Neděle 03. červenec 2022 04:18
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy forex
reklama
Swissquote Bank
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Alipay

img

Odhady studie Fintech – 4.4 miliardy uživatel do roku 2024 přijme mobilní peněženky 

03.05.2022 Na základě nedávno zveřejněné studie společnosti Merchant Machine se předpokládá, že mobilní peněženky do roku 2024 přijme 4,4 miliardy uživatel. Zjištění Merchant Machine ukazují, že pandemie COVIDU-19, která zasáhla celý svět, poháněla oblíbenost digitálních peněženek a analytici očekávají, že jejich počet vzroste ze 44,50 %. na 51,70 % populace do roku 2024.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2022

24.03.2022 Čínské akcie se poslední dobou hodně skloňují zejména s možným delistováním z burz v USA. Čína je země s obrovským ekonomickým potenciálem. Přestože se tento stát částečně otevřel svobodnému trhu, čínské společnosti jsou často nadále kontrolovány vládou a jejich chování je v některých případech netransparentní. Čínské akcie přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Akcie Tencent klesají kvůli obavám z regulací

14.03.2022 Akcie čínského technologického gigantu Tencent se znovu dostaly pod tlak poté, co představitelé čínské centrální banky objevili nerovnalosti ve službě WeChat, největší čínské službě pro zprávy mezi uživateli. Tencent již řadu let působí především v herním průmyslu a průmyslu nových technologií. Společnost působí také ve finančním, zábavním, mediálním a reklamním sektoru.
C:\fakepath\Cina-e-cny.jpg

Čína nabídne na olympiádě digitální jüan, aby otestovala jeho atraktivitu

11.01.2022 Čína nabídne na zimních olympijských hrách v Pekingu sportovcům a divákům možnost platit digitálním jüanem. Má to být první velký test atraktivity této virtuální měny mezi cizinci, uvedla agentura Bloomberg.
img

Akcie Alibaba od října 2020 klesly o více než 66%. Jedná se o příležitost k nákupu?

21.12.2021 Akcie Alibaba (BABA) jsou stále v hlubokém poklesu. Především díky tomu, že jsou soustavně v nemilosti ze strany investorů, čínských a amerických regulačních orgánů. Zatímco Čína na Alibabu stále zaklekává, ze strany amerických regulačních orgánů zase hrozí delistování z amerických burz. To se přirozeně podepsalo i v hospodářství podniku, což si ukážeme v rámci fundamentální analýzy.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 20.09.2021

20.09.2021 Za poslední oběť čínských regulátorů padly společnosti zabývající se estetickou chirurgií. Ty nezapadají do konceptu společné prosperity, kterou čínské vedení nyní vehementně prosazuje. Ztrácely taktéž akcie provozovatelů kasin, jelikož se autority zaměřují i na hazardní hry. Tvrdě postupují regulátoři i v případě Alipay. Již v minulosti požadovali rozdělení společnosti. Nyní navíc chtějí, aby Alipay poskytla dozorovým orgánům uživatelská data. Pozorovatelé mají na regulaci různé názory. První skupina tvrdí, že Čína pouze dohání západní trhy. Začala však pomalu a proto nyní musí jednat rázně. Druhá skupina vnímá tyto snahy jako jednoznačné ambice vlády dominovat i soukromému sektoru. Investice do čínských firem nyní vnímáme jako velmi rizikové.
img

Pozitivní start týdne i přes další regulatorní krok Číny

13.09.2021 Finanční trhy se do nového týdne snaží vykročit úspěšněji, než zakončily ten předchozí. Částečně je v tom brzdí nové zprávy, ale přesto se akcie v Evropě posouvají nahoru, zatímco dluhopisy jsou stabilní, případně také na cenách stoupají.
img

Rychlé shrnutí

13.09.2021 Čínští regulátoři se údajně chystají rozdělit Alipay na několik aplikací. Velké technologické firmy by navíc měly otevřít své platformy konkurenci.
img

Ranní komentář: Čínské akcie znovu pod tlakem, západní trhy se drží

13.09.2021 Minulý týden přinesl hned několik zajímavých fundamentů, v čele se zaseádním ECB, která naznačila, že je připravena zmírnit tempo svých měsíčních nákupů dluhopisů. Reagovala tak na ekonomické oživení a hlavně na růst inflace, která se v eurozóně dostala na 3 %. Euro ale v minulém týdnu i tak mírně ztrácelo vůči dolaru, kterému pomáhal risk-off sentiment a mírně negativní nálada na akciových trzích, které klesaly napříč většinou regionů.
img

IPO Robinhood: Americký broker nabídne až 55 mil. akcií za cenu 38-42 USD.

26.07.2021 Americká brokerská společnost Robinhood se chystá vstoupit na burzu. Dle dostupných informací by k první veřejné nabídce akcií (IPO) mělo dojít ještě během tohoto měsíce. Robinhood akcie se budou obchodovat pod symbolem HOOD na burze Nasdaq. Cena bude stanovena v rozmezí 38 až 42 USD.
C:\fakepath\investice-23062021-1.png

Stínové bankovnictví

23.06.2021 Proč byste se měli zajímat o stínové bankovnictví? Kryptoměny jsou stínové bankovnictví. Investice do podílového fondu peněžního trhu je stínové bankovnictví, půjčky, půjčování na platformách pro peer to peer je stínové bankovnictví. Existuje mnoho různých typů. Ve skutečnosti stínové bankovnictví tvoří polovinu globálního finančního systému.
img

Bitcoin padá po skoro půlroce padá pod 30 tisíc dolarů. Kvůli Tesle, Pekingu a americké centrální bance

22.06.2021 Cena nejstarší kryptoměny, bitcoinu, se dnes poprvé od ledna propadla pod cenovou úroveň 30 tisíc dolarů za kus. Cena bitcoinu tak už není ani poloviční v porovnání s historickým maximem takřka 65 tisíc dolarů, jehož kryptoměna dosáhla letos v polovině dubna.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Zásah úřadů v Číně od pátku smazal téměř 300 miliard USD z hodnoty kryptoměn

22.06.2021 Další zásah čínských úřadů proti kryptoměnám od pátku smazal téměř 300 miliard dolarů (6,4 bilionu Kč) z hodnoty všech obchodovaných digitálních měn. Napsal to dnes server CNBC. Například nejznámější kryptoměna bitcoin se ještě ve čtvrtek prodávala zhruba za 39.300 dolarů, do pondělí ale spadla až na 32.000 USD.
img

Akcie spoločnosti MicroStrategy klesli o 10%

21.06.2021 Akcie spoločnosti MicroStrategy Inc. (MSTR.US) sa počas dnešného obchodovania prepadli o viac ako 10% po tom, čo spoločnosť potvrdila nákup 13 005 bitcoinov v cene po 37 617 dolárov v celkovej hodnote okolo 489 miliónov dolárov. V súčasnosti spoločnosť vlastní približne 105 000 BTC. Akcie spoločnosti však trpia kvôli silnému poklesu ceny bitcoinu, ktorý bol spôsobený ďalšími obmedzeniami súvisiacimi s ťažbou kryptomien, ktoré zaviedla čínska vláda. Čínska ľudová banka tiež v pondelok uviedla, že vyzvala Alipay a niektoré veľké banky, aby zakročili proti obchodovaniu s kryptami.
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Guvernérka ruské centrální banky označila digitální měny za budoucnost

02.06.2021 Guvernérka ruské centrální banky Elvira Nabiullinová označila digitální měny za budoucnost ruského finančního systému. Prototyp digitálního rublu chce mít do konce letošního roku a pilotně ho chce spustit příští rok. Řekla to serveru CNBC.
img

Neopakovatelná investiční příležitost

22.04.2021 Celosvětově bezkonkurenční čínský technologický gigant Alibaba Group měl našlápnuto dosáhnout a možná i překonat rozměr Amazonu. Nicméně negativní vyjádření zakladatele společnosti a nejznámějšího podnikatele v zemi Jacka Ma na účet čínské vlády mohlo pohřbít celou společnost. Výrok zapříčinil zmizení Jacka Ma a následné spuštění vyšetřování čínských technologických společností za porušování antimonopolních zákonů. Alibaba ztratila skoro 30 % své hodnoty na americké burze a Ant Group musela zrušit primární úpis svých akcií na burze. [1]
img

Čínské akcie v nesnázích! Zastaví se propad akcie Alibaba?

31.03.2021 Čínské akcie v současné chvíli čelí nemalému tlaku díky exekutivnímu příkazu, který v prosinci podepsal ještě minulý americký prezident Donald Trump. Nový zákon byl přímo namířen proti velkým čínských společnostem, které se mají podřídit americkému auditovému standardu.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Čína zavádí zákony na ochranu svých firem před sankcemi z USA

11.01.2021 Čína zavádí nová pravidla, která jí umožní chránit vlastní firmy před zahraničními zákony, jejichž aplikaci vláda v Pekingu považuje za neoprávněnou. To se týká i mnoha amerických sankcí, které vyhlásila vláda prezidenta Donalda Trumpa. Změny, které Peking oznámil o víkendu, čínským soudům například umožní trestat i firmy, které sankce neodmítnou. Informuje o tom dnes BBC.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2021

08.12.2020 Saxo Bank dnes zveřejnila svou dlouho očekávanou publikaci 10 Outrageous Predictions for 2021 (10 šokujících předpovědí pro rok 2021), předkládající 10 scénářů, které se na první pohled jeví nepravděpodobně, zároveň nejsou nereálné. V případě, že by se tyto předpovědi opravdu naplnily, mohly by pořádně rozvířit finanční trhy.
img

IPO Airbnb: Vstup na burzu bude ještě v prosinci 2020!

04.12.2020 Dlouho očekáváné a odkládané Airbnb IPO se přeci jen uskuteční ještě tento rok. V prosinci 2020 vstoupí Airbnb na burzu NASDAQ a akcie se budou obchodovat pod symbolem „ABNB“. Regulační orgán SEC (Securities and Exchange Comission) obdržel potřebné dokumenty a IPO již nic nestojí v cestě.
img

Alibaba čelí na akciovém trhu propadu po pozastavení IPO Ant Group

04.11.2020 Akcie Alibaba včera v noci uzavřely s poklesem kolem 8% jak na newyorské burze, tak na hongkongské burze poté, co regulační orgány neočekávaně pozastavily kotování její dceřiné společnosti Ant Group.
C:\fakepath\stock-exchange.jpg

Ant Group podala žádost o vstup na burzy v Hongkongu a Šanghaji

25.08.2020 Společnost Ant Group, která je finančně technologickou divizí čínského internetového prodejce Alibaba a dominantním provozovatelem mobilních plateb v Číně, podala žádost o uvedení svých akcií na burzy v Hongkongu a Šanghaji. Primární veřejná nabídka akcií by mohla vynést až 30 miliard dolarů (zhruba 660 miliard Kč) a stát se největší na světě, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\akcie.png

Prvé lekcie akciového trhu

24.08.2020 Môže to znieť trocha negatívne ale prvé skúsenosti s obchodovaním na finančných trhoch často prinášajú rôzne prekvapenia, ktoré ani nemusia priamo súvisieť s trhmi ale aj tak môžu výrazne ovplyvniť úspešnosť obchodovania. Veľa ľudí si zo začiatku neuvedomuje mnoho často úplne jednoduchých vecí, o ktorých už x-krát počuli.
img

IPO Airbnb bude pravděpodobně přece jen ještě v roce 2020

13.08.2020  IPO Airbnb mělo být nejžhavější veřejnou nabídkou roku 2020. Místo toho gigant krátkodobých pronájmů ubytování propustil 25 % svých zaměstnanců a očekává, že příjmy budou letos o polovinu menší než v roce 2019. Přesto to vypadá, že plány na IPO Airbnb nakonec ještě v letošním roce uskuteční.
img

IPO Ant Group: Dvojité IPO finančního giganta skupiny Alibaba

04.08.2020 Ant Group, přidružená společnost skupiny Alibaba, nedávno oznámila plány na své dlouho očekávané duální IPO v Šanghaji a Hongkongu. Společnost je známá zejména provozováním svého produktu Alipay, jednoho z nejpopulárnějších čínských mobilních platebních systémů.
C:\fakepath\Shanghai-akcie.jpg

Finanční firma Ant nabídne akcie v Hongkongu a Šanghaji

20.07.2020 Společnost Ant Group, která je finančně technologickou dceřinou firmou čínského internetového prodejce Alibaba, zahájila proces na souběžný vstup na akciové burzy v Hongkongu a Šanghaji. Oznámila to dnes společnost, žádné další detaily, včetně velikosti a přesného termínu, však neuvedla. Primární nabídka akcií Ant je jednou z nejočekávanějších na světě a mohla by letos být jednou z největších, uvedla agentura Reuters.
img

12 nejzajímavějších IPO roku 2020

07.02.2020 Primární úpisy akcií neboli IPO je mnohdy velkou událostí na burze – obzvláště pokud se jedná o notoricky známou společnost. Vše nasvědčuje tomu, že rok 2020 bude na zajímavé IPO velmi bohatý. Co je to vlastně IPO a jaké poskytuje příležitosti investorům? V následujícím článku poznejte 11 nejzajímavějších IPO roku 2020.
img

Čína má nejvíce miliardářských startupů na světě

22.10.2019 Čína má nejvíce tzv. "startupových jednorožců", tedy soukromých začínajících firem, jejichž hodnota přesahuje jednu miliardu USD (23 miliard Kč). Podle průzkumu čínské firmy Hurun má Čína takových podniků 206, zatímco druhé Spojené státy 203, uvedla na svých internetových stránkách BBC. Obě země dohromady se na celosvětovém počtu těchto společností podílejí více než 80 procenty.
img

Nejlepší čínské akcie v roce 2019

22.02.2019 V tomto článku s vámi chceme probrat 6 zajímavých čínských akcií s vysokými vyhlídkami. Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která, navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodného trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Investování do čínských akcií tudíž mnoho lidí vnímá jako riziko, protože se zdá, že prakticky nelze posoudit příležitosti a rizika. Je to pravda?
img

Jack Ma, Jeff Bezos a akcie Alibaby

04.09.2017 Webové tržiště a e-shop Alibaba si vede skvěle. Doma v Číně mu patří 80 % trhu. O dobré kondici svědčí i zveřejněné aktuální čtvrtletní výsledky. Mezi investory se stal Alibaba velmi populárním a jeho tržní kapitalizaci to dostalo až na 420 miliard dolarů. Zakladatel a šéf Alibaby Jack Ma je se svými 38 miliardami dolarů druhým nejmajetnějším Číňanem. Alibaba, čínský e-shop a webové tržiště v jednom, zažalovala 2 podnikatele za to, že na jeho stránkách nabízeli nepravé, okopírované výrobky. Díky tomu, že se největší čínský internetový obchod velmi málo brání prodeji falešného zboží, jej dokonce americké vládní úřady již loni zařadily na černou listinu nepoctivých obchodníků. Akcie firmy od září 2014 na newyorské burze pak oslabily pod 90 dolarů.
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Yahoo kupuje BrightRoll

12.11.2014 Americké akcie již popáté v řadě dosáhly na nová historická maxima. Index S&P 500 přidal dva body a zavřel na 2040. Včerejší den byl ve znamení nejnižší likvidity od září, když se na NYSE zobchodovalo pouze 600 milionů akcií, což bylo způsobeno státním svátkem v USA, kvůli kterému byly zavřené dluhopisové trhy. Japonský jen včera vytvořil nové sedmileté minimum, když vůči americkému dolaru vystoupal nad 116. Euro včera vůči dolaru posílilo těsně pod úroveň 1,25.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciový index | Order Flow | Inflace | AUD/USD | Nasdaq | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | HDP | Obchodní deník | Divergence | Německo | Francie | Turecko | Apple | Kypr | Analytik | Spekulace | Americké akcie | ETF | Podílové fondy | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Lehman Brothers | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Obchodování na burze | Investujeme | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Transakce | Bank of England | Bazický bod | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | Burza | CFD | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Garance | Certifikáty | DAX | Demo účet | Dividenda | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | FINMA | Fed | Finanční trhy | Large Cap | Fondy peněžního trhu | Forward | Futures | Grafy | High | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Japonský jen | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | Long | Low | MMF | Margin | Market Makeři | Risk | Marže | Měna | Finanční instituce | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní příkaz | Obchodník | Opce | Order | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rating | Realizace zisku | Resistence | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | Sentiment | Short | Spread | Support | Swap | Trader | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zastavení ztrát | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Bank of China | EMU | Goldman Sachs | Evropa | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Hospodářský růst | FTSE | Americký prezident | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | OSN | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | EU | Býčí divergence | Vývoj ceny | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Zisk | Dluhopisové trhy | Zkušenosti | Stres | Výsledky | Arbitráže | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Credit Suisse | Partners | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Makro | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Wall Street Journal | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Delta | EPS | Index | Odpor | Volatilní | Kasina | Hazardní hry | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Brokerská společnost | Brokeři | CashFlow | Cena | Cena akcií | Ceny stříbra | Čínská ekonomika | Cyrrus | CZK | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektřina | ETF fondy | Eura | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | HSBC | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční portfolio | Investování na burze | Jak investovat | EBay | Kapitálové trhy | Komoditní | Kurzy | Management | Market | Markets | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s opcemi | PayPal | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Převodník měn | Reuters | Růst HDP | Řízení rizika | SPX | Státní dluh | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Tapering | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Volatility | Webinář | Webináře | Země EU | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | ROIC | CNBC | BreakEven | Buffett | Current Ratio | Čistá marže | Due diligence | EBITDA | Hrubá marže | Indie | Jeff Bezos | Obchodní den | Prospekt | Provozní marže | ROCE | ROE | Sell | Spojené státy | Primární emise | Čistá zisková marže | Tržby | Výsledek hospodaření | WebTrader | Bohatý | Commission | Komise | Trader Workstation | Volby | S/R hladiny | Know-how | Vzdělání | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Currency | Investment | Asijské obchodování | Aramco | Royal Bank of Scotland | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Home Credit | BCS | BBC | HUF/EUR | Dnešní fundamenty | Čínská centrální banka | Finanční systém | Magnát | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Investovaný kapitál | Komoditní stratég | Energie | Earnings | Podnikatelé | BlackRock | Přehled | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Bankovnictví | Swapy | Forbes | Pozornost investorů | Firmy | Akcie v Asii | Velké banky | Algoritmus | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Americké burzy | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Burzovní rozcvička | Propad | Kryptoměny | TradingView | Citi | S&P | Ztráty | Farmaceutické společnosti | Pokles výnosů | Ekonomická data | Historická maxima | Historická minima | Nejistota | Čínský akciový index | Tempo růstu | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Digitální měna | Tesla | Kryptoměna | Elektronické peněženky | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Poplatky | Payrolls | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Predikce | Globální obchod | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Makroekonomika | Investovat do akcií | Výnosy | Americká vláda | Softbank | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Orderflow | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Monopoly | Růst ekonomiky | Hlavní ekonom | Očekávání | Morningstar | TPG Capital | J.P. Morgan | Vstup na burzu | CoinDesk | Breakout Trader | Coinbase | Ceny hliníku | Jak obchodovat akcie | XRP | Robinhood | Těžba kryptoměn | Investování s LYNX | Cena bitcoinu | Airbnb | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Akcie Amazonu | Obchodní válka | Podniky | Primární emise akcií | Čínské měny | FINRA | Long signál | Technologické akcie | Akcie společnosti | Objem obchodování | CSI 300 | Short signál | IPO kalendář | Akcie v Evropě | I-Trader | Ruská centrální banka | Vývoj ceny bitcoinu | Analytické služby | Signál na akcie | Předpovědi Saxo Bank | Christopher Dembik | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Zvýšení mezd | Regulační orgán | Pojištění vkladů | Kryptoměna Bitcoin | Čínské firmy | Majetek | Obchodovat s akciemi | Jak se obchoduje | Velké riziko | Super obchod | Makroekonomické strategie | Obchodovat na finančních trzích | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Obchodníci s kryptoměnami | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO Asana | IPO Instacart | Finanční produkty | Rozdílové smlouvy | Akciový stratég | Inflační očekávání | Investiční rady | Primární veřejná nabídka | Hodnota firmy | CNY | IPO u LYNX | Akcie firmy | Tencent Holdings | Nabídka akcií | BCC | Americké společnosti | Čínský trh | Volný čas | Záporné sazby | Obchodní nápady | Akcie a ETF | STAR | Coffee | Nálada na akciových trzích | Výnosové křivky | Americké futures | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | SEBA | Poskytování úvěrů | AMZN | WeWork | Kótování | Prosus | Vytvoření digitální měny | Obchodní pokyny | Saudi Aramco | Transakce s kryptoměnami | Denní graf | Dot plot | Vlastní akcie | Úpis akcií | UCITS | IPO Home Credit | TeamViewer | Obchodování jedním kliknutím | iShares | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Vyšší úrokové sazby | Nízké daně | Cena akcie | IPO TeamViewer | Obchodujte | Trinity Bank | Jednorožec | Ant Financial | Investorka | Kapitálová investorka | Aileen Leeová | Hurun | Platební platforma Alipay | Platební společnost | Internetová platební platforma | ByteDance | TikTok | Huawei | Rupert Hoogewerf | Globální banky | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Hazard | Vláda prezidenta Donalda Trumpa | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Ropné firmy | Trinity | Objem | Obchod | Myšlenka | UCITS ETF | Alibaba Group | Akcie Alibaby | Inflace v USA | Vyšší riziko | Primární nabídky | Firma | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Risk-off | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Čínská firma | Růst cen | Zůstatek | Studie | Server CNBC | Důchodový systém | Generální ředitel | IPO Saudi Aramco | Negativní nálada | IPO Alibaba | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Nadhodnocení | Nejbohatší | Miliardy | All Time High | Technologie blockchainu | Global Times | Vyhlídky | 5G | FT | CHNComp | Financovat | SMA | Předpovědi | Šokující předpovědi | Akcie Saudi Aramco | Průmysl | HUF | PLN | Na burze | Propouštění | Digitální měny centrálních bank | Impuls | Visa | Výrazný pokles | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Celebrity | Problémy | C2C | Soukromé firmy | Pojišťovny | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Soukromý sektor | GBP/EUR | Půjčka | Nálada | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | YHOO | Huawei Technologies | Harmony | Míra | General Atlantic | Ohlédnutí | Úroky | Měnové politiky | Nižší úrokové sazby | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Regulátoři | FedEx | xStation5 | Akcie v roce 2019 | Nejziskovější | AAPL | Americké vlády | Bydlení | Uber | Ztráta | NERV | Stratég | Peking | Obchodní podmínky | Ziskovost | Hospodaření | Inovace | Půjčky v kryptoměnách | Americké dolary | Írán | T. Rowe Price | Hodnota společnosti | Budoucnost | ProfitLevel | Zemědělství | Negativní zprávy | Podnik | Veřejné finance | Eleanor Creagh | Ukazatele | Technologická společnost | Nižší růst | Alibaba Group Holding | Komunikace | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Chudoba | Prezident | Koronavirus | Google | Trhy | Čínské úřady | Filantrop | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Vysoká inflace | Burza v Hongkongu | Ceny Bitcoinu | Burzy v Hongkongu | Boeing | FIAT | AML | Zlepšení | Úsilí | Lukáš Baloga | BABA | Akcie Alphabet | Americká administrativa | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Americká společnost | SEC | Rozhodování | Velmi bohatý | Co je IPO? | Očekávaná IPO 2020 | Očekávaná IPO | IPO 2020 | IPO Postmates | IPO Snowflake | Postmates | Snowflake | IPO Casper | Casper | Palantir | IPO Didi Chuxing | Didi Chuxing | IPO GitLab | GitLab | Asana | IPO Wish | Wish | IPO Robinhood | IPO Ant Financial | Obchodování IPO | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Obchodovanie | Medvědi | Prodávající | Indikátor RSI | COVID-19 | Čínské banky | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Longovat | Vývoj | Čínské exporty | Příležitost k nákupu | Obrovské ztráty | WP | Restrikce | Prudký pokles | Euro včera | Mince | Profitovat | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Tencent | Tencent | MSCI China | ishares China | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Další vývoj | Masivní propad | Fiskální politiky | Tržby společnosti | Standard & Poor’s 500 | Klíčový ukazatel | Šíření viru | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady koronavirové pandemie | Historie | Internetový obchod | Algoritmy | Koronavirová krize | Komerční banky | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Ministryně financí | Prodejní tlak | Spoření | Politická rozhodnutí | Růst | Olympijské hry | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Biliony | Potenciál | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Letecká společnost | Umělá inteligence | Cloud Computing | Práce | Zelené energie | Vláda USA | Podíl na trhu | Údaje | Pojišťovna | Dopady koronavirové krize | Ekonomické oživení | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nejvyšší soud | Výpadky | Activision Blizzard | IMF | Massachusetts | Postoj investorů | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Majitel | AMC | Statistiky | Risk-off sentiment | Reddit | Evropské indexy | Joe Biden | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 737 MAX | Maloobchod | Zaměstnanci | Soud | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Dluhy | Průmyslové kovy | JD.com | NetEase | Xiaomi | Vývoj ekonomiky | Vakcína | Spekulovat | Více riskovat | Manažeři | Koronavirová pandemie | Podnikatelské aktivity | Akcie v Hongkongu | Umělé inteligence | Propad příjmů | JDE | ČR | Soběstačnost | Koronavirové pandemie | iShares China Large Cap UCITS ETF | Průraz | Střední Evropa | Londýnské burzy | Vedení společnosti | Square | Statistiky z trhu práce | Americké CPI | Zpomalení inflace | Korporátní zprávy | Covid | Technologické firmy | Práce z domova | Google Pay | Vrcholoví manažeři | Online hry | Exporty | MAM | Ant | Firma Ant | Finanční firma | Michal Lukáč | Generace Z | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Ceny | Průměrný příjem | Technologické společnosti | Republikánští senátoři | STAR Market | Forward guidance | Důvěra | Velké technologické firmy | IPO Ant Group | Ant Group | WeCHat | Počet akcií | Představitelé ECB | LEND | Přístup na burzu | Bert | SMIC | Klimatické změny | Odborníci | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | Platforma TikTok | Akcie NIO | Budoucí vývoj | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Biden | Internetová společnost | Měnový fond | AEX | Naspers | MicroStrategy | Koncern | Jitan Solanki | Nařízení | Solární energie | Elvira Nabiullinová | JPM | Společnost Ant Group | Technologické tituly | Nové zprávy | Vakcína proti covidu-19 | PDD | Pinduoduo | Investice do čínských firem | China Telecom | China Mobile | Exekutivní příkaz | Blockchainové technologie | Akcie spoločnosti | Praktické tipy | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Nio | GME | GameStop | BASF | Největší IPO | BIDU | Lenovo | Svět kryptoměn | Růst ceny | China Unicom | DOT | Dopad na akcie | JD | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | Dopad na trhy | Jack Ma | Situace na trhu | Akcie Gamestop | Deliveroo | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Retailoví investoři | Dynamický růst | Automobilka Tesla | HAS | Zajímavé akcie | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Silný růst | Pandemie covidu-19 | Akcie třídy A | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Riziko likvidity | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Nový americký prezident | Aleš Hála | IPO Deliveroo | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group | Globální finanční systém | Zvýšení korporátní daně | Korporátní daně | Prudký růst cen | Používání kryptoměn | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Zimní olympijské hry | Zotavování Číny | Rostoucí ceny | Objednávky | Internetové společnosti | MSTR.US | MSTR | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Meme akcie | Luckin Coffee | První zvýšení sazeb | Guvernérka ruské centrální banky | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Příležitosti | Platidlo | Konkurence | Vláda v Pekingu | XPeng | Prodej | XPEV | Další kryptoměny | MicroStrategy Inc. | MicroStrategy Inc. (MSTR.US) | Graf akcie | Stínové bankovnictví | Stínové bankovnictví v Číně | Vladimir Tenev | Baiju Bhatt | Obchodní aplikace | Klesající struktura | Alibaba Group Holding Limited | Odvětví | HOOD | Americká brokerská společnost | Guidance | Štěstí | Chování | Projekce | Gary Gensler | Čínští regulátoři | Akcie Pfizer | Zahraniční společnosti | Regulatorní prostředí | Regulatorní riziko | Meituan | SAMR | SXXP | Společnosti | Evergrande | Rychlý růst | Ceny plynu | Lend | Akcie společnosti Tencent | Solana | Akcie provozovatelů kasin | Sentiment na kryptoměnách | Dnešní asijské obchodování | Akcie čínských společností | Akcie Nio (NIO) | Akcie Zoetis | Zoetis | ZTS | Zoetis (ZTS) | Apple Pay | e-CNY | Digitální jüan | Čínské centrální banky | Pozornost | Čínský realitní sektor | Tencent Music Entertainment | Společnost | NTES | TIM | Zavedení digitální měny | | Postavení na trhu | Fundamentální analýzy | Klarna | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Instituce | Online vzdělávání | APP | Akcie kybernetické bezpečnosti | Čínští investoři | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Ekonomický růst Číny | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Investování do čínských ETF | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Lyxor MSCI China UCITS ETF | NIO Inc | Pinduoduo Inc | Investování v Číně
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Alibaba Group Holdings
Alibaba Jack Ma
Alibaba kurz
Alice Horáková
Alice Waltonová
AliExpress
Aligator
Align Technology
Alikvotní úrokový výnos
Alikvotní úrokový výnos (AUV)

Následující klíčová slova

Alistair Crooks
Ališer Usmanov
Alitalie
AlixPartners
Aljaška
Alkohol a doutníky
ALK.US
All Crypto Invest
Allctrades
Alleghany
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Coinfy
Potvrďte prosím... Zavřít