Pondělí 17. června 2024 19:05
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
FTMO férovost
reklama
Fintokei ProTrader

BABA

img

US Open: po neutrálním otevření trhu býci znovu získávají kontrolu na Wall Street

14.05.2024 Americké indexy po smíšených datech PPI mírně posílily. Volatilita byla v posledních dnech omezená a investoři pravděpodobně zítra čekají na klíčová data spotřebitelské inflace CPI. V době zveřejnění se US100 zvýšil o 0,30 % a US500 vzrostl o 0,20 %.
img

Ekonomický kalendář: Americká inflace PPI, německý index ZEW

14.05.2024 Futures na evropské indexy ukazují na víceméně stabilní zahájení dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po poklidné asijsko-pacifické seanci, během níž se regionální indexy obchodovaly bez větší volatility. Zdá se, že trhy jsou před nadcházejícími údaji o inflaci v USA ve vyčkávacím režimu. Zatímco klíčová zpráva o CPI bude zveřejněna zítra, obchodníkům bude dnes nabídnut tisk inflace PPI, který může sloužit jako nápověda. Kromě toho se dnes v 16:00 předseda Fedu Powell zúčastnímírné diskuse s uzlem ECB, takže komentáře k měnové politice nelze vyloučit. Pokud jde o nadcházející výsledkové zprávy, obchodníkům budou dnes nabídnuty výsledky společností Home Depot (HD.US) a Alibaba Group (BABA.US).
img

US Open: Wall Street při otevření mírně roste

27.02.2024 Futures na indexy se při zahájení hotovostní seance na Wall Street obchodují výše. US100 si připisuje 0,11 % a přibližuje se k úrovni 18 000 bodů a US500 zaznamenává mírný nárůst o 0,05 %, kolem 5 080 bodů.
img

Ranní komentář: Výsledky Disney a jeho spolupráce s WBD a Fox. BABA a PYPL po výsledcích pod tlakem

08.02.2024 Americké indexy včera pokračovaly v růstu. Index S&P 500 navyšuje nová maxima a blíží se na dosah hranice 5 tis. dolarů. Včerejší seance přinesla další sadu výsledků. Za pozornost stála společnost Disney, která v after-market hodinách rostla o 6 %. Pod tlakem se naopak ocitly akcie společností Alibaba a PayPal.
img

US Open: US500 se blíží k hranici 5 000 bodů 🔔

07.02.2024 Polovina týdne přináší další zisky na americkém akciovém trhu. Futures na začátku seance posilují a US500 se blíží historické hranici 5000 bodů. Růst akcií je samozřejmě podpořen výsledkovou sezónou. Nejdůležitější zveřejnění již máme za sebou a je zřejmé, že společnosti investory nezklamaly. Až na několik výjimek byly finanční zprávy solidní, stejně jako výhledy na rok 2024. Lepší náladu udržuje i návrat dolaru k poklesu. Nicméně výnosy desetiletých státních dluhopisů se mírně odrážejí a vracejí se na úroveň kolem 4,10 %.
img

Alibaba po zveřejnění výsledků klesá o 4 %

07.02.2024 Akcie společnosti Alibaba Group (BABA.US) kótované na burze v USA se v předobchodní fázi obchodují o 4 % níže po zveřejnění zprávy o výsledcích za 3. fiskální čtvrtletí 2024 (kalendářní 4. čtvrtletí 2023). Zatímco akcie v předobchodní fázi zpočátku vyskočily o zhruba 5 %, později byly tyto zisky vymazány. Pojďme se na zveřejněnou zprávu krátce podívat!
img

Ekonomický kalendář: Údaje druhé úrovně z USA a Kanady, výsledky Alibaby

07.02.2024 Futures na evropské indexy ukazují na víceméně stabilní zahájení dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po smíšeném obchodování během dnešní asijsko-pacifické seance a po včerejším smíšeném obchodování na Wall Street. Nejvýkonnějšími měnami skupiny G10 jsou EUR a GBP, zatímco CHF a USD nejvíce zaostávají. Obchodní rozpětí na devizovém trhu jsou však poměrně úzká.
img

Hlavní zprávy o akciích, které je třeba sledovat tento týden (05.02.2024)

05.02.2024 Výsledková sezóna na Wall Street je v plném proudu. Investoři se již dočkali zpráv od největších amerických technologických společností, které byly hlavními tahouny rallye na akciovém trhu v roce 2023. To však neznamená, že už nezbývají žádné další zajímavé společnosti, které by mohly reportovat. Ve výsledkovém kalendáři tohoto týdne lze najít 4 členy indexu Dow Jones - Amgen (AMGN.US), Caterpillar (CAT.US), McDonald's (MCD.US) a Walt Disney (DIS.US), z nichž dvě reportují dnes. Mezi hlavními událostmi týdne lze nalézt také reporty společností jako Alibaba Group (BABA.US), Arm Holdings (ARM.US), Ford Motor (F.US) nebo PepsiCo (PEP.US). Kalendář nejzajímavějších výsledkových zpráv z Wall Street naplánovaných na tento týden naleznete v tabulce níže.
img

Čína odhalila návrh nařízení pro průmysl umělé inteligence 📣

17.01.2024 Čínské ministerstvo průmyslu zveřejnilo návrh pokynů pro standardizaci odvětví umělé inteligence, jak informovala agentura Reuters. Tento krok měl dopad na čínské technologické akcie zaměřené na umělou inteligenci, včetně společností Alibaba a Baidu.
img

US Open: Wall Street směřuje po otevření na nižší úrovně

17.11.2023 Po působivých ziscích v předchozích dnech trhy ke konci týdne poněkud zpomalují. Po nižších hodnotách indexu spotřebitelských cen investoři již nepočítají se zvýšením úrokových sazeb ze strany Fedu. Trhy navíc očekávají první snížení již na přelomu května a června. Ačkoli to není v souladu se současnou rétorikou centrální banky, nezdá se, že by tato skutečnost bránila indexům v dosažení nových lokálních maxim. Dolar dnes v první části dne zůstal jednou ze slabších měn, ale po zahájení seance na Wall Street začal část ztrát získávat zpět. EUR/USD si dnes připisuje 0,15 % a kurz konsoliduje mezi linií odporu na vrcholu a průměrem SMA200, který je hranicí odspodu.
img

Ranní komentář: WMT a BABA po výsledcích klesají, AMAT vyšetřuje DOJ a Amazon bude prodávat auta

17.11.2023 Akciové trhy včera pokračovaly v konsolidaci, přičemž většina indexů si úspěšně udržela své předchozí zisky. Energetický sektor je pod tlakem kvůli poklesu cen ropy, což má negativní dopad. Společnosti jako Alibaba, Walmart a Applied Materials zaznamenaly pokles po zveřejnění výsledků za třetí čtvrtletí. Dnešní den přinese méně nových makroekonomických a firemních dat, očekává se tedy klidnější obchodování na trzích."
img

Ekonomický kalendář: Údaje druhé úrovně z USA, projevy centrálních bankéřů

16.11.2023 Futures na evropské indexy naznačují, že dnešní peněžní seance na starém kontinentu začne víceméně beze změny. Rozhovory mezi americkým prezidentem Bidenem a čínským prezidentem Si na summitu APEC byly označeny za pozitivní, přičemž oba lídři diskutovali o řadě otázek včetně Ukrajiny, Tchaj-wanu a Blízkého východu. Poznámky, které po setkání zazněly z úst Bidena a Si, však byly poněkud obecné a vágní, a proto na trzích nevidíme žádnou výraznější reakci.
img

Nálada na čínském trhu se zlepšuje 📈 HK.cash posiluje o 2,2 %

28.08.2023 Nálada na čínském trhu se výrazně zlepšila poté, co pekingské úřady v pátek oznámily, že podpoří trh s nemovitostmi. V neděli rozhodly o snížení požadovaných úrovní zajištění a o polovinu snížily daň z obratu akcií. Podle agentury Bloomberg úředníci také požádali domácí investiční fondy, aby zastavily prodeje akcií. Snížené obavy o stav čínského trhu dnes podpořily náladu na Wall Street, kde hlavní indexy rovněž posilují.
img

CHNComp stoupá o 2 % 📈

17.08.2023 V prohlášení PBoC se můžeme dočíst, že čínský HDP vzrostl o 5,5 % r/r, což podle bankéřů slibuje dobré vyhlídky pro druhou polovinu roku. Míra inflace CPI vzrostla o 0,7 % r/r . Objem úvěrů v jüanech se v 1. pololetí 2023 meziročně zvýšil o 2 biliony jüanů na 15,7 bilionu (cca 2,17 bilionu USD). Ve svém prohlášení PBoC zdůraznila svůj závazek dále stimulovat domácí spotřebu, aby byly splněny cíle expanze čínské ekonomiky. V současné době se sazby hypotečních a podnikových úvěrů pohybují blízko historických minim na úrovni 3,95 % a 4,11 %.
img

Vztahy s Čínou opět napjaté, čínské společnosti objednávají GPU ve velkém

10.08.2023 Bidenova administrativa pokračuje v omezování vývozu do Číny. Tentokrát se opět zaměřuje na technologický segment, konkrétně na odvětví kvantové výpočetní techniky, pokročilých čipů a umělé inteligence. Součástí toho bude i zákaz některých investic do společností působících v těchto oblastech. Cílem tohoto zákazu, oznámeného dne 9. 8. 2023, je zabránit čínské armádě v přístupu k americkým technologiím a kapitálu, které by mohla následně využívat. Tato omezení byla kritizována Republikánskou stranou, která je považuje za velmi nedostatečná. Jejich návrhem by byl zákaz financování všech kritických technologických společností a také společností spolupracujících s čínskou armádou.
img

Hlavní akciové výsledky, které je třeba sledovat tento týden (31.07.2023)

31.07.2023 Výsledková sezóna na Wall Street za 2. čtvrtletí je v plném proudu. Minulý týden se investoři dočkali výsledkových zpráv od některých předních amerických technologických společností, ale tento týden je čekají další. Hlavními událostmi tohoto týdne jsou hospodářské výsledky společností Apple a Amazon (obě ve čtvrtek po uzavření trhu), ale naplánována je i řada dalších pozoruhodných zpráv, mj:
img

Ekonomický kalendár: Údaje druhého stupňa v USA, prejavy centrálnych bankárov

18.05.2023 Futures na európske indexy dnes poukazujú na vyššie otvorenie peňažnej seansy, keďže hlavné európske benchmarky dobiehajú americké indexy po včerajšej solídnej seanse na Wall Street. AUD dnes klesol vďaka neuspokojivej správe o pracovných miestach za apríl, ale odvtedy sa mu podarilo opäť získať pôdu pod nohami. Hlavné kryptomeny opäť klesajú.
img

Graf dne - CHNComp (29.03.2023)

29.03.2023 HSCEI (CHNComp) byl během dnešní asijsko-pacifické obchodní seance jedním z nejvýkonnějších asijských indexů. Index dnes vyskočil o více než 2 % a vykreslil denní maximum na třítýdenním maximu. Zlepšený sentiment vůči čínským akciím lze zdůvodnit nedávnou výkonností společnosti Alibaba (BABA.US), neboť index a akcie jsou vysoce korelované. Podle zprávy agentury Bloomberg Alibaba usiluje o rozdělení společnosti na 6 různých subjektů, přičemž každý z nich bude zodpovědný za své vlastní financování a rozhodnutí, jako je vstup na burzu. Tato zpráva včera vyvolala více než 14% nárůst ceny akcií společnosti Alibaba.
img

Alibaba se rozdělí na šest jednotek - akcie vzrostly o více než 14 %

29.03.2023 Společnost Alibaba (BABA.US) včera oznámila, že v rámci reorganizace čínského giganta v oblasti elektronického obchodování rozdělí svou společnost na šest jednotek, z nichž každá bude mít možnost získat externí financování a vstoupit na burzu. Každou obchodní skupinu bude řídit vlastní generální ředitel a představenstvo. Společnost Alibaba ve svém prohlášení uvedla, že cílem tohoto kroku je "uvolnit hodnotu pro akcionáře a podpořit konkurenceschopnost na trhu". V důsledku toho akcie společnosti Alibaba na newyorské burze vystřelily o více než 14 %.
img

Alibaba roste o 6.0% po lepších výsledcích za Q3

23.02.2023 Akcie Alibaba Group Holding Ltd (BABA.US) před otevřením vyskočily o 6,0 % poté, co čínský e-commerce gigant zveřejnil finanční výsledky za třetí čtvrtletí lepší, než se očekávalo, protože těžil z toho, že země uvolnila omezení COVID-19.
img

Ekonomický kalendář: Čeká nás rozhodnutí turecké centrální banky o sazbách a revize amerického HDP

23.02.2023 Evropské indexy otevřely do pozitivního teritoria po smíšeném ranním obchodování v Asii a smíšených včerejších výsledcích obchodování na Wall Street. Zveřejnění zápisu z posledního zasedání FOMC vyvolalo na trzích mírnou jestřábí reakci (USD nahoru, akcie dolů), ale nepromítlo se to do výraznějšího pohybu na trzích.
img

Umělá inteligence. Dočasný růst, nebo nově zrozený dlouhodobý investiční trend?

15.02.2023 Umělá inteligence již dlouho ovlivňuje lidskou představivost. Ačkoli k vytvoření takzvané obecné umělé inteligence (AGI) máme ještě daleko, její vývoj se silně zrychluje díky klesajícím nákladům (strojové učení) a rostoucím schopnostem, jak jsme toho svědky při vytváření nedávno populární aplikace ChatGPT, která je podle agentury Reuters nejrychleji rostoucí aplikací v historii. Jedná se o nový dlouhodobý investiční trend na trzích? Nebo jen dočasný impuls, jako tomu bylo v případě několika vláken souvisejících s blockchainem, zelenou energií nebo metaverzemi?
img

Je vhodné teď nakoupit akcie Microsoftu?

14.02.2023 Microsoft (MSFT), softwarový gigant, si vysloužil pochvalu za úspěšný přechod od stolních počítačů ke cloud computingu, díky čemuž stouply akcie.
img

Alibaba se na základě zpráv o stěhování centrály propadá o 7 %

30.01.2023 Akcie společnosti Alibaba (BABA.US) se propadly o více než 7 % poté, co se objevily zvěsti, že čínský gigant v oblasti elektronického obchodu plánuje přesunout své sídlo z Číny do Singapuru. Společnost však tyto spekulace popřela a čínským médiím sdělila, že nedávné zprávy jsou "nepravdivé a jde o nedorozumění" a její sídlo se nachází v čínském Chang-čou. Společnost vysvětlila, že v novém zařízení v Singapuru budou umístěny regionální operace s obchodními partnery v jihovýchodní Asii, jako je Lazada Group.
C:\fakepath\trader-20122022-33-zm.jpg

Forex: Japonský jen prudce posiluje po změně politiky centrální banky

20.12.2022 Japonský jen dnes prudce posiluje, reaguje tak na nečekanou změnu politiky japonské centrální banky. Krátce po 18:00 SEČ dolar vůči japonskému jenu ztrácel 4,5 procenta na 130,70 USD/JPY. Euro vůči japonskému jenu vykazovalo pokles o 4,2 procenta na 139,10 EUR/JPY, vůči dolaru si však jednotná evropská měna připisovala 0,2 procenta na 1,0630 EUR/USD.
C:\fakepath\japonsky-jen.jpg

Japonská centrální banka překvapivě změnila politiku, umožní růst sazeb

20.12.2022 Japonská centrální banka šokovala finanční trhy nečekaným rozhodnutím změnit politiku ovlivňování výnosové křivky, čímž de facto umožnila, aby se zvýšily dlouhodobé úrokové sazby. O změně politiky dnes informovala v tiskové zprávě. Kurz japonského jenu v reakci prudce zpevnil, zatímco akcie výrazně oslabily. Japonsko je poslední vyspělou ekonomikou, která na růst inflace ve světě zatím nereagovala zvyšováním základních úroků.
img

Alibaba, Tencent a další čínské akcie rostou

15.11.2022 CHNComp v úterý vzrostl o více než 4,0 % a uzavřel na nejvyšší úrovni za téměř dva měsíce, když oteplení vztahů mezi USA a Čínou po setkání Xi-Biden zastínilo neuspokojivé měsíční údaje o aktivitě druhé největší ekonomiky světa. Představitelé obou zemí během summitu G20 v Indonésii vyzvali ke snížení napětí mezi oběma zeměmi. Čínské akcie navíc rostly navzdory řadě neuspokojivých údajů o domácí ekonomice, které podtrhly údaje o průmyslové výrobě a maloobchodních tržbách, jež v říjnu nesplnily očekávání. Investoři navíc stále očekávají, že Peking zvýší stimulační opatření a zmírní omezení COVID, aby podpořil ekonomiku, která se potýká s problémy.
img

Nejvíce podhodnocené akcie ze světa kvantových počítačů

09.11.2022 Kvantová výpočetní technika, která se stále rozvíjí a má velkou šanci vyvolat revoluci v podnikání. Pokročilejší stroje umí řešit složité problémy mnohem rychleji než tradiční počítače, tím pádem jsou vhodné pro předpověď počasí, finanční modelování a výzkumné úkoly v oblasti materiálových věd. Podhodnocené akcie kvantových počítačů jsou tedy tím nejlepším řešením pro investory, kteří chtějí být o krok vpřed.
img

Čínské společnosti zalistované na amerických burzách jsou pod medvědím tlakem 📉

24.10.2022 Akcie čínských společností kotovaných v USA mohutně ztrácejí na vlně krachu čínského akciového trhu a obavách z možného vyřazení z burzy v USA:
img

CHNComp na 14letých minimech ⚡

24.10.2022 Pozdní ekonomické údaje z Číny ukázaly na prodloužení krize v oblasti nemovitostí (která v poslední době výrazně brzdí čínské indexy), zpomalení maloobchodní spotřeby v září a růst míry nezaměstnanosti. Hospodářské oživení ve 3. čtvrtletí sice nastalo, ale údaje měly daleko k euforickým úrovním.
img

Zisky společnosti Alibaba překonaly očekávání. Akcie rostou 📈

04.08.2022 Před otevřením trhu zveřejnila Alibaba své finanční výsledky, kterými překonala odhady analytiků. V předburzovním prodeji se akcie obchodují o 6 % výše. Uvedené výsledky jsou v čínském jüanu:
img

Ekonomický kalendář: BoE zasedání a rozhodnutí o sazbách

04.08.2022 Futures trhy poukazují na vyšší otevření evropské hotovostní seance, přičemž futures na DAX se obchodují přibližně 50 bodů nad včerejším hotovostním závěrem. Ropa po krátkém skoku po OPEC znovu klesla a WTI se blíží k hranici 90 dolarů za barel. Risk-on lze zaznamenat na devizových trzích s lepšími výkony protipodských měn (AUD a NZD) a zaostáváním bezpečných přístavů (JPY a CHF).
img

Ranní komentář: Eurodolar na paritě, akcie znovu ztrácejí. TSLA -6 %, BABA -10 %

12.07.2022 Akciové trhy zahájily týden propadem. Korekce dostala pod tlak hlavně americké růstové a technologické akcie, ale nevyhnula se ani Číně, kde řada titulů doplácela na zprávy o rostoucím počtu lidí nakažených covidem. Alibaba včera odepsala téměř 10 %. Tesla se pak, kvůli obavám z další odstávky továrny v Šanghaji, propadla o více než 6 %.
img

Ranní komentář: Čínské akcie výrazně rostou, BABA včera +15 %, dnes zasedá ECB

09.06.2022 Akciové trhy včera v Evropě i v USA mírně klesaly, ale zatím si do značné míry drží zisky, které v posledních dnech dokázaly nashromáždit. Výrazného růstu se ale včera dočkaly čínské akcie, kterým pomáhají zprávy ohledně zotavující se ekonomiky, snaze ekonomice pomoci a také regulatorní novinky, které indikují, že tlak na technologické firmy ze strany regulátorů začíná polevovat. Akcie Alibaby včera vyrostly o 15 % a výrazně rostly i ostatní čínské techy.
img

Ekonomický kalendář: Na programu jsou data HDP z USA a žádosti o podporu

26.05.2022 Evropa otevřela mírně do pozitivních čísel. Včerejší zápis z posledního zasedání FOMC byl vyvážený. Představitelé Fedu jsou připraveni na zvýšení sazeb o 50 bps na každém z příštích dvou zasedání v červnu a červenci, aby zkrotili rostoucí inflaci. Dnes máme relativně klidný den v ekonomickém kalendáři. V Německu, Francii a několika dalších zemích se dnes slaví státní svátky, trhy však zůstávají otevřené. V průběhu americké seance se dočkáme týdenních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a druhý odhad amerického HDP za 1. čtvrtletí. Výraznější reakce trhu se však dá očekávat pouze v případě, že by se nová data výrazně odchýlila od prvního odhadu.
img

Rozbřesk: Aleš Michl dostal od trhů žlutou kartu, Tomáš Holub nechce jít tureckou cestou

18.05.2022 Tomáš Holub z bankovní rady ČNB včera hovořil v Hospodářských novinách o tom, že nový guvernér dostal od trhů “žlutou kartu” ještě před tím, než se dostal na hřiště. V relativně otevřeném vystoupení Tomáš Holub jasně mluvil o tom, že si v tuto chvíli slabou korunu centrální banka nemůže dovolit. Znepokojují ho zejména neukotvená inflační očekávání podniků, která skutečně znepokojující jsou - ta střednědobá se pohybují v okolí 6,00 % na historických maximech. Podle jeho slov je v tuto chvíli kriticky důležité, aby byla diskontinuita v rozhodování bankovní rady co nejmenší. Varoval otevřeně před tureckým scénářem, ve kterém padající kurz způsobený nepřiměřeně nízkými reálnými sazbami vedl k výprodejům měny, dalšímu růstu inflace, mezd a inflačních očekávání a zpětně k poklesu reálné sazby vedoucí k opětovnému odlivu peněz z turecké liry.
img

O slovo se přihlásila pozitivní nálada

18.05.2022 Nejvýrazněji včera posiloval technologický Nasdaq Composite, který přidal více jak 250 b. a přerušil tím pondělní propad. Průmyslový index Dow Jones Industrial Average přidal cca 330 bodů a potvrdil již tří denní rally. Čistý zisk na akcii společnosti Walmart zaostal za odhady trhu o 12 %, když reportovaný zisk na akci byl 1,30 USD, ovšem očekávání trhu bylo rovno 1,475 USD, WMT US -11,38 %. Stoupaly i akcie Baidu či Alibaby, JD +4,15 %, BIDU +4,79 %, BABA +6,37 %. Společnosti AMD posílila o více jak 15 % a při včerejším obchodním dni to byla polovina, AMD +8,73 %.
img

Akcie Alibaba: Pomohou kroky čínské vlády růstu ceny akcie?

08.04.2022 Akcie Alibaba (BABA) a vůbec celý čínský trh má za sebou masivní cenový odraz. Impuls přišel v podobě oznámení Čínské lidové republiky, že bude podporovat svá IPO v zahraničí. Navíc i regulatorní zásahy zřejmě spějí ke svému konci. Znamená to, že je hrozba delistování čínských akcií na americkém trhu zažehnána?
img

Evropské akcie v zeleném pásmu, BNP Paribas a SocGen ale ztrácejí. Ruské akcie druhý den po pauze v mínusu

25.03.2022 Závěrečný den tohoto týdne a tedy i páteční obchodní seance jsou prozatím ve znamení včerejšího vyjednávání v hlavním městě Belgie, a to i za účasti amerického prezidenta. Témata byla zřejmá, tedy invaze Ruska na území jejich východního souseda a zvýšení exportu LNG plynu ze Spojených států na evropské území.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2022

24.03.2022 Čínské akcie se poslední dobou hodně skloňují zejména s možným delistováním z burz v USA. Čína je země s obrovským ekonomickým potenciálem. Přestože se tento stát částečně otevřel svobodnému trhu, čínské společnosti jsou často nadále kontrolovány vládou a jejich chování je v některých případech netransparentní. Čínské akcie přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Indexy pokračují v umazávání ztrát

23.03.2022 Největší zotavení včera předvedly akcie technologického sektoru, když k největším hvězdám patřily společnosti jako Microsoft či Meta Platforms, MSFT US +1,64 %, FB US +2,44 %. Společnost Alibaba informovala o změně programu zpětného odkupu akcií, když Alibaba tento buyback plánuje navýšit z 15 miliard dolarů na 25 miliard dolarů s platností do třetího měsíce roku 2024, BABA US +11 %, BIDU US +5,39 %, PDD US +18,85 %. Tesla +7,91 %.
img

Ekonomický kalendář: Čeká se na odpověď Západu na ruskou agresi

24.02.2022 Evropské akciové trhy na počátku nové seance masivně padají. Panický výprodej je způsoben noční vojenskou invazí Ruska na Ukrajinu. Exploze jsou dle svědků slyšet po celé zemi a nevyhýbají se ani západoukrajinským regionům. Ruský ministr obrany řekl, že ukrajinská vojenská letiště byla neutralizována. Nyní se čeká na reakci Západu. Západní lídři slibují přísné sankce. Ruský akciový trhy je ve volném pádu. Index RTS dosáhl dnes ztráty již 35 %.
img

Nejlepší akcie 2022: 5 tipů pro vaše investiční portfolio

12.01.2022 Jaké akcie koupit v roce 2022? Každý rok investoři hledají ty nejlepší akcie pro své portfolio. Přesto je někdy dost těžké najít lukrativní akcie s perspektivními vyhlídkami. Zejména po obrovském nárůstu cen v letech 2020 a 2021 se obchodníci ptají, do kterých akcií se nyní vyplatí investovat.
img

Rozbřesk: O inflaci, COVIDu a centrálních bankách v roce 2021 a 2022. Koruna končí rok v býčí náladě

31.12.2021 Silvestr a Nový rok svádí k různým anketám, které buď bilancují anebo se pokoušejí o lacinou prognostiku. Jedním z takových zamyšlení by mohlo být: jaké bylo (v roce 2021) a možná bude (v roce 2022) hlavní makroekonomické téma na globální úrovní? Kandidát pro vítězství v takové anketě by se přitom rýsoval celkem zřetelně a měl jméno: inflace. Přesněji řečeno - inflace v době pokračující epidemie.
img

Čína přítelem investora

31.12.2021 Čtvrteční obchodní seance se držela v zaběhlém režimu z minulých dní. Index SPX 500 se i včera pohyboval téměř celý den kolem zelené nuly, nicméně směr závěru byl opačný. Sektory, které se při včerejším obchodním dni pohybovaly v zeleném teritoriu, byly komunikace (ATVI +0,49 %, T +0,57 %) a health sektor (PFE +1,42 %, MRNA +1,50 %).
img

Alibaba plánuje snížení podílu ve Weibo

29.12.2021 Akcie společnosti Alibaba (BABA.US) dnes ztrácejí více než 2,5 % v reakci na zprávu Bloombergu, že čínský gigant z oblasti e-commerce zvažuje prodej 30% podílu v reklamní společnosti zaměřené na sociální média Weibo (WB.US) do rukou státní společnosti Shanghai Media Group. Akcie Alibaby klesly za poslední rok o více než 50 % kvůli obavám z čínských regulací a zakleknutí tamní administrativou. Obchodníci se také obávají, že by akcie Alibaby mohly být brzo staženy z americké burzy.
img

Akcie Alibaba od října 2020 klesly o více než 66%. Jedná se o příležitost k nákupu?

21.12.2021 Akcie Alibaba (BABA) jsou stále v hlubokém poklesu. Především díky tomu, že jsou soustavně v nemilosti ze strany investorů, čínských a amerických regulačních orgánů. Zatímco Čína na Alibabu stále zaklekává, ze strany amerických regulačních orgánů zase hrozí delistování z amerických burz. To se přirozeně podepsalo i v hospodářství podniku, což si ukážeme v rámci fundamentální analýzy.
img

Změny v Alibaba Group (BABA)

07.12.2021 Čínská společnost Alibaba Group (BABA) jmenovala nového finančního ředitele a v pondělí oznámila plán restrukturalizace svých rozsáhlých aktivit v oblasti e-obchodování. Akcie Alibaby ve výsledku prudce vzrostly.
img

Akcie spoločnosti Alibaba sa v predobchodnej fáze prepadli o 5 % vďaka slabým hospodárskym výsledkom

18.11.2021 Akcie Alibaba Group (BABA.US) klesli v predobchodnej fáze o viac ako 5 % po tom, čo čínsky gigant elektronického obchodu zverejnil slabé čísla predaja v druhom štvrťroku v dôsledku spomaľovania spotreby v krajine a rozsiahlejšieho zásahu Pekingu proti technologickému sektoru. Čistý príjem sa prepadol o 81 % na 5,37 miliardy juanov (833 miliónov USD) z 28,77 miliardy juanov vykázaných v minulom roku. Spoločnosť pripisuje pokles zisku oproti minulému roku poklesu hodnoty svojich majetkových účastí. Tržby vzrástli o 29 % na 200,69 miliardy juanov (31,44 miliardy USD), zatiaľ čo analytici podľa údajov spoločnosti Refinitiv v priemere očakávali príjmy vo výške 204,93 miliardy juanov (32 miliárd USD). Príjmy z rastúcej cloudovej divízie však vzrástli o 4,5 % na niečo vyše 20 miliárd juanov.
img

Ekonomický kalendár: Rozhodnutie o sadzbách CBRT, vystúpenia členov Fedu

18.11.2021 Európske akciové trhy začali dnešné obchodovanie bez výraznejších zmien. Ropa naďalej klesá po správach, že Čína uvoľnila strategické rezervy. Meny bezpečného prístavu ako CHF a JPY zaostávajú, zatiaľ čo NZD získava po údajoch o inflačných očakávaniach, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou potvrdzujú rozhodnutie o zvýšení sadzieb už budúci týždeň.
img

Ranní komentář: Čínský retail roste díky Single’s day prodejům. Xi Jingpin doživotním lídrem?

12.11.2021 Čtvrteční seance větší změny na finanční trhy nepřinesla. Akciové indexy dokázaly mírně růst a své vysoké valuace si i nadále drží. Z jednotlivých jmen pak zaujala hlavně společnost Disney, která po zveřejnění výsledků začala výrazně klesat a během včerejší seance odepsala 7 %. Dařilo se naopak čínskému internetovému retailu (BABA, JD, PDD), který rostl díky dobrým zprávám o prodejích během čínského nákupního svátku Single’s day. Z Číny pak přícházejí i zajímavé zprávy, které naznačují, že po důležité schůzi nejvyššího vedení CCP má čínský prezident Xi Jingping značnou šanci na získání třetího prezidentského mandátu.
img

Rozbřesk: Průmysl se potýká s nedostatkem vstupů a Škoda plánuje další odstávky

08.10.2021 Srpnové výsledky průmyslu ukázaly, že nedostatek vstupů začíná být závažnou brzdou dalšího oživení českého hospodářství. Zatímco většina průmyslových odvětví rostla, výpadky vstupů pro sužovaný autoprůmysl přispěly k meziměsíčnímu poklesu průmyslu o 3 %. A září pravděpodobně nebude lepší.
img

Trhy se prohnala zelená vlna

08.10.2021 Pozitivní informaci včera zaznamenali akcioví investoři čínských technologických firem a to konkrétně o možném virtuálním summitu lídrů Spojených států a Číny, tedy Joe Bidena a Si Ťin-pchinga, BABA +8,26 %, BIDU +4,81 %. Skoro dvou procentní růst si včera připsal Health sektor, a to vakcínou od Pfizer, Biontech, PFE +1,71 %, BNTX +4,42 %. Průmyslový index Dow Jones IA se posunul směrem vzhůru o 338 bodů, což je rovno 0,98 procentům, k čemuž přispěly nejen společnosti Visa a Goldman Sachs, kteří dnes získali 1,78 % resp. 0,66 %. Jednotlivé indexy uzavřely následovně: Index Dow Jones Industrial Average posílil o 1 % (34.754 b.), S&P 500 o 0,8 % (4.399 b.) a technologický Nasdaq Composite o 1 % (14.654 b.).
img

Úspěšná rally na technologiích pokračuje

02.09.2021 Technologický Index Nasdaq Composite se včera jevil opět jako vítěz. Nejméně vydařený obchodní den má za sebou energetický sektor, který odepsal 1,5 % (CVX -1,04 %, XOM -1,38 %). Nejlépe se vedlo utilitám, NextEra Energy posílila o 1,61 %. Po delší době se dařilo akciím Zoom Video, které včera poskočily o 0,47 %. Akcie Apple zaznamenaly další růstový den +0,45 %. Již třetí den v řadě posílily akcie Alibaby, tentokrát o téměř 4 % a zdá, že si alespoň na chvíli mohou investoři vydechnout, BABA +3,77 %. Jednotlivé indexy uzavřely následovně: Index Dow Jones Industrial Average oslabil o 0,1 % (35.312 b.), S&P 500 posílil o 0,03 % (4.524 b.) a technologický Nasdaq Composite o 0,3 % (15.309 b.).
img

Ekonomický kalendář: Reportovat bude Nikola, Alibaba a spousta dalších

03.08.2021 Akciové trhy v Evropě otevřely spíše do pozitivního teritoria. Jednou z mála výjimek je však německý DAX. Asie předvedla negativní seanci. Co se týká makrodat, tak toho dnes moc zajímavého před sebou nemáme. V 16. hodin budou zveřejněny tovární objednávky z USA a ve 22:40 se dočkáme pravidelných týdenních zásob ropy a ropných produktů v USA soukromé společnosti API. Kromě toho však dnes reportuje spousta zajímavých společností jako Activision Blizzard, Alibaba, Lyft, Discovery nebo Nikola.
img

Je Alibaba vhodný ke koupi?

16.07.2021 Dne 13. května 2021 oznámila společnost Alibaba Group Holding Limited (NYSE: BABA) své výsledky za první čtvrtletí roku 2021. Dle jejich nedávno zveřejněné tiskové zprávy zaznamenala společnost růst výnosů o 64% v porovnání s minulým rokem. Současně firma dosáhla jednoho milionu aktivních uživatelů ročně, včetně 891 milionů uživatelů na čínském maloobchodním trhu.
img

Ekonomický kalendář: Americká data a pokračování výsledkové sezóny

13.05.2021 Evropské trhy otevřely standardní obchodní seanci velkým medvědím gapem do negativního teritoria. Akcie na starém kontinentu prohlubují ztráty. Následují tak včerejší výprodej na Wall Street a a červenou Asii.
img

Neopakovatelná investiční příležitost

22.04.2021 Celosvětově bezkonkurenční čínský technologický gigant Alibaba Group měl našlápnuto dosáhnout a možná i překonat rozměr Amazonu. Nicméně negativní vyjádření zakladatele společnosti a nejznámějšího podnikatele v zemi Jacka Ma na účet čínské vlády mohlo pohřbít celou společnost. Výrok zapříčinil zmizení Jacka Ma a následné spuštění vyšetřování čínských technologických společností za porušování antimonopolních zákonů. Alibaba ztratila skoro 30 % své hodnoty na americké burze a Ant Group musela zrušit primární úpis svých akcií na burze. [1]
img

Akcie Alibaby rostou o 6 % navzdory rekordní pokutě

12.04.2021 Alibaba (BABA.US) – ADR vzrostly o 6 % v reakci na pokutu ve výši $2,8 mld. od čínského regulátora za zneužití dominantního postavení. Na první pohled velká pokuta však dosahuje pouze 4 % domácích prodejů, přičemž legislativa povoluje až pokutu ve výši desetiny všech domácích prodejů. Trhy se tak nyní může přestat bát možných kroků čínské administrativy a vrátit se zpět k fundamentům společnosti.
img

Čínské akcie v nesnázích! Zastaví se propad akcie Alibaba?

31.03.2021 Čínské akcie v současné chvíli čelí nemalému tlaku díky exekutivnímu příkazu, který v prosinci podepsal ještě minulý americký prezident Donald Trump. Nový zákon byl přímo namířen proti velkým čínských společnostem, které se mají podřídit americkému auditovému standardu.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Jack Ma se objevil po 3 měsících, akcie Alibaby vyskočily o 8 %

20.01.2021 Akcie společnosti Alibaba (BABA.US) dnes vyskočily o více než 8 % poté, co se Jack Ma, miliardář a zakladatel tohoto gigantu, objevil na veřejnosti prostřednictvím video hovoru. Nahrávka konverzace byla poprvé zveřejněna Tianmu News. Jedná se o portál, který zaštiťuje vláda provincie Zhejiang. Pravost videa byla potvrzena mluvčím Alibaby. V provincii Zhejiang leží Hangzhou, kde Alibaba sídlí.
img

Alibaba pod dalším tlakem PBoC

28.12.2020 Akcie společnosti Alibaba (BABA.US) už druhou seanci v řadě bojují kvůli výraznému regulatornímu tlaku. V sobotu nařídila čínská centrální banka PBoC společnosti Ant Group upravit svoje podnikání tak, aby splňovala regulatorní požadavky. Nařízení přichází kvůli zvýšenému tlaku státních orgánů proti monopolním praktikám na čínském trhu. Jedná se o další úder na Alibabu, která vlastní v Ant Group třetinový podíl. Již dříve zahájil čínský regulátor šetření v Alibaba Group. V reakci společnost oznámila navýšení programu zpětného odkupu akcií na 10 mld. dolarů z 6 mld. dolarů. Oznámení však příliš nesnížilo obavy o budoucnost společnosti. Od konce října už její akcie ztratily více než 30 % ceny.
img

Čína začala protimonopolné vyšetrovanie spoločnosti Alibaba Group

24.12.2020 Akcie spoločnosti Alibaba (BABA.US) sa prepadli o viac ako 8,00% po tom, čo čínsky regulátor trhu začal s vyšetrovaním údajných protisúťažných praktík vo firme zaoberajúcej sa elektronickým obchodom. Štátna správa pre reguláciu trhu dnes oznámila, že vyšetruje Alibabu kvôli jej politike „výberu jednej z dvoch“, v rámci ktorej sú obchodníci nútení predávať výhradne na Alibabe a preskočiť konkurenčné platformy JD.com a Pinduoduo.
img

Ranné zhrnutie (24.12.2020)

24.12.2020 Americké indexy ukončili včerajšie obchodovanie zmiešane. Dow Jones zaznamenal nárast o 0,4%, S&P 500 vzrástol o 0,1% a Nasdaq klesol o 0,3%.
img

Nejlepší reálné obchody XTB minulého týdne + nově TOP obchody na akciích

27.11.2020 V minulém týdnu se nejvíce dařilo obchodníkovi z České republiky. Obchod s akciemi společnosti Alibaba (BABA.US) mu přinesl zisk na reálný účet ve výši 216 747 korun . Obchod byl realizován v průběhu dvou obchodních seancí. Trader nakoupil 18. listopadu 2000 kusů akcií společnosti na úrovni 255,12 dolarů. Akcie prodal následující seanci na ceně 260,44 dolarů (+2,1 %). Pohyb akcie ve prospěch obchodníka dosáhl na 5,32 USD.
img

Akcie spoločnosti Alibaba klesli o 4% po žmiešaných výsledkoch v Q2

05.11.2020 Akcie spoločnosti Alibaba Group Holding Ltd. (BABA.US) poklesli o 4% pred otvorením trhu po tom, čo spoločnosť oznámila zmiešané výsledky za druhý štvrťrok.
img

Ekonomický kalendář: Čekáme na FOMC a výsledky prezidentských voleb

05.11.2020 Americké prezidentské volby jsou takřka za námi. Vítězství Joe Bidena je čím dál pravděpodobnější, nicméně si ještě musíme počkat na výsledky z Georgie a Nevady. Nicméně dnes je na programu také další událost, která by neměla uniknout pozornosti investorů - zasedání FOMC. Americká centrální banka by měla ponechat sazby beze změny a také by se tak krátce po prezidentských volbách měla zdržet výraznějších zásahů do měnové politiky. Prosincové zasedání vypadá mnohem zajímavěji s ohledem na možné změny.
img

Alibaba čelí na akciovém trhu propadu po pozastavení IPO Ant Group

04.11.2020 Akcie Alibaba včera v noci uzavřely s poklesem kolem 8% jak na newyorské burze, tak na hongkongské burze poté, co regulační orgány neočekávaně pozastavily kotování její dceřiné společnosti Ant Group.
img

Alibaba pod tlakem po zrušení IPO společnosti Ant Group

03.11.2020 Burzy v Šanghaji a Hongkongu nečekaně zrušily primární veřejnou nabídku (IPO) akcií čínské finančně technologické společnosti Ant Group, která byla plánovaná na čtvrtek 5. listopadu. Firma dnes oznámila, že důvodem jsou některé změny v regulaci. Společnost Alibaba (BABA.US), která je matkou Ant Group, se ocitla pod tlakem. Plánované IPO ve výši přes 34,5 miliard dolarů by bylo nejvyšší v historii. Objednávky však dosáhly na neuvěřitelných 3 biliony dolarů! Dosud nejvyšší IPO společnosti Saudi Aramco dosáhlo "jen" na 25 miliard dolarů.
img

Nejrychlejší růst HDP od roku 1947. USA zaznamenalo za třetí kvartál skok o 33,1 %

30.10.2020 Světová obchodní organizace v pondělí rozhodla, že Evropská unie může uvalit cla na dovoz zboží ze Spojených států ve výši čtyř miliard dolarů ročně kvůli subvencím americké vlády, které poskytovala americkému výrobci letadel Boeing. Analytici však neočekávají, že Evropská unie zavede cla dříve, než bude znám nový americký prezident. Americký delegát vyzval Evropskou unii, aby cla nezaváděla, jelikož Washington již upustil od nelegálních subvencí a dále pohrozil, že v případě zavedení budou Spojené státy reagovat protiopatřeními.
img

HDP Číny vzrostlo o 4,9 % za Q3. Rusko odmítá zavést tvrdá koronavirová opatření

23.10.2020 Z pondělních zveřejněných údajů Eurostatem vyplývá, že jsou Češi v rámci EU nejméně ohrožení chudobou nebo sociálním vyloučením. V roce 2019 bylo chudobou nebo sociálním vyloučením ohroženo 12,5 % obyvatel České republiky, což je hluboko pod průměrem EU, který činí okolo 21 %.
C:\fakepath\akcie.png

Prvé lekcie akciového trhu

24.08.2020 Môže to znieť trocha negatívne ale prvé skúsenosti s obchodovaním na finančných trhoch často prinášajú rôzne prekvapenia, ktoré ani nemusia priamo súvisieť s trhmi ale aj tak môžu výrazne ovplyvniť úspešnosť obchodovania. Veľa ľudí si zo začiatku neuvedomuje mnoho často úplne jednoduchých vecí, o ktorých už x-krát počuli.
img

Ekonomický kalendář: Čekáme na zprávy z centrálních bank

20.08.2020 Na globálních finančních trzích vládne po včerejším zveřejnění zápisu z posledního zasedání FOMC špatná nálada. Zápis byl méně holubičí, než se očekávalo. Investoři se dočkají rozhodnutí o sazbách v Norsku a Turecku. Evropská centrální banka zveřejní brzy odpoledne zápis ze svého posledního zasedání. Norská ani turecká centrální banka by sazby měnit neměly. Nicméně v případě Norges Bank se můžeme dočkat jestřábího tónu, který by mohl posílit norskou korunu. Co se týká dat žádostí o podporu v USA, tak zde by měl být zveřejněn výsledek opět pod 1 mil. žádostí.
img

Long signál na akcie Alibaba (BABA)

07.04.2020 Zdá se, že čínská ekonomika již překonala nejhorší část krize, způsobenou pandemií koronaviru a ekonomika se pomalu, ale vytrvale rozbíhá. Čínský akciový trh se stabilizoval a ukázalo se, že je mnohem stabilnější než akciový trh v Evropě nebo USA. V důsledku toho by se společnost Alibaba, jako jedna z těžkých vah čínské ekonomiky, mohla brzy zotavit.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

Fenomén kapitálových trhů roku už má své jméno: 2019nCoV

31.01.2020 Globální spekulativní kapitál má novou hračku s poněkud nezvyklým označením „2019nCoV". Aktuální informace hovoří o dramatickém intra denním nárůstu potvrzených infikovaných osob v Číně a zvyšující se mortalitě, exportu viru po celém světě (USA, Indie, Japonsko, UK, Itálie, Německo…) a nebývalém nárůstu hodnoty farmaceutických firem, které ne vždy nutně vyvíjejí antivirotika, ale postačí, když produkují ochranné pomůcky.
img

Nejlepší čínské akcie v roce 2019

22.02.2019 V tomto článku s vámi chceme probrat 6 zajímavých čínských akcií s vysokými vyhlídkami. Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která, navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodného trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Investování do čínských akcií tudíž mnoho lidí vnímá jako riziko, protože se zdá, že prakticky nelze posoudit příležitosti a rizika. Je to pravda?
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Yahoo kupuje BrightRoll

