Neděle 14. července 2024 02:58
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei Payout
reklama
CapXmaster
reklama
FTMO král

Progres

img

Drahé levné akcie – Příběh dvou měst

10.07.2024 „Trhy klamou silným růstem a za atraktivním přebalem se skrývá vcelku znepokojivý příběh, který se pravděpodobně bude ještě zhoršovat,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

ECB poprvé snižuje sazby, další kroky však halí nejistota

07.06.2024 Evropská centrální banka včera poprvé od roku 2019 přistoupila ke snížení depozitní sazby, a to o čtvrt procentního bodu na 3,75 %. Hlavním důvodem je dosavadní progres v desinflačním procesu. Pro trhy ani analytiky nešlo o překvapení, neboť centrální bankéři tento krok dopředu zřetelně avizovali, což se odrazilo i na minimální reakci eurové křivky nebo eurodolaru. Včerejší rozhodnutí se opírá o aktualizovanou makroekonomickou prognózu.
img

ECB dnes odstartuje cyklus snižování úrokových sazeb

06.06.2024 Evropská centrální banka na svém dnešním zasedání započne cyklus uvolňování měnové politiky snížením depozitní sazby o 25bps na 3,75 %. Tento krok je trhy plně zaceněn, a i z našeho pohledu je tzv. ložený. Rada guvernérů se totiž pro pokles sazeb evidentně rozhodla již před delší dobou a jednotliví centrální bankéři vysílali trhu vcelku jasné signály. Hlavním argumentem pro nižší sazby bude z pohledu ECB progres na inflační frontě. To by ostatně měla ilustrovat i nová prognóza, která přinese jen kosmetické změny – mírně rychlejší tempo růstu HDP a lehce vyšší inflaci v tomto roce.
C:\fakepath\prop-trading-01052024.jpg

Moje cesta prop tradingem – Výsledky, obchody a aktuality z oboru

01.05.2024 Dovolte mi vás přivítat u prvního článku nové série, ve které se zaměřím na prop trading, správu fundovaného účtu a plnění challange.
C:\fakepath\prop-trading-10042024-1.jpg

Jak se stát prop obchodníkem?

10.04.2024 V minulé kapitole jsme si sepsali výhody a nevýhody prop tradingu, což jsou velmi důležité faktory ve volbě toho, zda se vůbec prop tradingem zabývat, což jak jsme si řekli, tak tato volba je pro každého tradera individuální a záleží na mnoha okolnostech. Pokud jste si zvolili ano, tak tato kapitola bude přímo pro vás, dnes si totiž řekneme, jak se stát prop obchodníkem a ideálně i tím ziskovým, co vše je potřeba dodržovat a jaká je hlavní cesta k úspěchu. Celou kapitolu pojmeme ve stylu jednotlivých bodů, které je dobré si uvědomit a následně po celou dobu dodržovat a aplikovat, jelikož i na těchto bodech je postaven budoucí úspěch vás jako prop obchodníka.
C:\\fakepath\\1710500050-71-trade.jpg

Zničí bitcoin zlato?! | Investiční Memento #71

15.03.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 71. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

„Internet ani počítače nejsou jako elektřina či motor“. Rozhovor s právě zesnulým ekonomickým nobelistou Robertem Solowem

22.12.2023 Před nějakými dvaceti lety jste vyslovil domněnku, že ač počítačů stále přibývá, na růstu produktivity se to nijak neprojevuje. Vešla ve známost jako „Solowův paradox“.
img

Santa Claus rally na trzích. Díky Jerome Powelle!

19.12.2023 Na akciových rzích se s koncem roku rozjela Santa Clause rally. Americký akciový index S&P 500 přidal od konce října k dobru +15 %, za celý letošní rok je pak v plusu 23 %. Na druhé straně se daří také dluhopisům – v posledních dvou měsících došlo k razantnímu přecenění a výnos amerického desetiletého papíru klesl o více než 100 bazických bodů pod 4 %. V souhrnu za celý letošní rok se tak již výnosy amerických dlouhých dluhopisů ocitají v pozitivním pásmu. Výhled na zisky dluhopisových investorů jsou navíc příznivé i pro příští rok.
img

NAPŘÍČ TRHY

19.10.2023 Počáteční oslavy výsledků víkendových parlamentních voleb ze strany polských aktiv se pomalu chýlí ke konci. Za povolebními zisky akciového trhu i zlotého stály a dosud stojí naděje, že bude postavena nová pro-evropská vláda, která rychle znormalizuje vztahy s Evropskou unií a bude provádět více technokraticky orientovanou politiku. Připomeňme, že v nedělních volbách získaly tři opoziční strany (Občanská platforma, Třetí cesta a Nová levice) komfortní většinu nejen v dolní komoře tj. v Sejmu (248 vs. 231 potřebných křesel), ale také ukořistily většinu v horní komoře - tedy v Senátu.
img

Další krok správným směrem pro jádrovou inflaci v USA

14.09.2023 „Poslední zpráva o inflaci v USA obsahuje smíšené informace, ale zdá se, že jde o kroky tím správným směrem. Ceny ropy sice vyhnaly celkovou míru inflace na 3,7 %, to však převažuje nad tím, že významnější míra jádrové inflace klesla na nové minimum 4,3 %, s tím, jak se ochladil trh s nemovitostmi a pracovními místy.
img

Celková výše dluhu USA zhruba 573krát převyšuje roční výkon české ekonomiky, varuje dlouholetý investiční stratég George Sorose. Bankovní krize v USA přitom prý teprve začíná

03.05.2023 Celková výše dluhu USA je zhruba 200 bilionů dolarů, v přepočtu přibližně 4300 bilionů korun, varuje Stanley Druckenmiller, dlouholetý investiční stratég miliardáře George Sorose. Cituje jej agentura Bloomberg. Pro srovnání, letošní celoroční HDP Česka bude zhruba 7,5 bilionu korun. Dluh USA tedy tuto hodnotu převyšuje přibližně 573krát.
img

Fidelity International: Společnosti se drží ESG navzdory výzvám –⁠ ale jedno klíčové slepé místo přetrvává

15.02.2023 Souhrn: Podle průzkumu analytiků společnosti Fidelity International pro rok 2023 se společnosti i přes ekonomické turbulence drží důrazu na zásady udržitelného rozvoje. Stále však existuje velký prostor pro zlepšení – zejména pokud jde o zamezení úbytku biologické rozmanitosti.
img

Šéf FEDu Jerome Powell ubral na jestřábí rétorice

02.12.2022 „Americký FED oznámil zpomalení tempa růstu úrokových sazeb, což posunulo americké trhy prudce vzhůru. Index S&P 500 připsal 3,1 procenta a Nasdaq Composite dokonce přes 4,4 procenta,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Fialova vláda přebírá zásadní část programu ČSSD a KSČM: hodlá porušit klíčový volební slib a zvyšovat daně. Rezignuje na hledání úspor, které slibovala

01.07.2022 Ministr financí Zbyněk Stanjura dnes definitivně potvrdil, že vláda hodlá porušit svůj klíčový slib, totiž slib nezvyšovat daně. Žádná diskuse o zvedání daní není podle něj v tuto chvíli tabu.
img

Sektorová daň Česko obrací k populismu a socialismu, Klement Gottwald by jí tleskal

27.06.2022 V Česku ožil přízrak sektorové daně. Po jejím zavedení v oblasti energetiky volají hned čtyři z pěti vládních stran, kromě ODS. V čele šiku za zavedení sektorového zdanění stojí Piráti, nečekaně se ovšem přidává také Národní rozpočtová rada. Její nový šéf Mojmír Hampl žádá sektorovou daň nejen na energetiku, ale také na banky. Zdůvodňuje to věru marxistickým slovníkem. Energetické společnosti a banky prý mají za současné válečné situace „nezasloužené žně“, tedy pochopitelně ziskové žně.
img

Rychlý přechod Facebooku na Meta – jaký je progres a očekávání?

11.05.2022 Když společnost Facebook v říjnu 2021 oznámila přejmenování na Meta, mnohé to dozajista překvapilo. Sice se vědělo, že se společnost hodně zaměřuje na tzv. metaverse, ale většina ovšem nejspíš nepočítala s tím, že kvůli tomu dojde k rebrandingu. Rebrandingy totiž nejsou úplně bezproblémové. Jednak to stojí dost peněz a jednak to nemusí spotřebitel tak snadno přijmout. Facebook měl ovšem „štěstí“, že nemá prakticky žádnou konkurenci.
img

AMD akcie a rekordní zisk za rok 2021. Klesne poptávka po čipech?

13.04.2022 AMD akcie zažívají velmi volatilní období, což je dáno i vývojem na trhu s nabídkou čipů. Čekací lhůty na čipy se i v roce 2022 nadále prodlužují. Blíží se období, kdy začne poptávka po čipech klesat? I na to se podíváme v dnešním článku.
img

Akcie Alibaba: Pomohou kroky čínské vlády růstu ceny akcie?

08.04.2022 Akcie Alibaba (BABA) a vůbec celý čínský trh má za sebou masivní cenový odraz. Impuls přišel v podobě oznámení Čínské lidové republiky, že bude podporovat svá IPO v zahraničí. Navíc i regulatorní zásahy zřejmě spějí ke svému konci. Znamená to, že je hrozba delistování čínských akcií na americkém trhu zažehnána?
img

Tři kryptoměny se zářnou budoucností? 

05.04.2022 Svět kryptoaktiv samozřejmě není jen o bitcoinu. Jsou i jiné projekty, které si jistě zaslouží pozornost. V rámci dnešního článku si proto představíme tři kryptoměny, které stojí za zmínku. Nebudeme ale brouzdat úplně v neznámých vodách. Respektive zůstaneme u prověřených projektů, jako je binance coin (BNB), bitcoin cash (BCH) a litecoin (LTC).
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 4.4.2022

04.04.2022 V reakci na ústup ruské armády z předměstí Kyjeva, vyplývají na povrch pravděpodobné válečné zločiny. V reakci na tyto skutečnosti zvažuje EU zpřísnění sankcí. K jednání o sankcích by mělo dojít ve středu. Více se skloňují restrikce na dovoz energetických komodit z Ruska. V praxi bych však zavedení tohoto opatření neočekával.
img

Akcie kybernetické bezpečnosti: 5 tipů pro vaše portfolio

21.03.2022 Kvůli válce na Ukrajině vzrostly obavy z hackerských útoků. Informační válka a kybernetické útoky se totiž staly součástí moderního vedení boje. Například Izrael před pár dny čelil největšímu kyberútoku ve své historii. Hnutí Anonymous oznámilo vyhlásilo kybernetickou válku Rusku. Obavy panují i z útoků ze strany Ruska. S rostoucí digitalizací se tyto hrozby navíc v budoucnu budou spíše zvyšovat.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 14.2.2022

14.02.2022 Ani víkend nepřinesl progres v jednáních mezi Ruskem a zeměmi NATO. Přímá invaze zůstává méně pravděpodobným scénářem, v této fázi ji však nemůžeme zcela vyloučit. Obavy z geopolitického rizika již začínají prosakovat do širšího tržního dění. Byla to právě geopolitika, která určila trhům rytmus v pátek. Byli jsme svědku ukázkového úprku ke kvalitě. Investoři se zbavovali rizikových aktiv a mohutně investovali do dluhopisů. Výnos 10Y UST se během pátku snížil o téměř 10 bps na 1,94 %. Posiloval i americký dolar, který uzavřel týden na páru s EUR pod hladinou 1,1400.
img

Akcie Intel: Firma plánuje továrnu na čipy za 100 mld. USD

11.02.2022 Akcie Intel jsou aktuálně probírané v souvislosti s mnoha důležitými zprávami. Intel zveřejnil hospodářské výsledky za poslední účetní čtvrtletí a rok, což si podrobně rozebereme v rámci fundamentální analýzy.
img

Forex: Solidní úvěrová aktivita v eurozóně

26.10.2021 ECB dnes zveřejní šetření úvěrových podmínek v eurozóně za třetí čtvrtletí. Očekáváme stabilní kreditní podmínky, oživení v oblasti investičních úvěrů a přetrvávající silnou poptávku po financování bydlení. Odpolední americká data spotřebitelské důvěry za říjen ukážou na zhoršení nálady, zejména kvůli zhoršení pandemické situace a růstu spotřebitelských cen.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: ČNB ve čtvrtek zvedne klíčovou sazbu o výrazných 50 bb na 1,25 %

27.09.2021 ČNB ve světle aktuální vysoké inflace a hrozbě jejího přelití do inflačních očekávání zvýší ve čtvrtek svou klíčovou sazbu o výrazných 50 bb. Takovýto vzestup byl naposledy zaznamenán v roce 1998. Další akceleraci inflace zřejmě uvidíme v zářijových datech z eurozóny. Z hlediska sentiment indikátorů předpokládáme jejich zářijové zlepšení. Z globálního kalendáře bude ve světle zpomalování tamního hospodářského růstu a zhoršování pandemické situace sledován čínský PMI, který bude publikován ve čtvrtek.
img

Forex: Ekonomický boom spojený s pocovidovým rozvolněním opatření vyprchává

23.09.2021 Série předběžných odhadů předstihových PMI ukazatelů aktivity v sektorech průmyslu i služeb za září ukážou na pokračující sestup z historických výšin, které byly zaznamenány v průběhu druhého čtvrtletí v souvislosti s rozvolněním restriktivních proticovidových opatření. Platí to zejména pro situaci v Evropě.
img

Investoři se dnes znovu zamyslí, kdy by Fed mohl omezit program nákupu aktiv

18.08.2021 Dnešní zveřejnění zápisu z posledního červencového měnověpolitického zasedání Fedu bude trh zkoumat ve snaze najít indicie o snižování nákupů aktiv. Centrální banka ještě s oznámením, jak a kdy omezit program QE, vyčkává, ale za zavřenými dveřmi dle slov J. Powella již probíhají debaty.
img

Rozbřesk: Rychlý růst sazeb podporuje korunu v posilování

06.08.2021 Srpnové zasedání bankovní rady dopadlo podle očekávání a hlasování dokonce úplně stejně jako minule, přesto je dojem následné tiskové konference přece jen jiný. I když nakonec většina čtyř hlasů rozhodla o zvýšení sazeb o čtvrt procentního bodu, k padesátibodovému navýšení repo sazby nebylo úplně daleko. To je docela jasný signál naladění většiny v bankovní radě, která je připravena úrokové sazby zvýšit na každém dalším zasedání do konce roku. Dvoutýdenní repo sazba by se tak mohla už v prosinci dostat na úroveň 1,50 %.
img

Rozbřesk: Proč se (ne)bát Delta varianty?

04.08.2021 Zatímco výsledky HDP za druhé čtvrtletí potvrdily svižné tempo oživení v hlavních ekonomikách, vývoj ve zbytku tohoto roku zůstává zatížen nemalou mírou nejistoty. Ta souvisí především s rychlým šířením Delta varianty koronaviru, jež je výrazně nakažlivější než předchozí mutace alfa. Z globálního pohledu se již Delta stala dominantní variantou, přičemž právě její agresivní šíření v Asii, Americe i Evropě má za následek opětovný růst nových případů, který odstartovaly třetí globální vlnu pandemie.
img

Ranní okénko - Fed bude čelit otázkám o inflaci a rizikům ekonomického oživení

28.07.2021 Dnes večer se koná měnověpolitické zasedání Fedu následované tiskovou konferencí. U nastavení měnové politiky s největší pravděpodobností nedojde ke změnám. Úrokové sazby setrvají na stávajících nízkých úrovních. Obecně trh ani neočekává, že by Fed zmínil konkrétní období, ve kterém by začal se snižováním objemu nákupu aktiv. K přesnější komunikaci ohledně nákupu aktiv by Fed mohl spíše využít blížící se konferenci v Jackson Hole, či příští měnové zasedání, kdy již bude dostupná další měsíční statistika z trhu práce.
img

Ranní okénko - HDP, inflace a Fed…nadcházející týden je nabitý

26.07.2021 K nejdůležitějším událostem nastávajícího týdne patří údaje o HDP za druhé čtvrtletí, inflace a zasedání Fedu, které by mohlo zvýšit volatilitu na trhu s dluhopisy. Navíc dorazí důležité indikátory sentimentu včetně německého Ifo indexu.
img

Rozbřesk: Týden o HDP a Fedu. Nová prognóza ČNB naznačí rychlejší růst sazeb?

26.07.2021 Startuje poslední červencový týden, ve kterém bude pozornost finančních trhů směřovat na čerstvé odhady HDP za druhé čtvrtletí v hlavních ekonomikách a také zasedání amerického Fedu. Navzdory přísným karanténním opatření na počátku minulého čtvrtletí očekáváme, že páteční čísla HDP potvrdí návrat hospodářského růstu v české ekonomice i eurozóně.
img

Ranní okénko - Powell obhájil tezi dočasné inflace

16.07.2021 Dnešek patří z hlediska ekonomických dat spíše k těm klidným. Finanční trh bude mít příležitost vstřebat dvoudenní vystoupení šéfa Fedu před Kongresem. Powell obhajoval tezi dočasně zvýšené inflace a argumentoval, že ekonomické oživení ještě nepokročilo natolik, aby centrální banka mohla začít ukončovat podpůrné monetární programy, především nákupy aktiv. Názor uvnitř Fedu však není jednomyslný. Například James Bullard sdělil, že již nadešel čas pro ukončení některých opatření. V eurozóně bude zveřejněn pouze finální odhad červnové inflace – mělo by dojít k potvrzení 2,9 % meziročně. V USA statistický úřad vydá červnové maloobchodních tržby, které doplní průzkum spotřebitelské nálady z dílny University of Michigan.
C:\fakepath\fxstreet-11072021-1.jpg

Psychologický deník tradera aneb jak odstranit negativní vzorce chování

12.07.2021 Každý obchodník během své tradingové kariéry prochází několika obdobími svého vývoje. Od neznalého „amatéra“, který teprve poznává zákony finančních trhů, seznamuje se s fungováním nabídky a poptávky, zkouší své první obchody přes tradingového „puberťáka“, který má již ponětí o technických parametrech, vyzná se v různých obchodních přístupech, má vlastní zkušenost se zisky i ztrátami a začíná zjišťovat, že trading není jen matematika a ekonomie, ale že musí svou pozornost obrátit i na sebe sama, aby se stal uceleným a ziskovým obchodníkem.
img

Ranní okénko - Německá inflace by měla vykázat zpomalení

29.06.2021 Z tuzemska dnes dorazí třetí a finální odhad vývoje HDP v prvním kvartále letošního roku. Revize dříve udávaného výsledku, tedy poklesu o 2,1 % meziročně, se neočekává, budeme ovšem zvědavi na nově dostupné detailnější informace.
img

Ranní okénko - Další zlepšení spotřebitelské důvěry v eurozóně

22.06.2021 Dnešní ekonomický kalendář nabízí jen druhořadá ekonomická data, a trh tak bude mít možnost připravit se na zítřejší zasedání ČNB. Od minulé středy platí mediální karanténa. Od centrálních bankéřů tak do samotného měnověpolitického jednání již žádný názor neuslyšíme. Komentářů ale v posledních dnech zaznělo dostatek a v souhrnu naznačují, že se bankovní rada ČNB nakonec rozhodne ve prospěch zvýšení základní úrokové sazby z 0,25 % na 0,50 % již zítra. Sázky trhu na červnové zvýšení úrokové sazby během minulého týdne vzrostly.
img

Rozbřesk: Jestřábí prognóza Fedu avizuje zvýšení sazeb v roce 2023, na kosmetické došlo už teď

17.06.2021 Fed sice včera v hlavních parametrech svou měnovou politiku nezměnil, ale jeho rétorika prošla kvantitativní změnou, a to zjevně v jestřábím směru. Navíc kromě toho, že američtí centrální bankéři prognózují, že se oficiální úrokové sazby odlepí od nuly v roce 2023, tak k jednomu kosmetickému zvýšení úroků došlo dokonce již na tomto zasedání. Fed z 10 na 15 bazických bodů zvýšil sazbu, za kterou u něj komerční banky ukládají svoje přebytečné rezervy. Na druhou stranu dodejme, že tempo expanze bilance Fedu zůstalo nedotčeno a centrální banka bude i nadále nakupovat dluhopisy za 120 mld. USD měsíčně.
img

Plážoví volejbalisté Perušič a Schweiner mají nového partnera, v olympijské sezoně je podpoří brokerská značka ProfitLevel

31.05.2021 České beachvolejbalové jedničky získaly v doposud nejdůležitější sezóně jejich společného působení nového partnera. Ondřej Perušič a David Schweiner navázali spolupráci s brokerem ProfitLevel. Již tento víkend by měl ambiciózní tým definitivně potvrdit svou účast na olympijských hrách na turnaji Světového okruhu J&T Banka Ostrava Beach Open 2021.
img

Akcie McDonald’s během pandemie rostly. Jak si vedly řetězce rychlého občerstvení?

26.05.2021 Vypadá to, že alespoň u nás pandemie koronaviru zatím ustupuje a pomyslné světlo na konci tunelu v podobě rozvolnění je na dosah. Právě na to čekají mnohé restaurace a fast foody, které si za poslední rok prošly velmi složitým obdobím.
img

Ranní okénko - ČR zveřejní výsledek HDP za Q1 jako první z regionu

26.04.2021 V posledním dubnovém týdnu nás budou zajímat především předběžné údaje o HDP. Jako první z regionu střední a východní Evropy zveřejnění výsledek Český statistický úřad. Data o HDP dorazí také pro Německo, eurozónu i USA. Dále nás čeká zasedání Fedu, míra inflace v eurozóně a výsledky německého Ifo indexu. Ten je s tuzemským konjunkturálním průzkumem první událostí v týdenním ekonomickém kalendáři.
img

Týden na akciových trzích: Amerika opět na rekordech, Evropa také, Praha na nule

09.04.2021 Makrodata byla tento týden smíšená. Ekonomický kalendář přinesl lepší index důvěry v eurozóně či předstihová PMI data, smíšený obrázek z německého průmyslu, a naopak slabší domácí průmyslovou výrobu či horší data z amerického trhu práce.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (8.4.2021)

08.04.2021 Na akciových trzích proběhla další ospalá seance, kdy většina indexů pouze konsolidovala do strany s menšími zisky. Všeobecnému sentimentu pomohlo zveřejnění zápisu ze zasedání FEDU. Ropa na zveřejnění zásob v USA skoro nezareagovala a zůstává kolem 60 dolarů za barel.
img

Tento týden byl na akciových trzích docela pozitivní na obou stranách Atlantiku

26.03.2021 Guvernér americké centrální banky Fed Jerom Powell komentoval důvody za velkým očekávaným růstem ekonomiky. Za tím vidí zejména ekonomický balíček a progres ve vakcinaci, což nevzaly trhy úplně pozitivně.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: FOMC potvrdí odhodlanost ekonomiku dále podporovat

15.03.2021 Tento týden bude jednoznačně týdnem centrálních bank. Čínská, britská či indonéská ponechají nastavení měnové politiky nezměněné. Razantní inflační vzestup donutí brazilskou centrální banku k odstartování cyklu zvyšování úrokových sazeb. Klíčovou událostí týdne ale bude jednání amerických centrálních bankéřů, kteří potvrdí připravenost ekonomiku dále podporovat. Z evropských událostí bude pozornost směřovat na dnešní a zítřejší jednání euroskupiny. Evropští ministři financí budou diskutovat ekonomický dopad pandemie, fiskální situaci či mezinárodní roli eura; ECOFIN pak probere digitální daň. Ekonomický kalendář je tento týden relativně chudý. Investoři budou sledovat zejména americké maloobchodní tržby a německý ZEW index. Statistiky maloobchodních tržeb se dočkáme i u nás.
C:\fakepath\bitcoin-3.jpg

Bitcoin od počátku pandemie zdražil o 450 procent na 1,2 mil. Kč

22.02.2021 Nejrozšířenější kryptoměna bitcoin zvýšila od konce loňského února, kdy začala koronavirová pandemie v Česku a dalších evropských zemích, hodnotu o 500 procent na současných 55.800 USD, tedy asi 1,2 milionu korun. V korunovém vyjádření byl růst 450 procent kvůli vývoji kurzu koruny k dolaru. Vyplývá to z výpočtů společnosti Bitstock.com.
img

Evropské akcie tento týden pokořily zámořské, Praha mírně oslabila

19.02.2021 Vypadá to tak, že akciové trhy zastínil mrak v podobě obav z rychlejšího zvyšování sazeb americkou centrální bankou Fedem. Makrodata v podobě žádostí o podporu v nezaměstnanosti také nepomohla.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 15.2.2021

15.02.2021 V očkování nastává určitý progres, celkově však proces stále pokulhává za původními plány. Vidíme, že v EU se stále očkuje výrazně pomaleji než v USA. Hrozbu představují nové mutace koronaviru. Vůči těm nejsou některé vakcíny efektivní. Pokud by se nové mutace rychle šířily, znamenalo by to delší trvání opatření společenského distancování. Obzvláště nebezpečná je tzv. jihoafrická mutace.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 8.2.2021

08.02.2021 V očkování nastává určitý progres, celkově však proces stále pokulhává za původními plány. Vidíme, že EU stále zaostává za USA. V Izraeli data ukazují, že vzhledem k proočkovanosti výrazně klesá podíl hospitalizovaných ve věkové kategorii nad 60 let. Hrozbu představují nové mutace koronaviru. Vůči těm nejsou některé vakcíny efektivní. Pokud by se nové mutace rychle šířily, znamenalo by to delší trvání opatření společenského distancování.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 1.2.2021

01.02.2021 Přehnaná aktivita retailových investorů pravděpodobně přetrvá i v následujících dnech. U retailových brokerů dochází k opětovnému uvolnění restrikcí na nákup některých titulů. Znovu tak můžeme být svědky nárůstu volatility na titulech s vysokým short interestem. Nicméně lze očekávat i tvrdší regulaci diskusních fór, jelikož praktiky retailových traderů, kteří jednají ve shodě, připomínají manipulaci s trhem. Shortovat některé přepálené tituly, jako například GME však nedoporučuji. Květnová at the money put opce na akcie GME odpovídá cca na 68 %, ceny akcií!!! To souvisí s obrovskou volatilitou. Pro srovnání stejný kontrakt by v případě Apple vyšel na cca 10 % z ceny akcie. Některé firmy se snaží masivního cenového vzestupu využít a emitují nové akcie. Například American Airlines vydaly nové akcie za 1,1 mld. dolarů
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 25.1.2021

25.01.2021 V očkování nastává určitý progres, celkově však proces stále výrazně pokulhává za původními plány. Negativní zprávou je pravděpodobný výpadek dodávek vakcín společnosti Astra Zeneca pro EU. USA se v počtu vakcín přehouply přes úroveň 20m – tu původně plánovaly na prosinec.
C:\fakepath\obrazek-22012021-1.png

Bitcoin ako peniaze 21. storočia

22.01.2021 Čo sa zmenilo na postavení bitcoinu a ako vyzerajú jeho šance na udomácnenie sa? Pozrime sa na začiatky bitcoinovej ekonomiky, zopár aktuálnych štatistík, svetlé body, progres a niektoré riziká.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 18.1.2021

18.01.2021 V očkování nastává určitý progres, celkově však proces stále výrazně pokulhává za původními plány. Pro připomenutí: v USA je aktuálně naočkováno 13,7 mil. obyvatel, původní prognózy hovořily o 20 milionech naočkovaných v prosinci. V Německu a Itálii se počet vakcinací vyšplhal nad milion. Společnost Pfizer navíc upozornila, že v EU dojde ke zpoždění dodávek vakcín. To souvisí s určitými regulatorními překážkami. Čím déle proces vakcinace potrvá, tím trvalejší následky na ekonomickou aktivitu může pandemie mít.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 11.1.2021

11.01.2021 Tempo očkování stále zaostává za původními plány. V USA je aktuálně naočkovaných asi 6 milionů osob, v Číně 4,5m, v Británii 1,3m a v Německu 417 000. Autority slibují rychlý progres. Mezi populací přetrvává značná neochota nechat se očkovat. Podle některých odhadů se vakcinaci brání až 30 % amerických zdravotníků. Rychlá a plošná vakcinace je potřebná pro zrušení opatření společenského distancování a brzkému návratu k normálu.
img

Rozbřesk: Injekce versus infekce

28.12.2020 Čas vánoční na televizní obrazovce zpravidla vyplňují pohádky, koledy a výjezdy hasičů k hořícím stromkům. V roce čínského netopýra to však bylo jinak. Vánočnímu dění, a to dokonce i v reklamních časech, dominovala vakcína proti COVIDu-19. Jak by také ne, neboť ve vakcíně se odráží naděje, že naše životy se vrátí již relativně brzy k normálu.
img

Forex: ČNB bude pouze slovně reflektovat lepší data a vysokou nejistotu

17.12.2020 Brexit čeká už jen na dohodu „rybářů“. Na tuto dohodu bude čekat i Bank of England. Indikátory výrobní aktivity v USA se sníží na stále relativně příznivou úroveň a ukazatele ze stavebnictí ukáží pokračující expanzi. V USA se finalizuje fiskální balíček. V ČNB dnes k jakékoliv změně nastavení měnové politiky pravděpodobně nedojde. Na jedné straně zde vystupují relativně příznivá data z dosavadního vývoje ekonomiky, vidina vakcíny a fiskální expanze, ale také nejistota druhé a třetí vlny.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 30.11.2020

30.11.2020 Souhrnný globální index MSCI World má s aktuálním listopadovým zhodnocením 13,6% nakročeno ke druhé nejlepší měsíční výkonnosti v historii. Dominantním faktorem se stal hmatatelný progres ve vývoji vakcíny. V této fázi se již vakcíny několika farmaceutických firem nachází ve třetí fázi klinického testování. Zahájení očkování lze s vysokou pravděpodobností očekávat v polovině prosince. Pokrok na poli boje s covidem tak vede investory k očekávání rychlejšího návratu k normálu. V takovém prostředí nastává rotace investorů z růstových do hodnotových sektorů. Ty výrazněji zasáhla pandemie a jejich valuace se nyní stále nachází na zajímavých úrovních. Více hodnotové indexy, jako např. Stoxx Europe 600, v listopadu překonaly výkonnost růstových indexů, např S&P 500. Aktuální listopadová výkonnost Stoxx Europe 600 činí 14,9%, což značí nejlepší měsíční zhodnocení v historii. S&P 500 přidává 11,3%, což představuje méně než během letošního dubna. Růstové sektory totiž oživením prošly již ve dřívějších fázích covidové krize.
C:\fakepath\trader1.jpg

Částečný odprodej

29.11.2020 Když jsem minule psal o Take-Profitu (TP), tedy o tom, jak s ním pracuji, uvědomil jsem si, že částečný odprodej k tomuto neodmyslitelně patří. Částečný odprodej je svým způsobem také TP. A já vám povím, proč si to myslím a jak s ním nakládám.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Naděje na vakcínu versus přítomnost druhé vlny

23.11.2020 Obchodní aktivitu tento týden utlumí svátek Dne díkuvzdání v USA. Nových dat ale nebude málo. Pozornost budou poutat především předstihové indikátory, které vlivem druhé vlny pandemie pravděpodobně klesnou. U nás i ve světě trh sleduje významná jednání o nastavení fiskální politiky. V případě USA jde stimulační balíček, v EU o záchranný plán a v ČR o snižování daní. Náladu nad vodou drží předchozí dobré zprávy o vývoji vakcíny.
img

Forex: Koruna na konci týdne na houpačce

20.11.2020 Dle agentury Bloomberg generální tajemnice Evropské komise Ilze Juhansone údajně na meetingu v Bruselu uvedla, že jednání o brexitu se s ohledem na pomalý progres mohou protáhnout až do prosince. I když času na dohodu je opravdu málo, výroky a zprávy od zúčastněných stran ukazují na výraznější snahu dohody dosáhnout, což je pozitivní.
img

Spoutaný Biden Česku prospěje

06.11.2020 Joe Biden zřejmě míří do Bílého domu. Ačkoli se mu jeho sok bude snažit cestu ještě zastavět právními překážkami. Těžko však sázet na institucionální rozval USA, jakkoli tamní dění občas připomíná občanskou válku. Takže pravděpodobně Biden nakonec bude od ledna Bílý dům obývat.
img

Optimismus na globálních trzích dnes pomohl i pražské burze

05.10.2020 Pražská burza v úvodu týdne posílila. Index dnes PX stoupl o 0,61 procenta na 862,93 bodu. K růstu mu pomohly hlavně finanční tituly v čele s pojišťovnou VIG. Výraznějšímu růstu indexu naopak bránily především akcie energetické společnosti ČEZ. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

Denné zhrnutie: Ceny ropy rastú, pretože tropická búrka Laura môže ohroziť rafinérie v Mexickom zálive

25.08.2020 Americké akciové indexy sa dnes obchodujú zmiešane, pričom Európske akciové indexy zaznamenali pokles. Výnosy na dlhopisoch v USA a v Európe zaznamenali nárast. Na komoditných trhoch sa dnes najviac darilo cenám ropy, pričom drahé kovy zaznamenali pokles a priemyselné kovy zaznamenali naopak rástli. Na forexovom trhu sa dnes najviac darilo britskej libre, pričom japonský jen zaznamenal najvýraznejší pokles.
C:\\fakepath\\forex-cile.jpg

Proč obchodníci nedosahují svých cílů?

27.07.2020 V minulých článcích jsme probírali, proč by se obchodníci na finančních trzích (zejména ti začínající) měli soustředit spíše na obchodní proces než na samotné zisky. To je totiž velmi důležité pro získání disciplíny, díky které obchodník dokáže přiklonit pravděpodobnost ve svůj prospěch a zároveň se dokázat vypořádat s jakýmkoliv scénářem, který mu trh připraví a tím se posunout vpřed ke svému cíli.
DSC_0264.JPG

Reference na kurzy FXstreet.cz

24.11.2009 Výpis referencí na kurzy a semináře FXstreet.cz. Zde si můžete přečíst reference absolventů našich kurzů a seminářů. Každý účastník našich kurzů má možnost ho ohodnotit, případně poslat email a připojit referenci shrnující jeho zkušenost s absolvovaným kurzem. Reference neupravujeme a prezentujeme je ve znění, jaké uvedli účastníci našich forex kurzů. Všechny reference pocházejí pouze od absolventů kurzů a jsou řazeny podle data, který jsme přijali emailem.
Související klíčová slova: Graf AMD akcie | Stará strategie | Burzy v Evropě | Psychologický deník v MT4 | Čekací doba | Communication | Propad ekonomiky | Uvolněné měnové politiky | London Breakout | Odhady výsledků | Zajímavosti z prop tradingu | Cap | Úbytek pracovních míst | Celkový zisk | Války | Sandbox | Vývoj | Data z trhu práce | Charlie Lee | Moje cesta Prop Tradingem | Špatná výkonnost | Bankovní krize v USA | Analýza akcie | DPH | EUR | Trading u prop firmy | Spotřebitelské výdaje | Ztrátový obchod | Bundesbank | CrowdStrike Holdings | Obchodovat dlouhodobě | Nedostatek čipů | Důležité aspekty tradingu | Budoucnost | Přemýšlení | Kvalitní vzdělání | Brokeři | Fortinet Inc | Hlavní úrokové sazby | Úspěšný obchodník | Psychologické odolnosti | Výkyvy | Itálie | Meta Trader 4 | Stoxx | PEPP | Obchody | Očekávání | Korelace | Předpověď | Volatilní | Trh dluhopisů | Evropské centrální banky | JAR | Plán cílů | Akcie CyberArk Software (CYBR) | Webináře | Kvartální výsledky | Zasedání ČNB | Ark | Trh práce | Technologie společnosti | Začínající trader | Zscaler (ZS) | Evropská komise | Struktury trhu | Masivní propouštění | Philip Morris ČR | Oživení ekonomiky | Investice | Rozvolnění | Stagnace | Potenciál | Support | Koníček | Akvizice | Online investování | Škoda Auto | Ifo | Programátor | První vydělané peníze z tradingu | Aspekty tradingu | Obchodní pravidla | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Britská libra | Šéf Fedu Powell | Levice | Experti | Fibonacciho posloupnosti | Podmínky money-managementu | Chování | Rekord | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Bitcoiny | Daň na banky | Objem fúzí a akvizic | Stimul | Madrid | Stop-Loss | Evropské měny | Nákupy aktiv | Uvolňování měnové politiky | Obchodní seance | Český statistický úřad | Impuls | EUR/USD | Binance Coin | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Šéf Fedu Jerome Powell | Goldman Sachs | Cena bitcoinu | Kurz jednotné evropské měny | Ziskové obchody | Price Action | Akcie společnosti | Uzdravování | Efekt na psychiku | Aktuální vývoj | Martingale přístup | BitStock | Force | Hodnota HDP | Měnové zasedání | Cenné papíry | VK | Výnos | Nová prognóza ČNB | Index důvěry v eurozóně | Brent | IHNED | Delta | Agresivní strategie | Vzdělávání | Russell 2000 | Akcie Zscaler | Denník | Šéf Fedu | Růst sazeb | Axiory | Reddit | Hodnoty měny | ESG | Index DOW | Knihy o forexu | Vydělané peníze z tradingu | Milton Friedman | O2 Czech Republic | Forexový trh | Akcie Fortinet | Oživení na americkém trhu práce | Hluboké recese | Akcionáři | Kontrakty | Strach | Akcie CrowdStrike | Procentuální risk | Škoda | Praxe | Kryptoměna Bitcoin | Akcie Palo Alto Networks | Metaverse | Nejvýraznější růst | Odhad HDP | Index Russell | Ekonomický sentiment | Americká sněmovna reprezentantů | Projekce | O2 | Kontrakce | Peníze | Restaurace Novodvorka | Výhled do budoucna | Úspěšný trader | Ukazatel | Margin trading | Posílení | Měnověpolitické zasedání Fedu | Coinmarketcap | VIP zóna | Lukáš Voženílek | Hlavní centrální banky | Current Ratio | Prognóza | Zákony finančních trhů | Výrazný vzestup | Obchodovat na burze | Podnikatelé a firmy | Investovat | EURUSD | Unie | Měnová politika Fedu | XMR | Trading Coach | Americký Fed | Denní limit ztráty | Nejznámější kryptoměna | Tipy na zajímavé akcie | NFP report | Milionář | Bankovní rada ČNB | Samou | Zpětné analyzování | Ekonomiky | Omega | Analytika | Zasedání FOMC | Brexit | ZEW index | Úroveň vzdělání | Target | NFP | Pozornost investorů | Burzy | Resistence | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Kč/USD | Robinhood | Broker | Oficiální byznys | Dot plot | Evropské PMI | Meta Trader | Cash flow | Oslabení | USD | Tempo hospodářského růstu | JD | Ceny Bitcoinu | Psychologický deník | Technická analýza | Plán na snížení emisí | Společnost Pfizer | ProfitLevel | Posilování koruny | Trh s nemovitostmi | Klesající struktury | Online kurz | Prodej automobilů | Tržní volatilita | Profesionální trading | Plány | Energetická společnost | Na burze | Akcie Novavax | Vzdělávat se | Šok | ČSOB | Current ratio | Fialova vláda | Ekonomická aktivita | Regulace | Home office | Kofola | Měnový fond | Úroková sazba | Makrodata EMU | Kabinet | Split | Riziko na jeden obchod | Největší společnosti | Obchodní cíle | Ekonomický balíček | Cenové tlaky | Sociální sítě | Ztráty z obchodování | Akcie Exxon | Česká zbrojovka | Kapitálový trh | Avast | Zvýšení sazeb | Šíření mutace | Zámořské indexy | Vládní výdaje | Středoevropské měny | Dovednosti | Patria Online | Akcie Google | Dovoz | Viry | Nejbohatší | Obchodování na finančních trzích | Nová prognóza | Bidenovy plány | Pozitivní zprávy | Akcie Mastercard | Souhrn finančních trhů | Dodávky čipů | Instagram | Akcie bankovních domů | Cenové pohyby | 1 milion | Komoditní | Venture Capital | Pokles valuací | EUR/CZK | Obchodování spreadů | Data z amerického trhu práce | Zápis emocí do grafu | Válka na Ukrajině | Evropské trhy | Rekordní zisk | Euforie | Makrodata | Akciové indexy | Investoři | Obchodní deník | Vakcína a covid | Portfolio | Data o HDP | Myšlení | Covid | Globální ekonomiky | Nejistoty | Fidelity | Makrodata USA | B/E | Jak odstranit negativní vzorce chování | Firemní zisky | AMD | Analytici | Inflační čísla | BTCUSDT | Longhash | Grayscale | Investovaný kapitál | Venezuela | Bez rizika | Zisk | Platby v kryptoměnách | ČSSD | Vyšší hodnoty | Inflace v lednu | Finanční instituce | Konzistentní zisky | Bank of England | Airbnb | Vzorce chování | Daniel Křetínský | VIG | Prezident | Proč začít s tradingem? | Pohyby trhu | Boom | BABA | Bohatí | Institucionální objednávky | Akcie kybernetické bezpečnosti | Obchodní problémy | Kč/EUR | Jak se stát lepším investorem | Všechny indikátory | Analýzy | Investiční | Průzkum | Růst ceny Bitcoinu | Hlavní úroková sazba | Zasedání Evropské centrální banky | Energetický a průmyslový holding | Peníze z tradingu | Demokraté | Program nákupu aktiv | Hlavní události | Patria | Uber | Ekonomický vývoj | Úrok | České koruny | Americké HDP | Forex Pro | Nobelovy ceny za ekonomii | Obchodní plán | Prodej | P/E | Zpráva | Uvolněná měnová politika | Tržní kapitalizace | Ekonomické dopady | Tencent | Emoce | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | S&P | Expanzivní politika | Česká měna | Vzdělání | Sledování i okolních vlivů | Reentry | Obchodování | Zasedání Fedu | Palo Alto Networks Inc | Graf ropy WTI | Aktuální obchodní příležitosti | Breakout strategie | Futures | Automobilka | Meta | Nákupy dluhopisů | Nabídka | GBP | Management | HDP Německa | ZEW | Obchodní týden | Bitcoin | Automobilky | Centrální banky | Prezidentka ECB | Objem dluhopisů | Equity | Eurostat | Majitel | Zprávy | Růst amerických výnosů | Dolary | FB | Potvrzení transakce | Tokeny | Index STOXX Europe | Obchodování na pražské burze | CCI | Pozornost finančních trhů | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | Prognózy ČNB | Praha | Ceny ropy | Fundamentální analýza akcie | Distribuce | Příjmy a výdaje | Evropské akcie | 3M | Silný růst | Tick scalping | Prognóza Fedu | Vyhlídky | Odhad inflace | Ukazatel Běžné likvidity | Firmy | CZ | NATO | Zadlužování | Put opce | Tržní podmínky | Páka | Míra | Nástroj | Výsledky | Papertrading | Obchodovanie | Depozitní sazby | Ekonomické oživení | Tapering | Národní rozpočtová rada | Nio | Kurz EUR/USD | Inflační tlaky | TIM | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | Petr Lajsek | Vakcína | Zajímavé akcie a ETF | Tržby | James Bullard | Zpřesněný odhad | Finanční domy | Koruna | Kryptoměny bitcoin | Cenový index PCE | Koruna dnes | American Airlines | Latinská Amerika | Shell | Decentralizace | Francie | Pocity | Epidemické situace | Onemocnění | Sebezlepšování | BHS | Objem | Propad | Backtest | Fortinet (FTNT) | Spekulant | Hypotéza | Očekávání investorů | Trigger | Výsledky firem | Výkonnost | HDP eurozóny | Equity křivka | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Makro | Údaje | Popis tržní situace | Společnost Nvidia | Inverze výnosové křivky | Právo | Vakcína proti covidu-19 | KOL | Exxon Mobil | Alibaba | Aktivity v Rusku | Maturity | Průzkumy | Makléř Fio banky | Shortovat | Státní rozpočet | Kathy Lien | Převodník měn | Propouštění zaměstnanců | Digitální zlato | Nové systémy | Průmyslová výroba | Uzavírání pozic | Pfizer | ZS | Obchodování s akciemi | ARK Innovation | Moje obchody | Průraz | Aktivita retailových investorů | GME | Americký dolar | Graf | Polsko | Index S&P 500 | Zbrojovka | Hodnota firmy | Cenová hladina | Bankéř | Akciové trhy jako celek | Ropa Brent | Výnosové křivky | Hypotéky | Lukáš Kovanda | Školení | Zvýšené riziko | Aktuální hodnoty měny | LIBOR | LEN | Evropa | Česká spořitelna | Marathon | Jackson Hole | USD/PLN | Short | Ukrajina | Jednání FOMC | Pár EUR/USD | Vizualizace | Eurodolar | Zpráva o inflaci | Kontext | Dnešní makroekonomické ukazatele | Disciplína | Maloobchod | Splňovat své cíle | Zveřejněná data | Inflace v eurozóně | Earnings | Americká centrální banka | MJ | Trump | Brands | SEBA | Cheaty | Křetínský | Svíčkový graf | Technické analýzy | Silnější dolar | Splunk | Spořící účet | Rostoucí trend | High | Finanční krize | Michael Saylor | Ropná krize | Vstupy | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Hackeři | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | Fixní velikosti pozice | Obchodní proces | Americká data | Stříbro | Ekonomka | Akcie | Instituce | Česká koruna | Základní pojmy | Ziskové výsledky | Chamtivost | FAANG | Býčí signál | Německý Ifo index | Ekonomická důvěra | Reálný účet | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Růst amerického HDP | Výdělky | Backtestovat | MetaTrader 4 | Konstruktivní psychologický deník | Zvýšení úrokových sazeb | Obchodní výsledky | PANW | Náhoda | Ziskové marže | ex | PSA | Apple | Výsledky HDP | Indikátor RSI | Zvýšená volatilita | Nové akcie | Hodnocení ekonomiky | Růst výnosů | Trh | Odhad amerického HDP | Snížení daní | Komise | University of Michigan | Grafy | Technologické firmy | EUR Index | Volby v USA | Erste Bank | Píle | Vnitřní dialog | Manažeři velkých fondů | Příležitost ke vstupu | Maďarský forint | Jak se stát forexovým obchodníkem | Fed | Ekonomie | Obchodování na páku | Zahraniční obchod | Velké americké banky | Kurz české měny | Klesající trend | Pozornost | Zákonodárce | Země EU | Obchodování na burze | Money management | Vývoj ekonomiky | Pražské burzy | Dividendové akcie | Zveřejnění výsledků | Drawdown | AUD/CAD | Konkurenceschopnost | S&P 500 | Snižování úrokových sazeb | USDT | Akcie McDonald’s | Indikátory sentimentu | Yahoo | Zápis emocí | Ekonomický a strategický výzkum | JDE | ANO | Stock | Volatility | Ministři financí | Ceny zboží | Obchodní systém | Blog | Znalost | Koronavirová pandemie | Velké banky | Microsoft | Wells Fargo | Příležitosti | Americké trhy | Netflix | Začátečník | Vládní dluhopisy | Data z USA | Nejistota | Pin Bary | Růst tržeb | Negativní vzorce chování | Úspory | Bitstamp | Sell | Ceny v průmyslu | Erste Group | Index nákupních manažerů | Obchodování akcií | Kurz dolarů | Národní ekonomická rada vlády | Důvěra | Programování | Kraken | Asijské indexy | Pravděpodobnost | Markets | Skluz | Decentraland | ECB dnes | Důvěra v eurozóně | Zpřísnění sankcí | Představenstvo | Hackerský útok | Klasický obchodní deník | Analytické oddělení bank | Skalper | FIAT | The Sandbox | Tomáš Pfeiler | Centrální banka | Utahování měnových podmínek | MicroStrategy | Federální rezervní banka | Intraday | Exxon | Řízení rizika | Světové akciové indexy | Dobré zprávy | Polský zlotý | Apreciace | Arm | QE | Odhad vývoje HDP | Nálada na trzích | Situace | LYNX | Kurz EUR | Největší kryptoměna | Čistý zisk | Základy obchodování | Pozitivní zpráva | Makroekonomické ukazatele | Patrik Urban | Jádrová inflace | Cenné papíry Komerční banky | Twitter | Krach | Margin call | Společnosti | Další růst | Nejvýraznější pokles | Investování na Forexu | Společnost CTP | Cenné papíry Erste Bank | Prime | Škola forexu | Bankovní tituly | Globální index | Eurozóna | Nízká volatilita | CZK | Reuters | Balance křivka | Tržní hráči | Situace na Ukrajině | Nárůst výnosů | Budoucí úspěch | Communication Services | Výrobní aktivita | Dluhy | Výstupy | Dnešní posílení | Palo Alto | Radek Zalubil | Těžaři | Fundamentální analýza AMD akcie | Utahování měnové politiky | Levné akcie | Asijské země | J&T | Ekonomický boom | Dluhopisy | Investiční Memento | FOREX | Boeing | TLTRO | Hodnocení brokerů | Reversal Trading | PROP Trading | Výhody | Invaze | Fiskální stimul | Růst HDP | Libra | Názory lidí | Akcie Intel (INTC) | CFD | Dominancia | Obchodníci | Cesta Prop Tradingem | Definované cíle | Open | Cena akcie | Poptávka po bitcoinech | Online prostředí | Psychologie tradingu | Zahájení výsledkové sezóny | DOT | Závazek | Příprava | Konjunkturální průzkum | Panické výprodeje | Platební bilance | Jednání o brexitu | Cenový graf | Výběr brokera | Full time | Alibaba Group | Nový rekord | Úroky | Konfluence | Komerční banka | Částečné uzavírání pozic | Cena | Investiční banky | Otevřený drawdown | Money-Management | ING | Ztráta | Sledování emočního stavu | Inflační očekávání | NCLH | Ceny akcií | Izrael | Inspirace | Rozpočet | Dividenda | S&P500 | Dolar | Amazon | Ceny | Koronakrize | Technologie | Opce | Energetická krize | Finální odhad | ČNB | StopLoss | Velikost pozice | Nobelovy ceny | Akcie Microsoft | Agentura Bloomberg | Pokles | Margin | Fiskální politika | Nvidia | Velikonoce | Koupení výzvy u prop firmy | Etoro | Pojišťovna VIG | Americké společnosti | Laureát Nobelovy ceny | Jan Vejmělek | Large Cap | CyberArk Software (CYBR) | Poplatek | Euro vůči dolaru | Americká ekonomika | NVDA | Dluh USA | Americký trh | Konkrétní plán | Obchodník | Jednání ECB | Akcie týdne | Rada guvernérů | Inflační trajektorie | COVID-19 | Negativní dopad | Dostupná data | Google | Prop firma | Regulátoři | ISIN | Bitcoin Cash (BCH) | ROE | Spotřebitelské ceny | Evropská centrální banka | BHS Timur Barotov | Dodržovat obchodní plán | Reálné peníze | Tick | Čínská vláda | Společnost Facebook | Daně | Lídři | Moneta | Mutace koronaviru | Rizika | Kryptoměna | ECB | BAT | Pracovní trh | Coinbase | Česká ekonomika | Alibaba (BABA) | Intel (INTC) | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Horší data | Kurzy | Fond | Forexo | Workshop | Čína | Růst zisků | Zisky | Low | HICP | Konsensus | Návrh dividendy | Litecoin | Conference Board | Cyberark Software Ltd | COST | Bitcoin Cash | Anomálie | Růst ceny | Cenové formace | ISM | Riziko burzovního obchodování | Ranní okénko | Voda | Indikátor | Zboží dlouhodobé spotřeby | NBP | Splatnost | Odraz ceny | Manuál | Intradenní střelec | Přístup do VIP zóny | Pullback | Množství peněz | Falcon | Ekonomiky eurozóny | Trinity Bank | Přecenění | Analytici Goldman Sachs | Breakout | Rusko-ukrajinský konflikt | Výše obchodního účtu | RRR | Růst cen | Bull | Index Russell 2000 | Obchodování forexu | Drahé kovy | Bankovní trader | RSI | Krize v USA | Měnová politika | Moudro | Tlak na výkonost | Býčí trh | Saxo | MSCI World | Indexy pohyb | Repo sazby | Dnes na trzích | IFO index | Financování | Index pražské burzy | Nastavení měnové politiky | ČSÚ | Forex pro začátečníky | Nejrozšířenější kryptoměna | Etherea | Globální trhy | Otevírání ekonomiky | Prodávající | Celkový drawdown | Guvernér | JPM | Babišova vláda | Republikáni | Psychologie | Zemědělství | Systém obchodování | Poptávka | Americké akciové trhy | Banka Morgan Stanley | UMA | Americké banky | Paradox | Krypto | Tempo růstu HDP | Investor | Dolarové sazby | Obchodovat | Korelace měn | Naše prognóza | Celkový výsledek | Spotřebitel | Hospodářský růst | Vydělávat peníze | Trading jako business | Prezident Fedu | Nové rekordy | Sociální síť | Odhodlání | Palo Alto Networks | Vydělané peníze | Akcie Gamestop | Silicon Valley | Technologický Nasdaq | WTI | Bod | Miliardy korun | Koncentrace | Definování tržních situací | Reporty | Medvědi | Silnější koruna | Redukce | GfK | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Kryptotrh | Úrokový diferenciál | Co bude | RBI | O2 CR | HDP v ČR | EMU | Akcie GME | Ziskovost | PMČR | Payrolls | Bankéři | Dolarové úrokové sazby | Poslanecká sněmovna | Sázet | Podnikání | Jaderné elektrárny | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Očkování v USA | Drobní investoři | Změny klimatu | Marže | ROCE | Domácí měna | Co je forex | DAX | Technology | Plnění challange | Tržní období | HDP | Předběžné výsledky | Váš trading | Vstup do obchodu | Recenze | Alphabet | Zkušenosti | Firma | Signály | Debata | Spotřební daně | Načasování | Seznam.cz | Byznys | MCD | Erste | USA a Čína | USA | Ropa | Peněžní zásoba | Statistiky | Zahájení obchodování | FX | Ekonom | Demo účet | Řízení obchodu | Světové finanční trhy | Deutsche Bank | Američané | Kurz | Forexu | Market | Získání disciplíny | Martin Klass | Cenné papíry Erste | Raiffeisenbank a.s. | Škola tradingu | Zasedání amerického Fedu | Pokles výnosů | Horizon | UST | Restrikce | Optimismus | Rozhodování | Facebook | BH Securities | Nejzajímavější obchod | Skleníkové plyny | Výhody a nevýhody | Vyšší high | Profit-Target | Poptávka po čipech | Dlouhodobější cíle | Tether | Binární opce | Proinflační | Fiskální stimuly | Částečný odprodej | Rozvíjející se trhy | Euro | AUD | Akcie Alibaba (BABA) | Indexy PMI | Binance | Federální rezervní banky | Breakout Trader | Mnoho ziskových obchodů | Didi Global | SEC | Risk | Fibo | Lidstvo | Bank of New York Mellon | Citigroup | Forex asistent | Dividendový výnos | Christine Lagarde | ROIC | Nepříznivé situace | EV | EBITDA | JP Morgan | Ohlédnutí | Obchod | Obchodní aktivita | Růst ekonomiky | Jednání ČNB | Santa Claus Rally | Největší zisk | Hlavní ekonomka | Prodeje existujících domů | Zisková marže | EU | Pozornost tradera | Zasedání ECB | Základní úroková sazba | Fork | Investované peníze | Inflace v Německu | Energetické firmy | Týdenní zpráva | Počty nových případů | Týden na akciových trzích | Finanční tituly | Recese | Akciové futures | BTCUSD | Investiční doporučení | Německý ZEW index | CZK/EUR | Index Dow Jones | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | VET | Equity křivky | Řešení obchodních problémů | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Problémy související s tradingem | Nákupní doporučení | Know-how | Ministři | Změna politiky | Balance | Pin Bar | Kurz eura | Investoři a obchodníci | Pips | Forex trading | Centrální banka USA | Změna sazeb | Ján Hájek | Ceny energií | Americké indexy | Profesor ekonomie | David Vagenknecht | Japonský jen | Index důvěry | Úspěchy | MQL4 | Technologický sektor | OSN | Soud | Společnost ČEZ | Kanadský dolar | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Mince | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Evropské méně | CrowdStrike | Trend | Akcie a ETF | Pokles sazeb | Dow Jones Industrial | Splnění výzvy | Chamtivost a strach | Míra inflace | Platforma | Vládní bondy | Energetika | BAL | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | Snížení emisí | Nařízení | PoW | WP | Jak obchodovat | BTC | Bankovní sektor | Fed index | Indexy | Altcoiny | Citi | Zvyšování sazeb | Kurz akcie | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Průmysl | ZIL | Sankce na Rusko | Trenér | Tempo růstu | Podnikatel | Odkup akcií | Bankovnictví | Aerolinky | Dosahovat zisku | Biliony | Divergence | ETF | Analýza společnosti | Akciové trhy | Zajímavé akcie | Loterie | Myšlenka | Moneta Money Bank | Centrální bankéři | Coffee | Guidance | APP | Peněžní zásoby | Long | Rally | Bankovní rada | Pojišťovna | Klíčový support | Free Market | Pandemie | USDC | Klid | Osobní příjmy | Aktiva | SXXP | FOMC | Technické stránky obchodování | Fundamentální analýzy | Začátek výsledkové sezóny | Prodejní tlak | Růst zaměstnanosti | Ministerstvo financí | Velikosti pozic | České měny | Akcie Deutsche Bank | Business | Indikátory | Zdanění | TikTok | Sektorová daň Česko | Obchodování s komoditami | Psychická zátěž | Čínská centrální banka | Helena Horská | ARM Holdings | Fiskální politiky | Inovace | Zdravotnictví | Spekulanti | Čínské akcie | Ministryně financí | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Graf ropy | Dosáhnout na definované cíle | Cyber security | Trhy dnes | Čistá zisková marže | | CTP | Intradenní trader | Členské země | Pandemická situace | Trinity | Stratég | Známky oživení | Zisky firem | Ekonomika eurozóny | Big tech | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Purple Trading | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Schwab | Virtuální mince | Sentiment | Princip obchodování | Stoxx Europe 600 | Růst úrokových sazeb | Politika | Konkurence | PLN | Kapitalizace | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Ben Laidler | Komunikace | Otevírání obchodních příkazů | Ceny průmyslových výrobců | ERC-20 | Josef Dudek | Burza Binance | Stop-Lossy | Novavax | Americké futures | MAM | ECOFIN | Dodržování pravidel | Americký dluh | Poplatky | Indikátory důvěry | Forint | Velká Británie | Evergrande | Kybernetický útok | Další vývoj | Zasedání FED | Akcie Exxon Mobil | Objemy obchodů | CAR | Energiewende | Nálada | Investování | Letectví | J&T Banka | LTC | Měnové politiky | Centrální bankéř | Martingale | Intel | Čínský výrobce | Martin Stránský | Dnešní ekonomický kalendář | Pozitivní vzorce chování | Ekonomika | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | Politika centrálních bank | Karanténa | Petr Mašláň | Nastavení sazeb | Sankce | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Šance | Vysoké zhodnocení | Výhled | Operátor O2 | Zbyněk Stanjura | Americký akciový index | Auta | Komerční banky | Americké ministerstvo | Timur Barotov | Americký trh práce | Obchodní účet | Deriváty | Akciový trh | Bilance Fedu | Hry | Digitální daň | Seminář | Pandemie v Česku | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Propouštění | Mé pocity | Trendové čáry | Scalping | Private equity | Zaměstnanci | Bankovní krize | Technical analysis | Politika Fedu | Finanční trhy | Británie | Cyrrus | Expanze | Zasedání bankovní rady | Prostor pro růst | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Komise pro cenné papíry | Bílý dům | OSVČ | Situace v Číně | ČEZ | Cenové hladiny | Hrubá marže | PMI za leden | Dlouhodobý zdroj | CZK/USD | Vývoj ceny akcie | Společnost Intel | Aktuální situace | Dnešní videokomentář | New York | GS | Krize | Rizikový apetit | NERV | Životní styl | Portál FXstreet.cz | ČNB dnes | Nejzajímavější obchod týdne | AOS | G20 | Míra inflace v eurozóně | Informace z trhu | Objednávky | CEO | Investice společnosti | FX trh | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Emoční nastavení | Deeskalace | Akcie Intel | Poradci | Big Tech | Sazby | Akcie Tesla | Graf indexu | ODS | Dialog | Cíle | Burza | Čistá marže | Semináře | Ekonomický kalendář | Investiční skupiny | Dotcom | Proof of Work | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Okta | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Likvidita | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Rozhovor | Transakce | Měny | Snížení úrokových sazeb | Dna | MasterCard | Vzestup inflace | Bezpečnost | Zaměstnanost | Profitovat | Intradenní obchodník | Energie | Zpravodajství | Michal Brožka | Obchodníci na finančních trzích | Tradeři | Program QE | Značný pokles | Zscaler | Dividendy | Obchodní příležitosti | Měna | Put | Jasný signál | Legendární investor | Údaje o HDP | Trading | HoReCa | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | MSCI | Karanténní opatření | Thomson Reuters | Výnosy | Ekonomické zotavení | Inside | Finanční trh | Odhady HDP | Nový trend | Nová vláda | Reakce investorů | Regulační orgán | Regionální měny | Čekající pokyny | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Prop firmy | Zlotý | Brokerská značka | IPO | Rusko | Optimismus na globálních trzích | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Mojmír Hampl | Obchodní den | Zkušenost | Signál | Digitální měna | Jerome Powell | Zdražování | S/R zóny | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Americké vlády | FX Street | EPS | ADP | Repo sazba | CPI v USA | Úbytek | Joe Biden | Ropy | Historie | Úspěšné obchodování | Americké akciové indexy | Pracovní síly | Dividendové výnosy | Opce na akcie | Výdaje | Porušení pravidel | Silný trend | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Společnost | All Time High | Obchodní systémy | Xilinx | Úvěrová aktivita | Důchody | Likvidní | Trading na forexu | PinBar | Stimuly | Sázky | Aktuality z oboru | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Colt | Historicky nejnižší | Vstupní poplatek | Vysoká volatilita | BMW | Cena akcií | Špatná data | Rozšíření | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Snižování nezaměstnanosti | Chytré kontrakty | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Burze | Buy | Tisková konference | Eura | Výsledek HDP | Ztráty | Lehman Brothers | ACT | Organizace | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | Services | Americké firmy | Růst | Intradenní obchodníci | Cathie Wood | Juniorská škola tradingu | Fed včera | Zobchodovaný objem | Akcie ČEZ | Inflační výhled | Komodity | Příjmy | Hospodářské výsledky | Výsledková sezóna v USA | Vášeň | Zajištění | Dlouhodobý zdroj kapitálu | Fortinet | Index | Pipy | Cenový pokles | Dow Jones | Nevýhody prop tradingu | Praktické tipy | Cenový index | Akcie Alibaba | Token | Čínský trh | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Výsledková sezóna | ČTK | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Valuace | Prohlášení | Přístup k obchodování | Akcie AMD | Manažeři | Michal Lukáč | Lepší zítřky | Ztrátové tituly | Novodvorka | Program odkupu aktiv | CAD | Fibonacci | Tesla | Výzvy u prop firmy | Americký akciový index S&P 500 | Hlavní cesta k úspěchu | Obchodování u brokera na vlastní účet | Evropský průmysl | Hypoteční sazba | Informace o forexu | GameStop | Limit ztráty | Nastavení obchodní strategie | Chuť něčeho dosáhnout | Růst bitcoinu | Balance křivka a statistika | Stabilita | Stanley Druckenmiller | Vlastní účet | Volnost v obchodování | Vyšší low | Index spotřebitelských cen | Zscaler Inc | Trader | cTrader | Spready | Zisk na akcii | Rezistence | Ministr financí | Umění | Postupné otevírání ekonomiky | Jasné signály | Štěstí | Odhady analytiků | Deník tradera | Měnové krize | Hlavní ekonom | Politické problémy | Dnešní obchodování | Výsledky FAANG | Nové podmínky | Odvětví | Úspěšně obchodovat | PPF | Nejbohatší Čech | Akcie Fortinet (FTNT) | Pracovní místa | Pražská burza | Vakcinace | Herní plán | Výplaty od prop firmy | Vít Hradil | Trpělivost | Růst Bitcoinů | Reálné obchody | Analytička | Crowdstrike Holdings Inc | Nasdaq Composite | První obchody | Analýza | Američtí regulátoři | Jednání euroskupiny | Krádež kryptoměn | Chování velkých hráčů | COIN | Americký index | Akciový index S&P 500 | AMD a Xilinx | Supporty a rezistence | Rebranding | Velké firmy | Nízké úrokové sazby | Americké centrální banky | SPD | KFC | CSRC | Snižování nákupu aktiv | Bloomberg | Jak se stát prop obchodníkem | Podpora | Zahraniční forex | Zasedání britské centrální banky | Farmaceutické firmy | Senátní volby | Uspět v tradingu | Rostoucí úrokové sazby | Pokles HDP | Bydlení | Macrotrends | Tým FXstreet.cz | Rada ČNB | Strategie prop tradingu | Technická analýza AMD akcie | Zhoršování pandemické situace | Den díkůvzdání | Investoři z Redditu | Sledování emocí | Fiskální stimul v USA | Snižování sazeb | Zamyšlení | Pojišťovny | Dlouhodobý investor | Dlouhodobé obchodování | Zhoršení nálady | Biden | USD/CZK | Hospodaření | Americká společnost | První obchod | Deník v MT4 | Růstové společnosti | Nemovitosti | Roční výkon | JD.com | Snížení sazeb | Psychologie davu | Vzorec chování | Akciový index | Přehled | PX index | Domácí poptávka | Bankovní tradeři | Psychické nastavení | Prognóza ČNB | Maloobchodní tržby | Sektor služeb | Materiální cíle | Medvědí trend | XTB | Meta Platforms | xStation5 | Hotovost | Čínská společnost | Německo | Obchodní model | MT4 | Kontrakt | Sazby beze změny | Vice | Tržní situace | Jak fungují prop firmy | Zadlužení | Alibaba akcie | Asijské akciové trhy | Úvěrová aktivita v eurozóně | Dluhový trh | Robert Solow | Domácnosti | Uptrend | Cykly v obchodním chování | Analytik | Fiskální balíček | Motivace | Vzdělávací webináře | TopForex | Meta Platforms (FB) | Další pokles | Konkrétní cíle | Dobrá nálada | Michal Uma | Bitstock.com | Sledování emocí při tradingu | AMD akcie | VaR | Zdroj příjmů | Aktivita na odreagování | Vysoká inflace | Pozice | Veřejný sektor | Můj trading | Statistika | Britské společnosti | Pohled na trading | Akcie Zscaler (ZS) | Ceny v eurozóně | Riziko | Litecoin (LTC) | Obchodujeme | Závislost | První vydělané peníze | Dluhopisový trh | CrowdStrike (CRWD) | Výhody a nevýhody prop tradingu | Globální akcie | Velcí hráči | Hobby | PTR | Výkon českého průmyslu | Index pražské burzy PX | Technologické bubliny | Hrajeme si na burze | Proč s tradingem začínáte | CoinDesk | Průmyslníci | Měnověpolitické zasedání | Splnit obchodní výzvu | ONE | Evropské indexy | Makroekonomický kalendář | Zdroj kapitálu | Demo trading | Mark Zuckerberg | Index PCE | Podnikatelé | Akcie Palo Alto | Miloš Mikolanda | Finanční systém | Cena zemního plynu | Prognóza Evropské komise | Ruští hackeři | Odreagování | CyberArk Software | Společnost Microsoft | Banky | Obchodovat s akciemi | MoneyExpo | BCH | Banka | Doporučení | Duševní postoj | Geopolitika | Lockdowny | Astrazeneca | Market conditions | Velké investice | Měnový pár | Makléř | Ekonomický model | Průmysl a zahraniční obchod | Video | Ocenění | Výhledy | Celková inflace | Peter Svátek | Konfluence více faktorů | Opatření | Throwback | Emerging markets | Didi | Výsledky od traderů | Anchorage | Novinky | Začít s tradingem | Splnění výzvy v rámci dnů | Stav nouze | Retail | Risk Management | Úrokové sazby | Obchodní válka | Hluboké znalosti | Novinky a zajímavosti z prop tradingu | Vyšší výnosy | Dominancia BTC | Poklidné obchodování | Vývoj ceny | Chování spotřebitelů | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Philip Morris | Obchod týdne | Ekonomický růst | Nasdaq | Ark Innovation | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | BSC | Ekonomická recese | Geopolitické napětí | Stimulační balík | Klasický trading | Začínáme na burze | ARK Innovation ETF | Vyšší inflace | CFA | Stochastic | Práce | Fintokei | CRWD | Čínské vlády | Řešení problémů | Akcie Twitter | PMI index | Pravidla prop firmy | VIAC | Akcie CyberArk Software | PetroChina | IOT | Celkový limit ztráty | Fidelity International | Hard fork | Spojené státy | Veřejné zadlužení | FTNT | Obchodování u brokera | MyFxBook | Německá inflace | Kryptoměny | Podnik | Šéf amerického Fedu | Volatilní období | Evropské akciové trhy | INTC | Úspěch | Rozhodnutí bankovní rady | Ekonomové | Situace na live účtu | Vývoj nových systémů | Volby | Statistický úřad | Ukazatele | Seriózní business | Rozvolnění restrikcí | Zlepšení | Koupení výzvy | Destruktivní chování | Fio | Tradingové kariéry | Ondřej Hartman | Graf akcie | Reposazba | FXstreet | ČR | Podniky | Zveřejňování výsledků | Vyšetřování | Ekonomické aktivity | Bilance | Politici | Očkování | Zlato | Fibonaci | Instrumenty | Mzdy | Obchodní styl | Platidlo | Sektorová daň | Měnové podmínky | Drahé auto | Wall Street | Dodavatelské řetězce | Zisková strategie | Průraz trendové čáry | Profi obchodní systémy | Emise | VIP seminář | SPX | Obchodování na forexu | Čínské firmy | Průmyslový index Dow Jones | Cesta k úspěchu | Dobrý obchod | BNB | Inflace v USA
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Program pomoci
Program pro profesionální tradery
Program pro začínající obchodníky
Program QE
Program skupování aktiv
Program SwiftTrader
Program škálování
Programy Adobe
Programy instant fundingu
Programy technické analýzy

Následující klíčová slova

Progresivní daň
Progresivní dluhopisové fondy
Progresivní investor
Progresivní přetížení
Progresivní trailing stop
Progressive Trade
Progressive Trade Ltd
Progress Software
Prohlášení
Prohlášení Bílého domu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
FTMO férovost
Potvrďte prosím... Zavřít