Středa 07. prosinec 2022 14:47
reklama
Trading Room webináře Purple
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy forex
reklama
Trading Room webináře Purple

Klíčová slova - Euronext

C:\fakepath\FXstreet-clanek-stupid-19102022.jpg

Blíží se krize? A kdy začít investovat?

19.10.2022 Nacházíme se v krizovém období, ve kterém se již vyplácí investovat, nebo je stále lepší vyčkávat? Pojďte se s námi podívat na hlavní ukazatele světové ekonomiky a odpovědět si na tuto otázku.
C:\fakepath\psenice2.jpg

Cena potravinářské pšenice na trhu mírně klesá, tuna stojí méně než 335 eur

22.07.2022 Cena potravinářské pšenice dnes mírně klesá, krátce po poledni se na burze Euronext v Paříži tuna prodávala zhruba za 334 eur (8190 Kč). Proti předchozímu dni tak vykazovala pokles téměř o dvě procenta. Trh sleduje více faktorů, vedle předpokladu vysoké úrody až po jednání mezi Ukrajinou a Ruskem o odblokování černomořských přístavů pro vývoz obilovin z Ukrajiny.
C:\fakepath\psenice2.jpg

Cena pšenice v Evropě i v USA se zotavuje ze čtyřměsíčního minima

28.06.2022 Cena potravinářské pšenice se zotavuje ze čtyřměsíčního minima, na trhu Euronext v Paříži stojí dnes tuna asi 355 eur (8780 Kč). Proti pondělí je to nárůst skoro o 1,5 procenta. Podobně se začala zvyšovat i cena pšenice na komoditní burze CBOT v Chicagu, kde mají vliv hlavně technické faktory, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\komodity.jpg

Ceny pšenice, hliníku či niklu se kvůli rusko-ukrajinskému konfliktu zvyšují

25.02.2022 Ceny některých kovů, zemědělských výrobků a surovin se zvyšují a ocitají se na úrovních, kde ještě nikdy nebyly. Na vině je ozbrojený konflikt mezi Ukrajinou a Ruskem. Obě země jsou totiž důležité pro světový trh s pšenicí, slunečnicovým olejem, hliníkem, titanem či niklem, a ty reagují na ruskou invazi na Ukrajinu.
C:\fakepath\trader-08122021-33-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.12.2021 1) Akcie provozovatele saúdskoarabské akciové burzy Tadawul Group při svém debutu prudce vzrostly. Společnost získala z primární nabídky akcií jednu miliardu dolarů (22,6 miliardy Kč) a zájem o akcie byl enormní, upozornila agentura Bloomberg. Nabídka akcií burzy byla letos v zemi druhá nejvyšší a je největší primární nabídkou akcií provozovatele burzy od roku 2014, kdy nabídla akcie společnost Euronext.
C:\fakepath\tadawul.jpg

Akcie provozovatele saúdskoarabské burzy první obchodní den prudce vzrostly

08.12.2021 Akcie provozovatele saúdskoarabské akciové burzy Tadawul Group při svém debutu prudce vzrostly. Společnost získala z primární nabídky akcií jednu miliardu dolarů (22,6 miliardy Kč) a zájem o akcie byl enormní, upozornila agentura Bloomberg. Nabídka akcií burzy byla letos v zemi druhá nejvyšší a je největší primární nabídkou akcií provozovatele burzy od roku 2014, kdy nabídla akcie společnost Euronext.
C:\fakepath\Norsko.jpg

Nabídka akcií AutoStore se stala největší v Norsku za posledních 20 let

20.10.2021 Primární veřejná nabídka akcií (IPO) norské robotické společnosti AutoStore se stala největší nabídkou v zemi za posledních 20 let. Firma dnes stanovila cenu akcií na 31 norských korun za kus, což celou společnost ohodnocuje na 103,5 miliardy norských korun (NOK; 270,3 miliardy Kč). AutoStore se tak stala nejhodnotnějším novým vstupem na burzu od roku 2001, kdy firma Statoil byla v primární nabídce oceněna na 151 miliard NOK.
C:\fakepath\burza-21092021.jpg

Nahrávací firma UMG byla před vstupem na burzu oceněna na 33,5 miliardy eur

21.09.2021 Největší nahrávací společnost na světě Universal Music Group (UMG) byla před svým vstupem na burzu v Amsterodamu oceněna přibližně na 33,5 miliardy eur (853,6 miliardy Kč). Francouzská mediální skupina Vivendi, která se rozhodla osamostatnit svoji bývalou divizi, stanovila referenční cenu pro vstup na burzu na 18,5 eura, uvedla v dnešním prohlášení burza Euronext. S akciemi se začne obchodovat v úterý.
C:\fakepath\akcie-15092021-4.png

Kupte si od Gucciho akcie místo kabelky

15.09.2021 V mém prvním blogu bych se ráda věnovala akcii skupiny Kering, která je podle mého názoru zajímavou obchodní příležitostí pro swingový obchod.
img

Komentář Fidelity International: Krávy, metan a klimatická hrozba

05.08.2021 Skleníkové plyny stojí za globálním oteplováním, avšak samotný metan může být nebezpečnější než oxid uhličitý. Krávy chované pro masný a mlékárenský průmysl jsou hlavním zdrojem metanu v atmosféře a řada nových průkopnických metod, jak se vyhnout „emisím z hospodářských zvířat“, nebo je alespoň snížit, přitahuje pozornost investorů zaměřených na udržitelnost.
img

Pandemie rozproudila obchodování na finančních trzích

11.05.2021 V loňském roce jsme zaznamenali přímo explozivní růst obchodních aktivit. Stojí za ním rekordní přírůstek drobných investorů, kteří s obchodováním na finančních trzích začali během lockdownu. Otázkou je, zda takto vysoký růst našeho koše 30 firem z ekosystému obchodníků na finančních trzích vydrží i nadále. Volatilita postupně klesá a ekonomiky se otevírají, takže už budoucnost obchodování nejspíš nebude tak růžová. Celkově však bude toto odvětví patrně dál vzkvétat s tím, jak bude docházet k další financializaci světové ekonomiky. Dále se zabýváme tím, zda v tomto odvětví existují firmy, které mohou nabídnout dlouhou volatilitu bez negativního carry, k němuž dochází u strategií využití put opcí a dlouhých futures na index VIX.
img

MMF zlepšil odhad růstu globální ekonomiky na 6 %. Itálie připravuje podporu pro firmy ve výši 30 mld. eur

09.04.2021 Mezinárodní měnový fond upravil odhad růstu globální ekonomiky směrem nahoru z 5,5 % na 6 %. Prognózu fond upravil zejména kvůli dalším stimulačním opatřením, které zavedly vlády v některých velkých ekonomikách a také kvůli postupnému proočkování obyvatelstva. MMF však upozorňuje na velmi nejistý vývoj světové ekonomiky, který bude závislý na vyřešení koronavirové krize.
img

Biden schválil podporu infrastruktury v hodnotě 2,25 bil. USD. Zablokovanou loď v Suezském průplavu se podařilo uvolnit

01.04.2021 Americký prezident Joe Biden tento týden představit investiční plán v hodnotě 2,25 bil. USD, který se má zaměřit na výstavbu dopravní infrastruktury, telekomunikace a průmysl. Financování této podpory, včetně těch předešlých i budoucích, má být z vyšších korporátních daní, respektive ze zrušení úlev zavedených bývalým prezidentem Trumpem. Biden hodlá zvýšit daně pro firmy z 21 na 28 procent, v případě příjmů ze zahraničí ze 13 na 21 procent. Agresivní fiskálně-expanzivní politika nového prezidenta nemá historicky obdoby. Mnozí proto poukazují na to, že přichází zlomový moment, který může spustit výraznější inflaci v USA.
img

Turecká lira se po vyhazovu guvernéra CB silně propadla. Rusko oznámilo, že s EU už nemá žádné vztahy

26.03.2021 Turecký prezident Erdogan po osmi měsících (opět) propustil guvernéra tamní centrální banky Naciho Agbala, což způsobilo depreciaci turecké liry, která se vůči dolaru v jednu chvíli dostala na hladinu 8,2. Důvodem “vyhazovu“ je, že se tureckému prezidentovi nelíbilo zvyšování úrokové sazeb centrální bankou. Naopak zahraniční investory Agbalovi kroky podporovali.
C:\fakepath\letecka dopr.jpg

Norské aerolinky Flyr jsou na burze, akcie prudce zpevnily

01.03.2021 Na burze v norské metropoli Oslo se dnes začalo obchodovat s akciemi začínající letecké společnosti Flyr. Přestože firma vstupuje na trh za koronavirové krize, zájem o její akcie byl hned v úvodu obchodování velmi silný - jejich kurz vzrostl o 28 procent. Informovala o tom agentura Reuters. Flyr se chystá konkurovat zavedeným aerolinkám Norwegian Air a SAS.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
C:\fakepath\akcie6.jpg

Polský provozovatel samoobslužných boxů InPost vstoupil na burzu

27.01.2021 Polská společnost InPost, která provozuje schránky pro vyzvednutí zboží, vstoupila na burzu. S akciemi se začalo obchodovat v burzovním systému Euronext v Amsterodamu a hned v úvodu akcie zpevnily zhruba o 19 procent. Uvedla to agentura Reuters. Hodnota firmy díky růstu kurzu vystoupila na 9,5 miliardy eur (247 miliard Kč), což z této primární veřejné nabídky (IPO) akcií činí v poslední době jednu z největších v Evropě.
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
img

Nezaměstnanost v USA nečekaně klesla na 6,9 %. Fed ponechal úrokové sazby i program nákupu dluhopisů beze změn

06.11.2020 Z pondělních zveřejněních údajů společnosti Caixin a Markit vyplynulo, že aktivita v čínském průmyslu v říjnu zaznamenala nejrychlejší tempo růstu za téměř deset let. Index nákupních manažerů PMI se vyhoupl ze zářijových 53 bodů na 53,6 bodů. Analytici naopak očekávali, že hodnota indexu zůstane beze změny.
C:\fakepath\akcie.png

Evropské akcie zpevnily vlivem oživení průmyslové aktivity

02.11.2020 Evropské akcie dnes zpevnily. Přispělo tomu globální oživení průmyslové aktivity, které v náladě trhu převážilo nad obavami z nárůstu nakažených koronavirem a ze zavádění plošných karantén. Panevropský index STOXX 600 si připsal 1,61 procenta na 347,86 bodu.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Evropské akciové indexy STOXX zasáhl hodinový výpadek

02.11.2020 Klíčové evropské akciové indexy STOXX dnes začaly fungovat zhruba s hodinovým zpožděním. Jejich výpadek způsobily problémy se vstupními údaji. Uvedl to dnes provozovatel indexů, společnost Qontigo. Výpadek nenarušil obchodování s jednotlivými akciemi, pravděpodobně však měl dopady na některé finanční instrumenty, jejichž ceny jsou založeny na hodnotě panevropského indexu STOXX 600, informovala agentura Reuters.
img

Nejrychlejší růst HDP od roku 1947. USA zaznamenalo za třetí kvartál skok o 33,1 %

30.10.2020 Světová obchodní organizace v pondělí rozhodla, že Evropská unie může uvalit cla na dovoz zboží ze Spojených států ve výši čtyř miliard dolarů ročně kvůli subvencím americké vlády, které poskytovala americkému výrobci letadel Boeing. Analytici však neočekávají, že Evropská unie zavede cla dříve, než bude znám nový americký prezident. Americký delegát vyzval Evropskou unii, aby cla nezaváděla, jelikož Washington již upustil od nelegálních subvencí a dále pohrozil, že v případě zavedení budou Spojené státy reagovat protiopatřeními.
img

Akcie vadnou, euro si však odpoledne drží zisky

19.10.2020 Pozitivní úvod do dnešního obchodování se později na evropských akciích změnil v přešlapování kolem pátečních úrovní. Hlavní indexy jsou na tom nyní smíšeně při malých změnách, poté co dění dopoledne "zpestřil" výpadek Euronextu na několik hodin. Wall Street se nyní nachází těsně v červeném, kde ji drží hlavně komunikační sektor.
C:\fakepath\top-19102020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.10.2020 1) Obchodování na asijských akciových trzích dnes skončilo převážně v plusu, pod nulou ale den zakončila Čína, a to navzdory zprávě o zrychlení růstu ekonomiky. Nakonec totiž mezi investory převážil pesimismus z toho, že čínští analytici čekali ještě silnější oživení.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Obchodování na některých evropských burzách postihl výpadek

19.10.2020 Technické potíže burzovního operátora Euronext dnes vedly k přerušení obchodování na některých evropských burzách, včetně akciových trhů v Paříži, Amsterodamu a Lisabonu. Firma uvedla, že na odstranění problému pracuje.
img

Začátek týdne je pozitivní i bez zásadních zpráv

19.10.2020 Evropské trhy se v pondělí rozjíždějí pozitivním směrem a na rozdíl od Asie je příliš nepřibrzdila slabší data o čínském HDP. To za 3Q vykázalo slabší růst, než se čekalo. Naproti tomu ale čínský průmysl a maloobchod si vedly lépe oproti odhadům.
C:\fakepath\top-09102020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.10.2020 1) Obchodování na asijských burzách dnes skončilo smíšeně. Čínské akcie přidaly více než 1,5 %, mimo jiné v reakci na zveřejnění indexu nákupních manažerů v sektoru služeb, který vzrostl, ačkoli se čekal jeho výrazný propad.
C:\fakepath\top-18092020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.09.2020 1) Provozovatel londýnské akciové burzy London Stock Exchange (LSE) po prozkoumání všech nabídek zahájil exkluzivní jednání o prodeji provozovatele akciové burzy v Itálii Borsa Italiana se společností Euronext. Oznámila to dnes LSE, která se prodejem italské burzy snaží zajistit souhlas regulátorů s převzetím poskytovatele finančních informací Refinitiv za 27 miliard USD.
C:\fakepath\euro penize.jpg

Bloomberg: Euronext chystá nabídku na italskou akciovou burzu

10.09.2020 Panevropská burzovní skupina Euronext se chystá předložit nabídku na převzetí společnosti Borsa Italiana, která je provozovatelem akciové burzy v Itálii. Informovala o tom agentura Bloomberg s odvoláním na zdroje obeznámené se situací. Nabídka by podle zdrojů měla italský podnik ohodnotit zhruba na 3,5 až čtyři miliardy eur (93 až 106 miliard Kč).
img

Split akcie – co to je dělení akcie a jak funguje

03.09.2020 Dělení akcií, štěpení akcií nebo také stock split přináší investorům mnoho otázek. Co přesně je takové dělení akcií? Jaké jsou jeho důsledky a čemu byste při probíhajícím dělení akcií měli věnovat pozornost?
img

OTC obchodování – příležitosti a rizika Over-The-Counter trhů

17.07.2020 Over-the-counter obchodování, také známé jako OTC obchodování, se týká transakcí, které nejsou prováděny na oficiální burze. Co přesně znamená OTC obchodování a jaké jsou jeho výhody a nevýhody? V následujícím článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o OTC obchodování.
img

Ekonomický kalendář: Německé exporty propadly, Euronext projde revizí indexů

09.06.2020 Evropské indexy dnes otevřely do pozitivního teritoria. DAX vymazal část zisků po zveřejnění statistik německé obchodní bilance za duben, které výrazně zklamaly. Exporty klesly o 24 % (oček. - 15,6 %) a importy klesly o 16,5 % (oček. -15 %). Celková obchodní bilance ukázala přebytek ve výši 3,2 mld. euro. Očekával se však přebytek ve výši 10 mld. euro.
img

Primární nabídka by mohla ohodnotit JDE Peet's na 16 miliard eur

26.05.2020 Druhý největší výrobce balené kávy na světě, společnost JDE Peet's, stanovil orientační cenové rozpětí pro primární veřejnou nabídku (IPO) svých akcií. Podle ní by tržní hodnota společnosti mohla dosáhnout až 16 miliard eur (skoro 433 miliard Kč). JDE je jednou z mála velkých firem, která je ochotna vstoupit na akciový trh od vypuknutí koronavirové krize, uvedla dnes agentura Reuters.
img

Nejhlubší propad HDP od finanční krize. Nezaměstnanost opět trhá rekordy

30.04.2020 Japonská centrální banka (BoJ) tento týden zhoršila výhled ekonomiky a rozhodla o nejrozsáhlejších opatřeních, které kdy provedla. Na podporu ekonomiky bude nakupovat firemních dluhopisy, a to v neomezených objemech. Cílem je udržet nízké úrokové sazby a tím i náklady na úvěry.
img

16 milionů Američanů žádá o podporu. Powell očekává velmi vysokou nezaměstnanost

09.04.2020 Mezinárodní měnový fond v pondělí informoval, že eviduje povzbudivé signály oživení v Číně, avšak varoval, že nelze vyloučit obnovení pandemie v této zemi i jinde na světě. Podle průzkumu, který provedla společnost Sentix se důvěra investorů v ekonomiku eurozóny propadla nejníže od začátku sledování. Hospodářství se kvůli koronaviru nachází v hluboké recesi a pandemie dusí ekonomiku, dodala společnost.
img

Wall Street – jeho historie a největší pády

16.01.2020 Wall Street je jádrem finančního světa. Je to místo, kde se vytvářejí vzory pro akciové trhy na celém světě. Pracuje se zde s neuvěřitelnými částkami. Každý den je zde rychlý, hlasitý a chaotický. Pokud se něco velkého odehrává na Wall Street, ovlivní to celý svět.
C:\fakepath\top-18112019-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.11.2019 1) Asijské akciové trhy dnes převážně stouply, když investoři čekali na další vývoj obchodního vztahu mezi USA a Čínou. Ekonomický poradce Bílého domu Larry Kudlow v minulém týdnu prohlásil, že se obě země blíží dosažení dohody.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Firma SIX má zájem o španělskou burzu, podobně jako Euronext

18.11.2019 Společnost SIX Group, která spravuje burzovní infrastrukturu a finanční systémy ve Švýcarsku, podala nabídku na převzetí španělské akciové burzy BME za zhruba 2,84 miliardy eur (téměř 73 miliard Kč). Oznámily to dnes firmy. Zájem o španělskou burzu dnes projevila rovněž panevropská burzovní skupina Euronext.
img

Z firmy Prosus se stala jedna z nejhodnotnějších firem v Evropě

12.09.2019 Na amsterodamské akciové burze se včera začalo obchodovat s akciemi internetové firmy Prosus, která se oddělila od jihoafrického internetového obchodu Naspers. Akcie při svém debutu stouply o více než 25 procent a firma se s tržní kapitalizací přes 100 miliard eur (2,6 bilionu Kč) zařadila mezi největší internetové firmy v Evropě, uvedla agentura Reuters.
img

Akciové trhy – 10 největších burz světa a jaký na ně má vliv politika?

05.09.2019 Politika a finance jsou bezpochyby velmi úzce propojené pojmy, které se navzájem velmi ovlivňují. Významné politické události mohou během krátké doby vyvolat rozruch ve společnosti, který se následně reflektuje určitým způsobem do finančních trhů. Přesto z dlouhodobého hlediska má většina politických vlivů dopad pouze na dotčenou ekonomiku, které se bezprostředně týkaly.
img

Akcia týždňa: Unilever

22.08.2019 Obchodné konflikty, ktoré vidíme po celom svete, vyvíjajú tlak na globálne akcie. Akciové trhy sa nachádzajú medzi eufóriou a depresiou kvôli prebiehajúcej obchodnej vojne a pre investorov je ťažké predpovedať, ktorým smerom sa bude globálna ekonomika v nasledujúcich mesiacoch uberať. Takéto neisté časy môžu byť dobrým okamihom pozrieť sa na spoločnosti, ktoré sa považujú za odolnejšie voči poklesu hospodárskej činnosti. V tejto krátkej analýze sa pozrieme na európsku spoločnosť Unilever a na to, ako sa jej darilo v prvých šiestich mesiacoch roku 2019.
C:\fakepath\TOP5-13052019-LV-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.05.2019 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní obchodování v červených číslech, když na ně dopadla nejistota ohledně osudu čínsko-americké obchodní dohody. Investory nepotěšilo víkendové varování Donalda Trumpa, že pokud Čína bude prodlužovat jednání, USA uvalí cla na téměř veškerý dovoz z Číny.
img

Burzovní indexy – 10 nejdůležitějších akciových indexů

01.04.2019 Burzovní index je ukazatel výkonnosti daného trhu. Nejedná se tedy o podkladové aktivum, které byste mohli nakoupit či prodat, ale pouze o statistický údaj. Obecně lze z daného indexu vyčíst mnoho informací o ekonomickém segmentu, ke kterému se index váže.
img

Realitní skupina CPI Property Group v Dublinu vydala dluhopisy za 8 miliard korun

12.03.2019 Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka pro své investory na burze v Dublinu vydala dluhopisy za 350 milionů dolarů, přepočtu za 8 miliard korun.
img

Euronext spustil nabídku na převzetí norského akciového trhu

14.01.2019 Panevropská burzovní skupina Euronext dnes spustila nabídku na převzetí provozovatele norského akciového trhu Oslo Bors za 6,24 miliardy norských korun (zhruba 16 miliard Kč). Informovala o tom dnes agentura Reuters. Minulý měsíc přitom Euronext uvedl, že s nabídkou už vyjádřili souhlas akcionáři, kteří mají pod kontrolou přes 50 procent akcií Oslo Bors.
img

Varšavská burza cenných papírů: Jaké polské akcie jsou nejatraktivnější?

19.12.2018 Polsko je vedoucím hráčem střední Evropy. Je to dáno velikostí a počtem jeho obyvatel, ale i otevřeností Poláků vůči světu. Varšava je sídlem CEE poboček takových společností, jako je Goldman Sachs, Merrill Lynch a JPMorgan Chase. Do značné míry převzala roli, kterou se zdálo že bude hrát Praha. Není divu, že i Varšavská burza se dost liší od té pražské.
img

Varšavská burza cenných papírů: Jaké polské akcie jsou nejatraktivnější?

18.12.2018  Polsko je vedoucím hráčem střední Evropy. Je to dáno velikostí a počtem jeho obyvatel, ale i otevřeností Polá...
C:\fakepath\TOP5-12112018-LV-20.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.11.2018 1) Evropské akciové trhy vstupují do nového týdne poklesem, který rychle střídal ranní růstovou náladu. Celkem se daří ropnému sektoru, který pozitivně reaguje na ozdravný růst po komentářích saúdskoarabského ropného ministra, který považuje dění na trhu v posledních několika týdnech za "přehnaně expresivní" s tím, že cena by se mohla ve finále ustálit někde na rozumném středu vůči poslednímu maximu a následné 20% korekci.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 12.11.2018

12.11.2018 Závěr uplynulého týdne se americkým akciím nevydařil, když všechny hlavní indexy uzavřely v červeném. S nejhlubšími ztrátami uzavřel technologický Nasdaq, který přišel o 1,7 %, S&P 500 odepsal 0,9 % a průmyslový Dow Jones umazal 0,8 %. V plusu tak uzavřely spíše defenzivní akcie maloobchodních prodejců nezbytného zboží nebo utilit.
C:\fakepath\TOP5-29102018-LV-20.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.10.2018 1) Evropské akciové trhy v průběhu dnešního obchodování vstupují do nového týdne silným růstem, který koriguje ztráty z týdne minulého. Pozitivně působí především nové výsledkové zprávy firem jako HSBC, daří se italským bankám poté, co agentura S&P podržela rating Itálie v investičním pásmu, byť s negativním výhledem.
img

Jaká ETF obchodovat v Evropě?

30.06.2018  V návaznosti na nedávné omezení nákupu ETF na US burzách pro obyvatele EU jsme pro Vás připravili sumář k těm...
img

Jaká ETF obchodovat v Evropě

29.06.2018 V návaznosti na nedávné omezení nákupu ETF na US burzách pro obyvatele EU jsme pro Vás připravili sumář k těm produktům, které jsou pro investory nejoblíbenější. Jedná se o průřez produkty, které zpravidla již mají na trhu nějakou historii, jsou regulovány a mohou tak investorům nahradit ty z USA.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Fortuna končí na pražském i varšavském parketu

19.02.2018 Americký index S&P 500 se udržel během páteční seance v zisku a nakonec si připsal čtyři setiny procenta. Uplynulý týden se akciovému trhu v zámoří vydařil, když celkově přidal 4,3 %, což znamenalo nejvyšší týdenní zisk od roku 2013. Investoři tak využili silnou korekci v předchozím týdnu k opětovnému otevírání nových dlouhých pozic. Podporou je akciím probíhající výsledková sezóna či i přes klopýtnutí v minulém týdnu v podobě slabších maloobchodních tržeb a průmyslové výroby makroekonomický obrázek. Dnes jsou trhy ve Spojených státech kvůli svátku zavřeny.
C:\fakepath\rok-2017.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2017

11.12.2017 Konec roku se nezadržitelně blíží, a proto je tu každoroční přehledné shrnutí všech důležitých ekonomických událostí v tomto roce. Událostí bylo velké množství, takže přinášíme pouze zkrácený výběr těch opravdu nejdůležitějších.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: ČEZ čeká v příštích letech boj o zisky

08.11.2017 Úterní obchodování v Americe zakončilo spíše ztrátami. Index S&P 500 sice uzavřel na pondělních zavíracích cenách, ale ostatní indexy například NASDAQ ztrácely. Nejúspěšnější byl sektor utilit, zatímco největší propad měl sektor financí.
img

Část IV: Diverzifikace aktiv

06.11.2017 Asi nejčastější chybu, kterou začínající investoři dělají, je nesprávná diverzifikace investic. Držet portfolio o jedné, nebo dvou akciích, znamená, že i sebemenší pokles sníží hodnotu Vašeho portfolia značně. Na druhou stranu, pokud bude portfolio rozloženo mezi velké množství aktiv rovnoměrně, bude Vaše pozice chráněna i v případě, kdy jedna z akcií zrovna ztratí na hodnotě.
img

Legenda mezi burzami NYSE vznikla před 225 lety pod platanem

16.05.2017 Newyorská burza cenných papírů (NYSE) je největší a nejznámější burzou světa. Ve své historii, která se začala psát před 225 lety, 17. května 1792, prožila i řadu kritických okamžiků, vždy se ale dokázala rychle otřepat a její význam i velikost nemá konkurenci. Na Wall Streetu, jak je burza kvůli svému umístění přezdívána, se obchoduje s akciemi největších amerických i zahraničních firem a její sláva již dávno překročila hranice finančnictví. Je vděčným tématem pro filmaře, spisovatele a pro kritiky současného hospodářského řádu je ztělesněním zla.
img

Základy obchodování opcí

09.03.2017 Pokud nemáte z obchodováním opcí žádné zkušenosti, ale rádi byste pronikly do komplexního světa opčního tradingu, je potřeba nejprve správně pochopit nutné základy, které si vysvětlíme právě v tomto článku. Pro zkušené obchodníky bude tento text spíše opakováním. Termíny a označení, které si zde vysvětlíme, jsou naprostými základy a jsou nezbytné, pro další studium opčních kontraktů.
img

Investování do ETF bez poplatků

10.01.2017 S neustále se měnícími podmínkami na trzích se pro investory stává stále důležitějším vytvoření dobře diverzifikovaného portfolia. Není samozřejmě nutné zmiňovat, jak důležité je hledání různých způsobů pro co největší minimalizaci investičního rizika.
LSE.jpg

LSE prodá svou firmu LCH Clearnet

03.01.2017 Londýnská akciová burza (LSE - London Stock Exchange Group) se dohodla na prodeji své francouzské clearingové firmy LCH Clearnet evropské burzovní skupině Euronext za 510 milionů eur (13,8 miliardy Kč). LSE to uvedla v dnešním sdělení. Londýnský operátor si tím chce zajistit souhlas Evropské komise s plánem fúze s německou burzovní společností Deutsche Börse. Z tohoto spojení má vzejít největší provozovatel trhů s cennými papíry na světě podle objemu tržeb.
img

Co je akcie?

07.07.2016 V tomto článku si krátce představíme akcie a akciové burzy. Dozvíte se, jaký význam mají pro společnosti, investory, spekulanty i brokery, projdeme spolu seznam 5 nejvýznamnějších akciových burz světa a 6 hlavních akciových indexů.
620x349.jpg

Tradeři z Barclays půjdou za manipulaci do vězení

07.07.2016 Soud v Londýně dnes poslal na 33 měsíců až šest a půl roku do vězení čtyři bývalé zaměstnance britské banky Barclays...
img

Forexový výhľad na 19.týždeň roka 2016

09.05.2016 O 03:30 očakávame z Číny výsledky indexu spotrebiteľských a výrobných cien za mesiac apríl. Z Nemecka o 08:00 očakávame obchodnú bilanciu a priemyselnú výrobu za marec. Priemyselná výroba z Francúzska bude zverejnená o 08:45. Z UK o 10:30 očakávame obchodnú bilanciu a o 12:00 NFIB optimizmus malých spoločností. Z USA budú zverejnené výsledky veľkoobchodného predaja za mesiac marec...
img

Trading Room: Akcie Apple (AAPL)

03.05.2016 Firmě Apple jsme se věnovali relativně nedávno v jiném článku. Jelikož se titul stal značně volatilním, podíváme se na něj znovu. Obchodovat s akciemi je dnes možné od velmi malých finančních částek. Přístup na klasické burzy je pro menší investory sice značně omezen, ale je zde možnost využít tzv. cfd akcie. Jde o rozdílové kontrakty, prostřednictvím kterých se dají nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný akciový trh s méně penězi.
london6.jpg

Londýnský soud osvobodil makléře obviněné z manipulací s LIBOR

28.01.2016 Porota londýnského soudu včera zprostila viny skupinu makléřů, obviněných ze spolčení s odsouzeným...
shrnuti roku 2014-2.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2014

08.12.2014 Blíží se konec roku, a tak je stejně jako každý rok načase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivnily vývoj nejen měnových trhů v roce 2014. Byl to rok velmi bohatý na důležité události. Jelikož není možné je všechny popsat v jednom článku, přináším zde zkrácený výběr těch opravdu nejklíčovějších tak, jak po sobě následovaly.
img

Akcie: Souhrn dění na BCPP v týdnu do 27. srpna

01.09.2014 Pražská burza neudržela osmitýdenní maximum a po dvou týdnech růstu oslabila. Ve třicátém čtvrtém týdnu akciový index ...
shrnuti roku 2013 13122013.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2013

16.12.2013 Blíží se konec roku, a tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivnily vývoj na světových finančních trzích v roce 2013. Důležitých ekonomických událostí bylo opravdu mnoho, a jelikož není možné je všechny zmínit v jednom článku, přinášíme pouze zkrácený výběr těch nejdůležitějších.
img

Malá-veľká neznáma

28.08.2013 Sýria vystrašila obchodníkovSýria je aktuálne zdrojom napätia nielen na trhu s ropou, kde sa cena ropy WTI pohy...
img

Souboj o technologická IPO přituhuje. NYSE letos vede nad Nasdaqem

11.06.2013 Když dvě největší americké burzy lákají zájemce o IPO, jdou si tvrdě po krku. Přímým svědkem narážek na chyby v systémech konkurence byl loni David Callisch, který jako šéf marketingu společnosti Ruckus Wireless dohlížel na výběr burzy pro primární emisi. „Nasdaq i NYSE byly ochotné přihodit cokoli, jen aby získali naši firmu. Obě měly po ruce příklady emisí na konkurenční burze, které potkaly problémy s obchodováním,“ tvrdí manažer kalifornské firmy vyrábějící zařízení pro bezdrátovou komunikaci.
shrnuti 2012-2.png

Forex: Ohlédnutí za rokem 2012

01.01.2013 Z hlediska vlivů na finanční trhy rok 2012 nepřekvapil. Nejdůležitějšími faktory totiž opět byly pokračující...
img

Rekapitulácia roka 2012

21.12.2012 Rok 2012 bol opäť volatilným rokom tak ako každý z ostatných šiestich rokov finančnej krízy. A pravdepodobne sa to nezmení ani v nadchádzajúcom roku 2013. Pretože ako povedal JP Morgan, nech je situácia akákoľvek, finančné trhy budú vždy kolísať.
img

Akcie: Burza ICE převezme NYSE Euronext

21.12.2012 Po téměř 200 letech fungování jako nezávislá burza převezme New York Stock Exchange Euronext burza Intercontine...
graf global.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2012

10.12.2012 Blíží se konec roku, a tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivnily vývoj nejen na měnových trzích v roce 2012. Důležitých ekonomických událostí bylo opravdu mnoho a jelikož není možné je všechny popsat v jednom článku, tak přinášíme zkrácený výběr těch opravdu nejklíčovějších.
img

Saxo Bank expanduje do Belgie

02.11.2011 Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, oznamuje, že otevírá pobočku v Bruselu.
img

Večerné zhrnutie

27.06.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Market Preview - 16. června 2011

16.06.2011 Britské akciové trhy: pravděpodobně otevřou nížeBritské trhy otevřou pravděpodobně níže, index FTSE 100 se...
img

Večerné zhrnutie

27.05.2011 Kľúčová udalosť dňa dopadla fiaskom a grécke politické špičky sa nedohodli na riešení aktuálnej krízy. Napriek negatívnemu výsledku rokovania a prepadu US realitného trhu (nerealizované predaje domov) si EURUSD (0,62%) dokázal udržať nočné zisky (primárne za podpory komentárov ECB). Celkovo je sentiment na trhoch rizikový a kľúčové indikátory rizika JPY a CHF si udržujú mierne zisky.
img

Bezpečnostní úřad USA vstoupil do vyšetřování útoku hackerů na Nasdaq OMX, zájemci o fúzi či převzetí mohou znejistět

30.03.2011 Národní bezpečnostní agentura Spojených států (NSA) se svým ,,arsenálem" vložila do vyšetřování útoku hackerů na ...
img

Večerné zhrnutie

16.02.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Večerné zhrnutie

16.02.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Manipulace na forexu | Nový Zéland | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | SYRIZA | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Turecká lira | Dluhová krize | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | USD/CZK | Akciová burza | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Binární opce | Spready | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Advance | Akcie | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | BRICS | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Break/Even | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CME | Call opce | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Demo účet | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | Dow Jones Industrial | Durace | EBIT | ECB | EFSF | ESM | European Stability Mechanism | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | Expanzivní politika | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fannie Mae | Fed | Finanční páka | Finanční trhy | Finančník | Foreign Exchange | Futures | Fúze | Grafy | HFT | Hedging | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | LTRO | Likvidita | Long | Lot | Low | MAE | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Risk | Marže | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Operace Twist | Peněžní zásoba | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Průmyslové objednávky | Put opce | Příkaz | Rally | Rating | Ratingová agentura | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Short selling | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spot | Spread | Standard & Poor's 500 | Stop-Loss | Support | Swing | Take Profit | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uplatnění opce | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Černý pátek | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Swapová křivka | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Rollover | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Výsledky | Intervence na forexovém trhu | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Bohatství | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Shanghai Stock Exchange | Credit Suisse | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | Expirace opce | Partners | Gold | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Aktuální kurzy | Regulace | Mimoburzovní | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeový fond | Dark pools | Nasdaq Composite | USDX | Swissquote | Index cen | Eurostat | Makrodata | Portugalsko | Forexové intervence | Devizové intervence | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | USDCAD | EURJPY | Aktivum | Carry trades | EPS | Index | Likvidní | Podpora | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Microsoft | Akcie online | Akcie on-line | Akcie ropy | Akcie Tesla | Akcie ve světě | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální kurzy měn | Americká burza | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Běžný účet | Break Even | Brent | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza akcií | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | CFD obchodování | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je akcie | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | České akcie | Čínská banka | Čínská burza | DAX 30 | Dax index | Degiro | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Etoro | Eura | EURCHF | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropská banka | Evropská burza | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční kapitál | Finanční prostředky | Fio | Fiskální rok | Fitch rating | Fondy | Forexové obchodování | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak koupit akcie | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komoditní | Koupit akcie | Krize eurozóny | Kurz čínské měny | Kurz měny | Kurzy | E15 | Libra | Lira | LYNX Broker | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nejdůležitější události roku | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Odkup akcií | Online akcie | Online obchodování | Oslabování koruny | OTC market | OTC trh | OTC trhy | Pasivní příjem | PayPal | Pokles eura | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Reuters | Risk Off | Risk On | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Signály | Société Générale | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Švýcarské banky | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Webinář | Webináře | WTI | XM | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Zisky | Tradeři | Opční prémium | CNBC | Marc Faber | ZEW | EIA | ING | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Bill Gates | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Daniel Beneš | EBITDA | Ekonomika EU | Ex-dividend | Hold | Index akciového trhu | Indie | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | P.A. | Petr Kellner | Pink Sheets | Protistrana | PX index | ROCE | Sell | Tier 1 | Tovární objednávky | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | WSJ | WGC | Trading Room | Akciová společnost | GDR | Hlavní trh | Minimální množství | Primární emise | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | Over-the-counter (OTC) | Směrodatná odchylka | Tržby | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Bohatý | Komise | Transakční poplatek | Kontrakt | Mezinárodní banky | Volby | IG Group | Retail | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Penny stocks | Dividendové akcie | Graf EUR/USD | Investment | Německá burza | Penny stock | Traders | IMPOSSIBLE | Aramco | Capital Economics | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Unicredit | Deutsche Bundesbank | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Intesa Sanpaolo | Charles Schwab | LPL Financial | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | ICAP | CME Group | Burzovní společnosti | Caterpillar | ANZ | Sentix | Prudential Financial | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | NATO | Standard Chartered | Barrick Gold | Washington Post | Thomson Reuters | Akcie demo účet | Short squeeze | HUF/EUR | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Bavlna | Světová rada pro zlato (WGC) | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Euro proti dolaru | Rolls-Royce | BMW | Automobilový průmysl | Mark Carney | Averze k riziku | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Stock Exchange | Londýnská akciová burza (LSE) | Evropské banky | Dlouhé pozice | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Rada ČNB | Earnings | Sentiment trhu | Podnikatelé | Burzovní kalendář | Limitní příkazy | Index německých akcií DAX | KBC | BlackRock | Přehled | DAX (Deutscher Aktienindex) | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Odvětví ropy | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Evropské trhy | Americké trhy | David Cameron | Bankovnictví | City | Program OMT | IPO akcií | Fidelity International | Ministři financí eurozóny | Německý ústavní soud | Investiční firma | White Label | Forbes | Úřad pro energetické informace (EIA) | Prezident ECB | Sázení | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Economic | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Západoevropské akcie | Ekonomické dopady | Japonská burza | Britská burza | IHS | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Algoritmus | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Oslabení japonského jenu | Britské banky | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Britský ministr financí | Fitch Ratings | AAA | Rating AAA | Černé pondělí | Americké burzy | Uvolňování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Index burzy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | Režim devizových intervencí | Index Nikkei | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výzkumná společnost | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | PetroChina | Americké indexy | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Saúdská Arábie | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Burzovní skupina | Obchodování na devizových trzích | CySEC | Provozovatel trhů s cennými papíry | Zajištění | Obilniny | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Ethereum | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Agentura AFP | Odhodlání | National Australia Bank | Credit Suisse Group | Akcie a akciové burzy | Japan Exchange Group | Největší akciové burzy světa | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Výhled | Tradeweb | Globální krize | Francouzská ekonomika | NYSE Euronext | Burzovní společnost | Bankéř | Spolčení za účelem manipulovat | Britská bankovní asociace | Spekulativní sázky | Spekulativní produkty | Poplatky | Prodávat akcie | Kvalitní brokeři | Držení akcií | Počáteční kapitál | Rychlé zisky | Hlavní index německých akcií DAX | Index pařížské burzy CAC 40 | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Ceny futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Opatřením na podporu ekonomiky | Francouzský CAC 40 | Predikce | Nejvíce rostoucí akcie | Světová obchodní organizace (WTO) | Růst světového obchodu | Světový obchod | Mezinárodní investice | General Electric | Záchranný fond | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Krize | Firemní výsledky | Opatření na podporu ekonomiky | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Investovat do akcií | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Index amerických akcií | Kurz japonského jenu | Výnosy | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Příjmy | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Bankovní společnost | Aktuální cena | Internetové firmy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Pokles ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Členské země EU | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Zobchodované objemy | Švédsko | Norsko | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | HDP v eurozóně | Politico | Raymond James Financial | ABN AMRO Bank | IHS Markit | Index KOSPI | ex | Purple Trading | Oslabování měny | LCH Clearnet | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Vstup na burzu | BBVA | Vývoj ceny hliníku | Investiční činnost | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | Nasdaq Composite Index | Cena palladia | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Ceny pšenice | Breakout Trader | Obchodování ETF | Coinbase | Bitcoin Cash | Protiruské sankce | Ceny hliníku | Investiční firmy | Americký akciový trh | Obchodování s cizími měnami | Margin trading | Spekulativní investice | Vývoj ceny palladia | Palladium | Technologie blockchain | Měnové zajištění | Jerome Powell | Hodnota všech kryptoměn | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | Akcie z portfolia | Mezinárodní obchodování | Diverzifikace investic | Diverzifikace aktiv | LYNX Trading | CBOE Global Markets | ETC | IPO Facebooku | Vývoj ceny pšenice | Dealogic | CEESEG | Index Topix | Panevropský index STOXX 600 | Kosdaq | NEST | Robinhood | Estee Lauder | Air Berlin | MSCI World Index | Lithium | Jak fungují akcie | Obchodování na trzích | Investování s LYNX | Airbnb | Index Russell 2000 | Začít investovat | Trhy dnes | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Německá centrální banka | OPEC+ | Obchodní válka | Obchodní napětí | Podniky | Evropské akciové trhy | Primární emise akcií | Renaissance Capital | Asijské akciové trhy | Čínské měny | FINRA | Graf vývoje | Technologické akcie | Evropský akciový trh | Schwab | Apple (AAPL) | L.F. Investment Limited | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Geopolitické napětí | Turecké liry | Výplaty dividend | Šéf Fedu | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | USMCA | I-Trader | Přímé zahraniční investice | Islámské dluhopisy | Sukuky | NXMH | Nejc Kodrič | Burzovní operátor | Šéf burzy | Finanční skupina | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Burzovní provozovatel | Dodávky ropy | Propad cen ropy | Intercontinental Exchange | IG | Konzultační společnosti | Primární nabídka | MSCI All Country World | EK | Napětí na finančních trzích | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Šéf ECB | Prezident Evropské centrální banky | Fiskální pakt | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Česká firma | Španělský IBEX | Hodnota indexu | Refinitiv | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Majetek | Ukončení obchodní války | Oslo Bors | Burza v Oslu | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Globální dluh | Palladiové akcie | Platformy pro obchodování | Primární nabídka akcií | Mt. Gox | Burzovní debut | TradeWeb | Zvýšení sazeb | Asijské burzy | Nejvýznamnější burza | Primární nabídky akcií | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Ekonomický poradce | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Instacart | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Beyond Meat | Inflační očekávání | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | Podmínky obchodování | Primární veřejná nabídka | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | CNY | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Akcie firmy | Sharpe ratio | Boris Johnson | The Telegraph | NVDA | Nabídka akcií | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Základy obchodování | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Ropné akcie | Obchodní pásmo | Investiční bublina | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Coffee | Pokles cen | Snížení úroků | XTB Research | Akcia | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Britský premiér | SIX | Prodej na krátko | Konglomerát | Nové akcie | Bohatí | Oživení ekonomiky | AMZN | Burzovní průvodce | Korea Exchange (KRX) | Deutsche Börse (DTB) | Hong Kong Stock Exchange (SEHK) | London Stock Exchange Group (LSE) | Euronext (ENX) | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Shenzhen Stock Exchange (SZSE) | Shanghai Stock Exchange (SSE) | New York Stock Exchange (NYSE) | Thyssenkrupp | Prosus | Burza Euronext | Deficit rozpočtu USA | Deficit rozpočtu | Saudi Aramco | Televize CNBC | Denní graf | Italská vláda | Novozélandská centrální banka | Thomas Cook | The Washington Post | MetLife | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Banky pro mezinárodní platby | Společnost Deutsche Börse | Bilance zahraničního obchodu | Hospodářské dopady | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Hospodářské krize | Platební společnost | TikTok | Huawei | Digitalizace | FTSE 100 Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | Automobilky | Čistý zisk | Startup | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Ropný gigant | Německá vláda | IOT | Larry Kudlow | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | LNG | Objem | Klíčová rizika | Čínské podniky | MSFT | Obchod | Hospodářský růst v Evropě | Standardní odchylka | Robert Shiller | Vyšší volatilita | Server Politico | CETA | Alibaba Group | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Statistický úřad Eurostat | Tadawul | Vyšší riziko | Primární nabídky | Cisco Systems | Firma | Ekonomiky eurozóny | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Global Markets | Roční návratnost | BAT | Parlamentní volby | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | Svíčková formace | Firma SIX | SIX Group | Společnost SIX Group | BME | Borsa Italiana | Global Finance | Zájem o španělskou burzu | Renaissance Technologies | Medallion Fund | Vlajkový fond | Fond Medallion Fund | Fond Renaissance Technologies | Jim Simons | Studie | Server CNBC | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Hodnota kybernetické měny | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Nízké úrokové sazby | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Miliardy | USDT | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Hong Kong | Domácí měny | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Čínský průmysl | Walt Disney | 5G | AFP | Naše ekonomika | Meziroční růst HDP | Ekonomka | Financovat | Aktivita zpracovatelského průmyslu | SMA | Omezení těžby | Předpovědi | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Průmyslová výroba v Německu | Firma Apple | Rostoucí náklady | SoftBank Group | Industrial and Commercial Bank of China | ICBC | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Enel | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Šinzó Abe | Velikost pozice | Rozvoj | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Britové | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Pojišťovny | Total | Americké ministerstvo práce | Libanon | Prognózy | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Světové obchodní organizace | GBP/EUR | Plyn | Koruna zpevnila | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Alstom | Moskva | Jim Yong Kim | PSA Group | HDP Německa | Časopis Forbes | Worldpay | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Událostí ve světové ekonomice | NN Group | Škoda Auto | Míra | RWE | Vivendi | InterContinental | Accor | Konec roku | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Vojtěch Benda | Vánoce | Kupní síla | AXA | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | FedEx | FDX | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Americké vlády | Nike | Lámání rekordů | Bydlení | Uber | Česká zbrojovka | První obchod | Ztráta | Nejlepší akcie | Yandex | Akciové indexy v USA | Roční růst | Cena pšenice | Kraft Heinz | Demokratické strany | SSE Composite | Peking | Americký index | Wirecard | Index pařížské burzy | Stabilní společnosti | Hospodaření | Paschal Donohoe | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Černé labutě | Bernie Sanders | Objem objednávek | Společnost Sentix | Američané | Exact Sciences | Návratnost | Russell 3000 | Odškodné | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | General Motors (GM) | List Financial Times | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Washington | Daimler | VDA | Micron Technology | Microchip Technology | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Sodexo | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Německá společnost | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Čínský vicepremiér Liou Che | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | ČNB Vojtěch Benda | Kryptoměny bitcoin | Historie Wall Street | Síla na Wall Street | Index Wall Street | NYSE Composite Index | Jak Wall Street funguje? | Největší krize na Wall Street | Krize na Wall Street | Největší krize | Jak obchodovat na NYSE? | Obchodování na Wall Street | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Ceny energií | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Vlastní digitální měny | Paypal Holdings | Brand Finance | Značka Amazon | Google | WhatsApp | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Pokles | Situace | Provozní zisk | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Certifikace | Burzy v Šanghaji | Starbucks | Boeing | L.F. Investment | FIAT | Pochybnosti | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Výdaje | Pesimismus | Fresenius Medical | FME | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | Capital Group | Warner Music | Nahrávací společnost | Warner Music Group | Universal Music Group | SEC | Postmates | Snowflake | Americké ekonomiky | Britský statistický úřad | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | TWTR | Deutsche Telekom | Gilead Sciences | Noviny | FinTech akcie | PHIA | Index aktivity | Situace na světovém trhu | Cestovní ruch | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Nová data | Snížení těžby | Guru | Výkyvy | Společnost IHS Markit | Příležitost k nákupu | WP | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Vysoká rizika | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Nifty 50 | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Olaf Scholz | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Australská centrální banka (RBA) | Letectví | Pokles HDP | Největší pády | Guvernér Rusnok | Tržby společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Index frankfurtské burzy | Pokles vývozu | Burzy cenných papírů | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Volatilita akciových trhů | Texas | PYPL | Další pokles | Ahold Delhaize | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Návrh zákona | Domácnosti | Výrobce letadel | Fiskální balík | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Cenové vývoje | Francouzský akciový index | Německý akciový index | Britský akciový index | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | Německý parlament | Senátor Bernie Sanders | United Airlines | American Airlines | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Sněmovna reprezentantů USA | Allianz | Německý statistický úřad | Propad HDP | Šíření nákazy | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Fiat Chrysler | Ekonomiky | Alžírsko | Společnost Walt Disney | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Akcie Apple (AAPL) | Nezaměstnanost v USA | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Nvidia Corp | Práce | Koronakrize | Afrika | Údaje | IATA | ETF portfolio | Oživení v Číně | Signály oživení | Eni | Obchodovat s cennými papíry | Výroba v Německu | Devizové rezervy České národní banky | Možnosti obchodování | UnitedHealth Group | Dopady koronavirové krize | Mexický prezident | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Nárůst nezaměstnanosti | Nejvyšší soud | Odstranění problému | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Microsoft Corp | US Bancorp | Úspory | Procter & Gamble | Statistiky | CMC | Propad ceny | S&P500 | Chesapeake Energy | Nizozemsko | Reddit | Evropské indexy | Air France | Posílení | Amundi | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | ADBE | SAS | 3M | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | HDP report | Shell | Maloobchod | Gilead | Společnost Gilead | Blízký východ | Růst výnosů | Rally na akciích | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | MSCI World | Dosáhnout zisku | Státy eurozóny | Zadlužení | Bezpečnost | Dluhy | Toyota Motor | Společnost Avast | NKE | Technologický pokrok | Merck KGaA | Merck | T-Mobile | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Sektor služeb | Manažerka | CL | Spekulovat | Jukos | Advance Auto Parts | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | AZN | Renault | Umělé inteligence | Investovat peníze | Pronájem nemovitosti | JDE Peet's | Euromonitor International | Acorn Holdings | JAB | Společnost JAB | Mondelez | Douwe Egberts | Jacobs | Pickwick | Čaje Pickwick | JDE | Společnost JDE Peet's | Společnost JDE | Index akcií | Unie | ČR | FRA40 | Salesforce | Koronavirové pandemie | Vladimir Potanin | Hertz | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | Zbrojovka | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Výrobní PMI | Velcí producenti | Střední Evropa | Ruské úřady | Londýnské burzy | Waymo | Square | Německé vládní strany | Nikola | Hertz Global Holding | Hertz Global | Hlavní index frankfurtské burzy | Rozpočtový deficit USA | Teorie černé labutě | Období krize | Canopy Growth | Světové indexy | Nestlé | Sanofi | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Dluh Británie | Rostoucí trend | Covid | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Nové žádosti o podporu | Chesapeake | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Den obchodování | TTWO | Akcie Coca-Cola | Společnost Uber | Ant | Sony | Japonská společnost | Výrazný propad | E.ON | Johnson & Johnson | Větší riziko | KLM | Americký výrobce letadel | Úspěchy | Ocenění | Americká společnost Apple | Stellantis | Chrysler | Německý maloobchod | Růst tržeb | Ceny | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Obchodování Over-the-counter | OTC Markets Group | Nevýhody OTC obchodování | Výhody OTC obchodování | American Depositary Receipt | American Depositary Receipt (ADR) | Verizon Communications | Nadějné zprávy | Technologické společnosti | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Nižší poptávka | Zlatá horečka | Nikl | Čínská společnost | Důvěra | Aktivita v čínském průmyslu | Caixin | Ant Group | Výzkumy | Politické události | Významné politické události | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Monex | Americké ministerstvo spravedlnosti | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Veřejný dluh Británie | Počet akcií | Kryptoměnový trh | Airbus Group | Coca-Cola | Výrobní sektor | Americký soud | Split akcie | SPAC | Inspirace | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Qualcomm | Vývoz do Spojených států | Snížení emisí | Universal Music | Akcie NIO | Tržní kapitalizace tetheru | Kapitalizace tetheru | Zadlužení Německa | Americký podnik | Zákon o vnitřním trhu | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | Vystoupení Británie z Evropské unie | Diverzifikovat | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Snížit emise | Grubhub | Biden | Míra nezaměstnanosti v Německu | Marathon | Vinci | Česká republika | Cineworld | Společnost Cineworld | Průmyslové zakázky | Odvolací soud | Data centrální banky | Nová data centrální banky | Data centrální banky USA | Největší centrální banky | Největší centrální banky světa | Centrální banky světa | Lockdown | Měnový fond | AEX | Allegro | Akcie Allegra | Naspers | Paul Milgrom | Robert Wilson | Americké prezidentské volby | Výrobce letecké techniky | Walgreens | Akciové portfolio | Akcie Sony | Koncern | Digitální převody peněz | Nařízení | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | ALV | První obchodní den | Vlny koronaviru | SAP AG | XOM | CVX | CSCO | Odklad splátek | SolarEdge | Zynga | ZNGA | GLE | Electronic Arts | Pinduoduo | QCOM | S&P Global Inc | Životní prostředí | Tesco | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie americké společnosti | Akcie Airbnb | Uvedení akcií | Norwegian Air Shuttle | Deutsche Boerse | LATAM Airlines | ABNB | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | BIDU | Očkování | Coinbase Global | Finanční společnost | PX Pražské burzy | IPO společnosti | MGM | Boeing 737 Max | Stimulační balíček | Makléřská firma | Carnival | Autopůjčovna Hertz | Brands | Akcie Prosus | JD | Shopify | Acacia Communications | MRK | WU | Philips | Akcie Gamestop | KFC | PEP | InPost | Polská společnost InPost | Společnost InPost | Polská společnost | Deliveroo | Darktrace | Trustly | TransferWise | Allfunds | AlzaBoxy | WallStreetBets | BlackBerry | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | SWKS | Skyworks Solutions | Obchodní deficit USA | UNH | Zinek | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Kering | KER.FR | KER | AIG | FinTech akcie 2021 | Robinhood Markets | Evropský výrobce letecké techniky | SPWR | Air | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Aerolinky Flyr | Flyr | Norské aerolinky | Investoři a obchodníci | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | Britská společnost | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | Makléřské služby | GameStop akcie | Prezident Erdogan | Loď Ever Given | Ever Given | Archegos Capital | Archegos | GRMN | Nejvyšší růst | Graf indexu Nasdaq | LME | Verizon | Comcast | Kellogg | Goldman Sachs Group | Hong Kong Exchanges & Clearing | London Stock Exchange Group | CITIC Securities | MSCI Inc | Interactive Brokers Group | Nasdaq Inc | MarketAxess Holdings | Tradeweb Markets | LPL Financial Holdings | Euronext NV | Virtu Financial | Avanza Bank Holding | Avanza Bank | Nordnet AB | Nordnet | IG Group Holdings | flatexDEGIRO | Swissquote Group Holding | Swissquote Group | Monex Group | CMC Markets PLC | Knight Capital Group | Archegos Capital Management | Knight Capital | Saxo Group | Riziko ztráty | Těžaři | Zisk před zdaněním | Nadnárodní společnosti | Plány | Cíle | Příležitosti | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Dekarbonizace | SAIC | Konkurence | Prodej | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | Morrisons | CO2 | SAIC Motor | Technologie | Americký výrobce | Nabídky akcií | Hliník | Egypt | Pivovar | INTU | Intuit Inc. | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | CMCSA | Comcast Corporation | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | Intel Corporation | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Odvětví | Divize | Výrobce elektromobilů Tesla | Rekord | CAR | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | SSE Composite Index | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Thomas Schäfer | Ministerstvo spravedlnosti | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY | Albemarle Corp | Albemarle | Skleníkové plyny | Inovativní řešení | Takata | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Pioneer Natural Resources | Index Russell | Britská společnost Cineworld | Německý výrobce | Home Depot | ASX | Dominion Energy | Agilent | Společnosti | Opatření | Uhlí | CDW | Moelis | Automatic Data Processing | Merck & Company | Akcie Kering | Kering (KER.FR) | Akcie Kering (KER.FR) | Marika Čupa | Tržní kapitalizace Keringu | Gucci | Saint Laurent | Bottega Veneta | Balenciaga | Hermes International | Moët Hennessy Louis Vuitton | LVMH - Moët Hennessy Louis Vuitton | Swingový obchod | Luxusní značky | Parametry obchodu | Boucheron | Yves Saint Laurent | Kering SA | Ticker KER.FR | Mezinárodní skupina | CEO skupiny | François-Henri Pinault | Bohatí Číňané | Nákupy luxusního zboží | 100 SMA | Evropské luxusní značky | Luxusní segment | Akcie luxusního segmentu | Kupní síla v Číně | Zásahy čínské vlády | Vyšší hodnoty | UK100 | Nahrávací firma | Firma UMG | UMG | Nahrávací firma UMG | Největší nahrávací společnost | Universal Music Group (UMG) | Vstup UMG na burzu | Sony Music | Taylor Swiftová | Lady Gaga | Justin Bieber | Rolling Stones | Mediální skupina | Skupina Vivendi | Oživení hudebního průmyslu | Amsterdam | Největší nahrávací společnost na světě | MGM Resorts | Zoetis | ZTS | Zoetis Inc | Telecom | Německá automobilka Volkswagen | Úročení | Hospodářské soutěže | Vylepšení teorie aukcí | AutoStore | Robotické společnosti | Thomas H. Lee Partners | EQT | Karl Johan Lier | Firma AutoStore | Tržby společnosti AutoStore | Statoil | Nabídka akcií AutoStore | Pozornost | Ruská společnost | Zprostředkovatelé | Soud v Haagu | Společnost | Nexi | TIM | Omikron | | Varianta koronaviru | Arm | Tadawul Group | ACWA Power International | ACWA | ACWA Power | Saudi Telecom | Primární nabídka firmy | Firma Nestlé | L'Oréal | Podíl Nestlé | Švýcarská potravinářská firma | Potravinářská firma | Válka na Ukrajině | Rusal | Ruská invaze | Kyjev | Ruská vojska | Rusko a Ukrajina | Invaze | Cena potravinářské pšenice | Rizikovost | Potravinová krize | Cena pšenice v Evropě | Pěstování obilovin | Pšenice na burze | Pšenice na burze v Chicagu | Investiční cíle | CFD (Rozdílové smlouvy) | Potenciál akciových indexů | Euronext Paris | Akcie v CAC40
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Euro kurzy
Euro licence
Euro měna
Eurometaux
Euromoney
Euromoney Institutional Investor
Euromonitor International
Euro na dolar
Euronav
Euronews

Následující klíčová slova

Euronext (ENX)
Euronext / Nasdaq
Euronext NV
Euronext Paris
Euroobligace
Euro Pacific
Europa Investment Property
Europa Trade
Europa Trade Capital
European Central Bank
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít