Neděle 16. květen 2021 11:18
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
Dukascopy
reklama
Dukascopy

Klíčová slova - Dění na trzích

img

Přehled výkonnosti ETF Portfolií v Purple Trading - Q1 2021

06.05.2021 Jen pro zopakování na úvod, žádné z našich ETF portfolií není aktivně řízeno a pouze pasivně kopíruje dění na trzích. Jejich výkonnost proto velmi úzce koreluje s vývojem hlavních světových ekonomik, resp. jejich kapitálových trhů.
C:\fakepath\trader-02052021.jpg

6 způsobů, jak být flexibilním obchodníkem

03.05.2021 Jistě už jste slyšeli, že flexibilita na trzích je důležitá. Trhy se neustále mění a je potřeba se jim přizpůsobovat, obráceně to bohužel neplatí. To, co funguje dnes, již nemusí nutně fungovat zítra. Proto je potřeba se trhům neustále přizpůsobovat a zůstat flexibilní, ochotný ke změnám. Jak toho docílit si představíme právě v tomto článku.
img

Jak obchodovat akciové indexy

01.03.2021 Primárním účelem akciových indexů je poukazovat na životaschopnost určitých regionů, či odvětví trhu. K tomu jsou ostatně využívány už od roku 1896. Avšak kromě ekonomů, bankéřů, či analytiků, kteří akciových indexů za tímto účelem skutečně využívají, se najdou také jedinci, jenž si spekulováním na vývoj jejich ceny dokáží přijít k potenciálně slušným výdělkům. Pokud vás zajímá jak, pak čtěte dál.
img

Sociální sítě mění svět investic

01.02.2021 Obchodování na finančních trzích se stává stále dostupnější a ve Spojených státech se za poslední rok roztrhl pytel s internetovými brokery, kde si stačí k obchodování pouze stáhnout aplikaci jako Robinhood. Ačkoliv si to regulátoři nechtějí připustit, tak obchodování se mění a katalyzátory pohybů musíme už hledat také na sociálních sítích jako Reddit. Stejně jako dokáže akciemi pohnout velká objednávka, tak stejně efektivní mohou být tisíce menších objednávek.
img

Euro se vrací výš a výnosy stoupají, ECB by však znovu zasahovat neměla

21.01.2021 Převzetí vlády kabinetem Joe Bidena se v zámoří sice neobešlo bez protestů, ale střet v Portlandu nebyl zásadní a neměl šanci investorům nějak zkazit náladu. Ta zůstala příznivá vůči akciím díky výhledu fiskálních výdajů a novým firemním výsledkům. Během dneška se pozornost přesune k datům a ECB, která odpoledne zveřejní výsledek lednového zasedání. Z firemních výsledků stojí za zmínku hlavně Intel, který však reportuje až po americkém závěru.
C:\fakepath\spx-17012021.png

Po delší době bez rekordů, akcioví býci ale zatím nemusejí být nervózní

17.01.2021 Americké akcie před prodlouženým víkendem oslabily, index S&P 500 odepsal 1,41 %.
img

Ranní komentář: Američtí zákonodárci schválili nový fiskální balíček. Trhy stále lehce nervózní, ropa klesá

22.12.2020 Začátek týdne se hlavně na evropských trzích nesl ve velmi nervózní atmosféře. Pomáhají k tomu hlavně zprávy o šíření koronaviru v Británii a strach z dalšího zesílení pandemie i v ostatních evropských zemích. Evropě akcie tak včera výrazně zaostávaly, přičemž pod tlak se kvůli obavám z klesající poptávky dostala také cena ropy.
img

Ranní komentář: Futures zahajují týden opatrným růstem, Pelosi je připravena dál jednat s republikány

19.10.2020 Akciové indexy si v minulém týdnu opět prošly spíše nervózním obchodováním. Zatímco v USA indexy nakonec své pozice podržely, v Evropě se dostaly znovu do červených čísel a ztrácely okolo jednoho procenta. Trhy dál trápí především téma covidu a jeho pokračující se šíření v USA a hlavně v Evropě, kde tamní vlády dál zpřísňují již přijatá opatření. Tématem pak zůstává i politická situace v USA a neúspěšná snaha dosáhnout dohody před blížícími se volbami o přijetí dalšího fiskálního stimulu.
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 0,6 procenta

16.10.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne oslabily, index PX klesl o 0,6 procenta na 867,1 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší růst zaznamenaly akcie Stock Spirits, naopak největší pokles postihl akcie Erste. Předchozí týden akcie stouply o 1,7 procenta.
img

Koruna pod tlakem epidemie, akcie ve světě naopak navyšují zisky

12.10.2020 Začátkem týdne se do hry nevložila žádná podstatná makrodata a na důležité firemní výsledky si počkáme minimálně do zítřka. Dění tak opanovala znovu debata o americkém rozpočtovém balíku, který by měl ekonomice pomoci zpět k normálu po koronakrizi. Dění na trzích po všech zvratech naznačuje převažující optimismus. Zřejmě se vracíme k už dříve zmiňovanému předpokladu, že buď republikáni kývnou na velký balík pomoci hned, nebo kvůli odkládání prohrají volby a ještě větší stimul následně schválí demokrati.
img

Akcie na pražské burze během týdne posílily o 1,7 procenta

09.10.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne po delší době posílily, index PX stoupl o 1,7 procenta na 872,5 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší růst v minulém týdnu zaznamenaly akcie mediální skupiny CME, naopak největší pokles postihl akcie výrobce cigaret Philip Morris. Předchozí týden akcie klesly o téměř procento.
img

Ranní komentář: Trump by měl být dnes propuštěn z nemocnice, indexy mírně rostou

05.10.2020 Páteční seance byla jako na horské dráze, když ráno nejprve riziková aktiva výrazně ztrácely, aby své ztráty v průběhu dne dokázaly postupně likvidovat. Volatilita souvisela se zprávou o tom, že měl prezident Trump pozitivní test na COVID-19. Akcie ale i tak zakončily páteční seanci v červených číslech, když S&P500 odepsal téměř procento a Nasdaq ztrácel více než dvě procenta. Na FX byla situace na většině měn stabilní. Výjimkou byl USDJPY, který výrazně koreloval s děním na amerických indexech.
img

Ranní komentář: Na libru doléhají obavy z tvrdého brexitu, akcie znovu o něco klidnější

08.09.2020 Pondělní seance za sebou na trzích větší stopu nezanechala. V USA se kvůli svátku neobchodovalo a v Evropě indexy rostly, i když obchodování probíhalo na výrazně podprůměrných objemech. Sentiment se oproti minulému týdnu ale zdá se uklidňuje, což dokazuje i pozvolný růst futures na americké indexy.
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 1,8 procenta

21.08.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne oslabily, index PX klesl o 1,8 procenta na 897 bodů. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší pokles postihl akcie bankovní skupiny Erste, největší růst zaznamenaly akcie Tatry Mountain Resorts. Předchozí týden akcie stoupy o 0,6 procenta.
C:\fakepath\spx1.png

Mírná ztráta vrátila index S&P 500 k supportu, do hry se vedle koronaviru vrací geopolitika

26.07.2020 Americký akciový index S&P 500 za týden odepsal 0,28 %, když vedle spíše lepších než očekávaných výsledků firem a zpráv o pandemii koronaviru do dění na trzích promlouvalo také rostoucí napětí ve vztazích USA a Číny.
img

Akcie na pražské burze během týdne posílily o 1,9 procenta

03.07.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne posílily, index PX stoupl o 1,9 procenta na 938 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší propad postihl akcie elektrárenské společnosti ČEZ, největší nárůst zaznamenaly akcie mediální skupiny CME. Předchozí týden akcie oslabily o 0,9 procenta.
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 0,8 procenta

26.06.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne nepatrně oslabily, index PX klesl o 0,8 procenta na 920,9 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší propad postihl akcie bankovní skupiny Erste, nárůst zaznamenaly opět akcie výrobce antivirových programů Avast. Předchozí týden akcie oslabily o 0,3 procenta.
img

Dožene český investor své západní kolegy?

17.06.2020 Není žádná novinka, že český investor je opatrný. Investování do dluhopisů, akcií a podílových fondů je pro české domácnosti stále ještě neprobádanou oblastí. Rozdíly proti investorsky rozvinutým zemím, jako je třeba Francie či Velká Británie, kde jsou lidé zvyklí využívat výrazně širší portfolio finančních a investičních produktů, jsou obrovské.
img

Akcie na pražské burze během týdne klesly o 2,8 procenta

12.06.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne oslabily, index PX klesl o 2,8 procenta na 930,9 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší propad postihl akcie Erste Bank, jako jediné rostly akcie výrobce tkanin PFNonwovens. Předchozí týden akcie přidaly více než čtyři procenta.
img

Ranní komentář: Trh nervózně vyčkává na projev Trumpa k Číně

29.05.2020 Americké indexy včerejší seanci zakončily v červených číslech poté, co začalo znovu růst napětí mezi USA a Čínou. Čína včera schválila zákon o národní bezpečnosti, proti kterému už několik dnů protestují demonstranti v ulicích Hong Kongu, a americký prezident se dnes chystá na schválení tohoto zákonu odpovědět. Ve hře je zrušení výsad, které má Hong Kong v obchodu s USA, případně další opatření, jako je zrušení první fáze obchodní dohody, kterou Spojené státy s Čínou uzavřely v průběhu minulého roku.
img

