Pondělí 27. května 2024 14:27
reklama
CapXmaster
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
CapXmaster srovnani

Grafy

img

Plán obchodování EUR/USD na 27. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.05.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval níže. Korekce proti korekci začala před více než týdnem. Pokud jde o malou korekci, cena dokázala klesnout o zhruba 80 pipsů, zatímco při větší korekci euro za měsíc kleslo o zhruba 260 pipsů. Volatilita je tedy i nadále poměrně slabá. V pátek však pár mohl pokračovat v pohybu směrem dolů, ovšem trh rozhodl jinak.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 27. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

27.05.2024 Pár GBP/USD vykázal v pátek také vzestupný pohyb. Zatímco pro pár EUR/USD byly zveřejněny jen dvě zprávy, přičemž obě podpořily americký dolar, pro pár GBP/USD byly zveřejněny tři zprávy, přičemž americký dolar podpořily všechny. Dopoledne byla ve Velké Británii zveřejněna poměrně důležitá zpráva o maloobchodních tržbách, které v dubnu klesly o 2,3 %. Trh přitom očekával pokles maximálně o 0,4 %. Začínající obchodníci si tak mohli všimnout, že zprávy z Velké Británie nejsou o nic lepší než údaje z USA a trh libru nakupuje většinou bezdůvodně, což říkáme už půl roku.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 24. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

24.05.2024 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek klesl. Z výše uvedeného grafu je dokonale patrné, že tento měnový pár za posledních 11 obchodních dní nevykázal pohyb směrem dolů. Libra roste s ohledem na fundamentální faktory, bez přítomnosti fundamentálních faktorů, bez makroekonomického pozadí, v rozporu s fundamentálním pozadím. Za jejími pohyby se neskrývá žádná logika, i když z technického hlediska mohou vypadat docela lákavě. Například v hodinovém časovém rámci máme jasně vzestupný trend, který si říká o rozpracování. Již jsme však zmínili, že volatilita páru zůstává nízká a je velmi obtížné libru nakupovat, když zprávy a fundamentální faktory naznačují obrat.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 24. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

24.05.2024 Pár EUR/USD včera pokračoval v poklesu v rámci korekce proti korekci. Začátečníci by si měli uvědomit, že veškerý vzestupný pohyb páru v posledním měsíci je součástí korekce, která je v časovém rámci 24H dokonale patrná. Korekce dál přetrvává, ale pohyby páru jsou poměrně pomalé, takže v nižších časových rámcích vypadají jako samostatný trend. A sestupný pohyb z minulého týdne je korekcí proti tomuto trendu. Celkově vzato zůstává volatilita slabá a dosahuje většinou zhruba 40 pipů za den. Proto je velmi těžké a někdy i marné obchodovat tento pár v nižších grafech. Zvlášť intradenních.
C:\fakepath\ctrader-22052024-uvod-2.png

Obchodní platforma cTrader – recenze a návod

22.05.2024 V současném světě obchodování na finančních trzích je volba správné obchodní platformy jednou z klíčových oblastí pro úspěch každého tradera. Jednou z méně známých, ale stále oblíbenějších platforem je cTrader. Tato platforma nabízí širokou škálu funkcí a nástrojů, které mohou výrazně usnadnit a zefektivnit obchodování. V tomto článku se proto podrobně podíváme na platformu cTrader, její výhody, nevýhody a rozdíly oproti jiným populárním platformám.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 21. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

21.05.2024 Měnový pár EUR/USD se během pondělí nadále pohyboval v blízkosti svých lokálních maxim. Medvědi momentálně nemají sílu zahájit korekci, a tak se pár jednoduše pohybuje do strany, mírně pod úrovní 1,0888. Jak v EU, tak v USA se neodehrály žádné důležité a ani vedlejší události. Volatilita páru se pohybovala jen kolem 30 pipsů, což dokazuje, že nebylo co analyzovat.
C:\fakepath\měď.jpg

Cena mědi překonala hladinu 11.000 dolarů za tunu

20.05.2024 Cena mědi se dnes dostala nad 11.000 dolarů (249.950 Kč) za tunu a zdolala další rekord. Podle analytiků je za dlouhotrvajícím růstem jednak spekulace, jednak předpoklady, že poptávka po tomto základním kovu se bude zvyšovat, zejména v Číně. Od začátku roku se cena mědi na Londýnské burze kovů (LME) zvýšila přibližně o 29 procent.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 20. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

20.05.2024 Pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu nahoru. Britská libra se na rozdíl od eura ani nepokusila o korekci směrem dolů. Ačkoli společná měna měla formální důvody k růstu, když Isabel Schnabelová řekla, že Evropská centrální banka možná v červnu sníží úrokové sazby, libra žádný důvod k růstu neměla. Fakt, že britská měna znovu stoupala, už ale nejspíš nikoho nepřekvapí.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 20. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

20.05.2024 EUR/USD se v pátek pokusil pokračovat v medvědí korekci, ale jako obvykle se odpoledne vyšplhal téměř na lokální maximum. Jak jsme již několikrát zopakovali, celý pohyb vzhůru, který trvá již více než měsíc, je třeba považovat za korekci. Při přechodu do 24hodinového časového rámce je totiž zřejmé, že předchozí pokles byl silnější, což znamená, že současný pohyb je korekcí. Stále tedy máme co do činění s klesajícím trendem, nikoli naopak. Euro nadále posiluje bez jakýchkoli formálních důvodů a pátek je toho živým potvrzením.
C:\fakepath\trader-ftmo-19052024-uvod.png

Supporty a rezistence v obchodování: Základní koncepty s praktickým přístupem

19.05.2024 Supporty a rezistence patří k základním kamenům technické analýzy v obchodování na finančních trzích. Tato terminologie se vztahuje k cenovým hladinám, které mají tendenci ovlivňovat pohyb trhu, a často slouží jako indikátory budoucích trendů. Pojďme se podívat, co tyto termíny znamenají, jak se používají a jaké praktické využití mohou mít v obchodování.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 17. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

17.05.2024 Také GBP/USD zahájil malou medvědí korekci, ale vzestupný trend zůstal neporušen. Dolar měl vlastně docela štěstí, že se ve čtvrtek nepropadl ještě hlouběji. Spojené státy zveřejnily několik nevýznamných zpráv, které se ukázaly být slabší, než se předpokládalo. Proto měl dolar ve čtvrtek důvod k poklesu. Na druhou stranu nebyl důvod, aby dolar klesl až tak hluboko, když byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA. Index spotřebitelských cen odpovídal prognózám a inflace se téměř nezměnila, takže z této zprávy rozhodně nevyplynula, že by měl Federální rezervní systém okamžitě začít jednat o snížení sazeb. Připomínáme také, že britská ekonomika v posledních dvou letech téměř nerostla. Také ve Spojeném království, stejně jako ve Spojených státech, roste nezaměstnanost. Proto není možné říci ani to, že dolar klesá kvůli slabším údajům.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 17. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

17.05.2024 Pár EUR/USD zahájil mírnou korekci a v pátek může v tomto pohybu pokračovat. Pokles o 30–40 pipů není nic v porovnání s měsíčním obdobím vzestupného pohybu. Cena na první pokus nepřekonala hladinu 1,0888, což ale neznamená, že by býci opustili trh. Pár by ještě mohl stoupat. A hlavně, trh zůstává býčí a euro pokračuje v růstu, i když k němu nemá důvod. Současný pohyb může někomu připadat logický, zvlášť s ohledem na poslední makrodata z USA. To je skutečně zčásti pravda. Chceme ale všem připomenout podstatný fundamentální faktor, který by měl podnítit růst dolaru. Tím klíčovým bodem je fakt, že úrokové sazby Evropské centrální banky by se měly snížit už příští měsíc, zatímco sazby Federálního rezervního systému by se v dohledné době měnit neměly. Kromě toho účastníci trhu už nejsou nadšeni výkonností evropské ekonomiky. Proto se domníváme, že současný růst páru je nelogický. Neměli bychom ale očekávat sestupný trend, když se cena nekonsolidovala pod vzestupným kanálem.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 16. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v růstu a obchodoval se ještě výše. Včerejšek potvrdil zřejmou skutečnost: trh začal interpretovat jakoukoli událost a jakoukoli zprávu ve prospěch eura. Na začátku tohoto týdne jsme zmínili, že euro pokračuje v růstu prakticky bez korekcí a trh všechny pozitivní zprávy pro americkou měnu jednoduše ignoruje. Ve středu jsme byli svědky stejné situace. EU zveřejnila poměrně neutrální zprávy o HDP a průmyslové výrobě. Druhý odhad HDP se nelišil od prvního a průmyslová produkce překonala odhady pouze o 0,1 %.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 16. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

16.05.2024 Pár GBP/USD v průběhu čtvrtka dál stoupal, ačkoli k tomu neměl důvod. Jak už jsme zmínili, zpráva o inflaci v USA ukázala mírné zpomalení, ale důležitější je, o kolik se inflace snížila, jaké vyhlídky přináší sazbě Fedu a nakolik skutečná hodnota odpovídala prognóze. Odpovědi na tyto tři otázky jsou jednoznačné. Inflace klesla o pouhých 0,1 %, což žádné perspektivy nepřináší, a prognózovaná hodnota také odpovídala skutečné hodnotě. Trh ale této drobné příležitosti využil k prodeji dolaru a nákupu libry. V uplynulých šesti měsících jsme opakovaně zmiňovali, že libra roste častěji, než by měla a trh interpretuje většinu makroekonomických a fundamentálních událostí ve prospěch britské měny. Včera jsme to viděli opět v plné kráse.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 15. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

15.05.2024 Pár GBP/USD se i v úterý dál obchodoval směrem nahoru. Velká Británie včera zveřejnila tři zprávy, které byly docela zajímavé. Míra nezaměstnanosti byla horší, než se předpokládalo – pokud nebyla úplně katastrofální. Míra žádostí o podporu v nezaměstnanosti a výše mezd ale britskou libru podpořily. Mzdy vykázaly vyšší tempo růstu, než se očekávalo, což by mohlo negativně ovlivnit indikátor inflace. Britská libra nejdřív klesala, takže zjevně reagovala na špatné údaje o nezaměstnanosti. Ve druhé polovině dne byl zveřejněn americký index cen výrobců, který tlačil pár GBP/USD nahoru, i když by bylo logičtější, kdyby pár po této zprávě klesl.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.05.2024 Pár EUR/USD v úterý pokračoval v pohybu nahoru. Růst byl mírný, ale stabilní, a takto je to téměř každý den. V předchozích článcích jsme zmínili, že euro posiluje v průměru o 10 pipů denně při nízké volatilitě. Ačkoli tedy jednotná měna stále roste, roste poměrně málo. Pro investory je také těžké obchodovat intradenně a euro postrádá fundamentální podporu. A konečně, růst je součástí korekce.
img

Klíčové události 15. května: fundamentální analýza pro začátečníky

15.05.2024 Na středu je naplánována celá řada makroekonomických událostí, které je třeba brát vážně. EU zveřejní zprávy o druhém odhadu HDP za první čtvrtletí a o průmyslové výrobě. Druhý odhad je objektivně ze všech tří nejméně důležitý, takže na tuto konkrétní zprávu nečekáme žádnou reakci trhu. O něco větší šanci ovlivnit pohyb má průmyslová výroba, pokud se její poslední hodnota odchýlí od prognózy.
img

Plán obchodování GBP/USD na 14. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

14.05.2024 Také v pondělí pokračovalo obchodování na měnovém páru GBP/USD o něco výše. Technický obrázek britské měny se však od eura poněkud liší. Britská libra se již dva týdny pohybuje ve flat rozpětí mezi 1,2457 a 1,2611. Toto flat rozpětí nemusí být v nižších časových rámcích zřejmé, ale při přechodu do grafů s vyššími časovými rámci se stává zřetelným. V blízkosti hladiny 1,2611 by mohl následovat medvědí obrat s poklesem o 150 pipsů. K tomu není zapotřebí žádných fundamentálních ani makroekonomických událostí, které by podpořily americký dolar, který by měl vůči libře posílit i bez nich.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 14. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

14.05.2024 Pár EUR/USD se v pondělí stále obchodoval pozvolna nahoru. Ve skutečnosti lze jen těžko mluvit o tom, že pár včera rostl, protože jeho volatilita činila jen asi 40 pipů a euro získalo jen 17 pipů. Mimochodem, toto množství není nic než typický tržní šum. Nicméně růstový trend zůstává už zhruba měsíc neporušený a je součástí korekčního růstu, protože předchozí pokles byl silnější. Stále tedy čekáme na konec této korekce a doufáme, že se obnoví klesající trend. Dál věříme, že euro nemá ve střednědobém horizontu důvod k růstu.
img

Plán obchodování EUR/USD na 13. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.05.2024 EUR/USD v pátek nevykázal žádný zajímavý pohyb. Cena se pohybovala do strany a volatilita činila pouhých 30 pispů. Pár se stále drží uvnitř vzestupného kanálu, což svědčí o tom, že se býčí korekce nezměnila. Ta trvá již více než tři týdny a měla dávno skončit. Nejprve však Spojené státy neustále zveřejňovaly slabé zprávy (jako by to v Evropě bylo lepší...), poté si trh vyložil výsledky zasedání Bank of England jako jestřábí (i když to není úplně pravda), a tak euro spolu s librou posilovalo. Opět se objevují otázky ohledně logiky stojící za těmito pohyby. Je zřejmé, že euro by mělo klesat, protože existuje 90% pravděpodobnost, že Evropská centrální banka příští měsíc sníží klíčovou úrokovou sazbu. Dokud však nebudeme moci zaručit, že se cena pevně usadila pod vzestupným kanálem, nemůžeme hovořit o konci korekce.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 13. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.05.2024 Pár GBP/USD v pátek vykázal volatilitu 40 pipů. Obecně vzato by náš článek mohl tímto konstatováním už skončit... Jestliže pár EUR/USD celý den přešlapoval na místě, pak pár GBP/USD byl v kómatu. A zatímco v Evropské unii nedošlo k žádným zajímavým událostem, ve Velké Británii byly zveřejněny zprávy o HDP a průmyslové výrobě, které měly schopnost vyvolat pohyby na trhu. Ale ne, nic takového jsme neviděli. Pokud k nějaké reakci trhu došlo, byla jen sotva znatelná. Jak už jsme ale řekli, volatilita je v posledních měsících velmi nízká. Dosáhnout zisku na takovém trhu vyžaduje velké úsilí. Všimněte si také, že libra neměla ve čtvrtek důvod k růstu, jenže v pátek ho konečně měla, a přesto se rozhodla zůstat na místě.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 10. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

10.05.2024 Také pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval na vyšší úrovni, přestože libra měla více důvodů k poklesu. Bank of England ponechala hlavní úrokovou sazbu beze změny, avšak guvernér BoE Andrew Bailey nevyloučil její případné snížení v červnu. Bailey také naznačil vyšší pravděpodobnost pozdějšího zahájení uvolňování měnové politiky, avšak inflace ve Velké Británii klesá, což centrální bance umožňuje začít o snížení sazeb diskutovat. Za zdůraznění stojí také skutečnost, že dva členové MPC hlasovali pro snížení sazeb. Podle našeho názoru se jedná o medvědí faktory pro britskou měnu, což ukazuje, že libra neměla ve čtvrtek důvod k růstu. Britská měna však během posledních šesti měsíců často vykazovala nelogické pohyby. Na to si již všichni zvykli.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 10. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

10.05.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek obnovil vzestupný pohyb a znovu se pohyboval v blízkosti horní hranice kanálu. Býčí korekce tedy přetrvává. Euro včera mohlo posilovat kvůli zasedání Bank of England, protože během dne nebyly k dispozici žádné další zprávy. Toto zasedání ale nepovažujeme za jestřábí. Guvernér BoE Andrew Bailey projednával vyhlídky na uvolnění měnové politiky a dva členové Výboru pro měnovou politiku tentokrát hlasovali pro snížení sazeb. Proto by byl logičtější pokles libry a následně eura. Ve skutečnosti jsme ale byli svědky dalšího nelogického růstu, přičemž libra s sebou stahovala i euro.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 9. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.05.2024 Pár GBP/USD se celou středu obchodoval bez výraznějších změn. Volatilita během dne činila pouhých 37 pipů, což je pro libru extrémně málo, ale nijak to nepřekvapí. Ke stavu pasivity na trhu přispívá středeční absence ekonomických zpráv a dnešní oznámení zasedání Bank of England a projevu guvernéra BoE Andrewa Baileyho. Situace je tedy vcelku dobře předvídatelná. Na začátku týdne se nicméně zdálo, že trh očekává jestřábí výroky a rozhodnutí britské centrální banky, což vedlo k medvědímu směru britské měny. Včera ale bylo jasné, že pondělní a úterní poklesy páru GBP/USD nebyly víc než tržní šum. Vzestupný trend zůstal zachován i poté, co cena prorazila trendovou linii a nedávný pokles nevedl ani k průrazu posledního lokálního minima. Pár by tedy mohl kdykoli obnovit růstový pohyb, byť stále v rámci korekce.
img

Klíčové události 9. května: fundamentální analýza pro začátečníky

09.05.2024 Na čtvrtek je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí. Z nich vyzdvihneme pouze americkou zprávu o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Tato zpráva je však druhořadá, takže neočekáváme reakci trhu. Tento týden je nabídka důležitých událostí "o ničem". Dnes nás čeká alespoň zasedání Bank of England a projev Andrewa Baileyho z BoE, zatímco v prvních třech dnech týdne byl na trhu zjevný klid. V pondělí a v úterý se alespoň libra pokusila o nějaký pohyb. Euru se nic takového nepodařilo.
img

Plán obchodování EUR/USD na 9. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu stagnoval. Volatilita za celý den činila pouze 22 pipsů. Bylo zřejmé, že pro obchodníky nemá smysl vstupovat do trhu s takovými pohyby. Obecně se pár stále nachází v rostoucím kanálu, což znamená, že pár bude ve střednědobém horizontu nadále procházet korekcí. Všimněte si, že veškerý pohyb páru směrem vzhůru byl v posledních týdnech součástí korekce. Pokud se však kotace neusadí pod kanálem, neměli by začínající obchodníci očekávat, že se euro vydá směrem dolů. Tento týden byl pár při absenci fundamentálního nebo makroekonomického pozadí v podstatě bez pohybu. Proto není důvod očekávat silné pohyby.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 7. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

07.05.2024 Také měnový pár GBP/USD se v pondělí snažil pokračovat ve svém vzestupném pohybu, který trvá již několik týdnů, ale ceně se nepodařilo dosáhnout svého nedávného lokálního maxima poblíž hladiny 1,2611. To je celkem dobrá zpráva, protože ačkoli byla nedávná americká makrodata zklamáním, fundamentální pozadí stále hovoří ve prospěch amerického dolaru. Britská libra v uplynulém roce příliš dlouho rostla a příliš dlouho setrvávala na nejvyšších úrovních, místo aby vykazovala pokles. Proto stále očekáváme pokles libry, zejména nyní, kdy cena prolomila vzestupnou trendovou linii.
img

Plán obchodování EUR/USD na 7. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

07.05.2024 EUR/USD v pondělí nevykázal žádné zajímavé pohyby. Během dne došlo k jednomu pokusu o obchodování na vyšší úrovni, který však rychle vyšuměl. Celková volatilita dne činila 35 pipsů, takže jsme byli svědky dalšího "nudného pondělí". Obchodníkům se ani na druhý pokus nepodařilo překonat hladinu 1,0785, což dává naději na ukončení býčí korekce, která se táhne již příliš dlouho. Existovaly k tomu zcela konkrétní a rozumné důvody, neboť Spojené státy v posledních dvou týdnech zveřejňovaly neuspokojivé makroekonomické údaje. Zasedání Federálního rezervního systému se však zdálo být více jestřábí, než si mnozí účastníci trhu mysleli. Předseda Fedu Jerome Powell otevřeně naznačil, že se snížení sazeb nechystá. Sazba proto zůstane na svém maximu delší dobu. To je pro americkou měnu býčí faktor.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 6. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

06.05.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v pohybu vzhůru. Minulý týden se odehrálo poměrně dost pro dolar důležitých událostí a trh je využil k prodeji dolaru. Zhruba v 80 % případů měl pravdu, protože téměř všechny nejdůležitější americké zprávy byly zklamáním. Míra nezaměstnanosti vzrostla, HDP zpomalil, údaj Nonfarm Payrolls byl mnohem nižší, než se očekávalo, indexy ISM podnikatelské aktivity klesly pod 50 a údaj JOLTs o počtu volných pracovních míst zaostal za prognózami. Dolar mohla podpořit pouze jediná událost – zasedání FOMC – ale trh se rozhodl ji ignorovat.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 6. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

06.05.2024 Pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu vzhůru. Jak je vidět v grafu výše, cena minulý týden konsolidovala pod vzestupnou trendovou linií. V tomto bodě měla korekce směrem vzhůru skončit. Série slabých zpráv o americkém trhu práce, nezaměstnanosti, podnikatelské aktivitě a volných pracovních místech však vyvolala nový a předvídatelný pokles americké měny. Stále se domníváme, že fundamentální pozadí do značné míry podporuje dolar, zatímco současný růst libry je součástí korekčního pohybu. Proto očekáváme, že globální klesající trend bude pokračovat. Ekonomické údaje byly poslední dva týdny pro dolar zklamáním, ale nemusí tomu tak být vždy. Stav britské ekonomiky není ideální již několik let. Odraz od úrovně 1,2611 by mohl znamenat začátek nového klesajícího trendu.
img

Klíčové události 3. května: fundamentální analýza pro začátečníky

03.05.2024 V pátek je nabídka makroekonomických událostí poměrně bohatá. Začněme zprávami z USA, protože mohou být pro americký dolar klíčové. Dolar byl během posledních několika týdnů pod tlakem trhu. Situaci nepomohlo ani nedávné zasedání FOMC, které podle našeho názoru nebylo holubičí. Tento týden mohl dolar posílit, ale nepodařilo se mu to. Dnešek je proto pro dolar poslední šancí situaci zvrátit. Pokud dnešní zprávy o Non-Farm Payrolls, nezaměstnanosti, mzdách a ISM indexu podnikatelské aktivity dopadnou hůře, než se předpokládalo, pak oba instrumenty budou pokračovat v korekci směrem vzhůru a dolar může napříč trhem dále oslabovat. V Evropské unii a ve Spojeném království nejsou na dnešek naplánovány žádné důležité zprávy.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 3. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

03.05.2024 Také měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek pokusil zahájit klesající pohyb poté, co cena konsolidovala pod vzestupnou trendovou linií, ale nepodařilo se mu to. Trh však postrádal fundamentální a makroekonomickou podporu, aby mohl pokračovat v pohybu vzhůru. Cena nepřekonala pondělní maximum, takže formálně se trend v hodinovém grafu změnil na klesající. Libra však formálně nezačala klesat, i když tomu všechny faktory nasvědčují.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 3. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

03.05.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval v rámci vzestupného kanálu, ze kterého by se měl už vymanit. Ve skutečnosti v posledních týdnech dál pozorujeme slabou vzestupnou korekci, zatímco přetrvává celkový sestupný trend. Od středy a čtvrtka jsme dvakrát viděli, jak se cena pokusila usadit se pod kanálem a odrazit se od jeho spodní hranice, takže se logicky očekával pohyb nahoru. K takovému pohybu nebyly fundamentální ani makroekonomické důvody. Připomeňme, že výsledek zasedání FOMC ze středečního večera nelze považovat za holubičí, protože předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell se o termínu případného snížení sazeb vyjádřil nejistě. Včera se neodehrály vůbec žádné (důležité) události ani zprávy, takže pohyby byly čistě technické. Pořád tu ale máme vzestupný kanál, takže prostě stačí obchodovat v jeho rámci.
C:\fakepath\vip-zona-02052024-uvod.jpeg

VIP zóna: Z nevydařeného začátku dubna do slušného zisku

02.05.2024 Chcete obchodovat jako profesionálové? Chcete využívat exkluzivní informace, které vám dají výhodu nad ostatními tradery? Chcete dosáhnout atraktivního zisku z vašich obchodů? Pak je pro vás VIP zóna to pravé.
img

Klíčové události 2. května: fundamentální analýza pro začátečníky

02.05.2024 Ve čtvrtek se odehraje méně makroekonomických událostí a žádná z nich není zásadní. Bude zveřejněn druhý odhad indexu nákupních manažerů ve zpracovatelském průmyslu (PMI) za Německo a EU. Tyto zprávy jsou objektivně méně důležité než prvotní odhady. Konečné odhady málokdy vykazují výrazně odlišné hodnoty od těch předběžných. Ve Spojených státech bude zveřejněn počet nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti, který také jen zřídkakdy vykazuje rezonující hodnoty a jen stěží vyvolává reakci trhu. Včera jsme byli svědky poměrně konzistentního růstu eura a libry; dnes trh možná začne "obnovovat spravedlnost". Alespoň jsme se po včerejšku nedočkali žádných nových podpůrných faktorů, které by mohly evropské a britské měny pozvednout.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 2. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

02.05.2024 Pár EUR/USD ve středu vykázal nepoctivé pohyby. Nejprve trh ignoroval všechny "důležité" americké zprávy. Zadruhé, cena nejprve konsolidovala pod vzestupným kanálem a poté zahájila nový pohyb vzhůru. Zatřetí, projev předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella nelze považovat za holubičí, ale dolar přesto klesl. Začtvrté, pár se celý den pohyboval ve flat rozpětí. A nakonec volatilita – na to, že se jednalo o den se čtyřmi významnými zprávami a zasedáním FOMC, byla nízká.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

02.05.2024 Pár GBP/USD se ve středu téměř nepohnul, protože většinu dne stagnoval. Ačkoli se cena v předchozích dnech usadila pod vzestupnou trendovou linií, ve středu jsme viděli sestupný pohyb. Už dříve jsme vás upozorňovali, že vzhledem k silným fundamentálním a makroekonomickým faktorům je možný i pohyb nahoru. Výsledky zasedání FOMC (které vyvolaly růst páru) ale bohužel nelze označit za holubičí. Britská libra vzrostla, ačkoli se původně očekával pokles.
C:\fakepath\broker-vs-prop-firma.png

Prop Trading nebo obchodování na vlastní účet u brokera?

30.04.2024 Moderní prop trading dnes mění svět obchodování na finančních trzích. Ještě před několika málo lety musel potenciální trader disponovat poměrně velkým objemem finančních prostředků, aby jeho obchodování dávalo alespoň nějaký smysl. Dnes je situace diametrálně odlišná, protože na trhu působí moderní prop tradingové firmy. Ty nabízí prakticky všem obchodníkům možnosti, o jakých se jim před pár lety ani nesnilo. To, co bylo dříve doménou investorů a obchodníků, kteří disponovali velkým objemem investičních prostředků, je dnes díky prop tradingu dostupné prakticky všem.
img

Klíčové události 30. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

30.04.2024 V úterý nás čeká větší množství makroekonomických událostí, a to poměrně významných. Všechno začíná v Německu, které zveřejní zprávy o HDP, maloobchodních tržbách a nezaměstnanosti. Stejně jako dřív, i teď jsou trochu druhořadého významu, ale v případě významných hodnot může následovat reakce trhu. U německého HDP lze jen těžko očekávat vysoké hodnoty, takže tato zpráva euro pravděpodobně nepodpoří.
img

Plán obchodování GBP/USD na 30. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

30.04.2024 Měnový pár GBP/USD se v pondělí nadále obchodoval výše. Všimněte si, že euro ve stejný den stagnovalo, zatímco britská libra měla ve srovnání s jednotnou měnou mnohem méně důvodů k růstu nebo k nějakému výraznějšímu intradennímu trendu. Ani ve Spojeném království, ani v USA se neodehrály žádné zajímavé události, takže libra opět vykazovala bezdůvodný růst. Zatímco před několika dny se to dalo přičíst technické korekci, v současnosti libra roste v souladu se svou nejlepší tradicí za posledních 6–8 měsíců. Jinými slovy, pro růst neexistuje žádný důvod. Pokud tento stav přetrvá, můžeme na klesající trend zapomenut. Pokud se zprávy z USA tento týden ukáží jako slabší, než se předpokládalo, není pochyb o tom, že dolar bude dále klesat.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 30. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

30.04.2024 Pár EUR/USD nevykázal výrazné pohyby – vcelku očekávaně. Jedinou trochu významnější událostí, která byla v pondělí v plánu, byla zpráva o inflaci z Německa. Německo je nicméně jen jednou z 27 zemí Evropské unie, takže větší význam pro trh a euro mají přirozeně celkové evropské údaje o inflaci, které budou zveřejněny dnes.
img

Klíčové události 29. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

29.04.2024 Pondělní nabídka makroekonomických událostí je prakticky nulová. Vyzdvihneme jen inflační zprávu z Německa, protože inflační údaje jsou pro trh momentálně významné. Inflace je klíčovým ukazatelem pro Evropskou centrální banku. Pokud v Německu nebo v EU v dubnu neporoste, odpoví na otázku týkající se červnového snížení sazeb ECB. Německo očekává mírný nárůst ukazatele, ale hodnota 2,3 % se výrazně neliší od hodnoty 2,2 %. Ukazatel tedy v každém případě zůstane v těsné blízkosti cílové úrovně, takže ECB může začít uvolňovat měnovou politiku. Pokud inflace prudce vzroste, pak je třeba očekávat nový růst eura, protože ECB v tom případě může odložit snížení sazeb z června na pozdější termín.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 29. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

29.04.2024 Pár EUR/USD začal v pátek klesat, k čemuž měl technické důvody. Cena se v posledních dnech pohybuje poblíž horní hranice vzestupného kanálu, takže odraz od ní a pohyb dolů vypadaly pravděpodobně. Tento pohyb ani nevyžadoval odpovídající makroekonomické pozadí. Zprávy z USA, zveřejněné v průběhu dne, dolar jednoznačně nepodpořily. Přesněji řečeno, byly zveřejněny čtyři americké zprávy, přičemž tři nelze vnímat jako pro dolar silné. Celkově se dá říct, že zprávy z USA nebyly v tomto týdnu úplně dobré. Největším zklamáním byla zpráva o HDP za první čtvrtletí, které nečekaně zpomalilo na 1,6 %. Zpomalení americké ekonomiky vlastně nelze považovat za něco mimořádného, když uvážíme, že politika Federálního rezervního systému je už delší dobu vcelku výrazně jestřábí. Přesto jsme očekávali vyšší hodnotu. A nebyli jsme sami.
img

Plán obchodování GBP/USD na 29. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

29.04.2024 Pár GBP/USD v pátek také klesl, ale tento pohyb neměl výrazný dopad. Z technického hlediska zůstává klesající trend neporušený, zatímco pár prochází korekcí. Korekční fáze by mohla v pondělí skončit. V současné době neexistují kromě úrovní žádné jasné technické reference. Korekce je příliš slabá na to, aby se vytvořila trendová linie, a klesající trend je příliš krátkodobý na to, aby se vytvořila trendová linie. Proto se libra pohybuje opatrně, což obchodníky při otevírání obchodních pozic pochopitelně příliš nenadchne.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 26. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

26.04.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v korekci směrem vzhůru. Pohyb páru byl ovlivněn zprávou o americkém HDP, protože během dne jednoduše nedošlo k žádným dalším událostem ani ke zveřejnění zpráv. Britské libře se podařilo vzrůst pouze na úroveň 1,2502, protože čtvrtletní údaj o HDP se ukázal být jedenapůlkrát nižší, než se předpokládalo. Americká ekonomika zpomaluje, a to je špatná zpráva. Skutečnost, že se hospodářský růst USA ochladil, povede v budoucnu ke zpomalení inflace. A čím rychleji inflace zpomalí, tím dříve přistoupí Federální rezervní systém k uvolnění své měnové politiky, což je pro dolar špatné. Stále se domníváme, že trh nezohlednil ani polovinu faktorů, které způsobují pokles páru GBP/USD, takže očekáváme jeho další pokles. Prozatím zůstává klesající trend nedotčen.
img

Klíčové události 26. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

26.04.2024 Na pátek je naplánováno poměrně mnoho makroekonomických událostí, ale ke všem dojde ve Spojených státech. Evropská unie, Spojené království, ani Německo nezveřejní žádné významné zprávy. Měnové páry proto mohou během evropské obchodní seance vykazovat liknavé pohyby. Spojené státy zveřejní zprávy o osobních příjmech a výdajích amerických spotřebitelů, index PCE a index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity. Zprávy o osobních příjmech a výdajích nejsou úplně důležité. Mnozí odborníci považují index PCE za "měřítko inflace, které si Federální rezervní systém zvolil", ale tržní sentiment ovlivňuje obvykle jen slabě. Index spotřebitelského sentimentu dokáže vyvolat reakci, ale jen při výrazné odchylce skutečné hodnoty od prognózy.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 26. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

26.04.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek dál obchodoval v rámci vzestupného kanálu. Několikrát změnil směr. Částečně za to mohla zpráva o HDP USA, která se ukázala jako významná a zároveň velmi rozporuplná. Trh proto pár nejdřív nakupoval, pak zpanikařil a prodával, načež znovu nakupoval. Americká ekonomika vzrostla v prvním čtvrtletí o pouhých 1,6 %, což bylo výrazně pod prognózami. V meziročním vyjádření ale vzrostla o 3,1 %, čímž očekávání trhu překonala. Trh proto dolar nejdřív nakupoval a pak prodával. Nedokázal prostě určit, jestli jde o dobrou, nebo špatnou zprávu. I pro nás je těžké tuto otázku zodpovědět. Hlavní podle nás je, že pár koriguje nahoru a dolar může snadno stoupat, jakmile tato fáze skončí.
img

Bitcoin (BTC) se zasekl na 66 000 dolarech? Bonk (BONK) dosáhl 80% průlomu, Ethereum (ETH) vstupuje do bojového režimu

25.04.2024 Pohyb bitcoinu kolem 66 000 dolarů začíná vyvolávat určité otázky, protože digitální zlato se snaží prorazit. Na grafu je modrou čarou znázorněn 50denní EMA. Tento průměr je stropem, který se Bitcoinu prostě nedaří prolomit. V současné době se kryje s úrovní 67 000 USD, kterou Bitcoin zatím nepřekonal.
img

Plán obchodování GBP/USD na 25. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

25.04.2024 Pár GBP/USD pokračoval v korekci směrem vzhůru s nízkou volatilitou. Ve středu trh neměl důvod libru nakupovat. Americká zpráva o zboží dlouhodobé spotřeby byla o něco lepší, než se předpokládalo. Pár však stále prochází korekční fází, takže libra může ještě nějakou dobu posilovat. Hlavní je, aby se nevrátila na začátek, kde by se pár ocitl v bočním kanálu 1,25–1,28.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 25. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

25.04.2024 Pár EUR/USD zaznamenal ve středu nízkou volatilitu a udržel si slabý vzestupný trend, jak ukazuje vzestupný kanál. Obchodníci se celý den mohli soustředit jen na americkou zprávu o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby; hodnota tohoto ukazatele a jeho derivátů ale téměř odpovídala odborným prognózám. Trh tedy neměl na co reagovat – zprávu předem očekával a zpracoval.
img

Klíčové události 24. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

24.04.2024 Na středu je naplánováno poměrně málo makroekonomických událostí. Pozornost lze věnovat indexu podnikatelského klimatu IFO v Německu. Účastníci trhu se dnes ale zaměří na americkou zprávu o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Americký dolar včera vcelku výrazně ztrácel půdu pod nohama, takže je možné, že medvědi se dnes pokusí znovu převzít vládu. Americká zpráva by jim v tom mohla pomoci. Pokud ale bude slabší, než se očekávalo, mohl by se zvýšit tlak na americkou měnu.
img

Plán obchodování GBP/USD na 24. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

24.04.2024 Také měnový pár GBP/USD vykázal v úterý poměrně silný pohyb vzhůru, který byl vyvolán výhradně makroekonomickými údaji. Všimněte si, že britská libra nemá mnoho důvodů k růstu a ekonomické zprávy většinou přejí dolaru. Včera však byla situace opačná. Spojené státy zveřejnily údaje o PMI, které byly zklamáním, zatímco ty britské byly takříkajíc na slušné úrovni. Proto na začátku evropské obchodní seance a na začátku americké seance libra nejprve vzrostla a následně dolar klesl. Celkově GBP/USD vzrostl o téměř 100 pipsů.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 24. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

24.04.2024 Pár EUR/USD v úterý pokračoval ve vzestupné korekci. Euro v průběhu dne posilovalo, ale významnou roli hrály okolnosti. Nečekali jsme, že evropské údaje o PMI vyjdou pozitivně, zatímco americké zprávy budou stagnovat. Německo a Evropská unie nebyly přesvědčivé, protože výrobní sektory zůstaly pod úrovní 50,0, a podnikatelská aktivita v tomto sektoru v Evropské unii dokonce klesla. V sektorech služeb ale došlo k solidnímu růstu. Oba americké indexy S&P zklamaly, což vyvinulo tlak na americký dolar.
img

Klíčové události 23. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

23.04.2024 Na úterý je naplánováno značné množství makroekonomických událostí. Spojené království, Spojené státy a širší eurozóna zveřejní aktualizované údaje o indexech nákupních manažerů (PMI). Pro evropské země jsou tyto indexy důležitější, protože jsou jediné dostupné. Co se týká USA, budou zveřejněny také indexy ISM, kterých si trh cení víc než standardních indexů S&P. Proto mohou úterní dopolední tržní sentiment ovlivňovat údaje o PMI z Evropy.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 22. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

22.04.2024 Pár GBP/USD v pátek překvapivě vykázal pohyb směrem dolů. Mnoho překvapení se však nekonalo – zpráva o maloobchodních tržbách ve Spojeném království dopadla slabší, než se očekávalo, a libra by v tuto chvíli měla klesat i bez pomoci makroekonomických údajů. Zpočátku se cena odrazila od úrovně 1,2387, takže se mohlo zdát, že flat přetrvá. V posledních 6–7 hodinách pracovního týdne však pár vytvořil nový klesající pohyb a tuto úroveň prorazil. Britská libra tedy může pokračovat v dalším poklesu.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 22. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

22.04.2024 Pár EUR/USD se v pátek obchodoval s nízkou volatilitou. Z hodinového grafu vyplývá, že předchozí týden byl málo aktivní a vcelku nudný. Cena se většinou pohybovala do strany a makroekonomické pozadí bylo slabé. Ačkoli došlo k několika fundamentálním událostem, které mohly potenciálně vyvolat nový růst dolaru a pokles eura, trh v této fázi neměl zájem otevírat další short pozice. Proto většinou ignoroval projevy představitelů Federálního rezervního systému a Evropské centrální banky. To ale mohla být chyba, protože například předseda Fedu Jerome Powell dal jasně najevo, že centrální banka nehodlá v červnu snížit hlavní úrokovou sazbu, jak trh očekával. Powell uvedl, že přetrvávající zvýšená inflace nejspíš zpozdí případné snížení sazeb Fedu. Stejného názoru bylo i několik jeho kolegů. Fed tedy bude dál vykazovat jestřábí postoj. Je také možné, že zvýšení sazeb zváží nakonec ještě letos.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 19. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

19.04.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval s nízkou volatilitou. Z hodinového grafu jasně vyplývá, že tento týden byl málo aktivní a vcelku nudný. Včera euro kleslo, ale obecně jsme téměř pět dní po sobě pozorovali flat trh. Tento týden nepřišly téměř žádné důležité informace a makrodata. Například včera nebyly zveřejněny žádné významné zprávy. Tento týden se ale předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell zmínil o něčem důležitém – všímá si "absence dalších pokroků" v řešení inflace. To v podstatě znamená, že Fed upouští od plánů na brzké uvolnění měnové politiky. Pokud je inflace v USA na úrovni 3,5 %, pak bychom v dohledné době neměli očekávat "ten správný okamžik". Americký dolar může v příštích týdnech a měsících dál růst.
img

Klíčové události 19. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

19.04.2024 Páteční nabídka makroekonomických událostí je prakticky nulová. Vyzdvihnout můžeme jen zprávu o maloobchodních tržbách ve Velké Británii, která bude zveřejněna za několik hodin. Tato zpráva je sice středně významná, ale jakou reakci může za současných okolností vyvolat? Možná tak maximálně 20–30 pipů. Pár GBP/USD se celý týden pohyboval téměř ve flatu. Přes noc se odrazil od předpokládané spodní hranice tohoto flatu – od úrovně 1,0618. Pravděpodobnější je tedy nový pohyb nahoru bez ohledu na povahu této konkrétní zprávy.
img

Plán obchodování EUR/USD na 18. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

18.04.2024 EUR/USD ani napotřetí nedokázal překonat úroveň 1,0618 a po poklesu z minulého týdne nakonec zahájil býčí korekci. To není úplně předvídatelné, protože včera nedošlo téměř k žádným významným makroekonomickým ani fundamentálním událostem. Nicméně jen o den dříve šéf Federálního rezervního systému Jerome Powell naznačil, že centrální banka v červnu úrokové sazby nesníží. Uvedl, že v USA došlo k "nedostatečnému dalšímu pokroku" v boji s inflací. Úrokové sazby proto zůstanou na vysoké úrovni, aby se inflace vrátila k cíli Fedu na úrovni 2 %.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 18. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

18.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval do strany. Jakmile se cena vymanila z bočního kanálu 1,25–1,28, pár najednou přestal klesat. Bohužel v tomto případě může korigovat nahoru. Stále očekáváme nový klesající trend, protože libra nemá pádný důvod k růstu. Zdá se ale, že trh se vrací k předchozímu postoji, kdy je libra nedotknutelná, ať se děje, co se děje. Britská měna se navzdory poklesu z minulého týdne dál obchoduje nezúčastněně.
img

Plán obchodování GBP/USD na 17. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

17.04.2024 Měnový pár GBP/USD si v úterý obecně zachoval klesající tendenci a dokonce se posunul směrem dolů. Velká Británie zveřejnila tři poměrně důležité zprávy, ale je těžké vyzdvihnout, která z nich byla nejvýznamnější. Míra nezaměstnanosti vzrostla na 4,2 %, ačkoli se předpokládalo, že nepřesáhne 4,0 %. Průměrný výdělek se v souladu s prognózami zvýšil o 5,6 %. A počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti se ukázal být nižší, než odborníci očekávali. Nemůžeme tedy potvrdit, zda tyto zprávy byly pro libru zklamáním, nebo naopak silným impulsem.
img

Klíčové události 17. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

17.04.2024 Makroekonomických událostí je ve středu méně, ale jedna z nich je klíčová. V Evropské unii a ve Spojených státech se žádné zajímavé události konat nebudou. Ve Velké Británii ale bude zveřejněna zpráva o inflaci za březen. Proč je tak důležitá? Inflace ve Spojeném království může klesnout na 3,1 %. Pokud se tak stane, bude inflace ve Spojeném království nižší než ve Spojených státech. Bank of England tedy může v blízké budoucnosti začít jednat o uvolnění měnové politiky. Připomeňme, že předtím trh očekával, že Federální rezervní systém bude první centrální bankou, která sníží sazby. Objektivní realita ale ukazuje, že BoE může začít konat jako první. Proto by pokles inflace na 3,1 % nebo ještě níž mohl vyvolat vážný propad britské měny.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 17. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

17.04.2024 Pár EUR/USD v úterý nedokázal prodloužit klesající pohyb, ani zahájit býčí korekci. Volatilita zůstala druhý den po sobě nízká, a to navzdory makroekonomickým událostem a fundamentům. Zveřejněny byly konkrétně indexy ekonomických očekávání institutu ZEW v eurozóně. Jak jsme už zmínili, tyto zprávy byly považovány za druhořadé a neočekávalo se, že by měly ovlivnit pohyb páru. A opravdu to tak bylo. Dále vystoupila představitelka Federálního rezervního systému Mary Dalyová, která uvedla, že snížení úrokových sazeb v USA "není urgentní" a že úrokové sazby začnou klesat, až se inflace přiblíží k cílové úrovni.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 16. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.04.2024 Pár GBP/USD se v pondělí také pokusil zahájit menší býčí korekci, ale ve druhé polovině dne obnovil klesající pohyb. Všimněte si, že minulý týden došlo k významné události – pár opustil 4měsíční boční kanál a teď může začít formovat silný klesající trend. Objevily se obavy, že nový týden začne dalším nelogickým růstem libry, ale zatím se nepotvrdily. Britská libra by měla klesat spolu s eurem, protože mnohem víc důvodů k růstu má americký dolar.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 16. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.04.2024 Pár EUR/USD se v posledních měsících vrátil ke svému oblíbenému pohybovému stylu – nízké volatilitě. Všimněte si ale, že přetrvává klesající trend, býčí korekce byla po třídenním propadu poměrně slabá a euro ke konci dne ještě víc oslabilo. Trh se tak po poklesu z minulého týdne ani nezastavil a v pondělí začal znovu prodávat euro.
img

Klíčové události 16. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

16.04.2024 Na úterý je naplánováno poměrně mnoho makro událostí, ale důležitých dat bude jen málo. V Evropské unii mohou obchodníkům poskytnout podněty indexy ekonomického sentimentu institutu ZEW pro eurozónu a Německo. I když jsou tyto zprávy považovány za důležité, trh na ně reaguje buď slabě nebo je úplně ignoruje. Spojené království zveřejní zprávy o nezaměstnanosti, žádostech o podporu v nezaměstnanosti a mzdách. Nejedná se o zásadní ukazatele a mohou vyvolat jen lokální reakci trhu. A konečně, Spojené státy zveřejní údaje o stavebních povoleních, prodeji nových domů a průmyslové výrobě. Všechny tři reporty jsou také druhořadého významu.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 15. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.04.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval ve svém klesajícím pohybu a po čtyřech měsících obchodování ve flatu ve 24hodinovém časovém rámci se nakonec propadl pod úroveň 1,2502. Tato úroveň dlouho sloužila jako spodní hranice bočního kanálu, takže její proražení naznačuje konec flat fáze. Ačkoli bcyhom vzhledem k neochotě trhu prodávat libru a nakupovat dolar nedělali tak odvážné závěry, signál proražení bočního kanálu je silný a v podstatě první za poslední čtyři měsíce. Pohyb směrem dolů plně podporujeme.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.04.2024 Pár EUR/USD v pátek obnovil prudký pohyb směrem dolů, ačkoli k tomu tentokrát neměl makroekonomické důvody. Euro začalo klesat ve středu po zveřejnění inflační zprávy z USA. Index spotřebitelských cen zrychlil na 3,5 %, takže trh přestal doufat v červnové snížení sazeb Federálního rezervního systému. Dolar na základě jestřábího postoje americké centrální banky výrazně posílil. Chceme ale připomenout, že se nejedná o jediný faktor, který dolaru pomáhal. Celkové fundamentální pozadí dlouhodobě naznačuje, že by měla růst jen americká měna. Proto nás nepřekvapilo, že dolar v pátek stoupal. Pár by měl podle nás dál klesat, přinejmenším k oblasti 1,02–1,04.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 12. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

12.04.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek nevykázal žádné zajímavé pohyby a navázal tak na své typické chování z posledních čtyř měsíců. Během dne se pohyboval do strany s nízkou volatilitou a zůstával v těsné blízkosti úrovně 1,2502, kterou lze v časovém rámci 24H považovat za spodní hranici bočního kanálu. Musíme tedy připustit, že se pár nedokázal usadit pod bočním kanálem, a proto přetrvává flat trend, ačkoli má americký dolar všechny důvody k jistému růstu. Nicméně i když pár ve středu klesl o 200 pipů, trh dal znovu najevo, že není ochoten prodávat britskou libru pod úrovní 1,25. Možná, že Bank of England brání dalšímu poklesu libry prováděním tajných měnových intervencí. Ať je to jakkoli, faktem zůstává, že se drží flat trend.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 12. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

12.04.2024 Pár EUR/USD se včera vrátil ke svému oblíbenému pohybovému stylu z posledních měsíců. A volno samozřejmě netrvalo dlouho. Ve středu jsme poprvé po dlouhé době viděli skutečně silný a trendový pohyb, ale nadšení trhu podle všeho rychle vyprchalo. Teď ve čtvrtek byla volatilita navzdory zasedání Evropské centrální banky a projevu prezidentky ECB Christine Lagardeové opět nízká a k žádným výrazným změnám nedošlo. Abychom byli spravedliví, ECB nepřijala žádné významné rozhodnutí a od Lagardeové jsme dostali jen náznaky možného červnového snížení sazeb. To ale není hlavní. Hlavní je, že Federální rezervní systém v červnu sazby téměř jistě nesníží. Což znamená, že navzdory očekávání trhu zahájí cyklus snižování sazeb nejprve ECB. To je pro euro medvědí faktor, takže stále očekáváme další pokles páru.¨
img

Klíčové události 11. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

11.04.2024 Ve čtvrtek se odehraje méně makroekonomických událostí a žádná z nich není zásadní. Nicméně Spojené státy zveřejní zprávy o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a cenách výrobců. Domníváme se, že po včerejší zprávě o inflaci již index cen výrobců není klíčový. Proto obě zprávy, které budou zveřejněny během zasedání Evropské centrální banky, nebudou mít na pohyb obou měnových párů žádný vliv.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 11. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.04.2024 Pár GBP/USD ve středu také zaznamenal prudký pokles, který vyvolala výhradně zpráva o inflaci v USA. Index spotřebitelských cen vzrostl na 3,5 % oproti prognózovaným 3,4 %. Zásadní je ale jiný aspekt. Inflace už několik měsíců vytrvale roste, zatímco členové měnového výboru Federálního rezervního systému mluví o obstojném pokroku při snižování spotřebitelských cen. Jinými slovy, indikátor opět zrychlil v době, kdy všichni očekávali zpomalení. A protože nezpomalil, Fed nemá důvod zahájit cyklus uvolňování měnové politiky. Ani teď, ani v červnu, ani v září. Trh na to čeká od začátku roku 2024 a na základě svých očekávání odmítá nakupovat dolar. Jak vidíme, většina účastníků trhu se ve svých odhadech pořádně zmýlila.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 11. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.04.2024 Pár EUR/USD ve středu zaznamenal výrazný pokles. Podle nás se nakonec stalo, co se mělo stát minulý týden. Připomeňme, že důležité zprávy z USA o počtu pracovních míst mimo zemědělství, nezaměstnanosti, podnikatelské aktivitě a trhu práce vyšly nad očekávání, a přesto stoupalo euro, nikoli dolar. Včera ale byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA, která ukázala, že celková spotřebitelská inflace CPI zrychlila na +3,5 % oproti prognózovaným 3,4 %. Trh v daném okamžiku prostě už nevydržel. V posledních měsících odmítal nakupovat dolar a prodávat euro v naději, že Federální rezervní systém nejpozději v červnu začne snižovat sazby. Včera byly tyto naděje zmařeny a trh si konečně uvědomil, že USA začnou uvolňovat měnovou politiku až ve chvíli, kdy se inflace přiblíží cílové úrovni, nikoli v nějakém libovolně vybraném měsíci. Klesající trend přetrvává a dolar by měl dál růst.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 10. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

10.04.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval ve svém vzestupném pohybu, který zahájil minulý týden poté, co se obchodníkům nepodařilo prorazit z bočního kanálu 1,25–1,28. Vytvořila se vzestupná trendová linie a podle zákonů flatu se nyní cena může několik týdnů pohybovat směrem k horní hranici bočního kanálu. Fundamentální a makroekonomické pozadí v současné době nemá žádný význam. Mohou mít pouze lokální vliv na náladu obchodníků. Například dnešní zpráva o inflaci v USA může vyvolat reakci trhu, ale na celkový sentiment to nebude mít vliv, protože pár se i tak obchoduje v rámci flatu. A situace se nezmění, dokud pár neopustí boční kanál.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 10. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

10.04.2024 Pár EUR/USD se snažil pokračovat ve vzestupném pohybu, ačkoli k tomu neměl žádný podstatný důvod (fundamentální ani makroekonomický). Včera jsme neměli k dispozici absolutně žádné zprávy, novinky ani projevy. Volatilita byla opět nízká, ale euro i za těchto podmínek pokračovalo v růstu. Z technického hlediska by to vypadalo logicky, protože cena překonala trendovou linii. To znamená, že trh se stal býčím. Rádi bychom ale připomněli, že Spojené státy dnes zveřejní významné údaje o indexu spotřebitelských cen a Evropská centrální banka zítra oznámí výsledky svého zasedání. Situace by se tak mohla změnit. Euro má víc důvodů k poklesu než k růstu. Obchodníci navíc nedokázali překonat úroveň 1,0888.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 9. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.04.2024 Pár GBP/USD v pondělí mírně vzrostl, což pro technický obraz nemá valného významu. Všimněte si, že hlavním bodem je flat v časovém rámci 24H. Není to tak dávno, co se cena obrátila poblíž spodní hranice bočního kanálu na úrovni 1,25–1,28, takže teď v průběhu několika týdnů možná uvidíme stabilní pohyb nahoru k úrovni 1,2800. Připomeneme ale, že pohyby v rámci bočního kanálu jsou chaotické a nelogické. Minulý týden se libra obchodovala směrem nahoru, ačkoli téměř všechny fundamentální a makroekonomické faktory podporovaly dolar.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 9. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí vrátil ke svému obvyklému způsobu pohybu na pozadí nízké volatility. Obecně platí, že pokud pravidelně pozorujeme nízkou volatilitu i ve dnech, kdy je silné fundamentální pozadí, co bychom asi tak mohli říci o pondělcích, kdy obvykle nebývají zveřejněnovány žádné zprávy ani údaje? Včera byla zveřejněna zpráva o německé průmyslové výrobě, která dopadla lépe, než se předpokládalo. Možná právě kvůli tomu euro vzrostlo o zhruba 20 pipsů. Potřebujeme však vědět, kterým směrem se cena pohnula a jak silné pohyby to jsou. Pokud by pár vykazoval slabé pohyby, pak by z něj nebylo možné vytěžit zisk bez ohledu na to, kterým směrem se pár vydal.
img

Tři body, proč manažeři Fidelity International lépe řídí svá portfolia

08.04.2024 Během diskuzí s týmem systematických akciových investic společnosti Fidelity International se stále znovu vynořují tři klíče k lepšímu uchopení investic. První z nich - "opakovatelnost" (repeatability) - je podstatou práce tohoto týmu, který se snaží aplikovat kvantitativní techniky na kvalitativní dovednosti lidí.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 8. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

08.04.2024 Ani pár GBP/USD v pátek nevykazoval nic jiného než nevyzpytatelné pohyby. Dolar opět nedokázal posílit, ačkoli měl jednoznačně vykázat růst. U páru EUR/USD se to může zdát zvláštní, ale u páru GBP/USD se to stává často. Britská libra se na denním grafu stále obchoduje v bočním kanálu a není schopna překonat úroveň 1,2500, takže bylo celkem předvídatelné, že se dolaru nepodaří vzrůst.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 8. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

08.04.2024 Cena je v denním grafu pod linií indikátoru rovnováhy a oscilátor Marlin po krátkém pohybu do strany klesl. Očekáváme, že cena prorazí pod support 1,0796 a klesne ještě níž k úrovni 1,0724.
C:\fakepath\trading-05042024.jpg

Význam timeframů a jejich vliv na obchodní rozhodování

05.04.2024 K čemu vlastně slouží timeframy a proč jsou tak neodmyslitelnou součástí našich grafů?
img

Klíčové události 5. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

05.04.2024 Na pátek je naplánováno několik makroekonomických událostí. Německo, EU a Spojené království zveřejní své vlastní údaje o PMI ve stavebnictví. EU mezitím také zveřejní zprávu o maloobchodních tržbách. Neočekáváme, že by tyto zprávy měly na účastníky trhu výrazně zapůsobit. Ve Spojených státech však budou zveřejněny údaje o NonFarm Payrolls, míře nezaměstnanosti a úrovni průměrné mzdy. Všechny tři zprávy mají přímý dopad na Federální rezervní systém a jeho rozhodnutí o měnové politice. Pokud údaje předčí očekávání, může dolar zahájit růstový pohyb, což by byl nejlogičtější možný postup. Alespoň na měnovém páru EUR/USD, kde přetrvává klesající trend.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 5. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.04.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval směrem nahoru, ale pak během americké seance klesl. Jak jsme už zmínili, libra neměla tento týden žádný podstatný důvod k růstu. Je ale důležité si uvědomit, že v globálním kontextu se libra drží v bočním kanálu mezi úrovněmi 1,25 a 1,28, a to déle než 4 měsíce. Přiblížení ke spodní hranici kanálu proto přineslo býčí obrat a pár teď může zamířit k horní hranici. Z technického hlediska klesající trend v hodinovém časovém rámci skončil a fundamentální a makroekonomické pozadí není momentálně pro libru zajímavé.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 5. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.04.2024 Pár EUR/USD půl dne pokračoval ve vzestupném pohybu, který nebyl ničím podložen. Už jsme vás upozorňovali, že tento týden měla většina zpráv a událostí podporovat dolar. Jak vidíme, trh se pustil do své oblíbené aktivity, totiž nákupů eura bez konkrétního důvodu. Ještě štěstí, že sestupná trendová linie stála růstu eura v cestě. Momentálně se zdá, že cena se od této úrovně odrazila, což ukazuje, že sestupný trend je stále neporušený a pár může pokračovat v poklesu.
img

Klíčové události 4. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

04.04.2024 Ve čtvrtek nás čeká málo makroekonomických událostí a žádná z nich nebude podstatná. Do tohoto týdne jsme vkládali poměrně velké naděje. Všechno začalo velmi dobře – dolar v pondělí vzrostl díky silnému indexu ISM PMI ve výrobním sektoru v USA. Pak ale přišly dny, kdy byly pohyby trhu a reakce na makroekonomické pozadí poměrně nelogické. Dnes mohou začínající obchodníci věnovat pozornost pouze naprosto nepodstatným zprávám o údajích PMI v EU a prvotních žádostech o podporu v nezaměstnanosti v USA. Tyto zprávy samozřejmě pohyb obou měnových párů neovlivní.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 4. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval směrem nahoru, ačkoli existovalo jen málo důvodů, které jeho růst podporovaly. Začátkem minulého týdne pár opustil klesající kanál, ale trh byl tehdy ve fázi flatu. Tento týden se libra opět obchodovala směrem nahoru, což ukazuje, že krátkodobý klesající trend pravděpodobně skončil. Jak už jsme ale upozornili, v časovém rámci 24H je mezi úrovněmi 1,25 a 1,28 flat fáze. Co se stalo? Cena se přiblížila ke spodní hranici tohoto kanálu a vstoupila do vzestupného obratu. Jednoduše proto, že pár se v tuto chvíli potýká s flat fází a fundamentální a makroekonomické pozadí prostě ignoruje. Libra by tedy v blízké době mohla zahájit novou vlnu růstu a možná i stoupat k úrovni 1,2800. Neočekáváme, že by zprávy o americkém trhu práce a nezaměstnanosti z tohoto týdne situaci změnily, protože trh stále není připraven prodávat pod úrovní 1,2500.
C:\fakepath\komodity-04042024-1.jpg

Podstata komodit: Průzkum hlavních trhů a jejich specifik

04.04.2024 Komodity můžeme vnímat jako základní pilíře globálního obchodování. Od samotných základů průmyslu až po zemědělské produkty, které krmí svět, představují komodity hmatatelná aktiva, která nám, jakožto obchodníkům, otevírají dveře k rozmanitým příležitostem.
img

Klíčové události 2. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

02.04.2024 Na úterý je naplánováno několik makroekonomických událostí. V pondělí však byly zveřejněny důležité údaje o americkém indexu nákupních manažerů ve zpracovatelském průmyslu (ISM Manufacturing PMI), které vyvolaly výrazný pokles obou měnových párů. V úterý se žádných zásadních zpráv nedočkáme. Dnes tedy zdůrazníme index spotřebitelských cen v Německu a zprávu JOLTs o volných pracovních místech ve Spojených státech. První zpráva je důležitá, protože inflace může klesnout až na 2,2 %. Inflace v eurozóně v současné době dosahuje 2,6 %, ale pokles německé inflace by znamenal, že také inflace v EU bude nadále klesat. Čím více inflace klesne, tím blíže uvidíme první snížení sazeb Evropské centrální banky. Proto by tato zpráva mohla vyvolat nový pokles eura, což by bylo zcela logické. Zpráva JOLTs je zkrátka důležitá. Silná hodnota podpoří dolar, zatímco slabá podpoří euro a libru.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

02.04.2024 Pár GBP/USD v pondělí vykázal vcelku obstojný pohyb směrem dolů. Bohužel za ním nestála touha trhu prodávat, ale spíš silné údaje ISM z USA. Trh zkrátka neměl jinou možnost než nakupovat dolar. Přesto je dobře, že dolar vzrostl, protože účastníci trhu předtím několikrát ignorovali zprávy, které byly pro americký dolar pozitivní. Ačkoli tedy cena znovu opustila klesající kanál, downtrend přetrvává. Minulý týden jsme se zmínili, že dokud pár zůstává na stejné úrovni a pohybuje se do strany, nelze brát v úvahu ani realizovat žádné technické signály. Jak vidíme, v pokles se v pondělí obnovil. A v posledních dnech týdne se pár může stále obchodovat směrem dolů, pokud trh v časovém rámci 24H a zprávy z USA budou silné.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 2. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

02.04.2024 Pár EUR/USD se v pondělí dál obchodoval směrem dolů s mírně vyšší volatilitou, než jakou jsme v průměru pozorovali minulý týden. Americký index nákupních manažerů ISM ve zpracovatelském průmyslu podpořil dolar. Všimněte si, že se jedná o domácí ukazatel, který je pro americký trh a dolar důležitý. Jelikož byla jeho hodnota nad očekávání vysoká a nad úrovní 50, zpráva dolar posílila. A nutno dodat, že víc, než jsme předpokládali.
C:\fakepath\vip-zona-31032024-uvod.jpeg

VIP zóna: Březen 2024 nabídl skvělé obchodní příležitosti

31.03.2024 Chcete obchodovat jako profesionálové? Chcete využívat exkluzivní informace, které vám dají výhodu nad ostatními tradery? Chcete dosáhnout atraktivního zisku z vašich obchodů? Pak je pro vás VIP zóna to pravé.
C:\fakepath\trading-28032024.jpg

Praktické okénko – Rozdíl v přípravě obchodu protitrendu a do trendu

28.03.2024 Jak plánovat a jak přistupovat k trendovým a protitrendovým obchodům, se dočtete v tomto článku.
C:\fakepath\konflikt-28032024-1.png

Geopolitické události – mezinárodní konflikty (2. díl)

28.03.2024 V tomto článku se blíže podíváme na geopolitické události. Probereme, co jsou to mezinárodní konflikty a jak probíhají. Nakonec nastíníme faktory, které mezinárodní konflikty ovlivňují, a jejich dopad na ekonomiku a spotřebitele.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 28. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

28.03.2024 Pár EUR/USD ve středu vykázal "ohromující" volatilitu. Pásmo od denního maxima po minimum činilo pouhých 29 pipů. Už dříve jsme vás ale varovali, že volatilita tento týden výrazně klesne, protože fundamentální pozadí předchozího týdne bylo silné, kdežto tentokrát je slabé. A tak se i stalo. Dokonce ani ekonomické zprávy, které se občas k obchodníkům dostanou, nemají prakticky žádný vliv, protože všechna data jsou druhořadého významu. A vůbec, jaký je rozdíl v tom, zda mají dopad, nebo ne, když trh prakticky přešlapuje na místě?
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 28. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

28.03.2024 Pár GBP/USD ve středu nevykázal naprosto žádný pohyb. Cena se při nízké volatilitě pohybovala podél úrovně 1,2611. Obecně vzato, o nízké volatilitě mluvíme prakticky každý den, protože už dva měsíce vypadá příznivě nakloněna hlavním měnovým párům. Přesto se ale musíme snažit pracovat s tím, co máme. Zatím zůstává relevantní klesající kanál, takže pokud cena prorazí pod úroveň 1,2611, můžeme očekávat další pokles libry. Rádi bychom ale připomněli, že nedávné pohyby v hodinovém grafu vypadají jako obstojný trend, zatímco ve 24hodinovém časovém rámci máme naprostý flat, který se drží už 4 měsíce. A zatím není jasné, jestli v dohledné době skončí.
img

Klíčové události 27. března: fundamentální analýza pro začátečníky

27.03.2024 Ekonomický kalendář je ve středu zcela prázdný. Dnes se neobjeví ani jedna zpráva, která by měla byť jen druhořadý význam. Očekáváme tedy pokles volatility. Všimli jsme si, že trh není tento týden vůbec aktivní. V pondělí a v úterý se však alespoň odehrálo několik projevů představitelů Evropské centrální banky a Federálního rezervního systému a také byla zveřejněna americká zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Dnes se neděje vůbec nic.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 27. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.03.2024 Pár EUR/USD se v úterý dál obchodoval pomalu a neochotně. Volatilita činila už druhý den po sobě zhruba 40 pipů, což je málo i na euro. Obchodníci by ale na takové tržní podmínky měli být v posledních měsících už zvyklí. Na konci minulého týdne jsme díky Bank of England a Federálnímu rezervnímu systému byli svědky nárůstu volatility. Bylo ale jasné, že volatilita se na začátku nového týdne vrátí na předchozí úrovně.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 27. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.03.2024 Pár GBP/USD se pokusil obnovit sestupný pohyb, ale volatilita byla tak slabá, že byla sotva znát. Sestupný kanál nicméně zůstává relevantní, a dokud se cena bude držet v této oblasti, můžeme očekávat další pokles libry. Pokles lze předpokládat prakticky na základě jakéhokoli typu analýzy. Trend v hodinovém grafu vypadá poměrně silně. Pokud přepneme na časový rámec 24H, je jasné, že cena se v posledních 4 měsících pohybovala v pásmu zhruba 300 pipů. Krátkodobé trendy se uvnitř tohoto pásma střídají.
img

Klíčové události 26. března: fundamentální analýza pro začátečníky

26.03.2024 V úterý nás čeká několik makroekonomických událostí. V eurozóně nic zajímavého. Vyčnívá jen německý spotřebitelský sentiment, která je ale zjevně druhořadého významu a Německo je jen jedna země z 27 zemí Evropské unie. Ekonomický kalendář Spojeného království je klidný. V úterý budou v centru pozornosti americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby, ale aby trh na zprávu reagoval podle očekávání, je důležité, aby se její skutečná hodnota lišila od prognózy alespoň o 0,5 %. Celkově dnes nečekáme výrazné pohyby. Pondělí nám ukázalo, že oba páry se soustředí na korekční pohyb, ale přetrvává klesající trend. Dnes nečekáme výrazný růst žádné z obou měn.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 26. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

26.03.2024 Pár GBP/USD také zaznamenal drobnou korekci, ale zůstal uvnitř klesajícího kanálu. Klesající trend tedy přetrvává. Vezměte na vědomí, že pohyb kotací z minulého týdne za hranicí kanálu nezohledňujeme, protože k němu došlo bezprostředně po zasedání FOMC, kdy trh obchodoval pod vlivem emocí. Očekáváme ale, že libra bude klesat.
Související klíčová slova: Mentor Warrena Buffetta | Kurs EUR | Banco Santander | Příklad trendu do strany | Pravidla trend followingu | Indikace budoucího směru | Obchodované akciové indexy | Býčí pohyb | Steve Nison | Nástroje pro technickou analýzu | Plavba s proudem | Trevor Milton | Vytvoření kancelářského prostoru | Obchodní platforma cTrader | Objem transakcí | Korekce v trendu | Techničtí obchodníci | Stav a vývoj trhu | Vybrat ten správný ETF | Uptrendovat | Etheru | Dynamický růst | Hospodářská situace | Zpomalení čínské ekonomiky | Peter Svátek | Ireallytrade | Příčiny konfliktů | Výnosy dluhopisů | FCF | Psychologie v obchodování | Hlavní výhoda diverzifikace | Smlouva o termínových obchodech | Cenový kanál | Cena investičního zlata | Vývoj indexu Nasdaq 100 | Goldman Sachs Group | Růst v eurozóně | BCPP | Analýza cenových grafů | Večerní hvězda | Rychlá exekuce | Sloupcový graf | Realitní trh | London Breakout | Nekonvenční konflikty | Definice P/E | Marlin | Hlava a ramena | RoboMarkets a bezpečnost | MTSE | Prostor k růstu | Japonský svíčkový graf | Co jsou komodity? | Zbohatnutí daytradingem | Výhody cTraderu | ChatGPT | Fond Salutem | Jak fungují akcie | Obrácená Hlava a ramena | Záporná cena WTI | Česká mincovna | Celkový zisk | Neel Kashkari | Oilprice.com | Nositel Nobelovy ceny | Výplach | Ziskový potenciál | Grafy akciových indexů | Výsledky tradingu | Nejlepší investiční strategie | Dnešní zprávy | Graf online | Zvyšování cen | Investice do podílových fondů | Opětovný pokles | Renko | Safina | Výsledky intradenního obchodování | Řešení sporů | HARDWARIO | Největší zásoby | Křížové kurzy | Špatný obchod | Dlouhé pozice | Ceny termínových kontraktů | Lidské činnosti | Světové akcie | Vznikající obchodní strategie | Akcie několika společností | Koss Corporation | Dukascopy | Analytický tým FXstreet.cz | Vývoj nezaměstnanosti | Indikátor Williams %R | Geopolitické konflikty | Největší růsty | Analýza fundamentálních událostí | Ozvěny trhu | Výborné společnosti | Války | Andělé ze světa tradingu | Investiční příležitost | Index Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Lithium | Formace Hanging Man | Foxconn | Zveřejněné údaje | Žít a přežít jako trader | Transparentnost obchodování | Online trading konference | Vývoj | IGLN.UK | Sell in May and go away | Oblasti supportu a rezistence | Graph | Aktuální obchodní seance | Obchodní platformy | Indicators | Obchodování Inside Baru | AI portál | Graf akcií společnosti | USD CAD | USD EUR | Obratový pattern | Češi | Rychlé zisky | Skryté chyby | Data z trhu práce | One-click trading | Pokračování klesajícího trendu | Kurzy měn americký dolar | Australská centrální banka | Allianz | ATR (Average True Range) | Obchodování pomocí indikátorů | Testované období | Skrytá býčí divergence | Pesimismus | Jak se vyhnout ukotvení | Globální růst | Pokračování růstu | Mlékárenský průmysl | Ceny bytů | Největší pravděpodobnost úspěchu | Statistický úřad Eurostat | Silná rezistence | Velký propad | Brent Crude Oil | Frekvence obchodování | FX Aktuality | VIX index (VOLX) | Otevření Wall Street | EUR/CAD | Madeleine Albright | Průmyslové objednávky | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Časová náročnost | Prezident newyorského Fedu | Zmeškání příležitosti | Vnímat grafy | Netrendové období | Fyzická výměna | Obchodní nástroje | Zhoršení akciového výhledu | Měnový pár EUR/CZK | CryptoGlobe | DPH | Dlouhodobý obchodník | EUR | Short spekulace | Cíle měnové politiky | Nejlepší aplikace pro obchodování akcií | Kryptoaktiva | P/E poměr | FDA | Akcie BHP | Zlepšení epidemické situace | Ztrátový obchod | Morning Star | RTX | Objem 1 lotu | Klíč k úspěchu | Plán obchodování EUR/USD | Zhodnocení akcií | Paul Krugman | Trading platform | Ocel | Býčí formace | Zkušenosti na trhu | Nejlepší platformy pro obchodování | Vytvořené obchodní plány | Příklad S/R zón | Obrácené kladivo | Standard & Poor's | Co je trendová čára | Investice do čínských akcií | Zahraniční intervence | Vysoké systémové nároky | Trendy na trhu s komoditami | Investiční rizika | Hospodářská zvířata | TickINSIDER | Inverzní ETF | Přemýšlení | Volatilní | Vyhlašování zpráv | Protistrana | ABNB | Oznámení výsledků | Forex graph | West Texas Intermediate (WTI) | FxPro | Klouzavé průměry (MA) | Brokeři | Bezindikátorové strategie | Yandex | Zelená nula | Hlavní úrokové sazby | EPS v amerických dolarech | ROE na stránkách Finance Yahoo | Úspěšný obchodník | Falešný průraz | Finance Yahoo | Surová ropa | BCH (Bitcoin Cash) | Sociální nálady | Společnosti obchodované na americké burze | Australský dolar | TTM | Trading Group | Výsledky intradenního tradingu | XOM | Podnikatelské aktivity v USA | Golden Cross (zlatý kříž) | Cena amerického dolaru | Itálie | Velikost kontraktu | Tvorba obchodního plánu | Meta Trader 4 | McDonald's | Vstup velkých hráčů | Snížit úrokové sazby | Michal Stupavský, CFA | Stoxx | Market Makers | Časová osa | Take Profit | Hlasovací právo | Klíčový ukazatel | Použití fraktálů | Saxo Trader | Cena emisních povolenek v EU | Obchodovat klasicky u brokera | Altcoin | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Obchodování pomocí Price Action | Visící muž | GLE.FR | Strategie pro komoditní trading | Akcie firmy | Texas | Mapa k pokladu | Finanční aktiva | Kryptoměna Bitcoin | Strach ze selhání | Výkyvy v cenách zemědělských produktů | Údaj o HDP | Finanční služby | JForex | Pip | Vyhlídky dolaru | Očekávání | Společnost RoboMarkets | Náklady na dluh | Vývoj konfliktu | Korelace | Jüan | Víkendové svíčky | Kybernetické měny | Možnosti obchodování | Program nákupů dluhopisů | Historické události | Swing trader | Otevřené pozice | Cena žlutého kovu | Ján Kopil | Evropské centrální banky | Zlato na burze | NihabaAshi | Ekonomické dopady | Úrokové sazby v eurozóně | T-Mobile | Nikl | JAR | Trendový indikátor | Radek Babčan | Vliv měnové politiky na ekonomiku | Upravený zisk | Full time job | L.F. Investment | Obchodování průrazů | Největší dodavatelé ETF | Růst amerických akcií | Širší obraz | Swingy | Inflační riziko | EUR USD | Porovnání hlavních ukazatelů BMW a Tesla | Obchodování FVG pomocí SMC | Davové psychózy | Den zveřejnění | 4Cast | Alexander Elder | Ruská centrální banka | Pozitivní signál | Certifikát | Emise | Strategie pro obchodování s komoditami | Hledání průměrné ceny | Více peněz | Chop trend | AUD/NZD | Obrovský potenciál | Zkušení tradeři | EUR/JPY | Reálné ekonomiky | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Lukáš Adámek | Qualcomm | Obchodování akcií u LYNX | Humanitární důsledky | EURJPY | Strategie forex | Kurzy měn GE Money | Trading in The Zone | Definice skluzu | Obchodování pomocí trendových čar | Skandinávské měny | Ark | Coindash | Charakteristika daytradera | Bear market | Úspěšné obchodování Pin Baru | Oblíbené indikátory | Bezpečný přístav | Vývoj devizových rezerv ve Švýcarsku | NYCB | Oživení ekonomiky | Stimulační balíček | Frekventovanost hashtagů | Kurzy měn eura | Trh práce | Rané formy obchodování s komoditami | Srdce finančních trhů | Evropská komise | Americký akciový trh | Diverzifikace | Pro investory | Kakao - Vývoj ceny | Známé automobilky | Aktuální cena investičního zlata | Short Interest | Výnosový fond | Philip Morris ČR | iShares | Důsledná analýza trhů | Swiss | Crypto | Investice | Zprávy o trhu | Veřejná dražba | Britská centrální banka | US Bancorp | Ed Seykota | DXY | Vliv mocenských struktur | Graf akcií společnosti Deere & Company | Hodně kapitálu | Elektrické automobilky | Rozvolnění | USD/ZAR | Obchodování přímo z grafu | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Údaje ISM | Candlestick chart | Úspěch v investování | Série ztrát | Obdélníková formace | Dani Brinker | Moment obratu trendu | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Vanguard high dividend yield ETF | Krok za krokem | Support | Value Area | Opční smlouvy | Růst akciových indexů | Patrik Klempár | FinTech | Chování | Světové časy | Russell 2000 | Taneční kroky s trhem | Úvod do světa grafů a indikátorů | Švédské koruny | Coca-Cola Company | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Ziskové obchody | Sev.en Energy | Finanční produkty | Edge | Podnikatelské aktivity | Zóny supportu | Akvizice | Ukončit obchod se ztrátou | Japonské firmy | Oslabování měny | Pokročilé funkce | Dopad na akcie | Přesnost | Online trading konference 2023 | Breakoutové tradery | Otevřené ztráty | Pattern vigo | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Znehodnocení měny | Historie obchodování | Výzvy v obchodování s komoditami | Jak číst grafy | ADP report | Růst amerického dolaru | Zastavení ztrát | Složitý byznys | Vstup velkých hráčů do trhu | Limit order | Inside Bary | Etnické rozdíly | Měnové krize | Forex Zone | Carry trade obchody | Práce s grafy | Úroková sazba Fedu | Spread forex | Pravidla řízení peněz | Čistý příjem | Ifo | Webinář | Ekonomický vývoj | Finanční nástroj | Japonské akcie | Dluhopisy zemí eurozóny | Programátor | Nálada v eurozóně | Významný pokles trhu | Analytické služby | Obchodní pravidla | Úspěšnost strategie | Motivátor | Vytváření zisku | Acacia Communications | Prognózy | Britská libra | Dominancia BTC | Vývoj indexu volatility VIX | Šéf Fedu Powell | Výstupní srážka | Zajímavé zisky | Intervence | Špatná nálada | NYSE | Zkušení obchodníci | Výkon ekonomiky | Flat pattern | Nikola | XTB Online trading | Rozhodnutí o vstupu do obchodu | Celkový vlastní kapitál | Ceny kakaa | Výkonnosti určité skupiny akcií | Více krátkodobých příležitostí | Steven Mnuchin | E.ON | Trader Larry Williams | Přímý přístup na trh (DMA) | Funkce xStation | Ekonomická závislost | Celkový stav ekonomiky | Jaroslav Tupý | Commodity futures trading | Boom | Ark Investment | Průmyslové aktivity | Parita | Interactive Brokers | Potenciální obrat cen | Měnový pár GBP/USD | Trendy na trhu | Experti | Fibonacciho posloupnosti | Správná volba time frame | Vlastní účet | Investiční zlato aktuální cena Brno | Sloupcové grafy | Vzdělávat se | Futures a opce | Fyzické trhy komodit | Sentiment indikátory | Futures kontrakt | Tester strategií | Skupina Saxo Bank | Rekord | Kruh 360 | Bull run | Graf vývoje ceny ropy | Klíčový údaj | Raiffeisenbank | Bitcoinového ETF | Vliv médií | Forex grafy | Nezávislost | Bitcoiny | Hlubší trend | Průměrný výnos | Bankovní skupina | Dynamický trh s kryptoměnami | Konzervativní metoda | Měnové instituce | Stop-Loss | Trading Setups Review | Akciový index S&P 500 | Evropské měny | Primární příkaz | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Obchod s výrazně pozitivním RRR | Key level | Úspěch na forexu | Dění na trzích | Zlato grafy | Prohlášení tradera | Základní analýza akcií | Meziroční inflace ve Velké Británii | Otevírací cena akcie | Index Stoxx 600 Banks | Zvýšení minimální mzdy | Béžová kniha | Čtyřhodinový graf | Vlna pandemie | Kurz Trading | Budoucí pohyby | Konvergence | Používání peněz | SMC strategie | Společnost Apple | Vývoj mezd | IHS | Uvolňování měnové politiky | Makro stratég | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Nastavený risk management | Asijské trhy | Analýza trhů | Budoucnost | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Zkontrolovat trhy | Formace Bullish Engulfing | Index Nikkei | Impuls | Analytik společnosti XTB | Český statistický úřad | Zvýšení úspěšnosti | Akcie komodity | Video kurzy | Akciové společnosti | EUR/USD | Efektivní správa | Vanad | Buy-stop | Na burze | Návratnost investic | General Electric | Současný dluh | Úrovně odporu | Pokles akcií | Spotové bitcoiny | GBP | Vanguard | Dění ve světě | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Komoditní výhled | Oblasti supportu | Na volné noze | Obchodovat intradenně | VIP zóna | Efektivnější systém | NFP | Předvídat vrcholy trhu | Předseda představenstva | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Goldman Sachs | Strach | Budoucí tržní podmínky | Švédská koruna | Investors | Renko chart | Grafické formace | Skvělé obchodní příležitosti | Japonská burza rýže | Vstup do trhu | Mezinárodní konflikty | Neckline | Cena bitcoinu | Tržní příkaz | Small caps | Dobré načasování | Skupiny trhů a jejich specifika | Penzijní fondy | Euroval | Algoritmické obchodní systémy | Současná cena | Finanční páka | Slippage | Skladování fyzických komodit | Hlavní zprávy | Supremacy | Indexové fondy | Wolters Kluwer | Období poklesu | Profesionální obchodníci | COT report | Obchodovat na burze | Price Action | Profesionální trader | Akcie společnosti | ETH | Přesný vrchol | Chování trhu | Historie komoditních trhů | Přístup k maržovému účtu | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | Nejlepší aplikace | Risk to reward ratio | Kurzy měn dolar | Stochastický oscilátor | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Forex futures | Vyhodnocování vlastních obchodů | Hodnoty EPS | Příležitosti pro long pozice | CSI 300 | Aktuální vývoj | Forexové carry trades | Eurodolar | Benchmark | Vzácné kovy | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Milionáři | Kulturní rozdíly | Rostoucí výnosy | Politická situace | Největší firmy | Axiory | Opatrný optimismus | Aramco | Obchodník úspěšný | Cestovní ruch | Co jsou supporty a rezistence? | Celková změna trendu | Druhá největší ekonomika | Včerejší obchodování | Lagardeová | Stav trhů | Binární opce zkušenosti | Obchodník s akciemi | Průměrné mzdy | Force | Beiersdorf | Ceny ropy | Co jsou ETF? | Trend krátkodobý | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Hashrate | Cenné papíry | Nabídka a poptávka komodit | Pověst | Graf EURUSD | Directa | Výnos | P/S | Point of Control | DeFi | Úspěšný trader | Euro Stoxx 50 | Obchodování nanečisto | Potenciální obrat trendu | Mediánová cena | New York Community | ETX binary | FTX | Swapové body | Výrobní sektor | Kapitál na obchodování | Daimler | Sázka na pokles ceny | Leonardo fibonacci | Kurzotvorné informace | Obchodování s reálnými penězi | Vstupovat do obchodu | AdmiralMarkets | Vydělat peníze na FOREXu | Obchodování GBP/USD | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | AI | RBS | Potravinové zásobování | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Průmyslové využití | Velikost páky | Tisk peněz | IHNED | 24option | BreakEven | Akcie těžařů | Možný hedging | Delta | Platný pattern | Exekuce obchodních příkazů | Zalando | Rizikovost | Nováček na FOREXu | Rozvoji obchodování | Agresivní strategie | Valná hromada ČEZ | Vývoj na trzích | Sentiment amerického akciového trhu | Medvědí Pin Bar | Retracementy | SMA | Řízení obchodní pozice | USMCA | Vzdělávání | Oblasti odporu | Denník | Šéf Fedu | Co je trend | Kurzy měn Exchange | LYNX Trading | Příkazy bank a finančních institucí | Dosažení úspěchu | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Vývoj ceny sóji | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Styl obchodování | Reddit | Příklady z historie | Cena emisních povolenek | Zavírací cena | IDEA | Současné tržní prostředí | Záznam konference | První obchody | Šéfové | Jiné měny | ESG | Index DOW | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Import | Používání Price Action | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Bankrot Řecka | Moderní obchodní platformy | BMW 2022 Group report | Používání peněz někoho jiného | Zvýšení sazeb Fedu | Posílení | Německý akciový index DAX | Magnát | Obchodovat klasicky | Co to je burza | Vstupy a výstupy | Riziko ztráty kapitálu | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Magnificent Seven | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Exchange | Možnost k obchodování | Investiční portfolio | Korekční obchodníci | Milton Friedman | Jak si akcie v daném indexu vedou | Správný ETF | Forexový trh | Jak používat fundamentální analýzu? | Topný olej | Základní pravidla | Účet s kapitálem | Miliardář Elon Musk | KLDR | HIGH/LOW opce | Evropský regulátor | Bayer | Práce z domova | Výsledky obchodování | Avast | Ekonomika USA | Kontrariánství | Zasedání centrálních bank | Daytrading | Vyšší úrokové sazby | Touha po úspěchu | Commodities | Investor Warren Buffett | Prolomení parity | Burzovní obchody | Zvýšení účinnosti | Větší objemy obchodů | Příklad býčího trendu | Ceny zemního plynu v Evropě | Turecká měna | Podíl na zisku | Close | Úvěrové portfolio | Graf zlata | Sledovat grafy akcií | K čemu jsou klouzavé průměry dobré? | Kontrakty | INR | Volume indikátor | ETF bestsellery | Největší producent ropy | Predikce vývoje finančních trhů | Budoucí trendy | Roční zhodnocení | MetaTrader (MT4 a MT5) | Účet u brokera | Chyby při obchodování | Způsob obchodování | Generuje zisk | Zkušený obchodník | Buy Limit | Qualified Institutional | Pochopení fungování trhů | ETFS Natural Gas | Nákupní příležitosti | Kreativita v praxi | Wiliamsův fraktál | Propad cen | Burza Dojima | Akciové investování | Virtuální měna | Monecor | Barrick Gold (GOLD.US) | Potenciální ztráty | Henkel | Microsoft (MSFT.US) | Největší světové ekonomiky | Plány | AUDUSD | Online obchodování | Forex internet | Fibonacciho čísla | Cenné lekce | Praxe | Nasdaq100 | Investiční výhled | Zdravý rozum | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americké ekonomiky | Index NASDAQ 100 | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Intradenní šum | Britové | Palladium - Vývoj ceny palladia | Kurzy měn akcie komodity | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | Klesání ceny | Coca-Cola | Akcie Wells Fargo | Škály společností | Metaverse | Burzovní průvodce | Poptávaná cena | Jak uspět | Vývoj dolarového indexu | Nejvýraznější růst | HDP EU | Spotřebitelské inflace | Uspět na finančních trzích | Forex futures trading | Binární opce rady | Investiční trojúhelník | Dovoz | Psychologické pasti v tradingu | Plánování obchodů | Special Report | Vývoj ceny dané akcie | Volume profile | Analyzovat vývoj kurzu | Odhad HDP | Zavírací ceny dané akcie | Index Russell | Cenové úrovně | Bitcoinové futures | Druhy trendů podle směru | Standard & Poor's 500 | Ticková data | Šestiúhelník | Jan Smolen | Posilování dolaru | Směřování trhu | Životopisná kniha | Aktuální informace | TerraUSD | Německý export | Le Penová | Výhody strategie Buy and Hold | GBP/JPY | Uber Technologies | Ceny sóji | Strach ze zmeškání příležitosti | Praní špinavých peněz | CISCO | Prodávat akcie | Válka na Ukrajině | InterContinental | Obratový signál | Sazby centrální banky | Signály oživení | Natural Gas | Akcie a trhy | Projekce | Dominance hlavní kryptoměny | Znehodnocení | Ceny ETH | Energetické akcie | Regulovaný broker | Obchodní příkaz na cTrader | Posilování koruny | Kontrakce | Výběr likvidity | Akcie na doručitele | Nastavení indikátoru | Podílový fond | Růst měnového páru | Potenciální obraty trendu | Peníze | Obchodování na komoditním trhu | Trade Ideas | Rezistence | Maďarsko | Pandemie COVID-19 | Kurzy forex | FB | Hendrik Meyer | Ukazatel | Krátkodobé trendy | Úspěšní a ziskoví tradeři | Výběr obchodních strategií | FedWatch | Kapitalizace Tesly | Fibonacci trading | Francie | IIF | Dollar Index | Historický milník | Falešné proražení | NZDUSD | Výborné vyhlídky | Demo obchodování | Průmyslové zakázky | Kurzy euro | Poziční obchodníci | Resistence | Dosáhnout zisku | Kurzovní lístek | Obdélníkové formace | AUDCHF | Obavy z brexitu | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Co jsou ETF | Základy fundamentální analýzy akcií | Formace Pin Bar | Úvod do Price Action | Index S&P 500 | Total | MobileTrader | Nestlé | Spekulovat | Středoevropské měny | Jak začít s tradingem | Růst akciových trhů | Flag | Ceny BTC | Lukáš Voženílek | Obavy z inflace | Marika Čupa | Certifikáty | Statistické výhody | Knihy Howarda Markse | Velký kapitál | Zvýraznění obchodních seancí | 4GLD.DE | Doporučení k obchodování | Medvědí trh | cAlgo | Prognóza | Tvorba pracovních míst | FIMS | FTSE 100 | Obchodní politika | Google Play | Výrazný vzestup | Výkonnost | Obchodování Price Action | Pozorování | Dopady krize | Držení pozice | Pokles kurzu | Pozitivní zprávy | Klimatické změny | Index DE30 | Cenový skok | Obchodování s pomocí Fair Value Gapů | Úspěšný trading | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Commodity index | Válka | Seriál o investování do akcií | Histogram | Globální ekonomiky | Srovnání s jinými platformami | ČSOB | Garance | ALUMINIUM | Investice proti inflaci | Čekající příkazy | Nasdaq Composite | Investovat do více akcií | Jak obchodovat podle Smart Money konceptu | Stop-Loss příkazy | Úrovně pro vstupy a výstupy | Měnová politika Fedu | DAX | Platforms | Saxo Bank | Měny na forexu | Extrémní strach | CSCO | Běžný účet platební bilance | Plaza Accord | Long obchod | Nedostatečná příprava | Support a rezistence zóny | Investiční strategie | Downside | Strategie Trend Swing | Forex strategie | Heatmap | Amgen | Snížení produkce ropy | Swapy | ATR (average true range) | Česká zbrojovka | RichDad | Přebytek ropy | Stochastický | Sociální sítě | Palladium | Americký Fed | Bitcoin halving | Teorie parity kupní síly | Nejbohatší | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Makléři | Medvědí signál | Nikkei | EPS u akcií společnosti | Použití indikátoru | Jak obchodovat s komoditami | Možný scénář | Nízké úrokové sazby | Ropa WTI | CFD kontrakty | Důsledná analýza | Výhoda diverzifikace | Peníze.cz | Lenovo | Mother Bar | Akcie fondů obchodovaných na burze | Koronavirus z Číny | Obchodníci s ETF | Zájem obchodníků | Index UK100 | Obchodní transakce | Poměr put a call opcí | Komoditní sektor | Pákový efekt | Speciální ETF | Nové zprávy | Ukončení pozice | Malá likvidita | RoboForex | Milionář | Finanční a ekonomické ukazatele | NASA | eMan | Longovat | Účet brokera | Odvaha | Výdaje u obchodování | VBTC | SIX | CIBC | Obchodník na finančních trzích | Významný milník | Order Flow | Supply a demand | Výkon | Omega | Vývoj ceny zemního plynu | Reálné obchody | Představitelé ČNB | Developeři | Eurex | Brexit | Admirals | Eurostoxx 50 | Nástroj pro investory | ZEW index | Tržní signály | NextEra | Čínské úřady | Krach Credit Suisse | Online investování | Turecká lira (TRY) | Osobnosti tradera | UBS | Jak se tržní cena vyvíjí | Strategie a metody | Letní období | Dolar dnes | Klíčové strategie | Ztrátový obchodník | Valná hromada | Dosažení úspěchu na finančních trzích | EURUSD | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Williams' Percent Range | PMI ze sektoru služeb | Sell Limit | Vývoj volatility | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Uznávaný online broker | Americký prezident Joe Biden | Analyzování | Býčí divergence | State Street Global Markets | Data z amerického trhu práce | Vklady | Nigérie | Akciový výhled | Vedlejší měnové páry | Fondy obchodované na burze | Robinhood | CFD (Rozdílové smlouvy) | Progres | ForexPeaceArmy | Faktory ovlivňující mezinárodní konflikty | Krátká pozice | Odliv kapitálu | André Kostolany | Jednoduché obchodní systémy | Směnné kurzy měn | Bond | Broker | Omezený počet brokerů | Prodej | Oslabování japonského jenu | Trader Show Awards | Balík peněz | Meta Trader | Vybírání zisků | Vývoj ceny palladia | Chránit svůj obchodní kapitál | Akciové indexy | Cash flow | Americký prezident | Proražení | Investing.com | Strategie Jarroo | Denní obchodování se ziskem | Koncept supportu | Index dané země | Měnové riziko | Pozitivní myšlení | Investice do zlata se nevyplácí | Trh s komoditami | Prohlášení politiků | Revenge trading | Formace vlajka | Backtesting | Bossa.cz | Strach ze zmeškání | Velikost pozic | Metalurgie | ETF pouze pro profesionální klienty | Sazby hypoték | Export | Nejnižší cena | Zpráva | Jak na obchodování | Výkonnost fondů | Zahraniční společnosti | Zprávy o nezaměstnanosti | Mary Dalyová | NFLX | Americká ropa WTI | Louisiana | Technické obchodní strategie | Binární opce recenze | YTD | CFD na komodity | Hyperinflace | Santa Claus Rally | Gannovy metody | Procentuální pohyby | Investování do půdy | Stocks AI | B/E | Klávesová zkratka | Zynga | Investiční stříbro aktuální cena | Jaroslav Brychta | Zastavení poklesu | Mezibankovní trh | Portfolio | Dovoz ropy | Taleb | Investiční stříbro | Fear of Missing Out | Kapitálové strategie | Gilead | Graf zlato | CD Projekt | Koncept support a rezistencí | Comcast | Graf akcií | Ruská společnost | Standardní loty | Tržní volatilita | Analytici fondů | Analytik report | Expanzivní politika | Statistiky z trhu práce | Příprava před obchodní seancí | CATTLE | Velký bratr | Finanční instituce | Formace hlava a ramena | Quadruple witching | Vývoj ukazatele Forward P/E | Určení trendu | Rebalance | Institucionální objednávky | Bitcoin Gold | NAHB | Pravidelné sledování akcií | Americký index | Šok | Zpřísňování měnové politiky | Obchodní tipy | CAC 40 | Iron Condor | Sell-Stop | Britský premiér | Shanghai Stock Exchange | Josh Olszewicz | Victor NIEDERHOFFER | Riziková averze | Facebook | Investiční výzkum | Rychle zbohatnout | Měnové války | Výhody a nevýhody ETF | Počáteční kapitál | Obchodní platformy Metatrader | Druhy akcií | Giorgia Meloniová | Forex graf online | Průměrná volatilita | Obchodní války | Oslabení měny | Exxon Mobil | Obchodní platforma | Inflace | Nakoupit nízko | Hodnotové nebo růstové akcie? | Price-to-Earnings | Zavedení eura | Investiční impéria | Zadání obchodních příkazů | Warren Buffett a Charlie Munger | Trh s ropou | Unie | Technický signál | Obchodníci s rýží | Algoritmus obchodování | Dobrý nápad | Mário Centeno | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | Úspěšné obchodování akciových indexů | Trading Bitcoinu | Analýzy pomocí technických indikátorů | OXY.US | GBP/CHF | Kofola | Jaké jsou cíle měnové politiky? | Falešné signály | Zadání transakce | Znalost | Bridgewater | SPGI | Over-The-Counter | Vstup do trhu na close | Poker | Těžba bitcoinů | M.A. Perry | Nárůst Bitcoinu | Exekuce | Hertz | BHP Billiton (BHP.US) | Investor Warren | Ropné společnosti | Princip strategie | ISM pro sektor služeb | Ahold Delhaize | Brokers | Cenné kovy | Komunikační politika | Alpari | Cena mědi | London Forex Show | US500 | Plus500 | Výše dividendy | Boj s inflací | Lidská mysl | TWBook | Velké firmy | Výzvy v obchodování | State Street Global Advisors | Reálné hodnoty | ZAR | Jaký sentiment převládá | Zvyšování sazeb Fedu | Pokračovací grafické formace | Zasedání FOMC | Tržní trendy | Období pro klouzavé průměry | Snižování cen | Fitch Ratings | Obchodní rozhodování | Trpělivost | iShares Physical Gold | Akcie společnosti AirBnB | Kapitál | Obchodní cíle | Dlouhodobé držení | Průmyslová výroba v Německu | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Co je to CFD? | Rostoucí ceny energií | Nevýhody tradingu | Forexový carry trade | Přeprodaný trh | ARK Innovation | Breakout strategie | XTZ | Čtvrtletní výsledky | ETX Capital | Posilování amerického dolaru | Demo trading | Psychika | Forex formace | Základní pravidla systému obchodování | Elon Musk | CZ | Fintech společnosti | Death cross | Oživení trhu | IEA | Globální akciové indexy | VOW3.DE | Italský akciový index | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Krátkodobé obchody | Růst ceny Bitcoinu | Realistické cíle | Hodnotové akcie | Větší objemy | Velikost lotu | Snížit riziko | RUB - Russian Federation Ruble | Akcie Google | Zdravotní péče | Solární energie | Omezit potenciální ztráty | Vyšší náklady | Investovat | Dlouhodobé pozice | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Saxo PrivatBank | Hrubý domácí produkt (HDP) | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Bonusové materiály | EUR/AUD | Vytvoření strategie | Společnosti obchodované | Obchodní příležitost | Trading strategie Alligator | Jak vydělat na poklesu | Salutem | RWE | Sestavení obchodního systému | TRY | Šíření nemoci | Nižší provize | Forex forecasting | Caterpillar | MT5 | Viry | Velké instituce | Sledování makroekonomických ukazatelů | Forex Pro | VIX index | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Fibonacciho extenze | Spike | Tržní pohyby | Forexnation.cz | Čínská měna | ValueArea Low | Makroobezřetnostní politika | Vysokofrekvenční trading | Technologické centrum | Medvědí trh (Bear market) | Reakce trhů | Výhody swingového obchodování | Der Spiegel | Úroveň volatility | Mobile trading | Vladimír Holovka | Pro tradery | Nominální hodnota | Bankroty | Generace Z | Investování u XTB | Prémie | Autochartist | Oblast rezistence | Riot Platforms | Cenové pohyby | 1 milion | Oslabování dolaru | Představitelé Fedu | Slickcharts | Obrat pohybu | Ukončit obchod | Sledováním grafů | Stratégové | Tencent | Regionální měnové páry | Výrobní ceny | Znalosti technické analýzy | Akciové burzy | Performance | Finanční ztráty | Typ obchodu | Konzistence | Program MetaTrader | Tržní reakce | Automobilka | TradingFloor.com | iPhone | Býčí Inside Bar | Světový obchod | Obchodování komodit | Nejznámější kryptoměna | Knihy o forexu | Výkonnost společnosti | Aktivity v USA | ČSOB Finanční trhy | Základní principy obchodování | Výpočet Renko grafu | Janet Yellenová | Price-to-Earnings Ratio | Cenové vývoje | High-frequency trading | EUR/GBP | Jak fungují komoditní trhy? | Burza cenných papírů Praha | Univerzální strategie | Trend following | Lepší výsledky | JOLTS | Interpretace grafů akciových indexů | EUR/CZK | Live účet | MindMed | Zájem investorů | Sledování indexů | RoboMarkets | JPM.US | Pohyb na EUR/USD | Intercontinental Exchange | Strategie dosahující vysoké úspěšnosti | Příležitosti pro nákup | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Výsledky za určité období | Forex indicators | Euforie | Tvrdý lockdown | Měření výkonnosti určité skupiny akcií | Bloomberg | FANG | Jestřábí postoj | Makrodata | Francouzská automobilka | Spot Market | George F. Kennan | Investiční zlato nákup | Investoři | ADR | Hledání kvalitních supportů a rezistencí | BitMEX | Akciové portfolio | Obchodní deník | cTrader vs. xStation | PGM Market Report | Analýza trendu | Posilování eura | Fungování | Trojúhelníkové formace | Čeští klienti | Forex guide | Sója | Ceny zinku | Otevřít obchodní účet | GAAP | Nabídka | WallStreetBets | Rate Of Change | Gap indikátor | Report ADP | Konzistentní zisky | Co jsou klouzavé průměry | Obchodní týden | Japonská vláda | Nejistoty | Tipy a triky | Trailing Stop | Zpomalení ekonomického růstu | Fidelity | S/R zóna | Situace kolem koronaviru | Rollover (swap) | Prezidentka ECB | Dlouhodobé rezistence | MetaQuotes | XAU/USD | Negativní sentiment | Investiční | Evropská měna | Pandemie COVID | Britské banky | Možnost obchodovat | AMD | Třída aktiv | Krize 2008 | Shell | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Přidaná hodnota | Zprávy | Krátké (short) pozice | Zbytečné ztráty | Prezident ECB | Tabulka s odhady | Média | Současný trend | Majitel | Bitcoin ETF | Úrokové riziko | Index PPI | SPY - ETF | Využití indikátoru Envelopes | Obchodní plán | CNN Fear and Greed | Co je WRB analýza? | Testování strategií | Hlavní témata kurzu | MSCI Emerging Markets | Dosažení zisku | Investice do dluhopisů | Akciový analytik | Jádrový index | Riziko recese | Nárůst ceny | Ziskový obchodník | Dlouhodobé investování | Bez rizika | Zisk | Ceny stříbra | Rozdílové smlouvy (CFD) | Tezos | Evropské trhy | Reálné mzdy | Peso | Kukuřice - Vývoj ceny | Obchodovatelné instrumenty | Averze k riziku | Arthur Hayes | Gembell | Tradingová portfolia | Obchodování a investice | Bitcoin futures | Zemědělské plodiny | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Vývoj ceny cukru | Hodnoty P/CF | Ministr financí Steven Mnuchin | DAX30 | Byty | News trading | Situace na finančních trzích | Obdélníkové grafické formace | Ceny Bitcoinu | Volume z futures | Reliance | Kulatá čísla | Bank of England | Znalý investor | Posílení libry | Airbnb | Hrubý domácí produkt | Plnění objednávek | Převod měn | Vzorce chování | Zveřejnění zprávy | Pokračování poklesů cen akcií | Cenové výkyvy | Technická analýza BTC/USD | Žádný trend | Uložení peněz | Dosažení atraktivního zisku | Volatilita na trzích | Finanční nástroje | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Vývoj ceny pšenice | Roboti | ATM | VIG | Aktuální ceny akcií | Vývoj ceny kakaa | WSJ | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Normalizace trhu | Propad | Co bude dál? | Pohyby trhu | Silný růst | Pád měnového páru GBP/USD | BABA | Komodity na trading platformě | Prodej cenných papírů | Česká měna | Co je to měnový pár? | Dillon Gage | Kasina | Covidové krize | Celkový trend | BP | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Zlatý standard | Bohatí | Makro pohled | Typ tradingu a investice | DOGE | Hold | Virgin Galactic | Vývoj středoevropských měn | Bydlení | Dobré návyky | Tržní podmínky | Nižší poptávka | NSDQ | Cena ropy brent | NATO | Intervence proti euru | Zalistování na burzu | Použití více časových rámců | Očekávání analytiků | Volatilita cen komodit | Makrokalendář | Sestupný trend | Čínský CHNComp | Odchod z Evropské unie | Cena drahých kovů | Přístupy k tradingu | Divoké americké akciové trhy | Udržitelnost | Akcie Amazonu (AMZN.US) | Hodnota transakcí | Avis | Lyft | Platforma XTB | CEO společnosti | Program nákupu aktiv | Kolísání cen | Obchodovanie | GBP JPY | Leva | WBTCB | Analýzy | Míra | West Texas Intermediate | Nejvýkonnější akcie | Hong Kong | Volume z futures burz | Free float | Americký S&P 500 | RIOT | Růstový trend ekonomiky | MSTR | Politická nestabilita | Prodej dluhopisů | FVG pomocí SMC strategie | Alert | FXstreet.cz | Obchodování s měnami | FXN | Specifické výzvy | OTC trhy | Bitcoin analýza | ETF trh | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Kontrakty vázanými na komodity | Hedgeové fondy | Morningstar | Meme akcie | Investice do zlata zkušenosti | Demokraté | Price Action signál | Major index | HeidelbergCement | Platforma pro obchodování | Německý DAX | Den D | Hlavní události | Odhady trhu | Vysoká hodnota ROE | Vliv na ceny | Kurzy měn KB | Patria | Rozsah konfliktů | Přeprodání | Riziko volatility | Finanční krize 2008 | Prvky obchodování | Kurzy měn ECB | Obchodní nápady | Oslabení USD | UBS Global Proprietary Trading Group | Tržní ceny | Výsledky firem | Uber | Trojúhelník | Plavba na otevřeném moři | Carnival | Aktuální kurzy | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Kupující | Pin Bary | Raphael Bostic | České koruny | UnitedHealth Group | High risk | GoPro Inc | Shooting Star | Zlato investice | Akcie a dluhopisy | Obchodování na reálném trhu | DMA | Short selling | Úrok | Dlouhodobé S/R zóny | Jednoduché tipy pro začátečníky | Financial | Koruna | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Implikace | Denní obchodník | Porovnání vývoje | Davos | Komoditní měny | Agentura Reuters | Trhy komodit | E15 | Obchodní ředitel | Investiční zlato česká mincovna | Potenciální rizika | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Akcie 2021 | Evropské akcie | Forex graph online | Spotřebitelský sentiment | Velký cenový pohyb | EUR/NOK | PFE | Pokles vývozu | Commodity Futures Trading Commission | Bohatý | Kurzy měn k dolaru | Coinglass | American Airlines | Rostoucí trend | Hlavní kryptoměny | Dobré zaměstnání | Technologické tituly | Finanční výsledky | Nové příležitosti | Situace ve Spojených státech | Volatilita na forexu | First Republic Bank | Rizikové měny | Offshore | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Tržní kapitalizace | Příběh milionáře | PlanB | Růstové akcie | Aktuální kurz eur | Cash flow výnos | Konflikty | Epidemické situace | Pokles cen komodit | XTB Online Trading | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Průvodce obchodováním komodit | Emoce | Zvýšení úrokové sazby | Finanční ředitel | Warren Buffett | Obchodování s CFD na komodity | S&P | xStation | Konec roku | Mentor a učitel Warrena Buffetta | HighSky | Defenzivní příkazy | Trigger | Načasování obchodu | Vzdělání | CNN Fear and Greed Index | Dobré společnosti | Vakcína | Kryptoměny bitcoin | Náhoda | Investment Banking | Hodnota měny | Hospodářské dopady | Vývoj ukazatele Forward P/E pro indexy S&P | Velikost obchodu | Parabolic SAR | Očekávání investorů | US NOTES | Obchodování | Zvýšení daní | Rizikovější měny | Potenciální zisky | Vakcína proti covidu-19 | Societe Generale (GLE.FR) | Legislativa | Slabý dolar | Signál k prodeji | Renko graf | Australská měna | Cenový boom | Nepředvídatelnost | Poziční tradeři | Volatilní období | Americký akciový index Nasdaq | Tržby z prodeje | Pandemie koronaviru | Narušení dodávek | Jak vybrat ideální trh pro Vás? | Rekordní růst | Carry trade | Běžná obchodní strategie | Trhy s kryptoměnami | Dobrý obchodní plán | Industry Classification Benchmark | Lukáš Lipovský | Buy obchod | Český index nákupních manažerů | Meta | Jak uzavřít část pozice | Nákupy dluhopisů | Ropné zásoby | Jak na to | Významné tržní pohyby | Oznámení | Indigo | Tržní likvidity | Kroky centrálních bank | Průmyslové komodity | Thyssenkrupp | Sázka | Klesající klín | EXY | Úspěšní tradeři | Dlouhodobé investování akcií | Strategie páté svíce | ZEW | GFT | Dlouhodobé důsledky | Úmrtí na koronavirus ve Velké Británii | Rubl | Finanční výkazy | Obchodování měnových párů | Obchodovat s komoditami | Propad kapitálu | Kam až může cena akcie dojít | Alternativní měny | Britské libry | Snižování sazeb | Michelle Bowmanová | Důležité ekonomické události | 5 000 bušlů | WMT | Dobrý výnos | Fenomén | Broker roku | Reddit WallStreetBets | Fungování trhů | Nástroje technické analýzy | Grafické karty | Covid | Nejlepší čínské akcie | Peter Lynch | Bilion | Historický vývoj | Eurostat | Prezident | Uran | Obchodování s akciemi | Tržní cykly | CTA | Obchodní dovednosti | Binárních opce podvod | Všechny akcie | Oanda | Výsledky společnosti | Intervence ČNB | Ruský rubl | Moje obchody | Macau | Deflace | Investiční aktivita | Instrument | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Forex live | Největší americké banky | Zemědělské komodity | Růst inflace | Cena povolenek | AvtoVAZ | Německý akciový index | Turecká lira | USD za tunu | Cílování inflace | Patrick Harker | Obchodování spreadů | Akciový index Dow Jones Industrial Average | POMĚR LONGŮ a SHORTŮ | Návrat k motivaci | Druhy time frames | Tesco | Occidental Petroleum | Zhodnocení měny | Jakub Matis | Diplomatické napětí | Zpráva o měnové politice | Zvýšené riziko | Atlantský Fed | Výkonnost indexů | Chování obchodníků | Buy and hold | Forex forum | Velikost kontraktu pro komodity | Praha | Technické ukazatele | Berkshire Hathaway | Hypotéza | Obchodovat s ETF | Přístup k obchodování s komoditami | Vytvoření reverzní svíčky | Inteligentní investor | Intradenní obchody | Jsou komodity dobrou investicí? | Plyn | Legální platidlo | Poptávka po bezpečných aktivech | AUD/JPY | Tenký trh | 3M | Nejdůležitější události | Vstupní signál | Booking Holdings | Kurzy exotických měn | HKD | Informace o ceně | Rostoucí trendové čáry | Investiční centrum | Trendové indikátory | Slabé měny | Point and Figure | Základní nástroj | CAD/JPY | Evropská dluhová krize | Obchodování se CFD | IQ Option | WIOF (World Investment Opportunities Funds) | Začít s tradingem | MetaTrader 4 (MT4) | Objemové indikátory | Co jsou akciové indexy | Radar Tradera | Institucionální investor | Hospodaření | Volný čas | Index volatility | Vývoj indexu hypoteční splátky | Oživení inflace | Pokračování rostoucího trendu | Futures | Vydělat peníze | Růst zlata | London Stock Exchange | HB Index | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Ztrátové obchody | Graf vývoje | Nejsilnější ekonomiky světa | Vláda USA | Příjmy z reklamy | Devalvace | Inflace v eurozóně | Nerozhodnost | DIA.US | MRK | SEBA | Které akciové indexy sledovat | Nordea | Příklad prodeje | Put opce | Index US100 | ESMA | Analýza komoditních trhů | Kurzy měn RB | Pravděpodobnost ztráty | Páka | Tomáš Klička | Strategie online | Digitální platby | Index cen domů | BTC (Bitcoin) | Americká společnost | Skladovací kapacity | Medvědí divergence | Zaknihované akcie | N. N. Taleb | François Villeroy de Galhau | Simple Moving Average | Investment management | Technická situace | Akcie Tesla a BMW | Investice do zlata diskuze | CI Komodity | Kryptoměnové burzy | Graf dolaru | Finanční krize | Nástroj | Kurz dolaru | Netrendový trh | Prodej elektromobilů | Financial Conduct Authority (FCA) | Výsledky | Jakub Kania | Doporučení | Robustní strategie | Chování velkých hráčů | Merrill Lynch | Doktorát | HUF | Ekonomické oživení | Nebankovní služby | Dění na finančních trzích | Andrej Babiš | Marek Vaňha | Support a rezistence | Klesající trend | Automatické obchodní systémy | Témata kurzu | Příběh krize | Ředění rizika | Zdražování pohonných hmot | Politbyro | Fundamentální zprávy | Úspěšné příběhy | Makro data | Dluhopisové fondy | Ceny ropy WTI | Iracionální panický pohyb | EOS | DailyFX | Kreativita | Roční dividendy | Obchodní proces | Supreme Edition | Ovládněte tržní cykly | Obchodní přístup | Obchodování pásma | Kontrakty na obilí | Nejbližší support | COCOA | Inflační tlaky | Forex robot | Wide Range Body (WRB) | Kryptoanalytik | Turecká centrální banka | S/R hladiny | Trendlines | Siemens | Bitcoinové ETF | Minulá výkonnost | Tipy pro obchodování s komoditami | Počet úmrtí | Cena ropy WTI | Bank of America | TIM | DAX (DE30) | Kritické myšlení | Fundamentální analýza | Chci peníze | Ultimátní videokurz | Různé tržní podmínky | René Remšík | MarkeTimers.com | Americké technologické firmy | Day trading | Faktory ovlivňující monetární politiku | Využití demo účtů | Česká koruna | Silný dolar | Ziskové výsledky | G10 | Optimalizácia portfólia | Indikátory sezónnosti | Push notifikace | Retracement | Výkonnostní trading | Oblast vysoké likvidity | Těžba ropy | WRB analýza | Kvalita obchodní platformy | Obchody | Eli Lilly | Trend ekonomiky | Rozhraní a funkce cTrader | Deutsche Bank Securities | Chci obchodovat akcie | Zprůměrování výkonu portfolia | Barrick Gold | Profit Target | Obchodování ETF | Měnový trh | Úspěchy v investování | Britská měna | Úrokové sazby Fedu | Český veřejný dluh | Řecká krize | Raiffeisen | Smart kontrakty | Míra nezaměstnanosti v Německu | S&P 600 SmallCap | Ant Financial | Zůstatek | Stimulační opatření | Běžný účet | Akciový býk | Backtestovat | Ripple (XRP) | Obchodování s ropu | ex | Zajištěný fond | Vývoj indexu volatility | Aktuální sentiment | OPEC+ | Ekonomické ukazatele | Psychický tlak | Tvůrci trhu | Americká data | Nastavení stop lossů | Potenciální obraty | Obchodní výsledky | PSA | Ziskové marže | Index kanadského dolaru | Zlomový okamžik | BHS | Jak obchodovat kryptoměny | Objem | TraderPro | BMW 2022 | Zlato zprávy | ATH | Růst výnosů | Boris Johnson | Obavy z recese | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Obchodování GBP | Equity křivka | Pokles zlata | Parlamentní volby | Federální rezervní systém | Snížení daní | Nákup a prodej | Proč je to problém | Vládní dluhopisy zemí eurozóny | EUR Index | Velcí spekulanti | Odhad amerického HDP | Změna trendu | Akcie Wirecard | Komoditní trhy dnes | Zisky obchodování | Propouštění zaměstnanců | Klima | Moving Average Convergence Divergence | Akciový index | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Klesající tendence | Technologické firmy | Den díkůvzdání | Deprese | Přehled o dění na světových burzách | Goldman Sachs BDC | Komoditní obchodování | WHEAT | Ekonomické cykly | Klíčová průmyslová komodita | Investovat do Bitcoinu | Akcie firem | Vývoj EUR/USD | Skvělá investice | Burzy cenných papírů | CHFJPY | Exchange Traded Fund | Vale | Investice do kryptoměn | Dluhopisoví investoři | Vedení ČEZ | Náklady na těžbu | Ceny bavlny | Příležitost ke vstupu | Přirážka | Buy the rumor, sell the news | Oslabování amerického dolaru | IGLN | Stellar | Poptávka po pohonných hmotách | Trendová čára | Stablecoiny | mmBtu | Trendline | Pozornost | Národní měny | Swingový výhled | NGAS | Obchodník s měnami | US dollar | Vývoj zlata | Využití marže | Regulátor | Pokles akcie | Bankovní tradeři | Shortovat | Praktické tipy pro obchodování | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | Kathy Lien | Pokračovací klínová formace | SHIB | Klíčový kontext | Ceny cukru | CME | Dlouhodobý výhled | Fair Value Gap | Španělská ekonomika | Dlouhodobé konsolidace | Digitální zlato | Ask | Investiční platforma | Průmyslová výroba | Nejlikvidnější akcie | Fair Value Gapy | Obchodování na páku | Trojité dno | Volby v USA | AMC | HashRate | Aussie | Akcie a indexy | Uzavírání pozic | Pfizer | Heiken Ashi | Marginové požadavky | Obratové body | Strategie založené na koupi | Posílení amerického dolaru | Oživení poptávky po ropě | Obchodování s vlastním kapitálem | Úspěch v obchodování | Covestro | Forex pozice | Studie | Gannovy teorie | Blízký východ | Dividendy ČEZ | Kanada | Učení se a vzdělávání | GME | Investice do technologií | Převzetí Credit Suisse | Zveřejnění institucionálních objednávek | Trading konference | Pokles cen ropy | Slabší koruna | Macrotrends | Jak správně nastavit vstupy | Cena eura | První obchodní den | Lukáš Němec | Výkon akcií | Ant | Průraz | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Automobilový průmysl | Pip kalkulačka | WRB skryté gapy | Deficit | EDF | S&P 500 Index | Zisk 1 milion dolarů | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Ratingová agentura | Významné zisky | MetaTrader 4 | Zbrojovka | Reakce trhu | FRA | CFDs | Bublina a NASDAQ | Masivní nákupy | Patenty | JDE | Footprint | Cenová hladina | Zinek - Vývoj ceny | Jak investovat do akcií | Plný úvazek | Úspěšný investor | Kompletní průvodce | Kering | Spekulace | Investování do dividendových akcií | Real-time | Fibonacci retracement | Exact Sciences | Martin Pring | Dlouhé pozice (long) | Hypotéky | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Ceny zboží | Současná situace | Lukáš Kovanda | Identifikovat trendové pohyby | Equivolume | Školení | EY | Nájmy | Technický pohled | Identifikovat trendy | LEN | Trend jdoucí do strany | Finanční operace | Přijetí | Odhadnout přesný vrchol | Evropa | Nárůst cen ropy | E-commerce | Česká spořitelna | Změny na trhu | Úspory | Platina - Vývoj ceny platiny | Jackson Hole | Definovaný obchodní plán | Jak vstupovat do trhu | Praktické okénko | Tvrdý brexit | Natixis | Pattern Pin Bar | Příležitosti k obchodování | HUF/EUR | Ondřej Hartman (FXstreet.cz) | Wells Fargo | Váhání | Svíčkový graf | USD/PLN | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Zprávy z Řecka | Ukrajina | Stop Loss (SL) | Akcie ETF | Frustrace | Jednání FOMC | Budoucí vývoj | Generuje ztrátu | Masivní výprodeje | Obchodování forexu | Řízené fondy | Volume spread analysis | Třetí vlna | Johnson & Johnson | Vizualizace | Investice do nemovitostí | Úrokové sazby centrálních bank | EW | Vášeň pro obchodování | KB | Dopady na ekonomiku | Nejistota | Ekonomické ztráty | ARK Fintech Innovation ETF | Příležitosti k prodeji | Začátečník | Bezpečné útočiště | Ropa Brent - Vývoj ceny | Otevření obchodu | Program nákupu dluhopisů | Open interest | Cenný papír | Denní graf | Maloobchod | Fundovaný účet | Rychlé intraday obchody | NFP data | CNY | Logistika | Aktuální cena ropy | Oslabení amerického dolaru | Peněžní prostředky | Makroekonomické údaje | Earnings | XRP | Politické soupeření | Zpomalení inflace | Derivátové trhy | Inflace v EU | Růst tržeb | Trump | Krátkodobí tradeři | Online platformy | Dnešní růst | Federální rezervní banka | FactSet | Brands | Tipy pro obchodování indexů | Úspěšný obchod | Chování účastníků na trhu | XOP | Tikety | NZD/CAD | Dow Jonesův index | Mega diverzifikace | ForexLive | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Dodavatelé ETF | Tržní sentiment | Nestabilita ekonomiky | Sledovaný bitcoin | Výstupní body | Silnější dolar | Technické analýzy | Předcházení konfliktům | Pohled tradera | Global Forex Awards | Rizika Over-The-Counter trhů | ATR | Signál do short | Maloobchodní prodeje | Zahraniční dluh | Obchodování v Asii | P/BV | P/CF | E*Trade | Gannův Čtverec 9 | Mexiko | Pocity | Období korekce | Obchodování jedním kliknutím | Vstupy | Krásný zisk | Kód akcie | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Akciové výnosy | Marginální požadavky | Investičné rady | Nejvyšší cena | Denní volatilita | Další růst | Futures na sójové boby | GBPUSD | Konference XTB | Obchodování s ropou | ProCent | Macrotrends.net | GBP/AUD | Opatření | Christopher Dembik | Polský zlotý | Investovat do alternativních kryptoměn | Latinská Amerika | Nastavení platformy | Stříbro | USDCAD | Ropa USOIL | Index japonského jenu | Americký dolarový index | Indikátor Williams' Percent Range | Klíčové události | Investiční mince Praha | L'Oréal | 1 000 barelů | Instituce | COPPER | Turecko | Dogecoin | Přeprodané oblasti | LTCUSD | Řízení rizika | Bank of Japan | Marriott International | Šíření koronaviru | Exxon | Býčí trh (bull market) | Makroekonomické ukazatele | Americké objednávky | Strategie pro zlato | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | Kukuřice | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Zařazení BTC | Jan Dvořák | ForexFactory.com | SP500 CFD | LNG | Risk Reward Ratio (RRR) | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Burza cenných papírů | Býčí signál | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Libra vůči dolaru | Hlavní akciové indexy | Experimentální vakcíny | Market Outlooks Ners | ETHUSD | Psychologie trhu | Americké akcie | MetaTrader 5 (MT5) | BBC | Silná ekonomika | EURSEK | Tomáš Kadeřávek | GfK Rolf Bürkl | Shortování trhu | Trader Workstation (TWS) | Vývoj libry | UBS Group | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Indikátor ATR (average true range) | Kongres | GBPCHF | Rutina | Index relativní síly | New York Board of Trade | Forex zpravodajství | Melvin | Jak používat P/CF | Guvernér australské centrální banky | Vývoj měnového páru USD/JPY | Tradingové firmy | Business Insider | Bez poplatku | Populární dnes | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | ADR (average daily range) | Josef Lukáč | Evropská ekonomika | Nákupy akcií | Las Vegas | Špatné obchodní návyky | Výše nájemného | Apple | Severomořská ropa | Finanční média | Průměrný roční výnos | Audi | Indikátor RSI | Zvýšená volatilita | Optimistický signál | Bid | Equinor | Téma inflace | Tradestation | Zhodnocení kapitálu | Podnikatelé | Patterny Price Action | Jak koupit bitcoin | TopForex | Trh | ETX | Politická rizika | Obchodovat na finančních trzích | Netržní rizika | Celkové výsledky | Komise | Vydělávání peněz | Zadlužení | Příkaz Stop | Aktivita na trhu | SolarEdge Technologies | CL | ROE neboli Return on Equity | Války na Ukrajině | INSTITUT CHRONOEKONOMIE | S&P 400 MidCap | Výkyvy | Inflace v říjnu | Tvrdá ekonomická data | Držení obchodu | Sekundární příkaz | Výrazný růst | Techničtí tradeři | Princip obchodování carry trade | Global forex | ING | Forex zdarma | Proprietary Trading | Vyplnění GAPU | Střednědobé obchodování | Carry obchody | Fed | Rolf Bürkl | Trading Assistant | USD/NOK | Zahraniční obchod | Potravinový řetězec | Luis De Guindos | Investování s LYNX | XPT/USD | Reálná hodnota | EURNZD | PLATINUM | Lídři EU | Algo | Korekce | Charakteristika akciových indexů | Významné úrovně | Zprávy a analýzy | Upozornění | Graf amerického akciového indexu | Tržní prostředí | Nákup dolaru | Zahraniční investice | Steen Jakobsen | Světové měny | Kov | Ceny akcie Tesla a BMW | Proočkovanost | Blog | Renomovaný analytik krypto trhu | Statistics | Nové trhy | Money management | Buffett | Chorvatsko | Vývoj ekonomiky | Různé obchodní styly | Největší ekonomika světa | Institut pro mezinárodní finance | Výplaty dividendy | Mezinárodní faktory | Expertní výhledy | Pražské burzy | Downtrend | Týdeník Newsweek | Krátkodobé obchodování | Kurzy měn GE Money Bank | Zveřejnění výsledků | Platformy cTrader | Investování a obchodování | Výběry | Saudi Aramco | Krize eurozóny | Sázení | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prezident Emmanuel Macron | Tržní výhled | SAP AG | Konkurenceschopnost | Dlouhé (long) obchodní pozice | Binární opce demo účet | Dopad na trhy | Nasdaq Bank | Chránit kapitál | MetaTrader návod | USDT | Globální recese | Vývoj německého akciového indexu | Úrovně supportu | Selský rozum | Obchodování pomocí čisté ceny | Vzdělávací cyklus | Intradenní S/R úroveň | Komoditní grafy | Klienti brokerů | Podhodnocený instrument | Všechny indikátory | NYMEX | Yahoo | Citrix | DCC | Růst akcie | Přímý přístup na trh | Rezistence (úrovně odporu) | Dolarové páry | Keynes | Ruské úřady | Sledování globálních ekonomických trendů | Investování v digitálním světě | Posílení dolaru | Diskreční trading | Stock | ANO | Marine Le Penová | Psychologické jevy | Financials | BofA | Komodity ropa | Indexový ETF | Hloubka trhu | USDMXN | Sběrný účet | Volatilita a nejistota | Čekající příkaz | Směrodatná odchylka | Obchodní systém | ETF S&P 500 | GBP/NZD | Strategie dlouhodobého obchodníka | Náklady na půjčky | Odrazy do trendu | Obchodování a investování do akcií | Rating | Kočovný trading | Vhodné akcie | Odhady top Wall Street analytiků | Dezinflace | USD/CZK | Společnost XTB | Ripple | Kurzy dolar | Salvador | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Obchodování s povolenkami | KKR | Pozitivní zpráva | Největší kryptoměna | Inverted Hammer | Příběhy traderů | UK FTSE 100 | Wallflower | Fractals | Embargo na ropu | SNB | Soustředění | Moneta | Koronavirová pandemie | Super obchod | Další cenový růst | Microsoft | USD/CHF | Maxim Manturov | Příležitosti | Vyšší kapitálový | Branislav Soták | Štěpán Hájek | VaR | Hodnota Dividend Yield | Vstup do LONG pozice | Dopad na volatilitu | Dluhopisy a zlato | Výběr akcií | Velikosti kontraktů | Vládní dluhopisy | Nové zdroje | Rozložení investic | Data z USA | Patria Forex | Jak vybrat ideální trh | GoPro | Obchodní plány | Potenciální trader | Jevy v tradingu | Equity | Negativní dopad | Společnost Tesla | Členové Fedu | Dobrá nálada | Forwardy | Kellogg | Spotřebitelská inflace | Commission | Bitstamp | Defi | Outside Bar | Shortování | Gannův čtverec | Změny cen | Intraday přístup | Vypořádací kurz (futures) | Americký trh | Sell | Správci aktiv | Světová měna | Tradingový život | Investiční aplikace | Rýžové lístky | Mistrovství | Long pozice | Akcie CD Projekt | Compound | Obchodování akcií | Obchodování obdélníkové formace | LYNX webinář | Kurz dolarů | Malé ztráty | Rychlé intraday | Mutace koronaviru | Výsledky Amazonu | Kvantitativní technická analýza | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Celkový výkon indexu | Tradingové kariéry | Ekonomické problémy | Trendovat směrem nahoru | Akcie jsou rizikové | Krátké obchodování | Důvěra | Programování | Reflexe | Živé vysílání | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | MetaTrader 5 Supreme Edition | Akcie Alphabet (GOOGL) | Vývoj eura | Markets | Prodeje | Index Nasdaq | Představitelé americké centrální banky | Uzavření pozice | Nákup typu long | BSC | Tradingové fórum | Hedging strategie | Decentraland | Web3 | Investiční kalkulačka | Nikl - Vývoj ceny | Obchodování zlata | Skalpeři | Vysoké inflace | Short obchod | Obchodní praktiky | Obchodování na forexu | Představenstvo | Akcie vhodné příležitosti | Oblast supportu | Psychologie tradera | Snižování produkce | Makroekonomika | MSFT.US | Moody's | Pokles úrokových sazeb | Druhá měna | Nižší minima | Skladování komodit | Trendové linie | Jak obchodovat Price Action | Objem obchodů | Komodita | CFTC | Jiří Hruška | FIAT | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Jak identifikovat supporty a rezistence? | Zemní plyn - Vývoj ceny | Invest | Co je trend a jak ho určit | Americký dolar vůči japonskému jenu | Jak si poskládat vaše akciové portfolio | Centrální banka | Styl pozičního tradera | Kurz USDCAD | Andrew Bailey | Významné zprávy | Elliottova vlnová teorie | Deutsche Börse | eSignal | Životní prostředí | Inflace v Británii | Dynamické obchodování | EFTA | Inflace zpomaluje | Analýza kryptoměn | CME Group | Loomdart | Výhoda svíčkových grafů | E-mini futures | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Pin Bars | Fondy peněžního trhu | Trend-following indikátor | Dlouhodobé obchodování | Investoři na akciovém trhu | Zůstatek na účtu | Pojištění proti nepřízni | Nákupní horečka | QE | Evropské akciové indexy | Cotton Exchange | Chytrá portfolia | Longový obchod | Diamant | Rané formy obchodování | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | LYNX | Donald Trump | Sledování akcií | Volba time frame | Náskok Británie | Kam investovat | Kde investovat | Nové ekonomiky | Čistý zisk | Jádrová inflace | Patrik Urban | Obchodní platformy u RoboMarkets | Zpravodajské služby | Kovy | Lepší výnosy | Nástrahy tradingu | Williams %R | New York Stock Exchange | Pohyb měnových párů | Margin call | Centrum | Vývoj cen ropy | Rizika | Obrat dolů | Elliott Wave | Společnosti | Úspěšní obchodníci | Krátkodobé dno | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Zkusit investovat | PurpleZone | Nadcházející medvědí trh | Hlavní obor podnikání dané společnosti | Dividendové ETF | Cena kávy | Co je to fundamentální | Globální ekonomické trendy | Oceňování majetku | Konsensus | Mezinárodní spolupráce | Prodávající | Riziko pro investory | Základy technické analýzy | Hluboká znalost trhů | Dobré obchodní signály | Akcie small-cap | Bar chart | European Commission | Tim Cook u společnosti Apple | Těžební technologie | Směřování trhů | Sledování trendových linií | Technické signály | Strategie obchodování s Akciovými Indexy | Pomocník investora | Výhody tradingu na vlastní účet | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Komplexní disciplína | Úplný začátečník | Forex analýza | Coinbase | Informace o forexu | Nedostatek potravin | Vstup do pozice | Držení finančních prostředků | Conseq | Kurzy měn USD | Technická analýza (TA) | Nárůst objemů | FXstreetCZ | Joel Kruger | Velký problém | API | Link | Směr trhu | Politické otřesy | Vývoj kurzu USD | Koronavir | Co jsou futures kontrakty? | Druhy grafů | Obchodování s bitcoinem | Snížení odměny | Supportní pásmo | Hýbat trhy | Spekulovat na budoucí cenu | PMI ve výrobě | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | Štěstí v loterii | Potenciál zisku | Obchodníci | Prostor pro pokles | Kongesce | Vlastní analýza | Zátěžové testy bank | Pšenice - Vývoj ceny | Meziroční růst spotřebitelských cen | Aktivní trader | Nejlepší trading příležitosti | Ziskový trader | Cena DOGECOINu | Jak zvýšit své šance na úspěch v investování? | Křížení klouzavých průměrů | Světové události | Karol Hajduček | Škoda | Payrolls | CZK | Obchodování obchodního pásma | Podstata času v tradingu | Důkladná analýza | Práce s grafem | Reuters | Národní centrální banky | Graf nabídky | IPO Instacart | Společnost HARDWARIO | Ceny amerických akcií | AMC Entertainment | Nejlepší kurzy | Strong Sell | Forex fund | Unilever | ETC | Chicago Board of Trade | Exponenciální klouzavý průměr | Akumulace objednávek | Prodej ropy | Podcast | Finanční odměny | Baidu | Které indexy sledovat | Nejnižší cena akcie | Situace na Ukrajině | Short position | Slušný zisk | Helicopter money | QCOM | Blížící se fundament | Rostoucí potenciál | Buy | Extension | Klíčové strategie a přístupy | Dopady vysokých úrokových sazeb | Domino efekt | USD JPY | Hillary Clintonová | Obchodník na forexu | Změny klimatu | Trading futures | Chevron | Forward | Jesse Livermore | Kompozitní index | Zajistit si riziko výkyvu cen | Pozice velkých spekulantů | Penny stocks | Dluhová krize | Směný kurz | Výsledky NFP | Snížení úrokových sazeb v USA | Základy v technické analýze | Alokace | Hang Seng | Změny v ekonomice | Renomovaný analytik | ZISIF | Index US500 | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Uspět na trzích | GME.US | Obraty | Obchodujte ropu | Bull | Technický obchodník | Depozitní sazba | GfK | Investor Compensation Fund | Funkce cTrader | Snížení ratingu | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Testovací účet | Price Action Trading | Trader René Remšík | Hodnocení brokerů | Fibonacciho retracement | Evropská unie a Spojené státy | Příležitost k prodeji | ADX | Overbalance | Negativní úrokové sazby | Stres z tržního rizika | Rolování | Úspěšný live trading | Euronext | Cyklus růstu | Zakladatel | Libra šterlinků | Předseda | Konkrétní výše roční dividendy | Osobní finance | Finanční trhy dnes | Dominancia | Měnové intervence | Investování do různých komodit | VWAP | Hlavní ekonom Saxo Bank | Vývoj německého akciového indexu DAX | Profesionálové | Jak obchodovat na forexu | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | Gravestone Doji | Extrémní výkyvy | BNB/USD | Zájmové skupiny | Aplikace pro obchodování akcií | Národní fond | Demo účet | Nové na trhu | CFD na kryptoměny | Deutsche Boerse | Dividendy na jednu akcii | Metody analýzy | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Růstový impuls | Support zóna | Lower Highs | Uzavření trhů | Expert Advisor | Kapitál na účet | BID cena | Základní metody analýzy akcií | Hardware | OHLC | Nástroj Autochartist | Zásadní chyby | J&T | Čierna labuť | Hlavní trend | Coffee | Traders | Forex aplikace | Rok 2024 | Galen Woods | SierraChart | Silná data | Oficiální úroková sazba | NGAS.UK | Trading pomocí Fair Value Gapů | Ukončení týdne | Saxo | Guvernér | Roční výkonnost | Správa obchodních příkazů | Ziskový trading | Dividendový kalendář | Evropská unie | DPA | GBP/CAD | Boeing | Cvičení | Jak obchodovat Bitcoin | FND | Dow Jones a S&P 500 | Cit pro trh | Kopírování obchodů | HDP v USA | Důkladná příprava | Hlavní myšlenka diverzifikace | Příkaz | Platný signál | Cenové trendy | Ekonomiky | Intradenní obchodování | PROP Trading | Shanghai Composite | Leverage (páka) | Rozložit riziko | Rychle a zběsile | Floating | Online trading konference XTB | VIP vozidla | Rychlý růst | Měnový pár EUR/GBP | Obchodovaných komodit | Online prostředí | Klesající praporek | AOS forex | Hodně kapitálu na obchodování | Evropské banky | Naděje na obrat | Ženy | Ukrajinské krize | Jak diverzifikovat vaše akciové portfolio | Historické momenty | Cena kryptoměny | Libra | Efekt přežití | Rozdíly SMA a EMA | Top Down Analýza | Nakoupit akcie | GameStop | Mikro loty | EURCAD | Býčí Pin Bar | SF Trend Lines | Finanční poradenství | Vývoj úrokových sazeb | Ztráty peněz | Stochastic oscillator | CFD | Hypoteční splátky | VET | Velké množství obchodů | Forexová strategie | Silné stránky v tradingu | Centrální banky | SMA 100 | Trend na ropě | My portfolio | Ceny mědi | SaxoBank | Dopad na ekonomiku | Akciový watch list | Hodnota EPS u akcií společnosti | Kasino | Open | Cena akcie | Dopady amerických voleb | Růst ceny zlata | Pokračování trendu | Svět obchodování | Chicago Mercantile Exchange | Silnější support | Investice v Turecku | Cenové akce | Separátory období | Zlaté mince | Britský statistický úřad | Použití technických indikátorů | Světová burza | Brett Steenbarger | Psychologie tradingu | Poslední burza v Evropě | IPO kalendář | Technology | Americké ministerstvo obchodu | Fraser | Přístup ke kapitálu | Analýza trhu | Kde obchodovat binární opce | EURAUD | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Zaměření investorů | Financovat | Deere | Grafy forex online | AMGN | Zlato - Vývoj ceny zlata | Prodeje domů | Wash trading | Příprava | Nárůst obchodního objemu | Vývoj ceny v grafu | Pohyby na trhu | Commitments of Traders (COT) | Technologicky zaměření tradeři | Ztráta | Řecko | Forex hours | Prodej na krátko | Evropské země | Vliv mezinárodních konfliktů na ekonomiku | BRICS | Finanční instrumenty | Co je měnová politika? | Dividenda | Tolerance k riziku | Americký akciový index Nasdaq 100 | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Bearish Market | Prodat vysoko | Nálada investorů | Jednání o brexitu | CEE | FDIC | Klíčový level | Dlouhodobé obchody | Indikátor SuperTrend | Aplikace pro obchodování | Full time | Trump rally | Obchodní systém CCI a EMA | Investice do sázek | Historie komoditního obchodování | Nejlepší investice | Barometr | Výkon akciového indexu | Neustálé vzdělávání | CFD obchodování | Obchodování na parketu burzy | NinjaTrader | Vysoký výnos | Obchodování proti trendu | Nový rekord | Obchodováním s futures kontrakty | Obchodování s minimálním rizikem | Jak se jednoduchý klouzavý průměr počítá | Rozvoj vašich dovedností | Vstup short | Trh se zlatem | Úroky | BTCE.DE | Analyzovat jednotlivé akcie | Vyšší úrok | Nadměrné obchodování | Indikátor Stochastic | Refinitiv | Přenos | Plodiny | Majors | Swingoví obchodníci | Statistický úřad | Tradingová rozhodnutí | NIKL (NICKEL) | Top 40 německých akcií | CVX | Videokurz pro začátečníky | Cyklické akcie | Bloomberg TV | Cena | Růst produktivity | Investiční banky | Měnové kurzy | Investiční zlato cena graf | Omezení rizika | Burzovní grafy | Kypr | Daytradeři | Omezené dodávky | Vývoj USD | Riziková strategie | AIGI | Vývoje počtu denních úmrtí | Dlouhodobý support | Bearish Engulfing | Býčí trh | ASML Holding NV | Správné řízení rizika | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Objem peněz | Letecká doprava | Money-Management | Kapitulace medvědů | Infineon Technologies | Bytové jednotky | Akcie 3M | Air | Předpověď budoucích svíček | Zvýšená tržní volatilita | Realitní kancelář | Akcie dnes | Fed Funds Rate | Káva | Projevy představitelů vlád | Zinek - Vývoj ceny zinku | Obchodované páry | T-Bill | Omikron | Firma | Zápis z posledního zasedání Fedu | Emocionální výkyvy | Foreign Exchange | Ceny akcií | Jakub Kraľovanský (Trader 2.0) | Defenzivní akcie | Inspirace | Automatické obchodní systémy (AOS) | Futures kontrakty na obilí | Největší americké společnosti | Podílové fondy | Zájem o hypotéky | Technické korekce | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Producent ropy | Backtestování na historických datech | Klíčové oblasti | Vlastnit akcie | S&P500 | EBay | Epidemie | Největší pády | NEO | Americká seance | Čínská ekonomika | Patterny | Pokles úroků | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Investičníweb.cz | Koronakrize | Strategie binární opce | Technologie | Ruská krize | Rostoucí klín | Směnný kurz dolaru | MetaTrader 5 | Strategie Buy and Hold | Hypoteční sazby | Finální odhad | Cik-cak pohyby | ČNB | Oddělení forexu | Dlouhodobé růstové tendence | Pohyby směrem nahoru | Zajímavé příležitosti | Akciový graf | Rozhodnutí americké centrální banky | Pokles likvidity | Nobelovy ceny | Investujeme | Výkyvy v cenách | Agentura Bloomberg | Bilance Fedu | Potenciální profit | Vydávání dluhopisů | Úspěšné obchodování s komoditami | Tipy pro obchodování | IPO Coinbase | Online trading | Forex hedging strategie | Spekulativní obchodování | Pokles | Contango | Posílení ekonomiky | Index PCE | P/E Ratio | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Akciové fondy | JPM | Fenomenální růst | MGM | Ochrana proti inflaci | KRW | Davový efekt | Fundovaný účet u FTMO | Využívání S/R zón | Holubičí postoj | Diverzifikace portfolia | E-mini | Růst cen nemovitostí | Výběr zisků | Margin | Globální inflace | Globální investoři | Potvrzovací klam | Evening Star | US High Yield | Makroekonomická situace | Line chart | Velikonoce | Rating AAA | Vývoj akciového indexu | Know-how | Supporty (úrovně podpory) | KO | Investiční portfolia | Historická data | Take-Profit | Ochranné příkazy | Štěpení akcií | Backtestování obchodních systémů | Centrální banka Nového Zélandu | Monetární politika | Gala | Rekordní zisky | Akcie Alphabet | Americké společnosti | Rady pro začínající | Globální pokles akciových trhů | Druhá největší kryptoměna | Potenciální zisk | Fyzické trhy | Obchodovat podle institucionálních objednávek | Kniha The Passion Paradox | Švýcarská centrální banka | GOOGL | Hedge | Příklady fyzických komoditních burz | Cenové minimum | Britský akciový index | Začněte obchodovat | Rezervní měna | Globální ekonomické problémy | Royal Caribbean | VIP zóna FXstreet.cz | Poplatek | Výsledky institucionálních objednávek | Swingtrading | FX Analýza | Uptrendová čára | 4GLD | Radek Janáč | Lego | Hodnota EPS u akcií | Úrokový diferenciál | Restrikce | Tesla Q1/23 | Average directional movement index (ADX) | Maloobchodní tržby | Mercedes | Investování na burze | Index ISM | Bezplatný výběr prostředků | Americká výnosová křivka | Kurz USD/CZK | Situace na trhu | Invaze | Kurzy měnový | Strach z propásnutí příležitosti | Americká ekonomika | HDP | Můj trading | NVDA | Technický výhled | Svět investování | Earnings date | Expert Advisor (EA) | Akcie spoločnosti | Obchodník | Etoro | Swingové obchodování | Charlie Munger | Portfolio manažer | Adaptive Market Hypothesis | Výhled na 2. kvartál | EMA | Kurs USD CZK | Index euro | Jak investovat do akciového indexu | COVID-19 | Jak rychle zbohatnout | ETF Vanguard S&P 500 UCITS | Kurzy měn grafy | Odkup akcií | Analýzy trhu | Předpovídat tržní pohyby | BoE Andrew Bailey | Adaptace | Diverzifikovat akciové portfolio | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Ceny benzínu | Historie účtu | Kapitálové požadavky | Údaj NFP | Problémy | ISIN | Blue-chip | ROE | Anglogold Ashanti (AU.US) | Omezení cestování | Sbor volitelů | OTC obchodování | BHS Timur Barotov | Index cen | CAD NOK | Obchodování indexů | Rozhodnutí australské centrální banky | Účely spekulace | Tick | Gann | Výše úrokových sazeb | Proražení S/R úrovně | GE money | Dobré obchody | Čínská vláda | Pohyby směrem dolů | Daně | Kryptoměnový gigant | MACD indikátor | Pin Bar formace | German DAX | Lídři | Investment Management | Pivot | Pravidelná reflexe | Počet obchodních příležitostí | Kryptoměna | Sport | Výkon akcií 100 | Velké riziko | Nákup a prodej různých surovin | DonAlt | Pravidla obchodování Alligator | Komfortní kancelářský prostor | Zprávy z trhů | Graf indexu S&P 500 | Pokles indexu | Ekonomické faktory | Obchodovat | Komodity trading | Nejobchodovanější měnový pár | Zásoby ropy v USA | RRR | FXCM | SaxoStrats | metodologie | Dopad na hospodářství | Momentum | Kurzy měn VIP | Porovnání více instrumentů | Bezrizikové prostředí | Podnikání dané společnosti | Pozitivní sentiment | Zavírání pozic | Prodejní ceny | Držitel preferenční akcie | COMEX | CBOE | Forexo | Evropský systém | Ředitel Saxo Bank | Workshop | Inverted Hammer (Obrácené kladivo) | Základní koncepty fundamentální analýzy | Analýza trendů | Vývoj ceny ropy WTI | AUD/CHF | Růst zisků | iTrade | STP účet | Obchodní rozpětí | Manager XTB | Osvojení si ovládání obchodní platformy | Zisky | Obchodování s akciovými indexy | FCA | Hlouběji porozumět trhu | Současné ceny | Investiční zlato vývoj ceny | Platformy pro obchodování | BNP Paribas | Nevýhody | Historické rekordy | VentureGPT | Co jsou to akciové indexy? | Jaké analýzy se používají | Fox Business | Informace o kryptoměnách | Signature Bank | ZAR - South African Rand | Globální ekonomika | Řídit svá rizika | Časová pásma | Vývoj svíčky | Bitcoin Cash | GRMN | Identifikovat trend | Čínské přístavy | Pozitivní výsledek | Swap | Summit G20 | USD/TRY | Miliardy eur | Obchodování bez přerušení | Anomálie | Koncentrace | Altcoin market cap | Ropný šok | Head and Shoulders | Typy obchodovaných komodit | Forex asistent | Zlepšení obchodních výsledků | Akcie v CAC40 | Firemní dluhopisy | Qualitative analysis | Obchod s rýžovými tikety | Wells Fargo (WFC.US) | Trading Central | Odraz ceny od trendové čáry | Bottom fishing | Cisco Systems | Bollingerova pásma | Kancelářský prostor | Forex forum cz | Americké akciové trhy | Propad ropy | Anglogold Ashanti | Toyota | Shortování akcií | Přijetí zisku | Ratingové agentury | Kryptoměna Dogecoin | Manuál | Společná měna | Alerty | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Konzistentně ziskový obchodník | Cena zlata | Graf akcií farmaceutické společnosti | Obchodní situace | 2024 Market Outlooks Ners | Obchodníci a kreativita | Velký drawdown | Burza futures a opcí | Vývoj ceny niklu | HSBC | Pullback | Kdy se support mění na rezistenci | Zvýšení ceny | Vstupní signály | Organizace zemí vyvážejících ropu | Live trading | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | Zklidnění trhů | Využití krátkodobých výkyvů | Trinity Bank | Kryptotrh | Citigroup (C.US) | Přecenění | Flash Crash | Vývoj indexu hypoteční splátky v USA | Breakout | Turecký prezident | Rusko-ukrajinský konflikt | Index výdajů | Kdy nakoupit akcie | Stabilní společnosti | Proč zvolit právě akciové indexy? | Co je to money-management | Možnost diverzifikace | Růst cen | Index Russell 2000 | Ropní giganti | Williams Percent Range | Forex obchodní strategie | Historické pohyby | Příkazy bank | Market making | Jak uspět na trzích | Obchodovat na živém účtu | Banka | Dluhový strop | Quant | Doktorát z financí | Politické riziko | Gamble | Cena kybernetické měny | Cenový pohyb | RSI | Pokročilá technická analýza | Overtrading | Ropa a Plyn | Shopify | Politické události | Hledání kvalitních supportů | SPX500 | Pády na burze | Asset management | Ocenění trhu | Pevné nervy | Obchodní příkaz | MSCI World | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Uzamykání zisků | Obchodování CFDs | Dash | Panický pohyb | Sledování vzorů svíček | Cenové patterny | IFO index | Volatilní instrumenty | Financování | Skupiny trhů | Základní úroveň technické analýzy | Platforma MetaTrader | Úroková sazba v USA | Zájem o akcie | Contemporary Amperex Technology (CATL) | Podnikání | Změny ve výrobních nákladech | ČSÚ | Akcie elektrické automobilky Nikola | Intraday trading | Systém obchodování | IoT | Market Watch | Co je bitcoin | Založení účtu | Historická minima | Stres | Akcie AMC | Měnový index | 8 nejlepších obchodních strategií | GMT | Historické maximum | Možné zisky | Hospodářský růst USA | Occidental | Americká lehká ropa | Photon Energy | Velké investiční fondy | Nastavení pravidel pro obchodování | Výkonnost předních německých společností | Navigátor | Jarda Tupý | Překoupení | Pokles ekonomiky | Trend na akciovém trhu | Poziční obchodník | Cenové formace | Martin Klass | Price Action formace | Správně předpovídat tržní pohyby | Algotrading | Loď Ever Given | Kapitálové trhy | Cenový vývoj | Tržní cena | Oblasti pro zlepšení | EPS u akcií | Emisní povolenky | XOP.US | Republikáni | Úvod do světa grafů | USDJPY | Oversold | Těžby kryptoměn | Forex hedging strategy guaranteed profit | Indikátor Envelopes | KSU | Long / Short | Zprávy z USA | Investiční zisky | Investiční poradenství | Expobank | COT indikátor | Volatilní trh | Trade | Kurzy investování | Erste | Amazon Prime | Forex hammer | ROCE | Cykly | DISH | Obchodovat na forexovém trhu | Skillset | Fraktál | Růstové tendence | Zlepšení ekonomického výhledu | Část traderů | Scaling In | Kanadský dolar | Mistrovství v obchodování akciových indexů | Parametry obchodní strategie | Line | Aktivní obchodník | UMA | Hodnota amerického dolaru | Tilray | LTC/USD | Zveřejnění úrokových sazeb | ICE | Úroveň supportu | Učitel | Medvědí trend | Škola tradingu | Peter Kažimír | Důležitý signál | Nezávislý obchodník | Obchodování na akciových trzích | Recesia | Freedom Finance | Obchodovat na forexu | Ropa | Pražská burza | Řízení společnosti | Mali | DNO | Krypto trh | Zisková strategie | Potenciální otočení trendu | Korelace měn | Jitan Solanki | Začátek porozumění | CFD obchodníci | Renko grafy | Applied Materials | Index CAC 40 | Pokles trhů | Small and Mid Cap Funds | Poskytovatelé likvidity | Manufacturing PMI | Seminář | Spotřebitel | Ekonomická data z USA | Nárůst bitcoinu | SolarEdge | Jak vybrat nejlepšího brokera | Hospodářský růst | Růst dolaru | Pattern Obrácené kladivo | Vydělávat peníze | Ceny ropy WTI a zlata | VOW3 | Padající hvězda | Výkyvy na trzích | Finanční výkonnost | Kurz měny | Stock Hero | XTB Štěpán Hájek | Posílení eura | Americké státní dluhopisy | WELL | Odhodlání | Raiffeisenbank a.s. | HAS | Malý účet | Pivot points | Anglická libra | Tržní šum | Volatilita je nízká | Akciová rally | Profesionální denní obchodníci | Směnárna | Akcie Gamestop | WTI | LVMH | ETF fondy | Předvídání trhu | Otevřená pozice | Bod | Kryptotrhy | Intermarket korelační strategie | Shares | Wide Range Body | Koupit bitcoin | Zisk společnosti | Raiffeisen Bank International | Rozhodování | Odhady HDP | Dopady volatility na světové trhy | RBNZ | PRIBOR | Obchodování institucionálních objednávek | Paládium | TRX | Fear and Greed Index | Pokladniční poukázky | Rozdíl v poměrech P/E a P/BV | Reserve Bank of Australia | Hodnota Pipu | Global Conflict Tracker | Obchodování CFD | Legendární investoři | Trendová strategie | Marihuanové akcie | Merck | Predikce vývoje | Pocket Option | Americká měna | BatteryTech | Stop Limit | Nord Stream | EMU | Debata | AU.US | Android | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | GlassNode | Euro | Jak snížit výdaje u obchodování Forexu | Japonské svíčkové grafy | Jak začít s komodity? | Měnící se tržní prostředí | Mateřská společnost | OCI | Ziskovost | Fundamentální pozadí | Mastercard Incorporated | Forex menové páry | Bankéři | Týdenní tržní výhled | Prop tradingové firmy | Bezpečné dluhopisy | Burzovní obchodník | Sázet | Výhody a nevýhody | Applepay | Akcie farmaceutické společnosti Pfizer | LES | Cena ropy | Hledání bezpečných investic | Schválení prvního bitcoinového ETF | ITV | Cíl akciového indexu | Koučink | Procentuální risk | Umělé oslabení | Doba pro nákup | Základy akciových grafů | Ekonomická zpráva | BTC CME FUTURES | Obchodování forex | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Být trpělivý | Konsolidace ceny | Forexový obchodník | Drobní investoři | Vyhledání tickeru | Marže | Využití kapacit | DAWN | Klid | SpaceX | Prezident USA | Německá ekonomika | Forex Factory | NEM.US | Plánování vstupů | Zlato a stříbro | Polygon | Josef Košťál | Diskont | Svatý grál | Chování na trhu | Trh kryptoměn | Glassnode | Knihy o tradingu | Miláčci Wall Street | Risk | Ministerstvo financí | Falešný signál | Váš trading | Charles Bridge Global Macro Fund | KRW - South Korean Won | Vstup do obchodu | Neschopnost trhu | Riziko spojené s obchodem | Napětí v Perském zálivu | Kurz USD | Lockdowny | Mírná korekce | Dividendový výnos | Recenze | Alphabet | Tempo růstu HDP | USD/CAD | Struktura | D1 grafy | Jednoduchá svíčková formace | DAX-FTSE | Chyby v money managementu | Technologický vývoj | Vývoj měnového páru USD/CAD | Vlajkové formace | Vedení společnosti | Kurz domácí měny | Smíšená portfolia | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Menší riziko | Inovace | Největší banky | Emmanuel Macron | Safest European Broker | Výnosy státních dluhopisů | VPS | Cena akcií AMD | Forex volatilita | Dotcom bublina a NASDAQ | Mario Centeno | Pozitivní přínosy | Obchodní systémy | Rezistence na support | Delta Airlines | Signály | Poziční trading | Obchodní kapitál | Výkon vašeho portfolia | Účely swingového obchodování | Přizpůsobovat se | Golden Cross | Zdanění | Precedens | Brokerská společnost | Vývoj ceny mědi v USD | Coinbase (COIN) | Návrat ceny zpět do trendu | Index novozélandského dolaru | Lira | Automatizované obchodní systémy (AOS) | Vývoj kurzu EUR/USD | Největší investoři | Růst ekonomiky | Seriál o ETF | Bank of Canada | Trhy jsou dynamické | IHS Markit | Obchodní aktivita | Peněžní zásoba | Statistiky | Ekonomické recese | Rezistentní pásmo | Růst akcií | Ole Hansen | Kurzy eura | Graf Kakaa | Velikost obchodního kapitálu | Podílník | Zdraví globálního průmyslu | Trendové strategie | Stoxx 600 | Úrovně rezistence | Zahájení obchodování | Vývoj měn | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Intradenní trading | Čínský index | Investiční web | SAP | Dluhopisové trhy | Kurzy měn anglická libra | Diverzifikovat | Strategy Provider | CIND.UK | FX | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | Plánování vstupů a výstupů | Ben Bernanke | Global Markets | Propad HDP | Kurzy měn Slovensko | Ján Hájek | Forex hedging strategy | Risk Reward Ratio | Technologický Nasdaq | Řízení obchodu | Michal Stupavský | Purple Trading | RUB | Bitcoin rally | Krize eura | Ochránit stávající pozice | Tým RoboMarkets | PBOC | Kurz | Kurzový zisk | Market | Technologický obr | Biopaliva | Moderní prop tradingové firmy | Politika centrálních bank a geopolitika | Data o nově nakažených | Patria Finance Branislav Soták | Agresivnější metoda | Bankovní sektor | Investice do umění | Unicredit | Realizovat zisk | Big Mac | Double top | Překážky | Světová válka | Minimalizace inflace | ETF investovat | Pokles výnosů | Sledovat tržní trendy | Stávající trend | Rozkolísaný | Diskuzní fórum | Scalping tradeři | Český broker | UST | Výplaty dividend | MATIC | xStation 5 | Akcie Alibaby | Představitelé centrální banky | Pasivita při exekuci | Obchodování binárních opcí | Live obchodování | Pravidla systému obchodování | Martingale | Cena ropy klesá | Obchodování ropy | Ceny pšenice | BH Securities | STP | Platforma pro akcie a měny | Úsilí | Vzdělávací článek | Active Trader | Trading Coach | Krmný dobytek | Nálada na trhu | Obchodovat breakouty | Býčí vyhlídky | Sell Price | Principy obchodování | Profit-Target | Akcie podniku | Medvědí scénář | Složení indexu PX | Vybírání likvidity | Pochopení trhu | Makroekonomické faktory | Soubor pravidel | Ceny ropy Brent | Zájem o bitcoiny | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Hráči na forexu | Vliv na obchodní rozhodování | Kenneth Waltz | Otevřené obchodní pozice | Rozumné rozložení rizika | ETF investiční portfolio | Druhý odhad amerického HDP | Anticyklické akcie | Envelopes | Finanční situace | Nákaza virem | Obchodováním s futures | Možnosti vydělávat | Investro.com | Demo účty | Market Scanner | Pozitivní výsledky | Korekce ztrát | Americké dividendové akcie | Korporace | Outstanding shares | Deficit státního rozpočtu | Obchodování s nástroji CFD | Intradenní grafy | BKNG | Důležité fundamenty | Jak těžit Bitcoin | Aukční výhody | Investujte | Měď | Pravidelný příjem | Obchodní bilance | Vášeň pro trading | Proinflační | Tým Admiral Markets | Devizy | Volatilní aktivum | Částečný odprodej | Zemědělské produkty | Platforma | Rozvíjející se trhy | RoboMarkets v ČR | Charting | AUD | Platina (XPT/USD) | Globální finanční krize | AIGI.UK | Contract | Peter Hupka | Hodnota dividend | ISO | Stratég Saxo Bank | Červená čísla | Porovnání hlavních ukazatelů | Gannovy metody předvídání trhu | SGD | Rostoucí praporek | Binance | Silná rally | Exchange Traded Funds | Zajišťovací obchody | Nástroje Fedu | Shiba Inu | Nepřipravenost | Ekonomické indikátory | Falešný break | Objem obchodování | Forex signály | Obor podnikání | Vzdělávací články | Obchodní zásoby | Oscilátor RSI | Commodity | Gann Theory | Breakout Trader | Nové obchodní příležitosti | Německá průmyslová výroba | Sebevědomí | Forex obchodování | Vzrušení | Silný nákupní tlak | Zajistit si riziko | Druhy komodit | Daily POC | Rychlost zotavení | Nejlepší obchodní platformy | Pegas Nonwovens | Japanese candlestick chart | Co jsou mezinárodní konflikty? | Celková otevřená pozice | Negativní zprávy | Platformy xStation | DAX pro německé akcie | Programovací jazyk | Limitní pokyn | Predikce | Jak často indexy sledovat | Fibo | Investiční teorie | Tomáš Raputa | Hanging man | Touha po vzdělávání | Propad cen akcií | Masový výprodej | Prima | Obchodování s emisemi | Zásoby benzinu | ETF na bitcoin | Citigroup | Andy Tanner | Hodnota EPS | Short pozice | Co je cTrader? | Základy fundamentální analýzy | Index VIX | Fondy ETF | Orderflow | Hospodářství | Spravovat své finanční prostředky | Unikátní příležitosti pro tradery | Index výdajů na osobní spotřebu | Barchart | První kroky na forexu | Státní měny | Nastavení grafů | Oslabení | Freeport McMoran (FCX.US) | EV | Záporná cena | Sledování objemu obchodů | Orange | Currency index | Dividend Yield u akcií Coca-Cola | FXstreet.com | Formace vlajky | Mistrovství v obchodování | Petr Kouba | Posouzení tržní situace | Švýcarské franky | Referendum | Dlouhodobá tajemství krátkodobých obchodů | Federal Funds Rate | Hospodářský cyklus | F.X.C.G. | Wales | Standardní lot | Oves | LPL Financial | Růstové tendence trhů | U grafů to začíná i končí | Pozice spekulantů | Inflace v Evropské unii | Americké akciové indexy | Vanguard S&P 500 ETF | Plánování | Koš hlavních světových měn | Nárůst nezaměstnanosti | CryptoCred | CME futures | Intradenní styl obchodování | Kurzy grafy | Výkon akcií 40 | Kapitalizácia | Market Maker | Intermediate | Realizace obchodu | Konec MetaTrader | Uhlí | Komodity na trading | Nižší ceny | Hodnota indexu | Global Industry Classification Standard | Aktuální sentiment na trhu | Další posilování | Ekonomická krize | Ekonomická expanze | Pokročilé obchodní metody | Cenové stability | Úvod do kryptoměn | Zasedání ECB | Purple Gap indikátor | Credit Suisse | Konec MetaTrader 4 | Analytické fórum | CandleVolume | Powellovy komentáře | Philip Lowe | Nejlepší výsledky | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Převis | USD online | Fork | Velmi volatilní aktivum | TOTAL MARKET CAP | Conseq Investment Management | Investované peníze | Odhady PMI | Opakující se vzory | Vysoká cena | Konfluence více faktorů | Holdingová společnost | NN Group | Obchodované instrumenty | Řídit riziko | Expert | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Daytrader | CATL | Vývoz | Dnešní údaje | Josef Zeman | Davide Biocchi | Intraday obchodovanie | Světové finanční krize | Vyšší cenová maxima | Vánoční svátky | Gate | Theresa May | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Profit daytradingu | Western Union | Kurzy měn komerční banka | Sestavení obchodního plánu | Recese | Index strachu | ZNGA | Zoufalství | DG | Vyjádření představitelů | BTCUSD | Bonusy | Riziková aktiva | Akcie ČEZ | Likvidita | Správná diverzifikace | Pojem technické analýzy | ASML | Recenze platformy xStation | Globální indexy | Renault | Švýcarský frank | Nejlepší Price Action | Báze | Jak se obchoduje s komoditami? | Capital Partners | Forex funds | GameStop akcie | Erdogan | Obchodní smlouvy | AUD/USD | Bitcoin peněženka | Analýza BTC | Vývoj pandemie | Vývoj akciových indexů | Životní cíle | Jak obchodovat Pin Bar | CZK/EUR | Vlastnosti hlavních měnových párů | Optimistický přístup | WhalePanda | USDTBTC | Jaké komodity obchodovat? | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Strategie Alligator | Deere & Company | Obchodování na burze v Londýně | Equity křivky | MANA | Měď (COPPER) | Riskantní obchody | Začít investovat | Burzovní indexy | Výrobní index | Tesla Motors | Stavební povolení | Aktuální stav | Počet nových žádostí o podporu | Zbohatnutí | Přehřátí ekonomiky | Symetrický trojúhelník | Supremacy strategie | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Expert Advisors | Obchodní rozhodnutí | Růstový trend | Normální volatilita | Global Macro Trading | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Růst mědi | Čtení cenových patternů | Americké burzy | Baterie | Sledovat vývoj volatility | Forex graf | Dlouhodobé vs. krátkodobé timeframy | Vývoj indexu NAHB | Zkušenost je vítěz | LME | Podstata času | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Sója - Vývoj ceny | Expirace opcí | Profi obchodní systémy | Nevýhody diverzifikace | Frank | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Rorschachův test | Obchodní omezení | Ministři | ETN | EUR/SEK | Začínající investoři | Balance | Kapitálové výdaje | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Mondelez | Zkušenosti klientů s obchodováním | Předpovídání budoucího pohybu trhu | Transparentní | Obchodování Futures | Support mění na rezistenci | Momentum indikátory | Akcie small-cap společností | Kurz eura | David Cameron | Pivot Pointy | Snížení úrokové sazby | 1W | Nedostatek emocionálního zapojení | Pracovní síly | Dnešní zpráva | Uzavření obchodu | Cap | Údaje z USA | Zasedání britské centrální banky | Tomáš Rozehnal | Kurzy měn forex | Investopedia | Růst měnového páru GBP/USD | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Ekonomické analýzy | Nikkei225 | Oscilátor Marlin | ETF Ark Innovation | iForex | Patria Finance | Chování ceny | Ceny energií | Fresenius SE | Zápal pro trading | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Trh s kryptoměnami | Politická nejistota | Obrat trendu | Uniswap | Správná volba | Binární opce signály | VIP seminář | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Index důvěry | Jednoduchá strategie | Úrovně podpory | FOMC minutes | Měnový kurz | Nákupní tlak | Investiční fond | Břidlicové ropy | Brent (OIL) | Obchodovat s kryptoměnami | Nejrychleji rostoucí | Online grafy | Japonský premiér | MXN - Mexican Peso | Signály do obchodu | Příklady obchodování | Úspěchy | Obchodní náklady | Intradenní pohyby | Kiwi | Enverus | Celkový výkon | NEST | MQL4 | Zajímavé pohyby | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | USDCHF | Vypočítat si riziko a výnos | Feed and Greed Index | ZEN | Ziskový obchod | Příkaz OCO | CySEC | Multi-Asset obchodování | Politická rozhodnutí | Zvýšení cen ropy | Rostoucí inflace | Způsoby obchodování | Advance | Kurz bitcoinu | XTB Karol Hajduček | Forex historical data | Svíčkové formace | Technologický sektor | OSN | Signál ke vstupu | Indikátor reálného volume | Seznam brokerů | Výroba v Německu | Komunita | Jak si stojí akciové indexy | Výrazný pohyb | Booking | Předpovědi Saxo Bank | Moje obchodování | Euro posiluje | Blockchain | Boje na Ukrajině | Agentura Fitch | Řízení kapitálu | Jak obchodovat na trhu | Možnosti k obchodování | Sell Stop | PMI indexy | Nastavení money-managementu | Předpovědi | Společnost Microsoft | Vladimír Růžička | Údaje z Číny | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Korelační obchodování | Novodvorka | Vyhlídky americké ekonomiky | Zig Zag | Globální potravinové zásobování | Živnostník | Mince | Porovnání vývoje ceny akcie | Promenáda finančních indexů | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Maloobchodní tržby v USA | Předpokládaný profit | Americké volby | Rychlý zisk | Rate of change (ROC) | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Úspěšné obchody | Benzín | Binární opce podvod | Channel | Videokurz | Swiss forex | Rostoucí ceny | Trend | EUR/NZD | Akcie a ETF | Dění na trhu | Adidas | Correlation Matrix | Nejbližší rezistence | Káva - Vývoj ceny kávy | Harmonické formace | Dow Jones Industrial | OXY | XTB Online trading konference 2024 | ETF roku 2020 | Sankce | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Ceny platiny | Důležité informace | Zásoby plynu | Japonský jen (JPY) | Akcie na burze | USOil | Vstoupit do obchodu | Recenze platformy | Chamtivost a strach | Kroky Fedu | Časový rámec | Centrální depozitář | Obchodní pokyny | SaxoTraderPRO | Míra inflace | Fyzické zlato | Fundamentální data | Rollover | Základní prvky obchodování | Poptávka po mincích | Fraktál indikátor | Energetika | Manufacturing | Cena ETF | Sofistikovaný byznys | Obchodní podmínky | Likvidní trh | Registrované cenné papíry | Spotřebitelská důvěra | Dluhopisová ETF | MMF | Nejúspěšnější trader | Michala Moravcová | Biotechnologické společnosti | MAN | Diverzifikované portfolio | CNN | USD/RUB | Pomalé oživení | Řízení pozic | Obchodování s patterny | Zlato (XAU/USD) | Hodnota dolaru | Platforma SaxoTraderPRO | Stop Out | Svět měnové politiky | Spotify | Ekonomický výhled | Mateřská společnost Googlu | ChainLink | Finanční ukazatele | Dividend Yield | Objem objednávek | Snížení emisí | Obchodování s vlastními penězi | Nařízení | PoW | Prospekt | Seniorní analytik | TradingView | BlackRock iShares ETF | Ropné akcie | Proces učení | Horizontální linie | Inflace v Německu | Komerční banka | Farmaceutické společnosti | BTC | Spravované fondy | Binární opce trader měsíce | Parametry indikátorů | Fed index | Investování do podílových fondů | Indexy | Citi | Altcoiny | Událost roku pro tradery | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Směr trendů | Odborníci | Interpretace svíčkových grafů | Marek Vaňha (Golden pocket) | Fond KKR | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Global Forex | Severomořská ropa Brent | Americké trhy | Lightning Network | Inteligentní vkládání pokynů | Zpřísnění měnové politiky | Bitcoin trading | Evoluce | Výrobní PMI | Hurikány | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Vyčíslení rolování | Gold | Růstový fond | Zakreslování trendových čar | Akciová společnost | Přehnaná sebedůvěra | Return on Equity | Česká národní banka (ČNB) | Poskytovatel likvidity | Průmysl | Kapitalizácia altcoinov | Vývoj výroby automobilů v USA | Vypočítat si riziko | Investovat do zlata | Summit EU | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Užitečné funkce | Bolest | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Lehká ropa WTI | Bridgewater Associates | Market Profile | CFMS | Makroekonomické strategie | Příběhy o úspěchu | Forex how to | Makroekonomická data | Obchodní styly | Obchodování pomocí SMC | Švýcarský frank (CHF) | Marže společností | Tempo růstu | Bavlna - Vývoj ceny | Podnikatel | Obchodování v grafech | Úvěrový rating | Bilance ECB | Korekce cen akcií | Bankovnictví | Momentální trend | Forex zprávy | Commitment of Traders | Aerolinky | USD index | Americké dluhopisy | Dosahovat zisku | Slavomír Steigauf | Francouzská ekonomika | Specifický typ tradingu | Buy and Hold u investování do ETF | Nadhodnocení | Pandemie covidu-19 | Zisk z dlouhé pozice | Continental | Break-Even | Pohonné hmoty | HKD - Hong Kong Dollar | Atraktivní zisky | Biliony | Bankovní index | Kryptoměny a trading | Divergence | Trend is your friend | Zlato online | Silné euro | Investiční soutěž | Darwinova teorie | Bilion dolarů | Zvyšující se likvidita | ETF | SuperTrend | Nasdaq v USA | Pravidelné výplaty | Trend dolů | Přehled o dění na trhu | Akcie klesají | Akciové trhy | PAMM | Cíle | Value Gap | Zajímavé akcie | Americký trader | Nastavení indikátorů | Dnešní ekonomický kalendář | Contemporary Amperex Technology | Poziční forexoví obchodníci | Graf vývoje kurzu eura | Forexový trader | Větší zisky | Obchodování odrazu od trendové čáry | Měnový výbor | Tvorba zlozvyku | Metody analýzy akcií | Obchodování Alligator | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Moneta Money Bank | WebTrader Patria | UnitedHealth | Saúdové | Varování | Ceny drahých kovů | Crédit Agricole | Ceny nájemního | Buy dogecoin | Co to je broker | Stabilní zisky | Koronavirus ve Velké Británii | Úrokové sazby | Větší korekce | Viceprezident ECB | Obchodník s cennými papíry | Černé zlato | Snížení volatility | Otevření forexového účtu | Obchodní aktivity | Referenční měna | Ekonomika Spojených států | Spojení | Fibonaci | Pokles indexu S&P 500 | Infineon | Long | Pavel Kohout | Rally | Bankovní rada | KBC | Cena dnes | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Mohutné intervence | Vysoké výnosy | Komoditní index | Hypotéza adaptivního trhu | Jan Kaška | Macron | Maloobchodní prodej | Výrazný propad | Klíčový support | Vanguard growth ETF | Cenové indexy | Provize | Parametry obchodu | GLE | VWAP indikátor | Banky | Výsledek obchodování | Nálady na trhu | EHS | Spokojenost | Bear | Stanovení pevných stop-lossů | Internetový obchod | LEANHOGS | Dlouhodobý úspěch | MSCI All Country World | Japonská ekonomika | Zlato cena | Intesa Sanpaolo | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Portfolio manažeři | První odhad | Osobní příjmy | Aktiva | Pokles inflace | Poplatky účtované brokerskou společností | Krátkodobé cenové pohyby | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Nikl - Vývoj ceny niklu | GBPX | Graf akcií společnosti Nvidia | Prodejní tlak | Wrbtrader | Forex fórum | Evropský statistický úřad | Portfolio manageři | NextEra Energy | Velikosti pozic | Emocionální vzorce | GEVORKYAN | Intuice | AUDNZD | Smíšené fondy | Kmenové akcie | Obchodovat denně | Akcie Deutsche Bank | Brad Stulberg | Výnosy z dluhopisů | Nákup zlata | Jednoduchý klouzavý průměr | Volume | Business | Japonská burza | GBPJPY | Spotová FX | Evropští investoři | Podíl na trhu | Sanofi | Bezpečné měny | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Devizové rezervy SNB | Analytik GfK | Indikátory | Ceny výrobců v eurozóně | ETX MT4 | WFC | Nebezpečné pohyby | VUAA | Ichimoku Kinko Hyo | Konsolidace | Růst cen akcií | Slábnoucí dolar | Kurzy libra | Investování do akcií | Pokles cen | Největší banky v USA | Další regulace | Obchodní příkazy | Ukázky SMC obchodů | Algoritmus | MVRV | Obchodování s komoditami | Top 30 americké společnosti | Relative Strength Index (RSI) | Prvky technické analýzy | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Změny ceny | Obchodní operace | SP500 | ZINC | Začít obchodovat | YouGov | Kulaté číslo | Kurz rublu | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Přelom roku | Finanční poučka | Respektování trendové čáry | Sebekázeň | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky amerických společností | Tržní kapitalizace Tesly | Výsledky voleb | Nový týden | White Label | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Tipy pro začátečníky | Cena SOLANY | Long signál na akcie | EUR/TRY | Průmyslový sektor | Grafy zlata | Euronext Paris | Zdravotnictví | MSCI World Index | Sektorový fond | Makroekonomické indikátory | Počet akcií | Akcie Tesly | NZD/USD | Long signál | Čínské akcie | Rusko a Ukrajina | Pivoty | Producenti ropy | Jaroo strategie | Contracts for difference | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Four Candle Hammer Strategy | NKE | Graf ropy | Kraft Heinz | Časový úsek | Technologický pokrok | Jak investovat | Jak začít investovat | Brazílie | Evropský akciový trh | Swingový obchodník | Trading doma | Úroveň technické analýzy | Sentix | 10 akcií | Riziko denního obchodování | Trhy dnes | Snížení cen | Crypto trhy | Politika centrálních bank | Křížové měnové páry | Svíčkové grafy (Candlesticks) | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Indexy PMI | Obchodování FVG | Cena olova | Porovnání hlavních ukazatelů BMW | WTI Crude Oil | Pochybnosti | Intradenní trader | Co je Fair Value Gap | Danske Bank | Forex information | Síla měn | 1D | CNY - Chinese Yuan | Sierra Chart | Oslabení akcií | Trinity | Mini loty | Obchodní přebytek | Nájemní bydlení | Stratég | První moderní burza | Trading akciových indexů | Zisk na akcii (EPS) | Signál k nákupu | Špatné zprávy | Náklady spojené se skladováním surovin | ETFs | NAGA MT4 | Ruleta | Pokračování poklesu | Majetek | Algotrading ve Forexu | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Big tech | Trading strategie | Sucha | Sky News | Vývoj ceny hliníku | Linear Regression | iRobot | Ztráty | Přírodní katastrofy | WFC.US | Řetězce | VSA strategie | Graf svíčkový | Zotavení | Zákaznická podpora | Období nejistoty | Opcebinarni.com | Zrychlení inflace | Sentiment | Graf cena ropy | Order | Dokonalé Pin Bary | Kurzové riziko | Princip obchodování | Investovat do ETF | Zlato - Vývoj ceny | Trendový kanál | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Klíčové faktory | Výsledek zasedání | Index amerického dolaru | Světové indexy | Trader Jan | Největší pokles | Politika | Kurz NZD | Profesionální investoři | Akciový index Dow Jones Industrial | Konkurence | Provozovatel sociální sítě | Hospodářské recese | Commodity futures | Letecké společnosti | Zvyšování úrokových sazeb | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | Situace na grafu | Ekonomické zájmy | Komoditní stratég | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Tick grafy | Ben Laidler | Komunikace | Michal Lukáč | Investice do pozemků | Umělé oslabení eura | Backwardation | Obranné příkazy | Burza Binance | Stop-Lossy | Investiční ředitel | Obchodní realita | Indikátor MACD | Tier 1 | EURO INDEX | Yahoo Finance | Vysoké zhodnocení kapitálu | Býčí zprávy | MAM | FinTech akcie | ECOFIN | BHP | Dodržování pravidel | Pravidla hry | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Index DJIA | Forint | Graf EUR USD | GDP | Řízení pozice | Cenové maximum | Čtverec 9 | Negativní korelace | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Fungování mezinárodních konfliktů | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Typ brokera | Chronoekonomický pohled | Příliv investorů | Dobří tradeři | Jak diverzifikovat | Citibank | Forex obchodní platformy | Price Value Gap | Obchodovat Price Action | Blahobyt | Financial Highlights | Ekonomická realita | Burzovní obchodování | Double bottom | Investování do nemovitostí | BASF | Forex hedge strategie | Pokles průmyslové výroby | Potvrzení transakce | Japonský akciový index | Výhody a nevýhody | Spotřebitelská důvěra v Německu | Objemy obchodů | GPS | Typ tradingu | Indexy S&P | Konzistentně ziskový | FundStrat | Zlatá horečka | Úrokový výnos | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Setkání zemí OPEC | Point and figure chart | Obchodní přístupy | Šedá ekonomika | Americký ministr financí | Zdraví ekonomiky | Zajišťovatel | Zkušený trader | Investování do ETF | Čínské firmy | Vývoj ceny bavlny | Trenér | ISLN | SaxoTrader | Optimismus investorů | Zobrazení grafů | Kurzy měn forint | Nálada | Geopolitická rizika | Držení pozic | Dow Jones | FAO | Engulfing pattern | Indie | Letectví | Odvětví a sektory | Akcie společnosti Coca-Cola | Nákupy | ForexFactory | Jak obchodovat patterny | Měnové zásahy | LTC | Měnové páry | Technologické akcie | ProShares | Měnové politiky | Random Walk | Investiční mince | Vnímání | FinWin | Aktuální složení indexu PX | Chevron (CVX.US) | Oregon | Vliv na trh | FX news | Trend a jeho identifikace | Index volatility VIX | HighSky Brokers | Vývoje ceny akcie Tesla a BMW | Investiční příležitosti | Motivátory | Čínský výrobce | Polkadot | Pohyby na trzích | Výkonnost indexu S&P 500 | Forexové obchodování | Živobytí | Ekonomika | Downing Street | Martin Kopáček | Německé automobilky | Pohyb ceny | Analytik krypto | Oxford Economics | Klidný prostor | Výnosová křivka | Analýza výkonu | Graf Švedské měny | Historická maxima | Ekonomická data | Odliv vkladů | Velký balík peněz | Elektřina | Trading | WTO | Divoká období | Obchodování trendové strategie | Currency | Komodity ropa WTI | Americké statistiky | Výrobní index PMI | Vyzkoušet si trading | Praktické ukázky SMC | Dobrá zpráva | Obchodování s cizími měnami | Předsevzetí | Ochrana zisků | Petr Mašláň | Aktuální makroprostředí | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Futures na sojové boby | Investiční zlato Finod | Investiční aktivity | Akcie spoločnosti GameStop | Zhodnocení peněz | Commerzbank | Varianty koronaviru | Jednotlivé akcie | Zhodnocení | Katastrofy | Výkonnost akciových ETF | Obchodování s futures | Veřejně nedostupné informace | Prolomení supportu | TETHER vs BTC | Forex foreign exchange | 5G akcie | Kryptomněnové ETF | Investovat peníze | Investice do zlata | Ceny zlata | Obchodování se zemědělskými komoditami | Ukazatel pro analýzu akcií | Vysoké zhodnocení | Evropské akciové trhy | Poklidné obchodování | Výhled | Velmi volatilní | Timeframe | Jan Kovalovský | Automatické obchodní strategie | Prodejní cena | ESM | Zerohedge | Erste Group Bank | Slovo recese | Vinci | Mozek | Obchodování měn | Abenomika | Kurz libry | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | Analýza měnových párů | Timur Barotov | Supporty | Americký trh práce | Indexové ETF | Roadshow | Obchodní účet | Strategie Supremacy | Akciový index DAX | Obchodní myšlenky | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Příchozí fundamentální zprávy | Obchodník intratýdenní | Propad kryptoměn | Deriváty | Ethereum | Přísná opatření | Trading konference XTB | Occidental Petroleum (OXY.US) | Zpráva o trhu práce | Embargo | Economist | Pokročilé obchodování | Strategie breakout | PRIIP | The Coca-Cola Company | Forexoví tradeři | Reálný obchodní účet | Carry trade příležitosti | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | Potvrzovací signál | Telecom Italia (TIM) | Tesla Q1/23 report | Trendové čáry | Vlastní bydlení | Scalping | Formace 123 Gap | Sentix index | Tradeři | Zaměstnanci | Výběr prostředků | PayPal | Výpočty P/CF | Virtuální účet | Bankovní krize | ETH/USD | Technical analysis | Technologický index Nasdaq | Politika Fedu | Čerpací stanice | Evaluační fáze | Forex gold | Finanční trhy | Účinné strategie | Směr tržního pohybu | Údaje o maloobchodních tržbách | Swing strategie | Význam timeframů | Nevýhody strategie Buy and Hold | První dojem | Vrcholení koronavirové krize | Ekonomické trendy | Denní zprávy | Výsledek zasedání Fedu | Zlaté rezervy | Cyrrus | Inverzní hlava a ramena | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Klesající úrokové sazby | Kde nakoupit zlato | Full-time trader | Řízení rizikové expozice | Indikátor ADR | X-Trade Brokers | eBook | Freeport McMoran | Průraz trendové čáry | Insider | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Kurzy měna | Investoři do zlata | Aktuální rezistence | Makroekonomické analýzy | Růst cen energií | Prostor pro růst | Znovuotevření ekonomiky | Americká vláda | Odolné společnosti | General Motors | Fondy | Dlouhodobý trend | Polkadot (DOT) | Walt Disney | Soupeření | Týdenní výkon | Ceny akcie | Klubinvestoru.com | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | Historické pohyby cen | STT | MXN | Chápat souvislosti | ČEZ | 100 SMA | Cenové hladiny | Austrálie | AAPL | HDP Číny | Tether | Výzkumná společnost | Analytik finančních trhů | Udržitelné investování | Financial Times | Pasivita při řízení obchodu | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Trade Station | MSTR.US | Cathie Wood | VUAA.DE | USD za barel | Philips | Nikkei 225 | Trade ticket | Australský index | Spread | Volume Spread Analýza | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Cenový pattern | Indikátor Volume Profile | Skalpování | Limitní příkaz | Obecné trendy | Trading edge | Podmíněné příkazy | Theresa Mayová | Jak správně přistupovat k objemu obchodu | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | Intel | Peněžní trhy | Obchodování dluhopisových ETF | New York | Jednotný objem lotů | LTRO | Rande Howell | Signál do short pozice | MSFT | Swing | Binární opce grafy | GS | EBITDA marže | Krize | AIG | Rizika a výzvy | Obligace | Fundamentalisti | Obchodní rutina | Investiční instrumenty | Pád akcií | Použití trendových čar | Jak se obchoduje | Price-to-earnings ratio | Optimistický výhled | Výše mezd | Cena Polygonu | Fresenius | Paul Tudor Jones | Pocit z obchodu | Personifikované investičné rady | Minimalizace rizika | Zajišťování | Investing | USD graf | NZD/CHF | Euro včera | Portál FXstreet.cz | AUD kurz | FOMO | Josef Nykl | Investiční zlato aktuální cena | Binární obchodování diskuze | Pasiva | Nástroje a indikátory | USD/MXN | Luxusní zboží | Risk Off | Objem klesá | Situace na trzích | GoldenPocket | Vysoké ceny ropy | AOS | Zpětný odkup akcií | Legendární investor | Můj trade | Exotické měny | EURCHF | ADA | Krize na Ukrajině | TER (Total Expense Ratio) | Podstata komodit | G20 | XTB Obchodník měsíce | Currencies | Joe Biden | Norská centrální banka | Pokles poptávky | Štěstí | Index strachu VIX | CEO | Oslabení dolaru | Pozitivní očekávání | NFT | Zlatý kříž | Prezident Erdogan | Pohyb Bitcoinu | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Hlavní obor podnikání | Prezidentské volby | Bankovní vzdělání | Darwin 2 | Dollar | Vstup long | ValueArea High | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Bilance zahraničního obchodu | Komodity - časté otázky | Trhy | Silné měny | Vývoj ceny stříbra | Dolarový index | Indikátor CCI | MicroStrategy (MSTR.US) | Výplata | Proočkovanost obyvatelstva | Vývoj ceny ropy | Richard Stříbný | Boj proti inflaci | Trend Swing | Specifika obchodování | Nový cyklus | Big Tech | Strach ze ztráty | Highsky.cz | Americké výnosy | Šance na úspěch | Akcie Tesla | Mezibankovní | Purple Gap | Flexibilita | US30 | Graf indexu | Prodej EUR | Nerespektování rostoucí trendové čáry | Náročná práce | TRON | Jak funguje Gannův čtverec | Úroková sazba | Kurzy měn chorvatská kuna | Generální ředitel | Cílení výnosové křivky | Ceny aktiv | Komodity obchodování | Obchodní platforma MetaTrader | Devizové rezervy | Protikoronavirová opatření | Měny emerging markets | Propracovaná obchodní strategie | FX trh | Internetová společnost | Burza | Semináře | Provozní náklady | Ekonomický kalendář | Britské referendum | AXP | MarketWatch | Poradenství | Investiční skupiny | Swiss Trade | Dotcom | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | První ETF | Vanguard ETF | Rozvoj | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Co je deflace | Marks Howard | Výprodeje | Akcie roku 2021 | OIL.WTI | Trendové ukazatele | Demoverze | Tržby společnosti | Obchodování s CFD | GKFX | Možnost realizovat zisk | Hliník - Vývoj ceny | Druhá největší ekonomika světa | Chuť vítězství | Proudy ekonomického růstu | SPWR | Capital Economics | Scaling Out | Rozhovor | Dlouhá pozice | Hlavní měnové páry | Plán obchodování | Transakce | Švýcarské banky | Šéfka ECB | Volatility trhu | Měnové páry na forexu | Hodinový graf | Nabídka a poptávka | Měny | XtremeWeather | Integrace systému TradingView | Bilance | Produktivita práce | Hladiny supportu | Krypto burza | Nerealizovaný zisk | Volby | Obchodování po vzoru velkých hráčů | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Investiční analytika | Sezónnost | Růst nezaměstnanosti | Renko strategie | Express | Ichimoku indikátor | Zaměstnanost | Profitovat | Glencore | Irsko | Správce aktiv | Butterfly | Obchodování na vyšších timeframech | Nová historická maxima | Rozjednané prodeje domů | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Trade Brokers | Podkladové aktivum | Obchod na Forexu | ETF průmyslových sektorů | Dobrá investice | Zpravodajství | ETF WTI Crude Oil | Měnová kalkulačka | Backtestování | Nadhodnocení franku | Používání kapitálu | Mezinárodní obchod | Nárůst ceny akcií | Ekonomika EU | Halving | Inflace v březnu | Porovnání vývoje ceny akcie Tesla a BMW | Které akcie | Obchodníci na finančních trzích | Přístup Price Action | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Subjektivní činnost | Šance | AUDJPY | DE30 | Ceny nájemního bydlení | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | GKFX.com | EUR/CHF | Fed dnes | Cykličnost | Dividendy | Měna | Jasný signál | Dodávky plynu | David Frost | Údaje o HDP | Akciový trh | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Forex history | Přístup k tradingu | Oslabení eura | Denní volume | Obchodování se státními dluhopisy | Americká burza | Intradenní obchodník | Akcie Stock | Sazby | Volume Profile indikátor | Ropa dnes | Silný pokles | Pohled na trh | Depth Trader | Aktivity společnosti | Historie | Trader Workstation | Internet of Things | Interbank VIP indikátor | Ichimoku | Ukončení obchodní války | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | Sympozium | MSCI | Burzovní index | Dassault Aviation | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Patria Direct | Pravidla obchodování | Thomson Reuters | Obchodovat pomocí Price Action | Obchodování opcí | MetaTrader Supreme Edition | USD | Investiční příležitosti 2020 | Index podnikatelské aktivity | Samurai bond | Užitečnost technické analýzy | Spotřebitelská poptávka | FTMO | Analytik krypto trhu | Akcia | Walgreens | Velké peníze na komoditách | Měny zemí G-10 | W1 | Miliardy dolarů | Inside | Ceny realit | Kurzy měn historie | Vanguard Information Technology ETF | Master Candle | Sója - Vývoj ceny sóji | ZIL/BTC | Jak funguje burza | Investiční doporučení | Investor | Finanční trh | Podnikání na kapitálovém trhu | MetaTrader4 | Růst poptávky | Cosmos | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | Černý pátek | Algoritmické obchodování | Nový trend | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Komoditní spready | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | Apple (AAPL) | Správné řízení peněz | Risk On | ICE BofA US High Yield Index Effective Yield | Eni | Alleghany | Čekající pokyny | Klíčová rezistence | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Prop firmy | Huw Pill | Patria.cz | Jestřábí politika | Sentimentu pro trading | Automatický obchodní systém | Jiří Makovský | Četnost obchodů | Carry trades | Indikátor Renko | Zobrazení obchodní seance | Stav ekonomiky | Milník | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | Dlouhodobé růstové tendence trhů | ABN Amro | Já Trader | Platformy pro kryptoměny | Britské firmy | EIA | Nejlepší rozhodnutí | Nízké obchodní náklady | Platformy | Partneři | IPO | Rusko | Vysoké riziko | Politické změny | Forex korelace | Ceny výrobců | Ekonomické projekce Fedu | Graf akciového indexu | Iracionální | Akcionář | Burza pro forwardy | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Miliardy USD | Forex Exchange | Provozní marže | Jiří Feix | Poradce | Trailing stop loss | Nezbytné riziko | Backtest (Backtesting) | Nižší maxima | Obchodní den | Obchodní platforma pro akcie | Pracovní den | Sazba Fedu | Zobrazování ceny | Initial Public Offering | Makroekonomické události | StrategyQuant | Zkušenost | Volume Spread | Pakt stability | Rostoucí trendová čára | Signál | Dna | Výrazný zisk | Digitální měna | Centrální depozitář cenných papírů | Írán | Zdražování | Meziroční inflace | S/R zóny | Pracovní trh | Dnešní obchodování | Měny rozvíjejících se trhů | ISLN.UK | Pozemky | Dlouhodobí obchodníci | Výsledkové sezóny | ETX TraderPro | Komodity grafy | Domácí měny | State Street | Britská vláda | Kurzy měn kalkulačka | FX Street | Vývoj cen akcií | EPS | Identifikace grafických formací | Výkonnost společností | Excelová tabulka | Obchodování ETF na burze | ADP | Vanadiové akcie | Typ obchodování | Hodnota zlata | Biliony dolarů | Nešťastná náhoda | Ropné trhy | Číst grafy | Kupní síla | Breakout obchody | Povětrnostní podmínky | CPI v USA | Short squeeze | Ekonomická a politická situace v Itálii | Úbytek | Ceny americké ropy WTI | Short signál | Ireallytrade.com | Optimistická nálada | Americký investiční fond | Ocenění | Ropy | Rozdílové smlouvy | Malé zisky | Hodnota P/E ratio | C.US | Ropný magnát | Úspěšné obchodování | Ziskoví tradeři | Sociální média | Více obchodů | Ekologie | Řízení rizik | Motto týdne | Evening star (večerní hvězda) | CHNComp | Druhá vlna | Kurzy měn banky | Obiloviny | Cílová cena | Forex trader | Institut GfK | Ukázky SMC | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Podcasty | Záchranný balíček | Očekávané Earnings | Výdaje | Evropská komise (EK) | The Passion Paradox | Koronavirus | Korelační koeficient | Změny trendu | Vášeň | Silný trend | Kontext trhu | Zadání cenového alertu | SXEPEX.UK | Společnost | Break/Even | Apple (AAPL.US) | Strategie řízení | Časové období | Ed Matts | Nejklíčovější strategie | Potravinářský průmysl | Minutové binární opce | Premiér Boris Johnson | Trading na forexu | Intratýdenní | PinBar | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Norská koruna | Forbes | Investiční instrument | Obchodujte | Ocenění akcií | Disclaimer | Potenciální výnosy | Colt | Zvýšení volatility | Kurzy měn australský dolar | Ceny americké ropy | Cukr - Vývoj ceny | Platforma eToro | Tržní kapitalizace kryptoměn | Historicky nejnižší | Swiss National Bank | Vstupní poplatek | Investice do rozvoje vzdělávání | Thomas Barkin | Trh Start | Trvání uptrendu | Nové obzory | Forex free | Retailoví investoři | Tržní pohyb | Utažení měnové politiky | Ashraf Laidi | Hlavní událost roku pro tradery | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | CFD vs. ETF | Jerome Powell | BMW | Fibo retracement | Radim Maštalíř | Cena akcií | ECB Luis De Guindos | Německé akcie | Možnost vzniku falešného průrazu | Volatilita trhů | Mark Carney | Investování | Lehman Brothers | Non-Farm Payrolls | Kniha forex | ASX | ETF Industrial Metals | Munger | Programování AOS | Upozornění na rizika | Zkušenosti klientů | Rozšíření | Draze prodávat | CAC40 | BBVA | Lagující indikátory | Kurzy měn euro | Zajištění (hedging) | Volatilita | Situace v USA | Hvězdy burzy | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Bankrot | SUGAR | Příliv investic | D1 | Země OPEC | Benjamin Franklin | On Balance Volume | Ropný trh | Patterny Double Top & Double Bottom | Členové VIP zóny | Vstup do SHORT pozice | United Technologies | Úspěch v obchodování s komoditami | HTZ | Slovník pojmů | Akcie Amazon | ČVUT | Umělé inteligence | Komoditní akcie | Extrémní ceny energií | SPDR ETF od State Street Global Advisors | Britské měny | Eura | Tisková konference | Obchodní účty | Dlouhodobý forexový obchodník | AAPL.US | Short Term | Vývoje ceny akcie | Obchodní signál | Nízká nezaměstnanost | Cena komodity | Zpomalení v Číně | IRBT | Inflační cíl | Nizozemsko | Bankovní systém | Organizace | Styl typický pro poziční tradery | Úmrtí na koronavirus | Obilí | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Použití Price Action | Využití demo účtu | Celkové příjmy | Akcie spoločnosti AMC | Expedia | Services | Leverage | Ken Veksler | VIX | UCITS | Stock Exchange | Depozitní kurz | Filip Kalčák | Růst | Obchodování EUR/USD | Analýza japonského jenu | Zajišťování portfolií | Problémy s likviditou | Volba intradenních obchodníků | Dopad na finanční trhy | Software Pin Bar | Občanské války | London metal exchange | WRB skrytý gap | Kansas City Southern | Intradenní obchodníci | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Centrální bankéři | Zkušení investoři | Juniorská škola tradingu | Případové studie | Zobchodovaný objem | Otevření účtu u brokera | Investiční tipy | Tržní zprávy | FTSE Russell | Exkluzivní informace | Pohyb ceny akcie | Výhled pro zlato | Ekologické události | Energetické komodity | Kotační měna | Příjmy | Indikátor pivotních bodů | Vývoj amerického dolaru | Kurzy měn egyptská libra | Standard and Poor's | Pohyby cen | Ondřej Hartman | Kryptoměnový trh | SOYBEAN | OTC trh | Udržení cenové stability | Pasivní obchodník | Hospodářské výsledky | Výsledky Exxon Mobil | ČTK | Ukazatele | Industry Classification Benchmark (ICB) | Risk-off | Proti trendu | Propad ceny | Společnost BOSSA | Emitent | WU | Zajištění | Propad poptávky | Administrativa | Typická cena | Jedinečná služba | Změna perspektivy | Obchodování na trhu | Tradingové konference XTB | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Investice do půdy | Propad cen ropy | BOSSA | BIDU | Investiční zlato EU | ChainGPT | FX příležitosti | Kagi chart | Index | Geico | Wall Street Journal | Výsledek referenda | Rozsah konfliktů a jejich význam | Pipy | Komoditní | Prop Trading firmy | Nevýhody prop tradingu | Dvojité dno | Rychlý růst cen | Praktické tipy | Zlepšení nálady | Lockdown | Wirecard | Cenový index | Velikost Take Profit | Stříbro a platina | Obchodujeme komodity | MiFID II | Token | Fundament | NZD | Zahraniční FX | Bohatství | Chyby v tradingu | Palladium - Vývoj ceny | Matematické dovednosti | Cenová akce | Nastavení Fractals indikátoru | Intercontinental Exchange (ICE) | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Předpovídat trendy | Meziroční růst | Fundamenty | AMC Entertainment (AMC.US) | Kontrakty CFD | Mimoburzovní | Výsledková sezóna | Nejčastější chyby při obchodování | Ekvitní (equity) křivka | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | S&P Dow Jones Indices | Engulfing | Grexit | Nákupní signál | Arca | Edward Moya | Hospodářský pokles | ISM index | Valuace | Index britské libry | Návratnost investice | Panika | Měnový pár | Bankovní převod | Ninja Trader | COT (Commitments of Traders) | Obchodovat s akciemi | CFR | Koncept klouzavých průměrů | Obchodování na burze | Fyzické produkty | Výběr kapitálu | Tipy pro začínající obchodníky | GameStop (GME.US) | PPF | Klíčová dovednost | Swing Trading | Vydělaný kapitál | Cena kontraktu | Cenové alerty | GBP CHF | FX trhy | Příklad nákupu | Přivýdělek | Trading příležitosti | Očekávaný růst | EUR CHF | Nový Zéland | Férové obchodní praktiky | Americké rafinerie | Investiční soutěže | BTC VOLATILITY INDEX | Kupci | Úvod do světa komodit | Sebezdokonalování | Trhy s komoditami | Obchody na forexu | Obávaná recese | Obchodní účty u RoboMarkets | Varovné znamení | Akcie Zalando | Různé typy komoditních trhů | Vybrání likvidity | JXY | Babypips | Určování trendu | Hlavní fundamenty | Kombinace indikátorů | Demografické skupiny | Rostoucí mzdy | Řecké referendum | Burza rýže | Teorie pravděpodobnosti | GBPNZD | Kalendář událostí | Nial Fuller | Forex grafy online | Obchodování carry trade | Graf Kakaa (Cocoa) | Morgan Stanley Capital International | Globální měny | Co je akcie | Medvědí Outside Bar | Raketový růst akcií | Standardní odchylka | Technické analýzy akcií | Cenný náhled | Možnosti technické analýzy | Poptávka po ropě | Použití indikátoru RSI | New York Cotton Exchange | Trend na akcii | Použití stejného objemu lotů | Grafické nástroje | Počet brokerů podporujících cTrader | Obchodování na devizových trzích | Nižší úrokové sazby | Obchodník měsíce XTB | Právo na valné hromadě | Pasivně investovat | Ceny akcií na burze | Dynamický support a rezistence | Obchodování na kapitálových trzích | Bitcoinová burza | Analytik Patria Finance | Union Bank | Dlouhodobý investor | Typ investorů | Rychlý obchod | Co jsou to vlastně komodity? | Účty Prime | Měnový pár CHF/JPY | Největší finanční trh | Produkce ropy | IB | Google Trends | Provedení pokynu | Wall Street | Stažení indikátoru | Série zisků | Slumpflace | Hlavní ekonom ECB | Velikost určité společnosti | Popularita umělé inteligence | Vyšší ROE | Obchodovat dlouhodobě | Tradingové platformy | Ekonom Evropské centrální banky | Nejlepší trading | Klasické technické analýzy | Dynamický daytrading | Formy obchodování s komoditami | Vhodné příležitosti pro nákup | Extrémní volatilita | Automatizované obchodování | Index eura | Efektivní využívání kapitálu | Škola forexu | U.S. Dollar index | Čínské exporty | Přístup k pákovému efektu | Isabel Schnabelová | Vlastnictví | Obratové patterny | Objem obchodní pozice | Raghee Horner | Michael Barr | Aktivně řízené fondy | Investiční a hedge fondy | Náhled na trhy | Swingová obchodní strategie | Hlavní cíl akciového indexu | Vybudování solidní obchodní strategie | ForexNation | Signál ke vstupu do obchodu | Strategie Dollar Cost Averaging | Nesoulad | Highlights | Letní obchodování | Skutečné peníze | Úrokové diferenciály | Nové obchody | Politické rozhodnutí o produkci | Signály pro potenciální obrat cen | Maximální svoboda | Tvrdá měna | ACA | Lístky | Krátkodobé klouzavé průměry | Cenový růst | Sledování základních ukazatelů | Průzkum | Firemní data | Pokračování stávajícího pohybu | Forex MetaTrader | Světové burzy | GOLDEN POCKET | Identifikace potenciálních obratů trendu | Predikce možných tržních pohybů | Parabolic SAR indikátor | Target | Akcie menších společností | Trading v praxi | Názory lidí | Intermarket analýza | Hackerské útoky | Obchodování s binárními opcemi | Potenciální obrat | US dluhopisy | Dynamický support | Velké ztráty | Vedení dané společnosti | Starověké civilizace | Jak se vyhnout potvrzovacímu klamu | Výhody Prop tradingu | Sledovat akciový index dané země | Howard Marks | Paper trading | Vzdělávací videa | Barometr akciového trhu | Ziskové obchodování | Základ pro technickou analýzu | Využití pákového efektu | Sentiment na americkém akciovém trhu | Dluhopis | Brent | 1M | Krátkodobé výnosy | FX Concepts | Akciové portfolio diverzifikovat | John Hardy | Take-Profit úrovně | Dostatek energie | Svět komodit | Dlouhodobá předpověď | Atraktivní investice | Neočekávaná událost | Vývoj elektronického obchodování | Hodnota ROE společnosti | Čas obchodování | VT trader | Potvrzení signálu | Hlavní nevýhoda diverzifikace | Fibonacciho posloupnost | Výrazný pokles libry | Živý skot | Učitel Warrena Buffetta | Bank Term Funding Program | SaxoSelect | Potenciální obraty v trendu | Stoupající trend | Co je CFD | Silnější americký dolar | Závěr roku | Svíčková formace | Jasné signály | Evaluační fáze a poplatky | Panelová diskuze | Vhodné podmínky | ARK Fintech Innovation | Poziční obchody | Nástup dlouhodobého bull runu | Obchodní software | Futures na obilí | Vodítka k rozhodování | Ukazatel ROE | Odvětví ropy | Země eurozóny | Investiční horizont | Přeprodané podmínky | BP (BP.UK) | CIBC World Markets | Nevýhoda diverzifikace | Dobrý fundament | Očekávání inflace | Conformis | CDR | Druhy příjmů z akcií | Trend oslabování | Proč zrovna cTrader? | Umelá inteligencia | Index spotřebitelských cen | Automatizovaný obchodní systém v cAlgo | Rizika a výzvy v obchodování | Současný klesající trend | Co je hlavní cíl fundamentální analýzy? | Příslib výměny | Hedžové fondy | Harami | Prodejní signál | Český realitní trh | Fiskální rok | Melvin Capital | Výhody | Propad ceny ropy | Aktivní trading | Americká mincovna | Konference 2024 | Restaurace Novodvorka | P/E ratio neboli Price-to-Earnings | VK | Obchodník měsíce | Zvýšení sazeb v eurozóně | Cenový index výdajů | Skládání svého akciového portfolia | Silné trendy | Trading je byznys | Swing obchodníci | Euro dolů | Hledání svatého grálu | Myšlení | Víkendové gapy | Politické a ekonomické faktory | Vstup do dlouhé pozice | Bezpečné přístavy | Krize 2008 a S&P 500 | Triple Top | Levné akcie | Spoření | Nejstarší zaznamenané obchodování | Analýza | Silné a dobré společnosti | Zvýšené volatility | Ignorování fundamentálních zpráv | Investiční strategie fondů | Nákupy aktiv na trhu | Velký hráč | Podporované platformy | Analýza akcií | Komoditní tradeři | cAlgo pro automatizované obchodování | Vývoj devizových rezerv | P/E ratio akcií | Dobrý obchodník | Sledování grafu | Přehled o aktuálním trendu | Terminál | Známé chyby v tradingu | Forward Dividend | Obchodování s trendem | Začátky úspěšných traderů | Jakou hodnotu má daná akcie | Petr Plecháč | Inside Bar | Vývoj měnového kurzu | Nejdůležitější ukazatele | Freedom Finance Europe | Procentní výnos | Technická analýza | E-book o investování | Základní druhy | Křiž smrti | Pracovní místa | Jaké období pro klouzavé průměry zvolit? | Spinning Top | Obchodování s vlastním kapitálem u brokera | Popis strategie | Inteligentní investor od Benjamina Grahama | Výkon akcií 500 | Odhady top Wall Street | Tržní hodnota | Moving Average (klouzavé průměry) | Americké centrální banky | Použití Stop-Loss příkazů | Události v eurozóně | Velké volatility | Živý komentář | Příležitosti na trzích | Disciplína | Odchod z EU | EURTRY | Vložení indikátoru | Cestování | WRB | Nástroj Strategy Builder | Pravidla strategie | Depreciace | Významný dopad | Historické výkony | Oživení hospodářství | Kognitivní vzorce | Narušení dodávek ropy | Aspekty obchodování | Trading Room | Elliott Wave predikce | FX volume | Částečné riziko | CitiFX | Nákup eura | Mentor a učitel | Obraty v trendu | Amerika na prvním místě | Využití dlouhodobých trendů | Nevýhody cTraderu | Jednoduché nástroje technické analýzy | Výzkumy | Procter & Gamble | Očkování | IOTA | Směr obchodů | Kde je likvidita | Analytik kryptoměn | Graf S&P 500 | Elektronický systém | Drahokamové vlastnosti | Praktická ukázka | Shiba inu (SHIB) | Hammer (kladivo) | Složení portfolia | Commodity Channel Index | Norsko | Doji | Vývoj na trhu | Psychologické hladiny | Analytička | Forex EUR/USD | Cit pro trhy | Čárový graf | Obchodování gapů | Investice do solární energie | Obchodování na finančních trzích | NFP report | ASK cena | The Coca-Cola | Profi trader | Rekordní maxima | Obchodní signály | John Williams | Exotické měnové páry | OD7F.DE | Obchodni metody | Nejlepší investiční příležitosti | Základní principy technické analýzy | Pokles ceny akcií | Rozhodnutí britské centrální banky | Online kurz | Dlouhodobý pohled | Historie obchodování akciových indexů | Studium externích faktorů | Decentraland (MANA) | Christine Lagardeová | Webová obchodní platforma | Investovaný kapitál | Dobrý byznys | XAU/XAG | Variance | RSI indikátor | David Monoszon | Výnosy pro investory | KER.FR | INR - Indian Rupee | Opční strategie | Graf US500 | Exxon Mobil (XOM.US) | Patrik Polák | Double top/bottom | Supporty a rezistence | Cenová maxima | Srovnání platformy cTrader | Krypto analytik | Výpis z účtu | Rekordní minima | Sledovaný údaj | Čínský index CHNComp | Vývoj měnového páru | Historická výkonnost | Trendové pohyby | Graf eura | Britské akcie | Snižování tempa nákupů dluhopisů | Levně nakupovat | OPEC (Organizace zemí vyvážejících ropu) | Počáteční investice | Prostředí pro nákup a prodej | Jak se stát lepším investorem | Dobré výsledky | Tržní podíl | Co je technická analýza? | Nejnovější zprávy ze světa | Nárůst poptávky | Investice do lithia | Signal Stack | SWFX | Americká centrální banka | Indikátory volatility | Opce jednoduše | Směnné kurzy | AMC.US | Základní druhy grafů | Svět kryptoměn | Praktické tipy pro obchodování indexů | FVG | Easing | Nastavení Stop-Loss | Zajištění rizika | Diverzifikované akciové portfolio | Ovládání obchodní platformy | Skrill | Popularita obchodování | ActivTrades | ETS | Investiční riziko | Otevírací cena | Klesající struktury | Zhodnocení účtu | Adrenalin | Lepší výkonnost | Benchmark amerického trhu | Koupit akcie | Praktický příklad | Sentiment investorů | P/E | Akcie fondů | Indikátor ZigZag | Colt CZ | HDP Německa | Systémové nároky | Obchodované komodity | Obratové grafické formace | Vstupy do pozic | Akciový index dané země | Graf akcií automobilky Nikola | Volatility akciových trhů | Nízké poplatky | Obchody prostřednictvím online platforem | NICKEL | SPAC | Olej | S&P Global | Zasedání Fedu | Management | Velikost obchodních pozic | Korekční pohyb | Obchodování s deriváty | FVG pomocí SMC | Vývoj akcií | Breakouty z obchodního rozpětí | Admiral Markets | Guru | CCI | Výše roční dividendy | Nevýhody ETF | Špatná investiční rozhodnutí | Ukončení zvyšování úrokových sazeb | Jak s tradingem začít | Ministerstvo obchodu | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční zlato | Výkonnost indexu | Vyhlašování fundamentálních zpráv | XTB Online trading konference | Hanging Man (Oběšenec) | Světové investiční a hedge fondy | Nadšení | Zbytečné ztrátové obchody | Murray | Identifikace potenciálních obratů | Dolary | Američané | DAX 40 | Bezpečné investice | Wolt | Tržní dynamika | Sezónní výkyvy v cenách | Trading Forexu | Základní koncepty | cTrader vs. MT4 | Rodinné domy | Telecom Italia | Kurz EUR/USD | USD CZK | Airbus | Vyhlídky | Adam Button | Industry Groups | Papertrading | Zprávy z finančních trhů | Nemovitosti | Cena akcie klesá | Výkon akcií 500 největších amerických společností | Prodělat peníze | Analýza sentimentu | Zablokovaný trader | Sójové boby | Výrazný pokles | Rok 2020 | Haresh Menghani | Zásobování průmyslu | Cukr | Podvodné jednání | Jistota na akciovém trhu | Manažer podílového fondu | Profit-Targety | Světoví lídři | Inside day | Suroviny | Dobré investiční rozhodnutí | Investor Tomáš Klička | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Platforma cTrader | Brand Keys | Makroekonomie | Výhody intradenního obchodování | KOL | Nio | Backtest | Analýzy akciových indexů | Expirace opce | Tether (USDT) | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Špatné výsledky | Cena zlata dnes | Solidní obchodní strategie | Globální dodavatelské řetězce | ETF fond | Akcie spoločnosti AMC Entertainment | Online obchodní platformy | Board of Trade | Budoucí pohyby cen | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Indexová magie | Manažer hedgeového fondu | Předpověď | Pokles HDP | Online grafy měn | Nerozhodnost trhu | Online zpravodajství | Údaje | Ochutnávka fundamentální analýzy | Akciový fond | Jak je to s cenou komodit? | Potenciál dalšího růstu | DJIA | Ropa WTI - Vývoj ceny | Spekulant | Linde | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Jaký je na akcii dlouhodobější trend | HDP eurozóny | RIO.UK | Tomáš Vobořil | Vývoj indexu Nasdaq za posledních 10 let | John F. Kennedy | Navýšení dividend | Obchodovaný instrument | Asie | ONE | Jarroo | Co je Renko graf? | Nové emise | Forex Street | Světové ceny ropy | Trading jednoduše | Kering (KER.FR) | Fat finger | Platforma xStation 5 | Pasivní investice | Rada Charlieho Mungera | Alibaba | Technologické společnosti | VBTC.DE | Margin-Cally | Indikace | Finanční regulace | Rentabilita vlastního kapitálu | Automobilky | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Inflace v Evropě | Big Mac index | Dopad brexitu | Disciplinovaní obchodníci | Trader 2.0 | Bitcoin | Algoritmické obchodovanie | Převodník měn | Důležité zprávy z USA | Noční obchodování | Dollar Cost Averaging | Byznys plán | Výkonnost japonského trhu | Dánská koruna | Pojišťovny | Přístupy k obchodování | Americké měny | Akcie koupit | Online trading konference 2024 | Index australského dolaru | Graf | Proč kopírování nedává smysl | Spotware | Termínovaný vklad | Finance GPT | Average daily range | Zvýšený objem | Akcie Deutsche Lufthansa | Roman Dvořák | Náhled na trh | Spotware Systems | Ropa Brent | Hráči na trhu | Nejlepší akcie | Přehled | Historický vrchol | Akcioví obchodníci | Zhoršení nálady | Výnosové křivky | Německý maloobchod | Vanguard High Dividend Yield | Short | On-line obchodování | Ekonomické události | Vklady klientů | Svíčkové grafy | Motivace | Stavebnictví | Pár EUR/USD | Tržní analýzy | Zpráva o inflaci | Stanovení ceny | Konkrétní společnosti | Kontext | Klidné obchodování | Účty Cent | Triple Bottom | Obchodování na akciových indexech | Vývoz komodit | Růst eura | Časové pásmo | Evropský statistický úřad Eurostat | Stock market | Sledovat akciové indexy | Provedení obchodu | London Metal Exchange (LME) | P/E a P/BV | Ekonomická situace | Support nebo rezistence | Forex tradingem k maximálním ziskům | High | SaxoTraderGO | Obchodování a investování | Pokles ceny | Index spotřebitelské důvěry | Funkce pro tradery | Adaptace strategií | Potenciál obchodu | Beta | Prodej akcií | Futures trhy | Extrémní volatilita na trzích | Pivot Point | Nejlepší dluhopisové ETF | Ekonomické podmínky | Kakao | Moudrý investor | UBS Global | Data z americké ekonomiky | Software forex | OECD | Proč investovat do akcií | GameStop (GME) | Investiční společnost | High Yield | Binární obchodování | Obraty trendu | Signály pro potenciální obrat | Rejection Bar | Použití Stop-Loss | CHF | Reálný účet | Napětí na Ukrajině | Andrej Rády | HFT | Banka State Street | FCX.US | Hmatatelné produkty | HDP USA | Halving bitcoinu | Dlouhodobější trend | Pravděpodobnost svého úspěchu | Spot | Small-cap společnosti | Drahý kov | Vyplácení dividend | IOGP.UK | Volatilní výkyvy | Prezident Trump | Oslabení koruny | AI.US | Fyzická výměna surovin | Vzdělávací video | Rally na akciích | Být bohatý | Analyzovat čísla | Páteční NFP | Zvýšení úrokových sazeb | Time-Frame | Black Friday | Ukázka supportů a rezistencí | Perpetuum mobile | BK Asset Management | Prudké oslabení | Otočení trendu | Vliv měnové politiky na ekonomiku a spotřebitele | Celkový úspěch | Typ tradera | Bull Trap | Jaké akcie koupit? | Cesta k mistrovství | Sofistikovanější rozhodnutí | Signál na akcie | Supportní zóna | Dlouhodobé strategie | Forexové trhy | Vstup Saudi Aramco na burzu | SGD - Singapore Dollar | USD/SGD | Commodity Channel Index (CCI) | Vyšší časové rámce | Arbitráže | FRA40 | Počet pracovních míst | Hospodářské výsledky firem | AUD/CAD | Správa kapitálu | Medián | Dividendové akcie | Nákupní příležitost | Píle | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Burza futures | OpenAI | ROE společnosti | Finanční společnosti | Drawdown | Index CPI | Veřejný sektor | Další rozvoj | Electronic Arts | Index nákupních manažerů (PMI) | Neutrální grafické formace | Segment trhu | Dlouhé (long) pozice | Egyptská libra | Investiční nástroje | Zlato jako investice | FinTech akcie 2021 | Náklady spojené se skladováním | Jak používat patterny | Výkon akcií 30 | Technické indikátory | Ukotvení | S&P 500 | Morgan Stanley Capital International (MSCI) | xStation5 | CVX.US | IronFX | Začínající obchodník | SPX | Strategie sledování trendů | Převzetí aktiva | Meta Platforms | Podpora | Marriott | XOM.US | Dolar vůči jenu | Běžný malý trader | Velké banky | Investors.com | Metody předvídání trhu | Růst spotřebitelských cen | Používat Price Action | Vonovia | Obchodování kryptoměn | Ministři financí | Australský index ASX | Makroprostředí | iShares Physical Silver | Měď - Vývoj ceny | Investiční stříbro Brno | Zavedená automobilka | Posunutí dluhového stropu | Zavírací cena akcie | Aktéři | Kurzy měn graf | Hodnoty MACD | Bestsellery podle Patria | Volatility | Multitimeframe | Prezident Joe Biden | Vývoj na komoditních trzích | Akciový index Nasdaq | Větší pozice | Nastavování Stop-Lossů | Co je volatilita | Geopolitické faktory | First Republic | MT4 | Mexické peso | Skluz | Royal Caribbean Cruises | Focus | Obchodování akciových indexů | Herní průmysl | XTB | Akcie roku | COIN | Nejziskovější | Dot-com | Standardizované futures | Srovnání platformy | Síť kryptoměny TRX | Poziční obchodování | HDP v eurozóně | Flat | Velké americké banky | Síla dolaru | Tim Cook | Představení modulu cAlgo | 123 Gap | Zlatý řez | Světová banka | Akcie technologických společností | Skalper | Trendová linie | Výhody a nevýhody diverzifikace | Prodej dolaru | Obchodní model | Kolísání měny | Co akciové indexy jsou | Nálada na americkém akciovém trhu | Mobilní obchodování | Gembell Limited | Obavy o snižování produkce | Akcie známé automobilky | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Finanční výsledky za určité období | Počet brokerů | Příkaz stop-loss | Umělé nadhodnocení | Zemní plyn | Profesionální obchodník | Obchodování na forexovém trhu | Triple Witching Hour (day) | Německá vláda | Celkový sentiment | Káva - Vývoj ceny | Německo | Filip Para | MicroStrategy | Portfólia | Japonsko | Ekonomie | Range | EU a USA | Strategie a přístupy | Otevřené obchody | Akcie Itálie | Měnové indexy | Fluktuace | 3M PRIBOR | Dosáhnout úspěchu | Binární opce obchodování | Formace Hammer | Riksbank | Trh s platinou | Jiří Tyleček | Mobilní aplikace | Průrazové svíčky | Nákaza virem COVID-19 | Jakub Kraľovanský | První peníze | Tesla Inc. | iOS | Intraday | Buy (nákupní) signál | Vlny koronaviru | Konkurent | Mincovny | Vývoj dolaru | Komodity zlato | Kurzy měnových párů | Typologie tradera | Obchodovat forex | Výsledky bank | Překoupenost | ČR | Aktuální cena akcií | Celkové riziko | Gannovy úhly | Maersk | Monero | Opce | Maďarský forint | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | HNonline.sk | Gambling | Vyšší ceny | Ostatní investice | New York Community Bancorp | Vzdělávací webináře | Spotová cena | Nejčastěji obchodované akciové indexy | Twitter | Průběh equity křivky | Statistické údaje | Špatná ekonomická zpráva | Aukce | Velké zisky | Visa | Investování na Forexu | Více časových rámců | Dynamický trh | Pravděpodobnost úspěchu | Krach | Pohonné hmoty v ČR | Čeští investoři | Novozélandský dolar | Stabilita finančního systému | CopyFX | Realizace zisku | Energetický sektor | Zasedání americké centrální banky | Hotovost | Portugalsko | Správně předpovídat | Co je Blockchain? | Překoupený trh | StopLoss | Kdy se support mění | BTC CME | Forexové binární opce | Velké objemy | Bar charts | X-Trade | Složitější řízení | MJ | Index nákupních manažerů ve výrobě | AI Trendz | Ekonomické zpomalení | Klienti XTB | Odrazy | Standard Chartered | Investice do akcií | Bollinger Bands | Renomovaný analytik krypto | Přehled Signálů | Walmart | Aktivní obchodování | Nové akcie | Nejobchodovanější komodity | Podílový list | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Vývoj ceny platiny | Makroekonomický kalendář | New York Mercantile Exchange | Samou | Jak se stát forexovým obchodníkem | Virus | Obchodní spory | Nákupy dolaru | SMA 200 | Average Directional Index (ADX) | Směřování | JPMorgan Chase & Co | Risk na obchod | USD/SEK | Marathon | FTSE 250 | Podhodnocené akcie | Tržní situace | LIBOR | Dlouhodobí investoři | Velmi rychlý obchod | Arbitráž | Obchodování pro Prop firmu | Maturity | Devizové trhy | Partnerství | Rio Tinto (RIO.UK) | William Delbert Gann | Vystavení riziku | Velké peníze | Swing trading strategie | Vyšší riziko | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Bitcoin (BTC) | Kurzy mněn | Rostoucí trendová linie | Smart money | Zakreslení trendové čáry | Dluhové krize | Ukazatel úspěchu | Trumpova vláda | Nvidia | Panické výprodeje | Oblasti rezistence | Nadbytek ropy | Uzavírání obchodů | Rozpočet | Boční trend | Investiční plány | Investiční rozpočet | Moderní burza | Japonská centrální banka | EUR/HUF | Ruský plyn | Erste Group | Důležitá rezistence | Společnost T-Mobile | Vice | Bidenův stimulační balík | Principy technické analýzy | PEPSICO | Behaviorální | Indikátor Volume | Akcie CFMS | Viceprezident | Ceny komodit | Co je Fair Value Gap? | Kurz CZK | FTSE | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | NAFTA | CARA | Převod komodit | Prognózy inflace | Standardizované futures kontrakty | Frustrující trh | Týdenní Forex kalendář | Medium Term | Seriál o dividendovém investování | Směnný kurz | Volný kapitál | BNP | Kurz koruny | Cardano | Státní dluhopisy | Nenahraditelné komodity | Aktivum | Úspěšně obchodovat | Vliv na obchodování | Potvrzení trendu | Elektromobily | Základní pojmy | INSEE | Ekonomické vztahy | Obchodní schopnosti | Počet obchodů | Společnost Monecor | Finanční svět | Obchodní partner | Cena dogecoinu | Indonésie | Denní obchodní aktivity | UCITS ETF | Porušování lidských práv | Federal Reserve | USDIDX | Forex obchodník | Klouzavý průměr SMA | Zprávy a události | Break Even | Analýza fundamentu | Nejužitečnější indikátor | Dolarový index (USDIDX) | Výběry peněz bez poplatku | Jednoduché tipy | Zpomalení globální ekonomiky | Politické faktory | Vytrvalost | Cointelegraph | Generovat zisk | Vlastní účet u brokera | Konkrétní plán | Jan Šrajer | Analytici | Rate Hike | JD.com | Index nákupních manažerů | Právo | Snižování úrokových sazeb | Akcie JP Morgan | Dobré zprávy | Ruská ropa | Kurs USD | Zamyšlení | Domácnosti | Rozhodnutí obchodníka | Provozní zisk | Jak se vyhnout efektu přežití | Korekční klín | Evropské indexy | Velikost společnosti | Velikosti pozice | Investiční dotazník | Elliott | Dlouhodobé investice | Vzdálenosti stop-lossů | Fundamentální ukazatele | Ceny zemního plynu | Přehled o dění | Royal Dutch Shell | Americký dolar | Začínající trader | Neúplná simulace tržních podmínek | Google | Euro vůči dolaru | Kupní síly peněz | Ekonomické výsledky | Situace | Makroekonomika a sentiment trhu | Zprávy z ekonomiky | Multi-Asset Broker | Mario Draghi | Vysoká inflace | CHF/JPY | Makro | Portfolio manager | Sideway trend | Klesající trendové čáry | Dow Jones (US30) | Prime | Telecom | Zlato kurz | Odhady ekonomů | Základy obchodování | Watch list | Načasování obchodů | Ceny hliníku | Global macro | Cíl fundamentální analýzy | Combo tickety | Akcie společnosti Microsoft | Evropská centrální banka | Aligator | Internet of Things (IoT) | US100 | Globální akcie | DOT | Kurzy eura online | Vybírat zisky | Ceny kukuřice | Fair Value | ForexTicket | Počet žádostí o podporu | Co ovlivňuje ceny komodit? | Vstupní a výstupní body | Dodržovat obchodní plán | Platební bilance | Akcie v roce 2019 | Dow Jones Industrial Average | Tržby | Hrajeme si na burze | Žlutý kov | Burzovní trh | Obchodníci s akciemi | Bancorp | Blue chips | Akcie State Street | Institucionální investoři | SMC | Interpretace | Forexoví obchodníci | Strategie pro komodity | Poptávka a nabídka | Indexový spread | Ropné firmy | Akcie společnosti Disney | Pepa Zeman | Geometrické vztahy | Štěpení | Snížení sazeb | Předpovídání budoucího pohybu | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Švédsko | Investiční rozhodnutí | Global Advisors | Forex jednoduše | Fond | Závislost | Indikátor ATR | Prop firma | Složitý svět | SNY | Vývoj výroby automobilů | Stagnace | Enel | Voda | Odborné kurzy | Marketingová komunikace | Růst mezd | Komodity online | Evoluce svíčky | Styl martingale | Potenciál daytradingu | Vývoj ceny mědi | Růst americké ekonomiky | Finanční systém | Vlastnosti akciových indexů | DIA | Ochrany kapitálu | Řetězec | Vysoká hodnota | Oživení ekonomické aktivity | Co je to volatilita | Roční výnos | ECB | Futures kontrakty | Dividenda a Dividend Yield | Slušné zisky | Závazek | GEN | Dobré obchodní příležitosti | Silnější euro | Mezinárodní spolupráce a řešení | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Statut | Vánoce | Retracementy (korekce) | ICOM.UK | Intervenovat na devizovém trhu | Likvidita a volatilita | Hladiny rezistence | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Three Line Break Chart | Velký růst | Nákup akcií | Bullish Engulfing | BAT | Investování a obchodování na komoditním trhu | Automobilka Renault | Rychlé bohatství | Americká centrální banka (Fed) | Fáze obchodní dohody | Výběr brokera | Hlavní ekonom | Propracovaný Risk-Management | Forex graphs | Průmyslová komodita | Index relativní síly (RSI) | Využívání kapitálu | Finanční prostředky | Multitasking | Denní obchodování | TSLA | Dealer | Znalost trhu | Eurozóna | Benjamin Graham | Aktuální carry trade | Časový horizont | Cenový graf | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Měkké komodity | FXstreet | Robert Kiyosaki | Partners | Vyhlídky zlata | Vývoj inflace | Spolehlivost | Hedge fondy | Finance | Pohyb trhu | Konsenzus | EBITDA | Kurzy | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Finanční poradce | Prolomení trendové čáry | iRobot Corporation | Euro STOXX | Jan Růžička | Oslabení kurzu | Quotation Size | Klouzavý průměr | Benchmarky | Obchodování Renko grafy | Medvědí FVG | Otevírání ekonomik | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Obchodníci s měnami | Brokerské domy | Nejnovější zprávy | Indikátor | Oslabení kurzu koruny | Sdílení zkušeností | Seznam akcií | Reálné peníze | Analýza dat | Trendový vývoj | Celkový stav a vývoj trhu | Vysoká poptávka | Conference Board | Obchodní pozice | Ekonomické údaje | Jordan Financial Expo & Award | Velké altcoiny | Ceny palladia | Omezování nákupů aktiv | Kupovat akcie | Risk Management | Open-outcry obchodování | Inflační očekávání | COST | Valeria Bednarik | Zeměpis a geopolitika | Přístup do VIP zóny | Metoda Scaling In | Svícnové grafy | Prezidentské volby v USA | Odpor | Tržní nálada | Sláva | Zboží dlouhodobé spotřeby | FOREX | Vysoké devizové rezervy | Těžaři | Vstupní poplatky | Sazby ECB | Velikost pozice | Kurz EURUSD | TWS | Kurzy libry | Zinek | Dluhy | Jak na fundamentální analýzu | Měnová politika | Reverzní svíčkové formace | Cena BTC | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Etherea | Splatnost | Day trader | Pokles cen akcií | Podkladové komodity | Růst ceny | Trh práce v USA | Kurzy měn | R Trader | Zlato aktuální cena | Časová osa komoditních trhů | Spekulace na růst | Hodnota akcií | Dotcom bublina | Dluhopisy | Množství peněz | Bankovní trader | Trader René | Osa komoditních trhů | Zlaté investice | NATGAS | Prostor pro další růst | Vrcholy | Vyšší sazby | Bill Gross | Politické nepokoje | Higher Low | Trading systém | eFXnews | Chance | Ekonomické vyhlídky | Elliottovy vlny | Investiční zlato aktuální cena grafy | Aplikace Price Action | Měnový pár AUD/NZD | Restrukturalizace | Forward P/E | Investiční plán | Obchodujte akcie | Růst malého účtu | Vladimír Beszédes | ISM | Technologické inovace | Wish | Stimulační balík | Americký index S&P 500 | Ekonomická nálada | Spekulativní investice | Krátkodobí obchodníci | AMC Entertainment (AMC) | Webináře | Newmont | Sazby beze změny | Úrokový zisk | Budoucí pohyby trhu | Sledování nejvlivnějších společností | Financial Conduct Authority | Jefferies | Druhy trendů | Cenová analýza | Analytika | Obchodování s vyváženou strategií | Rozhodnutí o produkci | Pozornost trhu | UK100 | First notice day | CLEO.one | Vedení obchodního deníku | Pšenice | TLTRO | Silný základ | Oslabení japonského jenu | Analýza a strategie | Ekonomické teorie | Malý trader | Americké banky | Odraz ceny | Swedish Match | Růst výnosů dluhopisů | Růst čínské ekonomiky | Christopher Waller | Konzultant | První kroky na burze | Inflace v ČR | ECN | Faktory ovlivňující ceny komodit | Forex pro začátečníky | Redukce | Bossainfo | Hodnotové investování | Co je forex | Cenový propad | Poptávka | Figúra | Trader | Rozpočtový schodek | Fitch | Williams' %R | Bear trend | Kurz kanadského dolaru | Videa o investování do ETF | Co bude | Michal Uma | Investiční zlato prodej | Swingový obchodníci | Investiční produkty | Zasedání Bank of England | Konfluence | Krypto | Nastavení trhů | Bulharsko | Psychologie | CAD | Richemont | Expirace | Jaké jsou hlavní indexy | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Solana | Čína | Umělá inteligence (AI) | Obor podnikání dané společnosti | Fibonacciho linie | Obchodování na burze v USA | Akcie různých společností | Dobré načasování trhu | Očekávání trhu | Hranice supportu a rezistence | Trading Station | Přikoupení | Zlato vývoj cen | EURGBP | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Alternativní kryptoměny | Růst HDP | G7 | Silné korelace | Uptrend | Akcie jednotlivých společností | Sillicon Valley | Čistý zisk na akcii | Litecoin | Rozkolísanost trhu | Peking | Živé obchodování | Cizí měny | Snížení rizika | Zvýšení inflace | Tickové grafy | Index ASX | Technická vs. fundamentální analýza | Investování do BTC | Nejlepší 5G akcie | Cukr - Vývoj ceny cukru | Finanční podniky | Money management (MM) | Skupina akcií | Výroba elektřiny | Obchodní návyky | Retailový obchodník | Prop firmy a brokeři | Krátké pozice (short) | Cenový gap | Peter Brandt | Vydělané peníze | Bossa soutěž | Výhledy | Korekční fáze | Peter Murín | Graf platiny | ETF portfolia | Finanční zpravodajství | Opačný trend | Moderní prop trading | Reporty | Propad trhů | Politici | CNN Feed and Greed Index | Harmonic trading | Svobodné podnikání | Price Action strategie | Ekonomické krize | Počasí | Platina | Německé státní dluhopisy | Uplatnění technické analýzy | Rekordní zisky obchodování | Scalper | Obchodování na vlastní účet | Potenciál poklesu | FRED | Použití oscilátorů | Německý index DAX | Medvědi | Hodnocení vašich obchodů | Konvertor měn | Ziskové pozice | Načasování nákupu | Python | Diamantová formace | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Forex hedging | News | Svíčka Doji | Jaké akcie obchodovat | Analytik | Akcie většiny ETFs | Úspěch v tradingu | Dream team | Trading firmy | Kontrola indexů | Price Action analýzy | Platidlo | Období propadů | Slabé euro | Martingale systém | Activision Blizzard | Poslanecká sněmovna | Jak otevřít a zavřít obchodní příkaz | Prognóza americké centrální banky | Resistance | Protekcionismus | Maďarský forint (HUF) | PEP | Pohled na trading | Peníze na FOREXu | Pattern 123 | Swingové pohyby | Vývoj všech akcií v daném sektoru | Bezrealitky | Video | AMZN.US | Živé semináře | Inflace ve Velké Británii | Spready | ROE společnosti Coca-Cola | Platformy MT4 | Průvodce forexem | Microsoft Corp | Akcie bank | Akcie elektrické automobilky | EdF | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Legendární trader | Dlouhodobé držení pozic | GBP USD | Anchoring | USA | Obálka | Klouzavý průměr EMA | Zpracování komodit | Akcie společností z různých sektorů | Fear and Greed | Oznámení centrální banky | Fiskální politika | TWGold | Currency market | Soustředěnost | EUR JPY | Členské země | VSA | Velcí hráči | Koncepty fundamentální analýzy | MQL | Drahé kovy | Williamsův fraktál | Akcie Apple | Pozornost obchodníků | Společnost State Street | S&P 500 ETF | Hedging | Reverzní svíčky | Vstupovat více obchodními příkazy | Deutsche Bank | Spojené státy | 2008 a S&P 500 | Intervenovat | Nové peníze | Vklady a výběry | Podnikatelská aktivita | Obchodní válka | Nastavení měnové politiky | Roční návratnost | Index PMI | Forex online | Platforma MT4 | HDP ve Spojených státech | Turecké liry | Obchodní instrumenty | Slábnoucí euro | Mnoho ziskových obchodů | Růst japonské ekonomiky | Dominance bitcoinu | Pád bitcoinu | SWIFT | Ztráta vstupního poplatku | Opteck | Formování cenových trendů | Jak začít obchodovat s akciemi | Porazit trh | Dohánění ztrát | Kurzy měn E15 | Pin Bar | Obchodovat pro prop firmu | Hliník | Tyson Foods | Globální trhy | Scoring | Obchodní strategie pro komodity | Obchodníci dnes | Uložení transakce do bloku | Expobank CZ | Trading konference 2024 | Dukascopy Europe | Opce binární | Generativní AI | Přijetí bitcoinu | Akcie na majitele | Snížení cen komodit | Yield | Fundamentální obchodník | Politické rozhodnutí | Federální rezervní banky | Akcie amerických bank | Forex info | Devizový trh | Podhodnocený | Výnosnost | Základní měna | Vývoj ceny zinku | Možnosti investování do komodit | Struktura ceny | Circle of competence | Výzva | Rizikový profil | Pokles k supportu | Rezistence zóny | Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average) | Mineři | Prodej různých surovin | Svatý grál tradingu | JP Morgan | Pokles průmyslové produkce | Možnosti automatizovaného obchodování | Noví obchodníci | JD | Nadnárodní korporace | Janet Yellen | Candlestick Patterns | Pasti v tradingu | Stříbro - Vývoj ceny | Kupón | Jednotná měna | Záhada | Časové trendy | Politické napětí | Downtrendová čára | Úroveň rezistence | Vysoká rizika | Zlato | Profit Target (PT) | Ukazatel volatility | Alipay | MIFID | Miloš Mikolanda | Ekonomové | Fibonacciho úrovně | Merck KGaA | BIS | WP | Ziskový obchodní systém | BMW a Tesla | JPMorgan Chase | Dragonfly Doji | Zveřejnění zpráv | Sentiment akciového trhu | Myšlenkové pochody | Formace praporek | ARKK | Francouzský akciový index | Kiyosaki | Inflace ve světě | Disney | Bull trend | Index DAX | Investoři a obchodníci | Pohyby cen indexu S&P 500 | Bavlna | US akcie | Možnost krátkého prodeje | Jak vydělat na poklesu komodit? | Forex data | Ceny nafty | Kalendář ekonomických událostí | Klesající trendová linie | Tržní trend | Běžné akcie | SEC | Nákup libry | Kombinace technické a fundamentální analýzy | Disciplína a trpělivost | Kursy | Obchodování s derivátovými kontrakty | Chainlink (LINK) | Důležitý support | Úspěšné osobnosti | Nordea Bank | Česká národní banka | Kevin Grulich | Akcie u LYNX | Rozvojové země | Akcie v Americe | Tipy pro vytvoření watch listu | Trailing Twelve Months | Kybernetické měny bitcoin | Spektrum amerických společností | Lidský mozek | FxOpen | Klesající trojúhelník | Načasování | Konkrétní příklad | WTI ropa | Regulační orgány | One touch opce | Silicon Valley | Futures na ropu | Historie obchodování komoditních trhů | Index DAX 40 | Akcie Netflix | Strategie obchodování s komoditami | 200 SMA | Komoditní ETF | Dodávky zemního plynu | Alphabet (GOOGL) | Jihoafrický rand | Řízení peněz | Forexové páry | Burze | Americké firmy | Total Brokers | ECB Christine Lagardeová | Vnitřní hodnota | Začínající rostoucí trend | Ark Invest | Obchodníci na forexu | Cenové dno | Skalpovat | Vývoj indexu S&P 500 | Strategy Builder | Tolerance rizika | NZD/JPY | Růst trhu v roce 2020 | Zasedání amerického Fedu | Hodnota P/CF | Grafy akcií | Bullish Market | Cena aktiva | Verizon Communications | Spekulant na nárůst cen | Bloomberg Commodity Index | Lael Brainardová | Patterny Triple Top a Triple Bottom | Dolar | Poptávka po zlatě | Úrokové výnosy | Časování trhu | Obchody na burze | Cenové alerty (upozornění) | Celkový výkon ekonomiky | Raketový růst | GE Money Bank | Rozvoji obchodování s futures | Změny úrokových sazeb | Rozmanitost komodit | Zkratka každé akcie | Průraz trhu | Air Liquide | Verizon | Grafy online | I-Trader | Generování zisku | Obrat cen | Období neočekávaných událostí | Největší investoři světa | Forexu | Přístup k obchodování | Ruská ekonomika | Poměr RRR | Vývoj ceny kávy | Výkon široké škály společností | Konsolidační pohyb | Prodejní swingové pozice | Čekající příkazy bank | Bill Williams | Pandemie | Lepší výnosy pro investory | Geopolitické události | ANZ | Výkon trhu | JPMorgan | Pips | Likvidita trhu | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Cena stříbra | Údaje o nezaměstnanosti | Výprodej | Svíčkový pattern | Byznys | On-line kurzy | Koss | Řízení portfolia | Proces obchodování | Prodej typu short | Směr dlouhodobého trendu | Spekulace na pokles | Průměrná cena | Stanovené Stop-Loss | Zdroj příjmů | Významná rizika | Poskytování úvěrů | New York Mercantile Exchange (NYMEX) | Typy komoditních trhů | Backtesty | Pochopení ekonomických principů | Slabý trend | Vysoce riziková strategie | Fiskální stimuly | Výkyvy cen | Gilead Sciences | Daily FX | J.P. Morgan | Apple Podcasts | Aktuální roční dividendový výnos | Tržní změny | Rizikový kapitál | FED sazby | Swingová maxima | Diverzifikace u akcií | Náklady na obchod | Vlastní kapitál | BTC/USD | Význam supportů a rezistencí | Pokrok ve vývoji | Instrumentové riziko | Kontrola trhu | Pozice | Aktualizované údaje | Jak nakupovat akcie | Členové OPEC | Deutsche Post | Analýza tradera | Stock Success System | Zpracovatelské metody | Investiční zlato aktuální cena Safina | Obchod se ztrátou | Ozbrojené konflikty | Očekávané oznámení centrální banky | Nákupní obchod | Vliv na finanční trhy | Měnové trhy | Spekulant na pokles cen | Trpělivost a disciplína | Stagflace | Patterns (vzory, formace) | Oscilátor | Disciplinovaný trader | Úrovně pro vstupy | US dolar | Nebezpečí | Investování do komodit | Internetová horečka | Vivendi | PTR | Energetické technologie | Obchodování s emisemi ETS | Růst Bitcoinů | BNB | 3cAnalysis | EU | Tržby ze služeb | Risk-Management | Risk manažment | Vítězství | Formy obchodování | Supportní zóny | Obchodní grafy | Uzavřít všechny pozice | USD/JPY | Vyšetřování |