12.11.2014 Americké akcie již popáté v řadě dosáhly na nová historická maxima. Index S&P 500 přidal dva body a zavřel na 2040. Včerejší den byl ve znamení nejnižší likvidity od září, když se na NYSE zobchodovalo pouze 600 milionů akcií, což bylo způsobeno státním svátkem v USA, kvůli kterému byly zavřené dluhopisové trhy. Japonský jen včera vytvořil nové sedmileté minimum, když vůči americkému dolaru vystoupal nad 116. Euro včera vůči dolaru posílilo těsně pod úroveň 1,25.
Související klíčová slova: Střední Evropa | DBX | NASDAQ: SBUX | Dynamický růst | Akcie Sony | Uvolněné měnové politiky | LNG.US | Fundamentální analýza akcií | Obchodní spolupráce | SE1.US | Hlava a ramena | ChatGPT | Jak fungují akcie | Zásoby zemního plynu | Silvercorp Metals | Hodnota společnosti | Celkový zisk | All Time High | Jack Ma | Akcie Alibaby na burze | Devon Energy (DVN.US) | Světové akcie | Války | Snap Inc | Údaje z USA | Vývoj | Obchodní platformy | Home Depot (HD.US) | Kohl's Corporation (KSS.US) | Investiční záměr | Data z trhu práce | Opce | GameStop (GME.US) | Allianz | Zakladatel Alibaby | Analýza akcie | EUR | PTR | Spotřebitelské výdaje | Štěstí | Outperform | Akcie Alibaba Group Holding | Býčí formace | Devon Energy | Caterpillar (CAT.US) | HOOD.US | ABNB | Posilování domácí měny | Komuniké | Dnešní obchodování | XOM | Itálie | SEC (Securities and Exchange Commission) | Pokračování výsledkové sezóny | McDonald's | Stoxx | Akcie Carnival | Vývoj ceny zlata | Tencent Holdings | Akcie čínských společností | Nejlepší reálné obchody XTB | Očekávání | INTU.US | Luckin Coffee | Aktuální kurzy měn | Evropské centrální banky | T-Mobile | Volatilní | CM.com (CMCOM) | Galapagos | Regulační orgány | EUR/JPY | Akcie BASF (BAS) | Ark | Příležitost k nákupu | Trh práce | Pro investory | Masivní propouštění | iShares | Aramco | Investice | Geopolitické riziko | Potenciál | Support | Edge | Akvizice | Finanční stabilita | Dopad na akcie | Technologie blockchain | Norges Bank | Dění na světových burzách | Akcie Flow Traders | Škoda Auto | Zajímavé výnosy | Ifo | Webinář | Norwegian Cruise Line Holdings | Akcie společnosti Alibaba | Chování | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | NYSE | Špatná nálada | Intervence | E.ON | Meta Platforms (FB) | Klesly akcie | Rekord | Stop-Loss | Evropský index | Bidenova administrativa | Společnost Apple | Výsledky společnosti Apple | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | General Electric | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Warner Music Group (WMG.US) | Předseda představenstva | Marek Nemky | Goldman Sachs | Flow Traders | Roaring Kitty | Wolters Kluwer | Akcie společnosti | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Cena pšenice | Čistý příjem | Lagardeová | Obchod s akciemi | Progres | Cenné papíry | Nikola | Výnos | Měnové riziko | RBS | Techy | Akcie těžařů | BreakEven | Zalando | Meituan | HOOD | SMA | Vzdělávání | Šéf Fedu | LYNX Trading | Dropbox | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | XPEV | Reddit | Investiční strategie | Pronájem nemovitosti | ESG | Index DOW | Uber Technologies (UBER.US) | Microsoft Corp. | Akcie Facebooku | Hlavní zprávy | Exchange | Investiční portfolio | Akcie roku 2020 | Předpověď počasí | Solární energie | Nejlepší technologické akcie | Dollar Tree Inc (DLTR.US) | Kontrakty | DASH.US | WBD.US | Praxe | Akcie Apple (AAPL) | AI | Akcie Alibaba Group | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | JPY | Metaverse | Spotřebitelské inflace | Odhad HDP | SoftBank Group | Fundamentální analýza akcie | BTIG | Uber Technologies | Index SPX | PayPal Holdings (PYPL.US) | Projekce | FTX | Peníze | Ukazatel | Aktuální kurzy | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Investiční specialista | Americká ropa | Certifikáty | Prognóza | FTSE 100 | Akcie First Solar | Akcie NVDA | Dobrý byznys | Amgen | Palladium | Polo Ralph Lauren | Tipy na zajímavé akcie | Americké ekonomiky | Dolar dnes | Kapitál | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | USD/EUR | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Zastavení ztrát | Robinhood | USD | Current Ratio | Upravený zisk | WallStreetBets | Technická analýza | Cash flow | Proražení | PYPL.US | AEX | ProfitLevel | Qualcomm | Plány | Na burze | Trh s nemovitostmi | CRM | Vstoupit na burzu | Ant Group | Resistence | Total | DISCA | Akcie Ahold Delhaize | HD.US | Sodexo | Akcie Novavax | Blue chip | Akcie Ralph Lauren | ByteDance | Split | Regulace | Spekulovat | Index Philadelphia | OXY.US | Tencent (700) | Měnový fond | Disney (DIS.US) | ATVI | Podpůrné programy | Ahold Delhaize | Akcie roku | ACB.US | Pověst | Silný růst | Tovární objednávky | Akciové trhy v Evropě | CMCOM | Roční růst | FSLR | Úroková sazba | Rekordní nárůst | CSCO | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Dovoz | Nasdaq Composite | Unie | Reálný účet | Japonské vlády | Zvýšení sazeb | Reálné obchody | Rekordní růst | NextEra | Evropské akcie | Lenovo | Dovednosti | Nikkei | Nervozita | Zasedání FOMC | CISCO | Caterpillar | Čínské úřady | First Solar | State Street Global Advisors | HSCEI | Kurz jüanu | Akciové indexy | Americký prezident | EUR/CZK | Myšlení | McKinsey | Euforie | Investice do solární energie | Makrodata | Investoři | CVS.US | Obchodní deník | Devizové trhy | Portfolio | Obchodní platforma | Coca-Cola | 2019nCoV | Investovaný kapitál | Nejistoty | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | AMD | Hrubý domácí produkt | Jeff Bezos | Média | Kurz japonského jenu | Nárůst ceny | Zisk | Prezident | CAC 40 | JD.US | Lukáš Baloga | EVN | Jak investovat do zlata | Kurzu měn | Údaje o průmyslové výrobě | Bank of England | Airbnb | Gary Gensler | Zveřejnění zprávy | Boom | Zápis z posledního zasedání | Americké prezidentské volby | Jak se stát lepším investorem | BP | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | DIS.US | Investiční | AMC.US | Funkční období | Nízké úrokové sazby | Vývoj měnového páru | Moderna | Čínské hospodářství | Čínské banky | Velké firmy | Investice do vody | Graf US500 | Průzkum | Tržní podíl | Analýzy | Domácnosti | Eurodolar | Fiskální rok | Zdravotní péče | Index spotřebitelské důvěry | US500 | Current ratio | BlackBerry | Meme akcie | Německý DAX | Jednotná evropská měna | Hlavní události | Patria | KFC | RWE | Uber | UnitedHealth Group | Koupit akcie | Marriott | Odhad analytiků | Beyond Meat | Zpráva | P/E | Prémie | Představitelé Fedu | ASRNL | Agentura Reuters | Tencent | Prodej | Rok 2024 | Investiční horizont | PFE | Průmyslové revoluce | Technologické tituly | Vítězství Joe Bidena | Tržní kapitalizace | Akcie v roce 2022 | Strojové učení | Růstové akcie | Huawei | MAR.US | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Visa | S&P | Automobilka | Vzdělání | Obchodování | Výrazné ztráty | ADR | Legislativa | GBP | Tisková konference ECB | Aktuální obchodní příležitosti | S&P Global | Management | Centrální banky | Meta | Obchodní týden | Financial Times (FT) | Admiral Markets | Nákupy dluhopisů | Japonská vláda | Oznámení | SPCE.US | GAAP | Thyssenkrupp | Prezidentka ECB | ZEW | Zprávy | TSMC | Guru | Fungování trhů | FB | Nejlepší čínské akcie | Eurostat | Evropské trhy | Deflace | Ralph Lauren | Bard | Růst inflace | MOEX | UBS | Turecká lira | REGN | Obchodování na Wall Street | Covid | Occidental Petroleum | Další růst | Airbus | Bydlení | 3M | Vyhlídky | HKD | iFX | CZ | BioNTech | Evropské dividendové akcie | Virgin Galactic | NATO | Dnešní data | McDonald's (MCD.US) | Sharpe ratio | Míra | Ukazatel Běžné likvidity | Firmy | Graf vývoje | Vláda USA | Co je Sharpe Ratio? | Obchodování na trzích | PEPSICO | Virtuální realita | Obchodovanie | Fáze 2 | Slabý dolar | TD Ameritrade | BKNG | Phillips 66 | Pokles tržeb | Výsledky | HUF | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Obchodní nápady | Carnival | Odhady trhu | Nio | Evercore ISI | S/R hladiny | Minulá výkonnost | Siemens | Bank of America | Koruna | BNTX | TIM | Výrazný pokles | Fundamentální analýza | DBX.US | Zajímavé akcie a ETF | Retracement | Finanční výsledky | Tržní ceny | Eli Lilly | Futures na evropské indexy | Francie | Předpověď | Barrick Gold | Shell | Onemocnění | Ant Financial | Cena akcií společnosti | Propad | Applied Materials | Stimulační opatření | Objem | Údaje | Vakcína | Očekávání investorů | Airbnb (ABNB.US) | Výkonnost | Euronext / Nasdaq | Softwarový gigant | Federální rezervní systém | Exxon Mobil | Obchodní války | Microsoft (MSFT) | Americká banka | Společnost Nvidia | Klima | Akcie MSFT | xStation | Deprese | Technologické společnosti | Alibaba | Očekávání analytiků | Postavení na trhu | Převodník měn | Regulátor | Placebo | Automobilky | Hlavní indexy | Reddit WallStreetBets | RMB | WMT | Průmyslová výroba | LYFT.US | Obchodování s akciemi | AMC | Pfizer | Pojišťovny | Studie | Výsledky společnosti | NYSE Euronext | Ant | Průraz | Revize amerického HDP | Index S&P 500 | Graf | Hodnota firmy | Polsko | Ratingová agentura | Významné zisky | Reakce trhu | Dolar vůči japonskému jenu | Canopy Growth | Přehled | Nejlepší akcie | Kering | Naspers | Short | Michal Dvořák | Evropa | HUF/EUR | Investování v Číně | Domino's Pizza (DPZ.US) | OPEC | Zpráva o inflaci | Reálný HDP | Johnson & Johnson | Výsledky hospodaření společností | Dopady na ekonomiku | Americká centrální banka | DPZ | Spotřebitelská nálada | Program nákupu dluhopisů | Maloobchod | Hospodářské oživení | SEBA | Earnings | Zpomalení inflace | Americká společnost | Booking Holdings | Trump | PYPL | DPZ.US | High | Rostoucí trend | Vir | Finanční krize | Ropná krize | Technické analýzy | Alibaba Group (BABA.US) | Obchodování v Asii | Nejbližší support | Turecká centrální banka | Tým InstaForex | Česká koruna | Stříbro | USDCAD | GameStop (GME) | G10 | Dnešní fundamenty | Instituce | Bank of Japan | FAANG | PLUG | TTWO | LNG | Internet věcí | Čínský realitní sektor | Burza cenných papírů | Býčí signál | Americké akcie | AI.US | Spot | Do čeho investovat | ex | Divize | Vývoj měnového páru USD/JPY | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | CVS Health | Indikátor RSI | Zvýšená volatilita | Akcie Airbnb | NKLA.US | Přehled o dění na světových burzách | Technologické firmy | Obchodníci s ropou | Trh | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Komise | SolarEdge Technologies | Společnost Alibaba | Signál na akcie | Klesající trend | CAT | Rakouská vláda | GME.US | Pozornost | Výrazný růst | Akcie Tyson Foods | Fed | ABNB.US | Korekce | Dluhopisy | Dividendové akcie | Výrobce čipů Nvidia | Buffett | Money management | NU Holdings | Automobilový průmysl | Zveřejnění výsledků | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Konkurenceschopnost | Marriott International (MAR.US) | Kanada | DISCA.US | Akcie Alibaba Group (BABA.US) | Yahoo | Stock | Platforms | UBER.US | DoorDash (DASH.US) | Finanční problémy | Rating | Prezident Joe Biden | Dezinflace | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Agentura S&P | Soustředění | Nejistota | Microsoft | Příležitosti | Omezení COVID | Dopad na cenu | Plný úvazek | COIN | GME | Růst tržeb | CME | Data z USA | SBUX | Amundi | Commission | Sell | NKLA | Siemens Energy | Dollar Tree | LYNX webinář | Peugeot | Exporty | F.US | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | Rostoucí akcie | Futures na DAX | Haruhiko Kuroda | Představenstvo | Makroekonomika | MSFT.US | Japonsko | TripAdvisor (TRIP.US) | Luxusní značky | Výpadky | FIAT | Podpůrná opatření | Riksbank | Invest | Propouštění zaměstnanců | Amazon (AMZN) | Řízení rizika | Centrální banka | Exxon | Německá vláda | Deutsche Börse | Německo | Index PMI | Měny&Sazby | Twitter | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | Aktuální cena akcií | Marriott International | Krach | Activision | Hotovost | Internetové akcie | Donald Trump | Čistý zisk | Nejlepší akcie 2022 | Centrum | Walmart | PLUG.US | Společnosti | Nové akcie | Zpomalení ekonomiky | CL | Investice do akcií | JPMorgan Chase & Co | Finanční ředitelka | Energetický sektor | Podnikatelé | IPO Alibaba | ConocoPhillips | Alphabet (GOOGL.US) | Grafy | ING | Air France | SMA 200 | Vice | YHOO | Akcie Alphabet (GOOGL) | API | Podhodnocené akcie | Azure | Nízká volatilita | Daniel Zhang | Úvěrové podmínky | Společnost XTB | Legendární investor | BNP | Zoom Video | CZK | Reuters | Úspory | Intuit | AMC Entertainment | Unilever | ETC | JPM | Baidu | Akcie Alibaba Group Holding Ltd | KSS | Situace | Chevron | Videohry | Škoda | Letecká společnost | Výkonná ředitelka | Index US500 | Analytici | Americký dolar | VaR | Etsy (ETSY.US) | Akcie Siemens | Euronext | Předseda | Provozní zisk | Utahování měnové politiky | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | US100 | Akcie společnosti Microsoft | Akcie Polo Ralph Lauren | TSM | USDIDX | Traders | Tržby | TSLA | Cheniere Energy | Evropská unie | Boeing | Burzovní seance | Ekonomiky | Rychlý růst | Nižší růst | Nio (NIO.US) | Negativní dopad | Google | Apple | GameStop | Nákup akcií | CFD | iShares China Large Cap UCITS ETF | Vinci | Nová data | Air Liquide | Open | Investor | Cena akcie | MRNA.US | Nabídka akcií | Zvýšení cel | Nakoupit akcie | HSCEI (CHNComp) | FTSE | Financovat | Rally na technologiích | Fond | Investiční rozhodnutí | Ztráta | Moderna (MRNA.US) | Americké vlády | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Nálada investorů | AMD.US | Arm | Alibaba Group | ECB | RRR | Nový rekord | Čínské ministerstvo | Refinitiv | CVX | Cena | RTS index | Investiční banky | Akcie 2022 | ASML Holding NV | Rezervy bank | BYND | Benchmarky | Závazek | Americká centrální banka (Fed) | Akcie dnes | Přenos | NCLH | Ceny akcií | Vyšší riziko | SPCE | Inspirace | Defenzivní akcie | Směrodatná odchylka | Akcie GameStop (GME.US) | Euro STOXX | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Česká ekonomika | Čínská ekonomika | Institucionální investoři | Ceny | Kurzy | Prudký pokles | Technologie | Vysoká inflace | ČNB | TSLA.US | Dluhy | Akcie Microsoft | Jiří Rusnok | Pokles | Přehled kurzů | AMEX | Výběr zisků | Margin | Large Cap | Počet žádostí o podporu | Konsensus | Zahraniční společnosti | Tencent Music | Maloobchodní tržby | Americké společnosti | Akcie Tencent | Deliveroo | Fundamentální ukazatele | Měnová politika | Guvernér | NBP | Makro | Banka | Americká ekonomika | Růst americké ekonomiky | NVDA | Coinbase | WBD | Akcie spoločnosti | Drahé kovy | Evropská centrální banka | Spekulativní kapitál | Obchodník | Akcie s LYNX | MRNA | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Futures kontrakty | ISIN | ROE | Indikátor | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Index cen | Rizika | Paypal Holdings | Finance | Čínská vláda | Analytika | Kryptoměnový gigant | Daně | Lídři | Cena za akcii | Akcie CM.com | Vývoj hodnoty | Python | Žádosti o podporu v USA | Alibaba (BABA) | Momentum | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | Nvidia (NVDA.US) | Prezident Vladimir Putin | Hlavní zprávy o akciích | Obchodní rozpětí | Zisky | Shanghai Composite | FCA | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Analytik XTB | BNP Paribas | Bývalý prezident | Globální ekonomika | Intervence na devizovém trhu | Cena palladia | Prodávající | Růst světové ekonomiky | Akcie NIO | TradingEconomics | Swap | Akcie Visa | Výnos desetiletých dluhopisů | KLM | Vývoj HDP | Inflační očekávání | Zinek | Cisco Systems | Starbucks | Toyota | Vysoké valuace | Akcie Apple | HSBC | CBRT | Invaze | Rizikové averze | Obchodníci | Dynatrace | IPO Instacart | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Capital | Stabilní společnosti | Velké riziko | Pokles akcií | Philadelphia Fed | PSX | Turecké liry | Měkké přistání | RSI | Technologický Nasdaq | Gasoline inventories | Návratnost | PepsiCo (PEP.US) | Dash | Reporty | Poptávka | Financování | Cenový graf | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Amgen (AMGN.US) | Čína | BIDU.US | Růst HDP | Obchodovat | Republikáni | Úrokový diferenciál | Investiční poradenství | Více riskovat | GfK | Beyond Meat (BYND.US) | Ruský RTS index | Line | Activision Blizzard (ATVI.US) | Dividenda | MIFID | AMAT.US | Výsledky hospodaření | FT | DAX | Ekonomický růst Číny | Obchodování na akciových trzích | Mali | Uzavření trhů | Distillate inventories | Jitan Solanki | Oil inventories | Spotřebitel | SolarEdge | Hospodářský růst | Medvědi | Klouzavý průměr | Payrolls | ATVI.US | Akcie Gamestop | WTI | FinTech | Bod | Shares | Zisk společnosti | NetEase | AMGN | Macy's Inc (M.US) | Charlie Munger | Video | HDP | ROCE | FINMA | Problémy | Projevy centrálních bankéřů | Polo Ralph Lauren (RL) | Tesla (TSLA.US) | Ziskovost | Výprodej | Deutsche Bank | Úrokové sazby v roce 2022 | HKComp | Důvěra v Německu | Nejlepší internetové akcie | Firma | Inflace | Tržní aktuality | DG | Advanced Micro Devices | NZSE | TSM.US | Marže | Alibaba Group Holding Ltd | Bill Gates | Warner Bros Discovery | Prosus | Alphabet | Warner Music Group | Vedení společnosti | China Telecom | Zkušenosti | Ropa | Optimismus | Technologické akcie roku 2020 | PSX.US | Signály | Lira | Alphabet (GOOGL) | ALV | MCD | Akcie Alphabet | Statistiky | Peněžní zásoba | Restrikce | Stoxx 600 | Světová ekonomika | SAP | Dluhopisové trhy | Diverzifikovat | Akciové tipy | FX | Rozhodování | Obchody na reálných účtech | Blizzard | Facebook | Kurz | Market | 256/2004 | Tyson Foods | Fibonacciho retracement | AMAT | UST | Dolar | Riziková prémie | Merck | Růst dolaru | Euro | Společnost Amazon | Francouzský CAC 40 | MALL | Akcie Alibaba (BABA) | Index Euro Stoxx 600 | Byznys | Debata | Investujte | Risk | Rozvíjející se trhy | AUD | Obchod | Dividendový výnos | ishares China | Světové trhy | Breakout Trader | Zpomalení růstu | Christine Lagarde | Didi Global | Akcie Zoetis | Predikce | Fibo | Růst ekonomiky | Horší období | Citigroup | Ekonomové | Softbank | Rozhodnutí Bank of England | Sony | Index VIX | Hospodářství | EU | EBITDA | ROIC | Tencent Music Entertainment | Akciové portfolio | Automobilka Škoda Auto | Miliardy | Ranní komentář | Nárůst nezaměstnanosti | Spojené státy | Zisková marže | Volatilita akciových trhů | Zasedání ECB | Portfolia | Fresenius Medical | Tesla | NN Group | Deutsche Lufthansa | ARM | Koronavirové krize | Vývoz | Prodeje akcií | Samsung | Recese | Akcie společnosti Alibaba Group | ASML | AXA | Renault | Růst akcií | WP | Bank of Canada | Chuť riskovat | Erdogan | Technologický index Nasdaq Composite | CZK/EUR | Silicon Valley | xStation 5 | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Stavební povolení | Pandemie | Deflační tlaky | Spekulace | Denní graf | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Americké burzy | Negativní zprávy | Akcie Alibaby | Procter & Gamble | Know-how | Mondelez | Důležitý support | KBC | Čínské indexy | American Express | Lufthansa | Americké indexy | Washington | Ratingová agentura S&P | Intel | Japonský jen | Měnový výhled v roce 2022 | Ticker | Walt Disney (DIS.US) | Nejrychleji rostoucí | Úspěchy | Jak obchodovat | NEST | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Zoetis | Obchody XTB | ACB | Technologický sektor | OSN | Booking | Blockchain | China Mobile | Předpovědi | Společnost Microsoft | Údaje z Číny | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | BASF | Trend | Akcie a ETF | TRIP | Adidas | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | Oslabení | Míra inflace | Windfall tax | RTS | Platforma | Manufacturing | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | CNN | Spotify | Ekonomický výhled | Akcie společnosti Tencent | Objem objednávek | Nařízení | Farmaceutické společnosti | Invaze Ruska | Fed index | KOSPI | Indexy | Citi | Weibo (WB.US) | Zvyšování sazeb | Report stavu ropných zásob | Kurz akcie | Nikola Corporation | ASX 200 | Zpřísnění měnové politiky | Evoluce | Mezinárodní měnový fond | Gold | Guvernér centrální banky | Průmysl | Investovat do zlata | Očekávané výsledky | Investování do akcií | Airbus Group | Tempo růstu | Aplikace TikTok | Nadhodnocení | Biliony | Divergence | Alibaba (BABA.US) | ETF | Nové dluhopisy | Federální obchodní komise | Investujte do akcií | Akciové trhy | Kurzy měn | Zajímavé akcie | SunPower | Cloud Computing | Activision Blizzard | UnitedHealth | Obchodní bilance | SWKS | Úsilí | LLY | IPO Airbnb | APP | Palladiové akcie | Tomáš Holub | Long | Rally | Bankovní rada | Euro Stoxx 600 | Klíčový support | Tripadvisor | Internetový obchod | Investiční doporučení | Intesa Sanpaolo | Aktiva | Fundamentální analýzy | PDD | Prodejní tlak | NextEra Energy | Discovery | Indexy na Wall Street | Business | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Objem úvěrů | Akcie herních vývojářů | Pokles cen | TikTok | Plug Power | Osobní počítače | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Společnost Disney | SP500 | Technologická společnost | Index euro | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Čínští investoři | Inovace | Long signál na akcie | Globální spekulativní kapitál | Počet akcií | Long signál | Čínské akcie | Akcie SunPower | Vývoj na finančních trzích | Čistá zisková marže | | Macy's | Velké investiční fondy | Čínský akciový trh | Majetek | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Dividendové akcie 2020 | Sentiment | Stoxx Europe 600 | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Největší pokles | Politika | Konkurence | Bing | Letecké společnosti | PLN | Kapitalizace | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Čínský prezident | Skyworks Solutions | Novavax | Centrální banky USA | Jak investovat | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Si Ťin-pching | GDP | Velká Británie | Evergrande | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Spotřebitelská důvěra v Německu | Zlatá horečka | Akcie Gap | Investování do ETF | Nálada | Applied Materials | Indie | Zoetis (ZTS) | Technologické akcie | Měnové politiky | Čínský výrobce | Dnešní ekonomický kalendář | Ekonomika | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | Warner Bros | WB.US | Firemní zprávy | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | 5G akcie | Ceny zlata | Výhled | Futures na indexy | Auta | Worldometers | Obchodní účet | Occidental Petroleum (OXY.US) | Kótování | Odpovědnost | Omicron | Propouštění | Zaměstnanci | NYSE: BABA | PayPal | Dostatek likvidity | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | Burze | Expanze | General Motors | Fondy | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Fúze | AAPL | HDP Číny | Hrubá marže | Financial Times | GOOGL.US | Nikkei 225 | Spread | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Čínský státní úřad pro regulaci trhu | Vývoj měnového páru EUR/USD | ConocoPhillips (COP.US) | St. Louis | MSFT | Krize | Riziko | Burzy v USA | Euro včera | Epidemie koronaviru | Fundamenty | WMG.US | Kraft Heinz | G20 | Norská centrální banka | Akcie Microsoft (MSFT) | CEO | Objednávky | Zlatý kříž | APEC | Algoritmy | Prezidentské volby | Dollar | Burzy v Šanghaji | Elektrická vozidla | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | ZTS | Virgin Galactic (SPCE.US) | Sazby | Akcie Tesla | Ředitelka | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Devizové rezervy | Cíle | Čistá marže | Burza | Ekonomický kalendář | SPX 500 | Dotcom | Americká inflace | Rozvoj | Investovat do akcií | RBA | Likvidita | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Investice do zlata | Výprodeje | Akcie roku 2021 | Wall Street výsledky | Internetová společnost | Slabší dolar | Technologický index | Měny | Akciový trh | Waymo | Výzkumné společnosti | MNB | Profitovat | Energie | Zpravodajství | Société Générale | Dividendy | Měna | XPeng | Finanční sektor | Pracovní síly | Společnost Morgan Stanley | Zásoby benzinu | Trader Workstation | Internet of Things | MSCI | Fed Williams | Thomson Reuters | Výnosy | Walgreens | Miliardy dolarů | FOMC | JPMorgan | Index polovodičů | Rozhodnutí centrální banky | Apple (AAPL) | Regulační orgán | Eni | Patria.cz | Ross Stores | ABN Amro | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | IPO | Rusko | Smíšené výsledky | Miliardy USD | Provozní marže | Tržby společnosti | Reálné úrokové sazby | Pinduoduo | Obchodní den | Další růst sazeb | Zkušenost | GBP/EUR | Signál | Čínská firma | Wall Street | Výsledkové sezóny | Akcie Amazon.com | State Street | EPS | Square | Biliony dolarů | Short squeeze | Short signál | Optimistická nálada | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Úspěšné obchodování | Sociální média | Nové žádosti o podporu | Burzovní rozcvička | CHNComp | Člen bankovní rady | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Očekávané Earnings | Výdaje | NZSE: BABA | Hlediska technické analýzy | Společnost | Forbes | Obchodujte | Zvýšení volatility | BlackRock | NIO Inc | Fibo retracement | BMW | Cena akcií | Představenstvo společnosti | AMC Entertainment (AMC.US) | Rozšíření | Komise v přenesené pravomoci | BBVA | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Sea Ltd | D1 | United Technologies | Akcie Amazon | Americká spotřebitelská důvěra | Umělé inteligence | Eura | Tisková konference | ASM International | Ztráty | Nizozemsko | Blockchainové akcie | Organizace | Alipay | Gap | Expedia | Services | VIX | Regulační rámec | Růst | Koronavirová opatření | Objem obchodování | Akcie společnosti Alphabet | Příjmy | Hospodářské výsledky | Nejlepší palladiové akcie | Výsledková sezóna v USA | WU | Zajištění | Domácí měny | Administrativa | TWTR | BIDU | Daň z mimořádných zisků | Linie podpory | Overweight | Index | Nikola (NKLA.US) | Cenový pokles | Ruská vláda | Investiční tipy | Praktické tipy | Infineon | Lockdown | Wirecard | Akcie Alibaba | MiFID II | Čínský trh | Investiční fond | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Warner Music | Výsledková sezóna | ČTK | Výsledkové zprávy | Valuace | NASDAQ: AAPL | Odolné proti inflaci | Odvětví | Cap | Sanofi | Dnešní zprávy | Společnost Baidu | EBAY.US | Alibaba Group Holding Ltd (BABA.US) | ARM Holdings | Walmart (WMT.US) | Intradenní obchodník | Standardní odchylka | Koronavirus | Coffee | Nejlepší obchody | Capital Management | Riziko deflace | AMGN.US | Merck KGaA | 5G | Buyback | WMT.US | Kohl's Corporation | Chang-čou | Vlastnictví | Nejdůležitější čínské indexy | Širší trh | Tencent Music Entertainment Group | Průmyslový index Dow Jones | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Poradenství | Eli Lilly (LLY.US) | LVMH | DLTR | Alibaba akcie | Diverzifikace | Ovlivňování | Prohlášení | Program nákupů dluhopisů | Medvědí trend | Zisk na akcii | Ford Motor | GM | Čínské exporty | Pinduoduo Inc | Španělsko | Ford Motor (F.US) | Správa | RDSA | Akcie Amazon (AMZN) | DVN.US | Dollar General (DG.US) | Wish | BYND.US | AMC (AMC.US) | Obchodovat s akciemi | Rezistence | Ross Stores (ROST.US) | Investiční příležitost | Ebay (EBAY.US) | Prudký pokles cen | Globální banky | Analýza | Daimler | Pronájmy | Macy's Inc | Výhled pro rok 2022 | Ekonomický růst | GAP.US | Pracovní místa | Applied Materials (AMAT.US) | Včerejší seance | Nejlepší akcie v roce 2022 | Vstup na burzu | ČSOB | NVDA.US | Shenzhen Composite | EURUSD | Instrumenty | Akcie Nvidia Corp | Akcie Nio (NIO) | NIO.US | Booking Holdings (BKNG.US) | Vyšší úrokové sazby | Investovat | Certifikát | Generativní umělé inteligence | Borsa Italiana | NIO (NIO.US) | BABA.US | Canalys | ADS | After-market | Baker Hughes | Investování do čínských ETF | Dot-com | Program odkupu akcií | DLTR.US | Just Eat Takeaway | Nejvýznamnější burza | CSRC | China Unicom | Fondy rizikového kapitálu | IPO Ant Group | Bloomberg | Alibaba Group Holding Limited | Nabídka | Alibaba Group (BABA) | Covid Zero | Macy's (M.US) | Graf dne | Lyft | DJIA | Dnešní sentiment | Akcie kybernetické bezpečnosti | Trigger | Politika centrální banky | Zotavování Číny | Nvidia Corp | Super obchod | Pandemie koronaviru | CM.com | Oslabení měny | Akcie ASR Nederland | Graf akcie | Bitcoin | MCD.US | Black swan | BKNG.US | Zlepšení | ROST.US | Index spotřebitelských cen | Hlavní ekonom | Akcie 2021 | Denso | Výnosové křivky | Hospodaření | Futures | Obchody | CVS | Nemovitosti | Capital Panda | Akcie Tencent (700) | FXstreet.cz | Futures trhy | Americká data | XTB | WKL | CHF | Odhad amerického HDP | Prezident Trump | Boris Johnson | Aleš Michl | Podpora | S&P 500 | xStation5 | Index Nasdaq Composite | Čínská společnost | OpenAI | JDE | Estee Lauder | Vývoje umělé inteligence | MT4 | Solidní růst | Volatility | Ruské akcie | ATH | Portfólia | Maloobchodní prodeje | Očekávání trhu | E-commerce | Vzdělávací webináře | ASR Nederland | MJ | Vivendi | Obchodní model | Měnový výhled | Warner Bros Discovery (WBD.US) | Nejlepší reálné obchody | Zadlužení | Česká vláda | Varšava | DG.US | Panické výprodeje | Investice do společností budoucnosti | Realizace zisku | Akcie Spotify | Nvidia | Evercore | Přehled o dění | Lyxor MSCI China UCITS ETF | Akcie Dynatrace | Japonská centrální banka | Hospodářské výsledky společnosti | TradeCentrum | ETSY.US | Norwegian Cruise Line | Weibo | CME Group | Výprodej na Wall Street | 4. průmyslová revoluce | Revoluce v technologii | Amazon | JD.com | Elektromobily | Akcie Skyworks Solutions | Interpretace | Zamyšlení | Royal Dutch Shell | NTES | BAT | Marketingová komunikace | Eurozóna | KSS.US | Makroekonomický kalendář | Zemědělství | ASR Nederland (ASRNL) | Pšenice | Cheniere Energy (LNG.US) | XTB Research | FXstreet | Analytik | Intuit (INTU.US) | Velké technologické firmy | Sazby beze změny | Trader | Hang Seng | Doporučení | Koss | Evropské akciové indexy | BASF (BAS) | Ruský ministr | Akcie Prosus | Alibaba a čínská vláda | Akcie Just Eat Takeaway | Akcie BASF | Saudi Aramco | Podnikání | Short signál na akcie | Podnik | INTU | Meta Platforms | TRIP.US | Nikola Corporation (NKLA.US) | Akcie Societé | Počasí | IPO Coinbase | Obchodování jedním kliknutím | Co bude | LLY.US | Inflace CPI | Dlouhodobý investor | Global Advisors | Opatření | Akcie Euronext | Akcie Euronext / Nasdaq | Obchodujte akcie | Vývoj ceny | Oslabování koruny | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | NCLH.US | Očekávané úrokové sazby | Spuštění bitcoinů | Akcie v roce 2019 | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Barclays | Demo účet | Maďarská ekonomika | COIN.US | Antimonopolní úřad | UCITS ETF | CVS Health (CVS.US) | UCITS | Georgia | Akcie Societé Generale | SEC | Akcie Pfizer | Advanced Micro Devices (AMD) | Evropské indexy | Šance | Home Depot | Cena stříbra | Dodavatelské řetězce | Čínské firmy | Nárůst ceny akcií | Ralph Lauren (RL) | JD.com (JD.US) | Společnost State Street | Country Garden | CZK/USD | TradingView | Inflace ve světě | PEP | Dow Jones | CARA | Intervence centrální banky | Cílová cena | Úrokové sazby | Trading | CNY | Vyšetřování | Biden | Pozice | Budoucnost | Velkoobchodní tržby | Banky | Výhledy | Infineon Technologies | Nižší úrokové sazby | Bilance | NASDAQ 100 | Peking | WebTrader | 737 MAX | Restrukturalizace | Ocenění | Silná americká data | Microsoft Corp | Activision Blizzard (ATVI) | JPMorgan Chase | Čínské vlády | Dna | SONY.US | AUD/USD | Obchodní podmínky | SPX | Měnový pár | IPO Deliveroo | Finanční situace | Air France-KLM | Investování | Nejlepší 5G akcie | Joe Biden | Guvernér ČNB | Kotace | Webináře | Akcie 2020 | Netflix | HDP report | Didi | CAD | Autoprůmysl | InstaForex | Novinky | MSCI China | Obchodní příležitosti | Robinhood Markets | Retail | Konkurenční společnosti | Ekonom | USA | WhatsApp | Discovery (DISCA.US) | Obchodní válka | ING Groep NV | Zlato | Akcie Microsoftu | AZN | GOOGL | Akcie v roce 2020 | RISK-ON | Nasdaq | TME.US | Nový americký prezident | Grubhub | Světová obchodní organizace | Volkswagen | Holding | AliExpress | Zprávy o akciích | Globální investoři | Odhady analytiků | SAMR | Index RTS | Michal Lukáč | M.US | Hodnota dluhopisu | Vyšší inflace | Verizon Communications | Práce | Fox | Etsy | FOREX | Spekulativní investice | Výroba aut | DoorDash | JD | Zpomalení hospodářského růstu | Robinhood Markets (HOOD.US) | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | AMZN | Černá labuť | Čínský HDP | Průlom | WB | Chat GPT | Phillips 66 (PSX.US) | VIAC | PetroChina | IOT | Klesající struktura | Dropbox (DBX.US) | PEP.US | Druhý odhad amerického HDP | USD/JPY | Astrazeneca | Lyft (LYFT.US) | Evropské akciové trhy | Záporné úrokové sazby | Kryptoměny | Low | Manažeři | Taiwan Semiconductor | Ekonomické aktivity | Ark Invest | Fixing | Plug Power (PLUG.US) | PitchBook | Podnikání na kapitálovém trhu | Úvěr | Investiční společnosti | Akcie | BCS | Úspěch | CNBC | Chudoba | Makro zprávy | Akcie CM.com (CMCOM) | Volby | Ukazatele | Umělá inteligence | Miliardář | Umění | Vladimir Putin | Baidu (BIDU.US) | Disney | Stabilita | Británie | Americká vláda | NZD | Belgie | COP.US | Akcie Silvercorp Metals | Dollar General | Enel | Zahraniční forex | Očkování | Vysoká rizika
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

A16z
A2B FX
A2B FX STRATEGY
A2B FX STRATEGY LIMITED
A220
A321Neo
A350
BAACZGCE
BAAKOMB
BAB

Následující klíčová slova

BABA.US
Babcock
Babcock International
Babcock International Group
Babel Finance
Babičkin Dvor
Babičkin Dvor Agro Servis
Babišova vláda
Babišovo vyjádření
Babišův bonus
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
CapXmaster
NAGA
Fintokei
reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít