Pátek 21. června 2024 13:22
reklama
CapXmaster
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Fintokei léto akce

Hospodářství

img

Ranní okénko - Dnes PMI ze světa

21.06.2024 Závěr týdne je ve znamení indexu nákupních manažerů (PMI), kdy postupně dorazí výsledky z Německa, eurozóny a ze Spojených států amerických. U našeho západního souseda se očekává zvýšení indexu ve zpracovatelském průmyslu z 45,4 bodů na 46,4 bodů. V případě služeb je predikováno sice mírnější zlepšení (z 54,2 bodů na 54,4 bodů), ale úroveň 50 bodů, oddělující expanzi a kontrakci, bude bezpečně překonána. V eurozóně se očekávají velice podobné výsledky, kdy ve zpracovatelském průmyslu by mělo dojít k nárůstu z 47,3 bodů na 47,9 bodů a v oblasti služeb z 53,2 bodů na 53,4 bodů. Poněkud odlišný příběh se odehrává v USA, kde se index PMI v průmyslu i ve službách po dobu celého letošního roku drží nad klíčovou hranicí 50 bodů. Mělo by tomu tak být i v červnu, nicméně analytici odhadují v obou sektorech horší výsledky než v květnu.
C:\fakepath\trader-20062024-33-zm.jpg

Ifo: Německá ekonomika se zlepšuje, letos vykáže růst o 0,4 procenta

20.06.2024 Německé ekonomice se daří překonávat krizi, v letošním roce tak vykáže růst hrubého domácího produktu (HDP) o 0,4 procenta a v příštím roce o 1,5 procenta. V aktualizované prognóze to dnes uvedl německý hospodářský institut Ifo, který tak o 0,2 procentního bodu zlepšil svůj březnový odhad růstu na letošní rok. Podle hlavního prognostika institutu Ifo Tima Wollmershäusera vypadá vývoj nadějně a ve druhé polovině roku lze očekávat výrazně lepší výsledky než v prvních šesti měsících.
img

Ozvěny trhu: Globální ekonomika letos i přes zjevná nová rizika solidně poroste

20.06.2024 Máme za sebou téměř polovinu letošního roku. Vstupovali jsme do něj s určitými obavami, zejména pokud jde o růstovou výkonnost globálního hospodářství jako celku. Nyní již můžeme konstatovat, že světová ekonomika letos nezaznamená nějaký super výjimečný rok, i tak ale ekonomové Société Générale (SG) v aktuální prognóze globálního ekonomického vývoje očekávaný růst zvýšili o dvě desetiny na 3,3 %. Ve srovnání s prvními dvěma dekádami tohoto milénia to sice bude slabší dynamika, ale je třeba si uvědomit, že současný růst Číny, jako druhé největší ekonomiky světa, je nyní pouze na polovičních tempech předchozích dvou desetiletí. Nicméně právě pro letošek zlepšený výhled na Čínu je jedním z faktorů vzestupné revize růstu globální ekonomiky.
img

Aramco přitahuje zahraniční investory: Historický prodej akcií podporuje Saúdskou Vizi 2030

19.06.2024 Aramco, jako největší ropná společnost na světě, nedávno uskutečnila historický prodej akcií, který má potenciál výrazně podpořit realizaci saúdské Vize 2030. Tento prodej, který přinesl 11,2 miliardy dolarů, přitáhl značný zájem zahraničních investorů, což je klíčový krok směrem k diverzifikaci a internacionalizaci saúdské ekonomiky.
img

Slabý eurokomisař, resp. slabé portfolio Česku způsobí velkou finanční ztrátu – až 47 miliard ročně, což je za pět let 800 kilometrů dálnic. Je zarážející, že politici obsazení postu podceňují

19.06.2024 Slabý eurokomisař, resp. jeho či její slabé portfolio může být pro Česko velmi ztrátovou záležitostí. Finanční újma může činit až 47 miliard ročně, což je za pět let 800 kilometrů dálnic. Je proto zarážející, že obsazení postu eurokomisaře nevěnují čeští politici více pozornosti.
img

Cena ropy by se do roku 2025 mohla propadnout na 60 USD za barel, varuje Citi

17.06.2024 Podle nedávné studie Citigroup dojde na světovém trhu s ropou do roku 2025 k dramatické změně, která by mohla vést k prudkému poklesu cen. Očekává se výrazný přebytek nabídky a pokles poptávky, způsobený mimo jiné rychlým přijímáním elektromobilů, zvyšující se energetickou účinností a rostoucí produkcí ropy mimo OPEC.
img

Proč Euro 2024 německé ekonomice nepomůže?

17.06.2024 Německá ekonomika dostává v posledních měsících často nálepku “nemocného muže” Evropy. I když toto přirovnání není vždy férové a nebere v potaz vyšší cykličnost německého hospodářství a zejména o poznání utaženější rozpočtovou politiku. Podle odhadů MMF v roce 2023 hospodařilo Německo s deficitem 2,3 % HDP, zatímco eurozóna s deficitem okolo 3,5 % HDP a Spojené státy s deficitem přes 8 % HDP. I tak má Německo, při pohledu na pomalé tempo růstu produktivity v klíčových exportních odvětvích a slabé útraty spotřebitelů, problém.
C:\fakepath\Euro2024germany-15062024-2.jpg

UEFA na fotbalovém Euru vydělá majlant, ale německý poplatník zapláče

15.06.2024 Evropská fotbalová unie (UEFA) počítá s tučnými zisky z fotbalového mistrovství Evropy, zatímco německý stát přebírá vysoké náklady, ale nevybírá skoro žádné daně, píše německý deník Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ). Snaží se přitom analyzovat příčiny "prohry" německého daňového poplatníka.
C:\fakepath\Euro2024germany-15062024.jpg

Fotbaloví fanoušci musí v Německu počítat s vyprodanými hotely a plnými vlaky

15.06.2024 Vyprodané hotely a také plné vlaky či autobusy, na to vše se v Německu musí připravit fanoušci, kteří do země míří na fotbalové mistrovství Evropy. Stovky tisíc návštěvníků ale budou vzpruhou pro německé hospodářství. Mnichovský ekonomický institut Ifo předpokládá, že zahraniční příznivci přinesou německému hospodářství jednu miliardu eur (24,7 miliardy Kč), což hospodářství ve druhém čtvrtletí zvýší o 0,1 procenta.
C:\fakepath\trader-14062024-37-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.06.2024 1) Japonská centrální banka dnes ponechala úrokové sazby beze změny. Oznámila však, že v budoucnosti omezí rozsáhlé nákupy vládních dluhopisů. To představuje další krok v odchodu od mimořádně uvolněné měnové politiky, jejímž prostřednictvím se banka dlouho snažila podporovat domácí ekonomiku. Informuje o tom agentura Reuters.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Německá ekonomika se rozjíždí, letos vykáže růst

14.06.2024 Německá ekonomika se po období útlumu opět rozjíždí. Dnes to oznámil ekonomický institut DIW, podle kterého se hrubý domácí produkt (HDP) v letošním roce zvýší o 0,3 procenta a v roce příštím o 1,3 procenta. Institut poznamenal, že výhled růstu na letošní rok je sice skrovný, ale že největší evropské hospodářství už teď stabilně nabírá na síle. Růst by měla zajistit hlavně soukromá spotřeba.
C:\fakepath\trader-13062024-54-zm.jpg

Řecké úřady musejí řešit dopady nadměrného turismu, řekl ombudsman

13.06.2024 Řecké úřady musejí řešit některé dopady nadměrného turismu, pokud chtějí zaručit budoucnost tomuto odvětví, na kterém stojí podstatná část řecké ekonomiky. V dnes vydané zprávě to tvrdí kancelář řeckého ombudsmana, píše agentura Reuters. Kancelář poukazuje na to, že na některých velmi populárních místech si už i samotní turisté stěžují na příliš velký počet zahraničních návštěvníků.
img

Kupujte solární panely, zdraží! Francie tlačí Brusel, aby na dovoz panelů z Číny uvalil vysoká cla

13.06.2024 Kupujte solární panely. Zdraží! Francie tlačí na to, aby EU po elektroautech uplatnila vysoká cla také na čínské solární panely.
img

Invesco: Globální bezemisní dluhopisy – Podpora cesty k hospodářství s nulovými emisemi

12.06.2024 Strategie společnosti Invesco „Net Zero Global Bond“ se zaměřují nejen na snižování emisí skleníkových plynů, ale snaží se také podporovat pozitivní dopad na reálnou ekonomiku. Primárně se Invesco zaměřuje na společnosti v odvětvích, kde lze emise těžko snižovat.
C:\fakepath\trader-11062024-40-zm.jpeg

Zahraniční investice na Ukrajině loni dosáhly 4,25 miliardy dolarů

11.06.2024 Zahraniční investice do ukrajinské ekonomiky loni navzdory pokračující ruské invazi dosáhly 4,25 miliardy dolarů (98 miliard Kč). To je sice více než v předválečných letech, ale nestačí to, uvedla dnes v Berlíně ukrajinská ministryně hospodářství Julija Svyrydenková.
C:\fakepath\Global3.png

Světová banka zlepšila odhad růstu globální ekonomiky

11.06.2024 Světová banka (SB) zlepšila odhad letošního růstu globální ekonomiky na 2,6 procenta. Světové hospodářství by tak mělo růst stejným tempem jako v loňském roce. Ve své předchozí prognóze, která je z ledna, přitom SB předpovídala zpomalení růstu na 2,4 procenta. Za zlepšením výhledu stojí zejména příznivý hospodářský vývoj ve Spojených státech, uvedla banka v dnešní zprávě.
img

Ranní okénko - Překvapí česká inflace opět směrem výše?

11.06.2024 Dnes za pár minut odhalí Český statistický úřad, jak se vyvíjela tuzemská inflace. V únoru a březnu sice bylo dosaženo inflačního cíle ČNB, ale existovala inflační rizika jejího opětovného zvýšení, ač ne takového rozsahu jako v posledních dvou letech. V dubnu se jedno z nich naplnilo, když meziroční inflace v dubnu dosáhla výše 2,9 % (odhad trhu 2,4 %) zejména z důvodu výrazného zpomalení poklesu cen potravin.
img

Putinovi válečná ekonomika „padá na hlavu“. Hrozí protiofenziva nově vyzbrojené Ukrajiny, přitom Rusko čelí rostoucí inflaci a lidem i firmám musí zvedat daně

09.06.2024 V uplynulých měsících Rusko ve výzbroji přečíslovalo Ukrajinu v poměru až zhruba deset ku jedné. Přesto se mu nepodařil výraznější vojenský průlom. Okno příležitosti se přitom nyní zavírá ruku v ruce s tím, jak Ukrajina získává nové dodávky zbraní a munice. A to zejména díky dubnovému schválení nového balíku pomoci za více než 60 miliard dolarů. Tento Kyjevem dlouho vyhlížený krok amerického Kongresu nyní začíná měnit poměr sil na ukrajinském bojišti.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Průmyslová výroba v Německu v dubnu překvapivě klesla

07.06.2024 Průmyslová výroba v Německu v dubnu překvapivě klesla, proti předchozímu měsíci o 0,1 procenta. Export se ale o 1,6 procenta zvýšil, takže překonal očekávání analytiků. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil spolkový statistický úřad Eurostat. Německá centrální banka dnes předpověděla, že hrubý domácí produkt (HDP) Německa se v letošním roce zvýší o 0,3 procenta, zatímco v prosinci letošní hospodářský růst odhadovala na 0,4 procenta.
img

Ozvěny trhu: Slovenská ekonomika dosud zdatně odolává zvýšené inflaci

06.06.2024 Slovenská ekonomika zatím překonává očekávání ekonomů. Revize dat HDP na začátku letošního roku odhalila, že loni slovenské hospodářství vzrostlo o solidních 1,6 % namísto původně uváděných a daleko skromnějších 1,1 %, a to navzdory tomu, že ekonomiku sužovala jedna z nejvyšších inflací v EU. Mezičtvrtletní růst v letošním prvním čtvrtletí navázal na sílu v těch předcházejících a dosáhl silných 0,7 %. Letos podle nás slovenská ekonomika svůj výkon ještě navýší, když předpokládáme, že růst zrychlí na 2,3 %. Podobně to vidí i analytický konsensus, který na začátku května činil 1,9 %. Nicméně překvapivě silný výkon na začátku roku by mohl volat po přehodnocení odhadů směrem nahoru.
img

Trend vysokých přebytků obchodní bilance pokračuje

06.06.2024 Bilance zahraničního obchodu jako tradičně v posledních měsících výrazně předčila očekávání trhu (medián +20,8 mld. Kč), když v dubnu skončila s přebytkem ve výši 33,1 mld. Kč. Zároveň byl revidován již tak silný březnový výsledek směrem výše z 39,3 mld. Kč na 41,1 mld. Kč.
C:\fakepath\komodity2.jpg

Ceny komodit se letos zvyšují, jejich index přidal 5,5 procenta

02.06.2024 Ceny komodit na světových trzích se v letošním roce vesměs zvyšují. Výrazně zdražila měď, nikl, zlato, stříbro a hlavně kakao, zvýšila se ale i cena ropy a elektřiny. Naopak zlevnilo uhlí, sójové boby nebo kukuřice. Hlavní komoditní index agentury Bloomberg od začátku roku do konce května vykazuje nárůst o 5,5 procenta.
C:\fakepath\Indie2.jpg

Čtvrtletní růst indické ekonomiky zpomalil, překonal ale odhady

31.05.2024 Indická ekonomika v prvním kalendářním čtvrtletí zpomalila růst na 7,8 procenta z tempa 8,6 procenta v závěru loňského roku. Oznámil to dnes indický statistický úřad. Výsledek je však lepší, než čekali analytici. Hospodářství podpořil zejména zpracovatelský sektor a podle ekonomů ekonomice svižný růst vydrží i v dalších měsících.
C:\fakepath\Německo-euro.jpg

Míra inflace v Německu zrychlila na 2,4 procenta

30.05.2024 Míra inflace v Německu v květnu zrychlila na 2,4 procenta z dubnových 2,2 procenta. Včera to v předběžné zprávě oznámil Spolkový statistický úřad. Ten zároveň uvedl, že podle metodiky výpočtu Evropské unie se inflace v Německu zvýšila na 2,8 procenta z dubnového tempa 2,4 procenta. To bylo více, než očekávali analytici v anketě agentury Reuters, kteří předpokládali zvýšení na 2,7 procenta.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Reálné mzdy v Německu v 1Q vzrostly

29.05.2024 Reálné mzdy v Německu se v letošním prvním čtvrtletí meziročně zvýšily o rekordních 3,8 procenta. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil spolkový statistický úřad. Nejnovější údaje o vývoji mezd podporují naděje, že spotřebitelské výdaje pomohou zajistit oživení německé ekonomiky.
C:\fakepath\USA-Kuba.jpg

USA oznámily opatření na podporu kubánského soukromého sektoru

29.05.2024 Americké ministerstvo financí oznámilo několik regulačních změn, které mají umožnit větší finanční podporu ze strany Spojených států vznikajícímu soukromému sektoru na Kubě. Poprvé po desetiletích umožní USA malým podnikatelům otevřít si účet v americké bance a provádět přes internet povolené transakce. Umožní rovněž kubánským podnikatelům využívat platformy sociálních médií, on-line platební stránky, videokonference a autentizační služby, které byly dosud pro tento sektor nedostupné.
img

Stabilita dolaru před daty o inflaci

28.05.2024 Dolar se v pondělí udržel na stabilní úrovni, což však nebrání tomu, aby měl nakročeno k první měsíční ztrátě v tomto roce. Investoři pečlivě sledují vývoj inflace v USA, Evropě a Japonsku, protože tato data poslouží jako zásadní ukazatele pro budoucí směřování globálních úrokových sazeb. Pokud by inflace překvapila, mohlo by to mít významné dopady na trhy, zejména na devizové.
img

Ranní okénko - Smíšený obrázek průzkumu instituce Ifo

28.05.2024 Dnešní den nabídne pouze jediný zajímavější údaj a tím bude spotřebitelská důvěra Conference Board. Americkému hospodářství se dosud dařilo nad očekávání, a to zejména kvůli spotřebě domácností. Jejich důvěra v tamní ekonomiku byla totiž historicky nadprůměrná díky rostoucím příjmům a příznivé situaci na pracovním trhu, přestože se předpokládalo jeho ochlazení. V tuto chvíli ale nezaměstnanost atakuje historicky nejnižší úrovně a stále je vytvářeno značné množství nových pracovních míst. V rámci průzkumu Conference Board i v rámci průzkumu University of Michigan se zdá, že na spotřebitele zatím příliš nedoléhala vyšší inflace či vyšší úrokové sazby. Výsledky z minulého měsíce nicméně naznačily možné ochlazení domácí poptávky, kdy v případě Conference Board index důvěry spotřebitelů výrazně klesl z 103,1 bodů na 97 bodů, přičemž se očekával mírný nárůst.
C:\fakepath\Biden.png

Biden by prý měl ukázat pochopení pro obavy voličů z růstu cen

27.05.2024 Americký prezident Joe Biden by měl ukázat větší pochopení pro obavy voličů z růstu cen. O ekonomice hovoří podle členů své Demokratické strany příliš pozitivně. Velký důraz klade na dobrou situaci trhu práce, zatímco voličům vadí inflace, píše deník The Wall Street Journal (WSJ). Ekonomika bude podle něj hrát v nadcházejících amerických prezidentských volbách zásadní roli.
img

Forex: Kam až může koruna posilovat?

27.05.2024 Minulý týden začala koruna na hodnotě 24,70 EUR/CZK, kolem které se pohybovala většinu týdne, přičemž spíše měla tendenci mírně oslabovat. Ceny výrobců v České republice vykázaly očekávaný mírný růst, naopak v Německu pokračoval jejich pokles, což se ale na kurzu koruny výrazně neprojevilo. Úterní zasedání Maďarské centrální banky skončilo dle očekávání rozhodnutím o snížení úrokových sazeb o 50bb, nicméně obavy ohledně inflačních rizik, ekonomických fundamentů i vývoje fiskální politiky zvýšily pravděpodobnost, že cyklus uvolňování měnové politiky v Maďarsku bude muset být pozastaven. Koruna reagovala mírným oslabením k úrovni 24,72 EUR/CZK, kde se s mírnými výkyvy držela až do pátečního poledne. Středeční zveřejnění zápisu z květnového zasedání Fedu poskytlo bližší vhled do debaty mezi americkými centrálními bankéři, mezi kterými převládá vyšší nejistota ohledně rychlosti dezinflačního procesu.
C:\fakepath\trader-27052024-37-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.05.2024 1) Americké akciové trhy čeká po sedmi letech další velká změna - od úterý se vypořádání burzovních transakcí zkrátí ze dvou dnů na jeden. V praxi to znamená, že investoři budou mít peníze z prodeje cenných papírů k dispozici dříve, zatímco makléřské firmy budou nuceny zadržovat menší objemy kapitálu. Americká Komise pro cenné papíry (SEC) související změny schválila loni, teď začínají platit.
C:\fakepath\Nemecko8.jpg

Podnikatelská nálada v Německu se v květnu nezměnila

27.05.2024 Podnikatelská nálada v Německu po dubnovém citelném zlepšení v květnu stagnovala. Vyplývá to z dnešní zprávy mnichovského hospodářského institutu Ifo, podle kterého je ale patrné, že se německé hospodářství pomalu dostává z krize. Index, který Ifo každý měsíc sestavuje, zůstal na květen na hodnotě 89,3 bodu. Původně zveřejněnou dubnovou hodnotu 89,4 bodu institut zpřesnil, index je tak o 0,1 bodu níže.
C:\fakepath\trader-24052024-45-zm.jpg

Německý ministr financí varoval před obchodní válkou s Čínou

24.05.2024 Německý ministr financí Christian Lindner dnes varoval před obchodní válkou s Čínou. Obchodní války podle něj nemají vítěze, pouze poražené. Lindner to uvedl na zasedání ministrů financí skupiny ekonomicky vyspělých zemí G7.
C:\fakepath\trader-24052024-35-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.05.2024 1) Ceny ropy dnes na světových trzích sestoupily nejníže od února, za jejich poklesem stojí hlavně obavy kolem vývoje poptávky. Severomořská ropa Brent krátce před 13:00 SELČ vykazovala pokles o 0,7 procenta a dostala se pod 81 dolarů za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) ztrácela téměř 0,8 procenta a pohybovala se mírně nad 76 dolary za barel.
C:\fakepath\G7-3.gif

Itálie varuje, že dohoda o globální minimální dani nebude včas

24.05.2024 Dohoda o globální minimální dani pro nadnárodní společnosti nebude dokončena do června, jak se původně plánovalo. Před dnešním zasedáním ministrů financí skupiny ekonomicky vyspělých zemí G7 to řekl italský ministr hospodářství Giancarlo Gioretti, který jednání předsedá. Důvodem podle něj je, že Spojené státy, Indie a Čína mají proti podmínkám dohody výhrady.
img

Důvěra v českou ekonomiku vychládá

24.05.2024 „Důvěra v českou ekonomiku v květnu mírně ochladla. Indikátor důvěry, který sestavuje ČSÚ, se v květnu meziměsíčně snížil o 0,6 bodu na hodnotu 96,4. Jde však jen o mírný pokles a ve srovnání s loňským květnem je indikátor na vyšší hodnotě. Nicméně o zhoršení situace svědčí, že v květnu klesly obě části indexu – jak důvěra podnikatelů, tak spotřebitelů. Indikátor důvěry podnikatelů se snížil o 0,2 bodu na hodnotu 95,4. Nejhorší nálada je v průmyslu, kde v květnu klesl indikátor důvěry o dva body na hodnotu 90,5. Na vině jsou zejména dlouhodobé problémy se zakázkami v tomto odvětví.
C:\fakepath\Nemecko7.jpg

Německá ekonomika se vrátila v prvním čtvrtletí k růstu

24.05.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Německa se po poklesu o 0,5 procenta v posledním čtvrtletí loňského roku zvýšil v prvním letošním kvartálu proti předchozím třem měsícům o 0,2 procenta. Dnes to v konečné zprávě oznámil Spolkový statistický úřad, který tak potvrdil předběžné výsledky z konce dubna. Návrat k růstu označila šéfka statistického úřadu Ruth Brandová za dobré znamení.
img

Ranní okénko - Mzdový vývoj v eurozóně nezměnil očekávané červnové snížení sazeb

24.05.2024 Dnes budou Českým statistickým úřadem zveřejněny květnové výsledky konjunkturálního průzkumu. Důvěra spotřebitelů v českou ekonomiku se postupně navyšuje, a dokonce je již nad historickým průměrem. To je dáno zejména poklesem inflace, a přestože v dubnu došlo k jejímu navýšení, trh očekává další zvýšení důvěry mezi domácnostmi. Rovněž mezi firmami se nálada zlepšuje, ačkoli nedosahuje takové úrovně jako mezi spotřebiteli. Sektor byznysu trápí stále nižší poptávka, ale v průběhu dalších měsíců očekáváme její postupné oživování, které se bude pozitivně projevovat nejen na zakázkách firem, ale také na výkonu celé české ekonomiky.
C:\fakepath\trader-23052024-36-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.05.2024 1) Akcie společnosti Nvidia rostou po otevření o 8 procent, od začátku roku cena akcií vzrostla o 107 procent.
C:\fakepath\USA5.jpg

Podle průzkumu se většina obyvatel USA mylně domnívá, že USA jsou v recesi

23.05.2024 Přestože hrubý domácí produkt (HDP) Spojených států v poslední době roste, 56 procent Američanů v novém průzkumu vyjádřilo přesvědčení, že země zažívá ekonomickou recesi. Sondáž vypracovaná pro britský deník The Guardian odhalila i další mylné představy o vývoji ekonomických ukazatelů necelých šest měsíců před prezidentskými volbami, v nichž bude stav hospodářství jako obvykle ústředním tématem.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Ifo: Konkurenceschopnost německého průmyslu klesá

21.05.2024 Konkurenceschopnost německého průmyslu v rámci Evropské unie i na globálním trhu se už delší dobu zhoršuje. Ve své zprávě na to dnes upozornil mnichovský ekonomický institut Ifo, který se odvolává na výsledky svých průzkumů.
C:\fakepath\cina-20052024.jpg

Z Číny přichází (znovu) deflace

20.05.2024 Nerovnováhy v druhé největší světové ekonomice se dále prohlubují. Dosavadní motor čínského hospodářství, výstavba bytů, je v krizi. Spotřeba domácností víceméně stagnuje.
C:\fakepath\trader-17052024-52-zm.jpg

Ruská ekonomika zrychlila čtvrtletní růst na 5,4 procenta, vyšší je také inflace

17.05.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska v prvním čtvrtletí vzrostl meziročně o 5,4 procenta. Tempo růstu zrychlilo z 4,9 procenta v posledních třech měsících loňského roku. Ekonomiku podpořily vojenské výdaje a příznivý vývoj cen na ropy, vyplývá z předběžného odhadu, který dnes zveřejnil ruský statistický úřad Rosstat. Statistici rovněž oznámili, že inflace v dubnu zrychlila na 7,84 procenta z březnového tempa 7,72 procenta.
img

Ranní okénko - Očekává se potvrzení inflačních čísel v eurozóně

17.05.2024 Poslední den tohoto týdne nabídne pouze finální hodnotu dubnové inflace v eurozóně. Obvykle se úvodní odhady Eurostatu potvrdí a i v tomto případě trh očekává, že tomu tak bude. Dubnová inflace by tak měla zůstat stejně jako v březnu ve výši 2,4 %. Jádrová inflace by měla poklesnout z 2,9 % na 2,7 %, když zvláště pozitivním zjištěním je, že se poprvé od loňského listopadu snížila inflace v oblasti služeb pod 4 %. Prvnímu snížení sazeb na červnovém zasedání ECB tak v tuto chvíli nic nebrání. S tímto krokem také počítá dlouhodobě naše prognóza. V rámci tohoto roku by bankovní rada mohla snížit sazby celkem třikrát, vždy po 25bb.
img

ČEZ investuje do roku 2030 do přeměny energetiky v Ústeckém kraji 100 miliard Kč

16.05.2024 Skupina ČEZ investuje do roku 2030 celkem 100 miliard korun do transformace energetiky a teplárenství v Ústeckém kraji. Díky tomu by se měl zachovat systém centrálního zásobování teplem (CZT), který funguje desetiletí ve většině větších měst v kraji. ČEZ postaví nové zdroje tepla i elektřiny a bude se podílet na rozvoji školství i na zachování pracovních míst. Další investice budou následovat do roku 2040, řekli dnes v Prunéřově představitelé firmy.
C:\fakepath\ceska koruna6.jpg

EBRD zhoršila odhad růstu ekonomiky ČR

15.05.2024 Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) dnes zhoršila výhled české ekonomiky pro letošní rok. Nyní předpokládá, že hrubý domácí produkt (HDP) České republiky se letos zvýší pouze o 0,9 procenta, zatímco v září letošní růst odhadovala na 2,5 procenta. Banka to uvedla ve svém novém hospodářském výhledu pro země, ve kterých působí.
img

Gazprom s obtížemi vyplňuje ztrátu evropského trhu dodávkami do Číny

14.05.2024 Ruský plynárenský gigant Gazprom by se dlouho mohl potýkat se špatnými hospodářskými výsledky. Kdysi nejziskovější ruská společnost vlastněná Kremlem se potýká se ztrátou evropského trhu, kterou se snaží vykompenzovat domácím trhem a vývozem do Číny. Firma nedávno oznámila roční čistou ztrátu sedm miliard dolarů (161 miliard Kč). Červená čísla vykázala poprvé od roku 1999. Problémy Gazpromu odrážejí výrazný dopad evropských sankcí na ruský plynárenský průmysl a také omezení vyplývající ze sílícího partnerství Moskvy s Čínou, píše agentura Reuters.
img

Macron je v ofenzivě vůči Německu, Čína tleská

10.05.2024 Francouzský prezident Emmanuel Macron tuší příležitost. Vnímá ekonomické i politické slábnutí Německa, které se chytlo do pasti závislosti na ruských energiích a své nezvládnuté energetické přeměny, Energiewende. Z Německa je dnes opět „nemocný muž Evropy“ a Macron podniká ofenzivu. Nemastná neslanost kancléře Olaf Scholz mu ji jen usnadňuje.
img

Další pokles nezaměstnanosti

10.05.2024 Podíl nezaměstnaných se v prvním čtvrtletí letošního roku pohyboval okolo 4 %, ale s nástupem teplejšího počasí jsme očekávali jeho postupný pokles. Tuto hypotézu potvrdil dnešní výsledek, kdy se nezaměstnanost snížila z březnových 3,9 % na 3,7 % v dubnu. Hlavním důvodem tohoto poklesu jsou sezónní vlivy, kdy zaměstnavatelé ve vyšší míře poptávají pracovníky například v oblasti zemědělství, zahradnictví či pohostinství. Zároveň jsou patrné známky oživování české ekonomiky, tudíž je pravděpodobné, že se firmy nebudou chtít zbavovat stávajících zaměstnanců, a naopak mohou ve větší míře nabírat nové pracovníky.
img

Jak globální oteplování zatěžuje světové odvodňovací systémy?

09.05.2024 Nedávné záplavy v oblasti Arabského poloostrova poukazují na nepřipravenost lidstva na výzvy, které přináší změna klimatu. Globální oteplování přináší změny v průběhu počasí a zvýšené zadržování vody v mracích, což vede k intenzivnějším a častějším přívalovým dešťům po celém světě. Tyto měnící se srážky spolu s nedostatečnými odvodňovacími systémy v městských oblastech následně vedou k rozsáhlým záplavám.
img

Ranní okénko - Týden ve znamení především českých dat

06.05.2024 Tento týden bude charakteristický větším množstvím dat z české ekonomiky. Nejprve se v úterý dozvíme výsledky z průmyslu a zahraničního obchodu. Následovat bude čtvrteční údaj z maloobchodu, který by měl potvrdit statistiky týkající se HDP či státního rozpočtu, že spotřeba domácností začíná nabírat na síle a táhne celou ekonomiku vzhůru. Na závěr týdne se pak dozvíme, jak se vyvíjí tuzemská nezaměstnanost. Na druhé straně ze světa příliš zajímavých dat nedorazí. Patrně tím nejpodstatnějším bude páteční průzkum University of Michigan, který napoví více o tom, zda důvěra spotřebitelů je stále vysoká, a jak se vyvíjejí inflační očekávání mezi domácnostmi.
C:\fakepath\fundament-02052024-uvod-2.png

Pohled do budoucnosti – environmentální a sociální změny (5. díl)

02.05.2024 Tento článek poskytuje hluboký pohled na environmentální a sociální změny, které formují naši současnou společnost a budoucnost. Dozvíte se o narůstajících výzvách, jako je změna klimatu a úbytek biologické rozmanitosti, a o tom, jak tyto změny ovlivňují naše životní prostředí, ekonomiku a investiční příležitosti. Článek také diskutuje o klíčových faktorech, jako jsou investice do udržitelnosti a faktory ESG, které ovlivňují rozhodování investorů a regulátory.
img

Problémy v průmyslu přetrvávají

02.05.2024 Index nákupních manažerů (PMI) výrazně poklesl z 46,2 bodů v březnu na 44,7 bodů v dubnu. Hlavním problémem je stále nízká zahraniční poptávka, která se projevuje nižším množstvím nových zakázek a tím pádem také nižší potřebou výroby.
C:\fakepath\Rusko4.jpg

Růst aktivity v ruském zpracovatelském sektoru zpomalil

02.05.2024 Aktivita v ruském zpracovatelském sektoru v dubnu rostla nejpomalejším tempem za tři měsíce. Vyplývá to z průzkumu mezi nákupními manažery, jehož výsledky dnes zveřejnila mezinárodní společnost S&P Global. Podle průzkumu sice růst výroby i příliv nových zakázek mírně zpomalily, zůstaly však na vysoké úrovni.
C:\fakepath\Global3.png

OECD zlepšila výhled růstu světové ekonomiky na 3,1 procenta

02.05.2024 Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) zlepšila výhled růstu globální ekonomiky na letošní rok na 3,1 procenta, zatímco v únoru počítala s růstem o 2,9 procenta. Organizace to dnes uvedla ve svém aktualizovaném výhledu. Česká republika si povede nejhůře ze zemí Visegrádské skupiny (V4) a jako jediná z V4 zaostane i za průměrem OECD, předpovídá organizace.
img

Česká ekonomika roste již dva kvartály za sebou

30.04.2024 „Česká ekonomika opět roste. V loňském roce klesla o 0,2 %, nicméně již v posledním čtvrtletí roku 2023 se hrubý domácí produkt (HDP) meziročně zvýšil o 0,2 % a mezičtvrtletně vzrostl o 0,4 %. HDP si podržel růst i v prvním čtvrtletí letošního roku, jak potvrzují čerstvá data Českého statistického úřadu. Podle předběžného odhadu se HDP v prvních třech měsících letošního roku zvýšil meziročně o 0,4 % a mezičtvrtletně o 0,5 %.
img

Nervozita z politiky Fedu ovlivňuje asijský devizový trh

30.04.2024 Rostoucí nervozita kvůli politice Federálního rezervního systému ve Spojených státech ovlivňuje asijský devizový trh, který zaznamenává slabost. Obchodníci reagují na očekávání před blížícím se zasedáním Fedu, což vede k poklesu hodnoty většiny asijských měn a posiluje dolar. Odraz japonského jenu po podezření na intervenci vlády naznačuje citlivost trhu.
C:\fakepath\EU2.jpg

Ekonomika EU po stagnaci vzrostla o 0,3 procenta

30.04.2024 Ekonomika Evropské unie po stagnaci na konci loňského roku vzrostla v letošním prvním čtvrtletí ve srovnání s předchozími třemi měsíci o 0,3 procenta. Ve svém rychlém odhadu to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Meziročně pak tempo růstu hrubého domácího produktu (HDP) zrychlilo z 0,2 na 0,5 procenta. Mezičtvrtletní růst české ekonomiky byl vyšší než průměr EU.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Německá ekonomika po poklesu opět roste

30.04.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Německa se po poklesu o 0,5 procenta v závěru loňského roku zvýšil v prvním letošním čtvrtletí proti předchozím třem měsícům o 0,2 procenta. Dnes to na základě sezonně, cenově a kalendářně očištěných dat v předběžné zprávě oznámil Spolkový statistický úřad. Pokles za čtvrté čtvrtletí byl však po revizi mnohem výraznější, dosud statistici hovořili o poklesu o 0,3 procenta.
C:\fakepath\ceska koruna5.jpg

Analytici: Ekonomika začala ožívat

30.04.2024 Česká ekonomika začala v prvním čtvrtletí výrazněji ožívat, její růst táhne zejména spotřeba domácností. Shodují se na tom analytici, které oslovila ČTK, při hodnocení dnešních údajů o vývoji hrubého domácího produktu (HDP). Podle prvního odhadu Českého statistického úřadu HDP v prvním čtvrtletí meziročně vzrostl o 0,4 procenta, mezikvartálně o 0,5 procenta. Ve druhém čtvrtletí by podle analytiků mohlo české hospodářství překonat předpandemickou úroveň, za celý rok odhadují růst HDP kolem 1,5 procenta.
img

Česká ekonomika na cestě k růstu

30.04.2024 Dnes byl Českým statistickým úřadem zveřejněn úvodní odhad růstu HDP v prvním kvartále tohoto roku, podle něhož česká ekonomika mezičtvrtletně vzrostla o 0,5 %. Byla tak překonána naše i tržní prognóza (+0,4 %). V meziročním srovnání byl růst vyšší také o 0,4 %.
img

Česká ekonomika letos roste mírně nad očekávání. Lidé se zbavili strachu z drahých energií, inflace i konsolidačního balíčku, celoročně však ekonomiku budou táhnout dolů zásoby

30.04.2024 Dnes zveřejněné předběžné údaje k výkonu české ekonomiky v letošním prvním čtvrtletí signalizují, že hospodářství rostlo mírně výrazněji, než se čekalo. Meziročně přidalo 0,4 procenta, zatímco analytici oslovení agenturou Bloomberg předpokládali ve střední hodnotě svých odhadů vzestup o 0,3 procenta. Mezičtvrtletní pak růst činil 0,5 procenta, kdežto očekávání cílila nejčastěji na úroveň 0,4 procenta.
img

Forex: Ekonomika eurozóny během Q1 24 rostla

30.04.2024 Hospodářství eurozóny během letošního prvního čtvrtletí rostlo mezičtvrtletně i meziročně. Německo nicméně nadále zaostává, mezičtvrtletní zvýšení bylo ale minimální. Počet nezaměstnaných Němců se tak během dubna mírně zvýšil, i když na vzestup samotné míry nezaměstnanosti to nestačilo. Celková dubnová inflace v eurozóně podle našeho odhadu překvapí trh o něco vyšší hodnotou, jádrová složka zpomalí na 2,7 %, tržní konsensus je ještě o desetinu níže. Americká spotřebitelská důvěra by mohla příjemně překvapit. Tuzemský HDP za Q1 24 by měl ukázat na zrychlující hospodářský vzestup.
C:\fakepath\Německo-euro.jpg

Míra inflace v Německu v dubnu zůstala 2,2 procenta

29.04.2024 Míra inflace v Německu v dubnu setrvala na březnové hodnotě 2,2 procenta. Dnes to v předběžné zprávě oznámil Spolkový statistický úřad. Zároveň uvedl, že podle metodiky výpočtu Evropské unie se inflace v Německu zvýšila z březnové hodnoty 2,3 procenta na 2,4 procenta.
img

Aktuální vývoj v Německu nabízí mírný optimismus

29.04.2024 Poslední data, která přišla z německé ekonomiky, začínají vypadat konečně pozitivně. Tamní ekonomika si prochází určitou stabilizací, která by se mohla nakonec pozitivně přenést i do domácí ekonomiky. Připomeňme, že se Německu v posledním roce začalo přezdívat „nemocný muž“ Evropy. A kde jsou příčiny současného ekonomického oživení v největší evropském hospodářství? A jaký to má konkrétní dopad na ekonomiku?
img

Německo zřejmě upustí od prověřování čínských investic v zemi. Bojí se, že o ně přijde

28.04.2024 Německá vláda kancléře Olafa Scholze zvažuje, že přehodnotí své záměry ohledně legislativy, která měla ustanovovat povinnost zevrubného prověřování čínských investic v zemi z bezpečnostního hlediska. Zprávu přináší Wall Street Journal.
C:\fakepath\Lindner.jpg

Lindner: Německo potřebuje reformaci hospodářství

28.04.2024 Německo potřebuje reformovat hospodářství, aby si zachovalo své geopolitické postavení. Ministr financí a předseda svobodných demokratů (FDP) Christian Lindner to včera podle agentury Reuters uvedl na sjezdu své strany.
C:\fakepath\fed usa.jpg

Spojenci Trumpa chystají návrhy, které by omezily nezávislost Fedu

26.04.2024 Spojenci bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa tiše připravují návrhy, které by mohly narušit nezávislost centrální banky (Fed), pokud by byl Trump letos opět zvolen prezidentem. S odkazem na své zdroje to napsal ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ). Mezi Trumpovými poradci se přitom podle deníku prohlubují spory o to, jak razantně napadnout pravomoci Fedu.
C:\fakepath\Rusko-centralni banka.jpg

Ruská centrální banka úroky nezměnila

26.04.2024 Ruská centrální banka dnes podle očekávání opět ponechala svou základní úrokovou sazbu beze změny na 16 procentech. V tiskové zprávě uvedla, že inflační tlaky sice postupně polevují, ale zůstávají vysoké. Banka nyní předpokládá, že inflace v Rusku bude v letošním roce činit 4,3 až 4,8 procenta a že příští rok se vrátí k jejímu čtyřprocentnímu cíli. V březnu letošní inflaci odhadovala na čtyři až 4,5 procenta.
img

Ranní okénko - Růst v USA zpomalil, ale Fed bude muset zůstat obezřetný

26.04.2024 Dnes nás čeká přísun zajímavých dat z Evropy i z USA, řeč bude především o cenách, penězích v ekonomice, ale i rozpočtech spotřebitelů. Hlavní informací z evropského kontinentu bude meziroční vývoj peněžní zásoby M3 v eurozóně za březen, v souladu s trhem očekáváme růst o 0,6 %, tedy mírné zrychlení oproti únoru (0,4 %) a hlavně pokračování v zajeté trajektorii od 2. poloviny roku 2023, kdy došlo k obratu předchozího dlouhodobě klesajícího trendu. Zároveň budou vydány výsledky průzkumu inflačních očekávání v ročním a 3letém horizontu, také za březen.
C:\fakepath\Německo4.jpg

Problémy ekonomiky Německa znepokojují jeho sousední země

25.04.2024 Problémy německé ekonomiky znepokojují sousedy Německa, a to od Švýcarska až po Polsko. Někteří zahraniční ekonomové Berlín vyzývají k reformám, aby se krize dál nešířila, píše agentura Reuters. Mezinárodní měnový fond (MMF) snížil prognózu růstu německé ekonomiky na letošní i příští rok o 0,3 procentního bodu. V letošním roce očekává růst hrubého domácího produktu (HDP) pouze o 0,2 procenta, což je mezi velkými zeměmi eurozóny nejslabší růst.
img

Ranní okénko - Důvěra v tuzemskou ekonomiku na vzestupu

25.04.2024 Nejpodstatnější událostí dnešního dne je zveřejnění prvního odhadu růstu americké ekonomiky v prvním kvartále tohoto roku. Tamní ekonomika sice neporoste takovým tempem jako ve druhé polovině loňského roku, ale trhem predikovaný růst o 2,5 % by překonal odhady z minulého roku. Za celý letošní rok by americké hospodářství mohlo vzrůst o více než 2 %, což odhaduje i Fed ve své poslední makroekonomické prognóze. Hlavním faktorem růstu v USA je spotřeba domácností, která neochabuje i díky dobré situaci na trhu práce. Potvrdí-li se takový výsledek nebo dokonce růst předčí očekávání, bude to další důvod pro ponechání úrokových sazeb na restriktivnější úrovni po delší časový úsek.
C:\fakepath\Nemecko-ekonomika.jpg

Německá vláda zlepšila výhled růstu ekonomiky

24.04.2024 Německá ekonomika letos podle aktualizovaného odhadu vlády vykáže růst o 0,3 procenta, což je o 0,1 procentního bodu více než předpokládala únorová prognóza. Spolkový ministr hospodářství Robert Habeck na dnešní tiskové konferenci v Berlíně řekl, že aktualizovaný výhled vývoje hrubého domácího produktu (HDP) je stále příliš nízký, přesto jsou už podle něj patrné známky zlepšení.
img

Do české ekonomiky se vrací dobrá nálada

24.04.2024 „Do české ekonomiky se pomalu vrací optimistická nálada. Svědčí o tom dubnový vývoj Indikátoru důvěry v českou ekonomiku, který sestavuje Český statistický úřad. Meziměsíčně se zvýšil o 2,8 bodu na hodnotu 97,0, přičemž rostla důvěra jak podnikatelů, tak i spotřebitelů. Důvěra podnikatelů vzrostla o 2,6 bodu na hodnotu 95,6. Ve srovnání s loňským dubnem je však podnikatelský indikátor důvěry na nižší úrovni. Firmy totiž stále silně limituje nedostatečná poptávka. Například v průmyslu považuje za hlavní bariéru růstu nedostatečnou poptávku téměř 42 % firem, což je nejvíce od druhého čtvrtletí 2020. K problémům v dodavatelských řetězcích se navíc přidaly potíže s lodní dopravou v Rudém moři. Pro české firmy je velkým problémem i chřadnoucí německé hospodářství, s nímž je řada z nich úzce provázaná,“ upozorňuje Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Podnikatelská nálada v Německu se v dubnu výrazně zlepšila

24.04.2024 Podnikatelská nálada v Německu se v dubnu výrazně zlepšila, firmy optimističtěji hodnotí současnou situaci i budoucí vývoj. Dnes to ve své zprávě uvedl mnichovský hospodářský institut Ifo. Index, který Ifo každý měsíc sestavuje, se tento měsíc dostal na 89,4 bodu z únorových 87,9 bodu.
C:\fakepath\ceska ekonomika.jpg

Zlepšení důvěry v ekonomiku ukazuje na ožívání ekonomiky ČR

24.04.2024 Dubnové zlepšení důvěry v ekonomiku u firem i spotřebitelů ukazuje, že české hospodářství ožívá. Shodují se na tom analytici oslovení ČTK. Kladně hodnotí především vývoj spotřebitelských nálad, je to podle nich signál, že spotřebitelská poptávka potáhne letošní růst hrubého domácího produktu (HDP). Předpokládají, že se zvýší zhruba o jedno procento.
C:\fakepath\Strauss-Kahn.jpeg

Strauss-Kahn byl šéfem MMF, potýkal se i se skandály

24.04.2024 Francouzský politik Dominique Strauss-Kahn, který se narodil 25. dubna 1949, se za svoji kariéru potýkal s mnoha skandály, kvůli kterým stanul i před soudem. Na konci 90. let byl ministrem financí, po finančním skandálu podal demisi, ale po očištění soudem se do politiky vrátil. Politik, přezdívaný DSK, se stal šéfem Mezinárodního měnového fondu (MMF), z funkce ale musel odstoupit kvůli obvinění z pokusu o znásilnění hotelové pokojské v roce 2011 v New Yorku.
C:\fakepath\rusky rubl.jpg

Rusko zlepšilo odhad letošního růstu ekonomiky

23.04.2024 Ruské ministerstvo hospodářství dnes zlepšilo odhad letošního růstu hrubého domácího produktu (HDP) Ruska na 2,8 procenta z dříve předpokládaných 2,3 procenta. Zároveň však zvýšilo odhad letošní inflace a předpovědělo postupné oslabování domácí měny v nejbližších letech. Informovala o tom agentura Reuters.
C:\fakepath\Nemecko8.jpg

Němečtí liberálové chtějí reformu důchodů

22.04.2024 Němečtí vládní liberální svobodní demokraté (FDP) dnes představili dvanáctibodový plán k povzbuzení hospodářství, který požaduje mimo jiné zpřísnění podmínek podpory v nezaměstnanosti nebo zrušení možnosti odchodu do důchodu v 63 letech. Požadavky FDP označují německá média za nový zdroj sporů ve vládní koalici, neboť odporují postojům sociálních demokratů (SPD) kancléře Olafa Scholze.
C:\fakepath\ekonomika-22042024-uvod.png

Pohled do budoucnosti – demografické změny (2. díl)

22.04.2024 V tomto článku se blíže podíváme na demografické změny a nastíníme některé důležité aspekty, které s nimi souvisejí. Poté se budeme zabývat faktory, které tyto demografické změny ovlivňují, a na závěr se klasicky podíváme na dopad těchto změn na ekonomiku, spotřebitele atd.
img

Evropský průmysl zelené energie má problém: Společnosti se stěhují do USA

22.04.2024 Obnovitelná energie se mění, protože společnosti, které kdysi zapustily kořeny v Evropě, "balí kufry" a míří do Spojených států. Důvodem je souběh několika faktorů, konkrétně silná konkurence ze strany Číny, vlažná podpora ze strany EU a lákadlo USA v podobě zákona o snižování inflace (IRA), který nabízí příznivější podmínky pro zelené společnosti. Evropský solární průmysl dokonce varuje, že se nachází v existenční krizi a může brzy zkolabovat.
img

Ranní okénko - První odhad růstu HDP za 1.Q 2024 v USA či data ohledně PMI v tomto týdnu

22.04.2024 V tomto týdnu dorazí podstatné ekonomické údaje především ze Spojených států amerických. Tím nejzásadnějším bude pravděpodobně ve čtvrtek zveřejněný první odhad růstu americké ekonomiky v prvním čtvrtletí letošního roku. Podle odhadu analytiků by výkon tamního hospodářství v anualizovaném vyjádření měl být vyšší o 2,3 %, což by tak byl sice nižší růst oproti druhé polovině loňského roku, ale stále vyšší než by si představovat Fed pro dosažení svého inflačního cíle. Fed bude také pozorně sledovat páteční cenový index PCE, který se vyvíjí lépe, než index CPI, ale podle trhu i ten mírně stoupne, z 2,5 % na 2,6 %. Dále se dozvíme nejnovější výsledky indexu nákupních manažerů (PMI) v USA, Německu i celé eurozóně.
C:\fakepath\trader-19042024-36-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.04.2024 1) Po dnešní zprávě o izraelském útoku na Írán zdražují tradiční aktiva jako zlato, ropa, japonský jen, švýcarský frank a americké státní dluhopisy. Oslabují naopak asijské akcie a bitcoin. Trhy zpočátku reagovaly na eskalaci konfliktu na Blízkém východě prudce, později ale některé ztráty smazaly, protože se objevilo jen málo podrobností o útoku a íránský představitel agentuře Reuters řekl, že k žádnému raketovému útoku nedošlo.
C:\fakepath\nemecko zeme.jpg

Německá vláda zvýší odhad letošního růstu ekonomiky

19.04.2024 Německá vláda zvýší odhad letošního růstu ekonomiky na 0,3 procenta z dříve očekávaných 0,2 procenta, uvedl zdroj agentury Reuters. Pro příští rok vláda podle něj počítá, že hrubý domácí produkt (HDP) stoupne o procento. Očekávaná prognóza je součástí návrhu jarních projekcí vlády, které má ministr hospodářství Robert Habeck představit příští středu.
img

Ranní okénko - Aktualizovaná prognóza na Fed a kurz EUR/USD

19.04.2024 Poslední makroekonomický vývoj ve Spojených státech amerických ukazuje na robustnost tamního trhu práce a perzistentní inflaci nad 3 %, což bude mít dopad na měnovou politiku Fedu. Původně očekávané první snížení sazeb v červnu se zdá již nereálné, což připustil i ve svém posledním projevu samotný předseda Fedu Jerome Powell. Příchozí data z americké ekonomiky a vyjádření některých členů měnového výboru byla reflektována trhem v jejich očekávání dalšího postupu měnové politiky.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Ifo: Německé firmy plánují snižování investic

18.04.2024 Německé podniky hodlají v letošním roce snižovat investice. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnil mnichovský ekonomický institut Ifo. Index investičních očekávání v březnu podle průzkumu klesl na minus 0,1 bodu z listopadových 1,2 bodu. Pokud se index nachází v záporném pásmu, signalizuje, že počet podniků plánujících snižování investic převažuje nad počtem firem plánujících jejich zvyšování.
img

Ranní okénko - Fed musí zůstat jestřábí, ECB je připravena na snížení sazeb v červnu

18.04.2024 Čtvrteční den bude ve znamení dat ze Spojených států amerických, které by ovšem neměly být zásadnějšího charakteru. Nejprve budou publikovány každotýdenní údaje o nově podaných i pokračujících žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Trh očekává u obou těchto statistik podobné hodnoty jako v předcházejících týdnech.
C:\fakepath\budoucnost-18042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – technologické inovace (1. díl)

18.04.2024 V dnešním článku přejdeme k dalšímu pilíři fundamentální analýzy, a to k pohledu do budoucnosti. Konkrétněji se dnes podíváme na technologické inovace a podrobně si rozebereme některé oblasti, které tam spadají, jako je umělá inteligence nebo třeba blockchain. Nakonec si projdeme faktory, které technologické inovace ovlivňují, a také jejich dopad na ekonomiku.
img

Ranní okénko - Optimismus mezi analytiky v Německu nadále roste

17.04.2024 Dnes dorazí jediný údaj z tuzemské ekonomiky, a to ceny průmyslových výrobců. Stabilizace cen v oblasti průmyslu započala již v průběhu minulého roku a pokračuje i letos. Podle naší prognózy očekáváme mírný meziměsíční nárůst (+0,2 %) především ve spojitosti s rostoucími cenami ropy. Odhad trhu je takřka identický (+0,3 %).
img

Ranní okénko - Úterý ve znamení smíšeného sentimentu německých analytiků

16.04.2024 Dnes v 11 hodin očekáváme zveřejnění výsledků měsíčního průzkumu vnímání německé ekonomiky, který vydá instituce ZEW za měsíc duben. Tento měsíc se očekává zlepšení sentimentu jak ohledně výhledu, tak současného stavu německého hospodářství, přičemž zveřejňovaná čísla představují poměr mezi 350 finančními analytiky. V případě současného stavu však nálada i přes zlepšení nejspíš zůstane převážně negativní (očekává se -76,0 v dubnu vs -80,5 v březnu), a to s ohledem na pokles německé ekonomiky v posledním kvartále minulého roku a stále ochablý průmysl. Šestiměsíční výhled by ovšem mohl naznačit možný růst HDP vzhledem k příznivé situaci na trhu práce a taktéž z pravděpodobného snížení úrokových sazeb na červnovém zasedání ECB. Vyhlídky pro růst eurozóny ale zůstávají slabé, riziko představuje i současná geopolitická situace.
C:\fakepath\Cina-mena.jpg

Čínské HDP v prvním čtvrtletí stouplo více a předčilo očekávání

16.04.2024 Čínský hrubý domácí produkt (HDP) v letošním prvním čtvrtletí meziročně stoupl o 5,3 procenta a předčil tak očekávání. S odvoláním na čínské statistiky to dnes uvedla agentura AFP. Analytici agentury Reuters očekávali růst 4,6 procenta. Ve srovnání se čtvrtým čtvrtletím HDP vzrostl o 1,6 procenta.
C:\fakepath\geopolitika-15042024-uvod.jpg

Geopolitické události – mezinárodní dohody a organizace (7. díl)

15.04.2024 V dnešním článku se zaměříme na mezinárodní dohody a organizace. Podíváme se, jak fungují a jak ovlivňují ekonomiku. Projdeme si některé aspekty, které do mezinárodních dohod a organizací zasahují, a samozřejmě si tyto dohody a organizace představíme. Na závěr si ukážeme, co je to Eulerův diagram a co z něj můžeme vyčíst.
img

Ranní okénko - Tento týden nabídne data o evropském i americkém průmyslu

15.04.2024 Tento týden nenabídne takové množství zásadních dat jako ten minulý. Finanční svět tak bude především vstřebávat předchozí údaje ze Spojených států amerických, které posunuly sázky na první snížení sazeb z června až do třetího kvartálu. Z USA v tomto týdnu dorazí údaje z průmyslu, maloobchodu či nemovitostního trhu, která mohou ještě více naklonit váhu k pozdějšímu uvolňování měnové politiky. Z Evropy bude patrně nejzajímavější dubnový průzkum instituce ZEW ohledně hodnocení aktuální ekonomické situace největší evropské ekonomiky Německa a budoucích očekávání finančních analytiků. Z české ekonomiky se v tomto týdnu dozvíme jediný údaj, a to ceny v průmyslu.
C:\fakepath\geopoliticke-udalosti-11042024-uvod.jpg

Geopolitické události – environmentální události (6. díl)

11.04.2024 V dnešním článku se podíváme na environmentální události. Na začátku se zaměříme na jejich hlubší pochopení. Poté si projdeme faktory ovlivňující environmentální události a také aspekty, které s těmito událostmi souvisejí. Nakonec stručně nastíníme změny klimatu v 21. století.
C:\fakepath\cina-08042024.jpg

Trh tlačí na oslabení čínského jüanu

08.04.2024 Čínskou ekonomiku trápí předluženost realitního sektoru i nízká poptávka po zboží ze zahraničí. Jádrová inflace za únor sice vzrostla na meziročních 1,2 %, stále ale místní hospodářství operuje v nízkoinflačním prostředí. Čínská centrální banka (PBoC) tak má prostor uvolňovat měnovou politiku, protože větším problémem začínají být rizika defaultu velkých developerů a domácí i zahraniční poptávka než překotný růst spotřebitelských cen.
img

Velmi pozvolné oživování průmyslové produkce

08.04.2024 „Po lednové stagnaci se v březnu česká průmyslová výroba mírně zvýšila. Průmyslová produkce v únoru meziročně vzrostla o 0,7 % a potvrdila tak, že v letošním roce můžeme počítat s jejím velmi pozvolným oživením. Navíc i za tímto mírným růstem stojí především sektor výroby automobilů, který rostl do jisté míry i díky nižší srovnávací základně z loňského února. Bohužel se opět potvrdilo, že s dlouhodobými problémy se naopak potýká české strojírenství. Dřívější výkladní skříň českého průmyslu se změnila v odvětví, které ho spíše táhne dolů. V únoru mělo totiž strojírenství nejvyšší záporný příspěvek k vývoji průmyslové produkce. Vývoj nových zakázek přinesl v únoru na první pohled pozitivní zprávy. Hodnota nových zakázek meziročně vzrostla o 8,8 %. I nové zakázky však stejně jako únorovou průmyslovou produkci nejvíce ovlivnila výroba automobilů. Také zde musíme vzít v potaz nízkou srovnávací základnu z loňského roku,“ uvádí Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
C:\fakepath\energeticke-zdroje-08042024-uvod.png

Geopolitické události – energetické zdroje (5. díl)

08.04.2024 V tomto článku se zaměříme na energetické zdroje a jejich vliv na ekonomiku a geopolitiku. Projdeme si také faktory, které energetické zdroje ovlivňují, a která různá odvětví hrají významnou roli v jejich stabilitě.
img

Češi spoří jako nikdy, což pomáhá krotit inflaci. Ta je teď v Česku jedna z nejnižších v EU, i když setrvání při koruně ji dle zastánců eura údajně mělo zvedat na nejvyšší úrovně v EU

07.04.2024 Málokdy v novodobé historii Češi spořili tolik jako loni. Tím překvapivější je, že česká ekonomika se nakonec loni nepropadla až tak, jak se myslelo. Na druhou stranu, tím méně ovšem překvapuje, že inflace nyní zase klesá rychleji – alespoň tedy v porovnání s ještě nedávnými předpoklady.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 5. dubna 2024

05.04.2024 Upřímně řečeno, nemá smysl se ekonomickými zprávami vůbec zabývat. Obecně se trh rozhýbal poté, co se na scéně objevil Neel Kashkari, který všechny ohromil prohlášením, že centrální banka možná v roce 2024 úrokové sazby vůbec nesníží, pokud se inflace bude nadále pohybovat do strany. Podobně se vyjádřil i šéf Federálního rezervního systému Jerome Powell. Řekl, že Fed má dostatek času na to, aby vyhodnotil údaje, než přistoupí ke snížení úrokových sazeb. Celkově to naznačuje, že trh by na nadcházejícím zasedání snížení sazeb očekávat neměl. A zde další představitel Fedu říká, že k němu může dojít i později. A dolar přirozeně okamžitě začal aktivně růst.
C:\fakepath\sankce-05042024.jpg

Geopolitické události – embarga a sankce (4. díl)

05.04.2024 V tomto článku se zaměříme na sankce a embarga. Probereme jejich význam, opatření a důsledky. Dále se podíváme na sankce Spojených států a na závěr se tradičně zaměříme na faktory, které embarga a sankce ovlivňují.
Související klíčová slova: Organizace Severoatlantické smlouvy | Střední Evropa | Banco Santander | Hikvision | Kancelář ombudsmana | Rozšíření perspektivy technologických inovací | Mateřské firmy | Další snižování sazeb | Býčí pohyb | Akcie Akcie Philips | Státní úřad pro hospodářské záležitosti (SECO) | Oživení poptávky po službách | Inflace v zemích EU | Německé ministerstvo hospodářství | Dvojité recese | Tomáš Lébl | Bitcoinový fond obchodovaný na burze | Prognóza vývoje | Vysoké ceny bytů | Počet nakažených koronavirem | Bilanční suma | Privatizace | SSRS | Tomáš Jícha | Produkce německého průmyslu | Autopůjčovna Hertz | Obchodní omezení | Obchodní pásmo | Čekací doba | Ojetiny | Amir Jaron | Výsledky průzkumu Michiganské univerzity | Odhad vývoje ekonomiky | Německý regulátor | Evropská unie a Británie | První odhad HDP | Kurzy měn švýcarský frank | Vyjádření ekonomů | Dominik Rusinko | Economist Intelligence Unit (EIU) | Podnikový svaz | Aktualizovaný výhled | Republikánský prezident | Athanasios Vamvakidis | Maďarská inflace | Měsíčník finančních trhů | Propad ekonomiky | Šíření dezinformací | Hospodářská situace | Vazil Hudák | Zpomalení čínské ekonomiky | Unilever (UNA) | Vlna investic | Akcie Nintenda | Obchodování na asijských akciových trzích | Uvolnění ekonomiky | Akcie Sony | Dolarové dluhopisy | Celebrity | Investiční soutěže | Dluhové úlevy | Česká vláda | Mezinárodní kontext | Růst v eurozóně | Argentinská centrální banka | Vysoká zadluženost | BCPP | Liberecký výrobce | Největší ruská banka | Uvolněné měnové politiky | Realitní trh | Šéfka ECB | Ekologická Evropská unie | Marshallův plán | Znovuotevírání ekonomiky | Mišustin | Cena platiny | Jihoevropské země | Kurzy měn měnový kalkulátor ČSOB | Hlava a ramena | Maloobchodníci | Stimulační politika | Commonwealth Foreign Exchange | Neel Kashkari | ChatGPT | Jak fungují akcie | Přerušení dodávek zemního plynu | Používání digitálního rublu | Hodnota fúzí | Kurz ERA | Zpravodajský server | POSCO | Nord Stream AG | Mediální magnát Rupert Murdoch | Abu Dhabi National Oil | Klíčový prvek | ČSA | Zásoby zemního plynu | Propad domácí měny | Kurzovní lístek Fio | Události v minulosti | Intradenní tradeři | Euro k americkému dolaru | Světové organizace | Nexi | Ontario Teachers | Dohoda RCEP | Ukrajinská protivzdušná obrana | Mezinárodní pracovní síla | Obsluha státního dluhu | Cap | Goldcorp | Největší producenti ropy | Vyhlášení mobilizace | Hodnota společnosti | Pád libry | Nárůst výdajů na obranu | Daňová optimalizace | Kursy v Polsku zlotý | AQUA | Kurzy měn měnový | Zvyšování cen | Faktory ovlivňující environmentální události | Výnosy dluhopisů | Globální veřejný dluh | Německá míra nezaměstnanosti | Jack Ma | Specializace Finance | Mistrovství světa v hokeji | Dlouhé pozice | CELAC | Lidské činnosti | Obchodování v noci | Strategická rozhodnutí | Odvrátit deflaci | CentroFX | Světové akcie | Dukascopy | Vývoj nezaměstnanosti | World Systems Market inc | Antiticyklické akcie | Světová hospodářská krize | Geopolitické konflikty | Roman Vykouřil | Pravděpodobné výsledky | Ozvěny trhu | Cartier | Kancelář řeckého ombudsmana | Daň pro korporace | Války | Skandinávské aerolinky | Snižování stavů | BHS expres | MW Investiční fond | Nejnovější makroekonomické údaje | Kdo řídí politické změny? | Opětovný pokles | Drahá elektřina | Největší centrální banky světa | Lithium | Americký ADP | Západní země | Aktualizované údaje | Foxconn | Měnové zasedání bankovní rady | Světové tiskové agentury | Joe Biden | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Suez Environment | Sell in May and go away | Denys Šmyhal | Týdenní makrokalendář | Státní dluhopis | Lukáš Ištvan | Korunové instrumenty | První investoři | Závislost na ruských energetických surovinách | Obchodní platformy | Poptávka po riziku | Dotace továrnám | Údaje z USA | Jakub Seidler | Kurzovní lístek ECB | Kurz CHF | Češi | Dolarový index DXY | Řecké referendum | AUD/USD | Allwyn | Turecká krize | Zew Survey Index | Data z trhu práce | Noční můra | Pokračování růstu | Burzovní regulátoři | Časové řady | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Budapešť | Údaje Evropské komise | Mezibankovní sazby | Ozbrojené konflikty | Australská centrální banka | Allianz | NASDAQ omex us water | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Akcie ropy v roce 2021 | Panevropský index | Výhled ratingu Japonska | Nákupu státních dluhopisů | Friedrich Merz | Ekonomika aktuálně | Evropský komisař pro hospodářství | Poptávka po uhlí | Zelený balíček | Globální růst | Hospodářství Evropské unie | Pravidla a provádění | Společnost Invesco | Mistrovství Evropy | Radim Dohnal | Sázkaři | Nákup ropy | Velký propad | Silná rezistence | IW | Skupina Colt | Portugalský ministr financí | Brent Crude Oil | Andrés Manuel López Obrador | Zachování národní měny | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | EUR/CAD | Zveřejněné údaje | Investice do marihuany | Dividendy z ČEZ | Jana Steckerová | Česká ekonomika letos | Belviport Trading | TV Nova | Analytická práce | Ekologické trendy a inovace | Zdražovat | Pandemická opatření | Obrovský výprodej | Sergej Sobjanin | Měnový pár EUR/CZK | Analýza akcie | Zákaz ruského uhlí v EU | DPH | Americká automobilka | Dmytro Kuleba | EUR | Pokles kurzu čínského jüanu | Německé hospodářské svazy | Klimatická opatření | Michal Stupavský, CFA | Závislost na dovozu energie | Objemy kapitálu | Ekonomické uzavírky | Nominální mzdový růst | FDA | Spotřebitelské výdaje | Akcie BHP | LYNX Pro | Norwegian Air Shuttle | Paul Romer | Nikkei 225 Index | Vývoj růstu průmyslové výroby | Bundesbank | Přijmout euro | Vývoj indexu rezidenčních nemovitostí | Fiskální a měnové stimuly | Guvernérka ruské centrální banky | Paul Krugman | Marcel Fratzscher | Banka Nomura | Akciový propad | Zadlužení České republiky | Tomáš Prouza | Obhospodařovatel | Vývoz z Japonska | Velké finanční krize | Hodnota fondového kapitálu | Výhled trhů | Nedostatečná produkce | Náklady na opravy | Podpora vývozu | Zasedání vlády | Průzkum pro stanici CNN | Investiční firma | Sazka Entertainment | Aktivity v podnikatelském sektoru | Nezaměstnanost v eurozóně | Transněfť | Standard & Poor's | Global Insight | Obchodní zásoby | Rezervy ropy | Míra nezaměstnanosti ve Francii | Coface pro ČR a Slovensko | Levné peníze | Vývoz do Británie | Nedostatek čipů | Globální koordinace | Kalifornie | Analytik Joe Manimbo | OBSE | David Malpass | Ošetřovné | Analýza institutu Ifo | Lars Feld | Finanční ústav | Vliv událostí | Zvyšování cen energií | Brokeři | Yandex | Tvorba cash-flow | Sílící koruna | Fortinet Inc | Klíčové problémy | Hlavní úrokové sazby | Pivotní body | Norský fond | Nastartování české ekonomiky | Hamburg Commercial Bank (HCOB) | Salesforce | Trumpova cla | Člen bankovní rady Aleš Michl | Wal-Mart Stores | Roche | Akciové společnosti | Aktivity firem | Ochránit úspory | Spotřebitelské vzorce | Automobilový sektor | JP Morgan Chase | Míra inflace v Argentině | Další finanční krize | Digitální převody peněz | Žebříček nejbohatších | Dnešní obchodování | Robotické investování | XOM | Index hongkongské burzy | Vzdělávání finančních poradců | Výkyvy | Itálie | Motor ekonomiky | Euro proti dolaru | McDonald's | Obchodování v New Yorku | Kurz PLN | Stoxx | Indikátor průmyslové výroby | Stavební produkce | Klíčový ukazatel | Ruští zákonodárci | Negativa hladkého Brexitu | Okénko finančního trhu | Výhled růstu HDP | Čínské firmy | PMI v eurozóně | PEPP | Epidemická situace | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Magnát Rupert Murdoch | Monarchie | Akcie Allied Healthcare | SEC (Securities and Exchange Commission) | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | Daňové povinnosti | První den obchodování | Tencent Holdings | Finanční aktiva | Meziroční vývoj spotřebitelské inflace | Institut Prognos | Společnost Avast | Údaj o HDP | Mega Millions | Eurový úvěr | Rozpočet EU | Očekávání | Peníze.cz | Africký mor prasat | Korelace | Edison | Ceny energetických komodit | Zahraniční intervence | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Jüan | Zdražující bydlení | Oživení ekonomiky | Možnosti obchodování | Historické události | Madeleine Albright | Otevřené pozice | Únik ropy | Cena žlutého kovu | Inflace v září | Trh dluhopisů | Britská letecká společnost | Cla na čínské zboží | Deutsche Bundesbank | Evropské centrální banky | Daňové ráje | Varianta omikron | Analýza hospodářských politik | Trh s akciemi | Aktuální kurzy měn | Tranzitní země | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Státy eurozóny | Uvolněné měnové | Makrotrend | JAR | Zákaz ruského uhlí | Hospodářství subsaharské Afriky | Struktura a správa energetického odvětví | Výrobce roušek | Zpráva z Německa | Světové ceny potravin | Dohoda o transatlantickém obchodním a investičním partnerství (TTIP) | Američtí voliči | Signet Bank | CMC Markets | Vývoz obilí | Binance.US | Evropská nezaměstnanost | Košík | Stoupenci brexitu | Cena severomořské ropy | Regulátor Bundesnetzagentur | Galapagos | Volatilní | Swiss Life | HDP v EU | SMBC | L.F. Investment | Posilování japonského jenu | Růst amerických akcií | EUR USD | Výstavba obytných realit v USA | Chile | Premiér Šmyhal | Finanční výbor německého parlamentu | Novo Nordisk A/S | Obchodování na Energetické burze | Zájem Čechů | Tlak na Rusko | 4Cast | CPCA | Pokles hospodářství | Eemshaven | JD Sports | Akcie NIO | Aktuální cena zlata | Novo | Výpadek příjmů | Globalizace trhů | Brand Finance | Dow Jones Consumer Goods Index | Pozitivní nálada | Snížení dluhu po pandemii | AUD/NZD | Index FPI | EUR/JPY | Dekabank | Goldenburg Group | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Filantrop | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Churajs | Veřejné finance | Kurzy měn libra | Edelman | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | Manipulace s akciovým trhem | DNR | Nálada amerických spotřebitelů | EURJPY | Světová rada pro zlato (World Gold Council) | Význam embarg a sankcí | Obavy z dopadu koronaviru | Dalibor Šafařík | Novartis | Schodek státního rozpočtu | Kurzy měn norská koruna | Pokračující expanze | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Terminály na LNG | Odvetná cla | FAA | Zvýšení vládních podpor | Ark | Magnificent 7 | Investiční platformy | Deficit amerického obchodu | Příležitost k nákupu | Čtvrtletní pokles | Ruské invaze na Ukrajinu | Hospodářské dopady tvrdého Brexitu | Stimulační balíček | Smoot-Hawleyův zákon | Trh práce | Základní příjem | Výkon domácí ekonomiky | Komora ruského parlamentu | Společnost Ryanair | Strategie buy-and-hold | Roční míra inflace | Crowd Tech | Vývoj kurzu USD | ČNB kurz dolar | Evropská komise | Gazprom Germania | Německý Spolkový sněm | WeCHat | Burzovní prázdniny | Souhrnný indikátor | Pro investory | American Water Works Company (AWK) | Vývoj hlavní úrokové sazby ČNB | Uložení svých peněz | Plynovod Nord Stream 2 | Rozpočtová pravidla | Skupina G7 | Abiy Ahmed | Philip Morris ČR | Diamond Princess | iShares | Vývoj vakcín | Aramco | Zahraniční obchod ČR | ČNB kurz valuty | Swiss | Raghee Horner | Hospodářský plán | Osobní finance | Investice | Czech Media Invest | US Bancorp | Britská centrální banka | Mezinárodní vliv | Plán investic | DXY | Globální spolupráce | Inflace ČNB | RDIF | Německý automobilový koncern | Zabezpečení potravin | China Merchants Bank | Mimořádné daně | Spotřebitelské úvěry | Rozvolnění | Stravenkové firmy | Spotřebitelský sektor | USD/ZAR | Geopolitické riziko | Realitní služby | Saldo běžného účtu | Sefe | MACD | Potenciál | Německý obchodní svaz | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | TPCA | Diverzifikace | Support | Návrat inflace | Nové technologie | Index měn rozvíjejících se trhů | Zpráva z akciového trhu | XEL | Sankce v oblasti technologií | Allianz Trade | Globální dluhopisové trhy | Fundamenty | Příchod recese | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Sev.en Energy | Cena zlata a stříbra | Míra nezaměstnanosti v ČR | Podnikatelské aktivity | Akvizice | ServiceNow | Japonské firmy | ČNB kurzy měn eur | Finanční stabilita | Lednová inflace | Výnosy na dluhopisech | Devon Energy | Index aktivity | Surový cukr | Továrny na čipy | Bohumil Kartous | Oslabování měny | Poradkyně německé vlády | Administrativa amerického prezidenta | Společnost Seznam.cz | ČNB kurzovní lístek historie střed | Coca-Cola Company | Ekonomické dopady koronaviru | Česká měna dnes | Nezaměstnanost ve Francii | Pokles cen energií | Zneužívání sankcí | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Technologie blockchain | Norges Bank | Nejdůležitější ekonomické události | Bankovní společnost | Jak fungují environmentální a sociální změny? | Alexandr Novak | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Higher Low | Výrobní podniky | Tony Christoforou | Škoda Auto | Hluboká recese | ADP report | Beijing Hotgen Biotech | Robert Fogel | Etnické rozdíly | Stavební výroba v květnu | Vývoj spreadu | Alessandro Dazza | Burza v Hongkongu | Hackerské útoky | Miliony dolarů | Úroková sazba Fedu | Ifo | Webinář | Záporné negativní sazby | Posílení rublu | Nákupní centra | Japonské akcie | Nálada v eurozóně | Nové akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Argos Capital | Obchodní pravidla | Emise USA | Krize způsobená koronavirem | Pojišťovna Generali | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Ruské akcie (GDR) | Navrhovaný balíček | Prognózy | Britská libra | Schopnost Německa | ČNB Jiří Rusnok | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Carmen Reinhartová | Ekonomická omezení | Německý ekonom | Šéf Fedu Powell | Špatná nálada | Intervence | NYSE | Výkon ekonomiky | Práce s pohledávkami | Fond Quantum Fund | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Makroprognózy | Ceny kakaa | Výkonný ředitel | Banky.cz | Broadcom | Japonské maloobchodní tržby | Dividenda ČEZ | E.ON | Francouzské energetické společnosti | OpinionWay | Jaroslav Tupý | Premarket | Ministr vnitra | Odklad splátek | Yoni Assia | Levice | Guvernér španělské centrální banky | Americký zákon o snížení inflace | Klesly akcie | Dopady pro světovou ekonomiku | Čínský svaz osobních automobilů | Experti | Růst důvěry v německou ekonomiku | Počáteční zisky | Produkce energie | Škrtání dotací | Julius Bär | Cena akcií britské banky | Německý parlament | Americké Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí | Index exportních očekávání | Veřejný dluh Británie | Fiskální impuls | Veřejná nabídka akcií (IPO) | Sentiment indikátory | Futures kontrakt | Chování | Rekord | Spolupráce a globální koordinace | Nižší sazby | Český premiér Petr Fiala | Dluhopisy zemí eurozóny | Raiffeisenbank | Akcie BASF (BAS) | Obchodní dohoda USA-Čína | Zpevňování koruny | Infekce koronavirem | Ropná firma Saudi Aramco | Shazování peněz z vrtulníku | Viterra | Protivzdušná obrana | Zvýšení ratingu | Nezávislost | Mistral AI | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Zastropování ceny | Rozvíjející se země | Petr Kupec | Bankovní skupina | Tržby za služby | Člen bankovní rady ČNB | NDXT | Vývoj meziročního růstu reálného HDP | Stephen Brennock | Návrh zákona | Stop-Loss | Madrid | Maloobchodní tržby v Číně | Bob Haberkorn | Evropské měny | Býčí výhled | Ekonom Jan Čapek | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Firemní data | Hospodářství EU | Creditas | Nicholas Stern | Fiskální plány | S&P/ASX 200 Index | Samolibost | Dění na trzích | Brazilský statistický úřad (IBGE) | Meziroční inflace ve Velké Británii | Eric Schweitzer | Svaz průmyslu | Kryptoměna Bitcoin | WIIW | Zvýšení minimální mzdy | Slevy na dani | Moody's Investors Service | Měnový pár GBP/USD | Největší světová ekonomika | Bidenova administrativa | Spuštění digitálního eura | Společnost Apple | Hodnota eura | Daň z mimořádných zisků bank | Úrokové sazby v USA | Černé labutě | Změny v porodnosti | Vývoj mezd | IHS | Uvolňování měnové politiky | Co jsou technologické inovace? | Přetrvávající vysoká inflace | Hlavní zprávy | Asijské trhy | Účely primární veřejné nabídky | Americké investiční banky | Reálné příjmy domácností | Kurzy měn Pardubice | Ukrnafta | Obchodní seance | Riziko politických a environmentálních událostí | Úložka | Vliv na různá odvětví | ČMZRB | Impuls | Český statistický úřad | Rudolf Kypta | Anticyklické investice | ČNB kurz | Accor | EUR/USD | Pumpování peněz do ekonomiky | Obchodní bariéry | Ombudsman | Bruno Le Maire | Akcie Novavax (NVAX) | PiS | Bruegel | Vláda Hongkongu | xTrade Brokers | Index ekonomické nálady | Úsporný balíček | General Electric | Zdanění bank | Tradiční měny | Fungování finančních trhů | Nejvyšší nezaměstnanost | Nálada v průmyslu | Německý ekonomický institut | Administrativa prezidenta | Vanguard | Nezaměstnanost v Česku | Denní kurzy | Dění ve světě | Mediální magnát | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Poptávka a dynamika trhu | Spotřebitelé | Nejvyšší inflace | Morgan Stanley | Doporučení pro tradera | Javier Milei | Wopke Hoekstra | Von der Leyenová | Konflikty a spory | Recese v eurozóně | Předseda představenstva | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | PKN Orlen | Internet věcí (IoT) | Die Welt | Americká kosmetická společnost | Digitální aktiva | LULU | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Švédská koruna | Analýza makroindikátorů | Prognostici | Bezpečný přístav | Účinné vakcíny | Iva Palusková | Český průmysl | Americký soud | PACCAR | PMI z Německa | ČNB kurzovní lístek | Neckline | Akcie obchodované na pražské burze | Cena bitcoinu | Strategický pohled | Mariana Čapková | Nejrychleji rostoucí ekonomiky | The Telegraph | Kawamoto | General Motors (GM) | SH!FTS | Celková míra nezaměstnanosti | Finanční páka | IBGE | Kurz jednotné evropské měny | Covidové uzavírky | Obchodování na burzách | SOK | Roman Pilíšek | Silný kurz dolaru | Wolters Kluwer | Spotový trh | ESM Klaus Regling | Bloomberg Markets | Ziskové obchody | Keničiró Jošida | Konkurenti | Investiční roadshow | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Kurzovní lístek Polsko | Dragon | Akcie společnosti | Využití ESM | Uzdravování | ETH | Chování trhu | Chapdelaine | Růst akciových indexů | Společnost s proměnlivým základním kapitálem | Mezinárodní konflikty | Světová kryptoměna | Agentura AFP | Index spotřebitelské nálady | Negativní účinky | Solidarita | Conseq Funds investiční společnost | Tuzemské hospodářství | Reálné ekonomiky | Daniel Silver | Stochastický oscilátor | Ostatní cenové indexy | Oživování světové ekonomiky | Důvěra v ekonomiku | Softwarová společnost | AXA ČR | Kurs zlotých vůči české koruně | Čínská firma Alibaba | Největší ekonomika v Evropě | CSI 300 | Aktuální vývoj | Příjmy domácností | Benchmark | Marc Schattenberg | Cena pšenice | Milionáři | Rostoucí výnosy | Obnova ekonomiky | Hospodářské noviny (HN) | Společnost E.ON | Opatrný optimismus | Nová data ČSÚ | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Vydavatelství Editis | Akcie obchodování | Regulační politiky | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | BitStock | Zisky české měny | Nejvyšší soud | Průměrné mzdy | Automobilka PSA | Index důvěry v eurozóně | Demografie | Sankce EU | Fortuna | Měnové zasedání | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Meziroční vývoj růstu průmyslu | Zákaz víz | Cenné papíry | Nevládní organizace | Prezidentské kampaně | Americké podniky | Petr Zahradník | Čistý příjem | Výše mezd | ČNB kurz USD | Znehodnocování měn | Výnos | Poškodit ekonomiku | P/S | Celosvětová poptávka po ropě | DeFi | Nová prognóza ČNB | Velcí investoři | DAI | EMISS | Fúze a akvizice ve světě | Ukazatel zdraví ekonomiky | Streamovací služby | Příležitosti a rizika | Přecenění zboží | Čínská aktiva | Oxfam | Nákupy státních dluhopisů | Schopnost Německa přilákat investice | Kurzotvorné informace | Medvědí výhled | AdmiralMarkets | Nikola | Diem Association | Čerpání evropských peněz | Soudní dvůr EU | Ocelářství | Londýnská burza kovů (LME) | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Ruský ministr hospodářství | IFX | RBS | Globální ekonomické zpomalení | Banki | Trh s dluhopisy | Frakování | Zpřesněné údaje | Brent | Měnová politika Evropské centrální banky | Měnový systém | Soukromá spotřeba | Výkon průmyslu | Tisk peněz | IHNED | Španělsko | Asijské akcie | Akcie těžařů | Restartování ekonomiky | Delta | Boj proti koronaviru | Nejprudší jednodenní pokles | Dlužník | Colorado | Zalando | Ceny ve výrobě | First Citizens | Meituan | Propad ceny ropy | Silný výhled | Zhejiang Huayou Cobalt | REITs | Americký akciový trh | Covid19 | Vývoj na trzích | Severoevropská dohoda | Drahokam | USMCA | Získávání surovin | Vzdělávání | Wilbur Ross | Letošní rozpočet | Úroky na hypotékách | Russell 2000 | Význam embarg | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Ceny dřeva | Opatření v Číně | Slabá poptávka | Small caps | LYNX Trading | Růst sazeb | Dopravci | Vývoj ceny sóji | Rozhodnutí o sazbách | Nervozita na finančních trzích | Měnová stimulace | Příklady z historie | Reddit | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Technické rezistence | Chování lidí | Zvýšení dodávek plynu | Hospodářský vliv | Zkrocení inflace | Šéfové | Jiné měny | Měnové riziko | Inven Capital | Kondice ekonomiky | Tržní cyklus | Intel Corporation | Developed markets | Akcie Erste | Firma ČEZ | ESG | Index DOW | Import | Nálada výrobců | Vliv politiky | Capri | Bankrot Řecka | Překvapivý růst | Americká energetická společnost | Fungování společnosti | Dopad na různé sektory | Acacia Communications | Skupina J&T | Vlna pandemie | Irská ekonomika | Postoj investorů | Znak dolar | Německý akciový index DAX | Kulturní a sportovní sankce | Airbus SE | Návratnost investic | Cíl Evropské centrální banky | Londýn | Exchange | Alcoa | Investiční portfolio | Největší burzovní krach | Milton Friedman | Forexový trh | Plošná karanténa | Allied Healthcare | Splátky dluhů | Munich Re | Akcie roku 2020 | Snižování sazeb ČNB | Miliardář Elon Musk | Investiční strategie | Střední ekonomická třída | Společnost Huawei | KLDR | Státní dluh | MAE | Zastavení dodávek plynu | Hlavní hybatelé na forexu | Zasedání centrálních bank | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Američtí vojáci | Daytrading | Zlato step | Růst britské ekonomiky | Zamrazení rezerv ruské centrální banky | Hluboké recese | Zpomalující ekonomika | Commodities | Hlavní ekonom britské centrální banky | Vliv médií | Euro vůči USD | Americké makro | Daily Express | Pokles reálné spotřeby | Andrew McAfee | Směnný kurz pesa | Nejlepší technologické akcie | BAML | Ekonomický plán | Turecká měna | Směřování měnové politiky | Graf zlata | Kontrakty | ČNB Eva Zamrazilová | Svaz INES | Tvorba pracovních míst v USA | Marco Michielli | Strach | Parlamentní výbor | Jeden dolar | Rozpočtové krize | Prague Economic Papers | Swapové body | Belviport Trading Limited | ČD-Telematika | RMF24 | Odvětví ropy | Zadržování vody | Průměrný objem obchodů | Způsob obchodování | Vývoj měnového páru EUR/RUB | Sociální osvěta | Index hongkongských akcií | Online sázení | Penzijní společnost | Oživení čínské ekonomiky | Peníze z vrtulníku | Cox | Ceny zemního plynu i elektřiny | Volby v Řecku | Propad cen | Obchodování s cennými papíry | Microsoft (MSFT.US) | Kancléřka Merkelová | Údaje o hrubém domácím produktu | Automobilka Ford Motor | Očekávání ČNB | Zlato v minci | Válka | Index spekulativního sentimentu | AUDUSD | KSB | Němečtí politici | Úroková sazba | Pavel Molchanov | Index DXY | Praxe | Konec eura | Jak fungují technologické inovace? | Finanční války | Investiční výhled | Mezinárodní investiční banka | Uvolňování měnových politik | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americká technologická společnost | Zdravý rozum | Nový průzkum ČSÚ | Labouristé | Ministři financí Evropské unie | Sentiment na trhu | Čínská burza | Úročení spořicích účtů | JPY | H&M | Blue chip akcie | Benjamin Gehrs | Francouzský dluh | Politico | Michel Barnier | Hurun | Metaverse | Zajímavý rozhovor | Nepřipravenost | Premiéři zemí Evropské unie | NovaPoint | Členové eurozóny | Nejvýraznější růst | Analytický tým FXstreet.cz | Tržby maloobchodníků | Spotřebitelské inflace | Síť Threads | Americká investiční banka | Akcie Banca Ifis | Vývoz ruské ropy | Tescan Orsay Holding | Polovodiče | Investiční příležitost | Bulgargaz | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Witkowitz | Onet.pl | Ukazatele v Číně | Obchodní deficit Spojených států | Ekonomika Velké Británie | Odhad HDP | Schlumberger (SLB) | Šéfové českých firem | Poradce Bílého domu | SoftBank Group | Casino | Jiřina Lužová | Komercializace | Lámání rekordů | PAYX | Většinový podíl | Tempo zdražování | Posilování dolaru | IT skupina | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Asad | Continental Barum | IMK | Společnost Crédit Agricole | Slovenský ministr | Eurex | Ceny sóji | Uber Technologies | Německá společnost | ÚOHS | Výrobci elektroaut | Hlavní ekonom Saxo Bank | Brazilská ekonomika | Changpeng Zhao | Nová bankovní rada | Světové hospodářské krize | Kurz CHF CZK | Wonderinterest Trading | Elektronické obchody | Více peněz | Hnědouhelné elektrárny | Projekce | Znehodnocení | Jaguar Land Rover | ČNB kurz eur historie | Kontrakce | The Washington Post | Těžba lithia na Cínovci | Sachalin | Jozef Síkela | Institut DIW | Mocenské struktury | Peníze | Velké německé firmy | Globtrex.com | Národní banka Gruzie | Inovace v energetickém odvětví | Nabídky akcií | Infekce Covid | Přechod k elektromobilům | Jihoevropské státy | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Robert Habeck | Nejlepší FinTech akcie | Rheinische Post | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Fundamentální náhled | Největší kryptoměnová burza | Suezský průplav | Bankovní rady ČNB | Výrobní sektor | Vývoj měnové politiky | Evoqua Water | Pandemická pomoc | Výzkumný institut Ifo | Zastavení dodávek ruského uhlí | Rekordní pokles HDP | Resistence | Kabinet | Obchodní restrikce | Francouzská společnost Imerys | IIF | FTX | Hongkongská ekonomika | Nízké daně | EURTRY | Válka na Blízkém východě | Měnověpolitické zasedání Fedu | Investiční aktiva | Průmyslové zakázky | SOLEK | Shanghai Composite Index | Inovativní technologie | Deficity a přebytky | Henkel | Aurora Cannabis | Dolarová rally | Title Transfer Facility | Zvýšení důvěryhodnosti | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Úřad pro hospodářskou soutěž | Balík na pomoc | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Módní průmysl | Růstový balíček | Obavy z inflace | Český miliardář | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Vývoj ceny akcií | Šéf ECB | Pozitivní signál | Medvědí trh | Hodnota realit | Prognóza | FTSE 100 | Obchodní politika | Evropské firmy | Služby | Bilance obchodu | Dodávky ruského plynu | Obchodovat na burze | Zisky bank | Obnovení dodávek | Důvěra v ČR | Technologie blockchainu | Velké problémy | Fidelity Select 50 | Newyorské komoditní burzy | Zabezpečení potravin a vody | Pokles ceny ropy | The New York Times | Výnosy dluhopisů americké vlády | Makléři | CFD kontrakty | Bezpečné přístavy | Tulipánová horečka | Lepší zítřky | Milánská akciová burza | Prezidentka ECB | Měnová politika Fedu | Inflace ve Španělsku | Evropský výrobce letecké techniky | Důsledky embarg a sankcí | Čínský celní úřad | Čerpání peněz | Saxo Bank | Cena bitcoinu dnes | Pařížská dohoda | Běžný účet platební bilance | Broker Consulting Index podílových fondů | Long obchod | Oblasti tradingu | Geopolitické vlivy | Tuzemská ekonomika | Mezinárodní tlak | Ukrajinský parlament | Německá zajišťovna | Energetické úspory | Barel ropy | Amgen | Tom Marzec-Manser | Výrobce pneumatik | Stochastický | Přebytek ropy | Index CAC 40 | Palladium | Americký Fed | Výsledek jednání ČNB | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Nejznámější kryptoměna | Energetický tarif | Globální hospodářský růst | NBC | Vývoj měnového páru AUD/USD | Faktory ovlivňující energetické zdroje | Miloš Vystrčil | Akciová maxima | Ropa WTI | Svaz německého průmyslu (BDI) | Měnové zajištění | Nárůst počtu nakažených | Vzácné kovy | Vztahy s komunitou | Kurzy měn komodity zákony | Ministryně hospodářství | Eurové příjmy | Alexandr Lukašenko | Dolarové ztráty | Micron | Microsoft 365 | Zájem obchodníků | Tipy na zajímavé akcie | Obchodní transakce | Zrušení daně | USD/ILS | Kurz americké měny | Výsledek hospodaření | Válka v Izraeli | Lockheed Martin | Zákaz dovozu ruského uhlí | ALNOV | Lari | Americká softwarová společnost | Produkce v průmyslu | Úmluva o zákazu chemických zbraní | Hospodářská stagnace | Luxusní auta | Německý ministr zdravotnictví | Vyšší úrokové sazby | Federální rezervní systém (FED) | Bankovní rada ČNB | Americká společnost Tapestry | Nakládání s aktivy | Jon Ossoff | Jim Yong Kim | Premier League | Nejpřesnější informace z trhu | Dynamický pokles | Akcie L´Oreal | Lithiový trojúhelník | Český ministr | Cenové gapy | CIBC | Významný milník | Investice do reálných aktiv | Hershey | Developeři | Bankovní domy | Dell Technologies | Strop pro výnosy | Pokles cen elektřiny | Brexit | Období finanční krize | Smlouva o nešíření jaderných zbraní | Eurostoxx 50 | Bossainfo | ZEW index | Změny průměrného pojistného | Vliv hospodářských cyklů | Společnost NJJ | Burza cenných papírů Praha | Jak fungují environmentální akce? | Automobilka Volvo | Open Society Foundations (OSF) | Kávové akcie | Dividendy z energetické společnosti | Kurz eura k dolaru | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Upravený rozpočet | Výhled poptávky | EUR ČNB | Akcie Lucid Group (LCID) | Dolar dnes | Fundraising | Závod na elektromobily | Evropské burzy | Měnová krize | Bungie | Průměrný kurz koruny | Data z tuzemské ekonomiky | CSI300 | Valná hromada | Ekologové | Společnost Sentix | Bavorský premiér | Amartya Sen | Důvěra investorů | Pozornost investorů | Růst trhu | Omezení dovozu pohonných hmot | Burzy | čnBlog | Největší světové ekonomiky | OX Capital Markets Ltd | USD/EUR | USD/BRL | Německý ministr hospodářství | Gazeta | Hugo | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Nejhorší scénář | Kurs rublu k dolaru | Komoditní trh | Kapitál | Rozhodnutí britské centrální banky | Český trh práce | Americký prezident Joe Biden | Severoamerická dohoda o volném obchodu | Býčí divergence | Dopravní subvence | Ceny akcií ČEZu | Boom | Snížení dluhu | Člen ECB | Celosvětová spotřeba | Fondy obchodované na burze | Den prezidentů | Podnikatelský sektor | Robinhood | Izraelská ekonomika | Cestování | Inovativní řešení | Covid | Růst investiční aktivity | Investiční horizont | Odliv kapitálu | Primární veřejná nabídka (IPO) | Blokování finančních prostředků | Produktivita práce v USA | Bond | ENEL SpA | Broker | Společnost Siemens | Bayer | Dot plot | ČNB kalkulátor IBAN | Analytik Saxo Bank | RCEP (Regional Comprehensive Economic Partnership) | FedWatch | Vývoj ceny palladia | Proražení | Cash flow | E-book o investování | Záchranný fond | Regulace ceny | Prodeje aut | Ukazatel vývoje nálady | Výjimečná situace | Citroën | Nákup plynu | Magnát | Společnost Casino | Ruská okupace | Státní ropná společnost | Posílení koruny | Kč/USD | Fathom | USD | Největší příležitosti | Rijád | Česká pošta | Plynovod Nord Stream 1 | Lídři zemí EU | Tempo hospodářského růstu | Investorský sentiment | Export | Změna klimatu | Banka Goldman Sachs | Německé HDP | Upravený zisk | Odškodné | Shopify | Čínské technologické firmy | NFLX | Dluhopisový index | Kury měn | AEX | Nárůst nově nakažených | eCNY | Krize a konflikty | Xcoal Energy | Provident Financial | Britský akciový index FTSE 100 | Britové | Technická analýza | Macquarie | DTE | Globální ekonomiky | Největší geopolitické riziko | Občané | Ožívání ekonomiky | Kurz zlata | Cukr na světových trzích | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Unijní soud | Typický investor | Chemický průmysl | Hyperinflace | Posílení kurzu | OIV | Americká sněmovna reprezentantů | Ekonomika Jihoafrické republiky | Investiční analytik | Rostoucí počty nakažených | Obavy z pandemie | Posilování koruny | Zrušení cel | Trh s nemovitostmi | Kurz turecké liry | Německý hospodářský institut DIW | Akcie Ahold Delhaize | Zynga | Rozhodnutí ECB o sazbách | Stav devizových rezerv | Automobilka | GBP/JPY | Roční průměrná míra inflace | Zastavení poklesu | Americká ropa WTI | Poměr PE | Taleb | Douglas | Kapitálové strategie | Nabídka | Prodej automobilů | Gilead | Ekonomický magazín | Qualcomm | Comcast | Signály oživení | Výroční zprávy | Trafigura Group | Ruská společnost | Nové mutace | Tržní volatilita | Karlsruhe | Ant Group | HSI Hang Seng Index | Nové léky | Odražení ode dna | Eroze půdy | Americká média | Cena americké ropy | Výnos v aukci | Guy Parmelin | Plány | Vládní opatření | Centrální banky USA (Fed) | Německý koncern | Energetická společnost | AMS | Na burze | UNDP | Komise pro cenné papíry (SEC) | Virus SARS | Akcie Novavax | Blue chip | Aktuální informace | Akcie ČEZ dnes | Made in Germany | Pařížská dohoda o klimatu | Šok | Firmy v Číně | PHO | N7 Holding Ltd. | Ropná zařízení | Hodnocení současné situace | BCA Research | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Přizpůsobení se změnám | Škoda JS | Energetické zdroje | Riziková averze | Nízké úrokové sazby | Hospodářská politika | Měnové války | Balázs Orbán | Ekonom společnosti | Hongkong | Evropská inflace | Italský premiér | Průměrná volatilita | Kdo řídí technologické inovace? | Globální krize | ByteDance | ProSiebenSat.1 | HDP Německa | EMH | Napětí v Hongkongu | Mitsubishi UFJ Financial Group | Ochrana před záporným zůstatkem | Performance | Akcie Avastu | Price-to-Earnings | Tvorba pracovních míst | Společnost Emirates | Zavedení eura | Trh s ropou | Total | Záchrana Credit Suisse | Zájem institucí | AUD/JPY | Výnosové křivky | Fialova vláda | Ekonomická aktivita | Regulace | Hospodářské problémy | Vývoj válečného konfliktu | Béžová kniha Fedu | GBP/CHF | Předsudky | Kofola | Dánská společnost | Katar | J&J | Balíček na podporu ekonomiky | Bezpečná měna | LMT | Daň z benzinu | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | Značka Amazon | FME | Kulturní faktory | Noviny | Prosincová sezónnost | Garance | Data ČSÚ | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Diplomatické sankce | Jak funguje inflace | ROTE | Podílový fond | Exekuce | Hertz | Tichomoří | LG Energy Solution | Američtí centrální bankéři | Vliv technologií | Poptávka USA | Komentář Raiffeisenbank | Platby na eura | Objem obchodů s akciemi | Forma SICAV | Russia Calling | Denis Šmygal | ISM pro sektor služeb | Dopady epidemie | Očkování proti covidu-19 | Zrušení dohod | Steve Smith | Ahold Delhaize | Odliv deviz | Inflační spirála | Shanghai Stock Exchange (SSE) | J.P. Morgan Asset Management | Petrus Advisers | Provozovatel ropovodů | Růst cen ropy | Alpari | DGB | FDP Frank Schäffler | Kurzovní lístek | Split | Vývoz zbraní | Vyšší střední ekonomická třída | Kursy valut exotické měny | Index ISM ve službách | Plovoucí terminály | Klimatické změny | Litva | Tovární objednávky | Emirates | TXN | Norské společnosti | Energetická diverzifikace | Česká společnost | FedEx | Pokles kurzu | Asociace | Zvyšování sazeb Fedu | Daňové škrty | UniCredit Bank | Pověst | Roční růst | PPF Telecom Group | Aktuální cena benzínu v USA | Spekulovat | Fitch Ratings | ATVI | Znárodnění | Bitcoinové transakce | Separatisté | Nord Stream 2 | Největší IPO | Německý dovozce ruského plynu | Typ obchodu | Měny na forexu | MT5 Supreme Edition | Swapy | Cenové tlaky | Cena elektřiny pro německý trh | Sociální sítě | Elektrárenská společnost | Akcie Exxon | Převzetí CME | Kanadský premiér | Rostoucí ceny energií | CashFlow | Nasdaq v New Yorku | Sazby na dluhopisech | ATX Austrian Traded Index | Nižší úroky | ING Jakub Seidler | Slábnutí ekonomik | ASIC | Ruský prezident | Timothy Guinnane | P.A. | Česká zbrojovka | Korunový trh | Podpůrné programy | Snižování úroků | Odkupy akcií | Giuseppe Conte | Kapitálový trh | CBO | Čínský vývoz v květnu | Inner Circle Trader | Komoditní sektor | Širší index S&P 500 | Shenzhen Composite | Oživení trhu | Růst ekonomiky USA | Avast | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Vysoké sazby | Výsledek inflace | Nejúspěšnější odvětví české ekonomiky | Dopady obchodní války | Spolkový sněm | Radovan Vítek | Alibaba Group Holding Limited | Vnímání rizika | Vládní výdaje | ROWAN LEGAL | Cenové úrovně | Euroval | Analytik kryptoměn | Panevropský akciový index | Burzovní průvodce | Středoevropské měny | Freedom Finance Europe | Akciové trhy v Evropě | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Rekordní nárůst | Tisknutí peněz | Vyšší náklady | Zpomalování ekonomiky | Dovednosti | Sýrie | Alena Schillerová | Olimex Global Water | Hospodářské záležitosti | Měnový pár EUR/USD | Celní spor | Global Gateway | Nervozita | Ceny uhličitanu | Německý export | Agentura Kjódó | SIX | Státní výdaje | Skupování aktiv | Patria Online | Akcie Google | Hospodářský institut | Dovoz | Dovozní cla | Agentura Nová Čína | Kroky centrálních bank | Igor Kim | Automobilka Tesla | Obchodní svaz | Podnikatelé a firmy | Sazby hypoték | Šéf francouzské firmy | Obrovský potenciál | Šíření nemoci | Výzkumy | Caterpillar | Next Finance | MT5 | Jens Spahn | Viry | Akcie výrobce roušek | Riziko pro hospodářský výhled | Obchodování na finančních trzích | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Aircraft Industries | Rodrigo Rato | Jevgenij Loktjuchov | Produktovod | Model 3 | Skokové posílení | Rozsah konfliktů | Hyundai | Investice do zdravotnictví | Jeffrey Sachs | Dodávky čipů | Finanční nástroje | Obchodní nástroje | Disciplína | Druhy CPI | Nikkei | Ekonomika oživuje | Penzijní fondy | Monopoly | Uhelné elektrárny | Instagram | Současné globální výzvy | Firma Alphabet | Rohlik Group | Energetická infrastruktura | Ekonomický propad | Společnost Naftogaz | Mizuho Securities | Obchodování s dluhopisy | České hospodářství | Nominální hodnota | Pro tradery | Společnost China Mobile | Model Y | Bankroty | Jošihide Suga | Akcie Bank of America | Hospodářská data | Akcie Mastercard | 1 milion | Cenové pohyby | Gigant Gazprom | Kurzy měn vývoj | Fond Breakthrough Energy Catalyst | Reálné mzdy | USD EUR | Stratégové | Italský cestovní ruch | Konvergence | Fincentrum | Výrobní ceny | Čtvrtletní zisk | CISCO | Čínské úřady | Aktuální inflace | Politická situace | EUR/NOK | Obchodní deficit USA | Hodnota primární veřejné nabídky | Marek Mora | First Solar | Vliv na energii a dodávky | Květnový kontrakt | Splasknutí realitní bubliny | PMI ze sektoru služeb | Světová finanční krize | Nemovitostní fondy | Fiskální pravidla | China Evergrande | Tržní reakce | Crowd Tech Ltd | Maloobchodní prodejce | Pozitivní zprávy | Dopady na trhy | Index STOXX Europe | Míra zadlužení | Světový obchod | Venture Capital | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | FDP | Ruské banky | Kurzy měn nákup prodej | Bundesbanka | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Kurz jüanu | Černé pondělí | Ekonomické kroky | Investiční specialista | Lawrence Summers | Prodloužení karantény | Rekordní maxima | WSM robot | EUR/CZK | Největší ztráty | Vybírání zisků | Data z amerického trhu práce | Průmyslová výroba v Rusku | Hard brexit | Zájem investorů | Spotové obchodování | Myšlenkové schéma | Blockchainové technologie | Elon Musk | Wonderinterest Trading Ltd | Válka na Ukrajině | Martin Chalupský | McKinsey | Evropské společenství | Intercontinental Exchange | Turkish Airlines | Vakcína proti covidu-19 | Sal Oppenheim | Banka JPMorgan | Průmyslová výroba v Německu | IWH | Rekordní zisk | Největší firmy | Dostatek hotovosti | Euforie | Volby USA | CO2 | Finančník | Der Spiegel | Turecký statistický úřad | Vstup do eurozóny | Porušování lidských práv | Změna spotřebitelských preferencí | Kurz EUR Česká spořitelna | Nedostatek polovodičů | Third Point | Steven Mnuchin | Makrodata | FANG | Jestřábí postoj | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Alpha Bank | Valná hromada ČEZ | Oliver Blume | Složení bankovní rady | Pandemie koronaviru | Tesla Elon Musk | Společnost Shell | Investoři | Malta | Ruská okupace Ukrajiny | Aberdeen Asset Management | Prodej nových osobních automobilů | Investing.com | Obchodní a mezinárodní dohody | Obchodní deník | Zákon o investičních společnostech | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Fungování | Portfolio | Eurokomisaři | Data o HDP | Sója | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | TS Lombard | Myšlení | Upstream | Nordstream | Akciová burza | Petr Pavel | Michael Feroli | Vládní představitelé | Západní společnosti | Investice do solární energie | Podnikové dluhopisy | Falešné proražení | Nejistoty | Americký prezident | Oddlužení | Akcie na burzách | Fidelity | Mirabaud Securities | Mimořádný zisk | Deutsche Börse (DTB) | Koninklijke Ahold Delhaize | Konopné akcie | Dolar roste | Nigérie | Hamburk | Situace kolem koronaviru | Německá průmyslová produkce | Tiff Macklem | Nejnovější výsledky | Očkování proti covidu | BaFin | Slovenská ekonomika | B/E | Negativní sentiment | CCC | Evropská měna | Firemní zisky | AMD | Michail Mišustin | PwC ČR Jiří Moser | Společnost Google | Přidaná hodnota | Krátké (short) pozice | Jeff Bezos | Ekonomické problémy KLDR | Karina Kubelková | Nvidia Corp | Finanční ústavy | Nákupní apetit | Prezident ECB | Média | Inflační čísla | Petr Koblic | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Jednání euroskupiny | Kurz japonského jenu | Christine Lagardeová | Obchodní platforma | Coca-Cola | Vzestup cen akcií | Svaz BGA | Metalurgie | Index PPI | Severní Korea | Borsa Istanbul | Mezinárodní agentura pro energii | Prosincová inflace | Marine Le Pen | Švédský oděvní řetězec | Společnost Wirecard | Euro Stoxx 50 | MSCI Emerging Markets | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Západní sankce | Hyundai Motor Manufacturing | Investovaný kapitál | Dobrý byznys | Trans-Pacifik | Venezuela | Tranše | ČSOB Finanční trhy | Jádrový index | N7 Holding | Nárůst ceny | Odeznívání inflace | Bez rizika | Zisk | Statistický úřad Eurostat | Dovoz ropy | Obchod na burze | Signál na podporu ekonomiky | Zlepšení sentimentu | Vývoz pšenice | Firma Meta | Britské domácnosti | Průmyslová produkce v únoru | Global Blood Therapeutics | Credit Agricole SA | Volatility | Peso | Petrohrad | Vývoj průmyslu | APA | Soud v Haagu | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Richard Bechník | Evropská burza | Zpřísňování měnové politiky | YTD | Arthur Hayes | Mezibankovní trh | Zprávy z Řecka | Mezinárodní organizace a smlouvy | Zmírnění dopadu epidemie koronaviru | Zvýšená nervozita | Bitcoin futures | Americké ministerstvo spravedlnosti | Akcie 2021 | Pokles společnosti | Rekordní minima | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Den obchodování | Vývoj ceny cukru | Nezaměstnanost v březnu | Průmyslové objednávky | Ministr financí Steven Mnuchin | DAX30 | Jak investovat do zlata | Vztah s investicemi | Růst spotřebitelských cen v USA | Cenový růst | Údaje o průmyslové výrobě | Kurzu měn | Zpráva řeckého ombudsmana | Finanční instituce | Makroekonomická prognóza | Konflikt mezi Izraelem | CII750 | Vývoj ceny dluhopisů | Index KOSPI | Kosdaq | CFRA Research | Ruské ropy | Bank of England | Airbnb | Automobilka Toyota | World Gold Council | Společnost Nasdaq | Společenství latinskoamerických a karibských států (CELAC) | Forward guidance | Vzorce chování | Fannie Mae | Bernie Sanders | Zveřejnění zprávy | Minimální mzda | Povzbuzení ekonomiky | Cineworld Group | Spotřebitelská nálada v Německu | CAC 40 | Britský premiér | NKÚ | XTB Jiří Tyleček | Fáze obchodní dohody | Prime Brokers | David Russell | Daniel Křetínský | Vývoj ceny pšenice | Roboti | VIG | Ministerstvo obchodu | Dopady koronaviru | WSJ | Tiskové agentury | Trans-Pacifik (TPP) | Prezident | Xetra | AT&T | Míra zisku | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Vypnutí plynu | Aegon | Americké prezidentské volby | Stimuly v USA | Chemická společnost | Odvětví kryptoměn | David Vagenknecht | Odložení brexitu | BABA | Energetický gigant | Vypsání referenda | Neziskové organizace | Makroekonomický kalendář | Zvýšení limitu pro zadlužení | Nová šéfka MMF | Volodymyr Zelenskyj | Anheuser-Busch InBev | Politika centrální banky | Mimořádná opatření | BP | Cíl ČNB | Carry trading | Britské akcie | Poklesy HDP | Muriel Pénicaudová | MMF Rato | Pokles cen nemovitostí | Fiat Chrysler Automobiles | Jefferies & Co. | Bohatí | Christian Lindner | Commodity futures trading | Úsporný tarif | Jemný Brexit | Hold | Dvoutýdenní repo sazby | Japonská automobilka | Nastavení úrokových sazeb | Pád banky | Německá spotřebitelská důvěra | Úvěrové krize | Foxconn CZ | Projekt těžby lithia | Krize 2008 | Růst německé ekonomiky | Scope | Faktory ovlivňující hospodářské cykly | Rámcová dohoda o hospodářském partnerství | Nižší poptávka | Funkční období | KDU-ČSL | Tranzitní plynovody | CRHC | Makrokalendář | Konflikt na Blízkém východě | Index podílových fondů | Sestupný trend | Schválená dividenda | Čínské hospodářství | Cena mědi | CDC | Raytheon | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Oslabení měny | Ropné společnosti | Nasdaq Health Care Index (IXHC) | WYNN | Ekonomika Číny | Čínské banky | Kurz jenu | Pomoc státu firmám | Budějovický Budvar | Vrcholní představitelé Číny | Kč/EUR | Kuvajt | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Investice do vody | Pesimismus | Snížení nákladů | Cestovní kanceláře | Inflace v eurozóně | Nízké sazby ČNB | Obrat ekonomiky | Starbucks Corporation | Tisková konference ČNB | Invesco Water Resources | Zlato akcie | Odhad spotřebitelské důvěry | Společnost Lululemon | CEO společnosti | Kolísání cen | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Vývoj zahájených bytových prostor | Boj s inflací | Americká společnost Duolingo | Analýzy | Svaz německého průmyslu | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Fiskální odpovědnost | Finanční pomoc | Světové burzy | Akcie ve Spojených státech včera | Americký S&P 500 | Vyjádření ČNB | Jednotné měny | xTrade | Slevy | Environmentální a sociální změny | PMI pro sektor | Šíření nemoci COVID-19 | TTF | Kursy měn dnešní den ČNB | Arca Investments | Hlavní úroková sazba | Investiční | Ekonom ING | Národní rozvojový fond | Poradenská společnost | Vývoj měnového páru | Týdenní pivotní body | Britská centrální banka dnes | Moderna | Inflační překvapení | Institut Ifo | Britské banky | PXE | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Altria | Netflix (NFLX) | Migrace | EP Corporate Group | Průzkum | Inflační situace | Invesco | Sociální nepokoje | Berlín | IEA | Demokraté | Bývalý slovenský ministr | HeidelbergCement | Německý DAX | ETS | Americký zákon o snížení inflace (IRA) | Ifo Klaus Wohlrabe | Ministr práce | Důvěra domácností | Den D | Hlavní události | Brusel | Bitcoin | Souhrn finančních trhů | Patria | Ekonom BHS | Finanční krize 2008 | Nový kapitál | EP | Anglie | Northwestern Mutual Wealth Management | Podnikatelská aktivita v eurozóně | The Inner Circle Trader (ICT) | Akcie provozovatele hotelů | Trinidad | Analytik Purple Trading | Meziroční vývoj růstu průmyslu v eurozóně | Argentinský prezident | Realitní společnost | Bloomberg News | Startupy a ekosystémy pro inovace | Zpomalování světové ekonomiky | FinTech akcie roku 2020 | Uber | Tržní podíl | Skupina AXA | Sloučení | Kursy euro Kč Česká spořitelna | Ekonomický vývoj | Státní investiční fond | Akciové trhy ve Spojených státech | UnitedHealth Group | Představitelé MMF | Premiér Scott Morrison | Solární energie | Akcie a dluhopisy | Vývoj kurzu USD/EUR | Chřipka | Vývoj prodejů aut | TRY | Vzdělávání a informovanost veřejnosti | Rothschild | Short selling | Data z ekonomiky | Program Antivirus | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Firma Belviport Trading | Aktivita zpracovatelského sektoru | Dluh Británie | Úrok | Easing | US500 | Evropské ekonomiky | Obchodní příležitost | Náklady financování | Propuknutí měnové krize | Implikace | Beyond Meat | Výhled na rok 2023 | Les Echos | Siemens Gamesa | Jednotná evropská měna | DZ Bank | Očekávaný růst poptávky | MPO | Americké HDP | Davos | Porovnání vývoje | Zdravotnický systém | Albertsons | Insolvence | Tower Semiconductor | RWE | LCID | Agentura Reuters | Fiskální rok | Obchodní ředitel | Nobelovy ceny za ekonomii | Koupit akcie | Data z průmyslu | Sociální hnutí | Sloe | Althea Spinozzi | Kryptoměnová burza FTX | Sony Interactive | Obchodní plán | Odhad analytiků | Sentiment investorů | Spotřebitelský sentiment | Agrofert | Pokles tuzemské ekonomiky | Prodej | Dohoda Severoatlantické aliance | Index Nikkei | Technologické centrum | Investor Carl Icahn | PFE | Zpráva | P/E | Cestovní ruch | Pokles vývozu | Česká televize | EUR/AUD | Bohatý | Aktuální prognózy | The Independent | Loonie | Omán | Nové příležitosti | Robert Gilpin | First Republic Bank | EUR/PLN | Prémie | Rizikové měny | Představitelé Fedu | Události roku | Tržní kapitalizace | Hroutící se ekonomika | Ekologické organizace | Onemocnění COVID-19 | Souhrnný index nákupních manažerů | HDP USA | Švýcarská banka | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Gen Digital | Investice do výroby baterií | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Comcast Corporation | Rozpočtová politika | Janet Yellenová | Konflikty | Jan Kubíček | IXHC | Recese ve Spojených státech | Huawei | Firemní kontrola | Tencent | Kybernetické měny | Colt CZ | Hlavní ekonom ING | Firemní daně | Nový koronavirus | Trump dnes | CZK USD | Akcionáři | Fintech společnost | ADNOC | Výhled ratingu | Emoce | Státní pomoc | Uvolňování měnové politiky v USA | Minimální rezervy bank | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Konzistence | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Kontejnerová loď | Vliv na ekonomiku | Vzdušný prostor | S&P | Manipulování cenou | Oslabování dolaru | ČNB kurz EUR | Podmínky v tuzemském průmyslu | Pravidelné investování | Pozitivní zpráva | Svaz dovozců automobilů | Expanzivní politika | EPH | Skupina PPF | Coty | Dopad embarg a sankcí na hospodářství | Česká měna | Recese v Česku | Hospodářský vývoj | Quantum | Vzdělání | Olej | Den daňové svobody | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Oslabování japonského jenu | Členské země EU | BGA | Handelsblatt | Devalvovat směnný kurz | Rok 2024 | Pomoc ekonomice | Odhad růstu domácí ekonomiky | Rizika a příležitosti | Rozpočtový schodek Německa | Hospodářské dopady | Prezident Javier Milei | Letecká společnost Virgin Atlantic | Změny pracovních míst | Rozpočtový přebytek | České PMI | Obchodování | Eurové úvěry | Zvýšení daní | Růst výnosů | Legislativa | Taube Hodson Stonex Partners | Viceguvernérka | WGC | Zasedání Fedu | Prudké oslabení | Vesa | Skupina OPEC+ | Roman Koděra | RoboMarkets | Objem intervencí | Technický výhled trhu | Zhoršování situace | Dluhopisoví tradeři | Graf ropy WTI | Tržby z prodeje | BEC | Nová prognóza | Aktuální obchodní příležitosti | Narušení dodávek | Tisková konference ECB | Akciové odvětví | Vývoj zlata | Brexit bez dohody | Spotřebitelské ceny v USA | Vedoucí představitelé | Breakout strategie | Gruzie | Propady HDP | Plynovody | JOLTS | Libra k americkému dolaru | Meta | MTI | S&P Global | Financial Times (FT) | Hospodářství země | Biotechnologická společnost | DHL | Nákupy dluhopisů | Ropné zásoby | Vývoj akcií | Management | Oznámení | GBP | Investiční činnosti | Průmyslové komodity | Rekordní hodnoty | Panické výprodeje | Abu Dhabi National Oil Company (ADNOC) | Bossa.cz | Thyssenkrupp | Korekční pohyb | Ceny ropy v dolarech | Obchodování s deriváty | Kurzovní lístek bank | Rozhodnutí soudu | Výrobce elektromobilů XPeng | Posilování eura | Cena ropy na světových trzích | Budoucí vývoj úrokových sazeb | Obchodní válka mezi zeměmi | Cinema City | Klamání investorů | Obchodní týden | Josh Frydenberg | Admiral Markets | Dlouhodobé rezistence | ZEW | Kurzovní lístek Airbank | Redmond Wong | HCFB | Dlouhodobé důsledky | Co se děje na finančních trzích | XM | Ekonom IHS | Ropovod | Jednání o brexitové dohodě | Šéf MMF | Pandemie COVID 19 | Oživení světových ekonomik | Úsporný energetický tarif | TSMC | Walmart | Růst hodnoty zlata | Současný stav | Demografické znalosti | PG | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Centrální banky | Exprezident Trump | DIHK Eric Schweitzer | XAU/USD | České firmy | Fenomén | GBP/CAD | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Armageddon | Prodej dluhopisů | Beta | Environmentální akce | Výkonnost indexu | GAAP | Japonská vláda | Dodávky ropy a plynu | Nejlepší čínské akcie | Pákový efekt | Objem dluhopisů | Zpomalení ekonomického růstu | Pivovary Staropramen | Největší švýcarská banka | Eurostat | Nálada spotřebitelů v Německu | Majitel | Omer Esiner | Evropské trhy | S/R zóna | Guru | Fiocchi Munizioni | Vesmírné akcie | Zprávy | Šedá ekonomika | Úřad Eurostat | Oanda | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Macau | Deflace | Monitorování | Alejandro Gil | Daňový poplatník | Securing Energy for Europe | Nadšení | Dohoda o klimatu (COP21) | BCM | Kristalina Georgievová | Týdenní shrnutí | Murray | Alpiq Energy | Investiční aktivita | Monte dei Paschi di Siena | Nejznámější kryptoměny | Dolary | Moskevská burza | Komoditní fondy | FB | Akcie v Asii | Prezident institutu ZEW | Noví investoři | IPS | BREAKING | Tokeny | Zemědělské komodity | Exact Sciences | Růst inflace | Výroční zpráva | Petr Fiala | Nezaměstnanost v USA | Island | Ceny stříbra | Šokující předpovědi Saxo Bank | Ekonomická teorie | Turecká lira | BCRA | Asijská seance | Burzovní grafy | Akcie třiceti předních amerických podniků | REGN | Obchodování na pražské burze | Britský ministr financí | Averze k riziku | Ekonomická předpověď | Ekonomka Světové banky | Zlaté mince | CCI | SaxoTraderGO | Německé firmy | Bouře Emma | Vývoj ceny bitcoinu | Přebytek obchodní bilance | Investiční banka | WSM | Akciový analytik | Akcie Waste Management | Investice do Alibaby | Pozornost finančních trhů | Tesco | Prognózy ČNB | Larry Kudlow | Zvýšit ziskovost | BOCO PARDUBICE machines | Dow Jones index | Occidental Petroleum | Britský statistický úřad | PwC | Diplomatické napětí | Americký maloobchod | Události ve světě | Josef Síkela | Investiční zlato | Index Stoxx 600 | Bard | Životní náklady | Cenné papíry makléři a burzy | Akcie roku | Americká společnost Intel | Kurzovní lístek britská libra | Buy and hold | Klesající trend | Ceny ropy | Praha | Makro data | Recyklace | Fundamentální analýza akcie | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | High risk | GAFA | Výrobce léků | Akcie v Evropě | Příjmy Ruska | CME FedWatch Tool | Petr Javůrek | Japonské ministerstvo financí | Hospodářské cykly | Hazardní hry | Ceny elektřiny v Německu | Záchranný fond eurozóny (ESM) | Central European Media Enterprises (CME) | Život Rusů | Inteligentní investor | Wyoming | Byty | Úvěrování | Evropské HDP | Obchod Amazon | Colaoův plán | Evropské akcie | Bezpečné investice | Prodej akcií | Švýcarský frank bankovky | Tržní úrokové sazby | Ceny Bitcoinu | Náhrady mezd | Komory Kongresu USA | 3M | Deutsche ReGas | Nejdůležitější události | Silný růst | Slevy oproti nabídkové ceně | Výroba v Británii | Saipem | Snížení státních výdajů | Investiční centrum | Bankhaus Lampe | Údaje o vývoji HDP | Cizoměnový dluh | Saxo PrivatBank | Broker Trust | Covidové krize | Měnová politika americké centrální banky | Evropská dluhová krize | Airbus | Kurzy měn měnový kalkulátor | Sony Interactive Entertainment | Nová mutace | Švícarský frank | Dividendové strategie | Bydlení | Mutace delta | NATO | Shell | Zastropování cen elektřiny | Andrea Cicione | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Elektromobily | Volný čas | Přebytek bilance běžného účtu | Petrochemická společnost | Vojenský konflikt | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Udržitelnost | CZ | Cena ropy brent | Regulační úřad | Analog Devices | Vyhlídky | Make money | YPF | Odhad inflace | Ukazatel Běžné likvidity | Firmy | Zvýšení dluhového stropu | Graf vývoje | Snížení DPH | Berenberg Bank | Vláda USA | RWE Gas | Slovenský ministr hospodářství | Kevin Tran Nguyen | Zadlužování | Odvětví polovodičů | Nordea | Tapering | Danuše Nerudová | iFX | Tržní podmínky | Ratingové hodnocení | ESMA | Evropské dividendové akcie | Práce z domova | Snižování cen | Švédská koruna kurz | Sharpe ratio | Index cen domů | Čínské zboží | Růst zadlužení | Medvědí divergence | Vývoj ceny kakaa | Základní úrokové sazby ČNB | Listopadová inflace | Odchod z Evropské unie | Angela Merkelová | Dollar General Corporation | François Villeroy de Galhau | Co je Sharpe Ratio? | Národní loterie | Advokátní kancelář | Investment management | West Texas Intermediate | Tomáš Vlk | Obchodování na trzích | Kryptoměnové burzy | RBK | Propad průmyslu | Chris Sacca | Alstom | Program nákupu aktiv | PEG | Míra nezaměstnanosti v Norsku | Intradenní obchodování | Nástroj | eTrader | Prodej elektromobilů | Reálné spotřeby domácností | Výsledky | EIU | Míra | Rezistenční úrovně | Jefferies | Bosna | HUF | Ekonomické oživení | Šéf americké diplomacie | Depozitní sazby | Dění na finančních trzích | Slabý dolar | EURCZK | Investice do vodíku | Zápis ze zasedání Fedu | Petr Král | Free float | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Hong Kong | Správkyně Sberbank | Lula | Plyn v rublech | Výhled pro EUR/USD | Dnes ČNB | Fundamentální zprávy | Inflace v Česku | Evropský výrobce letadel | G+ Economics | Švédská centrální banka | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Phillips 66 | Firma Apple | Dluhopisové fondy | Energetická skupina | Hedgeové fondy | EOS | Technická recese | ČNB Petr Král | Spalování ropy | Snížení úrokových sazeb v USA | Supreme Edition | Licence Sberbank CZ | Sazby centrálních bank | Mírové procesy a dohody | Prezident Ukrajinské obchodní komory | JD.com | Výhled růstu německé ekonomiky | Trinidad a Tobago | Ministři financí | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Kurz EUR/USD | Tržní situace | S/R hladiny | Ukrajinské dluhopisy | Nio | Výhled ratingu Spojených států | Siemens | Minulá výkonnost | Vlastní sociální sítě | Stellantis | Digitální měny | Typ koronaviru | Waste Management | Akcie kybernetické bezpečnosti | Odpovědnost a udržitelnost | Průmysl v eurozóně | Bank of America | Cena ropy WTI | Inflace v Rusku | Finanční technologie | Úroda | Špatné výsledky | Rumuni | BNTX | TIM | Opatření proti koronaviru | Národní investiční plán | Komoditní měny | Fundamentální analýza | Petr Lajsek | Broker Consulting Index | Odhady trhu | Výrobce letadel | Zvyšování daní | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Ekonomický růst | Australský dolar | Propad poptávky po ropě | Zpřesněný odhad | Eutelsat | Retracement | Zelená čísla | Suroviny | Financial | Tokai Tokyo Research Center | Směřování | American Airlines | Meziroční inflace v eurozóně | Cena zlata dnes | Koruna | ČSOB Petr Dufek | Následky pandemie | Eli Lilly | Pokles investic | Akcie firmy dnes | E15 | Analytická společnost | Finanční služby | Cukr | Cenový index PCE | Podnikatel Elon Musk | Aktuální ceny akcií | Ekonomické ukazatele v Číně | Campbell Soup | Výrazný pokles | Velcí obchodníci | Tesla dnes | Makroekonomie | Daně pro nadnárodní společnosti | Commodity Futures Trading Commission | Vyšší poptávka | Měny rozvíjejících se ekonomik | ERM-2 | AUD/CAD | SVB Financial | Raiffeisen | Socialistické strany | Vývoj ceny plynu | Ekonom Ifo | Včerejší obchodování | Colgate-Palmolive | Inflace v zemích Evropské Unie | Porovnání meziročního vývoje | PSA Group | Zůstatek | AutoStore | Hypoteční trh | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Kupující | Finance Bank | Finanční výsledky | Francie | S&P 500 | Panevropský index STOXX 600 | Barrick Gold | Sociální síť Instagram | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | Pandemie nemoci COVID-19 | ETF fond | New York Stock Exchange (NYSE) | Kurz dolaru | Hodnota černého zlata | Ekonomové MMF | Zelenskyj | SAE | Provoz jaderných elektráren | Meme stocks | Pokles HDP | Firemní úvěry v eurech | Plynovod Baltic Pipe | Analytik TopForex | Epidemické situace | Global Water ETF | Americký výrobce | Onemocnění | Objem exportu | Finanční domy | Österreichische Post | Sazby ČNB | Index cen průmyslových výrobců | Kryptoměny bitcoin | BHS | Kurzy měn polský zlotý | Předseda dozorčí rady | Šéf Tesly | Práva ke značce | Makroekonomický výhled | Objem | DMA | Propad | Katastrofální dopady | Aleš Cimbala | Greenpeace | Mzdy v ČR | Platit daně | Ipsos | Ruská vojska | Zvyšování mezd | Antonio Rinaldi | Marka | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Stimulační program ECB | Evropský stabilizační mechanismus | Fiat Chrysler | Ruské rakety | Emise CO2 (EMISS) | Ředitel ČEZ | Spekulant | Očekávání investorů | Identifikovat trendy | Kybernetické hrozby | Energetický trh | Swapová výnosová křivka | Telegram | Hlavní měny | Obavy z recese | Applied Materials | Třetí pilíř | Index podnikatelské nálady ISM | Halifax | Class A | Irská pojistka | Zasedání Světového ekonomického fóra | Jacobs | Trigger | TradeStation Group | Pokračující pokles | Těžařská firma | Výsledky firem | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Globální oteplování | HDP Británie | 787 Dreamliner | Volby a demokratické procesy | Expertní komise | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Globální dodavatelské řetězce | Oživení v Číně | Ukotvení | Worldpay | Údaje | Liberální svobodní demokraté | HDP eurozóny | Cenový šok | Společnost Nvidia | Klima | Problémy amerických bank | Týden na finančních trzích | Michael Bloomberg | Bid | Aktivita čínských továren | Dovoz z USA | Stagflační vývoj ekonomiky | Změny v potravinářství | Škoda Transportation | Den díkůvzdání | Deprese | Soukromé firmy | Největší kryptoměna bitcoin | WHEAT | Šéfové států | BDO | Americké sankce | Německá automobilka Porsche | Společný podnik | Akcie Volkswagen | Regional Comprehensive Economic Partnership | Air Bank | Thoma Bravo | Report ADP | Prodeje osobních vozidel | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Exxon Mobil | Elektrická auta | Index šanghajské burzy | Investovat do Bitcoinu | Vývoj EUR/USD | Americká banka | Kurzovní lístek Citibank | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Evropská opatření | Zemní plyn | Investice do kryptoměn | Vale | Zastropování cen ruské ropy | KOL | Leva | Ceny plynu v Evropě | Ceny kukuřice | Podnikatelská nálada | xStation | Index CHNComp | Propuštění | Český index nákupních manažerů | Aktivisté | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | ABECEB.com Consultants | Světové ceny ropy | Chuck Schumer | iPhone 14 | Čínské ministerstvo obchodu | Devizový kurz | Alibaba | Elektromobilita | Energie z jádra | Letní měsíce | Trendová čára | Aktivity v Rusku | mmBtu | Plyn z Ruska | Národní měny | Výsledky průzkumu | Demografické trendy | Malajsie | Mzdová spirála | Subvence | Bernstein Bank | Jihoafrická ekonomika | Daň na pohonné hmoty | US dollar | Předpokládané ztráty | Regulátor | FTSE/JSE Africa Top 40 Index | HighSky | Průzkumy | Maso | Shortovat | BAT | Nomura | Státní rozpočet | Hlavní indexy | Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska | Barack Obama | Spoření | Kathy Lien | Reakce průmyslu na pandemii | Forex forex | RMB | Podíl nezaměstnaných | Prasknutí bubliny | Hospodaření státního rozpočtu | Převodník měn | Ceny cukru | Videokonference | Zlatý standart | Kurz eura historie | Odvětví cestovního ruchu | Dlouhodobý výhled | Devizové kurzy | Problémy české ekonomiky | Světové krize | Demokraté a Republikáni | Alternativa oficiálních měn | Ask | Televize CNBC | Průmyslová výroba | Michelle Bowmanová | Šéf centrální banky | Důchod | MMF Kristalina Georgievová | Jobs Plan | Aussie | WMT | Vývoj úrokových sazeb | Mezinárodní investoři | Faktory ovlivňující embarga a sankce | Ekonomika Německa | Pfizer | ASR Nederland | Snížit emise | Case-Shiller | Srovnávací základna | Posílení amerického dolaru | Goldenburg | Britské libry | Index spotřebitelské důvěry GfK | Sázka | Snižování produkce | NET4GAS | Toyota Motor | Situace v eurozóně | Obchodování s akciemi | Představitel Fedu | Eleanor Creagh | AFP | Covestro | Studie | Blízký východ | Zvládnutí epidemie | EEX | Truth Social | Josep Borrell | Emise skleníkových plynů | Velmi bohatý | Investice do technologií | CME FedWatch | Hybatelé na forexu | Vesmírné akcie 2021 | Americký podnik | Směnný kurz domácí měny | Tempo růstu spotřebitelských cen | Ministerstvo pro místní rozvoj | Joachim Nagel | Nezaměstnanost v Portugalsku | Obnovitelné zdroje energie | Cena akcií firmy | Forum 2000 | Slabší koruna | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Škoda Group | Cena eura | Pochybení | První obchodní den | Pojišťovny | Spirit AeroSystems | Ant | Průraz | Cena plynu | Šéf německé centrální banky | London Stock Exchange (LSE) | Italské hospodářství | Úřad INSEE | VHM | Premiér Andrej Babiš | Druhy ropy | ZI.US | Globální dění | Deficit | S&P 500 Index | EDF | Výprodeje koruny | Dopady pandemie na ekonomiku | Bit.plus | Alpiq Energy SE | Inflace v říjnu | Graf | Čínský výrobce elektromobilů | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Koronavirové mutace | Oživení evropské ekonomiky | Index S&P 500 | Hodnota firmy | Ratingová agentura | Instrument | Významné zisky | Francouzský ministr | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Zbrojovka | Reakce trhu | CzechInvest | Akciový růst | FRA | Pokles exportu | Spotové ceny | Breakthrough Energy | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Finanční regulace | MT4 Supreme Edition | Patenty | Investiční firmy | CFRA | Patrick Harker | Výdaje na podporu ekonomiky | Forexové intervence | Růst cen surovin | Olivier Guérin | Vir | Růžový diamant | Spotřebitelská nálada | Maďarský forint | Akciové trhy v Číně | Jana Maláčová | Cenová hladina | Centene | Příjem díky dividendám | Pozornost | Bankéř | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Omezené riziko | Vodafone Group | Vývoj indexu důvěry podnikatelů v ČR | Zahraniční dluh Ruska | Digitální rubl | Kering | Europe 600 | Americké automobilky | Canopy Growth | ADBE | Výrobní sektor v USA | Real-time | Akcie výrobce čipů | FTC | SRF 1 | Allianz Global Wealth | Liberálové | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Upgrade | Opce | Recep Tayyip Erdogan | Ekonomický přístup | Virgin America | Jak fungují mezinárodní dohody | Současná situace | Hráči na trhu | Lukáš Kovanda | Školení | Těžařský vývoz Argentiny | Nejlepší akcie | Aktuální hodnoty měny | EY | Trh státních dluhopisů | Zvýšené riziko | Vývoje kurzu | Objem obchodů s akciemi na pražské burze | Propad italské ekonomiky | Nájmy | Důvěra investorů v ekonomiku | tradingeconomics.com | Na co si dát v dnešní době pozor? | Přijetí | Ministryně práce a sociálních věcí | Sebastian Bleschke | Přední světoví těžaři | Zasedání Bank of Canada | Kola nákupů aktiv | Meta (Facebook) | Evropa | Pokles produkce | Hodnota majetku | European Metals Holdings (EMH) | Nárůst cen ropy | Distribuce | Pochybení v Binance | Nákup eura | Trump v Davosu | COVID III | Česká spořitelna | Oživení americké ekonomiky | Jackson Hole | Tvrdý brexit | Sulut Airways | Čínská poptávka po ropě | HUF/EUR | Korporátní daně | Natland Petr Bartoň | Prudký růst inflace | Vesa Equity | Ceny na čerpacích stanicích | Bohatí lidé | Erik Brynjolfsson | Americká ropná společnost | Německý poplatník | USD/PLN | OPEC | Short | Zelené investice | Ekonomické události | Sazby centrální banky | Argentinské peso | ČNB Tomáš Holub | Akcie a recese | Ukrajina | Hennadij Čyžykov | Ropná společnost | Výroba v eurozóně | Česká bankovní asociace (ČBA) | Celková investice | Ukončení intervencí | Bitcoin dnes | Vedení firmy | Údaje ministerstva | Jednání FOMC | Brazilské hospodářství | Podvážení | Poptávka po bezpečných aktivech | Tiffany | Masivní výprodeje | Reálný HDP | McAfee | Ropovod Družba | Pár EUR/USD | Schlumberger | Index výrobních cen | Egypt | CAD/JPY | Vizualizace | Johnson & Johnson | Třetí vlna | Národní rozpočtová rada | Ceny zemědělských výrobců | Grafické karty | BYD | Program skupování aktiv | Investice do nemovitostí | Kurzy měn nákup a prodej | Eurodolar | Omezení pohybu | Poptávka po nemovitostech | Dopady na ekonomiku | KB | EuRoPol Gaz | Zpráva o inflaci | Ekonomické ztráty | Italský statistický úřad ISTAT | Ústavní soud | Les Mousquetaires | Kontext | Firemní dluhopisy | Čínský dovoz | Bezpečné útočiště | Douglas Diamond | Deficit rozpočtu | Akcie včera | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | DRI | Mírové mise | Maloobchod | Německý akciový index | Optimistická očekávání | Nakupovat státní dluhopisy | Hodnota fúzí a akvizic | Honeywell | Jádrový index spotřebitelských cen | Baltimore | Obrat v měnové politice | Americká centrální banka | Americká společnost | Akcie Boeing (BA) | Logistika | Aktuální cena ropy | Oslabení amerického dolaru | Udržení inflace | Plány na obnovu | Zveřejněná data | Earnings | Komoditní index londýnské burzy | Zpomalení inflace | Politické soupeření | Inflace v EU | Maastrichtská kritéria | Oživení inflace | Rostoucí obavy | Trump | Sazba ČNB | Stavebnictví | Devalvace | MRK | Emise CO2 | Online platformy | Hospodářský propad | Směnný kurz eura | Hospodářské oživení | Makroekonomický vývoj | Index volatility | FactSet | Brands | IMG Bohemia | Index Ventures | Jmění miliardářů | Pomoc lidem | Kontroly na úvěry | Hospodářská komise OSN | S&P Global Ratings | Ústup inflace | Dow Jonesův index | FTSEurofirst | Úrokové sazby v Číně | Kurzovní lístek GE Money bank | Kurzarbeit | Booking Holdings | Finanční rok | Dopady války na Ukrajině | Setkání centrálních bankéřů | Prohloubení schodku | Reuters analytik | Čínský prezident Si Ťin-pching | Argentinský senát | Omezení podpory | Dohoda o partnerství Trans-Pacifik (TPP) | Britský FTSE 100 | Moët | Křetínský | Thomas Cook | Novozélandská ekonomika | Embargo na ruský plyn | PYPL | Prada | Silnější dolar | Technické analýzy | Index nákladů práce | Lesy ČR | Euroskupina | Nuevo León | Využití zmrazených ruských aktiv | Urals | Výhled na příští rok | AMP Capital Investors | Ekonomická aktivita v eurozóně | Obchodování v Asii | Zahraniční dluh | Alitalie | Zdanění mimořádných zisků | Růst eura | Thierry Breton | E*Trade | Kapitalistické země | Mexiko | Zaknihované akcie | Žebříček největších firem | Stock market | High | Rostoucí trend | Směnárny | Finanční krize | Patrik Tkáč | Vydělat peníze | Ruské síly | Ropná krize | Euro dnes | Vstupy | Dnešní HDP | Salutem | Evropský bankovní úřad (EBA) | Pokles populace | Koronavirus v Africe | Miners | Genesis | Obchodní strategie | Načasování vstupů | Bankovní úvěry | Rystad | Inflace ve Spojených státech | Hackeři | Andrej Babiš | Akciové výnosy | Zavádění odvodů | Kvantitativní zpřísňování | Obchodování a investování | Stimulační program | Nové těžební projekty | Index spotřebitelské důvěry | Předčasné parlamentní volby | Dubnová inflace v eurozóně | GBPUSD | Politická ekonomika | Midstream | Čeští exportéři | ERM II | Vývoj tržeb | Ministerstvo energetiky | Ceny ropy WTI | European Energy Exchange (EEX) | Snížení spotřeby | Spotřebitelské ceny v Británii | Akcie Komerční banky | Schodek rozpočtu ČR | Odhad propadu hospodářství | Ekonomická situace | Kyjevské investiční banky | Pomoc velkým korporacím | Ukazatel inflace | Rakousko | GBP/AUD | Česká koruna | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Christopher Dembik | Štěpení cenných papírů (split) | Čínský koronavirus | Proočkování populace | Nově zahájené stavby domů | Turecká centrální banka | Stříbro | Index pařížské burzy CAC 40 | Nejbližší support | USDCAD | Novela zákona | Stagnace poptávky | Euro 7 | Zpevňování dolaru | Euler Hermes | Guvernér banky | Opatření vlád | Global X Lithium & Battery Tech UCITS ETF | Jihokorejský KOSPI | Americký dolarový index | Klíčové události | Tým InstaForex | Klíčové události ve světě | Clearing | Constellation | Instituce | COPPER | Platby za plyn | L'Oréal | Kurzovní lístek eura | Druhy PPI | Rostoucí příjmy | Loňský zisk | Turecko | Kakao | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | CBECI | DTE Energy | Dlouhodobý vliv | Dopady inflace | Měnové pohyby | Bitcoinové ETF | Bank of Japan | Vishnu Varathan | Infineon Technologies | Cohn Robbins Holdings Corp. | Vlna koronaviru | OECD | Důsledky krize | Americké objednávky | SARS-CoV-2 | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Chamtivost | Vliv mezinárodních vztahů na ekonomiku | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Podnikatelská důvěra | Investiční společnost | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Dovoz ukrajinského obilí | Odvaha | Mimořádná daň | Jan Dvořák | Harmonizovaná inflace | Monika Schnitzeová | FAANG | Francouzský politik | Německý PMI | G10 | Data z americké ekonomiky | Růstový potenciál | Dluhopisoví investoři | Dopady epidemie koronaviru | Deník El País | Internet věcí | LNG | Foreign Exchange | Vliv na investice | Aktuální problémy | Brokers | VTB | CZK EUR | Burza cenných papírů | Býčí signál | Libra vůči dolaru | Německý hospodářský institut | Vladimír Dlouhý | Mimořádné časy | Počet úmrtí | The New York Times (NYT) | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Obchodování binarní opce | Samsung Electronics | Největší IPO roku | Ruský vývoz ropy a plynu | Rozhodnutí vlády | Reálný účet | Americké akcie | Purple Trading Jaroslav Tupý | Mistrovství světa v Německu | Profit Target | Napětí na Ukrajině | Cla na dovoz hliníku | FKI | Měnový trh | Obnovitelné zdroje | Odliv investic z Německa | Prohlášení čínské vlády | BBC | Silná ekonomika | Severní křídlo | CEPS | Sankce uvalené na Rusko | Zastropování ceny plynu | GfK Rolf Bürkl | Ekonomická důvěra | TTWO | Ekonom UniCredit Bank | Czech Fund | Kurzy středoevropských měn | Čínský realitní sektor | PLUG | Britská měna | UBS Group | Lídři zemí | Do čeho investovat | Dopad pandemie | Řecká krize | MetaTrader | Ex-dividend | Tempus | Růst amerického HDP | Nový výhled | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Společnost Novo Nordisk | Kongres | Procter & Gamble Company | GBPCHF | China Huarong Asset Management | Obchodní rozhovory | Wonderinterest | Deutschlandfunk | Výdělky | Zakladatel | Divize | Kurz Evropské centrální banky | Kevin McCarthy | Stefan Vegh | Neočekávané události | Vývoj na světových trzích | Poptávka po zlatě | Dění v USA | Iberdrola | Ekonomické ukazatele | Oslabení koruny | Spot | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Seznam Zprávy | Pozitivní vliv | Roční míra inflace v Německu | Drahý kov | CHF EUR | Instacart | Vývoj měnového páru USD/JPY | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Obchodní výsledky | Odhad amerického HDP | Důchodové systémy | Business Insider | Náhoda | Index cen výrobců | Cornwall | Akcie Amazonu | Expanze HDP | Obchodování s korunou | Čínský statistický úřad | Vývoj indexu volatility | Index CSI 300 | Vyplácení dividend | Evropská ekonomika | Ziskové marže | ex | Výrobce sportovních vozů | Rally na akciích | Výrobce čipů Nvidia | Rosněfť | Trendline | ČNB silná koruna | Mezinárodní finanční instituce | PSA | Rozpočtový deficit | Vlna insolvencí | Moore Czech Republic | JNJ | Prezident Hospodářské komory | Inflace v Polsku | Nárůst HDP | Gascade | ABB | Analytici Citi | Japonský export | European Energy Exchange | Natland | Naše ekonomika | Zvýšení úrokových sazeb | Banca Ifis | Indikátor RSI | Výsledky HDP | Audi | Menšinový podíl | Zvýšená volatilita | Auchan Retail | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Kurzovní lístek Air Bank | Zvýšení sazeb ČNB | Japonská automobilka Toyota | Ceny evropských kontraktů na emise | Dění na akciové burze | Obchodování se CFD | Index AEX | Equinor | BlackBerry | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Tradestation | Time-Frame | CME Group | Martin Krištoff | Obchodníci s ropou | Mluvčí společnosti | Riziko jeho bankrotu | Čeští majitelé firem | Snížení daní | Neckarwestheim 2 | Trh | Změna trendu | Dividendový výnos | Aspekty týkající se environmentálních událostí | Politická rizika | GlobalFoundries | Evropské fondy | Snížení těžby | Komise | WSM robot.com | University of Michigan | BK Asset Management | Vydělávání peněz | EUR Index | Pád rublu | List Financial Times | Offshore | Přehled o dění na světových burzách | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Francouzská vláda | Technologické firmy | Erste Bank | Vládní podpory | Promsvyazbank | Dominika | Exchange Traded Fund | Těžba ropy | Záchranný fond eurozóny | Viktor Orbán | Frustrace | Německý HDP | Správce portfolia | Akcie firem | Barron's | Nová Čína | Znalost | BDI | Burzy cenných papírů | ICU | Výrazný růst | CNN Prima News | Koruny vůči euru | Následná stabilita | Otočení trendu | Standardní daň | Měnová autorita | Carry obchody | Společenství západoafrických států | ArcelorMittal | Ptačí chřipka | Tomáš Cverna | Fed | Strategie Ondřeje Hartmana | Rekordní minimum | Dezinflační tendence | Rolf Bürkl | Financování cenového stropu energií | Kurz dolar | Šéf automobilky Tesla | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Tempo očkování | Etiopský premiér | Obchodní investice | Čínská centrální banka (PBOC) | Společnost ByteDance | Investování s LYNX | Ekonomické škody | Index londýnské burzy | Signál na akcie | Skupina Colt CZ Group SE | Lídři EU | Korekce | Negativní hospodářské dopady koronaviru | Dlouhodobé strategie | CAT | Aktivita v ruském zpracovatelském sektoru | Světové ekonomické fórum | Drahota | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Důvěra spotřebitelů | Rubl | Vývoz ropy | Upozornění | Příliv kapitálu | United Airlines Holdings | Nákup dolaru | Penále | Celosvětová poptávka | Evropská solidarita | Průzkum PwC | Země EU | Forward | Zákonodárce | Sazby daně | Skupina Erste Group | Senátor Bernie Sanders | Asijská rozvojová banka | Dividendové akcie | Arbitráže | Závislosti na Číně | Cohn Robbins | Nové trhy | Španělská ekonomika | Hnutí ANO | Buffett | Money management | Počet pracovních míst | Švýcarská ekonomika | Xylem | USD/NOK | Zásobování Německa plynem | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Uvolněné fiskální politiky | Největší ekonomika světa | Postavení USA | Makrodata ve Spojených státech | Volby v USA | Evropská komisařka | Spotřeba ropy | Výplaty dividendy | Kurz forintu | Piotr Matys | Premiér Petr Fiala | RM systém | Biotechnologická společnost Moderna | Guvernér | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Kapitálové ukazatele banky | Problémy s dodavatelskými řetězci | Pražské burzy | WISE | Kjódó | Banka First Citizens | Společnost Bayer | Jurij Vitrenko | Docomo | Mexická ekonomika | Potenciální změny | Finanční společnosti | Downtrend | Chod firem | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | MMI | Heiken Ashi | Výběry | Ostravská huť | Vonovia | Sladká americká ropa WTI | Další rozvoj | National Australia Bank | Krize eurozóny | Problémy KLDR | Sázení | Hlavní index čínských akcií | Členství v ERM | Vysoké ztráty | Prezident Emmanuel Macron | Důvěra v ekonomice | Vietnam | Purdue Pharma | FTSE 100 Index | Výrobce luxusních aut | SAP AG | Funke | Konkurenceschopnost | Světová banka (SB) | Dopad na trhy | Capri Holdings | Dopad na centrální banku | Aktivita centrálních bank | Kanada | Egyptská libra | Royal Mail | Uvolňování karanténních opatření | Německý soud | Globální recese | RSJ | Siegfried Russwurm | Výše rozpočtového deficitu | Kasina | Index Standard & Poor's | Ruský vývoz ropy | Jün-nan | Automobilový průmysl | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Ekonomický a strategický výzkum | Volby v Británii | IronFX | Soud v Tokiu | Yahoo | CNOOC | Luis De Guindos | Oživení české ekonomiky | Fernando Leibovici | Carlos Salazar | BayernLB | Vliv pandemie | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Aleš Zápotocký | Keynes | Vývoz do Číny | Swingové minimum | Ruské úřady | Chesapeake Energy | Technické indikátory | Fiskální stimuly | Postoj USA | Zvýšení mezd | Posílení dolaru | Technický náhled | Volná pracovní místa | Stock | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | ANO | Poslanci Evropského parlamentu | Generali Investments | Apollo | Kroger | Dolar vůči jenu | Obranný průmysl | Cíl růstu HDP | ProCent | Barclays | Růst spotřebitelských cen | IRS | Firemní investice | Kupní cena | Index výrobních cen (PPI) | Globální problém | Měna Bitcoin | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | VZ | Zestátnění | Obchodní systém | Julius Baer | GBP/NZD | Náklady na půjčky | Ceny zboží | Kurz gruzínské měny | Rating | Trumpova administrativa | Humanitární tragédie | Platforms | PPF Telco | Pokles nezaměstnanosti | Dezinflace | Alligator | Příležitosti k obchodování | Globální problémy | Jak obchodovat ropu | Akcie Pfizer (PFE) | Agentura S&P | Velké banky | Poměr P/S | MWh | CipherTrace | Kurz EUR dolar | Miroslav Singer | Americký ADP report | Tempo hospodářského růstu Číny | Gigantická suma | Čínské oživení | Tescan Orsay | Prezident Joe Biden | Vývoj na komoditních trzích | SNB | Ruská invaze | Vývoj BTC/USD | Daiwa Securities | Koronavirová pandemie | Black Knight | Dílčí index | S&P Global Inc | Zákon o snížení inflace (IRA) | Budoucí vývoj | Nárůst výdajů | Brookfield Renewable Partners | Hospodářský růst v Německu | Tvrdé sankce | Microsoft | Maxim Manturov | Trh dnes | USD/CHF | Wells Fargo | L3Harris | Příležitosti | Americký výrobce elektromobilů | Otevření obchodu | Úprava státního příspěvku | Opatření proti šíření koronaviru | Plovoucí terminál | Letecká skupina | Plzeňský Prazdroj | Pohled do budoucnosti | Hrubý domácí produkt Ruska | Amundi | Pravidla EU | UnitedHealth Group Incorporated | UNWTO | Argentinská centrální banka (BCRA) | Polská inflace | Craig Erlam | Hospodářské společenství západoafrických států | Dluhopisy a zlato | Výběr akcií | Komise pro cenné papíry a burzu | Media for Europe | Svaz průmyslu a dopravy ČR | Hodnota investic | ASIC čipy | Natixis | Vládní dluhopisy | Patria Forex | Data z USA | Nejistota | Ceny akcií v USA | Evropské obchodování | Unijní země | Daňové úlevy | Odhad růstu HDP | SBUX | Litecoin | Akciové indexy v USA | Dnes ČTK | Vláda v Pekingu | Eurokomisař | Míra inflace v Maďarsku | Alza.cz | Mateusz Morawiecki | Úrokové sazby centrálních bank | Společnost Tesla | Členové Fedu | Růst tržeb | Inflační vývoj | Forwardy | George Akerlof | CME | Commission | Spotřebitelská inflace | Insider informace | Dostatek likvidity | Bitstamp | Kurz EUR ČSOB | Defi | Pokles cen ropy | Zlato v době pandemie | Šéfové vlád | HDP v eurozóně | Den nezávislosti | Akcenta | Ekonom Nouriel Roubini | Změny cen | Srí Lanka | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Sell | Demokratické strany | Světová měna | Francouzská společnost EDF | Slabší kurz libry | HDP v Evropě | Intuitive Surgical | Starteepo | Mondelez International | Michal Valentík | CMA | Akciové korporace | OKD | Zákaz shortování řeckých akcií | Výroba aut v Německu | Pohyby na finančních trzích | Letadla | Mistrovství | Makroekonomické údaje | Důvěra v průmyslu | Standard Chartered | Finanční rezervy | Long pozice | Eurovia CS | Cybertruck | Siemens Energy | Úrokové sazby v Maďarsku | Broker Consulting | Akcie CME | Kurz dolarů | LYNX webinář | Banka HSBC | Exportní průmysl | Senegal | Pomoc Ukrajině | Ekonomika Ukrajiny | Útoky hackerů | Peugeot | Exporty | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Drahé energie | Masivní propad | JPMorgan Chase & Co. | Ekonomické problémy | Správy devizových rezerv | Důvěra | Individuální sankce | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Tvůrce trhu | Markets | Vývoj eura | Deficit nabídky | Prosperity | Prodejci oděvů | Světová banka | Index Nasdaq | FSB | Borgis | Tarantula FX | Mexické peso | Jaguar | Ferdinand Dudenhöffer | Akcie technologických společností | Unce zlata | ADP report zaměstnanosti | Kurzy měn Ukrajina | Američtí politici | Starlink | Meziroční růst HDP | Spolková vláda | Futures na akcie | Finanční válka | Penzijní fond | ECB dnes | Prodej dolaru | Vyhlídky světové ekonomiky | Realitní magnát | Antony Blinken | USD kurz | Short obchod | Obchodní praktiky | Spekulace na pád | ABN AMRO Bank | Přesun výroby | Futures na DAX | Příjmy z ropy | Standard & Poor's (S&P) | Skupina Colt CZ Group | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Ministryně práce | IATA | Hlavy států | Instrukce | Obchodování na forexovém trhu | Isar | Nahdi | Makroekonomika | MSFT.US | Základní CPI | Pokles úrokových sazeb | Oficiální měna | Agentura AP | Spotřební zboží | Měnová politika eurozóny | China Huarong | Předcházení konfliktům | Evropská banka | Nižší minima | Švýcarský frank kurz | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | DEM | Paušální daň | Vlajka | Ministr průmyslu a obchodu | Výpadky | Mitsubishi UFJ Morgan Stanley Securities | Společnost Meta Platforms | Objem obchodů | XRP | Zisky akcií | Range | CFTC | RTL Hrvatska | Těžební společnost | Ceny na realitním trhu | FIAT | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Aktéři | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Vývoj měnového agregátu M1 v USA | Snižování inflace | FRS | Telco | TD Ameritrade | Ekonomické dopady nákazy | Kurzový vývoj | Nifty 50 | Akcie technologických podniků | Investice do akcií | AA | Invest | Legitimita a akceptace | Nová prognóza Ministerstva financí | ForexFactory.com | Amazon (AMZN) | Silky | Gazprom | Růst těžby ropy | Vysoké standardy | Akcie v USA | Aerolinky SAS | Centrální banka | Abú Dhabí | Vývoj ceny černého zlata | Otevřené obchody | Klíčová rizika | Obavy z šíření varianty omikron | Soukromé společnosti | Rizikové investice | Riksbank | Německý síťový regulátor | Kellnerová | Andrew Bailey | Propouštění zaměstnanců | Silný propad | Deutsche Börse | Eset | Výkyvy kurzu koruny | Trendová linie | ČNB euro | Federální rezervní banka | Životní prostředí | Newcrest Mining | Inflace v Británii | Jemenští povstalci | Společnost Deutsche Börse | Dopad krize | Exxon | Budoucí nastavení měnové politiky | Vlny koronaviru | Martin Procházka | Raymond James Financial | Ropná společnost Apache | Grzegorz Wesołowski | Devizové intervence | Rozbor | Řízení rizika | ČNB euro kurz | Vývoj dolaru | Světová turistická organizace | Mizuho Research Institute | NYMEX | Kurzy měn kuna | ILO | Oslabení české koruny | Fondy peněžního trhu | Ekonomický lockdown | Vliv na energii | Polský zlotý | Německá vláda | Tržní sentiment | Apreciace | Inovativní firmy | Nákupní horečka | QE | Překoupenost | Quantum Fund | Fed úroky | Výsledek hlasování | Diamant | Měnové otázky | Odhad vývoje HDP | Latinskoamerická ekonomika | Ranní zpráva z akciového trhu | Útok na Ukrajinu | Měny&Sazby | Akcie na evropských trzích | Kurzový závazek | Pravidla regulace trhů | György Matolcsy | Bankovky | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | SMBC Nikko Securities | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Akcionáři a věřitelé | Bund | Německý Ifo index | Internetové akcie | Červnová inflace | Největší kryptoměna | Donald Trump | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | IMFC | Dopady na euro | Úvěry od komerčních bank | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Velké zisky | Jádrová inflace | Patrik Urban | Makroekonomické ukazatele | Dluh Řecka | Twitter | Rozsáhlé investice | Rakouská bankovní skupina | Kauza Reddit | Pravděpodobnost úspěchu | Kovy | Firma Twitter | Alexander Zumpfe | Fluktuace | DBS | Krach | Harmony | Rumunsko | Měnové krize v eurozóně | Zasedání americké centrální banky | New York Stock Exchange | Activision | Výhled poptávky po ropě | Margin call | Technické problémy | Centrum | Zneužití tržní síly | Rizika Over-The-Counter trhů | Borealis | Turecký premiér | Akciové strategie | INEGI | Společnosti | Allied Healthcare (AHPI) | Evropská regulace | Počet registrací nových osobních aut | Fundamentální faktory | Růst HDP Německa | Nejvýraznější pokles | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Janis Varufakis | Spotová cena | Úrovně nezaměstnanosti | J P Morgan Chase & Co | Jiří Tyleček | Nezaměstnanost v Japonsku | Psychologické faktory | Další růst | Druh cyklu | Niger | Obchodovat forex | Aktivita v průmyslu | Hurikán | Zprávy o vakcíně | Pfizer/BioNTech | Oživení amerického trhu práce | Akcie společnosti Adler | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Výhled cen | Gazprom Export | Americká automobilka Tesla | Wall Street akcie | Los Angeles | Unijní ministři | Izraelský šekel | Kurzovní lístek historie | Daňový ráj | Problémy s počasím | Arbitráž | Rozhodnutí ČNB | Šíření viru | Waste Management (WM) | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | LIBOR | Eurobondy | Dílčí ekonomické ukazatele | Visa | Bollinger Bands | Aktivita v americkém sektoru služeb | Vodafone | Politický nátlak | Aukce | Akcie Netflix (NFLX) | Fiskální udržitelnost | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Pojišťovnictví | Ekonomika Austrálie | Bankovní tituly | Devizové trhy | Vyšší ceny | Hospodářský institut Ifo | ConocoPhillips | Partnerství | Pokles prodeje | Ekonomové | Forwardový kurz | Globální zájmy | Tamas Varga | Dolar k japonskému jenu | Inflace v ČR | Likvidace pozice | Podnikatelé | WSM facebook | Rumunský ministr financí | Pokles měny | Ekonomický kolaps | NATO Jens Stoltenberg | Energetická společnost ČEZ | Fotbaloví fanoušci | Nedostatek potravin | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Peníze z vrtulníků | Vývoj zisků | Investiční služby | Inovace v zemědělství | Průzkum Cambridgeské univerzity | Polská vláda | Index S&P/ASX 200 | Dluhové krize | Mezinárodní dohody a organizace | Nárůst objemů | Energetický sektor | Situace v Hongkongu | Sdružení automobilového průmyslu | Globální index | Nezaměstnaní Američané | Huobi | Zvýšení těžby ropy | Březnová inflace | Air France | Průběh obchodu | Odolnost ekonomiky | API | Olympijské hry v Tokiu | Rizikovější investice | Český maloobchod | Kurz české měny | Šéfka Fedu | Vojenské sankce | Dopad na veřejné politiky | Argentina a Brazílie | Společnost MMI | Grafy | Konsenzus ekonomů | Fúze a akvizice | Nízká volatilita | Organizace S&P | Důležitá rezistence | Aktivita v podnikatelském sektoru | Premiér Justin Trudeau | Poptávková inflace | Míra inflace v květnu | Chod ekonomiky | Komodita | Index frankfurtské burzy | Největší evropská aerolinka | Zdražování potravin | Hospodářské stimuly | Země Perského zálivu | USD/SEK | Výprodej akcií na čínských trzích | Velké částky | Akciová společnost s proměnlivým základním kapitálem | Zoom Video | Německá vládní koalice | Pevninská Čína | Riziko recese v Evropě | Vývoj růstu průmyslové výroby v ČR | ČNB Aleš Michl | Embargo na palivo | Směnný kurz | WirtschaftsWoche | Zahraniční investice | Analytik Cyrrusu | CZK | Martin Sklenář | Indikátory ekonomického sentimentu | Mero | WeWork | Podhodnocené akcie | Reuters | Offline Štěpána Křečka | Úvěrové podmínky | Úspory | Erste Group | Konzervativní unie | Přebytek zahraničního obchodu | Obchodníci | Unilever | Threads | Česká republika | ETC | CZECH TOP | Blog | Obchod s akciemi | Premiér Mario Draghi | EUR/HUF | Bulhaři | Společnost XTB | Ruští výrobci | Fondy Apollo | Hamás | Baidu | Celní válka | Londýnská burza | Starší populace | Přehřátí ekonomiky | Situace na Ukrajině | Používání eura | Ruská ropná společnost | Anticyklické akcie | Přímé platby většině Američanů | QCOM | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Denní minima | Čínské 1leté úrokové míry | Značný zájem | Post-covidové oživení | Hillary Clintonová | Neckarwestheim | Ekonomika Itálie | Index japonských akcií Nikkei | Chevron | Posílení domácí měny | Videohry | Hotovostní pozice | Kompozitní index | Penny stocks | ADS.DE | fxHelper | Eskalace | Index nákupních manažerů | Rostoucí ceny plynu | Škoda | Le Figaro | Domácnosti | Spekulativní obchody s akciemi | Michael Kors | Guvernér Michl | Zdanění digitálních služeb | TMGM | Tradingové strategie | Letecká společnost | Generovat zisk | Platnost hospodářských sankcí | Vývoj USD | Index US500 | Výkonná ředitelka | Komise pro futures trhy | Londýnské akciové burzy | Predikce finančních trhů | Cohn Robbins Holdings | Rozvoj společnosti | Ruský plyn | Depozitní sazba | Generální ředitelé | Rada MMF | Ekonomické vyhlídky | Výrobní aktivita | Kov | Výstupy | Upvest | Akciový index Dow Jones | Souhrnný index | Kosmetická společnost | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Konjunkturální průzkum | Trump Media & Technology Group (TMTG) | Obchodní partner | Rolování | Předvídání cyklů | Růst české ekonomiky | Rekordní maximum | Euronext | Bouře a povodně | Intuit | Předseda | Starwisata Air | Primární emise | Nejnovější prognóza | Analytici | Kurz CZK | Vládní intervence | Akciová burza v Argentině | Takata | Aphria | Atradius | Regeneron Pharmaceutical | Český hrubý domácí produkt | Nákladová inflace | BNP | Kurz koruny | Zajištění bezpečnosti | Světové měny | Spotový kurz libry | Zavedení cenového stropu | Zlataky.cz | Růst ekonomiky v Německu | Růst v Číně | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | Olympiáda | Akcie Unilever (UNA) | Marine Le Penová | Kdo řídí demografické změny? | Deficit veřejných financí | Deutsche Boerse | Řízení globální ekonomiky | Povaha obchodování | Bertelsmann Stiftung | Automotive | Turismus | Ripple | CARA | EP Commodities | Průmyslové supervelmoci | Linda Yaccarinová | Růstový impuls | Akcie společnosti Netflix | Majlant | Vznik kryptoměn | Supercyklus | USA recese | WSP | Platnost hospodářských sankcí proti Rusku | J&T | Anglo American | Skokový nárůst cen energií | Řecké akcie | Míra inflace v Evropské unii | Podrobný pohled | Plan B Investment | Situace | Manipulace trhu | Traders | Automobilový trh | Silná data | Equity | Tempo růstu vývozu z Německa do Číny | Kurz CHF EUR | Závislost na americkém dolaru | Dovoz aut | Kurzarbeit v Německu | Nedostatek surovin | Produktovody | Hamburg Commercial Bank | Korunové sazby | Maďarský premiér | Výroba počítačů | VaR | Důvěra v eurozóně | Íránský riál | Ontario Teachers' Pension Plan | Koncové ceny elektřiny | Evropská unie | DPA | Provozní zisk | Boeing | Forex market | Akciové alokace | Media for Europe (MFE) | Politická krize | Der Tagesspiegel | Daniel Beneš | Růst EU | Adyen | Příkaz | HDP v USA | Ekonomický šok | Statistiky z německého trhu práce | Obchodování na zámořských trzích | Cenové trendy | Ekonomiky | Volby USA 2020 | Velká změna | Steen Jakobsen | Změny pracovních míst a dovedností | Agentura EFE | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Štěpán Hájek | Zpomalení globální ekonomiky | Záporné sazby | Floating | Organizace ADP | Ropné velmoci | Peter Altmaier | Dlouhodobé investice | Rychlý růst | Online prostředí | Obchodovaných komodit | Ekosystémy | Stagnace | Dnešní PMI | Riziko recese | Rozpočet | Postmates | SLR | Ekonomické restrikce | Harris Financial | Ekonomické varování | Fiskální stimul | Evropské banky | Analytici Morgan Stanley | Negativní dopad | Apple | Ženy | Libra | Investiční plány | Úrokové sazby na hypotékách | Koronavirová krize | WM | Energetický a průmyslový holding | Hospodářské statistiky | Eva Miklášová | Správce daně | Zakladatel FXstreet.cz | Kurz české koruny | xPartners | GameStop | Zprávy z ekonomiky | Opatření centrálních bank | Aktuální cena dolaru | Splácení dluhu | Wunderlich Securities | Jan Čapek | Vytrvalost | Zvýšení základní úrokové sazby | Kurz eura vůči dolaru | Telekomunikační skupiny | CFD | Britský hrubý domácí produkt (HDP) | Obchodování na české koruně | Institut pro makroekonomii | Vláda ČR | Vysoké úroky | Murphy & Sylvest Wealth Management | Guvernér Fedu | Sídla světových bank | Řetězec Casino | Nadia Calviňová | Inflace v květnu | Nová data | Cena stříbra | Dopad na ekonomiku | SaxoBank | Kasino | Open | Cena akcie | Očekávaná reakce centrální banky | Cheniere Energy | Michael Kellner | Růst ceny zlata | Životní úroveň | Objem dotací | Pokračování trendu | Chicago Mercantile Exchange | Akcie společnosti Zoom | Nezávislost centrální banky | Nabídka akcií | Kurzy měn v bankách | Celsius Network | Vyjádření premiéra | ČEZ Daniel Beneš | Americké ministerstvo obchodu | Interpretace | Zvýšení cel | ČNB Vojtěch Benda | Západní firmy | Posílení ekonomiky | Společnost Lumius | EUR/DKK | Jaderná energie | Nakoupit akcie | Technologická společnost Apple | Covidová krize | Analýza trhu | Zájem o investice | US100 | Zvýšení základní sazby | Výrobce letadel Boeing | Samson Mow | Dnešní výsledky | Financovat | Počet lidí bez práce | Prodeje domů | Buenos Aires | Růst firemních zisků | ISM indexy | Zlepšení kvality života | Příprava | Návratnosti investice | Argentinská měna | Kellogg | Dobrá nálada | Čínské měny | Vybírat zisky | Ztráta | Řecko | Kurz EUR/CZK | Prodej na krátko | Vliv mezinárodních konfliktů na ekonomiku | BRICS | Madeta | Agentura ČTK | Finanční instrumenty | Zakázky německého průmyslu | NAFTA | Prognózy českého hospodářství | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Green Deal | Platební bilance | Ruský list | Jednání o brexitu | Scott Morrison | Hlavní akciové indexy | Yavuz | Průzkum analytiků | PHIA | FDIC | Říjnová inflace | Jen Psakiová | Komoditní burzy | Německá centrální banka | Nový šéf Fedu | Jihokorejská ekonomika | Full time | Arm | Jednání ECB | Růst mezd | Hong Kong Exchanges and Clearing | Ambice Ruska | Orbán | Analytik J&T | Prime | Deglobalizace | Psychologie trhu | Alibaba Group | CFD obchodování | Ekonomický propad Německa | Institut pro mezinárodní finance | Místní centrální banka | Nový rekord | Süddeutsche Zeitung | P2P | Přímé zahraniční investice | Médea | Vývoj měnového páru USD/RUB | Technický výhled na trh | Obchodní spory | JPMorgan Chase & Co | Očekávaná data | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Mezinárodní instituce | Nová mutace koronaviru | Severomořská ropa | F1 | Ekonomka MMF | Refinitiv | Japonská banka Nomura | Allianz Global Wealth Report | Plodiny | Americký průmysl | Aktivita v čínském průmyslu | Uniles | Krungsri Bank | Národní podnik | Belviport | Vakcína proti koronaviru | Nájemné | CVX | Facebook (FB) | Indexy PMI | Akce centrálních bank | Zpomalování čínské ekonomiky | Žádosti o pracovní podpory | Bancorp | Ztráty zaměstnání | Cyklické akcie | Ranní nadhoz | Lorenzo Codogno | Portu | Videosummit | Bloomberg TV | Miliardy švýcarských franků | Cena | Omezení pohybu kapitálu | Taper | Silné oživení | NÚKIB | Tržní hodnota Saudi Aramco | Akcie Nokia | CFD akcie | Jaderná elektrárna Temelín | Polský zlotý (PLN) | Investiční banky | Rozpočtová pravidla EU | Pandemie covidu | Míra úspor domácností | Vývoj české ekonomiky | Jair Bolsonaro | Finanční rizika | Intradenní výhled | Finanční poradce | Napětí na finančních trzích | ING | Mnichovský ekonomický institut Ifo | Salvador | Kury dolar | Předstihové ukazatele | Christoph Kannegiesser | Dopady pandemie covidu | BioNTech | Půlení bitcoinu | Roche Holding AG | ERÚ | Vliv na obchodování | Prudké zdražování | ČNB kurz střed | Letošní rozpočet Německa | Kofola ČeskoSlovensko | U.S. Bancorp | Dlouhodobý support | Finanční analytici | WisdomTree | ASML Holding | Automobilka Renault | ASML Holding NV | Ceny komodit | Výstavba obytných realit | Silný trh | Rezervy bank | DOT | Řecké úřady | Pilsen Steel | Severokorejský vůdce | Nákup akcií | Moneta | Air | Akcie 3M | Koronavirus 2020 | Fed Funds Rate | Akcie dnes | Růst ekonomiky eurozóny | Káva | Bezprecedentní propad indexu | Fortune | XTB.cz | Globální rizika | Zasedání WEF | Naleziště surovin | MetaTrader 4 | Klouzavý průměr SMA | NJJ Presse | Velké peníze | Pražská burza cenných papírů | Akcenta CZ | Bilance běžného účtu | Kurzy měn seznam.cz | Aktivum | Proočkovanost | Ceny akcií | Izrael | Vyšší riziko | Financování vlády | Defenzivní akcie | Inspirace | Skupiny PPF | Merrill Lynch | Newmont | Podpůrný balíček | Jan Švejnar | Směrodatná odchylka | TABAK | Huawei Technologies | FTSE | Údaje o indexu spotřebitelských cen | E-shopy | Producent ropy | Ruská invaze na Ukrajinu | Fond | Huayou Cobalt | Klíčové oblasti | Přenos | Short signál na akcie | Rohrbeck Heger | iShares Lithium & Battery Producers | S&P500 | Royal Bank of Scotland | Analytik Raiffeisenbank | EBay | Virtuální mince | Telekomunikační společnost | Rate Hike | Americký dolar | Provozovatel loterií | Společnost Rohlik Group | Ruský trh | Dobré zprávy | Míra inflace v Německu | LEAG | Čínská ekonomika | MUFG | Výše dvoutýdenní repo sazby | Speciální daň | LC Macro Advisors | Ázerbájdžán | ČNB kurzy měn historie | Ceny | Vyšší úroky | Euro vůči dolaru | Dior | Prudký pokles | Využití záchranného fondu eurozóny | Švédsko | Futures kontrakty | Koruna dnes | Koronakrize | Abbott Laboratories | Technologie | Vysoká inflace | Energetická krize | Andes Iron | MetaTrader 5 | Ekonomické údaje | Hypoteční sazby | Anguilla | Finální odhad | ČNB | Guvernér australské centrální banky | Přehřívání ekonomiky | Cena ropy dnes | Vesa Equity Investment | Ultrauvolněná měnová politika | Rizika | Devizoví obchodníci | IKEA | Argentina | Obchodní systémy forex | Změna režimu | Wall Street | Zajímavé příležitosti | Statistiky hospodářství | Zoetis Inc | Cigna | Vládní koalice | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Utahování měnových podmínek | Hospodářský vzestup | Francouzský řetězec | VW | Celkový deficit | Pokles likvidity | Nobelovy ceny | Pohyb trhu | Akcie Microsoft | Kurs rubl | Viceprezident | Spoření do zlata | Comcast Corp | Investujeme | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Ekonomické aktivity v eurozóně | USD/CZK | Peníze z prodeje akcií | Ranní zpráva | Pokles | Sankce Západu | Aligator | Zpomalující růst | Italský premiér Mario Draghi | Bytová výstavba | Operace Twist | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Dekret | MGM | Francouzský index CAC 40 | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | NIFTY 50 Index | Čínské ministerstvo | Získávání peněz | Snižování úrokových sazeb | Czech Media Invest (CMI) | E-mini | Směřování trhů | Global X Lithium & Battery Tech | Výběr zisků | Útlum aktivity | Ceny obilovin | Kurzy | Margin | Švédská nábytkářská značka | Globální inflace | Počet žádostí o podporu | OSN a NATO | Vývoj kurzu koruny | Ceny zemního plynu | Amazon Prime | Allianz Global Wealth Report 2020 | Nižší zisk | Úmrtnost | Rating AAA | Velikonoce | Vývoj akciového indexu | Právo | Druhá největší světová ekonomika | Delta mutace | Odvody | Ekonomické výsledky | Biogen | Polská ekonomika | Dostupná data | Nová Hedvábná stezka | Evropská unie (EU) | NYT | Investiční portfolia | Historická data | Take-Profit | Německý export v březnu | Společnost Twitter | Tržní panika | Finance Group | Simon Coveney | Největší burzovní krach v dějinách | Co se vyplatí sledovat? | Politické důsledky | Zasedání bankovní rady | Americké společnosti | Zima v Německu | Akcie Siemens | Cena kakaa | Druhá největší kryptoměna | Finančnictví | Jumpshot | Blue chips | Odhady ekonomů | Akciový index PX | Potenciální zisk | Daňová sazba | Konsensus | Solární panely | Signály z Fedu | Charles Schwab | Jan Vejmělek | Švýcarská centrální banka | Vývoj kurzu koruny k euru | Hedge | Německá kancléřka | Fundamentální ukazatele | ČNB denní kurz | Kubánská ekonomika | Pokles výnosů dluhopisů | Rezervní měna | Pozitivní výsledek | Royal Caribbean | Americký trh | Peter Kažimír | Poplatek | Server BBC | Spolehlivost | Moody's | Zemědělci | Kultura a hodnoty | Google | Zahraniční společnosti | Program ECB | Merck & Co | Rabobank | Produktovod IKL | 4GLD | ECB | Výnosy dvouletých dluhopisů | Lego | Nové zakázky | Růst polské ekonomiky | Prodej ropy | Vývoj cen ropy | Řetězec | Ukrajinský premiér | Raiffeisenbank Helena Horská | Akcie Monety | Makro | Obchodování na koruně | Mercedes | Investování na burze | Řecký dluh | Vypuknutí pandemie | Tržní očekávání | Index ISM | Ekonomické vztahy | Carlyle | Finanční rozpočet | NTT | Snížení závislosti na plynu z Ruska | Vysoká hodnota | Zisky dolaru | Válka měn | Nižší růst | Situace v Německu | Americká ekonomika | Největší evropská ekonomika | NVDA | Podnikatelské organizace | Odpor | KLM | Svět investování | USD za tunu | Důvěryhodnost | ČNB devizové kurzy | TSM | Russia Today | Americký výrobce letadel | Merlin Entertainments | Obchodník | Silnější euro | Oslabení kurzu | HDP Německo | Pád GBP/DEM | Kurzy měn seznam | Směrnice NIS2 | Ekonomická aktivita v USA | Čepro | Budvar | Investiční soutěž | Portfolio manažer | Spojenci Trumpa | Akcie týdne | Daniele Franco | Akcie s LYNX | Automobilka Toyota Motor | Plynárenská společnost | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Nové úvěry | Sazby ECB | Výhled české ekonomiky | MRNA | Kurzová volatilita měn | Rozvojová banka | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | PVM | Alibaba Group Holding | Tržby | Aircraft | COVID-19 | Koronavirová mutace | Data z reálné ekonomiky | Bezpečnostní situace | GATT | Luboš Růžička | Americký dolar vůči japonskému jenu | Bank of America Merrill Lynch (BAML) | Komentář šéfky Evropské komise | Údaje o vývoji trhu práce | BoE Andrew Bailey | BusinessEurope | Sam Bankman-Fried | Regulátoři | Kurz CZK USD | Snížení sazeb | Coinbase | Růst americké ekonomiky | Vytěsnění | ESG ETF | Tempo poklesu | ISIN | ROE | Stimulační balík | Evropská centrální banka | Sbor volitelů | Program na podporu infrastruktury | OTC obchodování | Indikátor | Kurs eura | Dealer | Index cen | CAD NOK | Cena elektřiny v Německu | Potíže s likviditou | Německý ministr financí | Tým FXstreet.cz | Dodávky plynu do Evropy | Prezidentské volby v USA | Situace na trhu | Paypal Holdings | Chatbot | Finanční televize | Zvyšování úroků | Hospodářský růst v Číně | Přehled kurzů | Mutace koronaviru | Pablo Hernández de Cos | Index PX | Čínská vláda | GE money | The Inner Circle Trader | EBIT | První fáze | Vánoce | Daně | Výrobce léků Pfizer | Rozšíření produkce | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Terminály na zkapalněný zemní plyn | Abhijit Banerjee | Mitsubishi | Lídři | Mezinárodní organizace práce | Skupina OPEC | Vyšší úrok | Projekt Emili | Růst cen v Česku | Impérium | Close | Koronavirová mutace delta | Inflace v červenci | Marketingová komunikace | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Pivot | Cena za akcii | Akcie Schlumberger | Malina | Chuť investovat | Burzy padají | Saúdskoarabský veřejný investiční fond (PIF) | Kryptoměna | Sport | Kurz koruny a zlotého | Investiční rozhodnutí | Potravinářství | Posilování kurzu koruny | Dluhy | Epidemiologické situace | Růst cen nemovitostí | Temelín | Vývoj hodnoty | České HDP | CRH | Lee Hardman | Inflace v Turecku | Soubor klimatických opatření | Pokles indexu | Ekonomické faktory | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Konec kurzového závazku | Český stát | Bristol-Myers | Růst výroby | Oanda curency | Česká ekonomika | Tuzemská inflace | Plán restrukturalizace | Zásoby ropy v USA | Žádosti o podporu v USA | Vývoz Argentiny | metodologie | Výzkum a vývoj | Jackpot | Dovoz z Číny | Vyplácet dividendy | Antivirus | Scope Ratings | Institucionální investoři | Ekonomické dopady koronavirové krize | Chesapeake | Dopad na hospodářství | Intervenovat na devizovém trhu | Slabší euro | Momentum | Pandemie nemoci | Craig Wright | Ekonomický institut Ifo | Mezinárodní spolupráce a řešení | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | British Airways | Akcie Shell | Horší data | Proinflační rizika | Státní plynárenská společnost | Dluhopisy | Inflace v listopadu | Valdis Dombrovskis | CBOE | Sázkové kanceláře | LGES | Konsorcium | Tree Energy Solutions | Mánie | Finanční prostředky | Předluženost realitního sektoru | Schopnost Evropy konkurovat | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Zisky | EPCG | Konvertibilní peso | Vývoz z Německa | Impeachment | Emisní povolenky EU | HICP | Amazon Jeff Bezos | Černá Hora | Maloobchodní tržby | Licence Sberbank | Partners | Výhody globalizace | Množství peněz | Vládní politika | Geoffrey Okamoto | FCA | Oslabení kurzu koruny | Index tokijské burzy Nikkei 225 | American Express Company | Index tokijské burzy | Odstranění kurzového rizika | Obchodovat ropu | EUR/RUB | Současné ceny | Šokující předpovědi Saxo | NATGAS | Xylem (XYL) | Vysoká poptávka | BNP Paribas | Conference Board | Konsenzus | Historické rekordy | Akcie Boeingu | Zátěžový test | Úspěšné obchodní strategie | Payback | Fox Business | Průměrný příjem | Signature Bank | Bývalý prezident | Ekonom Čapek | Jihokorejská automobilka | Ceny palladia | Fotbalové mistrovství | Globální ekonomika | Hrubý národní důchod | Růst ceny | Adler | Proinflační riziko | Intervence na devizovém trhu | Těžba ropy v Rusku | Volvo Cars | Kopírovat úspěšné obchodní strategie | AMEX | Obchodní pozice | Cena palladia | Průmyslové firmy | Rekordní růst ekonomiky | COST | ACEA | Vývoj inflace | Thomas Jordan | Alpiq | TradingEconomics | Bitcoin Cash | USA prezidentské volby | GRMN | Čínská média | Obchodování forexu | IPO Deliveroo | Allianz SE | Čínské přístavy | Server Peníze | USD/TRY | Summit G20 | Swap | Francouzský statistický úřad | ISM | Anomálie | Miliardy eur | Přesun výroby z Evropy do Ameriky | Šmejc | Ministr zahraničí | Největší ropná firma | Golden Gate | Spiro Sovereign Strategy | Akcie Visa | Voda | Zastavení výroby | Výnos desetiletých dluhopisů | Výkupní ceny ve sběrnách surovin | Spotový kurz | Kurz euro dnes | Vývoj HDP | Oklahoma | Finančně technologická společnost | Obrovské ztráty | Jestřábí hlasy | Energetická skupina ČEZ | Ceny nemovitostí v USA | Benchmarky | Klaus Regling | Ranní okénko | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | Hospodářské škody | Zavádění digitální měny | NBP | Nižší ceny ropy | Ustupující inflace | Koronavirová situace | Členské země eurozóny | Situace na trhu práce | Starbucks | Bogdan Zvarich | Anglogold Ashanti | Vysoké valuace | Sinochem | Toyota | Shortování akcií | Charter Communications | Digital World Acquisition | Odraz ceny | Ratingové agentury | Globální nedostatek čipů | FIDESZ | Očekávání do budoucna | Režim devizových intervencí | Investování do Bitcoinu | Společná měna | Irský expremiér | Cena zlata | Shanghai Composite | MAAE | Deliveroo | Bukele | BGC Partners | Propady na akciových trzích | Dluh firem | SPAD | Světové obchodní organizace | Hedge fondy | HSBC | Pullback | Vrcholové vedení | Akcie Nikola Motor | Zvýšení ceny | Opatření vlády | Index inflace | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Conseq | Internetová společnost Google | Marks & Spencer | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Měnověpolitické zasedání | Americký index S&P 500 | Vývoj měnového páru GBP/USD | Kurz EUR KB | Rizikové averze | Americké hospodářství | Zavádění odvodů na zaměstnance | Uvedení na burzu | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Trinity Bank | Fincentrum & Swiss Life Select | Dolarová aktiva | Přecenění | Analytici Goldman Sachs | Otevírání ekonomik | Flash Crash | Verdikt německého soudu | Ahunna Eziakonwová | Investiční trendy letošního roku | IPO Instacart | Breakout | Kurz eura k americkému dolaru | Podílové fondy | Turecký prezident | Silnější kurz | HG měď | F-35 | Tamás Varga | Pojištění vkladů | Faktory ovlivňující politické změny | Obchodníci s měnami | Navýšení kapitálu | Trh práce v USA | Epidemiologická situace | Hongkongský index Hang Seng | 7 dní s korunou | Aktuální makrotrend | Náměstkyně italského ministra hospodářství | Hospodářská krize | Měnové intervence | Index FTSEurofirst 300 | Moskva | Růst cen | Spiegel | Asijský tygr | Hon Hani | COP21 | Rating vyšší | Společnost Chevron | Přijetí bitcoinu | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Drahé kovy | Saxo | Freeport-McMoRan | Prémie koruny | Vyšší sazby | News Corp | Počet pracovních míst v USA | Výsledky hospodaření | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | Open Society Foundations | Kryštof Míšek | Vrcholy | Dluhový strop | Guvernér japonské centrální banky | Závislost na Rusku v oblasti energií | cTrader Purple Trading | Pravidla Evropské unie | Zdravotní pojištění | TLTRO | Cenový pohyb | Analytika | RSI | Gold.plus | Měnová politika | Vysoké inflace | Akcie Apple | Změny daní | Byznys model | Dovoz oceli | Obchodujeme | Čínská komunistická strana | Start-upy | SPX500 | Asset management | PMI ve výrobě | Giorgio Bruno | Alokace | Nákupy vládních dluhopisů | Úspěšné investování | Delaware | Býčí trh | Závislost na Rusku | Institut IMK | ERA | MSCI World | Investiční plán | Nová makrodata | Energetické trhy | Repo sazby | Rozvoj kryptoměn | Společnosti Netflix | Soros v Davosu | Tržní síly | Poptávka | Ekonomická nálada | Dnes na trzích | IFO index | Ekonomická aktivita ve Francii | Statistici | Rozpočtový schodek | Snížení ratingu | Financování | Válečná ekonomika | Změny v ekonomice | Vývoj války na Ukrajině | Ceny suroviny | Úroková sazba v USA | Vývoj světové ekonomiky | Index pražské burzy | Nejlepší akcie 2022 | Nastavení měnové politiky | Konsolidovaný čistý zisk | ČSÚ | BASF (BAS) | Růst čínské ekonomiky | Zasedání RBA | IoT | Organizace spojených národů | ECN | Ursula von der Leyenová | Fitch | Nissan Motor | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Burza v Argentině | AWK | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Internetové společnosti | Historická minima | Vývoj zahájených bytových prostor v Číně | Výrobce čipů | Financial Conduct Authority | Finance | NPT | Čína | Omezení dodávek | eaconomy | Německý automobilový průmysl | Rostoucí akciové trhy | Stres | Měnový index | Prodávající | Historické momenty | GMT | Nálada spotřebitelů | Reálné příjmy obyvatelstva | Nový investiční fond | Carsten Brzeski | Hospodářský růst USA | Růst světové ekonomiky | Otevírání ekonomiky | Swedbank | CAD CHF | Barel ruské ropy | Occidental | Americká lehká ropa | Růst měny | Kultura a náboženství | John Strand | Spirit Airlines | El Salvador | Christopher Waller | Zdroje fundamentálních dat | Turecké liry | Babišova vláda | Pokles ekonomiky | Překoupení | Hyundai Motor Manufacturing Czech | Růst HDP | Dynamika trhu | Vysoké dividendy | Pierre Moscovici | Růst úroků | HSBC Trinkaus | BBB- | Oslabení japonského jenu | Počet bankrotů | Bukurešť | Psychologie | Volby do Evropského parlamentu | Čínská televize | Začátek porozumění | Crowdfundingové platformy | Investice do bitcoinu | WBA | Úrokový diferenciál | Peer-to-peer | Globální hrubý domácí produkt | Mezinárodní turistika | Výrobce sportovního oblečení | Kurz CZK EUR | Petrus | Zdravotní pandemie | Republikáni | TWD | USDJPY | Czechoslovak Group | Těžby kryptoměn | Šéf ESM | Beast from the East | Změny HDP | Globální hospodářský řád | Cenový propad | Makroekonomické data | Němečtí experti | Globální poptávka | Inflační očekávání | Osobní výdaje | Co jsou demografické změny? | Velké riziko | Investiční poradenství | Parita na trhu eura | Systém obchodování | Technologické inovace | Index pražské burzy PX | Výsledek zahraničního obchodu | Expobank | Volatilní trh | Růst spotřebitelských cen v Německu | Maďarská měna | Jihokorejské společnosti | Dostatek energie | Aktuální technická analýza | Martin Kryštoff | DISH | Vývoj války | Živé obchodování | Zvýšení základního úroku | Primární veřejné nabídky (IPO) | GfK | Zasedání Bank of England | Zranitelnost finančního sektoru | Bank of America Global Research | Zvýšení korporátní daně | Line | Patrik Mackových | Hospodářské instituty | Lineární regrese | Zvýšení produkce | EGAP | UMA | Strojírenské firmy | VŠE v Praze | Michal Skořepa | Pád Berlínské zdi | Česká průmyslová výroba | Tilray | Financial Research Software | Premiér Babiš | Hospodářský šok | Americké banky | Správkyně Sberbank CZ | Globální trhy | Pokles akcií | Výplata věřitelů zkrachovalé Sberbank CZ | Rozpočtové politiky | Cisco Systems, Inc. | Invaze | Capital | Bertie Ahern | Průměrná hodnota | ICE | Pákistán | Měna peso | Thajský bat | Arabica | Velké továrny | Západní investoři | FT | EURGBP | Burzovní ukazatel | SSI | Kancléř Olaf Scholz | ECB Christine Lagardeová | Vydávání dluhopisů | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Sony Group | ČNB kurzy DE | Lidské faktory | Jedno euro | TA3 | Cena kryptoměny | Růst produktivity | Bulharsko | Xcoal Energy & Resources | Výkon světové ekonomiky | Obchodování na akciových trzích | Emise uhlíku | Investor | Tchajwanská firma | Soudní řízení | Freedom Finance | Pew Research Center | Americké akciové trhy | Průměrná mzda | PlayStation 5 | Kalendář událostí | DNO | Dolarové sazby | Mali | Uzavření trhů | Malé podniky | Analytik Czech Fund | Cenový index energií | Převzetí firmy Twitter | Obchodovat | Korelace měn | Dnešní čísla | Bilionový program vlády | EUR/MWh | Softwarová společnost Microsoft | Kybernetická bezpečnost | Měnové trhy | Cenová analýza | Bernard Arnault | Xcoal | Hospodářství východní Asie | Analytik J&T Banky | Reporty | Zvýšení inflace | Spotřebitel | Vývoz plynu | Meziroční vývoj jádrové inflace | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Více riskovat | Čínské rafinerie | Výkyvy na finančních trzích | Shell Plc | Index výdajů | Colt CZ Group | Německé vládní strany | Embarga a sankce | Parita | Dluhová krize | Výplata dividend | Hospodářský růst | Analýzy trhu | Úrokové sazby České národní banky | Prezident Fedu | Bankovní rada České národní banky | Tržní sazby | Nové rekordy | Výkyvy na trzích | Kurz měny | Největší americká banka | Rušení cel | Zbrojní embarga | Elvira Nabiullinová | Aktuální klíčová rizika | Míra nezaměstnanosti v Portugalsku | Posílení eura | Růst Amazonu | Sociální síť | Dividenda | Nárůst výnosů | Technologický Nasdaq | Vyšší daně | Akcie technologických firem | Cena severomořské ropy Brent | S&P/Case-Shiller | Koncentrace | Americké státní dluhopisy | Společenské změny | Odhodlání | Akciové trhy v Asii | HAS | Cena ruské ropy Urals | Spotřebitelské ceny v Česku | Inflace v Maďarsku | Technokraté | ČNB měsíční PRIBOR | Stavební výroba | Ministři financí zemí V4 | Tranzit ruského plynu | DE40 | WTI | FinTech | Cena aktiva | Hrozba recese | Standard & Poor's 500 | Platební síť | ETF fondy | Resistance | Zvýšené úrokové sazby | Bod | HDP Ukrajiny | Miliardy korun | Čínský internetový prodejce | RBI | Obchodování dolaru | Kryptotrhy | Rozhodování ECB | Hrubý domácí produkt Německa | Biliony USD | Vodní indexy | Podmínky na trhu | Akcie americké společnosti | Stav devizových rezerv ČNB | Zpřísnění finančních podmínek | Aliance | Výhled domácí ekonomiky | Shares | Společnost TSMC | Pokles zásob | Euro kurz | Philadelphia Fed index | Medvědi | Obilniny | Silnější koruna | NetEase | Rozšíření působnosti | Výsledky makroekonomických statistik | Investiční výdaje | Christine Lagardová | Otvírání hranic | Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) | Znehodnocení úspor | RBNZ | Naftogaz | Dopad pandemie koronaviru na hospodářství | New York Times | PRIBOR | Ekonomické odhady | Sociální hnutí a technologie | Antarktická smlouva | Paládium | Joseph Chamie | Záhada | FRED | Klíč k budoucnosti | UniCredit SpA | Černý pátek | Pokladniční poukázky | Agentura MTI | Poslanecká sněmovna | Chladná zima | Spready | Britská ministryně | Globální obchodní válka | Společnost Duolingo | Reserve Bank of Australia | Parita na trhu eura s dolarem | MIFID | HSBC Holdings | Data PMI | Charlie Munger | ICIS | CVVM | Únorová inflace | Řemeslo | Kurzovní lístek GE Money | Dluh eurozóny | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | Technologický vývoj | Bloomberg Economics | Světové události | Dreamliner | Pokles podnikatelské aktivity | SAIC | Produktivita práce | Turistický ruch | TCL | Predikce vývoje | Analytici Capital Economics | O2 CR | Trading | Americká měna | Modelování výnosové křivky | Honeywell International | Událost na finančních trzích | Pracovní síla | Nord Stream | EMU | FINMA | Vývoj měn | Důsledky epidemie | Komise v přenesené pravomoci | Spotřeby plynu | Sdružení výrobců automobilů | Elektrotechnický koncern | Německý vicekancléř Robert Habeck | Neue Osnabrücker Zeitung | Koronové dluhopisy | Saúdská Arábie | Výhled německé ekonomiky | AMGN | Dostatečný kapitál | Akcie Schlumberger (SLB) | Americký miliardář | Zájem o akcie | Jiří Mazur | Reakce koruny | Souvislost s hospodářskými změnami | Tematické analýzy | OCI | Ziskovost | Payrolls | Kapitálové trhy | Zombifikace ekonomiky | Bankéři | Globtrex | Zpráva amerického ministerstva práce | Uhlí | Co je to fundamentální analýza? | Sázet | Filip Kejla | Premiér Denys Šmyhal | Zahraniční firmy | Měny regionu | LES | Cena ropy | HKComp | Nejlepší internetové akcie | Změny klimatu | Šance | Mezinárodní standard | Technical Cooperation Fund | Kurzy měn historie | Kartel OPEC+ | Jaderné elektrárny | Ceny akcií bankovních domů | Vzdělávání a odborná příprava | Diverzifikace portfolia | Inflace | Měnové kurzy | Utáhnout měnovou politiku | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | Recese světové ekonomiky | Americká pravidla | UTC | Obavy z koronaviru | Mariana Mazzucato | Plovoucí terminály na zkapalněný zemní plyn | AEX Amsterodam Exchange Index | Pictet | Jackpot loterie | Závěr roku | Michal Cibulka | Pokračující krize | Forexový obchodník | Drobní investoři | Kurzovní lístek idnes | GTAI | Producenti plynu | Marže | Využití kapacit | Účet platební bilance | DAWN | Atény | Vysoké zisky | Petr Bartoň | ROCE | Výrazný pokles čínského HDP | Německá finanční společnost | SpaceX | Domácí měna | Vývoj indexu volatility VIX | Obchodní partnerství | Německá ekonomika | Kurzovní lístek KB | Statistiky z trhu práce | Zobchodované objemy | Investor George Soros | Akcie Fortuny | Státy EU | DAX | Participace | Zlato a stříbro | JCPOA | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Technology | Moravia Steel | Josef Košťál | Nezkušení investoři | HDP | Tisková konference Fedu | Koruna zpevnila | Předběžné výsledky | Svatý grál | Bill Gates | Klouzavý průměr EMA | Sociální nespokojenost | Opatření americké centrální banky | Dotace | Schwartz György | Prosus | Televize Netflix | Kurz USD | Grünheide | Mírná korekce | Důvěra v Německu | Pokles cen akcií | Zprostředkovatelé | VP Bank Group | Recenze | Alphabet | Analytik trhů | Struktura | Nigerská armáda | FX Analyst | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Bulvár | CIBC Private Wealth Management | Automobilka Volvo Cars | Nařízení DORA | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Paychex | Ztráty dolaru | CFTA | Zkušenosti | Tweety | Ceny niklu | Index PMI | Obchodování komodity | Budoucnost dotací | Emmanuel Macron | Technologické akcie roku 2020 | Pšenice (WHEAT) | Firma | Ekosystém | Asset alokace | Zasedání měnového výboru | Tuzemský HDP | Úřad celní a hraniční ochrany | Německý kancléř Olaf Scholz | Signály | Společnost Tree Energy | Omikron | Protekcionismus | PCE inflace | Monetizace | Přizpůsobovat se | Pohledávky | I-Trader | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Reálné příjmy | Amplituda cyklu | Kalendář ekonomických dat | Spotřební daně | Micron Technology | ISO | Lira | Devizový trh | Vývoj kurzu EUR/USD | Načasování | Hlavní akciový index | Následky Covidu-19 | Odolnost vůči recesi | Günther Oettinger | Ether | Institut pro fiskální studie (IFS) | NYBOT | Prezident Světové banky | Vývoj hrubého domácího produktu | Mezinárodní podpora | Hospodářské otázky | MCD | Stefan Kooths | Akcioví býci | Rafinérie | Demografické faktory | Lot | Pomoc podnikům | USA a Čína | IHS Markit | Ropa | Statistiky | Peněžní zásoba | Ekonomické recese | Erste | Pilíře fundamentu | Omyl | Liz Trussová | Konzultační firmy | Výrobce videoher | Daily Mirror | Pivovary | ATFX | Ekonomická rizika | Global X | LG Energy Solution (LGES) | Záchranné balíčky | TTIP | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Legitimita vlády | Korporátní dluhopisy | Technologický rozvoj | Růst průmyslu | Monetární politika | Čínský index | Národní zájmy | SAP | Dluhopisové trhy | Index moskevské burzy RTS | Tržní kapitalizace firem | Rezervy | Nákup ruské ropy | Změny trhu | Jmění miliardářů v USA | Investice do svobody | Orderflow | Diverzifikovat | Dnešní zasedání ČNB | Finanční výkonnost | Convera | Spolkový statistický úřad | FX | Turistika | Hodnota akcií ČEZ | Staropramen | Global Markets | Ben Bernanke | Ceny nafty | Předsednictví EU | Propad HDP | Peníze na financování | Turów | Pracovní trh | Dopady vysokých úrokových sazeb | Světové finanční trhy | Nový typ koronaviru | DORA | Kalendář ekonomických událostí | Největší kryptoměny | Vlády | Mobilizace | Dobrá zpráva pro euro | Michal Stupavský | Dno propadu ekonomiky | Deutsche Bank | RUB | Index výrobních cen v Číně | MPSV | Krize eura | Migrační krize | Finančníci | Tým RoboMarkets | Pohonné hmoty v ČR | Renáta Kellnerová s rodinou | První peníze | Američané | Kurz | Změna času | Market | Forexu | Americká Federální obchodní komise | Referendum | Index německé burzy | Akcie Alphabet | Home Credit | Fix GBP/DEM | Používání kryptoměn | Vývoj ceny niklu | Nezaměstnanost mladých | Odhad růstu ekonomiky EU | Evropská unie dnes | Nancy Pelosiová | Kontrakty na sójové boby | Raiffeisenbank a.s. | Udržitelné inovace | 256/2004 | Švýcarské franky | Bloomberg Commodity Index | Unicredit | Vývoj hodnoty HDP | Měsíční mzda | Big Mac | Bývalý šéf | Aktuální předpověď | Tlak na růst inflace | Philip Lane | Gabriel Torres | Světová válka | Institut NIESR | Hrubý domácí produkt (HDP) Švédska | Zasedání amerického Fedu | Valné hromady | Pokles výnosů | Růst akcií společností Microsoft | Ekonomka | Bali | Měny zemí G-10 | Sanofi | TASS | Lukoil | Blizzard | Akciové tipy | Cena rublu | Přenesení výroby | Akcie padají | Rozkolísaný | Mervyn King | Dohoda o jaderné kontrole s Íránem (JCPOA) | Objem dovozu | Telefónica | Polská měna | Zavedení cel | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Druhá vlna | Pomoc aerolinkám Smartwings | Finančník George Soros | Indická rupie | PERN | Restrikce | Nákupní aktivita | JPM | Strategie pro investování | Merck | Překoupenost dolaru | Optimismus | Konjukturální průzkum | Snížení spotřební daně | Thomas Schäfer | Menší poptávka | Facebook | Rozhodování | HealthCare | Fiskální balíček | Ruský ministr financí | Cena ropy klesá | Embargo na dovoz ruské ropy | Hliník | Gigafactory | Obchodování ropy | Růst dolaru | About You | Leonhard Birnbaum | Akcie v roce 2021 | Ceny pšenice | Forex.com | Problémy v bankovním sektoru | Liberty Steel | Jak se stanovuje cena elektřiny | BH Securities | Wolters Kluwer (WKL) | Vývoj indexu S&P 500 | Krize v eurozóně | Kurzy.cz | Na devizovém trhu intervenovat | Fimalac | Zavedení plovoucího kurzu | Oracle | Podíl na daních | Profit-Target | Akcie podniku | Medvědí scénář | Povinné minimální rezervy bank | Makroekonomické faktory | Globalizace | Gruzínská měna | Aktuální graf zlata | Francouzský CAC 40 | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Firma Alibaba | Tyson Foods | Výnos do splatnosti | Investiční banka Goldman Sachs | Výstup ze systému ERM | Dolar | Fibonacciho retracement | Strauss-Kahn | Vývoj ceny kávy | Index energií | RN Refining & Marketing | Reserve Bank of New Zealand | Čínský vicepremiér Liou Che | Binární opce | Měkká síla | AMAT | Guvernér ČNB Aleš Michl | Kukuřice | Costco | Nálada v japonském průmyslu | Debata | NortonLifeLock | Nejhorší výsledek | Deficit státního rozpočtu | BOVESPA Index | European Stability Mechanism | Asie a Tichomoří | Zájem o riziková aktiva | Důležité fundamenty | Washington Post | Očekávání německých exportérů | Půjčky od MMF | Investujte | Macau Legend Development | Turecká ekonomika | GFG Alliance | Rostoucí společnosti | Nový virus | Nezisková organizace | Pravidelný příjem | Měď | Prezident USA | Paolo Gentiloni | Nezaměstnanost v ČR | Ekonomický institut | Proinflační | Edulios | Poradci německé vlády | Embargo na palivo a potraviny | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Hodnocení rizik | Hodnoty měny | Dodávky suroviny | Libanon | Euro | Hlavní ekonomka Světové banky | Evropská investiční banka | Společnost Uber | Boj s koronavirem | Negativní vývoj | Konglomerát | Bezpečné dluhopisy | Čínské devizové rezervy | Průzkum společnosti | ANZ | Ministři financí eurozóny | Poradenská společnost EY | Rozvíjející se trhy | Těžba bitcoinů v Číně | Krach SVB | Šéf Volkswagenu | Fundamentální pozadí | Akcie na pražské burze | Duolingo | Yield | AUD | Jeffrey Halley | Downstream | Těžba lithia | Španělsko - burza | Premiér Viktor Orbán | Bod zlomu | Politické rozhodnutí | Datový kalendář | Toky investic | Caixin/Markit | Reputace | Raiffeisenbank Vít Hradil | Magnificent | Červená čísla | Naše prognóza | Byznys | Binance | Exchange Traded Funds | Bitcoin a kryptoměny | Akcie Nikola | Objem devizových intervencí | EuroStoxx50 | Federální rezervní banky | Oscilátor RSI | Finanční středisko City | Network and Information Security 2 | Agentura DPA | Podhodnocený | Breakout Trader | Sazba Evropské centrální banky | Akcie ve zdravotnictví | Mnoho ziskových obchodů | Vyhlášení referenda | Pohyby ceny | Německá průmyslová výroba | Obavy z velké recese | S&P TSX 60 Index | Akcie na Wall Street | Vývoj rublu | Spolupráce a přístup na trhy | Vývoj ceny akcií Vonovia | Nálada na globálních trzích | Livent | Obchodování forex | Spekulace na pokles | Matías Walker | Počet obyvatel | Clemens Fuest | Pegas Nonwovens | MALL | Greg Kelly | Cena niklu | Odhady HDP | Čínská chemická společnost | Místopředseda představenstva | Přerušení dodávek ruského plynu | Nejistota na finančních trzích | Risk | Predikce | Forex auto | Christian Rusche | Dodávky ropy | BrandZTop 100 | Ruský velvyslanec | Environmentální události | Dow Jones EURO STOXX 50 | Fibo | Kury dolaru | Německý vývoz | Radomír Lapčík | Ruská vesmírná agentura | Plynárenský gigant | Železnice | Americké firmy | Akcie Netflix | DG | Fungování ropného trhu | Propad cen akcií | Kurz franku | Nejlidnatější země světa | Politická opatření | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Úřad práce | Akcenta Miroslav Novák | GoTo | Bank of New York Mellon | Dopady tvrdého Brexitu | Kypr | Zahraniční kapitál | Citigroup | Aerolinky Ryanair | Satya Nadella | Měnové reformy | Matthias Müller | Uhlíkové emise | Softbank | Rozkolísanost trhu | Evropský blok | Banki.ru | Denní graf akcie | Čínský vývoz | Ruská firma | Christine Lagarde | Neomezené množství | Mnichovský ekonomický institut | Sony | Nepřímé inovace | Index VIX | Obchodování s emisemi | LME | Akcie Rio Tinto | Regulace kasin | Pantheon Macroeconomics | Rozpočtový deficit Francie | MIB | Index výdajů na osobní spotřebu | Čínský export | Jiří Přibyl | Japonský Nikkei | Stagflace | Pražský index PX | Výnosy státních dluhopisů | Bašár Asad | Maynard Keynes | Abkajk | Indikátor důvěry | Etoro | Poskytování hypoték | Zastavení dodávek | Nasdaq Health Care Index | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Emitenti | Měnový stratég | EV | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Inflační cíle | Novatek | Růst počtu začínajících podniků | Jednotná měna | Zpětný pohled | Zpomalení růstu | Míra nezaměstnanosti v Británii | EBITDA | FXstreet.com | Moody's Analytics | Německé podniky | Konvergenční proces | Ohlédnutí | Obchod | Mezinárodní banky | Růst ekonomiky | Jak vytvořit obchodní plán? | Mezinárodní vztahy | Navýšení úrokových sazeb | Ukrtransnafta | Sledování vývoje | Vývoj kurzu eura | Ceny za přepravu nákladů | Měnový kalkulátor | EBITDA marže | Mluvčí ČNB | Wales | Obchodní aktivita | Dovozní ceny | Vývoj na akciových trzích | EFPA | Program OMT | Banka JP Morgan | KBC Group | Automobilka Škoda Auto | Zúčtování plateb | Uniper | MFE | Zastavení těžby kryptoměn | Plán Evropské komise | Národní úřad pro ekonomický výzkum (NBER) | Rating Indie | Amcor | Ruská agrese | Belgická vláda | Majors | Rozhodnutí Bank of England | Hlavní ekonomka | Ranní komentář | Kam investovat | Výhodný nákup | Rakouský kancléř | Jádrový CPI | Poskytování digitálních veřejných služeb | Ranní glosa | Nárůst nezaměstnanosti | Ukrajinští uprchlíci | Setkání ministrů financí eurozóny | Oddělení forexu | Ekonomický útlum | Čínská měna | Recyklované kovy | ROIC | Market Maker | Intermediate | Soud v Karlsruhe | Kommersant | Představitelé Číny | Asijské akcie dnes | Globální akciový index | Rada ČNB | Nižší ceny | DIW Claus Michelsen | Krize v Turecku | Společnost ExxonMobil | Zisková marže | EU | HCOB | Rozšíření Evropské unie o další země | Ekonomická krize | Ekonomická expanze | Casinos Austria | Kurz CZK THB | Cenové stability | Dna | Zasedání ECB | Gamble | Správce fondu | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Kurzovní lístek chorvatská kuna | Společnost British Airways | Take-Two Interactive | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Aktuální konsenzus ekonomů | Měna euro | Cigarety | Vývoj německého hospodářství | Philip Lowe | Portfolia | Fresenius Medical | Zkušenost s obchodováním | Fidelity Water Sustainability | Transakční náklady | Tesla | Pandemické nákupy dluhopisů | Růst důvěry | Justin Trudeau | Převis | Maloobchodní tržby v Německu | Pokles zlata | Výsledek čtvrtečního summitu Evropské unie | Vyšší cla | CETIN | Obchodní nastavení | Investiční skupina | Balíčky na povzbuzení ekonomiky | Cyrrus Vít Hradil | Napětí mezi USA a Íránem | Conseq Investment Management | Ropná společnost YPF | Precedens | Kurz domácí měny | NN Group | Expert | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Dopady koronavirové pandemie | Nástroje měnové politiky | Vývoz | CATL | Spolupráce Moskvy a Pekingu | Obchodní hodiny forex | Energetické firmy | Inovativní hnací motory | Ekologie | Teplé počasí | Prodeje akcií | Norská měna | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Počty nových případů | Institute for Policy Studies | Aktivity v eurozóně | Postavení dolaru | Členské státy EU | Gate | Akcie Novacyt | Vývoj propadu HDP | Úroveň rezistence | Úřad pro energetické informace | Světové poptávky | Soubor pravidel | Předseda Evropské rady | Televize Sky News | Finanční tituly | Samsung | Recese | Index strachu | ZNGA | Výzkumný institut | Zoufalství | Pure Cycle | Ropa roste | BTCUSD | Soukromé investiční společnosti | Akcie About You | Sam Altman | Kazuo Ueda | Úrokové sazby ČNB | Emisní povolenky | Financování státního dluhu | Německé aerolinky | Kurzové výkyvy | Mzdový růst | Invesco S&P 500 ESG UCITS ETF | Birkenstock | Ropný gigant | ASML | Alokace investičních portfolií | Záloha | FLOWX | Hodnota indexu | Švýcarský frank | Renault | Plánované obchody | Báze | Růst akcií | Německý ZEW index | Bank of Canada | Capital Partners | Výprodeje na akciových trzích | Chuť riskovat | GameStop akcie | Virtuální měny | Erdogan | Technologický index Nasdaq Composite | Alokace aktiv | Hospodářské svazy | Televize ARD | Vývoj pandemie | Breakthrough Energy Group | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Baltic Pipe | Agentura Interfax | NZDUSD | ČNB kurz libry | Růst globální ekonomiky | xStation 5 | Petr Stuchlík | Investice do odklonu od fosilních paliv | ING Bank | Napětí na Blízkém východě | Bitcoinové a blockchainové akcie | Index Dow Jones | Analytik Portu | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Dluhopisy horší kvality | Archegos | Výhled na rok | Activision Blizzard | Situace na Blízkém východě | Účetní výsledky | Francouzský rozpočet | Společnost IHS Markit | Akcie Applu | Inflace ve světě | BBB | Společnost EDF | Eskalace konfliktu | Kyjev | Nižší DPH | Začít investovat | Zásoby plynu v Německu | Burzovní indexy | BIS | Největší propad | Výrobní index | Stavební povolení | Silný americký dolar | Schválení pomoci | Mzdové požadavky | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Aktuální stav | Sekce měnové | Inflace v Německu | Výrobce hraček | Těžba a získávání surovin | Miliardy | Německý exportní průmysl | Sev.en | Petr Kellner | Spekulace | Denní graf | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Manažerka | Ekonomičtí experti | Globální finanční krize | Produkce zemního plynu | Nákupní doporučení | Italské HDP | Růstový trend | Ekonomický výzkum | Působnosti banky | Odklon od Ruska | František Táborský | Irské aerolinky | Komerční banka | Silný support | Štěpán Křeček | Investoři a obchodníci | Fosilní paliva | Americké burzy | Akcie PayPal | Bidenův předvolební slib | Realitní společnosti | Internetové firmy | Snížení úroků | Globální pandemie | Nové obchodní příležitosti | Daňové reformy | Nakupovat | Sazka Group | Výroby elektromobilů | Obchodní krize | Burza LSE | Know-how | Evropská léková agentura | Výzva | Forex banka | Ochrana před inflací | Frank | Nejnovější statistické údaje | Měnové politiky centrální banky | Ministři | Prudký propad | Hospodářské společenství západoafrických států (ECOWAS) | ERM | EUR/SEK | Investice těžařského průmyslu | Nová drachma | Řízení společnosti | Změna politiky | Ekonomické teorie | Akcie Alibaby | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Balance | OSF | Nízká cena ropy | Matěj Široký | Mondelez | Přímý konflikt | Negativní nálada | Transparentní | Výrobce hraček a her | Ekonomické dopady nákazy koronavirem | Kurz eura | David Cameron | Pin Bar | Americké ministerstvo práce | Vzestup virtuálních měn | Členské státy | Regulace trhů | EASA | Objem investic | Nexo | Marc Jacobs | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Ekonomka Raiffeisenbank | Helicopter money | Irské aerolinky Ryanair | Swapová křivka | ARM | Cena surové ropy Brent | Ovlivňování | Centrální banka USA | Dlužníci | Další kryptoměny | Goodyear | Čínské indexy | Odchod z eurozóny | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Francouzský ministr pro státní rozpočet | Ekonomické analýzy | Zbrojovky | Britské národní loterie | Korekce na akciových indexech | Přístup ke zdravotní péči | Ekonomický poradce | Silné euro | Dieselgate | Finexo | Změna sazeb | Závislost na Číně | Globální ETS | Uznání nezávislosti | Šíření nového typu koronaviru | Výbor chilské vlády | Kurz eurodolaru | Obchodní přebytek Německa | Patria Finance | Volatilita na finančních trzích | Kubánské měny | Provázanost světové ekonomiky | Americký internetový obchod | Ceny energií | Společnost Cineworld | KPMG | Lufthansa | Vývoz do Německa | Hospodářské vyhlídky | Zavedení záporných úrokových sazeb | Cena Brentu | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Největší americké společnosti | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Investice Rusku | Indická měna | Ratingová agentura S&P | Výkon dolaru | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Politická nejistota | Obrat trendu | Rychlý růst mezd | Londýnské finanční středisko City | Citát | Investiční instrumenty | Míra inflace v Rusku | Intel | Přebytek bilance | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | Půjčovna kryptoměn | Společnost Allwyn | Měnový kurz | Finanční skupina | Kompenzace | Základní sazby | Ekonomická opatření | Úspěšný vstup na burzu | Obchodovat s kryptoměnami | Íránská měna | KBC | Vývoj ceny platiny | Japonský premiér | Vývoz do Spojených států | Regeneron Pharmaceuticals | Kursy euro Kč | Čínský průmysl | Zničené hospodářství | Úspěchy | Analytik Komerční banky | Ruská plynárenská společnost | Kiwi | NEST | Vliv černého zlata | Buy the dip | Zpomalující růst zaměstnanosti | Poptávka po oceli | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Averze vůči riziku | Vyšší volatilita | Atlantik | Prezident Donald Trump | USDCHF | Prodeje existujících domů | Nouzový stav | Vývoj komoditního indexu LME | Silná poptávka | ČNB kurz nákup | Multi-Asset obchodování | CySEC | Exprezident | AXA | Kancléřka Angela Merkelová | Technology Sector Index | Rostoucí inflace | Cena surové ropy | Advance | Snížení závislosti na plynu | Vysokoúročené měny | Zoetis | Ekonom Jeffrey Sachs | Kurzy měn směnáren | Kurz bitcoinu | Fresenius SE | Dodávky zemního plynu | Sterling | AHPI | Investování | Ekonomika Slovenska | Šperky | CEBR | Svíčkové formace | STAR | Caixin | Technologický sektor | OSN | Soud | Investice do infrastruktury | China Evergrande Group | Eskalace napětí | Panika | Společnost ČEZ | Komunita | Peníze z programu | Očkovací program | Kurzy měn v KB | Projev šéfa Fedu | Půjčky pro firmy | Propuknutí nemoci covid-19 | Výkon amerického dolaru | Booking | Předpovědi Saxo Bank | Nákaza koronavirem | Plánování | Euro posiluje | Blockchain | Boje na Ukrajině | Cena elektřiny | Ben Broadbent | Intradenní obchodník | Kanadský dolar | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Politické riziko | Zneužívání daňových praktik | Bankman-Fried | Rekordní rok | Sell Stop | LOTUS | Protestující v Hong Kongu | Makroekonomické prostředí | China Mobile | PMI indexy | Soukromé podniky | Bülent Reisoglu | Předpovědi | Prodeje ropy | Společnost Microsoft | Směr trhu | Fundamentální základ | Meziroční inflace | Vlna výprodejů | Konflikt na Ukrajině | Global Wealth Management | Bondy | Miba | Ripple Labs | Vyhlídky americké ekonomiky | Skupina Smartwings | Trade360.com | Vývoj komoditního indexu | Koncern Sony | Mince | Analytické společnosti | Skyworks Solutions | VDMA | Facebook Ireland | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | Nová evropská regulace | Americké volby | Seychely | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Evropské méně | Státní distributor paliv | Vývoz ropy a plynu | Rýn | Nord Stream 1 | Benzín | Silicon Valley | V4 | Dnešní úrokové sazby | Ministr financí | Cena akcií Kawamoto | Různé typy zdrojů energie | Rostoucí ceny | House Price Index | Trend | Živnostníci | EUR/NZD | Cenová válka | Ticker | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Western Union | Vliv demografických změn na ekonomiku | Skupina Volkswagen | Adidas | Pokles sazeb | Spuštění měnové reformy | IKL | Produkty obchodované s finanční pákou | Organizace EFPA | Odvětví | Eurokomisař Gentiloni | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | Finanční společnost | Plán obnovy | Německý vicekancléř | SVB Financial Group | Ostausschuss der Deutschen Wirtschaft (OA) | ETF roku 2020 | Pozice ekonomiky | Ozbrojený konflikt | Růst eurozóny | Zásoby plynu | Australské hospodářství | Zpomalení růstu ekonomiky | Švýcarská společnost | Wood Mackenzie | Reorganizační plán | Akcie na burze | Růst průměrné mzdy | Oslabení | ČNB kurz historie | Státní pomoc aerolinkám | Kroky Fedu | Střední podniky | Časový rámec | Predikovat budoucí reakce | UCITS | Americký dolar k japonskému jenu | Kurzy měn srovnání | Obchodní pokyny | SaxoTraderPRO | Akcie Next | Creditreform | Míra inflace | Fyzické zlato | Kim Čong-un | Letecká doprava | GE Money Bank | Windfall tax | RTS | Fundamentální data | Ceny benzínu | Přebytek obchodu | Platforma | Norwegian Air | Vládní bondy | Hertz Global Holding | Akcie těžařských společností | Měnová politika ECB | Evropský statistický úřad | Clearstream International | Energetika | ReGas | Manufacturing | Akcie energetických společností | Etnetera | Akcie společnosti Nvidia | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | Nové investice | PBOC | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | Dow Jones Global Titans 50 Index | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | CNN | Náklady na úvěry | Nedostatek zakázek | USD/RUB | Pomalé oživení | Těžařský vývoz | Negativní zprávy | Firemní data USA | Bestie z východu | Sebevědomí | Ruská banka | Řetězec About You | Gérald Darmanin | Ekonomický výhled | Nejprudší denní propad | Fiat Chrysler (FCA) | Pomoc leteckým společnostem | Kurzy měn rubl | TradingView | Snížení emisí | Zlaťáky | Eurobank | Shandong Lukang Pharmaceutical | Nařízení | PoW | Americká cla | Odvětví ruského hospodářství | Pioneer Natural Resources | HDP Francie | Ropné akcie | Míra nejistoty | Sazba hypoték | SWIFT | WP | Jak obchodovat | Zvýšené napětí | Legislativní rámce | Akcie automobilky Tesla | Nemovitostní trh | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Prezident Petr Pavel | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Fed index | KOSPI | Bankovní sektor | Indexy | Kapitálové zboží | Citi | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Přesun výroby z Evropy | Kurz akcie | Odborníci | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | Global Forex | M2 | Severomořská ropa Brent | Největší světové kryptoměnové burzy | Miliarda | Silný růst světové ekonomiky | ASX 200 | Německý index IFO | Pimco | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Evoluce | CBOE Global Markets | Výrobní PMI | Vývoj indexu důvěry podnikatelů | Hurikány | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Penzijní společnosti | Gold | Akciová společnost | Guvernér centrální banky | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | NZD/JPY | Výzkumná společnost | Angola | Philippe Gudin | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Česká národní banka (ČNB) | Takarékbank | Průmysl | Volatilní obchodování | Výrobci elektřiny | Investovat do zlata | Bazický bod | Highsky.cz | Centrální bankéři | Bolest | Síla a možnosti země | Sankce na Rusko | Očekávané výsledky | Leo Varadkar | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Úroveň supportu | Americké akcie včera | Akcie Lucid Group | Nákupy plynu | Míra inflace v Turecku | Hnědé uhlí | Měny střední a východní Evropy | Východní Asie | Postoj k dolaru | Firma Avast | Obchodování měnových párů | Druhá vlna koronaviru | Napjatá situace | Makroekonomické strategie | Pozitiva hladkého Brexitu | Analytik Lorenzo Codogno | Akciové futures | Rhodium | Senátorka | Pyramida | Trhy v USA | Budování továren na čipy | Verizon | Akcie KB | Airbus Group | Emise akcií | Výrobní závody | Výrobní inflace | Závislost německé ekonomiky | Tempo růstu | České mzdy | Prezidenti Turecka | Podnikatel | Meziroční růst spotřebitelských cen | Covidové restrikce | Odkup akcií | American Airlines Group | Využití vodíku | Úvěrový rating | Bilance ECB | Snížení daně | Bern | Citrix Systems Inc | Aktivita firem | Bankovnictví | Ochrana klimatu | Evergrande Group | Trim Broker | Omezený výběr valut | Akcie L'Oreal | Sberbank CZ Jiřina Lužová | All-stock transakce | NewYorská burza | Natland Group | Mitch McConnell | Aerolinky | McKinsey Global Institute | USD index | Čisté úrokové výnosy | Načasování obchodu | Nejnovější údaje o inflaci | Asijské obchodování | Trei Real Estate | STOXX50 | Scotiabank | Pohonné hmoty | Růst ekonomiky EU | Americké dluhopisy | Majetek 500 nejbohatších lidí | Francouzská ekonomika | Ekonomická elita | Uhlíkové emise USA | Digital World | Cohn Robbins Holdings Corp. (CRHC) | Nadhodnocení | Aplikace TikTok | BASF | Americká výnosová křivka | Empire State Index | Průmysl v Německu | A321Neo | Continental | Odliv zahraničního kapitálu | Ministerstvo dopravy | Zrušení daně z nabytí | Air Liquide | Ekonomický poradce Bílého domu | Zpracovatelský průmysl | Statistika | Biliony | Divergence | Bankovní index | Bankovní regulační orgány | Trend is your friend | Cena cukru | EasyJet | All-stock | Zdražování energií | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | FCC | Společenství západoafrických států (ECOWAS) | Stabilita | Federální obchodní komise | BHP Group | Securing Energy for Europe (Sefe) | Odkup vlastních akcií | Politické události | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | České strojírenství | Odklad hypoték | Jeremy Hunt | Struktura HDP | Kurzy měn | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Zakladatel fondu | Hlavní evropské indexy | Loterie | Kurz CZK a eura | Vylepšení teorie aukcí | Měnový výbor Fedu | Omezení těžby | Analytik České bankovní asociace | Silná inflace | Expert na vzdělávání | Společnost Eli Lilly | Cenné papíry kapitálového trhu | Ruské diamanty | Zhoršení výhledu | SunPower | Bossa cz | Myšlenka | Společnost Newmont | Europoslanci | Moneta Money Bank | Saúdové | UnitedHealth | Varování | Obchodní bilance | Guidance | Prezident Federální rezervní banky | Dnešní videokomentář | Prezidentské volby USA | Obchodní řetězce | LATAM Airlines | Stabilní zisky | Vánoční svátky | SWKS | Hospodářské soutěže | Invaze Ruska | Nejbohatší člověk | Úsilí | Počty nových žádostí o podporu | Rozvrat společnosti | Družba | LLY | Snižování úroků v USA | Viceprezident ECB | Snížení volatility | Vývoj ceny akcií American Airlines | Černé zlato | Gernot Blümel | Philip Dybvig | Bankovní unie | APP | Údaje o nezaměstnanosti | IPO Airbnb | Íránská ekonomika | Zemětřesení v Turecku | Palladiové akcie | Přístup na trhy | T-Bill | Zpráva pro euro | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Anexe Krymu | Chilská vláda | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Spojení | Ministr zdravotnictví | Ekonomické výhledy | Cykly | Jak funguje inflace a deflace? | IONWAY | Diem | Akcie aerolinek | Národní bezpečnost | Těžba kryptoměn | Long | Ostausschuss der Deutschen Wirtschaft | Rally | Inverzní výnosová křivka | Investování do akcií | Bankovní rada | Přístav Baltimore | Banka | Americké technologické společnosti | Western Union Business Solutions | Recese v USA | Komoditní index | Smíšené obchodování | Pojišťovna | Macron | Chladná zima v Německu | Výrazný propad | Klíčový support | Pandemie | Rozhodnutí soudu o ECB | Střední třída | Cenové indexy | CPI Property | Zasedání České národní banky | Apple TV+ | GLE | SARS | Fidelity National Information Services | Britský hrubý domácí produkt | Členství v EU | Globální ekonomický výhled | Bear | Spokojenost | Modrá pyramida | Prodej podílů | PlayStation | Internetový obchod | Tripadvisor | Dlouhodobý úspěch | Japonský akciový trh | Fischer | Macquarie Group Limited | Hlavní měnové páry | Breakoutové strategie | Intesa Sanpaolo | Zadlužení Německa | Úrokové prostředí | Mezinárodní dohody | Chris Williamson | Ruský Gazprom | Ruská vláda | Osobní příjmy | Aktiva | Pražský městský soud | Pokles inflace | Klid | Poskytování úvěrů | Obchodní jednání s Čínou | Ekonomické krize | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | CEO společnosti Pirelli | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Počet obyvatel České republiky | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Edirne | Začátek výsledkové sezóny | Inflace v Evropské unii | Burzovní společnosti | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Širší index | Časopis Forbes | Giancarlo Giorgetti | Ceny v zemědělství | Cenový strop | XYL | Tržní cena | Růst zaměstnanosti | Braniborský premiér | NVAX | Zasedání centrální banky | Výprodej | AUDNZD | Discovery | Clement Beaune | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Index německých akcií DAX | Zlato investiční cena kurzy | Komunistické strany | Očekávaný vývoj | Dubnová inflace | Ekonomické zájmy | Ceny ropy dnes | Akcie Deutsche Bank | Vývoj meziroční jádrové inflace v eurozóně | Investiční možnosti | Netěsnost na ropovodu | Výnosy z dluhopisů | Negativní vývoj ekonomiky | Tuzemský průmysl | Kvantitativní uvolňování ČNB | Nezaměstnanost v Německu | Nárůst cen energií | Ceny ve sběrnách surovin | Švýcarská banka UBS | Business | GBPJPY | Evropští investoři | CFWAX | Vladimír Pikora | Ropný a plynárenský průmysl | Podíl na trhu | Objem úvěrů | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Schwab | Xcel Energy Inc. | Barchart | Výběr cel | Emise oxidu uhličitého | Camelot LS | Brown Brothers Harriman | Indikátory | Albemarle | Nejnovější statistika | Srbsko | Arizona | Zahraniční investice v Německu | Inflace v eurozóně v červnu | Vývoj ceny americké ropy | US dolar | Růst cen akcií | Prognóza Ministerstva financí | Slábnoucí dolar | Tempo růstu americké ekonomiky | Zdanění | Odvolací soud | Základní úrok | Pokles cen | Royal Dutch | Výběr valut | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Využití umělé inteligence | Další regulace | TikTok | Plug Power | Překvapení trhu | Rozšíření Evropské unie | Algoritmus | Euronext (ENX) | Fond BEC | Obchodování s komoditami | Jak obchodovat forex | Zkušený trader | Plynárenské společnosti | Čínská centrální banka | Ropovod TAL | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | Společnost Disney | SP500 | Jan Procházka | Platební společnost | Technologická společnost | Začít obchodovat | Index euro | TRUTH | Vývoj měnového páru USD/CAD | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Americký Federální úřad pro letectví | Poptávka investorů | ČNB denní kurzy | Keystone XL | Vývoj meziročního růstu HDP | Řešení energetické krize | 1D | Kurz rublu | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Státní rozvojová banka | Bankovní účet | Akutní panika | Helena Horská | Krach banky | ČBA | FedWatch Tool | Nejslabší růst | XPeng | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Výsledky voleb | Nový týden | Sucha | Vývoj kurzu | Papež František | Fiskální politiky | Inovace | Paschal Donohoe | Ruští poslanci | Španělský IBEX 35 | Long signál na akcie | Průmyslový sektor | Orsted | Tradingový portál | Zdravotnictví | MSCI World Index | Export v březnu | Fox Corp | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Albion Financial Group | Makroekonomické indikátory | Plynovod Nord Stream | Akcie Tesly | Long signál | NZD/USD | Ole Hansen | Výnosnost | Čínské akcie | Kolísání ceny | Kurz CZK euro | Riziko ztráty | CZECH TOP 100 | Economic | Ministryně financí | KGHM | Graf ropy | Mezinárodní ekonomika | Časový úsek | BlockFi | Makrodata EU | Opatřením na podporu ekonomiky | Technologický pokrok | Investice do kávy | Diskontní sazba | Jak začít investovat | Mezinárodní sankce | Brazílie | Jihoafrická republika | Vývoj na finančních trzích | Coface Martin Procházka | Společnost BP | Nově zvolený argentinský prezident | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | CAC 40 Index | Microchip Technology | Jan Drahota | Snížení cen | Bank of America Merrill Lynch | Investice do komodit | Přilákat investice | Agentura TASS | Čistá zisková marže | Dodávky plynovodem | Zákaz cestování | Callon | Energy Aspects | | African+Eastern | Německý statistický úřad | Ruská aktiva | Smartwings | Joseph Stiglitz | Index akcií | Pochybnosti | WTI Crude Oil | Mateřská společnost | CEE | Omnipol | Zavedení eura ve Velké Británii | Danske Bank | Koito Czech | Výsledek voleb | Orlen Unipetrol | Hospodářský model České republiky | Signet Bank AS | Investiční skupina PPF | Konfederace | Westpac | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Kurzovní lístek SberBank | Schodek zahraničního obchodu | RTL | Členské země | Zákonné platidlo | Seat | Americké Panenské ostrovy | Německé společnosti | Burzovně obchodovaný fond | Pandemická situace | Bývalý šéf americké centrální banky | Trinity | Stratég | Nájemní bydlení | The University of Manchester | Šířením nového typu koronaviru | Trading.com | Špatné zprávy | Splasknutí bubliny | Signa Holding | Prodeje automobilů | Známky oživení | Zisky firem | Pokračování poklesu | Čínský akciový trh | Podnikatelská nálada v Německu | NIS2 | Dluh Ruska | Fond obnovy | Majetek | Magyar Nemzet | ISM ve službách | Zajišťovna | Společnost Andes Iron | Ekonomika eurozóny | Členské země Evropské unie | Spolkové ministerstvo hospodářství | Sky News | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Purple Trading | Znovusjednocení Německa | Raytheon Technologies | Přírodní katastrofy | Automatizace | Řetězce | Zotavení | Zisk na akcii (EPS) | Dividendové akcie 2020 | Hnutí pěti hvězd | Vznik eura | Období nejistoty | Zrychlení inflace | Sentiment | Životní minimum | Investiční workshopy | Ifo Clemens Fuest | L.F. Investment Limited | Zhoršení pandemie | Dnešní statistiky | Short pozice | Kdo řídí environmentální události? | Kurzové riziko | Částečný úvazek | Bývalý ministr financí | Události ve světové ekonomice | Lucembursko | Kurz pesa | Měnová unie | Hospodářský růst EU | WEF | Stoxx Europe 600 | Tokai Tokyo | Šéf společnosti | WarnerMedia | Trendový kanál | Investiční fondy | Breaking | Zelená přirážka | Silná konkurence | Růst úrokových sazeb | Mistrovství světa v hokeji v Praze | Negativní hospodářské dopady | Kurz NZD | Berenberg | Federální rezervy | Největší pokles | La Stampa | Politika | British Lithium | Europe 1 | Ruské dodávky plynu | Konkurence | Oliver Hart | Hospodářské recese | Akcie Pfizer | Státní duma | Přístup k antikoncepci | Nálada na trhu | Commodity futures | Duke Energy Corp | Utaženější měnové politiky | Riziková aktiva | Letecké společnosti | LVMH | Čínský jüan | Kurz čínského jüanu | PLN | Kapitalizace | Circle | Posilování čínské měny | Potenciál pro růst | Nová stimulační opatření | Komoditní stratég | Dodávky z Ruska | Rentabilita | Organizace spojených národů (OSN) | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Investiční nástroj | Reálné výnosy | Objem půjček | Burzovní cena | Ben Laidler | Ekonomická škola | Mezinárodní měnový fond (IMF) | Výpadky v zásobování | Komunikace | Sdílení automobilů | Burzovní hodnota | Propuknutí nemoci | Ceny průmyslových výrobců | Powerball | Obchodníci s cennými papíry | Federal Funds Rate | Bulharská měna | SAS | Akcie Siemens Gamesa | Konsensus trhu | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Burza Binance | Stop-Lossy | Investiční ředitel | Ekonomiky zemí V4 | Fond, za kterým je Gates | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Okta | Dnešní seance | Návrat ekonomiky k růstu | Spoření na důchod | Novavax | Americké futures | Yahoo Finance | Nespokojenost | Alternativní taxislužby | Paxlovid | MAM | FinTech akcie | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Novinky.cz | Lehký kov | Plodnost | Strach z inflace | ECOFIN | BHP | Dodržování pravidel | Per rollam | Forex obchodování | Pravidla hry | Jak investovat | Vývoj měnového páru USD/ILS | Martin Gürtler | Deutsche Telekom | Indikátory důvěry | The Observer | Poplatky | ČNB kurzovní lístek historie | Nike | Oslabování eura | Ekonomické prognózy | Forint | Americké akcie dnes | GDP | Země OECD | Nálada podnikatelů | Si Ťin-pching | Karel Komárek | Společenství latinskoamerických a karibských států | Velká Británie | Rating České republiky | Evergrande | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Ziskový obchod | Makroekonomická data | Omezení při přechodu | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Zahraniční politika | Fungování mezinárodních konfliktů | Finanční zdraví | Další vývoj | Investment Banking | Fibonacci | Citibank | Anton Siluanov | Dnes zveřejněná data | Pomoc firmám | Zasedání FED | Rekordní propad | Evropské společnosti | Vývoj trhu | Investování do nemovitostí | Pokles průmyslové výroby | Japonský akciový index | Akcie Exxon Mobil | TaiwanBusiness | Puma | Spotřebitelská důvěra v Německu | Real Estate | Cena pohonných hmot | Členové bankovní rady | Dnešní kalendář | Objemy obchodů | Oslabení koruny vůči euru | Indexy S&P | Zlatá horečka | Úrokový výnos | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Společnost Amazon | Setkání zemí OPEC | Klaus Zellmer | Rozpočtový deficit USA | Landesbank Hessen-Thüringen | Centrální banky USA | Zdraví ekonomiky | Indikátor Alligator | Investiční platina | FTX Sam Bankman-Fried | Odborná literatura | Energiewende | CAR | Optimismus investorů | ČNB kurz dolaru | Poskytovatelé úvěrů | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Snaha o vstup do EU | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Geopolitická rizika | FAO | Indie | Letectví | Jak na pravidelný příjem | Materiály | Emise dluhopisů | Investovat v roce 2020 | Společnost Virgin Atlantic | Nákup zlata | J&T Banka | Kurz kanadského dolaru | Bilance zahraničního obchodu | Nákupy | ForexFactory | Česká mediánová mzda | Obchodování se zlatem | Generální ředitelé českých firem | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | Obchodní spor | Měnové politiky | Varování před cestováním | EdF | Opatření proti dopadům války | Snížení základní úrokové sazby | Výrazná inflace | Vnímání | Centrální bankéř | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Nejlepší způsob | Šéf firmy | Hlavní rizika | Prudential Financial | Oživení hospodářství USA | Přísná měnová politika | ČNB kurzy historie | SVB | Aktuální Price Action | Index volatility VIX | Společnost Gilead | HighSky Brokers | Koncern Volkswagen | Řecká ekonomika | Odvodňovací systémy | Lula da Silva | Vladimir Medinskij | Předstihový ukazatel | Financování cenového stropu | Zdraví | Čínský výrobce | Martin Stránský | Výprodej akcií | iShares Lithium & Battery Producers UCITS ETF | Dnešní ekonomický kalendář | Výkonnost indexu S&P 500 | Živobytí | Hospodářská recese | Ekonomika | Komisař pro hospodářství | Inflace v české ekonomice | Růst vývozu | Vývoj hlavní úrokové sazby | Německé automobilky | Index německé burzy DAX | Pohyb ceny | Augsburger Allgemeine | Oxford Economics | Internetová bublina | Svaz průmyslu a dopravy | Baterie | Statistický klam | Výnosová křivka | Úzkost | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Prudký růst měny | DAWN akcie | Americká centrální banka FED | Silný fundament | Stratég Saxo Bank | Elektřina | CBS | Index FTSEMIB | WTO | Politika centrálních bank | Digi24 | Otto Daněk | Ruská společnost Gazprom | Kursy měn | Situace v průmyslu |