Středa 29. května 2024 14:45
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei ProTrader

Dlouhé pozice

img

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance 29. května

29.05.2024 K otestování ceny 156,64 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, kde se již delší dobu drží a začíná se zotavit z přeprodané oblasti. V rámci rostoucího trendu se tak naskytla výborná příležitost k realizaci scénáře č. 2 pro nákup. Výsledkem byl růst měnového páru USD/JPY o 40 pipsů. Obchodníci včera ignorovali údaje o indexu cen podnikových služeb v Japonsku, na rozdíl od dnešního indexu spotřebitelské důvěry v Japonsku, který dopadl hůře, než předpovídali ekonomové. Obchodníci reagovali prodejem jenu, což znamená, že mají šanci rozvinout býčí trh na americkém dolaru. Vzhledem k absenci významných údajů v dnešní americké seanci nebudou dolaroví býci čelit žádným překážkám pro rozvoj růstového trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 29. května. Klidné zprávy a tvrdohlavé euro

29.05.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval ve svém vzestupném pohybu. Při absenci významných zpráv a reportů euro rostlo. Někteří mohou namítat, že jak v pondělí, tak v úterý byl růst poměrně slabý. Chceme však zdůraznit skutečnost, že volatilita páru je dlouhodobě nízká, jak je uvedeno níže. Skutečnost, že jednotná měna pomalu roste, nepopírá fakt, že roste průběžně, i když k tomu nemá žádné důvody ani příčiny.
img

Pokles inflačních očekávání v eurozóně

29.05.2024 Euro v reakci na průzkum Evropské centrální banky vzrostlo. Ve zprávě se uvádí, že inflační očekávání v eurozóně v dubnu letošního roku poklesla, což regulátorovi umožnilo přejít k plánům na snížení úrokových sazeb na zasedání plánovaném na příští týden.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 28. května (analýza dopoledního obchodování). Libra dosáhla nového měsíčního maxima

29.05.2024 Ve své včerejší dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2756 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. K poklesu došlo, ale nikdy nedošlo k jeho otestování a vytvoření falešného breakoutu tamtéž. Z toho důvodu jsem nezaznamenal žádné vhodné body pro vstup do trhu. Odpoledne byl technický obrázek výrazně revidován.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 28. května pro začínající obchodníky

28.05.2024 K otestování ceny 156,97 došlo v době, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu a vracel se zpět z překoupené oblasti. Z toho důvodu jsem se rozhodl nečekat na další test, abych mohl uskutečnit druhý scénář pro prodej, a okamžitě jsem na dolaru otevřel krátké pozice. V době psaní tohoto článku se pár USD/JPY propadl o více než 10 pipsů a tlak se zvyšoval. Výrazný pokles však můžeme očekávat až po zveřejnění velmi slabých údajů, které naznačí pokles spotřebitelské důvěry v USA, protože by to svědčilo o poklesu důvěry Američanů v ekonomiku a její vyhlídky. Vzhledem k chování představitelů Federálního rezervního systému a jejich prohlášením o zachování vysokých úrokových sazeb je nepravděpodobné, že bychom se od indexu mohli dočkat dobrých výsledků, a to zvýší tlak na USD/JPY. Tlak na pár budou vyvíjet i slabé údaje o změnách indexu cen domů ve 20 městech S&P/Case-Shiller. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 27. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se snaží pokračovat v růstu

27.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0861 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného proražení tam vyvolaly signál k prodeji eura, který v době psaní tohoto článku zapříčinil pouze 10bodový pokles páru. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

Ropa se potácí poblíž dvouměsíčního minima

27.05.2024 Ropa se uhnízdila v úzkém pásmu poblíž dvouměsíčního minima. Ceny se drží poměrně nízko kvůli technické hladině odporu ropy Brent nad 84 USD, ale i kvůli oslabení různých tržních ukazatelů – klesá prémie spotového Brentu oproti futures a propadly se i americké rafinérské marže. Z toho vyplývá oslabení aktuálních poptávkových vyhlídek. Přesto se ropa obchoduje oproti počátku roku zhruba o 12 % výš, protože v její prospěch mluví robustní růst poptávky očekávaný v následujícím roce a omezení produkce ze strany kartelu OPEC+, které zvýšená nabídka zbylých zemí kompenzuje jen zčásti.
img

USD/JPY: tipy pro začátečníky na obchodování během evropské seance dne 27. května

27.05.2024 K otestování ceny 156,92 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo potenciál páru USD/JPY dále klesat. Z toho důvodu jsem dolar neprodával a rozhodl jsem se počkat na druhý nákupní scénář. Krátce poté došlo k opětovnému otestování této oblasti, které se shodovalo s ukazatelem MACD v přeprodané oblasti, což vygenerovalo nákupní signál a pár vzrostl o téměř 20 pipsů. Zpráva, že inflace v Japonsku klesla z 2,7 % na 2,5 %, omezila býčí potenciál páru, zatímco slabé americké údaje Michiganské univerzity vyvíjely ve druhé polovině dne na USD/JPY tlak. Dnes se pár bude obchodovat v rámci bočního kanálu, protože z USA ani Japonska nepřišly žádné zprávy, které by nepochybně ovlivnily volatilitu. Kromě toho kupující pravděpodobně využijí nižších cen po pátečním poklesu, takže je třeba to sledovat. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 24. května pro začátečníky

24.05.2024 K otestování ceny 156,75 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování rostoucího trendu. Spojené státy navíc zveřejnily silné údaje o indexu PMI. V důsledku toho se měnový pár USD/JPY zvýšil o více než 40 pipsů na cílovou úroveň 157,09. Obchodníci nedávné údaje o japonské ekonomice ignorovali. Včerejší dobré údaje o PMI jenu nepomohly, stejně jako dnešní zpráva o indexu spotřebitelských cen za duben. Inflace se snížila z 2,7 % na 2,5 %, ale pár USD/JPY na to nereagoval. Obchodníci by mohli čekat na reakci představitelů centrální banky, což by mohlo vést k nárůstu volatility a návratu poptávky po jenu na konci týdne. Pokud se tak nestane, mohl by USD/JPY dále růst, zejména s ohledem na další várku silných amerických dat, jejíž zveřejnění se očekává ve druhé polovině dne. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 23. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0819

24.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0819 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly nákupní signál, což vedlo k růstu páru o více než 30 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstal nezměněn, protože na trhu nedošlo k žádným výrazným změnám.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 22. května (analýza dopoledního obchodování). Kupující si odpočinuli na úrovni 1,2760

23.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,2722 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného prolomení nám poskytly signál k nákupu. Jak však můžete vidět v grafu, k výraznějšímu pohybu vzhůru ještě nedošlo. Po zotavení o 15 bodů se na pár vrátil tlak, což je špatný signál pro kupující libry. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 22. května (analýza dopoledního obchodování). Tlak na euro se zvýšil

23.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0845 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení zde dalo signál k nákupu, který však nikdy nedosáhl růstu, což vedlo ke ztrátám. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 21. května (analýza dopoledního obchodování). Euro dosáhlo úrovně 1,0870

21.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0869 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Pojďme se podívat na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo sice k růstu k této úrovni, ale nikdy se zde nevytvořilo falešné proražení. Je zřejmé, že na základě této úrovně zatím není možné vstoupit do prodejních pozic, takže se celé vyústění odkládá na odpoledne. Zároveň jsem nerevidoval technický obrázek.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance dne 20. května (analýza dopoledního obchodování)

21.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2698 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení vytvořily signál k nákupu, ale v první polovině dne nedošlo k výraznějšímu pohybu vzhůru. To vedlo k revizi technického obrazu a strategie pro americkou seanci.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 20. května pro začátečníky

20.05.2024 K otestování ceny 155,63 došlo v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což ovlivnilo potenciál dolaru k poklesu. Z toho důvodu jsem neprodával, přestože signál vypadal poměrně slibně. V důsledku toho se pár propadl o 30 pipsů, ale pohyb směrem dolů byl před koncem americké seance rychle odkoupen. Dnes nebudou zveřejněny žádné významné ekonomické zprávy ani z Japonska, ani z USA a trh by mohly ovlivnit snad jen projevy představitelů Federálního rezervního systému. Hodlám se soustředit na vývoj vzestupného trendu a využít dobrých poklesů USD/JPY, které mohou nastat v průběhu dne. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky

17.05.2024 K otestování ceny 155,15 došlo v době, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul od nuly směrem vzhůru, což ovlivnilo růstový potenciál dolaru. Z toho důvodu jsem dolar nenakupoval, přestože jeho růstový pohyb zůstal nedotčený. Včerejší zpráva o japonském HDP vyvinula na jen tlak a navzdory slabým údajům z amerického trhu práce, které naznačují, že je nejvyšší čas, aby se Federální rezervní systém zastavil, dolar získal většinu ztrát, které utrpěl na pozadí zveřejnění údajů o inflaci v USA, zpět. USD/JPY dnes může nadále posilovat, ale lepší je nakupovat při korekcích. Díky tomu můžete mít větší prostor pro pohyb, aniž byste se museli spoléhat na předpoklad, že hlavní hráči budou chtít na konci týdne atakovat týdenní maxima. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)

17.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2672 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení byly signálem k nákupu, ale po pohybu o 15 bodů vzhůru se tlak na pár vrátil. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek revidován.
img

Dokáže se dolar postavit na nohy?

17.05.2024 Po večírku se dostaví kocovina. Měnový pár EUR/USD se vyšplhal na nejvyšší úrovně od konce března a vyvolal tak pocit déjà vu. Tehdy, stejně jako nyní, dosáhly všechny tři hlavní americké akciové indexy nových rekordních hodnot. O několik dní později následovala korekce vyvolaná zvěstmi, že Federální rezervní systém ponechá sazbu federálních fondů na maximu 5,5 % déle, než se původně očekávalo. Změnilo se po zveřejnění dubnové zprávy o inflaci v USA něco? Dost možná ne.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)

17.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem vyzdvihl úroveň 1,0879 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení na této úrovni nám poskytly vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, které navázaly na včerejší trend. Jak však můžete vidět v grafu, očekávaný prudký růst eura se nedostavil. Ve druhé polovině dne došlo k revizi technického obrazu.
img

COT: Dlouhé pozice v ropě se propadly, rostou nákupy obilovin

16.05.2024 Oslabení dolaru vyvolalo druhý týden čistého výprodeje. Hrubé dolarové dlouhé pozice proti osmi měnovým futures IMM stihly za tu dobu klesnout o čtvrtinu na 24,7 miliard USD. Hlavní příčinou byla nová poptávka po EUR, díky níž se evropská měna překlopila zpátky do čistých dlouhých pozic, spolu s pokračujícím uzavíráním krátkých pozic v JPY a AUD.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 16. května pro začátečníky

16.05.2024 K otestování ceny 155,72 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což ovlivnilo potenciál poklesu dolaru. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Po nějaké době došlo k dalšímu testu na úrovni 155,72 a v tu chvíli se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů, což potvrdilo vstupní bod pro prodej dolaru, zejména poté, co údaje ukázaly, že inflace v USA se zmírnila, což umožnilo Federálnímu rezervnímu systému přehodnotit snížení sazeb, což je pro dolar a jeho sílu špatné. V důsledku toho pár USD/JPY klesl směrem k cílové úrovni 155,11. Nákupy od této úrovně při odrazu umožnily obchodníkům dosáhnout dodatečného zisku ve výši přibližně 30 pipsů. Dnešní údaje ukázaly, že japonský HDP se snížil, což však dolarovým býkům pomohlo vyrovnat včerejší ztráty jen částečně. Dobré zprávy o zlepšení průmyslové výroby totiž kompenzovaly slabé údaje o HDP. S největší pravděpodobností býci využijí příznivých cen a začnou dolar opět nakupovat, takže při rozhodování o prodeji věnujte tomuto bodu pozornost. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 16. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v růstu a obchodoval se ještě výše. Včerejšek potvrdil zřejmou skutečnost: trh začal interpretovat jakoukoli událost a jakoukoli zprávu ve prospěch eura. Na začátku tohoto týdne jsme zmínili, že euro pokračuje v růstu prakticky bez korekcí a trh všechny pozitivní zprávy pro americkou měnu jednoduše ignoruje. Ve středu jsme byli svědky stejné situace. EU zveřejnila poměrně neutrální zprávy o HDP a průmyslové výrobě. Druhý odhad HDP se nelišil od prvního a průmyslová produkce překonala odhady pouze o 0,1 %.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 14. května (analýza dopoledního obchodování). Euru se po zveřejnění německých údajů podařilo vrátit k růstu

14.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0778 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo: pokles a vytvoření falešného proražení poskytlo vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, což mělo za následek růst páru o více než 20 bodů, což představuje velkou část celkové dnešní volatilitě na trhu. Vzhledem k tomu, že se nadále obchodovalo v rámci bočního kanálu, technický obrázek nebyl ve druhé polovině dne revidován.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 14. května pro začátečníky

14.05.2024 K otestování ceny 1,2553 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již prudce posunul od nuly směrem nahoru, což ovlivnilo potenciál libry k růstu, ke kterému došlo odpoledne bez zvláštního důvodu. Dopoledne se díky absenci údajů ze Spojeného království podařilo na trhu zachovat rovnováhu a aktivnější byli býci, kteří zároveň dokázali absence údajů z USA využít. V důsledku toho přetrvává růstový trend, který by se dnes mohl vyvinout v další cenový skok. K tomu však pár GBP/USD potřebuje dobré údaje z britského trhu práce. Mezi dnešními plánovanými zprávami z Velké Británie jsou také údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti a o průměrném výdělku. Dobrá zpráva o průměrném výdělku v návaznosti na nedávné zprávy o nižší inflaci by byla dobrým impulsem k nákupu libry, stejně jako zpráva o nižší míře nezaměstnanosti ve Spojeném království. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Plán obchodování GBP/USD na 14. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

14.05.2024 Také v pondělí pokračovalo obchodování na měnovém páru GBP/USD o něco výše. Technický obrázek britské měny se však od eura poněkud liší. Britská libra se již dva týdny pohybuje ve flat rozpětí mezi 1,2457 a 1,2611. Toto flat rozpětí nemusí být v nižších časových rámcích zřejmé, ale při přechodu do grafů s vyššími časovými rámci se stává zřetelným. V blízkosti hladiny 1,2611 by mohl následovat medvědí obrat s poklesem o 150 pipsů. K tomu není zapotřebí žádných fundamentálních ani makroekonomických událostí, které by podpořily americký dolar, který by měl vůči libře posílit i bez nich.
img

ECB připravuje trhy na červnové snížení sazeb. Přehled vývoje EUR/USD

14.05.2024 Euro pokračuje ve své býčí korekci již čtvrtý týden po sobě, avšak ohledně udržitelnosti tohoto vývoje panuje nejistota. Vzhledem k nedostatku ekonomických zpráv euro zatím nenašlo hnací motor růstu, a to i přes snahu některých představitelů Evropské centrální banky, kteří komentovali nedávné změny v oblasti inflace, zaměstnanosti a hospodářského oživení.
img

Slábnoucí vyhlídky ropy dál zhoršuje výprodej fondů

13.05.2024 Ropa má od počátku dubna sestupný trend a dnes se obchoduje poblíž svého dvouměsíčního minima. Konkrétně ropa Brent už se stihla propadnout o polovinu z 20 USD, o něž si polepšila od loňského prosince, kdy začali Hútíové útočit na lodě v Rudém moři a válka mezi Izraelem a Hamásem přispěla ke zvýšení geopolitického napětí a obav, že se konflikt rozšíří a způsobí narušení dodávek od klíčových producentů na Středním východě. Válka sice trvá dál, ale riziko přerušení dodávek se limitně blíží k nule, mimo jiné díky dosavadnímu – vytrvalému – mezinárodnímu úsilí o dosažení klidu zbraní.
img

EUR/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 9. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0726

10.05.2024 Ve své čtvrteční dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0726 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení v oblasti 1,0726 poskytly vynikající příležitost pro vstup do dlouhých pozic. Růst však činil pouze asi 13 bodů, což svědčí o pokračující nízké tržní volatilitě na pozadí absence důležitých fundamentálních statistik. V odpoledních hodinách nedošlo k žádné úpravě technického obrazu.
img

Výhled pro měnový pár EUR/USD na 10. května. Euro bezdůvodně vzrostlo

10.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek vzrostl. Výše uvedený graf může naznačovat, že byl tento pohyb směrem vzhůru silný, ale ve skutečnosti se pár za poslední den nepohnul o více než 60 pipsů. Cena se stále obchoduje uvnitř vzestupného kanálu, takže vzestupný trend, který trvá již tři týdny, přetrvává. Upozorňujeme, že současný růst je součástí korekce proti výraznému poklesu a zdá se, že tato korekce nemá konce. Občas k tomu existují důvody: poslední údaje z USA totiž dolarové býky zklamaly. Někdy však – stejně jako včera – euro nemělo k růstu žádný důvod.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 9. května pro začátečníky

09.05.2024 K otestování ceny 1,2500 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce vzrostl nad nulu, což omezilo býčí potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem do trhu nevstoupil. Druhého testu úrovně 1,2500 jsem se bohužel nedočkal, a tak jsem odpoledne libru nemohl prodat. Včera ovlivnila volatilitu páru absence údajů z Velké Británie, ale dnes se může vše během chvilky změnit. Rozhodnutí Bank of England o hlavní úrokové sazbě bude sloužit jako předehra k projevu guvernéra Andrewa Baileyho. Směr páru bude záviset na tom, co si pro něj centrální banka připraví. V každém případě se vsadím, že libra posílí, protože přípravy na letní snížení sazeb britské ekonomice, která v současnosti zažívá náročné období, prospějí. Také to, pokud Bailey svůj tón nezměkčí, pomůže libře vyrovnat se s nedávným tlakem. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Poptávka po USD je i nadále stabilní

09.05.2024 Po pátečním prudkém růstu euro a libra ztrácejí na dynamice, protože postupně dochází palivo potřebné k růstu rizikových aktiv a zároveň se neobjevují žádné nové fundamentální údaje.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 7. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

07.05.2024 Také měnový pár GBP/USD se v pondělí snažil pokračovat ve svém vzestupném pohybu, který trvá již několik týdnů, ale ceně se nepodařilo dosáhnout svého nedávného lokálního maxima poblíž hladiny 1,2611. To je celkem dobrá zpráva, protože ačkoli byla nedávná americká makrodata zklamáním, fundamentální pozadí stále hovoří ve prospěch amerického dolaru. Britská libra v uplynulém roce příliš dlouho rostla a příliš dlouho setrvávala na nejvyšších úrovních, místo aby vykazovala pokles. Proto stále očekáváme pokles libry, zejména nyní, kdy cena prolomila vzestupnou trendovou linii.
img

USD zažívá den X

06.05.2024 Očekávané údaje o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor mohou ukázat, že americká ekonomika minulý měsíc vytvořila 243 tis. nových pracovních míst. Toto číslo je výrazně nižší než 303 tis. pracovních míst vytvořených v březnu, což by mohlo naznačovat zpomalení růstu počtu pracovních míst.
C:\fakepath\japonsko-intervence-03052024.jpg

Bank of Japan vyhrává nad tradery

03.05.2024 Japonský jen prošel tento týden vysokou volatilitou. Celý proces zažehlo rozhodnutí japonské centrální banky Bank of Japan (BoJ) v pátek 26. dubna o ponechání úrokových sazeb na dně v koridoru 0,00 – 0,10 %. Bylo to od japonské měnové autority relativně naivní zhodnocení situace, pokud nezvedla alespoň symbolicky úrokové sazby. Tradeři si totiž tento holubičí krok přeložili jako volnou cestu k útoku na jen. Měnový pár USD/JPY prudce rostl ze 155 jenů za dolar před rozhodnutím BoJ až na dlouholeté maximum 160,20 v pondělí 29.4.
img

EUR a GBP mohou klesnout

03.05.2024 Dnes může na trhu nastat zlom, na který všichni čekají od zasedání Federálního rezervního systému. Jde o to, že dnes bude zveřejněna měsíční zpráva o zaměstnanosti v USA a mnozí ekonomové očekávají, že růst počtu pracovních míst bude v dubnu pokračovat poměrně silným tempem. To vše s velkou pravděpodobností v blízké budoucnosti povede ke zvýšení cenových tlaků, což odsune plány Federálního rezervního systému na snížení úrokových sazeb na pozdější dobu. V tomto světle může americký dolar posílit.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 3. května (analýza dopoledního obchodování). Klíčovým momentem týdne budou data z USA

03.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0751 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí ohledně vstupu do trhu.Pojďme se podívat na 5minutový graf a analyzovat, co se tam stalo. K růstu došlo, ale vzhledem k nízké volatilitě jsme se k otestování tohoto rozpětí zatím nedostali. V důsledku toho bylo třeba ještě dosáhnout vhodných vstupních bodů do trhu. Technický obrázek pro druhou polovinu dne je třeba ještě revidovat.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance 3. května pro začátečníky

03.05.2024 K otestování ceny 154,99 na začátku americké seance došlo v době, kdy indikátor MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem neprodával, zejména proto, že se očekával návrat dolarových býků, což se nestalo. Pár nadále aktivně ztrácel pozice a v tuto chvíli je ještě poměrně brzy. S největší pravděpodobností budou o mnohém rozhodovat data z USA, která buď dolarové býky zničí, nebo jim dodají sílu a šanci pokračovat v budování vzestupného trendu. O vyhlídkách tohoto páru si však více řekneme v odpolední předpovědi. Zatím je během evropské seance lepší hledat nákupní signály v naději na vybudování malé korekce po dvoudenním poklesu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Týdenní zpráva o komoditách: Neústupná inflace a nepříznivé počasí

02.05.2024 Sektor komodit se již pět týdnů posouvá výš a Bloomberg Commodity Total Return Index je připraven uzavřít týden na nejvyšší hodnotě za posledních sedm měsíců. Drahé kovy a měkké komodity sice po týdnech výrazného posilování svůj vzestup zastavily, teď však převzaly štafetu obiloviny pod vedením pšenice, která zažila nejlepší týden od loňského června. Příčinou bylo nepříznivé počasí v klíčových pěstitelských regionech na severní polokouli.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 2. května (analýza dopoledního obchodování). Euro nakoupeno kolem 1,0700

02.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0700 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu vedly k vytvoření signálu k nákupu eura, ale k výraznému růstu páru nedošlo. Technický obrázek je třeba pro druhou polovinu dne ještě revidovat.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 2. května pro začátečníky

02.05.2024 K otestování ceny 1,2494 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár vzrostl o více než 40 pipsů. Dopoledne trh slabé britské údaje o výrobním indexu PMI a indexu cen domů Nationwide ignoroval, ale signál Federálního rezervního systému, že se stále přiklání k případnému snižování nákladů na půjčky, přičemž inflace by musela znatelně klesnout, umožnil býkům udržet korekční fázi – respektive udržet si své šance v blízké budoucnosti. Dnes je britský ekonomický kalendář prázdný, takže libra může pokračovat v růstu, pokud budou býci aktivní v blízkosti denního minima. V opačném případě se pár bude nadále obchodovat v rámci bočního kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 30. dubna pro začátečníky

30.04.2024 K otestování ceny 156,53 došlo na začátku americké seance v době, kdy indikátor MACD prudce vystoupal od nuly, což omezilo růstový potenciál páru. Po další měnové intervenci japonské centrální banky došlo k cenovému testu úrovně 155,75. Došlo k němu však v době, kdy se ukazatel MACD výrazně propadl, takže jsem raději počkal na ještě jeden test této úrovně, abych mohl realizovat druhý scénář pro nákup. Bohužel pár vzrostl pouze o 30 pipsů a tím to skončilo, což je vzhledem ke včerejší volatilitě velmi málo. Dnes můžeme vidět, jak se trh postupně vrací do normálu, protože BOJ již na měnovém trhu neintervenuje. Obchodníci s největší pravděpodobností využijí poklesů páru k otevření dlouhých pozic, čehož plánuji v první polovině dne s rozvojem býčího trhu také využít. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Federální rezervní systém se potýká s problémy

29.04.2024 Skutečnost, že americký dolar bouřlivě reaguje na jakoukoli zprávu související s inflací, již účastníky trhu nepřekvapuje. Trh přesunul pozornost od scénáře, kolikrát by měl Federální rezervní systém letos snížit úrokové sazby, k tomu, zda by je měl vůbec snížit.
img

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 29. dubna

29.04.2024 K otestování ceny 1,2501 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup libry na konci týdne – zejména po zveřejnění další série amerických dat, které výrazně zhoršily náladu kupujících. Zpráva, že inflace v USA nadále prudce roste a nevykazuje žádné známky zpomalení, je pro ekonomiku špatnou zprávou. Známky stagflace, kdy ekonomika ztrácí dynamiku, zatímco inflace roste, budou nadále negativně působit na pozice dolaru, což by částečně mohlo pomoci libře k oživení. Dnes je britský ekonomický kalendář prázdný, takže obchodníci mohou působit vstříc vývoji nového vzestupného trendu a nakupovat při pullbacích. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 26. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

26.04.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v korekci směrem vzhůru. Pohyb páru byl ovlivněn zprávou o americkém HDP, protože během dne jednoduše nedošlo k žádným dalším událostem ani ke zveřejnění zpráv. Britské libře se podařilo vzrůst pouze na úroveň 1,2502, protože čtvrtletní údaj o HDP se ukázal být jedenapůlkrát nižší, než se předpokládalo. Americká ekonomika zpomaluje, a to je špatná zpráva. Skutečnost, že se hospodářský růst USA ochladil, povede v budoucnu ke zpomalení inflace. A čím rychleji inflace zpomalí, tím dříve přistoupí Federální rezervní systém k uvolnění své měnové politiky, což je pro dolar špatné. Stále se domníváme, že trh nezohlednil ani polovinu faktorů, které způsobují pokles páru GBP/USD, takže očekáváme jeho další pokles. Prozatím zůstává klesající trend nedotčen.
C:\fakepath\forex-26042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – měnové trendy (3. díl)

26.04.2024 V dnešním článku se budeme zabývat měnovými trendy a jejich vlivem na globální ekonomiku. Představují se faktory, jako je ekonomická výkonnost, politická stabilita a úrokové sazby, které ovlivňují hodnotu měn a směnné kurzy. Důraz je kladen na důkladné vysvětlení principu plovoucího směnného kurzu. Závěrem článku je zdůrazněno, jak důležité je porozumět a sledovat měnové trendy pro podniky, investory a běžné občany.
img

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 25. dubna

25.04.2024 K otestování ceny 154,98 došlo na začátku americké seance v době, kdy se indikátor MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování vzestupného trendu. Ačkoli býci s pohybem vzhůru bojovali, přesto se jim podařilo dosáhnout nových ročních maxim. V důsledku toho byli býci aktivní i v dnešní asijské seanci. Obchodníci možná sázejí na silnou americkou ekonomiku, protože později během dneška budou zveřejněny zprávy, a tito účastníci trhu jsou ochotni nakupovat i na těchto "drahých" maximech. Zpráva o HDP však může vše změnit, a proto doporučuji být při ranním nákupu amerického dolaru opatrný nebo se aktivity raději zdržet. Lepší je hledat obraty nebo nakupovat při korekcích, ke kterým určitě dojde, protože současný pohyb by se mohl snadno stát cílem pro Bank of Japan s jejími měnovými intervencemi. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 24. dubna

24.04.2024 K otestování ceny 1,2386 došlo v odpoledních hodinách v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry v naději, že pár provede korekci směrem nahoru. V důsledku toho pár vzrostl o více než 70 pipsů, ale já jsem se tohoto pohybu zúčastnil jen proto, že jsem tak silnou rally nečekal. K vybírání zisků došlo kolem cílové úrovně 1,2415. Díky přijatelným údajům o PMI ve zpracovatelském průmyslu a službách se libra mohla částečně zotavit z poklesu zaznamenaného na začátku týdne, zatímco slabé údaje z USA vedly odpoledne k větším nákupům. Dnes může růstový trend přetrvat, neboť zpráva o bilanci průmyslových zakázek od Konfederace britského průmyslu (CBI) pravděpodobně nezanechá na trhu výrazný dopad, i kdyby údaje zklamaly. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 23. dubna

23.04.2024 K odpolednímu otestování ceny 1,2309 došlo v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, čímž došlo k omezení potenciálu pohybu páru směrem dolů – zejména vzhledem k tomu, jak ztrátová byla libra již dopoledne. K druhému otestování úrovně 1,2309 došlo v době, kdy trh hledal minimum, což se zároveň shodovalo s okamžikem, kdy se ukazatel MACD začal zotavovat z přeprodané oblasti, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár vzrostl o více než 40 pipsů. Slabé údaje o bilanci průmyslových objednávek vyvíjely na libru tlak, zatímco absence údajů z USA pomohla páru k oživení. Dnes se investoři zaměří na údaje o britském indexu PMI. Slabé hodnoty podpoří výprodej libry. Pokud se údaje budou shodovat s prognózami ekonomů nebo je překonají, pár může vyvinout korekci směrem vzhůru. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 22. dubna (analýza dopoledních transakcí). Libra pokračuje v poklesu

23.04.2024 Ve své ranní předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2340 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí ohledně vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. K proražení úrovně 1,2340 došlo bez reverzního testu, takže jsem zde během poklesu páru nemohl získat vhodný vstupní bod do krátkých pozic. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 22. dubna

22.04.2024 Testy úrovní, které jsem označil v odpoledních hodinách, se neuskutečnily. Páru se podařilo své ztráty získat zpět a během americké seance se držel v blízkosti denního maxima. Je nepravděpodobné, že by při nedostatku důležitých amerických údajů kupující na současných úrovních nějak převzali iniciativu. Dnes se na trhu sotva stane něco významného, pokud nezasáhne Bank of Japan. Absence dat ochromila aktivitu na trhu, což udržuje pár v úzkém rozpětí s nízkým objemem obchodování a nízkou volatilitou. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Plán obchodování EUR/USD na 18. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

18.04.2024 EUR/USD ani napotřetí nedokázal překonat úroveň 1,0618 a po poklesu z minulého týdne nakonec zahájil býčí korekci. To není úplně předvídatelné, protože včera nedošlo téměř k žádným významným makroekonomickým ani fundamentálním událostem. Nicméně jen o den dříve šéf Federálního rezervního systému Jerome Powell naznačil, že centrální banka v červnu úrokové sazby nesníží. Uvedl, že v USA došlo k "nedostatečnému dalšímu pokroku" v boji s inflací. Úrokové sazby proto zůstanou na vysoké úrovni, aby se inflace vrátila k cíli Fedu na úrovni 2 %.
img

EUR/USD. 17. dubna. Jerome Powell podporuje dolar

17.04.2024 V úterý se měnový pár EUR/USD obchodoval horizontálně poblíž korekční úrovně 127,2 % – 1,0619. Konsolidace kotací pod touto úrovní umožní páru další pokles směrem k další Fibonacciho úrovni 161,8 % – 1,0519. K ústupu od úrovně 1,0619 nedošlo. Iniciativa je i nadále v rukou medvědů, kteří na evropskou měnu vyvíjejí tlak.
img

FX: Závod ve snižování sazeb nabývá na obrátkách

17.04.2024 Zpomalení americké ekonomiky naznačuje odklon od výjimečnosti, USD čelí poklesu s blížícími se škrty Fedu. AUD a NZD budou mít lepší výkonnost, protože jejich snižování sazeb se opožďuje. JPY získává díky sázkám na zrušení carry unwind a obratu BOJ.
img

Euro a libra nadále oslabují

17.04.2024 Euro a britská libra včera prohloubily své ztráty vůči americkému dolaru, neboť je oslabily údaje o prudkém nárůstu maloobchodních tržeb v USA. K tomu se přidala prohlášení představitelů Federálního rezervního systému, která vytvořila scénář, jenž se na začátku letošního roku zdál poměrně nepravděpodobný.
img

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 16. dubna

16.04.2024 Odpoledne došlo k otestování úrovně 153,94, a to v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup amerického dolaru během probíhajícího býčího trhu. V důsledku toho USD/JPY vzrostl o více než 40 pipsů. Solidní údaje o maloobchodních tržbách v USA opět potvrdily obavy ekonomů, že americká inflace zase nabírá na síle. Je tedy nepravděpodobné, že bychom letos v létě mohli počítat se snížením sazeb. To vytváří ještě větší nerovnováhu na měnových párech s japonským jenem, který nemůže najít podporu ani u forexových intervencí centrální banky, ke kterým, mimochodem, už dlouho nedošlo. Pokud jde o dlouhé pozice v takovém býčím trhu, hodlám využít korekcí a pullbacků. Vstupovat do dlouhých pozic během breakoutu na současných maximech je poměrně nebezpečné, takže nezapomínejte na stop příkazy. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Končí klesající trend bitcoinu? 4 faktory, které ukazují proč…

16.04.2024 Nové údaje ukázaly, že poměr realizovaných zisků a ztrát u bitcoinu klesl pod 1, což znamená, že investoři se setkávají s většími ztrátami než zisky. Historicky tento vzorec signalizuje potenciální lokální dno pro BTC během posledních šesti měsíců.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 15. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.04.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval ve svém klesajícím pohybu a po čtyřech měsících obchodování ve flatu ve 24hodinovém časovém rámci se nakonec propadl pod úroveň 1,2502. Tato úroveň dlouho sloužila jako spodní hranice bočního kanálu, takže její proražení naznačuje konec flat fáze. Ačkoli bcyhom vzhledem k neochotě trhu prodávat libru a nakupovat dolar nedělali tak odvážné závěry, signál proražení bočního kanálu je silný a v podstatě první za poslední čtyři měsíce. Pohyb směrem dolů plně podporujeme.
img

EUR/USD. 11. dubna. Zápis z jednání Fedu: obavy z inflace přetrvávají

11.04.2024 Ve středu se měnový pár EUR/USD odrazil od korekční úrovně 38,2 % (1,0866), obrátil se ve prospěch amerického dolaru a klesl o 130 bodů. Došlo ke konsolidaci pod zónou supportu 1,0785–1,0801, což obchodníkům umožňuje očekávat další pokles směrem k další korekční úrovni 0,0 % (1,0696). Pauza je možná kolem úrovně 1,0725 (minimum poslední vlny).
img

Dojde ke korekci zlata?

11.04.2024 Pokud všichni prodávají, někdo nakupuje. Odliv kapitálu ze zlatých ETF na pozadí silného dolaru a rostoucích výnosů amerických státních dluhopisů nabírá na síle. Drahý kov však neunavuje přepisování historických maxim a od poloviny února vzrostl o 18 %. Je tedy zřejmé, že se kupující najdou. Vysoká poptávka centrálních bank, Číny a investorů zajišťujících se proti geopolitickým a politickým rizikům položila základ rychlé rally XAU/USD v roce 2024.
C:\fakepath\SP-500-11042024-uvod.png

Index S&P 500: Kompletní průvodce pro investování a trading

11.04.2024 Index S&P 500 je jedním z nejznámějších a nejsledovanějších akciových indexů na světě. Zahrnuje akcie 500 největších amerických společností obchodovaných na burzách NYSE a NASDAQ. Index je považován za barometr výkonnosti amerického akciového trhu a často slouží jako ukazatel celkového zdraví ekonomiky Spojených států. Investice do indexu S&P 500 jsou populární volbou pro začátečníky i pokročilé investory. Pro investici do tohoto indexu můžete využít různé finanční nástroje, jako jsou CFD, ETF (Exchange Traded Funds), futures kontrakty nebo opce.
img

EUR/USD. 10. dubna. Jak obchodovat s tímto instrumentem před zveřejněním zápisu ze zasedání FOMC

10.04.2024 Dobrý den, vážení obchodníci! Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v růstu nad úroveň 1,0866, tedy korekční úroveň 38,2 %. Včera se však instrument obrátil ve prospěch americké měny a konsolidoval pod touto úrovní. EUR/USD tak může prodloužit svůj pokles směrem k zóně supportu 1,0785–1,0801. Nová konsolidace nad úrovní 1,0866 nám umožní očekávat další růst směrem k další korekční úrovni 50,0 % – 1,0918.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 10. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

10.04.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval ve svém vzestupném pohybu, který zahájil minulý týden poté, co se obchodníkům nepodařilo prorazit z bočního kanálu 1,25–1,28. Vytvořila se vzestupná trendová linie a podle zákonů flatu se nyní cena může několik týdnů pohybovat směrem k horní hranici bočního kanálu. Fundamentální a makroekonomické pozadí v současné době nemá žádný význam. Mohou mít pouze lokální vliv na náladu obchodníků. Například dnešní zpráva o inflaci v USA může vyvolat reakci trhu, ale na celkový sentiment to nebude mít vliv, protože pár se i tak obchoduje v rámci flatu. A situace se nezmění, dokud pár neopustí boční kanál.
img

Zasedání ECB se blíží: co můžeme očekávat?

09.04.2024 Navzdory zvýšené poptávce po rizikovějších aktivech se očekává, že býčí jízda evropské měny bude brzy omezena. Hlavním důvodem tohoto scénáře je skutečnost, že představitelé ECB se postupně připravují na první snížení úrokových sazeb, ke kterému by mohlo dojít již v červnu letošního roku, a to zejména ve světle rychle zpomalující inflace.
img

Zlato je na 2 300 USD, co bude následovat?

08.04.2024 V našem článku z konce března jsme psali o tom, že nedávné chování zlata, kdy rostlo bez jasných důvodů, si zaslouží velký respekt, protože ukazuje na trvale silnou základní poptávku. Od té doby zlato vyskočilo o dalších 8,3 % na dnešní rekordní úroveň.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 8. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

08.04.2024 Ani pár GBP/USD v pátek nevykazoval nic jiného než nevyzpytatelné pohyby. Dolar opět nedokázal posílit, ačkoli měl jednoznačně vykázat růst. U páru EUR/USD se to může zdát zvláštní, ale u páru GBP/USD se to stává často. Britská libra se na denním grafu stále obchoduje v bočním kanálu a není schopna překonat úroveň 1,2500, takže bylo celkem předvídatelné, že se dolaru nepodaří vzrůst.
img

Výhled pro EUR/USD na 8. dubna. Nekonzistentní trh a údaje Nonfarm Payrolls

08.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek pokusil zahájit logický pohyb směrem dolů, a to zejména když byly zveřejněny zprávy Nonfarm Payrolls a údaje o nezaměstnanosti v USA. Obě zprávy dopadly lépe, než se předpokládalo, což mělo dolar podpořit. To se také stalo, ale dolar posílil jen na krátkou dobu. Dolar v podstatě vzrostl o 50 pipsů a pak stejných 50 pipsů během několika následujících hodin ztratil. Chápeme, proč dolar vzrostl, ale je záhadou, proč klesl. Proto je poměrně obtížné vysvětlit, proč dolar nevykázal růst. Stejně jako po celý minulý týden.Připomínáme, že většina klíčových amerických zpráv dopadla pozitivně. Dolar by tedy měl minimálně čtyři z pěti dnů růst. Trh však opět rozhodl jinak. Klesající trend je formálně zachován, jak ukazuje klesající trendová linie, ale cena se již nachází nad kritickou linií. Tento týden se pár může vydat směrem dolů, což by mohla být pozdní reakce trhu na americké zprávy, ale všichni vědí, že dolar by měl růst i bez pomoci těchto zpráv. Federální rezervní systém může odložit první snížení sazeb z června na pozdější termín a Evropská centrální banka může snížit sazby již tento týden.
img

EUR/USD a GBP/USD: Plán obchodování pro začátečníky na 4. dubna

04.04.2024 Ve středu byly zveřejněny předběžné údaje o inflaci v eurozóně. Meziroční index spotřebitelských cen vykázal zpomalení z 2,6 % v únoru na 2,4 % v březnu. Během americké seance byla zveřejněna zpráva ADP o zaměstnanosti. V americkém soukromém sektoru přibylo 184 tis. pracovních míst, zatímco analytici předpokládali nárůst o 125 tis. Jerome Powell navíc učinil prohlášení, že Federální rezervní systém má dostatek času na to, aby analyzoval makroekonomické údaje, než rozhodne o případném snížení sazeb. Všechny tyto faktory naznačovaly nevyhnutelné posílení dolaru. Obchodníci však nečekaně začali otevírat na americkém dolaru krátké pozice. Tento výprodej je obtížné vysvětlit, ale můžeme předpokládat, že došlo k rozsáhlému odlivu kapitálu z amerického dolaru do eura. Takové akce mohl provádět pouze omezený počet investičních fondů a bank.
img

Výhled pro GBP/USD na 4. dubna. Libra se vrátila k dolní hranici bočního kanálu.

04.04.2024 GBP/USD se ve středu rovněž obchodoval pozitivně. Jak jsme uvedli v článku o EUR/USD, pro tento pohyb neexistovaly žádné fundamentální ani makroekonomické důvody. Americký index ISM PMI ve službách se sice ukázal být nižší, než se předpokládalo, ale nebyl natolik špatný, aby způsobil tak prudký pokles páru. Zprávu ADP, která překonala očekávání, trh ignoroval. Projev předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella začal poté, co dolar již klesl o 80 pipsů, takže tlak na dolar nijak zvlášť nevyvolal.
img

Výhled pro EUR/USD na 4. dubna. Trh se vrací do starých kolejí

04.04.2024 Ve středu pár EUR/USD již druhý den po sobě vykazoval kladné obchody. Zatímco růst eura z předchozího dne vyvolal otázky, které mohly být způsobeny technickou korekcí, pár pokračoval v korekci směrem vzhůru, přestože makroekonomické pozadí naznačovalo opak. Začněme zprávou o inflaci v eurozóně, která se ukázala být slabší, než se předpokládalo. Slabá inflace znamená jediné: Evropská centrální banka se ještě více přiblížila snížení sazeb v červnu, nebo možná dokonce v dubnu. To je samozřejmě pro euro medvědí faktor, ale trh to ignoroval.
img

Potenciál růstu eura a libry je stále omezený

03.04.2024 Včera jsme byli svědky silné rally eura a britské libry, kterou podpořily projevy představitelů Fedu. Trh si cení zejména komentářů těch, kteří letos hlasují o rozhodnutích o měnové politice, takže pod zvláštním drobnohledem byly výroky Loretty Mester a Mary Daly. Obecně lze říci, že politici stále očekávají, že americká centrální banka sníží úrokové sazby v roce 2024 třikrát, ačkoli se snížením výpůjčních nákladů zatím nespěchá.
img

EUR/USD: Scénáře obchodování na 3. dubna 2024

03.04.2024 Měnový pár EUR/USD se propadl do zóny střednědobého medvědího trhu poté, co překonal zónu klíčových úrovní supportu na 1,0840 (50 EMA na denním grafu), 1,0830 (144 EMA na denním grafu) a 1,0815 (200 EMA na denním grafu).
img

Libra nadále ztrácí půdu pod nohama. Přehled vývoje měnového páru USD/GBP

03.04.2024 Aktualizované údaje o HDP Spojeného království za 4. čtvrtletí 2023 se ukázaly být horší než předběžné údaje – ekonomika klesla o 0,3 %. Jedná se o druhý pokles v řadě, což naznačuje technickou recesi. Z hlediska produkce došlo ve 4. čtvrtletí 2023 k poklesu ve všech třech hlavních odvětvích, a to o 0,2 % ve službách, o 1,0 % ve výrobě a o 1,3 % ve stavebnictví. K poklesu došlo také v čistém obchodu, spotřebě domácností a tvorbě hrubého kapitálu, což bylo částečně kompenzováno nárůstem spotřeby vlády.
img

EUR/USD. 2. dubna. Medvědi udělali další důležitý krok vpřed

02.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí odrazil od zóny rezistence 1,0785–1,0801, otočil se ve prospěch amerického dolaru a pokračoval v sestupném procesu směrem ke korekční úrovni 0,0 % – 1,0696. Odraz sazby páru od této úrovně podpoří měnu EU a určitý růst zpět k zóně 1,0785–1,0801. Konsolidace pod úrovní 1,0696 dále zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu evropské měny. Na trhu nadále dominují medvědi.
img

Ropa za 100 USD za barel: Za jak dlouho?

02.04.2024 Přehrada se protrhla – a živel už nejde zastavit. Poté, co se ropa Brent vymanila z konsolidačního pásma 75–84 USD za barel, roste jako z vody. Od začátku roku si severomořská odrůda připsala díky rostoucí poptávce na pozadí snižování nabídky již 14 %. Spekulanti nadále budují na ropě dlouhé pozice. V důsledku toho dosáhly čisté dlouhé pozice nejvyšší úrovně od března loňského roku.
img

Ranní shrnutí (29.03.2024)

29.03.2024 Nikkei uzavřel seanci v plusu 0,5 %, zatímco USD/JPY se obchoduje na úrovni 151,4 a na mezidenní bázi je beze změny. Japonský ministr financí Suzuki zdůraznil, že pohyby na měnových trzích jsou přehnané, jsou spekulativní, a nevyloučil další intervence do jenu.
C:\fakepath\trading-28032024.jpg

Praktické okénko – Rozdíl v přípravě obchodu protitrendu a do trendu

28.03.2024 Jak plánovat a jak přistupovat k trendovým a protitrendovým obchodům, se dočtete v tomto článku.
img

USD/JPY: obchodní scénáře na 25. března 2024

25.03.2024 Poté, co minulý týden dosáhl lokálního maxima 151,86, se dnes měnový pár USD/JPY již třetí obchodní den v řadě drží v pásmu mezi úrovněmi 150,30, 151,00 a 151,80.
img

USD/JPY. Zahráváme si s ohněm: jen se nachází v rizikové zóně

21.03.2024 Měnový pár USD/JPY se řítil směrem k hodnotě 152. Výsledek březnového zasedání Bank of Japan japonské měně nepomohl: obchodníky zklamalo holubičí zvýšení úrokových sazeb, tón doprovodného prohlášení a postoj Uedy. Ve skutečnosti pár aktivně rostl již před zasedáním, ale po oznámení rozhodnutí BoJ se kupující USD/JPY vrhli vpřed a stanovili nová lokální cenová maxima.
img

Bitcoin padá na 67 tisíc dolarů

15.03.2024 Dlouhé pozice v bitcoinech v hodnotě přes 100 milionů dolarů byly vymazány, protože největší digitální aktivum na světě kleslo ze 70 tisíc dolarů.
img

Invesco: Šílenství měnové politiky – Budou strategie centrálních bank úspěšné?

14.03.2024 Současná měnověpolitická "sezóna" začala v roce 2022, kdy centrální bankéři v západních vyspělých ekonomikách začali zvyšovat sazby, aby bojovali proti inflaci; trvalo jim několik let, než se dostali tam, kde jsou dnes. Zda bylo jejich úsilí úspěšné, nám pravděpodobně napoví několik příštích měsíců a další období. Dobrou zprávou je, že vítězem může být každý. Centrální banky mezi sebou nesoutěží. Stačí, aby splnily své cíle. Pro většinu z nich to znamená pouze porazit příliš vysokou inflaci. Zdá se, že všechny jsou na dobré cestě k tomuto cíli, i když každá z nich má vzhledem k individuálním charakteristikám a faktorům ovlivňujícím jednotlivé ekonomiky, svou vlastní strategii úspěchu.
img

Ochladnutí postoje k akciím může otestovat odolnost britské libry

13.03.2024 V tomto čtvrtletí si zatím vede GBP ze všech měn zemí G10 nejlépe, teď však bude její odolnost podrobena zkoušce. Většina dobrých zpráv už se do cen promítla a mzdové tlaky pomalu vrcholí. Britská libra vykazuje v poslední době značnou korelaci s náladami na akciových trzích a případný nárůst volatility může ohrozit i sílu této měny. Spekulativní dlouhé pozice jsou celkem napjaté a technické ukazatele napovídají, že se pár GBP/USD patrně blíží překoupení.
img

Doporučení pro obchodování na kryptoměnovém trhu na 13. března 2024

13.03.2024 Bitcoin a ethereum mohou kdykoli opět začít růst. Největší hráči se nadále chovají přesně podle scénáře: dosáhnout nových historických maxim, rychle vše prodat a nakoupit za nižší a atraktivnější ceny. Včera došlo k navlas stejné situaci, kdy bitcoin dosáhl maxima kolem 73 000 USD, poté došlo k pullbacku na 69 000 USD a následně k rychlému odkupu – to vše naznačuje, že bitcoin bude dnes pokračovat v růstu s cílem dosáhnout nových historických maxim. Možná se dnes první kryptoměna dočká růstu na 76 000 USD.
img

Vývoj na kryptoměnovém trhu dne 11. března

11.03.2024 Během uplynulého víkendu se bitcoin a ethereum snažily vytvořit nová roční maxima, ale v návaznosti na asijskou obchodní seanci se setkaly s výrazným ústupem. Za zmínku stojí, že manévry velryb na trhu vykazují určitou míru předvídatelnosti. Předpokládá se, že nadcházející havling bude katalyzátorem volatility, přičemž retailoví investoři budou připraveni akumulovat, zatímco institucionální subjekty, neboli velryby, mohou zahájit distribuční fáze podobné vzorcům pozorovaným během sankcionování spotového ETF na Bitcoin na začátku letošního ledna. V současné době se tyto významné zúčastněné strany postupně zbavují svých podílů, protože každý pokus o využití breakoutu momenta a překonání ročních maxim urychluje významné korekce, které následně nabízejí příležitosti k odkupu. Moje strategie vychází z kontrariánských principů a rozhoduje se odklonit od myšlení stáda. Vzhledem k propadu, který bitcoin a ethereum zažily během asijských obchodních hodin, představuje tento scénář strategický vstupní bod pro pozice zaměřené na dosažení nových ročních maxim.
img

GBP/USD: Libra se ujala vedení

11.03.2024 Politika Rishiho Sunaka se může zdát ve srovnání s jeho předchůdci poněkud jednotvárná, ale libře, která závodu měn zemí G10 suverénně vévodí, rozhodně prospívá. Libra od začátku roku vzrostla vůči více než 90 % ze 140 světových měn. Zaostává pouze za 11 měnami, včetně měn Keni, Zambie a Srí Lanky – měli bychom vsak tyto měny vůbec považovat za konkurenty? Pár GBP/USD dosáhl sedmiměsíčního maxima a zaznamenal nejlepší týden od listopadu, a to díky fiskálním stimulům kancléře Jeremyho Hunta a rozdílným měnovým politikám centrálních bank.
img

BTC/USD: prudké fluktuace přitahují pozornost investorů po celém světě

11.03.2024 Divoký trh. Bitcoin nejenže vystoupal na rekordní maximum, ale jeho volatilita se od bankrotu největší krypto burzy FTX prudce zvýšila a pullback po novém historickém maximu během jednoho dne činil 14 %. Po shození přebytečné váhy však token rychle získal zpět ztracené pozice a jeho budoucnost stále vypadá jasně.
img

Euro by po dnešním zasedání ECB mohlo utrpět velké ztráty

07.03.2024 Včerejší projev předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella ve Sněmovně reprezentantů byl kupujícími dolaru zcela ignorován, neboť šéf centrální banky neřekl nic nového. Evropská centrální banka dnes na čtvrtém zasedání v řadě ponechá výpůjční náklady na stejné úrovni, ačkoli se očekává, že nové ekonomické projekce posílí argumenty pro zahájení snižování sazeb ještě v tomto roce. V takovém případě evropská měna pravděpodobně utrpí ztráty, zatímco americký dolar posílí. Mnozí obchodníci sázejí na to, že ECB sníží sazby ještě dříve než Federální rezervní systém. Pokud se tato očekávání dnes potvrdí, euro by mohlo zastavit svou býčí jízdu.
img

Tipy na obchodování EUR/USD

07.03.2024 Gratuluji všem, kteří se touto strategií řídili! Euro si připsalo až 1 000 pipsů. Nyní dlouhé pozice uzavřete a dosáhnete zisku. Obchodní myšlenka se řídila rámcem strategií "Price Action" a "Stop Hunting". Hodně štěstí při obchodování a nezapomeňte kontrolovat rizika!
img

Vyjádření předsedy Fedu v Kongresu uškodilo americkému dolaru

07.03.2024 Předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell včera zákonodárcům řekl, že americká centrální banka se snižováním úrokových sazeb nijak nepospíchá a ponechá je na současné úrovni, dokud si nebudou tvůrci politiky jisti, že bylo dosaženo vítězství nad inflací. Trhy však na tato prohlášení příliš nereagovaly. Vzhledem k posledním fundamentálním údajům se objevuje stále více faktorů, které naznačují možné změny měnové politiky do letošního léta.
img

Obchodní plán pro EUR/USD a GBP/USD na 7. března

07.03.2024 Skončila téměř dvoutýdenní stagnace eura a libry, a to navzdory mimořádně slabým údajům o maloobchodních tržbách v eurozóně. Podle zpráv se tempo poklesu zrychlilo z -0,5 % na -1,0 %, místo aby zpomalilo na -0,3 %. Pokračoval také pokles spotřebitelské aktivity.
img

Ústřední projev předsedy Fedu Jeromea Powella

06.03.2024 Euro a britská libra vůči americkému dolaru nadále posilují na pozadí slabých fundamentálních statistik přicházejících v poslední době ze Spojených států. Dnes však čekáme na daleko zajímavější událost: projev předsedy Federálního rezervního systému na půdě Kapitolu. Dnes se koná první z jeho dvou vystoupení v Kongresu. Powell nejprve promluví ve výboru pro finanční služby Sněmovny reprezentantů a zítra podobný projev zopakuje v senátním bankovním výboru. Očekává se, že mu zákonodárci položí řadu důležitých otázek týkajících se nejen ekonomiky a měnové politiky, ale také fungování bankovního systému.
img

Ropa se připravuje na návrat

06.03.2024 Ropa brala rozhodnutí OPEC+ prodloužit snížení produkce o 2,2 mil. barelů denně do července jako samozřejmost. Jediné překvapení přineslo rozhodnutí Ruska snížit ve druhém čtvrtletí produkci a vývoz o 471 000 barelů denně. Vzhledem k poškozené infrastruktuře v důsledku útoků dronů se však zdá, že šlo o vynucený krok. Organizace chce stabilizovat trh s ropou, takže jí nezbývá nic jiného než prodloužit podmínky dohody.
img

Analýza a tipy na obchodování USD/JPY na 5. března

05.03.2024 V pondělí odpoledne na páru nedošlo k žádným otestováním ceny, jelikož údaje o peněžní zásobě a kapitálových výdajích v Japonsku pomohly udržet na trhu rovnováhu. Dnes byl zveřejněný poměrně dobrý soubor údajů o ekonomické aktivitě v Japonsku, ale jen je ignoroval. Ekonomy s největší pravděpodobností potěšil nárůst indexu PMI ve službách a kompozitního indexu PMI. Na kupující však tyto údaje dojem neudělaly. To naznačuje, že problémy jenu přetrvávají i nad úrovní 150.
img

Analýza a tipy na obchodování EUR/USD na 5. března

05.03.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 1,0857 došlo během prudkého vzestupu linie MACD z nuly. Krátce poté došlo k dalšímu otestování a tentokrát se linie MACD vzdálila od překoupené oblasti, což vyvolalo prodejní signál. To mělo za následek pokles ceny páru o zhruba 20 pipsů.
img

Analýza a tipy pro obchodování EUR/USD na 4. března

04.03.2024 V pátek odpoledne na páru nedošlo k žádným cenovým testům, jelikož zveřejněné údaje z USA udržovaly obchodování uvnitř kanálu a bránily mu v prolomení jeho hranic. Dnes bude zveřejněn indikátor důvěry investorů od společnosti Sentix a růst pravděpodobně vyvolá růstový trend eura, zejména pokud údaj překoná očekávání. Pokud se tak nestane, obchodování zůstane uvnitř kanálu.
C:\fakepath\trading-04032024-uvod.png

Nejlepší trading příležitosti - kde a jak profitovali tradeři (únor 2024)

04.03.2024 Vítáme vás u měsíčního přehledu obchodních příležitostí, které bylo v únoru možné realizovat. V tomto článku se zaměříme především na obchodní signály identifikované díky technické analýze a Price Action. Finanční trhy totiž v únoru nabídly několik příležitostí hlavně pro trendové obchodníky, kteří se snaží vstupovat do rozjetého vlaku na tržních korekcích. I z tohoto důvodu bude hlavním hrdinou tohoto článku Fibonacciho retracement.
img

COT: Rekordní shortování kukuřice. Spekulanti přestali podporovat vzestup kakaa

01.03.2024 Naše týdenní zpráva COT (Commitment of Traders) se věnuje pozicím, které drželi hedgeové fondy a další spekulanti ve futures na různé komodity, cizí měny a dluhopisy, a jejich změnám v týdnu končícím úterým 20. února. Tedy v týdnu, kdy globální akciové trhy zadržovaly dech před zveřejněním hospodářských výsledků Nvidie. Zároveň měl dolar nakročeno k první týdenní ztrátě v tomto roce, a pomohl tak spolu s optimismem ohledně čínského hospodářského růstu podpořit uzavírání krátkých pozic v drahých a průmyslových kovech. Krátké pozice v obilninách dosáhly rekordního maxima a spekulanti přestali podporovat dosavadní vzestup kakaa.
img

Přehled měnového páru GBP/USD. 1. března. Bank of England sníží sazby v srpnu

01.03.2024 Měnový pár GBP/USD se včera obchodoval na nižší úrovni, ale celkový horizontální trend se bohužel nezměnil. Britská libra nyní bude muset vynaložit značné úsilí, aby ukončila flat, který je patrný téměř na všech časových rámcích a trvá již více než tři měsíce. I kdyby pár ze své současné pozice klesl na úroveň 1,2543, nebude to znamenat úplné ukončení flatu. Během dne tedy můžeme pozorovat téměř jakékoliv pohyby, které však při obchodování moc nepomáhají.
img

Přehled měnového páru EUR/USD. 29. února. Evropský parlament se obává vysoké inflace

29.02.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval volatilněji a zajímavěji. Pokles evropské měny začal v noci, kdy se nekonaly žádné makroekonomické události a chybělo fundamentální pozadí. Přesto americký dolar během asijské seance posílil, což stačilo na překonání linie klouzavého průměru. Tato konsolidace však mohla mít delší životnost.
img

Spotřebitelé jsou znepokojeni situací na trhu práce

28.02.2024 Euro a britská libra vůči americkému dolaru rychle vzrostly poté, co se objevila zpráva, že spotřebitelská důvěra v USA v únoru letošního roku poprvé za poslední čtyři měsíce klesla. Stalo se tak na pozadí zhoršujících se názorů Američanů na výhled ekonomiky, trhu práce a finančních podmínek. Kupující si však nedokázali udržet iniciativu a nedosáhli nových týdenních maxim. Na technický obrázek se však zaměříme později.
img

Analýza a tipy na obchodování páru USD/JPY 28. února (americká obchodní seance)

28.02.2024 Otestování úrovně 150,65, shodující se s růstem linie MACD z nuly, vyvolalo nákupní signál, což vedlo k růstu ceny o 15 pipsů. Po tomto pohybu se pár vrátil na úroveň 150,65.
Související klíčová slova: Nákup fyzického zlata | Techničtí obchodníci | Hodnota dogecoinu | Býčí pohyb | Admirals MetaTrader 5 | Mechanismus měnových trendů | Indikace budoucího směru | Sílící dolar | IUCM | Počet nakažených koronavirem | Kapitálový fond | Obchodní pásmo | Aktualizovaný výhled | Akcie Meta Platforms | Propad ekonomiky | Prognóza vývoje | Forward analýzy | Zpomalení čínské ekonomiky | Výnosy dluhopisů | Option trade | Cenový kanál | Sektor informačních technologií S&P 500 | Realitní trh | Marshallův plán | Úrokové sazby v Turecku | Celkový zisk | Cena platiny | Hlava a ramena | Jak fungují akcie | Makléřská společnost | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Zásoby zemního plynu | Neel Kashkari | Ziskový potenciál | Klid před bouří | NASDAQ: FB | Hodnota společnosti | Rostoucí úrokové sazby | Postavení země | Allianz (ALV) | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Obratový pattern | Hútiové | Diverzifikujeme portfolio | Světové akcie | Analytický tým FXstreet.cz | Geopolitické konflikty | Války | Lithium | Hlavní trendy | Snap Inc | Zveřejněné údaje | Rozhodnutí britské vlády | Vývoj | Konfederace britského průmyslu | Beta ETF S&P 500 ETF BSPXPL.PL | Obchodní platformy | Býčí vlajka | Rychlé zisky | FxPro | Data z trhu práce | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Forex.cz | Australská centrální banka | Allianz | Akcie ropy v roce 2021 | Pesimismus | Globální růst | Fond obnovy EU | Pokračování růstu | Sektor informačních technologií | Sázkaři | Nákup ropy | Měnový pár CHF/JPY | Hlavní úrokové sazby v Rusku | EUR/CAD | Rychlý obchod | Příležitost vydělat na Bitcoinu | Investice do marihuany | Prezident newyorského Fedu | Měnová instituce | Dlouhodobá investice | Restriktivní politiky | Specifikace kontraktu | Zdražovat | Uptrend na bitcoinu | Měnový pár EUR/CZK | Poor's Publishing | EUR | Short spekulace | Kryptoaktiva | Spotřebitelské výdaje | Ztrátový obchod | Bundesbank | Outperform | Plán obchodování EUR/USD | Long/short | Zlato na burze | Percentage in Point | Americká obchodní seance | Rezignace | Exercise | Standard & Poor's | Zavedení embarga EU | Kalifornie | Přemýšlení | Volatilní | Cable | ETF investoři | Brokeři | Hlavní úrokové sazby | Salesforce | Falešný průraz | Frankfurt | Riziko poklesu cen | Surová ropa | Australský dolar | Cena amerického dolaru | Itálie | Euro proti dolaru | Raghee Horner | Obchodování v New Yorku | Snížit úrokové sazby | Stoxx | Jestřábí tlak | VAT | Take Profit | Hlasovací právo | Saxo Trader | PEPP | Altcoin | Obchodní deficit | Emise | Vývoj ceny zlata | PMI v eurozóně | Prodejní opce | Levice | Texas | Inflační očekávání veřejnosti | Akcie čínských společností | Finanční aktiva | Akciový opční plán | Údaj o HDP | Pip | Technologický gigant | Očekávání | Trend USD/SEK | Fluktuace měnových kurzů | Korelace | Jüan | Rozdělení akcií | Otevřené pozice | Cena žlutého kovu | Program nákupů dluhopisů | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Saúdská ropná zařízení | Trh s akciemi | Úrokové sazby v eurozóně | CFD (Contracts For Difference) | Poslanci | Nikl | Swingová obchodní strategie | Zajištění proti riziku | Exotická měna | Cena severomořské ropy | Aktuální cena zlata | EUR USD | Tvrdá recese | Obchodování a investice | Chile | Ruská centrální banka | Pozitivní signál | Předpověď ceny | Pozitivní nálada | AUD/NZD | EUR/JPY | S&P 500 ETF iShares | Alternativní investice | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Zvýšení produkce ropy | Prudká inflace | Struktury trhu | Nákupní párty | Admirals MetaTrader | EURJPY | BTC na burzy | Náklady na financování | Ark | Příležitost k nákupu | Párové obchodování | Ekonomika je dobrá | Ruské invaze na Ukrajinu | Oživení ekonomiky | Trh práce | Faktory ovlivňující měnové trendy | NZDJPY | Evropská komise | Pro investory | Diverzifikace | Přeprodané/překoupené ceny | Datum dodávky | Cenový skok | iShares | Moje strategie | Swiss | Crypto | Investice | Uranové akcie | Počáteční marže | Britská centrální banka | Obchodování GBP/USD | DXY | Volatilita páru EUR/USD | Aktuální kurzy měn | Rozvolnění | Spotřebitelský sektor | Geopolitické riziko | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | Dani Brinker | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Support | Návrat inflace | Rally na akciových indexech | Chování | Coca-Cola Company | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Ziskové obchody | Coin Metrics | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Oslabování měny | Přesnost | Stabilnější měny | Ekonomické dopady koronaviru | Káva Arabica | Prudké posilování koruny | Bankovní společnost | Dění na světových burzách | Advanced Micro Devices (AMD) | Jak číst grafy | BCC | Růst amerického dolaru | Kontrariánské pozice | Americký akciový trh | Společnost RoboMarkets | Standard Statistics | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Růst akciových indexů | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Britská libra | Intervence | Zajímavé zisky | NYSE | IUUS.UK | Trh s dluhopisy | Kryptoburzy | Ceny kakaa | Sentiment v ekonomice | Asijské měny | Klesly akcie | Měnový pár GBP/USD | Vklady | WisdomTreePhysical Palladium (VZLB) | Dopad na spotřebitele | Experti | Technická analýza | Obchodování s US500 | Futures a opce | Futures kontrakt | Bezpečný přístav | Rekord | Nižší sazby | Přeshraniční platby | Bitcoinového ETF | Analýza volatility | Nezávislost | Biotechnologické akcie | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Dominance amerického dolaru | Návrh zákona | Stop-Loss | Russell 2000 | Evropské měny | Býčí výhled | Obchodování na finančních trzích | Hnojiva | Obchod s výrazně pozitivním RRR | Příliv BTC na burzy | Bidenova administrativa | Společnost Apple | Aroon Oscillator | Hodnota eura | Černé labutě | Vývoj mezd | Rozhodování o obchodování | Uvolňování měnové politiky | Zavedení embarga | Asijské trhy | Tiberius | Obchodní seance | Index Nikkei | Impuls | S&P 500 Stock Composite Index | Index Cboe | EUR/USD | Digital Turbine (APPS) | Na burze | Návratnost investic | General Electric | Technická analýza GBP/USD | Pokles akcií | Administrativa prezidenta | Organizace pro výživu a zemědělství (FAO) | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Krypto burzy | Komoditní výhled | LULU | NFP | Dobré výsledky | Platný pattern | Reality | Die Welt | Digitální aktiva | Výhled ekonomiky | Cena kryptoměny ethereum | Goldman Sachs | Švédská koruna | Strach | Prezidentské kampaně | Vstup do trhu | Investiční příležitost | Neckline | Cena bitcoinu | Penzijní fondy | ČSOB | Současná cena | Finanční páka | SOK | Indexové fondy | NYSE: SNAP | Spotový trh | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Investice do robotiky | ETH | Nákup indexu S&P 500 | Chování trhu | Základní pravidla obchodování | Komunikační služby | Stochastický oscilátor | Softwarová společnost | Aktuální vývoj | U.S Steel | Benchmark | Rostoucí výnosy | Struktura kontraktů | FTX | Supporty a rezistence | Ceny dřeva | Slippage | Lagardeová | Stav trhů | NextEra | Průměrné mzdy | GER30 | Výnosové křivky | Bernie Sanders | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnové zasedání | Cenné papíry | CFD kontrakty | ČR | Výnos | Celosvětová poptávka po ropě | Poškodit ekonomiku | Zotavení v Německu | DeFi | Velcí investoři | Možnost k obchodování | Příležitosti a rizika | Budoucí pohyby | Kryptoměna Bitcoin | Výrobní sektor | Vstupovat do obchodu | Medvědí výhled | RBC Capital | Ocelářství | Měnový pár USD/JPY | IHNED | Asijské akcie | BreakEven | Akcie těžařů | Delta | Příležitosti pro krátkodobé obchodování | Vývoj na trzích | AI | SMA | Křiž smrti | Vzdělávání | Akcie Digital Turbine | Šéf Fedu | Vzácné kovy | Řízení obchodní pozice | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Zlevnění zemního plynu v USA | Reddit | Tlak na zvyšování sazeb | Zkrocení inflace | Jiné měny | ESG | Import | Nordea Markets | Silný cenový pohyb | Posílení | Německý akciový index DAX | Zvýšení dluhového limitu | Exchange | Investiční portfolio | Alcoa | Forexový trh | NASDAQ: CNST | Základní pravidla | Akcie roku 2020 | Minima eurodolaru | Státní dluh | Daytrading | Hluboké recese | Korekční obchodníci | Pracovní místa | Dedolarizace | Nejlepší technologické akcie | Největší obchodník s ropou | Graf zlata | Směřování měnové politiky | Kontrakty | INR | Tempo hospodářského růstu | Přehnané sebevědomí | Nahromaděný dluh | Vydělat na Bitcoinu | WallStreetBets | Způsob obchodování | Centrální banky a měnová politika | Index S&P 500 - Obchodní hodiny | Nákupní příležitosti | Christine Lagardeová | Propad cen | Kupující fyzického zlata | Virtuální měna | Microsoft (MSFT.US) | Největší světové ekonomiky | Federální rezervní systém (FED) | Online obchodování | AUDUSD | Index spekulativního sentimentu | Plány | FinTech | Index DXY | Akcie Apple (AAPL) | Praxe | Coinmarketcap.com | Foreign exchange market | Platební neschopnosti | Zdravý rozum | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americké ekonomiky | Index NASDAQ 100 | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Britové | Rijád | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | Australská vláda | Cenový graf Mastercard | Metaverse | Zvyšování těžby | Potenciál trhu | Béžová kniha | Čínské stimuly | Jak se stát lepším investorem | Historie S&P 500 | Vývoj dolarového indexu | Americká investiční banka | Jak S&P 500 funguje? | Vývoj měnového páru USD/SEK | Ekonomika Velké Británie | Odhad HDP | Zájem institucí | Cenové úrovně | Největší společnosti v indexu | Více peněz | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Směřování trhu | Německý export | Le Penová | FTT | Prodávat akcie | Nová bankovní rada | Changpeng Zhao | Zastavení ztrát | Akcie Allianz (ALV) | Pozice na US500 | Projekce | Znehodnocení | Spořící účet v korunách | Kontrakce | Posilování koruny | Růst měnového páru | Peníze | Rezistence | Dopady krize | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | FB | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Nord Stream 2 | FedWatch | GBP/JPY | Rozhodnutí ECB o sazbách | BREAKING | Burzovní průvodce | Francie | NASDAQ: AMZN | Trh s nemovitostmi | Logistické problémy | Výborné vyhlídky | Investiční aktiva | Longovat | Institute for Supply Management (ISM) | Dosáhnout zisku | Resistence | Investiční analytik | Dollar Index | Accumulating ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Nacenění kontraktů s dodávkou plynu | Coinmarketcap | Jestřábí komentáře | Ceny BTC | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Držitelé ETF | Total | Zdravotní péče | Doporučení k obchodování | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Služby | Norsko | Pozitivní zprávy | Podílový fond | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Commodity index | Histogram | Úroková sazba | Akciový analytik | RoboForex | Maďarsko | Čekající příkazy | Patria Online | Nasdaq Composite | Stop-Loss příkazy | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Long obchod | Investiční strategie | Zvýšení těžby | Barel ropy | Heatmap | Společnost TotalEnergies | Swapy | Budoucí cena | Stochastický | Přebytek ropy | Dluhové problémy | Sociální sítě | Palladium | Americký Fed | Britský akciový index FTSE 100 | Zprávy o trhu | Akciová maxima | Initial Margin | Teorie parity kupní síly | Představitelé ECB | Aktuální cena stříbra | Medvědí signál | Obchodování na trzích | Týdenní Forex kalendář | Ropa WTI | Rekordní maxima | Spekulovat | Cenové tlaky | Předpověď ceny Dogecoinu | Obchodní transakce | Obavy trhu | Komoditní sektor | Americký dolar | Ukončení pozice | Širší index S&P 500 | Bankovní rada ČNB | Pověst | Rekordní nárůst | Čínské úřady | SRI | Významný milník | Oslabení jüanu | Výkon | Vývoj ceny zemního plynu | Myšlení | Vývoz LNG | Eurex | Brexit | ZEW index | Devalvace měny | Relative strenght index (RSI) | Admirals | Akcie Waste Management (WM) | Expirace futures kontraktů | Porsche (PAH3) | Tržní reakce při výběru likvidity | Zasedání Bank of Japan | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Dovoz | Tesla Elon Musk | Dolar dnes | Umělé inteligence (AI) | Vstoupit do rozjetého vlaku | EURUSD | Konvergence | Spotřebitelský sentiment v USA | Pozornost investorů | Růst trhu | Nikkei | Burzy | Nejbohatší | Růst cen ropy | USD/EUR | Falešné proražení | NYSE: DAL | Akcie SAP | Ceny elektřiny | Ekonomika USA | Komoditní trh | PMI ze sektoru služeb | Web Trader | Býčí divergence | Společnost Pfizer | Výkonnost indexu | Tiff Macklem | Odliv kapitálu | Největší ztráty | Data z amerického trhu práce | Bond | Broker | Forward Outright | Cenový graf S&P 500 | Vakcína | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Býčí sentiment | Válka na Ukrajině | Firemní zisky | Meta Trader | Vývoj ceny palladia | Akciové indexy | Americký prezident | Cash flow | Investing.com | Proražení | Charu Chanana | Měnové riziko | Moderna | Směnné kurzy měn | Konopné akcie | Posílení koruny | Coca-Cola | Backtesting | Akciové instrumenty | Saxo Capital Markets | Vybírání zisků | Export | ADBE | Průmyslové objednávky | Americká ropa WTI | Cenový růst | RSI indikátor | Investiční výzkum | Kontrakt na ropu Brent | YTD | Hyperinflace | Berkshire | Dolar roste | Běžné spotřební zboží | Nigérie | B/E | Akcie Ahold Delhaize | Elliott Management | Vyšší úrokové sazby | Kapitálové strategie | Gilead | Rekordní minima | Výroční zprávy | Portfolio | Tržní volatilita | Obchodníci na burze | Futures na S&P 500 | Statistický úřad Eurostat | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Euro Stoxx 50 | Mezinárodní agentura pro energii | Globální ekonomiky | Swissquote | Alikvotní úrokový výnos | Západní sankce | NAHB | Šok | Oslabení liry | Zpřísňování měnové politiky | Obchodní tipy | CAC 40 | Ropná zařízení | Riziková averze | Dovoz ropy | Měnové války | Grayscale Bitcoin | Počáteční kapitál | Finanční instituce | Obchodní platformy Metatrader | Průměrná volatilita | Evropská inflace | Obchodní platforma | Americký index | Index výroby | Kroky Bank of England | Trh s ropou | Unie | Britský premiér | Ekonomická aktivita | Akciový index S&P 500 | Regulace | Formace hlava a ramena | GBP/CHF | Přeprodaný trh | CLEO.one Optimizer | Čokolády | Druhy akcií | Ceny stříbra | Mário Centeno | Commodity futures trading | Exekuce | Ropné společnosti | Carry trading | ISM pro sektor služeb | Inflace | Ahold Delhaize | Vstup do trhu na close | Fiat Chrysler Automobiles | US500 | TradingFloor.com | Boj s inflací | Analytické služby | Reálné hodnoty | Snížení nákladů | Daňové škrty | Zasedání FOMC | Tržní trendy | Roční růst | Největší společnosti | Fitch Ratings | Trpělivost | Kapitál | MT5 Supreme Edition | Průmyslová výroba v Německu | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Berlín | Rostoucí ceny energií | P.A. | Nadšení | Cena mědi | Devizové rezervy České národní banky | Jednotné měny | Airbus | Kolísání měn | Rostoucí ceny ropy | Týdenní pivotní body | PMI pro sektor | Elon Musk | Fintech společnosti | Oživení trhu | Nízké úrokové sazby | IEA | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Růst ceny Bitcoinu | Vnímání rizika | Stavebnictví | Vládní výdaje | Vyšší náklady | Dlouhodobé pozice | Investovat | Dvojitý vrchol | Insolvence | Saxo PrivatBank | Hrubý domácí produkt (HDP) | ETF iShares IDUS.UK | Ochota riskovat | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Supportní a rezistentní zóny | Ekonomický vývoj | Dovozní cla | Anglie | Dow Jones index | Akcie Airbus | Zisky nad inflací | MT5 | TRY | Viry | Velké instituce | Investiční riziko | Praktický příklad | Skokové posílení | Opční burza | Der Spiegel | Obchodní příležitost | TARP | Očekávaný růst poptávky | Pro tradery | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Autochartist | 1 milion | Cenové pohyby | Kontrakt na WTI | Stratégové | Dynamický pokles | Medvědí trh (Bear market) | Silicon Valley Bank (SVB) | Nejsilnější růst | Posilování amerického dolaru | EUR/AUD | EUR/PLN | Tržní reakce | Zprávy | Vývoj meziroční inflace | Zpráva | Spike | Ekonomické dopady | Zvýšení inflačního cíle | Santiment | ČSOB Finanční trhy | Válka | Ukončit obchod | Prémie | Vliv na ekonomiku | Oslabování dolaru | Představitelé Fedu | Prodej | Poměr zlato/stříbro | EUR/CZK | Co je opce | Zájem investorů | Spotové obchodování | Performance | Poptávka centrálních bank | Příležitosti pro nákup | Euforie | Liz Truss | Janet Yellenová | Makrodata | FANG | Stabilní hospodářský růst | Investoři | JOLTS | Hospodářský výsledek | EUR/GBP | Skupina OPEC+ | Obchodní deník | Fungování | Sója | Výnosy z amerických dluhopisů | UBS | Bloomberg | RoboMarkets | Nejistoty | Krypto komunita | Oddlužení | Automobilka | Německá průmyslová produkce | Předseda sněmovny | Úrokové sazby 3M PRIBOR | Negativní sentiment | Investiční | Nabídka | Evropská měna | AMD | Britské banky | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Japonská vláda | Prezident ECB | Média | Bitcoin ETF | GBP | Index PPI | Graf ropy WTI | Obchodní plán | GAAP | Kurz jenu | Bitfinex | MSCI Emerging Markets | Dosažení zisku | Grayscale | Agregátor kryptoměn | Vývoj akcií | Nejziskovější akcie | Nárůst ceny | Jádrový index | Obchodní týden | Naplněnost zásobníků | Světové kryptoměny | Německé ceny | Technický signál | Zisk | XAU/USD | Bias | Majitel | Ceny kryptoměn | Prezidentka ECB | Zpomalení ekonomického růstu | Pandemie COVID | Sloučení | Americké prezidentské volby | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Dolary | DAX30 | Kurzu měn | Údaje o průmyslové výrobě | Struktura devizových rezerv | Situace na finančních trzích | Otevřený podílový fond | Index KOSPI | Ruské ropy | Bank of England | Airbnb | World Gold Council | Index těžařů | Zveřejnění zprávy | BCM | Cenové výkyvy | Evropské trhy | Volatilita na trzích | Pákový efekt | Vývoj sazeb | Dlouhodobé investování | WTI a Brent | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | NextEra Energy (NEE) | Pohyby trhu | Treasuries | Index Stoxx 600 | Česká měna | BP | Averze k riziku | Hold | Nižší poptávka | Funkční období | Slabý ekonomický růst | Zlaté fondy ETF | Závislost na dolaru | Ceny ropy | Makrokalendář | Sestupný trend | Finanční nástroje | Jiné zajištění | ATM | Ekonomika Číny | Ceny Bitcoinu | Investice do vody | Swingové pozice | Silný růst | Bydlení | Kolísání cen | Leva | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Práce z domova | NATO | Potravinové krize | CZ | Tržní podmínky | Politická nestabilita | Makroekonomické ukazatele | Obchodování s měnami | Poradenská společnost | Cena ropy brent | Zasedání Evropské centrální banky | Globální finanční systém | EURCZK | Lyft | Inflační situace | Komanditní společnosti | Invesco | Dynamika směnných kurzů | Meme akcie | Demokraté | Latinskoamerické měny | Německý DAX | Příležitosti na FOREXu | Hlavní události | Patria | Depozitní sazby | Oslabení USD | Současný trend | Obchodování s pákovým efektem | Senát USA | Míra | Vývoj kurzu EUR/CZK | Aktuální kurzy | Vybrané měny | Free float | Shooting Star | Short selling | Rating USA | Depozitní certifikáty | Úrok | Vyšší mzdy | Technická recese | Hedgeové fondy | Evropské ekonomiky | Náklady financování | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Investice do indexu S&P 500 | Porovnání vývoje | Agentura Reuters | Doba platnosti příkazu | Důvěra investorů | Evropské akcie | Výrobce letadel | Spotřebitelský sentiment | Raphael Bostic | České koruny | PFE | Aktuální prognózy | Hlavní kryptoměny | Květnový kontrakt | Loonie | Obchodní nápady | Nové příležitosti | Vítězství Joe Bidena | Rizikové měny | Expirace opce | Tržní kapitalizace | China Evergrande | Koruna | Pokles investic | Konflikty | Coinglass | Vítězství prezidenta Erdogana | Makroekonomie | Finanční služby | Financial | Akcionáři | Commodity Futures Trading Commission | Projev Jeroma Powella | Emoce | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Jednoduché tipy pro začátečníky | Investiční zprávy | Warren Buffett | S&P | Index DAX 40 | Cukr | Vzdělání | Výrazný pokles | Monopoly | Hospodářské dopady | Tržní ceny | Evropská data | Shell | Obchodování | Rizikovější měny | Výrazné ztráty | Slabý dolar | Signál k prodeji | Kupující | DJIA | Finanční výsledky | Šéf Tesly | Smart Contracter | DMA | Tisková konference ECB | Narušení dodávek | Rekordní růst | Trhy s kryptoměnami | Onemocnění | Hodnota měny | Propad | Meta | Fiat Chrysler | Nákupy dluhopisů | Ropné zásoby | Oznámení | Objem exportu | Riziko recese | HDP eurozóny | Údaje | ETF S&P 500 | Trigger | Přechod na plovoucí směnné kurzy | Dopady koronaviru | Konec roku | Klesající klín | Gavekal Capital | Telegram | ZEW | Velikost obchodu | Investice do platiny | Očekávání investorů | Výkonnost | Pozice velkých fondů | IUUS.UK ETF | Alameda | Důležité ekonomické události | Aktivita čínských továren | NASDAQ: KOD | Výkonnosti amerického akciového trhu | Komoditní přehled | Rozdíl mezi WTI a Brentem | Obchodní války | Armageddon | HighSky | EUR/NOK | Oslabení měny | Covid | Přeprodání | Obchodní bilance eurozóny | Exxon Mobil | xStation | Historický vývoj | Eurostat | Prezident | Vesmírné akcie | Očekávání analytiků | Oanda | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | Průzkumy | Nomura | Bankovní úvěry | Zemědělské komodity | Růst inflace | Nacenění kontraktů | Tempo růstu spotřebitelských cen | Turecká lira | Michelle Bowmanová | Vzory v grafu | Obchodování spreadů | Snižování sazeb | Reddit WallStreetBets | Investiční banka | Obchodování s akciemi | Propad kapitálu | Carry trade | Index spotřebitelské důvěry GfK | Instrument | Kontrolovat rizika | NASDAQ: ENLV | Moje obchody | Praha | Berkshire Hathaway | Hypotéza | Britské libry | Sázka | Evropský parlament | Obchodní bilance Austrálie | CME FedWatch Tool | Japonské ministerstvo financí | Cena indexu S&P 500 | Výsledky společnosti | Ropa Brent | Graf | 3M | Intervence ČNB | Vysoké contango | IUES.UK | Investiční centrum | Americké měny | Index S&P 500 | Evropská dluhová krize | MT4 Supreme Edition | Patrick Harker | Hazard | Omezené riziko | Prognóza Fedu | Dnešní data | Analýza transakcí | Pokračování rostoucího trendu | Zvýšené riziko | Hráči na trhu | Bitcoin dnes | Make money | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Hrubý domácí produkt | Bossa.cz | Nerozhodnost | Nejlepší akcie | Zadlužování | Nordea | Put opce | Zhoršení nálady | Páka | Oživení americké ekonomiky | Technické ukazatele | Čínské zboží | Index cen domů | Short | CLK0 | Medvědí divergence | Pár EUR/USD | François Villeroy de Galhau | Investment management | Kryptoměnové burzy | Grafické karty | Eurodolar | Koronavirové lockdowny v Číně | Akcie 2021 | Chování obchodníků | Přehřátý trh práce | Investování v Číně | Nástroj | Kurz dolaru | CAD/JPY | Výsledky | HUF | Ekonomické oživení | Hospodaření | AUD/JPY | Bali | Investice do vodíku | Support a rezistence | Zápis ze zasedání Fedu | Ředění rizika | Hotovostní prostředky | Corporate Governance | Fundamentální zprávy | Německý akciový index | EOS | DailyFX | Zveřejněná data | Supreme Edition | COCOA | Devalvace | Inflační tlaky | Obchodování s indexem | Kryptoanalytik | Index volatility | Siemens | Minulá výkonnost | Spotřebitelská nálada | Rostoucí trend | Směnárny | Waste Management | Kanadská ekonomika | Evropský statistický úřad Eurostat | Cena ropy WTI | Bank of America | Americká společnost | Rollback | Úroda | Reshoring | BNTX | TIM | TIPS | Fundamentální analýza | High | Silný dolar | Sazby centrální banky | Růst eura | CEO MicroStrategy | IBEX 35 | SaxoTraderGO | Retracement | Lockdowny v Číně | Pokles ceny | Finanční krize | Ekonomická situace | Sójové boby | Raketový útok | QDVE.DE | Rystad Energy | Akcie Waste Management | Kotace BTC | Barrick Gold | Disciplína | Vychýlení kurzu | Zůstatek | Turecká centrální banka | Stimulační opatření | Akcie Adobe (ADBE) | Schlumberger | Nejistota kolem brexitu | UBS Global | OPEC+ | SAE | G10 | Guvernér banky | Tým InstaForex | Vlna koronaviru | FXstreet.cz | OECD | Index kanadského dolaru | Česká koruna | GameStop (GME) | Zlomový okamžik | CHF | Stimulační program | Objem | Brokers | Roku Inc | Menší investoři | Reflační obchodování | Oblast vysoké likvidity | Obavy z recese | Ztrátové pozice | Ropné futures | Akcie big data | Profit Target | Dominance USD | EPFR Global | Měnový trh | Federální rezervní systém | Akcie Siemens (SIE) | Oživení v Číně | Míra nezaměstnanosti v Německu | Řecká krize | Běžný účet | Deprese | Pohyb zlata | Britská měna | EUR/USD a GBP/USD | Ekonomické ukazatele | Zákonodárci | Investice do kryptoměn | Prezident Trump | Ceny plynu v Evropě | ex | Smart Money (demand zone) | Rally na akciích | Spot | Náhoda | Akcie Lyftu | Inflace v Polsku | Stablecoiny | Trendová čára | Národní měny | Rozpočtový deficit | Big data | Snížení daní | Změna trendu | US dollar | Regulátor | Index S&P 500 a rozdělení sektorů | Shortovat | Záporné ceny | Odvětví v ekonomice | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | Offshore | Akciový index | Krypto CFD | Zvýšení úrokových sazeb | Automatické backtestování | Dlouhodobý výhled | Demokraté a Republikáni | Outright forward | Digitální zlato | Ask | Investiční platforma | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Vývoj ceny zlata v CZK za unci | Parlamentní volby | Dluhopisoví investoři | Velcí spekulanti | AMC | Airbus (AIR) | Aussie | Přehled o dění na světových burzách | Investoři do bitcoinu | Pfizer | Ekonomika Německa | Akcie firem | Klesající trend | Pozornost | Case-Shiller | Posílení amerického dolaru | Tempo očkování | Exchange Traded Fund | Alameda Research | Studie | Důvěra spotřebitelů | Britská premiérka Liz Trussová | CME FedWatch | Vesmírné akcie 2021 | Joachim Nagel | Tržní hodnota akcií | Stellar | Slabší koruna | Signál na akcie | Průraz | Vývoj zlata | Trendline | Možnost zhodnocení | Indikátory sentimentu | Země EU | Deficit | IUCD | Obchodujte přes LYNX | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Heiken Ashi | Volná pracovní místa | Ratingová agentura | Reakce trhu | FRA | Trojité dno | Výhled pro GBP/USD | Eia.gov | FinTech akcie 2021 | Cenová hladina | Volby v USA | Bankéř | Kompletní průvodce | Ceny domů | Spekulace | Mezinárodní soudní dvůr | Finanční společnosti | Naše ekonomika | Markantní zlevnění | Index Nasdaq Composite | Hypotéky | Pohyb kurzu | Současná situace | Pip kalkulačka | Automobilový průmysl | tradingeconomics.com | Přijetí | Krypto trend | Praktické okénko | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Změny na trhu | Velké banky | Překoupeno | Jackson Hole | Ruská invaze na Ukrajinu | Kanada | JDE | Terra Luna | MWh | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Ukrajina | Extrémně silný dolar | Frustrace | Jednání FOMC | Specialista na online obchodování | Index výrobních cen | Johnson & Johnson | Budoucí vývoj | Technický pohled | Ceny zboží | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Znalost | Program nákupu dluhopisů | Open interest | Příležitosti k obchodování | Cenný papír | Wells Fargo | Akcie Pfizer (PFE) | Maloobchod | Svíčkový graf | Aktuální cena ropy | Natixis | Oslabení amerického dolaru | GME | Investoři na Bitcoin | Robustní optimalizace | CME | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Trump | Organizace pro výživu a zemědělství | Makroekonomický vývoj | Dnešní růst | S&P Global Ratings | Cena zlata dnes online | Komise pro cenné papíry a burzu | NYSE: MA | Nejistota | Američtí investoři | Britský FTSE 100 | Ekonom ECB | Příznivé údaje | Prolomení rezistence | Plný úvazek | Sledovaný bitcoin | Růst tržeb | Silnější dolar | Technické analýzy | Pokles cen ropy | HDP v eurozóně | Urals | Signál do short | Nasdaq Futures | Spořící účet | Pohyby na finančních trzích | Jen Psakiová | Makroekonomické údaje | Mexiko | Michael Saylor | Vstupy | ATH | Akcie Barrick Gold | Proražená cenová maxima | Neuspokojivé výsledky | Michaël van de Poppe | Obchodní strategie | Rystad | Inflace ve Spojených státech | GBPUSD | Evropský regulátor | Skluz | ProCent | Warranty | GBP/AUD | Grafy | RBC | Stříbro | Jasný směr | USDCAD | S&P 500 futures | Zlato jako pojistka | Vývoj dolaru | Polský zlotý | Instituce | Sell the news | Turecko | Přeprodané oblasti | Dogecoin | XRP | Bank of Japan | AXSM | Americké objednávky | Guvernér BOJ | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | Globální ceny | Kukuřice | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Singapurská společnost | Hladiny podpory | Market Order | Makroekonomický kalendář | NOK/SEK | Energetický sektor | Příkaz Stop | LNG | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Býčí signál | Libra vůči dolaru | Dobrá data | Americké akcie | Německý Ifo index | Opakování dluhové krize | Federální rezervní banka | Světová rezervní měna | Silná ekonomika | Exxon | Řízení rizika | Býčí trh (bull market) | ETF USO | Tržní sentiment | Dopad pandemie | MetaTrader | Realizace zisku | Kongres | GBPCHF | Výdělky | Úroveň parity | ATR | Pandemická situace | 3M PRIBOR | Pozitivní vliv | Vývoj měnového páru USD/JPY | Účet v bance | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Spotová cena | Zadlužení | Evropská ekonomika | Kryptopeněženky | Nejlepší čas na investování | Omezení produkce OPEC | Řízení měnových trendů | Další růst | Výsledky HDP | Indikátor RSI | OPEC & Friends | ForexFactory.com | Zvýšená volatilita | Akcie Airbnb | Tradestation | Obchodníci s ropou | Spread v nastavení úroků | Trh s futures | Trh | Ren Project | Opatření | FORANGE | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Míra úspor domácností | Devizové trhy | Aktivita na trhu | Blog | CL | Konference FOMC | Vládní podpory | EURSEK | Výkyvy | Výrazný růst | Šíření viru | Severomořská ropa | Nvidia | Bitcoinist | Podnikatelé | Fed | MetaTrader 4 | Sankce vůči Rusku | Zahraniční obchod | Ekonomické výkonnosti | Investování s LYNX | Statut bezpečného přístavu | Analýza indikátorů | Korekce | Vývoz ropy | Upozornění | ING | Objem průmyslových zakázek | Tržní prostředí | Nákup dolaru | Nadbytek ropy | Spotřebitelská důvěra v USA | Ideální čas | Forex zdarma | Statistics | ETF S&P 500 iShares IUCM.UK | Buffett | Otevřený zisk | Money management | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Oblasti rezistence | Největší ekonomika světa | Peter Schiff | Pesimistické scénáře | Spotřeba ropy | Ceny zemního plynu | Ceny kryptoměny | Kov | Mikro loty | EURCAD | Downtrend | Energetický sektor S&P 500 | Krátkodobé obchodování | Zveřejnění výsledků | Výběry | Apple | Krize eurozóny | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Zahraniční investice | Prezident Emmanuel Macron | Tržní výhled | Hewlett Packard | Konkurenceschopnost | Investice do indexu S&P | Bid | TopForex | Uvolňování karanténních opatření | Globální recese | Úspory | Bitcoin (BTC) | NYMEX | IUCD.UK | Počet obchodů | Barometr výkonnosti | Posílení dolaru | Komise pro futures trhy | Stock | ANO | Americké zásoby ropy | Situace | IRS | Negativní dopad | Kupní cena | Vítězství prezidenta | Siemens (SIE) | Burzovně obchodované fondy | Čekající příkaz | Index japonského jenu | Obchodní systém | Akcie Morgan Stanley | Jak začít obchodovat S&P 500 | GBP/NZD | Náklady na půjčky | Trumpova administrativa | Rating | Slabý americký dolar | Dezinflace | Očekávaná data | Společnost XTB | Alligator | Vývoj těžby ropy | Evropští regulátoři | Agentura S&P | Pozitivní zpráva | Největší kryptoměna | Dolarové páry | Světové měny | SNB | Soustředění | Čínský koronavirus | Ceny futures kontraktů | Další cenový růst | Microsoft | Trh dnes | USD/CHF | Příležitosti | Pohled do budoucnosti | Obchodování změny trendu | VaR | USD/CZK | Vládní dluhopisy | Patria Forex | Data z USA | Steen Jakobsen | Salvador | Měnový pár USD/TRY | Základy obchodování | Členové Fedu | Forwardy | DOGEO | Commission | Bitstamp | Závazek | Defi | Shortování | Outside Bar | Štěpán Hájek | Srí Lanka | Změny cen | QDVE | Sell | Správci aktiv | Demokratické strany | Světová měna | Tlak na USD | Pokles sentimentu | US500 CFD | Long pozice | Equity | Obchodování akcií | Obchodní instrument | LYNX webinář | Kurz dolarů | Exporty | Dluhy | JPMorgan Chase & Co. | Ekonomické problémy | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Akcie Alphabet (GOOGL) | Vývoj eura | Markets | Deficit nabídky | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Unce zlata | NASDAQ: AXSM | Obchodování zlata | Risk Management | Vysoké inflace | Short obchod | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | OpenDAO | Představenstvo | Hlavy států | Ceny v eurozóně | Akcie Intel (INTC) | Oblast supportu | Moody's | MSFT.US | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | Devalvace rublu | Spotřební zboží | Dobrá nálada | Evropská banka | Ekonomická nálada | Trendové linie | Objem obchodů | Komodita | CFTC | Jiří Hruška | Zboží dlouhodobé spotřeby | FIAT | Prohlubující se krize | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Zpomalující růst | Akcie NextEra Energy (NEE) | AA | Investiční poptávka | Invest | Amazon (AMZN) | Gazprom | Centrální banka | Call opce | Americký dolar vůči japonskému jenu | Bitcoin a další kryptoměny | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Andrew Bailey | Jakub Kovařík | Deutsche Börse | Inflace v Británii | Inflace zpomaluje | CME Group | Rozbor | Mezinárodní finanční instituce | QE | Transparentní společnosti | Diamant | iShares IUCD.UK | Velikost pozice | Epidemiologická situace | Chytrá portfolia | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | Close | Donald Trump | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Jádrová inflace | Patrik Urban | Akcie těžařů stříbra | Nárůst libry | Kovy | Rumunsko | Horší data | Americké produkce | Margin call | Centrum | Rizika | Společnosti | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Situace okolo koronaviru | Zvyšováním těžby | Konsensus | Prodávající | Akciový býčí trh | Nastavení depozitní úrokové sazby | Cena zlata a stříbra | Technické signály | Coinswitch | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | JBC Energy | Stock Composite Index | Vstup do pozice | Směřování trhů | GfK | Globální index | Chesapeake | Past na býky | Vývoj kurzu USD | Lineární regrese | Nákup eura | Nízká volatilita | Potenciál zisku | Šéf řecké centrální banky | Vývoj inflace a mezd | Nejlepší trading příležitosti | Demand | Oslabení forintu | Cena ropy dnes | Utilities ETF S&P 500 | Domino efekt | Mluvčí | CZK | Reuters | LYNX Pro | R Trader | ETC | Exponenciální klouzavý průměr | Prodej ropy | Baidu | Vývoj cen ropy | Slušný zisk | Situace na Ukrajině | Denní minima | PMI ve výrobě | Cena US500 | Dluhová krize | USD JPY | Hillary Clintonová | Anglo American | Kompozitní index | BTC/USD | Bollingerova pásma | Alokace | Hang Seng | Světová poptávka po ropě | Cena palladia | Obraty | Bull | Depozitní sazba | Coinbase | Výrobní aktivita | Deliveroo | Očekáváná událost | Rolování | Rekordní maximum | Euronext | Cyklus růstu | Zakladatel | Předseda | Růstový potenciál | Největší meziroční nárůst | Měnové intervence | Květnový kontrakt na WTI | City Index | Evropské akciové indexy | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | Nabídka Crypto FX | Obchodujeme | Demo účet | Falešný signál | Hlavní trend | Růstový impuls | Optimalizace obchodních strategií | BID cena | Traders | Rok 2024 | Investice do palladia | Operace na volném trhu | Obchodníci | Společnosti v indexu | Saxo | Guvernér | Evropská unie | Procyklické měny | GBP/CAD | Obchodování forexu | Cvičení | Příkaz | HDP v USA | Platný signál | Ekonomiky | Intradenní obchodování | CoreLogic | Globální standardní průmyslové klasifikace | Everquote Inc | Schodek | Záporné sazby | Vitol | Konflikt na Blízkém východě | Měnový pár EUR/GBP | Rychlý růst | Konec trendu | Objemy obchodování | Fiskální stimul | Evropské banky | Finance | Libra | WM | Paul Samuelson | Otevření Číny | Kurz ECB | GameStop | De-dolarizace | Ceny zemního plynu Henry Hub | Cenový výběžek | Invaze | Vývoj úrokových sazeb | CFD | Rekordní inflace | CNST | Akcie NextEra Energy | Rekordní hodnoty | Centrální banky | Stanislav Kostyukhin | Inflace v květnu | Nová data | Kryptoměnové produkty | SaxoBank | Dopad na ekonomiku | Open | Cena akcie | Životní úroveň | Doporučení | Cenové akce | Světová burza | Denní graf | Indické akcie | Západní firmy | Akciové opce | Parita | Hypoteční zástavní listy | Zvýšení základní sazby | Cena kryptoměny | Facebook | Financovat | Prodeje domů | Příprava | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Evropské země | Prodej na krátko | BRICS | Finanční instrumenty | Dna | Dividenda | Tolerance k riziku | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Menší úrok | Pojistka proti inflaci | Trading | Vývoj hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Porovnání vývoje cen ropy | Barometr | Deglobalizace | Vysoký výnos | Krizové situace | Nový rekord | PacWest Bancorp | Investiční platforma eToro | Úroky | Klínové vzory | Inkasovat zajímavé zisky | Zvýšené úrokové sazby | Plodiny | Statistický úřad | Impeachment | Britský trh práce | Akce centrálních bank | Optimalizace AOS | Cyklické akcie | Bloomberg TV | Cena | Silné oživení | Kurzy EUR | Rozpočtové deficity | Russell 3000 | WisdomTree | Dluhopisový trh | Býčí trh | Silný trh | Money-Management | Air | Káva | Centrální banky USA | Firma | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Izrael | Ceny akcií | Foreign Exchange | Inspirace | Defenzivní akcie | Strategické možnosti | DAWN akcie | Podílové fondy | TABAK | Údaje o indexu spotřebitelských cen | S&P500 | NEO | Trh zlata | Payrolls | MUFG | Čínská ekonomika | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Největší kryptoměny | Skokové oslabení | Technologie | Rostoucí klín | Energetická krize | Americký regulátor | MetaTrader 5 | ČNB | Oddělení forexu | Krátkodobé investice | Asijská opce | Měnové kurzy | Rozhodnutí americké centrální banky | VW | Zisky rafinérií | Nejlepší uranové akcie | Agentura Bloomberg | Pokles | Omezení těžby | Vývoj poměru ceny zlata a stříbra | Contango | Velmi volatilní aktivum | Administrativa prezidenta Bidena | iShares IUUS.UK ETF | Ochrana proti inflaci | Holubičí postoj | Diverzifikace portfolia | Růst cen nemovitostí | Výběr zisků | Akciové fondy | Sjednocení Irska | Japonský Nikkei | Margin | Rating AAA | Vývoj akciového indexu | Světové události | Take-Profit | Benzín RBOB | Investice do S&P 500 | Energetický regulátor | Akcie Alphabet | Druhá největší kryptoměna | Hodinky | Potenciální zisk | Ether | Švýcarská centrální banka | GOOGL | Hedge | Největší hráči | Držitelé Bitcoinu | EURNOK | Cenové minimum | Majors | Rezervní měna | Začněte obchodovat | Margin (marže) | IPO Coinbase | Poplatek | Hlasování v Senátu | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Supportní úrovně | Úrokový diferenciál | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Index ISM | Tržní očekávání | Technologický index Nasdaq Composite | Obchodování Bitcoinu | Norská koruna | Situace na trhu | Americká ekonomika | HDP | Finanční deriváty | NVDA | Důvěryhodnost | Constellation Pharmaceuticals | Obchodník | Swingové obchodování | Portfolio manažer | Akcie týdne | Kypr | Rada guvernérů | EMA | Index euro | Vstupní signály | MRNA | Signály z Fedu | COVID-19 | Počet bankrotů | Index CRB | Kolaps těžby | Odkup akcií | BoE Andrew Bailey | Kapitálové požadavky | Regulátoři | Problémy | ISIN | Tempo poklesu | ROE | Index cen | Dolar | Obchodování indexů | Obchodník s ropou | Tick | Pablo Hernández de Cos | Pohyby směrem dolů | Kryptoměnový gigant | Daně | Lídři | Šéfka ECB | Inflace v červenci | Investment Management | Cena za akcii | Pivot | Akcie Schlumberger | Kryptoměna | Velké riziko | Zlevnění zemního plynu | Graf indexu S&P 500 | Pokles indexu | Prodejní příležitost | Obchodovat | Globální šíření koronaviru | Omikron | Růst výroby | RRR | SaxoStrats | TradingView | Nejlepší kurzy | Momentum | Pozitivní sentiment | CBOE | Ceny dobytka | Vývoj ceny ropy WTI | Zisky | Cenový graf Snap | Vega | Současné ceny | BNP Paribas | Nevýhody | Tisk nových dolarů | Downtick a uptick | EURIBOR | Globální ekonomika | Intervence na devizovém trhu | Cena akcie AMC | Nálady investorů | Swap | USD/TRY | Miliardy eur | Anomálie | DAX | SEC | Head and Shoulders | Obavy ze stagflace | Vývoj HDP | Jestřábí hlasy | Initial margin (počáteční záloha/marže) | Adobe (ADBE) | Tým Capital.com | Trading Central | Členské země eurozóny | Americké akciové trhy | Starbucks | Propad ropy | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Rozhodování | Ukazatel volatility | Společná měna | Enlivex Therapeutics Ltd | Bilance Fedu | Cena zlata | Zvýšení produkce | HSBC | Kdy se support mění na rezistenci | Pullback | Pohyb kurzu EUR/CZK | Ztráta kredibility | Zvýšení ceny | UCO | Vývoj španělského akciového indexu IBEX 35 | Marks & Spencer | Pozice bitcoinu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Expert Advisor | Kryptotrh | Softwarová společnost Microsoft | Breakout | Očekávaná recese | Přeprodané zóny | Index výdajů | Hegemonie | Pojištění vkladů | Růst cen | UBS Global Wealth Management | Dodržovat pravidla | Dluhový strop | Gamble | Cenový pohyb | RSI | Ceny ropných kontraktů | Vliv na mezinárodní obchod | Overtrading | Měnový kurs | Premiér Rishi Sunak | Politické události | Aave | Asset management | Růst inflace v USA | Delaware | OsMA | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Repo sazby | CEBR | iShares Global Clean Energy | Světové poptávky | Dnes na trzích | IFO index | Financování | Trh s bydlením | Fibonacciho retracement | Úroková sazba v USA | Snížení úrokových sazeb v USA | Podnikání | BioNTech | Intraday trading | OpceŽIVĚ | Zasedání RBA | Investiční výdaje | Historická minima | Australia and New Zealand Banking Group | Výrobce čipů | Dynamický support | Reserve Bank of New Zealand | Omezení dodávek | Aktuální předpověď | Akcie AMC | Stres | Měnový index | Hospodářské politiky | GMT | Historické maximum | Hospodářský růst USA | Růst měny | Velké investiční fondy | Obchod | Opční prémium | Překoupení | Pokles ekonomiky | Dynamika trhu | Zpochybnění voleb | Růst úroků | Cenové formace | Martin Klass | Akcie Netflix | Raghuram Rajan | Mráz v Texasu | Edward | Signál do short pozice | Republikáni | USDJPY | Těžby kryptoměn | Švýcarská národní banka | Zprávy z USA | Globální poptávka | Investiční poradenství | Nadměrné obchodování | Tržní korekce | S&P 500 CSPX.UK | Poptávka po kryptoměnách | ROCE | Cykly | Kanadský dolar | Reakce eura | UMA | ICE | Úroveň supportu | Worldcoin | SSI | Option trading | Medvědí trend | Uvolněná měnová politika | Jedno euro | Westpac | Etoro | Obchodování na akciových trzích | Ropa | Průměrná mzda | DNO | Averze vůči riziku | Mali | Malé podniky | Krypto trh | Americké depozitní akcie | Korelace měn | Jitan Solanki | USD GBP | Ostatní kryptoměny | Poptávka po zlatě | Manufacturing PMI | NY FED | InstaForex Kurz pro začátečníky | Spotřebitel | Amazon.com Inc. | Meziroční vývoj jádrové inflace | SolarEdge | Restrikce | Hospodářský růst | Výplata dividend | Růst dolaru | Investice do ruských aktiv | Prezident Fedu | Nové rekordy | Vývoj ceny zlata v CZK | Kurz měny | Greta Yuanová | Posílení eura | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Úrokové sazby v Rusku | Akcie Gamestop | Směnárna | WTI | Hrozba recese | Otevřená pozice | Bod | Shares | Zisk společnosti | RBNZ | Hladomor | Demand zone | PRIBOR | Paládium | Broker (makléř) | Pokladniční poukázky | Rizika globální | Reserve Bank of Australia | Hodnota Pipu | Data PMI | Únorová inflace | Obchodování CFD | Downing Street | Nadhodnocené akcie | Marihuanové akcie | Michael Burgess | Americká měna | Nový Zéland | Nord Stream | Poptávka po kovech | Obchodování měnových párů | Utaženější měnové politiky | Debata | Saúdská Arábie | Politické riziko | Austan Goolsbee | GlassNode | Euro | Potencionální zisk | OCI | Ziskovost | Fundamentální pozadí | Yard | Bankéři | Forex menové páry | Týdenní tržní výhled | Sázet | Vývoj ceny ropy WTI v USD | Cena ropy | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Schválení prvního bitcoinového ETF | Sestupný trojúhelník | Členské země | Obchodování forex | Být trpělivý | Oblasti forexového obchodování | Prodejní aktivita | Forexový obchodník | Drobní investoři | JPMorgan | Obchodování USD/JPY | Marže | Využití kapacit | DAWN | Klid | Domácí měna | Silná americká data | Inflace v listopadu | Státy EU | Zlato a stříbro | Polygon | Tisková konference Fedu | Diskont | Američtí politici | Svatý grál | Předběžné výsledky | Oživení globální poptávky | Glassnode | Technologický index | Risk | Ministerstvo financí | Firemní dluhopisy | Neschopnost trhu | Vstup do obchodu | Akciové ceny | At best order; at market order | Kurz USD | Lockdowny | Mírná korekce | Dividendový výnos | Alphabet | Struktura | Vývoj měnového páru USD/CAD | Rada ČNB | Zkušenosti | Inovace | EUR kurz | Technologické akcie roku 2020 | Emmanuel Macron | Ekosystém | Trh se zlatem | Výnosy státních dluhopisů | Zasedání měnového výboru | Mario Centeno | Obchodní systémy | Rezistence na support | Signály | Znehodnocení měny | Golden Cross | Obchodujte americké akcie | Zdanění | Brokerská společnost | CNBC | Další vývoj Bitcoinu | Index novozélandského dolaru | Lira | Růst ekonomiky | Jens Klatt | Bank of Canada | Cena SOLANY | Výrazný růst cen ropy | Obchodní aktivita | Statistiky | Rezistentní pásmo | Investment Banking | Záporné swap body | Síť X | Ole Hansen | Růst akcií | Liz Trussová | Náklady na obchodování | Velikost obchodního kapitálu | Stoxx 600 | Nákupní aktivity | Úrovně rezistence | Vývoj měn | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Rozhodnutí Bank of England | Investování v zahraničí | SAP | Dluhopisové trhy | Datum zadání | Diverzifikovat | Fungování měnových trendů | EUR/BRL | FX | Ben Bernanke | Průmyslová výroba v Británii | Významné události | Devizový kurz | Risk Reward Ratio | Dnešní údaje | Proof of Stake | Technologický Nasdaq | Známky oživení | Měnový pár | Purple Trading | RUB | Nákup kontraktu | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | Renminbi | Komoditní index DJ-USB | Americké akciové indexy | Používání kryptoměn | Kontrakty na sójové boby | 256/2004 | Obilniny | Realizovat zisk | Unicredit | Světová válka | Pokles výnosů | Analýza EUR/USD | Výnosnost | Obcházení západních sankcí | Úrovně supportu | Očekávání dluhopisového trhu | UST | EUR JPY | Klíčové zasedání | MATIC | Představitelé centrální banky | Cena ropy klesá | NZDUSD | Částečný úvazek | Měna euro | Akcie v roce 2021 | Ceny pšenice | Krize v eurozóně | Technická analýza Bitcoinu | US00724F1012 | Nálada na trhu | Býčí vyhlídky | Opce evropského typu | Útok na saúdská ropná zařízení | Medvědí scénář | Zájem o bitcoiny | Ceny ropy Brent | iShares IUES.UK | Výnos do splatnosti | Embargo EU | NASDAQ: SRNE | Krátkodobý kapitál | Manažerka | renDOGE | Důležité fundamenty | Investujte | Směr trhu | Nakoupit ve výprodeji | Obchodní bilance | Měď | Proinflační | Útok dronů | Volatilní aktivum | Částečný odprodej | Platforma | Rozvíjející se trhy | Evropská opce | AUD | Globální finanční krize | Měnové spekulace | Contract | KfW | Stratég Saxo Bank | Binance | Exchange Traded Funds | Shiba Inu | Federal Fund Rate | Bilance zahraničního obchodu | Zkušení investoři | Index britské libry | Oscilátor RSI | Obrat v ideologii | Commodity | Breakout Trader | Sebevědomí | Cenový graf Roku Inc | Ceny benzínu | Vzrušení | Počet obyvatel | Jak profitovali tradeři | Volatilita na finančních trzích | Trh NFT | Predikce | Dodávky ropy | Fibo | Německý vývoz | Průraz trendové čáry | Tomáš Raputa | Ekonomická rizika | Rozvaha ČNB | Prima | ETF na bitcoin | Citigroup | Světové produkce | Poptávka po ETF | Výprodej ropy | Index VIX | Fondy ETF | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | Očekávaný růst | Barchart | Obchodování v pásmu | Optimismus na trzích | Oslabení | Čas na investování | Ovlivňování | Depozitní úrokové sazby v eurozóně | Celý obrat | Axsome Therapeutics | Referendum | Blockchainy | Ekonomický kolaps | Short pozice | Vzestupný trojúhelník | LPL Financial | Bank of America Merrill Lynch | Šíření koronaviru | Salesforce (CRM) | Úsilí | Pozice spekulantů | Inflace v Evropské unii | USDK | Plánování | Ztrátový týden | Intermediate | Uhlí | Nižší ceny | Hodnota indexu | Vítězství nad inflací | Další posilování | Růst těžby v USA | Ekonomická krize | Cenové stability | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Credit Suisse | Philip Lowe | MSCI All-Country | Portfolia | Opční dluhopis | Převis | Maloobchodní tržby v Německu | Postavení dolaru | Napětí mezi USA a Íránem | Vysoká cena | Holdingová společnost | Obchodované instrumenty | Expert | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | DAX30 CFD | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Index výrobní aktivity | Investovat své prostředky | Týdenní zpráva | TWTR | Aktivity v eurozóně | Top/Flop | Digital Turbine | Přístup veřejnosti | Ekonomické indikátory | Recese | Index strachu | Huobi Futures | Vyjádření představitelů | BTCUSD | Kazuo Ueda | Likvidita | Záloha | Renault | Švýcarský frank | RBOB | Čisté krátké pozice | Pěstování kakaa | Chuť riskovat | GameStop akcie | Erdogan | Vývoj pandemie | CZK/EUR | Stimul | Vývoj ceny eura | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Akcie Applu | Kyjev | Poptávka po dolaru | Začít investovat | Největší propad | Výrobní index | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Přehřátí ekonomiky | Výprodejová cena | Symetrický trojúhelník | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Obchodní rozhodnutí | Produkce zemního plynu | Růstový trend | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Americké burzy | Vývoj ceny americké ropy | Currency trading | Frank | Měnové politiky centrální banky | Ministři | ETN | Matěj Široký | Negativní nálada | Transparentní | Bankovní unie | Kurz eura | David Cameron | Americké ministerstvo práce | Alikvotní úrokový výnos (AUV) | Velkoobchodní tržby | Olympijské hry | Pracovní síly | Dnešní zpráva | Cap | Údaje z USA | Čínské indexy | Uplatnění opce | Dieselgate | Kurz eurodolaru | NYSE: MS | Patria Finance | Hráči s ropou | Trading příležitosti | Ceny energií | Cena Brentu | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Trh s kryptoměnami | Ceny potravin | Politická nejistota | Obrat trendu | Rychlý růst mezd | Příliv bitcoinů na burzy | Datum hodnoty | Limitní objednávky | Uniswap | Měnový stratég | Meziroční míra inflace | Index důvěry | Měnový kurz | Nákupní tlak | Břidlicové ropy | Základní sazby | Nejrychleji rostoucí | Japonský premiér | Úspěchy | Riziková aktiva | Kiwi | Vývoj naplněnosti zásobníků s plynem | Buy the dip | Nezaměstnanost v USA | PAH3 | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | USDCHF | Ziskový obchod | Multi-Asset obchodování | Politická rozhodnutí | Budoucí směr | Rostoucí inflace | Předpokládaný vývoj | WazirX | Svíčkové formace | OSN | Přeprodané podmínky | Eskalace napětí | Výroba v Německu | Futures na zemní plyn | Komunita | Henry Hub | Euro posiluje | Blockchain | Akcie Pfizer | Vyšší cenová maxima | Nákupy zlata | Agentura Fitch | Sell Stop | Předpovědi | Společnost Microsoft | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Nákup ropy WTI | Nové kryptoměnové produkty | Mince | Akcie Intel | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Maloobchodní tržby v USA | Americké volby | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Ruské obcházení západních sankcí | Centrální banky vs. inflace | Úspěšné obchody | Short pozice na US500 | Benzín | Inkasovat zisk | Technická korekce | Slabá čísla | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Zlatý kov | EUR/NZD | Střadatelé | Akcie a ETF | Aktivita v sektoru služeb | Nejbližší rezistence | Produkty obchodované s finanční pákou | Dow Jones Industrial | ETF roku 2020 | Sankce | Zásoby plynu | NASDAQ: EVER | USOil | Vstup na trh | Kroky Fedu | Dnešní kurz | Časový rámec | Obchodní mantra | SaxoTraderPRO | Míra inflace | Fyzické zlato | Fundamentální data | Rollover | Trade | Řízení kapitálu | Energetika | Manufacturing | Obchodní podmínky | Likvidní trh | Spotřebitelská důvěra | FX Trend Snagger | Co je opční právo | MMF | Michala Moravcová | Biotechnologické společnosti | CNN | Náklady na úvěry | USD/RUB | Hodnota dolaru | Stop Out | Ekonomický výhled | Preferované akcie | Finanční ukazatele | Objem objednávek | Nařízení | Ropné akcie | Horizontální linie | Kurz CAD | Inflace v Německu | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Komerční banka | BTC | KOSPI | Indexy | Citi | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Odborníci | Inflační data | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Severomořská ropa Brent | Burzovně obchodované produkty | Očekávání zisku | Digitální peněženky | Zpřísnění měnové politiky | Objem obchodování | Výrobní PMI | CLM0 | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Guvernér centrální banky | Průmysl | Investovat do zlata | Bazický bod | Bolest | Očekávané výsledky | Druhá vlna koronaviru | Akcie MicroStrategy | Makroekonomická data | Marže společností | Tempo růstu | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Nadprodukce | Skokové posílení eura | Úvěrový rating | Bilance ECB | Bankovnictví | Evergrande Group | Oanda.com | Zástavní listy | Vyhodnocení obchodních příležitostí | USD index | Americké dluhopisy | BSPXPL | Nadhodnocení | Break-Even | Pohonné hmoty | Biliony | Divergence | Cena cukru | Silné euro | Kurzové zisky | Bilion dolarů | Nejistota ve světě | ETF | Akciové trhy | Jeremy Hunt | SILVERJUL20 | Cíle | České dluhopisy | Zajímavé akcie | Červnový kontrakt | Jaké jsou měnové trendy? | Loterie | Měnový výbor | 1D | Myšlenka | Saúdové | Ceny drahých kovů | Varování | Místní centrální banka | Úrokové sazby | Maloobchodní prodej | Akcie výrobců vakcín | Černé zlato | APP | Podmínky obchodování | Metalpha | Palladiové akcie | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Long | WHO | Reálná ekonomika | Rally | Bankovní rada | Vysoké výnosy | Recese v USA | Komoditní index | Macron | Klíčový support | Cenové indexy | Zasedání České národní banky | Provize | Nálady na trhu | Globální ekonomický výhled | Michaël van de Poppe | Bear | Japonská ekonomika | Portfolio manažeři | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Aktiva | Pokles inflace | Velký zisk | Fundamentální analýzy | SIE | Prodejní tlak | Šéf banky | Cenový strop | Evropský statistický úřad | Růst zaměstnanosti | Vývoj finančních trhů | NextEra Energy | AUDNZD | Střední podniky | iShares IUUS.UK | Investiční kapitál | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Výnosy z dluhopisů | Nákup zlata | Business | Volume | Vývoj amerického akciového indexu | GBPJPY | Linie podpory | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Konsolidace | Slábnoucí dolar | Počet nezaměstnaných | Pokles cen | Plug Power | Algoritmus | LPR | Obchodování s komoditami | Členka rady guvernérů Fedu | Zákonné platidlo | Čínská centrální banka | SP500 | Keystone XL | Začít obchodovat | Index relativní síly | Západní ekonomiky | YouGov | S&P 500 (US500) | Zvedání úrokových sazeb | Španělský IBEX 35 | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | S&P 500 Stock | FedWatch Tool | Program kvantitativního uvolňování | Nový týden | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Vývoj hlavní úrokové sazby v Rusku | Fiskální politiky | Tipy pro začátečníky | Velké ztráty | Long signál na akcie | MSCI World Index | Investice do stříbra | Long signál | NZD/USD | Čínské akcie | Producenti ropy | Contracts for difference | Economic | Ministryně financí | Graf ropy | BlockFi | Technologický pokrok | Jak investovat | Brazílie | Dow Jones | Sentix | Robert Holzmann | Ratingová agentura Fitch | Snížení cen | Indexy PMI | Joseph Stiglitz | Pochybnosti | Danske Bank | Výsledek voleb | SRNE | Obchodování s opcemi | Síla měn | Akcie Moderna | Burzovně obchodovaný fond | Mini loty | Stratég | Turtle Trading | Signál k nákupu | Špatné zprávy | Volné hotovostní prostředky | Pokračování poklesu | Fond obnovy | Model black scholes | Uplatněná cena | Majetek | Ekonomika eurozóny | Obchodník s ropou Vitol | Sky News | Obilné trhy | Řetězce | Zotavení | Sentiment | Zrychlení inflace | Order | Online obchodování a investice | Dnešní statistiky | Princip obchodování | Investovat do ETF | Dividendová sezóna | Šéf společnosti | Trendový kanál | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Klíčové faktory | Největší pokles | Jak investovat na burze | Politika | Profesionální investoři | CoinShares | Commodity futures | Zvyšování úrokových sazeb | Letecké společnosti | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | NatWest Markets | Opční kontrakt amerického typu | Změna kurzu měny | Potenciál pro růst | Komoditní stratég | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Assignment | Reálné výnosy | Komunikace | Backwardation | Překoupené podmínky | Stop-Lossy | Indikátor MACD | ETF společnosti BlackRock | Tier 1 | Apple TV+ | Ekonomické prognózy | MAM | FinTech akcie | BHP | Pravidla hry | Nejnovější údaje o inflaci | Poplatky | Oslabování eura | Index DJIA | GDP | Cenové maximum | Obchodní domy | Koronavirus | Epic Games | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Německý průmysl | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | American Petroleum Institute | Citibank | Pokles průmyslové výroby | Kanadská centrální banka | Japonský akciový index | Výhody a nevýhody | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Wells Capital Management | Indexy S&P | George Soros | Dopad covid-19 | Setkání zemí OPEC | Rozpočtový deficit USA | Zdraví ekonomiky | Investování do ETF | Investiční platina | Vývoj ceny americké ropy WTI | Hedgové fondy | SaxoTrader | CNY | Nálada | Geopolitická rizika | FAO | Indie | Letectví | Nákupy | ForexFactory | Společnost S&P Global | LTC | Měnové páry | Technologické akcie | ProShares | Měnové politiky | Vnímání | Vliv na trh | Dopady pandemie | Index volatility VIX | HighSky Brokers | Snížení základní úrokové sazby | Předstihový ukazatel | Investiční příležitosti | Polkadot | Výprodej akcií | Sentiment v USA | TotalEnergies | Ekonomika | Růst vývozu | cTrader | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Pohyb ceny | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | Akcie Delta Air Lines | WTO | Výrobní index PMI | Dobrá zpráva | Úroková sazba ECB | Karanténa | Sněmovna reprezentantů USA | Nespokojenost | Akcie Porsche | Pandemický program | NewYorská burza | CAD/CHF | Cenové turbulence | Commerzbank | Varianty koronaviru | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Katastrofy | Ministr energetiky | Investiční manažer | Americký kongres | 5G akcie | Zvyšující se inflace | Investice do zlata | Poptávka po americkém dolaru | Ceny zlata | Výhled | Evropské akciové trhy | Elizabeth Warrenová | Velmi volatilní | Timeframe | Jan Kovalovský | Dmitrij Peskov | Automatické obchodní strategie | Aktuální cena zlata a stříbra | Prodejní cena | Zerohedge | Komoditní spread | Americký akciový index | Oživení akcií | GBTC | Americké ministerstvo | Španělsko | Americký trh práce | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Adrian Wang | Celsius | Akciový index DAX | Obchodní myšlenky | USD za tunu | Zápis ze zasedání FOMC | Deriváty | Ethereum | Investiční prostředí | Zpráva o trhu práce | Embargo | Economist | Blízkovýchodní monarchie | Japonské společnosti | Ceny zlata na spotovém a futures trhu | Akciový dluhopis | Reálný obchodní účet | Světový hospodářský růst | Stav trhu práce | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Index Hang Seng | Propouštění | Trendové čáry | Zásoby benzinu | Tradeři | Ceny dováženého zboží | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | PayPal | Hlavní ekonom ECB | Bankovní krize | NYSE: T | Technical analysis | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Finanční trhy | Nízké ceny ropy | Údaje o maloobchodních tržbách | Klesající dominance | Zlaté rezervy | Akcie Meta Platforms (FB) | Američtí těžaři | Forex Expert | Dobrý výsledek | Komunistická strana | PacWest | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Klesající úrokové sazby | X-Trade Brokers | Insider | Prezident Federální rezervní banky | Banky | Růst cen energií | General Motors | Odvětví v ekonomice USA | Fondy | Dlouhodobý trend | Komise pro cenné papíry | Údaje o americké ekonomice | Týdenní výkon | Reporty Amerického ministerstva zemědělství | Bílý dům | Komoditní trhy | MXN | Austrálie | Cenové hladiny | AAPL | HDP Číny | Tether | Analytik finančních trhů | Financial Times | Rozhodnutí japonské centrální banky | Akcie Meta | USD za barel | Nikkei 225 | Počet nakažených | Spread | Nákup bitcoinu | Úrokové diferenciály | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Skalpování | Devizové rezervy ČNB | Vývoj měnového páru EUR/USD | Významné riziko | Intel | Buy | New York | Vývoj ceny zemního plynu Henry Hub | Riziko korekce | LTRO | St. Louis | MSFT | Tržní cena | Swing | Čistá ztráta | GS | Krize | Obligace | Pád akcií | Evropské maloobchodní tržby | Financování CFD | Zvýšení úroků | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Investing | Depozitní sazba ECB | NZD/CHF | Euro včera | Portál FXstreet.cz | Vlády | Zotavení ekonomiky | Nový kmen koronaviru | S&P 500 nebo Nasdaq | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | Výnosy 10letých dluhopisů | AOS | Omezení produkce | Zpětný odkup akcií | LEAPS | Zlatý důl | Můj trade | ADA | Exotické měny | EURCHF | CoinGecko | G20 | Trend klesající | Pokles poptávky | Štěstí | Bank of Singapore | Index strachu VIX | CEO | Oslabení dolaru | BioNTec (BNTX) | Riziko skutečné stagflace | Pozitivní očekávání | Akcie roku 2019 | NFT | Zlatý kříž | Prezident Erdogan | FOMC | Rally na ropě | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Dollar | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | CSPX.UK | Akciové trhy v USA | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Indikátor CCI | FOMO | Obchodní tipy pro zlato | Historický okamžik | Deeskalace | Ztráty | Vývoj ceny ropy | Nový cyklus | Americké výnosy | Obchodování korekce trendu | Graf indexu | Ředitelka | Generální ředitel | Likvidní | Devizové rezervy | Protikoronavirová opatření | Japonský ministr financí | Spotřebitelské výdaje ve Francii | Měny emerging markets | FX trh | Investiční tituly | Čistá marže | Burza | Tipy pro obchodování GBP/USD | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | MarketWatch | Index MSCI | Hewlett-Packard Company | Rozvoj | Americká inflace | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Výprodeje | Akcie roku 2021 | Nové sankce | Derivát | Obchodování s CFD | Možnost realizovat zisk | Teherán | Capital Economics | Rozhovor | Dlouhá pozice | Hlavní měnové páry | Španělský IBEX | Plán obchodování | Transakce | Švýcarské banky | Poměr cen | Volatility trhu | Akcie prodejců spotřebního zboží | Jak funguje screening akcií | Březnová data | Slabší dolar | Hodinový graf | Měny | Ekonomické zpravodajství | Bilance | Růst podnikatelské aktivity | Hladiny supportu | Volby | Pokles EUR/USD | Enlivex Therapeutics | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Fundamenty | Cena kávy | Americká vláda | Sezónnost | Lululemon | Přístup k měnové politice | Zpráva COT | Cenová nabídka | Zaměstnanost | Inflace v Japonsku | Profitovat | Glencore | Irsko | Akciové párové obchodování | Long position | Energie | Rozjednané prodeje domů | Důležité zprávy | Znovurozšíření pandemie | Analytici společnosti | Trade Brokers | Peněžní tok | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Testování FDA | Nákup EUR | Mezinárodní obchod | Alokace (IPO) | Rolování kontraktů | Halving | Ekonomika EU | Inflace v březnu | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Program QE | Nezaměstnanosti v Německu | USDX | EUR/CHF | Fed dnes | Ropné měny | Dividendy | Finanční centrum | Měna | Ekonomické sankce | Jasný signál | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | RRR (risk reward ratio) | Údaje o HDP | Akciový trh | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Obchodování se státními dluhopisy | Intradenní obchodník | Sazby | Silný pokles | Historie | WisdomTreePhysical Palladium | Internet of Things | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Ukončení obchodní války | Index podnikatelské nálady | Out of the money | Futures trading | Velké změny | MSCI | Karanténní opatření | Patria Direct | Pozice dolaru | Pravidla obchodování | Australská ekonomika | Thomson Reuters | Obchodování opcí | MetaTrader Supreme Edition | USD | Kupní opce | Index podnikatelské aktivity | Spotřebitelská poptávka | Walgreens | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | W1 | Inside | Ceny mědi | Politická stabilita | Politika Rishiho Sunaka | Finanční trh | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Nabídková cena | Černý pátek | Algoritmické obchodování | Nový trend | Snižování nákladů | Komoditní spready | Půlení | Apple (AAPL) | Reakce investorů | Data z Německa | Regulační orgán | Risk On | Globální poptávka po ropě | Překoupené oblasti | Recese americké ekonomiky | Optimismus na trhu | Nové prognózy | EFSF | Limitní příkazy | Automatický obchodní systém | Zpřísňováním měnové politiky | Carry trades | Stav ekonomiky | Sentiment na trzích | Milník | Světová zdravotnická organizace | ABN Amro | Já Trader | EIA | Člen bankovní rady | Platformy | Partneři | IPO | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Miliardy USD | Fixní kurz | Poradce | Vicepremiér | Reálné úrokové sazby | Další růst sazeb | Obchodní den | Sazba Fedu | Initial Public Offering | Makroekonomické události | Zkušenost | Míra inflace v Británii | Signál | Írán | S/R zóny | Meziroční inflace | Pomerančový džus | Síla amerického dolaru | Dnešní obchodování | Odhady růstu | Lululemon Athletica | EPS | ADP | Hodnota zlata | Repo sazba | Biliony dolarů | Číst grafy | Nejlepší ropné akcie | CPI v USA | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Úbytek | Akcie v roce 2020 | Short signál | Termínový kontrakt | Ocenění | Dlouhé pozice v koruně | Ropy | Rozdílové smlouvy | Vedlejší účinky | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Řízení rizik | Motto týdne | Míra úspor | Druhá vlna | NFIB | Investiční doporučení | Obiloviny | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Záchranný balíček | Výdaje | Změny trendu | Silný trend | Nákup kontraktu Henry Hub | Ekonomický dopad | Rafinerie | Společnost | Investor | Akcie ropy | Break/Even | Apple (AAPL.US) | Rezervní měny | Časové období | Joe Biden | VZLB | Sázky | Futures na americké akcie | Investiční instrument | Obchodujte | Zboží z Číny | Potenciální výnosy | Strategie hybnosti | Zvýšení volatility | Platforma eToro | Tržní kapitalizace kryptoměn | Akcie HP | Thomas Barkin | Retailoví investoři | Společnost MicroStrategy | Utažení měnové politiky | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Měny zemí G-10 | Jerome Powell | Očekávaná inflace | BMW | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Nízká inflace | Možnost vzniku falešného průrazu | Mark Carney | Volatilita trhů | Investování | Lehman Brothers | Non-Farm Payrolls | Špatná data | Rozšíření | Dopad koronaviru | CAC40 | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Inflační epizoda | Ropný trh | Everquote | Americké ministerstvo financí | Slovník pojmů | Akcie Amazon | Rishi Sunak | Bezpečný dolar | Umělé inteligence | Britské měny | Eura | Tisková konference | Opatření americké centrální banky | Neúspěch | Aktuální cena zlata dnes online | AAPL.US | Investujte na Forexu | Obchodní signál | Zpomalení v Číně | Inflační cíl | Nizozemsko | Bankovní systém | ACT | Organizace | Očekávaný zisk | Obilí | Invesco Ltd. | Posilování USD | Hodnota Opce | CBI | Gap | Ceny pohonných hmot | Úrokové swapy | Ken Veksler | Leverage | VIX | Zmírnění inflace | Stock Exchange | Růst | Obchodování EUR/USD | Problémy s likviditou | Dnešní zprávy | Český investor | London metal exchange | Intradenní obchodníci | Výdaje japonských domácností | Centrální bankéři | Obchodní platforma MetaTrader | Letošní maximum | Výhled pro zlato | Ceny výrobců v USA | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Standard and Poor's | Alokace aktiv | Kmen koronaviru | Hospodářské výsledky | Nejlepší palladiové akcie | ČTK | Risk-off | Propad ceny | Proti trendu | Zajištění | Omezení dodávek ropy | Propad poptávky | Administrativa | Obchodní strategie bottom fishing | Výnosy amerických státních dluhopisů | Inflace v Číně | NZD | Axsome Therapeutics Inc | Propad cen ropy | BOSSA | Snížení inflace | USD/RUB a USD/TRY | Zpracovatelé surového zlata | Currency | Overweight | Index | Vánoční rally | Wall Street Journal | Vstup do dlouhé pozice | Výsledek referenda | Pipy | Marže (margin) | Komoditní | Dvojité dno | Backtestování | Praktické tipy | Lockdown | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | Cenový index | Implikovaná volatilita | Expanzivní měnová politika | MiFID II | Token | Trh s bitcoiny | BOJ Kazuo Ueda | Měnové stimulace | Bohatství | Cenová akce | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Jižní Korea | Kontrakty CFD | Mimoburzovní | Výsledková sezóna | Ministři financí eurozóny | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | Graf EUR/USD | Engulfing | Nákupní signál | Hospodářský pokles | ISM index | Panika | Klíčové makroekonomické ukazatele | COT (Commitments of Traders) | Obchodovat s akciemi | Technický výhled | Tipy pro začínající obchodníky | Forex obchodník | Nejvyšší rating | Vývoj eurodolaru | Stimulační politika | GBP CHF | Cena libry | Dokončený brexit | Komplexní analýzy | Pravděpodobné výsledky | Varovné znamení | Cena kontraktu | Šance | Vývoj ceny palladia v USD | Medvědí rally | Sorrento Therapeutics | NYSE: DIS | Vyrovnat ztráty | IUCM.UK | Pracovní trh | Globální měny | Spotřební sektor | Slabý brazilský real | Uptrend | Spekulace na oslabení | Index amerického dolaru | Odborníci na kryptoměny | Německý ústavní soud | CitiFX | Obchodování na devizových trzích | Analýza Bitcoinu | Resolution Foundation | Volatilita směnných kurzů | Růst měnového páru EUR/USD | Vojenské krize | GTC | Agresivní uptrend | AMBcrypto | Světové rezervní měny | Commitment of Traders | PrimStock | Vybrat zisk | Ekonom Evropské centrální banky | Rozjezd turistické sezóny | 200denní klouzavý průměr | Nejlepší trading | Americké vlády | Robert Kaplan | Chuť k riziku | Index eura | All Time High | Institut API | Jak začít obchodovat S&P 500 (US500)? | Reálné zisky | Poradenství | Swapové body | Vývoj španělského akciového indexu | Vlastnictví | Hlavní ekonom | IDUS | Strategie skalpování | Higher Low | Poptávka po ropě | NASDAQ: GOOG | Průzkum | ETF (Exchange Traded Funds) | Cellnex | CSPX | UCITS | Kupci | Země Perského zálivu | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Guyana | Blahobyt | Distributing ETF iShares IDUS.UK | Úrokové sazby v Austrálii | Riziko dalšího poklesu | Rezistentní zóny | Akcie Amazon (AMZN) | Zajímavý trend | Bloomberg Markets | Hang Seng Tech | John Hardy | Výrazný přebytek | Brent | BB&T | Obchodování páru EUR/USD | Turecká ekonomika | Obchodování na burze | Cena indexu S&P | UCITS ETF (INRG) | Dlouhodobá předpověď | IDUS.UK | Kurzy koruny | Gamma | Uzavřené fondy | Jasné signály | Obchodní myšlenka | Šéf nizozemské centrální banky | Meta Platforms (FB) | Dodatečný výnos | Zásah centrálních bank | Fundamentální výhled | Bezpečného útočiště | Nálada domácností | Geopolitické události | Trend oslabování | Schlumberger (SLB) | Hedžové fondy | Zlepšení nálady | Veřejně obchodované fondy | Skokové oslabení koruny | Nepřízeň počasí | Bezpečné přístavy | Světové hospodářské krize | Americká mincovna | Tchaj-wan | Měnová stimulace | Barrick Gold (GOLD) | Investování do S&P 500 | CRM | Příliv bitcoinů | BRKA.US | Dlouhodobý investor | Petr Plecháč | Pravidla obchodní strategie | Banka Goldman Sachs | Země eurozóny | Vstup na burzu | Finanční sektor S&P 500 | Nacenění kontraktu | Tržní hodnota | Varianty covidu | Ursula von der Leyen | Zájem o ropu | Obchodování s indexem S&P 500 | Reálné zisky nad inflací | Cestování | Depreciace | Býčí potenciál | Blue chip | Inside Bar | BRKA | Cardano | Špatné počasí | Vysoké sazby | Praktická ukázka | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Přehled | Obavy z brexitu | Obchodníci dnes | Analytička | Spekulativní investoři | Výhled Saxo | Období vysoké volatility | Doji | Německé maloobchodní tržby | John Williams | Pokles ceny akcií | Kurz liry | Screening akcií | Fill | Sýrie | Futures zlata | Poměr zlata a stříbra | Poptávka po stříbře | Inflace v únoru | Psychologické hladiny | Platidlo | Posílení indexu | Plynový armageddon | NFP report | ASK cena | Momentum trhu | Break/Even (B/E) | Počáteční investice | Obavy ze ztráty | Obchodní signály | Index Standard and Poor's 500 | Day-tradeři | Členka Rady guvernérů | Zprávy o nezaměstnanosti | Události tohoto týdne | Výjimečný stav | Měnové trendy | XAU/XAG | Easing | Koupit akcie | Opční strategie | Pozice v koruně | Reakce trhů | Reakce při výběru likvidity | P/E | Sentiment investorů | Britské akcie | Viceguvernérka | Vývoj měnového páru | Advanced Micro Devices | Směnné kurzy | Zasedání Fedu | Velryby | Americké centrální banky | Korekční pohyb | Cenový vrchol | CHFJPY | Admiral Markets | Olej | S&P Global | FTSE | Fiskální rok | Pár euro-dolar | Lepší výkonnost | Akcie v Asii | Přebytek obchodní bilance | Prognózy ČNB | Vývoj ceny bitcoinu | CCI | Plynovody | Směřování ekonomiky | Obchodování s deriváty | Vyhlídky | WGC | Spot Market | Supportní zóna | Otevřít obchodní účet | Management | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Rekordní ceny | Pohyby na měnových trzích | SPY5.UK | Dividendové akcie | Komoditní fondy | Potlačovaná poptávka | Murray | Koronavirus a finanční trhy | Komoditní měny | Sazby v Austrálii | KOL | Pip value | ETF fond | Výroba v Británii | Představitel ECB | Člen představenstva | Kolísání cen na finančních trzích | Cenový graf Apple | Předpověď | Théta | Český běžný účet | Analýza sentimentu | Rok 2020 | Uložení finančních prostředků | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | ETF trh | Vysoké ceny energií | iShares QDVE.DE | Kurz EUR/USD | Pandemie koronaviru | Těžba OPEC | Ripple | Asie | Pasivní investice | Špatné výsledky | Cena zlata dnes | Suroviny | Alibaba | Crypto FX | Tempo růstu průmyslové výroby | Nezaměstnanost v Británii | Online zpravodajství | Potenciál dalšího růstu | Spekulant | ETF BSPXPL.PL | CTA | Devalvace amerického dolaru | LBMA | Standard and Poor's 500 | Pozice velkých spekulantů | Australská měna | Dodávky a cenu plynu | Zvýšený zájem | Pád ceny | Technické nástroje | Bitcoin | Technologické společnosti | Převodník měn | Výsledky průzkumu | Plyn | Ekonomické události | Pokles exportu | Britská premiérka | Ukončení intervencí | Automobilky | Neutrální výhled | Trumpova opce | IUUS | Nakupovat státní dluhopisy | NASDAQ: MSFT | Futures | Index australského dolaru | Omán | Pojišťovny | Akcie Adobe | Znalost měnových trendů | Index spotřebitelské důvěry | Skutečný brexit | Beta | Výkonnost indexů | Rady expertů | Vlna epidemie | Nejbližší support | Intradenní analýza | Omezení pohybu | Export v dubnu | Intradenní obchody | Obchodní přístup | Členství v NATO | Akcie HP Inc | Zpráva o inflaci | Vliv na investice | Kontraindikátor SSI | Radar Tradera | Napětí na Ukrajině | Riziko stagflace | Přehled měnového páru | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Moving Average | Dění na Ukrajině | Americká data | Členka rady guvernérů | Vydělat peníze | Nemovitosti | Chaikin | Boris Johnson | Růst výnosů | Indikace | Prodej akcií | Zájem o dolar | Princip proražení | Kevin McCarthy | ETF SPY5.UK | Kolaps těžby v USA | Rekordní minimum | James Bullard | Kakao | Otočení trendu | Čínská poptávka | Futures trhy | Procter & Gamble | Dlouhodobé strategie | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Úspěšný trading | Obchody | Úrokové sazby Fedu | Vývoj měnových kurzů | Celosvětová poptávka | PLUG | HDP USA | Další rozvoj | Index CPI | Drawdown | Investiční kovy | Index nákupních manažerů (PMI) | ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Oslabení koruny | Aleš Michl | Drahý kov | xStation5 | Prosincová inflace | Technická rezistence | Vyplácení dividend | OpenAI | Zdražení ropy | Střední cena | Podpora | Dolar vůči jenu | Růst spotřebitelských cen | Prudké oslabení | Ministři financí | NatWest | Těžba ropy | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Prognóza ČNB | Rozpad eura | Koronavirové lockdowny | Oslabování amerického dolaru | Rubl | Příliv kapitálu | Dlouhodobé konsolidace | Prezident Joe Biden | Dílčí index | Arbitráže | Cenová maxima | Počet pracovních míst | Nákupní příležitost | Výrobce čipů Nvidia | Biotechnologické akcie 2021 | MT4 | AUD/CAD | COIN | S&P 500 | IronFX | Flat | Velké americké banky | Investiční nástroje | Pohled na zlato | Technické indikátory | Zvýšení mezd | Dobrá čísla | Maloobchodní prodeje | Přístup na finanční trhy | Cíl růstu HDP | Tim Cook | Nižší časový rámec | Nayib Bukele | Ruská invaze | Prodej dolaru | IUES | COT (Commitment of Traders) | Zemní plyn | Dvojitá investice | Geopolitické faktory | BSPXPL.PL | Kurz pro začátečníky | Německo | Capital Markets | MicroStrategy | Konsolidace ceny | Portfólia | Akcie roku | Curve fitting | Volatility | Japonsko | Ahold Delhaize (AD) | Vývoj komodit | Zvýšené geopolitické napětí | Fluktuace | Rizikové investice | Japonský HDP | Riksbank | Obchodování na forexovém trhu | Skalper | Profesionální obchodník | DAX 40 | Vyznačené rezistence | Nejziskovější | Překoupenost | Energetický index | Range | Monero | Američané | Snižování inflace | Celkový sentiment | Výkonnost zlata | EU a USA | Vzdělávací webináře | Statistické údaje | Velké zisky | Aukce | Visa | DBS | Trendová linie | Obavy o snižování produkce | Obchodování jedním kliknutím | Bloomberg Grains Index | Intraday | Projev šéfky ECB | Zastavení růstu | Příkaz stop-loss | StopLoss | Surové ropy | Světová poptávka | Červnová inflace | Twitter | Aktuální cena akcií | Zasedání americké centrální banky | Bollinger Bands | Pokračování rally | Omezení profitability | Načasování snížení úrokových sazeb | Bankovky | Virus | Krach | SMA 200 | Čeští investoři | Nejnovější údaje | JPMorgan Chase & Co | USD/SEK | Hotovost | Marathon | Tržní situace | Průrazové svíčky | Kartel OPEC | Arbitráž | Maďarský forint | Vystavení riziku | Velké peníze | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Kurzy měnových párů | Rostoucí trendová linie | Životní náklady | Vyšší ceny | Smart money | Mártiňš Kazáks | Dluhové krize | Jak se stát forexovým obchodníkem | Los Angeles | Panické výprodeje | Investice do akcií | Setkání centrálních bankéřů | Směřování | Rozpočet | Novozélandský dolar | Boční trend | Japonská centrální banka | Opce | Portugalsko | Vice | Velké objemy | Tisková konference FOMC | Výhled pro EUR/USD | Dlouhé pozice (long) | CARA | Prognózy inflace | Dividendová obchodní strategie | Ekonomické zpomalení | X-Trade | Cenový cíl | Aktivum | Huobi | Zvolení Trumpa | Cena dogecoinu | Velcí obchodníci | Britský regulátor | UCITS ETF | Dlouhodobí investoři | Velmi rychlý obchod | USDIDX | Index Hang Seng Tech | Zprávy a události | Break Even | Propad akcií | Podhodnocené akcie | Směnný kurz | Dlouhé (long) obchodní pozice | Jednoduché tipy | Akcie Siemens | Investiční plány | Index nákupních manažerů | Vývoj měnového páru USD/TRY | Stablecoin | Dobré zprávy | Ceny komodit | Meta Platforms | Produkty s pákovým efektem | Celsius Network | BNP | Náměstek ministra financí | Kodiak Sciences | Evropské indexy | Funkce měnových trendů | Velikosti pozice | Vyšší riziko | Obchodní partner | Kurz CZK | Překoupené zóny | Fundamentální ukazatele | Králem bude hotovost | Cenový graf Axsome Therapeutics | Domácnosti | Marine Le Penová | Google | Euro vůči dolaru | Kupní síly peněz | Sentiment spotřebitelů | Commitments of Traders (COT) | Mario Draghi | Merrill Lynch | Vysoká inflace | Klesající trendové čáry | Státní dluhopisy | Analytici | Elektromobily | Platební prostředek | Právo | Odhady ekonomů | Core S&P 500 | Irák | Kurz koruny | Nedostatek surovin | Aligator | Elliott | DOT | Bezpečné indexy | CHF/JPY | Vybírat zisky | Fair Value | Guvernér Fedu | Zpomalení globální ekonomiky | Dlouhodobé investice | HPQ | Akcie v roce 2019 | Tržby | Přehled o dění | Kdy se support mění | Žlutý kov | Americký trh | Jednoduchý obchod | Snižování úrokových sazeb | Jednání ECB | Snížení sazeb | Počet žádostí o podporu | Zamyšlení | Závislost | Konzervativní uložení finančních prostředků | Příměří v obchodních válkách | Překoupené úrovně | Finanční systém | NAFTA | Platební bilance | Makro | Stagnace | Futures kontrakty | Skupina OPEC | Psychologické úrovně | OKX | Růst mezd | Světové centrální banky | Conference Board | Růst americké ekonomiky | Evropská centrální banka | Prime | Elliottova vlnová teorie | Slušné zisky | Nákup akcií | Německá kancléřka | BAT | Automobilka Renault | Snižování produkce | Statut | Americká centrální banka (Fed) | Finanční prostředky | Regrese | Dealer | Eurozóna | Švédsko | Support mění na rezistenci | Měkké komodity | FXstreet | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Společnost OpenAI | Forward | Partners | Vývoj inflace | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Měny rozvíjejících se zemí | Dax index | Hedge fondy | Intel (INTC) | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Bancorp | EUR/RUB | Institucionální investoři | Intervenovat na devizovém trhu | Short signál na akcie | Sázka na růst | Vývoj měnového páru USD/RUB | Euro STOXX | Silný pattern | Marketingová komunikace | Kurzy | Benchmarky | Slabší euro | Index Cboe VIX | Opce amerického typu | Zlaté rafinérie | Investiční rozhodnutí | Fond | Analýza dat | Vysoká poptávka | Obchodní pozice | Ekonomické údaje | Obchodování krypto | Ceny palladia | Vývoj hodnoty | Spekulativní pozice | Zambie | Inflační očekávání | Aktuální prognóza | Prezidentské volby v USA | HG měď | Těžaři | Situace na trhu práce | ECB | Nejnovější zprávy | Řetězec | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Zinek | InstaForex Kurz | Měnová politika | Institut ZEW | Klaas Knot | Vývoj hlavní úrokové sazby v Turecku | Cena BTC | Buy-and-Hold | Etherea | Přicházející recese | Rezervy | Růst ceny | Obchodování na měnovém trhu | Spekulace na růst | Hodnota akcií | Dluhopisy | Nárůst výnosů | Odpor | SPAD | Propad cen komodit | Vrcholy | Ministr zahraničí | eFXnews | Americká ministryně financí | ETF Grayscale | Restrukturalizace | Trh práce v USA | ISM | cTrader Purple Trading | Bankovní vklady | Spekulativní investice | Krátkodobí obchodníci | Webináře | Indikátor | Vyšší sazby | Dobré obchodní příležitosti | Jefferies | Krize v USA | Bloomberg Dollar Spot Index | Insider trading | Ekonomické vyhlídky | Saxo PDF | Analytika | CPI index | CLEO.one | FOREX | Pšenice | TLTRO | Konsenzus | Nissan Motor | Americké banky | Vzestup zlata | Odraz ceny | Bývalý prezident | Růst výnosů dluhopisů | Hlavní komanditní společnosti | Akcie Digital Turbine (APPS) | Cenový propad | Moskva | Poptávka | ECB Christine Lagardeová | Trader | Fitch | Francouzský prezident | Banka Morgan Stanley | Co bude | Michal Uma | Zasedání Bank of England | Konfluence | Patrik Mackových | Krypto | El Salvador | Psychologie | Olaf Scholz | Expirace | Obchodování s indexem S&P | Technologické inovace | NASDAQ: AAPL | Očekávání trhu | Vývoj ceny stříbra v USD | Sazby beze změny | Depozitní úrokové sazby | Pivotní body | Hodnotová obchodní strategie | EURGBP | Premiérka Liz Trussová | Růst HDP | G7 | VDX | Vývoj obchodní bilance | Litecoin | Peking | Cizí měny | Zvýšení inflace | Solana | Čína | Soběstačnost | Dot-com | Masato Kanda | Money management (MM) | Cenový graf | Christopher Waller | Bulharsko | Short příležitost | Prezidentka Christine Lagardeová | Výhledy | Korekční fáze | Zahraniční forex | Nejlepší 5G akcie | Politici | Společnost Admirals | Spot FX | Čínský export | Shell Plc | USO | Omezování nákupů aktiv | Překážky | EBITDA | FRED | Německý index DAX | Medvědi | Největší světová burza | Reverzní formace | Sláva | Reporty | Diamantová formace | Počasí | UTC | Bitcoin graf | Stop hunting | Soudní dvůr | Euro-dolar | Resistance | Klouzavý průměr | ALV | Lend | Přehřátý trh | Výrobní aktivity | Větší pokles | Video | AMZN.US | Inflace ve Velké Británii | Spready | Prodat USD | Shazování peněz z vrtulníku | Hegemonie dolaru | Index relativní síly (RSI) | Investice v zahraničí | GBP USD | Statistiky z eurozóny | DBK | Koš | Výrobce videoher | Příliv BTC | Opce živě | Ztráty dolaru | Prodejní signál | Tweety Elona Muska | Christine Lagarde | Velcí hráči | XTB | Drahé kovy | Trading Station | Akcie Apple | Pozornost obchodníků | S&P 500 ETF | Hedging | Deutsche Bank | Podnik | Monetární politika | Podnikatelská aktivita | Obchodní válka | Redukce | Waste Management (WM) | Nastavení měnové politiky | USA | Nákup komodit | Index PMI | Put option | Zahájení aktivního obchodování | Inflace v Turecku | Evropské méně | Turecké liry | NIESR | Evropský průmysl | Krátké pozice (short) | Pád bitcoinu | Pin Bar | Long pozice na US500 | EUR/KRW | Hliník | Globální trhy | Kurzy měn | Hlubší pohled na fungování | Capital | Devalvace čínského jüanu | Jestřáb | Buy Stop | Nepříznivé počasí | Generativní AI | Inflace spotřebitelských cen | Federální rezervní banky | Konvertibilní dluhopisy | CFD DAX30 | Devizový trh | Základní měna | Tržby v eurozóně | Elliotovy vlny | JP Morgan | Finanční podmínky | Platina | Tvrdá práce | Janet Yellen | Vstupovat více obchodními příkazy | Celosvětová spotřeba | Odrazy | Jednotná měna | Cena aktiva | Úroveň rezistence | Zlato | MIFID | Vliv měnových trendů na ekonomiku | Nárůst sazeb | Ekonomové | Fibonacciho úrovně | Spojené státy | Opční termínové kontrakty | WP | Akcie Porsche (PAH3) | JPMorgan Chase | HCOB | Obchodování s Bitcoiny | Desetileté dluhopisy | Zveřejnění zpráv | Dnešní sentiment | Turistické sezóny | Silné inflační tlaky | Výnosy USD | USD/CAD | Disney | Král kryptoměn | Podnikání na kapitálovém trhu | Investoři a obchodníci | Sol | Bavlna | Zpomalování inflace | Oživení ekonomiky eurozóny | Kalendář ekonomických událostí | Klesající trendová linie | Vývoj tržní kapitalizace | Rozpočtové schodky | Index PCE | Strategie komodit | Protiruské sankce | Celková inflace | SPDR S&P 500 ETF | Hodnota jednoho pipu | Turecké měny | Načasování | Turistická sezona | WTI ropa | Nejnovější zpráva | Silicon Valley | Futures na ropu | Jádrová inflace v eurozóně | Esther Georgeová | Investoři se strategií | Strategie nákupu | Alphabet (GOOGL) | Řízení peněz | Burze | ECB (European Central Bank) | Vnitřní hodnota | Finanční situace | Vývoj indexu S&P 500 | Prodejní opce (Put option) | Americké trhy | NZD/JPY | Investiční banka Goldman Sachs | Bloomberg Commodity Index | Hospodářská výkonnost | Kryptoprůmysl | Komunikační sektor ETF | Společnost Delta Air Lines | Velmi silný pattern | Přezásobený ropný trh | Přísnější Fed | Nákupní aktivita | Změny úrokových sazeb | Průraz trhu | I-Trader | Marže obchodníků | Čínské vlády | Forexu | Globalizace | Valneva | Budování dlouhodobé pozice | Kryptoměnoví investoři | Omezení produkce OPEC+ | Prodejní swingové pozice | Pozice | Pandemie | Platinové akcie | Sledovací akcie | ANZ | Pips | Cena stříbra | Enphase Energy | Výprodej | Údaje o nezaměstnanosti | Byznys | Bitcoinist.com | Kurz EURUSD | Spekulace na pokles | Průměrná cena | Poskytování úvěrů | Backtesty | Bank of New York Mellon | Velmi vysoké výnosy | Fiskální stimuly | Dominance bitcoinu | MSCI Europe | Gilead Sciences | Americký HDP | Mohamed El-Erian | Emerging markets | Indikátor důvěry | Uchování reálné kupní síly | Aktualizované údaje | Členové OPEC | Opční prémie | Tisknout peníze | Rozdíl úrokové míry | Hewlett Packard Enterprise | Úrokový spread | Měnové trhy | AUD/USD | Stagflace | Oscilátor | US dolar | Nebezpečí | Nové údaje | Růst Bitcoinů | Rizika a nejistota | TradingEconomics | EU | Summit EU | Výprodej bitcoinů | USD/JPY | Vývoj kurzu eura | Dollar Spot Index | Výsledek voleb ve Francii | Chop | Wealth Management | Americká opce | Lael Brainardová | Objem investic | Vysoká likvidita | Situace na americkém trhu práce | SPX | FX společnosti | Pozice na EUR/CZK | AGSI | Ruský ministr | Uchování reálné kupní síly peněz | Nakupovat | Hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Vysoké ceny | STAR | Odvětví | AMZN | Reverze k průměru | Fundamentální základ | ETF S&P 500 iShares IUCM | Arabica | Bělorusko | Cboe VIX | Výrobní náklady | Ceny niklu | Prodeje | Conference Board index | Oslabování koruny | Sociální trading | ABC | Tweety | Fibonacci | Strategy Research | Burza kryptoměn | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Americké depozitní certifikáty | Spojené arabské emiráty | Anomálie na trhu | Futures na americké akciové indexy | Index DAX | Západoevropské trhy | Česká národní banka | RBC Capital Markets | Barclays | Poptávky po ropě | Objem měsíčních nákupů dluhopisů | Nárůst volatility | Materiály | Křížové měnové páry | Futures na bitcoin | Dodavatelské řetězce | CoinDesk | Analytik | PMI ve službách | Plovoucí směnné kurzy | Nové peníze | Lot | Úspěch | Bankrot | Federální rezervy | El-Erian | Průměrná míra inflace | Spekulanti | Americké statistiky | APPS | OTC | Konzervativci | Průvodce pro investování | Throwback | MSCI All-Country World | Oscilátory | Zpomalení růstu | Mark Zuckerberg | Obchodovat S&P 500 (US500) | Intervenovat | Americké firmy | Orsted | Úrokové zhodnocení | Konfederace | CAD | Hospodářský výhled | Lufthansa | Mzda | SVB | Miliardy | Hodnocení ekonomiky | Geopolitika | Banka | American Eagle | Markit | Ekonomika Evropské unie | Výrobní inflace | Sterling | Nominální růst HDP | Euro Pacific | Vyšší úroveň | Produkce ropy | Manažeři hedgeových fondů | Bezpečnost | Potenciál poklesu | Výnosy | Dlouhodobé trendy | Další kryptoměny | Ekonomické zprávy | Komodity | Vyšší inflace | Index euro stoxx 50 | Berkshire Hathaway (BRKA.US) | Objem vládních stimulů | Platby kryptoměnami | MIC | ENLV | IBEX | OTC Bulletin Board | Pimco | | WhatsApp | Kartel OPEC+ | Ukazatele | Epidemie koronaviru | Grexit | Zpracovatelský průmysl | USD CHF | Ceny dolaru | Cenové války | Round turn | Regulační orgány | Výhody | Šéfka Fedu | Práce | Brazilský real | Jestřábí ECB | Pokles bitcoinu | Cílová cena | Korporace | Solventnost | Dílčí indexy | Tržní trend | Vítězství Donalda Trumpa | Základní úroková sazba | Technologický vliv | Bankovní vzdělání | Analýza | Nový býčí trh | Porsche | Tokeny | Pokles libry | Vnější prostředí | Prohlášení politiků | FxOpen | Jak obchodovat | Trojúhelníkové vzory | Futures na americké indexy | Měny s vysokým výnosem | Odpovědnost | Energetická závislost | Globální finanční trhy | Intervence centrální banky | Zasedání centrální banky | Úrokový rozdíl | Biden | Formace technické analýzy | Budoucnost | Index spotřebitelských cen | Analytik Commerzbank | Začínající obchodníci | Aktuální situace | Utilities ETF | IPO Deliveroo | Střednědobý výhled | Vývoj meziroční spotřebitelské inflace | NASDAQ 100 | Zisk na akcii | Dolarový pár | Nissan | Akcie AMD | WebTrader | Nákup libry | Reverzní vzor | Vysoké úrokové sazby | Energetické krize | Hospodářská katastrofa | Světové akciové trhy | Stabilita | Britský FTSE | Dnešní videokomentář | Put | Objednávky | Cenový index výdajů | XAG/USD | MUFG Bank | Příjmy domácností | Banka UBS | Novozélandská ekonomika | Hry | Obnovení růstu | Zlepšení | Průmyslové kovy | Kobalt | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Nesoulad | Makléř | Aktuální kurz | Optimismus | Long Term | Jakub Matis | Růst průměrné mzdy | DAX 30 | Wall Street | Grains Index | Rizikový sentiment | Obchodování na forexu | Finanční derivát | Nákup dluhopisů | USD graf | Vzestupný trend | Kotace | Sazby Fedu | Proražení rezistence | Akcie BioNTec | Vzestup bitcoinu | Investice do komodit | Rychlost | iShares Silver Trust | Pokles nezaměstnanosti | Rollover (převedení) | Dluhopis | Automatické obchodování | Žádosti o podporu | Index FTSE 100 | Výplaty dividend | Mojmír Hampl | Obchodování GBP | Společnost JDE | Zadluženost | Forex kalendář | Komise v přenesené pravomoci | Týdenní pivot | Úterní zpráva | Hlubší pohled | Nastavení mysli | Trhy v USA | Představitel Fedu | Akumulace | Technický nástroj | Zahraniční měny | Úrovní podpory | Forex zpravodajství | Americké ministerstvo zahraničí | Růst bitcoinu | Akcie velkých technologických společností | Evropská průmyslová produkce | Nastavení Stop-Lossu | Status bezpečného přístavu | Chrysler | Proč investovat | MSCI ACWI | Trend je tvůj přítel | Korelace Bitcoinu | Riziko | GM | Akcií těžařů | Očkování | Co je index S&P 500? | Inflace v Kanadě | Obchodní model | Akcie | Celková ekonomika | Vývoj ropy | MasterCard | Japonský jen | Average True Range | Rates | Jak fungují státní dluhopisy | Agentura Moody's | Investor George Soros | INTC | Poptávky po dolaru | Výbor FOMC | Sentiment trhu | Litecoin (LTC) | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Volkswagen | Obchodní příležitosti | Indická ekonomika | Kurz GBP | CBOT | Podniky | CryptoQuant | Ekonom | Kevin Grulich | Býčí scénář | Omezení stimulů | Dividendový aristokrat | Ministr financí | Názory analytiků | Japonský index Nikkei | Kvalitní akcie | Vyšší výnosy | Prodejní pozice | Depozitní akcie | Prodeje domů v USA | Šéf NATO | SPOT | Analytický tým | Prolomení oblasti | 5G | Akcie Schlumberger (SLB) | Akcie s vysokými dividendami | Vývoj indexu spotřebitelské důvěry | Ekonomické prostředí | Býčí trend | Vývoj běžného účtu platební bilance | Zisk z dlouhé pozice (long) | Hledání podhodnocených akcií | Riziko deflace | Rekordní pokles | Instrumenty | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Obchodovat S&P 500 | Obchodní nastavení | Cenu plynu | Obchodování platiny | Coronavirus | Vliv na ekonomickou stabilitu | Zajištění dodávek plynu | Analytik trhů | Opce na akcie | Nasdaq | Dekarbonizace | Philip Lane | Rebalancování indexů | Nonfarm Payrolls | Ray Dalio | Index Nikkei 225 | Lék na COVID-19 | Poměr RRR | Japonský trh | Návratnost | BRANO | Bidenovo vítězství | Geopolitická situace | Nové letošní maximum | Kde a jak profitovali tradeři | Maxima dlouhodobé konsolidace | Intradenní strategie | Ministerstvo práce | Ekonomický výhled USA | Geopolitické napětí | DYDX | FiveThirtyEight | Prolomení pod support | Inflace v USA | AUV | Fiskální plány | Krátkodobý výhled | Opční právo | Vývoj těžby surové ropy | Německé dluhopisy | Schůzce FOMC | Vývoj tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Konec recese | Mrazivé počasí | Domácí poptávka | Nejlepší čas na investování do S&P 500 | Arcane Research | Rally na stříbře | Vývoj naplněnosti zásobníků s plynem v USA | Zastoupení odvětví | Stochastic | Údaje o inflaci | Zemědělství | Tržní kapitalizace společnosti | Obchodní dohody | Globální ekonomický růst | Aroon Up/Down | Zpomalení hospodářského růstu | Realitní sektor | Německá inflace | Silné stagflace | Cena MATIC | Société Générale | Americké vládní dluhopisy | Německý DAX30 | OKEx | Počet zaměstnaných | Černá labuť | Citi Group | Průlom | Ministryně hospodářství | AAA | OTM | Světové trhy | Akcie Twitter | Nákup aktiv | Investment | Prodej eura | Výprodej dluhopisů | Akcie Ahold Delhaize (AD) | SPDR S&P 500 ETF SPY5.UK | Zásobníky | FX Analyst | Linie odporu | Dolarové zisky | Statistika | Vývoj ceny | Zprávy z Německa | iShares IUCM.UK | Výraznější pokles | Schůzka FOMC | LEND | Bitcoin Trust | Plovoucí směnný kurz | Železná ruda | Stav americké ekonomiky | Terra | INRG | BlackRock | Oblasti forexu | Cena indexu | Kurz EUR | Cyklus růstu americké ekonomiky | Obchodní rezistentní pásmo | Růst měnového páru GBP/USD | Saxo Group | Ford Motor | Denní obchodníci | Zajištění proti inflaci | Obchodní hodiny | Šíření nákazy | Akcie Allianz | Nejvyšší výnosy | Nakupovat švédskou korunu | Role hedgeových fondů | Kryptoměny | Obchodní strategie následování trendu | Zisk z dlouhé pozice | Futures na stříbro | Zasedání Rady guvernérů | Low | Výhled USA | Obchodování s komoditními futures | Denní příkaz | Húsíové | Ekonomické aktivity | Ark Invest | Obchodní výhled | Kurz NZD | Tým FXstreet.cz | Medvědí vlajka | Květnový růst | Amazon | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | Americká WTI ropa | Futures na sojové boby | Vliv geopolitických událostí | Dlouhé pozice u akcií | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Šílenství měnové politiky | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Investiční nástroj | Stimuly | Uvolnit měnovou politiku | Paralýza | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | NYSE: HPQ | Akcie BioNTec (BNTX) | Holubice | Americká centrální banka FED | Admiral Markets Forex Kalendář | Americká Federální rezervní banka | Robusta | Maloobchodní tržby v eurozóně | Zhodnocení situace | Netflix | Americké úřady | Británie | Umělá inteligence | Miliardář | Tesla | Prohlášení | Ekonomický růst | Obchodní kalkulačka | Vývoj jádrové inflace | Vladimir Putin | Licenční fondy | Nedostatek zboží | Týdenní nárůst | Manažeři | Sektor služeb | Napětí na trzích | Manažeři fondů | City | GICS | Společnost Hewlett Packard | Globální sentiment | Ceny zemního plynu v USA | SPY5 | Capital.com | COT | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Cenový graf Facebook
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

dLite
DLL
Dlouhá historie prop firmy
Dlouhá krize
Dlouhá pozice
Dlouhá pozice (Long position)
Dlouhé časové řady
Dlouhé knoty
Dlouhé (long) obchodní pozice
Dlouhé (long) pozice

Následující klíčová slova

Dlouhé pozice (long)
Dlouhé pozice u akcií
Dlouhé pozice v koruně
Dlouhé stíny
Dlouhodobá investice
Dlouhodobá investiční strategie
Dlouhodobá konsolidace
Dlouhodobá obchodní strategie
Dlouhodobá prognóza
Dlouhodobá prognóza pro USD/CAD
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít