Úterý 16. srpen 2022 06:26
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
InstaMarkets
reklama
Swissquote Bank
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Institucionální investoři

img

„Meme akcie" opět na vzestupu 🎢

08.08.2022 Akcie společností Gamestop (GME.US) a AMC Entertainment (AMC.US) se dnes odrazily od nedávného útlumu v obchodování, zatímco akcie Bed Bath Beyond (BBBY.US) pokračují v růstu, který začal v minulém týdnu. Povede dynamický odraz k širšímu zlepšení sentimentu kolem kotací společností a způsobí opět vlnu zběsilých rally?
img

Globální akciové trhy budou růst

22.07.2022 Na Investičním výboru ve čtvrtek 21. července jsme se rozhodli zvýšit váhu akcií, a to napříč všemi akciovými regiony. Globální akciovou alokaci jsme tak posunuli z mírného podvážení na neutrální váhu. K tomuto rozhodnutí nás vedlo několik důvodů.
img

Ceny kryptoměn se pevně drží. Odchází „krypto zima“ ?

06.06.2022 Ceny kryptoaktiv se v minulém týdnu držely pevně, protože investoři hodnotili situaci v oblasti krypto trhu. Bitcoin se nyní již několik týdnů stabilně drží kolem úrovně 30 000 amerických dolarů, což vzbuzuje naději, že to nejhorší z „kryptoměnového ochlazení“ je již pro pokles cen zažehnáno.
img

Investoři oceňují čínské rozvolnění, Evropa prodlužuje vítěznou sérii

30.05.2022 Evropské akcie a dokonce i futures na indexy v zámoří se během dnes pohybovaly v kladných hodnotách. Investoři kladně hodnotili rozhodnutí Číny, která zmírnila některá Covid opatření. Evropa navázala na páteční dobrou náladu ve Spojených státech.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Agentura S&P snížila rating Ukrajiny hlouběji do neinvestičního pásma

29.05.2022 Agentura S&P Global Ratings snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Ukrajiny o jeden stupeň na CCC+, což značí značná rizika nesplácení. Důvodem je vojenský konflikt, který se protáhl více, než se původně předpokládalo. Výhled ratingu je negativní. To znamená, že se v nejbližších měsících může dále zhoršit.
img

Ethereum: Jak mohou investoři doufat, že ušetří 126 miliard dolarů ETH

20.05.2022 Kouzlo Etherea v kryptoprostoru se možná zmenšuje. Nejen kvůli jeho podmanivé cenové akci, ale také proto, že si to lidé právě teď moc nepřejí.
img

Podařilo se pokles cen kryptoaktiv zastavit?

16.05.2022 Bitcoin v minulém týdnu zaznamenal velký výprodej, který začal nad 33 800 americkými dolary a ve čtvrtek se na platformě eToro dostal až na 26 350 dolarů. Během víkendu se však mince trochu zotavila a nyní se obchoduje mezi 29 000 a 30 000 dolary.
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Analytici: Cena bitcoinu by mohla ještě klesnout. Přiláká nové investory

13.05.2022 Cena bitcoinu by mohla ve střednědobém horizontu dále klesat. Přiblížit by se mohla až hranici 20.000 USD (cca 479.000 Kč) ze stávajících zhruba 30.000 USD (718.590 Kč). Záležet bude i na vývoji ostatních rizikových aktiv včetně části akcií. Výrazný pokles ale začne lákat nové investory, domnívají se někteří analytici oslovení dnes ČTK.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Česku hrozí zhoršení ratingu, agentura Fitch mu zhoršila výhled hodnocení

08.05.2022 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings zhoršila výhled hodnocení České republiky, takže Česku hrozí zhoršení hodnocení a prodražení dluhu. Ve svém novém posouzení agentura výhled zrevidovala ze stabilního na negativní. Ekonom Lukáš Kovanda ve svém komentáři uvedl, že tak Česku poprvé od listopadu roku 1998 hrozí zhoršení ratingu od jedné ze tří významných agentur.
img

Podíl velkých transakcí v bitcoinové síti rychle roste

27.04.2022 Během posledních čtyř měsíců obchodní aktivita v BTC síti prudce klesla. Koncem dubna byla hodnota o 40 % nižší než na vrcholu býčího trhu. Částečně to bylo způsobeno prodlouženou konsolidací cen a prudkým nárůstem volatility, což odrazovalo velké investory. Hodně z toho bylo způsobeno globální krizí a situací na Ukrajině, které přispěly k úplnému přeorientování finančních trhů.I za této situace však dochází k výraznému nárůstu počtu velkých transakcí. Jedná se o transakce, kde výše kapitálu přesahuje 10 milionů dolarů. Od října 2020 se tento ukazatel zvýšil na 40 %. Během během býčího trhu hodnota nepřesáhla 10 %. Výrazný nárůst velkých transakcí na bitcoinové síti dokládá rostoucí vliv institucionálních obchodníků a také rostoucí zájem o kryptoměny po celém světě. Trend velkých investic do BTC se objevil v roce 2020, kdy Tesla následovala příkladu jiných velkých společností a uspořádala jarní býčí rally v kryptoměně.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 27. dubna 2022

27.04.2022 Jeden z amerických překladatelů zkoumal, proč institucionální investoři tak rádi dlouhodobě investují do kryptoměn. Ukázalo se, že 4/5 respondentů potvrdily své přesvědčení, že v příštím desetiletí kryptoměny předstihnou tradiční investice.
C:\fakepath\recko foto.jpg

S&P zlepšila rating Řecka, od investičního pásma zemi dělí jeden stupeň

24.04.2022 Agentura S&P Global Ratings zvýšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Řecka o jeden stupeň na BB+. Rating Řecka nadále zůstává ve spekulativním pásmu, od investičního pásma ho však dělí již jen jeden stupeň. S&P v odůvodnění uvedla, že očekává další pokrok vlády v provádění strukturálních reforem a fiskální konsolidace a dodala, že dopady války na Ukrajině na zemi se zdají být zvládnutelné.
img

Akcionáři České zbrojovky prodali šest procent akcií ve zrychleném úpisu

08.04.2022 Vybraní akcionáři České zbrojovky Group SE dokončili prodej části jejich akcií ve zrychleném úpisu cílícího na vybrané investory. Celkem šlo o 2,030.000 akcií, což představuje šest procent základního kapitálu společnosti. Cena za jednu akcii byla stanovena na 555 Kč. Firma o tom dnes informovala ČTK.
C:\fakepath\zbrojovka.png

Akcionáři České zbrojovky prodali šest procent akcií ve zrychleném úpisu

08.04.2022 Vybraní akcionáři České zbrojovky Group SE dokončili prodej části jejich akcií ve zrychleném úpisu cílícího na vybrané investory. Celkem šlo o 2,030.000 akcií, což představuje šest procent základního kapitálu společnosti. Cena za jednu akcii byla stanovena na 555 Kč. Firma o tom dnes informovala ČTK.
img

Může Ethereum dosáhnout hodnoty 10 000 USD? 

05.04.2022 I nadále je Ethereum (ETH-USD) jednou z nejžhavějších mincí na trhu. Jakožto druhá největší kryptoměna na světě je to obrovské monstrum. Tam, kde leží odborné předpovědi cen společnosti Ethereum, by se tak mohlo naznačit, kterým směrem se bude celý trh ubírat.
img

Bitcoin na začátku dubna klesá a altcoiny neustále rostou

05.04.2022 Na začátku tohoto týdne Bitcoin pokračoval v korekci po velkolepém růstu v druhé polovině března. Během této pondělní obchodní seance se bitcoin snížil o 0,2 % a uzavřel na 46 300 USD. V době psaní tohoto článku se aktivum obchodovalo za 46 585 USD.
img

RANNÍ SOUHRN AKCIOVÝCH TRHŮ PRO DEN 30.3.2022

30.03.2022 S&P během včerejší seance přidal 1,2 %, aktuálně pouze 3 % pod historickým maximem. Hlavním faktorem za včerejším růstem je určitá deeskalace napětí na rusko-ukrajinské frontě. Rusko by mělo odsunout své jednotky od Kyjeva (i když přes noc došlo k leteckým útokům). Z ruské strany zmizel požadavek na „denacifikaci“ Ukrajiny – to lze číst tak, že Moskva nepožaduje exit současného kyjevského vedení. Taktéž se mluví o jednání na úrovni Putin - Zelenský. Nicméně, tato jednání mohou předstovat úhybný taktický manévr Za euforií investorů však stojí zejména fakt, že válka zůstane lokálním konfliktem a zřejmě nehrozí zapojení NATO.
img

Bitcoin dosáhne v blízké době nových maxim

29.03.2022 Mezi jednotlivci a institucemi podpoří Bitcoin větší míra přijetí. BTC je předmětem extrémních názorů jako investiční možnost. Tato kryptoměna má samozřejmě své milovníky, ale také odpůrce a mezi těmito názory je Bitcoin za posledních deset let nejvýkonnější třídou aktiv.
img

CDCP dosáhl způsobilosti pro úvěrové operace Eurosystému jako teprve druhý centrální depozitář mimo eurozónu

22.03.2022 Propojení Centrálního depozitáře cenných papírů (CDCP) na zahraniční depozitář Euroclear Bank (Belgie) bylo schváleno ze strany Evropské centrální banky (ECB) a Centrální banky Belgie (NBB) jako způsobilé pro úvěrové operace vůči Eurosystému. To znamená, že cenné papíry (primárně dluhopisy) vedené v českém centrálním depozitáři mohou být použity v Eurosystému jako zajištění proti poskytnutému úvěru ze strany ECB.
img

Předpověď ceny BTC od roku 2022 do roku 2026

21.03.2022 Bitcoin je digitální aktivum, které svou pozici v rámci finančních trhů povýšilo a dostalo přezdívku digitální zlato. Jedná se o kryptoměnu, která odporuje tlakům centrální vlády. Pandemie COVIDU-19 přišla s technologickou revolucí, která obchodníkům ukázala jak s pouhým připojením k internetu obchodovat s BTC.
C:\fakepath\Rusko2.jpg

Agentura S&P srazila rating Ruska hlouběji do podřadného pásma

18.03.2022 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's snížila úvěrový rating Ruska hlouběji do podřadného pásma z dosavadní známky CCC- na stupeň CC. Země oznámila, že má potíže se splácením dluhopisů. Tyto nesnáze jsou důsledkem mezinárodních sankcí vyvolaných invazí Moskvy na Ukrajinu. Ratingová agentura Fitch už minulý týden posunula rating Ruska do neinvestiční kategorie, stejně jako další americká agentura Moody's.
img

Bitcoin se před zasedáním Fedu akumuluje a je velmi volatilní

17.03.2022 Během posledních tří týdnů došlo před zasedáním Fedu k výraznému přerozdělení investičních objemů. Kryptoměnový a zejména bitcoinový trh během tohoto období ztratily část investičního kapitálu. Pouze 24,53 % investorů drží BTC alespoň šest měsíců, což je rekordně málo. Odliv kapitálu z kryptoměnových fondů během minulého týdne navíc činil 110 mil. USD.
img

Vše o 7 ze 7 pro Bitcoin, Ethereum je 13týdenní maximum a altsovy „smíšené osudy“  

09.03.2022 Ceny kryptoměn poněkud vzrostly poté, co se ukázalo, že investoři považují Bitcoin za bezpečné útočiště pro své peníze. Dokonce i Rusové a Ukrajinci hledají alternativy k finančním institucím své země.
img

eToro Crypto prochází dalšími divokými výkyvy

07.03.2022 Kryptoměny prošly minulý týden dalšími divokými výkyvy, kdy ceny bitcoinu vzrostly na více než 44 000 amerických dolarů a poté klesly zpět tam, kde týden začaly, tedy pod hranicí 40 000 dolarů.
C:\fakepath\moodys rating 1710.jpg

Moody's snížila rating Ukrajiny na extrémně spekulativní úroveň

06.03.2022 Ratingová agentura Moody's snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Ukrajiny, kterou minulý týden vojensky napadlo Rusko, o dva stupně na Caa2 z B3, tedy z vysoce spekulativní na extrémně spekulativní úroveň. Společnost to uvedla ve svém dnešním sdělení. Rating zůstává dále v přezkumu kvůli dalšímu možnému snížení.
img

Pokles bitcoinu do konce týdne ještě zesílí

04.03.2022 Během páteční obchodní seance se hodnota první kryptoměny snížila o 5 % na 41 200 USD. V době psaní tohoto článku se na burze Binance, která je největší z hlediska obchodování s digitálními aktivy, cena BTC propadla o 4,8 % na 41 200 USD. Podle portálu CoinMarketCap, který vypočítává průměrnou cenu pro více než 20 burz, ztratilo digitální zlato za den 4,9 % a kleslo na 41 300 USD.
img

Pro retailové investory se bitcoin stal ochranou před ekonomickými otřesy: jak to ovlivní kryptoměnu?

04.03.2022 Bitcoin se stal bezpečným přístavem pro kapitál občanů Ukrajiny a Ruska po vypuknutí války na Ukrajině. Ve snaze zachránit své prostředky umožnili investoři obou zemí bitcoinu vytvořit silný býčí impuls, jaký jsme nepozorovali již více než rok. Následně aktivum pokračovalo v růstu a dosáhlo lokálního maxima kolem 45 000 USD.
C:\fakepath\sp agentura.jpg

S&P prudce snížila rating Ruska hlouběji do neinvestičního pásma

04.03.2022 Ratingová agentura S&P Global výrazně zhoršila hodnocení úvěrové spolehlivosti Ruska hlouběji do neinvestičního teritoria, tzv. junk. Nové mezinárodní sankce vyvolané ruskou invazí na Ukrajinu a ochranná opatření země zvýšily riziko ruského selhání při splácení dluhu, uvedla S&P ve svém prohlášení. S&P již minulý týden snížila rating Ruska do neinvestiční kategorie.
img

Kryptoměnový trh se vydal směrem k poklesu

03.03.2022 Ve čtvrteční aukci hodnota BTC po aktivním růstu na začátku týdne klesá. V době psaní tohoto článku se tak cena první kryptoměny přehoupla zpět na úroveň kolem 43 700 USD, přičemž za den ztratila přibližně 2 %.
C:\fakepath\fitch agentura.jpg

Fitch a Moody's snížily rating Ruska o šest stupňů, do spekulativního pásma

03.03.2022 Ratingové agentury Fitch a Moody's snížily hodnocení úvěrové spolehlivosti Ruska o šest stupňů, do neinvestiční kategorie. Západní sankce podle prohlášení společností zpochybňují schopnost Ruska splácet dluh a oslabují ekonomiku.
img

Bitcoin se zotavuje nad 38 000 USD

24.02.2022 Bitcoin se přiblížil k úrovni 37 100 USD, ale poté se obrátil a zotavil se nad 38 000 USD, jelikož býci aktivně nakupovali aktivum v blízkosti klíčové úrovně supportu. Z krátkodobého hlediska je to pozitivní znamení, neboť odráží ochotu býků chránit klíčový support. V důsledku toho se trh s kryptoměnami obrátil a díky bitcoinovým býkům přidal 2,5 % na 1,8 bil. USD.
img

Investiční produkty Instituce Go for New Terra (LUNA), Tezos (XTZ) a Cosmos (ATOM)

17.02.2022 Správce digitálních aktiv CoinShares tvrdí, že institucionální investoři zaplavují nově vytvořené kryptoinvestiční produkty vrstvy. Zatímco Bitcoin (BTC) se těšil z přílivu více než 20 milionů dolarů a Ethereum (ETH) přerušilo devítitýdenní trend odlivu, instituce se také hrnuly do nově vytvořených investičních produktů do altcoinů pro Terra (LUNA), Tezos (XTZ) a Cosmos (ATOM).
img

Bitcoin prudce stoupá a krypto investoři nakupují méně známé altcoiny

16.02.2022 V úterý bitcoin přes noc vystoupal o 5 % a vyskočil nad 44 000 USD. Podle CoinGecko, největšího světového agregátora dat o digitálních aktivech, vzrostla kapitalizace vlajkové lodi virtuálních aktiv za posledních 24 hodin na 833 miliard dolarů. Hlavní konkurent bitcoinu, ethereum, následoval trend lídra krypto trhu a během 24 hodin vzrostl o 6,73 % na 3 112 USD.
img

Společnost Apple posouvá zavádění digitálních aktiv na novou úroveň

09.02.2022 Impulsivní růst kryptoměn se zastavil a začal přirozený rollback. Celková kapitalizace digitálních aktiv se zastavila krok od návratu k hranici 2 bil. USD. A zatímco se trh s kryptoměnami nachází ve stavu stabilizace pozic po trvalém růstu, můžete věnovat pozornost fundamentálním faktorům.
img

Objemy převodů Bitcoinu zaznamenaly masivní nárůst

08.02.2022 Podle informací společnosti Glassnode, poskytovatele on-chain dat, 65% objemu nedávných převodů na transakci přesahuje hodnotu 1 milionu amerických dolarů. To znamená, že za aktuální změny ve struktuře držitelů BTC a možné změny cen v nadcházejících týdnech jsou z velké části odpovědní institucionální obchodníci.
C:\fakepath\smart-money-23012022-uvod.jpg

Jak obchodovat „Price Action“ (11. díl)

24.01.2022 Jak je všeobecně známo, trh většinou ovládají velké instituce. Jsou to takzvaní institucionální investoři (tradeři), centrální banky, investiční fondy a další profesionální finanční specialisté, kteří díky velkému kapitálu mohou někdy méně, někdy více s tímto trhem „hýbat“. Po finanční krizi v roce 2008 se pro tyto subjekty vžil název „Smart Money“, česky - chytré peníze.
img

Bitcoin vede český kryptoměnový žebříček eToro. Na vzestupu je decentralizované financování DeFi

21.01.2022 Drobní čeští investoři po spektakulárním roce 2021 znovu potvrdili svou důvěru v bitcoin. Potvrzují to poslední data společnosti eToro. Žebříček Top 10 nejvíce obchodovaných kryptoměn také ukazuje, že bitcoin dosáhl 476% meziročního nárůstu otevřených pozic a zůstává vůbec nejobchodovanější kryptoměnou na platformě.
img

GoldMan Sachs – 100 000 USD za minci; Peter Brandt – 30 000 USD za minci!

10.01.2022 Bitcoin během víkendu (kryptoměnový trh je otevřen) nevykazoval silné pohyby. V podstatě můžeme zaznamenat pouze druhý test úrovně 40 746 USD, který považujeme za velmi silný a dokonce trendotvorný. Jinými slovy, pokud bitcoin odolá náporu medvědů, může se vrátit do "býčího" trendu. Možná ne na dlouho, protože fundamentální pozadí stále není na straně bitcoinu, ale přesto. Pokud bude tato úroveň překonána, pak se otevře cesta až k úrovni 31 100 USD.
img

Dominance bitcoinu dosáhla tříletého minima: vyplatí se čekat na altcoinovou sezónu?

05.01.2022 Trh s kryptoměnami udělal v roce 2021 velký skok kupředu. Bitcoin se jako obvykle stal vítězem a je tak nejziskovějším finančním nástrojem roku. Je zde ale pocit, že kryptoměna postupně ztrácí půdu pod nohama. To se odráží v poklesu indexu dominance BTC na trhu, který na konci roku 2021 klesl na rekordní hodnoty. Pokles podílu bitcoinu je obvykle doprovázen nárůstem trhu s altcoiny, ale vypadá to, že nemůžeme v dohledné době očekávat altcoinovou sezónu.
img

V roce 2021 zaznamenaly kryptofondy příliv 9,3 miliardy dolarů

05.01.2022 Poptávka po digitálních aktivech jako Bitcoin, nebo Ethereum neustále roste, institucionální kryptoměnové fondy v roce 2021 měli rekordní přílivy.
img

Bitcoin nebo Ethereum: Která kryptoměna je nejlepším zajištěním proti inflaci?

29.12.2021 Poté, co iluze o tom, že inflace v americké ekonomice je „přechodná“, začali investoři vážněji hledat zajištění proti ní. Podle Motley Fool míra inflace v poslední době vyvolává poplach mezi investory. Fed se dostal do tiskařského šílenství. Objevily se výzvy k zastavení rychlosti tisku, ale zatím to pokračovalo, což způsobilo prudký nárůst inflace.”
img

Čo ďalej s tureckou lírou ❓

22.12.2021 Turecko sa považuje za rozvíjajúcu sa ekonomiku, ktorá sa nachádza na hranici Európy a Ázie. Napriek tesnej blízkosti Blízkeho východu nemá krajina významné zásoby prírodných zdrojov ako arabské krajiny. Z tohto dôvodu je turecká ekonomika orientovaná na dovoz, čo vedie k veľkému deficitu bežného účtu. To zase znamená, že Turecko je závislé od zahraničného dlhu.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 20.12.2021

20.12.2021 Společnosti Evergrande a Kaisa de facto zdefaultovaly. Lze konstatovat, že čínské autority situaci poměrně dobře zvládly. Od konce srpna bylo v případě Evergrande jasné, že default přijde. Čínské vedení vyslalo jasný signál, že nejzadluženějšího developera sanovat nebude. Nejprve firma platila úroky na dolarových emisích. Tím dokázala odvrátit šok – zároveň však byli investoři připravováni na to, že restrukturalizace je nevyhnutelná.
img

Bitcoin se připravuje na vytvoření lokálního dna a obnovení pohybu nahoru

15.12.2021 Po impulzním poklesu bitcoin zahájil fázi konsolidace a více než týden se obchoduje v rozmezí 45 000 až 50 000 USD. Na grafech zároveň nejsou jasné signály o dalším pohybu cen, nicméně analýza trhů futures a derivátů naznačuje brzký exit z aktuálního rozmezí. Situace zůstává nejistá, protože trh je ve stavu strachu a další pokles cen by mohl vyvolat lokální výprodej.
img

Aktuální informace z kryptoměnového trhu: 15. prosince 2021

15.12.2021 Bitcoin se v úterý téměř celý den nepohnul z místa. O den dříve jeho kotace klesly o 3 500 USD. Proto je nyní stále obtížné říci, že začala výstavba korekční vlny b. Poté, co kryptoměna klesla o 27 000 USD, činila maximální odchylka kotací od dosažených minim 10 000 USD. A tento růst není na grafu téměř patrný, protože je součástí jiného pohybu, a to poklesu o 12 000 USD ze dne 4. prosince. Přesto počítáme s jasnější vlnou b.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 6.12.2021

06.12.2021 Přestože na týdenní bázi nebyl pokles až tak výrazný, předvedly burzy v minulém týdnu výrazné turbulence. Volatilita bude pokračovat i v následujících týdnech. Zatím panuje nejistota ohledně varianty omicron. Hlavním scénářem zůstává, že nedojde k plošným lockdownům, nicméně některé investiční banky, např. GS, již přistoupily k revizím ekonomického růstu směrem dolů.
img

Akcie společnosti Apple stoupají k rekordním hodnotám

02.12.2021 V uplynulém týdnu se akcie technologických společností propadly, ale obchodníci našli útočiště v akciích Apple.
img

Budoucnost bitcoinu

29.11.2021 Bitcoin po ohromné říjnové rally klesl pod úroveň 60 000 USD. Nicméně Cathie Woodová ze společnosti ArkInvest zůstává ohledně největší světové kryptoměny optimistická. Ve skutečnosti je ještě optimističtější než dříve.
img

Tento týden vstoupí na trh třetí bitcoinový futures ETF

23.11.2021 Podle agentury Bloomberg se na trhu objevil třetí botcoinový futures ETF. Bitcoinový ETF (ticker X BTF) byl spuštěn v úterý, přibližně měsíc po vytvoření fondu ProShares Bitcoin Strategy Fund. Důvodem byla skutečnost, že SEC (Komise pro cenné papíry a burzu) minulý týden odmítla nabídku fyzické podpory.
img

Poptávka po bitcoinech vzhledem k vysoké inflaci prudce stoupne

23.11.2021 Očekává se, že poptávka po kryptoměnách bude navzdory nedávné korekci trhu pokračovat. Důvodem je skutečnost, že investoři používají bitcoin jako zajištění proti inflaci, a tak se nejspíš budou snažit ponechat si ho ve svých rozvahách. Inflace koneckonců může během svátků v souvislosti s pokračujícím narušením dodavatelských řetězců prudce růst.
C:\fakepath\toptop-16112021-25-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.11.2021 1) Před obrovským pádem na burze varuje Američany uznávaný investiční stratég Jeremy Grantham. Kritizuje centrální banku (Fed), že ignoruje inflaci, a nabádá investory, aby byli opatrní. Svůj pohled na současnou situaci na trzích poskytl v pátek agentuře Bloomberg. Investoři jsou podle Granthama momentálně zaslepeni optimismem ještě víc než před krachem na newyorské burze v roce 1929. „Více než kdykoliv předtím je zde poptávka po nákupech s domněnkou, že ceny nikdy neklesají, a tak jediné, co je třeba, je nakupovat. Až přijde propad, bude pravděpodobně větší než cokoliv předchozího v americké historii,“ varoval.
C:\fakepath\akcie-08112021.jpg

Co je rozdělení akcií a jak ovlivňuje cenu akcií

08.11.2021 Tento článek je věnován myšlence rozdělení akcií, jeho vlivu na cenu akcií a na to, jak atraktivní jsou pro investory.
C:\\fakepath\\Itálie.jpeg

Agentura S&P Global zlepšila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti Itálie

24.10.2021 Mezinárodní ratingová agentura S&P Global zlepšila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti Itálie ze stabilního na pozitivní. Signalizovala tím možné zvýšení úvěrového ratingu, který se nyní nachází na úrovni BBB. Agentura své rozhodnutí zdůvodnila reformním úsilím italské vlády, které by podle S&P Global mělo podpořit hospodářský růst, a tím příznivě ovlivnit stav veřejných financí.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 18.10.2021

18.10.2021 Tuto sobotu (23.10.) skončí třicetidenní lhůta, během které může Evergrande splatit dlužnou úrokovou platbu. Pokud nezaplatí ani do tohoto termínu, formálně nastává default. Podle zástupců držitelů dolarových dluhopisů se management firmy výrazněji neangažuje. Default tak představuje velmi reálnou variantu. Čínská centrální banka vydala zprávu, že má situaci prozatím pod kontrolou a k šíření nákazy ve finančním systému by dojít nemělo. Nejpravděpodobnější scénář představuje částečné znárodnění operací společnosti kombinované s prodejem některých aktiv zájemcům ze soukromého sektoru. V zájmu čínských autorit je především dokončení některých projektů s cílem zamezit možné sociální nestabilitě.
img

Evropa se stává největší krypto ekonomikou

08.10.2021 Na základě dat z posledního průzkumu společnosti Chainalysis se region střední, severní a západní Evropy (CNWE) ukázal jako nejaktivnější blok na kryptoměny na světe. Za poslední rok obdržel Evropský blok kryptoměny v hodnotě přes 1 bilion amerických dolarů.
C:\fakepath\BTC-06102021-zm-11.png

Bitcoin vystoupal nejvýše od poloviny května, přesáhl hranici 55.000 USD

06.10.2021 Bitcoin dnes vystoupal nejvýše od poloviny května, podle serveru CoinDesk překonal mez 55.000 dolarů (přes 1,2 milionu Kč). Poté, co se neznámější kryptoměna v úterý vrátila po čtyřech týdnech nad hranici 50.000 dolarů, investoři sázejí na její další růst, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin je po čtyřech týdnech zpět nad hranicí 50.000 dolarů

05.10.2021 Bitcoin se po čtyřech týdnech vrátil nad hranici 50.000 dolarů (zhruba 1,1 milionu Kč). Nejznámější a největší kryptoměna výrazně posiluje od začátku října, vyplývá to z údajů kryptoměnových burz.
img

Čínsky zákaz kryptomien neodradil inštitucionálnych investorov

28.09.2021 Napriek nedávnej volatilite na trhu spôsobenej čínskymi opatreniami voči kryptomenám sa zdá, že inštitucionálni investori považovali minulotýždňový pokles na trhu s kryptomenami za nákupnú príležitosť. Nedávne údaje z CoinShares odhalili, že počas minulého týždňa sa nalialo do produktov digitálnych aktív 95 miliónov dolárov, čo predstavuje 126% týždenný nárast.
C:\fakepath\akcie-28092021-2.jpg

Čínský Evergrande a co může způsobit jeho pád

27.09.2021 V posledních dnech se zejména v zahraničních finančních médiích hodně skloňuje kauza čínské společnosti Evergrande, která je rekordně zadlužená a hrozí její bankrot. Situace s Evergrande v minulých dnech hodně ovlivňovala vývoj světových akciových trhů. Co však o Evergrande víme a jaké následky může mít její případný pád? A nechá vůbec čínská vláda padnout tak velkou společnost?
img

Může Cardano (ADA) letos dosáhnout 10 dolarů?

13.09.2021 V srpnu býci ADA připravili aktivum pro jeho růst na 3 dolary v září a od té doby je nálada stále býčí, přičemž investoři čekají, zda jako závěrečná cena pro tento rok bude 10 dolarů.
img

Aktuální dění na kryptoměnovém trhu - Bitcoin, Ethereum, Ripple

26.08.2021 Kryptoměny začaly tento týden na pozitivní vlně. Bitcoin se dostal nad úroveň 50 000 dolarů poprvé od května, nicméně neudržel pozitivní momentum a následně začala klesající korekce. Stále však tato kryptoměna roste o více než 70 % z červencových minim. Cena Etherea se však z těchto úrovní takřka zdvojnásobila.
img

Akcie Coinbase rostou o 5 % díky dobrým hospodářským výsledkům

11.08.2021 Akcie Coinbase (COIN.US) vyskočily o více než 5 % po zveřejnění pozitivních kvartálních výsledků. Společnost vydělala $6,42 na akcii při očekávání analytiků na úrovni $2,32 na akcii. Tržby dosáhly na $2,03 mld. při očekávání $1,821 mld. Celkový zisk dosáhl na $1,6 mld. v Q2, přičemž ve stejném období roku 2020 společnost vydělala pouze $32 mil.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 9.8.2021

09.08.2021 Společnost ByteDance, majitel TikTok, oznámila plán IPO na hongkongské burze a to navzdory nepříznivému regulatornímu prostředí. Primární emise akcií by se mohla uskutečnit během 4Q21, případně začátkem příštího roku. Toto IPO bude čelit řadě regulatorních překážek. Vzhledem k počtu uživatelů budou čínské autority rozhodovat o tom, zda úpis povolí. Nicméně jde o určitý znak, že čínské firmy zcela neopouští kapitálový trh.
C:\fakepath\trader-25052021-1.png

Nejoblíbenější strategie mezi FOREX tradery

06.08.2021 Forexoví obchodníci mohou na trhu buďto sledovat tzv. fundamentální informace, jakou jsou například různé vyhlašování makroekonomických dat, které mají zásadní vliv na kurz dané měny, nebo mohou sledovat technické indikátory či patterny na cenovém grafu, které jim na základě minulých cenových pohybů a objemů obchodů napovídají, jak by se mohla cena vyvíjet i v budoucnu.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 2.8.2021

02.08.2021 Čínská vláda oficiálně kvůli větší dostupnosti vzdělávání zakázala soukromým čínským vzdělávacím institucím fungovat na principu dosahování zisku. Kromě toho zakázaly tamní autority vzdělávacím společnostem získávat kapitál na zahraničních burzách nebo od zahraničních investorů obecně. Objevily se obavy, že tento regulatorní zásah může mít za následek konec současné praxe, kdy čínské firmy získávaly kapitál na zahraničních burzách.
img

Akcie spoločnosti Wendy's získali horšie odporúčania

09.06.2021 Akcie spoločnosti Wendy's (WEN.US), ktoré sa nedávno stali stredobodom pozornosti WallStreetBets, klesli o viac ako 10% po tom, čo analytici z Northcoast Research znížili hodnotenie reťazca rýchleho občerstvenia z „Buy“ na „neutral“. Spoločnosť Stifel nedávno tiež znížila investičné odporúčanie spoločnosti na „Hold“ z „Buy“.
img

Akcie AMC dále rostou

07.06.2021 Akcie společnosti AMC (AMC.US) prodlužují růstový trend už do třetího týdne. Dnes přidávají více než 3 % (po růstu až o 19 %) a pohybují se nad úrovní $56. Dnešní růst pohánějí spekulace o startu short squeeze pro spekulanty na pokles. Dle agentury Reuters věří někteří účastníci trhu, že institucionální investoři vytváření složitý komplex opcí, který jim dovolí profitovat z poklesu a zároveň zajišťují riziko pro případ pokračujícího růstu.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood umožní uživatelům kupovat v rámci primárních nabídek

21.05.2021 Internetová makléřská společnost Robinhood začíná zavádět platformu, která umožní uživatelům její obchodní aplikace nakupovat spolu s fondy z Wall Street akcie v rámci primárních nabídek. Je to další krok v úsilí firmy o "demokratizaci" financí, uvedla agentura Reuters. Platforma by měla být zpřístupněna všem uživatelům v příštích týdnech.
C:\fakepath\recko vlajka.jpg

Agentura S&P zvýšila rating Řecka o jeden stupeň na BB

25.04.2021 Agentura Standard & Poor's Global Ratings zvýšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Řecka o jeden stupeň na BB. Rating stále zůstává v neinvestičním pásmu, od investičního ho nyní dělí dva stupně. Zvýšení ratingu odráží očekávání rychlého zlepšení výkonu ekonomiky a rozpočtu země po odeznění nepříznivých dopadů pandemie, uvedla agentura v prohlášení. Výhled ratingu je pozitivní, což znamená, že by se dále mohl zlepšit.
C:\fakepath\eurusd-26032021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 26.3.2021

26.03.2021 Americké akcie včera posílily. Investoři kupovali hlavně akcie firem, kterým by se mělo dařit v době ekonomického oživení, a zájem byl i o akcie firem Apple a Tesla v očekávání, že americká ekonomika letos poroste nejrychlejším tempem za desetiletí.
C:\fakepath\akcie-12032021.png

Sorrento Therapeutics Inc (SRNE) na vlně optimismu

12.03.2021 Měsíc březen je pro akcie farmaceutické společnosti Sorrento Therapeutics zatím velmi pozitivní. Začátkem měsíce získala společnost od regulačního úřadu v USA (FDA) povolení pro první fázi testování léku STI-2099, známé také jako COVID kapky na skupině dobrovolníků a pacientů s lehkým onemocněním Covid-19.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 1.3.2021

01.03.2021 Hlavní téma, které rozhodne o dalším směřování trhů, je vývoj výnosů amerických vládních bondů. Desetiletá splatnost se nyní drží na úrovni okolo 1,4 %. Zvýšení souvisí především s citelným nárůstem reálných dluhopisových výnosů. Ty vystřelily až na -0,6 % a poté opět spadly o něco hlouběji do záporu. Současně dochází k propadu inflačních očekávání. Taková konstelace značí obavy, že se investoři navzdory rétorice Jeroma Powella obávají obratu v měnové politice. K růstu výnosů vedly i specifické faktory. Vzhledem k vyšším sazbám výrazně poklesl podíl refinancovaných hypoték a bankám tak vzrostla durace portfolií. Aby tento ukazatel opět stlačily, přistupovaly finanční domy k výprodejům delších vládních obligací. Nárůst výnosů vedl k poklesu cen rizikových aktiv. Cena zlata, která velmi citlivě reaguje na úroveň reálných výnosů, spadla na nejslabší úrovně od června. Výrazně ztrácely technologické tituly, které jsou jako tzv. long duration stocks nejcitlivější na změny dluhopisových sazeb. Očekáváme, že nákupy institucionálních investorů a americké centrální banky nezřízený nárůst výnosů opět utlumí.
C:\fakepath\xtb_online_trading.jpg

Ohlédnutí za děním okolo akcií GameStop, ACM a komunitou WallStreetBets očima ředitele Trading oddělení XTB Filipa Kaczmarzyka

25.02.2021 Filip Kaczmarzyk svoji kariéru v XTB zahájil již v roce 2007 v rámci trading oddělení na pozici Junior Trader. Od dubna 2009 zastával funkci zástupce vedoucího trading oddělení XTB. V listopadu 2010 začal pracovat pro institucionálního poskytovatele likvidity CFH Makrets v Londýně. Od května 2011 do května 2015 pracoval ve společnosti Noble Securities SA, nejprve jako ředitel obchodování OTC instrumentů, později jako ředitel FX trhů. Do XTB se vrátil v květnu 2015 na pozici ředitele trading oddělení a od 10. ledna 2017 je členem správní rady XTB. Je absolventem varšavské ekonomické univerzity se zaměřením na kvantitativní metody v ekonomii a informační systémy.
img

Bitcoin atakuje tržní kapitalizaci 1 bilion dolarů

19.02.2021 Cena Bitcoinu překonala 50 000 dolarů a s cenou roste také jeho kapitalizace. Ta by mohla v brzké době překonat 1 bilion amerických dolarů. Milník, který jsme si nedokázali ještě před pár lety představit, se nejspíše stane skutečností. K jeho překonání mu nepomáhají pouze drobní investoři a tzv. “FOMO” efekt, ale také nástup institucionálních investorů a korporací.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bitcoin dál prudce zdražuje, překonal 48.000 USD

09.02.2021 Cena bitcoinu se dál prudce zvyšuje, nejznámější kryptoměna se vyšplhala na další rekord nad 48.000 dolarů (1,02 milionu Kč) a za den si připsala více než 20 procent. K růstu notně přispívá pondělní oznámení americké společnosti Tesla, že nakoupila bitcoiny za 1,5 miliardy dolarů (31,9 miliardy Kč) a že začne digitální měnu přijímat i jako úhradu za své automobily. Výrazně se zvyšují také investice do kryptoměnových fondů a zvláště pak do digitální měny ethereum.
img

Akcie GameStop (GME.US) navyšují ztráty

02.02.2021 Akcie společnosti GameStop (GME.US) padají v průběhu dnešní seance už o 60 %. Pokračují tak ve včerejších poklesech, které jsou důsledkem ztráty důvěry a zájmu retailových spekulantů. Ze svých maxim z konce ledna už akcie padá o 80 %. Tržní hodnota akcií klesla o $26 mld. na $7,4 mld. z intradenního maxima dosaženého v minulém týdnu.
img

Akcie spoločnosti American Airlines vzrástli o 30% v súvislosti s pozitívnymi číslami za Q4

28.01.2021 Akcie spoločnosti American Airlines (AAL.US) vzrástli v predobchodnej fáze o viac ako 70% po tom, čo spoločnosť dosiahla pozitívne štvrťročné výsledky. Letecká spoločnosť za posledný kvartál dosiahla zisk 3,86 USD na akciu, čo je menej ako strata 4,11 USD, ktorú analytici z Wall Street očakávali. Celkové prevádzkové príjmy klesli na 4,03 miliárd dolárov, zatiaľ čo trh očakával pokles na 3,86 miliárd dolárov. Denné spaľovanie peňazí kleslo v 4. štvrťroku na 30 miliónov dolárov. Spoločnosť za rok 2020 zaznamenala ročnú stratu 8,9 miliárd dolárov, pretože pandémia výrazne znížila dopyt po cestovaní. Spoločnosť očakáva, že tržby v prvom štvrťroku budú o 60% - 65% nižšie v porovnaní s minulým rokom.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bitcoin výrazně propadl, klesl až na 33.542 dolarů

11.01.2021 Cena digitální měny bitcoin dnes výrazně propadla, klesla až na 33.542 dolarů (přes 721.000 Kč). Vlivem výnosů amerických vládních dluhopisů roste dolar. Kolem 06:50 SEČ se podle webu Coinweb obchodoval bitcoin za 34.747,02 dolaru. Za den to byl pokles o 13,40 procenta.
C:\fakepath\BTCUSDH1.png

Cena bitcoinu se dál zvyšuje, poprvé překonala 40.000 dolarů

07.01.2021 Cena digitální měny bitcoin se dnes vyšplhala na další rekord, poprvé překonala hranici 40.000 dolarů (necelých 854.000 Kč). Podle údajů na specializovaném webu Coindesk se cena této nejpoužívanější kryptoměny dostala až na 40.324 dolarů, později se však vrátila pod hranici 40.000 dolarů a po 19:30 SEČ se pohybovala kolem 38.821 dolarů. Za den to byl nárůst o necelých 11 procent.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Cena bitcoinu se dál zvyšuje, poprvé překonala 35.000 dolarů

06.01.2021 Cena digitální měny bitcoin se dnes vyšplhala na další rekord, poprvé překonala hranici 35.000 dolarů (zhruba 741.500 Kč). Podle údajů na specializovaném webu Coindesk se cena této nejpoužívanější kryptoměny dostala až na 35.751 dolarů, později se však vrátila pod hranici 35.000 USD a po 15:00 SEČ se pohybovala kolem 34.530 USD. Za den to byl nárůst o více než osm procent.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

JPMorgan: Cena bitcoinu by mohla vystoupit na 146.000 dolarů

05.01.2021 Digitální měna bitcoin se stala konkurencí pro zlato a její cena by se mohla v dlouhodobějším horizontu vyšplhat až na 146.000 dolarů (3,1 milionu Kč), pokud si u investorů vybuduje pozici bezpečného útočiště v období nejistoty. Uvedli to dnes analytici americké investiční banky JPMorgan. V současné době stojí bitcoin asi 30.000 dolarů a jeho cena se za dva týdny zvýšila o 50 procent. V pondělí dosáhl denní objem obchodů všech kryptoměn rekordních 68,3 miliardy dolarů (1,5 bilionu Kč), uvedla s odkazem na průzkumy agentura Reuters.
img

Bitcoin za poslední měsíc zdražil o více než 320 tisíc korun, dnes atakoval úroveň tři čtvrtě milionu. Jeho nynější růst se vymyká prakticky všemu, co světové finančnictví pamatuje

03.01.2021 Bitcoin dnes dopoledne překonal další cenový milník. Cena nejrozšířenější světové kryptoměny se poprvé v historii vyhoupla nad 34 tisíc dolarů. V korunovém vyjádření pak rovněž poprvé v historii atakoval úroveň tři čtvrtě milionu korun. Vyplývá to z údajů společností Morningstar a Coinbase.
img

Bitcoin prvně v historii překonal hranici 30 tisíc dolarů, za poslední měsíc zdražil o skoro čtvrt milionu korun. Vzhůru jej více než kdy jindy ženou „chytré peníze“

03.01.2021 Cena nejrozšířenější světové kryptoměny, bitcoinu, během dnešního odpoledního obchodování poskočila v dolarovém vyjádření prvně v historii nad úroveň 30 tisíc dolarů. Jeden bitcoin tak vyjde na zhruba 660 tisíc korun. Vyplývá to z údajů společností Morningstar a Coinbase. Za poslední měsíc zdražil v korunách o více než 240 tisíc.
img

Bitcoin dnes poprvé v historii atakuje cenovou hranici 600 tisíc korun, za poslední měsíc zdražil o 220 tisíc. Vzhůru jej navíc více než kdy jindy ženou „chytré peníze“

27.12.2020 Cena nejrozšířenější světové kryptoměny, bitcoinu, během dnešního obchodování poskočila v korunovém vyjádření až k úrovni takřka 600 tisíc korun, a to poprvé v historii. Vyplývá to z údajů společností Morningstar a Coinbase. V pátek bitcoin překonal psychologickou hranici 25 tisíc dolarů, přičemž dnes již atakuje úroveň 28 tisíc dolarů za kus.
C:\fakepath\OBR2.JPG

Forex: Odomknutie príležitostí pre investorov

22.12.2020 V roku 2019 bol ohodnotený globálnehy devízovéhý trh (forex) hodnotou 2,4 trilióna dolárov. To sa v skutočnosti rovná viac ako 50-násobku ekonomickej produkcie Číny, Japonska, Nemecka, Indie a USA. V tomto priestore zvyčajne dominujú inštitucionálni investori, ako sú investičné banky, penzijné fondy a veľké korporácie, existujú však aj cesty pre vstup jednotlivcov na trh.
C:\fakepath\OBR3.JPG

Bitcoin je lepším investičným prostriedkom ako zlato a inštitucionálni investor ho nakupujú

01.12.2020 Viac korporátnych investorov sa obracia na Bitcoin, pretože reportov Grayscale sa v 3. štvrťroku 2020 uvádza, že do ich krypto fondov bola pridaná viac ako miliarda dolárov. JPMorgan tiež poukazuje na dôkazy o inštitucionálnom dopyte po Bitcoine, keď investori prechádzajú od svojich fondov obchodovaných na burze so zlatom ku kryptomene.
img

Zdravotní divize JD.com chce z prodeje akcií až 3,5 miliardy USD

25.11.2020 Společnost JD Health International, což je zdravotní divize čínské dvojky internetového obchodu JD.com, chce z primární veřejné nabídky akcií (IPO) na burze v Hongkongu získat až 3,5 miliardy USD (77,1 miliardy Kč). Agentura Bloomberg nabídku akcií označuje za potenciálně nejvyšší IPO v Asii v oblasti zdravotní péče.
img

Týdenní tržní výhled: Zasedání FOMC a globální statistiky PMI v centru pozornosti

23.11.2020 Vzhledem k tomu, že americké trhy jsou ve čtvrtek uzavřeny kvůli svátku díkůvzdání, předem vychází několik různých ekonomických zpráv. To zahrnuje údaje PMI, úrovně důvěry spotřebitelů, údaje nezaměstnanosti, HDP a nejnovější zasedání schůze FOMC.
img

Týdenní tržní výhled: Ekonomický stimul a globální ekonomická data v centru pozornosti

12.10.2020 První říjnový týden obchodníci vstřebávali obrovské množství ekonomických a politických zpráv, což způsobilo velké výkyvy na trhu. Rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa zastavit stimulační jednání překvapilo mnoho lidí na Wall Street, a i některé v jeho vlastním táboře. Zatímco indexy zpočátku klesaly, zotavily se dobře poté, co Trump oznámil, že i přesto schválil revidovaný stimulační balíček.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 5.10.2020

05.10.2020 Onemocnění Donalda Trumpa zvyšuje předvolební nejistotu. Pro investory znamená tato situace další riziko a tak se raději uchylují k tradičním bezpečným přístavům. Interpretace Trumpovy nemoci nejsou jednoznačné. Někteří tvrdí, že mu ubírá šance v následujících volbách, jelikož se šéf Bílého domu nemůže zúčastnit řady předvolebních meetingů. Jiní zase tvrdí, že rychlé zotavení z nemoci může Trumpovi pomoci. Aktuální zprávy naznačují, že se stav amerického prezidenta lepší. Částečně dobrou zprávou je, že Donald Trump apeloval na co nejrychlejší schválení dodatečných fiskálních stimulů. Jednání o schválení nového balíčku od minulého týdne stojí na mrtvém bodě.
C:\fakepath\Argentina.jpeg

S&P: Argentina se už nenachází v selektivní platební neschopnosti

08.09.2020 Mezinárodní ratingová agentura S&P Global Ratings (S&P) zlepšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Argentiny. Země už se podle ní nenachází v selektivní platební neschopnosti. Agentura tak reagovala na restrukturalizaci argentinského státního dluhu v objemu přes 100 miliard dolarů (2,2 bilionu Kč), kterou považuje za úspěšnou. Agentura zvýšila ratingovou známku na CCC+ z SD (selektivní platební neschopnost). Rating se ale nachází hluboko ve spekulativním pásmu.
img

15 nejznámějších pravidel, které musí znát každý investor

21.08.2020 Ve světě investic často slyšíte různé moudrosti, které vám mají jednoduše poradit, jak se při investování chovat. Mnohé z těchto zažitých rad vycházejí z opakujících se trendů na burze. Jaké jsou tyto teze, které vás mají v kostce nasměrovat? A co si z těchto mouder můžete odnést právě vy?
C:\fakepath\top-29072020-lv-9.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.07.2020 1) Akcie v Asii a Tichomoří zakončily dnes smíšeně. Investoři zaměřili pozornost na dnešní zasedání americké centrální banky (Fed). Australský index spotřebitelských cen klesl ke konci června o 1,9 %, akcie japonské automobilky Nissan Motor klesly o 10,39 % poté, co společnost v úterý oznámila ztrátu 470 miliard japonských jenů ve fiskálním roce 2020.
C:\fakepath\top-20072020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.07.2020 1) Pokračující jednání EU o záchranném pandemickém balíku a rostoucí čísla o počtu nakažených způsobily, že asijsko-pacifický region vstoupil do nového týdne smíšeně. Rostla Čína, naopak propadla Austrálie. Ostatní uzavřely blízko nule. Podle analytiků se v příštím týdnu se bude největší pozornost upínat na data o nezaměstnanosti v USA.
img

Crypto newsletter: Bitcoin spadl pod úroveň $9100

17.07.2020 Konsolidace, která probíhala v posledních několika týdnech, skončila na většině kryptoměnách ztrátami. Hodnota některých alternativních kryptoměn jako Stellar, Tezos, Cardano, VeChain a Chainlink zaznamenaly jedny z nejvyšších propadů. Tržní dominance Bitcoinu klesna na 62,4 %. Kapitalizace všech digitálních měn v oběhu dosáhla na téměř 269 mld. dolarů, přestože průměrný denní objem klesl na 53 mld. dolarů.
C:\fakepath\krypto.jpg

Jak a jak moc diverzifikovat své portfolio kryptoměn?

28.06.2020 Před nedávnem jsem narazil na citát Warrena Buffetta, ve kterém se vyjadřoval k přílišné diverzifikaci portfolia. Napadlo mě se tedy se sama sebe zeptat, co by řekl na diverzifikaci kryptoměnového portfolia? Pravidla znám velmi dobře. Četl jsem o tom nesčetněkrát. Tak proč bych se o svých železných poznatcích v tomto textu nepodělil.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Moody's zlepšila úvěrový rating Ukrajiny o jeden stupeň

14.06.2020 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service zlepšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Ukrajiny o jeden stupeň na úroveň B3. Ratingová známka nicméně zůstává hluboko ve spekulativním pásmu.
img

5 nejlepších amerických dividendových akcií 2020

06.03.2020 Snem každého dlouhodobého investora je nakoupit akcie a vyčkat, až se mu investice vrátí. Představíme vám způsob, jak jednoduše obohatit vaše akciové portfolio. Způsob jak docílit vyššího příjmu na pravidelné bázi a jak překonat výnosy nejdůležitějších indexů jako je index S&P 500 či DAX.
C:\fakepath\recko euro krize.jpg

Fitch zvýšila úvěrový rating Řecka o jeden stupeň

26.01.2020 Mezinárodní ratingová agentura Fitch zlepšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Řecka o jeden stupeň na úroveň BB. Rating sice zůstává ve spekulativním pásmu, agentura nicméně zlepšila jeho výhled ze stabilního na pozitivní. Signalizovala tak, že by v budoucnosti mohla přikročit k dalšímu zvýšení ratingu.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | SSI | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní plán | Fibonacci | Turecká lira | Bezpečný přístav | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | AUD/JPY | USD/TRY | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Měnový trh | Objemy obchodů | Měnové trhy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Ask | Asset management | Transakce | Bank of England | Bazický bod | Bear | Benchmark | Valná hromada | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burza cenných papírů | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | Konsolidace | DAX | Dealer | Decline | Demo účet | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Durace | ECB | EFSF | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurosystém | Eurozóna | Evropská centrální banka | Euroval | Expanzivní politika | FOMC | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trh | Finanční trhy | Hedge fondy | Forward | Futures | Fúze | G7 | Grafy | Hedge | High | Hlava a ramena | IFO index | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Exchange Traded Fund | Indexový fond | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Kurzy měn | Larry Williams | Leverage | Likvidita | Long | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Open interest | Oscilátor | Osobní příjem | P/E | Pakt stability | Platební bilance | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Prémie | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Resistance | Retracement | Rezistence | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short Term | Short pozice | Short selling | Smart money | Splatnost | Spot | Spread | Standard & Poor's 500 | Sterling | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Svíčkový graf | Swap | Pokladniční poukázky | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Maturity | Yield | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | BitStock | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Ceny komodit | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Trpělivost | Intervence na devizovém trhu | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Bohatství | Recesia | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Euro Pacific | Oanda | Ozvěny trhu | Intervenovat | ČSOB | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Akciový analytik | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Over-The-Counter | Investiční banka | Makrokalendář | Aktuální kurzy | Regulace | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Dark pools | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Facebook | LYNX | Poziční obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Colosseum | Dukascopy | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | Aktivum | Delta | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Likvidní | Podpora | Uzavření pozice | Volatilní | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Microsoft | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká burza | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Banka | Bankrot Řecka | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | Brent | Brokers | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena stříbra | Ceny zlata | Colosseum.cz | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Daňové přiznání | Degiro | Denník | Dluh Řecka | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Emisní kurz | Engulfing | ETF fond | ETF fondy | Etoro | Eura | EURGBP | Euro dnes | Euro posiluje | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Finanční investice | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fitch rating | Fondy | Forexu | Frank | FXDD | FXstreet.com | FXstreet.cz | Graf | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování na burze | Investovat do zlata | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Kurz akcie | Kurzy | Kurzy akcií | Libra | Lira | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Měnové kurzy | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Pád akcií | Pasivní příjem | Pasivní příjmy | PayPal | Pivot | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Ratingové hodnocení | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řízení rizik | Sázky | Signály | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na růst | Státní dluh | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Tapering | Tesla Motors | TopForex | Trade Brokers | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Ukrajinská ekonomika | US dollar | Velká Británie | Volatility | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | WTI | FXDD.com | X-Trade | Země eurozóny | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | GLOBEX | CNBC | ZEW | DXY | EIA | Dolarové dluhopisy | Trading Central | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Báze | Book Value | Buy | Buyout | Centrální depozitář | Čistá úroková marže | Depozitář | Doba splatnosti | Elon Musk | Free float | Hold | Identifikační číslo | Indie | IRS | Janet Yellen | Kupónový výnos | Lednový efekt | Měď | Ministerstvo financí | Nominální úrok | Obchodní den | Prospekt | Protistrana | Redukce | ROCE | ROE | Sell | Small caps | Tier 1 | Tim Cook | Tranše | Výnos do splatnosti | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | WSJ | Primární emise | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Směrodatná odchylka | Tržby | Clearing | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | eBook | Investiční téma | Investiční analytik | Commission | Komise | Transakční poplatek | Kontrakt | Federální rezervní systém | Trendový indikátor | Volby | Úspěšný trader | Úspěšný investor | E-mini | Futures trading | Blog | Cukr | Retail | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Burze | Commodity futures | Commodity futures trading | Dividendové akcie | Investment | Německá burza | Traders | Hedžové fondy | Wells Capital Management | Aramco | Moody's Investors Service | Capital Economics | Unicredit | Danske Bank | Rabobank | DPA | Bank of America Merrill Lynch | Natixis | Jackson Hole | Petromatrix | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | CME Group | Caterpillar | TradingFloor.com | Investing.com | TLTRO | NATO | Axis | Ole Hansen | PwC | Agentura AP | BBC | Agentura DPA | Technické indikátory | Reálný obchodní účet | Reporty | Ekonomická expanze | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Ceny nemovitostí | Technický výhled | Bezpečné měny | Short squeeze | HUF/EUR | Brazílie | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Finanční systém | Firemní dluhopisy | Úspěch | Podnikání | Euro vůči dolaru | Index pražské burzy PX | Index pražské burzy | Zero Hedge | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Globální měny | Velcí investoři | Evropské banky | Futures euro | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Plodiny | Energie | Fundamentální informace | Zkušení investoři | Globální akciové trhy | KBC | Akcie finančního sektoru | BlackRock | Ekonomický sentiment | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Přehled | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Zadlužené Řecko | Sázet | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Finanční poradenství | Futures kontrakty | Contango | Swapy | Referendum | City | Fidelity International | Ministři financí eurozóny | Investiční firma | Forbes | Prezident ECB | Fundamentální faktory | Americké firmy | Pozornost investorů | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Mezinárodní ratingové agentury | Standard & Poor's | Economic | Inflační tlaky | Akcie v Asii | Německé státní dluhopisy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Soros Fund Management | Third Point LLC | Program nákupu dluhopisů | Portfolio fondu | Velké banky | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Index volatility VIX | Forexoví obchodníci | Velikosti pozic | Supporty a rezistence | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Globální finanční trhy | Růst akcií | Fitch Ratings | Standard & Poor's (S&P) | AAA | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Alibaba | Fibo | Propad | Indexové ETF | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropné společnosti | Index Stoxx 600 Banks | Index Nikkei | Specifikace kontraktu | TradingView | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Rating dlouhodobých závazků | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Vývoj na akciových trzích | Benchmarky | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Finanční poradce | Zpomalení v Číně | Guvernér banky | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Elektronické peníze | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Poskytovatelé likvidity | Agentura AFP | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Investiční výhled | Obchodování na newyorské burze | NYSE Euronext | Bankéři | Uvolnit měnovou politiku | Utáhnout měnovou politiku | Poplatky | Nakupovat akcie | Rekordní maxima | Propad akcií | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Futures na VIX | Non-Farm Payrolls | Spekulativní obchodování | Americký trh práce | Akcie na burze | Predikce | General Electric | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Migrační krize | Velké zisky | Investovat do akcií | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Aktivně spravované fondy | Spravované fondy | Indexové fondy | Manažeři fondů | S&P Global Ratings | Výnosy | Rizikovější investice | Americká vláda | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | ISTAT | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | TRY | Turecký premiér | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Indická rupie | Softbank | Institucionální investor | Příjmy | Návratnost investice | Oslabování dolaru | Orderflow | Finanční domy | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Bankovní společnost | Německý Ifo index | Zvýšení volatility | Konsenzus | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Commodity Futures Trading Commission | Norsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | HDP v eurozóně | Kontraindikátor SSI | Index spekulativního sentimentu | Bitfinex | Morningstar | Venture Capital | HNonline.sk | Úspěšné investování | ČSOB Asset Management | Akcie firem | Chicago Mercantile Exchange (CME) | JP Morgan Asset Management | Bitstamp | Ruské akcie | Měny rozvíjejících se zemí | Bankovní index | Alokace aktiv | Bitcoinový ETF | Cryptocompare | Sell in May and go away | Chicago Mercantile Exchange | CoinDesk | Citi Research | René Remšík | Breakout Trader | Paul Tudor Jones | Objem zlata | Obchodování ETF | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Spekulativní investice | Obchodování s kryptoměnami | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | BTC/USD | ETH/USD | Cena Etherea | Kryptoměnové ETF | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Obchodování s termínovými kontrakty | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | MiFID II | Bitcoin futures | LYNX Trading | Altcoin | BTCUSD | ETHUSD | IOTA | Gatecoin | Bitcoinové futures | LTC | ETH | ETC | XRP | Kontrakty na bitcoin | Krypto Expert | deVere Group | IPO Facebooku | Ray Dalio | Dealogic | Kapitálové výnosy | Trh s bitcoiny | Kapitalizace bitcoinu | Růst hodnoty bitcoinu | LTCUSD | Kodak | Binance | Kryptoměna ethereum | Coinone | Bithumb | Korbit | Růst bitcoinu | NEST | Robinhood | Litecoin (LTC) | Stellar (XLM) | Stellar | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pokles bitcoinu | Burzy kryptoměn | Jak fungují akcie | Altcoiny | TRON | Conseq Investment Management | Objem kryptoměnových obchodů | Drobní investoři | Zájem o digitální měny | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Airbnb | Zařízení pro těžbu bitcoinů | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální akcie | Trhy dnes | Saxo | Obchodní války | FinTech | Stock-picking | Index-tracking | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Developed markets | Výnosy italských dluhopisů | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Co jsou ETF | Bitcoiny | Obchodní týden | Obchodní válka | Finex | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Profesionální investoři | Podniky | Primární emise akcií | Asijské akciové trhy | Nejnovější statistika | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Akcie Facebooku | Edison | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Turecké liry | Krize v Turecku | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Šéf Fedu | Graf indexu | Ether | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | Manažer fondu | Profesionální obchodník | Nové peníze | Dluhopisy Itálie | VIX index | I-Trader | Brookings Institution | Kompozitní index | Brookings | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Pokles cen ropy | Roční výnos | Největší kryptoměna | Next Generation | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Růst zisků | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Obchodované fondy | Denní objem obchodů | CDCP | Alternativa oficiálních měn | Ceny kryptoměn | Globální index | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Majetek | Budoucnost Bitcoinu | Platforma pro obchodování | Bitcoin ETF | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Makléřská společnost | Analytici z Wall Street | Crypto Exchange | Profesionální trader | Nakoupit akcie | Jak uspět | MetaTrader Supreme Edition | Burzovní debut | IPO Uber | Nejvýznamnější burza | IPO Lyft | Primární nabídky akcií | Světové finanční trhy | IPO Airbnb | IPO Instacart | Cena zemního plynu | Americké HDP | Obavy investorů | Inflační očekávání | Ruský akciový trh | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | Obchodování Price Action | Zahraniční investoři | Obchodní aktivity | CNY | Nejznámější kryptoměny | Digitální měna bitcoin | Pokles kurzu | Akcie čínských firem | Chainalysis | Vyšší mzdy | Sharpe ratio | Boris Johnson | Nabídka akcií | Příjmy z turistiky | Rostoucí příjmy | Token | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Ponziho schéma | Fibo retracement | Crypto newsletter | CoinShares | Obchodní nápady | Týdenní makrokalendář | Akcie a ETF | Ropné akcie | Medvědí výhled | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | GBTC | Kurz kryptoměny | Ziskové obchody | Akcie Commerzbank | Výnosové křivky | Pokles cen | Německé HDP | Čínská makrodata | Americké futures | XTB Research | Akcia | Britský premiér | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Inverze výnosové křivky | Konglomerát | Nové akcie | AMZN | Burzovní průvodce | Shrnutí obchodování | Čeští investoři | Růst mezd | Prosus | Saudi Aramco | PPF | Denní graf | Stablecoiny | Italská vláda | Dot plot | Výše dividendy | Overbalance | Argentinská ekonomika | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Úpis akcií | Finanční situace | Obchodní praktiky | Výběr státních dluhopisů | Co jsou státní dluhopisy | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | GOOGL | Akcie Skyworks Solutions | Investujte do akcií | Akcie roku | Cena akcie | Obchodujte | Trinity Bank | Vysoká likvidita | ByteDance | TikTok | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | MetaTrader 5 Supreme Edition | Deficit | Prezident Donald Trump | Majoritní akcionář | Ropný gigant | TRX | Patterny | Trinity | Výkon amerického dolaru | Objem | Dvojitý vrchol | Bílý dům | MSFT | Obchod | XTZ | Trh práce | Obchodní dohody | Myšlenka | Standardní odchylka | Vyšší volatilita | Supreme Edition | Inflace v USA | Německé hospodářství | Vyšší riziko | Primární nabídky | Americký dolar k japonskému jenu | Firma | Období nejistoty | PLN/EUR | Hlavní události | Tezos | XLM | Pattern Energy Group | PEGI | SP500 CFD | Pfizer | Obchodovat na burze | Souhrn finančních trhů | Cena jedné akcie | Equity křivky | Borsa Italiana | ETF na zlato | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Bilance | Index DOW | Co bude | Generální ředitel | Největší pokles | Dnešní růst | Příliv investic | Amazon | Nízké úrokové sazby | Nadhodnocení | Úrok | Miliardy | USDT | Technologie blockchainu | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Rozdělení zisku | 5G | Evropští investoři | Trading Places | Too Big to Fail | Vládní bondy | Financovat | Poziční obchodník | SMA | Statistika | Předpovědi | Akcie Saudi Aramco | Zájem o akcie Saudi Aramco | Investiční úřad | Saúdské království | Samba Capital | NCB Capital | HSBC Saudi Arabia | Investovat do primární nabídky akcií | Primární nabídky akcií Saudi Aramco | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Na burze | Gabriel Štefaňák | CBDC | Impuls | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | SoftBank Group | ABC | Výrazný pokles | Rozvoj | Klíčový support | Sociální sítě | Problémy | Cvičení | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Výsledek voleb | GBP/EUR | Celkový zisk | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Moskva | AbbVie | Nissan Motor | Společnost Microsoft | Míra | Ohlédnutí | Nižší ceny ropy | Úroky | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Důchod | Investujte | Americké centrální banky | Zlepšení sentimentu | Regulátoři | Obchodované akcie | xStation5 | AAPL | MasterCard | AT&T | Sorrento Therapeutics | NASDAQ: SRNE | SRNE | Tým RoboMarkets | NASDAQ: AAPL | Ministr hospodářství | Nejbližší support | Česká zbrojovka | Ztráta | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | Stratég | Roční růst | Miliardy korun | Zasedání měnového výboru | Peking | Americký index | Pozitivní zpráva | Singapur | Obchodní podmínky | Ziskovost | Investiční aktivita | Stabilní společnosti | Hospodaření | Zbrojovky | Analytik Cyrrusu | Černé labutě | Klesající trend | Pracovní trh | Návratnost | Netflix | Inovace | Prodej v USA | Vysoká dividenda | Letecké společnosti | T. Rowe Price | Budoucnost | Ifo | Experti | Poradenství | FTSE Russell | Tržby obchodníků | Zpřísnění měnové politiky | Veřejné finance | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Šéf Bílého domu | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Zamyšlení | Komunikace | Trump | Prezident | Koronavirus | Nejnovější údaje | Google | 100 miliard dolarů | Trhy | Čínské úřady | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Dluh řecké vlády | Ratingová agentura Fitch | Velcí institucionální investoři | Změny cen | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Vstupy | Výstupy | FIAT | Zpomalení růstu | Moudro | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Swingová minima | BABA | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Delta Airlines | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Adidas | Americká společnost | Rekordní hodnoty | SEC | NFP | Rozhodování | IPO Robinhood | Americké ekonomiky | Americké banky | Obchodovanie | Medvědi | Nejlepší biotechnologické akcie | Americká inflace | Politika centrálních bank | COVID-19 | Pokračování poklesu | Akcie společnosti Apple | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Investiční portfolia | Správci aktiv | Směřování trhů | Craig Erlam | Krize v eurozóně | Italský ministr hospodářství | Tim Duy | The Fed Watch | TARGET2 | Čínské banky | Stabilita | Shortovat | Sestupný trend | Vývoj | Nižší sazby | Šok | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Akcie Delta Airlines (DAL) | Akcie PepsiCo | Akcie PepsiCo (PEP) | Akcie Holly Energy Partners | Akcie Holly Energy Partners (HEP) | Výkyvy | Příležitost k nákupu | Makroekonomické údaje | Těžební kapacity | Vysoká rizika | Prudký pokles | Vysoké ztráty | Poradci | Akcie včera | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | Buy the dip | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Stimuly | Masivní propad | Fiskální politiky | Vyšší úrok | Cenový vývoj | Silný pokles | Tudor | Stimul | Pokles vývozu | Důležitý support | Měnové podmínky | Spotřebitelé | Historie | Úvěrový program | Žádosti o podporu | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Levnější půjčky | Rating vyšší | Zásobníky | Bilion dolarů | Další pokles | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Kongres | LinkedIn | Manufacturing | Návrh zákona | Páka | Hotovost | Nákupy Fedu | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Zdraví ekonomiky | Extrémní volatilita | Politická rozhodnutí | Další růst | Růst | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Ratingová agentura S&P | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Potenciál | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Americký investor | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Luno | Vijay Ayyar | Války | Vysoká míra volatility | Míra volatility | Schodek | Organizace | Analytik Saxo Bank | Letecká společnost | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Výhled ratingu | Dlužník | DPH | Ztrátové obchody | Německá průmyslová produkce | Prezident Vladimir Putin | Velké americké banky | Znárodnění | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Výpadky | DAWN | Emitenti | IMF | WisdomTree | Jiří Makovský | Majitel | Úspory | AMC | Statistiky | Americké makro | Poradenské společnosti | Japonský export | Rizikové averze | Trade | Tlak medvědů | CBRT | Reddit | Debata | PMI ve službách | Investiční tituly | Swingové minimum | Omezení pohybu | Joe Biden | Rating Itálie | Christos Staikuras | Regulační rámec | Grayscale | Data z trhu práce | Cenový propad | Cestování | Ekonomické vztahy | Bitcoin dnes | Americká centrální banka (Fed) | Volvo | ATH | Zaměstnanci | FDA | Tweet | Růst výnosů | Latinská Amerika | HashRate | FOMO | Dovoz | Dlouhodobý trend | Dosáhnout zisku | Historicky nejnižší | Deflační tlaky | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Dluhy | Dominance bitcoinu | Link | Hlavní kryptoměny | Dominance hlavní kryptoměny | JD.com | Býčí scénář | Medvědí scénář | Velké peníze | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Moderna | Manažeři | Růst Bitcoinů | Sankce USA | Kupci | Cíl růstu HDP | PMI v eurozóně | Umělé inteligence | Argentina | Výše kapitálu | Investment management | Ekonomické zotavení | Pronájem nemovitosti | JDE | Rizikovější měny | Unie | ČR | Prezidenti a premiéři | Koronavirové pandemie | Nissan | Průraz | Česká zbrojovka Group | CZG | Chování trhu | CZ-USA | Zbrojovka | 4M Systems | CZ Export | Stimulační plán | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | PEPP | Střední Evropa | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | Waymo | Kvalitní akcie | Riot Blockchain | Býčí trend | Neočekávaná událost | Pokračování růstu | Americká nezaměstnanost | Teorie černé labutě | Obchodovat Price Action | Negativní výhled | Rostoucí trend | Trend is your friend | Covid | Technologické firmy | Analytické společnosti | Cardano | Podmínky půjčky | Filipínská centrální banka | Restrukturalizace | Portfolio kryptoměn | Sankce proti Rusku | Ziskové marže | Akcie Coca-Cola | Dominance BTC | Jasný signál | Dopad pandemie | MAM | Ant | Sony | Fond obnovy | Fundamentální pozadí | Nový trend | Zbohatnutí | Emirates | Společnost Emirates | ChainLink | Úspěchy | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Růst tržeb | Ceny | Praha | Kolaps | Ethereum 2.0 | Ethereum Foundation | Justin Drake | Společnost XTB | Fond obnovy EU | Povinnost podávat daňové přiznání | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Forward guidance | Zlatá horečka | DeFi | Alternativa ke zlatu | Nárůst volatility | Čínská společnost | Důvěra | Velké technologické firmy | Obnovení růstu | Ant Group | Známky oživení | Významné události | Klesající tendence | Cenové hladiny | Erdogan | Wedbush | Upozornění na rizika | Bitstock.com | Trh s futures | SkyBridge Capital | Počet akcií | Kryptoměnový trh | DPH v Německu | VisualCapitalist | Investor Warren Buffett | Coca-Cola | Holdingová společnost | Odborníci | Kyriakos Mitsotakis | Transparentnost | Inspirace | Američtí investoři | Prognóza Fedu | TSLA | Čínské technologické firmy | Bloomberg Intelligence | Společnost ByteDance | Největší finanční trh | Rozdělení akcií | Elektromobily | Diverzifikovat | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Grubhub | Turecká vláda | Biden | Prezidentská debata | Adobe Inc. | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Pracovní místa | Data z pracovního trhu | Výrazné contango | Onemocnění Donalda Trumpa | Česká republika | Centrální banky světa | Lockdown | AEX | Naspers | Jens Klatt | CPI v USA | Bezpečného útočiště | iPhone | Oživení německé ekonomiky | MicroStrategy | Akciové portfolio | Akcie Sony | Jitan Solanki | Způsob investování | Defi | Nařízení | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | JPM | GS | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | První obchodní den | Moneta | Technologické tituly | BBBY | Vlny koronaviru | Zveřejnění výsledků | Tržní výhled | Podvážení | Očekávané výnosy | Akcie Berkshire | Pinduoduo | Týdenní tržní výhled | Poptávka po bitcoinech | Hlavní kryptoměna | Akcie spoločnosti | JD Health International | Představitelé americké centrální banky | FoMO efekt | Svíčkové patterny | Politická stabilita | Proražení | Investice do vody | GME | GameStop | GME.US | Akcie Airbnb | ABNB | Očkování | Zadlužování | Lael Brainardová | Emise akcií | AAL | AAL.US | Chytré peníze | Odvětví kryptoměn | Cenné papíry a burzy | Bitcoinový trh | Carnival | Tisk dalších peněz | Boj s koronavirovou krizí | Zrychlení tempa růstu inflace | Růst ceny | Zastánci bitcoinu | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | DOT | Akcie Prosus | Zhoršení ratingu | JD | Shopify | Evropské centrální banky | CARA | Futures na indexy | Adam Back | Futures na bitcoin | Situace na trhu | AMC.US | Akcie spoločnosti AMC | Akcie spoločnosti AMC Entertainment | AMC Entertainment | GameStop (GME.US) | Akcie Gamestop | KFC | Akcie AMC | WallStreetBets | BlackBerry | Akcie GME | Melvin | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Sociální média | Melvin Capital | Velké investiční fondy | Tržní reakce | SWKS | Skyworks Solutions | Cenové výkyvy | Velké fondy | Retailoví investoři | Investoři z Redditu | Akcie společnosti GameStop | Růst ceny Bitcoinu | Rozvolnění | Finanční výsledky | Oznámení Tesly | BlockTower | Michael Bucella | BlockTower Michael Bucella | Investment Institute | Ben Powell | BlackRock Ben Powell | Příliv investic do kryptoměnových fondů | CME v Chicagu | Objem kryptoaktiv | Investice do kryptoměnových fondů | Nákup bitcoinu | Ark Invest | Objem akcií | Předpověď ceny | Zinek | Kov | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Růstový trend | Junior Trader | Filip Kaczmarzyk | Trading oddělení | CFH Makrets | Noble Securities | Obchodování OTC | Obchodování OTC instrumentů | Systémové riziko | Statistika z USA | Terra | Nárůst výnosů | Silný růst | 21Shares | ETC Group | Pandemie covidu-19 | Akcie třídy A | Akcie společnosti Sorrento Therapeutics | Sorrento Therapeutics Inc. | Cena akcií Sorrento Therapeutics | Velké ztráty | CryptoQuant | Chainlink (LINK) | Decentraland | Decentraland (MANA) | AMC Entertainment (AMC.US) | xStation 5 | Uzamykání zisků | Yelp | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | Společnost MicroStrategy | BB.US | BBBY.US | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Akcie Coinbase | Akcie Coinbase (COIN.US) | Cathie Woodová | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | AA | Bullish Engulfing | Ceny Etherea | Předpovědi ceny | Zvýšení ratingu | Nejvíce peněz | Vysoká cena | Směřování trhu | DOGE | Nárůst objemů | Poptávka po kryptoměnách | Goldman Sachs Group | Arca | Shiba Inu | WEN | WEN.US | Dobrá strategie | Jak obchodovat Price Action | Makléřská společnost Robinhood | Wall Street akcie | Rozdělování akcií | FIGS | FIGS Inc. | Colt Canada Corporation | Těžaři | Oslabení | Meme akcie | Náhled na trh | René Holeček | Bit.plus | Akcie BlackBerry | Akcie BlackBerry (BB.US) | BlackBerry (BB.US) | Akcie společnosti AMC | AMC (AMC.US) | Akcie společnosti AMC (AMC.US) | GameStop Corp | GameStop Corp (GME.US) | Nayib Bukele | Zajištění proti inflaci | Salvador | Plány | Cíle | Příležitosti | Světové kryptoměny | Trend klesající | Úroveň rezistence | Platidlo | Zajišťování | Konkurence | Prodej | Mali | Glass Lewis | Rozhodnutí Číny | Graf akcie | Didi | ISS | Nejnovější prognóza | Technologie | Ethereum (ETH) | Růst společnosti | Odraz ceny | Vyhlašování makroekonomických dat | UST | Videohry | Včerejší seance | Cyklické sektory | Americký trh | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Shortové pozice | Kryptoaktiva | Načasování | Boom | Rekord | Bilion | Guidance | Štěstí | Chování | EIP | Technické obchodní strategie | Ideální strategie | Seriózní řízení rizik | Historické trendy | Budoucí pohyby měnového páru | Budoucí pohyby | Obchodování svíčkových patternů | Pattern Bullish Engulfing | Poziční obchodní strategie | Poziční tradeři | Menší cenové výkyvy | Obchodní úspěch | Dlouhodobý obchodní úspěch | Nejoblíbenější strategie | Uvedení na burzu | Drahota | SHIB | Cena kryptoměny | Asijské země | Byty | Velké instituce | Liquid | Tokeny | Medián | SpaceX | SXXP | Společnosti | Dění na kryptoměnovém trhu | Prezident Nayib Bukele | Opatření | Vrcholy | Dna | Evergrande | Uhlí | NFT | Honeywell International | Jannis Sturnaras | Energetika | Salvadorský prezident | El Salvador | Solana | Marika Čupa | Gucci | Bukele | Nakamoto | Etherea | Zájem o kryptoměny | Čínský finanční systém | Odd Lots | Podcasty | Čínský Evergrande | Situace s Evergrande | Finanční situace Evergrande | Situace Evergrande | Ondřej Dusílek | Dawn Fitzpatricková | Šéfka fondu | Minulá výkonnost | Napjatá situace | Češi | Modern Land | Kryptoměnové společnosti | Nedostatek polovodičů | ProShares | Úvěrový rating Itálie | Daniele Franco | Silný býčí trend | Pozornost | Kapitalizace kryptotrhu | Správce digitálních aktiv | Euroclear Bank | Euroclear | Meta | Metaverse | MANA | Kaisa | Indexy pohyb | Reverzní rozdělení | Příklady rozdělení akcií | Rozdělení akcií společnosti Apple | Rozdělení akcií společnosti Tesla | Peter Brandt | Obchodník Peter Brandt | Společnost | Tým InstaForex | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Burzovní cena | Jeremy Grantham | Target | Lockdowny | Skybridge Capital | Bitcoin City | TIM | Ceny BTC | Bitcoinový futures | Bitcoinový futures ETF | Avalanche | Zprávy z krypto | Investovat do kryptoměn | Omikron | Omicron | Zprávy z krypto průmyslu | Serum | | Propad hodnoty | Rozšíření | Fibonacciho úrovně | Delisting | Developeři | Apple Tim Cook | Terra (LUNA) | Informace z kryptoměnového trhu | Technická rezistence | Motley Fool | Kryptofondy | Meme stocks | Hashrate | Hry | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | Koncept DeFi | Cenové opce | Reakumulace | Redistribuce | Instituce | Objemy investic | Objem prostředků | Finanční specialisté | Fáze distribuční | Význam chytrých peněz | Individuální trader | Arthur Hayes | OFZ | Tezos (XTZ) | Rollback | Války v Evropě | Deeskalace | Deeskalace napětí | Invaze na Ukrajinu | Situace kolem Ukrajiny | Kryptoinvestiční produkty | Kryptoinvestiční | Decentralizace | Vojenský konflikt | Sankce | Sankce vůči Rusku | Ruská invaze | Schopnost Ruska splácet dluh | Ruské finanční trhy | Poskytovatelé indexů | Invaze | Shake Shack US | Shake Shack | eToro Crypto | Řetězce | Západní sankce | Potíže se splácením dluhopisů | Dopady války na Ukrajině | Akcionáři České zbrojovky | Colt Holding | Colt Holding Company | Sole Global Coordinator | Zrychlený úpis | Vlastnictví | Technický výhled trhu | Marketingová komunikace | Obrat tržního akciového trendu
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

INSTANT-PROFIT-FX.COM
Instant Research
Instant Trading EU
Instant view
Instinkt
Instinktivní obchodování
Instinkt v tradingu
Instituce
Institucionální investice
Institucionální investor

Následující klíčová slova

Institucionální know-how
Institucionální likvidita
Institucionální obchodníci
Institucionální objednávky
Institucionální trading
Institucionální trh
Institut API
Institut DIW
Institute for Policy Studies
Institute for Policy Studies (IPS)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy forex
Potvrďte prosím... Zavřít