Středa 29. května 2024 14:07
reklama
Purple Ebook Svíčkové a cenové formace 3
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Fintokei ProTrader

Plány

img

Nasdaq dosáhl milníku 17 000 bodů, výkyvy na trhu pokračují

29.05.2024 Nasdaq v úterý poprvé dosáhl 17 000 bodů díky silnému růstu akcií Nvidia, zatímco index S&P 500 skončil mírně výš a Dow Jones Industrial Average klesl kvůli růstu výnosů státních dluhopisů.
C:\fakepath\opce-28052024-1.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – využití opčních trhů ve fundamentální analýze (4. díl)

28.05.2024 Článek poskytuje úvod do opčních trhů, vysvětluje základní pojmy, jako jsou opce, kupní (call) a prodejní (put) opce, a zdůrazňuje jejich roli ve finančním systému. Čtenář se dozví, jak opce umožňují řízení rizika, spekulaci a strategickou flexibilitu. Dále článek rozebírá faktory ovlivňující cenu opce, jako je volatilita a úrokové sazby, a vysvětluje význam tzv. řeckých písmen v opčním obchodování. V neposlední řadě článek popisuje různé opční strategie, jejich využití při diverzifikaci portfolia a ochranu proti makroekonomickým a podnikovým událostem.
img

Ceny pohonných hmot v Česku budou padat i dále. Díky sílící koruně a postoji americké centrální banky

23.05.2024 Pohonné hmoty v Česku dále zlevňují. Průměrná cena benzinu klesla za poslední týden o 46 haléřů na 39,09 koruny za litr. Ještě výrazněji, o 54 haléřů, zlevnila nafta. Litr dieselu v současnosti stojí v průměru 37,24 Kč/l, což je nejméně za více než čtvrtrok.
img

Rizika v Tradingu

22.05.2024 Trading, nebo obchodování na finančních trzích, je populární způsob, jak vydělat peníze. Přitahuje mnoho investorů díky potenciálu vysokých výnosů. Nicméně, stejně jako jakýkoli jiný investiční instrument, i trading nese s sebou určité rizika. Tento článek se zaměří na hlavní rizika, která jsou s tradingem spojena, a na to, jak je možné je minimalizovat.
img

Informační systém Arbes AMS pro investiční služby běží v módu software as a service

21.05.2024 Dodavatel softwarových řešení pro investiční bankovnictví a finanční služby Arbes Technologies spustil v dubnu 2023 provoz informačního systému Asset Management Suite (AMS) v módu software as a service (SaaS). Dnes tak přináší postřehy a zkušenosti po téměř ročním provozu u klienta, slovenského obchodníka s cennými papíry Winners Investments o.c.p., a.s.
C:\fakepath\trading-21052024.jpeg

Jak funguje psychologie rozhodování v tradingu?

21.05.2024 Obchodování na finančních trzích je krásná věc, ale zároveň psychicky velmi náročná. Není to jen o technických analýzách, ekonomických zprávách nebo strategiích. Velká část úspěchu v tradingu je založena na psychologii rozhodování. Emocionální stav obchodníka často ovlivňuje jeho rozhodování více, než si je ochoten přiznat. Jak tedy funguje psychologie rozhodování?
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 20.05.2024

20.05.2024 Burzy během minulého týdne posilovaly, S&P 500 přidal 1,5 % a pokořil tak historické maximum. Stoxx Europe 600 posílil o 0,4 % a během týdne rovněž překonal rekordní hodnotu. Během minulého týdne popohnal burzy nahoru inflační report. Ten vyvolává nadějí, že se Fed během letoška pustí do snižování úroků. Nicméně entusiasmus je předčasný: pro potvrzení dezinflačního trendu musí zpomalení vykázat alespoň dva – tři reporty CPI.
img

Wall Street Week: klíčové události a prognózy na nejbližší dny

20.05.2024 Mezi akciemi zahrnutými do indexu Dow Jones vynikly akcie Caterpillar Inc (NYSE:CAT), které si připsaly 5,65 bodů (1,61 %) a uzavřely na 356,37 bodech. Akcie JPMorgan Chase & Co (NYSE:JPM) vzrostly o 2,38 bodu (1,18 %) a skončily na 204,85 bodech. Za zmínku stojí také Boeing Co (NYSE:BA), jehož akcie vzrostly o 2,03 bodů (1,11 %) a den uzavřely na 184,99 bodech.
C:\fakepath\eurusd-17052024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 17.5.2024

17.05.2024 Americký akciový index Dow Jones včera během obchodování poprvé překonal hodnotu 40.000 bodů a zaznamenal svůj nejrychlejší vzestup o 10.000 bodů. Později však své zisky smazal a nakonec uzavřel se ztrátou. Růst akcií podpořily příznivé čtvrtletní výsledky hospodaření firem a růst sázek, že centrální banka USA (Fed) sníží úrokové sazby, uvedla agentura Reuters.
img

ČEZ investuje do roku 2030 do přeměny energetiky v Ústeckém kraji 100 miliard Kč

16.05.2024 Skupina ČEZ investuje do roku 2030 celkem 100 miliard korun do transformace energetiky a teplárenství v Ústeckém kraji. Díky tomu by se měl zachovat systém centrálního zásobování teplem (CZT), který funguje desetiletí ve většině větších měst v kraji. ČEZ postaví nové zdroje tepla i elektřiny a bude se podílet na rozvoji školství i na zachování pracovních míst. Další investice budou následovat do roku 2040, řekli dnes v Prunéřově představitelé firmy.
C:\fakepath\trader-16052024-64-zm.jpg

Forex: Americký dolar po nejnovější statistice z USA posiluje

16.05.2024 Americký dolar dnes posiluje. Může za to nejnovější statistika, která ukázala, že dovozní ceny ve Spojených státech minulý měsíc vzrostly o 0,9 procenta. To vyvolalo na trhu obavy, že boj centrální banky USA (Fed) s vysokou inflací ještě neskončil a bankéři by mohli oddálit plány na snížení úrokových sazeb.
img

Studentská firma roku přišla na nový koncept odívání mladých, chce dobýt Evropu

16.05.2024 „Nosit značku, řídit značku.“ To je slogan vítězného týmu Dystopia Clo, který v soutěži JA Studentská firma roku 2023/24 zabodoval s neotřelým pojetím streetwearové módy. Úspěšní byznysmeni z pražské Střední školy automobilní a informatiky budou v červenci reprezentovat Česko na evropském klání studentských firem na Sicílii.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 15. května (americká seance)

15.05.2024 K otestování cenových úrovní, které jsem určil v první polovině dne, nedošlo. Přestože byla zveřejněna poměrně široká škála statistických údajů o eurozóně a míře růstu HDP, euro na ni nereagovalo a udržovalo volatilitu trhu na poměrně nízké úrovni, což mu ani neumožnilo dosáhnout mnou určených úrovní supportu a rezistence. HDP eurozóny za první čtvrtletí, ponechané bez revize, je méně důležité než údaje naplánovaný na druhou polovinu dne. Vcelku výrazná reakce trhu přijde po údajích o indexu spotřebitelských cen a indexu spotřebitelských cen bez cen potravin a energií v USA, stejně jako po změnách objemu maloobchodních tržeb a index Empire Manufacturing Index. Inflace je velmi důležitá pro určování budoucí měnové politiky Fedu, takže její růst určitě odsune plány na snížení úrokových sazeb, což posílí americký dolar. Pokud budou údaje odpovídat prognózám ekonomů nebo pokud inflace klesne, spustí se nákup rizikových aktiv včetně evropské měny. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám velké tržní pohyby.
img

Udržitelné elektromobily? Ani náhodou. Mechaniků je nedostatek a vozidla končí na vrakovištích

15.05.2024 Počet elektromobilů ve světě sice postupně roste, ale už méně se mluví o klesajícím počtu mechaniků specializovaných na opravy jejich baterií a složitých obvodů. To je problém zejména ve Velké Británii, kde lidé nechávají plně funkční elektromobily na vrakovištích. Ve skutečnosti je pouze 10 % z 236 000 tamních mechaniků kvalifikováno pro opravy elektromobilů. Takže i lehce havarovaná vozidla se hodnotí na vrakovištích, ale jejich recyklace v praxi selhává.
C:\fakepath\AngloAmerican.jpg

Těžební podnik Anglo American se brání převzetí

14.05.2024 Britský těžařský kolos Anglo American chystá změnu strategie, aby odradil svého většího australského rivala BHP Group od záměru jej převzít, informovala agentura Bloomberg. Firma dnes uvedla, že by se mohla rozdělit a například odprodat těžbu koksovatelného uhlí, které se využívá při výrobě oceli. V úvahu připadá rovněž odprodej většinového podílu ve společnosti De Beers, která se zabývá těžbou diamantů. S ní by Anglo American zpřetrhala vazby téměř po 100 letech.
img

Investiční analýza akcií Tesla Inc. a Apple Inc.

13.05.2024 Akcie společnosti Tesla Inc. (TSLA) vzrostly poté, co generální ředitel Elon Musk oznámil plány na rozšíření sítě Supercharger. Tato zpráva zvrátila třídenní pokles akcií Tesly. Investoři se však museli vypořádat s různými událostmi, včetně propouštění zaměstnanců a vyšetřování marketingových praktik.
C:\fakepath\amazon.jpeg

Američtí giganti ve Francii chystají velké investice

13.05.2024 Americká internetová společnost Amazon plánuje investovat ve Francii přes 1,2 miliardy eur (téměř 30 miliard Kč) a vytvořit více než 3000 pracovních míst. Podle agentury AFP to včera oznámila kancelář francouzského prezidenta. Microsoft pak avizoval investice do datových center za čtyři miliardy eur (téměř 100 miliard Kč). Investice budou podrobně představeny v rámci investičního fóra Choose France, které v pondělí začíná ve Versailles u Paříže.
C:\fakepath\trader-09052024-57-zm.jpg

Argentinu zasáhla generální stávka na protest proti úsporným opatřením Mileie

09.05.2024 Argentinští odboráři dnes zorganizovali generální stávku na protest proti úsporným opatřením a dalším reformám, které zavádí loni zvolený ultraliberální prezident Javier Milei. V jihoamerické zemi s téměř 50 miliony obyvatel jsou mimo provoz letiště, přístavy, supermarkety i banky, informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\fundament-09052024-uvod.png

Pohled do budoucnosti – trendy v chování spotřebitelů (7. díl)

09.05.2024 Článek se zabývá trendy v chování spotřebitelů a jejich vlivem na ekonomiku a investice. Čtenář se dozví o změnách preferencí a vkusu spotřebitelů, sociálních a kulturních vlivech, technologickém pokroku a roli sociálních médií při formování spotřebitelských preferencí. Zohledňuje se také faktory jako ekonomické podmínky, demografie, sociální a kulturní změny, média a psychologické aspekty, které ovlivňují trendy ve spotřebitelském chování.
img

GBP/USD. 9. května. Býci se obávají Baileyho "měkké" rétoriky

09.05.2024 V hodinovém grafu se pár GBP/USD ve středu odrazil od korekční hladiny 50,0 % (1,2464) a zahájil slabý růstový pohyb směrem k úrovni 1,2517. Pokud pár konsoliduje pod úrovní 1,2464, zvýší se pravděpodobnost dalšího poklesu britské libry směrem k další Fibonacciho úrovni 61,8 % – 1,2370. Konsolidace kotace nad úrovní 1,2517 umožní obchodníkům očekávat pokračování vzestupného pohybu směrem k Fibonacciho úrovni 38,2 % – 1,2565.
img

Jak globální oteplování zatěžuje světové odvodňovací systémy?

09.05.2024 Nedávné záplavy v oblasti Arabského poloostrova poukazují na nepřipravenost lidstva na výzvy, které přináší změna klimatu. Globální oteplování přináší změny v průběhu počasí a zvýšené zadržování vody v mracích, což vede k intenzivnějším a častějším přívalovým dešťům po celém světě. Tyto měnící se srážky spolu s nedostatečnými odvodňovacími systémy v městských oblastech následně vedou k rozsáhlým záplavám.
C:\fakepath\umela-inteligence.jpg

Podle analýzy se investice do umělé inteligence letos přiblíží HDP ČR

08.05.2024 Investice světových firem do umělé inteligence (AI) se budou letos dál zvyšovat a na konci roku mohou dosáhnout šesti bilionů korun, což se blíží hrubému domácímu produktu ČR. Ten loni činil 7,3 bilionu Kč. Vyplývá to z analýzy investiční společnosti XTB, kterou má ČTK k dispozici.
img

Do jakých akcií se vyplatí investovat před příchodem léta? Tipy na investice běhěm léta

06.05.2024 S příchodem teplejšího počasí je ideální čas přidat do svého portfolia některé dobré letní akcie - akcie společností, kterým se v létě daří. Mezi takové akcie můžeme zařadit společnosti, které budou mít v létě očekávaný sezónní růst, jako například společnost Disney, která vlastní spoustu zábavních parků, které se v letním období stanou cílem pozornosti a tím pádem jejich prodeje mohou vzrůst. Ovšem Disney v posledních letech schytala kritiku a její akcie jsou dnes mnohem níže než bývaly.
C:\fakepath\xtb-06052024.jpeg

Kvartální výsledky XTB: Trend pasivního investování podporuje silný růst

06.05.2024 Společnost XTB, globální fintech nabízející online investiční platformu a mobilní aplikaci, oznámila předběžné finanční výsledky za 1. čtvrtletí 2024. Dlouhodobé trendy na akciových a komoditních trzích spolu s dynamickým růstem zákaznické základny vyústily v rekordní konsolidované tržby ve výši 128,7 mil. EUR (+ 12,5 % meziročně) a konsolidovaný čistý zisk ve výši 70,1 mil. EUR (+ 8,8 % meziročně).
img

EUR a GBP mohou klesnout

03.05.2024 Dnes může na trhu nastat zlom, na který všichni čekají od zasedání Federálního rezervního systému. Jde o to, že dnes bude zveřejněna měsíční zpráva o zaměstnanosti v USA a mnozí ekonomové očekávají, že růst počtu pracovních míst bude v dubnu pokračovat poměrně silným tempem. To vše s velkou pravděpodobností v blízké budoucnosti povede ke zvýšení cenových tlaků, což odsune plány Federálního rezervního systému na snížení úrokových sazeb na pozdější dobu. V tomto světle může americký dolar posílit.
C:\fakepath\eurozona3.jpg

Plány centrálních bank mohou zkomplikovat vyhlídky eurozóny

03.05.2024 Odlišný přístup centrálních bank v eurozóně a ve Spojených státech k úrokovým sazbám by mohl znamenat problém pro jednotnou evropskou měnu euro. Jestliže Evropská centrální banka (ECB) začne už v červnu sazby snižovat, jak avizovala, euro zřejmě oslabí, což prodraží dovoz do eurozóny. Tím se ještě více zkomplikují vyhlídky na růst ekonomiky bloku. Televizi CNBC to řekl hlavní ekonom společnosti Tressis Gestion Daniel Lacalle.
img

Dlouho očekávaná událost ze světa kryptoměn. Přinese další halving bitcoinu nová maxima?

03.05.2024 Halving je fenomén, který každé 4 roky netrpělivě očekávají nadšenci, obchodníci i těžaři kryptoměn. Toto pečlivě načasované snížení blokových odměn, k němuž došlo v pátek 19. dubna 2024, mění nejen dynamiku nabídky bitcoinů, ale způsobuje vlny i na širším trhu digitálních aktiv.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 2. května (seance v USA)

02.05.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 1,0704 došlo v první polovině dne ve chvíli, kdy ukazatel MACD klesl výrazně pod nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem neprodával a namísto toho jsem počkal na opětovné otestování, abych mohl uskutečnit scénář č. 2 pro nákup. Po krátké době došlo k opětovnému otestování úrovně 1,0704, zatímco se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což umožnilo mé plány uskutečnit, ale pár nezaznamenal výrazný růst. Údaje o výrobní aktivitě zemí eurozóny mohly být příjemnější, protože ekonomika se v tomto směru nadále potýká s problémy. Čekáme na zveřejnění údajů o týdenním počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti, obchodní bilanci, změny produktivity práce v nevýrobním sektoru a změny nákladů práce. Je nepravděpodobné, že by všechny tyto ukazatele výrazně ovlivnily směřování trhu, takže pokud se po zveřejnění statistik neprojeví kupující eura, tlak na pár se pravděpodobně zvýší. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

02.05.2024 Pár GBP/USD se ve středu téměř nepohnul, protože většinu dne stagnoval. Ačkoli se cena v předchozích dnech usadila pod vzestupnou trendovou linií, ve středu jsme viděli sestupný pohyb. Už dříve jsme vás upozorňovali, že vzhledem k silným fundamentálním a makroekonomickým faktorům je možný i pohyb nahoru. Výsledky zasedání FOMC (které vyvolaly růst páru) ale bohužel nelze označit za holubičí. Britská libra vzrostla, ačkoli se původně očekával pokles.
img

Akcie PayPal po čtvrtletní zprávě posílily o 7,5 % 📈

30.04.2024 Akcie společnosti PayPal (PYPL.US) před zahájením dnešní obchodní seance na Wall Street posilují o téměř 7,5 % po zveřejnění lepších než očekávaných finančních výsledků za 1. čtvrtletí. Jeden z lídrů v oblasti Fintech oznámil celkový objem plateb za první čtvrtletí, který překonal průměrné odhady analytiků. Společnost navíc zvýšila celoroční prognózy a oznámila ochotu provést zpětný odkup akcií v hodnotě nejméně 5 miliard USD.
img

Analýza pro pár GBP/USD, 29. dubna. Trh čeká na důležité statistiky.

30.04.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný pokus o průraz Fibonacciho úrovně 50,0 % naznačil připravenost trhu vybudovat klesající vlnu 3 neboli C. Pokud se tato vlna bude dál vyvíjet, vlnový pattern bude mnohem jednodušší a riziko komplikace vlnové analýzy zmizí.
C:\fakepath\Banky.jpg

Velké evropské banky loni zaplatily v Rusku na daních skoro miliardu eur

29.04.2024 Velké evropské banky, které nadále působí v Rusku, zaplatily v loňském roce do ruského rozpočtu na daních zhruba 800 milionů eur (přes 20 miliard Kč). To představuje čtyřnásobek ve srovnání s obdobím před ruskou invazí na Ukrajinu, a to navzdory slibům bank, že budou své aktivity v Rusku minimalizovat. Informuje o tom dnes britský list Financial Times (FT).
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 29. dubna pro začátečníky

29.04.2024 Cena 1,0713 byla odpoledne otestována v době, kdy se indikátor MACD prudce propadl z úrovně nula. Přesto jsem euro prodával, protože jsem očekával silný pohyb po zveřejnění údajů o inflaci v USA. Pár se ve výsledku propadl o více než 35 pipů. Údaje z eurozóny o změnách agregátu peněžní zásoby M3 a objemu úvěrů soukromému sektoru ráno nevyvinuly žádný tlak, takže pár EUR/USD měl stále šanci růst. Americký index výdajů na osobní spotřebu (PCE) ale podpořil dolar, protože údaje předčily odhady ekonomů a posílily obavy, že období vysokých úrokových sazeb Federálního rezervního systému bude prodlouženo. Účastníci trhu mohou dnes sledovat zveřejnění údajů o inflaci ve Španělsku a Německu. Obchodníci se samozřejmě zaměří na Německo, ale aby trh projevil konkrétní reakci, musí se údaje výrazně odchýlit od prognóz. Fakt, že ceny v Německu mohou růst už čtvrtý měsíc v řadě, mluví sám za sebe a vše uvedené může nepřímo ovlivňovat plány Evropské centrální banky. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\MTS.jpg

Ruská společnost MTS odkoupí akcie zahraničních vlastníků

28.04.2024 Společnost MTS, která je největším mobilním operátorem v Rusku, zahraničním investorům nabízí, že od nich koupí své akcie, ovšem se slevou kolem 69 procent. Oznámila to včera v tiskové zprávě. Zahraniční akcionáři by tak měli šanci dostat se alespoň ke zlomku svých peněz, které mají v Rusku už asi dva roky blokovány kvůli západním sankcím.
C:\fakepath\fed usa.jpg

Spojenci Trumpa chystají návrhy, které by omezily nezávislost Fedu

26.04.2024 Spojenci bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa tiše připravují návrhy, které by mohly narušit nezávislost centrální banky (Fed), pokud by byl Trump letos opět zvolen prezidentem. S odkazem na své zdroje to napsal ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ). Mezi Trumpovými poradci se přitom podle deníku prohlubují spory o to, jak razantně napadnout pravomoci Fedu.
img

Pokles akcií Netflixu, přestože společnost vykázala dobré finanční výsledky za první čtvrtletí roku 2024

25.04.2024 Ve čtvrtek večer se akcie streamovacího gigantu Netflix (NFLX) propadly, i přestože společnost představila lepší než očekávané finanční výsledky za první čtvrtletí roku 2024. V šokujícím oznámení Netflix zveřejnilo své rozhodnutí ukončit publikaci čtvrtletních údajů o počtu členů a průměrných příjmech generovaných na jednoho člena. Tyto informace byly důležité pro Wall Street při posuzování zdraví společnosti. Společnost také předpověděla celoroční tržby, které mírně zklamaly očekávání investorů.
img

Co dnes očekávat od zpráv o velkých technologiích❓

25.04.2024 Dnes po skončení seance na Wall Street budou obchodníkům nabídnuty zprávy o výsledcích za 1. čtvrtletí 2024 od tří známých amerických technologických společností. Alphabet (GOOGL.US), Microsoft (MSFT.US) a Intel (INTC.US). Zprávy těchto tří společností by mohly pomoci utvářet sentiment vůči americkému technologickému sektoru. Obchodníci by však měli mít na paměti, že trhy jsou nepředvídatelné a překonání zisků nemusí znamenat růst cen akcií po zveřejnění výsledků - zklamání z výsledků společnosti Tesla poslalo akcie výrobce elektromobilů do vzduchu, zatímco společnost Meta Platforms se v předobchodní fázi propadá, přestože vykázala lepší než očekávané výsledky. Pojďme se krátce podívat na to, co trh očekává od společností Alphabet, Microsoft a Intel a na co se zaměřit.
C:\fakepath\eurusd-25042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 25.4.2024

25.04.2024 Americké akcie uzavřely včerejší neklidnou seanci téměř beze změn. Dow Jonesův index oslabil, index S&P 500 stagnoval. Investoři vyhodnocují nárůst výnosů u dluhopisů americké vlády a čekají na čtvrtletní výsledky hospodaření velkých technologických firem Meta Platforms, Microsoft a Alphabet.
img

Tesla po výsledcích za 1. čtvrtletí vzrostla v premarketu o 12 %.

24.04.2024 Tesla (TSLA.US) včera po ukončení seance na Wall Street oznámila zprávu o výsledcích za 1. čtvrtletí 2024. Zpráva se ukázala být zklamáním ve srovnání se středními očekáváními analytiků sestavenými agenturou Bloomberg. Akcie se však během včerejšího obchodování po hodině shromáždily a drží si tyto zisky i dnes před uvedením na trh, protože někteří říkají, že výsledky nejsou tak špatné, jak se obávali.
img

Proč Čína prudce zvyšuje zásoby kritických komodit?

24.04.2024 Od začátku únoru došlo na londýnské burze k výraznému zdražení mědi. Na dohled psychologické hranice 10 000 dolarů za tunu táhne měď jak napjatá situace na straně nabídky, tak především silná poptávka z Číny. A podobně je tomu i u dalších klíčových komodit – od ropy přes železnou rudu až po kobalt. Výsledkem je neobvykle silný nárůst čínských zásob napříč komoditním spektrem.
img

Fidelity International: Asijské akcie v éře dividend

23.04.2024 Čína, Japonsko a Jižní Korea zintenzivnily snahu dotlačit podniky k vyšším dividendám a zpětným odkupům akcií. Asie je pro investory už dlouho především příběhem růstu, mohou tak vládní reformy uvolnit hodnotu dividendových akcií v tomto regionu?
img

Akcie General Electric po čtvrtletní zprávě o zisku prudce vzrostly

23.04.2024 Akcie General Electric (GE.US) po zveřejnění lepších než očekávaných výsledků a optimistických celoročních předpovědí v obchodování před uvedením na trh posilují téměř o 4,5 %. Vedení společnosti navíc doporučilo zpětný odkup akcií za 15 miliard dolarů.
img

Další oživení společnosti Meta závisí na engagementu a reklamách

23.04.2024 Společnost Meta, která od začátku roku vzrostla o více než 30 %, oznámí své výsledky ve středu po uzavření trhu. Po téměř 80% propadu ze svého vrcholu v srpnu 2021 se od té doby zotavila o celých 500 % a dosáhla nových historických maxim. Po tak silném oživení budou muset být výsledky dobré, jinak investoři začnou upadat. Co se tedy vyplatí sledov
img

Verizon získává 1,50 % poté, co vykazuje silný růst výnosů z bezdrátových služeb 💰

22.04.2024 Verizon Communications (VZ.US) získává 1,50 % poté, co společnost zveřejnila čtvrtletní zprávu o zisku. Společnost Verizon oznámila, že v prvním čtvrtletí ztratila méně předplatitelů bezdrátových sítí, než se očekávalo, a úspěch připisuje svým flexibilním plánům a balíčkům streamování.
img

Ranní shrnutí (22.04.2024)

22.04.2024 Asijské a tichomořské indexy většinou zaznamenávají růst. Nejvýraznější zisky zaznamenává index CHN.cash (+1,13 %) a HK.cash (+1,30 %). Zisky zaznamenávají také singapurský index SG20cash (+1,05 %), vietnamský VIET30 (+0,65 %) a japonský JAP225 (+0,45 %).
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Ifo: Německé firmy plánují snižování investic

18.04.2024 Německé podniky hodlají v letošním roce snižovat investice. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnil mnichovský ekonomický institut Ifo. Index investičních očekávání v březnu podle průzkumu klesl na minus 0,1 bodu z listopadových 1,2 bodu. Pokud se index nachází v záporném pásmu, signalizuje, že počet podniků plánujících snižování investic převažuje nad počtem firem plánujících jejich zvyšování.
img

Slovensko si po zvolení Pellegriniho prezidentem půjčuje od mezinárodních investorů výhodněji než před ním. Investoři nevěří v posun země do ruského vlivu

15.04.2024 Slovensko dnes pořádalo první aukci dluhopisu po zvolení Petera Pellegriniho prezidentem. Od mezinárodních investorů si napůjčovalo celkem 681,5 milionu eur (zhruba 17,3 miliardy korun). Přitom celková poptávka investorů byla ještě o více než 500 milionů eur vyšší.
C:\fakepath\xtb-12042024-1.png

XTB mění hru: Dluhopisy, Social investování i nové vzdělávací kurzy!

12.04.2024 Jaké nové produkty chystá XTB? Které vzdělávací materiály stojí za Vaši pozornost? Odpovědi na tyto otázky a mnohé další přinášíme v rozhovoru s Vladimírem Holovkou, obchodním ředitelem české a slovenské pobočky XTB.
img

Vysoká americká inflace vygumovala šance na červnové snížení sazeb Fedu

11.04.2024 Taková americká inflační čísla globální trh s vládními dluhopisy nechtěl vidět. Inflace v USA totiž v březnu stejně jako v únoru poskočila o vysokých 0,4 % (meziměsíčně), což implikuje, že meziroční celková inflace zrychlila z 3,2 % na 3,5 % a tzv. jádrová složka stagnuje na 3,8 %.
img

Krach na Wall Street: inflace vs. snížení sazeb

11.04.2024 Americké akciové trhy zaznamenaly ve středu pokles – na pozadí zveřejněných údajů o inflaci, které překonaly očekávání odborníků, se dostaly na minimální zavírací úrovně. Hodnoty zchladily optimistickou víru investorů v to, že by americký Federální rezervní systém mohl před létem začít snižovat úrokové sazby.
img

Portu překročilo 30 miliard korun pod správou. Investorům sníží poplatky podle objemu investic

10.04.2024 Online investiční platforma Portu překonala milník 30 miliard korun pod správou. Zároveň od začátku května změní sazebník poplatků. Základní 1% sazba se nově snižuje s větším objemem vložených prostředků až na pouhých 0,4 %. Lze ji dále kombinovat se slevovým programem pro dlouhodobé investory. S fixací investičního horizontu se tak lze dostat až na 0,24 % p.a. Platforma tak pokračuje ve své snaze o zjednodušování a zefektivňování investování.
img

eToro: Blíží se "breakout" bitcoinu?

09.04.2024 Cena bitcoinu měla obtížný začátek měsíce, kdy se propadla až o 9 % na minimum 64 500 USD.
C:\fakepath\volatilita-09042024-1.jpg

Volatilita na finančních trzích – dobrý sluha, ale zlý pán

09.04.2024 Volatilita. Toto slovo má ve slovníku tradera velkou váhu. Je to jako srdce trhů, které buší v různém tempu a s různou silou v závislosti na mnoha faktorech. Ale co to vlastně volatilita je a proč by na ni měl každý obchodník klást takový důraz?
img

Euro by se po zasedání ECB mohlo propadnout

08.04.2024 Inflace v eurozóně v březnu meziročně klesla na 2,44 %, přičemž růst cen v sektoru služeb zpomalil na 4 %. Jádrová inflace se rovněž snížila v důsledku prudkého zpomalení růstu cen potravin na 2,7 % v meziročním vyjádření. Podle ECB odpovídá nárůst jádrové inflace meziměsíčnímu zvýšení o něco málo přes 0,2 %, což je stále příliš moc na to, aby bylo možné vyhlásit kontrolu nad růstem cen, zejména proto, že hodnoty ukazatele růstu průměrných mezd jsou i nadále příliš vysoké.
img

Ranní komentář: Silné americké makro, pád Tesly a bitcoin vs akcie vs ponzi

08.04.2024 Americké indexy minulý týden uzavřely v zelených číslech, a to navzdory růstu výnosů, které se u desetiletých platností v USA už dostaly na hranici 4.4 %. Tam jim pomohla další velmi dobrá data z amerického trhu práce, která postupně zmírňují výhled na trojité snížení sazeb během letošního roku. Pod tlakem byla koncem týdne také Tesla, která negativně reagovala na zprávy o tom, že údajně ruší své plány na vývoj levného vozu a bude se soustředit na robotaxi.
img

Ze zákulisí růstu na Wall Street: vliv údajů o zaměstnanosti na akciový trh

08.04.2024 Na konci obchodního týdne zaznamenaly americké akciové trhy zisky díky optimistické zprávě o zaměstnanosti, která potvrdila sílu ekonomiky země. To posílilo důvěru, že by mohlo dojít k oddálení hospodářského poklesu, a to navzdory spekulacím, že Federální rezervní systém možná přehodnotí plány na úpravu úrokových sazeb.
C:\fakepath\burza-05042024.png

Akcie v USA po zprávě o nezaměstnanosti posílily, dolarový index vzrostl

05.04.2024 Americké akcie na závěr týdne posílily. Příznivá zpráva o vývoji nezaměstnanosti posílila názor, že ekonomika zůstává zdravá, i když také naznačila, že centrální banka USA (Fed) by mohla odložit snížení úrokových sazeb. Z jednotlivých sektorů si nejlépe vedly sektory komunikačních služeb, průmyslový a technologický.
C:\fakepath\trader-05042024-62-zm.jpg

Reuters: Tesla upustila od projektu levného elektromobilu, akcie firmy oslabují

05.04.2024 Americká automobilka Tesla upustila od projektu levného elektromobilu. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na obeznámené zdroje. Investoři počítali s tím, že vůz dostupný masám přispěje k růstu podniku. Akcie Tesly po zveřejnění zprávy klesly o téměř pět procent, později část ztrát smazaly. Šéf Tesly Elon Musk po zveřejnění zprávy na síti X napsal, že "Reuters (znovu) lže".
img

Lévi-Strauss roste o 15 % díky zvýšení přímého prodeje📈

04.04.2024 Výrobce oděvů a obuvi Lévi-Strauss (LEVI.US) dnes posiluje o více než 15 %, protože společnost představila prognózy zisku. Akcie se dnes obchodují v druhé nejlepší seanci v historii, protože investory zaujaly prodejní výsledky společnosti, a to bez zprostředkovatelů. Společnost Levi's spustila vlastní platformu pro online elektronický obchod a přímý prodej (DTC) výrazně zvyšuje ziskovost společnosti, která nemusí využívat zprostředkovatele, zároveň šetří náklady a nabízí zboží za atraktivní cenu, bez dalších velkoobchodních marží.
img

Kanadský dolar se dočkal nečekané podpory. Přehled vývoje USD/CAD

04.04.2024 Hrubý domácí produkt Kanady se v lednu zvýšil o 0,6 %, což je nejsilnější růst od ledna 2023; předběžný odhad únorového HDP ukazuje na růst o 0,4 %, zatímco ekonomická aktivita v prvním čtvrtletí vykazuje růst o 3,5 % mezičtvrtletně. Hospodářské oživení výrazně překonává odhad Bank of Canada a může mít dopad na plány centrální banky v oblasti úrokových sazeb, neboť silnější hospodářský růst eliminuje potřebu zmírnit finanční podmínky.
img

Americký dolar zaznamenává výrazné zisky

02.04.2024 V pondělí euro a britská libra utrpěly vůči dolaru velké ztráty. To bylo přičítáno objektivním důvodům. Nedávné údaje naznačily neočekávaný nárůst výrobní aktivity v USA v březnu, který byl podpořen prudkým oživením výroby a zvýšenou poptávkou. Podle zprávy ISM (Institute for Supply Management) se index nákupních manažerů (PMI) ve zpracovatelském průmyslu v březnu zvýšil o 2,5 b. na 50,3 b. Ačkoli jen těsně překročil hranici 50 bodů, která odděluje pokles od růstu, údaje naznačily konec 16měsíčního poklesu aktivity a překonaly všechny odhady ekonomů.
img

US Open: Russell 2000 zaznamenává druhou sérii dynamických zisků 📌

28.03.2024 Indexy začínají poslední obchodní seanci tohoto čtvrtletí a zároveň tento týden. Zítra začínají prázdniny, během kterých zůstane většina trhů v pátek zavřená a dlouhý trh se pro evropské burzy protáhne do pondělí. Americké burzy začnou v pondělí normálně obchodovat. Na začátku peněžní seance US500 získává 0,10 % na 5310 bodů, US100 také 0,10 % na 18500 bodů a US200 získává 0,45 % na 2145 bodů.
img

Yen bojuje za pravdu

27.03.2024 Pomohou jenu slovní intervence? Poté, co vyšlo najevo, že Bank of Japan hodlá přejít k normalizaci měnové politiky želvím tempem, pustili se býci páru USD/JPY do práce. Přiblížili pár na dosah ruky k úrovním z října 2022, které jsou nejvyšší za posledních 32 let. Oficiální Tokio si to nemohlo nechat líbit a naznačilo intervenci na forexovém trhu. Zastaví vládní rétorika kupce analyzovaného páru?
img

Revoluce v umělé inteligenci: Nový superčip společnosti Nvidia může změnit svět

26.03.2024 V rychle se vyvíjejícím technologickém prostředí se společnost Nvidia v posledních letech nepochybně etablovala jako inovační lídr. Díky svým průlomovým pokrokům v oblasti výpočetní techniky, grafiky a zejména umělé inteligence mění tvář nejen počítačového průmyslu, ale i celé řady dalších. Začátkem tohoto týdne představila očekávanou novou řadu budoucích čipů s názvem Blackwell, která její pozici jen potvrzuje.
img

EUR/USD a GBP/USD: technická analýza na 26. března

26.03.2024 V úvodu nového obchodního týdne převzali iniciativu býci. Včera mírně obnovili své pozice a opět otestovali týdenní úrovně (1,0829–39). Nyní je klíčové, jaký bude výsledek nadcházejícího vzestupu. Možná dojde k dokončení tohoto opakovaného testování a na trh se vrátí medvědi, kteří si vzali oddechový čas, nebo může převládnout jiný scénář, podle něhož budou býci pokračovat v růstu a otestují akumulační zónu dalších rezistencí na úrovni 1,0862–1,0876.
img

Bank of England připravuje trhy na první snížení sazeb. Přehled vývoje měnového páru GBP/USD

26.03.2024 Bank of England se podle očekávání rozhodla ponechat bankovní sazbu na úrovni 5,25 %. Rozložení hlasů naznačuje, že ve výboru stále panují neshody, ale v mnohem menší míře než dříve. Na tomto zasedání hlasovalo 8 členů pro nezměněné rozhodnutí a jeden člen pro snížení o 25 bazických bodů ve srovnání s dřívějším rozdělením hlasů 6–2–1, kdy jestřábi Haskel a Mann změnili své postoje na neutrální.
img

Přehled měnového páru EUR/USD na 25. března 2024

25.03.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v pohybu dolů, což bylo naprosto logické. Už dlouho opakujeme totéž: evropská měna by měla být mnohem levnější než teď a jejím cílem by měla být cenová parita s dolarem. Evropská měna v posledních měsících klesá, ale zůstává příliš vysoko a často se odráží nahoru. Trh si s prodejem stále dává načas.
img

Revolut představuje eSIM – nový způsob, jak se vyhnout neočekávaným poplatkům za roaming

25.03.2024 Revolut se stává jednou z prvních digitálních bank v EHP, která spustila službu eSIM a nabízí cenově efektivní způsob přístupu k datovým tarifům bez neočekávaných poplatků za roaming ve více než 100 zemích.
img

Výsledky ČEZ jsou druhé nejlepší za posledních deset let, stát si tak může říct opět o velkou dividendu – a zrušit daň z mimořádných zisků už pro letošek

21.03.2024 ČEZ loni vykázal druhý nejlepší výsledek hospodaření za posledních deset let. Čistý zisk meziročně sice klesl o výrazných 63 procent, na 29,6 miliardy korun, ale to proto, že předloňský rok byl zkrátka zcela mimořádný a zejména z toho důvodu, že stát v důsledku právě mimořádného roku 2022 a mimořádných zisků ČEZ v tom roce uvalil na podnik mimořádnou daň a mimořádné odvody. Na nich podnik za loňský rok odvedl čtyřicet miliard korun.
img

Proč rozhodnutí Fedu škodí americkému dolaru

21.03.2024 Euro a libra šterlinků včera zareagovaly působivým růstem, když tvůrci politiky Federálního rezervního systému prohlásili, že navzdory problematickému snižování inflace na cílovou úroveň 2,0 % zůstanou u svého postoje ke snižování sazeb. Jednomyslně ponechali klíčovou sazbu federálních fondů v pásmu 5,25 až 5,5 %, tedy na nejvyšší úrovni od roku 2001.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 21. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

21.03.2024 Pár EUR/USD ve středu vykázal jasné známky síly. Jeho růst samozřejmě souvisel s jedinou událostí – zasedáním FOMC a jeho výsledky. Federální rezervní systém ponechal hlavní úrokovou sazbu beze změny, jak trh očekával, ale nezpřísnil své plány měnové politiky, jak někteří účastníci trhu a odborníci předpokládali. Poslední zpráva o inflaci ukázala, že růst cen zrychlil, takže trh mohl včera očekávat přísnější rétoriku FOMC. K tomu ale nedošlo, což zklamalo kupce dolaru. Dolar podle našeho názoru spadl příliš prudce, ale my jsme na takové situace už zvyklí. Dolar dva týdny stoupal a pak prakticky během jediného dne o všechny zisky přišel.
img

Federální rezervní systém se věnuje úrokovým sazbám: akcie rostou, dolar klesá

21.03.2024 Indexy světových trhů vzrostly a dolar zastavil svou růstovou trajektorii poté, co Federální rezervní systém oznámil plány na tři výrazná snížení sazeb v tomto roce, a to navzdory očekávání pomalejšího poklesu inflace.
C:\fakepath\umela-inteligence.jpg

Saúdská Arábie chystá investice do umělé inteligence

20.03.2024 Vláda Saúdské Arábie chystá obří fond zaměřený na investice do umělé inteligence (AI), vložit chce do něj asi 40 miliard dolarů (934 miliard Kč). S odkazem na informované zdroje to napsal americký list The New York Times (NYT) a později to potvrdily i zdroje televize CNBC. Saúdská Arábie se snaží svou ekonomiku zbavit závislosti na příjmech z prodeje ropy a více ji diverzifikovat.
img

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 20. března

20.03.2024 Během předchozí obchodní seance medvědi dosáhli klíčového milníku 1,0839 a dokázali ho otestovat, což vedlo ke konsolidaci několika významných úrovní napříč různými časovými rámci. Výsledkem dne však bylo, že se opět ustálil v atraktivní zóně 1,0876–1,0862. V důsledku toho zůstal primární úkol pro medvědy stejný. Nové medvědí cíle a plány se mohou objevit až poté, co se medvědům podaří překonat supporty na 1,0876–1,0862–1,0839 a konsolidovat pod nimi.
img

Goldman Sachs a JP Morgan upravily své prognózy sazeb

19.03.2024 Nový týden začíná poměrně klidně, nicméně ekonomický kalendář vzbuzuje očekávání, že nás čeká vzrušující týden. V pondělí a v úterý bude zpráv méně, ale od středy bude mít trh k dispozici více událostí a publikací, které bude muset strávit.
C:\fakepath\trader-18032024.png

3 návyky pro efektivní řízení otevřených pozic

18.03.2024 Věřte tomu nebo ne, otevřené pozice jsou stejně tak důležité, jako jakýkoliv obchodní plán a je potřeba se jim věnovat. Není dobré se domnívat, že vstupem do pozice a nastavením výstupních úrovní vaše práce s obchodem končí.
img

Denní přehled: Bitcoin pod 70 000 USD 🔔

14.03.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují níže, i když poklesy nejsou výrazné. Index S&P 500 klesl o 0,30 % na 5150 bodů, zatímco Nasdaq100 se obchoduje o 0,15 % níže kolem 18 030 bodů.
img

Dollar Tree po zveřejnění výsledků klesá o 14 %

13.03.2024 Akcie Dollar Tree (DLTR.US) během středeční obchodní seance ztrácejí 14 % poté, co byly zveřejněny roční odhady tržeb, které byly pod průměrnými odhady analytiků, a výsledky tržeb a zisku za čtvrté čtvrtletí, které rovněž nesplnily očekávání. Medvědí tendence na akciích společnosti dále pramení z plánů na uzavření přibližně 600 prodejen Family Dollar v první polovině fiskálního roku v rámci revize optimalizace portfolia. Tyto plány v očích investorů naznačují, že obchodní dynamika společnosti může slábnout.
img

Nvidia - je čas na taktický pullback?

13.03.2024 Důležitá konference pro vývojáře týkající se umělé inteligence se uskuteční 18. března. Konferenci GTC pořádá společnost Nvidia a očekává se, že na ní budou představeny další důležité produkty společnosti. Očekává se, že společnost ukáže aktualizaci svých čipů nazvaných B1000 a N100, ethernetové přepínače a plány na "okrajovou" umělou inteligenci a využití této technologie v počítačích a chytrých telefonech. Společnost se pravděpodobně zmíní také o monetizaci svého cloudu nebo také o automobilovém či herním sektoru.
C:\fakepath\globalni dan.jpg

Italský ministr se obává neúspěchu zavedení globální minimální daně pro nadnárodní společnosti

13.03.2024 Italský ministr hospodářství Giancarlo Giorgetti se obává neúspěchu plánu na zavedení globální minimální daně pro nadnárodní společnosti. Řekl, že tohoto dojmu nabyl na zasedáních sedmi velkých světových ekonomik G7 a zemí skupiny G20. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
img

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 13. března

13.03.2024 Předchozí den zakončila svíčka nejistoty a části trhu naladěné na medvědí vlnu se podařilo prohloubit korekční pokles. V důsledku toho zůstávají hlavní plány a očekávání stále relevantní. Vývoj medvědího sentimentu v této oblasti je v krátkodobém horizontu stále spjat s otestováním a překonáním široké zóny supportu nacházející se na úrovních 1,0891 – 1,0876 – 1,0892 – 1,0839, která sdružuje úrovně různých časových rámců. Pro býky je stále primárním úkolem proražení a konsolidace v býčí zóně relativní ke cloudům Ichimoku na denním (1,0932) a týdenním (1,0954) časovém rámci.
img

Dolar je v suchu – je z nejhoršího venku?

13.03.2024 Zveřejnění údajů o inflaci v USA za únor se na první pohled zdálo být dobrou zprávou pro medvědy na EUR/USD. Spotřebitelské ceny meziročně vzrostly o 3,2 % a jádrová inflace o 3,8 %, čímž překonaly prognózy expertů agentury Bloomberg, kteří očekávali růst o 3,1 %, resp. 3,7 %. V meziměsíčním přepočtu se CPI shodoval s konsenzuálním odhadem 0,4 %, zatímco jádrový ukazatel jej překonal. Obavy vyvolalo zrychlení inflace v sektoru služeb na 0,8 % meziměsíčně. Zdálo se, že její dynamika umožňuje Federálnímu rezervnímu systému se snižováním úrokových sazeb nepospíchat. Skutečnost však může být jiná.
img

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza situace

11.03.2024 Uplynulý týden pomohl býčím hráčům vymanit se z omezující zóny rezistence 1,0849 – 1,0862 – 1,0876 (týdenní úrovně + měsíční krátkodobý trend). Trh otestoval horní hranice cloudů Ichimoku v denním (1,0932) a týdenním (1,0939) časovém rámci. Býčí průraz oproti cloudům a spolehlivá konsolidace umožní zvážit nové plány, přičemž nejbližšími cíli růstu jsou maximum 1,1140 a denní cíl 1,1121–1,1169. Pokud se euru nepodaří překonat cloud Ichimoku, trh se vrátí do zóny atrakce a vlivu 1,0849 – 62 – 76, která teď bude sloužit jako support.
img

Zájem o investice do zahraničních rekreačních nemovitostí roste. Výnos činí 7 až 11 %, někde i přes 20 procent

08.03.2024 Koupě rekreační nemovitosti v zahraničí není žádnou novinkou. Postupem času se ale stává mnohem dostupnější alternativou, a tak velká část zájemců o pořízení druhého bydlení dává namísto Česku přednost přímořským destinacím. K oblíbeným lokalitám nyní patří jižní Evropa, Blízký východ, Střední Amerika či dálná Asie. Kupující kromě vlastního rekreačního vyžití u moře láká rovněž možnost výhodné investice do realit v atraktivním prostředí s vysokou mírou zhodnocení. V Praze se v současnosti výnosnost pronájmů pohybuje mezi 3 až 5 %, kdežto v Chorvatsku a ve Španělsku je to mezi 7 a 11 % a například v Dubaji lze dle lokality dosáhnout i na roční výnos přes 20 %. Aktuální situaci na poli zahraničních nemovitosti, vč. propočtů výnosnosti, přibližují experti realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties.
C:\fakepath\biden5.jpg

Biden v ostře sledovaném projevu nabídl své vize a kritizoval Trumpa

08.03.2024 Americký prezident Joe Biden v noci na dnešek využil svůj bilanční projev v Kongresu k představení vize pro případný druhý mandát a k výpadům vůči svému pravděpodobnému soupeři v listopadových volbách Donaldu Trumpovi. Přesvědčoval voliče o dobrém stavu ekonomiky a hovořil o zvyšování daní pro firmy a bohaté či o potřebě změnit imigrační systém. Také oznámil novou iniciativu pro posílení dodávek humanitární pomoci do Pásma Gazy.
C:\fakepath\plyn-07032024.jpeg

Zemní plyn končí zimní sezónu v poli poražených. Co bude dál?

07.03.2024 Cena zemního plynu v posledních letech prochází velmi negativním obdobím. Z maxim z léta roku 2022 hodnota klesla už o více než 80 % a i přes růst posledních dní se zdá, že klesající trend je nezastavitelný. Jak jsme se do této situace dostali? A je šance, že přijde v blízké době konečně obrat?
img

ECB by mohla následovat Fed. EUR/USD pravděpodobně bude opět pokračovat v růstu. USD/CAD by mohl dále oslabovat

07.03.2024 Zatímco ECB se teprve připravuje na své dnešní zasedání, předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell ve svém středečním projevu v Kongresu, který byl prvním dnem jeho dvoudenního vystoupení, žádné nové informace ohledně načasování snížení úrokových sazeb neprozradil. Ujistil však, že existují plány na "rozsáhlé a významné změny".
img

Předpověď ceny bitcoinu: Sázka MicroStrategy na 700 milionů dolarů a ETF Buzz

07.03.2024 Mírný pokles ceny bitcoinu na 66 105 dolarů vyvolává zvědavost ohledně budoucího vývoje. Tato předpověď ceny Bitcoinu zkoumá potencionál pro býčí zotavení a upozorňuje na zvýšené investice společnosti MicroStrategy a legislativní pohyby směrem k Bitcoin ETF v penzijních plánech.
img

HK.cash získává 2 % díky povzbudivým komentářům PBOC

06.03.2024 Čínské akciové indexy, včetně HK.cash a CHN.cash, během dnešní seance rostou o více než 2 % po dalších holubičích komentářích od čínského establishmentu a představitelů PBOC. Čína zavede nový úvěrový program pro technologické inovace a transformaci, řekl dnes na brífinku guvernér Čínské lidové banky Gongsheng a dodal, že existuje další prostor pro snižování sazeb povinných minimálních rezerv. Právě tyto komentáře do značné míry podpořily býčí sentiment během dnešní seance na trzích APAC. Bankéř navíc dodal, že měnová politika bude vedena tak, aby "jemně" podporovala spotřebitelské ceny ve státě.
img

Předpověď pro USD/JPY na 4. března 2024

04.03.2024 Přestože pár USD/JPY ve čtvrtek prošel zvýšenou volatilitou, v pátek se držel v obvyklém pásmu 149,72–150,79 a den uzavřel malou bílou svíčkou. V dnešní asijské seanci pár projevil záměr dále růst, ale oscilátor Marlin se usadil v záporném teritoriu a nadále klesá.
C:\fakepath\euro.jpg

CNBC: Výsledky hospodaření evropských firem byly špatné

01.03.2024 Výsledky hospodaření téměř poloviny evropských firem za poslední tři měsíce loňského roku zaostaly za očekáváním, přestože tato očekávání byla už tak dost nízká. Uvedla to televize CNBC, která se odvolává na vyjádření oslovených analytiků. Podle nich se bude region v prostředí vysokých úrokových sazeb i nadále potýkat s problémy.
C:\fakepath\trading-29022024-6.jpg

Chyby v tradingu, které nevidíte, ale platíte za ně

01.03.2024 Při plavbě rozsáhlým oceánem tradingu je snadné zaměřit se na ty největší a nejviditelnější vlny a přehlédnout podvodní proudy, které nás mohou nečekaně strhnout. V tomto článku se ponoříme pod hladinu a prozkoumáme některé z těchto skrytých chyb, které mohou traderům uniknout, a ukážeme si, jak je odhalit a navigovat kolem nich.
img

Stát bude dál vybírat mimořádnou daň, i když už nemá mimořádné výdaje. Ministr financí Stanjura tím dnes rozhořčil hlavně menšinové akcionáře ČEZ, ti už proto chystají žaloby

29.02.2024 Ještě loni ministr financí Zbyněk Stanjura říkal, že daň z mimořádných zisků zřejmě skončí už po roce trvání. Dávalo by to smysl. Ke konci loňska stát ukončil zastropování cen energií. Ty totiž na burze klesly tak nízko, že už není třeba, aby lidem od drahých energií ulevoval. Jestliže už není třeba těchto mimořádných dotací, které pochopitelně zatěžovaly státní kasu, proč nadále vybírat mimořádnou daň ze zisku zejména energetických společností – rozuměj hlavně ČEZ – a bank?
img

Beyond Meat roste v premarketu o 50 %, protože investoři vidí další katalyzátory budoucí ziskovosti 📈

28.02.2024 Akcie společnosti Beyond Meat (BYND.US), výrobce rostlinných náhražek masa s vysokým obsahem bílkovin, dnes před zahájením obchodování na Wall Street posilují o více než 50 %. Společnost se snaží zotavit z období vysokých nákladů a utlumené poptávky po drahých rostlinných výrobcích. I když potíže, které zažívá, rozhodně nejsou u konce, investoři doufají v postupné zlepšování ziskovosti. Akcie společnosti zažily v posledních letech masivní výprodej, během něhož kapitalizace společnosti klesla z více než 14 miliard dolarů v roce 2020 na současných méně než 500 milionů dolarů. Proč tolik euforie po čtvrtletních výsledcích a "překlopí" se spotřebitelé v zájmu vlastního zdraví opět na rostlinné maso?
img

Příběh na trhu: Beyond Meat stoupá v předobchodní fázi o 50 %, protože investoři vidí další katalyzátory budoucí ziskovosti 📈

28.02.2024 Akcie společnosti Beyond Meat (BYND.US), výrobce rostlinných náhražek masa s vysokým obsahem bílkovin, dnes před zahájením obchodování na Wall Street posilují o více než 50 %. Společnost se snaží zotavit z období vysokých nákladů a utlumené poptávky po drahých rostlinných výrobcích. I když potíže, které zažívá, rozhodně nejsou u konce, investoři doufají v postupné zlepšování ziskovosti. Akcie společnosti zažily v posledních letech masivní výprodej, během něhož kapitalizace společnosti klesla z více než 14 miliard dolarů v roce 2020 na současných méně než 500 milionů dolarů. Proč tolik euforie po čtvrtletních výsledcích a "překlopí" se spotřebitelé v zájmu vlastního zdraví opět na rostlinné maso?
img

Spotřebitelé jsou znepokojeni situací na trhu práce

28.02.2024 Euro a britská libra vůči americkému dolaru rychle vzrostly poté, co se objevila zpráva, že spotřebitelská důvěra v USA v únoru letošního roku poprvé za poslední čtyři měsíce klesla. Stalo se tak na pozadí zhoršujících se názorů Američanů na výhled ekonomiky, trhu práce a finančních podmínek. Kupující si však nedokázali udržet iniciativu a nedosáhli nových týdenních maxim. Na technický obrázek se však zaměříme později.
img

Zápis z jednání FOMC dolar nepodpořil. Rizikový apetit vedl k výprodejům bezpečných aktiv. Přehled USD, CAD, JPY

23.02.2024 Zápis z lednového zasedání FOMC neobsahoval žádná překvapení a v zásadě odpovídal tónu komentářů, které zazněly po zasedání. Většina členů výboru vzala na vědomí rizika "předčasného uvolnění politiky" a zdůraznila známky stabilnější inflace. Reakce trhu na zveřejnění zápisu z jednání FOMC byla obecně nevýrazná, ale postupně se dolar začal rychleji prodávat.
C:\fakepath\Nvidia-akcie-22022024.jpeg

Nejočekávanější výsledky roku jsou tady! Může Nvidia pokračovat v růstu?

22.02.2024 Asi jen málokterá společnost vzbudila v posledním roce tolik emocí jako Nvidia. Ta byla kdysi známá především jako výrobce grafických karet pro hráče, ale v průběhu let pronikla i do dalších segmentů. Můžeme zmínit například automobilový průmysl nebo profesionální vizualizaci. Všechny 3 výše zmíněné segmenty však v posledních letech ustoupily do pozadí a celý byznys Nvidie se v současnosti točí kolem jediné věci, kterou je umělá inteligence (AI). Kromě výše uvedených segmentů má totiž Nvidia také segment datových center, kde prodává specializované čipy pro výpočty AI. Díky AI boomu posledních měsíců se jeden takový čip s označením H100 nebo H200 prodává až za 40 000 USD. Není tedy divu, že pouze tento segment tvoří více než 80 % příjmů společnosti a firma jako taková se stala miláčkem mnoha investorů. Má ale ještě prostor, kam růst dál? Kvartální výsledky z tohoto týdne nám ukazují, že Nvidia je v jedinečné pozici a do budoucna má velké plány.
img

Denní shrnutí: Jestřábí zápis z FOMC; NATGAS získává téměř 4 %

21.02.2024 Obchodní seance na evropském akciovém trhu přinesla mezi investory nerozhodnost. Německý DAX v průběhu dne vzrostl o 0,29 %, francouzský CAC 40 získal 0,22 %, britský FTSE 100 ztratil 0,73 % a polský WIG20 klesl o 0,48 %.
img

Týden před námi: Dokáže Nvidia splnit sen o umělé inteligenci?

19.02.2024 Americké akcie v minulém týdnu klesly: index S&P 500 o 0,42 % a Nasdaq o 1,34 % a začátek týdne by mohl být klidný, protože v pondělí se v USA koná Den prezidentů a trhy se uzavřou. To, zda se americkým indexům podaří tyto ztráty vyrovnat, by mohlo záviset na výsledku zveřejnění některých klíčových údajů včetně zápisu ze zasedání FOMC a únorových zpráv o indexech PMI. Společnost Nvidia, miláček světa umělé inteligence, jejíž cena akcií od začátku roku vzrostla o více než 47 %, oznámí ve středu večer své hospodářské výsledky. Není překvapením, že se od společnosti Nvidia očekávají velké výsledky, a pokud je nesplní, mohlo by to pro index S&P 500 znamenat velkou poruchu, neboť pět nejlepších akcií tohoto amerického blue chips indexu podpořilo 75 % jeho dosavadních zisků v roce 2024.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Absolvování challenge | Krach banky Union générale | South Sea Company | Prodejní (put) opce | Autopůjčovna Hertz | Privatizace | Delta hedging | Býčí pohyb | Průmyslové velmoci | Bilanční suma | Atas | Rozpočtový schodek Spojených států | Krypto milionáři | Pumpování peněz | TweetDeck | Soukromá společnost | Objem transakcí | MDNA | Čekací doba | Sektory technologií | Silvergate Capital | Odkup svých akcií | Dynamický růst | Opční strategie a techniky | Akcie Meta Platforms | Prognóza vývoje | Theta | Spuštění fondu | Hodnota Tesly | Ireallytrade | USD Coin | Výnosy dluhopisů | Akcie Sony | Ekonomické podmínky | Marian Pavlík | Finanční záznamy | Cenový kanál | Automobilová skupina | Shein | Mezinárodní kontext | Růst v eurozóně | Argentinská centrální banka | Koš vybraných ETF | Velká finanční krize | Realitní trh | Marshallův plán | Finanční ústav | Skew | Celkový zisk | Co je Apecoin? | Marlin | Hlava a ramena | Burzovní krachy | Axios | Prostor k růstu | Steve Huffman | ChatGPT | Výrobce oděvů | Zpravodajský server | Winners Investments o.c.p., a.s. | Jestřábí cyklus | Uvolněné měnové politiky | Index ČSOB | Zásoby zemního plynu | Neel Kashkari | FinCEN | Euro k americkému dolaru | Odraz bitcoinu | Filip Louženský | GEA | Pád Tesly | Obsluha státního dluhu | Úvěry do realit | Hodnota společnosti | Jednotné Rusko | Jak funguje psychologie | Odkup akcií firmy | Kryptoměnové transakce | Zvyšování cen | Rostoucí úrokové sazby | Celkové investice | Nezávislost na Srbsku | Určování trendu | Jack Ma | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Dlouhé pozice | Evercore | Federální úřad pro letectví | Co je to fundamentální | Prezident Biden | HTZ1 | Výborné společnosti | Dukascopy | Analytický tým FXstreet.cz | Opce a arbitráž | Ukazatel rozkolísanosti | Friedrich Merz | Premiér Mark Rutte | Strategie pro různé úrovně volatility | Války | PTR | Lululemon (LULU.US) | Llama | Lithium | Řízení otevřených pozic | Západní země | Snap Inc | Foxconn | Výzkumný ústav | Zveřejněné údaje | Demo účty na forexu | Ruské podniky | Sandbox | Kolektivní investování | Míra nezaměstnanosti v USA | Online trading konference | Vývoj | Carson Group | Sell in May and go away | Varianta omikron | EBAY.US | Použití stejného objemu lotů | Cena paládia | Obchodní platformy | Pasivní investoři | Plány Facebooku | Češi | Oznámené štěpení akcií | Skryté chyby | Voyager Digital | Data z trhu práce | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Noční můra | Regulace finančních trhů | Mobileye | Závislost na ruských energetických surovinách | Čínské dluhopisy | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | USD Coin (USDC) | Australská centrální banka | Allianz | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Sarasin | Panevropský index | Kryptoměnový podnik | Nákupu státních dluhopisů | US2000 | Předběžné finanční výsledky | Poskytovatelé signálů | Pesimismus | Globální růst | LHA | Jak se vyhnout ukotvení | Pokračování růstu | Ceny bytů | Kupní (call) | Radim Dohnal | Velký propad | Nákup ropy | Izraelská společnost Mobileye | Brent Crude Oil | Prodej elektromobilů Tesla | Rizikový faktor | Maxim Rešetnikov | Jana Steckerová | SoFi Technologies | Měnový pár EUR/CZK | Analýza akcie | Investice do umělé inteligence (AI) | DPH | Americká automobilka | CryptoGlobe | EUR | Klimatická opatření | Pověst značky | Akcie výrobce videoher | Kryptoaktiva | Akcie Coca-Cola (KO) | FDA | IMI | Spotřebitelské výdaje | Akcie BHP | Ztrátový obchod | GBE Brokers | Oceňování akcií | Bundesbank | Rozpočtový schodek USA | Outperform | Přijmout euro | Počet aktivních klientů | Investice do čínských akcií | Rezignace | Býčí formace | Čína a Spojené státy | Vyhlašování zpráv | Dominik Moser | Úvěrový trh | Akcie MU | Podpora vývozu | Investiční firma | Transněfť | Nezaměstnanost v eurozóně | Propady akciových trhů | Standard & Poor's | BMPS | Contipro | Vlastní prostředky | Ředitel americké ropné společnosti | Levné peníze | Zchlazení poptávky | Nedostatek čipů | Očekávání trhu s volatilitou | Analytik Joe Manimbo | Kalifornie | Vít Hradil | Ambasador | Srbská komunita | David Malpass | Přemýšlení | Volatilní | Státní majetkový fond | Bitcoin 2022 | Vhodné příležitosti pro nákup | Společnost McDonald's | Pokročilí obchodníci | Starosta New Yorku | Devon Energy | Brokeři | Poměr potenciálního zisku a rizika | Yandex | Accenture | Oživení cen | Alibaba akcie | Čínská továrna | Hlavní úrokové sazby | Galderma | Salesforce | Falešný průraz | Realitní firmy | Roche | Riziko poklesu cen | Purple Levels | Automobilový sektor | OTP | JP Morgan Chase | Australský dolar | XOM | Práva na dividendu | Swissquote Bank | ETSY.US | Vyhlídky dolaru | Elektroničtí poradci | Itálie | Ampere | Cílový trh | Euro proti dolaru | Bookmap | McDonald's | Snížit úrokové sazby | Stoxx | Společnost AltSignals | CBDC | Co je Polygon? | Take Profit | Česká vláda | Cena emisních povolenek v EU | Proč investovat do Cardana? | Qualcomm | PEPP | Altcoin | Emise | Vývoj ceny zlata | Britští zaměstnavatelé | Prodejní opce | Maloobchodní gigant | Výkonný ředitel | Spoření a investice na penzi | Akcie firmy | Texas | Vlastní kryptoměny | První den obchodování | Tencent Holdings | Výroby baterií | Vývoj na akciích | Finanční aktiva | Analýzy opcí | Smysl života | Isabel Schnabelová | Očekávání | Cíle v oblasti klimatických rizik | Osobní rozvoj | Korelace | Mimořádné daně | Finanční injekce | Jüan | Estee Lauder (EL.US) | Program nákupů dluhopisů | Silvana Tenreyro | Snižování rozvahy Fedu | Rozdělení akcií | Otevřené pozice | Důvody k nákupu | Russell 2000 (US2000) | Prodej zboží | Politico | GlaxoSmithKline | Cena žlutého kovu | Inflace v září | Zelené ekonomiky | Hospodářské stimuly | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Daňové ráje | Tomáš Jaroš | Tipy pro začínající | Úrokové sazby v eurozóně | Výsledky roku | Poslanci | T-Mobile | Nikl | První krize | Amazon Web Services | Skupina ekonomicky vyspělých zemí | Plány podniku | CMC Markets | Geely | Douglas | Hodnota trhu s kryptoměnami | Ukrajinský premiér Denys Šmyhal | L.F. Investment | Cena severomořské ropy | BNB | Inflační riziko | Chile | Hackerské útoky | Konkurent | Ruská centrální banka | Zajištění proti riziku | Výpadek příjmů | Novo | Pozitivní signál | Předpověď ceny | Brand Finance | Pozitivní nálada | Snížení dluhu po pandemii | AUD/NZD | EUR/JPY | Společnost Nasdaq | Nová měna | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Zasedání ČNB | Filantrop | SCMP | Dot-com horečka | Veřejné finance | Howard Silverblatt | Uzavřít část pozice | Informační systém | Keir Starmer | Uvedení Porsche na burzu | Způsob myšlení | Turecká krize | Novartis | Schodek státního rozpočtu | Náklady na financování | FAA | Ark | Populární indikátory | Příležitost k nákupu | ICT Holding | Bear market | Ruské invaze na Ukrajinu | Nejúspěšnější sektory | Oživení ekonomiky | Trh práce | Technologie společnosti | Tovární objednávky z Německa | Zvýšení produkce ropy | Roční míra inflace | Konference pro vývojáře | Evropská komise | Spekulace na pokles cen | WeCHat | Pro investory | Trading na finančních trzích | Diverzifikace | Plynovod Nord Stream 2 | Skupina G7 | Masivní propouštění | Golden Goose | Philip Morris ČR | iShares | Index BSE Sensex | Aramco | Swiss | Crypto | Investice | Ztráty společnosti | Počáteční marže | Britská centrální banka | Plán investic | DXY | Německý automobilový koncern | Aktuální kurzy měn | Procentuální zisk | Dodávky energií | Výnosy britských státních dluhopisů | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | Spotřebitelský sektor | Vývoj ceny ropy Brent v USD | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Arbes | Majitel TikToku | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Proč investovat do Binance Coin? | Support | Návrat inflace | Akcie Lufthansy | Allianz Trade | Výkonná rada MMF | Chování | Patrik Klempár | Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication | Truist Advisory Services | Ziskové obchody | Vládní fond | Finanční produkty | Coin Metrics | Podnikatelské aktivity | Edge | Zóny supportu | Akvizice | Japonské firmy | Lednová inflace | Index aktivity | Virgin Galactic | Dopad na akcie | Přesnost | Společnost Seznam.cz | Globální ekonomické zpomalení | Česká měna dnes | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Achim Wambach | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Margrethe Vestagerová | Advanced Micro Devices (AMD) | Hluboká recese | Škoda Auto | Dubajská burza | Jak číst grafy | Americký akciový trh | ADP report | Růst amerického dolaru | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Měnové krize | Výsledky XTB | Zajímavé peníze | iPhone | Úroková sazba Fedu | Current Ratio | Dollar Tree (DLTR.US) | Zpravodajské společnosti | Ifo | Terminály na LNG | Webinář | Japonské akcie | První obchody | Významný pokles trhu | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Úspěch v investování | Společnost Polymetal International | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Platformy MT4 | Blackstone | Great Wall ORA | Prohlášení skupiny | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Susannah Streeterová | Britská libra | Výsledková sezóna s XTB | Akcie zahraničních vlastníků | Špatná nálada | Intervence | Zkušení obchodníci | Zajímavé zisky | NYSE | Výkon ekonomiky | Společnost Cisco | Účetní rok 2023 | Modelový příklad | Trh s dluhopisy | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Kryptoburzy | Ceny kakaa | Tým Arbes AMS | Broadcom | E.ON | Valíd | Čistý příjem | The Moscow Times | Statistické metody | Asijské měny | Jednání skupiny OPEC+ | Azitra | Interactive Brokers | Klesly akcie | Měnový pár GBP/USD | Vklady | Rizika v tradingu | Experti | Technická analýza | Počáteční zisky | Šéf německé opozice | Produkce energie | Gautam Adani | LSEG | Trend měnového páru | Vzdělávat se | Veřejná nabídka akcií (IPO) | Futures kontrakt | Ruský ministr hospodářství | Bezpečný přístav | Rekord | ADR | Bull run | Nižší sazby | Objem maloobchodních tržeb | Přeshraniční platby | Vstupní náklady | Raiffeisenbank | Zpevňování koruny | Bitcoinového ETF | Růst společnosti | Objem fúzí a akvizic ve světě | Nezávislost | Bitcoiny | Daň na banky | Průměrný výnos | Rizika investování do Etherea | Psychologie rozhodování | CDR | Mladší generace | Spuštění digitálního eura | Návrh zákona | Stop-Loss | Psychické rozpoložení | Russell 2000 | Olívia Lacenová | Coal India | Evropský index | Ruský premiér | Evropské měny | Býčí výhled | Změny v pohybech cen | Obchodování na finančních trzích | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Dění na trzích | Rozhodování o obchodování | Prohlášení tradera | Columbia Threadneedle Investments | Návyky | Zvýšení minimální mzdy | Čtyřhodinový graf | Důvěra v ekonomiku | Bidenova administrativa | Hospodářské turbulence | Energetické akcie | Společnost Apple | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | Vývoj mezd | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Účely primární veřejné nabídky | Americké investiční banky | Asijské trhy | Investování do fondů | Obchodní seance | Index Nikkei | Impuls | Český statistický úřad | EUR/USD | Pracovní místa | Bruno Le Maire | Bruegel | Na burze | Oživení čínské ekonomiky | Index ekonomické nálady | Ruská vládní strana Jednotné Rusko | Analýza Moderna akcie | General Electric | Příkazy a velikosti pozic | Základní analýza akcií | The Sunday Times | Pokles akcií | Nálada v průmyslu | Administrativa prezidenta | Akcie Walt Disney | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Krypto burzy | Javier Milei | Credit Suisse (CSGN.CH) | Akciové burzy | Von der Leyenová | LULU | Tvrdé sankce proti Rusku | NFP | General Motors (GM) | Dobré výsledky | Předseda představenstva | Reality | Sydney | Šéf Fedu Jerome Powell | Digitální aktiva | Mediální společnost | Výhled ekonomiky | Cena kryptoměny ethereum | Goldman Sachs | Švédská koruna | Strach | Prezidentské kampaně | Čtvrtletní zisk | Cena opce a její složky | Investiční příležitost | Neckline | Cena bitcoinu | Největší evropská automobilka | Penzijní fondy | ČSOB | Presale Metacade | Finanční páka | SOK | Hlavní zprávy | Nařízení o regulaci kryptoměn | Kansas City | Společnost MTS | Anthropic | Konkurenti | Profesionální obchodníci | Prodej dětského pudru | COT report | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Evropská měnová unie | Profesionální trader | Akcie společnosti | ETH | Základní analýza | Chování trhu | Agentura AFP | Základní pravidla obchodování | Norská vláda | Solidarita | Američtí vojáci | Stochastický oscilátor | Obavy z ekonomického dopadu | Pesimistická nálada | Pivovar | Softwarová společnost | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Petr Knap | Benchmark | Cloudflare | Cena pšenice | Milionáři | Rostoucí výnosy | Generální ředitel XTB | Vlnový pattern | FTX | Opatrný optimismus | Balík inflačních úlev | Supporty a rezistence | Rotterdam | Lévi-Strauss (LEVI.US) | Akcie společnosti Etsy (ETSY.US) | Včerejší obchodování | Lagardeová | Nejvyšší soud | Stav trhů | Průměrné mzdy | Force | Účetní rok | Výnosové křivky | Demografie | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Digital Currency Group (DCG) | Cenné papíry | Hashrate | Elektronické obchody | ČR | Výnos | P/S | DeFi | Velcí investoři | Úspěšný trader | Přípravy na možný vstup na burzu | Akcie Lululemon | Uranium Energy Corp (UEC.US) | Američtí centrální bankéři | The Washington Post | Příležitosti a rizika | Budoucí pohyby | Kryptoměna Bitcoin | Daimler | Honduras Prospera | Výrobní sektor | Nákupy státních dluhopisů | Vstupovat do obchodu | Medvědí výhled | RBC Capital | Diem Association | Evropský statistický úřad Eurostat | Charles Hoskinson | 100 miliard dolarů | Prodeje aut | RBS | Freddie Mac | Plány obnovy | Frakování | Akcie TSLA | Měnový systém | AOL | IHNED | Asijské akcie | BreakEven | Vítězství Německa | Dodávky automobilů | Delta | Schválení ETF | Zalando | Vyhodnocování vlastních obchodů | Rizikovost | Plán na snížení daně | Zhejiang Huayou Cobalt | Likvidita na trhu | Vývoj na trzích | AI | Globální banky | SMA | Medvědí Pin Bar | Křiž smrti | Snížení likvidity | Vzdělávání | Komise pro regulaci akciových trhů | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Vzácné kovy | Juliána Mochnaľová | Opatření v Číně | Slabá poptávka | Další halving | Plyn v EU | Dosažení úspěchu | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Dopravci | Rozpočet Německa | Rozhodnutí o sazbách | Styl obchodování | DWS | Technický indikátor | Reddit | Cena emisních povolenek | IDEA | Technické rezistence | Dodávky ruského plynu | Šéfové | Zkrocení inflace | Jiné měny | Správci majetku | Intel Corporation | ESG | Index DOW | Import | Znehodnocování vkladů | Analytik Broker Consulting | Binance Coin | Ruský fond | Zvýšení sazeb Fedu | Posílení | Obchodování s digitálními měnami | Německý akciový index DAX | Den prezidentů | Microsoft Corp. | Aurélius | Expanzivní fiskální politika | Reálné ekonomiky | Airbus SE | Zásoby zemního plynu v USA | Londýn | Exchange | Investiční portfolio | Supervelmoci | O2 Czech Republic | Forexový trh | Význam sebedůvěry | Základní pravidla | Akcie roku 2020 | Uložení volných peněz | Miliardář Elon Musk | Společnost Huawei | Státní dluh | MAE | Nižší daně | Výsledky obchodování | Potenciální ztráty | Presale kryptoměny | Zhodnocování peněz | Black Widow | Zpomalující ekonomika | Hluboké recese | Akcie Exxon | O2 | Petrus Advisers | Psychologie spotřebitelů | Aninda Mitraová | Avast | Dedolarizace | VinFast | Asos | Jak opce odhalují očekávání trhu | Statoil | Obchodovat na burze | Bayer | Turecká měna | Coca-Cola | Euro k dolaru | Katar | Graf zlata | Směřování měnové politiky | Kontrakty | INR | Německé finanční společnosti | Regulace a likvidita | Akcie RWE | Uhlíkové neutrality | Ferrari | Co je Chainlink? | Výsledky ČEZ | WallStreetBets | Způsob obchodování | Značka Gucci | Capitalinked.com Radim Dohnal | ViralBrothers | Akcie Ralph Lauren | Federální úřady | Drahý plyn | Polymetal International | Nákupní příležitosti | Christine Lagardeová | ČEZ Pavel Cyrani | Bohumil Trampota | Propad cen | Švýcarská centrální banka (SNB) | Zvolení Pellegriniho | Cathie Woodová | Opce a podnikové události | Microsoft (MSFT.US) | Největší světové ekonomiky | Největší IPO | Federální rezervní systém (FED) | Očekávání ČNB | AUDUSD | Akcie v Evropě | FinTech | Období bez trendu | Index DXY | Praxe | Nasdaq100 | Společnost Didi | Coinmarketcap.com | Rozšíření indexu DAX | Platební neschopnosti | Včerejší seance | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americké ekonomiky | Index NASDAQ 100 | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Britové | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Oficiální údaje | Rijád | Globální krize | Futures na S&P 500 | Sentiment na trhu | JPY | Inflace v České republice | SMIC | Kč/USD | Význam sebedůvěry a disciplíny | H&M | Akcie Palo Alto Networks | RUS50 | Metaverse | Zvyšování těžby | Potenciál trhu | Premiéři zemí Evropské unie | Béžová kniha | Švýcarské finanční centrum | Jak se stát lepším investorem | Uranium Energy | Vývoj dolarového indexu | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Instagram | Síť Threads | Americká investiční banka | Psychologické pasti v tradingu | Plánování obchodů | Co se děje na finančních trzích | Polovodiče | Měření volatility | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Pojišťovací společnost | Zajištění portfolia | Cena americké ropy | Odhad HDP | Upravený zisk | Poradce Bílého domu | Akciový index MOEX | Index Russell | Společnost Sentix | Cenové úrovně | Co je Ripple? | Parag Agrawal | Vakcinace | SoftBank Group | Streamovací služby | Akcie Anglo American | Více peněz | Casino | Faktor udržitelnosti | Kovy vzácných zemin | Zájem o nové transakce | IT skupina | Posilování dolaru | Směřování trhu | Aktuální informace | Objem nouzových rezerv | Německý export | Le Penová | Německá společnost | FTT | Spořit na důchod | ÚOHS | Praní špinavých peněz | Hugo | Pokles dolarového indexu | Changpeng Zhao | Wonderinterest Trading | Tadawul Group | Standard & Poor's 500 | Podnikové objednávky | Projekce | Znehodnocení | Posilování koruny | Protistrana | Výpočet ADR | Magnát | Peníze | Nabídky akcií | Rezistence | Dohled nad bankami | RIVN | Pandemie COVID-19 | Ropné a plynárenské společnosti | Německý automobilový sektor | Přidání investičních plánů | Nastavení indikátoru | Robert Habeck | FB | Zpracovatelský sektor | Hendrik Meyer | Rheinische Post | Dezinflační proces | Nafouknutá bublina | Ukazatel | Suezský průplav | Nord Stream 2 | Bankovní rady ČNB | Vývoj měnové politiky | Obrovský potenciál | FedWatch | GBP/JPY | Rozhodnutí ECB o sazbách | BREAKING | Akcie MONETA | Francie | Americký dolar dnes | Kryptoměnové ETF | Jannis Samaras | Praktické využití indikátorů | Pokles kurzu | Trh s nemovitostmi | Logistické problémy | Palantir Technologies (PLTR.US) | Průmyslové zakázky | TerraUSD | AMS | Institute for Supply Management (ISM) | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Investiční analytik | Americká média | Nové akcie | Bankovní skupiny | Title Transfer Facility | ASIC | Hýbat trhy | Zvýšení důvěryhodnosti | Konsensus analytiků | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Zastropování cen energií | ČNB Rusnok | Úřad pro hospodářskou soutěž | Akcie Nvidie | Jestřábí komentáře | Americká ropa | Nestlé | Americká lehká ropa WTI | Akcie na burzách | Vliv trendů ve spotřebitelském chování na ekonomiku | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Marika Čupa | Total | Freedom Finance Europe | Rychlý vývoj | NVDA.US | Snižování úroků | Zdravotní péče | Spikevax | Medvědí trh | Šíření mutace | Prognóza | Rizika investování do Bitcoinu | FTSE 100 | Evropské firmy | Pozorování | Služby | Norsko | Pozitivní zprávy | Too Big to Fail | Rekordní maxima | Kolísání kurzu | Zisky bank | Devalvace čínské měny | Očekávaný růst poptávky | Histogram | Profi trader | Tvorba pracovních míst | FedEx | Hlavní události tohoto týdne | Akciový analytik | ALUMINIUM | Maďarsko | Valná hromada ČEZ | Klimatické změny | Patria Online | Nasdaq Composite | Zvláštní ekonomická zóna | Inflace ve Španělsku | Evropský výrobce letecké techniky | Snížené náklady | Měnová politika Fedu | Růst deficitu | Index volatility CBOE | Saxo Bank | Čerpání peněz | Zpracování informací | Cena bitcoinu dnes | Borsa Italiana | CSCO | Běžný účet platební bilance | Plaza Accord | Adani | New York - Nymex | Nedostatečná příprava | Investiční strategie | Zvýšení těžby | Obří fond | Electronic Arts (EA.US) | Barel ropy | Amgen | Společnost TotalEnergies | Swapy | Stochastický | Discord | Sociální sítě | Palladium | Americký Fed | Nová makroekonomická prognóza | Britský akciový index FTSE 100 | Tiff Macklem | Cronos Group | Představitelé ECB | Makléři | Vakcíny proti koronaviru | Medvědí signál | Globální hospodářský růst | Solidní výnosy | Použití indikátoru | Turecký státní majetkový fond | Obchodování na trzích | Nicola Sturgeonová | Korunový trh | Technologická skupina | Ropa WTI | The Economist | Spekulovat | Francouzský plán na obnovu ekonomiky | Micron | Cenové tlaky | Akcie Tesla (TSLA) | Zájem obchodníků | Tipy na zajímavé akcie | Frakční akcie | Obavy trhu | Výsledek hospodaření | Simon Peters | Komoditní sektor | Podpůrné programy | EU Tax Observatory | Munich Re | Americký dolar | Americká softwarová společnost | Česká zbrojovka | Disney (DIS.US) | Akcie SPCE.US | Bogdan Maioreanu | Širší index S&P 500 | ATVI | WIG20 | Výrobce pneumatik | Shenzhen Composite | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Sportovec | Bankovní rada ČNB | INTC.US | Citlivost na volatilitu | ONE | NASA | Nasdaq v New Yorku | Akcie Coca-Coly | Ruský prezident | Pověst | Nabídka akcií skupiny Coloseum | Čínské úřady | Kabinet | Držení pozice | Ulta Beauty | Společnost Pfizer | Středoevropské měny | SRI | Michail Mišustin | Omega | Výkon | České předsednictví | Myšlení | Developeři | Agentura Kjódó | ANZ Bank | Vývoz LNG | Brexit | Ondřej Novotný | Varianta koronaviru | ZEW index | Devalvace měny | Tržní signály | Záchrana Credit Suisse | Vlastní obchodní metody | Admirals | Recese ve Spojených státech | Zadržování vody | Vládní představitelé | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Dovoz | Tesla Elon Musk | Ceny energií v Evropě | Dolar dnes | Graf AMD akcie | Závod na elektromobily | Evropské burzy | Umělé inteligence (AI) | Výzkumy | CSI300 | Valná hromada | Ruská federace | Provident Financial | EURUSD | Konvergence | Pozornost investorů | Růst trhu | Uhelné elektrárny | Nikkei | Burzy | Nejbohatší | Martin Marušinec | Růst cen ropy | Německý ministr hospodářství | Americké makro | USD/EUR | Falešné proražení | Vývoj léků | Akcie Didi | Ceny elektřiny | Ekonomika USA | Americká nezaměstnanost | Cherry Lane Investments | Krizové řízení | Americký prezident Joe Biden | Dopady epidemie | Soud v Haagu | Snížení dluhu | Dot plot | Člen ECB | Investování v Česku | Venture Capital | Progres | Pandemie COVID | Výkonnost indexu | Investování do kryptoměn | The New York Times | Sentiment na Wall Street | Spotřebitelská nálada v Německu | Zajišťovny | Primární veřejná nabídka (IPO) | Kellnerovy plány | André Kostolany | Wonderinterest Trading Ltd | Největší ztráty | Data z amerického trhu práce | Parlamentní volby | Bond | Nedostatkové čipy | Produkty a služby | Broker | Zničení Ruska | Vakcína | Indický index BSE Sensex | Výpadek financování | Největší firmy | CFD (Rozdílové smlouvy) | Slovenská vláda | Implikované volatility | Krátká pozice | Oliver Blume | Býčí sentiment | Válka na Ukrajině | Složené úročení | Akciové indexy | Americký prezident | Cash flow | Investing.com | Proražení | PYPL.US | Balkánské země | Bitso | Společnost Shell | EEX | Nejznámější kryptoměny | Moderna | Fungování firmy | Státní ropná společnost | Posílení koruny | Allspring Global Investments | Britská obchodní komora | Velikost pozic | Vybírání zisků | Trendová období | Sazby hypoték | Export | Změna klimatu | První štěpení akcií | Aker BP | Nálada v Evropě | Ekonom BHS | MCADE | Odškodné | Varianční analýza | NFLX | Čínské technologické firmy | Sociální nepokoje | ADBE | Tesla (TSLA.US) | Průmyslové objednávky | Baterie do elektromobilů | Očekávání investorů | Puma (PUM.DE) | Podmínky na trhu | Letiště v Aténách | Zisk indexu S&P 500 | Riziku bankrotu | Hyperinflace | Dolar roste | Cena Virgin Galactic akcie | Nigérie | PYPL | WASDE | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Zynga | Historická volatilita | Petr Koblic | CBO | Metalurgie | Zastavení poklesu | Natural Gas | Vyšší úrokové sazby | Fear of Missing Out | Radikální změny | Prodej automobilů | Boom | CD Projekt | Tržní hodnota firmy | Výroční zprávy | Ruská společnost | Portfolio | Prodej vozů | The Italian Sea Group | Vládní opatření | Statistický úřad Eurostat | Centrální banky USA (Fed) | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Energetická společnost | Jaroslav Brychta | Mezinárodní agentura pro energii | Komise pro cenné papíry (SEC) | Globální ekonomiky | Manfred Schlumberger | Swissquote | Rebalance | Vyšší dividenda | Západní sankce | Platby v kryptoměnách | Příprava před obchodní seancí | NAHB | Šok | Zpřísňování měnové politiky | Pochybení | Obchodní tipy | Morgan Stanley (MS.US) | Vyšší zhodnocení | CAC 40 | Hodnocení současné situace | BCA Research | Kapitálové rezervy | Emocionální rozhodování | Fannie Mae | Riziková averze | Energetické zdroje | Dovoz ropy | Rozpočtová politika | Rychle zbohatnout | Cowboy | BNY Mellon Investment Management | Ekonom společnosti | Hongkong | Finanční instituce | Rostoucí ceny ropy | Průměrná volatilita | Evropská inflace | Italský premiér | ByteDance | Rozvahy Fedu | Výsledky za první čtvrtletí | Obchodní platforma | Chaos na finančních trzích | Americký index | Inflace | Automobilka | Indexy aktivity | Zavedení eura | Společnost Emirates | Kroky Bank of England | Warren Buffett a Charlie Munger | Trh s ropou | Unie | Fialova vláda | Britský premiér | Extrémní nárůst | AMC.US | Berlín | Prudké pohyby | Ekonomická aktivita | Akciový index S&P 500 | Tisková konference Bank of Canada | Regulace | Formace hlava a ramena | Republikánská senátorka | Béžová kniha Fedu | Kofola | Plány na podporu ekonomiky | Ocel | NFP americký dolar | Ranní zpráva pro tradery | DLTR.US | Institut Ifo | Obrovské zisky | Sazby v Číně | Model 3 | Noviny | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Ceny stříbra | Commodity futures trading | Hertz | Exekuce | Ropné společnosti | FTC | Roger | Japonská automobilka | Hynix | Carry trading | Inflační spirála | IT společnosti | Fiat Chrysler Automobiles | Události roku | Plynárenské firmy v Norsku | Pomoc ekonomice | Trh s elektromobily | US500 | Výše dividendy | Xiaomi | Tovární objednávky | Emirates | Boj s inflací | Current ratio | Zájem o akcie internetových firem | Institucionální objednávky | Hyundai | Velké firmy | Snížení nákladů | Daňové škrty | UniCredit Bank | Zvyšování sazeb Fedu | Emise skleníkových plynů | Svět kryptoměn | Zasedání FOMC | Tržní trendy | Roční růst | Tržní podíl | Propad ceny akcií | Platební neschopnost | Fitch Ratings | Bitcoinové transakce | Separatisté | Trpělivost | Kapitál | Bankovní holdingy | Posilování amerického dolaru | Rostoucí ceny energií | Colt CZ | Týdenní pivotní body | Souhrn finančních trhů | P.A. | Supply | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Nadšení | Devizové rezervy České národní banky | Ronin | Dolary | Jednotné měny | Airbus | Odkupy akcií | MPO | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Ceny pozemků | Populismus | Svaz německého průmyslu | Informace o průměrné denní volatilitě | PMI pro sektor | Elon Musk | Fintech společnosti | Oživení trhu | Nízké úrokové sazby | IEA | Mluvčí PPF | Do Kwon | Zvýšení sazeb | Cestovní kanceláře | GBP/USD | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Limity ztrát | Stavebnictví | Vládní výdaje | Zpomalení ekonomického růstu | Akcie Google | Bloomberg News | Grant Shapps | Vyšší náklady | Investovat | Dvojitý vrchol | NTAP | Dovednosti | Hrubý domácí produkt (HDP) | Borgis | Ron DeSantis | Ochota riskovat | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Čistá energie | Státní investiční fond | Ekonomický vývoj | Emoce pod kontrolou | Hospodářský institut | Anglie | Obchodní příležitost | Blízkovýchodní akciové trhy | Portfolia ETF | Solární energie | Týdenní shrnutí | Nástroje řízení rizik | Akcie Airbus | Šíření nemoci | TRY | Výhody obchodního plánu | Caterpillar | Trendy v chování spotřebitelů | MT5 | Program Antivirus | Viry | Hertz Global | Velké instituce | Pravidelné investování | Výkon společností | Spike | Investice do těžby | Tržní pohyby | Zrušení úročení rezerv bank u ČNB | Skokové posílení | EUR/PLN | Dodávky čipů | Plán růstu | Odpojení Ruska | Historie Douglasu | EverTrader | Der Spiegel | GBP | Just Eat Takeaway | Vladimír Holovka | Pro tradery | Jednotná evropská měna | Model Y | Česká společnost | Technologické centrum | Snížení DPH | Generace Z | Union générale | Gigant Gazprom | Špatné úvěry | 1 milion | Riot Platforms | Cenové pohyby | RWE | Šéf Bílého domu | Stratégové | Snižování cen | Reverzní rozdělení | Těžaři bitcoinu | Prémie | Vatenfall | Zpráva | Válka | Odhad analytiků | Nejsilnější růst | Velikost obchodu | Tržní hodnota americké společnosti | Výrobci elektromobilů | Konzistence | Světová finanční krize | Tržní reakce | Zprávy | Údaje ISM | Maloobchodní prodejce | Zhodnotit své peníze | Ekonomické dopady | Světový obchod | Nejznámější kryptoměna | Dlouhodobé investování | Santiment | Aktivity v USA | Výkonnost společnosti | Představitelé Fedu | Vliv na ekonomiku | Jak se vyhnout strachu | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vojenský konflikt | Ukončit obchod | Tencent | Prodej | Instacart | Lepší výsledky | Scorpio Tankers | Rovnováhy | Obchodní trendy | EUR/CZK | Dotace | Zájem investorů | McKinsey | Fannie Mae a Freddie Mac | Banka JPMorgan | Softwarová firma | Příležitosti pro nákup | Rekordní zisk | Janet Yellenová | Údaje o ekonomice | Euforie | Technický výhled trhu | Meta (Facebook) | Vedoucí představitelé | CO2 | Prezident Javier Milei | Vývoj akcií | Nedostatek polovodičů | EUR/GBP | Makrodata | Francouzská automobilka | JOLTS | Energetické akcie v Evropě | Wyoming | BCM | Advent International | Celoroční výhled | Čínští výrobci | Nová prognóza | Investoři | Fiat Chrysler | Pokračující pokles | BitMEX | Revolut | Index asijsko-pacifických akcií | Skupina OPEC+ | Obchodní deník | RoboMarkets | Statistický nástroj | XAU/USD | Trojúhelníkové formace | Plán na rok 2024 | Sója | J&J | Fundamentální analýza akcie | Srbská centrální banka | Konec zvyšování úrokových sazeb | Upstream | Muskův tweet | Akciová burza | UBS | Report ADP | Farmaceutický sektor | HDP eurozóny | Dodd-Frank | Zhoršování situace | Daniel Kahneman | Online nakupování | Bloomberg | Ministerstvo obchodu | Nejistoty | Akcie Rivian (RIVN.US) | Hnědouhelné elektrárny | Oddlužení | OCBC | Fidelity | Reliance | Marc Chandler | Polymetal | Angela Merkelová | BaFin | Prezidentka ECB | Nejnovější výsledky | Očkování proti covidu | Americké prezidentské volby | PUM.DE | Negativní sentiment | Investiční | Obchodní týden | Nabídka | Evropská měna | AMD | Britské banky | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Platit daně | Společnost Google | Cena hliníku dnes | Bitfinex | Kurz americké měny | Jeff Bezos | Karina Kubelková | Posilování eura | Ceny ropy | Nové mutace | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Generativní umělé inteligence | Velkoobchodní ceny plynu | Bitcoin ETF | Spořicí produkty | Severní Korea | Index PPI | Obchodní plán | GAAP | Nové emise | Japonská vláda | Kurz jenu | MSCI Emerging Markets | Míra inflace ve Spojených státech | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Grayscale | Americký maloobchod | Pákový efekt | Akciový trh Nasdaq | Třída aktiv | Venezuela | Nárůst ceny | Jádrový index | Obchodní znalosti | Bez rizika | Zisk | Ceny elektřiny v Německu | Majitel | Bias | Hlavní kryptoměna | Peso | First Republic | ATR a ADR | JD.US | Arthur Hayes | Dostatek lithia | Sloučení | Toyota Motor | ČSSD | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Ipek Ozkardeskayaová | Akcie společnosti Kering | Den obchodování | Commonwealth Bank | Propad zaměstnanosti | Index STOXX Europe | Normalizace měnové politiky | Fiskální pravidla EU | Jak investovat do zlata | Britský ministr financí | Hrubý provozní zisk | Odhad růstu světové ekonomiky | Cena Virgin Galactic | Meme coiny | Makroekonomická prognóza | Averze k riziku | Investiční směnárna | Kulatá čísla | Ruské ropy | Evropské trhy | Bank of England | TSMC | Automobilka Toyota | Airbnb | Hospodaření státu | Uvedení společnosti na burzu | Gary Gensler | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Cena Etherea | Vzorce chování | Předpověď akcií | CPIA | Zveřejnění zprávy | Reálné mzdy | Byty | Cenové výkyvy | Rizika investování | Technická analýza BTC/USD | Stoupenci růstu sazeb v ČNB | Ekonomika Hongkongu | Obchodovatelné instrumenty | Obchodovanie | Volatilita na trzích | Firma Puig | Silný růst | Covidové krize | Vývoj sazeb | Index Stoxx 600 | Daniel Křetínský | Roboti | VIG | Vývoj ceny kakaa | Nové vakcíny | WSJ | Tiskové agentury | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Poptávka po ropě v Číně | Co bude dál? | Úpis akcií | Pohyby trhu | Hráči na trhu | Odvětví kryptoměn | Pojišťovna MetLife | Nabídka akcií firmy Flix | BABA | Energetický gigant | Česká měna | Budoucnost financí | PEG | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Odchod z Evropské unie | BP | Bill Strazzullo | Silné cenové tlaky | Prodej cenných papírů | DIS.US | Island | Bohatí | Christian Lindner | Nové regulace | Celkový trend | DOGE | Dvoutýdenní repo sazby | Hold | Pád banky | Zavedení digitální daně | Výroba v Maďarsku | Éra XTB | Maroc Telecom | Růst německé ekonomiky | Nižší poptávka | Funkční období | NSDQ | Ceny Bitcoinu | West Texas Intermediate | Sestupný trend | Gucci | Alstom | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Bydlení | Akcie společnosti Tesla | Čínské banky | Eurosummit | Diverzifikované ETF | EMEA | Average Daily Range (ADR) | Práce z domova | Kč/EUR | NATO | Tržní podmínky | CZ | 21Shares | Cena ropy brent | Index pařížské burzy | Tapering | CEO společnosti | Protest proti úsporným opatřením | Igor Orozovič | Společnost Lululemon | Šéf ČEZ Beneš | Kolísání cen | Leva | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Konsorcium založené Facebookem | Míra | Globální finanční systém | xStation | Akcie ve Spojených státech včera | RIOT | Slevy | Počet investorů | Politická nestabilita | Makroekonomické ukazatele | Hygienické produkty | TTF | Fond CPP Investments | Lyft | VOW1.DE | Udržitelnost | Alert | Obchodování s měnami | Poradenská společnost | Cukr | Baterie do elektroaut | Vyšší mzdy | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Hodnota aktiv | DiDi Global (ADR) | Netflix (NFLX) | E15 | Program nákupu aktiv | Inflační situace | Kupující | Invesco | Depozitní sazby | Meme akcie | Výrobce letadel | Demokraté | Německý DAX | Brusel | Hlavní události | Odhady trhu | Patria | Hong Kong | Strach ztráty | Úročení z nezainvestovaného kapitálu | Nový kapitál | Riziko volatility | Import ruské ropy | EP | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Nvidia Corp | Pokles tržeb | Uber | Všeobecné volby | PLTR.US | Aktuální kurzy | Obchodování s dluhopisy | Finanční technologie | Skupina Vivendi | Shooting Star | Akcie a dluhopisy | Vlastní digitální měny | Hedgeové fondy | China Evergrande | EBIT marže | Short selling | Digitální měny | Dodávky na trh | Italská banka | Opatření proti koronaviru | Úrok | Jednoduché tipy pro začátečníky | NHS | Evropské ekonomiky | Akcie firmy Kering | Implikace | Beyond Meat | Les Echos | Hodnota britského trhu | Biofarmaceutické společnosti | Akciové tituly | Ruská společnost MTS | Situace | Tlak medvědů | Důvěra investorů | České koruny | Agentura Reuters | Stock market | Obchodní ředitel | Rizikové příležitosti | Euronav | Koruna | Evropské akcie | Konec EET | DMA | Zpřesněný odhad | Agrofert | Spotřebitelský sentiment | ID.3 | Visa (V) | PFE | Výstupy z obchodních pozic | Výrobce léků | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Výrazný pokles | Nové příležitosti | Pokles investic | Tržní kapitalizace | UBS Global | Janine Řezáčová | Cenové prognózy | Strojové učení | Švýcarská banka | Finanční služby | Tesla dnes | Rozhodovací proces | Konflikty | Commodity Futures Trading Commission | Huawei | Akcie VIG | MAR.US | Akcie společnosti Walt Disney | Průzkumy | Nejprudší pokles | Trump dnes | Financial | Rozhodnutí centrálních bank | Hodnota akcií společnosti | Akcionáři | Emoce | Státní pomoc | Výhled ratingu | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Tržní ceny | Automobilka Škoda | Kontejnerová loď | Finanční ředitel | Warren Buffett | S&P | Ziskovosti společnosti | Plyn z Ruska | Odbyt elektromobilů | Polský premiér | Finanční výsledky | Skupina PPF | Vzdělání | Epidemické situace | Shell | Americký výrobce | Nepředvídatelnost | Handelsblatt | Akcie společnosti Amazon | Vývoj ceny akcií Tesly od začátku roku | Onemocnění | Propad | HDP Británie | Glass Lewis | Parabolic SAR | Rozpočtový přebytek | DJIA | Zelenskyj | Asociace | Midstream | Obchodování | Ropa Brent | Efektivní řízení otevřených pozic | Proč investovat do Chainlinku? | Zvýšení daní | Výrazné ztráty | Potenciální zisky | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Legislativa | Šéf Tesly | Akcie DiDi Global | Trigger | První rezistence | Signál k prodeji | Kryptoměny bitcoin | Společnost Berkshire Hathaway | Konec roku | Výkonnost | Telegram | Sazby ČNB | Riziko recese | Bell Curve Trading | Jane Foleyová | Finanční domy | Videokonference | Tržby z prodeje | Tisková konference ECB | Aktuální obchodní příležitosti | Phillips 66 | Monte dei Paschi di Siena | Rekordní růst | Údaje | Temasek | Elektrická auta | Kryptoaktivum | Chevron Corporation | Hlavní měny | Spotřební daně | David Card | Meta | Šéf bankovního dohledu | DAX (DE30) | Údaje o obchodu | Příklady rozdělení akcií | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | Nákupy dluhopisů | Jak na to | Oznámení | Investiční činnosti | Průmyslové komodity | Provozní výsledky | USD/ILS | Formy volatility | Výdaje v důchodu | Thyssenkrupp | Klesající klín | Situace v Británii | Změny v pohybech | Obchodní války | Bilion | Úspěšní tradeři | Exxon Mobil | Index šanghajské burzy | ZEW | MS.US | Lukáš Lipovský | Spotřebitelské ceny v únoru | Přeprodání | Výsledková zpráva | Společný podnik | Nájemné | Energetický sektor | Oslabení měny | Významné tržní pohyby | Ropovod | Adani Group | Psychologie pokročilých obchodníků | Korelační koeficienty | Úsporný energetický tarif | Aktivisté | Chuck Schumer | Kam až může cena akcie dojít | Finanční výkazy | Lichtenštejnsko | Důležité ekonomické události | Zahraniční investoři | Zasedání OPEC | Očekávání analytiků | Nomura | Produkce zlata | České firmy | Fenomén | Televize CNBC | Fungování trhů | Obnovitelné energie | Nástroje technické analýzy | Digitální ekonomiky | Covid | CVC Capital | Snižování sazeb | Bethesdy | Peter Lynch | Proč kopírování nedává smysl | Eurostat | Internetová sociální síť | Prezident | Reddit WallStreetBets | FXFlat | Firma Ampere | Vesmírné akcie | Vedoucí pracovníci | Obchodní dovednosti | Guido Imbens | Úřad Eurostat | Oanda | Ruský rubl | Deflace | Návrat poptávky | Index britských akcií FTSE 100 | Kristalina Georgievová | Propad kapitálu | Ralph Lauren | Investiční aktivita | Bankovní úvěry | Kontrolovat rizika | Zemědělské komodity | Obchodování s akciemi | Cena akcií společnosti | Růst inflace | Výroční zpráva | Petr Fiala | Cena povolenek | Obrovské pohyby | Graf | MOEX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Turecká lira | Sázka | Britské libry | Krátkodobé strategie | Obchodování na Wall Street | Akcie třiceti předních amerických podniků | Německé firmy | CFRA | Investiční banka | Historie firmy Douglas | Míra inflace v Súdánu | Cena akcií firmy | Energetická skupina | Spirit AeroSystems | Výsledky společnosti | Intervence ČNB | PwC | Zajištění na stáří | Společnost Verizon | PLTR | Rozhodování v tradingu | Instrument | Americké měny | Index S&P 500 | Společnost Volkswagen | Hodnota firmy | Praha | Recyklace | Index Nasdaq Composite | Berkshire Hathaway | Hypotéza | Německý výrobce | Evropský parlament | Uživatelské hodnocení | Metacade (MCADE) | Volodymyr Zelenskyj | Hospodaření | PSTH | Hospodářské cykly | Hazardní hry | ETF na bitcoiny | Prezident pobočky Fedu | Hrubý domácí produkt | Tržní úrokové sazby | Credit Suisse dnes | Sazby v USA | Porsche SE | Nejdůležitější události | Tipy na obchodování zlata | Investiční centrum | Šéfka britské diplomacie | Technické ukazatele | Upgrade | Důvěra investorů v ekonomiku | Bohemia Energy | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | L'Occitane | Hazard | CPI (index spotřebitelských cen) | Snížení emisí uhlíku | Americká banka | Finanční rok | Prognóza Fedu | Hlavní akciové trhy | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Volný čas | Short | Náhoda | ApeCoin | Vstup firmy Douglas na burzu | Petrochemická společnost | Analýza transakcí | Distribuce | Eurodolar | Akcie společnosti Beyond Meat | Vstupní signál | Měnová politika v USA | Ukazatel Běžné likvidity | Bitcoin dnes | Firmy | Graf vývoje | Opční trhy jako barometr sentimentu | Příjmy z reklamy | Nerozhodnost | Pár EUR/USD | Grafické karty | Mimořádný summit EU | Zadlužování | Nordea | Put opce | Index US100 | Oživení inflace | Konzervativní strany | Páka | Carrefour | Čínské zboží | Index cen domů | Podíl nezaměstnaných | Lamborghini | Německý akciový index | Medvědí divergence | JDE | Světová banka | Společnost PayPal | François Villeroy de Galhau | Akcie technologických společností | Investment management | Ministerstvo životního prostředí | Kryptoměnové burzy | Statista | USA Joe Biden | Běžný účet | Devalvace | CMA | HB Index | Růst zlata | Zveřejněná data | Nástroj | Kurz dolaru | Prodej elektromobilů | Výsledky | Europe 600 | Robustní strategie | Spotřebitelská nálada | Index volatility | Doktorát | HUF | Ekonomické oživení | Digitální platby | Rozložení instrumentů | Dění na finančních trzích | Tennessee | PwC Bob Moritz | Investice do vodíku | Ministři energetiky EU | Křetínský | Přehled o dění na světových burzách | Zápis ze zasedání Fedu | Autoinvest | Zdanění mimořádných zisků | Hugo Yasky | Dnes ČNB | Inflace v Česku | Spoluředitel | London School of Economics | Velká bolest | Finanční ztráty | Euroskupina | Hodnocení akcií | Hindenburg | Kanadská ekonomika | Rostoucí trend | EOS | DailyFX | High | Růst eura | Americká společnost | Investiční společnost | Permira | Plány na zavedení eura | Tržní sentiment | COCOA | Simple Moving Average | Title Transfer Facility (TTF) | Italská vláda | Inflační tlaky | Státy Evropské unie | Výkonnost Investičních plánů | Makro data | S/R hladiny | Siemens | Minulá výkonnost | Stellantis | CVS | Kepler Cheuvreux | Cena ropy WTI | Bank of America | Hypoteční banka | Úroda | Finanční krize | IBEX 35 | Florian Bieber | BNTX | Spot | TIM | Čínský prezident Si Ťin-pching | Thierry Breton | Pokles ceny | Australská firma | Fundamentální analýza | Andrej Babiš | René Remšík | Petr Lajsek | Day trading | Akcie Moneta Money Bank | Využití demo účtů | Zvyšování daní | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Financial Markets | Disciplína | Roboadvisory | APAC | Farmaceutické firmy | Adaptace strategií | Úspěšné příběhy | Retracement | Odchod z EU | Domácí dluhopisový trh | Ekonomická situace | Průmyslová výroba v Maďarsku | Špion | Raketový útok | Pivot Point | Rystad Energy | EUR/USD a GBP/USD | Nejistota kolem brexitu | Turecká centrální banka | Přední světoví těžaři | Cenový index PCE | Tým InstaForex | Barrick Gold | FXstreet.cz | Stimulační program | Bitcoinové ETF | Raiffeisen | Česká koruna | OECD | Brokers | Společnost Polymetal | Lubor Lacina | White paper | Zůstatek | Stimulační opatření | Hypoteční trh | Ripple (XRP) | Pozastavení aktivit v Rusku | Zisková firma | Schlumberger | Akcie farmaceutických společností | TBB | Decentralizace | OPEC+ | Německý PMI | Pandemie nemoci COVID-19 | Analytické společnosti | SAE | G10 | Mandát ECB | Počet úmrtí | Dnešní fundamenty | Různé úrovně volatility | CHF | EPFR Global | The New York Times (NYT) | BHS | Celková investice | Objem | Oživení primárních nabídek | Greenpeace | Měnový trh | Ruská vojska | Michael Saunders | Zvyšování mezd | Britská měna | Mt Gox | Míra nezaměstnanosti v Německu | Vytěsnění minoritních akcionářů | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Elektrické vozy | Nákup eura | Řecká krize | Obavy z recese | Společnost Arm | Halving bitcoinu | Dumb money | Ztrátové pozice | Čínské trhy | Ropné futures | Zpravodajský obsah | Těžby Bitcoinu | Ekonomické ukazatele | Dnešní aukce | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Bob Moritz | Prezident Trump | Pokles kurzu britské libry | Microsoft (MSFT) | Emocionální stav obchodníka | Backtestovat | Markus Krebber | Ruská společnost Delimobil | Nákup a prodej | Ziskové marže | Proč je to problém | Společnost Nvidia | Klima | Energetické podniky | Inverze výnosové křivky | ex | GDPNow | Vzdělávací video | Akcie Lyftu | Den díkůvzdání | Ministerstvo financí USA | PX START | Gavin Newsom | PSA | Deprese | Šéfové států | Inflace v Polsku | BDO | WEN | Akcie Volkswagen | Rozpočtový deficit | JNJ | Cenné papíry a burzy | Velké automobilky | Zákonodárci | Dostatek likvidních aktiv | Investovat do Bitcoinu | Monte dei Paschi di Siena (BMPS.IT) | Hlavní index CSI 300 | Investice do kryptoměn | Penny Mourdantová | Zvýšení úrokových sazeb | Ceny plynu v Evropě | Podnikatelská nálada | Propuštění | Slabší růst ekonomiky | Postavení na trhu | Alpaslan Çakar | Vision Pro | Zvýšení sazeb ČNB | Cena akcií Tesly | Čínské ministerstvo obchodu | iPhone 14 | Fyzické hotovosti | Akcie společnosti Hertz | Wall Street Journal (WSJ) | Poptávka po pohonných hmotách | Akcie firem | USA Donald Trump | Stablecoiny | mmBtu | Aktivity v Rusku | Společnost Lululemon (LULU.US) | Národní měny | Malajsie | Snížení daní | Subvence | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Swingový výhled | NGAS | Regulátor | Závod Volkswagenu | Výhody diverzifikace | Mluvčí společnosti | Shortovat | Offshore | Akciový index | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Investoři do bitcoinu | Dluhopisoví investoři | Akcie Alphabetu | RMB | Klíčové suroviny | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Kuaishou Technology | Demokraté a Republikáni | Investice do Metacade | Graf ceny akcií | Investiční platforma | Žádost o vstup na burzu | Společnost Yahoo | Rozpoutání války | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Čínská centrální banka (PBOC) | Britská premiérka Liz Trussová | Důchod | Exchange Traded Commodity | Signál na akcie | Obchodní investice | AMC | European Energy Exchange | GlobalFoundries | Klesající trend | Equal weight | Platforma Paytm | Pfizer | Jediné měny | The Guardian | Snížit emise | Pozornost | Důvěra spotřebitelů | Case-Shiller | Kuaishou | Mluvčí EK | Posílení amerického dolaru | Zpravodajská společnost | Země EU | NetApp | Situace v eurozóně | Vývoj inflačních očekávání | Úspěch v obchodování | AFP | Studie | Blízký východ | Josep Borrell | Truth Social | Investice do technologií | CME FedWatch | Joachim Nagel | Stavební povolenky | Tržní hodnota akcií | Triviální strategie | Míra úspor domácností | Finanční společnosti | Španělská ekonomika | Trading konference | Trojité dno | Macrotrends | Veřejný sektor | První obchodní den | Vojta Ostatek | Ant | Průraz | Arista Networks | Investiční produkt | Cena plynu | Šéf německé centrální banky | Indikátory sentimentu | Premiér Andrej Babiš | Deficit | Globální dění | EDF | Bit.plus | Polsko | Kolaps | Debut na trhu Nasdaq | Rio Tinto | Heiken Ashi | Oživení evropské ekonomiky | Volná pracovní místa | Automobilový průmysl | Ratingová agentura | Francouzský ministr | CzechInvest | Zbrojovka | Reakce trhu | Marriott | Predikce ceny | Investice do ropy | Studentská firma roku | CFDs | National Australia Bank | Louise Dicksonová | Patenty | Kanada | Taproot | Co je Metacade? | Figma Inc. | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Společnost AMC | Vypršení platnosti | Použití indikátorů volatility | USDRUB | Cenová hladina | Bankéř | Vodafone Group | Kering | Americké automobilky | Ceny domů | Sociální síť Reddit | Spekulace | Naše ekonomika | Alexandr Novak | Ceny zboží | Digitální euro | Hypotéky | Recep Tayyip Erdogan | Oživení poptávky po ropě | Roblox | Lukáš Kovanda | Současná situace | Školení | EY | Aktuální hodnoty měny | ERM II | Nájmy | Americký výrobce elektromobilů | tradingeconomics.com | LEN | Stratég firmy | Akcie Qualcomm | Přijetí | Rizika investice do Cardana | BMW (BMW.DE) | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Pokles produkce | Podrobnosti IPO | Nárůst cen ropy | Česká spořitelna | Změny na trhu | Velké banky | Jackson Hole | Premiér Kiril Petkov | Ruská invaze na Ukrajinu | Platforms | Kurz akcií | HUF/EUR | Rizika investování do Binance Coin | Akcie Exxonu | Začínající obchodník | Globální akciový index MSCI | Blue Origin | Generali Investments | Estee Lauder | Spuštění fondů ETF | USD/PLN | MWh | OPEC | Komise pro cenné papíry a burzu | Amazon (AMZN.US) | Ukrajina | Ropná společnost | Arrows | Frustrace | Jednání FOMC | Velké hospodářské krize | Reálný HDP | McAfee | Ropovod Družba | Shantanu Narayen | Marathon Digital | Přebytek peněz | Index výrobních cen | Tomáš Vahalík | Ekonom ECB | Egypt | Johnson & Johnson | Pokles cen ropy | BYD | Definovaný obchodní plán | Investice do nemovitostí | Pravidlo 10 000 hodin | Time Decay | Poptávka po nemovitostech | Ústavní soud | Bezpečné útočiště | Deficit rozpočtu | Znalost | Peníze na financování | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Open interest | Dnešní makroekonomické ukazatele | Maržový účet | Tvrdé sankce | Cenný papír | Američtí investoři | Ideální poměr | Wells Fargo | Ukotvení | Maloobchod | Optimistická očekávání | Ropná krize | Ruský akciový trh | Ford (F.US) | Natixis | Oslabení amerického dolaru | GME | Ruský Národní vypořádací depozitář | Společnost Cisco Systems | Plány na obnovu | Makroekonomické údaje | Mnozí investoři | Průzkum analytiků | Earnings | RH.US | Německé vydavatelství | CME | Zpomalení inflace | Nejistota | Inflace v EU | Trump | Rostoucí obavy | Hospodářský propad | Směnný kurz eura | Online platformy | Provozní ztráty | ATH | FactSet | Brands | Vývoz plynu | Pohyby na finančních trzích | Začátečník | Úspěšný obchod | Analýza trendu | NZD/CAD | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | XRP | Růst tržeb | Důvěra v tuzemské ekonomice | Plný úvazek | Akcie společnosti PayPal | Řetězec parfumérií Douglas | RBC | Fundovaný účet | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Příznivé údaje | Marriott International | Lotus Esprit | Winners Investments | Banka HSBC | Silnější dolar | Technické analýzy | Jachty | Splunk | Urals | Evropský regulátor | Krize v oblasti nemovitostí | Nasdaq Futures | Obchodování v Asii | Spořící účet | P/BV | Skupina ČEZ | Mexiko | Úpis akcií v USA | Michael Saylor | Obchodovat forex | Cinven | Euro dnes | SaaS | Vstupy | Akcie Barrick Gold | Neuspokojivé výsledky | Genesis | Obchodní strategie | Rystad | Inflace ve Spojených státech | Hackeři | Jak MCADE funguje? | Cloud computing | Haruhiko Kuroda | Varšava | Devizové trhy | Investiční služby | GBPUSD | Domek u moře | Obchodování s ropou | European Energy Exchange (EEX) | CzechCrunch | ProCent | Akcie Komerční banky | Macrotrends.net | Provozní výnosy | Nejvyšší soud EU | Rakousko | Problémy se subdodávkami | Obchodní ředitel XTB | Grafy | Společnost Meta Platforms | Index pařížské burzy CAC 40 | Stříbro | USDCAD | Oblasti rezistence | S&P 500 futures | Polský zlotý | Opatření vlád | Německá vláda | Levi&Strauss | Americký dolarový index | Klíčové události | Zpomalující růst | Německý Ifo index | L'Oréal | COPPER | Platby za plyn | Instituce | Spotová cena | Růst akcií společností | Britské státní dluhopisy | Turecko | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | Společnost BlackRock | Bank of Japan | Aktiva volatilní | SPCE akcie | Americké objednávky | Chamtivost | Sada dat | Podnikatelská důvěra | Propouštění zaměstnanců | Risk na obchod | Vedení UBS | Kukuřice | Jakub Hodan | Šíření nového koronaviru | Luxusní značky | Americké CPI | FAANG | Městský stát | Latinská Amerika | Digitální měny centrálních bank | Kryptopeněženky | Makroekonomický kalendář | Ekonomické úspěchy | Růst kryptoměn | Dopady epidemie koronaviru | LNG | Internet věcí | Aktuální problémy | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Průzkum Fidelity | Býčí signál | CPP | Libra vůči dolaru | Dobrá data | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Vývoj ceny zlata v USD | Periodické příkupy | Guvernér ČNB Rusnok | Devizové intervence | Americké akcie | Primární nabídka akcií | Federální rezervní banka | E-commerce | Světová rezervní měna | BBC | Exxon | Řízení rizika | Rada pro finanční stabilitu | Zakládání dalších nových podniků | Společnost China Life Insurance | Ceny zemního plynu | VASP | Trader Workstation (TWS) | Hongguang Mini | Telekomunikační společnosti | Dopad pandemie | MetaTrader | Nálada spotřebitelů | Evropské sdružení výrobců automobilů | Kongres | Prodeje dluhopisů | Rutina | Úroveň parity | Ekonomie | Správce digitálních aktiv | ATR | Energetická společnost ČEZ | Pellegrini | Pakt stability a růstu | Divize | Čtvrtletní výsledky společnosti | Nvidia | Pozitivní vliv | Kurzový závazek | Vládní pomoc | Vývoj měnového páru USD/JPY | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | PANW | Účet v bance | Bez poplatku | Přístup k aktuálním podmínkám na trhu | Letošní rozpočet Německa | Akcie Amazonu | Konkurenti společnosti Tesla | Roewe | Václav Smolka | Zadlužení | Evropská ekonomika | Dolar k japonskému jenu | Rozsáhlé investice | Rosněfť | Las Vegas | Aljazeera | Platidlo | Akcie Instacart | Protest | Společnost Beyond Meat | Omezení produkce OPEC | Průměrný roční výnos | Další růst | Audi | Akcionáři ČEZ | Zvýšená volatilita | Růst HDP Německa | Zelená dohoda | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | Firma CVC | MMA | Proočkovanost | Equinor | Asijské indexy | Zhodnocení kapitálu | Burza Crypto | Trh s futures | Trh | Akcie ve Spojených státech | Nárůst zásob | Opatření | Mezinárodní investoři | Bitcoin (BTC) | Snížení těžby | Bitcoinová ETF | Komise | University of Michigan | WeWork | Aktivita na trhu | Snížení daně z příjmu | List Financial Times | Crown | Blog | CL | Války na Ukrajině | Kanadská měna | Erste Bank | Burza Crypto.com | Společnost Alibaba | Viktor Orbán | Mentální Stop-Loss | Refinancování dluhů | Výkyvy | Výrazný růst | Techničtí tradeři | Finanční televize | Severomořská ropa | Podnikatelé | Fed | Značný zájem | Dealogic | MetaTrader 4 | Sankce vůči Rusku | Zahraniční obchod | Luis De Guindos | Základní pojmy | Dnešní zasedání Fedu | Celkové výsledky | První fáze | Společnost ByteDance | SEC | Francouzský CAC 40 | Reálná hodnota | Časový plán | Bailout | Ekonomické škody | Air France | Efektivní řízení | Analýza indikátorů | Lídři EU | Korekce | Indikátor ATR | Kurz české měny | Vývoz ropy | Upozornění | ING | Smíšené pocity | Nákup dolaru | Spotřebitelská důvěra v USA | Kostolany | OKTAGON MMA | Investice do Chainlinku | Sazby daně | Ideální čas | FIL | Vytvoření vlastní kryptoměny | The Information | Splácení zahraničního dluhu | Lobbistické skupiny | Akcie Philip Morris | Nové trhy | Hnutí ANO | Buffett | Money management | Tradingové webináře zdarma | Vývoj ekonomiky | Risk Management | Spotřeba ropy | Global forex | Kov | COP26 | Kjódó | Pražské burzy | DPH v Německu | Hlavní akciové indexy | Potenciální změny | Downtrend | Zveřejnění výsledků | Západní státy | Výběry | Apple | IPO Porsche | Krize eurozóny | Zboží dlouhodobé spotřeby | Odveta | Stabilizace izraelské ekonomiky | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Zahraniční investice | Prezident Emmanuel Macron | Vietnam | Walt Disney Company (DIS) | Akcie AMD (AMD.US) | Konkurenceschopnost | Světová banka (SB) | Dopad na trhy | Bid | Rušení pracovních míst v Německu | USDT | Globální recese | Úspory | Index Standard & Poor's | Úrokové sazby v Číně | Investiční poptávka | Zavedení bitcoinu | Lowe's | Nezaměstnanost v Austrálii | Přebytek peněz na trhu | Česká republika | Bank of Ghana | NYMEX | Yahoo | CNOOC | Freeport-McMoRan | MDNA Life Sciences Inc. | Hamás | Počet obchodů | Růst akcie | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | ThinkEquity | Vývoz do Číny | Swingové minimum | Asijské továrny | Ruské úřady | Posílení dolaru | Britská značka | Diskreční trading | Rizika investování do AltSignals | Stock | ANO | Apollo | Generální stávka | Jacob Frenkel | Obranný průmysl | Martin Malý | UBER.US | Německý plán obnovy | Negativní dopad | Kupní cena | Return On Investment | Burzovně obchodované fondy | VZ | Oblasti podnikání | Analytici finančního ústavu | Poměr P/E | Obchodní systém | Náklady na půjčky | Ochrana investorů | Rating | Akcie výrobce robotických vysavačů | Futures na Wall Street | Očekávaná data | Společnost XTB | Alligator | Vývoj těžby ropy | Směrodatná odchylka | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Koruna dnes | Pozitivní zpráva | Největší kryptoměna | Zastánci bitcoinu | Akcie aerolinek | Letiště | SNB | Soustředění | Christiane Hoffmannová | Koronavirová pandemie | Chorvatsko | Ceny futures kontraktů | Prezident Bukele | Hospodářský růst v Německu | Stimulační opatření v Číně | Microsoft | John C. Bogle | Maxim Manturov | USD/CHF | Příležitosti | Thajsko | Akcie Twitteru | Pohled do budoucnosti | Automobilový holding | BofA | Dopad na cenu | Adani Enterprises | UNWTO | Roger Cox | NFLX.US | Výběr akcií | Komodity ropa | VaR | USD/CZK | Vládní dluhopisy | Deloitte Technology Fast | Aktivity v Číně | Data z USA | Obavy z růstu inflace | Dezinformace | Daňové úlevy | Steen Jakobsen | Vedoucí obchodování | Salvador | Umělá inteligence (AI) | Vytrvalost | ACWA | Akcie Monety | Obchodní plány | Vláda v Pekingu | Základy obchodování | RBI | Mateusz Morawiecki | Společnost Tesla | Členové Fedu | Inflační vývoj | Penzijní fond CPP | Commission | Spotřebitelská inflace | Závazek | Defi | Shortování | Kurz eura vůči dolaru | Vytvoření nové digitální měny | Štěpán Hájek | Mluvčí automobilky | Srí Lanka | Změny cen | Sell | Správci aktiv | Akcie Alphabet (GOOGL.US) | Demokratické strany | Pokles sentimentu | Harris Financial | US100 | Technická analýza akcie Coca-Cola | Mistrovství | Long pozice | Siemens Energy | Cybertruck | Equity | Dollar Tree | Compound | Obchodování akcií | Obchodní instrument | Velikosti kontraktů | Kurz dolarů | Společnost GM | Pomoc Ukrajině | Skotská premiérka | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Dluhy | Dražší energie | Drahé energie | F.US | Ropné firmy | Masivní propad | JPMorgan Chase & Co. | Ekonomické problémy | Důvěra | Programování | Kraken | Reflexe | Masivní nárůst ceny | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Deficit nabídky | Prosperity | Index Nasdaq | FSB | Intel dnes | Přijetí bitcoinu | Stephan Flägel | Finanční investice | Ferretti | Příkupy diverzifikovaných ETF | Decentraland | Web3 | Starlink | Spolková vláda | Penzijní fond | British Airways | Obchodování zlata | Bankovní akcie | 10 000 hodin praxe | Bukele | Vysoké inflace | Zisk EBIT | Short obchod | Futures na DAX | Příjmy z ropy | Zkušení dlouhodobí investoři | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | Představenstvo | IATA | Ceny v eurozóně | Sierra Charts | Fundamentální analýza akciových trhů | Oblast supportu | Rostoucí ceny plynu | Moody's | MSFT.US | Oficiální měna | Agentura AP | Akcie FedEx | Spotřební zboží | Soukromí investoři | Caroline Crenshaw | Dobrá nálada | Sankce Rusko | Nižší minima | Měkké přistání | Blockchain Capital | Trendové linie | Výpadky | Objem obchodů | Zisky akcií | Komodita | CFTC | Těžební společnost | FIAT | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Cenová válka v ropném průmyslu | Digitální ekonomika | Makroekonomické zprávy | Výrobce sportovního oblečení | Konsolidovaný čistý zisk | Nifty 50 | Investice do výroby baterií | AA | Invest | Gazprom | Centrální banka | Call opce | Důstojné stáří | Petrus | Bitcoin a další kryptoměny | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Andrew Bailey | Moneta | Deutsche Börse | Meta Platforms Inc | Brad Smith | Pokles životní úrovně | Životní prostředí | Inflace v Británii | Krach na newyorské burze | Společnost Deutsche Börse | Benxy | CME Group | Rozbor | Akcie Dollar Tree | Enbridge | Arbes AMS | Dlouhodobé obchodování | Izraelská společnost | QE | Mutace koronaviru | Americká průmyslová produkce | Velikost pozice | Plány Ruska | LYNX | Falešný break | Commonwealth Bank of Australia (CBA) | Prodej majetku | Správné strategie | Řetězec parfumerií Douglas | Toyota Motor Manufacturing | Ceny ropy v dolarech | Donald Trump | Chris Zaccarelli | Růst cen domů | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Stanovená cena | Jádrová inflace | Zakázky německého průmyslu | Úročení rezerv | Valné hromady Monety Money Bank | Akcie společnosti Visa | Firma Twitter | Pohyb kapitálu | Rumunsko | Nárůst výdajů | Horší data | Korunní princ | Pandemie nemoci | Technické problémy | Centrum | Rizika | Evropská automobilka Volkswagen | Společnosti | Úspěšní obchodníci | Custody | Fundamentální faktory | Nákup indexu | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | Vývoj akcie TSLA | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Proč investovat do Uniswapu? | Celebrity | Americká automobilka Tesla | Prop trading firma | Sociální síť Twitter | Oceňování majetku | Konsensus | Prodávající | Odvody | Saudi Telecom | Cinemark | Odchod z burzy | Centrální banky USA | AltSignals | Antivirus | Ruská ekonomika | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | JBC Energy | Poptávka po plynu | Změny v úrovni volatility | S&P 500 a Nasdaq | Zveřejňování čtvrtletních výsledků | Řízená praxe | Zasedání vlády | Britský akciový trh | Zájem o investice | OFZ | Směřování trhů | Čerpání peněz z fondů EU | GfK | Nárůst objemů | Pozitivní korelace | Zvýšení těžby ropy | Velký problém | API | AWD | Chesapeake | Ekonomická zóna | Bankrot FTX | Společnost Stripe | Německý koncern | Ropné a plynárenské firmy v Norsku | Sdružení výrobců automobilů | Index BSE | Michal Straka | Azure | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Strong Global Entertainment | Fúze a akvizice | Nízká volatilita | Odliv peněz z fondů dluhopisů | Potenciál zisku | Problém s nedostatkem čipů | Rzeczpospolita | Nedostatek mikročipů | Aker | Býčí Pin Bar | Cena DOGECOINu | Zoom Video | Cena ropy dnes | Zahraniční burzy | Vypnutí plynu | Výkonnost akcií | Škoda | Mluvčí | Analytik Cyrrusu | CZK | Dopad kognitivních zkreslení | Reuters | AMC Entertainment | Unilever | Swapová cena | Mincovny | Premiér Mario Draghi | Exponenciální klouzavý průměr | Prodej ropy | Podcast | Baidu | Nejbohatší člověk světa | Helicopter money | Situace na Ukrajině | QCOM | PMI ve výrobě | Možnost poklesu | Změny klimatu | Chevron | Anglo American | Jesse Livermore | Kompozitní index | Využití opcí při diverzifikaci | Cena benzínu | Členské země EU | BTC/USD | Bollingerova pásma | Přiznat ztrátu | Alokace | Hang Seng | Zdražování energie | Zdanění digitálních služeb | Filecoin (FIL) | Index US500 | Cena palladia | Londýnské akciové burzy | GME.US | Obraty | Bull | Depozitní sazba | ADNOC | Rada MMF | Coinbase | Aktivní trader | Měnověpolitické zasedání | MDNA Life Sciences | SATS DJIA | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Britská velvyslankyně | Deliveroo | Očekáváná událost | BIS | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Období nízkých úrokových sazeb | Evropská unie a Spojené státy | Overbalance | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Veřejné zadlužení | Euronext | Palo Alto | Energetická situace | Akcie DiDi Global (ADR) | Cyklus růstu | Zakladatel | Libra šterlinků | Předseda | Wealth | Akcie Fedex | Americká Komise pro cenné papíry | Exxon Mobil akcie | Růstový potenciál | Největší meziroční nárůst | Český hrubý domácí produkt | Ruský vicepremiér Alexandr Novak | Italia Trasporto Aereo | Pocit z obchodu | Volfix | Zavedení cenového stropu | ERA | Hlavní ekonom Saxo Bank | DASH.US | Růst v Číně | Evropské akciové indexy | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | Hypoteční banky | Deficit veřejných financí | Lugano | Vlk z Wall Street | Deutsche Boerse | Ruský vývoz ropy | Sociální síť | Metody analýzy | Chipotle Mexican Grill | Obchodujeme | Demo účet | Fiskální balíček | Růstový impuls | Holding Porsche SE | Vysoké úroky | Výnosy z investic | Přístup k riziku | Investování do Filecoinu | Hardware | Zásadní chyby | J&T | Skupina CVC | Traders | Rok 2024 | Automobilový trh | Zvezda | Jihokorejská automobilka | Obchodníci | Společnosti v indexu | Saxo | Poplatky pro nákup i prodej akcií | Guvernér | Fond kvalifikovaných investorů | Nucera | Quartz | DPA | Evropská unie | Evercore ISI | GS.US | Boeing | Daniel Beneš | Cvičení | Dow Jones a S&P 500 | XTB studio | Letošní úroda | Příkaz | HDP v USA | Důkladná příprava | UniCredit SpA | Ekonomiky | Volby USA 2020 | PROP Trading | CoreLogic | Shanghai Composite | Webináře zdarma | Hydroelektrárny | Premiérka Trussová | Konflikt na Blízkém východě | Global Infrastructure Partners | Analytik Neville Javeri | Rychlý růst | Obnovení důvěry | Aspekty týkající se trendů v chování spotřebitelů | Správci kapitálu | Akcie O2 | FAANG akcie | Evropské banky | Finance | Ženy | eSIM | Ukrajinské krize | Libra | Koronavirová krize | Energetický a průmyslový holding | Konkurenti Netflixu | Efekt přežití | DoorDash (DASH.US) | Trader Larry Williams | Paul Samuelson | Uchovatel hodnoty | Kurz ECB | Nakoupit akcie | Brian Armstrong | GameStop | Opatření centrálních bank | Zvýšení základní úrokové sazby | Invaze | Akcie indické | Daniel Čang | Nafta Industrija Srbije (NIS) | Ztráty peněz | CFD | IT manager | Rekordní hodnoty | Centrální banky | Inflace v květnu | Nová data | Akcie SPCE | Dopad na ekonomiku | Hodnota banky | Obchodní návyky | Open | FDX.US | Cena akcie | Životní úroveň | Pokračování trendu | Doporučení | Cenové akce | Britský statistický úřad | Kim Kardashianová | Denní graf | MRNA.US | Nezávislost centrální banky | Nabídka akcií | Psychologie tradingu | Sequoia Capital | ČEZ Daniel Beneš | Americké ministerstvo obchodu | Příliv ropy na trh | Plán na obnovu ekonomiky | Stochastic oscillator | Západní firmy | Moderna akcie (MRNA) | Důvěra v průmyslu | Posílení USD/JPY | Covidová krize | Parita | Obchodování Ulta Beauty | Zvýšení základní sazby | Cena kryptoměny | Objem uhlíkových emisí | Marika Čupa a Ondřej Hartman | FB.US | Výrobce letadel Boeing | Konec války na Ukrajině | Facebook | Financovat | Předseda představenstva UBS | Coinbase Brian Armstrong | Prodeje domů | StreetAccount | Orbán | Příprava | Členské státy EU | Čínské měny | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Evropské země | BRICS | Dna | Moderna (MRNA.US) | Dividenda | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Nadnárodní vlivy | Green Deal | Nálada investorů | Zkoumání volatility | Výhled EBITDA | Klíčový level | AMGN | AMD.US | Trading | Daně z příjmu pro lidi s vysokými příjmy | Měnová situace | Centrální banky světa | Investovat a spořit | Barometr | Deglobalizace | Posílení své motivace | Alibaba Group | Stabilita turecké liry | De Beers | NinjaTrader | Květnová inflace | Nový rekord | LG Chem | Süddeutsche Zeitung | Výrobce sportovního zboží | Index německých akcií | Beyond Meat (BYND.US) | Úroky | Nová mutace koronaviru | Dlouhodobý úspěch v tradingu | Finanční centra | Vyšší úrok | Refinitiv | Colm Kelleher | Získání licence | Přenos | Plodiny | Statistický úřad | Americký průmysl | Kancléř Olaf Scholz | CVX | Finanční výkonnost společnosti | Vývoj na trhu | Online investiční konference | Rhode Island | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | Portu | FINMA | Miliardy švýcarských franků | Odruštění | Cena | Silné oživení | Investiční banky | Toshiba | ACWA Power | Obchodní metody a strategie | Reakce bitcoinu | Rozpočtové deficity | Půlení bitcoinu | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Čínští developeři | Dlouhodobý support | Gemini | Bearish Engulfing | WisdomTree | Dluhopisový trh | ASML Holding NV | Býčí trh | Provozní zisk před odpisy | Ukrajinský premiér | Silný trh | Amazon Web Services (AWS) | Objem peněz | Letecká doprava | BYND | Bytové jednotky | Air | Akcie dnes | Globální rizika | Roční maximum | David Šnajdr | Activision Blizzard (ATVI.US) | Firma | Zápis z posledního zasedání Fedu | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Emocionální výkyvy | Izrael | Ceny akcií | Foreign Exchange | Financování vlády | Inspirace | Skupiny PPF | Podílové fondy | TABAK | Akcie Cisco Systems | E-shopy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Huayou Cobalt | Consensys | Investiční platforma Portu | S&P500 | EBay | Měřitelnost | Epidemie | Telekomunikační společnost | NEO | Ruský trh | Payrolls | MUFG | Čínská ekonomika | Touha po vzdělávání | Patterny | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Sledování zpráv | Chalupa na Vysočině | Největší kryptoměny | Technologie | Rostoucí klín | Puig | Energetická krize | Americký regulátor | MetaTrader 5 | ČNB | Musk dogecoin | Letecká osobní doprava | TSLA.US | Krátkodobé investice | Cigna | VW | ACER | Celkový deficit | Uniper | Nobelovy ceny | Akcie Microsoft | Premiér Sunak | Investujeme | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Vydávání dluhopisů | Rodinná firma Puig | Online trading | Ranní zpráva | Ceny evropského plynu | Pokles | Průměrování cen | Comstock Resources | Omezení těžby | Italský premiér Mario Draghi | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Cena opce | JPM | Tomáš Holub | Čínská komise pro regulaci akciových trhů (CSRC) | MGM | Christine Lagardová | Fundovaný účet u FTMO | Genesis Global Capital | UEC | DCA (dollar cost averaging) | Holubičí postoj | Diverzifikace portfolia | Strategické myšlení | E-mini | Růst cen nemovitostí | Výběr zisků | Akciové fondy | Japonský Nikkei | Margin | Poloniex | Ondřej Hartman | Globální inflace | Blesk | Potvrzovací klam | Makroekonomická situace | Petr Čížek | Chivo | Know-how | Akcie JPMorgan | Objem obchodů na burze | Řecká písmena v obchodování | Cena pětiletých úvěrových swapů | Andy Jassy | NYT | KO | Investiční portfolia | Historická data | Take-Profit | Štěpení akcií | Ochranné příkazy | Společnost Twitter | Centrální banka Nového Zélandu | Největší rizika | Simon Coveney | Rekordní zisky | Apollo Global Management | Akcie Alphabet | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Finančnictví | Technology | Potenciální zisk | Legendární investoři | Ether | Prudké cenové výkyvy | Švýcarská centrální banka | GOOGL | Hedge | Technologické start-upy | Trendová období trhu | Přijetí kryptoměn | Utahování měnových podmínek | Psychologie obchodování na Forexu | Rezervní měna | Průmyslový růst | Obnovení důvěry investorů | Pravidelné menší investice | Poplatek | Hlasování v Senátu | Andrea Enria | Server BBC | Vliv volatility na obchodování | Rabobank | Dow Jones | Warner Bros Discovery | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Nové transakce | Úrokový diferenciál | Maloobchodní tržby | Občané Salvadoru | Mercedes | Investování na burze | Index ISM | Tržní očekávání | Technologický index Nasdaq Composite | Vyšší daně | Americká výnosová křivka | Situace na trhu | Zisky dolaru | Rivian | Eurowag | Arbes Technologies | Americká ekonomika | HDP | NVDA | Credit Suisse Group | Jaderné elektrárny | WBD | Paidy | Akcie spoločnosti | Americký výrobce letadel | Banka JP Morgan | Obchodník | Charlie Munger | Spojenci Trumpa | Portfolio manažer | Akcie týdne | Pasivní investování | Akcie s LYNX | Akciové portfolio | Plynárenská společnost | Kypr | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | EMA | Premiér Denys Šmyhal | Operační marže | MRNA | PVM | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Tokio | Hospodářské politiky | Platební systém SWIFT | Vyplácené dividendy | Bezpečnostní situace | Allianz Trade Dalibor Trojek | Odkup akcií | Předpovídat tržní pohyby | Analýzy trhu | Adaptace | Obchodovaná společnost | Regulátoři | Problémy | Tempo poklesu | General Motors (GM.US) | ROE | Podnikatelé a firmy | Růst světové ekonomiky | BHS Timur Barotov | Index cen | Inflace v Austrálii | Dolar | Viceguvernérka České národní banky | Německý ministr financí | Společnost Geely | Jihomořská bublina | Intel (INTC.US) | Dodávky plynu do Evropy | Paypal Holdings | Globální letecká osobní doprava | Bankovní rada České národní banky | Evropské ceny uhlíku | Čínská vláda | GE money | Index PX | EBIT | Společnost Facebook | Objem fúzí a akvizic | Daně | Technologické podniky | Rozšíření produkce | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Lídři | XTB Obchodník měsíce | Šéfka ECB | Spotová cena zlata | Annalena Baerbocková | Investment Management | Pivot | Akcie Schlumberger | Největší burzovní krachy v historii | Kryptoměna | Sport | Velké riziko | Epidemiologické situace | Lee Hardman | Zprávy z trhů | Graf indexu S&P 500 | Pokles indexu | Obchodovat | Omikron | Růst výroby | Afghánistán | Zásoby ropy v USA | RRR | Jens Stoltenberg | Výzkum a vývoj | Alibaba (BABA) | TradingView | Skupina ICT | BMPS.IT | Momentum | Daně z příjmů | Prodej osobních automobilů | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Příjmy společnosti | Rolls-Royce | Kontrakty na ropu WTI | Ziskový trading | Převzetí firmy | Daily Mirror | Cyklus americké centrální banky | Scale Facilitation | CBOE | Valdis Dombrovskis | Nová prognóza ECB | Konsorcium | Workshop | VET | Poptávka investorů | Odhad vývoje hrubého domácího produktu | Rozdělení akcií společnosti Apple | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Akcie Pilulky | Růst zisků | Sunday Times | Růst ceny GameStop | Obchodní rozpětí | Zisky | Pokles akcií Netflixu | Měnová intervence | Vega | Konglomerát | FCA | CHN.cash | Současné ceny | Rising Stars | BNP Paribas | Historické rekordy | Zátěžový test | Akcie Boeingu | Společnost DoorDash | Jaké analýzy se používají | EUR/MWh | Rizika investice do Ripplu | Globální ekonomika | Investování do Apecoinu | Kolaps Lehman Brothers | Bývalý šéf | Metaverzum | ACEA | Bitcoin Cash | Čínská média | Italský ministr hospodářství | Summit G20 | Swap | USD/TRY | Qontigo | Miliardy eur | Koncentrace | Ropný šok | DAX | Výnos desetiletých dluhopisů | Stávající trend | Strach v investování | Výkupní ceny ve sběrnách surovin | Rizika pro společnost | European Housing Services | Valné hromady | Analytik J&T Banky | Členské státy | STMicroelectronics | Africké země | Americká cla | Cisco Systems | Koronavirová situace | Americké akciové trhy | Starbucks | Německý kancléř Olaf Scholz | Propad ropy | ICT Group | Snížení spotřební daně | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Toyota | Delta Air Lines | Rozhodování | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Ratingové agentury | Manuál | Akcie MCD | Společná měna | Investování do Bitcoinu | Futures prop společnost | Kótování | Bilance Fedu | Cena zlata | Německé podniky | Světové obchodní organizace | Zvýšení produkce | HSBC | Pullback | Zvýšení ceny | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Rozpočtové politiky | MF | Allspring | Organizace zemí vyvážejících ropu | Nubank | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | Americké hospodářství | Mesh | Kótování akcií | Firma HARDWARIO | Delimobil | Uvedení na burzu | Kryptotrh | Softwarová společnost Microsoft | Trinity Bank | Raego | Breakout | Přeprodané zóny | Rusko-ukrajinský konflikt | Turecký prezident | Index výdajů | Stabilní společnosti | Tamás Varga | Navýšení kapitálu | Hongkongský index Hang Seng | MiCA | Datový kalendář | USD/CNY | Kdo to řídí | Index FTSEurofirst 300 | Velikost příkupů | Průběh obchodu | Růst cen | Magnificent | Kryptosprávci | Stefan Klebert | Index Russell 2000 | Společnost Chevron | UBS Global Wealth Management | Schéma příkupů | Firmy v Norsku | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Strach z úspěchu | Technická analýza AMD akcie | Americká pojišťovna | Dluhový strop | Pokles cen akcií | Doktorát z financí | Cenový pohyb | Občané eurozóny | RSI | Siemens Healthineers | Dovoz oceli | Růst českých firem | Shopify | Premiér Rishi Sunak | Politické události | Aave | Rheinmetall | Asset management | Delaware | Pevné nervy | OsMA | MSCI World | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Repo sazby | Dash | Společnosti Netflix | Koncern VW | EPFR | Společnost Arista Networks | Dalin Vaičner | Dnes na trzích | IFO index | Volatilní instrumenty | Financování | Akcie čínské společnosti | Fibonacciho retracement | Úroková sazba v USA | Maximalizovat zisky | Zájem o akcie | Podnikání | Kurz franku | ČSÚ | BioNTech | Rozdělení akcií společnosti Tesla | Systém obchodování | Velký byznys | Zasedání RBA | Investiční výdaje | Relativní stabilita | ICCO | SAIC | IoT | P911 | Ursula von der Leyenová | Založení účtu | Analytik Portu | Historická minima | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Historické příklady | Akcie konkurenční společnosti | Reserve Bank of New Zealand | Omezení dodávek | Měřítko očekávané tržní volatility | Akcie AMC | Stres | GMT | Historické maximum | Investice do Cardana | Možné zisky | Market Outlook | Americká lehká ropa | Photon Energy | Spirit Airlines | Nastavení pravidel pro obchodování | Navrhovaná dohoda | Plán vstupu na burzu | Arista Networks (ANET.US) | Obchod | Babišova vláda | Překoupení | ARD | Pokles ekonomiky | Server CNBC | Trend na akciovém trhu | Dynamika trhu | Unijní instituce | Projevy centrálních bankéřů | Tiger Team | Martin Klass | Správně předpovídat tržní pohyby | Akcie Netflix | TASS | Akcie Snap | Loď Ever Given | Kapitálové trhy | Edward | Peer-to-peer | Investoři na akciovém trhu | Megapack | Oblasti pro zlepšení | Plynárenské společnosti | Republikáni | Hodnota transakce | About You | USDJPY | Gigafactory | Těžby kryptoměn | Contemporary Amperex Technology | Divize Ampere | Martin Dozrál | Švýcarská národní banka | Zprávy z USA | Capital Management | Globální poptávka | Schopnost učení | Mukeš Ambani | Investiční poradenství | Výrobce robotických vysavačů iRobot | Bankovní asociace | Volatilní trh | Erste | Ikiseq | ROCE | Cykly | Obavy z varianty omikron | Scaling In | Primární veřejné nabídky (IPO) | Kanadský dolar | Pivot points | Dystopia | Presale AltSignals | Měny regionu | Line | Malcolm Gladwell | Objem dovozu | Reakce eura | Deere | Úspěšnost DCA | UMA | Premiér Babiš | Šéf Volkswagenu | Čínští regulátoři | Martin Luňáček | Průměrná hodnota | Úroveň supportu | FT | Investiční platformy | Psychické nastavení | FlixBus | Nevýhody obchodního plánu | Motocykly Ducati | Medvědí trend | Kam investovat | Denní pokles | Řízení společnosti | Westpac | Etoro | Freedom Finance | Obchodovat na forexu | Ropa | Nejslabší měny | Průměrná mzda | Mali | Malé podniky | Krypto trh | Distillate inventories | Výsledky Tesly | Dnešní čísla | Rozumný investor | Akciový trh v USA | Ostatní kryptoměny | Daňové zatížení | Index CAC 40 | Pokles trhů | Poptávka po zlatě | Oil inventories | NY FED | Turistika | Amazon Jeff Bezos | Automobilka Tesla | Spotřebitel | Amazon.com Inc. | Ruská agrese | Akcionáři na valné hromadě | Restrikce | Nejvyšší soud USA | Hospodářský růst | Výplata dividend | Růst dolaru | Vydělávat peníze | Dluhová pravidla Evropské unie | Ekonomické teorie | Deutschlandfunk | Prezident Fedu | Tržní sazby | Pepco | Nové rekordy | Výkyvy na trzích | Finanční výkonnost | Největší americká banka | XTB Štěpán Hájek | Posílení eura | Americké státní dluhopisy | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Odhodlání | Raiffeisenbank a.s. | HAS | Skleníkové plyny | Inflace v Maďarsku | Tržní šum | Palo Alto Networks | Akciové tipy | Blizzard | Akciová rally | Řecká písmena v obchodování s opcemi | Brock Pierce | Akcie Gamestop | Směnárna | Sanford C. Bernstein | Obchodní komora | WTI | LVMH | Hrozba recese | ASX 200 | ETF fondy | Platební síť | Krok Moskvy | Bod | Miliardy korun | Livent | Největší švýcarské banky | Výhodné investice | Kryptotrhy | Internetový prodej | Dogecoin Foundation | FTSE 100 (UK100) | Akcie americké společnosti | Naše hospodářství | Impérium | Společnost TSMC | Shares | Zisk společnosti | Proprietární obchodování | Raiffeisen Bank International | Average true range (ATR) | Indická vláda | Báze indexu | RBNZ | FIXED | Gfs.bern | Paládium | Společnost Mobileye | Přilákat investice | Index MOEX | Protocol | Opce a makroekonomické události | Qiagen | Raiffeisen Bank International (RBI) | Ekonomická zpráva | Reserve Bank of Australia | Sedmadvacítka | Cenový vývoj | Šekel | Kryptoměnová komunita | Pfizer a BioNTech | Emise akcií | Pád kurzu akcií Total Gabon | O2 CR | Truist Advisory | Weichai Group | Americká měna | Nový Zéland | Nord Stream | EMU | Barbara Fredrickson | Dluhová pravidla | NXP Semiconductors | Debata | Japonský index | Saúdská Arábie | Politické riziko | Austan Goolsbee | Největší banky | Americký miliardář | Aktivita v ruském zpracovatelském sektoru | Euro | Sony | Reebok | OCI | Ziskovost | Fundamentální pozadí | Hrubý domácí produkt země | Bankéři | Total Gabon | Sázet | Hodnoty měny | Globální fintech | John Templeton | Nejlepší futures prop společnost | Žádné dividendy | Zahraniční firmy | LES | Cena ropy | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Hlavní akciový index | Průzkum společnosti | Vývoz komodit | Start-upy | Příliv ropy | Porsche na burzu | Wall Street Week | Ohlédnutí | Členské země | Šíření koronaviru | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Oblasti forexového obchodování | TSM.US | Forexový obchodník | Clemens Fuest | Drobní investoři | JPMorgan | Značné riziko | Kantonální banky | Marže | Účet platební bilance | DAWN | Pohyby ceny | Poskytování hypoték | Klid | Metaverse hra | Cit pro trh | Výkonnost hodnotových akcií | Prezident USA | SpaceX | Německá ekonomika | Zuzana Bubnová | Inflace v listopadu | Státy EU | Hnutí Hamás | Zlato a stříbro | Dodávky plynovodem | Přísná regulace finančních trhů | Polygon | Jack Dorsey | Diskont | Soud EU | Svatý grál | TRUTH | Předběžné výsledky | Capitalinked.com | Nio (NIO.US) | Omezení pohybu kapitálu | Bill Gates | Čínský internetový prodejce | Technologický index | Risk | Ministerstvo financí | Firemní dluhopisy | Paolo Gentiloni | Váš trading | DiDi Global | Vstup do obchodu | Riziko spojené s obchodem | Kurz USD | Lockdowny | Dividendový výnos | Zlepšení obchodních výsledků | Výrobce čipů Intel | Recenze | Zprostředkovatelé | Fond CPP | Zrušení voleb v Gabonu | Alphabet | Struktura | Regulátor trhů | Ingredience | Chyby v money managementu | Míra inflace v USA | Technologický vývoj | Vedení společnosti | Cheat Sheet zdarma | Předvolební průzkumy | Kurz domácí měny | Rada ČNB | Systémové riziko | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Inovace | Ruské dodavatelské řetězce | Poučení se ze svých chyb | Emmanuel Macron | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Ekosystém | Karty | Trh se zlatem | Saúdské království | UCL | Výnosy státních dluhopisů | Zasedání měnového výboru | Jan Procházka | Cena akcií NIO | Signály | Mediální skupina | Obchodujte americké akcie | Zdanění | Šéfka EK | CNBC | Akciové futures | Zpětný pohled | Zastavení dodávek | Lira | Prosperující akcie | Applied Materials | Růst ekonomiky | Investovat do Metacade | Prezident společnosti | Markets Analyst | Poradenské firmy | Bank of Canada | Dodd-Frank legislativa | MCD | Konzervativní unie | Poptávka po ropě | IHS Markit | Obchodní aktivita | Statistiky | Peněžní zásoba | Ekonomické recese | Studie poradenské společnosti | Ole Hansen | Růst akcií | Liz Trussová | Náklady na obchodování | Pivovary | Versailles | Stoxx 600 | Upisovací období | Společnost Lufthansa | Úrovně rezistence | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Rozhodnutí Bank of England | Česká skupina PPF | Korporátní dluhopisy | Intradenní trading | Čínský index | Uvolnění kurzu rublu | GE.US | WELL | Harmonic trading | Dluhopisové trhy | The Block | Diverzifikovat | Generální ředitelé | Plány tureckého prezidenta | Nomura Securities | Spolkový statistický úřad | FX | Různé opční strategie | Archegos | Global Markets | Investovat do kryptoměn | Významné události | Změny ve vedení | ZEW Achim Wambach | CETIN | Firma Galderma | Dnešní údaje | Proof of Stake | Technologický Nasdaq | Světové finanční trhy | Libanonská libra | Celosvětový trh | Edward Moya | Schodek | Mobilizace | ROIC | Zdravotní krize | Měnový pár | Purple Trading | Kryptoměnové velryby | PBOC | Tým RoboMarkets | Udržitelné investování | Kurz | Market | Renminbi | Oživení eurozóny | Home Credit | Americké akciové indexy | Obavy ze stagflace | Burza dnes | Používání kryptoměn | Odhad letošního růstu | 256/2004 | Bankovní sektor | Unicredit | Měsíční mzda | Znehodnocení úspor | Plány na omezování výroby | Pokles výnosů | Pinterest | Akcie na pražské burze | Polygon (MATIC) | Výnosnost | XMR | WSB | Úrovně supportu | UST | Investiční záměry | xStation 5 | Společnost Binance | MATIC | Firmy na burzu | Výrobce luxusních jachet | Nejbohatší člověk | Představitelé centrální banky | Coinbase Global | JL Warren Capital | Zbrojovky | ATVI.US | Ukrajinská vláda | Legendární trader | Akcie energetických společností | Pravidla systému obchodování | Tom Plumb | BH Securities | The Times | Banka Lehman Brothers | Krize v eurozóně | Odkup vlastních akcií | Technická analýza Bitcoinu | Profesor ekonomie | Výstup z obchodu | Nálada na trhu | UniCredit (UCG.IT) | Analytické dovednosti | Oracle | Cena kukuřice | Akcie podniku | Andreessen Horowitz | Zelená ekonomika | Makroekonomické faktory | Dubai Electricity and Water Authority | Ceny ropy Brent | Mnichovský ekonomický institut | Úvěrové linky | McDonald's (MCD) | Práce s rizikem | Možnosti vydělávat | Konsensus trhu | Demo účty | Investiční aktivum | Pozitivní výsledky | Proč investovat do Polygonu? | Čínský vicepremiér Liou Che | Poměr potenciálního zisku | Nejvyšší propad | NortonLifeLock | Nová britská premiérka | Odliv peněz | Investujte | Směr trhu | Počty nových případů | Akcie společnosti Amazon.com | Ekonomický poradce | Obchodní bilance | Měď | Ekonomický institut | Proinflační | LOTUS | Figma | 10 rad Rozumného investora | Libanon | Sweet Crude Oil | Platforma | Analytik agentury Ipsos | Riziko pro vaše otevřené obchody | Rozvíjející se trhy | Nejbohatší muž | Internetová firma | Jeffrey Halley | AUD | Exprezident | Příjmy z poplatků | Globální finanční krize | Renáta Kellnerová s rodinou | Mervyn King | Zhoršení ratingu | Stratég Saxo Bank | Skupina Volkswagen | Binance | Exchange Traded Funds | Multi-asset řešení | Seminář | Shiba Inu | Nepřipravenost | Škálování | Engulfing pattern | Investiční plány XTB | Akcie Cisco | Platformy pro trading | Breakout Trader | Sebevědomí | Ceny benzínu | Negativní zprávy | Vzrušení | Xiaohongshu | Didi Global | Počet obyvatel | Domácí data | Držení tokenů | Volatilita na finančních trzích | Platformy xStation | Capitalinked | Otevření ekonomiky | Predikce | Dodávky ropy | Washington Post | Fibo | Blockchain Cardano | Nákupy plynu | David Vagenknecht | Tomáš Raputa | Ekonomická rizika | ETF u XTB | BSE Sensex | Prima | Plán obnovy | Obchodování s emisemi | Ducati | Open Interest | ETF na bitcoin | Citigroup | Světové produkce | Softbank | Avalanche | Evropský blok | Salvadorský prezident | Denní graf akcie | Markets in Crypto-Assets (MiCA) | Problémy v bankovním sektoru | Index VIX | Kryptoinvestor | Národní bezpečnost | Anexe Krymu | Právní poradce | Hospodářství | Hlavní index německé burzy | Spravovat své finanční prostředky | MIB | Index výdajů na osobní spotřebu | Tržní hodnota Tesly | Očekávaný růst | Vysoké ceny akcií | ANET | Předpověď ceny bitcoinu | Akcie automobilky | Firma FTMO | Nastavení grafů | Oslabení | Royal Dutch Shell A | EV | Omniverse | Novatek | bioAffinity Technologies | Moody's Analytics | Společnost Silvergate Capital | Referendum | Index americké měny | Spojenci Ukrajiny | Indická centrální banka | Dobré obchodní návyky | Agentura Interfax | Celkové provozní výnosy | Výběr spotřební daně | Blockchainy | Dovozní ceny | Short pozice | Největší zisk | Úsilí | Inflace v Evropské unii | Greyhound | Indické úřady | Plánování | Saúdskoarabský státní investiční fond | Ranní glosa | Caixin | Marathon Petroleum | Obrana proti inflaci | AUM | Intermediate | Globální akciový index | Vládní a firemní dluhopisy | Uhlí | Nižší ceny | Rizika CBDC | Hodnota indexu | Vítězství nad inflací | Zisková marže | Další posilování | IAB | Ekonomická expanze | Cenové stability | Zasedání ECB | Token MCADE | Credit Suisse | Analytické fórum | Využití vodíku | Take-Two Interactive | Philip Lowe | Cigarety | Portfolia | Nejlepší výsledky | Investování do Binance Coin | Převis | Vlastní ETF portfolio | Dynamika růstu | Postavení dolaru | Zavedení EET | EQT | Live trading | Fork | Bosch | Iker Casillas | Conseq Investment Management | Investované peníze | Úrok z neinvestovaných prostředků | Vysoká cena | Holdingová společnost | Obchodované instrumenty | Expert | Reban | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | CATL | Vývoz | Energetické firmy | Prodeje akcií | Deloitte Technology Fast 50 | MyŠkoda | Investovat své prostředky | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Aktivity v eurozóně | Vattenfall Energy Trading | ZTE | Schodek rozpočtu | Nárůst rizikové averze | Akcie Credit Suisse | Tým Arbes | Western Union | Firemní zprávy | Růst průmyslové výroby v USA | Ekonomické indikátory | Inflace v Súdánu | Recese | Nový lék | Index strachu | BloombergNEF | Výzkumný institut | Nejsilnější zbraně | Začínající tradeři | Daně na cigarety | Vyjádření představitelů | Kazuo Ueda | Filecoin | Likvidita | Německé aerolinky | Nárůst zisků | Finanční web | ASML | Ropný gigant | Prognóza cen ropy | Moving Average | Renault | Švýcarský frank | Báze | Samson Mow | Klesání cen | Vyhlídky eurozóny | Apple Inc. | Španělsko | Německý ZEW index | Čisté krátké pozice | Capital Partners | Virtuální mince | Chuť riskovat | Erdogan | Virtuální měny | Bannockburn Global Forex | Analýza BTC | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Stimul | Fond Petrus Advisers | Optimistický přístup | Růst globální ekonomiky | Napětí na Blízkém východě | Jak se vyhnout potvrzovacímu klamu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Marvell | Digitalizace | Výhled na rok | MANA | Situace na Blízkém východě | Indonéská centrální banka | Hargreaves Lansdown | Společnost EDF | Derek Halpenny | Hospodářské noviny | Kyjev | Poptávka po dolaru | Špatný trader | Začít investovat | Zásoby plynu v Německu | Největší propad | Výrobní index | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Postranní pohyb | Index francouzských akcií | Nové vzdělávací kurzy | Index nových zakázek | Přehřátí ekonomiky | Petr Kellner | PAH3.DE | Koronavirové pandemie | Obchodní rozhodnutí | Růstový trend | Silný support | Štěpán Křeček | Fosilní paliva | Americké burzy | Baterie | Realitní společnosti | Internetové firmy | Globální pandemie | Daňové reformy | LME | Proč investovat do Ripplu? | Dceřiná firma | Dnes na forexovém trhu | Japonský Nikkei 225 | Frank | Vstup na trh v Londýně | Botswana | Měnové politiky centrální banky | Ministři | Prudký propad | Nabídka firmy | ERM | Sam Stovall | Změna politiky | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Transparentní | Bankovní unie | Lídři G7 | Kurz eura | David Cameron | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | EASA | Nokian | Investiční firmy | Bitcoinový ETF | Růst cen zlata | Dnešní zpráva | Pracovní síly | Jak vnímat volatilitu? | Údaje z USA | Grand View Research | HashRate | Centrální banka USA | Goodyear | Čínské indexy | Quorum | Automobilka Volkswagen | Maršal Rokossovskij | Nikkei225 | Oscilátor Marlin | Závislost na Číně | Akcie L'Occitane | LULU.US | Uživatelé kryptoměn | Patria Finance | Statistika z amerického trhu práce | Elysejský palác | Chování ceny | Ceny energií | OKTAGON | Spotřebitelské ceny v eurozóně | SOLODOOR | Americké indexy | Washington | Snížit stres | Dávky v nezaměstnanosti | Pravidelná reflexe | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Trh s kryptoměnami | Ceny potravin | Obrat trendu | Uniswap | Měnový stratég | Indický regulátor trhů | Meziroční míra inflace | Akcionáři firmy | Index důvěry | FOMC minutes | Dosažení dohody | Nákupní tlak | Břidlicové ropy | Základní sazby | Nejrychleji rostoucí | Brent (OIL) | Australský podnik | Úspěchy | Analytik Komerční banky | Ruská plynárenská společnost | Riziková aktiva | NEST | Cushing | Řetězec parfumérií | Streamování videa | Nezaměstnanost v USA | PAH3 | Koncern Johnson & Johnson | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | ZEN | Silná poptávka | CySEC | Tečka kom | Politická rozhodnutí | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Nejslabší růst | Americké rafinerie | CPP Investments | Zisk ČEZ | Ruské akcie | Korekce amerických akcií | Tomáš Cverna | Dogecoiny | Europe 1 | Český premiér Petr Fiala | Technologický sektor | OSN | Soud | Přeprodané podmínky | Eskalace napětí | Investice do infrastruktury | Společnost ČEZ | Paolo Ardoino | Komunita | Kuny | Argentinští odboráři | Převzetí Twitteru | Výkon amerického dolaru | Výrazný pohyb | Euro posiluje | Blockchain | Cena elektřiny | Boje na Ukrajině | Společnost Lotus | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Sell Stop | Makroekonomické prostředí | PMI indexy | Události ve světě | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prodeje ropy | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Martin Novák | Korelační obchodování | CPTPP | Vyhlídky americké ekonomiky | Znehodnocování turecké měny | Mince | Akcie Intel | Challenge | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Maloobchodní tržby v USA | Merkelová | Americké volby | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Nord Stream 1 | Úspěšné obchody | Sebezdokonalování | Podíl zahraničních investorů | Benzín | LIFTIA | Ripple Labs | Channel | Kryptoměnový svět | Rostoucí ceny | Trend | Hospodářské oživení | Cenová válka | Čínský vicepremiér | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | TRIP | Dění na trhu | Adidas | Nejbližší rezistence | IG Metall | Online recenze | Dow Jones Industrial | Automobil | DEWA | Akciová burza dnes | Růst eurozóny | Ozbrojený konflikt | Sankce | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Zásoby plynu | Švýcarská společnost | Japonský jen (JPY) | Akcie na burze | Vstoupit do obchodu | Vstup na trh | Kroky Fedu | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Kanadské burzy | Fyzické zlato | RTS | Vladimir Medinskij | Levi's | Trade | Vládní bondy | Řízení kapitálu | Zdražování ropy | Energetika | MDNA Life | WEF | Manufacturing | Obchodní podmínky | Investice do Uniswapu | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | United Airlines | Biotechnologické společnosti | MAN | Diverzifikované portfolio | CNN | Náklady na úvěry | Hodnota dolaru | Ruská banka | Spotify | Ekonomický výhled | ChainLink | Mateřská společnost Googlu | Finanční ukazatele | Dividend Yield | Platební systém | Fiat Chrysler (FCA) | TUI AG | Objem objednávek | Snížení emisí | Nařízení | PoW | Prospekt | Vonovia a Deutsche Wohnen | Ropné akcie | Proces učení | Indikátor Alligator | Sazba hypoték | Insideři | Zvýšené napětí | Akcie automobilky Tesla | Kurz CAD | Oblasti umělé inteligence | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Inflace v Německu | Scotiabank | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Komerční banka | Převody peněz | BTC | NEMO Report | Posílení rezerv | Malý přebytek rozpočtu | KOSPI | PZEM | Kapitálové zboží | Indexy | Citi | Altcoiny | Producent zlata | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Kurz akcie | Odborníci | Indický regulátor | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Inflační data | Mizuho | Global Forex | Riziko ztráty peněz | Severomořská ropa Brent | Lightning Network | Strach z neúspěchu | Nabídka akcií Mobileye | Očekávání zisku | Aktivní investování | Digitální peněženky | Zpřísnění měnové politiky | CBOE Global Markets | Objem obchodování | Výrobní PMI | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Akciová společnost | Prezident pobočky Fedu v Chicagu | Guvernér centrální banky | Hospodaření firem | Dovozci LNG v Evropě | Angola | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Fibonacciho posloupnost | Státy Mezinárodního měnového fondu | Investovat do zlata | Nizozemský premiér | Bolest | Očekávané výsledky | Souhlas ke vstupu na zahraničí burzu | Japonský akciový index Nikkei | Lehká ropa WTI | Market Profile | Míra inflace v Turecku | Index německé burzy DAX | Omezování výroby | Pražská burza | Napjatá situace | Senátorka | Obchodní styly | Švýcarský frank (CHF) | Aluminium Corporation of China (Chalco) | Společnost Anglo American | Marže společností | Tempo růstu | Devizy | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Podnikatel | Šíření nových variant koronaviru | Úvěrový rating | Snížení daně | Bern | Výrobní závody | Poplatky pro nákup | Bankovnictví | Aplikace TikTok | Orpea | Dolar vůči japonskému jenu | Aerolinky | USD index | Čisté úrokové výnosy | ARM Holdings | Závod v Německu | Joshua Angrist | Dosahovat zisku | Francouzská ekonomika | Bitcoin Suisse AG | Pandemie covidu-19 | Continental | Doug Guthrie | Break-Even | ARM | Pohonné hmoty | Biliony | Divergence | Trend is your friend | Diamanty | Zdražování energií | Commonwealth Bank of Australia | L.F. Investment Limited | Air France-KLM | Akcie ČEZ | Bilion dolarů | Nordgold | Nejvyšší růst | ETF | Strong Global Entertainment Inc. | Ceny pohonných hmot v Česku | Crowdfunding | Marathon Oil | Axie Infinity | BHP Group | Nové dluhopisy | Podíl ve firmě Lotus | Analýza společnosti | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Cíle | Sríttcha Tchavisin | Zajímavé akcie | Zákaz transakcí v rublech | Hlavní evropské indexy | Prodejní ceny | Měnový výbor Fedu | Silná inflace | Postoj k riziku | Větší zisky | Měnový výbor | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Europoslanci | Moneta Money Bank | Deutsche Bank (DBK.DE) | Opatření na pomoc firmám | Pocity | Ceny drahých kovů | Varování | Guidance | Prezidentské volby USA | Stabilní zisky | Hospodářské soutěže | Družba | Úrokové sazby | Větší korekce | Viceprezident ECB | Akcie výrobců vakcín | Maloobchodní prodej | Černé zlato | APP | Obchodní impérium | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Srbská ropná společnost | Uhlíková stopa | Spojení | DappRadar | Pokles indexu S&P 500 | Diem | Provedení platby | Long | WHO | Firma Whoosh | Rally | Western Digital | Bankovní rada | KBC | Cena dnes | Western Union Business Solutions | Národní vypořádací depozitář | Komoditní index | Pojišťovna | Růstové tituly | Futures na VIX | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Státní fond | Zasedání České národní banky | Provize | Propad Paytm | Nálady na trhu | Zpomalení růstu ekonomiky | Globální ekonomický výhled | Bear | Míra nejistoty | Peter T. McIntyre | PlayStation | Dlouhodobý úspěch | Seat | Výplatní poměr | Omezení flexibility | USDC | Japonská ekonomika | Tlak na úspěch | Portfolio manažeři | První odhad | Mezinárodní dohody | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Osobní příjmy | SXXP | Aktiva | Pokles inflace | Manager Magazine | Paul Volcker | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Širší index | Eli Kohen | Cenový strop | Evropský statistický úřad | Zájem o rizikové investice | Růst zaměstnanosti | Braniborský premiér | Vakcíny proti COVID-19 | Carlsberg | Dobrý a ziskový trader | Velikosti pozic | Výrobce jachet | Emocionální vzorce | GEVORKYAN | Intuice | Discovery | Řetězec parfumerií | Kmenové akcie | Střední podniky | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Oživení poptávky v Číně | Index německých akcií DAX | Vztahy mezi Čínou a Spojenými státy | Ceny ropy dnes | Akcie Deutsche Bank | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | Tuzemský průmysl | Omar Arnaout | Nárůst cen energií | Ceny ve sběrnách surovin | Business | Volume | GBPJPY | Symrise | Staking | Evropští investoři | Linie podpory | Podíl na trhu | Akcie Porsche | Bezpečné měny | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Guvernér rakouské centrální banky | Začínající obchodníci na Forexu | Emise oxidu uhličitého | Indikátory | Nejnovější statistika | Albemarle | Srbsko | Konsolidace | Omezené dodávky | Růst cen akcií | Slábnoucí dolar | Počet nezaměstnaných | Investování do akcií | Základní úrok | Pokles cen | Výbor 1922 | Royal Dutch | Britské společnosti | Další regulace | Využití umělé inteligence | TikTok | Algoritmus | LPR | Kongres USA | Investments | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Zákonné platidlo | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Změny ceny | FAKTA o The Trading Pit | Tempo růstu ekonomiky | Společnost Disney | SP500 | Povídání o trzích | Začít obchodovat | Index relativní síly | Kulaté číslo | YouGov | Španělský IBEX 35 | Řešení energetické krize | Kurz rublu | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hodnota trhu kryptoměn | Choose France | Krach banky | Finanční regulátor | Xbox | ČBA | Mediální část | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Nový týden | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Tipy pro začátečníky | Trustpilot | Long signál na akcie | Akcie Berkshire Hathaway | Průmyslový sektor | Aston Martin | Německé zbrojovky | Zdravotnictví | Společnost Coinbase | Propad měny | MCD.US | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | NZD/USD | Zpětné odkupy | Hlavní ekonom ECB | Rusko a Ukrajina | Čínské akcie | Pivoty | Producenti ropy | Kolísání ceny | Contracts for difference | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Dimitris Melas | Mauricius | Graf ropy | Časový úsek | Energiewende | BlockFi | Technologický pokrok | Jak začít investovat | Jak investovat | Brazílie | Evropský akciový trh | CEE | Společnost BP | Sentix | Robert Holzmann | Ratingová agentura Fitch | Značka luxusních sportovních aut | Trhy dnes | Snížení cen | Čistá zisková marže | Německý statistický úřad | Hnědé uhlí | Macy's | Indexy PMI | Plány na důchod | WTI Crude Oil | Pochybnosti | Index akcií | Ichimoku Kinko Hyo | Plumb Funds | Výsledek voleb | Obchodování s opcemi | Úspěch v obchodování na finančním trhu | Investiční skupina PPF | Akcie Moderna | Zmírnění sankcí | Zvolení Pellegriniho prezidentem | Odstranění emocí | Vedení ECB | BNY Mellon | Německé společnosti | Burzovně obchodovaný fond | Česká inflace | Trinity | Nájemní bydlení | Stratég | Zisk na akcii (EPS) | Úroky vkladů | Špatné zprávy | Splasknutí bubliny | Prodeje automobilů | Zisky firem | Čínský akciový trh | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | Zahraniční akcionáři | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Špion, který mě miloval | Frolly | Ambani | Subvence amerického průmyslu | Big tech | Spolkové ministerstvo hospodářství | Členské země Evropské unie | Sky News | Sucha | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Změna ceny opce | iRobot | Cena americké ropy WTI | Automatizace | Fio banka | Řetězce | Běžné návyky | Zotavení | Období nejistoty | Sentiment | Zrychlení inflace | Investiční byty | Bývalý ministr financí | Události ve světové ekonomice | Státní banka | Měnová unie | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Jaroslav Ton | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Klíčové faktory | Největší pokles | Lucembursko | Politika | Faktory ovlivňující trendy v chování spotřebitelů | Profesionální investoři | Globální společnost | Konkurence | Hospodářské recese | IBIT | CoinShares | Vladimír Vávra | Ministři energetiky | Banka Barclays | Indexy amerického akciového trhu | Commodity futures | Reakce trhu na zprávu | Zvyšování úrokových sazeb | Letecké společnosti | DeSantis | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | NatWest Markets | Infineon | Jamie Dimon | Komoditní stratég | Dodávky z Ruska | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Marija Zacharovová | Oleg Tiňkov | Ben Laidler | Výpadky v zásobování | Komunikace | Sdílení automobilů | Ceny průmyslových výrobců | Unity | IPO společnosti Azitra | Burza Binance | Stop-Lossy | Investiční ředitel | Indikátor MACD | Rušení pracovních míst | Neville Javeri | Čínský prezident | ETF společnosti BlackRock | Dnešní seance | Spoření na důchod | Agentura TASS | Novavax | Americké futures | Apple TV+ | Mark Rutte | Ekonomické prognózy | Revize právního řádu | Alternativní taxislužby | MAM | Novinky.cz | BHP | Dodržování pravidel | Plány společnosti | Downing Street | Nejnovější údaje o inflaci | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Forint | Pravidla Evropské unie | Si Ťin-pching | Americké akcie dnes | Zakladatel firmy | Vysoké rozpočtové schodky | Obchodní domy | Britský ministr zahraničí | Koronavirus | The Times of Israel | Satoshi Nakamoto | Svatý grál tradingu | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Primární nabídka akcií firmy Flix | PLN/EUR | Ztráty do zisku | Zahraniční politika | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Nejočekávanější výsledky roku | Vlastní akcie | Citibank | Anton Siluanov | Banky na Wall Street | Bulharský premiér | Pomoc firmám | Zasedání FED | Investování do nemovitostí | Výrobce aut | Japonský akciový index | Akcie Exxon Mobil | Puma | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Indexy S&P | Úrokový výnos | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Klaus Zellmer | Obchody s cennými papíry | Rozpočtový deficit USA | Americký ministr financí | Zdraví ekonomiky | Parametry indikátorů | Zkušený trader | Investování do ETF | Optimismus investorů | CNY | Federální vláda | Nálada | Geopolitická rizika | Indie | Letectví | Zveřejnění hospodářských výsledků | J&T Banka | Nákupy | Společnost S&P Global | Obchodování se zlatem | Výhled trhů | Dystopia Clo | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | ProShares | Účetní období | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Společnost Adobe | Centrální bankéř | Vnímání | Vliv na trh | Dopady pandemie | Hlavní rizika | Kybernetická bezpečnost | Odvodňovací systémy | Koncern Volkswagen | Snížení základní úrokové sazby | Investiční příležitosti | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Paramount Global | Semih Tumen | Čínský výrobce | Polkadot | Pohyby na trzích | Výprodej akcií | Sentiment v USA | Výkonnost indexu S&P 500 | Bitcoin Suisse | TotalEnergies | Živobytí | Ekonomika | Akcie Electronic Arts | cTrader | První zvýšení sazeb | Německé automobilky | Pohyb ceny | Oxford Economics | Kolaps eura | Výnosová křivka | Plánování a disciplína | Šíření varianty omikron | Nulové poplatky pro nákup i prodej akcii | Historická maxima | Ekonomická data | Výrobce jachet Ferretti | Elektřina | WTO | EHP | Otto Daněk | Výrobní index PMI | Těžaři kryptoměn | Volný peněžní tok | Úroková sazba ECB | Obchodování s cizími měnami | Warner Bros | Karanténa | Vitalij Nesis | Nespokojenost | Akcie Coinbase | Pandemický program | NewYorská burza | Investiční aktivity | Úroky z volných prostředků | XPeng | Pasivní investoři v České republice | Commerzbank | Britská firma | Společnost Instacart | Zhodnocení | Fundamentální analýza AMD akcie | Katastrofy | Míra inflace v Polsku | Inflační krize | Obchodování s futures | Spořící účty | Poradenské společnosti | Ministr energetiky | IPO MDNA Life Sciences | Americký kongres | Prolomení supportu | Úrokové sazby ECB | Investice do zlata | Poptávka po americkém dolaru | Ceny zlata | Akcie Activision (ATVI.US) | Opatření na snižování nákladů | Výhled | Evropské akciové trhy | Skupina ICT Holding | Operátor O2 | Velmi volatilní | Soudní moc | Akcie společnosti Etsy | Timeframe | Zpráva amerického ministerstva práce | Index technologického trhu | Dmitrij Peskov | Automatické obchodní strategie | Prodejní cena | Fond Petrus | ESM | Úřad pro ochranu osobních údajů | Balík pomoci | Firma Douglas | Auta | Americký akciový index | Čínská komise pro regulaci akciových trhů | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Oživení akcií | GBTC | Americké ministerstvo | Průměrná nominální mzda | Analýza měnových párů | Timur Barotov | Stavebnictví v květnu | Americký trh práce | Provozovatel sociální sítě | Konzultační společnosti | Indexové ETF | Ruská aktiva | Finanční televize CNBC | Celsius | Akciový index DAX | Obchodní myšlenky | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Strop na ceny plynu | Osobní výdaje | USD za tunu | Deriváty | Ethereum | Přísná opatření | Cardano (ADA) | Investiční prostředí | Zpráva o trhu práce | Oznámené štěpení | Embargo | Economist | Citlivost na změny úrokových sazeb | Vysoké ocenění | Stav trhu práce | Roewe eRX5 | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | RWE Markus Krebber | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Vyhlášení bankrotu | Index Hang Seng | Propouštění | Prezident Nayib Bukele | Zásoby benzinu | Automobilka Mercedes-Benz | Dolar (AUD) | Nezávislost Fedu | Cypherpunk | Tradeři | Thajský premiér | Jak se stát ziskovým traderem | Zaměstnanci | Dubajská DEWA | PayPal | Nadnárodní společnosti | Bankovní krize | Jaromír Gec | ETH/USD | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Supporty | Evropský trh | Finanční trhy | Miliardáři | Regulační rámec | Janine - Made by Love | Podnikání a inovace | Nízké ceny ropy | Couche-Tard | Údaje o maloobchodních tržbách | Vstup na zahraniční burzy | Mnichovský ekonomický institut Ifo | Burzovní společnost | Zlaté rezervy | Akcie Meta Platforms (FB) | Pojištění rizika | Pandemická omezení | Cyrrus | Dobrý výsledek | Komunistická strana | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Indikátor ADR | X-Trade Brokers | Vstup na burzu v Londýně | Giphy | Prezident Federální rezervní banky | Největší ekonomika | Banky | Způsob investování | Růst cen energií | Prostor pro růst | Znovuotevření ekonomiky | General Motors | Fondy | Dlouhodobý trend | Podnikatelská aktivita v USA | Komise pro cenné papíry | Místopředseda Evropské komise | Ruské ministerstvo financí | XTB Tomáš Cverna | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Týdenní výkon | Investiční společnost CVC | ASEAN | Social investování | Bílý dům | Komoditní trhy | Bitcoinová metaverse hra | MXN | ČEZ | Newyorské akciové burzy | Nakamoto | Austrálie | Cenové hladiny | AAPL | Tether | Německé ekonomiky | Sanofi | Hrubá marže | Výzkumná společnost | Těžba ropy v Rusku | Financial Times | GOOGL.US | Akcie Meta | VP Bank | Teams | Retail Investor Beat | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Hlavní index německých akcií | Společnost pro správu majetku | Spread | Nákup bitcoinu | Úrokové diferenciály | Iniciativa | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Skalpování | Společnost Intel | Koronavirová opatření | Britský antimonopolní úřad | Základy opčních trhů | Jak správně přistupovat k objemu obchodu | Hodnota kryptoměn | Vývoj měnového páru EUR/USD | Akcie Nvidie (NVDA.US) | Goldman Sachs Group | Peněžní trhy | Intel | Návrh rozpočtu | Under Armour | Buy | New York | Jednotný objem lotů | LTRO | Tradingové webináře | St. Louis | MSFT | Retail Investor | Tržní cena | Swing | Čistá ztráta | Společné nákupy plynu | Finanční údaje | GS | Společnost Amazon | AIG | Krize | Bernstein | Gabonská vláda | Společnost Flix | Kartel při obchodování s měnami | Majetkový fond | Akcie ropných společností | Optimalizace | Franz Fehrenbach | Zvýšení úroků | Projekt Diem | Čistý obrat | Zajišťování | Investing | Dietmar Woidke | Depozitní sazba ECB | Burzy v USA | Euro včera | Americká internetová společnost | Vlády | Daňové zvýhodnění | Německé tovární objednávky | Zotavení ekonomiky | Nový kmen koronaviru | Nástroje a indikátory | Risk Off | Ukrajinská krize | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | Massachusetts | Výnosy 10letých dluhopisů | AOS | Omezení produkce | Zpětný odkup akcií | NXP | Uvalení sankcí | První dojem | ADA | Paramount | Ceny plynu a elektřiny | CoinGecko | Krize na Ukrajině | Objem obchodů s kryptoměnami | G20 | Společnost GEVORKYAN | Currencies | Premiér Li Čiang | Míra inflace v eurozóně | Norská centrální banka | Informace z trhu | Pokles poptávky | Akcie Microsoft (MSFT) | Štěstí | CEO | Investiční bankovnictví | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | Šéf VW | Ruský Národní vypořádací depozitář (NRD) | Těžby bitcoinů | Virgin Orbit | Pozitivní očekávání | Napadení Ukrajiny | NFT | Nastavení indikátorů | Zlatý kříž | Prezident Erdogan | Meziroční míra inflace v eurozóně | Pohyb Bitcoinu | FOMC | ECB sazby | Rally na ropě | Algoritmy | Severní Irsko | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Investiční apetit | Investice společnosti | Dollar | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Trhy | Úročení vkladů | Měnové stimuly | Dolarový index | Indikátor CCI | XTB Live Trading | FOMO | Obchodní tipy pro zlato | Ztráty | Výplata | Podíl akcií | Proočkovanost obyvatelstva | Vývoj ceny ropy | Virgin Galactic (SPCE.US) | Michal Lukáč | Big Tech | Americké výnosy | Šance na úspěch | Akcie Tesla | Výrobci čipů | Flexibilita | Graf indexu | US30 | ODS | Dialog | Ředitelka | Allspring Global | Úroková sazba | Coinbase (COIN.US) | JAP225 | Generální ředitel | Likvidní | Ceny aktiv | Společnost CVC | Výrobce pneumatik Nokian | Devizové rezervy | České vlády | dApps | Japonský ministr financí | DIHK | Internetová společnost | Trhy v Číně | Čistá marže | Burza | SAIC Motor | Hongkongská vláda | Úřad pro energetické informace | Semináře | Interfax | Oživení globální ekonomiky | Letecká společnost | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | MarketWatch | Běžné akcie | Dotcom | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | Maria Röttgerová | Rozvoj | Americká inflace | Společnost Rohlik | Investovat do akcií | Tradingový potenciál | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Mathias Cormann | Pokles obligací | Akcie Boeing | Asociace exportérů | Americká administrativa | Výprodeje | Reinvestice | Heineken | OIL.WTI | Zasedání bankovní rady | Nové sankce | Výkon britské ekonomiky | Tržby společnosti | Obchodování s CFD | Australská centrální banka (RBA) | Teherán | Jan Záhora | Investovat peníze | Rozhovor | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Spotřeba domácností | Nepřesnost | Transakce | Švýcarské banky | FAST | Volatility trhu | Finanční produkt | Pro arte | Slabší dolar | Nabídka a poptávka | Měny | Premiér Fiala | Bilance | Růst podnikatelské aktivity | Volby | Krypto burza | Snížení úrokových sazeb | PGNiG | Sankce proti Rusku | Fundamenty | Motivace | Americká vláda | Růst cen potravin | Sezónnost | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Lululemon | Přístup k měnové politice | Express | Býčí strategie | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Johnson & Johnson (J&J) | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | MNB | Profitovat | Glencore | Irsko | Správce aktiv | Nová historická maxima | James Bond | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Trade Brokers | Instant Trading EU | Peněžní tok | Milei | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Starcapital | Zpravodajství | Nákup EUR | Čínská Národní rozvojová a reformní komise | Šéf Elysejského paláce | Justice | Obor budoucnosti | Ceny uhlíku | Prezidenti a premiéři | Halving | Ekonomika EU | Inflace v březnu | Pohonné hmoty v Česku | ANET.US | Odvětví vyspělých technologií | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Program QE | AUDJPY | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | USDX | BAE Systems | China Reform | Mimořádné dividendy | Rolls-Royce Holdings | EUR/CHF | Společnost Seznam.cz média | Cenový pokles | BHS Štěpán Křeček | Zpráva o vývoji inflace | Dividendy | Finanční centrum | Měna | Ceny akcií Tesly | Ekonomické sankce | Australský dolar (AUD) | Jasný signál | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | Pokles ekonomické aktivity | Podíl firem | Zisky společnosti | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Akciový trh | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Intradenní obchodník | Americká burza | Sazby | Lawrence Freedman | Ropa dnes | Silný pokles | Zimní bouře | Historie | Magické číslo | Trader Workstation | Renáta Kellnerová | Ichimoku | Kosovská vláda | Akcie výrobce elektromobilů | Situace na trhu s ropou | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | Hertz (HTZ1.US) | Sympozium | MSCI | Ukončení nákupu aktiv | Hodnota bitcoinu | Pozice dolaru | Pravidla obchodování | Australská ekonomika | KeyBanc | Thomson Reuters | Výsledky hospodaření | Obchodování opcí | Snap | Silné výkyvy | USD | Kupní opce | LinkedIn | Index podnikatelské aktivity | Spotřebitelská poptávka | FTMO | Yum Brands | Miliardy dolarů | W1 | Libra k dolaru | Inside | Chytrý trader | Růst aktivity | Dodávky LNG | Nákup nemovitosti | Ceny akcií Tesly od začátku roku | 10 000 hodin | Snížení zisku | Finanční trh | Nové restrikce | Růst poptávky | Akcie indické Paytm | Opatření na podporu ekonomiky | Černý pátek | EET | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Nový trend | Snižování nákladů | Ondrášovka | Li Čiang | Německá automobilka | Rozhodnutí centrální banky | Zahájení ruské invaze | První burza talentů | Prezident Evropské centrální banky | Regulační orgán | Risk On | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Regionální měny | RIVN.US | Překoupené oblasti | Eni | Joe Manimbo | Akcie švédské automobilky | Optimismus na trhu | Společnost AMD | Automotive | Nové prognózy | Výnosy desetiletých dluhopisů | Přípravy ke vstupu na burzu | Authentic Brands Group | Velké energetické společnosti | Zpřísňováním měnové politiky | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Zájem o nájemní bydlení | Primární veřejná nabídka | Rozpočtový balíček | Milník | Obchodování během vyhlašování zpráv | Nejprudší pokles v historii | Světová zdravotnická organizace | Pump & Dump | DCG | Pravděpodobnost recese | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Bezpečnější investice | Platformy | Izraelská vláda | Odhad letošního růstu ekonomiky | Partneři | IPO | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Cílové ceny | Rusko | Smíšené výsledky | Srdce trhů | Vysoké riziko | Martin Chvoj | DCA | Ceny výrobců | Iracionální | Akcionář | Erdoganovy plány | Guardian | Miliardy USD | Snižování daní | Fixní kurz | Provozní marže | Jiří Feix | Poradce | Vicepremiér | Nabídky akcií v Evropě | Finanční plán | Reálné úrokové sazby | Nižší maxima | Další růst sazeb | Obchodní den | Pracovní den | CNN Business | Sazba Fedu | Goldman Sachs (GS.US) | Omicron | Cloudové služby | Pád Lehman Brothers | Initial Public Offering | Makroekonomické události | Zkušenost | Pakt stability | GBP/EUR | Signál | Invaze ruských vojsk | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | Zlepšení sentimentu | Zdražování | S/R zóny | CMC | Meziroční inflace | Čínská firma | Cestovat po světě | Síla amerického dolaru | Většinový podíl | Dnešní obchodování | Riskování | Pozemky | Výsledkové sezóny | Development | Odhady růstu | Nejvíce peněz | Lululemon Athletica | Generální ředitel ČEZ | Domácí měny | Britská vláda | Vývoj cen akcií | EPS | Výkonnost společností | ADP | Square | Náklady na zajištění | Repo sazba | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Přijetí eura | Biliony dolarů | Číst grafy | Nejlepší ropné akcie | CPI v USA | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Úbytek | Optimistická nálada | Fond zaměřený na investice | Ocenění | Ropy | Rozdílové smlouvy | Malé zisky | Primárky | Předsedkyně Evropské komise | Čínské realitní společnosti | Důvěra amerických spotřebitelů | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Emocionální stav | Sociální média | Dow Jonesův akciový index | Řízení rizik | Singapur | Předseda Evropské rady | CHNComp | Zadlužení země | Míra úspor | Dividendové výnosy | Druhá vlna | Polská společnost | Uzavřít část pozice v zisku | Investiční doporučení | IPO společnosti MDNA Life Sciences | Výnosy firmy | Forex trader | Institut GfK | Akcie Coca-Cola | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Švédská společnost | Podcasty | Výdaje | Trh s bitcoiny | Produkce energií | Uvalené sankce | Guvernér české národní banky | Evropská komise (EK) | Smartphony | Mzdová vyjednávání | Vášeň | Hlediska technické analýzy | Jestřábí politika | Kontext trhu | Ekonomický dopad | Důchodový systém | Zisk EBITDA | Společnost | Investor | Akcie ropy | Norský parlament | Covidové pandemie | Apple (AAPL.US) | Slabé stránky | Xilinx | Rezervní měny | Časové období | Úvěrová aktivita | ESPN | Joe Biden | Geopolitická nejistota | Důchody | List The Wall Street Journal | Premiér Boris Johnson | Krypto průmysl | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Správa kapitálu | Futures na americké akcie | Nekonvenční měnové politiky | Forbes | Investiční instrument | Diverzifikátor | Kryptosvět | Obchodujte | Milan Vaníček | Ocenění akcií | Daňoví poplatníci | Potenciální výnosy | Dynamika mezd | Obchodované fondy | Colt | Zvýšení volatility | Snižování počtu zaměstnanců | Ceny americké ropy | Zmírnění rizik | Platforma eToro | Tržní kapitalizace kryptoměn | Historicky nejnižší | Radomír Jáč | Kurzotvorné zprávy | Thomas Barkin | Adnoc Gas | Ukončení války | Retailoví investoři | Společnost MicroStrategy | Utažení měnové politiky | Národní regulátor | Projekt Ikiseq | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Jerome Powell | BMW | Radim Maštalíř | Cena akcií | Forma Social investování | Představenstvo společnosti | Nízká inflace | Lepší strategie | Mark Carney | Volatilita trhů | Investování | Lehman Brothers | ASX | EBITDA firmy | Munger | Špatná data | Plynárenské firmy | Upozornění na rizika | Jack Canfield | Rozšíření | Global Payments | CAC40 | BBVA | Vitalik Buterin | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Společnost Delimobil | Příliv investic | D1 | Společnost Blue Origin | Ropný trh | Americké ministerstvo financí | Institutional Shareholder Services | MTS | Logistické společnosti | Odkupy akcií v USA | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Hodnota francouzského akciového trhu | Eurosystém | Britské měny | List The New York Times | Eura | Tisková konference | Neúspěch | Obchodní účty | AAPL.US | Nasdaq Inc | China Business News | IRBT | Inflační cíl | Nizozemsko | Investiční skupina | Pershing Square Tontine Holdings | ACT | Organizace | Známé chyby v tradingu | Očekávaný zisk | Obilí | Ryanair | Deník The Wall Street Journal | Dovozci LNG | Základy obchodování na Forexu | Ceny akcií Porsche | Kryptoburza | Vrcholoví manažeři | Ceny stavebních prací | Poptávka po akciích | Daily Star | CBI | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Services | VIX | Bezpečná aktiva | Úrokové náklady | Růst | Melanion Capital | Akcie Dollar Tree (DLTR.US) | Německé hospodářství | Dopad na finanční trhy | Dnešní zprávy | Občanské války | Pojištění k důchodu | Index Dow Jones Industrial | Výdaje japonských domácností | Centrální bankéři | Vyhlášení předčasných voleb | Michelin | Polská centrální banka | JA Studentská firma | Ředitel XTB | Daně pro nadnárodní společnosti | Výtěžek z prodeje akcií | Energetické komodity | Příjmy | Regulační změny | Průmyslový růst českých firem | Agentura Standard & Poor's | Renk | Pohyby cen | Alokace aktiv | Kmen koronaviru | Událostí ve světové ekonomice | Hospodářské výsledky | Strategické plány | ČTK | Světoví těžaři | PMI pro sektor služeb | Cameco | Risk-off | Propad ceny | Volvo | Emitent | VMware | UBS Colm Kelleher | WU | Zajištění | Společnost PetroChina | Omezení dodávek ropy | Objem prostředků | iPhone city | Levels | Strach a chamtivost | Administrativa | Dubai Electricity and Water Authority (DEWA) | Menší investice | IAG | Silky Zdeňka Porybného | Strategie řízení | Cena jedné akcie | Obchodování na trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | Internetové bubliny | Šéf podniku | Automobilka Škoda Auto | Ceny akcií Total Gabon | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | NZD | Farmaceutický koncern | Investice na penzi | Ekonomický rozvoj | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | Jukos | Snížení inflace | Tomáš Nidetzký | 4Trans | Konsorcium Diem Association | Zasedání MMF | Currency | Růst průmyslové výroby | Index | Vánoční rally | Wall Street Journal | Market rally | PCE index | Pokles cen průmyslových komodit | Produkce plynu | Pipy | Douglas na burzu | Akcie Lululemon Athletica | Pohyby kurzu | Komoditní | Dvojité dno | Backtestování | Rychlý růst cen | Praktické tipy | Dubaj | Lockdown | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | Implikovaná volatilita | Společnost Uniper | MiFID II | Token | Fundament | Čínský trh | Nerealistické cíle | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | ThinkEquity LLC | Úspěšní forexoví obchodníci | Dny Německa | Bohatství | Chyby v tradingu | Cenová akce | Výrobce elektromobilů | Klesání cen kryptoměn | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | Blockchain Week | Jižní Korea | Spotřební daně na cigarety | Výrobce oděvů a obuvi | Rothschild & Co | Mimoburzovní | SONY.US | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | S&P Dow Jones Indices | Merge | Tuzemská měna | Engulfing | Nákupní signál | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Valuace | Návratnost investice | Panika | COT (Commitments of Traders) | Obchodovat s akciemi | Závazky vůči věřitelům | Dolar (NZD) | Systém SWIFT | Binance Coin (BNB) | Kdo je The Trading Pit | Technický výhled | Apple Inc. (AAPL) | Těžba ropy z břidlic | BrikkApp | Tipy pro začínající obchodníky | GameStop (GME.US) | Ekonomika Slovenska | Bollinger Bands indikátor | ECB Luis De Guindos | Motocykly | YouTube kanál | Triton | Internetové a technologické akcie | Akciové indexy na Wall Street | Outsider | UCG | Digitální jüan | Alan Fabik | Prezident Microsoftu | Státní podpora | Jaké kryptoměny je nejlepší koupit právě teď? | Co je to presale kryptoměny? | Nejdůvěryhodnější prop firma | Poptávka po riziku | Hlavní fundamenty | Denys Šmyhal | Nákupní obchod | Šance | Seance v USA | Mimořádný summit | Rizika investice do Uniswapu | Unity Software | Ryan Detrick | Pokles akcií Tesly | Prohlášení Fedu | BioNTech (BNTX.US) | Ekonomické statistiky | Opoziční politici | Čínské firmy | Pracovní trh | Aplikace Keep | Infografika | Amsterdam | Hlavní německý akciový index | Vlastní analýza | Cena futures | Společnost MSCI | Pád dolaru | Využití indikátorů volatility | Prezident SB | Uptrend | Tržby ze služeb | Archegos Capital | Index amerického dolaru | Zprávy euro | Obchodník měsíce XTB | Otřes na světových burzách | Německý kancléř | Kupní opce (call opce) | Uvedení akcií | Řešení sporů | Analýza Bitcoinu | Resolution Foundation | Jedinečná příležitost | Ukončení kvantitativního uvolňování | Typ investorů | Stephen Innes | GTC | Akcie NIO | Nejvyšší výnos | Odpočinek | S&P 500 (SPX) | Nejvýraznější propad | Spoření a investice | Hard fork | Světové rezervní měny | Fundamentální analýza Virgin Galactic | Ropný průmysl | Buyback | ITM | Americké vlády | Vítězství | American International Group (AIG) | AMC Entertainment Holdings | Robert Kaplan | AWS | Splácení hypotéky | Ekologie | CPCA | Saudi Aramco | Velké evropské banky | Chuť k riziku | Mobilizace v Rusku | All Time High | Datum vypršení platnosti | Země používající euro | Velikost kontraktu | Cisco Systems (CSCO.US) | Nová mutace | DLTR | Ukazatel EBITDA | Poradenství | Investice do drahých kovů | Swapové body | TerraUSD (UST) | Změna delty | Vlastnictví | Vývoz obilí | Sartorius | Náhled na trhy | Honduras | Podíl ve firmě | Nárůst sazeb ČNB | UCG.IT | LEVI.US | Investice do realit | Průzkum | Využití volatility | Vliv krizových situací | ETF (Exchange Traded Funds) | Zásah centrálních bank | Kupci | Americká burzovní komise | Závislosti na ruské ropě | Donald Trump dnes | Budoucí potenciál | Eric Adams | Daň z mimořádných zisků bank | Dodávání likvidity | Penzijní systém | AltSignals (ASI) | Pumpování peněz do ekonomiky | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Předpovědi cen | Býčí pattern | Blahobyt | Cheat Sheet | Proč investovat do Bitcoinu? | Využití opcí při diverzifikaci portfolia | Daně ve Spojených státech | Mimořádná valná hromada | Hang Seng Tech | Výběr daní | Chování spotřebitelů | Regulovaný trh | Ruský producent zlata | Společnost Eurowag | George Bush | Dopad na finanční trh | NYSE:VLO | Kanadský penzijní fond | Stephen Brennock | Investoři i analytici | Brent | EMISS | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | White & Case | Ruská vláda | Obchodování páru EUR/USD | Leoš Rousek | Hlavní americký akciový index | Správně předpovídat | Graf akcie Coca-Cola | Bilance zahraničního obchodu | Obchodování na burze | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Nejrychleji rostoucí prop firma | Dlouhodobá předpověď | Atraktivní investice | Deutsche Wohnen | Akcie Virgin | Kurz Trading | Škodovka | Internet věcí (IoT) | JD.com (JD.US) | Gamma | DBK.DE | Obchodovat intradenně | Obchodní myšlenka | Ekonomický plán | Nepříjemné situace | Sazba daně | Nový indikátor | CureVac | Meta Platforms (FB) | Dobrý fundament | Ministři financí Evropské unie | CD Projekt (CDR.PL) | Komentátor | Geopolitické události | Historické zkušenosti | Krátkodobé příležitosti | ApeCoin (APE) | Nvidia akcie | VIX - Index volatility | Brenntag | Využití opčních trhů | Šinzó Abe | Schlumberger (SLB) | Black Lifes Matter | Řecká písmena | Co je Cardano? | Ebay (EBAY.US) | Prodej státních dluhopisů | BT Group | Zlepšení nálady | Výrobci elektroaut | Nepřízeň počasí | Vesmírná turistika | VOW1 | Tchaj-wan | Další drahé kovy | Obchodník měsíce | Sell pozice | Barrick Gold (GOLD) | Binance Holdings | Chápání volatility | Šéf Twitteru | Základní pravidla systému obchodování | S&P 500 a Dow Jones | Ekonomická důvěra v eurozóně | Pronájmy | Rozsáhlé propouštění | Společnost Xiaomi | Příliv bitcoinů | Měnová krize | Dlouhodobý investor | Zájem o NFT | Správce amerického akciového indexu | Ulta Beauty Inc | CSGN | Banka Goldman Sachs | Zakladatel Tesly | Izraelská centrální banka | Země eurozóny | Výrobce elektroaut | Kontrakty na ropu | Vstup na burzu | Zrušení daně | Společnost Rivian | ACWA Power International | Vstoupit na burzu | Význam na finančních trzích | MOL | Burzovní komise | Analýza akcií | Tržní hodnota | CIPS | Deficit zahraničního obchodu | Sledování grafu | HTZ1.US | Verizon Communications (VZ.US) | AEX | Zisk Tesly | Marka | Přístup k financím | CENTRICA | Propady hospodářského růstu | Cestování | Instacart dnes | Depreciace | Rheinmetall (RHM.DE) | Rozhodovací schopnosti | Allegro | Hlavní německý akciový index DAX | Výpadky proudu | Split | Blue chip | Thomas Gitzel | Inside Bar | Obchodování s emisemi (ETS) | Rodinná firma | DJI | Nejbohatší Čech | Přebytek rozpočtu | Vysoké sazby | Chování volatility | Cestování do zahraničí | Herní plán | Platební gigant | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Pád měny | Vstup firmy na burzu | Jad Comair | Rizika investování do Apecoinu | Přehled | Etsy (ETSY.US) | Revolvingový úvěr | Obchodníci dnes | Jednání skupiny OPEC | Netflix (NFLX.US) | Analytička | Dodatečný kapitál | Oživení světové ekonomiky | Společnost Reddit | Vakcína na covid | Očkování proti covidu-19 | Rosbank | Doji | ActualizeAI | CISCO | Modely oceňování opcí | The Verge | Blockchainové technologie | Primární nabídky akcií | Investiční nálada | Finanční výsledky společnosti | Volby USA | Vývoj ceny akcií | Paytm | Pokles ceny akcií | Investovat do nemovitostí | Kurz liry | Obnovitelné zdroje | Rohlík | Life Insurance | Malý kapitál | NIO.US | ViacomCBS | Silná poptávka z Číny | Bear market rally | Prudký růst ceny ropy | Státní výdaje | Výkyvy v tržní volatilitě | Inflace v únoru | Terminál | Dobrý výnos | Akcie Activision | Hrubý domácí produkt Číny | Bond Connect | Ruské banky | DNB | Buy obchody | Podíl eura | FDP | Obchodní signály | Pohyb akcií | Volatilita jako indikátor | Michael Gove | Patrie | Zprávy o nezaměstnanosti | Decentraland (MANA) | Měnověpolitické operace | Události tohoto týdne | Investovaný kapitál | Zápis z Fedu | Finanční riziko | Celkový objem obchodů | ETS | Koupit akcie | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Šéf švýcarské centrální banky | Applied Materials | Opční strategie | Reakce trhů | Snižování nákupu aktiv | Technická analýza měnových párů | AltAlgo | Investiční odborníci | Hlavní index francouzských akcií | P/E | Změny v pohybech cen akcií | Sentiment investorů | Giorgia Meloniová | Domácí průmysl | General Electric (GE.US) | Znárodnění | Investiční skupina ICT Holding | Britské akcie | Basilejský výbor | Viceguvernérka | Ruské společnosti | Investiční horizont | Bentley | Finanční ředitelé | Vývoj měnového páru | Advanced Micro Devices | Pokles USD/CAD | Britská centrální banka dnes | Makroekonom | Zasedání Fedu | Průběžně vyplácené dividendy | Americké centrální banky | Korekční pohyb | Guru | Potenciál dlouhodobého růstu | Zemní plyn v USA | Tým XTB | Bankrotové ochrany | S&P Global | FTSE | Fiskální rok | TRON | Společnost Genesis | Ceny domů a bytů | Akcie v Asii | Průběh krize | FTSEurofirst 300 | DNB Markets | Prognózy ČNB | Vývoj ceny bitcoinu | CCI | Majitel Flixbusu | Tvorby zisku | Moderna akcie | Mutace delta | Giovanni Staunovo | Hodnota indexu Nasdaq | Chemické společnosti | Energetický tarif | Broker Trust | Niall Ferguson | Vyhlídky | Exprezident Trump | HDP Německa | Management | Nomura Holdings | Strana Jednotné Rusko | Rozpočtový úřad Kongresu | Oslabení kurzu | Offshore jüan | Placení daní | Murray | Disney+ | VisualCapitalist | Fiskální pravidla | Komoditní měny | SPCE.US | Půl milionu | Zdroje energie | KOL | Nio | Petr Javůrek | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Korektivní pohyb | Američtí regulátoři | Velké ztráty | Firma Flix | Rodinné domy | Finanční zprávy společností | Člen představenstva | Summit G7 | Regulační úřad | Santander | Pokles HDP | Panevropský index STOXX 600 | McKinsey & Co | Předpověď | Šéf japonské centrální banky | Théta | S&P/ASX 200 | Investice do Polygonu | Wolt | RBK | Ukončení měnových intervencí | Analýza sentimentu | Premiérka | Lévi-Strauss | Ipsos | Šéf americké diplomacie | Blackwell | PwC ČR | Recese v Evropě | Spalování ropy | Vysoké ceny energií | Profit-Targety | Kurz EUR/USD | FedEx (FDX.US) | Australské akcie | Výrobci spotřebního zboží | Pandemie koronaviru | Ochranný mechanismus | Softwarový gigant | Akcie kybernetické bezpečnosti | Ripple | Využití opcí | Asie | Špatné výsledky | Hardwarové peněženky | Suroviny | Alibaba | Tether (USDT) | Plán obnovy po pandemii | Krize v Perském zálivu | Rolex | Výkyvy na měnových trzích | Německá průmyslová a obchodní komora | Ubisoft | Tempo růstu průmyslové výroby | Řecká vláda | Zpomalování ekonomiky | Poseidon | Potenciál dalšího růstu | CTA | Avalanche (AVAX) | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Skladování ropy | Mluvčí Bílého domu | Nemovitosti v zahraničí | Average daily range | Volatilní období | Target | Účinnost vakcíny | Zvýšený zájem | Trh státních dluhopisů | Vytvoření Pin Baru | ING Groep | Spoření | Bitcoin | Technologické společnosti | Převodník měn | Zakladatel etherea | Výsledky průzkumu | Zelené investice | Plyn | Ekonomické události | Pokles exportu | Britská premiérka | Automobilky | Dollar Cost Averaging | Vývoj směnných kurzů | Poptávka po úvěrech | Pevný kurz | Makléř Wood & Company | Akcie vhodné příležitosti | MC.FR | Kontext | Nakupovat státní dluhopisy | Úročení volných prostředků | Futures | TUI | Omán | Denison Mines | Pojišťovny | Zásah do portfolia | Šťastné obchodování | Akcie Adobe | Historické údaje | Chief Twit | Obchodování signálů | Index spotřebitelské důvěry | Strach a panika | Rothschild | Beta | Výkonnost indexů | Emise cenných papírů | Emise CO2 | Nejbližší support | Ministerstvo spravedlnosti | Liou Che | CRO | Omezení pohybu | Rusko dnes | Zůstatek na účtu | Průměrné denní volatility | Tesla Inc. (TSLA) | Nejhlubší fáze | Zpráva o inflaci | Dobývání vesmíru | VTB | Finanční výhled | Rozhodnutí Tesly | Napětí na Ukrajině | Riziko stagflace | Přehled měnového páru | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Ekonomická důvěra | SEBA | Barometr sentimentu | Wonderinterest | Seznam Zprávy | Americké ropné společnosti | Dopady války na Ukrajině | Americká data | Obchodní výsledky | Cronos | SPAC | Universal Music | Metoda DCA | Vydělat peníze | Nemovitosti | Boris Johnson | Růst výnosů | CVC | Indikace | Prodej akcií | Zájem o dolar | AvaTrade | Klesající tendence | Rekordní minimum | James Bullard | Kakao | Otočení trendu | Futures trhy | Kiril Petkov | Dlouhodobé strategie | CAT | Investice do podnikání | Předpokládaný růst | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Data z americké ekonomiky | Úspěšný trading | Růst cen stavebních materiálů | Úřad pro energetické informace (EIA) | Forexové trhy | Obchody | Německý hospodářský institut | Úrokové sazby Fedu | CEPS | Medián | Home Credit Group | Samsung Electronics | Celosvětová poptávka | Premiér Petr Fiala | Makléřská firma | PLUG | HDP USA | Analytik trhů s kryptoměnami | Prodejní opce (put opce) | Index CPI | Ochranné známky | Drawdown | WE Soda | Index nákupních manažerů (PMI) | Vysoké ztráty | Oslabení koruny | Purdue Pharma | Drahý kov | xStation5 | Index CSI 300 | Prosincová inflace | Technická rezistence | Vyplácení dividend | Společnost Rosněfť | Analýza BTC/USD | Rizika investování do Filecoinu | OpenAI | Electronic Arts | Sebeuvědomění | Německá energetická společnost | Objem akcií | LinkDoc Technology | Využití indikátorů | Alphabet Inc. | Podpora | Dolar vůči jenu | Výkon společnosti | Time-Frame | Růst spotřebitelských cen | Vonovia | Prudké oslabení | Ministři financí | NDRC | Čínská společnost | Živý chat | Capital Group | NatWest | Technologické firmy | Těžba ropy | Burzy cenných papírů | Prognóza ČNB | Oslabování amerického dolaru | Šíření nemoci COVID-19 | Pokles akcie | Oblečení | Informované zdroje | Binance Asia | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Rubl | Akcie banky | Prezident Joe Biden | Unijní země | Růst cen v EU | Dílčí index | Akcie americké internetové společnosti | Vyšší časové rámce | Akcie McDonald’s | Arbitráže | Technology Fast | Pravidla EU | Počet pracovních míst | První obchod | Bundesnetzagentur | Dividendy ČEZ | MT4 | Predikce ceny bitcoinu | Česká firma | Stripe | COIN | Evropský trh s kryptoměnami | S&P 500 | ADP report zaměstnanosti | Algotrader | Flat | Velké americké banky | Marriott International (MAR.US) | Investiční nástroje | Úročení rezerv bank u ČNB | Technické indikátory | Zvýšení mezd | Eskalace | Activision | Dobrá čísla | Antony Blinken | Cenová efektivita | Maloobchodní prodeje | Guvernér izraelské centrální banky | Zpráva pro tradery | Nayib Bukele | Ruská invaze | Steve Jobs | Azitra Inc. | Standard & Poor's (S&P) | Herní průmysl | Petra Krmelová | Zemní plyn | DAO | Výhodné ceny | Martin Mašát | Ministr průmyslu a obchodu | Německo | Uniswap (UNI) | Investice do umělé inteligence | Capital Markets | MicroStrategy | José Mourinho | T. Rowe Price | Dnes ČTK | Portfólia | Akcie roku | Volatility | Japonsko | Mexické peso | Akcie ConocoPhillips | Správy majetku | Broker Consulting | Databricks | Futures na akcie | Akcie v USA | ECB dnes | Fluktuace | Rizikové investice | Mobilní aplikace | Dodržování obchodního plánu | Ronaldo | Tesla Inc. | Nová éra XTB | Grayscale Investments | Cena hliníku | Odstřižení od SWIFT | Transakční poplatek | Zvyšování dodávek | Kellnerová | SK Hynix | Výkonná ředitelka | Nejziskovější | Prognóza německé vlády | Překoupenost | Aktéři | Útok na Ukrajinu | Měny&Sazby | Platforma Ikiseq | Range | Maersk | Monero | Američané | Snižování inflace | Celkový sentiment | Úspory pro děti | Otevřené obchody | Silky | Očekávané výnosy | Vzdělávací webináře | Statistické údaje | HDP ČR | Velké zisky | Aukce | Kolísání měny | Visa | Vývoj ceny akcií Total Gabon | Největší kryptoměna bitcoin | DBS | Trendová linie | Akcie CureVac | Obchodování jedním kliknutím | Binance Asia Services | Intraday | StopLoss | Americké sankce | Příběhy traderů | Makroprostředí | NASDAQ:AMGN | ConocoPhillips | Surové ropy | Kurzový vývoj | Tamas Varga | MJ | Plány Fedu | Myšlení obchodníka | Twitter | Dosáhnout úspěchu | Zasedání americké centrální banky | AMD akcie | UBS Giovanni Staunovo | Bollinger Bands | Polská vláda | Vstupní S/R zóny | Studentská firma | Walmart | Ruští oligarchové | Nadvýnosy | Načasování snížení úrokových sazeb | Psychologie trhu | Velké cíle | The Merge | Standard Chartered | Těžařská společnost | Samou | Bankovky | Zdražování potravin | Virtuální realita | Virus | Rychlé ekonomické oživení | Krach | SMA 200 | Čeští investoři | Cena NATGAS | Hotelbeds | Olaf Scholz | Nejnovější údaje | JPMorgan Chase & Co | Hotovost | Marathon | Tržní situace | Fiskální rok ve Spojených státech | LIBOR | Instant Trading EU Ltd. | Psychologické faktory | Kartel OPEC | Arbitráž | První peníze | Bitcoin City | Nejlepší hi-tech technologie | Nejvýraznější pokles | Maďarský forint | Partnerství | Jiří Tyleček | Hospodářský institut Ifo | Whoosh | Implikovaná vs. historická volatilita | Jozef Síkela | PX-GLOB | Životní náklady | Vyšší ceny | Výhled cen | Dluhové krize | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Dětský pudr | Los Angeles | Panické výprodeje | Investice do akcií | Martin Smrž | Rozhodnutí ČNB | Pandemie covidu | Směřování | Rozpočet | Novozélandský dolar | Finanční ředitelka | Edmunds | Paul Chan | Unijní ministři | Japonská centrální banka | Erste Group | Ruský plyn | Opce | Střednědobé obchodování | EUR/HUF | Portugalsko | Aktivní obchodování | Kazachstán | Daně z neočekávaných zisků | Vice | Baker Hughes | Burzovní ukazatele | Jednoduchý obchodní plán | Porozumění strachu | Šéf unijní diplomacie | PEPSICO | Firma WE Soda | Velké objemy | Výhled pro EUR/USD | Inovativní řešení | CARA | Opel | Prognózy inflace | Vodafone | Alphabet (GOOGL.US) | Ekonomické zpomalení | X-Trade | Cenový cíl | Světová cena | Vzdělávací kurzy | Aktivum | Huobi | Globální oteplování | Rozpočtový úřad Kongresu (CBO) | Cena dogecoinu | Charles Evans | Investiční Memento | FTSE 250 | Hospodaření evropských firem | Dlouhodobí investoři | USDIDX | Index Hang Seng Tech | Dluhový trh | Zprávy a události | Break Even | Propad akcií | Podhodnocené akcie | Směnný kurz | Kryptoměnové konsorcium | Volný kapitál | Úvěrové podmínky | Jednoduché tipy | Výroba automobilů | Nízká likvidita | Investiční plány | Threads | Generovat zisk | Vývoj kurzu koruny | Konkrétní plán | Ghana | Index nákupních manažerů | Akcie třídy A | Vývoj měnového páru USD/TRY | Stablecoin | Dobré zprávy | Ceny komodit | Fixed income | Meta Platforms | Produkty s pákovým efektem | Ruské síly | Quantower | Ruská ropa | Růst české ekonomiky | Credit Suisse Group AG | BNP | Sektor kryptoměn | Provozní zisk | Jak se vyhnout efektu přežití | Gabon Telecom | Evropské indexy | Aluminium Corporation of China | Vyšší riziko | Peter Altmaier | Viceprezident | Evropský automobilový sektor | Suez | Decentralizované finance | Konjunkturální průzkum | PFE.US | Dialog Semiconductor | Web Lupa.cz | Překoupené zóny | Fundamentální ukazatele | Vlastní ETF | Jednání o těžbě | Domácnosti | Nákladová inflace | Marine Le Penová | Nové zakázky | Google | Euro vůči dolaru | Nižší zisk | Ekonomické výsledky | Spotové bitcoinové ETF | Průmyslové supervelmoci | Mario Draghi | Merrill Lynch | Vysoká inflace | Americké desetileté výnosy | Obchodování na dálku | MRO | Státní dluhopisy | Analytik J&T | Whitepaper | Analytici | JD.com | Elektromobily | Úvěrový produkt | Platební prostředek | Právo | Odhady ekonomů | Velcí institucionální investoři | Kontejnerová loď Ever Given | Irák | Kurz koruny | Akcie společnosti Microsoft | Důvěra v eurozóně | Negativní sentiment investorů | Aligator | Trading Pit | Indexy v Číně | Splácení dluhu | DOT | Snížení úroků | CHF/JPY | Vybírat zisky | Arm | Fair Value | Guvernér Fedu | Denní volatility | Zpomalení globální ekonomiky | The Sandbox | Dlouhodobé investice | Lufthansa (LHA.DE) | Růst cen plynu | Cointelegraph | Tržby | Nálada na trzích | Přehled o dění | Nové zdroje | Blue chips | Pravidla obchodního plánu | Interpretace | Firma Hotelbeds | Americký trh | Snižování úrokových sazeb | Burza talentů | Akcie společnosti Disney | Pepa Zeman | 737 MAX | Jednání ECB | Štěpení | Snížení sazeb | Rick Meckler | Počet žádostí o podporu | Makléřské společnosti | Brexitové dohody | Ukončení činnosti | Piper Sandler | TSM | Zamyšlení | Investovat do ropy | Dow Jones (US30) | Závislost | Akcie Palo Alto | Nabídka firmy Whoosh | Instinkt | Link | Aleš Hála | Mediální pokrytí | P2P | Destatis | Vývoj akcie | Forexoví obchodníci | Obchodování intradenních grafů | Kostarika | Půjčky v dolarech | Čínský výrobce elektromobilů | AETOS | Startup | Lukáš Raška | Finanční systém | Různé obchodní styly | NAFTA | Očekávání vyšší inflace | Platební bilance | Klaus Geissdörfer | Makro | Poptávka a nabídka | Triton Partners | Dow Jones Industrial Average | Stagnace | Futures kontrakty | Skupina OPEC | Sazba ČNB | Psychologické úrovně | OKX | Dceřiné společnosti | Luboš Růžička | Růst mezd | Fond zaměřený na investice do umělé inteligence | Světové centrální banky | Royal Dutch Shell | Conference Board | Vlastní nemovitost | Růst americké ekonomiky | Investování do Etherea | Hodnocení pro The Trading Pit | Evropská centrální banka | Brian Daingerfield | Arnault | Telecom | Prime | Roční výnos | Nižší růst | Přímé zahraniční investice | Konfluence více faktorů | Slušné zisky | Nákup akcií | Letadlo | Německá kancléřka | BAT | Automobilka Renault | Volkswagen (VOW1.DE) | Americká centrální banka (Fed) | Výběr brokera | Unijní diplomacie | Finanční prostředky | Antimonopolní úřad | Práce na digitálním euru | Znalost trhu | Benjamin Graham | Eurozóna | Časový horizont | Argentina | Švédsko | GEN | Sequoia Capital China | TSLA | FXstreet | Nafta Industrija Srbije | Partners | Forward | Reality show | Prop firma | Vývoj inflace | Česká ekonomika | Turecká vláda | Vyplácet dividendy | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | OANDA Edward Moya | Institucionální investoři | Intervenovat na devizovém trhu | Vládní koalice | Režim bankrotové ochrany | NIO (NIO.US) | Ministři financí zemí Evropské unie | Ekonomický institut Ifo | Marketingová komunikace | Kurzy | Benchmarky | Eurasia Group | IG | Sázkové kanceláře | Americký farmaceutický koncern | Investiční rozhodnutí | Fond | Reálné peníze | Vysoká poptávka | HICP | Obchodní pozice | Ekonomické údaje | Zvýšená riziková averze | Dohodnutá platba | SNY | Čínské ministerstvo | Čínské akcie dnes | Spekulativní pozice | Inflační očekávání | COST | Kyrylo Ševčenko | PPF Group | Největší evropská ekonomika | Banka Silvergate | Aerolinky Lufthansa | Akcie Activision Blizzard | Spiegel | Poslanec | Těžaři | Situace na trhu práce | ECB | Zlepšení svého obchodního rozvoje | Nejnovější zprávy | Řetězec | Sazby ECB | Global Capital | TWS | Ekonomiky eurozóny | Zveřejnění významných ekonomických dat | Dekret | Technická analýza ETH/USD | Jak určit trend | Vývoz plynu do Číny | Cena kakaa | Analytik společnosti MUFG | Globální nedostatek čipů | Euro vůči americkému dolaru | Měnová politika | Institut ZEW | Eurasia | Klaas Knot | Burzovní parket | Cena BTC | Velký růst | Solární panely | Ranní okénko | Etherea | Londýn - ICE | Analytici Goldman Sachs | Přicházející recese | Prioritní akcie | Indexy pohyb | Volvo Cars | Růst ceny | Co je Uniswap? | Omezování nákupů dluhopisů | Výrobce robotických vysavačů | Hodnota akcií | Co je to bitcoin | Robert Kiyosaki | DSTI | Dluhopisy | Množství peněz | Nárůst výnosů | Odpor | Propad cen komodit | Zkrachovalé burzy | Vrcholy | Ministr zahraničí | KLM | Úvod do opčních trhů | Voda | China Reform Holdings | Conseq | Červencová meziroční inflace | Americká ministryně financí | Hellofresh | Splatnost | Vesmírné společnosti | Restrukturalizace | Bankovní převod | ISM | Krize v Evropě | Billy Markus | cTrader Purple Trading | Air Bank | Webináře | Indikátor | NATGAS | Vyšší sazby | Dobré obchodní příležitosti | Jefferies | Ruský útok | Ekonomické vyhlídky | Vyhlášení mobilizace v Rusku | Jihokorejská společnost | Analytika | Vývoj ceny platiny | Investiční plán | Recharge Industries | Obchodujte akcie | Technické znalosti | Velké technologické firmy | Zpravodajské služby | Statistici | UK100 | Robert Bosch | Vedení obchodního deníku | Těžební plány | FOREX | Online hry | Pšenice | Maďarská měna | Richard Siuda | TLTRO | Konsenzus | Gasoline inventories | Investice do energetiky | Americké banky | UAW | Odraz ceny | Tržní síly | SoFi | Distribuované účetní knihy | Bývalý prezident | Cenový propad | Obchodní spolupráce | Pozornost trhu | Oculus | Moskva | Poptávka | Prezident Světové banky | ECB Christine Lagardeová | Soudní spor | Trader | BDI | Rozpočtový schodek | Fitch | Fortum | Francouzský prezident | Optimismus mezi šéfy podniků | Banka Morgan Stanley | Radim Krejčí | Co bude | Michal Uma | EBITDA marže | Semi | Investiční produkty | Zasedání Bank of England | Konfluence | Krypto | El Salvador | Bookmakeři | Connecticut | Měnový pár AUD/NZD | Nastavení trhů | Psychologie | Tempo inflace | Růst čínské ekonomiky | Inflace v ČR | Vysoké dividendy | Expirace | Technologické inovace | Ceny suroviny | Proč investovat do Metacade? | TRUTH social | Strategie řízení rizik | NASDAQ: AAPL | Indické společnosti | Očekávání trhu | Primární nabídka | Sazby beze změny | Kohl's | Pivotní body | Nominální růst | EURGBP | Premiérka Liz Trussová | Růst HDP | Novozélandský dolar (NZD) | G7 | Úvěrový program | Volby do Evropského parlamentu | Porsche AG | Litecoin | Rozkolísanost trhu | Peking | Snížení rizika | Cizí měny | Zvýšení inflace | Solana | Čína | Akcie JPMorgan Chase & Co | Soběstačnost | Nedůvěra investorů | Dot-com | Masato Kanda | Stavební spoření | Nvidia (NVDA.US) | Cenový graf | Ekonomická recese | Christopher Waller | Více riskovat | Ozbrojené složky | Dalibor Trojek | Bulharsko | Nárůst výdajů na obranu | Munich | Podrobné výsledky | Dodavatelský řetězec | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Euro dolar | Ziskový trader | Výhledy | Korekční fáze | Vítězství Německa nad Francií | Skupina Coloseum | Zahraniční forex | Politici | TPG | Společnost Admirals | Zákaz dovozu | Shell Plc | Riskovat na trzích | PlayStation 5 | Dubnová inflace | Omezování nákupů aktiv | Překážky | Ruský vicepremiér | New York Times | Tisková zpráva | Firma Mobileye | EBITDA | Špatná ekonomická zpráva | Německý index DAX | SNP | Medvědi | Hodnocení vašich obchodů | Ziskové pozice | Fotbalové kluby | Sláva | Velký drawdown | Reporty | Uzavření trhů | Načasování nákupu | ZískejÚčet | Vydavatele Práva | Sankce na Rusko | Nvidie (NVDA.US) | Počasí | UTC | Soudní dvůr | Úspěch v tradingu | Konkurenční společnosti | Tweet | Richard Branson | ROI | Activision Blizzard | Protekcionismus | Klouzavý průměr | Lend | Hlavní ekonom | Výrobní aktivity | Zomato | Poskytovatelé indexů | Větší pokles | Bezrealitky | Video | Bělehrad | AMZN.US | Inflace ve Velké Británii | Míra inflace v Maďarsku | Vlna omikronu | Contemporary Amperex Technology (CATL) | Spready | Burza Kraken | BNTX.US | Microsoft Corp | Akcie bank | Axel Springer | Index relativní síly (RSI) | EdF | Jan Večerka | Vyhlášení mobilizace | BofA Securities | Anchoring | eSIM v Revolutu | Statistiky z eurozóny | Obratové formace | Americký akciový trh Nasdaq | Hospodářské vyhlídky | Investiční platforma eToro | Swedish Match | DBK | Napětí mezi USA a Čínou | Fear and Greed | The Trading Pit | Fiskální politika | Koš | Výrobce videoher | Prodejní signál | Americký Federální úřad pro letectví | Christine Lagarde | Pozice přes noc | Velcí hráči | XTB | Odkupy akcií ve Spojených státech | Chalco | Akcie internetových firem | Drahé kovy | Ruská vládní strana | Akcie Apple | Pozornost obchodníků | Průmyslové společnosti | Hedging | Získávání zákazníků | Rozhodnutí bankovní rady | Deutsche Bank | Podnik | Mediální společnosti | ITV | Electronic Advisors | Monetární politika | Vnitřní motivace | Podnikatelská aktivita | Petr Václavek | Hormuzský průliv | Redukce | Mišustin | USA | Roční návratnost | Zisk a tržby | Three Arrows Capital | Maďarská centrální banka | Index PMI | Etnetera | Inflace v Turecku | Lídři Evropské unie | Evropské méně | Turecké liry | Globální trh | Prognóza ECB | NIESR | Město New York | Evropský průmysl | Akcie amerických bank | Darren Woods | SWIFT | Francouzská centrální banka | Frank van Doorn | Kurzy.cz | Watches of Switzerland | Home Depot | Podnikatelský sektor | EOG Resources | Ganfeng Lithium | Pin Bar | Poptávka po čipech | Hliník | Grünheide | Paradox | Krypto mince | Slovní intervence | Globální trhy | Zákon o snížení inflace | Kurzy měn | Výsledky společnosti Meta | Capital | Místopředseda představenstva | Negativní vývoj | Ukazatel nálady na trhu | Palantir Technologies | Americká půjčovna kryptoměn | Akcie Alibaba (BABA) | Coinbase (COIN) | Plynárenský gigant | Dukascopy Europe | Nepříznivé počasí | Generativní AI | Yield | Tajné služby | Downstream | Wealth Management | Inflace spotřebitelských cen | PSX | Federální rezervní banky | Akcie Phillips 66 | Devizový trh | Instant Research | Investiční ředitel společnosti | Kartel při obchodování | Jak na fundamentální analýzu | UEC.US | Pat Gelsinger | Výzva | RHM.DE | Pasti v tradingu | Exotické měnové páry | Bernard Arnault | Rizikový profil | Boom kryptoměn | MetLife | Akcie technologických firem | PVM Tamas Varga | Oživení ekonomik | Mineři | Home Depot (HD) | JP Morgan | Finanční podmínky | Trading firma | Protiruské sankce | Platina | Tvrdá práce | Změny ceny podkladového aktiva | Akcie FB | DCA strategie | Jednotná měna | Těžba kryptoměn | Cena aktiva | Ranní komentář | Úroveň rezistence | Dolarové úrokové sazby | Zlato | Výsledky hospodaření evropských firem | MIFID | Nárůst sazeb | Turistický ruch | Cena severomořské ropy Brent | Ekonomové | Fibonacciho úrovně | Veolia | Odchod z Ruska | Spojené státy | Mateřská společnost | Ukrajinské síly | Estée Lauder | WP | Čínské akciové trhy | JPMorgan Chase | PPF Leoš Rousek | Obchodování s Bitcoiny | Akciové trhy v Asii | Prognóza ceny | Zveřejnění zpráv | Psychologická příprava | Guvernér ČNB | Nansen | Akvizice Air Bank | Kommersant | Silné inflační tlaky | Škoda ENYAQ | Alokovat kapitál | High volume node | Kiyosaki | Spořit a investovat | Samsung | Inflace ve světě | Výnosy USD | Terra (LUNA) | USD/CAD | Přijímání bitcoinů | Disney | Král kryptoměn | Podnikání na kapitálovém trhu | Vývoz do Spojených států | Investoři a obchodníci | Sol | Cardano | Zpomalování inflace | JD | Akcie TSMC | Oživení ekonomiky eurozóny | Kalendář ekonomických událostí | Klesající trendová linie | Akcie PayPal | Pozice v zisku | Akcie Rivian | Časová hodnota | Rozpočtové schodky | Fundamentální obchodník | Tadawul | Oculus Quest | Index PCE | Chainlink (LINK) | Akcie čínské realitní společnosti | Největší pohyby | HARDWARIO | Akcie u LYNX | Podnikové investice | SPI Asset Management | Celková inflace | Největší burzovní krachy | Krizový plán | Čeněk Stýblo | Turecké měny | Načasování | Hlavní indikátor | Marvell Technology | Turistická sezona | Daně z mimořádných zisků | Primární nabídka firmy | Silicon Valley | Futures na ropu | Soubor opatření | Vývoje umělé inteligence | Skew opce | Vklady a výběry | Odliv peněz z fondů | Esther Georgeová | Independent Advisor Alliance | Balkán | Dodávky zemního plynu | Daň z mimořádných zisků | Burze | Budoucnost kryptoměn | xStation Mobile | Finbold | Akcie Virgin Galactic | Burzovně obchodovaná společnost | Vnitřní hodnota | Country Garden | Obchodníci na forexu | Finanční situace | Americké trhy | Chování volatility v různých obdobích | Jan Mužátko | Zasedání amerického Fedu | Reporting | Proč investovat do F