Zatímco Evropu podpořil záchranný balík, Amerika zavelela k ústupu

27.05.2020 Po jasně převažující poptávce po riziku už dnes nevidíme na hlavních trzích tak jednoznačný vývoj. Evropské akcie sice během dne slušně rostly, ale následně ze svých zisků slevují. Německý či francouzský trh se i tak drží slušně v plusu, Wall Street však tíží korekce technologického sektoru a propad ropy, takže Nasdaq100 padá a poklesem později navazuje také S&P500.
img

Ranní komentář: Američtí zákonodárci řeší sankce na Čínu kvůli COVID-19, RBNZ navyšuje QE

13.05.2020 Včerejší seance se na finančních trzích nesla v nervózním duchu, díky čemuž se jen v USA indexy dostaly pod prodejní tlak a klesaly o více než 2 %. Ke korekci pomohly komentáře Anthony Faucciho, který varoval před riziky příliš rychlého otevírání americké ekonomiky. Pod tlak ale indexy dostal také návrh nového zákona, který by americkému prezidentovi dal pravomoc zavést nové sankce na Čínu v případě, že země nebude spolupracovat na vyšetřování příčin epidemie v čínském Wuhanu.
img

Krátký komentář k aktuálnímu dění na trzích včetně aktuálního propadu PMI v eurozóně

23.04.2020 Ropa navazuje na včerejší růst. WTI se vyšplhalo na necelých 15 dolarů za barel Brent se obchoduje nad úrovní 21 dolarů za barel. Cenový vzestup souvisí s eskalujícím geopolitickým napětí na Blízkém východě. Nicméně dokud přetrvá hlavní problém – tj. kolaps poptávky a hrozící naplnění skladovací kapacity, zůstane tato surovina velmi volatilní. Nelze vyloučit, že v polovině května opět nastanou peripetie s blížící se expirací krátkých kontraktů, jejichž cena může opět nabýt záporných hodnot.
img

Ranní komentář: Koronavirus a OPEC+ dominantním tématem na trzích, indexy své včerejší zisky zatím drží

07.04.2020 Akciové indexy za sebou mají velmi silnou seanci. Jen v USA včera rostly o 7 %, když jim vydatně pomohly zprávy z Evropy, kde přes víkend docházelo k postupné stabilizaci v zemích nejvíce zasažených koronavirem. Ke snižování počtu nových nakažených dochází hlavně v Itálii a ve Španělsku, ale začátek stabilizaci signalizují data i z ostatních zemí, přičemž i v USA již tempo růstu nových případů není tak vysoké, jako v minulých týdnech.
C:\fakepath\top-02042020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.04.2020 1) Je to sice ohraná písnička, ale investorskou náladu na trzích stále ovlivňuje strach z šíření pandemie koronaviru. Přestože se dění na trzích na první pohled uklidnilo, opak je pravdou a nejistota stále trvá. Platí to i pro trhy v Asii a Tichomoří, které, jako v několika posledních dnech, zakončily s různými výsledky.
img

Stimulační opatření zastavila propady na trzích

25.03.2020 „Klíčovým ekonomickým ukazatelem bude nezaměstnanost. V případě, že počty nezaměstnaných budou skokově narůstat, měly by vlády přijít s dalšími stimulačními opatřeními na podporu hospodářství,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Ranní komentář: Demokraté zablokovali fiskální balíček, americké futures ráno znovu na spodních limitech

23.03.2020 Závěr týdne na finanční trhy přinesl další vlnu výprodejů, na kterou navázaly futures na americké a evropské indexy i v průběhu dnešního rána. Trhy dál děsí prudký růst nakažených koronavirem, který v řadě zemí vede k prudkému růstu počtu obětí. Kritická je situace i nadále hlavně v Itálii, Španělsku a v Íránu, přičemž velmi znepokojující je i dramatické zvýšení počtu nakažených v USA, kde je nakažených už 34 tis. Přibližně třetina je přitom z New Yorku.
img

Nejhorší týden od světové ekonomické krize

13.03.2020 „Vzhledem k restriktivním opatřením proti šíření koronaviru se celá řada společností dostane do platební neschopnosti. Je vysoce pravděpodobné, že trh s korporátními dluhopisy prožije kolaps. Firmy, které přichází o zakázky, již nebudou schopny splácet dluhy,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Koronavirus ovlivňuje dění na trzích

