Sobota 13. srpen 2022 05:16
reklama
Vantage
reklama
ProTradery Purple - strategie
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Tripadvisor

img

Ekonomický kalendář: BoE zasedání a rozhodnutí o sazbách

04.08.2022 Futures trhy poukazují na vyšší otevření evropské hotovostní seance, přičemž futures na DAX se obchodují přibližně 50 bodů nad včerejším hotovostním závěrem. Ropa po krátkém skoku po OPEC znovu klesla a WTI se blíží k hranici 90 dolarů za barel. Risk-on lze zaznamenat na devizových trzích s lepšími výkony protipodských měn (AUD a NZD) a zaostáváním bezpečných přístavů (JPY a CHF).
img

Rozbřesk: Geopolitické napětí roste, americké akcie zažily nejhorší den roku 2022

18.02.2022 Americké akcie včera zažily nejhorší výprodej v roce 2022 - Dow Jones ztratil 1,8 %, zatímco S&P500 2,1 %. Důvod je jasný, eskalace napětí mezi Ruskem a Ukrajinou a rostoucí pravděpodobnost ozbrojeného střetu. Jak už jsme tento týden psali, historicky geopolitické napětí americké akciové indexy spíše poškodilo krátkodobě a vytvářelo “příležitosti k nákupu” - propady trhů v průměrné délce tří týdnů s průměrným návratem zpět také okolo tří týdnů.
img

Trhy v zámoří padaly

18.02.2022 Americké trhy se včera hned po otevření podívaly více než procento do záporných hodnot, kde setrvaly až do konce obchodování. Technologickému gigantu Nvidia se kvartál se sice povedl, investoři ale poslali Nvidii o 7,5 % níže. Dařilo se sektoru spotřebního zboží, který táhly vzhůru akcie Walmart, které rostly díky rekordním prodejům z období vánočních svátků o 4 %. Akcie vyhledávacího portálu hotelů Tripadvisor se včera propadly o 2,5 %. Ještě hůře se dařilo těžaři lithia, společnosti Albemarle, která odepsala 19,9 %. Hračkářská společnost Hasbro začala obchodní den až o 4 % v plusu. Úvodní optimismus ale v průběhu dne ochladl až na závěrečných +2,1 %.
img

Ekonomický kalendář: Trh se zaměří na zápis z posledního zasedání FOMC a americké maloobchodní prodeje

16.02.2022 Futures trhy ukazují na mírné zisky na počátku evropské seance. Nálada se začala zlepšovat včera po zveřejnění informací o stahování ruských jednotek od ukrajinských hranic. Joe Biden však včera upozornil, že Spojené státy zatím nemohou informace z Ruska potvrdit. Dnešek je nejzajímavějším dnem z tohoto týdne z pohledu makrodat. Investoři čekají na výsledky amerických maloobchodních prodejů za leden ve 14:30. Po prosincovém poklesu bychom se měli dočkat růstu. Nicméně neméně zajímavé by mohl být také zápis z posledního zasedání FOMC. Investoři budou hledat vodítka, která by naznačila potenciální růst sazeb na březnovém zasedání. Co se týká výsledkové sezóny, tak se dočkáme hospodářských reportů společností jako Nvidia, Shopify, Kraft-Heinz a DoorDash.
img

Delta zkazila cestovnímu ruchu velký comeback

19.08.2021 Náš koš cestovního ruchu si oproti loňskému očekávání vede hůř než globální akciové trhy. Navzdory tomu, že v rozvinutém světě došlo k masivnímu nasazení vakcín, varianta COVID-19 s označením delta způsobila značný útlum cestování. Výnosy tohoto koše se za posledních 12 měsíců propadly o 46 % a nejistota ohledně poptávky bude v cestovním ruchu panovat i po značnou část roku 2022. Celkově ponuré atmosféře odvětví se ale vzpírá platforma Airbnb, která hlásí pozitivní růst. Vydělává totiž na tom, že lidé oproti hotelům a letoviskům upřednostňují ubytování v soukromí.
img

Ekonomický kalendár: Rozhodnutia 3 centrálnych bánk

06.05.2021 Vo štvrtok sa ukazuje, že európske akciové trhy sa otvárajú viac-menej rovnomerne. V dnešnom ekonomickom kalendári dominujú rozhodnutia o úrokových sadzbách a prejavy centrálnych bankárov. Očakáva sa však, že všetky tri centrálne banky, ktoré dnes oznámia rozhodnutia - Norges Bank, Bank of England a Central Bank of Turkey Republic - ponechajú sadzby nezmenené. Usmernenia poskytované centrálnymi bankami však môžu na devízovom trhu vyvolať určitú volatilitu.
img

Sektor služeb v USA se dostal na úrovně před pandemií. Británie chce být Saudskou Arábií větrné energetiky

09.10.2020 V pondělí zveřejnil Institut nákupních manažerů data ohledně aktivity v americkém sektoru služeb za září. Tento fundament vyšel velmi pozitivně a aktivita v americkém sektoru služeb se dostala již na úroveň před pandemií.
img

Propad HDP o 19,8 %, Británie je v recesi. Nezaměstnanost v EU vzrostla na 7,4 %

02.10.2020 Britská ekonomika se po jedenácti letech dostala do recese, jelikož i ve druhém čtvrtletí pokleslo HDP šesté největší ekonomiky mezikvartálně o 19,8 %. Meziročně pak hospodářství Británie kleslo o 21,5 %. Podle Conference Board spotřebitelská důvěra ve Spojených státech v září zaznamenala markantní nárůst, když Index spotřebitelské důvěry vzrostl ze srpnových 86,3 bodu na 101,8 bodu. Analytici přitom očekávali nárůst pouze na 89,5 bodu. I tak se ale tento index nadále nachází pod úrovní před příchodem koronavirové krize.
img

Prodeje nových domů v US rekordně rostou. Goldman Sachs snižuje odhad růstu HDP o polovinu

25.09.2020 V pondělí novozélandská premiérka Jacinda Ardernová oznámila, že vláda ruší veškerá opatření proti koronaviru. Premiérka však upozornila obyvatele, aby i nadále byli opatrní a dodržovali hygienická pravidla. Zrušení opatření se však nebude týkat největšího novozélandského města Auckland.
img

FED plánuje nákup cenných papírů. Očekává rychlejší oživení US ekonomiky i snížení nezaměstnanosti

18.09.2020 Člen bankovní rady ČNB Vojtěch Benda v pondělí konstatoval, že zatím není potřeba více uvolňovat měnou politiku, jelikož opatření proti druhé vlně epidemie nebudou tak drastická jako na jaře. Benda také naznačil, že není rozumné v této době snižovat daně.
img

Guvernérka ECB: Evropská ekonomika zažívá silnou obnovu. HDP eurozóny propadlo v Q2 „pouze“ o 17,7 %

11.09.2020 V pondělí byly burzy ve Spojených státech i Kanadě zavřené kvůli svátku práce. Tedy jsme se ani nedočkali nějakých významných fundamentálních zpráv. Za zmínku však určitě stojí zveřejnění obchodní bilance z Číny, ze které vyplynulo, že v srpnu čínský vývoz vzrostl meziročně o 9,5 %. U dovozu však došlo opět k poklesu, a to o 2,1 %. Přebytek obchodní bilance se z červencových 62,33 mld. USD snížil na 58,93 mld. USD.
img

Austrálie poprvé od r. 1991 v recesi. Nezaměstnanost v USA prudce klesla na 8,4 %

04.09.2020 Hrubý domácí produkt Itálie zaznamenal ve druhém čtvrtletí meziroční pokles o 12,8 %. Mezikvartálně dokonce HDP pokleslo o více než 17 %. Jedná se tak o nejhorší propad od doby, kdy se v Itálii tento údaj měří (1960). Podle předběžných odhadů se inflace v eurozóně v srpnu snížila o 0,2 %. Spotřebitelské ceny tak poprvé klesly od roku 2016. Podle analytiků by kvůli poklesu inflace mohla ECB přikročit k ještě více uvolněné politice.
img

Rekordní propad americké ekonomiky o 31,7 %. Fed oznamuje agresivní inflační strategii

28.08.2020 Prodloužení programu Antivirus. Česká vláda schválila prodloužení programu Antivirus do konce října. Tento program je určen na podporu firmám i zaměstnancům před propouštěním. Původně měl program platit jen do konce srpna.
img

Rekordní pokles švýcarské a americké ekonomiky. Výsledky online zasedání centrálních bankéřů

28.08.2020 Prodloužení programu Antivirus. Česká vláda schválila prodloužení programu Antivirus do konce října. Tento program je určen na podporu firmám i zaměstnancům před propouštěním. Původně měl program platit jen do konce srpna.
img

Koronavirus je hrozbou pro stabilitu finančního systému, tvrdí Powell

21.08.2020 Klesající ceny v Německu. Dynamika cen průmyslových výrobců meziročně klesly o -1,7 % oproti červnovým -1,8 %. Hlavním důvodem poklesu byly klesající ceny energii. Meziměsíčně zaznamenaly růst o 0,2 %, trh očekával 0,1 %.
img

Dobré zprávy z USA: produktivita roste, nezaměstnanost skokově klesá

14.08.2020 Produktivita v USA nad očekávání. V druhém kvartálu produktivita práce v USA rostla nad očekávání, a to o 7,3 % v ročním vyjádření. Trh očekával pouze o 1,5 %. Jedná se o nejsilnější růst produktivity za posledních 11 let.
img

Trump chce zakázat čínský TikTok. ČNB vidí zotavení ekonomiky až v 2022

07.08.2020 Aktivita zpracovatelského sektoru ve Spojených stech zaznamenala v červenci nejvyšší tempo růstu za téměř jeden a půl roku, když index aktivity ve zpracovatelském sektoru vzrostl z 52,6 bodu na 54,2 bodu a druhý měsíc za sebou se tak nachází nad padesátibodovou hranicí, která odděluje růst aktivity od poklesu.
img

Volby US prezidenta v 2021? Největší propady HDP zemí v historii

31.07.2020 Nečekaně dobrá zpráva. PMI německého průmyslu se dostalo na 50 b. Zlepšily se také nové zakázky. PMI služeb skončilo dokonce na 56,7 b. To posunulo celkový složený indikátor na 55,7 b., bezpečně do fáze expanze. To samé platí pro eurozónu. PMI služeb zde dosáhla 55,1 b., za průmysl 51,1 b. Tento pozitivní vývoj by se měl přesunout do poptávky po českých exportech.
img

Úroveň inflace ČNB neznepokojuje. Evropa dostane 750 mld. EUR na obnovu ekonomik

24.07.2020 Guvernér České národní banky Jiří Rusnok v pondělním rozhovoru pro Právo zopakoval, že měnová politika je dle jeho názoru na správné úrovni. Současnou úroveň inflace guvernéra neznepokojuje, jelikož očekává na začátku příštího roku její návrat zpět k dvouprocentnímu cíli.
C:\fakepath\letecka dopr.jpg

Propouštění za koronavirové krize hlásí především letecké firmy

30.04.2020 Boeing - Americký výrobce letecké techniky Boeing hodlá zrušit asi deset procent pracovních míst, což se dotkne zhruba 16.000 zaměstnanců.
img

Investice v roce 2019: TOP 5 vítězů a TOP 5 poražených

30.12.2019 Podle odvětví se v roce 2019 nejlépe investice zhodnocovaly v informačních technologiích, kde rostly o více než 50 %. Nejrůstovějším, díky 78% růstu, byl podsektor výroby telefonů, osobních počítačů, serverů a počítačových komponent. Ukazuje to analýza Olívie Lacenové, analytičky brokera TopForex.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 6.5.2019

06.05.2019 Donald Trump na Twitteru uvedl, že zvýší cla pro Čínu. Čína v reakci na tweety odloží jednání. Trhy reagují negativně. Datový kalendář je tento týden poměrně prázdný. Až na konci týdne bude zveřejněn výsledek inflace za duben. Kromě dobíhající sezóny zveřejňování firemních výsledků tak trhem budou do velké míry hýbat právě nové problémy ve vyjednávání USA s Čínou.
img

Světové akcie spadly nejvíce za poslední roky

12.10.2018 Tento týden je ve znamení velkého propadu, který se šířil napříč prakticky celým světem. Jako první byly zasaženy akciové trhy v USA, kde nejvíce krvácel technologický sektor. Odtud se zkáza rozrostla do Evropy i Asie.
Související klíčová slova: FOREX | Offshore | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Peníze | Bank of Canada | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Apple | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Světové akcie | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | AOS | Advance | Akcie | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | CBOE | CCI | CFD | CME | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | DAX | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Euro | Eurozóna | FOMC | FRA | FX | Fed | Forward | Futures | GAAP | Gap | IFO index | IPO | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Investice | Investování | Komodity | Koš | Low | MIFID | Makro data | Risk | Marže | NYSE | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | OTC | Obchodní bilance | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | PEG | Platforma | Poplatek | Prodeje existujících domů | Produktivita práce | Průmyslové objednávky | Rating | Ratingová agentura | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Spot | Swiss | Ticker | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | VaR | Výkonnost | Výnos | Wall Street | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | JPY | CHF | NZD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Cena ropy | Evropská ekonomika | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Zasedání ECB | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | ČSOB | Gold | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investovat | Makro | Index cen | Makrodata | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Burzy | Centrální bankéři | Abenomika | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Podpora | Akcie Netflix | Americká centrální banka | Banka | Brent | Cena | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | Cyrrus | CZK | Dolar | Ekonomický kalendář | Exchange | Finanční služby | Fondy | GfK | Graf | Guvernér české národní banky | Hrubý domácí produkt | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index volatility | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investovat do zlata | ISM | EBay | Jiří Rusnok | Komoditní | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Management | Markets | Nemovitosti | PayPal | Prognóza | Recenze | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Sázky | Signály | Société Générale | Shares | Stoxx | Tesla Motors | TopForex | Trh | Twitter | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj nezaměstnanosti | Webinář | WTI | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | ZEW | EIA | ING | Andrej Babiš | Buy | EBITDA | EBITDA marže | EV | Ex-dividend | Obchodní den | REIT | ROCE | Využití kapacit | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Cenová hladina | Tržby | Western Union | Komise | Volby | Futures trhy | 1 milion | Investment | Aramco | Rhodium | Markit | Raymond James | Unicredit | Bank of New York Mellon | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Natixis | Jackson Hole | Campbell Soup | Microsoft | MSCI | State Street | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Baker Hughes | Prudential Financial | NATO | Barrick Gold | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Podnikání | BMW | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Earnings | Globální akciové trhy | KBC | BlackRock | Ekonomický sentiment | Přehled | Jádrový index | Christine Lagardeová | Hodnota bitcoinu | Evropské trhy | Americké trhy | Ekonomická aktivita | City | Investiční firma | Lídři | Firmy | Euro Stoxx 600 | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Americké akciové indexy | S&P Global | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | AAA | Rating AAA | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Halliburton | Propad | Citi | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Ztráty | Nejistota | Philip Morris | Tempo růstu | CySEC | Guvernér banky | Dash | E*Trade | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Depozitní sazba | Bankéři | Britská vláda | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Britská ekonomika | General Electric | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Česká vláda | Očekávání analytiků | Akciové trhy v USA | Příjmy | Kapitálové strategie | Alphabet | ČTK | Konsenzus | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Očekávání | HDP v eurozóně | Raymond James Financial | ex | Tržní kapitalizace společnosti | Zahraniční forex | Credit Agricole SA | UniCredit SpA | ING Groep NV | Goldenburg Group | Vývoj směnných kurzů | Anadarko Petroleum | Bitcoin (BTC) | Trade Financial | Jerome Powell | MiFID II | Crown | CBOE Global Markets | Invesco | Estee Lauder | CFG | Airbnb | Podnikání na kapitálovém trhu | Saxo | FinTech | LYNX webinář | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Kartel OPEC | Obchodní válka | Podniky | Technologické akcie | Edison | FAANG | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Geopolitické napětí | Výplaty dividend | RDSA | Royal Dutch Shell | Norges Bank | Použití finanční páky | Trhy v USA | Propad cen ropy | Intercontinental Exchange | BinckBank | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Prezident USA | Ropný kartel | Zvýšení sazeb | Akcie herních vývojářů | PINS | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Beyond Meat | Splácení dluhu | Michal Brožka | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Vyšší mzdy | Stav americké ekonomiky | Boris Johnson | NVDA | iFX | Guvernér Fedu | Ferrari | Prezidentka ECB | Záporné sazby | Akcie a ETF | Digitální daň | Ministerstvo obchodu | Britský premiér | Zprávy z Německa | Oživení ekonomiky | AMZN | ISM index | Thyssenkrupp | Saudi Aramco | Očekávání trhu | Finanční situace | MetLife | GOOGL | Předstihové indikátory | Akcie roku | Nízká nezaměstnanost | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Projevy centrálních bankéřů | RISK-ON | Očekávané Earnings | Obchodujte | ByteDance | TikTok | Automobilky | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | HDP v USA | Německá vláda | LNG | Objem | Ropný kartel OPEC | MSFT | Trh práce | Alibaba Group | Inflace v USA | Cisco Systems | Firma | Zasedání ČNB | Maloobchodní prodeje | Americké maloobchodní prodeje | Hlavní události | Inflace ČNB | Global Markets | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Datový kalendář | Vysoké riziko | Bilance | PSA | GM | Lagardeová | Souhrnný index | Amazon | Fortune | Tiffany | LVMH | Miliardy | INTC | Americká data | Walt Disney | Švýcarská ekonomika | Zveřejněná data | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Propouštění | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Průmyslová výroba v Německu | 2222 | Hospodářský výsledek | ABC | Visa | General Motors | Enel | Ceny potravin | Čínský vývoz | Šinzó Abe | Nově zahájené stavby domů | Problémy | EW | Finanční ztráty | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Total | Zasedání FOMC | Nejistoty | Goldenburg Group Limited | Goldenburg | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Nálada | Prohlášení | Alstom | Newmont Mining | FIS | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Mylan | Amgen | Airbus | IAG | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Metro AG | InterContinental | Accor | Ohlédnutí | Měnové politiky | Geely | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | AXA | Fed index | Europoslanci | FedEx | FDX | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Nike | Uber | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Investice v roce 2019 | Advance Micro Device | Visa (V) | Advance Micro Device (AMD) | Saudi Aramco (2222) | Rhodium (Rhodia) | Rhodia | Kraft Heinz (KHC) | L Brands (LB) | Macy 's (M) | Tripadvisor (TRIP) | Kraft Heinz | Vývoj měnové politiky | Aktivita zpracovatelského sektoru | Wirecard | American Airlines Group | Eskalace napětí | Altria Group | Netflix | NFLX | Dobrá data | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Apache | O2 | O2 Czech Republic | Ministr zahraničí | RBA | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Geopolitická situace | SAP | ČNB Vojtěch Benda | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Ceny energií | Komunikace | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Trhy | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Šíření koronaviru | American Express | Ratingová agentura Fitch | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Starbucks | Boeing | Viceguvernér ČNB | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Čínská vláda | BP | Fresenius Medical | Adidas | Sazby beze změny | NFP | Americké ekonomiky | Galapagos | Biogen | Hospodářství Evropské unie | Růst sazeb | Marek Mora | COVID-19 | TWTR | Deutsche Telekom | Index aktivity | Caixin/Markit | Stabilita | Vývoj | Nástroje měnové politiky | Americké výnosy | Aerolinky | Lufthansa | Akcie včera | Opatření proti koronaviru | Deficit státního rozpočtu | Další vývoj | Guvernér Rusnok | Největší propad | Zotavení ekonomiky | Automobilka | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Příležitosti k nákupu | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Fundament | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Růst | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Poslanci | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Allianz | Propad HDP | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Slovensko | Války | Růst nezaměstnanosti | Nezaměstnanost v USA | British Airways | Letecká společnost | Nvidia Corp | Práce | Koronakrize | Údaje | Výhled ratingu | Eni | Výroba v Německu | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | Nejsilnější růst | FANG | Akcie Walmart | Microsoft Corp | Maloobchodní tržby v USA | Úspory | Hospodářské oživení | AMC | Procter & Gamble | Uzavření trhů | ZEW index ekonomického sentimentu | S&P500 | Nizozemsko | Premiér Andrej Babiš | CBRT | Tweety | Soukromá spotřeba | Investiční tituly | Evropské indexy | Posílení | Omezení pohybu | Největší propady | Nové zakázky | Joe Biden | Data z trhu práce | Skandinávské aerolinky | Aerolinky SAS | SAS | InterContinental Hotels Group | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Propouštění za koronavirové krize | Letecké firmy | Letecká skupina IAG | Skupina IAG | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Propad exportu | Rozhodnutí o sazbách | Shell | Výběr větších firem | Maloobchod | Gilead | Růst výnosů | Aktivita v americkém sektoru služeb | Vývoz | Australská ekonomika | Expanze | Merck KGaA | Merck | Rekordní propad | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Sektor služeb | CL | Moderna | MRNA.US | Eli Lilly | LLY.US | LLY | Josh Frydenberg | Umělé inteligence | Central Bank of Turkey | Jacobs | JDE | Fraport | Aeroports de Paris | Aena | Unie | Propady HDP | ČR | Koronavirové pandemie | Antivirus | Kvalitní akcie | Počet nových žádostí o podporu | Rekordní pokles | Nikola | ProSiebenSat.1 Media | APA | Sanofi | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Covid | Druhá vlna pandemie | Druhá vlna | Nízké sazby | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | E.ON | Johnson & Johnson | DoorDash | Šance | Růst tržeb | Investice do robotiky | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Společnost XTB | Akcie těžařů | Největší propady HDP | Propady HDP zemí | Odhad růstu HDP | Důvěra | Obnovení růstu | Caixin | WeCHat | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Dobré zprávy z USA | Zprávy z USA | Virgin Galactic | Investice do vodíku | Air Liquide | Adyen | Coca-Cola | Výrobní sektor | DIA | Southwest Airlines | Nvidia | Jošihide Suga | Výkon ekonomiky | Nákup cenných papírů | Žádosti o podporu v USA | BT Group | Biden | Omezení výplaty dividend | Marathon Petroleum | Marathon | ACS | Vinci | Nařízení | CSCO | Cardinal Health | BDX | CAH | NCLH | Norwegian Cruise Line Holdings | Norwegian Cruise Line | Electronic Arts | Coty | MRNA | Lyft | Akcie Airbnb | Futures na DAX | Linde | Siemens | Deutsche Post | Vonovia | Henkel | Continental | HeidelbergCement | Očkování | Nejhorší výprodej | PTON | PTON.US | Peloton | Norwegian Cruise | Carnival | Report stavu ropných zásob | Brands | TUI | Cestovní kancelář | JD | Shopify | ProSiebenSat.1 | Cellnex | WU | AMC.US | AMC Entertainment | SPCE | Marriott | BYND | BYND.US | Hasbro | Anheuser-Busch inBev | Tyson Foods | AIG | FOMC minutes | PMI indexy | Air | NKLA.US | Nikola (NKLA.US) | NKLA | AMC Entertainment (AMC.US) | Discovery | BABA.US | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Imperial Brands | NCLH.US | Eli Lilly (LLY.US) | Pandora | Těžaři | API | Příležitosti | UBI | Symantec | AMAT | DTE | Odvětví | Varianta delta | Uzavření obchodování | Jysk | Alibaba Group (BABA.US) | ConocoPhillips (COP.US) | COP.US | LYFT.US | Lyft (LYFT.US) | Marriott International | Occidental Petroleum | OXY | Diamondback Energy | Diamondback Energy Inc | Albemarle Corp | Albemarle | Viacom | Pioneer Natural Resources | Koninklijke Ahold Delhaize | CBRE | Společnosti | Axel Springer | Brenntag | Qiagen | SIE | PST | Warner Bros | Telecom | Minulá výkonnost | Pozornost | KHC.US | Shopify (SHOP.US) | SHOP.US | Regeneron Pharmaceuticals | Barrick Gold (GOLD.US) | AMC Networks | AMCX.US | AMCX | AMC Networks (AMCX.US) | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | Společnost | Applied Materials (AMAT.US) | AMAT.US | Booking Holdings | Booking | | Beyond Meat (BYND.US) | Telefónica | CNH Industrial | Uniper | Siemens Gamesa | Aareal | Aareal Bank | Cisco Systems (CSCO.US) | CSCO.US | DASH.US | DoorDash (DASH.US) | Marathon Oil | MRO | MRO.US | Marathon Oil (MRO.US) | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Kraft-Heinz | Kraft-Heinz (KHC.US) | TRIP | TRIP.US | TripAdvisor (TRIP.US) | DBX | DBX.US | Dropbox | Dropbox (DBX.US) | Cheniere Energy | Warner Bros Discovery | WBD | Wall Street výsledky | Marketingová komunikace | LNG.US | Cheniere Energy (LNG.US) | WBD.US | Warner Bros Discovery (WBD.US)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Trinity
Trinity Bank
Trinity Bank Lukáš Kovanda
Trinity Capital
Trinity Capital LLC
Trinity Investments
Trinity Investments Limited
Trinot
Trinot LTD
TRIP

Následující klíčová slova

Tripadvisor (TRIP)
TripAdvisor (TRIP.US)
Triple Bottom
TRIPLE FX OPTION
Triple Screen systém
Triple Top
Triple Witching Day
Triple Witching Hour (day)
TRIPS
TRIP.US
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Coinfy
Potvrďte prosím... Zavřít