Pátek 21. června 2024 14:07
reklama
FTMO férovost
reklama
FTMO král
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei léto akce

Bankovnictví

img

Platební metody v online kasinech: Jak bezpečně a pohodlně provést transakce

19.06.2024 Podle naší statistiky, mnoho hráčů si přeje pohodlně a hlavně bezpečně provádět transakce v online kasinech. Vyznat se v obrovské nabídce platebních metod je však obtížné. Chcete se v ní lépe vyznat? Žádný strach, pomůžeme vám v tom.
img

Studie Forvis Mazars: Zdanění příjmů firem v ČR vzrostlo, v rámci zemí V4 zůstává nejvyšší

19.06.2024 Sazba daně z příjmů právnických osob se od ledna 2024 v České republice zvýšila z 19 na 21 procent. Už 19procentní sazba byla nejvyšší obecnou sazbou ze zemí Visegrádské čtyřky (V4), její nová hodnota tak tuto pozici jen potvrdila. Na Slovensku, v Polsku i v Maďarsku zůstaly obecné sazby zachované na loňských úrovních. Z 25 evropských a středoasijských zemí, jejichž daňové systémy studie „CEE Tax Guide“ poradenské společnosti Forvis Mazars zkoumala, snížilo daň z příjmu právnických osob jenom Rakousko.
img

Komerční banka úspěšně ukončila výplaty věřitelům zkrachovalé Sberbank CZ

17.06.2024 Komerční banka úspěšně dokončila výplaty věřitelům zkrachovalé Sberbank CZ. Po dvakrát prodlouženém termínu byla výplata ukončena v pátek 14. června 2024. Celkem bylo vyplaceno 12 145 věřitelů v celkové výši 25,9 miliardy korun. Komerční banka bude vracet 283 milionů korun. Věřitelé, kteří si i přes opakované výzvy své finanční prostředky nevybrali, o ně nepřijdou, ale nyní budou muset vyčkat na výplatu insolvenční správkyně až do finálního vypořádání na konci insolvenčního řízení.
C:\fakepath\cesko-eurozona.jpg

Euro při své činnosti využívá takřka polovina firem v ČR

03.06.2024 Euro při své činnosti využívá téměř polovina českých firem a podnikatelů, v případě podniků s obratem nad 40 milionů korun jsou to dokonce čtyři pětiny. Vyplývá to z průzkumu ČSOB Index očekávání firem. Agentura Datank se dotazovala 400 respondentů v březnu a dubnu.
img

KB Markets: Jak vypadá setup tradera?

31.05.2024 Jak vypadá setup tradera? Pro ilustraci přibližujeme, na co se dívá jeden z fixed income traderů na Investičním bankovnictví v KB. Byť některé prvky zřejmě najdeme i u kolegů, platí, že každý to má nastavené po svém a neexistují dva stejné setupy, a to ani u kolegů, kteří mají na starosti stejné produkty.
img

Informační systém Arbes AMS pro investiční služby běží v módu software as a service

21.05.2024 Dodavatel softwarových řešení pro investiční bankovnictví a finanční služby Arbes Technologies spustil v dubnu 2023 provoz informačního systému Asset Management Suite (AMS) v módu software as a service (SaaS). Dnes tak přináší postřehy a zkušenosti po téměř ročním provozu u klienta, slovenského obchodníka s cennými papíry Winners Investments o.c.p., a.s.
img

Fidelity International: Dešifrování vztahu mezi finančními tituly a sazbami

17.05.2024 Nacházíme se zhruba v polovině americké výsledkové sezóny za první kvartál, ovšem více než tři čtvrtiny finančních společností již odreportovaly své výsledky. Finanční sektor zatím pohodlně překonává konsenzuální odhady, ale ohledně dalších vyhlídek jsou investoři spíše pesimističtí. Důvodem jsou úrokové sazby, které ze svého současného vrcholu v nadcházejících měsících poputují spíše níže.
img

Čistý zisk skupiny ČSOB v 1. čtvrtletí stoupl o 14 procent na 4,1 miliardy Kč

16.05.2024 Čistý zisk skupiny ČSOB v prvním čtvrtletí 2024 stoupl meziročně o 14 procent na 4,1 miliardy korun. Objem aktiv pod její správou vzrostl o 18 procent na 384 miliard korun. ČSOB, která patří mezi největší tuzemské banky, o tom dnes informovala ČTK. Zisky ostatních velkých bank rovněž spíše rostly.
img

Třetina Čechů má nízkou úroveň finanční gramotnosti. 80 % populace si ale věří, že dokáže odhalit finanční podvod v online prostředí

14.05.2024 Více než polovina Čechů hodnotí svoji finanční gramotnost jako průměrnou, dalších 19 % pak jako nadprůměrnou. Realita však ukazuje něco jiného. Podle průzkumu Indexu prosperity a finančního zdraví Čechů se s nízkou úrovní finanční gramotnosti potýká třetina produktivní populace. Platí to zejména pro ženy, lidi s nižším vzděláním a příjmy. Činí to z nich snadnější oběti finančních podvodů.
img

Raiffeisenbank pokračuje ve sjednocování vizuální identity, FWR je nově Raiffeisen Private Banking

09.05.2024 Po loňské změně vizuální identity Raiffeisenbank následuje rebranding privátního bankovnictví, které mění název z původního Friedrich Wilhelm Raiffeisen na Raiffeisen Private Banking. Nabídka produktů i servis zůstává beze změny.
img

Analýza: Pokles sazeb ČNB banky zohledňují snížením úroků spořicích účtů

06.05.2024 Snižování úrokových sazeb ČNB zohledňují banky ve svých spořicích produktech. Řada z nich opět snížila základní sazby či upravila podmínky pro jejich poskytnutí. Nejvyšší sazba na spořicím účtu ale stále jen lehce převyšuje šest procent. Vyplývá to z analýzy společnosti Portu, kterou má ČTK k dispozici. Česká národní banka ve čtvrtek opět snížila sazby o půl bodu na 5,25 procenta.
C:\fakepath\indie-06052024.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Indie je černý kůň akciového trhu. Tamním titulům se daří nejvíc

06.05.2024 Už na začátku roku věštili ekonomové Indii snový rok a prognózy se také jednou vyplňují. Nejlidnatější země světa pozvolna odkrývá svůj ekonomický potenciál, což se začíná propisovat do akciového trhu. Kdyby člověk investoval před pěti lety do hlavních světových indexů a zkusil i ten indický, vydělal by mu nejvíce.
C:\fakepath\fundament-06052024-uvod.png

Pohled do budoucnosti – politické a regulační změny (6. díl)

06.05.2024 Tento článek pojednává o politických a regulačních změnách a jejich vlivu na ekonomiku a investice. Čtenář získá přehled o faktorech ovlivňujících tyto změny, nejvýznamnějších regulačních orgánech a jejich rolích. Dále se dozví, jaké jsou důsledky politických a regulačních změn na ekonomiku, investice, spotřebitele a jaké klíčové aspekty těchto změn jsou důležité. Nakonec je zdůrazněn význam porozumění politickým a regulačním změnám pro úspěch v globálním prostředí.
img

Raiffeisenbank v 1. čtvrtletí stoupl čistý zisk o 62% na 1,4 mld. Kč

02.05.2024 Raiffeisenbank v Česku v letošním prvním čtvrtletí meziročně stoupl čistý zisk o 62 procent na 1,4 miliardy korun. Aktiva banky vzrostla o 14,6 procenta na 737 miliard korun. Banka o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě. Ostatním velkým bankám letos zisky také rostou.
img

Za první čtvrtletí 2024 vykázala Raiffeisenbank zisk ve výši 1 401 milionů korun

02.05.2024 „Ve spolupráci s klienty neustále zlepšujeme naše služby tak, aby byly stále více snadné, přehledné a pohodlné. Skutečnost, že patříme mezi lídry v digitalizaci bankovních služeb na trhu, potvrzuje fakt, na který jsem mimořádně hrdý. Zatímco před 10 lety probíhal kontakt klientů s bankou v naprosté většině případů na pobočce nebo u bankomatu, dnes je tento poměr přesně opačný.
img

Evropu ESG oslabuje, těží z toho americké akcie i banky

28.04.2024 Evropské akcie se letos ocitly v historicky rekordní slevě vůči těm americkým. Vyplývá to ze srovnání poměrového ukazatele vyhlížené tržní ceny akcie a čistého zisku na akcii na horizontu dalších dvanácti měsíců. V potaz jsou přitom vzaty všechny klíčové akciové tituly jak ve Spojených státech, tak v Evropě.
img

ČSOB a Mastercard vybraly do Fintech Challenge šest startupů, které chtějí změnit svět financí

22.04.2024 Fintech Challenge, vůbec první společná výzva společností ČSOB a Mastercard v rámci startupového programu Start it @ČSOB, zná účastníky pětiměsíčního akceleračního rozvoje. Náročným kvalifikačním sítem prošlo šest inovativních startupů z České republiky a Slovenska.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 22.04.2024

22.04.2024 Burzy během minulého týdne korigovaly S&P 500 odepsal 3,0 %. Jde o nejvýraznější týdenní pokles od března 2023 (reakce na kolaps SVB). Poprvé za dva měsíce index propadl pod psychologickou hranici 5 000 bodů. Stoxx Europe 600 ztratil 1,5 %. Geopolitika zafungovala jako spouštěč korekce – nicméně vedla spíše ke změna sentimentu, samotná geopoliticky-sensitivní aktiva příliš neoslabovala (viz níže). Investory znervóznila inflace a více jestřábí Fed.
C:\fakepath\budoucnost-18042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – technologické inovace (1. díl)

18.04.2024 V dnešním článku přejdeme k dalšímu pilíři fundamentální analýzy, a to k pohledu do budoucnosti. Konkrétněji se dnes podíváme na technologické inovace a podrobně si rozebereme některé oblasti, které tam spadají, jako je umělá inteligence nebo třeba blockchain. Nakonec si projdeme faktory, které technologické inovace ovlivňují, a také jejich dopad na ekonomiku.
C:\fakepath\eurusd-17042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 17.4.2024

17.04.2024 Americké akcie včera uzavřely smíšeně. Výnosy u dluhopisů americké vlády stouply. Investoři vyhodnocují, jak se bude v prostředí přetrvávající inflace vyvíjet měnová politika americké centrální banky (Fed).
img

Finanční výsledky Morgan Stanley a Bank of America Q1 🏛️

16.04.2024 Morgan Stanley vykázala nárůst čtvrtletních zisků, tažený oživením investičního bankovnictví a silným výkonem v sektoru obchodování s pevným výnosem. Před otevřením trhu na Wall Street akcie banky vzrostly o více než 3,5 %.
img

Goldman Sachs hlásí silné finanční výsledky📊

15.04.2024 Výsledky Goldman Sachs za 1Q24 výrazně překonaly očekávání. Silný zisk na akcii spolu s robustní dynamikou tržeb, stejně jako podstatné snížení rezervy na úvěrové ztráty, poskytují pevný základ pro potenciální růst cen akcií. Poprvé za 4 čtvrtletí společnost zaznamenala mezičtvrtletní nárůst čistého úrokového výnosu a dosáhla úrovně blízké 2Q23.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 15.04.2024

15.04.2024 Burzy během minulého týdne korigovaly, S&P 500 odepsal 1,5 %. Hlavní americký akciový benchmark se stále nachází nad hladinou 5 100 bodů. Stoxx Europe 600 ztratil 0,3 %. Během minulého týdne dorazila na trhy série negativních faktorů. Vyšší inflace přistřihla sázky investorů na snižování sazeb. Do toho banky nezahájily výsledkovou sezónu nejlépe a na sklonku týdne dorazilo na burzy i geopolitické riziko. Stále platí, že valuace zůstávají našponované a rizika tak zůstávají nakloněna směrem dolů.
img

Evropští centrální bankéři si hrají na politiky. Překračují pravomoci, stěžují si Američané, a tuší fatální ohrožení

14.04.2024 Američtí centrální bankéři se v těchto dnech dostali do křížku s těmi evropskými. Jde o zásadní střet. A poměrně nebývalý.
img

US Open: Indexy na Wall Street pod tlakem posilujícího dolaru 💲💲

12.04.2024 V USA indexy v úvodu hotovostní seance ztrácejí, čímž se zvyšuje pravděpodobnost druhého medvědího týdne v řadě. Tlak nabídky podporuje posilující dolar a výnosy zůstávají i přes dnešní poklesy vysoko. Nervózní situace na světových trzích je důsledkem vyšších hodnot indexu spotřebitelských cen v tomto týdnu a rostoucího rizika eskalace íránsko-izraelského konfliktu. Vyšší hodnoty CPI posunuly očekávání nejbližšího snížení sazeb ze strany Fedu na září letošního roku. Eskalace konfliktu mezitím vede k odlivu kapitálu k méně rizikovým aktivům, jako je dolar a zlato.
img

Banky na Wall Street se po výsledcích za 1. čtvrtletí obchodují smíšeně

12.04.2024 Obchodníkům byly dnes nabídnuty první zprávy za 1. čtvrtletí od hlavních bank na Wall Street. JPMorgan (JPM.US), Wells Fargo (WFC.US) a Citigroup (C.US) dnes před zahájením peněžní seance na Wall Street zveřejnily své výsledky za leden až březen 2024. Celkově se zprávy ukázaly jako poněkud konzervativní, což vyvolalo smíšenou reakci v předobchodní fázi.
img

Investice v Norsku? Na výběr není jen těžba ropy a zemního plynu

08.04.2024 Norsko je bohatá a rozvinutá země, která je zajímavá nejen pro milovníky severské panenské přírody nebo lovu ryb. Stává se zajímavou i pro stále rozmanitější skupinu investorů. Přestože by se podle makroekonomických čísel mohlo zdát, že investice v Norsku rovnají se investicím do těžebního sektoru, není to pravda. Investovat lze do poměrně široké škály odvětví, a to jak prostřednictvím akcií, tak prostřednictvím fondů.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie včera uzavřely na maximu

29.03.2024 Evropské akcie uzavřely včerejší obchodování na novém maximu. Zaznamenaly také druhý růstový kvartál po sobě. Pomáhá jim optimismus ohledně blížícího se snížení úrokových sazeb a růst technologických akcií, který pohání nadšení pro umělou inteligenci (AI).
img

Raiffeisenbank zveřejnila výroční zprávu za rok 2023: Rekordní růst počtu klientů a rozvoj digitálních služeb

28.03.2024 Ve výroční zprávě za rok 2023 skupina Raiffeisenbank zdůrazňuje rekordní růst, zaměření na rozvoj digitálních služeb i mimořádnou stabilitu. Banka výrazně posílila svou pozici v objemu úvěrů i vkladů a pokračuje v posilování tržního podílu v počtu klientů.
img

Privátní bankovnictví Raiffeisenbank zvítězilo v mezinárodní soutěži, je nejlepší volbou pro české movité klienty

22.03.2024 Soutěž Euromoney Global Private Banking Awards oznámila své vítěze. V kategorii privátního bankovnictví pro movité klienty mezi českými společnostmi zvítězila Raiffeisenbank. Privátní bankovnictví Raiffeisenbank nabízí klientům široké spektrum služeb portfolia, letos za svůj přístup k českým klientům obdržela cenu.
img

Týdenní přehled. Zasedání ECB, Powellův projev v Kongresu, únorové údaje NFP

04.03.2024 Nadcházející týden slibuje, že bude zajímavý, přičemž hlavní události se odehrají ve druhé polovině obchodního týdne: dozvíme se výsledky březnového zasedání Evropské centrální banky, uslyšíme předsedu Federálního rezervního systému (který bude hovořit před Kongresem) a zhodnotíme dynamiku amerického trhu práce.
img

Některé banky doporučují klientům nevybírat peníze z bankomatů Euronetu

01.03.2024 Některé banky doporučují klientům nevybírat peníze z bankomatů společnosti Euronet, které jim podle nich strhávají peníze za nevyžádanou informaci o zůstatku na účtu. Vyplývá to z jejich vyjádření pro ČTK. Ředitel Euronet ČR Ondřej Kozák ale tvrdí, že poplatek stanovují samy banky a Euronet na to nemá vliv. Podle bank není služba Euronetu pro jejich klienty transparentní.
C:\fakepath\fundament-29022024-1.jpg

Makroekonomické faktory - finanční trhy a instituce (10. díl)

29.02.2024 V tomto článku se zaměříme na téma finančních trhů a institucí. Začneme stručným přehledem těchto dvou pojmů a poté se jim budeme věnovat podrobněji. Podíváme se také na to, kdo řídí finanční trhy a instituce, a rozebereme jejich vliv na ekonomiku, spotřebitele a centrální banky.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 28. února

28.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2671 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Krátce nato byla otestována znovu a tentokrát linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákup. Výsledkem byl růst ceny o více než 20 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 27. února

27.02.2024 Výroky viceguvernérky Bank of England pro finanční stabilitu Sarah Breedenové a člena MPC Huwa Pilla dávaly dopoledne libře podporu, ale nepřinesly výraznou změnu rozložení sil. Pár bude s největší pravděpodobností dál stoupat, protože kromě projevu viceguvernéra pro trhy a bankovnictví Davida Ramsdena dnes nic důležitého nezazní. Jeho slova nejspíš nevyvolají prudký růst volatility.
img

Revolut zdvojnásobil své marketingové investice v České republice a spouští svou dosud největší reklamní kampaň

26.02.2024 Revolut v rámci mise vybudovat první skutečně globální banku oznamuje investice ve výši více než 11 miliard Kč do strategických marketingových a prodejních aktivit, které se letos rozvinou v Evropě, s ambicí oslovit do konce roku 2024 celosvětově 50 milionů zákazníků, což by představovalo meziroční nárůst o 40 %. Není to tak dávno, co Revolut dosáhl milníku 40 milionů zákazníků po celém světě.
img

Raiffeisenbank hlásí po čtvrt roce sedmdesát tisíc registrovaných příjemců platby na kontakt

21.02.2024 Platbu na kontakt nabízí Raiffeisenbank tři měsíce, za tu dobu se registrovalo 70 tisíc klientů. Do služby, přes kterou mohou zájemci odeslat a přijmout peníze jen díky telefonnímu kontaktu, se aktivně zapojilo přes 26 tisíc klientů. Nejčastěji si mezi sebou posílají úhrady za společný oběd, nákupy vstupenek či platby za dárky.
img

HSBC se po propadu zisku ve čtvrtém čtvrtletí propadla o 7 %.

21.02.2024 HSBC (HSBA.UK) je dnes jednou z nejvýkonnějších akcií kotovaných na londýnské burze poté, co banka oznámila masivní 81% propad zisku před zdaněním ve 4. čtvrtletí. Zisk před zdaněním však ve skutečnosti meziročně vzrostl.
img

Akcie Barclays rostou, protože trh schvaluje velké buybacky a ambiciózní cíle

20.02.2024 Ve zprávě o výsledcích společnosti Barclays se dnes ráno našlo něco pro každého: zpráva o výsledcích za 4. čtvrtletí, aktualizace strategie a oznámení o zpětném odkupu akcií. Přijetí této záplavy zpráv od Barclays bylo zatím velmi pozitivní. Po pondělním růstu o více než 1,5 % akcie vzrostly o více než 5 % a jsou na nejvyšší úrovni od září 2023.
img

Týden před námi: Dokáže Nvidia splnit sen o umělé inteligenci?

19.02.2024 Americké akcie v minulém týdnu klesly: index S&P 500 o 0,42 % a Nasdaq o 1,34 % a začátek týdne by mohl být klidný, protože v pondělí se v USA koná Den prezidentů a trhy se uzavřou. To, zda se americkým indexům podaří tyto ztráty vyrovnat, by mohlo záviset na výsledku zveřejnění některých klíčových údajů včetně zápisu ze zasedání FOMC a únorových zpráv o indexech PMI. Společnost Nvidia, miláček světa umělé inteligence, jejíž cena akcií od začátku roku vzrostla o více než 47 %, oznámí ve středu večer své hospodářské výsledky. Není překvapením, že se od společnosti Nvidia očekávají velké výsledky, a pokud je nesplní, mohlo by to pro index S&P 500 znamenat velkou poruchu, neboť pět nejlepších akcií tohoto amerického blue chips indexu podpořilo 75 % jeho dosavadních zisků v roce 2024.
img

Rok 2023 v ČSOB: Růst vkladů, investic i uživatelů virtuální asistentky Kate

09.02.2024 Skupina ČSOB v roce 2023 potvrdila pozici lídra trhu. Důvěru klientů potvrzuje silný růst obchodních objemů. Objem aktiv pod správou se navýšil o 19 procent, vklady se meziročně zvýšily o devět procent a objem úvěrů byl meziročně vyšší o pět procent. Kvalita úvěrového portfolia zůstává excelentní. Čistý zisk skupiny činil 15,4 miliardy korun. Počet aktivních uživatelů aplikace ČSOB Smart překročil 1,3 milionu, většina si již vyzkoušela i virtuální asistentku Kate.
img

Technologie ve financích výrazně zrychlují, hlavní roli hraje umělá inteligence

08.02.2024 Tempo technologických změn v segmentu finančních služeb výrazně zrychluje a sektor se dostal do čela zavádění umělé inteligence, strojového učení a blockchainu. Vyplývá to z analýzy poradenské skupiny Moore Global. Podle ní nabízejí digitální nástroje potenciál pro zvýšení efektivity, zvýšení marží a snížení počtu stížností zákazníků. Tyto příležitosti však také představují rizika, která, pokud nebudou pochopena a zmírněna, mohou převážit nad přínosy.
img

Raiffeisenbank nabízí ve své online směnárně jedny z nejlepších kurzů na trhu, klienti ji během jarních prázdnin mohou využít zdarma

07.02.2024 RB směnárna nabízí během jarních prázdnin své služby zdarma. Klienti si v mobilní aplikaci Raiffeisenbank mohou směnit prostředky jedněmi z nejlepších kurzů na trhu a nově se mohou přesvědčit o jejich výhodnosti ještě před zapnutím služby na webové stránce, kde je pro ně aktuální kurzovní lístek RB směnárny kdykoli k dispozici. Po celý únor a březen je služba zdarma, uživatelé tak neplatí žádné poplatky. Měsíčně mohou uživatelé směnit ekvivalent až 40 tisíc Kč.
img

Wall Street stojí na prahu změny: jak americká ekonomika ignoruje Fed

05.02.2024 Současná verze byla znepokojena důkazy naznačujícími, že ekonomika může být příliš zahřátá na to, aby Federální rezervní systém mohl snížit sazby, aniž by riskoval opětovné zvýšení inflace. Páteční údaje o zaměstnanosti v USA posloužily jako nejnovější ukazatel silnějšího než očekávaného růstu poté, co předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell o několik dní dříve potlačil naděje, že centrální banka začne snižovat sazby v březnu.
C:\\fakepath\\moneta.jpeg

Čistý zisk Monety Money Bank loni činil 5,2 mld. Kč, meziročně nepatrně stoupl

02.02.2024 Čistý zisk Monety Money Bank loni činil 5,2 miliardy korun a meziročně stoupl o 0,3 procenta. Vedení banky navrhuje dividendu devět korun za akcii, což představuje 88 procent konsolidovaného čistého zisku za loňský rok. Banka to uvedla v tiskové zprávě. Moneta Money Bank je jednou z největších firem obchodovaných na pražské burze. Největším akcionářem Monety je finanční skupina PPF.
C:\fakepath\facebook-meta.jpg

Meta ztrojnásobila čtvrtletní zisk, poprvé vyplatí dividendu

02.02.2024 Americká internetová společnost Meta Platforms ve čtvrtém čtvrtletí ztrojnásobila čistý zisk na více než 14 miliard dolarů (zhruba 320 miliard Kč) ze 4,7 miliardy dolarů před rokem. Firma v dnešní tiskové zprávě rovněž oznámila, že akcionářům poprvé ve své historii vyplatí dividendu. Akcie podniku na zprávu reagovaly výrazným růstem, krátce po jejím zveřejnění si připisovaly zhruba 15 procent.
img

Za rok 2023 vykázala Raiffeisenbank zisk ve výši 5,50 miliardy korun

31.01.2024 Myslím, že výsledky loňského roku nejlépe vystihuje fakt, že se Raiffeisenbank stala první bankou, která obhájila dvojité prvenství v obou hlavních kategoriích soutěže Hospodářských novin Visa Nejlepší banka 2023. Podruhé v řadě tak byla Raiffeisenbank vyhlášena nejlepší a zároveň klientsky nejpřívětivější bankou roku. Obhajobu vítězství ve dvou hlavních kategoriích nejobjektivnější podobné soutěže v České republice vnímám nejen jako nestranné ocenění výsledků naší dlouhodobé práce, ale především jako motivaci přinášet našim klientům ještě více a ještě lepších služeb,“ říká Igor Vida, předseda představenstva a generální ředitel Raiffeisenbank, a dodává: „V polovině listopadu jsme například hned v první vlně umožnili našim klientům využívat službu Platba na kontakt. Už po dvou měsících od spuštění si zaregistrovalo svůj účet pro přijímání plateb na kontakt přes 65 tisíc z nich. Ti také odeslali přes 25 tisíc plateb a přes 20 tisíc jich přijali. Zájem splnil naše očekávání a věříme, že si tento jednoduchý způsob rychlého placení bude získávat mezi lidmi stále větší oblibu. Pozici jednoho z lídrů v digitalizaci českého bankovnictví se chystáme upevňovat a rozvíjet i nadále.
img

Centrální bankovnictví pomalu selhává

26.01.2024 „Politika helikoptérových peněz v posledních letech rapidně umazává hranici mezi monetární a fiskální politikou. Výsledkem je tedy následující karikatura: monetární politika pod kontrolou populistů,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Air Bank připravila platby, které spojuje placení z účtu na účet a platby kartou

23.01.2024 Air Bank připravila platební řešení Cvak, které spojuje možnost placení z účtu na účet a platby digitalizovanou platební kartou. Nová služba má zlepšit dostupnost bezhotovostního placení u malých obchodníků, řekl novinářům ředitel Air Bank Michal Strcula. Řešení je koncipované tak, aby se k němu mohly připojit i ostatní banky. Letos se k projektu připojí Fio banka, mBank a Moneta Money Bank.
C:\fakepath\trader-22012024-43-zm.jpeg

Podle průzkumu odborů mezi zaměstnanci není Lagardeová vhodná pro vedení ECB

22.01.2024 Šéfka Evropské centrální banky (ECB) Christine Lagardeová není podle zaměstnanců tou správnou osobou pro vedení instituce. Ukázal to průzkum uskutečněný odborovou organizací IPSO zastupující zaměstnance ECB. Podle průzkumu, na který upozornila agentura Reuters, je důvěra zaměstnanců v celý tým vrcholového vedení ECB nižší než před rokem a téměř 60 procent zaměstnanců hodnotí činnost vedení negativně.
img

Zprávy o hospodaření bank Goldman Sachs a Morgan Stanley, nejdůležitější události 📌

16.01.2024 Společnosti Goldman Sachs (GS.US) a Morgan Stanley (MS.US), jejichž zisky pocházejí převážně z investičních aktivit, dnes v předobchodní fázi mírně vzrostly o 1,7 %. Obě investiční banky si vedly mírně dobře.
img

Denní shrnutí: Smíšené výsledky amerického bankovnictví, Bitcoin prodlužuje "sell-the-fact"

12.01.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují beze změny po poměrně smíšených výsledcích amerických bank za 4. čtvrtletí. S&P 500 a Nasdaq se obchodují beze změny, zatímco Dow Jones a Russell 2000 klesají každý o přibližně 0,3 %.
img

Rychlý pohled na bankovní zisky ve čtvrtém čtvrtletí v USA

12.01.2024 Investorům byly dnes před zahájením peněžní seance na Wall Street nabídnuty první zprávy o výdělcích za čtvrté čtvrtletí od amerických bank. Mezi dnešními reportéry o výdělcích lze najít BlackRock, Wells Fargo, JPMorgan a Citigroup. Nejdůležitější z každé zprávy jsou uvedeny níže.
img

V novém roce chceme více spořit i vydělávat. Finanční předsevzetí si letos dal každý druhý Čech

10.01.2024 Novoroční předsevzetí jako symbol nového začátku se nevyhýbají ani českým peněženkám. Průzkum Provident Financial ukázal, že s předsevzetím v oblasti financí do roku 2024 vkročilo až 53 % lidí. To je o 1 p. b. více než na přelomu roku 2022 a 2023. Ve srovnání s loňskem se bude méně šetřit na sportu a volnočasových aktivitách. Více Čechů ale plánuje tvořit finanční polštář i zvyšovat příjem.
C:\fakepath\ceska koruna-24.jpg

Průzkum: Firmy čekají vyšší inflaci i v roce 2024, tři čtvrtiny nad pět procent

28.12.2023 Firmy a podnikatelé se domnívají, že vyšší inflace zůstane v české ekonomice i v roce 2024. Téměř tři čtvrtiny odhadují celoroční inflaci nad pět procent a každá desátá firma si myslí, že spotřebitelské ceny meziročním tempem růstu překonají dvoucifernou hodnotu. Vyplývá to z říjnového průzkumu ČSOB Index očekávání firem, jehož se účastnilo více než 400 malých a středních podniků a živnostníků.
img

Bankou roku se stala opět Komerční banka, pojišťovnou Kooperativa

24.11.2023 Vítězem hlavní kategorie 22. ročníku soutěže Mastercard Banka roku se stala Komerční banka. Navázala tak na výhru z předešlého roku. První místo v kategorii Pojišťovna roku obsadila tradičně Kooperativa. ČTK to dnes oznámili pořadatelé soutěže.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Index ČSOB: Nálada firem v ČR se proti jaru zhoršila, meziročně je lepší

23.11.2023 Nálada českých firem a podnikatelů se proti jaru zhoršila, v meziročním srovnání je ale lepší. Nálada se zhoršila kvůli rizikům spojeným s energiemi, vývojem ekonomiky a legislativními změnami, nicméně investiční aktivita zůstala vysoká. Vyplývá to z aktuálního průzkumu ČSOB Index očekávání firem. Zástupci banky výsledky představili na dnešní tiskové konferenci. Základem projektu je průzkum agentury Datank, kterého se zúčastnilo přes 400 respondentů z různých oborů.
img

Lidé budou na Vánoce šetřit, kvůli inflaci utratí polovina Čechů menší sumu za dárky

21.11.2023 Většina Čechů bude letos kupovat vánoční dárky na e-shopech. Podle předvánočního průzkumu STEM/MARK pro Home Credit hrají slevy a akce významnou roli při vánočních nákupech, čím dál více lidí pojede také nakupovat do zahraničí, a to především do Polska a Německa. Polovina z oslovených deklaruje, že letos bude na dárcích kvůli inflaci šetřit. A nejčastěji pořizují lidé dárky v listopadu a na začátku prosince.
img

Ripple (XRP): Tři důvody k optimismu, jeden k opatrnosti

20.11.2023 Ripple (XRP) představuje jedinečný případ, který investorům nabízí směs optimismu a opatrnosti. Vzhledem k tomu, že se objevuje nový býčí trh, je pochopení pozice Ripplu klíčové pro každého, kdo se zajímá o trh s kryptoměnami.
img

Ruská ekonomika svým růstem překonává všechna expertní očekávání. Od roku 2019 do současnosti – tedy v období covidu a války na Ukrajině – stoupla o 5,5 %, zatímco česká klesla o 2,5 %

16.11.2023 Růst ruské ekonomiky překonává všechna expertní očekávání, ukazuje dosavadní slabost sankcí, shrnuje agentura Bloomberg. Dle MMF (a jeho ukazatele HDP na osobu v mezinárodních dolarech roku 2017) letos ruská ekonomika bude o 5,5 % silnější než v předcovidovém roce 2019, česká ale o 2,5 % slabší.
img

Ve více jak polovině rodin hovoří s dětmi o příjmech a výdajích domácnosti, pětina rodičů se snaží edukovat názornými příklady

13.11.2023 Věnovat se rozvoji finanční gramotnosti má smysl už od útlého věku. U dětí, které pochopí koloběh peněz a jejich hodnotu, je vysoká pravděpodobnost, že v dospělosti budou úspěšně zvládat hospodaření s rodinným rozpočtem i spoření nebo investování. Nahlédnout pod pokličku rodinného rozpočtu přitom nechává své děti zhruba polovina rodičů (51 %), kteří si s dětmi povídají o příjmech a výdajích do rodinné kasy. Téměř 4 z 10 rodičů v průzkumu investiční platformy Portu nechávají děti spolupodílet se na nákupu nákladnějších věcí, čímž se je snaží motivovat ke spoření. Vlastní bankovní účet a platební kartu mají děti 38 % dotázaných rodičů. Osobní zkušenost a tzv. školu života upřednostňují jen 2 % rodičů, kteří s dětmi o financích vůbec nehovoří.
img

Zpráva NY Fedu o amerických domácnostech a komentář Wallera z Fedu

07.11.2023 Míra delikvence u kreditních karet vzrostla mezi mladšími Američany, ale nárůst je široký v závislosti na příjmu a lokalitě.
img

Komerční bance klesl za tři čtvrtletí zisk o 4,9 procenta na 12,4 miliardy Kč

03.11.2023 Komerční bance klesl za první tři čtvrtletí letošního roku čistý zisk meziročně o 4,9 procenta na 12,4 miliardy Kč. Výnosy se jí snížily o 6,9 procenta na 27 miliard korun. Banka, jejímž hlavním majitelem je francouzská Société Générale, dnes neauditované konsolidované výsledky zveřejnila na svém webu.
img

Za tři čtvrtletí roku 2023 vykázala Raiffeisenbank čistý zisk ve výši 3,96 miliardy korun

03.11.2023 Raiffeisenbank představila v loňském září novou verzi aplikace mobilního bankovnictví ve zcela změněné podobě. Tuto verzi původně využívalo zhruba 500 tisíc klientů, přičemž po sloučení s Equa bank v listopadu loňského roku se číslo vyšplhalo na 800 tisíc. „O necelý rok později aplikaci pravidelně každý měsíc využívalo již přes jeden milion uživatelů, tedy dvojnásobek oproti stejnému období loňského roku. Průměrně se každý uživatel do aplikace přihlásil alespoň třicetkrát měsíčně. Toho se nám podařilo dosáhnout i díky tomu, že se při vytváření nových funkcionalit a revidování těch stávajících ptáme klientů na jejich názor,“ říká Igor Vida, předseda představenstva a generální ředitel Raiffeisenbank. „Úspěch, který naše mobilní bankovnictví u klientů získává, pro nás představuje satisfakci a zároveň motivaci přinášet další vylepšení digitálních služeb banky,“ dodává Igor Vida.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 3. listopadu 2023

03.11.2023 St.Galler Kantonalbank (SGKB), jedna z největších bank ve Švýcarsku, vstupuje do světa kryptoměn, protože pro své zákzaníky zavádí možnost obchodovat bitcoiny a ethery.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Silný výkon americké ekonomiky ve Q3 a stabilita sazeb ECB

23.10.2023 Tento týden zahájí zveřejněním indikátorů sentimentu, které by v eurozóně měly obecně ukázat na mírné zlepšení. Zářijový PMI v eurozóně by měl vzrůst ve zpracovatelském průmyslu a stagnovat ve službách. Německý IFO index by se díky očekáváním do budoucna měl poprvé od letošního dubna zlepšit. Celkově však hodnoty indikátorů zůstanou nízké. Vyhodnocení nejistoty ohledně vývoje ekonomiky eurozóny bude také předmětem diskuse uvnitř ECB na čtvrtečním zasedání, na kterém by však měly úrokové sazby zůstat beze změny. Ve čtvrtek bude zároveň zveřejněn výkon americké ekonomiky za Q3, která podle nás mezičtvrtletně vzrostla o silných 4,8 % q/q (anualizovaně). Důvodem je zejména silná spotřeba domácností, jejíž pokračující růst by mohl vzhledem k vyvíjeným inflačním tlakům zvýšit sázky na růst sazeb Fedu.
img

Forex: Pozitivní signály z robustní ekonomiky v USA a oživení v Číně

20.10.2023 Ekonomická data v tomto týdnu pozitivně překvapovala. Německý ZEW index na začátku týdne ukázal výrazné zlepšení očekávání do budoucna. Čínská ekonomika potěšila silnějším růstem, když HDP meziročně vzrostl ve Q3 o 4,9 %, zatímco konsensus přepokládal 4,5 % y/y. Pozvolné oživení čínské ekonomiky může představovat dobré zprávy v kontextu globální poptávky po průmyslovém zboží, a to hlavně pro Německo.
img

Forex: V německých cenách průmyslových výrobců je znát zdražení surové ropy

20.10.2023 Dnešek nabídne pouze méně důležitá makroekonomická data, která pravděpodobně nebudou mít vliv na dění na finančních trzích. Zveřejněny budou německé ceny průmyslových výrobců za září, které by měly nadále reflektovat zdražení surové ropy a oslabení eura k americkému dolaru. Ve středoevropském regionu jsou na programu polské maloobchodní tržby. Ty podobně jako ve většině dalších evropských států v důsledku snižující se poptávky pravděpodobně v reálném vyjádření pokračovaly v meziročním poklesu.
img

Forex: Americký trh práce nadále vysílá nad očekávání silná data

19.10.2023 Zatímco týdenní počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti dosáhly v USA nejnižší úrovně od letošního ledna, americký dolar i přesto během dnešního evropského obchodování oslabil. Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti se v minulém týdnu snížil na 198 tis. z předchozích 211 tis. Oproti analytickému konsensu byl tak výsledek o 12 tis. nižší. Americký dolar navzdory tomu o 0,4 % oslabil nad 1,0570 EUR/USD, když šlo spíše o technickou korekci přechozích zisků.
C:\fakepath\eurusd-19102023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 19.10.2023

19.10.2023 Americké akcie včera výrazně oslabily, výnosy u dluhopisů americké vlády opět vzrostly. Náladu na trhu negativně ovlivňuje konflikt mezi Izraelem a konfliktu mezi Izraelem a palestinským hnutím Hamás. Investoři vyhodnocují poslední várku čtvrtletních výsledků společností.
img

Denní shrnutí: Komentáře bankéřů Fedu a eskalace konfliktu na Blízkém východě ovlivňují sentiment 📌

18.10.2023 Poklesy na Wall Street se na konci seance uprostřed týdne poněkud zpomalily, ale US500 i US100 se obchodují o více než 0,70 % níže.
img

US Open: Wall Street umazává,jak se napětí na Blízkém východě stupňuje📌

18.10.2023 Na trhu pozorujeme únik kapitálu do bezpečných aktiv. Zlato dnes silně získává a dolar je také nahoře, i když v menší míře. Výnosy 10letých dluhopisů rostou, aktuálně se pohybují kolem historických maxim na úrovni 4,86 %. Trhy se obávají eskalace konfliktu a jeho dopadu na globální trh, včetně trhu s ropou. Íránský ministr zahraničí dnes vyzývá k uvalení ropného embarga na Izrael. Obvinění padla i proti USA, které jsou v očích arabských zemí stejně zodpovědné za eskalaci konfliktu jako Izrael. Dnes jsou emoce opravdu napjaté poté, co byla nemocnice v Gaze bombardována, což vedlo ke smrti mnoha Palestinců. Prvotní obvinění byla okamžitě směřována na Izrael, ale zatím přesně nevíme, kdo je za bombardování zodpovědný. V tuto chvíli je na návštěvě Izraele i americký prezident Joe Biden. Pokud víme, Biden veřejně vyjádřil podporu Izraeli a tvrdil, že za bombardováním údajně stojí nějaká palestinská militantní skupina.
img

Morgan Stanley ztrácí 2 % po smíšených výsledcích za 3. čtvrtletí

18.10.2023 Tržby Morgan Stanley (MS.US) byly ve 3. čtvrtletí meziročně mírně vyšší a zisk na akcii nebyl dostatečně vysoký, aby vyvolal optimistickou reakci finanční zprávy. Rezervy na úvěrové ztráty vzrostly meziročně o více než 350 %. Akcie bank nyní ztrácejí 2 % před otevřením trhu poté, co výnosy ze správy majetku a zejména investičního bankovnictví zklamaly investory.
img

Bank of America po výsledcích posiluje o 3 % 📈 Goldman Sachs ztrácí

17.10.2023 Akcie druhé největší banky v USA, Bank of America, dnes posilují o více než 3 %, protože banka překonala prognózy a meziročně zvýšila zisk o 10 %. Goldman Sachs naopak po výsledcích ztrácí téměř 0,5 % - Wall Street je přijala mnohem opatrněji - čistý zisk klesl o 33 % r/r, mírně vyšší než očekávané tržby nedokázaly investory povzbudit k nákupu akcií.
img

Americké banky získávají po příjmech za 3. čtvrtletí 📈 Výsledky JP Morgan, Wells Fargo, Citigroup 📊

13.10.2023 Americké banky JP Morgan, Wells Fargo a Citigroup všechny vykázaly vyšší než prognózované výsledky na straně zisku na akcii a tržeb, přičemž všechny tři nyní rostly v předotevřeném obchodování. Akcie Wells Fargo se obchodují téměř o 3 % výše, Citigroup získává téměř 2 % a JP Morgan přidává přibližně 1,5 %.
img

Banky zahajují výsledkovou sezónu na Wall Street 🕤 Co čekat od JP Morgan, Wells Fargo a Citigroup 📊

12.10.2023 Zítra, 13. října, otevřou výsledky hlavních amerických bank výsledkovou sezónu amerických společností za 3. čtvrtletí (1. čtvrtletí 2024). Před otevřením trhu představí výsledky banky JP Morgan (JPM.US), Wells Fargo (WFC.US) a Citigroup (C.US). Co očekávat od bankovního sektoru a čemu budou analytici věnovat pozornost?
img

EURUSD po FOMC minutes mírně posiluje📈

11.10.2023 Reakce trhu po zveřejnění zápisu nebrala jasný směr, i když v počáteční reakci dolar oslabil. Riziková aktiva po komentářích bankéřů obsažených v zápisu z jednání FEDu mírně získala na hodnotě. Celkově je tón zprávy konzervativní; bankéři naznačují, že v současné době je třeba pečlivě analyzovat vhodnost dalšího zvyšování, protože se zmenšuje nepoměr mezi potřebou dalšího boje s inflací a ekonomickou situací (zejména na trhu práce). Rozhodující činitelé naznačili, že další rozhodování bude záviset na příchozích makrodatech, takže pro další rozhodování FOMC může být závislé na zítřejším zveřejnění inflace z USA.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 02.10.2023

02.10.2023 Během minulého týdne se prohloubily poklesový trendy. S&P 500 odepsal 0,7 % a nachází se tak na nejslabší úrovni od začátku června. Výkonnost Stoxx Europe 600 dosáhla -0,7 %. VIX s ohledem na výprodeje vystoupal na 17 bodů. Hlavním poklesovým faktorem je Fed a jeho politika higher for longer. Investoři se domnívají, že delší období vyšších sazeb mohou firmy již reálně a hmatatelně pocítit. Doposud americké firmy nepociťovaly akutní problémy s refinancováním svých dluhů, v roce 2024 se však setkáme se značnou potřebou korporací refinancovat své závazky. Roli hraje i konkurenční vztah mezi akciovým a dluhovým trhem. Podle našeho názoru zůstávají rizika stále nakloněna směrem dolů.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 22. září 2023

22.09.2023 Zástupkyně kryptoměnové burzy Binance oznámila při veřejném slyšení před Evropským orgánem pro bankovnictví (EBA) plán, stáhnout do června 2024 z prodeje na evropském trhu stablecoiny.
img

"Zklamání" ze strategického plánu SocGen snížilo akcie banky o 7 %📉

18.09.2023 Začátek nového obchodního týdne se pro investory do banky Societe Generale (GLE.FR), která představila "neuspokojivý" strategický plán společnosti, neukázal být příliš optimistický, a zahájil tak téměř 6% výprodej akcií této instituce.
C:\fakepath\Lehman-Brothers-15092023-1.jpg

Bankrot Lehman Brothers před 15 lety šokoval svět a krize se začala šířit jako epidemie

15.09.2023 Dnes je tomu přesně 15 let, kdy došlo k vyhlášení bankrotu americké investiční banky Lehman Brothers. Její pád byl symbolem finanční krize. Bylo pondělí 15. září 2008 a nad ránem požádala banka Lehman Brothers o ochranu před věřiteli. A největší bankrot v amerických dějinách spustil lavinu po celém světě. V dnešním článku si připomeneme tuto historickou událost, shrneme si všechny důležité údaje kolem Lehman Brothers a zároveň se podíváme na největší burzovní krachy v historii.
img

J&T Bance stoupl v pololetí čistý zisk o dvě miliardy na 3,1 miliardy korun

06.09.2023 J&T Bance, která poskytuje služby privátního bankovnictví, stoupl v prvním pololetí letošního roku meziročně čistý zisk o více než dvě miliardy na 3,1 miliardy korun. Bilanční suma banky vzrostla od začátku roku o 14 procent na 259,8 miliardy korun. J&T to dnes sdělila ČTK v tiskové zprávě. Větším bankám v ČR v pololetí zisky vesměs klesaly.
img

Kybernetický útok dnes zasáhl Českou národní banku

01.09.2023 Česká národní banka se dnes ráno stala terčem cíleného kybernetického útoku, který může způsobit zpomalení či nedostupnost jejího webu. Centrální banka oznámila, že takzvaný DDoS útok nezasáhl vnitřní informační systémy ČNB a neunikla žádná data. Hackerské útoky blokují internetové služby českých bank třetí den za sebou.
C:\fakepath\trader-01092023-36-zm.jpg

ČNB varovala před společnosti AREASS, která nabízí možnosti investic

01.09.2023 Česká národní banka (ČNB) dnes varovala před aktivitami společnosti AREASS, která vystupuje i pod názvem AREASS GROUP a nabízí možnosti investic. Společnost nemá žádné oprávnění k činnosti na finančním trhu v Česku. Případné investice tak nejsou ze zákona pojištěny ani jinak chráněny, uvedla centrální banka na svých internetových stránkách.
img

Hackeři útočili na Raiffeisenbank a Monetu, banky měly výpadky služeb

31.08.2023 Raiffeisenbank a Moneta Money Bank dnes čelily kybernetickému útoku. Výpadky webů, internetového a mobilního bankovnictví oznámily před 09:30. Raiffeisenbank fungování on-line služeb obnovila kolem poledne, Moneta kolem 14:00, vyplývá z vyjádření mluvčích obou bankovních domů. Zpomaleně ráno fungovaly také internetové stránky pražské burzy, které čelily kybernetickému útoku už ve středu spolu s weby dalších pěti českých bank. Podle antivirových firem za středečním i dnešním útokem stojí hackeři z Ruska.
img

UBS na 15letém maximu 📈 Akcie po výsledcích za 2. čtvrtletí rostou o 6 %.

31.08.2023 Akcie největší švýcarské banky UBS (UBSG.CH) dnes posilují o 6 % po zprávě za 2. čtvrtletí, po které se trh přesvědčuje, že akvizice zkrachovalé Credit Suisse byla pravděpodobně velmi dobrým obchodním tahem této instituce a hlavně v konečném důsledku nezhoršila její rizikový profil. Banka samozřejmě tváří v tvář dokončené akvizici dosáhla rekordních výsledků a stává se globální jedničkou mezi všemi evropskými bankami. Zisk překonal očekávání a UBS hodlá v příštích několika letech snížit náklady dalším snížením počtu pracovních míst až o 3 000, po téměř 8 000 propuštěných v první polovině roku 2023.
C:\fakepath\trader-31082023-41-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

31.08.2023 1) Indický konglomerát Adani čelí nové kontroverzi. Dnes zveřejněná zpráva investigativní skupiny OCCRP uvádí, že skupina používala fondy k obcházení pravidel, která brání manipulaci s cenami akcií. Konglomerát podle zprávy investoval miliony dolarů do akcií svých vlastních divizí prostřednictvím offshorových struktur. OCCRP zmiňuje dva investory, kteří podle ní jménem skupiny nakupovali a prodávali akcie. Skupina Adani tato tvrzení odmítla a označila je za neopodstatněná. Dotčené fondy vyšetřuje indická komise pro cenné papíry SEBI.
img

Na tuzemské banky zaútočili hackeři, chtějí konec podpory Ukrajiny

30.08.2023 Na tuzemské banky a burzu pravděpodobně zaútočili hackeři z Ruska. Útočníci z ruské hacktivistické skupiny NoName057 (16) požadují, aby instituce přestaly s podporou Ukrajiny. Finance klientů bank nejsou v ohrožení, jedinou komplikací pro klienty je dočasně nefunkční webový přístup k bankovnictví. Vyplývá to z vyjádření PwC a dalších expertů pro ČTK.
C:\fakepath\trader-30082023-33-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.08.2023 1) Společnosti po celém světě by mohly za letošní rok vyplatit na dividendách rekordních 1,64 bilionu USD (36,3 bilionu Kč), když v samotném druhém čtvrtletí objem vyplacených dividend stoupl o více než šest procent. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na zprávu investiční firmy Janus Henderson, podle které ve druhém čtvrtletí 88 procent firem buď zvýšilo dividendu, nebo ji ponechalo na stejné úrovni.
img

Vysoký odliv peněz z Číny, medvědí očekávání Morgan Stanley 📉HK.cash ztrácí 0,5

25.08.2023 Podle zdrojů agentury Reuters plánují čínské úřady snížit daň z obchodování s akciemi až o 50 %, což by podpořilo místní trh a zájem o strádající akciový trh. Rozhodnutí by mohlo padnout každým dnem; ministerstvo financí vedené Státní radou předložilo návrh kabinetu na začátku srpna. Analytici však pochybují, zda to indexům skutečně pomůže. Společnost Morgan Stanley snížila v červnu 2024 očekávání pro index MSCI China o 14 % s odkazem na příliš vysoké ocenění společností v souvislosti s nižšími očekáváními zisků v letošním roce, nejistotou na trhu nemovitostí a ukončenou podporou ekonomiky ze strany PBoC.
img

Salvadorští bitcoinisté učí 12leté děti posílat sats

17.08.2023 Salvadorští školáci ve věku 12 let se učí posílat své první bitcoinové transakce prostřednictvím členů salvadorské Bitcoin Beach.
img

Ohrožuje zhoršení ratingu USA jejich „dolarové priviliegium“?

06.08.2023 Warren Buffett dále bezmezně věří dlužnické spolehlivosti vlády USA. Legendární investor, resp. jeho společnost Berkshire Hathaway, napůjčoval v tomto a minulém týdnu americké vládě v přepočtu zhruba 450 miliard korun, dalších více než 200 miliard jí půjčí v pondělí. Přitom toto úterý renomovaná ratingová agentura Fitch historicky vůbec poprvé Spojeným státům zhoršila hodnocení spolehlivosti coby dlužníka.
C:\fakepath\Revolut.png

Revolut pozastaví aktivity s kryptoměnami ve Spojených státech

04.08.2023 Britská finančně technologická společnost Revolut ve Spojených státech pozastaví své aktivity s kryptoměnami. Důvodem je nejistota ohledně regulace kryptoměn v zemi, uvedl server CoinDesk. Zákazníků Revolutu mimo Spojené státy se tento krok netýká. Rozhodnutí tak ovlivní necelé jedno procento klientů Revolutu, kteří obchodují s kryptoměnami.
img

Česko je v digitalizaci a infrastruktuře 10. nejlepším státem EU. Vděčí za to kvalitní síti železnic a vysokým investicím do dopravy

02.08.2023 Česká republika je v úrovni digitalizace a kvalitě infrastruktury 10. nejvyspělejší zemí Evropské unie. Meziročně si tak podle aktuálního Indexu prosperity a finančního zdraví polepšila o dvě příčky. Česko v žebříčku vyniká vysokými investicemi do dopravy, nejhustší sítí železnic a postupnou digitalizací státní správy. Zaostává naopak v kvalitě silnic a nedostatečném pokrytí vysokorychlostním internetem. Srovnání států vedou země Beneluxu, žebříček uzavírají státy z Balkánského poloostrova.
img

Akcie ve světě klesají v reakci na historické zhoršení ratingu USA. Přední američtí experti mají zhoršení ratingu za absurdní

02.08.2023 Akciové trhy ve světě klesají v reakci na zhoršení ratingu bonity dluhu Spojených států. K němu se včera historicky poprvé uchýlila ratingová agentura Fitch – jedna ze tří světově nejvýznamnějších. Během dnešního obchodního dne lze předpokládat, že oslabí také aktiva vnímaná jako rizikovější, což by znamenalo oslabení české koruny a růst úroků na dluhopisech české vlády.
img

Za první pololetí 2023 vykázala Raiffeisenbank zisk ve výši 2,37 miliardy korun

01.08.2023 Raiffeisenbank oslavila 30 let od vstupu na český trh. Na začátku měla 39 zaměstnanců, jednu pobočku v Českých Budějovicích a druhou v Praze. „Za těch 30 let jsme vybudovali čtvrtou největší bankovní skupinu v České republice s 1,9 milionem klientů a máme více než 3 600 zaměstnanců. Poslední roky rosteme nejrychleji ze všech bank na českém trhu a naši klienti patří dlouhodobě k těm nejspokojenějším. V přímé spolupráci s nimi vyvíjíme a testujeme i naše produkty a služby. Řadíme se mezi lídry v digitalizaci bankovních služeb a odpovědném bankovnictví,“ říká Igor Vida, generální ředitel a předseda představenstva Raiffeisenbank. „Za tento úspěch vděčíme především našim klientům, jimž se snažíme stále více usnadňovat život, a našim zaměstnancům, jimž tímto hluboce děkuji,“ dodává Igor Vida.
C:\fakepath\Cina-2.jpeg

Novým guvernérem čínské centrální banky byl jmenován Pchan Kung-šeng

25.07.2023 Novým guvernérem čínské centrální banky byl jmenován Pchan Kung-šeng, informovala dnes čínská státní média. Šedesátiletý Pchan je znám svým tvrdým postojem vůči spekulantům na peněžních trzích a podílel se na reformách státního bankovnictví, zpřísňování podmínek na realitním trhu či zákazu kryptoměn v Číně, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-21072023-41-zm.jpg

Mezinárodní finanční korporace zvažuje, že na Ukrajině investuje 1,5 mld. USD

21.07.2023 Mezinárodní finanční korporace (IFC) zvažuje, že investuje 1,5 miliardy dolarů (přes 32 miliard Kč) do bankovnictví, zemědělství a infrastruktury na Ukrajině. Uvedl to dnes podle agentury Reuters regionální ředitel IFC pro Evropu, Latinskou Ameriku a Karibik Alfonso Garcia. Dodal, že IFC již od začátku ruské invaze poskytla na podporu Ukrajiny téměř 400 milionů dolarů. IFC je sesterskou organizací Světové banky (SB) a zabývá se investicemi do soukromého sektoru v rozvíjejících se zemích.
C:\fakepath\turecka lira.jpg

Turecko opět zvýšilo úroky, základní sazba stoupla na 17,5 procenta

20.07.2023 Turecká centrální banka dnes zvýšila svou základní úrokovou sazbu o 2,5 procentního bodu na 17,5 procenta. Pokračuje tak ve zpřísňování měnové politiky, kterým se snaží zajistit pokles inflace. Dnešní zvýšení úroků však bylo podle serveru CNBC méně výrazné, než očekávali analytici.
C:\fakepath\eurgbp-20072023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 20.7.2023

20.07.2023 Americké akcie včera zpevnily, index Dow Jones rostl osmý den za sebou. Investoři vyhodnocují výsledkovou sezonu. Index technologického trhu Nasdaq zůstal kvůli poklesu akcií Microsoftu téměř beze změny.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Krach banky Union générale | Výběr ze zpravodajství | Bankovní gigant | Zisk Monety | Situace mezi Čínou a USA | Rozšíření perspektivy technologických inovací | Akcie PacWest Bancorp | Předseda představenstva Monety | Dostatečné zkušenosti | Akcie Barclays | Bilanční suma | HYQ | Aker | Southwestern Bell | Odhad vývoje ekonomiky | Druhá vlna COVID-19 | Vyjádření ekonomů | Objem transakcí | Zestátnění společnosti | Barclays Wealth and Investment Management | Dynamický růst | Ochota více riskovat | Akcie Meta Platforms | Hospodářská situace | Telmex | Zpomalení čínské ekonomiky | Unilever (UNA) | Ziskovost bank v Evropské unii | Vlna investic | Vysoká zadluženost | Česká vláda | Mezinárodní kontext | Růst v eurozóně | BCPP | Uvolněné měnové politiky | Realitní trh | Internetové a technologické akcie | Hlava a ramena | Prostor k růstu | ChatGPT | Jak fungují akcie | Russell Investments | Arnold Gold | Zpravodajský server | Index ČSOB | ČSA | Akcie.cz on line burza | Outsider | Kryptoměnové transakce | Výplach | Euro k americkému dolaru | Investiční příležitosti v roce 2020 | Vyšehradské fórum | Soukromá společnost | e-CNY | Cap | Společnost Revolut | Hodnota společnosti | Zvolení Joe Bidena | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | Index regionálních bank KBW | Specializace Finance | Česká mincovna | Dlouhé pozice | Lidské činnosti | Burzovní krachy | Mazars v Polsku | Ruská Sberbank | Světové akcie | XTB Group | Zonky | Antiticyklické akcie | Index milánské burzy FTSE/MIB | Ozvěny trhu | Moore Global | Války | Klienti ČSOB | Raiffeisen investiční společnost | Lithium | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Strategická revize | Světové tiskové agentury | Joe Biden | Canadian Securities Commission | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Agentura Datank | EPC | CET 21 | Korunové instrumenty | První investoři | Obchodní platformy | Jakub Seidler | Winners Investments o.c.p., a.s. | Češi | Northern Rock | AUD/USD | Rychlé zisky | Allwyn | Modelové portfolio | Data z trhu práce | Regulace finančních trhů | Noční můra | Agricultural Bank of China | Burzovní regulátoři | Komentář Fidelity International | Násilné protesty | Rizikový faktor | Australská centrální banka | Allianz | Tereza Kaiseršotová | Panevropský index | Akademie věd | Nákupu státních dluhopisů | Globální růst | Radim Dohnal | Jmenování Powella | Čistý zisk Monety Money Bank | Patron Go | TV Nova | Hospodaření firmy | Obrovský výprodej | Měnový pár EUR/CZK | DPH | Americká automobilka | EUR | Poptávka po uhlí | Banka Moneta | Kryptoaktiva | Spotřebitelské výdaje | Paul Romer | Norwegian Air Shuttle | Infografika | Akciový mix ČSOB | Fiskální programy | Bundesbank | Přijmout euro | Objem hotovosti | Paul Krugman | Analytická práce | RippleNet | Union Bank | Zadlužení České republiky | Velké finanční krize | Výhled trhů | Megan Hornemanová | Investiční firma | Standard & Poor's | Vlastní prostředky | Levné peníze | NFC | Nedostatek čipů | Steve Daines | Kalifornie | Floored | Přemýšlení | Canadian Securities Commission (CSC) | Finanční ústav | Půjčování cenných papírů | Ošetřovné | Brokeři | Bankovní statistika | Hlavní úrokové sazby | Pivotní body | Úspěšný obchodník | Salesforce | Akciové společnosti | Garanční systém | Square (SQ) | OTP | JP Morgan Chase | Kurz čínské měny | Obhospodařovatel | Papírové peníze | Behaviorální | Žebříček nejbohatších | Dnešní obchodování | Akcie zpevnily | Známý ekonom | Kryptoúvěrové firmy | Vzdělávání finančních poradců | Výkyvy | Odchod Británie z Evropské unie | Itálie | Zásoby zlata | Hodnota fondového kapitálu | Vanguard total stock market ETF | Akcie Merck | Stoxx | DigFin | Strategii pro měny | Take Profit | Klíčový ukazatel | Okénko finančního trhu | Regulace investičních fondů | Akcie Societé Generale | Epidemická situace | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | CBDC | Akcie firmy | Vlastní kryptoměny | Akcie Brookfield Asset Management | Aktivistické skupiny | Horentní sumy | Mega Millions | Očekávání | Nedostatky | Jan Juchelka | Index finančních společností | Korelace | Slábnutí inflačních tlaků | Vyhlášení nouzového stavu | Jüan | PMI v eurozóně | Oživení ekonomiky | Silvana Tenreyro | Historické události | Akcie Colt | Deutsche Bundesbank | Evropské centrální banky | Tomáš Jaroš | Peníze.cz | Aktuální kurzy měn | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Nikl | Ombudsman klientů | Světové ceny potravin | CMC Markets | Signet Bank | Binance.US | Ekonom Evropské centrální banky | Aktivita na kapitálových trzích | Cena severomořské ropy | Volatilní | American International Group (AIG) | Swiss Life | Evropský orgán pro bankovnictví | Money market | Výše odpisů | The Wall Street Code | Inflační riziko | Výběry peněz | Vanguard high dividend yield ETF | Zisky čínských průmyslových podniků | JD Sports | Trh Forex | Pozitivní nálada | Blockchainové infrastruktury | AUD/NZD | EUR/JPY | Dekabank | Kvartální výsledky | Goldenburg Group | Londýnské burzy | Rozvoj umělé inteligence | Zasedání ČNB | Wall Street Warriors | Java developer | Churajs | Veřejné finance | EURJPY | Schodek státního rozpočtu | Dluhopisové emise | Ředitel skupiny ČSOB | Zvýšení vládních podpor | Příležitost k nákupu | Omezování bankovních úvěrů | Ruské invaze na Ukrajinu | NYCB | Smoot-Hawleyův zákon | Trh práce | DDoS útoky | Mairead McGuinnessová | Nervozita v českém finančním sektoru | Klienti Sberbank CZ | Evropská komise | Vývoj kurzu USD | Dopady energetické krize | WeCHat | Pro investory | Rozpočtová pravidla | Štěpánka Filipová | Peercoin | Philip Morris ČR | Faktory ovlivňující finanční trhy | Nástroj Stable Diffusion | iShares | Aramco | Swiss | Crypto | Raghee Horner | Investice | Czech Media Invest | U.S. Bank Wealth Management | Britská centrální banka | Společnost Equinor | US Bancorp | M&T Bank | DXY | Německý automobilový koncern | Martin Novotný | China Merchants Bank | Mimořádné daně | Spotřebitelské úvěry | Strategie pro měny | Spotřebitelský sektor | Geopolitické riziko | Jednatel společnosti | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Arbes | Největší akciové burzy světa | Datafikace | TPCA | Support | Diverzifikace | Nové technologie | Globální spolupráce | Zpráva z akciového trhu | Fundamenty | Mezinárodní ratingová agentura | První krize | Finanční produkty | Vítězství Německa | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Finanční stabilita | Index aktivity | Bohumil Kartous | Oslabování měny | Štěpán Böhm | Dopad na akcie | Administrativa amerického prezidenta | Přesnost | Delivery Hero | Realitní služby | Rizika a krize | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Norges Bank | Bankovní společnost | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Škoda Auto | Hackerské útoky | ADP report | Růst amerického dolaru | Formule | Standard Life | Bolívar | Magazín Bankovnictví | Miliony dolarů | Česká fintech asociace | Ifo | Odnětí bankovní licence | Webinář | Finanční nástroj | Začátky obchodní kariéry | Japonské akcie | Nové akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Manipulace s trhem | Zisk před zdaněním | FWR Strategy | Mimořádná situace | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Akcionáři ČEZu | Celoevropský Euro Stoxx 50 | Banka VÚB | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | NYSE | Intervence | Práce s pohledávkami | Makroprognózy | Výkonný ředitel | Broadcom | E.ON | Ján Lučan | Jaroslav Tupý | Ministr vnitra | Akcionáři Expobank CZ | Klesly akcie | Experti | TF1 | Futures kontrakt | Náklady na financování | Chování | Rekord | Skupina Saxo Bank | Raiffeisenbank | Zdroje příjmů | Fungování ČNB | Burzovní makléř | Nezávislost | Bitcoiny | Biotechnologické akcie | Washington Mutual | Zvyšující se likvidita | Bankovní skupina | Stop-Loss | Návrh zákona | Wood&Company | Psychické rozpoložení | STNG | Coal India | Evropské měny | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Stabilita koruny | Firemní data | Creditas | Dění na trzích | Chasing Madoff | Kryptoměna Bitcoin | Moody's Investors Service | Měnový pár GBP/USD | Bidenova administrativa | Leoš Rousek | Společnost Apple | Daň z mimořádných zisků bank | Vývoj mezd | IHS | Uvolňování měnové politiky | Index prosperity | Pokles zisku | Americké investiční banky | Reálné příjmy domácností | Obchodní seance | Finanční vzdělávání | ČMZRB | Nejlepší biotechnologické akcie | Český statistický úřad | Impuls | Bit coin | Anticyklické investice | Accor | EUR/USD | Bruno Le Maire | Co jsou technologické inovace? | Hlavní americký akciový index | Úložka | General Electric | Fungování finančních trhů | Zdanění bank | Čistý zisk banky | Vanguard | Spotřebitelé | Morgan Stanley | JPMorgan Asset Management | Protiíránské sankce | Akcie ING | Předseda představenstva | PKN Orlen | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Bezpečný přístav | Americký soud | Evergrande dnes | Akcie obchodované na pražské burze | Cena bitcoinu | Mariana Čapková | ČNB úrokové sazby | The Telegraph | Informační systém | Zvýšení dluhového limitu | Současná cena | Finanční páka | Zájem o investování | Mimořádná valná hromada | Kurz jednotné evropské měny | Obchodování na burzách | Akcie regionálních bank | Wolters Kluwer | Bloomberg Markets | Konkurenti | Internet věcí (IoT) | Nadprůměrné cash flow | Profesionální obchodníci | Řetězec Makro | FX desk | COT report | Price Action | Profesionální trader | Akcie společnosti | ETH | Credit Suisse (CSGN.CH) | Agentura AFP | América Móvil | Softwarová společnost | CSI 300 | Aktuální vývoj | Příjmy domácností | Benchmark | ČSOB Leasing | Antimonopolní zákony | Style | Lagardeová | BitStock | Společnost s proměnlivým základním kapitálem | Obchodní software | HSBA.UK | Průměrné mzdy | Automobilka PSA | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Cenné papíry | Tým Arbes AMS | Čistý příjem | Petr Zahradník | Výnos | Další zdroje příjmů | P/S | DeFi | Velcí investoři | Vzdělávací a osvětové kampaně | Jak vydělávat peníze | White & Case | Pojištění proti úpadku | Streamovací služby | Index NIFTY 50 | New York Community | Medvědí výhled | Technické znalosti | Nikola | AdmiralMarkets | Index očekávání firem | Shrnutí roku | Soudní dvůr EU | Ocelářství | Aplikace se sportovním obsahem | Rozdělení akcií | 100 miliard dolarů | RBS | Švédská Riksbank | Trh s dluhopisy | Brent | Měnový systém | Tisk peněz | IHNED | Španělsko | Asijské akcie | Akcie těžařů | Google Pay | Delta | Dlužník | First Citizens | Silný výhled | Americký akciový trh | ZEW indexy | Vývoj na trzích | Pojišťovací skupiny | SMA | USMCA | Vzdělávání | Russell 2000 | Jak obchodovat akcie | Šéf Fedu | Juraj Králik | Výrobce letecké techniky | Akciový prémiový dluhopis IV | Úspěch v investování | Slabá poptávka | Small caps | LYNX Trading | Růst sazeb | Dopravci | Axiory | Dnes na pražské burze | Cena emisních povolenek | Reddit | Freddie Mac | Šéfové | Jiné měny | Měnové riziko | Societe Generale (GLE.FR) | Akcie Erste | Index DOW | ESG | Import | Wubbe Bos | Fungování společnosti | Emad Mostaque | Moderní finanční trhy | Vlna pandemie | Zvýšení sazeb Fedu | Quants | Akcie Facebooku | Čeští ekonomové | Návratnost investic | Exchange | Londýn | Alcoa | Investiční portfolio | Největší burzovní krach | O2 Czech Republic | Forexový trh | Tomáš Rozehnal | Munich Re | Bitcoin nákup | Akcie roku 2020 | Miliardář Elon Musk | Investiční strategie | Státní dluh | MAE | Výsledky obchodování | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Zasedání centrálních bank | Hluboké recese | Kondice ekonomiky | Analýza a sentiment | Kontrakty | Tichomir Jenkut | INR | Kolísání měn | Bankovní regulace | Strach | Jeden dolar | Prague Economic Papers | ČD-Telematika | Odvětví ropy | Způsob obchodování | Fond pojištění vkladů | Oživení čínské ekonomiky | Nákupní příležitosti | Akciové investování | Virtuální měna | Obchodování s cennými papíry | Akcie Česká spořitelna | David Hons | Poplatky a provize | Střední ekonomická třída | Válka | AUDUSD | Online obchodování | Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu | Úroková sazba | Charles Dow | Praxe | Akcie Apple (AAPL) | Investiční výhled | Platební neschopnosti | Investoři společnosti | Makroekonomické statistiky | Časový limit | Podnikání v ČR | Contract for Difference | Úročení spořicích účtů | JPY | Obchody na pražské burze | Akcie Wells Fargo | Politico | Andrew McAfee | Michel Barnier | Metaverse | Zajímavý rozhovor | SOTIO | Členové eurozóny | Analytický tým FXstreet.cz | Americká investiční banka | Amazon Tokens | Polovodiče | Investiční příležitost | Instituty | Stanley Druckenmiller | Politika americké centrální banky | AMISTA | Odhad HDP | David Kögler | WFT zdanění | Bitcoinové futures | SoftBank Group | Casino | Komercializace | Penzijní společnost | Většinový podíl | Posilování dolaru | Ekonomický sentiment | Volby v Řecku | Společnost Crédit Agricole | Eurex | Výrobci elektroaut | ÚOHS | Nová bankovní rada | Akcie Cambria Automotive | Popularita nízkonákladových investic | Jak fungují technologické inovace? | Akcie ČSOB | Více peněz | Reálné ekonomiky | Projekce | Znehodnocení | Ceny ETH | Obchodní tipy | Arbolet | Kontrakce | The Washington Post | GlobalMarkets | Eurohold | Globtrex.com | Peníze | Nabídky akcií | Infekce Covid | Volksbank | Pandemie COVID-19 | Propady hospodářského růstu | Nejlepší FinTech akcie | Ukazatel | Výrobní sektor | Vývoj měnové politiky | Schválení spotového ETF na bitcoiny | Výpadky proudu | Resistence | Kabinet | FTX | SOLEK | Henkel | Měnová opatření | Aurora Cannabis | Dosáhnout zisku | Regulace v USA | Vliv finančních trhů a institucí | Title Transfer Facility | Global Finance | Trh fúzí a akvizic v České republice | Polské maloobchodní tržby | Hospodaření skupiny PPF | Zastropování cen energií | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Investice a obchodování | Americká ropa | Nestlé | Český miliardář | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Zprostředkování obchodování | Vývoj ceny akcií | Výnosy u desetiletých dluhopisů americké vlády | Geely | Stavební spořitelny | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Služby | Propad příjmů | Zisky bank | Hodnota čínských akcií | Velké problémy | Technologie blockchainu | Akcie ČEZ aktuálně | Přetrvávající vysoká inflace | Hlavní události tohoto týdne | CFD kontrakty | Bezpečné přístavy | Online kasina | Tulipánová horečka | EURTRY | Měnová politika Fedu | Ochrana záporného zůstatku | Saxo Bank | Plaza Accord | Adani | Popis strategie | Downside | Barel ropy | Amgen | Makrodata EMU | Palladium | Microsoft Bing | MobileTrader | Americký Fed | Aktuální kurzovní lístek | Martin Marušinec | Makléři | Představitelé ECB | Nejznámější kryptoměna | Dlouhodobý investiční produkt | Ropa WTI | Měnové zajištění | Vzácné kovy | Roční zhodnocení | Obchodní transakce | Výsledek hospodaření | Lockheed Martin | Lari | Newyorské komoditní burzy | Americká softwarová společnost | Hospodářská stagnace | Jaroslav Haščák | Bankovní rada ČNB | Jak uspět | Friedrich Wilhelm Raiffeisen | eMan | Nové mutace viru | Omega | Představitelé ČNB | Bankovní domy | Akcie Unilever (UNA) | Úbytek pracovních míst | Brexit | Eurostoxx 50 | Pozitivní signál | ZEW index | Burza cenných papírů Praha | Bloomberg komoditní index | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Fundraising | Dolar dnes | Evropské burzy | Forvis Mazars | Valná hromada | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | Největší světové ekonomiky | USD/EUR | Raiffeisenbank (FWR) | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Komoditní trh | Objem hypotečních úvěrů | Hurikán Irma | Americký prezident Joe Biden | The New York Times | Analyzování | Boom | Snížení dluhu | Akciový výhled | Den prezidentů | Fondy obchodované na burze | Hlavní americké banky | Podnikatelský sektor | Robinhood | Hello Bank | Inovativní řešení | Cestování | Nakládání s aktivy | Mladé generace | Investiční horizont | Odliv kapitálu | Bond | Broker | Bayer | Dot plot | Forvis Mazars v České republice | Analytik Saxo Bank | Slovenská vláda | David Solomon | FedWatch | Zastavení ztrát | Meta Trader | Global Private Banking Awards 2024 | Cash flow | Proražení | Záchranný fond | Prodeje aut | Strop pro výnosy | Citroën | SIRIX WebTrader | Akcie na vlastní účet | Setkání akcionářů Berkshire Hathaway | Taktický long | Magnát | Posílení koruny | Obchodování s emisemi (ETS) | Kč/USD | USD | Investice do reálných aktiv | Velká krize | Období finanční krize | Česká pošta | Investorský sentiment | Export | Změna klimatu | Forex training | Banka Goldman Sachs | Upravený zisk | Otřesy na finančních trzích | NFLX | Čínské technologické firmy | AEX | Quantitative Easing | Budoucnost bankovnictví | Čínská banka | Britský akciový index FTSE 100 | Britové | Technická analýza | KB Markets | Macquarie | Globální ekonomiky | Akcie Square | Typický investor | Berkshire | Hyperinflace | Investiční analytik | OIV | Proočkovanost obyvatelstva | KLB Legal | CFD na DAX | Posilování koruny | Kolínská automobilka | Trh s nemovitostmi | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Akcie Ahold Delhaize | Utěsňování centrálních bank | Ztrátová investice | Automobilka | Výhled recesních scénářů | Deficit zahraničního obchodu | Robert Reich | Americká ropa WTI | Aktuální očekávání | Kapitálové strategie | Nabídka | Balkánské země | Qualcomm | Výroční zprávy | Tržní hodnota firmy | Ruská společnost | Nové mutace | Prodávat akcie | Karlsruhe | Ant Group | Vyšší úrokové sazby | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Nové léky | Společnost innogy | Jestřábí komentáře | Plány | Vládní opatření | Martin Winterkorn | Centrální banky USA (Fed) | Energetická společnost | AMS | Warrant | Na burze | Komise pro cenné papíry (SEC) | Bankovní skupiny | Ceny akcií Meta | Šok | BCA Research | Nízké úrokové sazby | Rychle zbohatnout | Hospodářská politika | Technická analýza a sentiment | Hongkong | Ekonom společnosti | Obchodní platformy Metatrader | Evropská inflace | Inflace v České republice | Globální krize | Kdo řídí technologické inovace? | ByteDance | Rozvahy Fedu | Dluhové trhy | Performance | Pavel Prokop | Akcie Avastu | QNB | Zavedení eura | Investiční impéria | Warren Buffett a Charlie Munger | Trh s ropou | Total | Fialova vláda | Upozornění na aktivity subjektu | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | FinTech Hub | Studie Forvis Mazars | Hospodářské problémy | Vývoj válečného konfliktu | Katar | Kofola | Provident Financial | Apple Pay | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | Softwarové řešení pro správu smluv | FME | Bridgewater | Too Big to Fail | Noviny | Garance | Měnový fond | Podílový fond | Exekuce | Američtí centrální bankéři | Andreas Antonopoulos | Forma SICAV | Pozorování | Dopady epidemie | Očkování proti covidu-19 | Ahold Delhaize | Cenné kovy | Petrus Advisers | Billions | Nárůst nově nakažených | Alpari | Markéta Uhrová | Kurzovní lístek | Vyšší střední ekonomická třída | Klimatické změny | Xiaomi | Tovární objednávky | Snížené náklady | FedEx | Asociace | Hypotéky v Česku | Daňové škrty | UniCredit Bank | Pověst | Roční růst | PPF Telecom Group | Spekulovat | Fitch Ratings | Bitcoinové transakce | Nord Stream 2 | MT5 Supreme Edition | Swapy | Cenové tlaky | Vanguard Information Technology ETF | Sociální sítě | Mezinárodní finanční korporace (IFC) | Ruský prezident | ASIC | P.A. | Česká zbrojovka | Vzestup peněz | Snižování úroků | Akciové deriváty | Automatické obchodní systémy | Odkupy akcií | Čtvrtletní výsledky | Bankomaty | Kapitálový trh | Paytm | Širší index S&P 500 | MS.US | Fintech společnosti | Zajímavé zisky | Avast | Kurz liry | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Vysoké sazby | Šíření mutace | Vládní výdaje | Cenové úrovně | Panevropský akciový index | Burzovní průvodce | Středoevropské měny | Akciové trhy v Evropě | Rekordní nárůst | Vyšší náklady | Dovednosti | Euromoney Global Private Banking Awards 2024 | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Německý export | SIX | Mluvčí PPF | Akcie společnosti Intel | Česká společnost | Patria Online | Japonské vlády | Dovoz | Kroky centrálních bank | Igor Kim | Podnikatelé a firmy | Sazby hypoték | Obrovský potenciál | Sukuky | Admirals | Caterpillar | Next Finance | Obchodník na finančních trzích | MT5 | Viry | White Label | Obchodování na finančních trzích | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Sebenaplňující se proroctví | Skokové posílení | Java | Hyundai | Odpojení Ruska | Finanční nástroje | Penzijní fondy | Nikkei | Instagram | Rohlik Group | Ekonomický propad | Obchodování s dluhopisy | Nominální hodnota | Pro tradery | Dluhové problémy | Bankroty | Model Y | Union générale | Akcie Bank of America | Riot Platforms | Cenové pohyby | 1 milion | Gigant Gazprom | Reálné mzdy | Konvergence | Fincentrum | Čtvrtletní zisk | CISCO | Čínské úřady | Politická situace | Marek Mora | Apache Log4j | ČSOB Wealth Office | Příležitost akcie | Euromoney Global Private Banking | PMI ze sektoru služeb | Světová finanční krize | Tržní reakce | Burza v Londýně | Maloobchodní prodejce | Průzkum ČSOB | Pozitivní zprávy | Světový obchod | Venture Capital | Převzetí CME | Ruské banky | Výkonnost společnosti | HDP Německa | Celosvětová recese | Jefferies | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Kurz jüanu | Černé pondělí | Investiční specialista | Tržní ceny | Osvětové kampaně | Pokles ceny akcií | Progres | CEE Equities | Rovnováhy | Scorpio Tankers | EUR/CZK | Sentiment na Wall Street | Zájem investorů | Blockchainové technologie | Elon Musk | Válka na Ukrajině | Švýcarská prokuratura | McKinsey | Banka JPMorgan | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Euforie | Rostoucí omezování bankovních úvěrů | Finančník | Der Spiegel | CO2 | Turecký statistický úřad | Vstup do eurozóny | Nedostatek polovodičů | Makrodata | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Valná hromada ČEZ | Prezidentka ECB | Tesla Elon Musk | Investoři | Malta | BitMEX | Revolut | Investing.com | Kolibřík Energie | Obchodní deník | Rizikovost | Zákon o investičních společnostech | Portfolio | Fungování | Eurokomisaři | Myšlení | Výnosy z amerických dluhopisů | Nordstream | Akciová burza | Zestátnění společnosti ČEZ | Nejistoty | Americký prezident | Akcie na burzách | Fidelity | Mimořádný zisk | Marc Chandler | Situace kolem koronaviru | Jysk | BaFin | Nejnovější výsledky | Očkování proti covidu | Negativní sentiment | Zvedání sazeb | Evropská měna | Firemní zisky | AMD | Paušální daně | Přidaná hodnota | Morgan Stanley (MS.US) | Krátké (short) pozice | Tomáš Kálal | Prezident ECB | Fixed income desk | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Petr Koblic | Kurz japonského jenu | Bitcoin ETF | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Mexický magnát | Index PPI | Mezinárodní agentura pro energii | Společnost Wirecard | Členové rady ČNB | Euro Stoxx 50 | Grayscale | Index STOXX Europe | Tranše | Venezuela | ČSOB Finanční trhy | Jádrový index | Alena Schillerová | Světové kryptoměny | Bez rizika | Dovoz ropy | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Společnost Eurohold | Zlepšení sentimentu | Credit Agricole SA | Volatility | Peso | Digitální peněženky | Zpřísňování měnové politiky | YTD | Arthur Hayes | Mezibankovní trh | Pavel Klein | ČSSD | Současná krize | Vyšší hodnoty | Luděk Kráčalík | Globální akciové trhy | Commonwealth Bank | Patrik Polák | Průmyslové objednávky | DAX30 | Jak investovat do zlata | Finanční instituce | Situace na finančních trzích | Konflikt mezi Izraelem | Index KOSPI | Ruské ropy | Fintechy | Bank of England | Airbnb | Automobilka Toyota | World Gold Council | Lepší výsledky | Společnost Smartwings | Gary Gensler | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Fannie Mae | Předpověď akcií | Zveřejnění zprávy | Covid | Mitsubishi UFJ Financial Group | Deutche Wohnen | CAC 40 | Britský premiér | Uložení peněz | Fraser | Daniel Křetínský | Roboti | VIG | Ministerstvo obchodu | Dopady koronaviru | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Aegon | Americké prezidentské volby | Odvětví kryptoměn | David Vagenknecht | České aerolinie (ČSA) | Analytické služby | Energetický gigant | Neziskové organizace | Makroekonomický kalendář | Britská banka | Evernym | Mimořádná opatření | BP | Carry trading | Britské akcie | Fiat Chrysler Automobiles | Pokles cen nemovitostí | Christian Lindner | Nejlevnější hypotéky | Japonská automobilka | Nastavení úrokových sazeb | Aktuální kurz australského dolaru | Pád banky | Nina Kozáková | Institucionální objednávky | KDU-ČSL | Funkční období | First Shanghai Securities | Důvěra investorů | Sestupný trend | Čínské hospodářství | Cena mědi | Raytheon | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | Finanční domy | Čínské banky | EMEA | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Snížení nákladů | Cestovní kanceláře | Pesimismus | Inflace v eurozóně | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Objem obchodů na forexu | Akcie producentů mědi | Boj s inflací | Analýzy | Finanční pomoc | Světové burzy | Potravinové krize | Slevy | Odstranění problému | Míra inflace ve Spojených státech | TTF | Hlavní úroková sazba | Investiční | Národní rozvojový fond | Poradenská společnost | Vývoj měnového páru | Moderna | Týdenní pivotní body | Národohospodářství | Britské banky | PXE | Zasedání Evropské centrální banky | Průzkum | Marketingové investice v České republice | Inflační situace | Přístup na burzu | Morningstar | Sociální nepokoje | Berlín | IEA | Demokraté | HeidelbergCement | Německý DAX | Il Sole 24 Ore | Digitální měna Libra | ETS | Portu Marek Malina | Ministr práce | Brusel | Hlavní události | Souhrn finančních trhů | Patria | Livesport | Mezinárodní investice | Úpis do společnosti WSO | Nový kapitál | EP | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Realitní společnost | Mastercard Banka roku | FinTech akcie roku 2020 | Tržní podíl | Všeobecné volby | Společnost Logitech | Sloučení | XTB Jiří Tyleček | Ekonomický vývoj | Státní investiční fond | UnitedHealth Group | Akcie a dluhopisy | Vývoj kurzu USD/EUR | Chřipka | TRY | Program Antivirus | Strukturované dluhopisy | Dlouhodobé pozice | Úrok | Americké ministerstvo energetiky | Easing | Formule 1 | US500 | Zdeněk Tůma | Renaissance Technologies | Evropské ekonomiky | Obchodní příležitost | Náklady financování | Výhled na rok 2023 | Implikace | Siemens Gamesa | Investiční riziko | Jednotná evropská měna | MPO | Cílová společnost | Davos | Insolvence | RWE | Agentura Reuters | Uvolnění čínských opatření proti covidu | Akcie Nike | Obchodní ředitel | Nobelovy ceny za ekonomii | Carsten Roemheld | Koupit akcie | Obchodní plán | Odhad analytiků | Sentiment investorů | Pandemie koronaviru | Prodej | Index Nikkei | Skrill | Visa (V) | TPG Capital | P/E | Cestovní ruch | Spike | Zpráva | Pokles vývozu | Digitální komunikace | Bohatý | Technologické tituly | Nové příležitosti | First Republic Bank | Prémie | Selva Demiralpová | Představitelé Fedu | Události roku | Tržní kapitalizace | Ekologické organizace | Onemocnění COVID-19 | Bitcoin | Švýcarská banka | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Janet Yellenová | Konflikty | Huawei | Tencent | Kybernetické měny | Colt CZ | Firemní daně | Nový koronavirus | Hedge Fund | Rybolov | Akcionáři | Frontpay | Emoce | Dluhopisové výnosy | Politika centrální banky | Zvýšení úrokové sazby | Letiště Praha | Finanční ředitel | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Vliv na ekonomiku | Presto Ventures | S&P | Ziskovosti společnosti | Ken Rogoff | Atlantia | Svaz dovozců automobilů | EPH | Skupina PPF | Česká měna | Vzdělání | iPhone | Den daňové svobody | Hrubý domácí produkt (HDP) | Členské země EU | Handelsblatt | Pomoc ekonomice | Rok 2024 | Rizika a příležitosti | Obavy o likviditu | Fannie Mae a Freddie Mac | Obchodování | Zvýšení daní | Růst výnosů | Digitalizace finančního sektoru | Legislativa | WGC | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Ministr životního prostředí | Oslabení měny | Společnost Berkshire Hathaway | Vesa | Roman Koděra | OMFIF | Technický výhled trhu | Tržby z prodeje | Nová prognóza | Tisková konference ECB | Narušení dodávek | Brexit bez dohody | Obchodování komodit | Breakout strategie | Libra k americkému dolaru | JPM.US | Meta | ING Groep | S&P Global | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | Nákupy dluhopisů | Vývoj akcií | Management | GBP | Laureáti Nobelovy ceny | Rekordní hodnoty | Panické výprodeje | Thyssenkrupp | IT společnosti | Korekční pohyb | Soukromé bankovnictví | Socony-Vacuum | Rozhodnutí soudu | Obchodování s deriváty | Posilování eura | Bitfinex | Obchodní týden | Admiral Markets | ZEW | GFT | HCFB | Peníze na účtech Sberbank | Co se děje na finančních trzích | XM | GCI | Větší regulace | TSMC | Ethical Selection | Walmart | Klid na trzích | Důležité ekonomické události | Zahraniční investoři | PG | Centrální banky | České firmy | Akcie Wirecard | Digitální přístup k investování | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Prodej dluhopisů | Beta | Japonská vláda | Česká fintechová asociace | Startupy a ekosystémy pro inovace | Pákový efekt | Objem dluhopisů | Zpomalení ekonomického růstu | Německé ceny | Největší švýcarská banka | Eurostat | Inbursa | Majitel | Evropské trhy | Guru | Zprávy | Ukončení války na Ukrajině | Farmaceutický sektor | IBFS1 | Ruský rubl | Deflace | Daňový poplatník | Nadšení | Počet uživatelů mobilního bankovnictví | Index britských akcií FTSE 100 | Týdenní shrnutí | Investiční aktivita | Dolary | FB | Největší americké banky | Tokeny | Zemědělské komodity | Růst inflace | Výroční zpráva | Účetní závěrky | Nezaměstnanost v USA | Rothschild | Bank of New York Mellon (BK.US) | Island | Ekonomická teorie | Turecká lira | REGN | Akcie třiceti předních amerických podniků | Makléř Fio banky | Soros Fund Management | Britský ministr financí | Averze k riziku | SaxoTraderGO | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční banka | Akciový analytik | Tesco | Prognózy ČNB | Dow Jones index | Occidental Petroleum | PwC | Výnosové křivky | Události ve světě | Bard | Index Stoxx 600 | Patria investiční společnost | Klesající trend | Praha | Ceny ropy | Hodnocení akcií | Recyklace | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | GAFA | Výrobce léků | Akcie v Evropě | CME FedWatch Tool | Petr Javůrek | Hazardní hry | Central European Media Enterprises (CME) | Byty | Úvěrování | ETF na bitcoiny | Obchod Amazon | Ondřej Štuller | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Tržní úrokové sazby | Náhrady mezd | Ceny Bitcoinu | 4iG | Credit Suisse dnes | 3M | Sazby v USA | Reliance | Provozní výsledky | Nejdůležitější události | Silný růst | HKD | Úpis akcií | Broker Trust | Saxo PrivatBank | Měnová politika americké centrální banky | Doba návratnosti | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Airbus | Marek Pokorný | Úroky snížit | Bydlení | Mutace delta | NATO | J&T Finance Group | ATM | Shell | Elektromobily | Volný čas | Akcie 2021 | Institut Ifo | Analýza transakcí | České banky | Udržitelnost | CZ | Cena ropy brent | Regulační úřad | Vyhlídky | Firmy | Graf vývoje | Vláda USA | Kevin Tran Nguyen | Salomon Brothers | Předpademická nízká inflace | Zadlužování | Odvětví polovodičů | Nordea | USA Donald Trump | Tapering | Danuše Nerudová | iFX | Tržní podmínky | Index US100 | Kupónový výnos | ESMA | Evropské dividendové akcie | Práce z domova | PPF Leoš Rousek | Čínské zboží | World Economic Outlook | Enormní zájem | Medvědí divergence | Základní úrokové sazby ČNB | Odchod z Evropské unie | Akvizice Expobank CZ | Advokátní kancelář | Investment management | Makléř Wood & Company | Akcie CK Hutchison | Obchodování na trzích | Kryptoměnové burzy | Budoucnost financí | Intradenní obchodování | Nástroj | Výsledky | Míra | Dominik Stroukal | Nejhlubší fáze | HUF | Ekonomické oživení | Depozitní sazby | Nebankovní služby | Hodnota kybernetické měny | Dění na finančních trzích | RIOT | Index pařížské burzy | Free float | Hong Kong | Inflace v Česku | Fundamentální zprávy | Historie dluhů | Švédská centrální banka | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Energetická skupina | Bittrex | Hedgeové fondy | Nicolás Maduro | Technická recese | Supreme Edition | Licence Sberbank CZ | Sazby centrálních bank | The Wolf of Wall Street | Ministři financí | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Tržní situace | Siemens | Minulá výkonnost | Finmag | Produkce mědi | Digitální měny | Waste Management | Finanční technologie | Cena ropy WTI | Bank of America | 350.org | Špatné výsledky | Obchodní nápady | TIM | Komoditní měny | Fundamentální analýza | Noví investoři | Carnival | Petr Lajsek | Broker Consulting Index | Akcie Moneta Money Bank | Makrodata USA | Odhady trhu | Zvyšování daní | Australský dolar | Hypoteční banka | Retracement | Suroviny | Financial | American Airlines | Uplynulý rok | Koruna | Následky pandemie | Akcie Waste Management | Eli Lilly | Narozeninová Super Výhoda | E15 | Analytická společnost | Martin Buranský | Finanční služby | Výrazný pokles | Makroekonomie | Vyšší poptávka | Disciplína | Muzeum Soumaya | SVB Financial | Raiffeisen | Odvětvové čtvrtletní náklady | Včerejší obchodování | BFM | PSA Group | Zůstatek | Hypoteční trh | Ripple (XRP) | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Finance Bank | Finanční výsledky | Úpis nových akcií | Francie | Barrick Gold | Panevropský index STOXX 600 | Decentralizace | OPEC+ | Kurz dolaru | Pandemie nemoci COVID-19 | SAE | Pokles HDP | Sustainable Finance Awards 2022 | Cena akcií společnosti | Onemocnění | Akcie leteckých společností | Sazby ČNB | Kryptoměny bitcoin | BHS | Předseda dozorčí rady | Tuzemské banky | Objem | DMA | Propad | Ipsos | Růst cen v eurozóně | Marka | Microsoft Bing Chat | Fiat Chrysler | Ředitel ČEZ | Spekulant | Očekávání investorů | Energetický trh | Hlavní měny | Obavy z recese | Třetí pilíř | Hypotéza | Trigger | Nálada firem v ČR | Equity křivka | HDP Británie | Velikost obchodu | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Globální dodavatelské řetězce | Oživení v Číně | HDP USA | AUD/CAD | Údaje | HDP eurozóny | Společnost Nvidia | Klima | Inverze výnosové křivky | Bid | Růstové akcie v roce 2020 | Praní peněz | Britská banka HSBC | Den díkůvzdání | Deprese | Největší kryptoměna bitcoin | Nové emise | Společný podnik | Air Bank | Softwarový gigant | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Exxon Mobil | 1MDB | Vývoj EUR/USD | Zemní plyn | Americká banka | Investice do kryptoměn | Leva | xStation | Western Alliance Bancorp | Propuštění | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | iPhone 14 | Devizový kurz | Alibaba | Stablecoiny | Trendová čára | Poptávka po úvěrech | Výsledky průzkumu | Bernstein Bank | Regulátor | HighSky | Průzkumy | Výhody diverzifikace | Směrovost | Asociace pro kapitálové trhy | BAT | Nomura | Porušení zákona proti praní špinavých peněz | Hlavní indexy | CVC Capital | Státní rozpočet | Barack Obama | Spoření | Kathy Lien | RMB | Převodník měn | Videokonference | Akcie finančního sektoru | Digitální zlato | Televize CNBC | Investiční platforma | Reddit WallStreetBets | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Důchod | WMT | Tržní kapitalizace bitcoinu | Pfizer | Snížit emise | Trh fúzí a akvizic | Krátkodobé strategie | Britské libry | Goldenburg | Sázka | Toyota Motor | Obchodování s akciemi | AFP | Covestro | Studie | Josep Borrell | Emise skleníkových plynů | Velmi bohatý | Investice do technologií | CME FedWatch | Tempo růstu spotřebitelských cen | Převzetí Credit Suisse | Joachim Nagel | Nayib Bukele | Pochybení | Pojišťovny | Ant | Průraz | Floor | Cena plynu | Šéf německé centrální banky | VHM | Premiér Andrej Babiš | Hloubka trhu | Deficit | NYSE Euronext | S&P 500 Index | EDF | Graf | Polsko | Kolaps | Regulátoři v USA | Akcie ČEZ názory diskuze | JEAN PIERRE | Rio Tinto | Hodnota firmy | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Instrument | Francouzský ministr | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Reakce trhu | Zbrojovka | BitFlyer | Drawdown | FRA | Gold/Silver Ratio | Spotové ceny | Masivní nákupy | S&P 500 | Patenty | Investiční firmy | FinTech Hub CEE | Forexové intervence | Maďarský forint | Cenová hladina | Pozornost | Bankéř | Investice do měn | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Posílení libry | Digitální rubl | Europe 600 | Americké automobilky | Real-time | Akcie výrobce čipů | Agriculture Bank of China | Hrubý domácí produkt | Grayscale Investments | Hypotéky | Recep Tayyip Erdogan | Kybernetické hrozby | Vlivné skupiny | AREASS GROUP | Hráči na trhu | Současná situace | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | Školení | Trh státních dluhopisů | EY | Aktuální hodnoty měny | Stratég firmy | Akcie online Čína | Finanční operace | Přijetí | Evropa | Hodnota majetku | Distribuce | Technické ukazatele | Česká spořitelna | Jackson Hole | Tisknutí peněz | Akcie NN Group | HUF/EUR | Korporátní daně | Řízení financí a investičních služeb | Vesa Equity | Erik Brynjolfsson | USD/PLN | OPEC | Short | Zelené investice | Ekonomické události | Prezident Francie | Bank of America (BAC.US) | Ukrajina | Výroba v eurozóně | Ropná společnost | Česká bankovní asociace (ČBA) | Ukončení intervencí | Stabilní výhled | Bitcoin dnes | Údaje ministerstva | Jednání FOMC | Zvýšených cen vstupů | McAfee | Bankomat | Přebytek peněz | Marathon Digital | Pár EUR/USD | Specialista na online obchodování | Index výrobních cen | Johnson & Johnson | Národní rozpočtová rada | Hodnota aktiv | Investice do nemovitostí | Omezení pohybu | Eurodolar | UBS Global | KB | Dopady na ekonomiku | Kancelářské nemovitosti | Ekonomické ztráty | Carrefour | Akcie roku | Model IRS | Kontext | Firemní dluhopisy | Deficit rozpočtu | Bezpečné útočiště | Douglas Diamond | Program nákupu dluhopisů | Vedení skupiny ČSOB | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Železničná spoločnosť Slovensko | Maloobchod | Výsledky hospodaření společností | Německý akciový index | Obrat v měnové politice | Americká centrální banka | Americká společnost | Logistika | Martin Techman | Elektromobilita | Peněžní prostředky | Mnozí investoři | Zveřejněná data | Růst zlata | Earnings | Markets in Crypto-Assets | Devizový dohled | Zpomalení inflace | Oživení inflace | Trump | Central Banking | Stavebnictví | Devalvace | Hospodářské oživení | Hospodářský propad | Online platformy | Index volatility | Makroekonomický vývoj | FactSet | Digitální platby | Společnost PPF Telecom Group | SEBA | London School of Economics | Zprávy Goldman Sachs | Ústup inflace | Reshoring | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Dopady války na Ukrajině | Foot Locker | Reuters analytik | ForexLive | Novela zákona o ČNB | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Jobs Plan | Křetínský | PYPL | Technické analýzy | Příjmy z obchodování | Lesy ČR | Celostátní aerolinky | Obchodování v Asii | Forex tradingem k maximálním ziskům | Spořící účet | P/BV | Zdanění mimořádných zisků | E*Trade | Mexiko | Rostoucí trend | Směnárny | High | Global Private Banking Awards | Finanční krize | Stock market | Patrik Tkáč | Michael Saylor | Eleanor Creagh | Euro dnes | Vstupy | Evropský bankovní úřad (EBA) | RPSN | Neuspokojivé výsledky | Opce | Bankovní úvěry | Obchodní strategie | Genesis | Prodej akcie | Inflace ve Spojených státech | Andrej Babiš | Hackeři | Kvantitativní zpřísňování | Index spotřebitelské důvěry | Ponziho schéma | Akcie Fidelity | GBPUSD | Groupe Beneteau | ERM II | X-Trade | Slovenská banka VÚB | Zvyšování napětí | Ministerstvo energetiky | Deficit zahraničního obchodu USA | Snížení spotřeby | Akcie společnosti ČEZ | Akcie Komerční banky | Ekonomická situace | Warranty | CVC | Provozní výnosy | Rakousko | Česká koruna | Christopher Dembik | Nově zahájené stavby domů | Bankovní panika | Turecká centrální banka | Index pařížské burzy CAC 40 | Stříbro | CERGE-EI | Ředitel ING | Nejbližší support | Novela zákona | Financial Conduct Authority (FCA) | Stagnace poptávky | Vývoj úrokových sazeb | Guvernér banky | Mezinárodní investoři | Chci investovat | Americký dolarový index | Tým InstaForex | Klíčové události | Clearing | Instituce | Setup tradera | Turecko | Loňský zisk | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Dopady inflace | Bank of Japan | Condumex | OECD | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | GameStop (GME) | Investiční společnost | PACW | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Menší investoři | Odvaha | CFD kontrakt | Mimořádná daň | Renfe Operadora | FAANG | Dopady pandemie na ekonomiku | Německý PMI | G10 | High Yield | Růstový potenciál | Dluhopisoví investoři | Dnešní fundamenty | Crypto newsletter | LNG | Internet věcí | Foreign Exchange | Western Alliance | Brokers | VTB | Burza cenných papírů | Býčí signál | Dobrá data | Britští miliardáři | Americké akcie | Index WIG20 | Cla na dovoz hliníku | FKI | Měnový trh | Obnovitelné zdroje | Obchodování ETF | BBC | Silná ekonomika | CEPS | Sankce uvalené na Rusko | Standard Oil | WOOD SPAC One | Czech Fund | Čínský realitní sektor | Akcie Hypoport (HYQ) | UBS Group | MetaTrader | Běžný účet | Kongres | Výdělky | Nejziskovější společnost | Zakladatel | USD/CNH | Divize | Hrozí krach | Ondřej Horák | Oslabení koruny | Spot | Dění v USA | Ekonomické ukazatele | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Počet klientů | Drahý kov | Obchodní výsledky | Vývoj měnového páru USD/JPY | Business Insider | Náhoda | Ondřej Vlček | Obchodování s korunou | Vývoj indexu volatility | ex | Ziskové marže | Výrobce čipů Nvidia | Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů | Ministerstvo financí USA | Rosněfť | PSA | Rozpočtový deficit | Moore Czech Republic | Finanční média | Naše ekonomika | Natland | Zvýšení úrokových sazeb | Audi | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Zvýšení sazeb ČNB | Japonská automobilka Toyota | Ziskové obchodní systémy | Valuace sektoru | Index AEX | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Equinor | Time-Frame | Martin Krištoff | Snížení daní | Trh | Velcí spekulanti | Politická rizika | Obchodovat na finančních trzích | Komise | Centrální vláda | University of Michigan | BK Asset Management | Refinancování dluhů | Pád rublu | Splácení zahraničního dluhu | Aktivita na trhu | Půjčky bez doložení příjmů | Přehled o dění na světových burzách | List Financial Times | Offshore | Války na Ukrajině | Technologické firmy | Francouzská vláda | Vládní podpory | Erste Bank | Těžba ropy | Viktor Orbán | Německý HDP | Akcie firem | Nová Čína | Znalost | Startup společnosti | Burzy cenných papírů | Výrazný růst | Britská premiérka Liz Trussová | Jana Pokorná | Koruny vůči euru | Standardní daň | Měnová autorita | ArcelorMittal | Žádost o vstup na burzu | Ptačí chřipka | Fed | Rekordní minimum | Strategie Ondřeje Hartmana | Zahraniční obchod | Snížení zadlužení | Investování s LYNX | Reálná hodnota | Ekonomické škody | Index londýnské burzy | Korekce | Akcie společnosti Meta Platforms | Světové ekonomické fórum | Drahota | Rubl | Upozornění | Penále | Obchodujte přes LYNX | Země EU | Sazby daně | Skupina Erste Group | Komentáře členů Fedu | ICBC | Dividendové akcie | Kolísání směnných kurzů | Arbitráže | Závislosti na Číně | Nové trhy | Boční trend | Buffett | Money management | Vývoj ekonomiky | Uvolněné fiskální politiky | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Retail park Kolín | Volby v USA | Arista Networks | Výplaty dividendy | Evropská komisařka | Problémy s dodavatelskými řetězci | Pražské burzy | Docomo | Finanční společnosti | Česká bankovní asociace | Konkrétní akcie | Zveřejnění výsledků | Boháč | Výběry | Vonovia | Další rozvoj | Sázení | Ekonom Ken Rogoff | Prezident Emmanuel Macron | Agriculture Bank of China (ABC) | Vietnam | Čísla platebních karet | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | Kanada | Egyptská libra | Royal Mail | Globální recese | Mastercard Banka | Kasina | Automobilový průmysl | CME Group | Banking Software Company | Ekonomický a strategický výzkum | IronFX | Yahoo | Luis De Guindos | Senior trader | Indikátory sentimentu | Technické indikátory | Fiskální stimuly | Posílení dolaru | David Kuboň | Stock | ANO | Generali Investments | Tradiční bankovnictví | Dolar vůči jenu | Financials | ProCent | Růst spotřebitelských cen | IRS | Firemní investice | MALL Pay | Měna Bitcoin | Íránský ministr zahraničí | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Historická událost | Private Equity a Venture Capital | Zestátnění | Poměr P/E | Obchodní systém | Akcie Morgan Stanley | Náklady na půjčky | Tomáš Kadeřávek | Trumpova administrativa | Rating | Platforms | Dezinflace | Velké banky | Agentura S&P | MWh | Miroslav Singer | Ebury | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | SNB | Investiční produkt | Speciální dluhopisy | Budoucí vývoj | Výnosy u dluhopisů | Microsoft | Trh dnes | Wells Fargo | USD/CHF | Příležitosti | Úprava státního příspěvku | Pohled do budoucnosti | Dow Jones US Banks | Amundi | Komise pro cenné papíry a burzu | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Patria Forex | Nejistota | Data z USA | FintechHub | FWR | Obavy z růstu inflace | Strategický partner | Daňové úlevy | Odhad růstu HDP | Jakub Švestka | Litecoin | Akciové indexy v USA | Francouzská Société Générale | Úrokové sazby centrálních bank | Růst tržeb | Členové Fedu | Forwardy | CME | Commission | Insider informace | Spotřebitelská inflace | Defi | Kontrarozvědka | HDP v eurozóně | Akcenta | Horizont Invest | Diverzifikovaná portfolia | Sell | Správci aktiv | Demokratické strany | Starteepo | OKD | Standard Chartered | Finanční rezervy | Long pozice | Peter Hajduček | Broker Consulting | Akcie CME | Zvýšení ceny akcií | Kurz dolarů | Banka HSBC | Pomoc Ukrajině | Známý investor | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | JPMorgan Chase & Co. | SaaS | Důvěra | Programování | Kraken | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Tvůrce trhu | Vývoj eura | Markets | Vývoj ceny akcií Moneta Money Bank | Prosperity | Světová banka | Index Nasdaq | Mexické peso | Web3 | Američtí politici | Online burza | Penzijní fond | Bankovní akcie | ABN AMRO Bank | Forward | Režim bankrotové ochrany | Futures na DAX | Standard & Poor's (S&P) | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Instrukce | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Jan Purkrábek | Ziskové akcie | Česká a slovenská UniCredit Bank | Evropská banka | Trendové linie | Výpadky | Společnost Meta Platforms | XRP | Objem obchodů | Agency business | Správy majetku | CFTC | Těžební společnost | FIAT | Tomáš Pfeiler | Obchodníci s akciemi | Japonsko | Zájem o digitální měny | Digitální ekonomika | Makroekonomické zprávy | TD Ameritrade | Kurzový vývoj | Nifty 50 | Investice do akcií | Internetové televize | Slovenská banka | Invest | Petr Zíma | Gazprom | Vysoké standardy | MicroStrategy | Akcie v USA | Centrální banka | Klíčová rizika | Soukromé společnosti | Rizikové investice | Mobilní aplikace | Akcie ČEZ aktuální dividendy | Riksbank | Kellnerová | Andrew Bailey | Hypotéky v ČR | Významné zprávy | Akciový mix FF | Silný propad | Deutsche Börse | Eset | Federální rezervní banka | Životní prostředí | Inflace v Británii | Společnost Deutsche Börse | Dopad krize | Exxon | Benxy | Výchylky v kapitálových tocích | Stínové bankovnictví v Číně | Devizové intervence | Diverzifikace rizika | Řízení rizika | Hazard | NYMEX | Tečka kom | ILO | Oslabení české koruny | Fondy peněžního trhu | Polský zlotý | Akcie Scorpio Tankers | Německá vláda | Tomáš Kudla | Tržní sentiment | Finanční gramotnost | QE | Barbarians at the Gate | Ranní zpráva z akciového trhu | Měny&Sazby | Akcie na evropských trzích | Kurzový závazek | Bankovky | LYNX | Vystoupení šéfa Fedu | Německý Ifo index | Internetové akcie | Největší kryptoměna | Donald Trump | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Indická firma | Standard & Poor’s 500 | Peněžní likvidita | Čistý zisk | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Odhadovaná cena | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Patrik Urban | Jádrová inflace | Twitter | Dluh Řecka | Rakouská bankovní skupina | Japonská agentura pro finanční služby | Valné hromady Monety Money Bank | Boiler Room | Derivátové trhy | Pohyb kapitálu | Fluktuace | DBS | Krach | Rumunsko | Zasedání americké centrální banky | Centrum | Margin call | Rizika Over-The-Counter trhů | Společnosti | Úspěšní obchodníci | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Stefan Legge | Jiří Tyleček | Další růst | Zprávy o vakcíně | Brookings Institution | Další růst úrokových sazeb | Výsledky bank | Wall Street akcie | Los Angeles | Index DAX 30 | Asociace pro kapitálový trh ČR | Soukromé úvěry | Mentoring | Technologické podniky | Poskytování investičních služeb | Obchodování na páku | Obchodování online | Arbitráž | Michel Kiviatkowski | Rozhodnutí ČNB | Cenné papíry Erste Bank | LIBOR | Eurobondy | Markets in Crypto-assets | Dílčí ekonomické ukazatele | Visa | ETF na DAX | Bollinger Bands | Vodafone | Avalanche | Aktivní obchodování | Aukce | Spoluzakladatel | Pojišťovnictví | Bankovní tituly | Vyšší ceny | ConocoPhillips | Aktuální kurz rublu ke koruně | Devizové trhy | Partnerství | Programovací jazyk Java | Venture kapitálový fond | Ekonomové | Nařízení MiCA | Podíl českých potravin | Dolar k japonskému jenu | Inflace v ČR | Podnikatelé | Bank of the West | Uzavírání obchodů | Investiční služby | Počet uzavřených obchodů | Dluhové krize | Počet zákazníků | Nárůst objemů | Energetický sektor | Sdružení automobilového průmyslu | Globální index | Realizace zisku | Guvernér | Březnová inflace | Air France | API | Kurz české měny | Britský regulátor | Obchodování s bitcoinem | Vyšší firemní daně | Podpůrný program | Grafy | Výhled Saxo Bank | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | Centrála Saxo Bank | Důležitá rezistence | Dot-com horečka | Míra inflace v květnu | Komodita | Index frankfurtské burzy | Le Parisien | Zoom Video | Akciová společnost s proměnlivým základním kapitálem | Současná cena mědi | America Psycho | Směnný kurz | Zahraniční investice | Mluvčí | Analytik Cyrrusu | CZK | Přesun výroby | Josef Tošovský | Reuters | Úspory | Erste Group | Majitel firmy | Top Stocks | Obchodníci | Unilever | Česká republika | ETC | Rizikovost investice | Blog | Šíření informací | Společnost XTB | Hamás | Baidu | Hospodářský růst Evropské unie | Saudi National Bank | PPF Petra Kellnera | Přehřátí ekonomiky | Opel | Index japonských akcií Nikkei | Chevron | Fixed income | Mergermarket | T-Mobile Czech Republic | Kompozitní index | Barclays | AnyDesk | Index nákupních manažerů | Eskalace | Škoda | Primark | Domácnosti | Letecká společnost | Inside Job | Výkonná ředitelka | Index US500 | Predikce finančních trhů | Rozvoj společnosti | Depozitní sazba | Norwegian Cruise Line | Rada MMF | Ekonomické vyhlídky | Cenné papíry Komerční banky | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Infineon Technologies | Wealth Office | Dlouhodobé posilování koruny | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Obchodní partner | Průzkum ECB | Produkty s pákovým efektem | Růst české ekonomiky | Rekordní maximum | Euronext | Anticyklické akcie | Předseda | Primární emise | Wealth | First Citizens BancShares | Analytici | Kurz CZK | Český hrubý domácí produkt | Nákladová inflace | BNP | Cyklické odvětví | Kurz koruny | Světové měny | Waste Management (WM) | VOW3 | Google Play | Košík.cz | Akcie Discovery | Fincentrum Hypoindex | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Zájmové skupiny | Ekonomický kolaps | Deutsche Boerse | Automotive | Dvojciferné zhodnocení | Ripple | Credit Suisse Group AG | CARA | Inovace v zemědělství | Růstový impuls | Public Offering | Výnosy z investic | Ewen Fleming | USA recese | Anglo American | J&T | Míra inflace v Evropské unii | USDIDX | Situace | Traders | Silná data | Equity | Korunové sazby | GE Capital | Maďarský premiér | Chartered Financial Analyst | VaR | Fond kvalifikovaných investorů | Důvěra v eurozóně | DPA | Koncové ceny elektřiny | Evropská unie | Provozní zisk | Boeing | Politická krize | Zdanění příjmů firem v ČR | Daniel Beneš | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | Obchodování na zámořských trzích | Ekonomiky | Velká změna | Steen Jakobsen | PROP Trading | Indexy CFD | Factoring | American International Assurance | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Dividendový výnos | Finanční sankce | Floating | Bing Chat | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy | Dlouhodobé investice | Společnost Walmart | Rychlý růst | Online prostředí | Ekosystémy | Stagnace | Rozpočet | Wedbush Securities | Švýcarské ústavy | Evropské banky | Negativní dopad | Apple | Ženy | Investiční plány | Libra | Energetický a průmyslový holding | WM | Koronavirová krize | Hospodářské statistiky | Otevření Číny | xPartners | GameStop | Opatření centrálních bank | Splácení dluhu | Vytrvalost | Zvýšení základní úrokové sazby | Bezpečnostní analytik | Krize důvěry | CFD | Barbaři za branou | Pavel Tichý | BLK.US | Martin Sklenář | Vysoké úroky | Tomáš Cverna | Guvernér Fedu | Inflace v květnu | SaxoBank | Dopad na ekonomiku | Hodnota banky | Kasino | Největší investoři | Open | Cena akcie | Životní úroveň | Předseda představenstva Patria | Nabídka akcií | Celsius Network | Radim Krejčí | ČEZ Daniel Beneš | Interpretace | Zahájení výsledkové sezóny | CEE region | Nakoupit akcie | Analýza trhu | Covidová krize | US100 | Zvýšení základní sazby | Financovat | Den před krizí | Prodeje domů | StreetAccount | Světová produkce mědi | Příprava | Populární značky | Dobrá nálada | Čínské měny | Ztráta | Řecko | Kurz EUR/CZK | Akcie Škoda auto | BRICS | Finanční instrumenty | NAFTA | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Platební bilance | Hlavní akciové indexy | Průzkum analytiků | FDIC | Londýnský index FTSE 100 | Komoditní burzy | Německá centrální banka | Dow Jones Industrial Average | Full time | Arm | Jednání ECB | Asset Management Suite (AMS) | Růst mezd | Západoevropské trhy | Money Never Sleeps | Orbán | Analytik J&T | Prime | Deglobalizace | Rozmach kryptoměn | Řecký parlament | Ředitel firemního bankovnictví | Startup | Kapitálové výnosy | Inovativní spoření | Nový rekord | Tages-Anzeiger | Médea | P2P | JPMorgan Chase & Co | Technický výhled na trh | FX strategie | Úroky | Finanční centra | Refinitiv | Plodiny | Krungsri Bank | Jon Danielsson | Vakcína proti koronaviru | Nájemné | CVX | PPF Telecom | Soukromý fond | Středoevropské burzy | Indexy PMI | Akce centrálních bank | Bancorp | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | Portu | Stabilita | Bloomberg TV | Miliardy švýcarských franků | Cena | NÚKIB | Upvest | Investiční banky | První firmy | Vývoj české ekonomiky | François Nuyts | Finanční rizika | Výběr brokera | ING | Mnichovský ekonomický institut Ifo | Předstihové ukazatele | DIP | Financial Advisory Leader | ERÚ | Šéfka Fedu | Gemini | Ceny komodit | DOT | Moneta | Nákup akcií | Air | Akcie dnes | Káva | Ministerstvo financí Ruské federace | Fortune | MetaTrader 4 | Roční maximum | Klouzavý průměr SMA | Akcenta CZ | Zápis z posledního zasedání Fedu | Aktivum | Proočkovanost | Vyšší riziko | Ceny akcií | Izrael | Akcie State Street | Merrill Lynch | Inspirace | Skupiny PPF | Defenzivní akcie | Zájem o hypotéky | Leasing | FTSE | Ruská invaze na Ukrajinu | E-shopy | Fond | BNP Paribas Asset Management | Přenos | Investiční platforma Portu | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Analytik Raiffeisenbank | Epidemie | Virtuální mince | MSCI ACWI | Telekomunikační společnost | Soukromý dluh | Americký dolar | NEO | Největší pády | Dobré zprávy | Patria investiční společnosti | MUFG | Čínská ekonomika | Termínované vklady | Speciální daň | Proroctví | Euro vůči dolaru | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Švédsko | Koruna dnes | Futures kontrakty | Koronakrize | Technologie | Úspěšně obchodovat | Vysoká inflace | Offical Monetary and Financial Institutions Forum | Energetická krize | Akcie.cz | MetaTrader 5 | Ekonomické údaje | Hypoteční sazby | ČNB | Telenor | Vesa Equity Investment | Rizika | Devizoví obchodníci | IKEA | Argentina | Wall Street | Krátkodobé investice | Zajímavé příležitosti | Cigna | Vládní koalice | Akciový graf | Prudký růst akcií | VW | Nobelovy ceny | Pokles likvidity | Viceprezident | Akcie Microsoft | Spoření do zlata | Investujeme | Agentura Bloomberg | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | USD/CZK | Ranní zpráva | Pokles | Operace Twist | Coloseum Holding | Central Banking Transparency Award | Klienti privátního bankovnictví | Největší rizika | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Norský státní investiční fond | FWR Strategy 45 ESG | Snižování úrokových sazeb | Colosseum | Výběr zisků | Kurzy | Margin | Globální inflace | Počet žádostí o podporu | Ceny zemního plynu | Český PX index | Jakub Vávra | Zpráva EBA | Studijní materiály | Právo | Vývoj akciového indexu | Akcie JPMorgan | Odvody | Člen představenstva České spořitelny | Investiční portfolia | Take-Profit | Počet uživatelů | Finance Group | Prudký ekonomický propad | Energetický regulátor | e-HKD | Největší burzovní krach v dějinách | Zasedání bankovní rady | Petr Krpata | Americké společnosti | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Blue chips | Potenciální zisk | Ziskovost bank v EU | Expertkom | British Gas | Solární panely | Konsensus | Švýcarská centrální banka | Jan Vejmělek | Charles Schwab | Cointelegraph | Hedge | Fundamentální ukazatele | Royal Caribbean | Americký trh | Setkání akcionářů | Poplatek | Server BBC | Moody's | Google | Zahraniční společnosti | Rabobank | ACS | ECB | Lego | Robert Šuman | Řetězec | Fintech specialista | Raiffeisenbank Helena Horská | Akcie Monety | Makro | KPD Group | Mercedes | Investování na burze | Index ISM | NTT | Arbes Technologies | Uvolnění čínských opatření | Americká ekonomika | Služba Wealth Office | Finanční sankce uvalené na Rusko | NVDA | Credit Suisse Group | Odpor | Marketingové investice | KLM | Fio e-broker | Penta Investments Group | Terminál Bloomberg | Obchodník | Letadlo | Prominentní jména | Portfolio manažer | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Rada guvernérů | Digitální měna centrální banky | Sazby ECB | Výhled české ekonomiky | Sektorová daň | PVM | CDCP | Tržby | Protiíránské sankce USA | COVID-19 | Tokio | Salvadorský prezident | TSLA | Americký dolar vůči japonskému jenu | Luboš Růžička | Bitcoin a další kryptoměny | Regulátoři | Kapitálové požadavky | Obchodovaná společnost | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | Akcie ČEZ kurz | ISIN | Marcel Vargaeštók | ROE | Společnost Škoda Auto | Evropská centrální banka | OTC obchodování | Vít Vařeka | BHS Timur Barotov | Indikátor | Dealer | Válka na spadnutí | Index cen | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Tým FXstreet.cz | Situace na trhu | Slušné zisky | Chatbot | Finanční televize | Banka Credit Suisse | Regeneron Pharmaceutical | Přehled kurzů | Mutace koronaviru | Čínská vláda | GE money | Index PX | Akcie Philip Morris | Vánoce | EBIT | Daně | Čínská internetová firma | Mitsubishi | Lídři | Mezinárodní organizace práce | Kdo řídí finanční trhy a instituce? | Vyšší úrok | Impérium | Close | Ora TV | Marketingová komunikace | Zlepšení kvality života | Investment Management | Celkové provozní výnosy | Americká centrální banka (Fed) | Cena za akcii | Pivot | Velikost pozice | Společnost State Street | Kryptoměna | Sport | Investiční rozhodnutí | Potravinářství | Dluhy | Temelín | Vývoj hodnoty | Inflace v Turecku | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Cena stříbra | ELEON | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Zásoby ropy v USA | FXCM | Výzkum a vývoj | Jackpot | Antivirus | Americké produkce | Institucionální investoři | Patria Plus | Dopad na hospodářství | Pandemie nemoci | Momentum | Ekonomický institut Ifo | Daně z příjmů | Dluhopisy | Inflace v listopadu | Bankovky a mince | Obchodování s měnovými páry | CBOE | Konsorcium | Mánie | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Sunday Times | Očekávaná reakce centrální banky | Zisky | Stabilita sazeb | HICP | Maloobchodní tržby | Partners | Licence Sberbank | Množství peněz | Vládní politika | Společnost Livesport | FCA | Současné ceny | Platformy pro obchodování | Konsenzus | Conference Board | BNP Paribas | Nevýhody | Historické rekordy | Asijské země | Payback | Velký růst | Obchodování indexů | Digitální měna Facebooku | Signature Bank | Jihokorejská automobilka | Ceny palladia | Globální ekonomika | Růst ceny | Reklasifikace | AMEX | Bankovní trader | Obchodní pozice | Regionální hotspoty | Vývoj inflace | Mayzus | Thomas Jordan | Akcie bankovní společnosti | TradingEconomics | Bitcoin Cash | Server Peníze | Zlatá koruna 2022 | Swap | Summit G20 | ISM | Miliardy eur | Šmejc | Přesun výroby z Evropy do Ameriky | Ministr zahraničí | Golden Gate | Největší ropná firma | Akcie Visa | Voda | Finančně technologická společnost | Vývoj HDP | Oklahoma | Renfe | Obrovské ztráty | Energetická skupina ČEZ | Benchmarky | Prognózy českého hospodářství | Cisco Systems | Nižší ceny ropy | IHNED.cz | Situace na trhu práce | Největší obchod | Starbucks | Toyota | Delta Air Lines | Ratingové agentury | Manuál | Očekávání do budoucna | Nový šéf Fedu | Cena zlata | Shanghai Composite | Electricite de France | Přístup do VIP zóny | Bukele | Výsledkové sezóny v USA | SPAD | Světové obchodní organizace | Hedge fondy | HSBC | Vrcholové vedení | Pullback | Akcie Nikola Motor | Opatření vlády | CBRT | Zvýšení ceny | Záchranný program | Conseq | Měnověpolitické zasedání | Organizace zemí vyvážejících ropu | Snižování rizika | Ekonomiky eurozóny | Americký index S&P 500 | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Rizikové averze | Uvedení na burzu | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Trinity Bank | Přecenění | Otevírání ekonomik | Analytici Goldman Sachs | Investiční trendy letošního roku | Breakout | Podílové fondy | Turecký prezident | Pojištění vkladů | RRR | Epidemiologická situace | Navýšení kapitálu | Hongkongský index Hang Seng | MiCA | Hospodářská krize | Index FTSEurofirst 300 | Moskva | Stability AI Emad Mostaque | Růst cen | Dolarové priviliegium | Přijetí bitcoinu | Drahé kovy | Saxo | Skončení intervencí | Freeport-McMoRan | Vyšší sazby | Výsledky hospodaření | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | cTrader Purple Trading | Zdravotní pojištění | TLTRO | Analytika | RSI | Krize v USA | Měnová politika | Vysoké inflace | Operace na volném trhu | Akcie Apple | Tablet Trader | Ethical Selection Investment Portfolio | Dovoz oceli | Obchodujeme | Start-upy | Asset management | Alokace | Nákupy vládních dluhopisů | Delaware | Short equity | Býčí trh | ERA | MSCI World | Indexy pohyb | Repo sazby | Energetické trhy | Dash | Rozvoj kryptoměn | Poptávka | Kurz australského dolaru | IFO index | Dnes na trzích | Altcoin | Snížení ratingu | Financování | Akcie čínské společnosti | Vývoj války na Ukrajině | Obavy z globální recese | Chování EUR/USD | Index pražské burzy | Nastavení měnové politiky | ČSÚ | ORBIT Capital | Opce na DAX | Růst čínské ekonomiky | IoT | ECN | Zakladatel a CEO | Fitch | Historická minima | Výrobce čipů | Finance | Financial Conduct Authority | Velký byznys | Čína | Omezení dodávek | Stres | Prodávající | Banka Bernstein | Situace kolem Credit Suisse | Růst světové ekonomiky | Occidental | Barel ruské ropy | Americká lehká ropa | Christopher Waller | Turecké liry | Arista Networks (ANET.US) | Opční prémium | Růst HDP | Přicházející recese | Růst úroků | Úrokový diferenciál | Peer-to-peer | Solana | Josef Beneš | Petrus | PriceWaterhouseCoopers | Republikáni | Inflace v Británii v červnu | TWD | USDJPY | Sázka na nejistotu | Těžby kryptoměn | Pravidelnost | Švýcarská národní banka | Akcie Starbucks | Inflační očekávání | Přístup k investování | RB Směnárna | Cena pojištění proti krachu | Velké riziko | Portfolio akcií | Investiční poradenství | Technologické inovace | Stock screener | Expobank | Maďarská měna | Vývoj války | Živé obchodování | Zvýšení základního úroku | GfK | GIC | GS.US | Zasedání Bank of England | Zvýšení korporátní daně | Patrik Mackových | Line | Spoofing | EGAP | Michal Skořepa | Soukromá možnost | VŠE v Praze | Premiér Babiš | Americké banky | Antivirové firmy | Globální trhy | Obchodování na měnových trzích | Pokles akcií | DSTI | Invaze | Capital | Cizí měny | Thajský bat | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | EURGBP | Zájem o riziko | FT | ECB Christine Lagardeová | Kancléř Olaf Scholz | Vydávání dluhopisů | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Odpovědnost ČNB | Cena kryptoměny | Růst produktivity | Úvěry do realit | Obchodování na akciových trzích | Odměny za těžbu | Investor | Finanční předsevzetí | Americké akciové trhy | Singapurská komise pro cenné papíry a investice | Obchodovat | Vývoj situace v Číně | Jitan Solanki | Nobelova cena | Kybernetická bezpečnost | Řecký dluh | Struktura zastropování cen | Poskytovatelé likvidity | Cenová analýza | Martin Jarolím | Analytik J&T Banky | Reporty | Zvýšení inflace | Spotřebitel | Více riskovat | Parita | Dluhová krize | Hospodářský růst | Vydělávat peníze | Bankovní rada České národní banky | Press centrum | Největší americká banka | Nárůst výnosů | Sociální síť | Technologický Nasdaq | Dividenda | Akcie technologických firem | Cena severomořské ropy Brent | Koncentrace | MAGA | Společenské změny | Společnost Admirals | Odhodlání | Datank | HAS | Stavební výroba | Směnárna | Akcie Gamestop | WTI | PacWest Bancorp | Bohumil Trampota | FinTech | Standard & Poor's 500 | Křiž smrti | ETF fondy | Platební síť | Problémy Credit Suisse | Bod | Miliardy korun | RBI | Podmínky na trhu | Zpřísnění finančních podmínek | Ozbrojené složky | Jan Hamáček | Shares | Zisk společnosti | Slovinsko | Philadelphia Fed index | Raiffeisen Bank International | Obilniny | Medvědi | Silnější koruna | Holubičí postoj | RBNZ | Naftogaz | New York Times | PRIBOR | MTU Aero Engines | Jihokorejská společnost | Macao | Klíč k budoucnosti | Černý pátek | Pokladniční poukázky | Poslanecká sněmovna | Spready | MIFID | Charlie Munger | Řemeslo | Tweet | Obchodování CFD | Klouzavý průměr | Technologický vývoj | Světové události | ETF investiční portfolio | Sillicon Valley | Trading | Americká měna | Státní banka | Modelování výnosové křivky | Nord Stream | Pracovní síla | EMU | FINMA | Komise v přenesené pravomoci | Saúdská Arábie | AMGN | Zájem o akcie | Akcie Norilsk Nickel | Analýza dat | Ziskovost | OCI | Payrolls | Kapitálové trhy | Zadlužení firem | Bankéři | Globtrex | Uhlí | Sázet | Zahraniční firmy | Měny regionu | Cena ropy | Analytik Monety | Porušení zákona | Nejlepší internetové akcie | Sazby na termínovaných vkladech | Šance | Plán firmy | Výsledek mimořádné valné hromady | Definitivní obrat trendu | Hospodaření bank | Kapitálová přiměřenost banky | Jaderné elektrárny | Obavy trhu | Quantitative easing (QE) | Inflace | Měnové kurzy | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | Zpráva Morgan Stanley | Drobní investoři | Marže | Valuace akcií | Projevy centrálních bankéřů | Využití kapacit | Vysoké zisky | Petr Bartoň | Planeo Elektro | ROCE | Otevřené obchodní pozice | Domácí měna | Vývoj indexu volatility VIX | Německá ekonomika | Zobchodované objemy | Státy EU | DAX | JCPOA | Zlato a stříbro | Technology | Bohemia Interactive | Josef Košťál | HDP | Předběžné výsledky | Capitalinked.com | Bill Gates | Vládní a firemní dluhopisy | Dislokovaný trh | Ředitel banky | Charles Bridge Global Macro Fund | Take-Profit pokyny | Televize Netflix | Pokles cen akcií | Zprostředkovatelé | Alphabet | Nova 2 | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Měny považované za bezpečné | Využití kryptoměn | Objem kryptoměnových transakcí | Systémové riziko | Zkušenosti | Elektronické obchodování | Českomoravská stavební spořitelna | Index PMI | Akcie online | Emmanuel Macron | Kolaps Lehman Brothers | Firma | Ekosystém | Karty | Zasedání měnového výboru | Německý kancléř Olaf Scholz | Ostatní komodity | Signály | Omikron | Přizpůsobovat se | Pohledávky | Viceguvernérka České národní banky | I-Trader | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Venezuelský prezident | Spotřební daně | Aktivita investorů | Zdravotní pandemie | Conseq Venture Debt | Lira | Akcie-2000.cz | Devizový trh | Index spotřebitelských úvěrů | Hlavní akciový index | Načasování | Ondřej Holoubek | Ziskový trading | Ether | NYBOT | Jens Klatt | Lot | Vklady klientů | USA a Čína | IHS Markit | Ropa | Statistiky | Peněžní zásoba | Erste | Liz Trussová | Podílník | MM desk | Ekonomická rizika | TTIP | Big Short | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | SAP | Rezervy | Dluhopisové trhy | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | AREASS | Výnosy banky | Diverzifikovat | Oslabuje dolar | Spolkový statistický úřad | FX | Tokijská burza | Ben Bernanke | Turów | Změny ve vedení | Dopady vysokých úrokových sazeb | Společnost Procter & Gamble | Světové finanční trhy | Deutsche Bank | RUB | MPSV | Krize eura | Finančníci | Američané | Kurz | Market | Forexu | Referendum | Týdenní pokles | Akcie Alphabet | Home Credit | Půjčky v kryptoměnách | Martin Klass | Cenné papíry Erste | Koh-i-noor Hardtmuth | Řetězec lékáren | Evropská unie dnes | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Bloomberg Commodity Index | Unicredit | Vývoj kurzu švýcarského franku | Valné hromady | Pokles výnosů | Akcie Fidelity National Information | Ekonomka | Sanofi | Kurz rublu ke koruně | Akciové tipy | Přenesení výroby | Mervyn King | Rozkolísaný | Telefónica | Horizon | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Druhá vlna | Velstand Capital | Finančník George Soros | Dlouhodobý investiční produkt (DIP) | Šanghajský akciový index | Indická rupie | Restrikce | Indická komise pro cenné papíry | JPM | Merck | Optimismus | Coinbase Global | Thomas Schäfer | Rozhodování | Facebook | Inskol | Program AnyDesk | ČSOB Private Banking | Gigafactory | Hliník | Obchodování ropy | XTB.cz | Kybernetická měna Bitcoin | Nálada firem | Liberty Steel | Wolters Kluwer (WKL) | BH Securities | Vývoj indexu S&P 500 | Krize v eurozóně | Kurzy.cz | Světová kybernetická měna | Vzdělávání a odborná příprava | Výhody a nevýhody | Oracle | Java lektor | Cena stříbra dnes | Akcie podniku | Makroekonomické faktory | Globalizace | Francouzský CAC 40 | Banky v Hongkongu | Salvadorská centrální banka | Investiční banka Goldman Sachs | Dolar | Fibonacciho retracement | Silvergate Bank | Greensill | Kukuřice | Nadprůměrný zisk | Debata | NortonLifeLock | Objem vkladů | Washington Post | Investujte | Prezident USA | Pravidelný příjem | Měď | HCBV | Arabian American Oil Company | Ekonomický institut | Proinflační | Získávání zákazníků | Sergej Rjabkov | Stock Spirits | Libanon | Dodávky suroviny | Generativní AI | Euro | Negativní vývoj | Vrchol indexu | LetsBuild | Konglomerát | Ministři financí eurozóny | Rozvíjející se trhy | Krach SVB | Fundamentální pozadí | Akcie na pražské burze | Yield | AUD | Martin Kodýdek | Napadení Ukrajiny Ruskem | Premiér Viktor Orbán | Bod zlomu | Digitální revoluce v bankovnictví | Contract | Reputace | Byznys | Binance | Pilulka Lékárny | Akcie Nikola | Objem devizových intervencí | Federální rezervní banky | Enron: The Smartest Guys in the Room | Agentura DPA | Breakout Trader | Nárůst zisků | Kantonální banky | Vysokofrekvenční obchodování | Spekulace na pokles | Tenza | Clemens Fuest | Pegas Nonwovens | MALL | Jasný směr | JPMorgan (JPM.US) | Capitalinked | Risk | Predikce | Fibo | Radomír Lapčík | Plynárenský gigant | Akcie Netflix | Upisování | Nejlidnatější země světa | Prima | Instant Research | Akcenta Miroslav Novák | Bank of New York Mellon | Kypr | ETF na bitcoin | Citigroup | Investiční ředitel společnosti | Softbank | Rozkolísanost trhu | Forex asistent | Těžba ropy v Rusku | Christine Lagarde | Sony | Mnichovský ekonomický institut | Index VIX | Obchodování s emisemi | Hospodářství | Kurzovní lístek KB | MIB | MFF | ANET | Nákup nemovitostí | Abkajk | Indikátor důvěry | Ziskové obchodní strategie | Vypuknutí pandemie | Crowdberry | Etoro | Zastavení dodávek | Poskytování hypoték | Přísná regulace finančních trhů | Mariana Mazzucato | Měnový stratég | EV | Ředitel Patria | Zpomalení růstu | EBITDA | Konvergenční proces | Obchod | Ohlédnutí | Mezinárodní banky | Magnát Carlos Slim | Wells Fargo (WFC.US) | Růst ekonomiky | Mezinárodní vztahy | Navýšení úrokových sazeb | Půjčování v kryptoměnách | FX Analyst | Pohled na finanční trhy | Vývoj kurzu eura | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Obchodní aktivita | Pozitivní trendy | VIP seminář | EFPA | Ulrich Körner | Kvalita aktiv | KBC Group | Automobilka Škoda Auto | A350 | Důležité aspekty politických a regulačních změn | Winners Investments | Hlavní ekonomka | Kam investovat | Oddělení forexu | Kapitalizace bitcoinu | Čínská měna | Příjmy z dluhopisu | ROIC | Market Maker | AUM | Intermediate | Bollingerova pásma | Kommersant | Asijské akcie dnes | Realizace obchodu | Rada ČNB | Zdanění příjmů firem | Zisková marže | Opatření americké centrální banky | EU | Největší slovenská banka | Investor Plus | Portfolio kryptoměn | Ekonomická krize | Versailles | Ekonomická expanze | Cenové stability | Nova International | Zasedání ECB | Gamble | Správce fondu | Credit Suisse | Portfolia | Fresenius Medical | Zkušenost s obchodováním | Tesla | Transakční náklady | CEE Tax Guide | Dynamika růstu | CETIN | Obchodní nastavení | Conseq Investment Management | Investované peníze | Holdingová společnost | Dealing | NN Group | Londýnské banky | Expert | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Obchodování s Bitcoiny | Energetické firmy | Inovativní hnací motory | Prodeje akcií | Teplé počasí | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Počty nových případů | Postavení dolaru | Šíření mutace delta | Úroveň rezistence | Akcie Credit Suisse | Regulace kryptoměn | Finanční tituly | Fundamenty britské měny | Samsung | Recese | Index strachu | Kontokorent | Začínající tradeři | Generali Česká pojišťovna | Vyjádření představitelů | Společnost eMan | P/E Ratio | Úrokové sazby ČNB | Akcie bankovní skupiny Erste | Emisní povolenky | Finanční web | ASML | BAC.US | Hodnota indexu | Švýcarský frank | Renault | Plánované obchody | Báze | Růst akcií | Vyhlídky eurozóny | Německý ZEW index | Bank of Canada | Capital Partners | Chuť riskovat | Erdogan | Virtuální měny | Ceny akcií bankovních domů | Alokace aktiv | Hypotéky 2021 | Bannockburn Global Forex | Měnová politika ČNB | Analýza BTC | Udržitelné inovace | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Fond Petrus Advisers | Hongkongský dolar | Světoví správci aktiv | xStation 5 | Petr Stuchlík | ING Bank | Napětí na Blízkém východě | Analytik Portu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Sněmovna reprezentantů | Archegos | Výhled na rok | Banky v ohrožení | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Eskalace konfliktu | Začít investovat | Burzovní indexy | BIS | Trading.kb.cz | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Tencent Holding | Inflace v Německu | Výnos z poplatků | Zbohatnutí | Výrobce hraček | Miliardy | WOOD SPAC One a.s. | Allegro | Nejbohatším mužem planety | ČSOB DoKapsy | Petr Kellner | Denní graf | Spekulace | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Propad kurzu liry | Dohoda mezi EU a Čínou | Ekonomický výzkum | Komerční banka | Nové kryptoměny | Investoři a obchodníci | Akcie PayPal | Fosilní paliva | PostFinance | Americké burzy | Český venture kapitálový fond | Snížení úroků | Realitní společnosti | Internetové firmy | Nové obchodní příležitosti | Nakupovat | Sazka Group | Mazars | Know-how | Soukromé bankovnictví v České republice | Výzva | Frank | Skupina CZG | Ministři | Prudký propad | ERM | Ekonomické teorie | Změna politiky | Kapitálové výdaje | Balance | Matěj Široký | Transparentní | Kryptoměny společnosti Amazon | Kurz eura | David Cameron | Pivot Pointy | Spotřebitelské ceny v Itálii | Členské státy | Objem investic | Sanborns | Dnešní zpráva | Vláda Spojených států | Akvizice Air Bank | Ekonomka Raiffeisenbank | Swapová křivka | ARM | Ovlivňování | Centrální banka USA | Dlužníci | Rozpočtové schodky | Další kryptoměny | Goodyear | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Odliv vkladů | Zbrojovky | Obchodní divize | Executive MBA | Korekce na akciových indexech | Společnost Allegro | Vlastní kapitál | Silné euro | Polská průmyslová produkce | Změna sazeb | Patria Finance | Ceny energií | KPMG | Lufthansa | Hospodářské vyhlídky | Graf indexu S&P 500 | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Jak koupit akcie | Unipetrol | Těžařská skupina | Výkon dolaru | Ceny potravin | Obrat trendu | Intel | Meziroční míra inflace | Japonský jen | FOMC minutes | Měnový kurz | Finanční skupina | Základní sazby | Sustainable Finance Awards | Akcie Unipetrolu | KBC | Japonský premiér | Likvidita trhu | Dluhy českých domácností | Nova Cinema | Úspěchy | TBC Bank | NEST | Swingové maximum | Averze vůči riziku | Vyšší volatilita | Atlantik | Prezident Donald Trump | USDCHF | Prodeje existujících domů | Nouzový stav | Logisticko-Retailový Fond | CySEC | Multi-Asset obchodování | AXA | Rostoucí inflace | Časopis Central Banking | Zoetis | Vlády | Dostupnost bydlení | Fresenius SE | Dodávky zemního plynu | Sterling | Investování | Očekávané události | Technologický sektor | OSN | Soud | Kotační výbor | Seznam brokerů | Investice do infrastruktury | Panika | Společnost ČEZ | Komunita | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Výrazný pohyb | Henry Hub | Plánování | Euro posiluje | Blockchain | Cena elektřiny | Nepřímé inovace | Intradenní obchodník | Politické riziko | Agentura Fitch | SIRIX | Předpovědi | Společnost Microsoft | Global Wealth Management | Bondy | Martin Novák | Skupina Smartwings | Ivan Vondra | Mince | Challenge | Tomáš Raputa | Investiční portfolia Saxo Bank | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Evropské méně | Nord Stream 1 | Benzín | Silicon Valley | Investování na globálních finančních trzích | Ministr financí | Nedoplatky a dluhy | Rostoucí ceny | Trend | Ticker | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | BBC News | Adidas | Pokles sazeb | Produkty obchodované s finanční pákou | Pchan Kung-šeng | Organizace EFPA | Odvětví | Dow Jones Industrial | RTT News | Finanční společnost | Plán obnovy | SVB Financial Group | ETF roku 2020 | Pozice ekonomiky | OK POINT | Reorganizační plán | Akcie na burze | Oslabení | Kroky Fedu | Dnešní kurz | Střední podniky | Centrální depozitář | Americký dolar k japonskému jenu | Obchodní pokyny | SaxoTraderPRO | Míra inflace | Letecká doprava | GE Money Bank | Windfall tax | Platforma | Americké firmy | Norwegian Air | Vládní bondy | Energetika | Akcie energetických společností | Manufacturing | Pomoc vlád | PBOC | Fintech Challenge 2024 | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | CNN | Náklady na úvěry | Firemní data USA | Sebevědomí | Stable labs | Vitali Butbaev | Spotify | Obchodování v Saxo Bank | Ekonomický výhled | Dividend Yield | TradingView | Snížení emisí | Nařízení | Zisk Komerční banky | Míra nejistoty | Kniha Makléř | Ropné akcie | Proces učení | SWIFT | Sazba hypoték | WP | Jak obchodovat | Správci kapitálu | Nemovitostní trh | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Cena pojištění | Odliv peněz | Ekonomický nesmysl | Bankovní sektor | Fed index | KBC Global | KOSPI | Akcie Meta | Pojištění proti krachu Credit Suisse | Indexy | Citi | Altcoiny | Obchodování v Evropě | Přesun výroby z Evropy | Zvyšování sazeb | Odborníci | IB | Hospodářské krize | Mizuho | Global Forex | M2 | ASX 200 | Tržní aktuality | Pimco | Zpřísnění měnové politiky | Investice do digitální měny | Finanční polštář | Penzijní společnosti | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Japonská měna | Gold | Zhoršení ratingu | Akciová společnost | Guvernér centrální banky | Raiffeisen Bank International (RBI) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Česká národní banka (ČNB) | Playtech | Průmysl | Investovat do zlata | Centrální bankéři | Bolest | Experti ČNB | Očekávané výsledky | Bridgewater Associates | Americké akcie včera | Euromoney Global Private Banking Awards | CFTC report | Míra inflace v Turecku | Těžba kryptoměny | Obchodování měnových párů | Firma Avast | Napjatá situace | Akcie MicroStrategy | Makroekonomické strategie | Šéfka ECB | TOPEU | Senátorka | Trhy v USA | Crowdfundingové platformy | Emise akcií | Výrobní závody | Akcie KB | Privátní bankovnictví | Výrobní inflace | Tempo růstu | Karel Beran | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | Covidové restrikce | KBC Global services | Odkup akcií | Úvěrový rating | Trim Broker | NewYorská burza | Kongsberg | Libye | Aerolinky | Čisté úrokové výnosy | Načasování obchodu | Scotiabank | Pohonné hmoty | Americké dluhopisy | Nadhodnocení | BASF | Empire State Index | Krypto průmysl | Continental | Ministerstvo dopravy | Break-Even | Odliv zahraničního kapitálu | Zpracovatelský průmysl | Statistika | Bankovní index | Divergence | Biliony | Bankovní regulační orgány | Weby a aplikace | Očekávané události na finančních trzích | Poskytovatel digitálních plateb | Bilion dolarů | ETF | Rovnovážné hodnoty | Odkup vlastních akcií | Akcie výrobce čipů Nvidia | Politické události | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Investujte do akcií | Akciové trhy | Hackerské skupiny | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Jeremy Hunt | Kurzy měn | Alain Berset | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Časopis The Banker | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Expert na vzdělávání | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Europoslanci | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Marcela Suchánková | Varování | Obchodní bilance | Guidance | Vánoční svátky | Hospodářské soutěže | Úsilí | Počty nových žádostí o podporu | Brookings | Konec hotovosti | LLY | Investiční skupina | Černé zlato | Philip Dybvig | Bankovní unie | IPO Airbnb | APP | Anexe Krymu | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Spojení | Cykly | Národní bezpečnost | Bankovní společnosti | Těžba kryptoměn | Long | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Telekomunikace | Banka | Spořicí účet HIT PLUS | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | Macron | Obor podnikání | Pandemie | Zasedání České národní banky | GLE | Fidelity National Information Services | Nálady na trhu | Japonský index | Spokojenost | Bear | Bonusy | Převzetí banky Credit Suisse | Internetový obchod | Společnost Saxo Bank | Dlouhodobý úspěch | Akcie Citigroup | Fischer | Intesa Sanpaolo | Index sledující rizika | Úrokové prostředí | Mezinárodní dohody | Klid | Aktiva | Pokles inflace | SXXP | Poskytování úvěrů | Ekonomické krize | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Začátek výsledkové sezóny | Inflace v Evropské unii | Širší index | Časopis Forbes | Zlatá koruna | Cenový strop | Vývoj finančních trhů | Vakcíny proti COVID-19 | Zasedání centrální banky | Intuice | Výprodej | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Komunistické strany | Index německých akcií DAX | Analýza měnových párů | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Výnosy z dluhopisů | Index londýnské burzy FTSE | Švýcarská banka UBS | Čínské firmy | Business | Poradenské firmy | WSO | J&T Capital Partners | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Meziroční inflace | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Objem úvěrů | Schwab | Prezident Federální rezervní banky | Indikátory | WFC | Akcie herních vývojářů | Odhady HDP | Růst cen akcií | Vydělat na virtuálních měnách | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Největší banky v USA | Další regulace | Využití umělé inteligence | TikTok | Obchodní příkazy | Algoritmus | Obchodování s komoditami | Tržní události | Lightspeed | Investments | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Obchodní operace | SP500 | Jan Procházka | Technologická společnost | Dodd-Frank legislativa | Začít obchodovat | Účetní hodnota na akcii | Index euro | NTT (Docomo) | Řešení energetické krize | Kurz rublu | Peněžní trh | Bankovní účet | Helena Horská | Krach banky | Finanční regulátor | Nový stavební zákon | ČBA | Holubičí tón | FedWatch Tool | Výsledky amerických společností | Otevření ekonomik | Vývoj kurzu | Privátní bankovnictví Raiffeisenbank | Fiskální politiky | Inovace | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Akcie Berkshire Hathaway | Nejlepší výsledky | CZG - Česká zbrojovka Group | Tradingový portál | Zdravotnictví | Ceny akcie | Dohoda mezi UBS a Credit Suisse | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Inflační vlna | Zpětné odkupy | Ole Hansen | Výnosnost | Čínské akcie | Kolísání ceny | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Zákaz obchodů s kryptoměnami | Stable Diffusion | Greg Carmichael | Opatřením na podporu ekonomiky | Technologický pokrok | Fintech Challenge | Jak začít investovat | Celkový počet klientů | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Obchodování krátkodobých pozic | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Microchip Technology | Trhy dnes | Futures kontrakty a opce | Bank of America Merrill Lynch | Saxo Bank CEO | | Německý statistický úřad | Smartwings | Joseph Stiglitz | Mateřská společnost | Pochybnosti | CEE | Velké investiční fondy | Vývoj indexu Dow Jones US Banks | Danske Bank | Výsledek voleb | Investiční skupina PPF | Signet Bank AS | Konfederace | Michaela Bauer | Westpac | Členské země | Schodek zahraničního obchodu | Vedení ECB | BNY Mellon | Bývalý šéf americké centrální banky | Trinity | Americké státy | Devizy prodej | Stratég | The University of Manchester | Špatné zprávy | Splasknutí bubliny | Ruleta | Zisky firem | Čínský akciový trh | Fond obnovy | Majetek | Ekonomika eurozóny | ČSOB Pavel Prokop | Big tech | Sky News | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Purple Trading | Přírodní katastrofy | WFC.US | PacWest Bancorp (PACW.US) | Automatizace | Fio banka | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Dividendové akcie 2020 | Období nejistoty | Sentiment | Nekryté bankovky | Síla měn | Ifo Clemens Fuest | Zhoršení pandemie | Online obchodování a investice | Short pozice | Částečný úvazek | Lucembursko | Události ve světové ekonomice | Investovat do ETF | Analytický servis | Inbound M&A Report | Industrial and Commercial Bank of China | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Silná konkurence | Investiční fondy | Trendový kanál | Růst úrokových sazeb | Akcionáři Avastu | Citibank Praha | Největší pokles | Politika | Profesionální investoři | Investiční platformy | Konkurence | Zakladatel fondu | Hospodářské recese | Akcie Pfizer | Vladimír Vávra | Banka Barclays | Vivantis | COTTON | Nálada na trhu | Makro Cash & Carry | Čistý zisk skupiny ČSOB | Utaženější měnové politiky | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Jiří Kryl | Čínský jüan | Akcie ČEZu | Akcie zbrojovky | PLN | Kapitalizace | Philip Lane | Potenciál pro růst | Komoditní stratég | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | Vysoká dividenda | Přístup ke kryptoměnám | Ceny průmyslových výrobců | Obchodníci s cennými papíry | Datafikace finančních služeb | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Výzkumná společnost | Burza Binance | Stop-Lossy | Investiční ředitel | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Zisk z obchodování | Dnešní seance | Tier 1 | Spoření na důchod | DMA obchodovaní | Americké futures | Yahoo Finance | Nespokojenost | Výhled pro akcie | MAM | FinTech akcie | Novinky.cz | ECOFIN | BHP | Příznivé faktory | Pravidla hry | Jak investovat | Martin Gürtler | Podvody | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Forint | Americké akcie dnes | Negativní korelace | Karel Komárek | Slimovo impérium | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Evergrande | Kybernetický útok | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Investment Banking | Jak diverzifikovat | Citibank | Smart Communications | Amín Džamáíl | Banky na Wall Street | Finanční vypořádání | Evropské společnosti | Vývoj trhu | Investování do nemovitostí | České aerolinie | Japonský akciový index | Výhody a nevýhody | WeDo | Real Estate | Objemy obchodů | Indexy S&P | Zlatá horečka | Úrokový výnos | George Soros | Pád rovnovážné hodnoty | FIXED | Garanční systém finančního trhu | Rozpočtový deficit USA | Centrální banky USA | General Electric (GE) | Investování do ETF | UCITS | SaxoTrader | Optimismus investorů | Upozornění na aktivity | Poskytovatelé úvěrů | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Dna | Quant | Indie | Flexibilita | Emise dluhopisů | Investovat v roce 2020 | Nákup zlata | J&T Banka | MXN | Bilance zahraničního obchodu | Zátěžové testy | Nákupy | Obchodování se zlatem | Měnové páry | Petr Dvořák | Technologické akcie | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Společnost Adobe | Výrazná inflace | Centrální bankéř | Vnímání | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Hlavní rizika | Vývoj inflace v ČR | SVB | Aktuální Price Action | Carso | Index volatility VIX | HighSky Brokers | Koncern Volkswagen | Vanguard growth ETF | Čínský výrobce | Martin Stránský | Výprodej akcií | Forexové obchodování | Živobytí | Hospodářská recese | Ekonomika | Gold & Company | Internetová bublina | Baterie | Výnosová křivka | Internetová firma | Historická maxima | Ekonomická data | Akciový trh v Británii | Silný fundament | Stratég Saxo Bank | Elektřina | WTO | ČSOB stavební spořitelna | Politika centrálních bank | Ruská společnost Gazprom | Obchodování s cizími měnami | Hospodářské noviny | Ondra Dohnal | Automobilka BMW | SYRIZA | Proticyklické kapitálové rezervy | Sankce | Commerzbank | Britská firma | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Objem klientských vkladů | Inflační krize | Spořící účty | Poradenské společnosti | Zmírnění obav | Zvyšující se inflace | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Výplaty dividend | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Výhled | Velmi volatilní | České e-shopy | Timeframe | Index technologického trhu | České akcie | Cena digitální měny | Fond Petrus | ESM | ZEN | LVMH | South Sea Company | Erste Group Bank | Kurzotvorná informace | Regulátoři finančního trhu | Vlastní investice | Jan Kaška | Americký akciový index | Auta | Rostoucí digitalizace | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Worldometers | Roční vývoj indexu | Americké ministerstvo | Akcie Goldman Sachs | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | SimCorp | Americký trh práce | Automobilový koncern | Konzultační společnosti | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Celsius | Technická analýza BTC | Indický index | Deriváty | Ethereum | Brevan Howard Asset Management | Japonská ekonomika | Akcie Moderna | Kótování | Hedge fond | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Economist | Indikátor Ichimoku | Hry | Digitální daň | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Oslabení akcií | Seminář | Očekávaný růst | Investiční instrumenty | Reálný obchodní účet | Indexy nákupních manažerů | Nový býčí trh | Energetické společnosti | Stan Druckenmiller | Vyhlášení bankrotu | ONE | Propouštění | Krátkodobé dluhopisy | Prezident Nayib Bukele | Index Hang Seng | Vlastní bydlení | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Private equity | PGNiG | Měnové unie | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Investiční poradce | Hypoport (HYQ) | Evropský trh | ČNB dnes | Mispricing na trzích | Finanční trhy | Miliardáři | Optimismus na trzích | Banka Creditas | Nízké ceny ropy | Burza dnes | Digitální onboarding | Burzovní společnost | Zlaté rezervy | Americká centrální banka FED | FTSE/MIB | Cyrrus | Dobrý výsledek | Bankovní účty | SmartCollection.app | Komunistická strana | PacWest | Data o inflaci | Expanze | Klesající úrokové sazby | Full-time trader | Zklamání investorů | X-Trade Brokers | eBook | Jiří Šmejc | Index DJIA | Insider | Sucho v České republice | Mojmír Hampl | Způsob investování | Makroekonomické analýzy | Fibonacci | Investiční obchodování | Hospodářský cyklus | Vývoj inflace v USA | Diamanty | General Motors | Zvýšení produktivity | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Londýnský index | Komise pro cenné papíry | EUR/TRY | XTB Tomáš Cverna | Choose France | Walt Disney | Vliv na finanční trhy | Zhoršení ratingu USA | Investiční společnost CVC | IPO společnosti | Antivirové společnosti | Payback energetických investic | Epidemie nemoci | OSVČ | Komoditní trhy | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Situace v Číně | Nakamoto | ČEZ | Cenové hladiny | Státní rozpočty | Austrálie | AAPL | HDP Číny | Janus Henderson | Financial Times | Společnost PPF Telecom | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | PMI za leden | USD za barel | Nikkei 225 | Italský módní dům | Začínající investoři | CAD | Nákup bitcoinu | Spread | Vzdělávací materiály | Nova Sport | Fondy zaměřené na ESG | Vývoj ceny akcie | OSTAR | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | Významné riziko | Under Armour | New York | BinckBank | Zpráva amerického ministerstva obchodu | Kriminalita kolem kryptoměn | MSFT | Swing | Čistá ztráta | Finanční údaje | GS | Analytik finančních trhů | Index BUX | Dřevo | AIG | Dnešní kurz dolaru | Krize | Bernstein | Internetové ekonomiky | Hulera el Centenario | Pád akcií | Presidents Institute | Gideon Capital Management | Islámské dluhopisy | Ceny ropy Brent | Fresenius | Optimalizace | Zvýšení úroků | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Mall Froup | Americká internetová společnost | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | cTrader | Jiří Zelinka | Pasiva | Vlastní akcie | CMI | Ekonomické zprávy | Applied Materials | ETH/USD | Riziko likvidity | Situace na trzích | Zlotý | IBEX | Vysoké ceny ropy | AOS | Zpětný odkup akcií | Zlatý důl | Contracts for difference | Bitcoin burza | BUX | Salmán | Exotické měny | EURCHF | CoinGecko | G20 | Saxo Bank Group | Míra inflace v eurozóně | Norská centrální banka | Petr Smejkal | Bing | Rekordní schodek | Panasonic | CEO | Objednávky | Investiční bankovnictví | Oslabení dolaru | Kurz libry | Akcie roku 2019 | Napadení Ukrajiny | Akcie ve světě | NFT | Majoritní akcionář | Panevropský akciový index STOXX 600 | Algoritmy | Prezident Libanonu | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Dollar | FX trh | Výnosy německých dluhopisů | Elektrická vozidla | KBW | Základní úrokové sazby | Zuzana Paulovics | Buyout | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Komodity | Trhy | Úročení vkladů | Friedrich Wilhelm Raiffeisen (FWR) | Akciové trhy v USA | Dolarový index | ZTS | Globální trh | Výplata | Vývoj ceny ropy | Podíl nevýkonných úvěrů | Varšavská burza | Prazdroj | Robert Shiller | Poradci | Zrušení superhrubé mzdy | Big Tech | Sazby | Nadnárodní korporace | Ekonomický řád | Americké výnosy | Mezibankovní | Akcie Tesla | Graf indexu | US30 | Americké vládní dluhopisy | KfW | ODS | Dialog | Stock Spirits Group | Sekyra Group | Ředitelka | Těžba altcoinů | Turbulence na finančních trzích | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | Bezpečnost | HN | Společnost CVC | Devizové rezervy | České vlády | Dhaval Joshi | Cíle | Hypoindex | Politická rozhodnutí | Čistá marže | Burza | Nikola Motor | Akcie PacWest | Semináře | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | LTRO | MarketWatch | Finanční poradenství | Investiční skupiny | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Index MSCI | Portfolio manažeři | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Americká inflace | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Nabídka a poptávka | Jestřábí přístup | Žádosti o podporu | Investice do zlata | Asociace exportérů | Federální společnost pro pojištění vkladů | Americká administrativa | FRISCO | AstroPay | Angel investor | Greenflation | Výprodeje | Ruská vláda | Derivát | Australská centrální banka (RBA) | Teherán | Dolarové zisky | Rozhovor | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Transakce | Švýcarské banky | BMO | Elizabeth Warrenová | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Finanční plán | Dnešní údaje | Slabší dolar | Digitální revoluce | Marian Jurečka | Technologický index | HDP Asie | Měny | Akcie mediální skupiny CME | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Kdo to řídí | Sankce proti Rusku | Investiční analytika | Růst cen potravin | Výnosy 10letých dluhopisů | Digitální měna e-HKD | Upisovací období | Růst nezaměstnanosti | Innogy | MasterCard | Nejlepší ropné akcie | Mylan | Investování do podílových fondů | Zaměstnanost | Atos | MNB | Profitovat | Hedgeový fond | Slovensko | Vedlejší účinky | Glencore | Irsko | NIFTY 50 | Korporace | Regulační úřady | Energie | Trade Brokers | Kryptohorečka | Roklen | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Časový pásma | Zpravodajství | Nákup EUR | Bank of the Year | Rockaway Jakuba Havrlanta | Ekonomika EU | Světové trhy | Pohonné hmoty v Česku | ANET.US | Odvětví vyspělých technologií | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Úrokové sazby | USDX | BAE Systems | Obchody s akciemi | Hřivna | BTC/USD | Bitcoin cz | Jádrová inflace v eurozóně | UNA | 4fin | Soupeření | Dividendy | Výhled na krypto | Finanční centrum | Měna | Dodávky plynu | Jasný signál | Spravovaná portfolia | The Wall Street Journal | Jamie Dimon | Finanční sektor | Renminbi | Depozitář | Oslabení eura | Společnost Morgan Stanley | Katastrofy | David Marek | Ropa dnes | Šíření koronaviru | Aktivity společnosti | Paul Volcker | Německé banky | Renáta Kellnerová | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Ukončení obchodní války | Nové protiíránské sankce | Index podnikatelské nálady | Počet volných míst | EP Global Commerce | Sainsbury | Období velmi nízké inflace | Česká zbrojovka Group SE | Sympozium | MSCI | Burzovní index | Salesforce.com | EUR/CHF | Euro na dolar | GE Renewable Energy | Pavel Kohout | Hodnota bitcoinu | Patria Direct | Pozice dolaru | Thomson Reuters | Hlavní trh | Snap | Hospodářský pokles | LinkedIn | Výnosy | Měna e-HKD | Walgreens | Ekonomické zotavení | Krypto burza | W1 | Miliardy dolarů | Inside | Ceny realit | Investing in CEE | SEB | Penta Real Estate | Chrysler | Politická stabilita | Nákup nemovitosti | Obchodování na burze | Finanční trh | Předsevzetí | Růst poptávky | Úroky z úroků | Investiční bankéř | Velké ekonomiky | Nabídková cena | FOMC | Algoritmické obchodování | JPMorgan | Log4j | Německá automobilka | Mall.TV | Akcie Erste Bank | Nová vláda | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | Pracovní síly | Apple (AAPL) | Deloitte | Daň z nadměrných zisků | Regulační orgán | Risk On | Trade | Překoupené oblasti | Kapitalismus | Globální finanční trhy | Investoři WOOD SPAC One | Nové prognózy | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | EIOPA | Britské hospodářství | Investování do zlata | Patria.cz | Limitní příkazy | Tightening | Jiří Makovský | Vyspělé ekonomiky | Zisky společnosti | Carry trades | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Sentiment na trzích | Deichmann | Světová zdravotnická organizace | ABN Amro | Pravděpodobnost recese | EIA | Americké akciové indexy | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Bezpečnější investice | Platformy | Odhad letošního růstu ekonomiky | Partneři | IPO | Výrobce obuvi | Rusko | Bard AI | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Politické změny | Nissan | Ceny výrobců | Akcionář | Miliardy USD | Guardian | Vývoj globální poptávky | Provozní marže | Brazilský real | Poradce | Vicepremiér | Tržby společnosti | Reálné úrokové sazby | Carlsberg | FAST | Obchodní den | Další růst sazeb | Index japonských akcií | Moderní bankovnictví | J&T Patrik Tkáč | Pád Lehman Brothers | Akcie Colt CZ | Cílová cena | Initial Public Offering | Zkušenost | Patria-direct.cz | GBP/EUR | Tým Arbes | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Peter Garnry | Zombifikace | Bankrot | Digitální měna | Centrální depozitář cenných papírů | Írán | Nova Action | Zdražování | Mig Bank | S/R zóny | CMC | Protiepidemická opatření | Analytici JPMorgan | Pozemky | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Akcie Amazon.com | Development | Západoevropské akcie | State Street | Britská vláda | Vývoj cen akcií | EPS | Výkonnost společností | EasyCoin | ADP | Square | BIST 100 | Hodnota zlata | Repo sazba | Přijetí eura | Biliony dolarů | Konec podpory Ukrajiny | Kupní síla | CPI v USA | Short squeeze | Úbytek | Emitenti | Softwarové řešení | Spendee | DAX 30 | Pracovní den | Ropy | Rozdílové smlouvy | Soudní dvůr Evropské unie | Historie | Malé zisky | Správce aktiv | C.US | Úspěšné obchodování | Ekonomický cyklus | Sociální média | Dílčí indexy | Burzovní rozcvička | Řízení rizik | ČNB upozornění | Zadlužení země | Dividendové výnosy | Polská společnost | CNY | Člen bankovní rady | Cena kryptoměny bitcoin | SICAV | Tomáš Pribiš | Obiloviny | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Větší riziko | Očekávané Earnings | Výdaje | Guvernér české národní banky | Evropská komise (EK) | Koruna posílila | Zajímavé investiční příležitosti | Společnost | Akcionáři Expobank | Wolfgang Schäuble | Cloudové služby | Covidové pandemie | Kurz koruny vůči euru | Obchodní systémy | Rezervní měny | LTV | Geopolitická nejistota | ZEW index ekonomického sentimentu | Důchody | European Securities and Markets Authority | List The Wall Street Journal | Likvidní | Firma McDonald's | Jaderná elektrárna | Citigroup (C.US) | Sázky | Ministr hospodářství | Obchodování s kryptoměnami | Nifty | Petra Kopecká | Forbes | Investiční instrument | Mezinárodní obchod | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Politizace centrálních bank | Milan Vaníček | Zboží z Číny | Ocenění akcií | Švýcarský prezident | Potenciální výnosy | Colt | Akcionáři Monety | Allergan | Choose France (Zvolte si Francii) | Swiss National Bank | Radomír Jáč | Kurzotvorné zprávy | BlackRock | Ukončení války | Společnost MicroStrategy | Fondy kvalifikovaných investorů | Vysoká volatilita | Tkáč | Penta | Očekávaná inflace | Wood & Company | Fibo retracement | Jestřábí Fed | BMW | Německá burza | OTC trh | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Mark Carney | Ukrajinská ekonomika | Non-Farm Payrolls | Kupci | ASX | Objem nákupů | Špatná data | Rozšíření | Global Payments | CAC40 | Schodek veřejných financí | BBVA | Ekonomické indikátory | Divize investičního bankovnictví | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | SUGAR | Roland Kaloyan | Půjčka bez doložení příjmů | Ropný trh | United Technologies | Institutional Shareholder Services | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Beneteau | Aktuální nálada ve firmách | Kompenzace | Digitalizace hypotečního procesu | Umělé inteligence | Christian Sewing | Investiční rady | Burze | Britské měny | Buy | Eura | Tisková konference | Prudký pokles cen | Schodek rozpočtu | Neúspěch | Nasdaq Inc | Investujte na Forexu | Ztráty | Internetové bankovnictví | Výrobci čipů | CanniMed Therapeutics | Lehman Brothers | Zpomalení v Číně | Inflační cíl | Nizozemsko | Bankovní systém | ACT | Regulace a politická řešení | Organizace | Active Invest | Dluhopis | Alipay | Britský FTSE | Nova Gold | Ryanair | Prodat dluhopisy | Vrcholoví manažeři | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Ruská měna | Services | Úrokové swapy | Leverage | Snižování počtu zaměstnanců | VIX | Inflační data | Zmírnění inflace | Úrokové náklady | Filip Kalčák | Regulační rámec | Růst | Premiér Boris Johnson | Česká národní banka | Objem obchodování | Spoření bez limitů od VÚB banky | Problémy s likviditou | Primární trh | Dopad na finanční trhy | Ministři financí zemí platících eurem | Občanské války | UBS a Credit Suisse | Vyšší úroveň | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | Indexy amerického akciového trhu | Akcie ČEZ | Silné momentum | Energetické komodity | Inflační výhled | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Stuart Lipton | Mezinárodní finanční korporace | Událostí ve světové ekonomice | Hospodářské výsledky | Odhad letošního růstu | Risk-off | Výsledková sezóna v USA | Emitent | Podnikové investice | Executive MBA TRIUM | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Domácí měny | Administrativa | IAG | Měnový výbor | Parlament dnes | Šéf podniku | Zprávy z krypto průmyslu | BOSSA | Snížení inflace | Daň z mimořádných zisků | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | LEF Cooperative Foundation | Zasedání MMF | Fúze | Overweight | Index | Akciový trh | Wall Street Journal | Make America Great Again | Výsledek referenda | Administrátor | Holdingové společnosti | FedWatch burzy CME | Golden Gate CZ | Investiční tipy | Praktické tipy | Merkelová | Poradenské služby | Lockdown | Infineon | Wirecard | Expanzivní měnová politika | MiFID II | Token | Fundament | Čínský trh | Eva Zamrazilová | Společnost AT&T | Nálada ve firmách | Bohatství | Cenová akce | Kanadská centrální banka | Investiční fond | Malý prostor | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Návrh MF | Atlantik finanční trhy | Pandemie covidu-19 | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Konsolidační balíček | NHTSA | CFDWorld | ČTK | Dealing Desk | Tuzemská měna | Kurz euro | Index STOXX Europe 600 | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | Jozef Tkáč | EC Investments | Peníze navíc | Bonita | Návratnost investice | Bankovní převod | Republikánský senátor | Cena plynu pro evropský trh | Špatná aktiva | Etheru | Legendární investor | Tradingový terminál | Cenu plynu | Mimořádné dividendy | Silvergate Capital | Setrvání Británie v EU | Záměna | Investice do akciových titulů | Zisk na akcii | Black Monday | Výběr daní | Zambie | Investice do startupů | Čínské strany | Banka Sberbank | Dividendová akcie | Úrokové výnosy | Čínské realitní společnosti | Saudi Aramco | Šíření nákazy | Analytik Patria Online | Oblast fiskální politiky | Finanční skupina PPF | Návratnost | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Obrat v měnové politice Fedu | Akciový prémiový dluhopis XII | Index aktivity v sektoru služeb | Otevření Wall Street | Celkový objem úvěrů | Teorie pravděpodobnosti | Dnešní videokomentář | Růst světového obchodu | Sophos | Italský statistický úřad | Makléřská společnost | Aktuálně investiční příležitosti | Express | Index BIST 100 | Odliv prostředků z trhu | US CPI | Vyspělé technologie | Index amerického dolaru | Lidé z IT | Generální ředitel skupiny ČSOB | CSCE | Akcie Klepierre | Údaje MMF | Investiční doporučení | Sucho v Česku | Start it @ČSOB | Akcie Church & Dwight (CHD) | Globální měny | Vítězství Německa nad Francií | Výsledkové zprávy | Jak fungují změny politik a předpisů? | Akcie ČEZ investiční doporučení | Dodatečný kapitál | Bankovní asociace | Kryptoměnový svět | Analytička WOOD & Company | Podnikový sektor | Hongkongská komise pro cenné papíry a futures | Koronavirus | Cena / účetní hodnota | Komoditní akcie | Quicksilver | Partners Banka | American International Group | Hodnoty investice | Platinové akcie | Mluvčí banky | Bankovnictví Raiffeisenbank | Kulminace inflačních tlaků | Otřes na světových burzách | Sektor financí | Apetit k riziku | GM | Úpadek Credit Suisse | Bitcoinová burza | ČSOB Asset Management | Záchranný plán | Analýza | Western Alliance Bank | Obchodování na globálních trzích | Investiční nástroj | Finanční cíle | Kurzové výkyvy | Rakouská centrální banka | Eva Sadovská | Propady akciových trhů | Akcie Discovery Inc | Zjednodušený pohled na finanční trhy | Růstová portfolia | Investorské prezentace | Sledování vlastních investičních cílů | Ekonomická třída | RDSA | Midjourney | CETA | DAX (Deutscher Aktienindex) | Podvodné telefonáty | Evropský orgán pro bankovnictví (EBA) | Největší bublina | Euromoney | Riziko poklesu cen | O žebrácké holi | Regulační orgány | Česká investiční společnost | Long/short equity | Trading Places | Obchodovat s akciemi | Největší švýcarské banky | Air France-KLM | Úvěrová krize | PPF | Tchaj-wan | Dolar zpevňuje | Slovenská UniCredit Bank | Sygnum | Kryptoměnové odvětví | GLE.FR | Rozvoj chytrých telefonů | Mezinárodní ratingové agentury | Země eurozóny | Akciové riziko (Risk On Shares) | Okénko trhu | Doba splatnosti | Ondřej Hartman | Geico | Poradenství | Aladdin | Zhodnocovat kapitál | Špatná aktiva finančního sektoru | Société Générale | Mzdy v Česku | Světové akciové trhy | Akcie společnosti Telefonica | Fluktuace měnových kurzů | Akcie.cz online burza | Il Sole 24 | John Hardy | ČEZ online | Program nákupů dluhopisů | Úvěry klientům | Rostoucí mzdy | Jiří Vévoda | Největší banka | Největší regulační orgány | Vývoj měnového páru USD/CNH | Dow Jones Newswire | LPG | Instrumenty | Americké vlády | Necyklické aktivum | Akcie Delta Airlines | Výhody | Vlastnictví | Diverzifikace investic | Tisková mluvčí Raiffeisenbank | KKCG | Kryptoměnový trh | Holubice | Zboží každodenní spotřeby | Správa | Produkce ropy | Vinci | Zátěžové testy bank | IMF | Forexové obchody | Vzestupný trend | Akcie ropné firmy | Změny politik | Bělorusko | Vývoj finančních instrumentů | Zdanění firem | Závazek | Stav běžného účtu | Geopolitické události | DWS | Akcie Waste Management (WM) | Převzetí firmy | Penzijní společnost České pojišťovny | Nedoplatky | Axiory Europe | Blockchain a kryptoměny | Analytik Avastu | Zhodnocování peněz | Regulátor v Hongkongu | Cenové limity | Broker Consulting Index spotřebitelských úvěrů | Studie Mazars | Švédská společnost | George Bush | CVC Capital Partners | Centrální banky světa | Kryptosprávci | Vývoj cen komodit | Saxo Bank v Praze | Odborné přednášky | Krizové řízení | Stability AI | Euro vůči americkému dolaru | Rezistence | Olívia Lacenová | Akcie Paypal (PYPL) | Pozice tradera | LBBW | Jmenovitá hodnota | Největší bankovní domy | Investiční certifikáty | Rekordní růst | Banka Morgan Stanley | Investoři a emitenti | Rogue Trader | Černý čtvrtek | Boris Schlossberg | Akcie Square (SQ) | Organizovanost | Robot Jára | Sazba daně | ZIL | Odhad růstu ekonomiky | Ekosystémy pro inovace | Vzdělávací aktivity | Vývoj technologií | Netflix | Vyvážené portfolio | Poptávka po ropě | Bitcoinový trh | Průmyslový index Dow Jones | Obchodování s finančními deriváty | Konkrétní cíle | České Radiokomunikace | FX Strategy | První banky | ELEON-Capital | Medvědí trend | Société Générale Group | Bitcoinová peněženka | Index NIFTY | Zvažované investice | Historické souvislosti | Tržní riziko | Grexit | IBAN | Target | Podstatné riziko | AI | VÚB | Obchody na burze | Propad zisku | Enron | Přední ekonomové | Daimler | Meziroční míra inflace v Turecku | Globální banky | Britská premiérka | 5G | Magazín Global Finance | The Banker | Traderky | Pokles reálných mezd | Továrna světa | Akcie ČEZ online | Akcie Church & Dwight | Komerční nemovitosti. | Základní úroková sazba | WELL | Scalpingové obchody | City | Australská komise pro cenné papíry a investice | Telekom Austria | ČSOB Index očekávání firem | Commodity index | EFPA ČR | Signature | Klientské operace | Krypto aktiva | Britská banka Barclays | MUFG Bank | Extrémní volatilita | Monetární politika centrálních bank | Posílení | Špatné úvěry | Upisování akcií | Perspektivy technologických inovací | CNBC | Analytici Fidelity International | Americko-čínské vztahy | Akcie CETV | Zdravotní pojišťovna | Vývoj ceny akcie Komerční banky | Spektrum aktiv | Největší banky | Obavy z krize | Ondřej Dusílek | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Přístup k financím | Pasivně investovat | VIP zóna | Američtí regulátoři | Akcie České spořitelny | Šéf britské centrální banky | Spořicí produkty | Kongsberg Gruppen | Pracovní místa | EMMA OMEGA | Obchodování pro klienty | Obchodování na devizových trzích | Krypto trh | Otevřené podílové fondy | Next Generation | Poplatky z obchodování | Jak běžní lidé porážejí Wall Street v jeho vlastní hře | Pohled na akciové trhy | Protistrana | John Hancock Investment Management | Nejbohatší Čech | Current Ratio | WallStreetBets | Optimistické výsledky | Tržní hodnota | Markit | Vakcinace | Hospodaření ČNB | Akcie ČEZ názory diskuze Patria | Vývoj dolarového indexu | Index milánské burzy | Herní plán | Platby kartou | Pád měny | Přebytek běžného účtu | Nízká korelace | Raiffeisenbank Igor Vida | Akcie ČEZu na burze | Dollar Index | Vstup na burzu | Český akciový trh | Hýbat trhy | Viceguvernér ČNB | Prezident Alain Berset | Měna Facebooku | Biotechnologie | EURUSD | Týden na pražské burze | ČSOB Penzijní společnost | ČSOB Factoring | Nordstream 2 | Levné energie | Verdence Capital Advisors | O2 | Pivovar | Štěstí | Spořicí účet HIT PLUS s bonusem | Částečné zestátnění | Bezvavlasy | Peníze nikdy nespí | Zisk Monety Money Bank | Emise IT společnosti | Akvizice BTC | ČSOB | Tvůrce bitcoinu | Obchodování Futures | Viktor Gřešek | ENGETO | Úvěry a hypotéky | NFP | Béžová kniha | Americký dolar dnes | SICAV v Česku | Obchody s cennými papíry | Fond zaměřený na řešení odpadního vodního hospodářství | Chainalysis | WIG20 | AVANT investiční společnost | Výzkum ekonomů | Očekávaná reakce | Vývoji podnikatelské nálady | Pegas | Life Insurance | Budoucnost kryptoměn | Carlos Slim | Dohled nad bankami | Vít Hradil | Vliv na trhy práce | Unie | SPAC v ČR | Ekonomika USA | Finanční trhy a instituce | Fidelity National Information Services (FIS) | Nasdaq Composite | Digitální hongkongský dolar | Investovaná částka | Index burzy | Výkon | Hlavní index frankfurtské burzy | Analytička | Služby pro institucionální investory | Web Trader | První obchody | Ruská federace | The Sunday Times | Železná ruda | Šíření onemocnění | Domácí investiční společnosti | Rozdělení zisku | Vysoké úrokové sazby | Zasedání FOMC | Trpělivost | Černé úterý | Ředitel Patria Finance | Cenově vážený index | Rychlý vývoj | Investovat | Obchodní napětí | Světový finanční systém | Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu (NHTSA) | NFP report | Komoditní | Konstrukce portfolia | Primární nabídky akcií | AVANT | Barclays Capital | Vklady | EuroCOIN | Měnový výbor ECB | David Madden | Forex makléř | Londýnská City | Kapitálový poměr Tier 1 | Lobbing | Velké ztráty | Investiční příležitosti 2020 | Norsko | Automatické systémy | The Corporation | Obchodní signály | OIBDA | Srážkové daně | Mitsubishi UFJ | Rosenblatt Securities | Společnost Pfizer | Události tohoto týdne | Roubini | Účastníci forexu | The China Hustle | Devizové trhy (FOREX) | Saudi National Bank (SNB) | Hodnota kapitálu | Rozdávání peněz | Top pick | Money market fondy | Závratné zbohatnutí | Patria Logisticko-Retailový Fond | Procter & Gamble | Výjimečný stav | Aker BP | Celkový objem obchodů | Evropská obchodní seance | Přímé investice | Ekonomický růst | Akciový index S&P 500 | Černý kůň | Americký index | Opční strategie | Marek Malina | Akcie Čína | Investování na kapitálových trzích | Zavedení digitální měny | Gita Gopinathová | Bank of United States | Stabilní zdroj příjmů | Praní špinavých peněz | Třída aktiv | Retail park Mohelnice | Home Credit & Finance Bank | KBC Asset Management | SPAC | Obchodování s termínovými kontrakty | Chytré automatizace | Solidní růst | Peníze uložené | Rockaway Capital | Obchodní dohoda | Goodwill | Vývoj geopolitické situace | Investice do lithia | Patrie | Indikátory v eurozóně | Quote | Švýcarská vláda | M5S | Gordon Gekko | Dostatek likvidních aktiv | Americké centrální banky | Svět kryptoměn | Velké firmy | Šéf švýcarské centrální banky | Jan Sadil | Skupina Home Credit | Akcie bankovních domů | Hodnotové akcie | Zdravotní péče | Zemědělské plodiny | Aleš Blažek | Společenské trendy | Omicron | Vliv na zdravotnictví | Průběh krize | Markus Braun | Sektorová daň pro banky | Fondy rizikového kapitálu | Silicon Valley Bank (SVB) | ETF na kryptoměny | Primární emise akcií | Dobrá čísla | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | Cílové ceny | Aktuální kurz rublu | Švýcarský prezident Alain Berset | Zvolte si Francii | ČSOB Pojišťovna | Hodnota indexu Nasdaq | Fondy a ETF | Bloomberg | Index spotřebitelských cen | Akademické aktivity | The Ascent of Money | Kurz akcií | SaxoSelect | Pandemie COVID | Uvolnění kurzu rublu | Dobré výsledky | Uživatelé kryptoměn | FTSEurofirst 300 | Růst čínského HDP | Reakce centrální banky | Důvěra v českou ekonomiku | Žebříček nejbohatších Čechů | Akciové burzy | Startupy a ekosystémy | BNB | Vliv na ceny | Generativní umělé inteligence | Nadnárodní společnosti | Nejbohatší Britové | Poměr nákladů a výnosů | Uvedení společnosti na burzu | Obchodování a investice | ZSSK | Globální finanční systém | UBS | Bankovní krach | Super Zoo | Člen představenstva | Zakládání dalších nových podniků | Investiční příležitosti určené kvalifikovaným investorům | Firemní klienti | Inflační situace v ČR | BankID | Ukončení měnových intervencí | Prodělat peníze | České koruny | Zlatý standard | Geely Holding Group | Vyjednavači EU | Banka UBS | Akcie KKR & Co Inc | Koncové ceny | Oldřich Dědek | Elektroauta | Vliv politických a regulačních změn na ekonomiku a investice | Managing Partner | Akcie českých bank | Makléřské společnosti | Názory na měnovou politiku | Produkce základních surovin | Akciové tituly | Book Value | Kapitálová pozice | Modelový aparát | Grupo Carso | Lobbistické skupiny | Vakcína | Vlastní digitální měny | Krize v Perském zálivu | Daňoví poplatníci | Nízká inflace | Předpověď | Tata Steel | Správci fondů | Aktiva finančního sektoru | Vakcína a covid | Hodnota akcií společnosti | Ziskovost bank | Regulatory technology | DJIA | Glass Lewis | Macquarie Asset Management | S&P/ASX 200 | CFD World | Tvorby rezerv | Střednědobý výhled | Investice do platiny | Forward PE | Výkonnost | Zhoršování pandemické situace | Canary Wharf | Navýšení dividend | Výhled pro akcie ČEZu | Data z burz | Základní kapitál | Obchodní války | Úrokové výnosy banky | Státní svátek | Dnešní zvýšení úroků | Index regionálních bank | Forex kalendář | Společnost Ant Group | Asie | Hospodářský růst v eurozóně | Kurz koruny k euru | Akcie ropných firem | Monero | Technologické společnosti | Over-The-Counter | Finanční půjčky | Institucionální trading | Dopad brexitu | Finanční výkazy | Forexové trhy | Automobilky | Snižování sazeb | Průmyslové kovy | Volby prezidenta | Bilion | Vývoj měnového páru USD/CNY | CFA Institute | Aktuální kurz euro | Složení portfolia | Výsledky společnosti | NMS Market Research | Výhody obchodování | Intervence ČNB | Americké měny | CTA | Termínovaný vklad | Zoom Video Communications | Americké regulační orgány | Ceny zemního plynu v USA | Kurzy měny | Sektorové alokace | Přehled | Michal Dvořák | Mluvčí EK | Úvěrové portfolio | Plyn | Neteller | Obchodování s devizami | Intradenní analýza | Měnová politika v USA | Časopis Time | Nový úděl | Newyorská burza (NYSE) | WKL | Týdenní pivot | Hospodaření | Propad akcií | Digitální peníze | Futures | FXstreet.cz | Finanční ztráty | FinGO | Evropský statistický úřad Eurostat | Title Transfer Facility (TTF) | | Jan Bureš | Bezpečná aktiva | IBEX 35 | William Hill | Pokles ceny | Nemovitosti | CHF | Evropský maloobchodní prodejce | Farmaceutické firmy | Odchod z EU | Fiskální situace | Nákupní příkazy | Cena drahých kovů | Největší investoři světa | Spouštěč korekce | Centrum ekonomických a tržních analýz | Obchodování s kryptoměnou | Opční bariéry | Investiční chování | Obchody | Komentář Fidelity | Sledování ekonomických ukazatelů | Vestas Wind Systems | Banka State Street | Soukromé banky | James Bullard | Český rozpočet | Vliv finančních trhů a institucí na ekonomiku | Jiří Nekovář | Venture Capital spoločnosti | Mutace viru | Americká data | Mezinárodní spolupráce | Manipulace na forexu | Carl Icahn | Analytické pokrytí | Dopravní systém | Obchodní konflikt | Hydraulics Luděk Kráčalík | Regulační mánie | Zmírňování opatření | Wall Street Journal (WSJ) | Jihokorejské akcie | PX index | Aktuální kurz libry | Sociální vliv | Podpora | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Boris Johnson | Světové rezervní měny | Index CPI | Jakub Matis | Nejlepší investiční příležitosti | Koš | Akciový index | Technický pohled | Investiční mince | Technická rezistence | Objem majetku | Fondy zaměřené na pohledávky | Změny sazeb | Veřejně obchodovaná společnost | Převzetí banky | Akcie banky | Honduras | Německý kancléř | Zelený dluhopis | Euro k dolaru | Technický pohled a výhled | Zlepšení | Oblečení | World BTC Business | Velké americké banky | Měnové obchody | Poskytování finančních služeb | First Republic | Brokerské domy | Ruské akcie | NatWest | Dohled nad trhy | Osobní zkušenost | Bohemia Energy | Česká firma | Portfólia | Bankovní tradeři | FinTech akcie 2021 | Royal Caribbean Cruises | Česká technologická společnost | Aleš Michl | Maloobchodní prodeje | Povinné pojištění vkladů | Trendový vývoj | Akcie Groupe FFP | ČSOB Smart | Bankovní daň | Kodak | GME | OpenAI | Investiční nástroje | Manažeři | Konkurent | JDE | Investiční nálada | Krizový plán | Destatis | Finbold | Digitální euro | Spravovaná řešení | Očekávání trhu | Společenská odpovědnost | Ekonomie | Mobile trader | Francouzská společnost | Investice do cenných papírů | Saxo Capital Markets | Vivendi | UBS Global Wealth Management | Ceny akcie Komerční banky | Zahraniční forex | Prognóza ČNB | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko (CCR) | Růst kryptoměn | Logistické firmy | Automobilka Hyundai | MJ | Zrychlení růstu | Surové ropy | Dodd-Frank | Portugalsko | Nomura Holdings | Spotřebitelské ceny | Globální akcie | Senátní volby | Evropská divize Sberbank | Communication | HFT | Nárůst nových infekcí | Slabé výsledky | Zákaz dovozu | Mezinárodní konkurenceschopnost | Vedoucí marketingu | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Skupina ČEZ | Rostoucí úrokové sazby | Akcie Hornbach | Raiffeisen privátní bankovnictví | Zpráva pro tradery | Jak se stát forexovým obchodníkem | Novozélandský dolar | Krach na newyorské burze | Pěstitel marihuany | Louis Vuitton | Makléř | Bitcoinové peněženky | Akcie ve Spojených státech | Hlavní burzovní indexy | Profesionální obchodník | Nvidia | Státní dluhopisy | Zvyšování dodávek | NEL | Příjmy a výdaje | Apache | Měsíční průzkum | Logitech | CL | E-commerce | Munich | Kapitálový fond | Velké objemy | Srážková daň | Získávání finančních prostředků | Index Nasdaq Composite | Odborný přístup | Zadlužení | Přehled o dění | Latinská Amerika | xStation5 | Globální ekonomický růst | Hotovost | Německo | Obchodní model | Růst ruské ekonomiky | Japonská centrální banka | Terra Luna | Seth Klarman | Poziční obchodníci | Hlavní ekonom | Společnost WOOD SPAC One | Průmyslové společnosti | Obchody s deriváty | MT4 | TradeCentrum | Registrace cenných papírů | Dolarový index (USDIDX) | Ahold Delhaize (AD) | Analytik České spořitelny | Oslabení globalizace | Regtech | Markéta Fišerová | KKR | Akcie velkých bank | Ghana | Pád Silicon Valley Bank | Investice do růstových společností | Energetická situace v Evropě | Index Nifty 50 | Kvantitativní utěsňování | Church & Dwight | Orgán pro cenné papíry a trhy | AAA | Vládní pomoc | Dall-E | Onboarding | Vice | Emerging markets | Aleš Hála | Ekvilibria | Carlos Slim Helú | Vladimír Bezděk | Běžný investor | Capital Markets | PACW.US | České dráhy | Šéf unijní diplomacie | Kryptoměnoví investoři | Kurzotvorný faktor | Manažer fondu | CHD | Ropná firma | Průměrná úložka | Kapitálový poměr | ČNB intervence | Renáta Kadlecová | Moravský Peněžní Ústav | Bankovnictví v České republice | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Dealogic | John Kerry | Proaktivní přístup | Goldman Sachs Group | STMicroelectronics | Kapitálová přiměřenost | Rizikový profil | Zprávy a události | Ceny v eurozóně | Soudní dvůr | Telecom | Shrnutí obchodní seance | Co je to SPAC? | Evropský orgán pro pojišťovnictví | Central Banking Transparency Award 2022 | Snižování rozvahy Fedu | Závislost | PEPSICO | Meta Platforms | Supportní zóna | Zuzana Filipová | Objem poskytnutých úvěrů | TopForex | Platební prostředek | Španělská centrální banka | Aktivní trader | Index technologického trhu Nasdaq | Dezinformace | Nejvýraznější propad | Objem úvěrů na bydlení | Makroprostředí | Primární nabídka akcií | Ropné firmy | Dceřiné společnosti | Odraz na finančních trzích | Jakub Ptáčník | XTB | Načasování obchodů | Evropští regulátoři | Uptrend | Ingenico | Index prosperity Česka | AEX index | Živnostenské banky | Splatnost | Rodinné rozpočty | Portfolio manager | Vzdělávací webináře | Vklady a výběry | Oživení ekonomik | INSEE | Pšenice | Zdanění příjmů | Marta Gellová | Zpřísňováním měnové politiky | Cena BTC | Goldenburg Group Ltd | Management Fee | BofA | Basilejský výbor | Dax index | Jak si vydělat | Mario Draghi | Miroslav Novák | Penta Investments Group Limited | Obchodování dluhopisů | Pepco | FXstreet | Marek Dospiva | Dlouhodobé posilování | Velkoobchodní ceny elektřiny | Velcí hráči | AbbVie | Forex menové páry | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy | Přísná regulace | Nejstarší kryptoměna | Ruská centrální banka | Ropný průmysl | Robotika a automatizace | Podnikatelská aktivita | Mluvčí Expobank CZ | Americká ministryně financí | Underweight | Wiktor Stopa | Nejnovější zprávy | Riziko | Vstup na akciovou burzu | MDAX | Bernstein-Bank.com | Šéf banky | Platina | Akcie antivirové společnosti | Investiční produkty | Akcie ČEZ graf | Vývoj ceny | EP Infrastructure | WBTCB | Sjednocení Německa | Britské společnosti | Sektor technologií | Platidlo | Kenneth Broux | Index londýnské burzy FTSE 100 | Aktuální kurzovní lístek KB | Miliardář George Soros | Energetická situace | The Guardian | Václav Pech | Důležité makroekonomické zprávy | Global forex | ČSOB Bohatství | Předpokládaný zisk | Vítězství Bidena | Zvyšování úroků | Elektronické peněženky | Generální ředitel Raiffeisenbank | Global macro | Globální sentiment | Tail Risk | Burza v Istanbulu | Erkanová | Vývoj základní úrokové sazby | Bankovní holdingy | Bezpečnostní firmy | Hang Seng | Fórum v Davosu | Roční vývoj indexu S&P 500 | Generali Investments CEE | Kweichow Moutai | Akciový prémiový dluhopis | Platby a převody | Sergio Ermotti | Daňová podpora | Dot-com | Dluhopisový trh | Důchodové komise | EK | Sazby beze změny | Stínové bankovnictví | Tomáš Sedláček | Největší burzovní krachy v historii | Stavební zákon | Direct market access | Konečná sazba | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Muhammad bin Salmán | Objem aktiv | Aktuální valuace | Cenový graf | Evropské země | Přebytek peněz na trhu | Krypto | Francouzský prezident | Centralizace světové ekonomiky | Italský bankovní sektor | Akcie Societé | Umělá inteligence (AI) | Počasí | Banka Credit Agricole | Obchodování jedním kliknutím | Mediální společnosti | Politické a regulační změny | Velké londýnské banky | Ceny kovů | Vysoká likvidita | Co bude | ČTK mluvčí | Bankrotové ochrany | Středoevropský region | V4 | EUR/GBP | Vliv technologických inovací na ekonomiku | Meritokracie | Automatizace pro ehopy | Opatření | Provident | Těžaři | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Co to jsou defenzivní akcie? | Procter & Gamble (PG.US) | Fedspeak | Velké investice | Farmaceutická společnost GSK | Vlk z Wall Street | Server Peníze.cz | Zákon o investičních společnostech a fondech | Obchodujte akcie | Martin Luňáček | Webináře | Vytváření finančních nástrojů | Call centra | Akcie O2 | Oslabování koruny | Tereza Hrtúsová | Akcie stabilních společností | Modernizace přenosových sítí | Chorvatsko | Rosbank | Zemědělství | Maďarská centrální banka | Evropské akciové indexy | Obchodování s Čínou | Reliance Industries | WHO | Očekávání firem | Beiersdorf | Linde | HIT PLUS | Amazon | Růst výnosů dluhopisů | Chartered Financial Analyst (CFA) | Marathon | DNB | Fiskální politika | Akcie ČEZ aktuálně dividendy 2015 | BMO Financial Group | Demo účet | Top trade | Kybernetická měna | Analytik | Etherea | Ministerstvo hospodářství | Akcie Ingenico | Kim Fournais | Východní Evropa | Finanční systém | Spořit a investovat | Antimonopolní úřad | Výsledky Morgan Stanley | Investing | UCITS ETF | PPF Group | Spravedlivé důchody | Domácí akcie | Due diligence | CoinDesk | Tomáš Spurný | Oscilátory | Příznivý výhled | U.S. Bank | Finanční svět | KoroNERV-20 | Vliv finančních trhů | Zelené energie | Goldman Sachs (GS.US) | Index DAX | Hafize Gaye Erkanová | SVB a Signature | Americké trhy | Video | Investování v digitálním světě | EMA | Vývoj na měnovém trhu | Navýšení dluhového stropu | James Gorman | Bitstock.com | Lidé z IT prostředí | SEC | Akcie Facebook | BlackRock (BLK.US) | Německé dluhopisy | JP Morgan Asset Management | Server CNBC | Regulační rizika | R&D | Exkluzivní služba | Finanční podmínky | Marc Faber | Zamyšlení | Informační systém Arbes AMS | Evropské indexy | Regulace kryptoaktiv | Pozornost obchodníků | Steve Carell | Indonésie | Akciové fondy | MetLife | TheCityUK | JP Morgan | Mountfield | CSGN.CH | Přehled o aktuálním dění | Ukončení činnosti | Ekonomický přínos | Průmyslové podniky | Dopad na sentiment | Americký ministr financí | Odborníci z oboru | Bankovní sektor v ČR | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Risk Management | Asset Management Suite | Plány do budoucna | High frequency trading | Mark Zuckerberg | Royal Dutch Shell | Hedging | Největší burzovní krachy | Banking On Bitcoin | Spojené státy | Tržní hráči | Makroekonomická analýza | Úřad pro energetické informace (EIA) | Arbes AMS | Forma SICAV v Česku | Virus | Redukce | Calinda | Spoření bez limitů | Unijní diplomacie | Index euro stoxx 50 | HSBC (HSBA.UK) | Eurozóna | Dozor nad finančními službami | EBRD | Akcie CLP Resources | Český kapitálový trh | Mispricing | Bankovní vklady | CZK/USD | Profesor ekonomie | Důležitý support | Ekonomický potenciál | Walgreens Boots Alliance | Data společnosti | Akciové obchody | Světové centrální banky | Akcie skupiny | Pozitivní výsledky | Index PCE | Developer Evergrande | XTB Research | Život Warrena Buffetta | Peníze investorů | Zájem o akcie internetových firem | MF | Emise | BCC | Britská společnost | BSC | Časový horizont | Hydraulics | US Bancorp (USB.US) | Mezinárodní události | Chatbot Bard AI | Ruská ekonomika | Propad koruny | Vysoké poplatky | Dow Jones | Dlouhodobé trendy | Etický kodex | Expobank CZ | Ekonomická recese | Pozice | Ruští hackeři | Retail park Kolín - Ovčáry | CSGN | Digitální měna čínské centrální banky | Akcie bank | Ministerstvo financí | Akcie Wolters Kluwer | Kvantitativní utahování | Japonský akciový index TOPIX | Twisto | Izraelský premiér | Výše zdanění | Retailový obchodník | Analýza akcií | Analytik XTB | Úspěšné IPO | Home Depot | Wealth Management | ABC | Biden | Defenzivní Investiční portfolio | Budoucnost | Nové digitální měny | Banky | Stablecoins | Sazba daně z příjmů právnických osob | Anticyklický charakter | Brazilská měna real | Dodavatelské řetězce | Team Spirit | Testování a zlepšování | Intervenovat | Cena benzínu | Bilance | S&P 500 ETF | NASDAQ 100 | Peking | Faktory ovlivňující finanční trhy a instituce | ALV | Nákup dluhopisů | Podnik | AIA | Provize | WebTrader | Rodinné vztahy | Klienti Sberbank | Durace | 737 MAX | Restrukturalizace | Koruna sílí | Ray Dalio | Tomáš Holub | Německé akcie | Fundamentální výhled | Cigatam | American International Assurance (AIA) | Čínské centrální banky | Ford Motor | Ulrich Kater | Aktiva pod správou | Igor Vida | Zdroj příjmů | Rizika pro společnost | Toyota Motor Manufacturing | Kde investovat | JPMorgan Chase | Čínské vlády | Church & Dwight (CHD) | SPD | Žlutý kov | Portu.cz | Obchodování institucionálních objednávek | Nafouknutá bublina | Výnosy u desetiletých dluhopisů | Solidní výsledky | Noční obchodování na asijských trzích | Co to ovlivňuje? | Pozornost trhu | Investovat peníze | Aktuální kurz | Řízení portfolia | Hospodaření banky | Doporučení | Epidemie nemoci covid-19 | Společnost Aramco | Quantitative tightening | Charles Bridge | Ocenění | Rizikový sentiment | Akciový stratég | Zisk Deutsche Bank | Komisí pro cenné papíry a burzy | Lockdowny | USD/CNY | Nesoulad | Erste Asset Management | Vítězství Donalda Trumpa | Prohlášení | Prodeje | Politici | Vanguard S&P 500 | Nárůst úroků | Kurz EUR | Dow Jonesův burzovní index | Tvorby zisku | IT manager | Rozšíření podnikání | Potíže v dodavatelských řetězcích | Trader | Obchodní podmínky | Sankce USA | Promořenosti populace | Elektronické peníze | GSK | Akcie výrobce elektromobilů | Finanční situace | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | ČSOB Aleš Blažek | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Index FTSE 100 | Jak zhodnotit peníze | Hodnota akcií | Stavební spoření | Nové peníze | Burzovní krach | Výrobce elektromobilů | Měnový pár | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Venture investic | Akcie v obranném sektoru | PX Pražské burzy | Premiérka Liz Trussová | NIFTY | Betting on Zero | Obchodní styl | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Strategické partnerství | WOOD SPAC | Ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Obchodní úspěch | Cyklické sektory | Bill Gross | USD/CAD | Index Topix | MTU Aero Engines AG | G7 | Individuální trader | Celková inflace | Produkty a služby | Bankovní licence | Obnovení růstu | Politika ČNB | Rostoucí ceny komodit | Statistický úřad | Guvernér ČNB | Kotace | Hypoteční banky | Allwyn Entertainment | Technický výhled | Řešení odpadního vodního hospodářství | American Express | Sláva | Oblast pro investování | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Akcie 2020 | Nová verze koronaviru | MSCI Asia Pacific | Podílové listy | Raketový růst | DAX30 CFD | Soběstačnost | Devizy | Daňový poradce | Základní sazba | Fondy kvalifikovaných investorů (FKI) | Jednatel | Podnikání | Úroková míra | Instrumenty obchodované na finančních trzích | Cyklické růstové akcie | Poštovní spořitelna | Zdanění výnosů | InstaForex | Novinky | MSCI China | Revoluce v bankovnictví | Kontrakt | Pojištění proti krachu | Akcie Visa (V) | Obchodní příležitosti | Tok ruského plynu | Rolls-Royce | Investování prostřednictvím Equa bank | Kurz GBP | Kapitálové zdroje | Objemy peněz | Americký fond | Společnost GSK | Osud Credit Suisse | Sberbank Europe | Experimentální vakcíny | Vývoj ceny ropy Brent | Back office | Posílení kapitálu | Retail | Kia | Ekonom | Superpočítač | We-trade | USA | Ladislav Bartoníček | Kupón | Dividendový aristokrat | Předražené komodity | Italská banka | Banking Software Company (BSC) | Banky pro mezinárodní platby | WhatsApp | Cequence.io | Obchodní válka | Založení účtu | Zvýšení rezerv | Vyšší výnosy | Platba | Aktuální situace | Omezení pohybu obyvatelstva | Akcie Liberty Global | Deutsche Post | Janet Yellen | Vývoj burzovního indexu | Index technologického sektoru | ING Groep NV | Prohlubující se krize | Světové akciové indexy | Vývoj kurzu dolaru | Procyklické měny | Zlato | Akcie Microsoftu | Jean-Pascal Duvieusart | Investice v Číně | Zisk skupiny ČSOB | Nejvyšší kontrolní úřad | Boj proti podvodům | Jak vydělat | Akciová společnost s proměnlivých základním kapitálem | Focus | Inflační report | Robo-advisory | Asijské akciové trhy | Maďarský index BUX | Internetoví giganti | Telenor Montenegro | Vývoji podnikatelské nálady v Německu | GOOGL | OVB | Jihomořská bublina | Měnové zóny | Základ daně | Rétorika centrálních bank | Akcie v roce 2020 | Hospodářství Velké Británie | Daň z příjmu | Crédit Agricole CIB | Zastropování cen | Rizika a etické otázky | Atraktivní příležitosti | Geopolitika | Zpomalování inflace | Investiční glosa | Akcie BNP Paribas | Následky krize | Philip Morris | Coinbase a Binance | RISK-ON | Fifth Third Bancorp | Bank of Scotland | Nasdaq | Dekarbonizace | Společná evropská měna | Private banking | Nouriel Roubini | Globální emise | Společnost Meta | IFC | Výhled na EUR/USD | Bloomberg Commodity Spot Index | Rebranding | Obchodování ceny | PMI ve službách | Uzavření obchodu | ČSOB Poštovní spořitelna | Vysoké ceny akcií | Obchodování FinTech akcií | Volkswagen | Geopolitická situace | Kaya | Jakub Kraľovanský | Průměrná cena | Globální investoři | Pips | Snížení nákladů na státní dluh | Cyklické akcie v roce 2020 | Odhady analytiků | Maďarský index | Technická analýza akcií | Akciové fondy aktuální kurzy | Michal Mejstřík | Ministerstvo práce | Dobrý obchod | Geopolitické napětí | Digitální banky | Souhrnný čistý zisk | Nedostatek znalostí | The Big Short | Ministři financí EU | Bloky | Akcie ČEZ aktuálně dividendy | Qatar | Spekulanti | Cenový vývoj | Investiční aplikace | Islámský stát | Hike | MIG | Skupina G20 | Hodnota dluhopisu | Propad indexu | Prodej aut | Interní systémy | Domácí poptávka | Akcie Disney | Ceny akcií Moneta Money Bank | Boeing 737 Max | Glengarry Glen Ross | Slabé euro | Arcane Research | Hypoteční trh v USA | Akcie JP Morgan | UBS Group AG | Leo Express | Britská média | Začínáme na burze | Měna libra | CETIN Group | Vyšší inflace | New Deal | CFA | Becoming Warren Buffett | Verizon Communications | Fotovoltaické elektrárny | Pražská burza | Práce | Direct market | FIS | FOREX | Spekulativní investice | Údaje o inflaci | Akcie GE | Výrobní náklady | Podvodné e-maily | Goldenburg Group Limited | Výhled růstu ekonomiky | JD | Herbert Diess | Útlum ekonomické aktivity | Společnost JPMorgan | Krizové situace | Zpomalení hospodářského růstu | Omezení nákupů aktiv | Německá inflace | Prestižní odborný časopis | FDX | Pavel Drahotský | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | Zákaz dividend | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | AMZN | Polský zlotý a maďarský forint | Řešení problémů | Chatbot Bard | Černá labuť | Schválení spotového ETF | Akcie pražské burzy | Odborná příprava | CZG | Frontline | Největší bankovní krach | Fundamentální pohled | Čínské investice | Čínský HDP | Průlom | Zájem o bitcoiny | Skandály | Footshop | Investment | Mluvčí Raiffeisenbank | Digitální finance | Aktuální nálada | Vanguard S&P 500 ETF | Francouzský ministr financí | Zákaz dovozu ruské ropy | Agentura Moody's | Zásobníky | Ratingový výhled | Investovat do fondů | Restart ekonomiky | Tom Hainlin | Akcie internetových firem | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | EMA data | Vývoj ceny akcií Meta | Apple Music | Nové finanční cíle | IOT | Firemní výsledky | Začínající obchodníci | Vládní konsolidační balíček | Historie indexu DAX | ČSOB Premiéra | Patria MobileTrader | Fidelity International | Holubičí Fed | Terra | Globální obchod | Realitní sektor | Advanced Micro Devices (AMD) | UniCredit Bank v ČR | Obchodní dohody | OTC | CCR | Rozšíření krize | Technologický trh Nasdaq | Zadluženost | Newsweek | Index čínských akcií | Čistá úroková marže | Benjamin Netanjahu | Brazilské devizové rezervy | Odliv prostředků | Klesající inflace | Obchodník s cennými papíry | Ministr práce a sociálních věcí | Silná koruna | Objem vyplacených dividend | Největší ropná firma světa | Investiční účet | Interní informace | Eva Davidová | Návrh PPF | Zachování neutrality | Ekonomické sankce | Evropské akciové trhy | Vývoj na trhu | Generální ředitel ČEZ | Daně z příjmů právnických osob | Manažeři fondů | Řízení financí | China Daily | Ruský finančník | STP | Fio | Švýcarský deník | Nekřesťanský úrok | Kryptoměny | Forex trading | Investiční trendy | Summit EU | Změny úrokových sazeb | Low | Vytváření nových odvětví | Individuální akcie | Crédit Agricole | Zbyněk Stanjura | Průměrná sazba hypoték | Šéf amerického Fedu | Ekonomické aktivity | Programovací jazyk | Býčí trend | Wood & Company Vladimír Vávra | INTC | Jan Frait | Index NFIB | NKE | Výrobce elektromobilů Tesla | Napětí mezi USA a Čínou | Regulace a dohled | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | B.1.1.529 | Miroslav Zborovský | SABIC | Akcie Gazprom | Vývoj české koruny | Další pokles | Státní fond | J.P. Morgan | Objem celkových klientských vkladů | Měna čínské centrální banky | Investiční podmínky | Úvěr | Romain Boscher | Investiční společnosti | Mzdy | mBank | Akcie | Úspěch | Stimuly | Jiří Kovařík | Daně z mimořádných zisků | Uvolnit měnovou politiku | Centrální bankovnictví | P&G | Bitcoin cena | Vymáhání pohledávek | Chudoba | Jerome Powell | Velká očekávání | iShares Silver Trust | Newyorský index S&P 500 | Jak fungují změny politik | Válečná daň | Transparentní řešení | Zlevňování hypoték | Diverzifikace bohatství | Ekonomické nerovnosti | Volby | Akcie Fidelity National Information Services | Ukazatele | Faktory ovlivňující technologické inovace | Americké úřady | Miliardář | Zvýšení likvidity | Umělá inteligence | Výnosy z devizových rezerv | Umění | Vladimir Putin | Američtí zákonodárci | Disney | Americká burza | Nonfarm Payrolls | Ethery | Hospodaření firem | Mezinárodní organizace a dohody | Daniel Münich | Výnos dluhopisů | Čistý výnos z poplatků | Nižší volatilita | Vojtěch Benda | Británie | Bankrot USA | COT | Česká swapová křivka | Krátkodobý výhled | Vývoj jádrové inflace | Admiral Markets Forex Kalendář | Americká vláda | Wedbush | Zotavení ekonomik | Dopady pandemie | NZD | Koncern | Investiční apetit | Společnost Gazprom | Znovuotevření Číny | Investiční divize | University of Leicester | USD/JPY | Pandemie v Česku | Záporné úrokové sazby | Čistý dluh | Nejrozšířenější kryptoměna | Intradenní vývoj kurzu | Graf dne | Zlepšení nálady | Trader 2.0 | Regulační změny | Indická vláda | Efektivnější obchodování | Měnové podmínky | Akcie SimCorp | Aktuální cena akcie Unipetrolu | Dánsko | Norská koruna | Belgie | Eurosystém | ČR | Currency | Finanční částky | Podniky | Colosseum.cz | Offical Monetary and Financial Institutions Forum (OMFIF) | Primární nabídka | Strukturální změny | Coloseum | Vyšetřování | Sentiment trhu | Banka Lehman Brothers | Olaf Scholz | Německá automobilka Volkswagen | Výpis z účtu | Analytický tým | Nejvyšší propad | Inflace v USA | Podíl nesplácených úvěrů | Akcie Hypoport | NERV | Tomáš Nidetzký | Bohaté zkušenosti | Bulharská finanční společnost | Krachy velkých krypto burz | Zůstatek na účtu | Frontier trh | Prodávat své akcie | Naréndra Módí | Nedostatek financí | Obchodování na forexu | Enel | Vanguard High Dividend Yield | Obchodní výhled | Akcie společnosti Equinor | Řízení a rozvoj společnosti | USB.US | Očkování | Foreign exchange trading | Liberty Ostrava | Vysoké rozpočtové schodky | Ekonomické podmínky | Venture Capital společnosti | SmartCollection | Analytici banky | SPX | Antigenní testování
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Bankomaty na kryptoměny
Bankor
Bankovky
Bankovky a mince
Bankovní aféra
Bankovní agentury
Bankovní akcie
Bankovní akciový index
Bankovní asociace
Bankovní certifikát

Následující klíčová slova

Bankovnictví Raiffeisenbank
Bankovnictví v České republice
Bankovní daň
Bankovní divize
Bankovní domy
Bankovní doporučení
Bankovní emise
Bankovní fond
Bankovní gigant
Bankovní holdingy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex ETF