Neděle 14. srpen 2022 20:24
reklama
Vantage
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Hospodaření

C:\fakepath\eurusd-14082022.png

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA díky zprávám o inflaci vzrostly, dolar posílil

14.08.2022 Akcie ve Spojených státech na závěr týdne posílily a zisky si připsaly i za celý týden. Známky toho, že americká inflace v červenci možná dosáhla svého vrcholu, zvýšily důvěru investorů v další růst akcií.
img

Řeka Rýn kriticky vysychá, sucho nahrává Putinovi. Němci se bojí, že nebude plyn a v panice vykupují elektrická topidla – a to musí zajímat i Čechy

12.08.2022 Řeka Rýn podle prognózy německých úřadů přestane dnes být splavná ve svém klíčovém úseku. Přeprava uhlí, paliv a dalších surovin tak bude silně omezena, ba znemožněna. Taková situace nemohla přijít v horší dobu, neboť EU i bez toho prochází závažnou energetickou krizí, bezprostředně v důsledku války na Ukrajině. Splavnost Rýnu přitom letos bude vyloučena pravděpodobně po nejdelší dobu za posledních minimálně patnáct let.
img

Rozbřesk: Česká ekonomika? Nic není jako dřív, nic není jak bejvávalo..

12.08.2022 Česká republika byla dlouhou dobu učebnicovým příkladem ekonomiky s minimálními makroekonomickými nerovnováhami. Inflace oscilovala okolo dvouprocentního cíle a centrální bankéře trápily spíše příliš slabé cenové tlaky. Rovněž vnější bilance byla stabilizovaná díky solidnímu přebytku obchodní bilance, přičemž mírný deficit běžného účtu byl primárně způsoben odlivem dividend do zahraničí. Konečně i veřejný sektor jako celek hospodařil vyrovnaně nebo dokonce v lehkém přebytku, což umožnilo snižovat už tak relativně nízký dluh v poměru k HDP. Slovy oblíbené písně však platí: „nic není jako dřív, nic není jak bejvávalo“.
img

Česká ekonomika v pasti dvojího deficitu

12.08.2022 Česká republika byla dlouhou dobu učebnicovým příkladem ekonomiky s minimálními makroekonomickými nerovnováhami. Inflace oscilovala okolo dvouprocentního cíle a centrální bankéře trápily spíše příliš slabé cenové tlaky. Rovněž vnější bilance byla stabilizovaná díky solidnímu přebytku obchodní bilance, přičemž mírný deficit běžného účtu byl primárně způsoben odlivem dividend do zahraničí.
img

Skupina ČSOB v 1. pololetí: Potvrdila vysokou stabilitu díky rostoucímu zisku a kvalitě úvěrů. Pokračuje další růst úvěrů, vkladů i investic. Občané i firmy si uvědomují potřebu vlastní energetické soběstačnosti a investují do nových energetických řešení

11.08.2022 Skupina ČSOB zaznamenala v prvním pololetí 2022 vysoký zájem občanů i firem o investování do udržitelných energetických řešení. Meziročně rostly objemy úvěrů, vkladů i aktiv pod správou. Čistý zisk z hospodaření společnosti činil 10,1 miliardy korun.
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

Bankovní asociace zlepšila odhad růstu české ekonomiky pro letošek na 2,4 pct.

11.08.2022 Česká bankovní asociace (ČBA) v nové prognóze zlepšila odhad růstu české ekonomiky pro letošní rok na 2,4 procenta. V předchozí květnové prognóze počítala letos s růstem hrubého domácího produktu o 1,8 procenta. Důvodem je zejména příznivější vývoj v první polovině roku, zatímco pro druhou polovinu roku čeká přechod do mírné recese. Asociace o tom dnes informovala na on-line tiskové konferenci. Loni česká ekonomika stoupla o 3,3 procenta.
img

Pražská burza pokračuje v růstu, nahoru ji táhly akcie ČEZ

10.08.2022 Pražská burza rostla šestý den za sebou. Index PX dnes si připsal 0,48 procenta na 1249,73 bodu a je na nejvyšší hodnotě za poslední dva týdny. Nahoru ho táhly zisky elektrárenské společnosti ČEZ, dařilo se i Komerční bance, zatímco Moneta Money Bank ztrácela. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy. Koruna dnes zpevnila k euru i dolaru.
img

Poteče ruská ropa zase do Česka? Rozhodne Brusel… pokud tedy nejde o další hrátky Kremlu

10.08.2022 Do České republiky neproudí ruská ropa. Ukrajina zastavila její dodávky jižní větví ropovodu Družba. Ruská strana, konkrétně provozovatel ropovodní sítě Transněfť, tvrdí, že jí západní sankce znemožňují provést platbu za přepravu přes ukrajinské území. Je ale také možné, že Kreml rozjíždí další hru a své dodávky omezuje uměle, jako tak podle mnohých činí v případě plynu a potrubí Nord Stream 1.
img

Pražská burza popáté v řadě posílila

09.08.2022 Pražská burza popáté v řadě posílila. Index PX dnes stoupl o 0,59 procenta na 1243,72 bodu. Hlavní zásluhu na tom mělo zdražení akcií energetické firmy ČEZ. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

K obavám z recese se přidává špatný výhled čipaře Micron Technology. Trhy vyčkávají na zítřejší data o inflaci

09.08.2022 Akciové trhy dnes klesají, když se k obavám z recese přidává nepříznivý výhled dalšího gigantického výrobce čipů. Mezitím obchodníci čekají na středeční zprávu o inflaci, která by mohla poodhalit budoucí utahování ze strany Fedu. Silnější než očekávaná ekonomická data z pracovního trhu na jednu zmírnila obavy z recese, ale také otupila optimismus, že Fed zmírní tempo zvyšování sazeb. Otázkou nyní zůstává, zda index spotřebitelských cen v USA mohl být v červnu na svém vrcholu.
img

Do Česka neproudí ruská ropa. Ceny paliv mohou vyletět, hrozí také přídělové hospodaření s nimi

09.08.2022 Do České republiky neproudí ruská ropa. Ukrajina zastavila její dodávky jižní větví ropovodu Družba. Ruská strana, konkrétně provozovatel ropovodní sítě Transněfť, tvrdí, že jí západní sankce znemožňují provést platbu za přepravu přes ukrajinské území. Je ale také možné, že Kreml rozjíždí další hru a své dodávky omezuje uměle, jako tak podle mnohých činí v případě plynu potrubím Nord Stream 1.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Analytici: Stát může lidem s energiemi pomoci prostřednictvím dividendy ČEZ

09.08.2022 Stát může podle analytiků využít vysokého zisku energetické společnosti ČEZ k pomoci lidem s vysokými cenami energií prostřednictvím dividendy. Stát by tak mohl podle některých získat více peněz než zavedením mimořádného zdanění. Oslovení analytici to dnes řekli ČTK. Energetická skupina ČEZ měla za první pololetí čistý zisk 33,6 miliardy korun, meziročně o 32 miliard korun vyšší. Provozní výnosy vzrostly o 21 procent na 130,5 miliardy korun. Provozní zisk před odpisy (EBITDA) stoupl meziročně o 27,7 miliardy Kč na 59,3 miliardy Kč a podle skupiny byl ovlivněn mimo jiné enormním růstem cen komodit na velkoobchodních trzích.
img

Analytici očekávají, že ČEZ za pololetí násobně vzrostou tržby i zisk

08.08.2022 Analytici očekávají, že energetické společnosti ČEZ vzrostou za letošní první pololetí meziročně tržby, zisk před úroky, daní a odpisy (EBITDA) i čistý zisk. Meziroční růst očekávají i za samotné druhé čtvrtletí. Výsledky ovlivní především vysoké ceny elektřiny. ČEZ zveřejní hospodářské výsledky za první pololetí v úterý 9. srpna.
img

Fialově se vládě může závažně prodražit dluh. Ratingový výhled mu poprvé v historii ČR zhoršuje na „negativní“ agentura Moody’s, považovaná ze nejméně přísnou

07.08.2022 Agentura Moody’s, jedna z tří světově významných ratingových agentur, včera večer zhoršila ratingový výhled dluhu České republiky, ze „stabilního“ na „negativní“. Samotný rating však nadále ponechává na stávající úrovni, „Aa3“.
img

Agentura Moody’s zhoršuje výhled ratingu Česka, zdvihá „varovný prst“ Fialově vládě. Česku dle ní hrozí fatální energetická krize, jež by dále prohloubila zadlužení země

06.08.2022 Agentura Moody’s, jedna z tří světově významných ratingových agentur, dnes zhoršila ratingový výhled dluhu České republiky, ze „stabilního“ na „negativní“. Samotný rating však nadále ponechává na stávající úrovni, „Aa3“.
img

Akcie na pražské burze během týdne stagnovaly

05.08.2022 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne stagnovaly. Index PX zůstal na 1233,6 bodu. Největší růst zaznamenaly akcie antivirové společnosti Avast, největší pokles postihl cenné papíry skupiny ČEZ. V předchozím týdnu akcie na pražské burze klesly o 0,4 procenta. Vyplývá to z internetových stránek burzy.
img

Týden na akciových trzích: Evropě se nedařilo tak jako za mořem

05.08.2022 Z makrodat byla velmi důležitá data z US trhu práce, která dopadla o poznání lépe než se čekalo. Trh práce v dobré kondici znamená inflační tlaky, na které může Fed reagovat další utahováním měnové politiky. Což pro akciové trhy není úplně pozitivní zpráva.
img

Silná data z trhu práce akcie oslabily, ztráty ale sbírají zpět. Po výsledcích se daří Lyft nebo Beyond Meat

05.08.2022 Zámořské trhy startují páteční seanci propadem, který je již tradičně způsoben silnými daty z reálné ekonomiky. Tentokrát to jsou čísla z trhu práce, kde přibylo 528 tisíc nových pracovních míst, což je více než dvojnásobek očekávaného.
img

Virgin Galactic je po zveřejnění reportu za 2Q o 14 % níže

05.08.2022 VG vykázal o 7 centů vyšší ztrátu, než kolik analytici odhadovali. Tržby se ukázaly být téměř 3krát vyšší než bylo odhadováno, avšak stále jsou nižší než náklady. Čistá ztráta se oproti 2Q21 prohloubila. Společnosti vznikají dodatečné výdaje spojené s výzkumem a vývojem infrastruktury.
C:\fakepath\trader-05082022-18-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.08.2022 1) Maďarská ropná a plynárenská společnost MOL, která podniká i v České republice a na Slovensku, zvýšila ve druhém čtvrtletí čistý zisk meziročně o 40 procent na 249,5 miliardy forintů (15,5 miliardy Kč). Firma to dnes uvedla ve své výsledkové zprávě a zároveň zlepšila celoroční výhled zisku před zdaněním. Za výrazným zlepšením hospodaření jsou vyšší ceny ropy a plynu i skokově vyšší marže rafinerií.
img

Air Products hlásí za třetí čtvrtletí 2022 zisk na akcii ve výši 2,62 USD

05.08.2022 Společnost Air Products (NYSE:APD) včera oznámila hospodářské výsledky za třetí čtvrtletí fiskálního roku 2022, kdy výnos na akcii GAAP EPS dosáhl výše 2,62 USD, což představuje meziroční nárůst o 11 procent. Také GAAP čistý zisk rostl o 10 procent a překročil částku 587 milionů USD.
C:\fakepath\eurusd-05082022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 5.8.2022

05.08.2022 Americké akcie včera uzavřely smíšeně, posílil pouze index technologického trhu Nasdaq. Investoři čekají na statistiku z amerického trhu práce a na to, jak na ni zareaguje americká centrální banka (Fed). Zejména, zda bude trvat na dosavadním postoji, že je kvůli vysoké inflaci odhodlána dál výrazně zvyšovat základní úrokové sazby.
C:\fakepath\eurusd-04082022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 4.8.2022

04.08.2022 Americké akcie včera zpevnily. Silné výhledy zisku společností PayPal a CVS Health zlepšily náladu na trhu a pomohly zvednout index Nasdaq nejvýše od začátku května. Statistika Institutu nákupních manažerů (ISM) ukázala překvapivé zvýšení aktivity v americkém sektoru služeb a nárůst nových zakázek pro tamní průmysl.
C:\fakepath\auta.jpg

Výrobci automobilů hlásí nižší poptávku v Evropě a Severní Americe

04.08.2022 Výrobci automobilů hlásí nižší poptávku v Evropě a Severní Americe. Podle analytiků přibývá důkazů, že spotřebitelé si kvůli rostoucí inflaci nechávají hotovost na nezbytné věci. Ačkoli některé luxusní značky, například Ferrari a Mercedes, zvýšily výhled prodeje kvůli přetrvávající vysoké poptávce po špičkových modelech, vyhlídky pro většinu odvětví jsou chmurnější, napsala včera agentura Reuters.
img

PayPal roste v premarketu díky pozitivním čtvrtletním výsledkům

03.08.2022 Akcie PayPal (PYPL.US) vyskočily v předburzovním prodeji o 13 % poté, co společnost vykázala lepší než očekávané výsledky hospodaření za druhý kvartál. Býčí sentiment podpořily i zprávy o investici Elliott Management ve výši 2 miliard dolarů.
img

ČEZ: Vysoká cena elektřiny tahounem podstatně lepších výsledků

03.08.2022 Předpokládáme, že ČEZ zveřejní za druhý kvartál tohoto roku vysoký meziroční růst všech hospodářských ukazatelů. Za tím vidíme inflaci komodit, respektive podstatně lepší realizované ceny elektřiny. Přestože ČEZ u příležitosti reportu za první čtvrtletí zvýšil celoroční projekce, vzhledem k dalšímu růstu cen elektřiny je možné, že dojde k další aktualizaci. Nicméně cena akcií na burze se v současné době bude řídit velmi pravděpodobnou speciální daní pro výrobce elektřiny.
img

Forex: Trh se čtvrtečním zvýšením sazeb ČNB přestává počítat

02.08.2022 Dnešní ekonomický kalendář kromě amerických dat z trhu práce nic dalšího nepřináší. Hráči na korunovém trhu vyhlíží první jednání bankovní rady ČNB pod novým guvernérem. Sázky na zvýšení sazeb na čtvrtečním zasedání se vytrácí, tržní aktivita klesá.
img

Forex: Nálada průmyslníků v regionu padá

01.08.2022 První srpnový den byl na finančních trzích relativně klidný. Euro vůči dolaru oscilovalo kolem 1,0250 EUR/USD, minimální aktivita byla patrná i na korunovém trhu. S jeho otevřením tuzemská měna vůči euru ztratila zhruba tři haléře, když oslabila k 24,63 CZK/EUR a na této hodnotě se držela v podstatě celý den.
img

ČEZ: Chystaná mimořádná daň; prodej tureckých aktiv

01.08.2022 Podle vládní koalice se firmy vyrábějící elektřinu musí podělit o mimořádné zisky. Podle premiéra Fialy vláda plánuje speciální daň, nebo hodlá společnosti přimět, aby platily dobrovolně, a to od ledna příštího roku. Mělo jednat o dočasné opatření.
img

Pražská burza dnes poklesla, dolů ji táhly akcie ČEZ, Erste a KB

01.08.2022 Pražská burza na začátku týdne poklesla, index PX dnes oslabil o 2,16 procenta na 1206,89 bodu. Dolů ho táhly hlavně akcie energetické společnosti ČEZ, Erste Bank a Komerční banky (KB). Naopak se dařilo pojišťovně VIG, Monetě Money Bank a technologické společnosti Avast. Vyplývá to z údajů burzovního webu a vyjádření analytiků.
C:\fakepath\sila-men-01082022-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (červenec 2022)

01.08.2022 Po dvouměsíčním posilování si americký dolar udělal pauzu a jako překoupené aktivum dal možnost ukázat sílu i ostatních měn. Možná právě v červenci jsme byli svědky počátku nových dlouhodobých trendů, protože měnové páry, které první polovinu roku oslabovaly, se nyní ujímají otěží. Nejsilnější měnou v červenci byl japonský jen, který vykázal posílení vůči americkému dolaru o 2,55 %. V jeho závěsu se nachází australský a novozélandský dolar, které v červenci dosáhly zhodnocení nad 1 %. Naopak nejslabší měnou měsíce se stalo euro, které ztratilo vůči americkému dolaru více než 2 %. Nyní si ukážeme cenový vývoj jednotlivých měnových párů.
img

České spořitelně stoupl v pololetí čistý zisk o 67 % na 11 miliard korun

01.08.2022  České spořitelně v prvním pololetí letošního roku stoupl čistý zisk meziročně o 67 procent na 11 miliard korun. Loňský výsledek ale výrazně ovlivnila epidemie covidu a s ní spojená omezení. Provozní zisk se v prvních šesti měsících letošního roku zvýšil o 43,7 procenta na 14,8 miliardy korun. Česká spořitelna o tom informovala v tiskové zprávě.
img

Daň z mimořádných zisků veřejné finance neozdraví. Tato orbánovská akorát ODS připraví o voliče a nahraje Babišovi

01.08.2022 Po osmi měsících svého vládnutí je stále zřejmější, že Fialův kabinet rezignoval na slibované zásadní osekání rozpočtových výdajů a na hledání úspor. Sází na to, že podstatnou část dluhu za něj splatí občané vysokou inflací a znehodnocením měny. A není to sázka nerealistická.
img

Proč vláda vzdala hledání úspor v rozpočtu? Sází na to, že dluh za ní splatí občané v podobě vysoké inflace – a není to sázka nerealistická

30.07.2022 Po osmi měsících svého vládnutí je stále zřejmější, že Fialův kabinet rezignoval na slibované zásadní osekání rozpočtových výdajů a současně na hledání úspor. Za prvních šest měsíců letošního roku je schodek státního rozpočtu sice meziročně nižší o zhruba 82 miliard korun. Jenže za poklesem schodku je prakticky výhradně vyšší daňový výběr. Na daních totiž má státní rozpočet za první letošní půlrok meziročně hned o přibližně 74 miliard korun více.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Ekonomika ČR ve 2. čtvrtletí stoupla o 3,6 pct, ovlivnila to srovnávací základna

29.07.2022 Česká ekonomika v letošním druhém čtvrtletí meziročně stoupla o 3,6 procenta a proti předchozímu čtvrtletí se hrubý domácí produkt (HDP) zvýšil o 0,2 procenta. Čísla, která dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ), jsou ale předběžná a podle analytiků je ovlivnila nízká srovnávací základna loňského roku, kdy platila opatření proti šíření koronaviru. V dalších čtvrtletích čekají pokles HDP.
C:\fakepath\apple.jpg

Čtvrtletní zisk Applu klesl o 10,6 pct., výsledky ale překonaly odhady analytiků

29.07.2022 Americké technologické společnosti Apple ve třetím finančním čtvrtletí meziročně klesl čistý zisk o 10,6 procenta na 19,4 miliardy dolarů (467,7 miliardy Kč). Vyplývá to ze včera zveřejněných výsledků hospodaření. Tržby firmě v tomto období mírně vzrostly. V ohledu zisku na akcii i tržeb překonala očekávání analytiků. Společnost se vypořádala s nedostatkem součástek lépe, než se očekávalo. Těžila z neutuchající poptávky po iPhonech, i když spotřebitelé kvůli inflaci omezují ostatní výdaje.
img

Po spekulacích na mírnější FED převládl negativní sentiment

28.07.2022 Dnešní obchodní den bude v zámoří výrazně ovlivněn reportem o HDP, který překvapil poklesem o 0,9 % při očekávání 0,5% růstu. Prvotní reakce možná trochu paradoxně poslala v předobchodní fázi indexy vzhůru a v zelených číslech se držely i chvíli po otevření. Byly zde znát spekulace, že v recesi nebude FED tolik agresivní při utahování měnových kohoutů. Cca půl hodiny po otevření ale již vidíme, že negativní sentiment převládá a indexy jsou 0,5 % pod včerejším závěrem.
C:\fakepath\swiss_franc2.jpg

Švýcarský potravinářský gigant Nestlé v pololetí zdražil o 6,5 procenta

28.07.2022 Švýcarský potravinářský gigant Nestlé kvůli nejvyššímu růstu nákladů za 40 let v prvním pololetí zdražil své výrobky v průměru o 6,5 procenta. Výrobce čokoládové tyčinky KitKat nebo cereálií Nesquik to spolu s výsledky hospodaření dnes uvedl ve svém oznámení. Růst cen tento týden v reakci na dražší pohonné hmoty, růst mezd a dražší ingredience oznámila například i nápojová společnost Coca-Cola nebo řetězec restaurací rychlého občerstvení McDonald's.
C:\fakepath\eurusd-28072022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 28.7.2022

28.07.2022 Akcie ve Spojených státech po zvýšení úroků americkou centrální bankou (Fed) a projevu šéfa Fedu Jeroma Powella prudce posílily. K růstu pomohly také optimistické výsledky hospodaření firem Microsoft a Alphabet. Nasdaq si připsal nejvyšší jednodenní zisk od dubna 2020.
img

Spotify po zveřejnění výsledků prudce vzrostl

27.07.2022 Spotify (SPOT.US) před otevřením dnešní americké seance zveřejnil výseldky hospodaření za 2Q22. Zpráva byla trhem vnímána pozitivně, proto si dnes akcie švédské společnosti připasaly 15 % zisky.
img

Co očekávat od výsledků Microsoftu?

26.07.2022 Microsoft (MSFT.US) bude dnes po uzavření obchodní seance vykazovat výsledky hospodaření za 4Q22. Podobně jako u jiných velkých technologických společností dostaly akcie Microsoftu velkou ránu, avšak rozměr poklesů je mnohem menší. Trh očekává, že Microsoft přinese meziroční zvýšení zisků díky vyšším tržbám, což může být obtížně dosažitelné kvůli zvyšující se infalci a zhoršenému makroekonomickému výhledu.
C:\fakepath\eurusd-26072022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 26.7.2022

26.07.2022 Obchodování na americkém akciovém trhu bylo včera velmi rozkolísané a hlavní akciové indexy uzavřely smíšeně. Investoři jsou opatrní před výsledky hospodaření několika předních amerických společností a zasedáním měnového výboru centrální banky USA (Fed), které se uskuteční tento týden.
img

Investoři očekávají zvýšení sazeb Fedu o 75 bazických bodů

25.07.2022 Akcie klesly, když obchodníci vzhledem k hrozící recesi zhodnotili perspektivu korporátních zisků a politiku Federálního rezervního systému.
img

Graf dne - US30 (25.07.2022)

25.07.2022 Americké indexy se v minulém týdnu vyvíjely velmi dobře a podařilo se jim prodloužit oživení. Nový týden začal poněkud negativně, avšak po zahájení evropské seance se začal zlepšovat a nyní se futures na americké indexy více méně na stejné úrovni. Tento týden bude pro akcie, zejména ty americké, důležitý. Investorům bude nabídnuta konference FOMC (ve středu ve 20:00) a taktéž zpráva o HDP za 2Q (čtvrtek 14:30). Je nutno ještě dodat, že tento týden bude vykazovat výsledky hospodaření za 2Q ještě 5 velkých amerických firem. Jedná se o Microsoft a Alphabet (úterý), Meta Platforms (středa), Apple a Amazon (čtvrtek). Všechny tyto události mohou mít velký vliv na sentiment, tudíž by se obchodníci měli být na pozoru.
img

Americké akcie stahují do červeného neuspokojivé výsledky firem a vyšší sázky na recesi

22.07.2022 Evropské akcie míří k lehce zelenému závěru obchodování, a to zejména díky sektoru nemovitostí a informačních technologií. Do červeného naopak míří komunikační služby a zdravotnictví.
img

Hlavní asijské indexy obchodují smíšeně

22.07.2022 Hlavní akciové indexy v Asii dnes obchodují smíšeně. Některé indexy klesají, včetně Shanghai Composite, který klesl o 0,33 %, a Shenzhen Composite, který ztratil 0,62 %. Korejský KOSPI také ztratil 0,31 %. Ostatní indexy regionu přitom vykázaly růst až o 1 %. Australský S&P/ASX 200 si připsal 0,03 %, hongkongský index Hang Seng přidal 0,16 % a japonský Nikkei 225 vzrostl o 0,43 %.
img

Moneta: Vysoké úrokové sazby, rozpouštění rezerv a jednorázová položka

22.07.2022 Očekávané výsledky hospodaření: Podobně jako v prvním kvartále i ve druhém čtvrtletí hospodaření Monety podle nás podstatně vzrostlo. Očekáváme lepší výnosy, nižší náklady, prodej části nesplácených úvěrů a rozpouštění opravných položek. Hospodaření také pozitivně ovlivní jednorázová položka od PPF. Předpokládáme, že dojde k potvrzení celoročních cílů.
C:\fakepath\eurusd-22072022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 22.7.2022

22.07.2022 Americké akcie včera zpevnily. Akcie automobilky Tesla rostly vlivem dobrých výsledků hospodaření, což pomohlo vyvážit pokles akcií telekomunikačních a energetických společností.
img

Co očekávat od výsledků Netflixu?

19.07.2022 Streamovací gigant Netflix ohlásí výsledky hospodaření za druhé čtvrtletí po dnešní americké obchodní seanci. Reporty v posledních dvou obdobích zklamaly nejednoho investora, což vedlo k masivním výprodejům. Netflix si užíval popularity v době pandemie, ale od té doby ztratily akcie již více než 65 % své hodnoty z počátku letošního roku. Bude se historie opakovat v podobě špatné výkonnosti Netflixu a vznikne další vlna výprodejů? Je ve hře možnost, že Netflix překvapí a dodá býkům sílu?
C:\fakepath\akcie2.jpg

Hodnota technologických firem oblíbených za pandemie klesla o půl bilionu USD

18.07.2022 Hodnota finančně technologických firem, které zazářily hlavně za pandemie, kdy lidé museli zůstávat doma, už se na akciových burzách snížila téměř o půl bilionu dolarů (asi 12 bilionů Kč). Od začátku roku 2020 se jen ve Spojených státech vydalo na burzu více než 30 takových podniků, ukazují data společnosti CB Insights. Investoři v té době věřili, že podobné firmy budou těžit z dlouhodobého trendu postupné digitalizace, kterému pandemie zpočátku hodně nahrávala.
img

Zprávy top akcií, které tento týden sledovat (18.07.2022)

18.07.2022 Výsledková sezóna za druhý kvartál je na Wall Street v plném proudu. Velké americké banky započaly velký maraton na konci minulého týdne. Tento týden bude však pestřejší. Investoři dnes dostanou report 2 velkých amerických bank (Bank of America a Goldman Sachs). Pozornost bude však věnována především středečnímu reportu společnosti Tesla. Po uzavření americké seance se dozvíme výsledky společnosti IBM, kterou bude zítra následovat Netflix. Uprostřed nestabilní politické situace budou bedlivě sledovány výsledky hospodaření Lockheed Martin, jedné z největších amerických společností ze sektoru obrany. V tomto týdnu bude vykazovat celkem 7 firem indexu Dow Jones. Jedná se o American Express, Goldman Sachs, Dow, IBM, Johnson & Johnson, Travelers a Verizon Communications.
C:\fakepath\eurusd-15072022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 15.7.2022

15.07.2022 Americké akcie včera převážně oslabily. Neuspokojivé čtvrtletní výsledky dvou velkých amerických bank a překvapivý nárůst míry inflace ve Spojených státech v červnu umocnily obavy z recese. Všechny tři klíčové indexy amerického akciového trhu zahájily seanci po zveřejnění výsledků hospodaření bank JPMorgan Chase & Co a Morgan Stanley poklesem, později většinu ztrát smazaly. Růst odvětví polovodičů pomohl indexu technologického trhu Nasdaq dostat se do kladných čísel.
img

Slabé výsledky amerických bank utápí indexy 📉

14.07.2022 Dnes byla zahájena výsledková sezóna a již tradičně se o úvod postaraly americké banky. JP Morgan a Morgan Stanley ztrácí a stahují s sebou i americké indexy. Slabý začátek výsledkové sezóny zvyšují obavy o budoucnost a analytici očekávají další zpomalení.
img

Úsporný energetický tarif neřeší podstatu problému, pouze plošně na dluh maskuje jeho příznaky. Fialova vláda musí začít řešit podstatu problému – mohla si i vytáhnout více na dividendě ČEZ

14.07.2022 Úsporný energetický tarif lidem pomůže jen nepatrně. Nejběžněji přibližně v rozsahu maximálně kolem patnácti procent. Například vytápění a ohřev vody běžného rodinného domku plynem vyjde společně s platbou za napájení elektrických spotřebičů na zhruba 95 tisíc korun ročně. Pokud je zdrojem energie elektřina, a k vytápění slouží třeba přímotop, pak je třeba počítat s náklady až kolem 115 tisíc korun ročně. Tyto náklady navíc v nadcházející topné sezóně dále vzrostou.
img

Akcie Stitch Fix vyskočily o 17 % díky nákupům manažera

13.07.2022 Akcie společnosti Stitch Fix (SFIX.US) vyskločily během středeční seance o 17 % poté, co zpráva SEC odhalila, že Bill Gurley z Benchmark Capital, který již vlastní 1,22 milionu akcií koupil další milion kusů s průměrnou cenu 5,43 USD.
img

Akcie Delta Air Lines se propadají kvůli špatným výsledkům za 2. kvartál

13.07.2022 Akcie Delta Air Lines (DAL.US) se propadly krátce poté, co byly zveřejněny výsledky hospodaření za druhý kvartál. Důvodem poklesu zisku a marže je zvýšení cen paliva a dalších provozních nákladů. Společnost však očekává v následujících měsících silnou poptávku po cestování.
C:\fakepath\eurusd-13072022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 13.7.2022

13.07.2022 Americké akcie ukončily rozkolísanou seanci poklesem. Rostoucí známky hrozící recese způsobily, že investoři zůstali před dnešní zprávou o inflaci obezřetní.
img

Jedna turbína může rozhodnout o tom, zda Česko letos padne do recese. Nikdy v historii nezávisel vývoj české ekonomiky – a osud statisíců Čechů – na jednom jediném stroji

09.07.2022 V současnosti nejsledovanějším a nejdiskutovanějším průmyslovým zařízením světa je bezesporu jedna konkrétní turbína, co odešla na údržbovou opravu do kanadského Montrealu. Poslal ji tam Gazprom, ruský plynárenský gigant, jejž ovládá Kreml. Jenže turbína nemůže zpět do Ruska. Kanada totiž v červnu zavedla sankce na ruský ropný a plynárenský průmysl, které znemožňují export právě takových zařízení do Ruska.
img

Upstart odepisuje přes 20 % kvůli nižším odhadům tržeb

08.07.2022 Akcie společnosti Upstart (UPST.US) se během poslední seance tohoto týdne obchodují o více než 20 % níže! Akcie společnosti se propadly po oznámení předběžných výsledků hospodaření za druhý kvartál, které byly horší, než se očekávalo.
img

Německo žádá Kanadu, aby Rusku vrátila turbínu do Nord Streamu 1. Kanada by však musela obejít protiruské sankce, bez toho však hrozí propad i české ekonomice

07.07.2022 Německý ministr hospodářství Robert Habeck žádá kanadskou vládu, aby vrátila Rusku turbínu do plynovodu Nord Stream 1. Kanada ji zadržuje v souladu se sankcemi. Pokud by ji Rusku vydala, sankce poruší. Berlín ji k tomu přesto vyzývá, protože se obává propadu své ekonomiky v důsledku nedostatku ruského plynu, jenž hrozí nastat kvůli právě chybějící turbíně.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Americký trh práce zůstává silný

04.07.2022 I když předstihové indikátory naznačují obavy ze zpomalení či dokonce recese v americké ekonomice, trh práce zůstává robustní, což potvrdí červnová data. Diskuse nad možným ohrožením hospodářského růstu je patrná i v Evropě. ECB sice zasedá až 21. července. Nicméně zveřejňovaná data budou naznačovat, zda sazby půjdou nahoru o standardních 25 bb či výraznějších 50 bb. Bojíme se horších dat z německého průmyslu. Vykompenzovat by je měla lepší francouzská čísla.
C:\fakepath\akcie-01072022.png

Akcie v USA před prodlouženým víkendem posílily, dolarový index vzrostl

02.07.2022 Akcie ve Spojených státech první den druhé poloviny nového roku posílily. Za první pololetí byl výkon všech tří indexů nejhorší za několik desetiletí. Objem obchodování byl ale dnes nízký, protože finanční trhy v USA jsou v pondělí kvůli státnímu svátku zavřené a investoři na počátku nového čtvrtletí hledají nový katalyzátor, který by rozhýbal trh.
img

Vládní dluh v 1. čtvrtletí stoupl na o 171 mld. na 2,684 bil. Kč

01.07.2022 Dluh vládních institucí ČR stoupl v letošním prvním čtvrtletí meziročně o 171 miliard na 2,684 bilionu korun. Míra zadlužení se ale snížila ze 43,9 procenta hrubého domácího produktu (HDP) na 42,8 procenta. Ve srovnání s posledním čtvrtletím loňského roku se dluh zvýšil o 117 miliard korun a míra zadlužení 0,8 procentního bodu. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ).
img

Agrofertu loni stouply tržby o 15 pct na 184,8 mld. Kč

01.07.2022 Koncernu Agrofert loni meziročně stouply konsolidované tržby o 15 procent na 184,8 miliardy korun. Zisk po zdanění stoupl na 5,8 miliardy korun ze 3,8 miliardy Kč v roce 2020. Za růstem tržeb je podle holdingu hlavně zvýšení prodejních cen v chemickém segmentu v reakci na významné zvýšení vstupních nákladů a za růstem zisku hlavně zlepšení hospodaření v segmentech chemie a zemědělství. ČTK to dnes v tiskové zprávě sdělil mluvčí koncernu Pavel Heřmanský.
img

Česká pošta loni snížila ztrátu o polovinu na 681 milionů Kč

01.07.2022 Česká pošta loni snížila ztrátu o polovinu na 681 milionů korun. V předchozím roce vykázala propad 1,37 miliardy korun. Provozní výnosy vzrostly o 400 milionů na 19,55 miliardy korun. Loňské hospodaření ovlivnila pandemie koronaviru. Ke snížení ztráty přispěly vedle vyšších výnosů úspory v nákladech nebo vyšší výnosy z prodeje nepotřebného majetku. Státní podnik to dnes oznámil v tiskové zprávě.
img

Forex: ČNB nadále brání oslabování koruny

01.07.2022 Závěr prvního pololetí se na globálních finančních trzích nesl ve znamení narůstajících obav z možné recese, což se odráželo na komoditních či akciových trzích, které se vesměs držely v červených číslech. Tomu odpovídal i vývoj na tržních sazbách, které měly tendenci dále klesat. Na globálním devizovém trhu si podporu držel americký dolar, který vůči euru v týdenním hodnocení získal zhruba procento, kdy se kurz posouval hlouběji pod hladinu 1,0500 EUR/USD.
img

Schodek státního rozpočtu se v červnu zmírnil

01.07.2022 Podle dnes zveřejněných údajů Ministerstva financí stát do konce letošního června hospodařil s deficitem ve výši 183,0 mld. Kč. Oproti loňskému roku je schodek nižší o 82,1 mld. Kč, což odráží zejména vyšší daňové příjmy. V menší míře se na meziročním snížení deficitu podepsaly i nižší výdaje, které letos již nezahrnují pandemické kompenzace. Stále předpokládáme, že deficit státního rozpočtu by letos mohl skončit v rozmezí 300-330 mld. Kč, oproti původně schváleným 280 mld. Kč.
C:\fakepath\trader-01072022-21-zm.jpg

Německo příští rok zatáhne za rozpočtovou brzdu, chce deficit 17,2 miliardy eur

01.07.2022 Německo po třech letech zatáhne za rozpočtovou brzdu, na příští rok vláda přijala návrh rozpočtového deficitu 17,2 miliardy eur (425,7 miliardy Kč). Dnes to na tiskové konferenci v Berlíně oznámil německý ministr financí Christian Lindner. Na letošní rok plánuje Německo hospodařit se schodkem 138,9 miliardy eur (3,4 bilionu Kč).
C:\fakepath\trader-30062022-23-zm.jpg

UBS: Eurozóna směřuje ke stagflaci, hospodářský růst se letos téměř zastaví

30.06.2022 Eurozóna směřuje ke stagflaci, tedy do situace, kterou charakterizuje vysoká inflace, stagnace poptávky a případně i vysoká nezaměstnanost. Myslí si to analytici největší švýcarské banky UBS, kteří dnes předpověděli, že hospodářský růst v eurozóně se ve druhém pololetí téměř zastaví. Největší ekonomikou v eurozóně je Německo, kam směřuje značná část exportu českých firem.
img

Ozvěny trhu: ČNB ještě bude muset úrokové sazby zvýšit

30.06.2022 Před pár týdny jsem se ve svém příspěvku věnoval tomu, že diskuse ohledně příčin inflace, zda je poptávková či nabídková, respektive dovezená, je již dnes do značné míry irelevantní. Inflační očekávání se odkotvila a začínají skutečnou inflaci dále živit.
C:\fakepath\eurusd-29062022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 29.6.2022

29.06.2022 Akcie ve Spojených státech smazaly počáteční zisky a prudce oslabily. Mohla za to zpráva o důvěře amerických spotřebitelů, která podpořila obavy z recese. Nejvíce ztrácely technologické společnosti v čele s firmami Amazon.com, Microsoft a Apple.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: V závěru týdne se vedení ČNB ujme nový guvernér A. Michl

27.06.2022 Trhy budou pozorně sledovat první kroky nového guvernéra A. Michla a obměněné bankovní rady, vlády se ujme v pátek 1. července. Tuzemský ekonomický kalendář přinese sektorové účty za úspěšný první kvartál, červnové PMI a státní rozpočet pak odhalí, jak moc vážný je dopad války na Ukrajině a vysoké inflace. Historicky nejvyšší meziroční dynamiky spotřebitelských cen se dočkáme za červen z eurozóny. Sentiment indikátory z Evropy i USA hlavně kvůli rychlému zdražování dále slábnou.
img

FedEx po optimistických odhadech pro rok 2023 vzrostl o 8 %

24.06.2022 FedEx (FDX.US) včera po uzavření burzy zveřejnil výsledky hospodaření za čtvrté čtvrtletí 2022 a také za celý fiskální rok 2021. Zatímco výsledky ve 4. kvartálu nedosáhly očekávání analytiků, společnost zveřejnila silný odhad na příští fiskální rok (červen 2022 - květen 2023), což vedlo k dnešnímu posílení cen akcií.
img

ČEZ: Vláda plánuje ovládnout klíčové domácí elektrárny

23.06.2022 Podle premiéra Petra Fialy chce vláda v blízkém horizontu vlastnit síť klíčových tuzemských elektráren, aby mohla nabídnout spotřebitelům nižší ceny elektřiny.
img

Překvapí dnes ČNB trhy zvýšením úroku dokonce nad 7 %? Některé radní k tomu může přimět to, že ČNB „stálo“ jmenování nové bankovní rady už přes 125 miliard korun

22.06.2022 Mezinárodní měnoví obchodníci sází na to, že Česká národní banka dnes zvedne svoji základní úrokovou sazbu až o 1,5 procentního bodu. Tedy na 7,25 procenta. Pokud by tudíž ČNB chtěla trhy opravdu překvapit coby vskutku odhodlaný bojovník proti inflaci, bude muset zvýšit základní úrok na 7,5 procenta. Teprve při takovém navýšení lze čekat výraznější tlak na posílení koruny. Tu v posledních týdnech drží „na svém“ intervence centrální banky. ČNB intervenuje, aby zabránila oslabování koruny, které souvisí se jmenováním nového guvernéra a nových bankovních radních.
img

Úsporný energetický tarif neřeší podstatu problému, pouze plošně na dluh maskuje jeho příznaky. Fialova vláda musí začít řešit podstatu problému – mohla si i vytáhnout více na dividendě ČEZ

20.06.2022 Úsporný energetický tarif, který připravuje ministerstvo průmyslu a obchodu, lidem pomůže jen nepatrně. Nejběžněji přibližně v rozsahu pěti až deseti procent. Například vytápění a ohřev vody běžného rodinného domku plynem vyjde společně s platbou za napájení elektrických spotřebičů na zhruba 95 tisíc korun ročně. Pokud je zdrojem energie elektřina, a k vytápění slouží třeba přímotop, pak je třeba počítat s náklady až kolem 115 tisíc korun ročně. Tyto náklady navíc v nadcházející topné sezóně dále vzrostou.
img

ČEZ: Ministerstvo nabídne ke schválení svůj návrh dividendy

20.06.2022 Podle informací zpravodajských serverů učinilo Ministerstvo financí svůj návrh dividendy. Její výše by měla být oznámena dnes po 14hod.
img

Úsporný tarif Fialovy vlády má podobné parametry jako Babišova loňská plošná úleva od drahých energií v podobě osvobození od DPH. Je třeba opatření zacílit, vyvarovat se plošnosti

17.06.2022 Úsporný energetický tarif, který připravuje ministerstvo průmyslu a obchodu, je zatím svými základními parametry srovnatelný s osvobozením energií, plynu a elektřiny, od daně z přidané hodnoty, které pro měsíce listopad a prosinec loňského roku zavedla ještě Babišova vláda. Osvobození od DPH vyšlo loni ve dvou zmíněných měsících veřejné rozpočty na 2,1 miliardy korun měsíčně. Pokud by tedy opatření bylo v platnosti celý rok, vyšlo by celkem na 20 až 25 miliard korun. Přitom by domácnosti byly osvobozeny od daně ve výši 21 procent.
C:\fakepath\eurusd-15062022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 15.6.2022

15.06.2022 Akcie ve Spojených státech včera před očekávaným růstem úroků v USA převážně klesly, vymanit ze ztrát se podařilo jen technologickým titulům. Měnový výbor centrální banky USA (Fed) by měl dnes, na závěr svého dvoudenního zasedání, oznámit zvýšení úrokových sazeb. Původní odhady počítaly se zvýšením sazeb o půl procentního bodu, po pátečních údajích o inflaci však rostou spekulace, že by úroky mohly vzrůst až o 0,75 procentního bodu.
img

Týden na akciových trzích: Ve srovnání s ostatními pražská burza tento týden jen mírně korigovala

10.06.2022 Inflace je vysoká a dále zrychluje. Překvapila, a to jak v USA tak u nás. Centrální banky na to budou muset reagovat a sazby porostou. Situace je však se jmenováním třech „holubic“ do bankovní rady ČNB nejistá, což jen zvyšuje očekávání razantnějšího růstu sazeb na dalším zasedání ještě „staré“ bankovní rady v červnu. ECB včera sice sazby ještě nezvedla, ale potvrdila ukončení nákupu aktiv v červnu s výhledem na zahájení utahování měnové politiky již na červencovém zasedání.
img

Obchodování s 25% nárůstem Salesforce po zveřejnění výsledkové zprávy

08.06.2022 Nedávný výprodej na akciovém trhu způsobil, že mnoho technologických společností s miliardovými zisky se rozhodlo zrušit své pandemické zisky.
img

ČEZ (Koupit, 12m cíl = 1 393 CZK): Vysoké ceny elektřiny, skokový nárůst hospodaření

07.06.2022 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti ČEZ vydáváme doporučení Koupit s novou cílovou cenu 1 393 CZK (doporučení i cílová cena byly dosud v revizi).
img

Kofola: Čtvrtletí bez pandemických opatření znamenalo podstatný růst, výhled je silný

02.06.2022 Kofola ČeskoSlovensko zveřejnila výsledky za první čtvrtletí tohoto roku, které jsou podstatně lepší v meziročním srovnání. Bez restriktivních pandemických opatření rostl zisk EBITDA o 22,7 % na 111,8 mil. CZK při tržbách 1 506 mil. CZK (30,3 % y/y). Navíc Kofola naznačuje také podobný růst tržeb i pro druhý kvartál. Nárůst nákladů Kofola kompenzovala jejich přísnou kontrolou a zdražením své produkce. Kofola reportovala silná čísla, která jsou více méně podle odhadů. Vedení potvrdilo celoroční cíle.
img

Forex: Průmysloví výrobci v eurozóně tlačí své ceny dále nahoru

02.06.2022 Po březnovém cenovém šoku primárně z titulu drahých energetických komodit ukážou dubnová data na pokračující inflační tlaky u průmyslových producentů. Odpolední americká data z trhu práce přinesou obdobný inflační obrázek.
C:\fakepath\trader-01062022-35-zm.jpeg

Forex: Koruna k euru dnes bez výraznější změny, k dolaru oslabila o deset haléřů

01.06.2022 Koruna dnes k euru spíše stagnovala a vůči dolaru oslabila. Kolem 17:00 se obchodovala za 24,74 EUR/CZK a za 23,19 USD/CZK, vůči jednotné evropské měně ztratila proti úternímu závěru jeden haléř a vůči dolaru deset haléřů. Vyplývá to z údajů serveru Patria Online.
img

Forex: Koruna dnes nejslabší za poslední půlku měsíce

01.06.2022 Na globálním devizovém trhu dnes panoval relativní klid, euro vůči dolaru stagnovalo v poměrně úzkém pásmu mezi 1,0700 až 1,0740 EUR/USD. Bez odezvy trhu zůstalo ranní zveřejnění německých maloobchodních tržeb za duben. Ty zklamaly a svou slabostí upozornily na opatrnost německých spotřebitelů ve svých výdajích v situaci rostoucí inflace a zdražování zejména položek nezbytných pro život jako jsou energie či potraviny. PMI statistiky již za eurozónu nic nového oproti předběžným odhadům nepřinesly.
img

Vláda letos vykáže schodek 330 miliard korun. Pokud odolá tlakům poskytovat nesystémové dávky a činit prázdná gesta, jakým je snížení daně z pohonných hmot

01.06.2022 Česká vláda letos za období ledna až května vykazuje druhé nejhorší hospodaření v historii ČR. Hůře hospodařila pouze Babišova vláda v loňském roce. Státní rozpočet za prvních pět měsíců letošního roku totiž vykazuje schodek čítající 189,3 miliardy korun. Loni to za stejnou část roku bylo dokonce 255 miliard korun.
img

Rosněfť chystá rekordní dividendu, část cizinců se k penězům dostane těžko

30.05.2022 Největší ruská ropná společnost Rosněfť navrhla vyplatit za loňský rok rekordní dividendu. Umožní jí to silný růst cen suroviny na světových trzích, který se částečně dostavil jako reakce na západní sankce uvalené na Rusko za jeho invazi na Ukrajinu. Někteří zahraniční držitelé akcií Rosněfti se ale budou k penězům z dividend dostávat jen těžko. Informovala o tom agentura Bloomberg.
C:\fakepath\eurusd-29052022.png

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA po nejnovější statistice vzrostly, dolar oslabil

29.05.2022 Americký akciový trh na závěr týdne posílil. Známky toho, že inflace se dostává na vrchol a spotřebitelé zatím zůstávají odolní, zlepšily náladu mezi investory před prodlouženým víkendem a zvýšily naději, že zpřísnění politiky centrální banky USA (Fed) může zabránit propadu ekonomiky do recese. Všechny tři hlavní indexy prudce vzrostly a přerušily nejdelší týdenní sérii ztrát za více než dvě desetiletí.
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 2,5 procenta

27.05.2022 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne oslabily. Index PX klesl o 2,5 procenta na 1310,3 bodu. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Největší pokles postihl cenné papíry skupiny ČEZ. Největší růst naopak zaznamenaly akcie zbrojovky Colt. V předchozím týdnu akcie na pražské burze přidaly 3,6 procenta.
img

Týden na akciových trzích: Evropské i americké burzy slušně v plusu, Praha naopak ztratila

27.05.2022 Makrodata tento týden dopadla smíšeně. Spotřebitelská důvěra se u nás zhoršuje, v Německu je nížká. V USA naopak roste osobní spotřeba, což ukazuje na silnou poptávku. Zápisky Fedu vyzněly holubičím dojmem s výhledem na růst sazeb na příštích dvou zasedáních o 50 bb na každém. V eurozóně, respektive ECB to vypadá na červencové zvýšení o 25 bb a stejný krok se pak čeká v září.
img

Pražská burza dnes ztrácela, zisk si připsaly dvě hlavní emise z deseti

26.05.2022 Pražská burza přišla o část svých středečních zisků. Index PX dnes klesl o 0,14 procenta na 1310,58 bodu. Dolů ho táhla hlavně oslabující emise Erste bank, vyplývá z údajů na webu burzy.
img

Obchodování s 40% nárůstem AMD na pozadí růstu akcií čipů v hodnotě bilionu dolarů

26.05.2022 Polovodičové čipy jsou nedílnou součástí většiny elektronických výrobků, jako jsou elektromobily, telefony, notebooky, robotika a infrastruktura cloud computingu.
img

Colt CZ: Velký nárůst počtu prodaných zbraní, kvartální výsledky vysoce překonaly odhady

26.05.2022 Výsledky hospodaření: Colt CZ prezentoval velmi silné výsledky za první kvartál tohoto roku. Pozitivní je zejména 46,1 % nárůst prodaných zbraní související s konsolidací Coltu a masivní poptávka nejen na klíčovém trhu v USA. EBITDA vzrostla o 120 % na 954,7 mil. CZK a vysoce překonala konsensus. Colt CZ Group potvrdil výhled na tento rok.
img

Kofola: První čtvrtletí roku bez omezení, meziroční růst a potvrzení cílů

25.05.2022 Hospodaření Kofoly za první čtvrtletí tohoto roku v meziročním srovnání slušně vzroste. Je to dáno zejména lockdownem kvůli pandemii koronaviru ve stejném kvartále loňského roku. Zasáhlo to hlavně restaurační byznys. Hospodaření Kofoly ovlivňuje sezónnost. I když nebyl Q1 22 ovlivněn žádnými omezeními, je první kvartál z hlediska sezónnosti nejslabší. Předpokládáme potvrzení celoročních cílů.
C:\fakepath\eurusd-25052022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 25.5.2022

25.05.2022 Americké akcie včera převážně oslabovaly, indexy S&P 500 a Nasdaq klesly. Obavy, že agresivní kroky americké centrální banky (Fed) k omezení vysoké inflace by mohly uvrhnout americkou ekonomiku do recese, snížily chuť investorů riskovat.
img

Týden na akciových trzích: Praha vládla všem, skrze ČEZ, ostatní daleko za jejím výkonem

20.05.2022 Z makrodat byly důležité ceny průmyslových výrobců v Německu a u nás. Dopadly výrazně nad odhady. To jsou samozřejmě silné proinflační tlaky, které se s největší pravděpodobností projeví i ve spotřebitelských cenách.
img

Colt CZ: První kvartál naznačí rekordní rok

20.05.2022 Očekávané výsledky hospodaření: Výsledky společnosti Colt CZ Group SE (dříve Česká zbrojovka – CZG) za první kvartál tohoto roku podle nás podstatně vzrostly v meziročním srovnání. Očekáváme růst tržeb o 62 % y/y a zisku EBITDA o 56 %. Za tímto vysokým růstem zřejmě stála masivní poptávka zejména na hlavním trhu v USA. Rozdíl podpořila také konsolidace Coltu, který před rokem ještě nebyl součástí České zbrojovky.
img

S&P500 odvrátil propad do medvědího trhu

20.05.2022 Zámořské akcie pokračovaly v propadu, ten ale není zdaleka tak dramatický, jako tomu bylo v posledních dnech. Klíčový index S&P500 tak sice uzavřel níže o 0,6%, ale stále nad hranicí označující medvědí trh (3856 bodů). Nejvíce včera ztratil průmyslový index Dow Jones , tažený velkým propadem společnosti Cisco Systems (-13,7 %), která ohlásila neuspokojivý výhled hospodaření pro letošní rok, především šlo o snížení výhledu růstu výnosů. Za tím stojí především faktory stažení se z ruského trhu a nedostatek komponent, spojený s uzavíráním čínské ekonomiky kvůli koronavirovým opatřením.
img

