Sobota 02. červenec 2022 07:19
reklama
InstaMarkets
reklama
Coinfy
reklama
Dukascopy forex
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Vrcholy

img

Swingový výhled 24. týden 2022

21.06.2022 Máme za sebou týden, ve kterém se hlavní světové akciové indexy vykoupaly v krvavé lázni v reakci na rostoucí inflaci, která postupuje rychleji, než se předpokládalo. Hlavní part v tomto dramatu sehrály centrální banky. Podle očekávání USA, Velká Británie a překvapivě také Švýcarsko zvyšovaly úrokové sazby. Japonsko naopak jako jedna z mála zemí se rozhodlo ponechat nadále úrokovou sazbu na původní hodnotě – 0,10 %.
img

Bitcoin padá na 20 000 USD📉

15.06.2022 Pohyb bitcoinu smerom nadol sa zrýchlil, keď „kráľ kryptomien“ klesol k dôležitej podpore, ktorá sa nachádza na úrovni 20 000 dolárov.
img

Bitcoinové velryby radí, kdy nakupovat a prodávat BTC

08.06.2022 Bitcoin za sebou v květnu a červnu nechal dlouhodobé i krátkodobé investory, avšak data naznačují, že obchodování může být snaží, než se mnoho investorů domnívá.
img

Top Crypto Analyst říká, že Bitcoin se právě ukázaly jako „extrémně spolehlivý“ spodní indikátor

17.05.2022 Úzce sledovaný obchodník s kryptografickými šiframi tvrdí, že Bitcoin (BTC) právě vyslal signál, který historicky označoval dno předchozích medvědích trhů.
img

Jak Bitcoin klesá k hranici odporu, nastává šance na vzácnou trojitou formaci 

12.05.2022 Ekonomika krypto aktiv za posledních šest měsíců hodně ze své hodnoty ztratila a z 3,08 bilionu dolarů klesla na dnešních 1,58 bilionu dolarů. Zatímco trhy s kryptoměnami v těchto dnech vypadají extrémně medvědí, několik příznivců kryptoměn teoretizovalo, že medvědí trh bude tentokrát méně drsný. Objevil se také vzácný scénář, že by se cena primární kryptoměny mohla obrátit a dosáhnout trojnásobného vrcholu, i když se ve světě financí běžně říká, že nic jako trojitý vrchol neexistuje.
C:\fakepath\trader-price-0905022-uvod.jpg

Grafické formace v technické analýze - kompletní průvodce (2. část)

09.05.2022 V tomto druhém díle se budeme věnovat obratovým a neutrálním grafickým formacím. Na závěr se zamyslíme nad grafickými formacemi jako takovými a shrneme také jejich výhody a nevýhody.
img

Graf dňa - AUDNZD (03.05.2022)

03.05.2022 Pár AUD/NZD rastie a je najvyššie od júla 2018, pričom prerazil vrcholy z augusta 2020. Austrálsky dolár silne rastie voči novozélandskému doláru po rozhodnutí RBA zvýšiť úrokové sadzby viac, ako sa očakávalo. Trh očakával nárast sadzieb o 15 bázických bodov, čo by viedlo k zvýšeniu úrokovej sadzby na 0,25 %. RBA sa však rozhodla zvýšiť sadzbu na 0,35 %. Zaujímavosťou je, že RBNZ zvýšila sadzby už 4-krát za sebou, čím sa hlavná úroková sadzba dostala na 1,5 %. RBA je jednou z posledných bánk vo vyspelých ekonomikách, ktoré sa rozhodli zvýšiť úrokové sadzby. Banka naznačuje, že je viac ako možné vrátiť infláciu späť k cieľu. Austrálsky dolár tiež podporuje silné ceny komodít, najmä železnej rudy.
C:\fakepath\im-226780-01052022.jpg

Je toto len začiatok poklesu?

01.05.2022 V tomto obchodnom výhľade poukážem na minulý vývoj rôznych trhov a inštrumentov a pomocou technickej analýzy sa pozrieme na to kam až trh môže ísť. Pozrieme sa na NASDAQ, meď a Ripple cez vysoké časové ramce.
C:\fakepath\Obrazek2234.jpg

Analýza více časových rámců: Palladium a Platina

17.04.2022 V dnešním blogu se blíže podíváme na komodity: Palladium, Platina a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

Bitcoin se stane světovým digitálním zlatem

05.04.2022 S pokračujícím přijímáním kryptoměn do světových ekonomik a pokračujícím růstem cen krypto trh dozrává a bitcoin je podle agentury Bloomberg Intelligence na nejlepší cestě stát se světovým digitálním zlatem.
img

Akcie spoločnosti Tesla rastú v predobchodnej fáze o viac ako 4 %

28.03.2022 Americký technologický gigant a výrobca elektrických vozidiel Tesla (TSLA.US), oznámil pozastavenie výroby v Šanghaji, v jednej z najväčších tovární spoločnosti kvôli obmedzeniam spôsobeným vírusom COVID 19. Tesla bola pri pozastavení výroby opatrná a uviedla, že radikálne opatrenia prijaté Šanghajom na boj proti pandémii koronavírusu boli primerané. Zatiaľ nie je isté, či sa lockdown továrne pretiahne aj po pondelka.
img

Akcie Tilray rastú v súvislosti so správami o legalizácii marihuany

25.03.2022 Tilray company (TLRY.US) je americká farmaceutická spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a dodávku kanabisu a tiež produktov lekárskej marihuany.
img

Bitcoin s ostatními kryptoaktivy tvoří velké tržní dno. Jak velkou růstovou vlnu můžeme očekávat? 

18.03.2022 Federální rezervní banka (FED) měla tento týden velmi dlouho očekávané zasedání, kde se započalo s novou měnovou politikou. S tím by měl nyní každý burzovní spekulant počítat, protože restriktivní měnová politika znamená, že tržní prostředí a psychologie se mění. Bitcoin stále konsoliduje potenciální tržní dno a dost možná se brzy dočkáme růstové vlny. Lze totiž vycházet z akciového trhu, který má za sebou hotové vzkříšení. Bitcoin by měl proto brzy pravděpodobně následovat – nicméně přirozeně není nic jisté.
img

Ropa ztrácí páru, trhy ztrácí dech

09.03.2022 Futures na americké a evropské akcie ve středu rostly, zatímco obchodníci vyhodnocovali rizika, která představuje nárůst cen komodit poté, co Rusko zahájilo na Ukrajině speciální operaci. Na asijské akcie mělo vliv oslabení v Číně.
C:\fakepath\spx-06032022-1.png

Index S&P 500 ztratil přes procento, volatilita pokračuje

06.03.2022 Silný středeční růst nestačil ke zvrácení celkově pesimistické nálady na akciovém trhu. Týden (opět) plný výrazných denních rozpětí cen akcií zakončil index S&P 500 slabší o 1,27 %.
img

Cardano: Analytická firma Santiment o tom, co hlavní ukazatele říkají o ceně ADA

23.02.2022 Dnes (23. února) vysvětlil startup Santiment pro kryptoanalytickou analýzu, který nedávno přidal na svou platformu různé metriky pro Cardano, jak by nám některé z nejdůležitějších mohly pomoci předpovědět, kam cena ADA směřuje.
C:\fakepath\smart-money-23012022-uvod.jpg

Jak obchodovat „Price Action“ (11. díl)

24.01.2022 Jak je všeobecně známo, trh většinou ovládají velké instituce. Jsou to takzvaní institucionální investoři (tradeři), centrální banky, investiční fondy a další profesionální finanční specialisté, kteří díky velkému kapitálu mohou někdy méně, někdy více s tímto trhem „hýbat“. Po finanční krizi v roce 2008 se pro tyto subjekty vžil název „Smart Money“, česky - chytré peníze.
img

Akcie Novavax: Vakcína Nuvaxovid míří do Evropy

31.12.2021 Akcie Novavax mají za sebou hned několik důležitých událostí, díky kterým se z řečeného titulu stává skutečná konkurence například pro akcie Pfizer a akcie Moderna. Nuvaxovid dostal v Evropě zelenou a k distribuci této vakcíny by mělo dojít již v lednu 2022. Tato významná událost by mohla mít vliv i na cenné papíry této společnosti, proto se podíváme na aktuální fundamentální a technickou analýzu akcie NVAX.
img

EUR/USD - 9. 12. Zpráva COT

09.12.2021 Pár EUR/USD ve středu rostl na úroveň Fibonacci 161,8 % (1,1357) a zastavil se jen několik bodů od této úrovně. Přesto můžeme uvažovat, že došlo k odtržení od této úrovně, obratu ve prospěch americké měny a probíhá pád k 1,1250. Pár také zůstává uvnitř koridoru sestupného trendu, který nadále charakterizuje náladu obchodníků jako medvědí. Pokles evropské měny je proto stále pravděpodobnější než vzestup. Mezitím se v EU a USA nekonají žádné důležité události. To však obchodníkům v posledních dvou dnech nezabránilo v poměrně aktivním obchodování. Včera se měl uskutečnit pouze projev prezidentky ECB Christine Lagardeové. Vzestup evropské měny však začal mnohem později než tato událost, takže je nemohu vzájemně spojovat. V USA a EU dnes nebudou žádná zajímavé události. Obchodníci tento týden mohou studovat pouze zprávu o inflaci, která bude zítra zveřejněna v USA. A pokud se ukáže, že index spotřebitelských cen v listopadu vzrostl, může to vést k dalšímu silnému růstu americké měny.
img

Centrální banky po celém světě jsou vážně znepokojeny nadhodnocenými nemovitostmi

26.11.2021 Čím vyšší je inflace, tím více se centrální banky obávají bublin na lokálních realitních trzích. Irská a německá centrální banka plánují přísnější regulaci komerčních nemovitostních fondů. Centrální banky po celém světě jsou vážně znepokojeny nadhodnocenými nemovitostními fondy
img

Swingový výhled 47. týden

25.11.2021 Akciové indexy se nadechly k dalšímu růstu a zaznamenaly nové historické vrcholy přesto, že inflace ve světě zrychluje. Navzdory hrozbám z utahování monetární politiky centrálních bank se však celkově globální ekonomice daří, což je pro indexy pozitivní zpráva. Největším rizikem tak je zpomalování růstu v Číně, která začíná brzdit globální sentiment.
C:\fakepath\berza-novac-1024x768.jpg

AUD/CHF: Analýza více časových rámců (W1-H4)

15.11.2021 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár AUD/CHF a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
C:\fakepath\spx-14112021.png

Mírná ztráta indexu S&P 500 nemění situaci, býci mají stále navrch

14.11.2021 Americký akciový index S&P 500 ještě v pondělí posunul historické maximum a poprvé uzavřel nad 4 700. Po dvou ztrátových dnech přišly dvě další obchodní seance "nápravného" protipohybu, i tak ale benchmark uzavřel po delší době týden ve ztrátě, konkrétně 0,31 %.
img

Težaři drží nejvíce Etherea od roku 2016

11.10.2021 Zůstatek, který těžaři Etherea drží, je největší od doby po zavedení sítě, které se konalo před pěti lety. Podle platformy Santiment je 532 750 ETH největším zbytkem těžařů od 13.7. 2016. Částka činí přibližně 0,45% z celkové nabídky v oběhu, v současné době je to 117,8 milionu ETH.
img

Paras Anand: „Investiční výhled pro Čínu je slušný, nebojme se inovačních titulů“

30.09.2021 Paras Anand, CIO asijsko-pacifického regionu Fidelity International představuje aktuální investiční výhled pro čínský trh, který ovlivnilo období zvýšené volatility a nejistoty. Zaměřuje se na hlavní obavy investorů ohledně regulace a politického vývoje a zdůrazňuje, že základní faktory čínského růstu zůstávají zachovány.
C:\fakepath\forex-fxstreet-29082021-2.png

3 věci ke zvážení, když chcete trefovat vrcholy a dna

30.08.2021 Možná si to nemyslíte, ale mnoho traderů se za každou cenu snaží prodávat na vrcholu a nakupovat na dně. Jistě ale tušíte, že to ne zřídka vede ke ztrátám nebo dokonce k vymazání účtu. Asi to nebude nejčastější důvod, proč obchodníci přicházejí o celý účet, ale rozhodně to není zanedbatelné.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | Nasdaq | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | HDP | Fibonacci | Bezpečný přístav | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Německo | Evropské akcie | Analytik | Profit-Target | Výsledková sezóna | Spekulace | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Recese | Rizika | Politika | AUD/NZD | Export | Import | Akciové trhy | AUD/CHF | Ekonomické události | Svíčkové formace | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akciový trh | Akumulace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Benchmark | Bloomberg | Breakout | Bundesbank | CFD | COT report | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Distribuce | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | FOMC | Falešné proražení | Fed | Fibonacci retracement | Futures | High | Hlava a ramena | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | Low | Margin | Risk | Marže | Měna | Měnový pár | Měny | Nabídka | Neckline | Obchodník | Opce | P/E | Portfolio | Pozice | Prémie | Pákový efekt | RRR | RSI | Rally | Rating | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Smart money | Stagflace | Stop-Loss | Support | Trader | Trading | Trend | Trigger | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výnos | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Index MSCI | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | XTB | Indexy | Spekulanti | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | EU | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Pravděpodobnost | Josef Košťál | Makroekonomická data | Zisk | Spekulant | Ceny komodit | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | RBNZ | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Regulace | Financování | Investovat | Hedgeové fondy | Obchodní seance | LYNX | Index strachu | BTC | Burzy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | EURUSD | USDCAD | AUDNZD | Aktivum | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Microsoft | Akcie Tesla | Analýzy | Banka | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | Dolar | Engulfing | Eura | Evropská měna | Evropské měny | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index volatility | Inside | InstaForex | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Komoditní | Konfluence | Libra | Management | Markets | Nemovitosti | Paládium | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Ropy | Rubl | Signály | Spekulace na pokles | Státní dluhopisy | Trh | USD index | Velká Británie | Volatility | Výprodej | Webináře | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | ROIC | Rozkolísanost trhu | ZEW | EIA | Buy | EBITDA | Elon Musk | Hrubá marže | Intermediate | Měď | Protistrana | ROCE | ROE | Sell | QE | Světové ekonomiky | Commission | Komise | Kontrakt | Double top | Volby | Futures trading | Retail | Vzdělání | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Burze | Commodity futures | Commodity futures trading | Traders | Microsoft | MSCI | Guvernér centrální banky | Technické indikátory | Obchodní nastavení | Ceny nemovitostí | Čínská centrální banka | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Investovaný kapitál | Velcí investoři | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Yahoo Finance | Energie | Earnings | Christine Lagardeová | Hodnota bitcoinu | Fidelity International | Sázení | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru | Kapitálové rezervy | Náklady na zajištění | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Supporty a rezistence | Walmart | Alibaba | Fibo | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Ztráty | Farmaceutické společnosti | Ekonomická data | Nejistota | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Blockchain | Ripple | Ethereum | Tesla | Výhled | Investiční výhled | Poplatky | Ekonomická situace | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Nástroje technické analýzy | Údaje o inflaci | xStation | Konsenzus | Irská centrální banka | Commodity Futures Trading Commission | Očekávání | Cena palladia | Inflace ve světě | René Remšík | Breakout Trader | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Americký akciový trh | Trhy s kryptoměnami | Vývoj ceny platiny | Vývoj ceny palladia | Palladium | BTC/USD | ETH/USD | Cena Etherea | ETH | XRP | Nemovitostní fondy | Binance | Crypto | Pokles bitcoinu | Omezení pákového efektu | TRON | Cena bitcoinu | Krypto | Německá centrální banka | Profesionální investoři | Podniky | Globální růst | Graf indexu | Trendové čáry | I-Trader | Long obchod | Zvýšení úrokové sazby | Evropská komise | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | Profesionální trader | Mezinárodní investoři | Německé banky | Zvýšení sazeb | Obavy investorů | Graf indexu S&P 500 | Short obchod | Obchodování Price Action | Začít obchodovat | Stablecoin | Čínský trh | Pattern vigo | Akcie a ETF | NASDAQ 100 | Akcie automobilky | Poskytování úvěrů | Deficit rozpočtu | Dění na trzích | Denní graf | Obchodní praktiky | Ceny palladia | Cena akcie | Obratový pattern | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Světové akciové indexy | Automobilky | Čistý zisk | Startup | Deficit | Patterny | Objem | Dvojitý vrchol | Obchod | Obrat trendu | Firma | Technické analýzy | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Jakub Hodan | Růst cen | Zůstatek | Studie | Americký Senát | Lagardeová | Amazon | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Miliardy | Vyhlídky | Formace dvojitý vrchol | Federální rezervní banka | Dvojité dno | Formace dvojité dno | SMA | Nastavení mysli | Drahý kov | Klesající trendové čáry | Čtyřhodinový graf | Problémy | COPPER | Nejistoty | Symetrický trojúhelník | Plyn | Nálada | Kontrakty | Čínské vlády | Yahoo | UTC | Farmaceutická společnost | Míra | Měnové politiky | Kupní síla | xStation5 | Nejbližší support | Bydlení | Ztráta | Stratég | Důležité ekonomické události | Americký index | Pozitivní zpráva | Hospodaření | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Silný support | Inovace | Sezónnost | RBA | Nejbližší rezistence | Zpráva COT | Geopolitická situace | Podnik | Analytička | Ukazatele | Cena paládia | Zamyšlení | Komunikace | Astrazeneca | Pozitivní zprávy | Trhy | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | Finanční regulátor | Ztráta indexu S&P 500 | Rostoucí trendové čáry | Pokles | Situace | Globální sentiment | Růst inflace | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Býčí Pin Bar | Medvědí Pin Bar | FIAT | Úsilí | Obchody | Výdaje | Pesimismus | SEC | Rozhodování | Americké ekonomiky | West Texas Intermediate | Medvědi | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Ekonomické aktivity | Střední podniky | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | Shortovat | Vývoj | Šok | Vládní opatření | Výkyvy | Aktuální Price Action | Příležitost k nákupu | Pohyb Bitcoinu | WP | MSCI China | Medvědí trend | Fiskální politiky | Důležitý support | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Politbyro | Pandemie COVID-19 | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Snížení základní úrokové sazby | Texas | Domácnosti | Stop-Lossy | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Další růst | Růst | Signál | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Potenciál | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Organizace | Umělá inteligence | Práce | Údaje | Trh má vždycky pravdu | Celková inflace | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Guvernér australské centrální banky | Obrácená Hlava a ramena | Posílení | Tempo růstu spotřebitelských cen | SMA 100 | FDA | Ztráta indexu | Tweet | Růst výnosů | HashRate | Dovoz | Regulační orgány | Centrální banka Japonska | Pokles ekonomické aktivity | Zadlužení | COT (Commitments of Traders) | Vakcína | Vstup do obchodu | Spekulovat | Moderna | GSK | Akcie v Hongkongu | Proti trendu | JDE | Unie | Průraz | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Světové indexy | Obchodovat Price Action | Sanofi | Rostoucí trend | Obchodování proti trendu | Covid | Cardano | Novavax | Inflační šok | Johnson & Johnson | Ocenění | Šance | Ceny | American Depositary Receipt | Ethereum 2.0 | DeFi | Pár EUR/USD | Propad ekonomiky | SMA 200 | Období zvýšené volatility | TSLA | Nvidia | Bloomberg Intelligence | Politici | Lockdown | Americké měny | Michael Saylor | MicroStrategy | Defi | Výrobce čipů | Technologické tituly | Nepříznivý signál | Evropská léková agentura | Evropská léková agentura (EMA) | Nová vakcína | MRNA | Riziko obchodování | Akcie spoločnosti | Proražení | Vakcinace | Swingový výhled | Očkování | Cointelegraph | LEN | Mutace viru | Chytré peníze | Nálada investorů | Růst ceny | ADA | Oživení amerického trhu práce | Evropské centrální banky | Tilray | TLRY | Konopí | ACT | Futures na indexy | Multitimeframe | Ceny akcií Tesla | Účinnost vakcíny | TLRY.US | Tilray (TLRY.US) | FTX | Kov | Zajímavé akcie | Trojitý vrchol | Trojité dno | Linie neckline | Akcie Tilray | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Riziková prémie | Silný růst | Fidelity | Dlouhodobý investor | Výhled růstu ekonomiky | Vývoj pandemie | xStation 5 | Nejvyšší růst | Více časových rámců | Data o inflaci | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Krypto trh | Měď (COPPER) | Události tohoto týdne | MSCI Inc | USDA | Pandemie COVID | Jak obchodovat Price Action | Těžaři | Oslabení | Prudké oslabení | První zvýšení sazeb | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Plány | Příležitosti | Canaccord Genuity | Konkurence | Prodej | Mali | Tržní prostředí | Graf akcie | Pozitivní vliv | Vyšší úroveň | Akcie Moderna | Ripple (XRP) | Struktury ceny | Americký trh | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Shortové pozice | Divize | Akcie čínské společnosti | Načasování | Varianta delta | Růst v Číně | Štěstí | Chování | Vnímání | Svíčkový pattern | Projekce | EIP | VIAC | Akcie Pfizer | Asijské země | Home Depot | Velké instituce | Akcie Tilray (TLRY.US) | Společnosti | Opatření | Vrchol cenového grafu | Cenový vrchol | Touha mít pravdu | Skvělý obchod | Trefovat vrcholy a dna | Vymazání účtu | Vrcholy a dna | Dna | Úzké Stop-Lossy | Risk-Management | Pravděpodobnost neúspěchu | Evergrande | ANO | Uhlí | Etherea | Kryptoanalytik | Paras Anand | Posilování amerického dolaru | Těžaři Etherea | Zhoršení nálady | CureVac | Omezení stimulů | Obratová formace | Společnost | Tým InstaForex | Pattern Engulfing | Target | Macy's | Kohl's | TIM | Ceny BTC | Omikron | | Supportní pásmo | Klesající trojúhelník | DYDX | Válka na Ukrajině | Cenové opce | Reakumulace | Redistribuce | Instituce | Objemy investic | Objem prostředků | Finanční specialisté | Fáze distribuční | Význam chytrých peněz | Individuální trader | Ruská invaze | Situace na Ukrajině | High volume node | Invaze | Narušení dodávek | Bitcoinové velryby | Ondřej Koběrský | Crypto Eboy | Crypto Eboy - René Remšík | Obratové grafické formace | Neutrální grafické formace | Krátkodobé obchody | Expandující trojúhelník | Trojúhelníkové formace | Překreslování formací | Minimální Profit-Target | Trojité vrcholy | Trojitá dna
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Vrácení daně
Vrácení zboží e-shopu
Vratislav Jůza
Vratislav Zámiš
Vrchol cenového grafu
Vrcholení koronavirové krize
Vrcholní představitelé
Vrcholní představitelé Číny
Vrcholoví manažeři
Vrcholový trading

Následující klíčová slova

Vrcholy a dna
VRN CAPITALS
Vrtulníkové peníze
VSA
VSA strategie
Vstoupit do obchodu
Vstoupit na burzu
Vstřícnosti bank
Vstup Airbnb na burzu
Vstup akcií Pepco
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Začínáme s Forexem (dopolední seminář)
reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít