Středa 19. června 2024 15:04
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster
reklama
FTMO král

Rivian

img

Ekonomický kalendář: Data z Evropy a Kanady, výsledky Walt Disney a Arista

07.05.2024 Evropské indexy zahájily dnešní peněžní seanci růstem a navázaly na předchozí včerejší zisky. Německý DAX se obchoduje o 0,5 % výše, francouzský CAC40 získává 0,6 %, zatímco španělský IBEX, italský FTSE MIB a nizozemský AEX přidávají 0,7 %. Britský FTSE 100 roste o více než 1 %. Děje se tak po včerejších silných výsledcích na Wall Street a po dnešní poměrně optimistické asijsko-pacifické seanci. AUD je nejhůře si vedoucí měnou G10 poté, co RBA ponechala sazby beze změny a ponechala i pokyny k sazbám.
img

Ranní komentář: Trhy stabilní, Palantir po výsledcích -8 % a Tesla pokračuje v propouštění

07.05.2024 Pondělní seance na trhy výraznější změny nepřinesla. Technologický sektor včera rostl, zatímco třeba akcie Tyson Foods v indexu S&P500 ztrácely nejvíce. Po uzavření burz pak své výsledky za 1Q zveřejnila společnost Palantir, která sice mírně překonala konsenzus, ale i tak se její akcie následně propadly o 8 %. Dnes reportují svá čísla Disney, Rivian, Ferrari, nebo BP.
img

Rivian klesá na rekordní minima pod 10 USD za akcii

11.04.2024 Rivian Automotive (RIVN.US), americký výrobce elektromobilů, dnes prodělává. Akcie se propadají o více než 6 % a poprvé v historii klesají pod hranici 10 USD za akcii. Ačkoli za poklesem nestojí žádná konkrétní zpráva od společnosti Rivian, jako důvod poklesu se uvádí velké snížení cen elektromobilů od společnosti Ford Motor (F.US). Konkrétně společnost CarsDirect uvedla, že Ford Motor se rozhodl snížit ceny modelu F-150 Lightning až o 5 500 USD. Jedná se o největší snížení cen, které společnost doposud provedla. Zatímco velké automobilové společnosti, jako je například Ford Motor, si mohou dovolit snížit ceny, aby podpořily poptávku, menší společnosti jako Rivian, které často stále spalují peníze, nejsou tak flexibilní. Zatímco Rivian dnes klesá o více než 6 %, ostatní společnosti zabývající se elektromobily, jako NIO, Lucid nebo Nikola, se také nevyvíjejí dobře.
img

Ranní komentář: Nvidia zvedá celý tech sektor, Nestlé je nejlevnější od pandemie, pád Rivianu a Lucidu

23.02.2024 Výsledky Nvidie včera pomohly akciím k výraznému růstu a zatímco S&P500 přidal 2.1 %, technologický Nasdaq rostl téměř o 3 %. Nálada na trzích tak zůstává pozitivní a to hlavně díky stále velmi vysoké poptávce po AI. Pár akcií včera ale i tak ztrácelo. Pod tlakem se ocitly hlavně automobilky Rivian a Lucid a téměř 5 % po výsledcích odepsala také společnost Nestlé.
img

Nvidia před zveřejněním výsledků klesá o 3 % 📉

21.02.2024 Společnost Nvidia (NVDA.US) dnes po skončení obchodování na Wall Street zveřejní svou finanční zprávu za 4. čtvrtletí 2024. Zpráva za kalendářní období od listopadu 2023 do ledna 2024 bude zveřejněna kolem 22:20 a ukáže, zda jsou výsledky společnosti v souladu s trendem umělé inteligence, který vyhnal akcie společnosti na rekordní úrovně. Společnost dnes prožívá slabou seanci, její akcie ztrácejí více než 3 %.
img

Boom AI dosáhl historických rozměrů a všechny oči se upírají na firmu Nvidia

21.02.2024 Pro náladu na akciových trzích nejspíš v tomto okamžiku nejsou důležitější hospodářské výsledky než tržby společnosti Nvidia za 4. čtvrtletí fiskálního roku 24 (FY24 Q4) končící 31. lednem 2024. Ty budou zveřejněny ve středu v noci po uzavření amerického akciového trhu. Boom AI je silnější než kdy dřív a začíná s sebou strhávat další a další akcie, takže se budou oči všech upírat právě sem. Analytici očekávají tržby 20,4 miliardy USD, tedy meziročně o 238 % vyšší, a EPS 4,60 USD, tedy meziročně o 613 % vyšší. Jedná se o patrně dosud největší zaznamenaný nárůst mezi megakorporacemi. Ještě nikdy jsme neviděli firmu s tržní hodnotou 1 bilion USD, 12měsíčními tržbami 45 miliard a čistou ziskovou marží 55 % růst tak šíleným tempem.
img

Čtvrtletní odbyt Tesly převýšil odhady, firma překonala celoroční cíl

02.01.2024 Americký výrobce elektromobilů Tesla dodal ve čtvrtém čtvrtletí na trh 484.507 vozů, což je více, než se čekalo. Firma tak překonala svůj celoroční cíl, který činil 1,8 milionu vozů. Nejhodnotnější světová automobilka to uvedla ve svém dnešním sdělení. Čínský konkurent Tesly BYD, který ale vyrábí i hybridní vozy, zvýšil prodej nad tři miliony vozů. Tesla ale zůstala největším výrobcem bateriových elektromobilů.
img

Temná stránka elektromobility

02.01.2024 V posledních letech zažíváme revoluci v podobě rozmachu elektrických aut. Cílem je postupně se zbavovat závislosti na ropě a redukovat spalování fosilních paliv, která tvoří emise a přispívají ke klimatickým změnám. Navíc znečišťují ovzduší a ohrožují zdraví lidí, zejména ve velkých městech, kde je provoz přehuštěný. I nástup elektromobilů však neznamená jen pozitiva. Tato změna s sebou přináší také nové problémy, které mohou mít dalekosáhlé následky.
img

Ekonomický kalendář: Zpráva API o ropě, projevy centrálních bankéřů

07.11.2023 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po nevýrazném obchodování během asijsko-pacifické seance, kdy indexy z tohoto regionu klesaly. Nadcházející den vypadá z hlediska zveřejňovaných údajů klidně. Naplánováno je několik druhořadých zpráv z Evropy a Spojených států a také týdenní zpráva API o zásobách ropy. Dnes vystoupí řada členů Fedu a ECB, což může přispět k volatilitě na FX. Mezi dnešními zprávami o výsledcích lze nalézt společnosti Uber Technologies a Robinhood Markets.
img

Ranní komentář: Klidný start do nového týdne, Citi chce propouštět a konec WeWork

07.11.2023 Začátek týdne na trhy výraznější změny nepřinesl a akciové indexy si své pozice podržely. Mírného růstu se dočkaly výnosy, které se ale i tak nacházejí pod úrovněmi z minulého týdne. Jejich růst pomohl americkému dolaru, který zpevňoval na většině měnových párů. Dnešek přinesl zasedání australské centrální banky, která podle očekávání zvedla úrokové sazby. Odpoledne pozor například na výsledky společnosti Uber. Večer pak svá čísla budou reportovat ještě Rivian, Occidental Petroleum, nebo Upstart.
img

Akcie výrobců elektromobilů pod tlakem 📉

19.10.2023 Trhy na Wall Street se obchodují na smíšených úrovních a pozornost investorů se během dnešní seance soustředí především na čtvrtletní výsledky společnosti Tesla (TSLA.US), které nedopadly dobře. Poprvé od roku 2019 společnost negativně zklamala, pokud jde o ukazatele zisku na akcii a tržeb.
img

Wall Street na rozcestí: jak by rozhodnutí Fedu mohla obrátit dluhopisový trh vzhůru nohama?

11.10.2023 Indexy na Wall Street pokračovaly v úterý v růstu, a to navzdory geopolitickému napětí na Blízkém východě. Stalo se tak díky vytrvalým komentářům Federálního rezervního systému USA, které omezovaly růst výnosů státních dluhopisů.
img

Akcie

06.10.2023 Americké akciové trhy včera nedokázaly navázat na středeční pozitivní seanci a hned v úvodu prudce klesaly. V druhé polovině obchodování ovšem akcie nalezly půdu pod nohama a většinu z těchto úvodních ztrát dokázaly umazat. Index Dow Jones zavřel de facto beze změny, zatímco S&P 500 odepsal 0,13 % a Nasdaq 100 ztratil 0,36 %. Hvězdou včerejšího dne se staly akcie společnosti Mirati, které skokově posílily o více než 45 % poté, co společnost Sanofi oznámil, že zvažuje akvizici tohoto výrobce léků proti rakovině. Na druhé straně spektra stály akcie výrobce elektromobilů Rivian, který oznámil plán na vydání konvertibilních dluhopisů v objemu 1,5 mld. USD. Tato zpráva poslala tento titul o 23 % níže.
img

Denní shrnutí: Americké indexy po komentáři Dalyové z Fedu smazaly počáteční ztráty

05.10.2023 Evropská seance byla smíšená, DAX ztratil 0,2 %, CAC40 se obchodoval beze změny. Britský FTSE se odrazil o 0,53 %. Britský index PMI ve stavebnictví dopadl hůře, než se očekávalo, na úrovni 45 oproti 49,9 oček. a 50,8 dříve.
img

US OPEN: Wall Street pokračuje v růstu poté, co ECB signalizovala konec utahovacího cyklu

14.09.2023 Od začátku dne můžeme na trhu zaznamenat pozitivní sentiment. Futures rostou a peněžní indexy začaly pozitivně také na Wall Street. Zvyšování je podpořeno rozhodnutím ECB, které naznačuje, že turistický cyklus je u konce a může také znamenat, že se Fed příští týden rozhodne ponechat úrokové sazby beze změny. Na druhou stranu jsme získali silná data z USA naznačující odolnost spotřebitelů, což je dobrá zpráva pro akciový trh, ale zároveň poskytuje důvod pro další zvýšení sazeb.
img

Obrovské IPO Arm – Bude tento debut pohánět sektor umělé inteligence? 🔌

14.09.2023 Burzovní debut Arm Holdings (ARM.US) se ozývá finančním tiskem a opět elektrizuje sektor umělé inteligence. Dnes je debutový den na Nasdaq, ale v současné době probíhá vyvažování a otevírací cena se stále určuje. Loni se společnost neúspěšně pokusila získat společnost Nvidia (NVDA.US) a britský premiér Rishi Sunak usiloval o její návrat na půdu londýnské burzy. Nakonec se jeho kotace dnes rozběhne na Nasdaq s oceněním 54,5 miliardy dolarů, což naznačuje, že se jedná o největší IPO za více než dva roky, kdy byl výrobce elektromobilů Rivian (RIVN.US) oceněn na více než 66 miliard dolarů.
C:\fakepath\arm-12092023.jpg

Jak dopadne zítřejší nejočekávanější IPO tohoto roku?

12.09.2023 Pro širokou veřejnost není společnost Arm Holdings příliš známá, a přesto většina z nás s největší pravděpodobností vlastní výrobek této firmy, protože většina dnešních smartphonů má v sobě čip z této společnosti. Arm Holdings se chystá jít na burzu, a to bude největší IPO od vstupu společnosti Rivian na burzu v říjnu 2021. Otázkou je, zda Arm Holdings bude podobné zklamání jako Rivian, který v den svého IPO dosáhl burzovní kapitalizace ve výši 93 miliard dolarů, zatímco nyní je hodnota firmy Rivian 22,20 miliardy dolarů?
img

Jak investovat v automobilovém sektoru? 🚗

20.07.2023 Včera po uzavření trhů oznámila své výsledky Tesla. Jak se vede této úspěšné společnosti Elona Muska v automobilovém průmyslu, který je dlouhodobě velmi oblíbeným investičním sektorem?
C:\fakepath\xtb-20072023.jpeg

Automobilový průmysl očima investora: Jak vydělat v nové éře?

20.07.2023 Automobilový průmysl je dlouhodobě oblíbeným investičním segmentem, což není překvapivé vzhledem k tomu, že se jedná o jeden z největších světových trhů s obrovským ročním obratem. Časy se však mění a s nimi i automobilový sektor, který v současné době prochází jednou z nejvýznamnějších transformací za mnoho let. Otevírá se tak prostor pro nové vítěze a nové výzvy pro ty, kteří nedokážou držet krok s inovacemi.
img

Akcie z technologického sektoru pokračují v rally

18.07.2023 Pondělní obchodní den na Wall Street byl bez výraznějších událostí. Akciové trhy i přesto znovu rostly, kdy nejsilnějším indexem byl technologický Nasdaq Composite, který přidal 0,9 %. Průmyslový Dow Jones Industrial Average posílil o 0,2 %. Akcie automobilky Ford oslabily o více jak 5 %. Akcie Tesly vzrostly o 3,20 %. Akcie výrobce automobilů Rivian klesaly třetí seanci v řadě. Konkurenční ceny a konkrétní specifikace trucku od Tesly jsou vnímány jako hlavní riziko pro Rivian, RIVN US -3,34 %. Nepříjemnou zprávou pro společnost AT&T bylo páteční snížení 12M cílové ceny a doporučení od analytika City, který srazil cenu z 22 USD na 16 USD s doporučením neutral, T US -6,76 %.
img

Ranní komentář: Tesla a další EV výrobci rostou, Čína omezuje export vzácných kovů, turismus v Evropě

04.07.2023 Akciové trhy zahájily týden v klidu a bez větší volatility. Dařilo se hlavně Tesle a dalším výrobcům elektrických automobilů, kteří včera výrazně rostly. Nejvíce z tého skupiny rostly akcie automobilky Rivian (+17 %). Dnešek bude kvůli svátku v USA na trzích klidný.
img

Wall Street prošla dalším výběrem zisků

21.06.2023 Americké akciové trhy včera prošly druhým výběrem zisků v řadě. Nejcitelnější ztrátu si připsal index DJIA, který ztratil 0,7 %, zatímco technologický Nasdaq 100 de facto stagnoval na předchozí zavírací hodnotě. Akcie Alibaba klesly o více než 4 %. Akcie PayPal naopak rostly o 3,7 %. Podle zdrojů Reuters se společnost Rivian jako další automobilka přidá k nabíjecí technologii, kterou využívá její konkurent Tesla. Akcie Tesla si po této zprávě polepšily o více než 5 %. Akcie Nvidia nezaváhaly ani při zhoršeném sentimentu na trhu a připsaly si další zisky. Vylepšily si své historické maximum na 438 USD, když si připsaly již sedmý růst během posledních osmi dní. Ke včerejšímu růstu jim pomohlo zvýšení ratingu agentury Moody´s na A1 a komentář analytiků Bernstein, kteří pořád vidí akcie Nvidia jako nejlepší způsob, jak sázet na úspěch AI.
C:\fakepath\eurusd-21062023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 21.6.2023

21.06.2023 Americké akcie včera oslabily. Investoři čekají na slyšení šéfa americké centrální banky (Fed) Jeroma Powella v Kongresu, která se budou konat dnes a zítra. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, včera ztratil 0,72 procenta a uzavřel obchodování na 34.053,87 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 0,47 procenta na 4388,71 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 0,16 procenta na 13.667,29 bodu.
C:\fakepath\USA.jpg

Elektromobily VW, BMW, Nissan, Hyundai či Volvo přijdou v USA o daňovou úlevu

18.04.2023 Elektromobily značek Volkswagen, BMW, Nissan, Rivian, Hyundai a Volvo přijdou ve Spojených státech po včerejším zpřísnění podmínek o daňovou úlevu 7500 dolarů (kolem 160.800 Kč). S odvoláním na nová pravidla o tom včera informovalo americké ministerstvo financí. Cílem těchto pravidel je zbavit USA závislosti na Číně v oblasti dodavatelských řetězců baterií pro elektromobily, připomíná Reuters. Daňová úleva je součástí amerického zákona o snižování inflace (IRA) schváleného loni v srpnu.
img

Rivian klesá o 12 % na základě nabídky zelených konvertibilních dluhopisů

07.03.2023 Akcie společnosti Rivian (RIVN.US) v úterý klesly o více než 12 % poté, co výrobce elektromobilů oznámil plány na prodej "zelených" konvertibilních prioritních dluhopisů splatných v roce 2029 v hodnotě 1,3 miliardy USD s možností poskytnout původním kupcům další konvertibilní dluhopisy v hodnotě 200 milionů USD. Kapitál pomůže usnadnit uvedení vozů R2 společnosti Rivian na trh, uvedl její mluvčí pro agenturu Reuters a dodal, že konvertibilní dluh představuje "optimální náklady na kapitál oproti prodeji vlastního kapitálu na dnešní úrovni".
img

Rivian se propadá o více než 16 % kvůli slabému výhledu produkce

01.03.2023 Akcie společnosti Rivian (RIVN.US) se v předobchodní fázi propadly o více než 9,0 % poté, co výrobce elektromobilů oznámil smíšené finanční výsledky za 4. čtvrtletí a celoroční produkci pod odhady.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Amazonu generuje Rivian miliardové straty, všetko ale zachraňuje cloud AWS

03.02.2023 Poslednou veľkou technologickou spoločnosťou, ktorá oznamovala výsledky, bol Amazon. Zisk firmy bol takmer nulový, môže za to ale primárne investícia do výrobcu elektro automobilov Rivian. V rámci tržieb Amazon ale prekonal očakávania, dobre sa darilo aj cloudovému segmentu. Viac sa dozviete v našom videu.
img

Slabé čtvrtletní zprávy společností Apple, Amazon a Alphabet 📉

03.02.2023 Finanční zprávy velkých technologických společností negativně zklamaly Wall Street a ukazují na další zpomalení. Navzdory svátečnímu čtvrtletí ve většině obchodních segmentů se technologickým megafirmám nepodařilo překonat očekávání analytiků. Vzhledem ke zpomalující ekonomice a slabší spotřebitelské náladě se zdá, že "dezinflační" rok 2023 by mohl být pro giganty ze Silicon Valley výzvou.
img

Akcie Lucid ztrácejí navzdory rekordní investici saúdského investičního fondu 📉

30.12.2022 Investice z veřejného investičního fondu nepomohla zastavit pokles akcií společnosti, protože výrobci elektromobilů ztratili ve vlně kaskádových výprodejů akcií Tesly. Analytici investičních fondů navíc poukazují na největší ziskové výrobce elektromobilů, mimo jiné i na společnost Tesla (TSLA.US), jako na potenciální beneficienty zákona o snížení inflace (IRA). Do této skupiny ziskových výrobců nepatří společnosti Lucid, Rivian (RVN.US) nebo Nikola (NKLA.US), tyto společnosti jsou financovány převážně dluhem. K poklesu ceny akcií společnosti Lucid dochází navzdory tomu, že se Lucid chystá začít prodávat automobily v Evropě, akcionářům se nelíbí politika společnosti, kterou jsou akcie postupně "ředěny".
img

Akcie výrobcov elektrických vozidiel pokračujú v poklese 📉

28.12.2022 Najnovšie správy o plánovanom zastavení výroby Tesly v jej továrni v Šanghaji spôsobili pokles sentimentu voči akciám iných výrobcov EV, vrátane Rivian (RIVN.US) a (NKLA.US). Akcie čínskej NIO (NIO.US) tiež strácajú pôdu pod nohami, pričom spoločnosť dnes poskytuje aktualizované, znížené prognózy dodávok na 4. štvrťrok 2022 a zhoršuje pokles nálady v priemysle:
img

CarMax se po výsledcích propadá📉

22.12.2022 Akcie největšího prodejce ojetých automobilů v USA, společnosti CarMax (KMX.US), se dnes dostaly pod tlak ze strany nabídky kvůli slabým finančním výsledkům za fiskální čtvrtletí končící 30. listopadu 2022:
img

Rivian pozastavuje spolupráci se společností Mercedes-Benz

12.12.2022 Akcie společnosti Rivian (RIVN.US) se v předobchodní fázi propadly o více než 4,0 % poté, co výrobce elektromobilů zastavil plány na výrobu elektrických dodávek v Evropě společně s Mercedes-Benz (MBG.DE). Dohoda byla podepsána v září za účelem sdílení nákladů a rozšíření výroby. Rivian se rozhodl zaujmout konzervativnější přístup, pokud jde o peněžní výdaje, kvůli vysokým úrokovým sazbám a ekonomickým obavám. 
img

Tesla roste po vyšším doporučení Citi 📈

23.11.2022 Navzdory obavám z návratu čínské politiky Covid Zero, která by mohla zasáhnout továrny Tesly (TSLA.US), dnes akcie vlajkové společnosti Elona Muska posilují o téměř 6 % díky zvýšení ratingu akcií od Citi. Akcie společnosti za měsíc ztratily téměř 20 %, a to i přes oživení indexů:
img

Wall Street uzavřela lehce v plusu

21.11.2022 Indexy se pohybovaly poblíž svých předchozích závěrů a uzavřely následovně: Dow Jones +0,6 %; S&P500 +0,48 %; Nasdaq Comp +0,01 %. Nedařilo se energetickým titulům, akcie ConocoPhillips nebo Halliburtonu zamířily o 2 % dolů, lépe odolávaly titáni Chevron nebo Exxon, jejichž hodnota se snížila jen o -0,6, resp. o -0,9. Tesla odepsala 1,5 %, akcie Rivian pak propadly o více než 5,5 %. Nedařilo se ani čínským ADR: Alibaba při výběru zisků sklouzla o 4,5 % dolů, Baidu a JD.com odepsaly po 3,6, resp. po 2,5 %. Růstem se naopak mohly pochlubit akcie farmacie Abbvie (+1,85 %), nebo Walmart (+1,5 %). Citigroup a Wells Fargo připsaly 1% zisky. Nejlépe dařilo akciím Cisco (+2,5 %), nebo Hewlett Packard (+1,5 %). Propadaly naopak akcie spojených s kryptoměnami, Coinbase -7,4 %; Block -3,2 %.
img

Inflace zpomaluje a to se trhům líbí

11.11.2022 Jak se již od začátku týdne očekávalo, data o inflaci byla skutečně největším hybatelem akciových trhů v tomto týdnu. Hlavní indexy tak včera zaznamenaly největší denní nárůsty od dubna 2020, když S&P 500 poskočil o 5,5 % a technologický Nasdaq dokonce o 7,4 %. I přes nárůst je ale index S&P letos o 17 % níže a má tak našlápnuto k nejhoršímu výsledku od roku 2008. Technologičtí giganti tak včera po dlouhé odmlce opět předaly trhům pozitivní energii. Apple, Alphabet i Microsoft přidávaly výrazně přes 7 %. Amazon posílil dokonce o 12,2 %. Rivian Automotiv včera narostl o 17,4 %.
img

Společnost Rivian Automotive po výsledcích za 3. čtvrtletí v premarketu výrazně roste

10.11.2022 Společnost Rivian Automotive (RIVN.US) včera po skončení seance na Wall Street oznámila výsledky za 3. čtvrtletí 2022. Americký výrobce elektromobilů sice vykázal nižší tržby, ale zároveň vykázal menší než očekávanou upravenou ztrátu na akcii. Tržby za 3. čtvrtletí dosáhly 536 milionů USD (oček. 551,6 mil. USD), zatímco upravená ztráta na akcii činila 1,57 USD (oček. - 1,82 USD). Čistá ztráta ve výši 1,72 miliardy USD byla širší než 1,23 miliardy USD vykázaná ve 3. čtvrtletí 2021. Zůstatek hotovosti ke konci čtvrtletí také poklesl a na konci 3. čtvrtletí 2022 činil 13,8 miliardy USD, což je méně než 15,5 miliardy USD na konci 2. čtvrtletí 2022. Společnost nicméně uvedla, že je přesvědčena, že její zásoba hotovosti vydrží až do roku 2025. Předběžné objednávky na nákladní vozy a SUV řady Rivian R1 vzrostly z 98 000 během zveřejnění výsledků za 2. čtvrtletí 2022 na začátku srpna na více než 114 000 nyní.
img

Ekonomický kalendář: Titulky amerických voleb, výsledky Rivian a Beyond Meat

09.11.2022 Futures trhy dnes zaznanemenaly víceméně ploché otevření evropské seance. Předčasné výsledky amerických voleb naznačují, že demokraté si udrží kontrolu nad Senátem, zatímco republikáni získají kontrolu nad Sněmovnou reprezentantů. Je však třeba poznamenat, že se stále jedná o rané výsledky a konečné se mohou lišit. Nicméně rozdělení moci v Kongresu bylo očekávaným výsledkem, a tak jsme nezaznamenali žádné velké pohyby u indexů nebo amerického dolaru. Titulky související s volbami mohou dnes způsobit určitou volatilitu, ale většinou to bude v případě, že ukážou posun od očekávaného výsledku, jako je vítězství republikánů v Senátu nebo vítězství demokratů ve sněmovně.
img

Reporty top společností pro tento týden (07.11.2022)

07.11.2022 Vrcholná fáze výsledkové sezóny na Wall Street za 3. čtvrtletí 2022 je za námi, ale stále ještě zbývá několik společností, které oznámí své hospodaření za třetí čtvrtletí. Tento týden budou investorům nabídnuty zprávy od menších společností EV, jako je NIO nebo Rivian. Jakmile se také hlásí oblíbenci investorů – Plug Power, AMC Entertainment nebo Palantir – mají také naplánovat zprávu. Úplný seznam klíčových zveřejněných amerických zisků naplánovaných na tento týden je uveden v tabulce níže.
img

Akcie Amazonu klesli po slabých vyhliadkach pre štvrtý štvrťrok

28.10.2022 Amazon (AMZN.US) bol ďalšou americkou megatechnologickou spoločnosťou, ktorá zverejnila slabé výsledky za 3. štvrťrok, alebo aspoň to môžeme povedať podľa reakcie trhu, keďže akcie spoločnosti v premarkete klesli o 12 %. Samotné výsledky však neboli až také zlé a pokles ceny akcií možno odôvodniť nevýraznými vyhliadkami pre 4. štvrťrok 2022. Pozrime sa bližšie na výsledky!
img

Americký pre-market 10. října: Americký akciový trh je kousek od aktualizace ročního minima

10.10.2022 Tlak na americké akciové indexy přetrvává. Futures na S&P500 se obchodují v červených číslech po velkém výprodeji pozorovaném minulý pátek kvůli rostoucím obavám z dalšího zpřísňování politiky centrální banky, které jistě ovlivní globální ekonomiku a zisky společností. Futures kontrakty na index Nasdaq 100 klesly o 0,3 % pod tlakem polovodičového sektoru poté, co Washington dále přijal opatření k omezení přístupu Číny k americkým technologiím. Průmyslový Dow Jones klesl o 0,1 %.
img

Akcie Rivian se propadají o více než 7,5 %

10.10.2022 Akcie Rivian Automotive (RIVN.US) ztrácejí před otevřením burzy více než 7,5 %, protože se výrobce elektromobilů rozhodl stáhnout 13 000 vozů, protože spojovací prvek na předním čepu řízení „možná nebyl dostatečně utažen“, když byla vozidla vyrobena.
img

Akcie Rivianu rostou o 8.0% v premarketu

04.10.2022 Akcie společnosti Rivian Automotive Inc (RIVN.US) v premarketu prudce vzrostly poté, co konkurent Tesly vyrobil ve třetím čtvrtletí 7 363 vozů, což je 67% nárůst ve srovnání s předchozím čtvrtletím a zachoval si celoroční výrobní plán na 25 000 vozů.
img

Rivian vykázal lepší výsledky, ale do konce roku očekává vyšší ztrátu

12.08.2022 Automobilka dále prohlásila, že problémy se zpožděním dodávek jsou způsobeny primárně poškozenými dodavatelskými řetězci a taktéž vyšší cenou materiálu.
img

Ekonomický kalendář: US PPI inflace, Rivian výsledky

11.08.2022 Futures trhy dnes nazančují na vyšší otevření pro hlavní evropské blue chip indexy. Vzestupný pohyb je většinou řízen mírnějšími než očekávanými inflačními čísly v USA, které mohou zmírnit určitý tlak na Fed z agresivnějšího zpřísňování.
img

Co ukázaly zprávy technologických firem?

29.07.2022 Tento týden se nesl v duchu velké technologické nejistoty ze zámoří. Po velmi slabých výsledcích Snapu a panickém výprodeji se investoři ptali sami sebe, zda-li BigTech společnosti potvrdí obavy trhu z ekonomického zpomalení. Ukázalo se, že AAA firmy (Apple, Amazon, Alphabet) a Microsoft vykázali relativně uspokojivé výsledky, to se však nedá říct o Meta Platforms.
img

Apple a Amazon překonali odhady Wall Street 📈

29.07.2022 Po ukončení včerejší seance vykázali výsledky další giganti Wall Street. Apple a Amazon překonali odhady a v dnešním předburozovním prodeji se obchodují výše. Na tyto zprávy zareagovaly i hlavní americké indexy, které si taktéž připisují zisky.
img

VIDEO: Amazonu sa darí napriek strate

29.07.2022 Online gigant včera večer zverejňoval výsledky za minulý kvartál. Tie na prvý pohľad neboli moc dobré, keďže firma dosiahla stratu. Tá ale pramenila primárne z investície do výrobcu elektromobilov Rivian, mimo toho sa ale Amazonu darilo vo všetkých dôležitých segmentoch, medzi ktorými sú napríklad cloud, reklama či predplatné Prime. Viac sa dozviete v našom videu.
img

Ranní shrnutí (29.07.2022)

29.07.2022 Americké indexy zakončily včerejší obchodování výše i přes nedosažení růstu amerického HDP za 2. čtvrtletí 2022. S&P 500 přidal 1,21 %, Dow Jones si připsal 1,03 % a Nasdaq se posunul o 1,08 % výše. Russell 2000 obchodoval 1,34 %.
C:\fakepath\souboj-titanu-clanek-FXstreet.jpg

Týden pravdy je zde – blíží se souboj akciových titánů?

26.07.2022 Výsledková sezóna je v USA v plném proudu a tento týden je nabitý velkými jmény. Pojďme se bez otálení podívat, které akcie se vyplatí tento týden sledovat.
img

Akcie Rivian rostou díky zvýšení dodávek automobilů

06.07.2022 Akcie Rivian Automotive Inc (RIVN.US) vyskočily během dnešní seance o 11 % poté, co se produkce výrobce elektromobilů zečtyřnásobila. Společnost plánuje dodat do konce roku přibližne 25 000 automobilů.
img

Akcie Tesly rostou, protože Muska nezajímá konkurence

21.06.2022 Akcie Tesly (TSLA.US) vyskočily během úterní seance o více než 10 % poté, co na konferenci v Kataru CEO společnosti Elon Musk oznámil, že v příštích třech měsících dojde ke snížení platů zaměstnanců o 10 %, což bude znamenat celkovou redukci o 3,5 %.
img

Je ten správný čas na nákup akcií AMZN?

11.05.2022 Spotřebitelé se před pandemií koronaviru stále více obraceli k elektronickému obchodování, avšak v roce 2021, kdy globální trh vzrostl na více než 4,9 bilionu dolarů, se tento trend ještě zvýšil. Zhruba stejně prudce rostly i světové výdaje na cloudovou infrastrukturu, které budou nejspíše pokračovat vzhledem k tomu, jak se bude zvyšovat míra akceptace a poptávka po datech.
img

Ekonomický kalendár: Správa CPI v USA v centre pozornosti

11.05.2022 Európske akciové indexy sú nastavené na mierne vyššie otvorenie dnešnej seansy. Futures na DAX sa v súčasnosti obchodujú približne 50 bodov nad včerajšími uzatváracími cenami. Očakáva sa, že obchodovanie bude počas celého európskeho rána pomerne pokojné, keďže ekonomický kalendár je prázdny. Popoludní sa však veci stanú zaujímavejšie s aprílovou správou CPI v USA. Trh očakáva spomalenie CPI aj jadrovej inflácie. Ak by sa však rast cien zrýchlil, posilnili by sa argumenty pre ešte viac jastrabejší Fed, čo by mohlo mať negatívny dopad na akcie.
img

Swingový výhled 17. týden

03.05.2022 Hlavní akciové indexy pokračovaly v korekci a otestovaly silné úrovně supportů. Silně naopak posiloval americký dolar, který je na nejvyšší hodnotě od ledna 2017. Posilování dolaru mělo negativní vliv na hodnotu eura a komodit, jako je zlato, které se dostalo pod hladinu 1900 dolarů za unci. Japonská centrální banka ponechala nízké úrokové sazby a jen vůči dolaru překonal magickou hodnotu 130.
C:\fakepath\eurusd-01052022.png

Shrnutí páteční seance: Americké akcie prudce oslabily, k poklesu přispěly nepříznivé výsledky Amazonu

01.05.2022 Americké akcie v pátek prudce oslabily, za poklesem stály nepříznivé výsledky internetového obchodu Amazon i obavy z vysoké inflace a rostoucích úrokových sazeb. Akciový index S&P 500 tak vykázal nejvýraznější jednodenní propad od předloňského června a uzavřel obchodování na nejnižší úrovni od loňského května, napsala agentura Reuters.
img

Akcie Amazonu sa v premarkete prepadli o 10,0 %, keďže investorov vystrašili slabé vyhliadky

29.04.2022 Akcie Amazonu (AMZN.US) klesli v predobchodnej fáze o 10,0 % po tom, čo technologický gigant zverejnil neuspokojivé štvrťročné výsledky a odhalil prognózu tržieb, ktorá nenaplnila odhady analytikov. Rast tržieb spoločnosti spomalil na 7,0 % v porovnaní so 44 % v minulom roku, medzitým sa zvýšili náklady a investícia do spoločnosti na výrobu elektrických vozidiel Rivian (RIVN.US) vymazala zisky.
img

Ranní shrnutí (29.04.2022)

29.04.2022 Americké indexy prošly včera zajímavou seancí i přes výpadek amerického HDP. S&P 500 si připsal 2,47 %, Dow Jones se posunul o 1,85 % výše a Nasdaq vzrostl o 3,06 %. Russell 2000 získal 1,80 %.
img

Wall Street navazuje na rally v Evropě

30.03.2022 Akciové trhy včera v USA navázaly na evropskou rally, všechny tři hlavní indexy významně posílily: Dow Jones +0,97 %, S&P 500 +1,23 %; Nasdaq Comp. +1,84 %. Nejvíce se dařilo technologiím, vysoké zisky připisovaly kupříkladu akcie Netflix nebo Facebook. Akcie Apple se přiblížily svým historickým maximům z kraje roku, kdy jejich hodnota šplhala přes 183 USD za kus. Příznivý vývoj byl vidět i u akcií automobilek (GM, Ford, nebo Rivian), aerolinek (Delta, United, American), mohutně přidávaly akcie karetní společnosti Mastercard (+5 %), nebo Visa (+3 %). Dařilo se také výrobcům vakcín Biontech, Moderna a Novavax. Akcie Pfizer skončily paradoxně lehce v záporu.
img

Akcie spoločnosti Rivian klesajú kvôli slabým vyhliadkam

11.03.2022 Akcie spoločnosti Rivian (RIVN.US) v piatok klesli o viac ako 6,0 % po tom, čo výrobca elektrických vozidiel zverejnil slabé štvrťročné výsledky a očakáva, že problémy s dodávateľským reťazcom negatívne ovplyvnia produkciu jeho továrne v roku 2022.
img

Akcie spoločnosti Rivian vzrástli po tom, čo fond Georgea Sorosa zverejnil investíciu vo výške 2 miliárd dolárov

14.02.2022 Akcie Rivian Automotive (RIVN.US) v pondelok vzrástli o viac ako 12 % po tom, čo spoločnosť fondu Georga Sorosa zverejnila svoju investíciu vo výške 2 miliárd dolárov. Jedným z hlavných akcionárov je Amazon, ktorý najmä vďaka vynikajúcemu IPO Rivianu prezentoval pôsobivé finančné výsledky za štvrtý štvrťrok.
img

Akcie Amazonu po zverejnení výsledkov dynamicky rastú

04.02.2022 Akcie amerického giganta Amazon (AMZN.US) vzrástli o viac ako 11 % pred otvorením obchodovania vzhľadom na vynikajúce výsledky spoločnosti za 4. štvrťrok 2021. Akcie AMZN.US včera nedokázali odolať lavíne výpredajov na indexe NASDAQ a na konci obchodovania stratili takmer 8 %. Amazon je americká nadnárodná technologická spoločnosť s povesťou jednej z najhodnotnejších značiek na svete.
img

Ranné zhrnutie (04.02.2022)

04.02.2022 Americké indexy ukončili včerajšiu seansu výrazne nižšie. S&P 500 (US500) klesol o 2,44 %, Dow Jones (US30) sa znížil o 1,45 %, Nasdaq (US100) klesol o 3,74 %, zatiaľ čo Russell 2000 (US2000) klesol o 1,97 %.
img

Vliv rekordních zisků společnosti Tesla na společnosti Lucid a Rivian

31.01.2022 Staré přísloví, že "americký akciový trh roste více, než klesá, ale klesá rychleji, než roste", nemůže být pravdivější. Během necelých tří let byli všichni svědky tří velkých výprodejů, a to v rozmezí několika týdnů. Jedná se o výprodej v souvislosti s obchodní válkou mezi USA a Čínou na konci roku 2018, výprodej způsobený pandemií covid-19 v březnu 2020 a aktuální výprodej.
img

Spolupráce Ford Motor Company se společností Riviana nebyla úspěšná

17.01.2022 Společnost Ford Motor Company investovala 500 mil. USD do výroby elektrických nákladních vozidel startupu Rivian Automotive. V souvislosti s investicí oznámil Ford plány na stavbu elektrického vozidla (EV) založeného na automobilové platformě Rivian.
img

Tesla loni zvýšila odbyt elektromobilů o 87 procent na rekordních 936.172

03.01.2022 Americká automobilka Tesla loni dodala na trh rekordních 936.172 elektromobilů, což je proti předchozímu roku nárůst o 87 procent. Firma to dnes uvedla v tiskové zprávě. Odbyt za čtvrté čtvrtletí dosáhl 308.600 vozů, což znamená také rekord za tříměsíční období. Ten předchozí byl ze třetího čtvrtletí a činil 241.300 elektromobilů.
img

Portu: Světové akcie letos vesměs výrazně rostly, často o desítky procent

31.12.2021 Světové akcie v letošním roce vesměs výrazně rostly, často o desítky procent. Celkově světové akcie měřené indexem MSCI World zvýšily svoji hodnotu o 20 procent, k čemuž jim napomohlo zejména výrazné zastoupení silného amerického trhu. ČTK to řekl analytik společnosti Portu Vratislav Zámiš. České akcie během letošního roku posílily o 38,84 procenta. Šlo o největší roční růst od roku 2005.
C:\fakepath\investovani-10122021.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2021

13.12.2021 Rok 2021 se blíží ke svému konci, a tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v tomto roce.
img

Wall Street zahájil týden smíšeně

23.11.2021 Pondělní obchodování bylo ve znamení výprodejů v oblasti technologií, dařilo se naopak akciím bank, ropných společností a necyklické spotřebě. Ztráty hromadily akcie platebních a fintech společností: klesaly akcie Visa, Mastercard, PayPal nebo Square. Po úvodním růstu otočily do červené i akcie Nvidia a AMD, poklesly akcie Amazon, Alphabet.
img

Akcie Rivian padají o 12 % po zprávách, že Ford zrušil společný vývoj elektromobilů

22.11.2021 Akcie výrobce elektrických vozidel Rivian (RIVN.US) ztrácejí v průběhu dnešní seance více než 12,0 % po pátečních zprávách z automobilky Ford (F.US), která zrušila plány na společný vývoj elektromobilů. Ford byl jeden z prvních investorů do Rivianu v roce 2019 a aktuálně drží 12% podíl. Ford investoval do automobilky celkem $1,2 mld., nicméně aktuální hodnota investice převyšuje $12 mld. CEO Fordu Jim Farley řekl, že chtějí investovat do Rivianu, ale nyní se soustředí na vývoj svých vlastních vozidel. Farley věří, že pozice Fordu na poli elektromobilů je nyní silnější, než když investovali do Rivianu. Ford nedávno oznámil masivní investice do výzkumu a vývoje vlastních produkčních kapacit.
img

Akcia týždňa - Rivian Automotive (18.11.2021)

18.11.2021 Rivian Automotive (RIVN.US), americký výrobca elektrických vozidiel, usporiadal minulý týždeň v stredu počiatočnú verejnú ponuku. Cena IPO bola stanovená na 78 USD za akciu, ale akcie sa zotavili a uzavreli na úrovni 100,73 USD za akciu počas prvého obchodovania. Akcie pokračovali v raste aj v nasledujúcich dňoch a stali sa tretím najväčším výrobcom automobilov na svete z hľadiska trhovej kapitalizácie, za Teslou a Toyotou. Včera však cena klesla o 15 %. Poďme sa bližšie pozrieť na tieto akcie.
img

Rivian se stal druhou nejhodnotnější americkou automobilkou

16.11.2021 Akcie automobilky Rivian (RIVN.US) vzrostly už o více než 50 % od svého středečního debutu na americké burze. Výsledkem je, že už 12 let starý startup, který dosud neprodal dle výkazů ani jedno auto, je nyní ohodnocen na více než €140 mld. Automobilka Volkswagen je až další v pořadí s kapitalizací ve výši $139 mld. Naopak před Rivianem je na druhém místě Toyota s $306 mld. kapitalizací a na výsluní se vyhřívá Tesla s biliónovou tržní kapitalizací. Rivian si rychle smlsl na více než sto let starých automobilkách General Motors a Ford, jejichž tržní kapitalizace nedosahuje ani $100 mld.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-15112021-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (15.11.2021)

15.11.2021 Minulý týden byl velmi úspěšný pro mou obchodní strategii. Dočkali jsme se dvou obchodů na měnovém páru EUR/USD, na které jsem s předstihem upozornil v mém týdenním komentáři. Jako první došlo k prolomení horní vstupní S/R zóny, čímž došlo k aktivaci nákupního (buy/long) obchodu, který velmi přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu (PT). Následně pak trh prolomil dolní vstupní S/R zónu, kde jsem dopředu zadal čekající příkaz na vstup do prodejního (sell/short) obchodu, který také velmi přesně došel na svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu (PT). Pokud jste mých obchodů také využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k ziskům!
img

Technologie tentokrát vítězem seance

12.11.2021 Včerejší obchodování znamenalo obrat v trendu a akciové indexy umazaly část ztrát, které nabyly v úvodu tohoto týdne, primárně jmenovitě technologický Nasdaq Composite. Společnost Rivian Auto si ve středu připsala devětadvacet procent a i včera pokračovala ve skvělé rally, při které dokonale využila IPO efektu a přidala dalších 22 %.
C:\fakepath\eurusd-12112021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 12.11.2021

12.11.2021 Akcie ve Spojených státech uzavřely včerejší obchodování smíšeně. Dow Jonesův index se snížil, k čemuž velkou měrou přispěl výrazný propad ceny akcií filmové a zábavní společnosti Walt Disney. Indexy S&P 500 a Nasdaq naopak posílily, těžily z růstu akcií výrobců čipů.
img

🚗Rivian můžete obchodovat u XTB ❗

11.11.2021 Akcie Rivian Automotive Inc. (RIVN.US) se začaly obchodovat na burze. Jednalo se o jedno z největších IPO od debutu Facebooku v roce 2012. Akcie byly pro IPO oceněné na $78, tedy výrazně nad stanoveným rozpětím $72 - $74, a vyneslo okolo $11,9 mld. Společnost také prodala o 18 mil. akcií více, než očekávala. Po začátku obchodování na burze však akcie otevřely o celých 36 % výše na $106,75 a valuace tak dosáhla na $90 mld. Denní maximum se vyšplhalo až na $119,46, ovšem akcie uzavřela včerejší seanci na úrovni $100,73.
C:\fakepath\trader-10112021-27-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.11.2021 1) Francie znovu zahájí výstavbu jaderných reaktorů, aby si tak zajistila energetickou nezávislost, dosáhla svých klimatických cílů a udržela ceny elektřiny pod kontrolou. Oznámil to francouzský prezident Emmanuel Macron. Prohlášení přichází v době, kdy evropské země čelí prudkému zdražování elektřiny a plynu.
C:\fakepath\Rivian.jpg

Výrobce elektromobilů Rivian jde na burzu, prodal akcie za 11,9 miliardy USD

10.11.2021 Americký výrobce elektromobilů Rivian získal prodejem akcií v primární veřejné nabídce (IPO) 11,9 miliardy dolarů (260 miliard Kč). Za každou akcii získal 78 dolarů, což je víc, než firma původně plánovala. Podle údajů společnosti Dealogic jde o jeden z deseti největších úpisů akcií v primární veřejné nabídce ve Spojených státech. S akciemi podniku se na trhu Nasdaq začíná obchodovat dnes.
C:\fakepath\Rivian.jpg

Vstup na burzu by mohl výrobce elektroaut Rivian ohodnotit až na 65 miliard USD

07.11.2021 Americký výrobce elektromobilů Rivian Automotive zvýšil cenové rozpětí své primární veřejné nabídky akcií (IPO). Připravovaný vstup na burzu by tak podnik mohl ohodnotit až na 65 miliard dolarů (zhruba 1,4 bilionu Kč). Rivian by tak v tržní hodnotě mohl překonat automobilku Stellantis, která nedávno vznikla spojením italsko-americké společnosti Fiat Chrysler s francouzským konkurentem PSA. Informovala o tom agentura Reuters.
img

Výrobce elektromobilů Rivian vstupuje na americkou burzu. Prostřednictvím IPO chce získat 8,4 miliardy dolarů

04.11.2021 Primární úpis akcií společnosti Rivian Automotive proběhne 9. listopadu na burze Nasdaq (pod symbolem RIVN). Rivian si od IPO slibuje získat kapitál v hodnotě více než 8 miliard dolarů. Výrobce elektrovozidel se nedávno zařadil mezi jednorožce, když byla společnost oceněna na 27,6 miliard dolarů. Během IPO, dostupného investorům také přes platformu Freedom24 by se její hodnota mohla vyšplhat až na 53 miliard dolarů.
C:\fakepath\Rivian.jpg

Firma Rivian, konkurent Tesly, chce při vstupu na burzu získat až 8,4 mld. USD

02.11.2021 Společnost Rivian Automotive, která je konkurentem Tesly, chce při vstupu na burzu získat až 8,4 miliardy dolarů (185 miliard Kč). Výrobce elektromobilů, do kterého investují mimo jiné firmy Amazon a Ford Motor, to uvedl v pondělí po skončení obchodování na burzách ve Spojených státech. Byla by to třetí největší primární veřejná nabídka akcií (IPO) v USA za deset let.
C:\fakepath\Rivian.jpg

Výrobce elektrických aut Rivian požádal o vstup na akciovou burzu

29.08.2021 Výrobce elektrických aut Rivian, kterého podporuje internetový prodejce Amazon.com, předložil americkému regulačnímu úřadu žádost o primární nabídku akcií. Na burzu by firma ráda vstoupila koncem roku. Podle informovaných zdrojů, na které se odvolává agentura Reuters, by nabídka mohla ohodnotit firmu na 70 až 80 miliard USD (1,5 až 1,7 bilionu Kč). To je více, než kolik činí tržní kapitalizace americké automobilky General Motors.
Související klíčová slova: Rozpočtový schodek Spojených států | Walmart | Nejočekávanější IPO | Zpomalení čínské ekonomiky | PPI v USA | Apple CarPlay | Neel Kashkari | Kryptoměnové transakce | Návratnost | EBAY.US | Světové akcie | Války | Lithium | Foxconn | Vývoj | Allianz | US2000 | Rivian R1T | Silná rezistence | Americká automobilka | EUR | Výsledky Amazon za Q2 | Independent Advisor Alliance | HOOD.US | Nedostatek čipů | Kalifornie | Realitní firmy | Automobilový sektor | Zpravodajské společnosti | Výkyvy | Stoxx | Cena emisních povolenek v EU | Tencent Holdings | Očekávání | Russell 2000 (US2000) | Evropské centrální banky | Index německých akcií | US500 | Volatilní | Hodnota trhu s kryptoměnami | COTY.US | Chile | Prodej elektromobilů Tesla | Brand Finance | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Filantrop | Coca-Cola | Akcie Rivian Automotive Inc. | Evropská komise | Pro investory | Plynovod Nord Stream 2 | Investice | Německý automobilový koncern | Potenciál | Support | Akvizice | Dopad na akcie | Nejdůležitější ekonomické události | Ifo | Hlavní index německých akcií DAX | Úspěšnost strategie | Výkonný ředitel | Prognózy | Chování | Zajímavé zisky | MRK.US | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | CARA | Rekord | Evropské měny | FTSE MIB | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | IPO Arm | Pokles zisku | Asijské trhy | Obchodní seance | Konsensus | EUR/USD | Spotřebitelé | Alphabet (GOOGL.US) | General Motors (GM) | Reality | Goldman Sachs | Cena kryptoměny ethereum | Cena bitcoinu | Obchodování na burzách | Wolters Kluwer | Price Action | Akcie společnosti | Softwarová společnost | Rostoucí výnosy | Rotterdam | Nejvyšší soud | Množství peněz | Brent | Výnos | Firma Rivian | Nikola | Volvo Cars | Americký akciový trh | Akcie CarMax (KMX.US) | RBS | Plány obnovy | Rozpočtový schodek | AOL | Delta | Russell 2000 | HOOD | SMA | Výrobce letecké techniky | Rizika | Cena emisních povolenek | Index DOW | Investiční strategie | Celsius Holdings | Fitch | Dluhopisy | Kontrakty | Obchodování s cennými papíry | Nasdaq100 | Společnost Didi | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | JPY | Politico | Ebay (EBAY.US) | Metaverse | Americká investiční banka | Freedom Finance Europe | Politická situace | Posilování dolaru | Coty (COTY.US) | Uber Technologies | Wonderinterest Trading | Projekce | Peníze | Nabídky akcií | Ukazatel | Suezský průplav | Rivian (RIVN.US) | Kapitalizace Tesly | Geely | Úřad pro hospodářskou soutěž | Nestlé | Analytika | Obchodníci | FTSE 100 | Obchodovat na burze | Bezpečné přístavy | Evropský výrobce letecké techniky | Index NASDAQ 100 | Saxo Bank | Sociální sítě | Palladium | Nejznámější kryptoměna | Americká softwarová společnost | Americké ekonomiky | Průmyslový Dow Jones | FedWatch | Pozornost investorů | Burzy | Ceny elektřiny | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Robinhood | Hyundai | Inovativní řešení | Cestování | USD | Cash flow | Proražení | Upravený zisk | AEX | Export | Delta Air | NFLX | Čínské technologické firmy | Nové mutace | Plány | Berkshire | Na burze | Cena americké ropy | Gilead | Blue chip | Tesla Elon Musk | Cowen | Split | OXY.US | Ranní zpráva pro tradery | Nord Stream 2 | Měnový fond | Hertz | Největší IPO | Širší index S&P 500 | Xiaomi | Mary Dalyová | ZAR | Roční růst | Primární úpis akcií | Výsledky společnosti | Úroková sazba | Rekordní nárůst | RIVN | Čtvrtletní výsledky | Instagram | Dovoz | Fintech společnosti | Unie | Zvýšení sazeb | Netflix (NFLX.US) | Automobilka Tesla | Rekordní růst | Výsledky Apple | Nikkei | Nervozita | Model 3 | CISCO | Zajišťovny | Dodávky čipů | EOG | Pro tradery | Model Y | Wonderinterest Trading Ltd | Sentiment na Wall Street | 1 milion | Celoroční výhled | Největší ztráty | Regulační orgány | Tržní hodnota americké společnosti | Elon Musk | Světový obchod | Představitelé Fedu | Akciové indexy | Pokles ceny akcií | Softwarový gigant | Investing.com | Americké technologické společnosti | Francouzská automobilka | iPhone | Obchody | Investoři | Lordstown Motors | Japonská Softbank | ADR | Nejistoty | Negativní sentiment | Evropská měna | AMD | Euro Stoxx 50 | Globální ekonomiky | Společnost Google | Jeff Bezos | Zpřísňování měnové politiky | Lepší výsledky | Investice do dluhopisů | Britský premiér | Zisk | CAC 40 | Prezident | Rekordní minima | Japonská automobilka | Ropné společnosti | Hlavní index francouzských akcií | Bank of England | Automobilka Toyota | Centrální banky | Nové vakcíny | Ministerstvo obchodu | WSJ | AT&T | Propad ceny akcií | BP | DIS.US | Průzkum | AMC.US | Investiční | Nízké úrokové sazby | Vývoj měnového páru | Akcie společnosti Tesla | Moderna | Bloomberg News | Put/Call | Analýzy | Tržní podíl | HDP Británie | Cena akcií Rivianu | ExxonMobil | Demokraté | Německý DAX | Fiskální rok | Jednotná evropská měna | Bydlení | Uber | Vonovia | Koupit akcie | Události roku | Úrok | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Cena akcií společnosti | Zpráva | LCID | Agentura Reuters | GlobalFoundries | Tencent | Prodej | Nové příležitosti | Tržní kapitalizace | Huawei | Hrubý domácí produkt (HDP) | Akcie společnosti Walt Disney | Akcionáři | Společný podnik | Státní pomoc | Kontejnerová loď | S&P | Zasedání Fedu | Automobilka | Coty | Breakout strategie | Výkonnost | Akcie Rivian (RIVN.US) | Obchodování | GBP | Co se děje na finančních trzích | Společnost Berkshire Hathaway | Trojúhelníkové formace | Ford (F.US) | Tržby z prodeje | Spotřebitelské ceny v USA | Management | David Card | Meta | Nákupy dluhopisů | Týdenní shrnutí | Japonská vláda | BASF | Zprávy | Peter Tuz | Akcie v Asii | TSMC | Nadšení | Nejznámější kryptoměny | Akciové burzy | Futures na evropské indexy | Eurostat | Evropské akcie | Guido Imbens | Britský statistický úřad | Růst inflace | Cena povolenek | Turecká lira | Obchodování na Wall Street | Ceny ropy | Soros Fund Management | Hospodářský výsledek | Investiční banka | Occidental Petroleum | Ceny Bitcoinu | Opce | Praha | Berkshire Hathaway | Silný růst | Výrobce léků | Úpis akcií | Covid | Airbus | Obchod Amazon | Regulační úřad | Vyhlídky | CZ | Wolt | Míra | Firmy | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Obchodovanie | Digitální měny | Pokles tržeb | Statista | Nástroj | Prodej elektromobilů | Výsledky | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Raphael Bostic | Nio | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Stellantis | TIM | Výrazný pokles | Tesla dnes | Silný dolar | Retracement | Včerejší obchodování | Finanční výsledky | Francie | Pokles HDP | Předpověď | Komodity | Americký výrobce | Zůstatek | Fiat Chrysler | Propad | Kryptoměny bitcoin | Objem | Konkurent Tesly | Zvyšování mezd | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Údaje | Očekávání investorů | Hlavní měny | Obavy z recese | Společnost Arm | WEN | Federální rezervní systém | Období zvýšené volatility | Společnost Nvidia | xStation | Alibaba | Komise v přenesené pravomoci | Očekávání analytiků | Postavení na trhu | Technologické společnosti | Trendová čára | Swingový výhled | CVC Capital | CarMax (KMX.US) | Hlavní indexy | Investiční analýzy | Automobilky | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Dlouhodobý výhled | Finanční investice | Procter & Gamble | Televize CNBC | Společnost Yahoo | Průmyslová výroba | LYFT.US | AMC | Pfizer | Snížit emise | Bilion | Emise skleníkových plynů | AFP | Graf | Rio Tinto | Oživení evropské ekonomiky | Index S&P 500 | Hodnota firmy | Reakce trhu | Pozornost | PSTH | Americké automobilky | FTC | Hrubý domácí produkt | Recep Tayyip Erdogan | Důvěra investorů v ekonomiku | LEN | Rivian EDV | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Evropa | Distribuce | Short | Amazon (AMZN.US) | Ekonomické události | Jednání FOMC | McAfee | BYD | Carrefour | Akcie včera | Maloobchod | Americká centrální banka | Earnings | Německé vydavatelství | Trump | Stavebnictví | MRK | FactSet | Brands | Dow Jonesův index | Reuters analytik | Britský FTSE 100 | Příznivé údaje | Technické analýzy | High | Finanční krize | Universal Music | Inflace ve Spojených státech | CVC | Stříbro | Nejbližší support | Akcionáři Rivian Automotive | Klíčové události | Dogecoin | Rusko dnes | OECD | Upstart | Investiční společnost | Akcie technologické společnosti | G10 | Data z americké ekonomiky | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Americké akcie | Napětí na Ukrajině | PLUG | Evropské sdružení výrobců automobilů | Wonderinterest | Výdělky | Divize | Iberdrola | Spot | Rivian Auto | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Růst Nvidie | Akcie Amazonu | Ziskové marže | PSA | Audi | Nejprudší pokles | NKLA.US | Robert Joseph Scaringe | Obchodování se CFD | Time-Frame | Trh | Komise | Technologické firmy | Výrazný růst | Fed | Rekordní minimum | Strategie Ondřeje Hartmana | Korekce | SPOT | Důvěra spotřebitelů | Akcie Tyson Foods | Země EU | Výsledky hospodaření | Závislosti na Číně | Akcie americké internetové společnosti | Arista Networks | Debut na trhu Nasdaq | NU Holdings | Zveřejnění výsledků | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prezident Emmanuel Macron | Purdue Pharma | Společnost AMC | Kanada | Medtronic | Automobilový průmysl | Yahoo | Stock | Apollo | ProCent | UBER.US | Ministři financí | Nákup akcií | Čekající příkaz | Obchodní systém | Wells Fargo | Rating | Odhadovaná cena IPO | Prezident Joe Biden | Microsoft | Maxim Manturov | Příležitosti | Americký výrobce elektromobilů | Cena IPO | Pravidla EU | UNWTO | NFLX.US | Vládní dluhopisy | Data z USA | Nejistota | Daňové úlevy | Vývozní omezení | Chase Investment Counsel | Společnost Tesla | Růst tržeb | CME | Spotřebitelská inflace | Sell | NKLA | Pokles sentimentu | CMA | Cybertruck | F.US | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | SPOT.US | Futures na DAX | Exxon | IATA | Japonsko | Výpadky | Objem obchodů | Akcie ConocoPhillips | FIAT | Amazon (AMZN) | Gazprom | Centrální banka | Životní prostředí | Zemní plyn | Put | Německo | Krach | Donald Trump | Twitter | Makroekonomické ukazatele | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Hotovost | Další růst | Společnosti | Zpomalení ekonomiky | Odbyt Tesly | CL | Americká automobilka Tesla | Podnikatelé | Air France | Čtvrtletní výsledky společnosti | Visa | ConocoPhillips | Spoluzakladatel | Vice | Energetický sektor | API | Azure | Problém s nedostatkem čipů | Zoom Video | WeWork | Reuters | Úspory | Erste Group | AMC Entertainment | Společnost XTB | Baidu | Situace | Chevron | Škoda | Domácnosti | Akcie automobilky Rivian | Letecká společnost | Výkonná ředitelka | Londýnské akciové burzy | PEPSICO | Akciový index Dow Jones | Intuit | Maloobchodní tržby | Ycharts | Palo Alto | Etsy (ETSY.US) | Analytici | Americký dolar | Italia Trasporto Aereo | Růst v Číně | Provozní zisk | Tištění peněz | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Splácení dluhu | Anglo American | USDIDX | Investování | Automobilový trh | Silná data | ARM Holdings | DPA | Evropská unie | Boeing | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | HDP v USA | Ekonomiky | US100 | Obchodování na burze | Negativní dopad | Evropské banky | Google | Apple | GM | Koronavirová krize | Dobývání vesmíru | CFD | Startup | SMA 100 | Open | Dow Jones Industrial Average | Nabídka akcií | Automobilka Renault | Americké ministerstvo obchodu | FTSE | TSLA | Pohyby na trhu | Ztráta | Akcie CarMax | MRO.US | Hlavní akciové indexy | Arm | Fond | ECB | Nový rekord | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Portu | Cena | CFD akcie | Investiční banky | Toshiba | Salvador | Řetězec | Akcie Lucid | BioNTech | BYND | Air | Akcie dnes | Ceny akcií | Klíčové oblasti | S&P500 | EBay | Čínská ekonomika | Ceny | Euro vůči dolaru | Prudký pokles | Technologie | Vysoká inflace | ČNB | Guvernér australské centrální banky | Letecká osobní doprava | TSLA.US | Akciový graf | VW | Suez | Agentura Bloomberg | Ranní zpráva | Pokles | MGM | Rivian R1S | Počet žádostí o podporu | Hewlett Packard | Andy Jassy | Společnost Twitter | Apollo Global Management | Americké společnosti | Analytik Chris Zaccarelli | Pokles výnosů dluhopisů | Americký trh | Banka | Makro | Mercedes | Americká ekonomika | NVDA | Odpor | Option | Akcie spoločnosti | MRNA | Tržby | COVID-19 | Futures kontrakty | Regulátoři | Coinbase | Růst americké ekonomiky | Zastavení výroby | Evropská centrální banka | Dialog Semiconductor | Globální letecká osobní doprava | Růst ceny | Finanční televize | Mutace koronaviru | Daně | Lídři | Close | Americká centrální banka (Fed) | Kryptoměna | Chrysler | Růst cen nemovitostí | Zprávy z trhů | Momentum | Pozitivní sentiment | Moskva | Zisky | Amazon Jeff Bezos | Partners | FCA | Konsenzus | Finance | Společnost DoorDash | Cena palladia | Globální nedostatek čipů | ACEA | Miliardy eur | Akcie Visa | KLM | Toyota | NATGAS | Delta Air Lines | Světové obchodní organizace | HSBC | Zvýšení ceny | Nvidia (NVDA.US) | Výkonnost akcií | Uvedení na burzu | Euro STOXX | Breakout | Hongkongský index Hang Seng | Růst cen | Saxo | Drahé kovy | Inflace zpomaluje | Akcie Apple | Dovoz oceli | MSCI World | Poptávka | Financování | Metaverzum | Pokles akcií | Internetové společnosti | Historická minima | Výrobce čipů | Čína | GMT | BIDU.US | Occidental | Arista Networks (ANET.US) | Obavy o poptávku | Výrobce sportovního oblečení | Výrobce elektrických aut Rivian | Republikáni | USDJPY | Inflační očekávání | DAX | Reporty | Americké akciové trhy | Semi | Beyond Meat (BYND.US) | Cena kryptoměny | Bernard Arnault | Freedom Finance | MIFID | Uzavření trhů | Obchodovat | Softwarová společnost Microsoft | Dna | Market close | Hospodářský růst | Medvědi | Nové rekordy | Technologický Nasdaq | Axel Springer | Palo Alto Networks | Společnost Rivian Automotive | FinTech | WTI | Zisk společnosti | Holubičí postoj | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Video | HDP | Klouzavý průměr | ROCE | Turistický ruch | Veolia | Nord Stream | Problémy | Projevy centrálních bankéřů | Americký miliardář | Tesla (TSLA.US) | Reebok | KMX | OCI | Sázet | Obavy trhu | Firma | Inflace | Marže | Vysoké zisky | SpaceX | Analýza | Státy EU | Jack Dorsey | Alphabet | Vedení společnosti | Zkušenosti | Ropa | Index PMI | Emmanuel Macron | Společnost Procter & Gamble | Signály | Omikron | Lira | Mainstream Motor | Akcie Alphabet | Ekonomické recese | Erste | Výprodej | Světová ekonomika | FX | Světové finanční trhy | Facebook | Market | 256/2004 | EMA | Pokles výnosů | Merck | Optimismus | Akcie Netflix | Hliník | About You | Premiér Rishi Sunak | Euro | Tyson Foods | JP Morgan | Dolar | Fibonacciho retracement | Byznys | Burzovní debut | Loď Ever Given | Konglomerát | AUD | Těžba lithia | Obchod | Federální rezervní banky | Christine Lagarde | Didi Global | Neomezené množství | Výrobce čipů Intel | Fibo | Citigroup | Softbank | Sony | Banka JP Morgan | MIB | Nio (NIO.US) | ANET | Mediální skupina | EV | EU | EBITDA | Investiční doporučení | Motley Fool | Zoom Video Communications | Ministerstvo financí | Ranní komentář | Vzestupný trend | Spojené státy | Air Liquide | Gamble | Credit Suisse | Philip Lowe | Tesla | Expert | Koronavirové krize | ARM | BYND.US | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Plánované obchody | Samsung | Recese | Německé aerolinky | Miliardy | ASML | AXA | Renault | Růst akcií | Capital Partners | Chuť riskovat | Erdogan | Fantasia Holdings | Mercedes-Benz | Silicon Valley | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Situace na Blízkém východě | Výrobní index | Silný americký dolar | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Index francouzských akcií | Spekulace | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Silný support | Akcie PayPal | Dceřiná firma | Ministři | ERM | Matěj Široký | Americké ministerstvo práce | Členské státy | EASA | Goodyear | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Lufthansa | Americké indexy | Washington | Intel | Meziroční míra inflace | Japonský jen | FOMC minutes | Walt Disney (DIS.US) | Prezident Donald Trump | Rostoucí inflace | Technologický sektor | OSN | Soud | Komunita | SPAC | Booking | Společnost Microsoft | Zásoby ropy | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Ministr financí | Rostoucí ceny | Trend | Shrnutí obchodování | Adidas | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | Akciové futures | Oslabení | Míra inflace | Verizon | Platforma | Rollover | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Spotřebitelská důvěra | MMF | Biotechnologické společnosti | Spotify | Fiat Chrysler (FCA) | Nařízení | Vonovia a Deutsche Wohnen | Pioneer Natural Resources | Akcie automobilky Tesla | Schodek | KOSPI | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | ASX 200 | Akcie automobilky | Baterie | Mezinárodní měnový fond | Freedom24 | Průmysl | Státy Mezinárodního měnového fondu | Tempo růstu | Marže společností | Podnikatel | AAA firmy | Boom AI | Aerolinky | USD index | Joshua Angrist | Nadhodnocení | Biliony | Bilion dolarů | Marathon Oil | Hedgingové účely | Akciové trhy | CarMax | Myšlenka | Saúdové | Obchodní bilance | Společnost Arm Holdings | Long | Rally | Macron | Výrazný propad | Obchodní hodiny | Výsledky Apple za Q2 | Internetový obchod | Čínský výrobce elektromobilů | Akcie Citigroup | Širší index | Discovery | Indexy na Wall Street | Index německých akcií DAX | Business | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Emise oxidu uhličitého | Výnosnost | Základní úrok | Plug Power | Plynárenské společnosti | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Technologická společnost | Index euro | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hodnota trhu kryptoměn | Nejslabší růst | Tržní kapitalizace Tesly | Zdravotnictví | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Economic | Ministryně financí | Bezpečnost | Trhy dnes | Snížení cen | | Counterpoint Research | Mateřská společnost | Pochybnosti | Členské země | Stratég | Změny ceny | Pokračování poklesu | Majetek | Purple Trading | Zisk na akcii (EPS) | Sentiment | Události ve světové ekonomice | Šéf společnosti | WarnerMedia | Politika | Konkurence | Letecké společnosti | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | Novavax | Americké futures | Alternativní taxislužby | BHP | Jak investovat | Deutsche Telekom | Nike | Americké akcie dnes | Evergrande | Další vývoj | Společnost Amazon | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Optimismus investorů | Nálada | Letectví | Zveřejnění hospodářských výsledků | Technologičtí giganti | Měnové politiky | Akciové opce | Aktuální Price Action | Koncern Volkswagen | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Čínský výrobce | Dnešní ekonomický kalendář | Ekonomika | Kartel při obchodování | Internetová firma | WTO | Vivendi | Výhled | Richard Clarida | Amazon.com Inc. | České akcie | Zerohedge | Nikkei (JAP225) | Auta | Americký akciový index | Americké ministerstvo | Zisk firmy | Automobilový koncern | Finanční televize CNBC | Celsius | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Embargo | Odpovědnost | Americká společnost Apple | Propouštění | Rivian vs. Tesla | Index Hang Seng | Zaměstnanci | PayPal | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | Couche-Tard | Burze | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Americké akciové indexy | eBook | Giphy | Index DJIA | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Walt Disney | Fúze | IPO společnosti | Situace v Číně | AAPL | Austrálie | Hrubá marže | GOOGL.US | USD za barel | Nikkei 225 | Elektrovozy | Britský antimonopolní úřad | Vývoj měnového páru EUR/USD | Čistá ztráta | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Krize | Bernstein | Pád akcií | Kartel při obchodování s měnami | Americká internetová společnost | IBEX | NXP | Kraft Heinz | Výrobci automobilů | Míra inflace v eurozóně | Slabá čísla | CEO | Objednávky | Meziroční míra inflace v eurozóně | Společnost Walt Disney | Algoritmy | Vratislav Zámiš | Trhy | Dolarový index | Globální trh | Sazby | Akcie Tesla | US30 | Dialog | Ředitelka | Akcie Rivian Automotive (RIVN.US) | Lucid | JAP225 | Generální ředitel | Poradenství | Cíle | Burza | Ekonomický kalendář | Dotcom | Akcie společnosti Apple | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Mathias Cormann | Žádosti o podporu | Porsche | Wall Street výsledky | Španělský IBEX | Internetová společnost | Výrobci aut | Transakce | Nejvýraznější propad | Měny | Akciový trh | MasterCard | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Zaměstnanost | Glencore | Energie | Zpravodajství | Ekonomika EU | ANET.US | BAE Systems | USDX | Měna | Pokles ekonomické aktivity | Údaje o HDP | Pracovní síly | Zásoby benzinu | Jukos | MSCI | Fed Williams | Snap | Výnosy | Akcia | Miliardy dolarů | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | FOMC | Snižování nákladů | Reakce investorů | RIVN.US | Akcie švédské automobilky | Authentic Brands Group | Primární veřejná nabídka | Emise | Hospodářské výsledky společnosti | EIA | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Rusko | Vysoké riziko | Nissan | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Tržby společnosti | Obchodní den | Peter Garnry | Zdražování | S/R zóny | Výsledkové sezóny | EPS | Square | Biliony dolarů | CPI v USA | Ropy | Historie | Úspěšné obchodování | Důvěra amerických spotřebitelů | Dow Jonesův akciový index | Singapur | Forex trader | CarPlay | Výdaje | Evropská komise (EK) | Smartphony | Výrobce aut | Společnost | Apple (AAPL.US) | Jaderná elektrárna | Forbes | Implikovaná volatilita | Čas na nákup | BlackRock | BMW | Cena akcií | ASX | Rozšíření | CAC40 | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Cena americké ropy WTI | Technologické bubliny | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Buy | Eura | Neúspěch | AAPL.US | Ztráty | Pershing Square Tontine Holdings | Organizace | Britský FTSE | Ryanair | Gap | UNCTAD | Růst | Akcie společnosti Alphabet | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | Evropský akciový trh | Příjmy | Událostí ve světové ekonomice | Hospodářské výsledky | Odhad letošního růstu | Propad ceny | Volvo | Nejprudší pokles v historii | Šéf podniku | Snížení inflace | BIDU | Index | Nikola (NKLA.US) | Obchodní nastavení | Lockdown | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | MiFID II | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Společnost AT&T | Akcie Rivian Automotive | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | ČTK | Valuace | Sanofi | FOMO | Společnost Uber | Netflix | Upstart Holdings | Koronavirus | Automotive | Výsledky Amazon | Tchaj-wan | Palantir | LVMH | Výroby baterií | Zisk na akcii | Ford Motor (F.US) | Správa | Wendy's (WEN.US) | Burzovní kapitalizace | Výsledková sezóna s XTB | Ferrari | NIO (NIO.US) | Crocs | Rezistence | AMC (AMC.US) | Tržby Amazonu | Olívia Lacenová | Nutrien | CAD | Kryptoměna Bitcoin | Uber Technologies (UBER.US) | Spotřebitelské ceny | AI | Daimler | Merck (MRK.US) | Obchodovat s akciemi | Acorn | Akcie automobilky Ford | Posílení | Deutsche Wohnen | Svíčková formace | Objem nouzových rezerv | Vassili Serebriakov | Parag Agrawal | VinFast | Vývoj ceny akcií | Tržní hodnota | Vývoj dolarového indexu | Včerejší seance | Byznysový model | Vstup na burzu | Akcie výrobců elektromobilů | EURUSD | ČSOB | Analytička | Výsledky Alphabet | Disney (DIS.US) | NVDA.US | Odbyt elektromobilů | NIO.US | Výrobce pneumatik | COMP | Investovat | Nasdaq Composite | Norsko | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Jádrová spotřebitelská inflace | Zasedání FOMC | Munich | Marathon Oil (MRO.US) | Rozdělení akcií | Munich Re | Vyšší úrokové sazby | Španělsko | Americký prezident | Americký index | Ceny železné rudy | Akciový index S&P 500 | Boom | Americké centrální banky | Bankrot | Riziko | Telekom | Bloomberg | Nabídka | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | S&P/ASX 200 | Omicron | Covid Zero | UBS | Lyft | Analog Devices | Lucid Motors | DJIA | Důvěra investorů | Klienti XTB | China Evergrande | Makroprostředí | Společnost Verizon | Americká společnost | Koš | Obchodní války | Pandemie koronaviru | Společnost Palantir | Příjmy z reklamy | Roadster | Bitcoin | Růst výnosů | Makrozprávy | Flat | Výrobce elektrických aut | Cílové ceny | Německý výrobce | Přehled | Skupina Vivendi | Plyn | City | Hospodaření | Futures | Inflace v eurozóně | EK | Nejočekávanější IPO tohoto roku | Zrychlení růstu | Pokles ceny | Nemovitosti | Farmaceutické firmy | Prodej akcií | Zpráva pro tradery | Propad akcií | FXstreet.cz | Index Nikkei | Futures trhy | Akcionáři Rivian | CHF | Akciový index | Podpora | Výroba automobilů | Index CPI | S&P 500 | xStation5 | Index Nasdaq Composite | Čínská společnost | OpenAI | JDE | Růst cen v EU | Zlepšení | MT4 | Pohyby na finančních trzích | Volatility | UPST.US | RBC | Tim Cook | Konkurent | Akcie ve Spojených státech | Vývoj ceny | DDOG.US | Nvidia | Guvernér | Výsledky Nvidie | Japonská centrální banka | ČR | KMX.US | ETSY.US | KKR | JD.com | Elektromobily | Kontejnerová loď Ever Given | Dow Jones (US30) | Nálada na trzích | Dealogic | Amazon | Arnault | Marketingová komunikace | Eurozóna | Aerolinky Lufthansa | Výsledky Amazonu | XTB | Marathon | Vývoj německé ekonomiky | Pepco | FXstreet | EOG Resources | Vstup na akciovou burzu | Sazby beze změny | Meta Platforms | Trader | Hodnota akcií | Hang Seng | Doporučení | Trh s elektromobily | Cena akcií společnosti Tesla | Soud EU | Statistický úřad | Francouzský prezident | Akcie Pfizer | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Christopher Waller | Podnikání | Podnik | Trh s bydlením | Evropské země | Dluhopisový trh | AAA | XTB Research | After market close | Index Nikkei 225 | MRO | Investment Counsel | Datadog (DDOG.US) | Německý index DAX | Akcie GM | AMZN.US | Rostoucí úrokové sazby | Opatření | Pozice | Futures na ropu | Šíření nového koronaviru | NXP Semiconductors | Barclays | Ocenění | Antimonopolní úřad | Investing | Zpomalováním růstu | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | SEC | Akcia týždňa | Evropské indexy | Zvýšení ratingu | Světové produkce | Akcie Rivian | Analytik | Redukce | Wall Street | Index euro stoxx 50 | Ford Motor | Ondřej Hartman | Index DAX | Universal Music Group | Dow Jones | Čas na nákup akcií | Home Depot | Britská společnost | Úrokové sazby | Společnost Rivian | Trading | Lucid Group | Biden | Budoucnost | Banky | Dodavatelský řetězec | Bilance | NASDAQ 100 | Vision Fund | 737 MAX | WEN.US | LCID.US | Japonský konglomerát | Čínské vlády | Tým FXstreet.cz | Chris Zaccarelli | Nafouknutá bublina | Solidní výsledky | Investovat peníze | Android Auto | Akciový stratég | Prohlášení | Prodeje | Spotify (SPOT.US) | Čínská automobilka | Čínské firmy | Akcie výrobce elektromobilů | Výrobce elektromobilů | Odvětví | Finanční situace | Rivian Automotive (RIVN.US) | Air France-KLM | Nikola Corp | G7 | Joe Biden | CVC Capital Partners | Kotace | Prezident Federální rezervní banky | Výzkumná společnost | Didi | Novinky | Fisker | Rolls-Royce | Robinhood Markets | Retail | USA | WhatsApp | Japonský index Nikkei | Zlato | Jak vydělat | UPST | GOOGL | Nasdaq | Společnost Nestlé | AbbVie | Mediální podnik | Volkswagen | ITA | Průměrná cena | Odhady analytiků | Ministerstvo práce | Primární veřejné nabídky akcií | Geopolitické napětí | Spekulanti | Výsledky amerických voleb | Boeing 737 Max | Rekordní pokles | Verizon Communications | Práce | Etsy | FOREX | Údaje o inflaci | DoorDash | Vydavatelství Axel Springer | JD | Robinhood Markets (HOOD.US) | AMZN | Tržní kapitalizace firmy | Rivian Automotive | Průlom | Investment | Velký pád akcií | Lucid Group (LCID.US) | VIAC | Masivní investice | Výsledky Alphabet za Q2 | Americký trh s bydlením | Astrazeneca | Nasdaq (US100) | Lyft (LYFT.US) | Spalování fosilních paliv | Kryptoměny | Příležitosti i pro investory | P911 | Ekonomické aktivity | IPO tohoto roku | Ever Given | Výrobce elektromobilů Tesla | Podnikání na kapitálovém trhu | Americký HDP | Státní fond | Mzdy | Akcie | Úspěch | CNBC | Jerome Powell | Volby | Ukazatele | Li Auto | Umělá inteligence | Miliardář | Baidu (BIDU.US) | Disney | Americká burza | DDOG | Výrobce elektroaut | Británie | NZD | Koncern | Čistý dluh | Podniky | Vysoká rizika
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Rithmic R Trader
Rithmic RTrader
Rithmic R Trader Pro
Rithmic RTrader Pro
Ritholtz Wealth Management
Ritterbusch and Associates
Ritterbusch & Associates
Rivan Automotive
Riverside Risk Advisors
Riverstone Energy

Následující klíčová slova

Rivian Auto
Rivian Automotive
Rivian Automotive (RIVN.US)
Rivian EDV
Rivian (RIVN.US)
Rivian R1S
Rivian R1T
Rivian vs. Tesla
Rivkin Securities
RIVN
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
FTMO král
Potvrďte prosím... Zavřít