Úterý 14. červenec 2020 11:18
reklama
Admiral spread new
reklama
Dukascopy
reklama
Bossa live trading

Klíčová slova - Obchodování na akciových trzích

img

Růst akciových trhů zarazila tisková konference prezidenta Trumpa

29.05.2020 Pražská burza navázala na pozitivní sentiment z konce předešlého týdne a první tři dny tohoto týdne posilovala. Nicméně pak se obchodování otočilo a ve zbytku týdne PX index oslaboval. Za celý týden si ale polepšil o cca 2 %. Co se týká jednotlivých jmen obchodovaných na BCPP, prim hrály banky. Ty podpořila zpráva o chystaném záchranném fondu Evropské komise na podporu evropské ekonomiky. Banky vzrostly za týden až o téměř 10 %. Ztráty kolem 1 % zaznamenal ČEZ a Avast.
img

Nemastné neslané obchodování na akciových trzích

19.11.2019 Americký akciový index S&P 500 v úvodní hodině obchodování kolísá okolo včerejšího zavíracího kurzu. Průmyslový Dow Jones ztrácí čtvrt procenta, naproti tomu technologický Nasdaq přidává 0,2 %, a to zejména díky růstu akcií firem Broadcom, Facebook a PayPal. Naproti tomu kvartální tržby a snížení jejich odhadů za celý rok udělaly vrásky na čele akcionářům Home Depot a Kohl’s. Akcie těchto firem odepisují více jak 5 %, respektive 17 %. V rámci indexu S&P 500 pak nejhlubší ztráty evidují energetické společnosti (-1,0 %), když ceny ropy pokračují v poklesu.
img

Akcioví obchodníci dnes příliš vzruchu nezažili

14.11.2019 O živém obchodování na akciových trzích nemůže být ani řeč. Evropský Stoxx 600 oproti včerejšku končí seanci o 0,1 % níže. V rámci sektorů se pak zisky i ztráty pohybují ve většině případů do půl procenta. Americké indexy flirtují se svými nedávnými rekordy. Zisky či ztráty žádného z nich ale nedosahují ani jedné desetiny procenta. Ani u jednotlivých odvětví nejsou zatím patrné výraznější pohyby.
C:\fakepath\eurusd-tydenik2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (30.9.2019)

30.09.2019 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu neaktivoval žádnou obchodní příležitost podle mého týdenního komentáře, takže jsme se tentokrát nedočkali žádného obchodu. EUR/USD se v týdnu sice hýbal poměrně volatilně, ovšem vidíte, že pokud nesplní moje pravidla pro vstup do obchodu, tak i přesto se držím stranou a to je úkol každého tradera. Tedy nesnažit se obchodovat každý pohyb na trhu, ale vstupovat do trhu jen tehdy, pokud trh splní pravidla vaší obchodní strategie.
C:\fakepath\cina-usa.jpg

USA prý zatím neplánují blokovat registraci akcií čínských firem

29.09.2019 Spojené státy v současnosti nemají v plánu blokovat registraci čínských podniků na amerických akciových trzích. Uvedla to podle agentury Bloomberg mluvčí amerického ministerstva financí Monica Crowleyová. Reagovala tak na páteční zprávy médií, podle kterých administrativa prezidenta Donalda Trumpa zvažuje, že čínským firmám zruší povolení k obchodování na akciových trzích v USA.
C:\fakepath\trump-27092019-lv.jpg

Trump zvažuje, že zruší registraci čínských akcií v USA

27.09.2019 Administrativa amerického prezidenta Donalda Trumpa zvažuje, že čínským firmám zruší povolení k obchodování na akciových trzích ve Spojených státech. Agentuře Reuters to dnes řekl informovaný zdroj. Takový krok by byl radikální eskalací obchodního napětí mezi USA a Čínou. Akcie dotčených firem na burze v New Yorku po zprávě okamžitě zamířily dolů a stáhly s sebou celý trh.
img

Horké hlavy chladnou a co dnes ECB?

12.09.2019 Zdá se, že čínská i americká administrativa začínají pozvolna skládat zbraně. Alespoň ze včerejších prohlášení vyplývá, že Američané odloží další zvyšování cel o dva týdny, naproti tomu Čína oznámila okruh zboží, které bude vyňato z placení cel, na něž byly uvaleny tarify v minulém roce. Zatím se jedná spíše o symbolické kroky než o skutečné uvolnění restrikcí v mezinárodním obchodě, ale i tak se pozitivně promítají do obchodování na akciových trzích. Americké indexy včera zakončily se slušnými zisky. Index S&P 500 přidal nejméně, a to 0,7 %, průmyslový Dow Jones si polepšil o 0,9 % a technologický Nasdaq se vyhoupl o 1,1 % výše. V rámci nejširšího indexu se dařilo s výjimkou realitního sektoru všem odvětvím v čele s farmaciemi a informačními technologiemi.
img

Jednání Spojených států s Mexikem bude nečekaně pokračovat i dnes

07.06.2019 Hlavní události, které ovlivňovaly včerejší obchodování na akciových trzích, se opět týkaly obchodní politiky Spojených států. Tou pozitivní bylo jednání mezi zástupci USA a Mexika o nalezení dohody, jak vyřešit imigraci na hranicích. Cílem je předejít pondělnímu uvalení cel na mexické zboží. Jednání skončila až po uzavření trhů, bohužel však k žádné dohodě nedošlo. Nicméně pozitivem zůstává, že neplánovaně budou jednání pokračovat i dnes. I podle slov amerického prezidenta Donalda Trumpa se Mexiko velmi snaží situaci vyřešit. Dále dodal, že případné uvalení cel by nemělo žádný vliv na dojednanou trojstrannou obchodní dohodu mezi USA, Kanadou a Mexikem. Trump to zdůraznil velmi silným tvrzením, když prohlásil, že „My nepotřebujeme Mexiko, ale Mexiko potřebuje nás“. Tou druhou událostí jsou Trumpovy výhrůžky Číně. Té pohrozil, že je připraven rozšířit cla na další čínské zboží v hodnotě 300 mld. USD, nejdříve prý však tak plánuje udělat až po zasedání zemí G20, které se koná koncem června.
img

Rozbřesk: Achillovy paty německé ekonomiky, ČSÚ odkryl strukturu tuzemského HDP

31.05.2019 Německá ekonomika podle posledních čísel po slušném prvním kvartále opět šlape na brzdový pedál. Slabé Ifo i PMI podle našeho nowcastu ukazují na mírný pokles HDP v druhém kvartále. Za celý rok by pak pravděpodobně růst jen těžko překonal 0,6-0,7 %. K odhadům je třeba přistupovat opatrně, protože zatím nemáme k dispozici žádná tvrdá data z průmyslu nebo z maloobchodu. I tak je ale jasné, že globální geopolitické napětí a rozšiřování fronty v obchodní válce z velkých hráčů postihuje nejvíce Německo. Právě Němci mají mezi velkými ekonomikami nejtěsnější vazbu průmyslu na globální obchod. A není tedy divu, že se právě zde výhledy přepisují nejčastěji směrem dolů a výnos německého bundu se pohybuje čím dál hlouběji pod nulou.
C:\fakepath\TOP5-19042019-LV-2.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.04.2019 1) Obchodování na akciových trzích v Číně, Japonsku a Jižní Koreji dnes skončilo v zelených číslech. Trhy v Austrálii a Hongkongu zůstaly na Velký pátek zavřené.
img

Americké obchodování přináší zlepšení. Inflace i technika trhy zatím podržely

11.10.2018 Situace na finančních trzích je odpoledne lepší, k čemuž přispěla i nová data. Americké obchodování na akciových trzích ale začalo smíšeně a těžko zatím vyhlásit konec současné korekce. Evropské akcie trochu ubraly ze svých denních ztrát. Výnosy amerických dluhopisů mezitím lehce stoupají a dolar se snaží setřásat své mírné ztráty.
img

Akcie opět v zelených čísel, dolar kvůli Trumpovi navyšuje ztráty

21.08.2018 Po včerejší klidné seanci probíhá i dnešní obchodování na akciových trzích bez větších komplikací. Akciovým indexům se daří a futures na americký S&P500 signalizují útok na nová historická maxima. Pomáhá k tomu hlavně absence nově příchozích fundamentů, v kombinaci se slábnoucím dolarem a pokračující stabilizací na měnách emerging markets ekonomik. Obchodování navíc probíhá na výrazně podprůměrných objemech, když většina trhu dál vyčkává na zajímavější fundamenty z druhé poloviny týdne. V Evropě tak většina indexů roste o více než procento a solidní zisky si připisují také futures na indexy v USA.
img

Evropské akciové trhy po dvou dnech zamíří opět dolů

11.07.2018 Současné obchodování na akciových trzích provázejí především informace ohledně zaváděných cel nebo jejich plánu jak ze strany Spojených států, tak i ze strany jejich obchodních partnerů. Index S&P 500 včera uzavřel po čtvrté v řadě výše (+0,4 %), což je nejdelší šňůra zisků od začátku června, čemuž pomohly například i akcie společnosti PepsiCo, které vylétly o více jak čtyři procenta výše v reakci na lepší než očekávaný zisk za uplynulý kvartál. Na druhou stranu futures na tento index aktuálně ukazují směrem dolů, když se objevily zprávy, že americká administrativa připravuje četnější list čínského zboží, na které chce uvalit cla.
img

Rozbřesk: Koruna opět ztrácí půdu pod nohama

23.05.2018 Evropské trhy nezažívají v posledních týdnech zrovna nejlepší chvíle, když se investoři museli nejprve vyrovnávat s potenciálními důsledky hrozící celní války, následované rostoucím napětím mezi USA a Íránem a v neposlední řadě i novým děním na politické scéně v Itálii. Původně nepříliš pravděpodobná varianta vládní koalice, která stále více získává reálné obrysy, vyvolává na trzích vzrušení nebo spíše obavy. Druhá nejzadluženější země eurozóny chce totiž především fiskálně expandovat. V situaci, kdy její dluh přesahuje hranici 130 % HDP, to není asi nejlepší nápad, zvlášť když si její dluhopisový trh zvykl na to, že část dluhu pravidelně odkupuje ECB. Společná centrální banka má ve svém portfoliu italské dluhopisy za více než 341 mld. EUR a s 15% podílem se tak stala největším individuálním věřitelem této jižní země. S perspektivou konce politiky kvantitativního uvolňování je otázkou, kdo by velkorysou fiskální expanzi financoval a především za kolik. A vlastně tento drobný dovětek se může brzy ukázat jako katalyzátor návratu do tvrdé ekonomické reality, podobně jako tomu bylo i jinde na jihu, a celá situace se poté bude moci zklidnit.
img

Minuta s XTB

09.04.2018 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o nervózním obchodování na akciových trzích a výhledu na tento týden.
img

Akcie na pražské burze v týdnu posílily o 0,7 procenta

26.01.2018 Akcie na pražské burze i ve čtvrtém týdnu roku pokračovaly v růstu. Index PX přidal 0,7 procenta na 1132 bodů a opět vylepšil své závěrečné maximum od srpna 2011. Největší pokles zaznamenaly akcie Komerční banky. Nejlépe se vedlo cenným papírům Pegas Nonwovens, vyplývá z výsledků burzy. Předchozí týden akcie posílily o 1,3 procenta.
img

Ranní videokomentář: Libra kvůli brexitu zpět pod 1,32 GBPUSD. Dolar pokračuje v růstu i na páru s eurem

18.10.2017 Obchodování na akciových trzích v Evropě i v USA včera probíhalo v naprostém klidu a bez větší volatility. Indexy si své vysoké ocenění i nadále udržují a zajímavějších pohybů jsme tak byli opět svědky pouze na devizovém trhu. Včera to na FX schytala hlavně libra, která i navzdory rostoucí inflaci a solidnímu výhledu pro růst sazeb začala slábnout, když na ni znovu dolehlo téma brexitu a vyjednávání mezi Británií a EU, které uvízlo na mrtvém bodě. I dnes může být libra volatilní, protože nás z Británie čekají zajímavé statistiky z trhu práce. Pozor ale i na projev Maria Draghiho a výsledky z amerického trhu s bydlením.
img

Akcie na pražské burze v týdnu posílily opět o 0,4 procenta

28.07.2017 Akcie na pražské burze v uplynulém týdnu opět posílily. Index PX od minulého pátku přidal 0,4 procenta na 1008,3 bodu. Největší pokles zaznamenaly akcie Tatry Mountain Resorts (TMR). Nejlépe se vedlo cenným papírům bankovní skupiny Erste, vyplývá z výsledků burzy. V předchozím týdnu akcie posílily rovněž o 0,4 procenta.
img

Ranní videokomentář: Trhy v očekávání výsledku britských voleb. Dnes zasedá ECB

08.06.2017 Klidné obchodování na akciových trzích pokračuje a přestože se na trhy vrátily objemy, indexy si své pozice zatím pouze udržují. Obchodníci totiž čekají hlavně na výstup z dnešní seance, která bude klíčová pro euro, libru a většinu evropských akciových indexů. Čekáme totiž na výstup ze zasedání Evropské centrální banky a na výsledek britských voleb. ECB by měla eurové páry rozpohybovat během tiskové konference Maria Draghiho. Volební místnosti v Británii se pak zavírají až ve 23 hod., takže bychom měli znát výsledky voleb někdy zítra nad ránem.
img

Jak vybrat správného brokera?

28.12.2016 Pokud přijde řeč na investice a úspory, rozhodnutí o využívání služeb správného brokera není z těch, která by se měla brát na lehkou váhu. Akcie mnohých společností či bank se zdají být více než nestálé. Existuje proto mnoho různých faktorů, které by investoři měli vzít v úvahu ještě před samotným začátkem investování.
MorganStanley.jpg

Investiční bance Morgan Stanley klesl zisk

20.07.2016 Americká investiční banka Morgan Stanley snížila čistý zisk ve druhém čtvrtletí o více než 14 procent na 1,43...
img

Obchodní analýza: Index S&P 500 a měnový pár EUR/USD

08.01.2016 Nový rok nám na akciových trzích začal opravdu zajímavě. Poměrně dobrý sentiment z druhé poloviny prosince je pryč a trhy se nám řítí dolů. Důvodem je opět Čína, která si od srpna až doteď dávala pohov. Negativní sentiment je dále násoben dalšími propady ropy, když se včera obchodovalo na 12letých minimech.
eurusd-06012016-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 6.1.2016

06.01.2016 Akciové trhy ve Spojených státech se po pondělním propadu, za kterým stály obavy investorů ohledně vývoje...
eurusd-29092015-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 29.9.2015

29.09.2015 Akciové trhy ve Spojených státech zahájily týden výrazným poklesem. Investoři mají obavy z negativních...
img

Číně se nedaří zastavit propady akcií, trpí i australský dolar

03.07.2015 Poslední tři týdny jsou ve znamení turbulencí na čínském akciovém trhu. Vláda se snaží poklesy zpomalovat, ale tržní s...
img

Obchodování na akciových trzích probíhá zdrženlivě.

16.04.2014 Americké indexy provedli další pozitivní seanci, díky publikací dobrých korporačních a statistických dat. Očekávávaný ...
img

Obchodování na akciových trzích probíhá zdrženlivě.

16.04.2014 Americké indexy provedli další pozitivní seanci, díky publikací dobrých korporačních a statistických dat. Očekávávaný ...
img

Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, USD/JPY, AUD/USD a ZLATA

19.11.2013  Nálada na trhu s bydlením v USA se v listopadu stabilizovala. Index asociace NAHB se po dvou po sobě jdoucích ztrátách usadil na 54 bodech. Říjnový výsledek byl negativně revidován také na 54 bodu. Ekonomové očekávali dosažení 55 bodové hranice, výraznějšímu posílení však zabránily obavy z dalších politických bojů o fiskální osud Spojených států. Pozitivně lze hodnotit, že již 6 měsíců se index drží nad úrovní 50, která výhledově značí expanzi.
img

EURUSD - Denní a intradenní výhled: Euro posílilo, hladinu 1,3300 ale neudrželo

07.08.2013 Měnový pár aktuálně prorazil úroveň denního pivotu 1,3292 EURUSD směrem dolů. Oscilátor relativní síly RSI klesá s pos...
img

EURUSD - Denní a intradenní výhled: Extrémně rozkolísané euro míří po datech znovu nahoru

22.01.2013 Euro v dopoledních hodinách odevzdalo své zisky, když zkorigovalo k hladině 1,3300 EURUSD. Kurz měnového páru se pohyb...
eurusd281.gif

Forex: EUR/USD snaha o proražení kanálu

01.06.2011 Euro nebylo schopné udržet růst, dostalo se zpět pod hladinu 1,4400.
img

Daily: Nad eurem se poprvé v novém roce opět vznáší obavy z dluhové krize

07.01.2011 Již v prvním týdnu nového roku se obchodníkům opět velmi hlasitě připomněly problémy, které sužovaly eu...
img

Daily: ECB drží trhy nad vodou. Euro včera i přesto začalo opět ztrácet

07.12.2010 Záhada rally z minulého týdne byla vyřešena. Pomohla ji rozluštit Evropská centrální banka, která v...
img

Daily: Irská nákaza se začíná šířit i na další země eurozóny

12.11.2010 Včerejší obchodování nepřineslo z Evropy ani ze Spojených států žádná nová data, což bylo zapříčiněno oslav...
img

Forexový blog Kena Vekslera: Údaje z Číny mění náladu na trhu

11.11.2010 Vypadá to, že Čína je ještě ve varu a podle údajů zveřejněných dnes v noci to nevypadá, že by se zde...
img

Daily: Korekce dřívějších ztrát americké měny pokračuje

10.11.2010 Ani včera se nezastavil výprodej na evropských dluhopisech, který se sice přibrzdil v případě řeckých a portug...
img

Daily: ECB se vydala opačným směrem než ostatní CB, euro si své zisky drží

08.10.2010 Včerejší seance přinesla zasedání dvou centrálních bank, které rozhodovaly nad dalším vývojem měnové politiky. Jako první své rozhodnutí zveřejnila Bank of England, která podle očekávání ponechala sazby beze změny a protože své rozhodnutí doprovodila jen strohým komentářem, reakce trhu na ně byla minimální. Více ze včerejšího zasedání se proto obchodníci dozvědí až za dva týdny, kdy bude zveřejněn oficiální zápis. Již nyní ale rostou spekulace na to, že by se BoE mohla pozvolna přibližovat bodu, kdy začne napodobovat americký Fed a zahájí další vlnu kvantitativního uvolňování.
img

Daily: ISM překvapil nečekaným růstem, odchylka od regionálních indikátorů je ale největší za posledních 10 let

02.09.2010 Zářijové obchodování začalo ve velkém stylu. První zářijový den dal totiž zcela zapomenout na ner...
img

Daily: Slábnutí americké ekonomiky pokračuje, nové objednávky zaznamenaly nečekaný propad

29.07.2010 Pakliže se stále najdou ti, kteří pochybují o tom, že Spojené státy začínají opět zpomalovat, pa...
img

Daily: Klidné obchodování pomáhá euru a libře navyšovat své pozice vůči bezpečným přístavům

28.07.2010 Ani úterní seance tentokrát nevybočila ze stereotypu posledních několika dnů. I včera jsme totiž b...
img

15.6. Komentář Kena Vekslera

15.06.2010 Dobré ráno,Zápis ze včerejšího jednání Australské rezervní banky (RBA) naznačuje, že v následujících m...
img

Daily: Nervózní trhy pomohly americké měně k navýšení svých dosavadních zisků

19.05.2010 V nervózním duchu se neslo včerejší obchodování na akciových trzích, které po úspěšném začátku nového dne ...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Intradenní výhled | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Australský dolar | Novozélandský dolar | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | USA | NFP report | Británie | OPEC | Koruna | G20 | HDP | Divergence | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Česká koruna | Americké akcie | Dluhopisový trh | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | Akcie | Akciový trh | Americký dolar | Analýza | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Ben Bernanke | Bloomberg | Broker | Bundesbank | Burza | Béžová kniha | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | DAX | Denní minima | Dow Jones Industrial | ECB | EFSF | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Forex trader | Futures | Hedging | IPO | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Korekce | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | Long | Long pozice | MMF | MT4 | Margin | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Oscilátor | PPI index | Penzijní fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Saldo běžného účtu | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Spread | Stagflace | Stop-Loss | Timeframe | Trader | Trend | Tržní kapitalizace | Výnos | Wall Street | ZEW index | Bondy | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Regulátor | Evropa | Index CSI300 | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Komerční banka | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Indexy | OSN | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | EU | Býčí divergence | Zasedání ECB | Ekonom | Makroekonomická data | Ken Veksler | Zisk | Ropný trh | Dluhopisové trhy | Kurz eura | Optimismus | Výsledky | Strach | Obchodní příležitost | Obchodovat | Ondřej Hartman | CAC 40 | Stoxx 600 | Investiční banka | Makrokalendář | Aktuální kurzy | Regulace | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Intradenní analýza | Nasdaq Composite | Index CPI | Makrodata | Portugalsko | Facebook | Donald Trump | Burzy | BCPP | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | ADP report | Ceny akcií | Obchodníci | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | GBPUSD | USDCAD | GBPJPY | Aktivum | Carry trades | Index | Volatilní | Akcie Komerční banky | Akcie Philip Morris | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analýzy | AUDJPY | Banka | Bollingerova pásma | Brent | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | Členské země eurozóny | Degiro | Dolar | Ekonomický kalendář | Eura | EURIBOR | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Frank | FXstreet.cz | Graf | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index PMI | Index S&P 500 | Investiční | Investiční poradenství | Investing | Irsko | ISM | J&T | Kurzy | Libra | Makroekonomické ukazatele | Market | Markets | Nikkei 225 | Pád akcií | Paládium | Tatry Mountain Resorts | PayPal | Pivot | Pro investory | Reuters | Ropy | Signály | Société Générale | SPX | Státní dluhopisy | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh | Unce zlata | Volatility | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | X-Trade | Země eurozóny | Zpráva | Zprávy | Zisky | CNBC | ZEW | DXY | Komise pro cenné papíry | Indie | Ministerstvo financí | Naked Short Selling | Obchodní den | PX index | Redukce | ROCE | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Světové ekonomiky | Miliardář | Komise | Transakční poplatek | Kontrakt | Trendový indikátor | Majors | Volby | Blog | Burza dnes | Burze | Americké obchodování | Dow Jonesův index | Wells Fargo | Bankovní sektor | Caterpillar | CSI300 | ANZ | Institut Ifo | Investing.com | Oslabení eura | Reporty | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Halifax | HUF/EUR | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Podnikání | Dlouhé pozice | Energie | Podnikatelská důvěra | Přehled | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Averze vůči riziku | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Širší index S&P 500 | Akcie v Asii | IBEX | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Klidné obchodování | Americký akciový index | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Růst akcií | Obchodování v Asii | Uvolňování měnové politiky | Alibaba | Dnešní obchodování | Propad | Úvěrový rating | Kryptoměny | S&P | Guvernér | Cena mědi | Bezpečné dluhopisy | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | PetroChina | Pokles výnosů | Akciové trhy ve Spojených státech | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Erste | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Výnosy amerických dluhopisů | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Baidu | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Úspěšné obchodování | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Analytik J&T Banky | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Globální obchod | Bankovní domy | Průzkum | Krize | Pražský parket | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Americký index S&P 500 | TRY | Čínský statistický úřad | Příjmy | Čistý příjem | Vydávání dluhopisů | Spotřebitelské výdaje | Nástroje technické analýzy | Podnikatelská aktivita | Finanční domy | Údaje o inflaci | Měny&Sazby | ČTK | Konsenzus | Belgie | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnových trzích | Očekávání | Příjmy z obchodování | Tempo růstu ekonomiky | Minuta s XTB | Carl Icahn | Zahraniční forex | Obchodování na zámořských trzích | Kurzotvorná informace | Ceny hliníku | Americký akciový trh | Jerome Powell | Index Topix | Obchodování Futures | Obchodní války | Podniky | Evropské akciové trhy | Regionální měny | Geopolitické napětí | Index Stoxx 600 | EK | Prezident Trump | Odhady analytiků | Obchodní jednání | Odpůrci eura | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Technologický Nasdaq | Akcie čínských firem | Obavy z recese | Vliv na obchodování | KB | Tiering | Televize CNBC | Kurzarbeit | PFNonwovens | Akcioví obchodníci | Avast | Prohlášení | Růst akciových trhů | O2 | Trump | Prezident | Trhy | Evropské ekonomiky | Situace | Hlavní index PX | Růst | Tisková konference | Ekonomiky | Evropské indexy | O2 CR | ČR | Konference prezidenta Trumpa
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Obchodování komodity
Obchodování konfluencí
Obchodování korekce trendu
Obchodování krátkodobých pozic
Obchodování kryptoměn
Obchodování kryptoměny
Obchodování měn
Obchodování měnových párů
Obchodování na akciové burze
Obchodování na akciových indexech

Následující klíčová slova

Obchodování na americkém trhu
Obchodování na burzách
Obchodování na burze
Obchodování na burze demo
Obchodování na burze diskuze
Obchodování na burze nanečisto
Obchodování na burze online
Obchodování na burze pro začátečníky
Obchodování na české koruně
Obchodování na českém devizovém trhu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading letni strategie
Potvrďte prosím... Zavřít