Čtvrtek 06. říjen 2022 14:43
reklama
XTB ambasador Conora McGregor
reklama
XTB ambasador Conora McGregor
reklama
Dukascopy krypto
reklama
XTB ambasador Conora McGregor

Klíčová slova - Internet of Things

img

Long signál na akcie Adidas (ADS)

11.08.2021 Adidas je jednou z předních světových společností v odvětví sportovních potřeb s komplexním sortimentem, který zahrnuje sportovní obuv, oděvy a doplňky. Společnost se zaměřuje na širokou škálu produktů a nabízí špičkovým sportovcům nejlepší možné vybavení. Dále Adidas vyrábí prodává volnočasové oblečení, které sleduje nejnovější módní trendy.
img

Česko má nejnižší nezaměstnanost v eurozóně. ECB plánuje utáhnout uvolněnou monetární ekonomiku

02.07.2021 Míra nezaměstnanosti v eurozóně se v květnu snížila z 8,1 % na 7,9 %. V Evropské unii pak došlo k poklesu nezaměstnanosti o jednu desetinu procentního bodu na 7,3 %. Nejnižší zaměstnanost z celé EU stále přetrvává v České republice (3,3 %). Nizozemsko se však také může pochlubit stejnou úrovní nezaměstnaností.
img

USA hlásí očekávaný růst HDP o 6,4 %. Americké banky prošly stress testy, mohou navýšit dividendy i odkup akcií

25.06.2021 Podle konečného údaje amerického ministerstva obchodu tamní ekonomika v prvním kvartále letošního roku meziročně vzrostla o 6,4 %, což bylo v souladu s předchozím odhadem ministerstva. Podle agentury Reuters stojí za robustním růstem mohutná fiskální podpora vlády. Nevětší podíl na růstu HDP měla výroba zboží dlouhodobé spotřeby.
img

Vyšší inflace je pouze přechodný jev, tvrdí Powell. Světová banka zamítla bitcoin jako měnu Salvadoru

18.06.2021 Japonská centrální banka (BoJ) se rozhodla na svém posledním zasedání ponechat základní úrokovou sazbu na -0,1 %, což nebylo žádným překvapením, jelikož Japonsko po delší dobu bojuje s deflací, i když se jádrové inflaci v květnu podařilo se dostat do kladných hodnot.
img

Země G7 se dohodly na 15% dani pro mezinárodní firmy. ECB očekává, že HDP stoupne o 4,6 %

11.06.2021 Kvůli zvyšující se inflaci se ruská centrální banka rozhodla již potřetí v tomto roce zvýšit hlavní úrokovou sazbu. Tentokrát centrální banka zvýšila sazbu o 50 bazických na 5,5 %. V doprovodném prohlášení banka oznámila, že nejspíše budou následovat další “hiky“ v příštích zasedáních.
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastrukturního plánu na 928 mld. USD

28.05.2021  Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z kvě...
img

Fed začíná zvažovat redukci nákupu aktiv. Maďarská CB chce přistoupit k přísnější měnové politice již v červnu

21.05.2021 Evropský statistický úřad Eurostat oznámil, že průmyslový výroba v eurozóně tento rok stoupla oproti předchozímu o 0,1 %, v celé EU potom o 0,6 %. Za stejné období průmysl v ČR rostl o 3,3 %. V meziročním srovnání průmyslová výroba stoupla o 11 % v celé EU.
img

Inflace v USA vzrostla o rekordních 4,2 %. Růst cen zažívá také Česko, dle ČNB však pouze dočasný

14.05.2021 Index spotřebitelských cen (CPI) v USA v dubnu zaznamenal meziroční nárůst o 4,2 %. Naposledy bylo takto vysoké číslo reportováno v září 2008. Jádrová inflace se pak vyhoupla z 1,6 % a rovných 3 %. Zveřejněný fundament vedl k výprodejům na amerických akciových trzích, jelikož investoři se začali obávat, že Fed bude muset kvůli zvýšené inflaci utahovat rozvolněnou monetární politiku mnohem dříve, než se doposud očekávalo.
img

Dolar v reakci na pracovní místa prudce poklesl. Rusnok očekává zvýšení sazeb již tento rok

07.05.2021 Česká národní banka na svém květnovém zasedání dle očekávání ponechala základní úrokovou sazbu na 0,25 %. V nové makroekonomické prognóze došlo k poměrně značnému zhoršení odhadu vývoje ekonomiky pro letošní rok z 2,2 % na 1,2 %. V následujícím roce však ČNB prognózu upravila směrem nahoru a nově tedy počítá s růstem ekonomiky o 4,3 %, když v únorové prognóze predikovala růst o 3,8 %.
img

Růst ekonomiky USA o 6,4 % překonává očekávání. Nezaměstnanost v Česku je jedna z nejnižších v EU

30.04.2021 Na středečním zasedání měnového výboru Fedu nedošlo k žádnému překvapení, když členové výboru ponechali základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Tempo nákupu aktiv Fed také nezměnil, a tedy i nadále bude docházet k měsíčním nákupům vládních dluhopisů ve výši 80 mld. USD a také k nákupům cenných papírů krytými hypotékami ve výši 40 mld. USD. Fed rovněž zopakoval, že k dosaženích svých cílů je připraven použít všechny nástroje, které má k dispozici.
img

Akcie Intel: Aktuální pohled na kvartální výsledky a vývoj ceny akcie!

28.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se opět zaměříme na technologický titul, konkrétně na akcie Intel. Což tedy znamená, že od předešlé analýzy na Microsoft a předminulého příspěvku na akcie AMD zůstáváme u informačních technologií.
img

Long signál na akcie Adobe (ADBE)

28.04.2021 Adobe vyvíjí a prodává software, který zákazníkům pomáhá vytvářet, publikovat a měřit dopad jejich digitálního obsahu. V produktovém portfoliu společnosti najdeme programy pro úpravu grafiky, systémy pro úpravu zvuku a videa a nástroje pro webovou analýzu. Mezi nejznámější produkty patří Photoshop, Acrobat a Flash. Po dlouhodobé boční fázi akcie překonala rezistenci na ceně 506 USD a následoval silný nárůst. Nyní se akcie vrátila zpět k EMA-20.
img

Akcie Microsoft: Bude cena akcie růst i po odkoupení Nuance?

21.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Microsoft, takže se od minulého příspěvku na akcie AMD nijak neodvrátíme od technologických titulů. Kolem Microsoftu se v poslední době děje spousta věcí.
img

Long signál na akcie Procter & Gamble (PG)

21.04.2021 Procter & Gamble je americký výrobce spotřebního zboží. Aktivity společnosti se zaměřují na vývoj a výrobu značkových produktů pro krásu, péči o textil a domácnost, hygienu, zdraví a péči o dítě, potraviny a nápoje. Poté, co se akcie v listopadu loňského roku posunuly na nové historické maximum, následovala velká korekce.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

14.04.2021 Tesla již šesté čtvrtletí v řadě skončila v černých číslech a vůbec poprvé v historii ukončila kalendářní rok se ziskem. Ani takto pozitivní výsledky investory neuspokojily a po dlouhodobé růstové fázi přišla prudká korekce, v rámci které trend klesl zpět k EMA-50.
img

Pomůže plánovaná akvizice s Xilinx růstu ceny akcie AMD?

14.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Advanced Micro Devices (AMD), takže se od minulého příspěvku na akcie Nike vracíme zpátky mezi technologické akcie.
img

Biden schválil podporu infrastruktury v hodnotě 2,25 bil. USD. Zablokovanou loď v Suezském průplavu se podařilo uvolnit

01.04.2021 Americký prezident Joe Biden tento týden představit investiční plán v hodnotě 2,25 bil. USD, který se má zaměřit na výstavbu dopravní infrastruktury, telekomunikace a průmysl. Financování této podpory, včetně těch předešlých i budoucích, má být z vyšších korporátních daní, respektive ze zrušení úlev zavedených bývalým prezidentem Trumpem. Biden hodlá zvýšit daně pro firmy z 21 na 28 procent, v případě příjmů ze zahraničí ze 13 na 21 procent. Agresivní fiskálně-expanzivní politika nového prezidenta nemá historicky obdoby. Mnozí proto poukazují na to, že přichází zlomový moment, který může spustit výraznější inflaci v USA.
img

Čínské akcie v nesnázích! Zastaví se propad akcie Alibaba?

31.03.2021 Čínské akcie v současné chvíli čelí nemalému tlaku díky exekutivnímu příkazu, který v prosinci podepsal ještě minulý americký prezident Donald Trump. Nový zákon byl přímo namířen proti velkým čínských společnostem, které se mají podřídit americkému auditovému standardu.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2021: 3 aktuální tipy pro vaše portfolio!

12.03.2021 Technologie se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Tématem poslední doby je zejména 5G síť. Podle některých významných IT vývojářů by se 5G mohla stát čtvrtou průmyslovou revolucí. Nová síť přináší řadu výhod, zejména zvýšení rychlosti. Přenos dat v rámci 5G sítě bude dokonce rychlejší než přenos dat v rámci wifi.
img

Akcie Alphabet – 5 neuvěřitelných faktů o Googlu

02.09.2020 Společnost Alphabet (GOOGL) není jen hlavním hráčem na poli internetu, má ve svých plánech mnoho dalších vysoce zajímavých projektů. Stále více lidí používá internet a Google je jednoznačným vítězem mezi vyhledávači. Společnosti se daří vydělávat spoustu peněz prodejem reklamy. Mimo jiné.
img

3 nejlepší akcie big data a umělé inteligence v roce 2020

05.06.2020 Objem dat, které lidstvo generuje a zpracovává roste raketovým tempem. Globální objem dat se za pouhé 2 roky více než zdvojnásobil. Nové technologie v oblasti získávání, zpracování a vyhodnocování dat pomáhají společnostem ve všech průmyslových odvětvích získat větší ekonomické výhody z této obrovské záplavy informací.
img

Společnost Xiaomi v žebříčku Global 2000 časopisu Forbes

15.05.2020 Časopis Forbes zveřejnil žebříček Global 2000 pro rok 2020. Společnost Xiaomi Corporation zabývající se výrobou chytrých telefonů a inteligentního hardwaru propojeného prostřednictvím platformy Internet of Things, oznámila umístění na 384. pozici v žebříčku. Ve srovnání s minulým rokem si Xioami polepšilo o 42 příček.
img

Koronavirus se šíří, světové ekonomiky hlásí pokles. Inflace v eurozóně zrychluje

21.02.2020 Novozélandská premiérka Jacinda Ardernová v pondělí uvedla, že nový koronavirus bude mít za následek pokles novozélandské ekonomiky v první polovině letošního roku, avšak ve druhé polovině roku očekává premiérka opětovné oživení.
img

Expanze USA bude pokračovat, tvrdí Powell. Odvětví zasažené koronavirem získají finanční podporu

14.02.2020 V pondělí zveřejnila společnost Sentix důvěru investorů v ekonomiku eurozóny, která se v únoru poprvé za čtyři měsíce snížila. Investoři se především obávají šíření nového koronaviru. Index důvěry investorů tedy klesl z lednových 7,6 bodu na 5,2 bodu.
img

Nejlepší biotechnologické akcie roku 2020

12.02.2020  Akcie sektoru biotech jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy v blízké budoucnosti l...
img

Koronavirus se šíří, WHO vyhlásila globální stav zdravotní nouze. Británie opouští EU

31.01.2020 Ratingová agentura Fitch v pondělí potvrdila rating České republiky na stupni AA- a ponechala výhled ratingu na stabilní úrovni. Agentura očekává, že česká vláda bude pokračovat v relativně zdravé rozpočtové politice.
img

Koronavirus ohrožuje Čínu, akcie a ropa padají. ECB zahájila revizi své strategie

24.01.2020 Francouzský prezident Manuel Macron se dohodl se svým americkým protějškem Donaldem Trumpem na příměří ohledně daní, které by mělo trvat do konce roku. Macron novinářům sdělil, že obě země budou pokračovat v intenzivních rozhovorech.
img

První fáze obchodní dohody je podepsána. Německo vykázalo nejvyšší přebytek od roku 1990

17.01.2020 Člen bankovní rady BoE Gertjan Vlieghe v pondělí prozradil, že je připraven snížit sazby, pokud se data nezlepší. Raphael Bostic z Fedu neočekává, že obchodní příměří změní ekonomickou trajektorii. Zatím podle centrálního bankéře není nějaký výrazný podnět k utahování politiky. Německé ministerstvo financí zveřejnilo podle předběžných údajů přebytek rozpočtu 13,5 mld. euro, což představovalo nejvyšší přebytek rozpočtu Německa od roku 1990.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

07.01.2020 V minulosti byl Netflix vítězem přechodu od klasické televize k streamovacím službám. Nyní se však Netflix musí potýkat s obrovskou konkurencí od společností Apple, Amazon a Walt Disney, které vstoupily na trh s vlastními streamingovými službami. Výsledky za 2. kvartál 2019 investory zklamaly. Cena akcií poté klesla o 10 % na téměř 250 USD.
img

Short signál na akcie Heineken (HEIA)

11.12.2019 Akcie nizozemského pivovaru Heineken jsou v poklesu od konce července tohoto roku. Býci nedokázali přes veškeré úsili pokles zastavit a ten pokračoval až do konce října. V posledních měsících se cena akcií mírně zotavila. Nastavený downtrend však opět nabírá na síle
img

Zasedání RBA a BoC bez překvapení. Obchodní dohoda mezi USA a Čínou možná až po prezidentských volbách

06.12.2019 Guvernér čínské centrální banky PBOC Yi Gang v pondělí uvedl, že ekonomický pokles v Číně bude trvat dlouhou dobu. Německou Sociálnědemokratickou stranu (SPD) nově povedou kritici současné velké koalice Saskia Eskenová a Norbert Walter-Borjans. Oba politici požadují po kancléřce Angely Merkelové změny v koaliční smlouvě, jinak hrozí koncem vlády. Index nákupních manažerů ve zpracovatelském sektoru v Číně pozitivně překvapil, když v listopadu zaznamenal růst na 51,8 bodu z 51,7 bodu v říjnu. Analytici naopak očekávali jeho pokles na 51,4 bodu. Jednalo se tak o čtvrtý růst tohoto indexu v řadě.
img

Podle guvernéra Lowa je velmi malá pravděpodobnost, že RBA zavede kvantitativní uvolňování. Nezaměstnanost v eurozóně se nachází nejníže od poloviny 2018

29.11.2019 Philip Lane z ECB v pondělí uvedl, že v případě potřeby mohou být upraveny všechny monetární nástroje banky. Podle bankéře bude ECB na dluhopisovém trhu aktivní po dlouhou dobu. Čínský vládní list Global Times informoval, že Čína a USA dosáhly ohledně první fáze obchodní dohody v zásadě širokého konsensu.
img

Fed pravděpodobně do konce roku ponechá úrokovou sazbu beze změny. U RBA analytici očekávají cut v únoru příštího roku

22.11.2019 Bundesbanka v pondělí informovala, že zpomalení německé ekonomiky bude trvat i ve 4Q. Podle německé centrální banky však není důvod se domnívat, že ekonomika upadne do recese.
img

RBNZ ponechala sazby beze změny, což nakoplo novozélandský dolar. Dva členové ČNB byly pro zvýšení sazeb

15.11.2019 V neděli se konaly ve Španělsku volby, ve kterých španělští socialisté (PSOE) oproti dubnovému hlasování ztratili v Kongresu tři poslance. Jejich potenciální koaliční partner, levicová strana Unidas Podemos (UP), ztratila sedm poslanců. Je tedy velice nepravděpodobné, že by mohla být sestavená nějaká koaliční většina a nelze vyloučit uspořádaní nových předčasných voleb.
img

3 nejlepší internetové akcie současnosti

14.11.2019 Od roku 2018 se řada internetových akcií vyvíjela skvěle. Akcie u společností jako Twitter se od konce léta 2018 navýšily o + 99 %, akcie Match Group dokonce o + 218 % a akcie Grubhub zaznamenaly nárůst o + 114 %. Všechny tři akcie jsou stále vzrušujícími investicemi s obrovským potenciálem.
img

Long signál na akcie Microsoft (MSFT)

06.11.2019 Pokud jde o tržní kapitalizaci, softwarový gigant Microsoft právě přenechal nejlepší příčku na světě společnosti Apple. Obě společnosti dlouhou dobu bojují o toto prvenství. Microsoft byl nedávno zabodoval solidními čtvrtletními výsledky. Investoři byli velmi potěšeni nejnovějšími údaji a akcie byly schopny prorazit několikaměsíční konsolidaci směrem nahoru.
img

Long signál na akcie Microsoft (MSFT)

05.11.2019  Pokud jde o tržní kapitalizaci, softwarový gigant Microsoft právě přenechal nejlepší příčku na světě společno...
img

Investice do ropy – 4 nejlepší ropné akcie současnosti

31.10.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

TeamViewer – největší evropské IPO roku 2019

18.10.2019 Od středy 25. září 2019 je společnost TeamViewer kótována na frankfurtské burze. Software TeamViewer, který usnadňuje provádění vzdálené údržby na počítači má i další praktické funkce – například přístup k domácímu počítači z téměř jakéhokoli jiného místa na světě nebo například videokonference.
img

Short signál na akcie Lufthansa (LHA)

08.10.2019 Do roku 2017 byla akcie německého leteckého dopravce Lufthansa (LHA) dlouhodobě mezi vítězi indexu DAX. Do té doby se cena akcie téměř ztrojnásobila a trend dosáhl maximální hodnoty 31,26 EUR. Od té doby investoři na společnost poněkud zanevřeli. Poslední 2 roky je akcie v dlouhodobém downtrendu.
img

5 nejlepších akcií Internet of Things (IoT) roku 2019

02.10.2019 Pojem Internet of Things (IoT) není pro mnoho investorů vůbec znám. Nicméně se jedná o megatrend, který v nadcházejících letech pravděpodobně nabude působivých rozměrů. V následujícím článku objevíte 5 nejlepších akcií, které můžeme zařadit do megatrendu Internet of Things (česky také jako internetu věcí), a které mohou v nejbližší době patřit na burze mezi jasné vítěze.
img

Nejlepší akcie 4. generace – investujte do nové éry umělé inteligence

14.06.2019 Rostoucí digitalizace ekonomiky vede k vážným změnám, zejména ve výrobě, a má obrovský dopad na moderní pracovní svět. Stále více výrobních procesů je digitalizováno moderními IT systémy, takže mohou být provozovány automatizovaně a pokud možno co nejvíce autonomně.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2019 – Investujte do příští internetové revoluce

06.06.2019 5G akcie mohou mít obrovský prospěch z další internetové revoluce. Revoluce, ve které je ústředním tématem rychlejší internet a zejména internet věcí. Co je to vlastně 5G? A které akcie mohou těžit z této již kontroverzní a rušivé technologie?
Související klíčová slova: Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Peníze | Bank of Canada | Novozélandský dolar | Disciplína | Akciové indexy | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | NZD/USD | Nasdaq | Světová banka | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Divergence | Monetární politika | Německo | Francie | Polsko | Španělsko | Apple | Měnový výbor Fedu | Analytik | New York | Ceny ropy | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Ekonomové | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Blue chip | Bod | Breakout | Burza | Béžová kniha | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Downtrend | ECB | EMA | ESM | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | Expanzivní politika | FOMC | Fed | Finanční trh | Fiskální politika | Futures | G7 | Vyplnění GAPU | Grafy | High | IFO index | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Korekce | Kurz | Long | Low | Margin | Marže | Momentum | Měna | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Osobní příjem | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | SEC (Securities and Exchange Commission) | Short | Short selling | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Výnos | Wall Street | Warranty | ZEW index | Zisk na akcii | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | NZD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Shanghai Composite | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | Evropská ekonomika | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | EU | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Berkshire Hathaway | Těžba ropy | Futures kontrakt | Zkušenosti | Euforie | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | IEA | Euronext | RBNZ | Partners | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Financování | Investovat | Index cen | Výrobní náklady | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Facebook | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Aktivum | EPS | Index | Odpor | Podpora | Přenos | Volatilní | Burzovní obchodování | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Lufthansa | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie Nokia | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Tesla | Aktuální cena ropy | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brent | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Conference Board | Česká ekonomika | Dolar | Druhy akcií | Ekonomický růst | Eura | Exchange | Fiskální rok | Fondy | GDP | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index Nasdaq | Index PMI | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční plán | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování na burze | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jádrová inflace | EBay | Jak vydělat | Jiří Rusnok | Komoditní | Koupit akcie | Kurz akcie | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Neuronové sítě | Obchodní platformy | Ocenění akcií | Odkup akcií | Pád akcií | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | Státní dluhopisy | Shares | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Vydělávání peněz | Vývoj inflace | Webinář | Webináře | WTI | XM | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | ZEW | DXY | ING | Benzín | Bill Gates | Čistý dluh | EBITDA | Ex-dividend | Hold | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | Mark Zuckerberg | Ministerstvo financí | Prospekt | Redukce | ROCE | ROE | Small caps | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Repo operace | Cenová hladina | Tržby | Zaměstnanost | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Commission | Komise | Kontrakt | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Know-how | 1 milion | Burze | Dividendové akcie | Investment | Traders | Aramco | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Microsoft | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | Sentix | Baker Hughes | DIHK | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Short squeeze | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | BMW | Mark Carney | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Internetová bublina | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Energie | Earnings | KBC | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Příprava | Přehled | Jádrový index | Odvětví ropy | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Global Advisors | Americké trhy | Finanční poradenství | Ekonomická aktivita | Forbes | Prezident ECB | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Xetra | Britská centrální banka | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Pokles ceny akcií | Algoritmus | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Dostatek hotovosti | Americké burzy | Walmart | Alibaba | Halliburton | Procter & Gamble (PG) | Akcie ropných společností | Propad | Vystoupení z EU | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | TradingView | Země OPEC | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Sinopec | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Tesla | Nákupní signál | Kapitalizace | Výhled | Francouzská ekonomika | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Německý export | Úspěšné obchodování | Odhady trhu | Ekonomická situace | Ministr obchodu | General Electric | Průzkum | Krize | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Index cen domů | Příjmy | ExxonMobil | Alphabet | Země G7 | Aktuální cena | Konsenzus | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Index ekonomické nálady | Evropský statistický úřad Eurostat | HDP v eurozóně | ABN AMRO Bank | ex | State Street Global Advisors | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Vstup na burzu | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Aleš Michl | Breakout Trader | Akciové společnosti | Coinbase | Spekulativní investice | Jerome Powell | LYNX Trading | ETC | NEST | Robinhood | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Tržní očekávání | Airbnb | Začít investovat | FinTech | LYNX webinář | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | PANW | Kartel OPEC | OPEC+ | Podniky | Long signál | Technologické akcie | FAANG | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Forint | Pokles ceny | Šéf Fedu | Fond kvalifikovaných investorů | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Americký dolarový index | USMCA | Dohoda USMCA | FKI | Ruská centrální banka | Obchodní investice | Signál na akcie | Růst zisků | Zvýšení úrokové sazby | Evropská komise | Index spotřebitelské důvěry | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Profesionální trader | Zvýšení sazeb | Ekonomický poradce | Investice do marihuany | Akcie herních vývojářů | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO 2019 | Makroekonomická situace | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Růst ekonomiky USA | Zpětný odkup akcií | Hodnota firmy | Růst cen ropy | IPO Luckin Coffee | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Odhad růstu ekonomiky | Sharpe ratio | NVDA | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Ropné akcie | Obchodní pásmo | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Coffee | Farmaceutické akcie | Vanadiové akcie | Vanad | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Prodej na krátko | Oživení ekonomiky | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Růst mezd | Kótování | Prosus | Saudi Aramco | Kjódó | Agentura Kjódó | Denní graf | Očekávání trhu | Dot plot | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | LPR | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | TeamViewer | Snížení daní | Nejlepší vanadiové akcie | MetLife | GOOGL | Akcie Splunk | Akcie Symantec Corporation | Akcie PTC | Akcie Software AG | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Obchodování IoT akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Obchodní dohoda | Bilance zahraničního obchodu | Cena akcie | IPO TeamViewer | Očekávané Earnings | Obchodní spory | Obchodujte | Alipay | Ant Financial | Huawei | Digitalizace | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | Obchodní model | Prezident Donald Trump | Zpomalení německé ekonomiky | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Snížení úrokové sazby | Investice do ropy | Obchod s ropou | Larry Kudlow | Americký ministr obchodu | ČNB Jiří Rusnok | Obchodní příměří | Objem | Ropný kartel OPEC | MSFT | Obchod | Jak začít investovat | Trh práce | Obchodní dohody | Analýza dat | Inflace v říjnu | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | ČSÚ | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Technické analýzy | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | Čínská firma | Růst cen | CBI | Studie | 4G | Bilance | Generální ředitel | GM | Rozvoj umělé inteligence | Obchodování akcií u LYNX | Čínský prezident | ECB Luis De Guindos | Lagardeová | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Amazon | Placebo | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Nadhodnocení | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | All Time High | Global Times | Vyhlídky | Trendová linie | INTC | Intel (INTC) | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Walt Disney | 5G | Švýcarská ekonomika | Domácí poptávka | Nezaměstnanost v eurozóně | Globální trh | SMA | Wilbur Ross | Průmysl | ADP | Na burze | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Visa | General Motors | Enel | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Nezaměstnanost v Česku | Viceprezident ECB | Zdražování | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | Důvěra investorů v německou ekonomiku | NAFTA | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Nálada | Prohlášení | Zavedení cel | Časopis Forbes | Internetový gigant | Ford Motor | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | AXA | Regulátoři | Fed index | Meziroční míra inflace v eurozóně | FedEx | FDX | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Peter Altmaier | Nike | Dot-com | Bydlení | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Yandex | Kraft Heinz | Zasedání měnového výboru | Wirecard | Ziskovost | ETF roku 2020 | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zvýšení inflace | Silný support | Stephen Poloz | Společnost Sentix | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Návratnost | Altria Group | Netflix | NFLX | Míra inflace v eurozóně | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | T. Rowe Price | Sodexo | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Proinflační | Vyšší inflace | Analytička | Vývoz z Číny | Počet bankrotů firem | Počet bankrotů firem v Japonsku | Počet bankrotů | SAP | iRobot | IRBT | Výroba v eurozóně | ČNB Vojtěch Benda | Spotřebitel | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Komunikace | Francouzský prezident | Macron | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | AMGN | Koronavirus | Nový koronavirus | Paypal Holdings | Google | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Filantrop | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Ratingová agentura Fitch | Rating České republiky | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Starbucks | Boeing | FIAT | Zpomalení růstu | Zlepšení | Opouští EU | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Výdaje | PMI pro sektor | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | SEC | NFP | Americké banky | Zasedání RBNZ | Medvědi | Nejlepší biotechnologické akcie | Akcie Galapagos | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Akcie Pharming Group NV | Pharming Group NV | Akcie AbbVie | Indikátor RSI | COVID-19 | Deutsche Telekom | Gilead Sciences | FinTech akcie | Index aktivity | Akcie Netflix (NFLX) | Sestupný trend | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Ekonomika Evropské unie | WP | Restrikce | Prudký pokles | Program nákupu aktiv | Mince | Profitovat | Tencent | Medvědí trend | Maloobchodní tržby v Číně | Stimuly | Oldřich Dědek | Členové bankovní rady | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Spotřebitelé | Historie | Aktuální situace | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Další pokles | Německý ministr financí | Pravidla EU | Kongres | Index ISM | Manufacturing | Republikáni | Domácnosti | Fundament | Ministryně financí | Citrix | Citrix Systems | Klaus Regling | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Repo sazby | Biliony | Potenciál | Propad HDP | Fiat Chrysler | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Alphabet (GOOGL) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Umělá inteligence | Internet věcí | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | CIA | Tajné služby | WMT | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Úspory | AMC | Procter & Gamble | Nizozemsko | Reddit | Stroj na peníze | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | Institut GfK | Joe Biden | ADBE | Akcie Adobe (ADBE) | Akcie Adobe | Cestování | Ryanair | Osobní příjmy | Maloobchod | Zaměstnanci | Gilead | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | PMI pro sektor služeb | PEPSICO | Dovoz | Expanze | Bezpečnost | Ekonomické výhody | Podezřelé transakce | Akcie Nike | NKE | Merck | Auta | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Xiaomi | Společnost Xiaomi | Global 2000 | FBI | Sektor služeb | Digitální revoluce | Spekulovat | Advance Auto Parts | Aktivity společnosti | Splunk | Umělé inteligence | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Salesforce | Koronavirové pandemie | Akcie Intel | Průraz | Rozhodnutí FOMC | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Výrobní PMI | PEPP | Londýnské burzy | Vedení společnosti | Waymo | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Býčí trend | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Světové krize | Plán investic | Rostoucí trend | Covid | Index průmyslové výroby | Fintech společnosti | Den nezávislosti | Jasný signál | Dopad pandemie | Ant | Výhled vývoje ekonomiky | Nový trend | Steve Jobs | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Chrysler | Německý maloobchod | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Technologické společnosti | Akcie těžařů | Akcie u LYNX | Mezinárodní firmy | Důvěra | Skupování aktiv | Růst vývozu | Klesající tendence | Napětí mezi Čínou a USA | Akcie Intel (INTC) | Pandemická situace | Počet akcií | Zvýšení daní | Coca-Cola | Výrobní index | Rentabilita | Inspirace | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Evropský statistický úřad | Vývoj ceny akcie | Biden | Adobe (ADBE) | Míra nezaměstnanosti v Německu | Marathon | Pracovní místa | Česká republika | Průmyslové zakázky | Antimonopolní úřad | iPhone | Walgreens | Intel | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Pokles indexu | Technologické tituly | Pandemický program | SAP AG | CSCO | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | China Telecom | China Mobile | QCOM | Praktické tipy | Proražení | Životní prostředí | GME | GameStop | BIDU | MGM | Stimulační balíček | Výhled na rok | Online prostředí | Růst ceny | China Unicom | DOT | Společnost Tesla | Brands | Dopad na akcie | JD | Shopify | Acacia Communications | MRK | WU | Jack Ma | Situace na trhu | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | PEP | Deliveroo | Akcie AMC | WallStreetBets | Akcie GME | Melvin | GameStop (GME) | AMC Entertainment (AMC) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Sociální média | Melvin Capital | Velké investiční fondy | Express | Koss | SWKS | Skyworks Solutions | Retailoví investoři | Dynamický růst | Technologie společnosti | UNH | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | VIV | Růstový trend | AIG | FinTech akcie 2021 | SPWR | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Dlouhodobý investor | Nový americký prezident | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | IPO Deliveroo | Loď Ever Given | Ever Given | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | GRMN | Korporátní daně | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Xilinx | Akvizice AMD a Xilinx | AMD a Xilinx | AA | P&G | Akcie Procter & Gamble | Akcie Procter & Gamble (PG) | Akcie v roce 2021 | Objednávky | Verizon | Comcast | Dluhový strop | Kellogg | Goldman Sachs Group | API | Oslabení | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Infrastrukturní plán | Salvador | Prodej | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | Stress testy | Odvětví | Adidas (ADS) | ADS | Akcie Adidas (ADS) | Akcie Adidas
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

International Flavors & Fragrance
International Markets Live
International Markets Live Limited
International Monetary Fund
International Securities Limited
International Star
International Treasury Monetary One
Internet Computer
Internet Computer (ICP)
Internet obchodování

Následující klíčová slova

Internet of Things (IoT)
Internetová banka
Internetová bublina
Internetová burza
Internetová firma
Internetová měna
Internetová personální agentura
Internetová platební platforma
Internetová společnost
Internetová společnost Google
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít