Pátek 21. leden 2022 00:33
reklama
BidAskBit
reklama
InstaMarkets
reklama
Dukascopy krypto
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Small caps

C:\fakepath\fxstreetcz-logo0.PNG

Jaká témata přinese Online investiční konference?

24.11.2020 Asi nikoho moc nepřekvapí skutečnost, že se tento rok všechny prezenční konference, semináře a další různá setkání přesunuly do online prostoru. Stejně tomu bude u plánové investiční konference, kterou pořádá broker XTB a je zaměřena na to, jak by se měl investor připravit na nadcházející rok 2021, ve kterém můžeme očekávat různá rizika, ale i zajímavé příležitosti. Když se velmi rychle ohlédneme, jak se vyvíjely trhy v posledních několika měsících, tak se vkrádá myšlenka, zdali si nechat podobné investiční příležitosti ujít. Investor by však měl vždy hledět nejen na potenciální zhodnocení své investice, ale také na podstupovaná rizika.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.02.2020 FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o sektor s obrovským potenciálem. Nicméně, kde jsou velké příležitosti, jsou i velká rizika.
img

Koronavirus ochromí světovou ekonomiku. Británii se po brexitu nedaří vyjednat dohodu

07.02.2020 Po pátečním / sobotním Brexitovém dni Spojené království od pondělí začalo první pracovní týden „bez evropské unie“ a předseda vlády Boris Johnson začal svůj cyklus vyjednávání obchodních podmínek mezi UK, EU a USA.
img

4 nejlepší ropné akcie roku 2020

23.01.2020 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

Americko-íránský vojenský konflikt eskaluje. BoE se přiklání k omezenému snížení sazeb

10.01.2020 Australský premiér Scott John Morrison se v pondělí zavázal, že uvolní 2 miliardy USD k obnovení škod, které napáchaly požáry. Podle průzkumu společnosti Sentix důvěra investorů v ekonomiku eurozóny v lednu rostla již třetím měsícem. Agentura Reuters v úterý zveřejnila, že vedoucí úředník pro zemědělství Han Jun údajně konstatoval, že Čína nezvýší roční dovozní kvóty na zemědělské produkty z USA.
img

Ropa zdražuje po útocích v Bagdádu. První fáze obchodní dohody s Čínou bude uzavřena 15. ledna

03.01.2020 PBoC snížila RRR (povinná míra rezerv bank) o 50 bazických bodů, čímž chce vytvořit úvěrový impuls pro ekonomiku, a tím nakopnout hospodářský růst. Podle čínského vládního listu Global Times má Čínská lidová banka dostatek prostoru pro další snižování RRR.
img

Čínská vláda sníží dovozní cla na stovky produktů. OPEC+ by v březnu mohl navýšit svoji produkci

27.12.2019 Ruský premiér Dmitrij Medveděv nařídil vládě, aby vypracovala odvetná opatření za americké sankce proti plynovodu Nord Stream 2. Dále Medveděv označil americké sankce za krok, který nedopovídá zásadám mezinárodního práva a obchodu. Prodej nových domů ve Spojených státech v listopadu meziměsíčně vzrostl o 1,3 %. Trh přitom očekával že dojde k poklesu o 0,3 %. Čínská vláda informovala, že od začátku ledna sníží dovozní cla na stovky produktů. Tamní vláda také slíbila větší otevření energetického a telekomunikačního trhu. Podle analytiků se Peking tímto krokem snaží podpořit domácí ekonomiku, která v poslední době zpomaluje.
img

Ekonomika v USA na konci roku pokračuje v solidním růstu. Rusko ztratilo zájem o G7

20.12.2019 Guvernér Švýcarské národní banky (SNB) v pondělí oznámil, že zatím není zapotřebí více snižovat sazby od záporu, ale pokud si to fundamenty vyžádají, tak SNB bude připravena více uvolni svoji monetární politiku. Turecký prezident Erdogan pohrozil Spojeným státům, že zavře americkou leteckou základnu Incirlik, pokud vstoupí v účinnost sankce namířené na Turecko.
img

KOMENTÁŘ LYNX: Petrobehemot Aramco na burze. Volby v Británii a sazby FEDu na 2020

12.12.2019 Dominantní událostí tohoto týdne bylo IPO Saudi Aramco, UK volby, zasedání FOMC a evergreen poslední pětiletky – Donald a jeho cla. Začněme marketingově vděčným tématem – společností s největší tržní kapitalizací na světě je aktuálně Saudi Aramco, s hodnotou skoro 2 biliony USD. Tím předskočilo ohryzek, který osciluje okolo 1,2 bilionu. Jaké jsou v kostce důvody této kapitalizace?
img

Long signál na Xetra Gold (4GLD)

03.12.2019 Po silném nárůstu v létě letošního roku se v posledních několika měsících navrátil klid do „zlatého trendu“. Zajímavý je fakt, že korekce šla od doby nárůstu mezi květnem a srpnem směrem k Fibonacciho křivce o 38,2 %. To je zpravidla hranice, kde se býci opět snaží dostat zpět do hry.
img

MSCI World Index – Průvodce indexem & 10 nejlepších ETF

28.11.2019 MSCI World Index můžeme s trochou nadsázky nazvat králem akciových indexů. Prvním důvodem je fakt, že index letos slaví 50 let, což z něj činí jeden z nejstarších akciových indexů. Zadruhé index poskytuje dokonalý obraz o vývoji globálních akciových trhů. Přibližně 1 650 akcií z celé řady průmyslových odvětví ve 23 nejdůležitějších průmyslových zemích je spojeno do jediného indexu.
img

Long signál na akcie Intel (INTC)

26.11.2019 Cena akcií společnosti Intel (INTC) byla od dubna opravena o téměř 30 procent. Nyní se akcie výrobce polovodičových čipů již několik týdnů šplhá nahoru. Titul je v současné době v silném uptrendu nad hranicí EMA 50 a EMA 20. Pokud Intel nyní překonal odpor na 58,80 USD, poskytl by dobré příležitosti pro vstup na trh.
img

Short signál na akcie Deutsche Bank (DBK)

20.11.2019 Evropský bankovní svět je dlouhodobě ve špatném stavu a akcie z tohoto odvětví jsou v posledních měsících slabé. Přestože Deutsche Bank byla prozatím schopna ukončit dlouhodobější slabou fázi, ve střednědobém horizontu se v grafu nachází rozhodující bod. Vzestupná trendová linie je v současné době opět testována.
img

9 nejlepších defenzivních akcií současnosti

15.11.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

3 nejlepší internetové akcie současnosti

14.11.2019 Od roku 2018 se řada internetových akcií vyvíjela skvěle. Akcie u společností jako Twitter se od konce léta 2018 navýšily o + 99 %, akcie Match Group dokonce o + 218 % a akcie Grubhub zaznamenaly nárůst o + 114 %. Všechny tři akcie jsou stále vzrušujícími investicemi s obrovským potenciálem.
img

ČNB, BoE a RBA nepřekvapily trhy a ponechaly sazby beze změny. Michael Bloomberg nejspíše bude kandidovat na prezidenta

08.11.2019 Novozélandská vláda v pondělí informovala, že souhlasí s aktualizací obchodní dohody s Čínou, prostřednictvím které by měl být vývoz novozélandských výrobků do Číny levnější a snadnější. Podle prezidenta dallaského Fedu Roberta Kaplana je spotřeba ve Spojených státech silná a monetární politika Fedu se nachází tam, kde by měla být. Íránský ministr ropného průmyslu očekává, že se OPEC v blízké době dohodne na výraznějším snížení těžby černého zlata.
img

BONUS: 7 rychlých otázek pro Daniela Gladiše (Vltava Fund)

06.11.2019 Kterým FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google) akciím věříte a kterým naopak ne? Jak se díváte na valuaci posledních IPO, jako Uber nebo Beyond Meat? Nebo s čím nesouhlasíte s Warrenem Buffettem? Tyto a další otázky jsme položili zakladateli a řediteli jednoho z nejznámějších hedgových fondů Vltava Fund ve střední Evropě Danieli Gladišovi. Odpovědi vás možná překvapí.
img

Long signál na akcie Visa (V)

29.10.2019 Visa (V) má po celém světě v oběhu přes 3,3 miliardy kreditních karet. Aby zůstala v popředí platebních služeb, finanční společnost neustále investuje do menších a či konkurenčních fintech společností. Akcie z dlouhodobého hlediska zná pouze jeden směr – nahoru. Fáze korekce se v minulosti často nabízely jako dobré možnosti vstupu do trhu. Z dlouhodobého hlediska je akcie v neustálém silném růstovém trendu.
img

Long signál na akcie Pan American Silver (PAAS)

22.10.2019 Z pohledu tržní kapitalizace je kanadský producent stříbra Pan American Silver (PAAS) v současné době na druhém místě na Wall Street, hned za Wheaton Precious Metals. Stříbrné akcie zažívají neuvěřitelnou rally od poloviny roku. Hodnota většiny z nich se během posledních několika měsíců téměř zdvojnásobila. Akcie Pan American Silver jsou však v současné době ve fázi jasné korekce.
img

Daniel Gladiš (Vltava Fund) o blížící se recesi, shortování Tesly a populárních IPO WeWork a Uber

21.10.2019 Nejistota na trzích stále převládá, konec obchodní války v nedohlednu a blížící se recese. Jak nad touto situací přemýšlí profesionální investoři a ředitelé nejznámějších hedgových fondů? Co by nyní doporučili běžnému investorovi, do čeho by se nepouštěli a jaké jsou dle nich zajímavé příležitosti na trzích?
img

Long signál na akcie Barrick Gold (GOLD)

15.10.2019 Od poloviny roku je mnoho akcií těžařů drahých kovů opět v silném uptrendu. Hodnota akcií Barrick Gold vzrostla o více než 70 procent za pouhé 3 měsíce. Řada investorů začala vybírat zisky a trend se tudíž dostal do konsolidace.
img

3 nejlepší anticyklické a defenzivní akcie roku 2019

09.10.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na stabilní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

5 nejlepších akcií Internet of Things (IoT) roku 2019

02.10.2019 Pojem Internet of Things (IoT) není pro mnoho investorů vůbec znám. Nicméně se jedná o megatrend, který v nadcházejících letech pravděpodobně nabude působivých rozměrů. V následujícím článku objevíte 5 nejlepších akcií, které můžeme zařadit do megatrendu Internet of Things (česky také jako internetu věcí), a které mohou v nejbližší době patřit na burze mezi jasné vítěze.
img

Dluhopisové fondy – jak fungují a stanou se velkými vítězi roku 2019?

27.09.2019 Dluhopisové fondy, někdy označované také jako penzijní, jsou investiční fondy, které investují výhradně do dluhopisů. V důsledku výplaty úroků z dluhopisů a obchodování s drženými cennými papíry se zvyšuje hodnota penzijních fondů.
img

Jak fungují státní dluhopisy a jak je obchodovat?

26.09.2019 Pokud nechcete nechat své peníze nečinně ležet na běžném účtu, máte několik alternativ, jak je nechat pracovat. Nejznámější 2 způsoby jsou investice do akcií nebo dluhopisů. To, že akcie překonávají dluhopisy v dlouhodobějším měřítku, co se zisku týče, je zřejmé.
img

6 nejlepších amerických small caps akcií & ETF roku 2019

25.09.2019 I na burze na velikosti občas záleží. V posledních několika letech americké malé tituly běžně překonávaly větší akcie z hlediska výkonu, což z nich činilo tajné hvězdy na akciových trzích. Mezi mnoho neznámých menších akcií, které často létají pod radarem většiny analytiků, lze většinou najít velmi lukrativní tituly, se kterými investoři mohou dosáhnout zhodnocení až v řádu stovek procent.
img

Top 3 grafy tohoto týdne: US2000, GBPUSD, Brent

26.02.2019 Během brouzdání hlavními akciovými indexy se někdy zapomíná na Russell 2000 (US2000). Možná proto, že akcie malých firem nejsou pro některé investory zajímavé. Tento index si ovšem pozornost zaslouží. Během posledních dvou měsíců vzrostl o 27 %. Zároveň se ovšem přiblížil na dosah úrovně 200 denního klouzavého průměru, což může být pro některé býky výrazný varovný signál, zvláště pak po tak výrazném růstu na počátku roku. Momentum však zůstává silné a mohlo by pomoci překonat také medvědí signál ve formě včerejší svíčky. Pokud se kupujícím podaří překonat zmíněný klouzavý průměr, tak se mohou soustředit na další hladinu 1645 bodů, což je úroveň 78.6% Fibo poklesu, který započal na začátku června 2018.
img

Kdo vyhrál prezidentskou debatu? Stačí se podívat na jednu jedinou měnu a máte jasno

27.09.2016 Jedna docela vtipná zajímavost z dnešního rána. Ráno v USA proběhla první a velmi očekávaná debata mezi Donaldem Trumpem a Hillary Clintonovou, kteří kandidují na amerického prezidenta. Volby v USA jsou za dveřmi (8. listopad) a prezidentské debaty jsou tradičně bedlivě sledovanými událostmi, které mají potenciál ovlivnit nerozhodnuté voliče, kterých je podle některých průzkumů stále přibližně čtvrtina. O nerozhodnuté voliče se tedy v těchto debatách hraje především a společně s americkým elektorátem je proto pozorně sledují také finanční trhy. Zkuste si teď pro sebe tipnout, jaké finanční aktivum zareagovalo dnes ráno na debatu nejcitlivěji a nedívejte se na graf níže?
img

České akcie aneb Jak úspěšně investovat na pražské burze

29.05.2014 Dividendová hvězda mezi světovými trhy, ale také burza, od které se odvracejí investoři a na kterou se příliš nehrnou nové společnosti...
Související klíčová slova: Technická analýza | Psychologie | Money management | Offshore | Nový Zéland | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Fitch | Equity | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Mexické peso | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Turecko | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Benchmark | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | CFD | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Close | Konsolidace | DAX | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emitent | Euro | Eurozóna | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | G7 | Gap | Grafy | Hlava a ramena | IFO index | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Korekce | Krátká pozice | Kupón | Long | Low | Margin | Risk | Marže | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Měna fondu | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Neckline | Nemovitostní fond | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Průmyslové objednávky | RRR | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Resistance | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Short Term | Splatnost | Spread | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Swap | Pokladniční poukázky | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Yield | ZEW index | Zisk na akcii | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Dluhopisy | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | Bank of America | Americký prezident | XTB | Indexy | Úroková sazba | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Aukce | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Berkshire Hathaway | Britská měna | Těžba ropy | Futures kontrakt | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Bohatství | Investiční fórum | ČSOB | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Deutsche Bank | Regulace | Investovat | CZK/EUR | Index cen | Výrobní náklady | Portugalsko | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | BCPP | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Financial Times | Ceny akcií | Vzdělávání | Semináře | GBPUSD | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Volatilní | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Microsoft | Akcie PayPal | Akcie Shell | Akcie Visa | Analýzy | Banka | Brent | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | CISCO | Conference Board | CZK | České akcie | Dolar | Dolary | ETF fondy | Eura | Exchange | Fondy | GfK | Graf | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | HSBC | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Irsko | ISM | Jak investovat | EBay | Jiří Rusnok | Komoditní | Kurzy | Libra | Makléři | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Míra inflace | Moving Average | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování s dluhopisy | Ocenění akcií | Pád akcií | PayPal | Portfolia | Pro investory | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Signály | Směnné kurzy | Société Générale | Státní dluhopisy | Shares | Švýcarské banky | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Webináře | WTI | XM | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | ING | Benzín | Bill Gates | Čistý dluh | Doba splatnosti | Hold | Identifikační číslo | Indie | Intermediate | Medium Term | Nominální úrok | Range | ROCE | Sell | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Cenová hladina | Tržby | QE | Světové ekonomiky | Kontrakt | Session | Volby | Retail | Burze | Currency | Head and Shoulders | FX market | Stock market | Traders | Aramco | Markit | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | ABN Amro | Westpac | Caterpillar | Sentix | Baker Hughes | Barrick Gold | Zdeněk Zaňka | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Podnikání | BMW | Mark Carney | Ministr financí | Měnové riziko | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Výnosová křivka | Energie | Příležitosti na trzích | Earnings | Malý prostor | KBC | BlackRock | Příprava | Přehled | Klid | Jádrový index | Odvětví ropy | Volby v USA | Agentura Reuters | Bankovnictví | Pozornost investorů | Chance | Lídři | Firmy | Akcie bank | Xetra | Globální finanční krize | JPMorgan Chase | Americký akciový index | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Odchod z EU | AAA | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Akcie ropných společností | Propad | Burzovní parket | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Index AEX | TradingView | Země OPEC | Sázkové kanceláře | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Bezpečné dluhopisy | Zahraniční investice | Ztráty | Bezpečné útočiště | Sinopec | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Erste | Philip Morris | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Baidu | Tesla | Nákupní signál | Prodejní signál | Kapitalizace | Výhled | Bankéř | Poplatky | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Ekonomická situace | General Electric | Průzkum | Krize | Investiční stratég | Světové trhy | Theresa May | Theresa Mayová | Indexové fondy | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Institucionální investoři | Příjmy | Návratnost investice | ExxonMobil | Alphabet | Konsenzus | Fiskální stimuly | Belgie | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | ABN AMRO Bank | ex | ČSOB Asset Management | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Breakout Trader | Obchodování ETF | LYNX Trading | Invesco | Nemovitostní fondy | MSCI World Index | Jak fungují akcie | Výnosy desetiletých dluhopisů | Portfolio manažeři | Index Russell 2000 | Začít investovat | Obchodní války | Erste Asset Management | FinTech | Výkonnost indexů | Investování do ETF | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | OPEC+ | Profesionální investoři | Podniky | Long signál | Technologické akcie | Evropský akciový trh | FAANG | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplaty dividend | Graf indexu | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Hlavní akciový index | Nové peníze | Úrokový výnos | Trh s ropou | Dodávky ropy | Signál na akcie | Roční výnos | Hodnota amerického dolaru | Růst úrokových sazeb | MSCI All Country World | Růst zisků | Anticyklické akcie | Politika Fedu | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Veřejný dluh | Bankomaty | Zkušenost s investováním | Sazby Fedu | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | IPO WeWork | Beyond Meat | Růst cen ropy | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | MSCI Emerging Markets | Globální HDP | Boris Johnson | NVDA | iFX | Americké společnosti | Snížení sazeb | Čínský trh | Akcie a ETF | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Farmaceutické akcie | Výnos dluhopisů | Britský premiér | AMZN | Burzovní průvodce | Volby v Británii | WeWork | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Růst mezd | Prosus | Saudi Aramco | Očekávání trhu | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | UCITS | Co jsou to small caps | Obchodování akcií small caps | Výkon small caps | Snížení daní | Americké small caps | Potenciál Small Caps | Přístup k investování | Výběr státních dluhopisů | Co jsou státní dluhopisy | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | Obchodování dluhopisových ETF | iShares | Nejlepší dluhopisové ETF | Dluhopisové ETF | Klesající úrokové sazby | MetLife | GOOGL | Akcie Splunk | Akcie Symantec Corporation | Akcie PTC | Akcie Software AG | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Obchodování IoT akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | RISK-ON | Akcií těžařů | Akcií těžařů drahých kovů | Akcie Barrick Gold | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Producent stříbra | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Světové akciové indexy | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Ceny benzínu | Hongkong | AEX index | Investice do ropy | Obchod s ropou | Objem | MSFT | Obchod | Vyšší sazby | Michael Bloomberg | Obchodní dohody | Myšlenka | Vyšší volatilita | UCITS ETF | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Tadawul | Cisco Systems | Maloobchodní prodeje | Risk-off | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Poradce Bílého domu | USA a Čína | Růst cen | Bilance | GM | IPO Saudi Aramco | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Amazon | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Global Times | Vyhlídky | INTC | Intel (INTC) | Vicepremiér | Fáze obchodní dohody | Walt Disney | Dluhopisoví investoři | Financovat | 4GLD | Xetra Gold | Průmysl | ADP | Na burze | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Visa | General Motors | Enel | Nově zahájené stavby domů | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Phil Hogan | NAFTA | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Nejistoty | Aramco na burze | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Soukromý sektor | Konzervativci | Plyn | Prohlášení | Fidelity National Information Services | FIS | Americká ropná společnost | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Mylan | Amgen | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | AXA | Eurokomisař | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Sergej Rjabkov | Nike | Celkový deficit | Dovozní cla | Ztráta | Stratég | Kraft Heinz | Peter Navarro | Wirecard | Šéfové amerických podniků | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Američtí vojáci | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | Zabití íránského generála | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Objem průmyslových zakázek | Írán | Sodexo | Budoucnost | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Dividendový aristokrat | První část obchodní dohody | SAP | Komunikace | Trump | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Komoditní ropa | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Investice do ropných akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodování ropných akcií | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Situace | Starbucks | Boeing | SBUX | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | NFP | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | Deutsche Telekom | Bez rizika | Gilead Sciences | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | PHIA | Vývoj | Guru | Poradci | Air France-KLM | Lufthansa | Profitovat | Cenový vývoj | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | United Airlines | American Airlines | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Allianz | Abbott Laboratories | Mozek | Poradenské společnosti | Analytik ČSOB | Sociální síť | Tisknutí peněz | Manažeři | Broker XTB | Online investiční konference | Záznam konference | Milan Charvát | Warengo | Warengo.com | Jindřich Pokora | Rozumnyinvestor.cz | Aleš Prandstetter | eFrank.cz | eFrank | Norbert Nepela | Papucovyinvestor.sk | Papucovyinvestor | Mikuláš Splítek | Výběr akcií
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Dolar

Předchozí klíčová slova

Slušný zisk
Služba Apple Pay
Služba Giphy
Služba PureCloud
Služba Wealth Office
Služby pro kryptoměnové trhy
Služby související s kryptoměnami
Služby spojené s kryptoměnami
SMA
Small and Mid Cap Funds

Následující klíčová slova

Small speculators
Smarkets
SmartBtcFX
Smart Communications
Smart Contracter
Smart Currency Exchange
Smart Currency Exchange Limited
Smart Financial
Smart Choice Zone
Smart kontrakty
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
fpmarkets
Potvrďte prosím... Zavřít