Středa 29. červen 2022 01:47
reklama
Swissquote Bank
reklama
Swissquote Bank
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Investiční portfolio

img

Rekordní inflace likviduje úspory Čechů. Co tedy dělat, abychom naše drahocenné úspory ochránili? Podle experta Lukáše Ticháčka existuje jen jediná možnost

24.05.2022 Patnáctiprocentní Inflaci ještě vloni nechtěli predikovat ani ti nejpesimističtější ekonomové. Noční můra všech vydělávajících a spořících lidí se však stala skutečností a v dubnu dosáhla v České republice inflace 14,2 procenta, tedy nejvíce za posledních třicet let. Přitom vrchol je údajně stále teprve před námi. Naspořené částky Čechů tak bude dvouciferná hodnota drtit i nadále. Kupní síla se rapidně propadá a těžce vydřené úspory ztrácí na hodnotě. Jak z toho ven? Zemský ředitel SMS financí má jasno!
img

Důvody, proč koupit akcie Nike

28.04.2022 Za poslední měsíce se investoři na trhu ocitli na tenkém ledě. Co se týče rekordní míry inflace, rostoucím úrokovým sazbám a obavám z Ruska a Ukrajiny jsou rostoucí akcie poslední dobou pod velkým tlakem. Je normální, že investoři v dobách nejistoty přecházejí od spekulativních investic k bezpečnějším aktivům.
img

Podíl velkých transakcí v bitcoinové síti rychle roste

27.04.2022 Během posledních čtyř měsíců obchodní aktivita v BTC síti prudce klesla. Koncem dubna byla hodnota o 40 % nižší než na vrcholu býčího trhu. Částečně to bylo způsobeno prodlouženou konsolidací cen a prudkým nárůstem volatility, což odrazovalo velké investory. Hodně z toho bylo způsobeno globální krizí a situací na Ukrajině, které přispěly k úplnému přeorientování finančních trhů.I za této situace však dochází k výraznému nárůstu počtu velkých transakcí. Jedná se o transakce, kde výše kapitálu přesahuje 10 milionů dolarů. Od října 2020 se tento ukazatel zvýšil na 40 %. Během během býčího trhu hodnota nepřesáhla 10 %. Výrazný nárůst velkých transakcí na bitcoinové síti dokládá rostoucí vliv institucionálních obchodníků a také rostoucí zájem o kryptoměny po celém světě. Trend velkých investic do BTC se objevil v roce 2020, kdy Tesla následovala příkladu jiných velkých společností a uspořádala jarní býčí rally v kryptoměně.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-strategie-velci_hraci-20042022.jpg

Forex jako dynamická složka investičního portfolia?

20.04.2022 Diverzifikace. Faktor, který velmi často rozhoduje nejen o tom, zda investor dosáhne požadovaných investičních cílů, ale také o tom, v jakém časovém horizontu by k tomu případně mělo dojít. Jak efektivně rozdělit své investice tak, aby vás nezasáhla finanční krize a kterým investičním produktům věnovat pozornost zajímá snad každého začínajícího investora. A přesně to zjistíte v dnešním článku.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2022

24.03.2022 Čínské akcie se poslední dobou hodně skloňují zejména s možným delistováním z burz v USA. Čína je země s obrovským ekonomickým potenciálem. Přestože se tento stát částečně otevřel svobodnému trhu, čínské společnosti jsou často nadále kontrolovány vládou a jejich chování je v některých případech netransparentní. Čínské akcie přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Akcie ropy v roce 2022: 6 tipů na nejlepší ropné akcie

10.03.2022 Akcie ropy jsou v důsledku růstu ceny ropy v posledních dnech opět v hledáčku investorů. Konflikt na Ukrajině nadále pokračuje a některé země zavádějí embargo na dovoz ropy a plynu z Ruska. Mnozí investoři se ptají, jaké to bude mít reálné dopady na cenu ropy a zda může tento růst nadále pokračovat.
C:\fakepath\velci-investori-06022022-1.png

TOP 3 největší investoři světa – BlackRock, Vanguard a State Street

07.02.2022 Každý investor sní o tom, že jednoho dne bude vlastnit takové portfolio akcií, ve kterém bude téměř nemožné prodělat peníze. Pokud je toto i vaším snem, můžete se inspirovat těmito třemi giganty, kteří vlastní podíl téměř ve všech akciových společnostech, na které si vzpomenete.
img

Inflace v ČR vystoupla na 6,6 %. Očekávat můžeme růst až na 10 %, tvrdí Holub

14.01.2022 Meziroční růst spotřebitelských cen v České republice za prosinec činil 6,6 %. Inflace se tedy nyní nachází na nejvyšší hodnotě od září 2008. Průměrná inflace za celý loňský rok pak dosáhla 3,8 %.
img

Nejlepší akcie 2022: 5 tipů pro vaše investiční portfolio

12.01.2022 Jaké akcie koupit v roce 2022? Každý rok investoři hledají ty nejlepší akcie pro své portfolio. Přesto je někdy dost těžké najít lukrativní akcie s perspektivními vyhlídkami. Zejména po obrovském nárůstu cen v letech 2020 a 2021 se obchodníci ptají, do kterých akcií se nyní vyplatí investovat.
img

Jak na investiční portfolio: Příručka kapitálového stratéga

15.09.2021 Drobní investoři se často nadchnou pro jednotlivé akciové tituly a s nimi spojené příběhy. Nejednou také začínají tím, že se ptají, které akcie si povedou nejlíp. To ale není dobrý začátek – nejprve se musí zamyslet nad základními stavebními kameny svého portfolia, kterým se říká beta a alfa, a nad tím, kolik do těchto dvou komponent investovat. Teprve když jsou položené základy, měl by investor začít přemýšlet o jednotlivých titulech.
C:\fakepath\investice-14062021-1.jpg

Jak je možné investovat 10 000 USD?

14.06.2021 Abychom našli správnou odpověď na otázky jak a kam investovat 10 000 USD, měli bychom vzít v úvahu několik věcí. Nejprve cíle a období investic. Pokud je období poměrně krátké, pak je možné riskovat a zvážit agresivní metody investování. Pokud potřebuje člověk peníze, které chcete investovat, použít za pár měsíců nebo spíše roků, může si vybrat možnost jejich investování do akcií, které mohou během let přinést zisk. Proto jsou investiční horizonty velmi důležitým parametrem.
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastrukturního plánu na 928 mld. USD

28.05.2021  Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z kvě...
img

Biden schválil podporu infrastruktury v hodnotě 2,25 bil. USD. Zablokovanou loď v Suezském průplavu se podařilo uvolnit

01.04.2021 Americký prezident Joe Biden tento týden představit investiční plán v hodnotě 2,25 bil. USD, který se má zaměřit na výstavbu dopravní infrastruktury, telekomunikace a průmysl. Financování této podpory, včetně těch předešlých i budoucích, má být z vyšších korporátních daní, respektive ze zrušení úlev zavedených bývalým prezidentem Trumpem. Biden hodlá zvýšit daně pro firmy z 21 na 28 procent, v případě příjmů ze zahraničí ze 13 na 21 procent. Agresivní fiskálně-expanzivní politika nového prezidenta nemá historicky obdoby. Mnozí proto poukazují na to, že přichází zlomový moment, který může spustit výraznější inflaci v USA.
img

Turecká lira se po vyhazovu guvernéra CB silně propadla. Rusko oznámilo, že s EU už nemá žádné vztahy

26.03.2021 Turecký prezident Erdogan po osmi měsících (opět) propustil guvernéra tamní centrální banky Naciho Agbala, což způsobilo depreciaci turecké liry, která se vůči dolaru v jednu chvíli dostala na hladinu 8,2. Důvodem “vyhazovu“ je, že se tureckému prezidentovi nelíbilo zvyšování úrokové sazeb centrální bankou. Naopak zahraniční investory Agbalovi kroky podporovali.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
img

Podpora ve výši 1,9 bil. dolarů pro USA schválena. Přehřátí ekonomiky ani inflace se Joe Biden nebojí

12.03.2021 Průmyslová výroba v Německu v lednu překvapivě meziměsíčně klesla o 2,5 %, když se očekával mírný růst o 0,2 %. Dané údaje podle analytiků naznačují zpomalení ekonomické aktivity od začátku roku v největší evropské ekonomice.
img

V hlavní roli inflace. Trhy přešlapují na prahu změny

11.03.2021 Posledním deseti letům kralovaly růstové akcie technologických firem. Nyní se ale o slovo hlásí hodnotové akcie, které byly v uplynulé dekádě upozaděny. Sledujeme krátkodobý výkyv, nebo jsme na prahu rozsáhlejší změny? O tom, kterým odvětvím se bude v příštích letech dařit, bude z velké míry rozhodovat vývoj inflace.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

10.03.2021 Alphabet je globální holdingová společnost, která stojí za dobře známým online vyhledávačem Google, který momentálně funguje po celém světě ve více než 130 různých jazycích. Díky inovacím společnosti v oblasti vyhledávacích nástrojů, smartphonů a internetové reklamy se Google stal jednou z nejuznávanějších značek na světě. Po zveřejnění posledních čtvrtletních výsledků se na grafu vytvořil velký vzestupný gap.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
C:\fakepath\XTB-online-konference.png

Reportáž z Online investiční konference 2020

11.12.2020 V sobotu 28. 11. 2020 proběhla Online investiční konference, která si kladla za cíl spojit jak zajímavá témata, tak i pozornost českých a slovenských investorů. Konferenci pořádal broker XTB a jak je z názvu patrné, tak proběhla online formou, což je v dnešní době pochopitelné. Příjemným zpestřením bylo, že většina řečníků vysílala své přednášky s webkamerou. Nejen zvučná jména investičních odborníků z České republiky a Slovenska, ale také fakt, že přístup na konferenci byl zdarma, vedl k tomu, že se na tuto akci přihlásilo přes 3 600 zájemců z Čech a Slovenska.
img

Hledání podhodnocených akcií – Jak funguje screening akcií

06.11.2020 Jednoduše řečeno, dobré akcie jsou ty, které posilují a víte, že je s jistotou chcete držet ve svém investičním portfoliu. Ale najít takové akcie není jednoduché, protože společnosti, které dnes vykazují vzestupný trend, nemusí zítra nebo pozítří fungovat stejně dobře. Každý investor se musí v první řadě zajímat o rozumný poměr rizika k zisku. Důležitá je také solidní diverzifikace, ale především je nezbytná předběžná analýza vlastních cílů. Co by si měl každý investor zodpovědět?
C:\fakepath\koronavir-vlna.png

Jak se připravit na další vlnu pandemie?

17.08.2020 Není to tak dávno, co finanční trhy postihla extrémně zvýšená volatilita a poměrně velký zmatek, který připomínal poslední finanční krizi v roce 2008. Koronavirová pandemie dopadala na různá aktiva, ať se jednalo o akcie, komodity, měny či kryptoměny. Kdo na vzniklou situaci stihl včas zareagovat, mohl vydělat velmi zajímavé částky.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Co přinese zrušení daně z nabytí nemovitosti? Kdo si pospíší, vydělá na tom dvakrát

20.05.2020 Současná složitá situace, která se v řadě zemí nyní mění ve více ekonomických problémů než zdravotních, přinesla také u nás nejedno podpůrné opatření. K přerušení EET, zrušení Účtenkovky a podobně se trochu nečekaně rychle dostalo i na zrušení jedné z velmi diskutabilních až sporných daní – daně z nabytí nemovitých věcí. Co může tato změna v praxi přinést v oblasti financování bydlení nebo investic do nemovitostí?
img

5 nejlepších short ETF DAX pro ochranu vašeho investičního portfolia v roce 2020

13.05.2020  ETF (Exchange Traded Funds) jsou velmi efektivním a jednoduchým způsobem, jak investovat do vývoje celých seg...
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
img

Nejlepší REITs 2020 – akcie a ETF realitních investičních společností pro lovce dividend

16.04.2020 Rok 2020 začal krizí na finančních trzích v důsledku pandemie koronaviru. Tato situace je pro investory velmi nepříjemná a vyhlídky do budoucnosti jsou v této napjaté době nejisté. Investoři, kteří chtějí těžit ze silného trhu s nemovitostmi, mají k dispozici velký výběr REIT.
img

Dokáže vaše ETF portfolio odolat krizi? 6 užitečných tipů, jak se ochránit

06.04.2020 Trhy mohou v extrémních podmínkách klesnout i o více než 60 %. Pokud však své ETF portfolio vybudujete správně, mělo by být dostatečně odolné na většinu tržních podmínek. Dokáže vaše ETF portfolio obstát během finanční krize? Postupujte podle těchto šesti kroků a ochraňte tak svůj kapitál v turbulentních časech.
C:\fakepath\Tweet-05042020.PNG

Trumpovo tweetování zvyšuje volatilitu

06.04.2020 Americkému prezidentovi stále vyhovuje komunikace s veřejností skrz Twitter. Jeho zpráva se tak dostane ihned do celého širého světa, nemusí být filtrována nežádoucími novinářskými připomínkami a dotazy a také je často pro finanční trhy velmi kurzotvorná. Toho, že Donald Trump dokáže cenou na trhu skutečně hnout, jsme se mohli přesvědčit v reálném čase ve čtvrtek odpoledne, kdy jeho tweet katapultoval cenu ropy v rámci minut o 22 % vzhůru.
img

Rekordní nezaměstnanost v USA. Centrální banky i nadále snižují sazby a rozšiřují QE

27.03.2020 Americká centrální banka oznámila v pondělí neomezené kvantitativní uvolňování. Tedy Fed bude nakupovat neomezené množství státních dluhopisů a cenných papírů zajištěných hypotékami. Podle MMF bude letošní recese světové ekonomiky způsobená koronavirem mnohem horší, než kterou způsobila finanční krize v letech 2008 až 2009. Avšak MMF dodal, že k zotavení světového hospodářství by mohlo dojít již v roce 2021.
img

Boj proti koronaviru. Centrální banky se odhodlaly ke koordinovanému uvolnění monetární politiky

20.03.2020 Americká centrální banka na svém mimořádném zasedání, které se konalo minulý týden v neděli, snížila hlavní úrokovou sazbu o jeden procentní bod do pásma 0 – 0,25 %. Fed zároveň oznámil, že zahájí masivní program QE ve výši 700 mld. amerických dolarů.
img

Nejlepší defenzivní akcie roku 2020

20.03.2020 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2020

13.03.2020 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

Světová banka a MMF pomáhají v boji proti koronaviru. Fed snížil úrokovou sazbu o 50 bodů

06.03.2020 Guvernér japonské centrální banky Haruhiko Kuroda v pondělí uvedl, že jeho instituce je připravena plně využít všech dostupných nástrojů k podpoře ekonomiky. Italská ekonomika v loňském roce vzrostla o 0,3 %, což je o něco více, než predikovala vláda v poslední prognóze, která počítala pouze s 0,1 % růstem.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

03.03.2020 Téměř každá z velkých společností byla minulý týden postižena pády na akciových trzích. Během této doby americká internetová streamovací služba Netflix vykazovala relativní sílu. Vzestupný trend za posledních šest měsíců byl udržen a společnost přešla korekci z minulého týdne bez větší újmy.
img

Akcie, které profitují z koronaviru

28.02.2020 Koronavirus způsobuje spoustu nepokojů nejen na finančních trzích. Ačkoli akciové indexy jsou virem silně postiženy, existují i společnosti, které z paniky ohledně koronaviru profitují.
C:\fakepath\saxo-bank-1.png

Nadcházející dekáda bude o umělé inteligenci a digitalizaci, říká leader Saxo Bank v České republice

24.02.2020 Saxo Bank oslavila v loňském roce 10 let působení v České republice. O tom, jak se proměnila Saxo i celý trh, a jaké jsou výzvy do budoucna, jsme hovořili s generálním ředitelem pro region střední a východní Evropy (CEE) Vitalim Butbaevem.
img

Investice pro radost aneb Vydělat se dá i na rumu či kabelkách

19.02.2020 Češi už dávno nejsou v investování úplní začátečníci a například v nákupech cenných papírů, nemovitostí nebo ve vkladech do akciových fondů se mnozí z nás velmi dobře vyznají. Ukazuje se ale, že bychom potřebovali zapojit trochu fantazie. V současném světě se nabízí řada zajímavých a netradičních příležitostí, kam uložit část svých peněz.
img

Long signál na akcie Twitter (TWTR)

18.02.2020 Twitter, Inc. (TWTR) nabízí svým zákazníkům komunikační platformu pro zasílání krátkých zpráv. Uspokojivé kvartální výsledky společnosti byly zveřejněny 6. února 2020, což vedlo k velkému gapu směrem nahoru. To lze interpretovat jako zvýšený zájem o společnost mezi investory.
img

4 nejlepší biotechnologické akcie roku 2020

12.02.2020 Akcie sektoru biotech jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy v blízké budoucnosti lákají mnoho investorů. Populární u investorů LYNX jsou zejména akcie Biogen a Galapagos.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2020

02.01.2020 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem. Kombinací obou jsou pak ETF, které se soustředí na akcie s vysokými dividendami. 5 nejznámějších dividendových ETF vám představíme v následujícím článku.
img

MSCI World Index – Průvodce indexem & 10 nejlepších ETF

28.11.2019 MSCI World Index můžeme s trochou nadsázky nazvat králem akciových indexů. Prvním důvodem je fakt, že index letos slaví 50 let, což z něj činí jeden z nejstarších akciových indexů. Zadruhé index poskytuje dokonalý obraz o vývoji globálních akciových trhů. Přibližně 1 650 akcií z celé řady průmyslových odvětví ve 23 nejdůležitějších průmyslových zemích je spojeno do jediného indexu.
img

9 nejlepších defenzivních akcií současnosti

15.11.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

5 aktivně řízených ETF portfolií od Swiss Life Select nemusí uspokojit každého

08.11.2019 Portfoliem složeným výhradně z burzovně obchodovaných fondů (zkratka ETF) se v Česku může pochlubit jen zlomek drobných investorů. Vybrat z několika tisíc indexových fondů různých správců ty nejvhodnější a složit z nich rozumné investiční portfolio vyžaduje především čas, analytické schopnosti a zkušenosti. Zajímavé investiční řešení představila v březnu letošního roku finančně-poradenská společnost Swiss Life Select Česká republika (pozn. dnes je tato společnost součástí společnosti Fincentrum), která chce zpřístupnit nízkonákladové burzovně obchodované fondy co nejširší skupině českých retailových investorů. Řečí čísel: do konce letošního roku si dala za cíl vybrat od investorů minimálně jednu miliardu korun.
img

BONUS: 7 rychlých otázek pro Daniela Gladiše (Vltava Fund)

06.11.2019 Kterým FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google) akciím věříte a kterým naopak ne? Jak se díváte na valuaci posledních IPO, jako Uber nebo Beyond Meat? Nebo s čím nesouhlasíte s Warrenem Buffettem? Tyto a další otázky jsme položili zakladateli a řediteli jednoho z nejznámějších hedgových fondů Vltava Fund ve střední Evropě Danieli Gladišovi. Odpovědi vás možná překvapí.
img

Daniel Gladiš (Vltava Fund) o blížící se recesi, shortování Tesly a populárních IPO WeWork a Uber

21.10.2019 Nejistota na trzích stále převládá, konec obchodní války v nedohlednu a blížící se recese. Jak nad touto situací přemýšlí profesionální investoři a ředitelé nejznámějších hedgových fondů? Co by nyní doporučili běžnému investorovi, do čeho by se nepouštěli a jaké jsou dle nich zajímavé příležitosti na trzích?
C:\fakepath\saxo-bank-1.jpg

Neexistují špatné trhy, pouze špatné strategie

11.10.2019 S blížící se potenciální recesí by mohlo být rozumné použít obchodní strategii, která zahrnuje více tříd aktiv, nejen kvůli vyvážení rizik.
img

Top 7 obchodních strategií úspěšných investorů

11.10.2019 Příliš mnoho investorů obchoduje bez uceleného systému – a mnoho z nich realizuje velké ztráty. Bezmyšlenkovitě otevírají pozice, často na základě nepodložených tipů od ostatních, nebo protože jim něco připadá aktuálně levné.
img

3 nejlepší anticyklické a defenzivní akcie roku 2019

09.10.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na stabilní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

5 nejlepších akcií Internet of Things (IoT) roku 2019

02.10.2019 Pojem Internet of Things (IoT) není pro mnoho investorů vůbec znám. Nicméně se jedná o megatrend, který v nadcházejících letech pravděpodobně nabude působivých rozměrů. V následujícím článku objevíte 5 nejlepších akcií, které můžeme zařadit do megatrendu Internet of Things (česky také jako internetu věcí), a které mohou v nejbližší době patřit na burze mezi jasné vítěze.
img

Jak fungují státní dluhopisy a jak je obchodovat?

26.09.2019 Pokud nechcete nechat své peníze nečinně ležet na běžném účtu, máte několik alternativ, jak je nechat pracovat. Nejznámější 2 způsoby jsou investice do akcií nebo dluhopisů. To, že akcie překonávají dluhopisy v dlouhodobějším měřítku, co se zisku týče, je zřejmé.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Cena zlata pokořila 1500 USD za trojskou unci, což přilákalo i podvodníky

09.08.2019 Cena zlata se na začátku srpna poprvé od roku 2013 vyšplhala nad hranici 1 500 USD. Poslední měsíc tak vychází pro zlato velmi pozitivně. V období od poloviny července ani jednou nespadlo pod hranici 1 400 USD. Vysoká cena motivuje k jeho výkupům a obchodníci mají proto plné ruce práce. Aktuální situace však nemá vliv jen na nabídku a poptávku, ale otevírá dveře i pro podvodníky.
img

Jak bezpečně nakoupit firemní dluhopisy

14.06.2019 Prodávat dluhopisy mohou jen osoby či subjekty s licencí České národní banky. Existuje však několik výjimek, kdy mohou tyto cenné papíry veřejně nabízet také přímo emitenti. Bohužel, řada z nich toho využívá a tzv. podlimitní emise vydává za účelem vlastního obohacení. Peníze ze společnosti následně vyvedou a investorům zbydou jen oči pro pláč.
img

3 nejlepší světové dividendové akcie 2019

10.06.2019 V dobách přetrvávajících nízkých úrokových sazeb nejsou dluhopisy a jiné podkladová aktiva s fixním příjmem velkým přínosem pro vaše investiční portfolio.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2019

06.03.2019 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem.
img

ETF portfolia nebo aktivně řízené fondy?

06.02.2019 ETF (burzovně obchodované fondy) neboli indexové akcie v poslední době mezi investory získávají stále více na popularitě. Finanční instrumenty spojené s ETF jsou vyhledávané zejména pro svoji stabilitu a zajímavé zhodnocení.
img

Pražská burza sníží minimální investici na trhu Start

17.09.2018 Pražská burza zvýší na svém neregulovaném trhu Start od příštího roku počet obchodních dnů z nynějších čtyř na 12. Současně sníží minimální investici na 100.000 Kč. Této možnosti budou moci využít zejména menší firmy, které na trh míří pro nižší desítky milionů korun. BCPP o tom dnes informovala ČTK.
img

Novinky na trhu START

17.09.2018 Burza cenných papírů Praha připravila na příští rok několik změn pravidel svého neregulovaného trhu START. Od počátku roku 2019 bude sekundární obchodování (obchodování s již dříve upsanými emisemi) probíhat každý měsíc. Konkrétně půjde o každou druhou středu v daném měsíci. Výjimkou je pouze květen, kdy obchodování proběhne ve čtvrtou středu.
img

Portu, první česká robo-advisory investiční platforma, se otevírá široké veřejnosti

03.08.2018 Po ukončení testovací fáze, ve které se k investování s Portu dostávali klienti od ledna 2018 postupně podle pořadového čísla registrace, může nyní získat investiční portfolio na míru každý, a to okamžitě.
img

Druhý START Day: 5 milionů pro Prabos, +6,7 % Fillamentum. Šéf pražské burzy avizuje zájem fondů

26.06.2018 Růst hodnoty akcií Prabos a Fillamentum a nových 5 milionů korun ve výsledku dodatečné emise akcií pro Prabos. To je výsledek historicky druhého START Day, který se v úterý uskutečnil v žižkovské věži. Generální ředitel pražské burzy Petr Koblic pro Patria.cz naznačil budoucí vzpruhu pro celý trh v podobě možnosti zapojení nového typu investorů z řad zahraničních i tuzemských specializovaných fondů.
img

Osm otázek, které by si měl položit každý investor

21.06.2018 České ekonomice se stále mimořádně daří, mzdy rostou, koruna posiluje, Češi bohatnou. Řada lidí přemýšlí, jak naložit s volnými finančními prostředky. Stále častěji slyší, že pokud neinvestují, v dobách minimálních úrokových sazeb na běžných účtech a rostoucí inflace v podstatě vyhazují peníze oknem. Ano, i tak se to dá říci, ale každý investor by si měl před vložením svých peněz do některého z na trhu dostupných aktiv zodpovědět řadu otázek. Jinak hrozí, že přijde o podstatně více peněz (a nervů), než když nechá peníze „ležet“ v bance. Na které otázky by mimo jiné měly zaznít odpovědi?
img

Investice v roce 2018

23.01.2018 Globální ekonomické oživení pokračuje a je silně synchronizováno napříč světovými regiony. Aktuálně tak probíhá nejsilnější globální ekonomický růst od globální finanční krize z let 2007-2009. Inflace zůstává slabá, pod inflačními cíli klíčových centrálních bank, a to i přes velice nízkou míru nezaměstnanosti napříč světovou ekonomikou. Klíčové centrální banky proto zůstávají opatrné a měnovou politiku budou normalizovat velice pomalu a graduálně.
img

Světové akciové indexy

25.01.2017 Indexy jsou nejen základním statistickým indikátorem měřícím vývoj celého trhu ale také určitým měřítkem úspěšnosti a schopností investora. Ten, který dokáže své investiční portfolio dlouhodobě zhodnocovat lépe než činí přírůstek či ztráta daného indexu, tj. výnosnost portfolia převyšuje výnos celého trhu (čímž se mimochodem vymyká základní investiční teorii), pak má výborný investiční instinkt.
img

Zamezte s pomocí opcí ztrátám v rámci portfolia

01.08.2016 Pokud jste akcioví investoři, s velkou pravděpodobností jste zažili situaci, kdy cena vámi držených akcií ze dne na den prudce klesla. Stává se to zejména při zveřejňování informací o společnosti, jako jsou například výsledky hospodaření. Naštěstí je možné negativní dopady cenových pohybů na investiční portfolio omezit. Jedním z nejefektivnějších zajišťovacích nástrojů jsou opce, konkrétně put opce.
img

Které evropské akcie jsou vhodné na doplnění portfolia

27.03.2015 Diverzifikace je důležitým nástrojem každého akciového portfolia. Nabízíme proto výběr z evropských akcií, které by mohly obohatit investiční portfolio. Jsou mezi nimi například akcie British Telecom, Henkel anebo Unilever.
img

Základy obchodování opcí - Co to je opce?

10.10.2014 Obchodování opcí není v Čechách zatím velmi běžné. Většina obchodníků má zkušenosti s obchodováním akcií, forexu, futures č i CFD. Opce jsou komplexnějším nástrojem a potřebují hlubší zkušenosti, ale na druhé straně otvírají nové možnosti a pohled na investování.
img

Investiční fórum 10.11.2014: Alternativní investice mají smysl, přesvědčte se sami

03.10.2014 Správně diverzifikované investiční portfolio není složeno pouze z akcií, dluhopisů a hotovosti. Mělo by zahrnovat také alternativní investice, jako jsou například reality, vzácné komodity, umělecké předměty a další.
img

První letošní číslo Investičního magazínu

28.01.2014 První letošní číslo Investičního magazínu, které je na stáncích k dostání od středy 29. 1., má na titulní stránce černou labuť. Proč právě tu?
img

Volby v USA: Seminář Saxo Bank v Brně

01.11.2012 Vyjímečný seminář v Brně: 05. 11. 2012 - Zjistěte jaký vliv mohou mít výsledky voleb v USA na vaše investiční portfolio...
img

Investiční seminář Saxo Bank - hlavní ekonom Steen Jakobsen v Praze

07.10.2011 Společnost SAXO BANK by Vás tímto ráda pozvala na investiční seminář se Steenem Jakobsenem, hlavním ekonomem SAXO BANK. Steen Jakobsen má více než 20leté zkušenosti z oblastí proprietary trading (obchodování na vlastní účet) a alternativního investování a v průběhu semináře představí "Výhled SAXO BANK pro 4. čtvrtletí roku 2011".
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Investiční zlato | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Turecká lira | Bezpečný přístav | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Investiční web | Spready | CFDs | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alikvotní úrokový výnos | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Assignment | Transakce | Bankovní rada | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bias | Bloomberg | Blue chip | Bod | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CEO | CFD | CME | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Certifikáty | DAX | Denní obchodování | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exercise | Expanzivní politika | FOMC | FX | Fed | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Floating | Large Cap | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G7 | Gap | Grafy | Hedging | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kupón | Kurz | LEAPS | LIBOR | Likvidita | Long | Low | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Obchodní příkazy | Market Order | Risk | Marže | Mezinárodní obchod | Model black scholes | Momentum | Mutual Fund | Měna | Měna fondu | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Opce amerického typu | Opce evropského typu | Open | Opční dluhopis | Order | Fondy kvalifikovaných investorů | Out of the money | P/E | Pasiva | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Put opce | Pákový efekt | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Repo sazba | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Short selling | Skalper | Splatnost | Spot | Spread | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Swap | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Pokladniční poukázky | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uplatnění opce | VIX | VaR | Value at Risk | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | Obchodování online | Úroková sazba | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Těžba ropy | Futures kontrakt | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Emoce | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | RBNZ | Investiční fórum | Intervenovat | Expirace opce | Partners | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Investiční banka | Analytický tým | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Opční burza | Index cen | Výrobní náklady | Eurostat | Conseq | Portugalsko | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | BTC | Virtuální měna | Donald Trump | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Tomáš Vobořil | Forexový trader | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Akciový opční plán | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Likvidní | Podpora | Uplatněná cena | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Google | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Visa | Aktuální cena ropy | Aktuální ceny akcií | Aktuální vývoj ceny ropy | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Brent | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Co je opční právo | CZK | České koruny | Day trading | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektronické obchodování | ETF fondy | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Exchange | Expirace | Finance.cz | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexové strategie | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GfK | Graf | Graf ceny zlata | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hrubý domácí produkt | HSBC | Chci investovat | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kovy | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční účet | Investiční záměr | Zlaťáky | Investiční zprávy | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Investování na kapitálových trzích | Investování peněz | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak investovat na burze | Jak investovat peníze | Jak nakupovat akcie | Jak nejlépe investovat | EBay | JP Morgan | Kam investovat | Komoditní | Koruna posiluje | Koupit akcie | Krach na burze | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurzy | Libra | Lira | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Míra inflace | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Ocenění akcií | Online broker | Online obchodování | Opční právo | Opční strategie | Oslabení měny | Pasivní příjem | Patria.cz | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Recenze | Reuters | Risk Management | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Slovník pojmů | Směnné kurzy | Société Générale | Spořící účet | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | XM | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlato jako investice | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Finanční nástroj | ROIC | CNBC | ZEW | ING | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | Alikvotní úrokový výnos (AUV) | Alokace (IPO) | Americká opce | Aroon Oscillator | Aroon Up/Down | Asijská opce | At best order; at market order | AUV | BIC | Bill Gates | Buy | CEE | Centrální depozitář | Čistý dluh | Depozitář | Doba splatnosti | Elon Musk | Evropská opce | Ex-dividend | Free float | Hodnota dluhopisu | Christine Lagarde | Identifikační číslo | Indie | Intermediate | Měď | Nominální úrok | Obchodní den | Opční kontrakt amerického typu | Operativní marže | P.A. | Prodejní opce (Put option) | Provozní marže | Put option | REIT | ROCE | Sell | Small caps | Upisovací období | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | Míra alokace | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Cena / tržby | Cena / účetní hodnota | Směrodatná odchylka | Tržby | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | eBook | Investiční analytik | Komise | Kontrakt | Pokles kapitálu | Opční termínové kontrakty | Trader Workstation | Volby | Rozhovor | E-mini | Know-how | Retail | Poradenská společnost | Burze | Penny stocks | Commodities | Currency | Day trader | Dividendové akcie | Investment | Option trade | Option trading | Stock market | Traders | Aramco | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Institut ZEW | Scotiabank | CNN | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | TradingFloor.com | SaxoTrader | Sociální trading | Baker Hughes | S&P Dow Jones Indices | Barrick Gold | Zdeněk Zaňka | Reporty | Petr Koblic | Snižování sazeb | Ceny nemovitostí | Short squeeze | Black swan | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Zkusit investovat | Úspěch | Podnikání | BMW | Erste Bank | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Globální trhy | Diamanty | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Otočení trendu | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Saxo PrivatBank | Výnosová křivka | Energie | Příležitosti na trzích | Rada ČNB | Earnings | Malý prostor | Globální akciové trhy | KBC | BlackRock | Implikovaná volatilita | Znalost | Příprava | Přehled | Jádrový index | Odvětví ropy | Volby v USA | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Bezpečné přístavy | Salomon Brothers | Obchodní signály | Bankovnictví | Futures kontrakty | Obchodní styl | Forbes | Nejistoty na trzích | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | Měny zemí G-10 | České firmy | Inflační tlaky | Akcie bank | Forwardy | Na volné noze | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Německé státní dluhopisy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Broker Trust | Program nákupu dluhopisů | Portfolio fondu | Realitní trh | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Algoritmus | Velikosti pozic | Styl obchodování | Globální ekonomický růst | S&P Global | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Dostatek hotovosti | AAA | Obchodování v Asii | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie ropných společností | Propad | Německý index DAX | Dopady finanční krize | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | Index AEX | Index Nikkei | TradingView | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Cena mědi | Ztráty | Dividendová akcie | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Posílení koruny | Sinopec | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Philip Morris | Saúdská Arábie | Rentiér | Tempo růstu | Ředitel pražské burzy | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | Finanční poradce | Úvěrové krize | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Ripple | Litecoin | Ethereum | Elektronické měny | Tesla | Nákupní signál | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | NYSE Euronext | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Rekordní minima | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Predikce | Ekonomická situace | General Electric | Průzkum | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Výnosy | Očekávání analytiků | Akcie Bank of America | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Návratnost investice | Kapitálové strategie | ExxonMobil | Alphabet | ČTK | Obchodování forexu | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | Program kvantitativního uvolňování | Obchodní pozice | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Investiční seminář | Mercedes | ABN AMRO Bank | Morningstar | ex | Purple Trading | Spekulativní investoři | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Opce živě | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Alokace aktiv | BBVA | Intradenní obchody | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Sladká ropa | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Investiční specialista | Americký akciový trh | Edulios | Zajímavé výnosy | Investiční alternativa | Spekulativní investice | Palladium | Investování do kryptoměn | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | btctip.cz | Trh kryptoměn | Akcie z portfolia | LYNX Trading | Investiční nástroj | ETC | XRP | Investice do bitcoinu | Invesco | Kapitálové výnosy | Nemovitostní fondy | CEESEG | Fincentrum | Inteligentní investor | Karel Fillner | Aquila Capital | G&S Solutions | The Resort Group Plc. | IBIS InGold | Český půdní fond | Wine Investment Partners | Prucha Diamonds | Galerie Kotelna | Alceda | NEST | ESMA | Robinhood | RoboMarkets | MSCI World Index | Krypto aktiva | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Výkonnost fondů | Conseq Investment Management | Drobní investoři | Inverzní výnosová křivka | Investování s LYNX | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složený úrok | Složené úročení | Airbnb | Začít investovat | Saxo | Obchodní války | Erste Asset Management | FinTech | Asociace pro kapitálový trh ČR | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | OPEC+ | Obchodní válka | Profesionální investoři | Podniky | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | FAANG | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Robo-advisory | Diverzifikovaná portfolia | Portu.cz | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Americké dluhopisy | Turecké liry | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | ZISIF | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Hlavní akciový index | Start Days | Trh Start | Americký dolarový index | Kompozitní index | Vývoj ceny bitcoinu | Signál na akcie | Propad cen ropy | Roční výnos | Růst úrokových sazeb | Obchodování se CFD | MSCI All Country World | Rizikovedluhopisy.cz | Růst zisků | Anticyklické akcie | Evropská komise | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Veřejný dluh | Centrální depozitář cenných papírů | Globální index | Čínské firmy | Společnost Apple | Majetek | Obchodovat s akciemi | ETF portfolia | Aktivně řízené fondy | Řízené fondy | Finanční operace | Dluhopisy s vysokým výnosem | Velké riziko | Skalpování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Nejvýznamnější burza | Ethical Selection | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO Instacart | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Růst americké ekonomiky | Zákaznická podpora | Micro futures | Zahraniční investoři | Bondster | Jak na obchodování | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Tencent Holdings | Měnový výhled | Sharpe ratio | NVDA | Začít obchodovat | Nabídka akcií | iFX | Americké společnosti | Snížení sazeb | Ferrari | Čínský trh | Trhy.cz | Akcie a ETF | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Coffee | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Digitální aktiva | Prodej na krátko | Konglomerát | Nové akcie | Intradenní trader | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | MDAX | Thyssenkrupp | CFD produkty | Kapitálové výdaje | Čeští investoři | Růst mezd | Prosus | Saudi Aramco | Denní graf | Očekávání trhu | Italská ekonomika | Výše dividendy | Novozélandská centrální banka | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Pravidla strategie | UCITS | Saxo Bank v Praze | Přístup k investování | Výběr státních dluhopisů | Co jsou státní dluhopisy | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | iShares | Dluhopisové ETF | MetLife | ESG | GOOGL | Akcie Splunk | Akcie Symantec Corporation | Akcie PTC | Akcie Software AG | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Obchodování IoT akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Dividendová obchodní strategie | Hodnotová obchodní strategie | Obchodní strategie bottom fishing | Obchodní strategie následování trendu | Swingová obchodní strategie | Strategie hybnosti | Top/Flop | Strategie skalpování | Špatné trhy | Špatné strategie | Stav ekonomiky | Strategie short-selling | Potřebujete brokera | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Akcie Barrick Gold | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodní spory | Obchodujte | Série ztrát | Tým FXstreet.cz | Vysoká likvidita | Alipay | Ant Financial | Digitalizace | Světové akciové indexy | Dow Jones EURO STOXX 50 | DAX Performance-Index | ATX Austrian Traded Index | SMI Swiss Market Index | FTSE 100 Index | CAC 40 Index | AEX Amsterodam Exchange Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | S&P TSX 60 Index | BOVESPA Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | HSI Hang Seng Index | NIFTY 50 Index | FTSE/JSE Africa Top 40 Index | S&P/ASX 200 Index | Dow Jones Global Titans 50 Index | Prodávat své akcie | Manažer Hedge Fondu | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | TV Nova | Ropný gigant | Ceny benzínu | Hongkong | AEX index | Investice do ropy | LNG | Dodržování obchodního plánu | Objem | MSFT | Obchod | Jak začít investovat | Trh práce | Swiss Life Select ETF Constellation | Fond Shop | Řízené investiční strategie | Myšlenka | Standardní odchylka | Proroctví | Dlouhodobé dluhopisy | Recese světové ekonomiky | Vyšší volatilita | UCITS ETF | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Snižování úroků | Inflace v USA | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Německé hospodářství | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Ekonomiky eurozóny | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Risk-off | Aktuální obchodní příležitosti | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Obchodovat na burze | Lukáš Voženílek | TradingEconomics | Borsa Italiana | Studie | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Ekonomický vývoj | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Růst světové ekonomiky | Obchodování akcií u LYNX | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Placebo | Nízké úrokové sazby | Philip Lowe | Reálné zhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Trendová linie | INTC | Walt Disney | 5G | Vývoj ceny americké ropy | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ceny americké ropy WTI | Finanční rezervy | Ekonomka | Financovat | EET | SMA | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Na burze | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Šinzó Abe | Dodržovat obchodní plán | Přijatelné riziko | Velikost pozice | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Nízká inflace | Problémy | Kolísání ceny | NAFTA | Člen bankovní rady | Pojišťovny | Total | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Cena za akcii | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Fidelity National Information Services | FIS | Ford Motor | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Úroky | Konec roku | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Kupní síla | AXA | Regulátoři | Fed index | FedEx | FDX | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Významné zisky | Nike | Dot-com | Rychlý růst mezd | Bydlení | Uber | Ztráta | Vlastní prostředky | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Nejlepší akcie | Yandex | Roční růst | Visa (V) | Kraft Heinz | Peking | Americký index | Wirecard | Shortování akcií | Ceny dluhopisů | Ziskovost | Maximální propad | PRIIP | Nástroj pro investory | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Dividendové fondy | Obchodování ETF na burze | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zvýšení inflace | Černé labutě | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Američané | Napětí mezi USA a Íránem | Exact Sciences | Návratnost | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Vysoká dividenda | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Velké trhy | Sodexo | Sezónnost | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Výplaty dividendy | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Horší časy | Poradenství | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Ministerstvo práce | Dividendový aristokrat | Vyšší inflace | Míra zadlužení | Technické ukazatele | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Meziroční růst spotřebitelských cen | Americké ministerstvo | Nižší růst | Britské společnosti | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Vyplácení dividend | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Chudoba | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | Trhy | Světová zdravotnická organizace | WHO | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Pohyby cen | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Situace okolo koronaviru | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Freedom Financial Services | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Panika kolem koronaviru | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Výdaje | Daň z příjmu | Čínská vláda | Dopady koronaviru | BP | Fresenius Medical | FME | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Taleb | SEC | Rozhodování | Co je IPO? | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Britský statistický úřad | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Nejlepší biotechnologické akcie | Akcie Galapagos | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Akcie Pharming Group NV | Pharming Group NV | Akcie AbbVie | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | TWTR | Akcie Twitter | ETF na S&P 500 | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Vitali Butbaev | Saxo Bank CEO | Velstand Capital | Presidents Institute | Executive MBA TRIUM | Executive MBA | European Securities and Markets Authority | Investiční portfolia | Spravovaná portfolia | Spravovaná řešení | Nové obchodní příležitosti | Take-Profit pokyny | Popularita nízkonákladových investic | Dodatečný kapitál | Defenzivní Investiční portfolio | Ethical Selection Investment Portfolio | Správci aktiv | Světoví správci aktiv | Investiční portfolia Saxo Bank | Soukromé bankovnictví | Bankovnictví v České republice | Soukromé bankovnictví v České republice | Využití umělé inteligence | Digitalizace finančního sektoru | Sledování vlastních investičních cílů | Gilead Sciences | FinTech akcie | Nejlepší FinTech akcie | FinTech akcie roku 2020 | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | ALNOV | Akcie Novacyt (ALNOV) | Akcie Novacyt | Akcie Akcie Philips (PHIA) | Akcie Akcie Philips | PHIA | Vývoj ceny dluhopisů | Ekonomické recese | Index aktivity | Časová náročnost | Šéfka ECB | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Olympijské hry v Tokiu | Boj proti koronaviru | Guru | Výkyvy | Příležitost k nákupu | Únorová inflace | WP | Restrikce | Těžební kapacity | Vysoká rizika | Investovat do fondů | Prudký pokles | Poradci | Air France-KLM | Lufthansa | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Akcie Swiss Re | Swiss Re (SR9) | SR9 | Akcie BASF SE | BASF SE (BAS) | Mince | Profitovat | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Tencent | MSCI China | ishares China | Další vývoj | Nákupy akcií | Evropské země | Letectví | Největší pády | Masivní propad | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Třída aktiv | New York Times | Extrémně levné | Propad poptávky | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Volatilita akciových trhů | Prudký pokles cen | Texas | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Vyplácet dividendy | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Kalifornie | Kongres | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Návrh zákona | Domácnosti | Páka | Neomezené množství | Neomezené kvantitativní uvolňování | Ministryně financí | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Spoření | Dávky v nezaměstnanosti | Riziko dalšího poklesu | Tomáš Raputa | Odklad olympijských her | Další růst | Růst | Olympijské hry | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Platební neschopnosti | Investice do zdravotnictví | Allianz | Americký investor | Propad HDP | Farmaceutické firmy | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Nigérie | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Poradce | Organizace | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Apple (AAPL) | LTV | Letecká společnost | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Ropný průmysl | Prodělat peníze | Trumpovo tweetování | ETF portfolio | Eni | Cushing | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | Nárůst nezaměstnanosti | Petr Král | ČNB Petr Král | FANG | DAWN | WMT | Emitenti | Delaware | Massachusetts | Více peněz | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Nové dluhopisy | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | Majitel | Úspory | AMC | Procter & Gamble | Poradenské společnosti | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Situace na trhu s ropou | Cenové pohyby | Reddit | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | Břidlicové ropy | Institut GfK | Joe Biden | Zrušení daně z nabytí | Cestování | 3M | Daň z nabytí nemovitosti | Daň z nabytí | Shell | Společnost Shell | Maloobchod | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | Gilead | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Komoditní ETF | Inverzní ETF | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | PEPSICO | Dovoz | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Dosáhnout zisku | Velikost pozic | Skladování ropy | Regulační orgány | Tisknutí peněz | Zadlužení | Dluhy | Akcie Nike | NKE | Merck KGaA | Merck | Auta | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Dopad na cenu | Vakcína | Sektor služeb | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Více riskovat | Advance Auto Parts | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Přerušení EET | Zrušení Účtenkovky | Václav Šimek | Koronavirová pandemie | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | Investovat peníze | Výše kapitálu | Roční zhodnocení | Pronájem nemovitosti | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Soubor pravidel | Výrobní PMI | Waymo | Zvyšování mezd | Kvalitní akcie | Square | Býčí trend | Nikola | Ropná krize | Sanofi | Stimulační balík | Podpůrné programy | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Správce aktiv | Správy kapitálu | Snížení nákladů | Lululemon Athletica | Lululemon | Sankce proti Rusku | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Neočekávané události | Jasný signál | Novavax | MAM | Ant | Sony | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Úspěchy | Ocenění | Německý maloobchod | Růst tržeb | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Trendová strategie | Noble Energy | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Porušení pravidel | Zlatá horečka | Konkurenční společnosti | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Důvěra | Ant Group | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Erdogan | Turecký prezident | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Prezidentské volby USA | Extrémně zvýšená volatilita | Velký zmatek | Emoční trading | Zůstat emočně vyrovnaný | Emočně vyrovnaný | Dobrá obchodní příležitost | Příležitosti k dobrým obchodům | Neočekávaná negativní zpráva | Zkušenější trader | Čas na nákup | Zhodnotit svůj kapitál | Upozornění na rizika | Investice do vodíku | Air Liquide | SkyBridge Capital | Počet akcií | Zvýšení daní | Coca-Cola | Výpadek příjmů | Holdingová společnost | Přístup na burzu | Zhodnocení akcií | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Snížení emisí | Akcie NIO | Budoucí vývoj | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Investiční prostředí | Snížit emise | Grubhub | Biden | Míra nezaměstnanosti v Německu | Investovat do ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Digitální euro | Vinci | Michal Valentík | Průmyslové zakázky | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Měnový fond | AEX | Naspers | Walgreens | MicroStrategy | Významné riziko | Akciové portfolio | Akcie Sony | Embargo | Chování ceny | Množství peněz | Concho | Způsob investování | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Futures na ropu | SAP AG | Pravidelný příjem | XOM | CVX | PFE | CSCO | JP Morgan Chase | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Share screening | Electronic Arts | Klesající dolar | PDD | Pinduoduo | Broker XTB | Akciové investování | QCOM | Online investiční konference | Praktické tipy | Nio | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | Milan Charvát | Warengo | Warengo.com | Jindřich Pokora | Rozumnyinvestor.cz | Aleš Prandstetter | eFrank.cz | eFrank | Martin Babocký | Norbert Nepela | Papucovyinvestor.sk | Papucovyinvestor | Mikuláš Splítek | Výběr akcií | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | BIDU | Očkování | MGM | Cenné papíry a burzy | Voda | Stimulační balíček | Carnival | Online prostředí | Růst ceny | DOT | Společnost Tesla | Brands | Akcie Prosus | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | JD | Shopify | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | Acacia Communications | Nejlepší čínské akcie | Držení pozice | Bidenův stimulační balík | MRK | WU | Situace na trhu | Vhodné akcie | Philips | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | KFC | PEP | Akcie AMC | WallStreetBets | Akcie GME | Melvin | GameStop (GME) | AMC Entertainment (AMC) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Sociální média | Melvin Capital | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Express | Koss | SWKS | Skyworks Solutions | ROI | Retailoví investoři | Nákup bitcoinu | UNH | Anheuser-Busch inBev | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Růst produktivity | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | WTI Crude Oil | SPWR | Air | Konzervativní portfolio | Dynamické portfolio | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Silný růst | Banco Santander | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Velké ztráty | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Ropné futures | Trading konference | Prezident Erdogan | Uzamykání zisků | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group | Loď Ever Given | Ever Given | Vývoj hodnoty | GRMN | Umění | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Nejvíce peněz | Vysoká cena | Rostoucí ceny | Internetové společnosti | Verizon | Comcast | Trading.com | Větší korekce | Kellogg | Goldman Sachs Group | Cenové úrovně | Royal Dutch Shell A | Zvýšené riziko | API | Oslabení | Luckin Coffee | Infrastrukturní plán | Martin Klass | Plány | Cíle | Příležitosti | Vyvážené portfolio | Konkurence | XPeng | XPEV | Graf akcie | CO2 | Rizikový profil | AI | Odvětví | Divize | Chování | Devon Energy | Phillips 66 | TWS | Gary Gensler | Sekce měnové | Akcie Pfizer | Zahraniční společnosti | Tokeny | SAMR | Lidské činnosti | Společnosti | Opatření | Evergrande | Rychlý růst | NFT | Vysoká poptávka | Chevron Corporation | Los Angeles | Luxusní značky | Zájem o kryptoměny | Americká firma | Akcie čínských společností | Nio akcie | Akcie Nio (NIO) | Zemní plyn (LNG) | Celkové riziko | Trader Workstation (TWS) | Češi | Složení portfolia | Schlumberger | Pozornost | Vanguard | Čínský realitní sektor | Úspory Čechů | Tencent Music Entertainment | Společnost | Výsledky společnosti | NTES | Skybridge Capital | TIM | | Akcie Pfizer (PFE) | Postavení na trhu | Rozšíření | Miliardy USD | Odolné proti inflaci | Nejlepší akcie 2022 | Akcie 2022 | Akcie v roce 2022 | Nejlepší akcie v roce 2022 | Výhled pro rok 2022 | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Měnový výhled v roce 2022 | Očekávané úrokové sazby | Úrokové sazby v roce 2022 | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Akcie Polo Ralph Lauren | Polo Ralph Lauren | Ralph Lauren (RL) | Akcie ASR Nederland | ASR Nederland (ASRNL) | ASR Nederland | ASRNL | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Akcie CM.com | CMCOM | Akcie CM.com (CMCOM) | CM.com | CM.com (CMCOM) | Polo Ralph Lauren (RL) | Lucid Group | Lucid Group (LCID) | LCID | Akcie Lucid Group (LCID) | Akcie Lucid Group | Akcie Lucid | Lucid | Technická analýza akcií | Válka na Ukrajině | Vanguard S&P 500 | Vanguard S&P 500 ETF | S&P 500 ETF | Shell Plc | Royal Dutch | Instituce | Největší investoři | Největší investoři světa | Portfolio akcií | Akciový graf | Supportní zóna | ETF investiční portfolio | Vanguard total stock market ETF | Vanguard growth ETF | Vanguard Information Technology ETF | Vanguard High Dividend Yield | Vanguard high dividend yield ETF | Investování v digitálním světě | Banka State Street | Union Bank | Obor podnikání | Aladdin | Společnost State Street | Nebankovní služby | Akcie State Street | Trendový vývoj | Investiční impéria | Investiční analytika | Realitní služby | Navýšení dividend | Centralizace světové ekonomiky | Under Armour | Invaze na Ukrajinu | Sankce | Prudký růst ceny ropy | Konflikt na Ukrajině | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Zkapalněný zemní plyn | Invaze | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Řetězec | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Západní sankce | APP | Akcie kybernetické bezpečnosti | Čínští investoři | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Ekonomický růst Číny | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Investování do čínských ETF | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Lyxor MSCI China UCITS ETF | NIO Inc | Pinduoduo Inc | Investování v Číně | Vlastnictví | Typy investičních portfolií | Jak sestavit ideální portfolio | Ideální portfolio | Složka investičního portfolia | Dynamická složka investičního portfolia | Dynamická složka | Možnost vydělávat na propadech trhu | Výhody Forexu | Nejlikvidnější trh na světě | Nejlikvidnější trh | Nevýhody Forexu | Rizikovost | Forexové strategie od Purple Trading | Strategie od Purple Trading | Co znamená diverzifikace | Rekordní inflace | Lukáš Ticháček
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Investiční pobídky
Investiční podnik
Investiční pojištění
Investiční poptávka
Investiční poptávka po mincích
Investiční poradce
Investiční poradci
Investiční poradenství
Investiční portfolia
Investiční portfolia Saxo Bank

Následující klíčová slova

Investiční pořad
Investiční principy
Investiční produkt
Investiční produkty
Investiční projekt
Investiční prostředí
Investiční příběh
Investiční příležitost
Investiční příležitosti
Investiční příležitosti v roce 2020
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Bidaskbit ebook
Potvrďte prosím... Zavřít