Pátek 31. březen 2023 15:35
reklama
The Trading Pit
reklama
Instaforex Autochartist nove
reklama
Tickmill logo
reklama
Tickmill logo

Klíčová slova - Světové akcie

C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Analytici: Světové akcie se za rok od ruské invaze na Ukrajinu vzpamatovaly

21.02.2023 Světové akcie, které byly po ruské invazi na Ukrajinu zasaženy nervozitou a poklesem, se po roce bojů postupně vzpamatovaly. Nejsledovanější americký akciový index S&P 500 je stále v minusu přes pět procent, mnohé evropské se ale již dostaly do plusu. Uvedli to analytici, které oslovila ČTK.
img

Americké a evropské akcie otevírají vzhledem k silnému dolaru výš

03.01.2023 Akcie stoupaly, přičemž futures na americké akcie zaznamenaly v první obchodní den roku 2023 zisky. Japonský jen ztratil půdu pod nohama, zatímco zlato se obchodovalo na nejvyšší úrovni za více než šest měsíců.
img

Fidelity International: Těžká volba – odvrátit recesi, nebo porazit inflaci?

22.07.2022 Červnový příběh trhu je z oblasti pevných výnosů. Dluhopisy s vysokým výnosem klesly o téměř 7 %, zejména v důsledku širších spreadů. Po většinu letošního roku byly ztráty dluhopisů způsobeny růstem sazeb, přičemž ten se nyní projevuje v úvěrovém riziku, což signalizuje přesun pozornosti od inflace k růstu.
img

Swingový výhled 20. týden 2022

24.05.2022 Trhy jsou nadále volatilní a křehké, což ukazuje index strachu VIX, který opět překonal hodnotu 30. Nicméně akciové indexy jsou na zajímavých supportech a mohlo by dojít k určitému krátkodobému uklidnění. Euro se odrazilo od svého supportu v očekávání zpřísňování monetární politiky a zlato drží cenovku nad 1 800 USD za trojskou unci. Je zlato zpátky v pozornosti investorů?
img

Globální akcie rostou díky výhodným nákupům, ale problémy s čínským COVIDem jsou přítěží

17.05.2022 Světové akcie na začátku obchodního a investičního týdne rostly díky výhodným nákupům, ale čínské problémy s politikou zero-COVID se podepsaly na náladě.
img

Akcie a futures na indexy ve Spojených státech rostou. Oporou je Powell i oživení kryptoměn

13.05.2022 Akcie a futures na indexy ve Spojených státech rostly. Jedním z hlavních důvodů je ohrazení se předsedy FEDu Jeroma Powella proti spekulacím o výraznějším zvýšení úrokových sazeb. Rizikový sentiment podpořilo oživení kryptoměn a mnohé z nich rostly o desítky procent.
img

Long signál na akcie Palo Alto Networks (PANW)

20.04.2022 Společnost Palo Alto Networks poskytuje řešení síťového zabezpečení pro podniky, poskytovatele služeb a vládní agentury. Navzdory oslabení technologických akcií se akcie softwarové společnosti obchoduje nad hodnotou EMA-20 a těsně pod svým historickým maximem.
img

Long signál na akcie Lululemon Athletica (LULU)

20.04.2022 Lululemon vyvíjí a prodává sportovní oblečení a doplňky. Poté, co cena akcií v listopadu loňského roku vzrostla na 485 USD, následoval pokles na 278 USD. Dobré čtvrtletní výsledky z konce března opět přivedly býky zpět do hry. Nyní byl trend určitou dobu ve fázi konsolidace.
img

Short signál na akcie Siemens Healthineers (SHL)

13.04.2022 Hodnota akcií předního světového poskytovatele lékařského vybavení a laboratorní diagnostiky klesla během půl roku zhruba o 1,8 %. V posledních dnech se býkům nepodařilo překonat klouzavé průměry. Spolu s celkově pesimistickou situací na trhu můžeme očekávat další pokles.
img

Long signál na akcie Chipotle Mexican Grill (CMG)

06.04.2022 Chipotle Mexican Grill je americký řetězec restaurací, který se specializuje na latinskoamerickou kuchyni. Dceřiná společnost gigantu McDonald’s Group klade při sestavování svého menu velký důraz na vysokou kvalitu čerstvých surovin a jejich šetrnou přípravu. Společnost provozuje přibližně 2700 restaurací rychlého občerstvení. Cena akcií se po poměrně velkém poklesu nedávno zotavila a opět překonala EMA-20 a EMA-50.
img

Long signál na akcie NVIDIA (NVDA)

06.04.2022 NVIDIA je velmoc v sektoru grafických karet. Vzhledem k nárůstu virtuálních služeb a produktů rostou nároky na hardware. Tady může NVIDIA zabodovat se svými grafickými čipy. Podobně jako u ASML se po výprodeji vytvořilo zřetelné dno, od kterého se trend odrazil. Od poloviny března se trend zotavuje a nedávno překonal EMA-20.
img

Long signál na akcie RWE (RWE)

30.03.2022 Akcie RWE posiluje během zvýšeného zájmu o zelenou energii. Společnost se v současné době transformuje v jednoho z předních mezinárodních výrobců elektřiny z obnovitelných zdrojů. Poté, co akcie na konci února značně posílila, na začátku března přišel prudký pokles. V současné době se trend konsoliduje.
img

Long signál na akcie Advanced Micro Devices (AMD)

25.03.2022 Během pandemie COVID-19 prudce vzrostla poptávka po integrovaných obvodech AMD. Akcie posílila koncem minulého roku na nové rekordní maximum 164 USD a poté přišla fáze korekce. Investoři se obávají, že zvýšení úrokových sazeb by mohlo zpomalit růst. Aktuálně vidíme, že se akcie pokouší stabilizovat nad EMA-20.
img

Evropské akcie se po nejdelší vítězné sérii od listopadu zastavily, cena ropy roste

23.03.2022 Světové akcie ve středu klesaly, zatímco trh s dluhopisy se stabilizoval po nebývalém propadu. Evropské akcie se po nejdelší vítězné sérii od listopadu zastavily, zatímco index S&P 500 klesl poté, co od ledna umazal polovinu svého poklesu. Na dluhopisy doléhají výzvy centrálních bank k tvrdším opatřením na omezení inflace, zatímco investoři drží akcie jako zajištění proti inflaci, což podnítilo růst indexu S&P 500 v pěti z posledních šesti seancí. Investoři utíkají od dluhopisů, jelikož Fed slibuje vyšší sazby, aby zkrotil rozbujelou inflaci. Válka na Ukrajině zvýšila ceny komodit v tomto roce o 26 %.
img

Long signál na akcie Advanced Micro Devices (AMD)

23.03.2022 Během pandemie COVID-19 prudce vzrostla poptávka po integrovaných obvodech AMD. Akcie posílila koncem minulého roku na nové rekordní maximum 164 USD a poté přišla fáze korekce. Investoři se obávají, že zvýšení úrokových sazeb by mohlo zpomalit růst. Aktuálně vidíme, že se akcie pokouší stabilizovat nad EMA-20.
img

Short signál na akcie BASF (BAS)

23.03.2022 BASF je přední světová chemická společnost, která má jedno z nejrozsáhlejších produktových portfolií v oblasti průmyslových chemikálií. Produkty společnosti mají využití v automobilovém, elektrotechnickém, chemickém a stavebním průmyslu. Dále také v zemědělském sektoru, farmaceutickém sektoru a při těžbě ropy a zemního plynu. Poté, co se od začátku roku trend pohyboval do strany, cena akcie v únoru rapidně klesla.
img

Globální akcie zaznamenaly díky rostoucímu optimismu úlevnou rally

18.03.2022 Futures na americké akcie včera zaznamenaly třetí den růstu v řadě, zatímco asijské akcie zůstaly beze změny, protože obchodníci dostávali z rusko-ukrajinských mírových jednání, které posunuly cenu ropy nad 100 USD za barel, smíšené signály.
img

Long signál na iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG)

16.03.2022 ETF s ISIN: IE00B6R51Z18 jsme doporučovali již minulý týden. Nákupní signál na 11,50 USD byl zcela jasný. Cena akcie ovšem posílila příliš rychle na to, aby nám poskytla rozumný kupní signál. Nyní máme novou nákupní příležitost kvůli korekci z minulých dnů.
img

Long signál na akcie Barrick Gold (GOLD)

09.03.2022 Investoři, kteří jsou přesvědčeni, že cena zlata nadále poroste, mohou do drahého kovu investovat nepřímo prostřednictvím akcií společností zabývajících se jeho těžbou. Barrick Gold je v tomto sektoru druhým největším hráčem. Inflace obecně poptávku po zlatě zvyšuje. Od poloviny února jsou tudíž akcie těžařů zlata opět v centru zájmu investorů.
img

Long signál na akcie Schlumberger (SLB)

02.03.2022 Schlumberger je americká společnost, která poskytuje služby a technologická řešení pro mezinárodní ropný průmysl a komplexní služby pro mapování, monitorování a rozvoj ropných nádrží. Poté, co se trend do konce loňského roku pohyboval do strany, na začátku roku posílila akcie z 30 USD na 42 USD. V současné době na grafu vzniká formace býčí vlajky.
img

Sankce už drtí Rusko. Padá rubl, rostou sazby, obchodování je zastaveno

28.02.2022 Odpojení klíčových ruských bank od mezinárodní platebního systému swift a ruské centrální banky od dolarových rezerv začíná mít zásadní dopad na ruskou ekonomiku a rubl. Ruská měna v pondělí ráno klesla o 30 procent vůči dolaru a je na novém historickém minimu 112 rublů za dolar. V průběhu dne může dojít k jeho dalšímu oslabení.
img

Americké akcie rostou dva po sobě jdoucí dny

28.02.2022 Americký akciový trh rozšiřoval své zisky dva po sobě jdoucí dny, protože ekonomické údaje a nejistota ohledně konfliktu na Ukrajině vedly obchodníky k tomu, že ustoupili od sázek, že Federální rezervní systém příští měsíc agresivně zvýší sazby. Index S&P 500 vzrostl o více než 2 %, zatímco technologický Nasdaq 100 zaostával.
img

Long signál na akcie Deutsche Bank (DBK)

23.02.2022 Deutsche Bank je největší bankovní společnost v Německu a je jedním z předních světových poskytovatelů finančních služeb. Společnost přitom zaujímá vedoucí postavení v oblasti mezinárodního obchodování s cizími měnami, dluhopisy a akciemi.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Analytici: Akcie by se měly vzpamatovat z krize na Ukrajině během pár týdnů

22.02.2022 Světové akcie by se měly vzpamatovat z krize na Ukrajině během několika týdnů. Shodli se na tom analytici, které dnes oslovila ČTK. Samozřejmě bude podle nich záležet na vývoji situace a rozsahu sankcí vůči Rusku.
img

Short signál na akcie Valneva (VLA)

16.02.2022 Akcie francouzsko-rakouského výrobce vakcín dokázala za posledních šest měsíců v ne zcela jednoznačném cenovém trendu posílit přibližně o 34,5 %. Po novém roce však trend klesl výrazným sestupným gapem pod EMA-20 a EMA-50 a několikrát selhal ve snaze je opět překonat.
img

Krypto zima: je právě teď výhodné nakupovat bitcoin, anebo bychom měli počkat?

26.01.2022 Přestože se bitcoin o víkendu odrazil od svého masivního propadu, stále se nachází o 50 % níže oproti svému vrcholu z listopadu loňského roku. Jeho tržní kapitalizace se údajně propadla o více než 1 bil. USD, čímž se prodloužil pokles, který v posledních dnech na krypto trhu probíhá. Medvědí náladu mají i další kryptoměny, například cardano a solana.
img

Long signál na akcie Lucid Group (LCID)

13.01.2022 Lucid Group je americká automobilová společnost specializující se na výrobu prémiových elektromobilů, která začala vyvíjet svůj vlastní elektrický vůz v roce 2014. V říjnu 2016 firma Lucid oficiálně oznámila, že vyvíjí prémiové plně elektricky poháněné vozidlo. Oznámení o vývoji modelu Lucid Air s dojezdem přes 800 km vyvolalo v loňském roce vzrušení na akciovém trhu. Cena akcií se během krátké doby více než zdvojnásobila.
img

Long signál na akcie Pfizer (PFE)

12.01.2022 Americká farmaceutická společnost Pfizer, která společně s německou společností BionTech vyvinula a vyrábí mRNA vakcínu proti COVID-19, je mezi investory nadále žádaná. Po boční fázi dokázala akcie v listopadu vyrazit směrem nahoru a po řadě vzestupných gapů v prosinci trend posílil na rekordní úroveň 61 USD. Tento silný pohyb je nyní korigován.
img

Portu: Světové akcie letos vesměs výrazně rostly, často o desítky procent

31.12.2021 Světové akcie v letošním roce vesměs výrazně rostly, často o desítky procent. Celkově světové akcie měřené indexem MSCI World zvýšily svoji hodnotu o 20 procent, k čemuž jim napomohlo zejména výrazné zastoupení silného amerického trhu. ČTK to řekl analytik společnosti Portu Vratislav Zámiš. České akcie během letošního roku posílily o 38,84 procenta. Šlo o největší roční růst od roku 2005.
img

Long signál na akcie Ahold Delhaize (AD)

22.12.2021 Akcie nizozemské maloobchodní společnosti si i přes silnou korekci na trzích udržuje stabilně rostoucí trend. Z fundamentálního hlediska vypadají čísla solidně a pro letošní rok se očekává další růst. Na konci listopadu jsme zaznamenali pokles zpět k EMA-20, po kterém akcie opět ukázaly sílu. V pondělí se trend stabilizoval v okolí EMA-50.
img

Long signál na akcie Digital Turbine (APPS)

08.12.2021 Digital Turbine připravuje půdu pro inzerenty, vydavatele, operátory a OEM v mobilním prostoru. Díky integraci firemní technologie mohou mobilní operátoři a výrobci OEM efektivněji monetizovat své produkty prostřednictvím cílené reklamy. Akcie v říjnu prudce posílila, ale nepodařilo se ji dosáhnout nového rekordního maxima. Následně jsme evidovali stejně prudkou korekci.
img

Long signál na akcie Salesforce (CRM)

01.12.2021 Salesforce je americká IT společnost, která prodává softwarová a úložná řešení pro podniky v odvětví cloud computingu. Prostřednictvím firemních řešení, jako je customer relationship management (CRM), lze docílit snížení nákladů na hardware a software a správu a údržbu IT. Akcie dlouhodobě posiluje podél EMA-20 s občasnými poklesy na hranici EMA-50. Specialista na aplikace z oblasti řízení vztahů se zákazníky chce růst rychleji než celkový trh. Rozšířit svůj podíl na trhu, zvýšit investice a provádět další akvizice.
img

Long signál na akcie NextEra Energy (NEE)

01.12.2021 NextEra Energy je jednou z předních amerických společností v oblasti obnovitelné energie, která má zastoupení ve 30 státech USA a v Kanadě. Součástí společnosti jsou dceřiné společnosti Florida Power & Light Company, která dodává elektřinu přibližně 5 milionům občanů USA ve státě Florida, a NextEra Energy Resources, která je spolu se svými dceřinými společnostmi jedním z největších výrobců solární a větrné energie v USA. Společnost je jednou z nejrychleji rostoucích energetických společností v USA. Investice do veřejných služeb se investorům dlouhodobě vyplácejí.
img

Long signál na Grayscale Bitcoin Trust (GBTC)

01.12.2021 Společnost Grayscale poskytuje první veřejně obchodovaný bitcoinový investiční produkt, který získal stejný status jako společnosti registrované u US Securities and Exchange Commission. Poté, co Bitcoin Trust v posledních měsících posílil nad EMA-50, skončil nárůst v oblasti 55 USD. V průběhu pátečního celkového oslabení trhu na chvíli cena klesla zpět pod EMA-50. Pro ty investory, kteří chtějí spekulovat na bitcoinový trh, aniž by museli přímo nakupovat samotnou kryptoměnu, je Grayscale Bitcoin Trust vhodnou alternativou.
img

Long signál na akcie Meta Platforms (FB)

24.11.2021 Facebook se nedávno přejmenoval na Meta Platforms. Nový název si společnost vypůjčila z plánů na vývoj projektu metaverse. Má se jednat o jakýsi virtuální prostor, který Mark Zuckerberg vnímá jako další generaci internetu, kde jsou uživatelé jeho součástí. Po vzestupu nad EMA-50 přišla v září ostrá korekce. Metaverse je nyní jádrem strategie společnosti Meta. Koncept propagují i další významné technologické společnosti, jako je softwarová společnost Microsoft, specialista na polovodiče Nvidia a výrobce videoher Epic Games. Metaverse povede ke vzniku nových technologií, zařízení, aplikací a také možností monetizace.
img

Long signál na akcie Airbus (AIR)

17.11.2021 Airbus Group je považována za největší evropskou leteckou společnost, která působí v oblasti civilního letectví, vojenské techniky, vesmírné techniky a souvisejících služeb. Akcii se po dynamickém pohybu z listopadu ještě nepodařilo vymanit se z postranního pohybu. Momentálně evidujeme pokles zpět k EMA-20 a EMA-50. Společnosti se podařilo získat velkou zakázku na Dubai Airshow.
img

Long signál na akcie Porsche (PAH3)

20.10.2021 Automobilový průmysl trpí nedostatkem čipů. Zavírají se celé výrobní závody, zaměstnanci mají zkrácenou pracovní dobu a čekací doby zákazníků na nové vozy se prodlužují. Po dosažení svého historického maxima 102 EUR se akcie dostala do fáze korekce. Byl nastaven medvědí trend, který byl nedávno přerušen.
img

Long signál na akcie Advanced Micro Devices (AMD)

13.10.2021 Od začátku pandemie COVID-19 prodeje PC a notebooků raketově rostly. Spotřebitelé z celého světa kupovali nové počítače, aby se učili a pracovali z domova. To posílilo akcie výrobců čipů. Konkrétně akcie AMD v srpnu dosáhly nového historického maxima. Po silném rally však následovala korekce.
img

Long signál na akcie Daimler (DAI)

06.10.2021 Daimler je celosvětový automobilový výrobce nabízející osobní auta, užitková vozidla i finanční služby. Společnost vlastní Mercedes-Benz, nejcennější značku prémiových automobilů na světě. Poté, co akcie našla své dno na ceně 67,50 EUR, byly v posledních dnech překonány klouzavé průměry EMA-20 a EMA-50. Býci následně prolomili resistenci na ceně 73 EUR a následující den se na grafu vytvořil velký vzestupný gap.
img

Long signál na akcie Waste Management (WM)

29.09.2021 Waste Management je přední společností v oblasti nakládání s odpady v severoamerickém regionu. Akcie si vedla velmi dobře a za 6 měsíců posílila o 19 %. Nové vyšší minimum stabilizovalo vzestupný trend, který se nyní dostal do krátkodobé boční fáze. Pokud dojde k proražení linie rezistence, cena by opět měla růst.
img

Long signál na akcie Apple (AAPL)

22.09.2021 Po oznámení online akce nazvané „California Streaming“ zaznamenala akcie Apple nové rekordní maximum. Následně řada investorů vybrala své zisky, což vedlo ke vzniku velké medvědí svíčky z předminulého týdne. V důsledku toho se býkům nepodařilo získat zpět EMA-20 a cena akcií Apple také sklouzla pod EMA-50.
img

Long signál na akcie Amazon (AMZN)

15.09.2021 Zatímco americké indexy nadále dosahují nových maxim, akcie Amazonu neustále přešlapují. Přestože největší online prodejce na světě chce postavit vlastní kvantový počítač, otevřít obchodní domy a vstoupit na pojistný trh, trend se dlouhodobě pohybuje do strany. Tato bitva býků a medvědů probíhá nepřetržitě již více než rok.
img

Long signál na akcie Siemens (SIE)

08.09.2021 Společnost Siemens je aktivní po celém světě a zaměřuje se na inteligentní infrastrukturu v budovách a decentralizovaných energetických systémech, jakož i na automatizaci a digitalizaci v procesním a výrobním průmyslu. Po mírně klesající boční fázi dokázala akcie opět překonat EMA-50. V posledních týdnech se vytvořila resistence na ceně 144 EUR.
img

Long signál na akcie TeamViewer (TMV)

01.09.2021 TeamViewer je přední světový poskytovatel softwaru pro řešení vzdáleného připojení. Prostřednictvím platformy lze připojit k IoT platformě širokou škálu elektronických zařízení, což uživatelům umožňuje jejich ovládání na dálku a také dálkovou interakci mezi lidmi a zařízeními, lidmi a lidmi nebo zařízeními navzájem. Akcie byla jedním z velkých vítězů z období pandemie COVID-19. V červenci 2020 její cena vzrostla nad 53 EUR. V únoru letošního roku však přišla ostrá korekce, během které cena klesla pod 25 EUR.
img

Slabší čínská data a situace v Afghánistánu posílají světové akcie dolů

16.08.2021 Překvapivě prudké zpomalení čínské ekonomické aktivity a převzetí Afghánistánu Talibanem vedlo k negativnímu sentimentu, který poslal světové akcie dolů. Všechny tři hlavní americké indexy dnes otevřely v červených číslech, když minulý týden zaznamenávaly nová rekordní maxima, a stále se drží v záporu.
img

Akcie podpořil možný vrchol americké spotřebitelské inflace, ropa otočila dolů

11.08.2021 Světové akcie dnes šplhaly na nová maxima poté, co se růst spotřebitelských cen v USA v červenci zpomalil, což zmírnilo obavy, že by Fed začal signalizovat utažení nákupů dluhopisů. Prezident chicagského Fedu Charles Evans uvedl, že očekává další podstatný pokrok, co se týče záměrů centrální banky ohledně utahování, koncem letošního roku.
img

Long signál na akcie Starbucks (SBUX)

11.08.2021 Starbucks je přední mezinárodní výrobce kávy a provozovatel stejnojmenného řetězce kaváren. V sortimentu společnosti nalezneme čerstvě pražené kávové nápoje, vysoce kvalitní ručně vyráběné kávové a čajové výrobky, studené míchané nápoje, pečivo, saláty a řadu dalších produktů. Cena akcií se dlouhodobě pohybovala do strany a nedávno začala před čtvrtletními výsledky pozvolna růst.
img

Long signál na akcie Snowflake (SNOW)

11.08.2021 Snowflake je poskytovatel cloudové platformy pro ukládání dat, která poskytuje klientům ze všech sektorů možnost jednoduše ukládat, shromažďovat, analyzovat a sdílet data na jediné integrované platformě. Akcie se po období slabosti dostaly zpět do starých kolejí, přičemž se pohybovaly nad klíčovými klouzavými průměry EMA-20 a EMA-50.
img

Long signál na akcie Adidas (ADS)

11.08.2021 Adidas je jednou z předních světových společností v odvětví sportovních potřeb s komplexním sortimentem, který zahrnuje sportovní obuv, oděvy a doplňky. Společnost se zaměřuje na širokou škálu produktů a nabízí špičkovým sportovcům nejlepší možné vybavení. Dále Adidas vyrábí prodává volnočasové oblečení, které sleduje nejnovější módní trendy.
img

Long signál na akcie NVIDIA (NVDA)

04.08.2021 NVIDIA je předním výrobcem grafických čipů – takzvaných GPU. Tyto procesory mají celou řadu využití – například v herním průmyslu, digitálním zpracování obrazu, v internetovém a průmyslovém designu, ve vozidlech s autonomním řízením a také pří těžbě kryptoměn. Po dlouhodobém bočním pohybu trend začal opět pozvolna růst. Nedávný návrat zpět k EMA-50 poskytl investorů zajímavou vstupní příležitost.
img

Long signál na akcie Mattel (MAT)

28.07.2021 Americký výrobce hraček dnes večer představí své čtvrtletní výsledky. Na začátku týdne byli býci schopni prorazit nastavenou korekci z posledních několika měsíců a dynamicky vyrazit nahoru. To by mohl být startovní signál pro nové rally.
img

Short signál na akcie Volkswagen (VOW3)

21.07.2021 Po automobilových akciích byla v letošním roce na německém obchodním trhu obzvláště vysoká poptávka. Akcie jako Daimler, BMW a Volkswagen neustále posilovaly. Akciový trh však není jednosměrná cesta a zdá se, že silná dynamika v tomto sektoru již několik týdnů mizí. Poslední pokus o dosažení nového maxima nad 205 EUR selhal a od té doby cena neustále klesá.
img

Short signál na akcie Apple (AAPL)

14.07.2021 Společnost Apple na konci dubna vykázala silná čísla za své druhé fiskální čtvrtletí. Technologický gigant v tomto čtvrtletí prodal téměř 48 milionů iPhonů. Analytici doufají v nové prodejní rekordy díky modelům iPhone 12 s podporou 5G. Nicméně i akcie Apple trpěly obecnou slabostí v technologickém sektoru a trend se dlouhodobě pohyboval do strany. Po této těžké fázi však následoval dynamický vzestup.
img

Long signál na iShares Nasdaq US Biotechnology ETF (2B70)

23.06.2021 iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF sleduje investiční výsledky indexu sestávajícího z akcií společností působících v biotechnologickém a farmaceutickém sektoru, které jsou uvedeny na NASDAQ. S ETF s ISIN: IE00BYXG2H39 lze diverzifikovaným způsobem investovat do amerického biotechnologického a farmaceutického sektoru. Poté, co fond vykazoval od února do května slabost, se býkům podařilo v červnu přerušit klesající trend.
img

Long signál na akcie Apple (AAPL)

16.06.2021 Společnost Apple na konci dubna vykázala silná čísla za své druhé fiskální čtvrtletí. Technologický gigant v tomto čtvrtletí prodal téměř 48 milionů iPhonů. Analytici doufají v nové prodejní rekordy díky modelům iPhone 12 s podporou 5G. Nicméně i akcie Apple trpí obecnou slabostí v technologickém sektoru a trend se dlouhodobě pohybuje do strany.
img

Long signál na akcie PayPal (PYPL)

09.06.2021 PayPal provozuje online platební systém, který nabízí svým zákazníkům bezpečnou možnost převodu peněz prostřednictvím účtu PayPal, přímého debetu nebo kreditní karty. Klienti společnosti mohou využívat svůj účet k platbám v mnoha online obchodech nebo k jednoduchému převodu peněz. Poté, co se cena akcií v únoru zvýšila na historické maximum, následovala prudká korekce, během které cena klesla až pod EMA-50.
img

Long signál na akcie Apple (AAPL)

02.06.2021 Společnost Apple na konci dubna vykázala silná čísla za své druhé fiskální čtvrtletí. Technologický gigant v tomto čtvrtletí prodal téměř 48 milionů iPhonů. Analytici doufají v nové prodejní rekordy díky modelům iPhone 12 s podporou 5G. Nicméně i akcie Apple trpí obecnou slabostí v technologickém sektoru a trend se dlouhodobě pohybuje v zásadě do strany.
img

Long signál na akcie Royal Dutch Shell A (RDSA)

19.05.2021 Royal Dutch Shell patří mezi největší energetické společnosti na světě. Společnost se podílí na průzkumných a těžebních projektech minerálního oleje a zemního plynu ve zhruba 70 zemích a je jedním z největších světových distributorů paliv a maziv. Poté, co akcie v posledních měsících posílila na více než 18,50 EUR, následovala korekce, která cenu stlačila pod EMA-50.
C:\fakepath\BRENTH1.png

Komodity: Ropa v závěru týdne sílí, její zisky ale brzdí pandemická situace v Indii

14.05.2021 Ceny ropy v závěru týdne rostou a dohánějí prudké ztráty ze čtvrtka. Pomáhají jim sílící akciové trhy a levnější dolar, který některým odběratelům ropu zlevňuje. Větším ziskům brání stále vážná pandemická situace ve třetí největší odběratelské zemi Indii.
img

Klienti Equa bank investovali do fondů miliardu korun

12.05.2021 Zájem o investování prostřednictvím Equa bank dlouhodobě roste a v posledních týdnech se ještě zvýšil. Počátkem května tak dosáhla tržní hodnota investic klientů Equa bank hranici jedné miliardy korun. Banka vychází tomuto zájmu vstříc a až do konce června umožňuje investovat do všech fondů, které nabízí, bez vstupního poplatku.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

05.05.2021 Nárůst počtu nových klientů lídra v segmentu streamovacích služeb se na začátku roku poměrně zpomalil v důsledku prodlevy v tvorbě nových filmů a seriálů během pandemie COVID-19. Trend se během posledních několika měsíců pohyboval do strany v rozmezí 490-570 USD.
img

Long signál na akcie Adobe (ADBE)

28.04.2021 Adobe vyvíjí a prodává software, který zákazníkům pomáhá vytvářet, publikovat a měřit dopad jejich digitálního obsahu. V produktovém portfoliu společnosti najdeme programy pro úpravu grafiky, systémy pro úpravu zvuku a videa a nástroje pro webovou analýzu. Mezi nejznámější produkty patří Photoshop, Acrobat a Flash. Po dlouhodobé boční fázi akcie překonala rezistenci na ceně 506 USD a následoval silný nárůst. Nyní se akcie vrátila zpět k EMA-20.
img

Long signál na akcie Procter & Gamble (PG)

21.04.2021 Procter & Gamble je americký výrobce spotřebního zboží. Aktivity společnosti se zaměřují na vývoj a výrobu značkových produktů pro krásu, péči o textil a domácnost, hygienu, zdraví a péči o dítě, potraviny a nápoje. Poté, co se akcie v listopadu loňského roku posunuly na nové historické maximum, následovala velká korekce.
img

Očekávaný vývoj na měnových trzích: Slabší dolar je pro oddlužení globální ekonomiky nezbytný

20.04.2021 V našem výhledu na 1. čtvrtletí jsme řešili, proč podle nás americký dolar dlouhodoběji oslabí. Zároveň jsme však neopomněli zmínit, že mohou výrazně vyšší výnosy z amerických pokladničních poukázek a jejich strmější výnosová křivka v určitých okamžicích v očekávání obrovského přílivu stimulů vyhnat měnu výš, a zkřížit tak dolarovým medvědům plány. Ve výhledu na první kvartál jsme doslova uvedli: „Tím se dostáváme k okolnostem, které mohou pokles amerického dolaru navzdory výše uvedeným fundamentálním faktorům, jež hovoří ve prospěch dolarových medvědů, snadno zhatit. Konkrétně je to čím dál strmější výnosová křivka a další růst výnosů dlouhodobých amerických dluhopisů, které se již v prvním týdnu roku 2021 dostaly nad klíčové prahové hodnoty – jako je benchmark 10letých amerických pokladničních poukázek na hladině 1,00 %.“
C:\fakepath\akcie3.jpg

Světové akcie jsou na rekordu, přispěl k tomu i silný růst čínské ekonomiky

16.04.2021 Světové akciové trhy jsou na rekordech a zvyšují se i ceny některých komodit, zejména ropy. K růstu přispívá všeobecný optimismus po zprávách o rekordním růstu čínské ekonomiky a o solidním vývoji ekonomiky Spojených států, která se zotavuje z pandemie. Index MSCI All-Country World Equity před polednem vykazoval růst o 0,8 procenta a dostal se nad 702 bodů. Index sleduje pohyb akcií asi 3000 firem z 23 vyspělých a 26 rozvojových zemí.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

14.04.2021 Tesla již šesté čtvrtletí v řadě skončila v černých číslech a vůbec poprvé v historii ukončila kalendářní rok se ziskem. Ani takto pozitivní výsledky investory neuspokojily a po dlouhodobé růstové fázi přišla prudká korekce, v rámci které trend klesl zpět k EMA-50.
img

Long signál na WisdomTreePhysical Palladium (VZLB)

07.04.2021 WisdomTreePhysical Palladium je ETC, který investuje do palladia a replikuje výkonnost podkladového indexu se zajištěným dluhovým závazkem krytým fyzickým drahým kovem. Dlouhodobě nastavený boční pohyb byl nedávno porušen prudkým výpadem směrem nahoru.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

24.03.2021 Na konci ledna společnost pod vedením Elona Muska svými finančními výsledky investory nemile překvapila. Přestože Tesla poprvé v historii uzavřela celý kalendářní rok v černých číslech, investoři od společnosti očekávali více. Po dlouhodobém nárůstu přišel prudký pokles ceny až pod EMA-50.
img

Long signál na akcie Tilray (TLRY)

17.03.2021 Tilray se zabývá výzkumem, kultivací, výrobou a distribucí léčebného konopí a kanabinoidů a následným zpracováním konopných produktů. Akcie prošly začátkem roku silnou medializací, v důsledku čehož se jejich cena ztrojnásobila. Následovala stejně intenzivní korekce, po které se cena stabilizovala.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

10.03.2021 Alphabet je globální holdingová společnost, která stojí za dobře známým online vyhledávačem Google, který momentálně funguje po celém světě ve více než 130 různých jazycích. Díky inovacím společnosti v oblasti vyhledávacích nástrojů, smartphonů a internetové reklamy se Google stal jednou z nejuznávanějších značek na světě. Po zveřejnění posledních čtvrtletních výsledků se na grafu vytvořil velký vzestupný gap.
img

Long signál na akcie Boeing (BA)

24.02.2021 Boeing je jednou z předních světových leteckých společností se zákazníky ve více než 150 zemích. Kromě komerčních a vojenských letadel společnost vlastní také balistické rakety, vesmírné rakety, satelity, integrované obranné systémy, komponenty a služby pro kosmické lety s posádkou. Dlouhá fáze korekce je u konce a nyní se zdá, že býci se opět vrací do hry.
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 0,6 procenta

19.02.2021 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne mírně oslabily. Index PX klesl o 0,6 procenta na 1054,4 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Nejvíce posílily opět akcie České zbrojovky. Největší pokles postihl akcie elektrárenské společnosti ČEZ. Předchozí týden akcie také nepatrně poklesly.
img

Long signál na akcie Air France-KLM (AF)

17.02.2021 Air France-KLM S.A. je jednou z největších leteckých společností v Evropě. Její aktivity jsou strukturovány do osobní dopravy, nákladní dopravy, údržby a dalších činností. Základní kompetencí společností je provozování vnitrostátních a mezinárodních osobních letů a nákladní dopravy do více než 300 destinací ve více než 100 zemích světa.
C:\fakepath\akcie8.jpg

Světové akcie jsou na rekordu, trh čeká rychlé oživení po covidu

16.02.2021 Akcie na světových trzích dnes vystoupily na rekord, k růstu přispívá předpoklad rychlého zotavení ekonomiky po pandemii. Dosavadní růst cen akcií je nejdelší za 17 let, investoři vkládají naděje do stále dostupnějšího očkování proti nemoci covid-19 a do dalšího testování. Zvyšují se i ceny některých základních kovů, například mědi, anebo alternativních investic, k nimž se řadí také kryptoměny.
img

Long signál na akcie Royal Dutch Shell (RDSA)

10.02.2021 Akcie ropné společnosti posílily za posledních 6 měsíců téměř o 16 %. Po dosažení nového maxima došlo k ostré korekci, během které trend klesl až pod EMA-50. Minulou středu trend EMA-50 znovu překonal. Série vyšších minim a maxim opět signalizuje zvýšený zájem investorů o akcie RDSA.
img

Long signál na Xetra GOLD (4GLD)

03.02.2021 Xetra-Gold je přední úschovna fyzického zlata v Evropě. Za každý podílový list je do centrálního trezoru uložen přesně jeden gram zlata. Investoři také mají teoreticky možnost nechat si doručit fyzické zlato. Xetra-Gold dosáhl vrcholu v srpnu loňského roku a nyní klesl zpět na předkrizovou úroveň.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

27.01.2021 Cena akcie Americké streamovací služby se v posledních měsících prakticky nehýbala. Trend se pohyboval do strany v rozmezí 460-560 USD a čekal na silnější impuls. Tím se nakonec staly extrémně pozitivní čtvrtletní výsledky. Býci následně vytlačili trend na nová historická maxima.
img

Long signál na akcie BioNTec (BNTX)

20.01.2021 Konečně byl dokončen výzkum dlouho očekávané vakcíny proti COVID-19 a pandemie se tedy pomalu chýlí ke svému konci. Akcie BNTX během pandemie značně posílila a od konce loňského roku došlo k prudké korekci. Jednalo se o typický příklad situace „Buy the Rumor and Sell the News“.
img

Long signál na akcie SAP AG (SAP)

13.01.2021 Cena akcií německého softwarového giganta se po posledních čtvrtletních výsledcích, které byly prezentovány v říjnu, dostaly pod značný tlak. Trend následně nalezl své dočasné dno okolo ceny 90 EUR. Od té doby se akcie SAP poměrně zotavily.
img

Long signál na WT Physical Silver ETF (VZLC)

16.12.2020 Zlato a stříbro v posledních měsících nepatřily mezi vyhledávaná aktiva, což jasně dokazuje série snižujících se minim a maxim. Obě komodity jsou tedy stále v jasném střednědobém klesajícím trendu. Stříbro se však drží o něco lépe a stále vykazuje relativní sílu.
img

Long signál na akcie Mastercard (MA)

10.12.2020 Mastercard funguje jako spojovací článek mezi finančními institucemi, podniky, obchodníky a držiteli karet. Platební služby společnosti jsou celosvětově uznávané. Po dlouhodobém stabilním nárůstu se trend nyní pohybuje do strany. Tento boční pohyb se však pravděpodobně blíží ke svému konci.
img

Americké i světové akcie znovu na rekordu, Evropy se drží splín. Dolar klesá

03.12.2020 Americké akciové trhy smetly ze stolu ranní splín a pokořily nové historické rekordy, širší S&P 500 již třetím dnem za sebou. Také globální akciový index MSCI je na novém rekordu, v Evropě ale špatná nálada přetrvává. Hlavní evropské akciové indexy jsou pod tíhou energetických titulů a ztráty dosahují u některých indexů i 0,4 %, i když britským akciím se daří.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

02.12.2020 IT gigant Alphabet je nepostradatelnou součástí technologického sektoru. Společně s Microsoft, Apple a Amazon vede společnost americké indexy na stále nová maxima. V poslední době dokázala společnost prezentovat překvapivě pozitivní čtvrtletní výsledky. To katapultovalo akcie na nové historické maximum, kde se v současné době formuje mimořádně atraktivní prozatímní konsolidace.
img

Long signál na akcie CME Group (CME)

25.11.2020 CME Group je jednou z největších futures a opčních burz na světě. Její akcie byly silně zasaženy pandemií COVID-19 a od března společnost dokázala ztráty vyrovnat pouze z malé části. Dlouhé měsíce akcie nevykazovala žádnou skutečnou sílu. Nedávno vznikla formace tzv. Icelandic gap.
img

Long signál na akcie Qualcomm (QCOM)

18.11.2020 Qualcomm je přední technologická společnost zaměřená především na vývoj bezdrátové technologie CDMA a je světovým lídrem v oblasti bezdrátových čipů. Společnost vyrábí značnou část modulů používaných v chytrých telefonech. Po čtvrtletních výsledcích se na grafu vytvořil silný vzestupný gap.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

11.11.2020 Průkopník elektromobilů již zažil řadu vzestupů a pádů. Po březnové prodejní panice následovalo silné oživení. Od začátku roku získala akcie na hodnotě již více než 400 %. Nyní se několik týdnů akcie TSLA konsoliduje v rámci trojúhelníkové formace.
img

Long signál na akcie Royal Dutch Shell (RDSA)

03.11.2020 Akcie ropných a plynárenských společností byly během posledních několika měsíců u investorů velmi nepopulární. Celý sektor je jedním z nejvíce zasažených pandemií koronaviru. Kolaps globální ekonomiky způsobuje odvětví velké potíže, což se projevuje zejména na stále silně otřesené ceně ropy.
img

Long signál na akcie SAP AG (SAP)

29.10.2020 SAP je jedním z předních světových poskytovatelů podnikových softwarových řešení, které se používají k organizaci různých procesů v rámci společností. Po prvotním poklesu na začátku koronavirové pandemie se akcie rychle zotavila a cena následně stoupla na nové historické maximum. V pondělí se po zveřejnění čtvrtletních výsledků cena akcie softwarového specialisty propadla o více než 20 %.
img

Long signál na akcie Activision Blizzard (ATVI)

21.10.2020 Activision Blizzard je americká společnost, která se zaměřuje na vývoj akčních, dobrodružných, sportovních, RPG a strategických videoher. Portfolio Activision Blizzard zahrnuje velmi úspěšné tituly, jakými jsou například Call of Duty, Skylanders, World of Warcraft, StarCraft a Diablo. Akcie byly během koronavirové krize velmi žádané. Silný uptrend se nyní dostal do zasloužené fáze korekce.
img

Long signál na akcie Twitter (TWTR)

21.10.2020 Twitter je sociální síť pro komunikaci v reálném čase. Uživatelé Twitteru zůstávají v kontaktu zveřejňováním příspěvků – tzv. „tweetů“ na svém profilu. Akcie TWTR zažívala několik měsíců silné rally a nyní se dostala do zasloužené fáze korekce návratem k EMA-20.
img

Long signál na akcie Wheaton Precious Metals (WPM)

14.10.2020 V posledních šesti měsících byl vývoj ceny akcií WPM přesvědčivý s nárůstem přibližně 52 %. Po dosažení nového historického maxima v srpnu cena akcie klesla pod klouzavé průměry, ale v poslední době se trend opět stabilizoval. Pokud by došlo k proražení resistence na ceně 51 USD, otevřela by se cesta zpět k historickému maximu.
img

Long signál na akcie Mastercard (MA)

08.10.2020 Za posledních šest měsíců cena akcií poskytovatele platebních služeb vzrostla téměř o 25 % a trend překonal klouzavé průměry. Po dosažení historického maxima na konci srpna však akcie na několik dní klesla pod EMA-50 a od té doby se trend stabilizoval v bočním pohybu nad mírně rostoucí linií EMA-20.
img

Long signál na akcie Adobe (ADBE)

30.09.2020 Adobe Inc. je americká softwarová společnost, jejíž produktové portfolio zahrnuje programy pro tvorbu grafiky a zpracování obrazu, jako je například známý produkt Photoshop. Společnost se po koronavirové krizi dokázala rychle zotavit a nedávno se akcie vyšplhala na nové historické maximum. Cena akcií po čtvrtletních údajích v srpnu nadále prudce rostla. Poté následovala korekce zpět k EMA-50, která již došla ke svému konci.
img

Long signál na akcie Twitter (TWTR)

23.09.2020 Twitter je sociální síť pro mikroblogování a komunikaci v reálném čase. Uživatelé Twitteru zůstávají v kontaktu zveřejňováním zpráv nebo aktualizací tzv. „tweetů“. Na Twitteru spolu mohou uživatelé sdílet novinky a vyměňovat si informace. Akcie rostou již několik měsíců. Po poklesu zpět k EMA-50 se trend nyní dostal do fáze korekce.
img

Long signál na akcie Zoom (ZM)

16.09.2020 Zoom Video Communications je americká softwarová společnost poskytující software pro videokonference. Společnost byla kritizována za bezpečnostní nedostatky a neuspokojivou ochranu osobních dat, což bylo vyřešeno novými aktualizacemi. Akcie je jedním z favoritů koronavirové krize. Po posledních čtvrtletních výsledcích cena akcie doslova vystřelila směrem nahoru , aby následně zahájila korekci směrem k SMA-20.
img

Long signál na akcie Volkswagen (VOW3)

16.09.2020 Německý automobilový průmysl v současné době zažívá drobné oživení. Lídrem tohoto rally je společnost Daimler a je zde velká naděje, že se vše v roce 2021 vrátí na normální úroveň. Akcie Volkswagen dokázaly také na začátku září generovat nové nákupní signály. S proražením z formace, která trvala několik měsíců, býci znovu ukázali sílu.
img

Long signál na akcie Allianz (ALV)

09.09.2020 Banky a pojišťovny byly v posledních měsících na okraji zájmu investorů. Býci se soustředili hlavně na technologické akcie, které překonávaly stále nová a nová maxima. Není proto žádným překvapením, že zejména high-tech akcie na konci minulého týdne prošly divokou korekcí. Finanční akcie na druhou stranu se poměrně slušně držely.
img

Long signál na akcie Airbus Group (AIR)

26.08.2020 Výrobce letadel byl těžce zasažen koronavirovou krizí. V letošním roce společnost očekává výrazný pokles tržeb a zisků, což se již jasně odráží v ceně akcií. Z technického hlediska však existuje opět důvod pro určitou důvěru. Na grafu došlo nedávno k proražení konsolidační formace.
img

Long signál na ETF: iShares Healthcare Innovation ETF (HEAL)

19.08.2020 Současná krize ovlivňuje zejména biotechnologický, farmaceutický a zdravotnický sektor. Není divu, že zdravotnický ETF nechal svá únorová maxima daleko za sebou a pohybuje se nyní v okolí ročního maxima. Z technického hlediska je tento sektor v jasném vzestupném trendu.
img

Long signál na akcie Intel (INTC)

12.08.2020 Výrobce čipů dlouhodobě bojuje s hlavním konkurentem AMD o prvenství na trhu. Problémy s kvalitou a zpoždění ve vývoji nyní způsobily, že společnost Apple zrušila dlouhodobé partnerství s Intel a instalovala do svých počítačů vlastní procesory. I přes dobré čtvrtletní údaje jsme na grafu INTC evidovali prudký gap směrem dolů. Nyní se zdá, že se vytváří nové silné dno.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | Euroskupina | Ruský rubl | HDP | Turecká lira | Divergence | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | AUD/NZD | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/AUD | NZD/CAD | NZD/CHF | USD/CZK | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Binární opce | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | AOS | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Bank of England | Bank of Japan | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burzovní index | CBOE | CCI | CFD | CME | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Close | Konsolidace | DAX | Demo účet | Dezinflace | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | ECB | EMA | ERM | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Falešné proražení | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trhy | Large Cap | Futures | G10 | GAAP | Gap | Grafy | Hedge | High | Holubice | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Krátká pozice | Kurz | Kurzy měn | Křížový kurz | Likvidita | Limitní pokyn | Limitní příkaz | Long | Low | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Margin | Risk | Marže | Momentum | Monetizovat | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Obchodování s měnami | Opce | Open | P/E | PEG | Peněžní zásoba | Platforma | Podílový list | Portfolio | Pozice | Produktivita práce | Profit Target | Prémie | Příkaz | RRR | Rally | Rating | Realizovat zisk | Reserve Bank of Australia | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Smart money | Spot | Standard & Poor's 500 | Statut | Stop-Loss | Support | Swing | Pokladniční poukázky | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Bank of China | Euro STOXX | Goldman Sachs | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Jihokorejský won | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Indexy | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Exchange Traded Funds | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Carry obchody | Makroekonomická data | John Hardy | Zisk | Berkshire Hathaway | Britská měna | Dluhopisové trhy | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Strach | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Japonská měna | Burzovní obchodník | RBNZ | Intervenovat | Investiční produkty | Gold | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Makro | USDX | Index cen | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Facebook | LYNX | Index strachu | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Colosseum | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Forexový trader | Japonská centrální banka | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | EURJPY | Abenomika | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | EuroCOIN | Index | Křiž smrti | Odpor | Podpora | Průlom | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Kasina | Likvidita trhu | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Daimler | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Fortuny | Akcie Lufthansa | Akcie Mastercard | Akcie Microsoft | Akcie Michael Kors | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie on-line | Akcie PayPal | Akcie Philip Morris | Akcie Porsche | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie SAP | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie ve světě | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurzy měn | Americká burza | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Běžný účet | BH Securities | Brent | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza akcií | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny drahých kovů | Ceny zlata | CFD akcie | CFD obchodování | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Cyrrus | CZK | Černá labuť | České akcie | Dax index | Devizové trhy | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Roman Dvořák | Ekonomický růst | Energy broker | ETF fondy | Etoro | Eura | Euro graf | Euro měna | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Evropské burzy | Exchange | Finanční kapitál | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GDP | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční certifikát | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investovat do zlata | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak koupit akcie | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jak vydělat | Jak vydělat na burze | Jak začít obchodovat s akciemi | Japonské firmy | Jaroslav Brychta | Kapitálové trhy | Kde koupit akcie | Komoditní | Komoditní index | Koupit akcie | Kurz dolarů | Kurz GBP | Kurzy | Libra | Lira | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Nákup akcií | Nejlepší investice | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | Obchodování s komoditami | Online akcie | Online obchodování | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Pivot | Pokles eura | Portfolia | Pravidelné investování | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Pšenice | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Ruská měna | Růst HDP | Sázky | Signály | Société Générale | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | SWIFT | Švýcarské banky | Tesla Motors | Trade Brokers | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Webinář | WTI | XTB.cz | X-Trade | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | Rozkolísanost trhu | ZEW | DXY | ING | Benzín | Buffett | Buy | CEE | Centrální depozitář | Cílová cena | Depozitář | Elon Musk | Ex-dividend | Hold | Indie | Intermediate | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Range | ROCE | Sell | Small caps | Využití kapacit | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Trading Room | Akcie na majitele | Akciová společnost | Minimální množství | P/E Ratio | Zaknihované akcie | StopLoss | Tržby | Underperform | Zaměstnanost | Bod zlomu | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | eBook | Commission | Komise | Federální rezervní systém | Majors | Volby | Úspěšný trader | Futures trading | Vzdělání | Burze | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Dividendové akcie | Investment | Penny stock | Raymond James | Dow Jonesův index | Bank of New York Mellon | Royal Bank of Scotland | Jefferies | Bank of America Merrill Lynch | RBC Capital Markets | CNN | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | ABN Amro | Wunderlich Securities | CME Group | Caterpillar | FTSEurofirst 300 | Sentix | Baker Hughes | Prudential Financial | Mitsubishi | NATO | Ole Hansen | Next Finance | RBC Capital | Barrick Gold | Sentix index | CI Komodity | Zvyšování sazeb | Akcie Starbucks | Akcie demo účet | Technický výhled | Short squeeze | HUF/EUR | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | Rolls-Royce | BMW | Automobilový průmysl | Mark Carney | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Globální trhy | Stock Exchange | Velcí investoři | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Plodiny | Energie | Severomořská ropa | Earnings | Linie podpory | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Bloomberg TV | KBC | BlackRock | Ekonomický sentiment | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Volby v USA | Agentura Reuters | Averze vůči riziku | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Swapy | Ekonomická aktivita | City | IPO akcií | Fidelity International | Vývoj ceny ropy WTI | Americké firmy | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Britské akcie | Index britských akcií FTSE 100 | Economist | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Japonská burza | Japonský index Nikkei | Sumitomo Mitsui Trust Bank | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Cenné kovy | Plovoucí systém směnných kurzů | Evropský mechanismus směnných kurzů | Evropský kurzový mechanismus ERM | Americké státní dluhopisy | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Londýnští bankéři | Pavel Kohout | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Klouzavý průměr EMA | Miliardář George Soros | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Index IBEX | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Růst akcií | Euro proti libře | Odchod z Evropské unie | Obchodování v Asii | Utahování měnové politiky | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Walmart (WMT) | Procter & Gamble (PG) | Burzovní rozcvička | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Světové akciové trhy | Kryptoměny | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Index Nikkei | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Šéf britské centrální banky | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Posílení koruny | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Analytik Komerční banky | Philip Morris | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Libra vůči dolaru | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | FTSE 100 | Šéf společnosti | E*Trade | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Nízká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Odhodlání | Akcie a akciové burzy | Japan Exchange Group | Největší akciové burzy světa | Kryptoměna | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Bankéři | Uvolnit měnovou politiku | Spekulativní sázky | Spekulativní produkty | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Kvalitní brokeři | Držení akcií | Počáteční kapitál | Rychlé zisky | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Organizace ADP | Akcie ropných koncernů | Exxon | Chevron | Devizové obchody | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | ING Bank | Trading nastavení | Dnešní zprávy | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Soukromí zaměstnavatelé | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Analytik J&T Banky | Predikce | Nejvíce rostoucí akcie | Ekonomická situace | General Electric | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční stratég | Technologický trh Nasdaq | Makroekonomika | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Manažeři fondů | Výběr zisků | S&P Global Ratings | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár USD/JPY | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Akciové trhy v USA | TRY | Americké investiční banky | Měnové stimuly | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Kapitálové strategie | Indexy PMI | Údaje o inflaci | Alphabet | Měny střední a východní Evropy | Měny&Sazby | ČTK | Bankovní společnost | Aktuální cena | Silný kurz dolaru | Japonský Nikkei | Konsenzus | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Bilance ECB | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Commodity Futures Trading Commission | Odhad HDP | Očekávání | Mercedes | Raymond James Financial | ABN AMRO Bank | ex | Akcie firem | Finlord | Ruské akcie | Vstup na burzu | Investiční činnost | Investopedia | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Anadarko Petroleum | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Americký akciový trh | Markéta Šichtařová | Zajímavé výnosy | Obchodování s cizími měnami | Cena platiny | Palladium | Trade Financial | Investovat do Bitcoinu | Jerome Powell | LYNX Trading | Analýza Bitcoinu | Crown | CBOE Global Markets | ETC | Capitalinked | Radim Dohnal | Invesco | Nemovitostní fondy | Český akciový index PX | NEST | Štěpán Hájek | Estee Lauder | CFG | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Asijské trhy | Kurz eurodolaru | Investování s LYNX | Wood & Company | Airbnb | Začít investovat | Globální akcie | Trhy dnes | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | PANW | Akcie Amazonu | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Capitalinked.com | Podniky | Evropské akciové trhy | Silný americký dolar | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Edison | FAANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Firma McDonald's | Akcie Applu | Akcie společnosti | Portu | Robo-advisory | Obchodní analýza | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Ruský akciový index | Index RTS | Pokles ceny | Výplaty dividend | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | IPO kalendář | Czech Fund | Akcie v Evropě | Trhy v USA | MSCI All-Country World | Výsledky firem | Ruská centrální banka | Signál na akcie | Propad cen ropy | Marihuanové akcie | Intercontinental Exchange | Růst úrokových sazeb | Globální akciový index | BinckBank | Globální index | FTSE All World | Index FTSE All World | Financial Times (FT) | Zpomalování světové ekonomiky | Španělský IBEX | Index hongkongské burzy | Slabší libra | Refinitiv | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Růst cen komodit | Majetek | Petr Tmej | Oživení trhu | Vysoké zisky | Dluhopisy s vysokým výnosem | Velké riziko | Nakoupit akcie | Akcie CME | Palladiové akcie | Zvýšení sazeb | Přední ekonomové | Rekordní růst | Investování na Portu | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | IPO Airbnb | IPO Instacart | Kvartální výsledky | Podnikatelská nálada | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Růst americké ekonomiky | Akcie Walt Disney | Zahraniční investoři | Slabší dolar | CNY | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Vyšší mzdy | Sharpe ratio | Brexit bez dohody | Akciové strategie | NVDA | Riziko recese | Oživení kryptoměn | iFX | Americké společnosti | Ferrari | Čínský trh | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Akcie Netflixu | Biotechnologické akcie | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | GBTC | Uranové akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Štěpán Křeček | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Obavy z recese | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Indická ekonomika | Oživení ekonomiky | AMZN | Thyssenkrupp | Gram zlata | Pravděpodobnost recese | Denní graf | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | UCITS | TeamViewer | Nejlepší vanadiové akcie | Investice do veteránů | Investiční galerie | Portu Gallery | Investiční galerie Portu Gallery | Knight Frank Luxury Investment | Online investiční galerie | iShares | MetLife | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | CFRA Research | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Aphria | Nízká nezaměstnanost | Nejlepší výsledky | Nastavení Stop-Loss | Akcií těžařů | Akcií těžařů drahých kovů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Očekávané Earnings | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Obchodujte | Producent stříbra | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Digitalizace | Automobilky | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Silné akcie | Milan Vaníček | Analytik J&T | Mediální společnosti | Analytik portálu | Tomáš Lébl | AXA ČR a SR | IOT | Strategické partnerství | Investice do ropy | Býčí signál | Objem | Data z USA | Bílý dům | MSFT | Obchod | Státní investiční fond | Trh práce | Vyšší sazby | Obchodní dohody | UCITS ETF | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Americká lehká ropa WTI | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | PLN/EUR | Technické analýzy | Global Markets | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Celosvětový dluh | Růst cen | Studie | Bilance | Negativní sentiment | Vývoj trhu | PSA | GM | Čínský prezident | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Si Ťin-pching | Amazon | Fortune | Tiffany | Miliardy | Vyhlídky | Američtí zákonodárci | Trendová linie | INTC | Intel (INTC) | Walt Disney | 5G | Na burze dnes | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Data o HDP | Konkurenti | Financovat | SMA | Technologický sektor | 4GLD | Xetra Gold | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Na burze | Impuls | Formule | ABC | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Přijatelné riziko | Velikost pozice | Rozvoj | Německá obchodní bilance | Zvýšená volatilita | Špatná nálada | Hlavní trend | Federal Open Market Committee | Rostoucí mzdy | Problémy | EW | Pojišťovny | Total | Růst spotřebitelských cen v USA | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Philip Morris ČR | Index MSCI All-Country | MSCI All-Country | GBP/EUR | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Moskva | Newmont Mining | FIS | Ford Motor | Americká automobilka | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Mylan | Amgen | Airbus | Společnost Microsoft | Porsche | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | InterContinental | Konec roku | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | AXA | Ředitelka | Fed index | FedEx | FDX | Akcie FedEx | Akcie FedEx (FDX) | FedEx (FDX) | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Nike | Nejbližší support | Česká zbrojovka | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Stratég | Roční růst | Miliardy korun | Tripadvisor | Kraft Heinz | Demokratické strany | Investiční platformy | Americký index | Wirecard | ETF roku 2020 | Hospodaření | American Airlines Group | Zbrojovky | MSCI AC World | Wood and Company | Vladimír Vávra | Analytik Cyrrusu | Analytik Wood and Company | Analytik Raiffeisen | Martin Zezula | Akcie Stock Spirit | Stock Spirit | Akcie Philip Morris ČR | Akvizice Wüstenrotu | Růst poptávky | Černé labutě | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Silný support | Altria Group | Netflix | NFLX | CFRA | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Apache | Analytik skupiny AXA | Hlavní rizika | Miliardy eur | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Hodnota investic | Zemědělství | Rekordní maximum | Nejbližší rezistence | ASML | Poradenství | Mercedes-Benz | Dividendový aristokrat | Podnik | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | SAP | iRobot | iRobot (IRBT) | IRBT | Technologická společnost | Akcie iRobot | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Alibaba Group Holding | Očekávaný vývoj | Komunikace | Astrazeneca | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny | AMGN | Amgen (AMGN) | Koronavirus | Google | Trhy | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Akcie Royal Dutch Shell | Pražské burzy | Negativní dopad | Pokles | Situace | Treasuries | Mobilní operátor | Vít Hradil | Pandemie koronaviru | Pandemie | Analytik skupiny | Dish Networks | DISH | Akcie Dish Networks | Akcie Dish Networks (DISH) | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Lehká ropa WTI | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Aktuální rezistence | Výdaje | Index nových zakázek | Dopady koronaviru | Akcie Fresenius Medical | Fresenius Medical | Fresenius Medical (FME) | FME | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | Sazby beze změny | SEC | Snowflake | Americké ekonomiky | Americké banky | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Nejlepší biotechnologické akcie | Biogen | Růst sazeb | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | TWTR | Akcie Twitter | Akcie společnosti Apple | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | Globální indexy | Prudký propad | FinTech akcie | Technická analýza Bitcoinu | Největší ztráty | AXA ČR | Akcie Netflix (NFLX) | Sestupný trend | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Guru | Akcie na světových trzích | Aktuální Price Action | Hlavní index čínských akcií | Index čínských akcií | Příležitost k nákupu | WP | Videokonference | Akcie Zoom Video | Zoom Video (ZM) | Prudký pokles | Air France-KLM | Akcie včera | Indické akcie | Index DAX burzy | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Index strachu VIX | Profitovat | Medvědí trend | Stimuly | Letectví | Dopady koronaviru na finanční trhy | Poučení z minulosti | Slavný komentář | Vlastnit akcie | Energetické společnosti | Allied Healthcare | AHPI | Allied Healthcare (AHPI) | Akcie Allied Healthcare | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Šíření nového typu koronaviru | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Texas | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Hlavní americké indexy | Bilion dolarů | Další pokles | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Ahold Delhaize | WM | Chuck Schumer | Výrobce letadel | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Akcie Citrix | Citrix | Akcie Citrix (CTXS) | Citrix (CTXS) | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Propad indexu | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Banka JPMorgan | Potenciál | Spotřebitelská důvěra v USA | Allianz | Nejlepší palladiové akcie | Equa Bank | Sberbank | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Globální koronavirová krize | US2546871060 | Společnost Walt Disney | Walt Disney (DIS) | Akcie Walt Disney (DIS) | Akciový index S&P 500 | Potenciál pro růst | Války | Schodek | Poradce | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Apple (AAPL) | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Ropný průmysl | Prezident Vladimir Putin | Cestovní omezení | Oživení ekonomik | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | GB00B03MLX29 | Akcie Royal Dutch Shell (RDSA) | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Rozpočet EU | AMC | Procter & Gamble | Vzrušení | USD za barel | CMC | ESPN | Dílčí index | Reddit | Sociální síť | Debata | PMI ve službách | Investiční tituly | Air France | Zoom Video Communications | Výkon dolaru | Joe Biden | Grayscale | Podpůrná opatření | Spotřebitelský sentiment | ADBE | Akcie Adobe (ADBE) | Akcie Adobe | US00724F1012 | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 737 MAX | SMA 100 | Shell | Spotřebitelské výdaje v USA | Omezení kvůli koronaviru | Zaměstnanci | Gilead | Růst výnosů | Rally na akciích | Oddlužení | MSCI World | Bezpečnost | Akcie Nike | Akcie Nike (NKE) | Nike (NKE) | NKE | Auta | Vakcína | Spekulovat | Moderna | Fiskální a měnové stimuly | Manažeři | Akcie leteckých společností | Kupci | Podnikatelské aktivity | Aktivity společnosti | PMI v eurozóně | Akcie v Hongkongu | Umělé inteligence | Investment management | JDE | ČR | Salesforce | Koronavirové pandemie | Akcie Intel | Akcie České zbrojovky | Zbrojovka | Střední Evropa | Londýnské burzy | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Počet nových žádostí o podporu | Big data | Akcie big data | Nikola | Advcanced Micro Devices | Teorie černé labutě | Index Nikkei 225 | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Rostoucí trend | Šance na zisk | Covid | Technologické firmy | Cardano | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Sam Stovall | Makléř Wood & Company | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Akcie Wirecard | Sankce proti Rusku | Fintech společnosti | Akcie Allianz | Epic Games | Johnson & Johnson | Stabilní příjmy | Zdroj příjmů | KLM | Slabý americký dolar | Zájem o investování | Ocenění | Šance | Investice do robotiky | Ceny | Kolaps | Výplach | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Technologické společnosti | Salesforce.com | IT společnost | Salesforce.com (CRM) | Akcie Salesforce | Akcie Salesforce.com | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Zlatá horečka | Pár EUR/USD | Důvěra | Německý automobilový průmysl | Růst zaměstnanosti | Cenové hladiny | Akcie Intel (INTC) | Podhodnocené akcie | Oživení poptávky | Prezidentské volby USA | Analytik XTB | Pandemická situace | iShares Healthcare Innovation ETF | Healthcare Innovation ETF | HEAL | Signál na ETF | Pokles tržeb | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Sell the news | Airbus Group | Akcie Airbus | Akcie Airbus Group (AIR) | Akcie Airbus Group | Akcie softwarové společnosti | Holdingová společnost | SPAC | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Akcie Zoom | Zoom (ZM) | Akcie Zoom (ZM) | Akcie Volkswagen (VOW3) | VOW3 | Volkswagen (VOW3) | Akcie NIO | Obchodní domy | Společnost Cisco | Rozdělení akcií | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Biden | Adobe (ADBE) | Adobe Inc. | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Programy Adobe | Zápis z posledního zasedání Fedu | Akcie Mastercard (MA) | Mastercard (MA) | NextEra | iPhone 12 | iPhone | WPM | Wheaton Precious Metals (WPM) | Walgreens | Norský státní investiční fond | Michael Hewson | Akcie TWTR | Volby USA | Volby USA 2020 | Allianz (ALV) | ALV | Akcie Allianz (ALV) | První obchodní den | Futures na ropu | SAP AG | Akcie SAP AG (SAP) | Akcie SAP AG | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | PFE | SolarEdge | Výsledky voleb | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Výrobce videoher | Společnost Pfizer | Agresivnější obchodníci | Palo Alto Networks | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | MRNA | Akcie CME Group | Icelandic gap | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | ZM | BNTX | Akcie Snowflake | Proražení | Nio | Enphase Energy | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie americké společnosti | Výběr akcií | Siemens | BASF | Vakcinace | Swingový výhled | VZLC | WT Physical Silver | WT Physical Silver ETF | ETF (VZLC) | Očkování | Rozpočtové deficity | Mutace koronaviru | Ceny aktiv | Očkování proti covidu-19 | Bitcoinový trh | Lukáš Novotný | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Emise dluhopisů | Výhled na rok | Počasí | Home office | Zvýšení těžby | Zoom Video | Independent Advisor Alliance | Chris Zaccarelli | Tilray | TLRY | Konopí | Futures na indexy | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Situace na trhu | Akcie Gamestop | Streamovací služby | Deliveroo | Akcie AMC | Očkování proti covidu | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Velké investiční fondy | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Activision | Blizzard | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Akcie na světových trzích dnes | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Akcie Tilray | FinTech akcie 2021 | Rizika a příležitosti | Air | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Propady na akciích | Akcie ropy v roce 2021 | Silný růst | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Těžby kryptoměn | Tilray (TLRY) | GameStop akcie | CRM | IPO Deliveroo | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Velikosti pozice | WisdomTreePhysical Palladium | VZLB | WisdomTreePhysical Palladium (VZLB) | Special Purpose Acquisition Company | Data o inflaci | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Vstupní náklady | MSCI All-Country World Equity | Index MSCI All-Country World Equity | Ceny ropy Brent | Vývoj na měnových trzích | P&G | Akcie Procter & Gamble | Akcie Procter & Gamble (PG) | Vysoká cena | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Arca | Investování prostřednictvím Equa bank | David Kögler | Otevření ekonomik | Situace v Indii | Pandemická situace v Indii | Pandemie COVID | Royal Dutch Shell A | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Obavy z inflace | Oslabení | Meme akcie | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Růst cen nemovitostí | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Zajištění proti inflaci | Cena akcie AMC | Příležitosti | Prodej | Další kryptoměny | Rozhodnutí Číny | iShares Nasdaq | Shares Nasdaq US Biotechnology | iShares Nasdaq US Biotechnology ETF | Biotechnology ETF | 2B70 | iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF | Cyklus zvyšování sazeb | Stabilní dividendový výnos | Obrovský potenciál | Akcie Moderna | Technologie | Americký výrobce | Nákupní příležitost | Cena akcie Newegg | Akcie Newegg | Newegg (NEGG) | NEGG | Akcie Newegg (NEGG) | Spotové ceny | Biotechnologické akcie 2021 | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Odvětví | Načasování | Omezené dodávky | Softwarová společnost Microsoft | Rekord | Akcie Mattel | Mattel (MAT) | Akcie Mattel (MAT) | Delta mutace | Bilion | BioNTech | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | Adidas (ADS) | ADS | SNOW | Snowflake (SNOW) | Akcie Snowflake (SNOW) | Akcie Adidas (ADS) | Akcie Adidas | Starbucks (SBUX) | Akcie Starbucks (SBUX) | Akcie Pfizer | Koninklijke Ahold Delhaize | Spotové ceny ropy | Zpomalení čínské ekonomické aktivity | Akcie Home Depot | Home Depot | Akcie Home Depot (HD) | Home Depot (HD) | Situace v Afghánistánu | Rozbor | Mediální společnost | Společnosti | Akcie Zoom Video (ZM) | Opatření | Rivian | Akcie TeamViewer | TeamViewer (TMV) | TMV | Akcie TeamViewer (TMV) | RBC | NFT | Vysoká poptávka | Siemens Healthineers | Siemens (SIE) | SIE | Společnost Siemens | Akcie Siemens (SIE) | Ceny plynu | Solana | Evropský index | Etherea | Obchodování na burze v Hongkongu | California Streaming | BNP | Daimler (DAI) | DAI | Napjatá situace | Jan Sušánka | Sušánka & partneři | Energetické krize | Vysoké ceny | PAH3 | Porsche (PAH3) | Akcie Porsche (PAH3) | Schlumberger | Obilí | Nová historická maxima | Cenový cíl | Ruský prezident | Meta | Metaverse | Meta Platforms | Společnost | Výsledky společnosti | Dubai Airshow | Airbus (AIR) | Lockdowny | TIM | RTS | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Akcie Meta Platforms (FB) | Omikron | Skutečný výsledek | Akcie společnosti Twitter | | Společnost Grayscale | Grayscale Bitcoin Trust | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Investiční produkt | Bitcoinový investiční produkt | US Securities and Exchange Commission | Salesforce (CRM) | NextEra Energy (NEE) | Akcie NextEra Energy | Akcie NextEra Energy (NEE) | Americká IT společnost | Akcie Pfizer (PFE) | Postavení na trhu | Cykly | Digital Turbine | APPS | Digital Turbine (APPS) | Akcie Digital Turbine (APPS) | Akcie Digital Turbine | Bidenova administrativa | Grafické karty | Lucid Group | Lucid Group (LCID) | LCID | Akcie Lucid Group (LCID) | Akcie Lucid Group | Akcie Lucid | Lucid | Hry | Valneva | Válka na Ukrajině | Instituce | Chipotle Mexican Grill | Illumina | Kabelky | Invaze na Ukrajinu | Situace kolem Ukrajiny | Kupní cena | Ruské invaze na Ukrajinu | Čínský prezident Si Ťin-pching | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Capitalinked.com Radim Dohnal | Ukrajina a Rusko | Konflikt na Ukrajině | Moskevská burza | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Orsted | Zpřísnění sankcí | DBK | Invaze | XTB Štěpán Hájek | Řetězec | Řetězce | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Měny navázané na komodity | APP | Úrokové platby | Ruské zboží | iShares Global Clean Energy | INRG | UCITS ETF (INRG) | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Ruská burza | Geopolitické události | Akcie Lululemon | Akcie Lululemon Athletica | Chipotle Mexican Grill (CMG) | CMG | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Akcie Chipotle Mexican Grill | Siemens Healthineers (SHL) | SHL | Akcie Siemens Healthineers | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Situace na akciových trzích | Disclaimer | Ceny plynu a elektřiny | Evropské akciové indexy | Lukáš Raška | CZ | Výprodeje | Ulta Beauty | Akcie Ulta Beauty (ULTA) | Akcie Ulta Beauty | Ulta Beauty (ULTA) | ULTA
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Reuters | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Světová rada pro investice do platiny (WPIC)
Světová rada pro zlato (WGC)
Světová rezervní měna
Světová těžba kryptoměn
Světová turistická organizace
Světová turistická organizace (UNWTO)
Světová válka
Světová válka o vakcínu
Světová zdravotnická organizace
Světová zdravotnická organizace (WHO)

Následující klíčová slova

Světové akciové burzy
Světové akciové indexy
Světové akciové trhy
Světové burzy
Světové centrální banky
Světové ceny hliníku
Světové ceny potravin
Světové ceny ropy
Světové časy
Světové ekonomické fórum
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy forex
Potvrďte prosím... Zavřít