Středa 19. června 2024 16:41
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Purple trading AI
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
FTMO férovost

Line

img

Měnový pár GBP/USD zaznamenal nová tříměsíční maxima

19.06.2024 GBP/USD se po odrazu ode dna na úrovni 1,2298 z roku 2024 postupně zotavoval, přičemž cena porušila 50- i 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA). V krátkodobém horizontu sice pár vystoupal na tříměsíční maximum 1,2859, ale rychle se vrátil níže. Pokud by se tento pullback prodloužil, mohl by nedávný support na úrovni 1,2655 fungovat jako první obranná linie.
img

Medvědí tlak stlačil EUR/CHF na nové 4měsíční minimum

19.06.2024 UR/CHF se od konce května nachází ve volném pádu, který nabral na obrátkách po nedávných volbách do Evropského parlamentu a prvním snížení sazeb ECB. Tento měnový pár se v současnosti obchoduje na 4měsíčním minimu, což je přibližně o 4 % méně než nedávný vrchol z 27. května, a v pátek se mu podařilo úspěšně prolomit silnou oblast podpory.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 18. června. Americký dolar má dnes volno.

18.06.2024 Pár EUR/USD v prvním obchodním dni nového týdne pokračoval v korekci po dokonalém odrazu z pásma 1,0658–1,0669, které otestoval koncem minulého týdne. Pár tedy může ještě nějakou dobu korigovat, což odpovídá současnému technickému obrazu. Tento týden se v USA ani v eurozóně nečekají významné události ani zprávy, takže pohyby páru mohou být mírné nebo až líné – ideální čas na korekci. Nejbližším cílem korekčního pohybu je linie Kijun-sen. Odraz od ní by mohl vrátit sestupný trend, což by bylo logické.
img

Trh GBP/JPY narazil na důležitou hranici 200

18.06.2024 GBP/JPY si vyšlápl na dlouhodobou vzestupnou linii na úrovni 200 a v pátek v návaznosti na BoJ vyskočil na nové 14leté maximum 201,59 s možností pokračovat v dlouhodobém pozitivním trendu. Krátkodobé riziko je spíše na straně růstu než na straně poklesu. Konkrétně exponenciální klouzavé průměry (EMA) se sklánějí vzhůru, což podporuje býčí trajektorii na trhu.
img

Měnový pár USD/CAD se pomalu posouvá k důležité resistenci

18.06.2024 USD/CAD se stále vyvíjí nad krátkodobými jednoduchými klouzavými průměry (SMA), které jsou připraveny k býčímu překřížení, a nad střednědobou rostoucí trendovou linií. Z technického hlediska se oscilátor MACD pohybuje do strany nad nulovou úrovní; stochastický oscilátor však naznačuje negativní pohyb, jelikož vykázal medvědí kříž s liniemi v překoupené oblasti.
img

Komerční banka úspěšně ukončila výplaty věřitelům zkrachovalé Sberbank CZ

17.06.2024 Komerční banka úspěšně dokončila výplaty věřitelům zkrachovalé Sberbank CZ. Po dvakrát prodlouženém termínu byla výplata ukončena v pátek 14. června 2024. Celkem bylo vyplaceno 12 145 věřitelů v celkové výši 25,9 miliardy korun. Komerční banka bude vracet 283 milionů korun. Věřitelé, kteří si i přes opakované výzvy své finanční prostředky nevybrali, o ně nepřijdou, ale nyní budou muset vyčkat na výplatu insolvenční správkyně až do finálního vypořádání na konci insolvenčního řízení.
img

Cena ropy BRENT se nadále drží pod klouzavým průměrem

17.06.2024 Ropa BRENT se vrátila nad střednědobou vzestupnou trendovou linii a po odrazu od čtyřměsíčního minima 76,71 dosáhla silného 200denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA) na úrovni 83,58. Technické oscilátory z krátkodobého pohledu naznačují negativní retracement. Index RSI se mírně svažuje dolů poblíž úrovně 50, zatímco stochastický oscilátor zaznamenal medvědí překřížení linií v překoupené oblasti.
img

Výplata věřitelů Sberbank CZ končí, bylo vyplaceno 99 procent

14.06.2024 Výplata věřitelů zkrachovalé Sberbank CZ prostřednictvím Komerční banky dnes končí, dvakrát prodloužený termín se už prodlužovat nebude. O výplatu částečného rozvrhu požádalo 11.300 věřitelů z celkového počtu více než 15.300. Z částky 56,8 miliardy korun bylo vyplaceno 99 procent. ČTK to dnes řekla investiční správkyně Sberbank Jiřina Lužová.
img

Letošní dovolenou prodraží slabší koruna

14.06.2024 Statisícům Čechů, kteří se v létě chystají do nejoblíbenějších evropských destinací, se letošní dovolená prodraží oproti loňskému roku zhruba o 5 %. Na vině je oslabení tuzemské měny o více než 1 korunu vůči euru. Z pohledu cen zboží a služeb v nejoblíbenějších dovolenkových destinacích Češi také příliš neušetří, život v Chorvatsku je ve srovnání s tím v Česku levnější pouze o 3,5 %, na Slovensku pak o 2,4 %.
img

Měnový pár EUR/GBP otevřel s výrazným medvědím gapem

14.06.2024 EUR/GBP v pondělí po nedělních volbách do Evropského parlamentu otevřel s výraznou medvědí mezerou a poslal pár k čerstvému 22měsíčnímu minimu 0,8416. Pár se drží výrazně pod střednědobým obchodním pásmem 0,8495-0,8620, čímž se výhled změnil na negativní. Z technického hlediska stojí ukazatel RSI v přeprodané oblasti, zatímco MACD vypadá extrémně medvědí, neboť posiluje svou klesající tendenci pod svými spouštěcími a nulovými liniemi.
img

NZD/USD se stáhl ze svého tříměsíčního maxima

14.06.2024 NZD/USD se po dosažení dna 2024 na úrovni 0,5851 v polovině dubna nachází v agresivním rostoucím trendu a minulý týden zaznamenal nové tříměsíční maximum. Ačkoli se pár v pátek dostal pod silný prodejní tlak kvůli silnější než očekávané zprávě NFP, v posledních několika seancích se snaží své ztráty smazat. Pokud by se býci pokusili posunout cenu výše, okamžitou rezistenci by mohli nalézt na úrovni 0,6170.
img

USD/JPY v nejbližším období neutrálně, jelikož se v posledním měsíci pohyboval do strany

13.06.2024 USD/JPY se stále vyvíjí pod hladinou odporu 157,70 a výrazně nad střednědobou vzestupnou trendovou linií, přičemž po středečních údajích o americkém indexu spotřebitelských cen a rozhodnutí Fedu nedošlo k výraznějšímu pohybu. Technické oscilátory vykazují smíšené signály. Index RSI směřuje vzhůru nad neutrální hranici 50, zatímco stochastický ukazatel míří na jih a vykazuje medvědí překřížení v rámci svých linií v překoupené oblasti, což naznačuje přetížený trh.
img

Cena překonala hladinu 1,0800, existuje potenciál k oživení směrem vzhůru

13.06.2024 EUR/USD prodlužuje svůj odraz od úrovně 1,0740 po údajích o inflaci v USA, které byly nižší, než se očekávalo. Pár vyskočil nad 50- a 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) a také nad kulaté číslo 1,0800. Technicky vzato ukazatel RSI momentálně překračuje úroveň 50 směrem vzhůru, avšak ukazatel MACD ztrácí pod svou spouštěcí linií a v blízkosti nulové úrovně dynamiku. V případě, že si kupující udrží kontrolu a prorazí nad krátkodobou vzestupnou trendovou linii a 20denní SMA na úrovni 1,0840, přivedlo by to cenu k oblasti rezistence 1,0915 - 1,0940.
img

Co očekávat od dnešního zasedání Fedu❓

12.06.2024 Velký den týdne je tady. Zatímco dnes již byla investorům nabídnuta zpráva o americkém indexu spotřebitelských cen za květen, dnes je naplánována ještě jedna velká událost - vyhlášení měnové politiky FOMC v 19:00 BST. Očekává se, že americká centrální banka ponechá sazby beze změny, ale obchodníci jsou zvědaví, co Fed očekává do konce roku. Pojďme se v krátkosti podívat na to, co od dnešního zasedání očekávat.
img

Býci zůstávají optimističtí, neboť slabá výkonnost eura neměla na EUR/JPY vliv

12.06.2024 EUR/JPY se dnes obchoduje do strany, protože jenu se nepodařilo využít oslabení eura po nedělních výsledcích voleb do Evropského parlamentu. Pár se stále pohybuje poblíž nedávného maxima 171,56, přičemž japonští představitelé se pravděpodobně cítí o něco uvolněněji ve srovnání s tlakem na trhu z konce dubna. Zasedání BoJ tento týden by se mohlo ukázat jako rozhodující pro krátkodobý výhled EUR/JPY, protože absence jestřábího komentáře v pátek by mohla dát účastníkům trhu zelenou k opětovnému testování intervenčního apetitu BoJ. Momentové ukazatele mezitím ukazují na klesající býčí tlak.
img

Trh Ethereum zažívá silnou korekci před dosažení maxima

12.06.2024 Ethereum zažilo v květnu silnou rally a dostalo na nejvyšší úroveň od poloviny března. Po období obchodování v rozmezí se však cena posunula níže, když se krátkodobé oscilátory stáhly do záporných zón. Pokud by se pullback prodloužil, počáteční podporu by mohl najít na březnovém až dubnovém supportu na úrovni 3260.
img

Měnový pár EUR/USD včera vytvořil rostoucí pin bar

11.06.2024 Volby do Evropského parlamentu přinesly výrazný neúspěch německému kancléři Olafu Scholzovi a francouzskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi. Euro v pondělí zaznamenalo výrazný pokles v důsledku politické nejistoty způsobené oznámením francouzského prezidenta Emmanuela Macrona o náhlých parlamentních volbách. Národní sjednocení Marine Le Penové; nejvýznamnější francouzské krajně pravicové politické hnutí, získalo ve Francii 32 % hlasů.
img

Francouzský akciový index 40 se propadl o více jak 3 %

11.06.2024 Francouzský akciový index 40 se v pondělí propadl na čtyřměsíční minimum 7 775 poté, co francouzský prezident vyhlásil mimořádné parlamentní volby po ponižující porážce Le Penovy krajně pravicové strany ve volbách do Evropského parlamentu. Index se obchoduje v širokém rozpětí a od březnového dosažení historického maxima nad 8 200 bodů není schopen zaznamenat nová vyšší maxima.
img

Cena zlata se v pátek propadla o více jak 4 %

10.06.2024 Ceny zlata se dnes v asijském obchodování pohybovaly v rovnoměrném až nízkém pásmu a vyrovnávaly se s výraznými ztrátami z minulého týdne, protože před zasedáním Federálního rezervního systému a klíčovými údaji o inflaci, které mají být zveřejněny tento týden, sílily obavy z vysokých úrokových sazeb v USA. Žlutý kov se minulý týden propadl z téměř rekordních hodnot poté, co páteční údaje o mzdách mimo zemědělský sektor byly mnohem vyšší, než se očekávalo, což přimělo obchodníky přehodnotit očekávání zářijového snížení sazeb. Spotové zlato vzrostlo o 0,1 % na 2 295,7 USD za unci, zatímco futures na zlato kleslo o 4,0 % na 2 286,78 USD za unci.
img

Ethereum zaútočil na čerstvé dvouměsíční maximum

07.06.2024 Ethereum rostl poté, co v polovině května dosáhl 50denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA), k čemuž přispělo i regulatorní schválení spotových ETF na Ethereum v USA. Ačkoli cena zaznamenala čerstvé dvouměsíční maximum 3 974, v posledních několika seancích se pohybovala v rozmezí kvůli blížícím se překoupeným podmínkám. Pokud by cena obrátila směrem dolů, okamžitý support by se mohl nacházet na úrovni 3700, což je oblast, která v roce 2024 působila jako support i rezistence.
img

EUR/GBP se opět snaží rozhodně prolomit silnou oblast supportu

07.06.2024 EUR/GBP se dnes obchoduje výše, o něco výše než na nejnižší úrovni od srpna 2022, a v mimořádně důležité oblasti podpory, která opakovaně působila jako spodní hranice a zastavila hybnou sílu medvědů. Euro je od poloviny dubna pod silným tlakem, přičemž klíčovou roli v současném klesajícím trendu hraje poněkud zvláštní struktura dvojitého vrcholu.
img

AUD/CAD konsoliduje nad horní hranicí předchozího býčího kanálu

06.06.2024 AUD/CAD se od 15. května obchoduje do strany a pohybuje se mezi klíčovým supportem 0,9045 a rezistencí 0,9125. Z širšího pohledu se pár drží nad horní hranicí vzestupného kanálu a také nad všemi třemi vyznačenými klouzavými průměry, což znamená, že by býci mohli velmi brzy opět převzít vládu. Denní oscilátory potvrzují domněnku, že dlouhodobějšímu rostoucímu trendu alespoň dočasně došla pára. Index RSI, ačkoli je nad úrovní 50, se obrátil dolů, zatímco MACD, ačkoli je pozitivní, klesl pod svou spouštěcí linii.
img

Akcie společnosti Tesla se nadále drží pod trendovou čárou

06.06.2024 Společnost Tesla patří i v roce 2024 k nejhorším akciím indexu S&P 500, přestože od svého nedávného minima posílila o více než 20 %. V krátkodobém horizontu se cena obchoduje v rámci rozpětí, ale ukazatele hybnosti naznačují, že medvědí síly posilují. Pokud prodejní tlaky zesílí, mohla by cena čelit květnovému supportu na úrovni 168,00. Při prolomení pod tuto spodní hranici by akcie mohly sklouznout k oblasti podpory z března a dubna na úrovni 161,00. Ještě níže by ochranu před poklesem mohlo poskytnout dno z roku 2024 na úrovni 139,00, což je nejnižší úroveň pozorovaná od ledna 2023.
img

USDCAD je před událostmi beze změny 👀

05.06.2024 USD/CAD se obchoduje beze změny před dvěma klíčovými makroudálostmi naplánovanými na dnešek – zpráva ADP ve 13:15 a rozhodnutí Bank of Canada o sazbě ve 14:45. První z nich bude sloužit jako nápověda před pátečním zveřejněním zprávy NFP, zatímco druhá bude bedlivě sledována, protože se očekává, že kanadská centrální banka provede první snížení sazeb. Pojďme se podívat na to, co od těchto dvou událostí očekávat a jak vypadá situace na grafu USD/CAD!
img

EUR/JPY vypadá velmi neutrálně a jakýkoli růst nad 170,80 potvrdit pozitivní obrázek

05.06.2024 EUR/JPY nedokázal najít dostatek kupců, aby rozšířil svůj býčí pohyb nad bezprostřední rezistenci 170,80, ale stále se vyvíjí výrazně nad dlouhodobou rostoucí trendovou linií, která se rýsuje od 12. prosince. Otázkou nyní je, zda pár zůstane odolný nad klíčovou oblastí 169,00. Jasný krok pod ni a pod 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) by cenu stlačil zpět k bariéře 167,30.
img

Měnový pár GBP/USD včera vystoupal na nové dvouměsíční maximum

05.06.2024 Měnový pár GBP/USD se po odrazu ode dna na úrovni 1,2298 z roku 2024 neustále zotavuje, přičemž cena porušila 50- i 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA). V úterý pár zaznamenal čerstvé dvouměsíční maximum, ale rychle utrpěl určité ztráty, protože rally začíná vypadat přehnaně.
img

Medvědi zatím nemají na americkém akciovém trhu SP500 převahu

04.06.2024 Americký akciový SP 500 v pondělí pozvolna rostl a dosáhl intradenního maxima 5 302, aby se vzápětí mírných zisků vzdal a obchodoval se mírně v záporu pod dubnovou hranicí 5 281. Páteční odraz od 20- a 50denních exponenciálních klouzavých průměrů (SMA) zpochybnil případ medvědího obratu trendu a pomohl ukazateli RSI uniknout prolomení pod neutrální hodnotu 50.
img

Měnový pár EUR/CHF se propadl k trendové čáře

04.06.2024 EUR/CHF se od konce prosince neustále zotavuje a snaží se vymazat svůj masivní klesající trend z let 2021-2023. Minulý týden se pár vyšplhal na čerstvé 14měsíční maximum 0,9928, ale rychle se vrátil níže, dokud 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) nezkrotil jeho ústup.
img

Ekonomický kalendář: Revize objednávek zboží dlouhodobé spotřeby v USA, zpráva API o zásobách ropy

04.06.2024 Evropské indexy zahájily dnešní obchodování poklesem – německý DAX otevřel o 0,3 % níže, britský FTSE 100 při zahájení seance klesl o 0,2 %, zatímco francouzský CAC40 se propadl o téměř 0,4 %. Stalo se tak po včerejší smíšené seanci na Wall Street a převážně nevýrazném obchodování během dnešní asijsko-pacifické seance.
img

Skupina OPEC+ se dohodla na prodloužení dobrovolného snížení těžby ropy

03.06.2024 Skupina OPEC+, kterou tvoří Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) a její spojenci v čele s Ruskem, se na dnešním on-line zasedání dohodla na prodloužení dobrovolného snížení těžby ropy. Větší část těžebních omezení tak bude platit až do konce příštího roku. S odkazem na závěry jednání o tom informovaly zahraniční tiskové agentury.
img

Ropa BRENT se z krátkodobého pohledu jeví neutrálně, ale širší výhled je stále býčí

03.06.2024 Futures na ropu BRENT s dodáním v červenci opět nepřekonaly úroveň 84,47 a v současnosti se vracejí pod 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Cena se od začátku měsíce vyvíjí v úzkém rozpětí 80,00-84,47. Podle technických oscilátorů ukazatel RSI klesá z překoupené oblasti, zatímco stochastický oscilátor je připraven na medvědí propad, který se odrazil od úrovně 80, což obojí naznačuje medvědí retracement.
img

Dow Jones 30 mohl v krátkodobém horizontu zůstat na medvědí cestě

31.05.2024 V posledních dvou týdnech na Wall Street nejvíce trpěl americký index 30. Poté, co minulé pondělí index dvakrát překonal psychologickou hranici 40 000, ztratil před pátečními údaji o jádrové inflaci PCE přibližně 4,4 % a obchoduje se poblíž 38 050. Jakmile ustoupí i krátkodobější linie podpory na úrovni 37 847, mohla by se cena propadnout přímo do oblasti 37 100-37 275 tvořené 200denním exponenciálním klouzavým průměrem (EMA).
img

Trh Ethereum se blíží k důležité hranici 4 000 bodů

31.05.2024 Ethereum roste poté, co v polovině května dosáhl 50denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA). Regulační schválení spotových ETF na Ethereum v USA navíc zvýšilo cenu na nové dvouměsíční maximum 3 974, než došlo k vymazání části zisků. Pokud by nejnovější oslabení přetrvalo, mohla by cena napadnout hranici 3 690, což je oblast, která v roce 2024 působila jako podpora i odpor.
C:\fakepath\timing-31052024-1.png

Smart Money trading: Načasování v konceptech likvidity (8. díl)

31.05.2024 V minulé kapitole jsme si řekli, co je to imbalance a jak ji správně chápat v kontextu ICT a SMC. Dnes se podíváme na další složku našeho konceptu, a to je timing neboli načasování. Pokud jste dlouhodobý investor či poziční trader, tak vás timing v daném dnu nemusí vůbec zajímat, každopádně pokud jste intradenní obchodník, tedy obchodník, který obchoduje na denní bázi, tak by vás timing měl dost zajímat, protože v průběhu dne se otevírají burzy po celém světě, a to v daný okamžik může vyvolat zajímavý pohyb, který se v dost případech dá predikovat v kombinaci s dalšími konfluencemi, proto je dobré timing znát a rozumět mu.
img

Měnový pár AUD/USD se vrací do dlouhodobého trojúhelníku

30.05.2024 Navzdory vzrušujícímu vzestupu na čtyřměsíční maximum 0,6712 v minulém týdnu nedokázal AUD/USD udržet své zisky nad hranicí 0,6640 a ponořil se zpět do oblasti předchozího rozpětí. Poté, co pár uzavřel pod trendovou linií podpory z dubnových minim a mírně oslabil pod vzestupnou linii z října 2023 a 20denní exponenciální klouzavý průměr (EMA), by mohl být vystaven dalším výprodejům.
img

Po silném růstu NZD/USD tvoří mírnou korekci

30.05.2024 NZD/USD se nachází v agresivním rostoucím trendu poté, co v polovině dubna zaznamenal dno 2024 na úrovni 0,5851. Pozitivní krátkodobý obrázek posiluje skutečnost, že pár překonal 50denní i 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA), přičemž ukazatele momenta jsou rovněž silně vychýleny směrem vzhůru. Kdyby se býci pokusili posunout cenu výše, okamžitou rezistenci by mohli najít na úrovni 0,6170.
img

Navzdory poslednímu odrazu na GBP/USD existují překážky na obrat

29.05.2024 Měnový pár GBP/USD se v posledním měsíci pohyboval v trvale rostoucím trendu, přičemž dosáhl nového dvouměsíčního maxima na úrovni 1,2782 a zůstal vysoko nad krátkodobými jednoduchými klouzavými průměry (SMA). Z technického hlediska se pár podle stochastického oscilátoru pohybuje v blízkosti překoupených vod. Index RSI rovněž signalizuje potenciální pokles, jelikož ztrácí impuls v blízkosti hodnoty 70. Pokud kupci zůstanou ve hře, otevřou se dveře k hladině odporu 1,2820 před půlročním maximem 1,2892.
img

Trh EUR/JPY se blíží ke svému maximu na úrovni 171,56

29.05.2024 Měnový pár EUR/JPY od začátku května stabilně roste po odrazu od dlouhodobé vzestupné trendové linie. Vzhledem k tomu, že se cena blíží ke svému 40letému maximu na úrovni 171,56, se však zvýšilo riziko zpětného růstu vzhledem k tomu, že ukazatele hybnosti blikají překoupenými podmínkami.
C:\fakepath\USA-Kuba.jpg

USA oznámily opatření na podporu kubánského soukromého sektoru

29.05.2024 Americké ministerstvo financí oznámilo několik regulačních změn, které mají umožnit větší finanční podporu ze strany Spojených států vznikajícímu soukromému sektoru na Kubě. Poprvé po desetiletích umožní USA malým podnikatelům otevřít si účet v americké bance a provádět přes internet povolené transakce. Umožní rovněž kubánským podnikatelům využívat platformy sociálních médií, on-line platební stránky, videokonference a autentizační služby, které byly dosud pro tento sektor nedostupné.
img

Index Dow Jones po pondělním svátku v USA mírně koriguje

28.05.2024 Index Dow Jones -0,4 % na 38912,85 b. S&P 500 +0,08 % na 5308,98 b. Nasdaq Composite +0,52 % na 17009 b.
img

Býkům se zlatě podařilo udržet v rostoucím trendu

28.05.2024 Zlato se v pátek stabilizovalo a dnes získává zpět půdu pod nohama po slušném poklesu z rekordní úrovně kolem 2450 USD z 20. května. Drahý kov zůstává vysoko nad vzestupnou trendovou linií vytyčenou z minima z 6. října a nad všemi třemi vynesenými exponenciálními klouzavými průměry (EMA), což znamená, že širší výhled zůstává pozitivní.
img

Trh EUR/USD se po dlouhé době dostal nad trendovou čáru

28.05.2024 EUR/USD se po dosažení dna na úrovni 1,0600 dne 16. dubna 2024 neustále vyvíjel směrem vzhůru. Po odmítnutí na čerstvém dvouměsíčním maximu 1,0894 v polovině května však pár obrátil směrem dolů, přičemž cena našla silnou podporu těsně nad dlouhodobou klesající trendovou linií. Pokud by nejnovější růst získal na síle, cena by se mohla vrátit k nedávnému dvouměsíčnímu maximu na úrovni 1,0894. Po zdolání této překážky mohou býci zaútočit na sérii nižších maxim, která vytvořila klesající trendovou linii páru, jako jsou 1,0941, 1,0963 a 1,0980, která byla zaznamenána v březnu.
img

Finále ČR-Švýcarsko vidělo rekordních 3,74 mil. lidí, víc mělo jen Nagano

27.05.2024 Nedělní finálový zápas na MS v hokeji mezi Českem a Švýcarskem sledovalo na ČT Sport a na internetovém iVysílání rekordních 3,74 milionu diváků starších čtyř let. Jde o nejsledovanější přenos na kanále ČT Sport a druhý divácky nejúspěšnější sportovní přenos v České televizi po finále olympijských her v Naganu ČR-Rusko v roce 1998, které vidělo 4,16 milionu diváků. ČTK to řekl Martin Klimeš z tiskového oddělení České televize.
img

Zemní plyn by si po nedávném výrazném posílení mohl oddechnout

27.05.2024 Nižší než obvyklý nárůst zásob, lepší prognózy poptávky a nadcházející letní sezóna zvýšily ceny zemního plynu nad klíčový 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) a nedávno na čtyřměsíční maximum 2,90. Cena však vzápětí oslabila a uzavřela opět pod lednovým vrcholem 2,77, což investory přimělo k zamyšlení, zda se růstový vzorec, který začal od známé oblasti podpory 1,50 neblíží svému vrcholu. Vzhledem k překoupeným signálům přicházejícím z RSI a stochastického oscilátoru je pravděpodobné určité zmírnění.
img

Americký dolar se snaží převzít kontrolu nad Japonským jenem

24.05.2024 USD/JPY uzavřel středeční seanci s mírnými zisky na úrovni 156,75, když zápis z jednání FOMC zdůraznil obavy z inflace a neshody mezi tvůrci měnové politiky ohledně časového plánu uvolňování měnové politiky. Mírný býčí pohyb stačil k tomu, aby se cena dostala nad linii krátkodobé rezistence vytyčenou v dubnu, a posílil tak optimismus ohledně pokračování směrem vzhůru, avšak stále existuje několik překážek, které by mohly rally zastavit.
img

Trh EUR/GBP se propadl na zásadní support

24.05.2024 EUR/GBP byl na začátku měsíce sražen k 200dennímu jednoduchému klouzavému průměru (SMA), následně ztratil přibližně 1,0 % a dosáhl kritické pivotní zóny 0,8490-0,8500, která pár zachránila počtvrté od července 2023. Lepší než očekávané údaje o PMI v eurozóně dnes po poklesu na 0,8498 vytvořily nový pozitivní impuls. Vzhledem k tomu, že se cena protáhla pod spodní Bollingerovo pásmo a stochastický oscilátor se v přeprodané zóně pod hodnotou 20 připravuje na další býčí cyklus, existuje potenciál pro určité oživení. Středeční propad pod krátkodobou trendovou linii podpory na úrovni 0,8535 však naznačuje, že případný růst by mohl být krátkodobý a nestačil by ke zvrácení negativní trajektorie trhu.
img

Po krátké konsolidaci trh GBP/USD začíná růst

23.05.2024 Po krátkém období konsolidace kolem úrovně 1,2700 GBP/USD rychle vystoupal na dvouměsíční maximum 1,2760, k čemuž přispěly silnější než očekávané údaje o jádrovém indexu spotřebitelských cen ve Spojeném království. Z technického hlediska pár prorazil klesající linii vykreslenou od května 2021, která býky před měsícem odmítla, což zvýšilo naději, že by býčí vlna mohla v nadcházejících seancích získat další nohy.
img

Akcie společnosti Nvidia atakují předchozí maxima

23.05.2024 Akcie společnosti Nvidia se v pondělí odrazily od svého 20-periodového jednoduchého klouzavého průměru (SMA) a měly prostor pro zahájení nové býčí fáze, ale zóna 950 přišla, aby omezila další akci. Býci se podle technického obrazu ještě nemusí vzdát. Pozitivní kříž mezi 20- a 50-obdobovým SMA podporuje krátkodobý růstový vzorec, který se vyvíjí v rámci kanálu.
img

Síť lékáren Dr. Max loni navýšila čistý zisk o 40 % na 1,29 miliardy Kč

23.05.2024 Tuzemská síť lékáren Dr. Max loni vydělala 1,29 miliardy korun, její čistý zisk tak meziročně stoupl o 40 procent. O více než desetinu vzrostly také tržby řetězce, které loni činily téměř 27,4 miliardy korun. Počet lékáren společnosti v ČR pak stoupl o téměř dvě desítky, přičemž na začátku letošního roku firma otevřela svou 500. pobočku. Vyplývá to z výroční zprávy provozující společnosti Česká Lékárna Holding, kterou ovládá investiční skupina Penta. Dr. Max je největší tuzemskou lékárenskou sítí v tuzemsku. Celkově je v Česku přes 2800 lékáren.
img

Blíží se schválení spotového ETF na Ethereum

22.05.2024 Ethereum překonal svůj 50denní jednoduchý průměr (SMA) a učinil novou nabídku na březnový vrchol 4 093,70, což bylo více než dvouleté maximum. Tento nárůst přichází v souvislosti s obnovenými spekulacemi, že se blíží schválení spotového ETF na Ethereum ze strany americké Komise pro cenné papíry. Momentové ukazatele ukazují na silnou býčí tendenci v nejbližším období, ale roste riziko negativní korekce. Indikátor RSI i stochastický ukazatel právě vstoupily do příslušných překoupených oblastí.
img

Novozélandský dolar prudce porostl vůči americkému dolaru

22.05.2024 NZD/USD měl včera agresivní býčí nástup, když se po rozhodnutí RBNZ o úrokových sazbách odrazil od úrovně podpory 0,6080 a vytvořil skok směrem k čerstvému dvouměsíčnímu maximu 0,6151. Trh se od května vyvíjí výrazně nad proraženou klesající trendovou linií i nad silnou překážkou 200denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA). Technické oscilátory naznačují v nejbližší době silnou býčí tendenci, jelikož RSI míří na sever a pohybuje se směrem k úrovni 70, zatímco MACD stojí nad svými spouštěcími a nulovými liniemi.
img

Nasdaq zaznamenává maxima a S&P roste: oči všech se upírají ke společnosti Nvidia

21.05.2024 Nasdaq dosáhl v pondělí rekordních hodnot, zatímco S&P 500 zaznamenal skromné zisky, když technologické akcie před zveřejněním výsledků Nvidie posilovaly. Trh také vyhodnocoval pravděpodobnost snížení úrokových sazeb Fedu.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 20.05.2024

20.05.2024 Burzy během minulého týdne posilovaly, S&P 500 přidal 1,5 % a pokořil tak historické maximum. Stoxx Europe 600 posílil o 0,4 % a během týdne rovněž překonal rekordní hodnotu. Během minulého týdne popohnal burzy nahoru inflační report. Ten vyvolává nadějí, že se Fed během letoška pustí do snižování úroků. Nicméně entusiasmus je předčasný: pro potvrzení dezinflačního trendu musí zpomalení vykázat alespoň dva – tři reporty CPI.
img

Fidelity International: Dešifrování vztahu mezi finančními tituly a sazbami

17.05.2024 Nacházíme se zhruba v polovině americké výsledkové sezóny za první kvartál, ovšem více než tři čtvrtiny finančních společností již odreportovaly své výsledky. Finanční sektor zatím pohodlně překonává konsenzuální odhady, ale ohledně dalších vyhlídek jsou investoři spíše pesimističtí. Důvodem jsou úrokové sazby, které ze svého současného vrcholu v nadcházejících měsících poputují spíše níže.
img

US OPEN: Wall Street získává po údajích CPI, akcie meme klesají

15.05.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše, podpořené přímým čtením CPI za duben. Zatímco data byla v souladu s očekáváním, bylo to také první čtení v roce 2024, které pozitivně nepřekvapilo. To vysvětluje silnou holubičí reakci trhu, která následovala po zveřejnění. S&P 500, Dow Jones a Nasdaq si při zahájení seance připsaly přibližně 0,5 %.
img

Generace Z na pracovním trhu: vládnou on-line světu a technologiím, v osobní komunikaci ale zaostávají

15.05.2024 Narodili se v letech 1997 až 2012, nejstarším z nich je pod třicet a pracovní trh se na jejich hromadný nástup teprve připravuje. O generaci Z se obvykle tvrdí, že je netrpělivá, roztěkaná, závislá na digitálních technologiích a žije ve virtuálním světě. Jaká bude generace „zetkařů“ v pracovním prostředí?
img

Americký akciový index Nasdaq 100 se blíží k maximu

14.05.2024 Americký akciový index Nasdaq 100 se zotavil o více než 7 % z dubnového propadu, kdy dosáhl tříměsíčního minima 16 970,00. Ale přestože vystoupal na vrchol Ichimoku mraku a překonal úroveň 18 000,00, býčí vyhlídky pro nejbližší období začaly slábnout. Stochastický ukazatel je negativně vyrovnaný a v rámci překoupené oblasti se posouvá níže, zatímco 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) se teprve začal obracet směrem vzhůru. MACD však nadále vysílá pozitivní signály, neboť stále stoupá nad nulu a nad svou červenou signální linii.
img

Zlato dostalo sílu od býků a pomalu hledá nové rezistence

14.05.2024 Zlato na začátku týdne ztrácelo a vzdalo se zisků z pátku, kdy dosáhlo dvoutýdenního maxima 2378. Technicky vzato odraz zpět nad linii odporu z března a 20denní jednoduchý klouzavý průměr (EMA) živí optimismus, že by poslední vzestup mohl pokračovat, protože RSI se stále pohybuje jasně nad neutrální hranicí 50. Přesto, pokud současné medvědí tlaky posílí pod oblast 2325-2337 a sníží tak šance na pokračování býčího trendu, mohla by se pozornost přesunout do oblasti trendové linie 2283-2300, kde se sbíhá 50denní SMA.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 14. května. Libra zůstává v novém bočním kanálu.

14.05.2024 Včera se pár GBP/USD postupně posouval nahoru poté, co se odrazil od úrovně 1,2445, kterou lze považovat za spodní hranici nového bočního kanálu. Jak už jsme dříve zmínili, linie indikátoru Ichimoku jsou na flat trhu slabé, stejně jako současný pohyb páru GBP/USD. Ať se na to díváte jakkoli, obchody jsou teď velmi obtížné a působí někdy až neprakticky. Libra se obchoduje líně, nelogicky a teď ještě ve flatu.
img

EK označila společnost Booking za gatekeepera a začne vyšetřovat síť X

13.05.2024 Evropská komise (EK) označila společnost Booking za gatekeepera, tedy vlivný podnik, jenž významně ovlivňuje provoz internetu. Znamená to, že firma, která prostřednictvím své služby Booking.com nabízí na internetu krátkodobé ubytování, bude muset splňovat přísné povinnosti podle unijního nařízení o digitálních trzích. Komise také zahájí tržní vyšetřování sociální sítě X. Vyplývá to z dnešní tiskové zprávy komise.
img

Soud prodloužil výplatu věřitelů zkrachovalé Sberbank CZ o dalších 30 dní

09.05.2024 Městský soud v Praze prodloužil na žádost insolvenční správkyně zkrachovalé Sberbank Jiřiny Lužové lhůtu pro výplatu věřitelů o dalších 30 dní, tedy do 14. června včetně. Důvodem je podle ní vysoký počet doposud nevyplacených věřitelů. Vyplývá to z informací zveřejněných v insolvenčním rejstříku. Výplata začala 18. března, původní lhůta byla do 15. dubna. Poté povolil soud její prodloužení do 15. května.
img

Denní shrnutí - Fed neudělal jestřábí obrat

01.05.2024 Fed podle očekávání drží sazby na stabilní úrovni, ale od 1. června začíná snižovat kvantitativní uvolňování. Snížení objemu státních dluhopisů bude činit 25 miliard USD, nikoli 60 miliard USD, jak tomu bylo dříve. MBS zůstávají beze změny.
img

BREAKING: TRY je níže po in-line rozhodnutí o sazbě CBRT

25.04.2024 Centrální banka Turecké republiky dnes ve 12:00 BST oznámila své nejnovější rozhodnutí o měnové politice. Očekávalo se, že CBRT ponechá sazby beze změny, přičemž týdenní repo sazba zůstane na 50,00 %. Nicméně se také očekávalo, že banka na předchozím zasedání ponechá sazby beze změny, ale místo toho překvapila zvýšením sazeb o 500 bazických bodů, takže před dnešním rozhodnutím nebylo možné nic vyloučit.
img

Avast dostal pokutu 351 milionů Kč za neoprávněné zpracování osobních údajů

15.04.2024 Společnost Avast Software dostala od Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) rekordní pokutu 351 milionů korun za neoprávněné zpracování údajů o uživatelích svého antivirového programu. Podle úřadu firma po část roku 2019 předávala své dceřiné společnosti Jumpshot některé údaje o přibližně 100 milionech uživatelů, které nebyly anonymizované. V tiskové zprávě to dnes uvedl ÚOOÚ. Pokuta, která je nejvyšší od vzniku úřadu v roce 2000, je pravomocná. Vyjádření firmy ČTK zjišťuje.
C:\fakepath\trader-09042024-31-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Easy Line Pro

09.04.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Easy Line Pro. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Partners Banka po měsíci svého fungování překročila hranici 22 tisíc klientů. Zájem je o on-line sjednání

08.04.2024 Partners Banka, vůbec první poradenská banka na českém trhu, již po měsíci od svého oficiálního spuštění hlásí celkem 22 000 klientů. Denně otvírá zhruba 700-900 účtů, jejich novopečení majitelé se mohou těšit nejen z nejlepší sazby spořicích účtů bez omezení, která dosahuje 6,03 % p. a., ale také z prémiových párových a rodinných balíčků. Tyto unikátní balíčky využívá aktuálně téměř 29 % klientů. Dětských účtů bylo doposud otevřeno více než 800. Od 1. dubna je možné otevřít účet on-line.
img

EUR/USD: Jestřábí signály Fedu a zpomalující se inflace v eurozóně

04.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý dostal na sedmitýdenní cenové minimum a dosáhl úrovně 1,0725. Do konce dne se však medvědům nepodařilo usadit pod hladinou supportu 1,0730 (spodní linie ukazatele Bollingerova pásma na časovém rámci D1) – obchodníci vybrali zisky a opustili spodní hranice. Přesto se pár udržel v pásmu 7. hodnoty: kupující nedokázali otestovat ani nejbližší hladinu rezistence na úrovni 1,0810 (spodní hranice cloudu Kumo, která se na denním grafu shoduje s linií Tenkan-sen).
C:\fakepath\trading-02042024-1.jpg

Praktická ukázka: Málem jsem neměl o čem psát

02.04.2024 Jsem si jistý, že by nastalo velké zklamání, pokud bych jeden týden vynechal se svými výsledky. Mnoho fanoušků i „fanoušků“ by se začalo obávat, jestli je to první krok k tomu, že by třeba slunce mohlo vyjít na jiné světové straně, zkrátka že je tady konec starého dobrého světa… mimochodem, jsem rád, že všichni tady máme smysl pro nadsázku.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 28. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

28.03.2024 Pár GBP/USD ve středu nevykázal naprosto žádný pohyb. Cena se při nízké volatilitě pohybovala podél úrovně 1,2611. Obecně vzato, o nízké volatilitě mluvíme prakticky každý den, protože už dva měsíce vypadá příznivě nakloněna hlavním měnovým párům. Přesto se ale musíme snažit pracovat s tím, co máme. Zatím zůstává relevantní klesající kanál, takže pokud cena prorazí pod úroveň 1,2611, můžeme očekávat další pokles libry. Rádi bychom ale připomněli, že nedávné pohyby v hodinovém grafu vypadají jako obstojný trend, zatímco ve 24hodinovém časovém rámci máme naprostý flat, který se drží už 4 měsíce. A zatím není jasné, jestli v dohledné době skončí.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 27. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.03.2024 Pár GBP/USD se pokusil obnovit sestupný pohyb, ale volatilita byla tak slabá, že byla sotva znát. Sestupný kanál nicméně zůstává relevantní, a dokud se cena bude držet v této oblasti, můžeme očekávat další pokles libry. Pokles lze předpokládat prakticky na základě jakéhokoli typu analýzy. Trend v hodinovém grafu vypadá poměrně silně. Pokud přepneme na časový rámec 24H, je jasné, že cena se v posledních 4 měsících pohybovala v pásmu zhruba 300 pipů. Krátkodobé trendy se uvnitř tohoto pásma střídají.
img

🏆 Mistr světa v tradingu

21.03.2024 Jeho schopnost číst soupeře a předvídat trhy ho činí výjimečným řečníkem na téma trading. Nepropásněte možnost poslechnout si trojnásobného mistra světových tradingových soutěžích a bývalého špičkového šachistu a pokerového hráče Jana Smoleňe, již tuto sobotu 23. 3. od 13:00 na Online trading konferenci.
C:\fakepath\trader-21032024-54-zm.jpg.png

Akcie Reddit zahájily obchodování na burze v New Yorku růstem o 38 procent

21.03.2024 Akcie americké společnosti Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, dnes zahájily obchodování na burze v New Yorku růstem o 38 procent. Hodnota firmy tak dosahovala 8,9 miliard dolarů (207,4 miliardy Kč). Akcie firmy dále posilují. Kolem 18:35 SEČ rostly o 58,3 procenta na 53,8 dolaru.
C:\fakepath\reddit.png

Primární emise akcií ohodnotila Reddit na asi 6,4 miliardy dolarů

21.03.2024 Americká společnost Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, stanovila emisní cenu svých akcií na 34 dolarů za kus. To celý podnik ohodnocuje na zhruba 6,4 miliardy dolarů (téměř 148 miliard Kč). Firma a její akcionáři v rámci primární veřejné nabídky (IPO) prodali 22 milionů akcií, což jim vyneslo 748 milionů dolarů (přes 17 miliard Kč), napsala agentura Reuters. S akciemi firmy se dnes začne obchodovat na newyorské burze.
img

Komerční banka začala vyplácet zjištěné pohledávky věřitelů Sberbank CZ

19.03.2024 Od včerejška až do 15. dubna 2024 bude Komerční banka vyplácet zjištěné pohledávky věřitelů Sberbank CZ prostřednictvím svých poboček a on-line. Za první den bylo v rámci poboček vyřízeno více než 582 oprávněných osob v celkové výši 3 113 635 936 Kč. Online žádostí bylo podáno téměř 120 v řádu jednotek milionů, ve většině případů bylo použito bankID pro ověření. Drtivá většina zvolila osobní žádosti na pobočce, oproti online žádostem (zde je však výplata s nárokem na celkovou výplatu do maximální výše 100 000 Kč). Věřitelé, jichž je přes patnáct tisíc, by měli dostat zhruba 57 miliard korun.
img

KB první den vyplatila 582 věřitelům Sberbank CZ na pobočkách 3,114 miliardy Kč

18.03.2024 Komerční banka první den vyplatila 582 věřitelům Sberbank CZ prostřednictvím poboček 3,114 miliardy korun. Drtivá většina zvolila osobní žádosti na pobočce před on-line žádostí, kde je nárok na celkovou výplatu do maximálně 100.000 korun. Denní kompletní čísla, tedy i s on-line žádostmi, zveřejní KB po 19:00. ČTK to řekla mluvčí KB Šárka Nevoralová. Věřitelé, jichž je přes 15.000, by měli dostat zhruba 57 miliard korun.
C:\fakepath\reddit.png

Zájem o akcie Redditu výrazně převyšuje nabídku

18.03.2024 Zájem o akcie americké společnosti Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, před vstupem na burzu přibližně pětkrát převyšuje nabídku. S odkazem na své zdroje to v neděli uvedla agentura Reuters. S akciemi Redditu se na Newyorské akciové burze (NYSE) začne zřejmě obchodovat ve čtvrtek 21. března pod symbolem RDDT.
img

Komerční banka začne vyplácet pohledávky věřitelů zkrachovalé Sberbank CZ

18.03.2024 Komerční banka dnes začne vyplácet pohledávky věřitelů zkrachovalé Sberbank CZ prostřednictvím svých poboček a on-line. Výplata potrvá do 15. dubna 2024. Ve všech případech bude výplata bezhotovostní, peníze budou zaslány na bankovní účet vedený v ČR, a to výhradně v českých korunách, sdělila ČTK Komerční banka. Věřitelé, jichž je přes 15.000, by měli dostat zhruba 57 miliard korun.
C:\fakepath\Salvador_bitcoin.jpg

Salvador chce ochránit svá bitcoinová aktiva přesunem do trezoru

15.03.2024 Salvador převede velkou část svých bitcoinových aktiv do zařízení mimo dosah internetu, které bude uloženo ve fyzickém trezoru na území této středoamerické země. S odvoláním na prezidenta Nayiba Bukeleho o tom ve čtvrtek informovala agentura Reuters. Na prezidentův popud zavedl Salvador v roce 2021 bitcoin jako svou oficiální měnu vedle amerického dolaru.
img

Komerční banka bude vyplácet zjištěné pohledávky věřitelů Sberbank CZ

12.03.2024 Od 18. března 2024 do 15. dubna 2024 bude Komerční banka vyplácet zjištěné pohledávky věřitelů Sberbank CZ prostřednictvím svých poboček a on-line. Ve všech případech bude výplata bezhotovostní, peníze budou zaslány na bankovní účet vedený v ČR, a to výhradně v českých korunách. Věřitelé, jichž je přes patnáct tisíc, by měli dostat zhruba 57 miliard korun.
C:\fakepath\reddit.png

Reddit chce při vstupu na burzu získat 748 milionů dolarů

11.03.2024 Americká společnost Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, chce prodejem akcií získat 748 milionů dolarů (17,3 miliardy Kč). Uvedla to dnes v dokumentu pro americkou burzovní komisi SEC. V primární veřejné nabídce akcií (IPO) firma plánuje nabídnout na burze NYSE v New Yorku zhruba 22 milionů akcií, datum vstupu na burzu ale zatím neoznámila.
img

Steady Gold Prices Eye $2,200: Awaiting CPI for Rate Cues

11.03.2024 Gold prices stabilized just below record highs in Asian trade on Monday, as attention shifted primarily to the upcoming U.S. inflation data for further signals on when the Federal Reserve might initiate interest rate cuts.
img

TRINITY BANK zvyšuje sazbu na svém spořicím účtu v pásmu od 250 tisíc do 10 miliónů korun na 6,08 %

06.03.2024 TRINITY BANK pokračuje ve zvyšování sazeb na svém spořicím účtu. Pokud nyní klient vloží na účet nové finanční prostředky, bude mu zůstatek v rozmezí od 250 tisíc korun až 10 miliónů korun úročen sazbou 6,08 % p.a. (dosud 5,69 % p.a.). Atraktivní sazbu mohou získat noví i stávající klienti TRINITY BANK, kteří si založí nový spořicí účet a vloží na něj nové finanční prostředky. Do výše vkladu 250 000 Kč platí stále rekordní sazba 6,30 % p.a., která je v současné době nejvyšší na trhu.
img

Zlato: Medvědi budou tento týden hibernovat

04.03.2024 Výsledky týdenního průzkumu o zlatě naznačují, že analytici z Wall Street i retailoví investoři se tento týden dívají na zlato s opatrným optimismem. Minulý týden se ceně žlutého kovu podařilo vystoupat nad 2 050 USD za unci a krátce dosáhla 2 090 USD. Nejlepší výkon drahého kovu od konce listopadu vedl k nové rekordní zavírací ceně.
img

Oil prices climb as markets await OPEC+ decision amidst mixed demand drivers

01.03.2024 Oil prices edged higher on Friday and were on track to close the week with slight gains as markets anticipated an OPEC+ decision on supply agreements for the second quarter. Mixed demand indicators from major consumers like the U.S. and China added to the uncertainty.
img

US Open: Wall Street při otevření mírně roste

27.02.2024 Futures na indexy se při zahájení hotovostní seance na Wall Street obchodují výše. US100 si připisuje 0,11 % a přibližuje se k úrovni 18 000 bodů a US500 zaznamenává mírný nárůst o 0,05 %, kolem 5 080 bodů.
img

Ekonomický kalendář: Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v USA, index Conference Board

27.02.2024 Evropské indexy zahájily dnešní obchodování mírným poklesem nebo malou změnou. Stalo se tak navzdory poměrně optimistické asijsko-pacifické seanci, během níž se většina regionálních indexů obchodovala výše. JPY je jednou z nejvýkonnějších měn G10 poté, co japonská inflace v lednu zpomalila méně, než se očekávalo. USD mezitím patří mezi hlavní zaostávající měny G10, což poskytuje podporu drahým kovům.
C:\fakepath\reddit.png

Reddit podal přihlášku ke vstupu na burzu

23.02.2024 Provozovatel sociální sítě Reddit ve čtvrtek podal přihlášku pro primární veřejnou nabídku akcií (IPO) před vstupem na burzu, který plánuje na březen. Z přihlášky mimo jiné vyplývá, že firmě se zatím nedaří vykázat ve svém podnikání zisk. Loni snížila čistou ztrátu na 90,8 milionu dolarů (2,1 miliardy Kč) a meziročně zvýšila tržby o 21 procent.
C:\fakepath\1707498656-forex-09022024.jpg

Škola tradingu

09.02.2024 Vítejte v naší unikání sekci, kde můžete zcela zdarma projít školou tradingu (škola obchodování) a naučit se tak všechny potřebné základy z oblasti nejoblíbenějších finančních trhů: Forex, akcie, akciové indexy, komodity, ETF a kryptoměny. To jsou hlavní trhy, které budete jako trader obchodovat a o všech těchto trzích jsme připravili sérii článků, kde se vše naučíte od úplných základů až po pokročilé znalosti. Postupně také budou přibývat nové články.
img

Banky v ČR loni zaznamenaly trojnásobný nárůst útoků kyberpodvodníků na klienty

30.01.2024 Banky v ČR loni zaznamenaly 69.685 klientů, které napadli kyberpodvodníci. Je to trojnásobek proti předchozímu roku. Jde jak o případy, kdy klienti přišli o peníze, tak o neúspěšné pokusy. Škoda byla 1,35 miliardy korun. Novináře o tom dnes informovala Česká bankovní asociace. Podle statistik Policie ČR činil loni celkový nárůst kyberpodvodů v ČR 5,5 procenta, byl tak nejnižší od roku 2017.
C:\fakepath\akcie-29012024-uvod.jpg

Akcie: Základy akciových grafů pro začátečníky (díl 6.)

29.01.2024 Pokud máte vybranou akcii, kterou byste rádi zahrnuli do svého portfolia, technická analýza vám může pomoci zodpovědět otázku, kdy danou akcii koupit a kdy jí prodat. Technická analýza pracuje s grafy, a pokud jste začátečník a s grafy nejste úplně kamarád, v dnešním díle se základy akciových grafů naučíte.
C:\fakepath\trader-24012024-28-zm.png

Americký regulátor CFTC upozorňuje na několik nelegálních brokerů

24.01.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty.
C:\fakepath\trader-24012024-27-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Big Option

24.01.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Big Option. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Gold Prices Rise Amid Economic Uncertainty; Copper Surges on China Optimism

23.01.2024 Gold prices advanced, following mild dollar weakness, ahead of key U.S. economic data, but gains were tempered by expectations of higher-for-longer interest rates.
C:\fakepath\20240105-10012024.jpg

Aktuální sentiment na americkém akciovém trhu

10.01.2024 Poslední kvartál roku 2023 nezačal moc optimisticky. Po fantastickém růstu v 1. pololetí přišel ne příliš optimistický srpen, září a říjen, kdy hlavní americké akciové indexy uzavřely ve ztrátě a zdálo se, že skvělý růst amerických akcií je u konce. Měsíce listopad a prosinec však přinesly velké překvapení. Na akciový trh se vrátila dobrá nálada a optimismus, hlavní americké akciové indexy zaznamenaly sérii 9 týdnů nepřetržitého růstu a zakončily rok 2023 blízko svých historických maxim.
img

Technical analysis of GBP/USD for January 8-13

08.01.2024 This week, GBP/USD may rise from 1.2715 (closing price of the last weekly candle) to the 76.4% retracement level of 1.2898 (red dotted line). Upon testing it, the pair will move further up towards the 85.4% retracement level of 1.2990 (red dotted line).
C:\fakepath\Adani.jpg

Bloomberg: Indický podnikatel Gautam Adání je opět nejbohatším člověkem v Asii

05.01.2024 Indický podnikatel Gautam Adání se vrátil na pozici nejbohatšího člověka v Asii. Ukázal to dnes on-line index nejbohatších lidí, který sestavuje agentura Bloomberg. Z první příčky v Asii jej před rokem sesadil krajan Mukéš Ambání, když se Adání a jeho obchodní impérium stalo terčem spekulantů. Ti Adáního obvinili z účetních nesrovnalostí, indický nejvyšší soud ale tento týden rozhodl, že po sérii vyšetřování už v této věci není nutné nic dalšího konat.
img

BREAKING: EUR utlumený po in-line německých údajích CPI

04.01.2024 Flash německá zpráva CPI za prosinec byla zveřejněna dnes ve 14:00. Očekávalo se, že zpráva ukáže zrychlení z 3,2 % meziročně hlášených za listopad na 3,7 % v prosinci. Údaje na úrovni státu zveřejněné dnes dříve překonaly údaje z předchozích měsíců.
C:\fakepath\cesko-2023.png

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2023

31.12.2023 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2023 v ČR:
C:\fakepath\ceska koruna-24.jpg

Experti: Dnešní krok ČNB snížit sazby přispěje k dalšímu zlevnění hypoték

21.12.2023 Dnešní rozhodnutí České národní banky snížit úrokové sazby přispěje k dalšímu poklesu hypotečních sazeb. Shodli se na tom experti, které oslovila ČTK. Některé banky začaly snižovat sazby u hypoték již v minulých dnech. Bankovní rada ČNB snížila základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na 6,75 procenta. Sazby se změnily poprvé od června 2022.
img