Rozbřesk: S&P 500 před branou medvědího trhu. Fed nechá akcie svému osudu

20.05.2022 Volatilita americké výnosové křivky zůstává brutální. Jen pro dokreslení situace: očekávání toho, kde by se ode dneška za tři roky mohly pohybovat krátkodobé dolarové sazby (implikované Fedem) poklesla za posledních deset dní o 40 bazických bodů.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Turecká lira | Bezpečný přístav | Divergence | Česká burza | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Hyperinflace | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Investujeme | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový fond | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Auditor | Transakce | BaFin | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Benchmark | Valná hromada | Bias | Bloomberg | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | Béžová kniha | CAPEX | CBOE | CEO | CFD | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Devizový trh | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Downgrade | Downtrend | Durace | EBIT | ECB | EMA | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fair Value | Fed | Fibonacci retracement | Finanční deriváty | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Foreign Exchange | Forex trader | Forward | Futures | Fúze | G7 | GAAP | Gap | Grafy | Hedging | High | Holubice | IFO index | IFRS | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Kurzy měn | Kótování akcií | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | Low | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Market Makeři | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | Nástroje peněžního trhu | OTC | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Order | P/E | Pakt stability | Pasiva | Peněžní trh | Platební bilance | Platforma | Podílník | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | Quote | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of New Zealand | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Inflační riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SICAV | SNB | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Splatnost | Split | Spot | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Support | Swiss | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Kurzový závazek | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Hospodářská krize | Makroekonomická data | Makroekonomické události | John Hardy | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Santa Claus Rally | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Expirace opce | Partners | Deloitte | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Forex Factory | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Forexové intervence | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Index strachu | Akcenta | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Žlutý kov | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | GBPUSD | Raiffeisenbank | Aktivum | Burzovně obchodované produkty | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Kupní opce | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Kasina | Likvidita trhu | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie ČEZu | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Komerční banky | Akcie Lufthansa | Akcie Mastercard | Akcie Micron | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie O2 | Akcie PayPal | Akcie Philip Morris | Akcie Shell | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Atlantik | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot Řecka | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Bitcoin cena | Brent | Brokers | Brokerská společnost | Brokeři | Burzovní indexy | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena akcií ČEZ | Cena elektřiny na burze | Cena ropy brent | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je akcie | Co je to volatilita | Conference Board | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | Daňové přiznání | DAX 30 | Dax index | Devizové rezervy ČNB | Devizové trhy | Dividenda ČEZ | DJIA | Do čeho investovat | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Německa | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní povolenky | Etoro | Eura | Euro dnes | Euro Stoxx 50 | EURRUB | Evropská banka | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční investice | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GE money | GfK | Graf | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP Číny | HDP Rakousko | HDP Ruska | HDP USA | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do fondů | Investiční | Investiční doporučení | Investiční majetek | Investiční poradenství | Investiční účet | Investiční výdaje | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak nakoupit akcie | EBay | Jak zbohatnout | Jak zhodnotit peníze | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Investujme | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komodity ropa | Komodity zlato | Korporátní dluhopisy | Koruna posiluje | Koupit akcie | Kurs koruny | Kurz akcie | Kurz amerického dolaru | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz jüanu | Kurz USD | Kurzu měn | Kurzy | Kurzy akcií | Volná pracovní místa | E15 | Libra | Lira | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Měna euro | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup EUR | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodní marže | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Pád akcií | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Penzijní společnosti | Polská měna | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Ratingové hodnocení | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | S čím obchodovat | Sázky | Signály | Société Générale | SPX | Spekulace na pokles | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | SWIFT | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | TopForex | Trade Brokers | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj ceny mědi | Vývoj inflace | Vývoj mezd | Vývoj ropy | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | X-Trade | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zlaté rezervy | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | ROIC | EUR/PLN | CNBC | Rozkolísanost trhu | ZEW | EIA | ING | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Andrej Babiš | Bill Gates | Buy | CEE | Cenové rozpětí | CEPS | Cílová cena | Current Ratio | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | DCF | Diskont | Due diligence | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika EU | Elon Musk | Emisní ážio | EV | Ex-dividend | Free float | Hrubá marže | Indie | Intermediate | IRS | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | OIBDA | P.A. | P/S | Petr Kellner | Prospekt | Provozní marže | PX index | Range | Redukce | ROCE | ROE | Sell | Tier 1 | Tovární objednávky | Underweight | Vláda ČR | Výroční zpráva | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | WSJ | Čekací doba | Denní změna | Hlavní trh | Jmenovitá hodnota | Převis | Primární emise | Čistá zisková marže | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Investiční dotazník | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | WebTrader | Miliardář | Boháč | Bohatý | eBook | Bailout | Investiční analytik | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezibankovní sazby | Majors | Volby | Rozhovor | Know-how | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Dividendové akcie | Investment | Skvělý zisk | U.S. Bank Wealth Management | SMBC | Aramco | JonesTrading | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Sky News | Western Union Business Solutions | BPI | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | The New York Times | Jackson Hole | KPMG | LPL Financial | RBC Capital Markets | CNN | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | SMBC Nikko Securities | Oxford Economics | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Česká bankovní asociace | Home Credit | GE Money Bank | Caterpillar | CSI300 | ANZ | Sentix | U.S. Global Investors | Institut Ifo | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | NATO | Ole Hansen | BNY Mellon | Moody's Analytics | Next Finance | Elliott Management | Standard Chartered | RBC Capital | Agentura AP | EPFR Global | BBC | Agentura DPA | WACC | Reporty | Petr Koblic | Finanční trhy dnes | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | UNCTAD | Halifax | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Hargreaves Lansdown | Evropské banky | Rheinische Post | Kurzový zisk | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Rada ČNB | PriceWaterhouseCoopers | Earnings | Tržní nálada | Výprodej na Wall Street | Podnikatelé | Jak zhodnotit své peníze | Globální akciové trhy | Bezpečnější měny | Panevropský akciový index | Index německých akcií DAX | KBC | Akcie finančního sektoru | Index londýnské burzy FTSE 100 | Propad cen komodit | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Přehled | Klid | Hillary Clintonová | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Ekonomické fórum | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Sázet | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Ekonomická aktivita | Rozdávání peněz | Fidelity International | Golden Gate CZ | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Forbes | Nejistoty na trzích | Fundamentální faktory | Vývoj měn | Bezpečné investice | Kolísání trhu | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Akcie těžařských společností | České firmy | Economist | Economic | Zasedání České národní banky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Index japonských akcií Nikkei | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | IHS | Měnová autorita | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Broker Trust | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Obchodníci na finančních trzích | Klouzavý průměr SMA | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Bezpečnější investice | Index IBEX | Britské banky | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | Ekonomická rizika | Dnešní ekonomický kalendář | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Burzovní parket | Bělorusko | Světové akciové trhy | Index burzy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Likérka Stock | Situace na burze | Ropné společnosti | Ropná společnost | Index Nikkei | DAX30 | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výzkumná společnost | Cena mědi | Marže společností | Vývoj na akciových trzích | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Dividendová akcie | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Nálada na trhu | Finanční injekce | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Největší banky | Rozpočtová pravidla | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | Standard Life | FTSE 100 | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ethereum | Dash | Digitální měna | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Nízká volatilita | Neutrální výhled | Odhodlání | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Hlavní úroková sazba | Úroková sazba ECB | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Historická data | Hlavní index německých akcií DAX | Index pařížské burzy CAC 40 | Poptávka investorů | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | BDO | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | ING Bank | Německý export | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Soukromí zaměstnavatelé | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | General Electric | U.S. Bank | Bankovní domy | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Pražský parket | Akcie Moneta Money Bank | Akcie rakouské bankovní skupiny Erste | Firemní výsledky | Technologický trh Nasdaq | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Indikátor vývoje cen akcií | Historické rekordy | Investovat do akcií | Měnová politika ECB | Měnová politika ČNB | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Manažeři fondů | Výběr zisků | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Rizikovější investice | Rizikové investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Americké investiční banky | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Čínský statistický úřad | Akcie bankovní skupiny Erste | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Indikátory důvěry | Orderflow | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | Makléř Fio banky | Alphabet | Výprodej na akciovém trhu | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Economist Intelligence Unit (EIU) | Bankovní společnost | Aktuální cena | Německý Ifo index | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Vývoj úrokových sazeb | Členské země EU | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled ekonomiky | Akcie výrobce letadel Boeing | Akcie společnosti Coca-Cola | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Ekonomická nálada v eurozóně | HDP v eurozóně | Mercedes | Audi | Politico | Globtrex | JPMorgan Chase & Co. | IHS Markit | Index KOSPI | Venture Capital | Aleš Sosnovský | ex | Jeffrey Gundlach | Akcie firem | Index bankovních společností | Obchody s akciemi | Purple Trading | Mizuho | Generali Investments | Investiční aktiva | Akcie Kofoly | Bitstamp | Chase Investment Counsel | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Skupina PPF | Bankovní index | Swiss Life Select | Index německé burzy | Index německé burzy DAX | Hlavní index německé burzy | Vstup na burzu | Euler Hermes | Zahraniční forex | Daňové změny | Investiční činnost | Sell in May and go away | ForexMart | Obchodování na zámořských trzích | CoinDesk | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Obchodníci s měnami | BHS | Globtrex.com | Začátek výsledkové sezóny | Aleš Michl | Breakout Trader | Benjamin Graham | Objem zlata | Obchodování ETF | Návratnost investic | Akciové společnosti | Kurzový vývoj | Coinbase | Ekonomické výhledy | Protiruské sankce | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Roklen24 | Vladimír Pikora | Atraktivní nemovitosti | Obchodování na pražské burze | Jack Schwager | Obchodování s kryptoměnami | BMO Global Asset Management | Palladium | Obchodování indexů | Václav Pech | BTC/USD | Průmyslový index Dow Jones | Digitální zlato | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | MiFID II | Capitalinked | Radim Dohnal | Invesco | Legal & General Investment Management | Fincentrum Hypoindex | Fincentrum | Hypoindex | Panevropský index STOXX 600 | Inteligentní investor | Cena kryptoměny ethereum | Růst bitcoinu | NEST | Masivní výprodeje | Komentář Raiffeisenbank | Štěpán Hájek | Robinhood | Krádež kryptoměn | Největší krádež kryptoměn | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Investice do kryptoměn | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pokles bitcoinu | QC Partners | MSCI World Index | Investiční skupiny | Zlatá koruna | Obchodování na trzích | Tržní očekávání | Asijské trhy | Conseq Investment Management | Kurz eurodolaru | Hospodářské výsledky firem | Drobní investoři | Wedbush Securities | Akciové výnosy | Investování s LYNX | Země platící eurem | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Free Market | Akcie Avastu | Obchodování Futures | Airbnb | Burzovní trh | Burzovní trh START | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální akcie | Spotové obchodování | Trhy dnes | Ekonomické výsledky | Index českého investora | CII750 | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | Zonky | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | Hodnota majetku | Analytik TopForex | Bitcoiny | Virtuální měny | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Slabší koruna | Spartan Capital Securities | Akcie Amazonu | Obchodní týden | OPEC+ | Posilování dolaru | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Capitalinked.com | Přijetí eura | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | CNY/USD | Asijské akciové trhy | Globální růst | FINRA | Regionální měny | Index nákupních manažerů (PMI) | Nejnovější statistika | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Akcie Facebooku | FAANG | Kurz EUR/CZK | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Obchodní analýza | Objem obchodování | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Forint | Americký S&P 500 | Index RTS | Pokles ceny | Domácí měna | Výplata dividend | Výplaty dividend | Burza v Praze | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Posílení kurzu koruny | Posílení kurzu | Graf indexu | ZISIF | Royal Dutch Shell | Ether | Odvětví polovodičů | Index Stoxx 600 | TradeCentrum | Obchodování akcií | Hlavní akciový index | Trh Start | Czech Fund | Horizon Investment Services | Pražský index PX | Korunový trh | USMCA | Měny v regionu | Baird | Dluhopisové výnosy | Patrik Mackových | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Akcie v Evropě | Přímé zahraniční investice | Globální investoři | Úrokový výnos | Trhy v USA | Trh s ropou | Výsledky firem | Finanční skupina | Americké volby | Výsledek amerických voleb | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Ruská centrální banka | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční chování | Dodávky ropy | Cena plynu | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Next Generation | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Nervozita na trzích | Primární nabídka | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Slabá koruna | Posilování české koruny | Aktivita na trhu | Starteepo | Průzkum společnosti | Jiné měny | Zvyšování úroků | Akcie na rozvíjejících se trzích | Výkonnost akcií | FTSE/MIB | Růst zisků | Pokles valuací | Týden na akciových trzích | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Německé akcie | Oživení akcií | Měny považované za bezpečné | Jednotná měna | Veřejný dluh | Česká firma | Český miliardář | Ceny kryptoměn | Financial Times (FT) | Španělský IBEX | Výnosy českých státních dluhopisů | Zadluženost | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Úvěrové portfolio | Majetek | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Ztráta ČNB | Výsledková sezóna v USA | Nemovitostní trh | Platforma pro obchodování | WEF | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Snížení volatility | Obchodování na burzách | Zahájení výsledkové sezóny | Vysoké zisky | Dolarová aktiva | Fundamentální analýza akcií | Analytici z Wall Street | Evropské dluhopisy | RSI indikátor | Globální dluh | Profesionální trader | Nakoupit akcie | Akcie CME | Obchodní rozhodnutí | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Obchodovat na finančních trzích | Primární nabídka akcií | Mezinárodní investoři | Investment Counsel | Hodnotové investování | Výsledky ČEZu | Silný trh | Výsledky ČEZ | Burzovní debut | Zvýšení sazeb | Asijské burzy | Volatilní obchodování | Michal Uma | Světové finanční trhy | Vysoké zhodnocení | Státní fond | Zájem investorů | Výprodej amerických akcií | Akciové zisky | IPO Instacart | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Akcie Pinterest | Uber Technologies | Plánované obchody | Kvartální výsledky | Dluh zemí eurozóny | ESA 2010 | Statistický úřad | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | UBS Global Wealth Management | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Ekonomická stagnace | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Short obchod | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Posilování kurzu koruny | Vyjádření analytiků | Akcie Walt Disney | Optimismus na akciových trzích | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Podíl nezaměstnaných | Zahraniční investoři | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Ceny obilovin | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | Jak na obchodování | Infineon | Infineon Technologies | Analytici Morgan Stanley | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Tencent Holdings | Akcie čínských firem | Odhad růstu ekonomiky | Oživení světové ekonomiky | Stav americké ekonomiky | Boris Johnson | Riziko recese | Economist Intelligence Unit | Nabídka akcií | Rostoucí příjmy | Investice firem | Americké společnosti | DE30 | Snížení sazeb | Ferrari | Dolarové sazby | Wealth Management | Prezidentka ECB | Volný čas | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Svět investování | Rozhodnutí centrálních bank | Akcie Netflixu | Obchodní pásmo | Akciová portfolia | STAR | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Capital Partners | Americká výnosová křivka | Růst ceny zlata | Výnosové křivky | Pokles cen | Německé HDP | Akcie automobilky | Primární rozpočet | Americké futures | Globální akciové indexy | Snížení úroků | Záporný úrok | Výkonný ředitel | XTB Research | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Inverze výnosové křivky | Obavy z recese | Aktuální cena akcií | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Kurz české koruny | Vývoj české ekonomiky | Oživení ekonomiky | Cla na čínské zboží | Volby v Británii | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | ISM index | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Růst mezd | Kótování | Cena žlutého kovu | KB | SAB Finance | Depozitní sazby | IMK | Prosus | Obchodní pokyny | US500 | Deficit rozpočtu | Pozornost finančních trhů | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | PPF | Kjódó | Agentura Kjódó | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Program odkupu akcií | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Výše dividendy | Overbalance | Poptávka po ropě | Thomas Cook | Britské domácnosti | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Data z Německa | Růst podnikatelské aktivity | Finanční údaje | Snížení daní | AKAT | Přístup k investování | Dolarové likvidity | Energetické firmy | Tuzemské banky | Kurzarbeit | Investování na Forexu | ESG | Český HDP | Český index nákupních manažerů | Čas jsou peníze | Internet of Things | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | CFRA Research | Naše akcie | Akcie roku | Makroekonomický výhled | Jak se stát lepším investorem | Nízká nezaměstnanost | Tržby v maloobchodě | Čeští ekonomové | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Informace z trhu | Bilance zahraničního obchodu | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Loterie | Cena akcie | Akcie Renaultu | Cenné papíry Avastu | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | Investice do fondu | Hospodářské krize | Oslabování japonského jenu | Zveřejňování výsledkových zpráv | McKinsey | Alipay | Investorka | Platební společnost | TikTok | Huawei | Vatikán | Digitalizace | TOPIX | Střadatelé | První investoři | Rozpočtová politika | US30 | Dow Jones (US30) | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | AKAT ČR | Jana Brodani | Rozpočet | Hazard | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Deficit | Prohloubení schodku | Milan Vaníček | Analytik J&T | Jednání o brexitu | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | WIFO | Central European Media Enterprises (CME) | Majoritní akcionář | Mediální společnosti | Investiční skupina | Michal Dvořák | Propad ceny akcií | Analytik portálu | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Německá vláda | Sílící koruna | Snížení úrokové sazby | Výdaje státního rozpočtu | Bilance rozpočtu | Ropné firmy | Výsledkové zprávy | Banka Trinity | Trinity | FCM bank | Radomír Lapčík | Ekonom UniCredit Bank | Pavel Sobíšek | Jakub Seidler | Ekonom ING | ING Jakub Seidler | ČNB Jiří Rusnok | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | PXE | Nová prognóza ČNB | LNG | Výkon amerického dolaru | Objem | Klíčová rizika | Data z USA | Rijád | Hlavní index burzy | František Táborský | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Cenné papíry ČEZ | Státní investiční fond | Společnost SAB Finance | Jak začít investovat | SAB Finance a.s. | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Statistické údaje | Inflace v říjnu | Nobelovy ceny za ekonomii | Vyšší volatilita | Pojišťovna VIG | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | Spojené státy a Čína | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Akcie Alibaby | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | Hrubý domácí produkt České republiky | ČSÚ | Ekonomika ČR | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Slušné zisky | Akcioví obchodníci | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Primární nabídky | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Kurz eura vůči dolaru | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Pokles průmyslové produkce | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Parlamentní volby | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | PMČR | Aktuální obchodní příležitosti | Radomír Jáč | Výše úrokových sazeb | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Obchodovat na burze | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Cena jedné akcie | Čínská firma | Ceny v průmyslu | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen | Borsa Italiana | Global Finance | Server BBC | Royal Mail | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Studie | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Datový kalendář | Tomáš Vlk | Patria Finance Tomáš Vlk | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Důchodový systém | Negativní sentiment | Ekologie | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | ROTE | Skupina Home Credit | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Nejistota na trzích | Obchodní spor | Statistici | Negativní nálada | Čínský prezident | Česká měna dnes | Největší pokles | Pavel Ryska | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Lagardeová | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Vyšetřování | Amazon | Úvěrové produkty | Ekonomiky v eurozóně | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | Tiffany | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Miliardy | All Time High | Důvěra v ekonomiku | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Politická krize | Legislativa | Administrativa prezidenta | Rozdělení zisku | Pohyby kurzu | INTC | Intel (INTC) | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Kalendář událostí | Americká data | Walt Disney | Disney+ | Macquarie Asset Management | 5G | AFP | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Ekonomická důvěra | Ředitelka AKAT ČR | Inflační cíle | Bankovní tituly | FT | Naše ekonomika | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Meziroční růst HDP | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Dluhopisoví investoři | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | KOSP200 | Globální trh | Konkurenti | Too Big to Fail | Financovat | Wüstenrot | Hospodaření státního rozpočtu | EET | Deficit hospodaření státu | Hospodaření státu | SMA | Omezení těžby | Statistika | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Předpovědi | Technologický sektor | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců v eurozóně | Ceny výrobců | Průmysl | Mzdový nárůst | ADP | Jan Vejmělek | Společnost ČEZ | Poslanecká sněmovna | HUF | PLN | Na burze | Zmírnění rizik | Deficit zahraničního obchodu | Centrální banka USA | Tržní kapitalizace firmy | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | Digitální měny centrálních bank | Impuls | Průmyslová výroba v Německu | Firma Apple | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Klesající trendové čáry | Velikost pozice | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavební produkce | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Klíčový support | Volby do parlamentu | Dolar vůči japonskému jenu | Koruna dnes | Cenné papíry Monety | Zdražování | Inflace v listopadu | Nízká inflace | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | Výzkumný institut | Růstový impuls | NAFTA | Vládní výdaje | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Pojišťovny | Zbývající akcie | Total | Fed dnes | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Růst spotřebitelských cen v USA | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Libanonci | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Státy EU | Ranní komentář | Ranní zpráva | Předčasné parlamentní volby | Cena za akcii | Vybírat zisky | Evropský průmysl | Vývoj hodnoty akcií | Cenové formace | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Philip Morris ČR | Akcie tabákové společnosti | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Konzervativci | GBP/EUR | Půjčka | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Karlovarská Korunní | Kofola | Ondrášovka | Růst amerických akcií | Kontrakty | Koruna zpevnila | Brewin Dolphin | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Alstom | Moskva | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Časopis Forbes | EASA | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles | Farmaceutická společnost | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Akciový index Dow Jones | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Sev.en Energy | Czech Media Invest | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | Penta Real Estate | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Míra | RWE | Premiér Babiš | Vivendi | Energetický a průmyslový holding | Médea | České aerolinie (ČSA) | Řetězec Makro | Jaderné elektrárny | Tendr | InterContinental | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Temelín | PMI z Německa | Inflační výhled | Ohlédnutí | Ceny zemědělských výrobců | Úroky | Konec roku | Klíčové projekty | Investiční aktivity | Epidemie afrického moru | Epidemie afrického moru prasat | Německý PMI | Přerušení výroby | STOXX50 | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Smartwings | Premiér Boris Johnson | Geely | Důchod | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Cenné papíry Monety Money Bank | Firma Philip Morris ČR | Elektrárenská společnost | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Vánoce | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Automobil | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Záporné úrokové sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | Obchodované akcie | Optimismus investorů | FedEx | FDX | Akcie FedEx | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | MasterCard | FB | Roku Inc | AT&T | Disney | Rozpočtové politiky | Andrew Bailey | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Americké vlády | Nike | Lámání rekordů | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nejbližší support | Dot-com | Bydlení | Uber | Ipsos | Martin Novák | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | EY | Zisk čínských průmyslových firem | Ztráta | Úbytek | Nejlepší investiční příležitosti | NERV | Počet investorů | SPD | Hlavní ekonomické události | Stratég | Přelom roku | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Hlavní akciové indexy v USA | Giuseppe Conte | Roční růst | ACEA | Důležité ekonomické události | Miliardy korun | Depozitní úrokové sazby | KLDR | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Výnosy státních dluhopisů | Josef Dudek | Koruna posílila | Zájem o rizikovější aktiva | SSE Composite | WIG20 | Události v ČR | Vývoj měnové politiky | Aktivita ve výrobním sektoru | Průmyslové podniky | Peking | AJ Bell | Investiční ředitel | Russ Mould | Evropské PMI | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Hospodářský růst v Německu | Organizace Conference Board | Růst hrubého domácího produktu | Schodek státního rozpočtu | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Index londýnské akciové burzy | Index pařížské burzy | Růst akciových trhů | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Stabilní společnosti | Hospodaření důchodového pojištění | Paschal Donohoe | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zbrojovky | Akcie výrobce elektrických aut | MSCI AC World | Wood and Company | Vladimír Vávra | Analytik Cyrrusu | Analytik Wood and Company | Analytik Raiffeisen | Martin Zezula | Akcie Stock Spirit | Stock Spirit | Akcie Philip Morris ČR | Akvizice Wüstenrotu | Důchodový systém ČR | Hospodářská katastrofa | Růst poptávky | Výrazný růst cen ropy | Americká WTI ropa | Bernie Sanders | Nízké ceny ropy | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Vyšší ceny ropy | CFA | Prodej automobilů | Američané | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | Odškodné | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | CFRA | General Motors (GM) | List Financial Times | Výrobce elektrických aut | Míra inflace v eurozóně | Dobrá data | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Washington | Daimler | VDA | Hospodářské statistiky | Micron Technology | Finální odhad | Stabilní hospodaření | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | Dividendová politika | Hlavní rizika | O2 | Doporučení Koupit | Investiční příběh | Hospodaření společnosti O2 | O2 Czech Republic | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Qantas | Letecké společnosti | Raketové útoky | Miliardy eur | Irák | Čeští exportéři | Oslabení kurzu | Ministr zahraničí | Míra nezaměstnanosti v ČR | Sezónnost | RBA | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | Měnové politiky centrální banky | Centrální vláda | Ifo | Experti | Tvorba zisku | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Hospodaření za loňský rok | Předběžné výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | TWD | ASML | Horší časy | Poradenství | Automobilka BMW | Mercedes-Benz | Německá společnost | Luxusní vozy | Růst globální ekonomiky | Mzdová dynamika | Vliv na investice | Hospodářské výsledky ČNB | Výsledky ČNB | Oslabení kurzu koruny | Hospodaření ČNB | Forexový dohled | Zpřesněná data | CNBC analytik | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dow Jonesův akciový index | Wall Street Journal (WSJ) | Ministr financí Steven Mnuchin | Čínský vicepremiér Liou Che | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Peníze z prodeje akcií | Česká inflace | Tuzemská inflace | Proinflační | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Silnější koruna | Vyšší inflace | Rozpočtový přebytek | Bloky | Inflace v prosinci | Dnes index PX | Míra zadlužení | Zadlužení veřejného sektoru | Zadlužení České republiky | Veřejné finance | Analytička | Eleanor Creagh | Ukazatele | Forex Mart | Smíšené výsledky | Vývoz z Číny | Analytici Next Finance | Americké ministerstvo financí | Federální vláda | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Koruna sílí | Kryptoměny bitcoin | Sparten Capital Securities | Peter Cardillo | Americké akcie dnes | Meziroční růst spotřebitelských cen | Silné cenové tlaky | Cenové tlaky | Nová auta | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Výsledky americké banky | Zájem o dolar | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Britské společnosti | Tesla Inc. | Apple Inc. | Amazon.com Inc. | Ceny energií | Úspěšný týden | Horší data | Vyplácení dividend | Akcie Delta Air Lines | Akcie Morgan Stanley | Cyklus růstu | Banka Morgan Stanley | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Ptačí chřipka | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Prognózy ČNB | Zajímavé zisky | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | HN | Účastnické fondy | Francouzská vláda | Údaje o HDP | Údaje o hrubém domácím produktu | Stabilita sazeb | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Davos | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Fórum v Davosu | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny v USA | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nový koronavirus | Akcie výrobce letadel | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Firma Avast | Michal Stupavský, CFA | Hodnota Tesly | Cena akcií společnosti Tesla | Lepší zítřky | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Nákaza koronavirem | Čínský koronavir | Koronavir | Všeobecné volby | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americké hospodářství | Americký miliardář | Filantrop | Evropské ekonomiky | Dnešní PMI | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | Koruna oslabuje | American Express | Ratingová agentura Fitch | Velcí institucionální investoři | Impérium | Většinový podíl | Finanční regulátor | Reakce investorů | Ztráta indexu S&P 500 | Změny cen | Čínský koronavirus | Virus | Asijské indexy | Vir | Akciové trhy v Evropě | Index japonských akcií | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Viceguvernéři | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Zdražovat | Závislosti na Číně | Ukončení intervencí | České měny | Finanční vzdělávání | Důchody | Americký kongres | Obavy z koronaviru | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Výnosy firmy | Finanční ředitel | Meziroční růst | Zdravotní pojištění | Vít Hradil | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland | Epidemie SARS | Jumpshot | IHNED | Tisková konference šéfa Fedu | Jednatel | Jednatel společnosti | Freedom Financial Services | Konzultant | Vysoká inflace | Komentář k firmě | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Burzy v Šanghaji | Burzy v Hongkongu | Starbucks | Dnešní datový kalendář | Boeing | Vstupy | Výstupy | Raiffeisenbank a.s. | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | Beijing Hotgen Biotech | NSBroker | FIAT | Zpomalení růstu | Směrnice EU | Tomáš Nidetzký | Volné peníze | Přijmout ztrátu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Martin Cakl | Růst v eurozóně | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Americká administrativa | Obchody | Life Insurance | Výdaje | Finanční úřad | Daň z příjmu | Nálada výrobců | Průmyslníci | Pesimismus | Aktivita v průmyslu | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Stoupající sentiment | PMI za leden | Municipality | Rosstat | Next Finance Vladimír Pikora | Akcie automobilky Tesla | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Otevření čínských trhů | Dopady koronaviru | Výrazné ztráty | James Montier | Free cash flow | FCF | Discounted cash flow | DCF model | Reverzní DCF model | Cena akcií Tesly | Firma Alphabet | BP | Důsledky epidemie | Tenza | Americký ISM | Americký ADP report | Americký ADP | Prodeje aut | Převody peněz | Běžní investoři | Korporátní výsledky | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Vakcína na koronavirus | Rekordní hodnoty | Taleb | 4fin | Sazby beze změny | Universal Music Group | SEC | Rozhodování | Dnes ČNB | Postmates | Snowflake | IPO Robinhood | Zisky dolaru | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | Průměrná cena | Britský statistický úřad | Zveřejňování výsledků | Sezona zveřejňování výsledků | Zveřejňování výsledků hospodaření | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Opatření proti šíření epidemie | Nižší daně | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Lednová inflace | Biogen | Americká inflace | Indikátor RSI | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Státní dluh ČR | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Kukuřice | Firmy z USA | Expanzivní fiskální politika | Zvyšující se inflace | Empire State Index | Akcie Twitter | Kurzové změny | Globální automobilový průmysl | Deutsche Telekom | TS Lombard | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Nemovitý majetek | Bentley | Bez rizika | Největší švýcarské banky | Ministerstvo financí ČR | Index CSI 300 | Miliardář Warren Buffett | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Nejvýraznější ztráty | Statistické údaje z USA | Údaje z USA | Konjunkturální průzkum | Dopad koronaviru | Akcie na evropských trzích | Goldplating | České banky | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | Dopady epidemie koronaviru | Šíření koronavirové nákazy | Index aktivity | Největší ztráty | Obchodní myšlenky | Index nákupních manažerů ve výrobě | Výhled růstu globální ekonomiky | Patrie | Data PMI | Průmysl a zahraniční obchod | Šéfka ECB | Šířící se koronavirus | Cestovní kanceláře | Zpřesněný odhad | Tržní úrokové sazby | China Merchants Bank | Čínské banky | Průměrná mzda v ČR | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Cyklické akcie | Jižní Korea | Německé maloobchodní tržby | Sestupný trend | Kanadská centrální banka | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Nižší zisk | Vývoj | Analytická společnost | Pokles prodeje | Tovární objednávky v USA | Vyhlášení nouzového stavu | Řešení šoků | Šok | Snížení těžby | Martin Gürtler | Mzda v ČR | Průměrná hrubá měsíční mzda | Mzda | Hrubá měsíční mzda v ČR | Vzestup inflace | Mzdový růst | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Vládní opatření | Výkyvy | Varovné signály | Aktuální Price Action | Hlavní index čínských akcií | Index čínských akcií | Kolaps cen | Kolaps cen ropy | Londýnský index | Londýnský index FTSE 100 | Příležitost k nákupu | Výsledky HDP | WP | Lídři EU | Makroekonomické údaje | Pomoc ekonomice | Restrikce | Amín Násir | Cílování inflace | Americké výnosy | Negativní hospodářské dopady | Ekonomický balíček | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Hlavní index PX | Průmysl a stavebnictví | Rozhodnutí centrální banky | Vysoké ztráty | Poradci | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Vlna výprodejů | Nouzový stav | Euro včera | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Asijské akcie dnes | Opatření proti koronaviru | Index DAX burzy | Světové ekonomické krize | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Charlie Munger | Bankovky | Mince | Bankovky a mince | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Technologičtí giganti | Shenzhen Composite | Tencent | Opatření vlády | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Vládní představitelé | Další vývoj | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Stimuly | Oldřich Dědek | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Největší pády | Kabinet | Guvernér Rusnok | Zisk společnosti ČEZ | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Česká energetická firma | Energetická firma | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Klíčový ukazatel | Největší propad | Vyšší úrok | Oslabování české měny | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Špatné výsledky | Pokles české ekonomiky | Analytik České spořitelny | Hlavní ekonom ING | Pokles tuzemské ekonomiky | Krátkodobé dluhopisy | Silný pokles | Antivirové firmy | Situace kolem koronaviru | ČMZRB | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Společnost Saudi Aramco | Snížení dividendy | Index frankfurtské burzy | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Epidemie onemocnění | Dnešní čísla | Důležitý support | Burzy cenných papírů | New York Times | Index evropských akcií | Hlavní index evropských akcií | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Situace kolem šíření koronaviru | Zastavení výroby | Měnové podmínky | Měnové zasedání | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Propad poptávky | Akcie Monety | Spotřebitelé | EPFR | Nemoc COVID-19 | Pád ceny | Výhled poptávky | Hyundai | Automobilka | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Čerpací stanice | Aktuální situace | Nejslabší růst | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Účetní ztráty | Nárůst devizových rezerv | Dodatkové operace | Rozhodnutí bankovní rady | Markéta Fišerová | ČNB Markéta Fišerová | Mluvčí ČNB | Člen bankovní rady Aleš Michl | Loňský zisk | Účetní charakter | Silně volatilní | Rozkolísaný | Volatilní (rozkolísaný) | Správy devizových rezerv | Měnověpolitické operace | Tiskové agentury | Prudký pokles cen | Větší podniky | Nová stimulační opatření | Ekologické organizace | Zásobníky | Texas | PYPL | Hlavní americké indexy | Fed včera | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Přísná opatření | Další pokles | Souhrnný čistý zisk | Vyplácet dividendy | Valné hromady | Algoritmy | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Německý ministr financí | Situace v Číně | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Unilever | Katar | MPO | MPSV | MF | Náhrady mezd | Ošetřovné | Podání přiznání k dani z příjmu | Přiznání k dani z příjmu | Daňové povinnosti | Pravidla EU | Kalifornie | Ministryně práce a sociálních věcí | Ministryně práce | Jana Maláčová | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Ducati | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Bugatti | Lamborghini | Motocykly Ducati | Motocykly | LinkedIn | Index ISM | Rozpočtovaný schodek | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Fundament | Posílení amerického dolaru | Prohlášení politiků | Akciové indexy v Asii | Iracionální | Negativní korelace | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Taro Aso | Fiskální balík | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Zahraniční dluh | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Alena Schillerová | Ministryně financí | Prodejní tlak | Světové hospodářské krize | Babišova vláda | Zápis z posledního zasedání | Enormní zájem | Spoření | Úvěrové linky | Sněmovna reprezentantů | Největší zisk | Dopad pandemie koronaviru | Tým Admiral Markets | Tomáš Raputa | Vnímání rizika | mBank | Německý index IFO | Politická rozhodnutí | Graf dne | Peněžní zásoby | České státní dluhopisy | Další růst | Růst | Tvorby zisku | Vyšší výnosy | Německý parlament | Senátor Bernie Sanders | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Roberto Azevedo | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Prodej státních dluhopisů | Americká banka | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Mzdy členů Bankovní rady ČNB | Mzdy členů Bankovní rady | Ratingová agentura S&P | Ministr vnitra | Instituty | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Státní rozpočty | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Sněmovna reprezentantů USA | Dopady pandemie na ekonomiku | Boj s koronavirem | České vlády | Výroba automobilů | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Dění ve světě | Propad HDP | Farmaceutické firmy | Zhodnocování eura | Křetínský | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Viry | Výhody obchodování | Živobytí | Historické pohyby | Výše devizových rezerv | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Bulharsko | Ekonomické ukazatele | Březnová inflace | Izrael | Izraelská vláda | Fiat Chrysler | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | Klid před bouří | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Prudký ekonomický propad | Ekonomický propad | Nigérie | Společnost Walt Disney | VW | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Čtvrtletní pokles | Jana Steckerová | Dopad epidemie na ekonomiku | Vzdělávací webináře | Slovensko | Slovenská vláda | České PMI | Války | EGAP | Schodek | Aukce státních dluhopisů | Český rozpočet | Daniel Münich | Poradce | Organizace | Microsoft (MSFT) | Švédská vláda | Realitní firmy | Poskytování hypoték | Polský PMI | Special Report | Růst nezaměstnanosti | Nezaměstnanost v USA | Deficit veřejných financí | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Umělá inteligence | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Koronakrize | Špatná data | Zelené energie | Vláda USA | Autoprůmysl | Změny sazeb | Podíl na trhu | Afrika | FAO | Africké země | Model Y | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | IATA | Výhled ratingu | Dlužník | Ekonomické škody | AOL | DPH | Sentix indikátor | Signály oživení | Raketový útok | Eni | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Novela zákona | Opatření proti šíření koronaviru | Společnost Saxo Bank | Výroba v Německu | Karel Komárek | Marek Dospiva | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Míra nezaměstnanosti v březnu | Stav devizových rezerv | Možnosti obchodování | Zveřejňování čtvrtletních výsledků | Posílení hotovostních rezerv | Velké americké banky | Spirit AeroSystems | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Anthem | Cigna | Koronavirové křivky | Cestovní omezení | Hluboké recese | Dopady koronavirové krize | Koronavirová epidemie | Gernot Blümel | Jihoevropské země | Ministři | Opětovný pokles | Carsten Brzeski | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Chřipka | Italský dluh | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Velikonoce | Cena benzínu | Nadprodukce | Oliver Zipse | Nákup automobilů | Nejvyšší soud | Přebytek běžného účtu | JPM.US | Celková inflace | Výpadky | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | Vývoj HDP | Massachusetts | Pensylvánie | Více peněz | Hlavní emise | Vedení ČEZ | Očištěný čistý zisk | Valná hromada ČEZ | Premiér Justin Trudeau | Anglo American | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | Nové dluhopisy | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | EIU | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Restart ekonomiky | Joe Manimbo | Analytik Joe Manimbo | Internetové televize | Televize Netflix | Otevírání ekonomiky | Postupné otevírání ekonomiky | Růst cen v EU | BMO | AMC | Procter & Gamble | EP | Dnešní statistiky | Statistiky | Chuť riskovat | Očekávaný zisk | Uzavření trhů | Indikace | Vládnoucí strana | Nejvyšší deficit | Schodek 300 miliard | Geopolitická krize | Hlubší schodek | Poradenské společnosti | ZEW index ekonomického sentimentu | Colorado | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Madrid | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | Global Wealth Management | Propad ceny | Trade | S&P500 | Dílčí index | Spotřeba ropy | Analytik ČSOB | Měny zemí těžících ropu | Měny zemí | Ropný a plynárenský průmysl | Chesapeake Energy | Plynárenský průmysl | Finanční pomoc | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Průměrná sazba hypotečních úvěrů | Sazba hypotečních úvěrů | Sazba hypotečních úvěrů v ČR | Průměrná sazba hypotečních úvěrů v ČR | Poptávka po pohonných hmotách | Uvolňování karanténních opatření | Index důvěry v eurozóně | Oslabení akcií | Reddit | Sociální síť | Debata | Stroj na peníze | Nálada spotřebitelů v USA | Komentář k aktuálnímu dění na trzích | PMI ve službách | PMI ve službách v eurozóně | Evropská data | Hong Nam-ki | Jaromír Sladkovský | Ředitel Raiffeisen | Ředitel Raiffeisen investiční společnosti | Evropské indexy | Podnikatelská aktivita v USA | Air France | Posílení | Omezení pohybu | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Znovusjednocení země | Náklady na obsluhu dluhu | Amundi | General Investment Management | Eric Freedman | Dnešní statistika | Výrobce letadel Boeing | Výkon dolaru | Kapitálové zboží | Nové zakázky | Joe Biden | Grayscale | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Podpůrná opatření | Lucembursko | Potenciál trhu | Evropské méně | Spolehlivý dlužník | Americké státy | Data z trhu práce | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | Průzkum ČSÚ | Zrušení daně z nabytí | Odhady výsledků | PFNonwwovens | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Firemní zprávy | Odhad vývoje HDP | Cenový pokles | SAS | Cenový propad | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | Virová infekce | 737 MAX | Tržby Boeingu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Maloobchodní tržby v Německu | Ministerstvo hospodářství | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Výjimečná situace | Náklady na financování | Shell | Oil Majors | Energetická společnost | Společnost Shell | Chad Holliday | Ekonomická realita | Sazka Group | Čistý zisk Sazka Group | Zisk Sazka Group | Zisk Sazka | OPAP | LottoItalia | Casinos Austria | Výsledky za Q4 | Podíl zahraničních investorů | Maloobchod | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Výnosy ropných firem | Čistá ztráta | Zisk Chevronu | Zisk firmy | Ředitel Exxonu | Darren Woods | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | Ztráta indexu | Společnost Gilead | Dubnový PMI | PMI z výroby | Dopravci | UBS Global | Český státní rozpočet | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | HG měď | Prognózy a doporučení | Stagnace nákladů | Růst výnosů | Úrokové výnosy banky | Rally na akciích | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Oddlužení | Tržby maloobchodníků | Zisk General Motors | Zisk Totalu | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | Průmysl v Německu | Přeshraniční obchod | UNWTO | Dlouhodobý trend | MSCI World | Tématické reporty | Dosáhnout zisku | Uber Eats | Wolt | Alternativní taxislužby | Rekordní zisk | Hrubý provozní zisk EBITDA | Hrubý provozní zisk | Hugo | Soud EU | Unijní soud | Justice | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Státy eurozóny | Podmínky státní pomoci | Pokles ekonomické aktivity | Historicky nejnižší výnosy | Nejnižší výnosy | Historicky nejnižší | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Kontrakce | Američtí regulátoři | Propad veřejných financí | Zveřejněné údaje | Jan Raška | Patrik Tkáč | Akcie a dluhopisy | Macy’s | Výnosy O2 | Růst EBITDA | O2 CR | Dluhy | Virová nákaza | Toyota Motor | Spotřebitelské ceny v USA | Dopad krize | Společnost Avast | Členské státy | Akcie Nike | Cenné papíry likérky Stock | Členské země | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck | RBI | Účet platební bilance | Hypoteční banka | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | Operátor T-Mobile | PPF Telecom Group | Nejbohatší Čech | Auta | Ojetiny | Indexy v Asii | Royal Caribbean | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Dopad na předpovědi | Hlavní trendy | Silný fundament | Dopad covid-19 | Xiaomi | Dnešní výsledky | Federální úřad pro vyšetřování (FBI) | Federální úřad pro vyšetřování | FBI | Ruský ropný gigant | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Protikoronavirová opatření | Vakcína | Sektor služeb | Recyklace | Manažerka | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Zahájení dodávek | Zboží z Číny | Moderna | Společnost Moderna | Jukos | Lokální finanční trhy | Stratég firmy | Svaz dovozců automobilů | WMT.US | Fiskální stimul | Marek Brávník | Zhodnotit své peníze | Experimentální vakcíny | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Zájem o hypotéky | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Václav Šimek | Návrh dividendy | Klíčové oblasti | Eli Lilly | GSK | Důvěra spotřebitelů | Růst Bitcoinů | Koronavirová pandemie | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Lesy ČR | Těžba dřeva | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Falešný průraz | EasyJet | Čínské hospodářství | Biotechnologická společnost | Renault | PMI v eurozóně | Realitní společnosti | Fischer | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Investment management | Vládní pomoc | Inflace v Turecku | Propad příjmů | Ekonomické zotavení | Předstihové ukazatele | Společnost Lufthansa | OKD | Kia | JDE | Index akcií | Rizikovější měny | Unijní činitelé | Unie | Republikánský prezident | ČR | Soběstačnost | Počty nových žádostí o podporu | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hertz | Akcie Intel | Andrej Babiš (ANO) | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Automobilka Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Bohumil Trampota | Měsíční mzda | Průraz | František Bostl | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Akcie České zbrojovky | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Dušan Jilčík | Starteepo Dušan Jilčík | Záchranný balík | Bývalý prezident | Tržní situace | Soubor pravidel | Akcie společnosti Česká zbrojovka | CZ-USA | Zbrojovka | 4M Systems | CZ Export | Slabá poptávka | Výrobní PMI | Státní kasa | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Střední Evropa | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Vyčerpání kupců | Nová prognóza | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Obchodovaný objem | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | CVC Capital | Antivirus | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Německé vládní strany | Předkrizové úrovně | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Americké statistiky | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Jednání mezi EU a Británií | Zveřejňování makrodat | Letecká skupina | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Oracle | Rozhodnutí soudu | Nejlevnější hypotéky | Společnost BP | Výhled Světové banky | Pokračování růstu | Tempo poklesu | Hertz Global Holding | Hertz Global | Hlavní index frankfurtské burzy | Index Nasdaq Composite | Americké CPI | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Rozpočtový deficit USA | Národní rozpočtová rada | Francouzský index CAC 40 | Světové indexy | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nižší DPH | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Arizona | Investice do infrastruktury | Plán investic | Hospodářský propad | Akcie FAANG | Nestlé | Novartis | Sanofi | Stimulační balík | Český investor | Prodeje automobilů | Podpůrné programy | CapitalPanda | Jozo Perić | Agrofert | Splasknutí bubliny | Propad cen | Projev šéfa Fedu | Proticyklické kapitálové rezervy | Celková výplata | Výplata | Dluh Británie | 100 procent HDP | Rostoucí trend | Německé finanční společnosti | Wirecard Markus Braun | Markus Braun | Sentiment na trhu | Per rollam | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Nárůst nově nakažených | Druhá vlna pandemie | Americké technologické firmy | Technologické firmy | Analytické společnosti | Chování americké centrální banky | Tiff Macklem | Infekce Covid | ZIL | Banka JP Morgan | Vyšší daně | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Podmínky půjčky | Finanční ústavy | Bank of Philippine Islands (BPI) | Bank of Philippine Islands | BDO Unibank | Filipínská centrální banka | Výhled hospodaření | Budoucnost firmy | Vstřícnosti bank | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Akcie společnosti Wirecard | Pátrání po penězích | Bankovní certifikát | Druhá vlna | Sam Stovall | Pomoc státu firmám | Útlum ekonomické aktivity | Firma ČEZ | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Index německých akcií | IDEA | Pomoc podnikům | Státní pomoc | Nové žádosti o podporu | Práce z domova | Krach Wirecardu | Mimořádná valná hromada | Příjmy a výdaje | Živnostníci | Paušální daň | Koronavirové epidemie | Vrcholoví manažeři | Chesapeake | Sankce proti Rusku | Skupina Smartwings | ONS | Ziskové marže | Objem aktiv | Akcie aerolinek | Český stát | Den obchodování | Německá nezaměstnanost | Online hry | Ukrajinský prezident | Úroda | Objem zakázek | Společnost Uber | Jasný signál | Situace na trhu práce | Exporty | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Dopad pandemie | Ekonomická předpověď | Novavax | MAM | Ant | Rétorika centrálních bank | Sony | Japonská společnost | Fond obnovy | Nizozemská vláda | Životní úspory | Výrazný propad | Nový trend | Mladé generace | Steve Jobs | E.ON | Důvody propadu zisku | Bleakley Advisory Group | Peter Boockvar | Johnson & Johnson | Abbott Labs | Zdroj příjmů | Pravidelné příjmy | Ceny emisních povolenek | KLM | Dodávky letadel | Americký výrobce letadel | Akcie farmaceutické firmy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Stellantis | Peugeot | Citroën | Chrysler | Růst tržeb | Hospodaření firmy | Hospodaření firmy Goldman Sachs | Ceny | Praha | Kolaps | Výplach | Výsledková sezona za druhý kvartál | Očekáváná událost | Verizon Communications | Akcie streamovací služby | DPFO | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Twitter | Společnost Amazon | Noble Energy | Softwarový gigant | Lídři Evropské unie | Společnost XTB | Republikánští senátoři | Zotavení ekonomik | Salesforce.com | IT společnost | Akcie Salesforce | Burzovní hodnota | Cybertruck | Semi | Model 3 | Analýza společnosti ČEZ | Prohloubení deficitu státního rozpočtu | Čeští spotřebitelé | Následky pandemie | Nižší poptávka | Progres | Celkový výsledek | Odhady HDP | HDP za Q2 | Záchranné programy | Insolvence | KI | Letecká osobní doprava | OMV | Plynárenské společnosti | Konkurenční společnosti | Sundar Pichai | Pár EUR/USD | Čínská společnost | Propad ekonomiky | Odhad růstu HDP | Mezinárodní firmy | Důvěra | Akcie firmy Aramco | Sesazení firmy Aramco | Velké technologické firmy | Obnovení růstu | Turistický ruch | Data z tuzemské ekonomiky | Hugo Boss | IPO Ant Group | Ant Group | Margrethe Vestagerová | Situace na americkém trhu práce | Vysoký přebytek | Analytici Fidelity International | Poptávka po oceli | Ocelářství | Odhad vývoje ekonomiky | Vesmírné společnosti | WeCHat | Tempo růstu průmyslové výroby | Výhled veřejných financí | Objem dovozu | Hodnota majetku šéfa | Hodnota majetku šéfa Facebooku | Růst zaměstnanosti | Časový horizont | Klesající tendence | Inflace v červenci | NYT | HelloFresh | Zisk z obchodování | Akcie Intel (INTC) | Lepší výsledky | Vyšší dividenda | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Zpomalování inflace | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Výhled na příští rok | Akcie Cisco Systems | Akcie Cisco | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Zalando | Ruská ropná společnost | Společnost Rosněfť | Oživení poptávky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Obchodní centra | BHP Group | VHM | eMan | Velký propad | Hospodaření banky | Úspěšné hospodaření banky | Úspěšné hospodaření | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Hnojiva | Úroky na hypotékách | Match Group | Pokles tržeb | Vládní koalice | Virgin Galactic | Goodyear | Výrobce pneumatik | Švédský finanční regulátor | PLUG | Plug Power | Veřejný dluh Británie | Počet akcií | SMA 20 | SMA 200 | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Snížení DPH | Airbus Group | Akcie Airbus | Clean Energy Revolution | Projev šéfa centrální banky | Setkání v Jackson Hole | Firma Berkshire Hathaway | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Ruská vláda | Tržby japonských firem | Zisk a tržby | Hospodaření vlády | Výpadek příjmů | Nižší výdaje | Výrobní sektor | Dění v USA | Americký soud | Představitelé ECB | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Přístup na burzu | Split akcie | Katarský státní investiční fond | SPAC | Společnost eMan | Platforma eToro | Vývoj indexu Nasdaq | Elektrárny Opatovice | Elektrická auta | Big Tech | Klimatické změny | Delta Airlines | Ceny mědi | Konvertibilní peso | Kuba | Odborníci | Peso | Rentabilita | Price-to-Earnings | Transparentnost | Inspirace | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Obchodování s ropou | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Zlevňování hypoték | Čínské technologické firmy | Výkon ekonomiky | Změny v ekonomice | Firma Berkshire | Snížení emisí | Universal Music | Bloomberg Intelligence | Inditex | Pilulka.cz | Sílící dolar | Budoucí vývoj | Ceny sójových bobů | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Projev šéfa Fedu Powella | Zadlužení Německa | Zhoršení pandemie | Americký podnik | Program Antivirus | Cena elektřiny | Elektromobily | Šéf podniku | Německý rozpočet | Pandemie v Evropě | Accenture | Politici | Vývoj ceny akcie | Fiskální stimul v USA | Zakladatel firmy | The New York Times (NYT) | Micron | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Zadlužení země | Ministr životního prostředí | Snížit emise | Biden | List The New York Times | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Míra nezaměstnanosti v Německu | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Průměrný kurz koruny | Fiskální pomoc | Vývoj státního rozpočtu | Růst deficitu | Marathon | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Pracovní místa v USA | Data z pracovního trhu | Tuzemské hospodářství | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Michal Valentík | Ranní okénko | Česká republika | Cineworld | Společnost Cineworld | Libertex | McAfee | Šéf centrální banky | Nejvýraznější růst | Dnes na pražské burze | Zápis z posledního zasedání Fedu | Poptávka po akciích | Ruské firmy | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | NextEra | Centrální banky USA (Fed) | Udržitelné investování | Energetický sektor | Vyjádření premiéra | Lockdown | Měnový fond | Allegro | Společnost Allegro | Paul Milgrom | Robert Wilson | CPI v USA | Akcie Johnson & Johnson | Americké měny | iPhone | Nancy Pelosiová | Výkon společností | Výrobce letecké techniky | Jack Dorsey | Michael Saylor | MicroStrategy | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Množství peněz | Projev šéfky ECB | Projev šéfky ECB Lagardové | Nástup druhé vlny koronaviru | Stratég Citi | Shawn Snyder | Citi Shawn Snyder | Mluvčí Bílého domu | Dílčí indexy | Nervozita na Wall Street | Společnost Pilulka | Pilulka Lékárny, a.s. | Pilulka Lékárny | Platby v kryptoměnách | Digitální převody peněz | Protiepidemická opatření | Nařízení | Newmont | Zhoršení epidemické situace | Epidemické situace | Reebok | Intel | Výrobce čipů | Canalys | JPM | GS | Pokles indexu | Akcie Pilulky | Průměrný český investor | Akcie společnosti Pilulka | Akcie společnosti Pilulka Lékárny | Burzy v Evropě | Moneta | Technologické tituly | Vlny koronaviru | Pandemický program | Statistiky z německého trhu práce | Pravidelný příjem | Zveřejnění výsledků | Bankovní úvěry | Podvážení | Očekávané výnosy | Odklad splátek | Indikátor vývoje cen | Norwegian Cruise Line Holdings | Norwegian Cruise Line | Hospodaření skupiny PPF | Státy Evropské unie | Soudní spor | Vítězství Bidena | UBER.US | Electronic Arts | Výrobce videoher | Coty | Přebytek zahraničního obchodu | T-Mobile US | MCD | Zprávy o vakcíně | Nové zprávy | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Andrea Cicione | Apollo | Apollo Global Management | Balík akcií | Průmysl v eurozóně | Síť restaurací | Coloseum | Síť restaurací Coloseum | Coloseum Holding | Skupina Coloseum | Jan Mužátko | Evropská léková agentura | Evropská léková agentura (EMA) | Palo Alto Networks | Nová vakcína | Akcie bankovních domů | Akcie Qualcomm | MRNA | Polská vláda | ACA | GPS | GPS.US | Společnost CZG | Schválená dividenda | Růst amerického HDP | Poptávka po státních dluhopisech | Představitelé americké centrální banky | Transněfť | Česká televize | Praktické tipy | Stock Spirits | S&P Global Inc | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Energy financial group | Zelené dluhopisy | Spotřebitelská poptávka | Poptávka v eurozóně | Výdělky | Nové IPO | Daňový balíček | Stitch Fix | SFIX.US | SFIX | Enphase Energy | Tesco | Úřad pro kontrolu finančních trhů | NAO | Používání hotovosti | Investice do vody | GME | GameStop | Společnost DoorDash | Akcie americké společnosti | Lyft | Norwegian Air Shuttle | Budoucnost investování | Akcie společnosti Walt Disney | Index DAX 30 | Siemens | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Munich | Continental | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Vakcinace | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Alexion Pharmaceuticals | Alexion | H&M | Akcie H&M | Očkování | Coinbase Global | Antigenní testování | Zadlužování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | NBP | EC Investments | FDX.US | FedEx (FDX.US) | Orbán | Kapitalizace Tesly | Možnost zhodnocení | IPO společnosti | Mutace koronaviru | Rekordní rozpočet | Mutace viru | Fiat Chrysler a PSA | MGM | Peloton | AAL | AAL.US | Očkování proti covidu-19 | Předsednictví EU | Nouzový stav kvůli koronaviru | Cenné papíry a burzy | Voda | Obchody s deriváty | Banky v EU | Boeing 737 Max | Lukáš Novotný | Stock Spirits Group | Likérka Stock Spirits | Měnový pár EUR/PLN | Nejobchodovanější emise | Stimulační balíček | Nálada investorů | Norwegian Cruise | Carnival | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Výhled na rok | Počasí | Utažení měnové politiky | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | Pandemie v Německu | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Euro vůči USD | SOLEK | Autopůjčovna Hertz | Německá inflace | Volby v Georgii | DOT | Zvýšení ceny | Hodnota trhu s kryptoměnami | Bloomberg Markets | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Rio Tinto | Dopad na akcie | Zhoršení ratingu | Akcie Twitteru | Akcie americké internetové společnosti | Tržby z prodeje | The Trump Organisation | Německá bankovní společnost | Trumpova firma | Trumpova společnost | Shopify | PGA Championship | PGA | Kofola ČeskoSlovensko | Zoom Video | Carrefour | Couche-Tard | Evropské centrální banky | Tempo hospodářského růstu | Velikost obchodu | Carlos Tavares | CARA | MJ | Měsíční data | Rijád Salamí | Guvernér libanonské centrální banky | Ministryně spravedlnosti | Marie-Claude Nadžmová | Indexy na Wall Street | Jack Ma | MFČR | Situace na trhu | Akcie MONETA | Vyšší důchody | Vhodné akcie | Toshiba | Konference FOMC | AMC.US | AMC Entertainment | SPCE | Akcie Gamestop | KFC | Vakcína proti covidu | Streamovací služby | InPost | Polská společnost | Deliveroo | Akcie AMC | Očkování proti covidu | WallStreetBets | Přerozdělení bohatství | BlackBerry | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Intradenní pohyby | Express | Tržní reakce | Bilanční suma | Gigant Chevron | Návrh PPF | Tržní ceny | Účinnost vakcíny | Cenové výkyvy | Růst výrobní aktivity | Výrobní aktivity | Překonání cílů | Akvizice Air Bank | Retailoví investoři | Výkon domácí ekonomiky | Vypuknutí pandemie | Akcie BP | Index FTSE MIB | Poměrové ukazatele | ADP report zaměstnanosti | Globální letecká osobní doprava | Dnešní seance | Legal & General | Rozvolnění | Tencent Holding | Obchodní deficit USA | Activision | Blizzard | Odezvy trhu | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | MIB | Platby v bitcoinech | Technologie společnosti | Supercyklus | Ark Invest | Dánská společnost | Rostoucí úrokové sazby | Kov | ETS | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Spotify | Akcie Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Těžařské firmy | Den prezidentů | President's Day | Trojité dno | Trendové linie | Sentiment v ekonomice | Vytěsnění minoritních akcionářů | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | Slovenská ekonomika | Nizozemský ministr | Nizozemský ministr financí | James Bullard | CETIN | CVS Health | CVS | Předpověď akcií | Rostoucí výnosy | Evropský výrobce letecké techniky | Porušení zákona | Nová strategie | Růst Německa | Súdán | Cena prasat | Cena prasat v ČR | Malá likvidita | Special Purpose Acquisition Companies | Air | Sentiment investorů | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Statistika z USA | Akcie Boeing | Trebitsch | Whisky Trebitsch | Rohlik Group | PPF Telecom | Krypto influencer | Nárůst výnosů | Siemens Energy | Admirals | Příznivé údaje | Oživení americké ekonomiky | Silný růst | Britská společnost | Britská firma | Pandemie covidu-19 | ČSA | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Akcie třídy A | Investice společnosti | Fidelity | Pandemická omezení | Zámořské indexy | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | RUS50 | Celoroční EBITDA | Vysoké dividendy | Platformy Robinhood | Chris Bailey | COMP | Aleš Hála | Klíčové zasedání | CTP | GameStop akcie | Zvýšení základního úroku | AMC Entertainment (AMC.US) | Akcie AMC Entertainment (AMC.US) | Nové regulace | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Liberty Steel | GFG Alliance Brita | GFG Alliance | ArcelorMittal Ostrava | Nová huť | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Vývoj pandemie | Nárůst sazeb | CRM | IPO Deliveroo | Suezský průplav | Společnost CTP | Očkování v USA | Tržní pohyb | xStation 5 | Discovery | PPF Group | Loď Ever Given | Ever Given | Výhled Saxo Bank | Ladislav Bartoníček | Silný výhled | Citelná inflace | Pohyb ceny | Vývoj hodnoty | Vývoj hodnoty akcií H&M | Data z reálné ekonomiky | Jobs Plan | Veřejný dluh ČR | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Ztrátové období | Výnosy z dluhopisů americké vlády | Nejvyšší růst | ISM ve službách | Hodnota trhu kryptoměn | Práva na dividendu | EDF | Rezervy zlata | K&H Bank | Dávid Németh | Celoroční výsledky | Umění | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Vstup Deliveroo na burzu | Special Purpose Acquisition Company | HoReCa | Harley-Davidson | Konkrétní akcie | Data o inflaci | Prudký růst cen | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | GE Renewable Energy | Xilinx | Správa železnic | Akcie Goldman Sachs | Zátěžové testy | Tým Admirals | Debut na trhu Nasdaq | Akcie kryptoměnové burzy | Ark | Cathie Wood | Optimistická očekávání | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | AA | Polymetal | Emise skleníkových plynů | Rozpočtový schodek Německa | Schodek veřejného sektoru | Schodek veřejného sektoru Německa | NFLX.US | Zvýšit ziskovost | Nejvíce peněz | Pepco | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Odhad letošního růstu ekonomiky | HSBC Holdings | Zasilatelské společnosti | Akcie zasilatelské společnosti | Vysoká cena | Rostoucí ceny | Robert Chvátal | Keith Mills | Výnosy z prodeje vakcíny | Vakcína na covid | Objednávky | Internetové společnosti | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Hlavní události tohoto týdne | Investování do dividendových akcií | Nevýhody dividendových akcií | Jak výplata dividend funguje? | Verizon | Společnost Verizon | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Americký technologický sektor | Cena povolenek | Rekordní cena povolenek | Rekordní cena emisních povolenek | Výsledky FAANG | Oživení na americkém trhu práce | Pakt stability a růstu | Nárůst objemů | Vstup do pozice | Čistá energie | Benxy | Akcionáři Avastu | Futures na americké indexy | Hospodaření firem | Pandora | Přeprodané oblasti | Konsensus trhu | Obavy z růstu inflace | Hodnocení současné situace | Colonial Pipeline | Panasonic | Japonský konglomerát | Akcie Intelu | Francouzská společnost | Goldman Sachs Group | Otevření ekonomik | Výrazná inflace | Meziměsíční inflace | Růst cen v USA | Nesledovatelné kryptoměny | DarkSide | Ruští hackeři | Cenové úrovně | Plán obnovy | Vývoj ceny emisních povolenek | Vývoj ceny elektřiny | Vývoj ceny elektřiny v EUR | Vývoj ceny akcie ČEZ | Ceny akcie ČEZ | EEX | Pandemie COVID | Růstové sektory | Tuzemská měna | Obchodování s emisními povolenkami | Kurzotvorné zprávy | Turów | Zvýšené riziko | Palo Alto | