Pondělí 12. května 2025 00:32
reklama
RebelsFunding
reklama
RebelsFunding
reklama
Swissquote Bank
reklama
Fintokei 10 000 000 Kč

Dluh USA

img

Invesco: Udržitelnost amerického dluhu a zlato

07.05.2025 Domnívám se, že státní dluh USA je při současném vývoji neudržitelný. Mohla by to změnit kombinace snížení primárních deficitů, silnějšího růstu HDP a nižších úrokových sazeb. Pokud se toto ale neuskuteční, myslím, že zlato by mohlo být stále atraktivnější. V poslední době jsme byli svědky poklesu amerického dolaru ve stejné době, kdy rostly výnosy státních dluhopisů. Domnívám se, že by to mohlo být způsobeno obavami o schopnost USA financovat svůj provoz, když trhy ztratí důvěru ve Fed. Má to mnoho aspektů, včetně tlaku Bílého domu na Fed, aby snížil sazby, ale myslím si, že základním problémem je nadměrné zadlužení. Data Banky pro mezinárodní platby (BIS) naznačují, že úvěry nefinančnímu sektoru USA činily 252 % HDP ve třetím čtvrtletí 2024 (ve srovnání se 189 % na konci roku 1999).
img

Buffett opět šetří a trhy se bojí. Proč Berkshire sedí na 347 miliardách a neinvestuje?

05.05.2025 „Warren Buffett drží rekordní hotovost, odprodává americké akcie, obává se dluhové situace USA a předává žezlo svému nástupci Gregu Abelovi,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Euro čeká na svou příležitost

25.04.2025 Když se trh nepohybuje očekávaným směrem, často se vydá opačnou cestou. V posledních dnech čelilo euro záplavě negativních zpráv. Zpomalení podnikatelské aktivity a zhoršení hospodářských vyhlídek německých podniků doprovázela varování Bundesbanky před recesí v Německu i prohlášení evropských představitelů, že regionální měna není konkurencí pro americký dolar. Přesto si pár EUR/USD našel support těsně nad úrovní 1,13 a nyní se pokouší znovu získat převahu.
img

Trumpova cla jako symptom něčeho vážnějšího

24.04.2025 „Cla jsou jen příznakem hlubší krize pod povrchem. Světový řád, na který jsme si zvykli se drolí a pokud to politici neuřídí, může být výsledek horší než pouhá recese,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Končí dolar jako stabilní měna číslo jedna?

17.04.2025 Americký dolar v dubnu výrazně oslabil vůči hlavním světovým měnám. Index DXY, který měří jeho hodnotu vůči koši šesti měn, klesl o více než 4 %, což představuje největší měsíční pokles od listopadu 2022. Za tímto vývojem stojí rostoucí nejistota ohledně obchodní politiky Donalda Trumpa, především v souvislosti s jeho nečekanými prohlášeními a změnami v celní politice vůči Číně. Otevírá se tak otázka: ohrozí Trumpova politika postavení dolaru jako světové rezervní měny číslo jedna?
C:\fakepath\krypto-04042025.jpg

Krypto šeptanda (4.4.2025)

04.04.2025 Úvod: Kryptoměny už dávno nejsou jen experimentem pro technologické nadšence — stávají se pevnou součástí globálního finančního systému. Bitcoin, kdysi považovaný za okrajový fenomén, začíná pronikat do firemních rozvah i geopolitických diskusí. Těžba se čistí od uhlí, finanční ředitelé zvažují nové strategie a hackeři bohužel nezůstávají pozadu. V tomto díle Krypto šeptandy nahlédneme pod pokličku událostí, které formují kryptosvět na prahu nové dekády.
img

Doporučení pro obchodování na kryptoměnovém trhu dne 29. ledna

29.01.2025 Bitcoin a ethereum i nadále vyvolávají silný zájem o nákupy při každém výraznějším poklesu, což svědčí o trvalé poptávce investorů po těchto aktivech. Optimismus ohledně dalšího růstu trhu v blízké budoucnosti navíc pomáhají udržovat časté zmínky o digitálních aktivech v rozhovorech s americkými politiky – včera se senátorka Cynthia Lummis podělila o svůj plán na vytvoření strategické rezervy bitcoinu. Navrhla, aby se během následujících pěti let kupovalo 200 000 BTC ročně a následně se tato kryptoměna držela nejméně 20 let bez prodeje. Podle Lummis by tato strategie mohla v příštích dvou desetiletích snížit státní dluh USA na polovinu. Tato senátorka nakloněná kryptoměnám nedávno také vyzvala jednotlivce, aby investovali do bitcoinu v rámci svého spoření na důchod.
img

Jaká byla první čtvrtina tohoto století?

31.12.2024 První čtvrtina tohoto století se dneškem uzavře. Na začátku roku 2000 neexistoval iPhone, Facebook, WhatsApp, Uber ani Bitcoin. Netlfix působil jako zásilková půjčovna DVDéček. V kurzu byly naopak telefony Nokia (a pevné linky), faxy, diskmany, VHSky a vytáčený internet. Na globálních trzích se odehrála řada přelomových událostí – od splasknutí dot-com bubliny, přes světovou finanční krizi až po pandemii Covid-19. Vlády a centrální banky přistoupily k bezprecedentním intervencím s cílem zachovat životní úroveň za cenu rostoucího dluhu, a nakonec i vzedmutí inflační vlny.
img

XAU/USD: Analýza a prognóza vývoje

20.12.2024 Nejistota provázející rok 2025 může pro připravené investory představovat zajímavé příležitosti. Globální ekonomika balancuje na hraně a ve hře jsou různé scénáře. Volatilita na trhu prudce vzrostla, protože se účastníci snaží odhadnout nejpravděpodobnější výsledky budoucího vývoje. Předchozí prezidentské období znovu zvoleného prezidenta Donalda Trumpa nabízí možnou osnovu možného vývoje. Dnešní podmínky se však od těch před několika lety výrazně liší.
img

Fed Daly signalizuje připravenost zvýšit sazby „pokud inflace znovu vzroste“ 💵 Fed Hammack signalizuje zpomalování tempa snižování sazeb

06.12.2024 Mary Daly, prezidentka Fedu v San Franciscu, naznačila, že Federální rezervní systém je připraven zvýšit sazby, pokud by se inflace opět stala problémem. Zde jsou hlavní body jejího projevu a komentářů prezidenta Fedu v Clevelandu, Hammacka:
img

Souhrn výkonu zlatých futures po Trumpově vítězství

14.11.2024 Pokles futures na zlato uprostřed silného dolaru a výnosů Ceny zlata klesají, protože výnosy amerických dluhopisů a dolar posilují po nedávném vítězství Donalda Trumpa ve volbách. Futures na zlato se aktuálně obchodují kolem 2 559,20 USD za unci a tento týden klesly o 5,4 %. Investoři se přesouvají k rizikovějším aktivům, jako jsou akcie a kryptoměny, které vnímají jako slibnější vzhledem k očekávaným probyznysovým politikám Trumpa, včetně daňových úlev a deregulace.
img

Drahé a průmyslové kovy pod tlakem rostoucích výnosů 📉 Stříbro klesá o 4,5 %

06.11.2024 Dnešní seance zaznamenala značnou volatilitu na trzích s akciemi, komoditami i kovy. Výrazně se vyjímají drahé kovy, jako je zlato a stříbro, kde Trumpovo vítězství podpořilo realizaci zisků, částečně díky posilujícímu dolaru, Trumpovu prohlášenému boji proti americkému deficitu a očekávanému (alespoň dočasnému) poklesu geopolitického napětí. Nově zvolený prezident oznámil, že se bude snažit ukončit stávající vojenské konflikty a pokusí se řídit dynamiku konfliktů zájmů s Čínou.
C:\fakepath\global economy.jpg

MMF: Globální veřejný dluh letos překročí 100 bilionů dolarů

15.10.2024 Celosvětový veřejný dluh v letošním roce překročí hranici 100 bilionů dolarů (zhruba 2,3 biliardy Kč), což odpovídá 93 procentům globálního hrubého domácího produktu (HDP). Ve své dnešní zprávě to předpověděl Mezinárodní měnový fond (MMF). Uvedl také, že do roku 2030 by se měl poměr celosvětového veřejného dluhu k HDP vyšplhat ke 100 procentům.
img

Politika opět promlouvá do vývoje finančních trhů

09.10.2024 Politické události v USA i Číně mohou v blízké budoucnosti výrazně ovlivnit finanční trhy. Blížící se prezidentské volby a čínské stimulační programy představují pro investory šance na zajímavé výnosy, a to především v prostředí vyšší volatility a nových tržních trendů.
img

Zlato je na rekordu, co bude s úroky?

29.09.2024 Ekonomové u nás i v zahraničí vedou veledůležitou debatu o možné trvalejší změně úrovně přirozené úrokové míry (r*). Zvyšuje se oproti letům před covidem, nebo ne? Pro její zvýšení hovoří třeba i rekordní zadlužování Spojených států, které tam podle některých expertů staví na hlavu zavedenou logiku provádění monetární politiky. Proti by však měla vypovídat nynější rekordní cena zlata. To žádný úrok nenese. Proč by tedy tolik rostlo, pokud by se nečekal obecný pokles úrokových sazeb a normalizace r*? Jak to tedy je?
C:\fakepath\usa-dluh-09092024.jpg

Jak velký problém je dluh USA?

09.09.2024 Dluh americké federální vlády je obrovský a stále se zvyšuje nevídaným tempem. Za posledních 10 let se takřka zdvojnásobil a dosahuje astronomických 34,8 bilionu USD.
img

Zlato je na rekordu. Co to znamená pro vývoj úroků na hypotékách v Česku?

22.05.2024 Ekonomové u nás i v zahraničí vedou veledůležitou debatu o možné trvalejší změně úrovně přirozené úrokové míry (r*). Zvyšuje se oproti letům před covidem, nebo ne? Pro její zvýšení hovoří třeba i rekordní zadlužování Spojených států, které tam podle některých expertů staví na hlavu zavedenou logiku provádění monetární politiky. Proti by však měla vypovídat nynější rekordní cena zlata. To žádný úrok nenese. Proč by tedy tolik rostlo, pokud by se nečekal obecný pokles úrokových sazeb a normalizace r*? Jak to tedy je?
img

Rekordní růst ceny zlata může znamenat další vlnu inflace. Bude silnější než ta první?

07.05.2024 Cena zlata trhá jeden rekord za druhým. Dávno už se dostala přes psychologickou hranici dvou tisíc dolarů za trojskou unci a ekonomové predikují, že se pod ni hned tak nedostane. Pokud někdy vůbec. Co stojí za extrémním nárůstem ceny žlutého kovu? A proč jeho růst předpovídá další vlnu inflace?
img

Zlato klesá, neboť napětí na Blízkém východě polevuje

24.04.2024 Žlutý kov nadále klesá, kvůli čemuž jsou investoři sklíčení a přehodnocují své obchodní strategie. Někteří analytici jsou však přesvědčeni, že se drahý kov odrazí ode dna, a považují jeho pokles za přirozený krok před další rally. Optimismus odborníků investory povzbuzuje, i když někteří hráči na trhu zůstávají ohledně krátkodobých vyhlídek zlata skeptičtí.
img

Vysoké úroky povzbuzují ekonomiku, soudí někteří američtí finančníci i ekonomové. Mezinárodní měnový fond ovšem varuje před dopady „vývozu dluhu“ USA

22.04.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) se v minulém týdnu nezvykle ostře pustil do Spojených států. Vadí mu jejich rozhazovačnost. Ta jim prý sice dopomáhá k impresivnímu ekonomickému růstu, leč není dlouhodobě udržitelná. Přílišné výdaje Washingtonu mohou podle MMF celosvětově opětovně zvýšit inflaci a ohrozit rozpočtovou a finanční stabilitu. Jinými slovy, hrozí, že za velké americké dluhy nakonec zaplatíme všichni – ať už krizemi či pořádnou inflací.
img

„Ekonomové to mají blbě“; vyšší úrokové sazby ve skutečnosti povzbuzují ekonomický růst, začíná si převratně myslet část Wall Street

21.04.2024 Vyšší úrokové sazby povzbuzují ekonomický růst. Za takový výrok se klidně může nebohý student ekonomické vysoké školy dočkat i vyhazovu od zkoušky. Nicméně právě s takovou ideou si nyní pohrává rozšiřující se okruh slovutných finančníků nejen z Wall Street.
img

Cena zlata stále stoupá. Zásadní vliv na růst má Čína i státní dluh USA

03.04.2024 Mimořádně silná poptávka po zlatě čínské centrální banky i soukromého sektoru v posledních dvou letech zvyšuje cenu zlata. Ta trhá rekordy a dávno překročila magickou hranici dvou tisíc dolarů za unci. Podle odborníků je to teprve začátek.
img

Zlato i „digitální zlato“ – bitcoin – jsou nejdražší v dějinách. Kvůli obavě z bobtnajícího amerického dluhu i z Trumpa v Bílém domě

11.03.2024 Tyto dny jsou na světových burzách věru nebývalé. Prakticky v jeden moment se totiž na historickém cenovém rekordu ocitají jak zlato jako takové, tak také „digitální zlato“ neboli „zlato 21. století“, tedy nejstarší a nejrozšířenější kryptoměna světa, bitcoin. To je trochu paradox.
img

Cena bitcoinu je dnes v korunách nejvyšší v dějinách, činí více než 1,5 milionu korun

04.03.2024 V dolarech dnes překonává úroveň 65 000 a roste k historickému rekordu. Stoupá navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová.
img

Ranní shrnutí (08.02.2024)

08.02.2024 Indexy na Wall Street včera uzavřely seanci se solidními zisky. Index S&P 500 poprvé v historii překonal psychologickou hranici 5 000 bodů. Vzestupná dynamika pokračovala až do konce seance a index si připsal 0,82 %. Nasdaq100 vzrostl o 1,04 %. Index Dow Jones byl o něco slabší a připsal si 0,4 %.
C:\fakepath\USA5.jpg

Veřejný dluh USA poprvé překonal hranici 34 bilionů USD

03.01.2024 Celkový veřejný dluh federální vlády Spojených států poprvé překonal 34 bilionů USD (764,6 bilionu Kč). Oznámilo to v noci na dnešek americké ministerstvo financí. Členové Kongresu se nyní připravují na další sérii bojů o financování federální vlády, upozornila agentura Reuters.
C:\fakepath\usa-06112023.png

Oběd zadarmo pro americké banky

06.11.2023 Slabá data z amerického trhu práce udržela na akciových trzích optimismus a prodloužila tak silnou rally celého minulého týdne.
img

Co si vybrat: zlato nebo dluhopisy?

26.10.2023 Sentiment na trhu se zlatem se zlepšil. Kvůli rostoucí geopolitické nejistotě se poptávka po bezpečných aktivech dále zvýšila a ceny drahého kovu se vrátily na 2000 dolarů za unci.
img

📣Fitch snižuje rating USA!

02.08.2023 Agentura Fitch na začátku srpna všechny překvapila rozhodnutím snížit úvěrový rating USA z nejvyššího možného AAA na AA+. Stalo se tak poprvé za něco málo přes 10 let, kdy se ratingová agentura rozhodla snížit důvěryhodnost amerického dluhu, což vyvolalo omezené pohyby na trhu, ale zároveň značné pobouření amerických úřadů. Co stojí za rozhodnutím agentury Fitch? Rozhodnou se i další agentury přehodnotit své ratingy? Co to znamená pro trhy a měly by se potenciálních problémů obávat i další země?
img

Zlato reaguje na dluh USA

30.05.2023 Zlato minulý týden propadlo na nejnižší úroveň za dva měsíce. Dnes tato úroveň byla pokořena v brzkých hodinách a cena se nachází na ceně 1 935 USD. V pondělí však cena zlata vykazovala známky oživení. Pokud bude brzy učiněno oficiální oznámení týkající se dohody o zvýšení limitu veřejného dluhu USA, může hodnota zlata rychle vzrůst kvůli očekávanému poklesu USD. Navzdory současnému tržnímu stresu a averzi k riziku se zlatu nepodařilo fungovat jako ochranné aktivum, protože pozornost zůstává na USA, jejich rozpočtu a měně.
img

Robert Kiyosaki počítá s úpadkem USA, prosazuje investice do kovů a bitcoinu

29.05.2023 Kurz bitcoinu se zastavil na poměrně silné úrovni rezistence, stejně jako Ethereum. Než však proberu technický obrázek, rád bych řekl pár slov o tom, jak se renomovaný spisovatel a autor knihy "Bohatý táta, chudý táta" Robert Kiyosaki dívá na dluhovou krizi v USA a na prodloužená jednání o dluhovém stropu. "Politici diskutující o zvýšení amerického dluhového stropu ve výši 30 bilionů dolarů – špatná komedie, divadlo Kabuki," řekl Kiyosaki.
img

Celková výše dluhu USA zhruba 573krát převyšuje roční výkon české ekonomiky, varuje dlouholetý investiční stratég George Sorose. Bankovní krize v USA přitom prý teprve začíná

03.05.2023 Celková výše dluhu USA je zhruba 200 bilionů dolarů, v přepočtu přibližně 4300 bilionů korun, varuje Stanley Druckenmiller, dlouholetý investiční stratég miliardáře George Sorose. Cituje jej agentura Bloomberg. Pro srovnání, letošní celoroční HDP Česka bude zhruba 7,5 bilionu korun. Dluh USA tedy tuto hodnotu převyšuje přibližně 573krát.
img

Trhy se zaměřily na zprávu o HDP, která má být vydána 27. října 2022

19.10.2022 Ve čtvrtek 27. října americká vláda zveřejní nejnovější údaje o HDP za 3. čtvrtletí a státním dluhu USA. Ekonomové a investoři vyhodnotí, jak hluboko se ekonomika mezi Q2 a Q3 propadla. Americká centrální banka agresivně zvyšuje úrokové sazby s konečným cílem dosáhnout ekonomické kontrakce při řešení inflace.
img

Jak může zvýšení sazeb centrální bankou zvýšit zájem o kryptoměny?

06.06.2022 Již šestý měsíc se světová ekonomika neustále propadá do úplné krize, kterou účinně urychlují další faktory. I když vezmeme v úvahu katastrofální důsledky války na Ukrajině, byla to koronavirová krize, která se stala hlavním katalyzátorem obtížné ekonomické situace. V důsledku politiky kvantitativního uvolňování přesáhl na konci roku 2020 globální dluh 225 % celosvětového HDP a vládní dluh USA 99 %.
img

Rozbřesk: OPEC+ ropnému trhu neulevil, na Wall Street další výplach technologií

05.10.2021 Cenový šok v podobě raketového zdražení zemního plynu, uhlí nebo elektřiny se zvolna přelévá také na globální ropný trh, a to navzdory včerejší dohodě států OPEC+ na dalším rozvolnění produkčních škrtů. Minimálně část trhu totiž očekávala ještě agresivnější růst produkce ze strany Saúdské Arábie a spol. než finálních 400 tis. barelů denně (v listopadu), díky čemuž se ropa Brent vyhoupla až k hranici 82 dolarů za barel, tj. nejvyšší úrovni za poslední tři roky.
img

Forex: Eurodolar zpět pod 1,16

05.10.2021 Eurodolar se vrátil zpět k medvědímu trendu, který jde paradoxně ruku v ruce s rostoucími cenami ropy (zpravidla bývá korelace opačná). Ve Washingtonu se zatím nijak zásadně nepohnula vyjednávání o navýšení dluhového limitu pro vládní dluh USA. V této situaci stojí za zmínku varování prezidenta USA Bidena, který varoval, že nedohoda nad touto záležitostí zpochybňuje statut dolaru jakožto rezervní měny. Eurodolar bude dnes i nadále sledovat politický a akciový vývoj v USA, přičemž odpoledne přijde na řadu zajímavé číslo v podání podnikatelské nálady v amerických službách (index ISM).
C:\fakepath\Biden2.jpg

Biden v Ohiu obhajoval plány na zvýšení daní bohatým a podnikům

28.05.2021 Americký prezident Joe Biden včera navštívil stát Ohio a na tamní škole obhajoval svoje ekonomické a investiční plány, které mimo jiné obnášejí vyšší zdanění podniků a bohatých. Biden se v pátek chystá představit svůj první návrh rozpočtu na rok 2022 i výhled na příští desetiletí, který počítá s nejvyššími veřejnými výdaji od druhé světové války, napsal list The New York Times, který se k dokumentům dostal ještě před jejich zveřejněním.
C:\fakepath\Mexican-Peso-21.png

Mexické peso využívá prudké oživení v USA

16.04.2021 Posledních několik měsíců je pro mexické peso z fundamentálního pohledu výjimečně dobrých. Shodou několika šťastných náhod sbírá pozitivní body takřka na všech frontách a jeho rally nemusí být zdaleka u konce.
C:\fakepath\USA.jpg

Rozpočtový schodek USA za 11 měsíců činil tři biliony dolarů

13.09.2020 Rozpočtový deficit Spojených států za prvních 11 měsíců fiskálního roku dosáhl rekordních tří bilionů dolarů (přes 67 bilionů Kč). Oznámilo to v pátek americké ministerstvo financí. Nárůst schodku je důsledkem rozsáhlých vládních výdajů, které mají ekonomice pomoci překonat negativní dopady koronavirové krize.
C:\fakepath\dolary.jpg

CBO: Rozpočtový deficit USA dosáhne 3,3 bilionu dolarů

03.09.2020 Rozpočtový deficit Spojených států v tomto fiskálním roce kvůli koronavirové krizi dosáhne rekordních 3,3 bilionu dolarů (zhruba 73,5 bilionu Kč), což odpovídá 16 procentům hrubého domácího produktu (HDP). Předpověděl to včera Rozpočtový úřad Kongresu (CBO).
C:\fakepath\obrazek3.jpg

Růst amerického dluhu, konec v nedohlednu?

01.06.2020 Týden, co týden americký vládní dluh dosahuje nových historických maxim a na jeho extrémním tempu se samozřejmě podepisuje i stále trvající pandemie koronaviru v USA. Jednoduše řečeno, dluh USA míří do oblak. Za dobu vlády předchozího prezidenta Barracka Obamy americký dluh vzrostl o více než 9,3 biliónů dolarů a ani za nynější vlády Donalda Trumpa se zatím nedá říci, že by se dolary výrazně šetřilo.
Související klíčová slova: Energetické firmy | Nejrozšířenější kryptoměny | Greenlight Capital | Vládní dluhopisy | ETC | Bretton Woods | ChainLink | MANA | EUR | Podíl bitcoinů | Globální veřejný dluh | Zkušenosti | Alphabet | Bankovky | Problémy Evropy | Akciové trhy | Náklady na dluh | Koronavirové krize | Měnový kurz | Silicon Valley Bank | Dluh vlád | Mince | Pokles sazeb | Klimatická opatření | Trend | Životní prostředí | BTC | Státní dluhopis | Prosperity | Mezinárodní měnový fond | Agentura S&P | Nejznámější akciové indexy | Další růst | Jmění | Aktiva | Citigroup | Bezpečné útočiště | Stochastický | Berkshire Hathaway | Americký státní dluh | Bankovní krize v USA | Korelace | Závislost | Kolaps | Závislost na Číně | Unce zlata | Indexy na Wall Street | Federální dluh | Výnosy dluhopisů | Pravděpodobnost | Congressional Budget Office | Oběd zadarmo | Optimismus investorů | Byznys | Vládní opatření | Ethereum | Americké dluhopisy | Růst sazeb | Uchování kapitálu | Výkyvy | Argos Capital | Zlato a stříbro | Financial Times | Posilování dolaru | Přesnost | Goldman Sachs | Rozpočtový přebytek | Deflace | Scott Bessent | Inspirace | Konflikty | Expanze | Rally na stříbře | Geopolitické napětí | Oznámení | Burze | Nová data | Příležitosti k nákupu | S&P Global Market Intelligence | Bidenova administrativa | Cenové výkyvy | Cena zlata | Průměrná úroková sazba | Měnové báze | Strach | Dluh americké federální vlády | Veřejný dluh Spojených států | Federální vlády USA | Správci fondů | Základní úrokové sazby | Výrazný vzestup | Směrnice | Silicon Valley | Itochu | Více peněz | Zvyšování mezd | Gold | Otřesy | Analýzy | Celní válka | Výbor pro zodpovědný federální rozpočet | CRFB | Udržitelnost amerického dluhu | Znehodnocení | Americký prezident | Růst cen | Přední věřitelé USA | CZK | Zvýšení základní úrokové sazby | Dovozní cla | Směřování americké zahraniční politiky | New York | Snížení úrokových sazeb | Pandemie COVID-19 | Důchody | Vysoké riziko | Spoření na důchod | Proražení | Vývoj měnového páru | Daňové škrty | Americké ministerstvo financí | Ekonomika Spojených států | Veřejný dluh USA | Vývoj deficitu | Inflace | Nové ETF | Rozpočtový schodek USA | Cenový šok | Charitativní účely | Trumpová | Ceny kryptoměn | Nižší ceny | Hlavní ekonom | MFČR | Zvýšení úrokové sazby | Sell | Roman Pilíšek | Google Trends | Nezaměstnanost | Dividendy | Klid před bouří | Výrazný růst | Hodnota zlata | Historické údaje | Solana (SOL) | Současný stav | Těžební kapacity | ČSOB | Příkaz | Nejvíce zlata | Kryptonovinky.cz | Analytika | Analytický tým FXstreet.cz | Fear of Missing Out | Výhled | Aktuální cena zlata | Vakcinace | Zvyšování sazeb | Bybit | Výnosy | De-dolarizace | Podnikání | Pandemie koronaviru | Růst úroků | Uber | Invesco | ETH/BTC | US Treasury | Dolary | Globální ekonomiky | Nabídka | Západní země | Washington | Znehodnoceni dolaru | Technologický vývoj | Finanční ředitelé | Zasedání FOMC | Fiskální politiky | Kryptosvět | Inside | CL | Bilion | Spotřeba ropy | Zahraniční dluh | Status rezervní měny | Pohyb ceny | Rating USA | KryptoNovinky | Úrokové míry | Reakce trhu | Ekonomiky | Odhodlání | Donald Trump | Strategy | Volatilita | Vývoj reálných výdajů na výstavbu | Manažeři | Economist | KryptoMagazín | Státní dluh | Centrální banky | Přebytek rozpočtu | Peníze | Zpráva | CySEC | Stanley Druckenmiller | Brent | Politika | Exxon Mobil | Obchodní instrument | Očekávání | Daňové úlevy | Příznivé faktory | Vybírání zisků | Pomoc pro Ukrajinu | Příležitost k nákupu | Ratingová agentura | Vyšší výnosy | Zvýšení sazeb | Investujeme | Hluboké recese | Harris | Boom | Celní války | Průmysl | Války na Ukrajině | ETF fondy | Hypotéky v Česku | Majetek | Makroekonom | Měnový fond | Financovat | Důvěryhodnost | Největší riziko | Nejrozšířenější kryptoměna | Zdražovat | InstaForex | Janet Yellenová | Nákupy | Růst | Historie | Americký index | Americké HDP | Příležitosti | Itálie | EUR/CZK | MiFID II | Senátorka | Válka | Drobní investoři | Národní měny | Rozpočtový deficit USA | Nejnovější údaje | Sentiment na trhu | Zásoby zlata | Inflation Reduction Act (IRA) | Prognóza | L.F. Investment | Vládní dluh | Použití finanční páky | Obligace | Trh práce | David Einhorn | Swiss | Dnešní seance | Rizikovější investice | Veřejný dluh | Graf | Kongres | Tempo poklesu | Bydlení | Pochybnosti | Věřitelé USA | Republikán | Kryptomagazin | Izrael | Sazby centrálních bank | Koronavirová krize | Ceny dluhopisů | Kamala Harrisová | Spolupráce | Investovat do zlata | Technologické akcie | ABN AMRO Bank | Ropný trh | Cena bitcoinu | Volatility | Výše federálního dluhu | Exekutivní příkaz | Vyzkoušet si trading | Long | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Snižování sazeb | Tržní úrokové sazby | Zpomalení ekonomiky | Moody's | Geopolitická rizika | Federální vlády | Hegemonie | Kurz bitcoinu | Nasdaq100 | S&P500 | Opatření | Meziroční růst | Investujte zodpovědně | Covid | Turecko | Trh | Deficit rozpočtu | Lukáš Kovanda | Digitální aktiva | NYCB.US | Rozpočtový schodek | Ceny plynu | Rozdílové smlouvy | Index | Futures | Měď | Platidla | Snižování inflace | New York Community Bancorp | Rezervní měny | MMF | Vnitřní hodnota | Vývoj reálných výdajů na výstavbu v průmyslu v USA | Zlaté rezervy | Eura | Komise | Nejistoty | Decentraland (MANA) | Tržní kapitalizace | Obchodování na devizovém trhu | Bílý dům | Kapitál | Posílení | Index KOSPI | Devalvace | Agentura Reuters | Platební neschopnost | Přebytek běžného účtu | Zajímavé příležitosti | Výzkumný ústav | Rekordní ceny | S&P | Společnosti | Koruna | Rok 2025 | Unie | Vice | Inflace ve Spojených státech | Důvěra investorů | Mitsubishi | Ekonomické ukazatele | Sázky | Kurz dolaru | Akciové indexy | Zbraň proti inflaci | FOMO (Fear of missing out) | Prezident Trump | Americké státní dluhopisy | Problémy | Podnikatelé | Analytický tým | Pokračující medvědí trend | Rozpočtová politika | Asie | Vedoucí představitelé | Deficit | Pandemie COVID | Negativní dopad | Index Stoxx 600 | Ceny Bitcoinu | 10leté bondy | Budoucnost | Růst amerického dluhu | Sazby na hypotékách | Pokles ceny | Investiční plány | Republikáni | Dluhové problémy | Vysoká inflace | Vývoj výše federálního dluhu | Americká centrální banka | AA | Vývoj výnosu amerického 10leté vládního dluhopisu | Tržní kapitalizace bitcoinu | Hlavní akciové indexy | Wolfstreet | Kryptomagazin.cz | Avalanche (AVAX) | Altcoiny | Globální finanční krize | Česká koruna | Časopis Time | Akcie společnosti Disney | Vysoké úroky | Pozornost | Ropa Brent | Obchodníci | Vývoj objemu maloobchodních tržeb | Obchodní války | Cenový rekord | Bohatství | Marubeni | Miliarda | Stratégové | Participace | Pandemie covidu | Růst výnosů dluhopisů | Náklady | Závislost na dolaru | Domácnosti | Bitcoin | Halving | Makroekonomická data | Poptávka | Kov | Úrokové sazby centrálních bank | Světové centrální banky | Růst úroků v USA | Měny rozvíjejících se zemí | Occidental | Vyšší úroky | Snižování úrokových sazeb | Nastavení měnové politiky | Kolísání cen | Kiyosaki | Marketingová komunikace | Hang Seng | Link | Bancorp | Obchodovat | Digitální zlato | Bitcoinový fond od BlackRocku | Formace Inside Bar | Finance | New York Community Bancorp (NYCB.US) | Krize v USA | Nákupy centrálních bank | Hodnota všech kryptoměn | MIFID | Dluhopisy | Růst úrokových sazeb | Úrokové náklady | Platformy | Index DXY | Pár EUR/USD | Uchovatel hodnoty | Analytici | Cenový graf | Harrisová | Chainlink (LINK) | Vývoj sektorového bankovního akciového indexu S&P | Stříbro | Globální dluh | Pozornost trhu | Výše amerického federálního dluhu | Finanční instituce | FRED | ETF | BH Securities | Bollingerova pásma | Klouzavý průměr | Ropa | Firma | Prostor pro pokles | Národní dluh | Trumpovo vítězství | Veřejné zadlužení | Znehodnocení úspor | Současné ceny | Greg Abel | Canaccord Genuity | Podnikání na kapitálovém trhu | Poptávka po zlatě | Bitcoiny | Japonský index | Roční výkon | Avalanche | Navýšení úrokových sazeb | USA | Ekonomové | Spojené státy | Krypto šeptanda | Další kryptoměny | Růst HDP | Vývoj deficitu federální vlády USA | Pandemie | | Investoři v USA | Sázka | BIS | Volby | Zvyšování úrokových sazeb | Dow Jones | Kurz USD | Vysoká cena | Zákonodárce | Kurz dolarů | Vývoj | Finanční aktiva | Inside Bar | Kryptoprůmysl | Úroková sazba | Hlavní analytik FXstreet.cz | Dluhová krize | BHS Timur Barotov | Gauti Eggertson | MXN | Bitcoinové fondy | Politická rozhodnutí | Investiční poradenství | Agentura Fitch | Konkurenceschopnost | Facebook | Americké akcie | Erdogan | Růst americké ekonomiky | Investice do nemovitostí | Data z průmyslu | Sentiment na trhu se zlatem | Riziko ztráty | Úrokové sazby | EUR/USD | Výdaje | Pin Bar | OSN | Varování | Konflikt na Ukrajině | Trh s kryptoměnami | Prohlášení | Strach z inflace | Měnové politiky | Ekonom Jan Švejnar | Joe Biden | Kapitalizace bitcoinu | Dánové | Aktuální situace | Investorská legenda | Durace | New York Community | Hodnocení rizik | Odvětví | Investiční doporučení | Výdělky | Vítězství Donalda Trumpa | Ekonomická situace | Hackeři | Růstový potenciál | Trading | Dna | Vojenské konflikty | Trh se zlatem | KOSPI | Obchodování bitcoinu | Vítězství | Investiční strategie | Podpůrný balíček | Bezpečný přístav | Zájem o kryptoměny | Odliv kapitálu | FOMO | Miliardy dolarů | Ekonomické vysoké školy | Status bezpečného přístavu | Kazachstán | Závislost na americkém dolaru | Vládní výdaje | Vývoj deficitu federální vlády | Hike | Prezidentské volby | Miliardy korun | Dluhopis | Platební bilance | Fond od BlackRocku | Bohatý táta, chudý táta | Sazby | Ekonomický řád | WhatsApp | Výše federálního dluhu USA | Americký index S&P 500 | České koruny | Krátkodobý výhled | Komise v přenesené pravomoci | Úrok | Amazon | Investovat | Překážky | Hotovost | Regulátor | Vývoj nominální výše amerického federálního dluhu | Vysoká rizika | Hlavní analytik | Firmy | Agentura Moody's | Světové rezervní měny | Růst cen ropy | Zajištění | Zájem investorů | Vývoj amerického dolarového indexu | Velké pohyby na trhu | Zlatý standard | Hypotéza | Investování | Fed | Čistý dluh | Rozpočtový deficit | Technologický Nasdaq | Hry | Vývoj výše federálního dluhu USA | Trhy | Dopad krize | Vývoj úroků | Nárůst výdajů | Mezinárodní investoři | Oscilátor | USD/MXN | Znovuzvolení Donalda Trumpa | Rizika | Žlutý kov | Varování před riziky | Eurozóna | Fond | Měny centrálních bank | ISM | Měkké přistání | Obchodujeme | Rozpočtový úřad Kongresu (CBO) | Fitch | Postavení dolaru | Americké banky | Dluhopisový trh | Jan Švejnar | Bitcoin a další kryptoměny | Úvěrový rating | Nominální růst | Mnoho ziskových obchodů | Růst ekonomiky | Aktivita v sektoru služeb | Tempo snižování sazeb | TradingEconomics | Ministerstvo financí | Bilance | Dopad krize na americký dluh | Americký kongres | Tesla | ONE | Stabilita | XTB Research | Solidní růst | Mezinárodní obchod | Akcie Berkshire | Ekonomický růst | Komodity | Výbor pro zodpovědný federální rozpočet (CRFB) | Druhá vlna | Mzdy | Poradenství | Pierpaolo Benigno | Nastavení celní politiky | Dluh USA k HDP | Jádrová PCE inflace | Vývoj bilance mexického běžného účtu | Deeskalace | Na burze | Společnost | The New York Times | Zadlužování | Evropská dluhová krize | Poptávka po bezpečných aktivech | Hospodaření | Ztráta | Wells Fargo | XRP | FXstreet | Reporty | Globalizace | Obchod | Purple Trading | Tomáš Raputa | Spory o dluhový strop | Obchodní rozhodnutí | Chudoba | Zahraniční forex | Riziko | Analytik | Trinity | MAM | FIAT | Citi | Pokles výnosů | Swiss Life | EBIT | RSI | Bank of America | Transakce | Údaje o HDP | Šok | Zvýšené volatility | Trend na trhu | Portfolio | Nástroj | Nadšení | Buffett | Plyn | ACT | NYT | Životní úroveň | Vyšší úrok | Německá ekonomika | Čína | Capital | Nezisková organizace | Ceny | Prognóza vývoje | ETH | Financování | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Pohyby na trhu | Války | Impuls | Analýza a prognóza | Míra nezaměstnanosti v USA | Centrální banka | Předpovědi | Predikce | Největší světová ekonomika | Berkshire | Praxe | Biliony | Evropské centrální banky | MACD | CFTC | NYCB | Ekonomické nestability | Odborníci | Rozvolnění | Zákonodárci | Celní politiky | Vývoj na finančních trzích | Stratég | Stablecoiny | Instituce | Negativní korelace | Důchod | Ceny zlata | EV | Výnos | Bankovní krize | Index DOW | CFD | Benchmark | Green Deal | 256/2004 | Trinity Bank | Dlouhodobý trend | Austrálie | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Půlení | Miliardy USD | Švýcarské banky | Výhled pro zlato | Euforie | Biliony dolarů | Pracovní místa | Bez rizika | Tržní hodnota | Zisk | Devalvace měny | Futures na zlato | ČNB | EURUSD | Demokraté | Nominální růst HDP | CBO | Rating | Nasdaq Composite | Nejbohatší | Zahraniční investoři | Progres | Obchodování | Úroky | Prezident | Oslabování dolaru | Měna | S&P Global | TOPIX | Management | Nasdaq | Trump | Rozpočtový úřad Kongresu | Zprávy | Čínské trhy | Kupující | Francie | Předpověď | Údaje | Spoření | Ekonomické události | List Financial Times | Eurodolar | Biden | Růst zlata | Finanční krize | FXstreet.cz | Růst amerického HDP | Ekonomika ČR | Drahý kov | Analytici Citi | Obchodování se CFD | Index CPI | xStation5 | ProCent | Japonsko | Exxon | Zemní plyn | Historické rekordy | Velmoci | ABN | Směřování | Aktivum | Společnost XTB | Finanční svět | Situace | Google | Tržby | Finanční systém | Robert Kiyosaki | Dluhy | Světové války | Velký problém | Býčí trh | FOREX | Sazby beze změny | Americké akciové trhy | Peking | New York Times | Světové události | Výrobní aktivity | HDP | Měnové kurzy | COMEX | Protekcionismus | Ekonom | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Demo účet | Dolar | Euro | Klid | Investování je rizikové | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Zdanění | Otevření ekonomik | Objem investic | Politici | Obchodní bilance | Podíl Číny | Vyšší inflace | Známky oživení | Burzovní cena | Zdraví | Realitní sektor | ČTK | Investiční fond | Mitsui | Ztráty | Technický výhled | Japonský jen | FOMC | Pokles zlata | Blahobyt | Akcie | Medvědí trend | Psychologický efekt | Kupci | Nižší úrokové sazby | Očkování | Podniky | AAA | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Vývoj měnového páru USD/MXN | Světová ekonomika | Finanční rezervy | Češi | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Globální ekonomika | USDJPY | Prostor k růstu | Napětí na Blízkém východě | Technologie | Kryštof Míšek | Výplach | Prognózy | Zvolení Joe Bidena | Kurz | DNO | Daně | Spoluzakladatel | DXY | Růst zisků | Jádrová inflace | Americká ekonomika | Růstový trend | Americký prezident Joe Biden | PCE inflace | Rekord | Světové ekonomiky | Výsledky | Míra inflace | Decentraland | BHS | Silnější dolar | Investice | CBDC | Microsoft | Business | Pro investory | Fidelity | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Doporučení pro obchodování | Rally | Investujte | Pokles inflace | Kapitalizace | Komunikace | Oživení ekonomiky | Americká politika | Indie | Bod | Myšlenka | Růst ceny zlata | Zisky | Investiční stratég | tradingeconomics.com | Delta | Zaměstnanci | Deriváty | Fondy | Věštec z Omahy | Zotavení | Timur Barotov | Důvěra | Úročení vkladů | Oslabení dolaru | Kontrakce | Americký akciový trh | Ukazatel | Slabší dolar | Obchodní politika | Měny | Inaugurace | Daňové příjmy | Burzy | Výnosy amerických dluhopisů | Chaos | Milník | Rusko | Poradce | Signál | Aktuální cena | Měnová situace | Partneři | Burzy v USA | Mnozí investoři | List The New York Times | Zhodnocení | Organizace | Brands | Neúspěch | Poptávka centrálních bank | Fundament | Jižní Korea | Rozšíření | Stav ekonomiky | Plány | Administrativa | COVID-19 | USD/oz | CoinGecko | Snižování sazeb v USA | Dluhopisové výnosy | Hypotéky | Rekordní růst | Nikkei | Ekonomika USA | Data z amerického trhu práce | Bitcoinový fond | Fenomén | Vlna inflace | TIM | Energie | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Příjmy | Fiskální rok | Bondy | Financial | Recep Tayyip Erdogan | Zasedání Fedu | Bloomberg | XAU/USD | Evropská unie | Rozvoj | Mexiko | Vyhlídky | Finanční trhy | Udržitelnost | Míra | Růst poptávky | Korekce | Výrazný pokles | Obchodní strategie | Výkonnost | Index S&P 500 | Instrument | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Trumpova administrativa | Pokles úrokových sazeb | Inflation Reduction Act | Agentura Bloomberg | Krize | Tým InstaForex | OECD | HDP USA | Index Nikkei | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Zakladatel | Turecký prezident | Instant Trading EU | Volby v USA | S&P 500 | JDE | Podpora | Prezident Joe Biden | QE | MT4 | Mexické peso | Cena | MicroStrategy | Německo | Krach | Obchodní spory | Upozornění | Apple | Zadlužení | Rozpočet | Snížení sazeb | DOT | BAT | Kurzy | Finanční prostředky | Situace na trhu | Drahé kovy | Etherea | Solana | Larry Fink | Co bude | Medvědi | Bloomberg Economics | Volby do Kongresu | Ekonomická rizika | Rezervy | EMA | Akcie společnosti | Báze | Zlato | Ekonomika | Ekonomické teorie | Geopolitika | Denní graf | Schodek | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Politické události | Práce | Výnosnost | Úspěch | Banky pro mezinárodní platby | Centrální banky USA | Protikoronavirová opatření | Cíle | Kryptoměny | Bezpečnost | Znovuzvolení Donalda | Banky | BlackRock | Buy | Produktivita práce | Vlády | Americká vláda | Kotace | Úrokové sazby v Česku | Investiční společnosti | Šance | Capital Management | Čínské centrální banky | Ray Dalio | Wall Street | Halliburton | Analýza | Velké ztráty | Ministr financí | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Japonský index Nikkei | ČR | Dot-com | XTB | Dlouhodobý investor | Čínské akcie | Pozice | Constellation | OCI | JP Morgan Chase | Platební neschopnosti | Kovy | Hospodářské cykly | Silná poptávka | Market | Stoxx | Lídři | LSEG | Support | Dluhový strop | Vláda USA | Zajímavé výnosy | Rozvíjející se trhy | Vývoj ceny zlata | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Bilion dolarů | Inflační tlaky | Obchodní aktivity | Kurz amerického dolaru | Spokojenost | Stochastický oscilátor | Rizikovější aktiva | Návrat inflace | OPEC | Úrokové platby | Ministryně financí | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Investoři | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Bohatý | Occidental Petroleum | Spotřebitelé | Tradiční měny | Zkrocení inflace | Rostoucí výnosy | Investovat do Bitcoinu | Šéfové | Ceny potravin | Zvýšení produktivity | Rezistence | Bankovní rady ČNB | Index Dow Jones | Projekce | Centrální banka USA | Spotřebitelská poptávka | Nařízení | Ropy | Struktura | ABN Amro | P.A. | Těžba bitcoinů | Měnový pár EUR/USD | Pokles poptávky | Americké ekonomiky | Úročení | USD | Kamala | Peso | Zvýšení daní | PayPal | HDP v USA | Warren Buffett | Vyšší úrokové sazby | Richard Bechník | Nízké úrokové sazby | iPhone | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | CZ | Krátkodobé obchodování | Digitální měny | Propad | Nákupy akcií | Srí Lanka | Znovuzvolení | Digitální měny centrálních bank | Bitcoin dnes | Sumitomo | Finanční ztráty | Agentura AP | Dopady koronavirové krize | Nemovitosti | Ministerstvo financí USA | Francouzská vláda | Nejistota | CME | Kryptoměna | Ekonomie | Instant Trading EU Ltd. | Podílový list | Nvidia | Investment | Indexy | Státní dluhopisy | Americký dolar | Zamyšlení | Makro | Statut | Americká centrální banka (Fed) | Švédsko | Prezidentské volby v USA | ECB | Stoxx 600 | Těžaři | Bankovky a mince | Růst ceny | Opatření vlády | Měnová politika | Alokace | Altcoin | Ziskovost | Doporučení | Rozpočtové politiky | Body | Swiss Life Select | Krypto | Turistický ruch | Payrolls | ROCE | Spekulace | Paradox | Obchodování Bitcoinu | Vysoké zisky | Raketový růst | Cykly | EU | Bankovní sektor | Redukce | Miliardy | Americký dluh | Inflační vlna | AVAX | ADA | Globální trh | Constellation Brands | Prodeje | Nové strategie | Akciový trh | Uhlí | Investovat peníze | Finančníci | Investor | Americké vlády | Volný obchod | Ukazatele | Měnový pár | Banka | Výnos dluhopisů | Nákupy zlata | Vysoké školy | Průmyslové kovy | Sol | Domácí průmysl | Indonésie | Disney
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Indikátor | Trading | Cena | | Pivot

Předchozí klíčová slova

Dluhový strop USA
Dluhový trh
Dluhový závazek
Dluh REIT
Dluh rozvíjejících se zemí
Dluh Ruska
Dluh Řecka
Dluh řecké vlády
Dluh státu
Dluh Tesly

Následující klíčová slova

Dluh USA k HDP
Dluh vlád
Dluh vlád jednotlivých zemí
Dluh vládních institucí
Dluh v rukou cizích investorů
Dluh v zahraniční měně
Dluhy
Dluhy českých domácností
Dluhy českých domácností u bank
Dluhy domácností
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei 10 000 000 Kč
Potvrďte prosím... Zavřít