Sobota 15. června 2024 00:39
reklama
CapXmaster
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
CapXmaster srovnani

Uvolnění měnové politiky

img

EUR/USD. 14. června. Medvědi na prahu vývoje nového trendu

14.06.2024 Ve čtvrtek pár EUR/USD pokračoval v poklesu a konsolidoval pod zónou supportu 1,0785–1,0797 a následně pod korekční úrovní 38,2 % (1,0748). Pokles tedy může pokračovat směrem k další Fibonacciho úrovni 23,6 % na 1,0692. Konsolidace nad úrovní 1,0748 by mohla vést k mírnému růstu eura směrem k zóně 1,0785–1,0797.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 14. června. Jak tvůrci trhu všechny oklamali

14.06.2024 Měnový pár EUR/USD včera vykazoval pohyby, které jsme měli očekávat. Připomeňme si stručně chronologii událostí. Zhruba před týdnem, po zveřejnění zprávy NonFarm Payrolls a po dvou měsících, kdy pár procházel býčí korekcí, měl konečně ukončit svůj pohyb vzhůru. Vzhledem k tomu, že v globálním měřítku se stále nacházíme v klesajícím trendu, bylo důvodné očekávat, že euro bude pokračovat v poklesu. Euro skutečně několik dní po sobě klesalo, ale pak byla zveřejněna notoricky známá zpráva o inflaci v USA. Americký index spotřebitelských cen zpomalil druhý měsíc po sobě, což dolar zjevně nestáhlo o 100 bodů dolů. Ve středu večer Federální rezervní systém oznámil výsledky zasedání FOMC. Úroková sazba zůstala beze změny, nic nenasvědčovalo tomu, že by v příštích měsících mělo dojít k uvolnění měnové politiky, předseda Fedu Jerome Powell dokonce uvedl, že inflace je stále příliš vysoká na to, aby se uvažovalo o snížení sazeb, a graf "dot-plot" ukázal, že holubičí očekávání FOMC slábnou. Vše tedy nasvědčovalo tomu, že by dolar měl růst.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 13. června. Toto je konec dolaru a dobro pro ty, kdo obchodovali.

13.06.2024 Pár EUR/USD zaznamenal ve středu prudký a opět nelogický růst o zhruba 100 pipů. Situace odráží dění z doby před měsícem, kdy mírný pokles inflace vyvolal výrazný pokles amerického dolaru. Tehdy jsme zmínili, že dolar nemá pro tak prudký pokles solidní důvod, a totéž může platit pro včerejší události. Chceme zdůraznit, že v tomto článku záměrně nezvažujeme výsledky zasedání Federálního rezervního systému a jeho vliv na měnový trh. Reakce obchodníků podle nás mohou přetrvávat ještě den po skončení zasedání, takže případné závěry by se měly vyvozovat nejdřív dnes odpoledne.
img

Prognóza pro EUR/USD na 13. června 2024

13.06.2024 Včera americký dolar klesl o 0,87 %, přičemž klíčovou událostí bylo zveřejnění amerického indexu spotřebitelských cen za květen. Jádrový index klesl z 3,6 % meziročně na 3,4 % meziročně, zatímco index spotřebitelských cen oslabil z 3,4 % meziročně na 3,3 % meziročně. Investoři byli natolik uchváceni představou rychlého snížení sazeb ze strany Federálního rezervního systému, konkrétně dvou snížení sazeb do konce roku, že přehlédli prognózu samotného FOMC, která počítá pouze s jedním snížením sazeb (oproti třem snížením uvedeným v březnové prognóze).
img

EUR/USD: Co můžeme očekávat od americké inflace?

12.06.2024 Měnový pár EUR/USD se od 16. dubna nachází v růstové fázi. Situace se změnila až koncem minulého týdne, kdy se ECB rozhodla zahájit uvolňování měnové politiky. Na takové rozhodnutí se čekalo již delší dobu, ale až do jeho oficiálního oznámení panovaly určité pochybnosti, zda k němu dojde. Nebo naděje. Naděje, které měli především býci, kteří téměř dva měsíce hnali evropskou měnu vzhůru. Kdyby ECB odložila první snížení sazeb na příští zasedání, mohla si evropská měna udržet svůj býčí trend. V posledních měsících však euro rostlo dostatečně. ECB by ke snižování sazeb přistoupila v každém případě.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 11. června (analýza dopoledního obchodování)

12.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2715 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení nám poskytly vynikající vstupní bod k nákupu libry, což vedlo k růstu o více než 30 bodů. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek mírně revidován.
img

Euro má problémy

12.06.2024 Zvěsti o rezignaci francouzského prezidenta vyvolaly novou vlnu výprodejů evropských aktiv a vyústily v nový klesající pohyb páru EUR/USD. Ačkoli Emmanuel Macron tyto zvěsti vyvrátil s odkazem na to, že existují zákony a ne jen touha po Národní rally, "medvědi" už se nedali zastavit – využili faktu, že výnosový diferenciál mezi francouzskými a německými dluhopisy, který je klíčovým ukazatelem politického rizika v eurozóně, dosahuje od března 2020 nevídaných výšin.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 11. června (analýza dopoledních obchodů). Euro se vrací k poklesu.

12.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0757 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Průraz ven a retest tohoto pásma poskytly vynikající signál k prodeji eura dál podél trendu a vyústily v pokles o více než 30 bodů. Vzhledem k agresivnímu chování prodejců během evropské seance byl technický obrázek na druhou polovinu dne revidován.
img

Měnový pár EUR/USD včera vytvořil rostoucí pin bar

11.06.2024 Volby do Evropského parlamentu přinesly výrazný neúspěch německému kancléři Olafu Scholzovi a francouzskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi. Euro v pondělí zaznamenalo výrazný pokles v důsledku politické nejistoty způsobené oznámením francouzského prezidenta Emmanuela Macrona o náhlých parlamentních volbách. Národní sjednocení Marine Le Penové; nejvýznamnější francouzské krajně pravicové politické hnutí, získalo ve Francii 32 % hlasů.
img

Klíčové události 11. června: fundamentální analýza pro začátečníky

11.06.2024 Na úterý je naplánováno několik makroekonomických událostí, přičemž ke všem dojde ve Spojeném království. Obchodníci teď čekají na zveřejnění údajů o nezaměstnanosti, žádostech o podporu v nezaměstnanosti a změně průměrné mzdy. Domníváme se, že nejdůležitější je zpráva o mzdách, protože změny mezd přímo ovlivňují míru inflace v zemi, jak opakovaně zmiňují představitelé Bank of England. Pokud tedy mzdy budou silnější, než očekával trh nebo BoE, budou důvodem k růstu britské měny, protože centrální banka může držet úrokovou sazbu na maximu po delší dobu. Opomíjet by se ale neměla ani míra nezaměstnanosti a žádosti o podporu v nezaměstnanosti.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 10. června (analýza dopoledního obchodování). Tlak na libru přetrvává

11.06.2024 Ve své pondělní dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2729 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo k růstu, ale nikdy nedošlo k otestování a vytvoření falešného proražení. Z toho důvodu jsem si obchod nechal ujít a zaznamenal jsem další pohyb směrem dolů. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 10. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale nevyšlo jim to

11.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0753 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení nám umožnily získat signál k nákupu eura, což vedlo k pohybu o téměř 20 bodů. Zcela předvídatelně se však následně tlak na euro vrátil a úroveň byla na prolomena na druhý pokus. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
img

GBP/USD. 10. června. Druhý faktor růstu dolaru

10.06.2024 V pátek se pár GBP/USD v hodinovém grafu odrazil od zóny rezistence 1,2788–1,2801, otočil se ve prospěch amerického dolaru a klesl k zóně supportu 1,2690–1,2705. Odraz od této zóny udrží pár v horizontálním koridoru. Zajištění páru pod zónou 1,2690–1,2705 bude příznivé pro americkou měnu, která tak bude pokračovat v poklesu směrem k úrovni 1,2611.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 7. června (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává nad úrovní 1,2784.

10.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2784 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě přinesly signál k nákupu, ale po růstu o 15 bodů tlak na libru polevil. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bude ještě potřeba zrevidovat.
img

EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 7. června (analýza dopoledního obchodování). Trh práce se může stát pro dolar problémem

07.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0888 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly výborný signál k nákupu eura, ale kupující se zřejmě rozhodli před zveřejněním důležitých údajů z USA nepospíchat. Po růstu o 10 bodů se obchodování opět přesunulo do oblasti 1,0878. V důsledku toho padlo rozhodnutí opustit trh a vyčkat na zveřejnění důležitých údajů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne je třeba ještě upravit.
img

Forex: Eurodolar z jestřábí ECB mnoho nevytěžil, na řadě jsou payrolls

07.06.2024 Po Švýcarské národní bance (březen), švédské Riksbank (květen) a kanadské centrální bance (včera) přišla na řadu ECB, která rovněž přistoupila k uvolnění měnové politiky. Snížení základní sazby o 25 bazických bodů se však neslo v jestřábím duchu, neboť prezidentka Ch. Lagardeová dost mlžila ohledně dalších kroků (redukcí) a podmínila je příchozími daty. Pro eurodolar to sice byly dobré zprávy, ale posun měnového páru směrem vzhůru byl relativně malý. Eurodolarový trh se však již opět musí opět soustředit na americká data, neboť dnes odpoledne jej čekají oficiální statistiky z amerického trhu práce za měsíc květen. Náš odhad pro přírůstek nových pracovních míst stojí blízko konsensu trhu, avšak vzhledem ke slabšímu ADP reportu nelze vyloučit jisté zklamání. Celkově by však data měla potvrdit dojem dalšího ochlazování amerického trhu práce (což by teoreticky mohlo mít pozitivní implikace pro EUR/USD).
C:\fakepath\Lagardeova.jpg

ECB snížila základní úrok o čtvrt procentního bodu

06.06.2024 Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) se podle očekávání rozhodla snížit úrokové sazby o čtvrt procentního bodu. Základní sazba klesne na 4,25 procenta a depozitní sazba na 3,75 procenta, oznámila banka v dnešní zprávě. Ke snížení úroků přikročila poprvé od roku 2019. Banka poukázala na pokrok v boji s vysokou inflací, připustila však, že tento boj ještě není u konce. Šéfka ECB Christine Lagardeová zdůraznila, že banka se při dalším snižování úroků nebude držet žádného předem stanoveného scénáře a bude se rozhodovat na základě nejnovějších ekonomických údajů.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 6. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale nedopadlo to podle jejich představ

06.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2782 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení vedly k nákupnímu signálu, ale po pohybu vzhůru o 12 bodů tlak na libru klesl. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 6. června (analýza dopoledních obchodů). Euro před zasedáním ECB ztrácí býčí momentum.

06.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0873 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě poskytly euru vynikající nákupní signál, ale po 10bodovém růstu se obchodování vrátilo do oblasti 1,0873. Proto jsem se rozhodl trh opustit a počkat na zveřejnění důležitých údajů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
C:\fakepath\ecb brusel.jpg

Evropská centrální banka dnes zřejmě sníží úrokové sazby

06.06.2024 Evropská centrální banka (ECB) na dnešním zasedání pravděpodobně přikročí k prvnímu snížení úrokových sazeb za téměř pět let. Předpokládá se, že svou základní sazbu sníží o čtvrt procentního bodu na 4,25 procenta. Uvolnění měnové politiky by mělo podpořit ekonomiku eurozóny, která se v poslední době potýká se slabým růstem.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 5. června (analýza dopoledního obchodování). Euro se po zveřejnění údajů o indexu PMI vrátilo k poklesu

05.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0861 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom pochopili, co se tam stalo. Navzdory slabým údajům z eurozóny a poklesu páru jsme se k otestování úrovně 1,0861 nedostali. Nízká volatilita před důležitými statistikami z USA a zítřejším zasedáním ECB se zdá být oprávněná. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci 5. června (analýza dopoledních obchodů). Prodejcům se podařilo ubránit kurz 1,2779, ale co dál?

05.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2779 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě přinesly signál k prodeji, ale po poklesu o 12 bodů tlak na libru polevil. Dokud se bude obchodovat pod úrovní 1,2779, lze očekávat, že signál bude fungovat, ale vše bude záviset na údajích z USA. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bude ještě potřeba zrevidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 4. června (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry nedokázali nic nabídnout.

04.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2776 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se tam stalo. Objevil se pokles do oblasti 1,2776, ale nikdy ne falešný průraz směrem dolů, což neumožnilo vstup na trh. Naprostá absence býků na této úrovni byla překvapivá, což vedlo k mírné revizi technického obrazu na odpoledne.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 4. června (analýza dopoledního obchodování). Tlak na euro se postupně vrací

04.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0883 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Proražení a reverzní test této oblasti byly signálem k prodeji, což v době psaní tohoto článku vedlo k poklesu o 10 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 4. června. Zasedání ECB – "pseudoklíčová" událost týdne

04.06.2024 Měnový pár EUR/USD se první obchodní den týdne obchodoval relativně klidně...dokud nepřestal. Pár v průběhu americké seance po zveřejnění indexu ISM ve zpracovatelském průmyslu skokově vzrostl. Celkově se pár v posledních dvou týdnech nadále obchoduje spíše do strany než nahoru. Je však nepravděpodobné, že by pár v příštích dnech vykazoval flat pohyb, protože očekáváme, že z USA a EU bude přicházet mnoho důležitých informací.
img

Přehled páru GBP/USD 4. června. Americký index ISM těžce neuspěl.

04.06.2024 Spojené státy tento týden zveřejní značné množství důležitých informací. Dolar tedy bude mít mnohem víc než jen jednu šanci na pokles. Údaje z USA jsou v posledních měsících bohužel ustavičným zklamáním, a to tak velkým, že ani fundamentální pozadí nezachrání dolar před dalšími výprodeji. Stojí za zmínku, že Federální rezervní systém stále odkládá okamžik prvního uvolnění měnové politiky. Přesněji řečeno, trh stále očekává, že Fed zahájí cyklus snižování sazeb příliš brzy. Dá se tedy říct, že trh si za své úsudky a prognózy, které jsou nakonec vždy nesprávné, může sám.
img

EUR/USD. 3. června. Býci neustupují a čekají na podporu z USA.

03.06.2024 Pár EUR/USD v pátek po odrazu od zóny supportu 1,0785–1,0797 pokračoval ve vzestupném pohybu. Zvládl konsolidaci nad Fibonacciho hladinou 61,8 % (1,0837), která mu přináší možnost dalšího růstu k další Fibonacciho hladině 76,4 % (1,0892). Jen konsolidace pod zónou 1,0785–1,0797 a vzestupným trendovým kanálem umožní očekávat medvědí trend a výrazný pokles eura. Býci zatím nejsou připraveni vzdát se kontroly nad trhem.
C:\fakepath\usa-03062024.jpg

Americká data zahýbou trhy

03.06.2024 Ve středu pozornosti budou tento týden makroekonomické statistiky ze Spojených států. Už minulý týden naznačil, že se největší světová ekonomika začíná ochlazovat.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Evropská centrální banka odstartuje cyklus snižování sazeb

03.06.2024 V tomto týdnu ECB pravděpodobně zahájí cyklus snižování sazeb opatrným 25bodovým cutem. Po jejím zasedání budou k dispozici detailnější data o vývoji mezd a ekonomiky eurozóny za Q1, která by měla hovořit spíše pro opatrné uvolňování měnové politiky. Tuzemská data by měla ukázat na zrychlení mzdového růstu a zvyšování kupní síly domácností, které by se mělo odrážet v posilování spotřebitelské poptávky. Oproti prognóze ČNB by však podle nás mzdový růst mohl být nižší.
img

EUR/USD. 30. května. Medvědi přešli do útoku. Euro rychle klesá.

30.05.2024 Pár EUR/USD téměř celou středu pokračoval v poklesu a konsolidoval se pod úrovní retracementu 61,8 % – 1,0837. Kotace se aktuálně obchodují v zóně supportu 1,0785–1,0797. Konsolidace pod touto zónou napomohou dalšímu poklesu k další Fibonacciho úrovni 38,2 % –1,0748. Odraz od zóny 1,0785–1,0797 podpoří obrat ve prospěch eura a určitý růst k úrovni retracementu 1,0837. Býci začínají ztrácet kontrolu nad trhem.
img

GBP/USD. 29. května. Libru nedostatek hnacích sil netrápí

29.05.2024 V úterý pár GBP/USD v hodinovém grafu vzrostl směrem k zóně rezistence 1,2788–1,2801, odrazil se a zažil mírný pokles. Středu libra zahájila novým růstem směrem k zóně 1,2788–1,2801. Existuje tedy vysoká pravděpodobnost konsolidace páru nad touto zónou, což nám umožňuje očekávat pokračování růstu směrem k další korekční úrovni 0,0 % na 1,2892. Další odraz od zóny 1,2788-1,2801 bude působit ve prospěch amerického dolaru a mírného poklesu směrem k zóně supportu 1,2690–1,2705.
img

Graf dne - EURUSD (29.05.2024)

29.05.2024 Evropská centrální banka se blíží k uvolnění měnové politiky a prvnímu snížení sazeb, které je prakticky jisté již příští měsíc. Měnový pár EUR/USD čelí prodejnímu tlaku, který jej v květnu dvakrát vytlačil z blízkosti 1,089 a zastavil tak rally směrem k psychologické rezistenci, na úrovni 1,10. V současné době je pár EUR/USD pod prodejním tlakem. Zároveň makrodata z eurozóny, v poslední době vykazuje solidní výsledky, ale investoři nereagují euforickými nákupy eura.
img

Pokles inflačních očekávání v eurozóně

29.05.2024 Euro v reakci na průzkum Evropské centrální banky vzrostlo. Ve zprávě se uvádí, že inflační očekávání v eurozóně v dubnu letošního roku poklesla, což regulátorovi umožnilo přejít k plánům na snížení úrokových sazeb na zasedání plánovaném na příští týden.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 28. května 2024

29.05.2024 Vlnová analýza měnového páru GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný pokus o prolomení Fibonacciho hladiny 50,0 % v dubnu naznačil připravenost trhu vytvořit klesající vlnu 3 nebo c. Pokud se bude tato vlna dále vyvíjet, vlnová struktura se výrazně zjednoduší a hrozba zkomplikování vlnové struktury zmizí. V posledních týdnech však pár zůstává silný, což vyvolává pochybnosti o připravenosti trhu k prodeji. Vlna 3 nebo c by mohla být poměrně prodloužená, stejně jako všechny předchozí vlny současného klesajícího trendu.
C:\fakepath\ecb.jpg

ECB je údajně připravena zahájit snižování úroků

27.05.2024 Evropská centrální banka (ECB) je připravena zahájit snižování úrokových sazeb. Listu Financial Times (FT) to řekl hlavní ekonom banky Philip Lane. ECB bude o nastavení měnové politiky rozhodovat příští týden ve čtvrtek.
C:\fakepath\eurozona2.png

Růst podnikatelské aktivity v eurozóně opět zrychlil

23.05.2024 Podnikatelská aktivita v eurozóně tento měsíc vykazuje nejrychlejší tempo růstu za téměř rok. Podpořilo ji oživení poptávky po službách, zatímco zpracovatelský sektor vykazuje známky blížícího se oživení. Vyplývá to z předběžných výsledků průzkumu mezi nákupními manažery, které dnes zveřejnila společnost S&P Global.
C:\fakepath\trader-20052024-55-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy klesají poté, co představitel Fedu mírnil naděje na nižší sazby

20.05.2024 Ceny ropy v úvodu týdne mírně klesají. Reagují mimo jiné na náznaky představitele americké centrální banky (Fed), který uvedl, že aktuální údaje o inflaci ve Spojených státech, které jsou největším spotřebitelem ropy na světě, nejsou dostatečně přesvědčivé pro snížení výpůjčních nákladů.
C:\fakepath\cina-20052024.jpg

Z Číny přichází (znovu) deflace

20.05.2024 Nerovnováhy v druhé největší světové ekonomice se dále prohlubují. Dosavadní motor čínského hospodářství, výstavba bytů, je v krizi. Spotřeba domácností víceméně stagnuje.
img

EUR/USD. 20. května. Býci si své pozice drží

20.05.2024 V pátek se měnový pár EUR/USD propadl ke korekční úrovni 61,8 % (1,0837), od které se následně odrazil, obrátil se ve prospěch eura a obnovil růst směrem ke korekční úrovni 76,4 % (1,0892). Odraz od této úrovně bude působit ve prospěch amerického dolaru a nového poklesu směrem k 1,0837. Konsolidace nad úrovní 1,0892 zvýší pravděpodobnost pokračování růstu směrem k další Fibonacciho úrovni 100,0 % 1,0982.
img

Ranní okénko - Tento týden data o PMI ze světa či zápis z posledního zasedání Fedu

20.05.2024 V tomto týdnu se dozvíme nejnovější údaje týkající se indexu nákupních manažerů (PMI), které dorazí z Německa, eurozóny i Spojených států amerických. V případě Německa se index v oblasti služeb již přehoupl přes hraniční úroveň 50 bodů, ale ve zpracovatelském průmyslu je hluboce pod touto hranicí a nic se na tom nezmění ani v květnu. Podobný vývoj je také v eurozóně, kde ale zhoršování podmínek ve zpracovatelském průmyslu je mírnější než u našeho západního souseda. Ve Spojených státech amerických dosahuje index hodnoty 50 bodů jak ve službách, tak v průmyslu, ale ve zpracovatelském průmyslu by mohlo dojít k poklesu pod tuto úroveň. V USA bude zveřejněn zápis z posledního zasedání Fedu, který by mohl více naznačit o dalším postupu měnové politiky za velkou louží.
img

USD/JPY: nahoru a pouze nahoru!

20.05.2024 Japonský jen opět přichází o býčí dynamiku. Pár USD/JPY po krátkodobé korekci znovu zamířil nahoru a potvrdil tak odolnost vzestupného trendu. Abychom byli spravedliví, dolarový index už druhý den roste a reaguje tak na jestřábí výroky tvůrců politiky Fedu. Přesto se ale pár USD/JPY z hlediska dynamiky mezi hlavními dolarovými páry obchoduje solidně. Kupci aktivně dobývají zpátky ztracené pozice. V krátkodobém horizontu se tedy instrument může vrátit do oblasti nad úrovní 156. Tato dynamika je výsledkem nejen oživení amerického dolaru, ale také oslabení jenu.
C:\fakepath\forex-17052024.jpg

Trhy věří poklesu sazeb v USA, kromě jednoho

17.05.2024 Dluhopisoví investoři začali po sérii slabších makroekonomických dat z USA znovu věřit ve snížení úrokových sazeb v letošním roce. Samotná inflace za duben se vyvíjela dle očekávání a stále zůstává vysoko jak na celkové úrovni (3,4 %), tak na té jádrové (3,6 %).
img

Dokáže se dolar postavit na nohy?

17.05.2024 Po večírku se dostaví kocovina. Měnový pár EUR/USD se vyšplhal na nejvyšší úrovně od konce března a vyvolal tak pocit déjà vu. Tehdy, stejně jako nyní, dosáhly všechny tři hlavní americké akciové indexy nových rekordních hodnot. O několik dní později následovala korekce vyvolaná zvěstmi, že Federální rezervní systém ponechá sazbu federálních fondů na maximu 5,5 % déle, než se původně očekávalo. Změnilo se po zveřejnění dubnové zprávy o inflaci v USA něco? Dost možná ne.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 16. května

17.05.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný pokus o průraz Fibonacciho úrovně 50,0 % ukázal na ochotu trhu vytvořit klesající vlnu 3 nebo C. Pokud se tato vlna bude dál vyvíjet, bude vlnový pattern mnohem jednodušší a riziko komplikace vlnové analýzy zmizí. V posledních týdnech ale pár zůstává na stejné úrovni, což vyvolává pochybnosti o připravenosti trhu na prodej. Klesající vlna 3 neboli C by se ale mohla velmi prodloužit, stejně jako všechny předchozí vlny současného stále klesajícího segmentu trendu.
img

GBP/USD. 16. května. Trh stále věří ve snížení sazeb FOMC.

16.05.2024 Pár GBP/USD se ve středu v hodinovém grafu konsolidoval nad hladinou 1,2611 a stoupal ke korekční hladině 23,6 % – 1,2690. Odraz od ní podpoří americkou měnu a určitý pokles k úrovni 1,2611. Konsolidace nad zónou rezistence 1,2690–1,2705 zvýší pravděpodobnost dalšího růstu k nejbližší zóně rezistence 1,2788–1,2801.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 16. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v růstu a obchodoval se ještě výše. Včerejšek potvrdil zřejmou skutečnost: trh začal interpretovat jakoukoli událost a jakoukoli zprávu ve prospěch eura. Na začátku tohoto týdne jsme zmínili, že euro pokračuje v růstu prakticky bez korekcí a trh všechny pozitivní zprávy pro americkou měnu jednoduše ignoruje. Ve středu jsme byli svědky stejné situace. EU zveřejnila poměrně neutrální zprávy o HDP a průmyslové výrobě. Druhý odhad HDP se nelišil od prvního a průmyslová produkce překonala odhady pouze o 0,1 %.
img

Výhled pro GBP/USD na 16. května. Libra opět roste

16.05.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v růstu. Žádná událost nedokázala trh přimět k nákupu britské libry, protože jedinou středeční událostí byla zpráva o inflaci v USA. Tato zpráva nesloužila jako impuls k prodeji amerického dolaru. Celková inflace oproti předchozímu roku zpomalila v souladu s prognózou na 3,4 % a jádrová inflace zpomalila v souladu s prognózou na 3,6 % meziročně. V obou případech je současná úroveň inflace tak vysoká, že Federální rezervní systém stále nemůže o uvolnění měnové politiky ani začít diskutovat. Obě hodnoty inflace se shodovaly s prognózami. Přitom však ani jedna z hodnot nezaručuje, že inflace bude pokračovat v klesajícím trendu. Proto bylo nelogické, aby libra ve středu rostla. Koho to však překvapilo?
img

Výhled pro pár EUR/USD na 16. května. Trh viděl v údajích o inflaci v USA skryté poselství.

16.05.2024 Pár EUR/USD se ve středu dál obchodoval směrem nahoru. Jak jsme předpokládali, volatilita byla včera o něco vyšší. Zpráva o inflaci představuje pro forexový trh velmi důležitou událost, takže musela následovat reakce. Vezměte ale na vědomí, že podobnou reakci trhu jsme čekali i nečekali. Na jedné straně jsme vás varovali, že pár může růst nebo klesat, pokud se skutečná hodnota bude shodovat s prognózou. A přesně to se také stalo. Poté, co se pár pohyboval rovnoměrně oběma směry, ale trh obnovil nákupy. Na jakém základě? Tatáž zpráva o inflaci v USA očividně nedávala důvod k novým prodejům dolaru.
img

Inflace bez překvapení zlepšuje vyhlídky pro akcie i dluhopisy

15.05.2024 Americká inflace za duben vyšla na úrovni hlavních čísel podle očekávání. Meziroční růst spotřebitelských cen klesl na 3,4 z březnových 3,5 procenta, jádrová inflace se pak snížila na 3,6 z 3,8 procenta. To je hlavní předpoklad, aby na finančních trzích klesla nejistota a poptávka investorů získala novou vzpruhu. V detailech sice není všechno ideální, ale negativa nejsou tak výrazná, aby sentiment zkazila. Meziměsíční změny cen se u celkového i jádrového indexu mírně snížily na 0,3 procenta. Směrem nahoru působí ceny energií nebo oděvů, tempo si drží náklady na bydlení včetně položky imputovaného nájemného a zrychlily ceny rekreací či ostatních služeb.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 15. května. Trh se nezříká základní strategie týkající se libry.

15.05.2024 Pár GBP/USD se v úterý dál obchodoval směrem nahoru. Britská libra je aktuálně v dalším bočním kanálu, tentokrát mezi úrovněmi 1,2445 a 1,2605, jak je jasně vidět v grafu. Současný růst by tedy neměl být považován za trend. Libra neposiluje bezdůvodně; v poslední době se už také několik měsíců obchoduje ve flat pásmu. Celkovým následkem jsou "nelogické nebo obchodníkům nevyhovující pohyby".
img

Výhled pro měnový pár EUR/USD na 14. května. Euro se nadále otřásá. EUR/USD v pondělí zaznamenal nízkou volatilitu.

14.05.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí zaznamenal nízkou volatilitu. Euro se sice vyhouplo výše, ale pohyby byly tak slabé, že je těžké říci, kdo dokázal těžit z pohybu o pouhých zhruba 20 pipsů. Pár se nadále pohybuje v blízkosti horní linie vzestupného kanálu, čímž si zachovává vyhlídky na korekci směrem vzhůru. Tato korekce trvá již měsíc. Není pochyb o tom, že se jedná o korekci; rychlý pohled na 4hodinový časový rámec to jasně dokazuje. Intradenní pohyby jsou slabé a střednědobé pohyby jsou pomalé.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 10. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

10.05.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek obnovil vzestupný pohyb a znovu se pohyboval v blízkosti horní hranice kanálu. Býčí korekce tedy přetrvává. Euro včera mohlo posilovat kvůli zasedání Bank of England, protože během dne nebyly k dispozici žádné další zprávy. Toto zasedání ale nepovažujeme za jestřábí. Guvernér BoE Andrew Bailey projednával vyhlídky na uvolnění měnové politiky a dva členové Výboru pro měnovou politiku tentokrát hlasovali pro snížení sazeb. Proto by byl logičtější pokles libry a následně eura. Ve skutečnosti jsme ale byli svědky dalšího nelogického růstu, přičemž libra s sebou stahovala i euro.
img

Výhled pro měnový pár EUR/USD na 10. května. Euro bezdůvodně vzrostlo

10.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek vzrostl. Výše uvedený graf může naznačovat, že byl tento pohyb směrem vzhůru silný, ale ve skutečnosti se pár za poslední den nepohnul o více než 60 pipsů. Cena se stále obchoduje uvnitř vzestupného kanálu, takže vzestupný trend, který trvá již tři týdny, přetrvává. Upozorňujeme, že současný růst je součástí korekce proti výraznému poklesu a zdá se, že tato korekce nemá konce. Občas k tomu existují důvody: poslední údaje z USA totiž dolarové býky zklamaly. Někdy však – stejně jako včera – euro nemělo k růstu žádný důvod.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 10. května. Britská libra neuspěla. Nebo to prostě odmítla.

10.05.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek ani nepokusil pokračovat v pohybu dolů. Trh se nejspíš domnívá, že mu stačilo dva dny obchodovat medvědí pozice, a otevírání short pozic na základě smíšených údajů z Bank of England považoval za nepatřičné. Vše kolem zasedání BoE bylo podle našeho názoru vcelku jasné. Inflace ve Spojeném království zpomaluje, ekonomika stagnuje, BoE informovala trhy o ochotě přejít k uvolnění měnové politiky v roce 2024, guvernér BoE Andrew Bailey nevyloučil snížení sazeb ani na příštím zasedání a dva členové Výboru pro měnovou politiku hlasovali pro snížení sazeb. Nakolik holubičí musejí být výsledky, aby trh začal prodávat libru? Nebo snad někteří účastníci trhu čekali, že centrální banka začne snižovat sazby v květnu, kdy inflace přesáhne 3 %? Čekali a pak byli zklamáni.
img

Klíčové události 9. května: fundamentální analýza pro začátečníky

09.05.2024 Na čtvrtek je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí. Z nich vyzdvihneme pouze americkou zprávu o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Tato zpráva je však druhořadá, takže neočekáváme reakci trhu. Tento týden je nabídka důležitých událostí "o ničem". Dnes nás čeká alespoň zasedání Bank of England a projev Andrewa Baileyho z BoE, zatímco v prvních třech dnech týdne byl na trhu zjevný klid. V pondělí a v úterý se alespoň libra pokusila o nějaký pohyb. Euru se nic takového nepodařilo.
img

Co můžeme očekávat od zasedání Bank of England?

09.05.2024 Zasedání Bank of England přinese informaci o rozhodnutích centrální banky. Trh nečeká, že by mělo dojít k výrazným změnám. Veškerá pozornost se zaměří na to, zda BoE nebo guvernér Andrew Bailey osobně naznačí holubičí postoj. O jaké signály by se mohlo jednat? Pokud nějaké budou, poptávka po britské měně může klesnout, což je to, co pro současnou vlnovou analýzu potřebujeme. Proto je důležité pochopit, co můžeme od BoE a trhu očekávat.
img

Poptávka po USD je i nadále stabilní

09.05.2024 Po pátečním prudkém růstu euro a libra ztrácejí na dynamice, protože postupně dochází palivo potřebné k růstu rizikových aktiv a zároveň se neobjevují žádné nové fundamentální údaje.
img

Euro dosáhlo určitých bodů

09.05.2024 Zklamání z údajů z Německa a zjištění, že Evropa sníží sazby dřív než Spojené státy, vrátily býky páru EUR/USD nohama na zem. Po poklesu průmyslových objednávek vykázala záporný růst i německá průmyslová produkce. Přestože pozitivní výsledky německého zahraničního obchodu dokázaly situaci alespoň trochu zpříjemnit, trh začal pochybovat, jestli euro není příliš slabé na to, aby prorazilo klesající trend.
img

Údaje z Německa nevyděsily euro

09.05.2024 Býky páru EUR/USD trochu zklamal nečekaný březnový pokles německých průmyslových objednávek o 0,4 % m/m, ale úplně je neodradil. Nenaplnil prognózy agentury Bloomberg, protože odborníci očekávali jeho růst, a stal se důkazem přetrvávající slabosti německé ekonomiky. Poté, co kurz páru EUR/USD klesl, ale měnový pár všechny ztráty vyrovnal.
img

Euro se podpoří samo

09.05.2024 První známky slabosti amerického trhu práce poskytly silný argument, že korekce páru EUR/USD přeroste v průraz klesajícího trendu. K tomu je potřeba další ochlazení americké ekonomiky, ale býkům eura může pomoci také eurozóna. Ačkoli HDP bloku zatím neoživilo, pozitivní známky podnikatelské aktivity a další ukazatele naznačují zářnou budoucnost eurozóny.
img

GBP/USD. 7. května. Libra před zasedáním Bank of England citelně posiluje

07.05.2024 V hodinovém grafu pár GBP/USD v pondělí provedl nový obrat ve prospěch americké měny a zamířil ke spodní linii vzestupného trendového kanálu. Odraz kotací od této linie podpoří "býčí" náladu obchodníků a umožní očekávat návrat k úrovni 1,2611. Konsolidace kurzu páru pod kanálem bude působit ve prospěch americké měny a zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu k úrovním 1,2464 a 1,2370.
C:\fakepath\japonsko-intervence-03052024.jpg

Bank of Japan vyhrává nad tradery

03.05.2024 Japonský jen prošel tento týden vysokou volatilitou. Celý proces zažehlo rozhodnutí japonské centrální banky Bank of Japan (BoJ) v pátek 26. dubna o ponechání úrokových sazeb na dně v koridoru 0,00 – 0,10 %. Bylo to od japonské měnové autority relativně naivní zhodnocení situace, pokud nezvedla alespoň symbolicky úrokové sazby. Tradeři si totiž tento holubičí krok přeložili jako volnou cestu k útoku na jen. Měnový pár USD/JPY prudce rostl ze 155 jenů za dolar před rozhodnutím BoJ až na dlouholeté maximum 160,20 v pondělí 29.4.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 3. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

03.05.2024 Také měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek pokusil zahájit klesající pohyb poté, co cena konsolidovala pod vzestupnou trendovou linií, ale nepodařilo se mu to. Trh však postrádal fundamentální a makroekonomickou podporu, aby mohl pokračovat v pohybu vzhůru. Cena nepřekonala pondělní maximum, takže formálně se trend v hodinovém grafu změnil na klesající. Libra však formálně nezačala klesat, i když tomu všechny faktory nasvědčují.
img

Euro nepochopilo signály Fedu

03.05.2024 Federální rezervní systém se rozhodl pro trpělivost. Předseda Fedu Jerome Powell v tom měl naprosto jasno. Na rozdíl od předchozích zasedání FOMC, kde tvrdil, že sazba federálních fondů bude snížena někdy v roce 2024, to tentokrát bylo jinak. Powell se k termínu případného snížení sazeb vyjádřil nejistě. Začal klást podmínky pro uvolnění měnové politiky, například příliš vysokou nezaměstnanost. Reakce páru EUR/USD byla ale poměrně překvapivá.
img

Klíčové události 2. května: fundamentální analýza pro začátečníky

02.05.2024 Ve čtvrtek se odehraje méně makroekonomických událostí a žádná z nich není zásadní. Bude zveřejněn druhý odhad indexu nákupních manažerů ve zpracovatelském průmyslu (PMI) za Německo a EU. Tyto zprávy jsou objektivně méně důležité než prvotní odhady. Konečné odhady málokdy vykazují výrazně odlišné hodnoty od těch předběžných. Ve Spojených státech bude zveřejněn počet nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti, který také jen zřídkakdy vykazuje rezonující hodnoty a jen stěží vyvolává reakci trhu. Včera jsme byli svědky poměrně konzistentního růstu eura a libry; dnes trh možná začne "obnovovat spravedlnost". Alespoň jsme se po včerejšku nedočkali žádných nových podpůrných faktorů, které by mohly evropské a britské měny pozvednout.
img

Klíčové události 30. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

30.04.2024 V úterý nás čeká větší množství makroekonomických událostí, a to poměrně významných. Všechno začíná v Německu, které zveřejní zprávy o HDP, maloobchodních tržbách a nezaměstnanosti. Stejně jako dřív, i teď jsou trochu druhořadého významu, ale v případě významných hodnot může následovat reakce trhu. U německého HDP lze jen těžko očekávat vysoké hodnoty, takže tato zpráva euro pravděpodobně nepodpoří.
img

Euro by se mělo vzdát. Nemá smysl vzdorovat

30.04.2024 V pondělí se snažili peosadit býci na EUR/USD, a to s přispěním jestřábích komentářů představitelů Evropské centrální banky, údajů o inflaci ve Španělsku a zvěstí o příměří mezi Izraelem a Hamásem. Nad odpůrci amerického dolaru se však vznáší zrychlující se tempo růstu indexu výdajů na osobní spotřebu v USA. Zejména před zasedáním Federálního rezervního systému a zveřejněním údajů z trhu práce.
img

EUR/USD driftuje v očekávání horské dráhy

30.04.2024 Kupci páru EUR/USD se na začátku nového obchodního týdne znovu snaží prosadit nad úrovní 1,07. Korekční růst ale téměř okamžitě skončil. Podotýkám, že obchodníci projevují úžasnou vytrvalost. Instrument pozvolna stoupá už třetí týden v řadě. Obchodníci se snaží zavřít long pozice nad cílem 1,0700, ale cena pokaždé sklouzne zpět do oblasti pod úrovní 1,07.
C:\fakepath\euro-29042024.jpeg

Sníží ECB sazby?

29.04.2024 Zatímco americký Fed odložil snižování úrokových sazeb na neurčito a z měnového zasedání ve Washingtonu se tento týden zřejmě nedozvíme příliš nových informací k obratu v monetárním cyklu, Evropská centrální banka (ECB) má výrazně volnější ruce směrem k uvolnění měnové politiky.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 26. dubna. Libra se v pátek obchodovala beze změn.

29.04.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá, ale v nadcházejících týdnech se může projasnit. Úspěšný pokus o průraz Fibonacciho úrovně 50,0 % ukazuje na připravenost trhu vytvořit klesající vlnu 3 neboli C. Pokud se tato vlna skutečně bude dál rozvíjet, vlnový pattern se výrazně zjednoduší a riziko komplikace vlnové analýzy zmizí.
img

Co můžeme příští týden očekávat od dolaru?

29.04.2024 Příští týden bude mít hlavní slovo při dodávání zpráv na měnový trh Amerika. Trh se plně soustředí na zprávy týkající se USA, takže tyto zprávy budou mít největší dopad na kurz dolaru, který je součástí měnových párů EUR/USD i GBP/USD.
C:\fakepath\cnb4.jpg

Analytici čekají další snížení úroků ze strany ČNB

28.04.2024 Bankovní rada České národní banky (ČNB) ve čtvrtek znovu sníží základní úrokovou sazbu ze současných 5,75 procenta. Shodují se na tom analytici oslovení ČTK, otázkou ale podle nich bude rozsah tohoto kroku. Většina z nich očekává pokles sazeb o půl procentního bodu, nevylučují ale ani poloviční rozsah. Členové bankovní rady v uplynulých týdnech upozorňovali, že je i přes inflaci na dvouprocentním cíli ČNB potřeba zachovat opatrný přístup. Proti výraznějšímu poklesu sazeb se vyslovil i člen rady Tomáš Holub, který v březnu neúspěšně navrhoval snížení o 0,75 procentního bodu.
img

Graf dne: USDJPY (26.04.2024)

26.04.2024 Bank of Japan today held rates unchanged at 0.1% level, leading to another wave of Japanese yen depreciation, as USD/JPY hit 156 level at 34-year highs. The bank boosted core CPI median forecast for fiscal 2024 to 2.8% vs 2.4% in January, but Core CPI is expected to reach 1.9% by 2026. Here are some highlights from BoJ quarterly report which showed moderate recovery in Japan's economy, despite some weakness still observed.
img

Důvody k obavám má i ECB

26.04.2024 Poptávka po euru v posledních dnech stoupá, ale podle mě máme stále co do činění s korekční vlnou v rámci větší vlny 3 nebo C. Pokud je můj předpoklad správný, kotace nakonec klesnou za všech okolností bez ohledu na zpravodajské pozadí. Trh využil zprávu o americkém HDP ke zvýšení poptávky po americké měně. Současná korekční vlna totiž nabyla přesvědčivého vzhledu, což naznačuje, že klesající trend bude pokračovat.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 25. dubna. Dolar může začít zlevňovat na konci roku, po nástupu Trumpa

25.04.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu nevykázal žádné zajímavé pohyby. Indexy podnikatelské aktivity v Evropské unii a Spojených státech vyvolaly o několik dní dříve výrazný pokles dolaru, i když jsme tak silnou reakci trhu nečekali. Tato "silná reakce" však činila celkem 73 bodů volatility páru, což není příliš mnoho. Nicméně na pozadí denních výkyvů v rozmezí 40–50 bodů se i takový pohyb zdál působivý.
img

Vrazí dolaru nůž do zad?

25.04.2024 Situace je poněkud zamotaná a ani Spojené státy nejsou tím, kdo rozhoduje. Evropa již dva dny po sobě představila dobré zprávy. Nejprve vzrostla podnikatelská aktivita v eurozóně na jedenáctiměsíční maximum, poté se nadále zlepšoval německý index podnikatelského klimatu IFO. Ani pozitivní zprávy však nemohou rozhýbat měnový pár EUR/USD, když je Evropská centrální banka odhodlána uvolnit měnovou politiku. K růstu páru pomáhají pouze slabé americké údaje.
img

Forex: T. Holub preferuje snížení sazeb o 50bps

23.04.2024 Koruna se na začátku týdny nepouští do větších akcí a s minimální volatilitou se drží těsně pod hladinou 25,30 EUR/CZK. Nic na tom nezměnil ani včerejší komentář Tomáše Holuba, člena bankovní rady ČNB, který na posledním hlasování zvedl ruku pro razantnější snížení sazeb o 75bps. Aktuálně však již T. Holub nevidí důvod zrychlit tempo poklesu sazeb, ať již kvůli oživení české ekonomiky nebo pozdějšímu uvolnění měnové politiky v zahraničí. Jde tak o další potvrzení našeho výhledu, který počítá 2. května s redukcí sazeb o 50bps.
img

Dolar je ozbrojen

23.04.2024 Nejvyšší výnosy a poptávka po bezpečných aktivech. To jsou dvě klíčové ingredience silnějšího USD v roce 2024. Málokdo zkraje roku věřil, že by index USD mohl stoupat. Na konci dubna se svých prognóz drží jen několik medvědů. Například Bank of America předpovídá, že pár EUR/USD se ve druhém čtvrtletí usadí na úrovni 1,07, ve třetím čtvrtletí pak posílí na úroveň 1,10 a ve čtvrtém na úroveň 1,12. V současných cenách je podle ní zohledněno očekávané snížení sazeb ECB.
img

Co příští týden čeká euro?

22.04.2024 Poptávka po euru v posledních týdnech klesá, což plně odpovídá současnému vlnovému patternu. Jelikož klesající vlna 3 nebo C v tuto chvíli ještě neskončila, očekávám další pokles kotací tohoto instrumentu. K tomu bude potřeba zpravodajské pozadí z Evropské unie, které bude holubičí nebo slabší, než trh očekává. Na zpravodajském pozadí nezávisí všechno, ale tento základ vždy významně ovlivňoval pohyb každé měny.
img

Forex: Proč je česká koruna odolnější vůči silnému dolaru?

19.04.2024 Česká koruna v posledních dnech jako by byla trochu odolnější vůči vyšším americkým výnosům a silnějšímu dolaru. Od začátku roku trhy výrazně přehodnotily svůj pohled na politiku amerického Fedu - slušný výkon trhu práce a relativně vysoká jádrová inflace vedly k výraznému oddálení a snížení sázek na pokles amerických sazeb v tomto roce. Americké dvouleté tržní sazby proto vyskočily skoro o jeden procentní bod z 4,30 na 5,20 %.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 19. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

19.04.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval s nízkou volatilitou. Z hodinového grafu jasně vyplývá, že tento týden byl málo aktivní a vcelku nudný. Včera euro kleslo, ale obecně jsme téměř pět dní po sobě pozorovali flat trh. Tento týden nepřišly téměř žádné důležité informace a makrodata. Například včera nebyly zveřejněny žádné významné zprávy. Tento týden se ale předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell zmínil o něčem důležitém – všímá si "absence dalších pokroků" v řešení inflace. To v podstatě znamená, že Fed upouští od plánů na brzké uvolnění měnové politiky. Pokud je inflace v USA na úrovni 3,5 %, pak bychom v dohledné době neměli očekávat "ten správný okamžik". Americký dolar může v příštích týdnech a měsících dál růst.
img

Dokáže se euro zachránit?

18.04.2024 Euru si dokázalo najít záchytný bod díky pozitivním makro datům z Německa, pochybnostem představitelů Evropské centrální banky o uvolnění měnové politiky a faktu, že hlavní banky revidují své prognózy týkající se rozsahu cyklu snižování sazeb ECB. Významnou roli v odrazu páru EUR/USD sehrálo také zavírání spekulativních short pozic před projevem prezidentky ECB Christine Lagardeové.
img

Ranní okénko - Fed musí zůstat jestřábí, ECB je připravena na snížení sazeb v červnu

18.04.2024 Čtvrteční den bude ve znamení dat ze Spojených států amerických, které by ovšem neměly být zásadnějšího charakteru. Nejprve budou publikovány každotýdenní údaje o nově podaných i pokračujících žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Trh očekává u obou těchto statistik podobné hodnoty jako v předcházejících týdnech.
img

Forex: Pobyt koruny pod 25,20 EUR/CZK měl jepičí život

18.04.2024 Koruna včera mírně ztrácela a znovu se vyhoupla nad hranici 25,20 EUR/CZK. Výsledek producentských cen za březen nepřinesl zásadnější překvapení, které by mělo korigovat sázky na pokles úrokových sazeb ze strany ČNB. Nadále proto – podobně jako trh – očekáváme na začátku května snížení repo sazby o půl procentního bodu na 5,25 %. Takto očekávané uvolnění měnové politiky by korunu nemělo zásadně rozhodit, rizikem však zůstává vývoj tržních sazeb na hlavních trzích směrem k vzhůru.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 18. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

18.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval do strany. Jakmile se cena vymanila z bočního kanálu 1,25–1,28, pár najednou přestal klesat. Bohužel v tomto případě může korigovat nahoru. Stále očekáváme nový klesající trend, protože libra nemá pádný důvod k růstu. Zdá se ale, že trh se vrací k předchozímu postoji, kdy je libra nedotknutelná, ať se děje, co se děje. Britská měna se navzdory poklesu z minulého týdne dál obchoduje nezúčastněně.
img

FOMC v roce 2024 sazby nesníží

18.04.2024 Jak jsme již zmínili, už nemá smysl očekávat snížení sazeb ze strany Fedu. Poslední zpráva o inflaci překročila cílovou hodnotu téměř dvojnásobně. Bude trvat nejméně 5–6 měsíců, než inflace zpomalí alespoň na 2,5 %, aby Fed mohl konečně začít diskutovat o uvolnění měnové politiky. A mělo by být jasné, že 5–6 měsíců bude reálných pouze v případě, že inflace začne zpomalovat už v dubnu. Ale co když se tak nestane? Evropská centrální banka dosáhla míry inflace 2,4 % meziročně a se snižováním úrokových sazeb vůbec nepospíchá. V červnu, na kdy je plánováno první uvolnění politiky, by inflace v EU mohla dosáhnout již 2 % nebo o něco více. Proto chápeme logiku centrální banky: sazba by měla být snížena, až se inflace bude nacházet velmi blízko cílové hodnoty. Tedy kolem 2 %. Jde o to, že Amerika se k takovým výsledkům ani nepřiblížila.
img

Bude euro riskovat?

18.04.2024 MMF zvyšuje prognózu HDP americké ekonomiky pro rok 2024 o výrazných 0,6 procentního bodu na 2,7 %. Goldman Sachs zdůrazňuje, že USA jsou jedinou zemí skupiny G10, ve které inflace zrychluje, což naznačuje potenciál pro další růst USD. Americká výjimečnost spolu se záměrem Federálního rezervního systému udržet úrokovou sazbu federálních fondů na úrovni 5,5 % déle, než se očekávalo, vytváří silný základ pro pohyb EUR/USD směrem dolů. Při sebemenší zámince však býci naznačí připravenost bojovat.
img

Klíčové události 17. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

17.04.2024 Makroekonomických událostí je ve středu méně, ale jedna z nich je klíčová. V Evropské unii a ve Spojených státech se žádné zajímavé události konat nebudou. Ve Velké Británii ale bude zveřejněna zpráva o inflaci za březen. Proč je tak důležitá? Inflace ve Spojeném království může klesnout na 3,1 %. Pokud se tak stane, bude inflace ve Spojeném království nižší než ve Spojených státech. Bank of England tedy může v blízké budoucnosti začít jednat o uvolnění měnové politiky. Připomeňme, že předtím trh očekával, že Federální rezervní systém bude první centrální bankou, která sníží sazby. Objektivní realita ale ukazuje, že BoE může začít konat jako první. Proto by pokles inflace na 3,1 % nebo ještě níž mohl vyvolat vážný propad britské měny.
C:\fakepath\Lagarde-ecb.png

Lagardeová: ECB brzy sníží sazby, pokud inflace nepřekvapí

16.04.2024 Evropská centrální banka (ECB) brzy sníží úrokové sazby, pokud se neobjeví žádné velké překvapení. Řekla to v rozhovoru se zpravodajskou televizí CNBC šéfka ECB Christine Lagardeová.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 16. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.04.2024 Pár GBP/USD se v pondělí také pokusil zahájit menší býčí korekci, ale ve druhé polovině dne obnovil klesající pohyb. Všimněte si, že minulý týden došlo k významné události – pár opustil 4měsíční boční kanál a teď může začít formovat silný klesající trend. Objevily se obavy, že nový týden začne dalším nelogickým růstem libry, ale zatím se nepotvrdily. Britská libra by měla klesat spolu s eurem, protože mnohem víc důvodů k růstu má americký dolar.
img

Přehled páru EUR/USD. 16. dubna. Jednoduše: ECB v červnu sníží sazby

16.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí po bláznivé druhé polovině minulého týdne znovu obchodoval ve velmi pomalém režimu a s nízkou volatilitou. Trh se samozřejmě uklidnil po zprávě o inflaci v USA, která vykázala růst o 3,5 %. Připomeňme, že inflace je pro Fed hlavním indikátorem při rozhodování o měnové politice. Nezáleží na očekáváních trhu, na prognózách odborníků, na počtu pracovních míst mimo zemědělství, ani na míře nezaměstnanosti. To je třeba pochopit, protože mnoho obchodníků se už několikrát zmýlilo, když očekávalo uvolnění politiky nejprve v březnu a pak v červnu.
img

Dolar nedosáhl svého potenciálu

16.04.2024 Co je dovoleno Jupiterovi, není dovoleno býkovi. V aktualizovaných prognózách odborníků z Wall Street Journal se hovoří o hodnotě amerického HDP v roce 2024 na úrovni 2,2 %. Dotazovaní odborníci Evropské centrální banky se domnívají, že ekonomika eurozóny letos vzroste o 0,5 %. Americká domácí poptávka je mnohem silnější než evropská, což vytváří podmínky pro zrychlování inflace a nutí Fed udržovat sazby po dlouhou dobu na stejné úrovni. O to lépe se daří medvědům na měnovém páru EUR/USD.
img

Týden na akciových trzích: Pražská burza roste šestým týdnem v řadě

12.04.2024 Nejsledovanějším údajem tohoto týdne byla americká inflace. V březnu byla o desetinu vyšší, než se čekalo. To by si investoři mohli vyložit i tak, že nebude třeba spěchat se snižováním sazeb. Změnilo se očekávání na počet snížení úrokových sazeb Fedu v letošním roce. To trhy poslalo dolů. Nově se čeká jen dvojí uvolnění měnové politiky. K prvnímu by mělo dojít ve třetím kvartále.
img

EUR/USD. 12. dubna. Zasedání ECB: důvěra v červnové snížení sazeb vzrostla

12.04.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v klesajícím trendu ke korekční úrovni 0,0 % (1,0696). Konsolidace kotací pod ní zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu eura a naznačí pokračování "medvědího" trendu. Odraz kurzu páru od úrovně 1,0696 nejspíš nepovede k výraznému růstu. Medvědí obchodníci získali během posledních dvou týdnů dost informací na to, aby mohli pokračovat v útocích.
img

Forex: Inflace v USA stále budí obavy

12.04.2024 Závěr týdne již nenabídne zásadní makroekonomická data. Hlavním tématem tak zůstane perzistence zámořské inflace, která ve středu překvapila lehce vyšším údajem, a odstartovala tím výrazný nárůst tržních úrokových sazeb a posílení amerického dolaru. Dubnové šetření Michiganské univerzity mezi americkými spotřebiteli pravděpodobně ukáže nadále zvýšená inflační očekávání, což trhy jen utvrdí v tom, že Fed nemusí s uvolňováním měnové politiky nikterak spěchat.
img

Výhled pro EUR/USD na 12. dubna. Nové zasedání ECB

12.04.2024 Měnový pár EUR/USD se vrátil ke svému známému vzorci z posledních měsíců. Navzdory poklesu o téměř 150 pipsů před dvěma dny a včerejšímu zasedání Evropské centrální banky byla volatilita ve čtvrtek nižší než 60 pipsů. Na jedné straně ECB nepřijala žádné významné rozhodnutí a projev prezidentky ECB Christine Lagarde na tiskové konferenci byl poměrně neurčitý. Konkrétně se od ní trh nedozvěděl žádné bližší informace ohledně možného uvolnění měnové politiky na příštím zasedání v červnu. Lagarde uvedla, že na příštím zasedání bude k dispozici mnohem více údajů (pravděpodobně pro rozhodnutí o sazbě). Na druhou stranu se stále jednalo o zasedání ECB a na takové události se obvykle reaguje.
img

Forex: ECB nepřekvapila, dolar udržel včerejší zisky

11.04.2024 ECB vyslala z pohledu trhů neutrální signál. Úrokové sazby podle očekávání zůstaly beze změny. V prohlášení centrální banka ocenila klesající inflační tlaky a v souvislosti s tím zmínila, že pokračování dezinflačního trendu by mohlo být důvodem pro uvolnění měnové politiky. Na tiskové konferenci se prezidentka Lagardeová tradičně nechtěla zavazovat k načasování prvního „cutu“ a další kroky podmínila novými daty. Nepřímo však připustila, že několik členů vedení ECB bylo připraveno snížit sazby už na tomto zasedání. Odmítla rovněž, že by politika ECB byla výrazněji závislá na americkém Fedu. Finanční trhy si celkově z tohoto zasedání odnáší, že červnové snížení úrokových sazeb o 25 bb je stále nejpravděpodobnější scénář.
img

Dojde ke korekci zlata?

11.04.2024 Pokud všichni prodávají, někdo nakupuje. Odliv kapitálu ze zlatých ETF na pozadí silného dolaru a rostoucích výnosů amerických státních dluhopisů nabírá na síle. Drahý kov však neunavuje přepisování historických maxim a od poloviny února vzrostl o 18 %. Je tedy zřejmé, že se kupující najdou. Vysoká poptávka centrálních bank, Číny a investorů zajišťujících se proti geopolitickým a politickým rizikům položila základ rychlé rally XAU/USD v roce 2024.
img

Přehled páru EUR/USD. 11. dubna. Trh po zprávě o inflaci nevydržel.

11.04.2024 Měnový pár EUR/USD se během středeční evropské obchodní seance obchodoval ve známých kolejích s minimální volatilitou. Během americké seance se ale propadl. Pochybovali jsme, že trh zareaguje na zprávu o inflaci v USA logicky, ale spravedlnost zvítězila. Inflace v USA v březnu nejenže vzrostla, ale také překonala i ty nejpesimističtější prognózy. Co z toho vyplývá? Snad jen to, že Fed v dubnu upustí od snižování sazeb, a v červnu dokonce od uvolnění měnové politiky. Ale to jsme probírali už mnohokrát.
img

Trh na Fed spěchal a hluboce se zmýlil

11.04.2024 Během posledních několika měsíců jsem opakovaně tvrdil totéž: Federální rezervní systém není připraven snížit sazby v žádném konkrétním měsíci. Jinými slovy, žádný plán či harmonogram snižování úrokových sazeb neexistuje a ani existovat nemůže. Osobně nechápu, kde se vzaly prognózy snížení sazeb v březnu a červnu. Trh však letos prostě udivuje svou naivitou. Když říkám "trh", myslím tím jeho účastníky, kteří se chovají, jako by Fed již oznámil uvolnění měnové politiky, a analytiky a ekonomy, kteří zveřejňovali své prognózy bez jasných a pevných podkladů.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Oživení poptávky po službách | Eurokoruna | Býčí pohyb | Útok na Izrael | Produkty s pákovým efektem | Virus Covid-19 | Dominik Rusinko | Obchodní pásmo | Odhad vývoje ekonomiky | Market Underperform | Propad ekonomiky | Hospodářská situace | Zpomalení čínské ekonomiky | Commonwealth Foreign Exchange | Cenový kanál | Protiinflační tlaky | Phil Hogan | Uvolněné měnové politiky | BCPP | Realitní trh | Finanční ústav | Marlin | Hlava a ramena | Prostor k růstu | J.P.Morgan | Neel Kashkari | Zásoby zemního plynu | Výnosy dluhopisů | Výplach | Euro k americkému dolaru | Pád libry | Zvolení Joe Bidena | Zvyšování cen | Dlouhé pozice | Index japonského jenu | Úrokové sazby v Polsku | Analytický tým FXstreet.cz | Vývoj nezaměstnanosti | Opětovný pokles | Ozbrojené konflikty | Ozvěny trhu | Války | WOOD Blockchain+ | Údaje z USA | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Státní dluhopis | ISM ve službách v USA | Jakub Seidler | Střídání nálady na trhu | Mzdy v americké ekonomice | Data z trhu práce | Pokračování růstu | TD Securities | Australská centrální banka | Allianz | Trh nemovitostí | Panevropský index | Makléřská společnost | Nákupu státních dluhopisů | Globální růst | Forexové semináře | Americké blue-chips | Cross trade | Sázkaři | Velký propad | Nákup ropy | Mezibankovní sazby | EUR/CAD | Fond fondů | Prezident newyorského Fedu | Jana Steckerová | Zvýšení zisku | Měnový pár EUR/CZK | DPH | EUR | Týdenní makrokalendář | Upstart Holdings | Forwardový kurz | Akcie BHP | Spotřebitelské výdaje | Bundesbank | Paul Krugman | CrowdStrike Holdings | Pokles měny | Spotřební koš | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Dražší půjčky | Analytik Joe Manimbo | Accenture | Oživení cen | Obchodníci s ETF | Hlavní úrokové sazby | Falešný průraz | Člen bankovní rady Aleš Michl | Roche | Automobilový sektor | Vstupní bonus bez vkladu | Komuniké | Dnešní obchodování | Vývoj ceny akcie Vonovia v EUR | Itálie | Euro proti dolaru | McDonald's | Obchodování v New Yorku | Snížit úrokové sazby | Okénko finančního trhu | Marsh & McLennan | Stoxx | Stavební produkce | Očekávání v USA | Klíčový ukazatel | Take Profit | Hlasovací právo | Epidemická situace | PEPP | Aktuální kurzy měn | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Emirates Telecommunications Group | Překoupení USD | Výkon trhu | Texas | Meziroční vývoj jádrové inflace v eurozóně | Rozšíření úrokového diferenciálu | Skandinávské měny | Úrokové sazby ve Spojených státech | Finanční aktiva | Zhodnocení jednotlivých měn | Pip | Německé průmyslové objednávky | Očekávání | Posilování japonského jenu | Korelace | Finanční injekce | Jüan | Otevřené pozice | Ekonom Evropské centrální banky | Prohlášení Bílého domu | Saúdská ropná zařízení | Inflace v září | Trh dluhopisů | Deutsche Bundesbank | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Cena severomořské ropy | Poslanci | T-Mobile | Hamburg Commercial Bank (HCOB) | Komoditní fond | Volatilní | Inflační riziko | Světové ceny potravin | EUR USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | South China Morning Post | AUD/NZD | Frankfurt | EUR/JPY | Isabel Schnabelová | Alternativní investice | Kvartální výsledky | Zasedání ČNB | Michael Barr | Vývoj depozitní sazby | Naplnění inflačního cíle | Nálada amerických spotřebitelů | Silná data z trhu práce | Intervence NBP | Odvetná cla | Příležitost k nákupu | Čtvrtletní pokles | Trh práce | Konjunkturální průzkum | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Skupina G7 | Oživení ekonomiky | Philip Morris ČR | Podíl ve firmě | Investice | Britská centrální banka | DXY | USD/ZAR | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Akcie komodity | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Support | Návrat inflace | Nové technologie | Program nákupů dluhopisů | Švédské koruny | Mezinárodní ratingová agentura | Investopedia | Podnikatelské aktivity | Zóny supportu | Akvizice | Japonské firmy | Výnosy na dluhopisech | Lednová inflace | Index aktivity | Oslabování měny | Technické signály | Přesnost | Ekonomické dopady koronaviru | Pokles cen energií | Nejdůležitější ekonomické události | Vývoj kurzu USD | Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ | Výrobní podniky | Jak číst grafy | ADP report | Růst amerického dolaru | Vývoj spreadu | Analytik Patrie | Úroková sazba Fedu | Chování | Předpoklad nižších úroků | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Vývoj meziročního růstu reálného HDP | Institut nákupních manažerů (ISM) | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Burzovní makléř | Šéf řecké centrální banky | Prognózy | Britská libra | Akcie společnosti Alibaba | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | Intervence | Zajímavé zisky | NYSE | Výkon ekonomiky | Nákupy cenných papírů | Režim forexových intervencí | Jaroslav Tupý | Slabá koruna | Experti | Sentiment indikátory | Futures kontrakt | Rekord | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Nezávislost | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Japonské společnosti | Člen bankovní rady ČNB | Stop-Loss | Návrh zákona | Maloobchodní tržby v Číně | Evropský index | Evropské měny | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Dluhopisový fond | Zlato grafy | McKesson | Bidenova administrativa | Největší světová ekonomika | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | IHS | Vývoj mezd | Uvolňování měnové politiky | Index USD | Pokles zisku | Kurz jednotné evropské měny | Asijské trhy | Americké investiční banky | Obchodní seance | Impuls | Český statistický úřad | ČNB kurz | Spekulativní sázky | Rebalance indexu | EUR/USD | Obchodní bariéry | Vývoj výše aktiv | Index ekonomické nálady | General Electric | Nálada v průmyslu | Nejvyšší inflace | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Tempo ekonomického růstu | Důvěra v ekonomiku | Růst akciových indexů | Recese v eurozóně | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Zasilatelské společnosti | Die Welt | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Bezpečný přístav | Švédská koruna | Analýza makroindikátorů | Strach | Tržby za služby | Český průmysl | PMI z Německa | Neckline | ČNB úrokové sazby | Obchodování na burzách | SOK | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Negativní hodnoty | ETH | Chování trhu | Základní pravidla obchodování | Stochastický oscilátor | Brent | Vývoj kurzu ČNB | Urputnost | CSI 300 | Aktuální vývoj | Kansas City | Ukazatel Price/book value | Benchmark | Australské burzy | Rezistence | Opatrný optimismus | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Americký akciový trh | Stav trhů | Průměrné mzdy | Bernie Sanders | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnové zasedání | Cenné papíry | Repo sazba ČNB | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Výnos | Měnové riziko | Nová prognóza ČNB | Olívia Lacenová | Russell 2000 | Přecenění zboží | AdmiralMarkets | Měnový pár USD/JPY | RBS | Kurzy koruny | Zpřesněné údaje | Měnový systém | IHNED | Tisk peněz | Asijské akcie | BreakEven | Delta | Dlužník | Vývoj na trzích | SMA | Vzdělávání | Americký výrobce čipů | Šéf Fedu | Investiční strategie | Prodeje nových aut | Slabá poptávka | Varianta koronaviru | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Vývoj podílových fondů | Zkrocení inflace | Šéfové | Jiné měny | Akcie Erste | Index DOW | Import | Německý akciový index DAX | Exchange | Investiční portfolio | Alcoa | Forexový trh | Základní pravidla | Snižování sazeb ČNB | Světová rada pro zlato (WGC) | Státní dluh | MAE | Zasedání centrálních bank | Hluboké recese | Výraznější impuls | Měnové krize | Zápis z jednání ČNB | Balancovaný fond | Sell pozice | Dedolarizace | Znehodnocování měn | Zvyšování tržního podílu | Směřování měnové politiky | Graf zlata | Kontrakty | Zotavení v Německu | Jeden dolar | Přehnané sebevědomí | Swapové body | Obchodování na forexových trzích | Meziroční vývoj inflace v Turecku | IMK | Mergermarket | Peníze z vrtulníku | Eurokrize | Propad cen | Důvěra v eurozóně | AUDUSD | Index spekulativního sentimentu | Volatility portfolia | Praxe | AI | Platební neschopnosti | Vydání dluhopisů | Makroekonomické statistiky | Labouristé | ISM v průmyslu | CPI v České republice | JPY | Měnová stimulace | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Obchodní tipy | Hlavní úrokové sazby ECB | Posílení české měny | Dolarová rally | Cena americké ropy | Ekonomika Velké Británie | Odhad HDP | Index Russell | Pouštět se do rizikových obchodů | SoftBank Group | FTX | Posilování dolaru | Společnost Crédit Agricole | Uber Technologies | Geely | Kapitalizace akciového trhu | Projekce | Peter Virovacz | Kontrakce | Růst měnového páru | Globtrex.com | Peníze | Klesající ceny nemovitostí | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Vývoj měnové politiky | Kapitalizace Tesly | Bezpečné přístavy | Maloobchod v USA | Francie | Vzácné kovy | Tržby v Německu | Fixed Fraction (FF) | Výborné vyhlídky | Měnověpolitické zasedání Fedu | Dosáhnout zisku | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | ČNB Rusnok | Americká ropa | Nestlé | Americká lehká ropa WTI | Evropské akcie | Federální rezervní systém (FED) | Hlavní centrální banky | VWAP (Cenově vážená průměrná cena) | Šéf ECB | Medvědí trh | Doporučení k obchodování | Roční zhodnocení | Prognóza | FTSE 100 | Fáze trhu | Služby | Tlak na zvyšování sazeb | Velké problémy | Porovnání výnosů vládních dluhopisů | Pokles ceny ropy | Hlavní události tohoto týdne | Kurzový vývoj eura | Inflace ve Španělsku | Měnová politika Fedu | Americké ekonomiky | Saxo Bank | Čerpání peněz | Běžný účet platební bilance | Největší světové ekonomiky | Tuzemská ekonomika | Výhled úrokových sazeb | Kurz eura k dolaru | Přebytek ropy | Stochastický | Palladium | Gazeta | Vlnový pattern | Americký Fed | USD | Představitelé ECB | Medvědí signál | Vývoj měnového páru AUD/USD | Události v ČR | Ropa WTI | Člen bankovní rady České národní banky | Micron | Kapitál | Lockheed Martin | Krypto trh | Bankovní rada ČNB | Prodeje aut | Záchranný fond | Vývoj devizových rezerv | Globální výhled | Reálné ekonomiky | Hershey | SRI | CIBC | Qualcomm | Oslabení jüanu | Představitelé ČNB | Měny v regionu | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Developeři | Bankovní domy | Vývoj dolaru graf | Otřesy na finančních trzích | Brexit | Eurostoxx 50 | Kč/USD | ZEW index | Vývoj měnového kurzu | Německé HDP | Vývoj dolarového indexu | Stav devizových rezerv | Upravený zisk | Britové | Technická analýza | Dolar dnes | Evropské burzy | CSI300 | Plány | GBP/JPY | Pozornost investorů | Přebytek běžného účtu | Burzy | USD/EUR | USD/BRL | Powellovo sdělení | Fiskální impuls USA | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Na burze | Banka Goldman Sachs | Dollar Index | Inflace v České republice | Průměrné mzdy v americké ekonomice | Objemy na devizovém trhu | Robinhood | Viceguvernér ČNB | DRW Trading | Cestování | Jestřábí komentáře | Odliv kapitálu | Fiskální pakt | Resistence | Investiční analytik | Bond | Broker | Poměr PE | Cash flow | Proražení | Posílení koruny | Michael Arone | Export | Ceny BTC | Dluhopisový index | Američtí centrální bankéři | Macquarie | Americká ropa WTI | Pozorování | Inside Bar | Kolaps amerického dolaru | DJI | Hyperinflace | EURUSD | Cenové tlaky | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Blue chip | Garance | FedEx | Stavební produkce v srpnu | Pokles kurzu | ČSOB | Prognózy Wall Street | Swapy | Úvěry a hypotéky | Béžová kniha | Spekulovat | Comcast | Interpretace výsledků | Sociální sítě | Výnos v aukci | Vládní opatření | Centrální banky USA (Fed) | CashFlow | Rebalance | Vysoké sazby | Snižování úroků | Šok | Ropná zařízení | ING Jakub Seidler | Hodnocení současné situace | Širší index S&P 500 | Depreciation | BCA Research | Riziková averze | Pověst | Měnové války | Středoevropské měny | Akcie Walmartu | Bloomberg komoditní index | Hongkong | Evropská inflace | Italský premiér | Průměrná volatilita | Cenové úrovně | Zavedení eura | Akciové trhy v Evropě | Ekonomická aktivita | Regulace | Výsledek inflace | NFP | GBP/CHF | Sýrie | Kofola | Úroková sazba | Vít Hradil | Ranní zpráva pro tradery | Krátká pozice | Patria Online | Noviny | Sazby hypoték | Měnový fond | Česká nezaměstnanost | Německý export | Unie | Obrovský potenciál | Dovoz | Výkon | Admirals | Cenné kovy | Zprávy o trhu | Alpari | Nasdaq Composite | Next Finance | Reálné obchody | Ekonomika oživuje | Výzkumy | Doji | Dolar roste | InterContinental | Tovární objednávky | Emirates | Nikkei | Aktuální kurzy | Obchodování na finančních trzích | Hyundai | Reálné hodnoty | UniCredit Bank | Zasedání FOMC | Roční růst | Penzijní fondy | FRED | Konvergence | Fitch Ratings | Trpělivost | MT5 Supreme Edition | Ekonomika USA | Nižší úroky | Dot plot | CISCO | P.A. | NFP report | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Volby USA | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Data z amerického trhu práce | WOOD Real Estate | Sentiment na akciových trzích | Politický šok | Rekordní maxima | Čínské úřady | Pozitivní zprávy | Zvýšení sazeb | České hospodářství | GBP/USD | The New York Times | Analytické shrnutí | Válka na Ukrajině | Vnímání rizika | Vývoj měnového páru EUR/SEK | Nové zprávy | Panevropský akciový index | Longbow Asset Management | Investovat | Průmyslová výroba v Německu | Sal Oppenheim | Měnový pár EUR/USD | Vývoj indexu finančních podmínek | Steven Mnuchin | Nervozita | Akciové indexy | Norsko | WOOD Blockchain | Akcie Vonovia v EUR | Aberdeen Asset Management | Šíření nemoci | Caterpillar | MT5 | Viry | Velké instituce | Býčí sentiment | Akcie na burzách | Saxo Capital Markets | Vybírání zisků | Investing.com | Americký prezident | Trh s komoditami | Falešné proražení | Der Spiegel | Myšlení | Globální ekonomiky | Pro tradery | Nominální hodnota | Bankroty | Akcie Bank of America | Stratégové | Firemní zisky | Nálada v Evropě | Výrobní ceny | HSCEI | Expanzivní fiskální politika | Marek Mora | Investice ve stavebnictví | Příjmy a výdaje | Christine Lagardeová | Světová finanční krize | Statistický úřad Eurostat | Tržní reakce | Obchodní platforma | Členové rady ČNB | Vyšší úrokové sazby | Vývoj meziroční inflace | Světový obchod | Jádrová PCE inflace | Bundesbanka | Portfolio | Kurz jüanu | WGC | Rovnováhy | Hoteliéři | EUR/CZK | Finanční instituce | YTD | Intercontinental Exchange | Jaroslav Brychta | Euro Stoxx 50 | Poptávka centrálních bank | Credit Agricole SA | Rekordní minima | Euforie | CAC 40 | Liz Truss | Zpřísňování měnové politiky | Mezibankovní trh | ČSOB Finanční trhy | Akciový index S&P 500 | Makrodata | Jestřábí postoj | Prezident | Vyšší zhodnocení | Lepší výsledky | Investoři | Průmyslové objednávky | Prodej nových osobních automobilů | Index asijsko-pacifických akcií | Globální vývoj | Graf eura | Kurz dolaru vývoj | Praní špinavých peněz | Carry trading | Podnikové dluhopisy | Nastavení úrokových sazeb | Nejistoty | Index CSI 300 | Fannie Mae | Německá průmyslová produkce | MetaQuotes | Britské akcie | Negativní sentiment | Evropská měna | AMD | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Easing | Krátké (short) pozice | Prezident ECB | Nákupní apetit | Inflační čísla | Kapitálové rezervy | Úsporný tarif | Kurz japonského jenu | Raytheon | Ropné společnosti | Index PPI | Investice do dluhopisů | Venezuela | Tranše | Jádrový index | Nárůst ceny | Odeznívání inflace | Bez rizika | Zisk | Souhrnný index nákupních manažerů | Německý akciový index | Bias | Pesimismus | Peso | Nízké úrokové sazby | Vývoj ceny akcie Vonovia | Objemy obchodování | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Ekonomický vývoj | Americké centrální banky | Boj s inflací | Kurzu měn | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní příležitost | Cestovní kanceláře | Ekonom ING | Směnné kurzy | Index KOSPI | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Bank of England | Investiční | Airbnb | World Gold Council | Forward guidance | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | Mary Dalyová | Sloučení | Rada guvernérů Evropské centrální banky | Vývoj sazeb | VIG | Ministerstvo obchodu | Spike | Dlouhodobé pozice | WSJ | Tiskové agentury | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Co bude dál? | FXDD | Průzkum | Odložení brexitu | Fiskální rok | Hlavní úroková sazba | Očekávaný růst poptávky | BP | Tržní podíl | Odliv deviz | DOGE | Dvoutýdenní repo sazby | Jednotná evropská měna | Úvěrové krize | Nižší poptávka | Funkční období | Výkon společností | Makrokalendář | Sestupný trend | Program Antivirus | Čínské banky | US500 | Sentiment investorů | Kč/EUR | Akcie Vonovia | ActivTrades | Symposium v Jackson Hole | Odhad spotřebitelské důvěry | EUR/PLN | Kolísání cen | Vývoj zahájených bytových prostor | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Analýzy | Analýza páru EUR/USD | Obchodní plán | TRY | Koupit akcie | Viceguvernérka | MSTR | Rekordní ceny zlata | Posilování amerického dolaru | Poradenská společnost | EUR/AUD | P/E | Reakce trhů | Zpráva | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Globální nálada | Prémie | Ekonomické dopady | Spotřebitelský indikátor | iPhone | Invesco | Hlavní ekonom ING | Demokraté | Představitelé Fedu | Německý DAX | Prodej | Hlavní události | Den D | Instrument | Patria | Oslabování dolaru | Nabídka | Finanční krize 2008 | Práce z domova | Analytik Purple Trading | Události roku | Uber | Rozpočtová politika | Česká měna | Tencent | Kurz americké měny | Colt CZ | Nová prognóza | Země G20 | Data z ekonomiky | Unijní statistický úřad Eurostat | Janet Yellenová | Úrok | Objem intervencí | Hrubý domácí produkt (HDP) | Evropské ekonomiky | PVM Oil Associates | Implikace | Beyond Meat | Výhled na rok 2023 | Brexit bez dohody | Eurové úvěry | Zasedání Fedu | Management | JOLTS | Americké HDP | Porovnání vývoje | Agentura Reuters | GBP | Potenciální rizika | Co se děje na finančních trzích | Libra k americkému dolaru | IT společnosti | Spotřebitelský sentiment | Korekční pohyb | XAU/USD | Pokles vývozu | Bohatý | Vedoucí představitelé | PGM Market Report | Vítězství Joe Bidena | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | USDA | Švýcarská banka | Dolary | Růstové akcie | Akcie herní společnosti Roblox | Pád USD | Konflikty | Zpomalení ekonomického růstu | S&P Global | Rozhodnutí centrálních bank | Odborový svaz | Obchodní týden | Emoce | Dluhopisové výnosy | Posilování eura | Centrální banky | Signály Fedu | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Rekordní hodnoty | Vývoj akcií | Prodej dluhopisů | Admiral Markets | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Současný stav | S/R zóna | Telecom | Handelsblatt | Akcie společnosti Amazon | Japonská vláda | Vývoj ceny akcie Country Garden | Prognózy ČNB | Evropská data | Alert | Obchodování | Zvýšení daní | Výrazné ztráty | Potenciální zisky | Dobré výsledky | Signál k prodeji | Zprávy | Pákový efekt | Akcie v Asii | Prezidentka ECB | Technický signál | Růst cen ropy | Vývoj indexu ISM ve službách | Dluhopisoví tradeři | Měnová sekce | Tisková konference ECB | Spotřebitelské ceny v USA | Index Stoxx 600 | Vysoký přebytek | Meta | Financial Times (FT) | UBS | Nadšení | Nákupy dluhopisů | West Texas Intermediate | Jana Vaisová | Akciové burzy | Oznámení | Nezaměstnanost v USA | Murray | NATO | Průmyslové komodity | Dlouhodobé investování | Averze k riziku | Dnešní ADP report | BREAKING | Reálné mzdy | Cena ropy na světových trzích | Americký maloobchod | Index STOXX Europe | Analýza makroekonomických zpráv | ZEW | Akcie v Evropě | Dow Jones index | Regulační úřad | Aktuální inflace | Ceny ropy | Zahraniční investoři | Britský statistický úřad | České firmy | Silný růst | Armageddon | Společnost Beyond Meat | Výhled vývoje ekonomiky | Bezpečné investice | Eurostat | Oanda | Úřad Eurostat | Vyhlídky | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Ceny Bitcoinu | Deflace | Kristalina Georgievová | Index britských akcií FTSE 100 | Investiční aktivita | Člen představenstva | Vývoj měnového páru USD/ZAR | TLTRO III | Růst inflace | Broker Trust | Covidové krize | Celkový trend | Covid | Snížení DPH | Turecká lira | Kurz dolaru graf | Asijská seance | Obchodování na Wall Street | Cílování inflace | Důvěra investorů | CZ | Bydlení | Cena ropy brent | Investiční banka | Pozornost finančních trhů | Strategická rozhodnutí | Místopředseda Fedu | Ruský velvyslanec při EU | PwC | Cena akcie Vonovia | YCC | Listopadová inflace | Pokles tržeb | Macrotrends | Tempo růstu CPI | CME FedWatch Tool | Hospodaření státu | Současný trend | Kurz EUR/USD | Míra | Tržní úrokové sazby | 3M | Sazby v USA | Nejdůležitější události | Rekordní ceny | HKD | Komoditní měny | Cenové prognózy | Program nákupu aktiv | Komodita | Depozitní sazby | Opatření proti koronaviru | Evropská dluhová krize | Index pařížské burzy | Technická recese | Vývoj bilance běžného účtu | Očekávání úrokových sazeb | Cena zlata dnes | Prognóza Fedu | Oživování ekonomiky | E15 | Dnešní data | Předpověď | Hedgeové fondy | Odhad inflace | British American Tobacco | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Digitální měny | Švédská centrální banka | Berenberg Bank | Kevin Tran Nguyen | Strach z druhé vlny | Nordea | Kryptoměna libra | Put opce | Australský dolar | Raphael Bostic | Odhady trhu | České koruny | Index cen domů | Medvědí divergence | Zlato investice | François Villeroy de Galhau | Riziko recese | Summit G7 | Zpřesněný odhad | Objem exportu | Meziroční inflace v eurozóně | Nástroj | Výsledky | Jednoduché tipy pro začátečníky | Vyšší poptávka | Přehled | HUF | Očekávání investorů | Ekonomické oživení | Klín | Hodnota kybernetické měny | Dění na finančních trzích | Koruna | Koordinovaná intervence | Zápis ze zasedání Fedu | Výrazný pokles | Pokles investic | Fundamentální zprávy | Dnes ČNB | Inflace v Česku | Finanční služby | Forward PE | Pokračující pokles | Firma Apple | Dluhopisové fondy | Projev Jeroma Powella | Pandemie koronaviru | Cukr | DailyFX | Vývoj ceny plynu | HDP eurozóny | Supreme Edition | Kroky centrálních bank | Bitcoin | Kupující | Shell | Akciové tituly | Inflační tlaky | Index podílových fondů | Včerejší obchodování | Siemens | Minulá výkonnost | Currency FX | Luxusní akcie | Fáze trhů | Finanční výsledky | Inflace v Rusku | Cena ropy WTI | Bank of America | Pokles HDP | Kurz dolaru | TIM | Epidemické situace | Americký výrobce | Fundamentální analýza | Propad | Petr Lajsek | Broker Consulting Index | BNP | S&P/ASX 200 | Silný dolar | Videokonference | Index cen průmyslových výrobců | Financial Markets | Retracement | Dopady koronaviru | Sazby ČNB | Oldřich Dědek | Konec roku | Asociace | Následky pandemie | Swapová výnosová křivka | Údaje | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Výnos portfolia do splatnosti | xStation | Exxon Mobil | Stagflační vývoj ekonomiky | Výkonnost | Vychýlení kurzu | Colgate-Palmolive | Nomura | Stavebnictví | Zůstatek | Bilance zahraničního obchodu USA | Stimulační opatření | Oslabení měny | Michelle Bowmanová | Automobilky | Snižování sazeb | Aktivita čínských továren | Ropa Brent | Snížení poptávky | OPEC+ | Vývoj ceny elektrické energie | Pandemie nemoci COVID-19 | Leva | Tvůrci trhu | Obchodní války | Světové ceny ropy | Zisky amerických akcií | Alibaba | Posílení kurzu | Průzkumy | Řecké volby | Pád ceny | Očekávání analytiků | BHS | Makroekonomický výhled | Technologické společnosti | Objem | Aleš Cimbala | Výsledky průzkumu | Zlato zprávy | Vývoj dolaru | Class A | Index podnikatelské nálady ISM | Spoření | Forwardové sazby | Tržní kapitalizace bitcoinu | Federální rezervní systém | Sázka | Oživení v Číně | eSignal | Společnost Nvidia | Klima | Trumpova opce | Britské libry | Pobočka FEDu | Posilování české koruny | TIPS | Komoditní burzy | Výsledky společnosti | Vývoj EUR/USD | Srovnávací základna | Ceny plynu v Evropě | Pojišťovny | Americké měny | Posílení švýcarského franku | Čínské ministerstvo obchodu | Kurz koruny k euru | Graf | Národní měny | Carry trade | Ekonomické události | Příležitosti na trzích | Regulátor | Northrop Grumman | Institut Ifo | Shortovat | Odliv dividend | Index S&P 500 | Zvýšené riziko | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | Kathy Lien | Nákup libry | Dlouhodobý výhled | Hráči na trhu | Investiční platforma | Průmyslová výroba | Jak nakoupit zlato | MMF Kristalina Georgievová | Posílení libry | Guvernéři centrálních bank | Hrubý domácí produkt | Posílení amerického dolaru | Plyn | AFP | Studie | CME FedWatch | Joachim Nagel | Slabší koruna | Eurodolar | První obchodní den | Společnost S&P | Průraz | Kansas | Možnost zhodnocení | Short | Úřad INSEE | Poptávka po bezpečných aktivech | Deficit | Stabilní hospodaření | Neutrální výhled | Polsko | Pár EUR/USD | Kolaps | Rio Tinto | Průmyslová produkce v srpnu | Ratingová agentura | CAD/JPY | Devalvace | Reakce trhu | Zpráva o inflaci | Výnosové křivky | FRA | Masivní nákupy | Členka rady guvernérů | Hennessy | Carry trade pozice | Forexové intervence | Cenová hladina | Hospodářské oživení | Bankéř | Zveřejněná data | Růst zlata | Kering | Index volatility | Americká centrální banka | Spotřebitelská nálada | Hypotéky | Pohyb kurzu | Zvolení Donalda Trumpa | Recep Tayyip Erdogan | Finanční ztráty | Roblox | Lukáš Kovanda | Současná situace | Ústup inflace | Aktuální hodnoty měny | tradingeconomics.com | Moët | Stratég firmy | Přijetí | High | Zasedání Bank of Canada | Sazby centrální banky | Evropa | Nárůst cen ropy | Česká spořitelna | Změny na trhu | Jackson Hole | Euroskupina | Tvrdý brexit | Investiční výzkum | HUF/EUR | Zvýšení úrokových sazeb | Vyloučení Ruska | Směnárny | Rostoucí trend | USD/PLN | OPEC | Vir | IBEX 35 | Finanční krize | Argentinské peso | Švédská měna | Ukrajina | Výroba v eurozóně | Růst eura | Jednání FOMC | CVS | Reálný HDP | Akcie v západní Evropě | Pokles ceny | Index výrobních cen | Johnson & Johnson | Třetí vlna | Ceny zemědělských výrobců | Index spotřebitelské důvěry | KB | Ústavní soud | Odchod z EU | Ceny ropy WTI | Deficit rozpočtu | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | High Yield | Maloobchod | Ekonomická situace | Spot | Ukazatel inflace | Indikace | Jádrový index spotřebitelských cen | Míra zisku | Vývoj cen akcií ČEZ | Oslabení amerického dolaru | Turecká centrální banka | Mnozí investoři | Earnings | Ziskové obchodní příležitosti | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Trump | Směnný kurz eura | Tým InstaForex | Guvernér banky | Brands | Dolarové likvidity | UBS Global | Česká koruna | S&P Global Ratings | Vlna koronaviru | OECD | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Upstart | ForexLive | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Růstový potenciál | Investování z karantény | Technické analýzy | Silnější dolar | Záporné ceny | Brokers | Makroekonomické ukazatele | G10 | Data z americké ekonomiky | Dnešní fundamenty | P/BV | Foreign Exchange | Poptávka domácností po úvěrech | Počet úmrtí | Michael Saylor | Euro dnes | Vstupy | Analytik forexového trhu | Samsung Electronics | AUD/CAD | Inflace ve Spojených státech | Hrozba deflace | Dezinflační proces | Úrokové sazby Fedu | Měnový trh | Ekonom UniCredit Bank | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Spotřebitelské ceny v Británii | Politické faktory | GBPUSD | Prezident Trump | Běžný účet | Britská měna | Tuzemské banky | Macrotrends.net | Rakousko | GBP/AUD | HDP USA | Velcí spekulanti | Vývoj české spotřebitelské inflace | Ekonomické ukazatele | Index pařížské burzy CAC 40 | Stříbro | USDCAD | Oslabení koruny | Klíčové události | Ztrátové pozice | Drahý kov | Instituce | L'Oréal | Constellation | USD za tunu | Čínský statistický úřad | Turecko | ex | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Dnešní aukce | Restriktivní opatření | Analýza BTC/USD | Bank of Japan | Inflace v Polsku | Inflace ve Švýcarsku | Rozpočtový deficit | Americké objednávky | Chamtivost | ABB | PX index | Podnikatelská důvěra | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Naše ekonomika | Instacart | Zvýšení sazeb ČNB | Kevin McCarthy | Vývoj ceny akcií Palantir | Boris Johnson | Emerging market měny | Růst výnosů | Dopady epidemie koronaviru | LNG | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Změna trendu | Býčí signál | Dobrá data | Vývoj ceny zlata v USD | Guvernér ČNB Rusnok | Americké akcie | Purple Trading Jaroslav Tupý | Šíření nemoci COVID-19 | Uvolněná fiskální politika | BK Asset Management | BBC | Silná ekonomika | Offshore | Německý HDP | Czech Fund | Heiken Ashi | UBS Group | Akcie firem | Dopad pandemie | MetaTrader | Otočení trendu | Nový výhled | Kongres | Měna Bitcoin | Dluhopisoví investoři | Automobilový průmysl | Oslabování amerického dolaru | Iberdrola | Pozitivní vliv | Vývoj měnového páru USD/JPY | PANW | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Klesající trend | Forexové trhy | Trendline | Evropská ekonomika | Vývoj zlata | Rubl | Příliv kapitálu | Volatilita význam | Kurz ČNB | Důvěra spotřebitelů | Pozornost | Equal weight | Zlato jako investice | CVS Health | Audi | Indikátor RSI | OPEC & Friends | Téma inflace | Martin Krištoff | Trh s futures | Korporátní zprávy | Trh | Norinchukin Research Institute | Medián | Politická rizika | Kurzy o forexu | Finanční společnosti | Komise | University of Michigan | L3Harris | List Financial Times | Veřejný sektor | Války na Ukrajině | Vládní podpory | Erste Bank | Obchodní konflikt | National Australia Bank | Další rozvoj | Dezinflační tendence | Výkyvy | Aktivita centrálních bank | Dlouhé (long) pozice | Symposium centrálních bankéřů | Výkon společnosti | Výrazný růst | CNN Prima News | Ekonomický a strategický výzkum | Měnová autorita | S&P 500 | Prosincová inflace | Fed | Zahraniční obchod | USD/NOK | Evercore ISI | Luis De Guindos | Technické indikátory | Statistiky objemu obchodů | Časový plán | Korekce | Kanada | Ochlazování inflace | Kroger | JDE | Upozornění | Míra inflace v Maďarsku | Zvýšení mezd | Informace o vývoji inflace | Indikátory sentimentu | Spotřebitelská důvěra v USA | Wells Fargo | Miroslav Singer | Růst spotřebitelských cen | Generali Investments | Dolar vůči jenu | Google | Ministři financí | ProCent | Výrobní inflace v Číně | Money management | Vývoj ekonomiky | Největší ekonomika světa | Pozitivní zpráva | Kurz forintu | čnBlog | Pražské burzy | Downtrend | Krátkodobé obchodování | Zveřejnění výsledků | Krize eurozóny | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hlavní index čínských akcií | Tržní výhled | Zemní plyn | Prezident Joe Biden | Prognóza ČNB | Znalost | Konkurenceschopnost | Uvolňování karanténních opatření | Globální recese | Velké banky | Index Standard & Poor's | Opatření proti šíření koronaviru | Náměstek japonského ministra financí | Oživení české ekonomiky | MT4 | Volkswagen AG | Kurz CZK | Posílení dolaru | Nejistota | Vývoj indexu ISM ve službách v USA | ANO | Stock | Americké zásoby ropy | Růst tržeb | Akciové indexy v USA | Plný úvazek | IRS | Firemní investice | HDP v eurozóně | Broker Consulting | CME | Pokles cen ropy | Akcie Morgan Stanley | Náklady na půjčky | Trumpova administrativa | Rating | Makroekonomické údaje | Intuitive Surgical | Dezinflace | Tržní sentiment | Alligator | Výkonnost zlata | Agentura S&P | SNB | Koronavirová pandemie | Zpráva pro tradery | ČNB euro | Světová banka | Mexické peso | Microsoft | USD/CHF | Německý Ifo index | Příležitosti | ECB dnes | Prodej dolaru | Nová strategie | Bilance běžného účtu | Vládní dluhopisy | Data z USA | Patria Forex | Odhad růstu HDP | Repo operace | XRP | Klokan | Členové Fedu | Inflační vývoj | Hotovost | Spotřebitelská inflace | Haruhiko Kuroda | Mitsubishi UFJ Morgan Stanley Securities | Dolar koruna | Akcenta | Nezaměstnanost v Japonsku | Změny cen | Sell | Správci aktiv | Fluktuace | Světová měna | Andrija Garofulić | MicroStrategy | Japonsko | Michal Valentík | Mondelez International | Range | Depozitní sazby ECB | Long pozice | S&P Global Inc | Celkový sentiment | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Česká republika | Vypořádání obchodu/převodu | Riksbank | Exporty | Drahé energie | Rizikové investice | Trendová linie | Vlny koronaviru | Akcie jsou rizikové | Důvěra | Výkyvy kurzu koruny | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Vývoj eura | Markets | Silný propad | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Jemenští povstalci | Unce zlata | Exxon | Apreciace | Web3 | Devizové intervence | Penzijní fond | Kurzový vývoj | Short obchod | Polský zlotý | Zpřísnění sankcí | Rizikovější aktiva | Německá vláda | Německo | Zadlužení 100 % HDP | Nejvýraznější pokles | Překoupenost | Míra úspor domácností | Oblast supportu | Útok na Ukrajinu | Měny&Sazby | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Měnová politika eurozóny | Kurzový závazek | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Společnost XTB | ČSOB Dominik Rusinko | Plány Fedu | Trendové linie | Monetizovat | Ekonomie | Grafy | Objem obchodů | Zisky akcií | Twitter | CFTC | Velké zisky | Nadbytek ropy | FIAT | Derivátové trhy | Tomáš Pfeiler | 3M PRIBOR | Kurzy EUR USD | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | FRS | Krach | USD/SEK | Zasedání americké centrální banky | Invest | ForexFactory.com | Centrální banka | Spotová cena | Instant Trading EU Ltd. | Vice | Další růst | Andrew Bailey | Významné zprávy | Zvýšení deficitu státního rozpočtu | Jiří Tyleček | Pojišťovna VIG | Index PMI | Životní prostředí | Walmart | EUR/HUF | Pokračování rally | Maersk | CL | Brazilský real (BRL) | QE | Britský regulátor | Americký dolar | Výsledky bank | Měnové otázky | Rozhodnutí ČNB | Směřování | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | Výhled pro rok | Pohyb kurzu EUR/CZK | Opce | Donald Trump | Šíření viru | Úrokové sazby v Číně | Čistý zisk | Devizové trhy | Severomořská ropa | Patrik Urban | Jádrová inflace | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Visa | Podnikatelé | Výhled pro EUR/USD | Merrill Lynch | Podstatné kurzotvorné zprávy | Rumunsko | Dluhové krize | Sdružení automobilového průmyslu | Centrum | Zadlužení | Příkaz Stop | Trumpova vláda | Společnosti | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Kurz české měny | Výsledky Morgan Stanley | ING | X-Trade | Počet žádostí o podporu | Hlavní akciové indexy | Záznam ČNB | Kartel OPEC | Proočkovanost | Aktivum | Směnný kurz | Riziková měna | Federal Reserve | Blog | Oblasti rezistence | Vláda ČR | Pokles dolaru | Státní dluhopisy | Velká Británie ekonomika | Čínský koronavirus | Provozní zisk | Up Down | Domácnosti | Světové měny | Fond peněžního trhu | Inflace v ČR | Nárůst objemů | Kov | Březnová inflace | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Erste Group | Dolar k japonskému jenu | Solana | Vývoj měnového páru USD/TRY | Zprávy a události | Rizikovější investice | Dobré zprávy | Analytici | Peter Kažimír | Ceny komodit | Europe 600 | Nízká volatilita | Eskalace | Akcie pro optimisty | Equity | Propad kurzu koruny | Odhady ekonomů | Unijní statistický úřad | Mario Draghi | Rusnokův výrok | ČNB Aleš Michl | Vývoj kurzu koruny k euru | Guvernér Fedu | Mluvčí | Analytik Cyrrusu | CZK | Commitments of Traders (COT) | Reuters | US100 | Index nákupních manažerů | Close | Unilever | Index nových zakázek | Dnešní výsledky | Vyšší daně | Směrodatná odchylka | Zahraniční investice | Proinflační rizika | Dluh americké vlády | Antivirus | Kurz koruny | Kurz dolaru online | Pozice v koruně | Situace | Chevron | Euro vůči dolaru | Použití kryptoměn | Refinancování dluhů | Kompozitní index | Vysoká inflace | Tempus | Steen Jakobsen | Globální akciový index MSCI | Zpomalení globální ekonomiky | Guvernér Michl | Kurzy KB | Štěpán Hájek | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Výkonná ředitelka | Futures kontrakty | Depozitní sazba | Analytici Morgan Stanley | Výrobní aktivita | Burzovně obchodované fondy | Akciový index Dow Jones | Souhrnný index | Kurz eura vůči dolaru | Výnosy na spořicích účtech | Columbia Threadneedle | Rolování | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Kurz novozélandského dolaru | Palo Alto | Rekordní maximum | Euronext | Zásoby ropy ve Spojených státech | Libra šterlinků | Předseda | Šanghajský akciový trh | Nové signály | Fond | Sentiment spotřebitelů | Finanční trhy dnes | Český hrubý domácí produkt | Miroslav Novák | Finanční systém | Viceprezident | Vývoj německého akciového indexu DAX | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | CME Group | Intradenní výhled | Ripple | Polská inflace | Mezinárodní finanční instituce | Růstový impuls | Vysoké úroky | Sazba ČNB | Singapurský dolar | Nižší růst | Prime | Konec medvědího trhu | J&T | Překoupené zóny | Výhled eura | USDIDX | Německá centrální banka | Traders | Rok 2024 | Automobilový trh | Silná data | Báze indexu | COT (Commitment of Traders) | Dobrá nálada | Investiční rozhodnutí | Korunové sazby | DPA | Evropská unie | GBP/CAD | Boeing | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Stagnace | HDP v USA | Příkaz | Mario Centeno | Ekonomiky | Americký dolar vůči japonskému jenu | Ranní okénko | Organizace ADP | Záporné sazby | Konflikt na Blízkém východě | Intervenovat na devizovém trhu | Rychlý růst | Růst mezd | Indikátory ekonomického sentimentu | Rozpočet | Snížení sazeb | Negativní dopad | Evropské banky | Apple | Active Trading | Investiční plány | Libra | Koronavirová krize | Jakub Macolla | Opatření centrálních bank | Vytrvalost | Akcie ve Spojených státech | Zvýšení základní úrokové sazby | Maryland | Vývoj eura ke koruně | CFD | Inflace v květnu | Nová data | Úspory | Dopad na ekonomiku | Růst americké ekonomiky | Cena akcie | Růst ceny zlata | Dow Jones Industrial Average | Chicago Mercantile Exchange | Trh klokana | Zvýšená riziková averze | Dluhy | Švédsko | Americké ministerstvo obchodu | ČNB Vojtěch Benda | Zlataky.cz | Finanční poradce | Důvěra v průmyslu | Covidová krize | Zvýšení základní sazby | FTSE | TSLA | Financovat | BofA | Vývoje cenové hladiny CPI v eurozóně | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Brexit referendum | Příprava | Měny rozvíjejících se zemí | Ztráta | Řecko | Kurz EUR/CZK | BRICS | Rozpočtové politiky | Ochlazení zahraniční poptávky | Benchmarky | Aktuální cena | Jednání o brexitu | Exportní průmysl | Pandemie nemoci | Říjnová inflace | Brexitové dohody | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Deglobalizace | Alibaba Group | ECB | Květnová inflace | Bankéři z Fedu | Úroky | Indikátor Stochastic | Refinitiv | Moody's | PPF Telecom | Cla na dovoz | Tržby | Slušné zisky | Platební bilance | Ranní nadhoz | Portu | Bloomberg TV | Cena | Investiční banky | Forex heatmap | Napětí na finančních trzích | Ekonomiky eurozóny | Předstihové ukazatele | Velikost pozice | Analytici Goldman Sachs | Vývoj USD | ERÚ | Rezervy bank | Silný trh | DOT | MAAE | BYND | Moneta | Air | Americká centrální banka (Fed) | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Globální rizika | Mutace koronaviru | Klouzavý průměr SMA | Přenos | Charter Communications | Velké peníze | Zápis z posledního zasedání Fedu | Jednoduché tipy | Vyšší riziko | Izrael | Ceny akcií | Inspirace | Defenzivní akcie | TABAK | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Situace na trhu práce | Euro STOXX | Investiční platforma Portu | S&P500 | Royal Bank of Scotland | Nejstrmější pokles světové ekonomiky | EBay | Analytik Raiffeisenbank | EUR/RUB | Česká ekonomika | Čínská ekonomika | Patterny | Vyšší úroky | Pokles úroků | Ceny | Dior | Prudký pokles | Kurzy | Skokové oslabení | Koronakrize | Oslabení kurzu | Technologie | Kurzy akcie komodity | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | Překonání akciových maxim | Finální odhad | ČNB | Další růst úroků | Devizoví obchodníci | Vývoj cen ropy | Dluhopisy | Zlaté investice | Německá kancléřka | Obyvatelé eurozóny | Poptávka po korunách | Comcast Corp | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Ranní zpráva | Pokles | Operace Twist | Finance | Obchodování na zámořských trzích | Oslabení kurzu koruny | Přehled kurzů | Výběr zisků | Kalendář tento týden | Blesk | Výše úrokových sazeb | Kurz české koruny | Krize v USA | Vývoj akciového indexu | Rating AAA | Konsensus | Americký trh | Polská ekonomika | Dostupná data | Ochranné příkazy | Propad cen komodit | Ekonomické vyhlídky | Finance Group | Sazby ECB | Největší rizika | Maloobchodní tržby | Erste | Americké společnosti | Blue chips | Jan Vejmělek | Švýcarská centrální banka | Vlk z Wall Street | Býčí trh | Fundamentální ukazatele | Cenové minimum | Pokles výnosů dluhopisů | Rezervní měna | Poplatek | Zemědělci | Rabobank | NBP | Vývoj indexu S&P 500 | Makro | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Mercedes | Silnější euro | Index ISM | Tržní očekávání | Zisky dolaru | Silnější kurz | Americká ekonomika | Luboš Růžička | Koruna dnes | NVDA | IOER | Odpor | Vývoj jádrové PCE inflace v USA | Vysoká poptávka | Vrcholy | Evropská centrální banka | Obchodník | Portfolio manažer | Kurz australského dolaru | Stabilita sazeb | Rada guvernérů | Finanční prostředky | PVM | COVID-19 | Vidina rychlých zisků | Mitsubishi | Trh práce v USA | Data z reálné ekonomiky | Opatření vlády | Shanghai Composite | Adaptace | BoE Andrew Bailey | Inflace zpomaluje | Regulátoři | Americký index S&P 500 | Zlato aktuální cena | Tempo poklesu | BHS Timur Barotov | Indikátor | Index cen | Francouzský statistický úřad | Rizika | Růst ceny | Pablo Hernández de Cos | ISM | GE money | Index PX | Čínská vláda | Pohyby směrem dolů | Dezinflační trend | Daně | Vonovia SE | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Kurzy CZ | Lídři | Alan Greenspan | Analytika | Spotová cena zlata | Růst čínské ekonomiky | Pivot | Kryptoměna | Vývoj inflace | Vývoj války na Ukrajině | RidgeWorth Investments | Inflace v Turecku | České HDP | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Bristol-Myers | Produkce ropy | Zlato kurz | Dovoz z Číny | Inflační očekávání | Momentum | Šéfka ECB | Conference Board | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | Konsenzus | Vývoj Forward PE | Nastavení měnové politiky | Doporučení | Vývoj ceny ropy WTI | AUD/CHF | Růst zisků | Zisky | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Prostor pro pokles | Index tokijské burzy | Standard Life Investments | Současné ceny | Růst světové ekonomiky | Obchodníci | BNP Paribas | Historické rekordy | Zboží dlouhodobé spotřeby | Vývoj zahájených bytových prostor v Číně | EURIBOR | Kalendář událostí | ECB sazby | Globální ekonomika | Přicházející recese | Prodávající | Intervence na devizovém trhu | Thomas Jordan | Situace na trhu | Underperform (market underperform) | Verbální intervence | Bitcoin Cash | Podniky v eurozóně | Pozitivní výsledek | Allianz SE | Swap | Summit G20 | USD/TRY | Anomálie | Miliardy eur | Ministr zahraničí | FXstreet | Výnos desetiletých dluhopisů | Globální trhy | TLTRO | Vývoj rozdílu mezi výnosy | Spotový kurz | Výkonnost akcií | Vývoj HDP | Oslabení japonského jenu | Obrovské ztráty | Kurz eura k americkému dolaru | Jestřábí hlasy | RRR | Vývoj 3M PRIBOR | Velké riziko | Trader | Nákupy vládních dluhopisů | Spekulace na růst | Koronavirová situace | Členské země eurozóny | Drahé kovy | Toyota | Volby do Evropského parlamentu | Vyšší sazby | Ratingové agentury | Společná měna | Cena zlata | Vysoké inflace | Měnová politika | Akcie Apple | PMI ve výrobě | HSBC | Pullback | Měnové intervence | Coinbase | ECN | Bull | Měnověpolitické zasedání | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | Přecenění | Hodnota akcií | Přeprodané zóny | Turecký prezident | Maďarská měna | Hongkongský index Hang Seng | Index inflace | Měkké přistání | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Index Russell 2000 | Kancléř Olaf Scholz | Hang Seng | Guvernér | Banka Morgan Stanley | Dluhový strop | Kurzy EUR online | Výroba zpracovatelského průmyslu | Turecké liry | Cenový pohyb | RSI | Pierre Moscovici | De-dolarizace | Zasedání Bank of England | Asset management | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Repo sazby | Společnosti Netflix | Pokles akcií | Vývoj války | Poptávka | Příznivý výhled | Dnes na trzích | IFO index | Fitch | Financování | Úroková sazba v USA | Analytik J&T Banky | Masato Kanda | CIA | ČSÚ | Majors měnové páry | Technologický gigant | Zasedání RBA | Market Watch | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Historická minima | Výrobce čipů | Čína | Rostoucí akciové trhy | Stres | Měnový index | GMT | Historické maximum | Výsledek zahraničního obchodu | Americká lehká ropa | Photon Energy | Spirit Airlines | Pokles ekonomiky | Překoupení | Růst HDP | Růst úroků | Americké banky | Beyond Meat (BYND.US) | Cizí měny | Obchodovat | Republikáni | Ztráty společnosti | USDJPY | Zvýšení inflace | Snížení rizika | Příručka tradera | Švýcarská národní banka | Zprávy z USA | Shell Plc | Index výdajů | Invaze | Investiční poradenství | Vývoje cenové hladiny CPI | Reverzní formace | Americké akciové trhy | Přehřátý trh | Evropské země | GfK | Line | Korekční fáze | Technologický Nasdaq | Dividenda | Nárůst výnosů | Průměrná hodnota | Výhled na 2023 | MIFID | FT | Reporty | SSI | Index pražské burzy | Dluhová krize | Růst produktivity | Bankovní rada České národní banky | Stavební výroba | Průměrná mzda | Mali | Dolarové sazby | DNO | Malé podniky | Nákup eura | Výrobce čipů Micron | Korelace měn | Dnešní čísla | Kryptotrh | New York Times | Výkyvy na finančních trzích | Medvědi | Spotřebitel | Meziroční vývoj jádrové inflace | Hospodářský růst | RBI | Klouzavý průměr | Výrobní aktivity | Prezident Fedu | Tržní sazby | Oficiální údaje | Aliance | Philadelphia Fed index | Výkyvy na trzích | Oscilátor | Kurz měny | XTB Štěpán Hájek | DAX | Posílení eura | Cena severomořské ropy Brent | Investiční výdaje | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Index DAX burzy | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | Kurzy cizích měn | WTI | Bohumil Trampota | Standard & Poor's 500 | Otevřená pozice | Investor George Soros | Bod | Globtrex | Podmínky na trhu | Prohloubení deficitu | Payrolls | Zpřísnění finančních podmínek | Shares | Zisk společnosti | Silnější koruna | Podnikání | Christine Lagardová | Holubičí postoj | Boris Vujčić | RBNZ | Rakuten | PRIBOR | Paládium | Kapitálové trhy | UTC | Měnové kurzy | Pokladniční poukázky | Spready | Reserve Bank of Australia | Video | Únorová inflace | HDP | Ztráty dolaru | Turbulence na trzích | Americká měna | Honeywell International | EMU | Problémy | UBS Wealth Management | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Tematické analýzy | Výrok Lagardeové | Ziskovost | OCI | Krátkodobý klouzavý průměr | Vysoké zisky | Obchodní zásoby | ROCE | Akcioví býci | Bankéři | Hlavní index pařížské burzy | Oživení ekonomiky eurozóny | Sázet | Měny regionu | Zahraniční firmy | Cena ropy | SMBC Nikko Securities | Participace | Firma | Inflace | Recese světové ekonomiky | Advanced Micro Devices | Drobní investoři | Pojistka proti inflaci | Marže | Hlavní index PX | Využití kapacit | Účet platební bilance | Binární opce | Domácí měna | Vývoj indexu volatility VIX | Německá ekonomika | Zobchodované objemy | Statistiky z trhu práce | Reálné příjmy | Výhled roku | Zlato a stříbro | Micron Technology | Josef Košťál | Diskont | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Dnešní zasedání ČNB | Fiskální politika | Negativní zprávy | Devizový trh | Načasování | Kurz USD | Mírná korekce | Pokles cen akcií | Alphabet | Ceny benzínu v USA | Oslabování kurzu koruny | Struktura | Vývoj ceny akcie Country Garden Holdings | Vedení společnosti | Měny považované za bezpečné | Zkušenosti | Ropa | Reakce eura | Obchodní myšlenka | Zasedání měnového výboru | Monetární politika | Signály | Omikron | PCE inflace | Rezervy | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Spotřební daně | Ekonomická rizika | Aktivita investorů | Lira | Požáry v Austrálii | Rizika vyšší inflace | Kalendář ekonomických událostí | Ceny nafty | Poptávka po zlatě | Zpráva CoT | Index výrobních cen v Číně | Fed funds | Funding currency | Výrazný růst cen ropy | Rafinérie | IHS Markit | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | Emise státních dluhopisů | Povinné minimální rezervy bank | Raiffeisenbank a.s. | Referendum | Restrikce | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Růst průmyslu | Intradenní trading | Sazba Fedu | Dluhopisové trhy | FX | Akcie CrowdStrike | Ben Bernanke | JPM | Propad HDP | Rozhodování | Konjukturální průzkum | Optimismus | Facebook | Coloseum Forex | Indická rupie | Index Nikkei 225 | RUB | Polská měna | Krize eura | Trhy v USA | Američané | Kurz | Market | Forexu | Yield | Americký PMI | Důvěra v českou ekonomiku | Home Credit | Raiffeisenbank Vít Hradil | 256/2004 | Unicredit | Realizovat zisk | Objem devizových intervencí | Big Mac | EMA | Ekonomka | Zasedání amerického Fedu | Pokles výnosů | Vývoj kurzu rublu | Analýza EUR/USD | Investiční banka Goldman Sachs | Guvernér ČNB Aleš Michl | Fibonacciho retracement | UST | Fundamentální pozadí | Dolar | Nejhorší výsledek | Překoupenost dolaru | Coinbase Global | Nejistota na finančních trzích | Naše prognóza | Růst dolaru | BH Securities | Vývoj německého akciového indexu | Česká inflace | Forex tipy | Průzkum společnosti | Hodnoty měny | Ruský velvyslanec | Euro | Oracle | Profit-Target | ANZ | Negativní vývoj | Byznys | Makroekonomické faktory | Akcenta Miroslav Novák | Úspěšný týden | Politické rozhodnutí | Výnos do splatnosti | Agentura DPA | Pin Bar | Zápis ze zasedání ECB | Spekulace na pokles | Reserve Bank of New Zealand | Debata | Důležité fundamenty | Nálada na globálních trzích | Poskytování hypoték | Investujte | Risk | Rizikový sentiment | Měď | Prezident USA | Proinflační | Technická korekce | Inflace ve Švédsku | Boj s koronavirem | Být trpělivý | Rozvíjející se trhy | AUD | Japonský Nikkei | Medvědí fáze | Zpomalení růstu | Dividendový výnos | Čínská měna | Výnosy státních dluhopisů | Indikátor důvěry | CZGB | Technické korekce | Pozitivní výsledky | Federální rezervní banky | Růst ekonomiky | Inflace v Austrálii | Měnový stratég | Akcie na Wall Street | Německá průmyslová výroba | Vývoj ceny akcií Vonovia | Obchod | Christine Lagarde | Domácí data | Kvantitativní uvolňování v USA | Celní válka | Predikce | Dnes index PX | Ceny nájmů | Stagflace | Fibo | Zavření škol | Rozhodnutí Bank of England | CEE | Prima | Express | Banka JP Morgan | Miliardy | Kypr | Citigroup | ETF na bitcoin | Ekonomové | Softbank | Rozkolísanost trhu | Prodeje existujících domů | Vývoj akciového indexu Stoxx Europe 600 | Premiérka Liz Truss | Index VIX | Fibonacciho úrovně | Útok na saúdská ropná zařízení | Rada ČNB | Hospodářství | MIB | Index výdajů na osobní spotřebu | Hlavní akciové indexy v USA | Devizový kurz | Hlavní ekonomka | Jednotná měna | EV | Ohlédnutí | JOLTS report | EU | EBITDA | Vývoj německého indexu ZEW | Počty nových případů | Vývoj kurzu eura | Vývoj na akciových trzích | Pravidla systému obchodování | Extrémní překoupenost | Virová nákaza | Výkon dolaru | EagleFX | Majors | Ranní komentář | Pokles zlata | Nárůst nezaměstnanosti | Kapitalizace bitcoinu | Ztrátový týden | Intermediate | Bollingerova pásma | Globální akciový index | Nižší ceny | Spojené státy | Vítězství nad inflací | Další posilování | Vývoj australského dolaru | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Měna euro | Philip Lowe | Portfolia | Adria | Tesla | Převis | Další kryptoměny | Maloobchodní tržby v Německu | Kurz domácí měny | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Úrovně rezistence | Dopady koronavirové pandemie | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Index výrobní aktivity | Teplé počasí | Graf ropa | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Aktivity v eurozóně | Zasedání britské centrální banky | Theresa May | Úroveň rezistence | Týden na akciových trzích | Samsung | Recese | Index strachu | Vývoj čistých nákupů zlata | Vyjádření představitelů | Mzdový růst | ASML | Švýcarský frank | Báze | Dollar forex | Růst akcií | BIS | Německý ZEW index | Bank of Canada | Výprodeje na akciových trzích | Chuť riskovat | Erdogan | EFSI | Komerční banka | Měnová politika ČNB | Analýza BTC | Poskytování úvěrů | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Stimul | NZDUSD | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Směr trhu | Výhled na rok | Situace na Blízkém východě | Index spotřebitelských cen | Hargreaves Lansdown | Základní úroková sazba | Výrobní index | Největší propad | Mzdové požadavky | Komentáře Fedu | Stavební povolení | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Postranní pohyb | Aktuální stav | Ceny benzínu | Inflace v Německu | Zpracovatelský průmysl | Spekulace | Denní graf | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Růstový trend | Ekonomický výzkum | František Táborský | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Americké burzy | Realitní společnosti | Internetové firmy | Firemní dluhopisy | Mazars | Know-how | Evropská léková agentura | Japonský Nikkei 225 | Cardano | Frank | Měnové politiky centrální banky | EUR/SEK | Řízení společnosti | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Nízká cena ropy | Mondelez | Desetileté dluhopisy | Negativní nálada | David Cameron | Kurz eura | Pivot Pointy | Ruská měna | Americké ministerstvo práce | Politické riziko | Členské státy | Investiční fond ČEZ | Dnešní zpráva | Helicopter money | Swapová křivka | GE Money Bank | Centrální banka USA | Čínské indexy | Vystoupení z EU | Nikkei225 | American Express | Silné euro | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Babypips | Ceny energií | Nejnovější zpráva | Hospodářské vyhlídky | Cena Brentu | WTI ropa | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Politická nejistota | Obrat trendu | Rychlý růst mezd | Intel | Přebytek bilance | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | Měnový kurz | Ticker | Základní sazby | Výzkumná společnost | Japonský premiér | Mínusový úrok | Analytik Komerční banky | NEST | Poptávka po americkém dolaru | Odkup akcií | Forex AOS | Averze vůči riziku | Prezident Donald Trump | USDCHF | Nouzový stav | Silná poptávka | CySEC | Zvýšení cen ropy | Rostoucí inflace | Předpokládaný vývoj | Forex money | Rychlé uvolnění měnové politiky | Úsilí | Očekávané události | Akcie společnosti Tencent | Technologický sektor | OSN | Soud | Investice do infrastruktury | Panika | Komunita | Výkon amerického dolaru | Výrazný pohyb | Plánování | Euro posiluje | Cena elektřiny | Blockchain | Purple Trading Petr Lajsek | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Makroekonomické prostředí | PMI indexy | Předpovědi | Air Liquide | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Vyhlídky americké ekonomiky | Analytické společnosti | Investiční cíle | Tomáš Raputa | Investiční stratég | Zásoby ropy | Empire State Index | Evropské méně | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Dnešní PMI | Benzín | CrowdStrike | Trend | Investec | EUR/NZD | Shrnutí obchodování | Akcie Palantiru | Inflace v Evropské unii | Pokles sazeb | Produkty obchodované s finanční pákou | Nejnovější údaje o inflaci | Britské referendum | Dow Jones Industrial | Důležité informace | Akciové futures | Oslabení | Vstup na trh | Kroky Fedu | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Výpočet marže | Prognózovaný vývoj 3M PRIBOR | Zasedání bankovní rady | Platforma | Měnová politika ECB | Evropský statistický úřad | Manufacturing | Likvidní trh | Akcie energetických společností | Prognóza Ministerstva financí | PBOC | Spotřebitelská důvěra | Helge Berger | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | Průmyslová výroba v eurozóně | MAN | CNN | Náklady na úvěry | USD/RUB | Ekonomický výhled | Objem objednávek | Zlaťáky | Nařízení | Americká cla | Míra nejistoty | SWIFT | Vývoj kurzu polský zlotý | Nemovitostní trh | Schodek | Americký Senát | Kurzy Exchange | BTC | Fed index | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Citi | Forex Factory | Zvyšování sazeb | Ministerstvo financí | Odborníci | Pimco | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | M2 | Severomořská ropa Brent | ASX 200 | Prudké výkyvy | Vývoj 10letého výnosu amerických vládních dluhopisů | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Mezinárodní měnový fond | Vývoj reálných výnosů 10letých dluhopisů | Japonská měna | Gold | Guvernér centrální banky | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Úroveň supportu | Lehká ropa WTI | Market Profile | Druhá vlna koronaviru | Napjatá situace | Akcie MicroStrategy | Marže společností | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Luxusní značka | Úvěrový rating | Bilance ECB | Aktivita firem | Bankovnictví | USD index | Scotiabank | Asijské obchodování | Americké dluhopisy | Francouzská ekonomika | Nadhodnocení | Tomáš Holub | Zmrazení ekonomiky | Pohonné hmoty | Kurz britská libra | Biliony | Divergence | Očekávané události na finančních trzích | Zlato online | Commonwealth Bank of Australia | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | ETF | BHP Group | Nové dluhopisy | Nákupní pozice | Sjednocení Irska | Kamil Janáček | Akcie klesají | Fixed Ratio (FR) | Akciové trhy | Kurzy měn | T-Mobile US | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Index evropských akcií | Vývoje kurzu | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Saúdové | Humana | Varování | Ceny drahých kovů | Obchodní bilance | Prezidentské volby USA | Vánoční svátky | Royal Bank of Canada | Počty nových žádostí o podporu | Snižování úroků v USA | Viceprezident ECB | Černé zlato | Vážená cena | Bankovní unie | Zemětřesení v Turecku | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | ECB Christine Lagardeová | Výprodej | Ekonomické výhledy | Spojení | Budoucnost Bitcoinu | Cykly | Forex grid | Jestřábí politika | Pokles indexu S&P 500 | Long | Rally | Nástroj moci | Inverzní výnosová křivka | Bankovní rada | Telekomunikace | Western Union Business Solutions | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | Cenové indexy | Zasedání České národní banky | Americké vlády | Nálady na trhu | Japonský index | Globální ekonomický výhled | Spokojenost | Bear | Intesa Sanpaolo | Osobní příjmy | Aktiva | Pokles inflace | Klid | Vladimír Tomšík | Použití finanční páky | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Širší index | Ceny v zemědělství | Růst zaměstnanosti | Zasedání centrální banky | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Výnosy z dluhopisů | Okénko trhu | Vývoj trhu | Nárůst cen energií | Švýcarská banka UBS | Business | Úrokové sazby ČNB | Vladimír Pikora | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Aktuální výnosová křivka | Výnosnost | Indikátory | Private equity | Vývoj ceny americké ropy | JP Morgan | Růst cen akcií | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | TikTok | LPR | Čínská centrální banka | Tempo růstu ekonomiky | SP500 | Jan Procházka | Bezpečnost | Index euro | Vývoj měnového páru USD/CAD | MXN | Wedge | Poptávka investorů | Peněžní trh | Brexitová sága | Kurz rublu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Nákup australského dolaru | Helena Horská | Věčný dluhopis | Holubičí tón | FedWatch Tool | Program kvantitativního uvolňování | Tržní kapitalizace Tesly | Nový týden | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Otevření ekonomik | ČNB Tomáš Nidetzký | Fiskální politiky | Španělský IBEX 35 | Konec intervencí ČNB | Zdravotnictví | MSCI World Index | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | NZD/USD | Čínské akcie | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Nejvyšší výnosy | Tipy pro začátečníky | Opatřením na podporu ekonomiky | Diskontní sazba | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Sentix | Trhy dnes | Bank of America Merrill Lynch | Poměr rizika a výnosu | Dolar vývoj | | Japonské úřady | Tomáš Cverna | Německý statistický úřad | Indexy PMI | Vývoj depozitní sazby ECB | Deficit federální vlády | CFG | Údaje o vývoji trhu práce | Pochybnosti | Philadelphia Semiconductor | Danske Bank | Westpac | Vedení ECB | Riziková aktiva | Pandemická situace | Německé společnosti | Nárůst long pozic | Stratég | Signál k nákupu | Prodeje automobilů | Známky oživení | Zisky firem | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Vývoj ceny eura | Edward | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Purple Trading | Řetězce | Období nejistoty | Sentiment | Zrychlení inflace | Síla měn | Dnešní statistiky | Short pozice | Částečný úvazek | Události ve světové ekonomice | Měnová unie | Tokai Tokyo | Pojistky proti inflaci | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Trendový kanál | Breaking | Snižování bilance | Růst úrokových sazeb | Výsledek zasedání | Berenberg | Největší pokles | Politika | Konkurence | Vladimír Vávra | Nálada na trhu | Reakce trhu na zprávu | Duke Energy Corp | Utaženější měnové politiky | 1D | Čínský jüan | Akcie ČEZu | Propady cen | Kurz čínského jüanu | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Velcí developeři | Akcie Country Garden | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Reálné výnosy | Komunikace | Rušení pracovních míst | Index japonských akcií Nikkei | Ceny průmyslových výrobců | Indikátor MACD | Hráči na forexu | Americké futures | MAM | Centrální banky USA | ECOFIN | BHP | Martin Gürtler | Průmyslové ceny | Ekonomické prognózy | Indikátory důvěry | Nike | Oslabování eura | Forint | GDP | Úrovně supportu | Negativní korelace | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Německý průmysl | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Investment Banking | Citibank | Dnes zveřejněná data | Porovnání vývoje ceny ropy | Zasedání FED | Nákup zlata | Slábnoucí americký dolar | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Česká swapová křivka | Indexy S&P | Úrokový výnos | George Soros | SaxoTrader | Burberry | Úpisní cena | Nálada | Představitelé centrální banky | Geopolitická rizika | Indie | Letectví | Western Union | J&T Banka | ForexFactory | Nákupy | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Snížení základní úrokové sazby | Vnímání | Zklamání investorů | Hlavní rizika | Přísná měnová politika | World First | Sazby | Index volatility VIX | Řecká ekonomika | Předstihový ukazatel | Put | Dnešní ekonomický kalendář | Výprodej akcií | Hospodářská recese | Ekonomika | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Pohyb ceny | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | CBS | Nick Beecroft | WTO | Výrobní index PMI | Maloobchodní tržby v EU | Dohoda o brexitu | Fiskální strana | Dobrá zpráva | Hospodářské noviny | Úroková sazba ECB | Karanténa | Akcie Coinbase | Pandemický program | Proticyklické kapitálové rezervy | Investiční aktivity | Sankce | Commerzbank | Očekávání pro rok | Zhodnocení | Proinflační působení | Nezaměstnanost v EU | Střední podniky | Spořící účty | Zmírnění obav | Investiční manažer | Fitch rating | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Výhled | Velmi volatilní | Členové OPEC | Timeframe | Jan Kovalovský | Index technologického trhu | Klesající cena | Poptávka po dolaru | ESM | Analytik skupiny | Zerohedge | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Průměrná nominální mzda | Akcie Goldman Sachs | Timur Barotov | Strach z koronaviru | Evropská rada | Výnosy | Objem zakázek | Americký trh práce | Obchodní analýza | Austan Goolsbee | Deriváty | Ethereum | IfW | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Filadelfský Fed | Economist | Indikátor Ichimoku | Hry | Akciový index DAX | Glapinski | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Viceguvernérka České národní banky | Zlevnění potravin | Dnes na forexovém trhu | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Propouštění | Index Hang Seng | Nakoupit ve výprodeji | Měnové unie | PayPal | Oanda.com | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Bankovní krize | Jaromír Gec | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | ČNB dnes | Finanční trhy | Optimismus na trzích | Údaje o maloobchodních tržbách | Nízké ceny ropy | Výsledek zasedání Fedu | Zlaté rezervy | Cyrrus | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Klesající úrokové sazby | X-Trade Brokers | eBook | Největší ekonomika | Překonání akciových maxim indexů | Ondřej Hartman | Růst cen energií | Gazeta Polska | Hospodářský cyklus | PAP | Prodejní signál | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Kalendář makroekonomických dat | XTB Tomáš Cverna | Comfort Finance | Týdenní výkon | Bílý dům | Komoditní trhy | Situace v Číně | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | AAPL | HDP Číny | Německé ekonomiky | USA inflace | Růst průmyslové produkce | BlackRock | Financial Times | USD za barel | Nikkei 225 | Spread | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | Nastartování dezinflace | Významné riziko | Výhled domácí ekonomiky | Caixin | New York | Tradingové webináře | MSFT | Čistá ztráta | Constellation Brands | GS | Dřevo | Krize | Bernstein | Obligace | Rizikový apetit | Forex GBP USD | Optimistický výhled | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Zvýšení úroků | Intervence na forexovém trhu | Euro včera | Výše rozvahy americké centrální banky | Zotavení ekonomiky | Růst spotřebitelských výdajů | Euro Exchange | USD/MXN | Ekonomické zprávy | Zpřesněná data | Zlotý | Situace na trzích | IBEX | AOS | Exotické měny | G20 | Currencies | Logaritmické měřítko | Slabá čísla | Pokles poptávky | Nákupní signál | Index strachu VIX | Objednávky | Oslabení dolaru | CEO | Kurz libry | Forex Money Management | Komise v přenesené pravomoci | Zlatý kříž | Prezident Erdogan | Slabší kurz | Rally na ropě | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Dopad epidemie na ekonomiku | Dollar | FX trh | Výnosy německých dluhopisů | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Úročení vkladů | Akciový trh | Měnové stimuly | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Sumitomo Mitsui Trust Bank | Indikátor CCI | Deeskalace | Kurzový lístek | Globální trh | Vývoj ceny ropy | Stabilita úrokových sazeb | Boj proti inflaci | Výrobci čipů | Buy | Americké výnosy | Mezibankovní | US30 | LEG Immobilien | Prodej EUR | Ředitelka | Výnosový index | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | Obchodování na koruně | Devizové rezervy | České vlády | Měny emerging markets | Sázky na pokles | Cíle | Burza | Semináře | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | MarketWatch | LTRO | TotalEnergies | Guvernér Rusnok | Index MSCI | Vývoj meziroční jádrové inflace v eurozóně | První odhad | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | RBA | Likvidita | Klouzavé průměry | Co je deflace | Žádosti o podporu | PCE inflace v USA | Reinvestice | Výprodeje | Druhá největší ekonomika světa | Capital Economics | Analytik ČSOB | Rozhovor | Plán obchodování | Španělský IBEX | Spotřeba domácností | Transakce | BMO | Forex MT4 | Výpočet kurzů měn | Uhlí | Dnešní údaje | Březnová data | Slabší dolar | INO.com | Technologický index | Měny | Obchodní jednání | Růst podnikatelské aktivity | Filadelfský Fed index | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Vývoj koruny | Sezónnost | Růst cen potravin | Růst nezaměstnanosti | Dělení bitcoinu | MasterCard | Energetický regulační úřad | Zpráva COT | Inflace v Japonsku | Výroba v Německu | Zaměstnanost | MNB | Profitovat | Slovensko | Irsko | Časové rámce | Nová historická maxima | Rozjednané prodeje domů | Ceny akcií Vonovia | Energie | Důležité zprávy | Trade Brokers | Instant Trading EU | Epidemie koronaviru | Roklen | Zpravodajství | Michal Brožka | Rolování kontraktů | Ekonomika EU | Obchodní nastavení | Inflace v březnu | Lukáš Hruboň | Tradeři | Meziroční vývoj jádrové inflace (CPI) | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Americká odvetná cla | USDX | Zscaler | BTC/USD | Jádrová inflace v eurozóně | Fed dnes | Dividendy | Zakotvení inflačních očekávání | Měna | Inflace v prosinci | Česká národní banka | Pokles ekonomické aktivity | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Renminbi | Finanční sektor | Pracovní síly | Oslabení eura | Intradenní pohyby | Denní kurz eura | DAX 30 | David Marek | Klesající dolar | Silný pokles | Ichimoku | Index podnikatelské nálady | Velké změny | Sympozium | MSCI | EUR/CHF | Euro na dolar | Hodnota bitcoinu | Pozice dolaru | Pravidla obchodování | Australská ekonomika | Thomson Reuters | Nákupy centrálních bank | Jordan Belfort | Měnový výbor | Index podnikatelské aktivity | Spotřebitelská poptávka | W1 | Miliardy dolarů | Libra k dolaru | Inside | BB&T Wealth Management | Jednání ČNB | Politika Rishiho Sunaka | Cena americké ropy WTI | Finanční trh | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | Aktuální výnosová křivka v USA | FOMC | Snižování nákladů | JPMorgan | Akcie Erste Bank | Rozhodnutí centrální banky | Reakce investorů | Prezident Evropské centrální banky | Trade | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Regionální měny | Překoupené oblasti | Joe Manimbo | Globální finanční trhy | Nové prognózy | EFSF | Britské hospodářství | Semináře o forexu | Vyspělé ekonomiky | Stav ekonomiky | Vývoj ceny železa | Sentiment na trzích | Pravděpodobnost recese | EIA | Mt. Gox | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Bezpečnější investice | Mojmír Hampl | Růst měnového páru GBP/USD | Rusko | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Iracionální | Provozní marže | Poradce | ADA | Tržby společnosti | Reálné úrokové sazby | Obchodní den | Další růst sazeb | Index japonských akcií | Bilance | Makroekonomické události | Zkušenost | GBP/EUR | Signál | Digitální měna | Írán | Zdražování | Měny rozvíjejících se trhů | Předstihové indikátory | Investiční ředitelka | State Street | Britská vláda | Vývoj cen akcií | EPS | Rotace | České sazby | ADP | Repo sazba | Uptrend | Biliony dolarů | Číst grafy | Kupní síla | Ceny americké ropy WTI | Optimistická nálada | Pracovní den | Ropy | Rozdílové smlouvy | Dlouhodobý klouzavý průměr | Historie | Úspěšné obchodování | Důvěra amerických spotřebitelů | Řízení rizik | Širší index Topix | Míra úspor | NFIB | Člen bankovní rady | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Výdaje | Guvernér české národní banky | Možnost dalšího růstu | Evropská komise (EK) | Změny trendu | Šíření nákazy | Ekonomický indikátor | Silný trend | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Rafinerie | Společnost | Wolfgang Schäuble | Kurz koruny vůči euru | Obchodní systémy | Rezervní měny | Akcie herní společnosti | Geopolitická nejistota | Likvidní | I-Trader | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Mezinárodní obchod | Snížení úrokové sazby | Výrobní inflace | Maloobchodní tržby v USA | Ocenění akcií | Zvýšení volatility | Dynamika mezd | Colt | Obchodované fondy | Ceny americké ropy | Implikovaná volatilita | Kurzotvorné zprávy | Radomír Jáč | Thomas Barkin | AUD/USD | Utažení měnové politiky | Patová situace | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Kurz dolaru směnárny | Kurz britské libry | Jestřábí Fed | Cena akcií | Bezpečné měny | Volatilita trhů | Mark Carney | Non-Farm Payrolls | Kupci | ASX | Výkon německé ekonomiky | Rozšíření | Dopad koronaviru | Ekonomické indikátory | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Ropný trh | Analýza indikátorů | Americké ministerstvo financí | Umělé inteligence | Britské měny | Eura | Tisková konference | Schodek rozpočtu | Neúspěch | Investujte na Forexu | Ztráty | Obchodní signál | Nízká nezaměstnanost | Produktivita práce | Lehman Brothers | Inflační cíl | Bankovní systém | Organizace | Průmyslová výroba v ČR | Vývoj kurzu švýcarský frank | Vývoj meziroční jádrové inflace | Ceny stavebních prací | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | XTB.cz | Úrokové swapy | VIX | Brazilský real | Zmírnění inflace | Inflační data | Růst | Objem obchodování | Výše devizových rezerv dle zemí | Vyšší úroveň | Václav Janoušek | Intradenní obchodníci | Index Dow Jones Industrial | Fed včera | Zobchodovaný objem | Americké statistiky | Polská centrální banka | Inflační výhled | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Comfort Finance Group | Stav trhu práce | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | Na devizovém trhu intervenovat | Odhad letošního růstu | Pohyby na trzích | Trend klesající | Akcie Vonovia SE | VMware | WU | Zajištění | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Objem prostředků | Propad poptávky | Domácí měny | Administrativa | Počet potvrzených případů | Inflace v Číně | Výnosy amerických státních dluhopisů | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Ekonomický rozvoj | Propad cen ropy | BOSSA | Snížení inflace | America first | Růst průmyslové výroby | Overweight | Index | Wall Street Journal | PCE index | Sympozium centrálních bankéřů | Výsledek referenda | Cenový pokles | Komoditní | Investiční tipy | Rychlý růst cen | Lockdown | Cenový index | MiFID II | Token | Centrální bankéři | Nejbližší rezistence | Eva Zamrazilová | Měnové stimulace | Averze světových trhů vůči riziku | Bohatství | Komodity | Aplikace Robinhood | Investiční fond | Průmyslová produkce | Malý prostor | Meziroční růst | Úročení | Vista Outdoor | Útlum ekonomiky | Pandemie covidu-19 | Vývoj ceny americké ropy WTI | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Prognózovaný vývoj | Ceny nemovitostí | CFDWorld | Místní centrální banka | ČTK | Dnešní události | Možné riziko | Vývoj výnosu 2letých českých vládních dluhopisů | Tuzemská měna | Vyjednávání o brexitu | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Projekce Fedu | Investor | Inflace v zemích EU | Významná rizika | Devizy | Kalendář dnešních ekonomických událostí | Guvernér polské centrální banky | LVMH | Pozitivní momentum | Vývoj eurodolaru | Riziko deflace | Cap | Blahobyt | Dnešní zprávy | Zambie | Dokončený brexit | Nákupy přes internet | Pracovní trh | Odvrátit deflaci | Růst čínských akcií | Největší pohyby | Index amerického dolaru | Halving | Dna | Meziroční inflace | Martin Pohl | Měnové politiky v USA | Aktivity v podnikatelském sektoru | Intradenní vývoj kurzu | Zveřejněné údaje | Šance | Digitální měna bitcoin | Virgínie | Měnové trhy | Akcie na asijských trzích | Odvětví | Americký ISM | Worldgovernmentbonds | Albion Financial Group | Medvědí trend | Ekonomické uzavírky | Akciové trhy v Asii | Vývoj indexu rezidenčních nemovitostí | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Vývoj hlavní úrokové sazby v Turecku | Blue-chips | Varianta koronaviru omikron | Americká centrální banka FED | Fibonacci | Vyhlídky dolaru | Zlepšování sentimentu | Módní průmysl | SMBC | Nakupovat | Německý ústavní soud | Peníze z vrtulníků | Turecká ekonomika | Zlato na burze | Index eura | Bilance zahraničního obchodu | Očekávání nastavení úrokových sazeb | Ministři financí eurozóny | Koronavirus | Investování | Hard fork | PMI v eurozóně | TLTRO4 | Poradenství | Cena ropy dnes | Cílová cena | IC Markets | Války v Evropě | Diverzifikace | Fundamenty | Prudký pokles sazeb | Strategy Research | Netflix | Eskalace konfliktu | Souhrnný index nákupních manažerů (PMI) | Obří deficit | Guyana | Meziroční vývoj jádrové inflace v USA | Zhoršení epidemické situace | Protiruské sankce | Trend USD/SEK | Jestřábí ECB | Fiskální impuls | Rovnovážný kurz | Šíření koronaviru | Ford Motor | Hlavní index Nikkei 225 | Standard Life | Procter & Gamble | Deloitte | Bankovní asociace | Nebezpečí | Buy pozice | Měnový pár GBP/USD | Přerušení výroby | Druhá vlna | Market alert | Kurz JPY | Mzda | Výprodejová vlna | Vývoj základní úrokové sazby v USA | Hospodářský růst v Evropě | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Vývoj měnového páru USD/SEK | Trend měnového páru | Kontrariánské pozice | Kurz dolar online | Vývoj hodnoty zlata | Index Topix | Sazby v Polsku | Tempus Consulting | Vývoj těžby ropy | Reálné zhodnocení | Průmysl eurozóny | Ztráta ruského trhu | Páteční NFP report | Commitment of Traders | Prohlášení | Index ISM v průmyslu | Časovaná bomba | Axiory | Art Investment Manager | Šéf nizozemské centrální banky | Výrazný pokles libry | Riziková prémie | Emirates Telecommunications | Účinné vakcíny | Miroslav Turčín | Prognózy inflace | Nákupní manažeři | Deficit rozpočtu USA | Země eurozóny | Vývoj měnových párů | Nákup aktiv | Návratnost | Zisk na akcii | Uvolňování měnových politik | Hodnocení obchodníků | Růst cen průmyslových výrobců | Vzestupný trend | Vývoj jádrové inflace v USA | Investiční příležitost | Volby v Turecku | USD JPY | Trading bez volatility | Jihokorejský won | Dynamický support | Pravidla obchodního systému | Skokové oslabení koruny | Atlanta Fed | Silný základ | Holubice | Vývoj indexu ISM | Daimler | Slábnoucí inflace | Profesionální obchodník | Bankovní regulace | Šinzó Abe | Prodloužení těžebních škrtů | Úrokové výnosy | HDP ve Spojených státech | Zhodnocení situace | Obchodování na forexu | Nvidia | PPF | Lepší zítřky | Růst daní | Proražení supportu | Nové údaje | Akcie Upstart Holdings | Příležitosti pro krátkodobé obchodování | Úrokové zhodnocení | Akcie automobilky Ford | Regulační orgány | Rally akcií | Omezování ekonomiky | Nákup měnových párů | Banka | Železná ruda | FedWatch | Posílení | Stav americké ekonomiky | Dividendová sezóna | Jakub Petruška | Minima eurodolaru | Histogram | Pracovní místa | Depreciace | Target | Velké ztráty | Tržní hodnota | Vysoké úrokové sazby | Události v eurozóně | Odražení ode dna | Evropská průmyslová produkce | Posilování koruny | Americký dolar dnes | Obavy z brexitu | Obchodníci dnes | Vstup na burzu | Více peněz | Trendový indikátor | Analýza | Dnešní statistika | Prognóza Evropské komise | Negativní vývoj války | Maďarsko | Hedgové fondy | Waves | Akvizice společnosti | Největší banky | Vývoj ceny akcií | Vývoj měnového páru | Dolarový index (DXY) | Shenzhen Composite | Počet nezaměstnaných v Německu | Akciová maxima | Akcie společnosti Beyond Meat | Centrální bankéři z Fedu | Události tohoto týdne | City | Analytička | Cenové války | John Williams | Vývoj amerického dolarového indexu | David Vagenknecht | State Street Global Advisors | Deutsche Bank | Práce v Německu | Ceny akcií Palantir | Lehman efekt | Zasedání Bank of Japan | Americký index | Členka Rady guvernérů | Akcie Upstart | Zprávy o nezaměstnanosti | Obchodní signály | Maloobchodní tržby v ČR | Ceny energií v Evropě | Snižování fiskálních schodků | Trend cen | Španělsko | Spotový kurz koruny | Zahájení intervencí | Index technologického trhu Nasdaq | Zrychlení růstu | Ministr financí | Nová kryptoměna | Vývoj hlavní úrokové sazby ECB | Britské dluhopisy | Ministerstvo financí ČR | Turecká lira (TRY) | Mário Centeno | Fundamentální analýza pro začátečníky | Ekonomický růst | Dobrá čísla | DZ Bank | Upisování akcií | Nakoupit zlato | Válka | Londýnská City | Trump a Biden | Akciové trhy ve Spojených státech | Rozdávání peněz | Sazby Fedu | Šílený rok | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Highlights | Bloomberg | Ropné měny | Kybernetické měny | ATRIS | Zvýšení inflačního cíle | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Šíření nákazy COVID-19 | Středoevropské trhy | Vývoj eura vůči dolaru | Karl Schamotta | PEPSICO | Spotřebitelská důvěra ve Francii | Činitelé Fedu | Roche Holding | Světové akciové trhy | Osobní výdaje | CCI | Premiérka | TLTRO3 | Hamburg Commercial Bank | Kurzy devizového trhu | Bezpečná aktiva | HDP Německa | EUR/CNY | ONE | FTSEurofirst 300 | Solidní růst | Zlepšení | Účinnosti vakcín | Kurzy akcie | Osobní příjem | Představitel ECB | Globální ekonomické vyhlídky | Graf dne | Nárůst volatility | CAD | Kurzy Evropské centrální banky | Wolfstreet | Kolaps dolaru | Formace technické analýzy | Denní obchodníci | Vyšší mzdy | Růst mezd v USA | Zprávy z pražské burzy | Britský ministr financí | Book Value | COIN | Maloobchodní sektor | Financial | Corpay | Povzbuzení ekonomiky | Úrokový rozdíl | Dnešní sentiment | Duke Energy | Politika centrální banky | DJIA | Nízká inflace | Platina | Maďarský forint | Wall Street | Hospodářská politika | Business Today | Trh fúzí a akvizic | Jane Foleyová | Vysoké ceny energií | Čínské továrny | První obchod | EUR/NOK | Vývoj dolaru vůči koruně | Nezájem investorů | KOL | Hladiny rezistence | BAL | Burzovní grafy | Podíl nezaměstnaných | Měnová báze | Zpomalování ekonomiky | The Wolf of Wall Street | MC.FR | Vladimir Čižov | Eurosystém | ČR | Forex kalendář | Nemovitosti | Intervence ČNB | Uvolňování měnové politiky v USA | Vývoj měnového páru USD/CNY | Inflace v Evropě | Úroky snížit | Bossa.cz | Hospodářská katastrofa | Snížení úroků | Skutečný brexit | Úvěrové pojišťovny | AUD/JPY | Flat | Klidné obchodování | Makléř Wood & Company | Trend oslabování | EK | Přehřátý trh práce | Kontraindikátor SSI | Důvěra francouzských spotřebitelů | Euro roste | CitiFX | Přehled měnového páru | Reverze k průměru | Hospodaření | Futures | Levnější půjčky | Vývoj indexu volatility | Evropský statistický úřad Eurostat | Vít Endler | Inflace v eurozóně | FinGO | Dot-com | Skotsko | LMAX | Posunutí kurzového závazku | Průzkum ČSÚ | Snížení daní | Absence kupců | Měsíční data | Konkurent | Riziko | FXstreet.cz | Kurz dolar | Nejbližší support | UBS Global Wealth Management | Cena BTC | Kurzy EUR | XTB | Vývoj reálného výnosu | Ruské akcie | Varengold Bank | Amazon | Obchody | KER.FR | Propad průmyslu | Prohlášení politiků | CHF | Středoevropský region | Index Nikkei | Pokles české ekonomiky | Kurz USD/CZK | Propad akcií | Makléř | IronFX | finGOOD | Axiory Europe | Americká data | Obchodní model | Inflace v únoru | Parlamentní volby | Akciový index | Těžba ropy | Bureau of Economic Analysis | Sektor služeb | Euro k dolaru | Zemědělství | Čínská centrální banka (PBOC) | Comfort Finance Group CFG | Hrozby pro finanční stabilitu | Měnové obchody | Koš | Rating Číny | Výrazný přebytek | Federální úřad pro letectví | Kolísání směnných kurzů | Index CPI | Výnosová křivka v USA | Výhled pro GBP/USD | Emerging markets | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | Aleš Michl | Obchodní plán pro pár EUR/USD | xStation5 | Německý soud | Pokles kurzu eura | Christian Dior | Hlavní ekonom | Podpora | Výroba automobilů | Vonovia | Cena práce | Generali Investments CEE | Údaje o prodejích | ECB ve Frankfurtu | Terra Luna | Colosseum | Zhodnocení prostředků | Budoucí vývoj | Portugalsko | Globální ropný trh | Estee Lauder | Currencies trading | Portfólia | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Volatility | Devizové rezervy ČNB | Velké americké banky | Stav nouze | Pohyby na finančních trzích | Dolar australský | Stagflační vývoj | Síla dolaru | Nejnovější údaje | Günther Mayrleitner | Úrokový diferenciál | Úrokové sazby v Turecku | Solidní výsledky | Představitel Fedu | Portu Gallery | Bezpečného útočiště | Páteční NFP | Vývoj úrokových sazeb | Přezásobený ropný trh | Snižování inflace | Latinská Amerika | EU a USA | Akcie v USA | Linde | Zpřísňováním měnové politiky | Očekávání trhu | Revize strategie | Statistika | Statistické údaje | E-commerce | Finančníci | Dnešní kurzy měn | Úvěrový program | Cyrus de la Rubia | Surové ropy | Přímé zahraniční investice | Tomáš Kadeřávek | Technický výhled | MJ | eFXnews | Důsledky koronaviru | Americké akciové indexy | Cenové výkyvy | GBP USD | Právo | Andrej Rády | XTB Research | Bankovky | Ceny akcie Vonovia | Novozélandský dolar | Aukce | ConocoPhillips | Index amerických akcií | Burze | Index nákupních manažerů ve výrobě | Panické výprodeje | Inflace v říjnu | Výsledky Nvidie | Fundamentální základ | Významné úrovně | TopForex | Jan Frait | Setkání centrálních bankéřů | Dlouhodobí investoři | Spotřebitelské ceny | Výnosy USD | Poptávka po ropě | INSEE | Česká vláda | Boční trend | Japonská centrální banka | Snižování úrokových sazeb | Ekonomické statistiky | Čínské renminbi | Worldwide Markets | Obchodování na burze | Portfolio manager | BAT | Splatnost | Odrazy | Marketingová komunikace | Vývoj meziročního růstu průměrné mzdy | Poptávka po zlatu | Vybrat zisk | JD.com | Elektromobily | Haísám Ghais | Zprávy z ekonomiky | Interpretace | Týdenní nárůst | Celoroční výsledky | Rostoucí úrokové sazby | Analytik | Zamyšlení | Analýza fundamentálních událostí | Generace investorů | Tým FXstreet.cz | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Capital Markets | Emise | Základní úrokové sazby v USA | V4 | Kurz švýcarského franku | Zvyšování úroků | Ceny v eurozóně | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Vývoj spotřebitelské inflace | Americká centrální banka dnes | Meziroční vývoj inflace | Wealth Management | Royal Dutch Shell | DocuSign | Nízkoinflační bezpečný přístav | Dodavatelské řetězce | Kurz čínské měny | Středoevropské devizové trhy | Závislost | Švédská Riksbank | Mezinárodní instituce | Country Garden Holdings | Výnosy italských dluhopisů | Dominance bitcoinu | Hodnota indexu | Nové peníze | Pokles světové ekonomiky | Eurozóna | Trading | Klíčové makroekonomické ukazatele | Intervenovat | Měsíční report | Ruská ekonomika | Intradenní technická analýza | Makroekonomický kalendář | Potenciál poklesu | Pád dolaru | L3Harris Technologies | Tuzemská inflace | USD/CNY | Pšenice | Index DAX | Britský akciový trh | Odhady analytiků z Wall Street | Aktuální prognóza | Kvantitativní utahování | Společnost S&P Global | News | Société Générale | Investiční doporučení | EURGBP | Velcí hráči | Obchodníci na forexu | Forward | Opční program | Standard Chartered | Ruská centrální banka | Next | KBC | Nové podmínky | Pokles dovozů | Akcie společnosti Netflix | Podnikatelská aktivita | Sazby beze změny | AAA | Pozornost trhu | Inflace spotřebitelských cen | Vývoj kurzu USD/EUR | Index londýnské burzy FTSE 100 | Ceny v průmyslu | Inven Capital | Statistický úřad | Nejobchodovanější měnový pár | Příjmy domácností | Christopher Waller | Vývoj základní úrokové sazby | Zastavení intervencí | Kroky ČNB | Frankfurtský DAX | Růst české ekonomiky | Ingredience | Finanční podmínky | Kering (KER.FR) | Dlouhé pozice v koruně | Pokles průmyslové produkce | Honeywell | Dluhopisový trh | Německé dluhopisy | Ziskové pozice | Vývoj ceny | Západní Virgínie | Viceguvernérka ČNB | Kotace BTC | Dánská centrální banka | Krypto | Země platící eurem | Počasí | Instrumenty | Akciové fondy | Co bude | Německý index DAX | CZK/USD | Zveřejnění zpráv | Global Advisors | EUR/GBP | Opatření | Těžaři | Pojišťovnictví | Nemovitostní fond | Chování investorů | Pozice | Růst bitcoinu | Kurzové intervence | Vývoj akciového indexu Hang Seng | Zhodnocení o desítky procent | Lombardní úroková sazba | Evropský regulátor | Oslabování koruny | ECB Luis De Guindos | Maďarská centrální banka | Analytik XTB | Vývoz komodit | Nový Zéland | Šíření nového koronaviru | Oživení německé ekonomiky | Geely Automobile Holdings | Markit | Barclays | Makléřské společnosti | Etherea | Čeští investoři | Fiskální balíček | Fiskální stimuly | Investing | Gold/Silver Ratio | Oslabení české koruny | Hlavní index evropských akcií | Oscilátory | Kurz eura dnes | Finanční svět | Výhody | Evropské investiční banky | Očekávaný růst | Fair Value | Vývoj výnosů dluhopisů | Internetoví giganti | Předkrizové úrovně | Fiat měny | SEC | Index S&P/ASX 200 | JP Morgan Asset Management | Currency forex | Nákupy zlata | Tempo růstu HDP | Forex market | Evropské indexy | Pozornost obchodníků | Nerovnováhy | Nižší požadovaná návratnost | Nárůst úroků | Průmyslové podniky | Americký ministr financí | Výrobní náklady | Jestřáb | HCOB | Cena stříbra | Důvody pro posílení | Hedging | Banka UBS | GSK | Úřad pro energetické informace (EIA) | Virus | Redukce | Příměří v obchodních válkách | REIT | Daňový balíček | Index euro stoxx 50 | Sázky na pokles sazeb | Daňové změny | Nižší úrokové sazby | Výhled pro rok 2023 | Brexit průmyslu | Výhled dolaru | Country Garden | Lockheed | Měnový pár USD/TRY | Silný cenový pokles | Americký regulátor | Nákup dluhopisů | Vývoj těžby ropy kartelu OPEC | Světové centrální banky | Oslabování libry | Ceteris paribus | Index PCE | Sazby v Číně | BYND.US | TOPIX | Mizuho Bank | Krach na akciovém trhu | Dow Jones | Ruské zboží | Šéfka Fedu | Časový horizont | Základní pravidla systému obchodování | Známky konjunktury | Summit EU | Supporty | Ropný průmysl | Pokles bitcoinu | Intervence centrální banky | Opatření proti šíření nemoci | USD/CAD | Zisk a tržby | Vladimír Dubový | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Rates | TradingEconomics | CNY | Ekonomická recese | Evropská léková agentura (EMA) | Roche Holding AG | Akcie bank | Pokles libry | GasNet | Nová mutace | Jihoafrický rand | Polský zlotý (PLN) | Holubičí rétorika | Sebevědomí | Biden | Budoucnost | Ocenění | Banky | Makroprostředí | Americké trhy | Výhledy | Nordea Markets | NASDAQ 100 | Wood & Company | Peking | Situace na americkém trhu práce | Evropská investiční banka | Jan Kolb | 737 MAX | Měny v Evropě | Restrukturalizace | Jak trh reaguje | Fundamentální výhled | Průmysl a zahraniční obchod | Směnný kurz jüanu | Fiskální balík | Klaas Knot | Bělorusko | JPMorgan Chase | Akciové ceny | Čínské vlády | Žlutý kov | Generativní umělé inteligence | Revalvace | Podvědomí | Vývoj jádrové inflace v eurozóně | Slabost dolaru | Aktuální situace | Vlády | Aktuální kurz | Počet zaměstnaných | Rozhodnutí bankovní rady | Amerika dnes | Inflace ve Velké Británii | Macquarie Group | Nesoulad | Vítězství Donalda Trumpa | Prodeje | Politici | Vývoj inflace v Turecku | Hyundai Motor | Nízké ceny energií | Kurz EUR | Kotace | Forex Market Profile | Čínské akciové trhy | Obchodní podmínky | Kupci zlata | Index FTSE 100 | Ceny akcie Vonovia v EUR | Pimco Total Return Fund | Dánsko | Měnový pár | SPX | Pražský PX | Výhled na rok 2024 | Banky v eurozóně | Návrh dividendy | Finanční situace | Elizabeth Warrenová | Tempo inflace | Dynamika HDP | Zlato vývoj cen | Emitenti | Účastníci trhu | Realistická očekávání | G7 | Pavel Sobíšek | Větší pokles | Celková inflace | Philip Lane | Joe Biden | Restrukturalizace dluhu | Kurs koruny | Guvernér ČNB | Akciový fond | Prezident Federální rezervní banky | Průmysl v Německu | Prostor pro další růst | Webináře | Palantir | Tématické reporty | Světové trhy | Bankrot | Příznivá makroekonomická data | Základní sazba | Investiční platformy | Zahraniční bilance | Baird | Úroková míra | Zahraniční měny | Ředitel investiční platformy | Poptávky po dolaru | Výhled centrální banky | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Přehled měnového trhu | Omer Esiner | Obchodní příležitosti | Dohled nad finančním trhem | Cena komodit | Kurz GBP | Cenová minima | Vývoj ceny ropy Brent | Výsledky NFP | Budování pozice | Retail | Kia | Ekonom | Makroekonomický analytik | Indiana | Cena barelu ropy | USA | Názory analytiků | Japonský index Nikkei | Vnitřní hodnota | Obchodní válka | Představitelé Riksbank | Prodejní pozice | Index CSI300 | Koruna oslabuje | Dolarové úrokové sazby | Akcie Country Garden Holdings | Janet Yellen | Estée Lauder | Transaction Advisory | Vysoké ceny nemovitostí | Federal Reserve Bank | Procyklické měny | Zlato | Území Guyany | Art Investment | Investice v Číně | Řešení inflace | Asijské akciové trhy | Ekonomické prostředí | Býčí trend | Akcie BHP Group | Porovnání výnosů | Záchranný fond eurozóny | McKesson Corp | 10leté bondy | Underperform | Geopolitika | Zpomalování inflace | Philip Morris | Výhled roku 2024 | Nasdaq | Společná evropská měna | FED sazby | Výše devizových rezerv | Euro klesá | AbbVie | PMI index | PMI ve službách | Šíření koronavirové nákazy | Volkswagen | Koronavirové epidemie | Jihoafrický rand (ZAR) | Pips | Odhady analytiků | MIC | Cena kávy | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Ministři financí EU | Hlavní index pařížské burzy CAC 40 | Spekulanti | Cenový vývoj | Hike | Skupina G20 | Hodnota dluhopisu | Propad indexu | Ukrajinská centrální banka | Bonus bez vkladu | Prodej aut | Dluhopis | Cenově vážená průměrná cena | Domácí poptávka | Americký akciový index S&P 500 | Slabé euro | Akciový býčí trh | Vyšší inflace | Vývoj těžby ropy kartelu | Tržní ocenění | Americká WTI ropa | EONIA | Pražská burza | Stochastic | Práce | FOREX | Údaje o inflaci | Výroba aut | Kurz ruského rublu | BIC | JD | Zpomalení hospodářského růstu | Německá inflace | CRWD | Bill Gross | Tomáš Kacerovský | Černá labuť | Schválení spotového ETF | Průlom | Zájem o bitcoiny | Americké tovární objednávky | Aleš Sosnovský | Zasedání Rady guvernérů | Ceny hypoték | Investment | Prodej eura | Prognóza ECB | Indikátor důvěry v ekonomiku | Záznam z posledního jednání ČNB | Znehodnocujícího platidla | Westpac Banking | Agentura Moody's | Ukazatel volatility | Globální ekonomický růst | Vývoje cenové hladiny CPI v České republice | Vývoj indexu rezidenčních nemovitostí v Číně | Novozélandská centrální banka | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Držení plné zaměstnanosti | Netradiční měnové páry | Výraznější pokles | Zlato levně | Firemní výsledky | Začínající obchodníci | Ochota investovat | Fidelity International | Adam Glapiński | Terra | Realitní sektor | Středoevropské měny dnes | Obchodní dohody | Technologický trh Nasdaq | ActionForex | Index čínských akcií | USD/JPY | Klesající inflace | Silná koruna | Astrazeneca | Graf EUR/USD | Počet nezaměstnaných | Zajímavé pohyby | Zápis z minulého jednání ČNB | Nárůst objemu obchodů | Záporné úrokové sazby | Vývoj na trhu | Vývoj jádrové PCE inflace | Janney Montgomery Scott | Měnový pár EUR/SEK | Kryptoměny | Silná domácí měna | Forex trading | Změny úrokových sazeb | Low | Manažeři | Crédit Agricole | Bezpečná investice | Nálada na finančních trzích | Americké firmy | Nápad | Ekonomické aktivity | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Olaf Scholz | Výměna valut | Napětí mezi USA a Čínou | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Americký HDP | Nominální mzda | Vývoj české koruny | Další pokles | J.P. Morgan | Investiční společnosti | Mzdy | Akcie | Zlato kurzy | USD/HUF | Úspěch | KER | Růst japonské ekonomiky | Stimuly | CNBC | Uvolnit měnovou politiku | Podzimní prognóza ČNB | Jerome Powell | Evropský komisař pro obchod | Evropské dluhopisy | Volby | Evropský průmysl | Vývoj indexu PMI | Ukazatele | Moving Average | Český HDP | Miliardář | Umění | Symposium centrálních bankéřů v Jackson Hole | Markets Analyst | CPI v eurozóně | Abenomika | Oživení globální ekonomiky | Trading Economics | Nonfarm Payrolls | Varování před riziky | Ekonomické zpravodajství | Stabilita | Výnos dluhopisů | Omezení investic | Nižší volatilita | Země G7 | Admiral Markets Forex Kalendář | Vojtěch Benda | Británie | Měnové manipulace | Nakupovat švédskou korunu | Průmyslová výroba v USA | COT | Investiční divize | Vývoj jádrové inflace | Slabost v průmyslu | Strategie ECB | Americká vláda | Nové kvantitativní uvolňování | Dopady pandemie | NZD | Indikátor ekonomického sentimentu | Investiční fond ČEZ Inven Capital | Pomalejší inflace | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Overnight | Aktivita obchodníků | Kurz NZD | Currency | Zlepšení nálady | Stephen Poloz | Propad průmyslové výroby | Inflačně-očištěný vývoj indexu S&P 500 | Dnešní ADP | Měnové podmínky | Forex hedging | Komisař pro obchod | Marko Kolanovic | Norská koruna | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Bankovní problémy | Zrychlení inflace v eurozóně | Belgie | Currency trading | Podniky | Překážky | Sentiment trhu | Dramatický dopad | Markéta Fišerová | Euro vůči americkému dolaru | Významné události | Analytický tým | Horší časy | Inflace v USA | Fingood | Tomáš Nidetzký | Růst Bitcoinů | Banka Wells Fargo | Světová rada pro zlato | Zahraniční forex | Očkování | Oživení exportu | Otočení britské politiky | Rozhodnutí japonské centrální banky | Tržby v maloobchodě | Analytici banky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

Uvolněné měnové
Uvolněné měnové politiky
Uvolnění čínských opatření
Uvolnění čínských opatření proti covidu
Uvolnění dluhové brzdy
Uvolnění ekonomiky
Uvolnění koronavirových opatření
Uvolnění kurzu rublu
Uvolnění likvidity
Uvolnění limitů

Následující klíčová slova

Uvolnění měnové politiky v eurozóně
Uvolnění obchodního napětí
Uvolnění podmínek
Uvolnění podmínek pro hypotéky
Uvolnění pravidel pro regulaci
Uvolnění rezerv
Uvolnění rozpočtových pravidel
Uvolnění suroviny
Uvolnění zákazů
Uvolnit měnovou politiku
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít