Dlouhá pozice

USD/JPY: Je další pokles nevyhnutelný?
07.05.2025 Bank of Japan ponechala na měnověpolitickém zasedání 1. května měnovou politiku beze změny. Ve zprávě "Výhled ekonomické aktivity a cen" snížila prognózy růstu reálného HDP na fiskálních rok 2025 i 2026 kvůli dopadu amerických cel. Jedná se však o předběžné prognózy založené na určitých předpokladech. Banka zároveň zvýšila prognózu jádrové inflace na fiskální rok 2025. Připomeňme, že inflace v březnu opět vzrostla z 2,6 % meziročně na 2,9 % a v tokijském regionu se v dubnu vyšplhala z 2,9 % na 3,5 %, přičemž nadměrný růst vykázaly i jádrové indexy.

Libra se snaží udržet v býčím kanálu
08.04.2025 Spojené království je jednou z mála zemí skupiny G20, které vyšly z nové celní politiky relativně mírně – bylo postiženo 25% clem na vývoz automobilů a 10% clem na ostatní zboží. To je výrazně méně než nová cla uvalená na Čínu, EU nebo Japonsko, což britské ekonomice dává slušnou šanci z nově vznikajícího obchodního prostředí alespoň částečně těžit.

Zpráva CFTC: Investoři aktivně uzavírají dlouhé pozice na USD
04.03.2025 V pátek zveřejněná zpráva CFTC odhalila nečekaně silný impuls k výprodeji dolaru, přičemž celková spekulativní dlouhá pozice na USD vůči hlavním měnám se snížila o 8,2 mld. USD na 15,4 mld. USD.

Dolar sleduje známou trajektorii
27.02.2025 Máme-li předpovědět budoucnost, musíme zanalyzovat minulost. Chování amerického dolaru po listopadových prezidentských volbách nápadně připomíná pohyby z přechodného období 2016–2017. Tehdy dolar posiloval až do Trumpovy inaugurace a pak začal oslabovat. Tarify se ukázaly být méně významné, než Trump původně sliboval, a fiskální stimulační balíček měl problémy projít Kongresem. Nyní sledujeme podobný scénář.

PŠENICE blízko tříměsíčního maxima na pozadí jednání mezi USA a Čínou. Klesající ruský vývoz, oslabující americký dolar a rostoucí ceny kukuřice v centru pozornosti
06.02.2025 Futures na pšenici (WHEAT) na burze Chicago Board of Trade (CBOT) se vyšplhaly na tříměsíční lokální maximum, protože obchodníci zůstali opatrní vzhledem k riziku obchodní války mezi USA a Čínou. To však v současné době pravděpodobně není hlavním přímým cenovým faktorem. Investoři uvítali současný přístup Pekingu jako pozitivní signál, který by mohl zabránit větší eskalaci. Přesto Čína uvalila cla na americké zemědělské vybavení. Co to však znamená pro trhy s obilím?

Jak obchodovat pár EUR/USD dne 16. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
16.01.2025 Ve středu pár EUR/USD vykazoval značnou volatilitu. Zpočátku cena stagnovala, jelikož obchodníci vyčkávali na zveřejnění zprávy o vývoji inflace v USA. Po zveřejnění zprávy došlo k prudkému růstu kurzu, přestože údaje o inflaci nebyly pro dolar rozhodně negativní. Během hodiny však euro opět prudce kleslo. Tento nedávný pohyb naznačuje, že trh prošel další fází korekce, která se možná včera uzavřela.

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 16. prosince? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
16.12.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek nadále obchodoval v horizontálním kanálu, kde konsoliduje už zhruba tři týdny. Z technického hlediska se pro měnový pár EUR/USD nic nezměnilo. V minulém týdnu měly potenciál výrazněji ovlivnit pohyb páru pouze dvě události, obě se však ukázaly být spíše nevýrazné. Listopadová zpráva o inflaci v USA ukázala přesně ty údaje, které trh očekával, a zasedání Evropské centrální banky přineslo očekávané výsledky.

EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 12. listopadu (přehled dopoledního obchodování). Euro dosáhlo dalšího minima
12.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0631 a plánoval jsem na jejím základě rozhodovat o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom analyzovali, co se stalo. Pokles a následné vytvoření falešného proražení této úrovně umožnily vstup do dlouhých pozic, ale ke korekci směrem vzhůru nikdy nedošlo. Krátce poté proražení a opětovné otestování úrovně 1,0631 vedlo k prodejnímu signálu pro euro, což mělo za následek pohyb směrem dolů o zhruba 20 bodů. Technický výhled pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.

Komodity: Ceny ropy prudce klesají, investory zklamal čínský stimulační balíček
11.11.2024 Ceny ropy dnes na světových trzích klesají přibližně o tři procenta. Děje se tak poté, co čínský plán na oživení ekonomiky zklamal investory, uvedla agentura Reuters. Investoři tak nevěří, že plán zvýší klesající poptávku v zemi, která je největším globálním importérem suroviny.

Býčí momentum na libře posiluje
24.09.2024 Bank of England na zasedání, které skončilo minulý týden, podle očekávání ponechala úrokovou sazbu na 5 %, přičemž hlasy byly rozděleny v poměru 8:1 namísto očekávaných 7:2, což svědčí o více jestřábím postoji, než se očekávalo.

Můžeme si dovolit silnou korunu?
29.06.2024 Česká národní banka (ČNB) na svém čtvrtečním zasedání snížila úrokovou sazbu o 50 bps na 4,75 %. Výrazně se tak přiblížila hlavní úrokové sazbě v eurozóně, která je aktuálně nastavena na 4,25 %. Úrokový diferenciál se snížil z obrovských 7,00 % v červenci 2022 na minimum.

Index NASDAQ: Vše o investování a obchodování oblíbeného akciového indexu
30.05.2024 Máte zájem o investice do nových technologií a chcete sledovat nové trendy v odvětví technologií? Teď je pravý čas na to začít investovat do akciového indexu NASDAQ. Index Nasdaq je index cenných papírů obchodovaných na americké burze NASDAQ a patří mezi hlavní světové akciové indexy.

Zpráva CFTC: investoři i nadále prodávají USD navzdory vysokým výnosům
28.05.2024 Nejnovější zpráva CFTC nepřinesla žádné překvapení - čistá spekulativní dlouhá pozice na americkém dolaru klesá již čtvrtý týden v řadě.

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 20. května. Jednoduché tipy pro začátečníky
20.05.2024 EUR/USD se v pátek pokusil pokračovat v medvědí korekci, ale jako obvykle se odpoledne vyšplhal téměř na lokální maximum. Jak jsme již několikrát zopakovali, celý pohyb vzhůru, který trvá již více než měsíc, je třeba považovat za korekci. Při přechodu do 24hodinového časového rámce je totiž zřejmé, že předchozí pokles byl silnější, což znamená, že současný pohyb je korekcí. Stále tedy máme co do činění s klesajícím trendem, nikoli naopak. Euro nadále posiluje bez jakýchkoli formálních důvodů a pátek je toho živým potvrzením.

Méně důvodů proč očekávat oslabení dolaru
23.04.2024 Čistá dlouhá pozice na USD se ve sledovaném týdnu zvýšila o 7,8 mld. USD na 25,5 mld. USD a dosáhla tak pětiletého maxima. Spekulativní pozice zůstává silně medvědí a nejeví známky zpomalení. Největší ztráty utrpělo euro, které spolu s kanadským dolarem a britskou librou ztratilo 2,8 mld. USD.

Index S&P 500: Kompletní průvodce pro investování a trading
11.04.2024 Index S&P 500 je jedním z nejznámějších a nejsledovanějších akciových indexů na světě. Zahrnuje akcie 500 největších amerických společností obchodovaných na burzách NYSE a NASDAQ. Index je považován za barometr výkonnosti amerického akciového trhu a často slouží jako ukazatel celkového zdraví ekonomiky Spojených států. Investice do indexu S&P 500 jsou populární volbou pro začátečníky i pokročilé investory. Pro investici do tohoto indexu můžete využít různé finanční nástroje, jako jsou CFD, ETF (Exchange Traded Funds), futures kontrakty nebo opce.

Euro by se po zasedání ECB mohlo propadnout
08.04.2024 Inflace v eurozóně v březnu meziročně klesla na 2,44 %, přičemž růst cen v sektoru služeb zpomalil na 4 %. Jádrová inflace se rovněž snížila v důsledku prudkého zpomalení růstu cen potravin na 2,7 % v meziročním vyjádření. Podle ECB odpovídá nárůst jádrové inflace meziměsíčnímu zvýšení o něco málo přes 0,2 %, což je stále příliš moc na to, aby bylo možné vyhlásit kontrolu nad růstem cen, zejména proto, že hodnoty ukazatele růstu průměrných mezd jsou i nadále příliš vysoké.

Výhled pro EUR/USD na 4. dubna. Trh se vrací do starých kolejí
04.04.2024 Ve středu pár EUR/USD již druhý den po sobě vykazoval kladné obchody. Zatímco růst eura z předchozího dne vyvolal otázky, které mohly být způsobeny technickou korekcí, pár pokračoval v korekci směrem vzhůru, přestože makroekonomické pozadí naznačovalo opak. Začněme zprávou o inflaci v eurozóně, která se ukázala být slabší, než se předpokládalo. Slabá inflace znamená jediné: Evropská centrální banka se ještě více přiblížila snížení sazeb v červnu, nebo možná dokonce v dubnu. To je samozřejmě pro euro medvědí faktor, ale trh to ignoroval.

Libra nadále ztrácí půdu pod nohama. Přehled vývoje měnového páru USD/GBP
03.04.2024 Aktualizované údaje o HDP Spojeného království za 4. čtvrtletí 2023 se ukázaly být horší než předběžné údaje – ekonomika klesla o 0,3 %. Jedná se o druhý pokles v řadě, což naznačuje technickou recesi. Z hlediska produkce došlo ve 4. čtvrtletí 2023 k poklesu ve všech třech hlavních odvětvích, a to o 0,2 % ve službách, o 1,0 % ve výrobě a o 1,3 % ve stavebnictví. K poklesu došlo také v čistém obchodu, spotřebě domácností a tvorbě hrubého kapitálu, což bylo částečně kompenzováno nárůstem spotřeby vlády.

Údaje ISM podpořily dolar. Přehled EUR/USD
03.04.2024 Index nákupních manažerů ve zpracovatelském průmyslu ISM v USA v březnu vzrostl na 50,3 b., což je hodnota, která výrazně překonala očekávání, neboť ekonomická aktivita se po 16 měsících poklesu zvýšila. Pozitivní trendy se objevily u ukazatelů, jako je růst nových zakázek a výrobní produkce, zatímco dílčí index zaplacených cen vzrostl o 3,3 % na 55,8 b. a mzdy se zvýšily na nejvyšší úroveň od poloviny roku 2022, což podpořilo celkové inflační tlaky.

Rostoucí tlak na kiwi. Přehled vývoje NZD/USD
27.03.2024 Novozélandská ekonomika zpomaluje. Ekonomická aktivita měřená hrubým domácím produktem v prosinci 2023 klesla o 0,1 %. Stalo se tak po poklesu o 0,3 % ve čtvrtletí začínajícím v září 2023; HDP na obyvatele se snížil o 0,7 %. Pokud se na dynamiku podíváme z pohledu novozélandské centrální banky, je vše v pořádku – zpomalení ekonomiky je v souladu s cílem vrátit inflaci na cílovou úroveň. Pokud se ekonomika začne zotavovat rychleji, než předpokládají prognózy (které předpokládají návrat k tempu růstu před krizí na úrovni 2,5 % meziročně v roce 2026), může RBNZ buď zvýšit sazbu, nebo zůstat na současné vysoké úrovni po delší dobu.

Bank of England připravuje trhy na první snížení sazeb. Přehled vývoje měnového páru GBP/USD
26.03.2024 Bank of England se podle očekávání rozhodla ponechat bankovní sazbu na úrovni 5,25 %. Rozložení hlasů naznačuje, že ve výboru stále panují neshody, ale v mnohem menší míře než dříve. Na tomto zasedání hlasovalo 8 členů pro nezměněné rozhodnutí a jeden člen pro snížení o 25 bazických bodů ve srovnání s dřívějším rozdělením hlasů 6–2–1, kdy jestřábi Haskel a Mann změnili své postoje na neutrální.

Kiwi stojí na prahu zhroucení. Přehled vývoje měnového páru NZD/USD
20.03.2024 V úterý ráno Bank of Japan mírně zvýšila svou základní úrokovou sazbu z -0,1 % do pásma 0,0–0,1 %, čímž ukončila období osmi let záporných úrokových sazeb, a také oznámila, že ukončí svůj rámec kontroly výnosové křivky. Zároveň BoJ bude pokračovat v nákupech JGB v přibližně stejném objemu jako dosud a slíbila, že v případě rychlého růstu sazeb bude okamžitě reagovat. Jen v souladu s očekáváním tohoto rozhodnutí klesl a dlouhodobými důsledky rozhodnutí BoJ se budeme zabývat v příštím přehledu.

Euro se odráží na základě očekávání vývoje sazeb na pozadí prudkého propadu v průmyslu. Přehled EUR/USD
19.03.2024 V lednu průmyslová výroba v eurozóně prudce poklesla o 3,2 %, zatímco meziročně se produkce snížila o 6,7 %, přičemž oba ukazatele dopadly mnohem hůře, než se předpokládalo. Největší evropská ekonomika již možná sklouzla do recese, neboť průmyslová výroba poklesla o více než 5 %. Pokles Německa táhne dolů celou eurozónu, což znamená, že pokud s sebou dříve Německo táhlo celý blok nahoru, nyní je tomu naopak.

Ochladnutí postoje k akciím může otestovat odolnost britské libry
13.03.2024 V tomto čtvrtletí si zatím vede GBP ze všech měn zemí G10 nejlépe, teď však bude její odolnost podrobena zkoušce. Většina dobrých zpráv už se do cen promítla a mzdové tlaky pomalu vrcholí. Britská libra vykazuje v poslední době značnou korelaci s náladami na akciových trzích a případný nárůst volatility může ohrozit i sílu této měny. Spekulativní dlouhé pozice jsou celkem napjaté a technické ukazatele napovídají, že se pár GBP/USD patrně blíží překoupení.

O dalším růstu libry rozhodne úterý. Přehled vývoje měnového páru GBP/USD
12.03.2024 Uplynulý týden s sebou nepřinesl žádné důležité makroekonomické údaje ze Spojeného království. Jedinou zprávou, na kterou tak stálo zato upozornit, byl index PMI v sektoru stavebnictví, který dopadl o něco lépe, než se očekávalo (47,9 b. oproti 49 b.), ale stále pod pásmem expanze. Podnikatelský optimismus se zvýšil potřetí za poslední čtyři měsíce a dosáhl nejvyšší úrovně od ledna 2022.

Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem
28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.

Plán obchodování GBP/USD na 23. února. Jednoduché tipy pro začátečníky
23.02.2024 Také pár GBP/USD ve čtvrtek vykazoval poměrně vysokou volatilitu, ale obchodoval se se smíšenými pohyby. Britská měna zahájila den růstem z nelogických důvodů. Po zveřejnění údajů o indexu podnikatelské aktivity ve Spojeném království se pár propadl a vykazoval poměrně silný pokles. Údaje o americkém indexu PMI tento pokles zastavily a dolar zamířil dolů. Poměrně průměrné hodnoty indexů tak vyvolaly silné pohyby na trhu, protože trh od začátku týdne neobdržel žádné informace.

EUR/USD: Dolar si vytváří nárazník, který by mohl vést k jeho pádu
22.02.2024 Americký dolar od začátku roku vzrostl vůči hlavním světovým měnám o 2,6 %, což představuje jeho nejlepší výkon od roku 2015. Jestliže na konci roku 2023 byl dolar kvůli holubičímu obratu Federálního rezervního systému a očekávání snížení sazeb o 150 bazických bodů na 4 % téměř odepsán, nyní se nálada na trhu změnila. Silná ekonomika, pokračující spotřebitelské výdaje a akciové indexy blízko rekordních hodnot mají za následek změnu perspektivy. Nabízí se otázka: proč nepokračovat v prodejích EUR/USD?

Akciové indexy: Obchodování burzovních indexů
21.02.2024 Akciový index (burzovní index) měří celkovou cenovou výkonnost skupiny akcií, obvykle za konkrétní zemi. Například DE30 (německý index DAX) je akciový index obsahující 30 společností zalistovaných na německé burze. Akciové indexy reprezentují celý akciový trh a zaznamenávají tržní změny v čase.

Údaje o inflaci v USA vyvolaly silnou dolarovou rally. Přehled USD, NZD, AUD
14.02.2024 V úterý se pozornost soustředila na údaje o indexu spotřebitelských cen (CPI) za leden, a ty se skutečně ukázaly jako překvapivé. Inflace v lednu klesla na 3,1 % z prosincových 3,4 % (prognóza 3,1 %), zatímco jádrová inflace zůstala beze změny na úrovni 3,9 % (prognóza 3,7 %). Stojí za zmínku, že Federální rezervní systém jádrovou inflaci pečlivě sleduje, a skutečnost, že přestala klesat, trhy vnímaly jako jasný jestřábí signál, který poslal kurz USD a výnosy dluhopisů výše.

Powell podpořil americký dolar. Přehled USD, EUR, GBP
24.10.2023 Minulý týden vystoupil předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell v Ekonomickém klubu v New Yorku, přičemž hlavním tématem jeho projevu bylo, že FOMC "postupuje opatrně". Trhy z jeho projevu vyvodily, že k očekávanému zvýšení sazeb v listopadu pravděpodobně nedojde a vzhledem k náznakům zpomalující inflace je velká šance, že k němu nedojde vůbec.

Zpráva CFTC: Medvědí předpojatost (bias) vůči evropským měnám zůstává nedotčena. Přehled USD, EUR, GBP
10.10.2023 Dle zprávy CFTC, která vyšla v pátek, došlo k výrazným změnám v pozici měny. Několik komoditních měn, zejména ty orientované na čínské a asijské trhy, své pozice mírně vylepšily. Týká se to AUD a NZD. Evropské měny však zaznamenaly prudké výprodeje, které přispěly ke zvýšení celkové pozice USD o 5,3 miliardy na 8,7 miliardy. Pro USD je to nejsilnější výsledek za poslední rok.

Turecká lira klame investory
01.09.2023 Po otřesech a devalvaci turecké liry spojené s načasováním místních prezidentských i parlamentních voleb se snaží centrální banka v Ankaře návratem ke standardní měnové politice vzbudit dojem stability. Nejprve dvakrát nesměle zvýšila úrokové sazby, což forexové obchodníky nijak neuspokojilo.

Globální recese se blíží. Přehled USD, EUR, GBP
26.07.2023 Údaje CFTC odrážejí výrazné zhoršení sentimentu vůči americkému dolaru. Celková krátká pozice na USD se během vykazovaného týdne zvýšila o 7,39 miliardy a dosáhla -19,88 miliardy, což představuje největší týdenní změnu od roku 2020 a nejvyšší medvědí bias od roku 2021.

Trhy očekávají, že Bank of England bude i nadále jestřábí. Přehled EUR, GBP, USD
21.06.2023 Nejnovější zpráva CFTC ukázala, že investoři pokračují ve snižování své celkové čisté pozice v amerických dolarech již čtvrtý týden v řadě. Snížení dosáhlo během vykazovaného týdne 1,9 miliardy USD, přičemž krátká pozice činila 6,4 miliardy USD, což je nejnižší hodnota za 11 týdnů.

Trhy jsou před zprávou o inflaci v USA opatrné. Přehled USD, EUR, GBP
11.05.2023 Trhy byly ve středu ráno opatrné z důvodu očekávání výsledků jednání mezi Bidenem a předsedou Sněmovny reprezentantů McCarthym o dluhovém stropu USA. Žádná ze stran není ochotna jednat o krátkodobých řešeních, která by umožnila zvýšit výpůjční strop, a nejsou připraveny na kompromisy. Nemělo by se očekávat rychlé řešení a možná při hledání řešení nastane riziko defaultu.

Neudržitelný kurz na forexu
18.10.2022 S tempem pálení svých devizových rezerv a možném přicházejícím spekulativním výprodeji je horkým kandidátem na skokové oslabení naše česká měna. Při rostoucích úrokových sazbách v eurozóně i v USA, hlubokým deficitem na běžném účtu a vyšší inflací by se skutečně měl nyní měnový pár EUR/CZK obchodovat v pásmu 25,50 – 26,50 a nikoliv za aktuálních 24,60.

ECB na rozcestí. Výhled pro USD, EUR a GBP
18.07.2022 Na konci minulého týdne mírně vzrostl rizikový sentiment. Důvodem byla dobrá zpráva o maloobchodních tržbách v USA a zpráva University of Michigan, která ukázala, že 5letá a 10letá inflační očekávání klesla z 3,1 % na 2,8 %. Navzdory určité pozitivitě zůstává riziko recese vysoké, přičemž americká ekonomika ve 2. čtvrtletí klesla podle modelu Atlantského Fedu o 1,5 %.

Přehled USD, EUR a GBP. Hrozba stagflace se blíží.
18.04.2022 Evropské banky jsou na Velikonoční pondělí zavřené, takže první data, která mohou zvýšit volatilitu, se objeví až s otevřením trhů v USA.

Přehled USD, EUR a GBP: Fed pravděpodobně zrychlí růst úrokových sazeb
30.03.2022 Nárůst optimismu vedl v úterý večer k růstu akciových indexů napříč trhem. Nejsilnější pohyb byl pozorován v Evropě, kdy Euro stoxx 50 vzrostlo o 3 % najednou. V kladném teritoriu byly také indexy v USA a Asii. Optimismus však stojí na vratkých nohách, a to jednáních o situaci na Ukrajině. S největší pravděpodobností tento optimismus ve velmi blízké budoucnosti přijde vniveč.

Přehled USD, EUR, GBP. V eurozóně se zvyšuje riziko stagflace
28.03.2022 Týdenní zpráva CAES naznačila několik trendů najednou, které budou pravděpodobně dominovat v krátkodobém výhledu. Za prvé, dolar přidal 4,6 miliardy do kumulativní dlouhé pozice. Za dva týdny byly výprodeje za 8 týdnů získány zpět a kurz dolaru je nyní nejvyšší od ledna.

Přehled vývoje USD, EUR, GBP: Dolar bude pravděpodobně pokračovat v růstu, euro a libra zůstávají pod tlakem
21.03.2022 Kumulativní dlouhá pozice na dolaru za sledovaný týden poprvé od ledna vzrostla na 8,921 mld. USD, avšak přebytek nelze považovat za významný. Je ale možné, že jsme svědky změny trendu. Na dlouhodobé závěry je ještě brzy, protože rozhodující roli nehrál růst poptávky po dolaru, ale pokles eura, které za týden ztratilo 5,4 mld. EUR.

Saxo Bank přináší 7 způsobů, jak se bránit chaosu na trzích
14.03.2022 Koncem loňského roku dosáhl akciový trh svého vrcholu, nyní však došlo k prudkému obratu směrem dolů. Nejenže se na něm negativně podepisuje rostoucí inflace a bezprostředně hrozící navyšování úrokových sazeb, teď ještě došlo k rozpoutání konfliktu. Dlouhodobé důsledky zatím nejsou jasné, ale dopady na ceny energií jsou patrné již dnes. Konflikt navíc samozřejmě nijak nepřispívá k celkové geopolitické stabilitě. Každopádně vede k nejistotě a to je něco, co investoři nemají rádi.

Odliv kapitálu z Evropy podpoří dolar před zasedáním FOMC; Přehled USD, EUR, GBP
14.03.2022 Jak vyplývá ze zprávy CFTC, dvouměsíční pokles dolaru se možná chýlí ke konci – týdenní změnu -7 mil. lze považovat za bezvýznamnou. Trend je stále klesající, takže to zatím nevypadá, že by dolar nabíral na síle, zejména vzhledem k rychle rostoucí dlouhé pozici na zlatě, která za týden přidala +6,156 mld. a dosáhla 56,270 mld. EUR. Jedná se o maximální býčí míru od začátku roku 2021 – převaha je více než výrazná.

Carry Trade: Vydělávejte na forexu pomocí úrokových sazeb
14.03.2022 Forexový carry trade spočívá ve vypůjčení měny s nízkým výnosem za účelem nákupu měny s vyšším výnosem ve snaze vydělat na rozdílu úrokových sazeb. Tento postup je také známý jako "rollover" nebo "swap" a tvoří nedílnou součást strategie carry trade. Obchodníky láká tato strategie v naději, že budou inkasovat denní úrokové platby nad rámec případného zhodnocení měny z daného obchodu.

Nová světová ekonomická krize: Přehled USD, CAD, JPY
09.03.2022 Zvýšená volatilita trhů přetrvává i ve středu. Oznámení ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, že Ukrajina neaspiruje na vstup do NATO "v blízké budoucnosti", a ochota diskutovat o statutu obou separatistických republik vedly k malému přívalu pozitivity, ale ne na dlouho. Jakmile americký prezident Joe Biden oznámil, že USA zakážou dovoz ruské energie, komodity opět prudce vzrostly a akciové indexy se vrátily do červené zóny.

Ceny zlata se v prostředí geopolitické nejistoty vyšplhaly nad 1900 USD
22.02.2022 V noci z neděle na pondělí ceny rovněž vzrostly na 1 910,80 USD za unci, zřejmě v důsledku toho, že Rusko a Bělorusko oznámily prodloužení vojenských cvičení, která měla skončit v neděli.

Geopolitický faktor; přehled vývoje USD, EUR a GBP
21.02.2022 Dominantními tématy na trzích zůstávají blížící se termín zasedání Fedu, které zahájí cyklus utahování měnové politiky, a také geopolitické napětí kolem Ukrajiny, které se stupňuje s ne zcela jasným cílem, který má však zcela jasné důsledky.

Trhy čekají na údaje o inflaci v USA. Přehled vývoje USD, CAD a JPY
09.02.2022 Trhy při čekání na zveřejnění údajů o inflaci v USA za leden stály na místě. Výnosy nadále zpomalují svůj růst a tlačí investory k nákupu rizikových aktiv. Pokud bude prognóza (+7,3 % pro celkovou inflaci a +5,9 % pro jádrovou inflaci) správná, bude to dále omezovat variabilitu akcí Fedu a trhy ji budou považovat za jasný jestřábí signál.

Co je lepší, zlato nebo bitcoin?
04.02.2022 Debata o tom, kam investovat v roce 2022, zda do bitcoinu nebo zlata, se stále stupňuje. Komoditní tým Goldman Sachs naznačuje, že cenný kov bude mít větší výhodu.

Goldman Sachs se zatím nechce vzdát zlata
27.01.2022 Goldman Sachs není připraven vzdát se zlata ani po chmurném roce 2021. Finanční gigant investičních bankovních služeb zvyšuje cenovou předpověď a doporučuje uzavření rok trvajícího obchodu se zlatem.

Bank of Canada může dnes předběhnout Fed. Japonsko není připraveno omezit stimuly. Přehled vývoje USD, CAD a JPY
26.01.2022 Klíčovou událostí dnešního dne je zasedání FOMC, po kterém by mělo přijít oznámení o ukončení programu nákupu aktiv a možná i připravenost zahájit cyklus zvyšování sazeb na příštím zasedání v březnu. Pokud FOMC potvrdí očekávání trhu, pak bude americký dolar do konce dne pokračovat v růstu napříč celým spektrem měnového trhu.

Zpráva CFTC: masivní výprodej amerického dolaru před zasedáním FOMC. Přehled vývoje USD, EUR a GBP
24.01.2022 V pondělí se zaměříme na zprávy o indexech PMI z USA, Velké Británie a eurozóny, které odpoví na otázku, zda inflační tlaky slábnou, nebo rostou, a také na to, jaký vliv má prudce zvýšené tempo šíření covid-19.

Americký trh práce se zotavil, ale covid-19 může všechny prognózy zmást. Přehled vývoje USD, EUR a GBP
10.01.2022 Prosincová zpráva z amerického trhu práce je nejednoznačná. Přírůstek pracovních míst v uvedeném měsíci činil pouze 199 tis., ačkoli indexy zaměstnanosti ISM i zpráva ADP předpokládaly mnohem vyšší výsledek. Na druhou stranu byly poslední dva měsíce revidovány na +141 tis., což snížilo negativitu. Míra nezaměstnanosti se také celkově snížila na 3,9 %, a vrátila se tak na úroveň před pandemií, což nám umožnilo hovořit o úplném oživení trhu práce.

Rozhodnutí uvolnit ropu ze strategických rezerv vedlo k růstu cen. Přehled USD, CAD a JPY
24.11.2021 Cena ropy v úterý vykázala rychlý růst poté, co Spojené státy oznámily uvolnění 50 milionů barelů ropy ze strategických ropných rezerv. Čína, Japonsko, Velká Británie, Indie jsou připraveny se připojit k tomuto rozhodnutí, které bude celkově znamenat dalších 15-20 milionů barelů.

Rakouský lockdown a ochota zavést povinné očkování vyvolaly výprodej v euru. Přehled USD, EUR a GBP.
22.11.2021 Poptávka po americkém dolaru roste po jestřábích komentářích místopředsedy Fedu Claridy a předsedy představenstva Wallera, kteří poznamenali, že "rychlejší snížení kvantitativního uvolňování by se mohlo vyplatit", přičemž Waller naznačil, že Fed bude mít flexibilitu v případě potřeby zvýšit sazby dříve. Stále není jasné, zda taková potřeba bude nebo ne, ale trhy dostaly jasný signál, že podpoří americký dolar.

Proč investovat do kryptoměn s pomocí CFD kontraktů
01.07.2021 Bitcoin a další kryptoměny už nějakou dobu nejsou jen technologickou kuriozitou. V současné době si kryptoměny vybudovaly svoji pozici v globálním světě financí a používají se jako platební prostředek, což je v kontextu tohoto článku obzvláště důležité. V portfoliích investorů z celého světa je fenomén kryptoměn dnes považován za plnohodnotnou třídu aktiv.

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy do konce roku 2020?
01.10.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.

Praktická ukázka: Obchodování okolo nuly
29.09.2020 Jednou z fází vývoje tradera jsou okamžiky, kdy ačkoliv obchoduje s maximálním nasazením a maximální zodpovědností, nedaří se mu dobrat kýženého výsledku, tedy zisku. Někdo je z toho smutný, někdo rozladěný, ale ve skutečnosti jsou podobné výsledky velkým úspěchem.

Ceny ropy konsolidují kvůli novým obavám z koronaviru
15.06.2020 Během uplynulého týdne se na trzích objevil pocit déjà vu a někteří aktéři se začali chovat stejně jako v 1. čtvrtletí, kdy pandemie viru Covid-19 poslala výnosy z akcií i obligací rychle ke dnu. Od dubna už dokázalo masivní zotavení celosvětových akciových trhů zahladit ekonomické dopady měsíců v karanténě.

Praktická ukázka: Divný týden
03.02.2020 Uplynulý týden patřil mezi ty, které by si skoro každý obchodník dokázal odpustit. To, že skončil ztrátou by nebylo nic divného, ale způsob jejího dosažení, to byla otrava, nuda a skoro by se chtělo řict výsměch. Kdo by čekal, že důležité informace v půlce týdne přinesou nějaký život na eurodolar, byl by zklamán jako já. Naopak, když už to vypadalo na poklidný závěr týdne, někdo zavelel k útoku a odehrál se docela zbytečný pohyb. V podstatě až do pátečního oběda se odehrával život na EUR/USD v rozmezí 500 bodů (50 pipů) a upřímně, za mě tam mohl celý týden i dokončit.

Jak se vedlo komoditám ve stínu napětí na Středním východě
10.01.2020 Zpráva COT týkající se týdne končícího 31. prosincem ukázala průběžnou akumulaci spekulativních dlouhých pozic. Po rekordním srpnovém propadu dosáhla čistá dlouhá pozice 24 termínovaných kontraktů na komodity svého 18měsíčního maxima. V neposlední řadě se nakupovaly drahé kovy a energie, než obnovené napětí na Středním východě znovu vyhnalo jejich ceny vzhůru.

Technická analýza drahých kovů
02.09.2019 Obavy před přicházející ekonomickou recesí a neklid z mezinárodně politického dění nezpůsobuje jenom růst zlata, ale větší poptávku po cenných kovech a komoditách obecně. Stříbro za měsíc srpen 2019 zaznamenalo úctyhodný 13procentní vzestup ceny.

Draghi a ECB: sazby ponechány – tržní analýza 26.10.2018
26.10.2018 Na včerejší tiskové konferenci komentoval Mario Draghi aktuální vývoj evropské ekonomiky, postoj ECB a výhled do budoucna. ECB ponechala hlavní sazby beze změny, stejně tak jako nákupy aktiv (QE), které činí 15 miliard EUR měsíčně. Do konce roku chce ECB kvantitativní uvolňování ukončit a sazby by se mohly navyšovat až v druhé polovině roku 2019. Vše také záleží na ekonomických datech, ta přichází v poslední době horší, než je očekávání. Dle Dragiho se nejedná o žádnou začínající recesi, nýbrž o zpomalení růstu. Řekl, že pro změnu monetární politiky by se musela sejít vysoká finanční volatilita a opravdu, opravdu špatná ekonomická data. K situaci v Itálii dodal, že ECB Itálii neprobírala a jedná se o fiskální záležitost. Měnový pár EUR/USD reagoval během konference nejprve posílením, poté respektoval dlouhodobější downtrend.

ETH/USD
27.04.2018 ETH/USD se dnes obchoduje na vyšší úrovni a pohybuje se kolem vrcholu mraku na 674USD. V horní části cenového kanálu prolomení hranice 671 (cloud top) vedlo k testování 690 (trendová linka spojující 1419.96 a 711) / 722 (100-DMA). Další upswing by se zaměřil na 745 (61,8% retracement 982,99 a 360) / 764 (38,2% retracement 1419,96 a 360) / 800.

EUR/GBP
18.04.2018 Technická analýza: trend Bullish
– RSI směřuje k výšším hodnotám
– Stochs na pokraji převrácení z úrovní n...

ETH/EUR
09.04.2018 ETH/EUR odmítnutí na vrcholu (intraday) úrovni 352,34, klesá v současné době na úrveň 324. Pár prolomil nad 5-DMA, která je nyní okamžitou podporou na 316 úrovních. Na horní straně je tuhý odpor na 20-DMA okolo 354, průlom může táhnout paritu dále vzhůru.

BTC/EUR
05.03.2018 BTC/EUR konsoliduje po breaku nad horní hranicí kanálu, vznikající dynamický bullish trend nabízí prostor pro další růst. BTC/EUR rozšiřuje konsolidaci zlomu nad horní hranici kanálu, předpoklad up trendu.

Nejlepší reálné obchody XTB minulého týdne
28.02.2018 Nejvýnosnější obchod na reálných účtech si v minulém týdnu připsal obchodník na německém indexu DAX. Během dvou týdnů mu nákupní pozice o velikosti 5 lotů přinesla téměř 1 milion korun. Trader z Česka vstoupil do obchodu 5. února na úrovni 12203,1 bodů a výstup realizoval 21. února na 12496,5 bodech. Celkový pohyb indexu v obchodníkův prospěch přesáhl 293 bodů.

USD/CAD
22.02.2018 USD/CAD pokračuje ve svém vzestupném trendu pátý po sobě následující den. Pár zlomil hlavní odpor 1,26886 high price z 9. února 2018 a skočil až na 1,277 v době psaní. V současné době se obchoduje kolem 1,27746. Včerejší vzestup USD / CAD byl způsoben jestřábím zápisem z Fed minutes. Očekává se, že centrální banka zvýší více než třikrát sazby v 2018. DXY se obchoduje na úrovni 89.79.

Obchodujte s Forexem jako profesionál
05.02.2018 Forex je zkratka z anglického pojmu Foreign Exchange, ale používá se i zkratka FX nebo měnový či devizový trh. Na forexovém trhu dochází k výměně jedné měny za druhou s cílem vložené investice. Obchoduje se zde 5 dní v týdnu 24 hodin denně. Za jeden den se zobchoduje přibližně 6 bilionů amerických dolarů.

EUR/CHF
02.02.2018 Vzhledem k tomu, že americká Federální rezervní banka zvýšila úrokové sazby od roku 2015, několikrát, je švýcarská národní banka (SNB) pravděpodobně poslední velkou bankou, která by stáhla své měnové stimuly. Vzhledem k tomu, že švýcarské vládní bondy mají nejnižší výnos na světě kvůli velmi slabé inflaci, SNB by měla omezené možnosti, ale lze to očekávat, protože švýcarský frank zůstává nejvíce nadhodnocenou měnou (výpočty MMF) mezi zeměmi OECD.

Stříbro
26.01.2018 Stříbro má pohyb na horské dráze, udržované těsně okolo 17,50 dolarů a vyžaduje pro vzestupnou rally další impuls. Kov překonal silnou trendovou rezistenci a má potenciál dosáhnout nového historického maxima.

AUD/JPY
22.01.2018 AUD/JPY nalezl silnou podporu 20-dma
AUD/JPY se v současné době obchoduje na úrovni 88,93.
Pozitivní obchodní s...

dash / btc
02.01.2018 2H graf ukazuje podporu pro nárůst, ADX je nad 25 a stoupá s dominancí + v DMI. Vzrůstající divergence v oblasti RSI, která přispívá k vzestupnému trendu a potvrzuje jej. Okamžitý odpor je na hodnotě 0,08207 (50% Fib 0,9200 až 0,0721).

Měď
28.12.2017 Měď patří mezi komoditní indikátory ekonomické prosperity; jako technický kov reaguje na vzrůstající spotřebu v době konjunktury a naopak na pokles spotřeby při recesi. Jedná se o předstihový indikátor, lze tedy podle vývoje ceny hodnotit následující období. Měď aktuálně nachází nejvyšší míru uplatnění při výrobě elektromobilů a rozvoj tohoto segmentu a jeho pravděpodobný boom v následujících letech vytváří výraznou šanci na posílení této komodity.

XMR/USD
27.12.2017 XMR/USD nalezl podporu okolo 20-DMA v současné době na 378,73. Pár nedokázal zavřít pod 20-DMA při více příležitostech. Technické ukazatele jsou mírně vzestupné, je zde prostor pro obnovení vzestupného trendu.

DASH/USD
26.12.2017 Úrovně podpory – 1100 (38,2% Fib retrace z 252,50 až 1625 rally), 1008 (20-DMA), 850 (trendová linie). Úrovně odolnosti – 1178,71 (5-DMA), 1250 (high price 17 prosince), 1301 (23,6% Fib). Doporučení: Prolomení nad 5-DMA, dlouhá pozice, SL: 1080, TP: 1250/1300/1420.

Jak nakoupit levnější „zlato“?
11.12.2017 V době předražených akcií, stále minimálních úrokových sazeb a všeobecného optimismu na trzích se investoři snaží hledat alternativní investice s vysokým potenciálním výnosem. Komu se nelíbí extrémní volatilita bitcoinu, může si jako pojistku před možným propadem trhů koupit zlato, které se i přes oslabení amerického dolaru drží na přijatelných cenách.

Ropa (Brent) dosedla na důležitý support
07.12.2017 Na ropě se nám začíná tvořit docela zajímavá obchodní příležitost. Včera odpoledne se cena ropy začala znovu propadat a dosedla až na hranici 61 dolarů za barel. Důvody ke korekci lze hledat jen obtížně, ale možná sehrály roli informace ohledně produkčních škrtů v Libyi. Tu OPEC na svém zasedání přesvědčil o tom, aby se připojila k dohodě o omezení produkce, která by na rok 2018 měla být maximálně 1 mil. barelů denně. Včera však začalo vyplouvat na povrch, že je vůči obchodníkům na ropě dohoda o snížení produkce jen prázdným gestem, protože Libye stejně nebude schopna v příštím roce těžit více než právě 1 mil. barelů denně. Ať už jsou tyto zprávy důvodem korekce nebo nikoliv, faktem je že se pozitivní fundament na ropě příliš nemění, což potvrdily i včerejší zásoby ropy v USA, které příjemně překvapily další silnou korekcí a pádem o více než 5 mln. barelů.

NZD / JPY
12.10.2017 NZD / JPY bojuje na 200-dma (80,03), dlouhá pozice při rozhodujícím prolomení nad tuto hranici.
NZD / JPY prolo...

Vývoj long vs. short kontraktů na futures maret
02.10.2017 Zpráva CFTC o obchodních pozicích byla vydána v pátek (29. září) a pokrývá pozice do úterý (26. září). Zpráva COT není úplným výčtem celkových tržních pozic, jelikož trh futures je relativně menší než spotový trhFX. Představuje však klíčový obraz o tom, jak hlavní a největší účastníci hledí na budoucí pohyby.

Cena zlata klesá následkem severokorejského dění
18.08.2017 Minulý týden se zlato potýkalo s téměř protikladnou možností výsledku – mezi realizací zisku a posunem nad klíčovou rezistenci, a to v závislosti na tom, jakým směrem se vyvine patová situace v Severní Koreji. Od té doby se díky úsilí na obou stranách povedlo alespoň prozatím napětí zmírnit. Vedení Severní Korey v podstatě přes noc upustilo od své konfrontační rétoriky vůči USA a vzdalo se plánu zaútočit na Guam.

Základy opcí, díl 1: Co jsou opce a jak fungují
27.07.2017 Chcete se naučit obchodovat opce, ale pořád máte nějak problém prokousat se začátkem? Nejste sami. Opce se zdají být na první pohled komplikované a řadu lidí odrazují svou zdánlivou složitostí. Jsem si ale jist, že po přečtení tohoto článku budete mít jasnou představu o tom, jak tento instrument funguje a proč je tolik populární.

Co jsou opce a jak fungují.
27.07.2017 V tomto článku se dozvíte základní pojmy vztahující se k opčním kontraktům, ukážeme si co je call opce a co je put opce a jakou z nich využít pro stranu long a pro stranu short.

Býčí maraton pokračuje
11.10.2016 Býčí trh trvající již 91 měsíců je téměř jako parazit – a stále se ho nějak nemůžeme zbavit. Ať na něj házíme cokoliv (Brexit, zpomalení v Číně, záporné sazby, bankovní krize v Evropě, krize rozvíjejících se trhů, nízké ceny ropy, geopolitické konflikty?), stále neúnavně přináší nová historická maxima. Mimořádně zajímavé listopadové prezidentské volby ve Spojených státech jsou za dveřmi, podobně jako pravděpodobné zvýšení úrokových sazeb ze strany Fedu, a globální akciové trhy vstupují na další neznámé bitevní pole.

Káva se připravuje na protiúder, signály jsou stále výraznější
08.09.2016 Poté, co se káva Arabica za posledních 18 měsíců konsolidovala, začíná nyní opět vykazovat známky života. Měsíční graf níže ukazuje, jak křivka vývoje Arabicy vytvořila v tomto období půlkruh.

Ropní medvědi prchají dosud nevídaným tempem
30.08.2016 V týdnu ukončeném 23. srpna pomohla rostoucí poptávka po energetických futures spustit 27% nárůst celkové komoditní expozice hedgeových fondů. Ostatní žádané komodity zahrnují sójové boby, ropu, cukr, kakao a zlato.

Nebojte se uplatnění opce
15.08.2016 Uplatnění opce v den nebo před dnem expirace opce motá hlavu mnohým začínajícím opčním obchodníkům. Při jejím nesprávném pochopení se může ze ziskové pozice stát velice rychle ztrátová. Aby tomu tak nebylo, tak si dnes vysvětlíme, jak celý proces funguje.

Analýza USD/JPY, AUD/NZD a GBP/USD
01.06.2016 USD/JPY: Tento měnový pár se na 1hodinovém grafu dostal k hladině 110,50, která koresponduje s předcházející rezistencí a s hladinou Fibonacciho retracementu 50 %. Je to též blízko klouzavého průměru SMA 100. Také se zřejmě vytváří býčí divergence. Jestli věříte v růst, tak long pozice - dlouhá pozice (long position) na současné úrovni se zdá být jako dobré obchodní nastavení. Umístěte ovšem Stop-Loss do dostatečné vzdálenosti pod oblast supportu.

Kolik vydělají manažeři hedgeových fondů?
12.05.2016 Magazín Institutional Investor zveřejnil žebříček manažerů hedgeových fondů, kteří si dokázali za rok 2015 vydělat nejvíce peněz.

Návrat primitivní ekonomiky
17.11.2015 Léta chybné politiky nám způsobila problémy se závislostí na USD
Silnější dolar omezuje budoucí růst, ceny komodit a ...

Uzavření dlouhých pozic v energetice a zaměření na krátké pozice u kovů
16.06.2015 V týdnu od 9. června byly na komoditních trzích velmi aktivní hedgeové fondy. Likvidace dlouhých pozic v energetice a zvýšený objem krátkých prodejů u kovů vyústily do snížené čisté dlouhé pozice v těchto sektorech. Těsně předtím, než zpráva o nabídce a poptávce hlavních plodin poslala ceny opět prudce dolů, pozvedlo tento sektor špatně načasované pokrytí krátkých pozic.

COT: Úprk komodit se před zasedáním FOMC stal naléhavějším
24.03.2015 I v týdnu ukončeném 17. březnem omezily investiční fondy své rostoucí tendence, jak se děje už po čtyři týdny po sobě v očekávání jednání FOMC...

Základy obchodovaní opcí 11: Opční spready
06.02.2015 Jedním ze základních principů obchodování opcí jsou opční spready. Při obchodování spreadů dochází ke kombinaci nákupu a prodeje opcí. Ve vztahu k realizační ceně a datu expirace existují tři typy spreadů:

Zlato a stříbro za sebou v poptávce nechává takové komodity jako kukuřice nebo měď
15.01.2015 Pokles kombinované expozice o 1,3 %. Obchodníci se rozdělují v otázce směřování ropy. Zvýšená poptávka po zlatě a stříbře
Hedgeové fondy a správci ak...

Základy obchodování opcí 8: Řecká písmena
23.12.2014 Řecká písmena (Option Greeks) vyjadřují citlivost ceny opce na změnu parametrů podkladu. Jednotlivé citlivosti jsou označované podle řeckých písmen.

Americký dolar pod palbou dat
25.11.2014 Během včerejška se podařilo měnovému páru EUR/USD získat několik desítek pipů, a to i přes celkově...

Základy obchodování opcí 6: Uplatnění a přiřazení opce
21.11.2014 Kupující opce má právo uplatnit si opci, tedy požadovat plnění na základě parametrů daného opčního kontraktu. V případě call opce m á majitel právo koupit od prodávajícího opce podklad za realizační cenu, čímž se dostává do dlouhé pozice na podkladu. V případě put opce m á majitel opce právo prodat vypisovateli opce podklad za realizační cenu. V tomto případě tedy uplatněním opce vzniká u kupujícího krátká pozice.
Související klíčová slova:
Tempo růstu | Sektor informačních technologií S&P 500 | Býčí pohyb | Geopolitické eskalace | Velmi vysoké výnosy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Depozitní akcie | IUCM | Programování | Maximální riziko | LYNX | Retracement | Jackson Hole | Ekologie | ETC | Futures na pšenici | Budoucí směr | Kiwi | Typ tradingu a investice | Take Profit | SP500 | Rozložení investic | EUR | Margin call | Zkušenosti | Cenová hladina | Nízká cena ropy | Alphabet | Komunikační sektor ETF | Akciové trhy | Vývoj akciového indexu FTSE 100 | Koronavirové krize | Inflace v září | Investiční účet | Měnový kurz | Pozitivní vliv | Rolování | Pfizer | Obchodník | Zpracovatelský sektor | Beta ETF S&P 500 ETF BSPXPL.PL | Měnový pár EUR/CZK | IGLN.UK | Pokles akciových trhů | Průmyslová výroba v eurozóně | Technické signály | Trend | Bank of Japan | Možný zisk | Vývoj eurodolaru | Životní prostředí | Poor's Publishing | Stimulační balíček | Long pozice | Zahájení aktivního obchodování | BTC | Hnojiva | Očekávané výsledky | Delegace | Obchodování indexu NASDAQ | Spekulace na pokles | Pip | Investiční banky | Oživení podnikatelské aktivity | Ochranné příkazy | PLATINUM | Nejznámější akciové indexy | Pokles cen zlata | Vývoj ceny hliníku | Co je index S&P 500? | Dow Jones Industrial | Charlie Lee | Aktiva | EURJPY | PLN | Příležitost k prodeji | GBPJPY | Berkshire Hathaway | Investiční kapitál | Sektor informačních technologií | Opční prémie | Futures kontrakt | Nálady na trhu | Korelace | Aktuální cena ropy (graf) | Obchodování CFD | Otevřené pozice | Berkshire Hathaway (BRKA.US) | Investing | Kolaps | Ekonomika je dobrá | Nikl | Ceny ropy WTI a zlata | Investování do akcií | 4GLD | Inflace v Německu v prosinci | Oznámení | Zasedání ECB | Business Insider | Vliv na trh | Diverzifikace | Výnosy dluhopisů | Model GDPNow | Investiční kalkulačka | Analýzy | Pravděpodobnost | Počáteční marže | IDUS.UK | Údaje o maloobchodních tržbách | Chování trhu | RDSA | Lagardeová | S&P 500 (US500) | Snížení produkce | Zpráva CFTC | Ethereum | Americké dluhopisy | Obchodní platformy Metatrader | Proč investovat do kryptoměn | Růst sazeb | Typ tradingu | XMR/USD | Úrokové sazby v Turecku | CSPX | IDUS | Britská libra | Exchange | Rostoucí ceny | Deutsche Boerse | Futures na pšenici (WHEAT) | Poplatky | Výkyvy | Jednání OPEC+ | IUCM.UK | Zlato a stříbro | APP | Financial Times | Posilování dolaru | Goldman Sachs | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Demo účet zdarma u XTB | Deflace | Scott Bessent | Léto | Statistics | Asijské trhy | Zdraví ekonomiky | Výhody obchodování indexů | Párové obchodování | Expanze | Zlato na burze | Hlavní ekonom | Současný propad | Geopolitické napětí | Saúdská Arábie | Komodity na trading | Finex.cz | Snížení emisí | Microsoft (MSFT.US) | Investování do ropných akcií | Burze | SPY5.UK | Spekulace na pokles cen | Vysoké inflace | Jak začít obchodovat S&P 500 (US500)? | Trendová čára | Kam investovat v roce | Backwardation | Situace na Ukrajině | CFD na index | Cena zlata | Základní měna | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Pokles ceny ropy | Změny ceny | Strach | Vojenské krize | Pákové produkty | CME futures | Burza | Odeznění energetické krize | GDP | Analytický tým | Růst zaměstnanosti | Glencore | Invesco EQQQ NASDAQ 100 | Pokles dolaru | Rostoucí inflace | Cukr - Vývoj ceny | Směrnice | Graf | iShares UCITS ETF NASDAQ 100 | Více peněz | Gold | Exchange Traded Funds | Ropa WTI - Vývoj ceny | Výnosy | Typy pozic | Futures kontrakty | Finex | Brexit | Průvodce pro investování | Růst mědi | Jak začít obchodovat s indexem NASDAQ (US100)? | Trhy s obilím | Long / Short | Kryptoměnové burzy | Objemy ropy | Obchodování s US500 | Karanténní opatření | Index FTSE 100 - Vývoj akciového indexu | Černé pondělí | Celní válka | Chování amerického dolaru | Nová cla | Dolar dnes | Online obchodování | Poptávka po riziku | Standard and Poor's 500 | Implikovaná volatilita | Obchodování s akciemi technologických společností | Využití dlouhodobých trendů | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Danske Bank | Klouzavé průměry | EQQQ NASDAQ 100 | iShares Physical Gold | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Výrazný pohyb | Investovat v roce 2020 | Americký prezident | Růst cen | Royal Dutch Shell (RDSA) | 100 největších kótovaných | Vývoj hlavní úrokové sazby v Turecku | Minimální mzdy | CZK | Long (dlouhá pozice) | Situace na trhu s ropou | Vale (VALE.US) | New York | Snížení úrokových sazeb | ETF NASDAQ 100 | Krátkodobý obchod | Jak funguje index | Index S&P 500 - Obchodní hodiny | Vývoj libry | Chicago Board of Trade (CBOT) | Pandemie COVID-19 | Rostoucí obavy | ETF BSPXPL.PL | Krátkodobé dluhopisy | Největší společnosti | Vývoj ceny zemního plynu | Cena indexu S&P | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Vysoké riziko | BHP | Ropný trend | Uzavření pozice | Proražení | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vývoj měnového páru | Co jsou CFD kontrakty | UCITS | Forexové carry trades | Nejnovější zprávy | Úrokový zisk | Čekající příkazy | Standard and Poor's | EIA | BB&T | Inflace | Dolarový index | Co to je NASDAQ? | BRKA.US | Chris Larsen | ETF iShares IDUS.UK | OD7F.DE | Trumpová | Tiff Macklem | Breakout | Strategie pro obchodování s komoditami | NZD/USD | Gap | Vliv na ziskovost | Long/short equity | Carry trade obchody | Vše o investování | Jak otevřít účet pro obchodování indexů? | Česká měna | Uzavřené fondy | Sell | B/E | Komodity - časté otázky | Silný impuls | Podnikání na kapitálovém trhu | Opce evropského typu | Cena American oil future | Nezaměstnanost | Dividendy | Zajištění zisků | Diskont | RMB | Obchodování s indexem S&P 500 | Pohyb ceny podkladového aktiva | CNDX.UK | BETANDX.PL | Dosahovat zisku | Možnost obchodovat | Obchodní seance | AUDNZD | Podnikatelská důvěra | Jakub Kovařík | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | xStation | Společnosti vyloučené z indexu | Pověst | Extrémní emoce | Problémy | Jak investovat do komodit | Nikkei 225 (JAP225) | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Utahování měnové politiky | Iron Condor | Jak otevřít účet pro obchodování | ETF NASDAQ 100 (BETANDX.PL) | Zasedání Evropské centrální banky | Technologický vývoj | Výhled | IUUS | Silný sell-off akcií | Silný sell-off | Příkaz | Cena opce | Vývoj konkrétního akciového trhu | Bank of Canada | QDVE.DE | Accumulating ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Hodnota Pipu | BP | Podnikání | Vše o investování a obchodování | Bossa.cz | Ceny zinku | Analytický tým FXstreet.cz | NASDAQ 100 pro úplné začátečníky | Nejlepší čas | Výroba v eurozóně | IUUS.UK | Zvyšování sazeb | Tuzemská ekonomika | Data PMI | NASDAQ Composite vs. NASDAQ | Historie | Asociace obchodníků s cennými papíry | Platební prostředek | Konsolidace | Macron | USD index | Více obchodů | EUR kurz | Investování do S&P 500 | CFD jsou deriváty | UCITS ETF NASDAQ 100 | Federální rezervní banka | Co je opce | Celková inflace | S&P 500 Stock Composite Index | Coca-Cola | Retailoví obchodníci | Short (krátká pozice) | Společnost Nasdaq | City Index | Porovnání vývoje | Komoditní měny | Výkon | Invesco | Maloobchod | Ceny cukru | Sankce | Zveřejněná data | Ekonomické výhody | Dolary | Zavírání pozic | Typy pozic na NASDAQ | Obchodujte ropu | IUES.UK | Nabídka | Michal Uma | Hliník - Vývoj ceny | Řecká písmena | Zasedání FOMC | Index S&P 500 a rozdělení sektorů | Stop Loss (SL) | Spotřebitelské inflace | Směnné kurzy | Aktuální ceny ropy | Výprodeje | Nové trendy | Ceny hliníku | Snížit riziko | Dlouhodobý graf ceny ropy | Centrální banky | Index Standard and Poor's 500 | EUR/PLN | Obchodní plán | Správná diverzifikace | Bilance běžného účtu ČR | Americké depozitní certifikáty | Reserve Bank of Australia | Akciový index | Medvědí signál | Charu Chanana | RIO.UK | Utilities ETF | CL | Obchodní příležitost | Silná ekonomika | Zúžení úrokového diferenciálu | Cyklus zvyšování sazeb | Long position | iShares IUUS.UK | Depozitní certifikáty | Indexy aktivity | Akciové bubliny | Pohyb ceny | Ropné akcie | Reakce trhu | Prognózy na cenu ropy | Hrozba stagflace | Nárůst poptávky | Ekonomiky | Index S&P 500 - Vývoj akciového indexu | Potenciální pokles | Pšenice na burze | Investiční instrument | Odhodlání | Donald Trump | Suroviny | Měď - Vývoj ceny | Volatilita | Investování do ETF | Maďarsko | Carry trades | XAG/USD | Pandemie koronaviru | Jaké jsou výhody obchodování indexů? | Pozice na US500 | Nabídka a poptávka komodit | Contract | Vlastnosti CFD | Manažeři | Graf ceny ropy | Dominance dolaru | Změny trendu | Oslabení jüanu | Státní dluh | Commodities | Významné riziko | Novozélandská ekonomika | Nové trendy v odvětví | Pravidla obchodování | Obchodovat S&P 500 | Platina | Peníze | Zpráva | Transparentní společnosti | Opční strategie | Foreign Exchange | CySEC | Trpělivost | Představenstvo společnosti | Brent | HUF | Prudký pokles | Politika | Americké prezidentské volby | Exxon Mobil | MSCI All-Country World | Očekávání | Demo účty | Obchodní pásmo | Flat | iShares Commodity Diversified Swap | Palladium | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Inflační riziko | Dlouhá pozice (Long position) | Pohyby cen | Vyšší výnosy | Buy Limit | XOP | Zvýšení sazeb | NASD | Obchodní příkazy | Leverage trading | Obchodování s CFD na komodity | Trendové čáry | US500 CFD | Investice do indexu S&P | Průmysl | Transparentní | Války na Ukrajině | Obchodní účet | Rozhodování o obchodování | Bitcoin Cash | Guvernér BoE | Vývoj ceny ropy WTI | Rychlé zisky | Nakupovat akcie | Náklady spojené se skladováním surovin | Evropské měny | Chamtivost | Standard & Poor's | Commodity | Dopad na cenu | Butterfly | Hlavní úrokové sazby | InstaForex | Zásoby ropy | Hedgeové fondy | Saxo | Janet Yellenová | Obchodní signály | Nákupy | Růst | Stop Out | Finanční deriváty | Klouzavý průměr SMA | Obchodování s pákovým efektem | Investiční rizika | Zpřísňování úvěrových podmínek | eSignal | Příležitosti | Akcie a ETF | Trh dluhopisů | Historie S&P 500 | EUR/CZK | Americká lehká ropa | Zaměstnanost | IOT | Program kvantitativního uvolňování | MiFID II | Válka | MetaTrader | Vývoj akciového indexu S&P 500 | USO | BreakEven | Nový rekord | Vývoj ceny kakaa | Jednání FOMC | Jak funguje index NASDAQ? | Kurzu měn | Zahájení obchodování NASDAQ | Palladiové akcie | Prognóza | National Association of Securities Dealers Automatic Quotation | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Prodávat akcie | Pozitivní nálada | Měnový pár USD/JPY | LEANHOGS | Použití finanční páky | Kmenové akcie | Trh práce | Prezident Fedu | Ask | Tempo poklesu | Hrozba | Vývoj ceny ropy Brent | Vliv členů OPEC | Akvizice | Základní pravidla obchodování | Nové technologie | Jak S&P 500 funguje? | Pochybnosti | Prodej dolaru | Býčí výhled | Hodnota Opce | Princip obchodování | Snižování cen | Objem obchodů | Obchodování v pátek | IUUS.UK ETF | Prognózy banky | Velká Británie | Peer-to-peer | Reálný účet | Evropské ekonomiky | Obrat trendu | Akciový index Botswany | Snížit emise | Oklahoma | Nordea | Ropný trh | Cena bitcoinu | MSFT.US | Volatility | Co jsou CFD | Nízké obchodní náklady | Skladování fyzických komodit | DailyFX | Ceny výrobců | Long | Vývoj hlavní úrokové sazby | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Chování | Snižování sazeb | Trendová linie | Cyklus růstu | Kontrakty | Skladování komodit | Zpomalení ekonomiky | Ropné společnosti | iShares Core S&P 500 | CFD obchodování indexů | Investování a obchodování | Lira | Společnost X-Trade Brokers | LYNX Trading | Objem vládních stimulů | Index Dow Jones - Vývoj akciového indexu | Nigérie | Geopolitická rizika | Investiční portfolio | Prohlášení politiků | Turecká lira (TRY) | Long pozice na US500 | Sója - Vývoj ceny sóji | Reinvestování | AUD | Které indexy stojí za pozornost? | Národní asociace obchodníků s cennými papíry (NASD) | DJIA | Inflace v eurozóně | Investiční výhled | Šéfka ECB | ETFS Natural Gas | Tok kapitálu | Posílení rublu | Gamma | Contract for Difference | S&P500 | Inovativní řešení | NASDAQ Composite vs. NASDAQ 100 | Opatření | Meziroční růst | Minimální velikost obchodu | Měnové stimuly | Trend Swing | BoE Andrew Bailey | Kryptoměny CFD u XTB | Cvičení | Kukuřice - Vývoj ceny | Zdravotní péče | Investujte zodpovědně | Covid | Turecko | OIL.WTI | Vývoj kurzu | Derivát | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Objednávky | Trh | Sezónnost | Barel ropy | Momentum | Kapitálové strategie | Index Nasdaq - Vývoj akciového indexu | Cykličnost | Portfolio manažer | MSCI | Index DAX - Vývoj akciového indexu | Utilities ETF S&P 500 | Složení indexu NASDAQ | Využití finanční páky | Odvětví v ekonomice USA | Základy obchodování opcí | Průměrné mzdy | Falešné signály | Kontrakty pro vyrovnání rozdílů | Trendové indikátory | Open | BETANDX | Recese ve Spojených státech | Sázka na růst | Ceny plynu | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Silné trendy | Obchodní hodiny NASDAQ | Demo účet zdarma | Investiční zprávy | Rozdílové smlouvy | Swapové body | Běžné spotřební zboží | S&P 500 ETF iShares | Index | Hedgeový fond | Vývoj meziroční inflace v Turecku | Futures | Reálné úrokové sazby | ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | U.S Steel | Obchodování spreadů | Měď | Počáteční investice | AUD/JPY | Směnný kurz | Česká koruna (CZK) | Nejlepší doba k zahájení obchodování | SPY5 | Technická recese | Zpomalení v Číně | Cena US100 | MMF | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Zobchodovaný objem | Letošní maximum | Parlamentní volby | IUCD | Obchodování carry trade | Zpřísnění měnové politiky | Eura | Komise | Nejistoty | IUCD.UK | Forexový carry trade | Tržní kapitalizace | iShares IUCM.UK | Kapitál | Co je to CFD? | Zvýšení dluhového stropu | Obchodování s indexem S&P | Posílení | Neutrální strategie | Agentura Reuters | GBP/JPY | Chemický průmysl | Hliník - Vývoj ceny hliníku | American oil future | Přebytek běžného účtu | Obiloviny | Společnosti z technologického sektoru | Společnosti | Obchodní války mezi USA a Čínou | Údaje o inflaci | Zprávy z trhu a tržní analýzy | Majitel | Největší společnosti v indexu | Aktuální cena ropy brent | CFD u XTB | Fiskální stimulační balíček | S&P | Obchodní signál | ETF S&P 500 | Koruna | Barometr výkonnosti | Unie | Short equity | Vice | Chování obchodníků | Výnosové křivky | Obchodování na finančních trzích | Ekonomické ukazatele | Základy obchodování | Sázky | ETF S&P 500 iShares IUCM | Kurz dolaru | Burzy cenných papírů | Narušení dodávek | Akciové indexy | Kryptoměny CFD | Národní asociace obchodníků s cennými papíry | DIA.US | Inflace v Turecku | Obchodování kryptoměn | Kam investovat | Christine Lagardeová | Shell | Ropa Brent | Americké měny | Ropné zásoby | Internet of Things (IoT) | Ceny palladia | Finanční společnosti | Christine Lagarde | Jednotlivé akcie | Obchodní napětí | CNDX | Wall Street Journal | Ocel | Dodávky ropy | Swing | Globální poptávka | IEA | Ekonomický vývoj | Spot FX | Podnikatelé | Otevřené obchody | Cla na dovoz | iShares IUUS.UK ETF | Reakce trhů | Povinné očkování | Prohlášení | Freeport McMoran | Omezené riziko | EUR/GBP | Znalost | Hladiny podpory | Nové letošní maximum | Sell-off akcií | Kurz EUR/USD | Deficit | Obchodníci | Negativní dopad | Sell-off | Obchodování s indexem NASDAQ | Jednoduché tipy pro začátečníky | Rollback | Maloobchodní tržby | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | CAD USD | G7 | Natural Gas | Složitější řízení | Čas na investování | Budoucnost | Co jsou CFD kontrakty? | Rollover (swap) | ETF SPY5.UK | Investování a obchodování na komoditním trhu | Ekonomické vyhlídky | Pokles ceny | Cukr | Dow Jones Industrial Average Index | Nejnovější údaje | Kakao | Ruský plyn | Americká centrální banka | Intraday | Beta ETF NASDAQ 100 (BETANDX.PL) | Option | Odvětví | Eskalace | Trumpova vláda | Pair trading | Obchodování s indexem | Měnový pár USD/TRY | Česká koruna | Brokers | Opční právo | G10 | Daně z příjmů | Margin | Benzín | Phil Flynn | Nové trendy v odvětví technologií | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Polský zlotý | Finanční sektor S&P 500 | Ceny zemního plynu | Pozornost | Začít obchodovat | Ostatní investice | HDP na obyvatele | Klesající trend | Princip obchodování carry trade | Surové ropy | Obchodní války | FRA40 | Stock Composite Index | Bohatství | Oblast rezistence | Ifo | Profit-Target | Dow Jones Industrial Average | Royal Dutch Shell | Zpráva z amerického trhu práce | Energetický sektor | Carry trade příležitosti | Omezení rizika | USDCZK | Ropa Brent - Vývoj ceny | Sell obchody | Oblasti rezistence | Investice do akcií | NASDAQ (US100) | Kompenzace | iShares UCITS ETF NASDAQ 100 (CNDX.UK) | Investice do stříbra | Index nákupních manažerů | Distributing ETF iShares IDUS.UK | Obchodování NASDAQ | Ripple | Vysoká volatilita | Největší burza na světě | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | OpceŽIVĚ | Domácnosti | Jednání mezi USA a Čínou | Další růst | Jednoduché tipy | Bitcoin | Inside | Velikosti pozice | Makroekonomická data | Kanadský dolar | StopLoss | Gamble | Poptávka | Kov | Britský trh práce | Volby | Čínská cla | Jak pochopit index NASDAQ | Výkonnost skupiny akcií | Otevření obchodního účtu | Burza NASDAQ | Zeměpis a geopolitika | Occidental | QDVE | S&P 500 ETF | Vyšší úroky | Snižování úrokových sazeb | Akcie Apple | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Krize v Evropě | Turbo certifikáty | Odpor | IUES | NAFTA | Pravidla obchodního systému | Kolísání cen | CVX.US | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Vývoj ceny cukru | Twitter | Největší evropská ekonomika | Úroveň rezistence | Druhá měna | Bull | Marketingová komunikace | High frequency trading | Patria Online | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Očekávání trhu | MIFID | Spekulativní kapitál | Obchodovat | Americké indexy | Vládní koalice | Aktuální carry trade | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Otevření obchodního účtu u brokerů | UK100 | Největší ztráty | Investiční rozpočet | MSCI ACWI | Finance | Měkké komodity | S&P 500 CSPX.UK | Kótování | Jak začít investovat | Obchodní bilance Turecka | Indikátor | Dluhopisy | Růst úrokových sazeb | Pandemie nemoci | Banka Mizuho | Nákup komodit | Platformy | Krátká pozice na NASDAQ | Equity | Citi Group | Cena palladia | Pár EUR/USD | NZD/JPY | Event driven | Analytici | Rakouský lockdown | Cenový graf | Vývoj ceny zinku | Obchodování a investování | EURGBP | Vývoj obchodní bilance Turecka | Zpomalení hospodářského růstu | DIA | Americké depozitní akcie | Dow Jones Industrial Average Index (US30) | Stříbro | Ole Hansen | Jak můžete investovat do ropy? | CFD na index DAX | Throwback | Bezpečné indexy | Nástroje peněžního trhu | Úsilí | Internet of Things | Koncentrace | Institut NIESR | Dobré obchodní signály | Podílové fondy | Pokles cen | Hypoteční zástavní listy | iShares IUCD.UK | Monetární politika | Index PMI | Počasí | Certifikáty | Vývoj obchodní bilance | Zvyšování sazeb Fedu | Short squeeze | ETF | Bollingerova pásma | Webináře | Klouzavý průměr | Průmyslové komodity | Ropa | Obchodování burzovních indexů | Poptávka po zlatě | FTSE 100 (UK100) | AMZN.US | AU.US | Cena US500 | Zasedání Bank of England | Investiční banka Goldman Sachs | Short pozice | Maďarský forint (HUF) | Německý index DAX | Majors | West Texas Intermediate (WTI) | Ripple (XRP) | Ekonomické aktivity | Politika centrálních bank a geopolitika | Bank of New York Mellon | Litecoin | Pokračování trendu | Cena barelu ropy | NASDAQ 100 (CNDX.UK) | Účet pro obchodování indexů | Platforma | ANZ | Zpomalení inflace | Indexy PMI | Janet Yellen | WEI | Bitcoiny | USA | Vysoká likvidita | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Spojené státy | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Transakční náklady | BTC/EUR | Ekonomové | CAC 40 (FRA40) | Strategie Trend Swing | Další kryptoměny | Růst HDP | Pokles trhů | Pandemie | Vývoj ceny platiny | Ocelářství | ECB Christine Lagardeová | Možnosti investování do komodit | Nálada na trhu | 3М | Stříbro - Vývoj ceny | Sázka | Kurzový zisk | Česká národní banka (ČNB) | Managed Money | Poskytování úvěrů | Buy Stop | ETFs | Zvyšování úrokových sazeb | Japonská ekonomika | ETH/USD | Prodat část akcií | ETF WTI Crude Oil | Spojené státy americké | Dow Jones | CIND.UK | Velmi volatilní | Časová hodnota | Ceny většiny komodit | Kurz USD | Obchodování s nástroji CFD | Jak obchodovat | Trailing Stop | Freeport McMoran (FCX.US) | Průmysl a stavebnictví | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Obchodováním s futures kontrakty | Nabídka a poptávka | Cyklus utahování měnové politiky | Chevron (CVX.US) | Trade Brokers | Výrobní aktivita | Vývoj | Spekulovat na růst i pokles cen | Inside Bar | Vývoj ceny pšenice | Geopolitické události | Vypůjčení měny | Vývoj nabídky peněz | Investování s LYNX | Brent Crude Oil | Risk-Management | Polský zlotý (PLN) | Obchodováním s futures | Úroková sazba | Zastoupení odvětví | COTTON | Zemní plyn - Vývoj ceny | AUD/NZD | Preferované akcie | Býčí divergence | Konkurenceschopnost | DASH/USD | Obchodní dohody | Ropná zařízení | Facebook | Plán obchodování | SPDR S&P 500 ETF SPY5.UK | Výdaje | Výběr správného brokera | Politika centrálních bank | Sledovací akcie | Bitcoin Cash (BCH) | Nekonvenční měnové politiky | iShares | Cena kontraktu | Volatilní | Abenomika | Hedge fond | Riziko ztráty | Úrokové sazby | EUR/USD | Nízké sazby | CSPX.UK | Zahájení obchodování | Pin Bar | OSN | Intervence | Cenové dno | Trh s kryptoměnami | Joe Biden | Náklady na těžbu | Denní volatilita | Spotřebitelská důvěra | Technologické giganti | Další vývoj | Celý akciový trh | Out of the money | První odhad | West Texas Intermediate | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Obchodní hodiny NASDAQ (US100) | Měnové politiky | G20 | Akcie v roce 2020 | Sázka na pokles ceny | Investiční doporučení | Dánové | Objem obchodování | Aktuální situace | Růst cen stříbra | Investice do akcií NASDAQ | Nevýhody | Pozice přes noc | Obchodovat S&P 500 (US500) | Zlotý | Nasdaq (US100) | Shutdown | Equity market neutral | Ekonomická situace | Odhad HDP | Celkový stav ekonomiky | CFD kontrakt | Růstový potenciál | Trading | Komoditní akcie | Ceny akcie | Bělorusko | Index FTSE 100 | Dosáhnout zisku | Tržní cena | FCA | Poptávky po dolaru | Vítězství | Belgie | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Nákup put opce | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Burzovní index | Průmyslové účely | Obchodování kryptoměny | Odliv kapitálu | Miliardy dolarů | ADP | Británie | OXY.US | Umělá inteligence | Hlavní komanditní společnosti | Vývoj bilance běžného účtu ČR | Prezidentské volby | Světové měny | Změny úrokových sazeb | Cenové pohyby | Propad ceny | Tisková konference | Oficiální míra nezaměstnanosti | Short pozice na US500 | Platební bilance | Růst mezd | Pšenice - Vývoj ceny | Price Futures | Dolarový pár | Amazon | Zástavní listy | Reálné ekonomiky | Ford Motor | Sazby | Obchodní pozice | Licenční fondy | BSPXPL | Spekulovat na pokles cen | Zemědělství | Patria | Otevření obchodu | České koruny | iShares QDVE.DE | Co je to ropa? | Komise v přenesené pravomoci | Vývoj akciového indexu | Úrok | Investovat | Komoditní | Cena severomořské ropy Brent | Data o HDP | Sell Limit | Cena indexu DAX | Akcie stabilní | Mezinárodní agentura pro energii | Ether | Trading Floor | Hotovost | Sektor služeb | Investiční fondy | Regulátor | CFD na kryptoměny | Průzkum | Hlavní analytik | Firmy | Index Botswany | Páka | Mezinárodní vztahy | Jednání OPEC | Omezení ztrát | Index CFD | Budoucí vývoj | Nálady investorů | BSPXPL.PL | Global macro | Odliv peněz | Průměrování | Růst cen ropy | Zajištění | Napětí mezi USA a Čínou | Cena ropy brent | Obchodovat s indexem NASDAQ | Normalizace úrokových sazeb | Jak vydělat na poklesu komodit? | Vyšší ceny | Aramco | ETF S&P 500 iShares IUCM.UK | Bitcoin (BTC) | Zlaté ETF | Povětrnostní podmínky | Růst cen komodit | Odhady ekonomů | Výkonnosti amerického akciového trhu | Obchodování oblíbeného akciového indexu | Plány Fedu | CIND | Velké peníze na komoditách | Brokerské společnosti | Investování | M1 v Turecku | Tržní analýzy | Fed | Nonfarm Payrolls | Pohyby cen indexu S&P 500 | Nejbližší support | Maďarský forint | Čekající příkaz | Nejlepší čas na investování do S&P 500 | NASDAQ 100 | Rozpočtový deficit | EQQQ | Index NFIB | Oficiální úroková sazba | Dílčí index | CORN | Akcie bank | Invesco EQQQ NASDAQ 100 UCITS | Trhy | Trade | Fluktuace | Aktuální cena akcií | Nejbližší rezistence | Potencionální zisk | Překoupení | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Informace o kryptoměnách | FTSE | Anglogold Ashanti (AU.US) | Vyšší riziko | Investovat do ropy | Tempo růstu britské ekonomiky | Cena indexu | Index Sentix | Měnové trhy | Oscilátor | OTC Bulletin Board | Nabídka kryptoměn | Rizika | Nejlepší čas na investování | Eurozóna | Globální standardní průmyslové klasifikace | Investiční rozhodnutí | Cenová hladina v ČR | Commitment of Traders | Fond | Výše úrokových sazeb | ISM | Vega | Správný odhad | Dlouhá pozice na NASDAQ | Úrokové diferenciály | Odvětví technologií | Měnověpolitické zasedání | Ekonomická nálada | Obchodujeme | Pšenice | Vývoj ceny mědi | Zpomalování inflace | Sociální trading | Nákup eura | Jak začít obchodovat S&P 500 | Ropné velmoci | Globální trh s ropou | Ceny niklu | Bitcoin a další kryptoměny | Výběr brokera | Jed McCaleb | iShares IUES.UK | Velcí hráči | Zlato - Vývoj ceny zlata | Prodávající | Nominální růst | Směr obchodů | ISLN | Obnovení růstu | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Stagflace | Klíčové faktory | Cenový vývoj | Jak začít s komodity? | Tipy pro začátečníky | TradingEconomics | Žádosti o podporu | Sucha | Proč investovat | Babypips | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Dlouhý obchodník | Cena kávy | Ondřej Hartman | Kanadská centrální banka | Jaká rizika číhají na komodity? | Ekonomický indikátor | NASDAQ v období paniky | Tesla | Snížení sazeb Fedu | Světová ekonomická krize | Ethereum (ETH) | Low | MSCI All-Country | Prodej eura | XTB Research | Nárůst volatility | S&P 500 Stock | Vývoj technologií | Ekonomický růst | Globální ekonomický růst | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Vývoj nabídky peněz M1 | Inflace v USA | Komodity | Prezident Emmanuel Macron | SaxoBank Academy | Barrick Gold (GOLD.US) | GS | Meziroční inflace v Turecku | Mzdy | Poradenství | Zlepšení nálady | General Motors | CAD | Cenové války | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Banka Goldman Sachs | Na burze | Cenové úrovně | Možnost realizovat zisk | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Společnost | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Ceny bavlny | Aktuální cena ropy | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Platina - Vývoj ceny platiny | Carry obchody | Složení indexu NASDAQ-100 | Sázet | Vysoký výnos | Ztráta | XOM.US | Možnost spekulovat na pokles cen | Nestabilita ekonomiky | XRP | Riksbank | Snížení kvantitativního uvolňování | Energetický sektor S&P 500 | FXstreet | EBITDA | Finanční podmínky | Akcie těžařů stříbra | Nabídka ropy | Globalizace | Reserve Bank of New Zealand | Fundamentální pozadí | Kukuřice | Nalezení obchodů | Obchod | Investoři a obchodníci | Pips | Hlavní trend | Tomáš Raputa | Výrobní náklady | Tradeři | Strategie komodit | Ceny ropy Brent | Obchodování opcí | Hospodářské politiky | AUD/USD | IOGP | Hospodářský pokles | OTC | Řídit riziko | Riziko | Vývoj ceny kukuřice | Jak vydělat | Správa otevřených pozic | Analytik | Emise | Velké investice | Právo | JPY | E-mini | Rollover | Citi | Pokles výnosů | RSI | Bank of America | AOS | Cenový strop | Semináře | Úrokové riziko | Obchodování s futures | Transakce | Údaje o HDP | Volatilita trhů | Turecká lira | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | GBP | NATO | Buffett | Plyn | Pokles cen ropy | Životní úroveň | UCITS ETF | Spekulativní pozice | Německá ekonomika | Čína | Risk | Vývoj ceny niklu | Inovace | Úrovně supportu | BCH | Trailing stop loss | Analýza ceny | Ceny | Spotřebitelský sektor | Představenstvo | Turistická sezona | ETH | Financování | Recese | Pokles | Testovací účet | Ceny sóji | Pohyby na trhu | Kompozitní index | Deutsche Börse | XOP.US | FTSE 100 | Ben Bernanke | Války | Impuls | Ukrajina | Zemědělské komodity | Břidlicové ropy | Obchodní platformy | Trh nemovitostí | Proinflační | ETN | Centrální banka | Předpovědi | OXY | USD/TRY | WTI | Berkshire | Zápis z posledního zasedání | Infekce Covid | Surová ropa | Hurikány | Spotřební sektor | SMA | Prodejní opce | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Specifický typ tradingu | Mizuho | Evropské centrální banky | MACD | CFTC | Libra | Restriktivní politiky | Cena severomořské ropy | Zóny supportu | Celní politiky | Sentix | Nejvyšší růst | Webinář | Stratég | Kurzové riziko | LYNX webinář | Instituce | USDCAD | Finanční páka | Obranné příkazy | Forint | Amazon (AMZN.US) | Morgan Stanley | AIGI | Ceny zlata | Plodiny | Výnos | Výnosy z dluhopisů | Obchodování GBP/USD | Patrik Urban | Bankovní krize | X-Trade Brokers | Insider | Index DOW | IHNED | Producenti ropy | Frank | Kontrariánství | Index Nasdaq | CFD | Benchmark | Palladium - Vývoj ceny palladia | Americká investiční banka | Ekonomická krize | Budoucí trendy | 256/2004 | US30 | Vývoj ceny palladia | ALUMINIUM | Nerealizovaný zisk | Vhodné podmínky | Dlouhodobý trend | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Měnové krize | Podkladové aktivum | Historická maxima | Newmont (NEM.US) | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | BHP Billiton (BHP.US) | Obchodní den | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Forex trader | Ceny akcií | Ceny energií | Barometr | Pobřeží slonoviny | Cena akcií | GBP/USD | Bezpečné přístavy | AAPL.US | Oživení trhu | Jak vydělat na poklesu | Hospodářská stagnace | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | Investování u XTB | RUB | Pravděpodobnost recese | Nejlepší palladiové akcie | BOSSA | Sója | Růst akciových trhů | Euforie | Írán | Rychlý růst cen | Biliony dolarů | Výhody a nevýhody | Vyhlídky eurozóny | Jasný signál | Apple (AAPL.US) | Histogram | Bias | Protistrana | Káva | Bez rizika | Vývoj meziroční inflace | Obchodujeme komodity | FINRA | Akciové trhy v USA | Douglas | Jaké komodity obchodovat? | AT&T | Zisk | Total | ČNB | Bank of England | Overweight | EURUSD | Spekulovat | Swapy | CFD kontrakty | Defenzivní příkazy | JAP225 | Praktická ukázka | Maximální ztráta | ExxonMobil | Rizikovější měny | Dovoz | Nasdaq Composite | Reálné obchody | Zahraniční investoři | Pozitivní zprávy | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Krátká pozice | Obchodování | Pokles ceny akcií | Obchodování ropy | Vzdělání | Nové prognózy | Falešné proražení | Očekávaný vývoj | Obchodní platforma | Směnné kurzy měn | Úroky | Sell Stop | Zlepšení sentimentu | Prezident | Růst inflace | COCOA | Cena mědi | Vale | WHEAT | TRY | BP (BP.UK) | Analýza páru EUR/USD | Průměrný denní objem | Prémie | TradingFloor.com | Evropa | Měna | S&P Global | Management | Nástroje řízení rizik | Nasdaq | Trump | SaxoBank | NICKEL | Zprávy | Ceny ropy | Lockdown | Zprávy z trhů | Bailout | Vývoj bilance běžného účtu | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Barrick Gold | Údaje | Technologické společnosti | Spoření | Převodník měn | Investice do nových technologií | Nejlepší akcie | Pokles exportu | Eurodolar | Biden | Růst zlata | Finanční krize | FXstreet.cz | Obchody | Britská měna | Běžný účet | Drahý kov | Klienti brokerů | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | IGLN | xStation5 | IronFX | ProCent | Růst spotřebitelských cen | iShares Physical Silver | Portfólia | Japonsko | Exxon | Zemní plyn | Marže | Spotová cena | Obchodování na páku | Směřování | Visa | Bollinger Bands | X-Trade | Grafy | Price Futures Group | Aktivum | Bid | TopForex | Obchodování a investování do akcií | Velké peníze | Společnost XTB | Vývoj měnového páru USD/TRY | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | CARA | Situace | Mario Draghi | Core S&P 500 | Portfolio manager | Fundamentální ukazatele | Růst dolaru | Google | Stagnace | Tržby | ICOM.UK | Konsensus | Dluhy | Hedge fondy | Euro STOXX | NATGAS | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Turecké liry | Signály | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | Expirace | Cukr - Vývoj ceny cukru | Americké akciové trhy | Resistance | Světové události | Sázka na pokles | Spready | HDP | Devizový trh | Ekonom | Optimismus | Rozhodování | Demo účet | Dolar | Euro | Investování je rizikové | JP Morgan | Zpomalení růstu | Turistické sezóny | Průměrná cena | USD/CAD | Obchodní bilance | Platformy xStation | Vyšší inflace | Brazílie | Zeměpis | Trhy v USA | WTI Crude Oil | NOAA | Výprodej | Měnové páry | Měď - Vývoj ceny mědi | Contracts for difference | Členové OPEC | Zemědělské produkty | AAPL | Slovensko | CFD traděři | AMZN | Akumulace | Začínající investoři | Provize | EUR/CHF | Investování do komodit | Domácí měny | Nejlepší ropné akcie | ČTK | Investiční fond | Stimuly | Ztráty | SXEPEX | Pozitivní trendy | Česká národní banka | Platina - Vývoj ceny | Typy komodit | Alokace aktiv | Investoři na akciovém trhu | Obchodní nastavení | Opce na akcie | Technický výhled | Japonský jen | Meziroční inflace | Coffee | Nakupovat | FOMC | ETF (Exchange Traded Funds) | Omezené dodávky | Akcie | Medvědí trend | Norská koruna | Cílová cena | Turecká ekonomika | Kupci | Mzda | Krátký prodej | Vývoj jádrové inflace | Société Générale | Obchodovat s akciemi | Výhody | Železná ruda | Kurz GBP | Target | Očkování | Podniky | Index spotřebitelských cen | Spread strategie | City | Růst ceny ropy | Cena za barel ropy | Zrychlení růstu | OD7F | Koš | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Litecoin (LTC) | Ceny platiny | Index cen | Světová ekonomika | Alternativní investice | Převis | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | OPEC+ | NGAS | Týdenní zpráva | PEPP | Pokles cen komodit | USDJPY | IoT | Realizovat zisk | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | Hodnota společnosti | Strategie pro obchodování | Britská ekonomika | Technologie | Největší propad | Emmanuel Macron | Ekonomický výzkum | Analýza EUR/USD | Prognózy | Ceny pšenice | Globální recese | Kurz | Daně | DNO | Zpřísnění finančních podmínek | DXY | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Uplatnění opce | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Americký prezident Joe Biden | Aktualizované údaje | Úspěchy | Intermediate | CFD na komodity | Rekord | Světové ekonomiky | AIGI.UK | Komunikační služby | Výsledky | Míra inflace | Rychlý růst | Bankovní rada | Velikost pozic | Bear | Investice | Evropské banky | Microsoft | Business | Pro investory | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Rally | Ceny kakaa | Investujte | Floor | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Nikl - Vývoj ceny niklu | Kapitalizace | Komoditní stratég | Obchodování akcií | Vládní bondy | Komunikace | Oživení ekonomiky | Německý průmysl | COPPER | Coca-Cola Company | Android | Lehká ropa WTI | Indie | Bod | Call opce | Vnímání | KNF | Ekonomika eurozóny | Ekonomická aktivita | Investice do S&P 500 | Aktuální vývoj | Obchodování měn | Zisky | tradingeconomics.com | Delta | Akcie těžařů | Deriváty | Tick | LTC | Američtí těžaři | Diverzifikovat | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Johnson & Johnson | Fondy | Kompletní průvodce | USD za barel | Akcie roku 2020 | Základní pravidla | Hospodářství | MSFT | Důvěra | GBPCHF | Průvodce komoditním trhem | Oslabení dolaru | Výplata | CAC 40 | Americký akciový trh | Ukazatel | Prodej EUR | Reinvestice | Index MSCI | Slabší dolar | Obchodní politika | Exotické měny | Zpráva o trhu práce | Měny | Profitovat | Historické pohyby | Downside | Inaugurace | DE30 | Nový cyklus | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Finanční sektor | Daňové příjmy | Oslabující americký dolar | Burzy | Objem maloobchodních tržeb | Hospodářský růst | Cena akcie | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | UST | Cash flow | Trh s ropou | Export | Investování do kryptoměn | Rusko | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | ISLN.UK | Číst grafy | CATTLE | Investovat do akcií | Vývoj akciového indexu Dow Jones | NFIB | GBPUSD | Řízení rizik | Historické pohyby cen | Nejlepší investice | ETF Industrial Metals | SUGAR | Zhodnocení | SXEPEX.UK | Organizace | Index NASDAQ 100 | Leverage | Double top | 1 milion | Reakce investorů | Ceny surovin | SOYBEAN | Globální akciové trhy | BRKA | Potenciální ztráty | Rozšíření | Technická analýza | Stav ekonomiky | Plány | Nižší poptávka | Resistence | Fixní kurz | COVID-19 | Cenové tlaky | Pozitivní signál | 4GLD.DE | Devizové rezervy | Potenciální zisky | Nikkei | Konvergence | Ekonomika USA | Zhodnocení měny | Prognóza Fedu | Zpomalující inflace | Euro Stoxx 50 | Exxon Mobil (XOM.US) | Americký trh práce | TIM | Swissquote | Propouštění | Energie | Objem | Investiční | Nálada | Jsou komodity dobrou investicí? | Příjmy | Investiční riziko | Bondy | Ekonomické dopady | Prodej | Platforma xStation | Chicago Board of Trade | Hedge Fund | Zasedání Fedu | Bloomberg | Admiral Markets | Easy language | Pákový efekt | Vliv na ceny | Rozdílové smlouvy (CFD) | Ceny stříbra | Hedgingový fond | Saxo PrivatBank | Finanční nástroje | Silný růst | Komodity na trading platformě | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Théta | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Druhy ropy | Udržitelnost | Míra | Free float | Komoditní trhy | Pandemie nemoci COVID-19 | University of Michigan | Růst poptávky | Korekce | Expirace opce | Velikost obchodu | Výrazný pokles | Kvantitativní uvolňování | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Obchodní strategie | Tržní ceny | DMA | Riziko recese | Spekulant | Asociace | Stimulační opatření | HDP eurozóny | Výkonnost | Hodnota měny | Dash | Největší burza | Pasivní investice | Spotřebitelská inflace | Pokles libry | Obchodování s akciemi | Cena indexu S&P 500 | Downtrend | Carry trade | Index S&P 500 | Instrument | GDPNow | Occidental Petroleum (OXY.US) | Přehled | Technické ukazatele | Zhoršení nálady | Trendové linie | Short | Andrew Bailey | Stavebnictví | Krize | Kanadská ekonomika | High | Rostoucí trend | Oživení světové ekonomiky | TIPS | Beta | Sójové boby | Sinopec | Tým InstaForex | OECD | FCX.US | Napětí kolem Ukrajiny | Odhadovaná cena | CHF | Oslabení koruny | Spot | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | James Bullard | Příliv kapitálu | Zinek - Vývoj ceny zinku | Vysoké ztráty | S&P 500 | Hladina supportu | JDE | Podpora | Prezident Joe Biden | Obchodování s CFD | Sladká ropa | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | QE | Skokové oslabení | Investice do ropy | MT4 | Spojené království | Světová banka | Cena | Obchodování GBP | Vývoj akciového indexu DAX | Vývoje ceny | iOS | NYMEX | Německo | Krach | Apple | Zadlužení | Rio Tinto (RIO.UK) | Rozpočet | Komodita | Steen Jakobsen | Americký trh | Dow Jones (US30) | Interpretace | Dobrá nálada | Snížení sazeb | Vysoká hodnota | CME Group | Close | Ceny kukuřice | Co ovlivňuje ceny komodit? | Česká ekonomika | Kurzy | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | Spekulace na růst | Drahé kovy | Obchodování indexů | Newmont | Výhledy | Úrokový diferenciál | Medvědi | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Strategie obchodování | DAX | CFD obchodníci | Pasivní investování | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Hliník | Vývoj ceny kávy | Debata | Kurzy měn | Akcie společnosti | Obchodní válka | Měnový stratég | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Devizový kurz | Inflace v Německu | Geopolitika | Denní graf | SEC | Schodek | Indikátory | Ticker | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Finanční situace | EUR/TRY | Politické události | Indikátor MACD | Energetické krize | Strach z koronaviru | Práce | Výnosnost | Úspěch | Strategie carry trade | Intel | Ceny kávy | Likvidita | Cíle | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Nákup zlata | Bezpečnost | Likvidní | Banky | Káva - Vývoj ceny kávy | Vývoj ceny bavlny | Buy | Býčí scénář | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Automotive | Vlády | Americká vláda | CBOT | Úrokové sazby v Česku | Kotace | Rychlost | Ceny mědi | Šance | Daně z příjmů právnických osob | Investiční platformy | Očekávaný růst | Poptávka po ropě | Správa | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Nepokoje na Blízkém východě | Procter & Gamble | Ministr financí | Kurz EUR | Zlepšení | Irák | Sazby Fedu | ČR | Vyšší ceny ropy | Globální pandemie Covid-19 | XTB | Kontrakt | Ropný průmysl | Výraznější pokles | CAPEX | Tržní kapitalizace společnosti | Bavlna | Americký Fed | Peter Siks | Pozice | Stock | Současná situace | Portfolia | Potenciální zisk | Konvertibilní dluhopisy | Pullback | Inflace v EU | Dlouhé pozice | Chevron | Švýcarský frank | Hillary Clintonová | Vyšší volatilita | Hedge | Market | Technologický sektor | Nákupu státních dluhopisů | Denní objem | Stoxx | Otevřená pozice | Americká lehká ropa WTI | Support | Hospodářská zvířata | General Electric | Brokeři | Převody peněz | XOM | FX | Rozvíjející se trhy | Vývoj ceny zlata | Texas | Posílení amerického dolaru | Uvolňování měnové politiky | Inflační tlaky | Potencionální ztráty | Obchodní aktivity | Bavlna - Vývoj ceny | Výroční zprávy | Vysoké výnosy | Investiční banka | Služby | Kakao - Vývoj ceny | Vybrat zisk | Sweet Crude Oil | Spotřební zboží | Zvýšená volatilita | Tržní očekávání | OPEC | Úrokové platby | Jak číst grafy | Obchodní náklady | Broker | Oscilátor RSI | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | SNB | Kurz ropy | Nízká volatilita | Evropská banka | Zlato - Vývoj ceny | Trendy na trhu | NYSE | Investoři | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Ceny ropy dnes | Stop-Loss | Nákupy aktiv | Occidental Petroleum | SaxoTrader | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Tradiční měny | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Rostoucí výnosy | Prodejní cena | Vývoj akciového indexu NASDAQ 100 | AdmiralMarkets | Měnový pár GBP/USD | Burza Nasdaq | Polsko | Ekonomické trendy | Vývoj ceny sóji | Tradestation | Začít investovat | Ceny potravin | Nikkei 225 | Nákupní cena | Omezení produkce | Rezistence | Standard Statistics | Index Dow Jones | Dnes na světových trzích | Saxo Bank | Inflace v březnu | Zpráva COT | Zpravodajství | Multi-Asset obchodování | Komoditní trh | W1 | Ichimoku | Velké změny | Volatility trhu | Opční prémium | Put opce | Obchodujte | Nařízení | Další růst sazeb | Měny rozvíjejících se trhů | Ropy | RBA | Hodnocení současné situace | Dnešní obchodování | P.A. | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Energetické komodity | Americké ekonomiky | Palladium - Vývoj ceny | Jádrový index | Nárůst ceny | Inflace v lednu | USD | Zveřejnění zprávy | Rio Tinto | Viry | Investovat do ETF | Globální pandemie | Akciový index (burzovní index) | Contango | Kabinet | Emoce | Nové příležitosti | Společnosti v indexu | Obchodování na komoditním trhu | Inflace ve Spojeném království | D1 | Investing.com | Trh s komoditami | Warren Buffett | Obchodování s komoditami | Vyšší úrokové sazby | Zinek - Vývoj ceny | US500 | Údaje ISM | NGAS.UK | Obchodovat CFD | Cena ropy | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Federální rezervní systém | Rotace | CZ | Komanditní společnosti | Průraz | Meziroční vývoj jádrové inflace | Investice do indexu S&P 500 | Australský dolar | Vysoké ceny ropy | Zákaz dovozu | Board of Trade | Propad | Dezinflace | GBP/AUD | Trh s futures | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Britské libry | Pokles eura | Významné zprávy | Investování do různých komodit | Graf páru | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Růst eura | Nemovitosti | Ceny ropy WTI | Turecká centrální banka | DAX (DE30) | Markets | Úrokové sazby Fedu | IOGP.UK | Odvětví v ekonomice | Time-Frame | CFD obchodování | Oblast supportu | Arbitráže | Náklady spojené se skladováním | Zájem o investice | Nejistota | Akcie roku | Výhody obchodování | CME | Makroekonomické údaje | Akcie technologických společností | CVX | Rizikové investice | Káva - Vývoj ceny | Kryptoměna | Opce | Více časových rámců | Výhled pro EUR/USD | Nvidia | Take-Profit | Česká republika | Vystavení riziku | Swap | Ceny komodit | Indexy | Bilance běžného účtu | Anglogold Ashanti | Prognózy inflace | Americký dolar | Počet obchodů | Nízké ceny ropy | US100 | Klesající trendové čáry | Evropská centrální banka | Nikl - Vývoj ceny | Psychologické úrovně | ECB | HICP | Stoxx 600 | Zinek | Velikost pozice | CFD na indexy | NEM.US | Hospodářská krize | Vysoká poptávka | Růst ceny | Měnová politika | Alokace | ADX | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Ziskovost | Doporučení | Inflační očekávání | Francouzský prezident | Body | Zvýšení inflace | Parita | Reverzní formace | Německé podniky | Korekční fáze | Payrolls | Světové poptávky | Diverzifikace portfolia | ROCE | Spekulace | Vysoké zisky | Lot | Omikron | NIESR | Výhody a nevýhody | Hodnoty měny | Cykly | Hedging | EU | Redukce | Miliardy | Cena surové ropy | Úroveň supportu | Sterling | Politické riziko | Síla měn | Zpracovatelský průmysl | Materiály | Obchodování se zemědělskými komoditami | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Cushing | Řízení kapitálu | Globální trh | Globální finanční trhy | Poptávky po ropě | ZINC | Jak investovat | Prodeje | Pracovní síly | Fúze | Sója - Vývoj ceny | Akciový trh | Rizikový apetit | Intradenní obchodník | Investor | Stochastic | USD/JPY | Put | Americké vlády | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Šíření koronaviru | Světové akciové indexy | Nové údaje | Saudi Aramco | Banka | Produkce ropy | Výprodej dluhopisů | Finanční derivát | Obchodování na forexu | Transakční poplatky | Stav americké ekonomiky | Svět komodit | Významné události | Větší pozice | CNBC | GICS | SPX | SPDR S&P 500 ETF | Spotřebitelské ceny | Další pokles | COT | Lael Brainardová | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot