Středa 24. července 2024 19:37
reklama
Dukascopy new
reklama
FTMO férovost
reklama
FTMO férovost
reklama
Fintokei Payout

Rusko

img

Invesco: Zlatá příležitost pochopit minulost a budoucnost investování do zlata

24.07.2024 V letošním roce zatím zlato agresivně roste a nedávno překonalo hranici 2400 USD/unci. Jak jsme se sem tedy za posledních 15 let dostali?
C:\fakepath\Global3.png

MMF výhled růstu světové ekonomiky nezměnil

16.07.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) ponechal výhled růstu světové ekonomiky na letošní rok na 3,2 procenta, jak uvádí jeho jarní prognóza. Zlepšil ale výhled růstu hrubého domácího produktu (HDP) Indie a Číny, tedy klíčových představitelů hospodářského seskupení BRICS. Fond to dnes uvedl v aktualizaci jarního výhledu. Prognózu vývoje české ekonomiky aktualizace neobsahuje.
img

Ruského plynu v prvním pololetí proudilo do EU o čtvrtinu více než před rokem

16.07.2024 Objem zemního plynu, který Rusko potrubím vyváží do zemí Evropské unie, se v prvním pololetí meziročně zvýšil o 24 procent. Vyplývá to z červencové zprávy, kterou v pondělí zveřejnila organizace zemí vyvážejících plyn (GECF). Spotřeba plynu v EU klesá.
C:\fakepath\trader-16072024-34-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.07.2024 1) Americká Komise pro cenné papíry (SEC) v pondělí vydala předběžné povolení minimálně třem z osmi správců, kteří chtějí příští úterý uvést na trh burzovně obchodované fondy (ETF) navázané na cenu druhé největší kryptoměny ether. S odvoláním na tři informované zdroje to uvedla agentura Reuters. Cena etheru se dnes kolem 09:00 SELČ pohybovala v blízkosti 3412 USD (79.475 Kč) a za uplynulý den vykazovala růst o 1,7 procenta.
img

Saúdská Arábie se postavila za Rusko a pomohla tak zabránit zabavení jeho devizových rezerv zeměmi Západu. Čína hlásí rekordní přebytek

14.07.2024 Zemím Západu se ani za současné napjaté geopolitické situace nedaří snižovat svoji ekonomickou závislost na státech, jejichž postoj k válce na Ukrajině je neutrální, obojaký, ba které se dokonce tak či onak kloní spíše na stranu Ruska. Příkladem je Čína.
C:\fakepath\rubl3.png

Ruští zákonodárci schválili vyšší daně pro nejbohatší

10.07.2024 Ruští zákonodárci dnes schválili zvýšení daně pro nejbohatší Rusy. Má to pomoci financovat útočnou válku na Ukrajině, kterou Rusko vede třetím rokem. Návrh prošel třetím čtením ve Státní dumě a o několik hodin později jej schválila i Rada federace - horní komora parlamentu, informovala agentura Reuters. Aby norma začala platit, musí ji ještě podepsat prezident.
C:\fakepath\cesko-inflace.jpg

Česko si v žebříčku inflace polepšilo na 11. nejnižší v Evropě

10.07.2024 Česko si v červnu v evropském žebříčku inflace výrazně polepšilo. Ze 41 sledovaných zemí ji mělo 11. nejnižší, zatímco v květnu byla v polovině žebříčku, když vykázala 23. nejvyšší inflaci. Vyplývá to z analýzy investiční platformy Portu, kterou má ČTK k dispozici. Meziroční inflace v Česku v červnu zpomalila na dvě procenta, zatímco v květnu spotřebitelské ceny rostly o 2,6 procenta, oznámil dnes Český statistický úřad (ČSÚ).
C:\fakepath\eurozona5.jpg

Sentix: Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny výrazně klesla

08.07.2024 Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny v červenci výrazně klesla po předchozích osmi měsících růstu za sebou. Uvedla to ve své dnešní zprávě výzkumná společnost Sentix. Poukázala mimo jiné na slabost německé ekonomiky, nejistotu kolem politické situace ve Francii a zhoršující se hospodářské podmínky mimo Evropu, zejména ve Spojených státech.
C:\fakepath\Zlato4.jpeg

Poláci v obavách o bezpečnost více investují do zlata

08.07.2024 Když udeřila pandemie covidu-19, tvořily se před obchody se zlatem v Polsku dlouhé fronty. Pak přišla ruská invaze na Ukrajinu, která v sousední zemi vyvolala další shon po žlutém kovu. Vedoucí varšavského obchodu se zlatými pruty a mincemi z produkce Polské mincovny Piotr Kozik vzpomíná, jak připadl den ruské invaze, 24. únor 2022, na takzvaný Tučný čtvrtek, kdy Poláci jedí koblihy plněné marmeládou.
img

Měnící se trh s diamanty: Pravé diamanty nemusí být zcela věčné

04.07.2024 Nadčasový půvab diamantů, který vystihuje ikonický slogan "diamanty jsou věčné", čelí na dnešním trhu výzvám. Diamantový průmysl je ohrožen měnícími se preferencemi spotřebitelů, kteří se přesouvají ke zlatu a syntetickým diamantům, jež rychle získávají podíl na trhu. S cíleným marketingem však stále existuje potenciál oživit poptávku po přírodních diamantech.
C:\fakepath\trader-04072024-38-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.07.2024 1) Zakladatel amerického internetového obchodu Amazon Jeff Bezos se rozhodl prodat dalších 25 milionů akcií podniku v hodnotě téměř pět miliard dolarů. Vyplývá to podle médií ze zprávy pro regulační úřad. Již začátkem roku Bezos prodal akcie Amazonu za zhruba 8,5 miliardy dolarů.
C:\fakepath\Rusko-centralni banka.jpg

Ruská centrální banka doporučuje, aby se firmy sankcím vyhnuly pomocí kryptoměn

04.07.2024 Ruská centrální banka doporučila podnikům, aby prováděly zahraniční platby prostřednictvím kryptoměn či jiných digitálních aktiv, a vyhnuly se tak sankcím, které Západ uvalil na Rusko kvůli jeho vpádu na Ukrajinu. Informovala o tom ve středu agentura Reuters.
C:\fakepath\rubl2.png

Příjmy ruského rozpočtu z ropy a plynu výrazně vzrostly

03.07.2024 Příjmy ruského rozpočtu z ropy a plynu se v letošním prvním pololetí meziročně zvýšily zhruba o 41 procent na 5,698 bilionu rublů (asi 1,5 bilionu Kč). Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnilo ruské ministerstvo financí. Za růstem příjmů stojí vyšší ceny ropy a slabší kurz ruského rublu, uvedla dnes agentura Reuters.
img

Index českého investora CII750: Podílové fondy udržely zisky navzdory rozkolísaným trhům

03.07.2024 Za posledních 12 měsíců zaznamenal průměrný český investor zhodnocení v podílových fondech okolo 12,2 %. Vyplývá to z Indexu českého investora CII750, který sestavuje společnost Swiss Life Select. Oproti prvnímu kvartálu 2024 vstoupily finanční trhy v posledních třech měsících prvního pololetí do značně turbulentního prostředí. Zatímco v prvním čtvrtletí vykázaly fondy růst zhruba o 5,4 %, ve druhém kvartále jsme byli svědky již jen velice drobného růstu o 0,26 %.
C:\fakepath\Belorusko2.jpg

EU rozšířila sankce proti Bělorusku o zákaz diamantů, zlata, uhlí či ropy

30.06.2024 Evropská unie včera rozšířila sankce proti běloruské ekonomice v reakci na podíl Minsku na ruské agresi proti Ukrajině. Podle komuniké Rady EU nová omezení zahrnují i zákaz dovážet z Běloruska zlato, diamanty, helium, uhlí a ropu.
img

Rusku za červen vzrostou příjmy z prodeje ropy a plynu o 50 procent

25.06.2024 Rusko za červen zvýší tržby z prodeje ropy a plynu meziročně o více než 50 procent na 9,4 miliardy dolarů (téměř 218 miliard Kč). Na základě svých propočtů to uvedla agentura Reuters. Vývoj podle ní jednak odráží pokles dotací rafineriím, jednak schopnost ruské ekonomiky omezit dopady západních sankcí.
img

Denní shrnutí: Wall Street klesá a Nvidia se propadá o 4 % z historických maxim

20.06.2024 Americké indexy se ve druhé části seance obchodují s poklesem poté, co se vymanily z historických maxim. Index S&P 500 dnes ztrácí téměř 0,3 % poté, co krátce po otevření prolomil hranici 5 500 bodů. Nasdaq 100 ztrácí 0,8 % poté, co se přiblížil k úrovni 19 980 bodů.
img

US100 pod tlakem realizace zisku mezi akciemi AI📉

20.06.2024 Futures na Nasdaq 100 (US100) 3 hodiny po otevření akciového trhu po včerejší sváteční pauze bránily úroveň 20 000 bodů, kde můžeme vidět první silnou zónu podpory po převrácení.
C:\fakepath\trader-19062024-49-zm.jpg

ECB varuje před finančním napětím v eurozóně, nabádá ke snížení deficitů

19.06.2024 Státy eurozóny čelí významné finanční zátěži, varovala Evropská centrální banka (ECB) v dnes zveřejněné publikaci. Mezi tlaky na veřejné finance podle ECB patří zejména stárnutí populace, nutnost vyšších výdajů na obranu v důsledku ruské agrese vůči Ukrajině, nutnost investic do digitalizace veřejné správy a finanční dopady změn klimatu. Zemím platícím společnou evropskou měnou centrální bankéři doporučují v příštích desetiletích snižovat deficity veřejných financí.
C:\fakepath\trader-19062024-46-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.06.2024 1) Americký výrobce čipů Nvidia se díky pokračujícímu růstu ceny svých akcií stal nejhodnotnější firmou na světě. Tržní hodnota podniku se dnes vyšplhala až na zhruba 3,3 bilionu dolarů (přes 76 bilionů Kč). Informovala o tom agentura Bloomberg. Společnost Nvidia stojí v čele světového trhu s čipy pro umělou inteligenci (AI) a v poslední době výrazně těží z prudkého růstu zájmu o tuto technologii.
C:\fakepath\xtb-18062024-1.jpg

Sezónnost trhů - skvělá strategie filtrování

18.06.2024 Asi nikoho nepřekvapí, že sezónnost má výrazný dopad i na finanční trhy. Selský rozum nám říká, že dává smysl, aby období léta ovlivňovalo cenu kukuřice a čas Vánoc zase hodnotu akcií retailových obchodů. Jak ale tohoto aspektu v obchodování a investování správně využít?
img

Čína chystá omezení dovozu vepřového z EU, jako odvetu za cla na elektroauta. Čínský krok bude „ránou“ pro zbývající české výrobce vepřového, naopak z něj bude těžit Rusko

17.06.2024 Čína chystá omezení dovozu vepřového z EU, jako odvetu za clo na elektroauta. Čínský krok bude „ránou“ pro zbývající české výrobce vepřového, naopak z něj bude těžit Rusko. Na Green Deal a s ním související obchodní válku EU s Čínou tak může doplatit nejen český autoprůmysl, ale také právě české zemědělství, vydělá na tom Kreml.
img

Po pandemii covidu lidé více umírají, hlavně ve vyspělých zemích typu Německa či Kanady, špatně je na tom i Česko. V zemích typu Ruska či Bulharska úmrtnost naopak nadměrná není

15.06.2024 Mezinárodní odborná obec řeší znepokojivý rébus. V celé řadě zemí jsou lidé od pandemie covidu nemocnější a mnohde také registrují trvaleji zvýšenou úmrtnost. Neobvykle vysokou úroveň nadměrné úmrtnosti přitom vykazují země, které jsou jinak vyzdvihovány pro své úspěšné zvládnutí covidové pandemie, jako je Německo, Kanada, Japonsko či Singapur, uvádí Institute for Health Metrics and Evaluation, jenž sídlí v americkém Seattlu. Z jeho dat cituje agentura Bloomberg.
img

Sankce USA tlačí na Rusko: MOEX zastavuje obchodování s dolarem a eurem

13.06.2024 Hlavní ruská burza MOEX oznámila pozastavení obchodování s dolary a eury od 13. června 2024. Toto rozhodnutí je důsledkem nejnovějších sankcí uvalených Spojenými státy, jejichž cílem je dále omezit tok peněz a zboží podporujících ruskou invazi na Ukrajinu. Sankce jsou zaměřeny na Moskevskou burzu (MOEX) a Národní clearingové centrum (NCC), což vede k pozastavení obchodování s měnami, drahými kovy, akciemi a deriváty, které byly dříve vypořádávány v měnách, jako je dolar a euro.
img

Futures na pšenici v Chicagu klesly o téměř 1,5 % v očekávání zprávy WASDE

12.06.2024 Obchodníci na trhu s obilovinami dnes čekají na odhady globální nabídky a poptávky po zemědělských komoditách, zprávu amerického ministerstva zemědělství WASDE. Zpráva bude zveřejněna v 19:00 hodin našeho času. Kontrakty na pšenici v Chicagu dnes v očekávání zprávy téměř zcela vymazaly včerejší téměř 4% zisky a obchodují se o více než 1,5 % níže.
C:\fakepath\trader-11062024-55-zm.jpg

Turecko pokukuje po skupině zemí BRICS, ministr zahraničí chválil rozmanitost

11.06.2024 Turecko má zájem o silnější vazby na skupinu zemí BRICS, do které patří Rusko, Čína či Indie. Podle tureckého tisku to ukazuje účast ministra zahraničí Hakana Fidana na schůzce, kterou tato skupina pořádala v ruském Nižním Novgorodě. Na ní Fidan chválil například rozmanitost bloku, ke kterému se na začátku roku připojilo pět zemí z Afriky a Blízkého východu.
img

TASS: Ruský soud zakázal firmě NET4GAS vést arbitráž proti Gazpromu v zahraničí

11.06.2024 Arbitrážní soud ruského Severozápadního okruhu potvrdil dřívější soudní rozhodnutí, které zakazuje českému provozovateli sítě plynovodů NET4GAS pokračovat v řízení proti ruské společnosti Gazprom Export v zahraničí, informovala dnes ruská státní tisková agentura TASS. Česká společnost v reakci odkázala na svá dřívější vyjádření ke kauze. V nich uvedla, že se zákazem řídit nebude, protože rozhodnutí ruských soudů je v rozporu s mezinárodním právem.
img

EU hrozí energetická krize, Slovensko či Rakousko totiž nemají náhradu za ruský plyn. Ukrajina přitom odmítá prodloužit smlouvu o přepravě ruského plynu na jejich území

11.06.2024 Představitelé EU se v rostoucí míře obávají, že celek přijde o ruský plyn, a moc neví, co si mají počít a kde za něj hledat náhradu. Ke konci letoška totiž dobíhá smlouva o přepravě ruského plynu přes Ukrajinu a nebude obnovena. Kyjev prodloužení smlouvy s ruskou stranou odmítá.
C:\fakepath\ceskakoruna.jpg

Česko si v žebříčku inflace polepšilo, v Evropě ji mělo 23. nejvyšší

11.06.2024 Česko si v květnu v evropském žebříčku inflace mírně polepšilo. Ze 41 sledovaných zemí ji mělo 23. nejvyšší, zatímco v dubnu byla 21. nejvyšší. Vyplývá to z analýzy investiční platformy Portu, kterou má ČTK k dispozici. Podle dnes zveřejněných dat Českého statistického úřadu (ČSÚ) spotřebitelské ceny v květnu v Česku meziročně vzrostly o 2,6 procenta, v dubnu byla meziroční inflace 2,9 procenta.
img

Fiasko Green Dealu nutí Evropskou unii přejímat Trumpovu agendu, kterou dříve tolik kritizovala. Proti už je jen „pročínské“ Německo, kroky Bruselu tak poškodí i Česko

09.06.2024 Když svého času Donald Trump obýval Bílý dům, činovníci zemí Evropské unie se mu rádi vysmívali. Pokud jej tedy neměli hned za zlosyna. Dnes už jim úsměv ztuhl. Pýcha zase jednou předešla pád. Nakonec vlastně dokonce Trumpovu agendu přejímají. V řadě klíčových oblastí.
img

Putinovi válečná ekonomika „padá na hlavu“. Hrozí protiofenziva nově vyzbrojené Ukrajiny, přitom Rusko čelí rostoucí inflaci a lidem i firmám musí zvedat daně

09.06.2024 V uplynulých měsících Rusko ve výzbroji přečíslovalo Ukrajinu v poměru až zhruba deset ku jedné. Přesto se mu nepodařil výraznější vojenský průlom. Okno příležitosti se přitom nyní zavírá ruku v ruce s tím, jak Ukrajina získává nové dodávky zbraní a munice. A to zejména díky dubnovému schválení nového balíku pomoci za více než 60 miliard dolarů. Tento Kyjevem dlouho vyhlížený krok amerického Kongresu nyní začíná měnit poměr sil na ukrajinském bojišti.
C:\fakepath\trader-07062024-52-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy rostou, část zisků ale smazaly po zprávě o zaměstnanosti

07.06.2024 Ceny ropy na závěr týdne rostou. Podpořily je Saúdská Arábie a Rusko, členové skupiny OPEC+, kteří naznačili, že jsou připraveni pozastavit nebo změnit zvyšování těžby ropy. Část zisků ale ceny smazaly po zprávě o zaměstnanosti v USA, která zmařila naděje na brzké snížení úrokových sazeb centrální bankou USA (Fed), což podpořilo obavy o vývoj poptávky.
C:\fakepath\trader-07062024-39-zm.png.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.06.2024 1) Devizové rezervy České národní banky (ČNB) v květnu meziročně vzrostly o 9,1 miliardy eur na 136,4 miliardy eur. Ve srovnání s dubnem byly nižší o čtyři miliony eur. Rovněž v dolarovém a korunovém vyjádření rezervy proti loňskému květnu vzrostly. Meziměsíčně v dolarech stouply, ale v korunách byly nižší. Vyplývá to z předběžných údajů, které dnes ČNB zveřejnila na svých internetových stránkách.
C:\fakepath\putin.png

Putin uprostřed války hledí z ruského okna do Evropy na východ

07.06.2024 Rusko, odříznuté od Západu, nabízí svou ekonomiku ve výši dvou bilionů dolarů (asi 45 bilionů Kč) gigantům, jako je Čína a Saúdská Arábie, a v dlouhodobější perspektivě i zemím, jako je Zimbabwe a Afghánistán. Děje se tak na investičním fóru v Petrohradě, který založili ruští carové jako ruské okno do Evropy, píše agentura Reuters.
C:\fakepath\Cina-pristav.jpg

Rusko a Čína plánují celoroční trasu pro nákladní lodě v arktické oblasti

07.06.2024 Ruský Rosatom dnes podepsal memorandum o porozumění s čínskou přepravní společností ohledně vytvoření podmínek pro celoroční provoz kontejnerových lodí přes arktickou oblast. Informovala o tom agentura Reuters s tím, že ruský prezident Vladimir Putin hovoří o využívání severní mořské cesty mezi Ruskem a Čínou v situaci, kdy Moskva těžiště svých obchodů v souvislosti s invazí na Ukrajinu přesouvá na východ.
img

Centrus Energy klesá o 5 % navzdory vyhlídkám na převzetí amerického trhu s obohacováním uranu

04.06.2024 Přední americká společnost Centrus Energy (LEU.US), která se zabývá obohacováním uranu, dnes klesá o téměř 5 %, protože Wall Street dnes prodává akcie spojené s tvrdými komoditami. Navzdory tomu se na této společnosti tržní kapitalizace dnes blíží 700 milionům USD, přičemž Centrus drží více než 200 milionů USD v hotovosti a jejím ekvivalentu a dokázal zvýšit čistý zisk za 4Q 2023 z 52,2 milionu USD během 4Q 2022 na 84,4 milionu USD. Společnost stále očekává, že dlouhodobě zvýší objem objednávek nových kontraktů na 1 miliardu USD. V roce 2023 Centrus dosáhl tržeb ve výši 320 milionů USD oproti 293,8 milionu USD za celý rok 2022. Ve 4Q 2023 dlouhodobý dluh společnosti Centrus klesl na 89 milionů USD oproti 95 milionům USD ve 4Q 2022. Celkově v roce 2023 vzrostla globální výroba jaderné energie o 8 % a také vyšší ceny uranu U308 signalizují rostoucí poptávku.
C:\fakepath\zemni plyn 2.jpg

Plyn pro evropský trh zlevňuje, také díky kratší odstávce v Norsku

04.06.2024 Velkoobchodní cena plynu pro evropský trh sestupuje z letošního maxima, na které se dostala v pondělí. Dnes po poledni vykazovala asi tříprocentní pokles pod 35 eur (865 Kč) za megawatthodinu (MWh). Ke zklidnění situace přispěly zprávy, že odstávka na platformě u Norska bude kratší, než se čekalo. Norsko je teď klíčovým dodavatelem plynu do Evropy.
img

Ropa prohlubuje poklesy kvůli rozhodnutí OPEC+📉

04.06.2024 Po včerejším rozhodnutí OPEC+ ustoupit od dobrovolného omezení těžby může struktura trhu s ropou naznačovat větší tlak v následujících měsících. Poklesy se nezastavily na 78 dolarech a dnes kontrakty ropy Brent testují oblast pod 77 dolary za barel. Někteří analytici očekávají, že slabší makroekonomická data v roce 2025 a nižší poptávka se zlepšenou nabídkou by mohly dále zatížit ceny „černého zlata“.Nižší ceny ropy jsou samozřejmě pro akciový trh pozitivní a spolu se slabšími daty z USA (včerejší slabý výrobní ISM) jistě přispívají k o něco „holubičímu“ obrazu ve Fedu v poslední době. Zajímavé však je, že dnes kontrakty dolarového indexu získávají více než 0,2 %
img

Mediální obraz voleb do Evropského parlamentu: Která strana či hnutí rezonuje v médiích nejvíce?

03.06.2024 Počet mediálních výstupů, tonalita, nejčastější zdroje i nejvíc skloňované strany a hnutí. Společnost Mediaboard opět spouští svůj nezávislý projekt Mediální obraz, který na jednom místě přináší data o mediálním pokrytí kandidátů do voleb do Evropského parlamentu. Navazuje tak na úspěšný projekt, který mapoval české prezidentské volby. Otevřená data jsou aktualizována v reálném čase a může je využít široká veřejnost i instituce.
C:\fakepath\Ukrajjina-dolary.jpg

MMF se předběžně dohodl s Ukrajinou na uvolnění dalších peněz

02.06.2024 Mise Mezinárodního měnového fondu (MMF) dokončila čtvrtý přezkum úvěrového programu pro Ukrajinu ve výši 15,6 miliardy USD (354,9 miliardy Kč). Země plní kritéria, což jí otevírá cestu k vyplacení 2,2 miliardy dolarů z úvěru. Vyplývá to z pátečního prohlášení.
C:\fakepath\ropa-31052024.jpg

Je ropa levná nebo drahá?

31.05.2024 Ropa na hodnotě 80 USD za barel. Záleží samozřejmě, koho se zeptáte. Málokdo by ale označil dnešní cenu ropy, která si již prošla inflační vlnou, za příliš drahou.
C:\fakepath\Rusko4.jpg

Ruská vláda schválila avizované zvýšení daní

31.05.2024 Ruská vláda schválila avizované zvýšení daní, které navrhlo ministerstvo financí. Informovaly o tom včera ruské tiskové agentury. Zvýší se progresivní sazba daně z příjmu, daň z příjmu právnických osob stoupne z 20 na 25 procent a více peněz budou státu odvádět i těžaři nerostných surovin.
C:\fakepath\trader-29052024-47-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.05.2024 1) Rusko chce zavést dodatečnou progresivní sazbu daně z příjmu pro ty, kteří vydělávají více než 2,4 milionu rublů (610.000 Kč) ročně. Plánuje zvýšit i daně z těžby nerostných surovin pro výrobce hnojiv a producenty železné rudy. O úterním návrhu ministerstva financí informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\rusky rubl.jpg

Rusko chce zavést vyšší daně pro bohaté a vyšší daně z těžby

29.05.2024 Rusko chce zavést dodatečnou progresivní sazbu daně z příjmu pro ty, kteří vydělávají více než 2,4 milionu rublů (610.000 Kč) ročně. Plánuje zvýšit i daně z těžby nerostných surovin pro výrobce hnojiv a producenty železné rudy. O úterním návrhu ministerstva financí informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\Ukrajina-EU.jpg

Evropští státníci přislíbili další pomoc Ukrajině

29.05.2024 Lídři pěti zemí Evropské unie včera ve společném prohlášení potvrdili v Praze závazek pokračovat ve vojenské podpoře Ukrajiny, která vede boj proti ruské agresi. Podle závěrů schůzky, kterou svolal premiér Petr Fiala, "pozorně vyslechli výzvu ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského ke zvýšení a urychlení podpory, zejména pokud jde o munici a protivzdušnou obranu, které jsou životně důležité pro ochranu obyvatel Ukrajiny, měst a kritické infrastruktury, jakož i na bojištích". Prohlášení zveřejnila Strakova akademie na svém webu.
img

Finále ČR-Švýcarsko vidělo rekordních 3,74 mil. lidí, víc mělo jen Nagano

27.05.2024 Nedělní finálový zápas na MS v hokeji mezi Českem a Švýcarskem sledovalo na ČT Sport a na internetovém iVysílání rekordních 3,74 milionu diváků starších čtyř let. Jde o nejsledovanější přenos na kanále ČT Sport a druhý divácky nejúspěšnější sportovní přenos v České televizi po finále olympijských her v Naganu ČR-Rusko v roce 1998, které vidělo 4,16 milionu diváků. ČTK to řekl Martin Klimeš z tiskového oddělení České televize.
img

Evropské banky v Rusku vícenásobně navyšují své tamní zisky, ovšem díky Putinově válečné ekonomice

26.05.2024 Dny Raiffeisenbank v Rusku jsou zřejmě sečteny. Vláda USA nyní „Rajfce“ hrozí, že ji odpojí od dolaru, pokud by z Ruska neodešla. Přitom na hrubém zisku celé rakouské nadnárodní skupiny Raiffeisen Bank International, působící i v Česku, se ruský trh podílí z více než 50 procent; od invaze Ruska na Ukrajinu dále narostl. Hrozba USA ale zřejmě banku přiměje prodat svůj ruský majetek, čítající v přepočtu zhruba 120 miliard korun, za symbolický jeden rubl. Už nyní pro ni celá záležitost představuje značné reputační riziko.
img

Ruský soud zakázal firmě ČEZ vést arbitráž proti Gazpromu mimo Rusko

24.05.2024 Arbitrážní soud pro Petrohrad a Leningradskou oblast zakázal české energetické společnosti ČEZ pokračovat v arbitrážním řízení proti ruskému plynárenskému podniku Gazprom mimo Rusko. Informovala o tom dnes agentura TASS. Rozhodnutí přichází poté, co ČEZ ve čtvrtek večer oznámil, že rozhodčí tribunál Mezinárodní obchodní komory (ICC) zakázal Gazpromu pokračovat v soudním řízení proti firmě ČEZ v Rusku.
C:\fakepath\trader-24052024-35-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.05.2024 1) Ceny ropy dnes na světových trzích sestoupily nejníže od února, za jejich poklesem stojí hlavně obavy kolem vývoje poptávky. Severomořská ropa Brent krátce před 13:00 SELČ vykazovala pokles o 0,7 procenta a dostala se pod 81 dolarů za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) ztrácela téměř 0,8 procenta a pohybovala se mírně nad 76 dolary za barel.
img

Ryba: Zlato má další rekord, ale to je teprve začátek

20.05.2024 Cena zlata v pondělí vzrostla na historický rekord 2 449 dolarů za troyskou unci a meziročně navýšila o 18 procent. Tento růst je ale teprve začátek nového býčího trendu a cena může v horizontu několika let více než zdvojnásobit, říká v komentáři analytik české společnosti Golden Gate Pavel Ryba.
C:\fakepath\Ukrajina-hrivna.png

MMF přezkoumá vývoj ukrajinské ekonomiky

17.05.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) zahájí v nadcházejících týdnech novou misi na Ukrajině, kde bude posuzovat plnění podmínek úvěrového programu 15,6 miliardy USD (354,6 miliardy Kč) a nejnovější vývoj a výkon ekonomiky země zasažené už déle než dva roky trvající ruskou ozbrojenou agresí. Řekla to podle agentury Reuters na včerejší tiskové konferenci mluvčí MMF Julie Kozacková.
C:\fakepath\trader-16052024-52-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.05.2024 1) Cena mědi je na rekordu, dostala se nad pět dolarů za libru (asi 0,45 kg). Poptávka po tomto kovu zůstává silná v souvislosti s budováním nových datových center a pokračující elektrifikaci světové ekonomiky, zatímco růst těžby zpomaluje, uvedl server zpravodajské televize CNBC. Od začátku letošního roku se cena mědi zvýšila o více než 25 procent.
C:\fakepath\Cina-prezident.jpg

Si: Doufám, že se do Evropy vrátí mír a Čína sehraje konstruktivní roli

16.05.2024 Čínský prezident Si Ťin-pching po jednání s ruským protějškem Vladimirem Putinem vyjádřil naději, že se do Evropy vrátí mír a Čína v tom sehraje konstruktivní roli, píše agentura Reuters. Lídři dnes hovořili na tiskové konferenci při Putinově dvoudenní návštěvě Číny. Ruská invaze na Ukrajinu byla podle očekávání jedním z probíraných témat. Si a Putin se shodli, že řešení konfliktu by mělo být politické. Rusko v posledních týdnech nicméně zahájilo na Ukrajině ofenzivu v novém směru, a to na Charkov na severovýchodě země.
img

COT: Dlouhé pozice v ropě se propadly, rostou nákupy obilovin

16.05.2024 Oslabení dolaru vyvolalo druhý týden čistého výprodeje. Hrubé dolarové dlouhé pozice proti osmi měnovým futures IMM stihly za tu dobu klesnout o čtvrtinu na 24,7 miliard USD. Hlavní příčinou byla nová poptávka po EUR, díky níž se evropská měna překlopila zpátky do čistých dlouhých pozic, spolu s pokračujícím uzavíráním krátkých pozic v JPY a AUD.
C:\fakepath\trader-14052024-44-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.05.2024 1) Akcie společností GameStop a AMC dnes před zahájením obchodování vyskočily o více než 110 % a jsou na nejlepší cestě rozšířit včerejší bohaté zisky poté, co se trader "Roaring Kitty", který je středobodem akciového šílenství okolo meme akcií, poprvé po zhruba třech letech objevil na internetu.
C:\fakepath\Nemecko7.jpg

Důvěra investorů v německou ekonomiku se v květnu zlepšila

14.05.2024 Důvěra investorů a analytiků v německou ekonomiku se v květnu znovu zvýšila a byla opět lepší, než se čekalo. Dostala se nejvýše od února 2022, kdy Rusko napadlo Ukrajinu. Ve své zprávě to dnes uvedl institut ZEW, jehož index důvěry se zvýšil na 47,1 bodu z dubnových 42,9 bodu. Respondenti lépe hodnotí i současné podmínky.
img

Ruská válečná ekonomika nebývale zvyšuje životní úroveň Rusů a upevňuje Putinův režim. Lidé na Západě, kteří její výkon zpochybňují, prokazují Rusku nejlepší službu

14.05.2024 Ruská válečná ekonomika se rozjela takovým způsobem, že to dělá vrásky na čele samotným vrcholným ruským představitelům, uvádí ve svém aktuálním vydání magazín Businessweek. Lidé, kteří neustále zpochybňují výkon ruské ekonomiky jako vylhaný a neudržitelný, prokazují Rusku tu nejlepší službu. Protože nejrychlejší cesta k prohře je podcenění soupeře, což ví každý začínající sportovec.
img

Začínají nové závody ve zbrojení

14.05.2024 Výdaje na obranu se budou ve světě strukturálně zvyšovat v souvislosti s novým normálem geopolitického napětí a koncem několik desetiletí trvající mírové dividendy. Stále jsme ještě daleko od více než 6 % světového HDP z 60. let 20. století. Začaly však nové závody ve zbrojení, jejichž tempo Evropa pod vlivem ruských hrozeb rychle zvyšuje.
img

Gazprom s obtížemi vyplňuje ztrátu evropského trhu dodávkami do Číny

14.05.2024 Ruský plynárenský gigant Gazprom by se dlouho mohl potýkat se špatnými hospodářskými výsledky. Kdysi nejziskovější ruská společnost vlastněná Kremlem se potýká se ztrátou evropského trhu, kterou se snaží vykompenzovat domácím trhem a vývozem do Číny. Firma nedávno oznámila roční čistou ztrátu sedm miliard dolarů (161 miliard Kč). Červená čísla vykázala poprvé od roku 1999. Problémy Gazpromu odrážejí výrazný dopad evropských sankcí na ruský plynárenský průmysl a také omezení vyplývající ze sílícího partnerství Moskvy s Čínou, píše agentura Reuters.
C:\fakepath\dolar-14052024.jpg

Začalo to v Čechách, anebo ne? Příběh dolaru, nejpoužívanější měny světa

14.05.2024 Slovo dolar se v ekonomických kruzích používá už skoro půl milénia. Chytlavé označení pro měnu se začalo šířit už během renesance – až americký dolar ale udělal z platidla legendu. Dnes je dolar nejznámější a nejpoužívanější měnou světa. Jak to ale začalo? Odpoví další díl z cyklu CASH HISTORY.
C:\fakepath\ceska koruna-24.jpg

ČR měla v Evropě 21. nejvyšší inflaci, horší než v březnu

13.05.2024 Česko si v evropském žebříčku inflace v dubnu výrazně pohoršilo. Ze 41 sledovaných evropských států ji mělo 21. nejvyšší, zatímco v březnu byla v ČR devátá nejnižší inflace. Vyplývá to z analýzy investiční platformy Portu, kterou má ČTK k dispozici. Meziroční růst spotřebitelských cen v Česku v dubnu zrychlil z březnových dvou procent na 2,9 procenta.
img

Cena benzínu spadla pod 40 Kč/l, zlevňuje i nafta, navzdory sílící motoristické sezóně. Rusko totiž těží více ropy, než slíbilo; Putinův režim na ní letos vydělá biliony

09.05.2024 Tradiční růst poptávky po pohonných hmotách související s nástupem motoristické sezóny zatím nestačí na to, aby vedl k vzestupu cen benzínu či nafty. Oba dva základní druhy pohonných hmot tak zlevňují. Cena benzínu se po necelém měsíci včera vrátila na úroveň pod psychologickou hranicí 40 Kč/l. Za uplynulých sedm dní benzín zlevnil o 21 haléřů na litr na 39,98 Kč/l. Nafta zlevnila ještě výrazněji, o 34 haléřů na litr na 38,27 Kč/l. Nafta je tak nejlevnější za období od poloviny letošního února. Její zlevnění souvisí také s koncem zimní topné sezóny, který tradičně vede v pokles poptávky po topné naftě.
img

Putinův režim letos na ropě a plynu zkasíruje vysokých bezmála 3000 miliard korun, o 500 miliard více než loni, a to navzdory sankcím. Vděčí za to i teroristům z Hamásu

08.05.2024 Režim ruského prezidenta Vladimira Putina bude v tomto roce pořádně kasírovat na prodeji ropy a plynu, a to navzdory západním sankcím. Ruský rozpočet letos může počítat s meziročně o zhruba 20 procent vyššími příjmy z ropy a plynu, v přepočtu se jedná o přibližně 2,9 bilionu korun, plyne z výpočtů Bloombergu. Zmíněných zhruba dvacet procent tedy odpovídá nějakým 500 miliardám korun.
C:\fakepath\Leyen.jpg

Leyenová: EU bude chránit své podniky před nekalými praktikami Číny

06.05.2024 Evropská unie je odhodlaná chránit evropské firmy a ekonomiky před nekalými praktikami Číny. Po dnešním jednání s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem v Paříži to řekla předsedkyně Evropské komise (EK) Ursula von der Leyenová. Uvedla také, že počítá s vlivem Čína na Rusko pro ukončení války na Ukrajině.
C:\fakepath\Ropa4.jpg

Ruský ropný průmysl přichází o pracovní sílu kvůli válečné ekonomice

06.05.2024 Ruský ropný a plynárenský průmysl je důležitý pro financování ruské invaze na Ukrajinu a poskytuje Kremlu finanční prostředky na pokračování bojů. Tento průmysl se však potýká s nedostatkem pracovních sil kvůli plné mobilizaci ruské ekonomiky pro válečné úsilí, což zhoršuje dlouhodobou demografickou krizi, uvedla agentura Bloomberg.
C:\fakepath\bitcoin-3.jpg

Rus obviněný z podvodu s bitcoiny se údajně přiznal

05.05.2024 Rus Alexandr Vinnik, kterého americké úřady podezřívají z praní špinavých peněz prostřednictvím kryptoměny bitcoin, se podle svého advokáta částečně přiznal. Informovala o tom podle agentury Reuters ruská agentura TASS.
img

Kolik budou v létě stát pohonné hmoty v Česku? Rozhodne Izrael a Írán

05.05.2024 Pohonné hmoty jsou nejdražší od loňského podzimu. Růst jejich cen sice v posledních dnech zbrzdil, ba se zastavil, ale otázka zní, na jak dlouho.
C:\fakepath\trader-03052024-46-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.05.2024 1) Odlišný přístup centrálních bank v eurozóně a ve Spojených státech k úrokovým sazbám by mohl znamenat problém pro jednotnou evropskou měnu euro. Jestliže Evropská centrální banka (ECB) začne už v červnu sazby snižovat, jak avizovala, euro zřejmě oslabí, což prodraží dovoz do eurozóny. Tím se ještě více zkomplikují vyhlídky na růst ekonomiky bloku. Televizi CNBC to řekl hlavní ekonom společnosti Tressis Gestion Daniel Lacalle.
C:\fakepath\lithium.png

TASS: Rusko se chce zbavit závislosti na dovozu lithia

03.05.2024 Rusko předpokládá, že se do roku 2030 zbaví závislosti na dovozu lithia a některých dalších vzácných nerostů. Ruské zpravodajské agentuře TASS to řekl Jevgenij Petrov, šéf úřadu Rosnědra, který v Rusku vydává licence k těžbě. Lithium se používá například v jaderné energetice či v bateriích pro elektromobily.
img

Týdenní zpráva o komoditách: Neústupná inflace a nepříznivé počasí

02.05.2024 Sektor komodit se již pět týdnů posouvá výš a Bloomberg Commodity Total Return Index je připraven uzavřít týden na nejvyšší hodnotě za posledních sedm měsíců. Drahé kovy a měkké komodity sice po týdnech výrazného posilování svůj vzestup zastavily, teď však převzaly štafetu obiloviny pod vedením pšenice, která zažila nejlepší týden od loňského června. Příčinou bylo nepříznivé počasí v klíčových pěstitelských regionech na severní polokouli.
C:\fakepath\Rusko4.jpg

Růst aktivity v ruském zpracovatelském sektoru zpomalil

02.05.2024 Aktivita v ruském zpracovatelském sektoru v dubnu rostla nejpomalejším tempem za tři měsíce. Vyplývá to z průzkumu mezi nákupními manažery, jehož výsledky dnes zveřejnila mezinárodní společnost S&P Global. Podle průzkumu sice růst výroby i příliv nových zakázek mírně zpomalily, zůstaly však na vysoké úrovni.
img

MMF aktualizoval výhled. Německo bude těsně nad nulou. Rusko naopak poroste. Sankce evidentně selhaly

29.04.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) v dubnu aktualizoval svoji prognózu a řekl nám, jaký očekává vývoj hlavních ekonomik světa. Nabídl obrázek, který ovšem není pěkný. Data ukazují, že Evropa se stává skanzenem. Budeme mít další slabý rok, kdy se budeme pohybovat těsně nad nulou, zatímco jiným se bude dařit lépe. Nůžky mezi námi a Ruskem se podle dat přivřou. Tak to ale přece být nemělo.
C:\fakepath\Banky.jpg

Velké evropské banky loni zaplatily v Rusku na daních skoro miliardu eur

29.04.2024 Velké evropské banky, které nadále působí v Rusku, zaplatily v loňském roce do ruského rozpočtu na daních zhruba 800 milionů eur (přes 20 miliard Kč). To představuje čtyřnásobek ve srovnání s obdobím před ruskou invazí na Ukrajinu, a to navzdory slibům bank, že budou své aktivity v Rusku minimalizovat. Informuje o tom dnes britský list Financial Times (FT).
C:\fakepath\Rusko-centralni banka.jpg

Ruská centrální banka úroky nezměnila

26.04.2024 Ruská centrální banka dnes podle očekávání opět ponechala svou základní úrokovou sazbu beze změny na 16 procentech. V tiskové zprávě uvedla, že inflační tlaky sice postupně polevují, ale zůstávají vysoké. Banka nyní předpokládá, že inflace v Rusku bude v letošním roce činit 4,3 až 4,8 procenta a že příští rok se vrátí k jejímu čtyřprocentnímu cíli. V březnu letošní inflaci odhadovala na čtyři až 4,5 procenta.
img

Miliardář Křetínský kupuje pětinu největší německé ocelárny Thyssenkrupp, podíl zřejmě navýší na polovinu. Thyssenkrupp čelí vážným potížím kvůli zelené agendě a drahým energiím, na nichž ale Křetínský rekordně vydělává

26.04.2024 Český miliardář Daniel Křetínský kupuje prostřednictvím své firmy EP Corporate Group 20 procent německé ocelárny Thyssenkrupp, jež v Duisburgu provozuje největší ocelářský závod Evropy. Drtí ji však drahé energie a zelené regulace, kvůli nimž plánuje výraznou redukci stavů zaměstnanců po tisících. A kvůli nimž se stává i kořistí právě třeba pro Křetínského, jehož energetický byznys z drahých energií profituje jako žádný jiný podnik či firma české historie. Svůj podíl v Thyssenkrupp Křetínský zřejmě navýší na 50 procent; nyní o tom jedná.
img

Je zlato už opravdu drahé?

24.04.2024 Kontrasty na trhu se zlatem jsou v současnosti viditelnější než kdykoli předtím. Ještě nedávno byla zaznamenána historická maxima na úrovni těsně nad 2430 USD za unci a o několik dní později byla zaznamenána největší denní ztráta za mnoho let. Navíc zlato zůstává jen 5 % od historických maxim, výnosy v USA přesahují 4,6 % a fondy ETF drží nejmenší množství zlata od září 2019. Nezdá se vám při takových extrémech cena zlata nad 2 300 USD za unci příliš vysoká? Nebo by snad zvrat některých podmínek mohl naplnit prognózy některých finančních institucí o dosažení ceny drahého kovu 3 000 USD za unci.
C:\fakepath\rusky rubl.jpg

Rusko zlepšilo odhad letošního růstu ekonomiky

23.04.2024 Ruské ministerstvo hospodářství dnes zlepšilo odhad letošního růstu hrubého domácího produktu (HDP) Ruska na 2,8 procenta z dříve předpokládaných 2,3 procenta. Zároveň však zvýšilo odhad letošní inflace a předpovědělo postupné oslabování domácí měny v nejbližších letech. Informovala o tom agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-22042024-43-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.04.2024 1) Tržní hodnota evropské investiční společnosti CVC Capital Partners by mohla dosáhnout až 15 miliard eur (379,1 miliardy Kč). Společnost dnes stanovila cenové rozpětí pro primární nabídku akcií na 13 až 15 eur na akcii. Obchodování s akciemi firmy na burze v Amsterodamu by mělo začít 26. dubna, uvedla dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\Rusko-Cina3.jpg

Rusko a Čína ve vzájemném obchodu téměř přestaly používat dolar

22.04.2024 Rusko a Čína ve vzájemném obchodu téměř úplně přestaly používat dolar. V Moskvě to dnes řekl ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov. Informovala o tom agentura TASS. Hospodářské vazby mezi oběma zeměmi zaznamenaly rozmach od roku 2022, kdy Rusko napadlo Ukrajinu a Západ na něj uvalil sankce. Obchod mezi Ruskem a Čínou se v roce 2023 zvýšil meziročně o 26 procent na 240 miliard dolarů (5,7 bilionu Kč).
img

Do čeho investovat v době války?

22.04.2024 Může se zdát, že mezi rizikem a nejistotou je pouze minimální rozdíl, ale není tomu tak. Riziko znamená, že lze na základě přiměřeného datového vzorku vyčíslit pravděpodobnost, zatímco v případě nejistoty je podobná kvantifikace nemožná. Geopolitické události se ze své podstaty pojí s nejistotou a mají širší paletu neznámých důsledků.
C:\fakepath\rubl3.png

Růst ruské ekonomiky by se měl udržet na 3,6 procenta

21.04.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska by se měl v letošním roce zvýšit stejným tempem jako loni, kdy vzrostl o 3,6 procenta. Předpověděl to podle agentury Reuters ruský ministr financí Anton Siluanov.
C:\fakepath\cinsky-juan-19042024.png

Čínský jüan nabírá na důležitosti

19.04.2024 V návaznosti na silná ekonomická i inflační data z americké ekonomiky i eskalaci rizika na Blízkém východě si USD připisuje zisky. Dolarový index se pohybuje na nejsilnějších hodnotách za posledních 18 měsíců, kdy vrcholila evropská energetická krize. Proti dolaru aktuálně oslabuje japonský jen, euro, ostatní evropské měny, prodejní tlaky jako poslední v tomto týdnu neustálo mexické peso.
img

Dokáže se euro zachránit?

18.04.2024 Euru si dokázalo najít záchytný bod díky pozitivním makro datům z Německa, pochybnostem představitelů Evropské centrální banky o uvolnění měnové politiky a faktu, že hlavní banky revidují své prognózy týkající se rozsahu cyklu snižování sazeb ECB. Významnou roli v odrazu páru EUR/USD sehrálo také zavírání spekulativních short pozic před projevem prezidentky ECB Christine Lagardeové.
C:\fakepath\mmf 132.jpg

MMF zlepšil odhad růstu světové ekonomiky

16.04.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) dnes mírně zlepšil odhad letošního růstu světové ekonomiky. Podle jeho jarní prognózy se globální hrubý domácí produkt (HDP) v letošním roce zvýší o 3,2 procenta, zatímco v lednu fond letošní růst odhadoval na 3,1 procenta.
C:\fakepath\Scholz.jpg

Scholz varoval Čínu před vojenskou podporou Ruska

15.04.2024 Německý kancléř Olaf Scholz dnes varoval Čínu před jakoukoli vojenskou podporou Ruska. Scholz, který je na návštěvě Číny, se tak vyjádřil před úterními jednáními s nejvyššími čínskými představiteli, prezidentem Si Ťin-pchingem a premiérem Li Čchiangem. Podle agentury DPA je německý kancléř připraven zdůraznit, že Rusko vede na Ukrajině dobyvačnou válku a nikdo mu v ní nesmí pomáhat.
img

🚀 Cena hliníku poskočila o 4 % na nové sankce

15.04.2024 ALUMINIUM stejně jako další základní kovy vyskočily poté, co Spojené státy a Spojené království oznámily nové sankce na ruské kovy. USA a Spojené království zakázaly obchodování s ruským hliníkem, mědí a niklem na burzách v Londýně a Chicagu, přičemž americký zákaz vstoupí v platnost 12. dubna a britský zákaz vstoupí v platnost 13. dubna 2024. Zatímco Rusko představuje malý podíl dovozu hliníku do Spojených států států, je významným dovozcem pro Evropu. Těsnější nabídka vyvine tlak na růst cen v Evropě.
C:\fakepath\hliník.jpg

USA a Británie zakázaly dovoz ruského hliníku, mědi a niklu

14.04.2024 Washington a Londýn zakázaly burzám s kovy přijímat nový hliník, měď a nikl z ruské produkce a zakázaly dovoz těchto kovů do USA a Velké Británie. O pátečním rozhodnutí včera informovala agentura Reuters. Cílem opatření je kvůli invazi Moskvy na Ukrajinu omezit příjmy z vývozu těchto kovů z Ruska.
C:\fakepath\zlato-12042024.jpg

Zlato – bublina nebo býčí trend?

12.04.2024 Zlato za poslední 2 měsíce posílilo o více než 20 % a svým vývojem se odtrhlo od základních korelací založených na fundamentu. Připsalo si totiž výrazné zisky i v prostředí sílícího amerického dolaru a rostoucích výnosů dluhopisů, které standardně (i logicky) kvůli primární denominaci v USD a nulovému výnosu plynoucí z držby zlata působí na jeho hodnotu negativně.
img

Největší německá ocelárna, Thyssenkrupp, plánuje masivní propouštění a snižování stavů po tisících. Na ikonický podnik dolehla zelená agenda

12.04.2024 Thyssenkrupp, největší výrobce oceli v Německu, chystá masivní propouštění a snižování stavů. Dotknout se má tisíců zaměstnanců jejího největšího závodu, jenž se nachází v Duisburgu. Plánované opatření souvisí se zásadní restrukturalizací výroby v podniku, který je jednou z „vlajkových lodí“ německého průmyslnictví a jehož kořeny sahají do roku 1811. Restrukturalizace má vést ke snížení výrobní kapacity v Thyssenkrupp o 22 procent, jak podnik uvedl včera večer.
C:\fakepath\koruna.jpeg

Inflace v ČR byla v březnu v Evropě devátá nejnižší

10.04.2024 Česko si v evropském žebříčku inflace v březnu nepatrně pohoršilo. Ze 41 sledovaných evropských států ji mělo devátou nejnižší, zatímco v únoru byla v ČR osmá nejnižší inflace. Vyplývá to z analýzy investiční platformy Portu, kterou má ČTK k dispozici. Meziroční růst spotřebitelských cen v Česku v březnu zůstal na únorových dvou procentech.
img

Rally na ropě: býčí fundamenty vs jestřábí Fed

10.04.2024 Zatímco v minulém roce se ceny komodit stabilizovaly, od začátku letošního roku dochází k jejich opětovnému růstu. Vedle vybraných agro komodit a kovů zažívá slušnou rally také ropa – za poslední tři měsíce se její cena zvýšila o téměř 20 % a poprvé od října pokořila hranici 90 dolarů za barel. Globální ropný trh se v posledních měsících dostává pod intenzivnější tlak, jak ostatně ilustruje i pohled na prohlubující se backwardaci forwardové křivky. Hlavním důvodem je rozhodnutí aliance OPEC+ znovu prodloužit těžební škrty v rozsahu 2,2 mil. barelů denně do konce druhého čtvrtletí.
C:\fakepath\trader-09042024-99-zm.jpg

Rusko povolilo plynárenské firmě Novatek zřídit vlastní bezpečnostní síly

09.04.2024 Ruský parlament dnes schválil návrh, aby ruská plynárenská společnost Novatek získala právo zřídit vlastní bezpečnostní síly k ochraně svých zařízení. Informovala o tom agentura Reuters. Podobné právo již dříve získaly i jiné ruské energetické podniky, například největší ruská plynárenská společnost Gazprom či největší ruský producent ropy Rosněfť.
img

Vítkovice Steel prohloubily v roce 2022 svou ztrátu na 422,7 milionu korun

09.04.2024 Ostravská hutní firma Vítkovice Steel prohloubila v roce 2022 svou ztrátu oproti roku 2021 o 314,5 milionu na 422,7 milionu korun. Tržby z prodeje výrobků a služeb podniku klesly meziročně o 2,63 miliardy, tedy 30 procent, na 6,1 miliardy korun. Vyplývá to z účetní závěrky podniku zveřejněné ve Sbírce listin, na kterou upozornil server e15.cz. Uvedl, že nahromaděná ztráta firmy z minulých let se přehoupla přes 7,5 miliardy korun.
C:\fakepath\volatilita-09042024-1.jpg

Volatilita na finančních trzích – dobrý sluha, ale zlý pán

09.04.2024 Volatilita. Toto slovo má ve slovníku tradera velkou váhu. Je to jako srdce trhů, které buší v různém tempu a s různou silou v závislosti na mnoha faktorech. Ale co to vlastně volatilita je a proč by na ni měl každý obchodník klást takový důraz?
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Čína a USA povedou konzultace o vyváženém růstu ekonomiky

07.04.2024 Čína a Spojené státy povedou konzultace o vyváženém růstu domácí a světové ekonomiky a zaměří se i na boj s praním špinavých peněz. Včera to podle agentury Reuters uvedla po setkání s čínským vicepremiérem Che Li-fengem americká ministryně financí Janet Yellenová, která pokračuje v oficiální návštěvě Číny. Zároveň také varovala čínské podniky před podporou Ruska.
img

Moskva může poslat cenu ropy nad 100 dolarů za barel, varuje největší americká banka JPMorgan. Ceny pohonných hmot v ČR stoupají ke 40 Kč/l, benzín je nejdražší za půl roku

04.04.2024 Cena benzínu v ČR, aktuálně, 39,09 Kč/l, poprvé od loňského října překonává úroveň 39 korun za litr, benzín je tak nejdražší za poslední zhruba půlrok. Zdražuje také nafta, na průměrných 38,60 Kč/l. Zdražování pohonných hmot přitom nekončí. Nelze vyloučit růst jejich průměrných cen nad psychologickou úroveň 40 Kč/l ještě během dubna. Na vině je jak zdražující ropa, tak nadále poměrně slabá koruna, resp. silný dolar.
img

Zlato se nově třpytí

03.04.2024 Nálety Izraele na Sýrii vyhnaly ceny zlata na nové rekordní maximum. Stříbro dosáhlo nejvyšší úrovně od března 2022 a stejně jako tehdy, i tentokrát sehrála svou roli geopolitika. Ozbrojené konflikty na Ukrajině a na Blízkém východě a nedůvěra ve fiat měny dál slouží drahým kovům jako podpora, i když jejich rally může na pozadí posilujícího dolaru a rostoucích výnosů amerických státních dluhopisů působit překvapivě.
img

Cena zlata stále stoupá. Zásadní vliv na růst má Čína i státní dluh USA

03.04.2024 Mimořádně silná poptávka po zlatě čínské centrální banky i soukromého sektoru v posledních dvou letech zvyšuje cenu zlata. Ta trhá rekordy a dávno překročila magickou hranici dvou tisíc dolarů za unci. Podle odborníků je to teprve začátek.
img

Ropa za 100 USD za barel: Za jak dlouho?

02.04.2024 Přehrada se protrhla – a živel už nejde zastavit. Poté, co se ropa Brent vymanila z konsolidačního pásma 75–84 USD za barel, roste jako z vody. Od začátku roku si severomořská odrůda připsala díky rostoucí poptávce na pozadí snižování nabídky již 14 %. Spekulanti nadále budují na ropě dlouhé pozice. V důsledku toho dosáhly čisté dlouhé pozice nejvyšší úrovně od března loňského roku.
C:\fakepath\putin.png

Putin chce bohatým Rusům a firmám zvyšovat daně

02.04.2024 Ruský prezident Vladimir Putin nařídil úředníkům a zákonodárcům urychleně se věnovat zvýšení daní zámožným spoluobčanům a prosperujícím firmám, aby naplnil státní rozpočet, který letos utratí každý třetí rubl na armádu a výrobu zbraní. Putin dal vládě a sněmovně pokyn provést do 31. července změny daňových zákonů, aby se dosáhlo "spravedlivého rozdělení daňové zátěže se zřetelem na výši příjmů poplatníků", uvedl včera server The Moscow Times s odvoláním na přehled příkazů hlavy státu, zveřejněný Kremlem.
Související klíčová slova: Největší energetické společnosti | Setkání G20 | Kubánská vláda | Akcie Cambria Automotive | Nejrozšířenější kryptoměny | Čína a USA | Report finančních trhů | Institut WIFO | Zvyšování sazeb ČNB | Rusko zbankrotovalo | Trh s fyzickým zlatem v Polsku | Onexim Bank | Střední Evropa | Zlato v letních měsících | Virus Covid-19 | Německé ministerstvo hospodářství | Vývoj ceny stříbra v USD | Jak měřit volatilitu | Zdražuje zlato | Role amerického dolaru | Bretton Woods | Počet nakažených koronavirem | Etheru | Dočasné dluhové úlevy | PPI v USA | Autopůjčovna Hertz | Cenový kanál | Největší americký výrobce léků | Obchodní pásmo | Skupina Stellantis | Privatizace | Odhad poptávky po ropě dle OPEC | Ruské soukromé banky | Odhad vývoje ekonomiky | První odhad HDP | Finanční představitelé | Státy OPEC | Vyjádření ekonomů | Objem transakcí | Cena zlata v letošním roce | Podnikový svaz | Aktualizovaný výhled | Vývoj ceny akcie Deutsche Lufthansa | Susannah Streeterová | Dynamický růst | Maďarská inflace | Měsíčník finančních trhů | Propad ekonomiky | Repsol | Hospodářská situace | Kirin | Produkce ve stavebnictví | Zpomalení čínské ekonomiky | Asijská banka pro investice do infrastruktury (AIIB) | Britské ropné společnosti | FCF | Akcie Sony | Celebrity | Válka s Ruskem | Svatý Kryštof a Nevis | Dluhové úlevy | Tupperware (TUP.US) | Obsluha státního dluhu | Mt Weld | Kenneth Broux | Náklady na těžbu ropy | Růst v eurozóně | Risk-on sentiment | Majetek boháčů | BCPP | Fastenal Company | Největší ruská banka | Uvolněné měnové politiky | Akciové indexy na Wall Street | Realitní trh | Velké energetické firmy | Mezinárodní pracovní síla | Cena platiny | Zrušení cel | CentroCreditBank | Hlava a ramena | Prostor k růstu | Ukazatel rozkolísanosti | ChatGPT | Jak fungují akcie | Zpravodajský server | Ekonomika padá | Mediální magnát Rupert Murdoch | Vyloučení z G20 | Ropné a plynárenské firmy | ČSA | Orsted (ORSTED.DK) | Zásoby zemního plynu | DuckerFrontier | Východní Evropa | Hodnota fúzí | Omezení cen ropy | Goldcorp | Kryptoměnové transakce | Výplach | Ziskový potenciál | Euro k americkému dolaru | Kupovat dluhopisy | Filip Louženský | Nexi | Ontario Teachers | Cena paládia | Petr Pleva | Cap | Největší producenti ropy | Západoevropské burzy | Dopad omikronu | Vyhlášení mobilizace | Aston Martin Lagonda | Hodnota společnosti | Evropská pojišťovna | Zvolení Joe Bidena | Odkup akcií firmy | Praktické využití indikátorů | WSA | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | Amerika dnes | Klesající tržby společnosti | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Dlouhé pozice | Denys Šmyhal | Bezprecedentní opatření | Fed Business Outlook | Poptávka po riziku | Texas TTI | Ceny termínových kontraktů | SPI Asset Management | Nákupy zlata centrálními bankami | Světové akcie | Premiérka | Kurzy euro | Ceny substitutů | Dukascopy | Zonky | Vývoj nezaměstnanosti | Globální fondy | Geopolitické konflikty | Produkce vzácných kovů | Ekonomické následky | Ozvěny trhu | Kazašský prezident | Sdružení národů jihovýchodní Asie | Vývoj ceny akcie Exxon Mobil | Války | Skandinávské aerolinky | Snižování stavů | Arbitráž proti Gazpromu | Buy the rumour, sell the news | Opětovný pokles | Obchodní vztahy s Ruskem | Elliptic | Lithium | Americký ADP | Růst světového obchodu | Západní země | Ekonomický vliv | Premiér Mark Rutte | Podnikatelská aktivita se ve Spojených státech | Defenzivní strategie | Foxconn | Finanční možnosti | Rozhodnutí britské vlády | Spuštění fondu | Ruská Sberbank | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Sell in May and go away | Sezónní trendy | DKNG.US | CE3 | Obchodní platformy | Údaje z USA | Dana Drábová | Jakub Seidler | Společnost Fortum | Home Depot (HD.US) | Češi | Dolarový index DXY | Walmart (WMT.US) | Americká automobilka Tesla | Pozitivní carry | Rychlé zisky | Globální ropný trh | Allwyn | Sezónnost zisků | Data z trhu práce | VOLX | Naceňování dopadů fundamentu | Plyn v Evropě | TD Securities | Lídři zemí Evropské unie | Budapešť | Rizikový faktor | Ozbrojené konflikty | Australská centrální banka | Snížení těžby skupinou OPEC+ | Evropská komisařka pro energetiku | Allianz | Superúterý | Zveřejněné údaje | Trh nemovitostí | Akcie Klepierre | Rada guvernérů ECB | Salman Ahmed | Akcie ropy v roce 2021 | Panevropský index | Oval Money | Nákupu státních dluhopisů | US2000 | Globální měny | Globální růst | LHA | Energetické technologie | Radim Dohnal | INVISIO | Vládní pomoc | Nákup ropy | Silná rezistence | HDP Ruska | IW | Skupina Colt | Vývoz z Japonska | Brent Crude Oil | Johann Strobl | VIX index (VOLX) | Klíčový ukazatel | Zveřejnění významných ekonomických dat | Statistiky londýnských oceňovatelů zlata | EUR/CAD | Take Profit | Aton | Jana Steckerová | Česká ekonomika letos | Belviport Trading | Největší ropné firmy | Global Insight | TV Nova | Hlavní trendy | Hospodaření firmy | Výhled globální ekonomiky | Tim Ghriskey | Zdražovat | Analýza akcie | Denní graf USD/HUF | Chování centrálních bank | DPH | Volby v Bhútánu | Ruský producent ropy | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | High Frequency Economics | Finbold | HTZ.US | Kryptoaktiva | Vklady zákazníků | Navázání světových měn na dolar | FDA | Spotřebitelské výdaje | Usť-Luga | Norwegian Air Shuttle | Ztrátový obchod | Ceny uhlí v USD za tunu | Euforie kolem umělé inteligence | Morning Star | Bundesbank | Outperform | Přijmout euro | Paul Krugman | Kurz čínské měny | CrowdStrike Holdings | Středoevropské devizové trhy | Pokles měny | Booking Holding | Jestřábí tlak | Velké finanční krize | AIR.DE | Riziko inflace | Politická scéna | Investiční firma | Sazka Entertainment | Oznámené štěpení akcií | Pokračování růstu | Nezaměstnanost v eurozóně | Transněfť | Standard & Poor's | Nizozemská vláda | Mark Mobius | Primární veřejná nabídka akcií (IPO) | Globální dluhopisový index | Bill Miller | Komuniké | Pensylvánie | Tomáš Prouza | Nezaměstnanost v lednu | Cena severomořské ropy | Levné peníze | Zasedání vlády | Vývoz do Británie | Pařížská dohoda | Nedostatek čipů | Globální obchod s diamanty | OPEC Monthly Report | Kalifornie | Analytik Joe Manimbo | Ceny akcie Netflix | David Malpass | Přemýšlení | Cable | Akcie Sberbank dnes | Dříví | Oznámení výsledků | Finanční ústav | Zástupci zemí | Keir Starmer | Brokeři | Nafta v ČR | Yandex | Sankce na ruskou ropu | Oživení cen | Accenture | SCMP | GSA Platform | Shrnutí vývoje na finančních trzích | Vývoj LNG | Hlavní úrokové sazby | Úspěšný obchodník | Britské Panenské ostrovy | Salesforce | Falešný průraz | Wal-Mart Stores | Akciové společnosti | Měnový report | Garanční systém | Surová ropa | Automobilový sektor | Podíl Ruska | BA.UK | JP Morgan Chase | OTP | Zahraniční intervence | Bloomberg Commodity Spot Index | Asijská rozvojová banka | AlfaOmegaTrhov | Digitální převody peněz | Žebříček nejbohatších | Nedostatek potravin | Robotické investování | XOM | Prudce zlevňující ropa | Index hongkongské burzy | NATO Jens Stoltenberg | Celkový zahraniční dluh | Kryptoměnový baron | Výkyvy | Itálie | Zavedení embarga EU | Meta Trader 4 | Analytici Bank of America | Euro proti dolaru | CGN Power Co Ltd | Moje strategie | McDonald's | Zásoby zlata | Katarský státní investiční fond | Obchodování v New Yorku | Miliardář Daniel Křetínský | Zhodnocení jednotlivých měn | Stoxx | Budoucnost mezinárodních vztahů | Okénko finančního trhu | Jan Kovařík | Cena emisních povolenek v EU | Turquoise Hill Resources | Nákupy z Ruska | PEPP | Epidemická situace | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Magnát Rupert Murdoch | Měny světa | CBDC | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | Vlastní kryptoměny | Zlato na burze | První den obchodování | Tencent Holdings | CIC | Carrier Global | Ceny surových diamantů | Mobilizace v Rusku | Těžební zařízení | Finanční aktiva | Akcie čínských společností | Společnost Avast | Mega Millions | Pip | Pokles hospodářství | Rozpočet EU | Augustín Carstens | Očekávání | Praktické využití indikátorů volatility | Míra nezaměstnanosti v březnu | Růst platů | Mezinárodní finance | Africký mor prasat | Korelace | Edison | Ceny energetických komodit | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Jüan | Nutrien (NTR.US) | Prohlášení Bílého domu | Možnosti obchodování | South China Morning Post | Otevřené pozice | Institut API | Russell 2000 (US2000) | Volatilní | NILSY | Devalvace peněz | Cena žlutého kovu | Tipy na konkrétní nejlepší akcie | Inflace v září | Trh dluhopisů | Britská letecká společnost | Cla na čínské zboží | Deutsche Bundesbank | Evropské centrální banky | Prognos | Sandvik | Daňové ráje | Varianta omikron | Sergej Romančuk | Dominik Moser | Volby v Dominikánské republice | Úrokové sazby v eurozóně | LNG z Freeportu | Aktuální kurzy měn | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Státy eurozóny | VAT | Investoři na ropném trhu | JAR | Výprodej ropy | Zavedení bitcoinu | XBR | Britské burzy | Stagflační trend | Signet Bank | CMC Markets | GLE.FR | Antverpy | Cisco Systems (CSCO.US) | Regulátor Bundesnetzagentur | Galapagos | Chudí | Swiss Life | L.F. Investment | Signál Price Action | RDIF | Strategie filtrování | Obrat ve válce na Ukrajině | Inflační riziko | EUR USD | Vliv technologií a digitální éry | Chile | Premiér Šmyhal | Vyhlídky dolaru | Harmonické formace | Viterra | Obchodování na Energetické burze | Exelon | Obchodování na burze v Hongkongu | Tlak na Rusko | Dodávky ruských komodit | Zisk automobilky | Novo | Výpadek příjmů | Úrokové sazby v USA a Evropě | České hospodářství | Předpověď ceny | Světové ceny potravin | Brand Finance | Jeep | Pozitivní nálada | Ruské akcie (GDR) obchodované v Londýně | AUD/NZD | Akcie opatrně | Graf vývoje ceny ropy | EUR/JPY | Export klíčových komodit | Alternativní investice | Target (TGT.US) | Masivní nárůst volatility | Goldenburg Group | Podnikání společnosti | Kvartální výsledky | Zpráva z Německa | Londýnské burzy | Filantrop | Zasedání ČNB | Spekulace na pokles cen | Historický vývoj ceny zlata v USD | PMI v eurozóně | Akcie Renaultu | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Churajs | Veřejné finance | Jednatel společnosti | Jim Wyckoff | Globální dluhopisové trhy | Manipulace s akciovým trhem | Nálada amerických spotřebitelů | Uvedení Porsche na burzu | EURJPY | Společnost Hellofresh | Dalibor Šafařík | Novartis | Schodek státního rozpočtu | Uranová akcie | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Odvetná cla | FAA | Ark | Účetní rok 2023 | Příležitost k nákupu | Oligarchové | Čtvrtletní pokles | Bear market | Ruské invaze na Ukrajinu | Průměrná sazba hypoték | ČEZ | Stimulační balíček | CSCO.US | Čínské zahraniční investice | Trh práce | Uranium Participation | Rozvíjející se země | Kelsian Group | Společnost Ryanair | Roční míra inflace | Coca-Cola Company | Evropská komise | Gazprom Germania | Německý Spolkový sněm | WeCHat | Vývoj ceny uhlí v USD za tunu | Souhrnný indikátor | Pro investory | Dluhopisy Kremlu | COP26 | Plynovod Nord Stream 2 | Rozpočtová pravidla | Skupina G7 | Masivní propouštění | Philip Morris ČR | Oživení ekonomiky | Vlna omikronu | TD Bank | iShares | Války za nezávislost | Swiss | Crypto | Investice | Czech Media Invest | Posílení rublu | Uranové akcie | Společnost Equinor | Počáteční marže | US Bancorp | Britská centrální banka | Murban | Plán investic | Ekonomika Indie | DXY | Německý automobilový koncern | Vlajkový fond | Korea Electric Power | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | Stravenkové firmy | Spotřebitelský sektor | USD/ZAR | Zasedání ruské centrální banky | Geopolitické riziko | Saldo běžného účtu | Ruská krize | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | Zpráva z akciového trhu | Klienti Sberbank CZ | SPA35 | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Éra fosilních paliv | PDVSA | TPCA | Support | Návrat inflace | Nové technologie | Diverzifikace | Saxo Trader | Ján Lučan | XEL | Allianz Trade | Převzetí moci Tálibánem | Evropský systém obchodování | Švédské koruny | Výkon českého průmyslu | Mezinárodní ratingová agentura | Sev.en Energy | Embargo na ruské zboží | Podnikatelské aktivity | Akcie Delta Airlines | Akvizice | Japonské firmy | Finanční stabilita | Lednová inflace | Výnosy na dluhopisech | Devon Energy | Posílení | Index aktivity | Vývoj indexu amerického dolaru | Továrny na čipy | Oslabování měny | Tvrdá měna | Dopad na akcie | Přesnost | Války v Evropě | Společnost Seznam.cz | Delivery Hero | Metal Focus | Estonsko | Státy a jejich zájmy | Česká měna dnes | Pokles cen energií | Shazování peněz z vrtulníku | Technologie blockchain | Norges Bank | Nejdůležitější ekonomické události | Bankovní společnost | Výhled Saxo Bank | Humanitární důsledky | Alexandr Novak | Státní podnik | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | RSBC Defence | Výrobní podniky | Škoda Auto | Hluboká recese | Nejhorší krize | Ceny akcie Exxon Mobil | ADP report | Růst amerického dolaru | Klimatická politika | The Conversable Economist | Etnické rozdíly | Světová rada pro zlato (World Gold Council) | Zajímavé výnosy | Spotřební daň z nafty | Vývoj spreadu | LBMA Gold | Alexander De Croo | WS Academy | Edward Soya | Juneteenth | Uranium Energy Corp (UEC.US) | Miliony dolarů | Dohody OPEC+ | Vzestup ruské ekonomiky | Český zlatý poklad | Ifo | Webinář | Daň z mimořádných zisků bank | Finanční nástroj | Státní televize | Prodej aut v EU | Nákupní centra | Japonské akcie | Nálada v eurozóně | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Obchodní pravidla | Pesimistické odhady | Frakování | Pojišťovna Generali | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Penzijní systém | Ruské akcie (GDR) | Doporučení pro tradera | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Britská libra | Týden na trhu | ČNB Jiří Rusnok | Zdanění firem | Šéf Fedu Powell | Špatná nálada | Intervence | Hlavní index moskevské burzy | NYSE | Výkonná rada MMF | Výkon ekonomiky | Společnost Cisco | Finanční rovnováha | Booking Holding (BKNG.US) | Společnost Transněfť | Cena generických futures | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Ceny kakaa | Kurz ropy | Kryptoburzy | Výkonný ředitel | Rozpočet Německa | Broadcom | Energetický problém | E.ON | Analytici Next Finance | Riziko dalšího poklesu | Země Perského zálivu | Jaroslav Tupý | Equiti Capital | Slabá koruna | Odklad splátek | Akcionáři Expobank CZ | Redwire | Levice | Dluhové závazky | Interactive Brokers | Vývoz energetických produktů z Ruska do Číny | Bolívar | Vstoupit na burzu | Experti | Počáteční zisky | Asociace Libra | Meituan | Plyn v EU | Fibonacciho posloupnosti | Produkce energie | LSEG | Německý parlament | Burza kryptoměn | Franklin Technology | Měna v Anglii | Veřejný dluh Británie | Futures a opce | Hang Seng Tech | Futures kontrakt | Náklady na financování | Mimořádné daně | Chování | Rekord | Skupina Saxo Bank | Ministr dopravy | Bull run | Nižší sazby | Zvýšení účinnosti | Zdroje příjmů | Raiffeisenbank | Přeshraniční platby | Vstupní náklady | Zpevňování koruny | Ropná firma Saudi Aramco | Vývoj těžby ropy | Varianta covidu | Nezávislost | Biotechnologické akcie | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Burza cenných papírů Praha (BCPP) | Zastropování ceny | Průměrný výnos | Binance Coin | Trh kávy | Bankovní skupina | EGÚ | Dluhopisy zemí eurozóny | Člen bankovní rady ČNB | Spirálovitý růst cen | Vyloučení Ruska z platebního systému SWIFT | Lockdowny v Evropě | Návrh zákona | Stop-Loss | Madrid | Země skupiny G20 | Evropský index | Evropské měny | Býčí výhled | Nákupy aktiv | Forma umění | Hnojiva | Aktiva centrálních bank | FTSE MIB | Creditas | Asos | Dění na trzích | Francouzské energetické společnosti | Telenor Hungary | StoneCo | Eric Schweitzer | Ruské zboží | Akcie WizzAir | WIIW | Zvýšení minimální mzdy | Šíření koronaviru | Moody's Investors Service | Měnový pár GBP/USD | Market alert | Rosstat | Největší světová ekonomika | Ruští chudí | Bidenova administrativa | Burzovní cena plynu | Růst akciových indexů | Objem ropy | Devalvace čínského jüanu | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Černé labutě | IHS | Uvolňování měnové politiky | Majitel Norilsk Nickelu | Pokles zisku | Bluebay Asset Management | Asijské trhy | Účely primární veřejné nabídky | Reálné příjmy domácností | Agresivní trend | Ukrnafta | Obchodní seance | Ruští podnikatelé | Investing | Brokerské domy | Impuls | Český statistický úřad | Analytik společnosti XTB | Dluhopisy EU | EONIA | Accor | EUR/USD | Nová vakcína | Obchodní bariéry | Výrobce elektromobilů VinFast | Role Ruska jako globálního hráče | Posílení středoevropských měn | Bruno Le Maire | PiS | Kamaz | Bruegel | Index ekonomické nálady | Akcie americké společnosti Mattel | Úplný zákaz vývozu do Ruska | General Electric | Belgický premiér | Zdanění bank | Tradiční měny | Těžební farmy | Levná ropa | Nálada v průmyslu | Administrativa prezidenta | CGN Power Co | Vanguard | Nezaměstnanost v Česku | Balík akcií | Dění ve světě | Mediální magnát | Spotřebitelé | Nejvyšší inflace | Morgan Stanley | Krypto burzy | Javier Milei | LBBW | Von der Leyenová | Ústřední zpravodajská služba (CIA) | Severní Dakota | Vesmírné společnosti | Růst spotřebitelských výdajů | Dvoudenní summit EU | Protiíránské sankce | Omezení dodávek surovin | Ruský export | Předseda představenstva | Členové NATO | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | PKN Orlen | Die Welt | Americká kosmetická společnost | Mediální společnost | Digitální aktiva | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Ceny amerických akcií | Švédská koruna | Bezpečný přístav | Český průmysl | Americký soud | Stimul | Neckline | Ruský ministr hospodářství | Světová jaderná asociace (WNA) | Cena bitcoinu | Snížení likvidity | Pojišťovací skupiny | General Motors (GM) | Stagflační riziko | Americký ropný gigant | Současná cena | Finanční páka | Ruská ruleta | Ruský premiér | Měsíční forwardové ceny | Kurz jednotné evropské měny | Obchodování na burzách | SOK | Rostoucí těžba v USA | Akcie Eurobank | Breaking news | Nařízení o regulaci kryptoměn | Wolters Kluwer | Spotový trh | Inkaso deviz | Zimbabwský dolar | Ziskové obchody | Předseda Evropské komise | Konkurenti | Profesionální obchodníci | Řetězec Makro | COT report | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Profesionální trader | Akcie společnosti | Raytheon Technologies (RTX.US) | ETH | IFCMARKETS | NZZ | Chování trhu | Dlouhodobá předpověď | Izraelské státní občanství | Roaring Kitty | Agentura AFP | Index spotřebitelské nálady | Societe Generale (GLE.FR) | Solidarita | Tuzemské hospodářství | Běžná likvidita | Stochastický oscilátor | Techy | Obavy z ekonomického dopadu | Wubbe Bos | Pesimistická nálada | Důvěra v ekonomiku | Maserati | Softwarová společnost | Bankrot Ruska | Dolarové příjmy Ruska | Novorossijsk | Živelné katastrofy | CSI 300 | Aktuální vývoj | Olívia Lacenová | Desetileté výnosy | Petr Knap | Pokles amerických akcií | Benchmark | Cloudflare | Cena pšenice | Miliardář Křetínský | Witkowitz | Rostoucí výnosy | Černý čtvrtek | Rizika na Blízkém východě | Společnost E.ON | Balík inflačních úlev | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Německá letecká společnost | Role sociálních sítí | Christos Staikuras | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Nejvyšší soud | Stav trhů | Většinový podíl | Průměrné mzdy | Force | Automobilka PSA | Velké hospodářské krize | Rizikovější euro | Sankce EU | Návratnost investic | Fortuna | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Hashrate | Ukrajinska pravda | Měnový výbor ruské centrální banky | Americký výrobce čipů | Roman Pilíšek | Americké podniky | Čistý příjem | Společnost Lukoil | La Nina | Stažení ruských firem | Výnos | The Moscow Times | Zrychlení růstu ekonomiky | Poškodit ekonomiku | P/S | Celosvětová poptávka po ropě | DeFi | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | Nová prognóza ČNB | Velcí investoři | Prohlášení skupiny | Mezinárodní konflikty | Účel použití | CFETS | Komoditní výhled | Sibur | Co to vlastně volatilita je | Oxfam | Zahrnutí inflace | Nákupy státních dluhopisů | Kurzotvorné informace | Medvědí výhled | Nejistoty na finančních trzích | RBC Capital | AdmiralMarkets | Nikola | Green Deal EU | Shrnutí roku | Diem Association | Soudní dvůr EU | Aplikace se sportovním obsahem | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Tomtor | RBS | Zdražování cen | Trh s dluhopisy | Alor Broker | Zpřesněné údaje | Brent | Měnový systém | Soukromá spotřeba | Výkon průmyslu | Meziroční vývoj inflace v Turecku | IHNED | Sazby v USA a Evropě | Výhled poptávky | Asijské akcie | BreakEven | Akcie těžařů | Delta | Krize v Řecku | Boj proti koronaviru | Joe Saluzzi | Snowflake | Hedžové fondy | Nakamoto | Dlužník | Colorado | Finanční podmínky | Zalando | First Citizens | Uzavření příměří | TNOTE | Zhejiang Huayou Cobalt | Likvidita na trhu | Americký akciový trh | Cox | Vývoj na trzích | SMA | Obnova ekonomiky | Drahokam | USMCA | Vzdělávání | Institut IW | Index ropy a plynu | Russell 2000 | Denník | Čisté nákupy zlata | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | La Grange | Support cen ropy | Alan Doržijev | Opatření v Číně | Slabá poptávka | Small caps | LYNX Trading | Mergermarket | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Import kovů | Markéta Šichtařová | Dopravci | Axiory | Forex trhy | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | VOW1 | Anomálie na trhu | GlobalMarkets | Reddit | Cena emisních povolenek | Růst poptávky po ropě | Technické rezistence | Silný základ | Zajímavý rozhovor | Zkrocení inflace | Šéfové | Jiné měny | Ruská internetová společnost | Měnové riziko | Roční zhodnocení | Intel Corporation | Akcie Erste | Firma ČEZ | Situace na komoditních trzích | ESG | Index DOW | Import | Analytik Broker Consulting | Slovalco | Capri | Bankrot Řecka | Překvapivý růst | Mizuho Bank | SDR | Burzovní rozcvička | Americká energetická společnost | Příjmy ruského rozpočtu | Styl obchodování | Dolar slábne | VK | Liberalizace trhu | Acacia Communications | Skupina J&T | Zvýšení sazeb Fedu | Zvýšení dodávek plynu | Index aktivity ve zpracovatelském průmyslu | Účetní rok | Německý akciový index DAX | Akcie Facebooku | Ruský ministr průmyslu | Zákaz vývozu | Finanční regulátoři | Politico | Airbus SE | Monetární unie | Londýn | Exchange | Série ztrát | Alcoa | Investiční portfolio | Odhad letošního růstu ekonomiky | Forexový trh | Centrální banky světa | Index Cboe | Ruský státní investiční fond | Splátky dluhů | Marija Zacharovová | Akcie roku 2020 | Miliardář Elon Musk | Světová rada pro zlato (WGC) | Investiční strategie | Tokyo Electric Power | Společnost Huawei | KLDR | Státní dluh | MAE | Kapacita elektráren | Výsledky obchodování | Zastavení dodávek plynu | Zasedání centrálních bank | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Američtí vojáci | Zimní bouře | Statistiky z pracovního trhu | Zamrazení rezerv ruské centrální banky | Investorský sentiment | Hluboké recese | Zpomalující ekonomika | Commodities | Barbadoský dolar | Fungování finančních trhů | Dedolarizace | Prodloužení těžebních škrtů | Největší obchodník s ropou | Poradní výbor | Francouzský akciový index CAC 40 | Turecká měna | Prudký propad trhů | Oslabující americký dolar | NLI | Směřování měnové politiky | Graf zlata | Kontrakty | INR | Naeem Aslam | Per Jander | Akcie RWE | Strach | Jeden dolar | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv (OFAC) | Měnové kurzy Česká spořitelna | ČD-Telematika | Odvětví ropy | Graf EURUSD | CapitalPanda | Způsob obchodování | Kurs měny | Capitalinked.com Radim Dohnal | Nové energetické technologie | Ekonomika Japonska | Cena emisních povolenek EU | Oživení čínské ekonomiky | Vzestup zlata | Peníze z vrtulníku | Inflační index | Ceny zemního plynu i elektřiny | Emoční bolest | Šinzó Abe | Propad cen | Postupné otevírání ekonomiky | Opce na ropu | BrokerJet | Severoamerická dohoda o volném obchodu (NAFTA) | Microsoft (MSFT.US) | Kancléřka Merkelová | Měna převodník | Automobilka Ford Motor | Očekávání ČNB | Ropa Brent (XBR/USD) | Online obchodování | AUDUSD | Natgas a jeho sezónnost | Index DXY | Praxe | Investiční výhled | Mezinárodní investiční banka | Obnovení dodávek | Coinmarketcap.com | Škoda | Američtí centrální bankéři | Platební neschopnosti | Jednání OPEC+ | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americká technologická společnost | Zdravý rozum | Odkud se stříbro bere? | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Hasbro | Zalesňování | WGC | Ruský těžař zlata | Sentiment na trhu | Kryptoměna Bitcoin | Euronext | JPY | SMIC | Ministryně hospodářství | H&M | Sibur Holding | Microsoft 365 | Jüanové platby za ruský vývoz | Metaverse | SOTIO | Premiéři zemí Evropské unie | Členové eurozóny | Nejvýraznější růst | Analytický tým FXstreet.cz | Záznam konference | Spotřebitelské inflace | Philip Morris International | Síť Threads | Tagesspiegel | Roskomnadzor | Americká investiční banka | Vývoz ruské ropy | Tescan Orsay Holding | Dolar euro | Polovodiče | Investiční příležitost | AI | Mluvčí Bílého domu | Bulgargaz | Special Report | Instituty | Vlastnictví zaměstnaneckých akcií | Prodej v květnu a opusť trh | Růst hrubého domácího produktu | Internetový gigant Yandex | Snižování stavů zaměstnanců | Odhad HDP | Akcie výrobce luxusního zboží | Poradce Bílého domu | MCA Petroleum Corp. | Index Russell | Čínský úřad | Nejoblíbenější sezónní trendy | Holdingové společnosti | SoftBank Group | Ruský centrální depozitář | Casino | Jiřina Lužová | Kurzový vývoj eura | Obchod s niklem | Lámání rekordů | Dramatické dopady | Předpověď počasí | Daň z neočekávaného zisku | Posilování dolaru | IT skupina | Směřování trhu | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Asad | 3M (MMM.US) | Lari | Společnost Crédit Agricole | ISTAT | Ceny dřeva | N7 Holding | Uber Technologies | Německá společnost | ÚOHS | Premiér Mario Draghi | Poklesy akciového trhu | Changpeng Zhao | Zahájení dodávek | Amartya Sen | Wonderinterest Trading | Tweety Donalda Trumpa | Projekce | Znehodnocení | Jaguar Land Rover | Colorado Arrow Electronics | Observatory of Economic Complexity | Zeebrugge Beach | Kontrakce | The Washington Post | TUI.DE | Růst měnového páru | Eurohold | Peníze | Globtrex.com | Národní banka Gruzie | Nabídky akcií | Hedvábná stezka | Čas jsou peníze | Infekce Covid | Continental (CON.DE) | Švýcarský vývoz zlata | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Začátek nového trendu | Robert Habeck | Ukazatel | Největší kryptoměnová burza | Suezský průplav | TeamViewer | Bankovní rady ČNB | Představitelé G7 | Vývoj měnové politiky | Výrobní sektor | Poměr PE | Podíl dolaru | Kapitalizace Tesly | Sezónnost na základě fundamentálních událostí | Evropské aerolinky | Stav trhu s ropou | Měny v Evropě | IIF | Úmrtnost | FTX | Těžba ropy v USA | ATR a ADR | Historický milník | Sell pozice | Volby v Bělorusku | Úvěrová událost | Organizace Oxfam | Měnověpolitické zasedání Fedu | Investiční aktiva | Společnost VNG | Průmyslové zakázky | SOLEK | Shanghai Composite Index | Měnová opatření | Title Transfer Facility | Piotr Matys | Bydlení | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Zastropování cen energií | Reálné ekonomiky | ČNB Rusnok | Úřad pro hospodářskou soutěž | Americká ropa | Americká lehká ropa WTI | Elektronická evidence tržeb | Nestlé | Nejhorší scénář | Výhled Číny | Polská NBP | Podcasty | Obavy z inflace | Český miliardář | Propad rublu | Premiér Pedro Sánchez | Hlavní centrální banky | Ekosystém baterií | Certifikáty | Nitesh Shah | Šéf ECB | Platidla | Velký kapitál | A.P. Moller-Maersk | Medvědí trh | Doporučení k obchodování | Geely | Investors | Den prezidentů | Britský energetický kolos | Prognóza | FTSE 100 | Obchodní politika | Evropské firmy | Výrazný vzestup | Služby | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Protistrana | Dodávky ruského plynu | Cena Brentu | Nedostatek komunikace | Obchodovat na burze | Akciový index MOEX | Nižší daně | Nejlevnější měna | Technologie blockchainu | Velké problémy | Zmrazená ruská aktiva | FBI | Sezónnost trhů | Pokles ceny ropy | CASH HISTORY | Polská mincovna | Vývoj měnového kurzu | BrandZTop | Sankce na dovoz ruského zlata | Bezpečné přístavy | ALUMINIUM | GBP/EUR | Universal Music Group (UMG) | Měnová politika Fedu | Evropský výrobce letecké techniky | Americká sněmovna reprezentantů | Čínský celní úřad | Saxo Bank | Cena bitcoinu dnes | FedWatch | Běžný účet platební bilance | Long obchod | Adani | Měny v regionu | Tuzemská ekonomika | Index těžařů | Zničení Ruska | Německá zajišťovna | Apellis Pharmaceuticals Inc. | Zadluženost Spojených států | Energetické úspory | BlueBay | Barel ropy | Amgen | Apetit investorů | Agentura IFX | Tom Marzec-Manser | Forwardová cena | Stochastický | Přebytek ropy | Index CAC 40 | Palladium | Americký Fed | Představitelé ECB | Pařížská dohoda o klimatu | Vakcíny proti koronaviru | Current Ratio | Tržní hodnota | Goldmani | Medvědí signál | Nejznámější kryptoměna | Globální hospodářský růst | NBC | FDP | Akcie GoPro | Vývoj měnového páru AUD/USD | Použití indikátoru | Fiskální pakt | BWX Technologies Inc | Etsy (ETSY.US) | O2 | Svaz německého průmyslu (BDI) | Ropa WTI | Události v ČR | Vzácné kovy | Nová makroekonomická prognóza | Růst v Číně | Rekordní růst | Slippage | VinFast | Micron | Organizace SWIFT | Zájem obchodníků | Tipy na zajímavé akcie | Obchodní transakce | Zoom Video | Jednání skupiny OPEC | Výsledek hospodaření | Simon Peters | CRM | Lockheed Martin | Plyn kótovaný na nizozemské burze | Yandex NV | Americká softwarová společnost | Produkce v průmyslu | Nová varianta covidu | EUR vs CZK | Pražský akciový trh | Atlantic Council | Východní blok | Milionář | Federální rezervní systém (FED) | Kontrakt na burze | Data ČSÚ | Bankovní rada ČNB | Americká společnost Tapestry | Index milánské burzy | Blue chip akcie | Měnová krize | Jim Yong Kim | Ekonomické dopady pandemie | Pád měny | Rizika obchodování ropy | Inflace v zemích EU | Torm (TRMDA.DK) | Viceguvernér ČNB | Investiční a obchodní styl | Relativní zklidnění | Klaus Wohlrabe | SRI | Výhled Saxo | CIBC | HedgePoint | Plán na snížení emisí | Omega | Energetická krize 2022 | Obchodní restrikce | Developeři | Bankovní domy | Cenový skok | Dell Technologies | Obchodování na burze | Brexit | Eurostoxx 50 | E-Control | AEX | ZEW index | Breakout systémy | Dopady krize | Tržní signály | Proticovidové lockdowny | Společnost NJJ | Obranný sektor | Burza cenných papírů Praha | Trh se šperky | Čínské stimuly | Růst akciových trhů | Vlajka OSN | Open Society Foundations (OSF) | Michael Arone | Kontrakty na ropu | Kurz eura k dolaru | Makroekonomický analytik | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Depreciace | Přesun od dolaru | Dolar dnes | Závod na elektromobily | Růst vývozu z Číny | Největší IPO | Evropské burzy | Bungie | Klienti Sberbank | DOGE | Valná hromada | Společnost Sentix | Ivo Lukačovič | FX FORECAST | Pojišťovací společnost | Nové sankce proti Rusku | Richard Kozul-Wright | Histogram | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | Největší světové ekonomiky | Průmyslový Dow Jones | WallStreetBets | Rozhodnutí americké centrální banky | FedEx | USD/EUR | USD/BRL | Německý ministr hospodářství | Hugo | Vývoj léků | Výpočet ADR | ViacomCBS | Aktivita ruského zpracovatelského sektoru | Americké ekonomiky | Resistence | Ceny elektřiny | Polymetal International | Komoditní trh | Kapitál | Cherry Lane Investments | Kč/USD | Český trh práce | Americký prezident Joe Biden | Norské společnosti | Dmitrij Polevoj | Lower Highs | Býčí divergence | Dopravní subvence | ČNB Markéta Fišerová | Akciový výhled | Cena železa | Přebytky zahraničního obchodu | Robinhood | Béžová kniha | Izraelská ekonomika | Cestování | Nord Stream 2 | AMS | Chainalysis | Odliv kapitálu | Primární veřejná nabídka (IPO) | Zlaté zásoby | Břidlicové firmy | Americké investiční banky | Implikace | WIG20 | Bond | Broker | The Economist | Sezónní změny | Společnost Siemens | Bayer | Next Finance | TerraUSD | Graf komodity | Šíření onemocnění | Analytik Saxo Bank | Power Exchange Central Europe | Zastavení ztrát | Evropské PMI | Akcionáři | Přerušení dodávek zemního plynu z Ruska | Meta Trader | Statistiky v reálném čase | LottoItalia | Vagit Alekperov | Vývoj ceny palladia | Proražení | Cash flow | PYPL.US | Záchranný fond | Prodeje aut | Vývoj jádrové inflace v Rusku | Cenové úrovně | Gennadij Timčenko | Jarní tendence růstu | Citroën | NVDA.US | Nákup plynu | Macquarie Bank | Drachma | Magnát | Ruská okupace | Státní ropná společnost | Posílení koruny | Dodávky na trh | USD | Investovaná částka | Velikost pozic | Rijád | Vývoj německého akciového indexu DAX | Hýbat trhy | Akcie Saxo Bank | Česká pošta | Plynovod Nord Stream 1 | Vývoj devizových rezerv | Tempo hospodářského růstu | InterContinental | Firma Alphabet | Export | Změna klimatu | Odbyt elektromobilů | Igor Vida | Hlavní index francouzských akcií | Banka Goldman Sachs | Škola obchodování | Upravený zisk | Typ ropy | Odškodné | Respektování územní celistvosti | Otřesy na finančních trzích | Shopify | Mladší generace | Nejprudší jednodenní pokles | NFLX | Dluhopisový index | eCNY | Role Ruska | Britský akciový index FTSE 100 | Britové | Technická analýza | BGA | Pokles k supportu | DTE | Macquarie | Největší geopolitické riziko | Investiční analytik | NFP | Společnost InstaMarkets | Energetické akcie | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Zasedání FOMC | Primární nabídky akcií | Riziku bankrotu | Berkshire | Hyperinflace | OIV | CSCO | Nejprudší jednodenní nárůst v historii | Obavy z pandemie | Výnos desetiletého dluhopisu | WASDE | ProfitLevel | Měna ve Francii | Posilování koruny | Oracle (ORCL.US) | DISCA | Trade Data Monitor | Trh s nemovitostmi | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Dnešní statistika | Zynga | Historická volatilita | Spekulativní investoři | Stav devizových rezerv | Virtual Trading Point | GBP/JPY | Deficit zahraničního obchodu | Delta Air | Investovat | Zastavení poklesu | Americká ropa WTI | Eurex | Aktuální očekávání | Ziskové obchodování komodit | Kapitálové strategie | Výkon | Gilead | Co jsou peníze | CD Projekt | Qualcomm | Kurzy akcií | Comcast | Výroční zprávy | Sodexo | Zvednutí sazeb | Kurz zlata | Údaje o vedení firmy | HD.US | Ruská společnost | Nové mutace | Prodávat akcie | Tržní volatilita | MI5 | Šéf Carlsbergu | Southwest Airlines | Karlsruhe | Ant Group | Vývoj ceny zemního plynu | ČEZ vůči Gazpromu | Aljaška | Společnost innogy | Americká média | Cena americké ropy | Jestřábí komentáře | Více peněz | Guy Parmelin | Plány | JPG | Vládní opatření | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Centrální banky USA (Fed) | Německý koncern | Trpělivost | Energetická společnost | Na burze | Komise pro cenné papíry (SEC) | Zemědělský svaz | Blue chip | Aktuální informace | Akcie RHM | Akciová burza v Moskvě | Zastropování ruské ropy | Šok | State Street Global Advisors | Čínská telekomunikační společnost | Ekonomové Deutsche Bank | N7 Holding Ltd. | Ropná zařízení | Boom čínských investic | Vývoj produkce kartelu | USA krachují | Producenti na Blízkém východě | EAHU | Hodnocení současné situace | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Síla amerického dolaru | Škoda JS | Energetické zdroje | Riziková averze | ČSOB | Hlediska technické analýzy | Měnové války | Rychle zbohatnout | Průměrná mzda v Rusku | Raw spready | Společnost JDE Peet's | Celosvětové zadlužení | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Ekonom společnosti | Hongkong | Celosvětová spotřeba | Evropská inflace | Italský premiér | Průměrná volatilita | Inflace v České republice | Globální krize | Rozvahy Fedu | ByteDance | ProSiebenSat.1 | Ochranný software | Obnovení růstu | EMH | Kanadské maloobchodní prodeje | Uvalené sankce na Rusko | Jaroslav Haščák | Stavebnictví v USA | Zvyšování těžby | Status nejvyšších výhod | Společnost Pfizer | Akcie Avastu | David Kotora | Tvorba pracovních míst | Společnost Emirates | Zavedení eura | Trh s ropou | Total | Období finanční krize | Fialova vláda | Russia Trading System | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Akcie letecké společnosti | Regulace | Hospodářské problémy | Růst britské ekonomiky | BofA Global Research | GBP/CHF | OXY.US | Home office | Kalendářní sezónnost | Kofola | Katar | Vývoj ceny akcií | Nákup zlevněné ruské ropy | NFP americký dolar | Vývoj objemu strategických ropných rezerv | Apple Pay | Bezpečná měna | LMT | Státní subvence | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | Značka Amazon | Obchodní signály | Lídři G20 | Třetí vlna | Makléři | Nemovitostní fondy | Michail Mišustin | Bahlil Lahadalia | Michael Burry | FME | Bridgewater | Pokles kurzu | Noviny | Garance | Měnový fond | Vývoj ceny akcie Exxon | Zásoby benzinu ve Spojených státech | Akvizice společnosti | Exekuce | Hertz | KAZ.UK | Tichomoří | Konec globalizace | LG Energy Solution | Hans van Cleef | Charu Chanana | Korunový trh | Balkánské země | Objem obchodů s akciemi | Kurs rublu k dolaru | Úroková sazba | Pozorování | ISM pro sektor služeb | Dopady epidemie | Ahold Delhaize | Britský ministr dopravy | BYN | Inflační spirála | Hong Kong Exchanges & Clearing | Cenné kovy | Petrus Advisers | Růst výrobních cen | Ceny emisních povolenek | Provozovatel ropovodů | Kabinet | Ceny energií v Evropě | Chování volatility v různých obdobích | Split | Akcie Walmartu | Celkový objem obchodů | AAPL | Index ISM ve službách | Index volatility CBOE | Klimatické změny | Belviport Trading Limited | Xiaomi | Čekající příkazy | Ekonomiky | Litva | Tovární objednávky | Emirates | Aker BP | Verizon Communications Inc. | CFD kontrakty | Kroky západních firem | Platby za ruský vývoz | Zvyšování sazeb Fedu | Daňové škrty | UniCredit Bank | Schroder ISF Indian Equity A Acc | Institut IMK | Analytici XTB | Šíření nákazy COVID-19 | Tržní trendy | City & Financial | Pověst | Roční růst | Screening akcií | WIZZ | Největší společnosti | PPF Telecom Group | Spekulovat | Fitch Ratings | ATVI | Separatisté | Mimořádný stav | Lipow Oil Associates | Německý dovozce ruského plynu | Tempo zdražování | MT5 Supreme Edition | Swapy | Cenové tlaky | Michail Krutichin | Tlak na globální ekonomiky | Cena elektřiny pro německý trh | Sociální sítě | Elektrárenská společnost | Akcie Exxon | Kanadský premiér | Rostoucí ceny energií | CashFlow | Nasdaq v New Yorku | VTB Capital | Tiff Macklem | Tokyo Electric Power Co Holdings Inc | Mezinárodní finanční korporace (IFC) | Data z tuzemské ekonomiky | Mezinárodní spolupráce | Ruský vývoz plynu | Ruský prezident | P.A. | HDP v USA | Česká zbrojovka | Devizové rezervy České národní banky | Snižování úroků | Odkupy akcií | Čtvrtletní výsledky | Giuseppe Conte | Kapitálový trh | Bankomaty | CBO | Komoditní sektor | Širší index S&P 500 | Ceny zinku | Evropská komise (EK) | Shenzhen Composite | Fintech společnosti | Zajímavé zisky | Obchodní nástroje | Psychologické hladiny | Průměrné mzdy v ČR | Oživení trhu | Avast | Výkon ruské ekonomiky | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Bogdan Maioreanu | Vysoké sazby | Ekonomický balíček | Spolkový sněm | Radovan Vítek | Vnímání rizika | Vládní výdaje | Euroval | Panevropský akciový index | Burzovní průvodce | Středoevropské měny | Klesající reálné příjmy domácností | Metaanalýza | Akciové trhy v Evropě | Grant Shapps | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Rekordní nárůst | Napadení Ukrajiny ruskou armádou | Změny v pohybech cen akcií | Vyšší náklady | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Sýrie | RBN Energy | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Německý export | Agentura Kjódó | Státní výdaje | Patria Online | Akcie Google | Rámcová dohoda o hospodářském partnerství | Hospodářský institut | Prohlášení ruského prezidenta | Dovoz | Největší vynález lidstva | Dovozní cla | Dillí | Igor Kim | Automobilka Tesla | RIVN | Sazby hypoték | Baterie do elektromobilů | Čeští centrální bankéři | Zařízení na těžbu kryptoměn | Zvezda | Obrovský potenciál | Šíření nemoci | Výzkumy | Admirals | Uvalení sankcí na ruský plynovod | Caterpillar | MT5 | Lenovo | Viry | Karl Schamotta | Obchodování na finančních trzích | Aktuální kurzy | Nejbohatší | VIX index | Tyche Capital Advisors | Institute For Health Metrics and Evaluation | Aircraft Industries | Produktovod | Tržní pohyby | Investice do těžby | Model 3 | Akcie Mastercard | Pozitivní zprávy | NASA | Hyundai | FX Update | Odpojení Ruska | Dodávky čipů | Trump a Biden | Nikkei | Penzijní fondy | Dluh Běloruska | EverTrader | Uhelné elektrárny | Instagram | Extrémní nárůst | Rohlik Group | Společnost Naftogaz | Mizuho Securities | Obchodování s dluhopisy | Posílení indexu | Nominální hodnota | Pro tradery | Společnost China Mobile | Reformní plán | Americké ministerstvo spravedlnosti | Bankroty | Akcie Bank of America | Akcie Didi | The New York Times | Energie | Prezident Jair Bolsonaro | Hospodářská data | 1 milion | Cenové pohyby | Gigant Gazprom | Co ovlivňuje hodnotu stříbra? | Argor-Heraeus | USD EUR | Stratégové | Fincentrum | Výrobní ceny | Do Kwon | Čtvrtletní zisk | Čínské úřady | Politická situace | Případné sankce | Obchodní deficit USA | Marek Mora | Komoditní | Obchodní dohoda | Nárůst výdajů | Nejsilnější růst | Světová finanční krize | Doji | Turk Stream | Tržní reakce | SUEK | Šéf Bílého domu | Maloobchodní prodejce | Světový obchod | Vývoj meziroční inflace | Venture Capital | Ruské banky | Konkurz na Sberbank | CFD (Rozdílové smlouvy) | Santiment | Bundesbanka | Cenový vrchol | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Nouzový program nákupů aktiv (PEPP) | Kurz jüanu | Digitální měny centrálních bank | Černé pondělí | Minimální mzda | Investiční specialista | Indonéská rupie | Inflace v květnu | Býčí sentiment | Rekordní maxima | QCOM.US | Rizika podnikání | Pokles ceny akcií | Globální finanční systém | Northrop Grumman | Progres | Prezidentské primárky | Scorpio Tankers | Akcie Aston Martin Lagonda | Nárůst nově nakažených | EUR/CZK | Největší ztráty | Vybírání zisků | Krátká pozice | Data z amerického trhu práce | Průmyslová výroba v Rusku | Nové měny | Hard brexit | Zájem investorů | Spotové obchodování | Nové zprávy | Wonderinterest Trading Ltd | Válka na Ukrajině | Výroba počítačů | McKinsey | Schválená dividenda | Intercontinental Exchange | Turkish Airlines | Mitsubishi UFJ | Nigérie | Jaroslav Hanák | Vývozní daně na ocel | Sukuky | Banka JPMorgan | Průmyslová výroba v Německu | Poptávka centrálních bank | Stav energetické nouze | Rekordní zisk | Elon Musk | Ropné zásoby | Dostatek hotovosti | Euforie | Jak naložit s investicemi | Volby USA | CO2 | Finančník | Odraz mrtvé kočky | Der Spiegel | CF.US | Turecký statistický úřad | Britská centrální banka dnes | Nedostatek polovodičů | Steven Mnuchin | Pár euro-dolar | Přerušení energetických dodávek | Makrodata | FANG | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Giovanni Staunovo | Valná hromada ČEZ | Oliver Blume | Akcie společnosti Snap | Obrat trendu | Kurz švédské koruny | Chvaletice | Tesla Elon Musk | Společnost Shell | Investoři | Malta | Ruská okupace Ukrajiny | Ekonomika a finance | BitMEX | Prodej nových osobních automobilů | Investing.com | Souhrn finančních trhů | Ocado | Obchodní deník | Rizikovost | Apellis Pharmaceuticals | Arsenal | Fungování | Portfolio | Finanční ředitelé | Sója | Myšlení | Kolibřík Energie | Velké firmy | Svět kryptoměn | Průběh krize | Upstream | Nordstream | Výnosy z amerických dluhopisů | Akciová burza | Londýnská akciová burza (LSE) | Vládní představitelé | Západní společnosti | Investice do solární energie | Podnikové dluhopisy | Globální ekonomiky | Nejistoty | Ropný tanker | Majitel fotbalové Chelsea | Americký prezident | Andrej Babiš | Oddlužení | Hertz Global | Fidelity | OCBC | Trh s komoditami | Dolar roste | Polymetal | Německá průmyslová produkce | Swissquote | Cenový rekord | Očkování proti covidu | Předseda sněmovny | Nálada v Evropě | Globální dluh | První hike | Akcie Upstart | Hodnotové akcie | Negativní sentiment | Larry Summers | Evropská měna | Firemní zisky | Prezidentka Xiomara Castrová | Coca-Cola | EP Corporate Group | AMD | Albánie | Inflace v listopadu | Moderna | Společnost Google | Penále | Cena hliníku dnes | Přidaná hodnota | Akcie Rivian Automotive (RIVN.US) | Premiér Scott Morrison | Závislost Evropy na Rusku | Jeff Bezos | Omezení kapacity Nord Streamu | Finanční ústavy | Index WIG | Prezident ECB | Média | Vývoj průměrné mzdy | Tina Bruová | Inflační čísla | Primární nabídky | Analytik eTrader | Petr Koblic | Vyšší úrokové sazby | Kurz japonského jenu | Christine Lagardeová | Obchodní platforma | NAC Kazatomprom | Zdravotní péče | Metalurgie | Šílený rok | Index PPI | Severní Korea | Roger | Louise Dicksonová | Denní nákupy deviz | Obchodní napětí | Akcie Alpha Bank | Jaroslav Brychta | Mezinárodní agentura pro energii | Výkon společností | Zpravodajské služby | Společnost Wirecard | Euro Stoxx 50 | Vliv na gruzínskou ekonomiku | MSCI Emerging Markets | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Grayscale | Západní sankce | IBKR | Investice do dluhopisů | Investovaný kapitál | Obchodování s deriváty na plyn | Rozhodnutí soudu | Venezuela | Tranše | ČSOB Finanční trhy | Aktiva OMV | Jádrový index | Bez rizika | Zisk | Statistický úřad Eurostat | Dovoz ropy | Společnost Eurohold | Zlepšení sentimentu | Digitální věk | Tezos | Platby v kryptoměnách | Solventnost | Realitní trhy v Německu | Firma Meta | Míra inflace v Rusku | DSLV | Hlavní kryptoměna | Irský ministr financí | Global Blood Therapeutics | Ceny kryptoměn | Credit Agricole SA | Velmi nízká likvidita | Peso | SZIF | APA | Soud v Haagu | Fiskální rok | Current ratio | Richard Bechník | Největší nabídka akcií | Zpřísňování měnové politiky | YTD | Arthur Hayes | BABA.US | Průmyslové revoluce | ČSSD | Rockwool | PVM Oil Associates | Rekordní minima | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Červencová inflace | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Den obchodování | Vývoj ceny cukru | Futures na S&P 500 | Průmyslové objednávky | Ministr financí Steven Mnuchin | Rating Ruska a Ukrajiny | Kelvin Dalrymple | DAX30 | Jak investovat do zlata | Část zisků | Cenový růst | Členové G7 | China Unicom | Kurzu měn | Home Credit & Finance Bank | Posilování amerického dolaru | Finanční instituce | Faustin-Archange Touadéra | Makroekonomická prognóza | Konflikt mezi Izraelem | Kontrarozvědky | Nová prognóza | Politické soupeření | Index KOSPI | Kosdaq | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Pád USD | Ruské ropy | Bank of England | Airbnb | Automobilka Toyota | World Gold Council | Společnost Nasdaq | Lepší výsledky | Společnost Smartwings | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Cena Etherea | Těžba kartelu OPEC | Vzorce chování | Měnový konvertor | Fannie Mae | Evropský plyn TTF | Zveřejnění zprávy | Analytička společnosti | Cineworld Group | Dovoz do Číny v říjnu | CAC 40 | NexGen (NXE.US) | Britský premiér | NKÚ | Běloruský rubl | Vojenský konflikt | Uložení peněz | Volatilita na trzích | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv | Šedá ekonomika | Daniel Křetínský | Vývoj ceny pšenice | WTI a Brent | Roboti | VIG | Investiční horizont | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | Banka ANZ | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Co bude dál? | CETIN Group | Asociace pro kapitálový trh | Odvětví kryptoměn | Obchodování s termínovými kontrakty | Scott Irwin | Alameda | Boom | BABA | Energetický gigant | Žebříček nejbohatších Čechů | Výhled vývoje ekonomiky | Neziskové organizace | České aerolinie (ČSA) | Ruské společnosti | Investiční rating Ruska a Ukrajiny | Anheuser-Busch InBev | Evernym | Růst cen ropy | Mimořádná opatření | BP | Britský ministr financí | Britské akcie | Odezvy trhu | Globální daň | Konkurz na Sberbank CZ | Bohatí | Christian Lindner | Commodity futures trading | Úsporný tarif | iPhone 15 | Řetězec Casino | Hold | Dvoutýdenní repo sazby | Vývoj zlatých rezerv Turecka | Japonská automobilka | Nastavení úrokových sazeb | Senátní volby | Berkeley Energia | Úvěrové krize | Bed Bath & Beyond | Parita EUR/USD | Růst německé ekonomiky | Macy's (M.US) | Nižší poptávka | Funkční období | KDU-ČSL | EMEA Insurance Client Solutions | Skupina OPEC+ | Tranzitní plynovody | Kurz novozélandského dolaru | CRHC | ADR | Rizika při obchodování | Global Finance | Období zvýšené nejistoty | Makrokalendář | Konflikt na Blízkém východě | Paul Jackson | Sestupný trend | Vývoz ocele z Indie | Čínské hospodářství | Cena mědi | Čínský CHNComp | Raytheon | CIBC Capital Markets | Ropné společnosti | Ekonomika Číny | Čínské banky | Budějovický Budvar | Společnost Genesis | Odchod z Evropské unie | EMEA | Obchodní problémy | SaxoBank | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Rusové | Anglo American Platinum (AMS) | Manažeři autoprůmyslu | Letecká přeprava | NICKEL | Snížení nákladů | Cestovní kanceláře | Ochota riskovat | Uvedení společnosti na burzu | Technická analýza EUR/USD | Cena komodit | Výše devizových rezerv | Závislost na dolaru | Kristina Hooperová | Starbucks Corporation | EZtrader | Kolísání cen | Šéf švýcarské centrální banky | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Boj s inflací | Skupina Home Credit | Analýzy | Svaz německého průmyslu | Hlavní sezónní trendy | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Nejvýkonnější akcie | Státní pomoc ekonomice | Finanční pomoc | Světové burzy | Monex USA | Array Biopharma | Americký S&P 500 | Americké prezidentské volby | Jednotné měny | Potravinové krize | Slevy | Vliv na ceny | Série poklesů | Politická nestabilita | TTF | Arca Investments | Dodávky ropy a plynu | Investiční | Představitel ECB | Průzkum | Akcie Gazpromu | Poradenská společnost | Vývoj měnového páru | Týdenní pivotní body | Pandemie COVID | Růst ceny Bitcoinu | Inflační překvapení | Reálné mzdy | Rozsah škod | Borsa Italiana | Vývoz diamantů z Ruska | Britské banky | Šéf IEA | Hlavní úroková sazba | Zemní plyn ve Spojených státech | PXE | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Altria | Ceny ropy Brent v ruských rublech | Migrace | Pokles valuací | Energetický a průmyslový holding | J&T Finance Group | Invesco | Morningstar | Sociální nepokoje | Berlín | Fiona Cincottaová | IEA | Demokraté | Poptávka po LNG | HeidelbergCement | Německý DAX | VOW1.DE | ETS | Ifo Klaus Wohlrabe | Ministr práce | Ruská agentura | Důvěra domácností | Hlavní události | Brusel | Cena elektřiny na burze | Patria | Ken McCallum | Ekonom BHS | EP | Anglie | Tradiční odvětví | Ceny Bitcoinu | Mitsui & Co. | Analytik Purple Trading | Fintech společnost | Studená válka | Oslabení USD | Realitní společnost | Bloomberg News | Bipan Rai | Uber | Tržní podíl | Mezinárodní instituce | Ruský ministr průmyslu a obchodu | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Sloučení | Ekonomický vývoj | Státní investiční fond | Again Capital LLC | Počerady | Akciové trhy ve Spojených státech | Volby na Tchaj-wanu | UnitedHealth Group | Představitelé MMF | Charles Moussier | Shooting Star | Solární energie | Akcie a dluhopisy | Česká společnost | Evropské trhy | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Chřipka | TRY | Člen představenstva | Data z ekonomiky | Uranium Energy | Program Antivirus | Údaje o vývoji HDP | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Každý trader | Firma Belviport Trading | V USA volba prezidenta | Mitsubishi UFJ Financial Group | Ukrajinská státní plynárenská společnost | Dluh Británie | Úrok | Válka | Americké ministerstvo energetiky | US500 | Hodnota transakcí | Evropské ekonomiky | Obchodní příležitost | Náklady financování | Beyond Meat | EUR na USD | Jim Cramer | Zlatý standard | Jednotná evropská měna | Andrew Lipow | MPO | Americké HDP | Davos | Porovnání vývoje | Albertsons | Insolvence | Russia 24 | Akcie KKR & Co Inc | Trh s kávou | Agentura Reuters | Půl milionu | Minimalizovat ztráty | Půjčka | Obchodní ředitel | Americké energetické firmy | Tower Semiconductor | Nobelovy ceny za ekonomii | Akcie Electrolux | Data z průmyslu | Daně pro bohaté | Sloe | Althea Spinozzi | Kryptoměnová burza FTX | Sony Interactive | Obchodní plán | Kodiaq | Správce amerického akciového indexu | Sentiment investorů | Profit-Targety | Emma Capital | Spotřebitelský sentiment | Agrofert | In Touch Capital Markets | Prodej | Znárodnění | Obchodujte ropu | Discovery (DISCA.US) | Technologické centrum | Logo IMF | Kroky centrálních bank | TPG Capital | Zpráva | P/E | Spike | Cestovní ruch | Pokles vývozu | Česká televize | Digitální komunikace | Bohatý | Aktuální prognózy | Ozon Holdings | Hlavní kryptoměny | Zasedání OPECu | Technologické tituly | Dohady o migraci | Apple | Objem stimulů | Loonie | SOCAR Turkey Aegean Refinery (STAR) | First Republic Bank | EUR/PLN | Prémie | EURNZD | Vítězství Joe Bidena | Oblast rezistence | Celkový zahraniční dluh Ruska | Rizikové měny | ETX Capital | Představitelé Fedu | Události roku | Cena elektromobilů | Tržní kapitalizace | Hroutící se ekonomika | Vyloučení z G20 pro Rusko | C.W. CFD World | Ekologické organizace | Covid | Rotace | Sportovní výsledky | Švýcarská banka | Gen Digital | Zásoby suroviny | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Akcie herní společnosti Roblox | Rozpočtová politika | Konflikty | Huawei | Akcie VIG | Tencent | Pokles cen komodit | Kybernetické měny | Nejvyšší přebytek zahraničního obchodu | Akcie konglomerátu Warrena Buffetta | Colt CZ | Nový koronavirus | Trump dnes | Rozhodnutí centrálních bank | Dodavatel plynu | Výhled ratingu | Emoce | Státní pomoc | Státní plánovač | Dluhopisové výnosy | Komoditní fondy | Ministerstvo obchodu | Zvýšení úrokové sazby | Akvizice společnosti Pivovary | TradingFloor.com | Letiště Praha | Reakce centrální banky | Spojené arabské emiráty (SAE) | S&P/ASX 200 | Automobilka Škoda | Finanční ředitel | Warren Buffett | Just Eat Takeaway | Vzdušný prostor | RoboMarkets | Rozpočet na rok 2020 | S&P | Státní podnik ČEPS | Oslabování dolaru | Go-Ahead Group | Cena barelu ropy | Average Daily Range (ADR) | Svaz dovozců automobilů | EPH | Skupina PPF | Česká měna | Matthew Schmidt | Hospodářský vývoj | Směnárenské platformy | Quantum | Daimler Truck | Vzdělání | Den daňové svobody | iPhone | Použití nukleárních zbraní | Hrubý domácí produkt (HDP) | Německá průmyslová a obchodní komora | Obchodní trendy | Členské země EU | Velkorysost k akcionářům | Celoroční výhled | Handelsblatt | Rok 2024 | TC Energy | Rizika a příležitosti | Hospodářské dopady | Prezident Javier Milei | Letecká společnost Virgin Atlantic | Evropská data | Porušování lidských práv | Rozpočtový přebytek | Kupónový výnos | ETX Capital recenze | Obchodování | Zvýšení daní | André Kostolany | Technický signál | Potenciální zisky | Výrazné ztráty | Dollar General Corporation | Dopad na finanční trhy | AA | Legislativa | Burza FTX | KAP.UK | Diamantový průmysl | Ministr životního prostředí | Zasedání Fedu | Svátek v USA | Navýšení cen ropy | Společnost Berkshire Hathaway | Lidé v Británii | Vesa | Roman Koděra | Cenový boom | Objem intervencí | Technický výhled trhu | Následky karantény | Graf ropy WTI | Tržby z prodeje | Aktuální obchodní příležitosti | Narušení dodávek | Tisková konference ECB | Sankce namířené proti Rusku | Finanční nástroje | Brexit bez dohody | Obchodování komodit | Trhy s kryptoměnami | Vedoucí představitelé | Breakout strategie | Australská měna | Plynovody | Indiana | Chevron Corporation | JOLTS | Automobilka | Analytik TopForex | Meta | Poseidon | S&P Global | Financial Times (FT) | Niall Ferguson | Obchodování na trzích | Biotechnologická společnost | Akcie Netflixu | RTR | DHL | Nákupy dluhopisů | Dokončení transakce | Nabídka | Kurz americké měny | Oznámení | GBP | Průmyslové komodity | Kurzy měn rozvíjejících se zemí | Burzy kryptoměn | Olej | J&J | Rekordní hodnoty | České koruny | Thyssenkrupp | IT společnosti | Korekční pohyb | Luiz Inácio Lula da Silva | Obchodování s deriváty | Management | HDP Německa | Platební systém Mir | Důvěra investorů | Akcie kybernetické bezpečnosti | Posilování eura | Akciový fond | Nárůst nesplácených úvěrů | Klesající klín | Cena ropy na světových trzích | Bolest z poslední ztráty | Groupe PSA | CFD World | Cinema City | Klamání investorů | Nástroje řízení rizik | ZEW | HCFB | Dlouhodobé důsledky | Síla Bitcoinu | Co se děje na finančních trzích | XM | USDA | Velké automobilky | Šéf ukrajinské diplomacie | Obchodní týden | Ukrajinské dluhopisy | Ropovod | Admiral Markets | Pozice velkých fondů | TSMC | Budoucnost | Popírání | Dobré výsledky | Panama | Akcie společnosti Roku | PG | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Centrální banky | XAU/USD | Energy Fuels | Tálibán | DIHK Eric Schweitzer | Elina Ribakovová | Prezidentka ECB | České firmy | Příjmy z prodeje ropy | Fenomén | Index podílových fondů | Saint-Gobain | Aktuální ceny akcií | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Armageddon | Prodej dluhopisů | Terminál | Nástroje technické analýzy | Výkonnost indexu | GAAP | Japonská vláda | Digitální ekonomiky | Nejlepší čínské akcie | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Alert | Pivovary Staropramen | Největší švýcarská banka | Virologie | Historický vývoj | Eurostat | Tržní kapitalizace bitcoinu | Uran | Majitel | Stříbrný šrot | Tržní cykly | S/R zóna | Guru | Bilion | Vesmírné akcie | Předpověď | Zprávy | Úřad Eurostat | Všechny akcie | Oanda | Akcie bankovních společností | Fiat Chrysler | Guvernéři centrálních bank | Ruský rubl | Macau | Deflace | Monitorování | Daňový poplatník | Nadšení | BCM | Kristalina Georgievová | Index britských akcií FTSE 100 | Týdenní shrnutí | Krach burzy | Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska | Murray | SPCE.US | Investiční aktivita | Nejznámější kryptoměny | Dolary | Moskevská burza | FB | Akcie v Asii | Mohamed bin Salmán | Kjódó | Denní minima | BREAKING | Tokeny | Prostor pro další oslabení | Zemědělské komodity | Exact Sciences | Patrik Mackových | Růst inflace | Účetní závěrky | Petr Fiala | Nezaměstnanost v USA | Akcie Evergrande | Broad index | Cena povolenek | AvtoVAZ | Island | MOEX | Masivní nárůst ceny | Šokující předpovědi Saxo Bank | IAG | Turecká lira | Turecké úřady | Index STOXX Europe | Asijská seance | Dopady na trhy | Projev Jeroma Powella | Sazby ČNB | REGN | Obchodování na Wall Street | Soros Fund Management | Cílování inflace | Obchodování na pražské burze | Měna ve Švýcarsku | Ekonomika Ruska | Economist Intelligence Unit | CCI | Alena Schillerová | Nerovnosti bohatství | Investiční výzkum | Německé firmy | Přebytek obchodní bilance | Virgin Galactic | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Investiční banka | Pozornost finančních trhů | Tesco | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | Prognózy ČNB | Abú Zabí | WMT | Ruský velvyslanec při EU | Flashscore | Dovoz uhlí z Ruska | Dow Jones index | Hlavní měny | Occidental Petroleum | Coincub | Světová meteorologická organizace (WMO) | PwC | Obchodování a investice | Nový ekonomický výhled | Diplomatické napětí | Marek Brávník | Tématické reporty | Americký maloobchod | Události ve světě | Investiční zlato | Index Stoxx 600 | Bard | Snižování cen | Americká společnost Intel | Praha | Společnost BBC | Ceny ropy | Recyklace | Berkshire Hathaway | Sazby v Austrálii | Nárůst tržeb | Evropský parlament | Míra | Index RTS | Obchodní bilance Austrálie | Akcie v Evropě | Index MSCI Emerging Markets | Prohlubující se krize | Příjmy Ruska | CME FedWatch Tool | Fond RSBC Defence | Technické ukazatele | Poptávka v Číně | Raketové útoky | Piráti | Hazardní hry | Jihokorejský KOSPI | Silné cenové tlaky | Central European Media Enterprises (CME) | Život Rusů | Denison Mines | Inteligentní investor | Wyoming | Pokles tržeb | Byty | Nibe Industrier | Světové akciové burzy | Obchod Amazon | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Tržní úrokové sazby | Náhrady mezd | Data společnosti | 4iG | 3M | Program nákupu aktiv | Sazby v USA | Deutsche ReGas | Nejdůležitější události | Silný růst | Upgrade | HKD | Chaos na trzích | Příjmy z reklamy | Rostoucí trendové čáry | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Bezpečné investice | Covidové krize | Alpha Bank | Saxo PrivatBank | Měsíční report | Měnová politika americké centrální banky | Evropská dluhová krize | YCC | Airbus | Marek Pokorný | Akcie 2021 | Sony Interactive Entertainment | John Kirby | Pochybení v Binance | Podpora | Intervenovat ve prospěch koruny | ATM | Futures | Index ropy | Splácení státních dluhopisů | Měnové kurzy dolar | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Volný čas | xStation | Index šanghajské burzy | Vakcína | Maso | Petrochemická společnost | Vývoj ukrajinské ekonomiky | Kazachstánské těžební farmy | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Baby Direkt | České banky | Kontrakty ropy | Regulační úřad | Intradenní obchodování | Státní těžební společnost | Reliance | Vyhlídky | Odhad inflace | Ukazatel Běžné likvidity | Firmy | Zvýšení dluhového stropu | Makléř Fio banky | Graf vývoje | Snížení DPH | CZ | Vývoj ceny akcií Tesla | Lukáš Jankovský | Berenberg Bank | Inflace v roce 2023 | Vláda USA | Powell dnes | Pozornost devizového trhu | Nerozhodnost | Podíl jednotlivých zemí na ruském vývozu ropy | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | NATO | Internetové obchody | Kulturní výměna | Výhled hospodaření | Kolínská automobilka | Zadlužování | Nordea | MT4 Supreme Edition | Put opce | Finanční svoboda | iFX | Tržní podmínky | Index US100 | Spoření | ESMA | Cena ropy brent | Šéf ruské banky VTB | EuRoPol Gaz | Páka | Práce z domova | Bitcoin | Riziková přirážka | Index cen domů | Čínské zboží | Akciové bubliny | Růst zadlužení | Medvědí divergence | Automobilky | Gucci | Akvizice Expobank CZ | François Villeroy de Galhau | Německý výrobce | Národní loterie | Advokátní kancelář | Investment management | Barma | Inflace v Evropě | Akcie CK Hutchison | Ministerstvo životního prostředí | Kryptoměnové burzy | Konzultační firmy | Statista | Zemědělský ekonom | Alstom | Makro data | PEG | Nová lidová fronta | Nástroj | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Makléř Wood & Company | Rekordní ceny | eTrader | Prodej elektromobilů | Výsledky | Comtrade | Adam Button | West Texas Intermediate | Gold.plus | Boj s drahými energiemi | Exministr zahraničí | Genesis Capital | HUF | Společnost Norilsk Nickel | Ekonomické oživení | Obchodovanie | Krypto komunita | Analýza trhů | Depozitní sazby | Dění na finančních trzích | Hodnota kybernetické měny | Český poklad | Slabý dolar | EURCZK | Parita EURUSD | Index pařížské burzy | Zápis ze zasedání Fedu | Petr Král | Free float | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Ceny ropy Brent v EUR | Správkyně Sberbank | Hospodaření státu | Tapering | Vysoký výnos | Lula | Zdražování pohonných hmot | Dnes ČNB | Fundamentální zprávy | Inflace v Česku | Špatné výsledky | Bitcoinové peněženky | Obrovské množství peněz | Aktuální hodnota rublu | Phillips 66 | Švédská centrální banka | Vladimír Štěpán | Firma Apple | Dluhopisové fondy | Gazeta.ru | Energetická skupina | Hedgeové fondy | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Akcie plynárenských firem | Černobyl | Ruský plyn | DailyFX | EOS | Národní rozpočtová rada | Stranická volební shromáždění | ČNB Petr Král | Thorsten Polleit | CCRT | Světová potravinová krize | Supreme Edition | Licence Sberbank CZ | Sázka | Vlastní sociální sítě | COCOA | Rekordní minimum | Nio | Kurz koruny k euru | Nová data o inflaci | Státy Evropské unie | Rozdíl mezi výší úroků | Inflační tlaky | Současný trend | Kurz EUR/USD | Členské státy OPEC | Politbyro | Elektromobily | Siemens | Minulá výkonnost | Evropský výrobce letadel | Stellantis | Digitální měny | Nákupy cizích měn | Distribuce | Typ koronaviru | Transgas | Tlak medvědů | Bank of America | Cena ropy WTI | Inflace v Rusku | Volby v Bangladéši | Běloruské dluhopisy | Ruské aerolinky | Úroda | Spotové ceny | Ponziho schéma | Dennis Shen | TIM | Opatření proti koronaviru | Pochybení | Pojišťovny | Carry trade | Kurz dolaru | Ekonomická situace | Emise CO2 | B20 | Fundamentální analýza | René Remšík | Carnival | China Evergrande | Macquarie Asset Management | Petr Lajsek | Nizozemci | Broker Consulting Index | Day trading | Odhady trhu | Výrobce letadel | Sušánka & partneři | Největší primární nabídka akcií | Zajímavé akcie a ETF | Blue-chips index | Výkonnost indexu RTS | Hodnota dovozu produktů | Silný dolar | Vývoj reálného výnosu | Mzda v ČR | Australský dolar | Instrument | Fukušima | Sdružení národů jihovýchodní Asie (ASEAN) | Projekt Mediální obraz | Tether (USDT) | Zpřesněný odhad | XTB Jiří Tyleček | Finanční domy | Eutelsat | Retracement | Suroviny | Financial | Ajay Banga | Ministři OPEC+ | Uplynulý rok | Savelletri | PX Start | Evropský statistický úřad Eurostat | Cena uranu | Analytici finančního ústavu | Rozpočtový schodek Ruska | Cena zlata dnes | Přebytek bilance běžného účtu | Roku Inc | Zelený seriál | Raketový útok | Koruna | Summit G7 | Komoditní měny | Monopoly | Akciové trhy v Číně | Rystad Energy | Následky pandemie | Eli Lilly | Výkyvy na měnových trzích | Pokles investic | E15 | E.ON Distribuce | Kryptoměny bitcoin | Finanční služby | Cukr | HKEX | Recyklované zlato | Thoma Bravo | Portfolio fund | Cenový index PCE | Podnikatel Elon Musk | Deeskalace napětí | Marek Třeška | Výrazný pokles | Klíčové události ve světě | Makroekonomie | Hodnota primární veřejné nabídky | Vysoké úroky | Různé úrovně volatility | Nevyhnutelná devalvace | Commodity Futures Trading Commission | Vyšší poptávka | Měny rozvíjejících se ekonomik | Ekonomický propad | OPEC plus | EUR/NOK | Měna v Chorvatsku | SVB Financial | Raiffeisen | Analytická společnost | American Airlines | Vývoj ceny plynu | Ekonom Ifo | Tim Hortons | Tržní ceny | Lubor Lacina | Inflace v zemích Evropské Unie | Turquoise Hill | DJIA | PSA Group | Zůstatek | Bossa.cz | Deutsche Bank Securities | Proražení parity | Společnost Cineworld Group | Hypoteční trh | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Nové emise | Household Energy Price Index | Kupující | Shell | CAPEX rozpočty | Magellan Midstream Partners | Finance Bank | Finanční výsledky | Virtuální trhy versus indexace | Marex | Včerejší obchodování | Úpis nových akcií | Decentralizace | JSW Steel | OPEC+ | Hospodářská politika | Výrobce letadel Airbus | Francie | Panevropský index STOXX 600 | Pokles exportu | Stav nouze | Pandemie nemoci COVID-19 | ETF fond | Hodnota černého zlata | Riziko recese | Vývoz zdrojů energie | SAE | Záporné reálné úrokové sazby | Ekonomické události | Dopady války na Ukrajině | Futures na evropské indexy | Refinitiv Eikon | Kogas | Společnost Carlsberg | Plynovod Baltic Pipe | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | 787 Dreamliner | Guvernér banky | Cena akcií společnosti | Stabilní hospodaření | Americký výrobce | Akcie leteckých společností | Infection Management | Onemocnění | PX START | Objem exportu | Záporné ceny | Dopady koronaviru | BHS | Předseda dozorčí rady | Akcie německé společnosti | Vývoj ceny zlata v CZK za unci | Spotřeba uhlí v Evropě | Práva ke značce | Makroekonomický výhled | Objem | DMA | Propad | Greenpeace | Zpomalování světové ekonomiky | Platit daně | Vývoj těžby surové ropy | Ruská vojska | Pojišťovna EGAP | Zvyšování mezd | Asociace | Zelenskyj | Trh s uranem | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Thalery | Akcie Kazatompromu | Evropský stabilizační mechanismus | Celková investice | Ředitel ČEZ | Energetický trh | Swapová výnosová křivka | Telegram | Activision | Ostatní komodity | Obavy z recese | Applied Materials | Halifax | Očekávání investorů | Čínské trhy | Zasedání Světového ekonomického fóra | Marka | Trigger | Pokračující pokles | Těžařská firma | Výsledky firem | Výkonnost | Vývoz ocele z Indie do EU | TUI | Ochranné známky | HDP eurozóny | John F. Kennedy | Upstart | Pandemie koronaviru | CGN Mining | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Globální dodavatelské řetězce | The New York Times (NYT) | Oživení v Číně | Šéf pivovaru Carlsberg | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Předsedkyně horní komory | Vysoká cena | Worldpay | Údaje | Oslabení měny | London Stock Exchange | Pokles ceny | Účet v rublech | ECN VIP | Cenový šok | Společnost Nvidia | Klima | Dohoda o klimatu (COP21) | Inverze výnosové křivky | Energetické podniky | Politika centrální banky | Saxo Bank Steen Jakobsen | Vývoj amerického státního dluhu za poslední rok | Dovoz z USA | Klesající reálné příjmy | Shortování jako forma umění | Právo | Tuzemská firma | Asie | Depozitní sazba Evropské centrální banky | Deprese | Společnost PKN Orlen | Soukromé firmy | Skladování ropy | OMFIF | Ruský ekonom | Ceny uranových akcií | WHEAT | Šéfové států | Aktivita čínských továren | Aktivita ruských továren | Elektrické vozy | Burzovně obchodované fondy | BDO | Německá automobilka Porsche | Akcie Volkswagen | Dopady koronavirové krize | Premiér Sunak | Midstream | Report ADP | Prodej akcií | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Šéf bankovního dohledu | Odchod z EU | Výsledky společnosti | GameStop (GME) | Zdražení ropy | Americká banka | USA Donald Trump | Investice do kryptoměn | Vale | Vývoj vývozu zemního plynu | Společný podnik | KOL | Leva | Ceny plynu v Evropě | Posílení kurzu | Zdeněk Nekula | Podnikatelská nálada | Exxon Mobil | Propuštění | Sazby centrální banky | Wall Street Academy | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Aktivisté | Prodeje domů | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Fundamenty z USA | Cena akcií Tesly | Vypořádávání transakcí | Trading.com | iPhone 14 | Čínské ministerstvo obchodu | The New York Stock Exchange | Světové ceny ropy | Alibaba | Chuck Schumer | Britské tajné služby | Poptávka po pohonných hmotách | Adani Group | Zlatý index | Stablecoiny | Wealthspire Advisors | Aktivity v Rusku | mmBtu | Plyn z Ruska | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Národní měny | Jan Rožek | Malajsie | Reddit WallStreetBets | Data z americké ekonomiky | Subvence | Výsledky průzkumu | NGAS | Swingový výhled | Platba za plyn v rublech | NYSE Euronext | Regulátor | HighSky | DPA | Nejsilnější ekonomiky světa | Vládní dluh | Průzkumy | Největší ruská ropná společnost | Arnault | Strach z druhé vlny | Raytheon Technologies Corp | Shortovat | Nomura | Státní rozpočet | Hlavní indexy | CVC Capital | Barack Obama | Cizoměnový dluh | RMB | Podíl nezaměstnaných | Převodník měn | OpenAI | Kanada | Ceny cukru | Videokonference | Italský MIB index | Očekávání pro rok 2023 | Odvětví cestovního ruchu | Dlouhodobý výhled | Devizové kurzy | Světové krize | Demokraté a Republikáni | IBEX 35 | Digitální zlato | Analytici Citi | Investiční platforma | Televize CNBC | Status rezervní měny | Firma Dun & Bradstreet | CTA | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Zpomalování ekonomiky | Pevný kurz | Japonská automobilka Toyota | Důchod | MMF Kristalina Georgievová | Neural4X | AMC | Sankce uvalené na Rusko | Aussie | Zájem o dluhopisy | Gilbert Houngbo | Nárůst HDP | Ficova vláda | Uzavírání pozic | Ekonomika Německa | Pfizer | Snížit emise | Investiční společnost | Case-Shiller | TSM | Posílení amerického dolaru | Goldenburg | Britské libry | MIB index | NET4GAS | Toyota Motor | Bílý cukr | Situace v eurozóně | ZS | Velikost páky | Obchodování s akciemi | Vývoj na rozvíjejících se trzích | AFP | Covestro | Studie | Sankce na ruský ropný sektor | ARK Innovation | Offshore | Blízký východ | Josep Borrell | Emise skleníkových plynů | Dodávky ropy z Kazachstánu | Vývoj meziroční inflace v Japonsku | Investiční chování | Velmi bohatý | Investice do technologií | CME FedWatch | Moje obchody | Vesmírné akcie 2021 | Americký podnik | Poradenská firma Dun & Bradstreet | Tempo růstu spotřebitelských cen | Joachim Nagel | Akcionáři společnosti | Cena akcií firmy | Trendy růstu | Slabší koruna | Realitní skupina CPI Property Group | Škoda Group | Cena eura | Obchody | Společnost Allegro | První obchodní den | Ant | Průraz | Kansas | Cena plynu | Vývoj ceny akcií PKN Orlen | Celosvětová poptávka | Šéf německé centrální banky | London Stock Exchange (LSE) | Úřad INSEE | VHM | Premiér Andrej Babiš | Druhy ropy | Globální dění | Deficit | WOOD SPAC One | Ekonomie | S&P 500 Index | EDF | Akcie České zbrojovky | Bit.plus | Intervence ČNB | Červencová inflace v ČR | Graf | Polsko | Kolaps | Nástup amerického dolaru | Chudoba | Rio Tinto | Oživení evropské ekonomiky | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Average daily range | Aramco na burze | Francouzský ministr | Rychlost inflace | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Zbrojovka | Reakce trhu | Akcie Bed Bath & Beyond | Poptávková strana | FRA | Napětí na Ukrajině | Vyhlídky ekonomiky | Cena plynu v USA | CFDs | Kamil Boros | Masivní nákupy | Plyn | Majoritní vlastník | Státní zemědělský intervenční fond | Populární kryptoměny | Obchodování s českou korunou | Volodymyr Zelenskyj | Patrick Harker | Výdaje na podporu ekonomiky | Nabídka akcií | Globální šíření viru | Forexové intervence | Růžový diamant | Mzdy v ČR | Cenová hladina | USDRUB | AdBlue | Nová Čína | Bankéř | Jak investovat do akcií | Průmyslová výroba v Japonsku | Vodafone Group | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Omezené riziko | Akciový index | Zahraniční dluh Ruska | Digitální rubl | Kering | Carl Icahn | Americké automobilky | Ceny domů | ADBE | Akcie výrobce čipů | Pozitivní impulz | Fibonacci retracement | FTC | Výnosové křivky | HDP USA | Čínské oživení | SAIL | ABB | Wall Street Journal (WSJ) | James Bullard | Hypotéky | Pohyb kurzu | Břidlicové firmy v USA | Hrubý domácí produkt | Rothschild | Německý akciový index | Recep Tayyip Erdogan | Životní úroveň Rusů | Roblox | Btc-e | Současná situace | Lukáš Kovanda | Hráči na trhu | Nejlepší akcie | Hindenburg | Aktuální hodnoty měny | EY | Zvýšené riziko | Nájmy | tradingeconomics.com | Důvěra investorů v ekonomiku | Portfolio management | LEN | Vývoje kurzu | Promsvjazbank (PSB) | LIBOR | Finanční operace | Přijetí | Ministryně práce a sociálních věcí | Přední světoví těžaři | Mezinárodní skupina | Zasedání Bank of Canada | Marketingový trik | Canberra | Evropa | Pokles produkce | European Metals Holdings (EMH) | Nárůst cen ropy | Korelace s technologickými akciemi | Zprávy z Ruska | Vojtěch Boháč | Změny na trhu | Česká spořitelna | Oživení americké ekonomiky | Ceny akcií Ford | Jackson Hole | Premiér Kiril Petkov | Tvrdý brexit | FinTech akcie 2021 | Sulut Airways | HUF/EUR | Korporátní daně | Informované zdroje | Natland Petr Bartoň | Proinflační faktory | Vesa Equity | Ceny na čerpacích stanicích | Zájem o bitcoin | Francouzská vláda | Volby v Jižní Koreji | Údaje ministerstva | Americká ropná společnost | Prezident Volodymyr Zelenskyj | USD/PLN | OPEC | Short | Akcie NN Group | Argentinské peso | ČNB Tomáš Holub | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Burzy cenných papírů | Ukrajina | Velké americké banky | ENA | Ropná společnost | Výroba v eurozóně | Česká bankovní asociace (ČBA) | Stabilní výhled | Zelené investice | Ukončení intervencí | Bitcoin dnes | Vedení firmy | Generali Investments | Řeka Rýn | Jednání FOMC | Podvážení | Ropné kohouty | Poptávka po bezpečných aktivech | Tiffany | ETX Capital Praha | Masivní výprodeje | Lednový efekt | Ropovod Družba | Prigožinův pokus o puč | Pár EUR/USD | Specialista na online obchodování | Brent (XBR/USD) | Schlumberger | Catastrophe Containment and Relief Trust | Tomáš Vahalík | Index výrobních cen | Pokles prodeje | Egypt | CAD/JPY | Institut Ifo | Vizualizace | Johnson & Johnson | Vypnutí Nord Streamu | Kroger | Hodnota aktiv | Sázky na splácení státních dluhopisů | BYD | Title Transfer Facility (TTF) | Vývoz do Asie | Investice do nemovitostí | VTB | Fotovoltaika | Eurodolar | Omezení pohybu | EW | Poptávka po nemovitostech | Dopady na ekonomiku | KB | Medián | Zpráva o inflaci | Ekonomické ztráty | Carrefour | Akciový růst | Ústavní soud | Smíšené zprávy | Čínský dovoz | Bezpečné útočiště | Douglas Diamond | Deficit rozpočtu | Jakub Matis | Akcie včera | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Thajský baht | Cenový cíl | Cenný papír | Debata prezidentských kandidátů v USA | Železničná spoločnosť Slovensko | Export ruské ropy | Investorka | Index německé akciové burzy DAX | Maloobchod | Měna Bitcoin | Jochen Homann | Nakupovat státní dluhopisy | Lamborghini | Hodnota fúzí a akvizic | Vepřové maso | Logistika | Aktuální cena ropy | Oslabení amerického dolaru | CVC | First Republic | Nákupy zlata do rezerv | Peněžní prostředky | Zveřejněná data | Ekonomický růst v Evropě | Earnings | Růst zlata | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Spotřebitelská nálada | ATH | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Maastrichtská kritéria | Rostoucí obavy | Trump | Institucionální investor | Central Banking | Patria Finance Tomáš Vlk | Stavebnictví | Devalvace | Virus | Vývoz ruských diamantů | MRK | Online platformy | Hospodářský propad | Směnný kurz eura | Makroekonomický vývoj | Index volatility | FactSet | Dolarové likvidity | Brands | Julie Kozacková | Vir | SaxoTraderGO | Alameda Research | IMG Bohemia | SEBA | Index Ventures | London School of Economics | Pomoc lidem | Placení daní | S&P Global Ratings | Dow Jonesův index | Kurzarbeit | Booking Holdings | Finanční rok | Nastavení celní politiky USA | Foot Locker | Prohloubení schodku | ForexLive | Reuters analytik | Rezidenční nemovitosti | Index Dow Jones Industrial Average | Společnost Astra | Britský FTSE 100 | Chudé země | Bundesnetzagentur | Příznivé údaje | Skupina HARTMANN | UPS | Ruský akciový trh | Platby za plyn v rublech | Křetínský | Thomas Cook | Chránit ekonomiku | PYPL | Čínské státní dluhopisy | Silnější dolar | Technické analýzy | Italská vláda | Vyjádření premiéra | Aktéři | Jachty | Příjmy z obchodování | Čisté nákupy zlata centrálními bankami | Lesy ČR | Euroskupina | Beta | Příležitosti na trzích | Měsíční report finančních trhů | Kurz gruzínské měny | Nuevo León | Urals | Akcie čínské Meituan | Výhled na příští rok | Kapitálové zisky | Erik Bregar | Čínský prezident Si Ťin-pching | Obchodování v Asii | Zahraniční dluh | Nasdaq Futures | Alitalie | Obchodní dovednosti | CI Komodity | Zdanění mimořádných zisků | Růst eura | Změny sazeb | Šíření nemoci COVID-19 | Mediánová mzda | Komoditní šok | E*Trade | Mexiko | Stock market | High | Rostoucí trend | Směnárny | Spotřebitelské výdaje v USA | Finanční krize | Patrik Tkáč | R2G | Česká firma | Michael Saylor | Ropná krize | Equal weight | Euro dnes | Vstupy | Strop na ruskou ropu | TRMDA.DK | Sójové boby | Akcie Barrick Gold | Universal Music | Protiruské sankce západních států | Neuspokojivé výsledky | Genesis | Obchodní strategie | Načasování vstupů | Bankovní úvěry | Rystad | Měsíční data | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Hackeři | Nakoupit akcie | Energie v zimních měsících | Den nezávislosti | Kvantitativní zpřísňování | Obchodování a investování | Alibaba Group (BABA.US) | Nové těžební projekty | Index spotřebitelské důvěry | Hlavní index čínských akcií | Předčasné parlamentní volby | GBPUSD | Čeští exportéři | Groupe Beneteau | Ministerstvo energetiky | European Energy Exchange (EEX) | Obchodování s ropou | Domácí dluhopisový trh | Akciové korporace | Akcie Komerční banky | Závazky z dluhopisů Ruska | Cenotvorba | Warranty | Kyjevské investiční banky | Kiril Petkov | Ceny ropy WTI | Úplný zákaz vývozu | Rakousko | GBP/AUD | Velké změny v Rusku | Problémy se subdodávkami | Cena drahých kovů | Christopher Dembik | Těžby nerostů | Omezení COVID | Zvyšování dodávek | Dopady na euro | Turecká centrální banka | Obchodování s Čínou | Stříbro | Index pařížské burzy CAC 40 | Portu | ORCL | Ruský vyjednavač | Zhi Xin Chong | Nejbližší support | USDCAD | Nově zahájené stavby domů | Pokles cen ropy | S&P 500 futures | Euro 7 | Ředitel ING | Alexander Gabujev | Spotřebitelské ceny v Číně | BA.US | Regulátor hospodářské soutěže | Pozornost trhu | Kolaps těžby v USA | Euler Hermes | Opatření vlád | Americký dolarový index | CHF | Docomo | APAC | Tržní hodnota akcie | Constellation | Instituce | COPPER | Platby za plyn | L'Oréal | Tim Draper | Tým InstaForex | Sell the news | Budoucnost ropy | DAX (DE30) | Česká koruna | Turecko | Kakao | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | Investiční nástroje | Dopady inflace | Bitcoinové ETF | Bank of Japan | COIN | Německý stát | Ekonomiky po koronaviru | Analytik České spořitelny | Cohn Robbins Holdings Corp. | Vlna koronaviru | Průmysl v eurozóně | Guvernérka banky | OECD | Jiří Gavor | Americké objednávky | SARS-CoV-2 | Stimulační program | Čínský akciový index | Země OECD | Podnikatelská důvěra | Globální ceny | Předpokládaný růst | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Dovoz ukrajinského obilí | Vývoj akciového indexu S&P 500 | OPAP | Evropská divize Sberbank | TradeMas Inc. | First Cargo | FAANG | Renfe Operadora | Ropné futures | G10 | Růstový potenciál | Dnešní fundamenty | High Yield | Výhled cen | Daně z neočekávaných zisků | Alokace finančních prostředků | Průměrné ceny nafty | Deník El País | LNG | MF DNES | Western Alliance | Vliv na investice | Státní pojišťovna | Brokers | Burza cenných papírů | CzechToll/SkyToll | Býčí signál | Michelle Krebsová | Foreign Exchange | Libra vůči dolaru | Německý hospodářský institut | Obnovitelné zdroje | Nejistota | Vladimír Dlouhý | Počet úmrtí | Odhad růstu světové ekonomiky | Dobrá data | Jestřábí politika amerického Fedu | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Vývoj ceny zlata v USD | Samsung Electronics | Největší IPO roku | High risk | Burza v Moskvě | Ruský vývoz ropy a plynu | Rozhodnutí vlády | Guvernér ČNB Rusnok | EPFR Global | Rozhodnutí ČNB | Americké akcie | Aareal Bank | Purple Trading Jaroslav Tupý | Cla na dovoz hliníku | Južno-Russkoje | Uvolněná fiskální politika | Akcie společnosti Kofola | WirtschaftsWoche | Obchodování ETF | Endesa | Burzovní ukazatele | Impulz z Itálie | BBC | CEPS | Pojišťování vývozu | Výrazné cenové pohyby | Jen Psakiová | Spotřebitelské ceny v Británii | Ekonomická důvěra | Ekonom UniCredit Bank | Eurokomisařka | Czech Fund | Sladká ropa | Šéf burzy | Zájem o rizikovější aktiva | Trader Workstation (TWS) | Úrokové sazby Fedu | Měnový trh | Britská měna | UBS Group | Reálný účet | Zastropování ceny plynu | Futures na ropu WTI | Zastropování cen elektřiny | Dopad pandemie | Označení pro státní měnu | Řecká krize | Tuzemské banky | Váhání | MetaTrader | Ex-dividend | Tata Steel | Nový výhled | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Společnost Novo Nordisk | Kongres | Hintermeier | Prodeje dluhopisů | GBPCHF | Seznam daňových rájů | Růst amerického HDP | Investiční plány | Wonderinterest | Výdělky | LafargeHolcim | Skupina CMC | Procter & Gamble Company | Těžby Bitcoinu | Tiskový mluvčí WHO | Divize | Hrozí krach | Harry Tchilinguirian | Pozitivní vliv | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | PANW | Obchodní výsledky | Makroekonomické ukazatele | Business Insider | Náhoda | Index cen výrobců | Index Nikkei | USD/CNH | Sebastian Kurz | Ztrátové pozice | Akcie Amazonu | Bouře Cristobal | Oslabení koruny | Obchodování s korunou | Seznam Zprávy | Spot | Index CSI 300 | Vyplácení dividend | Nikolaj Šulginov | Evropská ekonomika | Ziskové marže | ex | Nejpoužívanější měny | Nákupy akcií | Rally na akciích | Rosněfť | Ministerstvo financí USA | Platby v bitcoinech | PSA | Dublin | Cena ropy dnes | Čínský statistický úřad | Americká data | Ruské ropné společnosti | Vývoj indexu volatility | Inflace v Polsku | Gascade | Investor Paul Tudor Jones | Výrobce sportovních vozů | Japonský export | European Energy Exchange | Omicron | Natland | Naše ekonomika | Krizový fond | Mimořádná daň | Bezpečný přístav japonský jen | Výsledky HDP | Indikátor RSI | Audi | Fatih Birol | Menšinový podíl | Zvýšená volatilita | Akcionáři ČEZ | Caspian Pipeline Consorcium | Nejprudší pokles | Severokorejský vůdce | Komise pro cenné papíry a burzy | Again Capital Management | Rozpočtový deficit | Kurzový vývoj | Polský premiér | Klesající tendence | NKLA.US | Opotřebovávací válka | Využití indikátorů | Americký finanční ústav | Zvýšení sazeb ČNB | Capital Markets | Americké sankce | Josef Tošovský | Cena uranu se na světových trzích | Globální ceny ropy | Equinor | Instacart | Time-Frame | Kristina Hooper | Martin Krištoff | Zhodnocení kapitálu | Růst výnosů | Obchodníci s ropou | Klíčová rizika | Propad výnosů dluhopisů | Trh s futures | Roskosmos | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | BlackBerry | Softline | Server BBC | Trh | Změna trendu | ETX | Klimatický zátěžový test | Zájem o dolar | Nárůst zásob | Kryptoměnová burza Coinbase | Politická rizika | Snížení daní | Obchodovat na finančních trzích | Snížení těžby | Komise | Růst sazeb ČNB | Komodity zlato | University of Michigan | Pád rublu | USD na EUR | Aktivita na trhu | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Crown | Interfax Energy | List Financial Times | Stefan Vegh | Obchodování se CFD | JD.com | SolarEdge Technologies | Mluvčí společnosti | Války na Ukrajině | VNG | Volby v USA | Kanadská měna | Erste Bank | Britská premiérka Liz Trussová | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Viktor Orbán | Akciový index Hang Seng | Přehled o dění na světových burzách | Zvýšení těžby | Akcie firem | Cyklus zvyšování úroků | GME | DTE Energy | Technologické firmy | Promsvyazbank | ICU | Výrazný růst | Forexové trhy | Německý HDP | Odpojení Ruska od systému SWIFT | Equity | CNN Prima News | Oznámení Spojených států | Zákaz dodávek ruské ropy | Otočení trendu | Odpojení EU od ruského plynu | Světové ekonomické fórum | Vývoj zlata | Růst cen zlata | Těžařská společnost | Nevídaná inflace | Měnová autorita | Carry obchody | Posílení domácí měny | Platební bilance | ArcelorMittal | Ptačí chřipka | Fed | Evropský plyn | Nejvýraznější pokles | Oslabování amerického dolaru | Frustrace | Šéf automobilky Tesla | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Dluhopisoví investoři | Společnost ByteDance | Strategie Ondřeje Hartmana | Podstatné kurzotvorné zprávy | Slabý americký dolar | Investování s LYNX | Ekonomické škody | Reálná hodnota | Časový plán | Bailout | Index londýnské burzy | Zakladatel | UCITS ETF | PLATINUM | Signál na akcie | Skupina ČEZ | Dlouhodobý support | Emerging Market Bond Index | Lídři EU | Korekce | Velké riziko | Tempo očkování | Klesající trend | Vývoz ropy | Burzián | Upozornění | Indexy v Asii | Ignorování globálních rizik | Akciové trhy jako celek | Velké peníze | CAT | Akcie obchodované na trhu Start | Příliv kapitálu | Akcie společnosti Meta Platforms | Rubl | Skupina Colt CZ Group SE | Drahota | Premiér Petr Fiala | Evropská solidarita | Spotřebitelská důvěra v USA | Trendline | Pozornost | Důvěra spotřebitelů | Bankovky | Sazby daně | FRA40 | Tomáš Kudla | Skupina Erste Group | United Airlines Holdings | Země EU | Finanční společnosti | Pokles českých zlatých rezerv | Kurz ČNB | Statistics | Naděje na obrat | Nové trhy | Nejnovější prognóza | QinetiQ Group | Hnutí ANO | Buffett | Money management | RBC | Obavy z ekonomických dopadů | Euroasijské hospodářské unie | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Závislosti na Číně | Arbitráže | Cohn Robbins | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Švýcarská ekonomika | Počet pracovních míst | Hospodářské výsledky firem | Akcie britské dopravní společnosti | Uvolněné fiskální politiky | Jednání OPEC | Heiken Ashi | Evropská komisařka | Lukáš Novotný | Spotřeba ropy | Výplaty dividendy | Arista Networks | Kurz forintu | Arkadij Buch | Index německých akcií | Nákupní příležitost | Finanční analytici | Prognóza IE | Závislost na ruském jaderném palivu | Pražské burzy | WISE | Banka First Citizens | Dividendové akcie | McDonald's Corporation | Výrobce čipů Nvidia | USD/NOK | Sociální síť Instagram | Automobilka Stellantis | Přežití pražské burzy | Trojité dno | Downtrend | Česká bankovní asociace | Koncern RWE | Polská vláda | Zveřejnění výsledků | Boháč | Výběry | Další rozvoj | National Australia Bank | Krize eurozóny | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Odveta | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Drawdown | Čínský koronavirus | RSBC Holding | Sankce na dovoz ruské ropy | Vietnam | RJO Futures | Výrobce luxusních aut | SAP AG | Funke | Konkurenceschopnost | Mimoburzovní obchod (OTC) | Světová banka (SB) | Dopad na trhy | Capri Holdings | Kasina | Royal Mail | S&P 500 | WeWork | Poradce České bankovní asociace | Report komodit | DISCA.US | Vysoké ztráty | Důležitá rezistence | Oficiální kurz domácí měny | Ruský kapitálový trh | Uvolňování karanténních opatření | USDT | Yellow Cake PLC | Globální recese | ICBC | Selský rozum | Nákupy dolaru | Purdue Pharma | Stock market decline | Automobilový průmysl | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Akciové indexy v USA | Zasedání MMF a SB | Oživení poptávky po ropě | MetaTrader 5 Supreme Edition | Zájem o kryptoměny | Relativní výkon | Vodafone | Soud v Tokiu | Fiocchi Munizioni | Nezastavitelný státní dluh | Yahoo | CNOOC | Edahn Golan Diamond Research & Data | Luis De Guindos | Marine Le Penová | IronFX | Electronic Arts | AYYA T1 | Ekonomický a strategický výzkum | Snížení průmyslové aktivity | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | PX Pražské burzy | Prosincová inflace | Vývoz do Číny | Swingové minimum | Bollinger Bands | EMBI | Asijské továrny | Ruské úřady | Chesapeake Energy | JDE | Dolar vůči jenu | Technické indikátory | Latinská Amerika | TopForex | Ruská invaze na Ukrajinu | Zprávy o covidu | Posílení dolaru | Uměle vytvořený diamant | Zvýšení mezd | Zájem o investice | Propouštění zaměstnanců | Export do Ruska | Situace | Philip Lane | Stock | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | ANO | Americké zásoby ropy | Apollo | Obranný průmysl | Íránská revoluce | Přenos | Růst spotřebitelských cen | IRS | Zemní plyn | NJJ Presse | Firemní investice | Volná pracovní místa | Kupní cena | Poslanci Evropského parlamentu | Forex market | Výkon společnosti | Příjmy Ruska z prodeje ropy | ProCent | Finanční problémy | Omezení kapacity | Ministři financí | Webináře zdarma | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Nedostatek paliv | VZ | WIG | Akcie banky | Technický pohled | Poměr P/E | Photon Energy Group | Japonská centrální banka | Renáta Kadlecová | Obchodní systém | Ceny zboží | Akcie Morgan Stanley | Problémy s počasím | Investiční Memento | Norlisk Nickel (NILSY) | GBP/NZD | Náklady na půjčky | Julius Baer | Primární nabídka akcií | Rating | Trumpova administrativa | Americká rozpočtová politika | Pavel Urubek | Nayib Bukele | MWh | E-commerce | Dlouhodobí investoři | Dezinflace | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | PPF Telco | Alligator | AXA | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Takata | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Shromažďování zlata | Capital Group | Miroslav Singer | Blog | Americký ADP report | Zestátnění | Credit Suisse Group AG | Ebury | Význam bitcoinu | RISE | Analytická a výzkumná společnost | Korekce na rizikových aktivech | Pražská burza cenných papírů | Tescan Orsay | Znalost | SNB | Peníze na financování | Ruská invaze | Prezident Joe Biden | Koronavirová pandemie | Akciový index Nasdaq | Vývoj na komoditních trzích | Požár zásobníku ropy | Dílčí index | WIFO | Tvrdé sankce | Hospodářský růst v Německu | Rivian | Velké banky | Black Knight | Společnost WOOD SPAC One | Microsoft | Stimulační opatření v Číně | Zásoby komodity | IC Financial Holding | Akcie roku | Suez | Trh dnes | USD/CHF | Jelena Borisenková | Wells Fargo | Příležitosti | Budoucí vývoj | Americký výrobce elektromobilů | Světová produkce piva | Borealis | Dopad na cenu | Plovoucí terminál | Kontrarozvědka | Velcí obchodníci | UNWTO | Obchodování kryptoměn | Výhodné ceny | Craig Erlam | Dluhopisy a zlato | Pokles spotřebitelských cen | Nová pravidla pro globální daň | Výběr akcií | Analýzy trhu | Media for Europe | Komise pro cenné papíry a burzu | Hodnota investic | Jaderný program | Natixis | Vládní dluhopisy | Investice do ropy | PMEF | Patria Forex | Data z USA | Evropské obchodování | Obavy z růstu inflace | Daňové úlevy | Odhad růstu HDP | SBUX | Jakub Švestka | Američtí investoři | Global Gas Analytics | MAYZUS Investment Company | Začátečník | Unijní země | Strategický partner | Dnes ČTK | Zvýšení úroků v USA | Kryptoměnový průmysl | Obchodní plány | Vláda v Pekingu | Eurokomisař | Ropná firma | Provozní zisk Škody Auto | Repo operace | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Alza.cz | Mateusz Morawiecki | Společnost Tesla | Členové Fedu | Růst tržeb | Volatility | Inflační vývoj | Forwardy | CME | Úspory | Commission | Spotřebitelská inflace | Míra inflace v Maďarsku | Akciová burza v Argentině | Tempus | Alphabet (GOOGL.US) | Defi | Shortování | Šéfové vlád | Kostolany | Akcenta | Změny cen | Srí Lanka | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Starosta Moskvy | Flat | Sell | SMA 200 | Demokratické strany | NKLA | Správci aktiv | Světová měna | Vývoj čínských zlatých rezerv | CMA | Joachimsthaler | Síla dolaru | Cohn Robbins Holdings | Výroba aut v Německu | Pohyby na finančních trzích | OKD | Měny&Sazby | Letadla | Mistrovství | Makroekonomické údaje | Finanční rezervy | Long pozice | Eurovia CS | Cybertruck | Siemens Energy | FX Forecast | ACRA | Nízká likvidita | Obchodování akcií | Kintor | Kde všude platí dolar? | Broker Consulting | Dceřiné společnosti | Obchodní instrument | Akcie CME | Kurz dolarů | LYNX webinář | Banka HSBC | Pomoc Ukrajině | Ekonomika Ukrajiny | Norwegian Air Shuttle (NAS.NO) | Peugeot | Exporty | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Krize v zásobování | Vývoj spotřebitelské inflace | Drahé energie | Brett Hartl | Alexej Mordašov | F.US | Masivní propad | JPMorgan Chase & Co. | Saxo Group | Ekonomické problémy | Důvěra | Celní politiky USA | Objem těžby stříbra | Kraken | Ruští statistici | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Markets | Vývoj eura | Odhad růstu světového obchodu | Úlevy pro chudé země | Deficit nabídky | Prosperity | Světová banka | Index Nasdaq | Trader JPMorgan | Hospodářský řád | MetaTrader 4 | FSB | Nízká letní volatilita | Solana | Alexandr Vinnik | Borgis | Mexické peso | Jaguar | Vynález lidstva | Prodej dolaru | Unce zlata | ADP report zaměstnanosti | Decentraland | Premiér Mišustin | Jair Bolsonaro | Světlo na konci tunelu | Meziroční růst HDP | Cena hliníku | Spolková vláda | Central Banking Transparency Award 2022 | Ripple | Penzijní fond | ECB dnes | Obchodování zlata | Předseda SEC | Realitní magnát | Bankovní akcie | Antony Blinken | DAO | Short obchod | Obchodní praktiky | ABN AMRO Bank | Ruské reálné mzdy | Futures na DAX | Výrobce luxusních automobilů | Příjmy z ropy | Zpřísnění sankcí | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Ministryně práce | IATA | Směřování | Stanovená cena | Hlavy států | Instrukce | ATR | Provozovatel loterií | Barbie | Oblast supportu | Společnost BlackRock | Nahdi | Historie burzovního obchodování | Obchodování na zámořských trzích | Makroekonomika | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Výbor MMF | Devalvace rublu | Agentura AP | Spotřební zboží | Nejziskovější | Soukromí investoři | Evropská banka | Nižší minima | Akcie Cameco (CCJ) | Arbitráž | Společnost XTB | Předpokládané ztráty | Portfólia | CMG | Scott Sheffield | Společnost Meta Platforms | Insolvenční návrh | Trendové linie | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Paušální daň | Vlajka | Žižlavský | Hospodářský institut Ifo | Marathon | Šířící se koronavirus | Ministr průmyslu a obchodu | Výpadky | Objem obchodů | Cenový strop na plyn | Range | Jennifer Granholmová | CFTC | RTL Hrvatska | Těžební společnost | Velké zisky | FIAT | Podpůrná opatření | Global macro | Tomáš Pfeiler | Devizové trhy | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Celkový sentiment | Telco | XRP | TD Ameritrade | Dekret | Nifty 50 | Akcie ConocoPhillips | Igor Lipsic | Point Exchange Gaz (PEG) | Internetové televize | Hlavní sezónní trendy růstu | ADR (Americké depozitní certifikáty) | Hladiny podpory | Invest | Luxusní značky | S&P Global Inc | ForexFactory.com | Společnost PPF Telecom Group | Sdružení automobilového průmyslu | Akcie ve Spojených státech | Nájemné | Pilsen Steel | Gazprom | Společnost BELVIPORT TRADING | VEON | Akcie v USA | Aerolinky SAS | Utahování měnových podmínek | Centrální banka | Call opce | Silky | Tesla Inc. | Jozef Síkela | Vývoj ceny černého zlata | Loko-Invest | Otevřené obchody | MicroStrategy | Hamás | Rozvíjející se ekonomiky | Polské firmy | Rizikové investice | Ekonomické zpomalení | Německý síťový regulátor | Riksbank | Pohyby v červenci | Inflace v říjnu | Kellnerová | Životní náklady | Andrew Bailey | Významné zprávy | Bankomaty na kryptoměny | Silný propad | Evropská unie (EU) | Deutsche Börse | Vývoj úrokových sazeb | Výkyvy kurzu koruny | Los Angeles | Federální rezervní banka | Světová poptávka | Životní prostředí | Newcrest Mining | Inflace v Británii | Investovat do ropy | VDA | Jemenští povstalci | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Analytici | Axiory Europe | Benxy | Intraday | Dopad krize | Plzeňský Prazdroj | Západní sankce vůči Rusku | Devizové intervence | Rozbor | Raymond James Financial | Řízení rizika | ING | Sektorová sezónnost | Kazachstánská vláda | NYMEX | Americký investor | Enbridge | Fondy peněžního trhu | VaR | Vývoj dolaru | J P Morgan Chase & Co | Německá vláda | Grafy | QE | Quantum Fund | Polyus | Cena akcií podniku | Fed úroky | Polský zlotý | ILO | Diamant | Měnové otázky | Odhad vývoje HDP | Raiffesen Bank International | Surové ropy | Apreciace | Uzavření suezského průplavu | Tržní sentiment | Kazachstán | Castellum | Pravidla regulace trhů | Vývoj inflace v Turecku | Naučte se obchodovat | Plány Ruska | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | Moody's | Ranní zpráva z akciového trhu | Útok na Ukrajinu | György Matolcsy | Akcie na evropských trzích | Kurzový závazek | Internetové akcie | Plány Fedu | Červnová inflace | Donald Trump | Kurz CZK | NAFTA | UBS Giovanni Staunovo | Pololetní dividenda | HNonline.sk | Německý Ifo index | Zasedání RBNZ | Čistý zisk | Odhadovaná cena | IMFC | Standard & Poor’s 500 | Vzdělávací webináře | Pozitivní zpráva | Jádrová inflace | Patrik Urban | Ruští oligarchové | Schopnost Ruska splácet dluh | Twitter | Rozsáhlé investice | Ropná pole | NXE.US | Šíření koronavirové nákazy | Akcie Aston Martin | Premiér Justin Trudeau | Směnný kurz | Kovy | Největší světový producent palladia | Dánský pivovar Carlsberg | Míra úspor domácností | Psychologie trhu | Pohyb kapitálu | Jacob Aarup-Andersen | Fluktuace | DBS | Instant Trading EU Ltd. | Harmony | Rumunsko | Největší kryptoměna | Zasedání americké centrální banky | New York Stock Exchange | Rakouská bankovní skupina | Golden Gate | Margin call | Technické problémy | Centrum | Zneužití tržní síly | Krach | Dolar (tolar) | ABN | Portugalsko | Francouzská společnost | Snížení sazeb | Vývoj indexu energetických společností | Nejnovější údaje | Společnosti | Greta Thunberg | Počítačové algoritmy | Výhled poptávky po ropě | Kapitalizace celého krypto trhu | Aktivita v ruském zpracovatelském sektoru | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Tržby Coinbase | Spotová cena | Mero | Sinopec | Royal Dutch Shell | Poptávka a nabídka | Čínské přístavy | Dopady pandemie na ekonomiku | Rozpočet | Nezaměstnanost v Japonsku | Další růst | Americká průmyslová produkce | Ojetiny | Golden Prague Hotel | Převzetí firmy Twitter | Papcel | Propad akciového trhu | Akcie společnosti Adler | Italské dluhopisy | Vysoká zadluženost | Budoucnost ruské ekonomiky | Největší zásoby | Vývozní daně | Jednání vlané hromady ČEZ | Marta Bassaniová-Prusiková | Finanční systém | Plyn z Norska | USD/CZK | Aktivity v Číně | Výrobce luxusních jachet Ferretti | Aeroflot | Jihokorejské akcie | Aktuality z komoditních trhů | Investice do akcií | CON.DE | Výroky z ECB | Denní volatility | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zpomalení globální ekonomiky | Dohoda o klimatu | Řetězec | Bezpečné útočiště pro investory | Propad akcií | Přímé zahraniční investice | Spoluzakladatel | Partnerství | Silnější euro | Hospodářský růst v Číně | ERM II | Vývoj měnového páru USD/TRY | Kellogg | Obchodní partner | Kyrgyzstán | Sankce USA | Burzovní ukazatel | S&P 500 a Nasdaq | Guvernérka ruské centrální banky | Petr Fiala (ODS) | Aukce | Bankrot Silicon Valley Bank | CME Group | Trader | Rozhodnutí EU | Pokles dolaru | Nárůst objemů | Finanční poradce | Fixed income | Globální index | Georgian Airways | Aktivita v americkém sektoru služeb | Technologická společnost Apple | Zvýšení těžby ropy | Březnová inflace | Akcenta CZ | Zavedená cla | Výkyvy v hodnotě | Dluhové krize | API | Navázání světových měn | Indonéský ministr | Neformální sektor | Rizikovější investice | Statistické metody | Asijské měny | Starwisata Air | Bullish Engulfing | Vládní fond | Vystřízlivění spekulantů | Útok ruských vojsk na Ukrajinu | Obchodování s dolarem | Akcie Pegas | Zvýšení cenové hladiny | Obchodování s bitcoinem | Indikátor ATR | Futures kontrakty | Členské státy Evropské unie | Měny navázané na komodity | Peter Hintermeier | Fúze a akvizice | Nízká volatilita | Konfluence | Pohyb trhu | Ozbrojený konflikt mezi Izraelem | Dalibor Trojek | Demokratické primárky | Jemen | Americké univerzity | Volksbank | Údaje o inflaci | Spoofing | Index frankfurtské burzy | VKontaktě | Rozsáhlé sankce | Konflikt Rusko-Ukrajina | Výroba automobilů | Skupina Sazka | Premiér Naréndra Módí | Allwyn Entertainment | Průměrná cena ruské ropy | France Info | Americký ministr energetiky | ČNB Aleš Michl | Oslabení čínského jüanu | Český premiér Petr Fiala | Sazby ECB | Mluvčí | Analytik Cyrrusu | Počet nezaměstnaných | Vývoj měnového páru USD/SEK | USA inflace | Ruská ropa | Reuters | Vlastní nemovitost | Prudký růst cen | Vývoj hodnoty | Capital Com | Přebytek zahraničního obchodu | Čínský internetový prodejce | Unilever | Konsenzus ekonomů | ETC | USD/SEK | Spolehlivost | Nástup elektromobility | Ruská tisková agentura | Antivirus | FTSE 250 | Největší evropská ekonomika | Vývoz z Německa | Asijská banka pro investice do infrastruktury | Vývoj ceny uhlí | Beiersdorf | Letadlo | ECB rozhodnutí o sazbách | Prudké pohyby ceny | Prognózy inflace | Vývoz ocele | Baidu | Londýnská burza | Ministr zahraničí | Euro-dolar | Situace na Ukrajině | New York City | QCOM | Indické společnosti | Dolar cena | Foreign Policy | Ceny kukuřice | Makléřská společnost Genesis | Dovoz z Ruska do Británie | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | KRW | CZK | Hillary Clintonová | Typ brokera | Chevron | Cena ruské ropy Urals | Formy volatility | EXANTE | Tržní pohyby v červenci | Kompozitní index | BWX Technologies | Ekonomické výsledky | Aerolinky Lufthansa | Dobré zprávy | Business as usual | Nákup cenných papírů | Podnikání v oblasti hnojiv | Chivo | Ekonomická nálada | Paweł Majtkowski | Budvar | Horní komora parlamentu | Primark | Vládní úsporný balíček | Energetická skupina ČEZ | Michael Kors | Guvernér Michl | Akcie Lukoilu | Tradingové strategie | Index US500 | Londýnské akciové burzy | Bancorp | Depozitní sazba | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Lednová inflace v USA | Rada MMF | Výrobní aktivita | Sazba Evropské centrální banky | Zpomalení růstu ekonomiky | Česká republika | Embargo na dovoz uhlí | Vývoz plynu do Evropy | Výstupy | Maďarská ekonomika | Společnost Kantar | Akciový index Dow Jones | Dominance dolaru | Klaas Knot | Souhrnný index | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Jiří Cihlář | Evropská automobilka Volkswagen | Overbalance | Rolování | Měny zemí | Rekordní maximum | Palo Alto | Rostoucí ceny komodit | Zásoby ropy ve Spojených státech | Cyklus růstu | Guvernér švýcarské centrální banky | Libra šterlinků | Primární emise | Předseda | Přebytek rozpočtu | Energetický sektor | Air France | Rheinmetall akcie | Golar LNG | Plán vlády | Finanční trhy dnes | TXN | Doporučení | Přírodní katastrofy | Plynovod Jamal | Zahájení ruského útoku na Ukrajinu | Putinovo vyjádření | Zavedení cenového stropu | City Index | Pšenice na burze | Splácení dluhu | Akciový býčí trh | Zahraniční společnosti | Cinemark | Neue Zürcher Zeitung (NZZ) | Vývoz zlata | Utahování měnové politiky | Report komodit a indexů | Obchodník s ropou | Deficit veřejných financí | Růst ceny | Ruský plynovod | Portfolio manager | Deutsche Boerse | EFES | Meziroční míra inflace v Rusku | Bývalý prezident | Společnost Allwyn Entertainment | Uzávěry dolů | Akcie energetických podniků | Temelín | Inflace zpomaluje | Pedro Sánchez | IFAD | Americké banky | Velký problém | Chipotle Mexican Grill | Analytika | Obchodujeme | Růstový impuls | Fiskální balíček | Luxusní auta | Ekonomické vztahy | Ceny kovů | Petrohradské mezinárodní ekonomické fórum (PMEF) | Singapurský dolar | Širší index amerických akcií S&P 500 | Likvidita a volatilita | Splatnost | Vývoj měnového páru EUR/RUB | Lagardere | Tištění peněz | J&T | Nálada spekulantů | Anglo American | Douglas McWilliams | Nákup měnových párů | Míra inflace v Evropské unii | Traders | BASF (BAS) | Kurz USD/EUR | Výkon světové ekonomiky | Projekce centrálních bank | Vytvořený diamant | Unijní ministři | Společnost Meta | Ekonomická recese | Axis | Trans-Pacifik | Marek Dospiva | Růst české ekonomiky | Kirill Tremasov | Performance | Makro | Italský ministr hospodářství | Jáchymův důl | Silná data | Commodity index | Lukáš Raška | Arlington Asset Investment | Fond kvalifikovaných investorů | Ceny stříbra SILVER | Roční výkonnost | Ropovody a plynovody | Praní špinavých peněz | Pozornost obchodníků | Boeing | Media for Europe (MFE) | Politická krize | Společnost TPA | Newmont | Nezávislý obchodník | Živý komentář | Akcie BASF | Vstup na burzu | Příkaz | PINS | Twitterové účty | Investiční plán | Volby USA 2020 | 2022 stock market decline | Bankovní vklady | Daniel Beneš | Příjmy a výdaje | Roční výnos | Merrill Lynch | Nižší růst | Podílové fondy | Záporné sazby | Floating | Organizace ADP | Bernie Sanders | Měny rozvíjejících se zemí | Hydroelektrárny | Vitol | Prime | Akcie Chinese Estates | Supercyklus | Fotbalové kluby | Společnost Walmart | Brewin Dolphin | Trading Economics | Rychlý růst | Americký dolar dnes | CGN Power | Pivovar | Corpay | Ceny paliv | Multitasking | Ukrajinské hřivny | Hromadění zlata | Ruské dluhopisy | Ceny v průmyslu | Market update | Postmates | T-Bill | Empresa Media | Shanghai Composite | Fiskální stimul | Evropské banky | SLR | Americký dolar | Ukrajinské krize | Gregory Miller | Pokles dovozů | Libra | Šéf Gazpromu | TLTRO | Koronavirová krize | Prostor pro pokles | Obezřetná měnová politika | Akcie ruských firem | Cherry Lane | Otevření Číny | DraftKings (DKNG.US) | xPartners | Der Tagesspiegel | Opatření centrálních bank | SOCAR | Zvýšení základní úrokové sazby | TOP 09 | Linda Yaccarinová | Akcie ČEZ na pražské burze | Di Maio | Ztráty peněz | CFD | Nafta Industrija Srbije (NIS) | Cena termínového kontraktu | Institut pro makroekonomii | Index HEPI | Vedení centrální banky | Smrskflace | Dluh firem | Nová data | Dopad na ekonomiku | CL | Open | Evropská unie | Gruzínská vláda | Emise dluhopisů vlády | Cena akcie | Realizace zisku | Velké technologické firmy | Růst ceny zlata | Koupěschopnost | Souhrnný čistý zisk | Silnější support | Chicago Mercantile Exchange | Fiat Chrysler Automobiles | Cenové akce | Auchan | Přední technologické firmy | Populismus | MRNA.US | Vlastníci jaderných elektráren | Prezidentské volby v USA | ČEZ Daniel Beneš | Zvýšení cel | Vývoj peněžního agregátu M2 | Tok investic | DOT | Jaderná energie | Covidová krize | Analýza trhu | Legenda André Kostolany | Akcie Nikola Motor | Špatná fiskální politika USA | US100 | Zvýšení základní sazby | Wunderlich Securities | Ministři energetiky EU | Financovat | Pomoc ekonomice | Expirace | Omezení cestování | Premiér Denys Šmyhal | Kontrakt | Příprava | Dílčí index ropy | Čínské měny | Vivek Dhar | Oslabení kurzu | Řecko | Statistický nástroj | Kurz EUR/CZK | Nejobchodovanější měnový pár | Krypto | BRICS | Madeta | Finanční instrumenty | Konjunkturální průzkum | Moderna (MRNA.US) | Problémy ruské ekonomiky | Dodávky ruské ropy do Číny | Panické výprodeje | Aligator | Nejnižší ceny ropy | Německá centrální banka | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Cvičení | Nálada investorů | Green Deal | Jednání o brexitu | Ruský vývoz ropy | Oblasti rezistence | Válka o ropu | Kartel OPEC | Průměrná hrubá měsíční mzda | Problém EU | FDIC | MRO | Americké ministerstvo obchodu | Nynější krize | Ukrajinská Chersonská oblast | ČNB Vojtěch Benda | Západní firmy | Angela Merkelová | Nákaza virem | Ruský Yandex | TSLA | Generali Investments CEE | Oslabování akcií | Forex kalendář | Investice do palladia | Epidemie onemocnění | Hong Kong Exchanges and Clearing | Ambice Ruska | Deglobalizace | Čínská alternativní taxislužba | Opel | Dluhové úlevy pro chudé země | Alibaba Group | CFD obchodování | FOREX | Šéfové firem | Lael Brainardová | Objem zlata | Nezávislý názor | CVVM | PIRA | Podnikatelská aktivita | Nový rekord | Vývoj událostí | Investiční příležitosti v roce 2020 | Německá ocelárna | Bankéři z Fedu | Vývoj USD | Náměstek ministra financí | Invaze | CFD DAX30 | WFP | Situace ve Spojených státech | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Akciový boom | EZJ.UK | Nová mutace koronaviru | Severomořská ropa | Finanční centra | Refinitiv | Globtrex | Viceprezident | Vesa Equity Investment | Plodiny | Americký vládní činitel | PEPSICO | Poskytovatelé indexů | Americký průmysl | UEC.US | Uniles | Metallinvestbank | Krungsri Bank | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb | Rozpoutání války na Ukrajině | NIKL (NICKEL) | Belviport | Státní svátek | Konec cenové války | Larry Fink | Spotové ceny elektřiny | Zvýšení inflace v ČR | PPF Telecom | Over-The-Counter | Český hrubý domácí produkt | Odchod z Německa | Vybírat zisky | Zpětný pohled | Ranní nadhoz | Bloomberg TV | Miliardy švýcarských franků | Cena | Silné oživení | BNP | Automobilka Toyota Motor | Michal Macenauer | Zastropování plynu | Chipotle Mexican Grill (CMG) | RTS index | Kitco Metals | Investiční banky | Květnová inflace | Putinův nový dekret | Důvěra v eurozóně | ETX Capital Brno | Vývoj české ekonomiky | Lend | Finanční rizika | Mario Draghi | Vývoj peněžního agregátu M2 v USA | Napětí na finančních trzích | Odpor | Swiss Life Select | Steen Jakobsen | Předstihové ukazatele | Dopady pandemie covidu | Akcie společnosti Disney | Analytik J&T | Ronald Ižip | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | Prudké zdražování | Vývoj léků v USA | Zpracování uranové rudy | Členství v NATO | Kryptoměnové společnosti | AUD/JPY | WisdomTree | Cointelegraph | Arabica | ASML Holding NV | Silný trh | Nárůst výnosů | Objem peněz | Uskutečnění obchodů | Sumitomo | BYND | Spready | Týdenní pivot | Air | Snižování úrokových sazeb | Akcie dnes | Růst ekonomiky eurozóny | Sulejmání | Káva | Economic | Hypoteční banka | Globální rizika | Naleziště surovin | Ztráta | Kdy Rusko zbankrotovalo | IG Markets | Vývoj hrubého domácího produktu | Americký Úřad pro energetické informace | Ceny akcií | Izrael | Financování vlády | Defenzivní akcie | Inspirace | Skupiny PPF | Strategie Avastu | Achimov | Huawei Technologies | Měna v Kanadě | Údaje o indexu spotřebitelských cen | CVX | Producent ropy | Mezinárodní investoři | Huayou Cobalt | Vlastnit akcie | Světové centrální banky | Purple Trading Petr Lajsek | Dění na Ukrajině | Životní úroveň | S&P500 | Cushing v Oklahomě | Šéf Naftogazu | Royal Bank of Scotland | Miroslav Novák | Francouzský prezident | EBay | Federal Reserve | Philip Lowe | ITA Airways | Dolar k japonskému jenu | Telekomunikační společnost | Dluhy | Společnost Rohlik Group | Ruský trh | Saúdskoarabská síť lékáren | Americký index S&P 500 | LEAG | Vývoj cenové hladiny | Orbán | Čínská ekonomika | MUFG | Ázerbájdžán | Jak vybírat akcie | Vklady Rusů | Patterny | Ceny | Pokles úroků | Vyšší úroky | Defenzivní tituly | Prudký pokles | Koronakrize | Technologie | Magazín Der Spiegel | Rostoucí klín | Opce | Index nákupních manažerů | Standard Chartered | Eurobondy | Energetická krize | MetaTrader 5 | Alfred Kammer | Hypoteční sazby | JPMorgan Chase & Co | Finální odhad | IDEX | ČNB | Šíření viru | Volby na Islandu | TSLA.US | Devizoví obchodníci | Wood and Company | Změna režimu | Zvýšená volatilita na trzích | Telecom | Belt and Road | Poptávka po zlatu | Energetická společnost ČEZ | VW | A220 | Nobelovy ceny | Akcie Microsoft | Invaze v ekonomice | NÚKIB | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Italský výrobce luxusních jachet | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Gazprom Export | Offical Monetary and Financial Institutions Forum | Ceny zemního plynu | Peníze z prodeje akcií | Ranní zpráva | Zprávy o měnové politice | Zajímavé příležitosti | Pokles | Global Times | Sankce Západu | Roční maximum | Politické napětí | Těžba ropného kartelu OPEC | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Contango | Boeing (BA.US) | USDIDX | ČEZ na pražské burze | eToro Index piva | Panda | Ceny komodit | Předcházení konfliktům | Těžaři | MGM | Ukrajinský premiér Šmyhal | Spotřebitelské ceny v Česku | Vyšší ceny | Vládní koalice | Překoupený trh | IG | Vývoj akciového indexu Nasdaq | UEC | Životní pojišťovny | Souhrnná hodnota | Pojišťovnictví | Zahraniční investice | Setkání OPEC | Czech Media Invest (CMI) | E-mini | Nový meme stock | Zpomalující růst | Premiér Giuseppe Conte | Výběr zisků | Obilniny | DNR a LNR | Útlum aktivity | Primární nabídky mincí (ICO) | Kalendář tento týden | Margin | Rusko a zlato | Guvernér Fedu | Ruský ropný sektor | Nálada na trzích | Odpojení od ruských energií | Společnost SOCAR | Blesk | Globální inflace | Nvidia | Čínské akciové trhy | Španělský premiér Sánchez | Peníze z vrtulníků | Dolar | Nové vedení | Makroekonomická situace | Obchodní spory | Ruský ministr financí | Rating AAA | Vývoj akciového indexu | Ultra Electronics Holdings | Růst hlavních ekonomik | Příležitosti na měnách | Varšava | Next | Internetové monopoly | Biogen | Těžba v USA | Polská ekonomika | ConocoPhillips | USDCZK | F1 | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Podíl českých potravin | Polský prezident | NYT | Guvernér australské centrální banky | Extrémní bohatství | Prudký růst inflace | Historická data | Investiční služby | Štěpení akcií | Společnost Twitter | Centrální banka Nového Zélandu | Ropné firmy | Easy Jet | Tamas Varga | Pandemie covidu | Akcie Rivian | Finance Group | Vyšší riziko | Solární panely | Gala | Vinci | Situace v Německu | Apollo Global Management | Energetický regulátor | Identifikační kód | Dolarové páry | Bilance běžného účtu | IMF | BioNTech | Jackpot loterie | Turek | Caprock Risk Management | Pojišťovna VIG | Mattoni | Americké společnosti | Výrobní závody v České republice | Zisky rafinérií | Druhá největší kryptoměna | Finančnictví | Průměrný příjem | Závazek | Hodinky | Komodita | Ukončení dodávek plynu z Ruska | Nákupy ruských cenných papírů | Mosaic | Oslabení ukrajinské hřivny | Charles Schwab | Jan Vejmělek | Švýcarská centrální banka | Hedge | Vývoz ropy a plynu | Ebury G10 FX Forecast | Large Cap | Vliv na obchodování | Setkání centrálních bankéřů | Cenové minimum | Neuznávané republiky | Pokles výnosů dluhopisů | Rezervní měna | Index RUS50 | Royal Caribbean | Těžby ropy v Kanadě | Švédsko | Vystavení riziku | Bitcoin (BTC) | Koruna dnes | Poplatek | Růst HDP | Nárok ČEZ vůči Gazpromu | Vlády Evropské unie | EUR/HUF | Zemědělci | Maloobchodní tržby | Rabobank | TradeCentrum | Devizový účet | Investoři do akciových fondů | Point Exchange Gaz | Euro vůči dolaru | Lego | Sudán | Další růst úrokových sazeb | Porovnání vývoje akciového indexu | KNF | Zajištění bezpečnosti | FTSE | Elliott | Zeebrugge Beach (ZEE) | CARA | Největší ropný areál světa | Celní úřad | Závislost na americkém dolaru | Obchodujte akcie | Zvýšení produkce | Světové měny | Jacob Rothschild | Mercedes | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Ruská státní těžební společnost | Rychlý pokles cen ropy | Tržní očekávání | Index ISM | Skupina Gazprom | Tiger Team | Carlyle | NTT | Deliveroo | Počet fúzí a akvizic | Snížení závislosti na plynu z Ruska | Štěpán Hájek | Chrysler | Velké korporace | Akcie RHM.DE | Ontario Teachers' Pension Plan | Zisky dolaru | Ministr zahraničí Kuleba | DoorDash | Covidové restrikce | Americká ekonomika | Návratnosti investice | Hewlett Packard | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Komodity ropa | Neinvestovat | Rijád Salamí | Indexy v Číně | NVDA | Credit Suisse Group | FIS | Akciové alokace | Svět investování | Kurz koruny | Nedostatek surovin | Dluh USA | Avatar | Akcie spoločnosti | Počet žádostí o podporu | Důvěryhodnost | Americký trh | Ruská státní těžební společnost Alrosa | Akciový index PX | Americký výrobce letadel | Britská společnost Cineworld Group | Maďarský premiér | Allegro | Obchodník | Kurz eura vůči dolaru | HDP Německo | První globální platidlo | Webináře | AAA | Ekonomická aktivita v USA | Zakladatel FXstreet.cz | Situace na ropě | IKEA | Čepro | Situace na trzích s energiemi | NOAA | Portfolio manažer | Akcie týdne | Odhady ekonomů | Akcie s LYNX | Cena kakaa | Vývoj LNG kapacit | Pozitivní výsledek | Čínský růst | Proces platby za plyn | Rijksdaalder | Výkyvy cen | Plynárenská společnost | 737 MAX | PHIA | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Ferrexpo (FXPO.UK) | Mezinárodní sdružení pro swapy a deriváty | Čínské burzy | Tellurian | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Global Advisors | Dividendová sezóna | MRNA | Nižší zisk | Investec | PVM | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Negativní dopad | Organizace spojených národů | SMA 20 | Ceny obilovin | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Data z reálné ekonomiky | Vývoj produkce kartelu OPEC | Google | Společnost Binance | TRIM Kapitál | Index producentů ropy a plynu | Cheniere Energy | Hodnota majetku | Market Analyst | GATT | Nová Hedvábná stezka | Americká centrální banka (Fed) | TUI (TUI.DE) | Dluhopisy | Blue chips | Bitcoin a další kryptoměny | BoE Andrew Bailey | Ekonomické vyhlídky | Asijské země | Omezení pro pohyb kapitálu | Vytrvalost | Růst mezd | NTR.US | Regulátoři | Obchodovaná společnost | CF Industries | Finanční sankce uvalené na Rusko | Fundamentální ukazatele | ISM indexy | Tempo poklesu | ISIN | Odpojení EU od ruských energií | CPI index | Blue-chip | ROE | Remdesivir | Fortune | Návrat uhlí | Evropská centrální banka | Endesa SA | Překoupené úrovně | Nabídka firmy Whoosh | Akcie společnosti Asos | BHS Timur Barotov | Index cen | Klimatické faktory | David Marášek | Thajsko | Produktovod IKL | Rostoucí ceny plynu | Německý ministr financí | Dow Jones Industrial Average | Dodávky plynu do Evropy | Paypal Holdings | Generální tajemník NATO | Slušné zisky | Stock picking | Nejnovější zprávy | Platební systém SWIFT | Odklad splácení | Neshody OPEC | Hlavní indikátor | CAPITALS | Index PX | Čínská vláda | Dobré obchody | Salvador | EBIT | Vánoce | Objem devizových intervencí | Předpověď počasí v USA | Daně | Kryptoměnový gigant | Růst americké ekonomiky | Výrobce léků Pfizer | Rozšíření produkce | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Ceny ropy Urals | Piper Sandler | Obchodní zásoby | Mitsubishi | Kristall | Lídři | News Corp | Dnešní cena ropy | Moneta | Automobilka Renault | Tradingové webináře zdarma | Vyšší úrok | Inflace v červenci | Spotová cena zlata | Zdeněk Hřib | Krok Moskvy | Investment Management | Pivot | Cena za akcii | Akcie Schlumberger | Mutace koronaviru | Statut | Hasan Rúhání | Aircraft | CFD akcie | Štěstí | Rizika | Kryptoměna | ECB | Hyundai Motor | Sport | EU Tibor Navracsics | Mezinárodní organizace práce | Nákup akcií | UxC LLC | Impérium | Rozvojová banka | Epidemiologické situace | Výhled české ekonomiky | Close | BAT | Růst cen nemovitostí | Tim Taylor | Pracovní trh | Lee Hardman | Inflace v Turecku | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Dominantní postavení dolaru | Vývoj inflace | Omezení cen plynu | Český stát | Krach burzy FTX | Růst výroby | Ekonomicky vyspělé země | Dealer | Coinbase | Zásoby ropy v USA | Burza Coinbase | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Žádosti o podporu v USA | Argentina | metodologie | Zákaz obchodování s Ruskem | SaxoStrats | Česká ekonomika | ECN | Jackpot | Dovoz z Číny | Vyplácet dividendy | Dopad na hospodářství | Institucionální investoři | Intervenovat na devizovém trhu | Ázerbájdžánská centrální banka | Momentum | Pandemie nemoci | Kurzy eura | Logistická krize | Období zvýšené inflace | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Ekonomický institut Ifo | British Airways | Akcie Shell | Skupina OPEC | Horší data | Marketingová komunikace | Kurzy | Příjmy společnosti | Valdis Dombrovskis | CBOE | Fond | Německá kancléřka | LGES | Nepokoje v Kazachstánu | Regionální konflikt | Těžba skupiny OPEC | Evropský systém | Konsorcium | Měna zlotý kurz | Martin Vrecion | Workshop | Finanční prostředky | Čína | Začátek summitu | Schůzka FOMC | Vývoj ceny ropy WTI | Soudní spor | Tchajwanská firma | Prezident Vladimir Putin | AB InBev | Telenor | Růst zisků | Vývoj měnového páru USD/NOK | Zisky | EPCG | SNY | Cena kryptoměny | Pokles průmyslové produkce | Velký růst | Emisní povolenky EU | HICP | Amazon Jeff Bezos | Černá Hora | Evropské akciové indexy | Licence Sberbank | Partners | Federal Reserve Bank | Caspian Pipeline Consorcium (CPC) | Konsensus | Sázkové kanceláře | Realitní fondy | FCA | Index producentů ropy | Společnost Livesport | Oslabení kurzu koruny | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Kentucky | Deklarace nezávislosti USA | Zákaz hlubokomořské těžby | Daňová sazba | Tokijská burza | Activision Blizzard | Index tokijské burzy | Primární veřejné nabídky (IPO) | Ekonomické údaje | Aktuální prognóza | Obchodovat ropu | EUR/RUB | Současné ceny | Šokující předpovědi Saxo | Propad cen komodit | Platformy pro obchodování | Henning Gloystein | BNP Paribas | Půjčky v dolarech | Conference Board | Konsenzus | Nevýhody | Historické rekordy | Akcie Boeingu | Společnost DoorDash | Zátěžový test | E*Trade Financial | Obchod s ropou | Výše úrokových sazeb | Oligarcha | Ruský fond přímých investic (RDIF) | Fox Business | Clemens Wohlmuth | OTP Bank | EURIBOR | Ceny palladia | Pozitivní korelace | Globální ekonomika | Raiffeisenbank Helena Horská | Výhody globalizace | BKS Express | Intervence na devizovém trhu | Směřování trhů | Počet žádostí o bankrot ve Spojených státech | Rostoucí bankovní vklady | Kopírovat úspěšné obchodní strategie | AMEX | Spekulativní pozice | Statistiky americké Univerzity Johnse Hopkinse | Průmyslové firmy | ISSF | COST | ACEA | Mayzus | Thomas Jordan | Alpiq | Bitcoin Cash | Employment Cost Index | GRMN | Čínská média | Identifikovat trend | Rozpočtový schodek | USD/TRY | Summit G20 | Swap | Anomálie | Miliardy eur | EK | Míra inflace v ČR | Šmejc | TUI AG | Výnos desetiletých dluhopisů | Francie a USA | Výrobce luxusních jachet | Renfe | Vývoj HDP | Oklahoma | Obrovské ztráty | Chatbot | Jestřábí hlasy | ISM | Cena kobaltu | Benchmarky | Úroda obilovin | BarthHaas | Nákupy Fedu | Robert Kiyosaki | Přehled kurzů | Ranní okénko | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | Voda | NBP | Nižší ceny ropy | Benjamin Netanjahu | Deutsche Bank (DBK.DE) | Členské země eurozóny | Situace na trhu práce | EPGC | Starbucks | Embargo na dovoz ruských diamantů | Francouzský index CAC 40 | American Express Company | NATGAS | Energie v Evropě | Skok v ceně | Strategické partnerství | ThreeArc | Kenneth Waltz | Supporty | Toyota | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Ukrajinský premiér | Delta Air Lines | Počet fúzí a akvizic v Evropě | Tuzemská inflace | Prodej ropy | Peníze pro Ukrajinu | Francouzský statistický úřad | KLM | Měnový pár EUR/GBP | Ratingové agentury | Technická analýza ETH/USD | Manuál | Režim devizových intervencí | Investování do Bitcoinu | Společná měna | Ruský útok | Mezinárodní spolupráce a řešení | Cena severomořské ropy Brent | Cena zlata | Vývoj cen ropy | Pšenice | Agentura MTI | Electricite de France | Ruský velvyslanec | Fiskální stimuly | Bukele | Trading systém | OSN a NATO | Rozvojová banka zemí BRICS | Vývoj ceny pšenice WHEAT | SPAD | Geopolitická nestabilita | Státní plynárenská společnost | Verbální intervence | Obchodníci | Světové obchodní organizace | Zastavení výroby | Hodnota rublu | Hedge fondy | HSBC | Pullback | Množství peněz | Zasedání Bank of England | Vývoz do Kazachstánu | Zvýšení ceny | CBRT | MAAE | Ruská vláda | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Největší stříbrná loupež | Nové těžby ropy | Federální rezervy | Hodnota dovozu produktů a surovin | Conseq | Falcon | Investro.com | Internetová společnost Google | Marks & Spencer | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Vysoká poptávka | Snižování rizika | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | Americké hospodářství | Vývoj ceny ruské ropy Urals | Uvedení na burzu | Výkonnost akcií | Zinek | Euro STOXX | Trinity Bank | Fincentrum & Swiss Life Select | Dolarová aktiva | Vývoj ceny evropského zemního plynu | Nerealizovat malý zisk | Flash Crash | Dlouhodobé dluhopisy | IPO Instacart | Breakout | Očekávaná recese | Rusko-ukrajinský konflikt | Turecký prezident | Měsíční objem intervencí | Silnější kurz | Hegemonie | HG měď | F-35 | Tamás Varga | Pojištění vkladů | RRR | Evropští ministři | Pádivá inflace | Henry Kissinger | Program nákupu státních dluhopisů | Navýšení kapitálu | Epidemiologická situace | Hongkongský index Hang Seng | Největší ropná firma | Hospodářská krize | Konflikt Rusko/Ukrajina | Růst cen | Spiegel | Bull | Liberty Ostrava | Vývoj výstavby nových bytů | Index Russell 2000 | Velikost účtu | Rating vyšší | Společnost Chevron | Spekulace na růst | Měna v Rakousku | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Drahé kovy | JMMC | Historické pohyby | Propad ropy | Freeport-McMoRan | Vyšší sazby | Open Society Foundations | Vrcholy | Elektrotechnický koncern | Ředitelka | Dluhový strop | Indikátor | Nornickel | Tudor Investment | Tempo růstu CPI v USA | Moskva | Uranium Energy Corp | RSI | OctaFX | Guvernér japonské centrální banky | Marshall Gittler | Toyota Motor Manufacturing | Vývoj zlatých rezerv v Rusku | Tree Energy Solutions | Forward | Dovoz oceli | Měnová politika | Vysoké inflace | Jihokorejská automobilka | Růst cen zkapalněného zemního plynu | Akcie Apple | Odmítnutí dohody o snížení těžby ropy | Rheinmetall | SPX500 | Jaderné války | Asset management | Platební krize | PMI ve výrobě | Alokace | Nedostatek zakázek | Delaware | Klimatický zátěžový test ECB | Býčí trh | Závislost na Rusku | MSCI World | Saxo | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Rusko-Ukrajinská krize | Energetické trhy | Repo sazby | Zlotý kurz | Björnar Tonhaugen | Americké akciové trhy | Dash | Zavádění digitální měny | Vega | Tržní síly | Indexy pohyb | Pád cen | Alexej Besprozvannych | Avalanche | Dnes na trzích | IFO index | ČEZ Ladislav Kříž | Statistici | Financování | Akcie Uranium Participation | Analytik Portu | Futures na kávu | Obavy z globální recese | Úroková sazba v USA | Index pražské burzy | Letecká společnost | ČSÚ | Akciové obchodování | Altcoin | Snížení ratingu | Air Bank | Burzy v Hongkongu | Akciový stratég | Bernstein Research | Zasedání RBA | Epiq AACER | DPH v Německu | Ursula von der Leyenová | Index inflace | Akcie Walmart | Etherea | Fitch | Nissan Motor | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Burza v Argentině | Internetové společnosti | Historická minima | Ocean Wall | Výrobce čipů | Zákaz vývozu do Ruska | Omezení dodávek | Výhled USA | Akcie Nikola | Stres | Nastavení měnové politiky | Hodnoty měny | Měnový index | Rainbow (RBB.UK) | GMT | FND | Nálada spotřebitelů | Stavební spoření | Tržní kapitalizace firem | Rezervy | Odliv zahraničního kapitálu | Kurz hřivny | Barel ruské ropy | Americká lehká ropa | | Bayraktar | Photon Energy | Philadelphia Fed | Spirit Airlines | Turecké liry | Objem čínských investic | Čínský mezibankovní platební systém (CIPS) | Prodávající | Honeywell | Chmel | Abhijit Banerjee | Pokles ekonomiky | Překoupení | ERA | Slušný zisk | Vysoké dividendy | Státy G20 | Cena palladia | Růst světové ekonomiky | Napadení Ukrajiny Ruskem | PIF | Růst úroků | BDI | Zavedení vlastní měny | Finance | Ceny pšenice WHEAT | Honduraská prezidentka | Pozastavení obchodování | Mráz v Texasu | Investice do bitcoinu | WBA | Peer-to-peer | EURGBP | Možnost diverzifikace | Dividenda | Zisk Škody | HSBC Trinkaus | Nižší kurz | Oslabení japonského jenu | Republikáni | Město New York | Odraz ceny | USDJPY | Konsolidovaný čistý zisk | Trh s diamanty | FTX sídlo | Tovární objednávky v Německu | Czechoslovak Group | Těžby kryptoměn | Průměrné ceny benzínu | Technická analýza ceny zlata | Sankce západních států | Švýcarská národní banka | Znovuotevření Číny | Zprávy z USA | Akcie Starbucks | Globální poptávka | Inflace v ČR | BlockTower | Cenový propad | Islámské dluhopisy | Zdražování energie | Investiční poradenství | Systém obchodování | Poptávka | Technologické inovace | Janus Henderson | Artemis | Expobank | Měnové stimulace ekonomiky | Růst spotřebitelských cen v Německu | Express | Jihokorejské společnosti | Sankce Evropské Unie | Dostatek energie | Aktuální technická analýza | Lulo Rose | DISH | Index Exportu | Akcie Gazprom | Banka Morgan Stanley | Electricite de France SA | Běloruský rubl (BYR) | Ruská agrese | Americký regulátor | Mercedes-Benz | Ropa WTI CFD | Otevírání ekonomiky | Báze | Zlepšení ekonomického výhledu | Zkoumání volatility | Nákup ruské ropy | Počet bankrotů | Konec kurzového závazku | Globální hrubý domácí produkt | Zvýšení základního úroku | Obavy o poptávku | Psychologie | Volby do Evropského parlamentu | Ruský RTS index | Line | Akcie aerolinek | Mezinárodní turistika | Kvanefjeld | EGAP | Guvernér | Tempo inflace | GLEN | Nálada na globálních trzích | Poptávka po ETF | Strojírenské firmy | Hodnota amerického dolaru | Globální trhy | Premiér Babiš | Ropovod CPC | Šéf firmy | Dukascopy Europe | Rozpočtové politiky | Vysoká likvidita | Ceny suroviny | Capital | Eduard Nejezchleb | ICE | Očekávání trhu | Gregg Smith | Morrisons | Sezónnost v rámci týdne | Nvidia (NVDA.US) | Elektrovozy | Cisco Systems, Inc. | FT | Cenový graf | Expobank CZ | Petrus | Australský premiér | CIA | Meziroční inflace v ČR | Odklon od rizikových aktiv | Thajský bat | Podíl Číny | Výsledek zahraničního obchodu | Denní pokles | Jedno euro | Bulharsko | TA3 | Vývoz LNG ze Spojených států | Kancléř Olaf Scholz | Obavy ze stagflace | Exekutivní příkaz | Ženevské konvence | Louisiana | Cizí měny | Akciové fondy | Recesia | Christopher Waller | Maďarská měna | Výrobní aktivity | Objem aktiv | Peter Bukov | Německý index DAX | Uzbekistán | Ziskový poměr PE | Průměrná mzda | Pierre Moscovici | Katharina Buchholzová | Růst japonské ekonomiky | DNO | Dolarové sazby | Mali | Tržní hráči | Malé podniky | Distillate inventories | Obchodovat | Korelace měn | Dnešní čísla | Ruské dodávky plynu | ÚKZÚZ | Ostatní kryptoměny | Pivotní body | Přijetí bitcoinu | PSX | Oil inventories | Potomac Research Group | Beyond Meat (BYND.US) | EUR/MWh | Zvýšení inflace | Deutsche Welle | Microsoft Corp | Kvóty na těžbu ropy | Spotřebitel | Nick Lawson | JPMorgan Chase | Separatistické regiony | Nebraska | Producent zlata | SolarEdge | Potravinová krize | Čínské rafinerie | Pokles akcií | Shell Plc | Mexická vláda | Colt CZ Group | Německé vládní strany | Navýšení cel | Výplata dividend | Hospodářský růst | CFD broker | Snížení úroků v Číně | Bitcoinové sítě | Analytik J&T Banky | Kalendář událostí | Technologický vývoj | UniCredit SpA | Vydělávat peníze | Vlastní kapitál | Carrier | Prezident Fedu | Podporované platformy | Tržní sazby | Nové rekordy | Výkyvy na trzích | Kurz měny | Největší americká banka | Elvira Nabiullinová | XTB Štěpán Hájek | Finanční podniky | Posílení eura | Parita | Korekční fáze | Fibonacciho úrovně | Sociální síť | Správy devizových rezerv | Nová makrodata | John Glen | S&P/Case-Shiller | Americké státní dluhopisy | Bernard Arnault | Odhodlání | Konec války na Ukrajině | Uzavření trhů | Zisk a tržby | Zlaté rezervy Ruska | Vývoz plynu | Inflace v Maďarsku | Banky | Palo Alto Networks | Akcie technologických firem | Kryptoúvěrové společnosti | Bankovní rada České národní banky | Růst produktivity | Prohloubení deficitu | Akcie Gamestop | Směnárna | Technologický Nasdaq | Dluhová krize | Prezident OPEC | Afghánistán | Soběstačnost | WTI | Bohumil Trampota | FinTech | PacWest Bancorp | Společná evropská měna | Avio | Sony Group | Hrozba recese | Standard & Poor's 500 | Covid v Číně | ETF fondy | Resistance | Leasingové společnosti | Generální ředitel ČEZ | Evercore ISI | Bod | Nakupovat zlato | Jak vnímat volatilitu? | Miliardy korun | Stavební výroba | Výhled růstu české ekonomiky | Dlouhé knoty | Koncentrace | Počasí | Český vývoz | Podmínky na trhu | Reporty | Rozpočtové deficity | Akcie americké společnosti | Zpřísnění finančních podmínek | Jan Hamáček | Ozbrojené složky | Shares | Pákistán | Restrukturalizace dluhu | Zisk společnosti | HDP Ukrajiny | Ferrexpo | Raiffeisen Bank International | Medvědi | Hrubý domácí produkt Německa | Silnější koruna | Kapitálové trhy | Poselství o stavu unie | Otvírání hranic | Americká pravidla | RBNZ | Akcie Norlisk Nickel | Naftogaz | Bloomberg Economics | GfK | Obchodovat s měnami | Coface Barometr rizik | Paládium | AMGN | Softwarová společnost Microsoft | Nejlepší uranové akcie | Nadměrné výkyvy kurzu | Macao | Index MOEX | FRED | Kryptotrh | Pokladniční poukázky | Protocol | Online trading | Martin Klouček | Úrokový diferenciál | Globální obchodní válka | Vlastní investice | Obchodování dnes | Co bude | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Jihokorejská společnost | Pivovar Heineken | Data PMI | Získané peníze | Obchodník s chmelem | Zvýšené úrokové sazby | Eva Davidová | Analytik trhů | Únorová inflace | Chladná zima | Obchodování CFD | Správkyně Sberbank CZ | Wüstenrot | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | BOFIT | Čínské obchodní praktiky | Vydávání dluhopisů | Andrea Enria | Měnové kurzy | Výsledky makroekonomických statistik | Skupina Colt CZ | Ropa (XBR/USD) | Marihuanové akcie | Dreamliner | Pokles podnikatelské aktivity | Úroková sazba v eurozóně | Akcie Torm (TRMDA.DK) | RBI | Tokyo Electric Power Co Holdings | Vývoj tržní ceny plynu | Důležitost dolaru | Bitcoinové a blockchainové akcie | Drahá ropa | Predikce vývoje | Veolia | O2 CR | Narušené dodavatelské řetězce | Vývoz diamantů | Americká měna | Měna na forexu | Vyšší daně | Aliance | Uchovatel hodnoty | Světové události | Investoři do zlata | Pracovní síla | Nord Stream | Úrok z dolarových dluhopisů | EMU | Revalvace | Platforma MetaTrader | Vzestup amerického dolaru | Ruská vládní strana | Fidelity Funds | Neue Osnabrücker Zeitung | Tweet | Podíl zahraničních investorů | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | ArcelorMittal Ostrava | Americký miliardář | Tesla (TSLA.US) | Zájem o akcie | Tony Sycamore | Pokles zásob | Christine Lagardová | Kurzy Česká spořitelna | Justin Trudeau | Analýza dat | OCI | Ziskovost | Zkapalněný zemní plyn | Zpřísňováním měnové politiky | Příležitosti ke zhodnocení peněz | Payrolls | Tradition Energy | ICIS | Zadlužení firem | Sdružení výrobců automobilů | Bankéři | Poslanecká sněmovna | Kasym-Žomart Tokajev | Video | Barclays | Diverzifikace portfolia | Nejslabší růst | Sázet | Podnikání | Zahraniční firmy | Leo Express | Cena ropy | Vývoj kanadského dolaru | HKComp | Porušení zákona | Grünheide | Nejlepší internetové akcie | Plán firmy | Mezinárodní standard | Aktéři mezinárodních vztahů | Akcie Hewlett-Packard | HDP v ČR | Jaderné elektrárny | Japonská společnost | Obavy trhu | Růst inflace v USA | Nižší výdaje | Bohemia Interactive | Inflace | Problémy | Zájem o riziko | Advanced Micro Devices | Ocel | Recese světové ekonomiky | Walgreens Boots Alliance | Společnost Unilever | Obavy z koronaviru | Měny regionu | TSM.US | Spotřeby plynu | Kiyosaki | UTC | Cena diamantů | Drobní investoři | Inflace ve Velké Británii | Změny klimatu | ABC | Producenti plynu | Značné riziko | Vývoj měn | Státní dluh Běloruska | Kupón | Cena akcií Didi | Marže | Han Tan | Využití kapacit | Účet platební bilance | DAWN | Petr Bartoň | Planeo Elektro | Akcie bank | ROCE | Fiskální politika | Renault (RNO.FR) | SpaceX | Domácí měna | Vývoj indexu volatility VIX | Obchodní partnerství | Německá ekonomika | Royal Bank of Canada | Statistiky z trhu práce | Klesající trendová linie | Hlavní akciový index | Státy EU | DAX | Zlato a stříbro | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Technology | Akcie O2 | Šéfka německé diplomacie | HDP | Sankce na ruskou centrální banku | Zavedení záporných úrokových sazeb | Diskont | Tisková konference Fedu | Republikánské prezidentské primárky | Koruna zpevnila | I-Trader | Předběžné výsledky | Svatý grál | Capitalinked.com | Trh kryptoměn | Mark Elenowitz | Bill Gates | Oživení globální poptávky | Trading pohled | Infineon Technologies | BloombergNEF | Projevy centrálních bankéřů | Akcie těžařů stříbra | Dotace | Oživení ekonomiky eurozóny | Odhad růstu ekonomiky | Dovoz uhlí | Tadawul | CCJ.US | Analytik Wood and Company | Prosus | Televize Netflix | Index bank | Národní bezpečnost | Kurz USD | Mluvčí Raiffeisenbank | VEB.RF | Důvěra v Německu | Odchod zahraničních firem z Ruska | Zprostředkovatelé | Recenze | Alphabet | Struktura | Dovoz a vývoz | Daňové zatížení | Vývoj ceny slunečnicového oleje | Vedení společnosti | Měnové kurzy euro | DKNG | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Členské státy | Vydání zprávy | Vypínání internetu | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Turistika | Ceny niklu | Těžba kryptoměn | Kybernetické měny bitcoin | Emmanuel Macron | Jüanová aktiva | Lehman Brothers | Renaissance Capital | Firma | Vývoj měnového páru USD/CNY | Ekosystém | Akcie u LYNX | Rozpočtový deficit Ruska | Asset alokace | Zasedání měnového výboru | Vzrušení | Německý kancléř Olaf Scholz | Zbrojovky | Jaký je výhled? | Delta Airlines | Signály | Omikron | CSI China | PCE inflace | Apple Arcade | Alternativní taxislužba | Největší vítězství | Těžařské firmy | Reálné příjmy | Mezinárodní sdružení pro swapy a deriváty (ISDA) | Analytik Timo Emden | Spotřební daně | Micron Technology | Vysoké zisky | Brokerská společnost | Tweety | Aktivita investorů | Ruské dodavatelské řetězce | Odhad cen ropy | Prodejní aktivity | Průmysl a stavebnictví | EU a NATO | Lira | Devizový trh | Autoritářské vlády | Načasování | TJX | Boeing Co. | Akcie evropských bank | Pokles cen akcií | Poptávka po zlatě | Prezident Světové banky | Analytické zprávy | Měny považované za bezpečné | Vyšší inflace | Dovoz ruského plynu | Jens Klatt | Analytik Edward Soya | Hospodářské otázky | Největší americká kryptoměnová burza | Výrazný růst cen ropy | Vliv volatility na obchodování | Snížení úrokových sazeb v USA | Počet zahájených bytů | Futures na ropu | Utažení úrokových sazeb | Obchodní válka | Keystone XL | Rafinérie | Index DAX burzy | Erste | Lot | USA a Čína | IHS Markit | Royal Capital Club | Obchodování akcie | Ropa | Indie a Čína | Statistiky | Peněžní zásoba | Ekonomické recese | Obchodní centra | Kukuřice (CORN) | Liz Trussová | Nejpoužívanější měny světa | Ether | Newsweek | Výrobce videoher | Byznys | Podílník | NJJ | Pivovary | RISK-ON | Embargo na ruské diamanty | Ekonomická rizika | Raketový růst | Blizzard | Znovusjednocení země | WTI (OIL.WTI) | Punto di Scambio Virtuale | China Telecom | TTIP | Index moskevské burzy RTS | Unian | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Ladislav Bartoníček | Korporátní dluhopisy | RBC Capital Markets | XM.com | Vzácné a průmyslové kovy | Pfizer/BioNTech | Intradenní trading | Monetární politika | Růst ceny GameStop | Čínský index | Europe 1 | Manufacturing PMI | SAP | Empire State Index | Dluhopisové trhy | Nákupní euforie | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Analytici z Wall Street | AMAT | JPM | Obchodování s komoditními futures | Plyn přes Ukrajinu | Institut pro fiskální studie (IFS) | Diverzifikovat | Historický vývoj indexu amerického dolaru | COP21 | Litecoin | Oslabuje dolar | Spolkový statistický úřad | Tesla Motors | FX | Dnes Wall Street | Těžba titanu | Index PMI | Global Markets | Ben Bernanke | Předsednictví EU | Ekonom | Propad HDP | Steve Jobs | Společnost JPMorgan | Pojistka proti inflaci | Debata | Země s největšími stříbrnými rezervami | Energetické firmy v Evropě | COIN.US | Část ruského dluhu | Maďarský HDP | Situace v Hongkongu | Světové finanční trhy | Nový typ koronaviru | Proof of Stake | Kalendář ekonomických událostí | Wagnerova skupina | Mobilizace | Michal Stupavský | Demo účet | TUP.US | Deutsche Bank | Vysoká rizika | Michael Bucella | Primárky | RUB | Sergej Rjabkov | MPSV | Krize eura | LGBTQ | Tým RoboMarkets | Pohonné hmoty v ČR | Američané | Kurz | EU a OSN | Market | Americká Federální obchodní komise | Referendum | Výstup z obchodu | Americký PMI | Akcie Alphabet | Investiční cíle | Ekonomka | Home Credit | Měna v Norsku | Bělehrad | Koš hlavních světových měn | Raketový růst ceny | Růst kurzu akcií | Martin Klass | Forexu | Bitmain | Tomáš Holub | Expirace opcí | Používání kryptoměn | Vývoj ceny niklu | Nezaměstnanost mladých | Nancy Pelosiová | Problémy s dodávkami plynu | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Bloomberg Commodity Index | Tyson Foods | Kurzy.cz | Úrokové sazby České národní banky | Realizovat zisk | Unicredit | Spekulace na pokles | Ropa a Plyn | Uranium Energy Corp. | Růst akcií | Bývalý šéf | Spolek The Royal Capital Club | Volby v Senegalu | Tvrdé sankce Západu | VanEck | Světová válka | BMO Capital Markets | Zajímavé pohyby | Gazprom Media | Federace vlastnictví zaměstnaneckých akcií | Valné hromady | Pokles výnosů | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Andrej Babiš (ANO) | CNOOC Ltd. | Bali | Zničení poptávky | TASS | Ceny domů v USA | Analýza EUR/USD | Akciové tipy | Hugo Boss | Akcie padají | Mateřská společnost | Cebr Douglas McWilliams | Naše prognóza | Nyrstar | Rozkolísaný | Měnový převodník | Objem dovozu | Telefónica | Polská měna | Francouzská centrální banka | Cenné papíry Berkshire Hathaway | UST | Horizon | Americká Komise pro cenné papíry | Nejlepší výsledky | Zájem o riziková aktiva | Měna v Turecku | Finančník George Soros | PERN | Restrikce | Komisí pro cenné papíry a burzy | Neomezené množství | Zavedení cel | Merck | Optimismus | Coinbase Global | Thomas Schäfer | Facebook | Rozhodování | Předkrizové úrovně | Snížení spotřební daně | Plynárenská a ropná společnost | Inskol | Indická rupie | Uranium Participation (U) | Alexandre de Juniac | Cena ropy klesá | Geopolitický fundament | Futures trading software | Hliník | Downstream | Předvídatelnost kurzů | DBK | Obchodování ropy | Růst dolaru | Produkce ropy a plynu | Akcie v roce 2021 | ONS | Ceny pšenice | Forex.com | Britské referendum | Liberty Steel | BH Securities | Vývoj indexu S&P 500 | Vývoj německého akciového indexu | Krize v eurozóně | Skleníkové plyny | Vrcholní představitelé | Emden Research | Daně z těžby | LMT.US | Dolarový dluh | Býčí vyhlídky | BBB- | Největší obchodníci | Indický premiér | Oracle | Profit-Target | Akcie podniku | Medvědí scénář | Zelená ekonomika | Ukrajinská města | Světová obchodní organizace | Povolení dovozu | Burger King | Gruzínská měna | Úspěšný týden | Francouzský CAC 40 | Globalizace | Nákupní korekce | Poptávka po čipech | Zúčtování plateb | Nikolaj Tokarev | Investiční banka Goldman Sachs | Nárůst zisků | Crispin Odey | Banka Jefferies | Break/Even | Vývoj ceny kávy | Binární opce | Příliv ropy | Mt Weld v Austrálii | Costco | Ropné dodávky | USA | NortonLifeLock | Deficit státního rozpočtu | Indexové trhy | Kukuřice | Jednotná měna | Fibonacciho retracement | Martin Gürtler | Zimbabwe | Důležité fundamenty | Washington Post | Půjčky od MMF | Investujte | Tempo růstu HDP | Britská ministryně | Nejhorší výsledek | Reserve Bank of New Zealand | Prodej starších domů | US.500 | Nezisková organizace | Měď | Prezident USA | Eskalace rusko-ukrajinské krize | Nezaměstnanost v ČR | Lék proti covid | HCBV | Burzovní debut | Ekonomický institut | Očekávání německých exportérů | Konzervativci | Proinflační | ETX Capital zkušenosti | Asie a Tichomoří | Železnice | Objem amerického dluhu | Vývoj zásob plynu v USA | Gigafactory | BMO | Stock Spirits | Dodávky suroviny | Libanon | Sweet Crude Oil | Index londýnské akciové burzy | Boj s koronavirem | Negativní vývoj | Konglomerát | Mosaic (MOS.US) | Bezpečné dluhopisy | Průzkum společnosti | ANZ | Prohlášení guvernéra Rusnoka | Rozvíjející se trhy | Westpac Banking | MOS.US | Krach SVB | German Gref | Fundamentální pozadí | Akcie na pražské burze | Odchod z Ruska | Vývoj ceny ropy WTI v USD | Euro | Yield | AUD | Jeffrey Halley | Akcie Schlumberger (SLB) | Bod zlomu | The Times | Politické rozhodnutí | Datový kalendář | Janney Montgomery Scott | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Čas na nákup | Rada ČNB | Dnešní report | Tržní manipulace | Caixin/Markit | Reakce zlata | LVMH | Reputace | Červená čísla | Plyn (NATGAS) | SGD | Martin Sklenář | IONWAY | Binance | Kyjev | Trading pro začátečníky | Běžné obchodní vztahy | Vývoj indexu DAX | Server CNBC | Mezinárodní dluhopisy | Rosnano | EuroStoxx50 | Absence regulace | Federální rezervní banky | Oscilátor RSI | Přední těžaři | Commodity | OsMA | Trh se zlatem | Agentura DPA | Dominion Energy Inc | Podhodnocený | China Development Bank | Breakout Trader | Doložky nejvyšších výhod | Mnoho ziskových obchodů | Pohyby ceny | Index S&P/ASX 200 | Šéf pivovaru | Podíl firem | Německá průmyslová výroba | Akcie na Wall Street | Kurz franku | Vleklá válka na Ukrajině | Napjatá situace na trzích | Tenza | Počet obyvatel | Clemens Fuest | Pegas Nonwovens | Domácí data | MALL | Greg Kelly | Cena niklu | Aktuální konsenzus ekonomů | Oscilátory | Přerušení dodávek ruského plynu | Odhad vývoje hrubého domácího produktu | Dolarové úrokové sazby | Capitalinked | Risk | Společnost Lufthansa | Apellis Pharmaceuticals Inc (APLS.US) | Predikce | Dodávky ropy | Fibo | Německý vývoz | NEST | Ropný šok | Ruská vesmírná agentura | Íránská ropa | Plynárenský gigant | Akcie Netflix | DG | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Daniel Yergin | Propad cen akcií | Nejlidnatější země světa | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Úřad práce | Akcenta Miroslav Novák | Bank of New York Mellon | Hospodářské noviny | VK (VKontaktě) | Kypr | Zahraniční kapitál | Citigroup | Aerolinky Ryanair | ASX 200 | Toyota Peugeot Citroën Automobile | A. Kostolany | Softbank | Nordgold | Soud v Německu | Rozkolísanost trhu | Kontrakty na ropu WTI | Evropský blok | Jaroslav Povšík | Čínský vývoz | Radim Krejčí | Globální zásoby suroviny | Ruská firma | Ruský fond přímých investic | Dividendový výnos | Christine Lagarde | XBR/USD | Mnichovský ekonomický institut | Sony | Graf komodity Ropa WTI | Certifikace | Index VIX | Obchodování s emisemi | Andersen | LME | Hospodářství | MIB | Hlavní akciové indexy v USA | Chytré sankce | MFF | Čínský export | Japonský Nikkei | Stagflace | Africké země | Akcionáři ruského Gazpromu | Pražský index PX | RHM.DE | Amcor | Výnosy státních dluhopisů | Firma JSPL | Největší česká mlékárna | Bašár Asad | Abkajk | Indikátor důvěry | Konkrétní nejlepší akcie | Poskytování hypoték | Etoro | Vývoj nákupů zlata centrálními bankami | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Měnový stratég | Cíl výnosu | EV | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Inflační cíle | Novatek | JSPL | Míra nezaměstnanosti v Británii | EBITDA | WEI | FXstreet.com | Turów | Prigožinovi povstalci | Německé podniky | Zastavení dodávek | Obchodovat na forexu | JP Morgan | Ohlédnutí | Krach na burze | Zpomalení růstu | Obchod | Poradce premiéra Andreje Babiše | Mezinárodní banky | Obchodní aktivita | Nálada na Wall Street | Mezinárodní vztahy | Andrzej Duda | Vladimir Medinskij | Ukrtransnafta | Růst ekonomiky | Devizový kurz | Vývoz do Německa | Zákaz hlubokomořské těžby nerostů | Vývoj kurzu eura | Navýšení úrokových sazeb | ROIC | Ekonom Jan Švejnar | Průmyslové podniky | Wales | Clean Energy Ministerial (CEM) | Průmyslové ceny | Finanční analýzy | Santa Claus Rally | Vývoj na akciových trzích | Program OMT | Banka JP Morgan | ArcelorMittal Nippon Steel India | Fiat měny | Akciové portfolio | MSCI Inc | Uzavření továren | Ekonomika Slovenska | Kvalita aktiv | LPL Financial | Automobilka Škoda Auto | LOW.US | Uniper | Státy s největší produkcí stříbra | MFE | Největší zisk | Labouristická strana | Zastavení těžby kryptoměn | Ceny pohonných hmot v ČR | ROI | Mimoburzovní obchod | Belgická vláda | Majors | Rýn | Thierry Vircoulon | Hlavní ekonomka | Ranní komentář | Kam investovat | EUR/CHF | Setkání lídrů | Christian Klein | Zemní plyn (LNG) | Ranní glosa | Nárůst nezaměstnanosti | Setkání ministrů financí eurozóny | Oddělení forexu | Rozhodnutí Bank of England | EZtrader recenze | Kapitalizace bitcoinu | Čínská měna | Import průmyslových kovů z Ruska | Plánované obchody | Akvizice Twitteru | Obchodování OTC | Ztrátový týden | Intermediate | Bollingerova pásma | Soud v Karlsruhe | Kommersant | Dolování na Měsíci | Globální akciový index | Nižší ceny | Zbigniew Rau | Společnost ExxonMobil | Vítězství nad inflací | Zisková marže | EU | HCOB | PEP | Holding Agrofert | Ekonomická krize | Ekonomická expanze | Casinos Austria | Redukce | Slabé euro | Rozpis odsouhlasených těžebních škrtů | Cenové stability | Timo Emden | Zasedání ECB | Gamble | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Aplikace Robinhood | Společnost British Airways | Take-Two Interactive | WIZZ.UK | Powellovy komentáře | Zakladatel fondu | Nizozemský pivovar | Akcie v Saxo Bank | Poptávka po dolaru | Portfolia | Fresenius Medical | AirFrance-KLM | Transakční náklady | Akciové trhy v Asii | Převis | Růst průměrné mzdy | Akcie Chipotle Mexican Grill | CETIN | Conseq Investment Management | Precedens | Zahraniční ekonomická aktivita | Holdingová společnost | Kurz domácí měny | NN Group | Obchodované instrumenty | Náhrady za SWIFT | Komerční banka | Expert | Deutsche Lufthansa | Přístup ke kryptoměnám | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Dopady koronavirové pandemie | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Spolupráce Moskvy a Pekingu | Index výrobní aktivity | Energetické firmy | Teplé počasí | Prodeje akcií | Taro Aso | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Počty nových případů | Súdán | Společnost Seznam.cz média | Živé semináře | Aktivity v eurozóně | Europol | Členské státy EU | EPFR | Server Meduza | xStation 5 | Gate | Odklon od fosilních paliv | Úroveň rezistence | Týden na akciových trzích | Světové poptávky | FXTM | Televize Sky News | Eskalace konfliktu na Ukrajině | OvalX | Americké ceny | Riziková prémie u koruny | Regulace kryptoměn | Rezervní fond | Samsung | Recese | Nový lék | Index strachu | ZNGA | Fondy kapitálového trhu | Výzkumný institut | Index relativní síly (RSI) | Nejsilnější zbraně | Začínající tradeři | Indická vláda | Zoufalství | JD Logistics | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Celosvětový růst | Britské kapitálové trhy | Vyjádření představitelů | Inflace v Německu | Soukromé investiční společnosti | P/E Ratio | Sam Altman | Kazuo Ueda | Irské aerolinky Ryanair | Emisní povolenky | USD/HUF | Německé aerolinky | Mzdový růst | SPIEF | Ekonomická realita | Ropný gigant | ASML | Alokace investičních portfolií | Globální indexy | Švýcarský frank | Renault | RBOB | Vyhlídky eurozóny | Německý ZEW index | Bank of Canada | Turistické sezóny | Čisté krátké pozice | Capital Partners | Výprodeje na akciových trzích | Chuť riskovat | GameStop akcie | Virtuální měny | Erdogan | Obchodní smlouvy | Těžba dřeva | Import průmyslových kovů | Zmeškat příležitost | Ruská státní plynárenská společnost | CZK/EUR | Baltic Pipe | Systém Mir | Růst globální ekonomiky | ING Bank | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Propad daňových příjmů | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | NZDUSD | Výhled na rok | VET | SEC | Situace na Blízkém východě | Hlubokomořské těžby nerostů | Společnost IHS Markit | Akcie Applu | Inflace ve světě | Agentura Interfax | Společnost EDF | Hargreaves Lansdown | Džidda | Eskalace konfliktu | Aktuální situace | Nižší DPH | Burzovní indexy | USD/CAD | Penta Real Estate | Největší propad | Výrobní index | Catastrophe Containment and Relief Trust (CCRT) | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Tencent Holding | Aktuální stav | Měna euro | Sekce měnové | Index francouzských akcií | Moskevská akciová burza | Pivovar Carlsberg | Lowe's Companies (LOW.US) | Miliardy | Sev.en | Akcie ukrajinských firem | Pokus o puč | Zasedání ruské vlády | Petr Kellner | Spekulace | Denní graf | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Manažerka | Ekonomičtí experti | Globální finanční krize | Produkce zemního plynu | Růstový trend | Ropa roste | Ekonomický výzkum | Irské aerolinky | Nokian Tyres | Silný support | Barel WTI | Štěpán Křeček | Nové kryptoměny | Fosilní paliva | Americké burzy | Hodnota indexu | Realitní společnosti | Internetové firmy | Bulharská vláda | Globální pandemie | Daňové reformy | Český statistický úřad (ČSÚ) | Měnové trhy | Nizozemský pivovar Heineken | Sazka Group | Mazars | Know-how | Dceřiná firma | Japonský Nikkei 225 | Ochrana před inflací | Diversity Capital | Těžit kryptoměny | Power Machines | Ruský hliník | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Důležitý support | Pozitivní trendy | Skupina CZG | Jaderná elektrárna | Měnové politiky centrální banky | Ministři | ETN | Prudký propad | FX intervence | ERM | EUR/SEK | Vývoz ropných produktů | Cla na dovoz čínského zboží | Změna politiky | Barel ropy WTI | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Balance | OSF | Ekonomické teorie | KBC | Nízká cena ropy | Matěj Široký | NOVACYT | Prodeje existujících domů | Komentáře Fedu | Mondelez | Porušování autorských práv | Negativní nálada | Dostatek likvidity | Transparentní | Substituce při výrobě elektřiny | Klíčoví spojenci | Popularita jaderné energie | Redwire (RDW.US) | Výroby elektromobilů | Kurz eura | David Cameron | Pin Bar | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | EASA | Objem investic | Exprezident | Nexo | Bitcoinový ETF | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Vláda Spojených států | Kontrakty na uran | Postavení dolaru | Pips | Investoři a obchodníci | Regulace trhů | Next Finance Vladimír Pikora | Helicopter money | Swapová křivka | Ottawa | ARM | Silné inflační tlaky | Centrální banka USA | Dlužníci | Goodyear | Čínské indexy | Bezpečnostní strategie | Ruské devizové rezervy | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Maršal Rokossovskij | Ekonomické analýzy | Nikkei225 | WisdomTree Nitesh Shah | Britské národní loterie | Firemní dluhopisy | Ekonomický poradce | Silné euro | Dieselgate | Polská průmyslová produkce | Polský akciový index | Závislost na Číně | TRIM Alfa | Uznání nezávislosti | Kurz eurodolaru | Bělorusko | Patria Finance | Elysejský palác | Americký internetový obchod | Ceny energií | Společnost Cineworld | KPMG | Lufthansa | Hospodářské vyhlídky | Kryptoměnový trh | Spotřebitelské ceny v eurozóně | WTI ropa | Graf indexu S&P 500 | Makléřské firmy | Americké indexy | Zátěžový test ECB | Washington | Globální HDP | Profesor ekonomie | Dávky v nezaměstnanosti | Hospodářský růst v Rakousku | Unipetrol | Wegovy | Nikola Motor | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Státní převzetí aktivit firmy | Investice Rusku | Ratingová agentura S&P | Výkon dolaru | Vývoj důvěry v ekonomiku | Ceny potravin | Gloystein | Lenka Kalivodová | Podnikatel Hájek | Michael Nowak | Poptávky po dolaru | Politická nejistota | Uniswap | Spotový VIX | Korea Heavy Industry& Development | Syntetické diamanty | Přebytek bilance | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | Desetileté dluhopisy | Index FTSE 100 | Půjčovna kryptoměn | FOMC minutes | Balík pomoci | Společnost Allwyn | Měnový kurz | Ali Akay | Summit v Bruselu | Finanční skupina | Vývoj těžby ropy v USA | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Kazatomprom (KAZ.UK) | Dosažení dohody | Eugal | Válečný zločin | Břidlicové ropy | Základní sazby | Ekonomická opatření | Írán a Rusko | Polská centrální banka (NBP) | Obchodovat s kryptoměnami | Brent (OIL) | Ekonomka Raiffeisenbank | Indický ministr | Japonský premiér | Dluhy českých domácností | Likvidita trhu | Zvyšování rizika | Cena elektřiny na burze v Německu | Ruské ministerstvo hospodářství | Türkiye Petrol Rafinerileri | Růst ceny ropy Brent | Čínský průmysl | Úspěchy | Analytik Komerční banky | Novorosijsk | Ruská plynárenská společnost | Norský ropný sektor | Akciový trh v Hongkongu | Úrokové sazby | Kiwi | Malé ruské podniky trpí | Další kryptoměny | Vývoj dluhu americké federální vlády | Buy the dip | Swingové maximum | CBOT | Evropský průmysl | IC Group | Vygon Consulting | Dovoz z Ruska | Fundamentální výhled | Averze vůči riziku | Vyšší volatilita | Atlantik | Prezident Donald Trump | USDCHF | Denní změna | Durace | Členové kartelu OPEC | Silná poptávka | Sázková firma GVC | Průmyslové zboží | Kostolanyho první spekulace | Multi-Asset obchodování | CySEC | Zvýšení cen ropy | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Cena surové ropy | Tržní aktuality | Advance | Snížení závislosti na plynu | Předpokládaný vývoj | Časopis Central Banking | Index PCE | OSN a WTO | Čerpání ropných zásob | Zisk ČEZ | Kurz bitcoinu | Potravinová a energetická krize | Dodávky zemního plynu | Ceny slunečnicového oleje | Ruský bankrot | Jonáš Mlýnek | STAR | Vládní deficit | Technologický sektor | OSN | Soud | Seznam brokerů | Investice do infrastruktury | Eskalace napětí | Kotační výbor | Saudi Aramco | Společnost ČEZ | Komunita | Pšenice na burze v Chicagu | Ukončení válečných zločinů | WTI Crude Oil | Společnost Yandex | Fresenius SE | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Studie EU Tax Observatory | Henry Hub | Výrazný pohyb | Booking | Předpovědi Saxo Bank | Fond národního blahobytu | Cristobal | Nákaza koronavirem | Plánování | Euro posiluje | Blockchain | Boje na Ukrajině | Cena elektřiny | Oslabení akcií | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Hodnoty VIX | Kanadský dolar | Politické riziko | Bankman-Fried | Peter Piatetsky | Snižování počtu zaměstnanců | Pozitivní výsledky | China Mobile | PMI indexy | Soukromé podniky | Sterling | Co jsou mezinárodní konflikty? | Předpovědi | Prodeje ropy | České zemědělství | Představitelé centrální banky | Pěstování plodin | Údaje z Číny | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Martin Novák | Světové produkce | Vyhlídky americké ekonomiky | Skupina Smartwings | Koncern Sony | Evropské zlaté rezervy | Mluvčí Kremlu | Mince | Analytické společnosti | MATIC | VDMA | Facebook Ireland | Ruské televizní stanice | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Vývoj ceny platiny | Izraelská vláda | Zásoby ropy | Americké volby | Barry Bloom | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Evropské méně | Allianz Trade Dalibor Trojek |