Sobota 15. června 2024 00:57
reklama
Purple trading AI
reklama
CapXmaster
reklama
FTMO férovost
reklama
Dukascopy new

AI

C:\fakepath\eurusd-14062024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 14.6.2024

14.06.2024 Na newyorské burze se včera dařilo převážně technologickým akciím, díky nimž vzrostl jak širší index S&P 500, tak technologický Nasdaq. Nezabránily však mírnému poklesu Dow Jonesova indexu. Dařilo se americkému dolaru, který vůči světovým měnám zpevnil.
C:\fakepath\1718342191-78-14062024.jpg

Bude Apple králem AI?! | Investiční Memento #78

14.06.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 78. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
C:\fakepath\xtb-13062024.png

Vyplatí se ještě investovat do Nvidie, Applu a dalších Big tech gigantů?

13.06.2024 Technologické společnosti jako Nvidia, Apple, Alphabet (Google) a další nejenom že mění svět kolem nás, ale také se stávají čím dál populárnější volbou mezi akciovými investory. Není se čemu divit, většina těchto firem se veze na vlně nadšení ze sektoru AI. Ceny jejich akcií jen od začátku roku rostou o desítky procent a válcují zbytek trhu. Do jaké míry je ale tento růst udržitelný? Je možné, že se nacházíme v bublině podobné té ze začátku milénia? Analytik XTB Tomáš Vranka po nedávné výsledkové sezóně aktualizoval svůj report nazvaný Investování do Big Tech společností, ve kterém podrobně rozebírá společnosti Apple, Microsoft, Alphabet (Google), Amazon, Meta, Nvidia a Tesla. V tomto článku přinášíme krátký souhrn aktualit ze světa těchto gigantů.
img

Broadcom v předobchodní fázi stoupá o 14 % a díky silné poptávce po umělé inteligenci zvedá Wall Street výš 📈

13.06.2024 Akcie jednoho z největších amerických výrobců čipů Broadcom (AVGO.US) včera po skončení seance vzrostly o téměř 15 % a dnes před otevřením amerického trhu si udržují růstovou dynamiku. Společnost oznámila výsledky hospodaření, poukázala na vyšší poptávku v segmentu čipů s umělou inteligencí a oznámila rozdělení akcií v poměru 10:1, přičemž společnost mimo jiné spolupracuje se společností Alphabet (Google). Společnost rovněž vyplatí "symbolickou" dividendu ve výši 5,25 USD na akcii.
img

Oracle po finančních výsledcích za 4. čtvrtletí otevře na ATH se ziskem +8 % 🎯.

12.06.2024 Společnost Oracle se před zahájením americké peněžní seance obchoduje s nárůstem o 8,40 % na 130,40 USD za akcii po zveřejnění výsledků za 4. čtvrtletí a celý rok 2024. Navzdory smíšené zprávě za 4. čtvrtletí 2024, která postrádá konsenzuální pozornost, jsou důvodem rekordní prodejní kontrakty související s poptávkou po jazykovém modelu AI v segmentu cloudových služeb.
img

Musk zvažuje ve svých firmách zákaz výrobků Applu, vadí mu zapojení OpenAI

11.06.2024 Americký miliardář a šéf automobilky Tesla Elon Musk v pondělí varoval, že by ve svých firmách mohl zakázat používání produktů společnosti Apple. K zákazu by přikročil, pokud Apple do svých výrobků integruje nástroje umělé inteligence (AI) od společnosti OpenAI. Upozornila na to agentura Reuters.
img

Apple na tiskové konferenci WWDC24 představil novinky, mezi nimi je i nová umělá inteligence

11.06.2024 Americká technologická společnost Apple představila v rámci každoroční konference pro vývojáře řadu novinek, mezi nimi je například nová umělá inteligence, kterou společnost nazývá Apple Intelligence.
C:\fakepath\xtb-11062024.jpeg

Co zaznělo na Analytickém fóru 2024?

11.06.2024 Minulou středu a čtvrtek proběhl další ročník Analytického fóra XTB. Diskuze se soustředily na mnohá klíčová témata, vzhledem k aktuální situaci na finančních trzích. V tomto článku vám přinášíme stručný přehled nejdůležitějších bodů z této akce. Celkové trvání fóra bylo čtyři hodiny, proto nelze v tomto textu pokrýt všechny detaily.
img

66 % společností v ČR naskočilo na vlnu AI a plně ji využívá nebo to brzy plánuje

11.06.2024 AI vytvoří více pracovních míst, ale největší brzdou je odpor zaměstnanců ke změnám a vysoké náklady.
img

Záznamy – Analytické fórum 2024

10.06.2024 Minulou středu a čtvrtek proběhl další ročník Analytického fóra XTB. Diskuze se soustředily na mnohá klíčová témata, vzhledem k aktuální situaci na finančních trzích. V tomto článku vám přinášíme stručný přehled nejdůležitějších bodů z této akce. Celkové trvání fóra bylo čtyři hodiny, proto nelze v tomto textu pokrýt všechny detaily.
img

Fed bude jestřábí, od Apple se čeká AI update Siri

10.06.2024 Minulý týden byla zveřejněna data z amerického trhu práce, která v závěru týdne pokazila sentiment na akciovém trhu. Aktuálně trh vyhlíží středeční zasedání FOMC. Americký Fed kromě rozhodnutí o sazbách přinese i makroekonomickou projekci a tečkový graf, ten naznačí jak by se mohla vyvíjet trajektorie snižování úrokových sazeb. Nový týden začal v Evropě negativně kvůli výsledkům voleb do Evropského parlamentu. Co lze očekávat v následujícím týdnu a jaký byl ten minulý se dozvíte již nyní v našem videu.
img

Umělá inteligence: Cesta k dlouhodobému úspěchu

07.06.2024 Investice do umělé inteligence (AI) se stávají rychlým trendem v podnicích, které se snaží zvýšit svou produktivitu a inovovat ve spotřebitelských i podnikových segmentech trhu. V následujícím desetiletí by se tento trend mohl stát obrovskou příležitostí pro růst, což znamená, že investoři, kteří umí identifikovat společnosti s potenciálem využití této příležitosti, by mohli dosáhnout významných zisků.
img

Aktuální statistika zahraničního obchodu

06.06.2024 „V dubnu český export meziročně vzrostl o 19,7 % na 416,2 mld. Kč. Jedná se o nejvyšší měsíční meziroční nárůst od ledna roku 2023 a dubnová hodnota exportu je nejvyšší za posledních 12 měsíců. V rámci sektorového pohledu pozorujeme meziroční růst ve většině odvětví. Mezi nejvíce rostoucí položky patřily motorová vozidla, potravinářské výrobky a pryžové a plastové výrobky. Velmi pozitivní je výrazný nárůst exportu u našich hlavních partnerů, s excelentními výsledky u Velké Británie, Španělska a Spojených státu. Výrazný je také meziroční růst exportu do zemí mimo země EU, a to o 39,3 %,“ říká generální ředitel agentury CzechTrade Radomil Doležal a dodává: „Českým firmám pomáháme uspět na zahraničních trzích prostřednictvím projektů zaměřených na zvýšení hodnoty produktu, příkladem je akce Design pro business, tentokrát k tématu vlivu AI a moderních technologií na průmyslový design. Zaměřujeme se i na vysoce inovativní a technologické firmy, pro které jsme zorganizovali fintech misi do San Francisca.“
C:\fakepath\trader-06062024-53-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.06.2024 1) Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) se dnes podle očekávání rozhodla snížit úrokové sazby o 0,25 %. Základní sazba klesne na 4,25 % a depozitní sazba na 3,75 %, oznámila banka v dnešní zprávě. Ke snížení úroků přikročila poprvé od roku 2019.
img

Extrémní koncentrace S&P 500: Předpověď ztracené dekády?

06.06.2024 „Akciová rallye je nyní extrémně koncentrovaná a musí se rozšířit i na menší akcie. Jinak hrozí, že býčí trend letos vyvrcholí,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\nvidia.jpg

Nvidia vystřídala Apple na pozici druhé nejhodnotnější firmy světa

06.06.2024 Tržní hodnota amerického výrobce čipů Nvidia včera poprvé překročila tři biliony dolarů (zhruba 68 bilionů Kč). Společnost Nvidia tak podle agentury Reuters předstihla americkou technologickou firmu Apple a stala se druhým nejhodnotnějším podnikem na světě. Jedničkou zůstává americký softwarový gigant Microsoft.
img

Index Dow Jones se pohybuje v zelených úrovních

05.06.2024 Index Dow Jones +0,15 % na 38769,55 b. S&P 500 +0,69 % na 5327,92 b. Nasdaq Composite +1,3 % na 17076,88 b.
img

Nejrychlejší zavedení nové technologie v historii. Téměř polovina českých firem už pracuje nebo experimentuje s AI

05.06.2024 Rychlý nástup využívání generativní umělé inteligence (GenAI) je nepopiratelným trendem v českém podnikatelském sektoru. Tři pětiny firem považují tuto technologii za klíčovou pro své obchodní strategie a 42 % s ní aktivně pracuje nebo experimentuje. Vyplývá to z průzkumu poradenské a technologické společnosti Deloitte mezi finančními řediteli českých společností. Téměř polovina z nich očekává jako hlavní přínos zavedení GenAI snížení nákladů.
img

Bleskový útok společnosti Alibaba: Nasazuje umělou inteligenci a Davida Beckhama

05.06.2024 Skupina Alibaba Group posiluje svůj závazek k mezinárodnímu růstu rozšířením své globální působnosti do Mexika a dalších asijských zemí. Kromě vlastního infrastrukturního úsilí také výrazně investuje do špičkových startupů v oblasti umělé inteligence (AI), a aby toho nebylo málo, nejnověji vsadila na hvězdný přírůstek - fotbalovou legendu Davida Beckhama jako ambasadora značky AliExpress.
C:\fakepath\krypto-05062024.jpg

TOP 3 memecoiny pre ľudí ktorí zmeškali Shiba, Doge a Pepe

05.06.2024 Memecoiny sú obrovský trend, ktorý láka miliardy dolárov kapitálu, čo spôsobuje nárasty o 1,000%, 10,000%, a niekedy aj o 100,000%. Väčšina memecoinov sú podvody a pump and dump schémy, no niektoré sú budované komunitou a môžu tak dlhodobo rásť.
img

Google a jeho potenciál růstu v roce 2024

05.06.2024 Google, součást skupiny Alphabet, stále potvrzuje svou dominantní pozici na trhu vyhledávačů a investoři mají důvod být optimističtí. S výrazným růstem akcií a strategickými investicemi do obnovitelné energie ve Finsku, Alphabet vykazuje silný růstový potenciál. V tomto článku se podíváme na současný stav a budoucí výhled pro tohoto technologického giganta, analyzujeme klíčové faktory ovlivňující její úspěch a posoudíme, jaké kroky Alphabet podniká, aby si udržel své vedoucí postavení na trhu.
img

Prognóza pro pár AUD/USD na 5. června 2024

05.06.2024 Včerejší pokles australského dolaru nebyl o nic slabší než pondělní růst a došlo k němu při velkých objemech obchodování. Austrálie dnes ráno zveřejnila zprávy o indexu Ai Group Manufacturing za květen, který se propadl z -13,9 na -31,1 bodů, a indexu Ai Group Construction, který prudce klesl z -25,6 na -68,1 bodl, což je jeho historicky nejhorší hodnota.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 4.6.2024

04.06.2024 Schizofrenní nálada na akciových indexech přetrvává i během aktuálního týdne a indexům se zatím nedaří najít cestu na nová historická maxima. Výnosy ze státních dluhopisů přitom klesají a pozitivně může působit na trhy také dramatický pokles ropy. Dozvuky z minulého týdne jsou stále kolem inflace a AI, kdy reportovaly své výsledky další společnosti z technologického sektoru.
img

BBC: Elektrické sítě se kvůli poptávce po AI dostávají na pokraj možností

03.06.2024 Generativní umělá inteligence (AI) má jeden velký problém - je energeticky náročná. Pokaždé, když se jí zeptáte, celá se aktivuje, takže z výpočetního hlediska je to mimořádně neefektivní. Stanici BBC to řekla Sasha Luccioniová z firmy Hugging Face, která se zabývá strojovým učením. Podle nedávné studie, kterou vytvořila se svými kolegy, může systém generativní AI spotřebovat asi třiatřicetkrát více energie, než stroje se softwarem pro konkrétní úkoly.
img

US OPEN: Akcie meme znovu uděřily!

03.06.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše – S&P 500 si připsal 0,3 %, Dow Jones se obchoduje na stejné úrovni, zatímco Nasdaq a Russell 2000 vyskočí každý o 0,8 %. Akcie meme jsou opět v centru pozornosti poté, co média oznámila, že RoaringKitty, obchodník spojený s mánií 2021, vybudoval velkou pozici na GameStop. GameStop zahájil dnešní obchodování s více než 70% vzestupnou cenovou mezerou.
img

Nvidia představila novou generaci AI čipů

03.06.2024 Generální ředitel společnosti Nvidia Jensen Huang v neděli představil novou generaci čipů.
img

Co je důvodem pro růst zadlužení ve většině zemí?

03.06.2024 Je třeba pochopit jednu věc a sice to, že zadlužování se ekonomik není výběrem ale v podstatě nutností už. Před 100 lety situace byla na západě jiná a dařilo se mít vyrovnaný rozpočet a dokonce se považovalo za dobré mít mírný přebytek a některým zemím se to i dařilo (např USA). Ovšem nyní je západ v úplně jiné situaci: jsme již silně rozvinutí, přirozený růst je těžší, populace stárne (sociální účet narůstá), rozdíl v bohatství se prohlubuje (střední třída v reálných číslech nebohatne už velmi dlouho, naopak chudne) a v důsledku toho roste populismus, voliči jsou zklamaní z reality a z toho, že ty komodity (byty, akcie apod.) rostou rychleji, než jejich příjmy a tlačí politiky k tomu, aby více zadlužovali zemi a ulevili svým voličům.
img

🧐 Analytické fórum 2024 už ve středu 5. 6.

31.05.2024 Na začátku června, konkrétně ve středu 5. 6. a čtvrtek 6. 6. proběhne další ročník Analytického fóra XTB, kde přední čeští a slovenští odborníci proberou aktuální dění na finančních trzích i jejich predikce pro následující měsíce. Na jaká témata a jaké hosty se můžeme letos těšit?
C:\fakepath\purple-31052024.jpg

Blíží se propad? Google prohrává AI bitvu! | Investiční Memento #77

31.05.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 77. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
C:\fakepath\Aramco3.jpg

Saúdská Arábie se chystá nabídnout další akcie firmy Aramco

31.05.2024 Saúdská Arábie se chystá nabídnout na trhu další akcie státní ropné společnosti Saudi Aramco. Vláda k tomu včera předložila potřebné dokumenty, informuje agentura Reuters. Nabídka by mohla vynést až 13,1 miliardy dolarů (zhruba 299 miliard Kč). Penězi z prodeje by pravděpodobně pomohly financovat plán korunního prince Muhammada bin Salmána transformovat ekonomiku.
C:\fakepath\trader-29052024-47-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.05.2024 1) Rusko chce zavést dodatečnou progresivní sazbu daně z příjmu pro ty, kteří vydělávají více než 2,4 milionu rublů (610.000 Kč) ročně. Plánuje zvýšit i daně z těžby nerostných surovin pro výrobce hnojiv a producenty železné rudy. O úterním návrhu ministerstva financí informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\umela-inteligence2.jpeg

Osm procent firem z EU loni používalo umělou inteligenci

29.05.2024 Osm procent firem z Evropské unie, které mají alespoň deset zaměstnanců, v loňském roce využívalo nástroje umělé inteligence (AI). Nejvíce v Dánsku a ve Finsku, nejméně pak v Rumunsku a Bulharsku. Ve své zprávě to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Česká republika je s necelými šesti procenty pod unijním průměrem.
img

Nvidia znovu překvapila trh: Silné datové centrum a akcie se dělí

29.05.2024 Technologický gigant Nvidia přinesl překvapení trhu, když zveřejnil své výsledky za první čtvrtletí fiskálního roku 2024. Výnosy společnosti zaznamenaly výrazný nárůst oproti loňskému období, což mnohé analytiky překvapilo.
C:\fakepath\Deepfake.jpeg

CNBC: Podvodů označovaných deepfakes přibývá

28.05.2024 Firmy po celém světě už přišly o miliony dolarů kvůli podvodům označovaným jako deepfakes a odborníci na bezpečnost v kybernetickém prostoru upozorňují, že situace se bude dál zhoršovat. Zločinci totiž čím dál více zneužívají generativní umělou inteligenci (AI), informuje server televize CNBC. Jako deepfake se označuje technologie, která v digitálním prostředí umožňuje podvodníkům vytvářet falešný obsah, například i pozměněním obličeje jiných lidí.
C:\fakepath\Funding-Pips-27052024.png

Funding Pips

27.05.2024 Funding Pips (FP) je další z větších prop firem, která poskytuje kapitál obchodníkům z celého světa. Tato prop firma byla založena 25. srpna roku 2022 a své sídlo má v Dubaji. FP byla založena s cílem podporovat všechny obchodníky po celém světě a jejich motto zní ”Funding Pips are built for traders by traders” což je v překladu Funding Pips byly vybudovány pro tradery od traderů. Narozdíl od jiných prop firem je FP i plně licencovaným brokerem a uvádí, že jeho specializací jsou úzké spready a rychlé výběry. CEO společnosti je i její zakladatel Khaled Ayesh, který je též známý jako profesionální obchodník se zlatem.
C:\fakepath\xtb-27052024.png

Co zazní na Analytickém fóru XTB 2024?

27.05.2024 Na začátku června, konkrétně ve středu 5. 6. a čtvrtek 6. 6. proběhne další ročník Analytického fóra XTB, kde přední čeští a slovenští odborníci proberou aktuální dění na finančních trzích i jejich predikce pro následující měsíce. Na jaká témata a jaké hosty se můžeme letos těšit?
C:\fakepath\trader-27052024-37-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.05.2024 1) Americké akciové trhy čeká po sedmi letech další velká změna - od úterý se vypořádání burzovních transakcí zkrátí ze dvou dnů na jeden. V praxi to znamená, že investoři budou mít peníze z prodeje cenných papírů k dispozici dříve, zatímco makléřské firmy budou nuceny zadržovat menší objemy kapitálu. Americká Komise pro cenné papíry (SEC) související změny schválila loni, teď začínají platit.
C:\fakepath\trader-27052024-28-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

27.05.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
C:\fakepath\krypto-27052024.png

Týchto 5 Solana memecoinov má obrovský potenciál

27.05.2024 Solana memecoiny vzrástli z trhovej hodnoty 1 miliardy dolárov koncom roka 2023 na viac ako 10 miliárd dolárov dnes.
img

Týden na trzích: Nvidia potvrdila AI hype. Spotřebitel dále zpomaluje

27.05.2024 Máme za sebou relativně pozitivní týden na akciových indexech, který byl celý kolem výsledků Nvidie za první tři měsíce v letošním roce. Znovu jsme se dočkali pozitivního překvapení a technologické tituly obhájily dosavadní bull market. Mírná nervozita dorazila během čtvrtečního obchodování, ale nešlo zdaleka o něco systematického. Býci tak mají i nadále ve svých rukou lepší karty a ačkoliv na vysokých valuacích, je nepravděpodobné, že bychom viděli větší propad akcií.
img

Týden na akciových trzích: Indexy v červeném

24.05.2024 Dle komentářů představitelů Fedu by mohli investoři nabýt dojmu, že ke snižování sazeb se bude přistupovat velmi opatrně a spíše se odsune.
img

Arista Networks klesá o 4 % kvůli debutu Nvidia Spectrum X 📊

23.05.2024 Akcie společnosti Arista Networks (ANET.US) dnes ztrácejí téměř 4 %, ale v jednu chvíli ztrácely téměř 7 %. Důvodem těchto poklesů je očekávané posílení síťového byznysu společnosti Nvidia, o čemž svědčí včerejší oznámení společnosti Nvidia o produktu Spectrum X. Přesto mohou zákazníci velkých síťových řešení (velké technologické společnosti) využít otevřeného ekosystému dodavatelů a nemusí se omezovat na společnost Nvidia, pokud ta nenabídne velmi atraktivní slevy pro koncové zákazníky.
img

Akciové trhy: Nvidia opět lepší, trhy mírně rostou, pražská burza oslabila

23.05.2024 Významnou událostí, která byla ostře sledovaná a dlouho očekávaná, byly včerejší (po trhu) výsledky společnosti Nvidia. A potvrdily jen to, že šílenství kolem AI nekončí a pokračuje masivní poptávka po čipech. Výsledky vysoce překonaly předchozí rok (tržby: +262 % y/y, čistý zisk: +629 % y/y). Motorem výsledků byla datová centra. Netřeba dodávat, že výsledky překonaly odhady trhu. Lepší než konsensus je také výhled na druhé čtvrtletí. Navíc Nvidia zvýšila kvartální dividendu. Akcie Nvidie zahajují čtvrteční obchodování růstem o +9 %. Od začátku roku se jejich cena více než zdvojnásobila.
C:\fakepath\akcie-Nvidia-23052024.jpeg

Skvělé výsledky Nvidie! Předežene Apple a Microsoft?

23.05.2024 Včera večer oznámila své výsledky americká společnost Nvidia. Ta je pravděpodobně nejznámějším světovým výrobcem herních grafických karet. Tento segment je však již řadu let zanedbatelný ve srovnání se segmentem datových center. Ve skutečnosti je Nvidia pravděpodobně nejdůležitější společností na vlně umělé inteligence, která nás provází již téměř 2 roky. Tato společnost totiž navrhuje specializované čipy, které se používají k provádění složitých výpočtů pro trénování modelů AI.
img

🚀 Vrchol výsledkové sezóny je tady!

23.05.2024 Včera zveřejnila své výsledky snad nejočekávanější společnost - Nvidia (NVDA.US). Firma pokračuje v obrovském růstu tržeb a zisků. Jen za poslední kvartál vydělala 15 miliard USD, což je zisk, kterého dosahuje jen několik málo firem na světě.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně, odepisují čínské technologie

23.05.2024 V asijsko-pacifickém regionu se dnes obchoduje smíšeně. Seanci ovlivnily výsledky společnosti Nvidia, jež překonaly očekávání analytiků. Tituly z polovodičového segmentu dnes reagují růstem, konkrétně TSMC posiluje o 1,27 %, SK Hynix roste o 0,86 %. Opačným směrem se dnes vydaly čínské technologické tituly, dle agentury Bloomberg jsou důvodem rostoucí obavy ze sílící cenové války na místním trhu s AI. Alibaba na Hongkongu odepisuje 4,88 %, Tencent o 0,94 %. Korejský index Kospi vymazal dnešní ztráty a obchoduje se v mírně zeleném, a to po ponechání základní úrokové sazby na 3,5 % a prohlášení guvernéra místní centrální banky, že růst úrokových sazeb je limitován.
C:\fakepath\eurusd-23052024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 23.5.2024

23.05.2024 Americké akcie včera oslabily kvůli nejistotě ohledně snižování úrokových sazeb ve Spojených státech. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, včera ztratil 0,51 procenta a zakončil obchodování na 39.671,04 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 0,27 procenta na 5307,01 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 0,18 procenta na 16.801,54 bodu.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 22.05.2024

22.05.2024 Na akciových trzích se tento týden zatím nic zásadního nestalo a tak pokračují indexy v růstu. Dnešní seance však bude obzvlášť zajímavá, jelikož večer zveřejní své výsledky vedoucí společnost v AI nadšení, Nvidia. Pravděpodobně nejsledovanější událost tohoto týdne zasáhne celou řadu akcií z technologického sektoru, nejen Nvidie.
C:\fakepath\xtb-21052024.jpeg

Jak obchodovat S&P 500, Nasdaq a další americké indexy?

21.05.2024 Akciové indexy lze použít ke sledování vývoje akciových trhů jako celku, a jsou tedy částečně odrazem ekonomiky. Je logické, že pokud se ekonomice daří, daří se i společnostem, a tím pádem i indexům, které se z nich skládají. Samozřejmě, že vývoj není vždy úplně stejný, zejména v posledních letech například váha technologických firem v indexech roste výrazně více než jejich podíl v reálné ekonomice, takže i tato skutečnost může mít určitá omezení. Nicméně stačí se podívat na hlavní finanční webové stránky nebo televizní vysílání a uvidíte, že hodnoty indexů uváděné v bodech jsou jednou z prvních věcí, které se probírají. Dá se tedy říct, že indexy jsou jedním ze základních pilířů finančního světa. Každá významná ekonomika má obvykle několik hlavních akciových indexů, u nás v Evropě je to hlavně německý DAX nebo evropský Euro Stoxx, v Asii pak hlavně japonský Nikkei a USA má několik hlavních indexů, na které se nyní podíváme, jelikož právě ty patří k těm vůbec nejpopulárnějším.
C:\fakepath\trader-21052024-38-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.05.2024 1) Stát rozhodne o svém postoji k dividendě energetické skupiny ČEZ nejpozději deset dnů před konáním červnové valné hromady společnosti. Zatím návrh vedení ČEZ na dividendu ve výši 80 procent z loňského zisku, který odpovídá 52 korunám na akcii, nebude ministerstvo financí (MF) komentovat. Důvodem je to, že výše dividendy ČEZ má vliv na kurz akcií ČEZ na burze. ČTK to dnes sdělil mluvčí ministerstva Filip Běhal. O konečné výši dividendy ČEZ rozhodne valná hromada podniku, která se uskuteční 24. června.
C:\fakepath\umela-inteligence.jpg

Odvětvím s vysokým podílem umělé inteligence roste produktivita

21.05.2024 Typy podniků, které nejčastěji využívají umělou inteligenci (AI), zaznamenávají téměř pětkrát rychlejší růst produktivity pracovníků než ty, které ji příliš nevyužívají. To zvyšuje naději, že využití AI by mohlo podpořit širší ekonomiku, uvedla ve své zprávě poradenská společnost PwC.
img

Copper Prices Hit Record Highs: Morgan Stanley’s Bullish Outlook

21.05.2024 Copper prices have experienced some volatility after reaching record highs recently, according to Morgan Stanley analysts. Despite this, the red metal is anticipated to continue its upward trajectory throughout the year.
C:\fakepath\eurusd-21052024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 21.5.2024

21.05.2024 Americké akcie uzavřely včerejší obchodování smíšeně. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, ztratil 0,49 procenta a zakončil obchodování na 39.806,77 bodu. Širší index S&P 500 však vzrostl o 0,09 procenta na 5308,13 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil dokonce o 0,65 procenta na 16.794,88 bodu.
C:\fakepath\trader-20052024-47-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.05.2024 1) Cena zlata je na rekordu, brzy ráno se dostala těsně pod 2450 dolarů (55.605 Kč) za troyskou unci (oz; 31,1 gramu). Trh očekává, že americká centrální banka (Fed) je připravena brzy snížit základní úrokové sazby, neboť inflace ve Spojených státech dál polevuje, uvedla agentura Reuters.
img

Měď a zlato jsou dnes historicky rekordně drahé. Proč přesně?

20.05.2024 „Investovat teď mědi je ta nejlepší investice, kterou jsem za třicet let viděl,“ říká matador komoditních trhů Jeff Currie, jejž cituje agentura Bloomberg. Cena mědi je přitom na historickém rekordu. Na rekordu je přitom také další kov, zlato. Co stojí v pozadí mánie po těchto kovech?
img

Měď vystoupala k rekordním výšinám, i ale platina zamířila vzhůru

20.05.2024 „Rok kovů“, který jsme zmiňovali ve svých výhledech na 1. čtvrtletí, nabírá na obrátkách. Stačí se podívat na naše oblíbené kovy: zlato, stříbro, měď a teď už i platina vykazují výrazné posílení. A i když teď po březnovém a dubnovém vzepjetí cen dochází u zlata ke konsolidaci, měď se po krátké pauze, k níž došlo počátkem měsíce, žene výš. Od začátku roku už posílila o víc než 30 % a postupně dosahuje nových rekordních maxim.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 20.05.2024

20.05.2024 Burzy během minulého týdne posilovaly, S&P 500 přidal 1,5 % a pokořil tak historické maximum. Stoxx Europe 600 posílil o 0,4 % a během týdne rovněž překonal rekordní hodnotu. Během minulého týdne popohnal burzy nahoru inflační report. Ten vyvolává nadějí, že se Fed během letoška pustí do snižování úroků. Nicméně entusiasmus je předčasný: pro potvrzení dezinflačního trendu musí zpomalení vykázat alespoň dva – tři reporty CPI.
img

US Open: indexy se na konci týdne otevírají beze změny 📉

17.05.2024 Poslední den tohoto týdne vypadá docela zajímavě. Indexy z USA jsou na historických maximech a býci bojují o trvalé proražení těchto úrovní. Na druhou stranu však sledujeme rostoucí výnosy dluhopisů a dolar, což přidává další nabídkový tlak na akciový trh.
C:\fakepath\eurusd-17052024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 17.5.2024

17.05.2024 Americký akciový index Dow Jones včera během obchodování poprvé překonal hodnotu 40.000 bodů a zaznamenal svůj nejrychlejší vzestup o 10.000 bodů. Později však své zisky smazal a nakonec uzavřel se ztrátou. Růst akcií podpořily příznivé čtvrtletní výsledky hospodaření firem a růst sázek, že centrální banka USA (Fed) sníží úrokové sazby, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-16052024-59-zm.jpeg

Akciový index Dow Jones poprvé překonal hranici 40.000 bodů

16.05.2024 Americký akciový index Dow Jones poprvé překonal hodnotu 40.000 bodů a zaznamenal nejrychlejší vzestup o 10.000 bodů. Růst akcií podporují příznivé čtvrtletní výsledky hospodaření firem a růst sázek, že centrální banka USA (Fed) sníží úrokové sazby, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-15052024-62-zm.jpg

Cena mědi je na rekordu, poptávku podporují elektromobily a datová centra

15.05.2024 Cena mědi je na rekordu, dostala se nad pět dolarů za libru (asi 0,45 kg). Poptávka po tomto kovu zůstává silná v souvislosti s budováním nových datových center a pokračující elektrifikaci světové ekonomiky, zatímco růst těžby zpomaluje, uvedl server zpravodajské televize CNBC. Od začátku letošního roku se cena mědi zvýšila o více než 25 procent.
img

Google posílí v USA svůj vyhledávač o generativní umělou inteligenci

15.05.2024 Výsledky vyhledávání na Googlu se nyní budou zobrazovat ve formě odpovědí napsaných technologií generativní umělé inteligence (AI) nad odkazy na webové stránky. Je to největší změna ve vyhledávači od jeho vzniku. Služba bude od tohoto týdne dostupná všem uživatelům v USA. Oznámil to na konferenci pro vývojáře generální ředitel Googlu a jeho mateřské firmy Alphabet Sundar Pichai.
C:\fakepath\trader-14052024-44-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.05.2024 1) Akcie společností GameStop a AMC dnes před zahájením obchodování vyskočily o více než 110 % a jsou na nejlepší cestě rozšířit včerejší bohaté zisky poté, co se trader "Roaring Kitty", který je středobodem akciového šílenství okolo meme akcií, poprvé po zhruba třech letech objevil na internetu.
C:\fakepath\umela-inteligence.jpg

PwC: Umělá inteligence začíná ovládat finanční řízení firem

14.05.2024 Umělá inteligence (AI) a chytrý plánovací software začínají ovládat finanční řízení firem, vyplývá to z aktuálního průzkumu společnosti PwC mezi téměř stovkou finančních ředitelů významných českých firem. Podle něj 82 procent finančních ředitelů věří v to, že AI jim s řízením chodu firmy pomůže, především při analýze a modelování dat. Naproti tomu pokročilé reportovací systémy zatím české firmy přehlížejí, uvedla poradenská společnost v tiskové zprávě.
img

Firma OpenAI představila nový model umělé inteligence, nabízí ho zdarma

14.05.2024 Společnost OpenAI, která stojí za chatovacím robotem ChatGPT, uvolní nový model generativní umělé inteligence (AI) nazvaný GPT-4o. Nový model má uživatelům přinést nejpokročilejší schopnosti v oblasti tvorby a porozumění textu, obrázků, zvuků a hlasů. Nový model je efektivnější než předchozí a firma ho nabídne zdarma. Uvedla to technologická ředitelka OpenAI Mira Muratiová.
C:\fakepath\xtb-13052024.png

Buffett investorům: odprodej Applu, strach z AI a příležitosti v Kanadě

13.05.2024 Na začátku měsíce se v Omaze opět konalo tradiční setkání akcionářů společnosti Berkshire Hathaway v čele s legendárním investorem Warrenem Buffettem. Tomuto setkání se také neformálně říká „Woodstock pro kapitalisty" a letos bylo plné Buffettových zajímavých názorů na svět a investování. Co Věštec z Omahy, jak se Buffettovi obvykle přezdívá, předpověděl tentokrát?
img

Umělou inteligenci zatím využívá jen 6 % českých firem. Asistovat by přitom mohla až ve dvou třetinách povolání

13.05.2024 Obrovské tempo vývoje umělé inteligence nadále pokračuje. Jen v loňském roce do něj soukromé subjekty celosvětově investovaly 96 miliard dolarů. České firmy se do toho však zatím příliš nehrnou. Podle dat ČSÚ vloni používalo technologie umělé inteligence pouhých 6 % českých podniků. Pomoci by jim měl nový dotační titul Aplikace II. Ten má podpořit vznik vysoce inovativních, unikátních softwarových řešení, která budou konkurenceschopná i v mezinárodním měřítku.
img

Wall Street a rostoucí akcie: co experti říkají před údaji o inflaci?

13.05.2024 Americký akciový trh vykázal na konci pracovního týdne mírný růst. Všechny tři hlavní indexy – S&P 500, Dow a Nasdaq – zakončily týden s pozitivní dynamikou. Největší růst z nich vykázal Dow Jones, který zaznamenal nejlepší výsledky od poloviny prosince.
C:\fakepath\amazon.jpeg

Američtí giganti ve Francii chystají velké investice

13.05.2024 Americká internetová společnost Amazon plánuje investovat ve Francii přes 1,2 miliardy eur (téměř 30 miliard Kč) a vytvořit více než 3000 pracovních míst. Podle agentury AFP to včera oznámila kancelář francouzského prezidenta. Microsoft pak avizoval investice do datových center za čtyři miliardy eur (téměř 100 miliard Kč). Investice budou podrobně představeny v rámci investičního fóra Choose France, které v pondělí začíná ve Versailles u Paříže.
img

AppLovin posiluje o 18 % díky dobrým výsledkům AI motoru Axon 📌

09.05.2024 AppLovin (APP.US) po zveřejnění čtvrtletních výsledků posiluje o více než 18 %. AppLovin v prvním čtvrtletí roku 2024 vykázal solidní výkonnost s výrazným růstem tržeb, a to především díky pokroku v technologii AXON a úspěšnému přechodu na nabízení v reálném čase na trhu s reklamou v aplikacích.
img

ARM Holdings po výsledcích klesla o 8 %.

09.05.2024 ARM Holdings (ARM.US) včera po uzavření burzy zveřejnila zprávu o výsledcích za 4. čtvrtletí 2024. Zatímco výsledky za čtvrtletí leden až březen 2024 byly lepší, než se očekávalo, výhled fiskálního roku 2025 nabízený společností byl považován za poněkud zklamání. To vyvolalo pokles ceny akcií po zisku při včerejším obchodování po provozní době a akcie se dnes v předmarketingu nadále obchodují přibližně o 8 % níže.
img

Firmy se zbavují počítačových expertů. Vlna propouštění je teprve na začátku

09.05.2024 Český pracovní trh v informačních technologiích by podle odhadů mohl pojmout kolem tří set tisíc lidí. Poptávka po počítačových odbornících stále převyšuje nabídku, přesto některé firmy „ajťáky“ propouštějí. Proč a kdo by se měl o svou práci nejvíce obávat?
img

Jak globální oteplování zatěžuje světové odvodňovací systémy?

09.05.2024 Nedávné záplavy v oblasti Arabského poloostrova poukazují na nepřipravenost lidstva na výzvy, které přináší změna klimatu. Globální oteplování přináší změny v průběhu počasí a zvýšené zadržování vody v mracích, což vede k intenzivnějším a častějším přívalovým dešťům po celém světě. Tyto měnící se srážky spolu s nedostatečnými odvodňovacími systémy v městských oblastech následně vedou k rozsáhlým záplavám.
img

Ranní komentář: Pád Uberu a Shopify, Dutch Bros jako konkurent Starbucks?

09.05.2024 Včerejší seance byla opět o korporátních výsledcích. Pod tlak se dostaly hlavně společnosti Uber a Shopify a po uzavření burz také společnost ARM. Rostly naopak Robinhood a Vistra, která zdá se těží z očekávaného růstu poptávky po elektřině kvůli rozvoji AI. Pěkná čísla nabídla také společnost Dutch Bros.
C:\fakepath\trader-08052024-36-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.05.2024 1) Investice světových firem do umělé inteligence (AI) se budou letos dál zvyšovat a na konci roku mohou dosáhnout šesti bilionů korun, což se blíží hrubému domácímu produktu ČR. Ten loni činil 7,3 bilionu Kč. Vyplývá to z analýzy investiční společnosti XTB, kterou má ČTK k dispozici.
C:\fakepath\umela-inteligence.jpg

Podle analýzy se investice do umělé inteligence letos přiblíží HDP ČR

08.05.2024 Investice světových firem do umělé inteligence (AI) se budou letos dál zvyšovat a na konci roku mohou dosáhnout šesti bilionů korun, což se blíží hrubému domácímu produktu ČR. Ten loni činil 7,3 bilionu Kč. Vyplývá to z analýzy investiční společnosti XTB, kterou má ČTK k dispozici.
img

Apple odhaluje nové iPady a představuje nový čip M4 📱

07.05.2024 Apple (AAPL.US) právě spustil živé vysílání, ve kterém sdílí s veřejností novou nabídku tabletů iPad. Akcie společnosti dnes získávají více než 1 % po zprávě WSJ, že společnost pracuje na novém AI polovodiči pro provoz datových center. Níže naleznete nejdůležitější momenty z události (aktualizované v reálném čase):
img

Nejdůležitější body z letošního sjezdu akcionářů Berkshire Hathaway

07.05.2024 "Letošní sjezd akcionářů Berkshire byl v poněkud utlumené náladě, protože se tentokrát pořádal po dlouhé době bez již zesnulého Charlieho Mungera. Na Buffettovi to bylo poznat. Ovšem i letošní sjezd nabídne investorům velmi cenné poznatky a vhledy do Buffettovi mysli, ohledně trhů a ekonomiky", říká analytik BHS Timur Barotov.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Palantiru pomáhají války ve světě a AI, nepřátelé mají být na pozoru

07.05.2024 Včera večer přinesl výsledky také Palantir, který je oblíbenou růstovou společností. Firmě v podstatě rostly všechna důležitá čísla a těží zejména z rostoucího geopolitického napětí a válek ve světě. Kromě toho se Palantir ale snaží poslední roky pronikat i do soukromého sektoru. Jak mu to jde? Dozvíte se ve videu.
img

Invesco: Nasdaq 100 - Jak inovace poznamenávají váš šálek kávy

06.05.2024 Technologie ovlivňují odvětví, která ani nejsou obvykle spojována s technologickými inovacemi. Některá odvětví v indexu Nasdaq-100 nás mohou i překvapit. Index trvale sleduje fond Nasdaq UCITS ETF společnosti Invesco.
img

Ceny kryptoměn 6. května: BTC vzdoruje ztrátám, drží se na úrovni 64 000 USD

06.05.2024 S nárůstem o 2 body dosáhl Fear and Greed Index hodnoty 71 bodů ze 100, což značí stav greed. To signalizuje potenciální nákupní příležitost na trhu kryptoměn.
img

Dlouho očekávaná událost ze světa kryptoměn. Přinese další halving bitcoinu nová maxima?

03.05.2024 Halving je fenomén, který každé 4 roky netrpělivě očekávají nadšenci, obchodníci i těžaři kryptoměn. Toto pečlivě načasované snížení blokových odměn, k němuž došlo v pátek 19. dubna 2024, mění nejen dynamiku nabídky bitcoinů, ale způsobuje vlny i na širším trhu digitálních aktiv.
img

Apple čeká 1. čtvrtletí 📊Pomůže umělá inteligence a služby při zpomalení prodejů iPhonů?

02.05.2024 Dnes po skončení obchodní seance na Wall Street představí finanční výsledky za první čtvrtletí letošního roku společnost Apple (AAPL.US), která nedávno ztratila status největší společnosti na Wall Street, když ji sesadil Microsoft. Investoři to vzali jako důkaz, že cupertinská společnost se začíná stávat "nájezdníkem" v oblasti služeb umělé inteligence a nebude z toho cítit výrazný tahoun poptávky po produktech a maržích. Investoři očekávají, že zisky a tržby společnosti (již 5. čtvrtletí po sobě) budou vykazovat klesající meziroční růst. V dnešní zprávě budou investoři sledovat, nakolik AI a odolné služby s vysokou marží vyváží téměř jistě mnohem nižší prodeje iPhonů, které v 1. čtvrtletí ztratily zhruba 20 % podílu na trhu v Číně, kdysi klíčovém motoru expanze Applu. Opční trh po této zprávě počítá s přibližně 4% volatilitou ceny akcií společnosti Apple.
C:\fakepath\trader-02052024-46-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.05.2024 1) Japonský jen dnes odepsal většinu výrazných zisků, které nabral ve středu večer a k nimž podle spekulací obchodníků přispěly forexové intervence ze strany japonských úřadů. Dolar k jenu krátce po 13:00 SELČ odepisoval zhruba 0,2 procenta na 154,90 USD/JPY. Ve středu večer se japonská měna dostala až ke 153,00 USD/JPY.
img

Týdenní zpráva o komoditách: Neústupná inflace a nepříznivé počasí

02.05.2024 Sektor komodit se již pět týdnů posouvá výš a Bloomberg Commodity Total Return Index je připraven uzavřít týden na nejvyšší hodnotě za posledních sedm měsíců. Drahé kovy a měkké komodity sice po týdnech výrazného posilování svůj vzestup zastavily, teď však převzaly štafetu obiloviny pod vedením pšenice, která zažila nejlepší týden od loňského června. Příčinou bylo nepříznivé počasí v klíčových pěstitelských regionech na severní polokouli.
C:\fakepath\investovani online.jpg

Příliv zahraničních investic do Evropy loni klesl

02.05.2024 Příliv přímých zahraničních investic do Evropy se v loňském roce snížil o čtyři procenta, což představuje první celoroční pokles od koronavirové krize v roce 2020. Ve své studii to uvádí poradenská společnost EY. Podniky od investic v Evropě odrazují příliš kolísavé ceny energií, nejistota ohledně politického vývoje a nové regulační předpisy v řadě oblastí, od umělé inteligence (AI) až po ochranu osobních údajů.
C:\fakepath\nasdaq.jpg

Světové akciové indexy letos rostou i přes slabší výsledky

01.05.2024 Světové akciové indexy letos rostou, kvůli horším dubnovým výsledkům však některé z nich sestoupily z rekordních úrovní. Nejsledovanější americký indikátor S&P 500, panevropský Stoxx Europe 600, čínský Hang Seng či technologický index Nasdaq Composite letos vzrostly o zhruba šest procent, vyplývá z burzovních statistik. Na maximum se v dubnu dostal britský index FTSE 100.
img

Skupině Volkswagen v prvním čtvrtletí klesl provozní zisk i prodej aut

30.04.2024 Německá automobilová skupina Volkswagen v prvním čtvrtletí hospodařila s provozním ziskem 4,59 miliardy eur (115,4 miliardy Kč), což je meziroční pokles přibližně o 20 procent. Prodej aut pak největší automobilce v Evropě klesl na 2,08 milionu z 2,12 milionu před rokem. Firma to dnes uvedla ve zprávě o výsledcích hospodaření. Automobilce Škoda Auto klesl provozní zisk ve srovnání se stejným obdobím loni přibližně o 1,3 procenta na 535 milionů eur (téměř 13,5 miliardy Kč). Celkový prodej aut se pak snížil o 2,5 procenta na 268.000.
img

Potvrdí čtvrtletní zpráva společnosti AMD potenciál čipů MI300? 🤖

30.04.2024 Akcie společnosti Advanced Micro Devices (AMD.US) v předobchodní fázi posilují o 0,70 % před zveřejněním výsledků za první čtvrtletí, které by měly být zveřejněny po skončení seance na Wall Street.
C:\fakepath\xtb-30042024.jpeg

Tesla po špatných výsledcích roste, Meta po dobrých padá. Jak se daří Big techu?

30.04.2024 Výsledková sezóna je v plném proudu a minulý týden začaly zveřejňovat své výsledky opravdu velké společnosti, na které jsou investoři nejvíce zvědaví. Pojďme se tedy podívat na to, co nám tyto společnosti přinesly, a hlavně na to, jak akcie po zveřejnění výsledků reagovaly.
C:\fakepath\eurusd-30042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 30.4.2024

30.04.2024 Akcie ve Spojených státech včera posílily, v čele se společnostmi Tesla a Apple. Investoři nyní očekávají, co řekne po svém zasedání v tomto týdnu měnový výbor centrální banky USA (Fed) o výhledu vývoje úrokových sazeb. Ve středu by Fed měl nechat sazby beze změny, otázkou ale zůstává, kdy sazby začnou klesat.
img

Amazon doufá, že nárůst tržeb vyvolá nové historické maximum

29.04.2024 Amazon se pohybuje těsně pod svým historickým maximem a situace je jemně vyladěná. Stačí dobrý report a pravděpodobně se dočkáme nového rekordu, ale pokud v něm bude něco, co se investorům nebude líbit, růstový trend se ocitne pod pořádným tlakem. Stačí se podívat na společnost Meta, která minulý týden navzdory silným výsledkům klesla o více než 10 %, jelikož investoři se zalekli budoucích výdajových plánů.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Je ještě šance zachránit potápějící se loď jménem Intel?

29.04.2024 Ještě ve čtvrtek večer výsledky zveřejňoval americký Intel, který se poslední léta potýká s jedním velkým problémem za druhým. Výsledky na první pohled nebyly úplně špatné, nicméně po bližším pohledu zjistíme, že firma opravdu není v dobré kondici a navzdory oživení trhu s počítači a velkým boomem v oblasti AI je stále z pohledu zisků kolem nuly. Více v našem videu.
C:\fakepath\tydenik-euruse-29042024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (29.4.2024)

29.04.2024 V minulém týdnu došlo podle mého týdenního komentáře ke vstupu do nákupní (buy 1) pozice, ovšem prolomení se ukázalo jako falešné a obchod skončil na menším SL. Ovšem následně dle pravidel této strategie došlo k opětovnému vstupu do long (buy 2) pozice, která již přesně došla do svého cíle a trade skončil v zisku na Profit-Targetu (PT).
img

US OPEN: Indexy Wall Street smazávají ztráty od otevření trhu 📌

26.04.2024 Akciové trhy v USA ztrácejí v první hodině obchodování poslední den v týdnu. Poklesy však nejsou výrazné a býci je postupně obnovují. V době zveřejnění již byly poklesy smazány a indexy si přibývají kolem 0,10 %. Investorům chybí jasný katalyzátor konkrétního kroku. Dnešní údaje PCE byly na roční bázi skutečně vyšší, než se očekávalo, ale měsíční údaje byly v souladu s konsensem. Navíc rozdíl mezi skutečnou zprávou a očekáváním nebyl významný. Včerejší údaje o HDP poněkud zamíchaly trhy. Na jedné straně americká ekonomika vykazuje známky stabilizace s anualizovaným růstem HDP na pouhých 1,6 %, což je méně než očekávaných 2,6 %. Na druhou stranu však přetrvávají inflační tlaky, které mohou Fed motivovat k udržení sazeb na vyšší úrovni. Výnosy amerických dluhopisů dnes po zprávě o HDP mažou včerejší zisky. Dolar zůstává silný, index USDIDX posílil o 0,25 %.
img

Akcie společnosti Alphabet po zveřejnění čtvrtletních výsledků vzrostly o více než 12 % 🖥️

26.04.2024 Výsledky Alphabetu dopadly lépe než očekávání trhu a vyhlídky společnosti z hlediska růstu AI a cloudového segmentu i budoucnosti reklamního segmentu jsou investory vnímány pozitivně. Dalším vřele přijatým faktorem trhu je návrat k rostoucí dynamice výnosů z cloudového segmentu. Alphabet také oznámil svou vůbec první dividendu a program zpětného odkupu akcií v hodnotě 70 miliard dolarů.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Microsoft s dalším silným kvartálem, AI táhne růst cloudu Azure

26.04.2024 Druhou velkou firmou, která včera zveřejňovala své hospodářské výsledky, byl Microsoft. Ten přinesl, jak už u něj bývá zvykem, relativně nudná čísla. To ovšem v jeho případě znamená pěkné překonání všech důležitých metrik bez nějakého závažnějšího problému. Všechny 3 hlavní segmenty se dočkaly slušného růstu a také Microsoft potvrdil, že velké technologické společnosti budou v nejbližší době investovat desítky miliard USD na posílení své infrastruktury kvůli AI. Více v našem videu.
C:\fakepath\trader-26042024-36-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.04.2024 1) Ruská centrální banka dnes podle očekávání opět ponechala svou základní úrokovou sazbu beze změny na 16 procentech. V tiskové zprávě uvedla, že inflační tlaky sice postupně polevují, ale zůstávají vysoké. Banka nyní předpokládá, že inflace v Rusku bude v letošním roce činit 4,3 až 4,8 procenta a že příští rok se vrátí k jejímu čtyřprocentnímu cíli. V březnu letošní inflaci odhadovala na čtyři až 4,5 procenta.
img

Microsoft po výsledcích za 3. fiskální čtvrtletí posiluje o 4 % v předobchodní fázi

26.04.2024 Společnost Microsoft (MSFT.US) včera po skončení obchodní seance zveřejnila zprávu o výsledcích za 3. čtvrtletí 2024. Zpráva se ukázala být mnohem lepší, než se očekávalo, a vyvolala více než 4 % skok ceny akcií v průběhu odpoledního obchodování. Podívejme se na výsledky společnosti za 3. fiskální čtvrtletí a na výhled na aktuální čtvrtletí.
C:\fakepath\eurusd-26042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 26.4.2024

26.04.2024 Americké akcie včera klesly kvůli neuspokojivým údajům o ekonomice Spojených států, výrazně oslabila technologická společnost Meta Platforms. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, včera ztratil 0,98 procenta a zakončil obchodování na 38.085,80 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 0,46 procenta na 5048,42 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 0,64 procenta na 15.611,76 bodu.
Související klíčová slova: Akcie PacWest Bancorp | Buffett prodává Apple | Report finančních trhů | Nový model iPhone | ČSOB Aleš Blažek | Barron's | Další snižování sazeb | Býčí pohyb | ZS.US | Útok na Izrael | Ostatní příjmy | Produkty s pákovým efektem | Rozšíření perspektivy technologických inovací | Fedex Corporation | Ajayi | Kryptozima | Akcie společnosti AMD | Německý regulátor | Objem transakcí | Etheru | Praxe v reálném čase | Inovace v oblasti čipů | Dynamický růst | Ocenění a rizika | Akcie Meta Platforms | Swiftinstanttrading | Kirin | Vesmírná společnost SpaceX | Proč investovat do Binance Coin? | Americký dolarový index (USDIDX) | Silný růst v reklamě | FCF | Šíření dezinformací | Fundamentální analýza akcií | Apple Vision Pro | PPI v USA | Daniel Gladiš | Sociální síť Twitter | CryptoFX | Schwab Center for Financial Research | Uvolněné měnové politiky | BCPP | Největší ruská banka | Game changer | Automobilová skupina | Kryptokomunity | Finanční ústav | Marlin | Hlava a ramena | Zprávy z kryptoprůmyslu | Shein | Výsledky Meta | Prostor k růstu | ChatGPT | Mediální magnát Rupert Murdoch | Vital Knowledge | Cardano Blockchain Ltd | Index regionálních bank KBW | Solidní čtvrtletní výsledky | Výnosy dluhopisů | Euro k americkému dolaru | Adot AI | Rizikový kapitál | Ambarella (AMBA.US) | Hodnota společnosti | Moore Global | Zvyšování cen | Celkový zisk | GitHub | Dlouhé pozice | Obávaná recese | Hodnota fúzí | Světové akcie | Celkový objem úvěrů | Analytický tým FXstreet.cz | Steve Huffman | CLSA | Skandinávské aerolinky | Války | Skale Network | Nová umělá inteligence | Lithium | WOOD Blockchain+ | Majitel Twitteru | Snap Inc | Foxconn | Sandbox | Vývoj | Suscoin | Americká společnost Nvidia | US CPI | Investiční poradci | Unity Software | Obchodní platformy | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | Jakub Seidler | Češi | Data z trhu práce | Pokračování růstu | Úspěch Amazonu | Generální ředitel skupiny ČSOB | GameStop (GME.US) | Allianz | Bithumb | Kioxia | Akcie ropy v roce 2021 | Panevropský index | Makléřská společnost | Hlavní trendy | US2000 | Poskytovatelé signálů | Globální růst | Vedoucí pracovníci | Ceny bytů | Radim Dohnal | Sázkaři | University of Swansea | Paul Romer | Cena akcií čipové firmy | Upstart Holdings | Spoluzakladatel firmy | Makroekonomický výhled trhů | Daně z nemovitosti | NASDAQ:WBA | Burzovní operátor | Americká automobilka | EUR | Kryptoměny bitcoin dnes | Kryptoaktiva | SoFi Technologies | FDA | KitaruCoin | Spotřebitelské výdaje | Štěstí | Independent Advisor Alliance | Euforie kolem umělé inteligence | Vývoj akcií Dell od začátku roku 2024 | Meta Platforms Mark Zuckerberg | Bundesbank | Outperform | SMCI.US | Cryptocoinsbitrade Ltd | Zhodnocení akcií | Investovanie | Paul Krugman | Index miliardářů agentury Bloomberg | Společnost China Reform | Ekonomická projekce | Býčí formace | Výsledky roku | Velké finanční krize | Radomil Doležal | CryptoGlobe | Coinnection Ltd | Trendy ve finančnictví | Standard & Poor's | FxPro | Trumpova vláda | Kalifornie | David Malpass | Akcie společnosti Micron Technology | Přemýšlení | Objemy kapitálu | ABNB | Investice do umělé inteligence (AI) | Slush | Bankovní krize v USA | Yandex | Bitmax | Accenture | Zelené ekonomiky | Hlavní úrokové sazby | Salesforce | Wal-Mart Stores | Měnový report | Vývoj hodnoty akcií | Automobilový sektor | Behaviorální | Komuniké | Khaled Ayesh | Dnešní obchodování | XOM | Index hongkongské burzy | Itálie | Analytici Bank of America | Nárok na výplatu | McDonald's | Organizace Conference Board | Digitální reklamy | Snížit úrokové sazby | Stoxx | Gadcet Limited | CBDC | Co je Polygon? | Údaje o vývoji inflace | PEPP | Největší bublina | Magnát Rupert Murdoch | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | Euromoney | První den obchodování | Tencent Holdings | Finanční aktiva | Údaj o HDP | Jednofázová výzva | Investice roku 2023 | Large-cap | Očekávání | Korelace | Investiční horečka | Jüan | Miliardář Daniel Křetínský | Russell 2000 (US2000) | Prodej zboží | CM.com (CMCOM) | GlaxoSmithKline | Crypto Assist Ltd | Inflace v září | Deutsche Bundesbank | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | CPCA | Orientace Dellu | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Uvolněné měnové | Solana memecoin | Analýzy sentimentu | CMC Markets | Dani Brinker | Volatilní | Swiss Life Select Investice | Swiss Life | Bain | L.F. Investment | Ohodnocení | Signál Price Action | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Crypto Finance | Růst amerických akcií | Ředitel skupiny ČSOB | Chile | Zájem Čechů | South China Morning Post | Tlak na Rusko | Chudí | Analytik Art Hogan | Novo | Předpověď ceny | Pozitivní nálada | Výroby baterií | Síla Sibiře | EUR/JPY | Alternativní investice | Kvartální výsledky | Extrémně volatilní | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Rozvoj umělé inteligence | Základní příjem | Veřejné finance | Platformy DeFi | Sirius XM | AI portál | Novartis | USAID | Moodix | Ark | Co je to Hot-Seat? | Příležitost k nákupu | Ruské invaze na Ukrajinu | NYCB | Stimulační balíček | TradeCZ | Market cap | Invaze na Tchaj-wan | Trh práce | Cryptocoindash Ltd | Technologie společnosti | Společnost Ryanair | Příchod recese | Tradewise-FX | Evropská komise | Zkrachovalé burzy | Pro investory | Short Interest | Oživení ekonomiky | Philip Morris ČR | Nástroj Stable Diffusion | Devon Energy | Míra nezaměstnanosti v ČR | iShares | Podíl ve firmě | FINANCE CRYPTOFX | Aramco | Gpay | P/B | Bitcoin mining | Swiss | Crypto | Czech Media Invest | Investice | Hodnota na burze | Britská centrální banka | Uranové akcie | US Bancorp | Akcie AAPL | Organizace S&P | Spotřebitelský sektor | Geopolitické riziko | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | D.A. Davidson | Support | Návrat inflace | Nové technologie | Program nákupů dluhopisů | P2P | XEL | Investice do Cardana | Akcie technologické společnosti | RTX | Analytický report | Coca-Cola Company | Indicators | Spotové bitcoiny | Edge | Palantir Technologies Inc. | Podnikatelské aktivity | Akvizice | ServiceNow | Japonské firmy | Výnosy na dluhopisech | REITs | Finanční stabilita | Index aktivity | Továrny na čipy | Přesnost | Technologie blockchain | Wise Wealth Management Ltd | Bankovní společnost | Pravidla pro firmy | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Immutable | Škoda Auto | Jiří Vévoda | Songbird | ADP report | Formule | Zajímavé výnosy | Akcie Unity | Miliony dolarů | Chování | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Binomo | Zisk před zdaněním | Argos Capital | Norwegian Cruise Line Holdings | Investiční svět | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | M2K | Prognózy | Britská libra | Akcie společnosti Alibaba | ČNB Jiří Rusnok | Německý ekonom | Intervence | Zajímavé zisky | NYSE | Výkon ekonomiky | Společnost Cisco | Kryptoburzy | Ceny kakaa | Současné portfolio společnosti | Broadcom | Altimeter Capital | Nejhodnotnější firmy světa | Ark Investment | WIIW | RDDT | Klesly akcie | Experti | Počáteční zisky | Hospodářské stimuly | Portfolio společnosti | Sirius | Binance Coin | LSEG | Alternativní fond | Rekord | Bull run | Nižší sazby | Přeshraniční platby | Zdroje příjmů | Bitcoinového ETF | Ropná firma Saudi Aramco | Viterra | Nezávislost | Mistral AI | Bitcoiny | Mass Earn BTC | Elite Way Developments LLP | Dynamický trh s kryptoměnami | Návrh zákona | Evropský index | PwC ČR pro udržitelnost | Evropské měny | Japonský jen včera | Býčí výhled | Hnojiva | FTSE MIB | Zlato a bitcoin | Dluhopisový fond | StoneCo | Motorová vozidla | Franklin Technology | Bidenova administrativa | Největší světová ekonomika | Společnost Apple | Coin Metrics | Úrokové sazby v USA | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Pokrok ve vývoji | Asijské trhy | Účely primární veřejné nabídky | Klesající výnosy ze státních dluhopisů | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Impuls | Český statistický úřad | Rebalance indexu | EUR/USD | Marek Nemky | PiS | TruthGPT | General Electric | Administrativa prezidenta | Mediální magnát | Akcie Walt Disney | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Krypto burzy | Náročný proces | Javier Milei | Von der Leyenová | LULU | Předseda představenstva | Reality | Sydney | Šéf Fedu Jerome Powell | Sleecoin Limited | Hospodářský výsledek | Die Welt | Mediální společnost | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Strach | PACCAR | Sentiment na americkém akciovém trhu | Čistý příjem | Cena bitcoinu | Začít vydělávat | Investovat do Metacade | Současná cena | Euforie na trzích | Obchodování na burzách | Konference pro vývojáře | Antapaccay Mining | Indexové fondy | S&P 500 (MES) | Wolters Kluwer | Cena akcií Nvidia | Konkurenti | Co je Ripple? | Price Action | AI Daily Robot | Vývoj měnového páru MXN/JPY | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Hlavní americký akciový index | ZLOADR LIMITED | arise-income.net | Brent | Softwarová společnost | Kalifornská společnost | Recruitment Manager | Streamovací služby | Čínská firma Alibaba | Awax | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Benchmark | Cloudflare | Rostoucí výnosy | Rezistence | Nejvíce zlata | Vydavatelství Editis | Lagardeová | Localtrade Group Ltd | Nejvyšší soud | Americký akciový trh | Rubrik | Nikola | Investment Institute | Force | BIT CAPITAL AXIS | Volatilní poptávka | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Nutrien | Cenné papíry | ZenithFxPro | Objem trhu s kryptoměnami | Americké podniky | Solmax Group UK Ltd | Výnos | DeFi | P/S | Investment Services | Rozdělení zisků | Olívia Lacenová | DAI | Měsíční report komodit a indexů | Russell 2000 | Fúze a akvizice ve světě | Techy | New York Community | Acacia Communications | RBC Capital | Skupina J&T | Fungování společnosti | FB.US | Výsledková sezóna s XTB | Měnový pár USD/JPY | 100 miliard dolarů | Zisky na akciových trzích | Soukromá spotřeba | IHNED | Asijské akcie | Společnost PwC | Americký výrobce čipů | Delta | Moët Hennessy Louis Vuitton | Marika Čupa | Panelová diskuze | Schválení ETF | Série ztrát | First Citizens | Meituan | Baird Equity | Rizikovost | Silný výhled | Zhejiang Huayou Cobalt | Crypta Boost | Velké hospodářské krize | SMA | Návratnost investic | KahnChat | Vzdělávání | Pád Adobe | Vyrovnaný rozpočet | cryptaboost.com | Denník | Šéf Fedu | Výrobce letecké techniky | Investiční strategie | Třífázová výzva | Juliána Mochnaľová | Slabá poptávka | Contract address | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Ekosystémy pro inovace | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Conseq Funds investiční společnost | Reddit | Vývoj podílových fondů | IDEA | Technické rezistence | CRM | Šéfové | Obchodní fáze | Intel Corporation | ESG | Index DOW | Import | Meta Platforms (FB) | Capri | Online sázení | Hlavní zprávy | Americká energetická společnost | Vyvážené portfolio | Zvýšení sazeb Fedu | Konzervativní fondy | Microsoft Corp. | Zákaz vývozu | GTLB | Chief Financial Officer | Glencore Plc. | Exchange | Investiční portfolio | Server The Information | Miliardář Elon Musk | Světová rada pro zlato (WGC) | KLDR | Investoři a tradeři | Státní dluh | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Zasedání centrálních bank | Vývoj akcie NVIDIA | Příjmy ruského rozpočtu | Zpomalující ekonomika | Umelá inteligencia | Největší soukromá firma | Zákaz TikToku | Dedolarizace | Věštec z Omahy | Podíl na zisku | Kontrakty | Co je Cardano? | Časový limit | Buffett investorům | R&D | Skvělé výsledky Nvidie | Gitlab (GTLB.US) | Akcie společnosti Hewlett Packard | Kryptoměna Bitcoin | Microsoft (MSFT.US) | FSR | AUDUSD | Online obchodování | Investors | DeccanFX | Akcie Apple (AAPL) | Praxe | Nasdaq100 | Investiční výhled | Posílení akcií | Coinmarketcap.com | Platební neschopnosti | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | Americká technologická společnost | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Štosuj.cz | Makroekonomické statistiky | Německá automobilová skupina | MSCI World Energy | Poměr výnosu | JPY | Igor Babuschkin | SMIC | Snižování úrokových sazeb v USA | Metaverse | COPERATE-FINANCE | Potenciál trhu | Koncentrace S&P 500 | Obchodní tipy | Sunlife Finance | Síť Threads | Americká investiční banka | Čokolády | Polovodiče | Inflační index | Výrobní sektor | Růst hrubého domácího produktu | Ukazatel amerických burz | Ekonomika Velké Británie | Index Russell | Sentiment amerického akciového trhu | Růstový balíček | S&P 500 a Dow Jones | Magazín Global Finance | SoftBank Group | Casino | Výhled globálního růstu | PAYX | FTX | Směřování trhu | Ekonomický sentiment | SoFi | Uber Technologies | FTT | Changpeng Zhao | Wonderinterest Trading | Libonomy Ltd | Výnosy dluhopisů americké vlády | Boston Consulting Group (BCG) | Martin Gregor | Projekce | Znehodnocení | Crypto Fox ATM | Peníze | Nabídky akcií | Generali Fond konzervativní | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Obchodovat na burze | Robert Habeck | Ukazatel | Největší kryptoměnová burza | Index NASDAQ 100 | XCOEX LIMITED | Francie | Apple Intelligence | IIF | Kryptoměnové ETF | Historický milník | Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu | Palantir Technologies (PLTR.US) | Průmyslové zakázky | Microsoft 365 | Title Transfer Facility | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Teradyne Inc. (NASDAQ: TER) | Americká ropa | Nestlé | Alexander Novak | Co je Chainlink? | Den prezidentů | Evropské akcie | Český miliardář | Hlavní centrální banky | Americká společnost Tapestry | Medvědí trh | Roční zhodnocení | Short arbitráž | Prognóza | Obchodní politika | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Evropské firmy | Služby | Arbitrum | Fáze trhu | Velké problémy | Technologie blockchainu | Micro S&P 500 | Aktuální informace | Evropský výrobce letecké techniky | Americké ekonomiky | Saxo Bank | Předpověď počasí | Cena bitcoinu dnes | 13F | Obří fond | Akcie společnosti Palantir | Amgen | Jak fungují technologické inovace? | Palladium | Microsoft Bing | Americký Fed | Vývoj měnového páru AUD/USD | Gazeta | Dlouhodobý investiční produkt | ČSOB Smart | Polo Ralph Lauren | Ropa WTI | Rivian (RIVN.US) | Průmyslový Dow Jones | Micron | Překřížení klouzavých průměrů | Simon Peters | Americká softwarová společnost | TER | Bayer | 2bminer | Walt Disney Co | INTC.US | Prodeje aut | Kapitál | Green Pony | Mladší generace | Acorn | SRI | Striker | Wojak (WOJAK) | Qualcomm | Markets Limited | Developeři | Dell Technologies | Magnát | Discord | USD | Brexit | Shopify | Společnost NJJ | Dubaj | Odhady top Wall Street | Akcie MONETA | Tempo hospodářského růstu | Vývoj dolarového indexu | Open Society Foundations (OSF) | Upravený zisk | AEX | WallStreetBets | Technická analýza | Dolar dnes | Oeystein Olsen | Extrémní růst | Evropské burzy | Delta Air | Plány | GBP/JPY | Valná hromada | Výnosy u desetiletých dluhopisů americké vlády | Růst trhu | Pozornost investorů | Chuck Carlson | Burzy | Norwegian Cruise | Douglas | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | Silný hráč | Firma BHP | Prodávat akcie | Na burze | Americký prezident Joe Biden | Edward Jones | Tabulka s odhady | TerraUSD | Franklin Templeton International Services | Dopravní subvence | Banka Goldman Sachs | Akciový výhled | Fondy obchodované na burze | Americká média | Robinhood | Akcie Amazonu (AMZN.US) | Cestování | Investování do kryptoměn | Ceny akcií Meta | Jestřábí komentáře | Odliv kapitálu | Čínský státní správce aktiv | Trh s nemovitostmi | Viceguvernér ČNB | Broker | Bank of Coin | Společnost Siemens | Inflace v České republice | Investiční analytik | David Solomon | Etsy (ETSY.US) | App Store | Total | Cash flow | Proražení | Biotechnologie | PYPL.US | Kdo řídí technologické inovace? | Síla amerického dolaru | Čínské stimuly | Backtesting | Katar | Export | Změna klimatu | Kryptoměny na eToro | NFLX | Čínské technologické firmy | M&T Bank | DTE | Intel dnes | Pozorování | Výhled Saxo | DJI | Akcie Ralph Lauren | Berkshire | Split | EURUSD | Index volatility CBOE | Stocks AI | Crypto-Invest UK | Immutable X | Zynga | Norské společnosti | TXN | Zastavení poklesu | ČSOB | FedEx | TG CAPITAL | Spekulovat | Index Philadelphia | Gilead | Nord Stream 2 | Comcast | Výroční zprávy | Tržní hodnota firmy | Swapy | Béžová kniha | Tržní volatilita | Sociální sítě | FILES.FM | Komunikace ČNB | Výprodeje na trzích | Pivovar | Analytici XTB | falcon-trades.co.za | Centrální banky USA (Fed) | Maximální pravdy | Energetická společnost | Github | SC Pharmaceuticals | Komise pro cenné papíry (SEC) | Akcie Novavax | Rebalance | ATVI | Vysoké sazby | Snižování úroků | NVDA.US | Chainalysis | Šok | Nasdaq v New Yorku | Powell a Fed | ASIC | Širší index S&P 500 | Energetické zdroje | Ruský prezident | Pověst | Kabinet | SS&C | Grayscale Bitcoin | Bogdan Maioreanu | Hongkong | ByteDance | Zámořské indexy | Výsledky za první čtvrtletí | Komoditní sektor | Cenové úrovně | Bitero Ltd | CMCOM | Price-to-Earnings | Oblasti odporu | Zavedení eura | Společnost Emirates | Warren Buffett a Charlie Munger | Smíšená realita | Průmyslová výroba v Evropské unii | Ekonomická aktivita | Hlavní světová měna | BTIG | Regulace | Žaloba | NFP | BofA Global Research | Béžová kniha Fedu | FSLR | Sýrie | Magické slůvko | Kofola | Nové podmínky | Úroková sazba | FX Trading | Apple Pay | Ranní zpráva pro tradery | Obrovské zisky | RIVN | Rizika investování do Bitcoinu | Měnový fond | Těžba bitcoinů | CSCO | Hertz | Tichomoří | Unie | Top Wall Street | Dillí | Akcie společnosti Moderna | Akcie společnosti Intel | Obrovský potenciál | Dovoz | Akcie společnosti C3.ai (AI.US) | Admirals | Cenné kovy | Nasdaq Composite | Výkon | Zvednutí sazeb | Lenovo | Výše dividendy | Rekordní růst | Výzkumy | Doji | Xiaomi | Emirates | SDR | Nikkei | Obchodní nástroje | wisewealth.ai | Hyundai | Zvyšování sazeb Fedu | Zasedání FOMC | Tržní trendy | Uhelné elektrárny | Roční růst | Největší společnosti | FRED | Fitch Ratings | Trpělivost | Planet Labs (PL.US) | Případné sankce | Ekonomika USA | Model 3 | QCOM.US | Red The Mal | Verizon Communications Inc. | Rostoucí ceny energií | CISCO | P.A. | Dvoufázová výzva | NFP report | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Čtvrtletní zisk | Srovnání prop trading | CFD (Rozdílové smlouvy) | Čtvrtletní výsledky | Odkupy akcií | NASA | Inner Circle Trader | Centex Ltd | Sentiment na akciových trzích | First Solar | Nedostatkové čipy | Fintech společnosti | Oživení trhu | Podrobné výsledky | Investiční specialista | Rekordní maxima | Úrovní podpory | Čínské úřady | Pozitivní zprávy | Trade Ideas | Válka na Ukrajině | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Prop firma | The New York Times | Web Trader | Nasdaq a S&P | Vládní výdaje | Nové zprávy | Největší ztráty | Sentiment na Wall Street | Akcie Google | Panevropský akciový index | Data z amerického trhu práce | WOOD Real Estate | Přehnaná reakce trhu | Zbývající akcie | Investovat | Vyšší náklady | NTAP | Conseq Invest | Dovednosti | Průmyslová výroba v Německu | Vklady | FDP | Finanční výsledky společnosti | Největší firmy | Měnový pár EUR/USD | Steven Mnuchin | Nervozita | Longbow Asset Management | Komentář analytiků | Nikkei 225 (JAP225) | Akciové indexy | Norsko | Mindsync | Hospodářský institut | Elon Musk | Cryptox Ltd | Cryptocurrency International Limited | Portfolia ETF | WOOD Blockchain | Umělé inteligence (AI) | Eurex | Pokles ceny akcií | Tesla Elon Musk | B200 | Investice do cloud computingu | Caterpillar | Britská obchodní komora | MT5 | Společnost Shell | Býčí sentiment | Cena akcií čipové firmy Arm | Makro a měnová politika | Výkonný viceprezident | Skokové posílení | Vybírání zisků | Investing.com | Akcie Ambarella | Akcie FB | Blink Charging | Tesla, Inc. (TSLA) | MCADE | Americký prezident | Dodávky čipů | EOG | Akcie C3.ai | Myšlení | Pro tradery | Nominální hodnota | Model Y | Bankroty | Růst a investice | Investoři v USA | Generace Z | Riot Platforms | Společnost Pfizer | 1 milion | Stratégové | Výrobní ceny | Mastercard pro Českou republiku | Japonská Softbank | Marek Mora | Supply | Nejsilnější růst | Výrobci elektromobilů | Christine Lagardeová | Tiff Macklem | Expanzivní fiskální politika | Tržní reakce | Obchodní platforma | Maloobchodní prodejce | Coca-Cola | Bed Bath & Beyond | Světový obchod | Rozdělení akcií | Vyšší úrokové sazby | Santiment | Výkonnost společnosti | Portfolio | AI Daily | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | FSLR.US | B/E | Mezinárodní agentura pro energii | Statistický úřad Eurostat | Globální ekonomiky | Akcie GOOGL | Zájem investorů | Spotové obchodování | Hledání maximální pravdy | McKinsey | Turkish Airlines | Jaroslav Brychta | Banka JPMorgan | Zlepšení sentimentu | Platby v kryptoměnách | Euro Stoxx 50 | Poptávka centrálních bank | Rekordní zisk | Baterie do elektromobilů | Euforie | APA | Přiznání k dani z příjmu | Richard Bechník | Finančník | CO2 | Zpřísňování měnové politiky | BABA.US | Graf akcií | Turecký statistický úřad | Akciový index S&P 500 | FANG | Makrodata | Finanční instituce | Maximální denní ztráta | Tradewise | Prezident | Čínští výrobci | Společnost Nasdaq | Lepší výsledky | Britský premiér | Investoři | Očekávané hospodářské výsledky | CFRA Research | Revolut | Prodej nových osobních automobilů | Cenový růst | Dynamic Crypto Market | Fungování | Americké ministerstvo spravedlnosti | Historická výkonnost | Upstream | Akciová burza | Futures na S&P 500 | Online nakupování | Nejistoty | Fidelity | Praní špinavých peněz | Index CSI 300 | Index výroby | Nejnovější výsledky | Hynix | Konflikt mezi Izraelem | Britské akcie | Negativní sentiment | Evropská měna | Jake Dollarhide | Japonská automobilka | AMD | Obchodování s termínovými kontrakty | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Společnost Google | Přidaná hodnota | NAHB | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Počáteční investice | Bitcoin ETF | Ropné společnosti | Konzistentní zisky | Bitmorex Limited | Grayscale | MSCI Emerging Markets | Kurz jenu | Obchodní napětí | Venezuela | Jádrový index | Nárůst ceny | Cena mědi | Světové kryptoměny | Snížení nákladů | Bez rizika | Zisk | Boom | Tezos | Firma Meta | Starbucks Corporation | Ceny kryptoměn | Pesimismus | Peso | JD.US | Vyšší hodnoty | AMC.US | Nízké úrokové sazby | Moderna | Globální akciové trhy | Den obchodování | Ekonomický vývoj | Jak investovat do zlata | Velké firmy | Boj s inflací | Část zisků | crypto-com.ai | Britské banky | Směnné kurzy | Objemy obchodování | Index KOSPI | Americké centrální banky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Kulatá čísla | Ruské ropy | První chytrý prsten | Bank of England | Investiční | Airbnb | Týdenní pivotní body | Automobilka Toyota | Bloomberg News | Gary Gensler | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Souhrn finančních trhů | Graf US500 | Vzorce chování | Předpověď akcií | REDROCK500 | Zveřejnění zprávy | Cineworld Group | Předsudky | Rostoucí ceny ropy | Sloučení | Technická analýza BTC/USD | Rada guvernérů Evropské centrální banky | Růstová fáze | Uložení peněz | Global Finance | The Inner Circle Trader (ICT) | Daniel Křetínský | WTI a Brent | Roboti | VIG | Ministerstvo obchodu | Svět kryptoměn | Berlín | WSJ | Tiskové agentury | Xetra | RWE | J&T MONEY OPF | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Americké prezidentské volby | Odvětví kryptoměn | Průzkum | Fiskální rok | BABA | Globální akciové indexy | Neziskové organizace | ELITEMORTAGEFIN | NYCB.US | Anheuser-Busch InBev | Smart portfolio | BP | FSR.US | Cíl ČNB | Tržní podíl | Bohatí | Christian Lindner | NCEE IBM Consulting | IEA | DOGE | Akcie mediální firmy | Hold | Jednotná evropská měna | Pád banky | Primární nabídky mincí | Investiční cyklus | Aktuální kvartální výsledky | Nižší poptávka | Funkční období | Velikost jednotlivých firem | Anglie | vaultexfx.com | Zdravotní péče | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | FVG | Výkon společností | Společenské trendy | Makrokalendář | Sestupný trend | Vliv na zdravotnictví | Akcie společnosti Tesla | Ekonomika Číny | US500 | Sentiment investorů | Expertka | Cestovní ruch | Investiční riziko | Honeywell International Inc. | InfraCap | Avis | Ceny železné rudy | CEO společnosti | Oživení trhu s kryptoměnami | Analýzy | Cenový rekord | Nejvýkonnější akcie | Formule 1 | Obchodní plán | TRY | INTRIVAS CAPITAL | Akcie ve Spojených státech včera | Koupit akcie | Odhad analytiků | Recese ve Spojených státech | Slevy | Vladimír Holovka | Technický výhled trhu | TTF | Česká společnost | ASRNL | Poradenská společnost | EUR/AUD | Živá voda | P/E | Reakce trhů | Zpráva | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Prémie | Ekonomické dopady | Restrukturalizace portfolia | Migrace | Zvyšování úrokových sazeb v USA | DeccanFX Markets Limited | iPhone | Invesco | Morningstar | Meme akcie | Kávové akcie | Demokraté | Představitelé Fedu | Tower Semiconductor | Německý DAX | Performance | Portu Marek Malina | Prodej | Hlavní události | Brusel | Instrument | Patria | Oslabování dolaru | Nabídka | Tipranks | Práce z domova | Oslabení USD | Události roku | Realitní společnost | Uber | cryptonexa.com | Konzistence | Petra Turzová | Tencent | Colt CZ | QUOPI | UnitedHealth Group | Turecký akciový index BIST 100 | WGC | Kryptoinvestiční | Rating USA | Průmyslové revoluce | Lenovo notebook | IQ Trade | Janet Yellenová | EPH | Úrok | Hrubý domácí produkt (HDP) | Prezident Javier Milei | Náklady financování | Implikace | Beyond Meat | Výhled na rok 2023 | Skupina OPEC+ | Les Echos | Budoucí vývoj úrokových sazeb | Zasedání Fedu | Management | JOLTS | Porovnání vývoje | Agentura Reuters | Telekom | GetCoins Ltd | Akcie Nike | Obchodní ředitel | GBP | Dogelon | Co se děje na finančních trzích | RoboMarkets | Libra k americkému dolaru | Rozhodování Buffetta | IT společnosti | Spotřebitelský sentiment | iPhone 15 | Společnost Genesis | OPRA | Automobilka | Bohatý | XM | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Vedoucí představitelé | Oblasti elektromobility | Breakout strategie | Japonská média | Nové příležitosti | FX BTC Ltd | First Republic Bank | Teradyne Inc. | Majitel Facebooku | Tržní kapitalizace | Strojové učení | Švýcarská banka | ADR | Dolary | Růstové akcie | Analytička společnosti | Startupy a ekosystémy | Huawei | Olej | Bitfinex | S&P Global | HFT | Akcionáři | Státní pomoc | Emoce | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Centrální banky | Warren Buffett | Finanční ředitel | Automobilka Škoda | S&P | Ziskovosti společnosti | Rekordní hodnoty | Vývoj akcií | Rozhodnutí soudu | Quantum | Současný stav | GAAP | Handelsblatt | Akcie společnosti Amazon | Tokeny | Vývoj ceny bitcoinu | Japonská vláda | Jaké strategie jsou povoleny | Nový model | Farmaceutický sektor | Pandemie COVID | Marek Odehnal | Obchodování | Zvýšení daní | Proč investovat do Chainlinku? | Výrazné ztráty | Potenciální zisky | Legislativa | Dobré výsledky | Výkonnost indexu | Závislost na dolaru | Zprávy | Pákový efekt | Prezidentka ECB | Vesa | Růst cen ropy | Bard | Majitel | Tržby z prodeje | Tisková konference ECB | Aktuální obchodní příležitosti | Týdenní shrnutí | Finalto Financial Services Limited | Oracle (ORCL.US) | Spotřebitelské ceny v USA | Index Stoxx 600 | Chevron Corporation | Ajťáci | Kryptoaktivum | Airbus | Meta | Financial Times (FT) | Nejznámější kryptoměny | UBS | Patrick Garvin | Guru | DHL | Nadšení | Exact Sciences | Nákupy dluhopisů | Abinance | Oznámení | Nezaměstnanost v USA | NATO | META FX | FB | Miloslav Rut | Dlouhodobé investování | Averze k riziku | BREAKING | Akcie kybernetické bezpečnosti | Poměr nákladů a výnosů | Technologie 3D tisku | Výrobce elektromobilů XPeng | TSMC | Cinema City | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Macy's (M.US) | Sociální investiční síť | ZEW | Finanční nástroje | Rizika investování | Výsledková zpráva | Dlouhodobé důsledky | Aktuální inflace | Evaluace | Analog Devices | Ceny ropy | PG | Zahraniční investoři | Obchodování a investice | Island | Santander | CDW | České firmy | Alena Schillerová | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Fenomén | Silný růst | NASDAQ: NVDA | Vývoj ceny kakaa | Byty | Exchange City | Digitální ekonomiky | Výhled vývoje ekonomiky | News trading | Firemní klienti | Udržitelnost | Jim Cramer | Investice do Polygonu | Výrobce léků | Vyšetřování | Největší švýcarská banka | Historický vývoj | Eurostat | Společnosti napojené na kryptoměny | Trades | Ceny akcií Apple | Adam Button | Vesmírné akcie | Všechny akcie | Úřad Eurostat | Vyhlídky | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Ceny Bitcoinu | Deflace | Monitorování | Rozsah škod | BBY.US | ATM | Kristalina Georgievová | Ralph Lauren | Investiční aktivita | Člen představenstva | Největší americké banky | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Počet investorů | Růst inflace | Výroční zpráva | Oční duhovky | Celkový trend | Petr Fiala | Blackwell | Covid | Swiss Life Select Investice roku 2023 | Sledování zdravotního stavu | Provozní výsledky | CRISPR Therapeutics | Šokující předpovědi Saxo Bank | Turecká lira | Akcie třiceti předních amerických podniků | Obchodování na Wall Street | Cílování inflace | Důvěra investorů | CZ | Bydlení | Tržní podmínky | Německé firmy | Cena ropy brent | Investiční banka | Sharpe ratio | Výrobce iPhonů | Příznivé výsledky hospodaření | Snižování cen | Gucci | Occidental Petroleum | Bitcoin halving | McDonald's (MCD.US) | PwC | PLTR | Virgin Galactic | VanEck Defense UCITS ETF | Citi Wave Fx | Kapitálová pozice | Americká společnost Intel | YCC | PEG | Praha | Trustbit Trading | Ondřej Hartman pozemky | Pokles tržeb | Berkshire Hathaway | Acello | Evropský parlament | Auto forex trading | Prostor pro další oslabení | Piráti | NNOX.US | Dollar General Corporation | Analýza sentimentu | Inteligentní investor | Současný trend | Obchod Amazon | Co je Sharpe Ratio? | Best stock | Míra | 3M | Obchodování na trzích | Sazby v USA | Obchodovanie | Nejdůležitější události | Fáze 2 | Investiční centrum | Výrobce chytrých telefonů | Výrobce letadel | PLTR.US | Komodita | Měnová politika americké centrální banky | Marek Pokorný | AI bot | RIOT | Gazeta.ru | Objem obchodů s fondy na spotový bitcoin | Investor First Ltd | Index pařížské burzy | Suroviny | Tick scalping | AVGO | Očekávání úrokových sazeb | Zdroje energie | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Volný čas | ApeCoin | Hedgeové fondy | Carnival | Panama | Procter & Gamble Company | Předpověď | Luboš Bedrník | British American Tobacco | Ukazatel Běžné likvidity | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Digitální měny | Royalty income | Vláda USA | Forex trade | Applied Materials | Zadlužování | Evropský výrobce letadel | Vlastní sociální sítě | Recruitment | Index US100 | Páka | Australský dolar | Raphael Bostic | Odhady trhu | Čínské zboží | České koruny | Index cen domů | Společnost Amazon.com | Růst zadlužení | Medvědí divergence | Situace ve Spojených státech | Investment management | Riziko recese | Nio | Kryptoměnové burzy | Statista | Objem obchodů s fondy | Dividendová klasika | Technologický fond | Uplynulý rok | Velké transakce | Nástroj | Výsledky | Dominik Stroukal | Vyšší poptávka | Přehled | Chemická společnost | Očekávání investorů | Dění na finančních trzích | Koruna | Tennessee | Aktuální ceny akcií | Marek Vaňha | Výrazný pokles | NEMO | Státní svátek | Fundamentální zprávy | Inflace v Česku | Finanční služby | Výnosy u amerických státních dluhopisů | Makroekonomie | Monopoly | Dluhopisové fondy | Pandemie koronaviru | Analytická společnost | Britský finanční regulátor | EOS | Veřejné služby | Tržní ceny | HDP eurozóny | Kroky centrálních bank | Bitcoin | Kupující | COCOA | CRYPTO FINANCE | Společný podnik | Booking Holdings | Shell | Akciové tituly | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Kryptoanalytik | Včerejší obchodování | Siemens | Minulá výkonnost | CAT | Finanční výsledky | Waste Management | Inflace v Rusku | Bank of America | Nejhodnotnější americká společnost | TIM | Americký výrobce | DMA | Fundamentální analýza | René Remšík | Propad | Asie | Petr Lajsek | Akcie Moneta Money Bank | Lucasz Krupski | BNP | Marka | Zvyšování daní | Shawn Edwards | S&P/ASX 200 | Kryptoměny bitcoin | Silný dolar | Šéf Tesly | Spotřebitelské ceny v únoru | Akcie ASR Nederland | Zelenskyj | Index regionálních bank | Převodník měn | Výsledky firem | Společnost Verizon | Retracement | Zasedání Světového ekonomického fóra | Finanční domy | Konec roku | Asociace | Konference XTB | Eli Lilly | Telegram | Martin Buranský | Hypotéza | Podnikatel Elon Musk | Cenový index PCE | Údaje | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Akcie společnosti Apple Inc | Barrick Gold | Americký burzovní operátor | xStation | Exxon Mobil | Výkonnost | SVB Financial | Poměrový spread | Stavebnictví | Tým xAI | Catwifhat | Zůstatek | AutoStore | Stimulační opatření | Ripple (XRP) | Automobilky | Snižování sazeb | Nomura | Efekt investic | Německá automobilka Porsche | Crypto-Galaxy.com | Příjmy z reklamy | Ropa Brent | Softwarový gigant | Snížení poptávky | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | John Kirby | Canopy Growth | Meta Bank Wallet | Vlastnictví | Pandemie nemoci COVID-19 | SAE | Obchodní války | Alibaba | Meme stocks | Thoma Bravo | Americká banka | Indigo | Očekávání analytiků | Startupy a ekosystémy pro inovace | Vyšší cenová minima | BHS | Makroekonomický výhled | Technologické společnosti | Objem | Návrat poptávky | Zisky amerických akcií | For Traders | Výsledky průzkumu | Airbnb (ABNB.US) | Zvyšování mezd | Microsoft Bing Chat | Tým Purple Trading | Vývoj dolaru | WMT | CMC Markets UK | Obavy z recese | Společnost Arm | Jeff Currie | Broadcom (AVGO.US) | Spoření | Zlomový okamžik | Těžařská firma | PwC Bob Moritz | Algoritmické obchodovanie | Federální rezervní systém | Sázka | Oživení v Číně | Bob Moritz | Marek “Slush” Palatinus | Microsoft (MSFT) | GenAI | Andrew McCaffery | Elektrické vozy | Společnost Nvidia | Adaptace AI | Magnificent Seven | Klima | Dovoz z USA | Den díkůvzdání | Toyota Motor | Decision Intelligence | Akcie Adobe | ARK Innovation | Bilion | ZISIF | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Obchodování s akciemi | Agentura LSEG | Investice do kryptoměn | Srovnávací základna | Comcast Corporation | Podnikatelská nálada | Pojišťovny | Tempo růstu spotřebitelských cen | Propuštění | Pochybení | Postavení na trhu | Cena akcií firmy | Cena akcií Tesly | Čínské ministerstvo obchodu | Technologie a AI | Graf | Letní měsíce | Stablecoiny | Hlavní index Hang Seng | Malajsie | Subvence | Carry trade | Ekonomické události | Rizika pro společnost a lidstvo | Příležitosti na trzích | Regulátor | Zvýšená koncentrace | Mezinárodní organizace práce | Hodnota firmy | Vládní dluh | Placebo | Obchod App Store | Metacade (MCADE) | Institut Ifo | Shortovat | FIL | Index S&P 500 | Technické ukazatele | Trh s digitální reklamou | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Zajištění bezpečnosti umělé inteligence | Volodymyr Zelenskyj | CFRA | SHIB | Finance GPT | Německý výrobce | Společnost Gitlab (GTLB.US) | Omezené riziko | Společnost Grayscale | Hráči na trhu | Graf ceny akcií | Ask | Investiční platforma | Průmyslová výroba | aidailyrobot.com | Terminál | Důchod | Erik Brynjolfsson | MMF Kristalina Georgievová | Zpráva o měnové politice | Dolar vůči japonskému jenu | AMC | FTC | Pfizer | Společnost BHP | Snížit emise | Ajay Banga | Nejlepší akcie | Hrubý domácí produkt | Posílení amerického dolaru | Upgrade | Plyn | ZS | Distribuce | AFP | Studie | Meta (Facebook) | Blízký východ | FIRST OPTION FX | Investice do technologií | CME FedWatch | Vesmírné akcie 2021 | Nano-X Imaging (NNOX.US) | Spotové ceny | Tržní hodnota akcií | Akcionáři společnosti | Hodnota aktiv | Cenový graf akcií spoločnosti Walmart | Společnost S&P | Průraz | Finanční výhled | Floor | Sam North | Discover Financial Services | Cena plynu | Zelené investice | Short | Bitcoinové ETF | Premiér Andrej Babiš | Deficit | Investice do AI | Digitální platby | Redmond Wong | Investování v Číně | Polsko | Pár EUR/USD | Vedení firmy | Nástup amerického dolaru | Kolaps | Rio Tinto | Tesla Inc. (TSLA) | Ratingová agentura | CAD/JPY | Devalvace | Reuters analytik | Významné zisky | Grafické karty | Srovnání prop trading firem | Bitcoin dnes | Reakce trhu | Zpráva o inflaci | Výnosové křivky | CFDs | Investorka | Vydavatelé zpráv | Prsten | Patenty | Kontext | Investování do Big Tech společností | Hennessy | Rhode Island | Celková investice | Forexové intervence | Investiční téma | Výsledky hospodaření společností | Cenová hladina | Hodnota fúzí a akvizic | Hospodářské oživení | Bankéř | Zveřejněná data | Teradyne | Italská vláda | Hodnocení akcií | Vodafone Group | Kering | Americké automobilky | Americká tisková agentura | ADBE | Index volatility | Alitalie | Caesar | Akcie výrobce čipů | Americká centrální banka | Spotřebitelská nálada | Hypotéky | Investovat do piva | Recep Tayyip Erdogan | Finanční ztráty | Roblox | Lukáš Kovanda | Současná situace | Americká společnost | MRK | Školení | EY | Reshoring | Nuevo León | Křetínský | PYPL | tradingeconomics.com | Moët | LEN | Přijetí | High | IB Platform | Noví investoři | Výhled na příští rok | Investor First | Evropa | Finanční rok | Title Transfer Facility (TTF) | Změny na trhu | Jackson Hole | Naftogaz | Financial Conduct Authority (FCA) | Řízení financí a investičních služeb | Zvýšení úrokových sazeb | Block Movement Ltd | Směnárny | Vesa Equity | Americká ropná společnost | Rostoucí trend | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Stock market | STAN | Finanční krize | Ukrajina | Time-Frame | Ropná společnost | Arrows | Universal Music | CVS | Reálný HDP | Pokles ceny | beta-tech.io | McAfee | Marathon Digital | Specialista na online obchodování | Andrej Babiš | Crypto Shel Trade | Obchodování a investování | Quadient | Johnson & Johnson | Vizualizace | Index spotřebitelské důvěry | BYD | EW | Midstream | Vývoj tržeb | Ústavní soud | Beta | Deficit rozpočtu | Snížení spotřeby | Obchodní proces | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | Cenný papír | Maloobchod | Ekonomická situace | Spot | Ukazatel inflace | Citadel LLC | Navyšování účtu | Sójové boby | Aktuální cena ropy | Logistika | Turecká centrální banka | Peněžní prostředky | Tituly s malou kapitalizací | Novela zákona | Earnings | Inflace v EU | Trump | Rostoucí obavy | Provozní ztráty | Guvernér banky | Online platformy | Jihokorejský KOSPI | Kakao | Dnešní růst | FactSet | Brands | Makléřská firma | Otevření obchodu | UBS Global | Česká koruna | Rychlé výběry | OECD | Dow Jonesův index | Akcie Alphabet (GOOGL.US) | Herfindahl-Hirschman | Foot Locker | Upstart | ForexLive | Index Dow Jones Industrial Average | Start-up xAI | Britský FTSE 100 | UPS | Různé tržní podmínky | Růstový potenciál | Výrobce počítačů Dell | Investiční společnost | Technické analýzy | INFINIT VIEW PLUS | Brokers | Wonderinterest | Makroekonomické ukazatele | Auto Forex Trading Ltd | Optimalizácia portfólia | Data z americké ekonomiky | Urals | Sortino ratio | Investiční kovy | Výrobce čipů Nvidia | Německý hospodářský institut | SuperMicro | Foreign Exchange | Mexiko | Euro dnes | Vstupy | Stellar | Samsung Electronics | Neuspokojivé výsledky | Obchodní strategie | Genesis | Portfolio společnosti Berkshire Hathaway | Smart kontrakty | Inflace ve Spojených státech | Náhoda | Akciové výnosy | Inflace ve Francii | Dezinflační proces | Cloud computing | Úrokové sazby Fedu | Investičné rady | Spotřebitelské ceny v Británii | Politické faktory | Futures na ropu WTI | Růst amerického HDP | Prezident Trump | TradeCZ.cz | Jablíčko | Obchodování s ropou | Mad Money | Halving bitcoinu | Bitckup Ltd | Společnost Novo Nordisk | Swiss Life Select Investice roku | Provozní výnosy | HDP USA | BlackBerry | Ekonomické ukazatele | Závislosti na Číně | Stříbro | Těžby Bitcoinu | AI.US | USDCAD | Analytici Citi | Avis Budget | S&P 500 futures | Jakub Matis | Euro 7 | Seznam Zprávy | Americký dolarový index | Ztrátové pozice | Drahý kov | Instituce | L'Oréal | Constellation | USD za tunu | COPPER | ČNB Jakub Holas | Turecko | ex | Ziskové marže | Dogecoin | Rally na akciích | Analýza BTC/USD | Dopady inflace | PSA | Investice do fondu | Sjezd akcionářů Berkshire | Bank of Japan | Inflace v Polsku | Guvernér BOJ | Růst EBITDA | Chamtivost | Nárůst HDP | PX index | Big data | Podnikatelská důvěra | Investice do Metacade | Dovoz ukrajinského obilí | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Instacart | Souprava | Americké CPI | FAANG | Harmonizovaná inflace | Conseq Invest Konzervativní | Wall Street Journal (WSJ) | JNJ | Ředitel odboru komunikace | Boris Johnson | Regulace AI | Japonská automobilka Toyota | Růst výnosů | Markets.com | LNG | Internet věcí | Western Alliance | Smíšené zprávy | Aktuální problémy | XOM.US | Býčí signál | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Union Finance Investment & Management Ltd | Market Outlooks Ners | META FOREX MARKETS LTD | Americké akcie | DTE Energy | BBC | Technologické firmy | Přehled o dění na světových burzách | UBS Group | Akcie firem | Do čeho investovat | Telekomunikační společnosti | MetaTrader | Ex-dividend | GME.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Nový výhled | Kongres | Ondřej Hartman nemovitosti | Příležitost ke vstupu | Výdělky | Strategie Ondřeje Hartmana | Divize | Automobilový průmysl | Akcie Pfizeru | Rekordní minimum | Iberdrola | Pozitivní vliv | Signál na akcie | Vývoj měnového páru USD/JPY | Business Insider | Aplikace Ernie Bot | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Klesající trend | Největší kryptoměna | Forexové trhy | Evropská ekonomika | Guvernér japonské centrální banky | Rubl | Drahota | Nákupy akcií | Rosněfť | Příliv kapitálu | Las Vegas | Moore Czech Republic | Pozornost | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Equal weight | Nano | Medtronic | Finanční média | Akcie Novavaxu | Země EU | CVS Health | Audi | Indikátor RSI | Celosvětová poptávka | Menšinový podíl | NetApp | Technologická ETF | McDonald's Corporation | Počet pracovních míst | Prodej TikToku | Komise pro cenné papíry a burzy | Obchodování kryptoměn | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Akcie americké internetové společnosti | Oracle of Omaha | Téma inflace | Arista Networks | Zhodnocení kapitálu | Společnost a lidstvo | MES | Kybernetické hrozby | Nákupní příležitost | Společenská odpovědnost | Trh | Nárůst zásob | Medián | Kryptoměnová burza Coinbase | Dividendové akcie | Investors.com | Finanční společnosti | Volby v USA | Snížení těžby | Komise | Relativní výkon | University of Michigan | Petra Krmelová | L3Harris | List Financial Times | Veřejný sektor | Příznivé výsledky | SolarEdge Technologies | NU Holdings | Války na Ukrajině | Erste Bank | Royal Mail | Další rozvoj | Společnost Alibaba | Správce portfolia | Vysoké ztráty | Výkyvy | Společnost AMC | Luxusní značky | Fetch.ai | BlackBerry (BB.US) | Stripe | Výkon společnosti | Výrazný růst | Herní průmysl | Carry obchody | Electronic Arts | Měnová autorita | S&P 500 | Fed | ABNB.US | OpenAI | Evercore ISI | Šéf automobilky Tesla | Dnešní zasedání Fedu | Technické indikátory | Společnost ByteDance | Investiční nástroje | RH.US | Ekonomické škody | PLATINUM | Jan Hadrava | Korekce | Kanada | Kroger | JDE | Volná pracovní místa | Upozornění | Vývozní omezení | Zvýšení mezd | Tržní prostředí | Americký výrobce elektromobilů | Wells Fargo | Růst spotřebitelských cen | Zákonodárce | Generali Investments | Poslanci Evropského parlamentu | Google | ProCent | Banka HSBC | Nové trhy | Buffett | Illumina | Money management | Rizika investování do Binance Coin | Platforms | Globitex Ltd | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko (CCR) | Aljazeera | Evropská komisařka | Lukáš Novotný | Ceny zboží | Ceny kryptoměny | Populární kryptoměny | WISE | Pražské burzy | Banka First Citizens | Alphabet Inc. | SaaS | Změny sazeb | Zveřejnění výsledků | Výběry | Krize eurozóny | Akcie firem zabývajících se umělou inteligencí | Odveta | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Fond na investice | Vietnam | Zemní plyn | Federální rezervní banka | Prezident Joe Biden | Znalost | Výrobce luxusních aut | Propad hodnoty | Akcie AMD (AMD.US) | Coin Corner Ltd | SAP AG | Vývoj úrokových sazeb ve Spojených státech | Konkurenceschopnost | Investiční produkt | Capri Holdings | Vývoj akciového indexu DAX | USDT | Velké banky | Index Standard & Poor's | Šokující předpovědi | Galaxy S24 | National Grid | Měny účtu | Soud v Tokiu | Obchodování s Čínou | Yahoo | Obchodní ředitel XTB | UnitedHealth Group Incorporated | Kancelářské nemovitosti | Global Technology | Vzdělávací webináře | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | MT4 | IP pravidlo | Unijní země | Nejistota | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko | ANO | Stock | Apollo | Růst tržeb | Aktuální cena akcií | Obranný průmysl | Akciové indexy v USA | Analýza trendu | Plný úvazek | GME | Akcie roku | CME | Striker Securities | Finanční problémy | Snap (SNAP.US) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | VZ | Poměr P/E | Starteepo | XTB Marek Nemky | Obchodní systém | Rating | Intuitive Surgical | Futures na Wall Street | Dezinflace | Amundi | Tržní sentiment | Akcie FAANG | Cryptopoint | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Nasdaq a S&P 500 | Poměr P/S | Merck & Company | Coin Celect Ltd | SNB | Soustředění | Tržní situace | Životní náklady | Zpráva pro tradery | Rivian | Světová banka | Společnost PayPal | Mexické peso | Microsoft | Výnosy u dluhopisů | RBC | Trh dnes | Maxim Manturov | USD/CHF | Tranzactionkapitalltd.co.za | Příležitosti | Pohled do budoucnosti | Investice do fondů | Dopad na cenu | ADP report zaměstnanosti | ECB dnes | NFLX.US | Asijské indexy | Výběr akcií | Nová strategie | Americké úrokové sazby | Hodnota investic | NASDAQ:AMGN | Vládní dluhopisy | Ekonomické klima | Zaznamenávání | HPQ | Daňové úlevy | SBUX | RPSN | Nová Dot Com bublina | Repo operace | XRP | Mateusz Morawiecki | Dividends | Společnost Tesla | Členové Fedu | Hotovost | Společnost Meta Platforms | Defi | Haruhiko Kuroda | Shortování | ORCL | Srí Lanka | CRSP | Sell | J P Morgan Chase & Co | Měnový výhled | Světová měna | MicroStrategy | Japonsko | Pozitivní zpráva | Pokles sentimentu | Vision Pro | Akcie ConocoPhillips | Výrobce počítačů a serverů Dell | Letadla | Mistrovství | Aerolinky SAS | Long pozice | Celkový sentiment | Siemens Energy | Cybertruck | Compound | Česká republika | Nicola Mendelsohnová | Očekávané výnosy | Komodity zlato | Americké sankce | Národní ekonomická rada vlády | Gene Goldmanze | Rizikové investice | Trendová linie | Masivní propad | JPMorgan Chase & Co. | Finanční ředitelka | Ekonomické problémy | Důvěra | Největší kryptoměna bitcoin | Mobilní aplikace | Programování | Kraken | Živé vysílání | Pravděpodobnost | Propouštění zaměstnanců | Tvůrce trhu | Markets | Supravodič | Deficit nabídky | Silný propad | Prosperity | VFC | Index Nasdaq | Newcrest Mining | Tesla Inc. | iOS | Jemenští povstalci | Unce zlata | Exxon | Světová rezervní měna | NYMEX | Decentraland | Web3 | Primární nabídka akcií | Starlink | Významný krok | Spolková vláda | Penzijní fond | Denisa Janatová | Hongkongský Hang Seng | ILO | Obchodní praktiky | Rostoucí akcie | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | Zájem firem | Německá vláda | Představenstvo | Německo | Coinmate | Nejvýraznější pokles | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | New York Community Bancorp | Standard & Poor’s 500 | Společnost XTB | Tržní odhad | Trendové linie | Monetizovat | Ekonomie | Rozsáhlé investice | Výpadky | Pozice bitcoinu | Objem obchodů | Twitter | Akcie společnosti MicroStrategy | CFTC | Velké zisky | Těžební společnost | FIAT | Acello Limited | Největší jednodenní růst | Tomáš Pfeiler | Digitální ekonomika | FRS | Krach | Nifty 50 | AA | Zasedání americké centrální banky | Invest | Activision | Francouzská společnost | Gazprom | Trh s platinou | Celkové výsledky | WeWork | Centrální banka | Vice | Další růst | SMA 200 | FLEXFX TRADING | Andrew Bailey | Poslední vývoj ceny | Meta Platforms Inc | MagnaFG | Jiří Tyleček | Index PMI | Životní prostředí | Inflace v Británii | AI Trendz | Abu Dhabi National Oil Co | Future of Defence UCITS ETF | VESA | Investice do Chainlinku | Vstupní S/R zóny | Rozbor | Walmart | Zelená politika | Růst akcií společností | Těžařská společnost | CL | ESCOFINTEX | Quantum Fund | Virtuální realita | Pojišťovna VIG | Americký dolar | Výsledky bank | Diamant | Investice do akcií | Grafy | Pravidla regulace trhů | Castellum | Trading Assistant | JPMorgan Chase & Co | Směřování | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | C3.ai | Unijní ministři | Opce | Arbitráž | Donald Trump | Onboarding | Vyšší ceny | Snížení schodku | Odhadovaná cena | Čistý zisk | Úvěrové podmínky | ČSOB Bohatství | Patrik Urban | Jádrová inflace | Využití generativní umělé inteligence | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Visa | Ambarella | Podnikatelé | Velké objemy | Kovy | Inovativní řešení | Podstatné kurzotvorné zprávy | Rumunsko | Air France | Forex Finance | Polská vláda | Nájemné | Počet zákazníků | New York Stock Exchange | Energetický sektor | Technické problémy | Centrum | Zadlužení | Vodafone | Alphabet (GOOGL.US) | Společnosti | Pandemie covidu | Fundamentální faktory | BioNTech | NÚKIB | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | Crypto Mining | ARM.US | Threads | ING | investorfirst.trade | Počet žádostí o podporu | Americká automobilka Tesla | Hlavní akciové indexy | Orchid | Aktivum | CRISPR | Směnný kurz | CB Exchange LP | Rizika investice do Uniswapu | Federal Reserve | Podhodnocené akcie | Odkup TikToku | Evropští regulátoři | Blog | Funding Pips | Hewlett Packard | Rozvoj společnosti | Oblasti rezistence | Vláda ČR | Spoluzakladatel | Státní dluhopisy | Ruská invaze na Ukrajinu | Progresivní dluhopisové fondy | Expanze v předplatném | Akciová burza v Argentině | Provozní zisk | Co je Uniswap? | Domácnosti | Intuit | Ekonomické vztahy | Cisco Systems (CSCO.US) | Inflace v ČR | S&P 500 a Nasdaq | Crypto.com | Zasedání vlády | Dolarový index (USDIDX) | Bitcoin (BTC) | Costco (COST.US) | Vládní intervence | Kov | Očekávaná korekce | Zdanění příjmů | Erste Group | Dolar k japonskému jenu | Odolnost ekonomiky | Solana | API | Zprávy a události | Vývoj akcie META | LCCX | Analytici | Snížení odměny | ibplatform.info | Ceny komodit | Hamás | Europe 600 | Azure | Fúze a akvizice | Co jsou technologické inovace? | Lukáš Raška | DIP | Oživení ekonomiky USA | Eskalace | Nákupy luxusního zboží | FIL Investment Management | Equity | Index frankfurtské burzy | Libracash Blockchain Ltd | Jednání Applu s Googlem | Negativní sentiment investorů | Nepřipravenost | Gpay Limited | Cena DOGECOINu | Demand | Čínská firma Lenovo | Bitcoin Holdings Ltd | AI TO FOREX | Guvernér Fedu | Mluvčí | Škoda | Fortune | CZK | Reuters | US100 | Soukromá firma | Index nákupních manažerů | Close | AMC Entertainment | Lamassu | Unilever | Možnost práce z domova | Dnešní výsledky | The Sandbox | Fisker (FSR.US) | Rowan Energy Blockchain | Směrodatná odchylka | Zahraniční investice | Volný kapitál | VaR | Maximalizace zisku | Stablecoin | Terminál Bloomberg | Investovat v Číně | Baidu | Prvky rizika | Londýnská burza | Situace na Ukrajině | QCOM | Deutschlandfunk | Situace | MGM Resorts International | Chevron | Anglo American | Euro vůči dolaru | Videohry | Refinancování dluhů | Indexy v Číně | Vysoká inflace | Ceny zemního plynu | Steen Jakobsen | Bull market na akciích | Globální akciový index MSCI | Argentina | Michael Kors | Robotika a automatizace | Štěpán Hájek | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Výkonná ředitelka | Index US500 | Dlouhodobé investice | Směřování ekonomiky | Macerich | Futures kontrakty | Depozitní sazba | Tradiční odvětví | Analytici Morgan Stanley | Burzovně obchodované fondy | Dezinformace | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Overbalance | Konkrétní plán | Palo Alto | Rekordní maximum | Euronext | Zakladatel | Úroveň dluhu | Předseda | Wealth | Překoupené úrovně | Fond | Finanční systém | Viceprezident | Ripple Markets | Růst v Číně | Profesionálové | Forexoví obchodníci | Utahování měnové politiky | Doom | Akcie společnosti Intel (INTC.US) | CME Group | Komodity ropa | Center for AI Safety (CAIS) | Linda Yaccarinová | 3M Company | Vinci | Fond zaměřený na investice do umělé inteligence | Ripple | Credit Suisse Group AG | Čínské ministerstvo | Akcie společnosti Microsoft | Investování do Etherea | Ewen Fleming | Nižší růst | Prime | Supercyklus | TSM | J&T | Rizika investování do Filecoinu | Akcie výrobce robotických vysavačů | Očekávaná data | Míra inflace v Evropské unii | SWISS FX | USDIDX | Německá centrální banka | První fáze | Traders | Rok 2024 | Silná data | Výnosy na spořicích účtech | Údaje o vývoji spotřebitelských cen | CVX.US | Dobrá nálada | Společnosti v indexu | Nvidia (NVDA.US) | Agentura Bloomberg News | coinbasetradefx | Chytrá portfolia | Roční výkonnost | Investiční Memento | DPA | Evropská unie | Boeing | Inovativní firmy | Šokující předpovědi Saxo | Vyšší úrok | Cvičení | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Omán | Dow Jones a S&P 500 | Stagnace | Adyen | SMC | PINS | Ekonomiky | PROP Trading | Akcie Netflixu | Webináře zdarma | Americký dolar vůči japonskému jenu | Nákup akcií | Bing Chat | Konflikt na Blízkém východě | Společnost Walmart | Rychlý růst | Růst mezd | Burza Coinbase | Online prostředí | Cenový cíl | Nadnárodní IT firmy | Rozpočet | Ekonomický růst v Evropě | Snížení sazeb | Akcie Rolls-Royce | Negativní dopad | Apple | Ženy | Investiční plány | Zajištění bezpečnosti | Libra | Energetický a průmyslový holding | WM | Eva Miklášová | Investiční skupina | Velké technologické společnosti | Bitcoinsprint.io | Největší švýcarské banky | Jakub Macolla | META FOREX | Nakoupit akcie | GameStop | Vytrvalost | Akcie ve Spojených státech | Zvýšení základní úrokové sazby | Dominika | Ztráty peněz | CFD | Sam Bankman-Fried | Analýza ceny akcií | Benjamin Graham | Cryptodeploy Ltd | Biconomy | Inflace v květnu | Řetězec Casino | Vánoce | Úspory | Dopad na ekonomiku | Vybírat zisky | FX BTC | Růst americké ekonomiky | Open | Investiční rozhodnutí | Cena akcie | Hlavní index CSI 300 | Životní úroveň | Dow Jones Industrial Average | Cenové akce | Dluhy | Indické akcie | Cryptobitecoin | Nezávislost centrální banky | Martin Dvořák (STAN) | Nabídka akcií | Informované zdroje | Švédsko | Americké ministerstvo obchodu | Západní firmy | Zahájení výsledkové sezóny | Technologická společnost Apple | Ekonomický výhled pro rok 2022 | FTSE | S&P 500 Energy | Výrobce letadel Boeing | Spotové bitcoinové ETF | TSLA | Počítačový vědec | Financovat | Bit Exchange | Řetězec | BofA | Bitxero | Prodeje domů | StreetAccount | Příprava | Hubnutí | Čínské měny | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Akciový index BIST 100 | Finanční instrumenty | Benchmarky | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Green Deal | Nálada investorů | Jan Šrajer | Pandemie nemoci | FDIC | Londýnský index FTSE 100 | UBI ATM Ltd | AMD.US | Fieldcoin Ltd | Cointelegraph | AI TO FOREX LIMITED | Orientace Dellu na umělou inteligenci | Arm | Jednání ECB | Spread na burze | Kicom | Nejlepší investice | SatoshiLabs | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Deglobalizace | COST | Jak investovat do umělé inteligence | Alibaba Group | ECB | De Beers | Vysoký výnos | Nový rekord | Conseq korporátních dluhopisů | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Vyplácet dividendy | ERM II | Refinitiv | ASR Nederland (ASRNL) | Získání licence | Voyager | Plodiny | OKX | Situace v Německu | Moody's | Automobilka Toyota Motor | iShares Nasdaq | TradeCryptoMasters | CVX | Kurz akcií ČEZ | Online investiční konference | Cla na dovoz | Tržby | Xifiafx Trade | FX INVESTMENTS | Slušné zisky | Platební bilance | Cyklické akcie | Portu | Miliardy švýcarských franků | Cena | Match Trader | Investiční banky | Toshiba | Velikost pozice | Analytici Goldman Sachs | Půlení bitcoinu | FINANCE WISE GLOBAL SECURITIES PTY | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Vedení ČEZ | ERÚ | Roční výnos | Gemini | Bearish Engulfing | ASML Holding NV | Odprodej Applu | Silný trh | DOT | Objem peněz | Partners | BYND | Moneta | Air | Akcie 3M | Americká centrální banka (Fed) | Závazek | Akcie dnes | Chatbot | Roční maximum | Hospodářský růst v Číně | Klouzavý průměr SMA | Přenos | Velké peníze | NCLH | Vyšší riziko | Izrael | Ceny akcií | Defenzivní akcie | DGX | Velký růst | Mánie | NYSE:MMM | TABAK | Producent ropy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Klíčové oblasti | Huayou Cobalt | Situace na trhu práce | Euro STOXX | Rohrbeck Heger | Kalifornský gigant | Investiční platforma Portu | S&P500 | EBay | P-hat | Epidemie | Vývoj hodnoty | WHITAKER FX | Telekomunikační společnost | NJJ Presse | NEO | Závod Tesly | Česká ekonomika | LEAG | Měkké komodity | Čínská ekonomika | Bancorp | Institucionální investoři | Ceny | Prudký pokles | Kurzy | Technologie | iShares NASDAQ | Energetická krize | Moderna Inc. | Ekonomický institut Ifo | MetaTrader 5 | Směřování trhů | ČNB | Obrovský trend | Restriktivní politika | Vesa Equity Investment | TSLA.US | Krátkodobé investice | Zajímavé příležitosti | Zoetis Inc | Vedení centrální banky | Dluhopisy | Německá kancléřka | Delta mutace | Informace pomocí umělé inteligence (AI) | Akcie Microsoft | China Reform Holdings | Co je to bitcoin | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | SNY | Ranní zpráva | Pokles | Finance | Dekret | Fenomenální růst | MGM | Robert Kiyosaki | Czech Media Invest (CMI) | Ekonomiky eurozóny | Margin | Technický pohled na jednotlivé akcie | International Flavors & Fragrances | Makroekonomická situace | Ředitel fúzí a akvizic | Vývoj akciového indexu | Konsensus | Americký trh | Akcie JPMorgan | Nano-X Imaging | Zahraniční společnosti | Andy Jassy | NYT | KO | Investiční portfolia | Štěpení akcií | Počet uživatelů | Společnost Twitter | RICHPRIME FINANCE | Ekonomické vyhlídky | Sazby ECB | Největší rizika | Maloobchodní tržby | Gala | Rekordní zisky | Apollo Global Management | Erste | Cena kakaa | Americké společnosti | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Blue chips | Potenciální zisk | Podílové fondy | Hedge | Fundamentální ukazatele | Cenové minimum | Pokles výnosů dluhopisů | Setkání akcionářů | Začněte obchodovat | Rezervní měna | Investiční legenda | Royal Caribbean | Poplatek | Regulované firmy | Server BBC | Nejhodnotnější výrobce čipů na světě | NBP | Lego | Riziko intervencí | Startup | KLM | Makro | Problémy umělé inteligence | Nike, Inc. | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | NTT | Zelená budoucnost | SpearGPT | Americká ekonomika | Impérium | HG měď | Předpokládaný zisk | Mosaic | Brad Smith | Credit Suisse Group | NVDA | Prezidentské volby v USA | Odpor | Svět investování | Vysoká poptávka | Krize v USA | Analýza investice | WBD | TRADERSPAYOUT | Akcie spoločnosti | Důvěryhodnost | Deliveroo | Vrcholy | Evropská centrální banka | Asijské země | Oživení ekonomické aktivity | Obchodník | Velký problém | Ivan Bartoš | Portfolio manažer | Akcie týdne | AI LLM | Plynárenská společnost | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | Vývoj meziroční jádrové inflace v Japonsku | Finanční prostředky | Tradingové webináře zdarma | MRNA | Býčí trh | Firma Lenovo | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Tokio | Mitsubishi | Darnley Mining Limited | Shanghai Composite | Rozvoj kryptoměn | Odvody | Bitcoin a další kryptoměny | Investice do Ripplu | Inflace zpomaluje | Obchodovaná společnost | Regulátoři | CF Industries | Americký index S&P 500 | Newmont | Pin Bars | General Motors (GM.US) | Blue-chip | Stimulační balík | Freeport-McMoRan | BHS Timur Barotov | Indikátor | Index cen | Alokace | Operace na volném trhu | Investování do Filecoinu | Německý ministr financí | Intel (INTC.US) | Rizika | Paypal Holdings | Růst ceny | Tick | SNAP.US | ISM | Index PX | Dobré obchody | Čínská vláda | Falcon | EBIT | Nejlepší akcie 2022 | Společnost OpenAI | Daně | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Skupina OPEC | Lídři | premiumzum.com | BCG | Analytika | Akcie konglomerátu | Investment Management | Malina | Cena za akcii | Pivot | Kryptoměna | Sport | Raketový růst akcií | Odraz ceny | Vývoj inflace | Potravinářství | ČEZ Ladislav Kříž | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Jakub Kovář | Růst výroby | Global Swift Instant Forex Trading | NINTENDO | Adaptive Market Hypothesis | Výzkum a vývoj | Alibaba (BABA) | Gaotu Techedu | Dopad na hospodářství | Momentum | Conference Board | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Zdanění bohatých | Ekonomické údaje | Akcie Shell | Příjmy společnosti | B Riley Wealth | CBOE | LGES | Konsorcium | Forward P/E | Konsenzus | UPS.US | Nastavení měnové politiky | Řetězec Walmart | Trading kryptoměn | Schopnost Evropy konkurovat | Doporučení | Analýza trendů | Aktivita v ruském zpracovatelském sektoru | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | ERA | Zisky | Šéf OpenAI | HICP | Rzeczpospolita | Korunní princ | FCA | Index tokijské burzy Nikkei 225 | American Express Company | Prostor pro pokles | Index tokijské burzy | Nálada spotřebitelů | Současné ceny | Platformy pro obchodování | Růst světové ekonomiky | BNP Paribas | Akcie Boeingu | VentureGPT | Zboží dlouhodobé spotřeby | Fox Business | Martin Lembák | Nejvyšší zhodnocení | Bývalý prezident | Signature Bank | Optimismus mezi šéfy podniků | Globální ekonomika | Prodávající | Obchodujeme | Slušný zisk | Průmyslové firmy | Obchodní instrumenty | Bain & Co | ACEA | Situace na trhu | Zenfinex | Čínská média | GRMN | Swap | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Financial Conduct Authority | Voda | Conseq | FXstreet | Binomo Fx Trading | Výkonnost akcií | Zinek | Využívání technologií | Poplatky a ceny | Hlavní trh pražské burzy | Inflační očekávání | Decentralizované směnárny | Alphabet (Google) | Matematické rovnice | Velké riziko | Stability AI Emad Mostaque | Trader | Konsolidovaný čistý zisk | Cisco Systems | Hon Hani | Starbucks | Drahé kovy | Množství peněz | Strach z AI | CAIS | NATGAS | Toyota | Vysoké valuace | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Proč investovat do Metacade? | Delta Air Lines | Shortování akcií | Vyšší sazby | Skupina akcií | Obchodníci | Ratingové agentury | New York Community Bancorp (NYCB.US) | Investování do Bitcoinu | RBC Capital Markets | Cena zlata | Vysoké inflace | Měnová politika | Akcie Apple | Akcie společnosti Ambarella (AMBA.US) | Hardware | Large-cap micro S&P 500 | HSBC | Pullback | Decentralizované půjčky | Zvýšení ceny | Coinbase | Bull | Internetová společnost Google | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ark Investment Management | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Semi | Snížení ratingu | Trinity Bank | CENTTURY TRADING | Přecenění | Bitcoin ETF a ETN | Dlouhodobé dluhopisy | Saxo | Breakout | Hodnota akcií | Moore Advisory | Očekávaná recese | Turecký prezident | Capital | Pojištění vkladů | Hongkongský index Hang Seng | Michael Brown | Výše poplatků | TWD | Měkké přistání | Růst cen | Index Russell 2000 | Provozovatel sociální sítě Reddit | Nissan Motor | Společnost Chevron | Index pražské burzy PX | Hang Seng | Guvernér | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | PGA | News Corp | Open Society Foundations | Kryštof Míšek | Dluhový strop | Globální trhy | Ceny akcií Arm | Nová americká pravidla | Nový notebook | Zdravotní pojištění | RSI | Tobias Heger | Dovoz oceli | Rheinmetall | CSX Corporation | SPX500 | Metaverzum | Asset management | Pevné nervy | MSCI World | Herfindahl-Hirschman index (HHI) | UniversalFXChain | Meme mince | Repo sazby | Jak obchodovat S&P 500 | Dash | Kancléř Olaf Scholz | Společnosti Netflix | Pokles akcií | Vysoké dividendy | Poptávka | Zpomalení růstu ekonomiky | PacWest Bancorp | Technologické inovace | IFO index | Nákupní trend | Fitch | Financování | Christian Szegedy | ČSÚ | Free cash flow | John Tucker | Technologický gigant | Zasedání RBA | Cena kryptoměny | IoT | Ursula von der Leyenová | Cenový graf | PwC ČR | Burza v Argentině | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Příznivý výhled | Bulharsko | Čína | Omezení dodávek | Cisco Systems, Inc. | Nejlepší uranové akcie | Akcie AMC | Rostoucí akciové trhy | Stres | Více riskovat | BBFX Trades | GMT | Historické maximum | OPRA.US | HDP v Evropě | Hospodářský růst USA | BIDU.US | Occidental | Spirit Airlines | Arista Networks (ANET.US) | NNOX | Čtvrtletní zisk Microsoftu | Pokles ekonomiky | Růst HDP | Americké banky | Objem aktiv | Sledovat tržní trendy | Beyond Meat (BYND.US) | ABBV | WBA | Pivotní body | Peer-to-peer | Požadovaný zisk | Přijetí bitcoinu | Obchodovat | Inflace v Británii v červnu | USDJPY | Proč investovat do Uniswapu? | Zvýšení inflace | Těžby kryptoměn | Amazon Web Services (AWS) | Sedm statečných | Shell Plc | Globální poptávka | Index výdajů | Invaze | Believe | Pokračující růst | Investiční poradenství | Ceny akcií Nvidia | BB.US | Růst Amazonu | Volatilní trh | All-time high | Jihokorejské společnosti | Travelcoin | Úzké spready | DISH | Abigail Disneyová | Cena ruské ropy Urals | Americké akciové trhy | Tchajwanská firma | Evropské země | GfK | Primární veřejné nabídky (IPO) | Simplify Asset Management | Louis Vuitton Moet Hennessy | Společnost Admirals | PlayStation 5 | Line | Polovodičové společnosti | Převzetí firmy Twitter | Technologický Nasdaq | Generative AI LLM | Sociální síť | Dividenda | Nárůst výnosů | Akcie technologických firem | Crypto Factor Limited | Globální prop firma | Uzavření trhů | MIFID | Crypto Stock Trades Limited | Výsledky hospodaření | MU.US | FT | Reporty | Český ekonom | Meziroční inflace v ČR | Index pražské burzy | Conseq Invest Akcie Nové Evropy | Růst produktivity | Bankovní rada České národní banky | Koncentrace | Discover Financial | Emise uhlíku | Obchodování na akciových trzích | Fear and Greed | Recesia | Freedom Finance | Společnost Oracle | Mali | Další halving | DNO | Malé podniky | Abú Dhabí | Nedůvěra investorů | Čínský internetový prodejce | Softwarová společnost Microsoft | Kryptotrh | New York Times | Akciový trh v USA | Pokles trhů | Jihokorejská společnost | Medvědi | Spotřebitel | Forrester | Implementace | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | UA.US | Alternativní kryptoměny | Hospodářský růst | Klouzavý průměr | Vydělávat peníze | Nové rekordy | Aliance | Oscilátor | Největší americká banka | XTB Štěpán Hájek | Pokles zásob | DAX | Investiční výdaje | Americké státní dluhopisy | Technologický vývoj | Americká pravidla | NDAQ | Odhodlání | GitLab | HAS | Elektroauta | Inflace v Maďarsku | Technokraté | Palo Alto Networks | Akciová rally | Akcie Gamestop | Arciris | Týdenní pokles | WTI | FinTech | Bohumil Trampota | Analýza dat | Křiž smrti | Hrozba recese | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Platební síť | Axel Springer | AMGN | Obchodovat S&P 500 | Bod | Tweet | Nejlepší kurzy | Miliardy korun | Trading firmy | Sdružení výrobců automobilů | Podmínky na trhu | Payrolls | Společnost TSMC | Shares | Zisk společnosti | Indický akciový trh | Elektrotechnický koncern | Zájem o akcie | NetEase | Podnikání | RBNZ | Jaderné elektrárny | Paládium | Kapitálové trhy | Fear and Greed Index | Protocol | Americké ministerstvo obrany | Spready | Charlie Munger | Reserve Bank of Australia | Video | HDP | Změny klimatu | Pfizer a BioNTech | Kiyosaki | Plán zisků | Moore Technology CZ | Yusuf Mehdi | Německý kancléř Olaf Scholz | Americká měna | Kyberpojištění | Zlepšení výhledu hospodaření | Honeywell International | Palantir (PLTR.US) | Diverzifikace portfolia | Pracovní síla | Nord Stream | EMU | Problémy | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Americký miliardář | Shromáždění OSN | Emisní cena | GlassNode | Tesla (TSLA.US) | Apple Vision | Vzrušení | Ziskovost | OCI | COMEX | ROCE | Bankéři | Ondřej Koběrský | Akcie Snap | Sázet | Technology | Vysoké zisky | Worldcoin | Atlanta Braves Holdings | Carlos Cotera | Úrokové sazby v roce 2022 | LES | Cena ropy | Důvěra v Německu | Mezinárodní standard | IBITT Ltd | No More 925 Ltd | Podnik | Kvartální výsledky Big tech | Obavy trhu | Ministerstvo financí (MF) | Participace | Nižší výdaje | Firma | Inflace | Recese světové ekonomiky | Advanced Micro Devices | Ocel | Spotřeby plynu | Center for AI Safety | Liquid | TSM.US | Analytik trhů | Drobní investoři | Značné riziko | Růst likvidity | Marže | Fúze | Global X | MinFin | SpaceX | Gil Luria | DG | Německá ekonomika | Výsledky Tesly | Výrobce počítačové techniky | Státy EU | Zlato a stříbro | Bitcoin obchodovanými na burze | Micron Technology | Katarina Kakalíková | Polygon | Otevřít obchodní účet | Akcie podniků napojených na umělou inteligenci | Diskont | Musk dnes | Svatý grál | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Bill Gates | Glassnode | Tweety | Warner Bros Discovery | Fiskální politika | Hlavní akciový index | Negativní zprávy | Akcie Alphabet | Načasování | Dotace | Ředitel banky | BOOST | Výsledky za Q1 | Apple Watch | Metacade | Prosus | Kurz USD | Výrobce robotických vysavačů iRobot | TradeFX TradingBot | Pokles cen akcií | Swiftinstanttrading.com | Recenze | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Snížení úrokových sazeb v USA | Lot | 0x | Daňové zatížení | Vedení společnosti | Dnešní obchodování akcie | Omyl | Akcie Oracle | Zkušenosti | Ropa | Technologické podniky | Ether | Emmanuel Macron | Automatizovaný systém k obchodování | Žádosti o výplatu | Karty | Ekosystém | DeccanFX Markets | DeepL | Zasedání měnového výboru | Monetární politika | Federální rezervní banka v New Yorku | Manufacturing PMI | Signály | Monetizace | PCE inflace | Přizpůsobovat se | Rizika pro společnost | Rezervy | Tržní kapitalizace firem | Ekonomická rizika | Brokerská společnost | Co je AltSignals? | ORCL.US | Lira | Finanční výkonnost | NCLH.US | Boston Consulting | Poptávka po zlatě | Fed funds | Alphabet (GOOGL) | Prodejní aktivity | ALV | MCD | Investiční platforma eToro | Pasivní investování | Stock Hero | IHS Markit | Výnosy u desetiletých dluhopisů | Obchodování akcie | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | BBY | Pivovary | Restrikce | Kapitalizace Applu | Cyklická recese | Stoxx 600 | Daně z těžby | Akcie padají | Bývalý šéf | Small-cap společnosti | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Výkonný viceprezident Microsoftu | Investování do Apecoinu | Bali | SAP | Blizzard | Dluhopisové trhy | Akcie společnosti Nano-X Imaging (NNOX.US) | Objem transakcí na trhu | The Block | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | FX | Průkopník v oblasti | JPM | Americká Komise pro cenné papíry | Valné hromady | Rozhodování | Alokace finančních prostředků | International Business Machines Corporation | Proof of Stake | Světové finanční trhy | Optimismus | Facebook | Index Nikkei 225 | LAToken | WHITAKER FX PRO | Finanční prospěch | Tým RoboMarkets | Trhy v USA | Američané | Kurz | Market | Forexu | Americká Federální obchodní komise | Metody tržní kapitalizace firem | Těžba kryptoměn | Martin Klass | Premiér Rishi Sunak | Tyson Foods | Výsledky společnosti Meta | 256/2004 | Binomo Fx | Big Mac | Pokles výnosů | Globalizace | Nákupní korekce | TASS | Krach SVB | Litecoin | Polygon (MATIC) | Poptávka po čipech | Organizace S&P Global | ON Semiconductor | Fibonacciho retracement | AMAT | Horizon | UST | Coinbase a Binance | Finančník George Soros | Dolar | Nejhorší výsledek | Licencování AI | Objem vkladů | Merck | Reklamy na sociálních sítích | Cetera Investment Management | Washington Post | AXA | Coinbase Global | Trápení | Naše prognóza | Izraelský kabinet | P-hat fond | Gigafactory | Akcie AMC Entertainment | Nezisková organizace | Akcie v roce 2021 | Forex Planet | BH Securities | Česká inflace | Průzkum společnosti | Akcie Pinterest | Euro | Oracle | Profit-Target | Generativní AI | Medvědí scénář | Akcie podniku | ANZ | BNP Paribas Asset Management | Negativní vývoj | Byznys | 2Bminer.com | Aave | Napadení Ukrajiny Ruskem | Úspěšný týden | BCC Markets Limited | Firma Alibaba | Server CNBC | Enphase Energy | Global Business Group | Akcie Alibaba (BABA) | Reverzní arbitráž | Agentura DPA | Magnificent | Dominion Energy Inc | Reserve Bank of New Zealand | Stericycle | Kukuřice | Costco | Debata | Nárůst zisků | Greg Kelly | UCL | Investujte | Risk | Akcie Netflix | Rostoucí společnosti | Měď | Využití analýzy | Burzovní debut | INFINIT VIEW | bitcoin-365.com | Ekonomický institut | Proinflační | Boom kryptoměn | ČSOB Poštovní spořitelna | Hodnocení rizik | Konglomerát | Poradenská společnost EY | Rozvíjející se trhy | Investování do umělé inteligence | Pražský index PX | AUD | Greg Abel | Contract | Soud v Německu | HDP Asie | Binance | Japonský Nikkei | Hospodářský model | Palantir Technologies | LME | Michael Greenze | Zpomalení růstu | Dividendový výnos | Python | Škálování | Výnosy státních dluhopisů | Saúdské království | Pozitivní výsledky | Federální rezervní banky | Růst ekonomiky | Nálada na Wall Street | Commodity | Akcie Intelu (INTC.US) | Jednání Applu | Breakout Trader | Akcie na Wall Street | Investiční ředitel společnosti | Santa Claus Rally | Obchod | Christine Lagarde | Multimiliardář | Řízení peněz | Počet obyvatel | Nepříznivé počasí | Výrobce čipů Intel | Predikce | Výrobci osobních počítačů | Stagflace | Fibo | Zisk Microsoftu | Upisování | Světová obchodní organizace (WTO) | Nejlidnatější země světa | Art Hogan | Prima | Express | Banka JP Morgan | Kypr | Citigroup | Aerolinky Ryanair | Zahraniční kapitál | ETF na bitcoin | Ekonomové | Softbank | King Banner | Inovativní hnací motory | FINANCE WISE GLOBAL SECURITIES | Denní graf akcie | Mnichovský ekonomický institut | Sony | Etoro | Hospodářství | MIB | Index výdajů na osobní spotřebu | Hlavní akciové indexy v USA | Vimarket UK Ltd | ANET | Versailles | Investovat do kryptoměn | Plánované obchody | Mathias Döpfner | Útok Hamásu | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Jednotná měna | EV | Ohlédnutí | JOLTS report | EU | Cena plynu pro evropský trh | EBITDA | Soren Otto Simonsen | Miliardy | Obchodování s Bitcoiny | Soukromé investiční společnosti | Kryptoměna TEZOS | Ministr pro evropské záležitosti | Výroby elektromobilů | Wales | Dovozní ceny | Dogelon Mars | Vývoj na akciových trzích | Graf komodity Ropa WTI | Index Philadelphia Semiconductor | Akcie Teradyne Inc. | KBC Group | GTLB.US | Největší zisk | Výkon dolaru | Belgická vláda | Ranní komentář | VF Corporation | Nárůst nezaměstnanosti | Globální akciový index | Nižší ceny | ARM | Hodnota ByteDance | Společnost ExxonMobil | Spojené státy | Vítězství nad inflací | Zisková marže | CAR | Ekonomická expanze | Čipy navržené firmou Arm | Cenové stability | TPA | Posílení akcií AI | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Gamble | Správce fondu | Credit Suisse | Přístup ke kapitálu | Take-Two Interactive | Regulace trhů | Portfolia | 3D tisk | Zenfinex Limited | Tesla | Další kryptoměny | Maloobchodní tržby v Německu | Dynamika růstu | Strategické partnerství | Avalanche | Dopady umělé inteligence | Jablíčkáři | Snek | Expert | Koronavirové krize | Úrovně rezistence | CATL | Vývoz | Energetické firmy | Prodeje akcií | Irské aerolinky Ryanair | Rating bank | Světové finanční krize | Systém k obchodování | Týdenní zpráva | Členské státy EU | cryptocom.ai | Úroveň rezistence | Týden na akciových trzích | Investro.com | Výzva | Regulace kryptoměn | Samsung | Recese | Nový lék | Index strachu | ZNGA | Obchodné signály | Document Cloud | Tržby Tesly | Sam Altman | Kazuo Ueda | Německé aerolinky | ASML | Ropný gigant | Birkenstock | Wash trading | Švýcarský frank | Růst akcií | Bank of Canada | Chuť riskovat | GameStop akcie | Investoři a obchodníci | Associated Press (AP) | Erdogan | Technologický index Nasdaq Composite | Bannockburn Global Forex | Komerční banka | Demo Day | Proč investovat do Polygonu? | Analýza BTC | Mercedes-Benz | Fondy obchodované na burze (ETF) | xStation 5 | Růst globální ekonomiky | Napětí na Blízkém východě | Analytik Portu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Allianz Global | Akcie firmy včera | Digitalizace | Prudký růst akcií | Výhled na rok | Akcie Applu | Start-up zaměřený na umělou inteligenci | Ethereum Name Service | Index spotřebitelských cen | Základní úroková sazba | Kyjev | Začít investovat | Výrobní index | Největší propad | Komentáře Fedu | Stavební povolení | Silný americký dolar | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Sekce měnové | Saadia Zahidi | Investice světových firem | Brookings Institution | Spekulace | Denní graf | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | CryptoByte | IONWAY | Růstový trend | Ekonomický výzkum | BBC News | Irské aerolinky | Nové kryptoměny | Štěpán Křeček | Akcie PayPal | Americké burzy | Internetové firmy | STAR | Nálada na akciových trzích | Růst dogecoinu | Know-how | Wegovy | Japonský Nikkei 225 | Cardano | Státní správce aktiv | Frank | Ministři | ETN | ERM | Bankman-Fried | OSF | Kapitálové výdaje | Kryptoměnová komunita | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Matěj Široký | Mondelez | Porušování autorských práv | Vývoj akcií Dell | Transparentní | Akcie small-cap společností | Kurz eura | Silicon Valley | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Politické riziko | Členské státy | Tržní kapitalizace Applu | JMP Securities | Analytik investiční společnosti | Bitcoinový ETF | Vláda Spojených států | Měnový výhled v roce 2022 | Společnost Lenovo | Centrální banka USA | Čínské indexy | Oscilátor Marlin | American Express | Akciová rallye | Závislost na Číně | Patria Finance | Elysejský palác | Americký internetový obchod | Ceny energií | Lufthansa | Jan Brázda | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Ernie Bot společnosti Baidu | Obrat trendu | Uniswap | Intel | Výkon hlavních měnových párů | Meziroční míra inflace | C3ai | Americké kryptoměnové burzy | Japonský jen | Index důvěry | Jak obchodovat | Finanční skupina | Ticker | Nákupní tlak | Základní sazby | Akcie C3.ai (AI.US) | Divize AI | Polská centrální banka (NBP) | Nejrychleji rostoucí | Obchodovat s kryptoměnami | INSEAD | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | NEST | Instant Funding | Virtuální mince | Streamování videa | Swingové maximum | Odkup akcií | Vyšší volatilita | Krypto aktiva | CySEC | Akcie podniků napojených na umělou inteligenci (AI) | Advance | Zoetis | Kurz bitcoinu | Freedom24 | Úsilí | Technologický sektor | OSN | Soud | Investice do infrastruktury | Panika | Komunita | Síla Sibiře 2 | Výkon amerického dolaru | Booking | Emise dluhopisů | Předpovědi Saxo Bank | Plánování | Blockchain | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Peter Piatetsky | Makroekonomické prostředí | China Mobile | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prodeje ropy | Air Liquide | Global Wealth Management | Bondy | Ripple Labs | QUOPI LTD | Koncern Sony | quopi.ai | DIAMOND CRYPTO FINANCE | MATIC | Mince | Analytické společnosti | Odbyt osobních počítačů | Investiční cíle | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | Světové ekonomiky | Úspěšné obchody | Futures na americké akciové indexy | Benzín | BASF | Biliony USD | CrowdStrike | Rostoucí ceny | Trend | Akcie a ETF | Americké technologické společnosti | TRIP | Inflace v Evropské unii | Pokles sazeb | Adidas | Provozní zisk EBITDA | Dow Jones Industrial | Finanční společnost | OXY | Segment akciového trhu | Boom AI | SVB Financial Group | Investování do Binance Coin | NFJ Investment | Qualcomm (QCOM.US) | Oslabení | 2024 Market Outlooks Ners | Filecoin | Vstup na trh | Kroky Fedu | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Verizon | Názor Buffetta | Platforma | Roth Capital | Vládní bondy | Evropský statistický úřad | Energetika | Manufacturing | Překoupené podmínky | Akcie společnosti Nvidia | Nové investice | PBOC | Spotřebitelská důvěra | Micro Russell 2000 | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | MAN | CNN | Divize Glencoru | Market Analyst | Ruská banka | Spotify | Ekonomický výhled | ChainLink | Finanční ukazatele | Objem objednávek | Associated Press | Nařízení | Americká cla | PoW | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | SWIFT | Vzestup ceny | MWC v Barceloně | Akcie automobilky Tesla | Oblasti umělé inteligence | NZD/JPY | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | KOSPI | Indexy | Citi | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Ministerstvo financí | Odborníci | Pimco | Stable Diffusion | Daily Robot | Ondřej Hartman majetek | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | Global Forex | Saúdskoarabský státní investiční fond | M2 | Největší světové kryptoměnové burzy | Miliarda | ASX 200 | Aktivní investování | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mileniálové | Obchody pro EUR/USD | Transparentnost | Baterie | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Big Tech společnosti | Zdanění příjmů v USA | ZTE | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Investovat do zlata | Bolest | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Americké akcie včera | Východní Asie | Heritage Digital Grant | Výrobní závody | Super Micro Computers (SMCI.US) | Marže společností | Activision Blizzard | Tempo růstu | Podnikatel | Meziroční růst spotřebitelských cen | Schwab | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Společnost AliExpress | NewYorská burza | Odkup vlastních akcií | Aerolinky | McKinsey Global Institute | Čisté úrokové výnosy | Výrobce počítačů a serverů | Dosahovat zisku | Obor podnikání | Patrick Scardina | Digital World | Nadhodnocení | Futures na americký dolarový index | Americká výnosová křivka | A321Neo | Zlepšení kvality života | Pohonné hmoty | Pocity | Bankovní regulační orgány | Biliony | Divergence | Spoločnosť Walmart | EasyJet | Shiba Inu | Zdražování energií | Creative Dock | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | ETF | Marathon Oil | BHP Group | Nové dluhopisy | Federální obchodní komise | Nokia (NOKIA.FI) | Akcie výrobce čipů Nvidia | Společnost State Street | Analýza společnosti | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Hlavní evropské indexy | Omezení těžby | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Zhoršení výhledu | SunPower | Společnost Newmont | Myšlenka | Vizionáři | Europoslanci | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Saúdové | Varování | Gigant Lenovo | Obchodní bilance | Guidance | Stabilní zisky | SWKS | Hospodářské soutěže | AI bot Ernie | Družba | ManpowerGroup | Reinvestování | Černé zlato | APP | Údaje o nezaměstnanosti | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Uhlíková stopa | ECB Christine Lagardeová | Výprodej | Ekonomické výhledy | Spojení | Cykly | DappRadar | Politická rozhodnutí | Pokles indexu S&P 500 | Národní bezpečnost | Long | Společnost eToro | Rally | Western Digital | Premiumzum | Inverzní výnosová křivka | Bankovní rada | Recese v USA | Pojišťovna | Růstové tituly | Macron | Vývoj akcií Dell od začátku roku | Výrazný propad | Klíčový support | Střední třída | Cenové indexy | Americké vlády | Nálady na trhu | Mastercard pro Českou republiku a Slovensko | Spokojenost | Bear | PlayStation | Internetový obchod | Japonský akciový trh | Dlouhodobý úspěch | Výplatní poměr | USDC | STOCKHUTFX | Aktiva | SXXP | Pokles inflace | Klid | CRYPTO SLEEKS | WWDC24 | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Širší index | Mateřská společnost | Cenový strop | GEVORKYAN | Patrik Novotný | Discovery | Smíšené fondy | Indexy na Wall Street | IB | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Očekávaný vývoj | Společnost Amazon | Akcie Deutsche Bank | Crypto Mining Desk | Investiční možnosti | Circle | Výnosy z dluhopisů | Nezaměstnanost v Německu | Švýcarská banka UBS | Business | bitcoin-sprint.com | Poradenské firmy | Investování do Big Tech | Staking | Nesprávné informace | Podíl na trhu | Bariéra | Objem úvěrů | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Xcel Energy Inc. | Emise oxidu uhličitého | Indikátory | Nejnovější statistika | Albemarle | Srbsko | TV Tokio | Norbert Nepela | Zastavení dodávek | JP Morgan | Výsledky Big tech firem | Růst cen akcií | Zdanění | Populární REIT | Pokles cen | Základní úrok | Využití umělé inteligence | TikTok | Překvapení trhu | Citadel | Algoritmus | Osobní počítače | Private equity | PwC ČR Jan Hadrava | Automatic Data Processing | Plynárenské společnosti | Investments | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Investice Cathie Wood | Obchodní operace | SP500 | Povídání o trzích | Technologická společnost | Platební společnost | Bezpečnost | Začít obchodovat | Index euro | MXN | S&P 500 (US500) | Poptávka investorů | Nejčastěji držené kryptoměny | Kurz rublu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Finanční regulátor | Xbox | Řízení výnosové křivky | Mobilní operátor | Zajímavé firmy | Nový týden | Sucha | ČNB Tomáš Nidetzký | Oculus Quest 2 | Fiskální politiky | Inovace | Trustpilot | Long signál na akcie | Orsted | Nejlepší výsledky | Zdravotnictví | Fox Corp | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | Zpětné odkupy | Ole Hansen | NZD/USD | Čínské akcie | Pivoty | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Nejvyšší výnosy | Forex markets | Technologický pokrok | Investice do kávy | Brazílie | Jihoafrická republika | Vývoj na finančních trzích | Společnost BP | Sentix | Robert Holzmann | Index amerického dolaru (USDIDX) | Jihokorejský Kospi | Snížení cen | Čistá zisková marže | | Counterpoint Research | Tomáš Cverna | Macy's | paylynxfarms.com | SWISS FX INVESTMENTS | Pochybnosti | Philadelphia Semiconductor | Index akcií | Danske Bank | Tržní kapitalizace kryptoměn | České státní dluhopisy | Členské země | STOCKHUTFX INC | Seat | Riziková aktiva | Nový hospodářský model | Německé společnosti | Redukce Fed funds | Trinity | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Stratég | Špatné zprávy | Signa Holding | ETFs | Prodeje automobilů | Známky oživení | Zisky firem | Čínský akciový trh | Pokračování poklesu | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Ekonomika eurozóny | The Centric Corp Ltd | Členské země Evropské unie | Big tech | The Inner Circle Trader | Purple Trading | Automatizace | Fio banka | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Zotavení | Relativní výkon hlavních měnových párů | Sentiment | Zrychlení inflace | Segmenty podnikání | Online obchodování a investice | Řízení financí | Události ve světové ekonomice | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Burns McKinney | Kategorie Smíšené fondy | 2Bminer | Pěstování kakaa | Millennium | Největší pokles | Politika | Finalto Pro | Konkurence | Applied Materials | Hospodářské recese | Index Nasdaq (US100) | IBIT | Vladimír Vávra | Banka Barclays | Nálada na trhu | Duke Energy Corp | Letecké společnosti | Čínský jüan | Jakub Holub | Komunistické strany | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Společnost Super Micro Computers | Šéfka MMF | MWC | Evropské společnosti | Ben Laidler | Komunikace | Společnost Opera | Unity | SAS | ERC-20 | Konsensus trhu | Burza Binance | Investiční ředitel | Indikátor MACD | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | Tier 1 | Novavax | Americké futures | Kristin Heitmannová | Yahoo Finance | Nespokojenost | Paxlovid | MAM | Globální společnost | Centrální banky USA | BHP | Horizon Investment Services | Nejrozšířenější kryptoměny | Dodržování pravidel | Pravidla hry | Podvody | NETCAPITALEARN.LTD | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Trustbit | Americké akcie dnes | Úrovně supportu | Současné čipy | Flare | Elektrovozy | Satoshi Nakamoto | Epic Games | Velká Británie | Akcie Intelu | Systém ChatGPT | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Nejočekávanější výsledky roku | Analytické fórum | Dnes zveřejněná data | Graf komodity Zlato | Provozovatel sociální sítě | Zasedání FED | Pokles průmyslové výroby | Japonský akciový index | Softwarové firmy | Puma | Spotřebitelská důvěra v Německu | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Indexy S&P | FundStrat | Zlatá horečka | Úrokový výnos | George Soros | Raketový růst ceny | Zdraví ekonomiky | ZAI | Energiewende | FTX Sam Bankman-Fried | Samsung Health | Optimismus investorů | ETF a ETN | Expert IQ Trade | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Představitelé centrální banky | Geopolitická rizika | Materiály | Indie | Letectví | Zveřejnění hospodářských výsledků | Western Union | ForexFactory | Nákupy | Technologické akcie | Technologičtí giganti | Měnové politiky | Vesmírná společnost | Snížení základní úrokové sazby | Společnost Adobe | First Solar (FSLR.US) | Engulfing pattern | Akciové opce | Vnímání | Zklamání investorů | Hlavní rizika | Sazby | SVB | Aktuální Price Action | Index volatility VIX | Odvodňovací systémy | Koncern Volkswagen | Fond p-hat | Výsledky Nvidia | Put | Plánované obchody pro EUR/USD | Čínský výrobce | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Živobytí | Ekonomika | Německé automobilky | Pohyb ceny | FINANCE WISE GLOBAL SECURITIES PTY LTD | Výnosová křivka | Analýza výkonu | Intradenní obchodník | Historická maxima | Ekonomická data | BFX Cryptoworks Limited | Stratég Saxo Bank | Elektřina | WTO | Komodity ropa WTI | Výrobní index PMI | Těžaři kryptoměn | Volný peněžní tok | Největší americké společnosti | Obchodování s cizími měnami | Warner Bros | Blockchainy | Odhady růstu | Akcie Coinbase | Řízení kapitálu | Firma OpenAI | Automatizovaný systém | C3ai (AI.US) | ODEHNAL & PARTNEŘI | Hedge fond | Investiční aktivity | REIT Royalty | Sankce | Commerzbank | Očekávání pro rok | Zhodnocení | Flexibilita | Spořící účty | Poradenské společnosti | McKinsey Global | Investiční manažer | Americký kongres | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Výhled | Investiční poradce | Vysoké zhodnocení | Používané platformy | Velmi volatilní | Beta-Tech | Wisewealth | Index technologického trhu | Futures na indexy | ZEN | Úřad pro ochranu osobních údajů | Slovo recese | Volume | Auta | Americký akciový index | Akcie v Hongkongu | Oživení akcií | GBTC | Worldometers | Americké ministerstvo | Úspěch bitcoinu | Akcie Goldman Sachs | Jak investovat | Spojené státy a Čína | PCAR | Timur Barotov | Užívání AI | Výnosy | Americký trh práce | Diamondback Energy Inc | Indexové ETF | Obchodní účet | Celsius | TT Blockchain Solutions Ltd | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Austan Goolsbee | Deriváty | Ethereum | Přísná opatření | Cardano (ADA) | Dot Com | Investiční prostředí | Kulaté číslo | Kótování | Japonská ekonomika | Embargo | Vysoké ceny | Economist | Hry | Tlak na akcie | Odpovědnost | iRobot | Vysoké ocenění | Oslabení akcií | Protos | Finalto Financial Services | Nový býčí trh | Energetické společnosti | Ingenium Analytics | Americká společnost Apple | Krátkodobé dluhopisy | Propouštění | Index Hang Seng | TZ APAC | Fondy ETF | Scalping | Sentix index | Bloomberg Intelligence | Ocenění amerického akciového trhu | Zaměstnanci | PayPal | Polkadot | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evaluační fáze | Evropský trh | Finanční trhy | Miliardáři | Největší naleziště zemního plynu | Údaje o maloobchodních tržbách | Marvell | Burzovní společnost | HAMI | Hospodářské výsledky společnosti | Cyrrus | Dobrý výsledek | Komunistická strana | Bankovní účty | PacWest | Data o inflaci | Expanze | eBook | Balík sankcí | Index DJIA | Insider | Mateřská společnost Googlu | Kategorie Akciové fondy | Advance Auto Parts | Správné načasování | Růst cen energií | Aleš Vávra | Prostor pro růst | PAP | Prodejní signál | General Motors | Zvýšení produktivity | Dlouhodobý trend | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Cryptocurrency | Nejvýraznější propad | Amp | Londýnský index | Komise pro cenné papíry | Údaje o americké ekonomice | XTB Tomáš Cverna | Inner Circle Trader (ICT) | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Týdenní výkon | IPO společnosti | Greg Yang | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | Embargo na ruské diamanty | ČEZ | Nakamoto | Analýza ceny akcií společnosti | Cenové hladiny | Apple Inc. | Austrálie | AAPL | Německé ekonomiky | AP Kristin Heitmannová | Hrubá marže | BlackRock | Capital Forex Planet | Financial Times | Americký index Philadelphia Semiconductor | Tesla Motors | GOOGL.US | USD za barel | Philips | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Počet nakažených | DeepMind | BROKERS MARKET | Spread | Více volatilní | Fondy zaměřené na ESG | Iniciativa | Bitcoin 365 | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Společnost Intel | Nvidia dnes | Výrobce luxusního zboží | Britský antimonopolní úřad | Agentura pro mezinárodní rozvoj | Vývoj měnového páru EUR/USD | Snižování počtu zaměstnanců | Akcie Nvidie (NVDA.US) | Významné riziko | Vypuknutí pandemie | Caixin | Under Armour | Tradingová škola | New York | Tradingové webináře | Místní rozvoj | Katastrofy | SoftVision | MSFT | Retail Investor | CFD kontraktu | Token MCADE | Čistá ztráta | Graf měnového páru | Finanční údaje | Constellation Brands | GS | AIG | Krize | Bernstein | Obligace | Optimistický výhled | Optimalizace | Zvýšení úroků | IGNIV LTD | Nové strategie | Personifikované investičné rady | Zajišťování | Akcie IBM | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | Investor do akcií | USD/MXN | Automobilka Porsche | Luxusní zboží | Závod automobilky | CMI | Vlastní akcie | Geoffrey Hinton | Akcie v Japonsku | Silné ekonomické údaje | IBEX | Massachusetts | Omezení produkce | AOS | Správní rada | Zpětný odkup akcií | NXP | Kraft Heinz | Zlatý důl | Zlepšování obchodních výsledků | Contracts for difference | Salmán | CoinGecko | G20 | Choose France | Currencies | Norská centrální banka | Informace z trhu | Akcie Microsoft (MSFT) | Pokles poptávky | LemBros | Nákupní signál | Index strachu VIX | Investiční bankovnictví | Objednávky | Oslabení dolaru | CEO | Těžby bitcoinů | PayPay | Komise v přenesené pravomoci | Pozitivní očekávání | Napadení Ukrajiny | Akcie ve světě | NFT | Fast Stock Market Trade | Zlatý kříž | Automotive | Slabší kurz | Zcash | APEC | Těžař | Projekt kryptoměny | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Prominentní společnost | Prezidentské volby | Investice společnosti | AppLovin | CRYPTOFX | Dollar | Základní úrokové sazby | Elektrická vozidla | Nízkonákladová letecká společnost | Nezaměstnanost | Trhy | Americký softwarový gigant | Akciový trh | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Tony Wu | ZTS | Polo Ralph Lauren (RL) | Wise Wealth | UNH | Výplata | Globální trh | Claudia Goldinová | Boj proti inflaci | Výrobci čipů | Akcie Intel | CAPE FX | Buy | Nový cyklus | Poradci | Big Tech | Akcie Tesla | US30 | ODS | Dialog | Ředitelka | Generální ředitel | JAP225 | MILLENNIUM-PROFIT | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | Tapestry | Vzdělávání a odborná příprava | Japonský ministr financí | Akcie Arista Networks | Index S&P 500 Energy | Problémy v Číně | Cíle | Asseticimfx | Ekonomický řád | Trhy v Číně | Burza | Čistá marže | Akcie PacWest | Semináře | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Akcie společnosti Boeing | AXP | TotalEnergies | Proof of Work | Firma Meta Platforms | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | Klesající dominance | Portfolio manažeři | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Investovat do akcií | RBA | Likvidita | Klouzavé průměry | Žádosti o podporu | Největší kryptoměnové burzy | Reinvestice | Heineken | Výprodeje | Derivát | Obchodování s CFD | Active Invest | Porsche | Rozhovor | Roklen24 | Španělský IBEX | Internetová společnost | Break/Even | Inventor Chemical Tankers | Švýcarské banky | SoftwareOne | Transakce | BMO | BNP Paribas Disruptive Technology | Ropa WTI a Brent | Uhlí | DTE Energy Company | Dnešní údaje | Slabší dolar | Global Business | Technologický index | Měny | Odolná americká ekonomika | Hladiny supportu | Session | Trh s kryptoměnami | Graf komodity Stříbro | Trade Classified | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | PL.US | Výnosy 10letých dluhopisů | MasterCard | Velká 7 | Lululemon | Hluboké učení | Waymo | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Vědecký pokrok | Investor First Trade | Raymond James | Investování do REITů | Výzkumné společnosti | Inflace v Japonsku | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Profitovat | Hedgeový fond | Slovensko | Logistické společnosti | Glencore | ISRG | Irsko | Nová historická maxima | Regulační úřady | Rozjednané prodeje domů | Energie | Analytici společnosti | Peněžní tok | Milei | Pasivní příjem | Zpravodajství | Jamie Dimon | ASM International | Justice | Dmitrij Peskov | Ekonomika EU | Obchodní nastavení | ANET.US | Které akcie | Větší korekce | Odvětví vyspělých technologií | Tradeři | Special Purpose Acquisition Company | Značný pokles | USDX | BAE Systems | China Reform | BCC Markets | Zscaler | BTC/USD | Cykličnost | Dlouhé knoty | Soupeření | Investice do rozvíjejících se odvětví | Dividendy | Stylus | Měna | Inflace v prosinci | Česká národní banka | Livepeer | Jasný signál | Společnosti z indexu | BRANO | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Merkelová | Pracovní síly | Společnost Morgan Stanley | Ai Van Capital | Citrix | Příliv přímých zahraničních investic | Ropa dnes | Aktivity společnosti | Trader Workstation | Uvolnění měnové politiky | Velké změny | Cena etheru | MSCI | Salesforce.com | Fed Williams | Ukončení nákupu aktiv | Hodnota bitcoinu | Australská ekonomika | KeyBanc | Opera (OPRA.US) | Snap | Nákupy centrálních bank | Hospodářský pokles | LinkedIn | Měnový výbor | Britská ropná společnost | Index podnikatelské aktivity | Bullish | Akcia | Walgreens | Ekonomické zotavení | Mining | Krypto burza | Miliardy dolarů | Inside | Bbfxtrades.com | Burger King | ProLogium | Finanční trh | XPeng | Růst poptávky | FOMC | Xifiafx | Nový trend | Britská ministryně | Snižování nákladů | JPMorgan | Agentura TASS | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Německá automobilka | Index polovodičů | Instant funding | NACP | SPWR | Půlení | Zahájení ruské invaze | Apple (AAPL) | Výdělky Arista Networks | Trade | RIVN.US | Výrobce počítačů | Kapitalismus | Společnost AMD | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Klíčová rezistence | Huw Pill | Vyspělé ekonomiky | Světové indexy | Zpráva amerického ministerstva práce | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Výrobce chytrých telefonů Nokia | Microsoft Corporation | Milník | Börje Ekholm | Nadnárodní firmy | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Pravděpodobnost recese | Rizika investice do Ripplu | EIA | Generativní umělá inteligence | Bezpečnější investice | Platformy | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Partneři | Rusko | Výrobce obuvi | Bard AI | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Nissan | Graf akciového indexu | Denní graf měnového páru | Iracionální | Akcionář | Guardian | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Tržby společnosti | Asundexian | ADA | Nákupní euforie | Udržitelné inovace | Reálné úrokové sazby | FAST | Obchodní den | ARM Holdings | Bilance | Makroekonomické události | Zkušenost | Duševní vlastnictví | Signál | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | BTCC UK Limited | Zdražování | Splnění evaluační fáze | S/R zóny | CMC | Čínská firma | Pozemky | Nejlepší ropné akcie | Development | PLATINUMFOREXTRADE | Výsledkové sezóny | Nejvíce peněz | Čínský Shanghai Composite | Společnost Oneok | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | State Street | Britská vláda | Společnost Facebooku | WHITAKER | EPS | Rotace | Výkonnost společností | ADP | NETCAPITALEARN | Square | BIST 100 | Hodnota zlata | Napětí mezi Čínou a USA | Advanced Micro Devices (AMD.US) | ISEQ | Uptrend | Biliony dolarů | Přijetí eura | CPI v USA | Short squeeze | Společnost SpaceX | Akcie Dell | Ropy | Rozdílové smlouvy | Dlouhodobý klouzavý průměr | Virgin Orbit | Historie | Správce aktiv | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Zisky společnosti | Valerie Rockefellerová | metabankwallet.com | Singapur | 10 akcií | SPCE | Vývoj akciového indexu Dow Jones | Společnost Tapestry | Zadlužení země | Cena kryptoměny bitcoin | Obiloviny | Forex trader | Dot-com bubble | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Očekávané Earnings | Výdaje | Produkce energií | Smartphony | Evropská komise (EK) | Silný trend | Zisk EBITDA | Muskův projekt | Zajímavé investiční příležitosti | Společnost | Akcie ropy | Cloudové služby | Covidové pandemie | Apple (AAPL.US) | Xilinx | Rezervní měny | Capital Forex | Časové období | Geopolitická nejistota | Ekonomické důsledky | Důchody | Likvidní | Kontaktní centra | List The Wall Street Journal | Firma McDonald's | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Nifty | Diamondback Energy | Mezinárodní obchod | Index MSCI World | Obchodujte | Ocenění akcií | Bull market | Disclaimer | Potenciální výnosy | Colt | Obchodované fondy | Burzovní operátor Nasdaq | Platforma eToro | Kurzotvorné zprávy | Klíčové faktory | Thomas Barkin | AUD/USD | Trh Start | BloombergGPT | Apex Tecrypto Tactics | Retailoví investoři | Společnost MicroStrategy | NIO Inc | Utažení měnové politiky | GM.US | Český statistický úřad (ČSÚ) | Investice do čínských technologií | ELITEMORTAGEFIN.LTD | Pobřeží slonoviny | Jestřábí Fed | BMW | Cena akcií | Představenstvo společnosti | GOLDTREASUREFX | Denní graf komodity | Ukrajinská ekonomika | Indický premiér | AMC Entertainment (AMC.US) | Non-Farm Payrolls | Bing | ASX | Munger | Plynárenské firmy | Upozornění na rizika | Zkušenosti klientů | Rozšíření | CAC40 | Ekonomické indikátory | Vitalik Buterin | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Příliv investic | Společnost Gitlab | Ropný trh | Silný růstový potenciál | Kybernetická bezpečnost | Wise Wealth Management | Nepřímé inovace | Válka o umělou inteligenci | Rishi Sunak | Umělé inteligence | List The New York Times | Eura | Tisková konference | Neúspěch | AAPL.US | Sam Stovall | Skyworks Solutions | Ztráty | Internetové bankovnictví | China Business News | Klon regulované firmy | Inflační cíl | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Fetch | Nizozemsko | ACT | Vyhynutí lidstva | Regulace a politická řešení | Organizace | Britský FTSE | Videokurz | Očekávaný zisk | Obilí | Ryanair | DIW | Deník The Wall Street Journal | Invesco Ltd. | Vývoj meziroční jádrové inflace | CBI | Gap | AppLovin (APP.US) | Jednotlivé akcie | Celkové příjmy | Expedia | Services | Obchodní služby | Leverage | Úrokové swapy | VIX | Inflační data | TGT | Stock Exchange | Mnichovský ekonomický institut Ifo | Filip Kalčák | Letecká společnost | Akcie AMD | Premiér Boris Johnson | Růst | Objem obchodování | Dopad na finanční trhy | Pohled na jednotlivé akcie | Vyšší úroveň | Akcie společnosti Alphabet | London metal exchange | Dot Com bublina | Očekávání zisku | Příchod vyhledávače ChatGPT | Výdaje japonských domácností | Index Dow Jones Industrial | Polská centrální banka | Evropský akciový trh | Akcie ČEZ | Ředitel XTB | Výhled pro zlato | Energetické komodity | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Zvýšení daně | Nvidia Corporation | Událostí ve světové ekonomice | Hospodářské výsledky | Odhad letošního růstu | Ministři EU | Risk-off | Vášeň | VMware | WU | Obchodování opcí | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Dominion Energy | Propad poptávky | Domácí měny | CzechTrade | Administrativa | Obchodování na trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | Dnešní obchodování akcie Nvidia | Černý pátek | Internetové bubliny | Šéf podniku | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Ekonomický rozvoj | Zprávy z krypto průmyslu | Jak koupit akcie | Snížení inflace | BIDU | ChainGPT | Overweight | Akcie firmy Aramco | Index | Wall Street Journal | PCE index | Cenový pokles | Komoditní | Prop Trading firmy | Rychlý růst cen | Infineon | Lockdown | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | Cenový index | Americké statistiky | MiFID II | Token | Fundament | Čínský trh | Centrální bankéři | Nejbližší rezistence | Kryptoměnová burza | Bohatství | Komodity | Cenová akce | Investiční fond | Obchodní vztahy | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Společnost Gartner | Strategická partnerství | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | STMicroelectronics | Nárůst ceny akcií | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | NHTSA | ČTK | Prodej počítačů | Engulfing | Výsledkové zprávy | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Vyšší zdanění příjmů | Projekce Fedu | FX PRO AI | Investor | Repsol | Akcie společnosti Pfizer | Monopol | Odolné proti inflaci | Bluechip | Akcie small-cap | František Bostl | Výhled trhů | Akcie výrobce elektromobilů | Sjezd akcionářů | Doing Business | Nejobchodovanější akcie | Online život | Sanofi | Presale AltSignals | LVMH | Globe Bitcoin | ISRG.US | Jay Hatfield | Komentář Fidelity International | Cap | Oživení maďarské ekonomiky | Auto forex | NEV | BIT7PAY LIMITED | Blahobyt | Akcie společnosti Oracle | Převzetí banky Credit Suisse | Dnešní zprávy | Juraj Karpiš | Aktuálně trh | Společnost Baidu | Datové centrum | Watches of Switzerland | CMCSA | Pracovní trh | Llama | xAI | Wood Mackenzie | Kryptoměnový projekt | Klíčový prvek | Jaké kryptoměny je nejlepší koupit právě teď? | Hlavní akcionář | Míra inflace v USA | Simplify | Největší pohyby | Pokles akcií Tesly | Index amerického dolaru | Výzvy a rizika | Halving | Alokace aktiv | Dna | Co je Binance Coin? | Meziroční inflace | Klienti ČSOB | Vývoj ceny akcií Arm | Prémiový konzervativní fond | Síla indexu | Lukáš Kintr | Německý výrobce obuvi | Mezinárodní finance | Index BIST 100 | Mluvčí ČNB | Marvell Technology | Dvojité dno | Šance | Cena SOLANY | Korekce na trzích | Koncentrace trhu | Údaje MMF | Propad akcií společnosti | Cathie Wood | Sorrento Therapeutics | Nákup nových počítačů | Objem hotovosti | Internetový prodej | Ceny mědi | Investiční záměr | Měnové trhy | Tržby ze služeb | Odvětví | Americký ISM | Výsledky technologických gigantů | Satya Nadella | Strategie řízení | Společnost Starbucks | Voyager Digital | Akcie Merck | Jihokorejský výrobce elektroniky | Čipové firmy | Kapitálový poměr | NIFTY | Oneok | Země používající euro | Rozvoj chytrých telefonů | Tchaj-wan | Norská společnost | Investičně-poradenské firmy | Akcie SuperMicro | GTC | GPT-4o | Tržní cena | Špatná výkonnost | Fond zaměřený na investice | Ondřej Hartman | Akcie softwarové společnosti | Historie společnosti | Costco Wholesale Corporation | Golden Goose | Nakupovat | Zkušení investoři | AMC Entertainment Holdings | J&T investiční společnost | AWS | Amazon Web Services | Turecká ekonomika | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Aleš Rod | CryptoCOM | Umělá inteligence dnes | Bilance zahraničního obchodu | Capital Management | Koronavirus | Investování | Poradenství | Cílová cena | Reálné zisky | CITIC | Rozmach umělé inteligence | Internet věcí (IoT) | Asijské měny | Pump and dump | Generatívna umelá inteligencia | CITIC Securities | KvaPay | Opční trhy | Estee Lauder (EL.US) | IntoTheBlock | Diverzifikace | Fundamenty | Latency arbitráž | Omezení spotřeby plynu | Crypto Bit Business Ltd | Kalifornské bankovní regulační orgány | CFD (Contracts For Difference) | Čínské firmy | Eskalace konfliktu | Maloobchodní gigant | Harmonic trading | Investice do čínských firem | BitOnyx Labs Limited | DFS | Revenur | Generali Prémiový konzervativní fond | Cardano Markets | Společnost AltSignals | Bidenova vláda | Mluvčí Kremlu | Levice | Vývoj akciového indexu Nikkei 225 | Prudký růst akcií firmy Arm | Alaska Airlines | dApps | Premarket | Technologie firmy Arm | Ostatní komodity | Fiskální impuls | Šíření koronaviru | Watches of Switzerland Group | Nové technologie a finanční stabilita | Procter & Gamble | Deloitte | Bankovní asociace | WHR | Převzetí firmy | Globální spolupráce | Nebezpečí | Budoucí potenciál | Crypto Outlook Ltd | COST.US | Postoj k riziku | Evropské záležitosti | Mzda | AltSignals (ASI) | Franklin Technology Fund | Marek Malina | Akcie Meta | Nejvyšší pravděpodobnost | Předpovědi cen | Hlavní trh | Hackerské útoky | Další zdroje příjmů | Netflix | Výsledky Applu | Ciena | Pokročilé funkce | Kontrariánské pozice | Kompenzace | Blockchain a kryptoměny | Průmyslový index Dow Jones | Asos | Oznámení firmy | Roaring Kitty | Capital One | Agresivní trend | Akcie farmaceutických firem | Regulovaný hedge fond | Býčí potenciál | Ferrari | IPO Arm | Michelle Bullocková | Konfederace | Krátkodobé výnosy | Prohlášení | CryptoCashATM | Devalvace čínské měny | PARO Exchange Ltd | MF | Výměny akcií | Čínské podniky | METODIKA SWISS LIFE SELECT | The Moscow Times | Art Investment Manager | Pavel Peterka | Systém k obchodování kryptoměn | Výsledky Big tech | Absolutní výkonnost | Baird Business | Generální ředitel Swiss Life Select | Trustdex Global Limited | Midjourney | Výrobce počítačové techniky Dell | Největší ekonomiky | KBW | Obchodní společnosti | Crypto Ace FX | Zadržování vody | MCD.US | Skvělé výsledky | Miroslav Turčín | Nativní aktivum | Nearshoring | Boris Tomčiak | Ycharts | GM | ESG investice | Dominance dolaru | Návratnost | Crypto Exchange | Vývoj čistých zisků | Nákup aktiv | Stolní počítače | Green Pony (GPY) | Zisk na akcii | Výsledky společnosti Apple | Správa | Snowflake | Americké makro | Centrální banky světa | Zvýšení ratingu | Vzdělávací aktivity | Obnova ekonomiky | Přehnaná reakce | Geico | Kategorie Progresivní dluhopisové fondy | Vzestupný trend | Konkrétní cíle | Investiční příležitost | Banka Sberbank | Akcie společnosti Best Buy (BBY.US) | Rolex | Ebay (EBAY.US) | Komercializace | Investovanie do memecoinov | Best Buy (BBY.US) | Nike (NKE.US) | Proč investovat | Bitpie UK Limited | FXPAY | Růst akcií Nvidia | Micron Technology (MU.US) | Peněžní úrok | Emad Mostaque | Investování pro začátečníky | Sociální demokraté | Proč investovat do Ripplu? | Spartan Casino | BNP Paribas Flexi | Šéf Twitteru | Vzestup zlata | Profesionální obchodník | Investro | Allianz Global Investors | TOP 3 memecoiny | Presale Metacade | Charles Hoskinson | Ethereum (ETH) | Halliburton | Úrokové výnosy | Vietnam Airlines | Obchodování na forexu | Nvidia | Tuga Trades Limited | Vítězné fondy | SPAC | Transakční poplatky | Mmcité | Perspektivy technologických inovací | Nové údaje | Struktura trhu | Bosch | COINEGG Ltd | Index hongkongských akcií | YNDX | Výrobce obuvi Birkenstock | Finanční poradci | Zahájení dodávek | Petr Plecháč | Technologická revoluce | Regulační orgány | Výhled pro rok 2022 | Nejoblíbenější ETF | Investice do Uniswapu | Confirmo Limited (Coinmate) | POY TRADE | Index průmyslové výroby | Skepse | Bitfarms | International Business Machines (IBM) | Banka | FedWatch | Posílení | Měnový výbor centrální banky | Oliver Pursche | Agentura pro mezinárodní rozvoj (USAID) | IMF | Prodeje potravin | AVGO.US | Muskova nová společnost | Pracovní místa | PayPal (PYPL.US) | Target | Wells Fargo Investment Institute | Největší příležitosti | Tržní hodnota | Vysoké úrokové sazby | Minimalizovat ztráty | SPY | HTF obchodování | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Geopolitické události | Růst společnosti | AbbVie (ABBV.US) | Americký dolar dnes | Včerejší seance | Společnost BYD | Platby kartou | Největší IPO | Nové léky | Llama 2 | Vstup na burzu | Akcie Teradyne | ExtStock | Světové HDP | Více peněz | SlateStone Wealth | Mluvčí ministerstva | Moelis | Bancor | Analýza | Očekávání ziskovosti | Zříceného mostu v Baltimoru | ActualizeAI | Moore Advisory CZ | Maďarsko | LG Energy Solution | Dow Chemical Company | The Verge | Akvizice společnosti | J.P. Morgan Asset Management | BitBays Ltd | Scoine | Divize společnosti | Měny účtů | Vývoj ceny akcií | Vývoj měnového páru | Přizpůsobivost | Podpůrné programy | Lembros Commodity Advisors LLC | Ceny uhličitanu | Shenzhen Composite | Intuit Inc. | Graf komodity | Jakub Němec | Wonderinterest Trading Ltd | Úročení neinvestovaných prostředků | Lucid | Fiancia Coin | Sundar Pichai | finalto.pro | Crypto Traders Ltd | Graf ceny akcií Alphabet (GOOGL.US) | Akcie britské společnosti | Freedom Finance Europe | Rekordní nárůst | City | Analytička | Sektor polovodičů | Cenové války | Rychlý vývoj | Zpracování informací | ATH | BNP Paribas Flexi I ABS Opportunities | Automobilka Tesla | Instagram | ETHLYTE CRYPTO LTD | State Street Global Advisors | Zhodnocení finančních prostředků | Campbell Soup | Měsíční report komodit | Posílení indexu | Deutsche Bank | Copilot | Celosvětové zadlužení | Akcie First Solar | UK-Trades | Americký index | Obchodní terminál | Wedbush Securities | Američtí regulátoři | Kapitálový poměr Tier 1 | Společnost EY | Obchodní signály | Oryxian | Prodej vozů | Akcie společnosti Best Buy | ADS | Španělsko | Spuštění ChatGPT | Big tech akcie | Firma Saudi Aramco | Žebříček nejúspěšnějších fondů | ENGETO | Index technologického trhu Nasdaq | Zrychlení růstu | Co je to presale kryptoměny? | Ministr financí | Ředitel Swiss Life Select | Vývoj technologií | Mozek | Jednofázové výzvy | Nová kryptoměna | Čínský výrobce elektromobilů | Akumulace | After-market | Norská společnost Opera | BTCC | Global Forex Trade | Bitcoin Mandates Ltd | Akcie Polo Ralph Lauren | ApeCoin (APE) | Populismus | Aktivní trading | Druhy akcií | Experience Cloud | Technologické korporace | Roundup | Ekonomický růst | Tisková konference centrální banky | Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu (NHTSA) | Signal Stack | Sociální demokraté (SPD) | Analytici Fidelity International | Upisování akcií | Implementace AI | Trade Locker | Miláček investorů | Bitmentum | Válka | Snižování nákupu aktiv | Micklecoin Technology Ltd | EuroCOIN | Ceny zemního plynu v USA | Státní investiční fond | BNB | Lembros | Přístup k dolaru | WHR.US | ZIL | Aleš Blažek | Meme coiny | Canalys | Sazby Fedu | Vliv na ekonomiku | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Bloomberg | ČNB Michl | Co je Metacade? | Budoucnost digitalizace | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Just Eat Takeaway | AltAlgo | NLP | PEPSICO | Vývoj akciového indexu Nikkei | Risk manažment | Společnost na správu aktiv | ARKK | Dánská farmaceutická společnost | Poměr rozdělení zisků | Internetová společnost Twitter | Celoroční výhled | Goodwill | Creative Cloud | Osobní výdaje | Činitelé Fedu | Finanční ředitelé | Investování do AltSignals | Příležitosti na akciových trzích | Zákaznický servis | Crypto Coins Bank | Poplatky za obchodování | Jan Berka | Akcie Intel Corporation | Gartner | Time frame | Předpovědi ceny | Gabriel Debach | MRK.US | Kurz akcií | Fusion | Velká změna | Ocado | ONE | Skryté příležitosti | Solidní růst | Tom Kadeřábek | Rostoucí potenciál | L.F. Investment Limited | Masové propouštění | Zlepšení | Fondy rizikového kapitálu | Bezop Blockchain Ltd | Osobní příjem | Information ratio | Manažer fondu | Trh s bitcoiny | IT společnost | Akcie AMC Entertainment (AMC.US) | Allianz Multi Asset Sustainability Balanced | Lindsay | Graf dne | REIT Royalty income | Active Invest Vyvážený | CAD | Cena akcií společnosti | Ekosystémy | Maximální drawdown | Coffee | CNN Fear and Greed | Vakcína | Sledování vývoje | EBIT marže | ECI | Akcie firmy dnes | Finanční technologie | COIN | Hospodářský růst Evropy | Nová generace | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Fake news | Financial | Energetická závislost | Čínské sankce | Rallye | American Airlines | Duke Energy | New York Stock Exchange (NYSE) | Smíšené pocity | SoftVision fond | DJIA | Online obchodní platformy | Panelové diskuze | Platina | Světové akciové trhy | Crypto FX | Emise skleníkových plynů | Wall Street | Odhady top Wall Street analytiků | Panevropský index STOXX 600 | Oblasti podnikání | Velikost obchodu | Poptávka po kovech | Swiss Life Select | Trigger | XTB Jiří Tyleček | Klienti XTB | Institut ZEW | Akcie 2021 | KOL | Nejlepší akcie v roce 2022 | Burza FTX | Vysoká nezaměstnanost | Coin Sector | Akcie několika společností | Zpomalování ekonomiky | WP | Televize CNBC | Náskok před konkurencí | Akcie a dolar | Vývoj ceny akcií Apple | Abú Zabí | Produkce mědi | London Bitcoin Exchange Ltd | Nvidia Corp | ČR | Správci fondů | Obnovitelné zdroje energie | Nemovitosti | Zákon o cenných papírech | Start-upy | Tchajwanská TSMC | Investice do výroby baterií | Nástroj technické analýzy | Ředitel BlackRock | Nové nástroje | Škálování účtu | Analytické prognózy | Graf amerického akciového indexu S&P 500 | Akcie společnosti Nano-X Imaging | Týdenní pivot | Výkonnost indexů | Ministerstvo spravedlnosti | Snížení úroků | Těžařský gigant | AUD/JPY | Dnešní zvýšení úroků | Vision Wallet Ltd | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Makléř Wood & Company | ADNOC | EK | Nové all-time high | Jakub Holas | Společnost Berkshire | Globální akcie | Cílové ceny | Dobývání vesmíru | Komentář Fidelity | Nejziskovější | Hospodaření | Futures | Evropský statistický úřad Eurostat | cTrader | Obnovitelné energie | TUI | Rizika investování do Apecoinu | Inflace v eurozóně | Společnost Reddit | Dot-com | Shiba inu (SHIB) | Složení portfolia | 2bminer.com | Merck (MRK.US) | Předpokládaný růst | Charu Chanana | Graf akcie | Co je Apecoin? | Prodej v USA | Riziko | Ceny uhličitanu lithného | Nová společnost | FXstreet.cz | Nejbližší support | UBS Global Wealth Management | Baker Hughes | Prodej akcií | Rizika investování do AltSignals | Cena BTC | NIFTY 50 | XTB | Akcie Nvidia Corporation | Konkurent | Schválení SEC | Akcie v roce 2022 | Letní výsledková sezóna | Stakování | Amazon | Ropná společnost Exxon Mobil | Wojak | Americké regulační orgány | Obchody | Obnovitelné zdroje | Drawdown | The New York Times (NYT) | Prohlášení politiků | High risk | CHF | Růst Nvidie | Hodnota Amazonu | META FOREX MARKETS | Ropné futures | Společnost Siemens Energy | Barbora Tyllová | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Index Nikkei | Propad akcií | Makléř | Společnost Rosněfť | Kobalt | Obchodní model | Conseq Funds | Tongyi Qianwen | Akcie německé společnosti | Planet Labs | Rychlost a přesnost | Akciový index | LATOKEN LTD | Wealthspire Advisors | BinanceCoin | Prezident pobočky Fedu v Atlantě | Mluvčí společnosti | IDC | Akcie Alphabetu | Přechod na čistou energii | Coinfalcon Limited | Sektor služeb | Euro k dolaru | Dynamický trh | Zemědělství | Akcie v aftermarketu | Spouštěč korekce | Oblečení | Měsíční report finančních trhů | Koš | Blackwell B200 | Sledování ekonomických ukazatelů | Agentura APA | Regulační mánie | AOS-Exchange Ltd | Index CPI | Společnost Nike | Německý kancléř | Společnost Bayer | Adenza | Dividendy ČEZ | Emerging markets | Ukazatel EBITDA | Akcie Apple (AAPL) dnes | Index Nasdaq Composite | Apple (AAPL) dnes | Odborný přístup | Vzestup bitcoinu | xStation5 | Memecoiny | FIRST OPTION FX LTD | Výsledky Alphabet | The Information | Globální oteplování | Technická rezistence | Tržní fundamenty | Objem majetku | Průmyslové společnosti | Cyberark Software Ltd | Hlavní ekonom | Coinbox Ltd | Vývoj na forexovém trhu | Čínské oživení | Problémy s dodavatelskými řetězci | Technologické bubliny | Podpora | World ID | Trade.com | Identifikovat trendy | Louis Vuitton | Čínská společnost | Predikce ceny | Technický pohled | NatWest | Export do Číny | MWh | Terra Luna | Colosseum | Ruská invaze | Ericsson | Akciový index Nasdaq | Budoucí vývoj | Dílčí index | Bitcoin obchodovanými na burze (ETF) | Veřejně obchodovaná společnost | Převzetí banky | CryptoNexaLtd | Uniswap (UNI) | Codelco | First Republic | Katastrofické scénáře | Estee Lauder | Začátečník | Společnost Arista Networks | Rozšíření umělé inteligence | Společnost Hewlett Packard | Portfólia | Vývoje umělé inteligence | Cena akcií britské společnosti | Volatility | Global forex | Elektromobilita | ENA | Obchodní výhled | Index miliardářů | Paweł Majtkowski | Informace pomocí umělé inteligence | Semiconductor ETF | SK Hynix | Akcie 2022 | Šéf banky | Nejnovější údaje | Finlord | Royal Caribbean Cruises | Značný zájem | Solidní výsledky | ASR Nederland | Valuační poměr | Tim Cook | Rekordní růst poptávky | Trh pražské burzy | Portu Gallery | Investice do umělé inteligence | Soukromé společnosti | Vývoj úrokových sazeb | LG Energy Solution (LGES) | Týden na trzích | DAO | Akcie v USA | Destatis | Zpřísňováním měnové politiky | Otevřené obchody | Regtech | Larry Ellison | Klíčová rizika | Správce digitálních aktiv | Očekávání trhu | Historie kávy | Statistika | Report komodit a indexů | Mateřské firmy | Statistické údaje | E-commerce | Hodnocení vitality | Surové ropy | Conseq Invest Akcie | Přímé zahraniční investice | Technický výhled | Zdroj příjmů | MJ | TIDEX | Reporting | Americké akciové indexy | Editis | Meta Platforms | OpenAI Sam Altman | Tržní hodnota výrobce čipů | Ekonomické zpomalení | Zákaz dovozu | Dall-E | Mezinárodní konkurenceschopnost | Pád FTX | SPOT | Cenové výkyvy | Partnerství | Albemarle Corp | Právo | SPARK | Small-cap micro Russell 2000 | XTB Research | Obchodní účty | Bankovky | Akcie CM.com | Výsledky Amazonu | Analytik Bloomberg | Král kryptoměn | Fotrading | Denominace | Magellan Midstream Partners | Novozélandský dolar | Prezident Biden | Aukce | ConocoPhillips | Burze | Applepay | Akcie Nvidie | Fortnite | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | DDOG.US | Realizace zisku | Energetická bezpečnost | Akcie Alphabet (GOOGL) | Akcie CRISPR Therapeutics | Výsledky Nvidie | Kryptoměnoví investoři | Vývoj akcie MSFT | Thales | Bid | TAP | Google Trends | Nové zakázky | Motivace | Evercore | Fundamentální základ | Cena dogecoinu | Justin Sun | Přehled o dění | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Cryptonits Ltd | Avis Budget Group | Běžný investor | BIT.AC LIMITED | Spotřebitelské ceny | Soft-landing | Daniel Zhang | Dopad na cenu akcií | opPORTUnity | Kommersant | Indikátor Purple Strike | Crypto FX AI Trades | Sázka na jistotu | Funded fáze | Boční trend | EBAY.US | Tečkový graf | Japonská centrální banka | Snižování úrokových sazeb | Tech akcie | Naceňování dopadů fundamentu | Ekonomické statistiky | Nejlepší krypto | ETSY.US | Norwegian Cruise Line | Ceny futures kontraktů | Firmy z USA | Obchodování na burze | Sektor kryptoměn | BAT | Weibo | Binance Coin (BNB) | Marketingová komunikace | Zisky společnosti Nvidia | Velká akvizice | Abu Dhabi National Oil | Fan360 Limited | Payments | JD.com | Elektromobily | Výrobce robotických vysavačů | Invesco Metaverse Fund | Interpretace | Boston Consulting Group | Akciový index Nikkei | Barbie | Celoroční výsledky | Rostoucí úrokové sazby | Analytik | The Guardian | Diligio Limited | SMART EARNERS | TRADEGRAPHITE | ARK Investment Management LLC | Průkopník v oblasti elektromobility | Generace investorů | Tým FXstreet.cz | Muhammad bin Salmán | Zájem o AI | Korekce na akciích | Jefferies | Dow Jones (US30) | Capital Markets | Vysoké poplatky | Cena akcií společnosti Meta | Ropná firma | Emise | Nálada na trzích | Aktivita v podnikatelském sektoru | V4 | Saudi Aramco | Softwarové společnosti | CAPEX | Zvyšování úroků | Dealogic | VIV | Kellogg | Rizikový profil | Wealth Management | Piper Sandler | DocuSign | Universal Music Group | Dodavatelské řetězce | Golden Trading LTD | Síť Facebook | Akcie PepsiCo | Závislost | Vývoj akcie | Akcie zpevnily | Amundi CR | Období propadů | Agilent | Softwarové inženýrství | Cryptonex LP | Best Buy | Dominance bitcoinu | Hodnota indexu | Pokles světové ekonomiky | Micron (MU.US) | Cox | Herfindahl-Hirschman index | Eurozóna | Trading | Aerolinky Lufthansa | Tržní kapitalizace společnosti | Měsíční report | Evropské akcie dnes | Dceřiné společnosti | Guvernér ČNB Michl | Makroekonomický kalendář | Hedžové fondy | Wall Street akcie | Match Group | Moore Technology | Nejnovější zprávy | EOG Resources | Soudce | Marathon | Risk-on sentiment | Pšenice | Index DAX | Britský akciový trh | Fastenal Company | Amundi Czech Republic Asset Management | Advanced Micro Devices (AMD) | Oculus Quest | Chainlink (LINK) | Největší evropská ekonomika | BofA Securities | Amundi Czech Republic | První support | Kazachstán | Petr Horáček | Home Depot | Společnost S&P Global | Andrew McAfee | News | Investiční doporučení | Výsledky společnosti Nvidia | AI čip | Obchodování akcie Nvidia | Nálada mezi německými spotřebiteli | PayLync Farm | Micro S&P 500 (MES) | NVIDIA Corporation (NASDAQ: NVDA) | Inovace v oblasti čipů a AI | JD Sports | Riskování | Confirmo Limited | Velcí hráči | Forward | Sergey Brin | Indonésie | Využití kryptoměn | Hýbat trhy | Americké investice | Herní divize | Proč investovat do Cardana? | Standard Chartered | Ruská centrální banka | ČNB Petra Krmelová | Next | Konzultační služby | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Chorvatsko | Regulace trhů s kryptoměnami | KBC | Rizika investice do Metacade | Velké technologické firmy | Ethereum ETF | Kategorie Trend | Podnikatelská aktivita | Umělá inteligence (AI) | Underweight | Americká ministryně financí | Velké investice | Decision Intelligence Pro | Sazby beze změny | VAT | Investiční produkty | List The Guardian | Purple Strike | VPN | StabilityAI | Graf ceny akcií společnosti | AAA | Pozornost trhu | Anthropic | MonetaHawk | Britské společnosti | TUI Group | Evropské akciové indexy | Inflace spotřebitelských cen | Dodávky automobilů | WEI | Soudní spor | Skupina Volkswagen | Směrnice | Wise | Gilead Sciences | Cena akcií společnosti Tesla | Dopady na trhy | Axis | Statistický úřad | Andre Bakhos | Prokračování růstu trhu | Francouzský prezident | Atradius | Regulatorní prostředí | Firma Arm | Simon Pegg | Oživení hospodářství | Crypto-Asset Management Ltd | Liberty Media | Gap trading | Regulatory technology | J&T Opportunity | CNN Fear and Greed Index | Citrix Systems | INTU | Finanční podmínky | Crypto-com | Vývoj ceny mědi | Sergio Ermotti | Program škálování | DeFi a NFT | Honeywell | Dluhopisový trh | Ziskové pozice | Uživatelé eToro | Kategorie Konzervativní fondy | Rozhodnutí FED | Vývoj ceny | Fed funds sazby | Krypto | Bitcoin Mining Investment IC Ltd | Konkurenční společnost | Cenový graf akcií | Indexy amerického akciového trhu | Mercatox | MRO | Počasí | Solární panely | Technologické start-upy | Instrumenty | Obchodování jedním kliknutím | Akciové fondy | Co bude | Německý index DAX | Fedspeak | Klíč k budoucnosti | Futures na ropu | Global Advisors | EUR/GBP | AMZN.US | The London Crypto Exchange Ltd | Signály recese | Vliv technologických inovací na ekonomiku | Mattel | Opatření | Akcie Nike (NKE.US) | Těžaři | Pojišťovnictví | Chování investorů | Pozice | Růst bitcoinu | Omezení QT | Proč investovat do Bitcoinu? | Evropský regulátor | Datadog (DDOG.US) | Rychle rostoucí akcie | TRON | Fondy na spotový bitcoin | ABC | Akcie MSFT | NJJ | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Maďarská centrální banka | Analytik XTB | CAPE FX LIMITED | Lucie Krejčová | TraderX | Očekávané úrokové sazby | Oživení německé ekonomiky | Tolerance k riziku | Markit | WPIC | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Barclays | Sociální vliv | LemBros Commodity Advisors | Teams | Etherea | Platby a převody | Čeští investoři | Triton | Arlington Asset Investment | Fidelity Funds | Antimonopolní úřad | Margrethe Vestagerová | Investing | Lululemon (LULU.US) | UCITS ETF | Dlouhodobý investor | Objem úvěrů na bydlení | Americký podnikatel | Due diligence | CoinDesk | Kvartální výsledky Big tech firem | UCITS | Výhody | Evropské investiční banky | Očekávaný růst | Peněžní toky | Fair Value | CTO Bloomberg | HDP ČR | Internetoví giganti | Jiří Přibyl | XPT/USD | Link | Příležitosti v Kanadě | Akcie TSMC | Těžař zlata | Primoco | Hnutí Hamás | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | SEC | Generální ředitelé | Akcia týždňa | Vztah k riziku | Výplaty dividend | Regulační rizika | Zkapalněný zemní plyn | Capital forex | QUALCOMM Incorporated | RICH PRIME FINANCE | Tempo růstu HDP | Evropské indexy | MXN/JPY | Finanční podniky | Rizika investování do Etherea | Akcie BMW | Společnost Lufthansa | Průmyslové podniky | Výrobní náklady | Bitengen Solutions Limited | Reakce na konfluenci | MongoDB | Nižší likvidita | Mark Zuckerberg | Hedging | Whirlpool (WHR.US) | Systémy umělé inteligence | Banka UBS | ZENITHQUARRYMINING | Investiční síť | Štěpení | Prudký růst cen | Michael James | Virus | Redukce | Kryptoměnový trh | Ralph Lauren (RL) | REIT | Avatar | JD.com (JD.US) | Index euro stoxx 50 | Nižší úrokové sazby | Deflační prostředí | Institut pro mezinárodní finance | Diverzifikovat portfolio | Ladislav Kříž | Lidstvo | SMA 20 | Seeking Alpha | Greg Brockman | Inditex | John Strand | Fed funds sazba | Konzultant | Walgreens Boots Alliance | Největší kryptoměny | Akcie na světových trzích | Společnost Exxon Mobil | Alexej Miller | Členské státy Evropské unie | Index PCE | TradingView | Pravidla regulace | BYND.US | PEP | Hon Pak | TOPIX | BIRK | BCC | Presale kryptoměny | Dow Jones | Spotový bitcoin obchodovanými na burze | Výrobce smartphonů | Síť X | Potravinářské firmy | Liberty Media Corp | Spamování serveru | ITA Airways | CARA | Supporty | Ropný průmysl | Pokles bitcoinu | Chatbot Bard AI | Asana | Nejhodnotnější výrobce čipů | USD/CAD | CyberArk Software | Michal Šnobr | Úrokové sazby | TradingEconomics | FX PRO | Denní data | CNY | Ruský list | Konec býčího trhu | Riziko intervencí ze strany Bank of Japan | CPI v Itálii | Obchodní komora | Společnost Rivian | Celý svět | Akcie bank | Český investor | Humanoidní roboti | J&T Investiční společnost | Cena termínového kontraktu | Graf akciového indexu S&P 500 | Co je Filecoin? | Stažení akcií | Bitbankatm | Biden | Nifty Fifty | Cloud Computing | Budoucnost | Bitcoin Mining Finance | Velkoobchodní tržby | Ocenění | Banky | Makroprostředí | Shiba | Dodavatelský řetězec | Bannockburn | IQ | Testování a zlepšování | Výhledy | Prezident Microsoftu | Zisk Tesly | NASDAQ 100 | Wood & Company | Peking | Rostoucí mzdy | Vision Fund | Analytik kryptoměn | Evropská investiční banka | Jan Kolb | 737 MAX | Vesmírné společnosti | Restrukturalizace | Oculus | Dubnový vývoj | Růst Německa | Samoyedcoin | Čínské centrální banky | Filecoin (FIL) | Brookings | Aktiva pod správou | Microsoft Corp | Sumitomo | Activision Blizzard (ATVI) | MGM Resorts | Očekáváná událost | Naprogramování | JPMorgan Chase | Japonský konglomerát | Bunge | Čínské vlády | | Ernie | Žlutý kov | Intuitive Surgical (ISRG.US) | Mzdová dynamika | Prezident pobočky Fedu | Mluvčí ČEZ | NKE | Chris Zaccarelli | Ajit Jain | Generativní umělé inteligence | Prodeje čipů | ESG oblasti | Automobilka BMW | Investovat peníze | MMM | Psychologické úrovně | Aktuální situace | Vlády | Bloomberg Terminal | Aktuální kurz | Goldman Sachs Group | Společnosti z technologického sektoru | Fio banka, a.s. | Rozhodnutí bankovní rady | Rakouská policie | Akcie společnosti Micron | Hospodaření firem | Akciový stratég | Komisí pro cenné papíry a burzy | Lockdowny | AMBA.US | Lightspeed | Proč investovat do Apecoinu? | Martin Dvořák | Prodeje | Politici | Pozastavení obchodování | Čínská automobilka | Živá vysílání | Hyundai Motor | ADBE.US | FOMO | Kotace | Tvorby zisku | Vymáhání práva | Co je Ethereum? | Denní volatilita | MEDAPP UK LTD | Obchodní podmínky | Crypto 247 Exchange Ltd | Crypto Rewards Studio Ltd | Akcie společnosti C3.ai | Co je akcie | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Index FTSE 100 | Cena ruské ropy | Exane | Tržní trend | Podíl nevýkonných úvěrů | Výrobce elektromobilů | Goldman Sachs Asset Management | Impulzy | Měnový pár | SPX | IBM Consulting | European Central Bank | Korporace | Sol | Vliv na trhy práce | Hlavní akciový index S&P 500 | IPO Deliveroo | Společnost Bain & Co | Švédská společnost | Výhled na rok 2024 | Časovat trh | Návrh dividendy | Předsedkyně Evropské komise | Finanční situace | SPD | Air France-KLM | Akcie JPMorgan Chase & Co | Koncentrace akciového trhu | FUNDING | Měny s vysokým výnosem | Zlepšení výkonnosti | 5G | G7 | Objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Celková inflace | Produkty a služby | Philip Lane | Obnovení růstu | Joe Biden | Neutrální úroková sazba | BitchainCapital Ltd | Čínský technologický gigant | IRBT | SocialRemit Blockchain Networks Ltd | Paychex | Guvernér ČNB | Akciový fond | Prezident Federální rezervní banky | Goldman Sachs Romania Equity | AltSignals | Hypoteční banky | CM.com | Společnost Palantir | Hang Seng China Enterprises | Prostor pro další růst | Webináře | Vítězné fondy Swiss Life Select | Palantir | Jereme Powell a Fed | Raketový růst | Světové trhy | Bankrot | Rozdělení zisku | Vývoj ceny kryptoměny | Základní sazba | Investiční platformy | B. Riley Wealth | Australský S&P/ASX | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Jednatel | Cena akcií Applu | Baird | Whirlpool | Tisíce kryptoměn | Raketový růst akcií Nvidia | Ultimate Chain | Hrozba stagflace | VanEck | Poštovní spořitelna | NASDAQ: TER | Rizika investice do Cardana | InstaForex | Novinky | Přesun výroby | Kontrakt | Kpler | Fisker | Elitní investoři | Obchodní příležitosti | Rolls-Royce | Indická ekonomika | Aktuální sentiment | Cena komodit | TrendSpider | Cenová minima | CBOT | Solana memecoiny | SEDG | Firma xAI | Retail | Funding Pips (FP) | Ekonom | Konkurenční společnosti | Superpočítač | PIF | USA | CMC Markets UK plc | Býčí scénář | Graf ceny akcií Alphabet | Zakladatel SoftVision | Intelligent Cloud | Josh Gilbert | WhatsApp | Japonský index Nikkei | Graf amerického akciového indexu | Obchodní válka | AION | Vyšší výnosy | Platba | Bitpoint Ltd | Evropská regulace | SimilarWeb | EL.US | Motorola | RBLX | TGT.US | Estée Lauder | Dlouhodobý investiční produkt (DIP) | Světové akciové indexy | Investiční rada | Federal Reserve Bank | Zlato | Akcie Microsoftu | Novo Nordisk | Hospodářské výsledky podniků | Situace na stříbře | Art Investment | Investice v Číně | Inflační report | Asijské akciové trhy | Ekonomické prostředí | Býčí trend | Hewlett Packard Enterprise | Bithumb Europe Ltd | Vývoj ceny akcií Nvidia | Anheuser-Busch inBev | Den výplaty | AMBA | More Personal Computing | GOOGL | Tomáš Vranka | Analog Devices | Daň z příjmu | Inovace v zemědělství | Rizika a etické otázky | Atraktivní příležitosti | Mesh | Geopolitika | Souboj gigantů | Proč investovat do Etherea? | Investiční glosa | Philip Morris | Manchester United | Akcie LVMH | RISK-ON | Decline | Nasdaq | Dekarbonizace | Společnost Nestlé | Forex signály | Společnost Meta | UBI | Finanční pozice | Kratos | AbbVie | Akcie společnosti GameStop | Rebranding | Ruská ropná společnost | Světová obchodní organizace | Úrokové politiky | Volkswagen | Riot | ICT | ITA | Denní drawdown | Holding | AliExpress | Největší soukromá firma světa | Mads Eberhardt | Portu Marek Pokorný | Průměrná cena | Pips | Letiště | Odhady analytiků | Report komodit | Ministerstvo práce | CSCO.US | Geopolitické napětí | Digitální banky | Ozempic | Zemní plyn (LNG) | DYDX | Bloky | ABBV.US | Výrobce domácích spotřebičů | Spekulanti | Cenový vývoj | Investiční aplikace | Larry Williams | Graf ceny akcií společnosti Microsoft | Akcie společnosti Ambarella | Hike | M.US | Sanford C. Bernstein | Hodnota dluhopisu | Metody tržní kapitalizace | Výroční konference | Mrazivé počasí | Prodej aut | Skupina firem | Výprodeje akcií | Fond PIF | Americký akciový index S&P 500 | Boeing 737 Max | UBS Group AG | COIN WEALTH INVEST | Proč investovat do Filecoinu? | Equinix | ARK Innovation ETF | Vyšší inflace | CFA | Ondřej Hartman recenze | Jaroslaw Kaczyński | Rekordní pokles | Crypto Verification Coin Ltd | PLUTUS ABRA FINANCIAL LIMITED | Verizon Communications | Pražská burza | Práce | Fox | Etsy | Velikost společnosti | FOREX | Údaje o inflaci | Obchodovat na trzích | Úřady | DoorDash | Texas Instruments Incorporated | JD | Zpomalení hospodářského růstu | NYSE:NKE | Akcie Meta Platforms (FB) | Japonská společnost | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Investice do projektů | Nvidie (NVDA.US) | Omezení exportu | Oblasti umělé inteligence (AI) | Ark Innovation | AMZN | Řešení problémů | Tomáš Kacerovský | Chatbot Bard | Tržní kapitalizace firmy | Bitcoinové fondy | 12/10 CRYPTO LTD | Schválení spotového ETF | Odborná příprava | Akcie Arista Networks (ANET.US) | Průlom | Dohoda o globální dani | CRYPTOGLOBALFX | Čipové společnosti | Blockchain etherea | Finlord Boris Tomčiak | Událost roku | Investment | Daniel Ives | Zranitelnost trhů | Atlanta Braves | Hluboká rizika | Angelo Kourkafas | Chat GPT | eTukTuk | Analýza ceny | Nejočekávanější výsledky | Akciový sektor | VIAC | Kontejnerový terminál | Novozélandská centrální banka | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Masivní investice | Vývoj ceny akcií Meta | Apple Music | Výraznější pokles | Zajištění proti inflaci | IOT | Pat Gelsinger | Finanční jaderná válka | Bitcoin Trust | ČSOB Premiéra | Fidelity International | Pinterest | Terra | Generative AI | Realitní sektor | Globální obchod | Obchodní dohody | Investiční záměry | Systém umělé inteligence | Analýza ceny akcií společnosti NVIDIA | OTC | CCR | Ředitel odboru komunikace ČNB | Zadluženost | CSX | Graf akcií spoločnosti Walmart | Michal Bílek | Americká kryptoměnová burza | Internetové obchody | Ronald Ižip | Viceprezident Microsoftu | USD/JPY | Klesající inflace | Astrazeneca | Hypoteční krize | Investoři do komodit | Počet nezaměstnaných | Nasdaq (US100) | Mariana Mazzucato | Obchodování na newyorské burze | Samořízení | Potaš | Cash4bitcoin Limited | Záporné úrokové sazby | Hot-Seat | Dan Ives | Russell 2000 (M2K) | Spalování fosilních paliv | China Daily | Turecký akciový index | APP.US | Vývoj akcie AAPL | Fio | Andreessen Horowitz | Kryptoměny | Forex trading | Změny úrokových sazeb | NOKIA.FI | Low | Vytváření nových odvětví | Mluvčí firmy | Manažeři | Podíl firem | Taiwan Semiconductor | Retail Investor Beat | Randy Frederick | Sociální síť X | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | Americké firmy | Nápad | Húsíové | Ekonomické aktivity | Podíl Číny | Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Ark Invest | Star Pacific | Altmarkets | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Olaf Scholz | Akcie kryptoměnové burzy | INTC | Výrobce elektromobilů Tesla | PitchBook | Platidlo | SOL Trader | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Omniverse | Americký HDP | Nedoplatky | Exchange Cloud Limited | Volební rok | IT firmy | Další pokles | Výhled měnové politiky | Objem celkových klientských vkladů | J.P. Morgan | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Divi & Matt Ltd | taurexweb.com | Akcie | Pomerančový džus | SMCI | Karel Šulc | Úspěch | Čínský kolos | Stimuly | CNBC | Cudo Ventures Ltd | Trend automatizace | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Velká očekávání | Jerome Powell | Rizika investice do Polygonu | Digitální revoluce | Amundi CR Balancovaný | Denní ztráta | Akcie CM.com (CMCOM) | Volby | Podíl na tržbách | ZCash-Global | Ukazatele | Li Auto | Faktory ovlivňující technologické inovace | Americké úřady | Arm Holdings (ARM.US) | Umělá inteligence | Miliardář | Obavy ze stagflace | Umění | Cena nejznámější kryptoměny | Vladimir Putin | Mercatox Ltd | CPI v eurozóně | Američtí zákonodárci | Baidu (BIDU.US) | APPS | Disney | Trading Economics | Obchodní divize | Stabilita | Zloadr | Lembros Commodity | DDOG | Nižší volatilita | Británie | Celosvětový trh | Klarna | SABMiller | Problémy Číny | Průmyslová výroba v USA | Bohatý táta, chudý táta | Brian Levitt | Kauza | Krátkodobý výhled | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Celosvětová poptávka po zlatě | Cineworld | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Urbanizace | Americká vláda | Hodnota transakce | Wedbush | Chytrý prsten | Dopady pandemie | Investice roku | NZD | Koncern | Záměna | ChatGPT zdarma | Společnost Gazprom | Znovuotevření Číny | Big Sea Coins | Diamanty | EQT | Currency | Zlepšení nálady | Jen-tchien | Soustředěnost | Altria Group | FINANCE WISE | Dassault Aviation | Belgie | Platforma TikTok | Sportovní události | Podniky | Tether | Překážky | Primární nabídka | Test přeprodaných úrovní | Strukturální změny | Měsíční měnový report | Sentiment trhu | Apple a Microsoft | Super Micro Computers | Euro vůči americkému dolaru | ForexOptions245 | Významné události | Analytický tým | Inflace v USA | Ministr financí Jeremy Hunt | Micro Russell | NERV | Tomáš Nidetzký | Dollar General | Růst Bitcoinů | Zůstatek na účtu | 2U | Banka Wells Fargo | The Crypto Store Ltd | LULU.US | Příjmy společnosti NVIDIA | Ekonomika Evropské unie | Apollo Global | Důležitá zpráva | Stability AI | Světová rada pro zlato | Kryptoměnová platforma | Rizika investice do Chainlinku | Podstatné riziko | Bitmax Crypto Limited | Adobe Inc. | Ekonomické podmínky | Saxo Group | Prezident SB | BULLSTASHES | Analytici banky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

Ahold Delhaize
Ahold Delhaize (AD)
AHPI
Ahunna Eziakonwová
Ahval News
Acheter des Bitcoins
Achimov
Achim Wambach
Achmea Investment Management
Achraf Drid

Následující klíčová slova

AIA
AI bot
AI bot Ernie
AI čip
AI Daily
AI Daily Robot
aidailyrobot.com
Aidan Trading
AidData
AIDO
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Vipro Markets