Úterý 23. července 2024 16:50
reklama
CapXmaster
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Reddit

img

Nejlepší akcie 2. čtvrtletí: Drobní investoři si vybírají vítěze z oblasti AI, přičemž Nvidia se stává druhou nejoblíbenější akcií na eToro

11.07.2024 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů obchodní a investiční platformy eToro drobní investoři nadále podporují společnost Nvidia a zároveň se snaží najít vítěze v otázce umělé inteligence.
C:\fakepath\akcie-09072024-uvod.png

Top 3 akcie populárních platforem vhodné nejen pro mladé investory

09.07.2024 Postupný přesun do virtuálního světa vytváří pro investory zajímavou příležitost svézt se na popularitě jednotlivých platforem. V tomto článku se proto podíváme na akcie společností, které budou určitě znát především mladší generace. Tyto společnosti totiž očekávají v nadcházejících dvou letech skokový růst tržeb, což díky rostoucí popularitě může opravdu nastat. Vysoká očekávání investorů podepisují také analytici z Wall Street, kteří predikují cenový růst právě u těchto tří akcií.
img

Je meme investování zpět? Díky příznivým podmínkám na trhu se investoři vracejí k meme investování

05.06.2024 V lednu 2021 vyvolali uživatelé Redditu na fóru Wall Street Bets rozruch kolem společnosti GameStop (GME), maloobchodního prodejce videoher, který se potýkal s problémy a který byl silně shortován hedgeovými fondy. Rozruch na Redditu způsobil masivní příliv individuálních investorů a cena akcií společnosti GameStop dramaticky vzrostla.
img

US OPEN: Akcie meme znovu uděřily!

03.06.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše – S&P 500 si připsal 0,3 %, Dow Jones se obchoduje na stejné úrovni, zatímco Nasdaq a Russell 2000 vyskočí každý o 0,8 %. Akcie meme jsou opět v centru pozornosti poté, co média oznámila, že RoaringKitty, obchodník spojený s mánií 2021, vybudoval velkou pozici na GameStop. GameStop zahájil dnešní obchodování s více než 70% vzestupnou cenovou mezerou.
C:\fakepath\Gamestop.jpg

O akcie firmy GameStop je díky diskusním fórům znovu velký zájem

03.06.2024 Akcie americké společnosti GameStop jsou zhruba po třech letech díky diskusním fórům a dalším internetovým skupinám opět v centru pozornosti investorů. V neděli o sobě totiž dal znovu vědět obchodník Keith Gill, který sdílel snímek s výpisem z makléřského účtu, na němž je vidět, že k pátku minulého týdne držel akcie GameStop v celkové hodnotě 115,7 milionu dolarů (2,6 miliardy Kč). Informuje o tom server CNBC.
img

GameStop je zpět s více než 70% ziskem před uvedením na trh

03.06.2024 Zatímco v polovině května se zdálo, že pozdvižení kolem akcií GameStop a „meme“ zmizelo stejně rychle, jako se objevilo, vypadá to, že se toto téma rádo vrací jako bumerang. Obchodník Keith Gill, více známý pod svou přezdívkou ‚Roaring Kitty‘, který byl jednou z hlavních tváří rally v roce 2021 v akciích GameStop, stejně jako nedávných květnových kroků, se znovu aktivoval na svých sociálních sítích.
C:\fakepath\akcie-17052024.jpg

Americký Dow Jonesův akciový index poprvé uzavřel nad 40.000 body

17.05.2024 Americký Dow Jonesův akciový index poprvé uzavřel nad hranicí 40.000 bodů. Investoři dnes vyhodnocovali několikatýdenní růst, k němuž přispěly zejména firemní výsledky a statistika. Ta podpořila očekávání, že americká centrální banka (Fed) sníží v letošním roce úrokové sazby. Zpevnil také index S&P 500, naopak index Nasdaq Composite dnes mírně oslabil. Za celý týden ale všechny tři hlavní indexy zaznamenaly růst.
C:\fakepath\trader-17052024-36-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.05.2024 1) Akcie společnosti GameStop mají (téměř) za sebou turbulentí týden. V jeho začátku se staly opět terčem "meme" spekulantů a prudce vystřelily, v druhé polovině týdne jsou již pod prodejním tlakem a výrazně oslabují o desítky procent. Před zahájením obchodování akcie zleňují o dalších 20 procent poté, co prodejce videoher vydal varování o zisku a prodeji za první čtvrtletí a také požádal o prodej dalších akcií.
img

US Open: indexy se na konci týdne otevírají beze změny 📉

17.05.2024 Poslední den tohoto týdne vypadá docela zajímavě. Indexy z USA jsou na historických maximech a býci bojují o trvalé proražení těchto úrovní. Na druhou stranu však sledujeme rostoucí výnosy dluhopisů a dolar, což přidává další nabídkový tlak na akciový trh.
img

Technologické akcie lídry seance

16.05.2024 Středeční obchodovaní nakoply data k americké inflaci a indexy velké trojky zakončily den v plusových hodnotách, kdy nejsilnějším byl technologický index Nasdaq Composite, který přidal více jak 1 %. Mezi hlavní tahouny na trhu patřily akcie společností z polovodičového sektoru, kdy kupříkladu Nvidia a AMD posílily okolo 4 %. Po dvoudenní rally prozatím skončila spanilá jízda meme stocks, tedy akcií oblíbených u investorů nejen na sociální síti Reddit. K nejvýraznějším společnostem se řadí Gamestop a AMC. Oba jmenované tituly odepsaly okolo 20 %.
img

„Meme stocks“ opět na růstové vlně 🎢

15.05.2024 Meme akciová horečka, která podnítila vzrušení na Wall Street v roce 2021, opět zachvátila akciový trh. Údajný návrat legendárního uživatele @RoaringKitty, ikony stojící za spekulativními nájezdy skupiny WallStreetBets, po třech letech nečinnosti způsobil, že akcie společností GameStop a AMC od začátku týdne posílily o 180 %, resp. 135 %. Kryptický tweet na platformě X Keitha Gilla (vlastním jménem @RoaringKitty) vyvolává očekávání návratu euforie spekulantů spojených se skupinou WallStreetBets, která před třemi lety vedla ke skokovým nárůstům mnoha společností o několik set procent. Co o celé akci stojí za to vědět a z čeho pramení? Pojďme se na to společně podívat.
img

US OPEN: Výsledky jsou hnací silou pohybu cen akcií

08.05.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní peněžní seanci poklesem po smíšeném obchodování v Evropě. Akcie s malou tržní kapitalizací si při zahájení seance vedly hůře než jejich větší protějšky. S&P 500 se při otevření obchodování snížil o 0,3 %, Dow Jones se obchodoval o 0,2 % níže, Nasdaq se posunul o 0,6 % níže a Russell 2000 klesl o více než 1 %. Hlavním motorem pohybů jednotlivých akcií zůstávají zisky, přičemž velké cenové pohyby po výsledcích zaznamenaly společnosti Arista Networks, Shopify, Reddit a ZoomInfo.
C:\fakepath\facebook-02042024-2.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Zuckerberg často šlape vedle. Na každém z nás ale neskutečně vydělává

02.04.2024 Mezi investorskou smetánkou je Meta často vnímána jako společnost, která stojí za zastaralým Facebookem, která kriticky nezvládla tvorbu metaversu a která má to nejlepší určitě za sebou. Čísla ale ukazují něco jiného. Meta na nás dokáže neuvěřitelně vydělávat.
C:\fakepath\fuze.jpg

Fúze a akvizice se v prvním čtvrtletí zotavily

28.03.2024 Fúze a akvizice ve světě se v prvním čtvrtletí po nevýrazném výkonu v loňském roce zotavily, zejména díky návratu velkých dohod. Celková hodnota fúzí a akvizic vzrostla o 30 procent zhruba na 755,1 miliardy USD (17,7 bilionu Kč). Počet transakcí s hodnotou vyšší než deset miliard USD pak vzrostl na 14, zatímco ve stejném období loni jich bylo pět. S odvoláním na nejnovější údaje společnosti Dealogic to dnes uvedla agentura Reuters.
img

Americké indexy posilovaly díky silnému závěru

28.03.2024 Hlavní zámořské indexy uzavřely včerejší den růstem, který byl umocněn silným závěrem. Akcie společnosti Reddit pokračovaly ve velmi volatilní jízdě, která se táhne již od úpisu společnosti. Včera akcie otočily růstový trend a prudce oslabovaly, přičemž odepsaly přes 11 %. V růstu pokračovaly akcie společnosti Tesla, ty přidaly 1,2 %. Miláček burzovního parketu společnost Nvidia včera oslabila o 2,5 %. Hlavní konkurent společnost AMD díky silnému závěru uzavřela den růstem +0,97 %. Po negativních zprávách včera posilovaly i akcie společnosti Apple, ty přidaly 2,12 % a stále se pohybují nad technickou podporou, která je na úrovni 170 USD. Hlavní akciové indexy uzavřely včerejší den následovně: S&P 500 +0,87 %, Nasdaq 100 +0,39 % a Dow Jones +1,22 %.
img

Akcie na Wall Street neudržely úvodní růst

27.03.2024 Americké akciové trhy otevřely včerejší den pozitivně a po většinu obchodní seance rostly. V závěru však došlo k výběru zisků a hlavní indexy na Wall Street nakonec zavřely bez větších změn. Index S&P 500 si tak připsal třetí ztrátu v řadě. Akcie Meta, které v úvodu rostly o více než 1 %, nakonec odepsaly 1,4 % a po čtyřech dnech se opět vrátily pod hranici 500 USD. Silný úvodní růst až o 2 % neudržely ani akcie Broadcom, které zakončily včerejší den s 1,5% ztrátou. Akcie Reddit, které šly minulý týden na burzu v rámci IPO, rostly v průběhu dne až o 27 %, aby nakonec posílily o 9 % na 65,1 USD. Od své IPO ceny tak za čtyři dny poskočily o více než 90 %. Akcie Nvidia oslabily o 2,5 % a přerušily tak šestidenní růstovou sérii.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-25032024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (25.3.2024)

25.03.2024 Minulý týden jsme se dočkali nákupního obchodu podle mého týdenního komentáře, nicméně obchod byl realizován dvakrát. Jako první se totiž tento obchod spustil začátkem týdne, kdy došlo k průrazu horní vstupní S/R zóny (buy obchod 1), ovšem jednalo se o falešný průraz a obchod tak skončil na menším Stop-Lossu. Následně dle pravidel mé obchodní strategie došlo k opětovnému vstupu do obchodní pozice (buy obchod 2), který následně již dokonale přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu.
img

Závěr týdne v USA bez větších změn

25.03.2024 Hlavní akciové indexy v USA uzavřely minulý týden bez větších pohybů. Jediný větší pohyb předvedl index Dow Jones, který odepsal 0,77 %. Index S&P 500 ztratil 0,14 % a technologický Nasdaq 100 přidal desetinu procenta. Velký pohyb zaznamenaly akcie společnosti Nike, která uzavřela se ztrátou 6,9 %. Akcie společnosti Reddit zažily v pátek poměrně prudký propad a uzavřely se ztrátou 8,9 %. Pomyslným vítězem je společnost Nvidia, ta dokázala přidat 3,1 %, přičemž akcie společnosti rostly zejména v první polovině obchodní seance. Společnost AMD se snažila udržet krok, nakonec ale přidala pouze 0,54 %. Hlavní akciové indexy uzavřely páteční den následovně: S&P 500 -0,14 %, Nasdaq 100 +0,10 % a Dow Jones -0,77 %.
C:\fakepath\Reddit2.jpeg

Reddit bude muset vynaložit mnoho prostředků na moderování obsahu

22.03.2024 Společnost Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, bude muset podle analytiků vynaložit značné prostředky na moderování obsahu. Dosud v tomto ohledu spoléhala na dobrovolníky. S akciemi firmy se ve čtvrtek začalo obchodovat na burze v New Yorku. Za první den zpevnily o 48 procent. Koupila je i známá investorka Cathie Woodová, která spravuje fond ARK Invest.
C:\fakepath\trader-22032024-40-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.03.2024 1) Ruská centrální banka dnes podle očekávání ponechala svou základní úrokovou sazbu beze změny na 16 procentech. V tiskové zprávě uvedla, že inflační tlaky v Rusku sice postupně polevují, ale zůstávají zvýšené, protože kapacity k rozšiřování produkce zboží a služeb stále zaostávají za domácí poptávkou.
img

Společnost Reddit před vstupem na burzu

22.03.2024 Po několika letech od svých původních plánů se Reddit tento týden konečně dostává na burzu.
img

Zprávy ze shromáždění Reddit

22.03.2024 „Devatenáctiletý průkopník sociálních médií Reddit zaznamenal dramatický debut na burze s obrovským nárůstem během prvního dne, což podnítilo naděje na znovuotevření trhu IPO po dvou letech ,sucha'. Nové kotace na amerických trzích, které dominují světu s 60 % tržní kapitalizace, představovaly v posledních dvou letech pouhou čtvrtinu ze čtyř stovek z tohoto boomu v roce 2021 a vynesly pouze 10 % z celkové částky 140 miliard dolarů v roce 2021.
img

První den Reddit na burze

22.03.2024 Zámořské trhy se včera pohybovaly v kladném teritoriu. Technologický Nasdaq přidal 0,2 %, index S&P 500 0,3 % a Dow Jones Industrial Average byl včera dokonce nejvýkonnějším z této trojice a polepšil si o 0,7 %. Mezi technologiemi se výrazně dařilo polovodičovému hráči Micron Technologies, který reagoval na výsledky nárůstem o solidních 14,1 %. Velkou událostí včerejšího dne pak bylo i dlouho očekávané IPO společnosti Reddit. Úpis byl předpokládán v cenovém rozmezí 32-34 USD za akcii a nakonec proběl na horní hranici tohoto pásma. Obchodní seanci zakončily akcie Reddit přece jenom v zelených číslech na 50,44 USD což je 7 % nad prvním obchodem a 48,4 % nad IPO cenou.
img

Ranní komentář: Apple -4 %, americké indexy na novém maximu, Reddit IPO a výsledky Nike a FedEx

22.03.2024 Včerejší seance přinesla zasedání Švýcarské centrální banky a Bank of England. Zatímco v Británii sazby zůstaly beze změny, ve Švýcarsku překvapivě klesly. SNB je první z významnějších západních bank, která přistoupila ke snižování sazeb a další pravděpodobně budou brzy následovat. Včera překvapily i silné prodeje domů v USA a z korporátního světa pak solidní výsledky společnosti FedEx.
C:\fakepath\eurusd-22032024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 22.3.2024

22.03.2024 Tři hlavní americké akciové indexy uzavřely včerejší obchodování druhý den za sebou na rekordech. Americká centrální banka (Fed) ve středu investory ujistila, že letos stále počítá se snížením úrokových sazeb o 0,75 procentního bodu. Po optimistickém výhledu společnosti Micron Technology rostlo celé odvětví výroby čipů.
C:\fakepath\trader-21032024-54-zm.jpg.png

Akcie Reddit zahájily obchodování na burze v New Yorku růstem o 38 procent

21.03.2024 Akcie americké společnosti Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, dnes zahájily obchodování na burze v New Yorku růstem o 38 procent. Hodnota firmy tak dosahovala 8,9 miliard dolarů (207,4 miliardy Kč). Akcie firmy dále posilují. Kolem 18:35 SEČ rostly o 58,3 procenta na 53,8 dolaru.
C:\fakepath\trader-21032024-38-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.03.2024 1) Akcie na burzách v Evropě dnes pokračují v růstu a jejich hlavní index je na rekordu. K zájmu o akcie přispívá zejména očekávání, že základní úrokové sazby v západních zemích budou v letošním roce klesat. Jako první z klíčových centrálních bank dnes přistoupila ke snížení úroků překvapivě ta švýcarská.
img

VIDEO: Reddit vstupuje na burzu. Co byste o něm měli vědět?

