Středa 29. červen 2022 05:26
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Coinfy
reklama
Coinfy
reklama
Coinfy

Klíčová slova - SBUX

img

Potenciální nákup akcií Starbucks Corporation (SBUX) (spotřebitelský sektor/restaurace)

24.05.2022 Akcie Starbucks již byly pod tlakem pandemického faktoru COVID-19, vnitřních finančních důvodů a poté pod tlakem politického rozhodnutí opustit Rusko vedlo ke ztrátě části zisku a nedůvěře několika investorů. Ale ty nejdůležitější problémy, byť ne kritické, jsou přítomnost záporného vlastního kapitálu, vysoká úroveň dluhu a neatraktivní hodnoty poměru cena/zisk (P/E) 19,58x oproti hodnotě 17,1x v odvětví a 15,1 x na trhu, stejně jako poměr ceny a zisku (PEG), který je 1,4x. Poměr dluhu k vlastnímu kapitálu ve výši 16,024 miliardy USD je 8,761 miliardy USD, ale zároveň je dluh společnosti dobře pokryt provozním cash flow ve výši 33,1 % a je kompenzován 11,5násobným pokrytím EBIT. Vysoká výše dluhu vznikla na pozadí zpětného odkupu akcií společností. Kvůli kapitálové disparitě je obtížné odhadnout návratnost vlastního kapitálu (ROE) Starbucks. Obecně nebyly za poslední 3 měsíce zjištěny žádné znepokojivé události a ani nebyly pozorovány důvěrné prodeje akcií.
img

Ekonomický kalendár – Sekundárne dáta z Európy (03.05.2022)

03.05.2022 Americký dolár si udržiava svoju dominanciu. Dokonca ani austrálsky dolár, ktorý získal podporu z väčšieho než očakávaného zvýšenia úrokových sadzieb, nie je schopný vyrovnať sa sile amerického dolára. Pár EURUSD sa obchoduje okolo úrovne 1,05, zatiaľ čo USDJPY zostáva nad hladinou 130. Výnosy na 10-ročných dlhopisov v USA sú späť nad úrovňou 3 % v očakávaní stredajšieho rozhodnutia o úrokových sadzbách v USA.
img

Ekonomický kalendář: Čekáme na výrobní ISM z USA a výsledky Alphabetu

01.02.2022 Evropské trhy otevřely do pozitivního teritoria. DAX roste krátce po otevření vysoko nad 15 600 bodů. Dnes je na programu celá řádka makrodat. V Evropě budou zveřejněny indexy ISM, nicméně velká část budou finální data, která nemají na trh obvykle výrazný dopad. Odpoledne je na programu HDP z Kanady a později se můžeme těšit na výsledky ISM indexu z výrobního sektoru USA za leden. Večer nás čekají tradiční zásoby ropy API. Pokračuje také výsledková sezóna. Po závěru seance nás čekají výsledky například Alphabetu nebo PayPalu.
img

📈US100 dosiahol nový rekord❗

28.10.2021 Americké indexy vo štvrtok vzrástli, keďže silné zisky veľkých spoločností zlepšili náladu na trhu. Dow Jones vzrástol o 200 bodov alebo 0,6 %. Index S&P 500 pridal 0,8 %, zatiaľ čo technologicky náročný Nasdaq Composite vyskočil o viac ako 1 % a dosiahol intradenný rekord. Medzitým Amazon (AMZN.US), Apple (AAPL.US) a Starbucks (SBUX.US) zverejnia svoje štvrťročné výsledky po ukončení obchodovania. Lepšie ako očakávané výsledky môžu poskytnúť dodatočné palivo pre rally. Ak tomu bude tak, ďalšie ciele pre kupujúcich sú označené 127,2 % a 161,8 % externými Fibonacciho retracementmi. Na druhej strane, ak sa predajcom podarí zastaviť nárast, môže sa spustiť ďalší impulz smerom k podpore na úrovni 15220 bodov.
img

Ekonomický kalendár: zasadanie ECB, správa o HDP za 3. štvrťrok v USA

28.10.2021 Futures trhy dnes poukazujú na mierne nižšie otvorenie európskeho obchodovania. Ázijské akcie dnes klesli po včerajšom neskorom obrate na Wall Street. Rizikové nálady možno zaznamenať aj na devízovom trhu, pričom najvýkonnejšou hlavnou menou je japonský jen. Rope sa podarilo zastaviť pokles a snaží sa zotaviť z nedávnych strát.
img

Akcie Starbucks rostou po zvýšení analytického doporučení

11.10.2021 Akcie Starbucks (SBUX.US) přidávají během dnešní seance 1,5 % po zvýšení doporučení BofA Securities a Deutsche Bank na "buy". BofA obnovila svůj rating s cílovou cenou na úrovni $135 s komentářem: "Segment kávy pokračuje v růstu, který převyšuje globální růst v jídelních službách. Společnost Starbucks je jednou z mála, která dokáže stavět na úsporách z rozsahu." Deutsche Bank zvýšila svůj rating společnosti na "buy" z "hold" s cenovým cílem $127. Dle banky má společnost "neuvěřitelné" momentum, atraktivní valuaci a také vyhlídky růstu čínského zastoupení.
img

Fed naznačuje snižování nákupů aktiv již tento rok. Čína reguluje své technologické giganty, jejich akcie padají

20.08.2021 Růst průmyslová produkce v Číně v červenci klesl meziročně z červnových 8,3 % na 6,4 %, přitom analytici očekávali pokles růstu na 7,8 %. Maloobchodní tržby v nejlidnatější zemi světa také zaznamenaly snížení růstu, když na roční bázi dosáhly růstu o 8,5 % oproti 12,1 % z června.
img

Long signál na akcie Starbucks (SBUX)

11.08.2021 Starbucks je přední mezinárodní výrobce kávy a provozovatel stejnojmenného řetězce kaváren. V sortimentu společnosti nalezneme čerstvě pražené kávové nápoje, vysoce kvalitní ručně vyráběné kávové a čajové výrobky, studené míchané nápoje, pečivo, saláty a řadu dalších produktů. Cena akcií se dlouhodobě pohybovala do strany a nedávno začala před čtvrtletními výsledky pozvolna růst.
img

Inflace nezadržitelně roste, proti Powellovi stojí Rusnok. Dle něho se nejedná o přechodný jev

16.07.2021 Během dvoudenního vystoupení šéfa Fedu Jeroma Powella před Kongresem zaznělo, že finanční instituce ve spojených státech jsou dobře kapitalizované. Inflace, která se dostala vysoko nad inflační cíl centrální banky, v současnosti není podle Powella vázána na obvykle faktory, jako je napjatý trh práce či přehřátá ekonomika. Tento typ inflace je v historii jedinečný a podle centrálního bankéře bude pro Fed výzvou reagovat na tuto inflaci. Proto bude centrální americká banka i nadále pokračovat s hodnocením rizik, které ovlivňují inflaci. Powell také zopakoval, že se stále domnívá, že vysoká inflace je pouze přechodným jevem a že postupně bude docházet k jejímu poklesu.
img

ECB oznámila 2% inflační cíl. Pracovní trh v USA začíná ztrácet na síle

09.07.2021  Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA v minulém týdnu vzrostly na 373 000 oproti 371 000 z předminulého týdne. Trh počítal s poklesem k 350 000. Před vypuknutím pandemie se počty žádosti pohybovaly pod hranicí 200 000. Počet dlouhodobých žádostí o podporu se snížit o 145 000 na 3,34 mil. Trh se však nyní obává, že US pracovní trh začíná ztrácet na síle z první poloviny roku a mohl by nadále čelit těžkostem.
img

USA hlásí očekávaný růst HDP o 6,4 %. Americké banky prošly stress testy, mohou navýšit dividendy i odkup akcií

25.06.2021 Podle konečného údaje amerického ministerstva obchodu tamní ekonomika v prvním kvartále letošního roku meziročně vzrostla o 6,4 %, což bylo v souladu s předchozím odhadem ministerstva. Podle agentury Reuters stojí za robustním růstem mohutná fiskální podpora vlády. Nevětší podíl na růstu HDP měla výroba zboží dlouhodobé spotřeby.
img

Investice do kávy: Nejlepší kávové akcie v roce 2021

27.05.2021 Investování do kávových akcií není asi první věc, která lidem při vstupu na burzu přistane na mysl. Přesto se jedná o perspektivní odvětví s mnoha investičními příležitostmi. V následujícím článku probereme vše, co potřebuje vědět, pokud se chystáte investovat do kávového sektoru. Podíváme se na historii kávy a také na aktuální situaci na trhu s kávou.
img

Ekonomický kalendář: Výsledková sezóna pod drobnohledem

27.04.2021 Evropské akciové trhy otevřely v blízkosti včerejšího závěru po červené seanci v Asii. Ekonomický kalendář je během evropské seance takřka prázdný, ale investoři by si to měli vynahradit v průběhu odpoledních hodin. V 16. hodin je na programu spotřebitelský sentiment Conference Board z USA za duben a Richmondský Fed Index. Nejvyšší pozornost je však dnes zaměřena na výsledkovou sezónu. Své hospodářské výsledky zveřejní společnosti jako Microsoft nebo Alphabet.
C:\fakepath\obrazek-1.png

Investice do akcií výrobců konopí

18.01.2021 Začněme vtipem: Představte si obchodníky spěchající na burze sem a tam. Každý z nich má ve svých rukou tři mobilní telefony. Všichni křičí: “Kup! Prodej! Pět dolů!” Najednou obchodník ztichne a dívá se z okna. Je zima, svět je bílý a leskne se. “Lidi, podívejte”, říká, “padá sníh.” Hala na chvíli ztichne a pak někdo zakřičí: “Prodávejte!”
img

Nejrychlejší růst HDP od roku 1947. USA zaznamenalo za třetí kvartál skok o 33,1 %

30.10.2020 Světová obchodní organizace v pondělí rozhodla, že Evropská unie může uvalit cla na dovoz zboží ze Spojených států ve výši čtyř miliard dolarů ročně kvůli subvencím americké vlády, které poskytovala americkému výrobci letadel Boeing. Analytici však neočekávají, že Evropská unie zavede cla dříve, než bude znám nový americký prezident. Americký delegát vyzval Evropskou unii, aby cla nezaváděla, jelikož Washington již upustil od nelegálních subvencí a dále pohrozil, že v případě zavedení budou Spojené státy reagovat protiopatřeními.
img

Ekonomický kalendář: Čekáme na americké HDP a hospodářské výsledky technologických firem

29.10.2020 Evropské akciové trhy otevřely po včerejším výprodeji většinou do pozitivního teritoria. Ale výrazný pokles předvádí pražský PX index a také některé další "periferní" indexy. Je však nutné zůstat ostražitý. Situace na trzích je stále napjatá. A včerejší výprodej také začal až po otevření standardní seance po 9. hodině. Dnes máme navíc na programu spoustu důležitých událostí. Obchodníci se soustřední na výsledky amerického HDP za Q3 a hospodářské výsledky velkých technologických firem (Amazon, Alphabet, Apple and Facebook). V neposlední řadě se dočkáme také rozhodnutí o sazbách ECB. Nečekáme žádné změny v nastavení sazeb, ale banka může začít připravovat trhy na další stimul kvůli zhoršující se pandemické situaci v Evropě.
img

HDP Číny vzrostlo o 4,9 % za Q3. Rusko odmítá zavést tvrdá koronavirová opatření

23.10.2020 Z pondělních zveřejněných údajů Eurostatem vyplývá, že jsou Češi v rámci EU nejméně ohrožení chudobou nebo sociálním vyloučením. V roce 2019 bylo chudobou nebo sociálním vyloučením ohroženo 12,5 % obyvatel České republiky, což je hluboko pod průměrem EU, který činí okolo 21 %.
img

Volby US prezidenta v 2021? Největší propady HDP zemí v historii

31.07.2020 Nečekaně dobrá zpráva. PMI německého průmyslu se dostalo na 50 b. Zlepšily se také nové zakázky. PMI služeb skončilo dokonce na 56,7 b. To posunulo celkový složený indikátor na 55,7 b., bezpečně do fáze expanze. To samé platí pro eurozónu. PMI služeb zde dosáhla 55,1 b., za průmysl 51,1 b. Tento pozitivní vývoj by se měl přesunout do poptávky po českých exportech.
img

Ekonomický kalendář: Výsledková sezóna je v plném proudu

28.07.2020 Úterý opět nepřinese příliš mnoho makrodat, nicméně na jedno důležité makro nesmíme zapomenout. Spotřebitelská důvěra Conference Board by měla ukázat červencové zhoršení nálady amerických spotřebitelů. Navíc se dočkáme celé řádky hospodářských výsledků firem z USA včetně McDonald's, AMD nebo Starbucks.
img

Úroveň inflace ČNB neznepokojuje. Evropa dostane 750 mld. EUR na obnovu ekonomik

24.07.2020 Guvernér České národní banky Jiří Rusnok v pondělním rozhovoru pro Právo zopakoval, že měnová politika je dle jeho názoru na správné úrovni. Současnou úroveň inflace guvernéra neznepokojuje, jelikož očekává na začátku příštího roku její návrat zpět k dvouprocentnímu cíli.
img

Nejhlubší propad HDP od finanční krize. Nezaměstnanost opět trhá rekordy

30.04.2020 Japonská centrální banka (BoJ) tento týden zhoršila výhled ekonomiky a rozhodla o nejrozsáhlejších opatřeních, které kdy provedla. Na podporu ekonomiky bude nakupovat firemních dluhopisy, a to v neomezených objemech. Cílem je udržet nízké úrokové sazby a tím i náklady na úvěry.
img

Ekonomický kalendář: Čekáme na výsledky spotřebitelského sentimentu v USA a své výsledky reportuje množství zajímavých firem

28.04.2020 Na trhu vládne smíšená nálada. Akciové trhy v Evropě však krátce po otevření rostly. Německý DAX přidával přibližně půl procenta a obchodoval se nad úrovní 10 700 bodů. Naopak ropa dále pokračovala v poklesu. Odpoledne budou zveřejněny výsledky Conference Board spotřebitelského sentimentu v USA za duben. Měli bychom se dočkat dramatického zhoršení, které je však trhem do značné míry očekáváné. V neposlední řadě dnes před otevřením i po uzavření seance na Wall Street reportuje velké množství zajímavých společností včetně Alphabet, 3M nebo Caterpillaru.
img

Ropa zadarmo. Více než 26 milionů Američanů je bez práce

24.04.2020 V pondělí po výrazném snížení poptávky po ropě z důvodů pandemických opatření, se květnový kontrakt na ropu WTI dostal do záporných čísel (přibližně až -35 USD za barel). Hlavním důvodem bylo uvědomění si spekulantů, že na rozdíl od ropy Brent je nutné barely ropy WTI fyzicky převzít. Panické prodeje proto započaly. Také cena ropy Brent poklesla, a to až na 16 dolarů za barel, což je nejnižší cena za posledních 20 let.
img

MMF očekává nejhorší recesi od krize v 30. letech. Trump chce znovuotevřít ekonomiku

17.04.2020 Saudskoarabský ministr energetiky princ Abdalazíz bin Salmán v pondělí uvedl, že celosvětové dodávky ropy se po dohodě skupiny OPEC+ sníží o přibližně 19,5 milionů barelů denně. Exporty se v Číně v březnu meziročně snížily o 6,6 % po poklesu z předchozího měsíce o 17,2 %. Ekonomové osloveni agenturou Reuters však očekávali snížení exportu o 14 %.
img

16 milionů Američanů žádá o podporu. Powell očekává velmi vysokou nezaměstnanost

09.04.2020 Mezinárodní měnový fond v pondělí informoval, že eviduje povzbudivé signály oživení v Číně, avšak varoval, že nelze vyloučit obnovení pandemie v této zemi i jinde na světě. Podle průzkumu, který provedla společnost Sentix se důvěra investorů v ekonomiku eurozóny propadla nejníže od začátku sledování. Hospodářství se kvůli koronaviru nachází v hluboké recesi a pandemie dusí ekonomiku, dodala společnost.
img

Rekordní počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA pokračuje. ČNB zmírnila limity u hypoték

03.04.2020 Americká pobočka Fedu v St. Louis v pondělí zveřejnila odhad, že šíření koronaviru by mohl vézt ve Spojených státech k zániku 47 milionů pracovních míst a míra nezaměstnanosti by se tak mohla dostat k 32 %. Čínské ministerstvo obchodu informovalo, že okolo 80 % restaurací je již otevřených. Také téměř všechny supermarkety, nákupní centra a maloobchodní obchody jsou v provozu.
img

Rekordní nezaměstnanost v USA. Centrální banky i nadále snižují sazby a rozšiřují QE

27.03.2020 Americká centrální banka oznámila v pondělí neomezené kvantitativní uvolňování. Tedy Fed bude nakupovat neomezené množství státních dluhopisů a cenných papírů zajištěných hypotékami. Podle MMF bude letošní recese světové ekonomiky způsobená koronavirem mnohem horší, než kterou způsobila finanční krize v letech 2008 až 2009. Avšak MMF dodal, že k zotavení světového hospodářství by mohlo dojít již v roce 2021.
img

Boj proti koronaviru. Centrální banky se odhodlaly ke koordinovanému uvolnění monetární politiky

20.03.2020 Americká centrální banka na svém mimořádném zasedání, které se konalo minulý týden v neděli, snížila hlavní úrokovou sazbu o jeden procentní bod do pásma 0 – 0,25 %. Fed zároveň oznámil, že zahájí masivní program QE ve výši 700 mld. amerických dolarů.
img

Největší pokles ceny ropy od roku 1991. Akciové trhy pokračují v pádu

13.03.2020 Ceny ropy zažily v pondělí ráno historický pokles, a to až o 34 %, což odpovídalo ceně $27,34 za barel. Tento pokles byl vyvolán jednak sníženou poptávky, za což můžou z velké části omezení pohybu, zavedená v některých zemích, jako opatření proti šíření koronaviru. Druhým důvodem poklesu ceny je zvýšení produkce ropy, který vyvolala organizace OPEC jako odplatu Rusku za neakceptování dohody o omezení produkce ropy. S&P 500 a Dow Jones otevřeli v pondělí ráno se 7% poklesem, což vyústilo v pozastavení obchodování na amerických burzách po dobu 15 minut. Toto opatření se spustí vždy, když S&P 500 poklesne o 7% a jeho hlavní funkcí je zabránit panice na americkém trhu.
img

Světová banka a MMF pomáhají v boji proti koronaviru. Fed snížil úrokovou sazbu o 50 bodů

06.03.2020 Guvernér japonské centrální banky Haruhiko Kuroda v pondělí uvedl, že jeho instituce je připravena plně využít všech dostupných nástrojů k podpoře ekonomiky. Italská ekonomika v loňském roce vzrostla o 0,3 %, což je o něco více, než predikovala vláda v poslední prognóze, která počítala pouze s 0,1 % růstem.
img

Akciové trhy zažívají nejhorší období od krize. Strach z koronaviru zavírá školy

28.02.2020 Italské úřady minulý týden v neděli kvůli šíření koronavirunařídily uzavřít na týden školy a zrušit sportovní utkání včetně fotbalových zápasů v Serii A. V Benátkách byl dokonce zrušen i tradiční karneval. Z průzkumu, který v úterý zveřejnila Čínská asociace malých a středních podniků, vyplývá, že okolo 60 % čínských firem je schopno uhradit běžné výdaje pouze jeden až dva měsíce, než jim dojdou finanční zdroje.
img

Koronavirus se šíří, světové ekonomiky hlásí pokles. Inflace v eurozóně zrychluje

21.02.2020 Novozélandská premiérka Jacinda Ardernová v pondělí uvedla, že nový koronavirus bude mít za následek pokles novozélandské ekonomiky v první polovině letošního roku, avšak ve druhé polovině roku očekává premiérka opětovné oživení.
img

Expanze USA bude pokračovat, tvrdí Powell. Odvětví zasažené koronavirem získají finanční podporu

14.02.2020 V pondělí zveřejnila společnost Sentix důvěru investorů v ekonomiku eurozóny, která se v únoru poprvé za čtyři měsíce snížila. Investoři se především obávají šíření nového koronaviru. Index důvěry investorů tedy klesl z lednových 7,6 bodu na 5,2 bodu.
img

Koronavirus ochromí světovou ekonomiku. Británii se po brexitu nedaří vyjednat dohodu

07.02.2020 Po pátečním / sobotním Brexitovém dni Spojené království od pondělí začalo první pracovní týden „bez evropské unie“ a předseda vlády Boris Johnson začal svůj cyklus vyjednávání obchodních podmínek mezi UK, EU a USA.
img

Fenomén kapitálových trhů roku už má své jméno: 2019nCoV

31.01.2020 Globální spekulativní kapitál má novou hračku s poněkud nezvyklým označením „2019nCoV". Aktuální informace hovoří o dramatickém intra denním nárůstu potvrzených infikovaných osob v Číně a zvyšující se mortalitě, exportu viru po celém světě (USA, Indie, Japonsko, UK, Itálie, Německo…) a nebývalém nárůstu hodnoty farmaceutických firem, které ne vždy nutně vyvíjejí antivirotika, ale postačí, když produkují ochranné pomůcky.
img

Koronavirus se šíří, WHO vyhlásila globální stav zdravotní nouze. Británie opouští EU

31.01.2020 Ratingová agentura Fitch v pondělí potvrdila rating České republiky na stupni AA- a ponechala výhled ratingu na stabilní úrovni. Agentura očekává, že česká vláda bude pokračovat v relativně zdravé rozpočtové politice.
Související klíčová slova: Offshore | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Brexit | Čína | Japonsko | Peníze | Australský dolar | Novozélandský dolar | Akciové indexy | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Španělsko | Apple | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Česká koruna | ETF | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Komoditní burza | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Advance | Akcie | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Burza | Béžová kniha | CFD | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | DAX | Nesoulad | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | EBIT | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Futures | G7 | IFO index | IPO | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Long | Low | MACD | MMF | Risk | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Osobní příjem | P/E | PEG | Peněžní zásoba | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Repo sazba | Platina | Ropa | S&P 500 | SNB | Sentiment | Spot | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | ZEW index | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | NZD | AUD | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | EMU | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | IEA | Euronext | RBNZ | Intervenovat | ČSOB | Gold | Obchodovat | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Regulace | Investovat | CZK/EUR | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Index CPI | Eurostat | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | Delta | EPS | Index | Podpora | Přenos | Akcie Alibaba | Akcie dnes | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | CZK | Do čeho investovat | Dolar | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Eura | Exchange | Expirace | GDP | GfK | Graf | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Index S&P 500 | Indikátor MACD | Investice do akcií | Investiční | Investiční portfolio | ISM | EBay | Japonská ekonomika | Jiří Rusnok | Komoditní | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Market | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Odkup akcií | Oslabování koruny | PayPal | Prezidentské volby | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Signály | Société Générale | Shares | Tesla Motors | Trh | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Výprodej | Vývoj inflace | Webináře | WTI | XM | Zpráva | Zprávy | Zisky | ZEW | EIA | ING | Buy | Ex-dividend | Hold | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | PX index | ROCE | ROE | Small caps | Tovární objednávky | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Repo operace | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Komise | Kontrakt | Volby | Futures trhy | Burze | Dividendové akcie | Investment | Traders | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Institut ZEW | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | Sentix | TD Ameritrade | Barrick Gold | BBC | Snižování sazeb | Thomson Reuters | Akcie Starbucks | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Podnikání | BMW | Mark Carney | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Stock Exchange | Cena kávy | Energie | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | KBC | BlackRock | Přehled | Jádrový index | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Evropské trhy | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Inflační tlaky | Ekonomické dopady | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Deutsche Börse | S&P Global | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | AAA | Rating AAA | Walmart | Alibaba | Fibo | Propad | Eurex | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Německý DAX | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Americké indexy | Nejistota | Philip Morris | Tempo růstu | Baidu | Tesla | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Odhady trhu | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Světový obchod | Globální obchod | General Electric | Data z amerického trhu práce | Krize | FCA | Světové trhy | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Japonská vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Index cen domů | Softbank | Příjmy | Čistý příjem | Alphabet | Konsenzus | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Očekávání | Index ekonomické nálady | HDP v eurozóně | ABN AMRO Bank | ex | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Vstup na burzu | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Breakout Trader | Palladium | Jerome Powell | ETC | Kosdaq | Estee Lauder | RoboMarkets | Dlouhodobé investování | Obchodování na trzích | Airbnb | Trhy dnes | FinTech | Raytheon | Lockheed Martin | Kartel OPEC | OPEC+ | Evropské akciové trhy | Globální růst | Long signál | FAANG | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Pokles ceny | Výplata dividend | RDSA | Royal Dutch Shell | TradeCentrum | Obchodní rozhovory | USMCA | Pražský PX | Dodávky ropy | Signál na akcie | Intercontinental Exchange | Růst zisků | Náklady na úvěry | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Odhady analytiků | Intercontinental Exchange (ICE) | Výsledková sezóna v USA | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Nakoupit akcie | Palladiové akcie | Rekordní růst | Akcie herních vývojářů | Makroekonomická situace | PINS | Uber Technologies | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Americké HDP | Zpětný odkup akcií | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Globální HDP | Boris Johnson | NVDA | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | Digitální daň | Defenzivní akcie | Coffee | Uranové akcie | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Britský premiér | Situace na trzích | Akcie týdne | Oživení ekonomiky | AMZN | ISM index | Thyssenkrupp | Růst mezd | Prosus | Globální recese | Denní graf | Očekávání trhu | Italská ekonomika | Novozélandská centrální banka | LPR | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Snížení daní | MetLife | GOOGL | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Očekávaný růst | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodní spory | Obchodujte | NYBOT | Hospodářské krize | Automobilky | Čistý zisk | Deficit | Prezident Donald Trump | Káva | Michal Dvořák | HDP v USA | Německá vláda | IOT | Snížení úrokové sazby | ČNB Jiří Rusnok | Index relativní síly (RSI) | Objem | Ropný kartel OPEC | MSFT | Obchod | Trh práce | Obchodní dohody | Histogram | Recese světové ekonomiky | Inflace v Británii | Snižování úroků | Zpomalení české ekonomiky | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Luis De Guindos | Cisco Systems | Ekonomiky eurozóny | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Inflace ČNB | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Bilance | GM | Čínský prezident | ECB Luis De Guindos | Největší pokles | Lagardeová | Si Ťin-pching | Souhrnný index | Amazon | Nízké úrokové sazby | Philip Lowe | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Vyhlídky | INTC | Fáze obchodní dohody | Walt Disney | 5G | Finanční rezervy | Zveřejněná data | Globální trh | Průmysl | ADP | Na burze | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | SoftBank Group | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Šinzó Abe | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Stavebnictví | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Viceprezident ECB | Zdražování | Německý ZEW index | Problémy | NAFTA | Novozélandská vláda | Britové | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Total | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Nejistoty | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Soukromý sektor | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Premiér Babiš | Vivendi | InterContinental | Accor | Úroky | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Americké centrální banky | AXA | Fed index | Meziroční míra inflace v eurozóně | FedEx | FDX | xStation5 | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | NASDAQ: AAPL | Americké vlády | Nike | Celkový deficit | Bydlení | Uber | Aurora Cannabis | Nejlepší akcie | Yandex | Tripadvisor | Kraft Heinz | Demokratické strany | US100 | Index US100 | Wirecard | Shortování akcií | Zákaz shortování | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Ekonomika Velké Británie | Bernie Sanders | Pracovní trh | Objem objednávek | Společnost Sentix | Američané | Exact Sciences | Návratnost | Altria Group | Netflix | NFLX | Míra inflace v eurozóně | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Apache | Letecké společnosti | Miliardy eur | Ministr energetiky | Sodexo | Míra nezaměstnanosti v ČR | RBA | Budoucnost | Ifo | Výplaty dividendy | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dividendový aristokrat | Ministr financí Steven Mnuchin | Proinflační | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Americké ministerstvo | Ceny energií | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny v USA | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Nový koronavirus | Paypal Holdings | Google | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Šíření koronaviru | American Express | Ratingová agentura Fitch | Rating České republiky | Vir | Akciové trhy v Evropě | Negativní dopad | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Vysoká inflace | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | FIAT | Opouští EU | 2019nCoV | Globální spekulativní kapitál | Spekulativní kapitál | NASDAQ: SBUX | BABA | NZSE: BABA | NZSE | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Strach z koronaviru | Čínská vláda | PMI za leden | Dopady koronaviru | FCF | Fresenius Medical | FME | Adidas | Sazby beze změny | NFP | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Americké banky | Zasedání RBNZ | Poptávky po ropě | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | COVID-19 | TWTR | Deutsche Telekom | Ekonomické dopady koronaviru | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | PHIA | Index aktivity | Šéfka ECB | Jižní Korea | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Olympijské hry v Tokiu | Boj proti koronaviru | Nástroje měnové politiky | Únorová inflace | Cílování inflace | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Opatření proti koronaviru | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Profitovat | Tencent | Americká seance | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Tržby společnosti | Největší propad | Asijská seance | Stimul | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění | Texas | PYPL | Prodeje domů | Další pokles | Německý ministr financí | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Salmán | Ministryně práce | Kongres | Index ISM | Manufacturing | Návrh zákona | Domácnosti | Neomezené množství | Neomezené kvantitativní uvolňování | Spotřebitelská nálada | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Odklad olympijských her | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | Senátor Bernie Sanders | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Biliony | Potenciál | Allianz | Propad HDP | Živobytí | Německé CPI | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | LTV | Růst nezaměstnanosti | Nvidia Corp | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Oživení v Číně | Signály oživení | Eni | Obchodovat s cennými papíry | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | Znovuotevřít ekonomiku | Abdalazíz bin Salmán | Splátky dluhů | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Long signál na akcie | WisdomTree | Premiér Justin Trudeau | Microsoft Corp | US Bancorp | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | AMC | After market close | Market close | Procter & Gamble | Uzavření trhů | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Květnový kontrakt | Trade | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Soukromá spotřeba | Investiční tituly | Air France | Největší propady | Ropa zadarmo | Amundi | Nové zakázky | Joe Biden | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | ADBE | 3M | Propad exportu | ECB rozhodnutí o sazbách | Rozhodnutí o sazbách | HDP report | Shell | Gilead | Biofarmaceutické společnosti | Akcie padají | Rally na akciích | PEPSICO | Dovoz | ETN | Expanze | Politika centrální banky | NKE | Průmyslová výroba v Evropské unii | Merck KGaA | Merck | T-Mobile | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | CL | Moderna | Advance Auto Parts | Eli Lilly | LLY.US | LLY | AZN | AMZN.US | Čínské hospodářství | Renault | Komunistická strana | Umělé inteligence | Pronájem nemovitosti | Mondelez | Douwe Egberts | Jacobs | Pickwick | JDE | Společnost JDE | Unie | Propady HDP | ČR | Costco | Senseo | Výrobní PMI | Londýnské burzy | Kvalitní akcie | Square | Nikola | Canopy Growth | Cronos | APA | Plán investic | Nestlé | Sanofi | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Výplata | Covid | Technologické firmy | Index průmyslové výroby | Koronavirová opatření | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | ASM International | TTWO | Úroda | E.ON | Johnson & Johnson | Ceny kávy | KLM | Peugeot | Investice do robotiky | Ceny | Verizon Communications | Richmondský Fed index | Největší propady HDP | Propady HDP zemí | Důvěra | Velké technologické firmy | Obnovení růstu | Výsledky ISM | Indonésie | Vývoj léků | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Upozornění na rizika | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Airbus Group | Coca-Cola | Ruská vláda | Výrobní index | SPAC | Nvidia | Qualcomm | NAHB | Robusta | Arabica | Vývoj ceny kávy | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Micron | Biden | Marathon | Vinci | Lockdown | Měnový fond | Walgreens | MicroStrategy | Dobrý byznys | Intel | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | ALV | SAP AG | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | JNJ | ABBV | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | MCD | PFE.US | QCOM | SPGI | SPGI.US | AAPL.US | AQUA | KSB | GME | GameStop | ABNB | BIDU | MGM | ABNB.US | DOT | Brands | Shopify | Acacia Communications | Tilray | TLRY | Legalizace konopí v USA | Legalizace konopí | Konopí | Výrobci marihuany | CGC | Cronos Group | Cronos Group Inc. | CRON | Aurora Cannabis Inc. | ACB | HEXO | HEXO Corp. | GWPH | MRK | SNY | NASDAQ: SNY | NYSE: MRK | NYSE: PFE | NASDAQ: CARA | CARA | MJ | NYSE: MJ | ETFMG | ETFMG Alternative Harvest ETF | ETFMG Alternative Harvest | AdvisorShares Pure Cannabis | YOLO | NYSE: YOLO | Indxx MicroSectors Cannabis ETN | MJJ | NYSE: MJJ | Cannabis ETF | NYSE: THCX | THCX | POTX | NASDAQ: POTX | Global X Cannabis ETF | Cambria Cannabis ETF | AMEX: TOKE | TOKE | AdvisorShares Vice ETF | NASDAQ: ACT | ACT | CNBS | NYSE: CNBS | Amplify Seymour Cannabis ETF | NYSE: ABBV | NASDAQ: TLRY | NASDAQ: APHA | NYSE: HEXO | NYSE: ACB | NASDAQ: CRON | NASDAQ: CGC | NYSE: IIPR | Pumd and Dump | Očekávaný růst trhu s konopím | Očekávaný růst trhu | Růst trhu s konopím | Acreage Holdings Inc. | Acreage Holdings | Lékařské konopí | ETF které investují do marihuany | WU | Situace na trhu | United Parcel Service | Macrotrends | UPS | PEP | Deliveroo | Akcie AMC | WallStreetBets | Express | SWKS | Skyworks Solutions | Dnešní seance | General Motors (GM.US) | GM.US | UNH | BofA Securities | PINS.US | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Tyson Foods | VIV | AIG | SPWR | XOM.US | Silný růst | Apple (AAPL.US) | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | GameStop akcie | V.US | IPO Deliveroo | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | GRMN | Hotovostní pozice | Paychex | PAYX | Special Purpose Acquisition Company | Advanced Micro Devices | AMD | 3M (MMM.US) | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Amgen (AMGN.US) | Archer Daniels Midland | Archer Daniels Midland (ADM.US) | Centene | Centene (CNC.US) | Chubb Limited | Chubb Limited (CB.US) | Eli Lilly (LLY.US) | General Electric (GE.US) | Pinterest (PINS.US) | Raytheon Technologies | Raytheon Technologies (RTX.US) | Starbucks (SBUX.US) | United Parcel Service (UPS.US) | Visa (V.US) | AMD.US | GOOGL.US | MMM.US | AMGN.US | ADM.US | CNC.US | CB.US | GE.US | RTX.US | SBUX.US | UPS.US | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Objednávky | Verizon | Comcast | Kellogg | Goldman Sachs Group | MSTR.US | MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | Meme akcie | Zisk před zdaněním | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Kávové futures | Kávový trh | Historie kávy | Kávového ETF | Investice do kávového ETF | Akcie JDE Peet’s | Akcie JDE Peet’s (JDEP) | JDEP | JDE Peet’s (JDEP) | Akcie Tata Coffee | Akcie Tata Coffee (TATACOFFEE) | TATACOFFEE | Tata Coffee (TATACOFFEE) | J.M.Smucker Co. | Restaurant Brands International Inc | Luckin Coffee | Farmer Brothers Company | Whitewave Foods Company | Tata Coffee | Dunkin Brands Group | Aktuální problémy | Cena akcie AMC | FAST | Příležitosti | Snižování nákupu aktiv | Prodej | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | Mali | McDonald's | Stress testy | Akcie Moderna | Biotechnologické akcie 2021 | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | INTU | Intuit Inc. | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | CMCSA | Comcast Corporation | NTAP | NetApp | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | TXN | Texas Instruments Incorporated | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | COST | Costco Wholesale Corporation | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Fastenal Company | Starbucks Corporation | Intel Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Odvětví | Spotřebitelský sektor | Rekord | Delta mutace | CAR | HICP | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY | Albemarle Corp | Albemarle | VIAC | CMCSA.US | Starbucks (SBUX) | Akcie Starbucks (SBUX) | Pioneer Natural Resources | Úroveň dluhu | Home Depot | Pfizer (PFE.US) | Společnosti | Dna | Pozornost | Amazon (AMZN.US) | Merck (MRK.US) | Caterpillar (CAT.US) | Mastercard (MA.US) | Comcast (CMCSA.US) | Gilead Sciences (GILD.US) | Shopify (SHOP.US) | SHOP.US | Electronic Arts (EA.US) | Airbnb (ABNB.US) | PYPL.US | Společnost | | Miliardy USD | Doporučení k obchodování | HDP z Kanady
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Sběratelské kartičky a známky
Sberbank
Sberbank CZ
Sberbank Europe
Sběrný agent
Sběrný účet
Sběr statistik z burz
Sbírka cenných indikátorů
Sbírka známek
Sbor volitelů

Následující klíčová slova

SBUX.US
SCA
Scale out
Scaling In
Scaling Out
Scalper
Scalpers
Scalping
Scalping DAXu
Scalping forex
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Bidaskbit ebook
Potvrďte prosím... Zavřít