Středa 29. května 2024 13:21
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Purple Ebook Svíčkové a cenové formace 3
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy new

Fond

C:\fakepath\Cina-mena.jpg

MMF zvýšil výhled růstu čínské ekonomiky

29.05.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) zvýšil výhled růstu čínské ekonomiky na letošní rok po dobrém prvním čtvrtletí na pět procent, ještě v dubnu počítal s růstem o 4,6 procenta. Varuje ale před riziky v příštích letech, která podle něj další růst zpomalí. V příštím roce by druhá největší ekonomika světa mohla vykázat růst o 4,5 procenta, uvedla dnes v Pekingu první zástupkyně výkonné ředitelky MMF Gita Gopinathová.
C:\fakepath\trader-28052024-36-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.05.2024 1) Na akciové burze v Bukurešti se dnes začalo obchodovat s akciemi společnosti Premier Energy z portfolia české firmy Emma Capital podnikatele Jiřího Šmejce. V úvodu obchodování si akcie připisovaly více než pět procent a pohybovaly se kolem 20,65 lei, uvedla agentura Reuters. Premier Energy má sídlo v Rumunsko, působí ale i na moldavském trhu.
C:\fakepath\Nemecko-ekonomika.jpg

MMF: Německo by mělo zvážit, zda neuvolnit dluhovou brzdu

28.05.2024 Německo by kvůli rostoucím dluhovým tlakům mělo zvážit, zda neuvolnit takzvanou dluhovou brzdu, uvedl dnes Mezinárodní měnový fond (MMF). Podle zdrojů agentury Reuters se však lidé na ministerstvu financí obávají, že takový krok může zhoršit inflaci. Změna pravidel dluhové brzdy, která nařizuje, že deficit veřejných financí nesmí přesáhnout 0,35 procenta hrubého domácího produktu (HDP), by vyžadovala schválení dvoutřetinovou většinou v horní i dolní komoře německého parlamentu.
img

Ranní shrnutí (27.05.2024)

27.05.2024 Asijské a tichomořské indexy zažívají mírně růstovou seanci. Největší zisky zaznamenávají čínské indexy, a to v rozmezí od 0,45 % do 0,75 %. Japonský index Nikkei 225 se zvyšuje o 0,10 %, zatímco australský S&P/ASX200 roste o 0,35 %.
img

Akciovému trhu v USA se za poslední dekádu dařilo. Podle čeho vybírat fond nebo portfolio ke zhodnocení úspor?

23.05.2024 Dlouhodobá investice do akcií může přinášet zajímavý výnos a v rámci DIP posloužit i jako zajištění na stáří. Nejběžnější akciová portfolia a fondy zhodnotily v posledním desetiletí investice dvojnásobně i víc. Vyplývá to z analýzy společnosti Freedom Financial Services, která porovnala často využívané fondy a portfolia.
img

Zlato je na rekordu. Co to znamená pro vývoj úroků na hypotékách v Česku?

22.05.2024 Ekonomové u nás i v zahraničí vedou veledůležitou debatu o možné trvalejší změně úrovně přirozené úrokové míry (r*). Zvyšuje se oproti letům před covidem, nebo ne? Pro její zvýšení hovoří třeba i rekordní zadlužování Spojených států, které tam podle některých expertů staví na hlavu zavedenou logiku provádění monetární politiky. Proti by však měla vypovídat nynější rekordní cena zlata. To žádný úrok nenese. Proč by tedy tolik rostlo, pokud by se nečekal obecný pokles úrokových sazeb a normalizace r*? Jak to tedy je?
img

Nasdaq zaznamenává maxima a S&P roste: oči všech se upírají ke společnosti Nvidia

21.05.2024 Nasdaq dosáhl v pondělí rekordních hodnot, zatímco S&P 500 zaznamenal skromné zisky, když technologické akcie před zveřejněním výsledků Nvidie posilovaly. Trh také vyhodnocoval pravděpodobnost snížení úrokových sazeb Fedu.
img

Investoři se vrhají do BTC: Příliv více než 1 miliardy dolarů pohání ETF rally, cena překonala 71 000 dolarů

21.05.2024 Údaje o inflaci, které byly nižší, než se očekávalo, a dominantní bitcoin vyvolaly návrat k investování do kryptoměn, přičemž v čele stojí USA. Na Ethereum však informace o regulačních kontrolách vrhá stín, což vede k odlivu této druhé největší kryptoměny na světě.
img

Bitcoin má blízko ke zlomení historického cenového rekordu, pomoci mu může Nvidie. Do bitcoinu už investuje největší banka v EU či penzijní fond z USA

21.05.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější světové kryptoměny bitcoinu se dnes vyšplhala do blízkosti svého dějinného maxima. Na to vystoupala letos v polovině března a činí takřka 73 800 dolarů za kus. Dnes se bitcoin podle dat agentury Bloomberg prodával až za více než 71 929 dolarů poté, co se v mezidobí jeho cena citelně propadla, až do blízkosti 56 500 dolarů dne 1. května.
C:\fakepath\akcie-20052024.jpg

Proč upadly akcie Apple v nemilost u Warrena Buffetta?

20.05.2024 Dlouho platilo, že nákupem akcií Berkshire Hathaway si investor nepřímo pořídil velký balík akcií Apple. Donedávna právě akcie Apple tvořily přes 50 % celého Buffettova portfolia. Již ve čtvrtém čtvrtletí se legendární investor rozhodl prodat přes 10 milionů akcií Apple. Tento prodej zrychlil v prvním čtvrtletí, kdy se Buffett rozhodl prodat přes 116 milionů akcií. To je opravdu velký skok.
C:\fakepath\trader-17052024-52-zm.jpg

Ruská ekonomika zrychlila čtvrtletní růst na 5,4 procenta, vyšší je také inflace

17.05.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska v prvním čtvrtletí vzrostl meziročně o 5,4 procenta. Tempo růstu zrychlilo z 4,9 procenta v posledních třech měsících loňského roku. Ekonomiku podpořily vojenské výdaje a příznivý vývoj cen na ropy, vyplývá z předběžného odhadu, který dnes zveřejnil ruský statistický úřad Rosstat. Statistici rovněž oznámili, že inflace v dubnu zrychlila na 7,84 procenta z březnového tempa 7,72 procenta.
C:\fakepath\trader-17052024-36-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.05.2024 1) Akcie společnosti GameStop mají (téměř) za sebou turbulentí týden. V jeho začátku se staly opět terčem "meme" spekulantů a prudce vystřelily, v druhé polovině týdne jsou již pod prodejním tlakem a výrazně oslabují o desítky procent. Před zahájením obchodování akcie zleňují o dalších 20 procent poté, co prodejce videoher vydal varování o zisku a prodeji za první čtvrtletí a také požádal o prodej dalších akcií.
img

Dow Jones prudce stoupá: 40 000 bodů, zatímco GameStop a AMC padají volným pádem

17.05.2024 Milník pro Dow se shodoval s novými rekordy dalších klíčových indexů, přičemž S&P 500 (.SPX) a Nasdaq Composite (.IXIC) tento týden také dosáhly historických maxim. Zisky odrážejí rostoucí důvěru investorů v perspektivu americké ekonomiky a naznačují, že zemi by se mohlo podařit tzv. měkké přistání.
C:\fakepath\Ukrajina-hrivna.png

MMF přezkoumá vývoj ukrajinské ekonomiky

17.05.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) zahájí v nadcházejících týdnech novou misi na Ukrajině, kde bude posuzovat plnění podmínek úvěrového programu 15,6 miliardy USD (354,6 miliardy Kč) a nejnovější vývoj a výkon ekonomiky země zasažené už déle než dva roky trvající ruskou ozbrojenou agresí. Řekla to podle agentury Reuters na včerejší tiskové konferenci mluvčí MMF Julie Kozacková.
img

COT: Dlouhé pozice v ropě se propadly, rostou nákupy obilovin

16.05.2024 Oslabení dolaru vyvolalo druhý týden čistého výprodeje. Hrubé dolarové dlouhé pozice proti osmi měnovým futures IMM stihly za tu dobu klesnout o čtvrtinu na 24,7 miliard USD. Hlavní příčinou byla nová poptávka po EUR, díky níž se evropská měna překlopila zpátky do čistých dlouhých pozic, spolu s pokračujícím uzavíráním krátkých pozic v JPY a AUD.
img

S Investičním programem ivy inspirovaným prestižními americkými univerzitami mohou Češi nově dosáhnout na daňové zvýhodnění. Stačí do ivy investovat v režimu DIP

16.05.2024 Přední tuzemský obchodník s cennými papíry Colosseum oznámil, že jeho vlajkový Investiční program ivy je nově možné využívat také v režimu Dlouhodobého investičního produktu (DIP). Čeští investoři, kteří si program inspirovaný strategií zhodnocování peněz prestižních amerických univerzit zvolí pro zajištění na stáří, tak mohou s široce diverzifikovaným portfoliem dosáhnout vedle cíleného výnosu až 6 % p.a. také na daňové zvýhodnění až 48 tisíc korun ročně.
img

„Meme stocks“ opět na růstové vlně 🎢

15.05.2024 Meme akciová horečka, která podnítila vzrušení na Wall Street v roce 2021, opět zachvátila akciový trh. Údajný návrat legendárního uživatele @RoaringKitty, ikony stojící za spekulativními nájezdy skupiny WallStreetBets, po třech letech nečinnosti způsobil, že akcie společností GameStop a AMC od začátku týdne posílily o 180 %, resp. 135 %. Kryptický tweet na platformě X Keitha Gilla (vlastním jménem @RoaringKitty) vyvolává očekávání návratu euforie spekulantů spojených se skupinou WallStreetBets, která před třemi lety vedla ke skokovým nárůstům mnoha společností o několik set procent. Co o celé akci stojí za to vědět a z čeho pramení? Pojďme se na to společně podívat.
img

Genesis Capital připravuje nový private equity fond s cílovou velikostí 250 milionů eur

14.05.2024 Genesis Capital, jedna z nejvýznamnějších skupin v oblasti private equity ve střední Evropě, zahajuje přípravu již sedmého fondu. Genesis Private Equity Fund V (GPEF V) naváže na předchozí úspěšné fondy skupiny a zaměří se na investice v segmentu malých a středních podniků v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rakousku. S cílovou velikostí 250 milionů eur má GPEF V ambici se zařadit mezi největší private equity fondy ve střední Evropě. Vznik fondu se plánuje na první polovinu roku 2025.
img

Třetina Čechů má nízkou úroveň finanční gramotnosti. 80 % populace si ale věří, že dokáže odhalit finanční podvod v online prostředí

14.05.2024 Více než polovina Čechů hodnotí svoji finanční gramotnost jako průměrnou, dalších 19 % pak jako nadprůměrnou. Realita však ukazuje něco jiného. Podle průzkumu Indexu prosperity a finančního zdraví Čechů se s nízkou úrovní finanční gramotnosti potýká třetina produktivní populace. Platí to zejména pro ženy, lidi s nižším vzděláním a příjmy. Činí to z nich snadnější oběti finančních podvodů.
img

Vzestup cen kryptoměn, zatímco mzdy v mimo zemědělský sektor zaostávají za očekáváním

07.05.2024 Začátek týdne byl pro kryptoměny těžký, ceny klesaly a z celkové tržní kapitalizace ubylo více než 235 miliard dolarů.
img

Invesco: Nasdaq 100 - Jak inovace poznamenávají váš šálek kávy

06.05.2024 Technologie ovlivňují odvětví, která ani nejsou obvykle spojována s technologickými inovacemi. Některá odvětví v indexu Nasdaq-100 nás mohou i překvapit. Index trvale sleduje fond Nasdaq UCITS ETF společnosti Invesco.
img

Ceny kryptoměn 6. května: BTC vzdoruje ztrátám, drží se na úrovni 64 000 USD

06.05.2024 S nárůstem o 2 body dosáhl Fear and Greed Index hodnoty 71 bodů ze 100, což značí stav greed. To signalizuje potenciální nákupní příležitost na trhu kryptoměn.
C:\fakepath\fundament-06052024-uvod.png

Pohled do budoucnosti – politické a regulační změny (6. díl)

06.05.2024 Tento článek pojednává o politických a regulačních změnách a jejich vlivu na ekonomiku a investice. Čtenář získá přehled o faktorech ovlivňujících tyto změny, nejvýznamnějších regulačních orgánech a jejich rolích. Dále se dozví, jaké jsou důsledky politických a regulačních změn na ekonomiku, investice, spotřebitele a jaké klíčové aspekty těchto změn jsou důležité. Nakonec je zdůrazněn význam porozumění politickým a regulačním změnám pro úspěch v globálním prostředí.
C:\fakepath\trader-03052024-46-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.05.2024 1) Odlišný přístup centrálních bank v eurozóně a ve Spojených státech k úrokovým sazbám by mohl znamenat problém pro jednotnou evropskou měnu euro. Jestliže Evropská centrální banka (ECB) začne už v červnu sazby snižovat, jak avizovala, euro zřejmě oslabí, což prodraží dovoz do eurozóny. Tím se ještě více zkomplikují vyhlídky na růst ekonomiky bloku. Televizi CNBC to řekl hlavní ekonom společnosti Tressis Gestion Daniel Lacalle.
C:\fakepath\Paramount.png

Sony Pictures a fond Apollo projevily zájem o Paramount Global

03.05.2024 Mediální společnost Sony Pictures a investiční fond Apollo Global Management projevily zájem o převzetí mediální skupiny Paramount Global za 26 miliard dolarů (zhruba 600 miliard Kč). S odkazem na informované zdroje to ve čtvrtek uvedl americký list The New York Times (NYT) a další média.
C:\fakepath\las-vegas-02052024.jpg

Prenájom kasín ako investícia?

02.05.2024 Pred nedávnom som sa začal zaoberať možnosťou investície do zábavného priemyslu v USA konkrétne išlo o nájdenie nejakej investície do kasín. O výsledok svojho pátrania som sa rozhodol podeliť.
img

MMF aktualizoval výhled. Německo bude těsně nad nulou. Rusko naopak poroste. Sankce evidentně selhaly

29.04.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) v dubnu aktualizoval svoji prognózu a řekl nám, jaký očekává vývoj hlavních ekonomik světa. Nabídl obrázek, který ovšem není pěkný. Data ukazují, že Evropa se stává skanzenem. Budeme mít další slabý rok, kdy se budeme pohybovat těsně nad nulou, zatímco jiným se bude dařit lépe. Nůžky mezi námi a Ruskem se podle dat přivřou. Tak to ale přece být nemělo.
img

Rozdělený dluhopisový trh

29.04.2024 Akcie a dluhopisy vykázaly v roce 2022 po delší době shodný vývoj, když společně zaznamenaly výraznější propady. Stejný směr nalezly obě třídy aktiv i v roce 2023, ale tentokrát udělaly investorům radost a shodně přinesly výrazné kladné zhodnocení. Co se týká letošního vývoje, dostál vzájemný vztah mezi akciemi a dluhopisy změn: začaly se mezi nimi rozevírat výkonnostní nůžky.
C:\fakepath\Lindner.jpg

Lindner: Německo potřebuje reformaci hospodářství

28.04.2024 Německo potřebuje reformovat hospodářství, aby si zachovalo své geopolitické postavení. Ministr financí a předseda svobodných demokratů (FDP) Christian Lindner to včera podle agentury Reuters uvedl na sjezdu své strany.
C:\fakepath\usd dolar.jpg

Růst americké ekonomiky v 1Q překvapivě zvolnil

25.04.2024 Růst americké ekonomiky v prvním čtvrtletí výrazně zvolnil a v přepočtu na celý rok činil 1,6 procenta. Ve svém odhadu to dnes uvedlo americké ministerstvo obchodu. Ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku činil ročně přepočtený růst hrubého domácího produktu (HDP) Spojených států 3,4 procenta.
C:\fakepath\Německo4.jpg

Problémy ekonomiky Německa znepokojují jeho sousední země

25.04.2024 Problémy německé ekonomiky znepokojují sousedy Německa, a to od Švýcarska až po Polsko. Někteří zahraniční ekonomové Berlín vyzývají k reformám, aby se krize dál nešířila, píše agentura Reuters. Mezinárodní měnový fond (MMF) snížil prognózu růstu německé ekonomiky na letošní i příští rok o 0,3 procentního bodu. V letošním roce očekává růst hrubého domácího produktu (HDP) pouze o 0,2 procenta, což je mezi velkými zeměmi eurozóny nejslabší růst.
img

Jak může Čech koupit akcie Saudi Aramco, největší ropné firmy světa? A dává to vůbec smysl?

25.04.2024 Existují velké, burzovně obchodované firmy, jejichž akcie si snadno – na pár kliknutí – může pořídit i našinec. Jde třeba o Apple, Amazon nebo Microsoft. No, a pak existují také velké, burzovně obchodované firmy, jejichž akcie si Čech prakticky pořídit nemůže.
img

Výsledky Meta Platforms za 1. čtvrtletí se blíží 📊Bude umělá inteligence hnacím motorem ocenění giganta sociálních médií? 🔍

24.04.2024 Akcie Meta Platforms (META.US ) se staly jedním z vítězů trendu umělé inteligence a od minima v roce 2022 se odrazily o téměř 550 %. Společnost bude první americkou společností s kapitalizací přesahující 1 bilion USD, která bude reportovat výsledky za 1. čtvrtletí, čímž zahájí sezónu "BigTech" reportů, které by mohly výrazně ovlivnit sentiment na akciových trzích.
img

Biogen zveřejní výsledky za 1. čtvrtletí 📊Patient Capital vidí příležitost v léku na Alzhaimer

23.04.2024 Americká biofarmaceutická společnost Biogen (BIIB.US) oznámí své výsledky zítra; před otevřením Wall Street. O své postřehy se s investory podělil hodnotově orientovaný fond Patient Capital Management na téma "Opportunity Equity Strategy". Komentující společnost uvedla, že v prvním čtvrtletí fond svým investorům poskytl 11,8% výnos bez poplatků, zatímco index S&P 500 vykázal 10,6% zisk. Společnost uvedla, že jednou z jejích největších investičních voleb v 1. čtvrtletí byly akcie americké farmaceutické společnosti Biogen (BIIB.US). Biogen objevuje, vyvíjí, vyrábí a dodává terapie pro léčbu neurologických a neurodegenerativních onemocnění. Akcie společnosti byly po mnoho měsíců pod prodejním tlakem a od dubna 2023 ztratily více než 30 %. Dnes se akcie obchodují beze změny.
C:\fakepath\rusky rubl.jpg

Rusko zlepšilo odhad letošního růstu ekonomiky

23.04.2024 Ruské ministerstvo hospodářství dnes zlepšilo odhad letošního růstu hrubého domácího produktu (HDP) Ruska na 2,8 procenta z dříve předpokládaných 2,3 procenta. Zároveň však zvýšilo odhad letošní inflace a předpovědělo postupné oslabování domácí měny v nejbližších letech. Informovala o tom agentura Reuters.
C:\fakepath\eurozona4.jpg

Růst podnikatelské aktivity v eurozóně v dubnu zrychlil

23.04.2024 Podnikatelská aktivita v eurozóně v dubnu vzrostla nejrychlejším tempem za téměř rok, protože pokračující oživení v sektoru služeb převážilo nad prohlubujícím se útlumem ve zpracovatelském průmyslu. Vyplývá to podle agentury Reuters z předběžných výsledků průzkumu mezi nákupními manažery, které dnes zveřejnila společnost S&P Global.
img

FX 101: Diverzifikace portfolia pomocí FX

23.04.2024 Nejdůležitější investiční strategií je diverzifikace. Devizové prostředky (FX) jsou sice v tomto ohledu často podceňovány, mohou však pomoci zvýšit stabilitu portfolia i rizikově vážené výnosy. FX mohou prohloubit diverzifikaci tím, že sníží přílišnou expozici vůči domácí měně, umožní správu závazků v cizích měnách, budou generovat pasivní příjem, případně nabídnou zajištění proti měnovým rizikům u aktiv denominovaných v cizích měnách. Měnové ETF nabízejí investorům dostupný a nepříliš nákladný způsob, jak vstoupit na devizové trhy a začít efektivně obchodovat s měnami za účelem diverzifikace portfolia.
img

Hra na štěstí? Ne, správný postup při investování výrazně snižuje riziko ztráty

22.04.2024 Úroky na spořicích účtech klesají. Ještě víc tak poroste investiční apetit Čechů, kteří hledají pro své úspory lepší výnos. Už loni přitom investice v ČR zaznamenaly mimořádný rok. Češi měli jen ve fondech kolektivního investování vloženo přes 938 miliard korun, což bylo meziročně o nevídaných 25 procent více. Jak při investování efektivně snižovat riziko ztráty? Podívejte se na šest praktických tipů.
img

Vysoké úroky povzbuzují ekonomiku, soudí někteří američtí finančníci i ekonomové. Mezinárodní měnový fond ovšem varuje před dopady „vývozu dluhu“ USA

22.04.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) se v minulém týdnu nezvykle ostře pustil do Spojených států. Vadí mu jejich rozhazovačnost. Ta jim prý sice dopomáhá k impresivnímu ekonomickému růstu, leč není dlouhodobě udržitelná. Přílišné výdaje Washingtonu mohou podle MMF celosvětově opětovně zvýšit inflaci a ohrozit rozpočtovou a finanční stabilitu. Jinými slovy, hrozí, že za velké americké dluhy nakonec zaplatíme všichni – ať už krizemi či pořádnou inflací.
img

Evropský průmysl zelené energie má problém: Společnosti se stěhují do USA

22.04.2024 Obnovitelná energie se mění, protože společnosti, které kdysi zapustily kořeny v Evropě, "balí kufry" a míří do Spojených států. Důvodem je souběh několika faktorů, konkrétně silná konkurence ze strany Číny, vlažná podpora ze strany EU a lákadlo USA v podobě zákona o snižování inflace (IRA), který nabízí příznivější podmínky pro zelené společnosti. Evropský solární průmysl dokonce varuje, že se nachází v existenční krizi a může brzy zkolabovat.
C:\fakepath\rubl3.png

Růst ruské ekonomiky by se měl udržet na 3,6 procenta

21.04.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska by se měl v letošním roce zvýšit stejným tempem jako loni, kdy vzrostl o 3,6 procenta. Předpověděl to podle agentury Reuters ruský ministr financí Anton Siluanov.
C:\fakepath\nemecko zeme.jpg

Německá vláda zvýší odhad letošního růstu ekonomiky

19.04.2024 Německá vláda zvýší odhad letošního růstu ekonomiky na 0,3 procenta z dříve očekávaných 0,2 procenta, uvedl zdroj agentury Reuters. Pro příští rok vláda podle něj počítá, že hrubý domácí produkt (HDP) stoupne o procento. Očekávaná prognóza je součástí návrhu jarních projekcí vlády, které má ministr hospodářství Robert Habeck představit příští středu.
C:\fakepath\trader-18042024-36-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.04.2024 1) Akciové indexy ukazují podle analýzy společnosti XTB největší strach za posledních šest měsíců. Index strachu VIX, který měří rozkolísanost na americkém akciovém indexu S&P 500, hlásí největší nervozitu od října 2023. Od začátku roku vzrostl o 36 procent na 18 bodů.
C:\fakepath\Norsko.jpg

Norský státní fond dosáhl v 1Q rekordního zisku

18.04.2024 Norský státní investiční fond vykázal za letošní první čtvrtletí rekordní zisk 1,21 bilionu norských korun (zhruba 2,6 bilionu Kč), a to zejména díky silnému růstu cen akcií technologických společností. Oznámila to dnes státní firma Norges Bank Investment Management (NBIM), která je správcem fondu.
img

V průmyslu ceny výrobců stagnují, v zemědělství klesají již jedenáctý měsíc po sobě

17.04.2024 „Ceny průmyslových výrobců se v březnu v meziročním srovnání nezměnily. Po únorovém a lednovém poklesu se tak snižování cen zastavilo, nicméně před tím více než tři roky rostly. Meziměsíčně se ceny průmyslových výrobců snížily o 0,1 %. Není tedy důvod obávat se trvalejší změny trendu ve vývoji cen průmyslových výrobců a případného vzedmutí spotřebitelské inflace,“ uvádí Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
img

19. duben je Světovým dnem investičních fondů. Jak se jim v Česku daří?

17.04.2024 19. dubna se narodil Abraham van Ketwich, který v roce 1774 založil historicky první investiční fond. Stejné datum proto bylo zvoleno jako připomínka v rámci Světového dne investičních fondů. Obliba investování mezi Čechy v posledních letech roste. K 31. prosinci 2023 aktiva podílových fondů v ČR představovala objem 1 307,3 mld. Kč, což je 5,3 krát více než před 10 lety. Analytička WOOD & Company Eva Sadovská se podívala na to, proč jsou podílové fondy u Čechů populární a do kterých fondů Češi investují nejvíce. Analýza vychází z nejaktuálnějších údajů České národní banky.
C:\fakepath\trader-16042024-46-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy se téměř nemění, sledují vývoj na Blízkém východě a statistiku

16.04.2024 Ceny ropy se dnes drží v úzkém rozpětí a pohybují se oběma směry kolem svého předchozího závěru. Na jedné straně je dolu tlačí zmírnění obav o dodávky z Blízkého výhodu po víkendovém útoku Íránu na Izrael a vyšší maloobchodní tržby v USA, které oslabily naději na snížení úrokových sazeb, které by podpořilo poptávku. Podporu cenám naopak poskytla zpráva o růstu čínské ekonomiky v prvním čtvrtletí a Mezinárodní měnový fond svým výhledem, který předpovídá další rok pomalého, ale stabilního růstu globální ekonomiky.
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

MMF zhoršil odhad růstu ekonomiky ČR na 0,7 procenta

16.04.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky se v letošním roce zvýší o 0,7 procenta po loňském poklesu o 0,4 procenta. Předpověděl to dnes ve svém jarním výhledu pro světovou ekonomiku Mezinárodní měnový fond (MMF). Prognóza pro Českou republiku je výrazně pesimističtější než dřívější odhady MMF i než výhled českého ministerstva financí.
C:\fakepath\mmf 132.jpg

MMF zlepšil odhad růstu světové ekonomiky

16.04.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) dnes mírně zlepšil odhad letošního růstu světové ekonomiky. Podle jeho jarní prognózy se globální hrubý domácí produkt (HDP) v letošním roce zvýší o 3,2 procenta, zatímco v lednu fond letošní růst odhadoval na 3,1 procenta.
img

Genesis Growth získává majoritní podíl ve společnosti Carussel, evropském poskytovateli digitálních řešení pro automobilový průmysl

16.04.2024 Genesis Growth Equity Fund I (GGEF I), fond rozvojového kapitálu specializující se na investice do malých a středních společností v regionu střední a východní Evropy s významným růstovým potenciálem, úspěšně dokončil akvizici majoritního podílu ve společnosti Carussel. Spoluinvestory v transakci jsou zakladatel společnosti, Mario Della Donna, a její současný generální ředitel, András Müller.
C:\fakepath\geopolitika-15042024-uvod.jpg

Geopolitické události – mezinárodní dohody a organizace (7. díl)

15.04.2024 V dnešním článku se zaměříme na mezinárodní dohody a organizace. Podíváme se, jak fungují a jak ovlivňují ekonomiku. Projdeme si některé aspekty, které do mezinárodních dohod a organizací zasahují, a samozřejmě si tyto dohody a organizace představíme. Na závěr si ukážeme, co je to Eulerův diagram a co z něj můžeme vyčíst.
C:\fakepath\MMF-Georgiev.jpg

V čele MMF bude nadále Kristalina Georgievová

14.04.2024 Výkonná rada Mezinárodního měnového fondu (MMF) v pátek do funkce generální ředitelky zvolila na druhé pětileté období Kristalinu Georgievovou (70). Byla jediným kandidátem. Její první funkční období končí 30. září.
img

BlackRock klesá o 1,50 %, přestože zisk překonal očekávání 📊

12.04.2024 Společnost BlackRock vykázala za 1Q24 vyšší výsledky, než byl konsensus trhu. Společnost zaznamenala rekordní AUM (aktiva pod správou), které na konci čtvrtletí činilo 10,47 bilionu dolarů (meziročně +15 %). Průměrná hodnota AUM za čtvrtletí činila 10,18 bilionu USD, což je meziročně o 14 % více. Výnosy překonaly očekávání trhu o 1,06 %, zředěný zisk na akcii byl o 5,04 % vyšší než konsensus a hodnota AUM překonala očekávání o +0,37 %.
img

Investice & daně. Kdy máte klid a kdy musíte vyplňovat přiznání?

11.04.2024 Obliba investování u nás roste. Jen v podílových fondech Češi zhodnocují už přes 938 miliard korun, další stovky miliard mají investoři v akciích, burzovně obchodovaných fondech a dalších aktivech. Se vzrušujícím investičním světem je ale spojena i méně zábavná povinnost, a to jsou daně. Podívejte se, co si jako běžný investor ohlídat. A není třeba panikařit, dost možná se vás povinnost podávat daňové přiznání nebo nutnost do něho zahrnovat své investice týkat nebude.
C:\fakepath\Cina-2.jpeg

Fitch zhoršil výhled ratingu Číny

10.04.2024 Ratingová agentura Fitch zhoršila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti Číny na negativní ze stabilního. To znamená, že by mohla současný rating země ve střednědobém horizontu snížit. Ekonomika země čelí rostoucí nejistotě při přechodu na nové modely růstu, což představuje rizika pro veřejné finance, odůvodnil Fitch své rozhodnutí. Čína má u agentury Fitch známku A+, což znamená střední vyšší kvalitu dluhu.
C:\fakepath\Yellen.jpg

Yellenová se v Číně přimlouvá za tržní reformy

05.04.2024 Číně by prospěly tržně orientované reformy, její nadbytečná průmyslová kapacita utlačuje ostatní ekonomiky. Při své návštěvě asijské země to dnes uvedla americká ministryně financí Janet Yellenová. Politička přijela do jihočínského Kantonu (Kuang-čou) ve čtvrtek odpoledne a v sobotu se chystá do Pekingu, uvedl zpravodajský server CNBC.
C:\fakepath\MMF-Georgiev.jpg

Jedinou kandidátkou do čela MMF je šéfka Georgievová

05.04.2024 Jedinou kandidátkou na post výkonné ředitelky Mezinárodního měnového fondu (MMF) je jeho současná šéfka Kristalina Georgievová (70). Oznámil to včera MMF. Současné pětileté období Georgievové končí 30. září.
img

Denní shrnutí: akciové trhy rostou díky slabšímu dolaru 💰

04.04.2024 Americké akciové indexy prožívají klidnou seanci a volatilita je omezená. Investoři čekají na údaje z trhu práce, které budou zveřejněny zítra. US500 roste o 0,55 % na 5300 bodů, zatímco US100 si připisuje 0,7 % na 18530 bodů.
img

Delivery Hero vzrostl o 15 %, protože Sachem Capital vybudoval významný podíl ve společnosti 📈

04.04.2024 Německý potravinový gigant Delivery Hero (DHER.DE) dnes posílil až o 15 % poté, co aktivistický fond Sachem Head Capital Fund odhalil svůj 3,4% podíl ve společnosti s odkazem na podhodnocení a potenciální změny ve správní radě, protože aktivisté se mohou chtít připojit k představenstvo. Trh vidí tuto situaci jako pozitivní katalyzátor pro současné ohodnocení společnosti a vyšší šanci na ziskovost v budoucnu. Fond může chtít nahradit současného generálního ředitele Niklase Östberga podle anonymních zdrojů Bloombergu.
img

Roger společně s NWD spouští první český fond na financování pohledávek před splatností

03.04.2024 Platební instituce Roger je peer to peer platforma, která už přes deset let pomáhá firmám a podnikatelům zkracovat splatnosti faktur na tři dny. Za dobu své existence už profinancovala více než 25 miliard korun a nyní se společně s investiční společností NWD rozhodla spustit otevřený podílový fond (Roger Recievables Fund – RRF) pro kvalifikované investory. Inspiraci nalezli v pohledávkových fondech, které již několik let úspěšně fungují v západní Evropě.
img

Duben začíná silným výprodejem na trzích s kryptoměnami

02.04.2024 Poté, co v předchozím týdnu došlo k čistému odlivu zhruba 13 500 bitcoinů z bitcoinových spotových ETF, došlo v minulém týdnu k obratu a do všech bitcoinových spotových ETF bylo zakoupeno 12 130 bitcoinů.
C:\fakepath\putin.png

Putin chce bohatým Rusům a firmám zvyšovat daně

02.04.2024 Ruský prezident Vladimir Putin nařídil úředníkům a zákonodárcům urychleně se věnovat zvýšení daní zámožným spoluobčanům a prosperujícím firmám, aby naplnil státní rozpočet, který letos utratí každý třetí rubl na armádu a výrobu zbraní. Putin dal vládě a sněmovně pokyn provést do 31. července změny daňových zákonů, aby se dosáhlo "spravedlivého rozdělení daňové zátěže se zřetelem na výši příjmů poplatníků", uvedl včera server The Moscow Times s odvoláním na přehled příkazů hlavy státu, zveřejněný Kremlem.
C:\fakepath\Ukrajjina-dolary.jpg

Ukrajina dostala od Světové banky úvěr 1,5 miliardy dolarů

31.03.2024 Ukrajina v rámci programu Světové banky (SB) obdržela úvěr v objemu 1,5 miliardy dolarů (35 miliard korun), uvedl v pátek ukrajinský premiér Denys Šmyhal. Půjčku Kyjev bránící se ruské invazi podle něj využije na rozpočtové, sociální a humanitární výdaje.
img

Ranní shrnutí (29.03.2024)

29.03.2024 Nikkei uzavřel seanci v plusu 0,5 %, zatímco USD/JPY se obchoduje na úrovni 151,4 a na mezidenní bázi je beze změny. Japonský ministr financí Suzuki zdůraznil, že pohyby na měnových trzích jsou přehnané, jsou spekulativní, a nevyloučil další intervence do jenu.
img

Bitcoin se po holubičí tiskové konferenci Fedu vrací nahoru

26.03.2024 Cena bitcoinu minulý týden zažila jeden z největších denních výkyvů na tomto býčím trhu.
img

Purple Ventures spouští svůj druhý fond. Zaměří se zejména na startupy v regionu CEE a otevírá se i externím investorům

26.03.2024 Skupina Purple, za kterou stojí trojice zakladatelů David Kašper, Jakub Nytra a Filip Řehoř, spouští svůj druhý venture kapitálový fond. Zaměří se především na nadějné mladé firmy z regionu střední a východní Evropy, kterým bude pomáhat prorazit ve světě. Purple Ventures si v rámci nového fondu kladou za cíl investovat přes 40 milionů eur, tedy více než miliardu korun, přičemž fond je, na rozdíl od toho prvního, otevřen i externím investorům.
img

Fond NEMO je nově v režimu dlouhodobého investičního produktu

25.03.2024 Lokální investiční nemovitostní fond NEMO je nově v režimu dlouhodobého investičního produktu neboli DIP. Klientům tak nabízí další alternativu k existujícím penzijním fondům a doplňkovému penzijnímu spoření. Stát chce nově podporovat zodpovědné občany, kteří se nebudou spoléhat pouze na státní důchodový systém.
C:\fakepath\geopolitika-25032024-uvod.png

Geopolitické události – mezinárodní vztahy (1. díl)

25.03.2024 V dnešním článku se podíváme na mezinárodní vztahy a seznámíme se s různými organizacemi. Rozebereme si, jak tyto organizace spolupracují a které dohody jsou pro mezinárodní vztahy nejdůležitější. Nakonec se podíváme na jejich vliv na ekonomiku a spotřebitele.
C:\fakepath\Reddit2.jpeg

Reddit bude muset vynaložit mnoho prostředků na moderování obsahu

22.03.2024 Společnost Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, bude muset podle analytiků vynaložit značné prostředky na moderování obsahu. Dosud v tomto ohledu spoléhala na dobrovolníky. S akciemi firmy se ve čtvrtek začalo obchodovat na burze v New Yorku. Za první den zpevnily o 48 procent. Koupila je i známá investorka Cathie Woodová, která spravuje fond ARK Invest.
C:\fakepath\umela-inteligence.jpg

Saúdská Arábie chystá investice do umělé inteligence

20.03.2024 Vláda Saúdské Arábie chystá obří fond zaměřený na investice do umělé inteligence (AI), vložit chce do něj asi 40 miliard dolarů (934 miliard Kč). S odkazem na informované zdroje to napsal americký list The New York Times (NYT) a později to potvrdily i zdroje televize CNBC. Saúdská Arábie se snaží svou ekonomiku zbavit závislosti na příjmech z prodeje ropy a více ji diverzifikovat.
C:\fakepath\Salvador_bitcoin.jpg

Salvador chce ochránit svá bitcoinová aktiva přesunem do trezoru

15.03.2024 Salvador převede velkou část svých bitcoinových aktiv do zařízení mimo dosah internetu, které bude uloženo ve fyzickém trezoru na území této středoamerické země. S odvoláním na prezidenta Nayiba Bukeleho o tom ve čtvrtek informovala agentura Reuters. Na prezidentův popud zavedl Salvador v roce 2021 bitcoin jako svou oficiální měnu vedle amerického dolaru.
img

Bitcoin neklesne pod 50 000 dolarů

15.03.2024 Šéf Galaxy Digital Michael Novogratz objasnil v nedávném rozhovoru pro CNBC důvody nedávného růstu ceny bitcoinu a jeho význam pro celý kryptoměnový trh. Zdůraznil, že pokud nedojde k neočekávaným dramatickým událostem, bitcoin nejspíš zůstane stabilně nad hranicí 50 000 USD.
img

Genesis Capital uzavřel dohodu o koupi majoritního podílu ve společnosti GAF, českém výrobci specializovaných výrobků z kovu

13.03.2024 Společnost GAF patří k významným hráčům v kovovýrobě se zaměřením na komplexní zakázkové zpracování oceli, nerezu a hliníku. Výrobky společnosti se vyznačují vysokou kvalitou a přesností, zpravidla podléhají přísným certifikacím a mají na trhu široké uplatnění například v potravinářství, zdravotnictví, textilním průmyslu či drážní dopravě.
img

Diverzifikujte své akciové portfolio s Bitcoin ETF v XTB

13.03.2024 Bitcoin je letos jedním z nejvýkonnějších aktiv a od svého uvedení na trh k dnešnímu dni (11. 3. 2024) přidal přibližně 70 %. Takový růst s sebou vždy přináší zvýšený zájem, a proto stále více lidí hledá způsoby, jak koupit Bitcoin nebo do něj investovat.
img

Invesco: Měsíční zpráva o výkonnosti zlata

12.03.2024 Zlato v únoru přidalo 0,2 % a zakončilo měsíc na hodnotě 2 044 dolarů. K nárůstu ceny došlo navzdory tomu, že se očekávání trhu ohledně termínu prvního snížení úrokových sazeb ze strany Fedu zpozdila – nyní se očekává, že to bude ve 3. čtvrtletí 2024. V průběhu měsíce se směr ceny zlata řídil tradičními makro faktory, ale na konci měsíce si zlato dokázalo připsat zisk, protože jádrová inflace dopadla podle očekávání.
C:\fakepath\Fintokei-FXstreet-clanek-11032024.jpg

Na co si dát pozor u prop trading firem - high-water mark (část 2.)

11.03.2024 Přinášíme druhý díl naší článkové minisérie, pojednávající o konceptech, se kterými je třeba počítat, pokud se rozhodnete zúčastnit prop tradingové výzvy.
img

Zlato i „digitální zlato“ – bitcoin – jsou nejdražší v dějinách. Kvůli obavě z bobtnajícího amerického dluhu i z Trumpa v Bílém domě

11.03.2024 Tyto dny jsou na světových burzách věru nebývalé. Prakticky v jeden moment se totiž na historickém cenovém rekordu ocitají jak zlato jako takové, tak také „digitální zlato“ neboli „zlato 21. století“, tedy nejstarší a nejrozšířenější kryptoměna světa, bitcoin. To je trochu paradox.
img

Bitcoin poprvé v historii vyskočil nad 70 000 dolarů. Na dějinný rekord jej vyhnal nárůst míry nezaměstnanosti v USA na dvouleté maximum

08.03.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, v dnes odpoledne pokořila úterní historický rekord. Bitcoin se krátce prodával za více než 70 000 dolarů za kus, s maximem na úrovni 70 085,88 dolaru, vyplývá z dat agentury Bloomberg.
C:\fakepath\měď.jpg

Společnost KoBold Metals po objevu bohatého ložiska mědi věří v další nálezy

07.03.2024 Začínající společnost KoBold Metals, která se zabývá průzkumem těžby kovů a kterou podporují mimo jiné Bill Gates a Jeff Bezos, po vzácném objevu bohatého ložiska mědi v Zambii vidí nadějně možnosti objevení dalších z nejžádanějších kovů potřebných pro energetickou transformaci. Řekl to v rozhovoru se zpravodajskou televizí CNBC prezident společnosti Josh Goldman. KoBold využívá umělou inteligenci k vytvoření "mapy pokladů", která jí pomáhá najít nová ložiska surovin, jako jsou měď, lithium, kobalt a nikl.
img

Nový fond WOOD & Co. nabízí investiční příležitost v oblasti obnovitelných zdrojů energie

06.03.2024 Investiční skupina WOOD & Company založila nový podfond WOOD SICAV* Renewables, který nabídne možnost podílet se na investicích do obnovitelných zdrojů energie v Evropě. První plánovanou akvizicí jsou dva solární parky v Rumunsku, které vzniknou ve spolupráci s firmou SOLEK – renomovaným developerem a provozovatelem obnovitelných zdrojů. Podfond cílí na 15% roční zhodnocení, prvotní úpis odstartoval 1. března a potrvá do konce května.
img

Bitcoin je nejdražší v dějinách, mánie se po třech letech vrací. Dolarová cena bitcoinu nyní vůbec poprvé pokořila hranici 69 000 dolarů za kus

05.03.2024 Bitcoinová mánie je po třech letech opět tu. Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes odpoledne středoevropského času pokořila dosavadní historický rekord. Bitcoin se krátce prodával za více než 69 000 dolarů za kus, s maximem na úrovni 69 191,94 dolaru, vyplývá z dat agentura Bloomberg. Překonal tak dosavadní nejvyšší cenu, dosaženou v listopadu 2021, odpovídající necelým 69 000 dolarů.
img

Tržní kapitalizace bitcoinu dnes dosáhla historicky rekordní úrovně, stejně jako jeho korunová cena. Za svoji dějinně rekordní cenou v dolarech dnes bitcoin zaostal jen o zhruba 188 dolarů

05.03.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes nad ránem středoevropského času dosáhla historicky nejvyšší korunové ceny, takřka 1 610 000 korun. Psychologickou úroveň 1,6 milionu korun dnes bitcoin překonal vůbec poprvé v historii.
img

Cena bitcoinu je dnes v korunách nejvyšší v dějinách, činí více než 1,5 milionu korun

04.03.2024 V dolarech dnes překonává úroveň 65 000 a roste k historickému rekordu. Stoupá navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová.
C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

Objemy obchodů s bitcoinovými fondy zdolávají rekordy

29.02.2024 Objem obchodů s fondy na spotový bitcoin obchodovanými na burze (ETF) tento týden ve Spojených státech prudce vzrostl a výrazně překonal dosavadní rekord. Děje se tak v situaci, kdy cena bitcoinu zrychlila růst a poprvé po více než dvou letech se dostala nad 60.000 dolarů (1,4 milionu Kč). Někteří analytici v této souvislosti hovoří o šílenství. Fondy na spotový bitcoin jsou v USA k dispozici od letošního ledna.
C:\fakepath\bitcoin-29022024-1.jpeg

Bitcoin překročil hranici 60 000 USD!

29.02.2024 V průběhu středy cena bitcoinu překonala psychologickou hranici 60 000 USD. Jedná se o nejvyšší hodnotu od listopadu 2021 a nejznámější kryptoměnu dělí od historických maxim pouhých 14 %.
C:\fakepath\fundament-29022024-1.jpg

Makroekonomické faktory - finanční trhy a instituce (10. díl)

29.02.2024 V tomto článku se zaměříme na téma finančních trhů a institucí. Začneme stručným přehledem těchto dvou pojmů a poté se jim budeme věnovat podrobněji. Podíváme se také na to, kdo řídí finanční trhy a instituce, a rozebereme jejich vliv na ekonomiku, spotřebitele a centrální banky.
img

Cena bitcoinu nyní po letech překonala úroveň 60 tisíc dolarů, roste k historickému rekordu ve výši necelých 69 tisíc dolarů. Bitcoin stoupá navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová

28.02.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes odpoledne středoevropského času překonala psychologickou hranici 60 tisíc dolarů, a to poprvé od listopadu 2021. Po jejím prolomení nyní může být jen otázkou času, než překoná dosavadní historický rekord, takřka 69 tisíc dolarů, jehož dosáhla rovněž v listopadu 2021. Stalo by tak navzdory četným varováním z oficiálních míst, včetně z Evropské centrální banky.
C:\fakepath\USA7.jpg

Americká ekonomika ve 4Q rostla pomaleji

28.02.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Spojených států se ve čtvrtém čtvrtletí podle zpřesněných údajů zvýšil v přepočtu na celý rok o 3,2 procenta, což je o trochu méně, než uváděl rychlý odhad z minulého měsíce. Podle něj růst činil 3,3 procenta. Ve své zprávě to dnes uvedlo americké ministerstvo obchodu.
img

Cena bitcoinu roste k novému historickému rekordu. Navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová

28.02.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes atakuje psychologickou hranici 60 tisíc dolarů, a to poprvé od listopadu 2021. Po jejím případném prolomení může být jen otázkou času, než překoná dosavadní historický rekord, takřka 69 tisíc dolarů, jehož dosáhla rovněž v listopadu 2021. Stalo by tak navzdory četným varováním z oficiálních míst, včetně z Evropské centrální banky.
img

PENZIJNÍ FONDY V ROCE 2023

28.02.2024 Průměrná výkonnost transformovaných fondů v roce 2023 dosáhla 2,31 %. Nejvýkonnější fond klientům připsal bezmála 8 %. Přesto loni nastal velký odliv účastníků. Průměrné zhodnocení v transformovaných fondech od roku 2013 dosáhlo skoro 14 %. Reálně by se však pomyslná jednorázová investice za tuto dobu znehodnotila téměř o čtvrtinu. Vyplývá to z analýzy Freedom Financial Services.
img

Invesco: Digitální měny centrálních bank – Budoucnost peněz?

22.02.2024 Digitální měny centrálních bank (CBDC) jsou digitalizovanou měnou s nuceným oběhem. V současné době se digitálními měnami centrálních bank aktivně zabývá 130 zemí, které tvoří 98 % světového HDP. Z toho 31 zemí provádí (nebo dokončilo) pilotní studii. Některé menší centrální banky v Karibiku již dokonce CBDC vydaly, a dokonce i Čína postupně pokračuje v rozšiřování svého pilotního projektu "digitálního jüanu". O co tedy jde?
img

WOOD & Company nákupem další varšavské kancelářské budovy rozšiřuje portfolio na 15 budov

22.02.2024 Aktiva realitního fondu WOOD & Company nově rozšíří kancelářská budova Concept Tower ve Varšavě. Tu společnost WOOD & Company získá od CPIPG. Budova má 9 tisíc metrů čtverečních kancelářské plochy a je plně pronajatá. Jde o druhou kancelářskou budovu na polském trhu a celkově už dvanácté aktivum Office podfondu, který se orientuje na kancelářské budovy v hlavních městech regionu střední a východní Evropy. Ten přitom dlouhodobě patří mezi nejúspěšnější fondy v daném segmentu v Česku i na Slovensku, průměrný roční výnos od založení Office podfondu činí v korunové třídě 11,35 %.
img

Předpověď ceny bitcoinu: 150 000 USD

21.02.2024 Cena bitcoinu se drží nad 52 000 USD, což ve středu znamenalo téměř 1% nárůst, a připravuje tak půdu pro pozoruhodnou cestu vpřed. Tento nárůst přichází v patách amerického přikývnutí na Bitcoin ETF finančními giganty Fidelity a BlackRock, což pohání tržní ocenění Bitcoinu zpět k hranici 1 bilionu dolarů.
img

Swiss Life Select Investice roku 2023: Prestižní žebříček nejúspěšnějších fondů na českém trhu

21.02.2024 Již počtrnácté proběhlo hodnocení nejúspěšnějších fondů českého investičního trhu – Swiss Life Select Investice roku 2023. Na základě ukazatelů výkonnosti a rizik se na prvním místě v kategorii akciové fondy umístil J&T Opportunity, mezi smíšenými fondy získal první místo Amundi CR Balancovaný, za nejlepší progresivní dluhopisový fond byl vyhodnocen Conseq korporátních dluhopisů a v kategorii Konzervativní fondy zvítězil Conseq Invest Konzervativní. Letos byla soutěž rozšířena o kategorii Trend – technologický fond, kde získal ocenění Fidelity Funds – Global Technology. Výsledky ocenění Swiss Life Select Investice roku 2023 byly vyhlášeny na slavnostním večeru, který se uskutečnil 20. února 2024 v pražském Mánesu.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Bundesbank: Německo se zřejmě nachází v technické recesi

19.02.2024 Německá ekonomika v prvním čtvrtletí zřejmě opět klesne, což by znamenalo, že se německé hospodářství nachází v technické recesi. Uvedla to dnes německá centrální banka. Poukázala v této souvislosti na přetrvávající slabou zahraniční poptávku, na pokračující opatrný postoj spotřebitelů k výdajům i na negativní dopad vysokých úrokových sazeb na investice.
img

MMF: Britská ekonomika bude mít v roce 2024 problémy

15.02.2024 Britské libře se nadále daří mnohem lépe než britské ekonomice. Připomeňme, že problémy s ekonomikou ve Spojeném království začaly v roce 2016, kdy se většina občanů v referendu vyslovila pro brexit. Od té doby zažívá Spojené království (které zůstává jednou z nejsilnějších zemí světa) hospodářské turbulence. V posledním roce a půl byla Bank of England nucena zvyšovat úrokové sazby, což dále ochlazovalo hospodářský růst. Skutečnost, že britská ekonomika dosud neupadla do recese, je překvapivá a potěšující.
C:\fakepath\Nemecko2.jpg

Jak hospodářské problémy Německa táhnou dolů ekonomiky východoevropských zemí

14.02.2024 Hospodářské problémy Německa nepříznivě ovlivňují ekonomiky východoevropských zemí. Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska tak v posledním čtvrtletí loňského roku stagnoval, zatímco rumunská ekonomika klesla, ukázaly dnešní statistiky. V obou případech se přitom čekal mírný růst. Východní Evropa tak nyní ve snaze zajistit hospodářské oživení spoléhá především na spotřebitelskou poptávku, uvedla dnes agentura Bloomberg.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Reuters: Německá vláda sníží odhad letošního růstu ekonomiky

14.02.2024 Německá vláda příští týden sníží odhad letošního růstu domácí ekonomiky na pouhých 0,2 procenta z 1,3 procenta předpovídaných v říjnové prognóze. Agentuře Reuters to řekl zdroj obeznámený se situací. Za zhoršením prognózy podle zdroje stojí mimo jiné slabší růst globální ekonomiky a problémy kolem německého rozpočtu. Německo je největší ekonomikou v Evropě a největším obchodním partnerem České republiky.
C:\fakepath\Nemecko7.jpg

ZEW: Důvěra investorů v Německou ekonomiku se zlepšila

13.02.2024 Důvěra investorů a analytiků v německou ekonomiku se v únoru dál zlepšila, výsledky překonaly očekávání. Výrazně se však zhoršilo hodnocení současné hospodářské situace, které je na nejnižší úrovni od června 2020. Ve své zprávě to dnes uvedl institut ZEW, jehož index důvěry se zvýšil na 19,9 bodu z lednových 15,2 bodu.
C:\fakepath\trader-12022024-43-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.02.2024 1) Mezinárodní měnový fond (MMF) je přesvědčen, že světová ekonomika směřuje k takzvanému měkkému přistání, tedy že se jí podaří vrátit se k nižší inflaci, aniž by se objevila recese. Úrokové sazby se pak začnou snižovat přibližně v polovině roku. Na Světovém summitu v Dubaji to dnes řekla šéfka MMF Kristalina Georgievová.
Související klíčová slova: Rating Česka | Střední Evropa | Akcie společnosti AMC | Čína a USA | Společnost Synot Invest | Kontraktní měsíc | Útok na Izrael | Autopůjčovna Hertz | Vyjádření ekonomů | Privatizace | Kazatomprom | Schroder ISF Global Energy A Acc | Bitcoin (BTCUSD) | Měnové kontroly | Bitcoinový fond obchodovaný na burze | Dopravní systém | Transformovaný fond | Rozpočtový schodek Spojených států | Continental Resources | Německé ministerstvo hospodářství | Invesco NASDAQ-100 UCITS ETF | Obchod s Ruskem | Dočasné dluhové úlevy | Amia Capital | András Müller | Southwest Gas Holdings | Objem transakcí | Microchip Technology | Kapitálový fond | Výnosy řeckých dluhopisů | Obchodní pásmo | NASDAQ: SBUX | Čekací doba | Vybrat ten správný ETF | Daňové výhody | Silvergate Capital | Odhad vývoje ekonomiky | Steve Nison | Dohoda RCEP | Vysoké ceny bytů | Akcie REIT | Aktualizovaný výhled | PayPal Holdings Inc | Fond národního blahobytu (FNB) | Etheru | Řetězový dopad | Dynamický růst | Ochota více riskovat | Akcie Meta Platforms | Měsíčník finančních trhů | Propad ekonomiky | Marcos Caramuru | Akcionáři Moneta Money Bank | Jan Davídek | Hospodářská situace | Finanční představitelé | Měnový faktor | Zpomalení čínské ekonomiky | Irská ekonomika | Kryptozima | Akcie Nintenda | Akcie na burzách v Asii | Výnosy dluhopisů | Největší americký výrobce léků | Oslabení japonského jenu | Výrobce sportovního oblečení | Akcie Sony | Špatná aktiva | Výhled pro trh ETF na rok 2024 | Omezení cen ropy | MONECO investiční společnost | Česká mincovna | Dluhové úlevy | Smlouva o termínových obchodech | Vila na pražské Hanspaulce | ETF (Prospectus) | Jaké instrumenty má ETF | Vysoká zadluženost | Mezinárodní kontext | Růst v eurozóně | Argentinská centrální banka | BCPP | Největší ruská banka | Realitní trh | Marshallův plán | Finanční ústav | Spuštění fondu | Bit.plus Martina Stránského | Fond Salutem | Celkový zisk | Hlava a ramena | Roier | A16z | Daniel Gladiš | Prostor k růstu | První investoři | ChatGPT | Jak fungují akcie | Obrácená Hlava a ramena | Důležití hráči finančního světa | Objem plynu | Makléřská společnost | Mediální magnát Rupert Murdoch | Koš | Zpravodajský server | JTIS | Uvolněné měnové politiky | Globální veřejný dluh | ČSA | Zásoby zemního plynu | Neel Kashkari | Propad domácí měny | Patria on | Výplach | Bujará nálada na trzích | PFX | Ziskový potenciál | Automotodrom | Euro k americkému dolaru | Beckton Dickinson | Růst světového obchodu | SRRI | Nexi | Ontario Teachers | GEA | Polo Ralph Lauren | BlackBerry (BB) | Akcie ASML Holding | Růst čínských akcií | ABP | Investiční gramotnost | Hodnota společnosti | Zvolení Joe Bidena | Kryptoměnové transakce | Zvyšování cen | Rostoucí úrokové sazby | Opětovný pokles | Průmyslově-technologický holding | Jack Ma | Všechny státy používající euro | NYSE: ACB | Dlouhé pozice | Bezprecedentní opatření | Co je to fundamentální | Hodnota fúzí | Věřitelé USA | Výhody dividendových strategií | BlackRock Larry Fink | Lídři zemí Evropské unie | Globální akcie | Federální úřad pro letectví | Cla na americké zboží | CentroCreditBank | Světové akcie | Fumio Kišida | Reakce kryptoměn | Dukascopy | Thornburg Investment Management | Zonky | Analytický tým FXstreet.cz | Vývoj nezaměstnanosti | Hayman Capital Management | Geopolitické konflikty | Friedrich Merz | Ozvěny trhu | Premiér Mark Rutte | Mistrovství světa v tradingu | Války | Skandinávské aerolinky | MW Investiční fond | Opatření ECB | Raiffeisen investiční společnost | Formace Bearish Engulfing | Face the Nation | Lithium | Diverzifikace ekonomiky | Západní země | Hlavní trendy | Zveřejněné údaje | Výhled globální ekonomiky | Kaláb | Kolektivní investování | Sandbox | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | IGLN.UK | Nízké drawdowny | Konfederace britského průmyslu | Aktuality z komoditních trhů | Státní dluhopis | Alternativní investiční fondy | Kupovat dluhopisy | Obchodní platformy | Podílníci | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Dodatkové operace | Jakub Seidler | SegWit | Češi | Dolarový index DXY | Rychlé zisky | Allwyn | Global Insight | Investiční poradci | Spor o rozpočet | KardiAI | P.A. (p.a.) | Vývoj cen pohonných hmot | Zew Survey Index | FxPro | Digitální měna bitcoin | Data z trhu práce | Zájem o IFC | World Systems Market inc | Poldi | Čínské dluhopisy | Pokles aktivity v podnikatelském sektoru | TD Securities | Budapešť | Investice do podílových fondů | USD Coin (USDC) | SMCI.US | Australská centrální banka | Kurz čínské měny | Allianz | Zajištění diverzifikací | High Frequency Economics | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Akcie ropy v roce 2021 | Panevropský index | Investiční záměr | Laurent Kssis | Nákupu státních dluhopisů | Burzovní krach | Institut IOBE | Byznysman | Poskytovatelé signálů | Vyspělé země | Suez Environment | Pesimismus | Globální růst | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Fond obnovy EU | Best bid | Pokračování růstu | Prestige Economics | Společnost Invesco | Americké blue-chips | Ceny bytů | Strategie ETF | Radim Dohnal | Velký propad | Silná rezistence | IW | Skupina Colt | TeamIT | Míra inflace v EU | Telenor Real Estate | Frekvence obchodování | Vytvořené tokeny | Investovat na burze | Královna fundamentů | Evropský fond strategických investic (EFSI) | EUR/CAD | Ripple vs. SEC | Dlouhodobá investice | Ascending bottoms | NAV/PL | Česká ekonomika letos | Belviport Trading | TV Nova | Specifikace kontraktu | Hospodaření firmy | Akcie Royal Mail | Obchodní nástroje | Southwest Gas | Odvrátit deflaci | Zdražovat | Míra inflace v Argentině | Obrovský výprodej | Rozhýbat znovu ekonomiku | Analýza akcie | Wormhole | Investice do umělé inteligence (AI) | DPH | Kdo si půjčuje - emitent | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | Value příležitosti | Klimatická opatření | Italský statistický úřad | Prognóza IMF | S&P 500 (SPX) | Kryptoaktiva | Fond zabývající se investicemi do umění | QQFund.com | P/E poměr | Farmaceutické akcie | FDA | Investujme | Spotřebitelské výdaje | Norwegian Air Shuttle | Moravský Peněžní Ústav | Dílčí ekonomické ukazatele | Zadlužení České republiky | Wine Management | Bundesbank | Outperform | Přijmout euro | Ředitel Swiss Life Select | Long/short | Zhodnocení akcií | Investiční fond s proměnným základním kapitálem | ČSOB investiční fondy | Paul Krugman | Okénko finančního trhu | Panattoni | Společnost China Reform | Rezignace | Býčí formace | IMI | Úvěrový trh | Malá privatizace | Jiří Beneš | Jaký ETF zvolit | Jaké akcie obchodovat | ČSOB Asset Management | Spotřební koš | Petr Kymlička | Životní pojištění | Investiční firma | Sazka Entertainment | Nezaměstnanost v eurozóně | Transněfť | Standard & Poor's | Ex-date | Globální dluhopisový index | Vlastní prostředky | NYSE: MJ | Hodnota Grouponu | Pavla Temrová | Papírové peníze | Nákup na páku | Ředitel Purple Trading | Zavedení embarga EU | Nedostatek čipů | Záchranný bankovní fond | Kalifornie | Vít Hradil | Největší hedge fond | David Malpass | Přemýšlení | Nové studie | Volatilní | Abris Capital | Státní majetkový fond | Cable | Lars Feld | Veřejný dluh USA | DE Shaw | Fond společnosti Grayscale | J.O. Investment | Server Politico | Akcie problémové banky | Devon Energy | Brokeři | DAX (Deutscher Aktienindex) | Yandex | Oživení cen | Společnost GasNet | Slovenská UniCredit Bank | Hlavní úrokové sazby | Swiss Life Select Investice | Úspěšný obchodník | Mezinárodní dohody a organizace | Galderma | Salesforce | Pumpování likvidity | Realitní firmy | Mark Tinker | Člen bankovní rady Aleš Michl | Wal-Mart Stores | Roche | Smoot-Hawleyův zákon | Garanční systém | JP Morgan Chase | Náklady spojené s bydlením | Vliv technologií a digitální éry | Prabos plus | Australský dolar | Digitální převody peněz | Žebříček nejbohatších | Trading Group | XOM | KoBold Metals | GWPH | Nanjing Jing Heng Investment | Forex bonus | Společnost CryptoQuant | Kryptoměnový baron | Itálie | Evropský orgán pro bankovnictví | GLE.FR | Zhodnocovat kapitál | Analytici Bank of America | Euro proti dolaru | Dohoda o transatlantickém obchodním a investičním partnerství (TTIP) | Eurodluhová unie | McDonald's | TOKE | Obchodování v New Yorku | Snížit úrokové sazby | SIX Group | Michal Stupavský, CFA | Sandvik | Převzetí moci Tálibánem | JLL | Stoxx | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Renomé fondu CVC | Madeleine Albright | Stavební produkce | Co jsou binární opce | Očekávání v USA | CBDC | Take Profit | Klíčový ukazatel | Česká vláda | Saxo Trader | 9/11 Crash | Akcie Carnival | Cena emisních povolenek v EU | Turquoise Hill Resources | NASDAQ: TLRY | Fond USO | Qualcomm | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Aukční síň | Eli Lilly (LLY.US) | PEPP | Epidemická situace | Hodnota na burze | Hodnotové akcie | Fond OK Smart Opportunity | Obchodní deficit | Kathimerini | Altcoin | Emise | Vývoj ceny zlata | Magnát Rupert Murdoch | EP Equity Investment | PMI v eurozóně | Kleiner Perkins | Prodejní opce | Ceny nemovitostí ve Švédsku | Výkonný ředitel | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | Vlastní kryptoměny | Globální zájmy | Logistické firmy | Daňové povinnosti | První den obchodování | Tencent Holdings | ZFP | Těžební zařízení | Turtle Trader | Finanční aktiva | Akcie čínských společností | Smysl života | Společnost Avast | Fidelity Investment | Mega Millions | Investice do realit | Pip | Volby ve Španělsku | Německé průmyslové objednávky | Rozpočet EU | Očekávání | Maximum Adverse Excursion (MAE) | Valeant Pharmaceuticals | BedBath | Korelace | Levice | Nouzový úvěr | Mimořádné daně | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Jüan | Možnosti obchodování | Ekonomika Indie | Soft fork | Program nákupů dluhopisů | Historické události | Rozdělení akcií | Zhodnocení japonských akcií | Otevřené pozice | Politico | Obchodování přes LYNX | SeedCamp | Luckin Coffee | Čínský deník | Inflace v září | Britská letecká společnost | Cla na čínské zboží | Deutsche Bundesbank | Depozitum | Evropské centrální banky | Dokázaná pravda | Daňové ráje | Trh s akciemi | Úrokové sazby v eurozóně | FinWeb | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Státy eurozóny | Uvolněné měnové | HDP v EU | Finanční prokuratura | Aktivita v podnikatelském sektoru | Hospodářství subsaharské Afriky | Komoditní fond | Eric Balchunas | Signet Bank | CMC Markets | Ministr vnitra | Geely | Daň z mimořádných zisků bank | Španělská centrální banka | UNH.US | Výhled růstu Japonska | Galapagos | Alfread Winslow | Vlna zdražování v Německu | Douglas | Vliv války na Ukrajině | Zájem o španělskou burzu | Swiss Life | Hodnota trhu s kryptoměnami | Ukrajinský premiér Denys Šmyhal | L.F. Investment | Skupina Pale Fire Capital | Cena severomořské ropy | Největší dodavatelé ETF | iShares S&P 500 Utilities Sector ETF | Míra nezaměstnanosti v ČR | DANSKE.DK | BNB | Průkopník day tradingu | Zablokovaný rozpočet | Inflační riziko | Pesimistické odhady | EUR USD | Tvrdá recese | Obchodování a investice | Bolívar | Mimořádná valná hromada | Obchodování na Energetické burze | Zájem Čechů | Pershing Square | Akcie Societé Generale | Loterijní společnosti | Komentář amerického prezidenta | Tlak na Rusko | 4Cast | Konkurent | Ruská centrální banka | Dobří finanční poradci | Statens pensjonsfond Utland | Faktory ovlivňující finanční trhy | Novo | Výpadek příjmů | Investice roku 2023 | Pozitivní signál | Certifikát | Předpověď ceny | Brand Finance | Pozitivní nálada | Kanadský penzijní fond | Snížení dluhu po pandemii | AUD/NZD | Bidenova vláda | DDoS útoky | 1M | EUR/JPY | Společnost Nasdaq | Alternativní investice | Nová měna | Důchodové komise | Goldenburg Group | Podnikání společnosti | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Filantrop | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Fond Quantum Fund | Regulace finančního sektoru | Churajs | Veřejné finance | ETF na Nasdaq 100 | Haná Olomouc | Manipulace s akciovým trhem | Diskuzní fórum | Keir Starmer | Institut IHS | EURJPY | BTC na burzy | Leoš Rousek | Pere Vinolas Serra | Éra fosilních paliv | Turecká krize | Dalibor Šafařík | Novartis | Schodek státního rozpočtu | Období medvědího trhu | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Odvetná cla | FAA | Náklady na financování | Ark | AUS200 | Příležitost k nákupu | ICT Holding | Párové obchodování | Čtvrtletní pokles | Přední věřitelé USA | Ruské invaze na Ukrajinu | NYCB | Alexander Elder | Oživení ekonomiky | Stimulační balíček | Market cap | Trh práce | Cena kávy arabica | Indxx MicroSectors Cannabis ETN | Technologie společnosti | Kelsian Group | Komora ruského parlamentu | Společnost Ryanair | Wine Management SICAV | Americké univerzity | Roční míra inflace | Evropská komise | Gazprom Germania | Německý Spolkový sněm | Skupina Creditas | Generali Investments, Fond realit | WeCHat | Souhrnný indikátor | Pro investory | Diverzifikace | STNG | Bob Haberkorn | COST.US | Obrovské peníze | Plynovod Nord Stream 2 | Samolibost | Rozpočtová pravidla | Skupina G7 | Abiy Ahmed | Generální ředitel Swiss Life Select | Wood&Company | Cenový skok | Ekonomické nestability | Short Interest | Automobilka Ferrari | Golden Goose | Philip Morris ČR | Francouzské energetické společnosti | iShares | Elastic | Nárůst případů koronaviru | Globální výzvy | Kopírování strategií | Aramco | AJ Investments | P/B | Swiss | Crypto | Investice | Czech Media Invest | Zpráva z akciového trhu | Uranové akcie | Společnost Equinor | Britská centrální banka | Měnový investiční fond | Progress Software | Trh gamingu | DXY | Fairmont Hotels & Resorts | Německý automobilový koncern | Aktuální kurzy měn | Dodávky energií | Co je Reddit | Spotřebitelské úvěry | Rozvolnění | Výkon fondu | Stravenkové firmy | Digitální éry | USD/ZAR | Geopolitické riziko | Saldo běžného účtu | Pravidla o rozpočtech | BHS REF | MACD | Potenciál | Long-Term Capital Management | Kurz jednotné evropské měny | La Repubblica | Příliv migrantů | Garanční fond obchodníků s cennými papíry | Fondy SRI (social responsible investments) | Konflikty a spory | TPCA | Krok za krokem | Support | Nové technologie | Pojišťovací skupiny | Standard Life | XEL | Akcie Lufthansy | Allianz Trade | Globální dluhopisové trhy | Výkonná rada MMF | Chování | Snížení finanční páky | Coca-Cola Company | Povinné pojištění vkladů | Mezinárodní ratingová agentura | Sev.en Energy | Vládní fond | Edge | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Japonské firmy | Conseq IM | Finanční stabilita | Lednová inflace | Výnosy na dluhopisech | Index aktivity | Pokrok ve vývoji | Style | Továrny na čipy | Oslabování měny | Ed Seykota | Dopad na akcie | Virgin Galactic | Povinnost podat daňové přiznání | Společnost Seznam.cz | Delivery Hero | Vatikán | Akcie JDE Peet’s (JDEP) | Ekonomické dopady koronaviru | Historie fondů BlackRock | Obchodní principy | Konzultant | Technologie blockchain | Norges Bank | Nejdůležitější ekonomické události | AXA Investment Managers | Bankovní společnost | Macquarie Asset Management (MAM) | Kazatomprom (KAP.UK) | Objem trhu s kryptoměnami | Achim Wambach | 5 nejlepších ETF | Dění na světových burzách | Advanced Micro Devices (AMD) | Margrethe Vestagerová | Lidovci | RSBC Defence | Výrobní podniky | Škoda Auto | Hluboká recese | Norilsk Nickel | Americký akciový trh | ADP report | Biogen (BIIB.US) | Měnové krize | Formule | Reálné zhodnocení | Zajímavé výnosy | iPhone | Miliony dolarů | Úroková sazba Fedu | Česká fintech asociace | Current Ratio | Plán na obnovu Ukrajiny | Ifo | Biotechnology ETF | Webinář | HDP Řecka | Finanční nástroj | Patria finance a.s. | Nákupní centra | Japonské akcie | Světový dluh | Růst akciových indexů | Programátor | Zvýšení vládních podpor | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Manipulace s trhem | Argos Capital | Aspekty tradingu | Absolutní výkonnost | FWR Strategy | Obchodní pravidla | Pojišťovna Generali | Pražská teplárenská | Světové ceny potravin | Investiční svět | Úspěšnost strategie | Společnost Polymetal International | Prázdná firma | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Dušan Šenkypl | Hedepy | Currency exchange rates | Antimonopolní zákony | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Susannah Streeterová | Britská libra | Islandská centrální banka | ČNB Jiří Rusnok | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Geografická diverzifikace | Dluhopisová složka | Josh Goldman | Výstupní srážka | Intervence | NYSE | Zkušení obchodníci | Zajímavé zisky | Výkon ekonomiky | Dluhopisový fond Pimco | Foreign Policy | Burza Dojimo | Nikola | Trh s dluhopisy | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Ceny kakaa | Kurz ropy | Kryptoburzy | Aukro | Broadcom | Peter Chia | E.ON | Největší hedgeový fond na světě | Pivovary CZ | Regulovaný hedge fond | Zlato step | Jaroslav Tupý | Čistý příjem | Odklad splátek | Micron (MU.US) | Ark Investment | BO! holding | Interactive Brokers | Klesly akcie | Měnový pár GBP/USD | FIL Investment Management | Vklady | Abbott Labs | Experti | Trendy na trhu | Technická analýza | PMI ve službách v eurozóně | LSEG | Německý parlament | České hospodářství | Alternativní fond | Vzdělávat se | Veřejný dluh Británie | Futures a opce | Rekordní minima | Veřejná nabídka akcií (IPO) | Sentiment indikátory | Futures kontrakt | Bezpečný přístav | Akcie na trhu Start | Rekord | Řetězový dopad krachu | Ministr dopravy | ADR | Nižší sazby | Zdroje příjmů | Raiffeisenbank | Zpevňování koruny | Nejvíce zlata | Bitcoinového ETF | Ropná firma Saudi Aramco | Jak vypočítat marži | Online forex trading | Viterra | Růst společnosti | Nezávislost | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Rizika hedgingu | Zastropování ceny | Rozvíjející se země | Průměrný výnos | Sachem Head Capital | Petr Kupec | Hedge Fund | Bankovní skupina | Jednatel společnosti | Forma SICAV v Česku | Člen bankovní rady ČNB | Top Stocks | Zemědělský svaz | Laboratorní medicína | Návrh zákona | Stop-Loss | Madrid | Tapering | Russell 2000 | Olívia Lacenová | TDOC.US | Ruský premiér | Poplatková struktura | Evropské měny | Býčí výhled | Obchodování na finančních trzích | Primární příkaz | David McCormick | Nákupy aktiv | Systém bitcoinu | Hnojiva | FTSE MIB | Zlato a bitcoin | Creditas | Na co si dát pozor u prop trading firem | Rostoucí těžba v USA | Dění na trzích | Daň z nabytí nemovitosti | Skupina J&T | Expirace opce | Telenor Hungary | Meziroční inflace ve Velké Británii | Zvýšení minimální mzdy | Svět hedge fondů | Moody's Investors Service | Deutsche Bank Jim Reid | Prudký propad trhů | Důvěra v ekonomiku | Jak nejlépe investovat | Největší světová ekonomika | Hospodářské turbulence | Objem ropy | Vliv politiky | Společnost Apple | Schroders | DHER.DE | Hodnota eura | Úrokové sazby v USA | Černé labutě | Ondřej Janata | IHS | Nejoblíbenější ETF | Uvolňování měnové politiky | František Fabičovič | Asijské trhy | Zavedení embarga | Účely primární veřejné nabídky | Americké investiční banky | Reálné příjmy domácností | Tiberius | Investování do fondů | Ukrnafta | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Kávového ETF | Reddit skupina | Klíčové společnosti | ČMZRB | Index Nikkei | Impuls | Český statistický úřad | Příjmy z kapitálu | CIPS | Akciové společnosti | Accor | Záchranný fond | EUR/USD | W.P. Carey (WPC) | Pracovní místa | Obchodní bariéry | Barclays Capital | Bruno Le Maire | PiS | Ekonomika oživuje | IAU.US | Na burze | xTrade Brokers | Automated trading | Index ekonomické nálady | Analýza Moderna akcie | Návratnost investic | Market open | General Electric | Zdanění bank | Carmen Reinhartová | Acacia Communications | Pokles akcií | Masakr na trzích | Nálada v průmyslu | Spotové bitcoiny | Administrativa prezidenta | Christos Staikuras | Vanguard | Nezaměstnanost v Česku | ETF (Exchange-Traded Fund) | Mediální magnát | Hospodářské instituty | Spotřebitelé | Nejvyšší inflace | Morgan Stanley | US High Yield | Javier Milei | Wopke Hoekstra | Polský akciový trh | Von der Leyenová | Komoditní výhled | Spekulace na kontraktech | Akciové burzy | NFP | General Motors (GM) | WisdomTree Bitcoin Fund | Dobré výsledky | Recese v eurozóně | Předseda představenstva | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | PKN Orlen | Die Welt | Americká kosmetická společnost | Mediální společnost | Digitální aktiva | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Cena kryptoměny ethereum | Švédská koruna | Strach | Investors | Scalpingové obchody | Chemický průmysl | Čtvrtletní zisk | Český průmysl | Americký soud | Dnes na pražské burze | Investiční příležitost | Neckline | Vlajkový fond | Cena bitcoinu | Small caps | Hlavní ekonom britské centrální banky | Začít vydělávat | Taavet Hinrikus | Ekonomické výhody | Euroval | Penzijní fondy | ČSOB | Současná cena | Finanční páka | Úvěry klientům | Obchodování na burzách | Paulson & Co. | Indexové fondy | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv (OFAC) | Kávový trh | Wolters Kluwer | Spotový trh | ESM Klaus Regling | Rate Of Change | Konkurenti | Profesionální obchodníci | Řetězec Makro | Aktivní kontrakt | COT report | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Profesionální trader | Akcie společnosti | Veřejné fondy | National Futures Association (NFA) | Investice do robotiky | Daniel Mahovský | Uzdravování | Belviport Trading Limited | ETH | Chapdelaine | Nejbohatší Čech | Agentura AFP | Witkowitz | Index spotřebitelské nálady | Norská vláda | Solidarita | TF1 | ČD-Telematika | Tuzemské hospodářství | Stochastický oscilátor | Američtí vojáci | Bezpečné investice | Vývoz ruské ropy | Pivovar | Softwarová společnost | Fungování finančních trhů | Automotodrom Brno | Obchodní ZIP strategie | CSI 300 | Aktuální vývoj | Benchmark | Obchodování a investování | Cloudflare | Zvýšení celkové návratnosti | WallStreetBets | Rostoucí výnosy | Realitní kuchařka | Chris Weston | Přijmout ztrátu | Hospodářské noviny (HN) | Axiory | FTX | Společnost E.ON | Kategorie Progresivní dluhopisové fondy | Opatrný optimismus | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Ceny dřeva | Rotterdam | Vydavatelství Editis | Eisai | Amartya Sen | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Market Wizards | Včerejší obchodování | Nejvyšší soud | Stav trhů | Český zlatý poklad | Průměrné mzdy | Force | Automobilka PSA | Výkonnost fondu | Znehodnocování měn | Účetní rok | Simona a Jaromír Kijonkovi | GER30 | Aktiva centrálních bank | Výnosové křivky | Demografie | Bernie Sanders | Fortuna | Volatilní poptávka | Měnové zasedání | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fundraising | Digital Currency Group (DCG) | Cenné papíry | Pražské obchodní centrum | Vývoj akcií | Graf EURUSD | Evropská měnová unie | CFD kontrakty | Výnos | Poměr odběru | P/S | DeFi | Velcí investoři | Úspěšný trader | Rozdělení zisků | První banky | Evernym | Ruské finanční trhy | Vladimir Lisin | Výnosový fond | Ekonomika Saúdské Arábie | Američtí centrální bankéři | Twitterové účty | Úloha zlata | New York Community | Snížení odměn | ARK Innovation | Oxfam | Kryptoměna Bitcoin | Daimler | Výrobní sektor | Nákupy státních dluhopisů | Medvědí výhled | RBC Capital | Historické souvislosti | Diem Association | Fondy Fidelity Intenational | Soudní dvůr EU | Evropský statistický úřad Eurostat | Ocelářství | Charles Hoskinson | Stav energetické nouze | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Prodeje aut | Inflace v České republice | Americký fond Tiger Global | RBS | Plány obnovy | Playback (dat) | KoBolt Metals | Frakování | Zpřesněné údaje | Měnový systém | Soukromá spotřeba | Tisk peněz | IHNED | AOL | Asijské akcie | BreakEven | Akcie těžařů | Delta | Odměny za těžbu | Emise uhlíku | Daňové záležitosti | Dlužník | Schválení ETF | Colorado | Kdy cena dluhopisů roste, kdy klesá? | First Citizens | Meituan | Rizikovost | NKÚ | GfK | Uzavření příměří | RCEP (Regional Comprehensive Economic Partnership) | Zhejiang Huayou Cobalt | Časový rámec pro investování | Likvidita na trhu | LG Energy Solution | Zvolení Pavla | Vývoj na trzích | AI | Globální banky | Trading Room | SMA | Black swan | Nízké daně | Drahokam | USMCA | Druhý největší ETF | Křiž smrti | Obchodování klientských peněz | Vzdělávání | Sunrun | Migrace a mezinárodní pracovní síla | Denník | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Oživení hospodářství | Vzácné kovy | Ant Group | Opatření v Číně | Juliána Mochnaľová | Slabá poptávka | Nastavení úrokových sazeb | Ruský státní investiční fond | Roční zhodnocení | Index českého investora CII750 | LYNX Trading | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Vliv finančních trhů a institucí | Růst sazeb | Dopravci | Rozpočet Německa | Rozhodnutí o sazbách | Styl obchodování | Reddit | Cena emisních povolenek | Vliv technologií | IDEA | Technické rezistence | Dodávky ruského plynu | Allianz Global Investors | Vláda v Aténách | Obchodování komodit | Zkrocení inflace | Šéfové | ÚKZÚZ | Jiné měny | Pronájem nemovitosti | Intel Corporation | Akcie Erste | Firma ČEZ | ESG | Index DOW | Import | Ceny zemního plynu i elektřiny | Analytik Broker Consulting | Binance Coin | Capri | Bankrot Řecka | Americká společnost Tapestry | Lyxor MSCI India ETF | Americká energetická společnost | Ruský fond | Munich Re | Očkování proti covidu-19 | AAA Auto | Korekce na akciích | Posílení | Prognóza Evropské komise | Znak dolar | Německý akciový index DAX | Řecká krize | Objemy prodeje | Power Exchange Central Europe (PXE) | Expanzivní fiskální politika | EMS | Rockaway Blockchain Fund | Generali Fond konzervativní | Newyorské komoditní burzy | Palantir akcie (PLTR) | Záznam konference | Reálné ekonomiky | Střední ekonomická třída | Historická výkonnost | Airbus SE | Zásoby zemního plynu v USA | Londýn | Exchange | Alcoa | Investiční portfolio | Talend | Milton Friedman | WOOD & Company Retail | Správný ETF | O2 Czech Republic | Data o HDP | Dovoz z Británie | Forexový trh | BCPP Petr Koblic | Splátky dluhů | Události roku | Bitcoin nákup | Adam Smith | Základní pravidla | Aston Martin (AML.UK) | Akcie roku 2020 | Miliardář Elon Musk | Světová rada pro zlato (WGC) | Společnost Huawei | Paytm | Státní dluh | MAE | Czech Development Fund SICAV | Nižší daně | Finanční otázky | Výsledky obchodování | Zastavení dodávek plynu | Zasedání centrálních bank | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Daytrading | Zhodnocování peněz | Hluboké recese | Commodities | O2 | Burzovní obchody | Nízká likvidita na trhu | Petrus Advisers | Avast | Investiční články | Věštec z Omahy | Asos | Citroën | Společnost Pfizer | Libération | Obchodovat na burze | Bayer | Přední investoři | Kurz eura k dolaru | Fond Rockaway Blockchain Fund | Turecká měna | Coca-Cola | Euro k dolaru | Graf zlata | Kontrakty | Tupperware | Mike Pompeo | Dividendová politika | INR | Tempo hospodářského růstu | Akcie RWE | Franklin Templeton International Services | Adam Tooze | Jeden dolar | Invesco MSCI World ESG Universal Screened UCITS ETF | Ferrari | Co je to hedging? | Hlavní ekonom ING | Složitá debata | Historie fondů | Úmluva o zákazu chemických zbraní | Valná hromada ČEZ | Způsob obchodování | Fond pojištění vkladů | AMC.US | Šéf Evropského stabilizačního mechanismu | Zkušený obchodník | Manchester City | The Kellner Family Foundation | Akcie Ralph Lauren | Novavax (NVAX.US) | Těžební farmy | Polymetal International | Peníze z vrtulníku | Financování dluhu | Propad cen | Akciové investování | Virtuální měna | Obchodování s cennými papíry | BrokerJet | Cathie Woodová | Microsoft (MSFT.US) | Kancléřka Merkelová | Největší světové ekonomiky | Automobilka Ford Motor | Největší IPO | Federální rezervní systém (FED) | Online obchodování | Index spekulativního sentimentu | AUDUSD | Plány | FinTech | Invest Gate | Šéf aerolinek | Změny HDP | Index DXY | Praxe | Nasdaq100 | Konec eura | Investiční výhled | Mezinárodní investiční banka | Coinmarketcap.com | Společnost Didi | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Platební neschopnosti | Včerejší seance | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americká technologická společnost | Zdravý rozum | Americké ekonomiky | Index NASDAQ 100 | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Společnost Chainalysis | Období zvýšené volatility | Britové | Pickwick | Rekordní maxima | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Rijád | Globální krize | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | Soud v Haagu | Koronavirová mutace delta | Kč/USD | H&M | Akcie Wells Fargo | Wood&Company Tomáš Kacerovský | National Securities | GP Alliance | Snižování úrokových sazeb v USA | Ochrana proti hackerskému napadení | Ukrajinský parlament | Metaverse | Zvyšování těžby | SOTIO | Potenciál trhu | Lídři zemí EU | Poplatek za neaktivitu | Premiéři zemí Evropské unie | Burza Liquid | Hodnota trhu | Béžová kniha | Členové eurozóny | Nejvýraznější růst | Vývoj dolarového indexu | Obchodní deficit USA | Obrovský potenciál | Spotřebitelské inflace | Jim Yong Kim | Instagram | Síť Threads | Roskomnadzor | Americká investiční banka | Co se děje na finančních trzích | USDA | Tescan Orsay Holding | Raiffeisenbank (FWR) | Polovodiče | Bulgargaz | Price Action obchodní strategie | Instituty | DIKové | Růst hrubého domácího produktu | Kongsberg Gruppen | Bývalý americký viceprezident | Obchodovať kryptomeny | Petr Borkovec | Zajištění portfolia | Pojišťovací společnost | Cena americké ropy | Odhad HDP | Poradce Bílého domu | Upravený zisk | Top Gun | Index Russell | Společnost Sentix | Karlsruhe | Cenové úrovně | Boháči | Bitcoinové futures | Začátky úspěšných traderů | Největší finanční trh na světě | Parag Agrawal | Vakcinace | SoftBank Group | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Datart | Více peněz | Casino | Jiřina Lužová | Pfizer (PFE.US) | Akcie výrobce letadel Boeing | Swedbank (SWEDA.SE) | Henkel | Vladimir Potanin | Tradeweb Markets | Douwe Egberts | Německé HDP | Akcie Deutsche Börse AG | Miliardář George Soros | Index Philadelphia | Zájem o nové transakce | Posilování dolaru | IT skupina | Směřování trhu | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Burzovní signály | Aktuální informace | Objem nouzových rezerv | Svaz průmyslu | Německý export | Otřesy na finančních trzích | Ekonomika Británie | Společnost Crédit Agricole | Vývoj dolaru | Uber Technologies | Nakupovat za nízké ceny | Německá společnost | ÚOHS | FTT | Praní špinavých peněz | Investiční fond Pioneer | Akcie Air France-KLM (AF) | Prodávat akcie | Čínský státní správce aktiv | Hugo | Životopisná kniha | Changpeng Zhao | Burzovní průvodce | Wonderinterest Trading | Striker | Standard & Poor's 500 | Propad rublu | Signály oživení | Ministerstvo obchodu | Projekce | Investiční specialista | Znehodnocení | Diverzifikace osobních financí | Jaguar Land Rover | Nexen | Regulovaný broker | Sebenaplňující proroctví | Kontrakce | Dmitrij Polevoj | Posilování koruny | Současné tržní prostředí | Protistrana | Viceguvernér ČNB | Akcie na doručitele | Existence bitcoinu | Eurohold | VIP zóna | Investiční zaměření | Magnát | Peníze | Globtrex.com | Forwardová cena | Nabídky akcií | Čas jsou peníze | Rezistence | Infekce Covid | Co to je burza | Jihoevropské státy | RIVN | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Dopady krize | Ropné a plynárenské společnosti | Sodexo | Ruský soud | Jak získat peníze | Robert Habeck | Rheinische Post | Zpracovatelský sektor | FB | Ukazatel | Největší kryptoměnová burza | Suezský průplav | Bankovní rady ČNB | Nord Stream 2 | Finanční rok | Liberty Global | Rozdávání peněz | Přímé intervence | Senseo | FedWatch | GBP/JPY | BREAKING | Francie | Forex bonus bez vkladu | HDP Británie | Finanční roboti WSM recenze | IIF | Americký dolar dnes | Tempo zdražování | Dobrý byznys | Jannis Samaras | Prostředky pro investování | Pokles kurzu | Trh s nemovitostmi | Aktuální ceny akcií | Index MSCI Emerging Markets | Měnověpolitické zasedání Fedu | Investiční aktiva | Průmyslové zakázky | TerraUSD | Obchodník na finančních trzích | J P Morgan Chase & Co | SOLEK | Shanghai Composite Index | AMS | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Pařížská dohoda o klimatu | Resistence | Investiční analytik | Invesco Metaverse Fund | Americká média | Nové akcie | Společnost Kofola | Jak fungují frakční akcie | Title Transfer Facility | Bankovní skupiny | ASIC | Hýbat trhy | HEXO | Zvýšení důvěryhodnosti | Český akciový trh | Klaus Wohlrabe | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Zastropování cen energií | ČNB Rusnok | BDX | Úřad pro hospodářskou soutěž | Průměrná míra nezaměstnanosti | InterContinental | Americká lehká ropa WTI | Elektronická evidence tržeb | Nestlé | Federální dluh | Růst akciových trhů | Flag | Akcie na burzách | Lukáš Voženílek | Co jsou ETF | Ceny BTC | Obavy z inflace | Český miliardář | iShares Gold Trust | Tokenizace | Marika Čupa | Certifikáty | Nitesh Shah | Total | Ženské legendy tradingu | Knihy Howarda Markse | Freedom Finance Europe | Snižování úroků | NVDA.US | Zdravotní péče | Šéf ECB | Energetické problémy | Velký kapitál | Průzkumy a analýzy | Spikevax | Medvědí trh | Úvěrové produkty | Katar | Prognóza | FTSE 100 | OnlyFans | Krach společnosti | IMMR | Evropské firmy | Výrazný vzestup | Škoda JS | Události v ČR | Zredukovat stres | High-Water mark | Služby | Americký ropný gigant | Norsko | Automobilka Nissan | Mazars Wealth Management | Pozitivní zprávy | 2022 stock market decline | Too Big to Fail | Popis strategie | Ekonomika aktuality | Teorie černé labutě | Zisky bank | Podílový fond | Devalvace čínské měny | NYSE: HEXO | Středoevropské trhy | CNBC Street Signs Asia | Commodity index | Technologie blockchainu | Velké problémy | Pákový efekt | EMH | FBI | Pokles ceny ropy | RoboForex | Index AUS200 | FedEx | Akciový analytik | ALUMINIUM | Maďarsko | Klimatické změny | Patria Online | Nasdaq Composite | Zvláštní ekonomická zóna | Ceny akcií Nvidia | Měnová politika Fedu | Evropský výrobce letecké techniky | Český půdní fond | Produktovod | Trendový indikátor | Ochrana záporného zůstatku | Čínský celní úřad | Čerpání peněz | GPEF IV | Saxo Bank | Cena bitcoinu dnes | Pařížská dohoda | Borsa Italiana | Regulace investičních fondů | Sypeto | CSCO | Běžný účet platební bilance | TXN | Long obchod | Adani | Oblasti tradingu | Tuzemská ekonomika | Akcie ve Spojených státech | Snížení schodku | Investiční strategie | Vývoj hodnoty akcií | Obří fond | Downside | Zvýšení těžby | Německá zajišťovna | Nikkei 225 Index | Jošihide Suga | BlueBay | Barel ropy | Amgen | Apetit investorů | BYN | Swapy | RichDad | Stochastický | Norské společnosti | Palladium | Sociální sítě | Fond zaměřený na řešení odpadního vodního hospodářství | Evropské investiční banky | Americký Fed | Základní pojmy | Garance | Společnost Golden Gate | Tiff Macklem | Cronos Group | Představitelé ECB | Jaroslav Haščák | Country Funds | Vakcíny proti koronaviru | Makléři | Globální hospodářský růst | Solidní výnosy | Turecký státní majetkový fond | Tvůrce bitcoinu | Obchodování na trzích | Dlouhodobý investiční produkt | CashFlow | Tencent Music Entertainment Group | Ropa WTI | David Kögler | Korunový trh | Měnové zajištění | Peníze.cz | Šetrné státy | Spekulovat | Lenovo | Micron | Snowflake | Cenové tlaky | Aktualizace Taproot | Chainalysis | Hammering | Luminar | Tipy na zajímavé akcie | Frakční akcie | General Dynamics (GD.US) | Igor Kim | Obchodní transakce | Obavy trhu | Výsledek hospodaření | Simon Peters | David Varga | Podpůrné programy | Komoditní sektor | Dlouhodobé rezistence | Lockheed Martin | Speciální ETF | Světový finanční systém | Zoetis Inc | Arca Capital | Jak investovat do akcií pomocí zlomků | Americký dolar | Americká softwarová společnost | Česká zbrojovka | Nákup euro | Firemní zisky | Nové zprávy | Grand | ATVI | Širší index S&P 500 | Walt Disney Co | Shenzhen Composite | Výrobce pneumatik | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Akcie Ferrari | Průměrný český investor | INTC.US | Bankovní rada ČNB | ONE | Nasdaq v New Yorku | Akcie Coca-Coly | Helen Čchiaová | Ekonomické dopady pandemie | Ruský prezident | Pověst | Rekordní nárůst | Čínské úřady | eMan | Plán G20 | Růst britské ekonomiky | Dluhopisy německé vlády | Kabinet | Daně z příjmů fyzických osob | FSLR | Středoevropské měny | Ceny emisních povolenek | Převrácená výnosová křivka | SRI | CIBC | Korporátní dluhopis | Steven Mnuchin | Významný milník | Order Flow | Omega | Oslabení jüanu | Výkon | Úsporný tarif | České předsednictví | Myšlení | Akcie Societé | Představitelé ČNB | VBTC | Developeři | Bankovní domy | Společnost BlackBerry | SIX | Eurex | Minimální mzda | Brexit | Smlouva o nešíření jaderných zbraní | Eurostoxx 50 | ZEW index | Nástroj pro investory | Varianta koronaviru | Devalvace měny | Společnost NJJ | Rohlik Group | Relative strenght index (RSI) | Admirals | M5S | Recese ve Spojených státech | Pumd and Dump | Online investování | Tomáš Kálal | Open Society Foundations (OSF) | Rizika a příležitosti v Indii | FORT LP Global Contrarian | Vládní představitelé | Světová zdravotnická organizace (WHO) | USD EUR | Ton Kwan | ABT | Výhled poptávky | Dovoz | Tesla Elon Musk | Rozšíření nouzových rezerv MMF | Kybernetické měny | NYSE: MJJ | Dolar dnes | Závod na elektromobily | Evropské burzy | Next Finance | Výzkumy | Umělé inteligence (AI) | Bungie | CSI300 | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Valná hromada | Rosstat | Ruská federace | Bob Prince | ETF Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS | Obnovení rovnováhy na trhu | Údaje o vedení firmy | EURUSD | Konvergence | Bookmakeři | Pozornost investorů | Růst trhu | ČSOB Leasing | Nikkei | Uhelné elektrárny | Velké finanční instituce | Burzy | Norwegian Cruise | Nejbohatší | Mimořádná inflace | Růst cen ropy | USD/EUR | Německý ministr hospodářství | Společnost China Mobile | Falešné proražení | Vývoj léků | Graf US500 | Ceny elektřiny | Skupina KKCG | Komoditní trh | Politická situace | Ekonomika USA | Akcie Wester Alliance Bancorporation | ProTrader | Krizové řízení | Americký prezident Joe Biden | Web Trader | Být milionářem | Opatření proti koronaviru | Americký výrobce | Býčí divergence | Analyzování | Dopady epidemie | Spouštěč krize | Dopravní subvence | Snížení dluhu | Akciový výhled | Nemovitostní fondy | Dot plot | Aktivní investiční strategie | QCOM.US | Fondy obchodované na burze | Mandát fondu | Hlavní americké banky | Robinhood | Přiznání k dani z příjmu | Berlín | Investování v Česku | Hello Bank | Venture Capital | Progres | Česká investiční platforma Portu | DZ Bank | Investování do kryptoměn | Verizon Communications Inc. | Evropský fond finanční stability | The New York Times | Preqin | Derivatový trh | Zajišťovny | Odliv kapitálu | Primární veřejná nabídka (IPO) | 21. století | André Kostolany | Wonderinterest Trading Ltd | Největší ztráty | Data z amerického trhu práce | Forex vzdělání | Směnné kurzy měn | Parlamentní volby | Bond | Broker | Společnost Siemens | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | CITIC Group | Vakcína | Blue chip akcie | CFD (Rozdílové smlouvy) | Největší firmy | David Solomon | Analytik Saxo Bank | Válka na Ukrajině | Krátká pozice | Oliver Blume | Býčí sentiment | Složené úročení | CIMB Group Holdings | Akciové indexy | Proražení | Cash flow | Jurisdikce | Investing.com | Americký prezident | PYPL.US | Digitální komunikace | SPY5.DE | Index frankfurtské akciové burzy | Czechoslovak Group (CSG) | Společnost Shell | Charu Chanana | Grifols | Měnové riziko | Pravidelné investování | EEX | Nákup plynu | Roubini | Moderna | Německý hospodářský institut DIW | Posílení koruny | Akcie First Solar | Britská obchodní komora | Franklin Technology Fund | Velká krize | Česká pošta | Kurz eura dnes | Vybírání zisků | Sazby hypoték | PMI z výroby | Nejznámější kryptoměny | Předseda dozorčí rady | Export | METROSTAV | Změna klimatu | Srážková daň | Jak na obchodování | Ekonom BHS | Záchranný fond EU | Odškodné | Největší burzovní krach | DNB Markets | Čínské technologické firmy | NFLX | Dluhopisový index | Sociální nepokoje | Investiční zkušenosti | Zvednout ceny | Klienti banky | Tesla (TSLA.US) | DTE | Macquarie | Baterie do elektromobilů | Průmyslové objednávky | Očekávání investorů | Americká ropa WTI | Intradenní výhled | Podmínky na trhu | Jiří Kubíček | Investiční výzkum | Letiště v Aténách | Babičkin Dvor Agro Servis | YTD | ING Jakub Seidler | Berkshire | Hyperinflace | Německá bankovní společnost | OIV | Nigérie | Skrytý potenciál | PYPL | Výnos desetiletého dluhopisu | Kolibřík Energie | Obchodování s měnovými páry | J&T Opportunity | B/E | Šéfka ECB Christine Lagardeová | iFX | Zynga | Boom | Divestice | Petr Koblic | Analýza TPA | TLRY | Covidové krize | Betfair | Výstavba gigafactory | Metalurgie | Zastavení poklesu | Elliott Management | Komárek | Propady kapitálu | Taleb | Vyšší úrokové sazby | Burzovní informace | Kapitálové strategie | Vydělávat na finančních trzích | Fear of Missing Out | EPPE | Společnost s proměnlivým základním kapitálem | Prodej automobilů | Mitsubishi UFJ | Gilead | Spolkový sněm | Comcast | Výroční zprávy | Vakcína na covid-19 | Automated trading software | Graf akcií | Akciové ETF | Ruská společnost | Credit Agricole SA | Portfolio | Licence Sberbank CZ | Digitální měny centrálních bank (CBDC) | Standardní loty | Tržní volatilita | Budějovický Budvar | Southwest Airlines | Ocel | MREL | Ranil Vikremesinghe | Společnost innogy | Richard Bechník | Vládní opatření | Statistický úřad Eurostat | Koronavirus v Africe | Využití ESM | Centrální banky USA (Fed) | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Energetická společnost | Euro Stoxx 50 | UNDP | Github | Komise pro cenné papíry (SEC) | Jaroslav Brychta | Mezinárodní agentura pro energii | Globální ekonomiky | Akcie Novavax | Výše aktiv pod správou | Snoop Dog | VkusVill | Západní sankce | NYSE: CNBS | Spojení Monety a PPF | Naučte se, jak obchodovat na burze | InterGen | Šok | HP TRONIC | PHO | Zpřísňování měnové politiky | Pochybení | N7 Holding Ltd. | Mezibankovní trh | Vyšší zhodnocení | CAC 40 | Ropná zařízení | Investice do lithia | Hodnocení současné situace | Převzetí CME | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | eFrank | BABA.US | Kapitálové rezervy | Energetické zdroje | Fannie Mae | Dovoz ropy | Rozpočtová politika | Měnové války | Unijní soud | Grayscale Bitcoin | Cowboy | Ekonom společnosti | Počáteční kapitál | Hongkong | Obchodní platformy Metatrader | Finanční instituce | Dovoz do Číny v říjnu | Výbuch v libanonském hlavním městě Bejrútu | Druhy akcií | Rostoucí ceny ropy | Italský premiér | Čínský akciový index Shanghai Composite | ByteDance | XTB Bitcoin | ProSiebenSat.1 | Viktor Růžička | Chaos na finančních trzích | Obchodní platforma | Akcie Grifols | Special Drawing Rights | Americký index | Skryté poplatky | Status nejvyšších výhod | Inflace | Automobilka | Price-to-Earnings | Ženské legendy | Společnost Emirates | Zavedení eura | Warren Buffett a Charlie Munger | Radovan Vítek | Finanční pomoc | Trh s ropou | Unie | Fialova vláda | Britský premiér | Extrémní nárůst | NASDAQ: CGC | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Akciový index S&P 500 | Faustin-Archange Touadéra | Regulace | Úrokové sazby v roce 2022 | Americké ministerstvo spravedlnosti | Záchranné programy | Hospodářské problémy | Béžová kniha Fedu | GBP/CHF | OXY.US | Kofola | Výkonnost fondů | Čínský statistický úřad | Globální vývoj | Apple Pay | Ranní zpráva pro tradery | EUR/AUD | Značka Amazon | Michael Burry | Obrovské zisky | FME | Bridgewater | Institut Ifo | Model 3 | WOOD & Company AUP Bratislava | Noviny | Globální pravidla | Zrušení hotovosti | Bank of United States | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Možné scénáře | Efektivní portfolio | Ceny stříbra | Hodnota firmy GameStop | Mário Centeno | Commodity futures trading | Exekuce | NDA.DK | Hertz | Obchodní dohoda | Tichomoří | Pokles cen nemovitostí | Vývoj ceny akcií Exxon Mobil | The Little Book That Beats the Market | Ropné společnosti | Handelsbank (SHBA.SE) | Roger | FTC | Forma SICAV | Japonská automobilka | Denis Šmygal | Ahold Delhaize | Netěžař | Raytheon | Cenné kovy | Růst prodejů | Stephen Massocca | Alpari | IT společnosti | KBC Asset Management | Fiat Chrysler Automobiles | Nejprudší pokles | Pomoc ekonomice | Globální dluh | Špatná fiskální politika | Výsledky a úspěšnost | Obchodování s termínovými kontrakty | US500 | Vyšší střední ekonomická třída | Výše dividendy | iShares USD Treasury Bond | Rezistence (hranice odporu) | Xiaomi | Pale Fire Capital | Bitcoin halving | Litva | SDR | Tovární objednávky | Emirates | TradingFloor.com | Boj s inflací | Kweichow Moutai | Poměr výnosu | Institucionální objednávky | ETFMG | Hyundai | IFRS | Velké firmy | Money Flow Index | State Street Global Advisors | Hypotéky v Česku | Daňové škrty | UniCredit Bank | Snížení nákladů | Londýnská akciová burza (LSE) | Ministr práce | Svět kryptoměn | Emise skleníkových plynů | Zasedání FOMC | Gomanold | Tržní trendy | Roční růst | Petr Zatloukal | Tržní podíl | PPF Telecom Group | Propad ceny akcií | Fitch Ratings | Platební neschopnost | Separatisté | Trpělivost | Kapitál | Obchodní cíle | MT5 Supreme Edition | Ekonom ING | Průmyslová výroba v Německu | Daniel Och | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Posilování amerického dolaru | Čínská makrodata | Kanadský premiér | Rostoucí ceny energií | Colt CZ | Nižší úroky | Skupina CFG | Týdenní pivotní body | CFD trading | Souhrn finančních trhů | Ukrajinská měna | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Citáty Joela Greenblatta | P.A. | Nadšení | Sorosův malajský útok | Zlato akcie | Cena mědi | Devizové rezervy České národní banky | Dolary | Jednotné měny | Airbus | Odkupy akcií | Čtvrtletní výsledky | Giuseppe Conte | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | MPO | Avon Protection | Kapitálový trh | Bankomaty | Účastnické fondy DPS | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Svaz německého průmyslu | Data pro Kvantitativní analýzu | Jak s tradingem začít | Elon Musk | PMI pro sektor | Fintech společnosti | Oživení trhu | Daniel Častvaj | Nízké úrokové sazby | IEA | Jak hedge fondy fungují? | Britská Kolumbie | Mluvčí PPF | Globální akciové indexy | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Do Kwon | Cestovní kanceláře | Fond krátkodobých investic | Růst ceny Bitcoinu | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Global Finance | Rockaway Capital | Mary Dalyová | Choice QR | Investiční riziko | Digital Markets | Insolvence | Vládní výdaje | Předsedové vlád | Stavebnictví | Zpomalení ekonomického růstu | Velikost fondu | Panevropský akciový index | Akcie Google | Nové ETF | Bloomberg News | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy | Severoamerická dohoda o volném obchodu (NAFTA) | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Čína akcie | Silný růst | PEG | Vyšší náklady | Investovat | VisualCapitalist | Dvojitý vrchol | XTB Jiří Tyleček | iShares MSCI India ETF | Fidelity Fund | Zájem o bitcoin | Dovednosti | Fitch Solutions | Hrubý domácí produkt (HDP) | Saxo PrivatBank | Borgis | Olimex Global Water | EPH | IBKR | Měnový pár EUR/USD | Západní společnosti | Raphael Bostic | Nervozita | Německý svaz | Algoritmus fondu Quant | Akciové trhy ve Spojených státech | Čistá energie | Příjmy z forexu | Tržní cena akcií | Ekonomický vývoj | Státní investiční fond | Krize v dodavatelských řetězcích | Hospodářský institut | Long/short equity hedgeový fond | Dovozní cla | Skupina Home Credit | Anglie | Obchodní příležitost | Portfolia ETF | Shares Nasdaq US Biotechnology | Solární energie | Salutem | Týdenní shrnutí | Pavel Bambásek | Australská komise pro cenné papíry a investice | Buy Price | Dow Jones index | Britská opozice | Dropbox | Šíření nemoci | TRY | Caterpillar | Allianz Multi Asset Sustainability Balanced | MT5 | Program Antivirus | Viry | Hertz Global | Sony Interactive | Investor Jan Čermák | Obchodování iShares Core S&P 500 | Velké instituce | Deutche Wohnen | Forex Pro | VIX index | Tyche Capital Advisors | Aircraft Industries | Souhrnný index nákupních manažerů | Spike | Plus jeden den | Akcie W.P. Carey (WPC) | EUR/PLN | Odpojení Ruska | Vysokofrekvenční trading | Albertsons | Honeywell International Inc. | Der Spiegel | GBP | Just Eat Takeaway | Nominální hodnota | Pro tradery | Dluh Běloruska | Bankroty | Úřad ONS | Jednotná evropská měna | Akcie Bank of America | Česká společnost | Technologické centrum | Snížení DPH | Generace Z | Investoři v USA | Investování u XTB | Podnikatelská aktivita v eurozóně | 1 milion | Cenové pohyby | Gigant Gazprom | Fond Breakthrough Energy Catalyst | Akcie Micron Technology | RWE | Snižování cen | XAU/USD | Fincentrum | Výrobní ceny | Markus Braun | Co má na to vliv? | Těžaři bitcoinu | Kryptoměnová půjčovna | Stanley Druckenmiller | Zpráva | Válka | Prémie | Zpomalováním růstu | Marek Mora | Investiční fórum | Silicon Valley Bank (SVB) | Kryptoměnová burza FTX | Odhad analytiků | ČSOB Wealth Office | Tržní hodnota americké společnosti | REEAM New Construction | Konzistence | Tučné zisky | Světová finanční krize | Výdaje státního rozpočtu | Cenový rekord | Ekologické organizace | Tržní reakce | ASRNL | Zprávy | Gurbir Grewal | Paris Saint-Germain | WHR.US | Maloobchodní prodejce | Zhodnotit své peníze | Anwar Ibrahim | Kávové akcie | Ekonomické dopady | Světový obchod | Tower Semiconductor | Nejznámější kryptoměna | Zpomalení české ekonomiky | Dlouhodobé investování | Akcie společnosti Palantir | Výkonnost společnosti | Santiment | Vliv na ekonomiku | Oslabování dolaru | Představitelé Fedu | Funkce a výhody Frakčních akcií | Bundesbanka | Expanzivní politika | West Texas Intermediate | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vysoký rozpočet | Kurz jüanu | Vojenský konflikt | Černé pondělí | Vývoj indexu volatility VIX | Breakout strategie | Tencent | High-frequency trading | Agro Servis | Fondy rizikového kapitálu | Prodej | Zdanění firem | Statistiky z trhu práce | Lula | Instacart | Obchodní partnerství | Metaverse Value Chain | Fatih Birol | Tickový graf | Burza cenných papírů Praha | Cena elektřiny pro německý trh | Rovnováhy | Scorpio Tankers | Lepší výsledky | Performance | Míra obratu portfolia (PTR) | EUR/CZK | Zobchodované objemy | Co je opce | Průmyslová výroba v Rusku | Radek Dvořák | Zájem investorů | Spotové obchodování | Letecká společnost Virgin Atlantic | Likvidátor | Průmyslové revoluce | McKinsey | Intercontinental Exchange | Turkish Airlines | Bydlení pro mladé | Jaroslav Hanák | Země G20 | Banka JPMorgan | Munipolis | Poptávka centrálních bank | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Typ obchodu | Rekordní zisk | Janet Yellenová | Sankce uvalené na Rusko | Dostatek hotovosti | Euforie | Knock-out certifikáty | Dnešní aukce | CO2 | Finančník | Technický výhled trhu | Vedoucí představitelé | Turecký statistický úřad | Rozpočtový schodek Německa | Prezident Javier Milei | Oslabování japonského jenu | Podíl čínského jüanu | Nedostatek polovodičů | EUR/GBP | Makrodata | FANG | Výhled vývoje ekonomiky | Francouzská automobilka | JOLTS | Advent International | Lithiový trh | Klíčový bankovní sektor | Celoroční výhled | Evropská scéna | Market Data | Nová prognóza | Pink Sheets | Konkurz na Sberbank CZ | Matthieu Pigasse | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Investoři | Malta | Ekonomika a finance | Hospodářský výsledek | BitMEX | Prodej nových osobních automobilů | Index asijsko-pacifických akcií | Skupina OPEC+ | Obchodní deník | RoboMarkets | Fungování | Trojúhelníkové formace | Sója | Burzy kryptoměn | J&J | Fundamentální analýza akcie | České aerolinie (ČSA) | Didier Pfleger | Kryptoinvestiční | Konec zvyšování úrokových sazeb | Upstream | Nordstream | Výnosy z amerických dluhopisů | Akciová burza | Petr Pavel | UBS | Restrukturalizace ukrajinského dluhu | Costs/Income ratio | Odchod z Evropské unie | Podpora a komunikace | Online nakupování | InPost od Advent International | Podnikové dluhopisy | Co jsou ETF? | Bloomberg | Správkyně Sberbank | Nejistoty | Krypto komunita | Oddlužení | Fidelity | Pokles úmrtí | XM | Reliance | Letecká přeprava | S/R zóna | Situace kolem koronaviru | Prodat část akcií | Polymetal | Hospodářství země | Fintonia Group | Mladé generace | Angela Merkelová | Očkování proti covidu | Souhrnný čistý zisk bank | BaFin | Prezidentka ECB | Americké prezidentské volby | Miliardový fond | Ochranný software | Coinmap.org | Graf ropy WTI | Negativní sentiment | Investiční | Evropská měna | Nabídka | Obchodní týden | AMD | Abdalláh Dardarí | Britské banky | Moore Capital | Výrobci spotřebního zboží | Eutelsat | Společnost Google | Platit daně | Cena hliníku dnes | iShares Core EURO STOXX 50 | Přidaná hodnota | Skupina Colt CZ Group | Portfoliomanažer | Krátké (short) pozice | Jeff Bezos | Bitfinex | Finanční ústavy | Posilování eura | Abris Capital Partners | Ceny ropy | Prezident ECB | Média | Nové mutace | Hedgingový fond | Inflační čísla | Primární nabídky | Generativní umělé inteligence | ZDR Investments | NYSE: THCX | Soft Corporation | Bitcoin ETF | Kurz japonského jenu | Spořicí produkty | DGB | Index PPI | Severní Korea | Pivovar Černá Hora | Obchodní plán | Vodní indexy | Japonská vláda | Marine Le Pen | Společnost Wirecard | Kurz jenu | Restaurant Brands International Inc | Vliv na gruzínskou ekonomiku | MSCI Emerging Markets | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Grayscale | Míra inflace ve Spojených státech | Telecom Italia | Investice do dluhopisů | Třída aktiv | LottoItalia | Venezuela | Tranše | Jádrový index | Řezník makléřů | N7 Holding | Nárůst ceny | Šedá ekonomika | Světové kryptoměny | Bez rizika | U.S. Global Investors | Zisk | DRFG Telco | NASDAQ: CARA | Společnost Eurohold | Cena programu | Bias | Tezos | Majitel | Firma Meta | Restrukturalizace domácího dluhu | Hlavní kryptoměna | Global Blood Therapeutics | Ceny kryptoměn | Investice do zdravotnictví | Peso | First Republic | Kolik stojí investice | SZIF | Bruce Kovner | SPY - ETF | Nemovitostní fondy v ČR | Averze k riziku | Evropské akcie dnes | Arthur Hayes | Mezinárodní organizace a smlouvy | Sloučení | Vakcína proti covidu-19 | ČSSD | Americko-čínské napětí | Hlavní úroková sazba | Jysk | Bitcoin futures | Ekonomka Světové banky | Vyšší hodnoty | Zemědělské plodiny | Bard | Skupina Starteepo | Globální akciové trhy | NFT tokeny | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Den obchodování | Index STOXX Europe | Ministr financí Steven Mnuchin | Americký maloobchod | Účetní závěrky | Australský miliardář | DAX30 | Jak investovat do zlata | Britský ministr financí | Část zisků | Odhad růstu světové ekonomiky | Údaje o průmyslové výrobě | Kurzu měn | Meme coiny | Základní úrokové sazby ČNB | Otevřený podílový fond | Záchranný fond na podporu ekonomiky | Využití měnových ETF | Index KOSPI | Jistina (principal) | Patrick Garvin | Crypto FX | Konglomerát LVMH | Ruské ropy | Bank of England | TSMC | Evropské trhy | Airbnb | Automobilka Toyota | World Gold Council | Hospodaření státu | Scuk | Tape Reader | Uvedení společnosti na burzu | Gary Gensler | Společnost Smartwings | Cena Etherea | Forward guidance | Ekonomická teorie | Vzorce chování | Převod měn | ZSSK | Zveřejnění zprávy | Rating dlouhodobých závazků | Cineworld Group | Reálné mzdy | Byty | Dynamický účastnický fond | Cenové výkyvy | Rizika investování | Technická analýza BTC/USD | Uložení peněz | Volatilita na trzích | Náhrady mezd | Obchodovanie | Firma Puig | Immersion | Řecká vláda | Index Stoxx 600 | Společnost Czech Media Invest | Daniel Křetínský | SPDR S&P 500 ETF Trust a iShares Core S&P 500 ETF | WTI a Brent | Roboti | VIG | Trh s digitální reklamou | Nové vakcíny | Ministr dopravy Kupka | WSJ | Tiskové agentury | EURIBID | J&T MONEY OPF | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Závislost na dolaru | Propad | Panama papers | Aegon | Úpis akcií | Asociace pro kapitálový trh | Odvětví kryptoměn | ApeSwap | Analytická společnost | BABA | Energetický gigant | Život Rusů | Česká měna | CRISPR Therapeutics | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Tržní pozice | Mimořádná opatření | BP | Celkový trend | Cíl ČNB | Silné cenové tlaky | Bohatí | Christian Lindner | Island | Nové regulace | ATM | DOGE | Hold | Dvoutýdenní repo sazby | Podfond WOOD | Úvěrové krize | Výkonnosti AOS | Robert Reich | Nina Kozáková | Růst německé ekonomiky | Akcie Sunrun | Nižší poptávka | Funkční období | KDU-ČSL | Finanční nástroje | Ceny Bitcoinu | CRHC | Softwarové společnosti | AS SICAV I - All China Equity A Acc USD | Arkády | Swapová výnosová křivka | Makrokalendář | Mitsubishi UFJ Financial Group | Sestupný trend | Poskytovatelé obchodních signálů | Čínské hospodářství | Alstom | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Snížení na polovinu | Bydlení | Akcie společnosti Tesla | Čínské banky | Vypořádací kurz (futures) | Nejchudší státy | Práce z domova | Kč/EUR | NATO | Investice do vody | IWH | Tržní podmínky | Ratingové hodnocení | Aktuální inflace | Uplynulý rok | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Cena Ripplu | CZ | Podpora běloruského rublu | Temasek | Skladování ropy | Avis | Cena ropy brent | Evropské dividendové akcie | Penále | Invesco Water Resources | CEO společnosti | Kolísání cen | Leva | Analýzy | Fiskální pakt | Zakladatel ETF | Hodnota transakcí | CDF | Míra | Globální finanční systém | Free float | xStation | Hospodářští poradci | BitMEX Research | Americký S&P 500 | RIOT | Celkový majetek státu | Fond Czegg Ventures | Globální dodavatelské řetězce | xTrade | Potravinové krize | Slevy | Počet investorů | Ceny akcií Apple | Technická analýza a sentiment | Makroekonomické ukazatele | Lékařské konopí | Maximum Favorable Excursion (MFE) | TTF | Prodej dluhopisů | Fond CPP Investments | American Airlines | Udržitelnost | Dollar General Corporation | Nová šéfka MMF | Obchodování s měnami | Získané peníze | Poradenská společnost | Senát USA | Cukr | ČSOB Penzijní společnost | Baterie do elektroaut | Vyšší mzdy | Zemní plyn ve Spojených státech | PXE | Tatum | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Altria | Zlatý standard | E15 | Migrace | Restrukturalizace portfolia | Akcie big data | Swiss Life Select Investice roku 2023 | Dánská společnost | Program nákupu aktiv | Přístup na burzu | Kupující | Invesco | Morningstar | Depozitní sazby | Worldpay | Meme akcie | Demokraté | Norddeutsche Landesbank Girozentrale | HeidelbergCement | Německý DAX | Investment management společnost | The New York Times (NYT) | Nová varianta covidu | Ifo Klaus Wohlrabe | Portu Marek Malina | Agentura Scope | Míra zadlužení | Důvěra domácností | Hlavní události | Brusel | Vliv na ceny | Objem stimulů | Odhady trhu | Patria | Hong Kong | Evropský výrobce letadel | Riziko volatility | EP | IKEA | Analytik Purple Trading | Vývoj kurzu bitcoinu | Gilbert Houngbo | Nvidia Corp | UBS Global Proprietary Trading Group | Realitní společnost | Pokles tržeb | Současný trend | Uber | Všeobecné volby | PLTR.US | Skupina AXA | Carnival | Aktuální kurzy | Technická recese | Počerady | Obchodování s dluhopisy | Single Resolution Fund (SRF) | Street Signs Asia | UnitedHealth Group | Výrobce letadel | China Evergrande | Skupina Vivendi | Akcie a dluhopisy | Noerr | Akcie Saudi | Luiz Inácio Lula da Silva | Štěpení cenného papíru | Chřipka | Hedgeové fondy | Ekonomický a strategický výzkum | Short selling | Objem majetku v podílovém fondu | Investiční fond Quant | Objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Digitální měny | Firma Belviport Trading | Splasknutí realitní bubliny | Dluh Británie | Úrok | DJIA | Investiční skupina KKCG | Největší banky v Evropě | Renaissance Technologies | Spreadové obchodování | Evropské ekonomiky | První bitcoinový fond | Arkády Pankrác | Alena Schillerová | Lukáš Foral | Les Echos | Investiční majetek | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Stáhnout z burzy | Ukrajinské dluhopisy | Vlastní sociální sítě | Obchodní nápady | Biofarmaceutické společnosti | Akciové tituly | Situace | Tlak medvědů | Důvěra investorů | Americké HDP | Porovnání vývoje | Český nemovitostní trh | Obchodování Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS ETF | České koruny | LCID | Agentura Reuters | Patria Direct home | Měnověpolitický stimul | Stock market | Půjčka | Obchodní ředitel | Roboti WSM | Dění na akciových trzích | Wood & Company Retail Podfond | Květnový kontrakt | Nobelovy ceny za ekonomii | Koruna | Sloe | Investorka | Evropské akcie | DMA | Zpřesněný odhad | Emma Capital | Agrofert | Zdanění při výplatě dividend | Pokles tuzemské ekonomiky | ACIES Asset Management | Dupont | TPG Capital | PFE | Pokles vývozu | Dividendy a úroky z ČR | NASDAQ: POTX | Česká televize | Index cen průmyslových výrobců | Hospodaření | Světová banka | Společnost PayPal | Jaguar | Koš podkladových aktiv | Akcie Robinhoodu | Bohatý | Coinglass | Aktuální prognózy | Hlavní kryptoměny | Výrobce léků | Hlavní portfolio manažer | Technologické tituly | Marek Hoščálek | Acreage Holdings | Zablokovaný rozpočet EU | Loonie | Výrazný pokles | Vyšší poptávka | Akciové kasino | Vztahy velmocí | Nové příležitosti | Volatilita na forexu | SS&C | First Republic Bank | Teradyne Inc. | Projev Jeroma Powella | Výsledky firem | WOOD SICAV | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | Akciové zisky | MarianoPardo | Sankce Spojených států | Co jsou peníze | NOVA Real Estate | Strojové učení | Švýcarská banka | BTCoin | Finanční služby | Pohyblivá sazba | Gen Digital | Růstové akcie | Fond s proměnným základním kapitálem | Princip fungování finančních trhů | Konflikty | Jan Kubíček | Kvazifondy | Monopoly | Commodity Futures Trading Commission | Huawei | Program SwiftTrader | Akcie VIG | Plynovod Baltic Pipe | Pokles cen komodit | Měny rozvíjejících se ekonomik | Akcie společnosti Walt Disney | Průzkumy | Nový koronavirus | Trump dnes | Financial | Akcionáři | Thajská měnová krize | Akciový fond | Investown | Notino | Pardubický pivovar | Výhled ratingu | Emoce | Státní pomoc | Kauza amerického Grouponu | Dluhopisové výnosy | Secures Yield Fund | Situace ve Spojených státech | Tržní ceny | Sachem Head | Letiště Praha | Automobilka Toyota Motor | Automobilka Škoda | Finanční ředitel | Warren Buffett | Kontejnerová loď | Výrobce elektrických aut | Rozpočet na rok 2020 | S&P | CGC | Plyn z Ruska | Abraham van Ketwich | Go-Ahead Group | Mimořádný rollover | Fond společnosti BlackRock | Polský premiér | Turquoise Hill | Neue Osnabrücker Zeitung | Problémy Německa | Atlantia | Finanční výsledky | Svaz dovozců automobilů | Skupina PPF | Hospodářský vývoj | Quantum | Daimler Truck | Vzdělání | Rozhodnutí soudu | MatLab | Den daňové svobody | Shell | Epidemické situace | Rothschild | BGA | Akcie společnosti Amazon | Handelsblatt | Rizika a příležitosti | Graf | Akcie leteckých společností | VectoIQ | Hospodářské dopady | NEMO | Glass Lewis | Rozpočtový přebytek | Frankfurtský DAX | Zelenskyj | EIU | Asociace | Michal Dvořák | Midstream | Obchodování | Ropa Brent | ComStage Nasdaq 100 UCITS ETF | Zvýšení daní | Rizikovější měny | Výrazné ztráty | Akcie BlackBerry | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Societe Generale (GLE.FR) | Legislativa | Slabý dolar | Katastrofální dopady | DCK Holoubkov Bohemia | Trigger | Burza FTX | Nový argentinský prezident | Kryptoměny bitcoin | Společnost Berkshire Hathaway | Úvěrová kapacita | Konec roku | Kupón dluhopisu | Vesa | Akcie výrobce čipů Intel | Telegram | Cenový boom | Riziko recese | Sazby ČNB | Finanční domy | Přehřátý trh práce | Ekonomický propad | STV | Currency calculator | Rostoucí životní náklady | Videokonference | Tržby z prodeje | Aktuální obchodní příležitosti | Narušení dodávek | Tisková konference ECB | Rekordní růst | Kurz zlata | Údaje | Krypto novinky | Trhy s kryptoměnami | Spotřebitelské ceny v USA | Industry Classification Benchmark | Akcie Philip Morris | Chevron Corporation | Ztráta ČNB | Kryptoaktivum | Hlavní měny | Elektrická auta | Výkonnost | Zhoršení nálady | David Card | Meta | Forma entertainmentu | Simon Property Group | Údaje o obchodu | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | Plný zisk | Nákupy dluhopisů | Dokončení transakce | Soukromé firmy | Makléř Fio banky | Úvěrová kapacita Mezinárodního měnového fondu | Oznámení | Aktivita čínských továren | Teekay | Kroky centrálních bank | Deficit rozpočtu Řecka | Kurzy měn rozvíjejících se zemí | Německá automobilka Porsche | Obchodní války | Thyssenkrupp | Alameda Research | Regional Comprehensive Economic Partnership | Alameda | Cena ropy na světových trzích | Thoma Bravo | Cinema City | Bilion | Profit Target | Bitcoinové peněženky | Exxon Mobil | ZEW | GFT | Michelle Bowmanová | HCFB | Přeprodání | Společný podnik | iOS | Nájemné | Energetický sektor | Oslabení měny | Akcie ASR Nederland | Baissista | Chuck Schumer | Ropovod | Adani Group | Indigo | Aktivisté | BHS Real Estate Fund | Šok z koronavirové krize | Největší ruská ropná společnost | Tuzemské banky | Power Exchange Central Europe | Amplify Seymour Cannabis ETF | Strach z druhé vlny | PG | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Očekávání analytiků | Czech Real Estate Investment Fund | Nomura | České firmy | Standardní množství | Fenomén | Pavel Baudiš | Riyadh Airlines | Televize CNBC | Mero | Příklady konkrétních ETF | Fungování trhů | WOOD & Company Blockchain+ podfond | Odvětví cestovního ruchu | Armageddon | Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska | HighSky | Nástroje technické analýzy | Strategie investování do ETF | Digitální ekonomiky | Nejlepší čínské akcie | Covid | CVC Capital | Objem dluhopisů | Snižování sazeb | Měkké přistání | Kolaps amerického fondu Archegos | Peter Lynch | Eurodolar | Největší švýcarská banka | Eurostat | Letiště Václava Havla | Index produkčních cen | Prezident | Uran | Reddit WallStreetBets | Goldenburg | Tržní cykly | Vesmírné akcie | Cena uranu | Obchodní dovednosti | Byznys plán | Guvernér banky | Guido Imbens | Úřad Eurostat | Všechny akcie | Oanda | Úřad pro finanční služby | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | Monitorování | Daňový poplatník | Nerovnosti bohatství | Kristalina Georgievová | WMT | Stock-picking | Propad kapitálu | Ralph Lauren | Investiční aktivita | Omezené riziko | Moskevská burza | Akcie 2021 | Ceny ve výrobní sféře | Kontrolovat rizika | Genesis Capital | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | Země v Perském zálivu | TLTRO III | Zemědělské komodity | Forex makléř | Obchodování s akciemi | Růst inflace | Cena akcií společnosti | Výroční zpráva | Phil Flynn | Petr Fiala | Cena povolenek | Ekonomiky po koronaviru | Proč investovat do akcií | MOEX | Tržní kapitalizace bitcoinu | Trhy nadhodnocené | Šokující předpovědi Saxo Bank | Tempo růstu spotřebitelských cen | Turecká lira | Turecké úřady | NET4GAS | Sázka | Zaknihované akcie | Britské libry | Jednorázové investice | REGN | Obchodování na Wall Street | Soros Fund Management | Cílování inflace | Obchodování na pražské burze | Felbermayr | Ekonomika Ruska | Investiční banka | Pozornost finančních trhů | Tesco | Energetická skupina | Cena akcií firmy | Larry Kudlow | EPFR Global | Occidental Petroleum | Index hypotéčních úvěrů | Carry trade | Výsledky společnosti | Intervence ČNB | Zajištění na stáří | PwC | TradeWeb | Comcast Corporation | FXDD.com | Společnost Verizon | PLTR | CAD/JPY | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Northrop Grumman | Macquarie Asset Management | Instrument | Index S&P 500 | Patria investiční společnost | Úrokové sazby Fedu | Japonská kryptoměnová burza | Americká společnost Intel | Retailový trh | Buy and hold | Hodnota firmy | Praha | Quote | Sázky hedgeových fondů | Recyklace | MT4 Supreme Edition | VHM | Index Nasdaq Composite | Berkshire Hathaway | Hypotéza | Obchodovat s ETF | Majoritní vlastník | Německý výrobce | Společnost GameStop | Evropský parlament | Volodymyr Zelenskyj | Příjmy Ruska | CME FedWatch Tool | PSTH | Hospodářské cykly | Raketové útoky | Piráti | Hazardní hry | Komunita okolo GameStop | Záchranný fond eurozóny (ESM) | Central European Media Enterprises (CME) | Přebytek bilance zahraničního obchodu | 787 Dreamliner | Inteligentní investor | Růst cen surovin | Patrick Harker | Munich | ETF na bitcoiny | Obchod Amazon | HDP Španělska | Hrubý domácí produkt | W.P. Carey | Švýcarský frank bankovky | Tržní úrokové sazby | Petr Novotný | Fantastické zhodnocení kapitálu | 4iG | Credit Suisse dnes | 3M | Sazby v USA | Porsche SE | Zpráva o měnové politice | Deutsche ReGas | Nejdůležitější události | Kryptoměnový boss | Valeant | Investiční centrum | Úvěrový program COVID | HKEX | Ajay Banga | Hodnota primární veřejné nabídky | Technické ukazatele | Upgrade | Adax Private Equity Fund | Vesmírné projekty | Nejlepší akcie | Zvýšené riziko | Financování cenového stropu energií | Salomon Brothers | Důvěra investorů v ekonomiku | Propad italské ekonomiky | Norský státní fond bohatství | Bossa.cz | Doba návratnosti | Evropská dluhová krize | Obchodování se CFD | Globální rezervy | Bohemia Energy | Útok na World Trade Center | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Sony Interactive Entertainment | Švícarský frank | Dividendové strategie | WIOF (World Investment Opportunities Funds) | Úkaz na trzích s akciemi | Hazard | První hedge fond | Dennis Shen | WIZZ | First Solar (FSLR) | Oživení americké ekonomiky | Procter & Gamble Company | Americká banka | Rally na akciích | Chiliz (CHZ) | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Docomo | Volný čas | Short | Náhoda | Zahraniční forex | ApeCoin | Jak koupit bitcoin | Petrochemická společnost | Vývoj ukrajinské ekonomiky | Merkelová a Macron | Tradingový vrchol | Distribuce | Kovy v Grónsku | Fore Elite Capital Management | České banky | Hlavní index CSI 300 | Legální platidlo | YPF | Odhad inflace | Firmy | Zvýšení dluhového stropu | British American Tobacco | Bitcoin dnes | Graf vývoje | Poptávka po bezpečných aktivech | Úroky z ČR | Berenberg Bank | Vláda USA | Program nákupu státních dluhopisů (PEPP) | RWE Gas | Příjmy z reklamy | Nerozhodnost | Investování v Číně | Pár EUR/USD | Zadlužování | Vertical spread | Nordea | Společnosti produkující ropu | AUD/JPY | Put opce | Zrušení nejnižší sazby DPH | Hodnota kapitálu | Index US100 | Konzervativní strany | Baby Boomers | ESMA | Páka | Pravděpodobnost ztráty | Trendové indikátory | Carrefour | Švédská koruna kurz | Nový úděl | Index cen domů | Čínské zboží | Podíl nezaměstnaných | ADCB | Lamborghini | Thajský baht | Německý akciový index | Akciové bubliny | Růst zadlužení | World Economic Outlook | Enormní zájem | Výkon ruské ekonomiky | Medvědí divergence | JDE | Akcie banky Lehman Brothers | Italský statistický úřad ISTAT | Miroslav Singer | François Villeroy de Galhau | Rychlé peníze | Národní loterie | Advokátní kancelář | Investment management | Výrobci marihuany | VTP Brno | Ministerstvo životního prostředí | Kryptoměnové burzy | Superměna | Statista | Akciové valuace | Devalvace | Standard Oil | Běžný účet | HB Index | Integrovaná ropná společnost | Zveřejněná data | Růst zlata | Technologické standardy | Nástroj | Americký stimulační plán | Trans-Pacifik | Kurz dolaru | eTrader | Prodej elektromobilů | Výsledky | Institucionální investor | Týdeník Hrot | John J Ray | Spotřebitelská nálada | IMG Bohemia | Britské domácnosti | Index volatility | HUF | Ekonomické oživení | Dění na finančních trzích | Hodnota kybernetické měny | Bali | Nálada spotřebitelů v Německu | Den investičních fondů | MRK | Co je to marže | PwC Bob Moritz | Křetínský | Přehled o dění na světových burzách | Varšava | Prémiový konzervativní fond | Zdanění mimořádných zisků | Nová Čína | Teradyne | Fundamentální zprávy | Inflace v Česku | Příjmy z obchodování | Vznik nouzového fondu | London School of Economics | Převzetí společnosti | Finanční ztráty | Firma Apple | Dluhopisové fondy | Euroskupina | Chudé země | Booking Holdings | Hodnocení akcií | Nuevo León | Skvělé zhodnocení | Lesy ČR | Hindenburg | Rostoucí trend | Směnárny | DailyFX | EOS | Provedení obchodu | Americká společnost | High | Německý HDP | Exchange Traded Fund | Světová potravinová krize | Permira | Španělský premiér | Supreme Edition | Tržní sentiment | Ascending tops | Title Transfer Facility (TTF) | Italská vláda | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Kryptoanalytik | Makro data | Finmex | S/R hladiny | Siemens | Minulá výkonnost | Výhled na příští rok | Stellantis | Vir | Alitalie | Typ koronaviru | Rozpočet řecké vlády | CVS | Držba dluhopisů | Automatické obchodní systémy | ChytrýHonza | Bank of America | Cena ropy WTI | Inflace v Rusku | Obnova domů v Pásmu Gazy | Hypoteční banka | Úroda | Finanční krize | IBEX 35 | William Hill | CI Komodity | BNTX | TIM | Evropský bankovní úřad (EBA) | Čínský prezident Si Ťin-pching | Thierry Breton | Spot | Pokles ceny | Australská firma | TIPS | Akcie v roce 2022 | Fundamentální analýza | Andrej Babiš | Hello bank | René Remšík | Oživení z pandemie | Petr Lajsek | Broker Consulting Index | Day trading | Sazby na hypotékách | Zvyšování daní | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Salomon | Vlna koronaviru | ESLP | Mimořádné kroky | Disciplína | Farmaceutické firmy | Apex Clearing | Retracement | Akcie Western Alliance Bank | Společnost Tameh Czech | Odchod z EU | Ceny ropy WTI | Rezidenční nemovitosti | Ekonomická situace | Jane Street | Pravidla pro regulaci kryptoměn | Forex Invest | Akcie Sunrun (RUN) | Sójové boby | Ponziho schéma | Raketový útok | ČSOB Petr Dufek | Barrick Gold Corporation | Royal Caribbean Cruises | Rystad Energy | Následky pandemie | CCleaner | Eli Lilly | Eva Sadovská | Turecká centrální banka | Přední světoví těžaři | Dění okolo GameStop | Podnikatel Elon Musk | Největší primární nabídka akcií | Novela zákona | Carrier Global | Tým InstaForex | iShares S&P 500 Industrials Sector ETF | Barrick Gold | Zhodnocení účastnických fondů | Financial Conduct Authority (FCA) | Jihokorejský KOSPI | FXstreet.cz | Stimulační program | Společnost Net4Gas | Flow chart | Bitcoinové ETF | Přebytek bilance běžného účtu | SVB Financial | Raiffeisen | Česká koruna | OECD | Společnost Polymetal | Ziskové výsledky | Brokers | Alternative Investments & Corporate Finance | Banky snižují úroky | PSA Group | SARS-CoV-2 | Ant Financial | Zůstatek | Stimulační opatření | Hush Network | CFD kontrakt | Internetové investice | Rámcová dohoda o hospodářském partnerství | Hypoteční trh | Finance Bank | Schlumberger | Investování do čínských ETF | Zajištěný fond | Jak vypadá libra | Obchodování iShares Core S&P 500 ETF | Coincheck | WSM | OPEC+ | Salvadorská ekonomika | Výrobce letadel Airbus | Denní pokles úmrtí | Pandemie nemoci COVID-19 | Analytické společnosti | Ekonomové MMF | SAE | G10 | Jaký je kurz eura | Portfolio fund | Dnešní fundamenty | Opční bariéry | Meme stocks | Deficit Itálie | Příkaz Stop | Haidar Jupiter | Global Water ETF | Radan Hanzl | CHF | BHS | Mírové mise | Hewlett&Packard | Firma Allwyn | Gotham Capital | Celková investice | Největší IPO roku | Makroekonomický výhled | Objem | FTSE 100 Index | Oživení primárních nabídek | Greenpeace | Měnový trh | Ruská vojska | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Pojišťovna EGAP | Zvyšování mezd | Britská měna | Vytěsnění minoritních akcionářů | Aurora Cannabis Inc. | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Elektrické vozy | Evropský stabilizační mechanismus | Pavol Kováčik | Futures na ropu WTI | Ředitel ČEZ | Zastropování ceny plynu | Energetický trh | Evoqua Water | Ministr pro státní rozpočet | Carl Icahn | Obavy z recese | Halving bitcoinu | Třetí pilíř | Halifax | Ekonomika ČR | Nabídka na převzetí | Těžařská firma | Společnost Novo Nordisk | Zajímavý výnos | Těžby Bitcoinu | Equity křivka | Hrozí krach | Ekonomické ukazatele | ETF kopírující index S&P 500 | Expertní komise | Foreing Exchange | Federální rezervní systém | Sběratelé | Oživení v Číně | Bob Moritz | finGOOD | Prezident Trump | Ondřej Vlček | Dluhová unie | Stephen Curry | Ziskové marže | Nová kryptoměna šiba-inu | Cenový šok | Společnost Nvidia | Epidemiolog | Klima | Telenor | Energetické podniky | Saudi Basic Industries Corp. | Spotová cena | Saxo Bank Steen Jakobsen | AMEX: TOKE | Mezinárodní skupina | ex | Dovoz z USA | Patrik Tkáč | Škoda Transportation | PX START | Gavin Newsom | PSA | Deprese | WHEAT | Šéfové států | Měnový koš | Inflace v Polsku | BDO | Forex fond | Počet nových klientů | WEN | Avis Budget | Důvěra spotřebitelů | Stabilizační mechanismus eurozóny | Rozpočtový deficit | Cena akcie Apple | Akcie PLTR | Mimořádná daň | Zvýšení úrokových sazeb | Komparatívní analýza | PX index | JNJ | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Akcie Advantest | Investovat do Bitcoinu | Investování pro každého | Vývoj EUR/USD | Big data | Investice do kryptoměn | Ceny plynu v Evropě | Společnost Notino | Konzervativní investoři | Podnikatelská nálada | Budoucí rozpočet eurozóny | Tongyi Qianwen | Propuštění | Postavení na trhu | iPhone 14 | Čínské ministerstvo obchodu | Wall Street Journal (WSJ) | Japonská automobilka Toyota | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Štěpení cenných papírů (split) | Skupina Partners | IMMR.US | Letní měsíce | Akcie firem | Stablecoiny | Trendová čára | Aktivity v Rusku | Národní měny | Fond RSBC Defence | Malajsie | Výkonnost fondu iShares Core S&P 500 | Jak vypadá americký dolar | Snížení daní | Subvence | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výroba počítačů | Výhody obchodování | Daň na pohonné hmoty | Mint rezidenční fond | Německé instituty | US dollar | Regulátor | Ziskové obchodní systémy | Akcie Bed Bath & Beyond | Rekordní objem | Mluvčí společnosti | BK Asset Management | Představitelé MMF | Steve Moser | Vládní dluh | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Úvěr na bydlení | Raytheon Technologies Corp | Shortovat | Offshore | Akciový index | BinanceCoin | Francouzská vláda | FXDD | Státní rozpočet | Hlavní indexy | Barack Obama | Kathy Lien | Dluhopisoví investoři | Zavedení eura v Chorvatsku | Zpomalování světové ekonomiky | SHIB | Forex forex | RMB | Fond na obnovu Ukrajiny | Britská premiérka Liz Trussová | Klíčové suroviny | Koncové ceny elektřiny | Strop na ruskou ropu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Dlouhodobý výhled | Vznik ETF | Index AEX | AOS na burze | Devizové kurzy | Conseq Invest Konzervativní | Demokraté a Republikáni | Společnost Grayscale | Digitální zlato | Zdeněk Tůma | Vývoj zlata | Alternativa oficiálních měn | Ask | Investiční platforma | Black Monday China | Etiopský premiér | Společnost Yahoo | Currency conversion | Stellar | Průmyslová výroba | Exchange Traded Commodity | GlobalFoundries | Šéf centrální banky | European Energy Exchange | Klesající trend | Galerie Kotelna | Čínská centrální banka (PBOC) | Tempo očkování | Venezuelský bolívar | Drahota | Důchod | Signál na akcie | MMF Kristalina Georgievová | Podíl Evropy | AMC | Dobrý trader | Dluh vládních institucí | Trendline | Pozornost | Aussie | EU50 | Světové ekonomické fórum | Equal weight | Uzavírání pozic | United Airlines Holdings | Ekonomika Německa | Pfizer | Kurz ČNB | Země EU | Snížit emise | The Guardian | The National Investor | Statistické odchylky | Obchodujte přes LYNX | IGLN | Mluvčí EK | Heroine | Technologická ETF | Posílení amerického dolaru | Cohn Robbins | Kroger | Situace v eurozóně | Rally na kryptotrhu | ZS | AFP | Covestro | Studie | Ekonomicky vyspělé země | Blízký východ | Genesis Growth Equity Fund | Velmi bohatý | Ruská invaze | Investice do technologií | CME FedWatch | Vesmírné akcie 2021 | Americký podnik | Převzetí Credit Suisse | Joachim Nagel | Akcionáři společnosti | Převod měny | Ubisoft Entertainment | Španělská ekonomika | Akcie britské dopravní společnosti | Trojité dno | Škoda Group | Macrotrends | První obchodní den | Veřejný sektor | Ant | Průraz | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Floor | Arista Networks | Investiční produkt | Cena plynu | Šéf německé centrální banky | London Stock Exchange (LSE) | Čínský realitní sektor | Úřad INSEE | Rozpočtový rámec | Indikátory sentimentu | Šokující předpovědi | Premiér Andrej Babiš | Globální dění | Deficit | Obchodování Bnp Paribas Easy S&P 500 | Akciové indexy v USA | S&P 500 Index | EDF | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Rentea | Bit.plus | Nedostatky | Retail park Kolín | Polsko | Volby v USA | Kolaps | Debut na trhu Nasdaq | Rio Tinto | Realizace zisku | Oživení evropské ekonomiky | Ratingová agentura | Bankovní tradeři | Tata Motors | Automobilový průmysl | Významné zisky | Francouzský ministr | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Zbrojovka | Reakce trhu | CzechInvest | FRA | Canoo | Nevýhody dividendových strategií | CFDs | Breakthrough Energy | National Australia Bank | Pioneer Invest | Fiocchi Munizioni | First Trust Water ETF | Fond Domus | Patenty | Kanada | Taproot | Forexové intervence | Růžový diamant | Templeton China A (acc) USD | Cenová hladina | USDRUB | Příjem díky dividendám | Příčiny problémů FTX | Platební instituce Roger | Dot-Com Crash | Prezident Pavel | Bankéř | Jak investovat do akcií | H413 | Čínské státní dluhopisy | Následující kontraktní měsíce | Vodafone Group | Kering | Americká tisková agentura | Americké automobilky | Ceny domů | Stablecoin USDC | Spekulace | Mezinárodní soudní dvůr | Zmrazení splátek | RSJ | Koncern RWE | Real-time | Akcie výrobce čipů | Naše ekonomika | Globální fondy | Fibonacci retracement | Egyptská libra | Medtronic | Royal Mail | Alexandr Novak | Exact Sciences | Hypotéky | Výše rozpočtového deficitu | Pohyb kurzu | Recep Tayyip Erdogan | Vlivné skupiny | Jak fungují mezinárodní dohody | Současná situace | Lukáš Kovanda | Školení | Aktuální hodnoty měny | Acreage Holdings Inc. | EY | Zboží dlouhodobé spotřeby | Nájmy | Systém pyramidy | tradingeconomics.com | Technický pohled | Globální problémy | LEN | Akcie Qualcomm | České peníze | Finanční operace | Přijetí | Ministryně práce a sociálních věcí | Zajištěné fondy České spořitelny | Kurzové sázky | Evropa | Obchodovat CFD | European Metals Holdings (EMH) | Dark pool | Změny na trhu | Česká spořitelna | Začněte s tradingem | Hodnota zisku | Inflační očekávání v USA | Frakční Akcie a ETF | Velké banky | Jackson Hole | Cílování indexu S&P 500 | Ruská invaze na Ukrajinu | Tvrdý brexit | Dysfunkce | Platforms | Tisknutí peněz | HUF/EUR | Ludvík Turek | Investice do cenných papírů | Terra Luna | Začínající obchodník | Vesa Equity | Záchranný fond eurozóny | Generali Investments | Estee Lauder | Bohatí lidé | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | MWh | Strategický partner | Amazon (AMZN.US) | Letecká skupina | Vývozní omezení | Mezinárodní investice | Argentinské peso | Ukrajina | Ropná společnost | Arrows | Akcie ETF | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Stabilní výhled | Internetová banka | Frustrace | Sotheby's | Jednání FOMC | Podvážení | Negativní dopad | Velké hospodářské krize | Tiffany | Reálný HDP | ITU | Andreas Halvorsen | McAfee | IC Financial Holding | Obchodování na forexovém trhu | Ropovod Družba | Specialista na online obchodování | Turecká měnová krize | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Finance Magnates | Catastrophe Containment and Relief Trust | Index výrobních cen | Pokles cen ropy | Egypt | Quadient | Johnson & Johnson | Třetí vlna | Národní rozpočtová rada | Budoucí vývoj | Omezení COVID | Ceny zemědělských výrobců | Pankrác | BYD | Společnost Lumius | Investice do nemovitostí | Craig Erlam | Maspex | Dovoz čínského zboží | Poptávka po nemovitostech | Jak začít investovat na burze | Dopady na ekonomiku | KB | Songkick Ian Hogarth | Zestátnění | Seth Klarman | Ústavní soud | Itálie - burza | Akcie společnosti Bed Bath & Beyond | Bezpečné útočiště | Douglas Diamond | Deficit rozpočtu | Brookfield Renewable Partners | Znalost | Akcie včera | Open interest | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | BlackBerry (BB.US) | Maržový účet | Cenný papír | Železničná spoločnosť Slovensko | Wells Fargo | Maloobchod | Ropná krize | Floor trader | Aktualizace výhledu | Ruský akciový trh | Spolkový ústavní soud v Karlsruhe | Svíčkový graf | Logistika | Aktuální cena ropy | Natixis | GME | Jobs Plan | Biden recession | Výsledky investičních fondů | Plány na obnovu | Makroekonomické údaje | Mnozí investoři | Adobe Systems | Akcie GRPN | Earnings | Německé vydavatelství | CME | Kofola ČeskoSlovensko | Zpomalení inflace | Index Bloomberg Barclays | Inflace v EU | Podezřelé transakce | Nejistota | Maastrichtská kritéria | Rostoucí obavy | Trump | Komise pro cenné papíry a burzu | BSV | Hospodářský propad | Ed Yardeni | Směnný kurz eura | Forex signály | Dnešní růst | Makroekonomický vývoj | iShares Core DAX | ATH | Ropné firmy | FactSet | Dolarové likvidity | Brands | Centuri | Open Gate v Babicích | Index Ventures | Začátečník | Pohyby na finančních trzích | BHS Private Equity Fond | Pomoc lidem | S&P Global Ratings | České dráhy | Úrokové sazby centrálních bank | SPDR ETF XBI fond | Dow Jonesův index | FTSEurofirst | XRP | Kurzarbeit | Plný úvazek | Růst tržeb | Global Government Bond Climate Aware UCITS ETF | Vývoj akcií Valeant | Finanční sektor v ČR | Foot Locker | Akcie společnosti PayPal | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | RBC | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Příznivé údaje | Horizont Invest | UPS | Banka HSBC | Barin Vostok | Ropná firma | IMFC | Silnější dolar | Technické analýzy | Mosaic | Jachty | Splunk | Marek Odehnal | SushiSwap | Urals | Krize v oblasti nemovitostí | Evropský regulátor | Obchodování v Asii | Zahraniční dluh | Spořící účet | P/BV | Kapitálové zázemí | Kávové futures | E*Trade | Skupina ČEZ | Volatilita FX | Mexiko | Apreciace | Stimulační balík | Michaël van de Poppe | Michael Saylor | SolarEdge Technologies (SEDG) | Rekordní prodeje | Obchodovat forex | Aareal Bank | První fáze | Sociální obchodování | Cinven | Euro dnes | JD Health International | Vstupy | IPS | Akcie Barrick Gold | ENA | Společnost AES | Obhospodařovatel | Genesis | Obchodní strategie | Purple Technology | Inflace ve Spojených státech | Akcie Taiwan Semiconductors (TSM.US) | Chiliz | Hackeři | Akciové výnosy | Kvantitativní zpřísňování | Prodeje státních dluhopisů | Vlastní trading | Haruhiko Kuroda | Nejvyšší cena | Předčasné parlamentní volby | GBPUSD | Groupe Beneteau | Hranice 100 000 Kč | Odvětví CTA | Investice do fondů | Ministerstvo energetiky | Ředitel Salvadoru | Ozdravení českých veřejných financí | European Energy Exchange (EEX) | CumStar | ProCent | Akcie Komerční banky | 4G | Warranty | P/E a jeho možné využití při investování | Macrotrends.net | Brokerský dům | Rakousko | GBP/AUD | Cílová společnost | Spekulace na pád | Christopher Dembik | Společnost Meta Platforms | Stříbro | Vladimír Bezděk | USDCAD | Euro 7 | Campiri | Polský zlotý | Vliv na obchodování | Fond China Investment Corporation | Opatření vlád | Riziko obchodování | Americký dolarový index | Tradingové webináře zdarma | Zpomalující růst | EP Real Estate | Instituce | COPPER | Dluhové úlevy pro nejchudší státy | Bitcoin City | Loňský zisk | Turecko | Dogecoin | Restriktivní opatření | Stabilizační balík | Společnost BlackRock | Dopady inflace | HRL | LTCUSD | Investice do fondu | Bank of Japan | Cohn Robbins Holdings Corp. | Kryptoměnová půjčovna BlockFi | Možná investice | Bernard Madoff | Předseda SEC | Chamtivost | Mutual Fund | Oživení ekonomické aktivity | Podnikatelská důvěra | Globální ceny | Propouštění zaměstnanců | Dovoz ukrajinského obilí | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Jakub Hodan | Ósacká komoditní burza | Kukuřice | OPAP | Šíření nového koronaviru | Americké CPI | Jan Dvořák | Luxusní značky | FAANG | WeWork | BIS | Mezinárodní zastřešující orgán regulátorů | Série poklesů | Latinská Amerika | Hladiny podpory | Bit.plus Martin Stránský | Psychologická analýza | Digitální měny centrálních bank | Válka Izraele | Guvernérka banky | Jakub Nytra | Fond peněžního trhu | Retailový klient | Tony Douglas | Riziko pro finanční stabilitu | Dopady epidemie koronaviru | Růst kryptoměn | Internet věcí | LNG | Software pro těžbu | Western Alliance | Aktuální problémy | Burza cenných papírů | Francouzská společnost | Býčí signál | CPP | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Libra vůči dolaru | WSM robot | SAAC | Fond na podporu ekonomiky | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | James Simons | Vladimír Dlouhý | Kolik stojí investice do Frakčních akcií | Dividendy a úroky ze zahraničí | Experimentální vakcíny | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Rozhodnutí vlády | Jemenští povstalci | Guvernér ČNB Rusnok | Americké akcie | Devizové intervence | David Klímek | Primární nabídka akcií | Cla na dovoz hliníku | FKI | Algoritmický fond Quant | Federální rezervní banka | Raiffesen Bank International | E-commerce | GLS | BBC | Silná ekonomika | Exxon | Řízení rizika | Rada pro finanční stabilitu | Ceny zemního plynu | Akcie Innovative Industrial Properties | GfK Rolf Bürkl | ETF USO | Globální daňové dohody | Julie Kozacková | Newmont | Czech Fund | Finanční gramotnost | Znehodnoceni dolaru | Pavel Zahradil | Dodavatelé ETF | Do čeho investovat | 2022 recession | Forex historická cenová data | Dopad pandemie | MetaTrader | Investor Ondřej Janata | Ex-dividend | Nálada spotřebitelů | Nový výhled | Evropské sdružení výrobců automobilů | Vláda ČR | Kongres | Jiří Hlaváč | Rutina | Výdělky | Měnový výhled | Lukáš Jankovský | Poskytování investičních služeb | Správce digitálních aktiv | Ekonomie | Pandemická situace | Divize | Pakt stability a růstu | Melvin | Obchodování krypto aktiv | Kurzy podílových fondů | Iberdrola | Pozitivní vliv | Kurzový závazek | Vládní pomoc | Guvernér australské centrální banky | Vývoj měnového páru USD/JPY | Tradingové firmy | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Bez poplatku | Business Insider | Akcie Amazonu | Jana Maláčová | Martin Shkreli | Kapacita Mezinárodního měnového fondu | Zadlužení | Evropská ekonomika | Akcie Tupperware | Dolar k japonskému jenu | Nákupy akcií | Rozsáhlé investice | Obchodování na páku | Rosněfť | Sektor komerčních nemovitostí | Las Vegas | ETHUSD | Moore Czech Republic | BankID | Investor Paul Tudor Jones | Derivátové trhy | Letošní rozpočet Německa | Průměrný roční výnos | Finanční média | Natland | Další růst | CVS Health | Investment Objective | Karel Janeček | Tomáš Kadeřávek | Indikátor RSI | Největší směnárny | Audi | Borealis | Menšinový podíl | Zvýšená volatilita | Dopady pandemie na ekonomiku | Rizika Over-The-Counter trhů | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie American Water Works Company | Obchodní a mezinárodní dohody | STP (Straight Through Processing) | Top Stocks fond | NKLA.US | Mezinárodní investoři | Afghánská měna | Enreda | Proočkovanost | Equinor | Oracle of Omaha | Asijské indexy | VEROBLOCK.io | Martin Krištoff | Zhodnocení kapitálu | Obchodníci s ropou | Aures Holdings | Trh | Plán restrukturalizace dluhu | Opatření | Zisk bank | Obchodovat na finančních trzích | Ekonomické vztahy | Snížení těžby | Nákup ETF | Blog | Kov | Komise | WSM robot.com | University of Michigan | Guvernér francouzské centrální banky | Vydělávání peněz | Pád rublu | Aktivita na trhu | Crown | List Financial Times | SolarEdge Technologies | CL | Války na Ukrajině | Ekonom IHS Markit | Kanadská měna | Erste Bank | Vládní podpory | Program podpory bydlení | Podíl českých potravin | Hlavní burzovní indexy | Značný zájem | Viktor Orbán | Investiční výhody | Inditex | Open Gate | Pokles prodeje | Emoční bolest | Refinancování dluhů | Výkyvy | Političtí vůdci | Mimořádná výkonnost | Logo IMF | Akcie tabákových firem | ICU | Sekundární příkaz | Výrazný růst | Akcie Taiwan Semiconductor (TSM.US) | ETFMG Alternative Harvest | Finanční televize | CNN Prima News | Vyplnění GAPU | Šíření viru | Černá středa | Měnová autorita | Carry obchody | Severomořská ropa | Michael Calvey | American Water Works Company | Ptačí chřipka | Nicolai Tangen | Podnikatelé | Fed | Ekonomická nerovnost | Innovative Industrial Properties | Rolf Bürkl | Dealogic | WSM facebook | MetaTrader 4 | Šéf automobilky Tesla | United Parcel Service | Zahraniční obchod | USD/NOK | Luis De Guindos | Nevídaná inflace | High-Water Mark (HWM) | Společnost ByteDance | Investování s LYNX | Francouzský CAC 40 | SEC | Ekonomické škody | Časový plán | Bailout | Georgia | Air France | Lídři EU | Algo | Korekce | Negativní hospodářské dopady koronaviru | Penta Investments Group | Kurz české měny | Inflace v říjnu | Vývoz ropy | Scion Asset | Upozornění | Indexy v Asii | Ignorování globálních rizik | ING | Tržní prostředí | Evropská solidarita | Spotřebitelská důvěra v USA | Průzkum PwC | Sazby daně | Podílový fond uzavřený | FIL | Skupina Erste Group | FX Trader | Lobbistické skupiny | Nové trhy | Německý růst HDP | Legalizace konopí v USA | Hnutí ANO | Buffett | Money management | Illumina | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Risk Management | Oživení kryptoměn | Rozvoj společnosti | Dohoda lídrů EU | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Evropská komisařka | Výplaty dividendy | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Spor o rozpočet EU | Kurz forintu | Akcie Stellantis | Meziroční růst spotřebitelských cen | COP26 | Omezení finanční páky | Management Fee | čnBlog | Pražské burzy | WISE | Vyšší náklady na půjčky | Kjódó | Banka First Citizens | Médea Interactive | Hlavní akciové indexy | ČSOB Bohatství | Co je to opce | Potenciální změny | MJJ | Downtrend | Konkrétní akcie | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Poptávka po zlatu | Výběry | Lyxor MSCI China UCITS ETF | Apple | Krize eurozóny | EGLN | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Zahraniční investice | Hlavní index čínských akcií | Prezident Emmanuel Macron | RSBC Holding | Tržní výhled | Rostoucí příjmy | Vietnam | Fond na investice | Významné úrovně | Walt Disney Company (DIS) | Výrobce luxusních aut | Propad hodnoty | SAP AG | Konkurenceschopnost | Price Futures Group | Světová banka (SB) | Dopad na trhy | Capri Holdings | Phillips 66 (PSX) | KAP.UK | Coverage Initiated | Bid | TopForex | Rušení pracovních míst v Německu | Nordea (NDA.DK) | Ladoga | Vedanta | Ruský kapitálový trh | Uvolňování karanténních opatření | USDT | Globální recese | Objem obchodů s fondy | Freeport-McMoRan | Selský rozum | e& | Úspory | J&T LIFE | Jün-nan | Trade Center | Stock market decline | Investiční skupina Penta | Zasedání MMF a SB | Rizikovost investice | Šmejc | Zavedení bitcoinu | Akcie těžařů stříbra | Conference Board | Soud v Tokiu | Česká republika | Západní státy | NYMEX | Yahoo | Oživení české ekonomiky | Hamás | Ripple (XRPUSD) | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Keynes | Vývoz do Číny | Swingové minimum | Fixed Income Funds | Ruské úřady | Chesapeake Energy | Postoj USA | Cenové změny | Posílení dolaru | MakerDAO | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Průzkum ECB | Stock | ANO | Nové zakázky | IFAD | Americké zásoby ropy | Apollo | Obranný průmysl | Financials | David Einhorn | Martin Malý | Bolest z poslední ztráty | Index SG CTA | IRS | Německý plán obnovy | Firemní investice | Polské firmy | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Kupní cena | Technologický fond | Hloubka trhu | Oleg Děripaska | Finanční problémy | Dohoda o partnerství Trans-Pacifik (TPP) | Prada | Burzovně obchodované fondy | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | VZ | Oblasti podnikání | Jiří Kolísko | Poměr P/E | Goldmint | Obchodní systém | Náklady na půjčky | Rating | Trumpova administrativa | The Sun | Slabý americký dolar | Aphria | Dezinflace | Futures na Wall Street | Opening bell | Společnost XTB | Alligator | Směrodatná odchylka | Naked Short Selling | Boris Tomčiak | Kategorie Trend | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Prohlášení čínské vlády | Koruna dnes | Progresivní dluhopisové fondy | Růst polské ekonomiky | Merck & Company | Největší kryptoměna | Pozitivní zpráva | Tempo hospodářského růstu Číny | Wallflower | Přehled o aktuálním dění | Světové měny | Možnost využití ESM | Tescan Orsay | Letiště | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | SNB | Vývoj BTC/USD | Dluh USA k HDP | Koronavirová pandemie | Super obchod | Ceny futures kontraktů | Chorvatsko | Prezident Bukele | Zpráva CNBC | Hospodářský růst v Německu | IUSA.DE | Ekonomická nálada | Microsoft | KKR | Maxim Manturov | Trh dnes | USD/CHF | Hospodářské problémy Německa | Příležitosti | Snížení dividendy | Dlouhodobé investiční strategie | Pohled do budoucnosti | Fond EU | Dopad na cenu | Globální pracovní síly | UNWTO | Sellier & Bellot | Byty v Praze | CM.com | Výběr akcií | Teladoc (TDOC.US) | BBC prezident | VaR | Futures na železnou rudu | USD/CZK | Media for Europe | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Rozložení investic | Prospectus | Aktivity v Číně | Patria Forex | Data z USA | Evropské obchodování | Obavy z růstu inflace | Tiger Global | FWR | Daňové úlevy | Odhad růstu HDP | Steen Jakobsen | Propad těžby | SBUX | Salvador | Strategie pro investování | Umělá inteligence (AI) | Vytrvalost | Kryptoměnový průmysl | Akcie Monety | Vláda v Pekingu | Eurokomisař | Repo operace | Maďarský premiér | Základy obchodování | RBI | Alza.cz | Mateusz Morawiecki | Dividends | Společnost Tesla | Steve Carell | Penzijní fond CPP | Inflační vývoj | Forwardy | Commission | Spotřebitelská inflace | FibreNet | NTES | Bitstamp | Závazek | Defi | Ředitelka AKAT ČR | Shortování | Šéfové vlád | Štěpán Hájek | Kurz eura vůči dolaru | Akcenta | IPO Porsche | CRSP | Změny cen | Srí Lanka | Blockchain fork | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Sell | Demokratické strany | NKLA | PPF a J&T | Správci aktiv | QinetiQ Group | RHK Brno | Michal Valentík | Fond MONECO | Zavedení eura ve Velké Británii | Prague Live Trading | Alca plast | US100 | Výroba aut v Německu | Letadla | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Finanční rezervy | Long pozice | Vývoj kurzů měn | Cybertruck | Siemens Energy | Compound | Prucha Diamonds | Ceny akcií Pražská burza | Equity | Denní objem obchodů | Obchodování akcií | Peter Hajduček | Peníze z rezerv | Hongkongská komise pro cenné papíry a futures | Akcie CME | Kurz dolarů | LYNX webinář | Velký třesk | Lidé z IT prostředí | Managed futures | Pomoc Ukrajině | Peugeot | Exporty | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Dluhy | Drahé energie | BTCE.DE | Masivní propad | JPMorgan Chase & Co. | Akcie provozovatelů výletních lodí | Ekonomické problémy | Důvěra | Programování | Kraken | Zahraniční společnosti | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Vývoj eura | MetaTrader 5 Supreme Edition | Akcie Alphabet (GOOGL) | Rozvojová banka | Atraktivní nemovitosti | Prosperity | SPDR S&P 500 ETF Trust | Index Nasdaq | VFC | Představitelé americké centrální banky | Uzavření pozice | Bigpoint Games Khaled Helioui | ESD | FSB | Bitcoinový fond od BlackRocku | Axel Weber | Přijetí bitcoinu | Qatar | Unce zlata | Karel Pospíšil | MGM Resorts International | Decentraland | Web3 | ChytrýHonza.cz | Marc Faber | Meziroční růst HDP | Spolková vláda | Penzijní fond | British Airways | Obchodování zlata | Vyhlídky světové ekonomiky | Realitní magnát | Bankovní akcie | Americký HDP | PPF v Číně | Bukele | Vysoké inflace | Short obchod | Problémy hedge fondu | Futures na DAX | Příjmy z ropy | Rizikovější aktiva | Nákupní cena | Conseq Funds investiční společnost | Představenstvo | Ministryně práce | IATA | Hlavy států | G&S Solutions | Ceny v eurozóně | NYSE: ABBV | Rostoucí ceny plynu | Makroekonomika | MSFT.US | Argentinská měna | Moody's | Pokles úrokových sazeb | Kellogg | Devalvace rublu | Agentura AP | Spotřební zboží | Soukromí investoři | Dobrá nálada | Evropská banka | Nižší minima | Spoluzakladatel fondu Quant | Foreign exchange forex | Mountfield | iShares Core EURO STOXX | Mánie | Švýcarský frank kurz | Merlin Entertainments | Trendové linie | Blockchain Capital | DEM | Paušální daň | Vlajka | Ralph Lauren (RL) | Bitcoin obchodovanými na burze (ETF) | Konsolidovaný čistý zisk | Dohoda Severoatlantické aliance | Výpadky | 15% a 23% daň | Jan Barta | Objem obchodů | Komodita | Investiční dotazník | CFTC | Těžební společnost | WallStreetBets (WSB) | FIAT | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Digitální ekonomika | Makroekonomické zprávy | Jimmy Fallon | Zákon o cenných papírech | Pokles eura | Institut pro mezinárodní finance | Telco | Poptávka USA | Pair trading | Ekonomické dopady nákazy | Nifty 50 | iShares Nasdaq | AA | Příjmy a výdaje | Invest | Petr Zíma | Philadelphia SE | Gazprom | Vysoké standardy | JeppeKirkBonde | Centrální banka | Call opce | Americký dolar vůči japonskému jenu | Petrus | Splátky úroků | Loko-Invest | Bitcoin a další kryptoměny | RECALL | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Andrew Bailey | Moneta | Jakub Kovařík | Jištění proti ztrátě (Hedging) | Deutsche Börse | Meta Platforms Inc | Životní prostředí | Kdy odejít z práce | Inflace v Británii | Spoření do zlata | Akcie Scorpio Tankers | Krach na newyorské burze | Martin Vrecion | Společnost Deutsche Börse | Inflace zpomaluje | Benxy | CME Group | Hrubý národní důchod | Veolia Environment | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Enbridge | Fondy peněžního trhu | Dluhopisové emise | Pokladniční poukázka | Rozdíl mezi akciemi, Frakčními akciemi | Dlouhodobé obchodování | Legg Mason ClearBridge Infrastructure Value Fund | Izraelská společnost | Nákupní horečka | QE | Quantum Fund | Mutace koronaviru | Koruna sílí | Fed úroky | NJJ Presse | Diamant | Měnové otázky | Dynamické prostředí | Pravidla regulace trhů | Velikost pozice | Epidemiologická situace | Investiční magazín | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | Společnost AJ Investments | Rozpočet eurozóny | Trh s elektrokoly | Close | Události typu černá labuť | Korunní princ | Toyota Motor Manufacturing | Kategorie Konzervativní fondy | Donald Trump | Atrium European Real Estate | Digitální měna centrální banky | ČSOB fond konzervativní | Úvěry od komerčních bank | Cena nemovitostí | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Stanovená cena | Jádrová inflace | Patrik Urban | Zakázky německého průmyslu | Využití generativní umělé inteligence | Dluh Řecka | Zajištění investice | Popularita Solany | GRPN | Valné hromady Monety Money Bank | University of Sheffield | Kovy | Algorithmic Trading Portfolio | Způsob pomoci jednotlivých zemí | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Industriální společnosti | Harmony | Rumunsko | Nárůst výdajů | New York Stock Exchange | Pohyb měnových párů | Margin call | Centrum | Zneužití tržní síly | Rizika | Pandemie nemoci | IMPOSSIBLE | tunel Blanka | Společnosti | Papcel | Custody | Fundamentální faktory | LetsBuild | Americký index S&P 500 | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | Společenská odpovědnost | PurpleZone | Hospodářský vzestup | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Situace okolo koronaviru | Odbyt Tesly | Dluhová krize | Zprávy o vakcíně | Ukrtatnafta | Hodnota majetku | Amaranth | Přesun výroby | Jak si otevřít obchod | Propad akciového trhu | Kvantitativní analýza | Celebrity | Dividendové ETF | Americká automobilka Tesla | Index DAX 30 | Scénáře vývoje české ekonomiky | Investiční limity | Bo Stensgaard | DPZ | Předpokládaný zisk | Analytici poradenské společnosti | Oceňování majetku | Konsensus | Tradeweb | Mezinárodní spolupráce | Prodávající | Welltower (WELL) | CRISPR | Odvody | UA.US | Odolné proti inflaci | Pád libry | Historická cenová data | Riziko pro investory | Černá Hora | Fond Lone Pine | Období pesimismu | Cena akcií podniku | IT servis | Trh Forex | John Arthur Hollows | Centrální banky USA | Antivirus | Tony Sycamore | Ruská ekonomika | Republikánský prezident | THCX | POSCO | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Společnost Automotodrom | Index českého investora | Bankovní tituly | Maynard Keynes | Canadian Securities Commission (CSC) | Strategie fondů | Tvůrce algoritmu | AQUA | Investiční fond CONSEQ | Daňová podpora | Úplný začátečník | Tvůrce algoritmu investičního fondu | AdvisorShares Pure Cannabis | Ropná pole | Pandemie v Evropě | Zasedání vlády | Informace o forexu | Kryptoměna šiba-inu | Nedostatek potravin | Zájem o investice | Směřování trhů | Hlavní finanční ukazatele | Abnormální cenové pohyby | Daňové přiznání k dani z příjmu | Technická analýza (TA) | AOS systém | Nárůst objemů | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Absolvování semináře | Globální index | CEC Capital | Březnová inflace | Limburgský institut | API | AWD | Rizikovější investice | Conseq korporátních dluhopisů | Chesapeake | Hodnota equity | Bossa Investment | PHLX | Vývoj kurzu USD | Ekonomická zóna | Výhled Saxo Bank | Pokles nákladů na financování | Snížení odměny | Německý koncern | TATACOFFEE | Klienti Sberbank CZ | Čínská internetová firma | Největší ETFs | Konsenzus ekonomů | Sdružení výrobců automobilů | Azure | Ropovody | Chatbot | Hodnota HDP | Fúze a akvizice | Nízká volatilita | WOOD & Company Retail podfond | Kryptoměnové komunity | BlackBerry | Potenciál zisku | Přesun výroby z Evropy do Ameriky | Babcock International Group | Zátěžové testy bank | Psychologie investování | Rzeczpospolita | Action Forex | Největší evropská aerolinka | Ceny nemovitostí v USA | Vysoce likvidní | Penta Real Estate | Strategie Buy and Hold | Justin Trudeau | Zoom Video | Senátor Bernie Sanders | Oslabení forintu | Cena ropy dnes | Riziko recese v Evropě | Studijní materiály | Řízení portfolia | ČNB Aleš Michl | Kami Zeng | Obchodování s nemovitostmi | Výkonnost akcií | Mluvčí | Škoda | Lagardere | Akcie Welltower | Analytik Cyrrusu | Nabídka ETF | Breakthrough Energy Venture | CZK | ASR Nederland (ASRNL) | Statut fondu | Scope Ratings | Reuters | LYNX Pro | AMC Entertainment | Přebytek zahraničního obchodu | Real time forex | Unilever | ETC | Světový den | Odpovědnost a udržitelnost | Specifické riziko | Gram zlata | Mincovny | Plural II | 1Inch | Coverdeal Holdings | Hrozba globální recese | Hospodářský šok | BAML | Rekord v rychlosti bohatnutí | Fondy Apollo | Penny stock | Exponenciální klouzavý průměr | Ekonomická třída | Průmyslový Dow Jones | Poštovní fondy | Podcast | Citron Research | Baidu | Vývoj cen ropy | Výnos u desetiletých dluhopisů | Londýnská burza | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged | Situace na Ukrajině | Slušný zisk | Helicopter money | QCOM | Denní minima | Damoklův meč | Limitní příkaz | Dopady vysokých úrokových sazeb | Správa portfolia | Hillary Clintonová | Vlajka NATO | Změny klimatu | Chevron | Martin Pleštil | Trading kryptoměn | Brazilský prezident | Jesse Livermore | Výše investice | NVIDIA Corporation (NASDAQ: NVDA) | Thales | Naftogaz | Nižší ceny ropy | Osud GameStopu | Hedge Fund Research | Kompozitní index | Platnost objednávky | Správný odhad | Polsko - burza | Penny stocks | SQ.US | Akcie Samsungu | Asijské země | Cena benzínu | Patria Mardini | Členské země EU | BTC/USD | Ekonom Ifo | Alokace | Hang Seng | Total Expense Ratio | Primark | SPDR S&P 500 UCITS ETF | Michael Kors | Guvernér Michl | PowerCo | Francouzský statistický úřad | Týdeník Euro | Snižování rizika | Největší řecké banky | Vrcholové vedení | Cena palladia | Londýnské akciové burzy | Obraty | GME.US | PPI (Index produkčních cen) | Bull | Depozitní sazba | Obchodování SPDR S&P 500 | ADNOC | Rada MMF | Coinbase | Výrobní aktivita | Reico ČS nemovitostní | Canopy Growth Corporation | Měnověpolitické zasedání | BX | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Deliveroo | Peter Hlaváč | FIS | Očekáváná událost | Souhrnný index | Wealth Office | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Xylem (XYL) | ADX | Overbalance | Rolování | Měny zemí | Aktiva pod správou | Rekordní maximum | Euronext | Zásoby ropy ve Spojených státech | Andrea Unger | Zakladatel | Vyjádření premiéra | Kurz australského dolaru | USD/CNY | Primární emise | Předseda | Severoamerická dohoda o volném obchodu | Wealth | Euroclear | Americká Komise pro cenné papíry | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD | Exxon Mobil akcie | Next Generation | Prostor pro pokles | Růstový potenciál | Italia Trasporto Aereo | J&T investiční společnost | Majitel Sazky | Ruský ropný gigant | Výhled tvorby zisku | Zrádná nahodilost | ERA | Nízká korelace | Společnost Allwyn Entertainment | WB | Hlavní ekonom Saxo Bank | Vlna poklesu | Růst v Číně | Tail Risk | Výhled pro Evropu | Evropské akciové indexy | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | LTCM | SWEDA.SE | Zájmové skupiny | Národní fond | Výhody obchodování krypto | ETF Grayscale Bitcoin Trust | Deficit veřejných financí | Nabídka Crypto FX | Vlk z Wall Street | CFD na kryptoměny | Centrální banky ve střední Evropě | Deutsche Boerse | Great Crash | Linda Yaccarinová | Vydělávat na forexu | Sociální síť | Chipotle Mexican Grill | Obchodujeme | Cyberark Software Ltd | Fiskální balíček | Demo účet | Erste Asset Management | Růstový impuls | Indikátor ekonomického růstu | Boston Consulting | Vysoké úroky | Výnosy z investic | Aktivita v americkém průmyslu | Kancelářské nemovitosti | Wise Taavet Hinrikus | Gold Trust | Bohemia Interactive | Snahy investorů | Singapurský dolar | CEFC China | BID cena | Přístup k riziku | Pozice Tesly | J&T | Global Technology | Skupina CVC | Goerli | Míra inflace v Evropské unii | Coffee | Traders | AVANT investiční společnost | Rok 2024 | Investice do palladia | Nejvyšší zhodnocení | Fond Temasek | Kontrakty na rýži | ING Bank | Opatření vlády | Makroekonomické data | Trh ETF na rok 2024 | Ředitel kapitálových trhů | Měnová diverzifikace | Americký investor | Jihokorejská automobilka | Operace na volném trhu | Obchodníci | Společnosti v indexu | Saxo | Economist Intelligence Unit | Guvernér | Fond kvalifikovaných investorů | IUSA | Roční výkonnost | UFO | Quartz | Evropská unie | DPA | Alexandria Real Estate | GBP/CAD | Obchodování forexu | Boeing | SIRIX WebTrader | Media for Europe (MFE) | Politická krize | China Investment Corporation | Úrovně nezaměstnanosti | Daniel Beneš | Cvičení | SAZKAmobil | Mezinárodní turistika | Dow Jones a S&P 500 | Greentree Brokerage Services | Kopírování obchodů | Adyen | Příkaz | HDP v USA | Ekonomiky | Volby USA 2020 | Začátek pandemie | Čínský mezibankovní platební systém (CIPS) | PROP Trading | Spotřební daň z nafty | Intradenní obchodování | Akcie Netflixu | Factoring | Shanghai Composite | Webináře zdarma | Third Point LLC | Dohoda o klimatu | Záporné sazby | Floating | Hydroelektrárny | Vitol | International Business Machines Corporation | Konflikt na Blízkém východě | Společnost Walmart | Rychlý růst | Zavedení digitální měny | Online prostředí | TransDigm Group | Postmates | Riziko politických a environmentálních událostí | SLR | Akcie O2 | Empresa Media | Výrobci automobilů | Fiskální stimul | Evropské banky | Objemy obchodování | Zavedení vlastní měny | Finance | Ženy | Ukrajinské krize | Stabilní příjem | Libra | Koronavirová krize | Energetický a průmyslový holding | Eva Miklášová | Měkká síla | Výkyvy volatility | Správce daně | Společnost EPIF | Otevření Číny | Uchovatel hodnoty | xPartners | GameStop | Brian Armstrong | Nakoupit akcie | Elliott Wave | Index PX-GLOB | Opatření centrálních bank | ROUVY | Donohoe | Zvýšení základní úrokové sazby | TOP 09 | Invaze | Investiční zlato a stříbro | Ztráty peněz | Vývoj úrokových sazeb | CFD | IPO WeWork | Aktiva a pasiva | Výrobci zdravotnického materiálu | Pavel Tichý | iShares China Large Cap UCITS ETF | Rekordní inflace | BASF (BAS) | Centrální banky | Rekordní hodnoty | Ben Emons | SMA 100 | Stanislav Kostyukhin | Řetězec Casino | Největší tuzemský obchodník | Nová data | Kryptoměnové produkty | Dopad na ekonomiku | SaxoBank | Výhody blue chips | Hodnota banky | Kasino | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | Životní úroveň | Pokračování trendu | Doporučení | Chicago Mercantile Exchange | Cenové akce | Běloruský rubl | Britský statistický úřad | Jemenská válka | Indické akcie | FC Barcelona | Denní graf | MRNA.US | Atlantis Medium | Nezávislost centrální banky | Psychologie tradingu | Nabídka akcií | Pavel Sobíšek | Sequoia Capital | ČEZ Daniel Beneš | IPO kalendář | Americké ministerstvo obchodu | GGEF | Firma Rossum | Zvýšení cel | ČNB Vojtěch Benda | Západní firmy | Moderna akcie (MRNA) | Tomáš Sedláček | Jevgenij Suvorov | Důvěra v průmyslu | Jaderná energie | Regionální hospodářská komora Brno | Analýza trhu | Parita | Špatná fiskální politika USA | Zvýšení základní sazby | Konec kurzového závazku | Cena kryptoměny | Výrobce letadel Boeing | Luděk Palata | Fond Shop | Časovat trh | Facebook | Financovat | Počet lidí bez práce | Brexit referendum | Orbán | Příprava | Nejstarší kryptoměna | Členské státy EU | Hubnutí | Čínské měny | Pohyby na trhu | Honeywell | Foreign currency trade | Ztráta | Řecko | Prodej na krátko | Evropské země | BRICS | Madeta | Úřad pro regulaci finančního trhu | Agentura ČTK | Finanční instrumenty | Rostoucí trendová čára | Dna | Moderna (MRNA.US) | Dividenda | Elektronické peníze | Zakladatelé Skypu | End of day trading | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Green Deal | Americký vládní činitel | Jednání o brexitu | Agdata | Ověřená historie | FDIC | Pale Fire Capital (PFC) | AMGN | Dlouhodobé obchody | AMD.US | Jaký je kurz dolaru | HEXO Corp. | Ultra Electronics Holdings | Nynější krize | Energetická skupina ČEZ | Babcock International | Akcie společnosti Bank of America | Trading | Vliv mezinárodních vztahů na ekonomiku | Full time | Investiční ředitel EMMA Capital | Centrální banky světa | Zlato v minci | Nejlepší investice | Hong Kong Exchanges and Clearing | Deglobalizace | Vitol Group | Alibaba Group | CFD obchodování | Nízké očekávání | Objem zlata | NinjaTrader | Vysoký výnos | Květnová inflace | Nový rekord | Šance | Technický výhled na trh | Boj proti podvodům | Index německých akcií | Balancovaný fond | Úroky | Oblast krevní plasmy | ETF portfolia | Refinitiv | Vyšší úrok | Přenos | Plodiny | Statistický úřad | Uniles | Krungsri Bank | Belviport | Největší burzovní krach v dějinách | LG Energy Solution (LGES) | TechCrunch | CVX | Kancléř Olaf Scholz | Vývoj na trhu | PPF Telecom | Online investiční konference | Silné kapitálové zázemí | Potravinová krize | Cyklické akcie | Ranní nadhoz | Portu | FINMA | Bloomberg TV | S&P 500 UCITS ETF | Miliardy švýcarských franků | Cena | Spoofing | Silné oživení | Tržní hodnota Saudi Aramco | Investiční banky | Purple Holding | ETF 2.0 | Vysoké příjmy | Den výplaty | Toshiba | Vývoj české ekonomiky | Finanční rizika | Internetové sázky | Napětí na finančních trzích | Obsah VIP zóny | Rozpočtové deficity | Předstihové ukazatele | Analytik Deutsche Bank | Dopady pandemie covidu | Portfolio manažer Cyrrus | Půlení bitcoinu | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | Vývojář AOS | Vývoj indexu Nasdaq | Akcie Kazatompromu | Čínští developeři | GWW | Burza CME | Gemini | Výkyvy na finančních trzích | Bearish Engulfing | WisdomTree | ASML Holding NV | Býčí trh | Dluhopisový trh | Silný trh | Objem peněz | Letecká doprava | Money-Management | Společnost SIX Group | Bytové jednotky | Air | Fed Funds Rate | Akcie dnes | Růst ekonomiky eurozóny | Káva | Globální rizika | Celkový výsledek | Televize Sky News | Roční maximum | Akciové dividendy | Hrot | Strategie Avastu | Lulo Rose | J Sainsbury | MDT | Firma | Zápis z posledního zasedání Fedu | Akcie Deutsche Bank (DBK) | NCLH | Americký Úřad pro energetické informace | Ceny akcií | Izrael | Foreign Exchange | Financování vlády | Ostrovní země | Defenzivní akcie | Inspirace | Skupiny PPF | Finmag | Podpůrný balíček | TABAK | Huawei Technologies | Zájem o hypotéky | Leasing | Podílové fondy | E-shopy | Producent ropy | Infineon Technologies | Huayou Cobalt | Klíčové oblasti | Vlastnit akcie | Slabší ekonomika | Istanbulské finanční centrum | S&P500 | PIE | Investiční platforma Portu | Royal Bank of Scotland | Analytik Raiffeisenbank | EBay | Příjmy Ruské federace z prodeje ropy | Epidemie | 60 Minutes | Telekomunikační společnost | Znárodnění ČEZ | Největší pády | NEO | Společnost Rohlik Group | Ruský trh | Bill Gross | Spiro Sovereign Strategy | LEAG | Payrolls | Patria investiční společnosti | Čínská ekonomika | MUFG | Termínované vklady | BTC futures | Ázerbájdžán | Shromažďování zlata | ATWEL fond | Proroctví | Vývoj akcií Alibaby | Strategy Provider | Ceny | Vyšší úroky | Monetary Autority of Singapore | Prudký pokles | Koronakrize | Aquila Capital | Technologie | Ruská krize | iShares NASDAQ | Cena ruské ropy Urals | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Energetická krize | Americký regulátor | MetaTrader 5 | Alfred Kammer | Anualizovaná volatilita | China Asset Management | ČNB | Hanwha Investment & Securities | Menší poptávka | Letecká osobní doprava | TSLA.US | Devizoví obchodníci | Změna režimu | Půjčovna BlockFi | IHNED.cz | Zajímavé příležitosti | Daň z nabytí | MND Group | Akciový graf | J&T LIFE Balancovaný | Asijský měnový fond | Měnové kurzy | ISTAT | Rozhodnutí americké centrální banky | Němečtí politici | VW | A220 | Celkový deficit | Uniper | Nobelovy ceny | Barterový obchod | Akcie Microsoft | Premiér Sunak | Investujeme | Stimulační plán | Nejlepší uranové akcie | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Malé banky | Medvěd z Wall Street | Rodinná firma Puig | Vydávání dluhopisů | Peníze z prodeje akcií | Ranní zpráva | Online trading | Fond Tiberius Group | Spekulativní obchodování | Zranitelnost eurozóny | Pokles | Sankce Západu | Vydání nových akcií | Omezení těžby | Contango | Maximální povolená výše poklesu | Irské aerolinky | P/E Ratio | Americký dluh | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | JPM | Tomáš Holub | MGM | ILO | Ochrana proti inflaci | Genesis Global Capital | Životní pojišťovny | FWR Strategy 45 ESG | Získávání peněz | Czech Media Invest (CMI) | Rozšíření dluhové úlevy | Diverzifikace portfolia | E-mini | Evropské ropné společnosti | Enbridge (ENB) | Kotovaná měna | Jednotný řešící mechanismus (SRM) | Růst cen nemovitostí | Akciové fondy | Kateřina Zychová | Regulace AI | Japonský Nikkei | Japonská agentura pro finanční služby | Margin | Western Alliance Bancorporation | Large Cap | Ondřej Hartman | Globální inflace | International Flavors & Fragrances | Globální investoři | Partner fondu | Roadshow | Rating AAA | Vývoj akciového indexu | Outperform (market outperform) | Chivo | Know-how | Akcie JPMorgan | Biogen | Těžba v USA | Polská ekonomika | Akcie GameStopu | Antarktická smlouva | Andy Jassy | Akcie SolarEdge Technologies | NYT | Světové události | Investiční portfolia | Jon Guinness | Zhodnocení kapitálu obyčejných traderů | KO | Historická data | New Relic | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb | Benzín RBOB | Tencent Music | Společnost Twitter | Německý soud | Centrální banka Nového Zélandu | Finance Group | Kopírování signálů | Norwegian Air | Měnový pár | Gala | Rekordní zisky | Apollo Global Management | NYSE: IIPR | Investice do S&P 500 | Energetický regulátor | Šok na trhu | Obchodovat s měnami | Co se vyplatí sledovat? | Akcie Alphabet | Americké společnosti | Coinbase (COIN) | Frakční ETF | Druhá největší kryptoměna | Finančnictví | Jumpshot | Technology | Johnson Controls | Potenciální zisk | Akcie One 97 Communications | Krach na burze | Ether | Výsledky traderů | Charles Schwab | Prudké cenové výkyvy | Jan Vejmělek | Švýcarská centrální banka | GOOGL | Hedge | Technologické start-upy | Růst spotřebitelských cen v Číně | My Fintokei | Držitelé Bitcoinu | Soud v Německu | Pokles výnosů dluhopisů | Utahování měnových podmínek | Rezervní měna | Majors | Private Equity a Venture Capital | Royal Caribbean | IPO Coinbase | Prodejci automobilů | Akcie NIO | Poplatek | Server BBC | Ikona finančního světa | Coverage Resumed | Zemědělci | Tudor Investment | Merck & Co | Rabobank | Dow Jones | 4GLD | Hedging s pomocí CFD | Nevýhody pasivního investování | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Nové transakce | Lego | Distribuce peněz mezi obyvatele | Hodnota jüanu | Citymapper | Úrokový diferenciál | Hedžový fond | Conseq Invest Akcie Nové Evropy | Majetek fondu | Dividendové strategie v praxi | Average directional movement index (ADX) | Správce fondu | KPD Group | Maloobchodní tržby | Mercedes | Nike, Inc. | Investování na burze | Tržní očekávání | Index ISM | Nízkonákladová letecká společnost | Investice zlato | Carlyle | Vyšší daně | Obchodování Bitcoinu | NTT | Norská koruna | Velké korporace | Kurz USD/CZK | Program nákupu státních dluhopisů | Situace na trhu | Bitcoin CME | Spotřebitelské ceny v Česku | Rivian | Eurowag | Americká ekonomika | HDP | Služba Wealth Office | Schválení ETF na bitcoin | PYUSD | Finanční deriváty | NVDA | Credit Suisse Group | Národní finanční prokuratura | Malajsijský premiér | Svět investování | Infosys | Jaderné elektrárny | Analýza investice | WBD | Dluh USA | Akcie spoločnosti | Důvěryhodnost | Santa Claus Rally | Americký výrobce letadel | Banka JP Morgan | Obchodník | Pád GBP/DEM | První investiční fond | Cílová hodnota zisku pro první výplatu | Nová rozvojová banka | Situace na ropě | Swingové obchodování | Čepro | Immersion Corp | Charlie Munger | Portfolio manažer | Co je dluhopis | Akcie týdne | AKAT ČR | Strategie ETFs | Akcie s LYNX | Pasivní investování | Internetové podnikání | Akciové portfolio | Plynárenská společnost | Cloudera | Greg Kelly | Kypr | Časová hodnota (time value) | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Participace | Premiér Denys Šmyhal | EMA | Index euro | NN IP | MRNA | PVM | CDCP | Alibaba Group Holding | Hormel Foods | COVID-19 | Tokio | Jak rychle zbohatnout | Akcie Phillips 66 | Algorand | Bitcoinový fond ETF | Provozní zisk EBITDA | Obchodní přebytky | Index CRB | Bezpečnostní situace | GATT | CPI Property Group (CPIPG) | Abú Dhabí | Riskantní token | Odkup akcií | Bank of America Merrill Lynch (BAML) | Komentář šéfky Evropské komise | Sainsbury‘s | Manfred Hübner | Drachma | Regulátoři | Kapitálové požadavky | CF Industries | Zelené energie | Problémy | Jan Rohrbacher | Conseq realitní | Tempo poklesu | ISIN | Marcel Vargaeštók | General Motors (GM.US) | News Corp | Blue-chip | ROE | Remdesivir | USD/UAH | Event driven | OTC obchodování | Růst světové ekonomiky | BHS Timur Barotov | Index cen | Dolar | Německý ministr financí | Společnost Geely | Globální ETS | Intel (INTC.US) | Obchodování indexů | Globální letecká osobní doprava | Paypal Holdings | Banka Credit Suisse | Směnný kurz jüanu | Tick | Odklad splácení | Bankovní rada České národní banky | Výše úrokových sazeb | Index PX | Čínská vláda | GE money | Dobré obchody | Diverzifikace rizika | EBIT | Daně | Kryptoměnový gigant | Výrobce léků Pfizer | Rozšíření produkce | Technologické podniky | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | CoverdealFX | Lídři | Alan Greenspan | Kdo řídí finanční trhy a instituce? | Jack Schwager | Majetek 500 nejbohatších lidí | Opce na DAX | Fidelity Funds | Investment Management | Asociace pro kapitálový trh ČR | Plyn z Norska | Akcionáři společnosti Shell | Pivot | Cena za akcii | Malina | Pierre Moscovici | Dopad krachu | Exor | Pavel Zuna | Kryptoměna | Sport | CEO of El Salvador | Akcie společnosti AMC (AMC.US) | Potravinářství | Manažer Cyrrus | Velké riziko | Posilování kurzu koruny | DonAlt | Epidemiologické situace | Lee Hardman | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Graf indexu S&P 500 | Obchodovat | Český stát | Omikron | Růst výroby | Afghánistán | Zásoby ropy v USA | RRR | FXCM | SaxoStrats | JCPOA | Jackpot | Alibaba (BABA) | Předsednictví EU | Šíření koronaviru | Dopad na hospodářství | Skupina ICT | Momentum | Craig Wright | Období zvýšené inflace | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Cena ropy pod 0 USD | Tripadvisor | Akcie Shell | Společnost Uber | Aricoma Group | Příjmy společnosti | Rolls-Royce | Venture kapitálový fond | Kontrakty na ropu WTI | Ziskový trading | Převzetí firmy | Scale Facilitation | Valdis Dombrovskis | CBOE | Algoritmus fondu | Investování do kryptoaktiv | Zhodnocení vloženého kapitálu | LGES | Nepokoje v Kazachstánu | Snížení globální zadluženosti | Ceny dobytka | Evropský systém | Konsorcium | Akcie GM | Andrej Babiš (ANO) | Společnost Media for Europe | Vývoj ceny ropy WTI | SATS DJIA | AUD/CHF | Obchodování Bitcoin | Prezident Vladimir Putin | Akcie Tata Coffee (TATACOFFEE) | BIC (Bohemian Identification Code) | Růst zisků | Náklady na práci | Obchodní rozpětí | Ethereum Classic | Zisky | Veřejné zadlužení | Obavy z globální hospodářské recese | Schválení bitcoinového fondu | Realitní fondy | Domino efekt | FCA | Kiliçdaroglu | Vega | Konglomerát | Index tokijské burzy | Rentier | Valné shromáždění | Škola tradingu | Swiss Life Select | Největší ekonomiky | Současné ceny | Franklin FTSE India ETF | Platformy pro obchodování | Friends Forever | BNP Paribas | Historické rekordy | Akcie Boeingu | Společnost DoorDash | Zátěžový test | Nejlepší akcie 2022 | E*Trade Financial | Qredo | Payback | Ruský fond přímých investic (RDIF) | Fox Business | EUR/MWh | 500 nejbohatších | EURIBOR | Signature Bank | Globální ekonomika | Organizace spojených národů | Akcie Enbridge (ENB) | Časová pásma | Intervence na devizovém trhu | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | Statistiky americké Univerzity Johnse Hopkinse | Bývalý šéf | Metaverzum | Výsledek zahraničního obchodu | ACEA | Thomas Jordan | Alpiq | Alternativa klasických fondů | Společnost Ark Investment | Bitcoin Cash | Akciové strategie | GRMN | Identifikovat trend | Italský ministr hospodářství | Pozitivní výsledek | USD/TRY | Summit G20 | Swap | Anomálie | Miliardy eur | Míra inflace v ČR | Akcie Taiwan Semiconductor | Koncentrace | Skupina Volkswagen | DAX | Světová obchodní organizace (WTO) | Akcie Visa | ING.NL | Zavedení cel | Southwest | Výnos desetiletých dluhopisů | Nákup nemovitostí | Státní dluh Běloruska | Forex asistent | Spotřeby plynu | Renfe | Vývoj HDP | Aktuální problémy Deutsche Bank | Investice čínských státních podniků | Obrovské ztráty | Ředitel investiční platformy | Valné hromady | Jestřábí hlasy | Qualitative analysis | VESA | Wells Fargo (WFC.US) | Trading Central | Jak vytvořit graf | Analytik J&T Banky | Členské státy | STMicroelectronics | Africké země | Americká cla | Cisco Systems | Warengo | Velký propad kapitálu | Členské země eurozóny | VanMoof | Prigožinova vzpoura | Americké akciové trhy | EPGC | Starbucks | Německý kancléř Olaf Scholz | Koruna euro | Propad ropy | ICT Group | Coeur Mining | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Snížení spotřební daně | Měnová politika ČNB | Sev.en | Vysoké valuace | Toyota | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Shortování akcií | Delta Air Lines | Burzovní ukazatel | Rozhodování | SVB a Signature | Přijetí zisku | Českomoravská stavební spořitelna | Ratingové agentury | Míra nezaměstnanosti v Británii | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Manuál | Očekávání do budoucna | Edward Moya | Investování do Bitcoinu | Buy on close | Kótování | Cena zlata | Německé podniky | EXANTE | CzechToll/SkyToll | Upisování | Cambria Cannabis ETF | Propady na akciových trzích | Fond Accolade | Světové obchodní organizace | Nový fond | HSBC | Pullback | Zvýšení ceny | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Rozpočtové politiky | CFTA | MF | Paul Schockemöhle | Internetová společnost Google | Marks & Spencer | Organizace zemí vyvážejících ropu | Podíl alokovaných rezerv | Nubank | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | Americké hospodářství | Kótování akcií | Uvedení na burzu | Trinity Bank | Fincentrum & Swiss Life Select | Softwarová společnost Microsoft | Kryptotrh | Rozpočtový deficit Francie | Flash Crash | Ahunna Eziakonwová | Dlouhodobé dluhopisy | Investiční trendy letošního roku | Breakout | Mototechna | Očekávaná recese | Turecký prezident | Stoupající ceny nemovitostí | SCP | Hegemonie | Kdy nakoupit akcie | Stabilní společnosti | F-35 | Tamás Varga | Pojištění vkladů | Cena stříbra dnes | Navýšení kapitálu | Trade 24 | MiCA | Řešení odpadního vodního hospodářství | Výše poplatků | Možnost diverzifikace | Kdo to řídí | Index FTSEurofirst 300 | Průběh obchodu | Růst cen | Index Russell 2000 | Stefan Klebert | Magnificent | Natixis Investment Managers | VEROBLOCK | Rating vyšší | Příjmy z firemních daní | Společnost Chevron | IONWAY | Cena pojištění proti krachu | Kapitalizace bitcoinu | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Philadelphia Fed index | Open Society Foundations | Kryštof Míšek | Dluhový strop | VF Corporation | Minimální sazby daně | Dollar General | Equity Funds | Pokles cen akcií | Akcie Eli Lilly | Zdravotní pojištění | Gamble | Cenový pohyb | RSI | Embargo na dovoz ruské ropy | P-hat fond | Zvýšení zadlužení | Africký mor prasat | Co je to shortování | Min/Max performance | Dovoz oceli | Shopify | Ropa a Plyn | Premiér Rishi Sunak | Politické události | Rheinmetall | Upvest | SPX500 | Asset management | CHNG | Beata Javorciková | Delaware | ATWEL | Aktivně spravované fondy | MSCI World | Výbuch v Bejrútu | Pokles podnikatelské aktivity | Agentura MTI | Německý svaz BGA | Nižší těžba ropy | Repo sazby | Akcie One97 Communications | Hlavní ekonomka Světové banky | Obchodování na devizových trzích | HSBA.UK | Souhrnná hodnota | KBC Group | Společnost Deliveroo | Jak obchodovat na burze | CNBS | Outstanding shares | Dnes na trzích | Velikost ETF | IFO index | Výrobce pálených cihel | Ředitel EMMA Capital | Výsledky NFP | Financování | ArcelorMittal Ostrava | Fibonacciho retracement | Miliardář Andrew Forrest | Thierry Vircoulon | Podnikání | Zájem o akcie | Snížení úrokových sazeb v USA | ČSÚ | BioNTech | Kurz franku | Český ekonom | Systém obchodování | Londýnské společnosti | Fix GBP/DEM | Kauza CS Fondů | SAIC | Investiční výdaje | IoT | Ursula von der Leyenová | B2Gold | Co je bitcoin | Vývoj událostí | Založení účtu | Jackpot loterie | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Burza v Argentině | AWK | Zisky čínských průmyslových firem | Papucovyinvestor | Huntington Ingallss (HII.US) | Internetové společnosti | Forex roboti WSM | Historická minima | Analytik Portu | Údaje o zásobách v USA | Výrobce čipů | Zranitelnost trhů | Omezení dodávek | Reserve Bank of New Zealand | Akcie AMC | Stres | Měnový index | Boris Vujčić | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Historické maximum | Fondy kvalifikovaných investorů (FKI) | Kupónová knížka | Řecké akcie | Barel ruské ropy | Shortujeme akcie | Occidental | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | Velké investiční fondy | Arista Networks (ANET.US) | Opční prémium | Babišova vláda | Obchod | Pokles ekonomiky | Server CNBC | Růst úroků | ishares China | Cenové formace | Ampler Bikes | TASS | Akcie Netflix | Investice do bitcoinu | WBA | Kapitálové trhy | Loď Ever Given | Edward | Peer-to-peer | Daňový ráj | Turów | Plynárenské společnosti | Emisní povolenky | Republikáni | Správci kapitálu | USDJPY | Investice peněz | About You | Gigafactory | Czechoslovak Group | Těžby kryptoměn | Šéf ESM | Akcie Costco | Švýcarská národní banka | Ajay Dayal | Němečtí experti | VOW3 | Akcie Starbucks | Přístup k investování | Globální poptávka | Canal Plus | Capital Management | Cena CARDANO | Investiční poradenství | Americký výrobce baterií | Česká investiční skupina | Expobank | Přijetí ETN | Bankovní asociace | Volatilní trh | Italské dluhopisy | Růst spotřebitelských cen v Německu | Erste | Jihokorejské společnosti | Poptávka po kryptoměnách | Spekulace na kontraktech Brent | ROCE | Cykly | Celkový globální dluh | DISH | Saúdskoarabský korunní princ | Předseda AKAT ČR | Automatizovaný systém k obchodování | ETF Bnp Paribas | Schwartz György | Primární veřejné nabídky (IPO) | First Trust | SMBC Nikko Securities | Kanadský dolar | Nárůst bitcoinu | Index FTSE Euro 1st 300 | Line | Státní správce aktiv | NVAX.US | Obchodní příkaz | Investiční fond Quantum | Úspěch na akciovém trhu | Jüanová aktiva | Objem dovozu | EGAP | Největší centrální banky světa | UMA | Strojírenské firmy | VŠE v Praze | Tilray | Hodnota amerického dolaru | Premiér Babiš | Nástroje peněžního trhu | Trading for a Living | MUFG Lee Hardman | Martin Luňáček | Průměrná hodnota | ICE | Úroveň supportu | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Günther Oettinger | MU.US | Velké továrny | FT | Silver Point Invest | Worldcoin | Míra chudoby | Investiční platformy | SSI | Španělsko - burza | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Conseq Venture Debt | Medvědí trend | Kam investovat | Denní pokles | Jedno euro | TA3 | Ekonomický šok | Řízení společnosti | Etoro | Westpac | Grafitové výrobky | Monetizace | Obchodování na akciových trzích | Royal Capital Club | Recesia | Nouzový stav | Freedom Finance | Ropa | Hnutí Tálibán | Obchodovat na forexu | Průměrná mzda | Morrisons | DNO | Mali | Balík stimulačních opatření | Averze vůči riziku | Malé podniky | Qatar Airways | Krypto trh | Korelace měn | Dnešní čísla | Mezinárodní dluhopisy | Předseda představenstva Patria | Regulace a dohled | Ostatní kryptoměny | Denis Popov | Daňové zatížení | Pokles trhů | Index CAC 40 | Poptávka po zlatě | Poskytovatelé likvidity | Small and Mid Cap Funds | Práva ke značce | Dění kolem brexitu | Whirlpool (WHR.US) | Assets Under Management | Manufacturing PMI | Automobilka Tesla | Amazon Jeff Bezos | Turistika | Čínská měna | Asijské akcie dnes | Změny trhu | Dow Jones Market Data | Spotřebitel | CEESEG | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Jak vybrat nejlepšího brokera | Investiční fond Vesa Equity Investment | NASDAQ: APHA | Cashflow klub | Colt CZ Group | Německé vládní strany | Restrikce | Papucovyinvestor.sk | Výplata dividend | Hospodářský růst | Lucid Group (LCID.US) | Paramount+ | Vydělávat peníze | Společnost Procter & Gamble | Soukromé investiční společnosti | Ekonomické teorie | Prezident Fedu | Deutschlandfunk | Point72 Asset Management | Investování do honorářů | Nové rekordy | Pepco | Výkyvy na trzích | HDP Ukrajiny | Nejrozšířenější kryptoměna | Kurz měny | Největší americká banka | Elvira Nabiullinová | Dodávky ruské ropy | Nejvýdělečnější fond | Posílení eura | Koronavirové epidemie | Analytik skupiny | Americké státní dluhopisy | Společenské změny | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Odhodlání | GGEF I | Raiffeisenbank a.s. | Provozovatel autobazarů AAA | Základ daně | AMAT | HAS | Costco | Big Short | Russell 3000 | Inflace v Maďarsku | Akciové tipy | Uživatelé kryptoměn | Volatilita je nízká | Blizzard | Krypto oblasti | Akcie Gamestop | Směnárna | Josef Dudek | Sanford C. Bernstein | ETF s akciovým výnosem | Měnová politika ECB | Oversea-Chinese Banking | Obchodní komora | WTI | Výnos WOOD & Company | LVMH | Krácení daní | ASX 200 | Platební síť | ETF fondy | Kvalitní brokeři | Rakouský institut IHS | Nový virus | Otevřená pozice | Milánská burza | Amista investiční společnost | Bod | NICE | Miliardy korun | Guvernér japonské centrální banky | OKAY Holding | Největší švýcarské banky | Výhodné investice | Akcie americké společnosti | Oslabování měn | Helena Horská | Soustředit na obchodování | Web4Trader | Shares | Společnost TSMC | Impérium | Zisk společnosti | Koupit bitcoin | Zranitelnost bankovního sektoru | BNP Paribas Asset Management | Raiffeisen Bank International | Ruský ministr financí | Silnější koruna | NetEase | Obchody a nákupní centra | Kontrakty na bitcoin | RBNZ | Hladomor | Tematické analýzy | Fanoušci kryptoměn | Edulios | CAPITALS | PRIBOR | Michal Mejstřík | Obchodování institucionálních objednávek | Paládium | ČSOB Private Banking | Rekordní propad | Fear and Greed Index | ABN AMRO Bank | Pokladniční poukázky | Dění na kryptoměnovém trhu | Bohumil Pavlica | EP Infrastructure (EPIF) | Zásilkovna | Martin Klouček | Nálada na globálních trzích | Investiční gramotnost Čechů | Podnikatel Pavol Krúpa | Kognitivní disonance | Raiffeisen Bank International (RBI) | NYSE Euronext | Reserve Bank of Australia | Zpravodajský burzovní kanál | Sedmadvacítka | Organizace pro bezpečnost | Data PMI | Cenový vývoj | Turek | Crispin Odey | Únorová inflace | Kryptoměnová komunita | Obchodování CFD | Pfizer a BioNTech | Podílové investiční fondy | Emise akcií | Denní změna | Magazín Fortune | Marihuanové akcie | Akcie CM.com | Nejhorší výsledek | Merck | O2 CR | Lightspeed | Americká měna | Nový Zéland | New Deal | Honeywell International | Market Outperform | Akcie Nikola | Pracovní síla | Nord Stream | Výstup ze systému ERM | Fnac Darty | Elle | EMU | Politika ČNB | Obchodování měnových párů | Debata | Nařízení o crowdfundingu | Japonský index | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Cena niklu | Zavedení jednotné měny | Politické riziko | Největší banky | Americký miliardář | GlassNode | Aktivita v ruském zpracovatelském sektoru | Euro | Vylepšení teorie aukcí | Sony | Reebok | OCI | Ziskovost | Příležitosti ke zhodnocení peněz | Wendy’s | Dopad krize | Fundamentální pozadí | Zadlužení firem | Bankéři | Týdenní tržní výhled | Sázet | Burzovní obchodník | Hodnoty měny | BREEAM New Construction | Akcie mediální skupiny CME | Applepay | Zahraniční firmy | SG CTA index | Ruský list | LES | Cena ropy | Anticyklický charakter | HKComp | Porušení zákona | Hlavní akciový index | Průzkum společnosti | Walt Disney (DIS) | Plán firmy | Start-upy | Mezinárodní standard | Znovuotevření Číny | Guru Wall Street | Futures na bitcoiny | Uvolňování karantén | Nižší výdaje | Vývoj kurzu měn | Ohlédnutí | Členské země | Recese světové ekonomiky | Coinbase a Binance | Wegovy | Banka First Republic | Obchodování forex | Být trpělivý | Liquid | European Stability Mechanism | TSM.US | Forexový obchodník | Ekonomické dopady koronavirové krize | Clemens Fuest | Drobní investoři | JPMorgan | Značné riziko | Prognózy BlackRock | GIC | Marže | Genesis Growth | Využití kapacit | Účet platební bilance | DAWN | Planeo Elektro | Cronos Group Inc. | Klid | Poskytování hypoték | Invesco Water Resources ETF | SpaceX | Domácí měna | Prezident USA | Německá ekonomika | JCB | Inflace v listopadu | Daiwa Securities | Tomáš Gogár | Státy EU | Hnutí Hamás | Zlato a stříbro | Boj s koronavirem | Polygon | Jack Dorsey | Diskont | Koruna zpevnila | Soud EU | Předběžné výsledky | Svatý grál | Capitalinked.com | Trh kryptoměn | Omezení pohybu kapitálu | Bill Gates | Glassnode | Technologický index | ETF s pevným výnosem | Risk | Ministerstvo financí | Paolo Gentiloni | World Gold Organization | Zisk bank a spořitelen | Firemní dluhopisy | Polský zlotý (PLN) | Váš trading | Pojišťovna VIG | Charles Bridge Global Macro Fund | Nejstarší ETF | Vstup do obchodu | Czech Real Estate Investment | Prosus | Televize Netflix | Kurz USD | Flexport | Lockdowny | Dividendový výnos | Ziskové obchodování | Zprostředkovatelé | Recenze | Výrobce čipů Intel | Velké trhy | Alphabet | Fond CPP | Tempo růstu HDP | Horší období | Struktura | Spoření na penzi | Ruská tisková agentura | CIBC Private Wealth Management | Vleklá válka na Ukrajině | Technologický vývoj | Vývoj měnového páru USD/CAD | Uvalení cel | Míra inflace v USA | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | J&T Capital Partners | Kurz domácí měny | Rada ČNB | Systémové riziko | Elektronické obchodování | Zkušenosti | ARK Inovation | Program OMT | Inovace | Emmanuel Macron | Churchill Capital IV | Ekosystém | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Společnost eToro | Výnosy státních dluhopisů | Saúdské království | Trh se zlatem | Annalena Baerbocková | Zasedání měnového výboru | Ropovod TAL | Mario Centeno | Drahá ropa | Nemoc COVID-19 | Dopady na euro | Jan Procházka | Obchodní systémy | Zisk skupiny ČSOB | Delta Airlines | Signály | Úroky na účtech | Státní rozvojová banka | Poziční trading | Hospodářský model | Quant | Python | Mediální skupina | Golden Cross | Czegg Ventures | Zdanění | Šéfka EK | Precedens | Brokerská společnost | CNBC | Akciové futures | Historie kávy | Nálada na burze | Dostupnost bydlení | Zrušení fyzických peněz | eFrank.cz | Cedric Chehab | Zastavení dodávek | Currency exchange rate | Lira | Vznik krizového fondu | Applied Materials | Petr Vomastek | Růst ekonomiky | Podfond | NYBOT | Prezident společnosti | Poradenské firmy | Jens Klatt | Konkrétní nejlepší akcie | Turecká ekonomika | Sklo Union | btctip.cz | Bankovní účet | Seriál o ETF | Obchodování na pitu | Bank of Canada | MCD | Rafinérie | Přijetí kryptoměny | Konzervativní unie | IHS Markit | Obchodování akcie | Obchodní aktivita | Statistiky | Peněžní zásoba | Ekonomické recese | Investment Banking | Zajímavé firmy | Ole Hansen | Růst akcií | Krize v Turecku | Liz Trussová | Správa PPF | Podílník | Pivovary | ETFMG Alternative Harvest ETF | Objem podílových fondů | Zhodnocení investovaného kapitálu | iShares S&P 500 Consumer Staples Sector ETF | Záchranné balíčky | Oligarcha | TTIP | Stoxx 600 | Společnost Lufthansa | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Vývoj měn | Česká skupina PPF | Rozhodnutí Bank of England | Korporátní dluhopisy | Nejlepší dividendové ETF | WOOD & Co. Logistics | Stroj na peníze | Čínský index | Electricite de France | Amcor | WELL | Investiční web | SAP | Dluhopisové trhy | NPT | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | DIESEL | AREASS | Letní turistická sezona | Patrik Novotný | The Block | Diverzifikovat | QQFund | Oslabuje dolar | Spolkový statistický úřad | Společnost Ark Invest | FX | Ben Bernanke | Archegos | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | NAV (Net asset value) | Propad HDP | Významné události | ZEW Achim Wambach | Devizový kurz | IG Chris Beauchamp | Pictet | Ján Hájek | Firma Galderma | CETIN | Přiznání k dani z příjmu fyzických osob | Risk Reward Ratio | Dnešní údaje | Proof of Stake | Technologický Nasdaq | Obchodování SPDR S&P 500 ETF Trust | Zvýšený zájem | Evoqua Water (AQUA) | Evropská strategie | Známky oživení | Světové finanční trhy | Provoz fondu | Nový typ koronaviru | Šéfka fondu | Mobilizace | Michal Stupavský | Schodek | ROIC | Obchodování eura | Purple Trading | RUB | Krize eura | Základy fondu | Tým RoboMarkets | PBOC | Kurz | Market | Renminbi | Americká Federální obchodní komise | Oživení eurozóny | Tržní hráči | Legendy tradingu | Home Credit | Americké akciové indexy | Válečná daň | Nový fond společnosti | SoftVision | Burza dnes | Vítězové Podnikatel roku | Používání kryptoměn | Odhad letošního růstu | 256/2004 | Obilniny | Kyperský regulátor | Rudolf Špoták | Bankovní sektor | Realizovat zisk | Unicredit | Investice do umění | Měsíční mzda | iShares Gold | Messari | Znehodnocení úspor | Plány na omezování výroby | Helge Berger | Nobelova cena | Hotovostní pozice | Pokles výnosů | Rating Řecka | Ukrajinský premiér | Akcie na pražské burze | Výkon světové ekonomiky | Uvolňování opatření proti koronaviru | Hugo Boss | Jak nejlépe investovat milion | Bankman-Fried | Výnosnost | Rozkolísaný | Zvýšená nejistota na trzích | Nové investice | Dluhy českých domácností | WSB | Objem rozpočtu EU | Online život | Institut německého hospodářství | UST | Horizon | Investiční záměry | Irské aerolinky Ryanair | Společnost Binance | MATIC | xStation 5 | Akcie Alibaby | Finančník George Soros | GTD | Představitelé centrální banky | První veřejná nabídka akcií | Bitcoinové a blockchainové akcie | Simplea | Coinbase Global | Thomas Schäfer | Devizové prostředky (FX) | Zbrojovky | Sunrun (RUN) | Akcie PepsiCo | Ukrajinská vláda | Česká antivirová firma | Press centrum | Tenza | Alexandria Ocasio-Cortez | NewEdge Wealth | Cena ropy klesá | Daňový štít | Očkovací program | Vítězné fondy Swiss Life Select | NZDUSD | Měna euro | Mzdové požadavky | Částečný úvazek | MultiCharts | Akcie v roce 2021 | Ceny pšenice | Kybernetická měna Bitcoin | Long Term Capital Management | Liberty Steel | Regulace trhů | BH Securities | Portfolio fondu | STP | Krize v eurozóně | Jak vyrobit robota | Long Term Capital Management (LTCM) | Profesor ekonomie | Začátek summitu | Nálada na trhu | Invesco Metaverse Fund A ACC | Oracle | Profit-Target | Soukromý fond | Akcie podniku | Medvědí scénář | Andreessen Horowitz | Fondy kapitálového trhu | Makroekonomické faktory | Zájem o bitcoiny | Ceny ropy Brent | Mnichovský ekonomický institut | Otevřené obchodní pozice | Soubor pravidel | Kuvajtský ministr financí | Výnos do splatnosti | Ekonomka Raiffeisenbank | Anticyklické akcie | Společnost Janus Henderson | Dlouhodobá investiční strategie | Národní zájmy | Jak nejlépe uložit peníze | CFD broker | Vontobel Asset Management | Konsensus trhu | Účetní normy | SuperCash | Greensill | Česká investiční platforma | Čínský vicepremiér Liou Che | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv | Manažerka | Americké dividendové akcie | NortonLifeLock | Deficit státního rozpočtu | Odliv peněz | Brazilské devizové rezervy | Půjčky od MMF | Investice v ČR | Investujte | Ekonomický poradce | Pravidelný příjem | Měď | Jak těžit Bitcoin | Obchodní bilance | Využití analýzy | Sázková Fortuna | HCBV | Burzovní debut | Články o forexu | Ekonomický institut | Proinflační | LOTUS | Allianz Global | Tým Admiral Markets | Poradci německé vlády | Počet lidí bez práce v Německu | WSF | Stock Spirits | Co je to hedge fond | Libanon | Portfolio manažer z J&T | Sweet Crude Oil | Index londýnské akciové burzy | Eskalace války na Ukrajině | Platforma | Abhijit Banerjee | Společnost Enreda | Sociální síť X | Rozvíjející se trhy | Nejbohatší muž | Přijetí kryptoměny bitcoin | HII.US | Holding Czechoslovak Group | Internetová firma | Dolní komora ruského parlamentu | Jak obchodují největší banky | Pasivně spravované ETF | AUD | Jeffrey Halley | Rozpočtový deficit Ruska | Těžba lithia | Huť Liberty Ostrava | Nové aerolinky | Bod zlomu | Globální finanční krize | Rychlé uvolnění měnové politiky | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Měnové spekulace | Miton | Renáta Kellnerová s rodinou | Contract | Zhoršení ratingu | ISO | J&T LIFE Konzervativní | Stratég Saxo Bank | Červená čísla | MSCI index | Nové americké stimuly | Binance | Exchange Traded Funds | Economist Intelligence Unit (EIU) | Seminář | Nepřipravenost | Odvolací soud | Zkušení investoři | Hecla | IKL | Janus Henderson | Oscilátor RSI | Vzdělávací články | Obchodní zásoby | Commodity | Vývoj hrubého domácího produktu | Výnosy z nemovitostí | České veřejné zadlužení | Breakout Trader | Měnový výhled v roce 2022 | Nové obchodní příležitosti | Firma Golden Goose | Sebevědomí | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Ceny benzínu | Negativní zprávy | Spolupráce a přístup na trhy | Vzrušení | Nedostatek zakázek | Interní informace | Portfolio manageři | Koronabondy | Didi Global | Kategorie Smíšené fondy | Gérald Darmanin | Počet obyvatel | Jak vypadají britské libry | Pegas Nonwovens | Trigea | Norský státní investiční fond | Capitalinked | Jak vybírat akcie | Otevření ekonomiky | Predikce | Dodávky ropy | De Goys | Flex LNG | Fibo | Avio SpA | Nákupy plynu | David Vagenknecht | Rentabilita kapitálu | Tomáš Raputa | Polský zlotý a maďarský forint | Tržní aktuality | Opimo Trade | Ekonomická rizika | ETF u XTB | Propad cen akcií | Bemis | Ekonomika Indonésie | Prima | Úřad práce | Plán obnovy | Investor Michael Burry | Patria on line | Obchodování s emisemi | Ducati | ZDR Investments Public | Citigroup | ETF na bitcoin | Aerolinky Ryanair | Andy Tanner | Organizace spojených národů (OSN) | Atomico | Kryptoúvěrové společnosti | Fabio Panetta | Individuální akcie | Analysis ToolPak | Krupa Global Investments | Softbank | Digitální daň | Avalanche | Evropský blok | Norská státní energetická společnost | Salvadorský prezident | Denní graf akcie | Ruská firma | Nákup ruské ropy | Výprodej ropy | Peter Rawlinson | Index VIX | Problémy v bankovním sektoru | Cena akcie AMC | Fondy ETF | Národní bezpečnost | Anexe Krymu | Dobré fondy | Futures na indexy | Hospodářství | Zakladatel serveru FXstreet.cz | MIB | Důvěra v českou ekonomiku | MFF | Očekávaný růst | ANET | Společnost JPMorgan | Předpověď ceny bitcoinu | První kroky na forexu | MTU Aero Engines | Forex tipy | Státní měny | Abkajk | Akcie automobilky | Penzijní společnosti | Světový den investičních fondů | Coverage Reiterated | George Lagarias | Sberbank CZ Jiřina Lužová | Oslabení | EV | Omniverse | Inflační cíle | Zájem o dluhopisy | Společnost Ark Investment Management | Dunkerque | Floating rates | Moody's Analytics | Dolarové dluhopisy | Společnost Silvergate Capital | Odliv zahraničního kapitálu | Kurz hřivny | Ukrtransnafta | Referendum | Milan Charvát | Hospodářský cyklus | Federal Funds Rate | Global X Cannabis ETF | Nižší kurz | Agentura Interfax | Kelly Loeffler | Blockchainy | Euro Stoxx 600 | iShares Listed Private Equity | Symantec | Ekonomický kolaps | Kiwi.com | Vývoj na akciových trzích | T-Bill | Short pozice | Ruský Gazprom | Přenesení výroby | Bankomat | Čínský premiér | Dohoda o jaderné kontrole s Íránem (JCPOA) | Jaroslav Palát | Libor Bittner | LPL Financial | Bank of America Merrill Lynch | Moelis | Dell (DELL.US) | MFE | Největší zisk | Eurobank | Dostupnější peníze | Brookings | Trh Prime | Úsilí | Co je to komodita | Obor podnikání | Inflace v Evropské unii | Belgická vláda | Spotový bitcoin obchodovanými na burze | Arete Industrial | Zrušení daně z nabytí | Nemovitostní fond | Poskytování digitálních veřejných služeb | Společnost Unilever | Plánování | Ranní glosa | Nárůst nezaměstnanosti | Setkání ministrů financí eurozóny | Saúdskoarabský státní investiční fond | Růst spotřebitelských cen v Británii | Caixin | Krach SVB | Marathon Petroleum | Kapitalizácia | Market Maker | Intermediate | AUM | Axiom Index II WFO NQ Trading System | Realizace obchodu | Globální akciový index | Jak fungují frakční akcie? | Uhlí | Nižší ceny | Společnost KoBolt Metals | Hospodářské oživení eurozóny | Hodnota indexu | Vítězství nad inflací | Index akciového trhu | Global Industry Classification Standard | Galerie Louvre | Saving Funds | Zisková marže | Ekonomická krize | Ekonomická expanze | Casinos Austria | SSB | Cenové stability | Akcie Citigroup | Držitelé kryptoměn | Společnost ChytrýHonza.cz | Krize na asijských finančních trzích | Zasedání ECB | Velkoobchodní cena elektřiny | Leading Indicators | Credit Suisse | Společnost British Airways | Take-Two Interactive | Jak si vyrobit robota | Cigarety | Philip Lowe | Portfolia | Fresenius Medical | Nejlepší výsledky | Fidelity Water Sustainability | Transakční náklady | Fond obnovy Evropské unie | Podíl Daniela Křetínského | Převis | COP21 | Fork | Live trading | Napětí mezi USA a Íránem | Conseq Investment Management | Investované peníze | Vydělávání na finančních trzích | Vysoká cena | Holdingová společnost | Dealing | Roth Capital | NN Group | Expert | Deutsche Lufthansa | Disko-Nuussuaq | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Průměrný Čech | Dopady koronavirové pandemie | Nástroje měnové politiky | Vývoz | CATL | Index výrobní aktivity | Význam kryptoměn | Energetické firmy | Teplé počasí | Prodeje akcií | Změny daní | Taro Aso | Světové finanční krize | Akcie Sainsbury's | Plural | Týdenní zpráva | Systém k obchodování | GD.US | Aktivity v eurozóně | Analýza Invesca | M.S. Quatro | Analytik ČSOB | Schodek rozpočtu | Britské loterie | Soud v Karlsruhe | Gate | Akcie Credit Suisse | Theresa May | Restart ekonomiky | Western Union | AKAT | Vytvoření fondu | Futures na kávu | Karl Popper | Regulace kryptoměn | Ekonomické indikátory | Finanční tituly | BNB Chain | Recese | Nový lék | Index strachu | Rafinérie v Litvínově | ZNGA | Kontokorent | Výzkumný institut | Akcionář Monety | KakaoBank | Managed account | Akcenta Miroslav Novák | DG | BTCUSD | Invesco Metaverse Fund A ACC CZK hedged | Multi-assetové portfolio | Kazuo Ueda | Budoucí rozpočet EU | Filecoin | Bonusy | Fintonia | Investiční cíl | Německé aerolinky | Likvidita | Vista IIB Trading System | IBIS InGold | Nárůst zisků | Dominion Energy Inc | FX Trade | Ryan Cohen | Birkenstock | Ropný gigant | ASML | Alokace investičních portfolií | Záloha | Globální indexy | Nafirmy | ČSOB podílové fondy fond bohatství | Švýcarský frank | Klasický nákup | Renault | Jürgen Schaaf | RBOB | Báze | Vyhlídky eurozóny | Španělsko | Bitcoinový fond obchodovaný na burze (ETF) | IPO roku | Čisté krátké pozice | Capital Partners | Výprodeje na akciových trzích | Virtuální mince | Chuť riskovat | GameStop akcie | Juraj Krúpa | Virtuální měny | Associated Press (AP) | Erdogan | Hráči na forexu | Horizon Therapeutics | EFSI | Společnost Vivendi | Analýza BTC | Breakthrough Energy Group | Ríjál | Spuštění ETF na spotový bitcoin | Mercedes-Benz | Zmeškat příležitost | Ruská státní plynárenská společnost | Fondy obchodované na burze (ETF) | CZK/EUR | Baltic Pipe | Stimul | Fond Petrus Advisers | Růst globální ekonomiky | Čínská měna kurz | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Nedostatek solidarity | Zřízení fondu | Digitalizace | Modrá pyramida | Výhled na rok | MANA | Situace na Blízkém východě | Společnost IHS Markit | Akcie Applu | Indonéská centrální banka | Společnost EDF | Hargreaves Lansdown | Leverage trading | 23% daň | Hospodářské noviny | Kyjev | Nižší DPH | Začít investovat | Intervence na forexovém trhu | Burzovní indexy | Největší propad | Výrobní index | Catastrophe Containment and Relief Trust (CCRT) | Naučte se obchodovat | Stavební povolení | Silný americký dolar | Schválení pomoci | Tesla Motors | Počet nových žádostí o podporu | Tencent Holding | Fond Fidelity | Zbohatnutí | Index francouzských akcií | Pesimistický scénář | Deník Kathimerini | Petr Kellner | PAH3.DE | Investiční nemovitosti | Meziměsíční inflace | Koronavirové pandemie | Nákupní doporučení | Růstový trend | Ekonomický výzkum | František Táborský | ČSOB Factoring | Silný support | Jackson Capital | Plyn graf | Štěpán Křeček | Fosilní paliva | Americké burzy | Parlament na Srí Lance | Český venture kapitálový fond | Baterie | Realitní společnosti | Internetové firmy | Trade Financial | Globální pandemie | Nálada na akciových trzích | LME | Ekonomka MMF | ČSOB investiční fondy zajištěné | Sazka Group | Mazars | Dceřiná firma | Vedoucí UNDP | Zavádění kryptoměn | Dnes na forexovém trhu | Japonský Nikkei 225 | Měnové a kapitálové trhy | Schwab | Frank | Denní režim | Currency trade | General Bytes | Skupina CZG | Viceguvernérka České národní banky | Ministři | ETN | Prudký propad | Retailoví obchodníci | ERM | Forex obchodování | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Balance | OSF | Začínající investoři | Matěj Široký | Mondelez | Porušování autorských práv | Adam Trávník | Negativní nálada | Jan Kilian | Transparentní | Radim Jančura | Investiční magazíny | Bankovní unie | Kurz eura | David Cameron | Pivot Pointy | ValueAct Capital | Finanční roboti WSM | Americké ministerstvo práce | The University of Manchester | EASA | NASDAQ omex us water | Investiční fond ČEZ | Velkoobchodní tržby | CBAM | Státní zemědělský intervenční fond | Investiční firmy | Martin Trtílek | Bitcoinový ETF | Růst Saúdské Arábie | Dnešní zpráva | Vláda Spojených států | Pracovní síly | Cap | Údaje z USA | Pokles úmrtí s nemocí covid-19 | Goldcorp | Dana Drábová | Tomáš Rozehnal | Jana Brodani | Investopedia | Centrální banka USA | Dlužníci | Akcie Sanofi | Goodyear | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Ekonomické analýzy | Nikkei225 | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Pivovary CZ Group | Majetek ruského státního investičního fondu | Mercuryo | Britské národní loterie | Měna nástroje | Uplatnění opce | Práce na sobě | Šéf evropského odboru MMF | Dieselgate | Změna sazeb | Debt Service Suspension Initiative | Uznání nezávislosti | Šíření nového typu koronaviru | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Hráči s ropou | Burzovně obchodované produkty | Americký internetový obchod | Ceny energií | Společnost Cineworld | Hedgový fond Quantum Fund | Cena Brentu | Union is Strength | Spotřebitelské ceny v eurozóně | DTE Energy Company | Fresenius SE | Čínská měna proti dolaru | United Energy | Americké indexy | Washington | Kryptoměnové investice | Globální HDP | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Neutrální strategie | Grayscale Bitcoin Trust | Ratingová agentura S&P | Trh s kryptoměnami | Ceny potravin | Politická nejistota | Obrat trendu | Rychlý růst mezd | Uniswap | Na burze dnes | BrikApp | Securities and Exchange Commission (SEC) | Jednání u penzijních záležitostí | Měnový stratég | Přebytek bilance | Meziroční míra inflace | Americké kryptoměnové burzy | Index důvěry | Burzovní web | Společnost Allwyn | Měnový kurz | Summit v Bruselu | Finanční skupina | Daňové přiznání | Investiční fond | Václav Šimek | Břidlicové ropy | Short equity | Základní sazby | Zhodnocení kapitálu ročně | Ekonomická opatření | Polská centrální banka (NBP) | Nejrychleji rostoucí | Brent (OIL) | Karel Šulc | Australský podnik | Japonský premiér | Start Days | Silná koruna | Výpočet maximálního povoleného poklesu | Úspěchy | Analytik Komerční banky | Znovusjednocení Německa | Ruská plynárenská společnost | Intradenní pohyby | Firma Coverdeal Holdings | Riziková aktiva | Kiwi | NEST | Zvýšení DPH | Cushing | Buy the dip | Swingové maximum | IC Group | Duke Energy | PAH3 | Vyšší volatilita | Atlantik | Prezident Donald Trump | USDCHF | Logisticko-Retailový Fond | Příkaz OCO | Ziskový obchod | ZEN | Multi-Asset obchodování | CySEC | Zvýšení cen ropy | Politická rozhodnutí | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Advance | Zoetis | Nejslabší růst | CPP Investments | Kurz bitcoinu | Výrobci elektřiny | Koronové dluhopisy | Ruské akcie | Tomáš Cverna | Microsoft Corporation | Potravinová a energetická krize | Nikola Motor | ACB | Thajský baht (THB) | Europe 1 | Proof of Work | Bulvární list | Očekávané události | Externí kapitál | TCL | Svíčkové formace | Bill Ackman | Technologický sektor | OSN | Německé banky | Soud | Restituce | Seznam brokerů | Investice do infrastruktury | Eskalace napětí | Forexové páry | Výroba v Německu | Futures na zemní plyn | Společnost ČEZ | Komunita | Gotham City Research | Daňové změny | Joseph Gunnar & Co. | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Henry Hub | Booking | Předpovědi Saxo Bank | Fond národního blahobytu | Nákaza koronavirem | Euro posiluje | Blockchain | Boje na Ukrajině | Cena elektřiny | Akcie Pfizer | Největší tuzemská banka | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Rekordní rok | China Mobile | Carlos de Sousa | Události ve světě | Předpovědi | Prodeje ropy | Společnost Microsoft | Údaje z Číny | Vlna výprodejů | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Martin Novák | EPIF | Platforma na obchodování | Skupina Smartwings | Koncern Sony | Martin Gürtler | Mince | Nové kryptoměnové produkty | Facebook Ireland | Akcie Intel | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | Inverzní výnosová křivka | Clayton, Dubilier & Rice | Maloobchodní tržby v USA | Americké volby | Rozvojová banka zemí BRICS | Odhad vývoje hrubého domácího produktu | Setrvání Británie v EU | Akcie Michael Kors | Arabský měnový fond | Rate of change (ROC) | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Státní distributor paliv | Nord Stream 1 | Úspěšné obchody | Benzín | Podíl zahraničních investorů | Živé semináře | Fahmi Quadir | Kanadský statistický úřad | Ripple Labs | Channel | COMvergence | Rusal | Leonardo | Návrh záchranného fondu | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | BKCoin | Hospodářské oživení | EUR/NZD | Cenová válka | Krach společnosti FTX | Abu Dhabi Commercial Bank (ADCB) | Střadatelé | G City | Čínský vicepremiér | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Promsvjazbank | Aktivita v sektoru služeb | Adidas | Pokles sazeb | Dění na trhu | EC Investments | Internetová televize | Produkty obchodované s finanční pákou | Martin Kukačka | Nejbližší rezistence | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | Finanční společnost | SVB Financial Group | ETF roku 2020 | Jak funguje hedging? | Sankce | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Zásoby plynu | Financování prostřednictvím Evropské komise | Lesetja Kganyago | Švýcarská společnost | FrontPoint Partners | Akcie na burze | Qualcomm (QCOM.US) | Impact Hub | USOil | Long Term High Quality | Vstup na trh | PriceWaterhouseCoopers | Časový rámec | Centrální depozitář | Americký dolar k japonskému jenu | Obchodník s cennými papíry | Pokles akciových trhů | SaxoTraderPRO | Míra inflace | Fyzické zlato | Zisky BlackRock | Investiční fond Rockaway Blockchain Fund | Angel investor | Jaké výhody mají Frakční akcie | Zlatý dolar | Windfall tax | Fundamentální data | Rollover | Přebytek obchodu | Ekonomka ING | Vládní bondy | Hertz Global Holding | Trade | Energetika | ReGas | Deriváty (CFD) | Manufacturing | WEF | Řecký dluh | Likvidní trh | Obchodní podmínky | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | MMF |