Sobota 20. července 2024 15:44
reklama
FTMO král
reklama
Dukascopy new
reklama
FTMO férovost
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Tržní ceny

img

Index Dow Jones se pohybuje v červených úrovních

19.07.2024 Index Dow Jones -0,96 % na 40272,78 b. S&P 500 -0,49 % na 5517,15 b.
img

Cardano (ADA) zaznamenává vzestupnou cenovou dynamiku na trhu s kryptoměnami

17.07.2024 Cardano (ADA) nedávno zaznamenalo výrazný růst na trhu s kryptoměnami. Od 6. července vzrostla hodnota Cardano o přibližně 34,48 %, což bylo doprovázeno úspěšným průlomem hladiny odporu na 0,4260 USD. Tento vývoj otevřel cestu k dalším možným cenovým ziskům, s potenciální rezistencí na úrovni 0,4671 USD.
img

👀 USDCAD před americkými daty v bočním trendu

16.07.2024 Zpráva o maloobchodních tržbách v USA za červen je klíčovou makroekonomickou zprávou dne. Zpráva bude zveřejněna ve 14:30 a očekává se, že bude vykazovat pokles celkových maloobchodních tržeb. I když tento kus dat není pro rozhodování Fedu tak důležitý jako data o inflaci nebo trhu práce, je to silný náznak toho, jaké jsou podmínky amerických spotřebitelů.
img

Bitcoin stoupá na 59 tisíc dolarů po miliardových investicích od nových velryb

10.07.2024 Bitcoin se po týdenním poklesu odrazil a v úterý se obchodoval nad 59 000 USD, což představuje 5% pokles oproti minulému týdnu. Analytici připisují nedávný pokles bitcoinu krachující burze Mt. Gox, která začala splácet své závazky věřitelům. Investoři mohou na přístup ke svým prostředkům čekat až 90 dní. Nicméně potvrzené splátky, o nichž svědčí převod 47 228 BTC z cold peněženky wallet s Mt. Gox na novou adresu určenou pravděpodobně pro splátky, vyvolaly reakce trhu.
img

Index Dow Jones se drží v mírně zelených úrovních

26.06.2024 Index Dow Jones +0,13 % na 39161,75 b. S&P 500 -0,05 % na 5466,81 b. Nasdaq Composite +0,17 % na 17747,33 b.
img

Luxent: 3 věci, na které si dát pozor při koupi investiční nemovitosti v oblíbených destinacích v EU

12.06.2024 Nákup nemovitosti v zahraničí se stává stále oblíbenější alternativou tuzemských investorů. Kromě možnosti koupit dům či apartmán v příjemné dovolenkové destinaci k vlastnímu využití, totiž tyto nemovitosti nabízejí ve srovnání s Českou republikou vyšší výnos z pronájmu. Ten se na rozdíl od pražských výnosů v rozsahu 3 až 5 % pohybuje mezi 7 a 11 %. Vystoupat však může až přes 20 %. Komplexní proces koupě zahraniční nemovitosti ale vyžaduje pečlivé zvážení řady faktorů ovlivňujících jak celkovou výši investice, tak ziskovost. Roli nehraje jen lokalita nebo stav objektu, ale také právní aspekty, jako jsou například podmínky převodu vlastnictví, daňové povinnosti, případná omezení pro zahraniční investory anebo výše následných měsíčních nákladů. Celý průběh koupě tak může být pro jednotlivce komplikovaný, služby profesionálních makléřů bývají proto v případě realitní investice v cizině nedocenitelné. Rady ohledně tří klíčových oblastí přibližují odbornice realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties.
img

🔼 EUR před rozhodnutím ECB posiluje

06.06.2024 Rozhodnutí Evropské centrální banky o měnové politice je klíčovou tržní událostí dne. Vyhlášení sazeb je naplánováno na 14:15, prezidentka ECB Lagardeová má po zasedání uspořádat tiskovou konferenci o půl hodiny později ve 14:45. Pojďme se v rychlosti podívat na to, co trhy od setkání očekávají a jak mohou trhy reagovat!
C:\fakepath\algo-trading-03062024-1.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – využití algoritmického obchodování ve fundamentální analýze (6. díl)

03.06.2024 Článek vysvětluje, jak se používají počítačové algoritmy k automatizaci obchodních rozhodnutí na finančních trzích. Čtenář se dozví o různých typech algoritmů, jejich přínosech pro rychlost, efektivitu a stabilitu trhů, a také o výhodách a nevýhodách algoritmického obchodování, včetně technických a finančních rizik.
img

🔽 US500 klesá před daty PCE

31.05.2024 Zveřejnění údajů o inflaci US PCE za duben je klíčovou makroekonomickou zprávou dne. Zpráva bude zveřejněna ve 14:30 a bude obsahovat také měsíční údaje o osobních příjmech a výdajích. Očekává se, že údaje nevykazují žádné změny v meziročním tempu celkové a jádrové inflace. Nicméně, i když data překvapí holubičí, nemusí mít příliš velký dopad na trajektorii sazeb Fedu. Pojďme se v rychlosti podívat na to, co od dnešních dat očekávat!
C:\fakepath\nasdaq-30052024-3.png

Index NASDAQ: Vše o investování a obchodování oblíbeného akciového indexu

30.05.2024 Máte zájem o investice do nových technologií a chcete sledovat nové trendy v odvětví technologií? Teď je pravý čas na to začít investovat do akciového indexu NASDAQ. Index Nasdaq je index cenných papírů obchodovaných na americké burze NASDAQ a patří mezi hlavní světové akciové indexy.
img

US Open: po neutrálním otevření trhu býci znovu získávají kontrolu na Wall Street

14.05.2024 Americké indexy po smíšených datech PPI mírně posílily. Volatilita byla v posledních dnech omezená a investoři pravděpodobně zítra čekají na klíčová data spotřebitelské inflace CPI. V době zveřejnění se US100 zvýšil o 0,30 % a US500 vzrostl o 0,20 %.
C:\fakepath\broker-09052024-1.jpg

Podle čeho vybírají brokera pokročilí tradeři?

09.05.2024 Každý zkušený trader ví, že výběr správného brokera je jedním z rozhodujících kroků na cestě k úspěšnému obchodování. Broker nejenže poskytuje přístup k finančním trhům, ale také ovlivňuje každodenní obchodní zkušenosti a dokonce může hrát klíčovou roli v profitabilitě obchodních strategií.
img

Evropu ESG oslabuje, těží z toho americké akcie i banky

28.04.2024 Evropské akcie se letos ocitly v historicky rekordní slevě vůči těm americkým. Vyplývá to ze srovnání poměrového ukazatele vyhlížené tržní ceny akcie a čistého zisku na akcii na horizontu dalších dvanácti měsíců. V potaz jsou přitom vzaty všechny klíčové akciové tituly jak ve Spojených státech, tak v Evropě.
img

Inflace v březnu zůstala na dvouprocentním cíli ČNB

10.04.2024 Tuzemská meziroční inflace v březnu stagnovala na 2 %, což bylo v souladu s tržním konsensem. Při detailnějším pohledu na více desetinných míst růst spotřebitelných cen stejně jako měsíc před tím dosáhl 1,97 % y/y. To bylo jen nepatrně nad naším odhadem ve výši 1,94 %. Oproti poslední prognóze centrální banky zveřejněné na začátku února byla inflace výrazně nižší, když ta ji pro březen čekala na 2,9 % y/y. K významným odchylkám od prognózy ČNB však došlo již během ledna a února.
img

Inflace v březnu zůstala na dvouprocentním cíli ČNB

10.04.2024 Tuzemská meziroční inflace v březnu stagnovala na 2 %, což bylo v souladu s tržním konsensem. Při detailnějším pohledu na více desetinných míst růst spotřebitelných cen stejně jako měsíc před tím dosáhl 1,97 % y/y. To bylo jen nepatrně nad naším odhadem ve výši 1,94 %. Oproti poslední prognóze centrální banky zveřejněné na začátku února byla inflace výrazně nižší, když ta ji pro březen čekala na 2,9 % y/y. K významným odchylkám od prognózy ČNB však došlo již během ledna a února.
img

Spotřebitelé podpoří růst slovenské ekonomiky a udrží inflační tlaky silné

14.03.2024 Slovenská ekonomika letos zůstane odolná a její růst podle nás mírně zrychlí na 1,6 % oproti růstu o 1,1 % zaznamenaném za rok 2023. K tomu přispěje spotřeba domácností podpořená rostoucími reálnými příjmy a také fixní investice tažené prostředky z fondů EU. Čistý vývoz by měl naopak po velmi silném roce 2023 přispět záporně.
img

Domácí poptávka na konci loňského roku oživila

01.03.2024 Česká ekonomika podle zpřesněného odhadu HDP v posledním loňském čtvrtletí vzrostla mezičtvrtletně o 0,2 %. Meziročně naopak o 0,2 % poklesla. Došlo tak k potvrzení předběžného odhadu, zatímco my jsme v důsledku silných měsíčních dat za prosinec očekávali mírnou vzestupnou revizi. Růst hrubé přidané hodnoty byl však oproti HDP výrazně vyšší, když v mezičtvrtletním vyjádření dosáhl 0,6 %. Rozdíl mezi oběma ukazateli podle národních účtů souvisel s výrazným mezičtvrtletním poklesem vyplacených dotací na produkty. To bylo zřejmě dáno nižšími kompenzacemi nákladů na spotřebu energií, když jejich tržní ceny klesly pod vládou stanovené stropy.
img

Domácí poptávka na konci loňského roku oživila

01.03.2024 Česká ekonomika podle zpřesněného odhadu HDP v posledním loňském čtvrtletí vzrostla mezičtvrtletně o 0,2 %. Meziročně naopak o 0,2 % poklesla. Došlo tak k potvrzení předběžného odhadu, zatímco my jsme v důsledku silných měsíčních dat za prosinec očekávali mírnou vzestupnou revizi. Růst hrubé přidané hodnoty byl však oproti HDP výrazně vyšší, když v mezičtvrtletním vyjádření dosáhl 0,6 %. Rozdíl mezi oběma ukazateli podle národních účtů souvisel s výrazným mezičtvrtletním poklesem vyplacených dotací na produkty. To zřejmě souviselo s nižšími kompenzacemi nákladů na spotřebu energií, když jejich tržní ceny klesly pod vládou stanovené stropy.
C:\fakepath\komodity-28022024-uvod.jpg

Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem

28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
img

Cena bitcoinu (BTC) se dostává přes 52 tisíc dolarů, předprodej InQubeta pokračuje

16.02.2024 Cena bitcoinu v uplynulém týdnu zaznamenala oživení a ve středu poprvé po více než dvou letech překonala hranici 52 000 dolarů. Tato nejnovější cenová rally přichází na pozadí rostoucího institucionálního přijetí a před nadcházející událostí, kdy se Bitcoin v dubnu 2024 rozpůlí.
img

🔽 US500 klesá před údaji CPI v USA

13.02.2024 Zveřejnění zprávy o inflaci CPI v USA za leden je klíčovou makro událostí dne. Zpráva bude zveřejněna dnes ve 14:30 a očekává se, že ukáže další zpomalení v ukazatelích růstu celkových a základních cen. Lednový tisk CPI bude jednou z informací, které mohou pomoci určit, zda bude první snížení sazeb Fedu provedeno na květnovém zasedání nebo později.
img

Fialova vláda plánuje nařídit povinné zastoupení žen ve vedení soukromých firem, na což si netroufly ani levicové kabinety. Poškodí tím českou burzu a kapitálový trh, neboť kvóty jej poškozují, jak dokládají odborné studie ze světa

04.02.2024 Současná údajně středopravá vláda se chystá zasadit další ránu českému kapitálovému trhu. Již se jí podařilo ochromit důvěru investorů v něj kurzotvornými výroky pronášenými nahodile a zmateně, zjevně bez znalosti věci a vůbec bez koncepce, případně jako v banánové republice v prostředí ducha venkovské hospody.
img

Evropské akcie jsou historicky rekordně levné vůči těm americkým. Mezinárodní investoři totiž věří Evropě méně a méně, kvůli jejím přehnaným regulacím a ideologii

02.02.2024 Evropské akcie jsou teď v historicky rekordní slevě vůči těm americkým. Vyplývá to ze srovnání poměrového ukazatele vyhlížené tržní ceny akcie a čistého zisku na akcii na horizontu dalších dvanácti měsíců. Brány jsou přitom v potaz všechny klíčové akciové tituly jak ve Spojených státech, tak v Evropě.
img

AUDJPY klesá na třítýdenní minimum

31.01.2024 AUD/JPY se dnes obchoduje přibližně o 1 % níže, protože AUD je nejhorší měnou G10 a JPY je lídrem mezi hlavními měnami. AUD oslabuje po zveřejnění údajů o australském indexu spotřebitelských cen za 4. čtvrtletí 2023, které ukázaly zpomalení inflace z 5,4 % meziročně na 4,1 % meziročně (oček. 4,3 % meziročně). To následně zvýšilo tržní ceny pro snížení sazeb RBA, přičemž pravděpodobnost červnového snížení je nyní odhadována na 70 % oproti včerejším zhruba 50 %.
img

3 nejčastější chyby při výběru dividendových titulů

17.01.2024 „Kvalitní dividendové portfolio je spolehlivou cestou k pravidelným příjmům. Velká sektorová koncentrace, past likvidity, nebo nedostatek mezinárodní expozice jsou typickými nástrahami dividendového investování,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Průmyslové ceny nadále klesají, a to hlavně v energeticky náročných odvětvích

17.01.2024 Tuzemské ceny průmyslových výrobců v prosinci meziměsíčně klesly o 0,5 %. S drobnou přestávkou v srpnu a září ceny v průmyslu setrvale klesají od února loňského roku. Navzdory tomu byly ale v meziročním vyjádření v prosinci stále o 1,4 % vyšší, což byl ale ve srovnání s naší prognózou i tržním konsensem pozvolnější růst (oboje +1,6 % y/y).
C:\fakepath\sila-men-01012024-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (prosinec 2023)

01.01.2024 Prosincové obchodování bylo na všech trzích ovlivněno slábnoucím americkým dolarem. Z toho dokázaly těžit především další světové měny, které posilovaly o jednotky procent. Nejsilnější měnou se stal japonský jen s růstem 5,11 %. Naopak slabého dolaru nedokázaly využít komodity a zlato, stříbro i ropa WTI v prosinci oslabily. Akciovým investorům v prosinci jistě udělal radost růst indexu S&P 500, který vytvořil nová cenová maxima, na kterých v závěru měsíce začal konsolidovat. Nyní se již pojďme podívat na jednotlivá finanční aktiva, abychom mohli zhodnotit jejich budoucí potenciál a cenový vývoj.
img

US OPEN: Wall Street otevírá níž, FedEx se propadá

20.12.2023 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování o dotek níže. S&P 500, Nasdaq a Dow Jones otevřely přibližně o 0,2 % níže, zatímco index Russell 2000 s malou kapitalizací při zahájení seance klesl přibližně o 0,4 %. FedEx je v centru pozornosti, protože americká společnost pro doručování zásilek klesla o více než 10 % po zveřejnění nevýrazných zisků za fiskální čtvrtletí 2024. Index spotřebitelské důvěry Conference Board za prosinec, naplánovaný na 15:00 GMT, je dnes jediným pozoruhodným čtením v ekonomickém kalendáři USA.
img

🔼 US100 roste před rozhodnutím FOMC

13.12.2023 Oznámení měnové politiky ze strany americké centrální banky je klíčovou událostí na trhu dne i týdne. FOMC má oznámit rozhodnutí o sazbách ve 20:00 a trhy neočekávají, že centrální banka změní úroveň sazeb. Zasedání však bude bedlivě sledováno, protože rozhodnutí o sazbách bude doprovázeno zveřejněním nových ekonomických projekcí, které mohou pomoci nastavit očekávání pro politiku Fedu v roce 2024.
img

USD roste před zprávou o pracovních místech

08.12.2023 Klíčovou událostí dne na trhu je zveřejnění údajů o zaměstnanosti v USA za listopad. Zpráva NFP bude zveřejněna ve 14:30 a očekává se, že vykáže větší nárůst zaměstnanosti než v říjnu. Zatímco meziměsíční růst mezd by měl zrychlit více než v říjnu, meziroční růst mezd by měl zpomalit na 4,0 %. Již zveřejněné údaje z amerického trhu práce za listopad však naznačují, že nás možná čeká zklamání z NFP.
img

💱 USDJPY se propadl na 145,00

07.12.2023 Japonský jen je dnes mezi měnami G10 jednoznačně nejúspěšnější. JPY roste, protože obchodníci se připravují na ukončení ultra uvolněné měnové politiky Bank of Japan a zvýšení sazeb ze záporného pásma. Za hnací motor tohoto kroku jsou považovány komentáře guvernéra BoJ Uedy. Ueda japonským zákonodárcům řekl, že manipulace s měnovou politikou bude od konce roku náročnější, což podpořilo spekulace, že se banka chystá opustit záporné sazby. Náznaky však začaly přicházet již včera, kdy viceguvernér BoJ Himino ve svém středečním komentáři bagatelizoval nepříznivé dopady zvyšování sazeb. V důsledku toho se tržní ceny pro zvýšení sazeb BoJ zvýšily a nyní peněžní trhy vidí 35% šanci na zvýšení sazeb o 10 bazických bodů na zasedání 19. prosince 2023, oproti včerejším zhruba 26 %. Zvýšení jestřábích sázek je také příčinou největšího skoku japonských výnosů za téměř rok!
img

Průzkum: Přes 60 procent Čechů nezná současnou výší inflace, kvůli ní se ale více než polovina vlastníků obává znehodnocení své nemovitosti

01.11.2023 Téměř polovina Čechů si myslí, že je aktuální míra inflace vyšší než v září loňského roku, kdy vrcholil její meziroční růst. Třetina z nás se navíc domnívá, že v příštích šesti měsících inflace nadále poroste. Navzdory zdražování v předchozím období polovina populace odhaduje, že se svými příjmy vychází tak akorát, pro čtvrtinu lidí je to ale obtížné. U nemovitostí si myslí většina Čechů, že ceny a nájmy jsou vysoké.
img

Zvýší BoJ úrokové sazby na zítřejším zasedání?

21.09.2023 Zářijový maraton centrálních bank je téměř u konce - tento týden již obchodníci slyšeli zprávy z Federálního rezervního systému, Bank of England, Norges Bank, Riksbank, CBRT a SNB. Zbývá však ještě jedna významná centrální banka, která tento týden oznámí své politické rozhodnutí - Bank of Japan. BoJ oznámí své rozhodnutí o sazbách během nadcházející asijské seance. Načasování oznámení je předběžné, ale obvykle přichází kolem 4:00.
img

🔼🔼 US100 posiluje před daty NFP

01.09.2023 Futures na americký akciový index se dnes obchodují výše, zatímco index amerického dolaru (USDIDX) se v tento den obchoduje na stejné úrovni. Situace se však může změnit brzy odpoledne, protože klíčová americká data budou zveřejněna ve 14:30 (GMT+1) – zpráva NFP za srpen. Toto bude jeden ze dvou klíčových amerických tisků, které ještě zbývají k vydání před nadcházejícím zasedáním FOMC 20. září 2023, přičemž tím druhým je zpráva CPI v USA za srpen 13. září 2023.
img

⏬AUDUSD klesá o 0,7 % po holubičí RBA

01.08.2023 AUD/USD se obchoduje o 0,7 % níže, o něco více než hodinu po oznámení politiky RBA. Australská centrální banka (Reserve Bank of Australia) se na druhém zasedání v řadě rozhodla ponechat sazby beze změny. Očekávání před zasedáním byla rozpolcená - ekonomové viděli šanci na zvýšení sazeb o 25 bb, zatímco peněžní trhy počítaly s více než 60 % možností, že sazby zůstanou beze změny. Prohlášení bylo podobné prohlášení Fedu s náznaky, že další zpřísnění není vyloučeno, ale bude záviset na datech. Nižší než očekávaný CPI za Q2 2023 pravděpodobně poskytl RBA útěchu, aby dnes ponechala sazby beze změny.
img

Nově registrovaná ETF společnosti Invesco v České republice

18.07.2023 Společnost Invesco registrovala v České republice 15 nových ETF. K dnešnímu dni má tak v české distribuci téměř třicet ETF.
img

Ranní shrnutí (04.07.2023)

04.07.2023 Asijsko-pacifické indexy se během úterní seance obchodovaly do strany. Nikkei klesl o 0,6 %, Kospi o 0,2 % a S&P/ASX 200 posílil o 0,4 %. Indexy z Číny se obchodovaly až o 0,8 % výše.
img

Obchodníci s GBP se připravují na CPI a rozhodnutí BoE

20.06.2023 Obchodníci by se měli připravit na možný nárůst volatility GBP ve zbývající části týdne. Důvodem jsou dvě důležité události, které spolu souvisejí - zveřejnění údajů o britském indexu spotřebitelských cen za květen zítra v 8:00 a rozhodnutí Bank of England o úrokových sazbách ve čtvrtek ve 13:00.
img

USD klesá, Wall Street před rozhodnutím Fedu smíšená

14.06.2023 FOMC oznámí své další měnověpolitické rozhodnutí přibližně za hodinu, v 19:00 SEČ. Trh očekává, že Fed na dnešním zasedání ponechá sazby beze změny, přičemž peněžní trhy oceňují pouze 7% šanci na zvýšení sazeb o 25 bazických bodů. Zatímco před několika dny tržní ceny ukazovaly na možné zvýšení sazeb, tato očekávání byla snížena po včerejším nižším než očekávaném výsledku CPI za květen a také po dnešním nižším než očekávaném výsledku PPI za květen, který naznačuje, že CPI bude v nadcházejících měsících nadále klesat a během léta možná klesne pod cíl Fedu.
img

Ekonomický kalendář: CPI data z USA❗

13.06.2023 Pozitivní sentiment na trzích pokračuje i druhý den tohoto týdne, kdy investoři očekávají potvrzení poklesu inflace v USA v dnešních datech zveřejněných ve 14:30. Očekává se výrazný pokles inflace CPI na 4,1 % meziročně oproti 4,9 % meziročně v předchozím měsíci. Analytici však neočekávají tak výrazný pokles jádrové inflace, která se v květnu odhaduje na 5,3 % ve srovnání s 5,5 % minulý měsíc. Toto jsou nejnovější a pravděpodobně nejdůležitější data před zítřejším rozhodnutím Fedu o úrokových sazbách. Aktuálně jsou tržní ceny v 81% šancí na udržení cílové úrokové sazby v rozmezí 5,00-5,25%.
img

GBP znovu pod tlakem dolaru

05.06.2023 Spojené státy minulý týden zveřejnili vysoce očekávané údaje o mzdách mimo zemědělský sektor s výsledkem 339 tisíc oproti očekávaných 193 tisíc. Americký trh práce je solidní, a to i přes agresivní zvyšování sazeb ze strany Fedu. Fed by si rád dal pauzu, ale nejprve potřebuje, aby se trh práce ochladil. Zpráva ADP o zaměstnanosti, která předchází mzdám mimo zemědělství, byla solidní, i když investoři mají tendenci brát toto zveřejnění s rezervou. ADP přišla s 278 000 pracovními místy, což je mírný pokles z 291 000 a rozdrcení konsenzu 170 000 míst.
img

Šance na zvýšení sazeb Fedu se zvyšuje, americké indexy klesají

31.05.2023 Americké indexy zaznamenávají pokles, který se zrychlil po údajích o počtu volných pracovních míst v USA (JOLTS) za duben. Údaje ukázaly neočekávaný nárůst počtu volných pracovních míst v USA z 9,745 milionu na 10,1 milionu. Údaje za březen byly revidovány z 9,59 na 9,745 milionu. Trh přitom očekával, že ukazatel JOLTS bude pokračovat ve ztrátové sérii zahájené na začátku letošního roku a klesne na 9,4 mil.
img

Společnost Star Bulk Carriers pozitivně překvapila trhy výsledky za 1. čtvrtletí

17.05.2023 Finanční výsledky společnosti Star Bulk Carriers (SBLK.US) za 1. čtvrtletí pozitivně překvapily analytiky jak z hlediska zisku na akcii, tak z hlediska tržeb. Star Bulk je jedním z největších světových provozovatelů tzv. dry bulk carriers, tj. lodí přepravujících suché komodity (ocel, měď, obilí atd.), takže ocenění jeho akcií je silně závislé na nákladech a poptávce po přepravě (ekonomické podmínky).
img

Tempo prohlubování deficitu státního rozpočtu v dubnu mírně zpomalilo

02.05.2023 Stát do konce dubna hospodařil s deficitem ve výši 200 mld. CZK. Jedná se o vůbec nejhorší výsledek za první čtyři měsíce. Zatímco příjmy vzrostly meziročně o 11,4 %, a za inflací tak jejich růst stále zaostává, dynamika výdajů letos nabrala na síle a naopak tempo zvyšování spotřebitelských cen výrazně předbíhá. Rovněž kumulovaný schodek za posledních 12 měsíců zůstává blízko rekordních hodnot. Aktuálně pozorovaný trendový nesoulad mezi příjmy a výdaji je tedy srovnatelný s rokem 2021.
img

Závislost na oceli? Evropa zaostává a Čína stále vede

18.04.2023 Ocel je nezbytný materiál pro moderní svět. A přitom výrobců oceli je čím dál méně. Ať už kvůli špatné ekonomice nebo ekologii, v západním světě příliš nových oceláren nevzniká. Jak bude vypadat trh s ocelí za deset let? V Číně je ocelářský průmysl na obrovském vzestupu oproti ostatním zemím. A vytváří si tak ohromně silnou pozici ve světě. Hrozí nám do budoucna stejná závislost na oceli stejně jako v současné době na plynu z Ruska?
img

Ranní shrnutí (14.04.2023)

14.04.2023 Indexy Wall Street včera posílily o více než 1 % a USD se propadl, protože index PPI posílil naděje, že se blíží konec vysoké inflace.
img

Skupina ČEZ vykázala rekordní výsledky za 4Q 2022

21.03.2023 „ČEZ výrazně překonal tržní očekávání a vykázal rekordní výsledek hospodaření za 4. kvartál 2022. Historicky nejlepší výsledek byl tažen vysokými cenami energií na trzích, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Kryptoměny zaznamenaly průlom

20.03.2023 Kryptotrhy zaznamenaly minulý týden průlom a bitcoin dosáhl nejlepšího výkonu od začátku roku 2021. Vzhledem k přetrvávající nejistotě na širších kapitálových trzích je však stále příliš brzy na to, abychom mohli říci, že jsme z nejhoršího venku.
img

Pokles inflace se zastavuje...ale dnes na tom tak nezáleží

14.03.2023 INFLACE: Inflace v USA byla na trzích nejdůležitějším číslem, které určovalo "závislost" Fedu na datech, prognózy zvyšování sazeb, rizika recese a očekávání zisků. Index S&P 500 zaznamenal v "den inflace" v průměru 2% pohyb. Nyní ji předstihly obavy o finanční systém, což vede ke zpřísnění podmínek. Boj proti nim byl důvodem založení Fedu v roce 1913.
img

Reserve Bank of New Zealand: Další zvýšení sazeb na obzoru?

21.02.2023 Investoři a obchodníci se soustředí na středeční rozhodnutí o úrokových sazbách novozélandské centrální banky (RBNZ). Tržní analytici očekávají zveřejnění zápisu z jednání Federálního výboru pro volný trh (FOMC), aby zjistili, zda Federální rezervní systém (Fed) plánuje pokračovat v dalším zpřísňování měnové politiky.
img

Co sledovat příští týden? (17.02.2023)

17.02.2023 Aktuální týden byl na trzích velmi rušný. V příštím týdnu sice není program tak nabitý, ale aktiva budou mít několik příležitostí k pohybu. Bleskové PMI za únor a také zápis z FOMC mohou zajistit volatilitu na akciových trzích, zatímco obchodníci s NZD se naladí na rozhodnutí RBNZ o sazbách. Nezapomeňte příští týden sledovat DE30, US500 a NZDUSD!
img

Úspěšný start nového roku registruje index napříč kapitálovými trhy

14.02.2023 Po loňských poklesech na trzích začíná Broker Consulting Index podílových fondů nový rok s pozitivními výsledky i výhledem. V zelených číslech skončily všechny sledované fondy, nejvíce se ale dařilo těm akciovým, jež vykázaly růst o 7,85 procenta.
img

Cardano (ADA) v roce 2023 vzrostlo o více než 65 % 

06.02.2023 Začátkem roku kryptotrh silně vzrostl, přičemž celkový strop trhu vzrostl o více než 37 % a jen za pět týdnů překonal hodnotu 1 bilionu dolarů. Cardano (ADA) je jedním z nejvýkonnějších aktiv roku zaznamenávající zisky každý týden.
img

Japonský jen a BoJ: Co byste měli vědět

26.01.2023 V posledních několika týdnech investoři a obchodníci zaměřili svou pozornost na japonský jen i na japonskou ekonomiku. Bank of Japan v prosinci překvapila analytiky trhu, když nečekaně změnila část své měnové politiky. V tomto blogu vysvětlíme, proč se japonský jen dostal na titulní stránky finančních zpravodajských serverů a jak rozhodnutí Bank of Japan ovlivnilo hodnotu měny této země.
img

Zlato by mohlo v roce 2023 dosáhnout rekordních hodnot

19.01.2023 David Rosenberg, zakladatel a hlavní ekonom společnosti Rosenberg Research, uvedl, že pokud se americká ekonomika dostane do recese, mohla by investiční poptávka po zlatě vyhnat v roce 2023 ceny na historická maxima, nejspíš nad 2 000 USD.
img

Co sledovat příští týden? (13.01.2023)

13.01.2023 Tento týden začaly na Wall Street zprávy o výsledcích hospodaření a po víkendu se investoři dočkají dalších zpráv od amerických finančních společností a také některých zpráv z oblasti technologií. Kromě toho se Bank of Japan chystá oznámit svou další měnovou politiku, přičemž pozornost bude zaměřena na její případnou revizi. V neposlední řadě budou údaje ze Spojeného království, Německa a USA udržovat GBP, EUR a USD v pohybu. Nezapomeňte příští týden sledovat US500, GBP/JPY a EUR/USD !
img

Immersion Corp překonává NASDAQ 📈 Býci jsou zpět po novém programu odkupu akcií

04.01.2023 Akcie společnosti Immersion (IMMR.US), která se zabývá haptickými technologiemi, si během včerejší seance připsaly téměř 8 % a před otevřením burzy se obchodují o 3 % výše, protože investory optimisticky naladil nový program zpětného odkupu akcií v hodnotě 50 milionů USD a zvláštní dividenda, kterou společnost plánuje poskytnout akcionářům. Včerejší nárůsty se odehrály při vysokém objemu, který téměř třikrát převyšoval průměr.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Cena bitcoinu letos klesla o dvě třetiny na 380.000 korun

28.12.2022 Nejznámější kryptoměna bitcoin v letošním roce ztratila 67 procent své hodnoty. Na konci roku se obchoduje za 16.650 dolarů, tedy asi 380.000 korun. Na začátku roku se přitom bitcoin prodával za 50.666 USD. Podobně se propadla většina dalších významných kryptoměn, například ethereum kleslo o 70 procent. Vyplývá to z údajů serveru Kurzy.cz.
C:\fakepath\zemni plyn 2.jpg

Jak se v Evropě obchoduje se zemním plynem

20.12.2022 Země Evropské unie se dohodly na omezení cen plynu, aby dosáhly jeho zlevnění a snížily účty za energie. Jejich zvyšování, které následovalo poté, co Rusko po invazi na Ukrajinu přerušilo většinu dodávek plynu do Evropy, vyvolalo mimo jiné rekordní míru inflace.
C:\fakepath\Vládimir-Vavra-19122022-1.png

FXstreet.cz přináší rozhovor s traderem z WOOD & Company Vladimírem Vávrou

19.12.2022 Tradingový portál FXstreet.cz přináší další rozsáhlý rozhovor, tentokrát s velmi zkušeným traderem Vladimírem Vávrou ze společnosti WOOD & Company. Vladimír Vávra je senior trader odpovědný ve WOOD & Company za obchodování na akciových trzích a má dvacetiletou zkušenost. Na starosti má institucionální a velké privátní klienty. V rozhovoru jsme si povídali o tom, jak začínal, co obnáší jeho práce, jak obchoduje a také co ke svému tradingu používá za analýzy. Hlavním tématem rozhovoru je však aktuální situace na finančních trzích. Dozvíte se, jak se budou vyvíjet trhy v dalším období, co čekat od akcií a zároveň Vladimír prozradil své tipy na konkrétní akciové tituly.
img

Velcí hráči ve světě kryptoměn obchodují přes službu OTC. Protečou skrz ni desítky miliard dolarů měsíčně

14.12.2022 Služba OTC v minulém roce celosvětově zprostředkovala nákupy kryptoměn o objemu přes 700 miliard dolarů a tento trend si udržuje i letos. Jedná se o zprostředkování obchodů „over the counter“, tedy napřímo mimo burzu. Tato služba nabízí významným investičním hráčům diskrétnost, profesionalitu a cenově nejvýhodnější možnosti nákupu. Na poptávku po takové službě od tuzemských investorů reaguje česká burza Coinmate, která spouští novou OTC službu.
img

Válečná ekonomika: Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2023 nepotěší Macrona, příznivce Brexitu ani evropské antifederalisty

08.12.2022 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, vydala svou pravidelnou publikaci 10 šokujících předpovědí na rok 2023. Tyto predikce se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale zároveň podceňovaných událostí, které mají potenciál pořádně rozvířit nejen finanční trhy, ale i politickou a populární kulturu.
img

Uniper podal žalobu na Gazprom⚡ Akcie vzrostly o 8 %

02.12.2022 Německý energetický gigant Uniper (UN01.DE), který se od počátku ruské invaze na Ukrajinu potýká s finančními problémy, zahájil arbitrážní řízení proti ruskému Gazpromu. Hodnota žaloby činí 11,6 miliardy eur:
img

Kryptoinvestoři prokázali odolnost vůči letošním výprodejům

25.11.2022 KRYPTOMĚNY: Bitcoin se v letošní ‚‚kryptozimě‘‘ dostal na nová minima kvůli nedávnému bankrotu FTX a nejistota zůstává vysoká. Pozitivním překvapením však byla absence širšího dopadu. Ceny kryptoměn se zmírnily, nikoliv zhroutily, zatímco korelace s ostatními aktivy odpadly. Maloobchodní vlastnictví, přijetí institucionálními investory a základní měřítka užitečnosti blockchainu byly vůči letošnímu výprodeji odolné.
img

V říjnu vykázaly podílové fondy mírnou volatilitu

15.11.2022 Podle výsledků Broker Consulting Indexu podílových fondů se během října situace na kapitálových trzích po zářijových poklesech dočasně zklidnila. Navzdory tomu index registruje mírnou volatilitu u většiny podílových fondů. Pozitivní vývoj ale zaznamenaly akcie, které si za říjen připsaly v průměru 5,71 procenta.
img

Trh s kryptoměnami ovládají medvědi 📉

09.11.2022 Kryptoměnový trh reagoval na pád jedné z největších kryptoměnových burz FTX panicky. Prodej burzy FTX konkurenční burze Binance, který uskutečnil její majitel Sam Bankman-Fried, nakonec kryptoměnám nepomohl odvrátit pokles. Bitcoin dosáhl nových minim poblíž 17 000 dolarů a v současnosti se obchoduje za 17 500 dolarů. Tržní kapitalizace trhu s kryptoměnami sklouzla z 1 bilionu dolarů na přibližně necelých 900 milionů dolarů a za pouhé dva dny ztratila více než 100 milionů dolarů:
img

Dogecoin překonal 200denní klouzavý průměr od června 2021

04.11.2022 Přestože Dogecoin v roce 2018 ztratil velkou část své hodnoty, stále má příznivce, kteří s ním obchodují. Většina jej používá pro obsah na Twitteru a Redditu. Dogecoin je založen na memecoinu. Elon Musk memecoin neustále podporuje, čímž vždy ovlivňuje jeho ceny.
img

Invesco: Evropské akcie – Rozplétání tržní skepse

21.10.2022 Trhy se v současné době potýkají se spoustou dalších změn, například s vysokou inflací a rostoucími úrokovými sazbami – a s jejich potenciálními důsledky pro ekonomiku a korporátní zisky. Lepší pochopení toho, co v současné době trhy promítají do cen, lze využít při vyhledávání příležitostí, které se na trhu objevují. Nyní začínáme pozorovat zisková varování u ekonomicky citlivějších společností, a to v důsledku kombinace slabší než očekávané koncové poptávky a vyšších nákladů.
C:\fakepath\trader-18102022-20-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.10.2022 1) Administrativa amerického prezidenta Joea Bidena plánuje prodat ropu ze svých strategických rezerv, aby přispěla ke snížení její vysoké tržní ceny. Tvrdí to zdroje agentury Reuters. Ve Spojených státech se příští měsíc konají volby do Kongresu.
img

Na GBP nás čeká hodně nejistoty

18.10.2022 GBPUSD se stahuje zpět pod hranici 1,13, protože výhled pro Spojené království zůstává nejistý. Premiérka Liz Trussová se za své chyby omluvila s tím, že ty byly z velké části napraveny. Poškození reputace však již bylo způsobeno, a přestože Truss neplánuje rezignovat, většina členů její strany si to přeje. Podle průzkumu YouGov si 55 % členů konzervativní strany přeje, aby Trussová rezignovala, zatímco pouze 38 % se domnívá, že by měla ve funkci zůstat. Navíc 55 % uvedlo, že by hlasovali pro Rishi Sunaka, pokud by dostali další šanci rozhodnout se mezi Sunakem a Trussem. Zajímavé je, že průzkum ukázal, že 63 % členů Tory vidí bývalého premiéra Borise Johnsona jako dobrou náhradu za Liz Trussovou. To jen dokazuje, že zatímco snížení daní bylo prozatím zrušeno nebo odloženo, politická nejistota může nadále přetrvávat ohledně GBP.
C:\fakepath\ropa 05072013.jpg

Reuters: Biden plánuje prodat ropu z rezerv, aby přispěl ke snížení její ceny

18.10.2022 Administrativa amerického prezidenta Joea Bidena plánuje prodat ropu ze svých strategických rezerv, aby přispěla ke snížení její vysoké tržní ceny. Tvrdí to zdroje agentury Reuters. Ve Spojených státech se příští měsíc konají volby do Kongresu.
img

Slovenské ekonomice hrozí kvůli nákladům na elektřinu kolaps, řekl Heger

28.09.2022 Slovenské ekonomice hrozí kvůli prudce rostoucím nákladům na elektřinu kolaps, řekl britskému ekonomickému listu Financial Times (FT) slovenský premiér Eduard Heger. Obrovský nárůst cen po ruské invazi na Ukrajinu by podle něj mohl slovenskou ekonomiku zlikvidovat, pokud Bratislava nezíská z Bruselu podporu v řádu miliard eur. FT označil jeho slova za dosud nejostřejší vyjádření představitele unijní země k dopadům globální energetické krize.
img

Ve Švédsku je po volbách, pozornost se přesouvá na Riksbank

15.09.2022 Téměř všechny hlasy odevzdané ve švédských parlamentních volbách byly sečteny a zdá se, že výsledky potvrzují, že koalice pravicových stran (Švédští demokraté, liberálové, umírnění a křesťanští demokraté) zajistila většinu křesel v parlamentu. To znamená přesun moci ve Švédsku, kdy dříve vládnoucí středolevý blok přešel do opozice. Zatímco oficiální výsledky ještě nebyly oznámeny, švédská premiérka Magdalena Anderssonová (sociální demokraté) dnes přiznala porážku a oznámila, že rezignuje na svůj post.
img

V Nizozemsku se otevřel terminál na LNG, zajistí plyn pro ČR

08.09.2022 V přístavu Eemshaven v Nizozemsku byl dnes slavnostně otevřen terminál na zkapalněný zemní plyn. Třetinu jeho roční kapacity si prostřednictvím energetické společnosti ČEZ pro své účely pronajala Česká republika, pomůže ji zajistit dostatek plynu na topnou sezonu. První loď s LNG dorazí z USA do Nizozemska 19. září, řekl při otevření terminálu šéf společnosti ČEZ Daniel Beneš.
C:\fakepath\hliník.jpg

Největší hliníkárna v Evropě kvůli drahé energii sníží produkci o 22 pct.

06.09.2022 Největší evropská hliníkárna Aluminium Dunkerque Industries kvůli vysokým nákladům na elektřinu sníží produkci o 22 procent. Generální ředitel Guillaume de Goys uvedl, že firma začne příští pondělí odstavovat část svých výrobních zařízení a dokončí tento proces do 1. října, napsala agentura Bloomberg. De Goys také varoval, že vysoké ceny energií ohrožují samotnou existenci tohoto odvětví.
img

💲 Změní Jackson Hole náhled na USD?

26.08.2022 Trh se nachází ve vyčkávacím módu před projevem předsedy Fedu na dnešním sympoziu v Jackson Hole. Powell promluví v 16:00 a trh vidí šanci na zdůraznění faktu, že Fed bude bojovat s inflací všemi nástroji, které má k dispozici. Nečeká se, že by sympozium v Jackson Hole mělo spustit výrazné tržní pohyby. Význam této události vzrostl pod vedením Bena Bernankeho - guvernéra Fedu, který využil zasedání v Jackson Hole k oznámení opatření měnové politiky během globální finanční krize. Yellenová ani Powell však nenásledovali Bernankeho kroky a zdrželi se zásadních prohlášení na této akci. Přesto nemůžeme vyloučit zveřejnění zásadních informací pro finanční trhy.
img

Bank of Ghana vstupuje na trh se zlatem

16.08.2022 Africká země minulý týden oznámila, že v září spustí program nákupu zlata na domácím trhu. Podle centrální banky bude drahý kov nakupovat za tržní ceny, ale platby bude provádět online.
img

Graf dne: GBPJPY (04.08.2022)

04.08.2022 Rozhodnutí o měnové politice Bank of England ve 13:00 je klíčovou makro událostí dne. Očekává se, že centrální banka Spojeného království zvýší sazbu o 50 základních bodů, čímž se hlavní úroková sazba dostane na nejvyšší úroveň od konce roku 2008 (1,75 %). Tržní ceny s 82% pravděpodobností pohybu sazby o 50 základních bodů a 18% pravděpodobností pohybu sazby o 25 základních bodů.
img

Maďarsku kvůli zastropování cen hrozí nedostatek paliv. Země proto uvolňuje část svých rezerv a dále zužuje okruh vozidel, která mohou tankovat za zastropovanou cenu

30.07.2022 Maďarsko se potýká s hrozbou nedostatku paliv. Do značné míry za něj může jeho vlastní opatření v podobě zastropování cen pohonných hmot. Zužuje proto okruh vozidel, jejichž řidiči mohou pořizovat pohonné hmoty za zastropovanou cenu. A také uvolní 24 procent svých ropných rezerv.
C:\fakepath\trader-27072022-33-zm.jpg

Reuters: G7 chce do 5. prosince zavést cenový strop na ruskou ropu

27.07.2022 Skupina velkých světových ekonomik G7 chce do 5. prosince zavést cenový strop na ruskou ropu. Agentuře Reuters to řekl vysoký představitel G7, který si nepřál být jmenován. Dodal, že G7 se tak chce časově sladit s kroky Evropské unie. Ta se už dříve dohodla, že od 5. prosince přestane dovážet ruskou ropu a o dva měsíce později i ropné produkty. Z embarga bude dočasně vyňata přeprava ropy ropovodem Družba, který zásobuje Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-11072022.jpg

Fyzické akcie, CFD akcie, opce - znáte rozdíl?

11.07.2022 Obchodování na akciových trzích je pro širokou veřejnost patrně nejlépe teoreticky uchopitelnou disciplínou. Nakoupit levně a prodat draze, tomu rozumí asi každý. Méně lidí však ví, že obchodovat s akciemi lze i jinými, mnohdy zajímavějšími způsoby. Například jít proti trhu a vydělávat na propadu díky CFD akciím, či zajišťovat své portfolio akcií pomocí opcí. A přesně tomu se budeme věnovat v dnešním článku.
img

Budeme moci sledovat akvizici Credit Suisse?

08.06.2022 Akcie švýcarské banky Credit Suisse, nečekaně vzrostly kvůli zprávám o možném převzetí této společnosti americkou firmou State Street. Uskuteční se však tento obchod?
img

Benzín v ČR je poprvé od začátku invaze dražší než nafta, řidiči červnové snížení spotřební daně ani nepoznají. Hrozí i proto, že Česko bude mít letos větší inflaci než Rusko

26.05.2022 Benzín stojí poprvé od začátku března, tedy od prvních dní ruské invaze na Ukrajinu, více než nafta. Včera se prodával ze 46,21 koruny za litr, zatímco nafta vyšla na 46,19 koruny za litr. Za uplynulé dva týdnu tak benzín zdražil o takřka dvě korun na litr.
img

Benzín za posledních pět dní zdražil o více, než o kolik se od června snižuje spotřební daň z něj. Fialově vládě navíc do zlevnění pohonných hmot zřejmě „hodí vidle“ Orbán

22.05.2022 Cena benzínu u českých čerpacích stanic stoupla od pondělí do pátku tento týden o 1,53 koruny na litr. Včera se benzín Natural 95 prodával průměrně za 45,88 Kč/l, tedy nejdráže od poloviny března. V celé historii ČR se benzín prodával dráže než včera pouze v šesti dnech, a to právě v období před polovinou letošního března, kdy jeho cenu vyhnala k historickým rekordům panická situace vzniklá v důsledku ruské invaze na Ukrajinu a souvisejících sankcí.
img

Benzín dramaticky zdražuje, za poslední tři dny o skoro korunu na litr. Řidiči tak červnové snížení spotřební daně o 1,50 Kč/l nemusí vůbec poznat

19.05.2022 Cena benzínu u českých čerpacích stanic stoupla od začátku tohoto týdne o skoro korunu na litr. Včera se benzín Natural 95 prodával průměrně za 45,30 Kč/l, tedy nejdráže od poloviny března. Ještě v neděli přitom vyšel průměrně na 44,35 Kč/l. Tempo zdražování benzínu je tedy opět mimořádné, jako letos v březnu. Od 1. června přitom začíná platit čtyřměsíční snížení spotřební daně z pohonných hmot o 1,50 Kč/l. To však řidiči nakonec nemusí vůbec pocítit. Právě proto, že rozsah snížení daně se příliš neliší, jak nyní vidíme, od rozsahu několikadenního pohybu tržní ceny pohonných hmot.
C:\fakepath\euro money.jpg

Evropské země bojují s růstem cen energií, potravin i pohonných hmot

18.05.2022 Výběr zemí, které zveřejnily plány na pomoc firmám a domácnostem zasaženým růstem cen energií a jídla (bulharská vládní koalice dnes schválila soubor podpůrných opatření na pomoc firmám a nízkopříjmovým domácnostem; řazeny abecedně):
img

Graf dne: Ropa Brent (OIL) (10.05.2022)

10.05.2022 Riziková aktiva, jako jsou akcie, kryptoměny nebo ropa, se včera propadla kvůli širokému výprodeji na trzích. Zpřísnění měnové politiky a globální ekonomické zpomalení, částečně v důsledku přísných lockdownů v Číně, srazily ceny aktiv na nižší úrovně. Situace se dnes trochu uklidnila a na trzích pozorujeme pokles rizikové averze.
img

Týden na akciových trzích: Závěr týdne tragický, doslova a všude

06.05.2022 Tento pracovní týden byl ve znamení centrálních bank. Nejsledovanější byl samozřejmě Fed (rozhodnutí ve středu). Sazby vzrostly podle očekávání (50 bb) a rozpouštění bilance bude pravděpodobně rychlejší. Doprovodný komentář si trhy vyložily jako příliš holubičí. Výsledek? Vysoký růst amerických burz (tabulka níže).
img

Globální stagflace je tu

12.04.2022 Stagflace představuje takový makroekonomický vývoj, kdy se zároveň kombinuje silně zvýšená inflace výrazně nad inflačními cíli centrálních bank s velice malátnou dynamikou HDP s možností ekonomické recese. Západní svět naposledy stagflaci zažil na přelomu 70. a 80. let minulého století.
img

Hodnota majetku v realitních fondech ke konci roku 2021 meziročně vzrostla o 18,6 %

12.04.2022 Zájem Čechů o reality nezastavila ani koronakrize. Investovat do nemovitostí lze ale i jinak, než koupí bytu, domu nebo chalupy. Na popularitě získávají realitní fondy. Díky nim investoři vlastní podíly nejen v nemovitostech určených k bydlení, ale i v administrativních budovách, nákupních centrech nebo v průmyslových parcích. Aktuálnímu vývoji aktiv realitních fondů v České republice se kvartálně věnuje analytička WOOD & Company Eva Sadovská. Nejaktuálnější přehled vychází z údajů České národní banky ke 31. prosinci 2021.
img

Nejhorší začátek roku pro dluhopisy za posledních 40 let

11.04.2022 Dluhopisy jako jedna z klíčových tříd investičních aktiv májí za sebou nejhorší start do nového roku za poslední čtyři dekády. Nejširší globální dluhopisový index Bloomberg Barclays Global Aggregate Bond totiž od začátku roku ztratil 8 %, což je na poměry globální dluhopisové třídy aktiv skutečně obrovská rána. Přitom průměrný globální dluhopisový výnos do doby splatnosti dle agentury Bloomberg vzrostl o jeden celý procentní bod na aktuálních 2,3 %.
img

Ukrajinsko-ruský konflikt, 36. den. "Válka o plyn" pokračuje.

31.03.2022 Klíčové indexy amerického akciového trhu - Dow Jones, NASDAQ a S&P 500 skončily ve středu mírným poklesem, ale obecně nadále vykazují silný růst. Včera bylo málo zpráv, takže všechny nástroje se obchodovaly relativně klidně. Na devizovém trhu se euro a libra znovu pokoušejí o zotavení vůči dolaru uprostřed rostoucí pravděpodobnosti mírové dohody s Ruskem. Ropa po zdražení cca 130 USD za barel klesla na úroveň 101 USD. Plyn již zdražil na 5 514 USD a opět roste. Právě otázka plynu je nyní aktuální pro celý svět, a především pro Evropu. Připomeňme, že během minulého týdne si nejvyšší představitelé Ruské federace a Evropské unie vyměnili ostré názory. Ruská federace uvedla, že nyní bude Evropská unie platit za dodávky plynu v rublech, a pokud ne, tak plyn nebude dodáván. Evropská unie poznamenala, že měna platby je uvedena ve smlouvách o plynu a bude platit pouze v eurech. Spojené státy nabízejí EU, že zcela upustí od nákupu ruského plynu, a věří, že mohou Evropě poskytnout potřebné objemy LNG. Plynovod Jamal, který dodává plyn do Evropy, už několik dní nečerpá plyn.
C:\fakepath\kellner.jpg

Kellner byl nejbohatší Čech, věnoval se i pomoci znevýhodněným školákům

27.03.2022 - Podnikatel a finančník Petr Kellner měl pověst nejbohatšího a jednoho z nejvlivnějších Čechů a taky muže, co si hlídal soukromí. V investiční skupině PPF, která investuje do řady odvětví a působí na třech kontinentech, ovládal téměř 99 procenta. Na veřejnosti se miliardář Kellner příliš neukazoval, s médii komunikoval zřídka. Tragicky zahynul při pádu vrtulníku na Aljašce, kam vyrazil lyžovat, ve věku 56 let. Za nehodou podle vyšetřování zřejmě nestála technická závada, ale souhra nešťastných náhod, povětrnostních a přistávacích podmínek.
C:\fakepath\cnb 1110.jpg

Česká národní banka loni měla ztrátu 37,7 mld. Kč po předloňském rekordním zisku

23.03.2022 Česká národní banka (ČNB) loni vykázala ztrátu 37,7 miliardy korun po předloňském rekordním zisku 91,7 miliardy korun. Kumulovaná ztráta banky z předchozích let tak stoupla na 75,3 miliardy korun. Vyplývá to z účetní závěrky a zprávy o výsledku hospodaření, které dnes schválila bankovní rada ČNB. Banka o tom informovala v tiskové zprávě.
img

Dá si Bank of England na příštím zasedání pauzu a nezvýší repo sazbu?

22.03.2022 Britská libra již nejednou překvapila obchodníky svou často na první pohled neadekvátní reakcí na různé růstové události a nepřestala s tím dodnes. Zdá se, že pár GBPUSD měl prudce vzrůst v reakci na třetí zvýšení repo sazby Bank of England v řadě z 0,5 % na 0,75 % na zasedání 17. března. Jedná se o nejagresivnější měnovou restrikci od získání nezávislosti regulátora v roce 1997. Tímto tempem se BoE dostala do čela hlavních světových centrálních bank zpřísňujících měnovou politiku, zatímco libra klesá. Paradox?
img

Rekordní inflace v USA i v ČR za desítky let. Západ dává ruce pryč od ruské ropy

11.03.2022 Americký prezident Joe Biden 8.3.2022 oznámil embargo na import ruské ropy. Upozornil, že tento krok zřejmě povede ke zvýšení ceny plynu v USA, ale že je nezbytný k zesílení ekonomického tlaku na Rusko.
img

Akcie Chevron: Poroste cena akcie v důsledku ropné krize i nadále?

09.03.2022 Akcie Chevron (CVX) patří stejně jako Exxon Mobil a Shell mezi ropné tituly, které těží ze současné ropnékrize. Od poslední analýzy na Exxon Mobil se zase situace na ropném trhu o něco změnila. Velká Británie a USA oznámily své plány na embargo ruské ropy v důsledky války na Ukrajině. To může mít vliv na delší růst ceny ropy. Dramatický růst ceny ropy navíc stimuluje akceleraci inflace a redukuje tím pádem i hrubý domácí produkt.
img

USA a Velká Británie zakázaly ropu z Ruska. Blíží se další ropná krize?

09.03.2022 Od poslední analýzy na Exxon Mobil se zase situace na ropném trhu o něco změnila. Velká Británie a USA oznámily své plány na embargo ruské ropy v důsledky války na Ukrajině. To může mít vliv na další růst ceny ropy. Ten navíc způsobuje zvýšení inflace a má vliv na snížení hrubého domácího produktu. Jak by na tuto situaci mohl zaregovat Fed?
img

Velké možnosti Ethereové opce jsou chráněny proti poklesu ceny pod 2,2 tisíc dolarů 

08.03.2022 Když Ethereum v pondělí kleslo na desetidenní minimum, účastníci trhu přijali sázky, které by nabídly ochranu před hlubším propadem druhé největší kryptoměny.
C:\fakepath\forex-28012022.jpg

Pár rad pro nováčky na forexu

28.01.2022 Forex trading je velmi komplexní, ale fascinující obor. Forexoví obchodníci mají obrovské možnosti, jak vydělat peníze, ale také potřebují neustále zlepšovat své dovednosti. Klíčem k úspěšnému obchodování je především konzistence. V tomto článku probereme, jak můžete zlepšit své obchodní výsledky.
Související klíčová slova: Report finančních trhů | Popularita kryptoměn | IMMR.US | Zestátnění společnosti | Obchodování indexu NASDAQ | Dividendové ETF | Německý finanční regulační orgán | Objem transakcí | Největší hliníkárna v Evropě | Australská vláda | Vila na pražské Hanspaulce | Transparentnost a odpovědnost | Náklady na těžbu ropy | Autoriteit Financiële Markten (AFM) | Uvolněné měnové politiky | Bitcoinové velryby | Hlava a ramena | Prostor k růstu | Cena benzinu v USA | Tržní ceny bytů | Zpravodajský server | Exclusive Properties | Výplach | Penthouse | Opční prémie | Zvyšování cen | Dlouhé pozice | Dukascopy | Války | Vývoj technologií | Vývoj | IGLN.UK | Úrokový diferenciál měn | Obchodní platformy | Nominální mzdový růst | Češi | Rychlé zisky | Take Profit | Pravděpodobnost korekce | Australská centrální banka | Zveřejněné údaje | Allianz | Analytička WOOD & Company | US2000 | GameStop (GME.US) | Společnost Invesco | Ceny bytů | Experimentální lék | Brent Crude Oil | Jana Steckerová | Základy algoritmického obchodování | Hospodaření firmy | Zdražovat | Člen bankovní rady Aleš Michl | Analýza akcie | DPH | EUR | Investiční rizika | FDA | Spotřebitelské výdaje | Blue-chips | Keir Starmer | Globální dluhopisový index | Investor | Silný sell-off akcií | Hospodářská zvířata | 1Inch | Finanční ústav | Půjčování cenných papírů | Brokeři | Akciové společnosti | Luboš Bedrník | Měnový report | OTP | JP Morgan Chase | XOM | Stoxx | Vývoj ceny zlata | Prodejní opce | CBDC | Akcie firmy | Texas | Daňové povinnosti | Finanční aktiva | Očekávání | Nedostatky | Korelace | Jüan | Globální dluhopisové trhy | Akcie Colt | Russell 2000 (US2000) | Volatilní | Cinemark (CNK.US) | Evropské centrální banky | Nikl | Uvolněné měnové | Udržení ziskovosti | Swiss Life | Zájem Čechů | Eemshaven | Předpověď ceny | Pozitivní nálada | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Automatizace obchodování | Veřejné finance | DPFO | Kennedy Stewart | Schodek státního rozpočtu | Binance Coin | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Bankovky | Evropská komise | Dopady energetické krize | Regulace a bezpečnost | Pro investory | Kakao - Vývoj ceny | Skupina G7 | Burza Nasdaq | Nastavení páky | Philip Morris ČR | iShares | P/B | Swiss | Investice | Britská centrální banka | US Bancorp | James McIntyre | Začátky obchodní kariéry | Trh pro své klienty | Potenciál | MACD | Právní náležitosti | Zvažované investice | Support | Nové technologie | Diverzifikace | Nízké sazby | Akvizice | Posílení | Luxent | Dopad na akcie | Přesnost | Norges Bank | Alexandr Novak | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Zkušení tradeři | Britská média | Miliony dolarů | Manipulace s trhem | Zisk před zdaněním | Obchodní pravidla | Globální ekonomické zpomalení | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Britská libra | NYSE | Intervence | High-yield | Ceny kakaa | Jaroslav Tupý | WFT zdanění | High-frequency trading (HFT) | Experti | Trendy na trhu | GoPro | Chování | Přeshraniční platby | Biotechnologické akcie | Bitcoiny | Průměrný výnos | Nárůst devizových rezerv | Stop-Loss | Psychické rozpoložení | Evropský index | Krátkodobé cenové pohyby | Dění na trzích | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Pokles zisku | Asijské trhy | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Index ekonomické nálady | Počasí v Brazílii | Dění ve světě | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Stimul | Reality | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Švédská koruna | Správný výběr brokera | Neckline | Cena bitcoinu | Současná cena | Finanční páka | Luxusní penthouse | Skladování fyzických komodit | Konkurenti | Jiří Kučera | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Roaring Kitty | Stochastický oscilátor | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Návratnost investic | Ceteris paribus | High-yield dluhopisy | Potvrzený růstový trend | Lagardeová | Vzdělávací zdroje | Sankce EU | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Nabídka a poptávka komodit | Čistý příjem | Výnos | DeFi | Take-Profit příkazy | Sázka na pokles ceny | Ocelářství | 100 miliard dolarů | Brent | Měnový systém | Asijské akcie | Delta | iShares Physical Gold | Komodity zlato | Zvýšení ziskovosti | Uzavření příměří | SMA | Vzdělávání | Russell 2000 | Úspěch v investování | Slabá poptávka | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Axiory | Rozhodnutí o sazbách | Vývoj ceny sóji | Technický indikátor | Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht | ESG | Index DOW | Import | Analytik Broker Consulting | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Zvýšení sazeb Fedu | Exchange | Investiční portfolio | Investiční strategie | Bývalý premiér | Státní dluh | Výsledky obchodování | Zdanění prázdných bytů | Kontrariánství | Omezení pohybu obyvatelstva | Commodities | Dedolarizace | ETF NASDAQ 100 (BETANDX.PL) | Kontrakty | Protistrana | Strach | Dopad kurzového pohybu | Swapové body | Budoucí trendy | Graf EURUSD | Způsob obchodování | The Kellner Family Foundation | ETFS Natural Gas | Inovativní řešení | Obchodování s cennými papíry | Barrick Gold (GOLD.US) | Ztrátová investice | Online obchodování | AUDUSD | Praxe | Británie | Škoda | Platební neschopnosti | Palladium - Vývoj ceny palladia | Kryptoměna Bitcoin | Contract for Difference | JPY | Typy pozic | Společnost Immersion | Ceny dřeva | Analytický tým FXstreet.cz | Spotřebitelské inflace | Sloučení Etherea | Pečlivě vybírat brokera | AI | Nastavení strategie | WIG20 | Očištěný čistý zisk | Index Russell | Euro Cash 3 Months UCITS ETF | Nově registrovaná ETF | ECN (Electronic Communication Network) | Ceny sóji | Akcie Alibaba Group | Ekonomiky | Finanční výkonnost | Projekce | Znehodnocení | Zeebrugge Beach | Peníze | Infekce Covid | Poměr PE | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Akciový fond | Situace na Wall street | Ukazatel | Výrobní sektor | Domácí investiční společnosti | FTX | Reálné ekonomiky | Hospodářské výsledky ČNB | Sehnání nájemců | Trpělivost | Title Transfer Facility | Nakupovat akcie | Zastropování cen energií | Charles Hoskinson | Potenciální ztráty | Prognóza | Obchodní politika | Evropské firmy | Služby | Balkánské země | Zisky bank | Zoom Video | ALUMINIUM | Měnová politika Fedu | Volcafé | Saxo Bank | Čerpání peněz | Current Ratio | Zestátnění společnosti ČEZ | Strategie Trend Swing | Vstupní kapitál | Amgen | Stochastický | Palladium | Americký Fed | Vakcíny proti koronaviru | Nejznámější kryptoměna | Noví investoři | Ropa WTI | Měnové zajištění | Star Bulk Carriers | Jak vydělat na poklesu | Tipy na zajímavé akcie | Simon Peters | Výsledek hospodaření | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Federální rezervní systém (FED) | DOGE | Bankovní rada ČNB | Psychologie obchodování | Developeři | Brexit | FedEx | ZEW index | Buy Limit | Společnost Genesis | Evropské burzy | Rychlost a přesnost | Valná hromada | Histogram | Pozornost investorů | Import ruské ropy | Burzy | Držení pozice | WallStreetBets | EURUSD | USD/EUR | Vývoj léků | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | NFP | Svět kryptoměn | Fondy obchodované na burze | Cestování | O2 | Náklady na držení pozice přes noc | Graf komodity | Bond | Broker | TerraUSD | Slovenská vláda | Akcionáři | Vývoj ceny palladia | Proražení | Cash flow | xStation | Výkon | Posílení koruny | Investovat | USD | Velikost pozic | Export | Upravený zisk | Dluhopisový index | Technická analýza | Investiční analytik | Zasedání FOMC | Nastavení mysli pro trading | Společnosti v indexu | CFD na komodity | Chemický průmysl | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Virtual Trading Point | GBP/JPY | Unie | Zastavení poklesu | Francouzský regulační orgán pro finanční trhy | Výroční zprávy | Prodávat akcie | Expertka | Vývoj ceny zemního plynu | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Invesco KBW NASDAQ Fintech UCITS ETF | CATTLE | Jestřábí komentáře | Více peněz | Plány | Vládní opatření | Na burze | Šok | FDP | ČSOB | Grayscale Bitcoin | Hongkong | Ekonom společnosti | Spikevax | Český PX index | Inflace v České republice | Středoevropské burzy | Price-to-Earnings | Warren Buffett a Charlie Munger | Fialova vláda | Směnné kurzy měn | Ekonomická aktivita | Regulace | Nákupy kryptoměn | OXY.US | Vývoj ceny akcií | NGAS.UK | Maďarsko | Nemovitostní fondy | Odvětví technologií | Exekuce | Američtí centrální bankéři | BHP Billiton (BHP.US) | Tichomoří | Úroková sazba | Fyzické akcie | Růst výrobních cen | Kabinet | Stellar (XLM) | Split | Klimatické změny | Čekající příkazy | Tovární objednávky | Zkušení obchodníci | CFD kontrakty | Zvyšování sazeb Fedu | Pověst | Tržní trendy | Roční růst | Největší společnosti | Opční strategie | Spekulovat | Tempo zdražování | Swapy | Cenové tlaky | Sociální sítě | Akcie Exxon | Elektrárenská společnost | P.A. | HDP v USA | Česká zbrojovka | Snižování úroků | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Širší index S&P 500 | Využití dlouhodobých trendů | Oživení trhu | Podstatné kurzotvorné zprávy | Avast | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Národní asociace obchodníků s cennými papíry (NASD) | Obchodní aspekty brokera | Nárůst nově nakažených | Dvojitý vrchol | Dovednosti | 4GLD.DE | Akcie Google | Hospodářský institut | Dovoz | Budoucnost | Ceny zinku | Neomezené kvantitativní uvolňování | Sazby hypoték | Obrovský potenciál | MT5 | Rozsah škod | Nejbohatší | Obchodování na finančních trzích | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Nikkei | Investování u XTB | Cenové pohyby | Fincentrum | Komoditní | Měnový impuls | Santiment | Price-to-Earnings Ratio | High-frequency trading | Finanční výsledky společnosti | Rekordní maxima | Trend following | Zdravotní péče | Vybírání zisků | EUR/CZK | Krátká pozice | Data z amerického trhu práce | Válka na Ukrajině | Nigérie | Elon Musk | Rekordní zisk | OD7F.DE | Euforie | Finančník | CO2 | Sell Limit | Makrodata | Akciové indexy | Obrat trendu | Uniper (UN01.DE) | Společnost Shell | Investoři | Investing.com | Rizikovost | Portfolio | Fungování | Zajištění majetku | Sója | Current ratio | Myšlení | Coinglass | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Trh s komoditami | BaFin | Slovenská ekonomika | Rozdělení akcií | Možnost obchodovat | AMD | Moderna | Největší burza | Inflační čísla | Tržní rizika | Vyšší úrokové sazby | Index PPI | CNK | Sazby ČNB | Grayscale | Investovaný kapitál | Obchodování s deriváty na plyn | Jádrový index | Bez rizika | Dovoz ropy | Zisk | Tezos | Ceny kryptoměn | Ruské společnosti | APA | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | Vakcína | Hlavní měny | BABA.US | Globální akciové trhy | Vývoj ceny cukru | Futures na S&P 500 | Cenový růst | Situace na finančních trzích | Bank of England | Airbnb | Společnost Nasdaq | Forward guidance | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | NAHB | Immersion | Vývoj ceny pšenice | VIG | Nové vakcíny | Prezident | Xetra | Inflace v květnu | Americké prezidentské volby | Větší regulace | Asociace pro kapitálový trh | Alameda | Analytické služby | Energetický gigant | BABA | Vysoký výnos | BP | Christian Lindner | Typ tradingu a investice | NICKEL | Nižší poptávka | Bilion | Invesco FTSE Emerging Markets High Dividend Low Volatility UCITS ETF | Sestupný trend | Cena mědi | Ropné společnosti | Vliv na ceny | Upgrade | Akcie 2021 | Evropské trhy | CEO společnosti | Boj s inflací | Analýzy | TTF | AMC.US | Investiční | Průzkum | Hlavní úroková sazba | Reakce trhů | PXE | Invesco | Meme akcie | Demokraté | Brusel | Patria | Ceny Bitcoinu | Covid | Michal Skořepa | Graf US500 | Sloučení | BP (BP.UK) | Ekonomický vývoj | Co je to CFD? | GoPro Inc | Pokles bitcoinu | Kávové akcie | Dlouhodobé pozice | Úrok | Válka | Pokles ceny | US500 | Evropské ekonomiky | Náklady financování | Investiční riziko | Agentura Reuters | Typy algoritmického obchodování | Fiskální rok | Potenciální rizika | Kryptoměnová burza FTX | Obchodní plán | Psychika | Prodej | Znárodnění | PFE | P/E | Zpráva | Ekonomická situace | Apple | NASDAQ (US100) | Nové příležitosti | Prémie | Představitelé Fedu | Medián | Tržní kapitalizace | Pokles cen komodit | Colt CZ | Emoce | Dluhopisové výnosy | Komoditní fondy | Konzistence | Warren Buffett | RoboMarkets | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Ziskovosti společnosti | Economic Affairs | Snížit riziko | Defenzivní příkazy | Hrubý domácí produkt (HDP) | Rok 2024 | Rizika a příležitosti | Důvěra investorů | Obchodování | Potenciální zisky | Akcie českých bank | Legislativa | Zasedání Fedu | Tržby z prodeje | Aktuální obchodní příležitosti | Finanční nástroje | Chevron Corporation | JOLTS | Meta | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | Olam | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Oznámení | GBP | Průmyslové komodity | Rekordní hodnoty | Ceny akcií EDF | Management | Obchodování s deriváty | ZEW | Aktuální ceny akcií | Centrální banky | Invesco EQQQ NASDAQ 100 UCITS | Prezidentka ECB | Pandemie COVID | Fungování trhů | Prodej dluhopisů | Goldman Sachs BDC | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Majitel | Guru | Předpověď | Zprávy | Trh se stříbrem | Farmaceutický sektor | Invesco MSCI World UCITS ETF | Deflace | Monitorování | S&P/ASX 200 | Dolary | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Tokeny | Zemědělské komodity | Účetní závěrky | Výroční zpráva | Biotechnologické akcie 2021 | Akciový index | Šokující předpovědi Saxo Bank | Index STOXX Europe | Rozdílové smlouvy (CFD) | Vývoj ceny bitcoinu | Prognózy ČNB | Kukuřice - Vývoj ceny | Occidental Petroleum | Obchodování a investice | Snižování cen | Praha | Ceny ropy | Míra | Implementace | Luxent - Exclusive Properties | Ukazatel pro analýzu akcií | Distribuce | Byty | Jsou komodity dobrou investicí? | Evropské akcie | Udržitelnost | Program nákupu aktiv | 3M | Bitcoin | Silný růst | Investiční centrum | FOREX | Měsíční report | Open Gate v Babicích | Burza FTX | MetaTrader 4 (MT4) | Electronic Communication Network | Začínající obchodník | Úvěrování | České banky | Aktuální inflace | Vyhlídky | Ukazatel Běžné likvidity | British American Tobacco | Firmy | CZ | Senior trader | Kevin Tran Nguyen | NATO | DIA.US | Sázka | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Put opce | Tržní podmínky | ESMA | Páka | Futures | Vývoj ceny kakaa | Investment management | PEG | Analýza sentimentu | Velké transakce | Nástroj | Výsledky | West Texas Intermediate | Dopady války na Ukrajině | EURCZK | Inflace v Česku | Nejistota | Pokles cen ropy | Dluhopisové fondy | Ruský plyn | EOS | COCOA | Inflační tlaky | Kryptoanalytik | Minulá výkonnost | Digitální měny | Obchodování NASDAQ | Instrument | Bank of America | TIM | Investování do různých komodit | Fundamentální analýza | Broker Consulting Index | Zajímavé akcie a ETF | Tuzemský kapitálový trh | Australský dolar | Retracement | Financial | Expirace opce | Omezení cen plynu | Koruna | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Cukr | Finanční služby | Výrazný pokles | Přenos | Order Flow | Akciové tituly | DJIA | Kroky centrálních bank | Výhody obchodování CFD | Kupující | Shell | Finanční výsledky | Virtuální trhy versus indexace | Hospodářská politika | OPEC+ | Francie | Onemocnění | BHS | DMA | Objem | Propad | Ipsos | BaFin (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht) | Asociace | Nemovitosti v zahraničí | Rio Tinto (RIO.UK) | Telegram | Obavy z recese | Očekávání investorů | Trigger | Výsledky firem | Výkonnost | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Oživení v Číně | RIO.UK | Oslabení měny | Údaje | Saxo Bank Steen Jakobsen | Asie | WHEAT | Svět komodit | Výsledky společnosti | Velké peníze | Vale | Leva | Posílení kurzu | Náklady na těžbu | Exxon Mobil | Očekávání analytiků | Ceny bavlny | Alibaba | Aktivity v Rusku | EURSEK | NGAS | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | UCITS ETF | Ropa WTI - Vývoj ceny | Regulátor | Bancorp | Průzkumy | Placebo | Shortovat | SHIB | Převodník měn | Ceny cukru | Ask | Průmyslová výroba | Důchod | AMC | Zlomový okamžik | EQQQ | Pfizer | Investiční společnost | Obyvatelé Los Angeles | Krátkodobé strategie | Obchodování s akciemi | Studie | Emise skleníkových plynů | Moje obchody | Obchody | Floor | Cena plynu | Deficit | EDF | Hodnoty P/CF | Záporné zůstatky | Bit.plus | Graf | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Georgia | Průměrný denní objem | Index S&P 500 | Významné zisky | Zbrojovka | Reakce trhu | Plyn | Patenty | Ruská invaze na Ukrajinu | Burzy cenných papírů | Cenová hladina | Zinek - Vývoj ceny | Internet of Things (IoT) | Ropa Brent | Kompletní průvodce | Invesco S&P 500 High Dividend Low Volatility UCITS ETF | Real-time | Výnosové křivky | Fibonacci retracement | Hypotéky | Hrubý domácí produkt | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Lukáš Kovanda | Současná situace | Konzervativní investice | Školení | Nejlepší akcie | Nájmy | Analytické pokrytí | Přijetí | Dow Jones (US30) | Evropa | Obchodovat CFD | Změny na trhu | Platina - Vývoj ceny platiny | Pravidelné náklady | Jackson Hole | Premiér Kiril Petkov | Proinflační faktory | OPEC | Short | Amazon (AMZN.US) | Ukrajina | Arrows | Jednání FOMC | Reálný HDP | Chování obchodníků | Specialista na online obchodování | Johnson & Johnson | Title Transfer Facility (TTF) | Investice do nemovitostí | Trendové indikátory | Omezení pohybu | Poptávka po nemovitostech | Zpráva o inflaci | VaR | Ropa Brent - Vývoj ceny | Jakub Matis | Akcie GameStop (GME.US) | Program nákupu dluhopisů | Disciplína | Optimistická očekávání | Oslabení amerického dolaru | ECN a STP účty | Zveřejněná data | Earnings | Americká centrální banka | Inflace v eurozóně | Zpomalení inflace | Index Bloomberg Barclays | Trump | Stavebnictví | Online platformy | Makroekonomický vývoj | Brands | Alameda Research | Základy obchodování | Placení daní | XOP | Santos Neto Advogados | Prohloubení schodku | Obchodování s indexem | Technické analýzy | Beta | Měsíční report finančních trhů | Spořící účet | CI Komodity | Zdanění mimořádných zisků | Rostoucí trend | Finanční krize | High | Vydělat peníze | Ropná krize | Vstupy | Akcie Barrick Gold | Situace | Genesis | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Alibaba Group (BABA.US) | Obchodování a investování | Kvantitativní zpřísňování | Equity | Index spotřebitelské důvěry | Catch me if you can | GBPUSD | Groupe Beneteau | Služba OTC | Fundamentální analýza akciových trhů | Kiril Petkov | Ceny ropy WTI | Provozní výnosy | Rakousko | Stříbro | Portu | USDCAD | CHF | Forexoví obchodníci | Instituce | Tým InstaForex | COPPER | Financial Conduct Authority (FCA) | Kakao | Turecko | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Bank of Japan | Startup | OECD | Market making | Guvernér BOJ | Chamtivost | Stimulační program | G10 | Růstový potenciál | High Yield | LNG | JNJ | Německý hospodářský institut | Obnovitelné zdroje | Americké akcie | Index WIG20 | BBC | Silná ekonomika | FCX.US | Reálný účet | MetaTrader | Kongres | Rutina | Invesco Global High Yield Corporate Bond ESG UCITS ETF | IOGP.UK | Divize | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Hrozí krach | Jak používat P/CF | Rizikovost investice | Drahý kov | Obchodní výsledky | Bez poplatku | Spot | Vyplácení dividend | ex | Invaze | Americká data | Futures kontrakty | Indikátor RSI | Zvýšená volatilita | Polský premiér | Klesající tendence | IGLN | Martin Krištoff | Růst výnosů | Zhodnocení kapitálu | Obchodníci s ropou | BlackBerry | Server BBC | Trh | Snížení daní | Komise | Jak začít obchodovat s indexem NASDAQ (US100)? | Obchodování se CFD | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Podpora a služby zákazníkům | Britská premiérka Liz Trussová | Přehled o dění na světových burzách | Viktor Orbán | Open Gate | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | GME | Doporučení | Výrazný růst | ICU | Odvody | Otočení trendu | Měnová autorita | Fed | Newmont | Vývoj ceny elektřiny | Dluhopisoví investoři | Snížení zadlužení | Invesco Real Estate S&P US Select Sector UCITS ETF | Zakladatel | Signál na akcie | Stellar | PLATINUM | Skupina ČEZ | Algo | Korekce | Invesco Energy S&P US Select Sector UCITS ETF | Klesající trend | Co ovlivňuje ceny komodit? | Upozornění | GME.US | Pozornost | Finanční společnosti | iRobot Corporation | Buffett | Ripple | Burza Coinmate | Pražské burzy | Dividendové akcie | Růst ceny | Konkrétní akcie | Výběry | Investování a obchodování | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Výběr brokera | Konkurenceschopnost | Mimoburzovní obchod (OTC) | Dopad na trhy | S&P 500 | USDT | Náklady spojené se skladováním | Globální recese | Relativní výkon | Klienti brokerů | Yahoo | JDE | Rekotace | Posílení dolaru | Zájem o investice | ANO | Stock | XOM.US | Průběžné vzdělávání | Zemní plyn | Kupní cena | ProCent | Webináře zdarma | Poměr P/E | Ceny zboží | Rating | MWh | CNK.US | iShares Physical Silver | Zestátnění | SNB | Prezident Joe Biden | Peníze na financování | Ruská invaze | Ekonomie | Koronavirová pandemie | Hliníkárenská společnost | Velké banky | Zlepšení | Microsoft | USD/CHF | Wells Fargo | Snížení dividendy | Příležitosti | Budoucí vývoj | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Obchodování kryptoměn | Výhody a nevýhody | Natixis | Vládní dluhopisy | Rozložení investic | Data z USA | Joel Copp-Barton | Unijní země | Repo operace | Mateusz Morawiecki | Volatility | Členové Fedu | Úspory | Inflační vývoj | Forwardy | Commission | Defi | Shortování | Sell | SMA 200 | Demokratické strany | PPF a J&T | Model Market Maker | Kde investovat | NAFTA | Obchodování akcií | Nové akcie | Broker Consulting | Obchodní instrument | Možnost nastavení páky | Exporty | Ekonomické problémy | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Markets | Tvůrce trhu | Index Nasdaq | MetaTrader 4 | Uzavření pozice | Solana | Autorité des marchés financiers (AMF) | P/CF | Obchodování na páku | Akcie technologických společností | ECB dnes | PPF v Číně | Obchodní praktiky | Futures na DAX | Představenstvo | Směřování | Coinmate | Oblast supportu | Pokles úrokových sazeb | Expirace | Evropská banka | Arbitráž | Společnost XTB | Portfólia | Aktivní obchodování | Francouzský prezident | Skladování komodit | Trendové linie | Výpadky | Objem obchodů | Velké zisky | Krypto | Japonsko | Nifty 50 | Zemní plyn - Vývoj ceny | Point Exchange Gaz (PEG) | Rosenberg Research | Ocel z Číny | Invest | Průmyslové ceny | Nájemné | Gazprom | Sazby ECB | Výhody obchodování CFD akcií | Centrální banka | Call opce | Ekonomické zpomalení | Riksbank | Kellnerová | Andrew Bailey | Významné zprávy | Messari | Americké banky | Deutsche Börse | Los Angeles | Federální rezervní banka | Životní prostředí | iOS | Invesco US High Yield Fallen Angels UCITS ETF | Exxon | Analytici | Velké londýnské banky | Regulační politika | Běžný investor | Devizové intervence | Freeport McMoran (FCX.US) | ING | Fondy peněžního trhu | Bank of Ghana | Arabica | Grafy | QE | Růst HDP | ILO | Surové ropy | Analýzy trhu | Regulační změny | LYNX | Káva - Vývoj ceny | Pozornost obchodníků | Čistý zisk | Ostatní investice | Vzdělávací webináře | Jádrová inflace | Twitter | Analytika | Aktuální cena akcií | Instant Trading EU Ltd. | Rumunsko | Krach | Centrum | Technické problémy | Společnosti | Zpomalení ekonomiky | Rozpočet | Další růst | Jamal | Vysoká zadluženost | Obchodování a investování do akcií | Investice do akcií | Forwardový kurz | UN01 | Aukce | Guvernérka ruské centrální banky | Velcí obchodníci s kávou | API | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | Nízké spready | Obchodní hodiny NASDAQ (US100) | Současná cena mědi | Údaje o inflaci | Nadprůměrné cash flow | Invesco EUR Corporate Bond ESG Short Duration Multi-Factor UCITS ETF | Ruská ropa | CVX.US | Reuters | ETC | Prognózy inflace | Londýnská burza | Správné myšlení | Ceny kukuřice | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | CZK | Typ brokera | Chevron | Dobré zprávy | Index US500 | Česká republika | Testovací účet | Proinflační faktor | Overbalance | Předseda | Plynovod Jamal | Portfolio manager | Deutsche Boerse | Klinické testy | FTSE Emerging Markets High Dividend Low Volatility UCITS ETF | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Dvojciferné zhodnocení | Tištění peněz | J&T | Makro | CFD na kryptoměny | Nastavení indikátoru | Praní špinavých peněz | Vývoj geopolitické situace | Dow Jones a S&P 500 | Hodnocení brokerů | PROP Trading | Daniel Beneš | Roční výnos | Nižší růst | Záporné sazby | Prime | Rychlý růst | Ceny v průmyslu | Evropské banky | Americký dolar | Akcie Newegg (NEGG) | Libra | Eva Miklášová | Nadprůměrný zisk | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | CL | Evropská unie | Open | Cena akcie | ČEZ Daniel Beneš | Zvýšení cel | DOT | US100 | Ministři energetiky EU | Financovat | Cena akcií AMD | Nerovnováha | Nasdaq (US100) | Pohyby na trhu | Protiobchody | Řecko | Dostupnost bydlení | Aktuální cena | MRO | Japonská centrální banka | S&P 500 UCITS ETF | Barometr | Nejlepší investice | Neustálé vzdělávání | CFD obchodování | Alibaba Group | Londýnské banky | Obchodováním s futures kontrakty | Úroky | Ceny nových bytů | Over-The-Counter | Cena | BNP | Agency business | Nastavení mysli | Finanční rizika | Odpor | Swiss Life Select | Ghana | Steen Jakobsen | Real Estate S&P US Select Sector UCITS ETF | AIGI | Kvantitativní utěsňování | AUD/JPY | WisdomTree | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Silný trh | Objem peněz | Výsledky hospodaření společností | Money-Management | Snižování úrokových sazeb | Air | Káva | Economic | Zinek - Vývoj ceny zinku | Hypoteční banka | Ztráta | Ceny akcií | Skupiny PPF | TABAK | CVX | Mezinárodní investoři | Životní úroveň | S&P500 | Lukrativní business | Anglogold Ashanti (AU.US) | Dluhy | Dolar | Vakcína proti koronaviru | Orbán | Čínská ekonomika | Patterny | Ceny | Prudký pokles | EK | Koronakrize | Technologie | Opce | Eurobondy | Energetická krize | Půlení bitcoinu | MetaTrader 5 | ČNB | Jak algoritmické obchodování funguje | CFD na indexy | Producenti kávy | Nikl - Vývoj ceny | Pokles likvidity | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Ceny zemního plynu | Zajímavé příležitosti | Pokles | USDIDX | Ceny komodit | Vyšší ceny | Vládní koalice | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Stop-Loss a Take-Profit | Výběr zisků | Margin | Globální inflace | Obchodní hodiny NASDAQ | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Vývoj akciového indexu | USDCZK | Investiční portfolia | Investiční služby | Take-Profit | Ochranné příkazy | IMF | Ceny realit v ČR | BioNTech | Zahájení obchodování NASDAQ | Americké společnosti | Komodita | Charles Schwab | Hedge | Švédsko | Bitcoin (BTC) | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Poplatek | Maloobchodní tržby | Zahraniční forex | 4GLD | Point Exchange Gaz | Další růst úrokových sazeb | FTSE | Zeebrugge Beach (ZEE) | CARA | Nákladová inflace | Světové měny | Tržní očekávání | Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) | MSCI USA ESG Climate Paris Aligned UCITS ETF | Cinemark | Americká ekonomika | Komodity ropa | Akcie Johnson & Johnson | Svět investování | Počítačové algoritmy | Americký trh | Obchodník | Webináře | Jednání ECB | Swingové obchodování | Portfolio manažer | Řetězec | Rada guvernérů | MRNA | Negativní dopad | COVID-19 | Spekulativní kapitál | Google | Velikost pozice | Hodnota majetku | Dluhopisy | Akcie Baker Hughes | BoE Andrew Bailey | Růst mezd | Obchodní instrumenty | Tempo poklesu | ROE | Fortune | Evropská centrální banka | Zeměpis a geopolitika | BHS Timur Barotov | Cristiano Zauli | Magdalena Anderssonová | Dow Jones Industrial Average | Dodávky plynu do Evropy | Nejnovější zprávy | Ředitelka | Index PX | Ekonomika Slovenska | EBIT | Daně | Lídři | Moneta | Vyšší úrok | Tradingové webináře zdarma | Investment Management | CFD akcie | Pivot | ICOM.UK | Rizika | Kryptoměna | ECB | BAT | Prosincové obchodování | Epidemiologické situace | Vývoj inflace | Český stát | Coinbase | Česká ekonomika | ECN | Vyplácet dividendy | Momentum | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Kurzy | Marketingová komunikace | Bankovky a mince | Fond | Konsorcium | Mánie | Finanční prostředky | Čína | Vývoj ceny ropy WTI | Invesco EURO STOXX High Dividend Low Volatility UCITS ETF | Růst zisků | Zisky | SNY | Velký růst | Immersion Corp | Partners | Konsensus | Trader | Realitní fondy | FCA | Ekonomické údaje | Současné ceny | Šokující předpovědi Saxo | Konsenzus | BNP Paribas | Conference Board | Nevýhody | Výše úrokových sazeb | Bývalý prezident | Ceny palladia | Globální ekonomika | Výnosy realitních fondů | Nálady investorů | Bitcoin Cash | Swap | Miliardy eur | Spotový kurz | Cenové formace | Oklahoma | ISM | Benchmarky | Voda | Index amerického dolaru (USDIDX) | NBP | NATGAS | Správa PPF | Anglogold Ashanti | Pšenice | Cena zlata | SPAD | Venture investic | Obchodníci | Pullback | CBRT | Zvýšení ceny | Conseq | Rizikové averze | Zinek | Euro STOXX | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Breakout | Podílové fondy | RRR | MiCA | Růst cen | Index Russell 2000 | Drahé kovy | Vzdělávací programy | Historické pohyby | Freeport-McMoRan | Vyšší sazby | Pásma překoupenosti | Indikátor | Moskva | RSI | Forward | Měnová politika | Vysoké inflace | PMI ve výrobě | Alokace | Býčí trh | Saxo | MSCI World | Repo sazby | Společnosti Netflix | Statistici | Financování | Air Bank | NASDAQ v období paniky | IoT | Aktuální situace | Etherea | Fitch | Stres | GMT | Occidental | Výsledky ČNB | Opční prémium | Prodávající | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | ARENH | Růst světové ekonomiky | BDI | Financial Conduct Authority | Finance | Dividenda | Direct market | XOP.US | USDJPY | Zachování neutrality | Investování a obchodování na komoditním trhu | Orange | Long / Short | Inflace v ČR | Cenový propad | Investiční poradenství | Intradenní obchodník | Systém obchodování | Poptávka | Psychologie | Guvernér | VŠE v Praze | Globální trhy | Dukascopy Europe | Vysoká likvidita | Vývoj situace v Číně | Očekávání trhu | Účastníci trhu | FT | Cenový graf | Bulharsko | Obchodování na akciových trzích | Cizí měny | Akciové fondy | Objem aktiv | Soudní řízení | Německý index DAX | DNO | Malé podniky | Obchodovat | Nákup put opce | Struktura zastropování cen | Zvýšení inflace | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Hospodářský růst | Technologický vývoj | Ceny ropy WTI a zlata | Prezident Fedu | Inflační očekávání trhu | Elvira Nabiullinová | Posílení eura | Akcie Gamestop | Plán Evropské komise | WTI | Bohumil Trampota | FinTech | Největší světová burza | Bod | Miliardy korun | Kryptotrhy | Koncentrace | Počasí | Rozpočtové deficity | Ozbrojené složky | Medvědi | Kapitálové trhy | RBNZ | Charlie Munger | Kryptotrh | Úrokový diferenciál | Co bude | Reserve Bank of Australia | Obchodování CFD | Klouzavý průměr | Pfizer a BioNTech | Měnové kurzy | Guillaume de Goys | Omezené dodávky | Světové události | Implementace řízení rizik | Android | Zkapalněný zemní plyn | OCI | Ziskovost | Příležitosti ke zhodnocení peněz | Bankéři | Barclays | Diverzifikace portfolia | Video | Dlouhodobější investice | Podnikání | Cena ropy | Strategie obchodování | Paradox | Jaderné elektrárny | Inflace | Problémy | Ocel | Rozmach kryptoměn | Marže | Zvýšení slevy na poplatníka | Akcie bank | ROCE | NEM.US | DAX | HDP | Projevy centrálních bankéřů | Dotace | Národní bezpečnost | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Daňové zatížení | Vedení společnosti | Zkušenosti | Ceny niklu | Emmanuel Macron | Lehman Brothers | Firma | Forwardové body | Signály | Obchodní kapitál | Spotřební daně | Načasování | Poptávka po zlatě | Sklo Union | Reklasifikace | Erste | Lot | USA a Čína | Ropa | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | Liz Trussová | Náklady na obchodování | Ether | Byznys | Ekonomická rizika | Punto di Scambio Virtuale | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Dluhopisové trhy | Hlavní index PX | Diverzifikovat | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Ekonom | AMZN.US | Debata | Dopady vysokých úrokových sazeb | Demo účet | Michal Stupavský | Podílové listy | Pohonné hmoty v ČR | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | Zahájení aktivního obchodování | Pasivní investování | Referendum | Martin Klass | Forexu | Vývoj ceny niklu | Polkadot (DOT) | Hodnota P/CF | 256/2004 | Kanadská data | Kurzy.cz | Realizovat zisk | Naše prognóza | Restrikce | Optimismus | Facebook | Rozhodování | Snížení spotřební daně | Kompenzace | Hliník | Růst dolaru | Akcie v roce 2021 | Ceny pšenice | BH Securities | Manipulace s cenami | Profit-Target | Martin Gürtler | Makroekonomické faktory | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Globalizace | Nákupní korekce | Obchodováním s futures | Vývoj ceny kávy | USA | Deficit státního rozpočtu | Obchodování s nástroji CFD | Kukuřice | Naučte se obchodovat | Investujte | Zoom Video (ZM.US) | Reserve Bank of New Zealand | Technologické giganti | Prezident USA | Měď | Multi-asset | Proinflační | Asie a Tichomoří | IntoTheBlock | Fiskální stimuly | ANZ | Průzkum společnosti | Euro | Yield | AUD | AIGI.UK | Rada ČNB | Contract | Reputace | Binance | Ceny akcie | Federální rezervní banky | Commodity | Trh se zlatem | Breakout Trader | Promořenosti populace | De Goys | Risk | Predikce | Radomír Lapčík | NEST | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Prima | Fibonacci | ASX 200 | Dividendový výnos | Graf komodity Ropa WTI | Sony | Hospodářský růst Evropy | Stagflace | Nákup nemovitostí | Etoro | Investovat do kryptoměn | EBITDA | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Mezinárodní vztahy | Růst ekonomiky | Obchodování Over-the-counter | ROIC | Energetická situace | Vývoj na akciových trzích | Byty duchů | Prostředí finančních trhů | Uniper | Mimoburzovní obchod | Majors | Úrokové sazby | Kam investovat | Rozhodnutí Bank of England | Definitivní obrat trendu | Market Maker | Intermediate | Komodity na trading | Nižší ceny | Zisková marže | EU | Cenové stability | Gamble | Credit Suisse | Portfolia | Transakční náklady | Převis | Dynamika růstu | Fork | Conseq Investment Management | Studium mysli | Komerční banka | Expert | Daytrader | Jak vydělat peníze | Vývoz | Sázka na pokles | Cenové dno | Emise | xStation 5 | Gate | Akcie Credit Suisse | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Týden na akciových trzích | Nový lék | Recese | Fondy kapitálového trhu | Začínající tradeři | P/E Ratio | Emisní povolenky | Mzdový růst | Správná diverzifikace | Rezidence v Podkozí | Švýcarský frank | Báze | Bank of Canada | Měnové trhy | Obchodníci s GBP | CZK/EUR | Stříbro - Vývoj ceny | Jaké komodity obchodovat? | Index Dow Jones | NZDUSD | SEC | Začít investovat | USD/CAD | Burzovní indexy | Zbohatnutí | Miliardy | Spekulace | Denní graf | Petr Kellner | Investiční nemovitosti | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Globální finanční krize | Růstový trend | Inflace ve Spojeném království | Fosilní paliva | Společnost Volcafé | Hodnota indexu | Globální pandemie | Investoři na akciovém trhu | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Síla měny | Oscilátor | Pohyby cen indexu S&P 500 | Frank | Ministři | Změna politiky | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | ZM.US | Paul Schockemöhle | Transparentní | Kontrola pojištění | CIND.UK | Průmyslové účely | Vývoj akcie Pfizer | Dnešní zpráva | Investoři a obchodníci | Investoři i analytici | Hydrogen Economy UCITS ETF | KPMG | Ceny energií | Investovat peníze | Americké indexy | Grayscale Bitcoin Trust | Politická nejistota | Uniswap | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Jerome Powell | Měnový kurz | Brent (OIL) | Put | Obchodní náklady | Úspěchy | Dna | Jak algoritmy interpretují základní data | Vyšší volatilita | Válečná ekonomika | CFD obchodníci | Multi-Asset obchodování | CySEC | Rostoucí inflace | Index amerického dolaru | Ceny většiny komodit | STAR | Technologický sektor | Soud | Komunita | WTI Crude Oil | Booking | Předpovědi Saxo Bank | Blockchain | Cena elektřiny | Bankman-Fried | Sell Stop | Pozitivní výsledky | Předpovědi | Bondy | Martin Novák | Analytické společnosti | Mince | Tomáš Raputa | Vývoj ceny platiny | Investiční stratég | Zásoby ropy | Zeměpis | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Benzín | Zasedání bankovní rady | TradingView | Česká burza Coinmate | US High Yield Fallen Angels UCITS ETF | Rostoucí ceny | Trend | Trailing Stop | Akcie a ETF | Stabilní výnosy | CEE | Dow Jones Industrial | OXY | Výběr správného brokera | Trading Floor | Obchodní pokyny | Míra inflace | Proč investovat | FDX.US | Windfall tax | Tržby společnosti | Fundamentální data | Indexy PMI | Platforma | Měnová politika ECB | PBOC | MMF | MAN | Náklady na úvěry | Stop Out | Minas Gerais | Finanční situace | Ekonomický výhled | ChainLink | Finanční ukazatele | Dividend Yield | Oslabení | Nařízení | OTC desk | Ropné akcie | Proces učení | WP | Ceny benzínu | Schodek | Farmaceutické společnosti | BTC | KOSPI | Bankovní sektor | Invesco S&P 500 UCITS ETF | Indexy | Citi | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Odborníci | Nařízení ESMA | M2 | Zpřísnění měnové politiky | Hurikány | Transparentnost | Gold | Americký trh s bydlením | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Úsilí | Východní Asie | Ceny platiny | Tempo růstu | Bavlna - Vývoj ceny | Podnikatel | Snížení daně | Bankovnictví | Pohonné hmoty | Meziroční inflace | Dosahovat zisku | Specifický typ tradingu | COTTON | Zpracovatelský průmysl | Biliony | Shiba Inu | Zdražování energií | Společnost Star Bulk Carriers | Měď - Vývoj ceny mědi | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | ETF | Zlato - Vývoj ceny zlata | Martin Vašek | AU.US | Analýza společnosti | Akciové trhy | Kurzy měn | České dluhopisy | Zajímavé akcie | Nedostatečný obchodní kapitál | SunPower | Směřování tržní ceny | Nasdaq-100 (US100) | Moneta Money Bank | Opatření na pomoc firmám | Varování | Guidance | Stabilní zisky | Družba | Akcie výrobců vakcín | Atreon | Peněžní zásoby | Cykly | Pozitivní sentiment na trzích | Long | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Vysoké výnosy | Macron | Klíčový support | Pandemie | Chevron (CVX.US) | Zasedání České národní banky | Řád bílého lva | Společnost Saxo Bank | LEANHOGS | Producenti kávy arabica | Výplatní poměr | Energy S&P US Select Sector UCITS ETF | Aktiva | Pokles inflace | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Rosenberg | Nikl - Vývoj ceny niklu | Prodejní tlak | Širší index | Časopis Forbes | Finanční represe | Cenový strop | František Vinopal | Růst zaměstnanosti | Ministerstvo financí | Vakcíny proti COVID-19 | Virtuální obchodní bod (VOB) | Kmenové akcie | Indexy na Wall Street | Šance | Politické události | Nárůst cen energií | Business | UCITS | Coffee | GBPJPY | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Investice do akcií NASDAQ | Indikátory | Albemarle | Velké peníze na komoditách | Složitost a obtížnost | Zdanění | Technický výhled | Rychlost | Pokles cen | Investiční společnosti | Plug Power | Obchodní příkazy | Obchodování s komoditami | Tržní události | Čínská centrální banka | Americké státy | Obchodní operace | SP500 | Začít obchodovat | Výzkumná společnost | YouGov | S&P 500 (US500) | Odliv prostředků | Bankovní účet | Možnost posílení eura | Řízení výnosové křivky | Cenové patterny | Výsledky amerických společností | Výsledky voleb | Sucha | Umělá inteligence | Fiskální politiky | Long signál na akcie | Konsolidace | Tradingový portál | Zdravotnictví | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Long signál | Spekulanti | NZD/USD | Čínské akcie | Kolísání ceny | Riziko ztráty | Ministryně financí | Akcie SunPower | Investice do kávy | Vývoj ceny bavlny | Brazílie | Zkušený trader | | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Pochybnosti | Risk Reward Ratio | České státní dluhopisy | Německé společnosti | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Stratég | Politika centrálních bank a geopolitika | Špatné zprávy | Náklady spojené se skladováním surovin | Změny ceny | ETFs | Fernando Bilotti Ferreira | Pokračování poklesu | Čínský akciový trh | American Industrial Partners | Zisky společnosti | Majetek | ISM ve službách | Obchodní aspekty | Vývoj ceny hliníku | Purple Trading | Odliv prostředků z trhu | Automatizace | Fio banka | Řetězce | Schwab | Zotavení | Zisk na akcii (EPS) | Zákaznická podpora | Relativní výkon hlavních měnových párů | Sentiment | Síla měn | Order | Online obchodování a investice | Kurzové riziko | Částečný úvazek | Investovat do ETF | Zlato - Vývoj ceny | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Růst úrokových sazeb | Politika | Úrokové sazby ČNB | Konkurence | Akcie Pfizer | Vladimír Vávra | Banka Barclays | Dynamická strategie | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Riziková aktiva | Akcie ČEZu | Pražská burza | Kapitalizace | Nakupovat | Typy účtů | CFD traděři | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Ben Laidler | Komunikace | Obchodní hodiny | Ceny průmyslových výrobců | ERC-20 | Obranné příkazy | Burza Binance | Největší hliníkárna | Výhled pro akcie | MAM | BHP | SAB Finance | Poplatky | Velká Británie | Makroekonomická data | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Earnings per Share | Graf komodity Zlato | Pomoc firmám | Burzovní obchodování | Investování do nemovitostí | Akcie Exxon Mobil | Výhody a nevýhody | Cena pohonných hmot | Real Estate | Typ tradingu | KBW NASDAQ Fintech UCITS ETF | Index DE30 | Obchodování na devizovém trhu | FOMC | Joe Donlin | ISLN | Return on Equity | Federální vláda | Nálada | Geopolitická rizika | Držení pozic | Indie | Španělsko | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | Měnové politiky | Virtuální trhy | Vnímání | Vliv na trh | Intel | SVB | Paramount Global | Možnost posílení | Ekonomika | Pohyb ceny | Historická maxima | Elektřina | Politika centrálních bank | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Komodity ropa WTI | Řízení kapitálu | WELL | Investiční aktivity | Sankce | Zhodnocení peněz | Zhodnocení | Obchodování s futures | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Výhled | Velmi volatilní | České akcie | Jak začít s komodity? | Auta | Americký akciový index | Komoditní akcie | GBTC | Zahraniční měny | Timur Barotov | Americký trh práce | Celsius | Obchodní analýza | Deriváty | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Cardano (ADA) | Kulaté číslo | Akciový trh | Kótování | Akcie Moderna | Embargo | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Economist | Odpovědnost | iRobot | Energetické společnosti | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | Trendové čáry | Vlastní bydlení | Scalping | Private equity | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | Polkadot | Výpočty P/CF | Akcie | Bankovní krize | Jaromír Gec | Forex trading | Politika Fedu | Čerpací stanice | Evropský trh | Swingová minima | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | Ekonomické trendy | Zlaté rezervy | Data o inflaci | Expanze | eBook | Freeport McMoran | Objem termínových obchodů | Podnikání na kapitálovém trhu | Růst cen energií | Prostor pro růst | Prodejní signál | Fondy | Investiční příležitosti | Možnost vydělávat na propadu ceny | Týdenní výkon | Krátký prodej | Bílý dům | Komoditní trhy | Situace v Číně | Historické pohyby cen | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | Hrubá marže | Financial Times | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Trading | USD za barel | Začínající investoři | Spread | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | IOGP | Peněžní trhy | Tradingové webináře | Swing | Graf měnového páru | Finanční údaje | GS | Index BUX | iShares Listed Private Equity UCITS ETF | Bernstein | Price-to-earnings ratio | Ceny ropy Brent | Akcie ropných společností | Optimalizace | Portál FXstreet.cz | Daňové zvýhodnění | Posílení kurzu koruny | Obchodovat s akciemi | ZINC | Vysoké ceny ropy | AOS | Anna Kellnerová | BUX | Paramount | Pokles poptávky | Investování do komodit | Autoriteit Financiële Markten | NFT | Obchodování se zemědělskými komoditami | Algoritmy | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Zlepšení nálady | Index MSCI Europe | Elektrická vozidla | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Vývoj ceny stříbra | Výplata | Vývoj ceny ropy | Varšavská burza | Akcie Intel | Sazby | Americké výnosy | US30 | Paroplynové elektrárny | Prodej EUR | Generální ředitel | Ceny aktiv | Invesco MSCI USA ESG Climate Paris Aligned UCITS ETF | Jak vydělat na poklesu komodit? | Devizové rezervy | Dodatkové operace | Cíle | USD/JPY | Semináře | Ekonomický kalendář | Ceny dluhopisů | MarketWatch | Tržní cena | Index MSCI | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Růst cen komodit | Likvidita | RBA | Klouzavé průměry | Žádosti o podporu | Cenová bublina | Kryptoměnový trh | OIL.WTI | Obchodování s CFD | Možnost realizovat zisk | Hliník - Vývoj ceny | Rozhovor | Dlouhá pozice | Spotřeba domácností | Transakce | Švýcarské banky | S&P 500 High Dividend Low Volatility UCITS ETF | Dnešní údaje | Měny | Obchodní podmínky | Trh s kryptoměnami | Nerealizovaný zisk | Graf komodity Stříbro | Snížení úrokových sazeb | Růst cen potravin | Sezónnost | MasterCard | Price/Cash Flow | Bezpečnost | Grattan Brendan Coates | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Glencore | Irsko | Ekologie | MSCI Europe | Vila ve Vraném nad Vltavou | Analytici společnosti | Instant Trading EU | Podkladové aktivum | Zpravodajství | ETF WTI Crude Oil | Fundamenty | Inflace v březnu | Special Purpose Acquisition Company | AUDJPY | DE30 | Nejlepší ropné akcie | Stabilita | Fed dnes | Cykličnost | Nabídka a poptávka | Dodávky plynu | UN01.DE | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Oslabení eura | Investování | Aktivity společnosti | Paul Volcker | Internet of Things | Renáta Kellnerová | Vedlejší účinky | Sympozium | MSCI | Dílčí indexy | Patria Direct | Invesco Global Clean Energy UCITS ETF | Hospodářský pokles | Ceny realit | Sója - Vývoj ceny sóji | Nákup nemovitosti | Finanční trh | Náklady spojené s transakcí | Algoritmické obchodování | Maďarská vláda | JPMorgan | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Daň z nadměrných zisků | Bloomberg Barclays | Regulační orgán | Trade | SXEPEX | Překoupené oblasti | Globální finanční trhy | Prodeje | Stav ekonomiky | Centrální bankéři | Sentiment na trzích | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | Ministři energetiky | Mt. Gox | Nízké obchodní náklady | Platformy | ZEN | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Graf akciového indexu | Denní graf měnového páru | Akcionář | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | ADA | Invesco Euro Cash 3 Months UCITS ETF | Osobní výdaje | Další růst sazeb | Obchodní den | Akcie Colt CZ | Zkušenost | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Írán | FDX | Zdražování | Valná hromada SAB Finance | Česká národní banka | Indexy amerického akciového trhu | ISLN.UK | Pozemky | Development | Typy komodit | State Street | Britská vláda | EPS | Káva - Vývoj ceny kávy | ADP | Možnosti investování do komodit | BIST 100 | Náklady na zajištění | Repo sazba | CPI v USA | Povětrnostní podmínky | Joe Biden | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Americké akciové indexy | Základní sazba | Míra úspor | Pracovní síly | Člen bankovní rady | SICAV | Obiloviny | City | SXEPEX.UK | Angažmá PPF | Společnost | Akcie ropy | Norská koruna | Rezervní měny | ZEW index ekonomického sentimentu | Likvidní | Firma McDonald's | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Uhlí | Stahování akcií O2 | Forbes | Obchodujte | Ocenění akcií | Potenciální výnosy | Colt | Cukr - Vývoj ceny | Trailing stop loss | Kurzotvorné zprávy | Klíčové faktory | Fondy kvalifikovaných investorů | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Wood & Company | Potenciál zisku | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Guvernér ČNB | Peter Markovič | Denní graf komodity | ASX | ETF Industrial Metals | Upozornění na rizika | Západoevropské trhy | Volatilita | SUGAR | D1 | Nákup cizoměnového aktiva | Beneteau | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Patrik Duda | Index BIST 100 | Nizozemsko | Organizace | Kryptoinvestoři | Obilí | Analýza akciových trhů | Vývoj ceny akcií EDF | Ceny stavebních prací | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | Obchodování a psychologie | Růst | Bankrot | Očekávání zisku | Ceny surovin | Zobchodovaný objem | Polská centrální banka | Akcie ČEZ | Ředitel XTB | Spolupráce s profesionály | Energetické komodity | Příjmy | SOYBEAN | Investujte zodpovědně | Obchodování opcí | Zajištění | Domácí měny | Komise v přenesené pravomoci | Výnosy amerických státních dluhopisů | TradingEconomics | Snížení inflace | Sója - Vývoj ceny | Daň z mimořádných zisků | Fúze | Index | Wall Street Journal | Cenový pokles | Rychlý růst cen | Cyprus Securities and Exchange Commission | Akcie Alibaba | Obchodujeme komodity | Token | Kryptoměnová burza | Bohatství | Kanadská centrální banka | Palladium - Vývoj ceny | Investiční fond | Malý prostor | Průmyslová produkce | Meziroční růst | KBW | Mimoburzovní | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | CFDWorld | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Návratnost investice | Významná rizika | Nevýhody algoritmického přístupu | Cílová cena | Přístup k obchodování | MSCI World UCITS ETF | NASDAQ Composite vs. NASDAQ | ZTP | Použití algoritmického obchodování | Poptávka po ropě | Kotace | Krachy velkých krypto burz | Vlády | Kupci | Straight Through Processing | Akcie švýcarské banky | API přístupy | Světové akciové indexy | Poklesu evropských akcií | Kulminace inflačních tlaků | 100 největších kótovaných | Společnost Fedex | Vývoj akcie Pfizer (PFE) | Prohlášení | Michal Stupavský, CFA | Obchodní rozhodování | Náklady na držení pozice | GameStop | Eva Sadovská | Investorské prezentace | Blockchainové infrastruktury | Pokročilí obchodníci | Průlom | Ex-date | Slábnutí inflačních tlaků | Jak funguje index NASDAQ? | Zisk na akcii | PPF | Kvantitativní obchodování | Tesla | Procter & Gamble | Prodávat své akcie | SBLK | Poptávka po ropných produktech | Dluhopisové emise | Nejlepší doba k zahájení obchodování | Vývoj akciového indexu NASDAQ 100 | Ochrany obchodníků | Kuny | Protistrana obchodu | Program nákupů dluhopisů | Zboží každodenní spotřeby | Budoucí potenciál | Kryptoměnový projekt | SPAC | Burza kryptoměn | MOL | Typy pozic na NASDAQ | 1M | Jesika Schopper | AMC (AMC.US) | Randal Quarles | Dluhopisy EU | Jak funguje index | Míra inflace v USA | Skutečné peníze | Celkový stav ekonomiky | Dluhopis | Výhody | Složení indexu NASDAQ | Jaká rizika číhají na komodity? | Regulační orgány | Výrobci elektroaut | Očekávaný růst | Měď - Vývoj ceny | National Association of Securities Dealers Automatic Quotation | Credit Suisse (CSGN.CH) | Santa rally | Britská premiérka | Jana Brodani | Vše o investování | Daňové záležitosti | DigitalCoinPrice | CAD | Poplatková struktura | Vše o investování a obchodování | Barrick Gold (GOLD) | Broker Consulting Index podílových fondů | Slovalco | Obchodování s akciemi technologických společností | Zprostředkování obchodování | SAB Finance a.s. | Transparentnost brokera | Diverzifikace bohatství | Pronájmy | Větší objemy | US High Yield | Obchodování s indexem NASDAQ | Virtual Trading Point (VTP) | Dnešní obchodování | Silný sell-off | MiFID II | Bankrot FTX | Algo obchodování | Hlavní ekonom | Výše zdanění | Co to je NASDAQ? | Základní úroková sazba | Sell-off | Odvětví | Čínská poptávka | Cyklické odvětví | Výhled recesních scénářů | Panama papers | Geopolitické události | Technologické společnosti | Otevřené podílové fondy | Služby zákazníkům | Možnost oslabení | Nejbohatší Čech | Akcie producentů mědi | Vývoj válečného konfliktu | Pracovní místa | Nevýhody a rizika | Terminál na LNG | Částečné zestátnění | Včerejší seance | Herní plán | Významný dopad | Sell-off akcií | Banka | Význam na moderních finančních trzích | Obchodování pro klienty | APTV | Ztráta ČNB | Služby pro institucionální investory | Obchodování CFD akcií | Závratné zbohatnutí | Obchodování na komoditním trhu | Swingový trading | Růst cen ropy | Utěsňování centrálních bank | Analytička | Nasdaq Composite | První obchody | Spread strategie | Vklady | Skepse | Index spotřebitelských cen | Vlastnictví | Cena akcie Newegg | Ziskové obchodování | Ministr financí | Dopady pandemie | Sazby Fedu | Securities and Exchange Commission | Statistická arbitráž | Natural Gas | Držení pozice přes noc | COIN | Obchodní zkušenosti | Exxon Mobil (XOM.US) | Ceny zemního plynu v USA | NEGG | Vývoj ceny kukuřice | Akciový index S&P 500 | Velryby | Electrolux | Kryptoinvestiční | Příležitost akcie | Nové trendy v odvětví technologií | RWE | Nízké úrokové sazby | Astrazeneca | Směnné kurzy | Americké centrální banky | Světlo na konci tunelu | AMF | CNDX | Typ obchodu | SBLK.US | Bloomberg | Onemocnění COVID-19 | Communication | Česká burza | Barcelona | Lídři zemí EU | PVB | Světová burza | Třída aktiv | Solidní růst | Základy obchodování opcí | UBS | Ceny stříbra | Klienti XTB | Global High Yield Corporate Bond ESG UCITS ETF | Komodity na trading platformě | Pokles HDP | Bydlení | Růst ceny ropy | Produkce základních surovin | Tržní dynamika | Meta Platforms | Cena BTC | Fundamentální analýza akcie | Ceny termínových kontraktů | Graf dne | Beta ETF NASDAQ 100 (BETANDX.PL) | Nárůst volatility | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Řecká vláda | Přímý přístup na trh | Tvorby rezerv | Růst čínského HDP | MSCI USA | Krátkodobý výhled | Dominance Číny | Výhled pro akcie ČEZu | FINRA | Hodnota měny | ING Groep | Vypuknutí pandemie | Index podílových fondů | cTrader | Zprávy z pražské burzy | Vysoké ceny energií | Obchodní války | CIND | Finanční výkazy | Podpora | Vývoj ceny mědi | Snižování sazeb | Trh s bitcoiny | FedEx (FDX.US) | Investice do nových technologií | Aktualizace softwaru | Sektorové alokace | Pojišťovny | Spready | Velcí obchodníci | Zhoršení nálady | Biden | Zadlužení | HB Index | Hospodaření | Přístup k finančním trhům | Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2023 | Výplata dividendy | Výkonnost dluhopisů | Devizový dohled | Národní asociace obchodníků s cennými papíry | Institut ZEW | Americká společnost | Invesco EQQQ NASDAQ 100 | Tržní stagnace | Využití algoritmického obchodování | Nemovitosti | Volatilní cenový vývoj | Vývoj měnových kurzů | Zemědělství | Boris Johnson | CEE region | Zmírňování opatření | Inflace v únoru | Snížení sazeb | Valuace sektoru | První obchod | Skvělá investice | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Prezident Trump | Exchange Traded Commodity | Forwardové ceny | PLUG | Přehled | PX index | Domácí poptávka | Jak pochopit index NASDAQ | Osobní příjem | Investoři do bitcoinu | Aluminium Dunkerque Industries | Realitní kancelář | Bankovní daň | Produkce mědi | BETANDX | Finanční ztráty | Akcie Pfizer (PFE) | Největší burza na světě | Výhody obchodování | Canary Wharf | Prodej akcie | Propad trhů | Denní objem | Ropa Brent (OIL) | Závislost na oceli | Největší společnosti v indexu | Scalper | Dot-com | Cenotvorba | Sektor služeb | USA Joe Biden | Erste Group | Japonský HDP | Hospodářské výsledky společnosti | Úspěšný trading | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | xStation5 | Low | Graf akcie | Hotovost | Obchodování oblíbeného akciového indexu | Strategic Actions for a Just Economy | Německo | Aleš Michl | Výkonná ředitelka | Dlouhá pozice na NASDAQ | Startup společnosti | MT4 | Úrokové sazby na nízké úrovni | Kanadský CPI | Komentáře členů Fedu | Energetická situace v Evropě | Algotrading | Vice | Albemarle Corp | Účty u Market Maker | Větší pozice | Trend Swing | IMMR | Vysoká rizika | XTB | Star Bulk Carriers (SBLK.US) | Xella | Bid | Segregované účty | Autorité des marchés financiers | Chorvatsko | Bit.plus Martina Stránského | Domácnosti | Americká centrální banka dnes | Fiskální balíček | Růst spotřebitelných cen | Cardano | Bublina na trhu | Sam Bankman-Fried | Axiory Europe | Kontrakt | Regulační orgán pro finanční trhy | Virtuální obchodní bod | Dobrá nálada | Typ poplatků | SPOT | Státní dluhopisy | Regulační mánie | Burza v Istanbulu | ROE (Return on Equity) | Celsius Network | Koš | BSC | Česká vláda | Pozice přes noc | Investiční poptávka | Formace hlava a ramena | Sol | Investiční rozpočet | AAA | Inflační očekávání | Grafické nástroje | Vysoká inflace | iShares UCITS ETF NASDAQ 100 | Inflace zpomaluje | Akcie ropných firem | iShares UCITS ETF NASDAQ 100 (CNDX.UK) | Sazby beze změny | CNDX.UK | Hypoteční banky | Dostatečné zkušenosti | Termínové kontrakty | Koss | Britské společnosti | P/E ratio (Price-to-Earnings Ratio) | CORN | Směrnice | Aktuální valuace | Ceny hliníku | Obchodník s kávou | Modernizace přenosových sítí | Regulační orgán v EU | Pozice | GoTo | Etické kodexy | Dividend yield | Platina | Obchodujeme | Pokračující růst | Uvolnění rezerv | Závislost | Vývoj akcie | Direct market access | Dluhopisový trh | Krátká pozice na NASDAQ | Riziko | Frontier trh | Amazon | Masivní investice | Největší rizika | Nákladová efektivita | Velcí hráči | Sociální demokraté | Trend cen | DIA | Motivace | Global Clean Energy UCITS ETF | Oslabování koruny | Nové kvantitativní uvolňování | Globální ekonomický růst | Akcionáři Moneta Money Bank | Obchodní platformy a technologie | Americké trhy | Asociace pro kapitálový trh České republiky | Investing | Spotřebitelské ceny | Dlouhodobý investor | Irák | Data a analýza | Kurz EURUSD | Kontraktní měsíc | Pozornost trhu | Profitabilnější | Obchodování indexů | Jakub Hlavenka | Ceny kávy | Defenzivní strategie | Pokračování cenového růstu | NASDAQ 100 (CNDX.UK) | Bankovní sektor v ČR | Akcie FedExu | Prolomení oblasti | Zahraniční akcie | Kupovat dluhopisy | Býčí trend | Další pokles | Investiční rozhodnutí | Velmi vysoké výnosy | Deutsche Welle | Vývoj ceny zinku | CSGN.CH | Rozvojové země | CSGN | Dnes index PX | Výhody algoritmického přístupu | Barrick Gold | Investovat do nemovitostí | Valná hromada společnosti SAB Finance | MIFID | Michal Straka | Společnosti vyloučené z indexu | FX strategie | Držení pozic po dlouhou dobu | Podnikatelé | Strategie pro obchodování s komoditami | Tržní data | Finanční systém | Bancor | Burza NASDAQ | Roční příjem | SPAC v ČR | CEO | Trh s bydlením | Ocenění | Rezistence | iShares Listed Private Equity | Krize v Evropě | HDP EU | Banky | Cena plynu pro evropský trh | Cena benzínu | Ceny kávy Arabica | Three Arrows Capital | Aktivum | Premiér Viktor Orbán | NASDAQ 100 | Kapitalový výnos | Historie kávy | Dividendy | Hospodaření banky | Čistá marže | Burza | W1 | Španělská vláda | Největší pokles | Plug Power (PLUG.US) | Technologický posun | Target | Vyšší pákový efekt | Fio banka, a.s. | Finanční standardy | Miliardy dolarů | Pokročilí tradeři | Geopolitika | West Texas Intermediate (WTI) | Řízení rizik | Akcie pražské burzy | Partneři | IPO | Manuální obchodování | Byty v ČR | Domácí akcie | EURO STOXX High Dividend Low Volatility UCITS ETF | SPD | Punto di Scambio Virtuale (PSV) | Eco | Martin Wasyliw | Index NASDAQ 100 | Inflační cíl | Komodity - časté otázky | Konflikt v Evropě | Hospodářské výsledky | Měnový pár | David Rosenberg | Individuální akcie | Premiérka Liz Trussová | Newegg (NEGG) | Krach FTX | Vysoké poplatky | HFT | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | XLM | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Kvantitativní utahování | Celková inflace | Největší americké společnosti | Klíčové centrální banky | Bavlna | Americké blue-chips | Index DAX | EMA | Netflix | REIT | Opatření | MVRV | Nové trendy v odvětví | Emerging markets | Nejlepší čas | Akcie Newegg | Pohyb výnosů dluhopisů | Rizika a výzvy | EPS (Earnings Per Share) | NASDAQ 100 pro úplné začátečníky | Delta varianta | Dobrý byznys | InstaForex | Novinky | MSCI China | Energie | Sláva | Cenová minima | CryptoQuant | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Nizozemský regulační orgán pro finanční trhy | Žlutý kov | Louis Dreyfus | Pepa Zeman | Vyšší výnosy | Bublina na trhu s nemovitostmi | Správa otevřených pozic | Necyklické aktivum | Průvodce komoditním trhem | Nastavení indikátorů | Tým FXstreet.cz | Maďarský index BUX | Úřady | EQQQ NASDAQ 100 | Přehled o dění | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Dow Jones | Daň z příjmu | Měna | Philip Morris | Společnost Moderna | Ekonomický růst | Nasdaq | Pohyby cen | Fiskální pravidla | Swapové poplatky | Geopolitická situace | Maďarský index | Výsledky hospodaření | Ministerstvo práce | Cukr - Vývoj ceny cukru | Počet obchodů | Zastropování cen | NASDAQ Composite vs. NASDAQ 100 | Cenový vývoj | Obchodníci s kávou | Inflace CPI | BETANDX.PL | Atakování cenových maxim | CFA | UCITS ETF NASDAQ 100 | Stochastic | Práce | Graf akciového indexu S&P 500 | Atraktivní příležitosti | Obnovení růstu | 2bminer | BIC | Akcie na vlastní účet | Baker Hughes | Contracts for difference | AMZN | Čínský HDP | Zvýšených cen vstupů | Nové trendy | Investment | Krize | Obchodování OTC | Dunkerque | Analýza ceny | Ocelárny | Novozélandská centrální banka | Účetní ztráty | IOT | Začínající obchodníci | Bitcoin Trust | Pochopení fungování trhů | Hard fork | Spojené státy | Oblasti forexu | Zadluženost | Vnitřní hodnota | Asociace obchodníků s cennými papíry | Buy Stop | CEE Equities | NASD | Vysoké úrokové sazby | Měsíční měnový report | STP (Straight Through Processing) | Šokující předpovědi | STP | Kryptoměny | Bělorusko | Akcie Alibaba Group (BABA.US) | Složení indexu NASDAQ-100 | Podnik | Evropské akciové trhy | Byznys plán | Lokální investice | Tržní vývoj | Cena US100 | Složitější řízení | MJ | Miliardář | Situace na trhu | Úvěr | Investiční doporučení | Extrémní emoce | Úspěch | Rozhodnutí bankovní rady | Ekonomové | Krypto CFD | ETF NASDAQ 100 | Libra klesá | Invesco Hydrogen Economy UCITS ETF | G7 | Hlavní akciové indexy | Lukáš Němec | Antidumpingová cla | Volby | Statistický úřad | Ukazatele | Zvýšení likvidity | Kov | Obchodovat s indexem NASDAQ | Středoevropský region | Platina - Vývoj ceny | Nabídka kryptoměn | STP účty | Komplexnost | Stagnace | Index relativní síly | Tržby | Zprávy a události | Fio | Český kapitálový trh | Americká vláda | Cena indexu | Pšenice - Vývoj ceny | Zrychlení růstu | Ceny mědi | Mastercard Incorporated | University of Leicester | DMA obchodovaní | FXstreet | Výnosy z devizových rezerv | Stahování akcií | Dánsko | EUR Corporate Bond ESG Short Duration Multi-Factor UCITS ETF | Belgie | Podniky | Akcie v obranném sektoru | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | AUD/USD | iShares Commodity Diversified Swap | Bilance | Politici | Indexace | Analytický tým | Cena opce | Správa | Valná hromada společnosti SAB | Očkování | Evropské země | Snižování chyb | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Zlato | Imperial Brands | United Auto Workers | Vzestupný trend | Instrumenty | PLUG.US | Mzdy | Časová hodnota | Immersion (IMMR.US) | Společnosti z technologického sektoru | Nabídka ropy | Akcionáři Moneta | Identifikační číslo | Status profesionálního obchodníka | Varování před riziky | Regulační rizika | Světové rezervní měny | NZD | Potencionální zisk | Globální emise | ZM | Wall Street | Dodavatelské řetězce | Poradenství | Výběr správného typu brokera | Světová produkce mědi | ČR | Jak vydělat | Průměrná cena | OTC | CNBC | Nesoulad | Market Maker brokeři | Olaf Scholz | Vypuknutí válečného konfliktu | Fúze s Nortonem | Výkon hlavních měnových párů | OD7F | Zveřejňování výsledků | Objednávky | Obchodní příležitosti | Vývoj ceny | Analytik | Návratnost | Portfolio akcií | Tradeři | Krypto burza | Ekonomické prognózy | Maloobchodní tržby v USA | Oblast pro investování | Výnosy | Objem obchodování | Výdaje | ČTK | AFM | Stimuly | Inflace v USA | Ztráty | Komodity | Mimořádné dividendy | Změny úrokových sazeb | Analýza | Řídit riziko | XTB Research
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Tržby z prodeje výherních losů v Číně
Tržby z průmyslové činnosti
Tržní akce
Tržní aktuality
Tržní analýza
Tržní analýzy
Tržní cena
Tržní cena akcií
Tržní cena (FX)
Tržní cena společnosti

Následující klíčová slova

Tržní ceny bytů
Tržní cyklus
Tržní cykly
Tržní data
Tržní dynamika
Tržní dynamiky
Tržní ekonomiky
Tržní fáze
Tržní fáze konsolidace
Tržní formace
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít