Čtvrtek 18. července 2024 03:48
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
FTMO férovost

Finanční společnosti

img

Hong Kong posiluje na pozadí lepších než očekávaných dat z prodejů domů

02.07.2024 V asijsko-pacifickém regionu se během úterní seance obchoduje smíšeně. Růst si připisují trhy v Hongkongu, a to na pozadí lepších než očekávaných dat z prodejů domů za červen. Dnes se rovněž dařilo japonským titulům, japonský index TOPIX se nachází na historickém maximu. Dle informací agentury Bloomberg plánují japonské finanční společnosti prodat akcie společnosti Honda za 3,1 mld. USD. Akcie společnosti na tuto zprávu reagují poklesem o 1,45 % na 1 735 JPY. Ztrátovou seanci registrujeme v Jižní Koreji, kde byl zveřejněn index CPI za červen. Meziročně vzrostl o 2,4 % při očekávání růstu o 2,6 %. V meziměsíčním srovnání pak poklesl o 0,2 %, predikoval se růst o 0,1 %. Dnes taktéž odepisuje australský index S&P/ASX 200, a to konrkétně o 0,42 %.
img

Fidelity International: Dešifrování vztahu mezi finančními tituly a sazbami

17.05.2024 Nacházíme se zhruba v polovině americké výsledkové sezóny za první kvartál, ovšem více než tři čtvrtiny finančních společností již odreportovaly své výsledky. Finanční sektor zatím pohodlně překonává konsenzuální odhady, ale ohledně dalších vyhlídek jsou investoři spíše pesimističtí. Důvodem jsou úrokové sazby, které ze svého současného vrcholu v nadcházejících měsících poputují spíše níže.
img

Diverzifikace v době koncentrovaných akciových trhů – výzkum Goldman Sachs

03.05.2024 „Koncentrované akciové trhy nejsou z historického hlediska nijak extrémní. Přesto ovšem existují důvody, proč je vhodné diverzifikovat portfolio do jiných sektorů a trhů,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\akcie-21042024.png

Akcie: Kolik se dá vydělat na akciovém trhu (díl 10.)

22.04.2024 Lidé investují proto, že chtějí zhodnotit své peníze, ale řada investorů mívá často nepřiměřená očekávání o tom, kolik se na akciovém trhu dá vydělat. Nejlepší představu o průměrném výdělku na akciovém trhu nám poskytnou informace o výkonu akciových indexů. V dnešním posledním díle našeho seriálu se dozvíte, kolik je průměrný výkon amerických akciových indexů S&P 500 a Nasdaq 100 a zda se dá více vydělat investováním do indexu S&P 500 nebo do indexu Nasdaq 100.
img

Výsledková sezóna ke sledování tento týden (15.04.2024)

15.04.2024 Začátek nové výsledkové sezóny přidává na trhy další potenciální zdroj volatility. Zatímco eskalace mezi Izraelem a Íránem je nyní klíčovým tématem na trzích a pravděpodobně tomu tak zůstane i v nadcházejících dnech, kdy čekáme na reakci Izraele na nejnovější íránské nálety. Nicméně zprávy o výdělcích pravděpodobně ovlivní pohyby jednotlivých akcií.
img

Ekonomický kalendář: čtvrtletní výsledky na Wall Street v centru pozornosti💰

15.04.2024 Zdá se, že nový týden začíná v pozitivní náladě.Akciové trhy se snaží zotavit z poklesů na konci minulého týdne.Podobné oživení pozorujeme i na trhu kryptoměn. Navzdory víkendovému odvetnému útoku Íránu na Izrael, který byl minulý pátek částečně příčinou paniky, se trh touto eskalací příliš nezabývá. Jedinou takovou reakci dnes pozorujeme na rostoucím zlatě a výnosu dluhopisů.
C:\fakepath\eurusd-10042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 10.4.2024

10.04.2024 Americké akcie včera uzavřely bez výraznějších změn, na trhu panuje nejistota před zveřejněním nových údajů o vývoji inflace ve Spojených státech a začátkem zveřejňování čtvrtletních výsledků amerických firem. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, včera ztratil 0,02 procenta a zakončil obchodování na 38.883,67 bodu. Širší index S&P 500 naopak vzrostl o 0,14 procenta na 5209,91 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil o 0,32 procenta na 16.306,64 bodu.
C:\fakepath\capxmaster-08022024.png

CapXmaster

08.02.2024 CapXmaster je prop firma, které nabízí své služby i v České republice. Sídlo firmy je vedené též v České republice v Praze 4 a samotná firma má podle jejich obchodní smlouvy název Bonypay s.r.o., která byla založena před 6 lety. Samotná značka CapXmaster není v českém prostředí příliš vidět na rozdíl od jiných konkurenčních firem, to si můžeme potvrdit i tím, že je to relativně nová značka, jelikož jejich webová doména byla zaregistrována teprve před půl rokem. Mimoto můžeme CapXmaster vidět i mezi partnery fotbalového klubu Sparta.
img

Technologie ve financích výrazně zrychlují, hlavní roli hraje umělá inteligence

08.02.2024 Tempo technologických změn v segmentu finančních služeb výrazně zrychluje a sektor se dostal do čela zavádění umělé inteligence, strojového učení a blockchainu. Vyplývá to z analýzy poradenské skupiny Moore Global. Podle ní nabízejí digitální nástroje potenciál pro zvýšení efektivity, zvýšení marží a snížení počtu stížností zákazníků. Tyto příležitosti však také představují rizika, která, pokud nebudou pochopena a zmírněna, mohou převážit nad přínosy.
img

Co sledovat tento týden?

08.01.2024 První týden roku 2024 byl ve znamení poklesu akcií a posílení amerického dolaru, když investoři vymazali část pohybů na trzích z konce roku 2023.Také nadcházející týden vypadá zajímavě - obchodníci budou mít k dispozici údaje o americkém indexu spotřebitelských cen za prosinec a také první zprávy o výsledcích hospodaření na Wall Street za 4. čtvrtletí roku 2023. V nadcházejícím týdnu určitě sledujte GOLD, US500 a EUR/GBP!
img

Vítek přesouvá majetek v Dubaji na dceřinou firmu skupiny CPIPG

29.12.2023  Společnost Endurance Hospitality Finance (EHF), která je dceřinou firmou realitní skupiny CPI Property Group (CPIPG), uzavřela dohodu s hlavním akcionářem Radovanem Vítkem o převodu veškerého základního kapitálu společnosti Rising Falcon Holding Limited sídlící v Abú Zabí na EHF. CPIPG o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Vítek je hlavním akcionářem CPIPG a majitelem firmy Rising Falcon.
C:\fakepath\Fintokei-25112023.png

Fintokei

25.11.2023 Fintokei (v českém překladu z japonštiny „finanční hodiny“) je původem česká finanční společnost, která se zaměřuje především na vzdělávání a evaluaci obchodníků, přičemž hledá ty nejtalentovanější z nich a snaží se je propojit s investory. Sama společnost se za prop firmu přímo nepovažuje, jelikož nemá tradiční trading desk oddělení, které by spekulovalo na finančních trzích za účelem generování velkých zisků. Obchodují pouze za účelem spravování rizik a zajištění jejich expozice.
img

Příběh z trhu: Itálie na pokraji snížení ratingu agenturou Moody's? 📊

16.11.2023 Poslední dny mohou naznačovat, že na trhu je klid. Je to však pouze zdání, protože je možné, že dojde k otřesu. To vše kvůli aktualizaci ratingu země G7. Máme se čeho bát?
C:\fakepath\PayPal-11092023-1.jpg

Analýza akcií PayPal - Důvody poklesu ceny a zhodnocení potenciálu pro růst

11.09.2023 Cena akcií PayPal Holdings Inc. (NASDAQ: PYPL) dosáhla v červenci 2021 historického maxima 310 USD za kus. Jejich trajektorie se však posunula a do srpna 2023 se propadly o 80 % na 63 USD.
C:\fakepath\Cina-mena.jpg

Čína se v srpnu vymanila z deflace

10.09.2023 Spotřebitelské ceny v Číně se v srpnu vrátily k růstu. Čínský statistický úřad včera oznámil, že ceny se meziročně zvýšily o 0,1 procenta po červencovém poklesu o 0,3 procenta. Čína se v červenci dostala do deflace poprvé za více než dva roky.
C:\fakepath\BH-min-21082023.png

Co kupoval Warren Buffett a jeho Berkshire Hathaway v minulém čtvrtletí?

21.08.2023 Velké americké investiční fondy musí regulačním orgánům hlásit, jaké investice v poslední době uskutečnily. Informace se pak obvykle zveřejňují 45. den následujícího čtvrtletí. V posledních dnech jsme tím pádem měli možnost podívat se do karet mnoha legendárním investorům a traderům.
C:\fakepath\paypal.jpg

Platební společnost PayPal uvedla na trh vlastní stablecoin vázaný na dolar

07.08.2023 Americká platební společnost PayPal Holdings uvedla na trh vlastní stablecoin nazvaný PayPal USD se zkratkou PYUSD, který je navázaný na dolar. Snaží se tak podpořit přijetí digitálních měn pro platby a převody měn. Firma o tom dnes informovala v tiskové zprávě. PayPal je tak první velkou finanční společností, která přichází s vlastním stablecoinem, což by mohlo významně podpořit pomalé zavádění digitálních měn pro platby, upozorňují analytici.
img

Lidé nechápou a nadávají: proč vláda škrtá důchody, když si přitom půjčuje 140 miliard? Vláda se chytla do pasti svého strašení rozvratem veřejných financí

26.07.2023 Česká vláda si v Bruselu hodlá půjčit bezmála 140 miliard korun. Objemný úvěr schválila v rámci aktualizace Národního plánu obnovy. Veřejnost tomu ale příliš nerozumí a je rozhořčená: proč vláda na jedné straně přichází s konsolidačním balíčkem, proč chce kdekomu „utahovat opasky“, proč zpřísňuje podmínky důchodců, jak o tom nyní hlasují poslanci, proč dokonce snížením mimořádné valorizace penzí riskuje náraz u Ústavního soudu, když se na straně druhé chce půjčkou od Evropské komise dále výrazně zadlužit?
img

Denní shrnutí: Americké banky zahájily dobrou výsledkovou sezónu za Q2

17.07.2023 Wall Street smazala většinu ranní rally, kterou podpořily lepší než očekávané výsledky hospodaření hlavních amerických bank. Index Russell 2000 ztrácí 0,93 %, Nasdaq přidává 0,1 % a S&P 500 roste o 0,15 %. Nejlépe se dařilo referenčnímu indexu Dow Jones, který v době zveřejnění získává 0,4 %.
C:\fakepath\akcie-13072023-1.jpg

Aktuální sentiment amerického akciového trhu aneb party v plném proudu

13.07.2023 Zdá se, že na začátku letošního roku se investoři rozhodli, že budou mít na akciovém trhu party, kterou si (zatím) nenechají pokazit, tak totiž v kostce vnímám aktuální sentiment na americkém akciovém trhu. Nicméně jak rádi a pravdivě podotýkají škarohlídi a jak opakovaně dokazuje historie, každá party jednou skončí a čím divočejší party, tím horší kocovina.
C:\fakepath\burza-07072023.png

Americké akcie oslabily, přetrvávají obavy z dopadů vysokých úroků na ekonomiku

07.07.2023 Americké akcie dnes oslabily, na trhu přetrvávají obavy z negativních dopadů vysokých úrokových sazeb na ekonomiku. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, dnes ztratil 0,55 procenta a zakončil obchodování na 33.734,88 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 0,29 procenta na 4398,95 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 0,13 procenta na 13.660,72 bodu.
C:\fakepath\trader-07072023-16-zm.jpg

Forex: Dolar oslabuje po zprávě o zpomalení tvorby pracovních míst v USA

07.07.2023 Americký dolar dnes oslabuje po zprávě o červnovém zpomalení tvorby pracovních míst ve Spojených státech. Euro si vůči dolaru kolem 17:30 SELČ připisovalo téměř 0,6 procenta zhruba na 1,0950 EUR/USD. Dolarový index, který vyjadřuje hodnotu dolaru ke koši šesti hlavních světových měn, ve stejnou dobu ztrácel přes 0,7 procenta a pohyboval se kolem 102,40 bodu.
img

Lidé nechápou a nadávají: proč si vláda půjčuje 140 miliard, když přitom říká, že je třeba šetřit? Vláda se chytla do pasti svého strašení rozvratem veřejných financí

15.06.2023 Česká vláda si v Bruselu hodlá půjčit bezmála 140 miliard korun. Objemný úvěr schválila v rámci aktualizace Národního plánu obnovy. Veřejnost tomu ale příliš nerozumí a je rozhořčená: proč vláda na jedné straně přichází s konsolidačním balíčkem, proč chce kdekomu „utahovat opasky“, proč dokonce snížením mimořádné valorizace penzí riskuje náraz u Ústavního soudu, když se na straně druhé chce půjčkou od Evropské komise dále výrazně zadlužit?
img

Technická analýza páru BTC/USD na 14. června 2023

14.06.2023 Podle zakladatele Digital Assets Council of Financial Professionals (DACFP) Rica Edelmana vnímají regulační úřady kryptoměnový trh, včetně bitcoinu, jako cíl. Když Edelman nastínil svůj pohled na aktuální situaci v odvětví, uvedl, že rostoucí regulatorní nejistota vytváří z hlediska doporučování kryptoměn zákazníkům "obtížnou, ne-li nebezpečnou dobu".
img

Fidelity International: Znovu otevřeno, ale co teď?

01.06.2023 Nejnovější měsíční průzkum analytiků společnosti Fidelity International ukazuje pokračující zhoršení manažerského sentimentu, vedené výrazným poklesem u čínských a evropských společností. Zdá se, že čínské znovuotevření trhu uvadá, a i nad evropským makroekonomickým výhledem se stahují mračna.
img

EUR/USD: dolar usiluje o nová maxima, zatímco euro zůstává pod tlakem

31.05.2023 Na devizovém trhu je americký dolar nadále výzvou a překonává euro. I když euro po nedávných statistikách z eurozóny zaznamenalo určitý vzestup, tento úspěch byl pomíjivý. Mezitím dolar posiluje své postavení a připravuje se na další pokroky.
img

Indie a jihovýchodní Asie nabízí klid v bouři

12.05.2023 Vzhledem k tomu, že hra na roztříštěnost je v plném proudu a globální ekonomika se stává méně globální, zdá se, že Indie a do jisté míry i ekonomiky jihovýchodní Asie jsou v solidní pozici, aby na všech těch zmatcích, které z toho plynou, vydělaly.
img

Analytici: Změna daně z nemovitosti zdraží nájemní bydlení

11.05.2023 Vyšší daň z nemovitosti negativně ovlivní ceny nájemného, míní analytici. Uznávají však, že byla dosud oproti zbytku Evropy nebývale nízká, proto se zvýšení daně dalo očekávat. Změnu daně z nemovitosti představila vláda v rámci konsolidačního balíčku, zvýšit by se měla v některých případech až na dvojnásobek. Trh s bydlením ovlivní také snížení daně ze stavebních prací pro bydlení, která klesne o tři procenta na 12 procent.
img

Jak obchodovat s akciemi Visa po výsledcích za 2. čtvrtletí?

03.05.2023 Výsledky globálních poskytovatelů platebních služeb, jako je Visa, jsou hojně sledovány investory a analytiky po celém světě. Vzhledem k tomu, že většina spotřebitelů používá karty Visa nebo Mastercard, mohou výsledky těchto společností poskytnout ukazatele o stavu ekonomiky a spotřebitelských výdajů.
img

Jak obchodovat s akciemi Visa po výsledcích za 2. čtvrtletí?

03.05.2023 Výsledky globálních poskytovatelů platebních služeb, jako je Visa, jsou hojně sledovány investory a analytiky po celém...
C:\fakepath\trader-03042023-26-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.04.2023 1) Akcie na světových trzích v prvních třech měsících letošního roku většinou zpevnily. Nejsledovanější americký akciový index S&P 500 si za první čtvrtletí připsal 7,5 procenta, evropský index Euro STOXX 50 pak téměř 12 procent. Řada evropských akciových indexů přitom dosáhla historických maxim, dařilo se hlavně technologickým titulům, ukazují statistiky.
C:\fakepath\Schwab.jpg

Akcie firmy Charles Schwab zažily nejhorší měsíční propad od r. 1987

02.04.2023 Akcie americké finanční společnosti Charles Schwab Corp. zažily nejhorší měsíční výkon za více než 35 let. Za březen se propadly o 33 procent, což byl nejvyšší propad od října 1987, kdy se uskutečnil největší jednodenní krach na burze, kterému se přezdívá černé pondělí. Hodnota firmy kvůli propadu se za měsíc snížila o 47 miliard USD (jeden bilion Kč). Propad vyvolal mezi analytiky debatu, zda firma nebyla nespravedlivě potrestána v souvislosti s rostoucími obavami o bankovní sektor ve Spojených státech, uvedla agentura Bloomberg.
C:\fakepath\graf global.jpg

Objem fúzí a akvizic byl v prvním čtvrtletí nejnižší za více než deset let

31.03.2023 Celosvětová aktivita u fúzí a akvizic byla v prvním čtvrtletí letošního roku nejnižší za více než deset let. Zájem podniků o uzavírání obchodních transakcí snižovaly rostoucí úrokové sazby, vysoká inflace a také obavy z recese. Hodnota fúzí a akvizic se za první tři měsíce propadla meziročně o 48 procent na 575,1 miliardy USD (12,4 bilionu Kč), uvedla společnost Dealogic.
C:\fakepath\Credit suisse.jpg

Analytici: Současné problémy některých bank jsou jiné než v roce 2008

27.03.2023 Současné problémy některých bank představují první krizi bankovního sektoru v éře twitteru, jsou ale jiné, než byly za globální finanční krize v roce 2008. V době, kdy sociální sítě umožňují bleskově šířit informace včetně spekulací a polopravd, je pro banky o to důležitější dbát na svou pověst a budovat si u klientů důvěru. Vyplývá to z názorů analytiků na serveru finanční televize CNBC.
C:\fakepath\euro dolar23-2.jpg

Euro kvůli nervozitě kolem bank prudce klesá, k dolaru asi o procento

24.03.2023 Euro dnes na forexovém trhu prudce klesá, k dolaru po poledni ztrácelo asi jedno procento a prodávalo se zhruba za 1,0720 EUR/USD. Obchodníci mají obavy o bankovní sektor, kde se objevilo několik negativních informací. Situaci nezlepšila ani relativně příznivá statistika o vývoji podnikatelské aktivity v eurozóně.
C:\fakepath\svb-19032023.png

Bloomberg: Americký regulátor se přiklání k rozdělení zkrachovalé banky SVB

19.03.2023 Americká Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) nenašla vhodného kandidáta na převzetí zkrachovalého finančního ústavu Silicon Valley Bank (SVB) v celém rozsahu a nyní se přiklání k variantě jeho rozprodání po částech. S odvoláním na zdroje obeznámené s vývojem o tom dnes informovala agentura Bloomberg. Předtím uvedla, že nabídku na převzetí SVB zvažovala americká bankovní společnost First Citizens BancShares, přičemž ve hře byl ještě jeden vážný zájemce.
C:\fakepath\Credit suisse2.jpg

Osud Credit Suisse má v rukou hrstka lidí, mezi nimi i matematik

19.03.2023 Ve Švýcarsku se dál jedná o záchraně druhé největší švýcarské banky Credit Suisse. Její osud má v rukou jen hrstka lidí, mezi nimi politik, ekonom či matematik, který posuzuje, zda má kdysi prestižní banka vůbec šanci sama se dostat z problémů. Do nich se dostala kvůli chybným rozhodnutím z minulosti a zejména kvůli ztrátě důvěry, která vyvrcholila tento týden a která odstartovala masivní odliv klientských vkladů.
C:\fakepath\Credit suisse2.jpg

Credit Suisse si půjčí od centrální banky až 50 miliard švýcarských franků

16.03.2023 Švýcarská banka Credit Suisse, která se dostala do potíží, posílí svou likviditu tím, že využije možnost půjčit si od švýcarské centrální banky až 50 miliard švýcarských franků (1,2 bilionu Kč). Informuje o tom agentura Reuters s odvoláním na prohlášení druhé největší švýcarské banky.
C:\fakepath\Credit suisse.jpg

Švýcarská centrální banka dodá Credit Suisse likviditu, bude-li třeba

16.03.2023 Švýcarský finanční regulátor FINMA a tamní centrální banka uvedly, že centrální banka poskytne bance Credit Suisse likviditu, "bude-li to nutné". Informovala o tom agentura Reuters. Podle obeznámených zdrojů cizí vlády a nejméně jedna banka vyvíjely tlak na Švýcarsko, aby jednalo.
C:\fakepath\Credit suisse2.jpg

Credit Suisse je druhou největší švýcarskou bankou, založena byla v roce 1856

15.03.2023 - Credit Suisse je druhou největší švýcarskou bankou, o prvenství soutěží s bankou UBS.
C:\fakepath\Credit suisse.jpg

Akcie Credit Suisse klesly o čtvrtinu, hlavní investor vyloučil další pomoc

15.03.2023 Akcie druhé největší švýcarské banky Credit Suisse dnes prudce klesají, před polednem se propadly až o čtvrtinu a dostaly se na rekordní minimum. Důvodem je vyjádření největšího investora Credit Suisse, kterým je Saudi National Bank (SNB), že nemůže švýcarské bance poskytnout další finanční pomoc. Dopoledne bylo obchodování s akciemi Credit Suisse několikrát pozastaveno, uvedl zpravodajský server CNBC. SNB je největší komerční bankou v Saúdské Arábii.
img

Průzkum společnosti Fidelity International 2023: Čína je připravena vést oživení v Asii

07.03.2023 Čína vstoupila do roku králíka připravena vymanit se lockdownů a většina analytiků společnosti Fidelity očekává, že do konce roku 2023 setrvá v režimu expanze.
img

Armageddon nečekejme, na investování je brzy

10.01.2023 Výkon světové ekonomiky v roce 2022 podle všeho poprvé v historii překonal psychologickou hranici 100 bilionů dolarů (odpovídá zhruba 2270 bilionům korun). V letošním roce jí ale hrozí recese.
C:\fakepath\shrnuti-2022-31012022.jpg

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2022

31.12.2022 Rok 2022 byl plný velmi důležitých událostí ve světové ekonomice a v dnešním každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na kompletně všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – krok za krokem jak události přicházely na trhy.
img

Americký ropný obr ExxonMobil žaluje Evropskou unii, chce zarazit daň z mimořádných zisků. Tu chystá i Česko – Fialova vláda tak může čelit lavině žalob ze strany amerických bank a fondů

28.12.2022 Největší západní petrochemická společnost, americký ExxonMobil, podle dnešní zprávy Financial Times žaluje Evropskou unii. Chce zarazit daň z mimořádných zisků právě na petrochemické podniky, s níž Brusel letos přišel. Mimořádně zdanit petrochemické podniky, v prvé řadě Unipetrol, se s odkazem právě na bruselský krok chystá od příštího roku také česká vláda.
C:\fakepath\Tesla2.jpg

Akcie Tesly směřují k historickému propadu, analytici z toho viní Muska

28.12.2022 Akcie americké společnosti Tesla směřují k největšímu měsíčnímu, čtvrtletnímu i ročnímu propadu za dobu své existence. Jen za úterý odepsaly 11 procent a od začátku prosince jsou levnější o 44 procent. Podle analytiků je hlavní příčinou fakt, že Tesle vyrůstá konkurence, k tomu se potýká s problémy při výrobě ve Spojených státech i v zahraničí, zatímco šéf Tesly Elon Musk věnuje až příliš mnoho času firmě Twitter, kterou koupil na podzim.
C:\fakepath\Rusko3.jpg

Bloomberg: Cenový strop na ruskou ropu nebude mít na rozpočet země velký dopad

08.12.2022 Cenový strop na ruskou ropu, na kterém se minulý týden dohodla skupina ekonomicky vyspělých zemí G7, není dostatečně nízký na to, aby v příštím roce výrazně snížil příjmy Kremlu. Shodují se na tom někteří ekonomové. I kdyby tento strop způsobil pokles produkce ruské ropy, prezident Vladimir Putin má stále dost peněz na své válečné úsilí, alespoň prozatím. Uvedla to agentura Bloomberg.
C:\fakepath\eurusd-15112022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 15.11.2022

15.11.2022 Americké akcie včera oslabily po výrazném růstu v minulém týdnu. V centru pozornosti investorů zůstává budoucí vývoj úrokových sazeb ve Spojených státech. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, ztratil 0,63 procenta a uzavřel na 33.536,70 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 0,89 procenta na 3957,25 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 1,12 procenta na 11.196,22 bodu.
C:\fakepath\trader-17102022-7-zm.jpg

Forex: Dolar oslabuje, libra naopak těží ze zrušení daňových škrtů

17.10.2022 Americký dolar dnes výrazně oslabuje, britská libra naopak těží ze zrušení plánovaných daňových škrtů. Jednotná evropská měna euro si vůči dolaru kolem 17:45 SELČ připisovala zhruba jedno procento na 0,9815 EUR/USD. Libra ve stejnou dobu přidávala více než dvě procenta na 1,1410 GBP/USD.
img

BTC je stabilní, ale investoři se obávají vydání dlouho očekávaných zpráv v USA

07.10.2022 Bitcoin ve čtvrtek uzavřel obchodní seanci téměř beze změn – na úrovni lehce nad 20 000 USD. V době psaní tohoto článku je cena BTC vyvážená na 19 983 USD.
img

Všechno podporuje růst ropy

13.09.2022 Pondělí bylo ve znamení malé aktivity. Ceny ropy mezitím směřují k růstu. Cena listopadových futures na ropu Brent vyšplhala ve 13:45 londýnského času až na 94,75 USD za barel, což je nárůst o 2,06 % oproti hodnotě předchozího dne.
C:\fakepath\forint.jpg

Inflace v Maďarsku vystoupila na 15,6 procenta, zdražují hlavně potraviny

08.09.2022 Míra inflace v Maďarsku v srpnu vystoupila na 15,6 procenta, zatímco v červenci byla na hodnotě 13,7 procenta. Ve své zprávě to dnes oznámil maďarský statistický úřad. Zvyšují se hlavně ceny potravin, meziročně jsou dražší o 30,9 procenta. Výsledek je zhruba v souladu s odhady analytiků, ti ale v příštích měsících počítají s dalším růstem. Proti červenci pak ceny vzrostly o 1,8 procenta.
img

Evropský akciový trh se po pátečních ztrátách vrací do zelené zóny

08.08.2022 V pondělí vykazují evropské akciové indexy zisky poté, co během páteční seance klesaly. Účastníci trhu nadále zpracovávají čtvrtletní a pololetní zprávy velkých evropských společností. Investoři navíc vyhodnocují ekonomická data o USA a spekulují o vyhlídkách recese v globální ekonomice.
img

ESG: klimatické závazky vs. energetická bezpečnost

21.07.2022 V několika bodech od společnosti Invesco naleznete aktuální informace o rovnováze mezi přechodem na nízkoemisní hospodářství a potřebou energetické bezpečnosti v kontextu geopolitických, implementačních a právních výzev.
C:\fakepath\burza-15072022.png

Akcie v USA posílily díky dobrým firemním výsledkům a ekonomickým údajům

15.07.2022 Americké akcie dnes výrazně posílily. Náladu na akciovém trhu podpořily příznivé firemní výsledky, povzbudivé ekonomické údaje a pokles obav z toho, že americká centrální banka (Fed) tento měsíc přikročí k výraznějšímu zvýšení úrokových sazeb, než se předpokládalo.
img

Rusko zbankrotuje během necelých 24 hodin, poprvé od roku 1918. Kdo ale bankrot vyhlásí?

26.06.2022 Hodina ruského bankrotu nadchází. Odbije v pondělí brzy ráno středoevropského času. Tento bankrot však bude jiný. I proto je otázkou, kdo jej vlastně oficiálně vyhlásí.
C:\fakepath\auta.jpg

Renault převedl ruskou pobočku na Moskvu, podíl v AvtoVAZu na ruský stát

16.05.2022 Francouzská automobilka Renault převedla veškerá aktiva své ruské pobočky na město Moskva, svůj podíl 67,69 procenta v AvtoVAZu, výrobci automobilů Lada, na ruský výzkumný automobilový institut NAMI. Skupina Renault si vyhradila právo v následujících šesti letech odkoupit svůj podíl v AvtoVAZu zpět, uvedla firma ve dnes zveřejněném prohlášení.
C:\fakepath\eurusd-04052022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 4.5.2022

04.05.2022 Akcie ve Spojených státech včera posílily. Přispěl k tomu hlavně zájem o finanční společnosti a velké firmy. Seance byla velmi rozkolísaná a hlavní indexy se pohybovaly mezi zisky a ztrátami. Investoři zůstávají obezřetní a obávají se, zda centrální banka USA (Fed) bude schopná zpomalit inflaci bez omezení hospodářského růstu.
C:\fakepath\akcie-19042022.png

Shrnutí obchodování: Akcie v USA mírně klesly, přispěl k tomu růst výnosů dluhopisů

19.04.2022 Americké akcie navzdory přechodnému růstu včera mírně oslabily, na akciový trh má negativní vliv růst výnosů dluhopisů vlády Spojených států. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, odepsal 0,11 procenta a uzavřel na 34.411,69 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 0,02 procenta na 4391,69 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, ztratil 0,14 procenta na 13.332,36 bodu.
img

Podle Williamsové je Bitcoin velmi silná investice

14.04.2022 Serena Williams, jedna znejúspěšnějších tenistek během konference Bitcoin 2022 uvedla, že bude spolupracovat se společností Block, Inc. Cash App.
img

Denní makro postřehy: francouzské volby se dramatizují 07/04/2022

07.04.2022 FOCUS: Trhy jsou nervózní a přehodnocují volební šance v napjatých (viz graf) francouzských prezidentských volbách, jejichž první kolo proběhne v neděli. Od překvapivého volebního vítězství „pro-business“ Macrona v roce 2017 si akciový trh vedl lépe než jeho evropští kolegové.
C:\fakepath\eurusd-27032022.png

Americké akcie převážně rostly, přispěly k tomu finanční společnosti

27.03.2022 Americké akcie dnes převážně rostly. Finanční společnosti těžily z růstu výnosů u dluhopisů vlády Spojených států, pod tlak se naopak dostaly technologické firmy. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, se dnes zvýšil o 0,44 procenta a uzavřel obchodování na 34.861,24 bodu. Širší index S&P 500 vzrostl o 0,51 procenta na 4543,06 bodu, index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, však klesl o 0,16 procenta na 14.169,30 bodu.
img

Renault obnovil výrobu v moskevské továrně, zastavily ji logistické potíže

21.03.2022 Francouzská automobilka Renault dnes obnovila výrobu ve své moskevské továrně, kterou přerušila koncem února kvůli logistickým problémům. Agentuře Reuters to sdělil mluvčí podniku. Největší ruská automobilka AvtoVAZ, nad kterou má Renault kontrolu, dnes nicméně oznámila, že kvůli nedostatku elektronických součástek tento týden zčásti zastaví produkci ve svých závodech v ruských městech Toljatti a Iževsk.
C:\fakepath\eurusd-10032022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 10.3.2022

10.03.2022 Americké akcie včera výrazně posílily. Technologický index Nasdaq zaznamenal nejvyšší procentní růst od loňského března a S&P 500 od června 2020. Růst akciového trhu podpořil pokles cen ropy, investoři také posuzovali vývoj ukrajinské krize. Nejlépe si vedly technologické a finanční společnosti.
img

Sankce: vítězové a poražení

03.03.2022 Ruská invaze na Ukrajinu byla aktem agrese, který jsme v Evropě po desetiletí neviděli. To vedlo k rozbití stavu, který na starém kontinentě panoval od konce Studené války a návratu násilí, za což evropské i další země světa ruské činy rychle odsoudily. Byly vyhlášeny sankce bezprecedentního rozsahu, které vedly k uzavření burzy v Moskvě a více než 90% propadu indexu ruských akcií kótovaných v Londýně. Sankce proti Rusku však mají i jiné dopady. Pojďme se tedy podívat na sektory akcií, které lze považovat za vítěze a poražené.
C:\fakepath\trader-03032022-17-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.03.2022 1) Ruský rubl dnes pokračuje v poklesu na nová minima k dolaru i k euru. Agentury Fitch Ratings a Moody's Investors Service prudce snížily hlavní rating devizových závazků Ruské federace do neinvestiční kategorie, což zdůvodňují dopadem západních sankcí. Vůči dolaru vykazoval rubl na moskevské burze dopoledne pokles o více než 10 % a pohyboval se kolem 117,5 rublu za dolar. K euru ztrácel více než 7 % na 124 rublů. Ruský akciový trh dnes zůstal čtvrtým dnem zavřený, informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\Rusko2.jpg

Ruská centrální banka a fond mohou mít čínské dluhopisy až za 140 miliard USD

03.03.2022 Ruská centrální banka a ruský státní investiční fond mohou mít v držení čínské dluhopisy až za 140 miliard USD (3,2 bilionu Kč). Na čínském dluhu ve vlastnictví zahraničních věřitelů tak mohou mít až čtvrtinový podíl, vypočítali analytici australské finanční společnosti ANZ Research. To může poskytnout Rusku ochranu před západními sankcemi uvalenými na Moskvu za její invazi na Ukrajinu.
C:\fakepath\eurusd-02032022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 2.3.2022

02.03.2022 Americké akcie včera výrazně oslabily, investoři mají obavy z dopadů války na Ukrajině. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, včera ztratil 1,76 procenta a uzavřel obchodování na 33.294,95 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 1,55 procenta na 4306,26 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 1,59 procenta na 13.532,46 bodu.
C:\fakepath\eurusd-18022022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 18.2.2022

18.02.2022 Americké akcie včera výrazně oslabily, reagují tak na zvýšené napětí mezi Washingtonem a Moskvou kvůli Ukrajině. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, včera klesl o 1,78 procenta a uzavřel obchodování na 34.312,03 bodu. Širší index S&P 500 ztratil 2,12 procenta na 4380,26 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se propadl dokonce o 2,88 procenta na 13.716,72 bodu.
img

Údaje o inflaci ve Spojených státech způsobily kolaps na trhu s kryptoměnami

11.02.2022 V pátek hodnota hlavního virtuálního aktiva již ztratila více než 2 000 USD ze čtvrtečních maxim. Aktuálně se BTC obchoduje za 43 518 USD. Podle statistik oblíbené internetové platformy CoinGecko, která fixuje ceny virtuálních aktiv, je kapitalizace bitcoinu 821 miliard dolarů.
C:\fakepath\ropa 05072013.jpg

OPEC+ od března zvýší těžbu ropy o dalších 400.000 barelů denně

02.02.2022 Členové Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) a jejich spojenci v čele s Ruskem se na dnešním zasedání podle očekávání dohodli, že v březnu zvýší těžbu ropy o dalších 400.000 barelů denně. Skupina zvaná OPEC+ tak bude pokračovat v postupném zvyšování produkce, na jehož podobě se sjednotila loni v červenci.
img

Indonésie zakazuje transakce s kryptoměnami a trhy čekají na výsledky zasedání Fedu

26.01.2022 Trh s kryptoměnami následoval akciové trhy a začal posilovat poblíž lokálního dna. Kapitalizace digitálních aktiv roste již třetí den v řadě. Za posledních 24 hodin vzrostla kryptoaktiva o 3 %, díky čemuž celková hodnota trhu vzrostla na 1,7 bilionu dolarů. Mezitím se vlády o současnou situaci nijak zvlášť nezajímají a určují svůj postoj k trhu s kryptoměnami v dlouhodobém horizontu.
C:\fakepath\eurusd-19012022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 19.1.2022

19.01.2022 Americké akcie včera výrazně oslabily. Finanční společnosti se dostaly pod tlak kvůli neuspokojivým hospodářským výsledkům banky Goldman Sachs. Náladu na trhu negativně ovlivnil také růst výnosů u dluhopisů vlády Spojených států, který má obvykle dopad zejména na ceny akcií technologických společností.
img

Visa vyvíjí technologii pro digitální měny (CBDC)

13.01.2022 Visa oznámila, že rozšíří své krypto služby ještě o krok dále díky partnerství s blockchainovou softwarovou společností Consensys, aby vybudovala "nájezd" pro digitální měny centrálních bank (CBDC).
C:\fakepath\eurusd-09012022.png

Shrnutí páteční seance: Akcie ve Spojených státech uzavřely první týden roku poklesem

09.01.2022 Akcie ve Spojených státech uzavřely první týden roku poklesem. Negativně se na nich projevila zpráva z trhu práce, podle níž v prosinci přibylo méně nových pracovních míst, než se čekalo. To zvýšilo očekávání, že americká centrální banka (Fed) začne dříve a agresivněji utahovat měnovou politiku, což by bylo nepříznivé především pro technologické a růstové akcie. Na forexovém trhu oslaboval dolar.
C:\fakepath\ropa 05072013.jpg

Ropa zdražuje kvůli nepokojům v Kazachstánu a výpadkům dodávek v Libyi

06.01.2022 Ropa dnes na světových trzích dál prudce zdražuje, vedle nepokojů v Kazachstánu se k hlavním důvodům růstu cen přidávají i výpadky dodávek v Libyi. Oba hlavní kontrakty na ropu, tedy Brent a West Texas Intermediate (WTI), se obchodují nejvýše od konce listopadu.
img

Co nás v roce 2022 čeká a nemine v ekonomice? Osm hlavních změn a očekávání

01.01.2022 Česko od dneška hospodaří v režimu rozpočtového provizoria. Musí totiž začít osekávat pandemické dluhy. Nejen státní zaměstnanci a důchodci se tak musí připravit na hubenější čas, i když ne nutně od letoška. Inflace, která však letos udeří, v tomto měsíci až desetiprocentní, způsobí výrazné pokles kupní síly obyvatelstva – a tedy jeho životní úrovně. Na co dalšího je letos třeba se v ekonomické a finanční oblasti připravit. Zde osmero hlavních změn a očekávání roku 2022, níže jsou pak představeny blíže.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 23. prosince 2021

23.12.2021 Sportovci a politici se letos dostali na titulní strany novin, protože se rozhodli pro platy v kryptoměnách. Nyní, ve snaze přilákat mladší pracovní sílu, začínají nabízet platy v kryptoměnách firmy.
C:\fakepath\eurusd-15122021-3.png

Forex: Dolar zůstává bez větších změn, trh čeká na výsledek zasedání Fedu

15.12.2021 Dolar dnes na devizových trzích zůstává bez výraznějších výkyvů, ke koši měn se pohybuje v blízkosti maxima za rok a půl. Obchodníci vyčkávají na večerní výsledek zasedání americké centrální banky (Fed) a očekávají, že se dozvědí, zda Fed začne rychleji odbourávat podpůrná opatření, aby mohl příští rok začít zvyšovat úrokové sazby.
img

Rozbřesk: Na americkém trhu práce přituhuje a OPEC+ překvapivě kývl na více ropy

03.12.2021 Obavy z varianty omikron jsou stále jedním z hlavních hybatelů tržního dění. Rychlost šíření v Jihoafrické republice ukazuje na výrazně vyšší reprodukční číslo a menší ochranu protilátek po prodělané nemoci. Na silnější závěry, zejména ohledně účinnosti vakcíny, je však stále brzy.
img

Americké akcie včera poměrně značně posilovaly

03.12.2021 Americké akcie včera poměrně značně posilovaly. Hlavním tahounem růstu byly finanční společnosti, které narostly o 2,8 % a zdatně jim sekundoval i výrobce letounů Boeing s růstem dokonce o 7,6 %. Maloobchodní společnost Kroger včera po reportu výsledků přidala 11 %. Ze dna se odrazily také platební karty, když Visa přidala 4,3 % a Mastercard 4,5 %. Relativním poraženým včerejšího dne byl Apple, jehož akcie propadly nakonec o 0,6 % po reportu agentury Bloomberg o zpomalující poptávce po iPhone 13.
img

Tento týden vstoupí na trh třetí bitcoinový futures ETF

23.11.2021 Podle agentury Bloomberg se na trhu objevil třetí botcoinový futures ETF. Bitcoinový ETF (ticker X BTF) byl spuštěn v úterý, přibližně měsíc po vytvoření fondu ProShares Bitcoin Strategy Fund. Důvodem byla skutečnost, že SEC (Komise pro cenné papíry a burzu) minulý týden odmítla nabídku fyzické podpory.
C:\fakepath\global economy.jpg

Finanční svět se podle šéfa Allianz stává nebezpečnějším místem

18.11.2021 Finanční svět není bezpečnější, naopak se teď stává místem, které je více nebezpečné. Uvedl to dnes šéf německé pojišťovny Allianz Oliver Bäte. Poukázal v této souvislosti například na vysoké ceny akcií v automobilovém a technologickém sektoru, na pád amerického investičního fondu Archegos a britské finanční společnosti Greensil, stejně jako na na slabší regulaci bankovního systému.
img

Obří klimatický summit v Glasgow skončil. Co zásadního změní?

14.11.2021 Dvoutýdenní konference ve skotském Glasgow, která včera skončila, přinesla některé průlomové závazky, pravidla pro nově ustavený světový trh s emisními povolenkami a několik odvážných příslibů, které teprve prověří čas.
C:\fakepath\eurusd-24102021.png

Shrnutí pátečního obchodování: Akcie v USA uzavřely smíšeně, dolar klesl

24.10.2021 Americké akciové indexy na závěr týdne uzavřely smíšeně. Dow Jones sice stoupl na nový rekord, neuspokojivé čtvrtletní hospodářské výsledky firem Snap a Intel však stáhly dolů sektory komunikací a technologií. Investory také znervóznilo vyjádření šéfa centrální banky USA (Fed) Jeroma Powella.
C:\fakepath\eurusd-26092021.png

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA na závěr týdne uzavřely smíšeně, dolar posílil

26.09.2021 Americké akcie na závěr týdne uzavřely smíšeně. K růstu pomohly energetické a finanční společnosti. Naopak oslabila firma Nike kvůli zhoršení prognózy vývoje tržeb a firmy napojené na kryptoměny.
C:\fakepath\DAX.jpg

Německý akciový index DAX se rozšíří na 40 podniků

05.09.2021 Hlavní německý akciový index DAX se rozšíří ze 30 na 40 podniků. Nově se do indexu dostanou například automobilový holding Porsche SE a výrobce sportovního zboží Puma. Oznámila to včera burzovní společnost Deutsche Börse. Rozšíření, které vstoupí v platnost 20. září, je největší úpravou indexu DAX za posledních 33 let, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\Indie.jpg

Indická ekonomika navzdory druhé vlně koronaviru rekordně rostla

31.08.2021 Meziroční růst indické ekonomiky ve druhém kalendářním čtvrtletí zrychlil na rekordních 20,1 procenta z 1,6 procenta v prvním kvartálu, přestože se země potýkala s rozsáhlou druhou vlnou šíření koronaviru. Ekonomika těžila z prudkého vzestupu zpracovatelské produkce i z růstu spotřebitelských výdajů. Vyplývá to podle agentury Reuters z údajů, které dnes zveřejnila indická vláda.
C:\fakepath\eurusd-10082021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 10.8.2021

10.08.2021 Americké akciové indexy Dow Jones a S&P včera klesly ze svých rekordních maxim. Mohly za to hlavně ztráty energetických firem, protože růst počtu nově nakažených covidem-19 vyvolává obavy o další vývoj poptávky po ropě. Technologický index však vzrostl.
C:\fakepath\FX-5.jpeg

Evropské akcie díky dobrým firemním výsledkům zažily nejlepší týden od března

06.08.2021 Evropské akcie zažily nejlepší týden od poloviny března. Těžily z dobrých čtvrtletních výsledků řady významných evropských podniků i z nadějí na širší oživení ekonomiky. Panevropský index STOXX Europe 600 si od začátku týdne připsal zhruba 1,8 procenta, při dnešním obchodování ale zůstal téměř beze změny.
img

Analytici: Globální dodávky čipů pro automobilky by se ještě letos mohly zlepšit

29.07.2021 Nedostatek mikročipů, který už delší dobu trápí celý svět, možná přetrvá do příštího roku. Letos nejvíce zasáhl automobilový průmysl, dodávky pro toto odvětví by se ale mohly relativně brzy zlepšit, myslí si analytici. Čína totiž převezme část výroby, kterou nedokázali uspokojit výrobci z Tchaj-wanu. V jiných odvětvích ale problémy vydrží déle a jako další by nedostatek čipů mohl brzy zasáhnout výrobce chytrých telefonů.
img

Dekarbonizace je poslední šancí Evropy na cestu k prosperitě

07.07.2021 Už od konce roku 2007 přinášejí evropské akcie nižší zhodnocení než americké. Tehdy získaly na síle dva hlavní proudy. Začal se projevovat efekt sněhové koule spojený s digitalizací, za kterou stály převážně americké firmy, a Evropa byla výrazně postižena Velkou recesí z roku 2008, což vedlo k dlouhým rokům fiskální střídmosti a vážné krizi eurozóny. O 14 let později stojí svět znovu na rozcestí. Kvůli ekonomickým výhodám jsme celé desítky let odkládali řešení emisí CO2 a klimatické změny, a tak teď nezbývá než zahájit urychlenou dekarbonizaci celého světa. To je nejen velká výzva, ale i příležitost, a to jak pro investiční firmy, tak pro celou společnost.
C:\fakepath\Rusko2.jpg

Reuters: Ruské firmy letos získaly z primárních nabídek nejvíce peněz od r. 2013

28.06.2021 Objem primárních veřejných nabídek (IPO) akcií ruských firem za prvních šest měsíců letošního roku vystoupil na nejvyšší úroveň od zavedení západních sankcí vůči Moskvě. Podle propočtů agentury Reuters si ruské firmy zajistily na burze více než 2,4 miliardy USD (51,4 miliardy Kč). To je více, než kolik se jim od roku 2013 podařilo získat vždy za celý rok. Analytici banky UBS na začátku roku očekávali, že ruské firmy by letos mohly získat až deset miliard USD. Ruský producent zlata Nordgold se ale rozhodl svůj možná až několikamiliardový debut na burze v Londýně odložit, což vyvolává mezi analytiky obavy, že vlna vstupů ruských firem na burzu možná končí.
img

Tweety Elona Muska ovlivňují investiční svět

22.06.2021 Vizionář Elon Musk si rád pohrává s vlivem na sociální síti Twitter a jeho výroky s napětím sleduje celý svět. Cena bitcoinu kolísá na základě jeho výroků a někteří investoři již přišli díky nim o značné investice. Co tím Musk sleduje a jaké jsou reakce společnosti?
C:\fakepath\I.USDXH1.png

Forex: Dolar oslabuje ke koši měn, investoři čekají na zasedání Fedu

14.06.2021 Americký dolar dnes oslabuje ke koši hlavních světových měn. Investoři čekají na výstup ze zasedání americké centrální banky (Fed) později tento týden, jenž by mohl avizovat změnu výhledu americké měnové politiky. Pohyby na forexovém trhu jsou proto omezené.
C:\fakepath\eurusd-25042021.png

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA díky statistice a technologickým firmám rostly, dolar klesl

25.04.2021 Americké akcie na závěr týdne posílily, protože nejnovější statistika podpořila naději na rychlé oživení americké ekonomiky. Dařilo se hlavně velkým technologickým společnostem díky očekávání, že příští týden zveřejní silné výsledky hospodaření.
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 1,5 procenta

23.04.2021 Akcie na pražské burze během týdne oslabily, index PX klesl o 1,5 procenta na 1087,6 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Nejvíce přidaly akcie antivirové společnosti Avast, největší pokles naopak postihl akcie Komerční banky. Předchozí týden akcie posílily o více než procento.
C:\fakepath\eurusd-30032021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 30.3.2021

30.03.2021 Americké akcie uzavřely včerejší obchodování smíšeně. Banky se dostaly pod tlak kvůli obavám z možných dopadů potíží velkého hedgeového fondu. Strojírenská společnost Boeing však těžila ze získání velké zakázky na letouny 737 MAX.
C:\fakepath\top-26032021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.03.2021 1) Akcie japonské finanční společnosti Nomura se dnes propadly o 16 % poté, co firma oznámila možnou dvoumiliardovou ztrátu své americké pobočky. Firma situaci analyzuje, a ještě se nevyjádřila, jaký dopad to bude mít na její hospodaření. Japonský index Nikkei přesto zaznamenal nejvyšší denní zisk v regionu.
C:\fakepath\eurusd-18032021-3.png

Forex: Dolar posiluje díky růstu výnosů u amerických dluhopisů

18.03.2021 Americký dolar posiluje po středečním poklesu, za kterým stál příslib americké centrální banky (Fed), že bude dál držet své úrokové sazby na mimořádně nízké úrovni. Dolar dnes těží z obnoveného růstu výnosů u dluhopisů vlády Spojených států. Euro krátce po 16:00 SEČ vůči dolaru ztrácelo půl procenta na 1,1919 EUR/USD.
Související klíčová slova: Lufthansa (LHA.DE) | Objem transakcí | Největší banky | BCPP | Největší ruská banka | Vývoj indexu Nasdaq 100 | Zpravodajský server | Bitcoin 2022 | Česká mincovna | Doba obchodování | Euro k americkému dolaru | Ontario Teachers | Výnosy dluhopisů | Allianz (ALV) | Dlouhé pozice | Celkový zisk | Světové akcie | Spartan Capital | Zonky | Moderní ekonomie | Moore Global | Války | Patron Go | Vývoj | Americká automobilka Tesla | Míra nezaměstnanosti v USA | Obchodní platformy | Index spotřebitelských cen | Allwyn | Archegos Capital | Data z trhu práce | AKHAN Semiconductor | Australská centrální banka | Allianz | Daně z nemovitosti | Panevropský index | Nedostatek mikročipů | LHA | Skupina Colt | AIR.DE | DPH | Americká automobilka | EUR | Kryptoaktiva | Fundamenty | Spotřebitelské výdaje | Ztrátový obchod | Bundesbank | Přijmout euro | Paul Krugman | Marsh & McLennan | Velké finanční krize | Standard & Poor's | Nikkei 225 Index | Posílení kapitálu | Nákladové tlaky | UCG.IT | Nedostatek čipů | Analytik Joe Manimbo | Forexoví brokeři | Finanční ústav | Brokeři | Hlavní úrokové sazby | Akciové společnosti | Automobilový sektor | JP Morgan Chase | Cena severomořské ropy | Výkyvy | Itálie | Meta Trader 4 | Pokračování výsledkové sezóny | Nárok na výplatu | Obchodování v New Yorku | Stoxx | Eric Adams | Vývoj ceny zlata | OFAC | CBDC | Akcie firmy | Texas | Tencent Holdings | Mega Millions | Očekávání | Index finančních společností | BAE Systems (BA.UK) | Peníze.cz | Korelace | Jüan | Volatilní | Problémy s regulací | Deutsche Bundesbank | Evropské centrální banky | Varianta omikron | Poslanci | Stephan Flägel | Škálování účtu | Největší banka | Swiss Life | Chile | Tlak na Rusko | EUR/JPY | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Veřejné finance | EURJPY | Schodek státního rozpočtu | Ministerstvo průmyslu a obchodu | FAA | Ark | Ruské invaze na Ukrajinu | Průměrná sazba hypoték | Trh práce | ORSTED.DK | Evropská komise | Gazprom Germania | WeCHat | Pro investory | Brenntag | Průmyslové podniky | Oživení ekonomiky | Swiss | Crypto | Investice | U.S. Bank Wealth Management | Britská centrální banka | DXY | Evropský systém obchodování | Potenciál | Diverzifikace | Support | Institut nákupních manažerů (ISM) | Mezinárodní ratingová agentura | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Posílení | Index aktivity | Administrativa amerického prezidenta | Přesnost | Delivery Hero | Bankovní společnost | Ruský státní investiční fond | Adam Crisafulli | Frakování | Česká fintech asociace | UNH.US | Webinář | Japonské akcie | Programátor | Hlavní index německých akcií DAX | Obchodní pravidla | Pojišťovna Generali | Odhad letošního růstu ekonomiky | Investiční svět | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Volby v Řecku | Prognózy | Britská libra | NYSE | Intervence | Výkonný ředitel | Broadcom | Jaroslav Tupý | Experti | Počáteční zisky | Jednání mezi USA a Čínou | Futures kontrakt | Mimořádné daně | Náklady na financování | Chování | Rekord | Přeshraniční platby | Raiffeisenbank | Zdroje příjmů | Růst akciových indexů | Nezávislost | Vývoj na dluhopisovém trhu | Zastropování ceny | Protistrana | Návrh zákona | Stop-Loss | Evropský index | Evropské měny | Reakce trhu na různé události | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Dění na trzích | Arbitrážní obchodování | Moody's Investors Service | Největší světová ekonomika | Společnost Apple | IHS | Uvolňování měnové politiky | Ukrnafta | Obchodní seance | EUR/USD | Výhled poptávky | Index ekonomické nálady | General Electric | Vanguard | Dění ve světě | Spotřebitelé | Morgan Stanley | PKN Orlen | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Americká kosmetická společnost | Digitální aktiva | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Raytheon Technologies (RTX.US) | Cena bitcoinu | City | Současná cena | Finanční páka | AXA Investment Managers | Konkurenti | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Profesionální trader | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Pády indexu Nasdaq | Důvěra v ekonomiku | Softwarová společnost | Benchmark | Rostoucí výnosy | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Nejvyšší soud | Index FTSE MIB | Force | Fortuna | Cenné papíry | Euro vůči americkému dolaru | Americké podniky | Výnos | DeFi | Rozdělení zisků | Podíl dolaru | RBC Capital | Diem Association | Soudní dvůr EU | RBS | Brent | IHNED | Asijské akcie | Google Pay | Delta | Tomáš Rozehnal | Zpřísňováním měnové politiky | Zalando | Styl obchodování | Americký akciový trh | Kuvajt | Drahokam | Vzdělávání | Japonský index Nikkei | Russell 2000 | Šéf Fedu | Výrobce letecké techniky | Opatření v Číně | Dopravci | Axiory | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Německý akciový index DAX | Obchodní fáze | Exchange | Investiční portfolio | Forexový trh | Splátky dluhů | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Miliardář Elon Musk | Profit split | Investor Warren Buffett | Fungování finančních trhů | Pouštět se do rizikových obchodů | Podíl na zisku | Kontrakty | Obchodní účet ProTrader | INR | Strach | Způsob obchodování | Italský dluh | Výnosy u dvouletých dluhopisů | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv | Propad cen | Obchodování s cennými papíry | Poplatky a provize | AUDUSD | Praxe | Nasdaq100 | Jednání OPEC+ | Rozšíření indexu DAX | Platební neschopnosti | Panevropské indexy | Sentiment na trhu | Euronext | JPY | Akciový index | Premiéři zemí Evropské unie | Americká investiční banka | Posílení české měny | AI | Bulgargaz | Poradce Bílého domu | Index Russell | SoftBank Group | Posilování dolaru | Větší ztráty | Společnost Crédit Agricole | N7 Holding | Německá společnost | Finanční výkonnost | Akcie Allianz (ALV) | Obchodní tipy | Swingový trading | Peníze | Další drahé kovy | Kapitál na obchodování | Pandemie COVID-19 | Robert Habeck | Prop Trading společnosti | Cena Brentu | Ukazatel | Úspěšný trader | FTX | Continental (CON.DE) | Reálné ekonomiky | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Title Transfer Facility | Zastropování cen energií | Nakupovat akcie | Úřad pro hospodářskou soutěž | Americká lehká ropa WTI | Hlavní centrální banky | Certifikáty | VIP zóna | Znalosti ekonomie | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Služby | Americká sněmovna reprezentantů | Obchodovat na burze | Zisky bank | Seriál o investování do akcií | Nové digitální měny | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | Vitesse Energy | Adani | Oblasti tradingu | Německá zajišťovna | Americký Fed | Tržní hodnota | Klasický účet | Ropa WTI | Obchodní transakce | Finanční budoucnost | David Varga | Lockheed Martin | Opční bariéry | Americká softwarová společnost | Milionář | Měnová krize | Období dot.com krize | Omega | Developeři | Brexit | FedEx | Psychologie obchodování | Eurostoxx 50 | Historické výkony | Růst akciových trhů | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Kontrakty na ropu | Kolaps cen ropy | Dolar dnes | Závod na elektromobily | Evropské burzy | Bungie | Pozornost investorů | Burzy | Německý ministr hospodářství | EURUSD | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | ProTrader | Cherry Lane Investments | Americký prezident Joe Biden | NFP | Cestování | Odliv kapitálu | Primární veřejná nabídka (IPO) | Jakub Němec | Broker | Akcionáři | Meta Trader | Cash flow | Proražení | Záchranný fond | Analýza akcií PayPal | Šíření onemocnění | Výkon | Posílení koruny | Celanesse Corp | USD | Investovat | InterContinental | Export | Banka Goldman Sachs | Růst společnosti | Otřesy na finančních trzích | NFLX | Technická analýza | Macquarie | Zasedání FOMC | Berkshire | ProfitLevel | Výnos desetiletého dluhopisu | SDAX | Trh s nemovitostmi | CISCO | Federální úřad pro letectví | Zynga | Unie | Trading11 | Kapitálové strategie | Gilead | Qualcomm | Ruská společnost | Southwest Airlines | Karlsruhe | Obchodní signály | Více peněz | Plány | Vládní opatření | Německý koncern | Centrální banky USA (Fed) | Energetická společnost | Trpělivost | Na burze | Aktuální informace | Rebalance | Čínská telekomunikační společnost | N7 Holding Ltd. | ČSOB | Měnové války | Hongkong | ProSiebenSat.1 | Ekonomiky | Společnost Pfizer | Akcie Avastu | Tvorba pracovních míst | Total | Fialova vláda | Regulace | Vývoj ceny akcií | Kryptomagazin | LMT | Apple Pay | Hospodářské oživení | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | Makléři | Fifth Third Bancorp | Noviny | Velké fondy | Těžba bitcoinů | Měnový fond | Růst amerických výnosů | Investor Warren | Úroková sazba | Ahold Delhaize | Kabinet | Split | Klimatické změny | Čekající příkazy | Litva | CFD kontrakty | UniCredit Bank | Daňové škrty | Pověst | Historická výkonnost | Spekulovat | Fitch Ratings | Nord Stream 2 | Měny účtů | Historická výkonnost indexů | Swapy | Cena elektřiny pro německý trh | Sociální sítě | VTB Capital | Ruský prezident | Obchodní dny | Česká zbrojovka | Snižování úroků | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Širší index S&P 500 | Avast | RIC | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Středoevropské měny | Panevropský akciový index | Dovednosti | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | SIX | Sazby ČNB | Netflix (NFLX.US) | Dovoz | Bilion | Automobilka Tesla | Šíření nemoci | Admirals | Caterpillar | MT5 | Období po dot-com krachu | Zprávy o trhu | Obchodování na finančních trzích | VIX index | Produktovod | Pozitivní zprávy | Hyundai | Dodávky čipů | Nikkei | Penzijní fondy | Instagram | Mizuho Securities | Společnost China Mobile | Pro tradery | The New York Times | Gigant Gazprom | Slickcharts | Stratégové | Výrobní ceny | Čtvrtletní zisk | Manfred Schlumberger | Politická situace | Komoditní | Cena ropy graf | Zhodnotit své peníze | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Světový obchod | State Street Global Advisors | Výkonnost společnosti | Velké firmy | Srovnání prop trading | Rising Falcon | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Kurz jüanu | Černé pondělí | American Express (AXP.US) | Rekordní maxima | Vybírání zisků | Zájem investorů | Nové zprávy | Válka na Ukrajině | Nigérie | Intercontinental Exchange | Průmyslová výroba v Německu | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Banka JPMorgan | Softwarová firma | Stav energetické nouze | Rekordní zisk | Elon Musk | Největší firmy | High-Water Mark (HWM) | Der Spiegel | Finančník | CO2 | Turecký statistický úřad | Makrodata | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Maximální denní ztráta | Investiční zprávy | Obchodní dohoda | Oliver Blume | Tesla Elon Musk | Investoři | Malta | Investing.com | Index asijsko-pacifických akcií | Obchodní deník | Fungování | Portfolio | Myšlení | Západní společnosti | Meta Trader 5 | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Fidelity | Obchodovat během zpráv | Aktivita u fúzí a akvizic | RWE | Silicon Valley Bank (SVB) | Negativní sentiment | Evropská měna | Coca-Cola | Moderna | Společnost Google | Paušální daně | Přidaná hodnota | Jeff Bezos | Prezident ECB | ADR | Média | Nejistota | Vyšší úrokové sazby | Obchodní platforma | Kurz japonského jenu | Christine Lagardeová | Úrokové riziko | Hodnota akcií | Mezinárodní agentura pro energii | Společnost Wirecard | Euro Stoxx 50 | AA | Petr Motáček | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Západní sankce | Dovoz ropy | Bez rizika | Zisk | Zlepšení sentimentu | Platby v kryptoměnách | Bias | Ceny kryptoměn | Ruské společnosti | Global Blood Therapeutics | Janet Yellenová | Zpřísňování měnové politiky | Mezibankovní trh | Graf akcií | Průmyslové revoluce | Rekordní minima | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Červencová inflace | Patrik Polák | Skupina OPEC+ | Ruská agentura | Akcie výrobce letadel Boeing | Finanční instituce | Ruské ropy | Bank of England | Institucionální trading | Lepší výsledky | Předpověď akcií | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | WTI a Brent | Morrisons | Tiskové agentury | WSJ | Prezident | Xetra | AT&T | Šíření informací | Pohyby trhu | Odvětví kryptoměn | Globální ratingové agentury | BP | Carry trading | Kontrakt na WTI | AXP.US | Úvěrové krize | Investiční firmy | Institucionální objednávky | Funkční období | Raytheon | Ropné společnosti | Kroger | EMEA | Jak se stát lepším investorem | Kč/EUR | Snížení nákladů | Propad ceny akcií | Šéf švýcarské centrální banky | Boj s inflací | Analýzy | Britský ministr financí | Ekonomická situace | Zvýšení úrokových sazeb | Finanční pomoc | Americký S&P 500 | TTF | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Růst ceny Bitcoinu | Britské banky | Reakce trhů | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Invesco | Berlín | IEA | Demokraté | Německý DAX | ETS | Brusel | Patria | Nový kapitál | Tipranks | EP | Anglie | Ceny Bitcoinu | Člen představenstva | Covid | Oslabení USD | Tržní podíl | Státní investiční fond | Akciové trhy ve Spojených státech | UnitedHealth Group | Uranium Energy | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Úrok | US500 | Jednotná evropská měna | Albertsons | Agentura Reuters | Půjčka | Fiskální rok | Koupit akcie | Sony Interactive | Kryptoměnová burza FTX | Obchodní plán | Psychika | Prodej | Spike | P/E | Cestovní ruch | Zpráva | Bohatý | Prémie | Tržní kapitalizace | Švýcarská banka | Růstové akcie | Huawei | Tencent | Colt CZ | Nový koronavirus | Trump dnes | Emoce | Výhled ratingu | Ministerstvo obchodu | Dot.com krize | Bitcoinový futures | Vzdušný prostor | RoboMarkets | Warren Buffett | S&P | Cena barelu ropy | Skupina PPF | Česká měna | Vzdělání | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Členské země EU | Handelsblatt | Ceny akcií Paypal | Meta Platforms | Důvěra investorů | Obchodování | Výrazné ztráty | Firmy z indexu Nasdaq 100 | Zasedání Fedu | České koruny | Odliv zahraničního kapitálu | Technický výhled trhu | Tržby z prodeje | Brexit bez dohody | Spotřebitelské ceny v USA | Automobilka | DR Horton | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | Global forex | DHL | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Nvr Inc | GBP | Burzy kryptoměn | J&J | IT společnosti | Management | Úspěšní tradeři | ZEW | Co se děje na finančních trzích | Obchodní týden | TSMC | Evaluace | Akcie Royal Bank of Scotland | Zahraniční investoři | PG | Centrální banky | Pandemie COVID | Fungování trhů | Armageddon | Výkonnost indexu | Investec | Japonská vláda | Jaké strategie jsou povoleny | Německý soud | Zpomalení ekonomického růstu | Největší švýcarská banka | Eurostat | Majitel | Předpověď | Symrise | Zprávy | Oanda | Úřad pro finanční služby | Ruský rubl | VaR | Pokles cen ropy | Deflace | Index britských akcií FTSE 100 | S&P/ASX 200 | Dolary | Kanada | Tokeny | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Růst inflace | Zpráva pro tradery | Island | AvtoVAZ | Index STOXX Europe | Akcie třiceti předních amerických podniků | Alena Schillerová | Německé firmy | Investiční banka | Akciový analytik | Averze k riziku | Tesco | Larry Kudlow | Dow Jones index | Occidental Petroleum | Ekonomické průzkumy | Index Stoxx 600 | Americká společnost Intel | Velikost obchodu | Natixis Investment Managers | Ceny ropy | Recyklace | Berkshire Hathaway | Adam Khan | Globální prodej | Evropský parlament | Míra | Akcie v Evropě | Obchodní dohoda s Čínou | Distribuce | Obchod Amazon | News trading | Evropské akcie | Credit Suisse dnes | Bitcoin | Nejdůležitější události | Deutsche ReGas | Silný růst | Globální dodávky čipů | Měny účtu | Bezpečné investice | Saxo PrivatBank | Airbus | Údaje o vývoji HDP | Sony Interactive Entertainment | Burza FTX | Tick scalping | Volný čas | Index šanghajské burzy | Petrochemická společnost | Vyhlídky | Firmy | CZ | Index německých akcií | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | NATO | Oliver Wyman | Sázka | Charles Schwab Corp | Ubisoft | Cena ropy brent | Páka | Futures | KER | Čínské zboží | Automobilky | Investment management | Kryptoměnové burzy | Nástroj | Jiří Tyleček | Prodej elektromobilů | Výsledky | Adam Button | West Texas Intermediate | Depozitní sazby | Ekonomické oživení | Dopady války na Ukrajině | Index pařížské burzy | Investice do vodíku | Hedgeové fondy | Nio | Inflační tlaky | Siemens | Minulá výkonnost | Digitální měny | Instrument | Bank of America | Německý výrobce | TIM | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | Carnival | Investice do indexu S&P 500 | Macquarie Asset Management | Růst ceny | Výrobce letadel | Odhady trhu | Vakcína | Silný dolar | Deutsche Bank (DBK.DE) | Australský dolar | XTB Jiří Tyleček | Finanční domy | Eutelsat | Retracement | Pravděpodobnost úspěchu | Capital One Financial | Koruna | Rystad Energy | Activision | Eli Lilly | Cukr | Technické ukazatele | Finanční služby | Výrazný pokles | Order Flow | Tržní ceny | DJIA | Zůstatek | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Hypoteční trh | Centrum pro automobilový výzkum | Finanční výsledky | Včerejší obchodování | OPEC+ | Panevropský index STOXX 600 | Francie | Pandemie nemoci COVID-19 | Riziko recese | SAE | Situace na burze | 787 Dreamliner | Plynovod Baltic Pipe | Tržní analýzy | Cena akcií společnosti | Americký výrobce | Dopady koronaviru | Šéf Tesly | BHS | DMA | Objem | Propad | Asociace | Zelenskyj | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | London Stock Exchange | Energetický trh | Obavy z recese | Trigger | Evropský statistický úřad Eurostat | Omezení cen plynu | Výsledky firem | Výkonnost | TUI | Stimulační opatření | Oživení v Číně | Údaje | Lennar Corp | Klima | Energetické podniky | Inverze výnosové křivky | Právo | Regulátor FINMA | Asie | Dopady koronavirové krize | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Výsledky společnosti | Americká banka | Společný podnik | Exxon Mobil | Propuštění | Očekávání analytiků | iPhone 14 | Světové ceny ropy | Alibaba | Stablecoiny | Aktivity v Rusku | Malajsie | Regulátor | DPA | Suez | SwiftTrader | Arnault | Průzkumy | Výhody diverzifikace | Cenový cíl | Nomura | Státní rozpočet | Hlavní indexy | Barack Obama | Kathy Lien | Rising Falcon Holding | IBEX 35 | Digitální zlato | Televize CNBC | Ask | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Důchod | Zlomový okamžik | Pfizer | TSM | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Obchodování s akciemi | AFP | Studie | Velmi bohatý | Moje obchody | Americký podnik | Převzetí Credit Suisse | Obchody | První obchodní den | Tolerance k riziku | Průraz | Cena plynu | Úřad INSEE | Deficit | S&P 500 Index | Position sizing | Hloubka trhu | Graf | Polsko | Kolaps | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Reakce trhu | Zbrojovka | Hodnota firmy | Plyn | Ruská invaze na Ukrajinu | Burzy cenných papírů | Volodymyr Zelenskyj | Solana | Růžový diamant | FOMC | Dolar vůči japonskému jenu | Ropa Brent | Kering | Carl Icahn | Americké automobilky | Výnosové křivky | Wall Street Journal (WSJ) | Hypotéky | Hrubý domácí produkt | Německý akciový index | Současná situace | Lukáš Kovanda | EY | Přijetí | Zavádění digitálních měn pro platby | Pokles produkce | Evropa | Česká spořitelna | Oživení americké ekonomiky | Jackson Hole | Paxos Trust Company | CVS | James Bullard | Stablecoin vázaný na dolar | Údaje ministerstva | OPEC | Short | Argentinské peso | Ukrajina | Stop Loss (SL) | Ropná společnost | Zelené investice | FinGO | Situace | Šíření nemoci COVID-19 | Pár EUR/USD | Egypt | Johnson & Johnson | Title Transfer Facility (TTF) | VTB | Eurodolar | Ekonomické ztráty | Ústavní soud | Bezpečné útočiště | Douglas Diamond | Hodnocení akcií | Akcie včera | Program nákupu dluhopisů | Finanční televize | Cenný papír | Hodnota fúzí a akvizic | Dealogic | Růst výnosů u dluhopisů | Obrat v měnové politice | NASDAQ: MSFT | Zveřejněná data | Earnings | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Trump | Rekordní minimum | Devalvace | Stavebnictví | Online platformy | Dnešní růst | Dow Jonesův index | FTSEurofirst | Foot Locker | Reuters analytik | ForexLive | UBS Global | Bankovní divize | Britský FTSE 100 | Ruský akciový trh | PYPL | Technické analýzy | Srovnání prop trading firem | P/BV | CI Komodity | Růst eura | Zdanění mimořádných zisků | Mexiko | Přípravek remdesivir | Finanční krize | High | Rostoucí trend | Česká firma | Euro dnes | Strop na ruskou ropu | Genesis | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Travelers (TRV.US) | Ministerstvo energetiky | European Energy Exchange (EEX) | Akcie Komerční banky | Warranty | CapXmaster | Macrotrends.net | Rakousko | Navyšování účtu | Stříbro | Index pařížské burzy CAC 40 | USDCAD | Spotřebitelské ceny v Číně | Širší index asijsko-pacifických akcií vyjma Japonska MSCI | BA.US | Euler Hermes | Jihokorejský KOSPI | CHF | Tým InstaForex | Instituce | L'Oréal | Česká koruna | Kakao | Turecko | Bank of Japan | Active Invest | OECD | Chamtivost | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Zájem o rizikovější aktiva | LNG | ForexExpo | JNJ | Foreign Exchange | Rozhodnutí vlády | Americké akcie | Vestas Wind Systems | Cla na dovoz hliníku | BBC | Profit Target | Rick Meckler | Úrokové sazby Fedu | Měnový trh | Zastropování ceny plynu | Futures na ropu WTI | Iris Pangová | Tuzemské banky | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Běžný účet | Evropské sdružení výrobců automobilů | Kongres | Rutina | Obchodní rozhovory | Čínský Shanghai Composite | Divize | Vývoj měnového páru USD/JPY | Obchodní výsledky | Andrew Fieldman | Index Nikkei | Procter & Gamble (PG.US) | Spot | Vyplácení dividend | Ziskové marže | ex | Ministerstvo financí USA | Rosněfť | 50 Park Investments | Moore Czech Republic | Čínský statistický úřad | Americká data | Výrobce sportovních vozů | European Energy Exchange | Finanční média | CVS Health | Mimořádná daň | Fatih Birol | Nejprudší pokles | Rozpočtový deficit | Komise pro cenné papíry a burzy | Polský premiér | Capital Markets | Situace v Kazachstánu | Růst výnosů | Trh | Snížení těžby | Komise | BK Asset Management | List Financial Times | Války na Ukrajině | GRANOLAS | Volby v USA | Erste Bank | Zvýšení těžby | Akcie firem | Těžba ropy | Technologické firmy | Výrazný růst | Forexové trhy | Index AEX | Fed | Šéf automobilky Tesla | Index londýnské burzy | Druhá vlna | Signál na akcie | Algo | Korekce | Dan Schulman | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Klesající trend | Upozornění | Rubl | Skupina Colt CZ Group SE | Drahota | Pozornost | Sazby daně | Země EU | United Airlines Holdings | Prezident Federální rezervní banky | Buffett | Money management | Závislosti na Číně | Arbitráže | Počet pracovních míst | Hospodářské výsledky firem | Jednání OPEC | Pražské burzy | Utahování měnových podmínek | Koncern RWE | Zveřejnění výsledků | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Výběry | Další rozvoj | Sázení | Drawdown | Prezident Emmanuel Macron | Krypto | Vietnam | Investice do indexu S&P | S&P 500 | FTSE 100 Index | Stripe | USDT | Globální recese | Sam Bankman-Fried | Automobilový průmysl | Akciové indexy v USA | Jednodenní krach na burze | Yahoo | Dceřiné společnosti | JDE | Dolar vůči jenu | Latinská Amerika | Propouštění zaměstnanců | Stock | ANO | Financials | IRS | Zemní plyn | Poslanci Evropského parlamentu | Kupní cena | ProCent | Ministři financí | Rating | MWh | Zestátnění | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | SNB | Ekonomie | Koronavirová pandemie | Akciový index Nasdaq | Dílčí index | Společnost Allianz | Black Knight | Velké banky | Microsoft | Akcie roku | Wells Fargo | Trh dnes | USD/CHF | Budoucí vývoj | Příležitosti | QuadrigaCX | Plovoucí terminál | UNWTO | Craig Erlam | NFLX.US | Dluhopisy a zlato | Statistika z USA | Media for Europe | Natixis | Kurzy hlavních světových měn | Mateusz Morawiecki | Společnost Tesla | Růst tržeb | Volatility | Úspory | CME | Insider informace | Míra inflace v Maďarsku | Defi | Horizont Invest | Srí Lanka | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Sell | CMA | Prostor pro pokles | NAFTA | Siemens Energy | Nové akcie | Kurz dolarů | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Bitcoinový futures ETF | Dražší energie | Důvěra | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | Víkendové parlamentní volby | MetaTrader 4 | Apple | Společnost PayPal | Rizikovější aktiva | Instrukce | Agentura AP | Soukromí investoři | Evropská banka | Online kurzy | Arbitráž | Společnost XTB | Portfólia | Francouzský prezident | Společnost Meta Platforms | Měsíční průzkum | Trendové linie | Paušální daň | Finmag | Výpadky | Jack Janasiewicz | Objem obchodů | FIAT | Podpůrná opatření | Japonsko | XRP | XTB | Nifty 50 | Jon Danielsson | Invest | Gazprom | Akcie v USA | Centrální banka | Otevřené obchody | Rizikové investice | Riksbank | Deutsche Börse | Vývoj úrokových sazeb | Životní prostředí | Čtvrtletní výsledky společnosti | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Analytici | Vlny koronaviru | Řízení rizika | ING | Světová rezervní měna | Fondy peněžního trhu | Německá vláda | Grafy | Nákupní horečka | Překoupenost | QE | Polský zlotý | Růst HDP | Hyundai Motor | Diamant | Tržní sentiment | Kazachstán | Finanční gramotnost | LYNX | Akcie na evropských trzích | Donald Trump | Čistý zisk | Jádrová inflace | Patrik Urban | Twitter | Směnný kurz | Kovy | Analytika | Rumunsko | Zasedání americké centrální banky | Krach | Centrum | Portugalsko | Společnosti | Fundamentální faktory | Bank of China | Stefan Legge | Rozpočet | Další růst | CL | Japonská centrální banka | Lucia Žárska | BNP | Mentoring | Investice do akcií | CON.DE | UCITS ETF | Propad akcií | Dolar k japonskému jenu | Behaviorální | Spoluzakladatel | Partnerství | S&P 500 a Nasdaq | Aukce | Inovativní řešení | Cerebras Systems | Pokles dolaru | Dluhové krize | Energetický sektor | Adam Sarhan | Rizikovější investice | Sociální síť Instagram | Nejvyšší propad | Nízká volatilita | Produkty s pákovým efektem | Údaje o inflaci | Talent a dovednosti | Vývoj protikoronavirových opatření | Pozitivní roky | Dlouhodobý investor | PEPSICO | CZK | Ruská ropa | Reuters | Unilever | First Citizens BancShares | Německé finanční společnosti | Podcast | U.S. Bank | Nvr | Londýnská burza | Makléřská společnost Genesis | Zvýšení produkce | Hillary Clintonová | Chevron | Kompozitní index | Dobré zprávy | Mario Draghi | Akcie PayPalu | Akcie ve Spojených státech | Výrobní aktivita | Česká republika | Akciový index Dow Jones | Souhrnný index | Zásoby ropy ve Spojených státech | Předseda | Wealth | Cena severomořské ropy Brent | Credit Suisse Group AG | Kevin Grogan | Arm | Utahování měnové politiky | Deficit veřejných financí | Deutsche Boerse | INSEE | Haísám Ghais | Skupina Colt CZ | Singapurský dolar | Ewen Fleming | J&T | Požadavky na kapitál | Moody's | Performance | Makro | Nastavení indikátoru | Boeing | Media for Europe (MFE) | WeChat Pay | Vstup na burzu | Vinci | Kopírování obchodů | Příkaz | PROP Trading | Vysoká hodnota | Organizace ADP | Prime | Americký dolar dnes | Evropské banky | SLR | Americký dolar | Libra | Eva Miklášová | Otevření Číny | CFD | Motivace | Nová data | Co je CapXmaster? | Evropská unie | Velké technologické firmy | BlackRock | Psychologie tradingu | DOT | Analýza trhu | Prop firma | Zvýšení základní sazby | Investiční fórum | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Závazek | Financovat | Kryptoměnové společnosti | Bancorp | Řecko | Německá centrální banka | Cvičení | Green Deal | FDIC | Snižování úrokových sazeb | Americké ministerstvo obchodu | Barometr | Nový rekord | Bankéři z Fedu | Dluhopisy | Úroky | Severomořská ropa | Refinitiv | Cyklické akcie | Miliardy švýcarských franků | Cena | Investiční banky | Platební bilance | Mike Zigmont | Finanční rizika | Swiss Life Select | Odpor | Analytik J&T | Růst čínské ekonomiky | Řetězec | Money-Management | Air | Cena dolaru | Akcie dnes | Latency arbitrage | Ztráta | Izrael | DiNapoli | Solární panely | Ceny akcií | Inspirace | Zájem o hypotéky | Mezinárodní investoři | Dění na Ukrajině | Životní úroveň | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Telekomunikační společnost | Dluhy | Největší pády | Dolar | Ruský trh | Americký index S&P 500 | Čínská ekonomika | MUFG | Ázerbájdžán | Patterny | Vyšší úroky | Ceny | EK | Prudký pokles | Technologie | Opce | Standard Chartered | Energetická krize | MetaTrader 5 | ČNB | CFD na indexy | Spojené arabské emiráty | Gazprom Export | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Velikost pozice | Švédsko | Ranní zpráva | Futures kontrakty | Zajímavé příležitosti | Pokles | Boeing (BA.US) | Emise | Dluhopis | Ceny komodit | Sdělení firmy | Těžaři | Fenomenální růst | UEC | Zahraniční investice | Time Line | E-mini | Výběr zisků | Margin | Teroristické útoky | Koš | Kanadské burzy kryptoměn | Nvidia | Uzavírání obchodů | Vývoj akciového indexu | F1 | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Investiční služby | Americké společnosti | Finančnictví | Hodinky | Potenciální zisk | Charles Schwab | Švýcarská centrální banka | Hedge | Rezervní měna | Začněte obchodovat | Poplatek | Maloobchodní tržby | Rabobank | Euro vůči dolaru | FTSE | CARA | Nákladová inflace | Mercedes | Období dot.com | Štěpán Hájek | Ontario Teachers' Pension Plan | Americká ekonomika | Finanční deriváty | Credit Suisse Group | Prudký růst cen | Americký trh | Důvěryhodnost | Americký výrobce letadel | Obchodník | Webináře | Zakladatel FXstreet.cz | IKEA | Pohyby na forexovém trhu | Plynárenská společnost | 737 MAX | Rada guvernérů | Global Advisors | MRNA | COVID-19 | Negativní dopad | Google | CPI Property Group (CPIPG) | Americká centrální banka (Fed) | Celkový roční výkon | Blue chips | FOREX | Obchodní instrumenty | Regulátoři | Blue-chip | Remdesivir | Evropská centrální banka | MDAX | BHS Timur Barotov | Index cen | Produktovod IKL | Dow Jones Industrial Average | Paypal Holdings | Banka Credit Suisse | Tick | Ředitelka | Čínská vláda | Index PX | Dobré obchody | Daně | Prudké změny ceny | Mitsubishi | Lídři | Automobilka Renault | Moneta | Inflace v červenci | Provozovatel akciových trhů | Investment Management | Pivot | Rizika | Kryptoměna | ECB | BAT | Inflace v Turecku | Zprávy z trhů | Vývoj inflace | Coinbase | Brokerské společnosti | Zásoby ropy v USA | Argentina | ECN | metodologie | Česká ekonomika | Vyplácet dividendy | Jackpot | Rating Řecka | Institucionální investoři | Pandemie nemoci | Momentum | Výkonnost akcií 500 | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Skupina OPEC | Kurzy | Marketingová komunikace | CBOE | Fond | Evropský systém | Konsorcium | Čína | Vývoj ceny ropy WTI | Soudní spor | Prezident Vladimir Putin | Alokace aktiv | Růst zisků | SNY | Zisky | UniCredit (UCG.IT) | Černá Hora | Amazon Jeff Bezos | Evropské akciové indexy | Partners | Trader | Konsensus | FCA | Index tokijské burzy | Ekonomické údaje | BNP Paribas | Conference Board | Akcie Boeingu | Vrcholové vedení | Obchod s ropou | Signature Bank | Globální ekonomika | Americké finanční společnosti | ACEA | Thomas Jordan | Qontigo | Miliardy eur | Akcie Visa | Obrovské ztráty | ISM | Evaluační proces | Nižší ceny ropy | Situace na trhu práce | Podstatné riziko | Francouzský statistický úřad | Ministr zahraničí | Ratingové agentury | Pšenice | Cena zlata | Přístup do VIP zóny | Státní plynárenská společnost | Obchodníci | Zastavení výroby | Hedge fondy | HSBC | MAAE | Zvýšení ceny | Ruská vláda | Conseq | Falcon | Internetová společnost Google | Organizace zemí vyvážejících ropu | Snižování rizika | Vývoj měnového páru GBP/USD | Euro STOXX | Výkonnost akcií | Trinity Bank | Přecenění | Analytici Goldman Sachs | Breakout | Podílové fondy | Pojištění vkladů | RRR | Růst cen | Index Russell 2000 | Společnost Chevron | Drahé kovy | Vyšší sazby | Bouře Harvey | Indikátor | Zdravotní pojištění | Moskva | Jihokorejská automobilka | Měnová politika | Rheinmetall | Alokace | Asset management | Pevné nervy | Býčí trh | MSCI World | Saxo | Stock screener | Americké akciové trhy | Společnosti Netflix | Vega | Financování | Obavy z globální recese | Altcoin | Air Bank | Snížení ratingu | Invaze | Francouzský statistický úřad INSEE | GS.US | Etherea | Fitch | Pegasus | Internetové společnosti | Historická minima | Výrobce čipů | Omezení dodávek | Stres | Occidental | Barel ruské ropy | Americká lehká ropa | Turecké liry | Čínský mezibankovní platební systém (CIPS) | Babišova vláda | Prodávající | Růst světové ekonomiky | Růst úroků | Financial Conduct Authority | Finance | Poplatky a ceny | Společnost Admirals | Zkrachovalé banky | EURGBP | Dividenda | Direct market | Republikáni | USDJPY | FTSE Russell | Objem fúzí a akvizic | Švýcarská národní banka | Cenový propad | Pády indexu Nasdaq 100 | Investiční poradenství | Systém obchodování | Poptávka | Intradenní obchodník | Express | Lulo Rose | Americký regulátor | Psychologie | Line | Polovodičové společnosti | Mezinárodní turistika | Miláčci Wall Street | Guvernér | Globální trhy | Americké banky | Očekávání trhu | Data o výkonnosti indexů | Cenový graf | FT | Bulharsko | V4 | Emise uhlíku | Akciové fondy | Christopher Waller | Německý index DAX | Pierre Moscovici | Obchodovat | Dnešní čísla | Poskytovatelé likvidity | JPMorgan Chase | Skupina akcií | Pokles akcií | Colt CZ Group | Hospodářský růst | Analytik J&T Banky | Vydělávat peníze | Purple Holding | Společnost Media for Europe | Nové rekordy | Největší americká banka | Obsah VIP zóny | Sociální síť | Bernard Arnault | Uzavření trhů | BCS | Inflace v Maďarsku | Technologický Nasdaq | FinTech | WTI | Sony Group | Holding Porsche SE | Standard & Poor's 500 | Univerzita Johnse Hopkinse | Platební síť | Bod | Miliardy korun | Koncentrace | Počasí | Akcie americké společnosti | Shares | Pákistán | Medvědi | Kapitálové trhy | Jaderná elektrárna | Softwarová společnost Microsoft | Osud Credit Suisse | Co bude | Obchodování s měnami | Trading firmy | Spendee | Index technologického trhu Nasdaq | Problémy Credit Suisse | Měnové kurzy | Dreamliner | SAIC | Veolia | Americká měna | Nord Stream | Tweet | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Zájem o akcie | Ziskovost | PMČR | Zkapalněný zemní plyn | Payrolls | Sdružení výrobců automobilů | Bankéři | Video | Barclays | Sázet | Procter & Gamble | Podnikání | Španělsko | Zahraniční firmy | Cena ropy | Grünheide | Kryptoměnový svět | Inflace | Problémy | Ocel | Jackpot loterie | TSM.US | Marže | Valuace akcií | Profesionální tradeři | Akcie bank | ROCE | Fiskální politika | FINMA | Německá ekonomika | Hlavní akciový index | Státy EU | DAX | Zlato a stříbro | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | HDP | Svatý grál | EUR/CHF | PayPal USD | Televize Netflix | Recenze | Zprostředkovatelé | Alphabet | Vedení společnosti | Členské státy | Systémové riziko | Zkušenosti | Turistika | Emmanuel Macron | Jüanová aktiva | Firma | Žádosti o výplatu | Karty | Tweety Elona Muska | Zasedání měnového výboru | Vzrušení | Signály | Omikron | Vysoké zisky | Tweety | Devizový trh | Načasování | Celý akciový trh | Orange | Obchodní válka | Futures na ropu | Erste | Lot | IHS Markit | Ropa | Statistiky | Dnešní zprávy | Ether | Výrobce videoher | Byznys | Blizzard | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | RBC Capital Markets | Monetární politika | Dluhopisové trhy | High frequency trading | Diverzifikovat | Litecoin | Oslabuje dolar | FX | Ben Bernanke | Ekonom | COIN.US | Kalendář ekonomických událostí | Světové finanční trhy | Deutsche Bank | RUB | SSE Composite Index | Tým RoboMarkets | Pohonné hmoty v ČR | Američané | Kurz | Market | Referendum | Ekonomka | Home Credit | Forexu | 256/2004 | Příčiny poklesu cen | Unicredit | Růst akcií | BMO Capital Markets | Pokles výnosů | Bali | Akciové tipy | Akcie padají | BBB- | Americká Komise pro cenné papíry | Restrikce | Optimismus | Rozhodování | Facebook | Ekonomické podmínky | DBK | Růst dolaru | Liberty Steel | BH Securities | Krize v eurozóně | Wood & Company Vladimír Vávra | LMT.US | Profit-Target | Akcie vydavatele her | Francouzský CAC 40 | Analytik devizových trhů | Greensill | USA | Kukuřice | Fibonacciho retracement | Bezpečná investice | Investujte | Nejhorší výsledek | Měď | Lennar | Konglomerát | ANZ | Průzkum společnosti | Rozvíjející se trhy | Akcie na pražské burze | Euro | AUD | UEC.US | Akcie softwarové společnosti | Reputace | Binance | Server CNBC | Škálování | Federální rezervní banky | MSCI Inc | Breakout Trader | Index S&P/ASX 200 | Pohyby ceny | VP Bank | Kurz franku | Time frame | Společnost Lufthansa | Risk | Predikce | Plynárenský gigant | DG | Akcie Netflix | Bank of New York Mellon | Kypr | Citigroup | ASX 200 | Nordgold | Softbank | Forex asistent | Ruská firma | Christine Lagarde | Sony | Obchodování s emisemi | Index VIX | Hospodářství | MIB | Stagflace | Japonský Nikkei | RHM.DE | Poskytování hypoték | Etoro | Ministr financí | EBITDA | Klimatický summit | JP Morgan | Krach na burze | Zpomalení růstu | Obchod | Mezinárodní banky | Žebříček | Siemens Healthineers | Růst ekonomiky | Ukrtransnafta | Indická centrální banka | Banka JP Morgan | AKHAN | Uniper | MFE | Ceny pohonných hmot v ČR | Majors | Belgická vláda | Úrokové sazby | Hlavní ekonomka | Kam investovat | Zemní plyn (LNG) | Kapitalizace bitcoinu | Čínská měna | Soud v Karlsruhe | Intermediate | Market Maker | AUM | Index akciového trhu | Aktuální sentiment na trhu | EU | Slabé euro | Archegos | Gamble | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Portfolia | Spartan Capital Securities | Conseq Investment Management | Holdingová společnost | Kurz domácí měny | Komerční banka | Expert | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Energetické firmy | Prodeje akcií | Aktivity v eurozóně | Akcie Credit Suisse | Arbuthnot Banking Group | Recese | Index strachu | Landesbank Baden-Württemberg | Inflace v Německu | Zpomalování inflace | Invesco S&P 500 ESG UCITS ETF | Renault | Švýcarský frank | Báze | Bank of Canada | Chuť riskovat | Virtuální měny | Obchodní smlouvy | Bannockburn Global Forex | Mercedes-Benz | Baltic Pipe | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | SEC | Free Market | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Inflace ve světě | Agentura Interfax | Hargreaves Lansdown | Burzovní indexy | USD/CAD | Silný americký dolar | Měna euro | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Globální finanční krize | Fosilní paliva | Internetové firmy | Know-how | Japonský Nikkei 225 | Frank | Finanční analýzy | Ministři | ETN | Cenový strop na ruskou ropu | Výroby elektromobilů | Očekávané výsledky hospodaření | Kurz eura | Pin Bar | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Bitcoinový ETF | Pips | Dnešní zpráva | ARM | Centrální banka USA | Dlužníci | Quorum | Vystoupení z EU | Oliver Bäte | Ekonomický poradce | 10 akcií | Patria Finance | Statistika z amerického trhu práce | KPMG | Lufthansa | Ceny energií | Graf indexu S&P 500 | Washington | Unipetrol | Snížení produkce | Výkon dolaru | Ceny potravin | Politická nejistota | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | Půjčovna kryptoměn | Jerome Powell | Společnost Allwyn | Panika | Daňové přiznání | Základní sazby | Likvidita trhu | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | Instant Funding | Swingové maximum | Prezident Donald Trump | Feed and Greed Index | Multi-Asset obchodování | CySEC | Tržní aktuality | Hlavní investor | Renault (RNO.FR) | Ruský bankrot | Technologický sektor | OSN | Soud | Seznam brokerů | Komunita | Výkon amerického dolaru | Cena elektřiny | Blockchain | Politické riziko | Kanadský dolar | Summit Evropské unie | Bankman-Fried | China Mobile | Předpovědi | Prodeje ropy | Global Wealth Management | Bondy | TradingView | Analytické společnosti | Mince | Facebook Ireland | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Benzín | Ostatní komodity | Živnostníci | Trend | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | IKL | Adidas | Dow Jones Industrial | Automobil | Finanční společnost | Nákupy plynu | Zásoby plynu | Akcie na burze | Splnění výzvy | Střední podniky | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Gergely Suppan | Míra inflace | Platforma | ReGas | Manufacturing | Akcie energetických společností | Spotřebitelská důvěra | MMF | Biotechnologické společnosti | United Airlines | CNN | USD/RUB | Ruská banka | Spotify | Finanční situace | Platební systém | Oslabení | Nařízení | Obchodní divize | PoW | Propad akcií Credit Suisse | Odkup vlastních akcií | SWIFT | Jak obchodovat | Sazba hypoték | WP | Xmaster | Zvýšené napětí | Nemovitostní trh | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Bankovní sektor | KOSPI | Sean Sun | Indexy | Altcoiny | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Hospodářské krize | Obchodní bilance | Ticker | Mizuho | Global Forex | Severomořská ropa Brent | Akcie automobilky | Pimco | Zpřísnění měnové politiky | Reálné aktivum | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Vratný poplatek | Poskytovatel likvidity | Investování | Průmysl | Internetová televize | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Americké akcie včera | Prague Crypto Trading 2018 | Míra inflace v Turecku | Úsilí | Východní Asie | Německý ústavní soud | Tempo růstu | Marže společností | Activision Blizzard | Podnikatel | Odkup akcií | Úvěrový rating | Arcane Research | Snížení daně | Bankovnictví | Investor | Aerolinky | Scotiabank | Pohonné hmoty | Růst ekonomiky EU | Francouzská ekonomika | Continental | Zpracovatelský průmysl | Ekonomický poradce Bílého domu | Nejvyšší růst | ETF | Talent | Akcie klesají | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Červnový kontrakt | Harvest Volatility Management | Hlavní evropské indexy | Loterie | Měnový výbor Fedu | Omezení těžby | Forexový trader | Společnost Eli Lilly | Europoslanci | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Varování | Družba | Obavy z omikronu | Philip Dybvig | Šéfka Fedu | APP | Kurz amerického dolaru | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Pin Bar strategie | Přerušení výroby | Spojení | DappRadar | Diem | Bankovní společnosti | Long | Centrum pro automobilový výzkum (CAR) | Rally | Investování do akcií | Western Union Business Solutions | Komoditní index | Pojišťovna | Macron | Pandemie | Landesbank Baden-Wuerttemberg | CPI Property | GLE | Japonský index | Internetový obchod | Výplatní poměr | USDC | Klid | Aktiva | Prodejní tlak | Časopis Forbes | Širší index | Cenový strop | Live trading | Ministerstvo financí | Výprodej | Zasedání centrální banky | Discovery | České měny | Index německých akcií DAX | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Cathie Wood | Politické události | Akcie Citigroup | Švýcarská banka UBS | Business | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Pády indexu | Emise oxidu uhličitého | Camelot LS | Brown Brothers Harriman | Indikátory | Srbsko | Růst cen akcií | Platby a převody měn | BBB | Zdanění | Základní úrok | Pokles cen | Dekarbonizace | Citadel | Algoritmus | Kongres USA | Plynárenské společnosti | Čínská centrální banka | Technologická společnost | Platební společnost | Začít obchodovat | Index euro | Americký Federální úřad pro letectví | LHA.DE | Vývoj indexu Nasdaq | Kurz rublu | NASDAQ 100 Index | Finanční regulátor | Krach banky | Orsted | Cenové patterny | Nový týden | Burzovní skupina | Inovace | Western Union | Španělský IBEX 35 | Long signál na akcie | Konsolidace | Vzdělávací materiály | Zdravotnictví | MSCI World Index | Energetické krize | Počet akcií | Akcie Tesly | Výnosnost | Long signál | Spekulanti | Čínské akcie | Pivoty | Ministryně financí | BlockFi | Tom Hainlin | Brazílie | Bonusy | Americká makléřská společnost | | Německý statistický úřad | Index akcií | Pochybnosti | Výsledek voleb | Risk Reward Ratio | Členské země | Německé společnosti | Trinity | Nájemní bydlení | Stratég | ETFs | Změny ceny | Známky oživení | Zavádění digitálních měn | Zisky firem | Majetek | Zajišťovna | Ekonomika eurozóny | Big tech | Členské země Evropské unie | Purple Trading | Raytheon Technologies | Řetězce | Fio banka | Schwab | Výprodej akcií Tesly | Období nejistoty | Sentiment | Order | Short pozice | Částečný úvazek | Globální sentiment | Bývalý ministr financí | Události ve světové ekonomice | Lucembursko | Stoxx Europe 600 | WarnerMedia | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Kanadské burzy | Politika | Konkurence | Vladimír Vávra | Nálada na trhu | Letecké společnosti | Komoditní index Bloombergu | Čínský jüan | Kapitalizace | Typy účtů | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Powerball | Akcie Wirecardu | Jiří Paták | Tier 1 | MAM | Strach z inflace | Baterie | Příznivé faktory | Pravidla hry | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Forint | Americké akcie dnes | Zakladatel firmy | Velká Británie | Mentor | Evergrande | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Citibank | Evropské společnosti | Společnost Amazon | Puma | Real Estate | Objemy obchodů | Nejvyšší rating | Úrokový výnos | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Napětí kolem Ukrajiny | Centrální banky USA | CAR | Martingale | Producent zlata | Federální vláda | Nálada | Švýcarský finanční regulátor FINMA | FAO | Materiály | Letectví | Indie | Americký ekonom | J&T Banka | Zátěžové testy | LTC | Měnové páry | Technologické akcie | ProShares | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Vnímání | Prudential Financial | Intel | Světová turistická organizace | SVB | MT5 (MetaTrader 5) | Britské referendum | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | Forexové obchodování | Kurz čínského jüanu | Bloky | Quincy Krosby | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | WTO | Ruská společnost Gazprom | Camelot LS Group | Těžaři kryptoměn | Dobrá zpráva | Co je index S&P 500? | Dodávky čipů pro automobilky | SYRIZA | Flexibilita | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Sankce | Soukromí zaměstnavatelé | Commerzbank | Zhodnocení | Buckingham Strategic Wealth | Spořící účty | Ministr energetiky | Fitch rating | Americký kongres | Podnikání na kapitálovém trhu | Ceny zlata | Používané platformy | Výhled | Index technologického trhu | WorldWideMarkets | České akcie | ESM | Auta | Výše kapitálu | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Timur Barotov | Zisk firmy | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Colt CZ Group SE | Deriváty | Ethereum | Investiční prostředí | Legendární investor | Akciový trh | Vysoké ceny | Economist | Hry | Akciový index DAX | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Výprodej na burzách | Univerzální platforma | Dnes na forexovém trhu | Rising Falcon Holding Limited | Energetické společnosti | Vyhlášení bankrotu | Propouštění | Scalping | Zahraniční forex | PGNiG | Změny v měnové politice | Zaměstnanci | PayPal | Rising Falcon Number 1 | Bankovní krize | Technologický index Nasdaq | Politika Fedu | Evropský trh | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | Nízké ceny ropy | Fintokei.com | Británie | Burzovní společnost | Výsledek zasedání Fedu | Cyrrus | Expanze | Klesající úrokové sazby | Amar Chudajrí | Full-time trader | Giphy | Insider | Cena termínového kontraktu | Akcie Intelu | Růst cen energií | Provize | Prostor pro růst | Americká sociální síť | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Antivirové společnosti | OSVČ | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | HDP Číny | Financial Times | Philips | USD za barel | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Spread | Platební společnost PayPal | Velkoobchodní cena plynu | Společnost Intel | Aktuální situace | Theresa Mayová | Dodávky ruské ropy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Indická vláda | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | New York | iMarketsLive | Panevropský akciový index STOXX 600 | MSFT | CFD kontraktu | Společné nákupy plynu | Kryptoměnový trh | GS | Analytik finančních trhů | Obligace | Ceny ropy Brent | Optimalizace | Realitní transakce | Zvýšení úroků | Průměrná úroková sazba | Euro včera | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | Invaze ruských vojsk | Jak investovat | ETH/USD | IBEX | AOS | Uvalení sankcí | Salmán | Exotické měny | CoinGecko | Anonymní investor | G20 | Pokles poptávky | Jak koupit akcie | Index strachu VIX | Investiční bankovnictví | Dopady koronaviru na ekonomiku | Napadení Ukrajiny | Nejhorší výsledek firmy | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Tether Holdings | ETF portfolio | Tesla | On-line kurzy | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Sumitomo Mitsui Trust Bank | Index Topix | NERV | Kontrakt | Převody měn | Výplata | Globální trh | Vývoj ceny ropy | Munich | Zrušení superhrubé mzdy | Big Tech | Sazby | Americké výnosy | Mezibankovní | Graf indexu | Index ekonomické aktivity | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | Ceny aktiv | Akcie na světových trzích | Devizové rezervy | České vlády | Cíle | USD/JPY | SAIC Motor | Semináře | Interfax | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | AXP | Volkswagen | Index MSCI | EM Quest Capital | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Ovlivňování | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | Likvidita | Dnes na světových trzích | Federální společnost pro pojištění vkladů | Rising Falcon Number 1 Holding Limited | Porsche | Rozhovor | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Internetová společnost | Firmy z indexu Nasdaq | Švýcarské banky | Transakce | Americké stimuly | Ropa WTI a Brent | Obchodní účty | Slabší dolar | Dnešní údaje | Evropská rada | Devizy | Technologický index | Měny | EBRD | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | MasterCard | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Raymond James | Bezpečnost | Výzkumné společnosti | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Slovensko | MNB | Profitovat | Glencore | Irsko | Regulační úřady | Roklen | Podkladové aktivum | Starcapital | Zpravodajství | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Odvětví vyspělých technologií | OneWeb | Obchodníci na finančních trzích | USDX | BAE Systems | Obchody s akciemi | BTC/USD | Soupeření | Ceny akcií Tesly | Ruský rozpočet | Dodávky plynu | The Wall Street Journal | Společnost Deutsche ReGas | Jamie Dimon | Finanční sektor | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Ropa dnes | Nová stimulační opatření | Zásoby benzinu | Interbank VIP indikátor | Uvolnění měnové politiky | MSCI | Burzovní index | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Podnikatelská aktivita v USA | Index IBEX | Gilead Sciences | Thomson Reuters | Snap | LinkedIn | Index podnikatelské aktivity | Spotřebitelská poptávka | SEB | BB&T Wealth Management | Index pojišťovacích firem STOXX Europe 600 | Cena akcií PayPal Holdings | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | Wilmington Trust | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Australský S&P/ASX | JPMorgan | Instant funding | Růstové vyhlídky | Akcie Erste Bank | Reakce investorů | Trade | Společnost Rising Falcon | Joe Manimbo | Prop firmy | Zakladatel FXstreet | Logistické společnosti | Odborník na ropný trh | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Primární veřejná nabídka | Centrální bankéři | Společnost Silvergate Capital | ABN Amro | Ministři energetiky | Pravděpodobnost recese | EIA | Americká burza a dolar | Platformy | Frankfurter Allgemeine Zeitung | UNH | Rusko | Smíšené výsledky | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Miliardy USD | Poradce | Vital Knowledge Media | Obchodní den | Zkušenost | Bankrot | Signál | Zdražování | Cena akcií PayPal | S/R zóny | Česká národní banka | Afrika | Indexy amerického akciového trhu | Výsledkové sezóny | Nejvíce peněz | State Street | Britská vláda | Vývoj cen akcií | EPS | Výkonnost společností | Apple Podcasts | Square | Varianty covidu | Kupní síla | ANZ Research | Joe Biden | Termínový kontrakt | Ropy | Historie | Úspěšné obchodování | Sociální média | Americké akciové indexy | Singapur | Základní sazba | Pracovní síly | Rating států | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Porušení pravidel | Ekonomický dopad | Zisk EBITDA | Společnost | Wolfgang Schäuble | Dot-com | Obchodní systémy | Ukrtatnafta | Důchody | Kryptorubl | Likvidní | List The Wall Street Journal | Firma McDonald's | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Uhlí | Mezinárodní obchod | Forbes | Obchodujte | Ocenění akcií | Disclaimer | Colt | Klíčové faktory | Výrobce elektromobilů Tesla | Vysoká volatilita | Trading | Kurz britské libry | NASDAQ: PYPL | BMW | Wood & Company | Cena akcií | Abdalazíz bin Salmán | Guvernér ČNB | Bezpečné měny | Volatilita trhů | ASX | Upozornění na rizika | Rozšíření | Velké centrální banky | Vitalik Buterin | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Ropný trh | Americké ministerstvo financí | Rishi Sunak | CPI Property Group | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Tisková konference | Neúspěch | Šéf německé pojišťovny | Internetové bankovnictví | Zpomalení v Číně | Nizozemsko | Bankovní systém | ACT | Výrobci čipů | Organizace | Alipay | Britský FTSE | Obilí | Kryptoburza | Ceny pohonných hmot | Ruská měna | VIX | Úrokové náklady | Stock Exchange | Maximální ztráta | Růst | Rising Falcon Number 1 Holding | Fed včera | Evropský akciový trh | Příjmy | Zvýšení daně | MSCI Asia Pacific | Událostí ve světové ekonomice | Odhad letošního růstu | Těžba ropy v Rusku | Propad ceny | Vášeň | VMware | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Administrativa | Domácí měny | Komise v přenesené pravomoci | Měnový výbor | Výnosy amerických státních dluhopisů | Průměrná výkonnost indexů | Šéf podniku | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | BOSSA | TecDAX | Trumpův koronavirus | Daň z mimořádných zisků | Jak obchodovat s akciemi | Fúze | Kosmetická společnost | Index | Wall Street Journal | Prop Trading firmy | Lockdown | Wirecard | Společnost Uniper | Token | Dovozce ruského plynu | Hlavní trh | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Investiční fond | Intercontinental Exchange (ICE) | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Konsolidační balíček | Merge | Tuzemská měna | Index STOXX Europe 600 | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Politická situace v Kazachstánu | Valuace | Centralizované burzy | Tomáš Jícha | Goldman Sachs Group | Commonwealth Foreign Exchange | Přístup k obchodování | Zvýšení ratingu | Orsted (ORSTED.DK) | Special Purpose Vehicle | UCG | Hodnota fúzí | Thierry Wizman | Vydělat na akciovém trhu | Kotace | Americké trhy | Obchodování s emisními povolenkami | TickINSIDER | Společnost Gazprom | Makléřská společnost | Private Bank | Finanční pozice PayPal | Amazon | Problém s nedostatkem čipů | Backtestování AOS | Energetické technologie | Záporožská jaderná elektrárna | Čínské dluhopisy | BA.UK | Korelace BTC | Technický výhled | McKesson Corp | DAX (Deutscher Aktienindex) | Omezování nákupů dluhopisů | Prudký pokles cen | GLE.FR | ProSiebenSat.1 Media | Dna | Výsledek firmy | Opačné obchodování nebo hedgování | Německé pojišťovny | AEX index | Pro koho je Fintokei určen? | Kopírování obchodů ze signálů jiných osob | Investiční společnosti | Akcie konkurentů | K čemu slouží Fintokei? | Tržby společnosti | Hospodaření za loňský rok | Datum vypršení platnosti | Reakce dolaru | Cena plynu pro evropský trh | Investování do akcií pro začátečníky | Dluhopis Republiky | Standard Bank | PPF | Top Stocks | Sartorius | Nejnovější statistika | Vzdělávání v oblasti tradingu | Index finančního sektoru | Šance | Wirecard Markus Braun | Hellofresh | Program nákupů dluhopisů | Finanční hodiny | LVMH | Příčiny poklesu cen akcií | Cenový graf akcií | Expertní analýzy | Dovoz ruské ropy | Ruské finanční trhy | DBK.DE | UCITS | McKesson | PayPal Holdings Inc. (NASDAQ: PYPL) | Čínský statistický úřad dnes | BMW.DE | Societe Generale (GLE.FR) | Údaje ministerstva práce | Modelový příklad | Muddy Waters | Zisk na akcii | Nový Zéland | John Kenneth Galbraith | Akcie | MICEX | Druhá vlna covidu-19 | Obavy z varianty omikron | Cena akcií PayPal Holdings Inc. | Obchodní účet typu SwiftTrader | Deutsche Post DHL | MiFID II | Makléř | Daimler | NEL.NO | Barometr amerického akciového trhu | Švýcarské hodinky | Sentiment amerického akciového trhu | Větší objemy | Údaje americké vlády | Minimální počet obchodních dní | Dnešní obchodování | Poptávka po ropě | Akcie v EU | Světový finanční systém | Hodnotové akcie | Edward Moya | Odvětví | Netflix | Vladimir Putin | Zemědělství | Budoucnost | Tether | Britská banka Barclays | Americký akciový index S&P 500 | Tvůrce trhu (market maker) | Vyšší daň | TUI.DE | Rheinmetall (RHM.DE) | Dluhopisy německé vlády | Býčí potenciál | Technologické společnosti | Prohlášení | Krypto trh | Vakcinace | Britský statistický úřad | Přímé intervence | Vývoj dolarového indexu | Rozdělení zisku | Krok za krokem | Banka | Negativní události | Kopírování obchodů ze signálů | Praní špinavých peněz | Maďarský forint | Výrobce pneumatik | Martin Buranský | Markus Braun | Vizionář Elon Musk | HelloFresh | Růst cen ropy | Finanční zpráva PayPal | Akcie britské společnosti | Zlepšení | Analytička | Nasdaq Composite | Typ obchodu | První obchody | Ruská federace | Ekonomika USA | Bill Northey | Růst indické ekonomiky | Vklady | Revoluční obchodní platforma | Vlastnictví | Norsko | Omer Esiner | Sazby Fedu | Umění | Banka Sberbank | Přijetí digitálních měn | Munich Re | Saudi National Bank (SNB) | Německá bankovní společnost | Gama | COIN | Jak začít s Fintokei? | Graf indexu Nasdaq | Americký index | Akciový index S&P 500 | CAD | Hodnota transakcí | HWM | Globální prodej aut | Special Purpose Acquisition Companies | Manažeři | Nízké úrokové sazby | Americké centrální banky | Základy obchodování | ONE | Historie v investování | Vývoj ceny akcií Paypal | VIP indikátory | Bloomberg | Hedge Fund | Platební neschopnost | Equity | CIPS | Nadnárodní společnosti | Lídři zemí EU | Společnost Genesis | Globe Life | FTSEurofirst 300 | UBS | Transakce s kryptoměnami | Bydlení | Macrotrends | Cena BTC | GLOBALT Investments | Správci fondů | SNB Amar Chudajrí | Obchodování během zpráv | Mandát ECB | VOW1.DE | EIU | Extrémní propady | BinanceCoin | Den díkůvzdání | Online zpravodajství | Jane Foleyová | cTrader | První obchod | Digitální měny centrálních bank | Vysoké ceny energií | Informace o výkonu akciových indexů | Složení portfolia | Obchodní války | Co je index Nasdaq 100? | Příjmy z reklamy | Finanční výkazy | Podpora | BMW (BMW.DE) | EEX | Úvěry a hypotéky | Závazky vůči věřitelům | Pojišťovny | Spready | Společnost Meta | AllianceBernstein | Výkonnost indexů | Makléř Wood & Company | Biden | Hospodaření | Americká společnost | Erste Group | Rozdělení zkrachovalé banky | The Merge | Nemovitosti | Výkon amerických akciových indexů | Eskalace | Burzovní seance | Snížení sazeb | Technická rezistence | Výrobce letadel Boeing | Výrobce elektrických aut | Axiory Europe | Prezident Trump | Platby a převody | Americké měny | Experimentální vakcína | Porsche SE | Burza v Moskvě | Přehled | PX index | Euro k dolaru | Domácí poptávka | Vizionář | Algotrading | Bohemia Energy | Daně z neočekávaných zisků | Agentura Moody's | Pražská burza | Výkon indexu | Kvóty na těžbu ropy | Index CPI | Výběry zisků | Globální akcie | Roční výkon | Soudní dvůr | Čínské státní dluhopisy | Proces evaluace | Obchodní konflikt | Automobilový holding | Devizové rezervy ČNB | Extrémní růsty | Elektromobily | Opatření proti šíření koronaviru | Zákaz dovozu | Scalper | Plný úvazek | Marc Faber | Balík stimulačních opatření | Qatar | Novozélandský dolar | Výše nájemného | Růst úroků v USA | Sektor služeb | Ruské akcie | Úspěšný trading | Zveřejňování čtvrtletních výsledků | Fio e-broker | Index Nasdaq Composite | xStation5 | Statistické údaje | Volkswagen (VOW1.DE) | Celkové ztráty | Hotovost | Německo | Akcie amerických bank | Obchodní model | Významné úrovně | Dot.com | AAA | Airbus (AIR.DE) | NEL | MT4 | Estee Lauder | Riziko | Společnost PayPal Holdings | NEL (NEL.NO) | Obchodníci s akciemi | UBS Global Wealth Management | Makroprostředí | Uptrend | Consensys | Shanghai Composite | Hlavní ekonom | Vice | Historická výkonnost indexu S&P 500 | Nálada na globálních trzích | Walmart | Visa | Silvergate Capital | Týdenní pivot | Pády na burze | Bid | Economist Intelligence Unit | Nakupovat | Obchodní výhled | Chorvatsko | Kurz kryptoměny | Starosta New Yorku | Erste Asset Management | Platební gigant | Růst cen ve Spojených státech | Frekvence výplat | Volný kapitál | Wealth Management | Domácnosti | Ruský producent zlata | Axis | Finanční svět | Státní banka | Americký fond | Globalt | Průmyslové společnosti | Latency arbitrage trading | Letecká společnost | Dobrá nálada | Státní dluhopisy | Unitedhealth Group (UNH.US) | Výkon světové ekonomiky | Investment Managers | TUI (TUI.DE) | Provozní zisk | Fiskální pomoc | Ruská centrální banka | Paxos Trust | Statistika | Hodnocení akcií firmy | Vysoká inflace | Saudi National Bank | Britské společnosti | HFT | Akcie automobilky Ford | The Guardian | PayPal ve zkratce | Evropské aerolinky | Americké vlády | Economist Intelligence Unit (EIU) | Pozice | Další pokles | Společnosti z USA | SwiftTrader a ProTrader | Obchodování s emisemi (ETS) | Vklady klientů | S&P 500 a Nasdaq 100 | Digitální jüan | Šíření koronaviru | Brad Bechtel | Jak vydělat více peněz | Renaissance Capital | Účet typu SwiftTrader | Opačné obchodování | Akcie americké finanční společnosti | Thornburg Investment Management | Závislost | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Americké firmy | Výnosy u desetiletých dluhopisů | Česká vláda | Výrobce sportovního zboží | Kompenzace | Rostoucí úrokové sazby | Výkon trhu | StrategyTrader | EUR/GBP | Crédit Agricole CIB | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Zvýšení slevy na poplatníka | Povinnost podávat daňové přiznání | Marika Čupa | MUFG Bank | Qiagen | Ocenění | Výhled trhů | Globální ekonomický růst | Zvyšování úroků | Německá energetická společnost | Hlavní index Nikkei 225 | Šok na trhu | Zvýšení daně z nemovitosti | Růst výnosů dluhopisů | Největší švýcarské banky | Spotřebitelské ceny | Indonésie | Index DAX | Investing | Země eurozóny | Koncern | Irák | Australský index | Vital Knowledge | CoinDesk | Výnosy řeckých dluhopisů | Oživit ekonomiku | Sentiment trhu | Světová turistická organizace (UNWTO) | Výrobce sportovního oblečení | Obrat v měnové politice Fedu | Northern Rock | Dan Ives | Ruská ekonomika | News | Počet obchodních dní | Zdroj příjmů | Makroekonomický kalendář | SSE Composite | Nepřiměřená očekávání | Hedgování napříč vícero účty | Investiční rozhodnutí | Varovné znamení | Celkový roční výkon indexu | Volby ve Španělsku | Skupina Colt CZ Group | NamirTrade | Úřad pro energetické informace (EIA) | New York Times | NFP report | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | Invesco MSCI World ESG Universal Screened UCITS ETF | Index euro stoxx 50 | Slevy na dani | Akcie Allianz | PrimStock | Ruské firmy | Diverzifikovat portfolio | MIFID | Švýcarská vláda | Travelers | TOPIX | Podnikatelé | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Nové energetické technologie | Finanční systém | Korporace | Cílová cena | JNJ.US | Globální energetická krize | Další zdroje příjmů | Kapitulace medvědů | CEO | Oslabení dolaru | Ruský ministr | Rezistence | Společnost Microsoft | Lael Brainardová | Banky | Průlom | Index evropských bank | Intervenovat | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | ALV | Obchodovat s akciemi | Obranný sektor | Dividendy | Disney | Burza | Mzda | Orion | Aktiva pod správou | Výrobce elektromobilů | Market Makeři | Snaha PayPal | Lockheed Martin (LMT.US) | Největší pokles | Aktuální kurz | Target | Doporučení | Fio banka, a.s. | Miliardy dolarů | Poměr ziskových a ztrátových roků | Akcie firmy Charles Schwab | Lockdowny | Arbitrage trading | Řízení rizik | West Texas Intermediate (WTI) | Krypto aktiva | Vlastní investice | Výnosy u dluhopisů | Partneři | IPO | Astrazeneca | Prop trading firma | Fitch Solutions | VWS.DK | Podmínky obchodování | Umělá inteligence | Antimonopolní úřad | Index NASDAQ 100 | Sergej Sobjanin | CapX | Společnost Sony | Hospodářské výsledky | Warren Patterson | Měnový pár | Hlavní německý akciový index | KYC | Cenu plynu | Úvěrová krize | Šíření nového koronaviru | Podcasty | Jihokorejský Kospi | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výměny akcií | Celková inflace | Největší americké společnosti | Index londýnské burzy FTSE 100 | EMA | Ministr obchodu | REIT | Opatření | Seriál o dividendovém investování | Regulační orgány | Dax index | Finanční zpráva | Finanční regulátor FINMA | Milan Vaníček | Ukončení činnosti | Celanesse | InstaForex | Dobrý byznys | CNN Feed and Greed Index | Sektor financí | Indická ekonomika | Aktuální sentiment | Co je Fintokei? | Energie | Finanční pozice | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Risk Management | Allianz Oliver Bäte | Regulace finančního sektoru | Firma Schwab | RNO.FR | Obchodování Futures | Založení účtu | Vyšší výnosy | London Stock Exchange Group | Peníze na finančních trzích | Deutsche Post | Index technologického sektoru | CFD (Contracts For Difference) | Posilování amerického dolaru | Akcie energetických podniků | Nastavení indikátorů | Tým FXstreet.cz | Focus | Index Nikkei 225 | Edelman | Evropská komise (EK) | Velikost účtu | Dow Jones | Měna | Philip Morris | Role indexu S&P 500 | Ekonomický růst | Akciové burzy | Nasdaq | Společná evropská měna | Jednání kartelu OPEC | Zásoby hotovosti | Poměrové ukazatele | SCHW | Finanční holding | ECN broker | Výrobce léků | Země G7 | Čínský mezibankovní platební systém | Hang Seng | Výsledky hospodaření | MIC | Hong Kong | Ministerstvo práce | PayPal Holdings Inc | Počet obchodů | Zastropování cen | Důvody poklesu ceny | Obchodní marže | VOW1 | Stimulační balík | Podnikatelská aktivita | Allianz Global Investors | Crypto trading | Rusko dnes | Vyšší inflace | Práce | Société Générale | Abú Zabí | Hlavní německý akciový index DAX | Herbert Diess | Baker Hughes | Fintokei | Contracts for difference | Účet ProTrader | Lídři zemí | Rozdělení ČEZ | Restrukturalizace | Skandály | Investment | High-Water mark | Krize | PayPal Holdings Inc. | Produkty a služby | Trading firma | Maďarská centrální banka | CCC | PetroChina | Clearstream | Pochopení fungování trhů | Společnost Fintokei | Fidelity International | Technologické korporace | Spojené státy | Jaké strategie jsou povoleny? | Akcie britských bank | Parlamentní volby | Znalosti historie | Plán Škálování | Vládní konsolidační balíček | RTX.US | Zpomalení hospodářského růstu | CPIPG | Ernst & Young | Vysoké úrokové sazby | Estée Lauder | Obchodování jedním kliknutím | Podíl Evropy | Bosna | Průzkum analytiků | STP | Kryptoměny | KKCG | Bělorusko | Podnik | Analytik XTB | Crédit Agricole | Ark Invest | FUNDING | Evropské akciové trhy | Byznys plán | Akcie AT&T | Výsledkové zprávy | Zasedání Rady guvernérů | Prodej aut | J.P. Morgan | Miliardář | Jefferies | Situace na trhu | Úvěr | Hongkongský Hang Seng | Investiční doporučení | Úspěch | Algo trading | Společnost Rosněfť | Ekonomové | Akcie Wirecard | MSCI All Country World | Vestas Wind Systems (VWS.DK) | G7 | Hlavní akciové indexy | Lukáš Němec | Denní ztráta | Call centra | Volby | Statistický úřad | Ukazatele | Hedgování | Vývojáři počítačových her | Tomáš Vranka | Messi | KKR | Stablecoin | Americká burza | Obchodník s cennými papíry | Změna daně z nemovitosti | Akcie Monety | Štěpení | Argentinská měna | Americká půjčovna kryptoměn | Backtestování | Tržby | Kolaps cen | MSCI ACWI | Eurozóna | Fio | Tranzit ruské ropy | Americká vláda | Úroveň dluhu | Odhady analytiků | Ondřej Hartman | Twisto | WhatsApp | Švýcarský finanční regulátor | Zrychlení růstu | Zisková období | Nasdaq Composite Index | Microsoft Corporation | Zákaz dovozu ruské ropy | Koronavirus | FXstreet | Russell 3000 | Thales | Dánsko | Celoroční výsledky | Belgie | Euroclear | Společnost S&P Global | Broker Purple Trading | Podniky | Předseda správní rady | Eric Freedman | Motor Sič | Vyšetřování | Ekonomické aktivity | AUD/USD | Asociace pro kapitálový trh ČR | Úrokové výnosy | Bilance | Politici | Wedbush | Analytický tým | Směnný kurz dolaru | Správa | Očkování | Deutsche Post DHL Group | Zlato | XTB.cz | Instrumenty | PYUSD | Mzdy | Světové trhy | Tchaj-wan | Emitenti | Měnové podmínky | Ford Motor | Americký ministr obchodu | Peter Cardillo | Produkce ropy | Automobilka Hyundai | Vývoj ceny akcií Tesly | Wall Street | Poradenství | Ruská ropná společnost | Markit | ČR | Český broker | BIS | Pohyby akcií | Jak vydělat | Nonfarm Payrolls | American Express | Camelot | CNBC | Silicon Valley | Obchodování na forexu | Inflace na Slovensku | Čínské firmy | Příčiny poklesu cen akcií PayPal | Zveřejňování výsledků | Zlatá koruna | Uranium Energy (UEC.US) | Objednávky | Vývoj ceny | Pension Plan | Analytik | Celosvětová aktivita u fúzí a akvizic | Firemní výsledky | Tržní kapitalizace společnosti | Tradeři | Výnosy | Goldman Sachs (GS.US) | Výdaje | Banka UBS | ČTK | Holding | Stimuly | Ztráty | Inflace v USA | Komodity | Změny úrokových sazeb | Kuba | Analýza | Test na koronavirus | Akcie antivirové společnosti | XTB Research
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Finanční situace firem
Finanční skupina
Finanční skupina Partners
Finanční skupina PPF
Finanční skupina SAB Finance
Finanční služba
Finanční služby
Finanční smršť
Finanční specialisté
Finanční společnost

Následující klíčová slova

Finanční správa
Finanční stabilita
Finanční standardy
Finanční středisko City
Finanční svět
Finanční svoboda
Finanční systém
Finanční šéfové
Finanční technologie
Finanční televize
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex
Potvrďte prosím... Zavřít