Středa 05. říjen 2022 20:51
reklama
XTB ambasador Conora McGregor
reklama
Purple Trading Room
reklama
Dukascopy krypto
reklama
XTB ambasador Conora McGregor

Klíčová slova - BABA

img

Zisky společnosti Alibaba překonaly očekávání. Akcie rostou 📈

04.08.2022 Před otevřením trhu zveřejnila Alibaba své finanční výsledky, kterými překonala odhady analytiků. V předburzovním prodeji se akcie obchodují o 6 % výše. Uvedené výsledky jsou v čínském jüanu:
img

Ekonomický kalendář: BoE zasedání a rozhodnutí o sazbách

04.08.2022 Futures trhy poukazují na vyšší otevření evropské hotovostní seance, přičemž futures na DAX se obchodují přibližně 50 bodů nad včerejším hotovostním závěrem. Ropa po krátkém skoku po OPEC znovu klesla a WTI se blíží k hranici 90 dolarů za barel. Risk-on lze zaznamenat na devizových trzích s lepšími výkony protipodských měn (AUD a NZD) a zaostáváním bezpečných přístavů (JPY a CHF).
img

Ranní komentář: Eurodolar na paritě, akcie znovu ztrácejí. TSLA -6 %, BABA -10 %

12.07.2022 Akciové trhy zahájily týden propadem. Korekce dostala pod tlak hlavně americké růstové a technologické akcie, ale nevyhnula se ani Číně, kde řada titulů doplácela na zprávy o rostoucím počtu lidí nakažených covidem. Alibaba včera odepsala téměř 10 %. Tesla se pak, kvůli obavám z další odstávky továrny v Šanghaji, propadla o více než 6 %.
img

Ranní komentář: Čínské akcie výrazně rostou, BABA včera +15 %, dnes zasedá ECB

09.06.2022 Akciové trhy včera v Evropě i v USA mírně klesaly, ale zatím si do značné míry drží zisky, které v posledních dnech dokázaly nashromáždit. Výrazného růstu se ale včera dočkaly čínské akcie, kterým pomáhají zprávy ohledně zotavující se ekonomiky, snaze ekonomice pomoci a také regulatorní novinky, které indikují, že tlak na technologické firmy ze strany regulátorů začíná polevovat. Akcie Alibaby včera vyrostly o 15 % a výrazně rostly i ostatní čínské techy.
img

Ekonomický kalendář: Na programu jsou data HDP z USA a žádosti o podporu

26.05.2022 Evropa otevřela mírně do pozitivních čísel. Včerejší zápis z posledního zasedání FOMC byl vyvážený. Představitelé Fedu jsou připraveni na zvýšení sazeb o 50 bps na každém z příštích dvou zasedání v červnu a červenci, aby zkrotili rostoucí inflaci. Dnes máme relativně klidný den v ekonomickém kalendáři. V Německu, Francii a několika dalších zemích se dnes slaví státní svátky, trhy však zůstávají otevřené. V průběhu americké seance se dočkáme týdenních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a druhý odhad amerického HDP za 1. čtvrtletí. Výraznější reakce trhu se však dá očekávat pouze v případě, že by se nová data výrazně odchýlila od prvního odhadu.
img

Rozbřesk: Aleš Michl dostal od trhů žlutou kartu, Tomáš Holub nechce jít tureckou cestou

18.05.2022 Tomáš Holub z bankovní rady ČNB včera hovořil v Hospodářských novinách o tom, že nový guvernér dostal od trhů “žlutou kartu” ještě před tím, než se dostal na hřiště. V relativně otevřeném vystoupení Tomáš Holub jasně mluvil o tom, že si v tuto chvíli slabou korunu centrální banka nemůže dovolit. Znepokojují ho zejména neukotvená inflační očekávání podniků, která skutečně znepokojující jsou - ta střednědobá se pohybují v okolí 6,00 % na historických maximech. Podle jeho slov je v tuto chvíli kriticky důležité, aby byla diskontinuita v rozhodování bankovní rady co nejmenší. Varoval otevřeně před tureckým scénářem, ve kterém padající kurz způsobený nepřiměřeně nízkými reálnými sazbami vedl k výprodejům měny, dalšímu růstu inflace, mezd a inflačních očekávání a zpětně k poklesu reálné sazby vedoucí k opětovnému odlivu peněz z turecké liry.
img

O slovo se přihlásila pozitivní nálada

18.05.2022 Nejvýrazněji včera posiloval technologický Nasdaq Composite, který přidal více jak 250 b. a přerušil tím pondělní propad. Průmyslový index Dow Jones Industrial Average přidal cca 330 bodů a potvrdil již tří denní rally. Čistý zisk na akcii společnosti Walmart zaostal za odhady trhu o 12 %, když reportovaný zisk na akci byl 1,30 USD, ovšem očekávání trhu bylo rovno 1,475 USD, WMT US -11,38 %. Stoupaly i akcie Baidu či Alibaby, JD +4,15 %, BIDU +4,79 %, BABA +6,37 %. Společnosti AMD posílila o více jak 15 % a při včerejším obchodním dni to byla polovina, AMD +8,73 %.
img

Akcie Alibaba: Pomohou kroky čínské vlády růstu ceny akcie?

08.04.2022 Akcie Alibaba (BABA) a vůbec celý čínský trh má za sebou masivní cenový odraz. Impuls přišel v podobě oznámení Čínské lidové republiky, že bude podporovat svá IPO v zahraničí. Navíc i regulatorní zásahy zřejmě spějí ke svému konci. Znamená to, že je hrozba delistování čínských akcií na americkém trhu zažehnána?
img

Evropské akcie v zeleném pásmu, BNP Paribas a SocGen ale ztrácejí. Ruské akcie druhý den po pauze v mínusu

25.03.2022 Závěrečný den tohoto týdne a tedy i páteční obchodní seance jsou prozatím ve znamení včerejšího vyjednávání v hlavním městě Belgie, a to i za účasti amerického prezidenta. Témata byla zřejmá, tedy invaze Ruska na území jejich východního souseda a zvýšení exportu LNG plynu ze Spojených států na evropské území.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2022

24.03.2022 Čínské akcie se poslední dobou hodně skloňují zejména s možným delistováním z burz v USA. Čína je země s obrovským ekonomickým potenciálem. Přestože se tento stát částečně otevřel svobodnému trhu, čínské společnosti jsou často nadále kontrolovány vládou a jejich chování je v některých případech netransparentní. Čínské akcie přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Indexy pokračují v umazávání ztrát

23.03.2022 Největší zotavení včera předvedly akcie technologického sektoru, když k největším hvězdám patřily společnosti jako Microsoft či Meta Platforms, MSFT US +1,64 %, FB US +2,44 %. Společnost Alibaba informovala o změně programu zpětného odkupu akcií, když Alibaba tento buyback plánuje navýšit z 15 miliard dolarů na 25 miliard dolarů s platností do třetího měsíce roku 2024, BABA US +11 %, BIDU US +5,39 %, PDD US +18,85 %. Tesla +7,91 %.
img

Ekonomický kalendář: Čeká se na odpověď Západu na ruskou agresi

24.02.2022 Evropské akciové trhy na počátku nové seance masivně padají. Panický výprodej je způsoben noční vojenskou invazí Ruska na Ukrajinu. Exploze jsou dle svědků slyšet po celé zemi a nevyhýbají se ani západoukrajinským regionům. Ruský ministr obrany řekl, že ukrajinská vojenská letiště byla neutralizována. Nyní se čeká na reakci Západu. Západní lídři slibují přísné sankce. Ruský akciový trhy je ve volném pádu. Index RTS dosáhl dnes ztráty již 35 %.
img

Nejlepší akcie 2022: 5 tipů pro vaše investiční portfolio

12.01.2022 Jaké akcie koupit v roce 2022? Každý rok investoři hledají ty nejlepší akcie pro své portfolio. Přesto je někdy dost těžké najít lukrativní akcie s perspektivními vyhlídkami. Zejména po obrovském nárůstu cen v letech 2020 a 2021 se obchodníci ptají, do kterých akcií se nyní vyplatí investovat.
img

Rozbřesk: O inflaci, COVIDu a centrálních bankách v roce 2021 a 2022. Koruna končí rok v býčí náladě

31.12.2021 Silvestr a Nový rok svádí k různým anketám, které buď bilancují anebo se pokoušejí o lacinou prognostiku. Jedním z takových zamyšlení by mohlo být: jaké bylo (v roce 2021) a možná bude (v roce 2022) hlavní makroekonomické téma na globální úrovní? Kandidát pro vítězství v takové anketě by se přitom rýsoval celkem zřetelně a měl jméno: inflace. Přesněji řečeno - inflace v době pokračující epidemie.
img

Čína přítelem investora

31.12.2021 Čtvrteční obchodní seance se držela v zaběhlém režimu z minulých dní. Index SPX 500 se i včera pohyboval téměř celý den kolem zelené nuly, nicméně směr závěru byl opačný. Sektory, které se při včerejším obchodním dni pohybovaly v zeleném teritoriu, byly komunikace (ATVI +0,49 %, T +0,57 %) a health sektor (PFE +1,42 %, MRNA +1,50 %).
img

Alibaba plánuje snížení podílu ve Weibo

29.12.2021 Akcie společnosti Alibaba (BABA.US) dnes ztrácejí více než 2,5 % v reakci na zprávu Bloombergu, že čínský gigant z oblasti e-commerce zvažuje prodej 30% podílu v reklamní společnosti zaměřené na sociální média Weibo (WB.US) do rukou státní společnosti Shanghai Media Group. Akcie Alibaby klesly za poslední rok o více než 50 % kvůli obavám z čínských regulací a zakleknutí tamní administrativou. Obchodníci se také obávají, že by akcie Alibaby mohly být brzo staženy z americké burzy.
img

Akcie Alibaba od října 2020 klesly o více než 66%. Jedná se o příležitost k nákupu?

21.12.2021 Akcie Alibaba (BABA) jsou stále v hlubokém poklesu. Především díky tomu, že jsou soustavně v nemilosti ze strany investorů, čínských a amerických regulačních orgánů. Zatímco Čína na Alibabu stále zaklekává, ze strany amerických regulačních orgánů zase hrozí delistování z amerických burz. To se přirozeně podepsalo i v hospodářství podniku, což si ukážeme v rámci fundamentální analýzy.
img

Změny v Alibaba Group (BABA)

07.12.2021 Čínská společnost Alibaba Group (BABA) jmenovala nového finančního ředitele a v pondělí oznámila plán restrukturalizace svých rozsáhlých aktivit v oblasti e-obchodování. Akcie Alibaby ve výsledku prudce vzrostly.
img

Akcie spoločnosti Alibaba sa v predobchodnej fáze prepadli o 5 % vďaka slabým hospodárskym výsledkom

18.11.2021 Akcie Alibaba Group (BABA.US) klesli v predobchodnej fáze o viac ako 5 % po tom, čo čínsky gigant elektronického obchodu zverejnil slabé čísla predaja v druhom štvrťroku v dôsledku spomaľovania spotreby v krajine a rozsiahlejšieho zásahu Pekingu proti technologickému sektoru. Čistý príjem sa prepadol o 81 % na 5,37 miliardy juanov (833 miliónov USD) z 28,77 miliardy juanov vykázaných v minulom roku. Spoločnosť pripisuje pokles zisku oproti minulému roku poklesu hodnoty svojich majetkových účastí. Tržby vzrástli o 29 % na 200,69 miliardy juanov (31,44 miliardy USD), zatiaľ čo analytici podľa údajov spoločnosti Refinitiv v priemere očakávali príjmy vo výške 204,93 miliardy juanov (32 miliárd USD). Príjmy z rastúcej cloudovej divízie však vzrástli o 4,5 % na niečo vyše 20 miliárd juanov.
img

Ekonomický kalendár: Rozhodnutie o sadzbách CBRT, vystúpenia členov Fedu

18.11.2021 Európske akciové trhy začali dnešné obchodovanie bez výraznejších zmien. Ropa naďalej klesá po správach, že Čína uvoľnila strategické rezervy. Meny bezpečného prístavu ako CHF a JPY zaostávajú, zatiaľ čo NZD získava po údajoch o inflačných očakávaniach, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou potvrdzujú rozhodnutie o zvýšení sadzieb už budúci týždeň.
img

Ranní komentář: Čínský retail roste díky Single’s day prodejům. Xi Jingpin doživotním lídrem?

12.11.2021 Čtvrteční seance větší změny na finanční trhy nepřinesla. Akciové indexy dokázaly mírně růst a své vysoké valuace si i nadále drží. Z jednotlivých jmen pak zaujala hlavně společnost Disney, která po zveřejnění výsledků začala výrazně klesat a během včerejší seance odepsala 7 %. Dařilo se naopak čínskému internetovému retailu (BABA, JD, PDD), který rostl díky dobrým zprávám o prodejích během čínského nákupního svátku Single’s day. Z Číny pak přícházejí i zajímavé zprávy, které naznačují, že po důležité schůzi nejvyššího vedení CCP má čínský prezident Xi Jingping značnou šanci na získání třetího prezidentského mandátu.
img

Rozbřesk: Průmysl se potýká s nedostatkem vstupů a Škoda plánuje další odstávky

08.10.2021 Srpnové výsledky průmyslu ukázaly, že nedostatek vstupů začíná být závažnou brzdou dalšího oživení českého hospodářství. Zatímco většina průmyslových odvětví rostla, výpadky vstupů pro sužovaný autoprůmysl přispěly k meziměsíčnímu poklesu průmyslu o 3 %. A září pravděpodobně nebude lepší.
img

Trhy se prohnala zelená vlna

08.10.2021 Pozitivní informaci včera zaznamenali akcioví investoři čínských technologických firem a to konkrétně o možném virtuálním summitu lídrů Spojených států a Číny, tedy Joe Bidena a Si Ťin-pchinga, BABA +8,26 %, BIDU +4,81 %. Skoro dvou procentní růst si včera připsal Health sektor, a to vakcínou od Pfizer, Biontech, PFE +1,71 %, BNTX +4,42 %. Průmyslový index Dow Jones IA se posunul směrem vzhůru o 338 bodů, což je rovno 0,98 procentům, k čemuž přispěly nejen společnosti Visa a Goldman Sachs, kteří dnes získali 1,78 % resp. 0,66 %. Jednotlivé indexy uzavřely následovně: Index Dow Jones Industrial Average posílil o 1 % (34.754 b.), S&P 500 o 0,8 % (4.399 b.) a technologický Nasdaq Composite o 1 % (14.654 b.).
img

Úspěšná rally na technologiích pokračuje

02.09.2021 Technologický Index Nasdaq Composite se včera jevil opět jako vítěz. Nejméně vydařený obchodní den má za sebou energetický sektor, který odepsal 1,5 % (CVX -1,04 %, XOM -1,38 %). Nejlépe se vedlo utilitám, NextEra Energy posílila o 1,61 %. Po delší době se dařilo akciím Zoom Video, které včera poskočily o 0,47 %. Akcie Apple zaznamenaly další růstový den +0,45 %. Již třetí den v řadě posílily akcie Alibaby, tentokrát o téměř 4 % a zdá, že si alespoň na chvíli mohou investoři vydechnout, BABA +3,77 %. Jednotlivé indexy uzavřely následovně: Index Dow Jones Industrial Average oslabil o 0,1 % (35.312 b.), S&P 500 posílil o 0,03 % (4.524 b.) a technologický Nasdaq Composite o 0,3 % (15.309 b.).
img

Ekonomický kalendář: Reportovat bude Nikola, Alibaba a spousta dalších

03.08.2021 Akciové trhy v Evropě otevřely spíše do pozitivního teritoria. Jednou z mála výjimek je však německý DAX. Asie předvedla negativní seanci. Co se týká makrodat, tak toho dnes moc zajímavého před sebou nemáme. V 16. hodin budou zveřejněny tovární objednávky z USA a ve 22:40 se dočkáme pravidelných týdenních zásob ropy a ropných produktů v USA soukromé společnosti API. Kromě toho však dnes reportuje spousta zajímavých společností jako Activision Blizzard, Alibaba, Lyft, Discovery nebo Nikola.
img

Je Alibaba vhodný ke koupi?

16.07.2021 Dne 13. května 2021 oznámila společnost Alibaba Group Holding Limited (NYSE: BABA) své výsledky za první čtvrtletí roku 2021. Dle jejich nedávno zveřejněné tiskové zprávy zaznamenala společnost růst výnosů o 64% v porovnání s minulým rokem. Současně firma dosáhla jednoho milionu aktivních uživatelů ročně, včetně 891 milionů uživatelů na čínském maloobchodním trhu.
img

Ekonomický kalendář: Americká data a pokračování výsledkové sezóny

13.05.2021 Evropské trhy otevřely standardní obchodní seanci velkým medvědím gapem do negativního teritoria. Akcie na starém kontinentu prohlubují ztráty. Následují tak včerejší výprodej na Wall Street a a červenou Asii.
img

Neopakovatelná investiční příležitost

22.04.2021 Celosvětově bezkonkurenční čínský technologický gigant Alibaba Group měl našlápnuto dosáhnout a možná i překonat rozměr Amazonu. Nicméně negativní vyjádření zakladatele společnosti a nejznámějšího podnikatele v zemi Jacka Ma na účet čínské vlády mohlo pohřbít celou společnost. Výrok zapříčinil zmizení Jacka Ma a následné spuštění vyšetřování čínských technologických společností za porušování antimonopolních zákonů. Alibaba ztratila skoro 30 % své hodnoty na americké burze a Ant Group musela zrušit primární úpis svých akcií na burze. [1]
img

Akcie Alibaby rostou o 6 % navzdory rekordní pokutě

12.04.2021 Alibaba (BABA.US) – ADR vzrostly o 6 % v reakci na pokutu ve výši $2,8 mld. od čínského regulátora za zneužití dominantního postavení. Na první pohled velká pokuta však dosahuje pouze 4 % domácích prodejů, přičemž legislativa povoluje až pokutu ve výši desetiny všech domácích prodejů. Trhy se tak nyní může přestat bát možných kroků čínské administrativy a vrátit se zpět k fundamentům společnosti.
img

Čínské akcie v nesnázích! Zastaví se propad akcie Alibaba?

31.03.2021 Čínské akcie v současné chvíli čelí nemalému tlaku díky exekutivnímu příkazu, který v prosinci podepsal ještě minulý americký prezident Donald Trump. Nový zákon byl přímo namířen proti velkým čínských společnostem, které se mají podřídit americkému auditovému standardu.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Jack Ma se objevil po 3 měsících, akcie Alibaby vyskočily o 8 %

20.01.2021 Akcie společnosti Alibaba (BABA.US) dnes vyskočily o více než 8 % poté, co se Jack Ma, miliardář a zakladatel tohoto gigantu, objevil na veřejnosti prostřednictvím video hovoru. Nahrávka konverzace byla poprvé zveřejněna Tianmu News. Jedná se o portál, který zaštiťuje vláda provincie Zhejiang. Pravost videa byla potvrzena mluvčím Alibaby. V provincii Zhejiang leží Hangzhou, kde Alibaba sídlí.
img

Alibaba pod dalším tlakem PBoC

28.12.2020 Akcie společnosti Alibaba (BABA.US) už druhou seanci v řadě bojují kvůli výraznému regulatornímu tlaku. V sobotu nařídila čínská centrální banka PBoC společnosti Ant Group upravit svoje podnikání tak, aby splňovala regulatorní požadavky. Nařízení přichází kvůli zvýšenému tlaku státních orgánů proti monopolním praktikám na čínském trhu. Jedná se o další úder na Alibabu, která vlastní v Ant Group třetinový podíl. Již dříve zahájil čínský regulátor šetření v Alibaba Group. V reakci společnost oznámila navýšení programu zpětného odkupu akcií na 10 mld. dolarů z 6 mld. dolarů. Oznámení však příliš nesnížilo obavy o budoucnost společnosti. Od konce října už její akcie ztratily více než 30 % ceny.
img

Čína začala protimonopolné vyšetrovanie spoločnosti Alibaba Group

24.12.2020 Akcie spoločnosti Alibaba (BABA.US) sa prepadli o viac ako 8,00% po tom, čo čínsky regulátor trhu začal s vyšetrovaním údajných protisúťažných praktík vo firme zaoberajúcej sa elektronickým obchodom. Štátna správa pre reguláciu trhu dnes oznámila, že vyšetruje Alibabu kvôli jej politike „výberu jednej z dvoch“, v rámci ktorej sú obchodníci nútení predávať výhradne na Alibabe a preskočiť konkurenčné platformy JD.com a Pinduoduo.
img

Ranné zhrnutie (24.12.2020)

24.12.2020 Americké indexy ukončili včerajšie obchodovanie zmiešane. Dow Jones zaznamenal nárast o 0,4%, S&P 500 vzrástol o 0,1% a Nasdaq klesol o 0,3%.
img

Nejlepší reálné obchody XTB minulého týdne + nově TOP obchody na akciích

27.11.2020 V minulém týdnu se nejvíce dařilo obchodníkovi z České republiky. Obchod s akciemi společnosti Alibaba (BABA.US) mu přinesl zisk na reálný účet ve výši 216 747 korun . Obchod byl realizován v průběhu dvou obchodních seancí. Trader nakoupil 18. listopadu 2000 kusů akcií společnosti na úrovni 255,12 dolarů. Akcie prodal následující seanci na ceně 260,44 dolarů (+2,1 %). Pohyb akcie ve prospěch obchodníka dosáhl na 5,32 USD.
img

Akcie spoločnosti Alibaba klesli o 4% po žmiešaných výsledkoch v Q2

05.11.2020 Akcie spoločnosti Alibaba Group Holding Ltd. (BABA.US) poklesli o 4% pred otvorením trhu po tom, čo spoločnosť oznámila zmiešané výsledky za druhý štvrťrok.
img

Ekonomický kalendář: Čekáme na FOMC a výsledky prezidentských voleb

05.11.2020 Americké prezidentské volby jsou takřka za námi. Vítězství Joe Bidena je čím dál pravděpodobnější, nicméně si ještě musíme počkat na výsledky z Georgie a Nevady. Nicméně dnes je na programu také další událost, která by neměla uniknout pozornosti investorů - zasedání FOMC. Americká centrální banka by měla ponechat sazby beze změny a také by se tak krátce po prezidentských volbách měla zdržet výraznějších zásahů do měnové politiky. Prosincové zasedání vypadá mnohem zajímavěji s ohledem na možné změny.
img

Alibaba čelí na akciovém trhu propadu po pozastavení IPO Ant Group

04.11.2020 Akcie Alibaba včera v noci uzavřely s poklesem kolem 8% jak na newyorské burze, tak na hongkongské burze poté, co regulační orgány neočekávaně pozastavily kotování její dceřiné společnosti Ant Group.
img

Alibaba pod tlakem po zrušení IPO společnosti Ant Group

03.11.2020 Burzy v Šanghaji a Hongkongu nečekaně zrušily primární veřejnou nabídku (IPO) akcií čínské finančně technologické společnosti Ant Group, která byla plánovaná na čtvrtek 5. listopadu. Firma dnes oznámila, že důvodem jsou některé změny v regulaci. Společnost Alibaba (BABA.US), která je matkou Ant Group, se ocitla pod tlakem. Plánované IPO ve výši přes 34,5 miliard dolarů by bylo nejvyšší v historii. Objednávky však dosáhly na neuvěřitelných 3 biliony dolarů! Dosud nejvyšší IPO společnosti Saudi Aramco dosáhlo "jen" na 25 miliard dolarů.
img

Nejrychlejší růst HDP od roku 1947. USA zaznamenalo za třetí kvartál skok o 33,1 %

30.10.2020 Světová obchodní organizace v pondělí rozhodla, že Evropská unie může uvalit cla na dovoz zboží ze Spojených států ve výši čtyř miliard dolarů ročně kvůli subvencím americké vlády, které poskytovala americkému výrobci letadel Boeing. Analytici však neočekávají, že Evropská unie zavede cla dříve, než bude znám nový americký prezident. Americký delegát vyzval Evropskou unii, aby cla nezaváděla, jelikož Washington již upustil od nelegálních subvencí a dále pohrozil, že v případě zavedení budou Spojené státy reagovat protiopatřeními.
img

HDP Číny vzrostlo o 4,9 % za Q3. Rusko odmítá zavést tvrdá koronavirová opatření

23.10.2020 Z pondělních zveřejněných údajů Eurostatem vyplývá, že jsou Češi v rámci EU nejméně ohrožení chudobou nebo sociálním vyloučením. V roce 2019 bylo chudobou nebo sociálním vyloučením ohroženo 12,5 % obyvatel České republiky, což je hluboko pod průměrem EU, který činí okolo 21 %.
C:\fakepath\akcie.png

Prvé lekcie akciového trhu

24.08.2020 Môže to znieť trocha negatívne ale prvé skúsenosti s obchodovaním na finančných trhoch často prinášajú rôzne prekvapenia, ktoré ani nemusia priamo súvisieť s trhmi ale aj tak môžu výrazne ovplyvniť úspešnosť obchodovania. Veľa ľudí si zo začiatku neuvedomuje mnoho často úplne jednoduchých vecí, o ktorých už x-krát počuli.
img

Ekonomický kalendář: Čekáme na zprávy z centrálních bank

20.08.2020 Na globálních finančních trzích vládne po včerejším zveřejnění zápisu z posledního zasedání FOMC špatná nálada. Zápis byl méně holubičí, než se očekávalo. Investoři se dočkají rozhodnutí o sazbách v Norsku a Turecku. Evropská centrální banka zveřejní brzy odpoledne zápis ze svého posledního zasedání. Norská ani turecká centrální banka by sazby měnit neměly. Nicméně v případě Norges Bank se můžeme dočkat jestřábího tónu, který by mohl posílit norskou korunu. Co se týká dat žádostí o podporu v USA, tak zde by měl být zveřejněn výsledek opět pod 1 mil. žádostí.
img

Long signál na akcie Alibaba (BABA)

07.04.2020 Zdá se, že čínská ekonomika již překonala nejhorší část krize, způsobenou pandemií koronaviru a ekonomika se pomalu, ale vytrvale rozbíhá. Čínský akciový trh se stabilizoval a ukázalo se, že je mnohem stabilnější než akciový trh v Evropě nebo USA. V důsledku toho by se společnost Alibaba, jako jedna z těžkých vah čínské ekonomiky, mohla brzy zotavit.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

Fenomén kapitálových trhů roku už má své jméno: 2019nCoV

31.01.2020 Globální spekulativní kapitál má novou hračku s poněkud nezvyklým označením „2019nCoV". Aktuální informace hovoří o dramatickém intra denním nárůstu potvrzených infikovaných osob v Číně a zvyšující se mortalitě, exportu viru po celém světě (USA, Indie, Japonsko, UK, Itálie, Německo…) a nebývalém nárůstu hodnoty farmaceutických firem, které ne vždy nutně vyvíjejí antivirotika, ale postačí, když produkují ochranné pomůcky.
img

Nejlepší čínské akcie v roce 2019

22.02.2019 V tomto článku s vámi chceme probrat 6 zajímavých čínských akcií s vysokými vyhlídkami. Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která, navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodného trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Investování do čínských akcií tudíž mnoho lidí vnímá jako riziko, protože se zdá, že prakticky nelze posoudit příležitosti a rizika. Je to pravda?
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Yahoo kupuje BrightRoll

12.11.2014 Americké akcie již popáté v řadě dosáhly na nová historická maxima. Index S&P 500 přidal dva body a zavřel na 2040. Včerejší den byl ve znamení nejnižší likvidity od září, když se na NYSE zobchodovalo pouze 600 milionů akcií, což bylo způsobeno státním svátkem v USA, kvůli kterému byly zavřené dluhopisové trhy. Japonský jen včera vytvořil nové sedmileté minimum, když vůči americkému dolaru vystoupal nad 116. Euro včera vůči dolaru posílilo těsně pod úroveň 1,25.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Čína | Japonsko | Video | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Turecká lira | Divergence | Kanada | Německo | Francie | Polsko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Výsledková sezóna | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bankovní rada | Blue chip | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Certifikát | Certifikáty | DAX | Demo účet | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FINMA | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Large Cap | Futures | Fúze | Gap | Grafy | High | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Low | MIFID | MMF | Margin | Risk | Marže | Měna | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | Open | P/E | PTR | Peněžní zásoba | Platforma | Portfolio | Pozice | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Resistence | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Riziko | Ropa | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | Sentiment | Short | Split | Spot | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Hospodářský růst | FTSE | Bank of America | Americký prezident | XTB | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Býčí divergence | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Dluhopisové trhy | Zkušenosti | Deprese | Výsledky | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Euronext | ČSOB | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Regulace | Financování | Investovat | Nasdaq Composite | Index cen | Eurostat | Obchodní seance | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | EPS | Index | Investiční strategie | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Microsoft | Akcie Societé | Akcie Societé Generale | Akcie Tesla | Akcie Visa | Alibaba akcie | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektřina | Eura | Exchange | Fiskální rok | Fondy | FXstreet.cz | GDP | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP Číny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | InstaForex | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční záměr | Investování do akcií | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jiří Rusnok | Koupit akcie | Kurz akcie | Lira | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Markets | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | Oslabování koruny | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Société Générale | SPX | Shares | Trh | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | ROIC | CNBC | BreakEven | EIA | ING | Komise pro cenné papíry | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | EBITDA | Hodnota dluhopisu | Hrubá marže | Christine Lagarde | Indie | Jeff Bezos | Obchodní den | Provozní marže | ROCE | ROE | Sell | Tovární objednávky | Itálie | Spojené státy | Čistá zisková marže | Směrodatná odchylka | Tržby | Světové ekonomiky | WebTrader | Miliardář | Commission | Komise | Trader Workstation | Volby | S/R hladiny | Futures trhy | Know-how | Retail | Vzdělání | Burze | Dividendové akcie | Traders | Aramco | Royal Bank of Scotland | Intesa Sanpaolo | CNN | RBS | Microsoft | MSCI | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | BCS | TD Ameritrade | Barrick Gold | Zvyšování sazeb | Thomson Reuters | Short squeeze | Black swan | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Investovaný kapitál | Fundamentální ukazatele | Energie | Earnings | Výprodej na Wall Street | Podnikatelé | KBC | Přehled | Evropské trhy | Forbes | Pozornost investorů | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Panické výprodeje | S&P Global | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Nervozita | Americké burzy | Reálné obchody | Utahování měnové politiky | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | TradingView | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | PetroChina | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Index SPX | Evropský trh | Nejistota | Tempo růstu | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Dash | Tesla | Nízká volatilita | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | NYSE Euronext | Poplatky | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Francouzský CAC 40 | Odhady trhu | Predikce | General Electric | Krize | Investiční rozhodnutí | Makroekonomika | FCA | Světové trhy | Investovat do akcií | Výběr zisků | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Turecká centrální banka | Softbank | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Alphabet | Zvýšení volatility | Růst ekonomiky | Belgie | Zpomalení ekonomiky | Tisková konference ECB | Odhad HDP | Očekávání | ex | Ruské akcie | BBVA | Zahraniční forex | ING Groep NV | Cena palladia | Aleš Michl | Breakout Trader | Coinbase | Investiční specialista | Zajímavé výnosy | Spekulativní investice | Palladium | Technologie blockchain | Průmyslový index Dow Jones | MiFID II | LYNX Trading | ETC | NEST | Estee Lauder | Jak fungují akcie | Airbnb | Podnikání na kapitálovém trhu | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Růstové akcie | Obchodní týden | Obchodní válka | Vývoj na finančních trzích | Evropské akciové trhy | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Čínský akciový trh | CSI 300 | Index RTS | Turecké liry | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | TradeCentrum | Norges Bank | HKD | Reakce trhu | Signál na akcie | Růst úrokových sazeb | Regulační orgán | Zpomalení hospodářského růstu | Prezident Trump | Dopady na ekonomiku | Index spotřebitelské důvěry | Refinitiv | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Majetek | Obchodovat s akciemi | Velké riziko | Super obchod | Palladiové akcie | Zvýšení sazeb | Nejvýznamnější burza | Rekordní růst | Norská centrální banka | Akcie herních vývojářů | IPO Airbnb | IPO Instacart | Rozdílové smlouvy | Beyond Meat | Technologický Nasdaq | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Hodnota firmy | CNY | Infineon | Infineon Technologies | Tencent Holdings | Měnový výhled | Sharpe ratio | Boris Johnson | NVDA | Nabídka akcií | iFX | Americké společnosti | Fibo retracement | Čínský trh | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Akcie a ETF | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Coffee | Pokles cen | Nejlepší reálné obchody | Obchody XTB | Nejlepší reálné obchody XTB | SEBA | Nové akcie | AMZN | Thyssenkrupp | Kótování | Prosus | Saudi Aramco | Denní graf | Očekávání trhu | Program odkupu akcií | Finanční situace | UCITS | Obchodování jedním kliknutím | iShares | ESG | GOOGL | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Projevy centrálních bankéřů | RISK-ON | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | McKinsey | Alipay | Ant Financial | TikTok | Huawei | Globální banky | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Prezident Donald Trump | Michal Dvořák | Německá vláda | IOT | ČNB Jiří Rusnok | LNG | Býčí signál | Objem | MSFT | Obchod | Trh práce | Standardní odchylka | Dlouhodobé dluhopisy | Vyšší volatilita | UCITS ETF | Alibaba Group | Akcie Alibaby | Akcie Alibaby na burze | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | BAT | Aktuální obchodní příležitosti | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | TradingEconomics | Čínská firma | Borsa Italiana | Bilance | Index DOW | Generální ředitel | GM | Růst světové ekonomiky | Čínský prezident | IPO Alibaba | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Nadhodnocení | LVMH | Miliardy | All Time High | Legislativa | Domácí měny | Americká data | Walt Disney | 5G | Financovat | SMA | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | Na burze | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Rostoucí náklady | SoftBank Group | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Rozvoj | Špatná nálada | Klíčový support | Problémy | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Nejistoty | Ranní komentář | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Celkový zisk | Nálada | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | YHOO | Ford Motor | United Technologies | Centrální banky USA | Amgen | Airbus | NN Group | Škoda Auto | Míra | RWE | Vivendi | Měnové politiky | Nižší úrokové sazby | Předseda | Investujte | Evoluce | Automobil | AXA | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | xStation5 | Akcie v roce 2019 | AAPL | FB | Snap Inc | Disney | NASDAQ: AAPL | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Dot-com | Bydlení | Uber | Aurora Cannabis | Nejlepší akcie | Roční růst | Cena pšenice | Tripadvisor | Kraft Heinz | Peking | Wirecard | Obchodní podmínky | Ziskovost | Stabilní společnosti | Objem objednávek | Návratnost | Netflix | Inovace | Výroba aut | Washington | Daimler | Letecké společnosti | Sodexo | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | ProfitLevel | Ifo | Zemědělství | Negativní zprávy | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Podnik | Vyšší inflace | Ukazatele | SAP | Technologická společnost | Spotřebitel | Nižší růst | Velké firmy | Alibaba Group Holding | Zamyšlení | MOEX | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Chudoba | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Google | Samsung | WhatsApp | Trhy | Čínské úřady | ASX 200 | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Vir | Akciové trhy v Evropě | Negativní dopad | Pokles | Situace | Provozní zisk | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Vysoká inflace | Burzy v Šanghaji | Starbucks | Boeing | FIAT | Zpomalení růstu | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Lukáš Baloga | 2019nCoV | Globální spekulativní kapitál | Spekulativní kapitál | NASDAQ: SBUX | SBUX | NZSE: BABA | NZSE | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Fresenius Medical | Adidas | Americká společnost | Posilování domácí měny | Sazby beze změny | SEC | Rozhodování | Americké ekonomiky | Obchodovanie | Medvědi | Prodávající | Spuštění bitcoinů | Galapagos | Indikátor RSI | Růst sazeb | Valuace | COVID-19 | TWTR | Deutsche Telekom | Údaje z USA | Akcie Novavax | Čínské banky | Vývoj | Nová data | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Čínské exporty | Příležitost k nákupu | WP | Restrikce | Vysoká rizika | Prudký pokles | Air France-KLM | Lufthansa | Euro včera | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Charlie Munger | Profitovat | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Tencent | Tencent | MSCI China | ishares China | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Další vývoj | Tržby společnosti | Důležitý support | Spotřebitelé | Automobilka | Historie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Prudký pokles cen | PYPL | Internetový obchod | Algoritmy | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Škoda | Republikáni | Domácnosti | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Allianz | Nejlepší palladiové akcie | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Práce | Vláda USA | Autoprůmysl | Podíl na trhu | Údaje | Eni | Prezident Vladimir Putin | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Nárůst nezaměstnanosti | Výpadky | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Vývoj HDP | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Nové dluhopisy | Dodavatelské řetězce | Úspory | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Uzavření trhů | Rizikové averze | Nizozemsko | CBRT | Reddit | Debata | Evropské indexy | Air France | Legendární investor | Amundi | Joe Biden | Regulační rámec | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Data z trhu práce | Cenový pokles | Čtvrtletní výsledky | 3M | 737 MAX | Pracovní síly | Rozhodnutí o sazbách | HDP report | Shell | Maloobchod | Růst výnosů | Dovoz | Dosáhnout zisku | Regulační orgány | Deflační tlaky | Zadlužení | Expanze | Politika centrální banky | Dluhy | Merck KGaA | Merck | T-Mobile | JD.com | NetEase | Dopad na cenu | Vakcína | CL | Spekulovat | Moderna | MRNA.US | Více riskovat | Eli Lilly | LLY.US | LLY | AZN | Čínské hospodářství | Renault | Umělé inteligence | Pronájem nemovitosti | Mondelez | JDE | Unie | Koronavirové pandemie | iShares China Large Cap UCITS ETF | Průraz | Waymo | Square | Nikola | Index Nasdaq Composite | Zpomalení inflace | Ropná krize | Vysoké valuace | Nikola Corporation | Canopy Growth | Sanofi | Podpůrné programy | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Restrukturalizace | Koronavirová opatření | Nové žádosti o podporu | ASM International | TTWO | Akcie Coca-Cola | Exporty | Novavax | Ant | Michal Lukáč | Sony | E.ON | Johnson & Johnson | KLM | Úspěchy | DoorDash | Ocenění | Šance | Peugeot | Růst tržeb | Ceny | Verizon Communications | Technologické společnosti | Společnost XTB | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Progres | Zlatá horečka | Konkurenční společnosti | Čínská společnost | Důvěra | Velké technologické firmy | IPO Ant Group | Ant Group | Slabý dolar | Erdogan | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Nejlepší obchody | Obchody na reálných účtech | Worldometers | Virgin Galactic | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Počet akcií | Airbus Group | Coca-Cola | Ruská vláda | Rentabilita | Inspirace | TSLA | Qualcomm | Akcie NIO | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Elektromobily | Vývoj ceny akcie | Žádosti o podporu v USA | Diverzifikovat | Grubhub | Biden | Internetová společnost | Pracovní místa | Vinci | Antimonopolní úřad | NextEra | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | AEX | Naspers | Americké prezidentské volby | Walgreens | Akciové portfolio | Masivní propouštění | Akcie Sony | Vítězství Joe Bidena | Jitan Solanki | Nařízení | Dobrý byznys | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | JPM | Reálný HDP | ALV | Technologické tituly | XOM | CVX | PFE | CSCO | Zveřejnění výsledků | PDD | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | MRNA | Druhý odhad amerického HDP | Odhad amerického HDP | Akcie spoločnosti | Praktické tipy | BNTX | Nio | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Lyft | Akcie Airbnb | Futures na DAX | BASF | ABNB | BIDU.US | BIDU | Očkování | NBP | Carnival | Lenovo | China Unicom | ABNB.US | Report stavu ropných zásob | Akcie Prosus | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Dopad na akcie | JD.US | JD | Zoom Video | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | ACB | CARA | Futures na indexy | WU | Jack Ma | AMC.US | AMC Entertainment | SPCE | Akcie Gamestop | Etsy | ETSY.US | KFC | Marriott | BYND | BYND.US | Deliveroo | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Sociální média | Velké investiční fondy | SWKS | Skyworks Solutions | Activision | ATVI.US | Blizzard | Finanční výsledky | Dynamický růst | ACB.US | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Kering | NKLA.US | Nikola (NKLA.US) | NKLA | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Zakladatel Alibaby | Maďarská ekonomika | Dollar Tree | DLTR | DLTR.US | PSX | Silný růst | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | Nový americký prezident | AMC Entertainment (AMC.US) | CRM | IPO Deliveroo | Discovery | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group | Vývoj hodnoty | Umění | Čínský státní úřad pro regulaci trhu | Daniel Zhang | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Silná americká data | Zotavování Číny | Amgen (AMGN.US) | Eli Lilly (LLY.US) | AMGN.US | Techy | Objednávky | Internetové společnosti | KSS.US | KSS | API | Luckin Coffee | MNB | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Ruský ministr | Weibo | Plány | Cíle | Příležitosti | Konkurence | XPeng | Prodej | XPEV | Graf akcie | Didi | Etsy (ETSY.US) | Moderna (MRNA.US) | Klesající struktura | Didi Global | Včerejší seance | Capital Panda | Společnost Alibaba | Alibaba Group Holding Limited | NYSE: BABA | Alibaba a čínská vláda | Čínský výrobce | INTU | DG | AI | AMAT | Odvětví | Divize | Štěstí | Chování | Interpretace | Activision Blizzard (ATVI.US) | Alibaba Group (BABA.US) | ConocoPhillips (COP.US) | COP.US | Devon Energy | DVN.US | Devon Energy (DVN.US) | DISCA | DISCA.US | Discovery (DISCA.US) | LYFT.US | Lyft (LYFT.US) | Marriott International | Marriott International (MAR.US) | MAR.US | Nikola Corporation (NKLA.US) | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Phillips 66 | PSX.US | Phillips 66 (PSX.US) | Projekce | Gary Gensler | VIAC | BioNTech | Akcie Pfizer | Zahraniční společnosti | Varšava | Meituan | SAMR | Společnosti | Dna | Evergrande | Rychlý růst | Rally na technologiích | CSRC | Finanční ředitelka | Luxusní značky | Buyback | Warner Bros | Akcie čínských společností | Akcie Nio (NIO) | BNP | Akcie Zoetis | Zoetis | ZTS | Zoetis (ZTS) | Minulá výkonnost | Pozornost | SPX 500 | Meta | Metaverse | Meta Platforms | Čínský realitní sektor | Tencent Music Entertainment | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | Společnost | Výsledky společnosti | Tým InstaForex | Reálné úrokové sazby | NTES | Další růst sazeb | Intuit | INTU.US | Intuit (INTU.US) | Applied Materials (AMAT.US) | AMAT.US | JD.com (JD.US) | Ross Stores | ROST.US | Ross Stores (ROST.US) | Macy's | M.US | Macy's (M.US) | Kohl's Corporation | Kohl's Corporation (KSS.US) | Akcie Alibaba Group (BABA.US) | TIM | RTS | Meta Platforms (FB) | Omicron | | Postavení na trhu | Dotcom | Fundamentální analýzy | Beyond Meat (BYND.US) | WB.US | WB | Weibo (WB.US) | Miliardy USD | Odolné proti inflaci | Nejlepší akcie 2022 | Akcie 2022 | Akcie v roce 2022 | Nejlepší akcie v roce 2022 | Výhled pro rok 2022 | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Měnový výhled v roce 2022 | Očekávané úrokové sazby | Úrokové sazby v roce 2022 | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Akcie Polo Ralph Lauren | Polo Ralph Lauren | Ralph Lauren (RL) | Akcie ASR Nederland | ASR Nederland (ASRNL) | ASR Nederland | ASRNL | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Akcie CM.com | CMCOM | Akcie CM.com (CMCOM) | CM.com | CM.com (CMCOM) | Polo Ralph Lauren (RL) | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Ruský RTS index | Instituce | DASH.US | DoorDash (DASH.US) | TRIP | TRIP.US | TripAdvisor (TRIP.US) | DBX | DBX.US | Dropbox | Dropbox (DBX.US) | Sankce | RTS index | Baidu (BIDU.US) | Cheniere Energy | Invaze | Invaze Ruska | Řetězce | APP | Akcie kybernetické bezpečnosti | Čínští investoři | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Ekonomický růst Číny | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Investování do čínských ETF | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Lyxor MSCI China UCITS ETF | NIO Inc | Pinduoduo Inc | Investování v Číně | Warner Bros Discovery | WBD | Wall Street výsledky | Dollar General | Dollar General (DG.US) | DG.US | GAP.US | Dollar Tree Inc (DLTR.US) | Macy's Inc | Macy's Inc (M.US) | Širší trh | Rostoucí akcie | Marketingová komunikace | LNG.US | Cheniere Energy (LNG.US) | WBD.US | Warner Bros Discovery (WBD.US)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Až na krev
A1Finance
A16z
A2B FX
A2B FX STRATEGY
A2B FX STRATEGY LIMITED
A220
A321Neo
A350
BAB

Následující klíčová slova

BABA.US
Babcock
Babcock International
Babcock International Group
Babel Finance
Babičkin Dvor
Babičkin Dvor Agro Servis
Babišova vláda
Babišovo vyjádření
Babišův bonus
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
XTB ambasador Conora McGregor
Potvrďte prosím... Zavřít