Komisař: EU zahájila řízení s firmou X kvůli podezření z porušení povinností

18.12.2023 Evropská unie zahájila formální řízení se společností X, dříve známou jako Twitter. Podezírá ji z porušení povinností v boji proti nelegálnímu obsahu a dezinformacím podle nového zákona o digitálních trzích (DMA). Podle agentury Reuters to uvedl komisař pro vnitřní trh Thierry Breton. Informaci pak na svém webu zveřejnila Evropská komise (EK).
Související klíčová slova: Nové akcie | LIBOR | Mzda | Společnost Synot Invest | Býčí pohyb | Bankovní převod | Walmart | Odhad vývoje ekonomiky | Etheru | Průmyslový index Dow Jones | Největší americké společnosti | New York open | Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS | Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS ETF | Obchodování na páku | Nejlepší aplikace pro obchodování akcií | BCPP | Cap | Neel Kashkari | ChatGPT | ČSA | 15minutové cykly | Výnosy dluhopisů | Automotodrom | Bar chart | Ontario Teachers | Pale Fire Capital | Výsledky bank | Průmyslově-technologický holding | Návratnost | EBAY.US | Investování na Forexu | Války | Snižování stavů | Lithium | Aktuální obchodní seance | Online trading konference | Vývoj | Dana Drábová | Obchodní platformy | Tereza Kaiseršotová | Jakub Seidler | Češi | Allwyn | HTZ1 | Kongesce | Australská centrální banka | Allianz | GameStop (GME.US) | Panevropský index | Pokračovací grafické formace | Radim Dohnal | Skupina Colt | Brent Crude Oil | Hypomonitor | Světový čas | Belviport Trading | TV Nova | Graf akcií společnosti | DPH | EUR | Mluvčí banky | Kryptoaktiva | Zkoumání majetku | Skupina Pale Fire Capital | NASDAQ:WBA | Úvěrový trh | Sazka Entertainment | Investiční firma | FxPro | Index NAS100 (NASDAQ) | Růst Facebooku | Brokeři | Yandex | Accenture | Společnost GasNet | Salesforce | Falešný průraz | Garanční systém | Komuniké | Žebříček nejbohatších | Dnešní obchodování | Výkyvy | Itálie | Uvedené časy | Časy LBM 1 a 2 | McDonald's | Stoxx | Take Profit | MM Financial Experts | Hlasovací právo | Africký mor prasat | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Daňové povinnosti | Tencent Holdings | Společnost Avast | Pip | Očekávání | Korelace | FX společnosti | Možnosti obchodování | Teorie parity kupní síly | JD Sports | AJ Investments | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Zavedení bitcoinu | Poslanci | T-Mobile | Signet Bank | Finance Yahoo | Luboš Bedrník | Výběry peněz | Volatilní | Růst amerických akcií | Swingy | José Antonio Ramos Calamonte | Smysl života | Diverzifikace | Obchodování na Energetické burze | Pershing Square | On-line banka | EUR/JPY | Nové na trhu | Londýnské burzy | Veřejné finance | Strategy Builder | Košík | Ředitel skupiny ČSOB | Čínská aktiva | Schodek státního rozpočtu | Frankfurt | Dalibor Šafařík | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Ruské invaze na Ukrajinu | NYCB | Trh práce | Ruský plyn | Evropská komise | Výhoda svíčkových grafů | Skupina Creditas | Pro investory | Souhrnný indikátor | iShares | Nejlepší část dne na obchodování | Aramco | Správná volba time frame | Czech Media Invest | Investice | Loterijní společnosti | Stravenkové firmy | Záznam konference | Geopolitické riziko | MACD | Potenciál | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Support | Baltic Concert LLP | Sev.en Energy | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Grafy | Akvizice | Administrativa amerického prezidenta | Přesnost | Majitel firmy | Společnost Seznam.cz | Macquarie Asset Management (MAM) | Cyklus zvyšování sazeb | Škoda Auto | Jak číst grafy | Indicators | Miliony dolarů | Programátor | Zisk před zdaněním | Norwegian Cruise Line Holdings | Obchodní pravidla | Základní pojmy | Výkonný ředitel | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Obchodovat s ETF | Prognózy | Chování | RDDT | Intervence | NYSE | Obchodní roboty | Výkon ekonomiky | Růst mezd | Kurz ropy | Lístky | CARA | Náklady na financování | E.ON | Ministr vnitra | MobileTrader | Interactive Brokers | Experti | LSEG | Veřejná nabídka akcií (IPO) | Rekord | Ministr dopravy | Zdroje příjmů | Raiffeisenbank | Nezávislost | Bitcoiny | Průměrný výnos | Silný býčí signál | Měnový pár GBP/USD | Stop-Loss | Měnový investiční fond | Býčí výhled | Evropské měny | Creditas | London open | Otevírací cena akcie | Zvýšení minimální mzdy | Moody's Investors Service | Společnost Apple | Velký impulz dne | Úrokové sazby v USA | IPO Arm | Uvolňování měnové politiky | Obchodní seance | Český statistický úřad | Impuls | EUR/USD | Hackerské útoky | 1W | Akcie Juventus Football Club | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Akcie obchodované na pražské burze | Von der Leyenová | Předseda představenstva | PKN Orlen | Nástup elektromobility | Šéf Fedu Jerome Powell | Cenový propad u akcií | Die Welt | Mediální společnost | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Strach | Cena bitcoinu | Velké spready | Gautam Adání | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Důvěra v ekonomiku | Jan Souček | COT report | Price Action | Borealis | Profesionální trader | Akcie společnosti | US500 | ETH | Chování trhu | Příklady z praxe | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | ČSOB Leasing | Dušan Šenkypl | Ziskovost AOS | Stochastický oscilátor | Softwarová společnost | Automotodrom Brno | Benchmark | Sentiment na americkém akciovém trhu | Hospodářské noviny (HN) | Společnost E.ON | Vydavatelství Editis | Eisai | Další zdroje příjmů | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Prohlášení skupiny | Nejvyšší soud | Stav trhů | Force | Množství peněz | Brent | Majetek nejbohatších lidí | Cenné papíry | Výnos | Odvody | Pojišťovací skupiny | New York Community | Střednědobý výhled | RBC Capital | Americký akciový trh | 100 miliard dolarů | Forex futures | Americká společnost | Cohn Robbins Holdings | IHNED | Akcie těžařů | BreakEven | Russell 2000 | Schválení ETF | SMA | Burzy po celém světě | Vzdělávání | Net Asset Value | Co je trend | Šéf Fedu | Měnová politika centrální banky | Opatření v Číně | Dosažení úspěchu | Rozhodnutí o sazbách | Reddit | IDEA | Výrobci elektroaut | Zkrocení inflace | Intel Corporation | Index DOW | Import | Investiční strategie | Microsoft Corp. | Forex pro začátečníky | Exchange | Londýn | Investiční portfolio | O2 Czech Republic | Fitch | Základní pravidla | Miliardář Elon Musk | Státní dluh | Vývoj akcie Groupon | Vývoj akcie NVIDIA | Commodities | ČD-Telematika | Dluhopisy | Prudký pokles cen akcií | Kontrakty | Belviport Trading Limited | Capitalinked.com Radim Dohnal | Zkušený obchodník | Propad cen | AUDUSD | Praxe | Nasdaq100 | Mezinárodní investiční banka | Platební neschopnosti | Společnost Chainalysis | Sentiment na trhu | JPY | H&M | Ebay (EBAY.US) | US30 (Dow Jones) | Europe 600 | GP Alliance | Spotřebitelské inflace | Unemployment Rate | Tescan Orsay Holding | Polovodiče | Růst hrubého domácího produktu | Standard Chartered | Ukazatele v Číně | Nejlepší aplikace | Jak uspět | Index Russell | Většinový podíl | Casino | Jiřina Lužová | Bitfront | IT skupina | Pár USD/CAD | Směřování trhu | Německá společnost | ÚOHS | Obchodujeme | Úspěšný trader | Obchodní tipy | Projekce | Znehodnocení | Dezinformace | Nexen | Peníze | Rostoucí ceny plynu | Čas jsou peníze | Trading je byznys | Největší pravděpodobnost | Výhled do budoucna | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Výrobní sektor | Sentiment amerického akciového trhu | Kabinet | Zavírací cena | FTX | Investors | Společnost Kofola | Nakupovat akcie | Nestlé | Lukáš Voženílek | Analytika | Český miliardář | Obavy z inflace | Obchodníci | Hnědouhelné elektrárny | Prognóza | FTSE 100 | Služby | Zisky bank | Ekonomické údaje | Konsensus | Prodej H&M | Vzácné kovy | Převod měn | Index NASDAQ 100 | Saxo Bank | Technické patterny | Adani | Sociální sítě | Downside | Stochastický | Medvědí signál | Vývoj měnového páru AUD/USD | Použití indikátoru | Ropa WTI | Micron | Výsledek hospodaření | Americká softwarová společnost | Bankovní rada ČNB | Americké ekonomiky | Hershey | 13F | Rizika | Omega | Čeští klienti | Bankovní domy | ZEW index | Společnost NJJ | Forex asistent | BTIG | Ekologové | Valná hromada | ETF Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | Argentina | USD/EUR | Ceny elektřiny | Kapitál | Ukázka Equities | Prodeje aut | Člen ECB | Největší finanční trh na světě | Pasivní investování | Překoupené úrovně | Hello Bank | Cestování | USD | Reálné ekonomiky | Druhy grafů | Broker | Magnát | Škola obchodování | Kč/USD | Dot plot | Analytik Saxo Bank | SP500 (S&P 500) | Proražení | Nejvyšší volatilita | RoboForex | Upravený zisk | Nákup plynu | Technická analýza | Zájem o akcie americké společnosti Reddit | SIX | Backtesting | Česká pošta | GBP/JPY | ETF pouze pro profesionální klienty | Export | Banka Goldman Sachs | Odškodné | Total | Macquarie | Výprodej akcií firem | Plány | Aktuální informace | CRM | Karlsruhe | TerraUSD | Berkshire | Na burze | Zynga | Výstavba gigafactory | Finanční instituce | Zastavení poklesu | Komárek | App Store | Cena americké ropy | Vývoj ceny zemního plynu | Výroční zprávy | Zemědělský svaz | Ruská společnost | Home office | Nástroj Strategy Builder | Patrik Polák | Škoda JS | Energetická společnost | Výběry peněz bez poplatku | Komise pro cenné papíry (SEC) | Sodexo | InterGen | Politika centrální banky | Tvorba pracovních míst | Nastavení parametrů v AOS | Měnové války | Antimonopolní pravidla | Počáteční kapitál | Američtí centrální bankéři | Obchodní platformy Metatrader | Petrus Advisers | ProSiebenSat.1 | ByteDance | BABA.US | Společnost Emirates | Oblasti odporu | Zavedení eura | Index volatility CBOE | Billions | Fialova vláda | Regulace | Žaloba | Kurzovní lístek | Kofola | DJI | Konopí | FedEx | Pokyn long | Nejnižší cena | Noviny | Spekulovat | Měnový fond | Úvěry a hypotéky | Hertz | Stephen Massocca | Nastavení úrokových sazeb | London Forex Show | Snižování úroků | Širší index S&P 500 | Wienerberger | Pověst | Tovární objednávky | Emirates | Velké firmy | Budějovický Budvar | Mary Dalyová | UniCredit Bank | Skupina KKCG | PPF Telecom Group | Radovan Vítek | Výsledky společnosti | Igor Kim | Úroková sazba | Temelín | CSCO | P.A. | Avast | Instagram | Bankomaty | FX Trading | Koupit bitcoin | Dovoz | Unie | Analytik trhů | Oživení trhu | Sazby hypoték | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Obrovský potenciál | Admirals | Aktivita trhu | Zvednutí sazeb | Rohlik Group | Dovednosti | Uhelné elektrárny | Fed funds | Obchodní nástroje | Nikkei | Měnový pár EUR/USD | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Obchodování na finančních trzích | Banky v ČR | Pivovary Staropramen | Caterpillar | MT5 | Aircraft Industries | CISCO | Penzijní fondy | NFP report | Ruské banky | České hospodářství | Pro tradery | Generace Z | State Street Global Advisors | 1 milion | Finanční výsledky společnosti | Akcie Micron Technology | Válka na Ukrajině | Konfluence | Výrobní ceny | Oliver Blume | S&P Global | Petrus | Maloobchodní prodejce | Elon Musk | Blue Line Futures | Představitelé Fedu | Valná hromada ČEZ | High-frequency trading | Akciové indexy | Pokles ceny akcií | Baltic Concert | EUR/CZK | Vybírání zisků | Investing.com | Czechoslovak Group (CSG) | Posilování amerického dolaru | Michael Feroli | Myšlení | Rekordní zisk | Finančník | Makrodata | iPhone | Obchody | Investoři | Index asijsko-pacifických akcií | Fungování | Portfolio | Petr Koblic | Metalurgie | Christine Lagardeová | Petr Pavel | Obchodní platforma | Nejistoty | Fidelity | Marc Chandler | Chování účastníků na trhu | MetaQuotes | Statistický úřad Eurostat | Evropská měna | AMD | Západní sankce | Výroba baterií | FXVIP | Morgan Stanley (MS.US) | Graf akcií | Média | Inflační čísla | Zpřísňování měnové politiky | Úrokové riziko | APA | Lepší výsledky | Jádrový index | Stres a emoce | Zisk | CAC 40 | Bias | Prezident | Futures na S&P 500 | Světové burzy | Inflace v lednu | Den obchodování | CTS | Česká koruna | Úsporný tarif | CCI | Gartner | NKÚ | Kevin McCarthy | Ladění AOS | Kulatá čísla | Ruské ropy | Bank of England | Rozhodnutí soudu | Automobilka Toyota | Centrální banky | Vzorce chování | Konkurz na Sberbank | Předpověď akcií | Ucelený pohled na trh | Zveřejnění zprávy | Minimální mzda | Commodity futures trading | Uložení peněz | Daniel Křetínský | Supporty a rezistence | WSJ | Tiskové agentury | Kapitálové rezervy | Odvětví kryptoměn | BABA | Pesimismus | Rozhodování | BP | FX Dealer | SWFX | Hold | Projekt těžby lithia | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Jednotné měny | Průzkum | Funkční období | Nižší poptávka | KDU-ČSL | CRHC | AMC.US | Investiční | Vývoj měnového páru | Sestupný trend | Sociální nepokoje | Akcie společnosti Tesla | Moderna | Graf US500 | Kč/EUR | Ministr práce | Arca Investments | Souhrn finančních trhů | Povolení k činnosti | Analýzy | Sloučení | Co je forex | Větrná energetika | Otevírací cena | Hlavní úroková sazba | Velikost lotu | Easing | Slavomír Pavlíček | Baterie do elektroaut | FX Trader | Reakce trhů | Indický podnikatel Adani | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Německý DAX | Brusel | Patria | Nový kapitál | Tipranks | EP | TRY | Fiskální rok | Bydlení | RWE | MPO | Koupit akcie | UnitedHealth Group | Akcie a dluhopisy | Forex Pro | Chřipka | Obchodní plán | Kryptoměnová burza FTX | Události roku | Firma Belviport Trading | Úrok | Beyond Meat | Možnost zhodnocení | Cena akcií společnosti | P/E | Skrill | Zpráva | Obchodní aktivita | NYSE:TRV | Druhy time frames | Agentura Reuters | Akcie Nike | Obchodní ředitel | Rozpočtová politika | Uživatelé internetu | Sloe | Česká měna | Agrofert | Emma Capital | Tencent | Colt CZ | Prodej | Česká televize | Performance | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Rok 2024 | Technologické tituly | Nové příležitosti | TradingFloor.com | EPH | Tržní kapitalizace | Švýcarská banka | Mnoho peněz | Strojové učení | Gen Digital | Jan Kubíček | Medvědí kanál | Hrubý domácí produkt (HDP) | Hedge Fund | Akcionáři | Společný podnik | Emoce | Výhled ratingu | Dluhopisové výnosy | JOLTS | Automobilka Škoda | Finanční ředitel | S&P | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Automobilka | Skupina OPEC+ | Skupina PPF | Vzdělání | Olej | Den daňové svobody | Akcie společnosti Amazon | Výkonnost | Equal weight | Frankfurt open | Nová prognóza | Obchodování | GBP | Vesa | Trojúhelníkové formace | STV | Minerva | Rekordní hodnoty | Management | Obchodní týden | Meta | Financial Times (FT) | Dokončení transakce | Skupina PFC | Oznámení | Propad u akcií | Teorie 15minutových cyklů | Dobré výsledky | Majitel | Carnival | ZEW | HCFB | Zprávy | Ropovod | TSMC | Guru | Zahraniční investoři | PG | Nadšení | České firmy | Akcie prodejců oblečení | Dolary | Signály Fedu | Fungování trhů | Nástroje technické analýzy | BREAKING | Tokeny | SPCE.US | Eurostat | Akciový analytik | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Pavel Strnad | Adam Button | Evropské akcie | Averze k riziku | Oanda | Zpomalující inflace | Deflace | Monitorování | Společnost Czech Media Invest | Obchodování a investice | Investiční zlato | Zdroje energie | Asijská range | Růst inflace | Oční duhovky | Petr Fiala | Island | Turecká lira | Obchodování na Wall Street | Ceny ropy | Život Rusů | Trades | Investiční banka | Tesco | Investor Jan Čermák | Opce | Praha | Berkshire Hathaway | Silný růst | Evropský parlament | Výrobce léků | Piráti | Hazardní hry | Celkový trend | Mitsubishi UFJ Financial Group | Covid | Regulační úřad | Horší období | Petr Novotný | Vyhlídky | Sazby v USA | Reliance | CZ | Základní nástroj | Tržní podmínky | Cena ropy brent | Virgin Galactic | Listopadová inflace | Petrochemická společnost | Udržitelnost | Technologický holding | Analýza sentimentu | BankID | Prodělat peníze | Alstom | Míra | Odhad inflace | Firmy | Graf vývoje | West Texas Intermediate | RWE Gas | Nerozhodnost | Zadlužování | Petr Král | Obchodovanie | Fáze 2 | Čínské zboží | Index cen domů | Správkyně Sberbank | Národní loterie | Ministerstvo životního prostředí | Hospodaření státu | Kolínská automobilka | Akcie Juventus | Nástroj | Energetická skupina | Výsledky | Licence Sberbank CZ | Omán | Inflace v Česku | Fundamentální zprávy | Výrobce letadel | ČNB Petr Král | Australský dolar | Obnovitelné zdroje | Investiční skupina KKCG | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Suroviny | Jednoduché tipy pro začátečníky | Bank of America | Zpřesněný odhad | TIM | Koruna | Finanční služby | Ministr dopravy Kupka | Pardubický pivovar | E15 | Výrazný pokles | Aktuální ceny akcií | Mistr světa v tradingu | Cukr | Commodity Futures Trading Commission | Retracement | Velký impulz | Kupující | Včerejší obchodování | Eli Lilly | Business Today | Finanční výsledky | Francie | Podnikatel Elon Musk | Ekonomické ukazatele v Číně | Pokles HDP | Předpověď | Barrick Gold | Raiffeisen | Zůstatek | Lidl-shop | DMA | Práva ke značce | Finance Bank | Společnost Hindenburg | Předseda dozorčí rady | OPEC+ | Propad | Tvůrci trhu | Spekulant | Suvro Sarkar | Digitální majetek | Backtest | Marka | Objem | Greenpeace | Tomáš Vobořil | Pojišťovna EGAP | Ředitel ČEZ | Údaje | Hlavní měny | Obavy z recese | Hypoteční banka | Těžařská firma | Federální rezervní systém | Výrobci elektřiny | Klima | Magnificent Seven | Škoda Transportation | xStation | Aktivisté | WHEAT | Asie | The Travelers Companies | Zákonodárci | Advantage Consulting | Alibaba | Komise v přenesené