhodobého unijního rozpočtu na roky 2021 až 2027, která by zohlednila potřebu dlouhodobé podpory bránící se Ukrajiny a další aktuální potřeby. Podle nizozemského premiéra Marka Rutteho s dalšími prostředky pro Ukrajinu nesouhlasilo Maďarsko, což potvrdil na sociální síti X i maďarský premiér Viktor Orbán. Předseda Evropské rady Charles Michel uvedl, že se revizí unijního rozpočtu bude znovu zabývat summit na začátku příštího roku. Diplomatické zdroje se domnívají, že jednání se uskuteční v lednu.
C:\fakepath\amazon.jpeg

Soudní dvůr EU potvrdil vítězství Amazonu v daňovém sporu s Evropskou komisí

14.12.2023 Soudní dvůr Evropské unie potvrdil vítězství americké internetové společnosti Amazon ve sporu s Evropskou komisí (EK). Ta požadovala, aby firma Lucembursku doplatila na daních 250 milionů eur (6,1 miliardy Kč), neboť podle názoru komise čerpala daňové úlevy v rozporu s unijním právem. To ale dnes nejvyšší soud EU odmítl, komise podle něj neprokázala, že šlo o státní pomoc. Soud to dnes oznámil v tiskové zprávě.
C:\fakepath\Madarsko.jpg

Reuters: Maďarsko zveřejnilo soudní reformu, pomocí níž chce získat peníze z EU

13.12.2023 Maďarsko dnes v úředním věstníku zveřejnilo další reformy soudnictví, které jsou považovány za klíčové pro to, aby Budapešť získala přístup k zablokovaným miliardám eur z Evropské unie. Informovala o tom agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-12122023-42-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.12.2023 1) Indie přerostla Hongkong a stala se sedmým největším akciovým trhem na světě. Podle údajů Světové federace burz činila na konci listopadu celková tržní kapitalizace indické Národní burzy cenných papírů (NSE) 3,989 bilionu dolarů (zhruba 90 bilionů Kč) proti 3,984 bilionu dolarů v Hongkongu. Indickému akciovému trhu pomáhá optimismus ohledně ekonomických vyhlídek země, napsal zpravodajský server CNBC.
C:\fakepath\EK.jpg

FT: Evropská komise představí návrh, jak naložit se zmrazenými ruskými aktivy

12.12.2023 Evropská komise (EK) dnes představí návrh, jak využít zisky ze zmrazených ruských aktiv v EU na podporu obnovy Ukrajiny. Informoval o tom deník Financial Times (FT). EK zveřejnění návrhu několikrát odložila kvůli obavám některých členských států EU, ale i Evropské centrální banky. Ty podle informací ČTK vznášely námitky, že jakékoli použití těchto aktiv musí být v souladu s právem a nesmí výrazně ovlivnit finanční trhy.
img

FT: EU dá členským státům pravomoc blokovat dovoz plynu z Ruska a Běloruska

08.12.2023 Evropská unie dá členským státům pravomoc blokovat dovoz plynu z Ruska a Běloruska. S odkazem na návrh textu, který vzniká v Bruselu, to napsal britský ekonomický list Financial Times (FT). Znamená to, že kterákoliv členská země by měla možnost zakázat firmám z Ruska a Běloruska přístup k síti svých plynovodů i k terminálům na zkapalněný zemní plyn (LNG).
Související klíčová slova: Cla na hliník | Střední Evropa | Průmyslová výroba eurozóny | Společnost Synot Invest | Akcie Akcie Philips | Globální používání eura | Oživení poptávky po službách | Útok na Izrael | Německé ministerstvo hospodářství | Ruský vývoz ropy | Odolné proti inflaci | Bilanční suma | Autopůjčovna Hertz | Obchodní pásmo | Ojetiny | Odhad vývoje ekonomiky | Německý regulátor | Vyjádření ekonomů | Objem transakcí | Ochota více riskovat | Maďarská inflace | Měsíčník finančních trhů | Propad ekonomiky | Ruský soud | Hospodářská situace | Šíření dezinformací | Zpomalení čínské ekonomiky | Celebrity | Cenový kanál | Česká vláda | Růst v eurozóně | BCPP | Uvolněné měnové politiky | Největší ruská banka | Marshallův plán | Alfa Romeo | Jihoevropské země | Marlin | Čínské značky | ChatGPT | Jak fungují akcie | Zpravodajský server | Sílící euro | Mediální magnát Rupert Murdoch | ČSA | Zásoby zemního plynu | Akcie.cz on line burza | Kryptoměnové transakce | Přerušení dodávek zemního plynu | Automotodrom | Euro k americkému dolaru | Notifikace | Nexi | Ontario Teachers | Zdanění znečisťujících leteckých paliv | Světové organizace | Cap | Goldcorp | Společnost Revolut | Zvolení Joe Bidena | Služba Apple Pay | Koronavirové mutace delta | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | Průmyslově-technologický holding | Dlouhé pozice | Pád libry | Fond obnovy EU | Zonky | Vývoj nezaměstnanosti | Globální fondy | Odvrátit deflaci | Akcie švýcarské společnosti | Skandinávské aerolinky | Války | Vodíkový pohon | Lithium | Západní země | Měnové zasedání bankovní rady | Joe Biden | Vývoj | CET 21 | Státní dluhopis | Převzetím podniků v Evropské unii | Fed Business Outlook | Obchodní platformy | Dana Drábová | Jakub Seidler | Nureddin Nebati | Češi | Dolarový index DXY | AUD/USD | Allwyn | Data z trhu práce | Pokračování růstu | Budapešť | Rizikový faktor | Australská centrální banka | Dodge | Závislost na ruských energetických surovinách | Evropská komisařka pro energetiku | Allianz | Týdenní makrokalendář | Panevropský index | Nákupu státních dluhopisů | US2000 | Velké polské podniky | Evropský komisař pro hospodářství | Zelený balíček | Příjmy ruského rozpočtu z ropy | Globální růst | Hospodářství Evropské unie | Nákup ropy | Skupina Colt | IW | Zveřejněné údaje | Jana Steckerová | Česká ekonomika letos | Belviport Trading | TV Nova | Obchodování s emisemi ETS | Zdražovat | Analýza akcie | DPH | Americká automobilka | EUR | Martin Jahn | Michal Stupavský, CFA | Kryptoaktiva | FDA | Neuralink | Spotřebitelské výdaje | Ceny plynu TTF | Norwegian Air Shuttle | Akciový mix ČSOB | Bundesbank | Vývoj cen pohonných hmot | Posilování domácí měny | Vývoz z Japonska | Úvěrový trh | Sazka Entertainment | Investiční firma | Transněfť | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Globální dluhopisový index | Rezervy ropy | Daně na energetické produkty | NFC | Vývoz do Británie | Nedostatek čipů | LYNX Pro | Institut IHS | Analytik Joe Manimbo | Kalifornie | Manipulace s LIBOR | David Malpass | Řešení EK | Stephen Innes | Finanční ústav | Zavedení embarga EU | Ošetřovné | Yandex | Společnost GasNet | Golden Goose | Miliardář Daniel Křetínský | Klíčové problémy | Hlavní úrokové sazby | Pivotní body | Salesforce | Realitní firmy | Garanční systém | Automobilový sektor | JP Morgan Chase | Prodej zboží | Kurz čínské měny | Zelené ekonomiky | IMI | Žebříček nejbohatších | Digitální převody peněz | Dnešní obchodování | Výkyvy | Itálie | BHM Group | Akcie Lufthansy | Euro proti dolaru | McDonald's | Eurodluhová unie | Organizace Conference Board | Stoxx | Splácení hypotéky | Okénko finančního trhu | Výhled růstu HDP | Cena emisních povolenek v EU | Zastropování cen plynu v EU | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Magnát Rupert Murdoch | Hamburg Commercial Bank (HCOB) | Akcie Allied Healthcare | CBDC | Obilí z Ukrajiny | Server Politico | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Daňové povinnosti | Tencent Holdings | Společnost Avast | Mega Millions | Německé průmyslové objednávky | Rozpočet EU | Očekávání | Africký mor prasat | Korelace | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Jüan | PMI v eurozóně | Oživení ekonomiky | Možnosti obchodování | Russell 2000 (US2000) | Inflace v září | Trh dluhopisů | Britská letecká společnost | Deutsche Bundesbank | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Daňové ráje | Uvolnění podmínek | Úrokové sazby v eurozóně | Aktuální kurzy měn | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Zisk automobilky | Plán EU | Světové ceny potravin | Signet Bank | Cena severomořské ropy | Volatilní | Galapagos | Swiss Life | Hodnota trhu s kryptoměnami | Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication | Obchodování na Energetické burze | HDP v EU | Tlak na Rusko | Buffettův podnik | JD Sports | Akcie NIO | Výpadek příjmů | Novo | Brand Finance | CBAM | EUR/JPY | Evropské ceny výrobců | Target (TGT.US) | Dekabank | Kvartální výsledky | Goldenburg Group | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Churajs | Veřejné finance | PANW.US | Manipulace s akciovým trhem | Frankfurt | Schodek státního rozpočtu | Novartis | Dalibor Šafařík | Odhady PMI indexu | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Odvetná cla | FAA | Příležitost k nákupu | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Technologie společnosti | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | Společnost Ryanair | Gazprom Germania | Skupina Creditas | Německý Spolkový sněm | Zahraniční subvence | Pro investory | Souhrnný indikátor | Plynovod Nord Stream 2 | Rozpočtová pravidla | Skupina G7 | Philip Morris ČR | Aramco | Swiss | Crypto | Investice | Czech Media Invest | Snížení daní na paliva | Britská centrální banka | Společnost Equinor | US Bancorp | DXY | RDIF | Německý automobilový koncern | Mimořádné daně | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | Stravenkové firmy | Pravidla o rozpočtech | Saldo běžného účtu | Sefe | MACD | Potenciál | Loterijní společnosti | Týden na trhu | Americké farmaceutické společnosti | TPCA | Support | Jeep | Diverzifikace | Globální dluhopisové trhy | Allianz Trade | Sankce EU proti Rusku | Fundamenty | Mezinárodní ratingová agentura | Sev.en Energy | Míra nezaměstnanosti v ČR | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Japonské firmy | Finanční stabilita | Lednová inflace | Index aktivity | Továrny na čipy | Administrativa amerického prezidenta | Společnost Seznam.cz | Coca-Cola Company | Česká měna dnes | Pokles cen energií | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Macquarie Asset Management (MAM) | Bankovní společnost | Alexandr Novak | Dění na světových burzách | Hluboká recese | Škoda Auto | ADP report | Formule | Burza v Hongkongu | Úroková sazba Fedu | Plán na obnovu Ukrajiny | Ifo | Webinář | Nálada v eurozóně | Programátor | Nové akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Manipulace s trhem | Zisk před zdaněním | Nástup elektromobility | Dokončení dohody | Mimořádná situace | Obchodní pravidla | Pojišťovna Generali | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Šéf Fedu Powell | NYSE | Intervence | Výkon ekonomiky | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Výkonný ředitel | Severoirský protokol | Broadcom | E.ON | Ministr vnitra | Odklad splátek | Klesly akcie | Experti | Produkce energie | Francouzské energetické společnosti | Estonsko | TF1 | Německý parlament | Index exportních očekávání | Veřejný dluh Británie | Sentiment indikátory | Futures kontrakt | Chování | Rekord | Ministr dopravy | Český premiér Petr Fiala | Raiffeisenbank | Ropná firma Saudi Aramco | Viterra | Nezávislost | Bitcoiny | Mistral AI | Reformy fiskálních pravidel EU | Zastropování ceny | Rozvíjející se země | Průměrný výnos | Bankovní skupina | Člen bankovní rady ČNB | Vyloučení Ruska z platebního systému SWIFT | Madrid | Návrh zákona | Maloobchodní tržby v Číně | Evropský index | Býčí výhled | Evropské měny | Nákupy aktiv | Ekonom Jan Čapek | FTSE MIB | Centrální banky vs. inflace | Alexander De Croo | Tempo ekonomického růstu | Hospodářství EU | Creditas | Dění na trzích | Telenor Hungary | Kryptoměna Bitcoin | Zvýšení minimální mzdy | Moody's Investors Service | Měnový pár GBP/USD | Bidenova administrativa | Objem ropy | Graf EURUSD | Leoš Rousek | Společnost Apple | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Zavedení embarga | Účely primární veřejné nabídky | Asijské trhy | Americké investiční banky | Ukrnafta | Equiti Capital | Burzovní pravidla | Obchodní seance | ČMZRB | Analytik společnosti XTB | Český statistický úřad | Impuls | Accor | EUR/USD | Akcie Novavax (NVAX) | PiS | Bruno Le Maire | Bruegel | Index ekonomické nálady | General Electric | Fungování finančních trhů | Zdanění bank | Graf akcie Coca-Cola | Nálada v průmyslu | Německý ekonomický institut | Administrativa prezidenta | Vanguard | Nezaměstnanost v Česku | Dění ve světě | Mediální magnát | Nejvyšší inflace | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Javier Milei | Wopke Hoekstra | Von der Leyenová | Evropská bankovní federace | Předseda představenstva | PKN Orlen | Šéf Fedu Jerome Powell | LULU | Die Welt | Americká kosmetická společnost | Mediální společnost | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Cena kryptoměny ethereum | Švédská koruna | Bezpečný přístav | Prognostici | Český průmysl | Americký soud | Cena bitcoinu | The Telegraph | General Motors (GM) | Mimořádná valná hromada | Obchodování na burzách | Aleš Mendl | Wolters Kluwer | Konkurenti | Řetězec Makro | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | Růst akciových indexů | SH!FTS | Agentura AFP | Negativní účinky | Obchodní zmocněnec | Solidarita | Tuzemské hospodářství | Investiční roadshow | Důvěra v ekonomiku | Softwarová společnost | Automotodrom Brno | CSI 300 | Aktuální vývoj | Příjmy domácností | Gallium | Benchmark | Cena pšenice | Conseq Funds investiční společnost | Dovoz ruského zlata | Hospodářské noviny (HN) | Společnost E.ON | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Rotterdam | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Nejvyšší soud | Automobilka PSA | Index důvěry v eurozóně | Splasknutí hypoteční bubliny | Sankce EU | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Měnové zasedání | Cenné papíry | Nevládní organizace | Americké podniky | Čistý příjem | Zboží z čínských e-shopů | Výnos | Nová prognóza ČNB | Streamovací služby | Nákupy státních dluhopisů | Medvědí výhled | Diem Association | Shrnutí roku | Čerpání evropských peněz | Soudní dvůr EU | Ocelářství | 100 miliard dolarů | RBS | Švédská Riksbank | Navrácení peněz | Plány obnovy | Trh s dluhopisy | Frakování | Brent | Soukromá spotřeba | AOL | IHNED | Španělsko | Asijské akcie | Delta | Restartování ekonomiky | Boj proti koronaviru | Dlužník | Zalando | First Citizens | Zhejiang Huayou Cobalt | Příjmy ruského rozpočtu | Americký akciový trh | Pojišťovací skupiny | SMA | USMCA | Drahokam | Vzdělávání | Russell 2000 | Výše mezd | Šéf Fedu | Výrobce letecké techniky | Akciový prémiový dluhopis IV | Slabá poptávka | LYNX Trading | Růst sazeb | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Cena emisních povolenek | Reddit | Ceny ve výrobě | Šéfové | Převzetí Activision Blizzard | Firma ČEZ | Akcie Erste | Index DOW | ESG | Import | Maserati | Bankrot Řecka | Capri | Americká energetická společnost | Acacia Communications | Skupina J&T | Německý akciový index DAX | Akcie Facebooku | Zákaz vývozu | Čeští ekonomové | Návratnost investic | Cíl Evropské centrální banky | Exchange | Londýn | Investiční portfolio | O2 Czech Republic | Forexový trh | Allied Healthcare | Munich Re | NEL.NO | Akcie roku 2020 | Miliardář Elon Musk | Investiční strategie | Společnost Huawei | Státní dluh | MAE | Výsledky obchodování | Zastavení dodávek plynu | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Zasedání centrálních bank | Zvýšení dodávek plynu | Globální využití eura | Hluboké recese | Commodities | Zpomalující ekonomika | Inven Capital | Směřování měnové politiky | Graf zlata | Čokolády | Kontrakty | Strach | Belviport Trading Limited | ČD-Telematika | Výsledky ČEZ | Průměrný objem obchodů | Obchodní pravidla v EU | Oživení čínské ekonomiky | Propad cen | Akcie Česká spořitelna | Kancléřka Merkelová | Automobilka Ford Motor | Válka | Online obchodování | Hospodářský růst eurozóny | Úroková sazba | Index DXY | Praxe | Mezinárodní investiční banka | Investiční výhled | Call of Duty | Společnost Didi | Platební neschopnosti | Zdravý rozum | Americká technologická společnost | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Labouristé | Hasbro | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Ministři financí Evropské unie | Sentiment na trhu | JPY | Akcie Palo Alto Networks | Politico | GP Alliance | Michel Barnier | SOTIO | Premiéři zemí Evropské unie | Nejvýraznější růst | Analytický tým FXstreet.cz | Síť Threads | Americká investiční banka | Tescan Orsay Holding | Polovodiče | Investiční příležitost | Bulgargaz | Růst hrubého domácího produktu | Witkowitz | Odhad HDP | Poradce Bílého domu | Index Russell | Konference v Jackson Hole | Casino | Jiřina Lužová | Lámání rekordů | Většinový podíl | Tempo zdražování | Posilování dolaru | IT skupina | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | IMK | Německá společnost | Uber Technologies | ÚOHS | Changpeng Zhao | Wonderinterest Trading | Akcie ČSOB | Více peněz | Reálné ekonomiky | Zasedání MNB | Projekce | Nexen | Jaguar Land Rover | Kontrakce | The Washington Post | Jozef Síkela | Eurohold | Globtrex.com | Peníze | Nabídky akcií | Business Outlook | Jihoevropské státy | Pandemie COVID-19 | Robert Habeck | Nejlepší FinTech akcie | Rheinische Post | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Suezský průplav | Největší kryptoměnová burza | Bankovní rady ČNB | TeamViewer | Výrobní sektor | Vývoj měnové politiky | Onet.pl | Výpadky proudu | Kabinet | IIF | FTX | Průmyslové zakázky | SOLEK | JD.US | Aurora Cannabis | MONET.CZ | Společnost Kofola | Title Transfer Facility | Global Finance | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Úřad pro hospodářskou soutěž | Americká lehká ropa WTI | Elektronická evidence tržeb | Nestlé | Český miliardář | Čerpání peněz z fondů EU | Šéf ECB | Investors | Geely | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Evropské firmy | Služby | Dodávky ruského plynu | Nova Broadcasting Group | Akcie ČEZ aktuálně | Panama papers | Bezpečné přístavy | Vietnam Airlines | Rekordní deficit | Gazprom Něfť | Lídři Evropské unie | Evropský výrobce letecké techniky | Měnová politika Fedu | Čerpání peněz | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Adani | Long obchod | Tuzemská ekonomika | Německá zajišťovna | Vztahy s Čínou | Energetické úspory | Barel ropy | Amgen | Podíl kryptoměny | Palladium | Three Way Banana Split | Americký Fed | Aktuální kurzovní lístek | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Energetický tarif | Nejznámější kryptoměna | Globální hospodářský růst | Regulační překážky | Události v ČR | Ropa WTI | Vzácné kovy | Ministryně hospodářství | Francouzský plán na obnovu ekonomiky | Mike Pompeo | Očištěný čistý zisk | Zájem obchodníků | ET7 | Tipy na zajímavé akcie | Výsledek hospodaření | Lockheed Martin | EU Tax Observatory | ALNOV | Ceny emisních povolenek | Americká softwarová společnost | Federální rezervní systém (FED) | Jaroslav Haščák | Bankovní rada ČNB | Americká společnost Tapestry | Jim Yong Kim | Ekonomické dopady pandemie | Přebytky zahraničního obchodu | SRI | CIBC | Významný milník | Bankovní domy | Pokles cen elektřiny | Brexit | E-Control | Eurostoxx 50 | ZEW index | Výrobce pneumatik | Společnost NJJ | Automobilka Volvo | Open Society Foundations (OSF) | Kurz eura k dolaru | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Dolar dnes | Závod na elektromobily | Růst britské ekonomiky | Bungie | Valná hromada | Společnost Sentix | Ekologové | Pojišťovací společnost | Pozornost investorů | Burzy | Největší světové ekonomiky | Budoucnost EU | Investor Jan Čermák | USD/EUR | Německý ministr hospodářství | Americké ekonomiky | Zákaz dovozu ruského uhlí | Ceny elektřiny | Kapitál | Zdanění nadnárodních společností | Český trh práce | Americký prezident Joe Biden | The New York Times | Dopravní subvence | Boom | Snížení dluhu | Eurosummit | Izraelská ekonomika | Hello Bank | Inovativní řešení | Cestování | Mladé generace | Primární veřejná nabídka (IPO) | Odliv kapitálu | Broker | Společnost Siemens | Bayer | Český ministr | Dot plot | Analytik Saxo Bank | Slovenská vláda | LottoItalia | Cash flow | Proražení | Záchranný fond | Prodeje aut | Citroën | Nákup plynu | Magnát | Posílení koruny | Společnost Alrosa | Obchodování s emisemi (ETS) | Kč/USD | USD | Popularita zahraničních akcií | Rijád | Česká pošta | Plynovod Nord Stream 1 | Lídři zemí EU | Tempo hospodářského růstu | Investorský sentiment | Export | Banka Goldman Sachs | Upravený zisk | Odškodné | Otřesy na finančních trzích | Shopify | NFLX | Čínské technologické firmy | Dluhopisový index | Čínská banka | Technická analýza | DTE | Macquarie | Globální ekonomiky | Fúze CME | TerraUSD | Chemický průmysl | Hyperinflace | Posílení kurzu | Investiční analytik | OIV | Americká sněmovna reprezentantů | ProfitLevel | Posilování koruny | Kolínská automobilka | Zrušení cel | Zynga | Akcie Ahold Delhaize | Automobilka | Výstavba gigafactory | Deficit zahraničního obchodu | Zastavení poklesu | Komárek | Kapitálové strategie | Nabídka | Prodej automobilů | Gilead | Qualcomm | Comcast | Signály oživení | Výroční zprávy | Tržní hodnota firmy | Ruská společnost | Nové mutace | Southwest Airlines | Karlsruhe | Ant Group | Vyšší úrokové sazby | Cena americké ropy | Společnost innogy | App Store | Americká média | Obchody s měnami | Jestřábí komentáře | Plány | Vládní opatření | Martin Winterkorn | Německý koncern | Energetická společnost | AMS | Na burze | Akcie Novavax | Blue chip | Zemědělský svaz | Aktuální informace | Bankovní skupiny | Šok | InterGen | N7 Holding Ltd. | Partie Terezie Tománkové | Ropná zařízení | Hodnocení současné situace | Antimonopolní pravidla | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Škoda JS | Nízké úrokové sazby | Hongkong | Průměrná volatilita | Evropská inflace | Italský premiér | Inflace v České republice | Globální krize | ProSiebenSat.1 | ByteDance | Rozvahy Fedu | EMH | Společnost Casino | Akcie Avastu | Zavedení eura | Společnost Emirates | Total | AUD/JPY | Fialova vláda | Ekonomická aktivita | Regulace | Žaloba | Katar | Kofola | LMT | Apple Pay | Bezpečná měna | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | Značka Amazon | 100 procent HDP | FME | Noviny | Garance | Data ČSÚ | Těžba bitcoinů | Měnový fond | Španělský premiér | Hertz | LG Energy Solution | Objem obchodů s akciemi | Unijní soud | Dopady epidemie | Očkování proti covidu-19 | Ahold Delhaize | Kurz turecké liry | Petrus Advisers | Nárůst nově nakažených | Růst cen ropy | Kurzovní lístek | Split | Klimatické změny | Xiaomi | Emirates | Litva | Tovární objednávky | Akcie nizozemské společnosti | Norské společnosti | Konopí | FedEx | Propad HDP Itálie | Asociace | Ekonomický magazín | Reálné hodnoty | Daňové škrty | UniCredit Bank | Roční růst | PPF Telecom Group | Spekulovat | Fitch Ratings | ATVI | Bitcoinové transakce | Největší IPO | Nord Stream 2 | Cenové tlaky | Cena elektřiny pro německý trh | Sociální sítě | CashFlow | Rostoucí ceny energií | Nasdaq v New Yorku | Petr Zatloukal | Údaje americké vlády | ING Jakub Seidler | Mezinárodní finanční korporace (IFC) | Ruský prezident | Česká zbrojovka | Korunový trh | Podpůrné programy | Giuseppe Conte | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Širší index S&P 500 | Zajímavé zisky | Wienerberger | Oživení trhu | Podmínky státní pomoci | Růst ekonomiky USA | Avast | METROSTAV | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Bogdan Maioreanu | CrownRock | Radovan Vítek | Spolkový sněm | Vládní výdaje | Cenové úrovně | Velikost fondu | Panevropský akciový index | Burzovní průvodce | Středoevropské měny | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Rekordní nárůst | Korporátní dluhopis | Vyšší náklady | Dovednosti | Daily Telegraph | Hospodářské záležitosti | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Německý export | SIX | Mluvčí PPF | Státní výdaje | Skupování aktiv | Česká společnost | Patria Online | Dovoz | Dovozní cla | Automobilka Tesla | Igor Kim | Podnikatelé a firmy | Sazby hypoték | Obrovský potenciál | Sukuky | Šíření nemoci | Výzkumy | Caterpillar | Next Finance | Lenovo | Viry | Velké instituce | Obchodování na finančních trzích | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Aircraft Industries | Kodiaq | Produktovod | Model 3 | Odliv deviz | Hyundai | Odpojení Ruska | Finanční nástroje | Penzijní fondy | Ekonomika oživuje | Nikkei | Instagram | Uhelné elektrárny | Rohlik Group | Ekonomický propad | České hospodářství | Nominální hodnota | Pro tradery | Společnost China Mobile | Bankroty | 1 milion | Gigant Gazprom | Reálné mzdy | Argor-Heraeus | Stratégové | Znárodnění | Italský cestovní ruch | Power Exchange Central Europe | Konvergence | Fincentrum | Výrobní ceny | Čtvrtletní zisk | CISCO | Obchodní deficit USA | Hodnota primární veřejné nabídky | Marek Mora | Ministři energetiky EU | Výrobci elektromobilů | Tržní hodnota americké společnosti | J&J | PMI ze sektoru služeb | Pozitivní zprávy | Světový obchod | Skupina KKCG | Zajišťovny | Převzetí CME | FDP | Ruské banky | HDP Německa | Jefferies | Vysoký rozpočet | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Finanční výsledky společnosti | Tržní ceny | Rekordní maxima | Modern Times Group | Progres | EUR/CZK | Největší ztráty | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Spotové obchodování | Elon Musk | Wonderinterest Trading Ltd | Válka na Ukrajině | McKinsey | Intercontinental Exchange | Turkish Airlines | Jaroslav Hanák | Banka JPMorgan | Průmyslová výroba v Německu | Nvidie dnes | Rekordní zisk | eXcentral | Dostatek hotovosti | Euforie | Finančník | Der Spiegel | CO2 | Turecký statistický úřad | Vstup do eurozóny | Nedostatek polovodičů | Steven Mnuchin | FANG | Makrodata | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Valná hromada ČEZ | Oliver Blume | Prezidentka ECB | Společnost Shell | Tesla Elon Musk | Investoři | Malta | Revolut | Maďarské fondy | Prodej nových osobních automobilů | Investing.com | Kolibřík Energie | Obchodní deník | Portfolio | Fungování | Eurokomisaři | Sója | Myšlení | Nordstream | Petr Pavel | Akciová burza | Nejistoty | Americký prezident | OCBC | Fidelity | Nigérie | Tiff Macklem | BaFin | Očkování proti covidu | Negativní sentiment | Evropská měna | Společnost Verizon | AMD | Výroba baterií | Nová varianta Covid-19 | Společnost Google | Zástupci zemí | Jeff Bezos | Kurz kryptoměny | Nvidia Corp | Prezident ECB | Média | Inflační čísla | Lety v Evropské unii | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Kurz japonského jenu | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Metalurgie | Index PPI | Fiskální pravidla | Mezinárodní agentura pro energii | Společnost Wirecard | Euro Stoxx 50 | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | MSCI Emerging Markets | Západní sankce | Index STOXX Europe | Investovaný kapitál | Dobrý byznys | Tranše | N7 Holding | Jádrový index | Alena Schillerová | Světové kryptoměny | Dovoz ropy | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Společnost Eurohold | Zlepšení sentimentu | Firma Meta | Global Blood Therapeutics | Credit Agricole SA | Volatility | Digitální peněženky | SZIF | APA | Soud v Haagu | Zpřísňování měnové politiky | Přiznání k dani z příjmu | Revize fiskálních pravidel | ČSSD | Americké ministerstvo spravedlnosti | Korporátní daň | Rekordní minima | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Den obchodování | Commonwealth Bank | Průmyslové objednávky | Fiskální pravidla EU | Hrubý provozní zisk | Růst spotřebitelských cen v USA | Cenový růst | Údaje o průmyslové výrobě | Finanční instituce | Akcie výrobce letadel Boeing | Makroekonomická prognóza | Konflikt mezi Izraelem | Ruské ropy | Bank of England | Airbnb | Automobilka Toyota | Společnost Nasdaq | Lepší výsledky | Společnost Smartwings | Fannie Mae | Bernie Sanders | Minimální mzda | Cineworld Group | Covid | Mitsubishi UFJ Financial Group | CAC 40 | NKÚ | Britský premiér | Fáze obchodní dohody | Situace na akciových trzích | Daniel Křetínský | VIG | Nové vakcíny | Ministerstvo obchodu | Dopady koronaviru | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Vypnutí plynu | Americké prezidentské volby | Odvětví kryptoměn | Hlavní index francouzských akcií | David Vagenknecht | České aerolinie (ČSA) | Makroekonomický kalendář | Společné evropské měny | Britská banka | Evernym | Mimořádná opatření | BP | Cíl ČNB | Facebook Libra | Míra zadlužení | Evidence skutečných majitelů | Fiat Chrysler Automobiles | Bohatí | Christian Lindner | Úsporný tarif | NCEE IBM Consulting | Migrační dohoda | Dvoutýdenní repo sazby | Japonská automobilka | Nastavení úrokových sazeb | Aktuální kurz australského dolaru | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Funkční období | CRHC | Důvěra investorů | Makrokalendář | Covidová vakcína | Raytheon | Ropné společnosti | Finanční domy | Budějovický Budvar | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Snížení nákladů | Cestovní kanceláře | Pesimismus | Monopoly | Inflace v eurozóně | CEO společnosti | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Boj s inflací | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Finanční pomoc | Světové burzy | Slevy | Šíření nemoci COVID-19 | TTF | Arca Investments | ZIM Integrated Shipping | Hlavní úroková sazba | Investiční | Ekonom ING | Národní rozvojový fond | Dopady pandemie COVID-19 | Poradenská společnost | Vývoj měnového páru | Moderna | Chvaletice | Týdenní pivotní body | Baterie do elektroaut | PXE | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Altria | Netflix (NFLX) | Londýnská akciová burza (LSE) | Průzkum | Invesco | Sociální nepokoje | Berlín | IEA | Demokraté | Německý DAX | Il Sole 24 Ore | ETS | Ifo Klaus Wohlrabe | Portu Marek Malina | Ministr práce | Důvěra domácností | Brusel | Hlavní události | Souhrn finančních trhů | Patria | Ekonom BHS | EP | Anglie | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Realitní společnost | Zpomalování světové ekonomiky | Uber | FinTech akcie roku 2020 | Tržní podíl | Všeobecné volby | Skupina AXA | Sloučení | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | XTB Jiří Tyleček | Ekonomický vývoj | Státní investiční fond | Slavomír Pavlíček | Počerady | Dlouhodobější řešení EK | Objem obchodů s fondy na spotový bitcoin | UnitedHealth Group | Solární energie | Krize koronaviru | Chřipka | TRY | Program Antivirus | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Firma Belviport Trading | Alameda | Úrok | Dluh Británie | Americké ministerstvo energetiky | NICE | Formule 1 | Evropské ekonomiky | Obchodní příležitost | Les Echos | Jednotná evropská měna | MPO | Americké HDP | Tower Semiconductor | Davos | Albertsons | Insolvence | RWE | Agentura Reuters | Půjčka | Fiskální rok | Obchodní ředitel | Nobelovy ceny za ekonomii | Sloe | Kryptoměnová burza FTX | Obchodní plán | Sony Interactive | Sentiment investorů | Pandemie koronaviru | Vývoj ceny dluhopisů | Emma Capital | Agrofert | Spotřebitelský sentiment | Pokles tuzemské ekonomiky | Prodej | Index Nikkei | Technologické centrum | TPG Capital | P/E | Cestovní ruch | Zpráva | Česká televize | Bohatý | Hlavní kryptoměny | First Republic Bank | Prémie | EUR/PLN | Oblast rezistence | Rizikové měny | Představitelé Fedu | Události roku | Tržní kapitalizace | Ekologické organizace | Onemocnění COVID-19 | Souhrnný index nákupních manažerů | Chemická společnost | Bitcoin | Švýcarská banka | Gen Digital | Záchranný fond EU | Ekonomické dopady | Janet Yellenová | China Unicom | Rozpočtová politika | Jan Kubíček | DB Fernverkehr | Huawei | Tencent | Vakcína proti covidu | Kybernetické měny | Hlavní ekonom ING | Colt CZ | Nový koronavirus | Trump dnes | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Výhled ratingu | Státní pomoc | Dluhopisové výnosy | Letiště Praha | Finanční ředitel | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Kontejnerová loď | Rozpočet na rok 2020 | S&P | Atlantia | Pozitivní zpráva | Svaz dovozců automobilů | EPH | Skupina PPF | Česká měna | Quantum | Hospodářský vývoj | iPhone | Den daňové svobody | Hrubý domácí produkt (HDP) | Vakcína proti covidu-19 | Členské země EU | Handelsblatt | Pomoc ekonomice | Rok 2024 | EG.D | Hospodářské dopady | Prezident Javier Milei | Letecká společnost Virgin Atlantic | Evropská data | Bydlení pro mladé | České PMI | Obchodování | Zvýšení daní | Růst výnosů | Legislativa | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Ministr životního prostředí | Společnost Berkshire Hathaway | Vesa | Skupina OPEC+ | RoboMarkets | Objem intervencí | Technický výhled trhu | STV | Tržby z prodeje | Nová prognóza | Aktuální obchodní příležitosti | Narušení dodávek | Brexit bez dohody | Vedoucí představitelé | Breakout strategie | Gruzie | Plynovody | David Card | MTI | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | Nákupy dluhopisů | Dokončení transakce | Management | Oznámení | GBP | Rekordní hodnoty | Thyssenkrupp | InPost od Advent International | Rozhodnutí soudu | Výrobce elektromobilů XPeng | Posilování eura | Volodymyr Zelenskyj | Klesající klín | Cena ropy na světových trzích | Cinema City | Kladenská Poldi | Admiral Markets | ZEW | Tlak na USD | HCFB | Co se děje na finančních trzích | USDA | Ropovod | Devizové obchody s měnami | Úsporný energetický tarif | TSMC | Potíže EDF | Walmart | Důležité ekonomické události | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Centrální banky | České firmy | Fungování trhů | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Výkonnost indexu | Japonská vláda | Digitální ekonomiky | Zpomalování ekonomiky | Objem dluhopisů | Zpomalení ekonomického růstu | Pivovary Staropramen | Největší švýcarská banka | Eurostat | Majitel | Evropské trhy | S/R zóna | Guru | Zprávy | Guido Imbens | Ukončení války na Ukrajině | Oanda | Úřad Eurostat | Ruský rubl | Deflace | Daňový poplatník | Securing Energy for Europe | Kristalina Georgievová | Týdenní shrnutí | Murray | Investiční aktivita | Společnost Czech Media Invest | Dolary | Nejznámější kryptoměny | Moskevská burza | Akcie v Asii | Šéf SB | Tokeny | Exact Sciences | Růst inflace | Petr Fiala | Cena povolenek | Island | Šokující předpovědi Saxo Bank | Turecká lira | Asijská seance | REGN | Makléř Fio banky | Averze k riziku | CCI | Německé firmy | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční banka | Soudní instance | Tesco | Sankce Rusko | Dow Jones index | Occidental Petroleum | Britský statistický úřad | PwC | Výnosové křivky | Americký maloobchod | Bard | Index Stoxx 600 | Uvedení akcií CETIN na burzu | Americká společnost Intel | Klesající trend | Praha | Ceny ropy | Recyklace | Fundamentální analýza akcie | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Výrobce léků | Akcie v Evropě | Jim Cramer | Příjmy Ruska | Piráti | Raketové útoky | Hazardní hry | Central European Media Enterprises (CME) | Byty | Soudní řízení vůči Německu | Zahraniční akvizice | Obchod Amazon | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Bezpečné investice | Tržní úrokové sazby | Náhrady mezd | Ceny Bitcoinu | Petr Novotný | 4iG | 3M | Raman Haloučanka | Deutsche ReGas | Provozní výsledky | Nejdůležitější události | Silný růst | HKD | Snížení státních výdajů | Převzetím podniků | Úpis akcií | Covidové krize | Airbus | Sony Interactive Entertainment | Nová mutace | Bydlení | Mutace delta | NATO | HSBC Europe | Shell | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Elektromobily | Volný čas | Institut Ifo | Petrochemická společnost | Merkelová a Macron | Vojenský konflikt | České banky | Udržitelnost | CZ | Cena ropy brent | Regulační úřad | Vyhlídky | Ukazatel Běžné likvidity | Odhad inflace | British American Tobacco | Firmy | Snížení DPH | Berenberg Bank | RWE Gas | Mimořádný summit EU | Zadlužování | Indexy Dow Jones a S&P 500 | iFX | ESMA | Konzervativní strany | Páka | Strategický vývoz | Evropské dividendové akcie | PPF Leoš Rousek | Skupina drobných investorů | Čínské zboží | Index cen domů | Angela Merkelová | Wolt | Národní loterie | Spotřebitelská důvěra v EU | Investment management | West Texas Intermediate | Obchodování na trzích | Kryptoměnové burzy | Ministerstvo životního prostředí | Statista | Program nákupu aktiv | Alstom | Nástroj | Zdanění energií | Prodej elektromobilů | eTrader | Chorvatský parlament | Výsledky | Míra | Placení daní | Bosna | HUF | Ekonomické oživení | Depozitní sazby | Krypto komunita | Hodnota kybernetické měny | Dění na finančních trzích | EURCZK | Index pařížské burzy | Zápis ze zasedání Fedu | Hong Kong | Petr Král | Správkyně Sberbank | Zdražování pohonných hmot | Dnes ČNB | Inflace v Česku | Evropský výrobce letadel | Švédská centrální banka | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Vznik nouzového fondu | Vladimír Štěpán | Firma Apple | Energetická skupina | Hedgeové fondy | Nicolás Maduro | ČNB Petr Král | Licence Sberbank CZ | JD.com | Ministři financí | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | SPT Telecom | Tržní situace | Nio | Siemens | Minulá výkonnost | Vlastní sociální sítě | Stellantis | Digitální měny | Typ koronaviru | Nálada spotřebitelů v Německu | Tlak medvědů | Bank of America | Prodej akcií | Úroda | Obchodní nápady | TIM | Opatření proti koronaviru | Polská agentura | Fundamentální analýza | Odhady trhu | Výrobce letadel | Zvyšování daní | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Investiční skupina KKCG | Australský dolar | CZKCASH | Zpřesněný odhad | Eutelsat | Financial | Projev Jeroma Powella | American Airlines | Koruna | Rystad Energy | Eli Lilly | Pokles investic | E15 | Analytická společnost | E.ON Distribuce | Cukr | Finanční služby | Podnikatel Elon Musk | Aktuální ceny akcií | Ministr dopravy Kupka | Campbell Soup | Výrazný pokles | Vyšší poptávka | Měny rozvíjejících se ekonomik | ERM-2 | Dovoz elektromobilů | Všechny indikátory | SVB Financial | Raiffeisen | Včerejší obchodování | Ekonom Ifo | PSA Group | Zůstatek | Objem obchodů s fondy | Pardubický pivovar | Hypoteční trh | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Kupující | Index italských akcií FTSE MIB | Finance Bank | Finanční výsledky | Úpis nových akcií | Francie | Walmart (WMT) | Barrick Gold | Panevropský index STOXX 600 | Spravedlivější zdanění | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | Pandemie nemoci COVID-19 | Zelenskyj | SAE | Klimatické strategie | Pokles HDP | Plynovod Baltic Pipe | Epidemické situace | Cena akcií společnosti | Onemocnění | Americký výrobce | Akcie leteckých společností | Sazby ČNB | Index cen průmyslových výrobců | Kryptoměny bitcoin | BHS | Předseda dozorčí rady | Šéf Tesly | Tuzemské banky | Práva ke značce | Makroekonomický výhled | Objem | DMA | Propad | Greenpeace | Ipsos | Platit daně | Ruská vojska | Dluhová unie | Pojišťovna EGAP | Zvyšování mezd | Růst cen v eurozóně | Marka | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Evropský stabilizační mechanismus | Fiat Chrysler | Ředitel ČEZ | Očekávání investorů | Energetický trh | Hlavní měny | Obavy z recese | Čistý zisk společnosti | Jacobs | Trigger | Pokračující pokles | Těžařská firma | Výsledky firem | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | 787 Dreamliner | HDP Británie | Expertní komise | Zastropování cen elektřiny | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | HDP USA | Microsoft (MSFT) | Worldpay | Údaje | HDP eurozóny | Společnost Nvidia | Pavol Kováčik | Klima | Týden na finančních trzích | Dovoz z USA | Britská banka HSBC | Den díkůvzdání | Škoda Transportation | Soukromé firmy | Šéfové států | BDO | Americké sankce | Německá automobilka Porsche | Společný podnik | Sebastian Kurz | Air Bank | Thoma Bravo | Softwarový gigant | Účet v rublech | Plyn v rublech | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Exxon Mobil | Elektrická auta | Zemní plyn | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Americká banka | Ceny plynu v Evropě | Podnikatelská nálada | Podmínky státní pomoci firmám | xStation | Propuštění | Aktivisté | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Světové ceny ropy | iPhone 14 | Čínské ministerstvo obchodu | Nucor | Alibaba | Energie z jádra | Stablecoiny | Aktivity v Rusku | Plyn z Ruska | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Výsledky průzkumu | Švýcarské společnosti | Výhled růstu německé ekonomiky | Subvence | Bernstein Bank | Spotřebitelská důvěra v Evropské unii | Regulátor | Vládní dluh | Průzkumy | Placebo | Maso | BAT | Nomura | Hlavní indexy | CVC Capital | Státní rozpočet | Barack Obama | Spoření | Technická analýza akcie Coca-Cola | Zavedení eura v Chorvatsku | Podíl nezaměstnaných | Převodník měn | Zadlužení v EU | Videokonference | Fiocchi Munizioni | Vývozní clo | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Odvětví cestovního ruchu | Dlouhodobý výhled | Letiště Václava Havla | Světové krize | Chybějící poptávka | Televize CNBC | Společnost Yahoo | Průmyslová výroba | Důchod | MMF Kristalina Georgievová | AMC | WMT | Pfizer | Snížit emise | Air Berlin | Britské libry | Goldenburg | Sázka | NET4GAS | Toyota Motor | Obchodování s akciemi | Situace v eurozóně | AFP | Covestro | Studie | EEX | Blízký východ | Objem rozpočtu EU | Josep Borrell | Emise skleníkových plynů | Velmi bohatý | Americký podnik | Tempo růstu spotřebitelských cen | Převzetí Credit Suisse | Obnovitelné zdroje energie | Joachim Nagel | Akcionáři společnosti | Slabší koruna | Pochybení | Škoda Group | První obchodní den | Pojišťovny | Ant | Průraz | Cena plynu | London Stock Exchange (LSE) | Šéf německé centrální banky | Italské hospodářství | Rozpočtový rámec | Úřad INSEE | VHM | Premiér Andrej Babiš | Deficit | NYSE Euronext | EDF | Bit.plus | Inflace v říjnu | Graf | Čínský výrobce elektromobilů | Polsko | Kolaps | Akcie ČEZ názory diskuze | Koronavirové mutace | Oživení evropské ekonomiky | Hodnota firmy | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Instrument | Francouzský ministr | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | CzechInvest | Reakce trhu | Zbrojovka | Masivní nákupy | Státní zemědělský intervenční fond | Průmysl v eurozóně | S&P 500 | Majoritní vlastník | Patenty | Investiční firmy | Forexové intervence | Vir | Růžový diamant | Spotřebitelská nálada | Maďarský forint | Pozornost | Bankéř | PSTH | Omezené riziko | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Vodafone Group | Europe 600 | Americké automobilky | Sociální síť Reddit | ADBE | FTC | Hrubý domácí produkt | KOMB.CZ | Lütfi Elvan | Hypotéky | Pohyb kurzu | Recep Tayyip Erdogan | Hráči na trhu | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | Zvýšené riziko | Aktuální hodnoty měny | Objem obchodů s akciemi na pražské burze | Propad italské ekonomiky | Nájmy | Důvěra investorů v ekonomiku | Irská pojistka | Akcie online Čína | Společnost Automotodrom Brno | Přijetí | Přední světoví těžaři | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Vincent Bolloré | European Metals Holdings (EMH) | Distribuce | Oživení americké ekonomiky | Česká spořitelna | Jackson Hole | Tvrdý brexit | Sulut Airways | HUF/EUR | Korporátní daně | Natland Petr Bartoň | Vesa Equity | Bohatí lidé | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | Short | Zelené investice | Ekonomické události | Ukrajina | Výroba v eurozóně | Ropná společnost | Česká bankovní asociace (ČBA) | Celková investice | Stabilní výhled | Jednání FOMC | Tiffany | Reálný HDP | McAfee | Bankomat | Ropovod Družba | Pár EUR/USD | Specialista na online obchodování | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Johnson & Johnson | Národní rozpočtová rada | Ceny zemědělských výrobců | BYD | Omezení pohybu | Eurodolar | Maspex | KB | Dopady na ekonomiku | Zpráva o inflaci | Carrefour | Akcie roku | Italský statistický úřad ISTAT | Ústavní soud | Firemní dluhopisy | Deficit rozpočtu | Bezpečné útočiště | Douglas Diamond | Nová pravidla pro globální daň | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Železničná spoločnosť Slovensko | Maloobchod | Převzetí Fitbit | Německý akciový index | Lamborghini | Vepřové maso | Americká centrální banka | Americká společnost | Carlos Tavares | Oslabení amerického dolaru | Japonský HDP | Zveřejněná data | DPZ | Earnings | Markets in Crypto-Assets | Ronaldo | Německé vydavatelství | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Odstřižení od SWIFT | Trump | Stavebnictví | MRK | Emise CO2 | Provozní ztráty | Hospodářské oživení | Hospodářský propad | Index volatility | Brands | Dolarové likvidity | Společnost PPF Telecom Group | IMG Bohemia | Index Ventures | Pomoc lidem | S&P Global Ratings | Reshoring | Dow Jonesův index | Kurzarbeit | Booking Holdings | Finanční rok | Dopady války na Ukrajině | Prohloubení schodku | Reuters analytik | Čínský prezident Si Ťin-pching | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Britský FTSE 100 | Chudé země | Příznivé údaje | Jobs Plan | Křetínský | Thomas Cook | PYPL | Silnější dolar | Technické analýzy | Příjmy z obchodování | Lesy ČR | Euroskupina | Využití zmrazených ruských aktiv | Nuevo León | Výhled na příští rok | Nejvyšší soud EU | Alitalie | Nasdaq Futures | Obchodování v Asii | Zadlužení v eurozóně | Zdanění mimořádných zisků | Růst eura | Thierry Breton | Mexiko | High | Finanční krize | Patrik Tkáč | R2G | Eleanor Creagh | Euro dnes | Salutem | Vstupy | Universal Music | Opce | Bankovní úvěry | Genesis | Rystad | Společnost Tameh Czech | Automobilka BYD | Andrej Babiš | Akciové výnosy | Hello bank | Stimulační program | Index spotřebitelské důvěry | Předčasné parlamentní volby | Midstream | GBPUSD | Groupe Beneteau | ERM II | Ministerstvo energetiky | European Energy Exchange (EEX) | Akcie společnosti ČEZ | Odhad propadu hospodářství | Ekonomická situace | CVC | Scorecards | Macrotrends.net | Provozní výnosy | Rakousko | Česká koruna | Christopher Dembik | Turecká centrální banka | Index pařížské burzy CAC 40 | Stříbro | S&P 500 futures | Euro 7 | Vývoj úrokových sazeb | Euler Hermes | Cena ojetých aut | Guvernér banky | Zvýšení cel na dovoz | Mezinárodní investoři | Opatření vlád | Jihokorejský KOSPI | Americký dolarový index | Tým InstaForex | Clearing | Platby za plyn | Instituce | DAX (DE30) | Turecko | Představitel Fedu | Kakao | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Stabilizační balík | CBECI | Restriktivní opatření | Bank of Japan | VESA | Cohn Robbins Holdings Corp. | OECD | SARS-CoV-2 | Podnikatelská důvěra | Investiční společnost | Dovoz ukrajinského obilí | OPAP | Renfe Operadora | Jan Dvořák | Harmonizovaná inflace | Dopady pandemie na ekonomiku | G10 | Sociální síť Instagram | Roman Juráš | LNG | Aktuální problémy | Burza cenných papírů | Libra vůči dolaru | Vladimír Dlouhý | Akro | The New York Times (NYT) | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Největší IPO roku | Rozhodnutí vlády | Směřování | Americké akcie | Cla na dovoz hliníku | Obnovitelné zdroje | BBC | CEPS | Sankce uvalené na Rusko | Zastropování ceny plynu | Ekonomická důvěra | GfK Rolf Bürkl | Ekonom UniCredit Bank | Globální daňové dohody | Czech Fund | Britská měna | COVID III | Jablíčko | Řecká krize | MetaTrader | Ex-dividend | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Společnost Novo Nordisk | Kongres | Lucia Žárska | Obchodní rozhovory | Wonderinterest | Zakladatel | Divize | Oslabení koruny | Spot | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Drahý kov | Instacart | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Vývoj měnového páru USD/JPY | PANW | Business Insider | Index cen výrobců | Ondřej Vlček | Akcie Amazonu | Expanze HDP | Obchodování s korunou | Výhled pro EUR/USD | Vyplácení dividend | ex | Výrobce sportovních vozů | Evropská ekonomika | Výrobce čipů Nvidia | Rosněfť | PSA | Rozpočtový deficit | Hospodářské dějiny | Inflace v Polsku | European Energy Exchange | Naše ekonomika | Natland | Zvýšení úrokových sazeb | Audi | Menšinový podíl | Budoucí rozpočet eurozóny | Auchan Retail | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Japonská automobilka Toyota | Výrobce počítačových her | Index AEX | BlackBerry | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Equinor | Time-Frame | Zkapalněný plyn | Mluvčí společnosti | Snížení daní | Trh s futures | Korporátní zprávy | Změna trendu | Trh | GlobalFoundries | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | EUR Index | Refinancování dluhů | Pád rublu | Přehled o dění na světových burzách | List Financial Times | Offshore | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Technologické firmy | Francouzská vláda | Erste Bank | Těžba ropy | Viktor Orbán | Německý HDP | Akcie firem | Znalost | Burzy cenných papírů | Výrazný růst | Britská premiérka Liz Trussová | Odpojení Ruska od systému SWIFT | CNN Prima News | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | ArcelorMittal | Ptačí chřipka | Fed | Rekordní minimum | Strategie Ondřeje Hartmana | Index Hang Seng Tech | Rolf Bürkl | Šéf automobilky Tesla | Zahraniční obchod | Tempo očkování | Obchodní investice | Dnešní zasedání Fedu | Společnost ByteDance | Signál na akcie | Skupina Colt CZ Group SE | Lídři EU | Korekce | Negativní hospodářské dopady koronaviru | Alameda Research | Akcie společnosti Meta Platforms | Světové ekonomické fórum | Forex - Three Way Banana Split | Důvěra spotřebitelů | Rubl | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Akcie Lufthansa | Vývoz ropy | Upozornění | United Airlines Holdings | Penále | Celosvětová poptávka | Spotřebitelská důvěra v USA | Země EU | Sazby daně | Zákonodárce | Skupina Erste Group | ICBC | Dividendové akcie | Arbitráže | Cohn Robbins | mRNA-1273 | Španělská ekonomika | Nové trhy | Boční trend | FRA40 | Počet pracovních míst | Buffett | Hnutí ANO | Money management | Vývoj ekonomiky | Akcie americké internetové společnosti | Americké dolary | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Volby v USA | Výplaty dividendy | Evropská komisařka | Nákupní příležitost | Krajský soud v Ostravě | Premiér Petr Fiala | Biotechnologická společnost Moderna | WISE | Pražské burzy | Ruské síly | Banka First Citizens | Docomo | Debut na trhu Nasdaq | Finanční společnosti | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Heiken Ashi | Výběry | Vonovia | Další rozvoj | Velké technologické společnosti | Krize eurozóny | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prezident Emmanuel Macron | Vietnam | Purdue Pharma | Manfred Weber | Výrobce luxusních aut | SAP AG | Funke | Konkurenceschopnost | Světová banka (SB) | Capri Holdings | Kanada | Aktivita centrálních bank | Ladoga | Royal Mail | Uvolňování karanténních opatření | Německý soud | Globální recese | Kasina | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Automobilový průmysl | Investiční skupina Penta | CME Group | Ekonomický a strategický výzkum | Soud v Tokiu | Yahoo | Luis De Guindos | Oživení české ekonomiky | Fond EU | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Keynes | Vývoz do Číny | Chesapeake Energy | Ruské úřady | Indikátory sentimentu | Fiskální stimuly | Zvýšení mezd | Posílení dolaru | Revize fiskálních pravidel EU | Stock | ANO | Poslanci Evropského parlamentu | Generali Investments | Apollo | Kroger | Výkon společnosti | Obranný průmysl | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Německý plán obnovy | Kryptoměnové společnosti | Kupní cena | Měna Bitcoin | Nedostatek paliv | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Zestátnění | Obchodní systém | Ceny zboží | Trumpova administrativa | Rating | Capital Group | Platforms | PPF Telco | Dezinflace | Alligator | Velké banky | Společnost Porsche | Agentura S&P | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | MWh | Prezident Joe Biden | Tescan Orsay | Ruská invaze | SNB | Black Knight | Koronavirová pandemie | Dílčí index | Budoucí vývoj | Prohlášení čínské vlády | Komentář k firmě | Akcie Walmart (WMT) | Výnosy u dluhopisů | Microsoft | Trh dnes | Wells Fargo | USD/CHF | Příležitosti | Akvizice Editis | Opatření proti šíření koronaviru | Americký výrobce elektromobilů | Plovoucí terminál | Letecká skupina | Plzeňský Prazdroj | Pravidla EU | UNWTO | Sellier & Bellot | Moh Siong Sim | Media for Europe | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Nejistota | Data z USA | Omezení COVID | Obavy z růstu inflace | Deutschlandfunk | Strategický partner | Unijní země | Daňové úlevy | Odhad růstu HDP | Litecoin | Akciové indexy v USA | Obchodní plány | Míra inflace v Maďarsku | Finanční sektor v ČR | Eurokomisař | Mateusz Morawiecki | Růst tržeb | Společnost Tesla | CME | Dostatek likvidity | Spotřebitelská inflace | USA Joe Biden | Íránský útok | Pokles cen ropy | Šéfové vlád | HDP v eurozóně | Akcenta | Srí Lanka | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Sell | Demokratické strany | Starteepo | OKD | CMA | Akciové korporace | Mondelez International | Výroba aut v Německu | Pohyby na finančních trzích | Letadla | Důvěra v průmyslu | Makroekonomické údaje | Eurovia CS | Siemens Energy | Cybertruck | Packeta | Broker Consulting | Akcie CME | Evropský automobilový průmysl | LYNX webinář | Banka HSBC | Pomoc Ukrajině | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Drahé energie | Globální index vládních dluhopisů | Ekonomické problémy | Důvěra | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | FSB | Nízká letní volatilita | Borgis | Jaguar | Lídři zemí | ADP report zaměstnanosti | Američtí politici | Starlink | Meziroční růst HDP | Online burza | Náklady na akvizici | Spolková vláda | Rivian | ECB dnes | Realitní magnát | Služby související s kryptoměnami | ABN AMRO Bank | Obchodní praktiky | Příjmy z ropy | Standard & Poor's (S&P) | Zpřísnění sankcí | Rizikovější aktiva | Představenstvo | IATA | Hlavy států | Agentura AP | Soukromí investoři | Evropská banka | Paušální daň | Ministr průmyslu a obchodu | Výpadky | Společnost Meta Platforms | Objem obchodů | Zisky akcií | Cenový strop na plyn | CFTC | RTL Hrvatska | Hodnota všech kryptoměn | Těžební společnost | FIAT | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Digitální ekonomika | Snižování inflace | Utility | Telco | Nifty 50 | Investice do akcií | Internetové televize | AA | Invest | Akcie Activision Blizzard | Silky | Gazprom | Akcie v USA | Aerolinky SAS | Centrální banka | Essex Express | Jan Čermák | Klíčová rizika | Slučování akciových burz | Rizikové investice | Mobilní aplikace | Akcie ČEZ aktuální dividendy | Riksbank | Kellnerová | Propouštění zaměstnanců | Andrew Bailey | Akciový mix FF | Deutsche Börse | Výkyvy kurzu koruny | Promptní devizový trh | Federální rezervní banka | Životní prostředí | Newcrest Mining | Jemenští povstalci | iOS | Společnost Deutsche Börse | Dopad krize | Exxon | Benxy | Zájem o rizikovější aktiva | Světová rezervní měna | Vlny koronaviru | Devizové intervence | Rozbor | Řízení rizika | ILO | Oslabení české koruny | Akcie v eurozóně | Polský zlotý | Německá vláda | Rozpad eurozóny | Inovativní firmy | QE | Překoupenost | Quantum Fund | Fed úroky | Měnové otázky | Odhad vývoje HDP | Diamant | Útok na Ukrajinu | Měny&Sazby | Akcie na evropských trzích | Pravidla regulace trhů | Bankovky | Pakt stability a růstu | LYNX | Rozpočet eurozóny | Akcionáři a věřitelé | Německý Ifo index | Červnová inflace | Donald Trump | Indická firma | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Patrik Urban | Jádrová inflace | Dluh firem | Twitter | Dluh Řecka | Rakouská bankovní skupina | Kovy | Lex Babiš | Pohyb kapitálu | Fluktuace | DBS | Bolloré | Krach | Podíl Ruska | Rumunsko | Harmony | Zasedání americké centrální banky | Exprezident Klaus | Activision | Zneužití tržní síly | Centrum | Technické problémy | Cestovní kanceláře v ČR | Borealis | Společnosti | Allied Healthcare (AHPI) | Evropská regulace | Nejvýraznější pokles | Růst HDP Německa | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Spotová cena | Úrovně nezaměstnanosti | Jiří Tyleček | Další růst | Tempo růstu britské ekonomiky | Zelená dohoda | Americká průmyslová produkce | Zprávy o vakcíně | Akcie společnosti Adler | Výhled cen | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Gazprom Export | Americká automobilka Tesla | Těžařská společnost | Unijní ministři | Los Angeles | MSCI Europe | Technologické podniky | Les Mousquetaires | Arbitráž | Západoevropské burzy | Cenné papíry Erste Bank | Šíření viru | Uvolnění rezerv | LIBOR | Eurobondy | Visa | Vodafone | Aukce | Akcie Netflix (NFLX) | Fiskální udržitelnost | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Vyšší ceny | ConocoPhillips | Aktuální kurz rublu ke koruně | Partnerství | Koncern Agrofert | USDCZK | Pokles prodeje | Ekonomové | Podíl českých potravin | Tamas Varga | Dolar k japonskému jenu | Inflace v ČR | Index německých akcií | Tameh Czech | Podnikatelé | Energetická společnost ČEZ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Průzkum Cambridgeské univerzity | Polská vláda | Rozhodnutí EU | Dluhové krize | Počet zákazníků | Nárůst objemů | Energetický sektor | Sdružení automobilového průmyslu | Globální index | Guvernér | Air France | Odolnost ekonomiky | API | Dalibor Trojek | Útok ruských vojsk na Ukrajinu | Kurz české měny | Indické společnosti | Grafy | Evropský systém obchodování | Výhled Saxo Bank | Nízká volatilita | Mattoni | Pojišťovna VIG | Dodání likvidity | Poptávková inflace | Komodita | Skupina Colt CZ Group | Index frankfurtské burzy | Le Parisien | Zdražování potravin | Zoom Video | ČNB Aleš Michl | Zahraniční investice | Mluvčí | CZK | Mero | WeWork | Úvěrové podmínky | Reuters | Úspory | Erste Group | Majitel firmy | AMC Entertainment | Vyjednávač s EU | Přebytek zahraničního obchodu | Obchodníci | Unilever | Threads | Česká republika | Premiér Mario Draghi | EUR/HUF | Finanční riziko | Evropská agentura pro léčivé přípravky | Společnost XTB | Fondy Apollo | Hamás | Baidu | Londýnská burza | Situace na Ukrajině | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | QCOM | Opel | Probinex | Chevron | Posílení domácí měny | Kompozitní index | Barclays | Prezident Pavel | Penny stocks | ProSiebenSat.1 Media SE | Index nákupních manažerů | Rostoucí ceny plynu | Škoda | Primark | Domácnosti | Michael Kors | Zdanění digitálních služeb | Horší americká data | Letecká společnost | Generovat zisk | Výkonná ředitelka | Londýnské akciové burzy | Cohn Robbins Holdings | Depozitní sazba | Ruský plyn | Rada MMF | Ekonomické vyhlídky | Cenné papíry Komerční banky | Kov | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Opimo Trade | Infineon Technologies | Zájem o ropu | Souhrnný index | Kosmetická společnost | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Konjunkturální průzkum | Obchodní partner | Růst české ekonomiky | Lagardere | Palo Alto | Rekordní maximum | Euronext | Předseda | Starwisata Air | Primární emise | Nejnovější prognóza | Analytici | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Akciová burza v Argentině | Takata | Fiskální pakt | Italia Trasporto Aereo | Český hrubý domácí produkt | BNP | Kurz koruny | Zajištění bezpečnosti | Zavedení cenového stropu | Zlataky.cz | Google Play | Nexen Tire u Žatce | Předseda AKAT ČR | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Deficit veřejných financí | Deutsche Boerse | Automotive | Ripple | Linda Yaccarinová | Růstový impuls | Wally Adeyemo | Golden Prague Hotel | Anglo American | J&T | Míra inflace v Evropské unii | USDIDX | Prognózy inflace | Situace | Traders | COT (Commitment of Traders) | Equity | Dovoz aut | Hamburg Commercial Bank | Maďarský premiér | VaR | Důvěra v eurozóně | Ukončení konfliktu | Ontario Teachers' Pension Plan | Roční výkonnost | DPA | Evropská unie | Provozní zisk | Boeing | Media for Europe (MFE) | Politická krize | Daniel Beneš | Cvičení | SAZKAmobil | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | Adyen | Obchodování na zámořských trzích | Ekonomiky | Steen Jakobsen | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Štěpán Hájek | Dividendový výnos | Organizace ADP | Záporné sazby | Josef Lukáč | Peter Altmaier | Dlouhodobé investice | Rychlý růst | Nástupce Alitalie | Stagnace | Rozpočet | Riziko recese | Nižší zisky | Postmates | SLR | Empresa Media | Fiskální stimul | Evropské banky | Negativní dopad | Apple | Ženy | Ukrajinské krize | Investiční plány | Libra | Energetický a průmyslový holding | Koronavirová krize | Hospodářské statistiky | Eva Miklášová | Otevření Číny | Správce daně | Zakladatel FXstreet.cz | GameStop | Splácení dluhu | Jan Čapek | Zvýšení základní úrokové sazby | TOP 09 | Hanwha Investment & Securities | CFD | Vláda ČR | Brexitové dohody | Tomáš Cverna | Guvernér Fedu | Výroba baterií v Evropě | Řetězec Casino | Nová data | Kasino | Open | Cena akcie | Životní úroveň | Růst ceny zlata | Nabídka akcií | Celsius Network | Plán Evropské komise | ČEZ Daniel Beneš | Americké ministerstvo obchodu | Plán na obnovu ekonomiky | Zvýšení cel | Západní firmy | Společnost Lumius | Nakoupit akcie | Jaderná energie | Technologická společnost Apple | Rakouský kancléř | Zájem o investice | Webináře zdarma | Výrobce letadel Boeing | Financovat | Počet lidí bez práce | Celní válka | Používání eura | Finanční krizový plán | Prodeje domů | ISM indexy | Příprava | Akcie Novacyt | Kellogg | Dobrá nálada | Čínské měny | Ztráta | Řecko | Kurz EUR/CZK | Akcie Škoda auto | Dvojité srážkové daně | BRICS | Finanční instrumenty | Úřad pro regulaci finančního trhu | Madeta | NAFTA | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Převzetí firmy Activision Blizzard | Green Deal | Platební bilance | Nový ekonomický výhled | Hlavní akciové indexy | PHIA | FDIC | Rychlé zbohatnutí | Říjnová inflace | Německá centrální banka | Akcie Adani Enterprises | Podíl kryptoměny bitcoin | Dow Jones Industrial Average | Arm | Jednání ECB | Růst mezd | Hong Kong Exchanges and Clearing | Orbán | Analytik J&T | Prime | Deglobalizace | Řecký parlament | Vysoký výnos | Květnová inflace | Výrobce chytrých náramků | Nový rekord | Süddeutsche Zeitung | Přímé zahraniční investice | Médea | JPMorgan Chase & Co | MONET | Úroky | Mezinárodní instituce | Severomořská ropa | Nová mutace koronaviru | Finanční centra | Refinitiv | Americký průmysl | Uniles | Krungsri Bank | Belviport | Vakcína proti koronaviru | Eurokomisařka | Nájemné | PPF Telecom | Indexy PMI | Zpomalování čínské ekonomiky | Ranní nadhoz | Lorenzo Codogno | Videosummit | Portu | Stabilita | Miliardy švýcarských franků | Omezení pohybu kapitálu | Cena | NÚKIB | Michal Macenauer | Jaderná elektrárna Temelín | Zastropování plynu | Rozpočtová pravidla EU | Investiční banky | Pandemie covidu | Míra úspor domácností | Toshiba | Vývoj české ekonomiky | Sankce na ruskou centrální banku | ING | Mnichovský ekonomický institut Ifo | Identifikační kód | Salvador | Výnosy z prodeje vakcíny | BioNTech | ERÚ | Kofola ČeskoSlovensko | Gemini | Automobilka Renault | Ceny komodit | ASML Holding NV | Silný trh | Akcie Unipetrol | DOT | Pilsen Steel | Moneta | Air | Použití eura | Růst ekonomiky eurozóny | Fed Funds Rate | Akcie dnes | Fortune | Antidumpingová cla | Globální rizika | MetaTrader 4 | NJJ Presse | Větší zdanění | Pražská burza cenných papírů | Akcenta CZ | Zápis z posledního zasedání Fedu | Bilance běžného účtu | Krizový plán Evropské komise | Aktivum | Ceny akcií | Izrael | Skupiny PPF | Defenzivní akcie | Newmont | Huawei Technologies | FTSE | Producent ropy | Ruská invaze na Ukrajinu | E-shopy | Fond | Klíčové oblasti | Huayou Cobalt | Přenos | S&P500 | Royal Bank of Scotland | Epidemie | Virtuální mince | Snížení schodku | Telekomunikační společnost | Stablecoin | Americký dolar | Provozovatel loterií | Ruský trh | Společnost Rohlik Group | Dobré zprávy | Míra inflace v Německu | LEAG | MUFG | Čínská ekonomika | LC Macro Advisors | Ázerbájdžán | Euro vůči dolaru | Ceny | Prudký pokles | Švédsko | Využití záchranného fondu eurozóny | Koruna dnes | Koronakrize | Abbott Laboratories | Technologie | Vysoká inflace | Energetická krize | Akcie.cz | MetaTrader 5 | Ekonomické údaje | Finální odhad | Guvernér australské centrální banky | ČNB | Telenor | Vesa Equity Investment | Letecká osobní doprava | Rizika | IKEA | Argentina | Wall Street | Krátkodobé investice | Vládní koalice | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Francouzský řetězec | VW | A220 | Viceprezident | Akcie Microsoft | Suez | Agentura Bloomberg | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | USD/CZK | Ranní zpráva | Aligator | Pokles | Infringement | Italský premiér Mario Draghi | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Dekret | Ministři financí zemí Evropské unie | MGM | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Norský státní investiční fond | Životní pojišťovny | Čínské ministerstvo | Snižování úrokových sazeb | Czech Media Invest (CMI) | Kurzy | Margin | Spotřebitelská nálada v EU | Blesk | Počet žádostí o podporu | Ceny zemního plynu | Právo | Vývoj akciového indexu | Rating AAA | Odvody | Ekonomické výsledky | Objem kapitálu | Polská ekonomika | Manipulace trhu | Karel Pospíšil | Andy Jassy | NYT | Společnost Twitter | Gala | Energetický regulátor | Apollo Global Management | Zasedání bankovní rady | Americké společnosti | Jumpshot | Finančnictví | Blue chips | Solární panely | Konsensus | Švýcarská centrální banka | Jan Vejmělek | Hedge | Německá kancléřka | Rezervní měna | Royal Caribbean | Americký trh | Poplatek | Server BBC | Růst HDP v Americe | Moody's | Zemědělci | Google | Rabobank | Produktovod IKL | ACS | ECB | Lego | Nové zakázky | Prodej ropy | Řetězec | Raiffeisenbank Helena Horská | Makro | Mercedes | Investování na burze | Index ISM | Tržní očekávání | Ekonomické vztahy | Carlyle | Slovenská inflace | NTT | Snížení závislosti na plynu z Ruska | Nižší růst | Americká ekonomika | Největší evropská ekonomika | NVDA | Odpor | KLM | USD za tunu | Penta Investments Group | Měny navázané na komodity | Plán na zavedení digitální daně | Merlin Entertainments | Americký výrobce letadel | Obchodník | Oslabení kurzu | Letadlo | Ivan Bartoš | Čepro | Budvar | Akcie týdne | AKAT ČR | Automobilka Toyota Motor | Plynárenská společnost | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Nové úvěry | Ceny povolenek | Sputnik V | Výhled české ekonomiky | Rozvojová banka | MRNA | PVM | Aircraft | Tržby | COVID-19 | Pavel Heřmanský | Koronavirová mutace | Data z reálné ekonomiky | Americký dolar vůči japonskému jenu | Luboš Růžička | Komentář šéfky Evropské komise | BusinessEurope | Sam Bankman-Fried | Regulátoři | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | Akcie ČEZ kurz | ISIN | ROE | Blue-chip | Evropská centrální banka | Roční výnos | Indikátor | Index cen | Spotové operace | Instinkt | Tým FXstreet.cz | Německý ministr financí | Dodávky plynu do Evropy | Situace na trhu | Dialog Semiconductor | Globální letecká osobní doprava | Paypal Holdings | Chatbot | Finanční televize | Banka Credit Suisse | Přehled kurzů | Mutace koronaviru | Čínská vláda | Index PX | Vánoce | První fáze | EBIT | Společnost Facebook | Společnost OpenAI | Daně | Výrobce léků Pfizer | Rozšíření produkce | Čínská internetová firma | Mitsubishi | Společnost Automotodrom | Lídři | Mezinárodní organizace práce | Skupina OPEC | Alan Greenspan | Tradingové webináře zdarma | Vyšší úrok | Impérium | Koronavirová mutace delta | Marketingová komunikace | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Malina | Pivot | Velikost pozice | Skupina firem | Kryptoměna | Sport | EU Tibor Navracsics | Investiční rozhodnutí | Nálada v USA | Dluhy | Temelín | České HDP | Lee Hardman | Inflace v Turecku | Soubor klimatických opatření | Pokles indexu | Kalifornský gigant | Český stát | Lesnické společnosti | Česká ekonomika | Tuzemská inflace | Platba SWIFT | Jackpot | Antivirus | Dovoz z Číny | Vyplácet dividendy | Chesapeake | Intervenovat na devizovém trhu | Slabší euro | Pandemie nemoci | Momentum | Ekonomický institut Ifo | Daně z příjmů | British Airways | Státní plynárenská společnost | Dluhopisy | Inflace v listopadu | Porušení rozpočtových pravidel unie | Valdis Dombrovskis | LGES | Evropský systém | Konsorcium | Mánie | Globální automobilový průmysl | Finanční prostředky | Schopnost Evropy konkurovat | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Zisky | Stabilita sazeb | Vývoz z Německa | Černá Hora | Amazon Jeff Bezos | Emisní povolenky EU | HICP | Maloobchodní tržby | Partners | Licence Sberbank | Množství peněz | Oslabení kurzu koruny | FCA | Šokující předpovědi Saxo | NATGAS | Vysoká poptávka | Konsenzus | Conference Board | BNP Paribas | Společnost DoorDash | Akcie Boeingu | Signature Bank | Bývalý prezident | Ekonom Čapek | Jihokorejská automobilka | Globální ekonomika | Růst ceny | Adler | Intervence na devizovém trhu | Volvo Cars | Cena palladia | Obchodní pozice | Průmyslové firmy | ACEA | Vývoj inflace | Alpiq | TradingEconomics | Bitcoin Cash | GRMN | IPO Deliveroo | Summit G20 | USD/TRY | ISM | Francouzský statistický úřad | Miliardy eur | Šmejc | Ministr zahraničí | Největší ropná firma | Akcie Visa | Voda | Zastavení výroby | Vývoj HDP | Ekonomka MMF | Renfe | Obrovské ztráty | Energetická skupina ČEZ | Benchmarky | Ranní okénko | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | Hospodářské škody | NBP | Nižší ceny ropy | Zavádění kryptoměn | Situace na trhu práce | Členské země eurozóny | Největší obchod | EPGC | Starbucks | Sinochem | Toyota | Delta Air Lines | Peníze pro Ukrajinu | Ratingové agentury | Globální nedostatek čipů | FIDESZ | Režim devizových intervencí | Cena zlata | MAAE | Deliveroo | Hanzo van Beusekom | SPAD | Světové obchodní organizace | Hedge fondy | HSBC | Analytik měnového trhu | Opatření vlády | Zvýšení ceny | Záchranný program | Conseq | Internetová společnost Google | Marks & Spencer | Měnověpolitické zasedání | Organizace zemí vyvážejících ropu | Snižování rizika | Ekonomiky eurozóny | Americký index S&P 500 | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | Euro STOXX | Dolarová aktiva | Trinity Bank | Přecenění | Otevírání ekonomik | Analytici Goldman Sachs | Breakout | Rusko-ukrajinský konflikt | Chorvatská ekonomika | Turecký prezident | Tamás Varga | Pojištění vkladů | F-35 | Navýšení kapitálu | Hongkongský index Hang Seng | MiCA | Moskva | Bull | Spiegel | Růst cen | Index Russell 2000 | Společnost Chevron | Rating vyšší | Drahé kovy | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Saxo | News Corp | Vyšší sazby | Výsledky hospodaření | Open Society Foundations | Vrcholy | Dluhový strop | Guvernér japonské centrální banky | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | cTrader Purple Trading | TLTRO | Cenový pohyb | Analytika | RSI | Inflace zpomaluje | Měnová politika | Vysoké inflace | Dovoz oceli | Rheinmetall | Start-upy | Pozastavení obchodování | Asset management | Alokace | PMI ve výrobě | Giorgio Bruno | Býčí trh | ERA | Závislost na Rusku | Skupina Orlen | MSCI World | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Repo sazby | Vega | Tržní síly | Poptávka | Ekonomická nálada | Kurz australského dolaru | IFO index | Dnes na trzích | Rozpočtový schodek | Výrobce pálených cihel | Akcie Tata Motors | Financování | Riziko pro dodávky | Akcie čínské společnosti | Ceny suroviny | Metaverzum | Index pražské burzy | Nastavení měnové politiky | Konsolidovaný čistý zisk | ČSÚ | Akcie indické | Růst čínské ekonomiky | Alarmující čísla | Ursula von der Leyenová | Market Watch | Akcie Walmart | Fitch | Nissan Motor | Burza v Argentině | Internetové společnosti | Historická minima | Čínský parlament | Daňové zatížení | Výrobce čipů | Finance | Financial Conduct Authority | Čína | Philadelphia Fed | Omezení dodávek | Rostoucí akciové trhy | Stres | Prodávající | GMT | Nálada spotřebitelů | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Růst světové ekonomiky | Occidental | Barel ruské ropy | Americká lehká ropa | John Strand | Spirit Airlines | Turecké liry | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Pierre Moscovici | Oslabení japonského jenu | Investice do bitcoinu | Úrokový diferenciál | Mezinárodní turistika | Jednání vlané hromady | Výrobce sportovního oblečení | Dění kolem brexitu | Světová turistická organizace | Petrus | Republikáni | Plyn z Norska | Tovární objednávky v Německu | Czechoslovak Group | Těžby kryptoměn | Japonská burza | Cenový propad | Zprávy z USA | Inflační očekávání | Osobní výdaje | Charkov | Velké riziko | Investiční poradenství | Systém obchodování | Index pražské burzy PX | Akcie indické společnosti | Expobank | Společnost Kantar | Maďarská měna | Jihokorejské společnosti | DISH | Depozitní úrokové sazby | Sentiment na forexových trzích | Hardware | Příliv migrantů | Primární veřejné nabídky (IPO) | GfK | GIC | Invaze v ekonomice | Line | Lineární regrese | Zvýšení produkce | EGAP | Strojírenské firmy | Premiér Babiš | Ceny ve výrobě v USA | Hospodářský šok | Americké banky | Abhijit Banerjee | Antivirové firmy | Správkyně Sberbank CZ | Globální trhy | Pokles akcií | DSTI | Rozpočtové politiky | Výroba elektřiny | Invaze | Capital | Průměrná hodnota | Pákistán | FT | ECB Christine Lagardeová | Kancléř Olaf Scholz | Vydávání dluhopisů | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Sony Group | Plán restrukturalizace | Jedno euro | TA3 | Cena kryptoměny | Bulharsko | Klaus Regling | Investor | Emise uhlíku | Tchajwanská firma | Soudní řízení | Americké akciové trhy | Průměrná mzda | Kalendář událostí | PlayStation 5 | Dolarové sazby | DNO | Malé podniky | Převzetí firmy Twitter | Obchodovat | EUR/MWh | Softwarová společnost Microsoft | Jitan Solanki | Řecký dluh | Ostatní kryptoměny | ÚKZÚZ | Bernard Arnault | Kartel při obchodování na forexu | Analytik J&T Banky | Reporty | Zvýšení inflace | Spotřebitel | Vývoz plynu | Wüstenrot | SolarEdge | Více riskovat | Německé vládní strany | Colt CZ Group | Dluhová krize | Motherboard | Hospodářský růst | Prezident Fedu | Bankovní rada České národní banky | Nové rekordy | Podíl obnovitelných zdrojů | Největší americká banka | Posílení eura | Nárůst výnosů | Vyšší daně | Sociální síť | Technologický Nasdaq | Dividenda | Cena severomořské ropy Brent | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Spotřebitelské ceny v Česku | Inflace v Maďarsku | Technokraté | Palo Alto Networks | Stavební výroba | WTI | Bohumil Trampota | FinTech | Standard & Poor's 500 | Platební síť | Oživení eurozóny | ESG ETF | Bod | Inflace CPI v USA | Miliardy korun | RBI | Ruský vicepremiér | Akcie americké společnosti | Jan Hamáček | Shares | Pokles zásob | Zisk společnosti | Raiffeisen Bank International | Medvědi | Výsledky makroekonomických statistik | Investiční výdaje | Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) | Otvírání hranic | RBNZ | Naftogaz | New York Times | ArcelorMittal Ostrava | Jihokorejská společnost | Macao | Pokladniční poukázky | Agentura MTI | Poslanecká sněmovna | Spready | Reserve Bank of Australia | MIFID | Obchodování s měnami | Získané peníze | Charlie Munger | Data PMI | ICIS | CVVM | Formace kladivo | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | Bloomberg Economics | Dreamliner | SAIC | Pokles podnikatelské aktivity | Turistický ruch | TCL | Veolia | Sillicon Valley | Trading | Americká měna | Státní banka | Elektřina v ČR | Nord Stream | EMU | FINMA | Komise v přenesené pravomoci | Spotřeby plynu | Sdružení výrobců automobilů | Dluhová pravidla | Elektrotechnický koncern | Neue Osnabrücker Zeitung | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | AMGN | Výhled německé ekonomiky | Ředitel skupiny PPF | Americký miliardář | GlassNode | Reebok | Dovoz elektromobilů z Číny | Tematické analýzy | Ziskovost | Payrolls | Kapitálové trhy | ITA40 | Zadlužení firem | Bankéři | Globtrex | Uhlí | Sázet | Pravidla Evropské unie | Zahraniční firmy | LES | Cena ropy | Porušení zákona | Imperial Brands | Změny klimatu | Šance | Axel Springer | Plán firmy | Mezinárodní standard | Elektrovozy | Kartel OPEC+ | Jaderné elektrárny | Zavedení rozpočtových a dluhových pravidel | Mount Nico Corp | Diverzifikace portfolia | Inflace | Veřejný dluh Francie | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | Americká pravidla | UTC | Zpráva Morgan Stanley | Jackpot loterie | Drobní investoři | Producenti plynu | Marže | Projevy centrálních bankéřů | Využití kapacit | DAWN | Účet platební bilance | Petr Bartoň | Planeo Elektro | ROCE | Německá finanční společnost | SpaceX | Německá ekonomika | Statistiky z trhu práce | Zobchodované objemy | Státy EU | Horizon Europe | DAX | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Bohemia Interactive | Jack Dorsey | HDP | Koruna zpevnila | Předběžné výsledky | Capitalinked.com | Bill Gates | Canal Plus | Glassnode | Daňová pravidla | Dotace | Prosus | Televize Netflix | Grünheide | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Důvěra v Německu | Pokles cen akcií | Zprostředkovatelé | Alphabet | Nova 2 | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | China Telecom | Zkušenosti | Elektronické obchodování | Index PMI | Akcie online | Emmanuel Macron | Firma | Ekosystém | Asset alokace | Plán obnovy po pandemii | Zasedání měnového výboru | Vzrušení | AFM | Německý kancléř Olaf Scholz | Signály | Omikron | Protekcionismus | Pohledávky | Viceguvernérka České národní banky | I-Trader | Venezuelský prezident | Spotřební daně | Micron Technology | Katarina Kakalíková | Energetický balík | Minimální sazby daně | Ruské dodavatelské řetězce | Uvolněná měnová politika | Lira | Akcie-2000.cz | Devizový trh | Vznik krizového fondu | Hlavní akciový index | Načasování | Hlavní index pařížské burzy | Günther Oettinger | Prezident Světové banky | Vice Media | Rafinérie | Lot | USA a Čína | IHS Markit | Ropa | Statistiky | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Erste | HDP v Americe | Liz Trussová | Výrobce videoher | Podílník | Pivovary | Ekonomická rizika | LG Energy Solution (LGES) | Záchranné balíčky | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | Akcie Adani | SAP | Mayr-Melnhof | Dluhopisové trhy | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Diverzifikovat | Finanční výkonnost | Spolkový statistický úřad | FX | Turistika | Ben Bernanke | Ceny nafty | Předsednictví EU | Steve Jobs | Propad HDP | Turów | Pracovní trh | Ethereum Classic | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Michal Stupavský | Deutsche Bank | RUB | MPSV | LGBTQ | Finančníci | Tým RoboMarkets | Pohonné hmoty v ČR | Renáta Kellnerová s rodinou | První peníze | Američané | Kurz | Market | Forexu | Americká Federální obchodní komise | Referendum | Home Credit | FTSE 100 (UK100) | Cenné papíry Erste | Odhad růstu ekonomiky EU | Řetězec lékáren | Evropská unie dnes | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Rudolf Špoták | Unicredit | Ropa a Plyn | Dluh eurozóny | Zasedání amerického Fedu | Valné hromady | Pokles výnosů | Dovoz ruského plynu | Ekonomka | Bali | Sanofi | TASS | Kurz rublu ke koruně | Blizzard | Rozkolísaný | Oživení na americkém trhu práce | Polská měna | Zavedení cel | Telefónica | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Druhá vlna | Finančník George Soros | Restrikce | JPM | Merck | Optimismus | Snížení spotřební daně | Thomas Schäfer | Rozhodování | Facebook | Inskol | Koronové dluhopisy | Fiskální balíček | Gigafactory | Hliník | Embargo na dovoz ruské ropy | About You | Kybernetická měna Bitcoin | Liberty Steel | Krize v eurozóně | Premiér Rishi Sunak | Fimalac | Akcie podniku | Francouzský CAC 40 | Tyson Foods | Investiční banka Goldman Sachs | Dolar | Greensill | Reserve Bank of New Zealand | Čínský vicepremiér Liou Che | Kukuřice | Costco | Caroline Bainová | Debata | NortonLifeLock | Nejhorší výsledek | Deficit státního rozpočtu | European Stability Mechanism | Washington Post | Investujte | GFG Alliance | Nezisková organizace | Paolo Gentiloni | Prezident USA | Měď | Burzovní debut | HCBV | Ekonomický institut | STV Group | Proinflační | Akcie Nvidia dnes | Stock Spirits | Hodnocení rizik | Hodnoty měny | Dodávky suroviny | Generativní AI | Euro | Evropská investiční banka | Společnost Uber | Negativní vývoj | Inflace cen | Konglomerát | ANZ | Průzkum společnosti | Ministři financí eurozóny | Rozvíjející se trhy | Holding Czechoslovak Group | ITV | Krach SVB | Úrokové sazby České národní banky | Fundamentální pozadí | Akcie na pražské burze | Yield | AUD | Jeffrey Halley | Evropské akciové burzy | Napadení Ukrajiny Ruskem | Těžba lithia | Huť Liberty Ostrava | Premiér Viktor Orbán | Naše prognóza | Byznys | Binance | Stimuly americké centrální banky | Federální rezervní banky | Průměrná cena ojetých aut | Agentura DPA | Záchranný balík EU | Breakout Trader | Fnac Darty | Didi Global | Tenza | Clemens Fuest | Kartel při obchodování | MALL | Greg Kelly | Čínská chemická společnost | Místopředseda představenstva | Apple akcie | Přerušení dodávek ruského plynu | Poptávka po plynu | Capitalinked | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Statistiky z eurozóny | Německý vývoz | Britská ministryně | Plynárenský gigant | Akcie Netflix | Dopad vysokých cen energií | Kurz franku | Světová obchodní organizace (WTO) | Politická opatření | Prima | Úřad práce | Akcenta Miroslav Novák | Bank of New York Mellon | Kypr | Aerolinky Ryanair | Zahraniční kapitál | Citigroup | Softbank | Těžba ropy v Rusku | Evropský blok | Denní graf akcie | Čínský vývoz | Ruská firma | Markets in Crypto-Assets (MiCA) | Christine Lagarde | Sony | Mnichovský ekonomický institut | Index VIX | Obchodování s emisemi | Hospodářství | Kurzovní lístek KB | MIB | Rozpočtový deficit Francie | MFF | Čínský export | Pražský index PX | Abkajk | Indikátor důvěry | Vypuknutí pandemie | Etoro | Zastavení dodávek | Poskytování hypoték | Akcie Nvidie dnes | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Mediální skupina | Jednotná měna | Zpomalení růstu | Míra nezaměstnanosti v Británii | EBITDA | Německé podniky | Moody's Analytics | Obchod | Ohlédnutí | Mezinárodní banky | Růst ekonomiky | Výrobce čipů Intel | Ukrtransnafta | Televizní studio | Obchodní aktivita | Program OMT | Banka JP Morgan | Automobilka Volvo Cars | Automobilka Škoda Auto | Uniper | MFE | Nový energetický balík | A350 | Trh Prime | Amcor | Ruská agrese | Belgická vláda | Hlavní ekonomka | Nárůst nezaměstnanosti | Čínská měna | ROIC | Soud v Karlsruhe | Intermediate | Bollingerova pásma | Globální akciový index | Rada ČNB | Nižší ceny | Hospodářské oživení eurozóny | Vítězství nad inflací | Zisková marže | HCOB | EU | Šéf fondu ESM | IAB | Ekonomická krize | Versailles | Casinos Austria | Akcie francouzské EDF | Cenové stability | Nova International | Zasedání ECB | Velkoobchodní cena elektřiny | Matthias Müller | Odhad vývoje veřejných financí | Credit Suisse | Společnost British Airways | Take-Two Interactive | Měna euro | Philip Lowe | Portfolia | Fresenius Medical | Tesla | Převis | CETIN | Obchodní nastavení | Cyrrus Vít Hradil | Conseq Investment Management | Precedens | Odhady PMI | Jablíčkáři | NN Group | Expert | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Spready mezi dluhopisy | Dopady koronavirové pandemie | Vývoz | Energetické firmy | Prodeje akcií | Teplé počasí | Světové finanční krize | Evropští výrobci elektromobilů | Týdenní zpráva | Migrační krize | Aktivity v eurozóně | Členské státy EU | Theresa May | Banky v EU | Světové poptávky | Soubor pravidel | Předseda Evropské rady | Televize Sky News | AKAT | Veřejné zadlužení | Samsung | Recese | Nový lék | Rafinérie v Litvínově | ZNGA | Vyjádření představitelů | BTCUSD | Poradce premiéra Andreje Babiše | Soukromé investiční společnosti | Sam Altman | Kazuo Ueda | Budoucí rozpočet EU | Úrokové sazby ČNB | Emisní povolenky | Německé aerolinky | Mzdový růst | Invesco S&P 500 ESG UCITS ETF | ASML | Ropný gigant | Alokace investičních portfolií | Hodnota indexu | Švýcarský frank | Renault | Plánované obchody | Báze | Růst akcií | Vyhlídky eurozóny | Německý ZEW index | Bank of Canada | Turistické sezóny | Capital Partners | Chuť riskovat | Erdogan | Virtuální měny | Měnová politika ČNB | Společnost Vivendi | Fantasia Holdings | Mercedes-Benz | Solidární poplatek | CZK/EUR | Baltic Pipe | Růst globální ekonomiky | Správa železnic | Analytik Portu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Sněmovna reprezentantů | Výhled na rok | Activision Blizzard | Vyšetřování devizových transakcí | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Inflace ve světě | Společnost EDF | Eskalace konfliktu | Kyjev | Nižší DPH | Začít investovat | Burzovní indexy | BIS | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Tencent Holding | Inflace v Německu | Sekce měnové | Zbohatnutí | Index francouzských akcií | Výrobce hraček | Výhody pro nadnárodní firmy | Miliardy | Allegro | Sev.en | Petr Kellner | Denní graf | Spekulace | Meziměsíční inflace | Manažerka | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Italské HDP | Leonhard Birnbaum | Irské aerolinky | František Táborský | Komerční banka | Silný support | Štěpán Křeček | Investoři a obchodníci | Fosilní paliva | Americké burzy | Snížení úroků | Internetové firmy | Odchod z Ruska | Sazka Group | Výroby elektromobilů | Know-how | Dceřiná firma | Evropská léková agentura | Frank | Skupina CZG | Ministři | Prudký propad | ERM | Řízení společnosti | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | OSF | Mondelez | Negativní nálada | Reformy fiskálních pravidel | Pin Bar | Kurz eura | David Cameron | Americké ministerstvo práce | Členské státy | Regulace trhů | Objem investic | EASA | Ekonomické zotavování | Společnost ITA | Ekonomka Raiffeisenbank | Irské aerolinky Ryanair | ARM | Ovlivňování | Centrální banka USA | Dlužníci | Rozpočtové schodky | Goodyear | Čínské indexy | Ruské devizové rezervy | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Pivovary CZ Group | Hlavní trend | Oscilátor Marlin | Britské národní loterie | Společnost Allegro | Dieselgate | Tomáš Livora | Závislost na Číně | RSM | Členové skupiny G20 | Americký internetový obchod | Ceny energií | KPMG | Lufthansa | Společnost Cineworld | Hospodářské vyhlídky | Zavedení záporných úrokových sazeb | Cena Brentu | Graf indexu S&P 500 | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Unipetrol | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Ratingová agentura S&P | Těžařská skupina | Výkon dolaru | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Politická nejistota | Obrat trendu | Intel | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Americké kryptoměnové burzy | Japonský jen | Index důvěry | Grant Thornton | Půjčovna kryptoměn | Měnový kurz | Společnost Allwyn | Summit v Bruselu | Finanční skupina | Základní sazby | Italský plán obnovy po pandemii | Akcie Unipetrolu | KBC | Embargo EU | Dluhy českých domácností | Nova Cinema | Čínský průmysl | Analytik Komerční banky | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | Televize ARD | NEST | Kiwi | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Atlantik | Prezident Donald Trump | Prodeje existujících domů | Nouzový stav | Nákup ochranných pomůcek | Silná poptávka | CySEC | Exprezident | AXA | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Předpokládaný vývoj | Snížení závislosti na plynu | Advance | Cla na nerezovou ocel | Vlády | Dodávky zemního plynu | Kanadský statistický úřad | Investování | Svíčkové formace | Technologický sektor | OSN | Soud | Kotační výbor | Panika | Společnost ČEZ | Komunita | Výkon amerického dolaru | Henry Hub | Booking | Vyšší cla | Předpovědi Saxo Bank | Nákaza koronavirem | Blockchain | Cena elektřiny | Intradenní obchodník | Kanadský dolar | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Bankman-Fried | Rekordní rok | China Mobile | PMI indexy | Soukromé podniky | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prodeje ropy | Údaje z Číny | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Martin Novák | Skupina Smartwings | Koncern Sony | Mince | Analytické společnosti | Facebook Ireland | Dluhová pravidla Evropské unie | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Evropské méně | Státní distributor paliv | Vývoz ropy a plynu | Nord Stream 1 | Benzín | Silicon Valley | Ministr financí | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Futures pšenice | Cenová válka | Ticker | Western Union | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Skupina Volkswagen | IKL | Adidas | Pokles sazeb | Odvětví | Eurokomisař Gentiloni | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | Automobil | Finanční společnost | Plán obnovy | SVB Financial Group | Meziroční inflace v září | ETF roku 2020 | Růst eurozóny | Zásoby plynu | Zpomalení růstu ekonomiky | Švýcarská společnost | Wood Mackenzie | Reorganizační plán | Oslabení | Vstup na trh | Daňové výhody pro nadnárodní firmy | Střední podniky | Časový rámec | Orbánova strana Fidesz | Creditreform | Italský plán obnovy | Míra inflace | Letecká doprava | Windfall tax | Ceny benzínu | Platforma | Americké firmy | Norwegian Air | Evropský statistický úřad | Vládní bondy | Hertz Global Holding | Energetika | ReGas | Manufacturing | Etnetera | Akcie společnosti Nvidia | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | Václav Holler | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | MAN | CNN | Náklady na úvěry | USD/RUB | Rakouský institut IHS | Mozkové čipy | Ruská banka | Spotify | Ekonomický výhled | Fiat Chrysler (FCA) | TradingView | Narušování hospodářské soutěže | Snížení emisí | Zlaťáky | Nařízení | Americká cla | Prospekt | Vonovia a Deutsche Wohnen | Pioneer Natural Resources | HDP Francie | Míra nejistoty | SWIFT | Sazba hypoték | WP | Jak obchodovat | Lululemon Athletica | Nemovitostní trh | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Indexy | Citi | Newyorská akciová burza (NYSE) | Zvyšování sazeb | Odborníci | Oživení poptávky | Hospodářské krize | M2 | Největší světové kryptoměnové burzy | Severomořská ropa Brent | Miliarda | ASX 200 | Silný růst světové ekonomiky | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Odklon od dolaru | Penzijní společnosti | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Gold | Zhoršení ratingu | Akciová společnost | Guvernér centrální banky | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Raiffeisen Bank International (RBI) | Angola | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Výrobci elektřiny | Ocel z Číny | Státy Mezinárodního měnového fondu | CME a PPF | Centrální bankéři | Nizozemský premiér | Sankce na Rusko | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Rychlé šíření viru | Nákupy plynu | Východní Asie | Firma Avast | Letní volatilita | Kiwi.com | Makroekonomické strategie | Analytik Lorenzo Codogno | Akciové futures | Šéfka ECB | Pyramida | Trhy v USA | Verizon | Výrobní závody | Airbus Group | Výrobní inflace | Tempo růstu | Nadprodukce | Prezidenti Turecka | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | International Media Invest (IMI) | InPost | American Airlines Group | Využití vodíku | Odstřižení Ruska od SWIFT | Úvěrový rating | Bilance ECB | Bankovnictví | Sberbank CZ Jiřina Lužová | Ceny elektřiny v České republice | Natland Group | Libye | Dluhy domácností | Aerolinky | McKinsey Global Institute | USD index | Scotiabank | Pohonné hmoty | Růst ekonomiky EU | Joshua Angrist | Americké dluhopisy | Francouzská ekonomika | Aplikace TikTok | A321Neo | Zrušení daně z nabytí | Ministerstvo dopravy | Zpracovatelský průmysl | Statistika | Divergence | Biliony | Bankovní regulační orgány | EasyJet | Zdražování energií | Bilion dolarů | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | FCC | AHPI | Federální obchodní komise | Securing Energy for Europe (Sefe) | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Akcie klesají | Akciové trhy | Kurzy měn | BrandZTop 100 | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Červnový kontrakt | Staropramen | Cla na zboží | Hlavní evropské indexy | Loterie | Vylepšení teorie aukcí | Omezení těžby | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Tibor Navracsics | Zhoršení výhledu | Myšlenka | Společnost Newmont | Europoslanci | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Saúdové | Varování | Obchodní bilance | LATAM Airlines | Hospodářské soutěže | Úsilí | Počty nových žádostí o podporu | Družba | Investiční skupina | Obavy z omikronu | Russell 3000 | Viceprezident ECB | Philip Dybvig | Bankovní unie | APP | Palladiové akcie | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Ministr zdravotnictví | Spojení | Cykly | IONWAY | Diem | Akcie aerolinek | Národní bezpečnost | Těžba kryptoměn | Stuart Cole | Long | PFNonwovens | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Banka | Americké technologické společnosti | Western Union Business Solutions | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | Macron | Výrazný propad | Pandemie | CPI Property | Apple TV+ | Zasedání České národní banky | SARS | ČT Jan Souček | Fidelity National Information Services | Členství v EU | Spokojenost | Modrá pyramida | PlayStation | EP Global Commerce (EPGC) | Internetový obchod | Společnost Saxo Bank | Dluh zemí eurozóny | Fischer | Zadlužení Německa | Intesa Sanpaolo | Futures na americké akciové indexy | Ruský Gazprom | Osobní příjmy | Klid | Aktiva | Pražský městský soud | Pokles inflace | Poskytování úvěrů | Ekonomické krize | CEO společnosti Pirelli | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Inflace v Evropské unii | Burzovní společnosti | Širší index | Časopis Forbes | Cenový strop | Oživení ekonomik zasažených krizí | Tržní cena | NVAX | GEVORKYAN | Výprodej | Discovery | Kmenové akcie | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Komunistické strany | Oživení poptávky v Číně | Index německých akcií DAX | Dubnová inflace | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Věřitelé Arca Investments | Negativní vývoj ekonomiky | Tuzemský průmysl | Nárůst cen energií | Švýcarská banka UBS | Čínské firmy | Business | Poradenské firmy | J&T Capital Partners | Evropští investoři | Nesprávné informace | Podíl na trhu | Meziroční inflace | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Emise oxidu uhličitého | Camelot LS | Indikátory | Ceny výrobců v eurozóně | Srbsko | Arizona | Sev.en Global | Akcie herních vývojářů | Odhady HDP | Prognóza Ministerstva financí | Odvolací soud | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | TikTok | Osobní počítače | Plynárenské společnosti | Ropovod TAL | Evropská strategie | Martin Durčák | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | Jan Procházka | Technologická společnost | Platební společnost | Výkon společnosti Alphabet | Začít obchodovat | Americký Federální úřad pro letectví | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Keystone XL | Řešení energetické krize | 1D | Kurz rublu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hodnota trhu kryptoměn | Helena Horská | Finanční regulátor | Nový stavební zákon | Xbox | ČBA | Řízení výnosové křivky | Nejslabší růst | XPeng | Program kvantitativního uvolňování | Nový týden | Otevření ekonomik | Fiskální politiky | Inovace | Paschal Donohoe | Long signál na akcie | Manipulace s cenami kryptoměn | Průmyslový sektor | Orsted | CZG - Česká zbrojovka Group | Zdravotnictví | Fox Corp | Energetické krize | Plynovod Nord Stream | Akcie Tesly | Long signál | Ole Hansen | NZD/USD | Výnosnost | Čínské akcie | Economic | Ministryně financí | BlockFi | Opatřením na podporu ekonomiky | Jak začít investovat | Diskontní sazba | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Společnost BP | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Microchip Technology | Trhy dnes | Nizozemský ministr financí | Snížení cen | Sklizeň obilovin | Čistá zisková marže | Dodávky plynovodem | Zákaz cestování | Energy Aspects | | Ruská aktiva | Německý statistický úřad | Smartwings | Pochybnosti | Index akcií | CEE | Omnipol | Danske Bank | Orlen Unipetrol | Investiční skupina PPF | Signet Bank AS | Konfederace | Westpac | Firma Exxon Mobil | Omezené dodávky | České státní dluhopisy | Členské země | RTL | Seat | Německé společnosti | Bývalý šéf americké centrální banky | Trinity | Stratég | Signa Holding | Prodeje automobilů | Podnikatelská nálada v Německu | Fond obnovy | Majetek | Zajišťovna | Ekonomika eurozóny | Evropská dluhová unie | Členské země Evropské unie | Sky News | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Odchod z eurozóny | Purple Trading | DLT | Fio banka | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Hnutí pěti hvězd | Dividendové akcie 2020 | Zotavení | Zrychlení inflace | Životní minimum | Sentiment | Biliony USD | Ifo Clemens Fuest | Online obchodování a investice | Dnešní statistiky | Short pozice | Bývalý ministr financí | Lucembursko | Události ve světové ekonomice | Industrial and Commercial Bank of China | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Silná konkurence | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Negativní hospodářské dopady | Akcionáři Avastu | Berenberg | Největší pokles | Politika | Europe 1 | Investiční platformy | Konkurence | Hospodářské recese | Akcie Pfizer | Zápis ze zasedání FOMC | Makro Cash & Carry | Riziková aktiva | Lukáš Kintr | Letecké společnosti | Čínský jüan | Akcie ČEZu | Jakub Holub | PLN | Kapitalizace | Philip Lane | Justice EU | Vyjádření analytiků | Komoditní stratég | Dodávky z Ruska | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Burzovní cena | Komunikace | Burzovní hodnota | Propuknutí nemoci | Ceny průmyslových výrobců | Powerball | SAS | Konsensus trhu | Josef Dudek | Výzkumná společnost | Burza Binance | Indikátor MACD | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | Spoření na důchod | Novavax | Americké futures | Nizozemské aerolinky | Yahoo Finance | Nespokojenost | Paxlovid | Newyorská akciová burza | Alternativní taxislužby | MAM | FinTech akcie | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Novinky.cz | ECOFIN | BHP | Dodržování pravidel | Pravidla hry | Martin Gürtler | Podvody | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Forint | Si Ťin-pching | Americké akcie dnes | GDP | Karel Komárek | Epic Games | Velká Británie | Systém ChatGPT | Evergrande | Hnutí pěti hvězd (M5S) | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | Ziskový obchod | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Citibank | Dnes zveřejněná data | Satya Nadella | Pomoc firmám | Rekordní propad | Zasedání FED | Evropské společnosti | České aerolinie | Japonský akciový index | Puma | Spotřebitelská důvěra v Německu | Cena pohonných hmot | WeDo | Real Estate | Členové bankovní rady | Indexy S&P | Společnost Amazon | Zákaz dovozu diamantů | George Soros | Napětí kolem Ukrajiny | Klaus Zellmer | Setkání zemí OPEC | Garanční systém finančního trhu | Rozpočtový deficit USA | Landesbank Hessen-Thüringen | Centrální banky USA | Objem fondu obnovy | General Electric (GE) | Indikátor Alligator | UCITS | Mluvčí PPF Leoš Rousek | Energiewende | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Dna | Zavření obchodů Apple | Geopolitická rizika | Vládnoucí strana | Neplynové zdroje | FAO | Indie | Letectví | Emise dluhopisů | Investovat v roce 2020 | Společnost Virgin Atlantic | J&T Banka | Bilance zahraničního obchodu | Zátěžové testy | Nákupy | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | Obchodní spor | Účetní období | Měnové politiky | Technologičtí giganti | EdF | Snížení základní úrokové sazby | Huť Liberty | Keator Group | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Hlavní rizika | Přísná měnová politika | SVB | Aktuální Price Action | Index volatility VIX | Společnost Gilead | Vstupní signály | Řecká ekonomika | Koncern Volkswagen | Rho | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Čínský výrobce | Nezávislost justice | Robin Kolvenbach | Komisař pro hospodářství | Inflace v české ekonomice | Hospodářská recese | Ekonomika | Vasky | Růst vývozu | Německé automobilky | Baterie | Výnosová křivka | Internetová firma | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | DAWN akcie | Stratég Saxo Bank | Elektřina | WTO | Politika centrálních bank | Maximální výše cen elektřiny | Otto Daněk | Ruská společnost Gazprom | Situace v průmyslu | Výrobní index PMI | Camelot LS Group | Dohoda o brexitu | Roadshow | Dobrá zpráva | Fiskální strana | ČEZ (CEZ1.CZ) | Úroková sazba ECB | Hospodářské noviny | Karanténa | Sněmovna reprezentantů USA | Debata o balíku krizové pomoci | Dělení ČEZ | Zlevnění ropy | Automobilka BMW | SYRIZA | Proticyklické kapitálové rezervy | Gintaré Skaistéová | Investiční aktivity | Sankce | Commerzbank | Britská firma | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Míra inflace v Polsku | Výsledky PFN | Ministr energetiky | Poradenské společnosti | McKinsey Global | Zmírnění obav | Jiří Šimáně | Americký kongres | 5G akcie | Ceny zlata | Výplaty dividend | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Výhled | Operátor O2 | Machinace s kurzy | PPF Renáta Kellnerová | Členové OPEC | Timeframe | České akcie | Prodejní cena | Evropští ministři | Cena digitální měny | Futures na indexy | ESM | Toblerone | ZEN | LVMH | Erste Group Bank | Úřad pro ochranu osobních údajů | Kurzotvorná informace | Americký akciový index | Auta | Komerční banky | Eurozóna stimuly | Americké ministerstvo | Spojené státy a Čína | Zahraniční měny | Strach z koronaviru | Výhled růstu HDP v eurozóně | Temenos | Nastavení sazeb | Americký trh práce | Automobilový koncern | Konzultační společnosti | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Celsius | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | Hrubý domácí produkt země | Austan Goolsbee | Deriváty | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Ethereum | Zpráva o trhu práce | Embargo | Japonská ekonomika | Akcie Moderna | Vysoké ceny | Economist | Řízení vůči Německu | Hry | Digitální daň | Akciový index DAX | Odpovědnost | iRobot | Roberto Azevedo | Očekávaný růst | Dnes na forexovém trhu | Čínský vicepremiér | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Vyhlášení bankrotu | ONE | Propouštění | Index Hang Seng | Zákaz dovozu diamantů z Ruska | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Sentix index | Česká inflace | PGNiG | Měnové unie | Zaměstnanci | PayPal | Meopta | Trans Adriatic Pipeline | Jaromír Gec | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | Lumius | ČNB dnes | Finanční trhy | Miliardáři | Optimismus na trzích | Banka Creditas | Provoz britské národní loterie | Největší naleziště zemního plynu | Ekonomická realita | Inflace ČNB | Údaje o maloobchodních tržbách | Couche-Tard | Hospodářská odvětví | Burzovní společnost | Americká centrální banka FED | FTSE/MIB | Nizozemský ministr | Cyrrus | Data o inflaci | Expanze | eBook | Giphy | Jiří Šmejc | Balík sankcí | Insider | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Návrh záchranného fondu | Růst cen energií | Znovuotevření ekonomiky | Síkela | Diamanty | Prodejní signál | Americká sociální síť | General Motors | Zvýšení produktivity | Fondy | Konsolidace | Eurokomisař pro hospodářství | Komise pro cenné papíry | Místopředseda Evropské komise | Ruské ministerstvo financí | Maroš Šefčovič | Údaje o americké ekonomice | XTB Tomáš Cverna | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Investiční společnost CVC | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Antivirové společnosti | Epidemie nemoci | Bílý dům | OSVČ | Komoditní trhy | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Situace v Číně | ČEZ | Cenové hladiny | Státní rozpočty | Austrálie | AAPL | HDP Číny | Německé ekonomiky | USA inflace | Hrubá marže | Financial Times | Společnost PPF Telecom | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Italský módní dům | Poptávky po ropě | CAD | Spread | Nova Sport | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Společnost Intel | Výrobce luxusního zboží | Theresa Mayová | Britský antimonopolní úřad | Český státní rozpočet | Dodávky ruské ropy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Významné riziko | Výhled úvěrového ratingu | Pension Plan | New York | Tradingové webináře | Místní rozvoj | Anadarko Petroleum | ProSieben | BinckBank | St. Louis | Jana Brodani | MSFT | Hotovostní transakce | Klíčové zasedání | CSG | Čistá ztráta | Míra nezaměstnanosti v Řecku | Společné nákupy plynu | GS | Saldo zahraničního obchodu | Analytik finančních trhů | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Výsledky maloobchodních tržeb | Hospodářský růst Evropy | Dřevo | AIG | Krize | Bernstein | Kartel při obchodování s měnami | Stanovení maximální výše cen elektřiny | Islámské dluhopisy | Ceny ropy Brent | Komisař EU pro vnitřní trh | Zvýšení úroků | European Metals Holdings | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | De Vriesová | Euro včera | Americká internetová společnost | Životní styl | Epidemie koronaviru | Mateřská společnost Googlu | Německé tovární objednávky | Korea Heavy Industry& Development | Zotavení ekonomiky | cTrader | Růst spotřebitelských výdajů | Eurobarometr | Synot | Automobilka Porsche | Vlastní akcie | CMI | Ekonomické zprávy | Ukrajinská krize | Applied Materials | Zlotý | IBEX | Vysoké ceny ropy | Daňové dohody | Britské loterie | Správní rada | Sedmadvacítka | Uvolnění rozpočtových pravidel | NXP | Kraft Heinz | Exotické měny | Ceny plynu a elektřiny | G20 | Společnost GEVORKYAN | Míra inflace v eurozóně | Výrobci automobilů | Pokles poptávky | Akcie Microsoft (MSFT) | Zkrachovalé společnosti | Panasonic | CEO | Objednávky | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | Obchodní přebytek | Kurz libry | Zástupci zemí EU | Napadení Ukrajiny | Nejvyšší výnosy | Oživení ekonomické nálady | Meziroční míra inflace v eurozóně | Elektronická evidence tržeb (EET) | Slabší kurz | DIESEL | Majoritní akcionář | Společnost Walt Disney | Panevropský akciový index STOXX 600 | Těžař | Komentátor | Evropská rada | Hypomonitor | Člen rady guvernérů | Prominentní společnost | Konzervativní strana | COMAC | Prezidentské volby | Dollar | Razer | Výnosy německých dluhopisů | Vratislav Zámiš | Burzy v Šanghaji | Základní úrokové sazby | Nízkonákladová letecká společnost | Kvantitativní uvolňování | Společnost IAG | Nezaměstnanost | Komodity | Trhy | Obchodní řetězce | Akciové trhy v USA | Dolarový index | Indikátor CCI | Globální trh | Výplata | Vývoj ceny ropy | Claudia Goldinová | Prazdroj | International Media Invest | Robert Shiller | Zrušení superhrubé mzdy | Sazby | Mezibankovní | Řešení rozpočtového sporu | Akcie Tesla | Graf indexu | Americké vládní dluhopisy | KfW | ODS | Dialog | Stock Spirits Group | Sekyra Group | Prodej EUR | Paroplynové elektrárny | Ředitelka | Koronavirový fond | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Bezpečnost | HN | Zemědělské produkty | Společnost CVC | Philadelphia Fed Business Outlook | Tapestry | Devizové rezervy | České vlády | DIHK | Cíle | Politická rozhodnutí | Akcie Razer | Burza | SAIC Motor | Adam Neuberger | Semináře | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | Polský vicepremiér | Investiční skupiny | Převzetí Activision Blizzard Microsoftem | Odhad letošního růstu HDP | Firma Meta Platforms | Náklady na emisní normu Euro 7 | Guvernér Rusnok | Index MSCI | Studie poradenské společnosti | Výměny akcií | Zadlužené Řecko | První odhad | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Americká inflace | Peníze z EU | Společnost Rohlik | Investovat do akcií | Izraelská armáda | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Dnes na světových trzích | Mathias Cormann | Cenová bublina | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Asociace exportérů | Americká administrativa | Výprodeje | Akcie roku 2021 | Ruská vláda | Nové sankce | Výkon britské ekonomiky | Průměrná míra inflace | Capital Economics | Parlamentní listy | Porsche | Rozhovor | Španělský IBEX | Plán obchodování | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Inventor Chemical Tankers | Transakce | Švýcarské banky | Středoevropská energetická burza | Volatility trhu | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Clement Beaune | Dnešní údaje | Březnová data | Slabší dolar | Cena transakce | Hodinový graf | Marian Jurečka | Technologický index | Měny | Premiér Fiala | Akcie mediální skupiny CME | Obchodní jednání | Trh s kryptoměnami | Válka mezi USA a Čínou | Snížení úrokových sazeb | Vývoj koruny | Sankce proti Rusku | Růst cen potravin | Růst nezaměstnanosti | Innogy | MasterCard | Vzestup inflace | Lululemon | Přístup k měnové politice | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Zájem investorů o Polsko | Mylan | Krajský soud | Energetický regulační úřad | Hlavní ekonomka MMF | Hello bank! | Výzkumné společnosti | Zpráva COT | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Inflace v Japonsku | MNB | Profitovat | Hedgeový fond | Slovensko | Vedlejší účinky | Irsko | NIFTY 50 | Korporace | Regulační úřady | Nová historická maxima | Jamal | Energie | Rozjednané prodeje domů | Analytici společnosti | Milei | Časový pásma | Zpravodajství | Pocity | Justice | Dmitrij Peskov | Inflační tlaky ve světě | Michal Brožka | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Světové trhy | Pohonné hmoty v Česku | IPO roku | Pharming Group NV | OneWeb | Tradeři | Úrokové sazby | DE30 | USDX | BTC/USD | BHS Štěpán Křeček | UNA | Soupeření | One Ticket | Dividendy | Finanční centrum | Měna | Dodávky plynu | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Společnost Deutsche ReGas | Finanční sektor | Renminbi | Daňové příjmy | Oslabení eura | Rada ČTK | Státní veterinární správa | Break/Even | Omezení spotřeby plynu | Ropa dnes | Šíření koronaviru | Paul Volcker | Německé banky | Internet of Things | Renáta Kellnerová | Uvolnění měnové politiky | Ukončení obchodní války | Index podnikatelské nálady | Jukos | Mluvčí Agrofertu | EP Global Commerce | Kurz polské měny | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Salesforce.com | EUR/CHF | Karanténní opatření | GE Renewable Energy | Patria Direct | CV90 | Thomson Reuters | Hlavní trh | Hospodářský pokles | LinkedIn | Inflation-proof stocks | Britská ropná společnost | Výnosy | Paul Milgrom | Litevská ministryně | Walgreens | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | Libra k dolaru | SEB | Penta Real Estate | Dodávky LNG | Chrysler | Jan Souček | Jednání ČNB | Důchodový systém | Martin Ulčák | Obchodování na burze | ProLogium | Finanční trh | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | FOMC | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Objem intervencí České národní banky | Maďarská vláda | Robert Wilson | JPMorgan | Irák | Firma Wienerberger | Německá automobilka | Akcie Erste Bank | SPWR | Rozhodnutí centrální banky | Zahájení ruské invaze | Politika Itálie | Pracovní síly | Citrix | Český statistický úřad (ČSÚ) | Deloitte | Reakce investorů | Prezident Evropské centrální banky | Virgin Atlantic | Regulační orgán | Risk On | Trade | Regionální měny | Překoupené oblasti | Eni | Joe Manimbo | Akcie švédské automobilky | Kapitalismus | Globální finanční trhy | Nové prognózy | EFSF | Huw Pill | Zakladatel FXstreet | Patria.cz | Globální ekonomický kalendář | Authentic Brands Group | Vyspělé ekonomiky | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Náklady na obsluhu dluhu | Milník | Börje Ekholm | Světová zdravotnická organizace | Společnost Silvergate Capital | Aleš Rod | ABN Amro | Nadnárodní firmy | Prezident Putin | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Ministři energetiky | Systém podpory kurzarbeitu | EIA | Americké akciové indexy | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | Odhad letošního růstu ekonomiky | Partneři | IPO | Obchodovat s cennými papíry | Frankfurter Allgemeine Zeitung | UNH | Rusko | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | Akcionář | Udržitelné investování | Miliardy USD | Guardian | Snižování daní | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Tržby společnosti | Carlsberg | FAST | Obchodní den | Vývoz z Číny | Manipulace s cenami | Prezident Václav Klaus | J&T Patrik Tkáč | Palo Alto Networks (PANW.US) | Cílová cena | Zkušenost | Breakout systémy | Pakt stability | GBP/EUR | Invaze ruských vojsk | Signál | Peter Garnry | Výrazný zisk | Bankrot | Digitální měna | Írán | Nova Action | Zdražování | S/R zóny | Protiepidemická opatření | Daňový balíček | Analytici JPMorgan | Pozemky | Předstihové indikátory | Development | Západoevropské akcie | Společnost Oneok | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | State Street | Britská vláda | EPS | Vytvoření MFF | ADP | Akvizice Twitteru | Square | Gazprombank | Propad průmyslové výroby | Repo sazba | Přijetí eura | Biliony dolarů | Kupní síla | CPI v USA | Oneok | Short squeeze | Úbytek | Emitenti | Termínový kontrakt | Společnost SpaceX | DAX 30 | Pracovní den | Ropy | Rozdílové smlouvy | Liberty Ostrava (LO) | Soudní dvůr Evropské unie | Virgin Orbit | Historie | Úspěšné obchodování | Ekonomický cyklus | Platba za plyn | Sociální média | Dílčí indexy | Dow Jonesův akciový index | EET | Řízení rizik | Singapur | Společnost Tapestry | Zadlužení země | Podmínky půjčky | Míra úspor | Polská společnost | NFIB | CNY | Člen bankovní rady | Cena kryptoměny bitcoin | Obiloviny | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Institut GfK | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Očekávané Earnings | Divize Microsoftu | Výdaje | Produkce energií | Guvernér české národní banky | Evropská komise (EK) | Porušení pravidel | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Rafinerie | Canal+ | Společnost | Johan van Overtveldt | Petr Dufek | Italská ekonomika | Covidové pandemie | Kurz koruny vůči euru | Aerolinky KLM | LTV | Časové období | Orbánova strana | CBC | Ukrtatnafta | Důchody | List The Wall Street Journal | Likvidní | Firma McDonald's | Jaderná elektrárna | Aktivita v sektoru služeb | Sázky | Ministr hospodářství | Nifty | Forbes | Mezinárodní obchod | Akcez | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | American Petroleum Institute | Zboží z Číny | Nulový zůstatek | Švýcarský prezident | Colt | Zvýšení volatility | Akcionáři Monety | Allergan | Radomír Jáč | General Atlantic | BlackRock | Ukončení války | Sebastian Dullien | Sporting Products | Vysoká volatilita | Tkáč | Plán na zastropování cen plynu | Penta | All Time High | BMW | Cena akcií | Bezpečné měny | Mount Nico Corp Ltd | Mark Carney | Ukrajinská ekonomika | BNP Paribas Personal Finance | Kupci | ASX | Objem nákupů | Světové hospodářství | Plynárenské firmy | Rozšíření | Dopad koronaviru | CAC40 | Schodek veřejných financí | BBVA | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Mimořádné zasedání | Britská společnost Cineworld | Cena americké ropy WTI | Ropný trh | Analýza indikátorů | Nový Zéland | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Beneteau | Kompenzace | Americká spotřebitelská důvěra | Rishi Sunak | ČVUT | CPI Property Group | Umělé inteligence | Burze | Buy | List The New York Times | Eura | Tisková konference | Schodek rozpočtu | Výsledek HDP | Koruna posiluje | Ztráty | Výrobci čipů | CanniMed Therapeutics | Komentář Radomíra Jáče | Nízká nezaměstnanost | Lehman Brothers | Zpomalení v Číně | Inflační cíl | Nizozemsko | RBAG | Bankovní systém | Pershing Square Tontine Holdings | ACT | Africký mor | Sulut Airways Indonesia | Organizace | Průmyslová výroba v ČR | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Akcie Erste Group | Dluhopis | Britský FTSE | Nova Gold | Nejvyšší německé soudní instance | Očekávaný zisk | Obilí | Ryanair | DIW | Výrobce aut | Deník The Wall Street Journal | Invesco Ltd. | Kryptoburza | Vrcholoví manažeři | Ceny stavebních prací | Our Media | CBI | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Expedia | Ruská měna | Snižování počtu zaměstnanců | Slabý růst ekonomiky | VIX | Inflační data | Zmírnění inflace | Úrokové náklady | TGT | Stock Exchange | Filip Kalčák | Regulační rámec | Růst | Premiér Boris Johnson | Česká národní banka | Objem obchodování | Ministři financí zemí platících eurem | Objem zakázek | Vyšší úroveň | Výdaje japonských domácností | TotalEnergies | Michelin | Polská centrální banka | RegioJet | Evropský akciový trh | Akcie ČEZ | Silné momentum | Posílení kurzu amerického dolaru | EP Commodities | Pojišťovací společnosti | Kurzy euro | Inflační výhled | Znovuzavedení fiskálních pravidel | Microsoft Corporation | Příjmy | Nejistoty na trzích | Vývoj amerického dolaru | Mezinárodní finanční korporace | Událostí ve světové ekonomice | Daniel Ferrie | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | Nejlepší palladiové akcie | Odhad letošního růstu | Pohyby na trzích | Ministři EU | Světoví těžaři | Propad ceny | Volvo | Podnikové investice | VMware | Zajištění | WU | Aukce státních dluhopisů | Ministryně financí Alena Schillerová | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Domácí měny | CzechTrade | Administrativa | Germanium | IAG | Měnový výbor | Parlament dnes | TWTR | Obchodování na trhu | Nejprudší pokles v historii | Stravenkový paušál | Dohoda EU | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | BOSSA | Snížení inflace | BIDU | Daň z mimořádných zisků | Odblokování polských miliard | Fidesz | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Fúze | Overweight | Index | Akciový trh | CETIN na burzu | Wall Street Journal | Německá expertní komise | Cenový pokles | Holdingové společnosti | Rychlý růst cen | Praktické tipy | Merkelová | Infineon | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | Společnost Uniper | MiFID II | Token | Čínský trh | Odpůrci eura | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Migrační dohoda EU | Bohatství | Kanadská centrální banka | Investiční fond | Intercontinental Exchange (ICE) | Porušení rozpočtových pravidel | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Vista Outdoor | Nejvyšší deficit | Zelená dohoda pro Evropu | Útlum ekonomiky | Pandemie covidu-19 | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Veba Broumov | Ruth Brandová | Ceny nemovitostí | Konec ruského plynu | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | Konsolidační balíček | NHTSA | ČTK | IntoTheBlock | Engulfing | Arca | Nová sazba | Kurz euro | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | EC Investments | Peníze navíc | Výsledky hospodaření za Q1 | Závěrečný kurz | Monopol | Merck KGaA | CPC | Uzavření obchodování | Cena plynu pro evropský trh | Ruský majetek | František Bostl | Cenu plynu | Silvergate Capital | Státy OPEC | Kvartální účetní období | Repsol | Průmyslové zakázky v Německu | Sociální síť Twitter | Americké statistiky | Investiční aktivum | Jednání vlané hromady ČEZ | Zisk na akcii | Asociace nezávislých dodavatelů energií | Moldavsko | Cena kontraktu | Dnešní zprávy | Maďarské fondy na ropu | EGÚ Brno | Rizikový kapitál | Manipulace s měnovým kurzem | Míra nezaměstnanosti v EU | Čínské strany | Banka Sberbank | Nižší úrokové sazby | Knorr-Bremse | Saudi Aramco | Šíření nákazy | Návratnost | Dopad omikronu | Šíření koronavirové mutace | Akciový prémiový dluhopis XII | Index aktivity v sektoru služeb | Cla na americké zboží | Dnešní videokomentář | Růst světového obchodu | Premiér Mark Rutte | Zmírnění chudoby ve světě | Finanční možnosti | Italský statistický úřad | Akcie nizozemské společnosti Adyen | Mzda | Makléřská společnost | Express | Společnost Alitalia | Širší trh | Index amerického dolaru | Průmyslová výroba v září | Investiční doporučení | Chuť investovat | Akcie ČEZ investiční doporučení | Digitální měna bitcoin | Velké částky | Snížit úrokové sazby | Daně z nemovitosti | Bankovní asociace | Poldi | Koronavirus | Objemy ropy | Embargo na ruské diamanty | Klimatický plán | Čínské podniky | Výrobci aut | GM | Ges Group | Unijní činitelé | Záchranný plán | Nizozemská vláda | Telenor Real Estate | Očekávání do budoucnosti | Analýza | Obchodování na globálních trzích | Norská společnost | Bosch | ACY | Rakouská centrální banka | Míra inflace v EU | EP Power Europe | Prioritní akcie | RDSA | CETA | Deflační vývoj | Nárůst případů koronaviru | Emirates Telecommunications | Úroky z dolarových dluhopisů | Fairmont Hotels & Resorts | Euromoney | Regulační orgány | Fiat Chrysler a PSA | Kryptoměnové firmy | Obchodovat s akciemi | Největší švýcarské banky | Air France-KLM | Francouzský Senát | Předsedkyně Evropské komise | Švédská centrální banka Riksbank | PPF | Tchaj-wan | Optimismus spotřebitelů | La Repubblica | Dolar zpevňuje | Rubl k dolaru | Země používající euro | Mezinárodní ratingové agentury | Země eurozóny | Tobin Gorey | Akciové riziko (Risk On Shares) | Diskusní fórum | Cyrus de la Rubia | Okénko trhu | Renaissance Capital | Zotavení globální ekonomiky | Kapitalový výnos | Doba splatnosti | SMMT | Citrix Systems | Výprodej dluhopisů | Akcie KO | Ondřej Hartman | Růst cen průmyslových výrobců | Michal Šnobr | Poradenství | Société Générale | Souhrnný index nákupních manažerů (PMI) | Vliv války na Ukrajině | Akcie společnosti Telefonica | Akcie.cz online burza | Il Sole 24 | Pravidla regulace | John Hardy | ČEZ online | Program nákupů dluhopisů | Skupina Sazka | Podíl eura | Rostoucí mzdy | Evropské vlády | Instrumenty | Firmy z EU | Americké vlády | Státní podnik | Ministr obchodu | Nemoc COVID-19 | Výhody | Přerušení výroby | Vlastnictví | Obchodní komora | Letecké palivo | KKCG | Holubice | Hospodářský růst v EU | Závislosti na ruské ropě | Správa | Produkce ropy | Zemědělský svaz ČR | Akcie Lululemon | Podřízené dluhopisy | Severní Makedonie | Zátěžové testy bank | HDP (Hrubý domácí produkt) | IMF | Vzestupný trend | Skupina ekonomicky vyspělých zemí | Václav Klaus | Bělorusko | Zdanění firem | Závazek | Hospodářský růst v Evropě | Ekonomická nálada v EU | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Ministerstvo financí ČR | Geopolitické události | Převzetí firmy | Nedoplatky | Daně ve Spojených státech | Herní divize | EGÚ | Ferrari | Invesco MSCI World ESG Universal Screened UCITS ETF | KO | Měnový výbor centrální banky | Německý ústavní soud | Švédská společnost | CVC Capital Partners | INDO Defence | Vývoj cen komodit | Veřejný dluh zemí eurozóny | Stimul | Nová vakcína | Euro vůči americkému dolaru | Rezistence | Olívia Lacenová | ProSiebenSat.1 Media | Lidovci | BrandZ | Sociální demokraté | Internetová televize | Pokrizové hospodářské obnovy | CRYFIN | Klíčový údaj | Společnost PwC | Stav hospodářství | Snowflake | Kantar | Americký výrobce čipů | Nákupy luxusního zboží | Kosovo | Vakcína na covid-19 | Sazba daně | CureVac | Odhad růstu ekonomiky | Netflix | Nákupní manažeři | Poptávka po ropě | Konkrétní cíle | České Radiokomunikace | Roberto Gualtieri | Závislost na ruských fosilních palivech | Roadshow Bernstein Bank | Institut IW | Medvědí trend | Grexit | Počet nezaměstnaných v Německu | Target | Situace na komoditních trzích | AI | Spotřebitelská nálada v eurozóně | Herman Van Rompuy | CapitalPanda | Euro dolů | Pivovary CZ | Daimler | Fond Hartenberg | Britská premiérka | Evropská průmyslová produkce | 5G | Dluhy českých domácností u bank | Ekonomická důvěra v eurozóně | Ruský útok na Ukrajinu | Obchodování s digitálními měnami | Akcie ČEZ online | Základní úroková sazba | Znepokojení na trhu | City | Pedro Sánchez | Záložna | Krypto aktiva | ISTAT | MUFG Bank | Posílení | ČEZ Pavel Cyrani | Deutsche Wohnen | CNBC | Mobilní operátor | Akcie CETV | Zelená dohoda v současné podobě | Ropné a plynárenské společnosti | Italská centrální banka | Tržby v eurozóně | Fúze CME a PPF | Přístup k financím | Panika kolem koronaviru | Power Exchange Central Europe (PXE) | Ekonomické výhody | Nový zákon | Akcie České spořitelny | Pracovní místa | Společnost X | Robert Lighthizer | Next Generation | Nižší daně | Omezení dovozu | Propad rublu | Růst HDP Itálie | Protistrana | Zelené dluhopisy | Fitbit | Parag Agrawal | Rating ESG | Current Ratio | WallStreetBets | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | BrandZTop | Nová makroekonomická prognóza | Tržní hodnota | Markit | Vakcinace | Včerejší seance | Dopady krize | Akcie ČEZ názory diskuze Patria | Vývoj dolarového indexu | Index milánské burzy | Komisařka pro energetiku | Harley-Davidson | Přebytek běžného účtu | Drahý plyn | Akcie ČEZu na burze | Situace na americkém trhu práce | Hnutí Hamás | Španělské banky | Vstup na burzu | Český akciový trh | Viceguvernér ČNB | Měna Facebooku | Klaus Wohlrabe | Spory kolem ruského plynu | EURUSD | Týden na pražské burze | Sodexo | Nordstream 2 | Levné energie | Depreciace | Skupina EPH | Objem nouzových rezerv | O2 | Pivovar | Štěstí | Krok za krokem | Halliburton | ČSOB | Čínská telekomunikační společnost | Regulace Markets in Crypto-Assets | Firma Saudi Aramco | Rozdělení ČEZ | NFP | Americký dolar dnes | Meziměsíční růst spotřebitelských cen v USA | The Verge | WIG20 | The Economist | Sběratel | Pegas | České předsednictví | Průmyslová výroba v Evropské unii | MUFG Lee Hardman | Vít Hradil | Rating Itálie | CSCO | Unie | Ekonomika USA | Česká nezaměstnanost | Nasdaq Composite | Výkon | Hlavní index frankfurtské burzy | Ovocnářská unie | Analytička | InterContinental | Ruská federace | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Data ze Spojených států | Vysoké úrokové sazby | Zasedání FOMC | Trpělivost | Dovoz zlata | Echo24 | Investovat | Obchodní napětí | NFP report | Komoditní | Spekulativní investoři | Textilka PFNonwovens | Vklady | Práce v Německu | Státní subvence | Velké ztráty | Norsko | Konzultant | OIBDA | Srážkové daně | Mitsubishi UFJ | Britská obchodní komora | Společnost Pfizer | Koronavir | Czechoslovak Group (CSG) | Borsa Italiana | Události tohoto týdne | Německá bankovní společnost | Počet zaměstnaných | Investice ve stavebnictví | Zpráva Evropské komise | Procter & Gamble | Prodej vozů | Seznam.cz média | Globální dluh | Letečtí dopravci | VoxEU | Obchodování s investičními nástroji | Ekonomický růst | Akciový index S&P 500 | Baterie do elektromobilů | Skupina Casino | Americký index | Marek Malina | Akcie Čína | Probinex Adam Neuberger | Gita Gopinathová | Giorgia Meloniová | Stav energetické nouze | Praní špinavých peněz | Home Credit & Finance Bank | Bisnode | Obchodování s termínovými kontrakty | Solidní růst | Rockaway Capital | Obchodní dohoda | Auchan | Úvěrová pojišťovna | Patrie | ADS | Průmyslová výroba v EU | Švýcarská vláda | M5S | Předsedové vlád | Americké centrální banky | Velké firmy | Forex - Essex Express | Využití eura | Current ratio | Skupina Home Credit | Smart portfolio | Zdravotní péče | Výkon společností | Dánská farmaceutická společnost | Akcie Akcie Philips (PHIA) | Hertz Global | Synot Invest | Silicon Valley Bank (SVB) | Výdaje státního rozpočtu | Primární emise akcií | Dobrá čísla | Louise Dicksonová | Cílové ceny | Aktuální kurz rublu | Země G20 | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Průmyslové revoluce | Solventnost | Bitcoin obchodovanými na burze | Ruské společnosti | Čínská hrozba | Advent International | Společnost Genesis | iPhone 15 | Bloomberg | Index spotřebitelských cen | PVM Oil Associates | ADR | Pomoc pro Ukrajinu | Institut ZEW | Dodávky ruského zemního plynu | Český investor | ECI | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Pandemie COVID | Letecká přeprava | Pohled tradera | Důvěra v českou ekonomiku | Žebříček nejbohatších Čechů | Globální daň | Akciové burzy | Nadnárodní společnosti | Čerpání peněz z fondů | Obchodování a investice | ZSSK | Výhled vývoje ekonomiky | UBS | Akcie Gazpromu | Nové regulace | Člen představenstva | Cena elektřiny na burze | Santander | Macrotrends | Technologický holding | České koruny | Rekordní ceny | UNCTAD | PPF Jiří Šmejc | Banka UBS | Radek Dvořák | Hospodaření státu | Vyšší mzdy | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Oldřich Dědek | Političtí vůdci | Elektroauta | Hluboké ztráty | Makléřské společnosti | Vysoké ceny energií | Zásoby suroviny | Levnější půjčky | Maloobchodní sektor | Lobbistické skupiny | Růst cen plynu | Vakcína | Vlastní digitální měny | Index MSCI Emerging Markets | Prodej nových automobilů | Zdroje energie | Daňoví poplatníci | Nizozemský úřad pro regulaci finančních trhů | Předpověď | Summit G7 | Tata Steel | Vakcína a covid | Řecká vláda | DJIA | Macquarie Asset Management | Záporožská jaderná elektrárna | S&P/ASX 200 | Konec roku | MSCI USA | Střednědobý výhled | Recese v Evropě | Graf akcie | Výkonnost | Vývoj počítačových her | Baker Hughes | Obchodní války | Účinnost vakcíny | Burza FTX | Příjmy z reklamy | Indigo | ESG investování | Asie | Hospodářský růst v eurozóně | Genesis Capital | Technologické společnosti | ZIM.US | Ministerstvo spravedlnosti | S&P 500 ESG | Dopad brexitu | Forexové trhy | Marko Kolanovic | Automobilky | Snižování sazeb | Elektrické vozy | Příjmy z prodeje ropy | Nejziskovější | Nabídka Aramco | MiCA (Markets in Crypto-Assets) | Akcie Lululemon Athletica | Abú Zabí | Alrosa | Bilion | CITIC Dicastal | Aktuální kurz euro | Výsledky společnosti | NMS Market Research | Dopad vysokých úrokových sazeb | Švédská vláda | Americké měny | Northrop Grumman | Henry Hub v Louisianě | Zoom Video Communications | Americké regulační orgány | Německý výrobce | Ceny zemního plynu v USA | Kadri Simsonová | Akciové valuace | Skupina Vivendi | Ajay Banga | Libra od Facebooku | Výkonnost indexů | Výrobce munice | Sankce vůči Rusku | Silky Zdeňka Porybného | HKEX | Přehled | Motocykly | Zhoršení nálady | Mluvčí EK | Plyn | Didier Pfleger | Politické vztahy | Nový úděl | Avast (AVST.UK) | Zdeněk Nekula | WKL | Domino’s Pizza | Týdenní pivot | Rakouský ministr | London Stock Exchange | Hospodaření | Propad akcií | Společnost S&P | TUI | Futures | Spotřebitelská nálada v USA | Makléřská společnost Genesis | FXstreet.cz | Finanční ztráty | Evropský statistický úřad Eurostat | Hindenburg | Experimentální vakcína | Title Transfer Facility (TTF) | Dopady koronavirové krize | Italská vláda | IBEX 35 | Pokles ceny | Zdražení ropy | Parlamentní volby | Nemovitosti | CHF | Oživení světové ekonomiky | Farmaceutické firmy | Nord Stream 2 AG | Odchod z EU | Platba za plyn v rublech | Nákupní příkazy | Růst dovozu | Největší primární nabídka akcií | Krypto analytik | Jat Tehnika | Mezinárodní skupina | Fatih Birol | Jiří Gavor | Nexen Tire | Polské podniky | Obchody | Ropné futures | Hospodářské dopady koronaviru | Pokles české ekonomiky | Prezident Trump | Dění na Ukrajině | Mutace viru | Americká data | Regulace MiCA | Manipulace na forexu | Agentura APA | Odhad růstu světové ekonomiky | Statut celebrity | Výsledek hlasování | Prezident Evropské unie | Obchodní konflikt | Regulační mánie | Wall Street Journal (WSJ) | Aktuální kurz libry | Podpora | Sankce Spojených států | Boris Johnson | Výroba automobilů | Index CPI | SYRI | Balík opatření | Akciový index | SPI Asset Management | Rezervy centrálních bank | Electronic Arts | Médea Group | Změny sazeb | Informované zdroje | Tendr | Německý kancléř | Odblokování polských miliard z fondů EU | Euro k dolaru | Zlepšení | Varta | Velké americké banky | Evropské indexy nákupních manažerů | First Republic | Strop na ruskou ropu | NatWest | Ekologické podmínky | CEZ1.CZ | EP Equity Investment | Medián | Bohemia Energy | Česká firma | Veřejný sektor | Marek Španěl | Aleš Michl | Maloobchodní prodeje | Bankovní daň | Jakub Petruška | Americké výrobky | OpenAI | Lulo Rose | Zavedení digitální daně | Investiční nástroje | Manažeři | Prognóza Evropské komise | Konkurent | Vedení twitteru | JDE | Krizový plán | Destatis | Očekávání trhu | Německá energetická společnost | Ekonomie | Francouzská společnost | VDA | Poptávková strana | Vivendi | Úvěrový program | Koncern RWE | Federální úřad pro letectví | Zahraniční forex | Prognóza ČNB | Automobilka Hyundai | Maersk | MJ | Polský premiér | Zrychlení růstu | Surové ropy | Hans Dieter Pötsch | Portugalsko | Spotřebitelské ceny | XXX Lutz | Globální akcie | Růst cen v EU | Ministři obchodu | Akumulace | Nejnovější údaje | Zákaz dovozu | PFR | Plný úvazek | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Skupina ČEZ | Vyrovnat ztráty | Zpráva pro tradery | Stav nouze | Novozélandský dolar | Oblasti rezistence | Conseq Funds | Baby Direkt | Pokles spotřebitelských cen | PwC Global Top 100 | Pěstitel marihuany | Louis Vuitton | Makléř | ENA | Akcie ve Spojených státech | Akcie Nvidie | Adenza | Zahraniční dividendy | Haruhiko Kuroda | Magellan Midstream Partners | Deutsche Bahn | Nvidia | Státní dluhopisy | NEL | Riziko pro finanční stabilitu | Alfa Bank | Regulace AI | Kobalt | Příjmy a výdaje | e& | CL | E-commerce | EU summit | Munich | Index nákupních manažerů (PMI) | Poradce premiéra | Tata Motors | Index Nasdaq Composite | Zadlužení | Přehled o dění | Nizozemské společnosti | Latinská Amerika | Evropský trh s kryptoměnami | Bert | xStation5 | Globální ekonomický růst | Oficiální úroková sazba | Dlouhodobí investoři | Plán Číny | Asociace nezávislých dodavatelů energií (ANDE) | Hotovost | Čínská společnost | Německo | Obchodní model | Cenotvorba | Polský průmysl | Japonská centrální banka | Hlavní ekonom | Šokující předpovědi | Covidové vakcíny | Průmyslové společnosti | Obchodování s emisními povolenkami | CEFC China | Soud v Německu | Spojené státy americké | MT4 | Estee Lauder | Bemis | Čínské renminbi | Ahold Delhaize (AD) | Odpojení EU od ruského plynu | Kartel OPEC | Setkání G20 | Konec dolaru | Insolvenční návrh | Varšava | Zavedení dovozních cel | Americká makléřská společnost | GEN | Ekonomiky zasažené krizí | FAZ | Zelená politika | Akcie Palo Alto | Kontejnerová loď Ever Given | Růstová série | Ukrajinské ministerstvo financí | Mártiňš Kazáks | Akciový index Nikkei | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | CzechToll/SkyToll | Church & Dwight | AAA | Vládní pomoc | Vice | Mimořádný summit | Emerging markets | Největší kontrakt | Ropná společnost Exxon Mobil | Měnový pár EUR/HUF | Běžný investor | České dráhy | Emirates Telecommunications Group | Šéf unijní diplomacie | Mluvčí Kremlu | Uvedení akcií | Ropná firma | Mezinárodní měny | Negativní sentiment investorů | DPH v Německu | Prognóza německé vlády | Moravský Peněžní Ústav | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Dealogic | Fiskální pomoc | Auditor | Soudní dvůr | Telecom | Platby za plyn v rublech | Dublin | Arnault | Snižování rozvahy Fedu | Martin Řezáč | Závislost | Scénáře vývoje české ekonomiky | Ruská ropa | PEPSICO | Meta Platforms | TopForex | Španělská centrální banka | Index technologického trhu Nasdaq | Dezinformace | Nejvýraznější propad | Primární nabídka akcií | Ropné firmy | Dceřiné společnosti | Ředitelka AKAT ČR | Plyn v EU | Nizozemský regulátor | Achim Wambach | Hang Seng Tech | XTB | Zastropování cen plynu | Evropští regulátoři | Uptrend | Hlavní index pařížské burzy CAC 40 | Extrémně levné | AEX index | Splatnost | Vzdělávací webináře | Dlouhodobý investor | Luca de Meo | Protiruské sankce | Oživení ekonomik | INSEE | Pšenice | Vývoj německé ekonomiky | Zpřísňováním měnové politiky | Závazky společnosti | Goldenburg Group Ltd | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Charles Michel | Cla na dovoz | Basilejský výbor | Americký HDP | Vakcína na covid | HDP v ČR | Sektor služeb | Mario Draghi | Miroslav Novák | Ekonomická situace v eurozóně | Penta Investments Group Limited | Editis | Ericsson | Pepco | Vytvoření nové digitální měny | FXstreet | Marek Dospiva | Velkoobchodní ceny elektřiny | Dodávání likvidity | Eastern European Media Holdings | AbbVie | Akcie Domino’s Pizza (DPZ) | Ruská centrální banka | Ropný průmysl | Balík akcií | Regulace trhů s kryptoměnami | Pokles dovozů | Veřejné investice | Dovoz ruské ropy | Italský premiér Giuseppe Conte | Podnikatelská aktivita | Americká ministryně financí | Underweight | Vývoj vakcíny | Nejnovější zprávy | Riziko | CITIC Group | Pirelli | Zlínská obuvnická firma Vasky | Platina | Akcie antivirové společnosti | Velkoobchodní ceny plynu | Akcie ČEZ graf | Land Rover | Vývoj ceny | Ladislav Kříž | Měsíční report | Britské společnosti | TUI Group | Platidlo | Ruský ministr | Inflace spotřebitelských cen | Společnost Allwyn Entertainment | Aktuální kurzovní lístek KB | TROJEK | Soudní spor | Index vládních dluhopisů | Pavel Cyrani | The Guardian | Wise | Gilead Sciences | Akcie Novacyt (ALNOV) | EPPE | Bitcoin obchodovanými na burze (ETF) | Dnešní prohlášení | Soud EU | Avon Products | Motivace | Zvyšování úroků | Global macro | Globální sentiment | Nedostatečné investice | Opatření proti šíření nemoci | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Hang Seng | Čistý dluh firem | Albánie | Generali Investments CEE | Akciový prémiový dluhopis | DIA | Pokles průmyslové produkce | Eurokomisař pro ekonomiku | EK | Sazby beze změny | Uzavření dohody | Eurasia Group | Stavební zákon | Konečná sazba | Cenový graf | Evropské země | Krypto | Akcie Coca-Cola (KO) | Francouzský prezident | Země platící eurem | KOMB | Počasí | IPO Coinbase | Donald Trump dnes | Obchodování jedním kliknutím | Mediální společnosti | Paříž | Jeffrey Gundlach | Co bude | Haísám Ghais | Státní podpora | Inflace CPI | Agentura PAP | Příjmy z turistiky | V4 | EUR/GBP | Opatření | Oživit ekonomiku | Spolčení za účelem manipulovat | Těžaři | Německý stát | TRIPS | Krizový fond | Ruský útok | Eurojackpot | Evropský regulátor | Obchodujte akcie | Primární rozpočet | Webináře | Italský ministr hospodářství | Zdanění bohatých | Hospodářský vývoj v Německu | Akcie O2 | Oslabování koruny | Snížení DPH v Německu | Chorvatsko | Zemědělství | Francouzský statistický úřad INSEE | NJJ | Maďarská centrální banka | České ceny | Evropské akciové indexy | WHO | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Dodávky energií | Šíření nového koronaviru | Fondy na spotový bitcoin | Výnosy italských dluhopisů | Oživení německé ekonomiky | Energetická bezpečnost | Překážky | Internetový gigant | Mihály Varga | Amazon | Velké technologické firmy | ECB Luis De Guindos | Marathon | UK100 | Fiskální politika | Akcie ČEZ aktuálně dividendy 2015 | Největší americký výrobce léků | Kybernetická měna | Kazachstán | Analytik | Ministerstvo hospodářství | Ministr spravedlnosti | Finanční systém | Antimonopolní úřad | Investing | UCITS ETF | Nárůst nakažených koronavirem | CoinDesk | Investiční podvody | Fiocchi | Obchodování s povolenkami | ARD | Zastavení dodávek ruského plynu | Zelené energie | Evropské investiční banky | Georgia | Index DAX | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | Americké trhy | Ruský plynovod | Video | Navýšení cel | EMA | Společnost Saudi Aramco | Alitalia | Poslanec | Ceny evropského plynu | SEC | Akcie Facebook | Margrethe Vestagerová | Společnost Booking | Server CNBC | LMT.US | Technický nástroj | Finanční podmínky | USTR | Evropské indexy | Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung | Finanční podniky | Indonésie | Akciové fondy | MetLife | Společnost Lufthansa | JP Morgan | Ukončení činnosti | Průmyslové podniky | Americký ministr financí | Aerolinky Lufthansa | Jestřáb | AVST | Akciové indikátory | Situace okolo koronaviru | Royal Dutch Shell | Předkrizové úrovně | Spojené státy | Štěpení | Úřad pro energetické informace (EIA) | Prudký růst cen | Virus | Vývoj obchodní bilance | Zvýšení úroků v USA | Redukce | Náklady na emisní normu | Unijní diplomacie | JD.com (JD.US) | Daňové změny | Eurozóna | PAP | EBRD | CZK/USD | Profesor ekonomie | Důležitý support | Britský antimonopolní úřad (CMA) | Walgreens Boots Alliance | Stárnutí populace | Statut | Premiérka | Daňové výhody | Akcie skupiny | Společnost Exxon Mobil | Členské státy Evropské unie | Zbrojní průmysl | Pesimistické odhady | Regrese | PEP | Daňové záležitosti | Světová turistická organizace (UNWTO) | MF | Emise | Týdenní nárůst | Salutem Fund | Výrobce smartphonů | Nizozemský úřad pro regulaci | Britská společnost | Zmírnění chudoby | Časový horizont | ITA Airways | Evropský trh s plynem | Ruská ekonomika | Index MSCI All Country World | Matthew Keator | Dow Jones | West Texas Intermediate (WTI) | HDP Itálie | Onet | Podíl Daniela Křetínského | Expobank CZ | Hospodářský výhled | Pozice | Globální energetická krize | Evropská léková agentura (EMA) | Ministerstvo financí | Propad české ekonomiky | GasNet | Cena termínového kontraktu | České zemědělství | Italský Senát | Analytik XTB | Krize v Evropě | Čínský výrobce elektromobilů XPeng | Světové produkce | Eurasia | ABC | Biden | Růst poptávky po ropě | HDP EU | Budoucnost | Velkoobchodní tržby | Nové digitální měny | General Plastic | Banky | Dodavatelský řetězec | Dodavatelské řetězce | ANDE | Intervenovat | Cena benzínu | Ruský vicepremiér Alexandr Novak | Coffee | Bilance | Oscilátor | Peking | Společnost Seznam.cz média | Kurzová volatilita | Akcie Domino’s Pizza | Uvolňování opatření proti koronaviru | Black Friday | Nákup dluhopisů | Universal Music Group | Podnik | tunel Blanka | Durace | 737 MAX | Prezident institutu | Restrukturalizace | Papcel | Vývoz do USA | Konzervativci | Tržní hodnota podniku | Tomáš Holub | Německé akcie | Ford Motor | Protesty v Číně | Průmysl a zahraniční obchod | Microsoft Corp | News | Dovozce ruského plynu | Activision Blizzard (ATVI) | AVST.UK | Toyota Motor Manufacturing | JPMorgan Chase | Bunge | Čínské vlády | | SPD | Žlutý kov | Plán národní obnovy | Lockheed Martin (LMT.US) | Certifikace | Ekonomická nálada v eurozóně | Distribuované účetní knihy | Akční plán | Solidní výsledky | Nálada německých spotřebitelů | Pozornost trhu | Státy G20 | Aktuální kurz | Marta Nováková | Fio banka, a.s. | Doporučení | Síť X | Motor Sič | Epidemie nemoci covid-19 | Realitní skupina CPI Property Group | Ocenění | Růst cen ve Spojených státech | Rizikový sentiment | Ukrajinská vláda | Akciový stratég | Lockdowny | LCH Clearnet | USD/CNY | Loď Ever Given | Zkapalněný zemní plyn | Boeing 737 | Prohlášení | Prodeje | Student Agency | Španělská vláda | Přístupová jednání | Politici | Hyundai Motor | Tempo růstu HDP | Kurz EUR | Teams | Vymáhání práva | Dovoz čínského zboží | Potíže v dodavatelských řetězcích | Trader | Obchodní podmínky | GSK | Finanční situace | CEFC Europe | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Index FTSE 100 | Společnost Sony | Jak zhodnotit peníze | Hodnota akcií | Znovunastartování ekonomiky | Nové peníze | Japonský konglomerát | Rozdělená Evropa | Výrobce elektromobilů | Array Biopharma | Měnový pár | IBM Consulting | Ceny energie | Zavedená cla | ACER | PX Pražské burzy | Ruské firmy | Premiérka Liz Trussová | Přerušení dodávek zemního plynu z Ruska | NIFTY | Výkyvy cen | Tempo inflace | Akcie internetového obchodu | Nové vedení | ARM Holdings | Největší ekonomika eurozóny | USD/CAD | Úřad amerického obchodního zmocněnce | Primární nabídka Aramco | Pavel Sobíšek | G7 | Větší pokles | František Savov | Akcie v Číně | Celková inflace | Nejlepší 5G akcie | Dodávky plynu do Evropské Unie | Politika ČNB | Statistický úřad | IRBT | Index italských akcií | Guvernér ČNB | Kotace | Evropský kalendář | Předseda Evropské komise | Allwyn Entertainment | Ceny v České republice | Technický výhled | Společnost Mondelez | MOL | Rusko dodávky plynu | Česká mlékárna | CEZ1 | TPG | Dynamika HDP | Sazba Fedu | American Express | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Akcie 2020 | Koronabondy | Nová verze koronaviru | Raketový růst | Potravinářská společnost | Didi | Soběstačnost | Devizy | Základní sazba | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Udržitelné investice | Podnikání | Autoprůmysl | Počet lidí bez práce v Německu | Letecká skupina Smartwings | Tomáš Livora z RSM | Zdanění výnosů | Poptávky po dolaru | Alexandre de Juniac | Rozpočtové deficity | Ukončení dodávek plynu | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Útok ruských vojsk | Americká půjčovna kryptoměn | Větrná energetika | Obchodní příležitosti | Příjmy ruského rozpočtu z ropy a plynu | Vysoký veřejný dluh | Česká antivirová firma | SEDG | Jednání ministrů financí | Vývoj ceny ropy Brent | Energetická náročnost | Posílení kapitálu | Komisař EU | Retail | Kia | Ekonom | Konkurenční společnosti | Superpočítač | Manažeři hedgeových fondů | PIF | USA | Aha! | Ladislav Bartoníček | Kupón | Soukromý investor | Dividendový aristokrat | WhatsApp | Obchodní válka | Platba | Prodeje domů v USA | Aktuální situace | Andrej Babiš (ANO) | Candy Crush | Dolarové úrokové sazby | Ropovody | Reflex | Estée Lauder | TGT.US | ING Groep NV | Zlato | Novo Nordisk | Kurs rublu | Investice v Číně | Nejvyšší kontrolní úřad | Boj proti podvodům | Domino’s Pizza (DPZ) | Ivo Lukačovič | Focus | Asijské akciové trhy | Ruské hospodářství | Devizový účet | Telenor Montenegro | Společnost Media for Europe | Italové | Mandát ECB | Měnové zóny | Akcie v roce 2020 | Státní dluh ČR | Patrick Drahi | Rychlé ekonomické oživení | Daň z příjmu | Zastropování cen | Geopolitika | Zpomalování inflace | Výhled růstu české ekonomiky | Investiční glosa | Premiéři V4 | Philip Morris | Jozo Perić | Manchester United | Počet zahájených bytů | Akcie LVMH | Deutsche Bahn (DB) | Bank of Scotland | Nasdaq | Dekarbonizace | Společná evropská měna | Americký ministr obchodu | Zamezení dvojího zdanění | Společnost Meta | IFC | Finanční pozice | Zpracování kovů | Akcie společnosti GameStop | Bloomberg Commodity Spot Index | Výkonnost dolaru | mBTU | Pandemie v Německu | PMI ve službách | Mediální podnik | Adani Enterprises | Světová obchodní organizace | Ram | Výhled na letošní rok | Šíření koronavirové nákazy | Volkswagen | ITA | Geopolitická situace | Holding | Průměrná cena | Holding Agrofert | Pips | Odhady analytiků | MIC | Akciové fondy aktuální kurzy | Primární veřejné nabídky akcií | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Ukončení dodávek plynu z Ruska | Souhrnný čistý zisk | Zemní plyn (LNG) | Ministři financí EU | Bloky | Puma SE | Skupina Colt CZ | Diverzifikace od dolaru | Akcie ČEZ aktuálně dividendy | Spekulanti | Camelot | Skupina G20 | Hodnota dluhopisu | Ekonom Klaus Wohlrabe | Výsledky amerických voleb | Unijní instituce | Prodej aut | Výprodeje akcií | Domácí poptávka | Boeing 737 Max | Leo Express | CETIN Group | Uvalení cel | Vyšší inflace | Green:Code | New Deal | NEL (NEL.NO) | CFA | Jaroslaw Kaczyński | Rekordní pokles | Verizon Communications | Pražská burza | Práce | Fox | Mike Hawes | Setkání lídrů | FIS | FOREX | Údaje o inflaci | Výroba aut | Výrobní náklady | Úřady | DoorDash | Dánské banky | Vydavatelství Axel Springer | Annalena Baerbocková | Výhled růstu ekonomiky | JD | Herbert Diess | Krizové situace | Zpomalení hospodářského růstu | ZIM Integrated Shipping (ZIM.US) | Bodyarmor | Německá inflace | RBAG.CZ | FDX | Japonská společnost | DPH u elektřiny | Důvěra v ekonomiku ČR | AMZN | Bert Colijn | Liou Che | CZG | Průlom | Bezpečnostní zákon | Aleš Sosnovský | Společnost Eni | Spotový bitcoin obchodovanými na burze | Zasedání Rady guvernérů | Irské ministerstvo financí | Investment | Embargo na ruskou ropu | Prezident Světové banky (SB) | Prodej eura | Omezení cen plynu | Prognóza ECB | Francouzský ministr financí | Coca-Cola HBC | Zákaz dovozu ruské ropy | Registrace automobilů | Agentura Moody's | Zásobníky | Deutsche Welle | Ocelárny | Zelený plán | Politický tlak | Cestovní omezení | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Masivní investice | Apple Music | Výraznější pokles | Zajištění proti inflaci | Nová italská vláda | Premiér Conte | Vládní konsolidační balíček | WISE Air | Konkurenceschopnost EU | Nový blok Jaderné elektrárny | Daily Mail | OMV | Fidelity International | Nio akcie | Globální obchod | Realitní sektor | Advanced Micro Devices (AMD) | Obchodní dohody | Zadluženost | Internetové obchody | SYNTHESIA | Klesající inflace | Astrazeneca | Šéfka EK | Největší ropná firma světa | Devizové obchody | Počet nezaměstnaných | Návrh PPF | Obchodování na newyorské burze | Ekonomické sankce | Evropské akciové trhy | Cestovní kancelář | Společnost Vice Media | Kika | Vývoj na trhu | Generální ředitel ČEZ | Nouzová opatření | Ruský finančník | Ceny v Česku | Fio | Kryptoměny | Premiér Giuseppe Conte | Summit EU | Fumbi | Low | Mark Rutte | Crédit Agricole | Ministr zemědělství | ONS | Největší česká mlékárna | Pawel Borys | Zbyněk Stanjura | Taiwan Semiconductor | WSF | Sociální síť X | Prodejní ceny | Vývoz ruského plynu | Húsíové | Cnet.com | Ekonomické aktivity | Investiční omezení | Odborník na ropný trh | Fixing | Ever Given | Server HN.cz | Býčí trend | Záchranný balík | Fabio Panetta | EHP | INTC | Jan Frait | Šílenství měnové politiky | NKE | Výrobce elektromobilů Tesla | PitchBook | Podnikání na kapitálovém trhu | Australská banka | B.1.1.529 | SABIC | Embraer | Další pokles | El País | Státní fond | J.P. Morgan | Tatra Trucks | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Akcie | SECO | Úspěch | Příliv přímých zahraničních investic | Stimuly | Daně z mimořádných zisků | Volný obchod | Nvidia dnes | Chudoba | Apple Arcade | Jerome Powell | Evropské dluhopisy | Metro AG | Válečná daň | MSCI All Country World | Nejvyšší výhra | Reposazba | Volby | Evropský průmysl | Analytické zprávy | Ukazatele | Li Auto | Americké úřady | Miliardář | Umělá inteligence | Umění | Balík pomoci | Vladimir Putin | Nové zákony | ASEAN | FATF | Šéf euroskupiny | Disney | Americká burza | Zvolení Bidena | Vakcíny a očkování | Nonfarm Payrolls | Tržní hodnota Microsoftu | Yahoo Japan | Index relativní síly | Bankovní prázdniny | Vojtěch Benda | Británie | Verdikt soudu | Měnové manipulace | Seznam.cz | COT | Výprodej amerických akcií | Tescan | Nová auta | Tranzit ruské ropy | Cineworld | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Úřady ve Spojených státech | Recese v Polsku | Americká vláda | Bank of Singapore | Zotavení ekonomik | Věřitelé Arca | Dopady pandemie | NZD | Koncern | Citelné zdražování | Indikátor ekonomického sentimentu | ChatGPT zdarma | Společnost Gazprom | Použití záporných sazeb | USD/JPY | Overnight | Záporné úrokové sazby | Krizový fond EU | Čistý dluh | EU-Čína | Shaun Osborne | Zlepšení nálady | Kalifornské bankovní regulační orgány | Upjohn | Altria Group | Americký podnikatel | Aktuální cena akcie Unipetrolu | Dánsko | Maloobchodní tržby v eurozóně | Komisař pro obchod | Norská koruna | Belgie | Akcie softwarové společnosti | Dovoz z Ruska | Společnost S&P Global | EU fondy | Výroba ve zpracovatelském průmyslu | ČR | Currency | Ceny emisních povolenek v Evropské unii | Podniky | Tether | Primární nabídka | Vyšetřování | Sentiment trhu | Dramatický dopad | Olaf Scholz | Německá automobilka Volkswagen | Analytický tým | Vliv války | Horší časy | Inflace v USA | Commitment of Traders | NERV | Tax Observatory | Bohaté zkušenosti | Bulharská finanční společnost | Ekonomika Evropské unie | Obchodování na forexu | Enel | Obchodní výhled | ACY Securities | Očkování | Liberty Ostrava | Švýcarské rafinerie | Severní Irsko | Analytici banky | Burzy v Hongkongu | Antigenní testování
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Evropská dluhová unie
Evropská ekonomická důvěra
Evropská ekonomika
Evropská elektroauta
Evropská fotbalová unie
Evropská fotbalová unie (UEFA)
Evropská inflace
Evropská investiční banka
Evropská komisařka
Evropská komisařka pro energetiku

Následující klíčová slova

Evropská komise (EK)
Evropská konkurence
Evropská kryptokrálovna
Evropská legislativa
Evropská léková agentura
Evropská léková agentura (EMA)
Evropská měna
Evropská měnová unie
Evropská nezaměstnanost
Evropská obchodní bilance
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené: