Středa 16. říjen 2019 14:18
reklama
UFX
reklama
UFX
reklama
UFX

Klíčová slova - EV

img

Akcie Amazonu jsou nadhodnocené minimálně o 30 %

13.09.2019 Akcie společnosti Amazon s tržní kapitalizací 900 miliard dolarů patří mezi nejoblíbenější akcie institucionálních i retailových investorů. Na základě mého valuačního modelu diskontovaného cash flow (DCF – discounted cash flow) chci ukázat, že akcie je výrazně nadhodnocena minimálně o 30 %.
img

Americké megacapy? Totální valuační úlet

12.09.2019 Mezi nejpopulárnější akcie v držení velkých institucionálních i drobných akciových investorů momentálně patří největší americké technologické společnosti, konkrétně Microsoft, Google, Amazon, Facebook a Apple. Jsou to zároveň společnosti s největší tržní kapitalizací na světě, proto označení „megacaps“. V tomto krátkém textu chci pomocí základních fundamentálních finančních dat ukázat, že z valuačního hlediska jsou ceny jejich akcií totálně přestřelené, mimo jakékoliv valuační standardy stanovené například Benjaminem Grahamem, autorem nejslavnější publikace pro akciové investory Inteligentní investor. Domnívám se, že tyto akcie mohou být samozřejmě vhodné pro krátkodobou spekulaci, nicméně pro investory s dlouhým investičním horizontem jsou zcela nevhodné, neboť aktuální tržní ceny jejich akcií jsou velmi výrazně nad fundamentální vnitřní hodnotou. Akcie by musely spadnout o desítky procent, aby se fundamentální vnitřní hodnotě přiblížily.
img

Srpen na finančních trzích

02.09.2019 V Itálii se rozpadla vláda. Lídr Hnutí severu Matteo Salvini doufal v předčasné volby. Ty se ale nakonec pravděpodobně konat nebudou. Dodejme, že dle historických statistik vydrží vláda v Itálii přibližně pouze rok a půl.
img

Akciové trhy: výhled komplikuje obchodní válka

08.08.2019 Přes poklesly z posledních dnů, jež byly způsobeny rozjitřením obchodní (a měnové) války mezi USA a Čínou, si od začátku letošního roku připisují akciové trhy solidní zisky. Nejširší globální akciový index MSCI All Country World je momentálně v pěkném 11% plusu. Jaký faktor tento růst způsobil, když dynamika korporátních zisků prudce zpomaluje, valuace – P/E, P/B, P/S či EV/EBITDA – nejsou vyloženě levné a globální ekonomika zpomaluje? Tímto primárním faktorem byla holubičí otočka centrálních bank v čele s americkým Fedem a ECB - posun měnových politik směrem k nižším úrokovým sazbám a spekulacím o znovuobnovení programu kvantitativního uvolňování (QE), tedy nákupů vládních a korporátních dluhopisů.
img

Akciové trhy pod taktovkou Jeroma Powella

10.07.2019 Až v samotném závěru včerejší seance se podařilo americkým akciím dostat do plusu. Po celý den jinak mírně ztrácely. Index S&P 500 tak uzavřel jednu desetinu procenta nad pondělním zavíracím kurzem. Pomohly mu k tomu především technologické akcie. Nasdaq si polepšil o půl procenta.
img

Akcia týždňa: Carrefour

28.06.2019 Francúzsky maloobchodný predajca Carrefour (CA.FR) oznámil na začiatku týždňa, že odpredá významnú časť svojho čínskeho podnikania. Tento krok sa môže zdať čudný, pretože Čína je najrýchlejšie rastúcim trhom s potravinami na svete. V tejto krátkej analýze sa pozrieme na dôvody, ktoré spoločnosť viedli k odpredaju, ako aj na prebiehajúcej reštrukturalizácii spoločnosti.
img

Uber přichází na trh. A sebevědomím nešetří

03.05.2019 Uber i přes zpomalující růst a řadu rizikových faktorů sahá po vysokém hodnocení. Dokáží dlouhodobé síťové efekty zvítězit nebo se firma založená na sdílených jízdách marně snaží dosáhnout na příliš vysokou cenu? Počáteční veřejná nabídka americké společnosti Uber Technologies by měla představovat čtvrtou největší primární veřejnou nabídku (IPO) od roku 2011.
img

Jak dopadly nejvýznamnější technologické firmy? Předznamenávají hospodářskou krizi?

26.04.2019 Tento týden vrcholí sezóna zveřejňování výsledků největších světových firem. Ze stovek z nich stojí za pozornost zejména těchto pět: Microsoft, Facebook, Tesla, FANUC a SK Hynix. Jejich hospodaření nám poskytuje pohled na to, v jakém stavu se nachází světová ekonomika a kde se aktuálně nalézáme v hospodářském cyklu.
img

Jaký vliv bude mít klesající cena kávy na akcie Starbucks?

04.04.2019 Bude prudký pokles cen kávy Arabica pokračovat? Cena kávy Arabica klesla aktuálně na hodnotu 91 centů. Je to nejméně od prosince roku 2005. Mnozí producenti kávy ji nyní prodávají téměř na úrovni nákladů. Dá se proto předpokládat, že ceny by se mohly brzy stabilizovat.
img

Akcie týdne: Visa

06.02.2019 Společnost Visa nepotřebuje dlouhé představování. Funguje více než 60 let, nicméně pro mnohé by mohlo být zajímavé, že na akciovém trhu se představila až teprve před deseti lety. Cena akcie se od IPO v roce 2008 zdesetinásobila. V této krátké analýze se podíváme na aktuální hospodářské výsledky a společnost srovnáme s jejím hlavním konkurentem - společností Mastercard.
img

Stáhne odvětví polovodičů dolů i celý technologický sektor?

11.09.2018 Čínský výrobce polovodičů, společnost KLA-Tencor, snížil nedávno svůj výhled na výsledky za poslední čtvrtletí tohoto roku. Tato zpráva ihned poslala akcie polovodičů po celém světě o pět až deset procent níže. Investoři si nyní kladou otázku, zda polovodiče mohou negativně ovlivnit i celý technologický sektor a tím globální akciové trhy.
img

Expandující Xiaomi vstupuje na burzu

26.06.2018 Společnost Xiaomi předložila 3. května Hongkongské burze své první podání pro s napětím očekávanou počáteční veřejnou nabídku. Firma je čtvrtým největším čínským výrobcem mobilních telefonů, někdy bývá označována jako čínský Apple. Za první čtvrtletí 2018 vykazuje Xiaomi velmi zajímavý růst výnosů – meziročně o 85,7 %.
img
img

Akcie sektoru služeb pro korporace

30.09.2017 Sekce podnikatelských služeb zahrnuje společnosti, které poskytují doplňkové služby jiným odvětvím na trhu. Společnosti z tohoto sektoru pomáhají ostatním firmám soustředit se na své klíčové kompetence a pomáhají jim těžit z provozní efektivity. Mnohé z těchto funkcí spadají do jiných doplňkových oblastí pro většinu společností – např. Zpracování mezd, personální obsazení, marketing / reklama a informační technologie, abychom jmenovali některé z hlavních oblastí.
img

Společnost V Technology útočí na monopol Samsungu OLED

26.01.2017 Displeje OLED představují příští generaci obrazovek pro televize, tablety, chytré telefony a počítačové monitory. Trh nyní kontroluje společnost Samsung s odhadovaným podílem ve výši 98 %, ale velcí výrobci chytrých telefonů v Číně se tento podíl snaží aktivně snížit. To by znamenalo změnu na obrovském trhu ovládaném jednou firmou.
img

Obchodní analýza indexu S&P 500 a měnového páru USD/JPY

22.07.2016 Americké akciové indexy i v tomto týdnu pokračovaly v růstu a navyšovaly svá historická maxima. Trhům pomáhá absence negativních zpráv a makrodat, lepší výsledky amerických společností (než snižované odhady) a samozřejmě posledně zmiňované odkupy vlastních akcií a nákupy centrálních bank. Například jen Švýcarská národní banka (SNB) drží akcie za 100 miliard USD. Z amerických titulů drží největší pozice v Apple, ExxonMobil, J&J, Microsoftu a P&G. Centrální banky také nadále demonstrují připravenost a ochotu k dalším podpůrným akcím (ECB, BoJ, BoE, Fed).
img

[Investor] Výhoda diverzifikácie

17.05.2016 Ešte vo februári sme sa venovali téme investovania a predstavili sme si model založený na výbere akcií na základe...
img

Forex: Dolar o třetinu procenta levnější

26.04.2016 Kurz společné evropské měny proti americkému dolaru včera znovu posiloval a z ranních hodnot okolo 1,1240 EUR/USD až blízko hranici 1,1280. Dnes ráno euro své včerejší zisky mírně korigovalo a evropské obchodování otevírá na hladině 1,1260 EUR/USD. Včerejšek nebyl z pohledu dat výrazně zajímavý. Na obou březích Atlantiku jsme zaznamenali mírná zklamání. Ve Spojených státech nepotěšil trh nemovitostí, když prodeje nových residenčních staveb v březnu poklesly o 1,5 % m/m a k horšímu byl revidován i únorový údaj. Oproti očekávání skončil hůře i index průmyslové aktivity dallaského Fedu. Nicméně v detailech tohoto ukazatele nalezneme i dobré zprávy. Mezi ně patří i růst objemu nových objednávek. V Německu mírně zklamal Ifo index ve složce hodnocení současné situace, zatímco složka očekávání doznala mírného zlepšení. Celkově se index stále nachází vysoko nad dlouhodobým průměrem a indikuje tak slušný ekonomický růst.
img

Odkaz pre Yellenovú: môže byť už príliš neskoro...

07.01.2016 Známy skeptik a stratég zo spoločnosti Sociele Generale, Albert Edwards, ktorý svojho času označil bývalého guvernéra ...
img

Největší IPO v historii: Akcie Alibaby startovaly na 92,70 dolarech, a vyšplhaly se tak k našemu cíli!

23.09.2014 V pátek se psala historie, díky dosud největšímu IPO. Provozní zisk zřejmě v příštích třech letech zesílí o více než 3...
img

IPO Alibaby je velkou sázkou na Čínu a světový elektronický obchod

15.09.2014 IPO Alibaby je velkou sázkou na Čínu a světový elektronický obchod Primární úpis akcií společnosti Alibaba byl minulý ...
img

Makro: Podniková důvěra eurozóny klesla na devítiměsíční minimum

30.07.2014 Optimismus mezi výrobními podniky eurozóny se druhý měsíc za sebou mírně ochladil, podle nejnovějšího průzkumu Ev...
img

Začal týden amerického dolaru. Libra a EURo konsolidují. USD roste.

29.07.2014 Středeční odhad HDP za 2Q/2014 bude rozhodujícím závažím při rokování FOMC o pokračujícím snižování nákupů US dluhopisů ze strany americké...
img

Akcie těžebních společností v čele výběru nejlepších evropských titulů podle Saxo Bank

24.06.2014 Akcie těžebních firem neustále zápasí s tím, aby držely krok s výkonem světových akcií. Ale podle našeho modelu jde o ...
img

Dolar potvrzuje divergenci. ECB nastavila hranice, EUR/USD s růstem nespěchá.

09.06.2014 Evropská centrální banka se na posledním zasedání pokusila vytvořit antideflační rámec pro stagnující evropskou ekonomiku. ECB v zásadě využila...
img

Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, AUD/USD, NZD/USD a EUR/GBP

22.05.2014  Zápis z posledního jednání americké centrální banky (FED) ukázal, že bankéři začínají diskutovat o scénáři pro ev...
img

Rizikovým aktivům se dnes daří, eurodolar ale klesá

21.05.2014 Během dalšího dne, kdy chybí trhům silnější impulsy, ukazují akcie, dluhopisy i jen převažující poptávku po riziku. Ev...
img

Dolar ukončil vzestup, pokles EUR/USD zastavuje MA 200, snížení výnosů na US dluhopisech posiluje JPY.

19.05.2014 Americká měna se přechodně vymanila z tlaku na oslabení, když inflační data z USA vykázala vyšší nárůst, než očekávané předpoklady...
img

Statistika zklamala investoři a nasměrovala trhy k červené zóně.

25.03.2014 Obchodní seance v pondělí, celkově, proběhla pod tlakem publikovaných statistických dat, které zklamali investoři v Ev...
img

FORECAST FOR MARCH 10-14, 2014

07.03.2014 Next week will be filled with macro and microeconomic data from the major world economies. Let us revise the main ev...
img

Euro odpoledne rostlo, své pozice vylepšily i středoevropské měny

16.04.2013 Dnes zrána to na trzích moc dobře nevypadalo, odpoledne ale přineslo zlepšení a korekci včerejšího vývoje. Akciím v Ev...
img

VIDEO: Týdenní výhled EUR/USD

04.03.2013 Italské parlamentní volby byly pro Evropu zklamáním. Navíc její ekonomická kondice má být dle posledních údajů Ev...
img

Italská rozbuška: V co vyústí víkendové volby?

21.02.2013 Již tento víkend nabídne rozhřešení, které může výrazně zahýbat finančními trhy počínaje příštím týdnem i situací v Ev...
img

Draghi kritizuje euro

08.02.2013 Euro dnes dopadlo na svoji nejnižší úroveň za poslední dva týdny. Tento pád přišel poté, co prezident Ev...
img

Nejlepší akcie evropských Prasátek

29.01.2013 Podívali jsme se na nejlepší akcie evropských Prasátek – PIIGS, tj. Portugalska, Itálie, Irska, Řecka a Španělska. Pro naše klienty jsme z těchto zemí zanalyzovali akcie, které jsou zahrnuty do indexu Stoxx 600 a vynechali finanční sektor. U finančních společností z těchto zemí se domníváme, že čísla z jejich účetnictví ještě nemusí plně odrážet realitu a potenciální rizika. Vycházíme z čísel, která jsou k dispozici na Bloomberg Terminalu.
img

Euro je k nezastavení

19.12.2012 LFO index podnikatelského prostředí - Euro stále posiluje proti americkému dolaru a následuje tak růst ev...
img

Na pozadí informačního šumu: revoluce ve spotřební elektronice a Apple

09.11.2012 Peter Garnry, akciový analytik Saxo Bank - Tento článek je reakcí na nedávný článek mého kolegy Bo Kiaera tý...
img

EURUSD - Přehled důležitých úrovní 05. 11. 2012.

05.11.2012 Páteční posílení Amerického dolaru dotlačilo evropskou měnu až k úrovni 1.2820.  Dnes po otevření ev...
img

Rosenberg: Trhy pochopily realitu a míří dolů

25.11.2011 V říjnu se trhy dostaly do „spekulativní růstové trajektorie“ díky názoru, že Ev...
img

Úvod týdne je negativní pro euro i středoevropské měny

31.10.2011 Úvod týdne se nese v negativním duchu a riziková aktiva padají. Dobrý dojem z ev...
img

Naznačují úspory amerických spotřebitelů pro burzy býčí směr?

05.08.2011 Mathieu Bolduc, akciový analytik Saxo BankSoukromé úspory amerických občanů a míra amerických úspor jsou ...
img

FOREX Update: Smíšené údaje z Číny; index spotřebitelských cen není tak špatný, jak se očekávalo

11.05.2011 Andrew Robinson, FOREX Analyst, Saxo Capital MarketsKdyž včera Asie předala štafetu Ev...
img

Mapa 16/11

18.04.2011 Ten čas ale letí.....forex mapa na tento týden.
img

EUR/USD z pohledu Elliotta

23.11.2010 Názor na vývoj EuroDolaru a to z hlediska čistě technické analýzy.
DSC_0264.JPG

Reference na kurzy FXstreet.cz

24.11.2009 Výpis referencí na kurzy a semináře FXstreet.cz. Zde si můžete přečíst reference absolventů našich kurzů a seminářů. Každý účastník našich kurzů má možnost ho ohodnotit, případně poslat email a připojit referenci shrnující jeho zkušenost s absolvovaným kurzem. Reference neupravujeme a prezentujeme je ve znění, jaké uvedli účastníci našich forex kurzů. Všechny reference pocházejí pouze od absolventů kurzů a jsou řazeny podle data, který jsme přijali emailem.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Kathy Lien | Fundamentální analýza | Intervence | Price Action | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Korelace | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Pražská burza | Česká měna | Apple | Středoevropské měny | Evropské akcie | Analytik | Profit-Target | Bankovní trader | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | AUD/NZD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/AUD | GBP/CHF | AUD/JPY | NZD/JPY | Míra nezaměstnanosti | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Binární opce | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | Eurodolar | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bear | Ben Bernanke | Beta | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bull | Burza | CAPEX | CCI | CEO | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | DAX | Demo účet | Distribuce | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Durace | EBIT | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Figúra | Finanční trhy | Fiskální politika | Hedge fondy | Forward | Futures | G7 | Grafy | Hedge | High | High Yield | IFO index | IPO | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Intraday | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | LTRO | Long | Long pozice | Low | MMF | MT4 | Margin | Margin call | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obligace | Opce | Open | Order | P/E | Papertrading | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Průmyslové objednávky | RRR | Rally | Rating | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Rezistence | Reálný účet | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Skalper | Směnný kurz | Splatnost | Spread | Stochastic | Support | Svíčkový graf | Technical analysis | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Wall Street | Yield | ZEW index | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Evropa | Asijské akcie | Index MSCI | Cena ropy | FTSE | Komerční banka | Bank of America | XTB | Saxo Bank | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Globální ekonomika | Investoři | Psychologie tradingu | Fundamenty | Fond | EU | Finanční sektor | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Makroekonomická data | Zisk | Breakout strategie | Spekulant | Sázka | Ceny komodit | Kurz eura | Zkušenosti | Euforie | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Credit Suisse | Uvolnění měnové politiky | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Investment Banking | Akciový analytik | CAC 40 | Stoxx 600 | Makrokalendář | Aktuální kurzy | Financování | Investiční banky | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Money-Management | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Facebook | Riziková averze | Burzy | FX trh | Rozvíjející se trhy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | EURUSD | GBPUSD | Aktivum | EPS | Index | Odpor | Podpora | Vnitřní hodnota | Volatilní | Forex pro začátečníky | Aktuální kurzy měn | Analýzy | Argentinské peso | Banka | Brent | Brokeři | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Conference Board | CZK | Česká spořitelna | Denník | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Emise cenných papírů | EUR USD | Eura | Euro cena | Euro CZK | Euro CZK převod | Euro dnes | Euro historie kurzů měn | Euro kurs | Euro kurzy | Euro licence | Euro prodej | Euro účet | Euro účet zdarma | Evropská centrální banka kurz | Evropská centrální banka kurzy | Evropská měna | Evropské měny | Expirační doba | Fibonacci trading jednoduše a přehledně | Fibonacciho posloupnost | Fibonacciho posloupnost zlatý řez | Fibonaci | Finanční fondy | Fiskální rok | Fondy | Forex tradingem k maximálním ziskům | Forexo | Forexu | Frank | Full time | FX Street | FX Trading | FXDD | FXstreet.cz | GDP | Graf | HDP USA | Historie kurzů | Historie kurzů měn | Hrajeme si na burze | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index PMI | Index S&P 500 | Inside | Investiční | Investiční zprávy | Investování do akcií | ISM | Jádrová inflace | Knihy o forexu | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Krátkodobé investice | Kurz amerického dolaru | Kurzu měn | Kurzy | Libra | Makroekonomické ukazatele | Management | Manuál | Market | Markets | Mayzus | Míra inflace | MyFxBook | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodování s komoditami | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online kurz | PayPal | PinBar | Pips | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Rates | Recenze | Reuters | Ropy | Růst HDP | Seminář | Société Générale | SP500 | Hodnocení brokerů | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Škola tradingu | Termínované vklady | Throwback | TopForex | Trading platform | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Velká Británie | Výběr brokera | Vývoj cen akcií | Webináře | WTI | Zkušenost | Zlatý řez | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | Škola forexu | ROIC | CNBC | Trading Coach | ZEW | DXY | EIA | ING | Put | Buy | Cílová cena | Čistý dluh | DCF | Dluhopisový index | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | Emisní ážio | Emitent (vystupuje jako vypůjčující) | Emitent při IPO | Enterprise value (EV) | Equal weight | Euroobligace | Ex-day | Free float | Hold | Jeff Bezos | Obchodní den | OIBDA | P/S | Roadshow | ROCE | Sell | Strong Buy | Itálie | Cena / tržby | Factoring | M2 | StopLoss | Tržby | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Co je forex | Western Union | Milionář | Equity křivka | Forex Pro | Komise | Depreciation | Expert Advisor (EA) | Volby | S/R zóny | Fibonacci trading | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Eurobunds | Know-how | Vzdělání | Velcí hráči | Burze | Currencies | Expert Advisor | Financial trading | FX trading platform | Investment | Profi obchodní systémy | Saxo Capital Markets | Evropské obchodování | Markit | Intesa Sanpaolo | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Sentix | MF Global | Forex asistent | WACC | Bloomberg Terminal | Akcie Starbucks | Dění na finančních trzích | HUF/EUR | Nákupy dluhopisů | Backtestovat | Podnikání | BMW | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Zvyšování úrokových sazeb | Trendový kanál | Cena kávy | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Energie | Earnings | Bloomberg TV | Globální akciové trhy | Znalost | Příprava | Přehled | Volby v USA | Agentura Reuters | Bankovnictví | Ekonomická aktivita | London Breakout | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Fundamentální faktory | Pozornost investorů | Chance | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Economist | Economic | Glencore | JPMorgan Chase | Americké akciové indexy | Supporty a rezistence | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Globální finanční trhy | Reálné obchody | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Wells Fargo Securities | Bankovní tradeři | Index Nikkei | FactSet | S&P | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Historická maxima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Indikátor Stochastic | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Zájem o akcie | Tesla | Odvrátit deflaci | Kapitalizace | Výhled | Investiční výhled | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Italský bankovní sektor | Konsensus | Market moving instituce | Úspěšné obchodování | Opatřením na podporu ekonomiky | Francouzský CAC 40 | Predikce | Začínající trader | Krize | Investiční stratég | Firemní výsledky | Investovat do akcií | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Snížení úrokových sazeb | Firemní zisky | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Trading jednoduše | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár USD/JPY | Měnové krize | Příjmy | Dun & Bradstreet | Kapitálové strategie | ExxonMobil | Měny&Sazby | ČTK | Monopoly | Obchodování forexu | Aktuální cena | Japonský Nikkei | Růst ekonomiky | Profesionální trading | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Odhad HDP | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Vývoj eurodolaru | Informace o forexu | Skupina PPF | Vstup na burzu | Obchodování na zámořských trzích | FocusEconomics | Návratnost investic | Index Topix | Inteligentní investor | Stellar | Digitální peněženky | Conseq Investment Management | Globální akcie | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | Můj trading | Akcie Amazonu | Obchodní týden | Obchodní válka | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Technologické akcie | Akcie společnosti | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Odvětví polovodičů | Tvorba cash-flow | Dluhopisové výnosy | Trendové čáry | Pipy | Silnější dolar | Tvrdý brexit | Stanovení ceny | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Financování vlády | Prezident Trump | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Majetek | Volatilní období | Klesající cena kávy | Klesající cena | Investice do kaváren | Uber Technologies | Zpětný odkup akcií | Hodnota firmy | MSCI Emerging Markets | Moje obchody | Brexit bez dohody | Základy obchodování | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Akciový růst | XTB Research | Akcia | Akcie týdne | Intradenní trader | Akciové alokace | Backtest | Dobrý obchod | Ziskové výsledky | Investování na Forexu
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Index | USA | Trh | Reuters | Pozice | Banky | ČTK | Výhled | Banka | EUR/USD | FOREX | Rezistence | Obchodování | FXstreet | Euro | Dolar | Graf | JPY

Předchozí klíčová slova

EUR USD
EURUSD
EUR/USD
EUR USD forex
EUR USD graf
EUR USD chart
EUR USD spread
EUR vs CZK
EUR vs USD
EUR/ZAR

Následující klíčová slova

Event driven
EverBank Wealth Management
EverBank World Markets
Evercore ISI
EVLV
Evoluce placení
Evropa
Evropská banka
Evropská burza
Evropská centrální banka
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu, až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní Price Action VIP indikátor, doposud úspěšně používaný pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečný Price Action VIP indikátor, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading VIP
Potvrďte prosím... Zavřít