Středa 17. duben 2024 05:46
reklama
Purple Ebook: Svíčkové a cenové formace
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Dukascopy new
reklama
InstaForex ETF

Klesající trend

img

US Open: indexy zůstávají pod tlakem z rostoucího dolaru a výnosů dluhopisů 📌

16.04.2024 Druhý den tohoto týdne přináší na trhy další dávku volatility. Těsně před zahájením peněžní seance se americké indexy pokusily odrazit a na chvíli dokonce získaly kontrakty US500 a US100. Zisky však byly vymazány na začátku peněžní seance, protože rostoucí výnosy amerických dluhopisů podporují medvědy. V době zveřejnění jsou výnosy 10letých dluhopisů na 4,68 %, zatímco 2leté dluhopisy se blíží hranici 5,00 %. V obou případech jsou výnosy asi o 4–7 % méně než vrcholy dosažené v říjnu 2023. Spodní hranice konsolidačního kanálu na vrcholech je však již v aktuálním rozmezí výnosů. To vyvolává otázku, jak velkou část vzestupného momentu máme ještě před sebou, za předpokladu, že již nedojde k dalšímu růstu úrokových sazeb a že současná úroveň bude dlouhodobě udržována.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 16. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.04.2024 Pár GBP/USD se v pondělí také pokusil zahájit menší býčí korekci, ale ve druhé polovině dne obnovil klesající pohyb. Všimněte si, že minulý týden došlo k významné události – pár opustil 4měsíční boční kanál a teď může začít formovat silný klesající trend. Objevily se obavy, že nový týden začne dalším nelogickým růstem libry, ale zatím se nepotvrdily. Britská libra by měla klesat spolu s eurem, protože mnohem víc důvodů k růstu má americký dolar.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 16. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.04.2024 Pár EUR/USD se v posledních měsících vrátil ke svému oblíbenému pohybovému stylu – nízké volatilitě. Všimněte si ale, že přetrvává klesající trend, býčí korekce byla po třídenním propadu poměrně slabá a euro ke konci dne ještě víc oslabilo. Trh se tak po poklesu z minulého týdne ani nezastavil a v pondělí začal znovu prodávat euro.
img

Končí klesající trend bitcoinu? 4 faktory, které ukazují proč…

16.04.2024 Nové údaje ukázaly, že poměr realizovaných zisků a ztrát u bitcoinu klesl pod 1, což znamená, že investoři se setkávají s většími ztrátami než zisky. Historicky tento vzorec signalizuje potenciální lokální dno pro BTC během posledních šesti měsíců.
img

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 16. dubna

16.04.2024 Medvědi začali testovat měsíční hladinu supportu (1,0611). Výsledek může určit možnosti pohybu. Po prolomení současné úrovně supportu (1,0611) bude tou další spodní hranice týdenního cloudu (1,0503). V případě odrazu může první rezistenci poskytnout denní krátkodobý trend, který se aktuálně nachází na úrovni 1,0746 a s každým dalším dnem se bude přibližovat k cenovému grafu.
img

Klíčové události 16. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

16.04.2024 Na úterý je naplánováno poměrně mnoho makro událostí, ale důležitých dat bude jen málo. V Evropské unii mohou obchodníkům poskytnout podněty indexy ekonomického sentimentu institutu ZEW pro eurozónu a Německo. I když jsou tyto zprávy považovány za důležité, trh na ně reaguje buď slabě nebo je úplně ignoruje. Spojené království zveřejní zprávy o nezaměstnanosti, žádostech o podporu v nezaměstnanosti a mzdách. Nejedná se o zásadní ukazatele a mohou vyvolat jen lokální reakci trhu. A konečně, Spojené státy zveřejní údaje o stavebních povoleních, prodeji nových domů a průmyslové výrobě. Všechny tři reporty jsou také druhořadého významu.
img

Přehled páru EUR/USD. 16. dubna. Jednoduše: ECB v červnu sníží sazby

16.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí po bláznivé druhé polovině minulého týdne znovu obchodoval ve velmi pomalém režimu a s...
img

Pohled na vývoj měnového páru EUR/USD dne 16. dubna. Další nudné pondělí

16.04.2024 Analýza EUR/USD, graf 5M V pondělí nedošlo k žádným výrazným pohybům. Zpráv bylo sice zveřejněno málo, ale bylo. Trh s...
img

Výhled pro pár GBP/USD na 16. dubna. Libra čeká na údaje o inflaci

16.04.2024 Pár GBP/USD se pokusil zahájit býčí korekci, ale šlo jen o menší pohyb. Mluvit o tom, že libra nevykazuje růst, může vypadat zvláštně. Britská libra během posledních 6–8 měsíců velmi rychle stoupala. Čtyřměsíční flat ale nakonec skončil a pár teď míří hlavně dolů. V pondělí byla v USA zveřejněna zpráva o maloobchodních tržbách, která výrazně předčila očekávání. Jednalo se o další americkou zprávu, která byla nakonec silnější, než trh očekával, a která dokazuje sílu americké ekonomiky navzdory vysokým sazbám Federálního rezervního systému.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 15. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.04.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval ve svém klesajícím pohybu a po čtyřech měsících obchodování ve flatu ve 24hodinovém časovém rámci se nakonec propadl pod úroveň 1,2502. Tato úroveň dlouho sloužila jako spodní hranice bočního kanálu, takže její proražení naznačuje konec flat fáze. Ačkoli bcyhom vzhledem k neochotě trhu prodávat libru a nakupovat dolar nedělali tak odvážné závěry, signál proražení bočního kanálu je silný a v podstatě první za poslední čtyři měsíce. Pohyb směrem dolů plně podporujeme.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.04.2024 Pár EUR/USD v pátek obnovil prudký pohyb směrem dolů, ačkoli k tomu tentokrát neměl makroekonomické důvody. Euro začalo klesat ve středu po zveřejnění inflační zprávy z USA. Index spotřebitelských cen zrychlil na 3,5 %, takže trh přestal doufat v červnové snížení sazeb Federálního rezervního systému. Dolar na základě jestřábího postoje americké centrální banky výrazně posílil. Chceme ale připomenout, že se nejedná o jediný faktor, který dolaru pomáhal. Celkové fundamentální pozadí dlouhodobě naznačuje, že by měla růst jen americká měna. Proto nás nepřekvapilo, že dolar v pátek stoupal. Pár by měl podle nás dál klesat, přinejmenším k oblasti 1,02–1,04.
img

Trh EUR/GBP se většinu času pohybuje do strany

12.04.2024 EUR/GBP se posunul níže poté, co na začátku týdne došlo k dalšímu odmítnutí listopadové trendové linie rezistence a prosincové a únorové sestupné fáze na úrovni 0,8579. Série vyšších minim započatá v březnu a rostoucí 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA), který se aktuálně vzdaluje nad 50denní SMA, udržují optimismus, že by se formace dvojitého dna kolem 0,8500 mohla vyvinout v býčí trend nad úrovní 0,8579. Negativní momentum technických ukazatelů však naznačuje, že případné zlepšení by mohlo přijít s určitým zpožděním.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 12. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

12.04.2024 Pár EUR/USD se včera vrátil ke svému oblíbenému pohybovému stylu z posledních měsíců. A volno samozřejmě netrvalo dlouho. Ve středu jsme poprvé po dlouhé době viděli skutečně silný a trendový pohyb, ale nadšení trhu podle všeho rychle vyprchalo. Teď ve čtvrtek byla volatilita navzdory zasedání Evropské centrální banky a projevu prezidentky ECB Christine Lagardeové opět nízká a k žádným výrazným změnám nedošlo. Abychom byli spravedliví, ECB nepřijala žádné významné rozhodnutí a od Lagardeové jsme dostali jen náznaky možného červnového snížení sazeb. To ale není hlavní. Hlavní je, že Federální rezervní systém v červnu sazby téměř jistě nesníží. Což znamená, že navzdory očekávání trhu zahájí cyklus snižování sazeb nejprve ECB. To je pro euro medvědí faktor, takže stále očekáváme další pokles páru.¨
img

Výhled pro EUR/USD na 12. dubna. Nové zasedání ECB

12.04.2024 Měnový pár EUR/USD se vrátil ke svému známému vzorci z posledních měsíců. Navzdory poklesu o téměř 150 pipsů před dvěma dny a včerejšímu zasedání Evropské centrální banky byla volatilita ve čtvrtek nižší než 60 pipsů. Na jedné straně ECB nepřijala žádné významné rozhodnutí a projev prezidentky ECB Christine Lagarde na tiskové konferenci byl poměrně neurčitý. Konkrétně se od ní trh nedozvěděl žádné bližší informace ohledně možného uvolnění měnové politiky na příštím zasedání v červnu. Lagarde uvedla, že na příštím zasedání bude k dispozici mnohem více údajů (pravděpodobně pro rozhodnutí o sazbě). Na druhou stranu se stále jednalo o zasedání ECB a na takové události se obvykle reaguje.
img

Přehled páru EUR/USD. 11. dubna. Trh po zprávě o inflaci nevydržel.

11.04.2024 Měnový pár EUR/USD se během středeční evropské obchodní seance obchodoval ve známých kolejích s minimální volatilitou. Během americké seance se ale propadl. Pochybovali jsme, že trh zareaguje na zprávu o inflaci v USA logicky, ale spravedlnost zvítězila. Inflace v USA v březnu nejenže vzrostla, ale také překonala i ty nejpesimističtější prognózy. Co z toho vyplývá? Snad jen to, že Fed v dubnu upustí od snižování sazeb, a v červnu dokonce od uvolnění měnové politiky. Ale to jsme probírali už mnohokrát.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 11. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.04.2024 Pár GBP/USD ve středu také zaznamenal prudký pokles, který vyvolala výhradně zpráva o inflaci v USA. Index spotřebitelských cen vzrostl na 3,5 % oproti prognózovaným 3,4 %. Zásadní je ale jiný aspekt. Inflace už několik měsíců vytrvale roste, zatímco členové měnového výboru Federálního rezervního systému mluví o obstojném pokroku při snižování spotřebitelských cen. Jinými slovy, indikátor opět zrychlil v době, kdy všichni očekávali zpomalení. A protože nezpomalil, Fed nemá důvod zahájit cyklus uvolňování měnové politiky. Ani teď, ani v červnu, ani v září. Trh na to čeká od začátku roku 2024 a na základě svých očekávání odmítá nakupovat dolar. Jak vidíme, většina účastníků trhu se ve svých odhadech pořádně zmýlila.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 11. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.04.2024 Pár EUR/USD ve středu zaznamenal výrazný pokles. Podle nás se nakonec stalo, co se mělo stát minulý týden. Připomeňme, že důležité zprávy z USA o počtu pracovních míst mimo zemědělství, nezaměstnanosti, podnikatelské aktivitě a trhu práce vyšly nad očekávání, a přesto stoupalo euro, nikoli dolar. Včera ale byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA, která ukázala, že celková spotřebitelská inflace CPI zrychlila na +3,5 % oproti prognózovaným 3,4 %. Trh v daném okamžiku prostě už nevydržel. V posledních měsících odmítal nakupovat dolar a prodávat euro v naději, že Federální rezervní systém nejpozději v červnu začne snižovat sazby. Včera byly tyto naděje zmařeny a trh si konečně uvědomil, že USA začnou uvolňovat měnovou politiku až ve chvíli, kdy se inflace přiblíží cílové úrovni, nikoli v nějakém libovolně vybraném měsíci. Klesající trend přetrvává a dolar by měl dál růst.
img

Prognóza pro EUR/USD na 11. dubna 2024

11.04.2024 Nervozita trhu před zasedáním Evropské centrální banky, od kterého se očekává holubičí postoj, se nakonec projevila – euro se po včerejším zveřejnění údajů o inflaci v USA propadlo o 113 pipsů. Jádrová inflace CPI se udržela na stabilní úrovni 3,8 % meziročně oproti očekávanému poklesu na 3,7 % meziročně, zatímco celková spotřebitelská inflace CPI zrychlila z 3,2 % na +3,5 %. Očekávání pro CPI se však zvýšila na 3,4 % meziročně, takže se zdá být přehnané, aby euro kleslo o více než jedno číslo, když poslední údaj o CPI překonal prognózy pouze o 0,1 %. Je zřejmé, že investoři již předbíhají dnešní rozhodnutí ECB o sazbách. O možnosti dřívějšího zahájení uvolňování měnové politiky ECB ve srovnání s Federálním rezervním systémem nyní pochybuje jen málokdo. I kdyby ECB signalizovala snížení sazeb v červnu, očekávání prvního snížení sazeb Fedu se posunula až na září (!). Od ECB očekáváme holubičí tón naznačující snížení sazeb v létě. Zmínili jsme také, že by nebylo překvapením, kdyby se ECB rozhodla snížit sazby již na dnešním zasedání, protože to centrální banka naznačila.
img

Výhled pro GBP/USD na 11. dubna. Libra se propadla o 200 pipsů, ale stále zůstala ve flatu

11.04.2024 Také měnový pár GBP/USD ve středu vykázal výrazný pohyb směrem dolů. Ten byl tak silný, že cena současně prorazila trendovou linii, linie indikátoru Ichimoku a úrovně 1,2605 a 1,2620. Takový pohyb jsme již dlouho neviděli, ale na celkový technický obraz to nemělo téměř žádný vliv. Do konce obchodního dne pár klesl na úroveň 1,2516, kterou lze ve 24hodinovém časovém rámci považovat za hranici bočního kanálu. Dokud tedy nepotvrdíme, že cena tuto hranici úspěšně překonala, neměli bychom očekávat, že pár zrovna zahájí klesající trend. Bohužel ani včerejší pokles v tuto chvíli nezaručuje obrat trendu. Pár by se mohl snadno odrazit od hladiny 1,2516 a zahájit nový pohyb směrem k horní hranici bočního kanálu – úrovni 1,2800.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 11. dubna. Kupci mávali bílou vlajkou

11.04.2024 Pár EUR/USD se ve středu propadl. Euro kleslo poté, co zpráva o inflaci v USA ukázala, že spotřebitelské ceny vzrostly o 0,1 % víc, než se čekalo. Někdo by snad řekl, že tak malá odchylka od prognózy by neměla vyvolat podobně silný pohyb, ale my jsme rozhodně proti. Je fakt, že euro bylo v posledních měsících schopno vykázat jen pozvolný pokles, ačkoli fundamentální a makroekonomické pozadí šlo proti němu. Například minulý týden euro vykázalo nelogický pohyb nahoru, i když prakticky všechny důležité zprávy z USA vyšly silněji, než se očekávalo. Proto jsme pevně přesvědčeni, že euro je nadhodnocené a dolar silně podhodnocený. Včera se účastníci trhu prostě neudrželi a začali hromadně otevírat short pozice, protože teď je jasné, že Federální rezervní systém se neodváží snížit sazby ani v červnu.
img

Co udělá RBNZ zítra?

09.04.2024 Reserve Bank of New Zealand oznámí své další měnověpolitické rozhodnutí během nadcházejícího asijsko-pacifického zasedání. Oznámení bude provedeno ve středu ve 16:00. Změna výše sazeb se neočekává, neboť inflace zůstává příliš vysoká.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 9. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí vrátil ke svému obvyklému způsobu pohybu na pozadí nízké volatility. Obecně platí, že pokud pravidelně pozorujeme nízkou volatilitu i ve dnech, kdy je silné fundamentální pozadí, co bychom asi tak mohli říci o pondělcích, kdy obvykle nebývají zveřejněnovány žádné zprávy ani údaje? Včera byla zveřejněna zpráva o německé průmyslové výrobě, která dopadla lépe, než se předpokládalo. Možná právě kvůli tomu euro vzrostlo o zhruba 20 pipsů. Potřebujeme však vědět, kterým směrem se cena pohnula a jak silné pohyby to jsou. Pokud by pár vykazoval slabé pohyby, pak by z něj nebylo možné vytěžit zisk bez ohledu na to, kterým směrem se pár vydal.
img

EUR/USD testuje klíčovou podporu: Bod obratu pro budoucí trendy?

08.04.2024 Měnový pár EUR/USD znovu otestoval klíčovou oblast podpory, což vedlo k zastavení výprodeje tohoto měnového páru.
img

Přehled páru EUR/USD na 8. dubna 2024

08.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek pokusil obnovit klesající pohyb, ale ani se nedokázal usadit pod klouzavým průměrem. Všechny potřebné informace měl, ale celý minulý týden se obchodoval zvláštně a nelogicky. Evropská měna začala růst už v úterý a trh během následujících tří dnů fakticky ignoroval silné údaje o podnikatelské aktivitě, nezaměstnanosti, trhu práce a volných pracovních místech v USA. Ano, v pátek jsme byli svědky mírného posílení dolaru, ale to rychle skončilo. Trh reagoval nákupem americké měny na zprávy o mzdách mimo zemědělství a o nezaměstnanosti. Jaký ale měla reakce na tyto zprávy smysl, když se cena během dvou hodin vrátila na původní pozici?
img

Výhled pro EUR/USD na 8. dubna. Nekonzistentní trh a údaje Nonfarm Payrolls

08.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek pokusil zahájit logický pohyb směrem dolů, a to zejména když byly zveřejněny zprávy Nonfarm Payrolls a údaje o nezaměstnanosti v USA. Obě zprávy dopadly lépe, než se předpokládalo, což mělo dolar podpořit. To se také stalo, ale dolar posílil jen na krátkou dobu. Dolar v podstatě vzrostl o 50 pipsů a pak stejných 50 pipsů během několika následujících hodin ztratil. Chápeme, proč dolar vzrostl, ale je záhadou, proč klesl. Proto je poměrně obtížné vysvětlit, proč dolar nevykázal růst. Stejně jako po celý minulý týden.Připomínáme, že většina klíčových amerických zpráv dopadla pozitivně. Dolar by tedy měl minimálně čtyři z pěti dnů růst. Trh však opět rozhodl jinak. Klesající trend je formálně zachován, jak ukazuje klesající trendová linie, ale cena se již nachází nad kritickou linií. Tento týden se pár může vydat směrem dolů, což by mohla být pozdní reakce trhu na americké zprávy, ale všichni vědí, že dolar by měl růst i bez pomoci těchto zpráv. Federální rezervní systém může odložit první snížení sazeb z června na pozdější termín a Evropská centrální banka může snížit sazby již tento týden.
img

XAU/USD: jaké jsou šance na další růst po zveřejnění NFP v USA

05.04.2024 Dnes je v centru pozornosti trhů zveřejnění oficiálních údajů o počtu nových pracovních míst za březen v americké ekonomice. Očekává se, že trh práce v březnu vytvořil 212 000 nových pracovních míst po 275 000 v únoru. Nezaměstnanost by mohla zůstat na stejné úrovni 3,9 %.
img

Přehled měnového páru EUR/USD. 5. dubna. Dva scénáře pro důležitý pátek

05.04.2024 Měnový pár EUR/USD pokračoval většinu čtvrtku ve vzestupné korekci. Cena se předtím na několik dní usadila nad linií klouzavého průměru, takže trend se nečekaně změnil na klesající. Ještě včera jsme upozorňovali, že růst evropské měny byl tento týden naprosto nelogický, a přesto se trh vrátil do starých kolejí – ignoruje všechny zprávy a reporty, které favorizují dolar. Například ve středu ignoroval silnou zprávu ADP o změnách zaměstnanosti v soukromém sektoru a pozornost nevěnoval ani inflaci v Evropské unii, která meziročně klesla už na 2,4 %. Je třeba znovu připomínat, že čím rychleji a silněji inflace klesá, tím blíž je centrální banka k uvolnění měnové politiky? A čím blíž se banka dostane k uvolnění, tím větší by měl být tlak na měnu, protože uvolnění je pro národní měnu vždy negativním faktorem.
img

Klíčové události 5. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

05.04.2024 Na pátek je naplánováno několik makroekonomických událostí. Německo, EU a Spojené království zveřejní své vlastní údaje o PMI ve stavebnictví. EU mezitím také zveřejní zprávu o maloobchodních tržbách. Neočekáváme, že by tyto zprávy měly na účastníky trhu výrazně zapůsobit. Ve Spojených státech však budou zveřejněny údaje o NonFarm Payrolls, míře nezaměstnanosti a úrovni průměrné mzdy. Všechny tři zprávy mají přímý dopad na Federální rezervní systém a jeho rozhodnutí o měnové politice. Pokud údaje předčí očekávání, může dolar zahájit růstový pohyb, což by byl nejlogičtější možný postup. Alespoň na měnovém páru EUR/USD, kde přetrvává klesající trend.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 5. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.04.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval směrem nahoru, ale pak během americké seance klesl. Jak jsme už zmínili, libra neměla tento týden žádný podstatný důvod k růstu. Je ale důležité si uvědomit, že v globálním kontextu se libra drží v bočním kanálu mezi úrovněmi 1,25 a 1,28, a to déle než 4 měsíce. Přiblížení ke spodní hranici kanálu proto přineslo býčí obrat a pár teď může zamířit k horní hranici. Z technického hlediska klesající trend v hodinovém časovém rámci skončil a fundamentální a makroekonomické pozadí není momentálně pro libru zajímavé.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 5. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.04.2024 Pár EUR/USD půl dne pokračoval ve vzestupném pohybu, který nebyl ničím podložen. Už jsme vás upozorňovali, že tento týden měla většina zpráv a událostí podporovat dolar. Jak vidíme, trh se pustil do své oblíbené aktivity, totiž nákupů eura bez konkrétního důvodu. Ještě štěstí, že sestupná trendová linie stála růstu eura v cestě. Momentálně se zdá, že cena se od této úrovně odrazila, což ukazuje, že sestupný trend je stále neporušený a pár může pokračovat v poklesu.
img

Prognóza pro GBP/USD na 5. dubna 2024

05.04.2024 Britská libra horním stínem denní svíčky prorazila zapuštěnou linii klesajícího cenového kanálu a linii ukazatele rovnováhy, načež se pod tyto linie vrátila zpět a den uzavřela černou svíčkou. Takový falešný pohyb ceny směrem vzhůru naznačuje její záměr posílit klesající trend. Včera libra rostla navzdory negativním údajům: index PMI ve službách v březnu oslabil na 53,1 b. z únorových 53,8 b. a kompozitní index PMI oslabil z 53,0 na 52,8 b.
img

Prognóza pro pár USD/JPY na 5. dubna 2024

05.04.2024 Pár USD/JPY se ve středu naposledy za poslední dva týdny dotkl vnořené linie globálního cenového kanálu a prudce klesl a dnes ráno dosáhl cílového supportu 150,80. Z technického hlediska vypadá tento pohyb efektivně, protože naznačuje, že pár pravděpodobně znovu prudce nestoupne.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 5. dubna. Euro pokračuje v růstu

05.04.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval směrem nahoru a zaznamenal tak třetí den růstu v řadě. Makroekonomické a fundamentální pozadí stranilo americkému dolaru v úterý, ve středu i ve čtvrtek. Obsahovalo zprávy typu ADP a JOLTS v USA a zprávu o inflaci v eurozóně. I když některé údaje působily proti dolaru, bylo jich co do počtu méně. Trh ale z nějakého důvodu ignoroval všechny zprávy, které měly dolar podpořit.
img

EUR/USD: Velmi podivný a podezřelý růst

04.04.2024 Pár euro-dolar předevčírem aktualizoval své sedmitýdenní cenové minimum, které zaznamenal na úrovni 1,0725. Medvědi na...
img

EUR/USD: Velmi podivný a podezřelý růst

04.04.2024 Pár euro-dolar předevčírem aktualizoval své sedmitýdenní cenové minimum, které zaznamenal na úrovni 1,0725. Medvědi na EUR/USD se však neodvážili zaútočit na hranici 1,06 a uzamkli zisky. Iniciativu na tomto páru převzali kupující, kteří zpočátku předváděli skromné výsledky (pár se držel v rámci hodnoty 1,07), ale poté vyrazili strmě vzhůru. Momentálně cena testuje hladinu rezistence na úrovni 1,0850 (prostřední linie ukazatele Bollingerova pásma, která se na denním grafu shoduje s linií Tenkan-sen).
img

Výhled pro GBP/USD na 4. dubna. Libra se vrátila k dolní hranici bočního kanálu.

04.04.2024 GBP/USD se ve středu rovněž obchodoval pozitivně. Jak jsme uvedli v článku o EUR/USD, pro tento pohyb neexistovaly žádné fundamentální ani makroekonomické důvody. Americký index ISM PMI ve službách se sice ukázal být nižší, než se předpokládalo, ale nebyl natolik špatný, aby způsobil tak prudký pokles páru. Zprávu ADP, která překonala očekávání, trh ignoroval. Projev předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella začal poté, co dolar již klesl o 80 pipsů, takže tlak na dolar nijak zvlášť nevyvolal.
img

Výhled pro EUR/USD na 4. dubna. Trh se vrací do starých kolejí

04.04.2024 Ve středu pár EUR/USD již druhý den po sobě vykazoval kladné obchody. Zatímco růst eura z předchozího dne vyvolal otázky, které mohly být způsobeny technickou korekcí, pár pokračoval v korekci směrem vzhůru, přestože makroekonomické pozadí naznačovalo opak. Začněme zprávou o inflaci v eurozóně, která se ukázala být slabší, než se předpokládalo. Slabá inflace znamená jediné: Evropská centrální banka se ještě více přiblížila snížení sazeb v červnu, nebo možná dokonce v dubnu. To je samozřejmě pro euro medvědí faktor, ale trh to ignoroval.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 4. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval směrem nahoru, ačkoli existovalo jen málo důvodů, které jeho růst podporovaly. Začátkem minulého týdne pár opustil klesající kanál, ale trh byl tehdy ve fázi flatu. Tento týden se libra opět obchodovala směrem nahoru, což ukazuje, že krátkodobý klesající trend pravděpodobně skončil. Jak už jsme ale upozornili, v časovém rámci 24H je mezi úrovněmi 1,25 a 1,28 flat fáze. Co se stalo? Cena se přiblížila ke spodní hranici tohoto kanálu a vstoupila do vzestupného obratu. Jednoduše proto, že pár se v tuto chvíli potýká s flat fází a fundamentální a makroekonomické pozadí prostě ignoruje. Libra by tedy v blízké době mohla zahájit novou vlnu růstu a možná i stoupat k úrovni 1,2800. Neočekáváme, že by zprávy o americkém trhu práce a nezaměstnanosti z tohoto týdne situaci změnily, protože trh stále není připraven prodávat pod úrovní 1,2500.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 4. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.04.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v korekci směrem vzhůru. Klesající trend je stále neporušený, jak ukazuje klesající trendová čára. Euro však mělo během posledních dvou dnů hned několik důvodů k růstu. V úterý trh jednoduše ignoroval zprávu JOLTs o počtu otevřených pracovních míst v USA, která se ukázala být silnější, než se očekávalo. Včera obchodníci ignorovali údaje o inflaci v EU (které klesly více, než se očekávalo), stejně jako zprávu ADP (jejíž hodnoty v únoru i březnu překonaly očekávání). Místo toho tlak na dolar zvýšil pouze "relativně negativní" index PMI ve službách ISM. V pohybech páru v posledních dvou dnech proto lze jen stěží hledat logiku. Možná bylo nutné, aby pár zahájil korekci, ale celkově euro opět roste bez zjevného důvodu.
img

Nové názory na sazbu Fedu

04.04.2024 Nový obchodní týden začal pro dolar příznivě, ale pak trh přestal ekonomickým zprávám věnovat pozornost a měnové páry se přestaly pohybovat směrem dolů. V pondělí trh zkušeně obehrál ISM PMI ve službách, v úterý ignoroval zprávu JOLTS a ve středu jsme se dočkali zpráv o inflaci v EU a ADP v USA. Do konce týdne zbývají ještě dva dny, které budou plné důležitých událostí. Pokud však trh bude pokračovat v činnosti jako v úterý a ve středu, nedopadne to dobře.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD. 3. dubna. Inflace v Německu přiblížila ECB k uvolnění politiky

03.04.2024 Měnový pár EUR/USD se během úterní evropské obchodní seance mírně zvýšil, což se po poměrně výrazném poklesu z předchozího dne očekávalo. Volatilita se podle očekávání snížila, neboť makroekonomické pozadí bylo v úterý slabší. V útery bylo sice zveřejněno více zpráv než v pondělí, ale v pondělí byl zveřejněn PMI ISM v USA, který spadá do kategorie "velmi důležitých" zpráv. A včera jsme se, pokud jde o ty "relativně důležité", dočkali pouze inflace v Německu a JOLT v USA. Nejedná se o bezvýznamné zprávy, ale jejich význam pro trh je nižší než v případě ISM.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 3. dubna. Euro se obchoduje směrem nahoru

03.04.2024 Včera se vytvořil jen jeden signál pro vstup na trh. Navrhuji podívat se na graf 5M a zjistit, co se stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0744 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Růst a falešný průraz této úrovně po údajích z eurozóny vytvořily prodejní signál, ale pár neklesl, takže jsem se rozhodl trh opustit. Falešný průraz poblíž 1,0752 vytvořil odpoledne prodejní signál, ale medvědi nic nenabídli, takže výsledkem byla ztráta.
C:\fakepath\audusd-03042024-30-zm.jpg

AUD/USD připravil prodejní příležitost na rezistenci trendové linie

03.04.2024 Měnový pár AUD/USD se na 1hodinovém grafu aktuálně odráží směrem dolů od rezistence klesající trendové linie kolem hladiny 0,6520. Najdou kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a bude pokračovat klesající trend? Nebo dojde k prolomení zmíněné trendové linie a změny krátkodobého trendu?
img

EUR/USD: Proč dolar roste?

03.04.2024 Duben přinesl dolaru dobré zprávy. Přinejmenším včerejší zpráva byla dolarovým býkům nakloněna a umožnila dolaru posílit pozice napříč trhem. Platí to i pro jeho pár s eurem: cena EUR/USD prudce klesla a v současnosti testuje support na úrovni 1,0730 (spodní linie indikátoru Bollingerova pásma v denním grafu). Klesající trend postupně nabírá na síle, takže se na obzoru rýsuje hodnota 6.
img

Obchodní signály pro ethereum (ETH/USD) na 2.–4. dubna 2024: prodávejte pod 3 280 USD (Murray 3/8 – 21 SMA)

03.04.2024 Pár ETH/USD se obchoduje kolem úrovně 3 243 v silném medvědím trendu, předtím se pokusil překonat zónu 3 650. Ether kumuluje ztráty už 2 dny po sobě. Máme za to, že pokles by mohl v nadcházejících dnech pokračovat.
img

Prognóza pro GBP/USD na 3. dubna 2024

03.04.2024 Britská libra včera vzrostla o 26 pipsů, přičemž korekce dosáhla 38,2 % pondělního rozpětí. To stačí k tomu, aby cena pokračovala v pohybu směrem dolů k cílové úrovni 1,2500.
img

Prognóza pro EUR/USD na 3. dubna 2024

03.04.2024 V úterý euro dosáhlo cílové úrovně 1,0724, od které se odrazilo směrem vzhůru a den uzavřelo růstem o 25 bodů. Akciový index S&P 500 klesl o 0,72 %. Obecně se euro nechová nijak mimořádně (podle technických ukazatelů), takže očekáváme, že klesající trend přetrvá.
img

Přehled páru EUR/USD. 2. dubna. ECB může v roce 2024 snížit sazby dvakrát tolik co Fed.

02.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí obchodoval většinou s nízkou volatilitou a mírně klesajícím trendem. Nejvýznamnější událostí pondělka byl index nákupních manažerů ISM v americkém zpracovatelském průmyslu, který byl zveřejněn později během dne, ale pohyb páru v rámci dne evidentně neovlivnil. Z našeho pohledu došlo v pondělí k jiné, mnohem významnější události, i když bylo zpočátku těžké ji rozeznat. Nejdřív ale krátce k historii.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 2. a 3. dubna

02.04.2024 Dobrý den, vážení obchodníci, v nedávných článcích jsem několikrát zopakoval, že očekávám pokles evropské měny a že trend je aktuálně medvědí. Jak vidíte, pár EUR/USD prodlužuje pokles. Cena pozvolna zaznamenává nižší maxima a minima. V tuto chvíli naprosto nic nenaznačuje konec medvědího trendu. Mnohé se ale může v průběhu tohoto týdne změnit, jak si řekneme v tomto článku.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy párů EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD a zlata

02.04.2024 Cena páru EUR/USD sleduje v krátkodobém horizontu algoritmus poslední, zatím nedokončené, klesající vlny, která se formuje od 14. července loňského roku. Během posledních čtyř měsíců cena vytvořila korekci ve tvaru posunující se roviny. V současnosti je struktura vlny téměř dokončená. Cena se celý aktuální měsíc pohybuje do strany.
img

Co příští týden čeká dolar?

02.04.2024 Dispozice amerického dolaru jsou poměrně dobré vůči euru a slabé vůči libře. Trh od libry stále očekává růst, zatímco zpravodajské pozadí a vlnová analýza naznačují klesající trend. Celkově máme pohyb do strany. Nadcházející americké zprávy ale budou poměrně silné, takže je velká šance, že na páru EUR/USD bude pokračovat klesající trend a na páru GBP/USD začne dlouho očekávaná vlna 3.
img

Vyhlídky na vývoj měnového páru EUR/USD dne 2. dubna. Údaje ISM z USA udávají tón celého týdne

02.04.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí vykazoval smíšené pohyby, které však byly poměrně logické. Před zveřejněním výsledku indexu nákupních manažerů (ISM) ve zpracovatelském průmyslu v USA, který se ukázal být výrazně vyšší, než se očekávalo, se pár pohyboval beze změny. Po zveřejnění údajů ISM dolar podle očekávání vzrostl. Připadá nám zvláštní, že ani důležité zprávy a události nevyvolaly silnou dolarovou rally. A přesto jsme v pondělí byli svědky poměrně silného pohybu směrem dolů. Takový pohyb se očekával.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

02.04.2024 Pár GBP/USD v pondělí vykázal vcelku obstojný pohyb směrem dolů. Bohužel za ním nestála touha trhu prodávat, ale spíš silné údaje ISM z USA. Trh zkrátka neměl jinou možnost než nakupovat dolar. Přesto je dobře, že dolar vzrostl, protože účastníci trhu předtím několikrát ignorovali zprávy, které byly pro americký dolar pozitivní. Ačkoli tedy cena znovu opustila klesající kanál, downtrend přetrvává. Minulý týden jsme se zmínili, že dokud pár zůstává na stejné úrovni a pohybuje se do strany, nelze brát v úvahu ani realizovat žádné technické signály. Jak vidíme, v pokles se v pondělí obnovil. A v posledních dnech týdne se pár může stále obchodovat směrem dolů, pokud trh v časovém rámci 24H a zprávy z USA budou silné.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 2. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

02.04.2024 Pár EUR/USD se v pondělí dál obchodoval směrem dolů s mírně vyšší volatilitou, než jakou jsme v průměru pozorovali minulý týden. Americký index nákupních manažerů ISM ve zpracovatelském průmyslu podpořil dolar. Všimněte si, že se jedná o domácí ukazatel, který je pro americký trh a dolar důležitý. Jelikož byla jeho hodnota nad očekávání vysoká a nad úrovní 50, zpráva dolar posílila. A nutno dodat, že víc, než jsme předpokládali.
img

Cena pšenice je jako na horské dráze. Co lze očekávat v letošním roce?

01.04.2024 Ceny pšenice se v posledních čtyřech letech pohybovaly jako na houpačce. Po letech stability je dokonalá bouře faktorů vynesla prudce vzhůru. K tomuto prudkému nárůstu přispěl celosvětový deficit nabídky, narušení pandemie a válka na Ukrajině. Nyní se však ceny opět propadly na úroveň, která nebyla zaznamenána od roku 2020. Bude tento klesající trend pokračovat, nebo mohou budoucí problémy s produkcí způsobené počasím a změnou klimatu způsobit další cenový skok?
img

Trh NZD/USD se zastavil na rostoucí trendové čáře

28.03.2024 Po dvou týdnech ztrát se nyní NZD/USD snaží najít pevnou půdu pod nohama kolem 0,6000, když klesl na čtyřměsíční minimum 0,5984. Poslední medvědí vlna znovu aktivovala klesající trend z prosincového vrcholu 0,6368. Překonání na úrovni 0,6000 se může ukázat jako obtížné, což povede k poklesu pod trendovou linii podpory na úrovni 0,5980 a následnému hledání podpory kolem omezující zóny 0,5900. Ještě níže by si pokles mohl vydechnout u bariéry 0,5858.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 28. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

28.03.2024 Pár EUR/USD ve středu vykázal "ohromující" volatilitu. Pásmo od denního maxima po minimum činilo pouhých 29 pipů. Už dříve jsme vás ale varovali, že volatilita tento týden výrazně klesne, protože fundamentální pozadí předchozího týdne bylo silné, kdežto tentokrát je slabé. A tak se i stalo. Dokonce ani ekonomické zprávy, které se občas k obchodníkům dostanou, nemají prakticky žádný vliv, protože všechna data jsou druhořadého významu. A vůbec, jaký je rozdíl v tom, zda mají dopad, nebo ne, když trh prakticky přešlapuje na místě?
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 28. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

28.03.2024 Pár GBP/USD ve středu nevykázal naprosto žádný pohyb. Cena se při nízké volatilitě pohybovala podél úrovně 1,2611. Obecně vzato, o nízké volatilitě mluvíme prakticky každý den, protože už dva měsíce vypadá příznivě nakloněna hlavním měnovým párům. Přesto se ale musíme snažit pracovat s tím, co máme. Zatím zůstává relevantní klesající kanál, takže pokud cena prorazí pod úroveň 1,2611, můžeme očekávat další pokles libry. Rádi bychom ale připomněli, že nedávné pohyby v hodinovém grafu vypadají jako obstojný trend, zatímco ve 24hodinovém časovém rámci máme naprostý flat, který se drží už 4 měsíce. A zatím není jasné, jestli v dohledné době skončí.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD. 27. března. ECB je plně připravena na červnové uvolnění měnové politiky

27.03.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý nadále obchodoval klidně s nízkou volatilitou. Během dne byla sice testována linie klouzavého průměru, ale klesající trend zůstává zachován. I když dojde k jistému proražení klouzavého průměru, nebude to znamenat začátek nového vzestupného trendu. Stojí za zmínku, že ve 24hodinovém časovém rámci nedává technický obrázek prostor pro dvojí interpretaci. Zpočátku jsme byli svědky silné korekce proti novému klesajícímu trendu, po níž následovala slabá korekce v rámci téhož klesajícího trendu. Pokles páru by tak měl pokračovat téměř v každém případě.
img

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD. 27. března. Bank of England vyzývá, abychom od ní neočekávali příliš rychlé uvolnění politiky

27.03.2024 Měnový pár GBP/USD v úterý pokračoval v poklidné korekci. Britská měna vykazuje krátkodobý klesající trend, ale technický obraz je mnohem komplikovanější než v případě EUR/USD. Ve 24hodinovém časovém rámci se cena drží v omezeném cenovém rozpětí. Již se nejedná o klasický flat, ale stále se obchoduje v omezeném pásmu. Pohybuje se ve stejném pásmu jako před 2–3 měsíci, kdy byl pár v totálním flat trendu. Proto je klesající trend na 4hodinovém časovém rámci pouze součástí pohybu v rámci flatu na denním grafu. A to znamená, že by mohl velmi rychle skončit.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 27. března. Libra postupně klesá

27.03.2024 Pár GBP/USD se pokusil ukončit býčí korekci a obnovit klesající trend. Volatilita opět nebyla žádná nebo byla přinejmenším velmi slabá. Tak slabá, že se cena nedokázala přiblížit k žádné z úrovní nebo linii, kde by se dal očekávat signál. Jak jsme tedy už řekli, nulové pohyby znamenají nulové signály, nulové obchody a nulové zisky.
img

Klíčové události 27. března: fundamentální analýza pro začátečníky

27.03.2024 Ekonomický kalendář je ve středu zcela prázdný. Dnes se neobjeví ani jedna zpráva, která by měla byť jen druhořadý význam. Očekáváme tedy pokles volatility. Všimli jsme si, že trh není tento týden vůbec aktivní. V pondělí a v úterý se však alespoň odehrálo několik projevů představitelů Evropské centrální banky a Federálního rezervního systému a také byla zveřejněna americká zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Dnes se neděje vůbec nic.
img

Výhled pro EUR/USD na 27. března. Euro se nadále nechává unášet vlnami

27.03.2024 V USA byla zveřejněna zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Přestože překonaly předpokládanou hodnotu, nezaznamenali jsme na tuto zprávu žádnou reakci trhu. Dolar během americké obchodní seance rostl, ale nebylo to vyvoláno ekonomickými zprávami. Domníváme se, že obchodování na trhu bude pokračovat plynule a euro bude vůči dolaru postupně oslabovat. Problémem eura je, že Federální rezervní systém může nadále odkládat načasování prvního snížení úrokových sazeb. Zároveň existuje 90% pravděpodobnost, že Evropská centrální banka uvolní měnovou politiku již v červnu. Tento faktor by měl trh stimulovat k nákupu americké měny.
img

Prognóza pro pár AUD/USD na 27. března 2024

27.03.2024 Kotace australského dolaru v denním grafu se v dnešní pacifické seanci vrací pod linii indikátoru rovnováhy. Včerejší svíčka byla sice černá, ale zavřela nad rovnovážnou linií.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 27. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.03.2024 Pár GBP/USD se pokusil obnovit sestupný pohyb, ale volatilita byla tak slabá, že byla sotva znát. Sestupný kanál nicméně zůstává relevantní, a dokud se cena bude držet v této oblasti, můžeme očekávat další pokles libry. Pokles lze předpokládat prakticky na základě jakéhokoli typu analýzy. Trend v hodinovém grafu vypadá poměrně silně. Pokud přepneme na časový rámec 24H, je jasné, že cena se v posledních 4 měsících pohybovala v pásmu zhruba 300 pipů. Krátkodobé trendy se uvnitř tohoto pásma střídají.
img

Pár EUR/USD se v prostředí slábnoucího dolaru pohybuje nahoru

26.03.2024 Pár EUR/USD vzhledem k obecnému oslabování amerického dolaru pokračuje v růstu. Index amerického dolaru po prudkém růstu z konce minulého týdne druhý den po sobě klesá.
img

Výhled pro EUR/USD na 26. března. Korekční pondělí místo "nudného" pondělí

26.03.2024 V pondělí se měnovému páru EUR/USD podařilo vykázat mírný korekční růst. Pohyb směrem vzhůru byl vyvolán technickými důvody, protože neexistovalo žádné fundamentální ani makroekonomické pozadí. Přesněji řečeno, byly naplánovány projevy Christine Lagarde, zástupců Evropské centrální banky Panetty a Lanea a v USA zástupců Federálního rezervního systému Goolsbeeho a Bostice. Žádný z nich však trhu neposkytl informace, které by mohly vyvolat silnou reakci nebo změnit sentiment obchodníků.
img

Výhled pro GBP/USD na 26. března. Klesající trend zůstává neporušený

26.03.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí zaznamenal mírnou korekci. K té došlo z čistě technických důvodů, protože ve Spojeném království nedošlo k žádným významným událostem. Mezitím vystoupili představitelé Federálního rezervního systému Austan Goolsbee a Raphael Bostic, ale jejich slova spíše podpořila dolar, než aby vyprovokovala jeho pokles. Bostic zopakoval své očekávání jednoho snížení úrokových sazeb v letošním roce, neboť konstatoval, že inflace klesá pomaleji, než se předpokládalo. Domníváme se, že to je pro trh další důvod k nákupu dolaru.
img

Klíčové události 26. března: fundamentální analýza pro začátečníky

26.03.2024 V úterý nás čeká několik makroekonomických událostí. V eurozóně nic zajímavého. Vyčnívá jen německý spotřebitelský sentiment, která je ale zjevně druhořadého významu a Německo je jen jedna země z 27 zemí Evropské unie. Ekonomický kalendář Spojeného království je klidný. V úterý budou v centru pozornosti americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby, ale aby trh na zprávu reagoval podle očekávání, je důležité, aby se její skutečná hodnota lišila od prognózy alespoň o 0,5 %. Celkově dnes nečekáme výrazné pohyby. Pondělí nám ukázalo, že oba páry se soustředí na korekční pohyb, ale přetrvává klesající trend. Dnes nečekáme výrazný růst žádné z obou měn.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 26. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

26.03.2024 Pár GBP/USD také zaznamenal drobnou korekci, ale zůstal uvnitř klesajícího kanálu. Klesající trend tedy přetrvává. Vezměte na vědomí, že pohyb kotací z minulého týdne za hranicí kanálu nezohledňujeme, protože k němu došlo bezprostředně po zasedání FOMC, kdy trh obchodoval pod vlivem emocí. Očekáváme ale, že libra bude klesat.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 26. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

26.03.2024 Pár EUR/USD zahájil v pondělí býčí korekci, v naprostém souladu s aktuálním technickým obrazem. Klesající trendová linie zůstává relevantní, ale nachází se poměrně daleko od ceny. Úhel jejího sklonu je vcelku malý, takže pár může při přetrvávajícím klesajícím trendu projít výraznou korekcí. Domníváme se, že pondělí zcela splnilo očekávání, a to jak naše, tak některých obchodníků. Tentokrát jsme neměli tradiční "nudné pondělí", ale volatilita byla podle očekávání nízká a korekce po dvoudenním poklesu vypadala přirozeně. Byť jsme zvažovali možnost, že pár bude pokračovat v poklesu.
img

Přehled měnového páru EUR/USD na 25. března 2024

25.03.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v pohybu dolů, což bylo naprosto logické. Už dlouho opakujeme totéž: evropská měna by měla být mnohem levnější než teď a jejím cílem by měla být cenová parita s dolarem. Evropská měna v posledních měsících klesá, ale zůstává příliš vysoko a často se odráží nahoru. Trh si s prodejem stále dává načas.
img

EUR/USD. Výsledky týdne. Vzestup a pád dolaru: korekce, nebo obrat trendu?

25.03.2024 Pár EUR/USD zakončil obchodní týden na základně 8. čísla, konkrétně na úrovni 1,0808. Bylo to jako dvoudílný film: v prvním díle hrál dolar roli outsidera a poté se stal favoritem. Proto ta poměrně vysoká volatilita: maximum týdne bylo zaznamenáno na úrovni 1,0943 a minimum na 1,0803. Při pohledu na týdenní graf vidíme, že pár již druhý týden po sobě vykazuje klesající trend. Pro medvědy na EUR/USD to však vzhledem k poměrně nevýrazným výsledkům březnového zasedání Federálního rezervního systému nebyla v žádném případě snadná procházka. A další vyhlídky na pokles jsou rovněž sporné.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 25. března 2024

25.03.2024 Euro se v pátek propadlo o 53 pipů. Dnes ráno učinilo slabý pokus o dosažení supportu 1,0796, ale ceně aktuálně chybí trocha síly. Obchodníci během dne nejspíš otestují support a pak očekáváme mírnou korekci. Dále, cena se pokusí konsolidovat pod úrovní 1,0796 a pak klesne k cílové úrovni 1,0724 (minimum z 8. prosince). To je hlavní scénář.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 25. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

25.03.2024 Pár GBP/USD se v pátek dál obchodoval směrem dolů, což nijak nesouviselo s makrodaty daného dne. Dolar na pozadí zasedání Bank of England a Federálního rezervního systému, která se konala ve čtvrtek, resp. ve středu, dál posiloval. Jelikož trh zpočátku špatně interpretoval výsledky zasedání americké centrální banky, viděli jsme ve čtvrtek a v pátek dvojí klesající pohyb. Zpráva o maloobchodních tržbách ve Velké Británii neměla na tržní sentiment žádný vliv. Pokud něco, tak měla podpořit libru, protože její hodnoty vyšly lépe, než se předpokládalo. Pár ale většinu dne klesal.
C:\fakepath\obv-example.png

Indikátor On Balance Volume (OBV)

24.03.2024 Indikátor On Balance Volume (dále jen OBV) vyvinul Joe Granville v šedesátých letech minulého století. Již tehdy to byl revoluční indikátor a i dnes ho mnoho profesionálních obchodníků na finančních trzích používá pro analýzu a obchodování jako hlavní.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 22. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

22.03.2024 Pár GBP/USD mnohem výrazněji klesl, než ve středu vzrostl. Na tuto možnost jsme upozorňovali. Stalo se tak z několika důvodů. Zaprvé, výsledek zasedání Federálního rezervního systému nemohl být považován za holubičí, takže dolar neměl ve středu klesat. Za druhé, výsledky zasedání Bank of England mohly být považovány za "mírně holubičí", protože britská centrální banka naznačila, že je připravena uvažovat o snížení sazeb v nadcházejících měsících. Zatřetí, trh po zasedání centrálních bank často obchoduje emotivně a ceny se pak vracejí na původní úrovně.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 22. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

22.03.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek vykázal přesně takový pohyb, jaký jsme očekávali. Zmínil jsem, že bychom hned neměli dělat závěry o rychlé reakci trhu na zasedání Federálního rezervního systému. Trh v takových chvílích obchoduje impulzivně a emotivně. Stabilizace situace trvá obvykle asi tak den. Jak vidíme, pár zahájil jeden den po zasedání stejně silný pokles, který pokračoval i přes noc. Fed totiž nepřijal žádné holubičí rozhodnutí. Předseda Fedu Jerome Powell svůj postoj oproti předchozímu zasedání nezměkčil. Naopak, prognózy inflace byly mírně zvýšeny a prognózy sazeb mírně sníženy. Ze všeho uvedeného vyplývá, že americká centrální banka je ještě výrazněji jestřábí, což mělo vyvolat růst dolaru, nikoli jeho pokles. Klesající trend tedy přetrvává.
img

Výhled pro EUR/USD na 21. března. Euro si i nadále z obchodníků utahuje Analýza EUR/USD, graf 5M

21.03.2024 EUR/USD si ve středu udržel klesající trend, ale pár opět vykazoval velmi slabou volatilitu a pohyb. Pohyby po výsledcích zasedání Federálního rezervního systému nebudeme brát v úvahu. Trh obchodoval impulzivně a bude trvat nějaký čas, než se uklidní. Pohyby po zasedání Fedu bychom v celkové technické analýze ani neměli uvažovat, protože se často vymykají celkovému obrazu. Proto analýzu zasedání Fedu provedeme až dnes večer.
img

Výhled pro GBP/USD na 21. března. Klesající trend pokračuje i před zasedáním Bank of England

21.03.2024 Klesající trend přetrvává, ale pár GBP/USD opět vykázal velmi slabou volatilitu. I přes zveřejnění důležité a rezonující zprávy o inflaci ve Velké Británii nebyli obchodníci ve středu vůbec aktivní. Proto pouze zopakujeme závěry, které jsme učinili dříve: 1) Pohyby na trhu prakticky neexistují. 2) Trh téměř nereaguje na fundamentální a makroekonomické pozadí. 3) Pokles britské libry je spíše formalitou. 4) Cena může kdykoli prolomit trendovou linii a nemusí k tomu ani mít důvod.
img

Přehled měnového páru EUR/USD. 21. března. Christine Lagardeová zachovává...

21.03.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu obnovil klesající pohyb, ale obchodoval se se stejnou minimální volatilitou jako předtím. V tomto článku se – jako tradičně – nebudeme zabývat výsledky zasedání Fedu ani reakcí trhu na ně. Domníváme se, že první dvě hodiny po zprávě Fedu trh často obchoduje impulzivně a nelogicky. Nezřídka pozorujeme pohyb jedním směrem bezprostředně po zasedání Fedu a pak se pár během následujících 10–20 hodin vrací na původní pozice. Proto věříme, že je třeba nechat trh uklidnit, analyzovat všechny získané informace a zjistit, jak reakce trhu ovlivňuje aktuální technický obraz.
img

Co očekávat od Bank of England zítra?

20.03.2024 Bank of England má zítra ve 13:00 oznámit své další rozhodnutí o měnové politice. Trh očekává, že úrokové sazby zůstanou beze změny a hlavní úroková sazba zůstane na 5,25 % již na pátém zasedání v řadě. Na co se soustředit a co očekávat od zítřejšího zasedání Bank of England?
img

Graf dne - GBPUSD (20.03.2024)

20.03.2024 Dnešní údaje o inflaci ze Spojeného království se ukázaly být o něco mírnější, než se očekávalo, a potvrdily širší klesající trend. V důsledku toho trh v letošním roce již počítá se snížením inflace o 71 bb, zatímco před zveřejněním údajů to bylo 67 bb. Britská premiérka zdůraznila, že nižší údaje dávají Bank of England větší prostor a otevírají dveře ke škrtům. K nižším britským údajům přispěly především ceny hotelů a restaurací a také potravin a nápojů. V důsledku toho se dnes populární "kabel" GBP/USD obchoduje o 0,21 % níže.
img

Zlato: Nejasný výsledek zasedání Fedu vytváří tlak na cenu zlata

20.03.2024 Trhy se zastavily, protože obchodníci a investoři čekají na objasnění vyhlídek na uvolnění úrokových sazeb ze strany Fedu. Jakákoli vágní prohlášení předsedy Fedu Jeromea Powella, která podpoří kurz dolaru, můžou mít na zlato negativní dopad, což by zároveň mohlo být základem pro pokračující korekci cen zlata.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na 19.-20. března 2024: nakupujte nad 1,0864 (2/8 Murray – přeprodáno)

19.03.2024 Měnový pár EUR/USD se pohybuje v medvědím trendu poté, co prolomil klíčovou silnou hladinu supportu na úrovni 1,0864, která se nachází u linie 2/8 Murray a shoduje se s 200 EMA. Euro bude v nadcházejících hodinách pravděpodobně pokračovat v poklesu a mohlo by dosáhnout dna klesajícího trendového kanálu.
img

Přehled páru EUR/USD. 19. března. Inflace v Evropské unii zatěžuje euro

19.03.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí znovu vykázal "ohromující" volatilitu. Nicméně tentokrát se dal takový scénář snadno předvídat. Volatilita na měnovém trhu je totiž momentálně obecně velmi nízká a v pondělí, kdy je tradičně málo zpráv, není často vůbec žádná. Jediná zpráva dne – o inflaci v Evropské unii – žádné emoce mezi obchodníky nevyvolala. Upozorňovali jsme na to předem, protože zpráva implikovala druhý odhad, který se jen zřídkakdy liší od prvního. Pokud se neliší, pak trh nemá důvod reagovat.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 19. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

19.03.2024 Pár EUR/USD v pondělí znovu vykazoval velmi nízkou volatilitu. Pásmo od denního minima k maximu bylo pouhých 40 pipů. Nečekali jsme tedy spolehlivé obchodní signály ani příležitosti k zisku z žádného obchodu. Už jsme upozorňovali, že nás čeká pravděpodobně další "nudné pondělí" a že zpráva o inflaci v eurozóně nevyvolá na trhu žádné emoce. Jak jsme očekávali, druhý odhad evropské inflace se od prvního nelišil, protože zůstal na úrovni 2,6 % ročně.
img

EUR/USD: Jsou býci připraveni odstartovat růst?

18.03.2024 V průběhu minulého týdne euro vůči americkému dolaru nakonec ztratilo na síle. V tuto chvíli však cena testuje důležitou technickou zónu, která by mohla diktovat další vývoj páru.
img

Ceny v průmyslu i zemědělství klesají

18.03.2024 „Vývoj cen průmyslových výrobců potvrzuje odeznívání inflačních tlaků v české ekonomice. V lednu ceny v průmyslu klesly poprvé od listopadu 2020 a klesající trend byl potvrzen i v únoru, kdy byly ceny meziročně nižší o 0,9 %. Vliv na to má mimo jiné utlumená poptávka po průmyslové produkci, s níž se výrobci musí vyrovnat. Hodnota nových průmyslových zakázek se podle posledních dostupných údajů v lednu meziročně snížila o 2,7 %. Nové zakázky ze zahraničí se meziročně snížily o 2,5 % a domácí klesly o 3,1 %.
img

EUR/USD. Nejdůležitější týden měsíce března

18.03.2024 V průběhu tohoto týdne nás čeká spousta fundamentálních událostí. Na programu bude především zasedání amerického Federálního rezervního systému, který ve středu oznámí výsledky svého březnového zasedání. To však není jediná významná událost tohoto týdne – projev předsedy Fedu Jeromea Powella (nezávisle na tiskové konferenci po zasedání), indexy ZEW, PMI, IFO, zprávy o nemovitostech a stavebnictví v USA a tak dále. Není pochyb o tom, že volatilita se v nadcházejících dnech zvýší. Nahlédněme do ekonomického kalendáře nejdůležitějšího týdne v měsíci březnu.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 18. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

18.03.2024 I pár GBP/USD vykázal v pátek velmi slabé pohyby, ačkoli některé zprávy z daného dne mohly vyvolat silnější reakci trhu. Například zpráva o průmyslové výrobě v USA. Jestliže únorový údaj překonal odhady o 0,1 %, pak lednový údaj byl revidován z -0,1 % na -0,5 %. Účastníci trhu tak už měli důvod k prodeji dolaru. Slabý byl také index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity. Ten činil pouhých 76,5 bodů oproti prognózovaným 76,9 bodům. Ve druhé polovině dne ale dolar rostl, pokud lze pohyb o 25 bodů nazvat růstem.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 18. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

18.03.2024 Pár EUR/USD vykázal v pátek velmi nízkou volatilitu. Pásmo od denního minima do maxima bylo pouhých 26 pipů. Nečekali jsme tedy obchodní signály ani zisky z žádného obchodu. Ve čtvrtek pár zaznamenal volatilitu kolem 70 pipů a obchodníci okamžitě dostali dobré obchodní signály a mohli dosáhnout zisku. Proto bychom rádi připomněli, že pokud pár stojí na místě, neměli byste čekat dobrý zisk.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 15. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.03.2024 Pár GBP/USD také ve čtvrtek vykázal negativní obchody. Dokonce dokázal vytvořit klesající kanál, který aktuálně podporuje medvědy, takže také můžeme doufat, že libra bude dál klesat. Připomeňme, že očekáváme výrazný pokles libry. Tato měna nejdřív tři měsíce bez jakéhokoli rozumného důvodu rostla, pak tři měsíce zůstávala na stejné úrovni. Máme za to, že přišel čas zahájit silný klesající trend, ale vše bude samozřejmě záviset na tržním sentimentu. Pokud se investoři budou zdráhat nakupovat dolary, protože ignorují fundamentální a makroekonomické pozadí, pak pár nezahájí stabilní klesající pohyb.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.03.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek konečně vydal směrem dolů, na což jsme dlouho čekali. Není ale zaručeno, že bude v obchodech směrem dolů pokračovat, protože investoři měli poslední dobou spoustu příležitostí k nákupu dolaru, které nevyužili. Přetrvává tudíž býčí směr. Nicméně konsolidace pod trendovou linií a výrazný čtvrteční pokles nám dovolují doufat.
img

GBP/USD. Libra se drží na stejné úrovni

14.03.2024 Obchodování na měnovém trhu je klidné a hlavní páry vykazují nízkou volatilitu a tlumenou reakci i na významné makroekonomické zprávy. Výjimkou není ani měnový pár GBP/USD.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 13. března 2024

13.03.2024 Dolar posílil po zveřejnění údajů o indexu spotřebitelských cen v USA, které ukázaly, že inflace zrychlila z 3,1 % na 3,2 %. Zdálo se, že tento pohyb bude poměrně výrazný. Koneckonců přetrvávající inflační tlaky vylučují možnost, že by Federální rezervní systém snížil úrokové sazby, přinejmenším do podzimu. Zdá se, že Fed má se zvládáním inflace potíže, a v takové situaci by změkčení měnové politiky mohlo vést k ještě prudšímu růstu cen. Není tedy pochyb o tom, že americký dolar bude dále posilovat. Tento proces se však rychle zastavil a nakonec byl nahrazen obratem.
img

EUR/USD. Americká inflace v únoru náhle zrychlila. Co nám říkají údaje?

13.03.2024 Zveřejněná zpráva o inflaci v USA se ukázala být poměrně kontroverzní. Téměř všechny její složky vyšly v "zeleném" a ukázaly se být silnější, než se předpokládalo. Jádrová inflace však stále vykazovala klesající trend, a to i přes pomalejší tempo zpomalování. To účastníky trhu zaskočilo: obchodníci jednoduše nevěděli, jak na zprávu reagovat. Zpočátku ceny prudce klesly k hranici 9. čísla, ale pohyb směrem dolů již nenásledoval. Poté převzali iniciativu kupující, kteří cenu vytlačili až na úroveň 1,0945. Své pozice však neudrželi, protože zpráva o inflaci nakonec zafungovala ve prospěch amerického dolaru.
img

GBP/USD: Libra se dostává pod tlak kvůli možnému uvolnění měnové politiky ze strany Bank of England

12.03.2024 Průměrná mzda ve Spojeném království zůstala pozadu a za poslední tři měsíce loňského roku vzrostla pouze o 6,1 %, což je nejnižší růst od října 2022 a nižší než 6,2% nárůst v předchozím období. Podle prognóz zůstane na úrovni 6,2 %. Míra nezaměstnanosti mezitím vzrostla z 3,8 % na 3,9 %, čímž překonala prognózu 3,8 %. Počet nových pracovních míst se snížil na 21 tis.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 12. března 2024

12.03.2024 Ačkoli vykazoval známky ochlazení, celkově zůstal trh práce beze změny. Trend, který se objevil včera, však dnes může vykázat značný pokrok. Podle prognóz by inflace ve Spojených státech měla zrychlit z 3,1 % na 3,2 %. Pokud se tato očekávání potvrdí, bude to znamenat, že Federální rezervní systém zahájí cyklus snižování úrokových sazeb až v létě, přičemž převládá názor, že by k němu mohlo dojít již na jaře. Pokud trh svá očekávání přehodnotí, nevyhnutelně to posílí dolar. Údaje z britského trhu práce navíc jen zvýší tlak na libru. Vždyť míra nezaměstnanosti se pravděpodobně zvýší z 3,8 % na 3,9 %.
img

GBP/USD. Klíčový týden pro libru

12.03.2024 Pár GBP/USD dosáhl minulý pátek téměř 8měsíčního cenového maxima a vystoupal na úroveň 1,2892. Pro kupující však bylo obtížné překonat úroveň 1,29, protože obchodníci vybírali zisky a cena ustoupila o několik desítek pipsů. Nový týden pár zahájil pobytem na úrovni 1,28, a to na pozadí téměř prázdného ekonomického kalendáře a všeobecného oslabení dolaru.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Market Profile | Pullback | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Bezpečný přístav | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | AUD/NZD | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/SEK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | CHF/JPY | AUD/CAD | AUD/CHF | EUR/CAD | CAD/CHF | EUR/NZD | GBP/NZD | NZD/CAD | NZD/CHF | USD/MXN | USD/INR | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Robert Kiyosaki | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Svíčkové grafy | Obchodování na burze | Měnové trhy | Investujeme | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AOS | ATM | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Aussie | ADX | B/E | BRICS | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Benchmark | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Buy Stop | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Channel | Chop | Close | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Daytrader | Daytrading | Demo účet | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | EBIT | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | Index FTSE 100 | Fair Value | Falešné proražení | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Flat | Foreign Exchange | Futures | G10 | G7 | GAAP | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Inside Bar | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční riziko | Investor | Investování | JForex | Japonský jen | Jestřáb | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Krátká pozice | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | Larry Williams | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makro data | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Outside Bar | P/E | PTR | Parabolic SAR | Parita | Čekající příkazy | Peněžní zásoba | Pivot Point | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prémie | Průmyslové objednávky | Příkaz | Příkaz Stop | RRR | RSI | Rally | Rate cut | Rating | Relative Strength Index (RSI) | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Rizikové měny | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Scalping | Sell Stop | Sentiment | Short | Short pozice | Smart money | Směnný kurz | Splatnost | Spot | Spotová cena | Spotový trh | Spread | Stagflace | Sterling | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swing | Swiss | Take Profit | Pokladniční poukázky | Ticker | Tightening | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Yield | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | HighSky Brokers | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Singapurský dolar | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Babypips | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Obchodní instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | London Stock Exchange | Japonská měna | Peter Schiff | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Online trading | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Světová obchodní organizace | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | EUR/HUF | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Poziční obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Internetová měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Zásoby ropy | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | USDCAD | EURJPY | EURPLN | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Volatilní | Hazardní hry | Likvidita trhu | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie ČEZu | Akcie Deutsche Bank | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie on-line | Akcie Visa | Aktuální cena ropy | Aktuální cena ropy brent | Aktuální cena stříbra | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | AUDJPY | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Bitcoin cena | Bohatý táta, chudý táta | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | CAC40 | CAD USD | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy klesá | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny dolaru | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je to bitcoin | Conference Board | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | České koruny | Devizové rezervy ČNB | Devizové trhy | Dlouhodobé investice | Dnešní kurz | Dnešní kurz USD | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektřina | Emisní povolenky | Engulfing | ETF fondy | Etoro | Eura | EURGBP | EURHUF | Euro Stoxx 50 | EURSEK | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční plánování | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.com | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GDP | GfK | Graf | Graf EURUSD | Graf zlata | HangSeng | Harami | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP USA | HighSky | Hodnota akcií | Hodnota eura | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | CHFJPY | Ichimoku | Ichimoku Kinko Hyo | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Indikátor MACD | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování do zlata | Investování na burze | Investovat do zlata | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jak si vydělat | Japonská ekonomika | Jedno euro | JP Morgan | JPY USD | Kiyosaki | Komodita | Komoditní | Komodity ropa | Komodity zlato | Konfluence | Krátkodobé investice | Kurz akcie | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz USD | Kurzy | Libra | Libra šterlinků | Londýnská burza | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Maximální riziko | Měna euro | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Morning Star | Moving Average | MQL5 | MQL5.com | MT 4 | MyFxBook | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Ninja Trader | Nové trhy | Obchodní marže | Obchodní platformy | Obchodování komodit | Obchodování s CFD | Obchodujeme | Oslabení koruny | Pád dolaru | Paládium | Pasivní příjem | Patria Online | PayPal | PinBar | Pips | Pivot | Pivoty | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prodej eura | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Reuters | Risk Off | Risk On | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Sierra Chart | Signály | Směnný kurz eura | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spekulace na růst | Spořící účty | Státní dluh | Státní dluhopisy | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Surová ropa | Švédská koruna | Světové měny | SWIFT | Swingy | Termínované vklady | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | Throwback | Trailing Stop | Trh | Trh s akciemi | Tržní podíl | Twitter | USD EUR | USD GBP | USD graf | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj nezaměstnanosti | Vývoj zlata | Vznik eura | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | Highsky.cz | Země BRICS | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy euro | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | ROIC | CNBC | BreakEven | ZEW | DXY | Formace Shooting Star | EIA | ING | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | Bill Gates | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Current Ratio | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Dluhové trhy | EBITDA | Elon Musk | EV | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | P.A. | Peněžní trhy | Provozní marže | Překoupení | Range | Redukce | ROCE | ROE | Sekundární trh | Sell | Tovární objednávky | Výnos do splatnosti | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | Černé zlato | WSJ | Trading Room | Akciová společnost | Kmenové akcie | P/E Ratio | Převis | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Factoring | Hrubý domácí produkt (HDP) | Institute for Supply Management (ISM) | Klouzavý průměr (Moving average) | Over-the-counter (OTC) | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | eBook | Tržní sentiment | Commission | Komise | Transakční poplatek | Kontrakt | Double top | Federální rezervní systém | Křížové měnové páry | Trendový indikátor | Majors | Momentum indikátor | Přeprodáno | Stop Loss (SL) | Volby | Pivot Pointy | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | Úspěšný trader | Futures trhy | Know-how | Futures trading | Blog | Retail | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Cena eura | Commodity futures | Commodity futures trading | Dividendové akcie | Ekonomický kolaps | Head and Shoulders | Forex heatmap | Graf EUR/USD | Investment | Slušný zisk | Stock market | Traders | Americké obchodování | Markit | Dow Jonesův index | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Bernstein | Natixis | Jackson Hole | KPMG | CNOOC | RBC Capital Markets | Scotiabank | Wells Fargo | Microsoft | State Street | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | ANZ | Sentix | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | YouGov | NATO | BNY Mellon | Next Finance | RBC Capital | Destatis | Technické indikátory | Oslabení eura | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | S/R zóna | Thomson Reuters | Fundamentální pohled | Technický pohled | Technický výhled | Bezpečné měny | HUF/EUR | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | OctaFX | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Pokles cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Index pražské burzy PX | Averze k riziku | Index pražské burzy | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Vývoj akciového indexu | Finanční aktiva | Globální trhy | Investovaný kapitál | Rizikový kapitál | Stock Exchange | Velcí investoři | Finanční centrum | Evropské banky | Velcí obchodníci | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Energie | Společná evropská měna | Prezident Fedu | Příležitosti na trzích | Rada ČNB | Earnings | Sentiment trhu | Oscilátor RSI | Linie podpory | Podnikatelé | Pro tradery | Target Profit | KBC | Akcie finančního sektoru | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Jádrový index | Moneta Money Bank | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Sázet | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Futures kontrakty | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | Posilování koruny | Miliardáři | Německý ústavní soud | Obchodované instrumenty | Fundamentální faktory | Vývoj měn | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Chance | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Kapitálové rezervy | Akcie těžařských společností | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Ekonomické dopady | Britská centrální banka | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Soros Fund Management | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Algoritmus | Forexoví obchodníci | Supporty a rezistence | Klouzavý průměr EMA | Klouzavý průměr SMA | Pokles libry | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Oslabení japonského jenu | Akcie amerických bank | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Nervozita | Globální finanční trhy | Růst akcií | Fitch Ratings | Dnešní ekonomický kalendář | Světové centrální banky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Index burzy | Kryptoměny | Cenový boom | Americká ropa WTI | FactSet | TradingView | Představitelé centrální banky | Citi | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Makroekonomické analýzy | Výzkumná společnost | Marže společností | Vývoj na akciových trzích | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Nálada na trhu | PetroChina | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Člen rady guvernérů | Představitel ECB | Evropský trh | Nejistota | Erste | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Největší banky | Indikátor Stochastic | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | CySEC | Zajištění | Finanční poradce | Výnosy amerických dluhopisů | Steve Nison | Úvěrové krize | FTSE 100 | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | National Australia Bank | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Úspěch v tradingu | Výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Depozitní sazba ECB | Obchodování na newyorské burze | Bankéři | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Nakupovat akcie | Poptávka investorů | Rekordní maxima | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Odhady trhu | Predikce | Ekonomická situace | Hospodářská situace | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Světové trhy | Investovat do akcií | Zprávy a události | Inflace v Česku | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Výběr zisků | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Měnové krize | Odliv kapitálu | Čekající příkaz | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Zájem obchodníků | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Poměr RRR | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | ExxonMobil | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Guvernéři centrálních bank | Obchodování forexu | Aktuální cena | Německý Ifo index | Zvýšení volatility | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnových trzích | Obchodování na měnovém trhu | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Vývoj úrokových sazeb | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Odhad HDP | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | HDP v eurozóně | Mercedes | Bitfinex | CME FedWatch | Bridgewater | Obchodování s českou korunou | Venture Capital | Spinning Top | ex | Purple Trading | Zklamání investorů | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Skupina PPF | Swiss Life Select | Krize eura | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Manipulace s trhem | Silicon Valley Bank | Bitcoinový ETF | Intradenní obchody | Chicago Mercantile Exchange | ING Groep NV | CoinDesk | Cena palladia | Makroekonomické zprávy | Bureau of Economic Analysis | BHS | Ceny pšenice | Breakout Trader | World Gold Council | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Kurzový vývoj | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | André Kostolany | Investiční firmy | Americký akciový trh | Markéta Šichtařová | MT4 Supreme Edition | Nenad Kerkez | Obchodování s cizími měnami | Obchodování s kryptoměnami | Cena platiny | Palladium | Úřad pro finanční služby | Podnikové dluhopisy | Hlavní fundamenty | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | XRP/USD | Bitcoin mining | Cena Etherea | Transakce s deriváty | Kryptoměnové ETF | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Diverzifikace investic | MiFID II | LYNX Trading | Altcoin | Investiční nástroj | Burzovní trhy | Kraken | Zcash | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | Ray Dalio | Invesco | Trh s bitcoiny | Kapitalizace bitcoinu | Index S&P/ASX 200 | Hypoindex | Binance | Kryptoměna ethereum | Charles Hoskinson | Boom kryptoměn | Růst bitcoinu | NEST | Lightning Network | BTG | Bitcoin Cash (BCH) | Litecoin (LTC) | Stellar (XLM) | Stellar | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Lightspeed | Crypto | RoboMarkets | Tether | Příznivci kryptoměn | Pokles bitcoinu | Krypto burzy | Nakupování kryptoměn | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | Jak fungují akcie | Dlouhodobé investování | Tvůrce bitcoinu | Digitální peněženky | Výhled eura | Dobrý obchodník | Altcoiny | Tržní očekávání | Index MOEX | Vzácné kovy | Úspěšný trading | Investorský sentiment | Kobalt | Inverzní výnosová křivka | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Burzovní trh | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Růstové akcie | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Hackerské útoky | Posilování dolaru | Zobchodovaný objem | Výsledky obchodování | Podniky | Financial Conduct Authority (FCA) | Globální růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Schwab | Amazon (AMZN) | Netflix (NFLX) | Kurz EUR/CZK | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Obchodní analýza | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Forint | Index RTS | Pokles ceny | Nákup zlata | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Indikátor Ichimoku | Cenový kanál | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Poptávka po dolaru | Americký dolarový index | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Akcie v Evropě | I-Trader | Propady na akciových trzích | Použití finanční páky | Kompozitní index | Úrokový výnos | Trhy v USA | Trh s ropou | Finanční skupina | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Silnější dolar | Slabost dolaru | Růst amerického dolaru | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Obchodní signál | Long obchod | Největší kryptoměna | Výnosy z amerických dluhopisů | Hodnota amerického dolaru | Růst úrokových sazeb | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | The Big Short | Daňové úlevy | Obchodování se CFD | Úspěšné obchody | Regulační orgán | Aktivita na trhu | Zvyšování úroků | Růst zisků | Anticyklické akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Napětí na finančních trzích | Evropská komise | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Denní objem obchodů | François Villeroy de Galhau | Globální rezervy | Vývoj finančních trhů | Jednotná měna | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Coin ATM Radar | BANXICO | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Mergermarket | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Akciová rally | Růst cen komodit | Úvěrové portfolio | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | Heiken Ashi | Růst dolaru | Momentum trhu | Platforma pro obchodování | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Snížení volatility | Poptávka po americkém dolaru | Otevřené obchody | Vysoké zisky | Makroekonomické statistiky | Technický obchodník | Analýza cenových grafů | Kvantitativní technická analýza | Fibonacciho pásma | RSI indikátor | Obchodní přístup | Obchodní operace | Skalpování | Způsob obchodování | Volatilita eura | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Palladiové akcie | Obchodovat komodity | Silný trh | Zvýšení sazeb | Volatilní obchodování | Obchodování GBP | Renko graf | Evropský regulátor | Market alert | Klesající cena | Konopné akcie | Investice do marihuany | Začínající obchodníci | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | Cena zemního plynu | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Obavy investorů | Inflační očekávání | Ekonomická stagnace | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Short obchod | Obchodování Price Action | Český průmysl | Podíl nezaměstnaných | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Trendové strategie | Pokles sazeb | GDPNow | Vývoj hlavní úrokové sazby | Jak na obchodování | Infineon | Infineon Technologies | AMS | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny pohonných hmot | Pokles kurzu | Intradenní strategie | Chainalysis | Vyšší mzdy | Globální HDP | Oživení světové ekonomiky | Stav americké ekonomiky | Společná měna | Boris Johnson | Finanční svět | Nabídka akcií | Investice firem | Token | OKB | Stablecoin | DE30 | Snížení sazeb | Reinvestování | Fibo retracement | Omezení dodávek ropy | Čínský trh | Pohyb kurzu | NATGAS | Prezidentka ECB | CoinShares | Haresh Menghani | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Svět investování | Ropné akcie | Akcie Netflixu | Obchodní pásmo | Obchodování Pin Barů | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | FedWatch Tool | Kurz kryptoměny | Pokles dolaru | Ripple Labs | Ziskové obchody | Obchodní myšlenka | Negativní fundament | Napětí na trzích | Ekonomická analýza | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Pokles výnosů dluhopisů | Výkonný ředitel | XTB Research | Valeria Bednarik | Odvetná cla | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Velcí spekulanti | Nové akcie | Akcie týdne | Variance | Price Action Trading | Ekonomické problémy | AMZN | Burzovní průvodce | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | Výnosy amerických státních dluhopisů | Broker Consulting Index | Růst mezd | Stříbrné mince | Depozitní sazby | Prosus | Zařízení pro těžbu kryptoměn | Těžební zařízení | US500 | Hospodářská recese | Nárůst cen ropy | Deutsche Welle | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | PPF | Transakce s kryptoměnami | Globální recese | Býčí pattern | Denní graf | Stablecoiny | Prodeje nových aut | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Zprávy z Fedu | Ekonomika nového Zélandu | Overbalance | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | UCITS | Pohonné hmoty v Česku | Pohyb měnových párů | Snížení daní | Risk Reward Ratio | iShares | Vyzkoušet si trading | ESG | Český HDP | Ceny palladia | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Momentový indikátor | Makroekonomický výhled | Jak se stát lepším investorem | Příležitosti na FOREXu | Banky pro mezinárodní platby | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Edge | Profesionální obchodníci | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Ochrana před inflací | Snižování rizika | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | Pattern hlava ramena | Analýza měnových párů | RISK-ON | Kryptokomunita | Akcií těžařů | Měnový pár EUR/GBP | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Největší ekonomika | FSB | Šéfka MMF | Obratové patterny | Obchodování reverzních patternů | Obratový pattern | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | Hospodářské krize | Oslabování japonského jenu | Mnoho ziskových obchodů | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Alipay | Konfluenční oblast | Digitalizace | Světové akciové indexy | US30 | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Obchodní model | Rozpočet | Death cross | Deficit | Prohloubení schodku | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Pattern Inside Bar | Indikátor ZigZag | Signální svíčka | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | Hongkong | Patterny | Snížení úrokové sazby | Kryptoměnová burza | Trinity | Indikátor určující trend | Výstup z obchodu | Obratové formace | LNG | Býčí signál | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Data z USA | Rijád | Dvojitý vrchol | MSFT | Obchod | Cennější než zlato | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Praktický příklad | Myšlenka | Průměrná hodnota | Praktická ukázka | Analýza dat | Histogram | Inflace v říjnu | FRED | Včerejší obchodování | Obrat trendu | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Průmyslová výroba v eurozóně | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | Ceny pohonných hmot v ČR | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Slušné zisky | Akcioví obchodníci | Vyšší riziko | Pokles zájmu investorů | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Data ze Spojených států | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | CPI v eurozóně | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | USDC | BAT | XLM | Risk-off | Aktuální obchodní příležitosti | UnitedHealth | Pfizer | IIF | Pravděpodobnost úspěchu | Hladiny Fibonacciho retracementu | Rostoucí trendová čára | Svíčková formace | Jakub Hodan | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Ceny v průmyslu | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen | ETF na zlato | Zůstatek | Studie | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Křížení klouzavých průměrů | Datový kalendář | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Swingová maxima | Ekonomický vývoj | Celkový objem obchodů | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Vývoj trhu | Výhled dolaru | Generální ředitel | Poskytovatelé úvěrů | Statistici | Negativní nálada | Největší pokles | Ukrajina | Zájem o riziková aktiva | Lagardeová | Souhrnný index | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Philip Lowe | Nakupovat zlato | Reverze k průměru | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | USDT | dApps | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | PoW | PROP Trading | Vyhlídky | Průzkumy | Formace dvojitý vrchol | Američtí zákonodárci | Rezistenční pásmo | Blahobyt | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Administrativa prezidenta | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Kalendář událostí | Americká data | Pozornost obchodníků | Walt Disney | Vývoj ceny americké ropy | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ceny americké ropy WTI | EUR Index | Technická analýza GBP/USD | Technická analýza EUR/USD | Oblast rezistence | Oblast supportu | Překoupené podmínky | Ekonomická důvěra | Helena Horská | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Zveřejněná data | Analýza hlavních měnových párů | Dvojité dno | Swingové maximum | Data o HDP | Globální trh | Technické rezistence | Financovat | Fakey Pattern | Formace dvojité dno | Master Candle | Pattern Master Candle | Aktivita zpracovatelského průmyslu | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Jan Vejmělek | Investovat v roce 2020 | HUF | PLN | Mario Centeno | Na burze | Drahý kov | Celosvětový růst | Deficit zahraničního obchodu | Centrální banka USA | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | USDIDX | Rostoucí náklady | ABC | Visa | Enel | Výrazný pokles | Ceny potravin | Klesající trendové čáry | Čtyřhodinový graf | Hikkake | Hikkake pattern | Velikost pozice | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Data z průmyslu | Saldo zahraničního obchodu | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Hlavní trend | Klíčová rezistence | Klíčový support | Paul Volcker | Globální vývoj | Koruna dnes | Zdražování | Listopadová inflace | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Nízká inflace | Problémy | COPPER | Kolísání ceny | Přeprodané podmínky | Růstový impuls | NAFTA | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Směřování měnové politiky | Člen bankovní rady | Breaking | Úvěrové pojišťovny | Pojišťovny | Ekonomická recese | Podíl akcií | Total | Skrytá medvědí divergence | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Ranní zpráva | Počet zemřelých | Konzervativní strana | Vybírat zisky | Evropský průmysl | Největší producent ropy | Cenové formace | Rostoucí klín | Klesající klín | Býčí vlajka | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Symetrický trojúhelník | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Konzervativci | GBP/EUR | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Yahoo | HDP Německa | PKN Orlen | Ford Motor | United Technologies | UTC | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Federální obchodní komise | FTC | Amgen | Ropná zařízení | Airbus | Nord Stream | Akciový index Dow Jones | Goldcorp | Společnost Microsoft | Zahájení obchodování | NN Group | Ústavní soud | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Úroky | Konec roku | Vývoj zlatých rezerv | Jak určit trend | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Naše prognóza | Americké centrální banky | Dolar roste | Nabídka a poptávka | Zlepšení sentimentu | Vývoj spotřebitelské inflace | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Europoslanci | FedEx | FDX | xStation5 | Nejziskovější | Bankovní vklady | MasterCard | NASDAQ: MSFT | FB | Disney | Tým RoboMarkets | Andrew Bailey | TASS | Next Finance Markéta Šichtařová | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Majors měnové páry | Dot-com | Rychlý růst mezd | Bydlení | Americké objednávky | Uber | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Údaje z Číny | První obchod | Ztráta | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | Stratég | Akciové indexy v USA | Purple Strike | Důležité ekonomické události | Miliardy korun | Vývoj jádrové inflace | Inflace v Maďarsku | Cena pšenice | Kraft Heinz | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Výnosy státních dluhopisů | Průmyslové podniky | Peking | Investiční ředitel | US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Nálada na globálních trzích | Singapur | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Nejistoty na finančních trzích | ETF roku 2020 | Hospodaření | Hospodářská katastrofa | Zvýšení inflace | Zvýšení inflačního cíle | Zotavení v Německu | Skutečný brexit | Růst měnového páru | Růst měnového páru GBP/USD | Ekonomika Velké Británie | Sjednocení Irska | Očekávaný růst poptávky | Růst poptávky | Výrazný růst cen ropy | Saúdská ropná zařízení | Útok na saúdská ropná zařízení | Černé labutě | Americká WTI ropa | Kontrariánské pozice | Akciový býčí trh | Elizabeth Warrenová | Bernie Sanders | Trumpova opce | Nakoupit ve výprodeji | Místní centrální banka | Nízké ceny ropy | Dokončený brexit | Nakupovat švédskou korunu | Trend USD/SEK | Vývoj měnového páru USD/SEK | Krátkodobé obchodování | Příležitosti pro krátkodobé obchodování | Dlouhodobé pozice | Úrokový rozdíl | Jestřábí hlasy | Dlouhodobí investoři | Dlouhé pozice v koruně | Pozice v koruně | Pohyb kurzu EUR/CZK | Tlak na zvyšování sazeb | Předpokládaný vývoj | Přezásobený ropný trh | Reakce eura | Pracovní trh | Akciová maxima | Minima eurodolaru | Guyana | OPEC & Friends | Silný support | Akciové ceny | Příměří v obchodních válkách | Volume indikátor | Objem objednávek | Eskalace konfliktu | Američané | Návratnost | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Celsius Network | Inovace | Stoupající trend | Americké dolary | Evropská inflace | Dobrá data | Výroba aut | Washington | Daimler | Micron Technology | Finální odhad | Analýza společnosti | Letecké společnosti | Miliardy eur | Oslabení kurzu | Sodexo | Listopadová bilance zahraničního obchodu | RBA | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | Soukromí investoři | ProfitLevel | Ifo | Experti | Krátké (short) pozice | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | INR | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Příjmy domácností | Zpráva COT | Poradenství | Mercedes-Benz | Nový rekord | Ministerstvo práce | Zpráva o trhu práce | Geopolitická situace | Rezistenční oblast | Trendová obchodní příležitost | Trend systém | RSI/PA (W1, D1) trend system | Wall Street Journal (WSJ) | Iniciativa | Breakouty | Podnik | Česká inflace | Proinflační | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Silnější koruna | Vyšší inflace | Bloky | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Bankroty | SAP | Federální vláda | Výroba v eurozóně | Purple indikátory | Kryptoměny bitcoin | Cenové tlaky | Nová auta | Ceny v zemědělství | Velké změny v Rusku | Změny v Rusku | Vývoj meziroční inflace v Rusku | Inflace v Rusku | Vývoj meziroční inflace | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Mateřská společnost Googlu | Zájem o dolar | Dobrá čísla | Nájemné | Nižší růst | Oblasti konfluence | Britské společnosti | Ceny energií | Horší data | Zamyšlení | Akciový index MOEX | MOEX | Celková průmyslová výroba | Oživení globální ekonomiky | Denní volatilita | Prognózy ČNB | Zajímavé zisky | Krach | Komunikace | Údaje o HDP | Francouzský prezident | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Prezident | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Vlastní digitální měny | Paypal Holdings | Google | Instagram | Anglie | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | FIXINDEX | Index hypotéčních úvěrů | Broker Consulting index hypotéčních úvěrů | Evropské ekonomiky | Souhrnný indikátor | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Íránský konflikt | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Víkendové analýzy | American Express | Financial Conduct Authority | Renko chart | Renko | Pohyby cen | Rostoucí trendové čáry | Nový virus | Virus | Akciové trhy v Evropě | Negativní dopad | Pokles | Situace | Zdražovat | Coronavirus | Americký kongres | Nejvýraznější pokles | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Americká Federální rezervní banka | Růst inflace | Dedolarizace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Dobrý obchodní plán | Medvědí Pin Bar | Starbucks | Boeing | Technická analýza zlata | Analýza zlata | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | AML | Obchodovať kryptomeny | Zpomalení růstu | Vstupní signály | Pravděpodobnost ztráty | Pravidla obchodního systému | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Konsenzus očekávání analytiků | Lukáš Baloga | Burza v Budapešti | Index burzy v Budapešti | Varšavská burza | Index burzy ve Varšavě | Bratislavská burza | Index Slovenské burzy | Predikce 2020 | Swingová minima | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Delta Airlines | Geopolitické dění | Aktuální rezistence | Buy obchody | Obchody | Indická vláda | Výdaje | Platit daně | Daň z příjmu | Pesimismus | Čínská vláda | Index nových zakázek | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Free cash flow | BP | Americký ISM | Prodeje aut | Fresenius Medical | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | Taleb | 4fin | Sazby beze změny | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Rolování kontraktů | Palantir | Zisky dolaru | Americké ekonomiky | Technická analýza měnových párů | Formace technické analýzy | Falešný signál | Stop-Lossy obchodníků | Hodnota aktiv | Americké banky | TNOTE | Průměrná cena | Brent Crude Oil | NFP data | Růst britské ekonomiky | Zasedání RBNZ | Analýza BTC | Technická analýza BTC | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Dolarové měnové páry | Lednová inflace | Biogen | Americká inflace | Dnes na forexovém trhu | Momentum indikátory | Indikátor RSI | Indikátor ADX | Indikátor OBV | Technický indikátor | On Balance Volume | Average Directional Index | Růst sazeb | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Britské měny | Kukuřice | Expanzivní fiskální politika | Ovebalance | Pokračování poklesu | Akcie 3M | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | GEM | Nové obchodní příležitosti | Využití umělé inteligence | PMI ze sektoru služeb | Gilead Sciences | Údaje z USA | Posilování japonského jenu | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | FedWatch | Akcie Hypoport | Guggenheim Partners | České banky | Ekonomické recese | Index aktivity v sektoru služeb | Index aktivity | Slabá čísla | Největší ztráty | Odraz od ceny | Obchodní myšlenky | Intradenní volatilita | Index nákupních manažerů ve výrobě | Průmysl a zahraniční obchod | Šéfka ECB | Zpřesněný odhad | Commonwealth Bank of Australia | Tržní úrokové sazby | Průměrná mzda | Americký Fed | Akcie Netflix (NFLX) | Technická analýza BTC/USD | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Haruhiko Kuroda | Nižší zisk | Vývoj | Analytická společnost | Hospodářská politika | Nová data | Šok | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Institut pro mezinárodní finance | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Výsledek obchodování | Mzda | Guru | Vládní opatření | Výkyvy | Změny trendu | Aktuální Price Action | Příležitost k nákupu | Inflace v únoru | Nástroje měnové politiky | Ekonomika Evropské unie | Změna sazeb | WP | Rishi Sunak | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Restrikce | Těžební kapacity | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Investovat do fondů | Technická recese | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Lufthansa | Vlna výprodejů | Program nákupu aktiv | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Bankovky | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Čínský růst | Technologičtí giganti | Brutální propady | Medvědí trend | Vládní představitelé | Další vývoj | S&P 500 futures | Stimuly | Silný propad | Výrok Lagardeové | Brusel | Pokles HDP | Fiskální politiky | Moore Czech Republic | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Ropa a pohonné hmoty | Zrychlení inflace | Cenový vývoj | Průzkum Fidelity | Silný pokles | Snížení dividendy | Šíření viru | Stimul | Důležitý support | New York Times | Inflace v EU | NBER | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Nákupy vládních dluhopisů | Prostor k růstu | Svěřenský fond | Barel WTI | Akcie Monety | Spotřebitelé | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Možnosti technické analýzy | Směr trendů | Historie | Určení trendu | Horizontální linie | Potenciální změny | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | Onemocnění | Rozkolísaný | Tiskové agentury | Prudký pokles cen | Texas | Louisiana | PYPL | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Fed včera | Bilion dolarů | Příležitosti k nákupu | Přísná opatření | Další pokles | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Ošetřovné | Senátorka | Kalifornie | Kongres | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Pat Toomey | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Fundament | Posílení amerického dolaru | Ukončení pozice | Stop-Lossy | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Zahraniční dluh | Vyspělé ekonomiky | Ministryně financí | Hluboké ztráty | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Úřad práce | Hodinový graf | Index podnikatelské aktivity | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Anomálie | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Prostor pro pokles | Graf dne | Dividendové výnosy | Peněžní zásoby | Záchranný balíček | Další růst | Růst | Olympijské hry | Kevin McCarthy | American Airlines | Koronavirové krize | Poslanci | Silná rezistence | Signál | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Býčí potenciál | Potenciál | Evropský parlament | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Rozsáhlé propouštění | Allianz | Německý statistický úřad | Pokles sentimentu | Viry | Vlna poklesu | Šíření nákazy | Inflace zpomaluje | Nejlepší palladiové akcie | NILSY | Anglo American Platinum | Ekonomické ukazatele | Březnová inflace | Izrael | Abbott Laboratories | Reálné mzdy | Air Bank | Sberbank | Klid před bouří | E-commerce | Ekonomiky | Ekonomický propad | Nigérie | Angola | Akciový index S&P 500 | Zhoršování situace | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Index DXY | Války | Překřížení klouzavého průměru | Schodek | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Hotelnictví | LTV | Potenciál poklesu | Růst nezaměstnanosti | Letecká společnost | Akcie Nvidia | Práce | Výraznější pokles | Aktivita ve službách | Vláda Spojených států | Změny sazeb | Podíl na trhu | Afrika | Údaje | Emise oxidu uhličitého | Hrozí krach | DPH | Ropný průmysl | Eni | Pojišťovna | Situace na ropě | Dolar australský | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Velké volatility | UnitedHealth Group | Big Short | Snaha Fedu | CBS | Ministři | Ekonomické oživení | Světoví těžaři | Nejsilnější růst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Hlavní měnové páry | Cena benzínu | Zpravodajské služby | Španělé | Nadprodukce | Pákistán | Snížení produkce | Nejvyšší soud | Celková inflace | FANG | DAWN | DAWN akcie | Vývoj HDP | David Frost | Massachusetts | Oregon | Více peněz | Inflace v březnu | GB00B03MLX29 | Long signál na akcie | Index US500 | Anglo American | Microsoft Corp | US Bancorp | Pokračování rostoucího trendu | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Maloobchodní tržby v USA | Medvědí kanál | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Majitel | Otevírání ekonomiky | Otevírání ekonomik | Procter & Gamble | Statistiky | Chuť riskovat | Uzavření trhů | Indikace | Poskytovatelé signálů | Situace na EUR/USD | Sell obchody | Vydělávat na finančních trzích | Dlouhodobě vydělávat | Vývoj ceny stříbra v USD | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Levná ropa | Rizikové averze | Risk-off sentiment | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Dílčí index | Kontrakt na ropu Brent | Kontrakty na ropu | Průměrný výnos | Nizozemsko | Sazba hypotečních úvěrů | Cenové pohyby | Vstoupit do obchodu | Obrácená Hlava a ramena | Reddit | Debata | Tweety | PMI ve službách | Soukromá spotřeba | Investiční tituly | Evropské indexy | Posílení | Swingové minimum | NY FED | WEI | Náklady na obsluhu dluhu | Kristina Hooper | Nové zakázky | Joe Biden | Nástroj technické analýzy | Regulační rámec | Budoucnost kryptoměn | Grayscale | Větší pokles | Potenciál trhu | Evropské méně | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Binance Coin | ADBE | Očekávané výsledky | Odhad vývoje HDP | Cenový pokles | Cenový propad | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | Bitcoin dnes | 737 MAX | Sazba Fedu | Pracovní síly | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Rozhodnutí o sazbách | SMA 100 | Náklady na financování | Shell | Energetická společnost | Ekonomická realita | Maloobchod | Jiří Hruška | Zaměstnanci | Gilead | Čistá ztráta | Pattern Hikkake | Tweet | ISM pro sektor služeb | Vývoj komodit | Futures na zemní plyn | Růst výnosů | Rally na akciích | Vývoz z USA | Soud | Aktivita v americkém sektoru služeb | Euro klesá | PEPSICO | HashRate | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | Dosáhnout zisku | Alexander Krüger | Uber Eats | Regulační orgány | Australská ekonomika | Centrální banka Japonska | Pokles ekonomické aktivity | Bilance aktiv | Kola kvantitativního uvolňování | Riziko deflace | Deflační tlaky | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Huobi | Výsledky NFP | Zveřejněné údaje | Akcie a dluhopisy | Evropský datový kalendář | Dluhy | Ústup inflace | NKE | Psychologické hladiny | Průmyslové kovy | Burza Binance | Link | ONE | Největší burza | Hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | RBI | Účet platební bilance | T-Mobile | Auta | Předseda senátního výboru | Hlavní trendy | Dnešní výsledky | Oblasti rezistence | Propuknutí nemoci | Sektor služeb | Býčí scénář | Medvědí scénář | Vstupovat do obchodu | Vstup do obchodu | Dění na trhu | Export do Číny | Negativní hodnoty | CL | Spekulovat | Moderna | Vyčerpanost býků | Zájem o hypotéky | Eli Lilly | Důvěra spotřebitelů | Růst Bitcoinů | Evropské sdružení výrobců automobilů | Ruské ministerstvo financí | Prolomení pod support | Kupci | Podnikatelské aktivity | Falešný průraz | Americká média | Pokles k supportu | Renault | PMI v eurozóně | Zákon o národní bezpečnosti | Klesající trendová linie | Držení obchodu | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Proti trendu | Zájem prodejců | Krátkodobý dluh | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Ztráty zaměstnání | Otevřít obchodní účet | Technologické centrum | JDE | Rizikovější měny | Unie | ČR | Stravenkový paušál | Pokles investic | Tempo růstu HDP | Počty nových žádostí o podporu | Překoupené zóny | Lukoil | Norilsk Nickel | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Průraz | Nové hypotéky | Bývalý prezident | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Chování trhu | Soubor pravidel | Simple Moving Average | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | PEPP | Kommersant | Londýnské burzy | Vyčerpání kupců | Nová prognóza | Rozhodnutí ECB o sazbách | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Square | Počet nových žádostí o podporu | Americké statistiky | Býčí trend | Vyčerpanost medvědů | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Oracle | Rozhodnutí soudu | Nerozvážnost | Plánování obchodů | Pokračování růstu | Tchaj-wan | Vývoz z Německa | Tempo poklesu | Rekordní pokles | Evening Star | Mário Centeno | Pokles evropské ekonomiky | Poptávka po zlatě | Nikola | Index Nasdaq Composite | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Teorie černé labutě | Vladimír Růžička | Zápisky tradera | Japonský parlament | Období krize | Světové indexy | Obchodování pomocí Price Action | Obchodovat Price Action | Medvědí potenciál | Zájem kupců | Aljaška | Arizona | Nevada | Novo Nordisk | Sanofi | Členové Fedu | Inflace v Evropské unii | Roční míra inflace | Prodeje automobilů | Podpůrné programy | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Rostoucí trend | Trend is your friend | Trend je tvůj přítel | Signály do obchodu | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Bezpečná měna | Bezpečný dolar | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Analytické společnosti | Tiff Macklem | Správce aktiv | Cardano | Index průmyslové výroby | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Analytik Purple Trading | Nízké sazby | Nové žádosti o podporu | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Akcie Wirecard | Práce z domova | Příjmy a výdaje | Výkyvy cen | Google Pay | Nastavení Stop-Lossu | Chesapeake | ONS | Ziskové marže | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Den obchodování | Nákupní apetit | Den nezávislosti | Thermo Fisher Scientific | Objem zakázek | Signál k prodeji | Jasný signál | Situace na trhu práce | MAM | Prostor pro další růst | Nárůst počtu nově nakažených | Ceny výrobců v USA | Fundamentální pozadí | Výrazný propad | Nový trend | Trendové obchodování | Větší riziko | Emirates | ChainLink | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Růst tržeb | Mazars | Dynamický support | Ceny | Krátkodobé trendy | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Ethereum 2.0 | Američtí politici | Směřování ceny | Kolísání cen | Trendová strategie | Trendové pohyby | Spotřební daně | Technologické společnosti | PlanB | Růst poptávky po ropě | Německé ceny výrobců | Polský průmysl | Společnost XTB | Tradingová strategie | Důležitá rezistence | Korekční fáze | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Nižší poptávka | Progres | Celkový výsledek | Mírná korekce | Odhady HDP | Ostatní vzácné kovy | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Silný trend | Konkurenční společnosti | DeFi | Staking | Sundar Pichai | Pár EUR/USD | Německá míra nezaměstnanosti | Agnico-Eagle Mines | Anglogold Ashanti | Barick Gold | Franco Nevada | Gold Fields | Kirkland Lake Gold | Royal Gold | Sibanye Stillwater | Nikl | Prognóza ceny zlata | Prognóza ceny stříbra | Prognóza ceny platiny | Prognóza ceny palladia | Prognóza ceny ropy | Komodity s LYNX | Akcie u LYNX | Komoditní akcie | Petroleo Brasileiro | Obchodní divize | Evropské HDP | Pozice dolaru | Obrat ekonomiky | Smazání ztrát | Weekly Economic Index | Zastavení růstu | Odhad růstu HDP | NY Fed Staff Nowcast indikátor | Fed Staff Nowcast indikátor | Odhad ekonomické aktivity | Obsazenost hotelů v USA | Obsazenost hotelů | Síla akcií | Promeškání investičních příležitostí | Silné momentum | Monetární stimulus | Mezinárodní firmy | Možnost práce z domova | Překvapivý růst | Komplexní analýzy | Důvěra | Buy signály | Covid19 | Newyorská pobočka FEDu | Pobočka FEDu | Turistický ruch | Odhad sektoru pohostinství | Počet leteckých pasažérů | New York City | Ekonomický vliv | Caixin | Známky oživení | Philip Lane | Výzkumy | Indonésie | Digitální ekonomika | Býčí kanál | WeCHat | Technická analýza ETH/USD | Růst zaměstnanosti | Významné události | Obchodovat pomocí Price Action | Chop trend | Netrendový trh | Trend krátkodobý | Časový úsek | Určování trendu | Statistické výhody | Výhody v obchodování | Agresivnější metoda | Konzervativní metoda | Držení finančních prostředků | Použití Price Action | Používat Price Action | Časové trendy | Klesající tendence | Vstupy do pozic | Cenové hladiny | Maďarská inflace | Lepší výsledky | Zpomalování inflace | Podhodnocené akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Významnější korekce | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Dluhopisy a zlato | Podhodnocený | Analytik XTB | Pandemická situace | Online nakupování | Upozornění na rizika | Pokles tržeb | Trh s futures | SkyBridge Capital | Kryptoměnový trh | Býčí formace | Prolomení supportu | SMA 20 | SMA 200 | Kanadská ekonomika | Coca-Cola | Analýza ceny | Stříbrná horečka | Deglobalizace | Ceny v eurozóně | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Výrobní index | Růst eura | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | SPAC | České maloobchodní tržby | Typ obchodování | Delta Airlines | Inflace spotřebitelských cen | Odborníci | Výrazný pokles libry | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Signál ke vstupu | Pattern dvojitý vrchol | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Prognóza Fedu | Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Zlevňování hypoték | Zasedání FED | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Bloomberg Intelligence | Budoucí vývoj | Řízení obchodu | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Technický signál | Krátkodobé dno | Politici | Ztráty společnosti | Vývoj ceny akcie | Podhodnocené stříbro | Diverzifikovat | Použití fraktálů | Fraktál | Wiliamsův fraktál | Williamsův fraktál | Bill Williams | Počet úmrtí | Grubhub | Biden | USA Joe Biden | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Pracovní místa | Pokles spotřebitelských cen | Pozitivní výsledek | Ranní okénko | Česká republika | Scalpingová strategie | Scalpingové strategie | Průmyslové zakázky | Šéf centrální banky | Pablo Hernández de Cos | Pokles průmyslové výroby | Energetický sektor | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | Akademie věd | Nobelova cena | Negativní úrokové sazby | Libye | CPI v USA | Americké měny | Výkon společností | Michael Saylor | MicroStrategy | CEO MicroStrategy | Epidemiologická situace | Embargo | Množství peněz | Růst zlata | BNB | Platby v kryptoměnách | Způsob investování | Defi | Nařízení | Epidemické situace | Intel | Solární energie | JPM | Pokles indexu | První obchodní den | Geopolitické faktory | Futures na ropu | Pozice velkých spekulantů | Moneta | Technologické tituly | Cenový vývoj indexu | JP Morgan Chase | Uniswap | Compound | Aave | Zveřejnění výsledků | Tržní výhled | Pokles EUR/USD | Soudní spor | Nestabilní situace | Výsledky voleb | Přebytek zahraničního obchodu | Oslabování amerického dolaru | MCD | Indické úřady | Číst grafy | Letecká doprava | Blockchainové technologie | Hlavní kryptoměna | Snižování daní | GPS | Producent ropy | Růst amerického HDP | Představitelé americké centrální banky | Praktické tipy | Směr obchodů | PLTR.US | PLTR | Výdělky | Růst průměrné mzdy | Proražení | Odmítnutí ceny | Proobchodování | Daňový balíček | Vzorce chování | Životní prostředí | Cenový skok | A16z | Anchorage | Sektor kryptoměn | Linde | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Swingový výhled | TABAK | Proč investovat | Očkování | AMBcrypto | Finanční společnost | NBP | Lael Brainardová | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | Nákup libry | Vývoj spreadu | Vývoj meziroční inflace v ČR | Plný úvazek | Částečný úvazek | Chytré peníze | Situace na zlatě | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | Derivátové trhy | Analýza BTC/USD | Celní spor | EU-USA | Spor EU-USA | Celní spor EU-USA | Scott Minerd | P2P | Peer-to-peer | Svět kryptoměn | Pokles zásob | Městský stát | Počasí | Růst ceny | Indikátory volatility | Indikátory objemu | PMI ve výrobě | Proražení rezistence | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | Polkadot (DOT) | DOT | Vývoj akcie | Silné oživení | Počet pracovních míst | Brands | Zdravotní péče | KKR | Shopify | Evropské centrální banky | Realizace obchodu | Držení pozice | CARA | MJ | Price Action obchody | Multitimeframe | Multitimeframe analýza | Platforma JForex | WU | Německé ceny | Larry Fink | Příkaz stop-loss | Longové obchody | Situace na trhu | VTB | Aligator | Pravidla obchodování | BYND | BYND.US | Nárůst ceny | Intradenní pohyby | Express | Tržní reakce | Prodej bitcoinů | Tržní ceny | Klíčové faktory | Cenové výkyvy | Vstupní signál | Začátek nového trendu | Problémy s likviditou | Thermo Fisher | Jestřábí přístup | Retailoví investoři | Cenový gap | Dnešní seance | Růst ceny Bitcoinu | Rozvolnění | Brent (OIL) | Zvýšená šance | Finanční výsledky | Dialog | Platby v bitcoinech | Nákup bitcoinu | Finanční výkonnost | Ark Invest | Maersk | Bull trend | Rostoucí úrokové sazby | Předpověď ceny | FTX | Tweety Elona Muska | Zinek | Kov | Obchodování s emisemi | ETS | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Zajímavé akcie | Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Vklady a výběry | Trojitý vrchol | Trojité dno | Vakcíny proti COVID-19 | Trend ceny | Trendové linie | Hedgové fondy | Pozice spekulantů | Růstový trend | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | Rizika a příležitosti | HYQ | Měnový pár CHF/JPY | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Negativní vývoj | Polská průmyslová výroba | Rostoucí výnosy | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Psychologický efekt | Nifty Gateway | Třetí vlna | Růst Německa | Makroekonomický vývoj | Falešné signály | MXN | Air | Sentiment investorů | Cenové turbulence | Investování do Bitcoinu | Více obchodů | Obchodování s emisemi (ETS) | Golden Cross | Golden Cross (zlatý kříž) | Zlatý kříž | Patterny Price Action | Investoři a obchodníci | Velký drawdown | Míra inflace v Německu | Akcie Boeing | PPF Telecom | Terra | Výrobní ceny v eurozóně | Nárůst výnosů | Admirals | Akcie společnosti Microsoft | Trend na ropě | Rozjetý rostoucí trend | Výrazný zisk | Výrazný pohyb | Omezení rizika | Silný růst | Jemenští povstalci | Nominální mzda | Porozumění divergenci | Banco Santander | Pandemická opatření | Posilování USD | Trustpilot | Pandemie covidu-19 | Analýza EUR/USD | Fidelity | Průzkum analytiků | Velké ztráty | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | Heatmap | Těžby kryptoměn | Akcie Eli Lilly | Dnešní videokomentář | Vysoké dividendy | Holubičí tón | Chainlink (LINK) | Filecoin | Filecoin (FIL) | FIL | Ceny železné rudy | Short obchody | Síla amerického dolaru | Online trading konference | Trading konference | Ministerstvo financí USA | Výhled pro EUR/USD | Platební prostředek | Přeprodané zóny | Maximilian Wienke | XTB Germany | Tržní pohyb | xStation 5 | Discovery | Řízení pozic | Archegos | Pohyb ceny | Kryptoměnový sektor | AJRD | Nejvyšší růst | CoinGecko | Globální finanční systém | Trend GBP | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Společnost MicroStrategy | Umění | Special Purpose Acquisition Company | Více časových rámců | Data o inflaci | Klíčové centrální banky | Bitcoinové transakce | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Jesse Powell | Používání kryptoměn | Gap směrem dolů | Advanced Micro Devices | AMD | Dostupná data | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Akcie Coinbase | Indikátor Fibonacci | Indikátor Fibonacci retracement | Držitelé kryptoměn | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | Formace Harami | Býčí Harami | Medvědí Harami | Formace Bearish Engulfing | Bearish Engulfing | Medvědí pohlcení | Formace Bullish Engulfing | Býčí pohlcení | Bullish Engulfing | Formace kladivo | Visící muž | Oběšenec | Formace visící muž | Padající hvězda | Formace padající hvězda | Shooting Star | Hanging man | Obrat na rostoucí trend | Obrat na klesající trend | Trend opačný | Typ patternu | Dlouhé stíny | Medvědí cenové formace | Býčí cenové formace | Neutrální cenové formace | Formace Engulfing | Svíčková formace Engulfing | Cenové svíčky | Cenové svíčky na grafu | Svíčky na grafu | Davová psychóza | Zvýšení úspěšnosti | Ceny ropy Brent | Akcie MicroStrategy | Ceny surovin | Ceny Etherea | Předpovědi ceny | Henrique Tomé | Advanced Micro Devices (AMD.US) | AMD.US | Provozní výsledky | Akcie v roce 2021 | Cenový pohyb | Objednávky | Objem transakcí | Finanční produkt | Verizon | Santander | Platby kartou | Cena povolenek | DOGE | Dluhový strop | Trading.com | Větší korekce | Nárůst objemů | Vstup do pozice | Optimismus na trhu | Boční trend | Přeprodané oblasti | Medvědí Outside Bar | Konsensus trhu | Dogecoiny | Saturday Night Live | Shiba Inu | Meziroční růst cen | Trh Forex | Obchodování s povolenkami | Systém obchodování | Dobrá strategie | Indická centrální banka | USDA | Cenové akce | Cenové úrovně | Tasuki Gap | Vzestupný Tasuki Gap | Rising Three | Tři černé vrány | Tři bílí vojáci | Sestupný Tasuki Gap | Pravidla formace | Formace neutrální | Doji svíčka | Bílý kolovrátek | Černá káča | White spinning top | Black spinning top | Pokračující patterny | Formace obratové | Formace pokračující | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Pandemie COVID | MSTR.US | MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR | Obchodování s emisními povolenkami | Reverzní patterny | Jak obchodovat Price Action | Hladiny rezistence | Hladiny supportu | cTrader Purple Trading | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Silnější support | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Obavy z inflace | API | Oslabení | Prudké oslabení | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Hypoteční sazby | Výnosy 10letých dluhopisů | Pokročilé obchodování | Cenový pattern | Konzervativní obchodníci | Nerozhodnost trhu | Dynamické supporty a rezistence | Klínová formace | První zvýšení sazeb | Znovuotevírání ekonomiky | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Aktuální problémy | Kombinovaná analýza | Martin Klass | Impulzy | Způsoby obchodování | KOL | Nayib Bukele | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | Salvador | FAST | Údaje o nezaměstnanosti | Plány | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Fibonacci Cluster | Reakce ceny | Trend klesající | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Dlouhodobý support | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Platidlo | Zajišťování | Konkurence | Prodej | Německé ceny v průmyslu | Microsoft Corporation | Jednotné měny | Shortování | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Další kryptoměny | Indikátor Alligator | Alligator | McDonald's | MicroStrategy Inc. | Nové prognózy | iShares Nasdaq | Shares Nasdaq US Biotechnology | iShares Nasdaq US Biotechnology ETF | Biotechnology ETF | 2B70 | iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF | Graf akcie | Denní graf akcie | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | ICT | Daňový úřad | Michael Burry | Dolar dnes | CO2 | Zařízení na těžbu kryptoměn | Pozitivní vliv | Významné zprávy | Obchodování na trhu | Důležité makroekonomické zprávy | NASA | Falcon 9 | Falcon | Podcast | Obrovský potenciál | Deficit nabídky | Společnosti Netflix | Výkon společnosti | Vlna epidemie | Varianty koronaviru | Thajsko | Report ADP | Počet nezaměstnaných | Cenové stability | Technologie | MAN | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Veronica Clarková | Ekonomka finančního ústavu | Zkušení obchodníci | Síla dolaru | Struktura ceny | Key level | Trendová struktura | Rostoucí struktura | Klesající struktura | Odraz ceny | Klíčový level | Vývoje ceny | Struktury ceny | Prodejní příležitost | Hliník | Egypt | Rozvolnění restrikcí | Očekávání zisku | Spotové ceny | Iberdrola | UST | TSMC | Výroční zprávy | Zvýšení produkce | Včerejší seance | USA inflace | Rada guvernérů | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Americký trh | AI | Současný trend | Inflace cen | Odvětví | Služby související s kryptoměnami | Pokles poptávky | Přijímání bitcoinů | Jednání ECB | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | MiCA (Markets in Crypto-Assets) | Přístup k měnové politice | Exponenciální průměr | Divize | Rotterdam | Vstupování do obchodu | Šíření mutace | Letní období | Načasování | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Rekord | Současné ceny | Známý ekonom | Finanční skupina PPF | Google Play | HDP ve Spojených státech | Delta mutace | Bilion | CAR | Zisk Monety | University of Michigan | Štěstí | Náhoda | Provozní náklady | Mateřská společnost | HICP | Technické znalosti | Přemýšlení | Chování | Pocity | Vnímání | Interpretace | Růst aktivity | Alibaba Group (BABA.US) | SDR | Svíčkový pattern | Projekce | Gary Gensler | Skleníkové plyny | Trh práce v USA | Jarda Tupý | Skalpovat | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Rekordní minimum | Dojima | Pattern Bullish Engulfing | Úrovně Fibonacciho retracementu | Úrovně Fibonacciho | Psychologické úrovně | Kulaté číslo | Dobré obchodní příležitosti | Páteční NFP | Použití indikátoru | Důležité zprávy | Palantir (PLTR.US) | Strojové učení | Základní sazby | Červencová inflace | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | SHIB | Cena kryptoměny | Akcie Pfizer | Pioneer Natural Resources | Hackeři | Společnost Admirals | Futures obchodník | Zahraniční společnosti | Scalpování DAXu | Nevšední strategie | Obchodování stříbra | Scalping DAXu | Vysokorychlostní obchodní strategie | Scalpingové strategie DAXu | Strategie DAXu | Intradenní strategie na obchodování | Strategie na obchodování | Range svíce | Pozitivní korelace | Ukázka pozitivní korelace | Výstupy z obchodních pozic | Strategie na DAX | Jak scalpovat DAX? | Cherry Lane Investments | Rick Meckler | Prostor pro růst | Velké instituce | Liquid | Tokeny | Medián | AvaTrade | SpaceX | SPOT | Španělská společnost | Výrobní inflace | Kansas City | Analytici banky | Americká ministryně financí | Funkční období | ASX | Sympozium | Sympozium v Jackson Hole | Proočkovanost | Vlna pandemie | Inflace ve Velké Británii | David Vagenknecht | Jihoafrická republika | Růstové tituly | Společnosti | Protocol | Chivo | Prezident Nayib Bukele | Národní měny | Aktualizovaný výhled | Guardian | Zlomový okamžik | Neúspěch | Opatření | Vrcholy | Dna | PayPal Holdings Inc | Dlouhodobé strategie | Polská inflace | Lenka Kalivodová | Růst trhu | Rychlý růst | Platební síť | ANO | RBC | NFT | Vysoká poptávka | Automatic Data Processing | Energetika | Měnový pár AUD/NZD | Salvadorský prezident | El Salvador | Ceny plynu | Platební gigant | Solana | Evropský index | Los Angeles | Kryptoměnová komunita | Celková nabídka | Marika Čupa | Čínský index | 100 SMA | Vyšší hodnoty | Strojírenské firmy | Bukele | Nakamoto | Litecoiny | Etherea | Zájem o kryptoměny | Noční obchodování | Pracovní den | Smart kontrakty | UK100 | Opačný trend | Warner Bros | Amsterdam | Výsledek zasedání Fedu | Plány Fedu | Arrows | Firemní akcie | Fibo úrovně | Pokračování trendu | Podcasty | Sociální demokraté | Zvýšení dluhového limitu | Kryptoanalytik | Guam | Telecom | Potíže v dodavatelských řetězcích | mmBtu | BOOST | Úročení | Energetická krize | Zvýšení základní úrokové sazby | Posilování amerického dolaru | Dawn Fitzpatricková | Bankovní skupiny | Apple Pay | Akcie Palantir | Automotive | Zisky z těžby | Zisky z těžby Bitcoinu | Těžby Bitcoinu | Reakce dolaru | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Pattern Diamant | Nejnovější zprávy | Inverted Hammer | Obrácené kladivo | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Zhoršení nálady | Energetické krize | Vysoké ceny | Magdalena Anderssonová | Konfluenční oblasti | Rekordní ceny | Pravidla hry | Kryptoměnové společnosti | Vývoje kurzu | Změny na trhu | Měnový report | Meziroční vývoj spotřebitelské inflace | Bristol-Myers | EQT | ProShares | Zdravotnictví | Obilí | Rumunsko | Nová historická maxima | Pozornost | Získávání peněz | Gemini | Kryptoměnový průmysl | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | ServiceNow | Provozní výnos | Zboží dlouhodobé spotřeby | Shopify (SHOP.US) | SHOP.US | Meme mince | Ruský prezident | Meta | Klima | Vanguard | Metaverse | Obratová formace | Gravestone Doji | Dragonfly Doji | Trading pohled | Chaikin | Meta Platforms | Ethereum (ETH/USD) | Polygon | Maxim Manturov | Internet Computer | Objem maloobchodních tržeb | Aktuální prognóza | Podmínky na trhu | Messari | Supportní úroveň | AMD akcie | Meta (Facebook) | NFT tokeny | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Tým InstaForex | Krypto průmysl | Reálné výnosy | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Bitcoinová síť | Obchodní výhled | Uhlíková stopa | Technický výhled na trh | Měny G10 | Hrnek s ouškem | Target | Crypto.com | Coinbase (COIN) | Regulační úřady | Lockdowny | Skybridge Capital | Investoři do zlata | Bitcoin City | TIM | Blockstream | Svět tradingu | Ruský trh | RTS | Ceny BTC | Trh s platinou | Změny klimatu | Průměrná volatilita | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Avalanche | Zprávy z krypto | Bezpečná aktiva | Nové mutace | Nová mutace | Shiba inu (SHIB) | Omikron | Omicron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Investice do projektů | Zveřejnění zprávy | Zveřejnění úrokových sazeb | Zprávy z krypto průmyslu | Zavedení digitální měny | | Varianta koronaviru | Grayscale Bitcoin Trust | Kazachstán | Fibonacciho extenze | Vietnam | Globální problémy | Postavení na trhu | 1Inch | Zlato (XAU/USD) | Tržní vývoj | Situace ve Spojených státech | Dotcom | Expert na kryptoměny | Fibonacciho retracement | Cykly | Rotace | Postranní pohyb | Časové období | Rozšíření | Fibonacciho úrovně | Řízení pozice | Technický nástroj | Supportní zóny | Rostoucí inflace | Krypto analytik | Smart Contracter | Jestřábí Fed | Krypto komunita | Mobileye | Participace | FTSE 100 (UK100) | Informace z kryptoměnového trhu | Zprávy o covidu | Prognózy inflace | Ekonomické ztráty | Mobilizace nové síly | Kryptoměnové transakce | Liz Trussová | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Large speculators | Beyond Meat (BYND.US) | Trh se zlatem | Vyhlídky zlata | Oscilátor Marlin | Marlin | MATIC | Fidelity Investments | Obchodní tipy | Meziroční inflace v ČR | Technická rezistence | Joachim Nagel | Tomáš Spurný | Jaromír Gec | Inflační spirála | Euro-dolar | Pár euro-dolar | Krátkodobý výhled | Coinglass | Vzdálenosti stop-lossů | Supportní pásmo | Základní sazba | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Hráči na trhu | Drewry | Purple Trading Jaroslav Tupý | Konvergence | Volatilita páru EUR/USD | Hodnoty měny | Miliardy USD | CME FedWatch Tool | Akcie AMD (AMD.US) | Těžař | Jestřábí komentáře | Komentáře Fedu | Nepokoje v Kazachstánu | Jaran Mellerud | Petr Lajsek | Politická situace v Kazachstánu | Situace v Kazachstánu | Mike Novogratz | Klesající trojúhelník | Společnost PayPal | Společnost PayPal Holdings | Předpokládaný růst | Doporučení k obchodování | Discord | Stripe | Cena práce | DAO | DappRadar | Severokorejští hackeři | Těžby bitcoinů | Hashrate | Hry | Cena akcií společnosti | Ripple (XRP/USD) | Downing Street | Aktualizace Ethereum | Reality | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Akciový index Nasdaq | Simon Peters | Významné úrovně | Instituce | The Sandbox | Sandbox | Nový týden | Zavedení bitcoinu | Časový plán | Analytici XTB | Centralizované burzy | Daňová sazba | Analýza páru EUR/USD | Pozitivní výsledky | Murray | Pár USD/CAD | Formace Pin Bar | Pattern Pin Bar | Vytvoření Pin Baru | Jednoduchá svíčková formace | Cenová akce | Pin Bary | SOL/USD | Cena SOLANY | Spekulativní obchody | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Finanční rok | Zemědělské půdy | Wormhole | Klaas Knot | Severní Korea | Analýza trendu | Analýza indikátorů | Akcie společnosti Alibaba | Illumina | Futures na S&P 500 | Rusko-ukrajinský konflikt | Populární svíčkové formace | Obchodování do směru trendu | Růstové struktury | Klesající struktury | Proražení S/R úrovně | Strategie obchodování Pin Baru | Dynamické S/R úrovně | Dynamické supporty | Obchodování korekcí trendu | Fibonacci úrovně | Úrovně retracementu | Fibonacci úrovně retracementu | Filtrování Pin Barů | Obchodování korekcí | Andrews' Pitchfork | Rostoucí trendová struktura | Momentum trendu | Kvalitní Pin Bar | Technické nástroje | Možnosti filtrování | Několikasvíčkové formace | St. Louis | Rainbow | Luxusní zboží | Blesk | TRIP | Invaze na Ukrajinu | Akcie Shopify | Nubank | Akcie Palantiru | VASP | Inflace v Kanadě | Ruské invaze na Ukrajinu | Poslední den obchodování | Elliottova vlnová teorie | General Dynamics | Reverzní svíčkový pattern | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruské banky | Největší ruská banka | Ruská banka | Ruská agrese | Boje na Ukrajině | KTOS | KTOS.US | Kratos | Kratos (KTOS.US) | AvtoVAZ | Motivace | Volatilita krypto trhu | Volatilita krypto | Rusko a Ukrajina | Růst kryptoměn | MWh | Situace na Ukrajině | Statista | Polská centrální banka (NBP) | BAL | Leonardo | Fundamenty z USA | Agentura TASS | Invaze | Analytici Bank of America | Konflikt v Evropě | Santiment | DeFi a NFT | Bill Miller | Pokles inflace | Sběratelé | Společnost Mobileye | Tlak na Rusko | Řetězec | Řetězce | Vytvoření svíčkové formace | Zlevňování ropy | Bolševické revoluce | Zastavení produkce | APP | Zúžení úrokového diferenciálu | Cena zlata (XAU/USD) | Vývoj ceny zlata XAU/USD | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | SaaS | Ochranné známky | Meta Platforms Inc | Představenstvo společnosti | Ekonomický růst Číny | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Zákon o kryptoměnách | Těžba z břidlic | Velké finanční instituce | Geopolitické události | Inflace v Japonsku | Akcie společnosti Beyond Meat | Společnost Beyond Meat | Poslanec | Cena kryptoměny Cosmos | Cosmos | Předpověď cen | Zastavení dodávek | Sankce uvalené na Rusko | Celkový trend | Měsíční report | Měsíční report finančních trhů | Report finančních trhů | Měsíční měnový report | Měsíční futures report | Výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon | Technické korekce | Trh zlata | Vypuknutí válečného konfliktu | Graf akciového indexu | Graf akciového indexu S&P 500 | Graf komodity Ropa WTI | Komodity ropa WTI | Graf komodity Stříbro | Graf komodity Zlato | Graf komodity | Denní graf komodity | Denní graf měnového páru | Regulace kryptoměn | Vyznačená S/R | Bitcoinové sítě | Carahsoft | Carashhoft Technologies | Carashhoft | Růst cen energií | Ruští zákonodárci | Honduras | Le Penová | Pohyby trhu | Ex-date | Warner Bros. Discovery | FXDAILY | Inflační data | Správa | Stabilní výnosy | Waves | GMT | Zákonodárci | Vlastnictví | Cena dnes | Identifikace grafických formací | Pokračovací grafické formace | Obratové grafické formace | Neutrální grafické formace | Vlajkové formace | Obdélníkové grafické formace | Korekční klín | Obratový klín | Pokračovací klínová formace | Vzestupný trend | Dovoz ruské ropy | Tipy pro začínající obchodníky | Coincub | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Vývoj kryptoměny | Korekce trendu | Předpovídání budoucího pohybu trhu | Předpovídání budoucího pohybu | Formace praporek | Klesající praporek | Rostoucí praporek | Formace vlajka | Formace vlajky | Obdélníková formace | Krátkodobé obchody | Obdélníkové formace | Obchodování obdélníkové formace | Miliardář Elon Musk | Vedení twitteru | Technický výhled trhu | Korekční pohyb | Nákupní aktivita | Nákupní pohyb | Pokračující medvědí trend | Institucionální obchodníci | Výrazné cenové pohyby | Situace na akciovém trhu | Výsledkové období | Výsledkové období amerických společností | Situace na akciových trzích | Oslabování švýcarského franku | Kvantitativní zpřísňování | Boj s inflací | Newsweek | Týdeník Newsweek | Klesající trojúhelníky | Konsolidace ceny | Argentinská centrální banka | BCRA | Argentinská centrální banka (BCRA) | Do Kwon | Algoritmický stablecoin | Švédské společnosti | Předpovědi cen | Luna Foundation Guard | Doji svíčky | Kladivo (Hammer) | Medvědí pohlcení (Bearish engulfing) | Oblasti supportu | Etherscan | Nizozemský regulátor | Obchodování v trendu | Reverzní formace | Dow Jones Industrial Average | Indexy S&P | Varování před riziky | Christopher Waller | Špatná výkonnost | Bertrand Perez | Web3 | Web3 Foundation | Ripple Brad Garlinghouse | Guggenheim | Nárůst zisků | Konsolidační pohyb | ApeCoin | Vedení ECB | ABN | Diagnostika trendu | Trailing Stops | Peter Kažimír | ZEN | Přijetí | Širší trh | Snížení inflace | Velmi volatilní | Překřížení dvou klouzavých průměrů | Obchodní instrument | Kroky Fedu | Rostoucí životní náklady | Životní náklady | Rostoucí akcie | Propuštění | Změna trendu | Znehodnocení | Úroveň parity | Parita na eurodolaru | Celsius | Marketingová komunikace | Pokles zisku | Obchodování v pásmu | Počet obchodních příležitostí | Znalosti technické analýzy | Zastavení dodávek ruského plynu | Centrum | Sloučení | Akcie Shopify (SHOP.US) | Hike | Prime | Nákupní trend | Zelená čísla | Shortování eura | Neuspokojivé výsledky | Překoupené oblasti | Britský regulátor | Výrobci automobilů | Ceny nájmů | Rizika investování | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Minimalizace rizika | Zpráva o inflaci | Upozornění | Provozní výnosy | Neel Kashkari | Kryptoměnové firmy | Pravděpodobné scénáře | Jednoduchá tradingová strategie | Pohyb v jednom směru | Pohyby na trhu | Identifikace trendu | Použití indikátoru CCI | Načasování vstupů | Obchodování v trendu EUR/USD | Obchodování s trendy | Strategie obchodování s trendy | Nakupuj levně a prodávej draze | Prodávej draze | Nakupuj levně | Vytváření trendové strategie | Trendový trh | Využití analýzy | Analýzy více časových rámců | Pohyby ceny | Jisté pokračování trendu | Směrová tendence | Dlouhodobější trend | Obchod s trendem | Zítřejší cenové pohyby | Způsob obchodování v trendu | Objektivnější způsob obchodování | Možnosti vydělávat | Současná situace | Thomas Barkin | U.S. Bancorp | Německé ekonomiky | Situace na indexu S&P 500 | Reálné příjmy domácností | Topné oleje | Investiční cíle | Technická analýza platiny | Analýza platiny | Zastropování cen | Velký zisk | Obrovské zisky | Bolest | Short příležitosti | Long příležitosti | Tradingová analýza | Denní tradingová analýza | Cherry Lane | Prodejní reakce | Nákupní korekce | Dlouhodobý klouzavý průměr | Britská premiérka | Nová britská premiérka | Premiérka Liz Trussová | Britská premiérka Liz Trussová | EU a USA | Zveřejnění zpráv | Oslabení USD | Býčí pohyb | Inflačně mzdová spirála | Fenomén | Sloučení Etherea | Retracementy | Obraty | Odrazy | Ruské ropy | Mobilizace | Motorová nafta | Putinova mobilizace | Masato Kanda | Náměstek ministra financí | Noví obchodníci | Propady na trzích | Skalpování indexu NASDAQ | Regresivní analýza | Analýza volatilních trhů | Webináře Trading Room | Scalpovací přístup | Scalping na cTraderu | Obchodování na skutečných trzích | Polynomial Regression Channel | Glassnode | Hospodářské turbulence | Platební systém | Korekční aktivita | Rovnovážný stav | Monetární zásah | Postranní trend | Posilování kanadského dolaru | Měsíční obchodování | Vliv silného amerického dolaru | Dlouhodobě klesající trend | Rozložení obchodníků | Krátkodobé spekulativní obchody | Červená čísla | Pokračující výprodej | Snížení hodnoty dolaru | Plaza Accord | Dohoda z Plazy | Plaza v New Yorku | Dohoda v hotelu Plaza | Akcie technologických společností | Mary Dalyová | Burza FTX | Krátkodobí obchodníci | Krátkodobé cenové pohyby | Předpověď budoucích svíček | Největší pravděpodobnost úspěchu | Příležitosti pro long pozice | Nakoupit nízko | Prodat vysoko | Levně nakupovat | Draze prodávat | Nové strategie | Nové strategie a metody | Strategie a metody | CFD (Rozdílové smlouvy) | Communication Services | Zajímavé příležitosti | Kryptoaktivum | Možnost dalšího poklesu | Premiérka Trussová | Patrick Harker | Analýzy trhu | Obchodování páru EUR/USD | Predikce ceny | Výsledky Monety | Bublina v USA | Trend cen nemovitostí | Trend cen | Pokles cen nemovitostí | Intervence Bank of Japan | Vytvoření korekčního pohybu | False break (falešný průraz) | Růst novozélandského dolaru | Pozitivní nálada | Pohyb stříbra | Téma inflace | Růst ropy | Tíha inflace | Intervence japonské centrální banky | Americká ropa | Říjnové obchodování | Snížení produkce ropy | Vývoj akciového indexu UK100 | Monetizace | Marek Pokorný | Snižování počtu zaměstnanců | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | FTT | Dow Jones Industrial Average (DJI) | Index Dow Jones Industrial Average | Vývoj akciového indexu DJI | Akciový index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Akciový index Dow Jones Industrial | Akciový index Dow Jones Industrial Average (DJI) | Otevření ekonomiky | Komise pro cenné papíry a burzu | Krach FTX | Polygon (MATIC) | Sam Bankman-Fried | Nansen | Alameda Research | Bankman-Fried | POSCO | Index amerického dolaru (USDIDX) | Zmírnění inflace | Three Arrows Capital | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Konkurent | Alameda | Širší index | Výběry | Otestování rezistence | Vývoj akciového indexu NAS100 | Hlavní kryptoaktiva | Hodnota britského trhu | Taiwan Semiconductor | Tržní analýza | Ranní zpráva pro tradery | Zpráva pro tradery | Co se děje na finančních trzích | Vklady zákazníků | Ekosystém | Distribuce plynu | CZ | Cena akciového indexu S&P 500 | Vývoj dolarového indexu DXY | Moldavsko | Pokles trhů | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Délka obchodování | Prolomení oblasti | Vstup long | Nižší minima | Nižší maxima | Důležité zprávy z USA | Podnikání společnosti | Pověst | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Analýza USD | UKOIL | Ropa Brent (UKOIL) | Brent (UKOIL) | Graf akcií | Tržní fundamenty | Světlo na konci tunelu | Sazba ČNB | Voyager Digital | Holubičí rétorika | Technická korekce | Konsolidace trhu | Cenovka | Index cen výrobců | Inflační krize | Varování | Vládní politika | Dolarový index (DXY) | LSEG | Společnost BlackRock | Předpověď vývoje kurzu | Růstový potenciál | GlassNode | Vzdělávací články | USD za tunu | Právo | Energetický index | Otevření Číny | Technické nastavení | Krátkodobý klouzavý průměr | Klouzavý průměr SMA 20 | Další posilování | Cenové konsolidace | Prodejní aktivita | Cenový růst | Překonání SMA | Výprodeje | Americké regulační orgány | FDIC | OCC | Next | Silvergate | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Vyhlídky dolaru | Rizikový sentiment | ChatGPT | OpenAI | Produkce plynu | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Akcie společnosti Coinbase | Inflace v Argentině | Míra inflace v Argentině | Znovuotevření Číny | Býčí sentiment | Stavebnictví v USA | S&P 500 (SPX) | Index S&P 500 (SPX) | Vývoj akciového indexu SPX | Oblast kryptoměn | Nákladové tlaky | OCI | Nejvyšší inflace | Výhled trhů | Invest | Společnost AMD | Aktivita velryb | AI.US | C3.ai (AI.US) | Tržní stagnace | Zveřejnění NFP reportu | Dlouhodobé posilování | Cenové minimum | Fundamentální impuls | Nejnovější fundament | Agresivní pokles | Vyšší cenové úrovně | Žádný trend | Investiční komodita | Cenový růst zlata | Technická indikace | Pokračující pokles | Lednové obchodování | Globální vývoj finančních trhů | Lednová nákupní korekce | Tomáš Cverna | XTB Tomáš Cverna | Vývoj zlata a stříbra | Cenový vývoj zlata a stříbra | Boris Vujčić | Revenues | Nové obchody | Kazuo Ueda | Příležitosti k prodeji | Nové signály | Cenový graf akcií | Alphabet (Google) | Obnovitelné zdroje | Sol | Média | Rostoucí obavy | Zlato ve formě CFD | Zlato ve formě ETF | Raphael Bostic | Nákupní momentum | První rezistence | Optimalizace | Silvergate Exchange Network | Zprávy o trhu | Instant Trading EU Ltd. | Dlouhodobý pohled | Výhled pro rok | SVB | Retracementy (korekce) | Dobré obchodní signály | Aktuální tržní podmínky | Signature Bank | Změny krátkodobého trendu | Vklady | Sport | Cena akciového indexu | Cena akciového indexu FTSE 100 | Invesco Ltd. | ZIM Integrated Shipping | ZIM.US | ZIM Integrated Shipping (ZIM.US) | Problémy v bankovním sektoru | Americký regulátor | Válka | Klesající ceny nemovitostí | Proinflační faktor | Trh fúzí a akvizic | Falešný break | Falešné breaky | Práce v Německu | Snižování nákladů | Metacade | Co je Metacade? | Presale Metacade | MCADE | AltSignals | AltSignals (ASI) | Metacade (MCADE) | Binance Coin (BNB) | ApeCoin (APE) | Uniswap (UNI) | AltAlgo | Rizika investování do AltSignals | Investování do AltSignals | Presale AltSignals | Investovat do Metacade | Proč investovat do Metacade? | Rizika investice do Metacade | Investice do Metacade | Proč investovat do Etherea? | Rizika investování do Etherea | Investování do Etherea | Rizika investování do Bitcoinu | Proč investovat do Polygonu? | Rizika investice do Polygonu | Proč investovat do Cardana? | Rizika investice do Cardana | Proč investovat do Chainlinku? | Rizika investice do Chainlinku | Proč investovat do Filecoinu? | Rizika investování do Filecoinu | Proč investovat do Ripplu? | Rizika investice do Ripplu | Proč investovat do Apecoinu? | Rizika investování do Apecoinu | Proč investovat do Uniswapu? | Rizika investice do Uniswapu | Co je to presale kryptoměny? | Presale kryptoměny | ActualizeAI | Král kryptoměn | Proč investovat do Binance Coin? | Rizika investování do Binance Coin | Investování do Binance Coin | Co je Binance Coin? | Proč investovat do Bitcoinu? | Co je Polygon? | Investice do Polygonu | Co je Cardano? | Investice do Cardana | Co je Chainlink? | Investice do Chainlinku | Co je Filecoin? | Investování do Filecoinu | Co je Ripple? | Investice do Ripplu | Co je Apecoin? | Investování do Apecoinu | Co je Uniswap? | Investice do Uniswapu | Jaké kryptoměny je nejlepší koupit právě teď? | Co je AltSignals? | Co je Ethereum? | Společnost AltSignals | Hybnosti trhu | Veřejná nabídka akcií | Spojení | Supportní úrovně | Vyšší ceny | Silný základ | Komisí pro cenné papíry a burzy | Růstové společnosti | Více volatilní | Obavy ze zrychlení inflace | JOLTS | Konkrétní příklad | Velký problém | Technické faktory | Srovnávací základna | Loňská srovnávací základna | Etheru | Oživení trhu s kryptoměnami | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Data společnosti | Nerozhodnost | Graf páru | První support | Overlap | Overlap support | Overlap rezistence | Partnerství | Edward Jones | CEO společnosti | Embargo na vývoz | Rychlost | Přesnost | Americký akciový index S&P 500 | Spojení Monety | Zisk Moneta Money Bank | Čistý zisk Moneta Money Bank | Zakladatel | Cenový index výdajů | Index výdajů | Index výdajů na osobní spotřebu | Snižování sazeb v USA | Ztráty peněz | Střednědobý klouzavý průměr | Kvartální hospodářské výsledky | Cenové maximum | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Soustředění | Medvědí svíčka | Pozitivní signál | Časové rámce | Hypoteční banky | Petr Kymlička | Zvýšení dluhového stropu | Tvorba patternu | FinGO | Rezistence kanálu | Michelle Bowmanová | Členka rady guvernérů | Komuniké | Pojišťovnictví | Vice | Zahájení nového krátkodobého trendu | Deere | Komentáře členů Fedu | Platební neschopnosti USA | Předseda sněmovny | Potvrzení trendu | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Výhledy | Silnější fundamentální impuls | Směřování | Dlouhodobější směřování | Pokračující uptrend | Situace na švýcarském franku | Nákupní snahy | Technický pullback | Nástup klesajícího trendu | Vstup kupců | Vstup kupců do trhu | Současný klesající trend | Velké objemy | Vývoj měnového páru NZD/CAD | Dlouhodobá konsolidace | Komoditní report | Prodejní momentum | Nová letošní minima | Letošní minima | Vytvoření nových historických maxim | Zámořská měna | Ceny akcií Apple | Inflace v Austrálii | Vývoj měnového páru AUD/USD | Analýzy akcií | Earnings per Share | Signature | Soft-landing | Vítězství nad inflací | Mzdově-inflační spirála | Reálné příjmy | Výhled Číny | Historický vývoj | Ekonom ECB | Hlavní ekonom ECB | Ekonom Evropské centrální banky | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Predikovatelný | Nižší ceny | Budoucí směr | Nižší low | Férové ceny | Situace v Německu | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | DNO | Fenomenální růst | Varovné znamení | Generativní umělé inteligence | Politické faktory | HCOB | Powellovo sdělení | Extrémně volatilní obchodování | Extrémně volatilní | Červencové obchodování | Výrazná prodejní aktivita | Extrémní posílení | Posílení švýcarského franku | Výrazný cenový pokles | Technická formace | Přehled měnového páru | Holubičí postoj | Emirates Telecommunications Group | Emirates Telecommunications | Sebevědomí | PayPal USD | PYUSD | Hlavní zprávy | John Williams | Prezident newyorského Fedu | Členka Rady guvernérů | Novo | Oficiální údaje | Časovaná bomba | Apple Podcasts | Frankfurt | Londýn | Pozitivní momentum | Tržní korekce | Vznik nákupní korekce | Graf měnového páru | Absence nákupní korekce | Klesající cena zlata | Srpnové obchodování | Všechny světové měny | Systém emisních povolenek | Oblasti forexového obchodování | Analýza akcií PayPal | Důvody poklesu ceny | NASDAQ: PYPL | Cena akcií PayPal | Cena akcií PayPal Holdings | Cena akcií PayPal Holdings Inc. | PayPal Holdings Inc. | PayPal Holdings Inc. (NASDAQ: PYPL) | PayPal ve zkratce | Finanční pozice PayPal | Finanční pozice | Příčiny poklesu cen akcií PayPal | Příčiny poklesu cen akcií | Příčiny poklesu cen | WeChat Pay | Snaha PayPal | Finanční zpráva PayPal | Finanční zpráva | Technologické korporace | Paxos Trust Company | Paxos Trust | Birkenstock | Vývoj měnového páru NZD/CHF | News | Plánování | Supply/Demand | Konfluenční zóna | Zavírací ceny | Signál k nákupu | Signál ke vstupu do obchodu | Dlouhé knoty | Prodejní aktivity | Report komodit | Report komodit a indexů | Měsíční report komodit a indexů | Měsíční report komodit | Cenová minima | Edward | Swiss Life Hypoindex | Měnové intervence | Hamás | Kupující | Hnutí Hamás | Teroristické hnutí | Teroristické hnutí Hamás | Markets Analyst | Otevírací cena | Jiří Sýkora | CHN.cash | Fiskální politika USA | Dezinflační proces | Dnešní globální kalendář | Globální kalendář | Předstihový ukazatel | Inverzní vztah | Kryštof Míšek | Argos Capital | Akcie třiceti předních amerických podniků | Nadšení | Struktura | tradingeconomics.com | Services | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Klouzavý průměr SMA 50 | Nesměrový cenový vývoj | Růst libry | Situace na japonském jenu | Nákupní momentum trhu | Breakout na vyšší hodnoty | Potenciál pokračujícího růstu | Tlak ze strany prodejců | Agresivnější klesající trend | Oblast překoupenosti | Období silného fundamentu | Cenový růst stříbra | Růst stříbra | Nákupní gap | Válečná krize | Válečná krize na Blízkém východě | Krize na Blízkém východě | Oslabování ropy | Přecenění | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Podvodné jednání | Energetické tituly | Co bude dál? | Eskalace | Pozorování | Optimistický výhled | Konec trendu | Posílení japonského jenu | Úterní zpráva | Michael Barr | Price Value Gap | Nové údaje | Nejnovější zpráva | Nejlepší rozhodnutí | Ukazatel inflace | Volatilní cenové pohyby | Výrazný klesající trend | Agresivní cenový růst | Texaská ropa | Texaská ropa WTI | Interpretace cenového vývoje | Zásadní supportní úrovně | Možnost poklesu | Vyhledávaná komodita | Dohoda OPEC | Dohoda OPEC+ | Poměr rizika a zisku | Býčí rally | Praporek | Price Action obchodní příležitosti | Pattern ABCD | Příležitost k prodeji | Pullback oblasti | Správně určený trend | Jak obchodovat metodou Market Profile | Koncept výběru likvidity | Inducement | Inducementy | Jak obchodovat likviditu | Velký makroekonomický výhled | Makroekonomický výhled pro rok 2024 | Výhled pro rok 2024 | Potenciální rizika | Obchodování likvidita | Smart Money koncept | Jednoduchý příklad vybrání likvidity | Příklad vybrání likvidity | Vybrání likvidity | Smart Money inducement | Vlákání do pasti | Koncept vlákání do pasti | Úrovně likvidity | Vybírání likvidity | Paul Samuelson | Jakub Matis | DJ30 | All-time high | Doji | Klín | ProCent | Obchodování GBP/USD | Supporty | Zlevnění hypoték | Trojúhelník | Jana Vaisová | Analýza trendů | Telekomunikace | Rok 2024 | Prodejní oblasti | Formace kladivo (Hammer) | Reinflace | Hlavní témata investorů | Témata investorů | Premiérka | Makroekonomické faktory | Údaje ISM | Týdenní pokles | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Analýza sentimentu | Nejdůležitější pojem | Trend na akciovém trhu | Stávající trend | Šance na úspěch | Výsledek zasedání | Kansas | To nejdůležitější | Prolomení rezistence | Flat pattern | Zvýšený zájem | Hammer (kladivo) | Uzavření obchodu | Reálné hodnoty | Jihokorejské firmy | Capital | Slavomír Steigauf | Dotace | S&P 500 a HDP | Vývoj akcie MCD | Akcie MCD | Austan Goolsbee | Smart Money strategie | Smart Money pullback | Akumulace, manipulace a distribuce | Order blok | Ukázka na klesajícím trendu | Ukázka na rostoucím trendu | Strategie pro rok 2024 | Falešný break rezistence | Break rezistence | Korelace mezi americkými akciovými indexy | Potvrzení vstupu | Výběr likvidity | Break of Structure | Break struktury | Jádrový CPI | Analýza makroekonomických zpráv | Základní pravidla systému obchodování | Základní pravidla | Pravidla systému obchodování | Jak číst grafy | Klíčové události | Fundamentální analýza pro začátečníky | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Typy strategií | 8 nejlepších obchodních strategií | Graf akcií společnosti | 1D | D1 | W1 | 1M | Zavírací cena | Fair Value Gap | FVG | Value Gap | Issuer Lists | London Stock Exchange Issuer Lists | XTB Zprávy z trhů | Počet kótovaných firem | Financial Markets | Základy technické analýzy | Fáze konsolidace | Vstup do trhu | COT (Commitment of Traders) | Akcie společnosti Alibaba Group | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Jednoduché tipy pro začátečníky | Jednoduché tipy | Tipy pro začátečníky | Základní pravidla obchodování | Aktuální předpověď | Aktuální předpověď pro GBP/USD | Předpověď pro GBP/USD | Úrovně supportu | Úrovně rezistence | Analýza fundamentálních událostí | Analýza volatility | Vstup na trh | Výzva | Fáze 2 | Pohled na trh | Vyšší časové rámce | Hodnota globálních trhů | Plán obchodování | EUR/USD a GBP/USD | Nákupy | Prodeje | Jak obchodovat fair value gap | Break supportu | Co je to Fair Value Gap? | Jak obchodovat Fair Value Gap? | Jak efektivně využít FVG | Purple Gap | Vhodné obchodní strategie | Fair Value Gap (FVG) | Pojmem Fair Value Gap | Imbalance | Smart Money Concepts | Obchodování Smart Money Concepts | CHOCH | Change of character (CHOCH) | Change of character | Break of Structure (BOS) | Schéma rostoucího a klesajícího trendu | Praktické ukázky | Ukázky obchodních strategií | Praktické ukázky obchodních strategií | Jak analyzovat FVG | Proč FVG vzniká | Co je Fair Value Gap | Jak Fair Value Gap obchodovat | Odhalení skrytých příležitostí | Silný break | Co je technická analýza? | Základ pro technickou analýzu | Sledováním grafů | Technické analýzy akcií | Pojem technické analýzy | Druhy akciových trendů | Směr dlouhodobého trendu | Druhy trendů | Druhy trendů podle směru | Trend jdoucí do strany | Základní druhy | Příklad býčího trendu | Popularita umělé inteligence | Bear trend | Příklad medvědího trendu | Graf akcií automobilky Nikola | Graf akcií automobilky | Graf akcií společnosti Nvidia | Trevor Milton | Akcie elektrické automobilky | Elektrické automobilky | Oblíbené akcie | Velmi oblíbené akcie | Sideway trend | Cena akcie klesá | Akcie roste | Příklad trendu do strany | Deere & Company | Graf akcií společnosti Deere & Company | Graf akcií společnosti Deere | John Deere | Menší pohyby | Období poklesu | Pohyby směrem nahoru | Pohyby směrem dolů | Celková změna trendu | Příklad trendu | Graf akcií farmaceutické společnosti | Support a rezistence | Koncept support a rezistencí | Pokles akcie | Růst akcie | Příklad S/R zón | Support zóna | Silná bariéra | Bariéra | Rezistence zóny | Support a rezistence zóny | Koncept klouzavých průměrů | Koncept technické analýzy | Jak se jednoduchý klouzavý průměr počítá | Zavírací ceny dané akcie | Jaké období pro klouzavé průměry zvolit? | Období pro klouzavé průměry | 200 SMA | K čemu jsou klouzavé průměry dobré? | Analytici fondů | Důležitý signál | Dynamický support a rezistence | Určení dlouhodobějšího trendu | Support nebo rezistence | Koncept supportu | There is no free lunch on Wall Street | Koncepty fundamentální analýzy | Základní koncepty fundamentální analýzy | Základní koncepty | Dividend Yield | Return on Equity | Akcie elektrické automobilky Nikola | Jakou hodnotu má daná akcie | Zóny supportu a rezistence | Zóny supportu | Investování akcií | Dlouhodobé investování akcií | Trend na akcii | Komplexní disciplína | Pomocník investora | Úspěchy v investování | Základy v technické analýze | Situace na grafu | Stop hunting | Zotavení | Andrija Garofulić | Adria | Lukáš Hruboň | Günther Mayrleitner | Transaction Advisory | Nakupovat | Nápad | Jádrový index spotřebitelských cen | Comstock Resources | Kurz pro začátečníky | InstaForex Kurz pro začátečníky | InstaForex Kurz | Jestřábí postoj | Index USD | Technologický gigant | Budoucí trendy | Vybrat zisk | Vlnový pattern | Prodejní pozice | Technické signály | Události v eurozóně | Denní objem | Vlnová analýza | Dosažení zisku | Ceny akcie | Hlasovací právo | Tvůrci trhu | Údaje o prodejích | Reakce trhu na zprávu | Oznámení | 256/2004 | Nová fáze | Reakce trhů | Šéf řecké centrální banky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Klesající klín
Klesající klín (Wedge)
Klesající praporek
Klesající reálné příjmy
Klesající reálné příjmy domácností
Klesající struktura
Klesající struktury
Klesající svíce
Klesající svíčky
Klesající tendence

Následující klíčová slova

Klesající trendová linie
Klesající trendové čáry
Klesající trojúhelník
Klesající trojúhelníky
Klesající tržby
Klesající tržby společnosti
Klesající úrokové sazby
Klesající výnosy ze státních dluhopisů
Klesání cen
Klesání cen kryptoměn
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei ProTrader
Potvrďte prosím... Zavřít