Sobota 11. červenec 2020 13:18
reklama
Admiral spread new
reklama
RoboMarkets copyfx
reklama
RoboMarkets copyfx

Klíčová slova - Dění na trzích

img

Akcie na pražské burze během týdne posílily o 1,9 procenta

03.07.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne posílily, index PX stoupl o 1,9 procenta na 938 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší propad postihl akcie elektrárenské společnosti ČEZ, největší nárůst zaznamenaly akcie mediální skupiny CME. Předchozí týden akcie oslabily o 0,9 procenta.
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 0,8 procenta

26.06.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne nepatrně oslabily, index PX klesl o 0,8 procenta na 920,9 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší propad postihl akcie bankovní skupiny Erste, nárůst zaznamenaly opět akcie výrobce antivirových programů Avast. Předchozí týden akcie oslabily o 0,3 procenta.
img

Dožene český investor své západní kolegy?

17.06.2020 Není žádná novinka, že český investor je opatrný. Investování do dluhopisů, akcií a podílových fondů je pro české domácnosti stále ještě neprobádanou oblastí. Rozdíly proti investorsky rozvinutým zemím, jako je třeba Francie či Velká Británie, kde jsou lidé zvyklí využívat výrazně širší portfolio finančních a investičních produktů, jsou obrovské.
img

Akcie na pražské burze během týdne klesly o 2,8 procenta

12.06.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne oslabily, index PX klesl o 2,8 procenta na 930,9 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší propad postihl akcie Erste Bank, jako jediné rostly akcie výrobce tkanin PFNonwovens. Předchozí týden akcie přidaly více než čtyři procenta.
img

Ranní komentář: Trh nervózně vyčkává na projev Trumpa k Číně

29.05.2020 Americké indexy včerejší seanci zakončily v červených číslech poté, co začalo znovu růst napětí mezi USA a Čínou. Čína včera schválila zákon o národní bezpečnosti, proti kterému už několik dnů protestují demonstranti v ulicích Hong Kongu, a americký prezident se dnes chystá na schválení tohoto zákonu odpovědět. Ve hře je zrušení výsad, které má Hong Kong v obchodu s USA, případně další opatření, jako je zrušení první fáze obchodní dohody, kterou Spojené státy s Čínou uzavřely v průběhu minulého roku.
img

Zatímco Evropu podpořil záchranný balík, Amerika zavelela k ústupu

27.05.2020 Po jasně převažující poptávce po riziku už dnes nevidíme na hlavních trzích tak jednoznačný vývoj. Evropské akcie sice během dne slušně rostly, ale následně ze svých zisků slevují. Německý či francouzský trh se i tak drží slušně v plusu, Wall Street však tíží korekce technologického sektoru a propad ropy, takže Nasdaq100 padá a poklesem později navazuje také S&P500.
img

Ranní komentář: Američtí zákonodárci řeší sankce na Čínu kvůli COVID-19, RBNZ navyšuje QE

13.05.2020 Včerejší seance se na finančních trzích nesla v nervózním duchu, díky čemuž se jen v USA indexy dostaly pod prodejní tlak a klesaly o více než 2 %. Ke korekci pomohly komentáře Anthony Faucciho, který varoval před riziky příliš rychlého otevírání americké ekonomiky. Pod tlak ale indexy dostal také návrh nového zákona, který by americkému prezidentovi dal pravomoc zavést nové sankce na Čínu v případě, že země nebude spolupracovat na vyšetřování příčin epidemie v čínském Wuhanu.
img

Krátký komentář k aktuálnímu dění na trzích včetně aktuálního propadu PMI v eurozóně

23.04.2020 Ropa navazuje na včerejší růst. WTI se vyšplhalo na necelých 15 dolarů za barel Brent se obchoduje nad úrovní 21 dolarů za barel. Cenový vzestup souvisí s eskalujícím geopolitickým napětí na Blízkém východě. Nicméně dokud přetrvá hlavní problém – tj. kolaps poptávky a hrozící naplnění skladovací kapacity, zůstane tato surovina velmi volatilní. Nelze vyloučit, že v polovině května opět nastanou peripetie s blížící se expirací krátkých kontraktů, jejichž cena může opět nabýt záporných hodnot.
img

Ranní komentář: Koronavirus a OPEC+ dominantním tématem na trzích, indexy své včerejší zisky zatím drží

07.04.2020 Akciové indexy za sebou mají velmi silnou seanci. Jen v USA včera rostly o 7 %, když jim vydatně pomohly zprávy z Evropy, kde přes víkend docházelo k postupné stabilizaci v zemích nejvíce zasažených koronavirem. Ke snižování počtu nových nakažených dochází hlavně v Itálii a ve Španělsku, ale začátek stabilizaci signalizují data i z ostatních zemí, přičemž i v USA již tempo růstu nových případů není tak vysoké, jako v minulých týdnech.
C:\fakepath\top-02042020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.04.2020 1) Je to sice ohraná písnička, ale investorskou náladu na trzích stále ovlivňuje strach z šíření pandemie koronaviru. Přestože se dění na trzích na první pohled uklidnilo, opak je pravdou a nejistota stále trvá. Platí to i pro trhy v Asii a Tichomoří, které, jako v několika posledních dnech, zakončily s různými výsledky.
img

Stimulační opatření zastavila propady na trzích

25.03.2020 „Klíčovým ekonomickým ukazatelem bude nezaměstnanost. V případě, že počty nezaměstnaných budou skokově narůstat, měly by vlády přijít s dalšími stimulačními opatřeními na podporu hospodářství,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Ranní komentář: Demokraté zablokovali fiskální balíček, americké futures ráno znovu na spodních limitech

23.03.2020 Závěr týdne na finanční trhy přinesl další vlnu výprodejů, na kterou navázaly futures na americké a evropské indexy i v průběhu dnešního rána. Trhy dál děsí prudký růst nakažených koronavirem, který v řadě zemí vede k prudkému růstu počtu obětí. Kritická je situace i nadále hlavně v Itálii, Španělsku a v Íránu, přičemž velmi znepokojující je i dramatické zvýšení počtu nakažených v USA, kde je nakažených už 34 tis. Přibližně třetina je přitom z New Yorku.
img

Nejhorší týden od světové ekonomické krize

13.03.2020 „Vzhledem k restriktivním opatřením proti šíření koronaviru se celá řada společností dostane do platební neschopnosti. Je vysoce pravděpodobné, že trh s korporátními dluhopisy prožije kolaps. Firmy, které přichází o zakázky, již nebudou schopny splácet dluhy,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Koronavirus ovlivňuje dění na trzích

09.03.2020 Páteční sada statistik z amerického trhu práce za únor navázala na poslední příznivá data a potvrdila dobrou kondici tamní ekonomiky. Údaje o počtu nově vytvořených pracovních míst hodnotou 273 tisíc překonaly o téměř 100 tisíc konsensus trhu, navíc i lednový údaj byl revidován nahoru. Míra nezaměstnanosti o desetinu procentního bodu poklesla a vrátila se na historicky nejnižší hodnoty (3,5 %). Příznivá situace na trhu práce se pak odráží i na růstu mezd, který se v posledních měsících drží v blízkosti tří procent.
img

Čekali jsme tisíce, přicházejí i miliony, říká o startu indiga obchodní ředitel Patrie

02.03.2020 Cíle, které mělo robotické investování od Patrie naplnit na konci letošního roku, jsou v některých ohledech splněny už teď,“ říká k rozjezdu služby indigo obchodní ředitel Jan Kovalovský. Pouze spuštění omezeného proma unikátní služby Partie na domovském investičním serveru Patria.cz znamenalo kolem stovky nových klientů služby denně. Fanklub indiga v podobě těch, kdo mají zájem jednoduše, bezpečně a přitom atraktivně a moderně investovat při nízkých nákladech, se rozšiřuje tempem, které ze dne na den zrychluje. Za indigem stojí nejen v českém měřítku jedinečný algoritmus a dohlížejí na něj zkušení analytici.
img

Akcie na pražské burze během týdne ztratily deset procent

28.02.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne výrazně oslabily, index PX propadl o 10,3 procenta na 977,1 bodu. Pražská burza se ocitla na nejslabší úrovni od června 2017. Vyplývá to z výsledků burzy. Největší pokles postihl akcie likérky Stock Spirits. Žádná z akcií nepřinesla zhodnocení. Předchozí týden akcie klesly o 1,1 procenta.
img

Ranní komentář: Počet nových případů koronaviru rostl ve světě poprvé rychleji než v Číně, korekce na trzích pokračuje

27.02.2020 Po včerejší krátké stabilizaci se dnes akciové trhy dostávají znovu pod prodejní tlak. Futures v USA klesají o procento a půl a v Evropě indikují ztráty dokonce přes dvě procenta. Nervozita roste znovu hlavně kvůli koronaviru, kterým se během včerejška nakazilo poprvé více lidí ve zbytku světa než v Číně. Americké úřady mezitím oznámily, že identifikovaly první případ koronaviru, u kterého nejsou schopny dohledat původce nákazy.
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 1,1 procenta

21.02.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne oslabily, index PX klesl o 1,1 procenta k hranici 1090 bodů. Vyplývá to z výsledků burzy. Nejvíce se zhodnotily akcie mediální skupiny CME, naopak největší pokles postihl akcie výrobce antivirových programů Avast. Předchozí týden akcie klesly o 0,7 procenta.
img

Komoditní spready: Praktický průvodce pro obchodování

19.02.2020 Hledáte cestu, jak zhodnocovat své prostředky pomocí časově nenáročné strategie? Komoditní spready mohou být odpovědí. Jak název napovídá, jedná se o specifický přístup k obchodování komodit. Obchodování komoditních spreadů je krom své časové nenáročnosti oblíbené také pro omezené riziko.
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 0,7 procenta

14.02.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne oslabily, index PX klesl o 0,7 procenta na 1102,9 bodu. Vyplývá to z výsledků burzy. Nejvíce se zhodnotily akcie likérky Stock Spirits, naopak největší pokles postihl akcie Komerční banky. Předchozí týden akcie stouply o 3,6 procenta.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 10.2.2020

10.02.2020 Další vývoj zůstává nejasný. Podle odhadů by měl počet nakažených kulminovat začátkem března. Poslední prognózy však naznačují, že by se koronavirus nemusel na poklesu tempa růstu globálního HDP až tak výrazně podepsat. Pokud se epidemii podaří zastavit do konce 1Q, sníží se dynamika světového ekonomického růstu o 0,1% až 0,2% na 3,3%. V případě, že by se problémy protáhly do 2Q, můžeme očekávat markantnější dopad. Globální ekonomika by tak v roce 2020 expandovala pouze tempem 3,1%. Čínské hospodářství pravděpodobně vzroste v roce 2020 o 5,5%, původní prognózy počítaly s růstem 5,9%. Samozřejmě, že kvartální propady mohou být prudší, očekává se však, že je vykompenzuje zvýšená aktivita v následujících čtvrtletích. V případě signifikantního vlivu na globální HDP by centrální banky přistoupily k dalšímu uvolňování politiky.
img

Akcie na pražské burze v týdnu posílily o 3,6 procenta

07.02.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne posílily, index PX stoupl o 3,6 procenta na 1110,7 bodu. Vyplývá to z výsledků burzy. Nejvíce se zhodnotily akcie antivirové společnosti Avast, naopak největší pokles postihl akcie výrobce cigaret Philip Morris. Předchozí týden akcie propadly o 6,2 procenta.
C:\fakepath\forex chart.jpeg

Myslíte to s tradingem opravdu vážně? Nezmeškejte náš prémiový VIP seminář!

03.02.2020 Vážení čtenáři a příznivci portálu FXstreet.cz, máme pro vás důležitou otázku: Myslíte to s tradingem opravdu vážně a chcete se stát dlouhodobě ziskovým traderem?
img

Akcie na pražské burze v týdnu vystoupily na devítileté maximum

24.01.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne posílily na devítileté maximum, index PX stoupl o 0,9 procenta na 1143 bodů. Vyplývá to z výsledků burzy. Nejvíce zpevnily opět akcie antivirové společnosti Avast, naopak největší pokles postihl akcie Tatry Mountain Resorts. Předchozí týden akcie neopatrně klesly o 0,1 procenta.
img

Ekonomický kalendář: Trh se soustředí na statistiky PMI

24.01.2020 9:15 - France, PMI statistiky za leden. Francie je první důležitou ekonomikou, která dnes bude reportovat své výsledky. Výrobní PMI by mělo vzrůst z 50,4 bodů na 50,6 bodů. PMI ve službách by mělo naopak klesnout z 52,4 bodů na 52,2 bodů.
img

Rychlé shrnutí posledního dění na trzích

02.01.2020 Ranní obchodování v Asii skončilo v pozitivním teritoriu. Australský index S&P/ASX 200 přidal desetinu procenta, většina čínských indexů zakončila obchodování o přibližně 1 % výše. Japonský Nikkei se dnes neobchodoval. Evropské indexy začaly seanci v jasně pozitivním teritoriu. Německý DAX brzy rostl o 0,6 %.
img

Měsíčník finančních trhů – říjen 2019

05.11.2019 8. října USA zavedly sankce proti 28 čínským bezpečnostním úřadům i firmám kvůli účasti na porušování práv muslimské menšiny Ujgurů. Stovky tisíc z nich vláda zavírá do takzvaných převýchovných táborů, dalším omezuje svobodu pohybu, kultury či odívání. Mezi sankcionovanými je i přední výrobce kamerových systémů a bezpečnostní techniky Hikvision.
C:\fakepath\1549364959-1485755822-Interbank-ilustrace-small.jpg

Blížící se VIP seminář: Interbank indikátor zdarma a strategie s úspěšností přes 75%!

29.10.2019 Vážení čtenáři a příznivci portálu FXstreet.cz, rádi bychom vás informovali o blížícím se listopadovém termínu a posledních volných místech na exkluzivním VIP semináři: Obchodujte jako bankovní trader!
img

Akcie na pražské burze v týdnu posílily o 1,8 procenta

25.10.2019 Akcie na pražské burze v uplynulém týdnu posílily, index PX stoupl o 1,8 procenta na 1061,5 bodu. Vyplývá to z výsledků burzy. V týdnu se nejlépe vedlo akciím bankovní skupiny Erste, naopak nejvíce oslabily akcie mediální skupiny CME. Předcházející týden české akcie stouply o téměř tři procenta.
img

Ranní komentář: Trump se dnes potká s čínským vicepremiérem, jednání s Čínou jdou zatím dobře

11.10.2019 Včera konečně začala jednání mezi USA a Čínou ve Washingtonu a večerní komentář amerického prezidenta naznačil, že zatím probíhají dobře. Trump se dnes dokonce potká s čínským vicepremiérem, což naznačuje, že by se cesta k alespoň částečné dohodě mohla znovu otevírat. Více ale napoví až dnešní setkání obou mužů, které bude pro další dění na trzích určující.
img

Ranní komentář: Euro se propadá pod 1,09 EURUSD, dnes výsledky z výrobního sektoru

01.10.2019 Začátek týdne se akciovým indexům vydařil a ty si připsaly napříč regiony ve většině případů mírné zisky. Nálada na trzích tak zatím zůstává klidná, i když trhy dál netrpělivě vyčkávají na začátek jednání mezi USA a Čínou, které budou mít pro další dění na trzích rozhodující význam.
img

Co říká o zdravotním stavu globální ekonomiky Doctor Copper

25.09.2019 Měď je jedním z důležitých průmyslových kovů. Používá se napříč průmyslovými odvětvími od stavebnictví a energetiku přes automobilový průmysl po spotřební elektroniku. Bez mědi by nefungovaly konvenční automobily ani elektromobily, počítače ani kuchyňské spotřebiče. Měď najdeme v každé nové budově připojené na rozvodnou síť a v každém novém stroji. Poptávka po tomto kovu tedy dokáže leccos napovědět o stavu globální ekonomiky, o investicích firem do nových výrobních kapacit i o spotřebě domácností. Proto je měď investory nazývána Doctor Copper.
img

Bouřlivé dění na trzích s ropou bude mít dopad na české řidiče. Není však nutné propadat panice

16.09.2019 „Zatímco některé analýzy straší cenou ropy kolem 100 dolarů za barel, realita na trzích je zcela odlišná. Cena ropy Brent se po útocích v Saúdské Arábii pohybuje kolem 67 dolarů za barel. Současnou cenu přitom nelze označit za vysokou. Například před rokem stál barel ropy 78 dolarů,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\large.jpg

FXstreet.cz Price Action VIP indikátor

04.11.2014 Zkoušíte obchodovat na forexu, nicméně zatím se nedostavují uspokojivé výsledky? Začínáte s tradingem a uvítali byste nástroj, který používají profesionální full-time tradeři týmu FXstreet.cz k obchodování? Nebo byste jednoduše uvítali pomocníka, který zanalyzuje trh kompletně od A až do Z v průběhu několika málo sekund, ušetří vám tak mnoho času a upozorní na ziskové příležitosti v trhu?
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Money management | Obchodní systémy | Bitcoin | Intervence | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Finance | VIP zóna | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | EUR/USD | AUD/USD | Mario Draghi | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Divergence | Kanada | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Evropské akcie | Analytik | Bankovní trader | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Private equity | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Hloubka trhu | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of Japan | Bloomberg | Broker | Burza | CBOE | CME | COT report | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Derivát | Dolarový index | Durace | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Euro | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | Grafy | High | Index PX | Indikátor | Indikátory | Insider | Investice | Investor | Investování | Komoditní spread | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Měna | Finanční instituce | Měny | Nabídka | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | P/E | Platforma | Podkladové aktivum | Portfolio | Pozice | RRR | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Splatnost | Spread | Support | Timeframe | Trader | Trading | Trigger | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Yield | Zastavení ztrát | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | EMU | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | FTSE | Komerční banka | Patria | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | PBOC | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Zasedání ECB | Ekonom | Pravděpodobnost | Hospodářská krize | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Zisk | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Kurz koruny | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Obchodní příležitosti | RBNZ | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Aktuální kurzy | Soukromý fond | Financování | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Makro | Makrodata | LYNX | Index strachu | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | Raiffeisenbank | Aktivum | Index | Volatilní | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Komerční banky | Akcie Philip Morris | Akcie Stock | Akcie TMR | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Banka | Barel ropy | Brent | Brokeři | Cena | Cena ropy brent | Cena ropy na světových trzích | Čínská ekonomika | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | České akcie | Dolar | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Eura | Evropské měny | Expirace | Finanční prostředky | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | HDP USA | Index PMI | Index S&P 500 | Inside | Instrumenty | Investiční | Zlaťáky | Investing | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Komoditní | Korporátní dluhopisy | Kurzy | Libra | Makroekonomické ukazatele | Management | Manuál | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodování komodit | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Tatry Mountain Resorts | Patria.cz | Portfolia | Pšenice | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Seminář | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Velká Británie | Volatility | Výběr brokera | Webinář | WTI | Zavedení eura | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | Fed Funds Rate | DXY | Benzín | Dluhopisový index | Měď | Obchodní den | P.A. | P/S | ROCE | Itálie | Spojené státy | Tržby | QE | Světové ekonomiky | Equity křivka | Jan Kovalovský | Zhodnocení kapitálu | Kontrakt | Federální rezervní systém | S/R zóny | Úspěšný obchodník | Know-how | Blog | Vzdělání | COT | Účastníci forexu | Burze | MSCI | Sentix | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Next Finance | Forex asistent | Insider informace | Reporty | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | HUF/EUR | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Nastavení měnové politiky | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Výnosová křivka | Energie | Globální akciové trhy | KBC | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Obchodník s komoditami | Znalost | Přehled | Ekonomické fórum | Christine Lagardeová | Bezpečné přístavy | Cena kontraktu | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Bankovnictví | Futures kontrakty | Institucionální objednávky | Prezident ECB | Firmy | Aktuální vývoj | Inflační tlaky | Měnová autorita | Globální finanční krize | Americké akciové indexy | Panické výprodeje | Algoritmus | Globální ekonomiky | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Obchodování v Asii | Propad | Bankovní tradeři | Specifika kontraktu | S&P | Guvernér | Cena mědi | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Nákupní doporučení | Oslabení dolaru | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Nejistota | Analytik Komerční banky | Erste | Philip Morris | VIG | Čínský akciový index | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Poskytovatelé likvidity | Zhodnocovat kapitál | Výhled | Investiční výhled | Bankéři | Poplatky | Americké akciové trhy | Investiční zkušenosti | Konsensus | Ceny futures kontraktů | Expirace futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Analytik J&T Banky | Globální obchod | Krize | Inflace v Německu | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Akcie bankovní skupiny Erste | Příjmy | Měny&Sazby | ČTK | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Statistiky ECB | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Očekávání | Obchodovat na forexu | Interbank VIP indikátor | Obchodování ropy | Alokace aktiv | Kurzotvorná informace | BHS | Profesionální tradeři | Jak obchodovat komodity | Ziskový trading | Jerome Powell | Bitcoin futures | LYNX Trading | Index S&P/ASX 200 | Intradenní obchodní strategie | Investování s LYNX | Wood & Company | Akcie Avastu | Obchodování Futures | Obchodní války | OPEC+ | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Podniky | Komentář amerického prezidenta | Full-time trader | Akcie společnosti | Americký S&P 500 | Ekonomické krize | Měny rozvíjejících se ekonomik | Propady na akciových trzích | Tvrdý brexit | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Vývoj finančních trhů | Zpomalování světové ekonomiky | Inflační vývoj | Rezervy bank | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Otevřené obchody | Profesionální trader | Akcie CME | Obchodní rozhodnutí | Obchodovat komodity | Cena komodity | Nasdaq100 | Zahraniční investoři | CNY | České HDP | Ceny pohonných hmot | MSCI Emerging Markets | Globální HDP | Brexit bez dohody | Propad ropy | Začít obchodovat | Snížení sazeb | Základy obchodování | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Vývoj na trzích | Německé HDP | Akciový růst | Americké futures | Štěpán Křeček | Tomáš Pfeiler | Akciové alokace | Burzovní průvodce | Obchodování institucionálních objednávek | Růst mezd | Uvolňování měnových politik | KB | Růst na pražské burze | PPF | Obchodník na finančních trzích | Copper/Gold Ratio | Doctor Copper | Pumpování likvidity | Nejnovější výsledky | Bublina na trhu | Bublina na trhu s nemovitostmi | Jakub Petruška | Lidová banka Číny | Pumpování likvidity do ekonomiky | AKAT | Risk Reward Ratio | Měsíčník finančních trhů | Jak se stát lepším investorem | Nižší volatilita | Robotické investování | Projevy centrálních bankéřů | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Šéfka MMF | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | AKAT ČR | Jana Brodani | Milan Vaníček | Analytik J&T | Jednání o brexitu | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | VIP seminář | Indigo | Objem | Akcie rozvinutých trhů | Klíčová rizika | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Přístup do VIP zóny | Trh práce | Obchodní dohody | Německá průmyslová výroba | ČSÚ | PFNonwovens | Recese v Evropě | Vyšší riziko | Firma | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Technické analýzy | Pravděpodobnost úspěchu | Souhrn finančních trhů | BDI | Bilance | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Největší pokles | Pavel Ryska | Souhrnný index | Vyšetřování | Implikované volatility | Miliardy | Vyhlídky | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Fáze obchodní dohody | Kalendář událostí | Ředitelka AKAT ČR | Zveřejněná data | CHNComp | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců | Průmysl | HUF | PLN | Na burze | Vyšší poptávka | Výrazný pokles | Koruna dnes | Problémy | Pojišťovny | Prognózy | Ranní komentář | Philip Morris ČR | Akcie tabákové společnosti | GBP/EUR | Nálada | Kontrakty | Míra | Ohlédnutí | Americké centrální banky | Výkonná ředitelka | Ředitelka | xStation5 | Nejziskovější | CECE | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Ztráta | Koruna posílila | Napětí na Blízkém východě | Tuzemská ekonomika | Hospodaření | Akcie Philip Morris ČR | Sezónnost | Negativní zprávy | Tuzemská inflace | Luboš Růžička | Ukazatele | Německá kancléřka | Denní volatilita | Kancléřka Merkelová | Komunikace | Trump | Pozitivní zprávy | Ekonomické fórum v Davosu | Fórum v Davosu | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny | Koronavirus | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | Indikátor ekonomického sentimentu | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Asijské indexy | Makrodata EU | Negativní dopad | Pokles | Situace | České měny | Vít Hradil | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Jumpshot | IHNED | Peněžní statistiky ECB | Peněžní statistiky | Vstupy | Raiffeisenbank a.s. | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | Obchody | Výdaje | Průmyslníci | SEC | Americké ekonomiky | Zasedání RBNZ | Organizace zemí vyvážejících ropu | COVID-19 | Kukuřice | Ekonomické aktivity | Ztráty na akciových trzích | Světová hospodářská krize | Dopady epidemie koronaviru | Patrie | Americký Fed | Vývoj | Nová data | Výkyvy | Začátek cenové války | Short-selling | Světové ekonomické krize | Největší propad | Fiskální balíček | Stimul | Počet nakažených ve světě | Počet nakažených | Komerční banky | Demokraté | Domácnosti | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Prodejní tlak | Růst | Potenciál | Ekonomiky | Zhoršování situace | Organizace | Poptávka po dolarové likviditě | Sláva | Práce | Německá průmyslová produkce | Ceny nemovitostí v Británii | Kanadský PMI | Americké spotřebitelské úvěry | Spotřebitelské úvěry | Otevírání ekonomik | S&P500 | Nizozemsko | Komentář k aktuálnímu dění na trzích | PMI ve službách | PMI ve službách v eurozóně | Evropské indexy | Otevírání americké ekonomiky | Vývoj ekonomiky | Dění na trhu | PMI v eurozóně | Zákon o národní bezpečnosti | JDE | ČR | Projev Trumpa | Projev Trumpa k Číně | Bohumil Trampota | Český investor | Covid
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Den díkůvzdání
Dění kolem brexitu
Deník The Wall Street Journal
Deník tradera
Dění na akciové burze
Dění na akciových trzích
Dění na finančních trzích
Dění na Pražské burze
Dění na světových burzách
Dění na trhu

Následující klíčová slova

Dění ve světě
Dění v Katalánsku
Den nezávislosti
Denní fluktuační limit
Denní fluktuační limit pro akcie
Denní graf
Denník
Denní kurz ČNB
Denní kurz eura
Denní kurz euro
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
TradeStation
UFX
BOSSA
reklama
Purple Trading letni strategie
Potvrďte prosím... Zavřít