Pondělí 17. června 2024 18:04
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster

Gemini

img

Apple na tiskové konferenci WWDC24 představil novinky, mezi nimi je i nová umělá inteligence

11.06.2024 Americká technologická společnost Apple představila v rámci každoroční konference pro vývojáře řadu novinek, mezi nimi je například nová umělá inteligence, kterou společnost nazývá Apple Intelligence.
img

66 % společností v ČR naskočilo na vlnu AI a plně ji využívá nebo to brzy plánuje

11.06.2024 AI vytvoří více pracovních míst, ale největší brzdou je odpor zaměstnanců ke změnám a vysoké náklady.
img

Google a jeho potenciál růstu v roce 2024

05.06.2024 Google, součást skupiny Alphabet, stále potvrzuje svou dominantní pozici na trhu vyhledávačů a investoři mají důvod být optimističtí. S výrazným růstem akcií a strategickými investicemi do obnovitelné energie ve Finsku, Alphabet vykazuje silný růstový potenciál. V tomto článku se podíváme na současný stav a budoucí výhled pro tohoto technologického giganta, analyzujeme klíčové faktory ovlivňující její úspěch a posoudíme, jaké kroky Alphabet podniká, aby si udržel své vedoucí postavení na trhu.
img

Powell uklidňuje investory: Nasdaq uzavřel na rekordním maximu, přičemž se zaměřil na cenový index

16.05.2024 Nasdaq dosáhl během úterního uzavření nového historického maxima, přičemž také indexy S&P 500 a Dow znamenaly zisky, protože komentáře předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella uklidnily investory před zveřejněním důležité zprávy o spotřebitelské inflaci, jež se očekává ve středu.
img

Google posílí v USA svůj vyhledávač o generativní umělou inteligenci

15.05.2024 Výsledky vyhledávání na Googlu se nyní budou zobrazovat ve formě odpovědí napsaných technologií generativní umělé inteligence (AI) nad odkazy na webové stránky. Je to největší změna ve vyhledávači od jeho vzniku. Služba bude od tohoto týdne dostupná všem uživatelům v USA. Oznámil to na konferenci pro vývojáře generální ředitel Googlu a jeho mateřské firmy Alphabet Sundar Pichai.
C:\fakepath\umela-inteligence.jpg

Podle analýzy se investice do umělé inteligence letos přiblíží HDP ČR

08.05.2024 Investice světových firem do umělé inteligence (AI) se budou letos dál zvyšovat a na konci roku mohou dosáhnout šesti bilionů korun, což se blíží hrubému domácímu produktu ČR. Ten loni činil 7,3 bilionu Kč. Vyplývá to z analýzy investiční společnosti XTB, kterou má ČTK k dispozici.
img

Apple čeká 1. čtvrtletí 📊Pomůže umělá inteligence a služby při zpomalení prodejů iPhonů?

02.05.2024 Dnes po skončení obchodní seance na Wall Street představí finanční výsledky za první čtvrtletí letošního roku společnost Apple (AAPL.US), která nedávno ztratila status největší společnosti na Wall Street, když ji sesadil Microsoft. Investoři to vzali jako důkaz, že cupertinská společnost se začíná stávat "nájezdníkem" v oblasti služeb umělé inteligence a nebude z toho cítit výrazný tahoun poptávky po produktech a maržích. Investoři očekávají, že zisky a tržby společnosti (již 5. čtvrtletí po sobě) budou vykazovat klesající meziroční růst. V dnešní zprávě budou investoři sledovat, nakolik AI a odolné služby s vysokou marží vyváží téměř jistě mnohem nižší prodeje iPhonů, které v 1. čtvrtletí ztratily zhruba 20 % podílu na trhu v Číně, kdysi klíčovém motoru expanze Applu. Opční trh po této zprávě počítá s přibližně 4% volatilitou ceny akcií společnosti Apple.
C:\fakepath\apple-25032024.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Jablíčkáři řeší jeden problém za druhým. Apple po letech ztrácí dech

25.03.2024 Apple se vyhřívá na předních příčkách burzovních žebříčků už více než dvě dekády. Poslední měsíce ale spíše než úspěchy sčítá prohry. Objevují se náznaky, že firma, která proslula tím, že je vždy o krok napřed, mimořádně zaspala na poli AI. Což může způsobit jej významný tržní propad. Konkurence totiž nespí, naopak si vyskakuje.
img

Novinky a ceny kryptoměn: Aktuální informace o kryptoměnách Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) a Ripple (XRP)

22.03.2024 Jak se Dogecoinu (DOGE), Shiba Inu (SHIB) a Ripplu (XRP) daří na trhu s kryptoměnami? Podívejme se na přehled jejich cen a nejnovější zprávy týkající se jich.
C:\fakepath\eurusd-19032024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 19.3.2024

19.03.2024 Americké akcie včera posílily. Oživení technologického indexu Nasdaq podpořil růst akcií společností Alphabet a Tesla. Investoři čekají na výstup ze zasedání americké centrální banky (Fed).
img

Růst Wall Street pohání AI i přes opatrné kroky Fedu

19.03.2024 Na začátku týdne zaznamenaly klíčové indexy Wall Street růst díky vlivu společností s velkou tržní kapitalizací, jako jsou Alphabet a Tesla, které přispěly k posílení technologického sektoru Nasdaqu. Trh také čeká na nadcházející zasedání Federálního rezervního systému USA, které přitahuje pozornost investorů.
img

Denní shrnutí: dolar rozšiřuje rostoucí trend, trh čeká na rozhodnutí BoJ 📃

18.03.2024 Nový týden začíná na Wall Street smíšeně. Na jedné straně akciové indexy nabírají na síle díky technologickým společnostem a konferenci Nvidia GTC. Na druhé straně vidíme částečný přesun kapitálu do bezpečnějších aktiv, jako je dolar a dluhopisy.
img

Apple a Alphabet jednají o integraci Gemini do nového softwaru iPhonu 🤖

18.03.2024 Podle informovaných zdrojů agentury Bloomberg News jedná společnost Apple (AAPL.US) o integraci vlajkového modelu umělé inteligence Gemini společnosti Google (GOOGL.US) do příští aktualizace systému iPhonu. Akcie společnosti Alphabet si dnes připsaly přibližně 5,50 %, zatímco akcie Applu vzrostly přibližně o 2,00 %.
img

US OPEN: Wall Street otevírá na začátku zajímavého týdne růstem 🔎

18.03.2024 Začátek nového týdne na Wall Street vypadá zajímavě. Při zahájení hotovostní seance si americké indexy připisují rovných 1,50 %. US500 se kótuje o 0,90 % výše na 5230 bodech, US100 získává téměř 1,50 % na úroveň 18340 bodů a US2000 ztrácí 0,15 % na 2060 bodů. Nicméně pozorujeme také mírný nárůst hodnoty dolaru (USDIDX) a opětovný růst výnosu amerických dluhopisů na úroveň 4,32 %.
img

Ranný komentář: Google kvůli Gemini -4 %, Unity po výsledcích -20 % a Bitcoin na $56 tis.

27.02.2024 Akcie na trhu vstoupily do nového týdne v dobrém rozpoložení a navzdory mírným ztrátám si stále udržují své zvýšené hodnoty. Včera pod tlakem byla společnost Alphabet, která má problémy s generováním obrázků svého Gemini AI. Po uzávěrce trhu pak výrazně klesla společnost Unty Software kvůli slabému výhledu, a to o téměř 20 %. Naopak kryptoměny pokračují ve svém růstu. Ethereum se prodává za více než $3.1 tis., zatímco Bitcoin se dnes ráno dostal až na $56 tis.
img

Akcie z Metaverse mají za sebou vynikající rok. Nejvíce rostly akcie Coinbase

14.02.2024 Akcie v indexu Metaverse mají za sebou vynikající rok. Po postupném odeznění inflace a dalších problémů, které postihly ekonomiku, byl na akciovém trhu prostor pro růst, z něhož těžily zejména technologické akcie. Několik akcií v indexu Metaverse dosáhlo historických maxim a hodnota celého indexu výrazně vzrostla. Navzdory negativnímu roku 2022, v němž akcie klesly o desítky procent, a proto mnozí považovali témata umělé inteligence, virtuální reality nebo světa digitálních technologií za vzdálenou minulost, rok 2023 nakonec překonal očekávání i těch nejhorlivějších fanoušků.
img

Skvělá obchodní seance pro technologie

08.12.2023 Po slabším obchodování na Wall Street v prvních třech dnech tohoto týdne, se včera akcie vydaly severním směrem, kdy nejvýrazněji přidaly akcie v technologickém indexu Nasdaq Composite, který vzrostl o 1,4 %. Společnost AMD představila nové čipy, které by se mohly stát součástí lukrativního trhu s AI, kterému prozatím dominuje Nvidia. Akcie AMD posílily o více jak 9 % a výrazněji pozadu nezůstaly ani akcie Nvidia, které poskočily 2,40 %. Aby téma umělé inteligence nebylo pouze o výrobcích čipů, tak Alphabet (Google) představil nejnovější a nejschopnější model umělé inteligence Gemini, GOOGL +5,31 %. Akcie videoherního obra Take-Two Interactive se propadly o necelé 2 %.
img

Ranní komentář: Google +5% po představení Gemini, JPY prudce roste a retail znovu ve velkém kupuje akcie

08.12.2023 Americké akcie včera dokázaly růst. Indexům výrazně pomohl například Google, který po představení svého AI modelu Gemini přidal 5 %. Nálada na trzích zůstává i nadále pozitivní a volatilita nízká. Výnosy postupně klesají, což jen zesiluje spekulace na to, že se dočkáme ve světové ekonomice hladkého přistání. Na FX trhu včera výrazně rostl japonský jen, který reagoval na komentáře několika představitelů BoJ a na spekulace o tom, že by banka mohla ukončit svou politiku záporných úrokových sazeb. Dnes pozor na důležité výsledky z amerického trhu práce.
C:\fakepath\eurusd-08122023.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 8.12.2023

08.12.2023 Americké akcie včera posílily v čele s technologickými společnostmi, které těžily z optimismu investorů ohledně budoucnosti v oblasti umělé inteligence (AI). Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si včera připsal 0,17 procenta a zakončil obchodování na 36.171,38 bodu. Širší index S&P 500 vzrostl o 0,80 procenta na 4585,59 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil dokonce o 1,37 procenta na 14.339,99 bodu.
img

Denní shrnutí: JPY výrazně posiluje. Wall Street očekává zprávu NFP v dobré náladě

07.12.2023 Akciový trh v Evropě zakončil dnešní seanci ve slabším rozpoložení. Německý "bluechip" DAX ztratil pouze 0,16 %, ale sleva na indexy ve Španělsku, Itálii nebo Portugalsku dosáhla 0,6-1,2 %.
img

Cena bitcoinu se chystá dosáhnout 30 000 USD

20.10.2023 Po nedávných komentářích předsedy Federálního rezervního systému USA Jeroma Powella, které vedly ke zvýšení výnosů státních dluhopisů, zaznamenala cena bitcoinu a dalších kryptoměn v pátek mírné zisky.
img

Záhadná Bitcoin velryba náhle přesune přes neuvěřitelných 134 milionů dolarů v BTC

28.08.2023 Významná bitcoinová velryba vzbudila intriky poté, co provedla významnou transakci s hlavní digitální měnou.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 26. června 2023

26.06.2023 Zatímco se tradiční finanční sektor začíná víc angažovat v oblasti digitálních aktiv, zdá se, že podle mnoha lidí "je budoucnost bankovnictví v bitcoinu a kryptoměnách". Existuje mnoho různých názorů na to, co by se stalo, kdyby se současné trendy nezměnily.
img

Arthur Hayes se ve svém nedávném Crypto Trader Digestu zabývá dopadem koncentrace bohatství na kryptoměnové trhy

19.06.2023 Arthur Hayes, spoluzakladatel a bývalý CEO BitMEX, jedné z předních světových platforem pro obchodování s deriváty, 16. června vydal svůj nejnovější esej „Fungible“, neboli „Zaměnitelný“. Tento Crypto Trader Digest se zaměřoval na čtyři v poslední době nejčastěji rezonující témata v odvětví.
img

Předpověď cen Bitcoinu a Etherea: BTC a ETH si polepšily o více než 3 %. Jsou další zisky na obzoru? 

29.03.2023 Největší kryptoměna na světě, bitcoin, snížil svůj klesající trend na polovinu, avšak v průběhu dne znovu nabral na síle. Mezitím druhá největší kryptoměna, ethereum, překonala bitcoin a vzrostla o více než 4 %.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 21. února 2023

21.02.2023 Podle amerického investora a spoluzakladatele kryptoměnové burzy Gemini Camerona Winklevosse odstartuje další kryptoměnový boom v Asii.
C:\fakepath\Genesis.jpg

Firma Genesis Global Holdco, která půjčuje kryptoměny, vyhlásila v USA bankrot

20.01.2023 Společnost Genesis Global Holdco, která půjčuje kryptoměny, ve čtvrtek vyhlásila ve Spojených státech bankrot. Jde zatím o poslední firmu, která zkrachovala v důsledku pádu velké kryptoměnové burzy FTX a loňské krize na trhu s digitálními aktivy. Firma dluží miliardy dolarů, uvedla agentura Bloomberg.
img

Ranní komentář: Netflix po výsledcích +7 %, bankrot Genesis

20.01.2023 Akciové trhy včera opět klesaly. V USA indexy zaznamenaly ztráty do procenta, v Evropě pak nad procento. Za pozornost stály výsledky společností Procter & Gamble, která dál úspěšně brání tržby i marže zvyšováním cen. Netflix pak překvapil výrazným růstem v počtu předplatitelů, díky kterému akcie společnosti rostly v after-marketu o 7 %. 
C:\fakepath\Genesis.jpg

Bloomberg: Společnost Genesis obchodující s kryptoaktivy chystá bankrot

19.01.2023 Americká společnost Genesis Global Capital, která obchoduje s digitálními aktivy, se chystá tento týden oznámit bankrot. S odvoláním na své zdroje o tom informovala agentura Bloomberg. Firmě, která patří do skupiny Digital Currency Group (DCG), se nedostává peněz a vede důvěrná jednání se skupinami věřitelů.
img

Cena bitcoinu opět vzrostla nad 17 000 USD

09.01.2023 Cena primární kryptoměny dokázala opět překonat cenovou hranici 17 000 dolarů.  
img

Charles Hoskinson odůvodnil své rozhodnutí odmítnout nabídku Gemini

27.12.2022 V prostorové interakci na Twitteru s komunitou Cardano poukázal Charles Hoskinson na to, že odmítnutí nabídky Gemini na uvedení tokenu bylo správnou volbou.
img

Bitcoin o krok blíže k vyšší volatilitě? 📊

08.12.2022 Cena bitcoinu se pohybuje v bočním trendu a drží se pod úrovní 17 000 USD. V nadcházejících dnech nás čeká minimálně několik katalyzátorů volatility, z nichž nejbližší je zítřejší expirace pozic na opčním trhu v hodnotě 320 milionů dolarů. Dalšími dvěma jsou úterní údaj o inflaci v USA a středeční Powellovo rozhodnutí a projev, který tradičně vyvolává divokou volatilitu mezi rizikovými aktivy včetně trhu s kryptoměnami.
img

Před zasedáním FOMC rostou kryptoměny pomalým tempem. Je Ethereum „americký“ blockchain?

21.09.2022 Kryptoměny se pohybují v bočním trendu před nadcházejícím rozhodnutím Federálního rezervního systému, které bude oznámeno ve 20:00. Otevření Wall Street směrem nahoru mírně zlepšilo sentiment na trhu digitálních aktiv:
img

Technická analýza páru BTC/USD na 21. září 2022

21.09.2022 Druhá největší burza na světě se soustředí na rozvoj sektoru digitálních aktiv. To vše v naději, že využije rostoucího zájmu o prostor na institucionálním trhu. Podle zprávy agentury Bloomberg spustí Nasdaq Digital Assets zpočátku jen služby úschovy bitcoinu a etherea. Novou jednotku povede Ira Auerbach z burzy Gemini a oddělení se podle očekávání do konce roku 2022 rozroste na 40 lidí.
C:\fakepath\podvod-gemini.png

Upozornění na obchodní platformu Gemini 2

11.08.2022 Česká národní banka upozorňuje veřejnost, že společnost Gemini Holdings, která nabízí investování se zajištěným ziskem na obchodní platformě Gemini 2 prostřednictvím internetových stránek https://chainrecsufficient.com/ a reklam umístěných na https://www.youtube.com/, nedisponuje žádným oprávněním k poskytování investičních ani jiných služeb na finančním trhu v České republice, a ze strany České národní banky tak není dohlížena. Případná investice není ze zákona pojištěna.
img

Chystá se debut prvního spotového ETF Bitcoinu a ETH v Austrálii

21.04.2022 Mezitím co institucionální a investoři v USA pořád netuší, kdy bude první spot Bitcoin ETF schválen USA. Komise pro cenné papíry a burzy (SEC), už znají datum v Austrálii – k tomu dojde 27. dubna 2022.
img

Téměř polovina držitelů nějaké kryptoměny se k nákupu dostala v roce 2021

11.04.2022 Téměř polovina současných držitelů kryptoměn ve Spojených státech, Latinské Americe a Asii je prvně koupila v roce 2021. Zjistil to podle agentury Reuters průzkum kryptoměnové burzy Gemini. Její tvůrci se od listopadu loňského roku do února 2022 ptali na kryptoměny skoro 30 000 lidí ve 20 zemích.
img

Skoro 50 % majitelů kryptoměn své první digitální aktivum nakoupilo v loňském roce

07.04.2022 Pomalý start, ale drtivý konec. Tato sportovní terminologie by se dala použít k popisu nárůstu obliby digitálních aktiv mezi lidmi. Když Satoshi Nakamoto v roce 2009 uvedl na trh první kryptoměnu Bitcoin, pravděpodobně ani nedoufal, že v roce 2021 jeho děťátko spustí lavinu zájmu o kryptoměny, a to téměř ve všech zemích světa.
img

Počet krypto miliardářů za rok přibylo o 60 % 

06.04.2022 Na seznamu bohatých na kryptoměny je aktuálně 19 miliardářů a sedm dalších k nejbohatším manažerům a zakladatelům tohoto odvětví připojilo.
C:\fakepath\trader-04042022-23-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.04.2022 1) Německá ekonomika závislá na ruských energiích bude čelit hluboké recesi, pokud se zastaví dodávky ruského plynu a ropy. Na svém webu před tím varuje německá bankovní lobby BDB. Podle hlavy BDB a zároveň šéfa Deutsche Bank Christiana Sewinga německé banky letos kvůli válce na Ukrajině očekávají prudké oslabení hospodářského růstu na zhruba dvě procenta.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Průzkum: Skoro polovina držitelů své kryptoměny nakoupila v roce 2021

04.04.2022 Skoro polovina současných držitelů kryptoměn ve Spojených státech, Latinské Americe a v Asii si je poprvé nakoupila v roce 2021. Podle agentury Reuters to zjistil průzkum kryptoměnové burzy Gemini. Jeho tvůrci se na kryptoměny od listopadu 2021 do února 2022 dotazovali téměř 30.000 lidí ve 20 zemích.
img

Terra Luna předstihuje Solanu a Cardano po zisku 30%

09.03.2022 Jak je vidět na CoinMarketCap, Terra (LUNA) zůstává interpretem mezi deseti největšími kryptoměnami, které za posledních 48 hodin získaly více než 30%. Terra byla svědkem významného cenového zisku poté, co 7. března nalezla podporu ve výši 75,60 dolarů. LUNA se pak 9. března vyšplhala na maxima 98,80 dolarů, když se připravovala na druhý den po sobě v zeleném.
img

Budoucnost financí: Banky v USA spolupracují s kryptosprávci 

21.02.2022 Tradiční finanční instituce musí spolupracovat ruku v ruce s kryptosprávci, dalšími opatrovníky a poskytovateli služeb. Nejnovější zpráva Grayscale Investments „Reimagining the Future of Finance“ definuje digitální ekonomiku jako „křižovatku technologií a financí, kterou stále více definují digitální prostory, zkušenosti a transakce.”
img

Bitcoin: Dominance držitelů a velryb. Co způsobilo nedávnou rally?

17.02.2022 V současné situaci roste na trhu kryptoměn dominance největších držitelů bitcoinů. Přicházející čísla potvrzují dynamiku akumulace coinů velrybami. Velké bitcoinové adresy obsahující alespoň 100 000 coinů nyní nashromáždily celkem 664 000 BTC.
img

KPMG Canada nakoupila bitcoin a ethereum

09.02.2022 KPMG Canada je rozsáhlá mezinárodní síť společností poskytujících auditorské, poradenské a daňové služby, jejíž název sestává ze jmen zakladatelů této organizace: Klynveld, Peat, Marwick a Goerdeler.
img

Hvězda NFL rozdá až jeden milion dolarů v BTC svým fanouškům na sociální síti Twitter.

25.11.2021 Wide receiver americké fotbalové ligy klubu (NFL) Los Angeles Rams Odell Beckham Jr. se stal partnerem společnosti Square a její aplikací Cash App, v rámci toho mu bude vyplacen sezónní plat ve výši 4,25 milionu dolarů v bitcoinech (BTC).
C:\fakepath\bitcoin5.jpg

Největší australská banka CBA nabídne lidem obchodování s kryptoměnami

03.11.2021 Největší australská banka Commonwealth Bank of Australia (CBA) nabídne jako první velká banka v zemi drobným klientům možnost obchodovat s kryptoměnami. Firma to uvedla ve svém dnešním sdělení. Společnost chce držet krok s konkurenčními fintechovými podniky. CBA tak vybočí z řady velkých australských bank, které čelily kritice, že nechtějí spolupracovat s obchodníky s kryptoměnami. Podle agentury Reuters krok CBA pomůže dál upevnit postavení kryptoměn, v nichž se obchoduje 2,6 bilionu dolarů (57,4 bilionu Kč).
img

Tržní kapitalizace kryptotrhu je téměř 3 biliony dolarů, jde o hodnotu všech 10 000+ kryptoměn

25.10.2021 Tržní kapitalizace celého kryptotrhu činí 2,7 bilionu dolarů. V dnešní době má větší hodnotu, než je hodnota tržní kapitalizace Applu. Jeho tržní kapitalizace momentálně činí 2,467 bilionu dolarů.
Související klíčová slova: Akcie společnosti AMC | Mateřské firmy | Uvolněné měnové politiky | Vital Knowledge | ChatGPT | Klíčový prvek | Nová umělá inteligence | Vývoj | Dostupný kapitál | US2000 | EUR | Global Capital | FDA | Býčí formace | Vlastní kryptoměny | Očekávání | Prodej zboží | Uvolněné měnové | Binance.US | Brent | Pokrok ve vývoji | EUR/JPY | Alternativní investice | Chris Larsen | Trh práce | Největší australská banka | Evropská komise | Pro investory | Crypto | Investice | Potenciál | Nové technologie | Support | Litecoiny | Technologie blockchain | Výkonný ředitel | Miliony dolarů | Prognózy | Akcie společnosti Alibaba | Chování | NYSE | Kryptoburzy | Rekord | Bitcoinového ETF | Bitcoiny | Akcie společnosti AMC Entertainment | Společnost Apple | Výsledky společnosti Apple | Obchodní seance | EUR/USD | Vanguard | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Krypto burzy | Reality | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Cena bitcoinu | Akcie společnosti | ETH | Kryptosprávci | Konference pro vývojáře | Cenné papíry | DeFi | Trh s dluhopisy | Automobilka Tesla | Tržní kapitalizace kryptotrhu | 100 miliard dolarů | Colorado | HOOD | SMA | Investiční strategie | Index DOW | Překvapivý růst | Série ztrát | Exchange | Kontrakty | Akcie Apple (AAPL) | AI | Americká technologická společnost | Sentiment na trhu | JPY | Metaverse | Bitcoinové futures | Wonderinterest Trading Ltd | Wonderinterest Trading | Projekce | Dodávky ruského plynu | FTX | Peníze | Ukazatel | Charles Hoskinson | Coinmarketcap | Služby | Apple Intelligence | Saxo Bank | Palladium | NBC | Silný růst | Implementace AI | CSI300 | Krypto trh | FedWatch | Kapitál | Pozornost investorů | Burzy | Americký prezident Joe Biden | Člen ECB | Robinhood | USD | Broker | Technická analýza | Jurisdikce | Proražení | PYPL.US | Růst společnosti | Qualcomm | Plány | Banka Goldman Sachs | Aktuální informace | Na burze | Cena americké ropy | App Store | Comcast | Ceny BTC | Výsledky za první čtvrtletí | Regulace | Žaloba | Ranní zpráva pro tradery | Chainalysis | WIG20 | Širší index S&P 500 | Největší společnosti | Dovoz | Nasdaq Composite | Zvýšení sazeb | Nejbohatší | Dovednosti | InterContinental | Nikkei | CISCO | Viry | Copilot | Pro tradery | Model Y | Investoři v USA | 1 milion | Nové zprávy | Komentář analytiků | Elon Musk | Investing.com | Santiment | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Akciové indexy | Zdroje energie | Americký prezident | Intercontinental Exchange | Týdenní pivot | Investoři | BitMEX | Index asijsko-pacifických akcií | Fungování | Coca-Cola | Nejistoty | Fidelity | Evropská měna | AMD | Společnost Google | Bitcoin ETF | Finanční instituce | Grayscale | Nárůst ceny | Bez rizika | Zisk | Ceny kryptoměn | Prezident | Arthur Hayes | NFT tokeny | Commonwealth Bank | Cena Etherea | Boom | Bohatí | Kapitalizace kryptotrhu | DOGE | Investiční | Vývoj měnového páru | Týdenní pivotní body | Akcie společnosti Tesla | Předpověď cen | Americké centrální banky | Průzkum | Bloomberg News | Tržní podíl | Akcie Alphabetu | Analýzy | Domácnosti | Zdravotní péče | US500 | Německý DAX | Jednotná evropská měna | Zpráva | Agentura Reuters | Prodej | Rok 2024 | iPhone | Hlavní kryptoměny | Tržní kapitalizace | Technický výhled trhu | Strojové učení | Akcionáři | S&P | Automobilka | Obchodování s deriváty | Obchodování | Legislativa | Co se děje na finančních trzích | Alert | Bitfinex | Tržby z prodeje | Centrální banky | Management | Kryptoaktivum | Meta | Obchodní týden | Současný stav | Oznámení | Zprávy | TSMC | Dolary | Tokeny | Úřad pro finanční služby | Monitorování | Menší investoři | Akcie třiceti předních amerických podniků | Obchodování na Wall Street | Covid | Ceny Bitcoinu | Japonské ministerstvo financí | Cena ropy brent | Vyhlídky | Investiční centrum | Tržní podmínky | CZ | Udržitelnost | Budoucnost financí | Firmy | Banka CBA | Svěřenský fond | Kryptoměnové burzy | Pokles tržeb | Nástroj | Hedgeové fondy | Výsledky | Tlak medvědů | Bankovní lobby BDB | Gemini Holdings | Evercore ISI | Minulá výkonnost | TIM | Finanční služby | Výrazný pokles | Vyšší poptávka | Analytická společnost | Coinglass | Finanční výsledky | New York Stock Exchange (NYSE) | Předpověď | Očekávaná korekce | Ripple (XRP) | Propad | Decentralizace | XRP | Objem | Údaje | Výkonnost | Federální rezervní systém | Společnost Nvidia | xStation | Technologické společnosti | Alibaba | Cenné papíry a burzy | Investice do kryptoměn | Výsledky průzkumu | Postavení na trhu | Regulátor | Automobilky | SHIB | Digitální zlato | Tržní kapitalizace bitcoinu | Dolar k japonskému jenu | Bilion | Obchodování s akciemi | AMC | Popularita kryptoměn | Pfizer | Obnovitelné zdroje energie | Studie | Výsledky společnosti | CME FedWatch | Akcionáři společnosti | Průraz | Index S&P 500 | Graf | BitFlyer | Gemini 2 | Dolar vůči japonskému jenu | Přehled | Akcie výrobce čipů | Roblox | Školení | Přijetí | Plyn | Arrows | Americká centrální banka | Akcie včera | Cenný papír | Reuters analytik | Americká společnost | PYPL | Dnešní růst | Rostoucí trend | Dow Jonesův index | Index Dow Jones Industrial Average | Michael Saylor | Genesis | Růstový potenciál | Stříbro | Instituce | Intuitive Surgical (ISRG.US) | Dogecoin | Bank of Japan | Jablíčko | Býčí signál | Wonderinterest | Americké akcie | Těžby Bitcoinu | BBC | Spot | Divize | Pozitivní vliv | Vývoj měnového páru USD/JPY | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Prudké oslabení | Komise pro cenné papíry a burzy | Trh | Ceny zemního plynu v USA (NATGAS) | Komise | Souprava | Vládní podpory | Genesis Global Capital | Klesající trend | Alameda Research | Pozornost | Výrazný růst | Fed | Korekce | Dluhopisy | Upozornění | Výrobce čipů Nvidia | National Australia Bank | Výběry | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Vietnam | Růst spotřebitelských cen | ProCent | Swingové minimum | Stock | Platforms | Prezident Joe Biden | Velké banky | Wells Fargo | Společnost Alphabet | Microsoft | Příležitosti | Plný úvazek | GME | Růst tržeb | Intuitive Surgical | CME | Kryptoměnový průmysl | Společnost Tesla | Banka HSBC | Bitstamp | Defi | Správci aktiv | Letadla | Zpráva pro tradery | Kraken | Pravděpodobnost | Markets | Grayscale Investments | Index Nasdaq | Zaznamenávání | Společnost BlackRock | Představenstvo | Japonsko | Agentura AP | Nižší minima | MicroStrategy | Objem obchodů | CFTC | iOS | Invest | Centrální banka | Zemní plyn | Německo | Informace o kryptoměnách | Twitter | Zasedání americké centrální banky | DBS | Krach | Hotovost | Spotová cena | Jádrová inflace | New York Stock Exchange | Centrum | Společnosti | CL | Los Angeles | Alphabet (GOOGL.US) | Spoluzakladatel | SMA 200 | Nárůst objemů | Vice | Alaska Airlines | Aktivum | Huobi | Společnost XTB | Reuters | Úspory | AMC Entertainment | Situace | Analytici | Americký dolar | Štěpán Hájek | Viceprezident | Provozní zisk | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Ripple | US100 | USDIDX | Tržby | TSLA | Boeing | Cvičení | Příkaz | Ekonomiky | TraderX | Google | Apple | Brian Armstrong | GameStop | Vinci | SMA 100 | Open | Investor | Dow Jones Industrial Average | Zvýšení cel | Technologická společnost Apple | Fond | Investiční rozhodnutí | Jan Šrajer | ECB | Nový rekord | Ceny komodit | Cena | Bitcoinová velryba | Digital Currency Group | Partners | Guvernér japonské centrální banky | Americká centrální banka (Fed) | Ceny akcií | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Kalifornský gigant | S&P500 | Ceny zemního plynu | Ceny | Technologie | Dolarový index (USDIDX) | ČNB | TSLA.US | Cointelegraph | Agentura Bloomberg | Ranní zpráva | Pokles | Počet žádostí o podporu | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Server BBC | Guvernér | Thajsko | Banka | Americký dolar vůči japonskému jenu | Snížení sazeb | NVDA | Odpor | Coinbase | Německá bankovní lobby BDB | Finanční prostředky | Býčí trh | Bitcoin a další kryptoměny | Futures kontrakty | Obchodovaná společnost | Regulátoři | Blue-chip | Rizika | Finance | Analytika | Kryptoměnový gigant | Mánie | Spotová cena zlata | Pivot | Kryptoměna | Momentum | CBOE | Nvidia (NVDA.US) | Zisky | Analytik XTB | Globální trhy | Situace na trhu | Fidelity Digital Assets | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | NATGAS | Cena zlata | Akcie Apple | HSBC | Pullback | Obchodníci | Capital | Hongkongský index Hang Seng | Michael Brown | MiCA | Růst cen | Pákistán | Saxo | Investice světových firem | Technologický Nasdaq | Hardware | Poptávka | Výrobce čipů | Velký byznys | Čína | Alphabet (Google) | Americké banky | Pivotní body | Peer-to-peer | Coinbase Brian Armstrong | Obchodovat | Švýcarská národní banka | MIFID | DAX | Koncentrace | Spotřebitel | Medvědi | Klouzavý průměr | XTB Štěpán Hájek | Payrolls | Implementace | Australia and New Zealand Banking Group | WTI | FinTech | NDAQ | Tweet | Miliardy korun | Kapitálové trhy | UTC | Únorová inflace | HDP | ROCE | Americká měna | Problémy | Tesla (TSLA.US) | Ziskovost | Deutsche Bank | Cena ropy | Firma | Inflace | Advanced Micro Devices | Drobní investoři | Marže | Vysoké zisky | Německá ekonomika | Načasování | Zprostředkovatelé | Alphabet | Zkušenosti | Ropa | Optimismus | Akcie Alphabet | Statistiky | Budoucnost kryptoměn | FX | Americká Komise pro cenné papíry | Rozhodování | Proof of Stake | Indická rupie | Američané | 256/2004 | Litecoin | HSI | Dolar | Euro | Generativní AI | JP Morgan | Byznys | AUD | Bank of New York Mellon | ISRG.US | Binance | Přístup ke kryptoměnám | Fibo | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomové | Terra (LUNA) | EU | Půjčovna kryptoměn | Obchodování s Bitcoiny | Miliardy | Ministerstvo financí | Ranní komentář | Nexo | Žádost o ochranu před věřiteli | Kapitalizace bitcoinu | Spojené státy | Gamble | Take-Two Interactive | Tesla | Další kryptoměny | Jablíčkáři | BTCUSD | Kazuo Ueda | Švýcarský frank | Růst akcií | Capital Partners | Chuť riskovat | Silicon Valley | xStation 5 | Index Dow Jones | Digitalizace | Akcie Applu | Pandemie | Spekulace | Internetové firmy | Procter & Gamble | Cardano | Frank | Pivot Pointy | KPMG | Americké indexy | Ceny potravin | Intel | Japonský jen | Úspěchy | Gemini Trust Company | Krypto aktiva | Technologický sektor | Komunita | Plánování | Blockchain | Předpovědi | Mince | Trend | Akcie a ETF | Dow Jones Industrial | Oslabení | Kroky Fedu | Americký dolar k japonskému jenu | Platforma | BDB | Akcie společnosti Nvidia | Nařízení | Oblasti umělé inteligence | BTC | Indexy | Altcoiny | Citi | Miliarda | Zpřísnění měnové politiky | Průmysl | Americké akcie včera | Investování do akcií | Bankovní lobby | Meziroční růst spotřebitelských cen | Bankovnictví | Biliony | Flexibilita | Shiba Inu | Commonwealth Bank of Australia | Bilion dolarů | ETF | Akciové trhy | Obchodní služby | Úsilí | ManpowerGroup | APP | Rally | Japonský index | Spokojenost | Investiční doporučení | Aktiva | Bluechip | Prodejní tlak | Širší index | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Využití umělé inteligence | Akcie Nvidia | Obchodní operace | Technologická společnost | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | ČBA | Nový týden | Inovace | Počet akcií | BlockFi | Brazílie | | Counterpoint Research | Mateřská společnost | Westpac | BNY Mellon | Stratég | WWDC24 | Fio banka | Řetězce | Sentiment | Christiana Sewinga | Lucembursko | Největší pokles | Konkurence | Crypto trader | Kapitalizace | Komunikace | Unity | ERC-20 | Pravidla hry | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Zprávy z krypto | Další vývoj | Indexy S&P | Nálada | Indie | Nákupy | LTC | Technologické akcie | Měnové politiky | Vnímání | Zklamání investorů | Ekonomika | Analýza výkonu | WTO | Genesis Global Trading | Akcie Coinbase | Obchodování s futures | Výhled | Deriváty | Ethereum | Hry | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Vyhlášení bankrotu | Propouštění | Index Hang Seng | PayPal | Bankovní krize | Technologický index Nasdaq | Finanční trhy | Burze | Expanze | Prostor pro růst | Fondy | Komise pro cenné papíry | Platina | Nakamoto | Austrálie | AAPL | Hrubá marže | Financial Times | GOOGL.US | USD za barel | Nákup bitcoinu | Vývoj měnového páru EUR/USD | New York | Krize | Riziko | ETH/USD | CoinGecko | CEO | Těžby bitcoinů | NFT | Zlatý kříž | Prominentní společnost | Trhy | Dolarový index | Sazby | Ředitelka | Generální ředitel | Burza | Akcie společnosti Boeing | Akcie společnosti Apple | Rozvoj | Žádosti o podporu | Transakce | Technologický index | Měny | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Akciový trh | Profitovat | Hedgeový fond | ISRG | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Odvětví vyspělých technologií | USDX | BTC/USD | Měna | XPeng | Finanční sektor | Německé banky | MSCI | Výnosy | Miliardy dolarů | Cosmos | FOMC | Půjčovna kryptoměn BlockFi | JPMorgan | Index polovodičů | Apple (AAPL) | Společnost AMD | EIA | Platformy | IPO | Ceny výrobců | Miliardy USD | Tržby společnosti | ADA | Nižší maxima | Obchodní den | Signál | Zdražování | Wall Street | State Street | Square | Uptrend | Biliony dolarů | Ropy | Historie | Správce aktiv | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Výdaje | Společnost | Cloudové služby | Etherscan | Apple (AAPL.US) | Matt Comyn | I-Trader | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Forbes | Ocenění akcií | Klíčové faktory | BlackRock | Cena akcií | Non-Farm Payrolls | Kupci | Rozšíření | CAC40 | Komise v přenesené pravomoci | BBVA | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Cena americké ropy WTI | Silný růstový potenciál | NEXO | Umělé inteligence | AAPL.US | Ztráty | Bankovní systém | Organizace | Očekávaný zisk | Kryptoburza | Stock Exchange | Filip Kalčák | Růst | Akcie společnosti Alphabet | Index Dow Jones Industrial | Ceny výrobců v USA | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Odhad letošního růstu | Zajištění | Zprávy z krypto průmyslu | Index | Komoditní | Cenový index | MiFID II | Token | Bohatství | Komodity | Meziroční růst | Společnost Gartner | Pandemie covidu-19 | ČTK | Odvětví | Česká národní banka | News | Přizpůsobivost | Crypto.com | GTC | GPT-4o | Vlastnictví | Poradenství | Diverzifikace | Prohlášení | SPOT | Zisk na akcii | Výhody | Rezistence | Olívia Lacenová | Investment Institute | Kryptoměna Bitcoin | Akcie AMD | Digital Currency Group (DCG) | Globální banky | Analýza | Vývoj dolarového indexu | Posílení | Wells Fargo Investment Institute | ČSOB | NVDA.US | EURUSD | Analytička | Sociální sítě | Sundar Pichai | NFP | Jakub Němec | Výkon | Trpělivost | Umělé inteligence (AI) | Vyšší úrokové sazby | Investovat | Tesla Elon Musk | Mark Cuban | Generativní umělé inteligence | Válka | Indonéská rupie | Bankrot | Gartner | Bloomberg | Nabídka | Shiba inu (SHIB) | Společnost Genesis | Nový model | 21Shares | Nové regulace | Bittrex | Alameda | Hodnota akcií společnosti | Snižování sazeb | Obnovitelné energie | Bitcoin | On Holding | Ministerstvo spravedlnosti | Zlepšení | Americké měny | Rozhodnutí FED | Hindenburg | Výnosové křivky | Futures | Nemovitosti | Pokles ceny | Obnovitelné zdroje | Index Nikkei | XTB | Akcie Apple (AAPL) dnes | Apple (AAPL) dnes | Podpora | S&P 500 | xStation5 | Index Nasdaq Composite | Commonwealth Bank of Australia (CBA) | OpenAI | JDE | Technická rezistence | Tržní kapitalizace společnosti | Terra Luna | Veřejně obchodovaná společnost | MT4 | Volatility | ATH | Investice do umělé inteligence | Největší kryptoměna | Zvýšení cel na dovoz | Obchodní výhled | Významný krok | Obchodní model | Růst akcií společností | Onboarding | Nejnovější údaje | Burza kryptoměn | Partnerství | Platební gigant | Nvidia | Ceny zemního plynu v USA | Evercore | Rozvoj společnosti | Japonská centrální banka | Internetová měna | ČR | Sektor kryptoměn | Payments | Amazon | Snižování úrokových sazeb | Capital Markets | Akumulace | Nálada na trzích | IDC | Marketingová komunikace | Three Arrows Capital | Huobi Global | Nejnovější zprávy | Solana | XTB Research | Indonésie | Analytik | Trader | Hang Seng | Soudce | Hodnota akcií | Pozastavení obchodování | Doporučení | Anthropic | Koss | Expirace | Přijetí bitcoinu | Podnikání | Meta Platforms | Krypto | Počasí | Přední finanční instituce | Opatření | Cena Ripplu | Turecká inflace | National Australia Bank (NAB) | Etherea | Prodej kryptoměn | Investing | HDP ČR | SEC | Advanced Micro Devices (AMD) | Home Depot | REIT | Dow Jones | Úrokové sazby | Fibonacci | Trading | Vyšetřování | Biden | Pozice | Budoucnost | Banky | NASDAQ 100 | Ocenění | Expirace opcí | Fio banka, a.s. | Komisí pro cenné papíry a burzy | Lockdowny | Prodeje | Verdikt soudu | Výhled trhů | Akcie výrobce elektromobilů | Výrobce elektromobilů | DCG | Finanční situace | Investování | Pracovní trh | Joe Biden | Kotace | Technický výhled | Netflix | Anchorage | Novinky | Americká půjčovna kryptoměn | Retail | Oblast kryptoměn | USA | Japonský index Nikkei | Zlato | Akcie Microsoftu | Asijské akciové trhy | GOOGL | Investiční glosa | Nasdaq | Akcie společnosti GameStop | Světová obchodní organizace | Holding | Největší burza | Geopolitické napětí | Výroční konference | Práce | Údaje o inflaci | OKEx | Investment | GlobalBlock | Westpac Banking | Zajištění proti inflaci | Terra | Exekutivní příkaz | OTC | USD/JPY | Fio | Přijímání bitcoinů | Kryptoměny | Změny úrokových sazeb | Manažeři | Podnikání na kapitálovém trhu | Australská banka | Investiční společnosti | Mzdy | Akcie | SMCI | Úspěch | CNBC | Ukazatele | Li Auto | Umělá inteligence | Miliardář | Hindenburg Research | Americká burza | Británie | Krátkodobý výhled | Wedbush | NZD | Currency | Podniky | Euro vůči americkému dolaru | Inflace v USA | Dodávky ruského plynu a ropy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

GE HealthCare
GE HealthCare Technologies
GEI
Geico
Geiger
GEI Christian Rusche
Gelber & Associates
GEM
Gembell
Gembell Limited

Následující klíčová slova

GEMINIFX
Geminifx
Gemini Holdings
Gemini Trust Company
Gemini 2
GE money
GE Money Bank
Gemsstock
GEMSTONE FX
GEMSTRADE ASSETS
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
FX Global
FXDD
BOSSA
reklama
FTMO král
Potvrďte prosím... Zavřít