Sobota 20. července 2024 14:54
reklama
InstaForex
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy new

BMW

img

Ranní okénko - Dnes průzkum ZEW v Německu a maloobchod v USA

16.07.2024 Dnes budeme netrpělivě vyhlížet zejména výsledky červencového průzkumu instituce ZEW mezi finančními analytiky ohledně hodnocení aktuální ekonomické situace Německa včetně budoucích očekávání. V případě přítomnosti by podle trhu k zásadnější změně dojít nemělo, když i nadále je současný výkon německé ekonomiky vnímán negativně. To optimismus týkající se budoucích očekávání roste nepřetržitě od loňského srpna, zejména na pozadí poklesu inflace, predikovaného oživení německé ekonomiky včetně pro ni důležitých exportních trhů a uvolňování měnových podmínek, ačkoli ECB bude zřejmě postupovat velmi pomalu a obezřetně.
img

DAX dnes neudržel zisky a uzavírá seanci poklesem

15.07.2024 Index DAX se v první polovině obchodního dne obchodoval výše a atakoval neúspěšně hranici 18745 b. V odpoledních hodinách nicméně index zaznamenal pokles a zakončuje seanci v červených hodnotách. Z jednotlivých titulů se dařilo společnosti Rheinmetall, která dnes posílila o 0,9 %. Významnější růst si rovněž připsala e-commerce společnost Zalando (+0,6 %) a dařilo se taktéž společnosti Munich Re (+0,2 %). Opačným směrem se vydaly akcie Siemens Energy (-4,9 %), RWE (-3,4 %) a BMW (-2,5 %). Index DAX -0,79 % na 18600,18 b.
img

Německá burza zakončila obchodování v červeném, nejvíce se propadl Mercedes-Benz, Airbus a Bayer

09.07.2024 Na německé burze se dnes nejvíce propadl Mercedes-Benz, jež odepsal 3,4 %, následoval Airbus (- 2,8 %) a Bayer (- 2,7 %). Nejpozitivněji uzavřelo Covestro, jež připsalo 0,9 % poté co mu byla zvýšena cílová cena od UBS z 41 na 52 eur. Následované bylo Rheinmetalem (+ 0,8 %) a BMW (+ 0,7 %). Index DAX -1,28 % na 18236,19 b.
img

EU zavádí prozatímní cla až 37,6% na dovoz elektromobilů z Číny

04.07.2024 Evropská unie zavádí předběžná cla až 37,6 procenta na dovoz čínských elektromobilů, uvedla dnes Evropská komise (EK). Cla budou platit od pátku 5. července. Automobilky, které s EK spolupracují na vyšetřování dopadu subvencí čínské vlády, budou platit méně. EK již dříve uvedla, že půjde o dodatečná cla vybíraná navíc k dosavadnímu desetiprocentnímu clu. V posledních týdnech komise ještě jednala s čínskými úřady, ale žádného zásadního průlomu nedosáhla. Čínské ministerstvo obchodu dnes vyjádřilo naději, že se v příštích čtyřech měsících podaří dosáhnout dohody. Německá automobilka Volkswagen cla kritizovala a varovala, že evropský automobilový průmysl neposílí.
img

Frankfurtská burza dnes uzavřela se ziskem

04.07.2024 Německý index DAX strávil čtvrteční obchodní seanci v zeleném pásmu. Nejvýraznější pohyb zaznamenaly akcie Continental (+9,5 %). Výrobce pneumatik a automobilových dílů komentoval na včerejším hovoru s investory své projekce, že čínský trh bude „hlavním tahounem růstu“, který bude kompenzovat stagnující poptávku v Evropě. Dalšími růstovými tituly byly zbrojař Rheinmetall (+2,0 %) a dodavatel farmaceutického vybavení Sartorius (+1,7 %). Opačným směrem se vydaly akcie Symrise (-0,1 %), SAP (-0,3 %) a BMW (-0,3 %). Index STOXX 600 zakončil obchodování s 0,59% růstem na 517,71 b. Z jednotlivých sektorů si růst připsaly především energie (+1,12 %), finance (+0,94 %), a zdravotní péče (+0,62 %). Jediným sektorem v červených hodnotách bylo IT (-0,04 %). Index DAX +0,41 % na 18450,48 b.
img

Země EU váhají, zda podpořit dodatečná cla na elektromobily vyráběné v Číně

03.07.2024 Členské státy Evropské unie váhají, zda podpořit dodatečná cla na elektromobily vyráběné v Číně. Němci jsou proti, Francouzi pro a Češi zatím nevědí. Pro Brusel je problém získat shodu pro svůj zatím největší obchodní případ. V případě, že cla začnou platit, hrozí Peking rozsáhlými odvetnými opatřeními. Uvedla to dnes agentura Reuters.
img

EU se spojuje s Čínou ve jménu Green Dealu – a proti Trumpovi. Ďábelské

30.06.2024 Už v nadcházejícím týdnu mají vstoupit v platnost navýšená cla EU na čínské elektrovozy. Zatím v provizorním módu, od konce letoška definitivně. Stále tedy existuje možnost citelné redukce chystaného navýšení, nebo dokonce plného ustoupení od něj. EU v tomto týdnu přistoupila zatím jen k titěrné redukci nově plánovaných celních sazeb.
img

Německé akcie uzavřely v mírné ztrátě, Volkswagen ztrácí po oznámení plánované investice do Rivianu

26.06.2024 Nejvíce dnes odepsaly akcie Airbusu, které ztratily 2,8 % a navázaly tak na včerejší ztrátu po sníženém výhledu. Nedařilo se i akciím BMW, jež odepsala 2,5 % a BASF, který uzavřel o 2,3 % níže než včera. Index DAX -0,08 % na 18163,87 b.
img

Německá burza dnes posilovala

24.06.2024 Německá burza v uplynulé seanci posilovala v čele s chemickou společností Covestro (+5,4 %), která dnes potvrdila jednání o možné fúzi s arabskou společností ADNOC. Dále rostly tituly Siemens Energy (+3,5 %) či BMW (+2,9 %). Odepisovaly pouze akcie společností Zalando (-3,6 %) a SAP (-0,7 %). Index DAX +0,99 % na 18342,83 b.
img

EU chce pod taktovkou Německa prohloubit průmyslovou spolupráci s Čínou, obává se totiž velké obchodní války s ní a i její konkurence, píše Wall Street Journal. EU tím podle listu ale dost riskuje

23.06.2024 Chystaná cla na čínská elektroauta, která jsou v plánu od příštího měsíce, nemají být – v očích Bruselu – úvodním výstřelem v obchodní válce. Evropská unie naopak tiše akceptuje vznik „eurounijně-čínského průmyslového komplexu“. V podstatě tedy již přijala fakt, že čínská elektroauta jsou natolik konkurenceschopná, že evropští výrobci – zatížení regulacemi a normami, jež nesnesou srovnání nikde jinde ve světě – proti většině z nich nemají příliš šancí. Proto se se svým soupeřem hodlá spíše spojit než s ním zápolit; chce jej jen přimět k tomu, aby své elektrovozy vyráběl v EU, a ne v Číně.
img

Německá burza uzavřela ve ztrátě

19.06.2024 V dnešní obchodní seanci se nejvíce dařilo akciím Siemens Energy (+1,73 %), BMW (+1,10 %) a Mercedes Benz (+0,49 %). Naopak se nedařilo akciím Sartorius (-14,15 %), QIAGEN (-5,62 %) a Infineon Technologies (-3,6 %). Index STOXX Europe 600 odepsal 0,18 % na 514,06 b. Ze sektorů pak rostly komunikační služby (+0,15 %), materiály (+0,13 %) a finančnictví (+0,08 %). Klesaly reality (-1,40 %), IT (-1,34 %) a energie (-0,31 %). Index DAX odepsal 0,36 % na 18067,56 b.
img

Německu hrozí, že bude rozvojovou zemí. Co s tím?

16.06.2024 Evropská ekonomika rychle ztrácí své někdejší zdánlivě neotřesitelné postavení ve světě. Dravější jsou jak Spojené státy, tak asijské země v čele s Čínou. To vše není nic nového. Nové je ovšem to, že nyní dramatická ztráta evropské konkurenceschopnosti začíná děsit evropské elity, které dosud měly tendenci takové problémy přehlížet, případně škarohlídy rovnou častovat označením typu „ruský agent“.
img

EU výrazně navyšuje cla na čínská elektroauta, poškodí tím Německo i Česko. Fiasko Green Dealu ji totiž nutí přejímat Trumpovu agendu, kterou dříve tolik kritizovala

12.06.2024 Evropská unie od první poloviny příštího měsíce výrazně navýší cla na čínská elektroauta, až do výše přesahující 38 procent. EU tak činí na základě prověrky systému dotování výroby čínských elektroaut, kterou zahájila loni. Čína už uvedla, že podnikne odvetné kroky. Akcie firem čínského segmentu výroby elektrout se v reakci propadají. Například akcie automobilek Geely a Xpeng klesají o osm procent.
C:\fakepath\trader-10062024-37-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.06.2024 1) Výsledky evropských voleb přispěly k oslabení eura vůči dolaru a snížily také šanci na brzké přijetí společné evropské měny v Česku. Shodují se na tom ekonomičtí analytici oslovení ČTK. Posílení krajní pravice a oslabení zelených podle expertů může zkomplikovat hlasování o otázkách spojených s ochranou klimatu, zásadní změny Zelené dohody pro Evropu (Green Deal) ale nečekají. Složitější podle nich může být i evropská podpora Ukrajiny.
C:\fakepath\elektroauta.jpg

Evropská komise zřejmě oznámí zvýšení cel na dovoz elektromobilů z Číny

10.06.2024 Evropská komise (EK) zřejmě tento týdne oznámí zvýšení cel na dovoz čínských elektromobilů. Dosavadní poplatek by se tak mohl zvýšit z deseti procent na 20 až 35 procent, uvedla dnes agentura APA. Představitelé automobilek BMW, Mercedes nebo Volkswagen chystané opatření kritizují, protože se obávají odvetných opatření ze strany Číny.
img

Fiasko Green Dealu nutí Evropskou unii přejímat Trumpovu agendu, kterou dříve tolik kritizovala. Proti už je jen „pročínské“ Německo, kroky Bruselu tak poškodí i Česko

09.06.2024 Když svého času Donald Trump obýval Bílý dům, činovníci zemí Evropské unie se mu rádi vysmívali. Pokud jej tedy neměli hned za zlosyna. Dnes už jim úsměv ztuhl. Pýcha zase jednou předešla pád. Nakonec vlastně dokonce Trumpovu agendu přejímají. V řadě klíčových oblastí.
img

Nemocný muž Evropy má rekordně drahé akcie. Jak to?

07.06.2024 V půli letošního května hlavní ukazatel německých akcií, index DAX, vystoupal na svůj historický rekord. Přitom německá ekonomika prochází náročným obdobím a je dokonce označována za „nemocného muže Evropy“. Jak to jde dohromady?
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Světové akciové indexy letos zpevňují, některé překonaly rekord

03.06.2024 Světové akciové indexy letos zpevňují, některé z nich v květnu vylepšily rekordní hodnoty. Nejsledovanější americký indikátor S&P 500 od začátku roku přidává přes 11 procent, stejně jako německý DAX či panevropský STOXX Europe 50. Americký index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, pak přidává více než 13 procent, vyplývá z burzovních statistik.
img

BMW, JLR a Volkswagen používaly zakázané díly z Číny, uvádí zpráva Kongresu

21.05.2024 Německé automobilky BMW a Volkswagen a také britská Jaguar Land Rover (JLR) používaly součástky vyrobené dodavatelem, který je na seznamu firem zakázaných kvůli vazbám na nucenou práci v Číně. Uvádí to zpráva amerického Kongresu, na kterou upozornil server zpravodajské televize BBC.
img

Udržitelné elektromobily? Ani náhodou. Mechaniků je nedostatek a vozidla končí na vrakovištích

15.05.2024 Počet elektromobilů ve světě sice postupně roste, ale už méně se mluví o klesajícím počtu mechaniků specializovaných na opravy jejich baterií a složitých obvodů. To je problém zejména ve Velké Británii, kde lidé nechávají plně funkční elektromobily na vrakovištích. Ve skutečnosti je pouze 10 % z 236 000 tamních mechaniků kvalifikováno pro opravy elektromobilů. Takže i lehce havarovaná vozidla se hodnotí na vrakovištích, ale jejich recyklace v praxi selhává.
img

Německé automobilky zaostávají za světovými konkurenty, ceny akcií jim klesly o pětinu

15.05.2024 Podle nového výzkumu obchodní a investiční platformy eToro ztrácejí německé automobilky, vlajkové lodě největší evropské ekonomiky, podíl na trhu a investorům přinášejí nižší výnosy oproti svým globálním konkurentům.
C:\fakepath\trader-08052024-43-zm.jpg

Evropské akcie uzavřely na dalším rekordu, přispěly k tomu firemní výsledky

08.05.2024 Evropské akcie uzavřely dnešní obchodování na dalším rekordu, k jejich růstu přispěly příznivé hospodářské výsledky některých významných podniků. Akcie těží i z vyhlídek na snižování úrokových sazeb v eurozóně. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 si připsal 0,34 procenta na 515,77 bodu. Poprvé tak obchodování zakončil nad 515 body.
C:\fakepath\auta.jpg

Zřícení mostu v Baltimoru může zasáhnout některé automobilky

27.03.2024 Zřícení baltimorského silničního mostu by mohlo mít významný ekonomický dopad hlavně na některé automobilky, protože včerejší neštěstí prakticky na neurčito zavřelo nejrušnější přístav pro osobní a lehké nákladní automobily ve Spojených státech a devátý nejrušnější přístav v zemi. Upozornil na to server listu USA Today. Most zajišťoval přístup do baltimorského přístavu a jeho zřícení představuje problém pro odbavování dovozu a vývozu, což by podle oborníků mohlo způsobit přesun dopravy do jiných přístavů na východním a západním pobřeží. Tento přesun by ale mohl znamenat zpoždění dodávek výrobků.
img

Kvůli vysokým úrokovým sazbám čelí zelené akcie dál nepříznivým podmínkám

06.03.2024 Zelené akcie čelí zvýšenému tlaku už od chvíle, kdy se po příchodu vakcín proti COVIDu zotavily komodity a následně vzrostla inflace na nejvyšší úroveň od 70. let. Letošní rok jim měl přinést úlevu. Na jeho počátku promítal trh do cen očekávaný značný pokles sazeb (počítalo se, že Fed sníží sazby až sedmkrát). Vzhledem k neústupné inflaci a robustní ekonomice je ale všechno jinak a teď už trh počítá jen se 3-4 poklesy sazeb. Tato změna narativu zeleným akciím nijak neprospěla. Nepomohla ani rychle se šířící horečka kolem kryptoměn, polovodičů, AI, obrany a kybernetického zabezpečení.
C:\fakepath\Wall Street.jpg

Akcie ve světě pokračovaly v růstu, index S&P 500 se dostal na další rekord

01.03.2024 V únoru se akciovým trhům ve světě dařilo ještě více než v lednu, akcie dál vesměs posilovaly. Některé indexy, jako například nejsledovanější americký indikátor S&P 500 či technologický index Nasdaq 100, vylepšovaly maxima, vyplývá z burzovních statistik. Výrazné zisky si připsaly také evropské a japonské akcie, ty čínské pak v únoru zmírnily letošní ztráty.
img

V Německu se loni prodalo 2,8 milionu osobních aut, Škoda je nejsilnější dovozce

05.01.2024 V Německu se v prosinci prodalo 241.833 osobních aut, v celoroční bilanci pak bylo zaregistrováno 2,84 milionu nových osobních automobilů. To je o 7,3 procenta více než v předloňském roce. Dnes to ve výroční bilanci oznámil Spolkový úřad pro motorová vozidla (KBA). Nejsilnější německou značkou zůstala automobilka Volkswagen (VW), z dovážených značek si nejlépe opět vedla česká Škoda Auto. Obě značky jsou součástí koncernu Volkswagen.
C:\fakepath\cesko-2023.png

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2023

31.12.2023 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2023 v ČR:
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
img

NIO v úzkých, cena Tesly a IPO elektromobilů firmy Renault

16.11.2023 V dnešních aktualitách z akciových trhů se zaměříme na odvětví akumulátorových elektromobilů, odkud přichází čím dál víc zpráv. Tlak na NIO se zvyšuje a teď bude pro tohoto čínského výrobce klíčová zpráva o výsledcích za 3. čtvrtletí. Tržní podíl Tesly mezi 15 sledovanými automobilkami dál klesá.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie zpevňují, za týden přes tři procenta, což je nejvíce za půl roku

03.11.2023 Akcie na evropských trzích dnes dopoledne pokračovaly v mírném růstu a navázaly na příznivý vývoj z minulých dnů. Od pondělí už jejich klíčový index přidal více než tři procenta, což je nejvýraznější týdenní nárůst od března. K růstu podle analytiků přispívají náznaky, že hlavní centrální banky v západních zemích končí se zpřísňováním měnové politiky, což obecně svědčí akciím.
C:\fakepath\elektroauta.jpg

Baterie do elektromobilů vyrábí hlavně Čína, investuje i do továren v Evropě

01.11.2023 Investice do výroby baterií v poslední době výrazně rostou v důsledku přechodu automobilového průmyslu od vozidel se spalovacím motorem k elektromobilům. Členské země Evropské unie letos definitivně schválily normu, která od roku 2035 prakticky znemožňuje prodej nových benzinových a naftových aut v EU. Nejpoužívanější jsou v současnosti lithium-iontové akumulátory, dojezd na jedno nabití u těchto typů baterií činí v současnosti zhruba 300 až 600 kilometrů.
C:\fakepath\akcie-27102023.jpg

Akcie Tesly opět pod 200 dolarů?

27.10.2023 Probíhající výsledková sezona za třetí čtvrtletí 2023 má mnoho poražených. Jedná se o velké firmy jako Google, Meta nebo Tesla. Mezi poraženými však existují rozdíly. Společnosti Google a Meta sice publikovaly velmi dobré čísla, ale trh je neocenil. Zatímco Tesla neměla ani dobré výsledky a výhled do budoucnosti zůstává značně nejistý. Akcie Tesly by tedy s největší pravděpodobností měly opět zamířit pod 200 dolarů. Dnes chybí už jen kousek.
img

Graf dne - DE30 (25.09.2023)

25.09.2023 Index DAX (DE30) otevírá na začátku týdne mírně výše. Počáteční zisky se však poněkud snížily a v současné době před zveřejněním indexu podnikatelské nálady Ifo německý index roste pouze o 0,20 %.
img

Výrobu aut v Německu ohrožuje Čína, ukázala studie institutu IW

15.09.2023 Dovoz čínských automobilů a automobilových součástek do Německa v první polovině roku vzrostl o 75 procent, i když celkový dovoz z Číny klesl. Vývoz aut a dílů z Německa do Číny se pak snížil o 21 procent. Ve své zprávě to uvádí německý ekonomický institut IW. Údaje ukazují, že největší evropské centrum výroby aut se dostává pod stále větší tlak. Z širšího pohledu se pak auta podle IW stále více stávají asijským produktem.
img

Německý automobilový sektor pod tlakem prodejců 📉 Čínské „obchodní války“?

14.09.2023 Německé automobilky dnes prohlubují poklesy po včerejším vyjádření Ursuly von der Leyenové, která potvrdila, že EU zahájí vyšetřování „nespravedlivých výhod“ čínských elektromobilů dovážených do EU. Poklesy přicházejí jen několik dní poté, co čínští výrobci elektrických zařízení přitáhli pozornost na prestižním autosalonu IAA v Bavorsku a prokázali výhody výroby a designu elektromobilů oproti evropským koncernům.
img

Úřady: Tesla a její dodavatelé ztrojnásobí investici v Mexiku na 15 miliard USD

12.09.2023 Americká automobilka Tesla a její dodavatelé ztrojnásobí investici do plánovaného závodu ve městě Monterrey v mexickém státě Nuevo León na 15 miliard dolarů (343 miliard Kč). S odvoláním na guvernéra státu o tom dnes informovala agentura Reuters. Tesla ani místní správa zatím na žádost o komentář nereagovaly.
img

DE30: DAX s mírným oživením na začátku týdne

11.09.2023 Začátek nového týdne začíná vcelku pozitivním sentimentem na německý DAX. Index se obchoduje o 0,50 % výše na úrovni kolem 15850 bodů. Americké indexové futures také ukazují na vyšší otevření pro US500 a US100. Nálady podporuje mírné oslabení dolaru vůči většině hlavních měn.
img

Ranní komentář: Country Garden s prodlouženou splatností bondů, šéf BMW se obává o evropské automobilky

05.09.2023 Včerejší obchodování bylo ovlivněno americkým státním svátkem, což způsobilo nižší objemy na evropských akciových burzách. Zajímavé zprávy přišly z Číny. Jaké čipy začal Huawei vyrábět? Proč se CEO BMW obává o budoucnost evropských automobilek vyrábějící vozy pro střední třídu? To se dozvíte již nyní v ranním komentáři.
img

Čínský výrobce aut BYD se poprvé dostal mezi deset největších automobilek světa

29.08.2023 Čínský výrobce elektromobilů BYD se poprvé dostal mezi deset největších automobilek světa z hlediska prodeje, předstihl tak německé automobilky Mercedes-Benz i BMW. Informoval o tom dnes japonský hospodářský deník Nikkei Asia, podle kterého tím čínská firma ukazuje, že elektromobily mění podobu automobilového průmyslu.
C:\fakepath\xtb-31072023.jpeg

Letní výsledková sezóna je tu! Jak se dařilo Microsoftu, Metě nebo Tesle?

31.07.2023 Letní měsíce bývají obvykle klidné. Lidé mají tendenci o prázdninách odpočívat a víceméně všichni fungují v prázdninovém režimu. To však neplatí pro finanční trhy, které naopak v posledních týdnech zažívají velmi velké pohyby. Tomáš Vranka, analytik XTB, v tomto článku přináší souhrn toho nejzajímavějšího, co se v posledních týdnech na trzích odehrálo.
img

Jak investovat v automobilovém sektoru? 🚗

20.07.2023 Včera po uzavření trhů oznámila své výsledky Tesla. Jak se vede této úspěšné společnosti Elona Muska v automobilovém průmyslu, který je dlouhodobě velmi oblíbeným investičním sektorem?
C:\fakepath\xtb-20072023.jpeg

Automobilový průmysl očima investora: Jak vydělat v nové éře?

20.07.2023 Automobilový průmysl je dlouhodobě oblíbeným investičním segmentem, což není překvapivé vzhledem k tomu, že se jedná o jeden z největších světových trhů s obrovským ročním obratem. Časy se však mění a s nimi i automobilový sektor, který v současné době prochází jednou z nejvýznamnějších transformací za mnoho let. Otevírá se tak prostor pro nové vítěze a nové výzvy pro ty, kteří nedokážou držet krok s inovacemi.
img

Prodej nových osobních aut za pět měsíců stoupl o 18,6 pct na 95.068 vozů

05.06.2023 Prodej nových osobních aut se za pět měsíců letošního roku meziročně zvýšil o 18,6 procenta na 95.068 vozů. V květnu byl počet jejich registrací proti loňskému květnu o 12,3 procenta vyšší. V tiskové zprávě to dnes uvedl Svaz dovozců automobilů (SDA). Podle něj se letos zvýšil odbyt ve všech kategoriích vozidel s výjimkou autobusů.
img

Ziskovost výrobců automobilů se snižuje, zjistila analýza společnosti EY

29.05.2023 Největším světovým výrobcům automobilů v prvním čtvrtletí vzrostl obrat, odbyt a zisk s nimi ale nejdou ruku v ruce. Uvádí to studie poradenské společnosti EY. Experti proto doporučují kontrolu nákladů, píše agentura DPA.
C:\fakepath\Tesla-v-BMW-24042023.jpg

Tesla vs. BMW

24.04.2023 Tesla minulý týden zveřejnila výsledky za první čtvrtletí roku 2023, které investory příliš nepotěšily. Svižný růst prodejů meziročně o 36 % nedokázala přetavit v růst zisku. Ukazuje se, že pro další expanzi už musí Tesla cílit na střední třídu i chudší země a pomalu ztrácí nálepku VIP vozidla, což jde ruku v ruce s nižšími prodejními cenami a klesající marží.
C:\fakepath\USA.jpg

Elektromobily VW, BMW, Nissan, Hyundai či Volvo přijdou v USA o daňovou úlevu

18.04.2023 Elektromobily značek Volkswagen, BMW, Nissan, Rivian, Hyundai a Volvo přijdou ve Spojených státech po včerejším zpřísnění podmínek o daňovou úlevu 7500 dolarů (kolem 160.800 Kč). S odvoláním na nová pravidla o tom včera informovalo americké ministerstvo financí. Cílem těchto pravidel je zbavit USA závislosti na Číně v oblasti dodavatelských řetězců baterií pro elektromobily, připomíná Reuters. Daňová úleva je součástí amerického zákona o snižování inflace (IRA) schváleného loni v srpnu.
C:\fakepath\trader-11042023-38-zm.jpg

Evropské akcie vystoupily na měsíční maximum

11.04.2023 Evropské akcie se dnes vyšplhaly na měsíční maximum, k jejich růstu velkou měrou přispěly těžařské společnosti a automobilky. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 vzrostl o 0,62 procenta a uzavřel obchodování na 461,79 bodu. Od začátku letošního roku si tak připisuje zhruba osm procent.
C:\fakepath\Argentina.jpeg

Těžařský vývoz Argentiny loni stoupl nejvýše za deset let díky lithiu

22.03.2023 Vývoz těžařského odvětví Argentiny loni stoupl na 3,86 miliardy USD (85,3 miliardy Kč), nejvýše za deset let. Mohou za to hlavně rostoucí příjmy z prodeje lithia, důležitého kovu pro výrobu baterií pro elektromobily. Vyplývá to ze zprávy argentinského ministerstva hospodářství.
img

E-paliva! Co to je? Mohou přispět k tomu, aby auta nevypouštěla CO2?

13.03.2023 Na poslední chvíli se postavilo Německo proti přelomovému zákonu EU prodeje automobilů s emisemi CO2 v roce 2035 a chce, aby byl po roce 2035 povolen prodej nových automobilů se spalovacími motory, jestli budou poháněny elektronickými palivy.
img

Tesla postaví v Mexiku závod, oznámil po jednání s Muskem prezident

28.02.2023 Americká automobilka Tesla postaví závod ve městě Monterrey v mexickém státě Nuevo León. Oznámil to mexický prezident Andrés Manuel López Obrador, který o podmínkách výstavby v pondělí telefonicky hovořil s šéfem automobilky Elonem Muskem. Informují o tom zahraniční média. Monterrey je průmyslovým centrem na severovýchodě Mexika.
img

Akcie týdne - Tesla (22.02.2023)

22.02.2023 Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) se minulý týden dostaly pod tlak po zprávě, že software pro plně samořízená vozidla (FSD) bude postupně ukončen. Nicméně slavný výrobce elektromobilů dosahuje dalšího důležitého milníku týkajícího se technologie FSD, a to autonomního řízení, což může být významným impulsem k růstu.
C:\fakepath\Indie.jpg

Indie zvýší dovozní cla na auta, daň by mohla zasáhnout rovněž automobilku Škoda

01.02.2023 Indie od dubna zvýší cla na dovážená auta a motocykly, opatření se týká rovněž elektromobilů. Dovozní clo stoupne i v případě aut, která se v zemi kompletují. Změna by se tak mohla týkat i automobilky Škoda Auto, která má v Indii dva závody. S odvoláním na dnešní oznámení vlády o tom informovala agentura Reuters.
img

Prodej nových osobních aut v EU loni klesl o 4,6 procenta, v Česku více

18.01.2023 Prodej nových osobních automobilů v Evropské unii loni klesl o 4,6 procenta na 9,255.930 vozů, což je nejméně od roku 1993. Hlavní příčinou byl nedostatek součástek v prvním pololetí, od srpna do prosince už trh vykazoval růst. Ve své zprávě to dnes uvedlo Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA). V České republice prodej osobních aut klesl o více než sedm procent na 192.087 vozů, oznámil už dříve Svaz dovozců automobilů.
C:\fakepath\vyhled-2023-15012023.jpg

2023: Výhled pro akcie, komodity a kryptoměny

16.01.2023 Do roku 2023 vstoupily finanční trhy na optimistické vlně. Akcie i ostatní riziková aktiva si v prvních lednových dnech připisují slušné zisky, vydrží však býčí sentiment i v následujících 12 měsících? Rizikových faktorů a proměnných do celé skládačky ve fundamentální analýze je více než dost. Pokud ale nepřiletí nějaká černá labuť (např. environmentálního nebo politického rázu), budou mezi dominantní témata patřit vývoj inflace, válka na Ukrajině i znovuotevření Číny.
img

S růstem amerických a asijských trhů stoupají i trhy evropské

12.01.2023 Hlavní západoevropské indexy se ve středu po poklesu z předchozího dne obchodovaly výrazně výš. Evropské trhy stoupaly po výrazném růstu amerických a asijských akciových trhů. Akcie těžařů oživily díky silným cenám komodit.
img

Evropské trhy po růstu z předchozího dne klesají

11.01.2023 Index STOXX Europe 600 klesl o 0,6 % a dosáhl 445,67 bodů. Francouzský CAC 40 ztratil 0,49 %, německý DAX se propadl o 0,6 % a britský FTSE 100 klesl o 0,29 %.
img

Představitelé Fedu chladí evropský tržní optimismus

10.01.2023 Optimistické očekávání rychlého konce zvyšování amerických úrokových sazeb vzalo včera za své. O návrat k pochmurnějším vyhlídkám se nejprve postarala guvernérka sanfranciského Fedu Mary Dalyová, když se nechala slyšet, že předpokládá sazby nad 5 %. Této predikci poté navíc přitakal i její kolega z atlantského Fedu Raphael Bostic, který odhaduje, že sazby by měly překročit 5% hranici během druhého kvartálu tohoto roku a doslova dodal, že by vysoko měly zůstat dlouho.
C:\fakepath\shrnuti-2022-31012022.jpg

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2022

31.12.2022 Rok 2022 byl plný velmi důležitých událostí ve světové ekonomice a v dnešním každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na kompletně všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – krok za krokem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\Německo.jpg

Německo s ohledem na ekologii vyzvalo k pozastavení rozvoje hlubokomořské těžby

01.11.2022 Německo vyzvalo k pozastavení rozvoje hlubokomořské těžby. Není podle něj dostatečně známo, jaký dopad může mít na životní prostředí těžba kovů, které se používají do baterií elektromobilů. Informovala o tom dnes agentura Reuters. O návrhu předpisů hlubokomořské těžby jedná od pondělí do 11. listopadu Mezinárodní úřad pro mořské dno (ISA), který spadá pod OSN.
img

Důl na lithium a metoda výroby magnetu

26.10.2022 European Lithium Ltd, jednotka australského těžaře, a společnost Sizzle Acquisition Corp se domluvili na vstupu na burzu Nasdaq.
img

Evropské akcie navzdory dobrým zprávám z EU klesají

20.10.2022 Hlavní evropské akciové indexy ve středu klesly navzdory čerstvým statistikám, které naznačují, že inflace v eurozóně zrychluje méně výrazně, než trh předpokládal. Investoři navíc pozorně sledují zprávy předních evropských společností o výsledcích hospodaření za třetí čtvrtletí roku 2022.
img

Evropské akcie prudce rostou díky dobrým zprávám z Německa

19.10.2022 V souvislosti se zveřejněním dobrých statistických údajů z Německa v úterý hlavní evropské akciové indexy stoupaly. Investoři navíc bedlivě sledují zveřejnění zpráv o výsledcích hospodaření klíčových evropských firem za třetí čtvrtletí roku 2022.
img

IPO Porsche - Vše, co potřebujete vědět před uvedením na trh ⚡

26.09.2022 Porsche AG - slavný výrobce ikonického modelu 911 - vstupuje na burzu. Očekává se, že plánované IPO proběhne již 29. září. Co víme o IPO? Může to být atraktivní investice?
img

Evropské akcie prudce klesají na pozadí historicky nejnižších statistik v EU

19.09.2022 Klíčové evropské akciové indexy v pátek dramaticky klesly. Účastníci trhu analyzovali alarmující data o raketově rostoucí inflaci v zemích EU. Negativní dynamika na amerických burzách je dalším faktorem, který ovlivňuje pokles evropského akciového trhu.
C:\fakepath\auta.jpg

Výrobci automobilů hlásí nižší poptávku v Evropě a Severní Americe

04.08.2022 Výrobci automobilů hlásí nižší poptávku v Evropě a Severní Americe. Podle analytiků přibývá důkazů, že spotřebitelé si kvůli rostoucí inflaci nechávají hotovost na nezbytné věci. Ačkoli některé luxusní značky, například Ferrari a Mercedes, zvýšily výhled prodeje kvůli přetrvávající vysoké poptávce po špičkových modelech, vyhlídky pro většinu odvětví jsou chmurnější, napsala včera agentura Reuters.
C:\fakepath\fxstreet-11072022.png

Co čekat na finančních trzích ve druhém pololetí?

11.07.2022 První pololetí letošního roku bylo ve znamení ruské invaze na Ukrajinu, která výrazně přiživila inflační tlaky. Centrální banky tak musejí prudce šlápnout na brzdu a ukončit léta trvající párty.
img

Invesco: Metaverzum aneb další proměny internetu

22.06.2022 Nic nezměnilo naše životy v posledních dvou desetiletích tolik jako internet. Nyní však samotný internet čeká jedna z jeho dosud největších proměn: metaverzum. Všeobecně se považuje za další přelom internetu a očekává se, že předznamená vznik jednotného a trvalého prostředí, které uživatelům poskytne přístup k zážitkům ve virtuální realitě (VR) a rozšířené realitě (AR). Jinými slovy, 2D internet, který známe dnes, se jednoho dne může vyvinout v pohlcující 3D online svět.
img

Deficit zahraničního obchodu se přiblížil k 30 mld. Kč

06.06.2022 Bilance zahraničního obchodu se v dubnu dále propadla z -12,1 na -28,4 mld. Kč. Meziročně se jedná o 48 mld. Kč horší výsledek. Prohloubení deficitu koresponduje se zhoršením v průmyslu, jehož výroba v dubnu meziročně poklesla o 6,4 % (kalendářně neočištěný údaj). To se ve výsledku negativně propisuje do výkonu exportu, zatímco vysoké dovozní ceny navyšují hodnotu dovážených komodit a stahují tak saldo především s energetickými komoditami do mínusu.
C:\fakepath\trader-29032022-30-zm.jpg

Evropské akcie výrazně posílily díky známkám pokroku v mírových rozhovorech

29.03.2022 Evropské akcie dnes výrazně posílily. Za jejich růstem stály známky pokroku v mírových rozhovorech mezi Ruskem a Ukrajinou. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 si připsal 1,74 procenta na 462,09 bodu. Nárůst tak zaznamenal již potřetí za sebou.
img

EY: Provozní zisk předních světových automobilek loni prudce stoupl

28.03.2022 Přední světové automobilky v loňském roce prudce zvýšily své zisky, a to navzdory negativním dopadům nedostatku čipů a dalších součástek na jejich výrobní aktivity. Podle studie poradenské společnosti EY se loni souhrnný provozní zisk 16 největších světových automobilových koncernů zvýšil o 168 procent na 134 miliard eur (zhruba 3,3 bilionu Kč), napsala agentura DPA.
img

Americká automobilka Tesla otevřela u Berlína svou první továrnu v Evropě

22.03.2022 Americká společnost Tesla dnes oficiálně otevřela svůj nový závod na elektromobily v braniborské obci Grünheide nedaleko Berlína, je to zároveň její první továrna v Evropě. Tesla ji vybudovala na domácí půdě konkurenčního automobilového koncernu Volkswagen, s kterým soupeří v elektromobilitě. Při ceremonii, které se zúčastnili mimo jiné německý kancléř Olaf Scholz, ministr hospodářství Robert Habeck a braniborský premiér Dietmar Woidke, předal šéf Tesly Elon Musk první auta novým majitelům. Továrna, která nabídne práci 12.000 lidí, chce vyrábět až 500.000 vozů Model Y ročně.
C:\fakepath\trader-16032022-28-zm.jpg

Evropské akcie výrazně posílily díky optimismu ohledně mírových rozhovorů

16.03.2022 Evropské akcie dnes výrazně posílily, obchodování tak uzavřely na nejvyšší úrovni od konce února. Těžily z nadějí na pokrok v jednáních Ukrajiny a Ruska o ukončení konfliktu i z plánů Pekingu na další opatření na podporu čínské ekonomiky. Panevropský index STOXX Europe 600 si dnes připsal 3,06 procenta na 448,45 bodu. Od začátku letošního roku nicméně nadále ztrácí přes osm procent.
img

Evropské akcie výrazně rostou díky příslibu stimulačních opatření v Číně

16.03.2022 Ve středu evropské akcie výrazně vzrostly. Panevropský index STOXX 600 přidal 2,2 % a dosáhl nejvyšší úrovně od 3. března. K tomuto exponenciálnímu růstu přispěly zprávy o tom, že Čína plánuje zavést další stimuly na podporu své ekonomiky.
C:\fakepath\trader-14032022-42-zm.jpg

Státy EU schválily čtvrtý balík sankcí proti Rusku, zasáhnou luxus i energetiku

14.03.2022 Zástupci zemí Evropské unie dnes schválili čtvrtý balík sankcí proti Rusku od začátku ruské invaze na Ukrajinu před necelými třemi týdny. ČTK to sdělil diplomatický zdroj. Evropský blok nově zakáže vývoz luxusního zboží do Ruska či investice do ruského energetického sektoru stejně jako dovoz ruské oceli a železa. Na sankční seznam zároveň přibude desítka oligarchů včetně majitele londýnského fotbalového klubu Chelsea Romana Abramoviče.
C:\fakepath\porsche.jpg

EU zvažuje zakázat do Ruska vyvážet luxusní auta v hodnotě nad 50.000 eur

14.03.2022 Evropská unie projednává v rámci svého nejnovějšího balíčku sankcí proti Rusku zákaz vývozu luxusních vozidel v hodnotě vyšší než 50.000 eur (1,25 milionu Kč). S odvoláním na dva diplomaty o tom informovala agentura Bloomberg. Návrh, který má spíše symbolickou váhu než ekonomický dopad, by mohl být schválen už dnes.
img

Pokles evropského akciového trhu a zklamání investorů z výsledků čtvrtečních dlouho očekávaných zpráv

11.03.2022 V návaznosti na výsledky včerejšího obchodování hlavní burzovní indexy po velkolepém vzestupu z předchozího dne poklesly. Hlavními důvody sebevědomého medvědího obchodování byly výsledky zasedání Evropské centrální banky (ECB) a jednání mezi ministry zahraničí Ruska a Ukrajiny.
C:\fakepath\trader-10032022-32-zm.jpg

Evropské akcie oslabily, ECB kvůli inflaci rychleji omezí nákupy dluhopisů

10.03.2022 Evropské akcie dnes oslabily. Evropská centrální banka (ECB) oznámila, že bude kvůli vysoké inflaci rychleji omezovat nákupy dluhopisů v rámci svého podpůrného programu APP a ve třetím čtvrtletí ho zřejmě ukončí. Panevropský index STOXX Europe 600 odepsal 1,69 procenta na 427,12 bodu.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Výběr firem, které pozastavují nebo ukončují své aktivity v Rusku

04.03.2022 Výběr firem, které pozastavují nebo ukončují své aktivity v Rusku (americký softwarový gigant Microsoft se rozhodl pozastavit prodej svých produktů a služeb v Rusku; řazeno abecedně podle odvětví):
img

Tesla získala konečné povolení k provozu své továrny v Braniborsku

04.03.2022 Americký výrobce elektromobilů Tesla získal od braniborských úřadů povolení zprovoznit v Německu svou továrnu. Na tiskové konferenci to dnes oznámil braniborský premiér Dietmar Woidke, který schvalovací proces po dvou letech od začátku výstavby označil za obrovský úkol. Tesla doposud budovala svůj závod v braniborském Grünheide nedaleko Berlína s předběžnými povoleními. Woidke uvedl, že úřady už Tesle povolení předaly.
img

Sankce: vítězové a poražení

03.03.2022 Ruská invaze na Ukrajinu byla aktem agrese, který jsme v Evropě po desetiletí neviděli. To vedlo k rozbití stavu, který na starém kontinentě panoval od konce Studené války a návratu násilí, za což evropské i další země světa ruské činy rychle odsoudily. Byly vyhlášeny sankce bezprecedentního rozsahu, které vedly k uzavření burzy v Moskvě a více než 90% propadu indexu ruských akcií kótovaných v Londýně. Sankce proti Rusku však mají i jiné dopady. Pojďme se tedy podívat na sektory akcií, které lze považovat za vítěze a poražené.
img

Handelsblatt: Tesla získala konečné povolení zprovoznit svůj závod v Německu

03.03.2022 Americký výrobce elektromobilů Tesla získal od ministerstva životního prostředí spolkové země Braniborsko povolení zprovoznit v Německu svůj první závod na výrobu automobilů. Tesle se tak podařilo dokončit schvalovací řízení, což ale neznamená, že automobilka může okamžitě zahájit výrobu. Ta by ale patrně i tak mohla začít už brzy. Bez uvedení zdroje o tom informoval německý list Handelsblatt. V pátek se podle něj bude na toto téma konat tisková konference předsedy braniborské vlády Dietmara Woidkeho.
C:\fakepath\trader-02032022-34-zm.jpg

Evropské akcie navzdory počátečnímu poklesu posílily

02.03.2022 Evropské akcie dnes navzdory počátečnímu poklesu posílily. Smazaly tak část ztrát z předchozích dvou dnů, za kterými stály obavy z hospodářských důsledků války na Ukrajině. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 si dnes připsal 0,9 procenta a uzavřel obchodování na 446,33 bodu.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Výběr firem, které pozastavují nebo ukončují své aktivity v Rusku

02.03.2022 Výběr firem, které pozastavují nebo ukončují své aktivity v Rusku (největší evropské logistické firmy DHL a Kühne+Nagel pozastavily kvůli invazi ruských vojsk na Ukrajinu expedici zásilek do Ruska; řazeno abecedně podle odvětví):
C:\fakepath\dhl.jpg

Největší evropské logistické firmy DHL a Kühne+Nagel přestaly expedovat do Ruska

02.03.2022 Společnosti DHL a Kühne+Nagel, největší evropské logistické firmy, pozastavily kvůli invazi ruských vojsk na Ukrajinu expedici zásilek do Ruska. Informovala o tom dnes agentura Bloomberg. Dopravu do Ruska zastavili i hlavní přepravci kontejnerů.
img

Akcie v Evropě prohlubují pokles

25.02.2022 Na konci čtvrtečního obchodování vykázaly všechny tři klíčové evropské burzy pokles o více než 3 %. Investoři se aktivně vyhýbali riziku v souvislosti s eskalací vojenského konfliktu v západní Evropě.
C:\fakepath\burza-11022022.jpg

Evropské akcie dnes oslabily, mají ale za sebou letošní první růstový týden

11.02.2022 Evropské akcie dnes kvůli ztrátám technologických titulů oslabily. Díky dobré výsledkové sezoně a vysokým cenám surovin ale mají za sebou letošní první růstový týden. Panevropský index STOXX Europe 600 odepsal 0,6 procenta, za týden je ale v plusu 1,6 procenta, což je jeho nejlepší výsledek od konce prosince.
img

Nejlepší akcie 2022: 5 tipů pro vaše investiční portfolio

12.01.2022 Jaké akcie koupit v roce 2022? Každý rok investoři hledají ty nejlepší akcie pro své portfolio. Přesto je někdy dost těžké najít lukrativní akcie s perspektivními vyhlídkami. Zejména po obrovském nárůstu cen v letech 2020 a 2021 se obchodníci ptají, do kterých akcií se nyní vyplatí investovat.
img

Značka BMW loni vystřídala Mercedes v čele trhu s luxusními vozy

07.01.2022 Celosvětový prodej luxusních osobních automobilů Mercedes-Benz se loni snížil o pět procent na 2,05 milionu. Oznámil to dnes v tiskové zprávě německý koncern Daimler, který tato auta vyrábí. Značka Mercedes-Benz tak podle agentury Reuters poprvé za pět let přišla o vedoucí pozici na trhu s luxusními automobily. Předstihla ji konkurenční německá značka BMW, která tento týden oznámila, že její globální prodej loni poprvé překročil 2,2 milionu vozů.
C:\fakepath\investovani-10122021.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2021

13.12.2021 Rok 2021 se blíží ke svému konci, a tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v tomto roce.
C:\fakepath\trader-02122021-48-zm.PNG

EK dala pěti bankám pokutu za kartel při obchodování na forexu

02.12.2021 Evropská komise (EK) vyměřila nadnárodním finančním institucím UBS, Barclays, RBS, HSBC a Credit Suisse pokutu 344 milionů eur (8,7 miliardy Kč) za kartel při obchodování s měnami. Komise, která je exekutivním orgánem Evropské unie a která plní i roli antimonopolního úřadu, to dnes oznámila v tiskové zprávě.
C:\fakepath\eurusd-17112021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 17.11.2021

17.11.2021 Americké akcie včera posílily. Na růstu měly hlavní podíl výsledky společnosti Home Depot a lepší údaje o maloobchodních tržbách, které zmírnily obavy, že centrální banka USA (Fed) bude možná muset být důraznější v boji s rostoucí inflací.
C:\fakepath\horcik.jpg

Automobilkám zatím hořčík nechybí, Volkswagen se ale obává nedostatku

08.11.2021 Očekávaný nedostatek hořčíku zatím na automobilky v Evropě nedoléhá. To se ale podle expertů může změnit, pokud Čína produkci tohoto kovu brzy výrazněji nezvýší, uvedla dnes agentura Reuters. Automobilky se už od loňska potýkají s nedostatkem čipů, obavy z nedostatku hořčíku dala najevo například největší evropská automobilka Volkswagen, jejíž součástí je i mladoboleslavská Škoda Auto.
img

Nedostatek čipů netrápí všechny automobilky stejně

19.10.2021 Nedostatek polovodičů, který už více než rok po celém světě ovlivňuje řadu odvětví, trápí zejména automobilky. Ne všechny ale stejně. Projevuje se sice na všech kontinentech, v některých asijských zemích jsou ale dopady méně citelné. Například japonská automobilka Toyota má jen minimální problémy a podobně jihokorejský Hyundai čelí krizi lépe než například skupina Volkswagen včetně automobilky Škoda. Ukazují to výrobní plány jednotlivých firem.
img

Kellnerová je třetí nejbohatší Evropankou, ve světě je mezi ženami čtrnáctá

06.10.2021 Renáta Kellnerová, vdova po tragicky zesnulém většinovém vlastníkovi skupiny PPF Petru Kellnerovi, je podle nejnovějšího žebříčku českých miliardářů časopisu Forbes nejbohatším člověkem v ČR. Ve světě jí podle aktuálních dat agentury Bloomberg náleží 14. místo v žebříčku globálně nejbohatších žen.
img

Reuters: Automobilky hledají náhradu za magnety z kovů vzácných zemin

01.08.2021 Napětí mezi Čínou a Spojenými státy způsobilo, že se výrobci aut na Západě snaží snížit závislost na důležitém hybateli elektromobilové revoluce - permanentních magnetech. Ty, i když jsou často menší než balíček karet, pohánějí elektrické motory. Většina z nich se ale vyrábí z kovů vzácných zemin vytěžených v Číně a poptávka po nich prudce roste. Používají se totiž i v odvětví obnovitelných zdrojů energie. A vzhledem k přechodu od spalovacích k elektrickým motorům hrozí podle analytiků, že jich bude nedostatek.
img

Short signál na akcie Volkswagen (VOW3)

21.07.2021 Po automobilových akciích byla v letošním roce na německém obchodním trhu obzvláště vysoká poptávka. Akcie jako Daimler, BMW a Volkswagen neustále posilovaly. Akciový trh však není jednosměrná cesta a zdá se, že silná dynamika v tomto sektoru již několik týdnů mizí. Poslední pokus o dosažení nového maxima nad 205 EUR selhal a od té doby cena neustále klesá.
img

EK vyměřila za kartel pokutu 875 milionů eur 4 německým automobilkám

08.07.2021 Evropská komise (EK) uložila čtyřem německým automobilkám pokutu 875 milionů eur (22,6 miliardy Kč). Firmy Daimler, BMW, Volkswagen, Audi a Porsche podle komise vytvořily kartel, aby omezily vývoj a zavádění systémů kontroly emisí u osobních aut s naftovým motorem. Daimler se ale pokutě vyhnul, protože na existenci nezákonné spolupráce upozornil, uvedla dnes komise. Volkswagen zvažuje, že se odvolá.
C:\fakepath\investice-30062021.jpg

Americký výrobce elektrických motorů bez vzácných kovů získal 225 milionů USD

30.06.2021 Americká začínající firma Turntide Technologies získala od investorů 225 milionů USD (4,8 miliardy Kč). Firma vyrábí energeticky úsporné elektromotory bez použití kovů vzácných zemin. Investice potvrzuje rostoucí zájem investorů o startupy zaměřené na klimatické technologie, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\palladium.jpg

Cena palladia vzrostla na rekordní hodnoty okolo 3000 dolarů za unci

17.05.2021 Cena palladia za poslední týden vzrostla na rekordní hodnoty okolo 3000 dolarů (cca 63.000 Kč) za unci, dnes se obchoduje za 2900 dolarů (60.900 Kč) za unci. Od začátku roku stoupla zhruba o pětinu, meziročně vzrostla jeho cena o více než 30 procent, řekl dnes ČTK na základě údajů webu kurzy.cz analytik Golden Gate CZ Marek Brávník.
img

Akcie Tesla padají – Zastaví se propad ceny akcií?

12.05.2021 V rámci technické a fundamentální analýzy se opětovně zaměříme na technologickou společnost, konkrétně na akcie Tesla. Pokud vás zajímají ekonomické výsledky i jiných technologických firem, před týdnem jsme pro vás zpracovali komplexní přehled tzv. FAANG akcií (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google).
Související klíčová slova: Dovoz aut | Lufthansa (LHA.DE) | Společnost Synot Invest | Susannah Streeterová | Střední Evropa | Německé ministerstvo hospodářství | Autopůjčovna Hertz | Akcie na doručitele | Odhad vývoje ekonomiky | Zpomalení čínské ekonomiky | FCF | Dodávky energií | Vývoj tržní kapitalizace | Největší ruská banka | London Breakout | Phil Hogan | Apple CarPlay | Orsted (ORSTED.DK) | Prostor k růstu | ChatGPT | Jak fungují akcie | Novodvorka | Výnosné investice | Uchování reálné kupní síly | Mediální magnát Rupert Murdoch | Kryptoměnové transakce | Ford Sollers | Automotodrom | Klid před bouří | Nexi | Ontario Teachers | Cap | Tele2 | Hodnota společnosti | Zvyšování cen | Situace na DAXu | Průmyslově-technologický holding | Dlouhé pozice | Největší propady HDP | Světové akcie | Vývoj nezaměstnanosti | Ozvěny trhu | Skandinávské aerolinky | Války | Lithium | Vývoj | Americká automobilka Tesla | Závislost na ruských energetických surovinách | Obchodní platformy | Dana Drábová | Češi | Rychlé zisky | Allwyn | Data z trhu práce | Australská centrální banka | Allianz | Panevropský index | LHA | Globální růst | Sázkaři | IW | Skupina Colt | Andrés Manuel López Obrador | Burzovní hodnota společnosti | DPH | Americká automobilka | EUR | Nizozemská vláda | Novozélandská vláda | Růst měnového páru EUR/USD | Spotřebitelské výdaje | Norwegian Air Shuttle | Infografika | Ztrátový obchod | Nikkei 225 Index | Bundesbank | Cena severomořské ropy | Úvěrový trh | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Nedostatek čipů | Kalifornie | Manipulace s LIBOR | DAX (Deutscher Aktienindex) | Přemýšlení | Finanční ústav | Brokeři | Yandex | Společnost GasNet | Norské společnosti | Hlavní úrokové sazby | Úspěšný obchodník | Salesforce | Realitní firmy | Roche | Akciové společnosti | Garanční systém | Automobilový sektor | Digitální převody peněz | XOM | Výkyvy | Itálie | Sandvik | Obchodování v New Yorku | Skupina Nordea | Stoxx | Škola forexu | GLE.FR | Cena emisních povolenek v EU | Obchodní deficit | Magnát Rupert Murdoch | Vývoj ceny zlata | Vývoj španělského akciového indexu | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Tencent Holdings | Společnost Avast | Mega Millions | Pip | Německé průmyslové objednávky | Očekávání | Ampere | Edison | Korelace | Finanční injekce | Možnosti obchodování | Volatilní | Britská letecká společnost | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | LNG z Freeportu | Aktuální kurzy měn | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Objem průmyslových zakázek | JAR | CMC Markets | Viterra | Galapagos | Hodnota trhu s kryptoměnami | UCG.IT | Porovnání hlavních ukazatelů BMW a Tesla | Chile | SierraChart | Tlak na Rusko | Novo | Brand Finance | EUR/JPY | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Manipulace s akciovým trhem | EURJPY | Novartis | Schodek státního rozpočtu | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Odvetná cla | FAA | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Společnost Ryanair | Deindustrializace | Roční míra inflace | Státní televize | Evropská komise | Gazprom Germania | Skupina Creditas | Německý Spolkový sněm | Pro investory | Plynovod Nord Stream 2 | Průmyslové podniky | Oživení ekonomiky | iShares | Swiss | Czech Media Invest | Investice | Britská centrální banka | Společnost Equinor | US Bancorp | Opouští EU | DXY | Německý automobilový koncern | Dohoda USMCA | Potenciál | MACD | Loterijní společnosti | Zpráva z akciového trhu | TPCA | Support | Diverzifikace | Intradenní výhled | Mezinárodní ratingová agentura | Pohádková marže | Akvizice | Japonské firmy | Posílení | Index aktivity | Továrny na čipy | Delivery Hero | Robert Downey ml. | Ekonomické dopady koronaviru | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Macquarie Asset Management (MAM) | Bankovní společnost | Dění na světových burzách | Škoda Auto | Zajímavé výnosy | Frakování | Ifo | Investopedia | Webinář | Japonské akcie | Equiti Capital | Programátor | Vimpelcom | Hlavní index německých akcií DAX | Manipulace s trhem | Zisk před zdaněním | Obchodní pravidla | Pojišťovna Generali | Invaze na Ukrajinu | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | NYSE | Intervence | Výkon ekonomiky | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Výkonný ředitel | Broadcom | E.ON | Odklad splátek | Standard Life | Interactive Brokers | Raytheon Technologies (RTX.US) | Experti | Počáteční zisky | Fibonacciho posloupnosti | Německý parlament | Veřejný dluh Británie | Politico | Futures kontrakt | Chování | Rekord | Ministr dopravy | Raiffeisenbank | Biotechnologické akcie | Bitcoiny | Zastropování ceny | Průměrný výnos | Bankovní skupina | Člen bankovní rady ČNB | Vývoj ceny dřeva v USD | Návrh zákona | Stop-Loss | Evropský index | Evropské měny | Nákupy aktiv | Creditas | Olívia Lacenová | Investor do akcií | Zvýšení minimální mzdy | Měnový pár GBP/USD | Moody's Investors Service | Vývoj na dluhopisovém trhu | ORSTED.DK | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Cox | IHS | Asijské trhy | Účely primární veřejné nabídky | Ukrnafta | Obchodní seance | Odhad letošního růstu ekonomiky | Český statistický úřad | Impuls | Spekulativní sázky | Accor | EUR/USD | Vanad | PiS | Index ekonomické nálady | General Electric | Německý ekonomický institut | Administrativa prezidenta | Mediální magnát | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Javier Milei | Brenntag | Von der Leyenová | Předseda představenstva | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | PKN Orlen | Americká kosmetická společnost | Mediální společnost | Výhled ekonomiky | Cena kryptoměny ethereum | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Americký soud | Cena bitcoinu | Institut IW | The Telegraph | General Motors (GM) | Obchodování na burzách | Výrobci elektroaut | Wolters Kluwer | Ziskové obchody | Konkurenti | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Aktivní trading | Akcie společnosti | Megafon | VOW1 | Viacom | Komunikační služby | Softwarová společnost | Automotodrom Brno | Benchmark | Milionáři | Hospodářské noviny (HN) | UAW | Společnost E.ON | Opatrný optimismus | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Rotterdam | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Nejvyšší soud | Největší evropská automobilka | Většinový podíl | Automobilka PSA | Měnové zasedání | Cenné papíry | Čistý příjem | Výnos | P/S | DeFi | BlackRock | Nikola | AdmiralMarkets | Diem Association | 100 miliard dolarů | RBS | Plány obnovy | Brent | Soukromá spotřeba | IHNED | AOL | Akcie těžařů | Delta | Boj proti koronaviru | Zpřísňováním měnové politiky | Zalando | First Citizens | Zhejiang Huayou Cobalt | Agresivní strategie | Drahokam | USMCA | Německá Deutsche Post | Vzdělávání | Russell 2000 | Výhled pro rok 2022 | Denník | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Opatření v Číně | Small caps | LYNX Trading | Index milánské burzy | Knihy o forexu | Dopravci | Axiory | Cena emisních povolenek | Šéfové | Akcie Erste | Jürgen Gassmann | ESG | Index DOW | Import | Capri | Americká energetická společnost | Skupina J&T | Německý akciový index DAX | Dovoz ropných produktů | Exchange | Alcoa | Investiční portfolio | Co to je broker | O2 Czech Republic | Forexový trh | Splátky dluhů | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Miliardář Elon Musk | Společnost Huawei | Státní dluh | Výsledky obchodování | Američtí vojáci | Zasedání centrálních bank | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Investor Warren Buffett | Burzovní obchody | Nejlepší technologické akcie | A.P. Moller-Maersk | Kontrakty | Strach | Nahromaděný dluh | Šinzó Abe | Ekonomika Japonska | Inovativní řešení | Tobiáš Kohout | BrokerJet | Automobilka Ford Motor | Online obchodování | AUDUSD | CAAM | Lídři Evropské unie | Praxe | Coinmarketcap.com | Společnost Didi | Škoda | Platební neschopnosti | Zdravý rozum | Americká technologická společnost | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Sentiment na trhu | Kryptoměna Bitcoin | Euronext | Contract for Difference | JPY | Obranný sektor | H&M | Nord Stream 2 | GP Alliance | Ceny dřeva | Premiéři zemí Evropské unie | Analytický tým FXstreet.cz | Síť Threads | Americká investiční banka | ET7 | AI | Investiční příležitost | Polovodiče | Bulgargaz | Odhad HDP | Poradce Bílého domu | Index Russell | SoftBank Group | Casino | Lámání rekordů | Akcie Air Liquide | Ekonomický sentiment | Společnost AvtoVAZ | N7 Holding | Společnost Crédit Agricole | Německá společnost | Uber Technologies | ÚOHS | Ekonomiky | Changpeng Zhao | Wonderinterest Trading | Rozhodnutí soudu | Projekce | Znehodnocení | Jaguar Land Rover | Nexen | Extrémní nárůst | Růst měnového páru | Globtrex.com | Peníze | Nabídky akcií | Nejlepší vanadiové akcie | Restaurace Novodvorka | Pandemie COVID-19 | Trpělivost | Robert Habeck | Úspěšný trader | Ukazatel | Suezský průplav | Největší kryptoměnová burza | Výrobní sektor | Continental (CON.DE) | FTX | Kontejnerová loď Ever Given | Investiční aktiva | Shanghai Composite Index | Britský energetický kolos | Společnost Kofola | Title Transfer Facility | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Úřad pro hospodářskou soutěž | CFD na DAX | Nestlé | Hlavní centrální banky | Certifikáty | VIP zóna | Šéf ECB | Geely | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Služby | Americká sněmovna reprezentantů | Obchodovat na burze | Parag Agrawal | Technologie blockchainu | Online kurz | Britská banka HSBC | Pokles ceny ropy | Zoom Video | Sankce na dovoz ruského zlata | Index těžařů | Evropský výrobce letecké techniky | Saxo Bank | Current Ratio | Německá zajišťovna | Amgen | Co to je burza | Index CAC 40 | Palladium | Americký Fed | Magellan Midstream Partners | Tržní hodnota | Nejznámější kryptoměna | Ropa WTI | Polo Ralph Lauren | Vzácné kovy | Obchodní transakce | Výsledek hospodaření | Lockheed Martin | Americká softwarová společnost | Milionář | Bankovní rada ČNB | Americká společnost Tapestry | Minimální množství | Velké firmy | Synot Invest | Úrokové sazby v roce 2022 | Lithiový trojúhelník | Omega | Markus Söder | Dell Technologies | Brexit | FedEx | Eurostoxx 50 | AEX | ZEW index | Nástroj pro investory | Společnost NJJ | Open Society Foundations (OSF) | Výsledky Apple | Společnost Genesis | Pesimismus | Světová zdravotnická organizace (WHO) | CSCO | Skupina EPH | Závod na elektromobily | Největší IPO | Evropské burzy | Bungie | Valná hromada | Společnost Sentix | Ekologové | Obchodní dohoda | Pozornost investorů | Burzy | Největší světové ekonomiky | WallStreetBets | Hugo | Německý ministr hospodářství | EURUSD | USD/EUR | Resistence | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Polymetal International | Kapitál | Kč/USD | Nová bankovní rada | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Dopravní subvence | NFP | Béžová kniha | Hello Bank | Cestování | AMS | O2 | Backtestovat | Primární veřejná nabídka (IPO) | Jakub Němec | Broker | Společnost Siemens | Bayer | Akcionáři | Vývoj ceny palladia | Proražení | Cash flow | xStation | Prodeje aut | Citroën | CMCOM | Magnát | Výkon | Posílení koruny | Investovat | USD | Zbrojařská společnost | Česká pošta | InterContinental | Export | Zisky nad inflací | Banka Goldman Sachs | Škola obchodování | Odškodné | Otřesy na finančních trzích | NFLX | Čínské technologické firmy | Britové | Technická analýza | Ceny uhličitanu | DTE | Macquarie | Zasedání FOMC | DZ Bank | CISCO | Zynga | Deficit zahraničního obchodu | Výstavba gigafactory | Unie | Markus Braun | Hertz Global | Reálné obchody | Komárek | Prodej automobilů | Investiční horizont | Gilead | Qualcomm | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Klimatické technologie | Sodexo | Tržní hodnota firmy | Výroční zprávy | Nové mutace | Ruská společnost | Prodávat akcie | Karlsruhe | Ant Group | Cena americké ropy | Více peněz | Plány | Německý koncern | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Energetická společnost | Na burze | Trading Room | Akcie Novavax | Zemědělský svaz | Blue chip | Vzdělávat se | Šok | InterGen | Čínská telekomunikační společnost | N7 Holding Ltd. | ČSOB | Počáteční kapitál | Italský premiér | ProSiebenSat.1 | ByteDance | Společnost Pfizer | Status nejvyšších výhod | Zavedení eura | Společnost Emirates | Total | Trh s ropou | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | Vývoj ceny akcií | Kofola | Katar | LMT | Apple Pay | Maďarsko | Značka Amazon | FME | Noviny | Měnový fond | Hertz | Exekuce | LG Energy Solution | Investor Warren | Krize v americkém bankovním sektoru | Úroková sazba | Investice do robotiky | Ahold Delhaize | BDX | Cenné kovy | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Akcie Ralph Lauren | Kabinet | Výše dividendy | AAPL | 21. století | Xiaomi | Emirates | Tovární objednávky | Konopí | CFD kontrakty | UniCredit Bank | Daňové škrty | Stavebnictví v USA | Pověst | Čínský výrobce aut BYD | PPF Telecom Group | Spekulovat | ATVI | Cena elektřiny pro německý trh | Sociální sítě | Nasdaq v New Yorku | Kanadský premiér | Ruský prezident | P.A. | Česká zbrojovka | Podpůrné programy | Snižování úroků | Čtvrtletní výsledky | Giuseppe Conte | Zajímavé zisky | Wienerberger | Avast | Americké ministerstvo spravedlnosti | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Vysoké sazby | Spolkový sněm | Euroval | Panevropský akciový index | Dovednosti | Snížení poptávky | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Neomezené kvantitativní uvolňování | Německý export | Agentura Kjódó | Dovoz | Dovozní cla | Automobilka Tesla | Budoucnost | Baterie do elektromobilů | Obrovský potenciál | Výzkumy | Caterpillar | MT5 | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Produktovod | Poptávka po LNG | Model 3 | Czechoslovak Group (CSG) | Vývoj ceny akcií Ford | Hyundai | Penzijní fondy | Nikkei | Instagram | Uhelné elektrárny | Společnost China Mobile | Model Y | The New York Times | 1 milion | Gigant Gazprom | Tržní optimismus | Čtvrtletní zisk | Čínské úřady | XTB vs. Fio | Obchodní deficit USA | Komoditní | Tržní hodnota americké společnosti | Souhrn finančních trhů | Zpomalení německé ekonomiky | Maloobchodní prodejce | Obchodování na trzích | Světový obchod | Skupina KKCG | Zajišťovny | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Investiční specialista | Býčí sentiment | Finanční výsledky společnosti | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Northrop Grumman | Eurex | Progres | Uzavření evropských továren | Zdravotní péče | EUR/CZK | Největší ztráty | Obchodování spreadů | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Spotové obchodování | Wonderinterest Trading Ltd | Válka na Ukrajině | McKinsey | Intercontinental Exchange | Turkish Airlines | Průmyslová výroba v Německu | Banka JPMorgan | Stav energetické nouze | Příležitosti pro nákup | Elon Musk | Rekordní zisk | Euforie | Der Spiegel | Finančník | CO2 | Steven Mnuchin | Nedostatek polovodičů | FANG | Makrodata | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Všechny indikátory | Oliver Blume | Čínští výrobci | Tesla Elon Musk | Společnost Shell | Investoři | Prodej nových osobních automobilů | Investing.com | Obchodní deník | Portfolio | Fungování | IAG | Petr Pavel | Akciová burza | Západní společnosti | Globální ekonomiky | Fiat Chrysler | Nejistoty | Americký prezident | Koninklijke Ahold Delhaize | Ceny akcií Ford Motor | Polymetal | Německá průmyslová produkce | Globální dluh | MetaQuotes | Evropská měna | Firemní zisky | DSLV | Coca-Cola | Moderna | Společnost Google | Jeff Bezos | Média | Prezident ECB | ADR | Vyšší úrokové sazby | Kurz japonského jenu | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Vakcína | Metalurgie | Index PPI | Obchodní napětí | Poplatková struktura XTB | Mezinárodní agentura pro energii | Společnost Wirecard | Euro Stoxx 50 | METROSTAV | AA | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Západní sankce | Jádrový index | Statistický úřad Eurostat | Dovoz ropy | Zisk | Firma Meta | Credit Agricole SA | Global Blood Therapeutics | Ruské společnosti | Peso | Janet Yellenová | APA | Soud v Haagu | iPhone 15 | Zpřísňování měnové politiky | YTD | Rekordní minima | Makro data | Den obchodování | Průmyslové objednávky | Ministr financí Steven Mnuchin | Skupina OPEC+ | DAX30 | Nová prognóza | Kurzu měn | Finanční instituce | BMW 2022 Group report | Konzistentní zisky | Index KOSPI | Kosdaq | Ruské ropy | Bank of England | Automobilka Toyota | Airbnb | Společnost Nasdaq | Cineworld Group | CAC 40 | Britský premiér | NKÚ | Daniel Křetínský | Nové vakcíny | Prezident | WSJ | Xetra | SaxoBank | AT&T | Americké prezidentské volby | Pohyby trhu | Obchodování s termínovými kontrakty | Hlavní index francouzských akcií | Boom | Odložení brexitu | BABA | Anheuser-Busch InBev | BP | Bohatí | Řetězec Casino | Hold | Nastavení úrokových sazeb | Japonská automobilka | Vývoj akcií | XTB vs. eToro | Institucionální objednávky | Letecká přeprava | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Německý výrobce | Bilion | Makrokalendář | Takata | Hamás | Raytheon | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | Budějovický Budvar | Fundamentální hodnota | Kapitálové rezervy | Kč/EUR | Jak se stát lepším investorem | Propad ceny akcií | Evropské trhy | CEO společnosti | Analýzy | Světové burzy | Slevy | TTF | Arca Investments | Investiční | Průzkum | Zvýšení úrokových sazeb | Poradenská společnost | Vývoj měnového páru | Borsa Italiana | Baterie do elektroaut | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Mary Dalyová | Energetický a průmyslový holding | Inflační situace | Berlín | Invesco | IEA | HeidelbergCement | Německý DAX | ETS | Portu Marek Malina | Brusel | Hospodářské oživení | Patria | Ekonom BHS | EP | Ceny Bitcoinu | Člen představenstva | Covid | Analytik Purple Trading | Realitní společnost | Tržní podíl | Uber | Sloučení | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Ekonomický vývoj | Slavomír Pavlíček | UnitedHealth Group | Prodej akcií | Ekonomická situace | Chřipka | Uranium Energy | Znovuzavedení šrotovného | Kávové akcie | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Dluh Británie | Vojenský konflikt | Úrok | Pokles ceny | US500 | Evropské ekonomiky | Výhled na rok 2023 | Beyond Meat | Kodiaq | Jednotná evropská měna | Siemens Gamesa | MPO | Porovnání vývoje | Albertsons | Agentura Reuters | Fiskální rok | Tower Semiconductor | Forex Pro | Koupit akcie | Sony Interactive | Kryptoměnová burza FTX | Obchodní plán | Emma Capital | Agrofert | Prodej | Znárodnění | P/E | Zpráva | Cestovní ruch | Bohatý | Dominance USD | Apple | Nové příležitosti | EUR/PLN | First Republic Bank | Představitelé Fedu | Události roku | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | Chci obchodovat akcie | Švýcarská banka | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Rozpočtová politika | Jan Kubíček | Huawei | Tencent | Colt CZ | Nový koronavirus | Státní pomoc | Emoce | Výhled ratingu | Ministerstvo obchodu | Zvýšení úrokové sazby | TradingFloor.com | Kontejnerová loď | Just Eat Takeaway | Vzdušný prostor | Finanční ředitel | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Zpomalení české ekonomiky | S&P | CME Group | Oslabování dolaru | The New York Times (NYT) | EPH | Svaz dovozců automobilů | Skupina PPF | Coty | Česká měna | Vzdělání | Quantum | Daimler Truck | iPhone | Členské země EU | Celoroční výhled | Handelsblatt | Rok 2024 | Hospodářské dopady | Prezident Javier Milei | Letecká společnost Virgin Atlantic | Porušování lidských práv | Důvěra investorů | Rozpočtový přebytek | Japonská automobilka Toyota | Obchodování | Zavedení dovozních cel | Starteepo | Zasedání Fedu | Společnost Berkshire Hathaway | České koruny | STV | UCITS ETF | Tržby z prodeje | Tisková konference ECB | Aktuální obchodní příležitosti | Brexit bez dohody | Spoluzakladatel Microsoftu | Breakout strategie | Vedoucí představitelé | Plynovody | Automobilka | David Card | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | Vodafone | DHL | Dokončení transakce | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Jan Rožek | Aerolinky Lufthansa | Oznámení | GBP | Rekordní hodnoty | J&J | Thyssenkrupp | HDP Německa | Management | Koronavirové lockdowny | PX Pražské burzy | Cinema City | Italský MIB index | ZEW | XM | Biofarmaceutické společnosti | Obchodní týden | Aktuální ceny akcií | Admiral Markets | Příležitost spekulace | TSMC | Dobré výsledky | Zahraniční investoři | Zasedání OPEC | Centrální banky | Prezidentka ECB | Pandemie COVID | České firmy | Ceny akcie Tesla | GlobalFoundries | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Armageddon | Výkonnost indexu | Nejsilnější ekonomiky světa | GAAP | Japonská vláda | Pivovary Staropramen | Peter Lynch | Největší švýcarská banka | Eurostat | FTSE 100 Index | Majitel | Předpověď | Symrise | Zprávy | Guido Imbens | First Republic | Deflace | Ralph Lauren | Nejznámější kryptoměny | Dolary | FB | Robert Downey | Dlouhodobé investování | Denní minima | Převzetí firmy | Tokeny | Růst inflace | Petr Fiala | Nezaměstnanost v USA | Cena povolenek | AvtoVAZ | Akciový index | Turecká lira | Index STOXX Europe | Extrémně silný dolar | REGN | BMW (BMW.DE) | CCI | Volkswagen (VW) | Německé firmy | Kolaps eura | Investiční banka | Moody's | Tesco | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | Larry Kudlow | Stefan Sommer | Dow Jones index | Occidental Petroleum | Americké sankce | Zákaz vývozu luxusního zboží | PwC | Marek Brávník | Index Stoxx 600 | Bard | Společnost Porsche | Americká společnost Intel | Praha | Ceny ropy | Recyklace | Berkshire Hathaway | Globální prodej | Evropský parlament | Míra | Akcie v Evropě | Generovat zisk | Piráti | Distribuce | Obchod Amazon | Evropské akcie | Petr Novotný | Udržitelnost | 4iG | Program nákupu aktiv | 3M | Bitcoin | Deutsche ReGas | Nejdůležitější události | Silný růst | FOREX | Makroekonomické ukazatele | Bezpečné investice | Kroger | Saxo PrivatBank | Těžařská společnost | Airbus | Marek Pokorný | Sony Interactive Entertainment | Burza FTX | ATM | Volný čas | Elektromobilita | České banky | Kanada | Regulační úřad | Intradenní obchodování | Reliance | Vyhlídky | Firmy | CZ | NEL | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | NATO | Sázka | Kolínská automobilka | Zadlužování | Nordea | iFX | Akcie HelloFresh | Cena ropy brent | Evropské dividendové akcie | Futures | Čínské zboží | Index cen domů | Automobilky | Wolt | François Villeroy de Galhau | Akcie Tesla a BMW | Ministerstvo životního prostředí | Kryptoměnové burzy | Alstom | PEG | Nástroj | Prodej elektromobilů | Výsledky | Papertrading | Obchodovanie | HDP v eurozóně | EURCZK | Investice do vodíku | Index pařížské burzy | Hospodaření státu | Nejistota | Pokles cen ropy | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Dluhopisové fondy | Firma Apple | Energetická skupina | Květnový kontrakt | Ruský plyn | Pochybení | Vlastní sociální sítě | Nio | Kurz EUR/USD | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Evropský výrobce letadel | Siemens | Minulá výkonnost | Prodej nových automobilů | Stellantis | Digitální měny | Index německých akcií | Instrument | Pardubický pivovar | Bank of America | Opatření proti koronaviru | TIM | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | Macquarie Asset Management | Výrobce letadel | Odhady trhu | Měnový výhled | Silný dolar | Investiční skupina KKCG | Australský dolar | Eutelsat | Ajay Banga | Financial | Koruna | Eli Lilly | Kryptoměny bitcoin | Arno Antlitz | Finanční služby | Thoma Bravo | Podnikatel Elon Musk | Ministr dopravy Kupka | Ekonomické události | Výrazný pokles | Přenos | Tesla dnes | Analytická společnost | SVB Financial | American Airlines | Míra zadlužení | DJIA | PSA Group | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Shell | Finanční výsledky | Včerejší obchodování | Spekulativní produkty | OPEC+ | Francie | Panevropský index STOXX 600 | Výrobce letadel Airbus | Pandemie nemoci COVID-19 | Společnost Verizon | Plynovod Baltic Pipe | 787 Dreamliner | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Britská banka | Onemocnění | Americký výrobce | Objem exportu | Index cen průmyslových výrobců | Dopady koronaviru | BHS | Předseda dozorčí rady | Šéf Tesly | Elektromobily | DMA | Objem | Propad | Backtest | Pojišťovna EGAP | BMW 2022 | Asociace | Zelenskyj | Prezident Pavel | London Stock Exchange | Vicekancléř | Spekulant | Přímé zahraniční investice | Energetický trh | Activision | Tomáš Vobořil | Obavy z recese | Marka | Trigger | Jacobs | Evropský statistický úřad Eurostat | AIIB | Výsledky firem | Výkonnost | TUI | HDP eurozóny | Equity křivka | HDP Británie | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Marriott International | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Údaje | Vývoz z Německa | Dovoz z USA | Hodnota společnosti Tesla | Právo | Asie | Elektrické vozy | Německá automobilka Porsche | Akcie Volkswagen | Dopady koronavirové krize | Midstream | Softwarový gigant | Atto 3 | Odchod z EU | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Výsledky společnosti | Americká banka | Společný podnik | Zdeněk Nekula | Podnikatelská nálada | Exxon Mobil | Propuštění | Prodeje domů | Aktivisté | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Cena akcií Tesly | Samou | iPhone 14 | Čínské ministerstvo obchodu | Alibaba | Dluhové problémy | Letní měsíce | Plyn z Ruska | WirtschaftsWoche | Rory Gamble | Subvence | Farmaceutické firmy | Ředitel Raiffeisen | Regulátor | DPA | Průzkumy | Arnault | Shortovat | Nomura | Státní rozpočet | Hlavní indexy | PSTH | CVC Capital | Kathy Lien | Podíl nezaměstnaných | OpenAI | Převodník měn | Videokonference | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Letiště Václava Havla | IBEX 35 | Digitální zlato | Společnost Yahoo | Průmyslová výroba | Důchod | Aussie | WMT | WeWork | Pfizer | Investiční společnost | MIB index | NET4GAS | Toyota Motor | Nákup akcií u Fio banky | Obchodování s akciemi | Offshore | Studie | AFP | Covestro | INSEE | Emise skleníkových plynů | Velmi bohatý | Moje obchody | Americký podnik | Tempo růstu spotřebitelských cen | Obnovitelné zdroje energie | Škoda Group | Obchody | Ant | Průraz | Cena plynu | London Stock Exchange (LSE) | Úřad INSEE | Premiér Andrej Babiš | Investice do výroby baterií | Deficit | S&P 500 Index | EDF | Graf | Polsko | Kolaps | Chudoba | Rio Tinto | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Významné zisky | CzechInvest | Zbrojovka | TopForex | FRA | Převzetí firmy Twitter | Skupina Vivendi | CFDs | Hodnota firmy | Plyn | Ruská invaze na Ukrajinu | Burzy cenných papírů | Volodymyr Zelenskyj | Nabídka akcií | Růžový diamant | Bankéř | Jak investovat do akcií | Internet of Things (IoT) | Vodafone Group | Omezené riziko | Ropa Brent | Kering | Canopy Growth | Americké automobilky | ADBE | AerCap | Obchodování na zámořských trzích | Akcie výrobce čipů | Výnosové křivky | FTC | Wall Street Journal (WSJ) | Hrubý domácí produkt | Německý akciový index | Recep Tayyip Erdogan | Lukáš Kovanda | Současná situace | Školení | Těžařský vývoz Argentiny | Nejlepší akcie | EY | Aktuální hodnoty měny | Důvěra investorů v ekonomiku | Portfolio management | LIBOR | LEN | Společnost Automotodrom Brno | Přijetí | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Přední světoví těžaři | Evropa | Korelace s technologickými akciemi | Česká spořitelna | Tvrdý brexit | HUF/EUR | Kontrakty TTF | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | Short | Ukrajina | Česká bankovní asociace (ČBA) | Ropná společnost | Celková investice | Zelené investice | Tiffany | McAfee | Pár EUR/USD | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Index výrobních cen | Institut Ifo | Johnson & Johnson | Grafické karty | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Title Transfer Facility (TTF) | BYD | VTB | Omezení pohybu | Eurodolar | Maspex | EW | KB | Suez | Carrefour | VaR | Ústavní soud | Oblečení | Bezpečné útočiště | Douglas Diamond | Čínský dovoz | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Program nákupu dluhopisů | Cenný papír | Disciplína | Maloobchod | Lamborghini | CVC | Blog | Zveřejněná data | Earnings | Americká centrální banka | Inflace v eurozóně | Německé vydavatelství | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Oživení inflace | Rekordní minimum | Trump | Royal Dutch Shell | Stavebnictví | Zpomalení globální ekonomiky | Provozní ztráty | Index volatility | Brands | SEBA | Základy obchodování | P/E a P/BV | Dow Jonesův index | FTSEurofirst | Kurzarbeit | Booking Holdings | Finanční rok | Reuters analytik | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Dlouhodobé zhodnocení akcií | UPS | Platební bilance | Křetínský | Thomas Cook | PYPL | Technické analýzy | USD/CZK | Nuevo León | Výhled na příští rok | Urals | Alitalie | Spořící účet | P/BV | Zdanění mimořádných zisků | E*Trade | Zaknihované akcie | Rostoucí trend | Finanční krize | High | Česká firma | Euro dnes | Vstupy | Strop na ruskou ropu | Státní příspěvek na auta | Universal Music | Situace | Genesis | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Hořčík | Nakoupit akcie | Hello bank | Equity | Index spotřebitelské důvěry | Společnost Tameh Czech | Předčasné parlamentní volby | GBPUSD | Ministerstvo energetiky | European Energy Exchange (EEX) | Warranty | Rakousko | Vývoj hodnoty | Turecká centrální banka | Futures kontrakty | Stříbro | Index pařížské burzy CAC 40 | Portu | Nově zahájené stavby domů | USDCAD | Euro 7 | BA.US | Americký dolarový index | CHF | Docomo | Instituce | DAX (DE30) | Česká koruna | Turecko | Restriktivní opatření | Investiční nástroje | Bank of Japan | Průmysl v eurozóně | Ziskové výsledky | OECD | Ranní zamyšlení nad trhy | Vývoz těžařského odvětví | SARS-CoV-2 | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | Dovoz ukrajinského obilí | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Pepco | CFD kontrakt | FAANG | G10 | Růstový potenciál | Lehman Brothers | LNG | Brokers | Obnovitelné zdroje | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Vývoj ceny zlata v USD | Největší IPO roku | Médea | Rozhodnutí vlády | Antivirus | Americké akcie | Short signál na akcie | Cla na dovoz hliníku | Uvolněná fiskální politika | Obchodování ETF | BBC | CEPS | Volkswagen (VOW1.DE) | Czech Fund | Úrokové sazby Fedu | TTWO | Reálný účet | Zastropování ceny plynu | Řecká krize | MetaTrader | Ex-dividend | Dánská energetická společnost | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Společnost Novo Nordisk | Kongres | GBPCHF | Obchodní rozhovory | Wonderinterest | Polská vláda | Divize | Čtvrtý balík sankcí | Obchodní výsledky | Vývoj měnového páru USD/JPY | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Účet v bance | Business Insider | Náhoda | Index Nikkei | Oslabení koruny | Sanford C. Bernstein | Spot | Evropská ekonomika | Ziskové marže | ex | Rally na akciích | Rosněfť | PSA | Invaze | Výrobce sportovních vozů | Konzervativní uložení finančních prostředků | European Energy Exchange | Naše ekonomika | Růst cen v EU | Fatih Birol | Audi | Menšinový podíl | Nejprudší pokles | Rozpočtový deficit | Komise pro cenné papíry a burzy | Polský premiér | Temelín | Equinor | Instacart | Ekonomiky ve střední Evropě | Martin Krištoff | Růst výnosů | BlackBerry | Změna trendu | Trh | Snížení daní | Snížení těžby | Nejlepší biotechnologické akcie | Komise | Crown | List Financial Times | Volby v USA | Exchange Traded Fund | Přehled o dění na světových burzách | Píle | Akcie firem | GME | EUR Index | Doporučení | Technologické firmy | Výrazný růst | Odvody | Index AEX | NEL (NEL.NO) | Ptačí chřipka | Fed | Evropský plyn | Newmont | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Šéf automobilky Tesla | ASR Nederland (ASRNL) | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Společnost ByteDance | Investování s LYNX | Index londýnské burzy | Reálná hodnota | Zakladatel | Signál na akcie | Skupina ČEZ | Korekce | Inovátorovo dilema | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Premiér Petr Fiala | Skupina Colt CZ Group SE | Pozornost | Sazby daně | Zákonodárce | Ceny akcie Tesla a BMW | Finanční společnosti | Skupina Erste Group | Země EU | United Airlines Holdings | Nové trhy | Buffett | Hnutí ANO | Money management | Závislosti na Číně | Akcie americké internetové společnosti | Největší ekonomika světa | Švýcarská ekonomika | Marek Španěl | Evropská komisařka | Výplaty dividendy | Kjódó | Pražské burzy | Banka First Citizens | Dividendové akcie | Výrobce čipů Nvidia | Debut na trhu Nasdaq | Koncern RWE | Česká bankovní asociace | Krajský soud v Ostravě | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Zveřejnění výsledků | Výběry | Další rozvoj | Odveta | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prezident Emmanuel Macron | Výběr brokera | Velké technologické společnosti | Výrobce luxusních aut | Konkurenceschopnost | Francoise Bettencourt Meyersová | Royal Mail | Capri Holdings | S&P 500 | Ladoga | Sillicon Valley | Globální recese | Aareal | Purdue Pharma | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Akciové indexy v USA | Automobilový průmysl | Investiční skupina Penta | Volby v Británii | Inflace zpomaluje | Budvar | Soud v Tokiu | Luis De Guindos | CNOOC | Yahoo | Nedostatečné investice | Electronic Arts | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Dceřiné společnosti | Chesapeake Energy | JDE | Zvýšení mezd | Philip Lane | Konzultant | ANO | Stock | Marriott | Apollo | Růst spotřebitelských cen | Zemní plyn | Poslanci Evropského parlamentu | ProCent | Ministři financí | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Poměr P/E | Obchodní systém | Primární nabídka akcií | Rating | Platforms | MWh | E-commerce | Americké banky | Akcie Nikola Motor | Agentura S&P | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Znalost | SNB | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | Ekonomie | Koronavirová pandemie | Rivian | Black Knight | Akcie roku | Microsoft | USD/CHF | Wells Fargo | Svíčkový graf | Příležitosti | Americký výrobce elektromobilů | Borealis | Dopad na cenu | Plovoucí terminál | Růst čínské ekonomiky | UNWTO | Golden Gate | Sellier & Bellot | Media for Europe | Hodnota investic | Natixis | Vládní dluhopisy | Investice do ropy | Data z USA | Daňové úlevy | SBUX | Pin Bary | Unijní země | Začátečník | Eurokomisař | Ropná firma | Repo operace | Úrokové sazby centrálních bank | Mateusz Morawiecki | Volatility | IPO Saudi Aramco | Společnost Tesla | Konfluence | Růst tržeb | Úspory | CME | Finanční sektor v ČR | Spotřebitelská inflace | Defi | Srí Lanka | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Sell | Demokratické strany | Opce na DAX | CMA | Pohyby na finančních trzích | Výroba aut v Německu | Měny&Sazby | Důvěra v průmyslu | NAFTA | Makroekonomické údaje | Finanční rezervy | Cybertruck | Siemens Energy | Obchodování akcií | Nové akcie | LYNX webinář | Kurz dolarů | Banka HSBC | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Drahé energie | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Markets | Prosperity | Světová banka | Index Nasdaq | MetaTrader 4 | Uzavření pozice | Borgis | Skluz | Jaguar | Mexické peso | Automotive | Decentraland | Meziroční růst HDP | Spolková vláda | Bankovní akcie | DAO | ABN AMRO Bank | Výrobce luxusních automobilů | Futures na DAX | Akcie Nvidie | Francouzský statistický úřad INSEE | Představenstvo | Ministryně práce | IATA | Skalper | Makroekonomika | Agentura AP | Nejziskovější | Evropská banka | Arbitráž | Společnost XTB | Francouzský prezident | Vývoj akciového indexu DAX | Společnost Meta Platforms | Premiér Naréndra Módí | Hodnota akcií | Marathon | Ministr průmyslu a obchodu | Výpadky | Packeta | CFTC | Těžební společnost | FIAT | Tomáš Pfeiler | Devizové trhy | Japonsko | Pokles eura | Nifty 50 | Invest | Luxusní značky | Sdružení automobilového průmyslu | e& | Gazprom | Akcie v USA | Aerolinky SAS | Centrální banka | Silky | Jozef Síkela | Jan Čermák | Ekonomické zpomalení | Akcie a akciové burzy | Kellnerová | Deutsche Börse | Životní prostředí | Newcrest Mining | Jemenští povstalci | VDA | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Analytici | Intraday | Skupina Colt CZ | Běžný investor | Plzeňský Prazdroj | Řízení rizika | ING | Raymond James Financial | TLTRO | Německá vláda | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Grafy | Zvýšení cel na dovoz | QE | Quantum Fund | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Růst HDP | ILO | Polský zlotý | Diamant | Tržní sentiment | Pravidla regulace trhů | LYNX | Ranní zpráva z akciového trhu | Akcie na evropských trzích | Internetové akcie | Donald Trump | Zasedání RBNZ | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Vzdělávací webináře | Jádrová inflace | Patrik Urban | Twitter | Premiér Justin Trudeau | Analytika | Lex Babiš | Fluktuace | Sociální trading | Zasedání americké centrální banky | Rakouská bankovní skupina | New York Stock Exchange | Zneužití tržní síly | Margin call | Krach | Centrum | ABN | Portugalsko | Francouzská společnost | Společnosti | Bank of China | Mero | Zpomalení ekonomiky | Rozpočet | Investování na Forexu | Další růst | Kupní síly peněz | Index DAX 30 | Powercell Sweden | Majitel firmy | Investice do akcií | CON.DE | Jackpot loterie | Propad akcií | Spoluzakladatel | Partnerství | RISK-ON | KPMG Global Automotive Executive Survey | Aukce | Contemporary Amperex Technology (CATL) | Nákup automobilů | NJJ Presse | AerCap Holdings | South China Morning Post | Technologická společnost Apple | Dluhové krize | Air France | Energetický sektor | Reálné zisky | Příležitosti i pro investory | Dovoz elektromobilů z Číny | Sociální síť Instagram | Akcie Alphabet (GOOGL) | Členské státy Evropské unie | Fúze a akvizice | Údaje o inflaci | Analytik Portu | Výroba automobilů | ČNB Aleš Michl | Dovoz ruského zlata | Mluvčí | Analytik Cyrrusu | Očekávané úrokové sazby | Reuters | Insolvenční návrh | Unilever | ETC | Asijská banka pro investice do infrastruktury | Beiersdorf | Baidu | Makléřská společnost Genesis | Zvýšení produkce | CZK | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Chevron | Co to je dividenda | Začínající trader | Miloš Mikolanda | Kompozitní index | Ekonomické výsledky | Tesla luxusní | Ropa zadarmo | ProSiebenSat.1 Media SE | Michael Kors | Londýnské akciové burzy | Česká republika | Akciový index Dow Jones | Souhrnný index | Videohry | Předseda | Cena severomořské ropy Brent | Italia Trasporto Aereo | Emise CO2 | Splácení dluhu | Arm | Utahování měnové politiky | Deutsche Boerse | Levné akcie | Luxusní auta | Ceny kovů | Tištění peněz | Anglo American | Nálada spekulantů | J&T | Traders | Automobilový trh | Unijní ministři | Švédský oděvní řetězec | Makro | Praní špinavých peněz | Boeing | Media for Europe (MFE) | Objednávky z Ruska | SAZKAmobil | Akcie Polo Ralph Lauren | Příkaz | Hodnocení brokerů | PINS | Olympijské hry v Tokiu | Největší kontrakt | PIF | Prime | Pivovar | Ceny v průmyslu | Postmates | Empresa Media | Evropské banky | SLR | Americký dolar | Libra | Koronavirová krize | Eva Miklášová | xPartners | Tomáš Cverna | Linda Yaccarinová | TOP 09 | CFD | Philip Lowe | Uložení finančních prostředků | Book Value | Porovnání grafů | CL | Evropská unie | Open | Počet bankrotů firem v Japonsku | Cena akcie | Jak se stát forexovým obchodníkem | Velké technologické firmy | Qiagen | Fiat Chrysler Automobiles | Dovoz elektromobilů | Automobilka Daimler | Psychologie tradingu | IPO kalendář | Zvýšení cel | Benjamin Graham | US100 | Letní výsledková sezóna | Zajištění dodávek plynu | Financovat | Příprava | Pohyby na trhu | Řecko | Kurz EUR/CZK | Finanční instrumenty | Úřad pro regulaci finančního trhu | Panické výprodeje | Aktuální cena | Green Deal | Vývoj ceny akcií Tesla | Kartel OPEC | FDIC | William Hill | Americké ministerstvo obchodu | Vývoj čistého zisku | ČNB Vojtěch Benda | Ceny uhličitanu lithného | Japonská centrální banka | Angela Merkelová | Vývoz Argentiny | TSLA | Full time | Nákup akcií Tesly | Opel | CFD obchodování | Nový rekord | Úroky | Severomořská ropa | Základní pojmy | Globtrex | Viceprezident | PEPSICO | Aktivita v čínském průmyslu | Nexen Tire u Žatce | PPF Telecom | Fraunhofer IWKS | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | Miliardy švýcarských franků | Cena | BNP | Silné oživení | Automobilka Toyota Motor | Investiční banky | Důvěra v eurozóně | Toshiba | Mario Draghi | Renault (RNO.FR) | Odpor | Firma dnes | ERÚ | ASML Holding NV | Výrobce aut BYD | Money-Management | Snižování úrokových sazeb | Air | Akcie dnes | Economic | Ztráta | Ceny akcií | López Obrador | Inspirace | Defenzivní akcie | Skupiny PPF | Leasing | Huawei Technologies | CVX | Huayou Cobalt | Vlastnit akcie | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | ITA Airways | Dolar k japonskému jenu | Telekomunikační společnost | Dluhy | Největší pády | Dolar | Ruský trh | Americký index S&P 500 | LEAG | Turntide Technologies | Čínská ekonomika | Ázerbájdžán | Ceny | Vyšší úroky | Prudký pokles | Skokové oslabení | Technologie | Opce | Index nákupních manažerů | Standard Chartered | Energetická krize | MetaTrader 5 | JPMorgan Chase & Co | ČNB | Šíření viru | StopLoss | Letecká osobní doprava | TSLA.US | Králem bude hotovost | Telecom | Bertelsmann Stiftung | Energetická společnost ČEZ | VW | Celkový deficit | Švédská nábytkářská značka | NÚKIB | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Gazprom Export | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Ceny zemního plynu | Zajímavé příležitosti | Global Times | Pokles | Sankce Západu | Boeing (BA.US) | Ceny komodit | Těžaři | MGM | Vyšší ceny | Vládní koalice | IG | Vývoj akciového indexu Nasdaq | UEC | Zahraniční investice | Czech Media Invest (CMI) | E-mini | Výběr zisků | Facebook (FB) | Margin | Guvernér Fedu | Nvidia | Makroekonomická situace | Obchodní spory | Měnový výhled v roce 2022 | Velikonoce | Vývoj akciového indexu | Rating AAA | Biogen | ConocoPhillips | TED Spread | Andy Jassy | NYT | Společnost Twitter | Klesající trendové čáry | Buy-and-Hold | Vinci | Apollo Global Management | Manipulace trhu | Obchodování na měnovém trhu | Mattoni | Americké společnosti | Finančnictví | Komodita | Hedge | Neodymové magnety | Pokles výnosů dluhopisů | MetaQuotes Software Corporation | Švédsko | Poplatek | Nárůst úroků | Zemědělci | Maloobchodní tržby | ACS | Nákup akcií u Fio | Lego | Vývoj hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Zajištění bezpečnosti | FTSE | Obchodujte akcie | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Carlyle | NTT | Deliveroo | Štěpán Hájek | Rivian R1S | Ontario Teachers' Pension Plan | Americká ekonomika | Europe 600 | FIS | NVDA | Svět investování | Kurz koruny | Počet žádostí o podporu | Americký trh | Americký výrobce letadel | Obchodník | Webináře | Zakladatel FXstreet.cz | IKEA | Čepro | Akcie Siemens | Portfolio manažer | Řetězec | Akcie týdne | Nižší zisky | Akcie s LYNX | 737 MAX | Plynárenská společnost | PHIA | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | MRNA | Tomáš Holub | Nikola Motor | Negativní dopad | COVID-19 | Ziskovost výrobců | Purple Trading Štěpán Hájek | Google | Index producentů ropy a plynu | Americká centrální banka (Fed) | Dluhopisy | Blue chips | Asijské země | Vytrvalost | Růst mezd | Regulátoři | Tesla Q1/23 | Fundamentální ukazatele | ISIN | Trh s elektromobily | Zisk a tržby | ROE | Fortune | Evropská centrální banka | MDAX | Index cen | Dodržovat obchodní plán | Produktovod IKL | Dow Jones Industrial Average | Německý ministr financí | Dialog Semiconductor | Dekret | Slušné zisky | Globální letecká osobní doprava | Paypal Holdings | Nejnovější zprávy | Luboš Růžička | Reálné peníze | Ředitelka | Index PX | Čínská vláda | Salvador | Vánoce | EBIT | Společnost Facebook | Daně | Růst americké ekonomiky | Kofola ČeskoSlovensko | Mitsubishi | News Corp | Lídři | Společnost Automotodrom | Automobilka Renault | Moneta | Instinkt | Mutace koronaviru | CFD akcie | Štěstí | Statut | Malina | Rizika | Hyundai Motor | Kryptoměna | ECB | Sport | Mezinárodní organizace práce | Nákup akcií | Impérium | Close | Výhled české ekonomiky | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Vývoj inflace | Růst výroby | Coinbase | Brokerské společnosti | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Argentina | Česká ekonomika | Vyplácet dividendy | Dovoz z Číny | Jackpot | Alibaba (BABA) | Pandemie nemoci | Momentum | Daně z příjmů | British Airways | Skupina OPEC | Horší data | Kurzy | Marketingová komunikace | CBOE | Fond | LGES | Forexo | Konsorcium | Workshop | Finanční prostředky | Čína | Vývoj ceny ropy WTI | Soudní spor | Tchajwanská firma | Prezident Vladimir Putin | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Růst zisků | Zisky | Cena kryptoměny | Amazon Jeff Bezos | Akcie CM.com | Evropské akciové indexy | Partners | Konsensus | Trader | FCA | Index producentů ropy | Ekonomické údaje | Primární veřejné nabídky (IPO) | Index tokijské burzy | Konsenzus | BNP Paribas | Conference Board | Společnost DoorDash | Ceny palladia | Globální ekonomika | AMEX | Průmyslové firmy | ACEA | Thomas Jordan | Rozpočtový schodek | Summit G20 | Miliardy eur | Šmejc | Cenové formace | Chatbot | ISM | Ranní okénko | Cisco Systems | Voda | Starbucks | Toyota | Shortování akcií | Delta Air Lines | Francouzský statistický úřad | KLM | Ministr zahraničí | Ratingové agentury | Globální nedostatek čipů | Očekávání do budoucna | Manuál | Pšenice | Cena zlata | Electricite de France | Přístup do VIP zóny | Makroekonomické data | Výrobce elektrických motorů | Státní plynárenská společnost | Obchodníci | Zastavení výroby | Světové obchodní organizace | HSBC | Pullback | Nákup komodit | Množství peněz | MAAE | Zvýšení ceny | Internetová společnost Google | Ekonomiky eurozóny | Organizace zemí vyvážejících ropu | Letecká společnost | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Trinity Bank | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Podílové fondy | Pojištění vkladů | Stabilní společnosti | F-35 | RRR | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Bull | Index Russell 2000 | Společnost Chevron | Drahé kovy | Bankovní trader | Vyšší sazby | GasNet | Open Society Foundations | Indikátor | Moskva | RSI | Guvernér japonské centrální banky | Volvo Cars | Toyota Motor Manufacturing | Měnová politika | Vysoké inflace | Dovoz oceli | Jihokorejská automobilka | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Apple | Rheinmetall | Asset management | Obchodování forexu | Ducati | Saxo | MSCI World | Mediterranean Shipping Company (MSC) | Americké akciové trhy | Tržní síly | Americký výrobce počítačů | Dnes na trzích | IFO index | Výrobce pálených cihel | Financování | Úroková sazba v USA | Zkušenost s investováním | ČSÚ | Zasedání RBA | Aktuální situace | Ursula von der Leyenová | Fitch | Nissan Motor | Burza v Argentině | Internetové společnosti | Historická minima | Výrobce čipů | Francouzská energetická skupina | Omezení dodávek | Nastavení měnové politiky | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Tržní kapitalizace firem | Morrisons | Barel ruské ropy | | Spirit Airlines | Opční prémium | Prodávající | Pokles ekonomiky | Powercell Sweden (PCELL) | Slušný zisk | Cena palladia | Růst světové ekonomiky | BDI | Finance | Přicházející recese | Možnost diverzifikace | Dividenda | Metaverzum | Konsolidovaný čistý zisk | USDJPY | Nejlepší výsledky | Czechoslovak Group | Divize Ampere | Zprávy z USA | Forex pro začátečníky | Globální poptávka | Investiční poradenství | Intradenní obchodník | Systém obchodování | Poptávka | Express | Sankce Evropské Unie | Jihokorejské společnosti | Lulo Rose | DISH | Semi | Počet bankrotů | Evropská automobilka Volkswagen | Psychologie | Line | Mezinárodní turistika | EGAP | Guvernér | Globální trhy | Premiér Babiš | Státní fond | Rozpočtové politiky | Očekávání trhu | Menší úrok | Tesla Motors | FT | Cenový graf | Axel Springer | Bulharsko | Kancléř Olaf Scholz | Obchodování na akciových trzích | Akciové fondy | Výrobní aktivity | Recesia | Akcie Nikola | Německý index DAX | Pierre Moscovici | Obchodník na forexu | Obchodovat | Korelace měn | Podíl obnovitelných zdrojů | Microsoft Corp | Výroba elektřiny | JPMorgan Chase | Nejlepší kávové akcie | Britská Centrica | Pokles akcií | Kartel při obchodování na forexu | Mexická vláda | Navýšení cel | Colt CZ Group | Německé vládní strany | Hospodářský růst | Výplata dividend | UniCredit SpA | Prezident Fedu | Nové rekordy | Největší americká banka | Janus Henderson | XTB Štěpán Hájek | Finanční podniky | Posílení eura | Sociální síť | Bernard Arnault | Odhodlání | Uzavření trhů | Elektrotechnický koncern | Prohloubení deficitu | Bankovní rada České národní banky | Technologický Nasdaq | Dluhová krize | WTI | FinTech | Sony Group | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Bod | Stavební výroba | Miliardy korun | Počasí | Akcie americké společnosti | Shares | Zisk společnosti | Medvědi | Raiffeisen Bank International | Cena akcií NIO | Kapitálové trhy | Jaderná elektrárna | Americká pravidla | Naftogaz | RBNZ | GfK | PRIBOR | AMGN | Softwarová společnost Microsoft | FRED | Co bude | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Jihokorejská společnost | Analytik trhů | Zveřejnění zpráv | Únorová inflace | Klouzavý průměr | Výsledky makroekonomických statistik | Trading Coach | Dreamliner | Marihuanové akcie | SAIC | RBI | Turistický ruch | Veolia | Americká měna | Extrémní propad ceny | Nord Stream | Americké dividendové akcie | EMU | Investiční výdaje | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Americký miliardář | Tesla (TSLA.US) | Burza akcií | Reebok | Justin Trudeau | LOTUS | Zkapalněný zemní plyn | OCI | Ziskovost | Payrolls | Sdružení výrobců automobilů | Bankéři | Barclays | Diverzifikace portfolia | Video | Sázet | Podnikání | Zahraniční firmy | Cena ropy | Konkurenční společnosti | Grünheide | Nejlepší internetové akcie | Obcházení západních sankcí | Mezinárodní standard | HDP v ČR | Holubičí postoj | Jaderné elektrárny | Ceny oxidu neodymitého | Inflace | Problémy | Recese světové ekonomiky | Spotřeby plynu | Změny klimatu | ABC | Kupón | VIP vozidla | Marže | Využití kapacit | DAWN | ROCE | Fiskální politika | Měnový výbor | SpaceX | Německá ekonomika | Co je forex | Státy EU | DAX | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Technology | Zlato a stříbro | Jack Dorsey | HDP | Koruna zpevnila | Bill Gates | Infineon Technologies | Akcie těžařů stříbra | Dotace | EUR/CHF | Odhad růstu ekonomiky | Tadawul | Vstup do obchodu | Index bank | Prosus | Televize Netflix | Soudržnost Evropské unie | Omniverse | Zprostředkovatelé | Recenze | Alphabet | Vývoj akcií Tesly od začátku roku | Magnety z kovů | Vedení společnosti | Členské státy | Turistika | Zkušenosti | Akcie online | Technologické akcie roku 2020 | Emmanuel Macron | Firma | Ekosystém | Karty | BPI | Německý kancléř Olaf Scholz | Signály | Omikron | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Micron Technology | Vysoké zisky | Spotřební daně | Tweety | Penta Real Estate | Konstantin Oldenburger | Lira | Devizový trh | Načasování | Pokles cen akcií | BloombergNEF | Panevropský akciový index STOXX 600 | Obchodní válka | Erste | Rafinérie | Lot | IHS Markit | Ropa | Peněžní zásoba | Statistiky | Byznys | Výrobce videoher | NJJ | Pivovary | Blizzard | Kvalitní brokeři | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Monetární politika | Alphabet (GOOGL) | Indukční motor | SAP | Zbyněk Stanjura | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Global Markets | Předsednictví EU | Ekonom | Propad HDP | Šéfka GM | Riziko skutečné stagflace | Světové finanční trhy | Demo účet | Deutsche Bank | Americké firmy | Renáta Kellnerová s rodinou | Američané | Kurz | Market | Americká Federální obchodní komise | Referendum | Akcie Alphabet | Ekonomka | Martin Klass | Forexu | Raiffeisenbank a.s. | Tyson Foods | PAH3 | Rudolf Špoták | Kurzy.cz | Unicredit | Růst akcií | Pivovar Budějovický Budvar | Škola tradingu | Pokles výnosů | Bali | Akciové tipy | Hugo Boss | Naše prognóza | Telefónica | Polská měna | Horizon | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Finančník George Soros | Restrikce | Neomezené množství | Zavedení cel | Merck | Optimismus | DoorDash | Thomas Schäfer | Facebook | Rozhodování | Snižování počtu zaměstnanců | Alexandre de Juniac | Kompenzace | Hliník | DBK | Akcie v roce 2021 | About You | LMT.US | Profit-Target | DCF | Světová obchodní organizace | Francouzský CAC 40 | Globalizace | Rizikový sentiment | Akcie Tesla Motors | STMicroelectronics | Greensill | Binární opce | USA | Deficit státního rozpočtu | Vlastní investice | Investujte | Tempo růstu HDP | Nejhorší výsledek | Nezisková organizace | Měď | Ekonomický institut | Konzervativci | Gigafactory | Fiskální stimuly | Index londýnské akciové burzy | Konglomerát | Průzkum společnosti | Rozvíjející se trhy | Holding Czechoslovak Group | Krach SVB | Euro | Yield | Ganfeng Lithium | AUD | UEC.US | Huť Liberty Ostrava | Těžba lithia | Datový kalendář | Akcie Alibaba (BABA) | Rada ČNB | Contract | LG Chem | Evropské akciové burzy | Investice v Číně | Porovnání hlavních ukazatelů | IONWAY | Kyjev | Binance | Exchange Traded Funds | EuroStoxx50 | Agentura DPA | Breakout Trader | Mnoho ziskových obchodů | Fnac Darty | Rozdíl v poměrech P/E a P/BV | Didi Global | Greg Kelly | Oscilátory | Risk | Společnost Lufthansa | Predikce | Statistiky z eurozóny | Dodávky ropy | Fibo | NEST | Plynárenský gigant | Akcie Netflix | Akcie dividendových firem | Vydavatelství Axel Springer | Nejlidnatější země světa | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Fibonacci | Bank of New York Mellon | Maruti Suzuki | Aerolinky Ryanair | Citigroup | Softbank | Soud v Německu | Forex asistent | Evropský blok | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Ruská firma | Sony | Hospodářství | MIB | Hlavní akciové indexy v USA | Stagflace | Japonský Nikkei | RHM.DE | Zdražování energie | Etoro | Poskytování hypoték | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | EV | Mediální skupina | EBITDA | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Německé podniky | JP Morgan | Ohlédnutí | Zpomalení růstu | Obchod | Výrobce čipů Intel | Ukrtransnafta | Růst ekonomiky | Vývoj kurzu eura | Televizní studio | Banka JP Morgan | Automobilka Škoda Auto | MFE | Uniper | Vývoj ceny akcií firmy E.ON | Trh Prime | Belgická vláda | Úrokové sazby | Ranní komentář | Kam investovat | Zemní plyn (LNG) | Nárůst nezaměstnanosti | Air France-KLM | Elektrovozy | Čínská měna | Soud v Karlsruhe | Nižší ceny | Společnost ExxonMobil | Index akciového trhu | EU | Japonský konglomerát | Holding Agrofert | Redukce | Slabé euro | Skupina BMW | Zasedání ECB | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Společnost British Airways | Take-Two Interactive | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Převis | CETIN | Investované peníze | Precedens | Tatra Trucks | Komerční banka | NN Group | Expert | Deutsche Lufthansa | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | CATL | Vývoz | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Inflační epizoda | Zamyšlení nad trhy | Členské státy EU | Emise | xStation 5 | Samsung | Recese | Rafinérie v Litvínově | Zoufalství | Inflace v Německu | Soukromé investiční společnosti | P/E Ratio | Sam Altman | Irské aerolinky Ryanair | Emisní povolenky | Německé aerolinky | ASML | Ropný gigant | Švýcarský frank | Renault | Báze | Německý ZEW index | Turistické sezóny | Bank of Canada | Capital Partners | GameStop akcie | Erdogan | Virtuální měny | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Baltic Pipe | Rozpočtové schodky | Správa železnic | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Škoda ENYAQ | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Turów | NZDUSD | VET | SEC | Výhled na rok | Automobilka Volvo Cars | Equity křivky | Vyšetřování devizových transakcí | Akcie Applu | Inflace ve světě | Hargreaves Lansdown | Začít investovat | Burzovní indexy | Největší propad | Stavební povolení | Měna euro | Index francouzských akcií | Miliardy | Sev.en | Cena permanentních magnetů | Spekulace | Denní graf | PAH3.DE | Petr Kellner | Mary Barraová | Globální finanční krize | Nákupní doporučení | Irské aerolinky | Silný support | Investice do umění | Štěpán Křeček | Fosilní paliva | Akcie PayPal | Americké burzy | Hodnota indexu | Český statistický úřad (ČSÚ) | Know-how | Dceřiná firma | Japonský Nikkei 225 | Uchování reálné kupní síly peněz | Frank | Ministři | EUR/SEK | Investice těžařského průmyslu | Cenový strop na ruskou ropu | OSF | KBC | Prodeje existujících domů | Matěj Široký | Mondelez | Negativní nálada | Výroby elektromobilů | Pin Bar | Kurz eura | Americké ministerstvo práce | EASA | Olympijské hry | Pips | Regulace trhů | ARM | Centrální banka USA | Goodyear | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Nikkei225 | Pivovary CZ Group | Ekonomický poradce | Atto | Dieselgate | Závislost na Číně | CAH | Kartel při obchodování | Ján Hájek | Kurz eurodolaru | Americký internetový obchod | KPMG | Lufthansa | Firma Turntide Technologies | Ceny energií | Společnost Cineworld | Hospodářské vyhlídky | Motocykly Ducati | Graf indexu S&P 500 | Americké indexy | Globální HDP | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | SSE Composite Index | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index FTSE 100 | Půjčovna kryptoměn | Index důvěry | Jerome Powell | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Společnost Allwyn | Finanční skupina | Základní sazby | Japonský premiér | Likvidita trhu | Regeneron Pharmaceuticals | Put | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | Kiwi | Dna | MQL4 | Averze vůči riziku | Prezident Donald Trump | USDCHF | Multi-Asset obchodování | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Poplatková struktura eToro | Tržní aktuality | Advance | Prezident UAW | Uzavření továren | Technologický sektor | OSN | Soud | Investice do infrastruktury | Saudi Aramco | Společnost ČEZ | Komunita | Fresenius SE | Výkon amerického dolaru | Henry Hub | Booking | Nákaza koronavirem | Blockchain | Cena elektřiny | Summit Evropské unie | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Bankman-Fried | Rekordní rok | China Mobile | PMI indexy | Předpovědi | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Mylan | AXA | Koncern Sony | Analytické společnosti | Mince | Facebook Ireland | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Vývoj ceny platiny | Ministr zemědělství | Zásoby ropy | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Benzín | Americké vlády | Ostatní komodity | Problémy s nedostatkem čipů | TradingView | Produktivita práce | Channel | Trend | Konfederace | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Pokles sazeb | IKL | Adidas | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | Finanční společnost | Německý vicekancléř | Nákupy plynu | SVB Financial Group | ETF roku 2020 | Zásoby plynu | Chamtivost a strach | Časový rámec | Centrální depozitář | Americký dolar k japonskému jenu | Changan Automobile | Míra inflace | Tržby společnosti | Přebytek obchodu | Platforma | Norwegian Air | Evropský statistický úřad | Akcie těžařských společností | Hertz Global Holding | Energetika | ReGas | Manufacturing | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Akcie Newegg (NEGG) | Trhy v USA | Diverzifikované portfolio | MAN | CNN | Náklady na úvěry | Pomalé oživení | Český Svaz dovozců automobilů | Těžařský vývoz | Ruská banka | Finanční situace | Ekonomický výhled | Fiat Chrysler (FCA) | Objem objednávek | Snížení emisí | Zlaťáky | Oslabení | Šéfka ECB | Nařízení | Americká cla | Verizon Communications | Vonovia a Deutsche Wohnen | Trading | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | SWIFT | WP | Jak obchodovat | Verizon | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | Bankovní sektor | Fed index | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Kurz akcie | Odborníci | Akcie výrobce elektromobilů | Obchodní bilance | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Ticker | Nouzový stav | Severomořská ropa Brent | Největší světové kryptoměnové burzy | Volkswagen (VOW3) | Pimco | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Výzkumná společnost | CBOE Global Markets | Mezinárodní měnový fond | Gold | Akciová společnost | P911 | Česká národní banka (ČNB) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Vývoj indexu DAX | Průmysl | Státy Mezinárodního měnového fondu | Investovat do zlata | Vývoj čistého zisku Tesly | Japonský akciový index Nikkei | Televize ARD | Americké technologické společnosti | Úsilí | Investiční skupina | VolumeByPrice | Poskytování úvěrů | Výrobní závody | Airbus Group | Výrobní inflace | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | Activision Blizzard | Prezidenti Turecka | Vývoj ceny akcií firmy Tesla | American Airlines Group | Snížení daně | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Aerolinky | Meziroční inflace | Počet bankrotů firem | Ryan Morris | Závod v Německu | Růst ekonomiky EU | Joshua Angrist | Oliver Zipse | Francouzská ekonomika | BASF | Aplikace TikTok | Otevřenost | A321Neo | Continental | Zpracovatelský průmysl | Air Liquide | Ministerstvo dopravy | Ekonomický poradce Bílého domu | Nákup dluhopisů | Investor | Biliony | Divergence | Bankovní regulační orgány | BorgWarner Gateshead | EasyJet | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | ETF | Držení akcií | Nové dluhopisy | Federální obchodní komise | Akcie výrobce čipů Nvidia | Plán obnovy | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Investujte do akcií | Akcie klesají | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Kurzy měn | Zajímavé akcie | Loterie | Omezení těžby | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Myšlenka | Společnost Newmont | Europoslanci | UnitedHealth | Varování | Největší propady | LATAM Airlines | Hospodářské soutěže | Družba | Viceprezident ECB | Philip Dybvig | Šéfka Fedu | Palladiové akcie | Kurz amerického dolaru | Ekonomika Spojených států | Spojení | Ministr zdravotnictví | Diem | Automobilka Mercedes-Benz | Long | Rally | Investování do akcií | Německý vicekancléř Robert Habeck | Bankovní rada | Pojišťovna | Euro Stoxx 600 | Macron | Pandemie | Střední třída | Zasedání České národní banky | GLE | SARS | ČT Jan Souček | Růst těžby v USA | Ředitel Turntide | Sergej Rjabkov | PlayStation | Internetový obchod | Tripadvisor | Japonský akciový trh | Zadlužení Německa | Intesa Sanpaolo | Klid | Aktiva | Pražský městský soud | Pokles inflace | Nejslabší růst | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Nedoplatky | Časopis Forbes | Cenový strop | Contemporary Amperex Technology | Braniborský premiér | Ministerstvo financí | GEVORKYAN | Výprodej | Zasedání centrální banky | Sanofi | Discovery | Kmenové akcie | Index německých akcií DAX | České měny | Akcie Deutsche Bank | Šance | Věřitelé Arca Investments | Výnosy z dluhopisů | Francouzská průmyslová produkce | Staropramen | Index londýnské burzy FTSE | Švýcarská banka UBS | Business | UCITS | GBPJPY | Evropští investoři | Podíl na trhu | Příležitost spekulace na snížení sazeb | Komise v přenesené pravomoci (EU) | FOMC | Camelot LS | Indikátory | Akcie automobilky BMW | Albemarle | Srbsko | Sev.en Global | Akcie herních vývojářů | Slábnoucí dolar | Odvolací soud | Zdanění | Fibonaci | Pokles cen | Základní úrok | TikTok | Investiční společnosti | Plug Power | Obchodní příkazy | Algoritmus | LPR | Švédská společnost | Obchodování s komoditami | Porovnání vývoje ceny akcie Tesla a BMW | Plynárenské společnosti | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Jan Procházka | SP500 | Technologická společnost | Platební společnost | Index euro | Americký Federální úřad pro letectví | Profi obchodní systémy | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hodnota trhu kryptoměn | Orsted | ČBA | Program kvantitativního uvolňování | Tržní kapitalizace Tesly | Nový týden | Bankovní unie | Vývoj kurzu | Western Union | Paschal Donohoe | Španělský IBEX 35 | Long signál na akcie | Manipulace s cenami kryptoměn | Konsolidace | Aston Martin | Zdravotnictví | Fox Corp | MSCI World Index | Investice do stříbra | Energetické krize | Plynovod Nord Stream | Akcie Tesly | Long signál | Spekulanti | NZD/USD | Obchodní platforma MetaTrader | Čínské akcie | Ministryně financí | BlockFi | MSCI Inc | Investice do kávy | Diskontní sazba | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Společnost BP | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Microchip Technology | Snížení cen | Sklizeň obilovin | | Německý statistický úřad | Porovnání vývoje ceny akcie | Porovnání hlavních ukazatelů BMW | Pochybnosti | Index akcií | Intradenní trader | Westpac | Členské země | Seat | Sierra Chart | Pandemická situace | Německé společnosti | Trinity | Stratég | Signa Holding | Známky oživení | Prodeje automobilů | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Ekonomika eurozóny | Zajišťovna | Členské země Evropské unie | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Purple Trading | Kvalitní akcie | Raytheon Technologies | Fio banka | Řetězce | Dividendové akcie 2020 | Období nejistoty | Sentiment | Zrychlení inflace | Princip obchodování | Bývalý ministr financí | Akcie NIO | Události ve světové ekonomice | Pojistky proti inflaci | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Investiční fondy | JD | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | Negativní hospodářské dopady | Grant Thornton | Politika | IPO roku | Konkurence | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | Nakupovat | LYNX WhatsApp | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Ben Laidler | Komunikace | Burzovní hodnota | Ceny průmyslových výrobců | Bankovní asociace | Powerball | SAS | Burza Binance | Země eurozóny | OMV | Čínský prezident | Tier 1 | Novavax | Yahoo Finance | Alternativní taxislužby | Výhled pro akcie | Paxlovid | MAM | Novinky.cz | Baterie | ECOFIN | Dodržování pravidel | Deutsche Telekom | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Forint | Americké akcie dnes | GDP | Karel Komárek | Rating České republiky | Velká Británie | Německý průmysl | Makroekonomická data | PLN/EUR | Další vývoj | Investment Banking | Citibank | Si Ťin-pching | Zasedání FED | Burzovní obchodování | Evropské společnosti | Investování do nemovitostí | US akcie | Japonský akciový index | Společnost Amazon | Puma | Changan Automobile Group | Větrná energetika | Real Estate | Prazdroj | Indexy S&P | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | George Soros | Automobilka BMW | Garanční systém finančního trhu | Automobilové značky | Rozpočtový deficit USA | Investování do ETF | CAR | Energiewende | SaxoTrader | Federální vláda | Největší ekonomika Jižní Ameriky | Nálada | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Materiály | Symantec | FAO | Letectví | Indie | Zveřejnění hospodářských výsledků | Společnost Virgin Atlantic | Španělsko | Měnové páry | Technologické akcie | EdF | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Huť Liberty | Vnímání | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Prudential Financial | Intel | Světová turistická organizace | Marek Malina | SVB | Společnost Gilead | Koncern Volkswagen | Vývoje ceny akcie Tesla a BMW | United Auto Workers (UAW) | Rho | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Čínský výrobce | Čínský vicepremiér | CSG | Ekonomika | Hospodářská recese | Vasky | Růst vývozu | Kurz čínského jüanu | Vývoj hlavní úrokové sazby | Německé automobilky | Bloky | Internetová firma | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | DAWN akcie | Přerušení výroby | Stratég Saxo Bank | Elektřina | CBS | SIE | WTO | Ruská společnost Gazprom | Camelot LS Group | Ministr obchodu | Hospodářské noviny | Warner Bros | Sněmovna reprezentantů USA | Petr Mašláň | Proticyklické kapitálové rezervy | Sankce | Commerzbank | Britská firma | Zhodnocení | Poradenské společnosti | Ministr energetiky | Americký kongres | Ceny zlata | Výhled | Trade Financial | PPF Renáta Kellnerová | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | České akcie | Prodejní cena | ESM | Úřad pro ochranu osobních údajů | Auta | Volume | Americký akciový index | Komoditní akcie | Komerční banky | Americké ministerstvo | Spojené státy a Čína | Strach z koronaviru | Zisk firmy | Mexický prezident | Americký trh práce | Diamondback Energy Inc | Automobilový koncern | Obchodní účet | Colt CZ Group SE | Summit EU | GM | Deriváty | Ethereum | Legendární investor | Nejlepší blue chip akcie | Akciový trh | Embargo | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Economist | Hry | Digitální daň | Akciový index DAX | Seminář | Roberto Azevedo | Obchodní dohody | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Vyhlášení bankrotu | Propouštění | Index Hang Seng | Trendové čáry | Scalping | Private equity | PGNiG | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | PayPal | Akcie | Meopta | Trans Adriatic Pipeline | Forex trading | Technical analysis | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Finanční trhy | Největší naleziště zemního plynu | Údaje o maloobchodních tržbách | Couche-Tard | German Industry UK | Burza dnes | Nákup akcií u XTB | Burzovní společnost | Cyrrus | Data o inflaci | Expanze | Zklamání investorů | eBook | Giphy | Jiří Šmejc | Balík sankcí | Insider | Cena termínového kontraktu | Největší ekonomika | Marek Chudoba | Podnikání na kapitálovém trhu | Hospodářský cyklus | Síkela | Americká sociální síť | General Motors | Fondy | Akcie automobilek | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | XTB Tomáš Cverna | Akcie Fraport | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Vyšší cla | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | Situace v Číně | ČEZ | Austrálie | HDP Číny | Německé ekonomiky | Diamanty | Financial Times | LHA.DE | Spekulace na snížení sazeb | USD za barel | Philips | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Spolkový úřad pro motorová vozidla (KBA) | Počet nakažených | Poptávky po ropě | Nízkonákladová letecká společnost | Nákup bitcoinu | Spread | CZK/USD | Velkoobchodní cena plynu | Korporace | Společnost Intel | Alfa Romeo | Výrobce luxusního zboží | Theresa Mayová | Britský antimonopolní úřad | Český státní rozpočet | Vývoj měnového páru EUR/USD | Dodávky ruské ropy | Vicekancléř Robert Habeck | Medvědí vlajka | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Under Armour | New York | Anadarko Petroleum | Místní rozvoj | ProSieben | BinckBank | MSFT | Čistá ztráta | Společné nákupy plynu | Finanční údaje | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | CFG | Dřevo | AIG | Bernstein | Zisk předních světových automobilek | Kartel při obchodování s měnami | Ceny ropy Brent | Fresenius | Zvýšení úroků | Dietmar Woidke | Americká internetová společnost | Životní styl | Portál FXstreet.cz | Inflace ČNB | Zotavení ekonomiky | Tržní cena | Obchodovat s akciemi | Jak investovat | Synot | Automobilka Porsche | Luxusní zboží | Metro AG | CMI | Vlastní akcie | Risk Off | Applied Materials | S&P 500 nebo Nasdaq | Ukrajinská krize | Akcie v Japonsku | IBEX | AOS | NXP | Kraft Heinz | Salmán | EURCHF | G20 | Společnost GEVORKYAN | Výrobci automobilů | Míra inflace v eurozóně | Zkrachovalé společnosti | Jak koupit akcie | Stephen Poloz | Akcie roku 2019 | Napadení Ukrajiny | Session | Akcie ve světě | Meziroční míra inflace v eurozóně | Slabší kurz | DIESEL | Společnost Walt Disney | Člen rady guvernérů | FTSE Russell | Prezidentské volby | ETF portfolio | Dollar | Burzy v Šanghaji | FX trh | Cena jedné akcie | Základní úrokové sazby | Hedge fond | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Akciové trhy v USA | Dolarový index | Oděvní řetězec | NERV | Výplata | Claudia Goldinová | Vývoj ceny ropy | Pocity | Sazby | Akcie Tesla | Hyperdrive Innovation | Graf indexu | ODS | Dialog | Sekyra Group | Paroplynové elektrárny | Výplaty dividend | Generální ředitel | HN | Tapestry | České vlády | Dovoz aut z USA | Měny emerging markets | Investiční tituly | DIHK | Cíle | Být obchodníkem na burze | USD/JPY | SAIC Motor | Semináře | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | Investiční skupiny | Volkswagen | Firma Meta Platforms | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Ovlivňování | Investovat do akcií | Likvidita | RBA | Žádosti o podporu | Mathias Cormann | Investice do zlata | Americká administrativa | Derivát | Obchodování s CFD | Australská centrální banka (RBA) | Druhá největší ekonomika světa | Porsche | Parlamentní listy | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Rozhovor | Pravidla regulace | Španělský IBEX | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Inventor Chemical Tankers | Transakce | Švýcarské banky | Důchodový systém | Technologický index | Měny | Premiér Fiala | EBRD | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Růst nezaměstnanosti | Vývoj ceny akcií firmy BMW | MasterCard | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Waymo | Krajský soud | Energetický regulační úřad | Hello bank! | Raymond James | Bezpečnost | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Glencore | Maloobchodní prodej | Irsko | Ekologie | Regulační úřady | Rozjednané prodeje domů | Analytici společnosti | Milei | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Justice | Michal Brožka | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Fundamenty | Odvětví vyspělých technologií | Pharming Group NV | OneWeb | Special Purpose Acquisition Company | Výpadky v dodávkách čipů | Značný pokles | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | BAE Systems | USDX | Nejlepší ropné akcie | Stabilita | Peter Navarro | MarkLines | BHS Štěpán Křeček | UNA | Dodávky plynu | The Wall Street Journal | Společnost Deutsche ReGas | Jamie Dimon | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Marathon Petroleum | Oslabení eura | Státní veterinární správa | Rada ČTK | DAX30 CFD | Investování | Graf indexu Nasdaq | Německé banky | Trader Workstation | Internet of Things | Renáta Kellnerová | Ukončení obchodní války | Global Holdings | Sainsbury | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Burzovní index | Salesforce.com | CV90 | Gilead Sciences | Thomson Reuters | Snap | LinkedIn | Britská ropná společnost | Investiční instrumenty | Paul Milgrom | Akcia | Walgreens | Inside | Čínský výrobce aut | ProLogium | Finanční trh | Maloobchod v USA | Opatření na podporu ekonomiky | Algoritmické obchodování | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Robert Wilson | JPMorgan | Německá automobilka | Růstové vyhlídky | Zahájení ruské invaze | Akcie CM.com (CMCOM) | Peníze z EU | Německé akcie | Virgin Atlantic | Trade | Risk On | Eni | Akcie švédské automobilky | Kapitalismus | Velkoobchodní tržby | Čekající pokyny | EFSF | Zakladatel FXstreet | Patria.cz | Authentic Brands Group | Prodeje | Studie poradenské společnosti | Hlavní index německých akcií | Carry trades | NewYorská burza | Odborník na ropný trh | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Akcie růstových firem | Primární veřejná nabídka | Ekonomika ve světě | Centrální bankéři | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Světová zdravotnická organizace | Společnost Silvergate Capital | Auto pro střední vyšší třídu | ABN Amro | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Ministři energetiky | EIA | Sberbank CZ | Platformy | ZEN | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Rusko | Automobilová skupina | Nissan | Ceny výrobců | Akcionář | Společnost Media for Europe | Miliardy USD | Guardian | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Obchodní den | Vývoz z Číny | Initial Public Offering | Zkušenost | Signál | Írán | FDX | Zdražování | S/R zóny | CMC | Česká národní banka | Čínská firma | PRIIP | Pozemky | Předstihové indikátory | Development | Společnost Oneok | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | State Street | Britská vláda | FX Street | EPS | Obchodování ETF na burze | ADP | Vanadiové akcie | Square | Japonská burza | ASEAN | Repo sazba | Biliony dolarů | CPI v USA | Oneok | Short signál | Joe Biden | Termínový kontrakt | Liberty Ostrava (LO) | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Virgin Orbit | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Dow Jonesův akciový index | Turntide | Singapur | Americké akciové indexy | Společnost Tapestry | TCL | Základní sazba | Pracovní síly | Člen bankovní rady | CarPlay | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Guvernér české národní banky | Nokian Tyres | Porušení pravidel | Čínské automobilové značky | Ekonomický dopad | Rafinerie | Společnost | Wolfgang Schäuble | Italská ekonomika | Susanne Klattenová | Obchodní systémy | LTV | CBC | Ukrtatnafta | ZEW index ekonomického sentimentu | Důchody | List The Wall Street Journal | Firma McDonald's | Trading na forexu | PinBar | Sázky | Ministr hospodářství | Uhlí | Diamondback Energy | Snížení úrokové sazby | Mezinárodní obchod | Forbes | Akcez | Obchodujte | Ocenění akcií | Colt | Allergan | Výrobce elektromobilů Tesla | Utažení měnové politiky | Depozitář | Sporting Products | Německá burza | 1D | Cena akcií | Guvernér ČNB | Mark Carney | Ukrajinská ekonomika | BNP Paribas Personal Finance | Výkon německé ekonomiky | Omezení spotřeby plynu | Plynárenské firmy | Tesla luxusní značka | Rozšíření | CAC40 | BBVA | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Zhejiang Geely Group | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Britská společnost Cineworld | Cena americké ropy WTI | Ropný trh | Panika | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Slovník pojmů | STV Group | NEXO | DAX 30 | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Burze | Buy | Tisková konference | Eura | Obchodování na burze | Citrix | Nízká nezaměstnanost | Zpomalení v Číně | Nizozemsko | Pershing Square Tontine Holdings | Výrobci čipů | Polo Ralph Lauren (RL) | Organizace | Akcie Erste Group | Britský FTSE | Ryanair | Obilí | DIW | Chery Automobile | Penta | Ceny akcií Porsche | CVC Capital Partners | Kryptoburza | Our Media | Gap | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Vývoje ceny akcie | Services | Ziskovost výrobců automobilů | VIX | Stock Exchange | SYNTHESIA | Premiér Boris Johnson | Růst | Bankrot | Akcie z oblasti cestovního ruchu | London metal exchange | Očekávání zisku | Intradenní obchodníci | Index Dow Jones Industrial | Juniorská škola tradingu | Michelin | TotalEnergies | Polská centrální banka | Akcie ČEZ | Evropský akciový trh | Pojišťovací společnosti | Příjmy | Rusko a Ukrajina | Událostí ve světové ekonomice | Ředitel skupiny PPF | Nejlepší palladiové akcie | Pohyby na trzích | Odhad letošního růstu | Ministři EU | Světoví těžaři | Těžba ropy v Rusku | Propad ceny | Volvo | Emitent | VMware | Vášeň | WU | Zajištění | Domácí měny | Komise v přenesené pravomoci | Manažeři | Americká začínající firma | Obchodování na trhu | Nejprudší pokles v historii | Nejvíce rostoucí akcie | CNY | TradingEconomics | Snížení inflace | Android Auto | Fúze | Jak obchodovat s akciemi | Výrobce aut | Overweight | Kosmetická společnost | Index | Wall Street Journal | Výsledek referenda | Pipy | Golden Gate CZ | Praktické tipy | BMW a Tesla | Lockdown | Infineon | Wirecard | Merkelová | Cenový index | Akcie Alibaba | Společnost Uniper | Expanzivní měnová politika | Dovozce ruského plynu | Setrvání Británie v EU | Hlavní trh | Čínský trh | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | Kanadská centrální banka | Investiční fond | Bugatti | Intercontinental Exchange (ICE) | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Vista Outdoor | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | Konsolidační balíček | NHTSA | Varovné signály | CFDWorld | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Nová sazba | Arca | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | XPeng | Valuace | Manipulace s cenami | Cílová cena | Magnety ze vzácných zemin | Skupina Stellantis | Repsol | Investice do elektromobility | Akcie Plug Power | Asijská banka pro investice do infrastruktury (AIIB) | Německý automobilový sektor | Merck KGaA | Vítěz dolar | UBI | Přístup k obchodování | Swapová cena | Výměny akcií | UCG | Zpracovatelský sektor | TWTR | Poptávka po ropě | Šíření koronaviru | Kotace | xAI | ETF na DAX | Vlády | Británie | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Úrokový spread | Manipulace s měnovým kurzem | Seznam.cz | Makléřská společnost | Akcie on-line | Fraport | Problém s nedostatkem čipů | Pandora | Platinové akcie | Co je akcie | Akcie švýcarské banky | Světové akciové indexy | Energetické technologie | Záporožská jaderná elektrárna | Německá automobilka Daimler | Obchodovat s cennými papíry | Akcie British Petroleum | Yard | Úvěrové linky | Abdalazíz bin Salmán | AIR.DE | Vladimir Putin | 5G | BA.UK | Prohlášení | Začínající firma | All Time High | Akcie Plug Power (PLUG) | Liou Che | Obchodovat dlouhodobě | ProSiebenSat.1 Media | Teams | Informace o forexu | Burzovní zpravodajství | GameStop | Míra inflace v EU | Chrysler | Investiční platformy | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | MetaTrader 4 Supreme Edition | Průlom | Výroby baterií | Evropské logistické firmy | Zisk na akcii | PPF | Hans Dieter Pötsch | Logistické firmy | Jeep | Ceny dřeva v USD | Tesla | Okénko trhu | Procter & Gamble | Akcie BMW | BAE Systems (BA.UK) | Luxusní vozy | Hodnota dluhopisu | Společnost Gazprom | Hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Kalifornské bankovní regulační orgány | Sartorius | Akcie TUI | Stoxx Europe 50 | Hellofresh | Program nákupů dluhopisů | Budoucí potenciál | Primární veřejné nabídky akcií | Otevření účtu u brokera | Prodej aut v EU | LVMH | SPAC | RDSA | Nový Zéland | Německý automobilový průmysl | Výrobci aut | Nákupní párty | Rezistenční pásmo | ING Groep NV | Ministr vnitra | Francouzské energetické společnosti | Ruské zboží | Firma Wienerberger | Aleš Mendl | Halliburton | AEX index | Pražská burza | Michal Šnobr | Asos | Kamaz | Ferrari | Měnové manipulace | Výsledky společnosti Nvidia | Dluhopis | Societe Generale (GLE.FR) | Cena zemního plynu | United Parcel Service (UPS) | Snowflake | Nokian | Potravinářská společnost | Modelový příklad | DBK.DE | Dominance amerického dolaru | Nel Hydrogen / Nel ASA | Regulační orgány | Norská finanční skupina | Očekávaný růst | BMW.DE | Zemědělský svaz ČR | Co je CFD | BT Group | Bosch | Dovoz do USA | Státní příspěvek | Měnové krize | Wilbur Ross | VK | CAD | Poplatková struktura | Vývoj amerického plynu Henry Hub | Daimler | PST | Luxusní značka | Výrobce baterií | NEL.NO | British Petroleum | Cenové války | Elektroauta | Nákup indexu S&P 500 | Internetová televize | Nacenění kontraktu | Dnešní obchodování | Co je opce | Reálné zisky nad inflací | MiFID II | TUI.DE | DS | Evropské aerolinky | Deutsche Wohnen | Základní úroková sazba | Odvětví | Úspěšně obchodovat | Nárůst ceny | Americký akciový index S&P 500 | Rheinmetall (RHM.DE) | Technologické společnosti | Autoprůmysl | Dopady pandemie | Pracovní místa | RWE Gas | Ropné a plynárenské společnosti | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Uhlíkové neutrality | Ropné vrty | Akcie Porsche | Vývoj dolarového indexu | Kurz EUR | Objem nouzových rezerv | Krok za krokem | Banka | Henkel | Výrobce pneumatik | Aramco | Plynový armageddon | HelloFresh | Společnost Orsted | Dovozní clo | Digitální peněženky | České předsednictví | Rekordní růst | Vít Hradil | Hnutí Hamás | Harley-Davidson | Analytička | Nasdaq Composite | První obchody | Ruská federace | Ekonomika USA | Index spotřebitelských cen | Akcie s vysokými dividendami | Blue chip akcie | Vklady | Akcie Air Liquide (AI) | Vlastnictví | Cena akcie Newegg | Ministr financí | Norsko | Propady HDP zemí | Umělé inteligence (AI) | Vývoj amerického akciového indexu | Diverzifikace osobních financí | Sazby Fedu | Index technologického trhu Nasdaq | Společnost Czech Media Invest | Day-tradeři | Umění | Banka Sberbank | Munich Re | Zhejiang Geely | Německá bankovní společnost | NEGG | Události tohoto týdne | Zlepšení | Chování velkých hráčů | Americká makléřská společnost | Americký index | Akciový index S&P 500 | Electrolux | City | Supporty a rezistence | David Madden | Druhy akcií | PCELL | Astrazeneca | Hrajeme si na burze | RWE | Nízké úrokové sazby | Výkonnost fondů | Americké centrální banky | Evropský plyn TTF | ASRNL | Škoda Transportation | Propady HDP | Zasedání amerického Fedu | Bloomberg | Onemocnění COVID-19 | Threads | Názory lidí | Lídři zemí EU | Společnost BYD | Britský statistický úřad | FTSEurofirst 300 | Graf dne | Výhled vývoje ekonomiky | UBS | Bentley | Deutche Wohnen | Random Walk | Společnost Nokia | Čistá úroková marže | Investor Jan Čermák | Pokles HDP | Společné evropské měny | Lindsay | Bydlení | Technologický holding | Dánská farmaceutická společnost | Obchodní příměří | Vyšší mzdy | Jysk | Tradiční automobilky | Statut bezpečného přístavu | Rostoucí potenciál | Zoom Video Communications | VOW1.DE | CM.com (CMCOM) | JD Sports | Oblasti podnikání | Makléřské společnosti | Den díkůvzdání | Investiční činnost | ONE | Čínský vicepremiér Liou Che | Vypuknutí pandemie | PPF Jiří Šmejc | cTrader | Akcie ASR Nederland | Čínský výrobce elektromobilů | Tesla Q1/23 report | Konfluence více faktorů | Investice do platiny | Indigo | Obchodní války | Pivovary CZ | Příjmy z reklamy | CBRE | Německý autoprůmysl | Finanční výkazy | Podpora | Lucid | EEX | Chris Beauchamp | Carry trade | Snižování sazeb | Propad exportu | Dopad vysokých úrokových sazeb | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Nejlepší akcie v roce 2022 | Příznivci kryptoměn | Nvidia Corp | Italský premiér Giuseppe Conte | Zamyšlení | Pojišťovny | Společnost Siemens Energy | CAPEX rozpočty | Spready | Ministerstvo spravedlnosti | Opakování dluhové krize | Společnost Meta | Lockdowny v Číně | Ropná společnost Exxon Mobil | Dlouhodobé obchodování | Hodnota primární veřejné nabídky | Zhoršení nálady | Výkonnost indexů | Rozhodnutí Tesly | Elity | Euro vůči americkému dolaru | Biden | Zdroje energie | Zadlužení | Hospodaření | Vstup do dlouhé pozice | Adamas Intelligence | Konec roku | Těžba ropy | Institut ZEW | Americká společnost | Vivendi | Andrej Babiš | Americký podnikatel | Dodávky a cenu plynu | CM.com | Nemovitosti | Manipulace na forexu | Vestas Wind Systems | AbbVie | WEN | Zemědělství | Potenciál pro zhodnocení | Maďarský forint | Boris Johnson | Maryland | Ceny ve výrobní sféře | Proč investovat do akcií | Akcie německé společnosti | Snížení sazeb | Výrobce munice | Výrobce letadel Boeing | Vývoj ceny zlata v CZK za unci | Porovnání poplatků | Výrobce elektrických aut | Claudio Vittori | První obchod | Vývoj indexu Nasdaq | Silky Zdeňka Porybného | JD.com | LG Energy Solution (LGES) | Obchodní investice | PLUG | Amundi | Finská společnost | Projekty v Rusku | Porsche SE | Ceny akcií Ford | Spolkový úřad pro motorová vozidla | Odolné proti inflaci | Přehled | PX index | PNČ | Domácí poptávka | Osobní příjem | Motocykly | Bankovní tradeři | Agentura Moody's | Do čeho investovat | NASDAQ 100 Index | Hodnota Tesly | CNH Industrial | Index CPI | Příležitost vydělat na Bitcoinu | Evropský automobilový průmysl | Souhrnný čistý zisk | Akcie v roce 2022 | Maersk | Porsche AG | Hlavní ekonom | NatWest | Jaké akcie obchodovat | Obnovitelné energie | Opatření proti šíření koronaviru | Zákaz dovozu | Vonovia | Aramco na burze | Vývoj inflace a mezd | Chelsea | Dot-com | Novozélandský dolar | Aareal Bank | Sektor služeb | Erste Group | EK | Hospodářské výsledky společnosti | Mitsubishi Motors | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | Výpis z účtu | Fáze obchodní dohody | xStation5 | Start-upy | Low | Burza v Moskvě | Graf akcie | Hlavní burzovní indexy | Hotovost | Německý kancléř | Čínská společnost | Německo | Tata Motors | Obchodní model | Agentura APA | Aleš Michl | Federální úřad pro letectví | Airbus (AIR.DE) | Dušan Jilčík | Haruhiko Kuroda | MT4 | Estee Lauder | Speciální Report | Akcie Volkswagen (VOW3) | Stabilní úrokové sazby | Nákup fyzického zlata | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Maloobchodní prodeje | Iveco | Ericsson | Pavel Drahotský | Shanghai Composite | Ruské akcie | Nexen Tire | Nejvýraznější propad | Evropský automobilový sektor | Vice | Walmart | Zahraniční forex | Ryan Castilloux | Albemarle Corp | České dráhy | Akcie 2022 | Zlínská obuvnická firma Vasky | XTB | Visa | Silvergate Capital | IPO Porsche | Munich | Hlavní index pařížské burzy CAC 40 | Hodnoty měny | Bid | Prohlášení čínské vlády | Chorvatsko | Konkurent | Statistika | Louis Vuitton | Deutschlandfunk | Mediální společnosti | Domácnosti | Společnost Uber | Evropské investiční banky | Uptrend | Akcie Daimler | Tvrdá recese | Sam Bankman-Fried | Kontrakt | Nové zakázky | Dobrá nálada | Státní dluhopisy | Adenza | Riziko | Nejprodávanější | Editis | Cardinal Health | Provozní zisk | Giles Coghlan | Česká vláda | Hlavní světové burzy | Ruská centrální banka | Odborníci z oboru | Regulace trhů s kryptoměnami | AAA | Embargo na ruské diamanty | Farmaceutické akcie | Vysoká inflace | Skokové oslabení koruny | Investiční produkty | MSCI World Energy | Land Rover | TUI (TUI.DE) | Sazby beze změny | Kwasi Kwarteng | Britské společnosti | TUI Group | Výrobce elektroaut | The Guardian | Nejlepší akcie 2022 | Meta Platforms | Abbott Laboratories | Automobilka Volvo | ECB Luis De Guindos | Linde | Pozice | Znovuotevřít ekonomiku | Domácí průmysl | Renaissance Capital | Anheuser-Busch inBev | Futures zlata | Platina | Obchodujeme | Závislost | Investoři se strategií | Dluhopisový trh | Akcie Volkswagenu | Dnešní videokomentář | Aktuální kurz eur | Prioritní akcie | Amazon | Rozjezd turistické sezóny | EUR/GBP | Haísám Ghais | Přísnější Fed | GBPNZD | Velcí hráči | Akciový index Nikkei | BLDP | Obchodovaný objem | Výkonnost hlavních indexů | DIA | Motivace | Oslabování koruny | Spořící účet v korunách | Rates | Mediterranean Shipping Company | Americký HDP | Ropný průmysl | Německá energetická společnost | Liberty Ostrava | WHO | Kde se inspirovat pro investice do akcií | IMI | Internetový gigant | ONS | Livent | Americké trhy | Ministerstvo hospodářství | Investiční záměr | Akciový stratég | Investing | Spotřebitelské ceny | Dlouhodobý investor | Koncern | Holubice | Francouzi | Výnosy řeckých dluhopisů | Chesapeake | Cla na dovoz | Ever Given | Prorážení stop-lossů | Obchodování indexů | Vývoj španělského akciového indexu IBEX 35 | Měnověpolitické zasedání | Světová turistická organizace (UNWTO) | Výrobce sportovního oblečení | Taiwan Semiconductor | Finanční kapitál | Asijské akciové trhy | Akcie na majitele | News | USTR | Protekcionismus | VOW3 | British Gas | Jaguar Land Rover (JLR) | Index DAX (DE30) | Evropské indexy | Akcie Nel Hydrogen | Vývoj akciového indexu Nikkei 225 | PlayStation 5 | Makroekonomický kalendář | SSE Composite | Americký ministr financí | Evropský regulátor | Další pokles | Růst valuace | Investiční rozhodnutí | Čínské ministerstvo | Skupina Colt CZ Group | Dlouhodobí investoři | New York Times | Virus | NFP report | Největší evropské logistické firmy | Omezení cen plynu | Vylepšení teorie aukcí | Index euro stoxx 50 | Daňové změny | PrimStock | Jan Frait | Barrick Gold | MIFID | Společnost Exxon Mobil | TOPIX | Dovoz ruské ropy | Akcie Airbusu | Další vývoj Bitcoinu | Podnikatelé | Marže obchodníků | Kühne+Nagel | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Finanční systém | Nové energetické technologie | Hedging | Zvyšování úroků | TRON | ZIL | Globální energetická krize | Index hongkongských akcií | Oživení německé ekonomiky | CEO | Oslabení dolaru | Ruský ministr | Citrix Systems | Carlos Tavares | Ocenění | Rezistence | Allegro | Společnost Microsoft | Český investor | Banky | Týdenní nárůst | Cena plynu pro evropský trh | Intervenovat | Cena benzínu | UniCredit (UCG.IT) | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | Zdroj příjmů | Kapitalový výnos | ALV | Premiér Giuseppe Conte | Novo Nordisk | MoneyExpo | Historie kávy | Dividendy | Nominální růst HDP | Oculus | Platební síť | Burza | Mzda | Průzkum KPMG | Výrobce elektromobilů | Silné stagflace | Zákaz shortování | Deutsche Bank (DBK.DE) | Lockheed Martin (LMT.US) | MQL5 | GER30 | Největší pokles | Aktuální kurz | Bloomberg Terminal | Target | JLR | Fio banka, a.s. | Miliardy dolarů | Soud EU | Peter Garnry | Akcie na rekordu | Lockdowny | Burzovní rozcvička | Universal Music Group | Home Depot | Partneři | IPO | Apache | VWS.DK | Vývoj mezd | Vymáhání práva | Antimonopolní úřad | Běžní investoři | Margrethe Vestagerová | Disney | Index NASDAQ 100 | Inflační cíl | Společnost Sony | Čínská automobilka | Hospodářské výsledky | Měnový pár | Odchod Británie z Evropské unie | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | MTU Aero Engines | Cenu plynu | CAPEX | Newegg (NEGG) | Šíření nového koronaviru | Očekávané Earnings | Výhledy | Registrace automobilů | Kvantitativní utahování | Index londýnské burzy FTSE 100 | Bavlna | Jaromír Sladkovský | Peter Svátek | Index DAX | Pražský PX | EMA | Ředitel Raiffeisen investiční společnosti | Netflix | Opatření | Znovuotevření Číny | Throwback | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Dax index | Didi | Emerging markets | Akcie Facebook | Sentiment trhu | Akcie Newegg | Deloitte | BAL | Vývoj akcií Tesly | Primární nabídka | Motor ekonomiky | WIZZ | Online akcie | Novinky | Kde koupit akcie | Výsledky technologických gigantů | Fisker | Sektor financí | Velké investice | Energie | Situace v Británii | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Underweight | Největší akciové burzy světa | Žlutý kov | RNO.FR | Hluboké znalosti | Platba | London Stock Exchange Group | Mediální podnik | Deutsche Post | Loď Ever Given | Cellnex | Nejvyšší kontrolní úřad | Tým FXstreet.cz | Index Nikkei 225 | AZN | Vývoj indexu spotřebitelské důvěry | Evropská komise (EK) | ARM Holdings | Akciová burza v Argentině | Úřady | Přehled o dění | Nemoc COVID-19 | Dow Jones | Obchodování platiny | Měna | Philip Morris | Ekonomický růst | Vydělat na Bitcoinu | Energetická skupina ČEZ | Akciové burzy | Nasdaq | Společná evropská měna | Azure | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | DSTI | Obchod s akciemi | Atraktivní investice | Destatis | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Výrobce léků | MTU Aero Engines AG | Hang Seng | MIC | Ministerstvo práce | Britské domácnosti | VIP seminář | Richemont | Vývoj tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Podnikatelská aktivita | Roundup | Dividendové fondy | Začínáme na burze | Vyšší inflace | Jaroslaw Kaczyński | Elektrická auta | Zákon o snížení inflace | Stochastic | Práce | Société Générale | Výroba aut | Měnová báze | CENTRICA | Herbert Diess | Baker Hughes | Japonská společnost | Bunge | Čínské vlády | AMZN | Rolls-Royce | Lídři zemí | Koronavirové lockdowny v Číně | Riziko volatility | ADNOC | Restrukturalizace | Společnost Eni | Vývoj kolem brexitu | Investment | Podíl v automobilce | Krize | MetLife | Westpac Banking | Snížení emisí uhlíku | VIAC | Novozélandská centrální banka | GOOGL | PetroChina | Výrobní náklady | IOT | Severní křídlo | Historie indexu DAX | Ropný kartel | Spojené státy | Country Garden | Podíl Daniela Křetínského | Rekordní pokles | Parlamentní volby | Vnitřní hodnota | Fox | Starteepo Dušan Jilčík | Zpracování kovů | Vývoj akciového indexu Nikkei | Server HN.cz | Vládní konsolidační balíček | Francouzský Renault | RTX.US | Investiční účet | Vysoké úrokové sazby | Janet Yellen | Estée Lauder | Daně z příjmů právnických osob | Zavedená automobilka | Tendr | MyFxBook | Kryptoměny | KKCG | Bělorusko | Lobbistické skupiny | Podnik | Analytik XTB | Crédit Agricole | Japan Exchange Group | Húsíové | MF | Oživení ekonomik | Německá finanční společnost | Boeing 737 Max | INTC | Zasedání Rady guvernérů | Prodej aut | MJ | Miliardář | Jefferies | Situace na trhu | Úvěr | Investiční doporučení | Úspěch | Tameh Czech | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Ekonomové | Akcie Wirecard | Světová cena | KBA | MSCI All Country World | Vestas Wind Systems (VWS.DK) | G7 | Hlavní akciové indexy | Podhodnocené akcie | Volby | Statistický úřad | Státní peníze | Ukazatele | Li Auto | Kia | Inditex | Kov | Nárůst ceny akcií | OHLC | Tomáš Vranka | ASR Nederland | Rozpad eurozóny | Štěpení | Ralph Lauren (RL) | Americká půjčovna kryptoměn | Stagnace | Backtestování | Tržby | Eurozóna | Rostoucí příjmy | Fio | Akcie v roce 2020 | Tranzit ruské ropy | Cineworld | Těžební náklady | Americká vláda | Akcie demo účet | Odhady analytiků | Ondřej Hartman | WhatsApp | Uvalení cel | Šéfové amerických podniků | Ceny mědi | Burzovní obchodník | Nasdaq Composite Index | Zákaz dovozu ruské ropy | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Odklad olympijských her | Koronavirus | ITA | FXstreet | Zásobníky | Russell 3000 | Dánsko | Belgie | Společnost S&P Global | Superauta | Obchodování na devizových trzích | Podniky | Vývoj ceny dřeva | Motor Sič | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | AUD/USD | Německá automobilka Volkswagen | Ballard Power | Americké úřady | Nižší ziskovost | Bilance | Politici | Skupina Volkswagen | Ekonomika Evropské unie | Černá labuť | Enel | Dodavatelský řetězec | Analytický tým | Úřad amerického obchodního zmocněnce | Sony Pictures Entertainment | Správa | Zlato | Imperial Brands | United Auto Workers | EQT | Ballard Power (BLDP) | Instrumenty | Akcie na jméno | J Sainsbury | Mzdy | Světové trhy | Obchodní styl | Hlavní index pařížské burzy | Zvýšení dovozních cel | Naréndra Módí | Vývoj ceny zlata v CZK | Energetický kolos | Akcie 2020 | Pohled na trading | Ford Motor | Tesla a S&P 500 | Obchodní komora | Britská společnost | Čistý dluh | Šíření nákazy | NZD | Americký ministr obchodu | Produkce ropy | Automobilka Hyundai | Altria Group | Bilance zahraničního obchodu | Wall Street | Michal Uma | Co je diverzifikace | Dodavatelské řetězce | Poradenství | Markit | Campbell Soup | Investování do Tesly | Dividendový aristokrat | ČR | Jak vydělat | Průměrná cena | Portu Marek Pokorný | Nonfarm Payrolls | American Express | Akcie americké automobilky | Camelot | CNBC | Nesoulad | Silicon Valley | Řízení portfolia | SPX | Obchodování na forexu | Olaf Scholz | Čínské firmy | Ekonomiky EU | Výrobce domácích spotřebičů | Profesionální trading | Caixin | Jukos | Uranium Energy (UEC.US) | Objednávky | Obchodní příležitosti | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Vývoj ceny | Můj trading | Věřitelé Arca | Ruské obcházení západních sankcí | Pension Plan | Analytik | Návratnost | Firemní výsledky | Tržní kapitalizace společnosti | Tradeři | Orpea | Analytici banky | Tržní hodnota Tesly | Ropný kartel OPEC | Maloobchodní tržby v USA | Kobalt | UNCTAD | Dobrý obchod | Výnosy | Objem obchodování | Vojtěch Benda | Výdaje | Banka UBS | ČTK | Výsledky automobilového sektoru | Stimuly | Inflace v USA | Ztráty | Komodity | Biliony USD | Jan Souček | Analýza | General Plastic | Test na koronavirus | WKL | XTB Research | Hlavní index francouzských akcií CAC 40
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

BMO
BMO - before market open
BMO Capital Markets
BMO Capital Markets Economics
BMO Family Office
BMO Financial Group
BMO Global Asset Management
BMO.US
BMPS
BMPS.IT

Následující klíčová slova

BMW a Tesla
BMW (BMW.DE)
BMW.DE
BMW 2022
BMW 2022 Group report
BM 24
BNB
BNB (BNB)
BNB CFD
BNB CUBE
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex
Potvrďte prosím... Zavřít