09.03.2020 Páteční sada statistik z amerického trhu práce za únor navázala na poslední příznivá data a potvrdila dobrou kondici tamní ekonomiky. Údaje o počtu nově vytvořených pracovních míst hodnotou 273 tisíc překonaly o téměř 100 tisíc konsensus trhu, navíc i lednový údaj byl revidován nahoru. Míra nezaměstnanosti o desetinu procentního bodu poklesla a vrátila se na historicky nejnižší hodnoty (3,5 %). Příznivá situace na trhu práce se pak odráží i na růstu mezd, který se v posledních měsících drží v blízkosti tří procent.
img

Čekali jsme tisíce, přicházejí i miliony, říká o startu indiga obchodní ředitel Patrie

02.03.2020 Cíle, které mělo robotické investování od Patrie naplnit na konci letošního roku, jsou v některých ohledech splněny už teď,“ říká k rozjezdu služby indigo obchodní ředitel Jan Kovalovský. Pouze spuštění omezeného proma unikátní služby Partie na domovském investičním serveru Patria.cz znamenalo kolem stovky nových klientů služby denně. Fanklub indiga v podobě těch, kdo mají zájem jednoduše, bezpečně a přitom atraktivně a moderně investovat při nízkých nákladech, se rozšiřuje tempem, které ze dne na den zrychluje. Za indigem stojí nejen v českém měřítku jedinečný algoritmus a dohlížejí na něj zkušení analytici.
img

Akcie na pražské burze během týdne ztratily deset procent

28.02.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne výrazně oslabily, index PX propadl o 10,3 procenta na 977,1 bodu. Pražská burza se ocitla na nejslabší úrovni od června 2017. Vyplývá to z výsledků burzy. Největší pokles postihl akcie likérky Stock Spirits. Žádná z akcií nepřinesla zhodnocení. Předchozí týden akcie klesly o 1,1 procenta.
img

Ranní komentář: Počet nových případů koronaviru rostl ve světě poprvé rychleji než v Číně, korekce na trzích pokračuje

27.02.2020 Po včerejší krátké stabilizaci se dnes akciové trhy dostávají znovu pod prodejní tlak. Futures v USA klesají o procento a půl a v Evropě indikují ztráty dokonce přes dvě procenta. Nervozita roste znovu hlavně kvůli koronaviru, kterým se během včerejška nakazilo poprvé více lidí ve zbytku světa než v Číně. Americké úřady mezitím oznámily, že identifikovaly první případ koronaviru, u kterého nejsou schopny dohledat původce nákazy.
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 1,1 procenta

21.02.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne oslabily, index PX klesl o 1,1 procenta k hranici 1090 bodů. Vyplývá to z výsledků burzy. Nejvíce se zhodnotily akcie mediální skupiny CME, naopak největší pokles postihl akcie výrobce antivirových programů Avast. Předchozí týden akcie klesly o 0,7 procenta.
img

Komoditní spready: Praktický průvodce pro obchodování

19.02.2020 Hledáte cestu, jak zhodnocovat své prostředky pomocí časově nenáročné strategie? Komoditní spready mohou být odpovědí. Jak název napovídá, jedná se o specifický přístup k obchodování komodit. Obchodování komoditních spreadů je krom své časové nenáročnosti oblíbené také pro omezené riziko.
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 0,7 procenta

14.02.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne oslabily, index PX klesl o 0,7 procenta na 1102,9 bodu. Vyplývá to z výsledků burzy. Nejvíce se zhodnotily akcie likérky Stock Spirits, naopak největší pokles postihl akcie Komerční banky. Předchozí týden akcie stouply o 3,6 procenta.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 10.2.2020

10.02.2020 Další vývoj zůstává nejasný. Podle odhadů by měl počet nakažených kulminovat začátkem března. Poslední prognózy však naznačují, že by se koronavirus nemusel na poklesu tempa růstu globálního HDP až tak výrazně podepsat. Pokud se epidemii podaří zastavit do konce 1Q, sníží se dynamika světového ekonomického růstu o 0,1% až 0,2% na 3,3%. V případě, že by se problémy protáhly do 2Q, můžeme očekávat markantnější dopad. Globální ekonomika by tak v roce 2020 expandovala pouze tempem 3,1%. Čínské hospodářství pravděpodobně vzroste v roce 2020 o 5,5%, původní prognózy počítaly s růstem 5,9%. Samozřejmě, že kvartální propady mohou být prudší, očekává se však, že je vykompenzuje zvýšená aktivita v následujících čtvrtletích. V případě signifikantního vlivu na globální HDP by centrální banky přistoupily k dalšímu uvolňování politiky.
img

Akcie na pražské burze v týdnu posílily o 3,6 procenta

07.02.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne posílily, index PX stoupl o 3,6 procenta na 1110,7 bodu. Vyplývá to z výsledků burzy. Nejvíce se zhodnotily akcie antivirové společnosti Avast, naopak největší pokles postihl akcie výrobce cigaret Philip Morris. Předchozí týden akcie propadly o 6,2 procenta.
C:\fakepath\forex chart.jpeg

Myslíte to s tradingem opravdu vážně? Nezmeškejte náš prémiový VIP seminář!

03.02.2020 Vážení čtenáři a příznivci portálu FXstreet.cz, máme pro vás důležitou otázku: Myslíte to s tradingem opravdu vážně a chcete se stát dlouhodobě ziskovým traderem?
img

Akcie na pražské burze v týdnu vystoupily na devítileté maximum

24.01.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne posílily na devítileté maximum, index PX stoupl o 0,9 procenta na 1143 bodů. Vyplývá to z výsledků burzy. Nejvíce zpevnily opět akcie antivirové společnosti Avast, naopak největší pokles postihl akcie Tatry Mountain Resorts. Předchozí týden akcie neopatrně klesly o 0,1 procenta.
img

Ekonomický kalendář: Trh se soustředí na statistiky PMI

24.01.2020 9:15 - France, PMI statistiky za leden. Francie je první důležitou ekonomikou, která dnes bude reportovat své výsledky. Výrobní PMI by mělo vzrůst z 50,4 bodů na 50,6 bodů. PMI ve službách by mělo naopak klesnout z 52,4 bodů na 52,2 bodů.
img

Rychlé shrnutí posledního dění na trzích

02.01.2020 Ranní obchodování v Asii skončilo v pozitivním teritoriu. Australský index S&P/ASX 200 přidal desetinu procenta, většina čínských indexů zakončila obchodování o přibližně 1 % výše. Japonský Nikkei se dnes neobchodoval. Evropské indexy začaly seanci v jasně pozitivním teritoriu. Německý DAX brzy rostl o 0,6 %.
img

Měsíčník finančních trhů – říjen 2019

05.11.2019 8. října USA zavedly sankce proti 28 čínským bezpečnostním úřadům i firmám kvůli účasti na porušování práv muslimské menšiny Ujgurů. Stovky tisíc z nich vláda zavírá do takzvaných převýchovných táborů, dalším omezuje svobodu pohybu, kultury či odívání. Mezi sankcionovanými je i přední výrobce kamerových systémů a bezpečnostní techniky Hikvision.
C:\fakepath\1549364959-1485755822-Interbank-ilustrace-small.jpg

Blížící se VIP seminář: Interbank indikátor zdarma a strategie s úspěšností přes 75%!

29.10.2019 Vážení čtenáři a příznivci portálu FXstreet.cz, rádi bychom vás informovali o blížícím se listopadovém termínu a posledních volných místech na exkluzivním VIP semináři: Obchodujte jako bankovní trader!
img

Akcie na pražské burze v týdnu posílily o 1,8 procenta

25.10.2019 Akcie na pražské burze v uplynulém týdnu posílily, index PX stoupl o 1,8 procenta na 1061,5 bodu. Vyplývá to z výsledků burzy. V týdnu se nejlépe vedlo akciím bankovní skupiny Erste, naopak nejvíce oslabily akcie mediální skupiny CME. Předcházející týden české akcie stouply o téměř tři procenta.
img

Ranní komentář: Trump se dnes potká s čínským vicepremiérem, jednání s Čínou jdou zatím dobře

11.10.2019 Včera konečně začala jednání mezi USA a Čínou ve Washingtonu a večerní komentář amerického prezidenta naznačil, že zatím probíhají dobře. Trump se dnes dokonce potká s čínským vicepremiérem, což naznačuje, že by se cesta k alespoň částečné dohodě mohla znovu otevírat. Více ale napoví až dnešní setkání obou mužů, které bude pro další dění na trzích určující.
img

Ranní komentář: Euro se propadá pod 1,09 EURUSD, dnes výsledky z výrobního sektoru

01.10.2019 Začátek týdne se akciovým indexům vydařil a ty si připsaly napříč regiony ve většině případů mírné zisky. Nálada na trzích tak zatím zůstává klidná, i když trhy dál netrpělivě vyčkávají na začátek jednání mezi USA a Čínou, které budou mít pro další dění na trzích rozhodující význam.
img

Co říká o zdravotním stavu globální ekonomiky Doctor Copper

25.09.2019 Měď je jedním z důležitých průmyslových kovů. Používá se napříč průmyslovými odvětvími od stavebnictví a energetiku přes automobilový průmysl po spotřební elektroniku. Bez mědi by nefungovaly konvenční automobily ani elektromobily, počítače ani kuchyňské spotřebiče. Měď najdeme v každé nové budově připojené na rozvodnou síť a v každém novém stroji. Poptávka po tomto kovu tedy dokáže leccos napovědět o stavu globální ekonomiky, o investicích firem do nových výrobních kapacit i o spotřebě domácností. Proto je měď investory nazývána Doctor Copper.
img

Bouřlivé dění na trzích s ropou bude mít dopad na české řidiče. Není však nutné propadat panice

16.09.2019 „Zatímco některé analýzy straší cenou ropy kolem 100 dolarů za barel, realita na trzích je zcela odlišná. Cena ropy Brent se po útocích v Saúdské Arábii pohybuje kolem 67 dolarů za barel. Současnou cenu přitom nelze označit za vysokou. Například před rokem stál barel ropy 78 dolarů,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\large.jpg

FXstreet.cz Price Action VIP indikátor

04.11.2014 Zkoušíte obchodovat na forexu, nicméně zatím se nedostavují uspokojivé výsledky? Začínáte s tradingem a uvítali byste nástroj, který používají profesionální full-time tradeři týmu FXstreet.cz k obchodování? Nebo byste jednoduše uvítali pomocníka, který zanalyzuje trh kompletně od A až do Z v průběhu několika málo sekund, ušetří vám tak mnoho času a upozorní na ziskové příležitosti v trhu?
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Obchodní systémy | Bitcoin | Intervence | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Finance | VIP zóna | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Divergence | Kanada | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Apple | Evropské akcie | Analytik | Bankovní trader | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Private equity | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Hloubka trhu | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of Japan | Benchmark | Bloomberg | Broker | Burza | CBOE | CFD | CME | COT report | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Derivát | Diverzifikace | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Durace | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Euro | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trhy | Hedge fondy | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | Grafy | Hedge | High | Index PX | Indikátor | Indikátory | Insider | Investice | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komoditní spread | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Měna | Finanční instituce | Měny | Nabídka | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | P/E | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | RRR | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Splatnost | Spread | Stop-Loss | Support | Timeframe | Trader | Trading | Trigger | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | YTD | Yield | Zastavení ztrát | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | Euro STOXX | EMU | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | FTSE | Komerční banka | Patria | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | PBOC | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Ekonom | Pravděpodobnost | Josef Košťál | Hospodářská krize | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Zisk | Obchodní instrumenty | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Obchodní příležitosti | RBNZ | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | CAC 40 | Aktuální kurzy | Soukromý fond | Financování | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | Obchodní seance | Makrodata | LYNX | Index strachu | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | Raiffeisenbank | Aktivum | Index | Podpora | Volatilní | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Komerční banky | Akcie Philip Morris | Akcie Stock | Akcie TMR | Akcie ve světě | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Banka | Barel ropy | Brent | Brokeři | Cena | Cena ropy brent | Cena ropy na světových trzích | Čínská ekonomika | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | České akcie | DAX 30 | Dolar | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropské měny | Expirace | Finanční prostředky | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | HDP USA | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | Inside | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční účet | Zlaťáky | Investing | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Komoditní | Korporátní dluhopisy | Kurzy | Libra | Makroekonomické ukazatele | Management | Manuál | Market | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodování komodit | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Tatry Mountain Resorts | Patria.cz | Portfolia | Prognóza | Pšenice | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Seminář | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Velká Británie | Volatility | Výběr brokera | Webinář | Webináře | WTI | Zavedení eura | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Fed Funds Rate | Rozkolísanost trhu | DXY | Benzín | Dluhopisový index | Měď | Obchodní den | P.A. | P/S | ROCE | Itálie | Spojené státy | Tržby | QE | Světové ekonomiky | Equity křivka | Jan Kovalovský | Zhodnocení kapitálu | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | S/R zóny | Úspěšný obchodník | Know-how | Blog | Vzdělání | COT | Účastníci forexu | Burze | Stock market | Microsoft | MSCI | Sentix | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Next Finance | Forex asistent | Sentix index | Insider informace | Reporty | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | HUF/EUR | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Zkusit investovat | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Výnosová křivka | Energie | Globální akciové trhy | KBC | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Obchodník s komoditami | Znalost | Přehled | Ekonomické fórum | Christine Lagardeová | Bezpečné přístavy | Cena kontraktu | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Bankovnictví | Futures kontrakty | Brokerský dům | Institucionální objednávky | Prezident ECB | Firmy | Aktuální vývoj | Inflační tlaky | Ekonomické dopady | Měnová autorita | IBEX | Globální finanční krize | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Algoritmus | Styl obchodování | Globální ekonomiky | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Obchodování v Asii | Propad | Bankovní tradeři | DAX30 | Specifika kontraktu | S&P | Guvernér | Cena mědi | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Nákupní doporučení | Oslabení dolaru | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Nejistota | Analytik Komerční banky | Erste | Philip Morris | VIG | Čínský akciový index | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Poskytovatelé likvidity | Obchodování s finančními deriváty | Zhodnocovat kapitál | Výhled | Investiční výhled | Bankéři | Poplatky | Americké akciové trhy | Investiční zkušenosti | Konsensus | Ceny futures kontraktů | Expirace futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Analytik J&T Banky | Globální obchod | Hospodářská situace | Bankovní domy | Krize | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Akcie bankovní skupiny Erste | Příjmy | cTrader | Měny&Sazby | ČTK | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Statistiky ECB | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Očekávání | Akcie firem | Purple Trading | Spekulativní investoři | Obchodovat na forexu | Interbank VIP indikátor | Obchodování ropy | Alokace aktiv | Kurzotvorná informace | BHS | Profesionální tradeři | Jak obchodovat komodity | Ziskový trading | Jerome Powell | Bitcoin futures | LYNX Trading | Index S&P/ASX 200 | Robinhood | Intradenní obchodní strategie | Ochrana před negativním zůstatkem | Maximální finanční páka | Investování s LYNX | Wood & Company | Akcie Avastu | Obchodování Futures | Obchodní války | OPEC+ | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Podniky | Komentář amerického prezidenta | Full-time trader | Akcie společnosti | Americký S&P 500 | Pokles ceny | Domácí měna | Geopolitika | Ekonomické krize | Graf indexu | Měny rozvíjejících se ekonomik | Dluhopisové výnosy | Propady na akciových trzích | Tvrdý brexit | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Prezident Trump | Evropská komise | Vývoj finančních trhů | Zpomalování světové ekonomiky | Inflační vývoj | Rezervy bank | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Otevřené obchody | ETF portfolia | Profesionální trader | PurpleZone | Akcie CME | Obchodní rozhodnutí | Obchodovat komodity | Cena komodity | Diverzifikace rizika | Rozdílové smlouvy | Graf indexu S&P 500 | Nasdaq100 | Zahraniční investoři | CNY | České HDP | Ceny pohonných hmot | MSCI Emerging Markets | Globální HDP | Brexit bez dohody | Propad ropy | Začít obchodovat | Snížení sazeb | Akcioví býci | Základy obchodování | Akciová portfolia | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Vývoj na trzích | Německé HDP | Akciový růst | Americké futures | Štěpán Křeček | Tomáš Pfeiler | Bohatí | Akciové alokace | Burzovní průvodce | Obchodování institucionálních objednávek | Růst mezd | Uvolňování měnových politik | KB | Růst na pražské burze | PPF | Denní graf | Obchodník na finančních trzích | Copper/Gold Ratio | Doctor Copper | Pumpování likvidity | Nejnovější výsledky | Bublina na trhu | Bublina na trhu s nemovitostmi | Jakub Petruška | Lidová banka Číny | Pumpování likvidity do ekonomiky | AKAT | Risk Reward Ratio | Měsíčník finančních trhů | Jak se stát lepším investorem | Nižší volatilita | Robotické investování | Projevy centrálních bankéřů | Cena akcie | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Šéfka MMF | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Čistý zisk | AKAT ČR | Jana Brodani | Milan Vaníček | Analytik J&T | Jednání o brexitu | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | VIP seminář | Politická situace | Indigo | Objem | Akcie rozvinutých trhů | Klíčová rizika | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Přístup do VIP zóny | Trh práce | Obchodní dohody | Německá průmyslová výroba | ČSÚ | PFNonwovens | Recese v Evropě | Vyšší riziko | Firma | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Technické analýzy | Pravděpodobnost úspěchu | Souhrn finančních trhů | BDI | Bilance | Ekonomický vývoj | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Největší pokles | Pavel Ryska | Souhrnný index | Vyšetřování | Implikované volatility | Miliardy | Vyhlídky | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Německá spotřebitelská důvěra | Fáze obchodní dohody | Kalendář událostí | Ředitelka AKAT ČR | Zveřejněná data | CHNComp | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců | Průmysl | HUF | PLN | Na burze | Vyšší poptávka | Výrazný pokles | Váš trading | Německá obchodní bilance | Sentix index nálady investorů | Index nálady investorů | Koruna dnes | Sociální sítě | Problémy | Pojišťovny | Prognózy | Ranní komentář | Philip Morris ČR | Akcie tabákové společnosti | GBP/EUR | Nálada | Kontrakty | Yahoo | Míra | Ohlédnutí | Americké centrální banky | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | xStation5 | Nejziskovější | CECE | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Ztráta | Koruna posílila | Shortování akcií | Napětí na Blízkém východě | Tuzemská ekonomika | Hospodaření | Akcie Philip Morris ČR | O2 | Sezónnost | Negativní zprávy | Nejbližší rezistence | Tuzemská inflace | Luboš Růžička | Ukazatele | Německá kancléřka | Denní volatilita | Kancléřka Merkelová | Komunikace | Trump | Pozitivní zprávy | Ekonomické fórum v Davosu | Fórum v Davosu | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny | Koronavirus | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | Indikátor ekonomického sentimentu | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Asijské indexy | Makrodata EU | Negativní dopad | Pokles | Situace | České měny | Vít Hradil | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Jumpshot | IHNED | Peněžní statistiky ECB | Peněžní statistiky | Vstupy | Raiffeisenbank a.s. | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | Zlepšení | Obchody | Výdaje | Průmyslníci | Americký ISM | Italský PMI | Španělský PMI | PMI pro sektor | SEC | Americké ekonomiky | Zasedání RBNZ | Organizace zemí vyvážejících ropu | Růst sazeb | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Kukuřice | Ekonomické aktivity | Ztráty na akciových trzích | Světová hospodářská krize | Dopady epidemie koronaviru | Index aktivity | Patrie | Americký Fed | Cestovní ruch | Vývoj | Nová data | Popis strategie | Výkyvy | Začátek cenové války | IBEX 35 | Short-selling | Světové ekonomické krize | Profitovat | Restriktivní opatření | Guvernér Rusnok | Největší propad | Fiskální balíček | Stimul | Důležitý support | Pandemie COVID-19 | Počet nakažených ve světě | Počet nakažených | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Prodeje domů | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Páka | Stop-Lossy | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Prodejní tlak | Růst | Signál | Potenciál | Výhody obchodování | Šíření nákazy | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Zhoršování situace | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Organizace | Poptávka po dolarové likviditě | Sláva | Práce | DPH | Německá průmyslová produkce | Ceny nemovitostí v Británii | Kanadský PMI | Americké spotřebitelské úvěry | Spotřebitelské úvěry | Mozek | Otevírání ekonomik | AMC | Statistiky | S&P500 | Nizozemsko | Reddit | Debata | Komentář k aktuálnímu dění na trzích | PMI ve službách | PMI ve službách v eurozóně | Evropské indexy | ISM pro sektor služeb | Americký ISM pro sektor služeb | Otevírání americké ekonomiky | PMI pro sektor služeb | Pokles ekonomické aktivity | Vývoj ekonomiky | Sektor služeb | Dění na trhu | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | PMI v eurozóně | Zákon o národní bezpečnosti | Proti trendu | JDE | ČR | Projev Trumpa | Projev Trumpa k Číně | Bohumil Trampota | Střední Evropa | Italské maloobchodní prodeje | Francouzská obchodní bilance | Český investor | Projev šéfa Fedu | Obchodování proti trendu | Covid | Americké prodeje domů | Ceny | Praha | Otevřené obchodní pozice | Úspěšně obchodovat | Richmondský Fed index | Důvěra | Lepší výsledky | Coca-Cola | Projev šéfa Fedu Powella | Scalpingové obchody | Epidemiologická situace | Zhoršující se epidemiologická situace | Ziskové obchodní strategie | Množství peněz | Projev šéfky ECB | Projev šéfky ECB Lagardové | Intel | GameStop | Vakcinace | Revize amerického HDP | Burzy v USA | Přehled o aktuálním dění | Akcie Gamestop | Flexibilita na trzích | Identifikace tržního prostředí | Identifikace fáze trhu | Tržní fáze | Změny tržní fáze | Období pohybu trhu do strany | Důležité fundamentální zprávy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Deník The Wall Street Journal
Deník tradera
Dění na akciové burze
Dění na akciových trzích
Dění na finančních trzích
Dění na finančním trhu
Dění na liře
Dění na Pražské burze
Dění na světových burzách
Dění na trhu

Následující klíčová slova

Denis Ladegaillerie
Denison Mines
Dění ve světě
Dění v Katalánsku
Dění v USA
Den nezávislosti
Denní fluktuační limit
Denní fluktuační limit pro akcie
Denní graf
Denník
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
XTB forum 2021
Potvrďte prosím... Zavřít