Neděle 26. červen 2022 07:02
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Purple broker v ziskovosti

Klíčová slova - Bitcoiny

img

Šéf Evropské centrální banky požaduje, aby se regulace zaměřila na BTC a DeFi

22.06.2022 V návaznosti na krach krypto trhu, který upoutal pozornost většiny lidí na světě, můžou sázky i půjčování krypto aktiv spadat pod jurisdikci regulačních orgánů spolu s bitcoiny.
img

Elon Musk navzdory turbulencím na krypto trhu zdvojnásobil podporu pro DOGE

21.06.2022 Elon Musk svou podporu dogecoinu (DOGE) zopakoval v dnešním rozhovoru na Katarském ekonomickém fóru navzdory pokračující slabosti na krypto trhu.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády

19.06.2022 - Bitcoin, jehož zkratka je BTC, je virtuální internetová měna. Jejím hlavním znakem je, že nemá žádnou centrální autoritu, která by řídila například množství peněz v oběhu. Bitcoin je navržen tak, aby nikdo, ani autor nebo jiní jednotlivci, skupiny či vlády, nemohl měnu ovlivňovat, ničit, padělat, zabavovat účty, kontrolovat peněžní toky nebo způsobovat inflaci.
img

Kryptoanalytik nastavil klíčové úrovně prolomení, aby BTC překonal 24 000 dolarů

16.06.2022 Po dlouhých ztrátách BTC zaznamenal menší zisky nad 20 000 dolary, avšak trh stále sleduje aktivum pro další záchranné lano.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 16. června 2022

16.06.2022 Podle nedávné oficiální zprávy zaslané Komisi pro cenné papíry (SEC) vlastní společnost MicroStrategy 130 000 BTC, tedy necelé 4 miliardy USD. Dramatický pokles bitcoinu na hodnotu 21 000 USD přivodil společnosti ztrátu více než 100 milionů USD. Jako by to nestačilo, zaznamenaly akcie MicroStrategy na burze NASDAQ prudký pokles o více než 25 %.
img

Výprodej Microstrategy zrychluje tváří v tvář propadu bitcoinu 📌

14.06.2022 Akcie společnosti Microstrategy držící bitcoiny, jejímž generálním ředitelem je známý Michael Saylor, zaznamenaly panický výprodej uprostřed poklesů na trhu s kryptoměnami. Negativní sentiment kolem rizikových aktiv způsobil, že se společnost, která se těšila obrovskému nárůstu ceny akcií, se vrátila k valuaci z lléta 2020. Hrozí Microstrategy likvidace pozice na Bitcoinu? Pouze včera klesla cena akcií společnosti kotované na burze NASDAQ téměř o 25 %:
img

Technická analýza páru ETH/USD na 14. června 2022

14.06.2022 Počet nainstalovaných bitcoinmatů zaznamenal čerstvý uptrend, když se v červnu 2022 – v tomto roce poprvé – pětiměsíční sestupná trajektorie obrátila.
img

Trh s kryptoměnami nereaguje na pozitivní zprávy

07.06.2022 Důvěra se investorům na trhu s kryptoměnami nevrátila. Je to vidět na tom, že pozitivní zprávy, které se objeví, nemají očekávaný pozitivní dopad. PayPal (PYPL.US) oznámil nové možnosti převádět, odesílat a přijímat bitcoiny, ethereum, bitcoin Cash a litecoiny. Přes pozitivní posun odvětví nejsme svědky býčí cenové reakce.
img

Jak může zvýšení sazeb centrální bankou zvýšit zájem o kryptoměny?

06.06.2022 Již šestý měsíc se světová ekonomika neustále propadá do úplné krize, kterou účinně urychlují další faktory. I když vezmeme v úvahu katastrofální důsledky války na Ukrajině, byla to koronavirová krize, která se stala hlavním katalyzátorem obtížné ekonomické situace. V důsledku politiky kvantitativního uvolňování přesáhl na konci roku 2020 globální dluh 225 % celosvětového HDP a vládní dluh USA 99 %.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 6. června 2022

06.06.2022 Keňská energetická společnost KenGen uvádí, že 86 % její energie pochází z obnovitelných, převážně geotermálních, zdrojů z termálních kapes v údolí Great Rift Valley. KenGen vlastní ve svém novém průmyslovém parku v Olcarii poblíž své vlajkové geotermální elektrárny prostory, které může pronajímat těžařům bitcoinů.
img

Každý sportovec by měl koupit Bitcoin

03.06.2022 Mnoho profesionálních sportovců bitcoinům fandí, protože potřebují perspektivní myšlení, aby připravili své finance na konec kariéry.
img

Fitzpatrick z fondu George Sorose upřednostňuje ethereum před bitcoiny

01.06.2022 V nedávném rozhovoru pro Bloomberg, Dawn Fitzpatrick, generální ředitel společnosti Soros Fund Management, předpověděl, že ethereum získá „větší trakci“ ve srovnání s bitcoiny.
img

Top 30 Panama Bank je „Bitcoin friendly“ a vítá krypto služby

31.05.2022 Panamská banka Towerbank otevírá své brány zákazníkům s bitcoiny a kryptoměnami v sérii tweetů a memů.
img

Cena bitcoinu se vyhoupla o 6% nad úroveň 30 tisíc

30.05.2022 Zdá se, že tweet Jaye Haa, generálního ředitele kryptoburzy OKX, naznačuje, že nyní věří, že když se cena bitcoinu odrazila nad úroveň 30 tisíc dolarů, mohla by zamířit až k 60 tisícům dolarů.
img

Davos 2022: Miliardář Ray Dalio nazývá blockchain skvělým; tvrdí, že drží Bitcoiny

25.05.2022 Tento týden dominovaly zprávy ze zasedání Světového ekonomického fóra (WEF – The World Economic Forum) ve švýcarském Davosu, které začalo 22. května a končí 26. května. Ray Dalio, zakladatel Bridgewater Associates, na akci hovořil o současném stavu ekonomiky, Federálním rezervním systému, hotovosti a kryptoměnách.
img

Ted Cruz: Chci, aby Texas byl oázou na planetě Zemi pro bitcoiny a kryptoměny

24.05.2022 Cruz, republikán, pronášel hlavní projev v konzervativním think tanku Heritage Foundation na akci 23. května zvané „Bitcoin and the American Experiment.“ Odkazoval na nedávnou expanzi těžby kryptoměn v Texasu.
img

Krypto trh vstupuje do nové fáze medvědího trhu: Co to znamená pro bitcoiny a altcoiny?

23.05.2022 Bitcoin zakončil předchozí týden na medvědí vlně a vytvořil nový rekord v počtu červených svíček v řadě. Po překonání takového rekordu není pochyb o tom, že trh s kryptoměnami a bitcoin míří k další fázi medvědího trhu. Je pravděpodobné, že bude konečná, a nejbolestivější. Navzdory tomu i v takové situaci budou digitální aktiva vykazovat lokální růst..
img

BTC je zpět na 30 000 dolarech, jako krypto komunita slaví 12. výročí Bitcoin Pizza Day

23.05.2022 Každý rok 22. května se kryptokomunity po celém světě sjednotily v tom, že si připomínají možná jednu z nejpodivnějších událostí v dějinách Bitcoinu.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

BBC: Jak moc visí generace Z na kryptoměnách a nezaměnitelných tokenech

19.05.2022 Možnost rychlého zisku mladé lidi vždy lákala k investicím do rizikových aktiv. Pro generaci Z jsou to výrazné cenové výkyvy - a decentralizovaná povaha - digitálních aktiv, co táhne. Ať už jsou to kryptoměny anebo takzvané nezaměnitelné tokeny (NFT). Toto odvětví ale nikdo nereguluje, což znamená, že je zde minimální ochrana investorů.
img

Ben Bernanke: Bitcoin je čistě spekulativní aktivum

17.05.2022 Mezitím index strachu a chamtivosti kryptoměn dosáhl dalšího minima a stále naznačuje paniku mezi investory, což zpochybňuje další oživení bitcoinu a dalších altcoinů. Bývalý předseda Federálního rezervního systému Ben Bernanke v rozhovoru řekl, že se bitcoin hlavně používá ve stínové ekonomice a často na nezákonné akce a operace. Bernanke také nevěří, že se bitcoin stane alternativní formou peněz.
img

Podařilo se pokles cen kryptoaktiv zastavit?

16.05.2022 Bitcoin v minulém týdnu zaznamenal velký výprodej, který začal nad 33 800 americkými dolary a ve čtvrtek se na platformě eToro dostal až na 26 350 dolarů. Během víkendu se však mince trochu zotavila a nyní se obchoduje mezi 29 000 a 30 000 dolary.
img

Obchodování s Bitcoiny a Ethereem dostalo zelenou v největší digitální bance v Brazílii

12.05.2022 Největší brazilská digitální banka Nubank brzy umožní zákazníkům nákup Bitcoinu a Etherea. Neobanka dokonce naznačila, že v budoucnu bude přidávat další kryptoměny.
img

Jak riskantní je cena bitcoinu pod 30 000 USD?

12.05.2022 Podle CoinMarketCap je trh s kryptoměnami ve stavu paniky, protože digitální aktiva ztratila za poslední měsíc tržní hodnotu 800 mld. USD. Změna sentimentu přichází v době, kdy investoři přeceňují riziková aktiva před mnohem přísnější měnovou politikou po celém světě.
img

Co dělají BTC velryby v momentálním poklesu ceny Bitcoinu?

11.05.2022 Stále více poklesů tlačí letošní minimum na trhu s bitcoiny opakovaně na nižší úrovně. Mají v tom prsty velryby?
C:\fakepath\trader-krypto-10052022.jpeg

Krypto trh dostal nafrak! Dokáže sa zotaviť?

10.05.2022 Kryptomeny sú jedni z najvolatilnejších trhov a to platí hlavne teraz. V máji 2021 si zažil krypto trh obrovský šok kedy všetko padlo aj o 50% a krvavý máj máme aj tento rok. Celý krypto trh je v downtrende už od novembra 2021, no teraz to vyzerá že si aspoň dočasne našiel dno. Čo sa oplatí sledovať a obchodovať? Pozrime sa na sentiment trhu cez index strachu a chamtivosti a Bitcoin a Terru.
img

Bitcoin poklesl pod $37 500 s výprodejem na akciových trzích

06.05.2022 Trh s kryptoměnami zažívá v posledních dnech velmi vysokou volatilitu. Výprodeje vyvolaly obavy z rizika recese a zvýšené inflace. Tyto faktory způsobily, že se akciové indexy znovu ponořily a stáhly s sebou trh s kryptoměnami. Je vidět, že korelace bitcoinu s technologickým indexem NASDAQ je stále silná.
img

Bitcoin překonává altcoiny

03.05.2022 Trhané obchodování s akciemi a kryptoměnami odráží nejistotu mezi investory z celého světa. Většina digitálních aktiv se v pondělí obchodovalo níže, což sledovalo pokles v akciích. Bitcoin (BTC) v dubnu klesl o méně než většina altcoinů, což naznačuje celkově nižší chuť investorů riskovat. V pondělí BTC zhruba stagnoval ve srovnání s 3% ztrátou v tokenu SHIB Shiba Inu a 2% poklesem v tokenu SOL od Solana .
img

Technická analýza BTC/USD na 3. 5. 2022

03.05.2022 Warren Buffett znovu zaútočil na bitcoin a prohlásil, že by nekoupil všechny BTC na světě ani za 25 dolarů. Tento 91letý muž s čistým jměním zhruba 124 miliard dolarů je zaníceným skeptikem ohledně kryptoměn. Kdysi nazval bitcoin "jedem na krysy na druhou". Jeho argumenty se často týkají digitálních aktiv, která nenabízejí žádnou hmatatelnou hodnotu. Komunita při této příležitosti rychle poukázala na to, že existuje spousta případů použití a prospěšnosti kryptoměn, které Buffet pravděpodobně nezjišťoval.
img

Těžaři mají stále velký zájem o Bitcoiny

02.05.2022 Ačkoliv je Bitcoin od svých historických cenových vrcholů vzdálen zhruba 30 tisíc dolarů, snaha těžit nové Bitcoiny a naprostá obtížnost těžby Bitcoinu jsou na historických maximech.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 29. dubna 2022

29.04.2022 Několik měsíců poté, co se z bitcoinu stalo zákonné platidlo Salvadoru, ukazuje studie Národního úřadu pro ekonomický výzkum (NBER), že bitcoin začalo jako prostředek platby přijímat 20 % podniků.
img

Na Nasdaq může v průběhu recese záviset směr kryptotrhu 

28.04.2022 Se stále rostoucí inflací a postojem, který zaujímá Federální rezervní systém, je ekonomika v USA vystavena zvýšenému riziku nadcházející recese.
img

Fidelity Investments představuje v USA novinku, BTC součástí penzijního plánu

27.04.2022 Správcovský gigant poskytovatele penzijního plánu, Fidelity Investments plánuje držitelům účtů penzijního spoření umožnit označením číslem 401(k) přímo investovat do Bitcoinu (BTC).
img

Kryptoměnový baron svou živnost provádí ve stínu Talibanu

26.04.2022 Boom kryptoměn často žene sny o život měnícím bohatství. V Afghánistánu kupci namísto toho shánějí digitální mince s nadějí ,uchování svého bohatství.
C:\fakepath\trader-26042022-19-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.04.2022 1) Americký miliardář Elon Musk se dohodl, že koupí internetovou společnost Twitter za 44 miliard dolarů (zhruba bilion Kč). Oznámila to včera firma. Musk tak získá kontrolu nad vlivnou sociální sítí používanou miliony lidí na celém světě. Po dokončení transakce budou akcie Twitteru staženy z burzy, na kterou vstoupily v roce 2013.
img

Ethereum může čelit volatilnímu opakovanému testu ve výši 3 000 dolarů

25.04.2022 Ethereum se v posledních pár dnech snažilo udržet svou hodnotu, což bylo přičítáno tlaku dolů, který byl uvalen na bitcoiny.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 25. dubna 2022

25.04.2022 Bank of America tvrdí, že hlavní kryptoměna je nepraktická, znepokojivě volatilní a pro životní prostředí škodlivá. Vzhledem k vysoké míře závislosti na americkém dolaru je také oproti jiným aktivům uchovávajícím hodnotu vcelku snadno "manipulovatelná". Navíc bylo spočítáno, kolik peněz je potřeba ke změně kurzu bitcoinu o 1 % – stačí 93 mil. USD.
C:\fakepath\bitcoin-24042022.jpg

Príde na Bitcoine výplach?

24.04.2022 Posledné mesiace sa drží celý kryptomenový trh a aj ropa v stranovke bez značného trendu. Skôr či neskôr sa rozhodne trh skočiť jednou stranou a v tomto blogu by som sa rád pozrel na to ktoré trhové smerovanie nás čaká s najväčšou pravdepodobnosťou. Dnes sa pozrieme na Bitcoin, Luna a ropa WTI.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 22. dubna 2022

22.04.2022 Kryptoměny jsou k platbě za zboží denní potřeby používány jen málo, protože transakční poplatky jsou vysoké a prodejci kryptoměny jako platidlo nepřijímají.
img

Analytik předpovídá velký nárůst Terra (LUNA)

21.04.2022 Oblíbený kryptoanalytik uvádí, že konkurent Etherea (ETH) je na dobré cestě dosáhnout nového historického maxima poté, co během 33 hodin vzrostl o 25 %.
img

Realizované zisky investorů z kryptoměn v roce 2021 celosvětově vzrostly o 400 % a přesáhly 160 miliard USD

21.04.2022 Popularita a adopce digitálních aktiv jednotlivci, organizacemi a vládami po celém světě rok od roku stoupá. Rok 2021 přinesl některé pozoruhodné výsledky, pokud jde o výhody pro investory do kryptoměn.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 20. dubna 2022

20.04.2022 Podle miliardáře a příznivce bitcoinu Ricarda Salinase je růst BTC nevyhnutelný, ale jeho budoucnost závisí na tom, jak rychle a levně ho obchodujete. Jako jeden z prvních uživatelů bitcoinu (BTC) – začínal na 200 USD – zažil Salinas vzestupy a pády tohoto trhu na vlastní kůži a pochopil několik věcí.
img

Německo srazilo Singapur z čela zemí přátelských ke kryptoměnám

19.04.2022 Německo srazilo Singapur z první příčky přátelských zemí ke kryptoměnám. Vyplývá to z průvodce hodnocením krypto-friendly zemí společnosti Coincub.
img

Důvody, proč BTC nahradí kreditní karty

18.04.2022 Užívání kreditních karet k platbě za nákupy má pro podniky a spotřebitele negativní důsledky. BTC nabízí lepší alternativu plateb.
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Mastercard a Nexo vydají společně první platební kartu krytou kryptoměnami

14.04.2022 Švýcarská kryptoměnová společnost Nexo a americký vydavatel platebních karet Mastercard se spojily a vydávají společnou platební kartu. Jako první na světě bude kryta kryptoměnami. Společnost Nexo to uvedla na svém webu. Firmy reagují na rostoucí rozšířenost a oblibu digitálních aktiv, napsala agentura Reuters.
img

Likvidní portfolium třetího nejbohatšího Mexičana

10.04.2022 Třetí nejbohatší muž Mexika, Ricardo Salinas se zúčastnil velké kryptoměnové konference Bitcoin 2022 v Miami, potvrdil, že se neustále stává větší BTC býk.
img

Zbývají 2 miliony Bitcoinů, zbylých 19 milionů bylo již vytěženo

08.04.2022 Původně byl Bitcoin vytvořen v devítistránkové bílé knize, kterou v roce 2008 publikoval pseudonymní autor Satoshi Nakimoto. Ten ho zamýšlel a navrhl jako peer-to-peer peněžní systém, který by mohl poskytoval jednotlivcům alternativu k fiat měnám vydávaným vládou. O rok později, když Nakimoto těžil první kryptoměnu pomocí softwaru, který napsal na základě tezí právě bílé knihy, byl kód pevně nastaven tak, že vyprodukoval jen 21 milionů BTC.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 8. dubna 2022

08.04.2022 Zpráva, zveřejněná společností Arcane Research, podrobně uvádí, že na veřejně obchodované společnosti těžící bitcoiny nyní připadá 19 % celkového hashratu bitcoinu. V lednu přitom tento výsledek činil jen 3 %.Pojem hashrate označuje celkový výpočetní výkon, který hardware těžaře využívá k potvrzení transakce. Vyšší hashovací faktor zajišťuje větší ochranu proti obrácení BTC transakcí v blockchainu. To přispívá k minimální hodnotě hashratu bitcoinu 51 %.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Zvláštní ekonomická zóna v Hondurasu přijala bitcoin jako legální platidlo

08.04.2022 Zvláštní ekonomická zóna ve středoamerickém Hondurasu přijala bitcoin a další kryptoměny jako zákonné platidlo. Ve čtvrtek to podle agentury Reuters uvedli její představitelé.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 7. dubna 2022

07.04.2022 Z portfolia společnosti Luna Foundation Guard bylo převedeno 231 400 000 USD. Tyto prostředky byly použity na nákup 5 040 BTC. Zakladatel protokolu Terra (LUNA) Do Kwon nedávno oznámil, že plánuje masivní nákupy bitcoinů, které budou použity ke zvýšení stability populárního decentralizovaného stablecoinu TerraUSD (UST). Před posledním nákupem neobsahovala peněženka Luna Foundation Guard ani 31 000 BTC a na seznamu největších adres se nacházela na 29. místě.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 6. dubna 2022

06.04.2022 Americká společnost MicroStrategy, poskytovatel business intelligence, mobilního softwaru a cloudových služeb, oznámila nákup dalších 4 167 BTC v přibližné hodnotě 190,5 mil. USD.
img

Autor knihy ,,Bohatý táta, chudý táta” varuje před velkým propadem trhu

05.04.2022 Autor knihy ,,Bohatý táta, chudý táta” , Robert Kiyosaki varuje před propadem trhu a říká, že potenciálním východiskem jsou Bitcoiny, Ethereum, Solana a zlato.
img

Může se kryptoměna BTC opravdu dostat na 4,8 milionu USD?

04.04.2022 Jestli se Bitcoin (BTC-USD) stane „globálním rezervním aktivem“, cena kryptoměny by se podle VanEcka mohla vyšplhat až na 4,8 milionu dolarů. Tato částka je jednou z nejsilnějších býčích předpovědí cen Bitcoinu, jaká kdy byla učiněna.
img

Menší investoři na Bitcoin zvyšují býčí sázky

31.03.2022 Přestože Bitcoin po většinu března rostl, nálada investorů je od neděle obzvláště optimistická. Podle Vanda Research drobní investoři sázejí na pokračující dynamiku.
img

Krypto trh ignoruje krádež 600 milionů USD

31.03.2022 Navzdory zprávě o 600 milionech USD odcizených při jedné z největších kryptoměnových loupeží vykazuje krypto trh tento týden působivý růst. Jeho příčinou je s největší pravděpodobností aktivita velryb v krypto prostoru.
img

3 důvody opětného vzestupu kryptoměn

30.03.2022 Krypto nadšenci jsou upět u kormidla. Zde jsou hlavní faktory, které přispěly k rallye. Už 19. března upozornil Luke Lango členy své crypto investorské sítě, že bitcoin (BTC-USD) dokončuje ne jednu, ale dvě praporcové formace: medvědí s krátkou životností a dlouhodobou býčí. Podle toho, která vyhraje, Luke předpověděl, že „Bitcoin se do dubna chystá buď na velký pohyb nahoru, nebo dolů.“
img

Robert Kiyosaki doporučuje nákup BTC, ETH a SOL

30.03.2022 Podnikatel a autor knihy „Bohatý táta, chudý táta,“ Robert Kiyosaki varuje před kolapsem amerického dolaru a investorům doporučuje nakoupit kryptoměny.
C:\fakepath\trader-29032022-25-zm.jpg

Messi bude za 20 milionů dolarů propagovat fanouškovskou kryptoměnu

29.03.2022 Hvězdný argentinský fotbalista Lionel Messi z Paris Saint-Germain bude propagovat fanouškovskou kryptoměnu. Podle agentury Reuters za podpis tříleté smlouvy dostal 20 milionů dolarů (asi 442 milionů korun).
img

Terra (LUNA) dosáhla nového historického maxima uprostřed nákupní horečky BTC

29.03.2022 Cena kryptoměny Terra (LUNA) dnes dosáhla historického maxima, hodnoty 105.91 dolarů. Kryptoměna za poslední den vzrostla o více než 10 % a udržuje se na osmém místě z hlediska tržní kapitalizace, kde se umístila hned za Cardano.
img

Ukrajinsko-ruský konflikt, den 34. Co se děje ve světě?

29.03.2022 Klíčové indexy amerického akciového trhu – Dow Jones, NASDAQ a S&P 500 – dál vykazují rekordní růst. Ačkoli Fed vcelku nedávno zvýšil klíčovou sazbu a oznámil šestero dalších zvýšení v roce 2022, našel akciový trh důvody k aktivnímu nákupu akcií. Z našeho pohledu se jedná o velmi zajímavý moment, protože americké akciové indexy během posledních dvou týdnů výrazně vzrostly a proti korekci, kterou jsme zaznamenali na začátku letošního roku, se upravily už o 50 %. Proč investoři spěšně nakupují akcie a bitcoiny, jejichž cena také roste?
img

Bitcoin prolomil klíčovou bariéru odporu

28.03.2022 Bitcoin minulý týden překonal klíčovou úroveň rezistence a přes noc na neděli prudce vzrostl.
img

Bitcoin překročil hranici 47 000 dolarů

28.03.2022 Bitcoin, největší kryptoměna podle tržní kapitalizace, překročil v pondělí asijského času 47 tisíc amerických dolarů po náhlém výkyvu, poprvé od začátku ledna.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 28. března 2022

28.03.2022 Podle nedávné studie Salvadorské obchodní komory salvadorské firmy od okamžiku, kdy země v září 2021 proslula uznáním bitcoinu za zákonné platidlo, s přijímáním této kryptoměny nespěchají.
img

Rusko by si prodejem plynu a ropy za bitcoiny nepomohlo, vždyť bitcoin za poslední dobu propadl podobně jako rubl. Moskva zmiňováním bitcoinu buď blufuje, nebo je zoufalá

25.03.2022 Bitcoin dnes výrazněji nereaguje na zprávu světových médií v čele s BBC, že by Rusko mohlo při obchodování s ropou a plynem využít právě nejstarší a nejrozšířenější světovou kryptoměnu. Podle dat Bloombergu dnes ráno (9:00 SEČ) bitcoin vůči dolaru dokonce mírně ztrácí, 0,1 procenta. Jeho cena se sice včera vyhoupla nad úroveň 44 tisíc dolarů, poprvé od začátku března, avšak je stále citelně níže v porovnání s loňskou maximální cenovou úrovní. Loni v listopadu se bitcoin prodával takřka za 69 tisíc dolarů.
img

Kryptoměna která vám může navýšit vaše peníze

23.03.2022 Od počátku roku 2020 do první poloviny roku 2021 začaly přední kryptoměny prudce stoupat. Bitcoin ( BTC -0,80% ) a Ethereum ( ETH 2,39% ) za poslední tři roky stouply o 918%, prakticky o 1 940%, ale v posledních měsících společně s akciovým trhem ochladly.
img

Fond Grayscale vstupuje na krypto trh „inteligentných zmlúv“.

23.03.2022 Spoločnosť Grayscale včera oznámila, že prostredníctvom svojho novovytvoreného GSCPxE poskytuje expozíciu priemyslu inteligentných zmlúv. Fond tak poskytne expozíciu Cardano, Polkadot, Stellar, Polygon, Algorand, Solana a Polygon.
img

Goldman Sachs vytvořila první BTC transakci na trhu OTC

23.03.2022 Goldman Sachs, americký bankovní gigant uskutečnil ve spolupráci se společností Galaxy Digital první OTC transakci s kryptoměnami. Podle médií je to další milník pro přijetí Bitcoinu.
img

Válka na Ukrajině odhaluje podstatu kryptoměn

22.03.2022 Když rusko-ukrajinský konflikt vypukl, trhy zachvátily šoky – S&P 500 index a měny fiat se propadly, mezitím co ceny ropy a dalších komodit prudce vzrostly kvůli strachu z přerušení dodávek. Ačkoliv trhy s kryptoměnami zpočátku také trpěly propadem, Bitcoin se držel.
img

V Salvadoru pokračuje adopce BTC u firem pomalu

22.03.2022 Podle posledního průzkumu salvadorské obchodní komory podnikatelské subjekty ve středním Salvadoru rozšiřují své možnosti adopce bitcoinů (BTC) jen velmi pomalu. Salvador je první zemí na světě, která učinila bitcoin zákonným platidlem od září 2021.
img

Bitcoin si pravděpodobně udrží svou cenu, říká analytik Bloombergu 

18.03.2022 Komoditní stratég agentury Bloomberg Mike McGlone navážel na výkon Bitcoinu v době, kdy se zvyšuje inflace, zvyšují se úrokové sazby a Ukrajina se vypořádává s rozsáhlou invazí z Ruska.
img

Bitcoin: pět fundamentálních a jeden technický argument pro dlouhodobý růst

18.03.2022 Poté, co jsme v předchozím přehledu zkoumali, proč bitcoin vypadá lokálně atraktivněji než zlato, přišlo dnes další potvrzení této prognózy.
img

Kryptoměnové doly v Texasu představují riziko nových nákladů

16.03.2022 Navzdory všeobecnému přesvědčení představuje zvýšené zatížení elektrické sítě, které vyžadují kryptoměnové doly, náklady na modernizaci celé sítě. Později se tyto náklady rozloží mezi všechny domácnosti v zemi. To znamená další náklady pro obyvatele, kteří se již letos potýkali s nebývalým nárůstem cen energií.
img

Solana a LUNA přebírají místo po BTC a ETH v objemech

15.03.2022 Zatímco si Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH) libují ve snech o svých dávno ztracených maximech a snaží se překonat staré hranice odporu, je možné, že investoři místo toho hledají jiné alternativy.
img

Goldman Sachs předpovídá, že by bitcoin mohl dosáhnout 100 000 USD

11.03.2022 Velcí držitelé bitcoinů, kteří se na trhu řadí mezi velryby, nadále budují své pozice a nakupují bitcoiny v rozmezí 36 000–44 000 USD za minci. Banka Goldman Sachs mezitím rozšiřuje svou angažovanost v krypto průmyslu.
img

Kryptoměny pozitivně reagují na uniklou zprávu o chystané regulaci sektoru

09.03.2022 Trh s kryptoměnami reagoval euforicky na zprávy týkající se regulace tohoto odvětví v USA. S největší pravděpodobností včera omylem americké ministerstvo financí odhalilo obsah příkazu Joe Bidena o regulaci kryptoměn. Prováděcí nařízení mělo být vyvěšeno až dnes, tedy 9. března, a záznam byl ihned po zveřejnění odstraněn. Na internetu však nařízení neuniklo pozornosti investorů, zejména kryptosektoru, který již řadu měsíců požaduje jasné stanovisko úřadů k regulaci kryptoměn. Cena bitcoinu se rychle dostala nad 40 000 dolarů a vytáhla s sebou také kotace dalších kryptoměn.
img

Kryptoměny pozitivně reagují na uniklou chystanou regulaci sektoru

09.03.2022 Trh s kryptoměnami reagoval euforicky na zprávy týkající se regulace tohoto odvětví v USA. S největší pravděpodobností včera omylem americké ministerstvo financí odhalilo obsah příkazu Joe Bidena o regulaci kryptoměn. Prováděcí nařízení mělo být vyvěšeno až dnes, tedy 9. března, a záznam byl ihned po zveřejnění odstraněn. Na internetu však nařízení neuniklo pozornosti investorů, zejména kryptosektoru, který již řadu měsíců požaduje jasné stanovisko úřadů k regulaci kryptoměn. Cena bitcoinu se rychle dostala nad 40 000 dolarů a vytáhla s sebou také kotace dalších kryptoměn.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 9. března 2022

09.03.2022 Podle údajů společnosti Finbold došlo na začátku měsíce k rekordní akumulaci BTC. Nárůst počtu adres držících nejstarší kryptoměnu ukazuje, že investoři mají o tento trh stále větší zájem.
img

Týdenní kryptoměnový market report (04.03.2022)

04.03.2022 Situace na trhu s kryptoměnami zůstává nejistá i přes spekulace o rostoucím zájmu ruských oligarchů o digitální aktiva. V důsledku různých finančních blokád a odříznutí systému SWIFT od mnoha ruských bank by se dalo předpokládat vyšší využití technologie blockchainu, která je známa svoji anonymitou. EU však již oznámila přísnější regulaci kryptotrhu a regulátoři uvedli, že budou situaci dále sledovat. Zároveň se Číně podařilo prakticky eliminovat obchodování s bitcoiny v rámci země, přičemž čínský podíl na BTC transakcích klesl z 90 % před rokem na 10 % ke 4. březnu 2022 (dle PBOC). Opatření aplikovaná na BTC v Číně se tak ukázala jako účinná a potvrdila, že blokování obchodování s kryptoměnami je možné tváří v tvář přísným zákonům a nařízením. Předseda amerického Federálního rezervního systému (FED) Jerome Powell během projevu v Senátu sdělil, že tragické události na Ukrajině zdůraznily potřebu regulovat trh s kryptoměnami.
img

Pro retailové investory se bitcoin stal ochranou před ekonomickými otřesy: jak to ovlivní kryptoměnu?

04.03.2022 Bitcoin se stal bezpečným přístavem pro kapitál občanů Ukrajiny a Ruska po vypuknutí války na Ukrajině. Ve snaze zachránit své prostředky umožnili investoři obou zemí bitcoinu vytvořit silný býčí impuls, jaký jsme nepozorovali již více než rok. Následně aktivum pokračovalo v růstu a dosáhlo lokálního maxima kolem 45 000 USD.
img

Cena Bitcoinu má podporu nad 40 000 USD

02.03.2022 Bitcoinové velryby skoupily téměř veškerou nabídku od těch, kteří bitcoiny nakoupili na historických maximech v listopadu. S postupem týdnu se i cena BTC vyvíjí dobře.
img

Evropská unie bitcoin nezakáže

02.03.2022 Podle zprávy německého zpravodajského serveru BTC-ECHO podpořila Evropská unie kontroverzní projekt- zákaz energeticky náročného algoritmu proof-of-work konsenzu.
C:\fakepath\trader-01032022-19-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

01.03.2022 1) Nejznámější kryptoměna bitcoin od začátku ruské invaze na Ukrajinu zpevnila asi o 13 %. Přispívají k tomu Rusové i Ukrajinci, kteří své peníze vkládají do anonymních a decentralizovaných kryptoměn, uvedla dnes agentura Reuters. Denní objemy obchodů s bitcoiny nakupovanými za rubly od minulého čtvrtka vzrostly proti předchozímu dni o 259 % na 1,3 miliardy rublů (přes 291 milionů Kč).
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin od ruské invaze na Ukrajinu zpevnil zhruba o 13 procent

01.03.2022 Nejznámější kryptoměna bitcoin od začátku ruské invaze na Ukrajinu zpevnila asi o 13 procent. Přispívají k tomu Rusové i Ukrajinci, kteří své peníze vkládají do anonymních a decentralizovaných kryptoměn, uvedla dnes agentura Reuters. Denní objemy obchodů s bitcoiny nakupovanými za rubly od minulého čtvrtka vzrostly proti předchozímu dni o 259 procent na 1,3 miliardy rublů (přes 291 milionů Kč).
img

Počet BTC velryb stoupá jako sankce Ruska

01.03.2022 Počet adres blockchainových peněženek s hromadami více než 1000 bitcoinů – kolem 43 milionů dolarů – se v pondělí prudce zvýšil, když západní státy vystupňovaly sankce vůči ruské vládě a bohaté elitě.
img

Rusko zvyšuje volatilitu na trhu

26.02.2022 Vztahu mezi volatilitou akciového trhu a cenovými akcemi Bitcoinu jsme se od začátku nového roku věnovali ve velké míře, neboť inverzní korelace mezi cenou Bitcoinu a indexem volatility VIX (S&P 500 Volatility Index) zůstává extrémně silná. Volatilita opět vzrostla, když trhy reagovaly na Putinův včerejší projev, v němž uznaly nezávislost a suverenitu Doněcké lidové republiky a Luhanské lidové republiky.
img

Zlato vyhrává závod s bitcoinem

23.02.2022 Od začátku roku 2022 zlato coby bezpečné aktivum překonává největší světovou kryptoměnu. A napětí mezi Ruskem a Ukrajinou tlačí investory spíš ke zlatu než k bitcoinu.
img

Mexický miliardář Ricardo Salinas Pliego říká: Kupujte bitcoiny, dokud jsou levné

22.02.2022 Kurz bitcoinu míří k 36 000 USD a ether opět testuje support na úrovni 2 620 USD. Skutečnost, že obchodníky zneklidňuje dnešní otevření amerických trhů, které první světová kryptoměna poslední dobou bedlivě následuje, poukazuje na nervozitu situace i na trhu kryptoměn, zejména v kontextu prudké eskalace geopolitického napětí. Na druhou stranu řada technických ukazatelů dlouhodobě naznačuje pokračování medvědího trendu, který u některých altcoinů a tokenů započal v letošním roce, a nedávný růst, byť tak sebevědomý, zatím změnu sentimentu nedokazuje. Než se podrobněji zmíním o technickém obrazu bitcoinu a etheru, rád bych řekl pár slov o prezidentovi peruánské centrální banky, který nedávno kritizoval hodnotu kryptoměn.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin mírně zpevňuje, další fáze silného růstu se zatím nečeká

21.02.2022 Bitcoin po výrazném lednovém propadu, kdy cena této nejznámější kryptoměny spadla až zhruba na 35.000 dolarů, zahájil týden růstem a blíží se k hranici 40.000 USD. Zůstává tak daleko od maxima, které je blízko 69.000 USD a na němž se bitcoin ocitl v listopadu loňského roku. Názory na další vývoj se různí, například podle spoluzakladatele kryptoměnové burzy Huobi se další fáze silného růstu může dostavit až za dva nebo tři roky.
img

Budoucnost financí: Banky v USA spolupracují s kryptosprávci 

21.02.2022 Tradiční finanční instituce musí spolupracovat ruku v ruce s kryptosprávci, dalšími opatrovníky a poskytovateli služeb. Nejnovější zpráva Grayscale Investments „Reimagining the Future of Finance“ definuje digitální ekonomiku jako „křižovatku technologií a financí, kterou stále více definují digitální prostory, zkušenosti a transakce.”
img

Protesty truckerů v Kanadě jsou financované bitcoiny

18.02.2022 Přestože bitcoin a ethereum klesly ze svých týdenních maxim, na trhu nepanuje žádná panika, protože obchodování stále probíhá v rámci zavedených kanálů, což investorům umožňuje získávat pozice za atraktivní ceny. Ale cena je skutečně levnější, částečně proto, že Ontario Provincial Police a Royal Canadian Mounted Police bojují proti truckerům blokováním jejich krypto peněženek. Úřady nařídily všem regulovaným finančním společnostem, aby přestaly umožňovat jakékoli transakce z krypto peněženek související s financováním protestů kamionářů v zemi.
img

Bitcoin: Dominance držitelů a velryb. Co způsobilo nedávnou rally?

17.02.2022 V současné situaci roste na trhu kryptoměn dominance největších držitelů bitcoinů. Přicházející čísla potvrzují dynamiku akumulace coinů velrybami. Velké bitcoinové adresy obsahující alespoň 100 000 coinů nyní nashromáždily celkem 664 000 BTC.
img

Cena bitcoinu se pohybuje kolem 44 000 amerických dolarů

16.02.2022 Podle údajů on-chain je šance na výprodej na 30 000 dolarů nulová. Primární kryptoměna, bitcoin se od 16.února drží na úrovni 44 000 dolarů a výše. Vypadalo to, že je stále více připravený na středeční průlom ceny nahoru či dolů, jelikož hranice podpory a odporu zůstaly v krátké vzdálenosti od bodu.
img

Nečinné peněženky Rusů s Bitcoiny posledních 18 měsíců vytrvale rostou

12.02.2022 Pokud jde o adopci kryptoměn, Rusko stojí v čele diskuse o regulaci a odhady naznačují, že by zemi mohlo prospět zdanění transakcí v digitální měně.
img

Intel chce udělat revoluci v těžbě kryptoměn

11.02.2022 Dle společnosti Intel (INTC.US) vstupuje svět do období Metaverse a technologie webu 3.0. Společnost zároveň považuje blockchainovou technologii za potenciální milník v evoluci společnosti v kontextu digitalizace našich životů.
img

ETF zaměřené na BTC těžební společnosti od NASDAQ

11.02.2022 Zatímco americká Komise pro cenné papíry a burzu (SEC) dosud nepovolila žádné spotové ETF s Bitcoiny, udělila souhlas alespoň některým ETF, které jsou navázány na trh kryptoměn. Od úterka zahrnují fond, který umožňuje expozici vůči Bitcoinovým společnostem.
img

USA zabavily BTC v hodnotě 3,6 mld. USD z hacku burzy Bitfinex

10.02.2022 Spojené státy zabavily více než 3,6 mld. USD v bitcoinech ukradených z burzy Bitfinex v roce 2016. Oznámilo to ve středu americké ministerstvo spravedlnosti.
img

USA získaly zpět bitcoiny v hodnotě 3,6 mld. USD ukradené v roce 2016

10.02.2022 USA získaly zpět bitcoiny v hodnotě 3,6 mld. USD, které byly ukradeny v roce 2016, kdy byla hacknuta společnost Bitfinex. Ilja Lichtenstein a jeho manželka Heather Morganová byli postaveni před federální soud na Manhattanu, protože se údajně spolčili za účelem vyprání 119 754 bitcoinů poté, co hacker napadl systémy společnosti Bitfinex a vybral z nich spoustu kryptoměn. "Dnešní zatčení a dosud největší finanční konfiskace ministerstva ukazují, že kryptoměny nejsou bezpečným útočištěm pro zločince," uvedla zástupkyně nejvyššího státního zástupce Lisa Monaco. "V marné snaze zachovat si digitální anonymitu prali obvinění ukradené finanční prostředky prostřednictvím labyrintu kryptoměnových transakcí."
img

Technická analýza páru BTC/USD na 9. února 2022

09.02.2022 Podle oficiálních údajů vlastnila Tesla, společnost Elona Muska vyrábějící elektromobily, na konci roku 2021 přibližně 2 miliardy USD v bitcoinech. "Reálná hodnota" bitcoinů držených Teslou činila k 31. prosinci 2021 1,99 miliard USD, uvedla společnost ve své každoroční páteční zprávě pro americkou Komisi pro cenné papíry a burzu.
img

Objemy převodů Bitcoinu zaznamenaly masivní nárůst

08.02.2022 Podle informací společnosti Glassnode, poskytovatele on-chain dat, 65% objemu nedávných převodů na transakci přesahuje hodnotu 1 milionu amerických dolarů. To znamená, že za aktuální změny ve struktuře držitelů BTC a možné změny cen v nadcházejících týdnech jsou z velké části odpovědní institucionální obchodníci.
img

Bitcoin by se mohl stát národní měnou internetu: Jack Dorsey

02.02.2022 Jack Dorsey, bývalý generální ředitel Twitteru a současný generální ředitel fintech společnosti Block, se na online akci "Bitcoin pro korporace" připojil ke generálnímu řediteli Microstrategy Michaelu Saylorovi.
img

Prognóza společnosti GlobalBlock pro bitcoin

02.02.2022 Marcus Sotiriou, analytik ve společnosti GlobalBlock, uvedl, že makroekonomické podmínky hrají při aktuálním pohybu ceny bitcoinu zásadní roli.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Fibonacci | Devizové rezervy | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Programování | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Elliott | Robert Kiyosaki | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Obchodování na burze | Jak se stát forexovým obchodníkem | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | ATM | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | BRICS | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bankovní rada | Ben Bernanke | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bull | Burza | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Certifikáty | Konsolidace | Custody | DAX | Demo účet | Derivát | Devalvace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | EMA | ESM | Ekonomika | Elliott Wave | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Expanzivní politika | FINMA | FOMC | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trhy | Large Cap | Hedge fondy | Forward | Futures | Fúze | G7 | Grafy | HFT | Hedge | High | Hlava a ramena | Hlavní měna | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kurz | Likvidita | Long | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nákupní cena | Národní dluh | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Pevný kurz | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Psychologická analýza | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Resistance | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Rizikové měny | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Short | Long Term | Short pozice | Směnný kurz | Splatnost | Spot | Spotový trh | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Support | Swap | Take Profit | Tick | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Ekonomika Spojených států | Patria | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | Ekonomie | Program nákupů dluhopisů | EU | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Ekonom | Bitcoinová burza | BitStock | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Makroekonomické události | Zisk | Ziskový obchod | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Spekulant | Futures kontrakt | Sázka | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Obchodování na páku | Arbitráže | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | London Stock Exchange | Euronext | Oanda | ČSOB | Partners | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Zprávy z trhů | Analytický tým | xPuls | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Swissquote | Eurostat | Roklen | Makrodata | Portugalsko | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Bitcash | Kybernetická měna | Internetová měna | Virtuální měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Time-Frame | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | GBPUSD | USDCZK | Aktivum | Delta | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Volatilní | Akcie Erste | Akcie Microsoft | Akcie obchodování | Akcie online | Akciové burzy | Alternativní investice | Americká burza | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Banka | Bankovní rada ČNB | Směnárna | BH Securities | Bitcoin peněženka | Bohatý táta, chudý táta | Bossa.cz | Brent | Broker Consulting | Brokers | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena drahých kovů | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Ceny zlata | CFD akcie | CFD kontrakt | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Co je bitcoin | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | České akcie | Čínská banka | Denník | Devalvace měny | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Kurzy.cz | Egyptská libra | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Elektřina | Engulfing | ETF fond | ETF fondy | Etoro | Eura | Evropská banka | Evropská měna | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Frank | FX Street | FXCM | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Graf zlata | HDP Číny | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kalkulačka | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční účet | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování peněz | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat peníze | EBay | Jak těžit Bitcoin | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jaroslav Brychta | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Kiyosaki | Komodita | Komoditní | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Kurs eura | Kurz akcií | Kurz bitcoinu | Kurz měny | Kurzy | Libra | Lira | Maďarsko | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dolaru | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování na internetu | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | OTC trh | Paládium | PayPal | Penzijní společnosti | Pepperstone | Pivot | Pivoty | Platforma xStation | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pravidelné investování | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej dluhopisů | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Rychlé peníze | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Směnárny | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spekulace na růst | Spořící účty | Státní dluhopisy | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | SWIFT | Tapering | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | TopForex | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Virtuální měna bitcoin | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | xPuls.cz | X-Trade | Zdanění výnosů | Země BRICS | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zůstatek na účtu | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | DXY | ING | Buffett | Komise pro cenné papíry | Báze | Bill Gates | Buy | Dluhové trhy | Due diligence | Ekonomika EU | Elon Musk | Hold | Christine Lagarde | Indie | IRS | Janet Yellen | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Petr Kellner | Prospekt | Range | Redukce | REIT | ROCE | Sell | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | WSJ | Hrubý domácí produkt (HDP) | Outperform | Tržby | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Milionář | Miliardář | Bohatý | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Tržní sentiment | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Correction | Pokles kapitálu | Federální rezervní systém | Majors | Paper trading | Stop Loss (SL) | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Know-how | Genesis | Blog | Retail | Vzdělání | Frustrace | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Commodities | Currencies | Trading Academy | Dividendové akcie | Investment | Traders | Aramco | Moody's Investors Service | Markit | Dow Jonesův index | Bank of New York Mellon | DPA | Jackson Hole | Institut ZEW | Heritage Foundation | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | Westpac | CME Group | ANZ | Institut Ifo | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | City Index | Axis | BNY Mellon | RBC Capital | BBC | Agentura DPA | Reálný obchodní účet | Investiční soutěže | Zvyšování sazeb | Expanzivní měnová politika | Technický výhled | IG Markets | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | MarketWatch | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Ministr financí | Chytrý Honza | Finanční aktiva | Globální trhy | Stock Exchange | Velcí investoři | Evropské banky | Lobbistické skupiny | Finančníci | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Yahoo Finance | Energie | Zlevnění ropy | Severomořská ropa | Vizionář | Kitco | Rada ČNB | Sentiment trhu | Podnikatelé | Pro tradery | BlackRock | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Zdravý rozum | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Firemní investice | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Global Advisors | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Finanční poradenství | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Swapy | Časová pásma | Ekonomická aktivita | City | Golden Gate CZ | Milionáři | Miliardáři | Obchodní styl | Investiční firma | Forbes | Nejistoty na trzích | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Mezinárodní instituce | Standard & Poor's | Economic | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Akcie bank | IHS | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Soros Fund Management | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Algoritmus | Velikosti pozic | Styl obchodování | Mizuho Securities | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Obchodní partner | Obchodování v Asii | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnes na trzích | Propad | Kryptoměny | Cenový boom | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Specifika kontraktu | TradingView | Citi | Online investování | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Výzkumná společnost | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Posílení eura | Akcie na Wall Street | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Akciové trhy ve Spojených státech | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Bankovní gigant | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Tradiční měny | Euro k americkému dolaru | CySEC | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Elektronické peníze | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Agentura AFP | Odhodlání | Obchodování s finančními deriváty | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Depozitní sazba | Depozitní sazba ECB | Akciový index DAX | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Payrolls | Mzdy | Dobré výsledky | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Spekulativní obchodování | Řízení peněz | Makléřské společnosti | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Bankovní domy | Průzkum | Graf ropy | Začínající trader | Bankovní systém | Krize | Investiční stratég | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Velké zisky | FCA | Úřad pro finanční etiku (FCA) | Finanční ústav | Historické rekordy | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Výběr zisků | S&P Global Ratings | Výnosy | Japonská vláda | Americká vláda | Americký index S&P 500 | Libra k americkému dolaru | Turecká centrální banka | Americké investiční banky | Softbank | Akcie Bank of America | ARM Holdings | Institucionální investoři | Měnové stimuly | Příjmy | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | ČTK | Obchodování forexu | Bankovní společnost | Internetové firmy | Pokles ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Program kvantitativního uvolňování | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Bitfinex | CME FedWatch | IHS Markit | Morningstar | Bridgewater | Flash Crash | Carl Icahn | ex | Akcie firem | Obchody s akciemi | Purple Trading | Mizuho | Klamání investorů | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Investiční aktiva | WBTCB | Bitstamp | Finlord | Tržní kapitalizace společnosti | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Brevan Howard Asset Management | BBVA | Zahraniční forex | Bitcoinový ETF | Cryptocompare | Chicago Mercantile Exchange | CoinDesk | Goldenburg Group | BHS | René Remšík | Breakout Trader | Paul Tudor Jones | World Gold Council | Arbolet | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | Margin trading | Spekulativní investice | Trhy s kryptoměnami | Nejpopulárnější kryptoměny | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Palladium | Obchody s kryptoměnami | Úřad pro finanční služby | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | Obchodování kryptoměny | BTC/USD | ETH/USD | Alternativní měny | Vývoj BTC/USD | Cena Etherea | Digitální zlato | World BTC Business | Obchodování s Bitcoiny | Obchodování s termínovými kontrakty | Obchodování s bitcoinem | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Akcie z portfolia | MiFID II | Bitcoin futures | BTCUSD | Burzy s digitálními měnami | Analýza Bitcoinu | Investiční nástroj | Kraken | Monero | Zcash | Bitcoinové futures | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | ZEC | NEO | Obchodník s kryptoměnami | GDAX | Investice do bitcoinu | Největší hedgeový fond | Ray Dalio | Světová kybernetická měna | Invesco | Crypto trading | Kapitálové výnosy | Trh s bitcoiny | Mineři | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | XBT | Dominik Stroukal | Binance | Kryptoměna ethereum | Vývoj ceny etherea | Cena kryptoměny ethereum | Ethereum blockchain | Charles Hoskinson | Boom kryptoměn | Zákaz obchodů s kryptoměnami | NH Investment & Securities | Coinone | Bithumb | Kosdaq | Index malých společností Kosdaq | Růst bitcoinu | General Bytes | Význam bitcoinu | Masivní výprodeje | Lightning Network | Štěpán Hájek | Robinhood | Bitcoin Cash (BCH) | Litecoin (LTC) | OmiseGo (OMG) | Zcash (ZEC) | Stellar | OmiseGo | Kryptoměna Dogecoin | Těžba kryptoměn | Bitcoinová horečka | Služby spojené s kryptoměnami | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Coinmap.org | Crypto | RoboMarkets | Tether | Příznivci kryptoměn | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pokles bitcoinu | Chytré kontrakty | Krypto burzy | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | Lithium | Burzy kryptoměn | Bitcoinová bublina | Jak fungují akcie | Možnost diverzifikace | Craig Wright | Tvůrce bitcoinu | BTC/EUR | Digitální peněženky | Cena Ripplu | Analytik forexového trhu | FundStrat | Btc-e | Obchodování na trzích | Altcoiny | CFD na kryptoměny | Vzácné kovy | TRON | Objem kryptoměnových obchodů | Drobní investoři | Zájem o digitální měny | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Airbnb | Zařízení pro těžbu bitcoinů | Cena Monera | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Wash trading | Obchodní války | Bitcoinmaty | FinTech | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Hodnota majetku | EOS | Virtuální měny | Analytik Finlordu | Boris Tomčiak | Roční spotřeba těžby bitcoinu | Těžba doma | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Forexové páry | Kryptoburza | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Zobchodovaný objem | Podniky | Renaissance Capital | Technologické akcie | Schwab | Společnost Schwab | Full-time trader | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Forint | Pokles ceny | Nákup zlata | Graf indexu | Ether | TradeCentrum | Czech Fund | Profesionální obchodník | Bitmain | Společnost Bitmain | USMCA | National Alliance | CipherTrace | I-Trader | Použití finanční páky | Přímé zahraniční investice | Expobank | Expobank CZ | Mýtus Bitcoinu | Trh s ropou | Platon Finance | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Vývoj ceny bitcoinu | Dodávky ropy | Ramfin | Roční výnos | Daniel Tanner | Genesis Global Trading | Tržní kapitalizace všech velkých kryptoměn | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | Goldenburg Group Ltd | IG | Next Generation | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Starteepo | Růst zisků | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Obchodované fondy | Veřejný dluh | Coin ATM Radar | Genesis Coin | Česká firma | Bankomaty | Alternativa oficiálních měn | Zkušenost s investováním | První zkušenost s investováním | Ceny kryptoměn | Financial Times (FT) | Systém bitcoinu | Software pro těžbu | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Sazby Fedu | Transakční poplatky | Majetek | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | CCTV | Budoucnost Bitcoinu | Klasické peníze | Bitcoin ETF | WEF | Obchodovat s akciemi | PDVSA | Makléřská společnost | Nová kryptoměna | Vysoké zisky | DBS | Globální dluh | Velké riziko | Nakoupit akcie | Ceny zemního plynu | Primární nabídka akcií | Mt. Gox | Zvýšení sazeb | OKEx | Michal Uma | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Kenetic Capital | Obchodníci s kryptoměnami | Vysoké zhodnocení | Státní fond | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Atraktivní investice | Rizikové akcie | Finanční produkty | Uber Technologies | Profesor ekonomie | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Ropovod | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Inflační očekávání | Ruský akciový trh | Primární veřejná nabídka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | E-Trade | National Alliance Securities | Cena kybernetické měny | Nejznámější kryptoměny | Bondster | NAGA | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Digitální měna bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Pokles kurzu | Chainalysis | Akcie klesají | Oživení světové ekonomiky | NVDA | Zájem o bitcoiny | Začít obchodovat | Charlie Lee | Nabídka akcií | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Nové digitální měny | Snížení sazeb | Ponziho schéma | Vysokofrekvenční trading | Prezidentka ECB | CoinShares | Blockchainové akcie | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Asociace Libra | Vlastní kryptoměny | Medvědí výhled | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Capital Partners | GBTC | Coffee | Nálada na akciových trzích | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Americké futures | Záporný úrok | Výkonný ředitel | Vytvoření nové digitální měny | Štěpán Křeček | Obchody XTB | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Tomáš Pfeiler | SEBA | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Komoditní obchody | Indická ekonomika | Bohatí | Měna Facebooku | WeWork | Co jsou CFD | Co jsou CFD kontrakty | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Upisování | Papírové peníze | Saudi Aramco | Transakce s kryptoměnami | Ondřej Příhonský | Denní graf | Stablecoiny | Dot plot | Overbalance | Ziskový obchodník | Obchodník na finančních trzích | Pravidla strategie | Thomas Cook | Finanční situace | Přístup k investování | Ethery | Energetické firmy | Investujte do akcií | CFRA Research | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Historická volatilita | Jak se stát lepším investorem | Virtuální peníze | Stav ekonomiky | Strategie pro investování | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Hospodářské dopady | Loterie | Cena akcie | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Nová měna | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Hospodářské krize | Alipay | Platební společnost | TikTok | Huawei | Globální banky | Digitalizace | S&P 500 Index | Střadatelé | Prodávat své akcie | Manažer Hedge Fondu | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Ropná firma | Michal Dvořák | Propad ceny akcií | Ropný gigant | Německá vláda | Kryptoměnová burza | Trinity | Obrovské množství peněz | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Objem | Čínské podniky | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Jak začít investovat | XTZ | Trh práce | Vyšší sazby | Myšlenka | Obchodní nástroje | Obrat trendu | Alibaba Group | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | EXANTE | List The Wall Street Journal | Trader 2.0 | Vyšší riziko | Primární nabídky | Firma | Technologický index | Období nejistoty | Ekonomiky eurozóny | Technické analýzy | Tezos | USDC | BAT | XLM | Krypto novinky | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | Obchodovat na burze | Svíčková formace | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Borsa Italiana | Server BBC | Studie | Server CNBC | Bankomaty na kryptoměny | BAKKT | Vysoké riziko | Zpráva CNBC | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Negativní sentiment | Co bude | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | Poskytovatelé úvěrů | Čínský prezident | Největší pokles | Dnešní růst | Ukrajina | Příliv investic | Lagardeová | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Amazon | Úrok | Tiffany | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | USDT | All Time High | Chris Larsen | Jed McCaleb | dApps | Technologie blockchainu | PoW | Global Times | Vyhlídky | EBRD | Průzkumy | Legislativa | Blahobyt | Trendová linie | Administrativa prezidenta | Domácí měny | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Walt Disney | 5G | AFP | Oblast supportu | Dlužníci | FT | Meziroční růst HDP | Swingové maximum | Globální trh | WBTCB Martin Stránský | Martin Stránský | Technické rezistence | Konkurenti | Objem obchodů s kryptoměnami | Vládní bondy | Financovat | Digitální měna Facebooku | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Alza.cz | E-shopy | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Zakázky německého průmyslu | Na burze | Drahý kov | CBDC | Digitální měna centrální banky | Impuls | Industrial and Commercial Bank of China | ABC | ICBC | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Výrazný pokles | Být trpělivý | Rozvoj | Německá obchodní bilance | Hlavní trend | Klíčový support | Lukáš Lipovský | Zdražování | Ceny zboží | Sociální sítě | Klíčové problémy | Problémy | Kolísání ceny | Přeprodané podmínky | Růstový impuls | NAFTA | Britové | Finanční ztráty | Breaking | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Ranní komentář | Goldenburg Group Limited | Goldenburg | Vybírat zisky | Býčí vlajka | Protekcionismus | Pokračující protekcionismus | Světové obchodní organizace | Plyn | Nálada | Kontrakty | Koruna zpevnila | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Alstom | Moskva | PSA Group | HDP Německa | Časopis Forbes | Společnost Huawei | Americká automobilka | UTC | Farmaceutická společnost | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Škoda Auto | Míra | Jaderné elektrárny | Temelín | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | Elektrárenská společnost | Dolar roste | Impeachment | Šperky | Nabídka a poptávka | Regulátoři | Ředitelka | Optimismus investorů | xStation5 | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Peter Altmaier | Kybernetické měny bitcoin | Ministr spravedlnosti | Konstantinos Tsiaras | Směnárenské platformy | Americké vlády | Lámání rekordů | Boháči | Dot-com | Bydlení | Uber | Česká zbrojovka | První obchod | Ztráta | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | BREAKING | Stratég | Přelom roku | Akciové indexy v USA | Forex.eu.com | Miliardy korun | Šťastný příběh | Campbell Simpson | James Howells | Papa John´s Pizza | Erik Finman | Výnosy státních dluhopisů | Nálada v průmyslu | Peking | Investiční platformy | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Singapur | WBTCB Ondřej Příhonský | Halving | Ziskovost | Investiční aktivita | Hospodaření | Paschal Donohoe | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Elizabeth Warrenová | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Eskalace konfliktu | Američané | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Návratnost | Odškodné | Netflix | Inovace | Bitcoinové bubliny | CFRA | General Motors (GM) | List Financial Times | Výrobce elektrických aut | Americké dolary | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Washington | VDA | Ceny ropy dnes | Opce na BTC | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Světová banka (SB) | Přebytek bilance zahraničního obchodu | RBA | Budoucnost | ProfitLevel | Ifo | Experti | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Nejbližší rezistence | Poradenství | Vliv na investice | Nový rekord | Ministerstvo práce | Wall Street Journal (WSJ) | Čínský vicepremiér Liou Che | Iniciativa | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Co je Blockchain? | Jak funguje Blockchain? | Úvod do kryptoměn | Fork | BTC (Bitcoin) | BCH (Bitcoin Cash) | Zadání transakce | Potvrzení transakce | Uložení transakce do bloku | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Přebytek bilance | Americké ministerstvo financí | Zhodnocení bitcoinů | Kryptofox | Kryptoměny bitcoin | Podvod s Bitcoiny | Finanční částky | Cenové tlaky | BTC DOMINANCE | Americké ministerstvo | Hospodářský růst v Číně | Americké ministerstvo obchodu | Britské společnosti | Velké firmy | Úspěšný týden | Zamyšlení | Cyklus růstu | Banka Morgan Stanley | Denní volatilita | Volatilita je nízká | Parabolický vývoj | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Davos | Pozitivní zprávy | Belt and Road | Prezident | Ján Kopil | Koronavirus | Plány Facebooku | Vlastní digitální měny | Paypal Holdings | Dominancia | Dominancia BTC | Kapitalizácia | Jihokorejská vláda | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americký miliardář | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | American Express | Pohyby cen | Změny cen | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | České měny | Treasuries | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Konzultant | Certifikace | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Burzy v Šanghaji | Starbucks | Boeing | Japonský jen (JPY) | XMR | FIAT | Investovať do kryptomien | AML | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Lukáš Baloga | Spekulativní kapitál | Akcie v roce 2020 | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Indická vláda | Výdaje | Platit daně | Deník The Wall Street Journal | ETH/BTC | Výrazné ztráty | Převody peněz | Americká společnost | Rekordní hodnoty | 4fin | SEC | Postmates | Snowflake | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Americké banky | Průměrná cena | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Analýza BTC | Technická analýza BTC | Bluford Putnam | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Uživatelé kryptoměn | Útoky hackerů | Spuštění bitcoinů | QuadigaCX | Půlení bitcoinu | Zmapování trhu | Efekt půlení bitcoinu | Zmapování trhu kryptoměn | Americká inflace | Monetární politika centrálních bank | Politika centrálních bank | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Zemědělské komodity | Kukuřice | Akcie společnosti Apple | Deutsche Telekom | Bez rizika | Gilead Sciences | Prudký propad | FedWatch | Noviny | Obavy z pandemie | Technická analýza Bitcoinu | Výroba v Číně | Commonwealth Bank of Australia | Technická analýza BTC/USD | Stabilita | Jižní Korea | Sestupný trend | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Šok | Snížení těžby | Mzda | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Příležitost k nákupu | Italská průmyslová produkce | Propad rublu | Pohyb Bitcoinu | WP | Restrikce | Těžební kapacity | Negativní hospodářské dopady | Vysoká rizika | Prudký pokles | Nejrozšířenější kryptoměna | Vysoké ztráty | Aerolinky | Vlna výprodejů | Indické akcie | Spekulace na pokles cen | Masivní nákupy | Charlie Munger | Bankovky | Mince | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | Brutální propady | Buy the dip | Medvědí trend | Vládní představitelé | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Restriktivní opatření | Stimuly | Letectví | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Standard & Poor’s 500 | Klíčový ukazatel | Největší propad | Cenový vývoj | Důvěra v německou ekonomiku | Třída aktiv | Tudor | Vysoce likvidní | Fiskální balíček | Burzy cenných papírů | New York Times | NBER | Viceprezident | Spotřebitelé | Pád ceny | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Aktuální situace | Rozkolísaný | Napětí na akciových trzích | Texas | PYPL | Investiční svět | Bilion dolarů | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Algoritmy | Koronavirová krize | Unilever | Státní televize | Senátorka | Kalifornie | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | LinkedIn | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Fundament | Posílení amerického dolaru | Výrobce letadel | Hotovost | Ministryně financí | Prodejní tlak | Extrémní volatilita | Německý akciový index | Enormní zájem | Spoření | Uložení svých peněz | Sněmovna reprezentantů | Největší zisk | Riziko dalšího poklesu | Anomálie | Další růst | Růst | Německý parlament | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Ratingová agentura S&P | Wood&Company | Biliony | Potenciál | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Platební neschopnost | Sněmovna reprezentantů USA | KNF | Německý statistický úřad | Ceny elektřiny | Karanténa | Viry | Vlna poklesu | Šíření nákazy | Fiat Chrysler | Ekonomiky | Nigérie | Společnost Walt Disney | Akciový index S&P 500 | Potenciál pro růst | Luno | Vijay Ayyar | Války | Schodek | Organizace | Microsoft (MSFT) | LTV | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Otázka za miliony | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Model Y | Údaje | IATA | Výhled ratingu | Dlužník | DPH | Mexiko | Touha po rychlém zbohatnutí | Obchodovat s cennými papíry | Prezident Vladimir Putin | Možnosti obchodování | Dopady koronavirové krize | Koronavirová epidemie | Ekonomické oživení | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Skupina těžařů | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Pákistán | Německé automobilky | Nejvyšší soud | France Info | Technické problémy | Výpadky | DAWN | Massachusetts | Více peněz | Majitel | Úspory | Internetové televize | Televize Netflix | AMC | Statistiky | Chuť riskovat | Bankomat | Vzrušení | Investiční manažer | Geopolitická krize | Poradenské společnosti | Colorado | Madrid | Purple Trading Štěpán Hájek | Propad ceny | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Chesapeake Energy | Finanční pomoc | Nizozemsko | Situace na trhu s ropou | Cenové pohyby | Reddit | Sociální síť | Debata | Tweety | Jaromír Sladkovský | Ředitel Raiffeisen | Ředitel Raiffeisen investiční společnosti | Posílení | Swingové minimum | Amazon Jeff Bezos | Znovusjednocení země | Výrobce letadel Boeing | Výkon dolaru | Joe Biden | Regulační rámec | Grayscale | Poklesy HDP | Americké státy | Binance Coin | Cenový pokles | Cenový propad | Cestování | Zisk automobilky | BTC/USD Technická analýza | Bitcoin dnes | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Prudké pohyby | Energetická společnost | ATH | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Společnost Gilead | Tweet | Fondy obchodované na burze | Růst výnosů | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Úvěry a hypotéky | Čtvrtletní zisk | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | HashRate | Vytěžený block | FOMO | Strach ze zmeškání | Resistance line | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | Cyber security | ETN | Obchodní přebytek | Alternativní taxislužby | Justice | Regulační orgány | Státy eurozóny | Prodat dluhopisy | Zadlužení | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Huobi | Američtí regulátoři | Dluhy | Toyota Motor | Spotřebitelské ceny v USA | Společnost Avast | Průmyslové kovy | Členské země | Dominance bitcoinu | Technologický pokrok | Link | ONE | Hlavní kryptoměny | RBI | Auta | Dopad na cenu | Konzistentní zisk | Vakcína | Medvědí scénář | Velké peníze | Fujitsu | CL | Spekulovat | Jukos | Spolková vláda | Marek Brávník | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Růst Bitcoinů | Růst BTC | Koronavirová pandemie | Kupci | Renault | Umělé inteligence | Argentina | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Investment management | Tisknout peníze | Kia | JDE | Index akcií | Unie | ČR | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hertz | Dlouhodobý výhled | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Průraz | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | Zbrojovka | Dluh USA | Pozitivní sentiment | Růst na Bitcoinu | PEPP | Londýnské burzy | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Německé vládní strany | Francouzský ministr | Býčí trend | Oracle | Pokračování růstu | Cristobal | Vývoz z Německa | Poptávka po zlatě | Hertz Global Holding | Hertz Global | Index Nasdaq Composite | eMarketer | Rozpočtový deficit USA | Fotbalové kluby | Investice do infrastruktury | Propad cen | Data Google | Google Trends | Dluh Británie | Rostoucí trend | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Covid | Realitní firma | Technologické firmy | Investiční aplikace | Správce aktiv | Správy kapitálu | Changpeng Zhao | Cardano | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Finanční ústavy | Restrukturalizace | Sam Stovall | Analytik Purple Trading | Výkyvy cen | Chesapeake | Fintech společnosti | Český stát | Online hry | Ukrajinský prezident | Ukrajinská vláda | Společnost Uber | Nákupy přes internet | MAM | Ant | Michal Lukáč | Sony | Japonská společnost | Životní úspory | Fundamentální pozadí | Generace Z | Nový trend | Johnson & Johnson | Zbohatnutí | Emirates | Společnost Emirates | ChainLink | NEXO | Americký výrobce letadel | Úspěchy | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | Stellantis | Chrysler | Dodge | Růst tržeb | Mike Bloomberg | Kanye West | Kim Kardashianová | Deset nejbohatších lidí | Deset nejbohatších lidí na světě | Účty celebrit | IDC-softwarehouse | Karel Diviš | Twitterové účty | Ceny | Praha | Kolaps | Výplach | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Kolísání cen | Trendová strategie | Daňové příjmy státu | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Reálná hodnota | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Cybertruck | Semi | Model 3 | Medvědí fáze | Ekonomická aktivita v eurozóně | Porušení pravidel | Progres | Celkový výsledek | Forward guidance | Bohatí lidé | DeFi | Alternativa ke zlatu | Čínská společnost | Propad ekonomiky | Důvěra | Ant Group | Výzkumy | Blue Origin | Vesmírné společnosti | Býčí kanál | Významné události | Časový horizont | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Bitcoin SV | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Nejlepší obchody | Americké ministerstvo spravedlnosti | Čas na nákup | Worldometers | Analytik XTB | Upozornění na rizika | Bitstock.com | Veřejný dluh Británie | SkyBridge Capital | Fear and Greed | Kryptoměnový trh | Finlord Boris Tomčiak | Airbus Group | VisualCapitalist | Coca-Cola | Ruská vláda | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Americký soud | Venezuela | Decentralizované finance | Elektrická auta | Měnová politika Evropské centrální banky | Ceny mědi | Odborníci | Transparentnost | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Obchodování s ropou | Čínská státní televize | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Sequoia | Snížení emisí | Bloomberg Intelligence | Budoucí vývoj | Velké množství obchodů | Zadlužení Německa | Dnes na světových trzích | Americký podnik | Technický signál | Šéf Tesly | Elektromobily | Politici | Ztráty společnosti | Hasan Rúhání | Diverzifikovat | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Biden | Softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Marathon | Digitální euro | Česká republika | Cineworld | Společnost Cineworld | Odvolací soud | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Měnový fond | Paul Milgrom | Robert Wilson | Americké prezidentské volby | Bezpečného útočiště | Výrobce letecké techniky | Jack Dorsey | Michael Saylor | MicroStrategy | CEO MicroStrategy | Významné riziko | První peníze | Koncern | Příležitosti k obchodování | Množství peněz | BNB | Platby v kryptoměnách | Způsob investování | Defi | Digitální převody peněz | Protiepidemická opatření | Nařízení | Intel | JPM | První obchodní den | Společnost Ant Group | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Moneta | Plošná karanténa | Pandemie v Česku | CVX | JP Morgan Chase | Uniswap | UMA | Kryptoměnová směnárna | Odklad splátek | Síla Bitcoinu | Bloomberg Billionaires | Fundstrat Global Advisors | Fundstrat Global Advisors LLC | Rob Sluymer | Indické úřady | Blockchainové technologie | Poptávka po bitcoinech | Hlavní kryptoměna | Hlavní kryptoměna bitcoin | Šéf Tesly Musk | Cena bitcoinu dnes | Představitelé americké centrální banky | FoMO efekt | Fear of Missing Out | Geco | Praktické tipy | Diem | Stuart Levey | Proražení | Přebytek obchodní bilance | INTC.US | Životní prostředí | Tesco | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie americké společnosti | Norwegian Air Shuttle | A16z | Anchorage | Sektor kryptoměn | Futures na DAX | Siemens | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Program QE | Proč investovat | Očkování | Cointelegraph | LEN | Coinbase Global | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | Finanční společnost | PX Pražské burzy | Tony Christoforou | Lael Brainardová | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Index DE30 | Objem obchodování s bitcoiny | Objem obchodování s bitcoiny v ČR | Obchodování s bitcoiny v ČR | Bitcoiny v ČR | Boeing 737 Max | Bitcoinový trh | Imperial Finance | Analýza BTC/USD | Rally na Bitcoinu | Nálada investorů | Rozmach Číny | Proměny automobilového průmyslu | Boston Consulting Group | BCG | Boston Consulting Group (BCG) | Budoucnost automobilového průmyslu | Čínské Lenovo | Lenovo | Celní války | Cities 40 | C40 | Paralýza | Pandemická paralýza | Belt and Road Initiative | Iniciativa Pásu a cesty | Desetiletí v ekonomice | Guggenheim Investments | Scott Minerd | Elektronické databáze | Netěžař | Australský podnikatel | Existence bitcoinu | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | P2P | Peer-to-peer | Nejrozšířenější digitální měna | Svět kryptoměn | Tisk dalších peněz | Boj s koronavirovou krizí | Zrychlení tempa růstu inflace | Online prostředí | Růst ceny | Zastánci bitcoinu | Zvýšení těžby | Autopůjčovna Hertz | Vývoj německé ekonomiky | ADA | Polkadot | DOT | Zvýšení ceny | Ceny akcií Tesly | Zvýšení ceny akcií | Zvýšení ceny akcií Tesly | Babel Finance | Zájem o bitcoin | Společnost Tesla | Silné oživení | Bloomberg Markets | Rio Tinto | Akcie Twitteru | Evropské centrální banky | Stefan Thomas | Velikost obchodu | SNY | WU | Futures na bitcoin | Regulace v USA | BTCUSDT | Longhash | Situace na trhu | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | Marriott | Investiční účely | WallStreetBets | BlackBerry | Melvin | Nárůst ceny | Melvin Capital | Spekulovat na pokles cen | Express | Tržní reakce | Thomas Peterffy | Mark Cuban | Ted Cruz | Cenové výkyvy | Kyle Rodda | Obchodování na asijských akciových trzích | Retailoví investoři | Nasdaq (US100) | Vypuknutí pandemie | Vývoj obchodní bilance | Růst ceny Bitcoinu | Obchodní deficit USA | Automobilka Tesla | Dialog | Platby v bitcoinech | Oznámení Tesly | BlockTower | Michael Bucella | BlockTower Michael Bucella | Investment Institute | Ben Powell | BlackRock Ben Powell | Příliv investic do kryptoměnových fondů | CME v Chicagu | Objem kryptoaktiv | Poslanci Evropského parlamentu | Investice do kryptoměnových fondů | HAS | Nákup bitcoinu | CHNG | Ark Invest | Předpověď ceny | Cena dogecoinu | Blockchainy | WazirX | Arcane Research | Coinswitch | Krypto CFD | Kov | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Elektroauta | Trojité dno | Trendové linie | Růstový trend | Robinhood Markets | Rostoucí výnosy | Evropský výrobce letecké techniky | Manufacturing PMI | Hodnota trhu s bitcoiny | Aukční síň | Platby kryptoměnami | Třetí vlna | Air | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Investování do Bitcoinu | Nabídka kryptoměn | Informace o kryptoměnách | Krypto influencer | Terra | Mnoho peněz | Omezení rizika | Britská společnost | Japonský HDP | Strukturované investiční produkty | 21Shares | ETC Group | Pandemie covidu-19 | Fidelity | Těžby kryptoměn | Dnešní videokomentář | Společnost eToro | Aleš Hála | Společnost Square | Decentraland | Hodnotové akcie | Nové regulace | Prezident Erdogan | Platební prostředek | xStation 5 | Discovery | Platformy xStation | Monero vs. Bitcoin | Hodnota Monera | Pohyb ceny XMR | Pohyb ceny | Ceny XMR | Monero (XMR) | Dash (DSH) | Tvorba Monera | Jak Monero ochraňuje soukromí | Digital ringing signatures | Obchodovat CFD | Nejvyšší růst | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | Společnost MicroStrategy | Prodej kryptoměn | Bitcoinové transakce | Jesse Powell | Používání kryptoměn | Společnost X-Trade Brokers | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Akcie Coinbase | Akcie Coinbase (COIN.US) | Ark Investment | Cathie Woodová | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | AA | Formace Bearish Engulfing | Bearish Engulfing | Medvědí pohlcení | Akvizice BTC | Akcie MicroStrategy | Landsvirkjun | Hördur Arnarson | Island | GreenBlocks | Daniel Fannar Jonsson | Statnett SF | Ceny Etherea | Předpovědi ceny | Společnost Coinbase | Akcie fotbalového klubu | Intel (INTC.US) | Odhad letošního růstu ekonomiky | Výkonnost zlata | Vysoká cena | Uran | Rostoucí ceny | Objednávky | Objem transakcí | Investiční aktivum | DOGE | Dluhový strop | Větší korekce | Důvěra ve vyšší ceny | Nárůst objemů | Optimismus na trhu | Poptávka po kryptoměnách | Chris Weston | Cena kryptoměny Dogecoin | Colonial Pipeline | Platby v kryptoměně | Dogecoiny | Saturday Night Live | Arca | Shiba Inu | Indická centrální banka | Zakladatel Tesly | Plán obnovy | Přijímání plateb v bitcoinech | Enormní kolísání ceny | Kolísání ceny bitcoinu | Akcie MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR.US | MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR | Analytické fórum | Pád bitcoinu | Výprodej bitcoinů | cTrader Purple Trading | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Ochrana investorů | Ochota riskovat | Obavy z inflace | API | Oslabení | Výpadky proudu | Meme akcie | Zisk před zdaněním | Bit.plus | Hodnota kryptoměn | Tax Observatory | EU Tax Observatory | Nejbohatší člověk | Nevládní organizace | Evropské společnosti | Salvadorská republika | Nayib Bukele | Prezident Salvadoru | Obchodní komora EU | Obchodní komora EU v Číně | Zajištění proti inflaci | Salvador | Reakce bitcoinu | Plány | Cíle | Příležitosti | Nástroje řízení rizik | Taproot | Těžaři bitcoinu | Světové kryptoměny | Nejznámější světové kryptoměny | Bitcoiny vytěžené za pomoci čisté energie | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Dodávky plynu | Legální platidlo | Platidlo | Akcie technologických firem | Konkurence | Vláda v Pekingu | Prodej | Mali | Další kryptoměny | Velký byznys | McDonald's | Rozhodnutí Číny | Vizionář Elon Musk | Regulační úřad | Americký daňový úřad | Americký daňový úřad IRS | Daňový úřad IRS | Daňový úřad | Pozitivní vliv | Elektrovozy | Elektrovozy Tesla | SNL | Saturday Night Live (SNL) | Space Explorations Technologies | Space Explorations Technologies (SpaceX) | NASA | Crew Dragon | ISS | Falcon 9 | Falcon | Starlink | Muskovy aktivity | Neuralink | Open A.I. | Hyperloop | Boring Company | SolarCity | Solární panely | Blastar | Programátor | Queen's University | Zip2 | Compaq | X.com | Confinity | Firma eBay | Grimes | X AE A-12 Musk | Obrovský potenciál | Největší kryptoměnové burzy | Nejnovější prognóza | Varianty koronaviru | Malajsie | Programátorská komunita | Vývoj ceny XMR | Technologie | Americký výrobce | Obchodování v Evropě | Proč investovat do kryptoměn | Co jsou CFD kontrakty? | Zajištění zisků | Omezení ztrát | Minimální velikost obchodu | Možnost spekulovat na pokles cen | Kryptoměny CFD | Kryptoměny CFD u XTB | CFD u XTB | Demo účet zdarma | Demo účet zdarma u XTB | Tržní analýzy | Zprávy z trhu a tržní analýzy | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Nabídky akcií | Růst společnosti | Vývoje ceny | Koncentrace | UST | Pivovar | Podíl Číny | Akciový trh Nasdaq | Přidaná hodnota kryptoměn | Přidaná hodnota | Bit.plus Martin Stránský | Sledování ceny | Sledování ceny kryptoměn | Platby u obchodníků | Využití v ekonomických transakcích | Odvětví | Úřad pro finanční etiku | B Word | Přijímání bitcoinů | Nedostatek potravin | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | Divize | Načasování | Boom | Zisk automobilky Tesla | Zisk výrobce elektromobilů | Výrobce elektromobilů Tesla | Firemní investice do bitcoinu | Vlastní bitcoiny | Uzavření obchodování | Rekord | Bilion | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Štěstí | Náhoda | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Thomas Schäfer | Ministerstvo spravedlnosti | Chování | Vnímání | Gary Gensler | Ethereum Improvement Proposal | EIP | EIP 1559 | Ethereum Improvement Proposal (EIP) | Delta Exchange | VIAC | Rekordní minimum | Takata | Barcelona | Messi | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Klíčové suroviny | SHIB | Cena kryptoměny | Cena kryptoměny bitcoin | Elliptic | Hackeři | Britská společnost Cineworld | Kryptoměnová platforma | Německý výrobce | Cena GOLD | Úroveň dluhu | Afghánistán | Tálibán | Liquid | Tokeny | ERC-20 | Berkeley | SpaceX | SPOT | Převzetí moci Tálibánem | Americká ministryně financí | Funkční období | PSV Eindhoven | Poskytoval hypoték | UWM Holdings | UWM | SXXP | Dodávky plynu do Evropy | Společnosti | Protocol | Bitcoin jako národní platidlo | Národní platidlo | Chivo | Carlos Acevedo | Prezident Nayib Bukele | Salvadorci | Vydávané tokeny | Decentralizovaný systém | Athena Bitcoin Global | Prudké výkyvy cen | Salvadorská centrální banka | Rating dluhu Salvadoru | Národní měny | Popularita kryptoměn | Esther Reichelt | Juventus | Akcie fotbalového klubu Juventus | Manchester City | Guardian | List Guardian | Zlomový okamžik | Neúspěch | Opatření | Dna | PayPal Holdings Inc | Dlouhodobé strategie | Bitcoinové peněženky | Evergrande | ANO | EFE | Agentura EFE | Latinskoamerické země | Uhlí | NFT | Vysoká poptávka | Non-fungible token | Indexy amerického akciového trhu | Puma | Siemens Healthineers | Laszlo Hanyecz | Delimobil | Sdílení automobilů | Salvadorský prezident | El Salvador | Bitso | Platforma Bitso | Přijetí kryptoměny | Přijetí kryptoměny bitcoin | Silvergate Bank | Federální úřady | Stakování | Brian Armstrong | Solana | Kryptoměna Solana | Los Angeles | Kryptoměnová komunita | Celková nabídka | Česká společnost | Bondster.cz | Česká investiční platforma | Platforma Bondster | Investiční platforma Bondster | Společnost Walmart | Bukele | Prezident Bukele | Systém digitální peněženky | Řetězec kin AMC | Vytvoření měny | Anonymní vývojář | Nakamoto | Litecoiny | Etherea | Bitcoiny cash | Zájem o kryptoměny | Smart kontrakty | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | David Mencl | Ekonomické stavby | Šílenství ohledně kryptoměn | VanEck | BNP | Kryptotransakce | Kryptoanalytik | Německá automobilka Volkswagen | Úročení | ADA CFD | BNB CFD | DOT CFD | DOGE CFD | UNI CFD | Cena DOGECOINu | Cardano (ADA CFD) | Binance Coin (BNB CFD) | Polkadot (DOT CFD) | Dogecoin (DOGE CFD) | Uniswap (UNI CFD) | Chainlink (LINK CFD) | LINK CFD | BCH CFD | Bitcoin Cash (BCH CFD) | XLM CFD | Stellar (XLM CFD) | XTZ CFD | Tezos (XTZ CFD) | EOS CFD | EOS (EOS CFD) | Salvadorská vláda | Použití energie ze sopky | Energie ze sopky | Energetická krize | Algorand | Dawn Fitzpatricková | Šéfka fondu | Hospodářské soutěže | Těžby Bitcoinu | Zlato a bitcoin | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Nejnovější zprávy | Vylepšení teorie aukcí | Minulá výkonnost | Češi | Zavádění kryptoměn | Energetické krize | Rekordní ceny | Pravidla hry | Kryptoměnové společnosti | Lexo Antoni Trenchev | Nezaměnitelné tokeny | Občané Salvadoru | ProShares | Jesse Proudman | Makara | Spuštění fondu | Překonání historického maxima | Automaty na nákup bitcoinů | CoinMe | Coinstar | Rumunsko | Nová historická maxima | Digiměny | Notino | Digitální ekosystémy | Pozornost | Gemini | Kapitalizace kryptotrhu | Správce digitálních aktiv | Spuštění fondů ETF | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Valkyrie Bitcoin Strategy ETF | Kryptoměnový průmysl | Paxful | Ray Youssef | Společnost Delimobil | Ruská společnost Delimobil | Ruská společnost | Anytime | Tajná skupina těžařů | Koncentrace těžařů | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | Šiba-inu | Kryptoměna šiba-inu | Nová kryptoměna šiba-inu | Mladí investoři | Fond ETF | Nejstarší kryptoměna | Zabavené bitcoiny | Darknet | Ruský prezident | Squid | Kryptoměna squid | Hra na oliheň | Seriál Hra na oliheň | Technologické aktualizace | Online hra | Meta | Klima | Peněžní prostředky | Metaverse | Meta Platforms | Commonwealth Bank of Australia (CBA) | Polygon | BankID | Objem trhu s kryptoměnami | Futures na bitcoiny | Největší tuzemský obchodník | Největší australská banka | Australská banka | Starosta New Yorku | Eric Adams | Držitelé Bitcoinu | Soud v Haagu | Tisková zpráva | Kryproměny posilují | PYPL.US | Messari | NFT tokeny | Společnost | Inflace ve Spojených státech | Zoufalství | Tým InstaForex | Krypto průmysl | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Bitcoinová síť | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Alpha Impact | Hayden Hughes | Nexi | Target | Mads Eberhardt | Aktualizace Taproot | Stephen Curry | Snoop Dog | Ellen DeGeneres | Coinbase (COIN) | Americká Komise pro cenné papíry | Jimmy Fallon | Skybridge Capital | Bitcoin City | TIM | Blockstream | Samson Mow | Ceny BTC | AVAX | Avalanche | Zprávy z krypto | Investovat do kryptoměn | Omikron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zprávy z krypto průmyslu | Bitcoinové investiční fondy | Fintonia Group | Fintonia | Společnost Fintonia | Secures Yield Fund | Fintonia Bitcoin Physical Fund | Monetary Autority of Singapore | Švýcarský frank (CHF) | | Grayscale Bitcoin Trust | Investiční produkt | Kazachstán | Konzum | Platba kryptoměnami | Možnost plateb v kryptoměnách | Grayscale Solana Trust | Fundamenty Solana | Fibonacciho retracement | Cena aktiva | Rozšíření | Fibonacciho úrovně | Rostoucí inflace | Arm | Krypto komunita | Terra (LUNA) | Grayscale Investments | Informace z kryptoměnového trhu | Bitcoinová velryba | Kryptoměnové transakce | Bidenova administrativa | Fidelity Investments | Sequoia Capital | Přijetí bitcoinu v Salvadoru | Technická rezistence | Kryptoměnové podvody | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Hráči na trhu | CryptoRank | Coin Days Destroyed | CDD | Coin Days Destroyed (CDD) | Miliardy USD | Wharton School | Těžař | Nepokoje v Kazachstánu | Mike Novogratz | Společnost PayPal | Společnost PayPal Holdings | Vytvoření vlastní kryptoměny | Mluvčí PayPalu | Držení digitálních mincí | Mince PayPal | Steve Moser | Firma Meta Platforms | Firma Meta | Obchod s kryptoměnami | Obchod s kryptoměnami v Česku | Srí Lanka | Kryptoměna tether | Kryptoměnoví investoři | MEXC | Těžby bitcoinů | Hashrate | Hry | Cena akcií společnosti | Bonanza Mine | Válka na Ukrajině | Coinmarketcap.com | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | Instituce | Objemy investic | Zavedení bitcoinu | First Trust | Společnost Chainalysis | Výhled pro kryptoměny | GlobalBlock | Zemědělské půdy | Argo Blockchain | Rusko-ukrajinský konflikt | Invaze na Ukrajinu | Nubank | Decentralizace | Ruské invaze na Ukrajinu | Budoucnost financí | Kryptosprávci | Fáze silného růstu | Sankce | Sankce vůči Rusku | Ruský prezident Vladimir Putin | Doněcké lidové republiky | Luhanské lidové republiky | Nexo | Antoni Trenchev | Ricardo Salinas Pliego | Mexický miliardář | Konflikt na Ukrajině | Moskevská burza | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Ruská vojska | Počet BTC velryb | Situace na Ukrajině | Loopring | LRC | Santiment | Vytvoření svíčkové formace | Finbold | Západní sankce | Coin Metrics | Společnost Meta | Kryptosektor | Axie Infinity | Značné riziko | Socios | Socios.com | Paris Saint-Germain | Lionel Messi | Fotbalista Lionel Messi | Tom Brady | Klubová kryptoměna | Ronin | Menší investoři | Investoři na Bitcoin | Regulace kryptoměn | Bitcoinové sítě | Crypto Eboy | Honduras Prospera | Honduras | Ekonomická zóna | Zvláštní ekonomická zóna | Ekonomická zóna v Hondurasu | Bitcoin jako legální platidlo | Bitcoin 2022 | Portfolium | Crypto Eboy - René Remšík | Vlastnictví | Společnost Nexo | Kryptoměnová společnost | Švýcarská kryptoměnová společnost | Nejbohatší člověk světa | Tržní ocenění | Vzestupný trend | Coincub | Krypto-friendly | Miliardář Elon Musk | Kryptoměnový baron | Technický výhled trhu | Středoafrická republika | Nákupní aktivita | Do Kwon | Algoritmický stablecoin | Nezaměnitelné tokeny (NFT) | Paxton See Tow | Kelvin Kong | YellowPanther | INSEAD | Andy Leach | Kryptokomunity
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Bitcoin těžba
BITCOIN TRADE ROBOT
Bitcoin Traders Pro
Bitcoin trading
Bitcoin v době krize
Bitcoin velryby
Bitcoin vs. zlato
Bitcoin výdělek
Bitcoin wallet
Bitcoin (XBT)

Následující klíčová slova

Bitcoiny cash
Bitcoiny v ČR
Bitcoiny vytěžené za pomoci čisté energie
Bitcoin zdarma
Bitcoin 2022
Bitcoin 24 Vantage FX
BIT CRYPTO ALLIANCE
Bitengen Solutions Limited
Bitero Ltd
Bit Exchange
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít