Pátek 21. června 2024 14:02
reklama
FTMO král
reklama
Fintokei léto akce
reklama
Fintokei léto akce
reklama
Fintokei ProTrader

American Express

C:\fakepath\xtb-11062024.jpeg

Co zaznělo na Analytickém fóru 2024?

11.06.2024 Minulou středu a čtvrtek proběhl další ročník Analytického fóra XTB. Diskuze se soustředily na mnohá klíčová témata, vzhledem k aktuální situaci na finančních trzích. V tomto článku vám přinášíme stručný přehled nejdůležitějších bodů z této akce. Celkové trvání fóra bylo čtyři hodiny, proto nelze v tomto textu pokrýt všechny detaily.
img

Záznamy – Analytické fórum 2024

10.06.2024 Minulou středu a čtvrtek proběhl další ročník Analytického fóra XTB. Diskuze se soustředily na mnohá klíčová témata, vzhledem k aktuální situaci na finančních trzích. V tomto článku vám přinášíme stručný přehled nejdůležitějších bodů z této akce. Celkové trvání fóra bylo čtyři hodiny, proto nelze v tomto textu pokrýt všechny detaily.
C:\fakepath\akcie-xtb-04062024.png

Akciová debata Jaroslava Brychty a Petra Horáčka už tento čtvrtek!

04.06.2024 V druhé polovině tohoto týdne, konkrétně ve středu 5. 6. a čtvrtek 6. 6., proběhne další ročník Analytického fóra XTB. Na této online akci, vysílané živě na YouTube, se jako každý rok představí přední investoři, tradeři, ekonomové i analytici z české a slovenské scény, aby se s diváky podělili o své názory na aktuální témata.
C:\fakepath\dow-jones-17052024.jpg

Historická meta 40 000 bodů pokořena na indexu Dow Jones

17.05.2024 Index Dow Jones zná prakticky každý investor. Tento slavný index tvoří 30 společností kótovaných na burze v New Yorku. Jedná se o druhý nejstarší burzovní index. Právě tento index pokořil psychologickou hranici 40 000 bodů. Každý takový historický milník je příležitostí pro menší úvahu.
img

Fidelity International: Dešifrování vztahu mezi finančními tituly a sazbami

17.05.2024 Nacházíme se zhruba v polovině americké výsledkové sezóny za první kvartál, ovšem více než tři čtvrtiny finančních společností již odreportovaly své výsledky. Finanční sektor zatím pohodlně překonává konsenzuální odhady, ale ohledně dalších vyhlídek jsou investoři spíše pesimističtí. Důvodem jsou úrokové sazby, které ze svého současného vrcholu v nadcházejících měsících poputují spíše níže.
C:\fakepath\eurusd-17052024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 17.5.2024

17.05.2024 Americký akciový index Dow Jones včera během obchodování poprvé překonal hodnotu 40.000 bodů a zaznamenal svůj nejrychlejší vzestup o 10.000 bodů. Později však své zisky smazal a nakonec uzavřel se ztrátou. Růst akcií podpořily příznivé čtvrtletní výsledky hospodaření firem a růst sázek, že centrální banka USA (Fed) sníží úrokové sazby, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-16052024-59-zm.jpeg

Akciový index Dow Jones poprvé překonal hranici 40.000 bodů

16.05.2024 Americký akciový index Dow Jones poprvé překonal hodnotu 40.000 bodů a zaznamenal nejrychlejší vzestup o 10.000 bodů. Růst akcií podporují příznivé čtvrtletní výsledky hospodaření firem a růst sázek, že centrální banka USA (Fed) sníží úrokové sazby, uvedla agentura Reuters.
img

Ranní okénko - Platební bilance ČR láme rekordy, dnešek bude patřit ekonomice USA

15.05.2024 Dnešní den přinese klíčové informace zejména pro hodnocení vývoje americké ekonomiky. Hlavní událostí dne bude zveřejnění inflace v USA za duben, která by měla dle očekávání trhu mírně zpomalit z březnových 3,5 % na 3,4 %. Meziměsíční tempo růstu cen by pak mělo zůstat stejné, tedy 0,4 %, zpomalit by ovšem měla jádrová inflace z 0,4 % na 0,3 % (m/m). V meziročním srovnání by jádrová inflace měla zůstat na vyšších úrovních, očekává se ale mírné zpomalení z 3,8 % v březnu na 3,6 % v dubnu. Další informaci přinesou maloobchodní tržby, které napoví sílu domácí poptávky v USA. Očekává se, že růst tržeb pokračoval i v dubnu, ale tempo by mělo zpomalit z březnových 0,7 % na 0,4 %. V neposlední řadě se dozvíme také výsledek newyorského indexu Empire Manufacturing, který přiblíží výkonnost zpracovatelského sektoru. Obchodní aktivita pravděpodobně poklesla i v dubnu, což by znamenalo již šestý propad v řadě, trh ovšem očekává zmírnění tempa z -14,3 na -10 bodů v květnu.
img

Ranní okénko - Dubnová inflace zahýbala s korunou, dnešní data by měla volatilitu zmírnit

14.05.2024 Dnešek by měl poskytnout data spíše informativního charakteru bez zásadního dopadu na tržní aktivitu v Česku. Nejprve bude zveřejněno saldo platební bilance ČR za březen, které by mělo být pozitivní a dle tržního odhadu dosáhnout 27 mld. Kč (vs 39,15 mld. Kč v únoru). V Německu pak dojde k potvrzení čísel dubnové inflace jak podle národní metodiky, tak podle metodiky Eurostatu (tzv. HICP), přičemž k velkým změnám by dojít nemělo (tržní odhad totožný s předběžnými 2,4 %). Zároveň však bude zveřejněn průzkum mezi analytiky prováděný institucí ZEW, kdy by se očekávání ohledně budoucího vývoje německé ekonomiky měla zvýšit z 42,9 bodů na 47,5. V případě hodnocení současného ekonomického stavu by dle našeho odhadu mělo dojít také ke zlepšení, a to z -79,2 na -76,3, ač nálada zůstává převážně pesimistická. V USA pak bude publikován index cen výrobců (PPI), kdy se očekává, že dojde k meziměsíčnímu růstu o 0,3 % (vs 0,2 % v březnu) zejména s ohledem na růst cen benzínu.
C:\fakepath\xtb-13052024.png

Buffett investorům: odprodej Applu, strach z AI a příležitosti v Kanadě

13.05.2024 Na začátku měsíce se v Omaze opět konalo tradiční setkání akcionářů společnosti Berkshire Hathaway v čele s legendárním investorem Warrenem Buffettem. Tomuto setkání se také neformálně říká „Woodstock pro kapitalisty" a letos bylo plné Buffettových zajímavých názorů na svět a investování. Co Věštec z Omahy, jak se Buffettovi obvykle přezdívá, předpověděl tentokrát?
img

Nejdůležitější body z letošního sjezdu akcionářů Berkshire Hathaway

07.05.2024 "Letošní sjezd akcionářů Berkshire byl v poněkud utlumené náladě, protože se tentokrát pořádal po dlouhé době bez již zesnulého Charlieho Mungera. Na Buffettovi to bylo poznat. Ovšem i letošní sjezd nabídne investorům velmi cenné poznatky a vhledy do Buffettovi mysli, ohledně trhů a ekonomiky", říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Akcie PayPal po čtvrtletní zprávě posílily o 7,5 % 📈

30.04.2024 Akcie společnosti PayPal (PYPL.US) před zahájením dnešní obchodní seance na Wall Street posilují o téměř 7,5 % po zveřejnění lepších než očekávaných finančních výsledků za 1. čtvrtletí. Jeden z lídrů v oblasti Fintech oznámil celkový objem plateb za první čtvrtletí, který překonal průměrné odhady analytiků. Společnost navíc zvýšila celoroční prognózy a oznámila ochotu provést zpětný odkup akcií v hodnotě nejméně 5 miliard USD.
C:\fakepath\burza-19042024.jpg

Americké akcie uzavřely smíšeně, výrazně oslabily technologické podniky

19.04.2024 Americké akcie uzavřely dnešní obchodování smíšeně. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si dnes připsal 0,56 procenta a zakončil obchodování na 37.986,40 bodu. Širší index S&P 500 však klesl o 0,88 procenta na 4967,23 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se propadl dokonce o 2,05 procenta na 15.282,01 bodu.
img

Denní přehled: Wall Street klesá, bitcoin drží před halvingem 64 500 dolarů

19.04.2024 Konec týdne na trzích je pro býky nervózní a zklamáním. Poklesy pozorujeme především na akciových trzích. Nejvíce dnes ztrácejí technologické společnosti.
img

US Open: Indexy bojují o směr, protože izraelský konflikt doléhá na trhy

19.04.2024 Poslední den tohoto týdne otevírají indexy na Wall Street s menšími ztrátami. V první části dne, během cash session v asijsko-pacifickém regionu, byly finanční trhy opět nervózní kvůli izraelskému odvetnému útoku po nedávných raketových útocích z Íránu. V té době mnoho nástrojů vykazovalo vysokou volatilitu. Výnosy dolaru i dluhopisů zaznamenaly silný nárůst, zatímco futures na americké indexy zaznamenaly výrazný pokles. V době, kdy se v USA otevřela hotovostní seance, však většina nástrojů již část svých ztrát získala.
img

American Express po výsledcích za 1. čtvrtletí klesá

19.04.2024 American Express (AXP.US), americká společnost poskytující finanční služby, dnes oznámila výsledky za 1. čtvrtletí 2024 před otevřením seance na Wall Street. Zpráva se ukázala být mírně lepší, než se očekávalo, ale akcie se v předmarketu stejně posunuly níže.
img

Ranní okénko - Aktualizovaná prognóza na Fed a kurz EUR/USD

19.04.2024 Poslední makroekonomický vývoj ve Spojených státech amerických ukazuje na robustnost tamního trhu práce a perzistentní inflaci nad 3 %, což bude mít dopad na měnovou politiku Fedu. Původně očekávané první snížení sazeb v červnu se zdá již nereálné, což připustil i ve svém posledním projevu samotný předseda Fedu Jerome Powell. Příchozí data z americké ekonomiky a vyjádření některých členů měnového výboru byla reflektována trhem v jejich očekávání dalšího postupu měnové politiky.
img

Ranní komentář: Výsledky TSMC a Netflixu, penzijní fondy se zbavují akcií

19.04.2024 Izrael dnes ráno zahájil odvetné útoky na cíle v Íránu, což dostává mírně pod tlak akciové trhy. Růstu se dočkala také cena ropy, která ale následně část zisků začala znovu odevzdávat. Včera byly zveřejněny zajímavé výsledky TSM a Netflixu, jejichž akcie v reakci na čísla ale klesaly. Dnes pozor na výsledky společností American Express a Procter & Gamble.
img

Výsledková sezóna ke sledování tento týden (15.04.2024)

15.04.2024 Začátek nové výsledkové sezóny přidává na trhy další potenciální zdroj volatility. Zatímco eskalace mezi Izraelem a Íránem je nyní klíčovým tématem na trzích a pravděpodobně tomu tak zůstane i v nadcházejících dnech, kdy čekáme na reakci Izraele na nejnovější íránské nálety. Nicméně zprávy o výdělcích pravděpodobně ovlivní pohyby jednotlivých akcií.
C:\fakepath\burza-07042024.png

Může pokračovat silná koncentrace akciového trhu?

07.04.2024 Ekonomika posledních let vytvořila velmi příznivé prostředí pro technologické firmy. V pandemii hlavně firmy jako Alphabet, Amazon, Meta, Microsoft, Apple a Netflix a Zoom (Tesla namísto Zoom dnes tvoří tzv. „Velká 7”) hrály významnou roli pro pokud možno produktivní práci z domova, udržení kontaktu s okolím a poskytnutí zábavy.
img

Ranní okénko - ECB snižování sazeb zatím nepřipouští, ekonomika USA nadále roste silným tempem

26.01.2024 Dnes budou ekonomický svět nejvíce zajímat data o amerických příjmech a výdajích. V případě příjmů se predikuje mírné snížení meziměsíčního tempa jejich růstu z 0,4 % v listopadu na 0,3 % v prosinci. Naopak u výdajů se očekává vyšší dynamika, a to z listopadových 0,2 % na prosincových 0,5 %. Pokud by se tato předpověď naplnila nebo dokonce výsledky předčily očekávání trhu, byl by to další důvod pro Fed, aby ponechal sazby na svém březnovém zasedání na aktuálních úrovních. Investoři přitom ještě před nedávnou dobou sázeli na první uvolnění měnové politiky právě v březnu, ale s přicházejícími daty se sázky postupně snižují.
img

Jakým akciím se daří během vánočního sezónního trhu?

27.12.2023 S blížícími se svátky se objevují příležitosti zisku na akciovém trhu. V tomto článku se věnujeme čtyřem slibným možnostem investování do akcií, které vynikají jako potenciální tržní zisky během svátečního období. Naše pozornost přesahuje běžné tržní trendy a zahrnuje maloobchodní akcie, sezónní favority a společnosti, které jsou připraveny odhalit solidní tržby na konci roku. Naši pozornost získaly například společnosti American Express (AMEX) jako platební gigant a čelní společnost digitálních plateb PayPal. Ať už jste zkušený investor, nebo na trh teprve vstupujete, tento článek vám nabídne základní informace pro investice během vánočních svátků.
C:\fakepath\akcie-20112023.png

Co nakupoval a prodával Warren Buffett v posledních měsících?

20.11.2023 Díky americké legislativě, která nařizuje velkým fondům pravidelně zveřejňovat změny ve svých portfoliích, jsme minulý týden měli znovu možnost nahlédnout do portfolia Warrena Buffetta a jeho společnosti Berkshire Hathaway. Jaké nákupy a prodeje provedla tato investiční legenda tentokrát? V tomto článku přinášíme souhrn toho nejzajímavějšího. Detailní rozbor celého portfolia poté analytik XTB Tomáš Vranka vytvořil ve svém aktuálním videu.
img

Jak se měnilo portfolio známých investorů ve 3. kvartále?

16.11.2023 „Aktivita známých investorů byla ve 3. kvartále spíše utlumená, často docházelo k výběru zisků,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Jak se měnilo portfolio známých investorů ve 3. kvartále?

15.11.2023 „Aktivita známých investorů byla ve 3. kvartále spíše utlumená, často docházelo k výběru zisků,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

American Express klesá na 10měsíční minimum

20.10.2023 American Express (AXP.US) zahájil dnešní obchodování s medvědím cenovým rozdílem a dosáhl nejnižších úrovní za posledních 10 měsíců. To přichází po zveřejnění zprávy o výdělcích za 3. čtvrtletí 2023 dnes před zahájením zasedání na Wall Street. Celkově byla zpráva docela solidní, ale objevilo se několik znepokojivých signálů.
img

Ranní okénko - Ceny výrobců v Německu opět výrazně poklesnou

20.10.2023 Tento týden uzavřou ceny výrobců v Německu za září. Po výrazném meziročním poklesu v srpnu (-12,6 %) se očekává ještě razantnější pokles (-14,1 %), který by byl vůbec tím největším v historii našeho západního souseda. V meziměsíčním vyjádření je predikován růst o 0,4 %, což je podobné tempo jako v srpnu (0,3 %). Byl by to třetí meziměsíční nárůst v tomto roce, ve zbývajících měsících jsme evidovali deflaci u cen výrobců. Rovněž bude zveřejněna statistika nově zaregistrovaných aut v Evropské unii, což nám přinese dílčí informaci o výkonu ekonomiky. Dosavadní tempo registrací nových aut v tomto roce bylo v meziročním vyjádření dvouciferné i vzhledem k dodavatelským problémům v minulém roce v návaznosti na energetickou krizi, ale i na pandemickou krizi.
img

Ekonomický kalendář: Relativně klidný den, kde dominují údaje o maloobchodních tržbách 📌

20.10.2023 Futures kontrakty naznačují mírně nižší otevření hotovostní seance v Evropě. Včerejší seance na Wall Street skončila poklesem o 0,85 %, neboť investory znepokojuje eskalace konfliktu na Blízkém východě. Dnešní první polovina nepřinesla uklidnění situace na této frontě a hlavní indexy v asijsko-pacifickém regionu pokračovaly v poklesu.
img

Nejlepší přehledy akcií ke shlédnutí tento týden (16.10.2023)

16.10.2023 První celý týden výsledkové sezóny Wall Street za Q3 2023 právě začal. V rozvrhu stále dominují finanční instituce, jako tomu bylo v předchozím týdnu, ale tok zisků bude tento týden mnohem rozmanitější.
C:\fakepath\BH-min-21082023.png

Co kupoval Warren Buffett a jeho Berkshire Hathaway v minulém čtvrtletí?

21.08.2023 Velké americké investiční fondy musí regulačním orgánům hlásit, jaké investice v poslední době uskutečnily. Informace se pak obvykle zveřejňují 45. den následujícího čtvrtletí. V posledních dnech jsme tím pádem měli možnost podívat se do karet mnoha legendárním investorům a traderům.
img

US OPEN: Wall Street na začátku zajímavého týdne mírně vzrostla

24.07.2023 První obchodní seance tohoto týdne na Wall Street přináší mírný růst hlavních akciových indexů, které čekají na čtvrtletní zprávy hlavních amerických technologických společností a rozhodnutí FEDu, ECB a BoJ o úrokových sazbách a měnové politice.
C:\fakepath\akcie-210702023.png

Akcie v USA uzavřely téměř beze změn, Dow Jonesův index stoupl podesáté za sebou

21.07.2023 Americké akcie uzavřely dnešní obchodování bez výraznějších změn. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si připsal pouze 0,01 procenta na 35.227,69 bodu. Nárůst však vykázal již podesáté za sebou. To představuje jeho nejdelší růstovou sérii za téměř šest let, napsala agentura Reuters.
img

American Express po otevření Wall Street ztrácí 4 % 📉

21.07.2023 Akcie společnosti American Express (AXP.US) se snaží snížit ztráty po otevření, kdy ztratily téměř 4 %. Pátý rekordní kvartál v řadě, co se týče tržeb a zisků, nestačil k udržení zisků. Zklamání z výnosů vyvolalo tlak na převahu realizace zisku. Výsledky společnosti mohou být jedním z ne zcela zřejmých měřítek zdraví amerických spotřebitelů a ekonomiky. Výdaje zůstávají vysoké a stlačení marží není v dohledu. Při otevření se akcie společnosti snaží zastavit pokles v blízkosti důležité úrovně podpory.
img

Ekonomický kalendář: Další čtvrtletní výsledky 🔎

21.07.2023 Dnešní makroekonomický kalendář je poměrně chudý jak na ekonomické publikace, tak na čtvrtletní výsledky největších společností. Mezi nejdůležitější čtvrtletní publikace však můžeme zařadit společnosti jako např.
img

Ranní okénko - Spotřebitelská nálada v eurozóně dále pomalu roste

21.07.2023 Dnes je ekonomický kalendář spíše víkendový a na pořadu dne nejsou žádná významná makroekonomická data. Pozornost trhu se tak bude soustředit na pokračující výsledkovou sezónu a pomalu se již bude posouvat k příštímu týdnu, ve kterém zasedá jak Fed, tak Evropská centrální banka. Od obou institucí je očekáván 25bodový hike, který je takřka jistý. Zásadnější tak bude výhled, který ukáže, zdali se centrální banky již dostaly do cíle cyklu utahování sazeb, nebo zda plánují pokračovat ve zvyšování. Jak u Fedu tak u ECB očekáváme, že již půjde o poslední hike, v obou případech jsou ale rizika vychýlena tím směrem, že by v letošním roce mohlo dojít ještě k jednomu navýšení sazeb.
img

Jak se trh s kryptoměnami zotavuje, investoři považují těchto 12 kryptoměn za nejlepší koupi

10.07.2023 Zatímco rok 2022 byl k mnoha kryptoinvestorům nevlídný, zdá se, že v roce 2023 se situace opět zlepší. S tolika slibnými projekty na trhu si však mnozí nejsou jisti, kde začít.
img

Americká burza uzavřela obchodování ne zrovna šťastně: index Dow Jones klesl o 1,07 %.

07.07.2023 Zápis z červnového zasedání Federálního rezervního systému (Fed) Spojených států byl zveřejněn včera. Obsah dokumentu napovídá, že regulátor hodlá v roce 2023 sazby zvýšit kvůli rychlému růstu inflace. Fed navíc předpovídá možnou recesi americké ekonomiky do konce roku 2023 a předpovídá pokles HDP země ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku a v prvním čtvrtletí příštího roku.
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones klesl o 0,22 %

29.06.2023 Šéf Fedu ve středu na konferenci Evropské centrální banky opět naznačil, že další zpřísňování měnové politiky centrální banky považuje za možné. Uvedl zároveň, že regulátor zatím nerozhodl, zda na příštím zasedání změní klíčovou sazbu.
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones si připisuje 1,26 %

16.06.2023 V závěru obchodování na Newyorské burze vzrostl Dow Jones o 1,26 % na šestiměsíční maximum, index S&P 500 stoupl o 1,22 % a kompozitní index NASDAQ o 1,15 %.
C:\fakepath\First republic.jpg

WSJ: Regulátoři v USA chtějí zpřísnit kapitálové požadavky pro velké banky

05.06.2023 Americké regulační orgány se chystají zpřísnit pravidla pro velké banky, která by mohla zvýšit jejich kapitálové požadavky v průměru o 20 procent. Cílem opatření je zvýšit odolnost finančního systému, vzhledem k tomu, že letos už zkrachovalo několik středně velkých bank. S odvoláním na informované zdroje to dnes napsal ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ). Regulátoři se podle deníku chystají změny navrhnout už tento měsíc.
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones si připisuje 1,00 %

29.05.2023 Příjmy obyvatel USA vzrostly v dubnu v souladu s očekáváním oproti březnu o 0,4 %, výdaje se oproti prognóze 0,4 % zvýšily o 0,8 % a index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity, který odráží míru důvěry domácností v americkou ekonomiku, podle finálního hodnocení klesl v květnu z dubnových 63,5 bodů na 59,2 bodů, což byl výsledek lepší než prognózy i předběžné odhady.
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones klesl o 0,42 %

23.05.2023 Obchodníci sledují vývoj situace ohledně veřejného dluhu země. Bílý dům a republikáni, kteří kontrolují Sněmovnu reprezentantů v Kongresu, pokračují v jednáních o zvýšení dluhového stropu. Předseda americké Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy již dříve uvedl, že se v pondělí setká s prezidentem Joem Bidenem k jednání na toto téma.
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně a Dow Jones klesl o 0,09 %.

11.05.2023 Na konci obchodování newyorské burzy klesl Dow Jones o 0,09 %, index S&P 500 vzrostl o 0,45 % a index NASDAQ Composite vzrostl o 1,04 %.
img

Americký akciový trh uzavřel poklesem, Dow Jones klesl o 1,02 %

26.04.2023 V době uzavření newyorské burzy klesl Dow Jones o 1,02 %, index S&P 500 klesl o 1,58 % a index NASDAQ Composite klesl o 1,98 %.
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones získal 0,20 %

25.04.2023 Investoři dál sledují výsledkovou sezónu. Například čistý zisk připadající na akcionáře společnosti Coca-Cola za první čtvrtletí meziročně vzrostl o 12 % na 3,1 miliardy dolarů. Čtvrtletní provozní výnosy této firmy se meziročně zvýšily o 5 % a dosáhly 10,98 miliard dolarů. Akcie Coca-Cola vzrostly o téměř 1 %.
img

American Express po zmiešaných výsledkoch klesla o 1 %

20.04.2023 American Express (AXP.US), americká spoločnosť poskytujúca finančné služby špecializujúca sa na platobné karty a člen Dow Jones, oznámila výsledky za Q1 2023 pred dnešným otvorením obchodovania na Wall Street. Hlavné výsledky spoločnosti sa ukázali byť zmiešané – EPS minul stredný odhad, zatiaľ čo tržby prekonali očakávania. Rýchly prehľad ziskov American Express za 1. štvrťrok:
img

Ranné zhrnutie (20.04.2023)

20.04.2023 Indexy na Wall Street ukončili včerajšie seansu so zmiešaným sentimentom. Akcie vykazovali volatilitu, keď obchodníci analyzovali najnovšie výsledky amerických spoločností. Dôležitým faktorom však boli obavy z pokračovania cyklu zvyšovania úrokových sadzieb, ktoré vzrástli po vyššej než očakávanej inflácii v Spojenom kráľovstve.
img

Ekonomický kalendár: ECB minutes, výsledky Philip Morris a AT&T

20.04.2023 Futures trh poukazuje na mierne nižšie otvorenie európskej seansy. Náladu investorov naďalej ovplyvňujú predovšetkým obavy z pevnejšieho pokračovania cyklu zvyšovania úrokových sadzieb centrálnych bánk. Wick z ECB a Williams z Fedu dnes uviedli, že inflácia v Európe a USA je príliš vysoká a centrálne banky budú musieť znížiť sadzby. Tieto komentáre sa však nejakým spôsobom snažia schladiť nižšiu infláciu PPI v Nemecku, ktorá dnes ráno prekvapila investorov.
img

Ranní okénko - Maďarští centrální bankéři jako první otevírají možnost snižování sazeb

20.04.2023 Dnešek již odstartovalo Německo březnovou statistikou cen ve výrobě. Stejně jako v Česku se dostavil větší než očekávaný pokles, kdy se ceny meziměsíčně snížily o 2,6 %. Meziročně jsou tak vyšší už jen o 7,5 %, což i díky vyšší srovnávací základně představuje výrazný pokles z únorových necelých 16 %. Na německá data naváže v eurozóně spotřebitelská důvěra a zápisky z posledního zasedání ECB.
img

Reporty top firem pro tento týden (17.04.2023)

17.04.2023 Velké americké banky minulý týden zahájily výsledkovou sezónu na Wall Street za 1. čtvrtletí 2023. První zprávy velkých bank dopadly většinou lépe, než se očekávalo, ale doprovodné komentáře varovaly, že ekonomika může mít v budoucnu problémy. Tento týden bude proud výsledků pestřejší a obchodníkům budou nabídnuty první zprávy od některých velkých amerických technologických společností.
img

Americký akciový trh končí růstem, Dow Jones přidává 0,01 %

07.04.2023 Investoři čekají na zprávu s údaji o nezaměstnanosti v USA, která má být zveřejněna v pátek. Analytici se domnívají, že březnová míra nezaměstnanosti zůstala na únorové úrovni 3,6 % a počet zaměstnaných mimo zemědělský sektor se zvýšil o 239 000. Statistiky mohou naznačit další kroky Federálního rezervního systému USA.
img

SATS DJIA 04/2023

03.04.2023 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první dubnový pracovní den a prodám poslední dubnový pracovní den:
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones získává 0,43 %

31.03.2023 Určitě indikátory, například interní makro statistiky, zároveň růst Wall Street brzdí. Americké ministerstvo obchodu předtím snížilo odhad růstu HDP země ve čtvrtém čtvrtletí v meziročním vyjádření na 2,6 % (pokud by HDP rostlo stejným tempem po čtyři po sobě jdoucí čtvrtletí), druhý odhad činil 2,7 % a první 2,9 %. Ve třetím čtvrtletí vzrostlo americké HDP meziročně o 3,2 %.
img

Jak se trh s kryptoměnami zotavuje, investoři považují těchto 12 kryptoměn za nejlepší koupi

31.03.2023 Zatímco rok 2022 byl k mnoha kryptoinvestorům nevlídný, zdá se, že v roce 2023 se situace opět zlepší. S tolika slibnými projekty na trhu si však mnozí nejsou jisti, kde začít. V tomto seznamu najdete to, co investoři považují za 12 nejlepších kryptoměn k nákupu v současnosti, včetně:
img

Americký akciový trh uzavřel poklesem, Dow Jones klesl o 0,12 %

29.03.2023 Pozornost obchodníků je stále věnována bankovnímu sektoru. Americká Federální korporace pro pojištění vkladů (FDIC) v pondělí oznámila, že vklady a půjčky zkrachovalé Silicon Valley Bank (SVB) jsou převedeny na americkou banku First-Citizens Bank. V této souvislosti akcie First-Citizens v pondělí vzrostly o 53,7 % a v úterý o 5,4 %.
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones vzrostl o 0,60 %

28.03.2023 Po pozitivních zprávách o SVB jsou investoři méně averzní k riziku, což podporuje akciové trhy. Dříve v pondělí Federální korporace pro pojištění vkladů (FDIC) uvedla, že vklady a půjčky od zkrachovalé Silicon Valley Bank byly převedeny do americké First-Citizens Bank. Akcie First Citizens vzrostly o 42 %, First Republic o 16 %.
img

Americké akcie uzavírají výš, Dow Jones si připisuje 0,98 %

22.03.2023 Přední americké akciové indexy na začátku dnešního obchodování rostou. Podle agentury Reuters zmírnil program na záchranu Credit Suisse obavy z rozšíření a investoři nyní čekají na rozhodnutí amerického Federálního rezervního systému, který dnes zahajuje své dvoudenní zasedání.
img

Americký akciový trh uzavřel růstem, Dow Jones si připsal 1,06 %

15.03.2023 Kotace vzrostly také v bankovním sektoru díky korekčnímu faktoru po poklesu o den dříve, kdy investoři zpracovávali krach tří amerických bank. Kalifornští státní regulátoři tak 10. března uzavřeli Silicon Valley Bank (SVB), jednu z dvaceti největších amerických komerčních bank. Jednalo se o největší krach banky v USA od finanční krize v roce 2008. Další uzavřené banky byly Signature Bank kvůli systémovým rizikům a krypto banka Silvergate.
img

Americký akciový trh uzavřel poklesem, Dow Jones klesl o 1,07 %

13.03.2023 Na konci burzy v New Yorku klesl Dow Jones o 1,07 % na tříměsíční minimum, S&P 500 o 1,45 % a NASDAQ Composite o 1,76 %.
img

Buffett a jeho myšlenky ve zprávě akcionářům

27.02.2023 „V sobotu Berkshire Hathaway Inc. rozeslala svým akcionářům zprávu, ve které se Warren Buffett vyjádřil zejména ke zpětným odkupům akcií, výkonu společnosti, a investiční filosofii Berkshire, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Americký akciový trh uzavřel růstem, Dow Jones si připsal 0,08 %

30.01.2023 Vedoucím hráčem mezi komponenty indexu Dow Jones dnes byla American Express Company, která získala 16,43 bodu neboli 10,54 % a uzavřela na 172,31. Visa Inc Class A vzrostla o 6,73 bodu neboli 3,00 % a uzavřela na 231,44. Walgreens Boots Alliance Inc vzrostla o 0,67 bodu neboli 1,84 % a uzavřela na 37,17.
C:\fakepath\eurusd-29012023.png

Shrnutí páteční seance: Americké akcie posílily, v centru pozornosti je zasedání Fedu

29.01.2023 Americké akcie v pátek posílily. Pozornost investorů se nyní soustředí na zasedání americké centrální banky (Fed), které se bude konat příští týden. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si připsal 0,08 procenta a uzavřel na 33.978,08 bodu. Širší index S&P 500 vzrostl o 0,25 procenta na 4070,56 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil o 0,95 procenta na 11.621,71 bodu.
img

American Express roste o 12 % navzdory slabým výsledkům

27.01.2023 Akcie společnosti American Express (AXP.US) v pátek vzrostly o více než 12,0 %, když optimistický výhled na rok 2023 a zvýšení dividendy zastínily slabé výsledky za 4. čtvrtletí.
img

SATS DJIA Live 02/2023

27.01.2023 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první únorový pracovní den a prodám poslední únorový pracovní den:
img

Ranní okénko - Inflační tlaky v USA ustupují, v některých klíčových částech ekonomiky ale přetrvávají

27.01.2023 Dnes pokračuje série dat z ekonomiky USA, která přinesou informace o síle domácí spotřeby a inflačních tlaků. Jsou tak relevantní pro zhodnocení dalšího postupu Fedu. Prosincový vývoj osobních příjmů měl oproti listopadu zpomalit z 0,4 % na 0,2 % a osobní výdaje dle odhadu poklesly o 0,1 % po předchozím růstu o 0,1 %. Zajímavější ale bude výsledek PCE deflátoru, který je méně volatilním a současně obsáhlejším měřítkem inflace než CPI.
img

Ekonomický kalendár: inflácia PCE v USA, prejav Lagardeovej

27.01.2023 Futures trhy dnes poukazujú na mierne vyššie otvorenie európskej seansy. Futures na DAX sa v súčasnosti obchodujú približne 50 bodov nad včerajšou uzatváracou cenou. USD je dnes ráno jednou z najvýkonnejších hlavných mien a vyvíja určitý tlak na ceny drahých kovov. Priemyselné kovy sa obchodujú zmiešane, zatiaľ čo energetické komodity sa obchodujú väčšinou vyššie.
img

Americké akcie uzavřely poklesem, Dow Jones níže o 0,76 %

20.01.2023 UnitedHealth Group Incorporated byla dnes nejvýkonnější mezi složkami indexu Dow Jones, vzrostla o 8,12 bodu neboli 1,71 % a uzavřela na 484,36. Kurzy Merck & Company Inc vzrostl o 1,11 bodu (1,02 %) a skončil obchodování na 109,90. Chevron Corp vzrostl o 1,77 bodu neboli 1,00 % a uzavřel na 179,00.
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 0,85 %

19.12.2022 Vzhledem k negativní dynamice v sektorech veřejných služeb, spotřebního zboží a ropy a plynu zakončil americký akciový trh páteční obchodování poklesem.
img

Americký akciový trh uzavřel růstem, Dow Jones si připsal 0,55 %

09.12.2022 Vedoucím hráčem mezi složkami indexu Dow Jones byl dnes Nike Inc, který získal 3,03 bodu (2,80 %) a uzavřel na 111,36. Kotace společnosti Cisco Systems Inc vzrostly o 0,81 bodu (1,68 %) a aukci uzavřely na 48,99. Boeing Co vzrostl o 2,58 bodu neboli 1,46 % a uzavřel na 179,08.
img

Americký akciový trh zavřel smíšeně, Dow Jones vzrostl o 0,01 %

30.11.2022 Mezi komponenty indexu Dow Jones byl dnes nejvíce ziskový Dow Inc, který vzrostl o 1,15 bodu neboli 2,32 % a uzavřel na 50,65. Kotace American Express Company vzrostly o 3,55 bodu (2,35 %) a uzavřely seanci na 154,42. Boeing Co vzrostl o 3,49 bodu neboli 2,03 % a uzavřel na 175,32.
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 0,02 %

18.11.2022 Nejvýkonnější složkou indexu Dow Jones byla dnes Cisco Systems Inc, která získala 2,20 bodů, resp. 4,96 %, a uzavřela na hodnotě 46,59. Merck & Company Inc vzrostla o 2,38 bodů, resp. 2,38 %, a uzavřela na úrovni 102,31. Apple Inc stoupla o 1,93 bodů, resp. 1,30 %, a uzavřela na úrovni 150,72.
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones získává 1,02 %

09.11.2022 Dow Jones vzrostl v závěru obchodování na Newyorské burze o 1,02 %, a dosáhl tak měsíčního maxima, index S&P 500 vzrostl o 0,56 % a index NASDAQ Composite stoupl o 0,49 %.
img

Americký akciový trh uzavřel růstem, Dow Jones si připsal 1,07 %

26.10.2022 Mezi komponenty indexu Dow Jones si dnes nejlépe vedla společnost Nike Inc., která získala 3,71 bodu (4,22 %) a uzavřela na 91,72. Kotace American Express Company vzrostly o 5,39 bodu (3,81 %) a uzavřely seanci na 147,02. Boeing Co vzrostl o 4,60 bodu neboli 3,24 % a uzavřel na 146,65.
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones získává 2,47 %

24.10.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze vzrostl index Dow Jones o 2,47 % na měsíční maximum, index S&P 500 vzrostl o 2,37 % a index NASDAQ Composite o 2,31 %.
C:\fakepath\eurusd-23102022.png

Shrnutí páteční seance: Americké akcie zpevnily po zprávě, že Fed bude jednat o menším zvýšení úroků

23.10.2022 Americké akcie v pátek zpevnily. Přispěla k tomu zpráva, že americká centrální banka (Fed) bude jednat o menším zvýšení úrokových sazeb v prosinci. To zvýšilo naději, že centrální banka je připravena zaujmout méně agresivní postoj.
img

Akcie American Express klesají navzdory pozitivním čtvrtletním výsledkům

21.10.2022 Akcie American Express (AXP.US) v pátek klesly téměř o 5 % navzdory skutečnosti, že společnost poskytující finanční služby vykázala lepší než očekávaná čtvrtletní čísla.
img

Ekonomický kalendár: kanadské maloobchodné predaje, výsledky American Express a Verizon

21.10.2022 Európske akciové trhy začali dnešné obchodovanie nižšie po neuspokojivej obchodnej seanse v USA a Ázii. Americký dolár je dnes ráno najvýkonnejšou hlavnou menou, ktorá vyvíja tlak na ceny komodít. GBP a NZD najviac zaostávajú z mien G10.
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones získává 1,12 %

19.10.2022 Nejvýkonnější složkou indexu Dow Jones dnes byla Salesforce Inc, která vzrostla o 6,35 bodů neboli 4,31 % a uzavřela na hodnotě 153,53. Kotace American Express Company vzrostly o 4,45 bodů (3,14 %) a seanci uzavřely na úrovni 145,99. JPMorgan Chase & Co (NYSE:JPM) vzrostly o 2,98 bodů neboli 2,57 % a uzavřely na hodnotě 118,84.
img

Ekonomický kalendár: GBP v centre pozornosti pred Huntovým vyhlásením

17.10.2022 Európske akciové indexy začali dnešné obchodovanie bez výraznejších zmien. Stalo sa tak po zmiešanom obchodovaní v Ázii. GBP dnes ráno posilňuje na základe správ z médií, že premiér Truss odloží niektoré časti svojho plánu na zníženie daní. Nový minister financií Spojeného kráľovstva Jeremy Hunt dnes ráno o 12:00 prednesie vyhlásenie k tejto záležitosti. Existujú však aj nejaké špekulácie, že sa môže objaviť aj v Dolnej snemovni o 16:30.
img

Americký akciový trh uzavřel níž, Dow Jones klesl o 1,34 %

17.10.2022 Nejvýkonnější složkou indexu Dow Jones dnes byla JPMorgan Chase & Co, která získala 1,82 bodů, resp. 1,66 %, a uzavřela na hodnotě 111,19. UnitedHealth Group Incorporated vzrostla o 3,22 bodů, resp. 0,63 %, a uzavřela na hodnotě 513,13. Boeing Co vzrostla o 0,75 bodů, resp. 0,57 %, a uzavřela na úrovni 133,15.
img

Crypto FTX roste po oznámení spolupráce s VISA 📈

07.10.2022 Kryptoměnová burza FTX vlastněná miliardářem Samem Bankman-Friedem dnes zažívá zvýšenou volatilitu v důsledku nové dohody společnosti Visa (V.US) s touto burzou digitálních aktiv. Blockchainový svět postupně posiluje svůj vztah s globálními platebními sítěmi a finančním průmyslem:
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 0,35 %

23.09.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze klesl Dow Jones o 0,35 % na tříměsíční minimum, S&P 500 se propadl o 0,84 % a NASDAQ Composite spadl o 1,37 %.
img

Americké akcie uzavřely růstem, Dow Jones vzrostl o 0,71 %

13.09.2022 Na konci burzy v New Yorku vzrostl Dow Jones o 0,71 %, index S&P 500 vzrostl o 1,06 %, index NASDAQ Composite vzrostl o 1,27 %.
img

Americké akcie zavřely na nižší úrovni, Dow Jones klesl o 0,96 %

31.08.2022 Nejvýkonnější složkou indexu Dow Jones byla během dnešního obchodování společnost American Express, která si připsala 0,12 bodů (0,08 %) a uzavřela na hodnotě 154,66. Kotace JPMorgan Chase & Co vzrostly o 0,02 bodů (0,02 %) a obchodování zakončily na úrovni 114,41. Společnost Nike Inc ztratila 0,02 bodů (0,02 %) a uzavřela na úrovni 107,86.
img

Akciové trhy rozšiřují zisky

22.07.2022 Americké akciové futures slabě rostou uprostřed neklidného obchodování, protože investoři analyzují řadu významných zisků za druhé čtvrtletí a hledají vodítka o dopadu vysoké inflace na firmy.
img

Americké akcie stahují do červeného neuspokojivé výsledky firem a vyšší sázky na recesi

22.07.2022 Evropské akcie míří k lehce zelenému závěru obchodování, a to zejména díky sektoru nemovitostí a informačních technologií. Do červeného naopak míří komunikační služby a zdravotnictví.
img

American Express vykázal nad očekávání

22.07.2022 American Express (AXP.US), W1 interval. Společnosti se podařilo prolomit oslabení z dob pandemie a od roku 2020 je stále nad dlouhodobou podporou SMA 200, který se ustálil kolem 130 USD na akcii. Býkům se podařilo zastavit červnové propady.
img

Ekonomický kalendář: Čekají nás data PMI!

22.07.2022 Trhy v Evropě otevřely do negativního teritoria. Na forexu se daří americkému dolaru, který vytváří tlak na drahé kovy. Se ziskem se obchoduje ropa. Na trhu s kryptoměnami nelze identifikovat jednoznačný trend. Dnes jsou na programu data PMI z Evropy i USA. Obchodníci očekávání zhoršení v sektoru služeb i výroby. Pokračuje také výsledková sezóna v USA. Dnes mimo jiné reportují společnosti Twitter a American Express.
img

Zprávy top akcií, které tento týden sledovat (18.07.2022)

18.07.2022 Výsledková sezóna za druhý kvartál je na Wall Street v plném proudu. Velké americké banky započaly velký maraton na konci minulého týdne. Tento týden bude však pestřejší. Investoři dnes dostanou report 2 velkých amerických bank (Bank of America a Goldman Sachs). Pozornost bude však věnována především středečnímu reportu společnosti Tesla. Po uzavření americké seance se dozvíme výsledky společnosti IBM, kterou bude zítra následovat Netflix. Uprostřed nestabilní politické situace budou bedlivě sledovány výsledky hospodaření Lockheed Martin, jedné z největších amerických společností ze sektoru obrany. V tomto týdnu bude vykazovat celkem 7 firem indexu Dow Jones. Jedná se o American Express, Goldman Sachs, Dow, IBM, Johnson & Johnson, Travelers a Verizon Communications.
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones vzrostl o 0,27 %

30.06.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze byl Dow Jones o 0,27 % výš, S&P 500 o 0,07 % níž a NASDAQ Composite o 0,03 % níž.
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones klesl o 0,13 %

20.06.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze Dow Jones klesl o 0,13 % na 52týdenní minimum, S&P 500 vzrostl o 0,22 % a NASDAQ Composite vzrostl o 1,43 %.
img

Americký akciový trh uzavřel propadem, Dow Jones klesl o 2,42 %

17.06.2022 V době uzavření Newyorské burzy klesl Dow Jones o 2,42 % na 52týdenní minimum, index S&P 500 spadl o 3,25 %, index NASDAQ Composite se propadl o 4,08 %.
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 0,81 %

09.06.2022 Největší zisky mezi složkami indexu Dow Jones zaznamenala během dnešního obchodování společnost Caterpillar Inc, která vzrostla o 2,70 bodů, resp. 1,19 %, a uzavřela na hodnotě 229,80. Společnost Salesforce.com Inc vzrostla o 2,04 bodů, resp. 1,09 %, a uzavřela na úrovni 189,19. Společnost Nike Inc stoupla o 0,73 bodů, resp. 0,60 %, a uzavřela na značce 122,40.
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 0,54 %

02.06.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze klesl Dow Jones o 0,54 %, index S&P 500 o 0,75 %, index NASDAQ Composite o 0,72 %.
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones klesl o 0,33 %

13.05.2022 Na konci burzy v New Yorku Dow Jones klesl o 0,33 % na 52týdenní minimum, index S&P 500 klesl o 0,13 % a index NASDAQ Composite vzrostl o 0,06 %.
img

Denní makro postřehy: Berkshire je lídrem hodnotového odrazu 27/04/2022

27.04.2022 MOJO: V sobotu bude Berkshire Hathaway (BRK.B), největší americká netechnologická společnost, poprvé od roku 2019 pořádat své výroční setkání „karneval kapitalismu“ v přímém přenosu z Omahy. Bude to již 62. rok, co Warren Buffett zastává funkci generálního ředitele, a bude zde po boku svého partnera Charlieho Mungera a příštího generálního ředitele Grega Abela.
img

Americký akciový trh vykazuje pozoruhodný růst

26.04.2022 Americký akciový trh zaznamenal v závěru pondělní seance vzhledem k posílení sektorů technologií, zdravotní péče a spotřebitelských služeb pozoruhodné zisky.
img

Americké akciové indexy klesly o 2,6–2,8 %

25.04.2022 Rostoucí očekávání rychlého zpřísnění měnové politiky Federálního rezervního systému (Fed) dál vyvíjejí tlak na finanční trhy a zhoršují sentiment investorů, kterým už tak dělá starosti přetrvávající růst inflace a covidová situace v Číně. Obchodníci se čím dál víc bojí, že cyklus zvyšování základní úrokové sazby Fedu by mohl vyvolat recesi americké ekonomiky.
img

Výsledky American Express za 1Q překonaly očekávání analytiků

22.04.2022 American Express je technologická společnost, která jako první vstoupila na americký trh kreditních karet. Společnost vykázala za první čtvrtletí roku 2022 vyšší tržby, které překonaly odhady analytiků. Akcie společnosti jako jedny z mála v poslední době nezaznamenaly výrazné propady.
img

Ekonomický kalendář: Verizon a American Express zveřejňují ještě před otevřením Wall Street

22.04.2022 Evropské trhy otevírají do negativního teritoria po včerejším výprodeji na Wall Street a ranním poklesu v Asii. EUR patří mezi nejvýkonnější hlavní měny, a to díky stále více jestřábím vyjádřením členů rady guvernérů. Nedaří se naopak ropě, která ztrácí 1 %.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Banco Santander | Hikvision | Další snižování sazeb | Binance Coin (BNB) | Akcie Meta Platforms | Propad ekonomiky | Buffett prodává Apple | Akcie Sony | Česká vláda | Akciová debata | BCPP | Proč investovat do Binance Coin? | Stimulační politika | Cap | Goldcorp | Hodnota společnosti | Výnosy dluhopisů | Graf ceny akcií společnosti | Celkový zisk | Války | Thornburg Investment Management | Snap Inc | Joe Biden | Největší propady HDP | Sandbox | Vývoj | Údaje z USA | AUD/USD | Rychlé zisky | Pokračování růstu | Australská centrální banka | Allianz | Akcie ropy v roce 2021 | Poskytovatelé signálů | LHA | Hospodářství Evropské unie | Dostupný kapitál | Ryan Detrick | Andrés Manuel López Obrador | Fangdd Network Group | Zveřejněné údaje | Investice do marihuany | General Dynamics | EUR | Co je Polygon? | Spotřebitelské výdaje | Bundesbank | Objem hotovosti | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Independent Advisor Alliance | Nedostatek čipů | TSCO | PFN | Oznámení výsledků | Akciová debata Jaroslava Brychty | VFC.US | Yandex | Accenture | Fortinet Inc | Pivotní body | Salesforce | Wal-Mart Stores | Historie společnosti | Surová ropa | JP Morgan Chase | Behaviorální | Dnešní obchodování | XOM | Výkyvy | Itálie | McDonald's | Akcie Merck | Stoxx | Jefferies | Co je Uniswap? | Akcie Carnival | Koncentrace trhu | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Texas | Společnost Avast | Očekávání | Edison | Oživení ekonomiky | GlaxoSmithKline | Deutsche Bundesbank | Evropské centrální banky | Trh s akciemi | Aktuální kurzy měn | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Volatilní | Galapagos | HON.US | Pershing Square | Akcie NIO | Statistiky z britského trhu práce | EUR/JPY | IFRS 16 | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Zhoršující se epidemiologická situace | Výzkumná skupina | Newmont Goldcorp | Sirius XM | Novartis | Čtvrtletní pokles | Stimulační balíček | Trh práce | Roční míra inflace | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Jak investovat peníze | Aramco | Crypto | Investice | Uranové akcie | Britská centrální banka | US Bancorp | Plán investic | Burzovní prázdniny | DXY | Akcie Salesforce | Potenciál | Nálada v ČR | Support | Diverzifikace | Zpráva z akciového trhu | Investice do Cardana | XEL | Fundamenty | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Míra nezaměstnanosti v ČR | Akvizice | ServiceNow | Devon Energy | Index aktivity | Administrativa amerického prezidenta | Coca-Cola Company | Ekonomické dopady koronaviru | David Carter | Dění na světových burzách | Škoda Auto | Ifo | Webinář | Investopedia | Nálada v eurozóně | Nové akcie | Norwegian Cruise Line Holdings | Blackstone | M2K | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | NYSE | Intervence | Broadcom | E.ON | Interactive Brokers | Experti | Sirius | Futures kontrakt | Náklady na financování | Rekord | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Zdroje příjmů | Bitcoiny | Biotechnologické akcie | Náročný proces | Člen bankovní rady ČNB | Současné portfolio společnosti | Maloobchodní tržby v Číně | Nákupy aktiv | Společnost Apple | Černé labutě | IHS | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Obchodní seance | Akcie Galapagos | Nejlepší biotechnologické akcie | Český statistický úřad | Impuls | Accor | EUR/USD | Bruno Le Maire | Index ekonomické nálady | Binance Coin | General Electric | Nezaměstnanost v Česku | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Riziko dalšího poklesu | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | LULU | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | PACCAR | Český průmysl | Cena bitcoinu | The Telegraph | General Motors (GM) | Wolters Kluwer | Cena akcií společnosti Apple | Akcie společnosti | ETH | Index spotřebitelské nálady | Marek Nemky | CSI 300 | Aktuální vývoj | Benchmark | Paramount Global (PARA.US) | Lagardeová | Průměrné mzdy | Kansas City | Obnova ekonomiky | Cenné papíry | Investovat do Metacade | Americké podniky | Čistý příjem | Výnos | Další zdroje příjmů | DeFi | Akcie Delta Airlines (DAL) | DAI | Medvědí výhled | Co je Ripple? | Nikola | RBC Capital | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Globe Life | Brent | Soukromá spotřeba | Španělsko | Asijské akcie | Akcie těžařů | Delta | Boj proti koronaviru | AMC (AMC.US) | Zalando | First Citizens | Co je Cardano? | Americký akciový trh | SMA | USMCA | Vzdělávání | Russell 2000 | Šéf Fedu | Výrobce letecké techniky | Small caps | LYNX Trading | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Oživení ekonomiky USA | Reddit | Ceny ve výrobě | Intel Corporation | Index DOW | Import | Acacia Communications | Německý akciový index DAX | Microsoft Corp. | Airbus SE | Exchange | Alcoa | Investiční portfolio | Splátky dluhů | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Investor Warren Buffett | Nejlepší technologické akcie | Věštec z Omahy | Přední investoři | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Strach | Buffett investorům | Charles Dow | Propad cen | Microsoft (MSFT.US) | Úroková sazba | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Hasbro | JPY | Blue chip akcie | Metaverse | Stanley Druckenmiller | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Investiční příležitost | Ekonomika Velké Británie | Odhad HDP | Poradce Bílého domu | Index Russell | SoftBank Group | PAYX | Ekonomický sentiment | Eurex | Uber Technologies | FTT | Projekce | Peníze | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Výrobní sektor | Vývoj měnové politiky | Kryptoměnové ETF | FTX | Historický milník | Průmyslové zakázky | Henkel | Nakupovat akcie | Charles Hoskinson | Akcie Stellantis | Prognóza | Evropské firmy | Služby | Zisky bank | Technologie blockchainu | Přetrvávající vysoká inflace | Pokles ceny ropy | Presale Metacade | Měnová politika Fedu | Běžný účet platební bilance | Anthem | Amgen | Covidová situace | Palladium | Ropa zadarmo | Celanesse Corp | Ropa WTI | Micron | Výprodeje na trzích | Roční zhodnocení | Lockheed Martin | Alaska Air Group | Bankovní rada ČNB | Streamovací platformy | Akcie Coca-Coly | Omega | Hershey | Developeři | Micro S&P 500 | Brexit | ZEW index | Automobilka Volvo | ABT | Evropské burzy | Společnost Sentix | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | USD/EUR | Hugo | Americké ekonomiky | Kapitál | Komoditní trh | Americký prezident Joe Biden | Makro a měnová politika | The New York Times | Kontrakty na ropu | Boom | Izraelská ekonomika | Cestování | Investování do kryptoměn | Bayer | Dot plot | Cash flow | PYPL.US | Magnát | Striker | Posílení koruny | Discord | USD | Export | Změna klimatu | Banka Goldman Sachs | Upravený zisk | Růst společnosti | Shopify | NFLX | Britové | Technická analýza | DTE | Globální ekonomiky | Take-Two Interactive Software | Berkshire | DISCA | Zynga | Automobilka | MCADE | Nabídka | Gilead | Qualcomm | Comcast | Signály oživení | Southwest Airlines | Vyšší úrokové sazby | Plány | Centrální banky USA (Fed) | AMS | Na burze | Blue chip | Quadruple witching | CRM | Yale Hirsch | TMS | Powell a Fed | Riziková averze | Nízké úrokové sazby | ByteDance | Warren Buffett a Charlie Munger | Trh s ropou | Total | Ekonomická aktivita | Pravidla strategie | Regulace | Kofola | LMT | Apple Pay | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | Michael Burry | FME | Obrovské zisky | SPGI | Velké fondy | Měnový fond | Hertz | Investor Warren | Teorie černé labutě | Investice do robotiky | ISM pro sektor služeb | Očkování proti covidu-19 | Ahold Delhaize | Akcie Ralph Lauren | Výše dividendy | Index volatility CBOE | Tovární objednávky | TXN | FedEx | Greatest Bull Market | Analytici XTB | Tržní trendy | Pověst | Spekulovat | ATVI | Akcie společnosti Moderna | Cenové tlaky | Balíček na podporu ekonomiky | Kanadský premiér | P.A. | Lembros Commodity Advisors LLC | Snižování úroků | Podpůrné programy | Verizon Communications (VZ.US) | Odkupy akcií | Čtvrtletní výsledky | Širší index S&P 500 | Fintech společnosti | Růst ekonomiky USA | Avast | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Spolkový sněm | Vládní výdaje | Freedom Finance Europe | Obchodní válka mezi USA a Čínou | NTAP | Hospodářské záležitosti | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Německý export | SIX | Akcie společnosti Intel | Skupování aktiv | Akcie Google | Dovoz | Netflix (NFLX.US) | Kávové akcie | Obrovský potenciál | Caterpillar | NextEra | Aktuální kurzy | Nejbohatší | EOG | Penzijní fondy | Nikkei | NYSE:TRV | České hospodářství | Pro tradery | Jošihide Suga | Akcie Bank of America | Generace Z | 1 milion | Čtvrtletní zisk | CISCO | Čínské úřady | Politická situace | Marek Mora | Nejsilnější růst | Květnový kontrakt | J&J | Maloobchodní prodejce | Pozitivní zprávy | Světový obchod | Textron | Černé pondělí | American Express (AXP.US) | Akcie PepsiCo (PEP) | Pokles ceny akcií | EUR/CZK | Největší ztráty | Data z amerického trhu práce | Elon Musk | Intercontinental Exchange | Banka JPMorgan | Průmyslová výroba v Německu | Euforie | Volby USA | Steven Mnuchin | FANG | Makrodata | Akciové indexy | Prezidentka ECB | 3M (MMM.US) | Investoři | Portfolio | Fungování | Investice do solární energie | Nejistoty | Americký prezident | Fidelity | Koninklijke Ahold Delhaize | Konopné akcie | Očkování proti covidu | Evropská měna | Společnost Verizon | AMD | Lordstown Motors | Nvidia Corp | Média | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Mexický magnát | Jaroslav Brychta | Euro Stoxx 50 | Grayscale | Západní sankce | CVS | Dobrý byznys | Jádrový index | Bez rizika | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Credit Agricole SA | Volatility | Digitální peněženky | APA | Zpřísňování měnové politiky | Covid | Graf akcií | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Futures na S&P 500 | Průmyslové objednávky | Ministr financí Steven Mnuchin | Jak investovat do zlata | Část zisků | Finanční instituce | Makroekonomická prognóza | Index KOSPI | Kosdaq | Kulatá čísla | Bank of England | Airbnb | Lepší výsledky | Cena Etherea | Baupost Group | Bernie Sanders | Zveřejnění zprávy | Spotřebitelská nálada v Německu | CAC 40 | Britský premiér | Fáze obchodní dohody | Ministerstvo obchodu | Dopady koronaviru | WSJ | Prezident | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Americké prezidentské volby | David Vagenknecht | BABA | Makroekonomický kalendář | Politika centrální banky | BP | Cíl ČNB | Bohatí | Hold | AXP.US | General Electric (GE.US) | Bed Bath & Beyond | Velikost jednotlivých firem | Důvěra investorů | Čínské hospodářství | CDC | Raytheon | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | WYNN | Finanční domy | Investice do vody | Inflace v eurozóně | Starbucks Corporation | Boj s inflací | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Světové burzy | Investování do AltSignals | Americký S&P 500 | PMI pro sektor | AMC.US | Investiční | Vývoj měnového páru | Moderna | Týdenní pivotní body | Britské banky | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Altria | Mary Dalyová | Průzkum | Invesco | Meme akcie | IEA | Demokraté | HeidelbergCement | Německý DAX | Hlavní události | Patria | Nový kapitál | Anglie | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Uber | Tržní podíl | Ekonomický vývoj | UnitedHealth Group | Solární energie | TRY | Lembros | Aktivita zpracovatelského sektoru | Úrok | US500 | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Výhled na rok 2023 | Akcie společnosti Snap | Jednotná evropská měna | Americké HDP | RWE | Agentura Reuters | Akcie Nike | Kryptoměnová burza FTX | Odhad analytiků | Sentiment investorů | Pandemie koronaviru | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Visa (V) | PFE | P/E | Cestovní ruch | Zpráva | First Republic Bank | Prémie | Tržní kapitalizace | Bitcoin | Strojové učení | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Comcast Corporation | Janet Yellenová | Tencent | Nový koronavirus | Hedge Fund | Akcionáři | Fintech společnost | Výhled ratingu | Emoce | Finanční ředitel | Warren Buffett | Zpomalení české ekonomiky | S&P | Celoroční výhled | Expanzivní politika | Hospodářský vývoj | iPhone | Pomoc ekonomice | Rok 2024 | Obchodování | Zvýšení daní | Proč investovat do Chainlinku? | Zasedání Fedu | Společnost Berkshire Hathaway | RoboMarkets | Graf ropy WTI | Nová prognóza | Tisková konference ECB | Propady HDP | Chevron Corporation | Kryptoaktivum | DR Horton | Meta | Simon Property Group | S&P Global | Biotechnologická společnost | Nákupy dluhopisů | Management | Oznámení | GBP | Rekordní hodnoty | Thyssenkrupp | Posilování eura | ZEW | Dlouhodobé důsledky | Co se děje na finančních trzích | XM | TSMC | Walmart | Zahraniční investoři | PG | Centrální banky | Akcie Wirecard | Beta | Rozhodování Buffetta | GAAP | Japonská vláda | Pákový efekt | Eurostat | Historický vývoj | Evropské trhy | Guru | Vesmírné akcie | Zprávy | Oanda | Ruský rubl | Ralph Lauren | Dolary | FB | Největší americké banky | Tokeny | Exact Sciences | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Růst inflace | Nezaměstnanost v USA | Ceny stříbra | Turecká lira | REGN | Akcie třiceti předních amerických podniků | Soros Fund Management | Cílování inflace | CCI | CCL | Dow Jones index | Occidental Petroleum | Britský statistický úřad | Vývoj indexu Dow Jones | Výnosové křivky | Americký maloobchod | Akcie roku | Klesající trend | Ceny ropy | Sázky hedgeových fondů | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Futures na ropu WTI | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Dupont | Ceny Bitcoinu | 3M | Reliance | Airbus | Nová mutace | Dividendové strategie | Bydlení | Mutace delta | NATO | Josh Frydenberg | Shell | Dnešní data | Volný čas | Akcie 2021 | ApeCoin | CDW | CZ | Cena ropy brent | Vyhlídky | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Put opce | iFX | Páka | Evropské dividendové akcie | Sharpe ratio | Index cen domů | Dollar General Corporation | Angela Merkelová | Co je Sharpe Ratio? | Investment management | Obchodování na trzích | Program nákupu aktiv | PEG | Velké transakce | Crypto FTX | Výsledky | Míra | Honeywell International (HON.US) | HUF | Ekonomické oživení | Depozitní sazby | Obchodovanie | Marek Vaňha | Investice do vodíku | Inflace v Česku | Fundamentální zprávy | Evropský výrobce letadel | Phillips 66 | Hedgeové fondy | JD.com | Ministři financí | Inflační tlaky | Kurz EUR/USD | Siemens | Minulá výkonnost | Stellantis | Digitální měny | Waste Management | Cena ropy WTI | Bank of America | Špatné výsledky | TIM | Opatření proti koronaviru | Fundamentální analýza | Carnival | Odhady trhu | Výrobce letadel | Australský dolar | Zpřesněný odhad | Nvr Inc | American Airlines | Koruna | Walmart (WMT) | Eli Lilly | Rizika investování do AltSignals | Finanční služby | Campbell Soup | Výrazný pokles | Makroekonomie | SVB Financial | Poměrový spread | Včerejší obchodování | Colgate-Palmolive | Ripple (XRP) | Finanční výsledky | Francie | Barrick Gold | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | Capital One Financial | Pokles HDP | Cena akcií společnosti | Americký výrobce | Sazby ČNB | BHS | Objem | Propad | Hlavní měny | Obavy z recese | Applied Materials | Halifax | Class A | Trigger | Výsledky firem | IPO Aston Martin | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Microsoft (MSFT) | Údaje | Lennar Corp | HDP eurozóny | Klima | Australské akcie | Den díkůvzdání | Cenné papíry a burzy | Exxon Mobil | Investovat do Bitcoinu | Zemní plyn | Americká banka | Podnikatelská nálada | xStation | Rizika investování do Filecoinu | Robert Half International | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Čínské ministerstvo obchodu | Nucor | Alibaba | Big data | Stablecoiny | Regulátor | Zvýšená koncentrace | Průzkumy | Hlavní indexy | Převodník měn | Dlouhodobý výhled | Světové krize | Graf ceny akcií | Reddit WallStreetBets | Průmyslová výroba | AMC | WMT | Pfizer | Ekonomika Německa | Case-Shiller | Sázka | Debata Jaroslava Brychty | Covestro | Studie | CBRE | Vesmírné akcie 2021 | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Pojišťovny | COIN | Deficit | S&P 500 Index | Graf | Polsko | Kolaps | Regulátoři v USA | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Reakce trhu | S&P 500 | Patenty | Vir | Spotřebitelská nálada | Maďarský forint | Příjem díky dividendám | Cenová hladina | Centene | Pozornost | Bankéř | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Kering | Canopy Growth | ADBE | Akcie výrobce čipů | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Upgrade | Zpráva o měnové politice | Hráči na trhu | Současná situace | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | Zvýšené riziko | Aktuální hodnoty měny | Důvěra investorů v ekonomiku | LEN | Přijetí | Meta (Facebook) | Evropa | Distribuce | Oživení americké ekonomiky | Jackson Hole | Tvrdý brexit | HUF/EUR | Korporátní daně | eSports | USD/PLN | OPEC | Short | Amazon (AMZN.US) | ČNB Tomáš Holub | Výroba v eurozóně | Ropná společnost | Stabilní výhled | Zpracování mezd | Pár EUR/USD | Schlumberger | Johnson & Johnson | Hodnota aktiv | Omezení pohybu | Eurodolar | EW | Bezpečné útočiště | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Maloobchod | Německý akciový index | Honeywell | Nadnárodní IT firmy | Americká centrální banka | Americká společnost | Aktuální cena ropy | Zveřejněná data | DPZ | Earnings | Investování peněz | Inflace v EU | Trump | Stavebnictví | MRK | Hospodářské oživení | Index volatility | Makroekonomický vývoj | FactSet | Brands | Dow Jonesův index | Booking Holdings | Moët | UPS | PYPL | Splunk | Nejbohatší muž planety | E*Trade | High | Finanční krize | Opce | Směřování | Index spotřebitelské důvěry | Nejlepší uranové akcie | Akcie streamovací platformy | Ekonomická situace | Provozní výnosy | Rakousko | Česká koruna | Nově zahájené stavby domů | Turecká centrální banka | Stříbro | Americký dolarový index | ASR Nederland | Constellation | COPPER | L'Oréal | Instituce | Turecko | Kakao | Restriktivní opatření | DTE Energy | Bank of Japan | Infineon Technologies | Vlna koronaviru | OECD | Akcie farmaceutických společností | GameStop (GME) | Investiční společnost | Vývoj akciového indexu S&P 500 | FAANG | Data z americké ekonomiky | G10 | Snižování cel | Růstový potenciál | Vliv na investice | Aktuální problémy | Brokers | Akcie big data | Dobrá data | Americké akcie | Měnový trh | BBC | Standard Oil | TTWO | GfK Rolf Bürkl | Peloton | PLUG | Do čeho investovat | Portfolio společnosti Berkshire Hathaway | Dopad pandemie | Ex-dividend | Běžný účet | Kongres | Procter & Gamble Company | Obchodní rozhovory | Výdělky | Těžby Bitcoinu | Divize | Kevin McCarthy | Oslabení koruny | Iberdrola | Spot | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Ameriprise Financial | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index cen výrobců | Čínský statistický úřad | Index CSI 300 | ex | Evropská ekonomika | Rally na akciích | Las Vegas | PSA | Rozpočtový deficit | JNJ | Japonský export | Naše ekonomika | CVS Health | Zvýšení úrokových sazeb | Výsledky HDP | Zvýšená volatilita | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Program skupování aktiv | Equinor | Obchodníci s ropou | Snížení daní | Korporátní zprávy | Trh | Investice do Chainlinku | Komise | University of Michigan | Crown | Přehled o dění na světových burzách | Offshore | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Technologické firmy | Akcie firem | Znalost | Cerberus | ICU | ArcelorMittal | Fed | Rekordní minimum | Rolf Bürkl | United Parcel Service | Investování s LYNX | Korekce | CAT | Rubl | Upozornění | United Airlines Holdings | Spotřebitelská důvěra v USA | NetApp | Dividendové akcie | Stavební povolenky | Hospodářské výsledky firem | Buffett | Illumina | Xylem | Švýcarská ekonomika | Vývoj ekonomiky | Volby v USA | Nákupní příležitost | Guvernér | McDonald's Corporation | Jednání OPEC | Finanční společnosti | Alexion | Zveřejnění výsledků | Vonovia | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Vysoké ztráty | Bidenův stimulační balík | SAP AG | Stripe | Kanada | Globální recese | Medtronic | Index Standard & Poor's | Automobilový průmysl | CME Group | Akcie American Airlines | Luis De Guindos | Fiskální stimuly | Stock | ANO | Apollo | Kroger | Dolar vůči jenu | Financials | Martin Malý | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Rizika investování do Binance Coin | Akcie KKR | VZ | TSM | Ceny zboží | Rating | Hongkongská burza | Alphabet Inc. | Velké banky | Agentura S&P | Merck & Company | Prezident Joe Biden | SNB | S&P Global Inc | Microsoft | Maxim Manturov | Wells Fargo | L3Harris | Příležitosti | Opatření proti šíření koronaviru | CMS | Amundi | Pravidla EU | UnitedHealth Group Incorporated | Obchodování kryptoměn | Craig Erlam | NFLX.US | Statistika z USA | Akcie společnosti PayPal | Vládní dluhopisy | Nejistota | Uniswap (UNI) | Odhad růstu HDP | SBUX | Litecoin | Kryptoměnový průmysl | Thermo Fisher Scientific | Repo operace | Růst tržeb | CME | Spotřebitelská inflace | Striker Securities | Defi | HDP v eurozóně | Den nezávislosti | Demokratické strany | Intuitive Surgical | CMA | Mondelez International | Omezení QT | Velký pohyb | Důvěra v průmyslu | Finanční rezervy | Compound | LYNX webinář | Banka HSBC | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Programování | Živé vysílání | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Prosperity | Světová banka | Index Nasdaq | VFC | Společnost PayPal | Akcie Holly Energy Partners (HEP) | Decentraland | Konference FOMC | ABN AMRO Bank | Forward | Futures na DAX | Představenstvo | Ministryně práce | Mezinárodní firmy | MSFT.US | Ziskové akcie | CMG | Tržní odhad | XRP | Akcie ConocoPhillips | Objem obchodů | Zisky akcií | FIAT | Japonsko | Snižování inflace | FRS | TD Ameritrade | Nifty 50 | Investice do akcií | AA | Amazon (AMZN) | Akcie v USA | Centrální banka | Senátor Bernie Sanders | Andrew Bailey | Silný propad | Deutsche Börse | Schlumberger (SLB.US) | Meta Platforms Inc | ČNB euro | Životní prostředí | Inflace v Británii | Exxon | Raymond James Financial | Akcie vs. dluhopisy | Devizové intervence | Rozbor | NASDAQ:AMGN | Německá vláda | Tržní sentiment | QE | Ranní zpráva z akciového trhu | Měny&Sazby | LYNX | Německý Ifo index | Internetové akcie | Největší kryptoměna | Donald Trump | BIIB | Čistý zisk | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Jádrová inflace | Twitter | Krach | Zasedání americké centrální banky | Activision | Centrum | Rizika Over-The-Counter trhů | Společnosti | IHS Markit Ltd | Zpomalení ekonomiky | J P Morgan Chase & Co | Jiří Tyleček | Akcie Aston Martin | Zprávy o vakcíně | Těžařská společnost | Technologické podniky | Šíření viru | Visa | Proč investovat do Metacade? | Aktivita v americkém sektoru služeb | Avalanche | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Pojišťovnictví | Vyšší ceny | ConocoPhillips | Partnerství | USDCZK | Ekonomové | Dolar k japonskému jenu | Small-cap micro Russell 2000 | Podnikatelé | Forward P/E | Uzavírání obchodů | Dluhové krize | Realizace zisku | Čtvrtletní výsledky společnosti | Air France | API | Alphabet (GOOGL.US) | Proč investovat do Uniswapu? | Rizikovější investice | TWTR.US | Grafy | Fiserv | FIL | Premiér Justin Trudeau | SMA 200 | BBBY | CZK | Podhodnocené akcie | Reuters | Obchodníci | Unilever | Threads | Česká republika | Společnost XTB | Baidu | Bitcoin (BTC) | Stock Trader's Almanac | QCOM | Denní data | Chevron | Kompozitní index | Index nákupních manažerů | Eskalace | Škoda | NYSE:MMM | Domácnosti | Depozitní sazba | Norwegian Cruise Line | Akciový index Dow Jones | Souhrnný index | Konjunkturální průzkum | Palo Alto | Euronext | Futures na ropu | Předseda | First Citizens BancShares | Analytici | BNP | Zajištění bezpečnosti | Tištění peněz | Prokračování růstu trhu | Deutsche Boerse | Automotive | Ripple | Chipotle Mexican Grill | Míra inflace v Evropské unii | Boris Tomčiak | Situace | Olympijské hry v Tokiu | Traders | Akcie Twitteru | CVX.US | Equity | Výrobce sportovního zboží | Společnosti v indexu | VaR | Důvěra v eurozóně | Evropská unie | Boeing | HDP v USA | Příkaz | Adyen | Obchodování na zámořských trzích | PINS | Ekonomiky | Volby USA 2020 | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Štěpán Hájek | Dividendový výnos | Záporné sazby | Peter Altmaier | Dlouhodobé investice | Společnost Walmart | Stagnace | Rozpočet | Negativní dopad | Apple | Libra | WM | GameStop | Splácení dluhu | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | MGM Resorts International | IPO Uber | Tomáš Cverna | Guvernér Fedu | Open | 3M Company | Indické akcie | DGX | Americké ministerstvo obchodu | ČNB Vojtěch Benda | Nakoupit akcie | US100 | Akcie společnosti Microsoft | Výrobce letadel Boeing | Hotovostní pozice | Financovat | Prodeje domů | Příprava | Kellogg | Ztráta | NAFTA | Aktuální cena | Platební bilance | PHIA | FDIC | Německá centrální banka | Arm | Růst mezd | Alibaba Group | Nový rekord | P2P | Obchodní spory | JPMorgan Chase & Co | Očekávaná data | Úroky | Nová mutace koronaviru | Refinitiv | Aktivita v čínském průmyslu | CVX | Online investiční konference | Indexy PMI | Bancorp | Ztráty zaměstnání | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | Stabilita | Cena | Dobré zprávy z USA | ING | Salvador | Předstihové ukazatele | Půlení bitcoinu | Burzovně obchodované fondy (ETF) | GWW | ASML Holding NV | Ceny komodit | Odprodej Applu | Zasedání RBNZ | DOT | Nákup akcií | Akcie 3M | Air | Fortune | Proč investovat do Polygonu? | Nvr | Zápis z posledního zasedání Fedu | Aktivum | NCLH | Ceny akcií | Izrael | Defenzivní akcie | Newmont | Leasing | Fond | Přenos | S&P500 | EBay | MSCI ACWI | Americký dolar | Dobré zprávy | Čínská ekonomika | Ceny | Dior | Prudký pokles | Švédsko | Futures kontrakty | Koronakrize | Abbott Laboratories | Technologie | Vysoká inflace | Intel (INTC) | ČNB | TSLA.US | Rizika | The Sandbox | Argentina | Wall Street | Krátkodobé investice | Zajímavé příležitosti | Link | Zoetis Inc | ANTM | Celkový deficit | Akcie Microsoft | Comcast Corp | Agentura Bloomberg | Jiří Rusnok | USD/CZK | Ranní zpráva | Pokles | MGM | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Čínské ministerstvo | Chainlink (LINK) | Snižování úrokových sazeb | RHI | Kurzy | International Flavors & Fragrances | Počet žádostí o podporu | Hewlett Packard | Makroekonomická situace | Vývoj akciového indexu | Rating AAA | Biogen | Společnost Twitter | Rekordní zisky | Apollo Global Management | Americké společnosti | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Blue chips | Odhady ekonomů | Akciový index PX | Daňová sazba | Konsensus | Charles Schwab | Hedge | Německá kancléřka | Royal Caribbean | Americký trh | Setkání akcionářů | Poplatek | Server BBC | Moody's | Google | ECB | Nové zakázky | Řetězec | Makro | Index ISM | Tržní očekávání | Americká ekonomika | Největší evropská ekonomika | NVDA | Odpor | Názor Buffetta | Internet of Things (IoT) | KLM | Svět investování | WBD | Akcie spoločnosti | Obchodník | Ekonomická aktivita v USA | Historická meta | Akcie týdne | Rada guvernérů | Rozvojová banka | MRNA | Tržby | COVID-19 | TSLA | Americký dolar vůči japonskému jenu | Luboš Růžička | BoE Andrew Bailey | Regulátoři | Kapitálové požadavky | CF Industries | Coinbase | Snížení sazeb | ISIN | Tempo poklesu | Stimulační balík | Blue-chip | Remdesivir | Evropská centrální banka | OTC obchodování | BHS Timur Barotov | Indikátor | Index cen | Německý ministr financí | Situace na trhu | Paypal Holdings | Přehled kurzů | Mutace koronaviru | Čínská vláda | Index PX | Vánoce | Kryptoměnový gigant | Daně | Lídři | Marketingová komunikace | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Cena za akcii | Pivot | Kryptoměna | Sport | Investiční rozhodnutí | Mosaic | Investování do Binance Coin | CRH | Pokles indexu | Bristol-Myers | Česká ekonomika | Žádosti o podporu v USA | Boeing Company (BA) | Antivirus | Institucionální investoři | Momentum | Daně z příjmů | Dluhopisy | Inflace v listopadu | AI LLM | CBOE | Finanční prostředky | Prezident Vladimir Putin | Investiční legenda | Růst zisků | Zisky | HICP | Maloobchodní tržby | Partners | Množství peněz | FCA | American Express Company | Konsenzus | Conference Board | BNP Paribas | E*Trade Financial | Obchodování indexů | Signature Bank | Zisk podniků | Globální ekonomika | Růst ceny | AMEX | Cena palladia | Průmyslové firmy | COST | Vývoj inflace | Thomas Jordan | GRMN | Obchodování forexu | IPO Deliveroo | Allianz SE | ISM | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Ranní okénko | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | Situace na trhu práce | Koronavirová situace | Starbucks | Strach z AI | Vysoké valuace | Delta Air Lines | Shortování akcií | Charter Communications | Technická analýza ETH/USD | Ratingové agentury | Investování do Bitcoinu | Deliveroo | Hedge fondy | HSBC | Akcie Nikola Motor | CBRT | Zvýšení ceny | Záchranný program | Ekonomiky eurozóny | Americký index S&P 500 | Vývoj měnového páru GBP/USD | Euro STOXX | Dolarová aktiva | Trinity Bank | Přecenění | IPO Instacart | Breakout | Turecký prezident | Pojištění vkladů | Epidemiologická situace | MLM | Moskva | Bull | Růst cen | Index Russell 2000 | Společnost Chevron | Drahé kovy | Freeport-McMoRan | Vyšší sazby | Výsledky hospodaření | Dluhový strop | Guvernér japonské centrální banky | cTrader Purple Trading | TLTRO | Analytika | Měnová politika | Akcie Apple | PARA.US | Úspěšné investování | Delaware | Large-cap micro S&P 500 | Investiční plán | Repo sazby | Dash | Výsledky za Q1 | Akcie Verizon Communications | Poptávka | Ekonomická nálada | Investování do Filecoinu | IFO index | Dnes na trzích | Meme mince | Financování | Měkké přistání | Nastavení měnové politiky | ČSÚ | Růst čínské ekonomiky | Zasedání RBA | Akcie Walmart | Fitch | AWK | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Výrobce čipů | Finance | Čína | Prodávající | Swedbank | Occidental | Americká lehká ropa | Turecké liry | Růst HDP | Pokles ekonomiky | U.S. Bancorp | WBA | Peer-to-peer | Solana | Republikáni | Akcie Newmont Goldcorp | KSU | Zprávy z USA | Inflační očekávání | Přístup k investování | Osobní výdaje | Investiční poradenství | DISH | GfK | GS.US | Lone Pine | Line | Generative AI LLM | Premiér Babiš | Americké banky | Globální trhy | Cisco Systems, Inc. | Southwest | Herfindahl-Hirschman index (HHI) | ECB Christine Lagardeová | Denní pokles | Cena kryptoměny | Investor | Freedom Finance | Americké akciové trhy | Průměrná mzda | Uzavření trhů | Mali | Malé podniky | Obchodovat | Pokles trhů | Měnové trhy | PSX | Reporty | Zvýšení inflace | Spotřebitel | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Shell Plc | Výplata dividend | Prezident Fedu | Největší americká banka | Technologický Nasdaq | Dividenda | S&P/Case-Shiller | Koncentrace | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | HAS | Akcie Gamestop | Kryptotrh | WTI | FinTech | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Platební síť | Bod | RBI | Čas na nákup | AAL | Shares | Philadelphia Fed index | Fed funds | Medvědi | NetEase | Christine Lagardová | RBNZ | New York Times | Protocol | Akcie PepsiCo | MIFID | Charlie Munger | Data PMI | Únorová inflace | Klaus Regling | Pfizer a BioNTech | Predikce vývoje | Trading | Americká měna | Honeywell International | Kyberpojištění | EMU | Komise v přenesené pravomoci | Akcie těžařů stříbra | Saúdská Arábie | AMGN | Tesla (TSLA.US) | KMX | Ziskovost | OCI | Indický akciový trh | Bankéři | LemBros | Sázet | Cena ropy | Nejlepší internetové akcie | Změny klimatu | Šance | Inflace | Petr Horáček | Problémy | Advanced Micro Devices | Recese světové ekonomiky | Liquid | TSM.US | Růst likvidity | Marže | Valuace akcií | Projevy centrálních bankéřů | Využití kapacit | DAWN | Účet platební bilance | ROCE | Německá ekonomika | NEM.US | DAX | Technology | Polygon | HDP | Diskont | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Akcie GM | Bill Gates | Warner Bros Discovery | Prosus | Metacade | Důvěra v Německu | Analytik trhů | Alphabet | Vedení společnosti | China Telecom | Paychex | Zkušenosti | Tweety | Index PMI | Technologické akcie roku 2020 | Firma | Ekosystém | Karty | Zasedání měnového výboru | Ostatní komodity | Signály | Omikron | Nezaměstnanost v Británii | Micron Technology | Lira | Devizový trh | Vývoj kurzu EUR/USD | Atlanta Braves Holdings | MCD | Vklady klientů | IHS Markit | Obchodování akcie | Ropa | Statistiky | Peněžní zásoba | Erste | Big Short | Monetární politika | SAP | Tržní kapitalizace firem | Spolkový statistický úřad | FX | Propad HDP | Pracovní trh | Společnost Procter & Gamble | Deutsche Bank | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Forexu | Americký PMI | Akcie Alphabet | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Pokles výnosů | Sanofi | Blizzard | Polygon (MATIC) | Hugo Boss | Telefónica | Druhá vlna | Restrikce | Nákupní aktivita | JPM | Merck | Optimismus | Rozhodování | Facebook | Fiskální balíček | DBK | Akcie v roce 2021 | BH Securities | Vývoj indexu S&P 500 | Metody tržní kapitalizace firem | Oracle | Aave | Francouzský CAC 40 | Travelers (TRV.US) | Tyson Foods | Dolar | Příležitosti v Kanadě | AMAT | Costco | Debata | Deficit státního rozpočtu | Washington Post | Investujte | Slavný index | Enphase Energy | Prezident USA | Pravidelný příjem | Měď | Nezaměstnanost v ČR | Proinflační | Hodnoty měny | Euro | Konglomerát | BX.US | AUD | Caixin/Markit | Naše prognóza | Byznys | Binance | Pilulka Lékárny | Akcie Nikola | Constellation Energy | Commodity | Breakout Trader | Akcie Gap Inc | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Fibo | Americké firmy | Akcie Netflix | DG | Visa (V.US) | Nejlidnatější země světa | Světová obchodní organizace (WTO) | Bank of New York Mellon | ETF na bitcoin | Citigroup | Softbank | Kontrakty na ropu WTI | Čínský vývoz | Greg Abel | Neomezené množství | Christine Lagarde | Sony | Index VIX | LME | Hospodářství | Pražský index PX | Etoro | Zpomalení růstu | EBITDA | Obchod | Magnát Carlos Slim | Růst ekonomiky | Výrobce čipů Intel | Santa Claus Rally | EBITDA marže | Obchodní aktivita | Dovozní ceny | KBC Group | Největší zisk | Ranní komentář | Kam investovat | Nárůst nezaměstnanosti | Institut pro fiskální studie (IFS) | AUM | Rada ČNB | EU | GE.US | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Philip Lowe | Portfolia | Fresenius Medical | Tesla | Justin Trudeau | Maloobchodní tržby v Německu | NN Group | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Rizika investice do Ripplu | Prodeje akcií | SATS DJIA | Finanční tituly | Recese | ZNGA | ASML | Hodnota indexu | Švýcarský frank | Renault | Růst akcií | Německý ZEW index | Bank of Canada | Výprodeje na akciových trzích | GameStop akcie | Erdogan | Virtuální měny | CZK/EUR | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Bitcoinové a blockchainové akcie | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Výhled na rok | Activision Blizzard | MANA | Eskalace konfliktu | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Sekce měnové | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Komerční banka | Silný support | Štěpán Křeček | Akcie PayPal | Snížení úroků | Frank | Rizika investice do Polygonu | Ministři | Měnové politiky centrální banky | ETN | Prudký propad | Matěj Široký | Mondelez | Kurz eura | Americké ministerstvo práce | Olympijské hry | VF Corporation | Produktivita práce | ARM | Centrální banka USA | Zkušený investor | Goodyear | Ceny energií | Lufthansa | Zavedení záporných úrokových sazeb | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Graf indexu S&P 500 | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Dávky v nezaměstnanosti | Grayscale Bitcoin Trust | Ratingová agentura S&P | Výkon dolaru | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Obrat trendu | Uniswap | Intel | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | Finanční skupina | Základní sazby | KBC | Japonský premiér | Regeneron Pharmaceuticals | Úspěchy | Streamování videa | Infrastrukturní plán | Prezident Donald Trump | Prodeje existujících domů | Nouzový stav | AXA | Kancléřka Angela Merkelová | Advance | Zoetis | Fresenius SE | Investování | Caixin | STAR | Technologický sektor | Panika | Společnost ČEZ | Komunita | Výkon amerického dolaru | Booking | LyondellBasell | Blockchain | Ben Broadbent | Intradenní obchodník | Agentura Fitch | China Mobile | PMI indexy | Předpovědi | Společnost Microsoft | Meziroční inflace | Konflikt na Ukrajině | Ripple Labs | Mince | MATIC | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | Úspěšné obchody | Benzín | Silicon Valley | Ministr financí | Rostoucí ceny | Trend | Ticker | Western Union | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | TRIP | BBC News | Adidas | Odvětví | Dow Jones Industrial | OXY | Finanční společnost | SVB Financial Group | Segment akciového trhu | ETF roku 2020 | Zásoby plynu | Las Vegas Sands | Oslabení | Japonský export v dubnu | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Platforma | Evropský statistický úřad | Akcie energetických společností | Manufacturing | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Micro Russell 2000 | Soukromý sektor | Obavy ohledně nového koronaviru | United Airlines | Náklady na úvěry | Spotify | ChainLink | Objem objednávek | TradingView | Nařízení | PoW | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | SWIFT | Jak obchodovat | Lululemon Athletica | Oblasti umělé inteligence | Schodek | Farmaceutické společnosti | BTC | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Akcie Meta | Sean Sun | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Hospodářské krize | ASX 200 | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Gold | Průmysl | Investovat do zlata | Centrální bankéři | Akcie Lucid Group | Druhá vlna koronaviru | Akciové futures | Abbott | Šéfka ECB | Verizon | Airbus Group | Výrobní inflace | Tempo růstu | Odkup akcií | American Airlines Group | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Aerolinky | USD index | STOXX50 | Francouzská ekonomika | BASF | Empire State Index | Continental | Air Liquide | Zpracovatelský průmysl | Statistika | Biliony | Shiba Inu | Nejvyšší růst | ETF | Marathon Oil | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Kurzy měn | CarMax | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Měnový výbor Fedu | Akcie SolarEdge | Silvergate | Europoslanci | UnitedHealth | Humana | Obchodní bilance | Prezidentské volby USA | Největší propady | Úsilí | Počty nových žádostí o podporu | LLY | Viceprezident ECB | IPO Airbnb | Palladiové akcie | Obchodní aktivity | Uhlíková stopa | EOG Resources Inc | Spojení | DappRadar | Pokles indexu S&P 500 | Western Digital | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Banka | Pojišťovna | Proč investovat do Filecoinu? | Růstové tituly | Macron | Klíčový support | Pandemie | GLE | Fidelity National Information Services | Tripadvisor | Akcie Citigroup | Intesa Sanpaolo | Osobní příjmy | Aktiva | Pokles inflace | Filecoin | Inflace v Evropské unii | Širší index | XYL | NextEra Energy | Velikosti pozic | Zasedání centrální banky | Výprodej | Discovery | Indexy na Wall Street | Očekávaný vývoj | Dubnová inflace | Business | Akcie Home Depot | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Schwab | Xcel Energy Inc. | Indikátory | Nejnovější statistika | Albemarle | WFC | Akcie herních vývojářů | Růst cen akcií | Zdanění | Pokles cen | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | VF Corporation (VFC.US) | Royal Dutch | Využití umělé inteligence | TikTok | Plug Power | Algoritmus | LPR | Automatic Data Processing | Plynárenské společnosti | Akcie Nvidia | Technologická společnost | 1D | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Krach banky | Výsledky voleb | ČNB Tomáš Nidetzký | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Trustpilot | Aston Martin | Zdravotnictví | Investice do stříbra | Počet akcií | Akcie Tesly | Zpětné odkupy | NZD/USD | Čínské akcie | Producenti ropy | Ministryně financí | Graf ropy | Investice do kávy | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Microchip Technology | Trhy dnes | SLB.US | Cílová cena | | Německý statistický úřad | Velké investiční fondy | Zdanění příjmů v USA | Danske Bank | Obchodování s opcemi | Westpac | Schodek zahraničního obchodu | Pandemická situace | Redukce Fed funds | Trinity | Stratég | Špatné zprávy | Zisky firem | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Ekonomika eurozóny | Purple Trading | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Dividendové akcie 2020 | Období nejistoty | Sentiment | Zhoršení pandemie | Stoxx Europe 600 | Investiční fondy | Největší pokles | Politika | Konkurence | Hospodářské recese | Akcie Pfizer | COTTON | Co je Filecoin? | Letecké společnosti | PLN | Kapitalizace | Presale AltSignals | Potenciál pro růst | Míra nezaměstnanosti | Ben Laidler | Komunikace | Vysoká dividenda | Unity | Čínský prezident | Dnešní seance | Novavax | FinTech akcie | Akcie AbbVie | Jak investovat | Podvody | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Forint | Si Ťin-pching | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Rating České republiky | Akcie Intelu | Evergrande | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Analytické fórum | Anton Siluanov | Bronson Meadows Capital Management | Rekordní propad | Zasedání FED | Vývoj trhu | Spotřebitelská důvěra v Německu | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | GPS | Zlatá horečka | Úrokový výnos | Centrální banky USA | General Electric (GE) | CAR | Nálada | Dna | Jak na pravidelný příjem | Symantec | Indie | Co je Binance Coin? | Bilance zahraničního obchodu | Electrolux | Technologické akcie | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Chevron (CVX.US) | SVB | Velká 7 | Paramount Global | Sentiment v USA | Ekonomika | Růst vývozu | Výnosová křivka | Historická maxima | DAWN akcie | WTO | Akcie Holly Energy Partners | Dohoda o brexitu | Volný peněžní tok | Warner Bros | Řízení kapitálu | Pandemický program | Sankce | Commerzbank | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Ministr energetiky | 5G akcie | Ceny zlata | Výplaty dividend | Výhled | Trade Financial | Členové OPEC | Index technologického trhu | ESM | LVMH | Americký akciový index | Americké ministerstvo | Akcie Goldman Sachs | PCAR | Timur Barotov | The Stock Trader's Almanac | Strach z koronaviru | Zisk firmy | Nastavení sazeb | Mexický prezident | López Obrador | Diamondback Energy Inc | Analytik GfK | Austan Goolsbee | Ethereum | Cardano (ADA) | Nejlepší blue chip akcie | Japonská ekonomika | Akcie Moderna | Hedge fond | Hry | Digitální daň | Akciový index DAX | Odpovědnost | iRobot | Očekávaný růst | Ajit Jain | Energetické společnosti | ONE | Krátkodobé dluhopisy | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Sentix index | Polkadot | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Finanční trhy | Inflace ČNB | Ropný kartel OPEC | Údaje o maloobchodních tržbách | Expanze | Klesající úrokové sazby | Index DJIA | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Způsob investování | Fibonacci | General Motors | Dlouhodobý trend | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Bílý dům | OSVČ | Situace v Číně | STT | Nakamoto | ČEZ | Cenové hladiny | Apple Inc. | Austrálie | AAPL | HDP Číny | Německé ekonomiky | USA inflace | Správy kapitálu | Financial Times | Počet Američanů žádajících o podporu | Tesla Motors | GOOGL.US | USD za barel | Philips | Poptávky po ropě | CAD | Nákup bitcoinu | Spread | Obavy investorů | Společnost Intel | Vývoj měnového páru EUR/USD | Významné riziko | Under Armour | New York | Anadarko Petroleum | BinckBank | MSFT | Finanční údaje | UAL | GS | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | CFG | AIG | Krize | Fresenius | Zvýšení úroků | Epidemie koronaviru | Zotavení ekonomiky | cTrader | CMI | Applied Materials | ETH/USD | Situace na trzích | Správní rada | AOS | Zpětný odkup akcií | Kraft Heinz | Investiční sázky | Salmán | Paramount | G20 | Míra inflace v eurozóně | Akcie Microsoft (MSFT) | CEO | Objednávky | Investiční bankovnictví | Těžby bitcoinů | Constellation Brands | NFT | Prezident Erdogan | Meziroční míra inflace v eurozóně | MMM | Prezidentské volby | Dollar | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Komodity | Trhy | Dolarový index | ZTS | SHOP.US | Akcie Intel | Sazby | Akcie Tesla | Graf indexu | US30 | Lucid | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | Bezpečnost | České vlády | STZ | Investiční tituly | DIHK | Cíle | Burza | Nikola Motor | Provozní náklady | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | AXP | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Carrier | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Investovat do akcií | RBA | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Investice do zlata | Výprodeje | Newmont Corporation | Akcie roku 2021 | Ruská vláda | Australská centrální banka (RBA) | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Baupost | Transakce | Jak funguje screening akcií | DTE Energy Company | Technologický index | Měny | TechnipFMC | Trh s kryptoměnami | Válka mezi USA a Čínou | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Lululemon | Nejlepší ropné akcie | Raymond James | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Profitovat | Slovensko | ISRG | Irsko | NIFTY 50 | Korporace | Regulační úřady | Energie | Rozjednané prodeje domů | Peněžní tok | Pasivní příjem | Peter Navarro | Zpravodajství | Větší korekce | Odvětví vyspělých technologií | Pharming Group NV | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Úrokové sazby | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Inaugurace | UNA | Dividendy | Session | Měna | The Wall Street Journal | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Marathon Petroleum | Šíření koronaviru | Internet of Things | Alexion Pharmaceuticals | Uvolnění měnové politiky | MSCI | Burzovní index | Salesforce.com | Australská ekonomika | Thomson Reuters | Snap | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | Walgreens | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | Obchodování na burze | Newmont Corporation (NEM.US) | Cosmos | Opatření na podporu ekonomiky | FOMC | Nový trend | JPMorgan | Klesající dolar | ALXN | SPWR | Půlení | Pracovní síly | Citrix | Apple (AAPL) | Trade | Eni | Alleghany | Britské hospodářství | Patria.cz | Milník | Světová zdravotnická organizace | ABN Amro | Pravděpodobnost recese | EIA | Americké akciové indexy | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | Partneři | IPO | Obchodovat s cennými papíry | UNH | Rusko | Ceny výrobců | Miliardy USD | Poradce | ADA | Tržby společnosti | FAST | Zkušenost | GBP/EUR | Signál | Digitální měna | Írán | Zdražování | Výsledkové sezóny | State Street | Britská vláda | EPS | ADP | Square | Repo sazba | Biliony dolarů | CPI v USA | Short squeeze | Pracovní den | Ropy | Proč investovat | Historie | Důvěra amerických spotřebitelů | Nové žádosti o podporu | Sociální média | KfW | Vývoj akciového indexu Dow Jones | Míra úspor | Index S&P 500 (US500) | CNY | Člen bankovní rady | Druhá vlna pandemie | Institut GfK | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Očekávané Earnings | Výdaje | Guvernér české národní banky | Porušení pravidel | Společnost | Italská ekonomika | Akcie ropy | Xilinx | Rezervní měny | LTV | ZEW index ekonomického sentimentu | List The Wall Street Journal | Firma McDonald's | Sázky | Ministr hospodářství | Nifty | Diamondback Energy | Mezinárodní obchod | Snížení úrokové sazby | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Bull market | Obchodované fondy | Allergan | BlackRock | Negativní výhled | BMW | Cena akcií | Mark Carney | ASX | Munger | Upozornění na rizika | Rozšíření | BBVA | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | SUGAR | D1 | United Technologies | Turecká ekonomika | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Burze | Buy | ASM International | Eura | Tisková konference | Schodek rozpočtu | Neúspěch | Výsledek HDP | Nasdaq Inc | Ztráty | Inflační cíl | Nizozemsko | Blockchainové akcie | LyondellBasell Industries | Organizace | DIW | Letecký průmysl | CBI | Gap | Moelis | Expedia | VIX | Úrokové náklady | Stock Exchange | Růst | Premiér Boris Johnson | Koronavirová opatření | Česká národní banka | Kansas City Southern | Indexy amerického akciového trhu | Vitesse Energy | Energetické komodity | Inflační výhled | Microsoft Corporation | Příjmy | Zvýšení daně | Carrier Global Corp | Hospodářské výsledky | Nejlepší palladiové akcie | Odhad letošního růstu | Volvo | Výsledková sezóna v USA | Vášeň | Obchodování opcí | Zajištění | WU | Dominion Energy | Administrativa | Měnový výbor | TWTR | Výnosy amerických státních dluhopisů | Fortinet | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | BIDU | America first | Fúze | Overweight | Index | Akciový trh | Wall Street Journal | Align Technology | Lockdown | Infineon | Hlavní americké indexy | Wirecard | Akcie Alibaba | MiFID II | Shopify (SHOP.US) | Token | Fundament | Měnové stimulace | Kryptoměnová burza | Bohatství | Kanadská centrální banka | PMI pro sektor služeb | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Thermo Fisher | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | ČTK | Valuace | Vyšší zdanění příjmů | Merck KGaA | Uzavření obchodování | Legendární investor | X (dříve Twitter) | Akcie Lucid | Zisk na akcii | Juraj Karpiš | Black Monday | Úrokové výnosy | Saudi Aramco | Jaké kryptoměny je nejlepší koupit právě teď? | Návratnost | Otevření Wall Street | Dnešní videokomentář | Akcie Gap | Mzda | Rizika investice do Uniswapu | Výzkumný ústav | Co je akcie | Express | Index amerického dolaru | Investiční doporučení | Pavel Peterka | NASDAQ:WBA | Zvýšení zisku | Koronavirus | Platinové akcie | Sektor financí | GM | ALK.US | McKesson Corp | Novozélandská vláda | Target | Očekávání do budoucnosti | Analýza | Marsh & McLennan | Béžová kniha americké centrální banky | Carrier Global | Akcie Virgin | Costco Wholesale Corporation | L3Harris Technologies | RDSA | Archer Daniels Midland (ADM.US) | Large-cap | Regulační orgány | Obchodovat s akciemi | Crypto.com | Air France-KLM | Dolar zpevňuje | Put | Micro Russell | Rozmach umělé inteligence | Ethereum (ETH) | Citrix Systems | Geico | Rizika investování do Etherea | Poradenství | Société Générale | Maloobchodní gigant | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Společnost AltSignals | Program nákupů dluhopisů | Největší banka | Proč investovat do Ripplu? | Stav americké ekonomiky | Americké vlády | Akcie Delta Airlines | Vlastnictví | Obchodní komora | Nike (NKE) | Správa | Produkce ropy | Dosažení významných milníků | Capital Management | Vinci | Portfolio společnosti | AltSignals (ASI) | Opouští EU | McKesson | Index průmyslové výroby | SPARK | CMCSA | KO | VIV | S&P 500 (MES) | Nová vakcína | Oliver Pursche | SCHW | Euro vůči americkému dolaru | Rezistence | Fibonacciho posloupnost | dApps | PayPal Holdings Inc | Rekordní růst | Abbott Labs | Nasdaq Composite Index | Základní úroková sazba | Odhad růstu ekonomiky | Netflix | Poptávka po ropě | Futures na americké indexy | Šinzó Abe | AI | Spotřebitelská nálada v eurozóně | Intuit Inc. | Daimler | Nákup aktiv | 5G | FCNCA | Martin Gregor | City | Jak profitovat | Krypto aktiva | Petr Plecháč | Co je Chainlink? | Posílení | BX | CNBC | Implementace AI | PayPal (PYPL.US) | Ropné a plynárenské společnosti | Tržby v eurozóně | Rally akcií | International Business Machines (IBM) | Američtí regulátoři | Pracovní místa | Čínské exporty | CSX | WallStreetBets | Markit | Včerejší seance | Vývoj dolarového indexu | Harley-Davidson | Vstup na burzu | Viceguvernér ČNB | Kurz japonské měny | EURUSD | Sodexo | BuzzFeed | O2 | Halliburton | Consumer Confidence | ČSOB | ActualizeAI | Obchodování Futures | Úvěry a hypotéky | NFP | Béžová kniha | Spotřebitelský sentiment v USA | Screening akcií | Carlos Slim | Průmyslová výroba v Evropské unii | Rizika investice do Metacade | Vít Hradil | CSCO | Unie | Ekonomika USA | ECB minutes | Nasdaq Composite | Výkon | Analytička | InterContinental | Data ze Spojených států | Rozdělení zisku | Vysoké úrokové sazby | Zasedání FOMC | OIBDA | Cenově vážený index | Investovat | NFP report | Komoditní | Verizon Communications Inc. | Německé maloobchodní tržby | Vklady | ApeCoin (APE) | Druhy akcií | Zbývající akcie | Propady HDP zemí | Umělé inteligence (AI) | Ulta Beauty | Počet zaměstnaných | Sazby Fedu | Procter & Gamble | Ekonomický růst | Akciový index S&P 500 | Akcie Procter & Gamble | Americký index | AltAlgo | Čeští centrální bankéři | Index výroby | SPAC | NAHB | Obchodní dohoda | ADS | IFRS | Americké centrální banky | IBKR | Honeywell International Inc. | Zdravotní péče | Akcie First Citizens | Fusion | Silicon Valley Bank (SVB) | Vývoj průměrné mzdy | Co je Metacade? | Platební neschopnost | Průmyslové revoluce | Silné akcie | Bloomberg | Index spotřebitelských cen | ADR | Institut ZEW | Minerva | Pandemie COVID | Dobré výsledky | BNB | Yum Brands | Rizika investování | Výhled vývoje ekonomiky | UBS | Neomezené kvantitativní uvolňování | ConocoPhillips (COP) | Obchodní poradce | Rozsah škod | Concho | Santander | Nasdaq akcie | Investice do Polygonu | Pokles tržeb | Obchodní poradce Bílého domu | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Oldřich Dědek | Vakcína | APA Corporation | Předpověď | ADM.US | HUM | DJIA | Úrokové sazby Fedu | S&P/ASX 200 | Akcie výrobce čipů Intel | Konec roku | Investice do platiny | Výkonnost | Co je AltSignals? | Baker Hughes | Snížení poptávky | Obchodní války | Burza FTX | The Travelers Companies | Konference XTB | Technologické společnosti | Over-The-Counter | MFČR | Finanční výkazy | Forexové trhy | Automobilky | Snižování sazeb | Nejziskovější | Propad exportu | Rizika investování do Apecoinu | FRC | Složení portfolia | Výsledky společnosti | Šťastné obchodování | Americké měny | Northrop Grumman | Co je Apecoin? | Metacade (MCADE) | Americké regulační orgány | Přehled | Plyn | Export v dubnu | Společnost Berkshire | WKL | Fed funds sazby | Týdenní pivot | Hennessy | London Stock Exchange | Hospodaření | Futures | FXstreet.cz | Evropský statistický úřad Eurostat | Stress testy | Osobní příjem | Italská vláda | Pokles ceny | Nemovitosti | CHF | Tituly s malou kapitalizací | Předpokládaný růst | Futures trhy | Obchody | Míra nezaměstnanosti v Německu | Ochranné známky | Americká data | Sjezd akcionářů Berkshire | Wall Street Journal (WSJ) | Podpora | Technologické bubliny | Boris Johnson | Index CPI | Akcie několika společností | Co je to presale kryptoměny? | Akciový index | Electronic Arts | Technická rezistence | Investice do Metacade | Euro k dolaru | Zlepšení | Velké americké banky | First Republic | Ruské akcie | Medián | Valuační poměr | Portfólia | FinTech akcie 2021 | Royal Caribbean Cruises | RBC | Aleš Michl | Maloobchodní prodeje | GME | Zavedení digitální daně | Manažeři | Konkurent | JDE | Rizika investování do Bitcoinu | Digitální euro | Očekávání trhu | Platby kryptoměnami | Vivendi | Manažer Hedge Fondu | Zahraniční forex | Prognóza ČNB | MES | Celková průmyslová výroba | MJ | Zrychlení růstu | Spotřebitelské ceny | Globální akcie | Zastavení ekonomické aktivity | UNH.US | Spotřebitelská nálada ve Spojených státech | Spread na burze | Zpráva pro tradery | Novozélandský dolar | Louis Vuitton | Akcie ve Spojených státech | Haruhiko Kuroda | T. Rowe Price | Nvidia | Státní dluhopisy | Wynn Resorts | Příjmy a výdaje | Apache | CL | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | Přehled o dění | Ekonomika Japonska | xStation5 | Globální ekonomický růst | Hotovost | DAO | Pfizer Inc. | Německo | Obchodní model | Navýšení sazeb | Japonská centrální banka | Banka Silvergate | Poziční obchodníci | Hlavní ekonom | Průmyslové společnosti | MT4 | Estee Lauder | Albemarle Corp | Kartel OPEC | Cardano | KKR | GEN | Pád Silicon Valley Bank | AAA | Vládní pomoc | Vice | Emerging markets | Carlos Slim Helú | Capital Markets | Investovat v Číně | Ulta Beauty Inc | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Fiskální pomoc | Goldman Sachs Group | STMicroelectronics | Ceny v eurozóně | Soudní dvůr | Piper Sandler | Unitedhealth Group (UNH.US) | Herfindahl-Hirschman | PEPSICO | Meta Platforms | Styl investování | Christian Dior | LemBros Commodity Advisors | Adobe Systems | Herfindahl-Hirschman index | Nejvyšší přebytek | Tesla Inc. | Index technologického trhu Nasdaq | XTB | Uptrend | Burzovně obchodované fondy | ULTA | Oživení ekonomik | Fastenal Company | Zdanění příjmů | Platební gigant | Phillips 66 (PSX) | Nákup cenných papírů | USCBC | Pokles kapitálu | Micro S&P 500 (MES) | Sektor služeb | FXstreet | NewAge | AbbVie | DPZ.US | Proč investovat do Cardana? | Ruská centrální banka | Sol | Omezení výplaty dividend | Nálada mezi německými spotřebiteli | Podnikatelská aktivita | Underweight | Riziko | Znovuotevřít ekonomiku | Platina | Smart money | Vývoj ceny | Futures zlata | Termínové kontrakty | Ruský ministr | Soudní spor | Gilead Sciences | Předpokládaný zisk | Zvyšování úroků | Match Group | INTU | Ropná pole | Dluhopisový trh | Společnost Nike | Sazby beze změny | Liberty Media | EOG Resources | Cenový graf | Krypto | Francouzský prezident | MRO | Počasí | PM.US | Moderna Inc. | IPO Coinbase | Ceny kovů | Co bude | Státní podpora | AMZN.US | Mattel | Opatření | ALGN | Procter & Gamble (PG.US) | Krizový balík | Proč investovat do Bitcoinu? | Oslabování koruny | Zemědělství | Král kryptoměn | WHO | Šíření nového koronaviru | Beiersdorf | Oživení německé ekonomiky | Linde | Amazon | ECB Luis De Guindos | Volby v Georgii | Marathon | Fiskální politika | Analytik | Etherea | Arlington Asset Investment | Finanční systém | Archer Daniels Midland | TWS | Goldman Sachs (GS.US) | Index DAX | Video | SEC | Akcie Medtronic | QUALCOMM Incorporated | Evropské indexy | Pozornost obchodníků | MetLife | Zveřejňování výsledkových zpráv | JP Morgan | Pražský PX | Více volatilní | Americký ministr financí | Travelers | Royal Dutch Shell | Čínské akciové trhy | Investování do Etherea | Spojené státy | Redukce | REIT | Kryptoměny aktuálně | Eurozóna | CZK/USD | Fed funds sazba | Walgreens Boots Alliance | Pozitivní výsledky | XTB Research | PEP | Emise | Presale kryptoměny | Akcie SolarEdge Technologies | Liberty Media Corp | Ruská ekonomika | Plán obnovy ruské ekonomiky | Martin Lembák | Dow Jones | Společnost Stripe | Odklad olympijských her | Pozice | Konec býčího trhu | Co je to bitcoin | Lucid Group | Akcie bank | Ministerstvo financí | Agilent | Analytik XTB | Home Depot | Biden | Nifty Fifty | Historie kávy | Budoucnost | Americké dividendové akcie | Banky | Akcie Walgreens Boots Alliance | Atlanta Braves | Lenox Wealth Advisors | Intervenovat | Bilance | NASDAQ 100 | Peking | ALV | Nákup dluhopisů | Investice do Ripplu | Podnik | RBC Capital Markets | Lennar | Tomáš Holub | Filecoin (FIL) | Ford Motor | Aktiva pod správou | Microsoft Corp | Investování do Apecoinu | Australský premiér | MGM Resorts | Procter & Gamble (PG) | JPMorgan Chase | Chris Zaccarelli | Ekonomická nálada v eurozóně | Pozornost trhu | Investovat peníze | Doporučení | Ocenění | Lockdowny | Loď Ever Given | MMM.US | Nesoulad | Prohlášení | Akcie Hasbro | Kurz EUR | Co je Ethereum? | Trader | Finanční situace | Hodnota akcií | Výrobce elektromobilů | Izraelský konflikt | Tržní kapitalizace společnosti | Měnový pár | Futures na americký dolarový index | Lockheed Martin Corporation | NIFTY | ARM Holdings | G7 | Větší pokles | Nejlepší 5G akcie | Obnovení růstu | Statistický úřad | IRBT | Guvernér ČNB | Kotace | Proč investovat do Apecoinu? | AltSignals | Technický výhled | Zákaz shortování | Akcie 2020 | Didi | Základní sazba | Paradox vysokých sazeb | Podnikání | Rizika investice do Cardana | Celanesse | Novinky | Kontrakt | Paradox | Indická ekonomika | Jereme Powell a Fed | SEDG | Posílení kapitálu | Retail | Ekonom | USA | Twitter (TWTR.US) | Dividendový aristokrat | WhatsApp | Výsledková sezona za druhý kvartál | Obchodní válka | Snížení ekonomické aktivity | Zvýšení rezerv | Řetězec restaurací | Aktuální situace | Deutsche Post | ING Groep NV | Zlato | IFS | V.US | Německý maloobchod | Focus | AZN | Hewlett Packard Enterprise | Anheuser-Busch inBev | Hledání podhodnocených akcií | GOOGL | Platební bilance ČR | Akcie v roce 2020 | Tomáš Vranka | Newell Brands Inc | Atraktivní příležitosti | Proč investovat do Etherea? | Geopolitika | Philip Morris | Akcie Charter Communications | RISK-ON | Fifth Third Bancorp | Nasdaq | PMI ve službách | Světová obchodní organizace | Tisková konference FOMC | Volkswagen | Odhady analytiků | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Výrobce domácích spotřebičů | Trendová strategie | Zisk a tržby | Hike | Metody tržní kapitalizace | Vyšší inflace | Rekordní pokles | Verizon Communications | Pražská burza | Práce | Etsy | FIS | FOREX | Velikost společnosti | Akcie GE | Akcie Under Armour | Abdalazíz bin Salmán | Texas Instruments Incorporated | JD | NYSE:NKE | FDX | Oblasti umělé inteligence (AI) | AMZN | Černá labuť | JNJ.US | Koncentrace akciového trhu | Aktualizovaná prognóza | Investment | Akcie z portfolia | VIAC | Novozélandská centrální banka | Zprávy z Německa | Výraznější pokles | IOT | Fidelity International | Ropný kartel | Generative AI | Obchodní dohody | OTC | Odliv prostředků | Ronald Ižip | Astrazeneca | Bill Ackman | Obchodování na newyorské burze | Samořízení | Investiční teze | Russell 2000 (M2K) | Kryptoměny | Ruská armáda | Sony Pictures Entertainment | Summit EU | Změny úrokových sazeb | Low | Crédit Agricole | Ekonomické aktivity | Stock Trader | Ever Given | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | INTC | NKE | SOL Trader | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | IT firmy | Další pokles | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Kvalitní akcie | Akcie | SECO | Úspěch | Stimuly | Jerome Powell | Volby | Ukazatele | Americké úřady | Umělá inteligence | Vladimir Putin | CPI v eurozóně | Abenomika | Disney | Americká burza | Trading Economics | Akcie Pfizer Inc. | Hospodaření firem | Lembros Commodity | Země G7 | Vojtěch Benda | Británie | Sjezd akcionářů | Dopady pandemie | NZD | Boeing Company | USD/JPY | Čistý dluh | Historický vývoj indexu Dow Jones | Altria Group | Maloobchodní tržby v eurozóně | Belgie | ČR | Podniky | Vyšetřování | Sentiment trhu | Olaf Scholz | Akcie vydavatele kreditních karet | Inflace v USA | David Ellis | NERV | Tomáš Nidetzký | Dollar General | Ekonomika Evropské unie | EQT | Obchodování na forexu | Enel | Obchodní výhled | Investice do Uniswapu | Rizika investice do Chainlinku | Očkování | Ekonomické podmínky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Amenda Markets
America first
América Móvil
American Airlines
American Airlines (AAL.US)
American Airlines Group
American Airlines Group (AAL.US)
American Depositary Receipt
American Depositary Receipt (ADR)
American Eagle

Následující klíčová slova

American Express (AXP.US)
American Express Company
American Industrial Partners
American International Assurance
American International Assurance (AIA)
American International Group
American International Group (AIG)
American oil future
American Petroleum Institute
American Petroleum Institute (API)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
Potvrďte prosím... Zavřít