21.03.2024 Po delší době je zde opět zajímavá firma, která vstupuje na burzu. Je jí Reddit, který se do širšího povědomí dostal před pár lety, kdy se drobní investoři ve skupině wallstreetbets právě na Redditu dohodli na nákupu mnoha akcií, například GameStopu. Tím vyhnali jejich cenu výrazně vzhůru, což přitáhlo zájem mnoha investorů. Nyní tato společnost vstupuje na burzu a její akcie naleznete také u nás v XTB. Ve videu jsme se podívali na to, jak to s firmou vypadá, na čem vydělává a jaká jsou s ní spojená rizika.
C:\fakepath\reddit.png

Primární emise akcií ohodnotila Reddit na asi 6,4 miliardy dolarů

21.03.2024 Americká společnost Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, stanovila emisní cenu svých akcií na 34 dolarů za kus. To celý podnik ohodnocuje na zhruba 6,4 miliardy dolarů (téměř 148 miliard Kč). Firma a její akcionáři v rámci primární veřejné nabídky (IPO) prodali 22 milionů akcií, což jim vyneslo 748 milionů dolarů (přes 17 miliard Kč), napsala agentura Reuters. S akciemi firmy se dnes začne obchodovat na newyorské burze.
C:\fakepath\trader-18032024-46-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.03.2024 1) Zájem o akcie americké společnosti Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, před vstupem na burzu přibližně pětkrát převyšuje nabídku. S odkazem na své zdroje to v neděli uvedla agentura Reuters. S akciemi Redditu se na Newyorské akciové burze (NYSE) začne zřejmě obchodovat ve čtvrtek 21. března pod symbolem RDDT.
C:\fakepath\reddit.png

Zájem o akcie Redditu výrazně převyšuje nabídku

18.03.2024 Zájem o akcie americké společnosti Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, před vstupem na burzu přibližně pětkrát převyšuje nabídku. S odkazem na své zdroje to v neděli uvedla agentura Reuters. S akciemi Redditu se na Newyorské akciové burze (NYSE) začne zřejmě obchodovat ve čtvrtek 21. března pod symbolem RDDT.
C:\fakepath\smart-money-14032024-1.png

Smart Money Concepts (SMC) - obchodování podle velkých hráčů (2. díl)

14.03.2024 V minulém dílu jsme si rozebrali úvod do ICT (Inner Circle Trader) konceptu a v dnešním díle si rozebereme trochu odlišný styl, tedy SMC (Smart Money Concepts). Oba koncepty jsou postaveny na vnímání likvidity na trhu, nicméně se trochu liší v různých otázkách a každý z nich má své výhody i nevýhody oproti druhému. Každopádně pokud se chystáte věnovat strategiím na bázi likvidity, je nutné znát ICT i SMC.
img

Denní přehled: Povedou vyšší mzdy v Japonsku ke změně politiky BoJ?

13.03.2024 V Japonsku probíhají jednání o mzdách. Spekuluje se, že velké společnosti se chystají zvýšit mzdy až o 5 %, což by bylo jedno z největších zvýšení za poslední roky, ve snaze povzbudit spotřebitelskou aktivitu a inflaci.
img

⚡Reddit bude mít premiéru na newyorské burze. Zničí ho WallStreetBets svými shorty?

13.03.2024 Po téměř dvou letech živoření na americkém akciovém trhu jsme se dočkali IPO, o kterém mluví celý svět, nejen ten finanční. Řeč je o burzovním debutu největšího nezávislého internetového fóra na světě, Redditu. Vstup na newyorskou burzu NYSE se očekává již 21. března. Reddit získal popularitu mezi akciovými investory v letech 2020-2021, kdy maloobchodní obchodníci spojení se skupinou WallStreetBets otřásli akciovým trhem a zahnali do kouta institucionální prodejce krátkých pozic na akcie společnosti GameStop. Bude nyní Reddit trpět burzovními ambicemi?
C:\fakepath\trader-11032024-39-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.03.2024 1) Bitcoin dnes pokračuje v růstu na nová maxima, nejznámější kryptoměna brzy ráno překonala hranici 71.000 dolarů (1,64 milionu Kč). K růstu podle analytiků mimo jiné přispívá zájem o nově schválené bitcoinové fondy obchodované na burze (ETF). Svou roli ale hrají i vyhlídky, že centrální banky velkých zemí začnou brzy snižovat úrokové sazby. Nad 70.000 USD se bitcoin poprvé dostal minulý týden v pátek.
C:\fakepath\reddit.png

Reddit chce při vstupu na burzu získat 748 milionů dolarů

11.03.2024 Americká společnost Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, chce prodejem akcií získat 748 milionů dolarů (17,3 miliardy Kč). Uvedla to dnes v dokumentu pro americkou burzovní komisi SEC. V primární veřejné nabídce akcií (IPO) firma plánuje nabídnout na burze NYSE v New Yorku zhruba 22 milionů akcií, datum vstupu na burzu ale zatím neoznámila.
C:\fakepath\reddit.png

Uživatelé sítě Reddit hrozí, že vsadí proti růstu akcií firmy

05.03.2024 Uživatelé fóra na sociální síť Reddit hrozí, že vsadí proti růstu ceny akcií jejího provozovatele. Ten se chystá vstoupit na akciovou burzu ve Spojených státech a doufá, že by jej investoři mohli ocenit na 6,5 miliardy dolarů (152 miliard Kč), uvedla agentura Bloomberg. Datum vstupu na burzu firma ještě nezveřejnila.
C:\fakepath\trader-23022024-38-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.02.2024 1) Bílý dům dnes před druhým výročím zahájení ruské invaze na Ukrajinu oznámil přes 500 nových sankcí proti Moskvě. Jsou zaměřené na jednotlivce zapojené do věznění zemřelého opozičníka Alexeje Navalného, proti ruskému finančnímu a obrannému sektoru nebo proti sítím, které "na několika kontinentech" pomáhají obcházet již platné sankce. Spojené státy podle prohlášení prezidenta Joea Bidena rovněž uvalují vývozní omezení na téměř stovku subjektů, které zvnějšku podporují ruské válečné snažení.
C:\fakepath\reddit.png

Reddit podal přihlášku ke vstupu na burzu

23.02.2024 Provozovatel sociální sítě Reddit ve čtvrtek podal přihlášku pro primární veřejnou nabídku akcií (IPO) před vstupem na burzu, který plánuje na březen. Z přihlášky mimo jiné vyplývá, že firmě se zatím nedaří vykázat ve svém podnikání zisk. Loni snížila čistou ztrátu na 90,8 milionu dolarů (2,1 miliardy Kč) a meziročně zvýšila tržby o 21 procent.
C:\fakepath\trader-18012024-44-zm.png

Reuters: Internetová sociální síť Reddit hodlá v březnu vstoupit na burzu

18.01.2024 Internetová sociální síť Reddit hodlá v březnu vstoupit na akciovou burzu. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na zdroje obeznámené s plány podniku. Firma Reddit podle zdrojů hodlá v rámci primární veřejné nabídky (IPO) prodat zhruba deset procent svých akcií. Šlo by o první primární veřejnou nabídku akcií velké internetové sociální platformy od roku 2019, kdy na burzu vstoupila síť Pinterest, píše Reuters.
C:\fakepath\btc-11012024.jpeg

Bitcoinové ETF schváleno! Co dál?

11.01.2024 Trh s kryptoměnami byl jedním z vítězů loňského roku, přičemž samotný Bitcoin vzrostl o přibližně 150 %. Řada dalších kryptoměn pak rostla dokonce i mnohem více než samotný kryptoměnový král. Zda však tento pozitivní růst bude pokračovat i v roce 2024 a my se dočkáme dalšího opravdového bull runu, záleží podle mnohých na dvou hlavních aspektech:
C:\fakepath\trading-09122023.jpg

Kde a jak se vzdělávat v tradingu

09.12.2023 Trading, neboli obchodování na finančních trzích, představuje jednu z fascinujících cest k finanční nezávislosti. Ať už jste začátečníkem nebo pokročilým obchodníkem, neustálé vzdělávání je klíčové pro úspěch na tomto dynamickém poli. Článek se zaměří na různé způsoby, jak se vzdělávat v tradingu, a doporučí, kam byste se pro získání potřebných znalostí měli podívat.
C:\fakepath\blog-FXstreet-cz-10042023.jpg

Nastartujte svou tradingovou kariéru s The Trading Pit

10.04.2023 Firmou ověnčenou celou řadou významných ocenění: zabýváme se prop tradingem s jasnými pravidly pro obchodování a rychlými výplatami!
img

'Meme akcie' sa snažia opäť rásť 💥 Výsledky GameStopu prekonali očakávania 📈

22.03.2023 Finančné výsledky GameStopu (GME.US) boli lepšie, ako sa očakávalo a spôsobili, že akcie spoločnosti dnes otvorili s obrovským cenovým rozdielom viac ako 50 %. Zvýšený optimizmus na GME tiež priviedol býkov späť k ďalším akciám, na ktoré sa v minulosti zamerali investori na fóre Reddit, t. j. AMC (AMC.US), a dokonca aj finančne problémové BedBath&Beyond (BBBY.US). Dopyt má však zjavne problémy s udržaním dynamického odrazu; značná časť ziskov bola vymazaná hneď po otvorení:
img

Meta zvažuje spuštění nové sociální sítě, její popis připomíná twitter

13.03.2023 Provozovatel sociálních sítí facebook a instagram uvažuje o spuštění vlastní obdoby twitteru, který se ocitá v problémech pod novým šéfem Elonem Muskem. Společnost Meta sdělila médiím, že interní diskuse se týkají "decentralizované" platformy "pro sdílení textových zpráv". Kdy by firma mohla novou službu představit, nebylo jasné.
img

Růst ceny Solana (SOL)

25.01.2023 Údaje o využití Solany a vývoj ekosystému nepodporují nedávné býčí rally, což zvyšuje pravděpodobnost korekce ceny SOL.
img

Solana je opět pod prodejním tlakem 📌

28.12.2022 Kryptoměna Solana ztrácí další týden v řadě. Již se nachází téměř 94 % pod svým cenovým vrcholem z podzimu roku 2021, kdy Bank of America oznámila, že se blockchain stane „Visou mezi kryptoměnami“. Tlak navíc vytváří spekulace o možné touze prodávat ze strany největších držitelů tokenů SOL:
C:\fakepath\carl-icahn-24112022.jpg

Shortoval Icahn GameStop?

24.11.2022 Zpravodajský burzovní kanál Bloomberg zveřejnil informaci, že protřelý investor Carl Icahn otevřel shortovací pozici v lednu 2021, kdy vrcholilo dění okolo GameStop.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 18. listopadu 2022

18.11.2022 Michael Burry, známý jako "The Big Short", jen zřídka poskytuje rozhovory a aktuální dění nekomentuje. Tentokrát to bylo jinak. Burry prohlásil, že věří, že kvůli riziku nákazy kryptoměn po krachu burzy FTX nastal čas na růst zlata.
img

Polygon (MATIC) hovoří o rekordu všech dob uzavřením partnerství se společností Nike

16.11.2022 V síti Polygon Network byl 14. listopadu překonán rekord, když počet unikátních adres dosáhl 190,95 milionu. Dosažení tak velkého milníku přišlo na pozadí zpráv o tom, že americký sportovní gigant Nike spustil vlastní tržiště NFT. Důležité je, že .Swoosh, jak se chystaná platforma jmenuje, bude fungovat na infrastruktuře společnosti Polygon.
img

Akcie týdne - Bed Bath & Beyond (18.08.2022)

18.08.2022 Mnoho investorů a nadšenců do finančních trhů si pamatuje nejznámnější short squeeze na akciích společnosti Gamestop, kdy retailoví investoři sdružení skrze platformu Reddit pod názvem WallStreetBets způsobili "squeeze" krátkých pozic, které držely hedgeové fondy. Nynější dění kolem společnosti Bed Bath & Beyond připomíná, že se historie velmi často ráda opakuje.
img

WalMart je po zveřejnění výsledků výše. BedBath roste v důsledku short squeeze 📈🧨

16.08.2022 WalMart dnes před otevřením americké obchodní seance vykázal výborné finanční výsledky, což se propsalo i do akcií dalších amerických maloobchodníků. Rostou tedy akcie společností Target a Costco:
img

„Meme akcie" opět na vzestupu 🎢

08.08.2022 Akcie společností Gamestop (GME.US) a AMC Entertainment (AMC.US) se dnes odrazily od nedávného útlumu v obchodování, zatímco akcie Bed Bath Beyond (BBBY.US) pokračují v růstu, který začal v minulém týdnu. Povede dynamický odraz k širšímu zlepšení sentimentu kolem kotací společností a způsobí opět vlnu zběsilých rally?
img