pravomoci | Očekávání analytiků | Postavení na trhu | Diverzifikace při investování | Maso | iPhone 14 | Aktivity v Rusku | Pavel Baudiš | Videokonference | Nomura | CVC Capital | Big Option | US dollar | Spoření | Elektrické vozy | Regulátor | Placebo | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | RMB | Automobilky | Letiště Václava Havla | Kryptoměnová burza Bitfront | Dlouhodobý výhled | Procter & Gamble | Investiční platforma | Televize CNBC | Průmyslová výroba | Slabší makrodata | Důchod | AMC | Pfizer | Snížit emise | Cena akcií Grouponu | Bilion | Velikost páky | NET4GAS | Emise skleníkových plynů | Toyota Motor | Sázka | Obchodování s akciemi | Forex pozice | Studie | Truth Social | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Obnovitelné zdroje energie | Trading konference | Slabší koruna | Škoda Group | Pochybení | Pojišťovny | Energy Information Administration | Průraz | Úřad INSEE | Česká firma | Nástroj technické analýzy | Deficit | Northrop Grumman | EDF | Graf | Polsko | Kolaps | Firemní dluhopisy | Rio Tinto | Index S&P 500 | Hodnota firmy | Ratingová agentura | Čas otevření | Reakce trhu | CFDs | Pozornost | Bankéř | Ropa Brent | Sociální síť Reddit | FTC | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Pohyb kurzu | Peníze z EU | Lukáš Kovanda | Akciové zisky | Aktuální hodnoty měny | Důvěra investorů v ekonomiku | Finanční operace | Přijetí | Společnost Automotodrom Brno | Evropa | Česká spořitelna | Technické ukazatele | St. Thomas | Jackson Hole | Vesa Equity | OPEC | USD/PLN | Short | Amazon (AMZN.US) | Zelené investice | Ukrajina | Celková investice | Česká bankovní asociace (ČBA) | Global CIO Office | Bitcoin dnes | On-line obchodování | Jednání FOMC | Svíčkové grafy | Pár EUR/USD | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Index výrobních cen | Egypt | Johnson & Johnson | Národní rozpočtová rada | Hodnota aktiv | BYD | Trendové indikátory | Maspex | KB | Ústavní soud | Bezpečné útočiště | Sulut Airways | Dnešní makroekonomické ukazatele | Jádrový index spotřebitelských cen | Číst trh | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Americká centrální banka | Růst zlata | Price swingy | Trump | Stavebnictví | MRK | Hospodářské oživení | Provozovatel loterií | Index volatility | Brands | Dolarové likvidity | Investors.com | Instant Trading EU Ltd. | IMG Bohemia | Index Ventures | Milan Galik | Groupon | ForexLive | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Obavy o bezpečnost | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Společnost PKN Orlen | Křetínský | Technické analýzy | Urals | Dopady války na Ukrajině | Obchodování v Asii | Spořící účet | Růst eura | Thierry Breton | Trendline | Rostoucí trend | High | Směnárny | Finanční krize | Vstupy | Americký investor | Obchodní strategie | Společnost Tameh Czech | Hackeři | Andrej Babiš | Hello bank | Obchodování a investování | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | CzechCrunch | CVC | Provozní výnosy | S&P 500 UCITS ETF | Stříbro | USDCAD | S&P 500 futures | Euro 7 | Americký dolarový index | L'Oréal | Instituce | COPPER | Turecko | Kakao | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | Ziskové výsledky | Bank of Japan | UBS Global | Cohn Robbins Holdings Corp. | OECD | Americké objednávky | Chamtivost | Různé tržní podmínky | Investiční společnost | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Alice Waltonová | Německý PMI | G10 | LNG | Foreign Exchange | Brokers | Burza cenných papírů | Easy Line Pro | Býčí signál | Vladimír Dlouhý | Americké akcie | MetaTrader 5 (MT5) | Měnový trh | Obchodování ETF | BBC | Tuzemské banky | Eset | CEPS | ABN | Britská měna | MetaTrader | Procter & Gamble Company | Výdělky | Backtestovat | Divize | Oslabení koruny | Ekonomické ukazatele | Spot | Počet klientů | Drahý kov | PANW | Vývoj měnového páru USD/JPY | Business Insider | Bez poplatku | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Čínský statistický úřad | Evropská ekonomika | Finanční média | Natland | Zvýšení úrokových sazeb | Indikátor RSI | Menšinový podíl | Zvýšená volatilita | Americký akciový index Nasdaq | CAPITALS | Tradestation | Zhodnocení kapitálu | Mluvčí společnosti | Trh | Nárůst zásob | Zpracování osobních údajů | Obchodovat na finančních trzích | Snížení těžby | Komise | Oslabení kurzu | Broker roku | List Financial Times | Války na Ukrajině | Akciové trhy jako celek | Společnost Alibaba | Znovusjednocení Německa | Akcie firem | Burzy cenných papírů | Výrazný růst | Ptačí chřipka | Fed | Společnost ByteDance | PLATINUM | Skupina Colt CZ Group SE | SPOT | Algo | Korekce | GME.US | Důvěra spotřebitelů | Čistá hodnota | Upozornění | Tržní prostředí | Penále | Země EU | Zuzana Filipová | Ideální čas | Směřování | Arbitráže | Cohn Robbins | Hnutí ANO | Vývoj ekonomiky | Největší ekonomika světa | Výplaty dividendy | Premiér Petr Fiala | Krajský soud v Ostravě | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Pražské burzy | WISE | Ceny akcií H&M | NU Holdings | Finanční společnosti | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Výběry | ATR | National Australia Bank | Vietnam | Konkurenceschopnost | Kanada | Ladoga | Pip kalkulačka | Royal Mail | Automobilový průmysl | Investiční skupina Penta | Yahoo | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Poslanci Evropského parlamentu | Zvýšení mezd | Stock | ANO | Financials | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Kupní cena | Platforms | Zestátnění | Obchodní systém | PPF Telco | Oilprice | Rating | eSports | Dezinflace | Asijské indexy | MWh | Žádné výrazné pohyby | Merck & Company | Důležitá konfluence | Komodity | SPDR S&P 500 ETF Trust | Znalost | Tescan Orsay | SNB | Soustředění | Investiční produkt | UAL.US | Microsoft | Bezplatný výběr prostředků | Příležitosti | UnitedHealth Group Incorporated | UNH | Sellier & Bellot | Nebezpečí | Trader Steve Nison | Nová strategie | Začátečník | Patria Forex | Nejistota | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | Forex signály | Vláda v Pekingu | Thermo Fisher Scientific | Finanční sektor v ČR | Repo operace | Společnost Tesla | Růst tržeb | CME | Commission | Shortování | Změny cen | Sell | Broker Consulting | OKD | CMA | Mistrovství | Velký pohyb | Finanční rezervy | Long pozice | Obchodování akcií | Pomoc Ukrajině | Borgis | Drahé energie | Prodejci oděvů | Důvěra | Programování | Živé vysílání | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | FSB | Realitní magnát | Příjmy z ropy | Futures na DAX | Výrobce luxusních automobilů | Představenstvo | Oblast supportu | Pokles úrokových sazeb | Jiří Váchal | Agentura AP | Ministr průmyslu a obchodu | Trendové linie | Paušální daň | Japonsko | RTL Hrvatska | Výpadky | Společnost Meta Platforms | Objem obchodů | Range | CFTC | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Telco | FRS | Nifty 50 | Invest | Silky | Gazprom | Centrální banka | Jan Čermák | Mobilní aplikace | Kellnerová | Propouštění zaměstnanců | RJO Futures | Trendová linie | Životní prostředí | Německá vláda | Ředitel Saxo Bank | Zemní plyn | Trump Media & Technology Group | Tržní sentiment | Německo | Krach | New York Community Bancorp | Donald Trump | Twitter | Ceny akcií Grouponu | Lex Babiš | Makroekonomické ukazatele | Sebevědomí | Čistý zisk | DBS | Patrik Urban | Jádrová inflace | Dosáhnout úspěchu | Pravděpodobnost úspěchu | ETF Bnp Paribas Easy S&P 500 | Global Forex Awards | Activision | Prodejce textilu | Stefan Legge | Další růst | New York Stock Exchange | Centrum | Společnosti | Obchodovat forex | Úspěšní obchodníci | Fundamentální faktory | Jozef Síkela | CL | JPMorgan Chase & Co | Master Candle | Co jsou akcie | Vodafone | Podnikatelé | Sdružení automobilového průmyslu | Visa | David Holý | Pokles prodeje | Vyšší ceny | Makers | Spoluzakladatel | Tameh Czech | Vice | Pokles měny | Energetická společnost ČEZ | Bollinger Bands | Výkonnost eura | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | AK Polverini Strnad | API | Zdražování potravin | Mattoni | Česká republika | Demand | Hamás | BNP | Nexen Tire u Žatce | Mero | ČNB Aleš Michl | Threads | Mluvčí | Nabídka ETF | CZK | Candlestick chart | Again Capital | Reuters | Úspory | 10 akcií | AMC Entertainment | ETC | Společnost XTB | Podcast | Správa portfolia | Kov | Výhled české ekonomiky | Situace | Chevron | Prezident Pavel | Základní analýza | Index nákupních manažerů | Škoda | Kurz CZK | Domácnosti | Produkty s pákovým efektem | Výkonná ředitelka | Světové měny | Zajímavé zhodnocení | ČSOB Smart | Starwisata Air | Výstupy | Výsledky Nvidia | Maloobchodní tržby | Hodnocení brokerů | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Overbalance | CAAM | Rekordní maximum | Palo Alto | Zakladatel | Primární emise | Předseda | Google Play | Analytici | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Státní dluhopisy | Stablecoin | Americký dolar | Top Wall Street | Kurz koruny | Radek Zalubil | IKEA | Profesionálové | Zprávy o nezaměstnanosti | Aplikace pro obchodování akcií | Petr Hykel | NYCB.US | J&T | Burzovně obchodované fondy | Equity | Jestřábí politika | USDIDX | Traders | Historické výsledky | Velcí účastníci trhu | Ontario Teachers' Pension Plan | CNN Fear and Greed | DPA | Evropská unie | Boeing | Daniel Beneš | Cvičení | SAZKAmobil | Společnost Lumius | Podílový list | Kopírování obchodů | Příkaz | United Airlines (UAL.US) | Ekonomiky | Dobrá nálada | US100 | Intradenní obchodování | Tipy a triky | Factoring | Lukáš Raška | Rychlý růst | Ges Group | Prime | Rozpočet | Wedbush Securities | Empresa Media | Evropské banky | Google | Apple | Active Trading | Libra | Energetický a průmyslový holding | SMC | GameStop | Opatření centrálních bank | TOP 09 | CFD | Graf amerického akciového indexu S&P 500 | Společnost Admirals | Řetězec Casino | Nová data | Open | Cena akcie | Životní úroveň | Dow Jones Industrial Average | Nabídka akcií | ČEZ Daniel Beneš | Švédsko | Marika Čupa a Ondřej Hartman | FTSE | Financovat | NJJ Presse | Příprava | Hubnutí | Pohyby na trhu | Ztráta | Situace na grafu | Řecko | Cardinal Health | Úřad pro regulaci finančního trhu | Americké vlády | Time Line | Green Deal | Nálada investorů | Investiční rozhodnutí | Psychologie trhu | Arm | Obchodní řetězce | Fond | Barometr | Federal Reserve | Alibaba Group | Dobré obchodní příležitosti | ECB | Arbitráž | Ceny komodit | Úroky | Jon Danielsson | Time Line Group | Uniles | Krungsri Bank | Eurokomisařka | Belviport | CVX | PPF Telecom | Portu | Cena | NÚKIB | The Trump Organization | Investiční banky | Salvador | Burza Bitfront | Řetězec | Velikost pozice | ERÚ | Kofola ČeskoSlovensko | DOT | BYND | Moneta | Air | Akcie dnes | MetaTrader 4 | Pražská burza cenných papírů | Aktivum | NCLH | Ceny akcií | Izrael | Skupiny PPF | Šíření informací | Leasing | E-shopy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Klíčové oblasti | Přenos | Investiční platforma Portu | EBay | MSCI ACWI | Ruský trh | Společnost Rohlik Group | Rohlik.cz | MUFG | Čínská ekonomika | Patterny | Ceny | Pokles úroků | Prudký pokles | Kurzy | Technologie | Jednoduché tipy | Úspěšně obchodovat | Vysoká inflace | MetaTrader 5 | Budvar | ČNB | Vesa Equity Investment | Zajímavé příležitosti | VW | Viceprezident | Investujeme | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Pokles | Fenomenální růst | Psychická odolnost | Czech Media Invest (CMI) | Směřování trhů | Colosseum | Margin | Ceny zemního plynu | Makroekonomická situace | Velikonoce | Vývoj akciového indexu | Studijní materiály | Právo | Akcie JPMorgan | Rohlík.cz | Biogen | Historická data | Štěpení akcií | Počet uživatelů | Společnost Twitter | Finance Group | Důležitý čas | Americké společnosti | Jumpshot | Investování | Potenciální zisk | Pavel Tykač | Podílové fondy | Charles Schwab | Hedge | Cenové minimum | Začněte obchodovat | Royal Caribbean | Americký trh | Poplatek | Moody's | Zemědělci | Zahraniční společnosti | ESD | Multi-Asset Broker | Lego | Nové zakázky | Robert Šuman | Banka | Makro | Index ISM | Carlyle | Americká ekonomika | Hodnota majetku | NVDA | Odpor | Internet of Things (IoT) | Option | Svět investování | USD za tunu | Důvěryhodnost | Ruská on-line banka | Obchodník | Čepro | Portfolio manažer | Automobilka Toyota Motor | Snížení těžby ropy | MRNA | Alibaba Group Holding | Aircraft | Tržby | Tokio | Akcie Adani Enterprises | Ekonomické vyhlídky | Futures kontrakty | Regulátoři | Snížení sazeb | Blue-chip | Evropská centrální banka | Oživení ekonomické aktivity | Indikátor | Dealer | Index cen | Top Option | Instinkt | Vládní koalice | Slušné zisky | Banka Credit Suisse | Finanční televize | ISM | Čínská vláda | Index PX | Dobré obchody | Deliveroo | Společnost Facebook | První fáze | Vánoce | HTZ1.US | Daně | Mitsubishi | Společnost Automotodrom | Lídři | Skupina OPEC | Golden Gate | Vyšší úrok | Impérium | Close | Malina | Pivot | Kryptoměna | Sport | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Obchodování na burze | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Harmonic trading | Bancorp | Institucionální investoři | Intervenovat na devizovém trhu | Momentum | Investování na finančních trzích | Pozitivní sentiment | CBOE | Forexo | Konsorcium | Workshop | Finanční prostředky | Vývoj inflace | Moskva | Růst zisků | Analytik Trinity Bank | Zisky | SNY | Šéf OpenAI | Licence Sberbank | Partners | Adaptive Market Hypothesis | Oslabení kurzu koruny | American Express Company | Platformy pro obchodování | BNP Paribas | Konsenzus | Conference Board | Finance | Zboží dlouhodobé spotřeby | LBM 1 | Bývalý prezident | Signature Bank | Časová pásma | Intervence na devizovém trhu | Obchodní pozice | COST | Thomas Jordan | Ekonomické vysoké školy | Direct Line Insurance | Swap | Miliardy eur | Šmejc | Akcie Visa | Voda | Energetická skupina ČEZ | Benchmarky | Ranní okénko | Cisco Systems | Starbucks | Toyota | NATGAS | Vyšší sazby | Manuál | New York Community Bancorp (NYCB.US) | Investování do Bitcoinu | Cena zlata | Time Line Group Conference House | Základy akciových grafů | Bukele | Hedge fondy | Pullback | CBRT | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Vývoj měnového páru GBP/USD | Trinity Bank | Přecenění | F-35 | Výše poplatků | Alza | Růst cen | Index Russell 2000 | Saxo | Drahé kovy | Dluhový strop | Měkké přistání | RSI | Inflace zpomaluje | Měnová politika | Vysoké inflace | Akcie Apple | Asset management | Pevné nervy | Býčí trh | Indexy pohyb | Společnosti Netflix | Poptávka | Výrobce pálených cihel | Financování | Ceny suroviny | Úroková sazba v USA | ČSÚ | Zasedání RBA | IoT | ECN | Ursula von der Leyenová | Provozovatel sociální sítě Reddit | Gasoline inventories | Internetové společnosti | Čína | Omezení dodávek | Stres | Platforma MT4 | GMT | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Historické maximum | On-line investiční platforma | Možné zisky | Invaze | Turecké liry | Růst HDP | Americké banky | Psychologie | Volby do Evropského parlamentu | WBA | Czechoslovak Group | Cenový propad | Inflační očekávání | Aktuální valuace | Investiční poradenství | Expobank | DAX | CZC.cz | Hardware | Růstové tendence | Reporty | Větší pohyb dne | Americké akciové trhy | Primární veřejné nabídky (IPO) | GS.US | Beyond Meat (BYND.US) | EGAP | UMA | Strojírenské firmy | Výplata věřitelů zkrachovalé Sberbank CZ | Capital | Pákistán | Účastníci trhu | FT | Bernard Arnault | Americký akciový index Nasdaq 100 | RBI | Jedno euro | TA3 | Obchodování na akciových trzích | Investor | Apple Podcasts | Kalendář událostí | MIFID | Uzavření trhů | DNO | Obchodovat | Softwarová společnost Microsoft | Korelace měn | Stavební výroba | Resistance | Měnový pár EUR/GBP | Pokles zásob | Dna | Online trading | Pocity | Skupina akcií | Colt CZ Group | Hospodářský růst | Medvědi | Podporované platformy | Podíl obnovitelných zdrojů | Sociální síť | Nárůst výnosů | Odhodlání | HAS | Spotřebitelské ceny v Česku | Palo Alto Networks | Regulátor CFTC | Aplikace pro obchodování | Tony Sycamore | WTI | Bod | Tweet | Miliardy korun | Bankovní rada České národní banky | Akcie americké společnosti | Shares | Broker Consulting POVIndex | RBNZ | Společnost Line | Fear and Greed Index | Spready | Reserve Bank of Australia | Data PMI | Video | HDP | Změny klimatu | Americký regulátor CFTC | Klouzavý průměr | ROCE | Micron Technology | EMU | Ziskové obchodování | Problémy | Projevy centrálních bankéřů | Dow Jones 30 | Fear and Greed | Ziskovost | OCI | Payrolls | Bankéři | Sázet | Technology | Síť lékáren | Cena ropy | HKComp | Equities | NDAQ | Rates | Jaderné elektrárny | Obavy trhu | Firma | Inflace | Advanced Micro Devices | Drobní investoři | Značné riziko | Marže | Valuace akcií | Binární opce | SpaceX | Vstupy do pozic | Státy EU | Renáta Kellnerová s rodinou | Měny G10 | Profesionální tradeři | Capitalinked.com | Fiskální politika | Škola tradingu | Načasování | Váš trading | Extension | BOOST | Vstup do obchodu | Pokles cen akcií | Recenze | Alphabet | Struktura | Vzdělávací články | Konjukturální průzkum | Systémové riziko | Zkušenosti | Ropa | Index PMI | TRUTH social | Ether | Safest European Broker | Karty | Signály | Přizpůsobovat se | Reálné příjmy | Spotřební daně | Worldcoin | Lira | Útok spekulantů | Akcie Walgreens Boots Alliance | Total Expense Ratio | Tinkoff | JPM | Vklady klientů | Rafinérie | Obchodování akcie | Statistiky | Konzultační firmy | Pivovary | Fiocchi | Gary Dugan | Výprodej | Small-cap společnosti | Světová ekonomika | Akcie Adani | Manufacturing PMI | Pracovní trh | SAP | Analytici z Wall Street | FX | Global Markets | Americká Komise pro cenné papíry | Blizzard | Světové finanční trhy | Facebook | Deutsche Bank | Kurz | Market | Forexu | Americká Federální obchodní komise | Home Credit | Musk dnes | MUFG Bank | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Rudolf Špoták | Unicredit | Big Mac | EMA | Pokles výnosů | Litecoin | Analýza EUR/USD | NCLH.US | UST | Restrikce | Indická komise pro cenné papíry | Strategie pro investování | Merck | Optimismus | Snížení spotřební daně | Gigafactory | Akcie v roce 2021 | Forex.com | Liberty Steel | Účty Cent | Býčí vyhlídky | Euro | NAS100 (NASDAQ) | Medvědí scénář | Negativní vývoj | WELL | Francouzský CAC 40 | Enphase Energy | MALL | Akcie Groupon | Agentura DPA | ETF Bnp Paribas | JP Morgan | Dolar | Fibonacciho retracement | Fnac Darty | Byznys | Greensill | Společnost Booking | Costco | Debata | NortonLifeLock | Indikátor důvěry | Deficit státního rozpočtu | Pale Fire Capital (PFC) | Hodnoty měny | Měď | Burzovní debut | Hodnocení rizik | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Fundamentální pozadí | Zastavení dodávek | Částečný odprodej | Konglomerát | RoboMarkets v ČR | Holding Czechoslovak Group | Yield | AUD | Těžba lithia | Huť Liberty Ostrava | Contract | Reputace | Výhody | Binance | Obchod | OilPrice | Poskytování hypoték | Pozitivní výsledky | WU.US | Commodity | Coinexx | Zpomalení růstu | Capitalinked | Risk | Dodávky ropy | Predikce | Fibo | Radomír Lapčík | Televizní studio | Prima | Kypr | Diskusní fórum | Ekonomové | Japonský Nikkei | Největší finanční trh | VPS | Hospodářství | MIB | Amcor | Obchodovat na forexu | Rada ČNB | EU | Správa železnic | EBITDA | Mezinárodní banky | Investiční doporučení | Medvědí fáze | Oportunistický krok | CETIN | Obchodování s Bitcoiny | Více volatilní | Sev.en | Automobilka Škoda Auto | Trh Prime | EagleFX | Wood & Company Financial Services | Ministerstvo financí | Vzestupný trend | AUM | Intermediate | Bollingerova pásma | Spojené státy | Ekonomická krize | Gamble | Credit Suisse | Cigarety | Objem investic | Portfolia | Tesla | Precedens | Podnikatel Adani | Expert | ARM | Regulační orgány | Vývoz | Prodeje akcií | Komerční banka | BYND.US | Gate | Turistické sezóny | Recese | Index strachu | Rafinérie v Litvínově | Střední podniky | Sam Altman | Miliardy | CSG | Růst akcií | Bank of Canada | Capital Partners | Zájem o akcie Redditu | Bannockburn Global Forex | Silicon Valley | NZDUSD | xStation 5 | Ušlé zisky | Výroby elektromobilů | Analytik Portu | Index Dow Jones | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Activision Blizzard | Společnost EDF | Eskalace konfliktu | Výrobní index | Stavební povolení | Pandemie | Aktuální stav | Inflace v Německu | Sekce měnové | Skvělý obchod | Denní graf | Manažerka | Globální finanční krize | Růstový trend | Inflace ve Spojeném království | Fosilní paliva | Americké burzy | Negativní zprávy | Know-how | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Ministři | Měnové politiky centrální banky | Změna politiky | Balance | Pin Bar | Akcie small-cap společností | Pivot Pointy | Analýza | Růst cen zlata | Likvidity Asijského high | KBC | Dlužníci | Goodyear | Automobilka Volkswagen | Pivovary CZ Group | Vývoj ETH/USD | Britské národní loterie | Dieselgate | Vishing | Změna sazeb | Ceny energií | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Unipetrol | Ceny potravin | Intel | Správná volba | Společnost Allwyn | Finanční skupina | Silky Zdeňka Porybného | Základní sazby | Brent (OIL) | Regeneron Pharmaceuticals | Jak obchodovat | Eagle FX | CySEC | Rostoucí inflace | Plán obnovy | Svíčkové formace | Soud | Seznam brokerů | Panika | Společnost ČEZ | Booking | Výrazný pohyb | Plánování | Cena elektřiny | Obchodní impérium | Kanadský dolar | Soukromé podniky | Uhlí | Předpovědi | Společnost Microsoft | Global Wealth Management | Bondy | Mince | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Vysoké úrokové sazby | Ceny plynu | Státní distributor paliv | Benzín | Ministr financí | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Western Union | TRIP | Pokles sazeb | Adidas | Sberbank CZ Jiřina Lužová | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | Vývoj ceny akcií H&M | OXY | Automobil | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Švýcarská společnost | Reorganizační plán | Oslabení | Vstup na trh | Časový rámec | Míra inflace | Verizon | Windfall tax | Platforma | Vládní bondy | Energetika | Manufacturing | Nejbohatší člověk | Etnetera | Akcie společnosti Nvidia | Načasování obchodu | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | United Airlines | CNN | Podíl Daniela Křetínského | Spotify | Nařízení | Americká cla | SWIFT | Sazba hypoték | Oblasti umělé inteligence | Propad měny | Schodek | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Forex Factory | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Hospodářské krize | Global Forex | ASX 200 | Odkup akcií | Výrobní PMI | Mileniálové | Baterie | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Akciová společnost | Angola | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Časy LBM | Bolest | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Investování do akcií | Použití v tradingu | Firma Avast | Pyramida | Emise akcií | Výrobní závody | Linie odporu | Tempo růstu | Podnikatel | Meziroční růst spotřebitelských cen | Bankovnictví | Natland Group | Čisté úrokové výnosy | Seznam.cz média | Aplikace TikTok | Ministerstvo dopravy | Pohonné hmoty | Divergence | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | Federální obchodní komise | Solutions CM LTD | Akciové trhy | Kurzy měn | Loterie | Analytik České bankovní asociace | Europoslanci | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Varování | Guidance | Hospodářské soutěže | Úsilí | Družba | LLY | Společnost State Street | Údaje o nezaměstnanosti | APP | Ministr zdravotnictví | Spojení | Cykly | Bankovní společnosti | Long | Rally | Bankovní rada | Smart Money trading | Pojišťovna | Výrazný propad | Obchodní hodiny | CPI Property | ČT Jan Souček | Modrá pyramida | PlayStation | Ruský Gazprom | Pokles inflace | Pražský městský soud | Aktiva | Klid | SXXP | Použití finanční páky | Prodejní tlak | Časopis Forbes | Širší index | Flexibilita | Cenový strop | Live trading | Vývoj finančních trhů | Juraj Krúpa | GEVORKYAN | Indexy na Wall Street | Věřitelé Arca Investments | Jednoduchý klouzavý průměr | Negativní vývoj ekonomiky | Vývoj trhu | Business | Vladimír Pikora | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Camelot LS | Výnosnost | Indikátory | Albemarle | WFC | Zavádění kryptoměn | Sev.en Global | Analýza měnových párů | Odvolací soud | Zdanění | Pokles cen | TikTok | Státní podpora | Plynárenské společnosti | Ropovod TAL | Akcie Nvidia | Jan Procházka | SP500 | Začít obchodovat | TRUTH | Vývoj měnového páru USD/CAD | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Řešení energetické krize | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Bankovní účet | Xbox | ČBA | Konfederace | Nový týden | Inovace | Zdravotnictví | Obchodní rozhodnutí | Energetické krize | Počet akcií | Inflační vlna | Akcie Tesly | Ole Hansen | NZD/USD | Pivoty | Riziko ztráty | Economic | Tipy pro začátečníky | Časový úsek | BlockFi | Bezpečnost | Celkový počet klientů | Vývoj na finančních trzích | Sentix | Microchip Technology | Trhy dnes | Snížení cen | Sklizeň obilovin | | Macy's | Smartwings | Omnipol | Intradenní trader | Orlen Unipetrol | Investiční skupina PPF | Signet Bank AS | RTL | Seat | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Nejnovější zprávy ze světa | Stratég | Majetek | Ekonomika eurozóny | Big tech | Fio banka | Řetězce | Sentiment | Zrychlení inflace | Životní minimum | Síla měn | Order | IDBTrades.com | Short pozice | Akcie japonské Eisai | Investovat do ETF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Investiční fondy | Breaking | Politika | Profesionální investoři | Čistý zisk skupiny ČSOB | Konkurence | Nálada na trhu | Commodity futures | PLN | Kapitalizace | Směřování FEDu | Míra nezaměstnanosti | Ekonomická škola | Komunikace | Převzetí Twitteru | Backwardation | Indikátor MACD | DBS Bank | Yahoo Finance | MAM | Novinky.cz | Poplatky | Nike | GDP | Úrovně supportu | Karel Komárek | Velká Británie | Kybernetický útok | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Typ brokera | Pomoc firmám | Real Estate | Objemy obchodů | GPS | Indexy S&P | FundStrat | Společnost Amazon | Úrokový výnos | Klaus Zellmer | EdF | Obchodní přístupy | Garanční systém finančního trhu | Investování do ETF | Energiewende | Trinity Bank Radomír Lapčík | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Nastavení sazeb | Indie | Nákup zlata | Zátěžové testy | Nákupy | IDB Trades/Baltic Concert LLP | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Huť Liberty | Orpea | Vnímání | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | David Vagenknecht | SVB | Koncern Volkswagen | Čínský výrobce | Výprodej akcií | Ekonomika | Vasky | Německé automobilky | Pohyb ceny | Výnosová křivka | Historická maxima | Elektřina | ČSOB stavební spořitelna | Vivendi | Tradingová škola | Výrobní index PMI | Camelot LS Group | Hospodářské noviny | Obchodování s cizími měnami | Blockchainy | Petr Mašláň | Státní veterinární správa | Proticyklické kapitálové rezervy | Sankce | Zhodnocení peněz | Britská firma | Očekávání pro rok | Zhodnocení | Spořící účty | Jiří Šimáně | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Ceny zlata | Výhled | PPF Renáta Kellnerová | Jan Kovalovský | Futures na indexy | ZEN | Slovo recese | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Zisk firmy | Americký trh práce | Finanční televize CNBC | Colt CZ Group SE | Deriváty | Ethereum | Kulaté číslo | Embargo | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Economist | Hry | Tlak na akcie | Odpovědnost | Seminář | Akcie Reddit | Akcie Micron | Energetické společnosti | ONE | Propouštění | Trendové čáry | Americký trader | Scalping | Ichimoku Kinko Hyo | Zaměstnanci | Výběr prostředků | PayPal | Meopta | Bankovní krize | Technical analysis | Čerpací stanice | Finanční trhy | Lumius | Banka Creditas | Provoz britské národní loterie | Cyrrus | Burze | Expanze | Klesající úrokové sazby | Full-time trader | Americké akciové indexy | Jiří Šmejc | Insider | Největší ekonomika | Cena ETF | Síkela | Obchodní účty | Konsolidace | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Comfort Finance | Fúze | Situace v Číně | ČEZ | Cenové hladiny | RAMM | Financial Times | Chop | USD za barel | Důchodový systém | Spread | Obavy investorů | Britský antimonopolní úřad | Český státní rozpočet | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | Ambani | Under Armour | Podíl nevýkonných úvěrů | Pension Plan | New York | Místní rozvoj | ProSieben | Finanční nezávislosti | CFD kontraktu | Retail Investor | Swing | UAL | GS | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Krize | Ceny ropy Brent | Optimalizace | Průměrná úroková sazba | Staropramen | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | Synot | CMI | ETH/USD | Britské loterie | AOS | Zpětný odkup akcií | Contracts for difference | Predikovat trh | Společnost GEVORKYAN | Currencies | Míra inflace v eurozóně | Zkrachovalé společnosti | Nákupní signál | Index strachu VIX | Investiční bankovnictví | CEO | Panasonic | Objednávky | Forexová škola | NFT | Zlatý kříž | DIESEL | Majoritní akcionář | Projekt kryptoměny | Lunch Break Minute | Současný klesající trend | Člen rady guvernérů | Investice společnosti | Dollar | FX trh | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Allen Weisselberg | Výplata | Vývoj ceny ropy | Virgin Galactic (SPCE.US) | Prazdroj | Akcie Intel | Big Tech | Sazby | Akcie Tesla | US30 | ODS | Sekyra Group | Paroplynové elektrárny | Ředitelka | Generální ředitel | Ceny aktiv | HN | Devizové rezervy | Poradenství | České vlády | Cíle | Politická rozhodnutí | Burza | Semináře | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | AXP | Investiční skupiny | Výrobci čipů | Portfolio manažeři | První ETF | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Pravidla Evropské unie | Společnost Rohlik | Investovat do akcií | Exponenciální klouzavý průměr | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Asociace exportérů | Investice do zlata | Nejbohatší člověk Asie | Výprodeje | M1 | Druhá největší ekonomika světa | Parlamentní listy | Rozhovor | Porsche | Roklen24 | Wall Street výsledky | Pokles ceny akcií Grouponu | Spotřeba domácností | Internetová společnost | Výrobci aut | Transakce | Švýcarské banky | Cena transakce | Marian Jurečka | Měny | Premiér Fiala | Session | Hladiny supportu | Snížení úrokových sazeb | Akciový trh | Innogy | MasterCard | Krajský soud | Energetický regulační úřad | Hello bank! | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | První dojem | Profitovat | Hedgeový fond | Phillip Streible | Slovensko | Glencore | IDB Trades | Butterfly | Regulační úřady | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Instant Trading EU | Zpravodajství | Jamie Dimon | Měnová kalkulačka | Čas pasti | Akcie Direct Line Insurance | Pohonné hmoty v Česku | Pozitivní trendy | Větší korekce | Kanadská centrální banka | Obchodníci na finančních trzích | Tradeři | Spravované fondy | 4fin | One Ticket | Dividendy | Měna | Inflace v prosinci | Víkendové gapy | Akcie Regeneron | Jak obchodovat s akciemi | Renminbi | Finanční sektor | Oslabení eura | Pracovní síly | Rada ČTK | Zásoby benzinu | Pohled na trh | Internet of Things | Renáta Kellnerová | Nízká inflace | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | Sainsbury | MSCI | EUR/CHF | CV90 | Pravidla obchodování | Thomson Reuters | LinkedIn | Výnosy | Walgreens | Miliardy dolarů | W1 | Inside | Penta Real Estate | Finanční trh | Ředitel skupiny PPF | FOMC | JPMorgan | Firma Wienerberger | Německá automobilka | Index polovodičů | Zahájení ruské invaze | Index NAS100 | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Trade | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Překoupené oblasti | Čekající pokyny | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Patria.cz | Tightening | Automatický obchodní systém | Sberbank | Primární veřejná nabídka | Náskok před konkurencí | ABN Amro | Pravděpodobnost recese | EIA | Generativní umělá inteligence | Sberbank CZ | Platformy | IPO | Rusko | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Graf akciového indexu | Akcionář | 1D | Miliardy USD | Guardian | Vicepremiér | Poradce | Tržby společnosti | Obchodní den | Daňový úřad | Vlády | Zkušenost | Signál | Zdražování | Pozemky | Výsledkové sezóny | Development | State Street | Britská vláda | Analytik portálu | EPS | ADP | Square | Repo sazba | Číst grafy | Úbytek | Ropy | Liberty Ostrava (LO) | Rozdílové smlouvy | Historie | Úspěšné obchodování | Penta | Sociální média | EET | Singapur | Vývoj akciového indexu Dow Jones | CHNComp | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Podcasty | Výdaje | Evropská komise (EK) | Porušení pravidel | Rafinerie | Společnost | Zajímavé investiční příležitosti | Obchodní systémy | Časové období | CBC | HFT | Ekonomické důsledky | Důchody | Likvidní | I-Trader | Pohledávky | Sázky | Forbes | Akcez | Obchodujte | Ocenění akcií | Disclaimer | Colt | Obchodované fondy | Thomas Barkin | Čas na nákup | Goldman Sachs Group | BlackRock | Retailoví investoři | Společnost Groupon | Francouzský index | Vysoká volatilita | Sporting Products | BMW | Wood & Company | Cena akcií | AMC Entertainment (AMC.US) | BNP Paribas Personal Finance | Kupci | ASX | Rozšíření | Global Payments | CAC40 | Volatilita | Slovenská investiční společnost | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Fibonacci | Mimořádné zasedání | Americké ministerstvo financí | Slovník pojmů | Umělé inteligence | CPI Property Group | Buy | Eura | Schodek rozpočtu | Neúspěch | Nasdaq Inc | Ztráty | Internetové bankovnictví | Bankovní systém | Africký mor | Sulut Airways Indonesia | Organizace | Jordan Financial Expo & Award | Mukéš Ambání | Britský FTSE | Obilí | Our Media | Ceny pohonných hmot | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Services | Leverage | VIX | Inflační data | Zmírnění inflace | Úrokové náklady | Stock Exchange | Růst | Grafy akcií | Výdaje japonských domácností | Index Dow Jones Industrial | Michelin | RegioJet | Pojišťovací společnosti | Pohyb ceny akcie | Energetické komodity | Příjmy | Comfort Finance Group | Nvidia Corporation | Hospodářské výsledky | Odhad letošního růstu | Jak koupit akcie | Obchodování opcí | WU | Zajištění | Levels | Administrativa | Parlament dnes | Šéf podniku | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | BOSSA | Daň z mimořádných zisků | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Linie podpory | Index | Wall Street Journal | Ruská on-line banka Tinkoff | Komoditní | Cenový index | MiFID II | Token | Fundament | Vision 2030 | Centrální bankéři | Kryptoměnová burza | Investiční fond | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Vista Outdoor | Nakupovat | Thermo Fisher | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Konsolidační balíček | ČTK | Arca | Nová sazba | Zpomalení růstu ekonomiky | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Akcie small-cap | Investiční skupina | Indický podnikatel | Primární veřejná nabídka akcií | Zemědělský svaz ČR | Americký dolarový index (USDIDX) | Aktuální stav trhů | Diamantová formace | Dnešní zprávy | Asia high | Steve Nison | Největší růsty | Oilprice.com | Fibonacci trading | Shein | Obávaná recese | Celkové investice | Vodíkový pohon | Northern Rock | Oděvy | Steve Huffman | Česká národní banka | Vývoj akcie Reddit | Opačný trend | Generální ředitel skupiny ČSOB | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Čínská továrna | Mistrovství světa | Snížit úrokové sazby | Netflix | Prodej zboží | Pohyb do shortu | Koronavirus | Automotive | Partners Banka | Wood Retail Investments | Sektor financí | Imbalance | Machine learning | Centrální banka Turecké republiky | Účty Prime | Olga Hyklová | Trump Organization | Elektroauta | Target | Oscilátor | PMI v eurozóně | Pravidlo neobchodovat | LVMH | Kryptoměnové odvětví | Škola forexu | Základní příjem | BigOption | Investor Compensation Fund | Výroby baterií | CFD (Contracts For Difference) | Forex robot | Evropská investiční banka | Hlavní trh | EP Commodities | Dluhopisové emise | DDoS útoky | Spuštění AOS | Nexen Tire | Největší banka | Candlestick Patterns | Platformy MT4 | Hnutí Hamás | Dividendový kalendář | Express | KKCG | Zisk na akcii | Správná rozhodnutí | IMF | Správa | Možný hedging | České Radiokomunikace | Capital Management | Otevření světových burz | Závazek | Období LBM | Pokročilé funkce | Asos | Vzdělávací videa | Člen Rady guvernérů Fedu | 1M | Petr Borkovec | Vývoj ceny dané akcie | Gautam Adani | Wood & Company Financial | Rezistence | Nejdůležitější část dne | Short seller | Tomáš Rozehnal | Banka Tinkoff | Největší bankovní domy | Juventus | Marika Čupa | Banka Morgan Stanley | Objemy obchodů na akciovém trhu | CAD | Jednotlivé složky timingu | Odhad růstu ekonomiky | Adani Total Gas | INDO Defence | Volatilita na finančních trzích | Úvěrová krize | Transakce s kryptoměnami | Úrokové výnosy | Silný základ | Elliottovy vlny | AI | LBM 2 | Obchodovat s akciemi | World ID | Výběr Asijského high | Ukazatel EBITDA | Index spotřebitelských cen | Vysokofrekvenční trading | Posílení | Histogram | Svíčková formace | Penzijní společnost | Pracovní místa | VIP zóna | Datart | Společnost X | Kyjevská ekonomická škola | Rohlík | Time frame | Odhady top Wall Street | IDB Trades/Baltic Concert | Instrumenty | Dollar Index | WallStreetBets | Vývoj ceny akcií | Tržní hodnota | Tabulka s odhady | Vstup na burzu | České předsednictví | Malá volatilita | ČSOB Penzijní společnost | EURUSD | Margrethe Vestagerová | Futures na zlato | ČSOB Factoring | Equities na indexu | Levné energie | Skupina EPH | O2 | Pivovar | Aspekty obchodování | Vzdělávat se | Makléři | Rozhodnutí americké centrální banky | Obchodní platformy u RoboMarkets | Více peněz | Akcie Nvidia Corp | ČSOB | NFP | Analytička | Kurzy akcií | Ceny povinného ručení | Vysoké školy | ZIL | Chainalysis | Jednoduché nástroje technické analýzy | Velké ztráty | Výrobce pneumatik | Ziskový obchodní systém | Praktická ukázka | Investovat | Kurzy on-line | Baterie do elektromobilů | Nasdaq Composite | Výkon | Úrovní podpory | Ceny akcií Asos | Forex live | Supply | Psychologické hladiny | Investování do akcií pro začátečníky | Zasedání FOMC | Mitsubishi UFJ | Dlouhodobý investor | Obchodní signály | Načasování v konceptech likvidity | Algo trader | Energy Information Administration (EIA) | Vklady | Založení demo účtu | UBS Global Wealth Management | Dodávky energií | Vyšší úrokové sazby | Expanzivní fiskální politika | Španělsko | Americký prezident | PHLX | Americký index | Trend cen | Sazby Fedu | Praní špinavých peněz | Solutions CM | Trafigura Group | Francouzský akciový index | PPF | Boom | Volumes | Home Credit & Finance Bank | Indikátory volatility | Základní druhy grafů | ADS | Americké centrální banky | Bankrot | METROSTAV | John Kilduff | Zdravotní péče | Šéf švýcarské centrální banky | Praktický příklad | Riziko | Aleš Blažek | Treasury Yields | Žádný obchod | Hertz Global | Analýza páru EUR/USD | Silicon Valley Bank (SVB) | Synot Invest | Primární emise akcií | Konkurz na Sberbank CZ | Konfluence více faktorů | Bloomberg | Internetová společnost Twitter | Mladé generace | Nabídka | Expense ratio | S&P/ASX 200 | Nový model | Vyšší mzdy | Nejvyšší cena | Nové metody | Macy's (M.US) | Žebříček nejbohatších Čechů | Základní úroková sazba | UBS | LBM | Burza FTX | Kodiaq | Generativní umělé inteligence | Společnost Czech Media Invest (CMI) | DJIA | CCL | Nejlevnější hypotéky | Big Mac index | Hlavní ekonom | Důvěra investorů | České koruny | Smíšené pocity | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Notino | Britská banka | Gabriela Hanslíková | Míra zadlužení | Vysoké ceny energií | PPF Jiří Šmejc | Snižování sazeb | Adani Group | Ubisoft | Konec roku | Odhady top Wall Street analytiků | Asociace | Nvidia Corp | Velikost obchodu | Theones | Macquarie Asset Management | Úrokové sazby Fedu | Neoprávněné zpracování osobních údajů | Příjmy z reklamy | Finanční výkazy | Bitcoin | Vratislav Jůza | Výplata věřitelů zkrachovalé Sberbank | Flat | Důvěra v českou ekonomiku | Termínovaný vklad | Nejziskovější | Nadnárodní společnosti | Přehled | Společnost Reddit | Bankovní tradeři | Plyn | City | Čárový graf | Pivovary CZ | Hindenburg | REP | Výnosové křivky | Hospodaření | Zemědělství | Futures | Inflace v eurozóně | Výrobce munice | EK | Finanční ztráty | Kanadská ekonomika | FinGO | Neteller | Pravděpodobnost prodělat peníze | Zavírací cena akcie | GME | Didier Pfleger | Automatické obchodní systémy | Pokles ceny | Nemovitosti | MS.US | Klesající trend | Zdeněk Nekula | Splnění Take-Profitu | Propad akcií | Pivot Point | Akcie Nvidia Corporation | Michal Uma | Obchodní přístup | Communication | FXstreet.cz | Futures trhy | Dluhopisoví investoři | Dění na Ukrajině | Parlamentní volby | CHF | High risk | Akciový index | Futures na ropu WTI | Skupina ČEZ | Zastropování cen elektřiny | Obchodník s komoditami | Mezinárodní skupina | Likvidita v Asii | Plný úvazek | Významné pohyby | James Bullard | Bitcoin City | Fiocchi Munizioni | Negativní zpráva | On-line index | Objem majetku | Německá energetická společnost | Medián | Podpora | AUD/CAD | Aleš Michl | Tečkový graf | Index nákupních manažerů (PMI) | S&P 500 | xStation5 | Index Nasdaq Composite | Čínská společnost | e& | Značení timingu | Electronic Arts | Investiční nástroje | OpenAI | JDE | Nano | Svíčkový graf | Tendr | Reporting | Graf dne | Globální akcie | Zlepšení | Akciový index Nasdaq | MT4 | News | Alexis Ohanian | Podezřelé transakce | Akcie Redditu | Volatility | Americký podnikatel | Patterns | Portfólia | T. Rowe Price | Royal Caribbean Cruises | RBC | ICT a SMC | Marek Španěl | RoboMarkets a bezpečnost | Konkurent | Graf akcií společnosti Tesla | Primární nabídka akcií | Desinflační trend | Očekávání trhu | Francouzská společnost | Směr do longu | E-commerce | Plzeňský Prazdroj | Ekonomie | Packeta | Konsolidace ceny | Vzdělávací webináře | MJ | Platina | Editis | Spotřebitelské ceny | OpenAI Sam Altman | Vývoj měnového páru NZD/USD | Basilejský výbor | Kurzy měnových párů | Albemarle Corp | Rostoucí trendová linie | Goldman Sachs (GS.US) | Zadlužení | Novozélandský dolar | Oblasti rezistence | Prezident Biden | Vývoj ceny | Smart money | Veřejná nabídka akcií | Kryptoměnové společnosti | Juventus Football Club | Nvidia | Guvernér | Výsledky Nvidie | Makléř | Finanční systém | Ceny zemního plynu v USA | Chance | Global forex | MetaQuotes Software Corp. | Supporty | Dlouhodobí investoři | Znehodnocení úspor | opPORTUnity | Obchodní model | Boční trend | Japonská centrální banka | Objemy do trhu | ČR | Norwegian Cruise Line | Dolarový index (USDIDX) | Trader Show Awards | CME Group | Insolvenční návrh | Emise | KKR | GEN | Elektromobily | Top Option 360 | Snižování úrokových sazeb | ProSiebenSat.1 Media SE | Co je trend a jak ho určit | The Guardian | Načasování obchodů | NAFTA | Ukončení činnosti | Zamyšlení | INSEE | Největší kontrakt | Jefferies | Capital Markets | České dráhy | Médea | Assets Under Management | Lunch Break Minute 1 | Hlavní měnové páry | Amazon | Telecom | Arnault | Závislost | Vývoj akcie | Marketingová komunikace | Market sentiment | Buy signály | Eurozóna | Jan Barta | Aktivní trader | Investiční společnost Hindenburg | Dceřiné společnosti | Backtestování AOS | IG | Americká investiční společnost | XTB | Makroekonomický kalendář | Nejnovější zprávy | Největší volatilita | Základní znalosti | Volba time frame | Vklady a výběry | Pšenice | CopyFX | Absolvování semináře | Mukeš Ambani | Největší evropská ekonomika | Nejnižší cena akcie | Server HN.cz | Cena benzínu | Společnost S&P Global | EURGBP | Air Bank | Lael Brainardová | FXstreet | Marek Dospiva | Americké trhy | Line chart | Velcí hráči | Forward | Impulz dne | S&P 500 ETF | Globální emise | ADX | Next | Česká vláda | Underweight | Sazby beze změny | Meta Platforms | Trader | Zavírání pozic | Mall.cz | VPN | Hodnota akcií | Hang Seng | OMV | Doporučení | Pozornost trhu | Inflace spotřebitelských cen | Společnost Allwyn Entertainment | Travelers | Směrnice | Wise | Základy technické analýzy | Indonésie | Nastavení trhů | Past na býky | Nejmenší spready | Ekonomický růst | Statistický úřad | Saudi Aramco | Francouzský prezident | Christopher Waller | DSTI | Podnikání | Aaron Swartz | Likvidita do obchodních seancí | Podnik | Skupina Pale Fire Capital (PFC) | CNN Fear and Greed Index | Růst české ekonomiky | DIA | Krátkodobí tradeři | Evropské země | Zlínská obuvnická firma Vasky | Capital.com | Dluhopisový trh | XTB Research | Objem aktiv | Skupina Colt CZ Group | MRO | Počasí | Solární panely | Obchodování jedním kliknutím | Mediální společnosti | Ceny kovů | Co bude | Forex volatilita | Odrazy | Kupón | Inflace CPI | Zájem o akcie | Zveřejnění zpráv | J Sainsbury | Global Advisors | Prodej aut v Číně | AMZN.US | EUR/GBP | Rostoucí úrokové sazby | Opatření | Těžaři | Pozice | Jan Frait | Seriál o ETF | ČSOB Aleš Blažek | Wealth Management | OHLC | Obchodování pomocí Price Action | Futures na ropu | Snížení úrokových sazeb v USA | Akcie O2 | Oslabování koruny | NJJ | RBC Capital Markets | Reliance Industries | WHO | Výrazné pohyby | Neinvestovat | Tolerance k riziku | Barclays | Demo účet | Konvertor měn | Rizikový sentiment | Šmejdi | Čeští investoři | Ocenění | Frankfurt a Londýn | Antimonopolní úřad | Investing | UCITS ETF | Reálná očekávání | ESD.FR | CoinDesk | Test na koronavirus | Oscilátory | UCITS | Zelené energie | Intervenovat | Evropské investiční banky | Britský antimonopolní úřad (CMA) | Throwback | SEC | Soukromý fond | Technický nástroj | Zkapalněný zemní plyn | Evropské indexy | Statistika | Dosažení úspěchu na Forexu | Složky timingu | Šance | Automatizované obchodování | Profi obchodní systémy | Cena stříbra | Pinpoint Asset Management | Společnost RoboMarkets | Hedging | Populární dnes | Online forex | Analytik | Charles Arthur | Štěpení | Schwab | Redukce | Česká antivirová firma | Wall Street | Na burze dnes | SPCE | Americký regulátor | ETF na zlato | Ondřej Hartman | Walgreens Boots Alliance | Světové centrální banky | Statut | Provize | CFTC (Commodity Futures Trading Commission) | Revenues | Medvědí trend | Seriózní byznys | MF | Dow Jones | Home Depot | Turów | Cílová cena | USD/CAD | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Time Frames | Expobank CZ | Potenciál poklesu | Pokles libry | Trap Time | GasNet | Izraelský premiér | Trading | CNY | Vyšetřování | Úspěšné IPO | Ruská ekonomika | Provozovatel sociální sítě | Biden | Budoucnost | Pohyb dne | General Plastic | Banky | Dodavatelský řetězec | Bannockburn | Společnost Asos | Výhledy | Krátkodobé trendy | Bilance | NASDAQ 100 | Peking | Společnost Seznam.cz média | WebTrader | Klienti Sberbank | Největší kryptoměny | Vesmírné společnosti | POVIndex | Společnost Golden Gate | Kompenzace | Aktiva pod správou | Český statistický úřad (ČSÚ) | Microsoft Corp | Společnost AJ Investments | ASEAN | Německá automobilka Volkswagen | Toyota Motor Manufacturing | JPMorgan Chase | Čínské vlády | | Žlutý kov | Tým FXstreet.cz | Backtestování | Ceny mědi | NKE | Vlastnictví | Automobilka BMW | Psychologické úrovně | Aktuální situace | TradingView | Fio banka, a.s. | Síť X | Čistá hodnota aktiv | Realitní skupina CPI Property Group | Williams %R | Adani Green Energy | STV Group | AUD/USD | Vývoj akcie Tesla | Prohlášení | Sportisimo | Prodeje | Politici | Akcie AMD | Petr Krajíček | Obchodování na forexu | Obchodní podmínky | VIP Businesses | Intradenní obchodník | Index FTSE 100 | Stavební spoření | Jak s tradingem začít | SPX | Měnový pár | Odvětví | Německý ústavní soud | PX Pražské burzy | Správkyně Sberbank CZ | Finanční situace | Tempo inflace | Emitenti | Obchodní účty u RoboMarkets | Akcie JPMorgan Chase & Co | European Commission | Market Structure | Vývoj ceny akcií Asos | Meziroční inflace | Odhady HDP | G7 | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Joe Biden | Obnovení růstu | CVC Capital Partners | Kotace | Guvernér ČNB | Allwyn Entertainment | Bankovní asociace | Pozitivní momentum | American Express | Webináře | Prostor pro další růst | Quartz | Štěstí | Prudký pokles cen | Forex data | Potravinářská společnost | Byznys model | Investiční platformy | Autoprůmysl | MALL.cz | Market Data | RTrader | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Obchodní příležitosti | Aktuální sentiment | Obchodování Pin Barů | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Ekonom | USA | WhatsApp | Graf amerického akciového indexu | Založení účtu | Platba | Koruna oslabuje | Ropovody | Poklidné obchodování | Zlato | Akcie Microsoftu | Zisk skupiny ČSOB | Nejvyšší kontrolní úřad | Zlevnění hypoték | Jak vydělat | Focus | Skupina Colt CZ | Inflační report | Ekonomické prostředí | Býčí trend | Ruské hospodářství | Zastropování cen | Akcie Eli Lilly | Zpomalování inflace | Výhled růstu české ekonomiky | Fifth Third Bancorp | Nasdaq | Decline | Egyptská libra | Společnost Nestlé | Společnost Meta | UBI | Obraz o trhu | Adani Enterprises | Volkswagen | ICT | Holding | Průměrná cena | Holding Agrofert | Globální investoři | Pips | Odhady analytiků | Vítězství | Dobrý obchod | Souhrnný čistý zisk | Akcie třídy A | Zemní plyn (LNG) | Bloky | Spekulanti | Larry Williams | Hike | M.US | Camelot | Obsah semináře | Prodej aut | Interní systémy | Domácí poptávka | Přehled úrokových sazeb | Server FXStreet | Nejlepší aplikace pro obchodování | Začínáme na burze | Vyšší inflace | Green:Code | CFA | Ekonomická poradkyně | Verizon Communications | Stochastic | Pražská burza | Práce | FOREX | Údaje o inflaci | Výroba aut | Úřady | JD | Německá inflace | NYSE:NKE | Japonská společnost | Důvěra v ekonomiku ČR | AMZN | Daniel Obajtek | Schválení spotového ETF | Téma akciových grafů | NYSE (New York Stock Exchange) | Česká investiční skupina | Investment | Omezení cen plynu | Agentura Moody's | Zásobníky | VIAC | Ocelárny | Rate cut | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Výraznější pokles | Lunch Break Minute 1 a 2 | Kyle Rodda | IOT | Začínající obchodníci | Vládní konsolidační balíček | WISE Air | Fidelity International | Kalendář zveřejnění firemních výsledků | UniCredit Bank v ČR | OTC | První kroky na forexu | Americká kryptoměnová burza | Internetové obchody | Daně z mimořádných zisků | USD/JPY | SYNTHESIA | Klesající inflace | Bill Ackman | Úrovně podpory | Návrh PPF | Obchodování na newyorské burze | Evropské akciové trhy | Společnost Hindenburg Research | Generální ředitel ČEZ | Spojené arabské emiráty | Ruský finančník | Ceny v Česku | STP | Fio | Bnp Paribas Easy S&P 500 | Kryptoměny | Forex trading | Změny úrokových sazeb | Low | Manažeři | Ministr zemědělství | Zbyněk Stanjura | Sociální síť X | Prodejní ceny | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | Americké firmy | Ekonomické aktivity | Francouzská průmyslová produkce | Programovací jazyk | Forex online | Fabio Panetta | INTC | Jaroslav Povšík | Marcela Vyskoková | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Další pokles | Tatra Trucks | J.P. Morgan | Objem celkových klientských vkladů | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | mBank | Akcie | SMCI | Úspěch | Obchodování páru EUR/USD | Stimuly | CNBC | Jerome Powell | ENPH | Volby | Výplata věřitelů | Ukazatele | Moving Average | FXDAILY | Umělá inteligence | Miliardář | ProSiebenSat.1 Media | Hindenburg Research | Drobní čeští investoři | Disney | Nonfarm Payrolls | Omega Capitals | Varování před riziky | Nathan Anderson | Nejvyšší cena akcie | Výrobce elektroaut | Liberty Ostrava | Británie | Seznam.cz | Kurzy online | COT | Eduard Kučera | Tescan | Krátkodobý výhled | Tvorba AOS | Wedbush | Věřitelé Arca | NZD | Silnější pohyb | Koncern | Kanadská data | Currency | R StocksTrader | Průvodce forexem | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Belgie | Investiční aktivum | Podniky | Překážky | Primární nabídka | Dlouhodobější výhled | StrategyQuant | Sentiment trhu | Conchagua | Polská rafinerská společnost | Významné události | Inflace v USA | Chování spotřebitelů | NERV | CORN | Kryptoměnová platforma | Očkování | PFC | Ekonomické podmínky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Limit ztráty
Lincoln Finance
Lincoln Finance Ltd
Lincoln FX
Linda Yaccarino
Linda Yaccarinová
Linde
Lindsay
Lindt
Lindt & Sprüngli

Následující klíčová slova

Linear chart
Lineární regrese
Linear Regression
Line chart
Linet
Linie neckline
Linie odporu
Linie podpory
Link
Link Campus
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít