Pátek 27. květen 2022 18:29
reklama
virarosi krypto
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Dukascopy krypto
reklama
virarosi krypto

Klíčová slova - Trh s kryptoměnami

img

Trh se připravuje na střednědobý klesající trend. Kde bitcoin aktualizuje lokální dno?

25.05.2022 Krypto trh byl poslední týden ve fázi stabilizace po vážném kolapsu bitcoinů a altcoinů. Většina coinů se dostala do dynamiky bočního trendu a investoři čekají na ten správný čas a plánují dlouhodobé strategie. V této situaci trh s kryptoměnami výrazně snížil úroveň volatility a všechny hlavní metriky se vrátily do normálu. Navíc došlo k lokální divergenci mezi bitcoinem a indexem S&P 500. Všechny tyto faktory ukazují na plnohodnotnou stabilizaci trhu a pravděpodobný začátek pohybu směrem nahoru.
img

Krypto trh svítí zeleně, Bitcoin se znovu vrací k 30 000 USD

23.05.2022 Po období medvědího trendu, který zachvátil celý trh s kryptoměnami, se věci konečně začínají ubírat pozitivnějším směrem a někteří příjemci kryptoměnových aktiv vynikají více než jiní.
img

Krypto trh vstupuje do nové fáze medvědího trhu: Co to znamená pro bitcoiny a altcoiny?

23.05.2022 Bitcoin zakončil předchozí týden na medvědí vlně a vytvořil nový rekord v počtu červených svíček v řadě. Po překonání takového rekordu není pochyb o tom, že trh s kryptoměnami a bitcoin míří k další fázi medvědího trhu. Je pravděpodobné, že bude konečná, a nejbolestivější. Navzdory tomu i v takové situaci budou digitální aktiva vykazovat lokální růst..
img

Stáhnou stabelcoiny celý krypto trh?

19.05.2022 Velkolepý kolaps projektu Terra (Luna) a stablecoinu UST způsobily silné otřesy na celém krypto trhu. Není divu, že Terra v dobách největší slávy zastávala místo jednoho z vůdců elektronické revoluce. Nyní se panika přesunula na největší stablecoin sítě, Tether.
img

Propad Luny a problémy celého kryptoměnového trhu drtí investory

13.05.2022 Krach kryptoměny Luna je jednou z nejpozoruhodnějších událostí v celé historii trhu s kryptoměnami. Projekt ztratil více než 99 % své hodnoty během pouhých několika dní. Jeho kapitalizace klesla z desítek miliard dolarů na pouhých několik set milionů během chvilky. Co bylo příčinou masivního vzestupu a náhlého výprodeje Luny? Můžeme čekat dlouhodobé dopady na trh s kryptem?
img

Závěr týdne zatím v pozitivním duchu. Fed uklidňuje i nenápadně varuje

13.05.2022 Wall Street si včera nemohla vybrat směr a nakonec zůstala zhruba beze změny. Dnešní vývoj na evropských akciových trzích je veskrze pozitivní při růstu klíčových indexů o 1-1,5 procenta. A podobně jsou na tom také americké futures, které zatím naznačují růstový konec týdne.
img

Přehled páru EUR/USD. 13. 5. 2022. Finsko a Švédsko podají do týdne žádost o vstup do NATO.

13.05.2022 Měnový pár EUR/USD se během čtvrtého obchodního dne v týdnu propadl. Pár z ničeho nic obnovil svůj pád, ačkoli tomu nepředcházelo nic, co by mohlo tento pohyb vyvolat. V předchozích článcích jsme řekli, že téměř jediným růstovým faktorem pro euro může být nutnost čas od času se přizpůsobit. Zdá se však, že ve skutečnosti je vše přesně naopak. Právě kvůli neschopnosti přizpůsobit se obnovil pár svůj obrovský propad. Nutno podotknout, že poslední dny byly pro americký akciový trh a trh s kryptoměnami neveselé. Viděli jsme rekordní pády, které ještě ani nelze považovat za dokončené. Proto na obecném pozadí nový pád eura a libry už ani nevypadá děsivě. Přesto si stojíme za svým názorem: současný pád eura je již naprosto nelogický, trh se nadále vyprodává pouze setrvačností, spekulanti útočí, jelikož trend je silný a přidává se stále více účastníků, kteří na tomto propadu chtějí vydělat.
img

Jak riskantní je cena bitcoinu pod 30 000 USD?

12.05.2022 Podle CoinMarketCap je trh s kryptoměnami ve stavu paniky, protože digitální aktiva ztratila za poslední měsíc tržní hodnotu 800 mld. USD. Změna sentimentu přichází v době, kdy investoři přeceňují riziková aktiva před mnohem přísnější měnovou politikou po celém světě.
img

Tether ztrácí korelaci s USD!📌📉

12.05.2022 Největší stablecoin Tether USDT dnes ztrácí svou takzvanou pegovou korelaci s americkým dolarem a klesl pod 0,95 dolaru, což může být příčinou širšího výprodeje Tetheru a celého trhu s kryptoměnami:
img

Důvody proč Bitcoin míří k zemi

11.05.2022 Pokles, který Bitcoin o víkendu zaznamenal, nutí k zamyšlení nad momentální situací na kryptotrzích.
img

Prognózy cen Cardano, jaký bude pohyb této kryptoměny?

11.05.2022 Předpovědi cen Cardana (ADA-USD) jsou dnes horkým tématem, neboť investoři se dotazují, kam kryptoměna po pondělním krachu míří.
img

Pád Terra / Luna ochromil investory

11.05.2022 Jen v průběhu noci kryptoměna Terra/Luna klesla o dalších 75 %. Jedná se o jeden z nejpozoruhodnějších pádů v historii kryptoměn a největší pád mezi TOP kryptoměnami. Projekt klesl z téměř 80 $ na 5 $ za 5 dní. Trh s kryptoměnami pozorně sleduje nejnovější zprávy o projektu, jehož kolaps je přirovnáván k bankrotu Lehman Brothers v roce 2008.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Kontroverzní digitální měna terraUSD pokračuje v prudkém poklesu

11.05.2022 Kontroverzní digitální měna terraUSD, která má být podle plánu jejich tvůrců navázána na americký dolar v poměru 1:1, dnes pokračuje v propadu a klesla na 30 centů. Obchodníci čekají na plán jejího oživení, který slíbil zakladatel měny Do Kwon, uvedla agentura Bloomberg.
img

Bitcoin pod $33,000, kryptoměny na ústupu

09.05.2022 Cena bitcoinu o víkendu znovu klesala a dnes „král kryptoměn“ klesl na nejnižší úrovně od července 2021, do oblasti pod 33 000 $. Co dále očekávat od kryptotrhu?
img

Bitcoin poklesl pod $37 500 s výprodejem na akciových trzích

06.05.2022 Trh s kryptoměnami zažívá v posledních dnech velmi vysokou volatilitu. Výprodeje vyvolaly obavy z rizika recese a zvýšené inflace. Tyto faktory způsobily, že se akciové indexy znovu ponořily a stáhly s sebou trh s kryptoměnami. Je vidět, že korelace bitcoinu s technologickým indexem NASDAQ je stále silná.
img

Kryptoinvestoři v Singapuru čekají na lepší obchodní podmínky

03.05.2022 Kryptoměny společně s dalšími digitálními aktivy jsou neobvyklá tím, že nejdříve zaujmou retailovou populaci, která dala konceptu smysl, a teprve poté se snaží do tohoto zaokrouhlování zapojit investiční instituce, fondy a banky. To je velká změna proti historickému vývoji, kdy trendy vytvářeli právě „velcí hráči“. Jedním z největších finančních přístavů světa je Singapur, kde je soustředěna většina asijského investičního světa.
img

Více než 100 miliard dolarů za 24 hodin vstoupilo do kryptotrhové kapitalizace

26.04.2022 Trh s kryptoměnami v úterý 26. dubna rostl, přičemž velká většina digitálních aktiv za posledních 24 hodin zaznamenala zisky.
img

Výhody obchodování krypto aktiv ve srovnání s akciemi a dluhopisy

22.04.2022 V rámci dnešního článku si povíme výhody obchodování krypto aktiv ve srovnání s instrumenty klasického finančního trhu, jako jsou akcie a dluhopisy. A to stručně, ve formě úvahy. Krypto aktiva jsou totiž každým rokem na vzestupu, což je i dáno tím, že klasický finanční trh je do značné míry velmi omezený a drahý.
img

Investování během inflace: rozpětí a bezpečí

20.04.2022 Již delší dobu je o úspory malý nebo žádný zájem. Kromě toho se v současné době potýkáme s výraznou inflací, takže hodnota vašich peněz relativně klesá. Přemýšleli jste někdy o kryptoměnách? Kurz bitcoinu může být velmi volatilní, ale stále je mnohonásobně vyšší než před několika lety. Stále více seriózních investorů považuje kryptoměny za součást zdravé a rozložené správy majetku.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 14. dubna 2022

14.04.2022 Brazilský Senát oznámil brzké schválení zákona regulujícího kryptoměnový trh. Nový zákon umožní brazilskému prezidentovi vytvořit regulační úřad, který bude na trh s kryptoměnami dohlížet. Návrh zákona o regulaci brazilského kryptoměnového trhu má Národní kongres schválit v první polovině letošního roku.
img

Zvýšení sazeb Fedu nebude mít na zlato a bitcoin vliv

14.04.2022 Letošní zvýšení sazeb Fedu bude mít na zlato a bitcoin jen minimální dopad. Očekává se, že Federální rezervní systém zvýší letos úrokové sazby pětkrát až sedmkrát. Minulý měsíc je už zvýšil o 25 bazických bodů.
img

Ethereum se připravuje na verzi 2.0

12.04.2022 Trh s kryptoměnami byl tento týden pod prodejním tlakem. Rostoucí obavy o zdraví ekonomiky zatím nepodporují valuace kryptoměn. Mezitím vývojáři druhé největší kryptoměny podle tržní kapitalizace, Etherea, nadále usilovně pracují na přechodu na verzi 2.0, jejíž start je ohlašován již dlouhé roky.
img

Americký pre-market 11. 4. 2022

11.04.2022 Futures na americké akciové indexy se před pondělním otevřením obchodovaly v záporných hodnotách. Státní dluhopisy také klesly, když se investoři zaměřili na inflaci a pravděpodobné zpřísnění měnové politiky ze strany mnoha centrálních bank. Futures NASDAQ Composite ztratily 174 bodů neboli 1,2 %, zatímco futures Dow Jones klesly o přibližně 125 bodů. S&P 500 futures klesly o 0,7 % neboli 31 bodů. Trh s kryptoměnami se také propadl, zatímco výnos 10letých amerických státních dluhopisů poprvé od března 2019 vzrostl na 2,75 %.
img

Bitcoin klesá, trhy trápí obavy z růstu sazeb

11.04.2022 Bitcoin se minulý týden propadl, protože trhy trápily obavy ze zvyšování úrokových sazeb a konce kvantitativního uvolňování.
img

Zvýšení dohledu nad kryptoměnami

07.04.2022 Gary Gensler, předseda Komise pro cenné papíry a burzy (SEC), nedávno přislíbil zesílit regulaci a zlepšit ochranu investorů. Zaměřil se přitom na trh s kryptoměnami v hodnotě 2 bilionů dolarů. Zdůraznil, že krypto průmysl je plný inovací, ale i zbytečného povyku. Mnoho projektů tudíž může selhat.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 30. března 2022

30.03.2022 Místopředseda vietnamské vlády Le Minh Khai vydal zprávu pro Ministerstvo financí, ve které žádá o přezkum a změnu pravidel pro vytvoření právního rámce pro trh s digitálními aktivy.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Bitcoin od začátku roku ztratil 3,5 procenta. Válka jej příliš neovlivnila

27.03.2022 Nejznámější kryptoměna bitcoin letos od začátku roku ztratila 3,5 procenta a aktuálně se obchoduje kolem 44.600 dolarů, tedy těsně nad jedním milionem Kč. Je to zároveň o třetinu níže než loni v listopadu, kdy bitcoin dosáhl historického maxima. Válka na Ukrajině ale jeho kurz neovlivnila tolik, jak se zpočátku očekávalo. Vyplývá to z údajů serveru Kurzy.cz a vyjádření ekonomů.
img

Fed nemění přístup ke kryptoměnám

23.03.2022 Počátkem tohoto měsíce se Powell obrátil na ministerstvo financí, aby prozkoumalo, jak by trh s kryptoměnami mohl ovlivnit národní bezpečnost a finanční stabilitu USA. Někteří senátoři nedávno naznačili, že digitální měny mohou využít ruští oligarchové k obcházení sankcí.
img

Ethereum je na dobré cestě k verzi 2.0

22.03.2022 Vývojáři a nadace Ethereum Foundation oznámili optimistické výsledky testů řetězce Beacon, který funguje podle ohlášeného modelu proof of stake.
img

Glassnode: velcí investoři prodávají více bitcoinů

21.03.2022 Na 4hodinovém časovém rámci se technický obraz bitcoinu za poslední den nezměnil. Kryptoměna se stále nachází mírně nad formálním trojúhelníkem, ale zároveň nemůže pokračovat v růstu. Obecně se nachází uvnitř bočního kanálu 34 267–45 408 USD, což je důležitější bod. Ani v následujících dnech tedy nebude možné předpovědět, kam se bitcoin posune. Ani indikátor Ichimoku nyní neposkytuje žádné předpovědi, jelikož pohyb z posledních týdnů se velmi podobá flat trendu.
img

Bitcoin propadl melancholii. Podněty prvních dnů týdne již nefungují

21.03.2022 Hlavní kryptoměna v pátek zpomalila svůj růst pod 42 000 USD. Bitcoin se v jednu chvíli obchodoval za 41 600 USD. Ve čtvrtek na konci seance zaznamenal bitcoin pokles o 0,3 % a den zakončil poblíž hranice 41 000 USD. Altcoiny zároveň naopak využily posílení akciových ukazatelů a oslabení dolaru k silnému vzestupu.
img

Fed zvýšil sazbu o 0,25 %. Hrozí vysoká inflace a nižší růst ekonomiky, tvrdí Powell

18.03.2022 Fed ve středu zvýšil základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu a informoval, že úroková sazba by se mohla do konce letošního roku vyšplhat do rozmezí mezi 1,75 % až 2 %. Je tedy evidentní, že Fed začal bojovat proti vysoké inflaci, která se nachází na nejvyšších úrovních za posledních 40 let. V prohlášení došlo ke zhoršení odhadu růstu ekonomiky z původně avizovaných 4 % na 2,8 %. Americká centrální banka také upozornila na nejistoty spojené s válkou na Ukrajině.
img

Bitcoin neustále roste a dokonce i krypto skeptici věří v jeho potenciál

17.03.2022 Na konci středeční obchodní seance vykázal bItcoin prudký 4% nárůst, v důsledku čehož aktivum uzavřelo poblíž 40 100 USD. Aktivum předvedlo velkolepý růst a ostatní riziková aktiva ho následovala.
img

Nová investiční realita: co čeká bitcoin po zvýšení sazeb Fedu?

17.03.2022 Americký Federální rezervní systém rozhodl o zvýšení sazby federálního fondu do rozmezí 0,25–0,5 %. Bitcoin a trh s kryptoměnami reagovali na rozhodnutí Fedu klidně, protože již bylo zahrnuto do ceny aktiv. Zároveň však nelze popřít, že za nových podmínek dojde k výrazným změnám investičních procesů.
img

Fed se stane globálním ekonomickým trend-setterem: co čeká trh s kryptoměnami a bitcoin?

11.03.2022 Konflikt mezi Ruskem a Ukrajinou poškozuje globální ekonomiku. Kvůli rekordnímu počtu sankcí jsou narušeny obvyklé dodavatelské řetězce a může nějakou dobu trvat, než se vytvoří nové. Kromě humanitární a surovinové krize to vyvolává stagnaci hlavních průmyslových odvětví a má dopad na americký dolar a euro.
img

Senátor Wyden chce být na straně inovátorů

10.03.2022 V rozhovoru pro Financial Times, poznamenal americký demokratický senátor Ron Wyden, že pokud se jedná o kryptony, chce být mezi lidmi, kteří touží po revolučních inovacích
img

Kryptoměny pozitivně reagují na uniklou zprávu o chystané regulaci sektoru

09.03.2022 Trh s kryptoměnami reagoval euforicky na zprávy týkající se regulace tohoto odvětví v USA. S největší pravděpodobností včera omylem americké ministerstvo financí odhalilo obsah příkazu Joe Bidena o regulaci kryptoměn. Prováděcí nařízení mělo být vyvěšeno až dnes, tedy 9. března, a záznam byl ihned po zveřejnění odstraněn. Na internetu však nařízení neuniklo pozornosti investorů, zejména kryptosektoru, který již řadu měsíců požaduje jasné stanovisko úřadů k regulaci kryptoměn. Cena bitcoinu se rychle dostala nad 40 000 dolarů a vytáhla s sebou také kotace dalších kryptoměn.
img

Kryptoměny pozitivně reagují na uniklou chystanou regulaci sektoru

09.03.2022 Trh s kryptoměnami reagoval euforicky na zprávy týkající se regulace tohoto odvětví v USA. S největší pravděpodobností včera omylem americké ministerstvo financí odhalilo obsah příkazu Joe Bidena o regulaci kryptoměn. Prováděcí nařízení mělo být vyvěšeno až dnes, tedy 9. března, a záznam byl ihned po zveřejnění odstraněn. Na internetu však nařízení neuniklo pozornosti investorů, zejména kryptosektoru, který již řadu měsíců požaduje jasné stanovisko úřadů k regulaci kryptoměn. Cena bitcoinu se rychle dostala nad 40 000 dolarů a vytáhla s sebou také kotace dalších kryptoměn.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Kryptoměny posilují, ohledně revize dohledu USA nad odvětvím panuje optimismus

09.03.2022 Kryptoměny dnes výrazně posilují, bitcoin vystoupal nad 42.000 dolarů (přes 972.000 Kč). Přispěl k tomu optimismus ohledně revize amerického dohledu nad tímto odvětvím.
img

Americká ministryně financí Yellenová ocenila Bidenův kryptografický exekutivní příkaz 

09.03.2022 Ministryně financí Spojených států Janet Yellenová v prohlášení pochválila exekutivní příkaz prezidenta Bidena týkající se trhu s kryptografií. V nyní archivovaném prohlášení uvedla, že agentura bude spolupracovat s dalšími agenturami, aby usnadnila odpovědné inovace a zabránila rizikům.
img

Vyhořeli jste na kryptoměnách? Tipy od profesionálů, jak obchodovat na medvědím trhu

07.03.2022 Trh s kryptoměnami nikdy nespí, ale Vy byste si měli odpočinout, radí Ben Armstrong alias BitBoy Crypto. Kryptoměny představují jedinečnou příležitost k vytváření bohatství a finanční svobody. V porovnání s tradičními akciemi trh s kryptoměnami nikdy nespí a s téměř 18 000 tokeny, které jsou uvedeny a počítány, může být rychlost změny a ziskový potenciál všestranný. Když toto zkombinujete s neustále se měnícím informačním cyklem není divu, že je vyhoření kryptoměn tak časté.
img

Týdenní kryptoměnový market report (04.03.2022)

04.03.2022 Situace na trhu s kryptoměnami zůstává nejistá i přes spekulace o rostoucím zájmu ruských oligarchů o digitální aktiva. V důsledku různých finančních blokád a odříznutí systému SWIFT od mnoha ruských bank by se dalo předpokládat vyšší využití technologie blockchainu, která je známa svoji anonymitou. EU však již oznámila přísnější regulaci kryptotrhu a regulátoři uvedli, že budou situaci dále sledovat. Zároveň se Číně podařilo prakticky eliminovat obchodování s bitcoiny v rámci země, přičemž čínský podíl na BTC transakcích klesl z 90 % před rokem na 10 % ke 4. březnu 2022 (dle PBOC). Opatření aplikovaná na BTC v Číně se tak ukázala jako účinná a potvrdila, že blokování obchodování s kryptoměnami je možné tváří v tvář přísným zákonům a nařízením. Předseda amerického Federálního rezervního systému (FED) Jerome Powell během projevu v Senátu sdělil, že tragické události na Ukrajině zdůraznily potřebu regulovat trh s kryptoměnami.
img

Miliardář Bill Miller věří, že bitcoin může aktualizovat absolutní maximum a stát se hlavní rezervou pro Ruskou federaci. Jak moc je to pravděpodobné?

04.03.2022 Na pozadí ruské invaze na území Ukrajiny získal bitcoin býčí potenciál a od 4. 3. je blízko oblasti finální rezistence. Nebývalý zájem o kryptoměny byl způsoben záplavou evropských sankcí, které zahnaly ruskou ekonomiku do propasti.
img

Pokles bitcoinu do konce týdne ještě zesílí

04.03.2022 Během páteční obchodní seance se hodnota první kryptoměny snížila o 5 % na 41 200 USD. V době psaní tohoto článku se na burze Binance, která je největší z hlediska obchodování s digitálními aktivy, cena BTC propadla o 4,8 % na 41 200 USD. Podle portálu CoinMarketCap, který vypočítává průměrnou cenu pro více než 20 burz, ztratilo digitální zlato za den 4,9 % a kleslo na 41 300 USD.
img

Kryptoměnový trh se vydal směrem k poklesu

03.03.2022 Ve čtvrteční aukci hodnota BTC po aktivním růstu na začátku týdne klesá. V době psaní tohoto článku se tak cena první kryptoměny přehoupla zpět na úroveň kolem 43 700 USD, přičemž za den ztratila přibližně 2 %.
img

Cardano dosáhlo dalšího milníku

01.03.2022 Cena Cardana (ADA) vzrostla téměř o 15 % od poklesu vyvolaného vypuknutím války na Ukrajině. Podle konsensu komunity na portálu CoinMarketCap dosáhne Cardano do konce března úrovně 1,49 $. Tento konsenzus naznačuje šanci na návrat pozitivního sentimentu vůči této kryptoměně. Investoři v průzkumu odhadují potenciál růstu tokenu ADA kolem 50 %. V minulosti se podobné průzkumy často ukázaly jako překvapivě správné, i když pouze odrážejí očekávání různých účastníků trhu ohledně budoucího pohybu cen.
img

Krypto trhu se na pozadí války ve východní Evropě daří, ale vyhlídky do budoucna jsou nejasné

25.02.2022 BTC se ve čtvrtek uzavřel v kladném teritoriu, posílil o 11 % a dosáhl 39 800 USD. Předtím se BTC propadl na minimum z konce ledna – 34 300 USD.
img

Bitcoin sa prudko odrazil nahor, pretože Rusko je údajne pripravené začať rokovania s Ukrajinou

25.02.2022 Trh s kryptomenami zaznamenal oživenie po tom, čo sa nové sankcie uvalené na Rusko ukázali byť menej prísne, ako sa očakávalo. Náladu na trhu podporujú aj špekulácie o začatí vyjednávacieho procesu medzi Ruskom a Ukrajinou. On-chain metriky naznačujú, že celkové zdravie BTC trhu sa rýchlo zotavuje.
img

Navzdory poklesu ceny má Cardano nejvyšší počet transakcí

24.02.2022 Podle údajů Messari vede Cardano v 24hodinových upravených objemových transakcí i přes pokles ceny 18 %. Díky upravenému objemu transakcí můžeme nejdůležitější transakce izolovat.
img

Bitcoin se zotavuje nad 38 000 USD

24.02.2022 Bitcoin se přiblížil k úrovni 37 100 USD, ale poté se obrátil a zotavil se nad 38 000 USD, jelikož býci aktivně nakupovali aktivum v blízkosti klíčové úrovně supportu. Z krátkodobého hlediska je to pozitivní znamení, neboť odráží ochotu býků chránit klíčový support. V důsledku toho se trh s kryptoměnami obrátil a díky bitcoinovým býkům přidal 2,5 % na 1,8 bil. USD.
img

Bitcoin se může stát nechtěným účastníkem ozbrojeného konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou

24.02.2022 Bitcoin se může stát nechtěným účastníkem ozbrojeného konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou. Bitcoinu se podařilo získat oporu na důležité úrovni supportu 37 000 USD, která je pro něj klíčovou pivotní zónou.
img

Přední krypto analytici očekávají, že BTC klesne pod 30 000 USD

23.02.2022 Býčí jízda se na kryptoměnovém trhu objevila na začátku února. Zdálo se, že by brzy mohl začít plnohodnotný vzestupný trend. Na grafech bitcoinu a dalších hlavních digitálních aktiv se začala vytvářet býčí reverzní formace. Když však nastal čas prolomit linii ramen a připravit se na býčí rally, americký Fed oznámil, že brzy zvýší sazby. Geopolitická rizika situaci ještě zhoršila a investoři se obrátili ke zlatu.
img

Eskalace rusko-ukrajinského napětí má vliv na americký akciový trh

22.02.2022 DOW Jones, NASDAQ a S&P 500 – hlavní americké akciové indexy uzavřely v pondělí s poklesem. Celý trh s kryptoměnami, ruský rubl a ruský akciový trh včera klesly. Mnoho trhů reagovalo na rozhodnutí ruské bezpečnostní rady a ruského prezidenta Vladimira Putina uznat nezávislost LPR a DLR. Obecně řečeno to znamená, že konflikt bude jen eskalovat. Již dnes večer ruská vojenská technika a armáda oficiálně vstoupily na území neuznaných republik. To znamená, že mezi Ukrajinou a Ruskem může nyní propuknout plnohodnotná válka, protože DLR a LLR jsou nyní spojenci Ruské federace. Ukazuje se, že téměř každá vojenská akce na kterékoli straně by mohla znamenat začátek války v plném rozsahu. Tvrdé sankce by na Rusko již mohly uvalit západní země a Evropská unie. Na Ukrajinu nadále přilétají zbrojní letadla z Velké Británie, zemí EU, USA a Kanady. Obecně není naděje na mírové vyřešení konfliktu. To znamená, že válka je prakticky nevyhnutelná. Je potřeba jen důvod.
img

Makroekonomické zprávy ustoupily do pozadí. Tón obchodování na páru EUR/USD budou v následujících dnech určovat geopolitické faktory.

21.02.2022 Bitcoin je na velmi důležitém psychologickém milníku 40 000 USD, kde se rozhodne o osudu hlavního krypto aktiva. Pokud se mu podaří překonat tuto úroveň, otevřou se mu nové hranice a bitcoin se může vrátit pod 36 000 USD.
img

Bitcoin prudce stoupá a krypto investoři nakupují méně známé altcoiny

16.02.2022 V úterý bitcoin přes noc vystoupal o 5 % a vyskočil nad 44 000 USD. Podle CoinGecko, největšího světového agregátora dat o digitálních aktivech, vzrostla kapitalizace vlajkové lodi virtuálních aktiv za posledních 24 hodin na 833 miliard dolarů. Hlavní konkurent bitcoinu, ethereum, následoval trend lídra krypto trhu a během 24 hodin vzrostl o 6,73 % na 3 112 USD.
img

Hashrate bitcoinové sítě dosáhl nového historického maxima, indičtí obchodníci usilují o zrušení 1% daně

14.02.2022 Obchodníci s nákupem bitcoinu nespěchají, zejména tváří v tvář událostem, které nás dnes čekají. Především jde o mimořádné zasedání Federálního rezervního systému, ale o tom více níže. Zajímavostí je prudký skok hashrate bitcoinové sítě na nová historická maxima, který však překvapivě neměl na kurz velký vliv.
img

Společnost Apple posouvá zavádění digitálních aktiv na novou úroveň

09.02.2022 Impulsivní růst kryptoměn se zastavil a začal přirozený rollback. Celková kapitalizace digitálních aktiv se zastavila krok od návratu k hranici 2 bil. USD. A zatímco se trh s kryptoměnami nachází ve stavu stabilizace pozic po trvalém růstu, můžete věnovat pozornost fundamentálním faktorům.
img

Bitcoin se obchoduje za více než 40 000 USD

07.02.2022 Bitcoin v pondělí poprvé za více než dva měsíce vystoupal nad 50denní klouzavý průměr. Obchodoval se za 42 956 USD, což je o 3 % více než předchozích 42 810 USD. Růst byl pokračováním páteční rally nad úroveň 40 000 USD.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

CoinMarketCap: Bitcoin zvýšil svůj podíl na trhu s kryptoměnami na 42 procent

01.02.2022 Bitcoin si upevnil postavení na trhu s kryptoměnami, na které loni útočila řada konkurentů - mimo jiné solana, litecoin či dogecoin, jehož propagátorem je šéf společnosti Tesla Elon Musk. Zvýšila se tak pravděpodobnost, že se trh s kryptoměnami rychle roztříští. Bitcoin jakožto nejznámější kryptoměna ale tento měsíc zastavil ztrátu svého tržního podílu, uvedla dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\Indie-digitalni mena.jpeg

Indická centrální banka představí v příštím finančním roce digitální měnu

01.02.2022 Indická centrální banka představí v příštím finančním roce vlastní digitální měnu využívající blockchain a další podpůrné technologie. Oznámila to dnes ministryně financí Nirmala Sítarámanová. Země také zavede 30procentní daň na příjmy plynoucí z digitálních aktiv. Centrální banka už dříve uvedla, že má ze soukromých kryptoměn vážné obavy. Podle ní mohou způsobit finanční nestabilitu.
img

2 hlavní kryptoměny, které se v roce 2022 chystají na býčí jízdu

01.02.2022 V souvislosti s inflací a makroekonomickou nejistotou po celém světě se kryptoměny po případech zotaví. Kryptoměny, které mohou být dobrou příležitostí jsou Solana a Aave.
img

Dlouho očekávaný optimismus na krypto trhu: bitcoin roste, zatímco Musk lobuje za dogecoin

26.01.2022 Cena bitcoinu ve středečním obchodování neustále roste. V době psaní článku proto BTC získalo 3,7 % a obchoduje se za 37 326 USD. Podle statistik CoinGecko, oblíbené online platformy, která fixuje ceny virtuálních aktiv, dosahuje aktuální tržní kapitalizace bitcoinu 716 mld. USD.
img

Indonésie zakazuje transakce s kryptoměnami a trhy čekají na výsledky zasedání Fedu

26.01.2022 Trh s kryptoměnami následoval akciové trhy a začal posilovat poblíž lokálního dna. Kapitalizace digitálních aktiv roste již třetí den v řadě. Za posledních 24 hodin vzrostla kryptoaktiva o 3 %, díky čemuž celková hodnota trhu vzrostla na 1,7 bilionu dolarů. Mezitím se vlády o současnou situaci nijak zvlášť nezajímají a určují svůj postoj k trhu s kryptoměnami v dlouhodobém horizontu.
img

Přehled páru EUR/USD. 25. 1. 2022. Geopolitika, Fed, kolaps světových trhů.

25.01.2022 Měnový pár EUR/USD v pondělí dle očekávání znovu klesl. Situace ve světě je každým dnem zajímavější, i když samozřejmě za současných okolností je "zajímavější" tak trochu špatné slovo. Lépe řečeno nebezpečnější nebo intenzivnější. V poslední době téměř všichni účastníci trhu pozorně sledují prohlášení a kroky Fedu. Situace se vyvíjí a v současnosti 7% inflace nutí mnohé účastníky mluvit ne o 3-4 zvýšení sazeb v roce 2022, ale o 5-7 zvýšeních. Přirozeně jde o "jestřábí" rétoriku, i když nepochází od samotného Fedu.
img

📉Tržní výprodej - 3 klíčové grafy❗

24.01.2022 Na trzích jsme svědky zvýšené rizikové averze. Obchodníci se bojí utahování měnové politiky a růstu napětí mezi USA a Ruskem okolo Ukrajiny. Po neúspěšných rozhovorech mezi velmocemi se na rusko - ukrajinské hranici zvýšilo napětí. Spojené státy a Velká Británie se rozhodly stáhnout část personálu a jejich rodinných příslušníků ze svých kyjevských ambasád. Trh se začíná bát sankcí na Rusko a jejich dopadů na obchodování s EU (hlavně z pohledu energií). Z pohledu měnové politiky hrozí její utahování v USA. Fed by měl ve středu potvrdit chystaný březnový nárůst a zároveň redukci své rozvahy. Podívejme se na dění na 3 populárních trzích, kde je v těchto dnech rušno: US100, Bitcoin a VOLX
img

Kryptoměny klesají uprostřed globálního výprodeje růstových a technologických aktiv

24.01.2022 Hodnota bitcoinu (BTC) je nyní na cenovém minimu od června 2020. Bitcoin se propadl o zhruba 50 % ze svého historického maxima (ATH) z listopadu 2021, kdy byla cena bitcoinu víc než 69 000 amerických dolarů.
img

Obchodování s akciemi na americkém pre-marketu 24. 1. 2022. Fed může zvýšit klíčovou sazbu celkem 5krát

24.01.2022 Futures na americké akciové indexy v pondělí pokračovaly v poklesu po nejhorším týdnu pro index S&P 500 od března 2020. Investoři se obávají jestřábího postoje Fedu k měnové politice. Berou ohled také na výsledky zpráv o výnosech za 4. čtvrtletí 2021. Dow Jones Industrial Average futures klesly o 107 nebo 0,25 %. Futures na S&P 500 klesly o 0,45 % a futures na Nasdaq 100 klesly o 0,71 %.
img

Krypto trh se za posledních 24 hodin propadl kvůli zprávám z USA a Ruska

21.01.2022 Bitcoin se za posledních 24 hodin propadl o více než 7 % na 38 5774 USD, zatímco druhé největší virtuální aktivum, Ethereum, kleslo o více než 8 % na 2 809,51 USD. Ve stejné době celkový trh s kryptoměnami ztratil asi 147 miliard dolarů.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Kryptoměny výrazně klesají, bitcoin pod 39.000 USD, nejníže od loňského srpna

21.01.2022 Cena bitcoinu dnes klesla pod 39.000 USD (837.000 Kč), a nejznámější kryptoměna se tak dostala na nejnižší hodnotu od loňského srpna. Oslabují i další digitální měny, například ether je nejníže od září. Investoři se po čtvrtečním poklesu cen amerických akcií odklánějí od některých investic do rizikovějších aktiv.
img

Americké akciové indexy v očekávání zasedání Fedu klesají

20.01.2022 V posledních týdnech se hovoří především o zvyšování sazeb americkým Federálním rezervním systémem a o opuštění měnových stimulů. To je téma číslo jedna jak na forexových, tak na amerických akciových trzích. Poslední dva týdny ukazují, že účastníci trhu konečně začali brát vážně skutečnost, že by letos mohlo dojít ke čtyřnásobnému zvýšení úrokových sazeb a k opuštění programu QE možná již v březnu. Americký regulátor totiž zaujal jestřábí postoj k měnové politice. Investoři a obchodníci si na holubičí postoj Federálního rezervního systému za poslední dva roky zvykli. Proto by mohli být změnou politického kurzu centrální banky zaskočeni. Existuje i další pohled, který říká, že budoucí zpřísnění nebylo akciovým trhem zatím zohledněno v cenách. Přestože hlavní americké akciové indexy jsou již dva týdny medvědí, stále se pohybují kolem svých historických maxim. Proto by pokles akciového trhu mohl být výraznější. Navíc Federální rezervní systém ještě ani nezačal skutečně zpřísňovat politiku. Především stále funguje program QE, což znamená, že příliv hotovosti do americké ekonomiky pokračuje. Nicméně akciové indexy již začaly klesat.
img

Intel vstupuje na trh s těžbou bitcoinů, Ethereum ztrácí prvenství na trhu NFT a DeFi

19.01.2022 Na začátku roku 2022 se trh s kryptoměnami mění v důsledku událostí, ke kterým došlo v roce 2021. Po přesunu z Číny se těžební průmysl nadále rozvíjel, ale potřeboval přehodnotit a zavést nové těžební technologie. Je také nutné zmínit nebývalý růst trhů NFT a DeFi, díky nimž ethereum do konce roku 2021 vykázalo obrovský růst. Na začátku nového roku však tyto události získaly nečekaný vektor vývoje, který bude mít na trh kryptoměn významný dopad.
img

Visa integruje platební modul CBDC; Pákistán je připraven zcela zakázat digitální aktiva

14.01.2022 Krypto trhu se podařilo dosáhnout obratu, který vedl ke zvýšení hodnoty hlavních mincí. V důsledku toho včera vykázaly mírný nárůst. Celková kapitalizace krypto trhu zůstává na úrovni 2 bil. USD. Investoři nadále hromadí mince a sázejí na rally na krypto trhu. Jak jsem očekával, rok 2022 se pro krypto trhu stává zlomovým. Analytici mají nyní na digitální mince dva různé pohledy.
img

Superagresivní politika Fedu se odkládá

12.01.2022 Bitcoin a ether mírně obnovily své pozice poté, co předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell učinil řadu prohlášení, z nichž vyplynulo, že "zatím není nic jasné". Superagresivní politika Fedu se odkládá. Hrozba čtyř zvýšení úrokových sazeb v USA v letošním roce zůstává pouze hrozbou, neboť Jerome Powell sice potvrdil informaci, že Fed letos začne zvyšovat sazby a snižovat bilanci, nicméně centrální banka zatím nerozhodla, jak agresivní tato politika bude. Na úplný obrázek si počkáme dva až šest měsíců.
img

GoldMan Sachs – 100 000 USD za minci; Peter Brandt – 30 000 USD za minci!

10.01.2022 Bitcoin během víkendu (kryptoměnový trh je otevřen) nevykazoval silné pohyby. V podstatě můžeme zaznamenat pouze druhý test úrovně 40 746 USD, který považujeme za velmi silný a dokonce trendotvorný. Jinými slovy, pokud bitcoin odolá náporu medvědů, může se vrátit do "býčího" trendu. Možná ne na dlouho, protože fundamentální pozadí stále není na straně bitcoinu, ale přesto. Pokud bude tato úroveň překonána, pak se otevře cesta až k úrovni 31 100 USD.
img

Bitcoin klesá na nižší cenu než v září

06.01.2022 Mezitím co na akciový trh je po výprodeji, který způsobil zápis z posledního zasedání FOMC, trh s kryptoměnami je neustále pod tlakem. Bitcoin klesl o další 2% a je tak na nejnižší úrovni od září.
img

🔻BITCOIN padá na nejnižší úrovně od září❗

06.01.2022 Zatímco na akciových trzích vidíme určitou stabilizaci po výprodeji způsobeném zveřejněním zápisu z posledního zasedání FOMC, tak trh s kryptoměnami je stále pod tlakem. Bitcoin ztrácí další 2 % (Ethereum -6 %) a dostal se na nejnižší úrovně od září.
img

Dominance bitcoinu dosáhla tříletého minima: vyplatí se čekat na altcoinovou sezónu?

05.01.2022 Trh s kryptoměnami udělal v roce 2021 velký skok kupředu. Bitcoin se jako obvykle stal vítězem a je tak nejziskovějším finančním nástrojem roku. Je zde ale pocit, že kryptoměna postupně ztrácí půdu pod nohama. To se odráží v poklesu indexu dominance BTC na trhu, který na konci roku 2021 klesl na rekordní hodnoty. Pokles podílu bitcoinu je obvykle doprovázen nárůstem trhu s altcoiny, ale vypadá to, že nemůžeme v dohledné době očekávat altcoinovou sezónu.
img

Omezení QE a odlehčení rozvahy Fedu

05.01.2022 V poslední době se ve Spojených státech velmi aktivně diskutuje na téma omezení programu kvantitativních stimulů. Jedná se o velmi důležitou událost a proces, neboť jde o změnu měnové politiky. V posledních dvou letech Fed nakupoval hypoteční a státní dluhopisy, zaplavoval ekonomiku penězi (likviditou) a stimuloval ji v době krize.
img

Eset: Kyberzločinci se letos zaměří na trh s kryptoměnami

05.01.2022 Kyberzločinci se v letošním roce zaměří především na trh s kryptoměnami. Pro firmy nadále poroste počet hrozeb, které souvisejí se zranitelnostmi legitimních aplikací a nástrojů a velkým tématem bude zranitelná knihovna Apache Log4j. Očekává se také nárůst škodlivých programů v souvislosti se stále větším využíváním mobilních zařízení nebo s nadcházejícími globálními událostmi, jako jsou například zimní olympijské hry v Pekingu. Vyplývá to z předpovědi antivirové firmy Eset.
img

Bitcoin a ethereum budou v roce 2022 udávat tempo

05.01.2022 Bitcoin a ethereum budou v roce 2022 udávat tempo, zatímco ostatní altcoiny budou následovat vyšlapanou cestu. Co tedy čeká trh s kryptoměnami v roce 2022?
img

BREAKING: Cena Bitcoinu se vrací nad $48 000

31.12.2021 Dopolední obchodování přineslo zvýšenou aktivitu na trh s kryptoměnami, kde vidíme rostoucí pohyb cen Bitcoinu a Etherea. Aktuálně se obě digitální měny obchodují v zisku okolo 2,5 %. Bitcoin je tak zpět nad úrovní $48 000 a cena Etherea se blíží $3 800.
img

Top tri grafy tohto týždňa: US100, DE30, ETHEREUM

29.12.2021 Trhy sú počas posledného týždňa roka mierne utlmené. Investori sú stále vo vianočnej nálade a očakáva sa, že táto situácia bude pokračovať až do Nového roka. Znížená likvidita však vytvára riziko väčších, rýchlejších pohybov na trhoch a vytvára určité obchodné príležitosti. Pozrite si naše 3 top grafy týždňa – US100, DE30, ETHEREUM.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 21. prosince 2021

21.12.2021 Rok 2021 byl rokem přijetí kryptoměn, protože titulky novin plnily institucionální investice do kryptoměn a mileniálové, kteří se stali milionáři.
img

První bitcoinová metaverse hra získala 3,5 mil. USD

15.12.2021 Trh s kryptoměnami a související obory, jako je DeFI a NFT, nadále rozšiřují své vlastní publikum integrací různých společností do metaměn. Mainstreamová kryptoměna drží krok s globálními trendy a v blízké budoucnosti také spustí metaverse. Vývojář Moonray PBC uspořádal své první kolo investic a soudě podle výsledků investoři pozitivně pohlížejí na možnost hostování metaverse na bitcoinové síti.
img

Aktuální informace z kryptoměnového trhu: 15. prosince 2021

15.12.2021 Bitcoin se v úterý téměř celý den nepohnul z místa. O den dříve jeho kotace klesly o 3 500 USD. Proto je nyní stále obtížné říci, že začala výstavba korekční vlny b. Poté, co kryptoměna klesla o 27 000 USD, činila maximální odchylka kotací od dosažených minim 10 000 USD. A tento růst není na grafu téměř patrný, protože je součástí jiného pohybu, a to poklesu o 12 000 USD ze dne 4. prosince. Přesto počítáme s jasnější vlnou b.
img

📉 Kryptoměny zůstávají pod tlakem

14.12.2021 Trh s kryptoměnami je v poslední době pod tlakem. Výprodej včera nabral na intenzitě a stlačil Bitcoin do 7% ztráty. Pokles Etherea překonal 8 %. Investoři snižují svoji expozici v rizikových aktivech před středečním zasedáním Fedu a kryptoměny nejsou výjimkou. Pod tlakem se včera ocitla také Wall Street. Fed by měl zrychlit snižování objemu nákupů dluhopisů, což negativně ovlivní dostupnou likviditu na finančních trzích. Co se týká samotných kryptoměn, včera bylo reportováno snížení objemu investic do digitálních aktiv o $100 za minulý týden. Jedná se už o druhé snížení objemu investic během aktuální korekce.
img

Bitcoin nabírá na síle

09.12.2021 Vzestupný pohyb bitcoinu by mohl být stejně dramatický jako jeho pokles. Navíc se zdá, že hlavní kryptoměna je vůči fundamentálním útokům imunní. Poté, co Čína zakázala těžbu, se její podíl na globálním hash rate snížil ze 75 % v září 2019 na nynější nulu.
img

Visa si nenechá ujít vlnu kryptoměnového šílenství a spustí krypto konzultační služby

09.12.2021 Z 6 000 respondentů z celého světa jich 94 % vědělo alespoň něco málo o kryptoměnách, přičemž přibližně třetina do nich investovala nebo je používala jako formu směny.
img

Investoři zpochybnili bitcoin jako alternativu ke zlatu: jak to souvisí s bankrotem Evergrande a indexem SP500?

07.12.2021 Během podzimního vzestupného trendu kolovaly o bitcoinu spekulace, že aktivum nemůže konkurovat zlatu. Po analýze posledního propadu je takových spekulací stále více.
img

Bitcoin citelně klesl, i když má šanci své ztráty získat zpět

06.12.2021 Každopádně došlo k tomu, k čemu mělo dojít. Opakovaně bylo zmiňováno, že bitcoin je extrémně volatilní investiční nástroj, nikoli měna. Proto může snadno vykazovat exponenciální růst i výrazný pokles. V sobotu se bitcoin během 4 hodin propadl o 15 000 USD. Okamžitě však došlo k pullbacku a sazba klesla na 42 000 USD za minci. Pozoruhodné je, že obchodníci včera nereagovali na zprávu o mzdách mimo zemědělství (Nonfarm Payrolls) v USA.
img

Budoucnost bitcoinu

29.11.2021 Bitcoin po ohromné říjnové rally klesl pod úroveň 60 000 USD. Nicméně Cathie Woodová ze společnosti ArkInvest zůstává ohledně největší světové kryptoměny optimistická. Ve skutečnosti je ještě optimističtější než dříve.
img

Řetězec rychlého občerstvení Burger King nabízí kryptoměny k nákupu jídla zdarma

01.11.2021 Burger King začal spolupracovat se společností Robinhood, aby zákazníkům mohl rozdávat kryptoměny zdarma. To je znamení, že oblíbenost digitálních aktiv roste.
img

Trh s kryptoměnami se vrací do normálu

04.10.2021 Minulý týden byl ve znamení propadu na trhu s kryptoměnami. Ten způsobila čínská centrální banka, která ke konci týdne označila všechny kryptoměnové transakce jako nelegální. Nejznámější digitální mince, bitcoin a ethereum, už velkou část ztrát, které toto prohlášení způsobilo, vyrovnaly.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-03102021-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (4.10.2021)

04.10.2021 V minulém týdnu jsme se nedočkali žádného obchodu na měnovém páru EUR/USD podle mého týdenního komentáře, protože nedošlo k žádnému prolomení mé naplánované vstupní S/R zóny. Týden tak byl bez obchodu podle této strategie na tomto trhu.
img

❗9 nových krypto CFD 🎆

01.10.2021 Trh s kryptomenami dosiahol v posledných rokoch značný pokrok a hlavné digitálne aktíva, ako sú bitcoiny a ethereum, sa stali jednou z najobľúbenejších investícií. Kryptotrh však obsahuje oveľa viac ako len tieto dve najznámejšie kryptomeny. V tejto analýze uvádzame krátky popis deviatich stále viac obľúbenejších kryptomien.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Bitcoin smazal ztráty z minulého týdne, kdy Peking zakázal kryptotransakce

27.09.2021 Trh s kryptoměnami se vzpamatoval z propadu, který minulý týden způsobila čínská centrální banka, upozornila dnes agentura Bloomberg. Banka v pátek označila všechny kryptoměnové transakce za nezákonné. Dvě největší kryptoměny, bitcoin a ethereum, už nicméně smazaly většinu ztrát, jež zákrok banky způsobil.
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Ukrajina legalizuje bitcoin, příslušný návrh schválil parlament

09.09.2021 Ukrajina se rozhodla zlegalizovat bitcoin, příslušný návrh zákona ve středu téměř bez výhrad schválil parlament, informuje server listu Kyiv Post. Až dosud se transakce v kryptoměnách na Ukrajině odehrávaly v šedé zóně a byly na hraně zákona. Ukrajina je tak od konce července pátou zemí, která vytyčila pravidla trhu s kryptoměnami.
img

Koniec býčieho trhu na kryptomenách?

08.09.2021 Kryptomeny včera popoludní zaznamenali obrovský prepad. Bitcoin klesol o viac ako 15% za menej ako 2 hodiny, zatiaľ čo Ethereum kleslo za rovnaké obdobie približne o 20%. Väčšina kryptomien sa však zotavila o niečo neskôr. Vzhľadom na taký prudký pokles sa investori začali čudovať - ​​skončil sa býčí trh na kryptomenách?
img

Zájem institucí o Bitcoin se zvyšuje

18.08.2021 Bitcoin si prochází menším výprodejem po dosažení lokálního maxima ze dne 14. srpna na $48 000. Cena se však stále pohybuje nad stěžejním supportem v blízkosti $44 000. Cenu by mohl podržet zájem institucionálních investorů. Společnosti Fidelity zveřejnila, že u 90 % jejich největších klientů roste zájem o vstup na trh s kryptoměnami. Dle Fidelity je hlavním důvodem růst peněžní nabídky napříč světem. Společnost se tak soustředí na budování dlouhodobé finanční infrastruktury, která umožní přímý přístup na trh s digitálními aktivy.
img

Rychlé shrnutí

06.08.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci výše. Index S&P 500 přidal 0.60 %, index Dow Jones a index Nasdaq 0.78 % a index Russell 2000 1.81 %.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | George Soros | Bitcoin | Intervence | Price Action | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Bank of Canada | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Inflace | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | NFP report | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Euroskupina | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Fibonacci | Bezpečný přístav | Divergence | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Francie | Česká měna | Turecko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Hyperinflace | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Robert Kiyosaki | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitrážní obchod | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Burza | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Demo účet | Derivát | Distribuce | Diverzifikace | Dlouhá pozice | Dow Jones Industrial | EBIT | ECB | EMA | Ekonomika | Emitent | Euro | Eurozóna | FOMC | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trh | Finanční trhy | Flat | Forex trader | Futures | Grafy | High | Hlava a ramena | IPO | Indikátor | Indikátory | Investice | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Krátká pozice | Kurz | Kurzy měn | LES | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Risk | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Neckline | Nástroj | Obchodní systém | Obchodník | Opce | Open | Open interest | Oscilátor | Parita | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Realizovat zisk | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Směnný kurz | Spike | Spotová cena | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swap | Take Profit | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | Ekonomika Spojených států | Patria | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Investoři | Fundamenty | Fond | EU | Ministři financí | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | BitStock | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Komise pro cenné papíry a burzy | Sázka | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Bohatství | Euronext | Peter Schiff | RBNZ | Oanda | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investiční banka | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Obchodní seance | Devizové intervence | Facebook | LYNX | Index strachu | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Internetová měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Time-Frame | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | EURUSD | AUDUSD | EURCZK | USDCZK | Aktivum | Delta | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Průlom | Uzavření pozice | Volatilní | Kasino | Akcie ropy | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Směnárna | Běžný účet | BH Securities | Bitcoin cena | Brent | Brokers | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena zlata dnes | CFD kontrakt | CFD kontrakty | Cyrrus | CZK | České koruny | Dolar | Dolary | Kurzy.cz | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Elektřina | Engulfing | ETF fond | Etoro | Eura | Evropská měna | Exchange | Finanční derivát | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.com | FXstreet.cz | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hrubý domácí produkt | Ichimoku | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Indikátor CCI | Indikátor MACD | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kalkulačka | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční účet | Investing | ISM | EBay | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kapitálové trhy | Kiyosaki | Komoditní | Koupit bitcoin | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz libry | Kurzy | Libra | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Měna euro | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nemovitosti | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování s opcemi | Online burza | Pasivní příjem | Patria.cz | PayPal | Pivot | Platforma xStation | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prognóza | Reuters | Ropy | Rubl | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Směnárny | SP500 | Spekulace na pokles | Spekulace na růst | Státní dluhopisy | Stochastický oscilátor | Stochastický | SWIFT | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Velká Británie | Volatility | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj kurzu | WTI | X-Trade | Zlato a stříbro | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | DXY | Black-Scholes | Buffett | Komise pro cenné papíry | Bill Gates | Buy | EBITDA | Elon Musk | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | IRS | Janet Yellen | Mark Zuckerberg | Ministerstvo financí | Prospekt | Protistrana | Překoupení | ROCE | Sell | Tim Cook | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | StopLoss | Tržby | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | eBook | Tržní sentiment | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Stop Loss (SL) | Volby | S/R zóny | Retail | Frustrace | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Currencies | Investment | Markit | Natixis | Wells Fargo | Microsoft | Sentix | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | PwC | Agentura AP | Barrick Gold | Reporty | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Technický výhled | HUF/EUR | Brazílie | Dnešní fundamenty | Čínská centrální banka | Finanční systém | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Mark Carney | Ministr financí | Finanční aktiva | Globální trhy | Velcí investoři | Finanční centrum | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Energie | Tržní nálada | Sentiment trhu | Linie odporu | Podnikatelé | BlackRock | Přehled | Klid | Kč/EUR | Kč/USD | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Evropské trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Finanční poradenství | Futures kontrakty | Swapy | Milionáři | Miliardáři | Investiční firma | Forbes | Fundamentální faktory | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Firmy | Inflační tlaky | Akcie ve Spojených státech | IHS | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Algoritmus | Britské hospodářství | Globální ekonomický růst | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Hlavní indexy | Obchodování v Asii | Utahování měnové politiky | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Kryptoměny | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Šéf britské centrální banky | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Oslabení dolaru | Nálada na trhu | Dnešní údaje | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Tradiční měny | CySEC | Zajištění | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Elektronické peníze | Tesla | Vysoká volatilita | Nákupní signál | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Propad akcií | Spotové obchody | Payrolls | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Americký trh práce | Řízení peněz | Poplatky za obchodování | Ekonomická situace | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Velké zisky | FCA | Finanční ústav | Theresa Mayová | Snížení úrokových sazeb | Manažeři fondů | Výběr zisků | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Měnový pár EUR/USD | Očekávání analytiků | Quantum | Turecká ekonomika | Americké investiční banky | Institucionální investoři | Měnové stimuly | Příjmy | Čistý příjem | Dun & Bradstreet | Návratnosti investice | Návratnost investice | D&B | Údaje o inflaci | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G20 | Konsenzus | Růst ekonomiky | Odhad cen | Zasedání americké centrální banky | Bilance Fedu | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Švédsko | Dánsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Bitfinex | Globtrex | CME FedWatch | IHS Markit | Purple Trading | Klamání investorů | Spekulativní investoři | Bitcoinový ETF | Cryptocompare | Sell in May and go away | Buy the rumor, sell the news | Forex účet | CoinDesk | Makroekonomické zprávy | Finanční ředitelé | Snižování rozvahy Fedu | BHS | Globtrex.com | Návratnost investic | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Protiruské sankce | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Obchody s kryptoměnami | Úřad pro finanční služby | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | Obchodování Bitcoin | Obchodování kryptoměn | Obchodování kryptoměny | BTC/USD | ETH/USD | LTC/USD | XRP/USD | Cena Etherea | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | MiFID II | Altcoin | BTCUSD | Investiční nástroj | Kraken | Monero | Zcash | Ethereum Classic | Bitcoinové futures | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | ZEC | NEO | Krypto Expert | deVere Group | Investice do bitcoinu | Ray Dalio | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | XRPUSD | Hard fork | LTCUSD | Binance | Kryptoměna ethereum | Charles Hoskinson | Růst bitcoinu | Štěpán Hájek | Robinhood | Bitcoin Cash (BCH) | Litecoin (LTC) | Neo (NEO) | Stellar | Krádež kryptoměn | Kryptoměna Dogecoin | Služby spojené s kryptoměnami | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Lightspeed | Crypto | RoboMarkets | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pokles bitcoinu | Chytré kontrakty | Krypto burzy | Nákupy kryptoměn | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | Burzy kryptoměn | Petro gold | BTC/EUR | Digitální peněženky | Cena Ripplu | FundStrat | Altcoiny | CFD na kryptoměny | TRON | Objem kryptoměnových obchodů | Drobní investoři | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Složené úročení | Zařízení pro těžbu bitcoinů | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Wash trading | Saxo | Obchodní války | FinTech | Jamie Dimon | Krypto | Hodnota majetku | EOS | Bitcoiny | Virtuální měny | Akcie Amazonu | Kryptoburza | OPEC+ | Události ve světě | Zobchodovaný objem | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Globální růst | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Portu | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Geopolitika | Šéf Fedu | Indikátor Ichimoku | Cenový kanál | Ether | Bitmain | Společnost Bitmain | Trendové čáry | VIX index | I-Trader | Použití finanční páky | Pád ceny ropy | Mileniálové | Ruská centrální banka | Burzovní provozovatel | Výprodej akcií | Vývoj ceny bitcoinu | Krach kryptoměn | Konec Kryptoměn | Signál na akcie | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | Next Generation | Konzultační společnosti | Nejznámější kryptoměna | Regulační orgán | Průzkum společnosti | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | Základní úroková sazba | Obchodované fondy | Řešení obchodního sporu | Kryptoměna Bitcoin | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Sazby Fedu | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Heiken Ashi | Budoucnost Bitcoinu | Bitcoin ETF | Vysoké zisky | DBS | Mt. Gox | Zvýšení sazeb | OKEx | Platforma OKEx | Obchodníci s kryptoměnami | Zájem investorů | Cena zemního plynu | Uber Technologies | Plánované obchody | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Technologický Nasdaq | Inflační očekávání | Ruský akciový trh | Nasdaq100 | Obchodní aktivity | CNY | Nejznámější kryptoměny | Digitální měna bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Tencent Holdings | Chainalysis | Boris Johnson | Charlie Lee | Token | Stablecoin | DE30 | Guvernér Fedu | Ponziho schéma | Fibo retracement | Crypto newsletter | Kryptoměna libra | Libra od Facebooku | CoinShares | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Svět investování | Ropné akcie | Býčí výhled | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Ripple Labs | Pokles cen | Německé HDP | Americké futures | ZECUSD | Úrok na bankovním účtu | Výkonný ředitel | Britský premiér | Digitální aktiva | Investiční kapitál | Pohonné hmoty | Co jsou CFD | Co jsou CFD kontrakty | Výnosy amerických státních dluhopisů | Dánská centrální banka | Natixis Investment Managers | Kaspersky Lab | Transakce s kryptoměnami | Kaspersky | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Overbalance | LPR | Finanční situace | UCITS | iShares | Spotová cena zlata | Krácení daní | Profesionální obchodníci | Nastavení Stop-Loss | Akcie Barrick Gold | Vyšší úrokové sazby | Tým FXstreet.cz | Hospodářské krize | ByteDance | TikTok | Huawei | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Startup | Hazard | Prezident Donald Trump | Propad ceny akcií | TRX | ČNB Jiří Rusnok | Býčí signál | Medvědí signál | Objem | Bílý dům | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Jak začít investovat | XTZ | Trh práce | Vyšší sazby | Obchodní dohody | FRED | Obrat trendu | UCITS ETF | Růst spotřebitelských cen | Inflace v USA | Předseda představenstva | Trader 2.0 | Vyšší riziko | Firma | PLN/EUR | Technické analýzy | Tezos | USDC | BAT | XLM | Krypto novinky | Tesla Elon Musk | Růst cen | BSC | Studie | Server CNBC | BAKKT | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Negativní sentiment | Co bude | Generální ředitel | Filadelfský Fed index | Filadelfský Fed | Negativní nálada | Největší pokles | Ukrajina | Příliv investic | Amazon | Citadel | Úrok | LVMH | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | Využití kryptoměn | USDT | Tether Limited | Chris Larsen | Jed McCaleb | dApps | Technologie blockchainu | PoW | Global Times | Vyhlídky | Průzkumy | Legislativa | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Disney+ | Oblast rezistence | Oblast supportu | FT | Zveřejněná data | Martin Stránský | Too Big to Fail | SMA | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Na burze | CBDC | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Visa | Výrazný pokles | Rozvoj | Klíčový support | Ceny zboží | Sociální sítě | Klíčové problémy | Problémy | Burza OKEx | Platforma OKEx Options | OKEx Options | C2C | Swapové obchody | Obchody s cennými papíry | Druh derivátových obchodů | Kolísání ceny | Růstový impuls | Vládní výdaje | Risk to reward ratio | Finanční ztráty | Cvičení | Breaking | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Býčí vlajka | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | GBP/EUR | Celkový zisk | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Moskva | Farmaceutická společnost | Míra | Úroky | Konec roku | Edward Moya | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Důchod | Předseda | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | Dolar roste | Regulátoři | Ředitelka | Fed index | xStation5 | MasterCard | Roku Inc | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Dot-com | Uber | Ztráta | BREAKING | Stratég | Miliardy korun | Peking | Investiční platformy | US100 | Index US100 | Pozitivní zpráva | Nálada na globálních trzích | Singapur | Halving | Obchodní podmínky | Ziskovost | Placení daní | Elizabeth Warrenová | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Silný support | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Apache | Dividendová politika | Írán | RBA | Budoucnost | Experti | Zemědělství | Negativní zprávy | Nejbližší rezistence | Poradenství | Nový rekord | Ministerstvo práce | Čínský vicepremiér Liou Che | Zpřísnění měnové politiky | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Bankroty | Americké ministerstvo financí | Kryptoměny bitcoin | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | BTC DOMINANCE | Cena paládia | Americké ministerstvo | Nižší růst | Zamyšlení | Banka Morgan Stanley | Denní volatilita | Krach | Komunikace | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny v USA | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Výsledky průzkumu | Vlastní digitální měny | Paypal Holdings | Dominancia | Kapitalizácia | Google | 100 miliard dolarů | Trhy | Čínské úřady | Nejlepší ropné akcie | Šíření koronaviru | Pohyby cen | Změny cen | Rostoucí trendové čáry | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Pokles | Situace | Počet zákazníků | Provozní zisk | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Burza v Hongkongu | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Antivirové společnosti | Krypto rally | XMR | USDIRR | FIAT | Investovať do kryptomien | AML | AML Directive 5 | AML Directive | Obchodovať kryptomeny | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Swingová minima | Obchody | Výdaje | Finanční úřad | Pesimismus | Deník The Wall Street Journal | Hlavní úrokové sazby | Převody peněz | Rekordní hodnoty | SEC | NFP | Americké ekonomiky | Americké banky | Obchodovanie | Medvědi | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Pokračování poklesu | Bez rizika | FedWatch | Index nákupních manažerů ve výrobě | Americký Fed | Sestupný trend | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Analytická společnost | Šok | Výkyvy | Varovné signály | Změny trendu | Aktuální Price Action | VOLX | Pohyb Bitcoinu | WP | Těžební kapacity | Americké výnosy | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Vysoké ztráty | Hlavní měny | Vlna výprodejů | Spekulace na pokles cen | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | Medvědí trend | Další vývoj | S&P 500 futures | Stimuly | Nízká likvidita | Standard & Poor’s 500 | Antivirové firmy | Viceprezident | Spotřebitelé | Automobilka | Historie | Určení trendu | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Běžný účet eurozóny | Vyplácet dividendy | Senátorka | Kongres | Návrh zákona | Domácnosti | Páka | Fundament | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Ministryně financí | Zápis z posledního zasedání | Zdraví ekonomiky | Další růst | Růst | Olympijské hry | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Býčí potenciál | Potenciál | KNF | Výhody obchodování | Izrael | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Luno | Vijay Ayyar | Války | Organizace | Americké žádostí o podporu | Závislost | Práce | Vyhoření | Podíl na trhu | Údaje | Mexiko | Velké americké banky | Ministři | Mozek | Španělská vláda | Pákistán | Technické problémy | Trh dluhopisů | Emitenti | Více peněz | Long signál na akcie | Dodavatelské řetězce | Jiří Makovský | Majitel | Úspory | AMC | EP | Statistiky | Jeffrey Halley | Chuť riskovat | Vzrušení | Indikace | Geopolitická krize | Poradenské společnosti | Rizikové averze | Propad ceny | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Vyjádření ekonomů | Reddit | Debata | Tweety | Americké zásoby zemního plynu | Evropské indexy | Posílení | Swingové minimum | Joe Biden | Kelly Loeffler | Nové investiční nástroje | Regulační rámec | Budoucnost kryptoměn | Největší směnárny | Největší směnárny a burzy | Obrovské společnosti | DDoS útoky | Grayscale | Zvyšující se likvidita | Binance Coin | Cenový propad | Bitcoin dnes | Americká centrální banka (Fed) | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Halving bitcoinu | ATH | Tweet | Fondy obchodované na burze | Pasivní investice | Soud | HashRate | Regulační orgány | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Přilákání investorů | Decentralizace trhu | Huobi | Burza Huobi | Pozastavení obchodování | Pozastavení obchodování kryptoměn | Politika centrální banky | Akcie a dluhopisy | Alternativní kryptoměny | Davový efekt | Dominance bitcoinu | Zalistování na burzu | Pokrok ve vývoji | Síť kryptoměny TRX | Burza Binance | Investovat do alternativních kryptoměn | Dynamický trh | Dynamický trh s kryptoměnami | Technologický pokrok | Link | Znalý investor | ONE | Největší burza | Čínské kryptoměny | Frekventovanost hashtagů | Hlavní kryptoměny | Dominance hlavní kryptoměny | Chování na trhu | Výzkumné společnosti | Dopad na cenu | Medvědí scénář | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Manažeři | Růst Bitcoinů | Velký růst | Růst BTC | Akcie leteckých společností | Kupci | Tether USDT | Spoluzakladatel | JDE | Unie | ČR | Překoupené zóny | Dlouhodobý výhled | Průraz | Pozitivní sentiment | Růst na Bitcoinu | Střední Evropa | Bartův pattern | Absence regulace | Bart pattern | Obchodovaný objem | Manipulace trhu | Pump & Dump | Start-upy | Riot Blockchain | Square | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | ETH 2.0 | Oracle | Nikola | Index Nasdaq Composite | Začátek trendu | Rostoucí trend | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Covid | Analytické společnosti | Tiff Macklem | Cardano | Představenstvo | Portfolio kryptoměn | Sankce proti Rusku | Objem aktiv | Online hry | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Dominance BTC | Výdaje japonských domácností | Setkání ministrů financí eurozóny | Sony | Fundamentální pozadí | Zájem o investování | ChainLink | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | 2020 Twitter Bitcoin Scam | Twitter Bitcoin Scam | Bitcoin Scam | Twitter hack | Ceny | Praha | Kolaps | Výplach | Ethereum 2.0 | Ethereum Foundation | Kolísání cen | Technologické společnosti | Omar Arnaout | Společnost XTB | Korekční fáze | Medvědí fáze | Supervelmoci | Porušení pravidel | Insolvence | DeFi | Staking | Alternativa ke zlatu | Pár EUR/USD | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Pozice dolaru | Důvěra | Obnovení růstu | Zkušený obchodník | Indonésie | Tržní sentiment na Bitcoinu | Sentiment na Bitcoinu | Významné události | ByteDance TikTok | Slábnoucí dolar | Roger Huang | Arcane Crypto | Bendik Norheim Schei | Zvýšené napětí | Čínské sankce | Vztahy mezi Čínou a USA | Damoklův meč | Sázka na růst | Lepší výsledky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Setkání zemí OPEC | Analytik XTB | Upozornění na rizika | Bitstock.com | Fear and Greed | Kryptoměnový trh | Sell the news | Zan Kotnik | SMA 200 | Nastavení v tradingu | Coca-Cola | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Decentralizované finance | Ceny mědi | Odborníci | Zdanění | Nvidia | Sequoia | ADP report z kanadského trhu práce | Bloomberg Intelligence | Tržní kapitalizace tetheru | Kapitalizace tetheru | Technický signál | Šéf Tesly | Elektromobily | Politici | Objemy peněz | Zakladatel firmy | Biden | Marathon | Česká republika | John McAfee | McAfee | Zakladatel firmy McAfee | Centrální banky světa | MimbleWimble | Konference Ripple | Kryptoměna Litecoin | MimbleWimble testnet | Měnový fond | Americké měny | Michael Saylor | MicroStrategy | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Množství peněz | BNB | Způsob investování | Defi | Nařízení | Intel | JPM | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | Geopolitické faktory | Technologické tituly | Uniswap | Aave | Bloomberg Billionaires | Oslabování amerického dolaru | Dopolední obchodování | Exekutivní příkaz | Blockchainové technologie | Poptávka po bitcoinech | Hlavní kryptoměna | Cena bitcoinu dnes | Proražení | Životní prostředí | Nio | GME | Deutsche Boerse | Program QE | Proč investovat | LEN | Randal Quarles | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Ceny aktiv | MGM | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Index DE30 | Bitcoinový trh | Centrální bankéř | Citadel Securities | P2P | Peer-to-peer | Home office | Růst ceny | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | DOT | Zvýšení ceny | Brands | Akcie Twitteru | Shopify | Evropské centrální banky | Velikost obchodu | CARA | Klienti XTB | Regulace v USA | Situace na trhu | DAX (DE30) | Nárůst ceny | Spekulovat na pokles cen | Ted Cruz | Návratnosti investice (ROI) | ROI | Ukazatel návratnosti investice | Příklad ROI | Jaká návratnost investic je dobrá? | Výhody ROI | Return On Investment | ROI (Return On Investment) | Nasdaq (US100) | ADP report zaměstnanosti | Dnešní seance | Rekordní rok | Výsledky XTB | Finanční výsledky | X Open Hub | XOH | X Open Hub (XOH) | Podnikání XTB | Dynamický růst | Platby v bitcoinech | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | Cena dogecoinu | Blockchainy | FTX | Obchodování krypto | Krypto CFD | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Elektroauta | Trendové linie | Růstový trend | Sentiment investorů | Systémové riziko | Nabídka kryptoměn | Informace o kryptoměnách | Investoři a obchodníci | Freeport-McMoRan | Ben Armstrong | Terra | Admirals | Omezení rizika | Silný růst | Fidelity | Velké ztráty | Výrazný růst | Těžby kryptoměn | CryptoQuant | Společnost eToro | Nové regulace | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Zájem institucí | Platební prostředek | xStation 5 | Discovery | Platformy xStation | Archegos | Pohyb ceny | Obchodovat CFD | CoinGecko | Společnost MicroStrategy | Bitcoinové transakce | Jesse Powell | Přední bitcoinové burzy | Používání kryptoměn | Společnost X-Trade Brokers | COIN | Držitelé kryptoměn | Cathie Woodová | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | Zimní olympijské hry | Rostoucí ceny | Objednávky | Objem transakcí | DOGE | Aktivita na akciovém trhu | Větší korekce | Větší zisky | Důvěra ve vyšší ceny | Nárůst objemů | Přeprodané oblasti | Dogecoiny | Shiba Inu | Indická centrální banka | Plán obnovy | Pád bitcoinu | Výprodej bitcoinů | Riziko ztráty | Těžaři | Ochrana investorů | Obavy z inflace | API | Oslabení | Cena Cardana | Bit.plus | Nayib Bukele | Salvador | VIX index (VOLX) | Plány | Cíle | Příležitosti | Nástroje řízení rizik | Taproot | Těžaři bitcoinu | Světové kryptoměny | Trend klesající | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Platidlo | Akcie technologických firem | Zprávy z kryptotrhu | BTC vs. USD | ETH vs. USD | Vláda v Pekingu | Prodej | Další kryptoměny | McDonald's | Čínský výrobce elektromobilů | Regulační úřad | Propagace kryptoměn | Tennessee | Americký daňový úřad | Americký daňový úřad IRS | Daňový úřad IRS | Daňový úřad | Španělský soud | Bezpečnosti na internetu | Zajištění bezpečnosti | Obchodování na trhu | Starlink | Zakladatel fondu | Největší kryptoměnové burzy | Nejnovější prognóza | Technologie | Proč investovat do kryptoměn | Co jsou CFD kontrakty? | Zajištění zisků | Omezení ztrát | Minimální velikost obchodu | Možnost spekulovat na pokles cen | Kryptoměny CFD | Kryptoměny CFD u XTB | CFD u XTB | Demo účet zdarma | Demo účet zdarma u XTB | Tržní analýzy | Zprávy z trhu a tržní analýzy | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Růst společnosti | Odraz ceny | Nákupní příležitost | Robert Šuman | Eric Rosengren | Analytici JPMorgan | Očekávání zisku | UST | Čínský výrobce | Současný trend | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Služby související s kryptoměnami | Amber Group | Annabelle Huangová | Zásahy regulačních úřadů | Úřad pro finanční etiku | Služby pro kryptoměnové trhy | Pokles poptávky | Kryptoaktiva | Načasování | Boom | Rekord | Ziskový potenciál | Ministerstvo spravedlnosti | Technické znalosti | Chování | Syndrom vyhoření | Stabilní kryptoměny | Gary Gensler | Inovativní řešení | VIAC | Cena kryptoměny | Tokeny | Analytici banky | Americká ministryně financí | Mirai | Společnosti | Protocol | Prezident Nayib Bukele | Zlomový okamžik | Opatření | Ideální čas | Dna | Dlouhodobé strategie | Evergrande | Růst trhu | ANO | NFT | Non-fungible token | Salvadorský prezident | Ceny plynu | Vytváření bohatství | Solana | Kryptoměna Solana | Bukele | Etherea | Zájem o kryptoměny | Smart kontrakty | WarnerMedia | Kryptotransakce | Kryptoanalytik | mmBtu | Cena zemního plynu ve Spojených státech | Úročení | ADA CFD | BNB CFD | DOT CFD | DOGE CFD | UNI CFD | Cena DOGECOINu | Cardano (ADA CFD) | Binance Coin (BNB CFD) | Polkadot (DOT CFD) | Dogecoin (DOGE CFD) | Uniswap (UNI CFD) | Chainlink (LINK CFD) | LINK CFD | BCH CFD | Bitcoin Cash (BCH CFD) | XLM CFD | Stellar (XLM CFD) | XTZ CFD | Tezos (XTZ CFD) | EOS CFD | EOS (EOS CFD) | Algorand | Zlato a bitcoin | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Chování lidí | Energetické krize | Dmitrij Peskov | Pravidla hry | Kavita Gupta | Změny na trhu | Americký podnikatel | Nová historická maxima | Pozornost | Kapitalizace kryptotrhu | Přijetí bitcoinu | Meme mince | Ruský prezident | Meta | Metaverse | Burger King | Odborníci na kryptoměny | Přístup ke kryptoměnám | Messari | Poskytování likvidity | Peter Brandt | Obchodník Peter Brandt | NFT tokeny | Společnost | Inflace ve Spojených státech | Tým InstaForex | Krypto průmysl | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Alpha Impact | Hayden Hughes | Crypto.com | RIA Novosti | Americká Komise pro cenné papíry | TIM | Pozemky | Blockstream | Průměrná volatilita | Avalanche | Zprávy z krypto | Zveřejnění zprávy | Zprávy z krypto průmyslu | | Vietnam | Postavení na trhu | Expert na kryptoměny | Fibonacciho retracement | Rozšíření | Fibonacciho úrovně | Krypto analytik | Apple Tim Cook | Terra (LUNA) | Konzultační služby | Krypto konzultační služby | Informace z kryptoměnového trhu | LookIntoBitcoin | Apache Log4j | Log4j | Trh se zlatem | Cena NEO | Metaverse hra | Bitcoinová metaverse hra | Sequoia Capital | Technická rezistence | Inflační situace | Výsledky testování | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Odvětví cestovního ruchu | Konvergence | Hodnoty měny | Miliardy USD | Kyberzločinci | Eset | Těžař | Omezení QE | Rozvahy Fedu | Mike Novogratz | Doporučení k obchodování | Návrat volatility | DAO | Consensys | Hashrate | Hry | Aktualizace Ethereum | Bonanza Mine | Válka na Ukrajině | Coinmarketcap.com | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | Instituce | Zavedení bitcoinu | Arthur Hayes | Murray | Nirmala Sítarámanová | Finanční rok | GlobalBlock | Hive Blockchain | Rollback | Futures na americké akciové indexy | Cena CARDANO | Invaze na Ukrajinu | Decentralizace | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Sankce | Ruští oligarchové | Oligarchové | Prezident Putin | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Kyjev | Cena Cardana (ADA) | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Invaze | Santiment | DeFi a NFT | Bill Miller | BitBoy Crypto | Řetězce | Členství v NATO | Finbold | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | APP | iShares Global Clean Energy | INRG | UCITS ETF (INRG) | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Geopolitické události | Poslanec | DigitalCoinPrice | Blockchainová platforma | Regulace kryptoměn | Honduras Prospera | Honduras | Ekonomická zóna | Zvláštní ekonomická zóna | Bitcoin 2022 | Waves | Zákonodárci | Vývoj kryptoměny | Výhody obchodování krypto | Obchodování krypto aktiv | Středoafrická republika | Měna terraUSD | Do Kwon | Kontroverzní digitální měna | Digitální měna terraUSD | Mati Greenspan | Algoritmické tokeny | Algoritmický stablecoin | Širší trh s kryptoměnami | Quantum Economics | Institucionální investice | Cyklický vývoj | Cenové prognózy | Gov Capital | Předpovědi cen | Největší stablecoin | Stablecoin Tether
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Trh s decentralizovanými financemi
Trh s diamanty
Trh s digitální reklamou
Trh s dluhopisy
Trh s elektrokoly
Trh s elektromobily
Trh se vzácnými mincemi
Trh se zlatem
Trh s futures
Trh s kávou

Následující klíčová slova

Trh s nemovitostmi
Trh s nemovitostmi v ČR
Trh s ojetinami
Trh s platinou
Trh s ropou
Trh Standard
Trh Standard pražské burzy
Trh Start
Trh státních dluhopisů
Trh s videohrami
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple broker v ziskovosti
Potvrďte prosím... Zavřít