Bitcoin se drží nad 20 000 USD, zatímco Ethereum čeká sloučení

11.07.2022 Bitcoin se nadále drží nad 20 000 USD, přičemž minulý týden, poprvé od poloviny června, nakrátko přesáhl 22 000 USD a vykazoval tak známky odolnosti.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

BBC: Jak moc visí generace Z na kryptoměnách a nezaměnitelných tokenech

19.05.2022 Možnost rychlého zisku mladé lidi vždy lákala k investicím do rizikových aktiv. Pro generaci Z jsou to výrazné cenové výkyvy - a decentralizovaná povaha - digitálních aktiv, co táhne. Ať už jsou to kryptoměny anebo takzvané nezaměnitelné tokeny (NFT). Toto odvětví ale nikdo nereguluje, což znamená, že je zde minimální ochrana investorů.
C:\fakepath\stribro.jpg

Poptávka po stříbře loni stoupla nejvýše od roku 2015 a letos dál poroste

20.04.2022 Poptávka po stříbře v loňském roce vzrostla o 19 procent na 1,05 miliardy troyských uncí (31,1 gramu), což bylo nejvýše od roku 2015. Poprvé od roku 1997 rostly všechny hlavní oblasti poptávky a nákup stříbra pro průmyslové využití byl rekordní. V letošním roce se čeká další růst poptávky, a to o pět procent na 1,1 miliardy uncí díky, zejména rostoucímu používání solárních panelů. Vyplývá to ze zprávy, kterou zveřejnil Institut stříbra.
img

Investice do mědi v 2022: Tipy na futures, akcie a ETF

19.04.2022 Měď je důležitou surovinou široce používanou ve stavebnictví, elektromobilech a dalších elektronických zařízeních. Cena mědi už navíc nějakou dobu stoupá. Mnoho investorů se tak ptá, jakým způsobem do mědi investovat. V tomto článku si přiblížíme, jak je na tom aktuálně nabídka i poptávka po mědi.
img

Spotřebitelské ceny v USA vzrostly o 8,5 %. Elon Musk chce koupit Twitter

14.04.2022 Spotřebitelské ceny v USA vzrostly v březnu o 8,5 % oproti předchozímu roku, což je nejrychlejší nárůst od roku 1981. Hodnota je tak 0,1 procentního bodu nad očekáváním trhu. Bez zahrnutí potravin a energií se tzv. jádrový CPI index zvýšil v meziročním srovnání o 6,5 %. To odpovídá predikcím ekonomů. Trhy na zprávu reagovaly pozitivně. Akcie vzrostly a výnosy státních dluhopisů vyklesaly. Největší růst zaznamenaly ceny jídla a energií.
img

Reddit IPO: Dosáhne společnost hodnoty 15 miliard USD?

12.04.2022 Dlouho očekáváné Reddit IPO by mělo proběhnout v nadcházejících měsících. Platforma, která se proslavila díky WallStreetBets a akciím jako je GameStop a AMC, již podala žádost o první veřejnou nabídku akcií.
img

Dogecoin je na sociálních sítích druhá nejdiskutovanější kryptoměna

07.02.2022 Dogecoin je meme coin s nejvyšší tržní hodnotou na krypto trhu. Nejnovější informace ze světa sociálních sítích pro populární meme coin se dostaly do centra pozornosti. Zdá se, že se DOGE připravuje na znovuzískání své popularity.
C:\fakepath\Meme-stocks.jpg

WSJ: Zájem o takzvané meme stocks mezi drobnými investory odeznívá

31.01.2022 Spekulativní obchody s akciemi, které si před rokem oblíbili někteří drobní investoři a pro které se vžil pojem meme stocks, už z valné části opadly. Tito drobní a často i nezkušení investoři se naopak vracejí ke spolehlivým titulům, a to nejen ke stabilním fondům, ale i k akciím označovaným jako blue chips, tedy k tomu nejkvalitnějšímu, co na trhu je. Upozornil na to ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ), který to dokládá na sérii grafů.
img

Firmy, které letos vstoupí na burzu, čeká raketový růst. Na IPO se chystají sociální sítě, digitální banky i veganské potraviny

11.01.2022 Investoři se shodují, že rok 2022 bude pro nováčky na poli IPO velmi příznivý. Raketový růst čeká na zkušené hráče, ale i mladší start-upy, které vyzývají trh. Na svůj burzovní debut se připravuje Starlink pod vedením Elona Muska a sociální platformy jako TikTok, Reddit, či Discord. Emisi akcií dále chystá americká online služba pro doručování potravin Instacart, platební aplikace Stripe, digitální banky Klarna a Chime, úložiště dat Databricks a výrobci veganských produktů Impossible Foods. Investiční experti z Freedom Finance vytipovali 10 nejočekávanějších IPO, které by neměly uniknout pozornosti investorů, s celkovým oceněním přesahujícím 360 miliard dolarů.
C:\fakepath\akcie-10012022-1.png

Jak jsem podlehla šílenství ohledně „meme stocks“

10.01.2022 Už několik let využívám začátek nového roku k bilancování toho, co se mi v uplynulém roce v obchodování dařilo a co se moc nepovedlo. Nedá mi nepodělit se, co spadá do druhé kategorie ne moc vydařených obchodů: nákup akcií BlackBerry Ltd., ke kterému jsem se nechala strhnout v rámci šílenství ohledně meme stocks.
C:\fakepath\top-16122021-21-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.12.2021 1) Provozovatel sociální sítě Reddit chystá vstup na akciovou burzu. Firma ve středu oznámila, že už předala americké Komisi pro cenné papíry (SEC) potřebnou žádost. Reddit proslul akcemi drobných investorů, kteří se na jejích stránkách spojovali proti velkým profesionálním hráčům, a dařilo se jim tak ovlivňovat ceny akcií. Údaje k ceně svých akcií, k ohodnocení ani k časovému harmonogramu Reddit zatím nesdělil.
C:\fakepath\reddit.png

Provozovatel sociální sítě Reddit chystá vstup na akciovou burzu

16.12.2021 Provozovatel sociální sítě Reddit chystá vstup na akciovou burzu. Firma ve středu oznámila, že už předala americké Komisi pro cenné papíry (SEC) potřebnou žádost. Reddit proslul akcemi drobných investorů, kteří se na jejích stránkách spojovali proti velkým profesionálním hráčům, a dařilo se jim tak ovlivňovat ceny akcií. Údaje k ceně svých akcií, k ohodnocení ani k časovému harmonogramu Reddit zatím nesdělil.
C:\fakepath\AMC.jpg

Největší řetězec kin v USA začal při platbách na internetu přijímat kryptoměny

12.11.2021 Americká společnost AMC, která je největším řetězcem kin ve Spojených státech, začala při platbách na internetu přijímat bitcoin, ethereum, bitcoin cash a litecoin. Na twitteru to oznámil šéf podniku Adam Aron. Podle něj přibude i možnost platit dogecoinem, tedy kryptoměnou, která původně vznikla z legrace. Firma reaguje na rostoucí oblibu kryptoměn, záměr začít přijímat bitcoin avizovala už v srpnu.
C:\fakepath\m-16092021-lv.gif

Řetězec kin AMC začne prodávat lístky za kryptoměny včetně bitcoinu

16.09.2021 Americký řetězec kin AMC Entertainment začne do konce roku prodávat lístky za bitcoiny, etherea, litecoiny a bitcoiny cash. Na twitteru to ve středu oznámil ředitel podniku Adam Aron. Firma reaguje na rostoucí oblibu kryptoměn, záměr začít přijímat pouze bitcoin společnost oznámila už v srpnu, uvedla dnes agentura Reuters.
img

Primas (PST) – 15. 9. 2021

15.09.2021 Primas (PST) se během čtyřiadvacetihodinové seance, končící v 1300 GMT 15. září, vůči americkému dolaru obchodoval o 1,9% výše. Mince má celkovou tržní kapitalizaci 1,20 milionu USD a Primas byl za poslední den zobchodován na burzách v hodnotě přibližně 7,40 milionu USD. Jednu minci Primas lze aktuálně zakoupit za 0,0228 $ nebo 0,00000048 BTC na populárních burzách kryptoměn. Za poslední týden se Primas vůči dolaru obchoduje o 23,7% výše.
img

Ethereum Gold – 9.9. 2021

09.09.2021 Ethereum Gold (ETG) se obchodovalo o 38% výše vůči dolaru během čtyřiadvacetihodinového období končícího v 22:00 GMT 8. září. Ethereum Gold má celkovou tržní kapitalizaci 347 501,75 USD. Za poslední týden Ethereum Gold vůči dolaru vzrostlo až o 46,4%. Jednu zlatou minci Ethereum lze v současné době zakoupit na hlavních burzách za přibližně 0,0172 USD nebo 0,00000037 BTC.
img

FedoraCoin

08.09.2021 FedoraCoin (TIPS) se obchodoval vůči americkému dolaru o 11,6% níže během včerejší seance končící v 22:00 GMT 7. září. Jednu minci FedoraCoin lze v současné době koupit na burzách kryptoměn za přibližně 0,00001553. FedoraCoin má celkovou tržní kapitalizaci 3,02 milionu USD a za posledních 24 hodin bylo na burzách zobchodováno FedoraCoin v hodnotě přibližně 85 427,00 USD. Za posledních sedm dní se FedoraCoin vůči americkému dolaru obchoduje o -12%.
C:\fakepath\top-06092021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.09.2021 1) Největší německý akciový index projde zásadní úpravou, která by mohla podpořit jeho růst. Z dosavadních 30 se index DAX rozšíří na 40 podniků. Nově v něm najdeme akcie firem jako Porsche, Puma nebo Siemens Healthineers. Na samotný DAX se přitom hluboká reforma neomezuje. Největší bezprostřední dopad dopad budou sledovat ETF fondy, které tento index sledují, napsal Bloomberg. Ty budou následkem toho muset upravit svoje investice. Rozšíření indexu, které vstoupí v platnost 20. září, je největší úpravou tohoto indexu za posledních 33 let.
C:\fakepath\robinhood.jpg

Akcie Robinhood přidaly 65 procent, obchodování s nimi bylo pozastaveno

04.08.2021 Akcie makléřské společnosti Robinhood Markets přidaly po začátku dnešního obchodování 65 procent na asi 77 dolarů (1652 Kč). Nahoru je podle agentury Reuters vyhnal zájem uživatelů sociální sítě Reddit i nákupy známé investorky a šéfky investičního fondu Ark Invest Cathie Woodové. Obchodování s nimi bylo kvůli velké volatilitě pozastaveno. Informoval o tom dnes server CNBC.
img

IPO Robinhood: Americký broker nabídne až 55 mil. akcií za cenu 38-42 USD.

26.07.2021 Americká brokerská společnost Robinhood se chystá vstoupit na burzu. Dle dostupných informací by k první veřejné nabídce akcií (IPO) mělo dojít ještě během tohoto měsíce. Robinhood akcie se budou obchodovat pod symbolem HOOD na burze Nasdaq. Cena bude stanovena v rozmezí 38 až 42 USD.
img

Cena akcie Newegg (NEGG) za týden vzrostla o více než 512 %. Jedná se o další meme akcii?

08.07.2021 Cena akcie Newegg zažívá v posledních dnech nebývalý růst. Od 30.6 2021 cena NEGG vzrostla o více než 512 %. Cenový graf tak připomíná cenové pohyby, které jsme letos mohli sledovat zejména na meme akciích jako například GameStop a AMC. Za těmito akciemi často stála skupina retail investorů ze skupiny WallStreetBets, kteří komunikují na sociální síťi Reddit.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood podal žádost o vstup na burzu, chce získat 100 milionů dolarů

02.07.2021 Americká makléřská společnost Robinhood Markets ve čtvrtek podala přihlášku ke vstupu na burzu. V dokumentu, který je určen Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC), mimo jiné uvádí, že by chtěla od investorů získat 100 milionů dolarů (zhruba 2,2 miliardy Kč). Firma provozuje on-line obchodní platformu Robinhood, podrobnosti k cílovému ocenění ani datum primární veřejné nabídky akcií (IPO) ale zatím nesdělila. Uvedla nicméně, že prostřednictvím své platformy spravuje přibližně 80 miliard dolarů a že má kolem 18 milionů uživatelů. Více než polovina z nich má investiční účet poprvé.
img

Cena Virgin Galactic akcie po schválení komerčních letů zažívá raketové pohyby.

30.06.2021 Závody o komerční lety do vesmíru jsou v plném proudu. Významného pokroku dosáhla společnost Virgin Galactic, které se podařilo získat povolení pro lety do vesmíru s turisty na palubě. Jsme tak opět o krok blíže k vesmírné turistice.
img

Hypotéky zdražují a dále zdraží. Česká národní banka totiž zvýší své úroky už zřejmě příští týden, těsnou většinou hlasů členů bankovní rady

16.06.2021 Bankovní rada České národní banky už za týden rozhodne o úrokových sazbách, ve hře je i první zvýšení úroků od loňského propuknutí pandemie. To by kromě jiného vytvořilo tlak na další růst hypotečních úroků. Průměrná sazba hypoték se podle dnešních dat Fincentrum Hypoindex vrátila už v květnu nad úroveň dvou procent, kde byla naposledy byla loni v říjnu. Doba ultralevných levných hypoték je definitivně pryč.
img

Cena akcie AMC od ledna vzrostla o více než 2554 %. Jak si vedou další meme akcie?

09.06.2021 V posledních týdnech o sobě meme akcie dávají opět vědět. Velký nárůst zažívá zejména AMC akcie. Někteří analytici se shodují, že zvýšen zájem o meme akcie byl zapříčiněn poklesem kryptoměn.
C:\fakepath\akcie6.jpg

Provozovatel kin AMC prodal spekulantům ze sociálních sítí draho další akcie

04.06.2021 Americký provozovatel kin AMC Entertainment ve čtvrtek už podruhé využil enormního zájmu drobných investorů, kteří koordinací přes sociální sítě přispívají k prudkému růstu cen akcií vybraných firem, a za vysoké ceny jim prodal další své akcie. Firma svůj záměr v rychlosti oznámila Komisi pro cenné papíry (SEC) a krátce nato prodej akcií dokončila. Investory zároveň varovala, že nynější vysoká cena akcií AMC je odtržena od reality.
C:\fakepath\trader-03062021.png

Obchodování z pomsty. Co to je, jak se tomu vyhnout a proč to zažil v životě každý?

03.06.2021 Obchodování z pomsty (Revenge Trading) je jedna z těch věcí, o kterých jste ani nevěděli, že má jméno. Jedná se o fenomén, který během obchodování zažije každý a už jen pouhá znalost jeho existence napomůže ke zlepšení výsledků. O co se tedy jedná?
C:\fakepath\eurusd-03062021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 3.6.2021

03.06.2021 Akcie ve Spojených státech před důležitými ekonomickými údaji ze Spojených států, které budou zveřejněné koncem tohoto týdne, mírně posílily. V růstu pokračovaly energetické společnosti díky zvýšení cen ropy. Producenti surovin naopak klesli, stejně jako akcie automobilky Tesla.
C:\fakepath\objemy.png

Tradeři se stále častěji soustředí na trh s kryptoměnami

06.05.2021 Každý den se více a více traderů obrací z akciového trhu na trh s kryptoměnami. Od začátku roku tak můžeme sledovat výrazný pokles obchodní aktivity a objemů na akciových trzích a naopak výrazný nárůst zobchodovaných objemů na kryptoměnách. Spekulativní aktiva začínají být stále populárnější hlavně díky vysokým výnosům, které nabízejí a důvěře, která je na trhu cítit.
C:\fakepath\b-03052021-lv.gif

Postoj Mungera a Buffetta ke společnosti Robinhood

03.05.2021 Americký miliardář Charlie Munger, který je blízkým spolupracovníkem legendárního investora a filantropa Warrena Buffetta, ostře kritizoval nejznámější kryptoměnu bitcoin. Vývoj kolem této kryptoměny označil za "nechutný a v rozporu se zájmy civilizace". Informoval o tom server televize CNBC. Munger se dále opřel do makléřské společnost Robinhood Markets, která láká zákazníky na možnost obchodovat na burze bez poplatků. Buffett tyto drobné investory označil v sobotu na výroční valné hromadě společnosti Berkshire Hathaway za "gamblery".
C:\fakepath\top-06042021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.04.2021 1) Ne všechny asijské burzy dnes sdílely americký optimismus, japonská poztrácela většinu velikonoční nadílky. Kromě dalších rekordů na amerických burzách sledovali investoři do asijských akcií také růst čínského indexu nákupních manažerů ve službách, který v březnu stoupl na 54,3 bodu z únorových 51,5 a potvrdil tak trend oživování tamní ekonomiky. Australská centrální banka (Reserve Bank of Australia) dnes také oznámila ponechání úrokových sazeb na stávajících úrovních. Hongkongská burza zůstala zavřená kvůli svátkům.
C:\fakepath\gs-05042021-lv.gif

GameStop prodá 3,5 milionu akcií, aby získal peníze na rozšiřování aktivit

05.04.2021 Americký prodejce videoher GameStop se rozhodl, že na burze prodá své akcie až za jednu miliardu dolarů (přes 22 miliard Kč). Chce maximálně využít toho, že cena jeho akcií vlivem uživatelů sociální sítě Reddit od počátku roku ke dnešku stoupla o bezmála 1000 procent. Společnost oznámila, že prodá 3,5 milionu akcií a získané peníze vynaloží na přechod k internetovému obchodu. Tuto změnu řídí miliardář a jeden z hlavních akcionářů firmy Ryan Cohen.
img

Turecká lira se po vyhazovu guvernéra CB silně propadla. Rusko oznámilo, že s EU už nemá žádné vztahy

26.03.2021 Turecký prezident Erdogan po osmi měsících (opět) propustil guvernéra tamní centrální banky Naciho Agbala, což způsobilo depreciaci turecké liry, která se vůči dolaru v jednu chvíli dostala na hladinu 8,2. Důvodem “vyhazovu“ je, že se tureckému prezidentovi nelíbilo zvyšování úrokové sazeb centrální bankou. Naopak zahraniční investory Agbalovi kroky podporovali.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood chystá vstup na burzu, podal předběžnou žádost

24.03.2021 Americká makléřská společnost Robinhood Markets chystá vstup na burzu a už předběžně podala žádost o primární veřejnou nabídku (IPO) akcií. Uvedla to na svém blogu. Robinhood proslul jako firma, která láká zákazníky na možnost obchodovat na burze bez poplatků, díky čemuž ho mají v oblibě zejména mladí začínající investoři. Převážně negativně se o společnosti ale psalo v souvislosti s nedávnými turbulencemi na americkém akciovém trhu.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
img

Podpora ve výši 1,9 bil. dolarů pro USA schválena. Přehřátí ekonomiky ani inflace se Joe Biden nebojí

12.03.2021 Průmyslová výroba v Německu v lednu překvapivě meziměsíčně klesla o 2,5 %, když se očekával mírný růst o 0,2 %. Dané údaje podle analytiků naznačují zpomalení ekonomické aktivity od začátku roku v největší evropské ekonomice.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

10.03.2021 Alphabet je globální holdingová společnost, která stojí za dobře známým online vyhledávačem Google, který momentálně funguje po celém světě ve více než 130 různých jazycích. Díky inovacím společnosti v oblasti vyhledávacích nástrojů, smartphonů a internetové reklamy se Google stal jednou z nejuznávanějších značek na světě. Po zveřejnění posledních čtvrtletních výsledků se na grafu vytvořil velký vzestupný gap.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood podle Bloombergu plánuje požádat o vstup na burzu

28.02.2021 Internetová makléřská společnost Robinhood plánuje v březnu tajně požádat o primární nabídku akcií. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje. Společnost stojí za prudkým zájmem drobných investorů o nákupy akcií v poslední době.
C:\fakepath\eurusd-26022021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 26.2.2021

26.02.2021 Americké akcie včera oslabily. Index Nasdaq za sebou má nejhlubší jednodenní procentní propad za čtyři měsíce. Ukazatel technologického trhu se ocitl pod tlakem poté, co výnosy desetiletého dluhopisu americké vlády stouply na roční maximum 1,614 procenta. Investoři se pak zbavovali některých akcií, protože se obávali, že jsou přeceněné.
C:\fakepath\xtb_online_trading.jpg

Ohlédnutí za děním okolo akcií GameStop, ACM a komunitou WallStreetBets očima ředitele Trading oddělení XTB Filipa Kaczmarzyka

25.02.2021 Filip Kaczmarzyk svoji kariéru v XTB zahájil již v roce 2007 v rámci trading oddělení na pozici Junior Trader. Od dubna 2009 zastával funkci zástupce vedoucího trading oddělení XTB. V listopadu 2010 začal pracovat pro institucionálního poskytovatele likvidity CFH Makrets v Londýně. Od května 2011 do května 2015 pracoval ve společnosti Noble Securities SA, nejprve jako ředitel obchodování OTC instrumentů, později jako ředitel FX trhů. Do XTB se vrátil v květnu 2015 na pozici ředitele trading oddělení a od 10. ledna 2017 je členem správní rady XTB. Je absolventem varšavské ekonomické univerzity se zaměřením na kvantitativní metody v ekonomii a informační systémy.
C:\fakepath\gamestop-25022021.png

Gamestop opět přidal přes 100 %

25.02.2021 Nikdo jsme zatím nezapomněli na extrémní nárůsty akcií společností Gamestop nebo AMC. Akciové trhy byly v chvíli velmi nervózní a nástup retailových investorů ze skupiny wallstreetbets otevřel bránu pro další katalyzátory pohybů na trzích. Jak rychle nervozita přišla, tak odešla, ovšem během včerejšího obchodování Gamestop opět přidal přes 100 %. Co stálo za růstem a můžeme být svědky další korekce na akciových trzích?
C:\fakepath\top-25022021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.02.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo v plusu. Nejlepší výkon podala burza v Jižní Koreji, která přidala tři a půl procenta. Náladu na trzích podpořila mimo jiné solidní středeční výkonnost amerických burz.
C:\fakepath\akcie3.jpg

GameStop opět prudce posílil, překvapil i uživatele Redditu

25.02.2021 Akcie amerického prodejce videoher GameStop ve středu opět prudce posílily a více než zdvojnásobily cenu. Vývoj překvapil i uživatele sociální sítě Reddit, kteří stáli za prudkým lednovým růstem titulu. Obchodování bylo dvakrát přerušeno, ale akcie rostly i po uzavření burz.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
C:\fakepath\wallstreet.jpg

Šéf Robinhoodu se omluvil za omezení nákupu některých akcií

19.02.2021 Šéf americké makléřské společnosti Robinhood Vlad Tenev se omluvil zákazníkům za to, že platforma minulý měsíc zablokovala nákup některých akcií. Před sněmovním výborem pro finanční služby amerického Kongresu vypovídali kromě Teneva také například manažeři hedgeových fondů, šéf společnosti Reddit či podporovatel a organizátor koordinovaných nákupů akcií GameStop. Prudké výkyvy cen některých akcií po koordinovaném postupu drobných investorů v lednu způsobily značné ztráty některým velkým investičním fondům, a vyvolaly otázky ohledně přísnější regulace trhu.
C:\fakepath\trade monitor-2.jpg

Regulátor v EU varoval drobné investory před nekalými praktikami

17.02.2021 Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) dnes varoval drobné investory před využíváním investičních tipů na sociálních sítích a obecně z neznámých či neověřených zdrojů. Regulátor tak činí ve zjevné narážce na kauzu GameStop ve Spojených státech, i když ji ve svém textu výslovně nezmiňuje.
C:\fakepath\akcie-17022021-2.png

Předpověď ceny akcií společnosti Tilray: jsou akcie této společnosti jasnou koupí i po obrovském růstu?

17.02.2021 Akcie kanadské firmy zabývající se konopím Tilray (TLRY) se nyní také řadí k akcím, které se během pár dní vyšplhaly raketově vzhůru. Maloobchodní investoři se zaměřili na její vyhlídky růstu a společnost vzrostla o 589 procent.
Související klíčová slova: Akcie společnosti AMC | Banco Santander | SMC (Smart Money Concepts) | Multimilionáři | Absolvování challenge | Institut WIFO | HYQ | Zdroje dat | Akcie na doručitele | Agresivní výprodej | Veřejné obchodování | Objem transakcí | Myšlenka SMC | Repsol | Propad ekonomiky | Klíčový ukazatel | Akcie Sony | Koncept Smart Money | Celebrity | Hlava a ramena | ChatGPT | Jak fungují akcie | Akcie Visa (V) | Jak nakupovat akcie | Pravidla na vstup do obchodu | Alternativní zdroje dat | Hodnota společnosti | Swoosh | Výnosy dluhopisů | Baiju Bhatt | Dlouhé pozice | Ceny akcií Gamestop | Světové akcie | Dukascopy | Války | Koss Corporation | Spuštění fondu | Vývoj | Sell in May and go away | Obchodní platformy | Rychlé zisky | Data z trhu práce | Australská centrální banka | Allianz | Panevropský index | US2000 | Digitální měna bitcoin | GameStop (GME.US) | Vyhlašování zpráv | Take Profit | Obchodníci s konceptem chytrých peněz | CRON | Cronos Group | Analýza akcie | DPH | EUR | Cenová predikce | Spotřebitelské výdaje | Outperform | Zhodnocení akcií | Telegramové skupiny | Riziko inflace | Standard & Poor's | Wormhole | ABNB | Brokeři | Yandex | Veřejná nabídka akcií (IPO) | Falešný průraz | Akciové společnosti | Plány podniku | XOM | EU Tax Observatory | Výkyvy | Akcie Flow Traders | Stoxx | Cena severomořské ropy | Akcie Carnival | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Tencent Holdings | Společnost Avast | Očekávání | Úspěšný debut | Volatilní | Russell 2000 (US2000) | GlaxoSmithKline | Metal Focus | Evropské centrální banky | Bilance zahraničního obchodu | Trh s akciemi | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Přehled o tocích peněz | Předpověď ceny | EUR/JPY | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Bookmap | SeekingAlpha | FAA | Ark | Příležitost k nákupu | Akcie Tilray | Ruské invaze na Ukrajinu | Průměrná sazba hypoték | Stimulační balíček | Trh práce | Roční míra inflace | Evropská komise | Pro investory | Obrovské peníze | Short Interest | Oživení ekonomiky | iShares | Crypto | Investice | Uranové akcie | Britská centrální banka | Saldo běžného účtu | Potenciál | Nové technologie | Support | Diverzifikace | Akvizice | Online komunita | Dění na světových burzách | ADP report | Webinář | Manipulace s trhem | Investiční svět | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Britská libra | NYSE | Výkon ekonomiky | Cenové výkyvy akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Výkonný ředitel | Broadcom | E.ON | Roční zhodnocení | Interactive Brokers | Experti | Vstoupit na burzu | Futures kontrakt | Chování | Rekord | Bitcoiny | První veřejné obchodování | Stop-Loss | Nákupy aktiv | Dění na trzích | Čtyřhodinový graf | Společnost Apple | IHS | Obchodní seance | Investing | Impuls | Spekulativní sázky | EUR/USD | Vanad | Morgan Stanley | Spotřebitelé | Adam Smith | Von der Leyenová | Šéf Fedu Jerome Powell | Zoominfo Technologies | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Řetězec kin | Cena bitcoinu | Obchodování na burzách | Molson Coors Beverage Company | Wolters Kluwer | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Roaring Kitty | Index spotřebitelské nálady | Úřad pro regulaci finančního sektoru | Softwarová společnost | Aktuální vývoj | Benchmark | Rostoucí výnosy | Druhá největší ekonomika | Cenné papíry | FedoraCoin | Výnos | Velcí investoři | Fúze a akvizice ve světě | Nejrychleji rostoucí prop firma | 100 miliard dolarů | Zájem o akcie americké společnosti Reddit | Brent | IHNED | Akcie těžařů | Delta | Schválení ETF | HOOD | SMA | Vzdělávání | Russell 2000 | Šéf Fedu | LYNX Trading | Technické rezistence | Pronájem nemovitosti | Index DOW | Import | Styl obchodování | Acacia Communications | Série ztrát | Exchange | Investiční portfolio | Investiční strategie | Velké množství komodit | Burzovní obchody | Makléřská společnost Robinhood | Kontrakty | Naked Brand | Strach | Co to je dividenda | Graf EURUSD | Struktura trhu zaměřená na likviditu | Akciové investování | Cathie Woodová | AUDUSD | Junior Trader | Praxe | Akcie Apple (AAPL) | Cenová predikce pro akcie Reddit | Hasbro | Sentiment na trhu | Contract for Difference | Euronext | JPY | Peníze ovládají trh | H&M | Spotřebitelské inflace | AI | Akcie AMC Entertainment (AMC.US) | Index Russell | Rekordní růst | Investovat | Uber Technologies | Kontrakce | Myšlenka Smart Money | Peníze | Nabídky akcií | Ukazatel | FTX | Průmyslové zakázky | Tipy na futures | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Větší tok kapitálu | Bydlení | Nakupovat akcie | Securities and Exchange Commission | Akcie Just Eat Takeaway | Obchodní deficit Spojených států | Prognóza | Služby | Protistrana | Prudké cenové výkyvy | Obchodovat na burze | Akcie Air France-KLM (AF) | Sebenaplňující proroctví | Oblasti tradingu | Meme investování | Amgen | Palladium | Americký Fed | Tržní hodnota | Nejznámější kryptoměna | Aktuální cena stříbra | Ropa WTI | Micron | Tipy na zajímavé akcie | Zoom Video | Simon Peters | Výsledek hospodaření | Udemy | Diskuse o ropě | Rizika finanční | Dell Technologies | Obchodování s akciemi podniků | AEX | Zvednout ceny | Výše investice | Největší IPO | Form 13F | DOGE | Valná hromada | Pozornost investorů | Burzy | Největší světové ekonomiky | WallStreetBets | FedEx | Americké ekonomiky | Kapitál | Aktivita retailových investorů | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Broker | Bayer | Akcionáři | Cash flow | Omezování obchodování | Proražení | NVDA.US | Magnát | Discord | USD | Držení pozice | Export | Burzovní komise | Andy Leach | Banka Goldman Sachs | Upravený zisk | Růst společnosti | Mladší generace | Shopify | Technická analýza | NFP | Deník N | CSCO | Společnost je podhodnocená | Trh s nemovitostmi | Zynga | Akcie Ahold Delhaize | Spekulativní investoři | Delta Air | Eurex | Douglas | Predikce pro akcie Snap | Coursera | Výkon | Gilead | Qualcomm | NextGeneration EU (NGEU) | Ant Group | Plány | Trpělivost | CFH Makrets | Energetická společnost | Na burze | ČSOB | Hlediska technické analýzy | Hodnota transakcí | Obchodní platformy Metatrader | ByteDance | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | Predikce pro akcie Reddit | Paxton See Tow | Vnímání likvidity na trhu | Total | Regulace | Ceny BTC | Vývoj ceny akcií | Ranní zpráva pro tradery | Makléři | Michael Burry | Velké fondy | Měnový fond | Hodnota firmy GameStop | Tichomoří | ISM pro sektor služeb | Očkování proti covidu-19 | Ahold Delhaize | Nákup stříbrných mincí | AAPL | Výše dividendy | Ekonomiky | Konopí | Index Philadelphia | Pověst | Roční růst | Spekulovat | Cenové tlaky | Sociální sítě | APHA | Nasdaq v New Yorku | Co to je burza | FSLR | Kapitálový trh | Inner Circle Trader | Banky a hedge fondy | Širší index S&P 500 | Fintech společnosti | Avast | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Zámořské indexy | Freedom Finance Europe | 21. století | Dovednosti | Nervozita | Akcie Google | Dovoz | Dillí | Akcie Airbus | Výzkumy | Caterpillar | NextEra | MT5 | Obchodování na finančních trzích | Bidenovy plány | NASA | Plán růstu | Nikkei | Instagram | Pro tradery | Americké ministerstvo spravedlnosti | Energie | The New York Times | Generace Z | Cenové pohyby | Fincentrum | Komoditní | Marek Mora | Obchodní dohoda | First Solar | Retail obchodníci | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Progres | Největší ztráty | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Válka na Ukrajině | MarketsInsider | Průmyslová výroba v Německu | Akcie AMC Entertainment (AMC) | TLRY | Rekordní zisk | Elon Musk | Dostatek hotovosti | Blockfolio | Euforie | Spekulativní obchodování s akciemi | Burza v Šanghaji | FANG | Makrodata | Akciové indexy | Revenge trading | Tesla Elon Musk | Investoři | Investing.com | Souhrn finančních trhů | Obchodní deník | Portfolio | Myšlení | Investice do solární energie | Nejistoty | Americký prezident | Akcie na burzách | Oddlužení | Fidelity | Cenové predikce pro akcie Reddit | Očkování proti covidu | Coca-Cola | AMD | Moderna | Jeff Bezos | Média | Primární nabídky | Pump & Dump | Obchodní platforma | Zdravotní péče | Euro Stoxx 50 | Bez rizika | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Zlepšení sentimentu | Fiskální rok | Zpřísňování měnové politiky | Inflace v lednu | Den obchodování | Jak investovat do zlata | Cenový růst | Část zisků | Finanční instituce | Bank of England | Airbnb | Lepší výsledky | Moby Dick | Předpověď akcií | Investiční horizont | WSJ | Prezident | Xetra | Reálné překážky | Obchodování s termínovými kontrakty | Alameda | Boom | BABA | Žádost o vstup na burzu | BP | Bohatí | Hold | Asijské burzy | Investiční glosa | Bed Bath & Beyond | ADR | Sestupný trend | Cena mědi | Akcie společnosti Tesla | Scotts Miracle-Grow Company | Jak se stát lepším investorem | Investice do vody | Kolísání cen | Analýzy | Vývoj akcií | Finanční pomoc | Americké prezidentské volby | Cenová predikce pro akcie Snap | Trading 212 | AMC.US | Investiční | Týdenní pivotní body | Vývoj měnového páru | Borsa Italiana | Přístup na burzu | Meme akcie | Demokraté | BlackBerry (BB.US) | Ekonomická situace | HeidelbergCement | Německý DAX | Ekonom BHS | Tipranks | Uber | Výkyvy akcií GameStop | Ekonomický vývoj | Skokový růst tržeb | UnitedHealth Group | Solární energie | Cena Virgin Galactic | Brokerský dům | Short selling | Vysoká očekávání investorů | Kávové akcie | Obchodovatelné instrumenty | eSports | Úrok | US500 | Beyond Meat | NBEV.US | Agentura Reuters | ICT obchodníci | Půjčka | Koupit akcie | Obchodní plán | Prodej | Visa (V) | PFE | P/E | Zpráva | Technologické tituly | Apple | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Covid | Mnoho peněz | Tencent | Vakcína proti covidu | Emoce | Ministerstvo obchodu | Just Eat Takeaway | Warren Buffett | S&P | Česká měna | Quantum | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Rok 2024 | Rizika a příležitosti | Hospodářské dopady | Obchodování | Výrazné ztráty | Legislativa | Spekulativní obchodování na burzách | Zasedání Fedu | Technický výhled trhu | Aktuální obchodní příležitosti | Spotřebitelské ceny v USA | Breakout strategie | Libra k americkému dolaru | Buy obchod | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Offline semináře | Oznámení | GBP | Upravený zisk EBITDA | J&J | Příkaz stop-loss | Thyssenkrupp | Management | Důvěra investorů | Co se děje na finančních trzích | Admiral Markets | Budoucnost | Dobré výsledky | Centrální banky | Fenomén | Aktuální ceny akcií | Fungování trhů | Japonská vláda | Pákový efekt | Jednání bank | Peter Lynch | Eurostat | Majitel | Guru | Vesmírné akcie | Předpověď | Zprávy | Úřad Eurostat | Nadšení | Doporučení | Týdenní shrnutí | Nejznámější kryptoměny | Dolary | Dlouhodobé investování | Denní minima | Tokeny | Exact Sciences | Petr Fiala | Island | Turecká lira | Index STOXX Europe | Equity | REGN | Akcie třiceti předních amerických podniků | Německé firmy | Virgin Galactic | Absence dividend | TAP.US | GW Pharmaceuticals | Marek Brávník | The Information | Praha | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Nárůst tržeb | Míra | Uživatelské hodnocení | Inteligentní investor | Evropské akcie | 3M | Nejdůležitější události | Rostoucí trendové čáry | Airbus | Akcie 2021 | Burza FTX | Dnešní data | xStation | Vakcína | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Intradenní obchodování | Akciové kasino | Vyhlídky | Firmy | Graf vývoje | CZ | Powell dnes | PFE.US | NATO | Put opce | Tržní podmínky | ESMA | Bitcoin | Sharpe ratio | Skupina drobných investorů | Index cen domů | Enormní zájem | Automobilky | Co je Sharpe Ratio? | Kryptoměnové burzy | Insiders | Počet investorů | Internetové akciové kasino | Nástroj | Výsledky | Obchodovanie | Ekonomické oživení | Specializované weby | Petr Král | Free float | Raphael Bostic | Hedgeové fondy | Ruský plyn | Futures | ČNB Petr Král | Supreme Edition | Sázka | Nio | Kurz EUR/USD | Inflační tlaky | Siemens | Minulá výkonnost | Digitální měny | Distribuce | Waste Management | Tlak medvědů | Bullish price action | Bank of America | Fortnite | Obchodní nápady | Akcie ve velkém objemu | TIM | Pojišťovny | Fundamentální analýza | Carnival | Day trading | Odhady trhu | Zajímavé akcie a ETF | Corbus Pharmaceuticals Holdings | Australský dolar | Financial | Joseph Grundfest | Evropský statistický úřad Eurostat | SHL | Koruna | Kryptoměny bitcoin | Finanční služby | Cenový index PCE | Obchodování signálů | Výrazný pokles | Order Flow | American Airlines | Zůstatek | Podpora | Shell | Kupující | Finanční výsledky | Rizika finanční ztráty | Včerejší obchodování | Pandemie nemoci COVID-19 | Tvůrci trhu | Meme stocks | Oldřich Dědek | Cena akcií společnosti | Akcie leteckých společností | Šéf Tesly | BHS | DMA | Objem | Propad | Asociace | Telegram | Očekávání investorů | Trigger | Výkonnost | Pandemie koronaviru | Stimulační opatření | Globální dodavatelské řetězce | Vysoká cena | Údaje | Pokles ceny | Společnost Nvidia | Velikost pozice | Dopady koronavirové krize | Vakcína proti covidu-19 | Prodej akcií | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | GameStop (GME) | Americká banka | Investice do kryptoměn | Podnikatelská nálada | Exxon Mobil | Prodeje domů | Očekávání analytiků | Postavení na trhu | Čínské ministerstvo obchodu | Alibaba | Pád ceny | Malajsie | Reddit WallStreetBets | Bernstein Bank | Výsledky průzkumu | NYSE Euronext | Regulátor | Průzkumy | Golden Gate | Shortovat | Hlavní indexy | Barack Obama | Podíl nezaměstnaných | Převodník měn | OpenAI | The Big Short | Cena akcií společnosti GameStop | Televize CNBC | Průmyslová výroba | Dovednosti na demo účtu | AMC | WMT | Uzavírání pozic | Pfizer | Obchodování s akciemi | Covestro | Studie | Úkaz na trzích s akciemi | Start-up xAI | Cena akcií firmy | Obchody | První obchodní den | Ant | Průraz | Komunita okolo GameStop | Deficit | Graf | Polsko | Rio Tinto | Index S&P 500 | Hodnota firmy | Plyn | Nabídka akcií | Cenový cíl | Akciový index | Carl Icahn | Kering | Canopy Growth | Sociální síť Reddit | Naspers | Akcie výrobce čipů | FTC | Výnosové křivky | Wall Street Journal (WSJ) | Hypotéky | Německý akciový index | Hrubý domácí produkt | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | Volfix | LEN | Přijetí | Pokles produkce | Oživení americké ekonomiky | Změny na trhu | Makléřský podnik | FinTech akcie 2021 | Blue Origin | OPEC | Short | Euronext / Nasdaq | ATH | Výroba v eurozóně | Bitcoin dnes | Johnson & Johnson | Začínající obchodník | Eurodolar | Investice do kryptoměnových fondů | Radar Tradera | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Cenný papír | Investorka | Maloobchod | Měna Bitcoin | Hodnota fúzí a akvizic | Aktuální cena ropy | Logistika | Earnings | Růst zlata | Americká centrální banka | Institucionální investor | Stavebnictví | MRK | Brands | Alameda Research | Julie Kozacková | Dow Jonesův index | Firma Robinhood | NextGeneration EU | PYPL | Technické analýzy | BlackBerry Ltd. | Beta | Chaotický vývoj | Obchodní dovednosti | Mexiko | Zaknihované akcie | Finanční krize | High | Rostoucí trend | Vydělat peníze | Vstupy | Sójové boby | Bankovní úvěry | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Hackeři | Nakoupit akcie | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | TIPS | Macrotrends.net | Turecká centrální banka | Stříbro | Řetězec kin AMC | Nejbližší support | Americký úřad pro regulaci finančního sektoru | Úvod do ICT (Inner Circle Trader) | Sotheby's | CHF | Instituce | COPPER | Turecko | Dogecoin | Investiční nástroje | Chime | Bitcoinové ETF | Bank of Japan | COIN | Chamtivost | Úspěšné lidi | Podnikatelská důvěra | Růstový potenciál | Brokers | Burza cenných papírů | ARK Fintech Innovation ETF | Nejistota | Americké akcie | BBC | Fiskální stimuly | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Výdělky | BB.US | Melvin | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | Makroekonomické ukazatele | Business Insider | Ztrátové pozice | Spot | Evropská ekonomika | ex | Rally na akciích | Nákupy akcií | Las Vegas | PSA | BTC ETF | Zvýšená volatilita | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | Instacart | Avalanche | Time-Frame | Růst výnosů | MO.US | BlackBerry | Trh | Obchodovat na finančních trzích | Komise | University of Michigan | List Financial Times | SolarEdge Technologies | Přehled o dění na světových burzách | Akcie firem | GME | Technologické firmy | Velké peníze | Výrazný růst | Těžařská společnost | Fed | Nejvýraznější pokles | Frustrace | Obchodovat forex | Strategie Ondřeje Hartmana | Investování s LYNX | Reálná hodnota | Stellar | Signál na akcie | Korekce | Klesající trend | GME.US | Premiér Petr Fiala | Pozornost | Akcie Tyson Foods | Nejlepší fintech startup | Buffett | Money management | Arbitráže | Největší ekonomika světa | Společnost Stripe | Arista Networks | Výplaty dividendy | The Trading Pit | Znalost SMC | CRBP | Zveřejnění výsledků | Manažeři | SAP AG | S&P 500 | Akcie na jméno | Vysoké ztráty | Stripe | Globální recese | Evropská regulace | Rizika Over-The-Counter trhů | Akciové indexy v USA | Zájem o kryptoměny | Yahoo | Electronic Arts | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Swingové minimum | JDE | Technické indikátory | Bitcoinové fondy obchodované na burze (ETF) | Situace | ANO | Stock | Kam tečou peníze? | Řetězec | Růst spotřebitelských cen | Zemní plyn | Poslanci Evropského parlamentu | ProCent | Finanční problémy | Ekonomická předpověď | Japonská centrální banka | Obchodní systém | Primární nabídka akcií | Jak se naučit trading | Rating | Platforms | Švédský fintech | E-commerce | Dlouhodobí investoři | Znalost | SNB | Koronavirová pandemie | Orderflow | Velké banky | Akcie roku | Microsoft | Wells Fargo | USD/CHF | Maxim Manturov | Akcie McDonald’s | Příležitosti | Budoucí vývoj | Dopad na cenu | Obchodování kryptoměn | Cryptocompare | Herní průmysl | Růst tržeb | Společnost Tesla | Volatility | Úspory | CME | Commission | Bitstamp | Sell | Velký pohyb | Makroekonomické údaje | Obchodování akcií | Nové akcie | LYNX webinář | Databricks | Národní ekonomická rada vlády | Akcie společnosti Aphria | F.US | Důvěra | Asijské indexy | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Index Nasdaq | Solana | Unce zlata | Starlink | Ripple | DAO | Short obchod | Představenstvo | Nejziskovější | Soukromí investoři | Kurz stříbra | Společnost XTB | Portfólia | CMG | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Marathon | Výpadky | Objem obchodů | CFTC | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Invest | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Centrální banka | Gambling | Rizikové investice | Andrew Bailey | Deutsche Börse | Meta Platforms Inc | Počet zákazníků | A Random Walk Down Wall Street | Exxon | Analytici | Quantower | Řízení rizika | ING | NYMEX | VaR | Vývoj dolaru | Grafy | Zpravodajský burzovní kanál | Polský zlotý | LYNX | Moody's | Akumulace | Alternativní kryptoměny | Dealogic | Čistý zisk | Vzdělávací webináře | Pozitivní zpráva | Jádrová inflace | Twitter | Masivní spekulace | Kauza Reddit | ZI.US | Fluktuace | New York Stock Exchange | Technické problémy | Krach | Centrum | Nejnovější údaje | Společnosti | Úspěšní obchodníci | SMC | Spotová cena | Royal Dutch Shell | Další růst | Akcie společnosti Tilray | Startup | Investice do akcií | Adam Aron | Spoluzakladatel | Partnerství | AXA | Virtuální obsah | Aukce | Petr Fiala (ODS) | CME Group | Alexis Ohanian | Nárůst objemů | WIFO | Dění okolo GameStop | Trading centrála | Akcie Alphabet (GOOGL) | Fúze a akvizice | Společnost Reddit | Vlad Tenev | Smart Money koncept | Demand | Break Even | Ekonomická nálada | Euro vůči americkému dolaru | Mluvčí | Reuters | AMC Entertainment | Unilever | Největší evropská ekonomika | Beiersdorf | Baidu | QCOM | CZK | Chevron | Spekulativní obchody s akciemi | Výrobní aktivita | Akcie Prosus | Česká republika | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Primární emise | Energetický sektor | Air France | Radek Zalubil | Splácení dluhu | Riziko | Nezkušení investoři | Růst ceny | Deutsche Boerse | BNB Chain | Chipotle Mexican Grill | Analytika | BBBY | Bidenův stimulační balík | Míra inflace v Evropské unii | Vývoz z Německa | Traders | Boeing | Newmont | Vstup na burzu | Příkaz | Finanční riziko | PROP Trading | Zasedání bankovní rady | Floating | Rychlý růst | Evropské banky | Americký dolar | Libra | WM | CFD | Kasino | CL | Open | Evropská unie | Cena akcie | Realizace zisku | Online prostředí | IPO kalendář | DOT | Benjamin Graham | Regulátor v EU | Prop firma | US100 | Financovat | Příprava | Prodej na krátko | Krypto | Norská ekonomika | Dynatrace | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Oblasti rezistence | AMD.US | Aphria | Todd Henderson | TSLA | Barometr | Neustálé vzdělávání | FOREX | Invaze | Úroky | Refinitiv | Konopný průmysl | Viceprezident | PEPSICO | Státní svátek | Over-The-Counter | Vybírat zisky | Cyklické akcie | Bloomberg TV | Cena | Chipotle Mexican Grill (CMG) | Investiční banky | Odpor | Akcie Fidelity | ASML Holding NV | BYND | Air | Snižování úrokových sazeb | Akcie dnes | Lululemon athletica | Ztráta | IG Markets | Cena akcie AMC | Ceny akcií | Investiční analýzy | Inspirace | Defenzivní akcie | EBay | Dolar k japonskému jenu | Dluhy | Největší pády | Dolar | Newegg (NEGG) | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Opce | MetaTrader 5 | JPMorgan Chase & Co | ČNB | Snaha o obchodování CFD | Příkaz Stop | Akcie Microsoft | Agentura Bloomberg | Ranní zpráva | Spekulativní obchodování | Faraday Future | Vydání nových akcií | Pokles | MGM | H&M Group | IG | Zázračný stroj na peníze | Zahraniční investice | Proroctví | Výběr zisků | Margin | Nvidia | Uzavírání obchodů | Makroekonomická situace | Vývoj akciového indexu | Next | Mike Zigmont | Guvernér australské centrální banky | Počet uživatelů | Pandemie covidu | Vyšší riziko | Vinci | Americké společnosti | Rozdíly mezi ICT a SMC | Potenciální zisk | Komodita | Švýcarská centrální banka | Charles Schwab | Hedge | Royal Caribbean | Poplatek | Růst HDP | Maloobchodní tržby | Euro vůči dolaru | Nový finanční produkt | Sektor kryptoměn | Obchodujte akcie | Short Interest Ratio | Investování na burze | Důležitá zpráva | Index ISM | Deliveroo | Štěpán Hájek | Směrodatná odchylka | ETF (obchodovatelné fondy) | Americká ekonomika | Impossible Foods | FIS | NVDA | Svět investování | Akcie spoločnosti | Sebevzdělávání | Americký trh | Obchodník | Webináře | Swingové obchodování | Akcie Siemens | Akcie týdne | Akcie s LYNX | NewAge | Výkyvy cen | Ekonomické aktivity v eurozóně | Společnost The Trading Pit | COVID-19 | Google | FedoraCoin (TIPS) | Americká centrální banka (Fed) | Akcie Spotify | Dluhopisy | Blue chips | Vytrvalost | Regulátoři | CPI index | Evropská centrální banka | OTC obchodování | Index cen | Holcim | Dow Jones Industrial Average | Kryptoměnový gigant | Daně | Hodnocení pro The Trading Pit | Moneta | Stabilita | Rady od ostatních obchodníků | Cena za akcii | Pivot | Rizika | Kryptoměna | ECB | Nákup akcií | Pracovní trh | Kelvin Kong | Nansen | Coinbase | Brokerské společnosti | Zásoby ropy v USA | Institucionální investoři | Tranzit ruského plynu | Pandemie nemoci | Momentum | Universum | Pozitivní sentiment | Marketingová komunikace | Kurzy | Fond | Mánie | Finanční prostředky | Čína | Zisky | Cena kryptoměny | IPO Robinhood | Velký růst | Amazon Jeff Bezos | Best Buy | Konsensus | Trader | Silný růstový potenciál | Primární veřejné nabídky (IPO) | Conference Board | BNP Paribas | Konsenzus | Obchodní pozice | Bitcoin Cash | Anomálie | Miliardy eur | Akcie Visa | Obrovské ztráty | ISM | Voda | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | Nejlepší 5G akcie | NBP | Citron Research | Starbucks | Osud GameStopu | Shortování akcií | Delta Air Lines | KLM | Cena severomořské ropy Brent | Pšenice | Cena zlata | Obchodníci | Hedge fondy | Množství peněz | Multi-level-marketing | Vývoj měnového páru GBP/USD | The Intelligent Investor | Zinek | Euro STOXX | Trinity Bank | Analytici Goldman Sachs | IPO Instacart | Breakout | Turecký prezident | Stabilní společnosti | Akcie Air France-KLM | Navýšení kapitálu | Online hry | Měnový výbor | Bull | Růst cen | Index Russell 2000 | Spekulace na růst | Drahé kovy | Freeport-McMoRan | Indikátor | ABBV | RSI | Obchodní definice | Měnová politika | Akcie Apple | Asset management | Alokace | SMC teorie | Býčí trh | Repo sazby | Americké akciové trhy | Dnes na trzích | Statistici | Financování | ČSÚ | Obchodovatelné fondy | Ursula von der Leyenová | Etherea | Snaha o obchodování | Výrobce čipů | Akcie AMC | Historické maximum | Platformy pro trading | Philip Lowe | Turecké liry | Arista Networks (ANET.US) | Prodávající | Richard Branson | Finance | Pozastavení obchodování | Dividenda | Možnost diverzifikace | Republikáni | Andreessen Horowitz | USDJPY | Zahraniční investice v Číně | Inflace v ČR | Investiční poradenství | Poptávka | Express | DISH | Akcie Fidelity National Information Services | Line | Guvernér | Globální trhy | Tilray | Dukascopy Europe | Vysoká likvidita | Capital | Nvidia (NVDA.US) | Cenový graf | FT | Online komunity | Obchodování na akciových trzích | Christopher Waller | Freedom Finance | Mali | Obchodovat | Pokles trhů | Pivotní body | Poskytovatelé likvidity | Online komunity a diskuze | Beyond Meat (BYND.US) | Zvýšení inflace | Microsoft Corp | Spotřebitel | JPMorgan Chase | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | SSB | Pokles akcií | Akcie TSLA | Dostupnost bydlení | Největší americká banka | Poptávka po stříbru | Sociální síť | Bankovní rada České národní banky | Technologický Nasdaq | Akcie Gamestop | WTI | FinTech | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | YellowPanther | Bod | Podmínky na trhu | Reporty | Společnost Ark Invest | Akcie americké společnosti | DE40 | Shares | Zisk společnosti | Stericycle | GfK | Charlie Munger | AMGN | Nejlepší uranové akcie | Úrokový diferenciál | Učení se | Reserve Bank of Australia | Analytik trhů | Únorová inflace | Obchodování CFD | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | EMU | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Klarna | Obchodovaný objem | Tweet | Americký miliardář | Zájem o akcie | Ziskovost | Bankéři | Barclays | Diverzifikace portfolia | Video | Podnikání | Pinterest | Cena ropy | Porušení zákona | Spotify Technology | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | ABC | Drobní investoři | Marže | DAWN | ROCE | Německá ekonomika | DAX | Akcie své vlastní společnosti | Zlato a stříbro | Technology | Polygon | HDP | I-Trader | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Infineon Technologies | Akcie těžařů stříbra | Netflix | Vstup do obchodu | Prosus | Důvěra v Německu | Recenze | Nevyplácí dividendy | Alphabet | Struktura | Vedení společnosti | Akcie Newegg | Elektronické obchodování | Turistika | Zkušenosti | Trading Central | Akcie online | Akcie Snap | Firma | Ekosystém | Akcie u LYNX | Vzrušení | Signály | Omikron | Micron Technology | Brokerská společnost | Tweety | Lira | Načasování | Pokles cen akcií | Jens Klatt | Akcie Newegg (NEGG) | Snížení úrokových sazeb v USA | MCD | IHS Markit | Obchodování akcie | Ropa | Ekonomické recese | Statistiky | Ether | Byznys | Investoři dnes | Raketový růst | Znovusjednocení země | Růst akcií firmy GameStop | Big Short | Zahájení obchodování | Tilray (TLRY.US) | Alphabet (GOOGL) | SAP | Analytici z Wall Street | Vnímání likvidity | JPM | Diverzifikovat | Litecoin | Spolkový statistický úřad | Tesla Motors | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Ekonom | AMZN.US | Změny ve vedení | Důvěra ve vyšší ceny | Proof of Stake | Deutsche Bank | Vysoká rizika | První peníze | Američané | Kurz | Market | Americká Federální obchodní komise | Akcie Alphabet | Martin Klass | Forexu | Tomáš Holub | Tyson Foods | 256/2004 | Spekulace na pokles | Růst akcií | BBY | Akciové tipy | Polygon (MATIC) | Porozumění trhu a obchodování | Restrikce | Komisí pro cenné papíry a burzy | Merck | Optimismus | IPO roku 2022 | Facebook | Rozhodování | Hliník | Akcie v roce 2021 | Pákový efekt CFD | Úřady ve Spojených státech | Oracle | Akcie podniku | Poptávka po čipech | Demo účty | Costco | USA | Investujte | Nakupovat | Pravidelný příjem | Měď | Burzovní debut | Velké trhy | Josh Gilbert | Geografické regiony | Euro | AUD | Contract | Obchodování OTC | Výrobce čipů Micron Technology | Server CNBC | Obchodování akcií TLRY | Truist Advisory | Breakout Trader | Akcie na Wall Street | Futures prop společnost | Risk | Bearish | Predikce | Fibo | NEST | Akcie Netflix | Prima | Pandemie v Česku | Citigroup | ETF na bitcoin | Akcie GME | Dividendový výnos | Sony | Index VIX | Melvin Capitals | Hospodářství | Největší profíci | Hlavní akciové indexy v USA | ANET | Výnosy státních dluhopisů | Etoro | EBITDA | Ohlédnutí | Obchod | Hypoport (HYQ) | Komisař SEC | Siemens Healthineers | Společnost nevyplácí dividendy | Akciové portfolio | Férové ceny | Koncept SMC | Bitcoinové fondy | Rithmic | Mining | Ranní komentář | Nárůst nezaměstnanosti | Provozovatel kin AMC | Plánované obchody | PEP | EU | Ekonomická krize | Volatilita akciových trhů | Archegos | Akcie Chipotle Mexican Grill | Portfolia | Fresenius Medical | Precedens | Nejvyšší cenový cíl | Holdingová společnost | Prohlášení | NN Group | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Vývoz | Aktivity v eurozóně | xStation 5 | Kupování akcií | Recese | ZNGA | Velcí institucionální hráči | P/E Ratio | Sam Altman | Chytré peníze ovládají trh | ASML | Švýcarský frank | Chuť riskovat | GameStop akcie | Erdogan | Zájem o akcie Redditu | Randy Frederick | Technologický index Nasdaq Composite | Fondy obchodované na burze (ETF) | Index Dow Jones | Digitalizace | SEC | Aktuální situace | Začít investovat | Výrobní index | Počet nových žádostí o podporu | Postranní pohyb | Sekce měnové | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Koronavirové pandemie | Růstový trend | Sever cnet.com | Štěpán Křeček | Akcie PayPal | Obchodní příkaz | Frank | Prudký propad | Retailoví obchodníci | GameStop rally | KBC | Matěj Široký | Mondelez | Investoři a obchodníci | Nejlepší futures prop společnost | Cenové turbulence | Centrální banka USA | Skutečný svět | Chování ceny | Lufthansa | Graf indexu S&P 500 | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Výkon dolaru | Zajímavé investiční příležitosti | Japonský jen | Nejrychleji rostoucí | Likvidita trhu | INSEAD | Úspěchy | Úrokové sazby | Trading centrála v České republice | Buy the dip | Vyšší volatilita | Průmyslové zboží | Rostoucí inflace | Advance | Index PCE | ACB | Technologický sektor | Komunita | Fresenius SE | Výkon amerického dolaru | Nákaza koronavirem | Blockchain | Předpovědi | Mince | MATIC | Challenge | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | Trend | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Dění na trhu | Adidas | Produkty obchodované s finanční pákou | Dow Jones Industrial | Co je IPO? | Obchodní myšlenka | Akcie na burze | Střední podniky | Časový rámec | Centrální depozitář | Americký dolar k japonskému jenu | Obchodní pokyny | Pokles akciových trhů | Míra inflace | Prudké výkyvy | Platforma | Evropský statistický úřad | Manufacturing | Hlubší porozumění trhu | Spotřebitelská důvěra | MMF | Biotechnologické společnosti | Průmyslová výroba v eurozóně | CNN | Spotify | Kroky makléřských společností | Finanční situace | Finanční ukazatele | Nařízení | PoW | Verizon Communications | Sazba hypoték | WP | 4chan | Akcie automobilky Tesla | Oblasti umělé inteligence | Zabezpečení účtu | Převody peněz | Uživatelé fóra | BTC | Velkoobchodní tržby | Fed index | Indexy | Citi | Gabriel Štefaňák | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Oživení poptávky | Obchodní bilance | Ticker | Graf akcií GameStop | Lululemon Athletica | Akcie automobilky | Výrobní PMI | Mileniálové | Obchody pro EUR/USD | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Úspěch bitcoinu | Gold | Finanční životy | Akciová společnost | Česká národní banka (ČNB) | Cena IPO | Průmysl | Investovat do zlata | Očekávané výsledky | Příliv přímých zahraničních investic | Úsilí | Put | Emise akcií | Obchodní styly | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Odkup akcií | Bankovnictví | Aktivita na akciovém trhu | Tržní ocenění | Aerolinky | Pohonné hmoty | BASF | Continental | Air Liquide | Banky | Biliony | Shiba Inu | Atlantic Equities | ETF | Pravidelné výplaty | Axie Infinity | Federální obchodní komise | Investujte do akcií | Akciové trhy | Nárůst spotřeby stříbra | Zajímavé akcie | Větší zisky | SunPower | Myšlenka | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Varování | Inflace v Evropské unii | SWKS | APP | Vzdělávání v tradingu | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Spojení | Cykly | Long | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Pandemie | Investiční instrumenty | SEC Joseph Grundfest | Fidelity National Information Services | Chatovací robot | Intesa Sanpaolo | Aktiva | WEED | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Fundamentální analýzy | IPO Airbnb | Širší index | Ministerstvo financí | NextEra Energy | Výprodej | Discovery | Kmenové akcie | Indexy na Wall Street | Akcie Deutsche Bank | Business | Canopy Growth (WEED) | Podíl na trhu | Stříbrné ETF | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Růst cen akcií | Zdanění | Pokles cen | TikTok | Citadel | Obchodní příkazy | Algoritmus | Akcie Nvidia | Veřejný dluh | Cena stříbra | SP500 | Technologická společnost | Začít obchodovat | Hodnota trhu kryptoměn | Fintech Klarna | Sucha | Umělá inteligence | Western Union | Inovace | Trustpilot | Long signál na akcie | Investice do stříbra | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | Spekulanti | Čínské akcie | Ministryně financí | Burzovní kanál | KGHM | Časový úsek | Technologický pokrok | Jak začít investovat | Investice do kávy | Zkušený trader | Swingový obchodník | Sentix | Poptávka investorů | Státní zástupce | | Pochybnosti | Philadelphia Semiconductor | Velké investiční fondy | Intradenní trader | Obchodování s opcemi | Schválení spotového ETF | Členské země | IRBT | NAST | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Stratég | Čínský akciový trh | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Purple Trading | Řetězce | Schwab | Zákaznická podpora | Sentiment | Order | Short pozice | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Investiční fondy | JD | Index amerického dolaru | Negativní hospodářské dopady | Manipulace s cenami | Politika | IPO roku | Konkurence | Vladimir Tenev | Emoce v obchodování | Letecké společnosti | Šéfka ECB | Spekulovat na pokles cen | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Ben Laidler | Komunikace | Výplaty dividend | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | Americké futures | MAM | FinTech akcie | BHP | Dodržování pravidel | Pravidla hry | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Americké akcie dnes | Velká Británie | Primas | Zprávy z krypto | Circle | Investování do nemovitostí | Softwarové firmy | Puma | Spotřebitelská důvěra v Německu | Americký provozovatel kin | Zlatá horečka | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Short pozice akcie | Jerome Powell | Upozornění na tweety | Nálada | Letectví | Indie | Investovat v roce 2020 | Nákupy | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Větší korekce | Vnímání | Intel | Exponenciální klouzavý průměr | Plánované obchody pro EUR/USD | Ekonomika | GWPH.US | Ekonomická data | Historická maxima | Politika centrálních bank | Výrobní index PMI | Alokace aktiv | Intradenní obchodník | Sankce | Akcie spoločnosti GameStop | Zhodnocení | Poradenské společnosti | 5G akcie | Ceny zlata | Výhled | Investice v Číně | Velmi volatilní | Timeframe | Akcií těžařů | Index technologického trhu | Prodejní cena | Auta | Volume | Americký akciový index | Americké ministerstvo | Komise v přenesené pravomoci | Americký trh práce | Obchodní účet | Dnešní zprávy | Akcie Virgin | Deriváty | Ethereum | Akciový trh | Vysoké ceny | Hry | Odpovědnost | iRobot | Velký trend | Reálný obchodní účet | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Kurz EUR | Index Hang Seng | Trendové čáry | Fondy ETF | Tok kapitálu | Zaměstnanci | PayPal | Americký provozovatel kin AMC | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | Cyrrus | Expanze | Insider | Největší ekonomika | Trading | Advance Auto Parts | Provize | Prostor pro růst | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | IPO společnosti | Bílý dům | Komoditní trhy | Akcie Hypoport | Cenové hladiny | Hrubá marže | Alternativní investiční strategie | Financial Times | PMI za leden | Philips | Spread | CZK/USD | Vývoj ceny akcie | Vývoj měnového páru EUR/USD | BHP Group | New York | MSFT | Swing | GS | AIG | Bernstein | Optimalizace | Fresenius | Tax Observatory | Burzy v USA | Portál FXstreet.cz | Zotavení ekonomiky | Jak investovat | Veřejné společnosti | Vlastní akcie | Bílá velryba | Applied Materials | Massachusetts | Zpětný odkup akcií | Kraft Heinz | CoinGecko | Pozitivní očekávání | NFT | Prezident Erdogan | Šance | Algoritmy | Globální společnost | Prezidentské volby | Dollar | Cena jedné akcie | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Trhy | SPAC | Růst akcií GameStopu | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | NERV | Podíl akcií | SHOP.US | Vývoj ceny ropy | Sazby | Poradci | Akcie Tesla | Graf indexu | ODS | Generální ředitel | Investiční TikToky | Jak investovat do komodit | Sázky na pokles | Získání peněz od investorů | Cíle | Semináře | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | Volkswagen | Akcie společnosti Apple | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Investovat do akcií | BUD.US | Klouzavé průměry | Likvidita | RBA | Žádosti o podporu | CryptoRank | Investice do zlata | Akcie roku 2021 | Derivát | Druhá největší ekonomika světa | Porsche | Transakce | Obchodní platforma MetaTrader | Technologický index | Měny | Obchodní podmínky | Dopady pandemie | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | MasterCard | Lululemon | Waymo | Výroba v Německu | Atos | Zaměstnanost | Profitovat | Hedgeový fond | Glencore | Maloobchodní prodej | Rozjednané prodeje domů | Americké firmy | Zpravodajství | Macy’s | Air France-KLM | ANET.US | Které akcie | Odvětví vyspělých technologií | Special Purpose Acquisition Company | USDX | Obchody s akciemi | Pozitivní výhled | BTC/USD | BHS Štěpán Křeček | Investiční společnosti | Investor | Nabídka a poptávka | The Wall Street Journal | Jamie Dimon | Finanční sektor | Fundamenty | TradingView | Akcie Meta | Intradenní pohyby | Opce na akcie | Zásoby benzinu | Aktivity společnosti | Trader Workstation | Internet of Things | Hodnota bitcoinu | Pravidla obchodování | Gilead Sciences | Snap | LinkedIn | Bullish | Walgreens | Ekonomické zotavení | Ceny realit | FAKTA o The Trading Pit | Naked Brand Group | Hypoindex | Jak funguje burza | Finanční trh | Diskusní fórum | Nový trend | JPMorgan | Přezkoumání obchodů | SPWR | Zahájení ruské invaze | Apple (AAPL) | USD/JPY | Akcie firmy GameStop | SPCE | Eni | Společnost AMD | Amatérští obchodníci | Jiří Makovský | Prodeje | Šíření koronaviru | Obchodování OTC instrumentů | Technický výhled | Primární veřejná nabídka | Nákupní signál | Centrální bankéři | Obchodování během vyhlašování zpráv | APHA.US | ABN Amro | Sanofi | Kapitalový výnos | Platformy | UNH | Rusko | Vysoké riziko | Iracionální | Akcionář | PDZ | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | FAST | Pinduoduo | Obchodní den | Initial Public Offering | Zkušenost | Signál | Převzetí firmy | Discord Inc. | Digitální měna | Centrální depozitář cenných papírů | Zdražování | S/R zóny | Česká národní banka | M1 | Šperky | Akcie Amazon.com | Akcie Silvercorp Metals | EPS | Nvidia dnes | ADP | Square | Harvest Volatility Management | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Biliony dolarů | Předpověď akcií Tilray | Short squeeze | Short signál | Joe Biden | Ropy | Rozdílové smlouvy | Texas Instruments | Historie | Úspěšné obchodování | Sociální média | Dow Jonesův akciový index | Americké akciové indexy | Vývoj akciového indexu Dow Jones | Forex trader | Akcie Coca-Cola | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Porušení pravidel | Zisk EBITDA | Společnost | Likvidní | List The Wall Street Journal | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Uhlí | Diamondback Energy | Předsedkyně Evropské komise | Forbes | Obchodujte | Zvýšení volatility | Skyworks Solutions | Retailoví investoři | Tržní cena | NIO Inc | Depozitář | Cena akcií | AMC Entertainment (AMC.US) | Podnikání na kapitálovém trhu | Bitcoiny cash | CAC40 | WMT.US | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | IPO Deliveroo | Chytré kontrakty | Akcie makléřské společnosti | Komunita Reddit | United Technologies | Slovník pojmů | Akcie Amazon | Umělé inteligence | Síť X | Burze | Buy | Eura | Tržby společnosti | Neúspěch | Citrix | Organizace | Alipay | Provozovatel kin AMC Entertainment | CBI | Poptávka po akciích | Gap | Akcie spoločnosti AMC | Expedia | Services | VIX | Reddit GameStop | TGT | Stock Exchange | Filip Kalčák | Růst | Dvojité dno | Multi-level | Poptávka po ropě | Dav z Redditu | Icahn GameStop | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Fidelity Investments | Nvidia Corporation | NGEU | Ark Invest | Grow Pharma | Propad ceny | Emitent | Filip Kaczmarzyk | WU | Obchodování opcí | Zajištění | Investiční platformy | Ondřej Hartman | Obchodování na trhu | Šéf podniku | Zprávy z krypto průmyslu | BIDU | Astrazeneca | Fúze | Index | Wall Street Journal | Americké vlády | Cenový pokles | Golden Gate CZ | Praktické tipy | Infineon | Lockdown | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | Expanzivní měnová politika | Shopify (SHOP.US) | Fundament | Nejbližší rezistence | Bohatství | Banka | Investiční fond | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | Primas (PST) | Index STOXX Europe 600 | Monopol | LVMH | Investování | Primární veřejná nabídka akcií | Tvůrci trhu (market makers) | X (dříve Twitter) | Hodnota fúzí | Globální veřejný dluh | Zambie | Nejdůvěryhodnější prop firma | Zisk na akcii | Obchodování z pomsty | 5G | Prop společnost | Index spotřebitelských cen | Sequoia | Co je akcie | Silvercorp Metals | Akcie Skyworks Solutions | Porozumění trhu | xAI | Vlády | Uživatelé sítě | Citrix Systems | Peněžní toky | Vedoucí pracovníci | Makléřská společnost | Cenová predikce pro akcie Spotify | Akcie | Uživatelé eToro | ICT (Inner Circle Trader) | BedBath | iShares Silver Trust | Predikce pro akcie Spotify | ICT | Komise pro cenné papíry a burzy v USA | Akcie Paypal (PYPL) | Bearish price action | Cantor Fitzgerald | Golden Goose | Naučte se investovat | Square (SQ) | Reddit skupina | Bright Trading | GameStop | Merck KGaA | Fresnillo | Cena Virgin Galactic akcie | Sledování zpráv z mainstream | Sierra Charts | Akcie Square (SQ) | Cílová cena | Šílenství | Američtí regulátoři | Bankrot | Extrémní výkyvy | CITIC Securities | Přerozdělení bohatství | Obchodování na burze | Litecoiny | Postoj k riziku | Vlajkový fond | SMC obchodníci | Obchodování akcií u LYNX | Akcie Euronext / Nasdaq | MongoDB | Program nákupů dluhopisů | Primární veřejné nabídky akcií | RDDT | Aphria (APHA) | Záložna | Británie | Pozastavit obchodování | Nižší úrokové sazby | Virgin Galactic akcie | Přizpůsobivost | Flow Traders | AMC (AMC.US) | AMC Entertainment (AMC) | Truist Advisory Services | Vysoká očekávání | Výhody | Order block | Aurora Cannabis (ACB) | Finanční produkt | Pokles produkce mědi | Největší ekonomiky | Snap (Snapchat) | Investice do mědi v 2022 | GM | Keith Gill | Vladimir Putin | Neustálé učení se | Konspirační teorie | Posouvat kupředu | Insider nakupuje akcie | Daimler | Khan Academy | NEGG | Cronos Group (CRON) | Electronic Advisors | Bed Bath & Beyond (BBBY) | PST | Lucid | Dnešní obchodování | Obchodní aplikace | Žebříček | MiFID II | Množství komodit | Index technologického trhu Nasdaq | Obchody s deriváty | Odvětví | Týdenní pivot | Společnost Meta | Nárůst ceny | Rally akcií | Tržní analýza | SMC obchodník | Next Generation | ETF iShares Silver Trust | Založení demo účtu | Pracovní místa | Akcie Square | Regulační orgány | Vakcinace | Včerejší seance | SEC Form | Vývoj dolarového indexu | Pokles trhů v budoucnu | Obchodovat s akciemi | Cena akcie Newegg | ING Groep NV | Zvýšený zájem | Henkel | EURUSD | Dovednosti v tradingu | Čtení knih | Koncept teorie | Velké pohyby | Poptávka po stříbře | Fond Melvin Capitals | Aktivity WallStreetBets | Unie | PPF | Nasdaq Composite | Ekonomika USA | Čtení knih od zkušených traderů | CISCO | Vklady | Regulační úřad pro cenné papíry | Vlastnictví | Norsko | Diverzifikace osobních financí | Top 3 akcie | Akcie First Solar | Supply | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Fintechy | Bullish struktury | Technologické společnosti | cTrader | Index výroby | Druhy akcií | Peníze uložené | Pesimismus | Členové představenstva | RWE | Nízké úrokové sazby | Geolokační informace | Americké centrální banky | KFC | Ochrana investorů | Akcie Robinhood | Market Wizards | Vývoj ceny akcií Gamestop | Velké cenové pohyby | Účinnost vakcíny | Primární emise akcií | Janet Yellenová | Mladé generace | Bloomberg | Britský statistický úřad | Ceny stříbra | Random Walk | Sam North | Nejvýznamnější burza | Zoominfo Technologies (ZI.US) | Pokles HDP | SPCE akcie | BNB | Vyšší mzdy | Správci fondů | Fundamentální analýza akcie | Elektroauta | BBY.US | Santander | Macrotrends | Společnost BlackBerry | FINRA | Akcie spoločnosti AMC Entertainment | Fundamentální analýza Virgin Galactic | Vakcína a covid | Zoom Video Communications | ABBV.US | Solidní růst | Procter & Gamble | Hromadné akcie | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Investoři z Redditu | Hlášení SEC | Snižování sazeb | Makléřské společnosti | ONE | Intradenní obchody | Investor Carl Icahn | Koordinované nákupy | Biden | Největší trading centrála | Americká společnost | Ministerstvo spravedlnosti | Vojtěch Benda | Nemovitosti | WEN | Hospodaření | Snížení úroků | Dennis Dick | Údaje o prodejích | Cenová predikce pro akcie | Poplatky za obchodování | Jakub Holas | JD.com | Manažeři společnosti | Bitcoinové fondy obchodované na burze | Složení akcionářů | Přehled | Akcie Redditu | Cronos | Trading Pit | AbbVie | Zvýšení úrokových sazeb | Finanční ztráty | Higher high | Živý chat | Dlouhodobý investor | Období nízkých úrokových sazeb | Index CPI | Manažeři hedgeových fondů | Oživení světové ekonomiky | Zlepšení | Základy Facebooku | Forex kalendář | Společnost AMC | Online webináře | Vonovia | Cenové výkyvy | Investice do mědi | Siemens Healthineers (SHL) | Sektor služeb | Keith Lerner | Řízení portfolia | Vývozní omezení | Co je Reddit | Obchodování podle velkých hráčů | Index Nasdaq Composite | Philip Newman | Dot-com | xStation5 | Pozice přes noc | Akcie kanabisových spoločností | Hotovost | Provozovatel sociální sítě Reddit | Akcie Dynatrace | Čínská společnost | Trendová linie | Německo | Vivendi | Tradingová literatura | MT4 | Profesionální obchodník | Elektromobily | Smart money | Start-upy | Maloobchodní prodeje | Nejlepší hi-tech technologie | Kontrakt | Vstupní S/R zóny | Vice | Walmart | Super Micro Computer | Ztráty pro hedgeové fondy | Visa | Mluvčí MMF | Smart Money Concepts | Day trader | Pohyb cen | Cash Warriors | Konkurent | Zasedání britské centrální banky | Hlavní ekonom | Domácnosti | XTB | Společnost Starlink | Jumpshot | Fincentrum Hypoindex | Standardní odchylka | Tesla | Fiskální balíček | Enel | Týdenní Forex kalendář | Akcie třídy A | Obchodování na dálku | Chytré peníze | TLRY.US | Emerging markets | Hongkongská burza | AMD akcie | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Riskování | Boční trend | Obchodníci na forexu | Provozní zisk | Jak investovat do mědi? | Meta Platforms | Celková nabídka | Fiskální pomoc | Short signál na akcie | Akcie AMC Entertainment | Ruská centrální banka | ARK Fintech Innovation | Inflační očekávání | EFTA | Vstup na akciovou burzu | Investiční produkty | Vhodné akcie | Koss | Kdo je The Trading Pit | BlackBerry (BB) | The Guardian | Graf akcie | Manažeři fondů | Emise | Insider trading | Zakázky německého průmyslu | Ceny v eurozóně | NextGeneration | Grubhub | Obchodní výhled | Fidelity National Information Services (FIS) | Platina | Nejnovější makroekonomické údaje | Závislost | Vývoj akcie | Amazon | Výkyvy akcií | Zveřejňované údaje | Virgin Galactic (SPCE) | GWPH | Predikce pro akcie | Koncept chytrých peněz | Anheuser-Busch inBev | Dominancia | Velcí hráči | Distribuované účetní knihy | Marika Čupa | Americká brokerská společnost | WSB | Objem fúzí a akvizic | Sazby beze změny | Sequoia Capital | Exane | Atas | Společnost Spotify | R|Trader | IPO Ant Group | Americké trhy | SEC Form 13F | Spekulativní obchody | Akcie na majitele | Outstanding shares | CoinDesk | Měnověpolitické zasedání | Statistika | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Býčí trend | Veřejná nabídka akcií | Výrobce čipů Micron | Makroekonomický kalendář | IMPOSSIBLE | Elektroničtí poradci | Čínské ministerstvo | Mark Zuckerberg | Vedoucí pracovníci společností | Institucionální hráči | Nejlepší fintech | New York Times | NFP report | Barrick Gold | Zahraniční forex | Rostoucí úrokové sazby | MIFID | Obchodovat SMC | Šéf Robinhoodu | FOMO | Omezování obchodování s akciemi | Best Buy (BBY.US) | Kryptoměna Solana | Ekonomický cyklus | Cardano | Podnikatel | Hedging | Zvýšený zájem investorů | Struktura trhu | Ocenění | Linde | Spotřebitelské ceny | Capital.com | CEO | Oslabení dolaru | Rezistence | Sledování zpráv | Pozice | Američtí senátoři | Obchodní model | GameStop Corp | Aktivum | NASDAQ 100 | Zdroj příjmů | Historie kávy | Dividendy | Jak trh reaguje | Nezaměnitelné tokeny | Burza | Mzda | Vznik trendu postranního | Společnost GameStop | Nakupování akcií | Výrobce elektromobilů | Market Makeři | Air France-KLM (AF) | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Obchodování na asijských akciových trzích | Wendy’s | Target | Disney | Miliardy dolarů | Provozovatel sociální sítě | Akcie GameStopu | All Time High | Řízení rizik | Low | IPO | Inflační cíl | Index DAX | Hospodářské výsledky | 13F | Aktuální Price Action | Manipulovat s trhem | Šíření nového koronaviru | Trading oddělení | SMG.US | Očekávané Earnings | Obchodní úspěch | Snoop Dogg | Noble Securities | FXFlat | Steve Huffman | EMA | REIT | Ceny akcií Tesla | 3 akcie | Předpověď ceny akcií | Primární nabídka | Short-selling | Tok kapitálu do daného trhu | Novinky | Společnost Databricks | Makers | Robinhood Markets | GBE Brokers | SEDG | Žlutý kov | Akcie Virgin Galactic | Platba | Prodeje domů v USA | Deutsche Post | Aukční síň | Zpráva pro tradery | Focus | Market Makers | Tým FXstreet.cz | Očištěný zisk na akcii | Akcie a trhy | Akcie Siemens Healthineers | Dow Jones | Společnost Tilray | Fintech startup | Měna | Philip Morris | Společnost Moderna | Alternativní zdroje | Nasdaq | Pohyby cen | Crocs | Porozumět pohybům na trhu | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obchodování FinTech akcií | Smart Money Concepts (SMC) | Geopolitické napětí | Růst poptávky | Investiční rozhodnutí | Počet obchodů | MotiveWave | Cenový vývoj | Vesmírná turistika | Přehled o dění | Melvin Capital | Stimulační balík | IPO Coinbase | Snapchat | Cenové predikce pro akcie Snap | Etsy | Lichtenštejnsko | Hodnotové investování | Hang Seng | Výrazný potenciál | Internetová sociální síť | AMZN | Spekulativní investice | Co je to tedy SMC? | Restrukturalizace | Čínské vlády | ACB.US | Poměr zlata a stříbra | Investment | Krize | Pozitivní cenová predikce | VIAC | Cestovní omezení | GOOGL | Práce | Aaron Swartz | Kyle Rodda | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Velikost pohybů | Akcie Fidelity National Information | Likvidity na trhu | ČNB Jakub Holas | Spojené státy | Vnitřní hodnota | Investiční účet | Vysoké úrokové sazby | TGT.US | Vedení twitteru | Akcie Euronext | Vývoj na trhu | Skokový nárůst | Blackwell | Akcie společnosti GameStop | Kryptoměny | Futures na stříbro | Finanční nezávislosti | Obchodní nastavení | Podnik | Značné výhody | Akcie kryptoměnové burzy | INTC | NKE | Proprietární obchodování | Retail | Webináře a Semináře | J.P. Morgan | Jefferies | Situace na trhu | Úvěr | New Flow | Investiční doporučení | Akcie Hypoport (HYQ) | Úspěch | TikTok Global | Ekonomové | Hlavní akciové indexy | Volby | Statistický úřad | Miliardář | Kov | Nárůst ceny akcií | CRBP.US | Americká burza | Milionářem za týden | Tržby | Reddit IPO | Eurozóna | Americká vláda | Anticyklické akcie | WhatsApp | Ceny mědi | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Investování na akciovém trhu | Koronavirus | FXstreet | Vlk z Wall Street | Vakcíny J&J | Podniky | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | AUD/USD | Cnet.com | Společnost Blue Origin | Bilance | Významní účastníci trhu | Politici | Zůstatek na účtu | Ekonomika Evropské unie | Stroj na peníze | Price Action strategie | Očkování | Evropské země | Zlato | Instrumenty | Mzdy | Vývoj akcie Reddit | Vznik trendu | Obchodní styl | Měnové podmínky | Emitenti | Zelené energie | Ford Motor | Cena stříbra dnes | Condé Nast | Pracovníci společností | Čistý dluh | Kotace | Mluvčí ČNB | Altria Group | Wall Street | Jigsaw | Poradenství | Markit | ČR | Index Philadelphia Semiconductor | Ukazatele | Soubor pravidel | American Express | OTC | CNBC | Nezaměnitelné tokeny (NFT) | Německá inflace | Prudký růst akcií | Sociální síť X | Silicon Valley | CITIC | Zveřejňované údaje o prodejích | Finanční knihy | Capital One | Dodatečný kapitál | Co je Smart Money? | Akcie Reddit | Solidní výsledky | Freedom24 | Objednávky | BYND.US | Obchodní příležitosti | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Vývoj ceny | Société Générale | Analytik | Návratnost | Kryptoměna Dogecoin | Firemní výsledky | Tradeři | Investiční trendy | Kobalt | Výnosy | Objem obchodování | Výdaje | ČTK | Značná rizika | Stimuly | Ztráty | Komodity | BBBY.US | Kodak | Analýza | Dodavatelské řetězce | Lucid Group
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Recruitment
Recruitment Manager
RecryptoTrade
Rectangle
Recyklace
Recyklované kovy
Recyklované zlato
Recyklovat
Red Bull
Red Bull GmbH

Následující klíčová slova

Reddit GameStop
Reddit IPO
Redditové fórum
Redditové šílenství
Reddit skupina
Reddit WallStreetBets
Redenominace
Red Hat
Redistribuce
Redmond Wong
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít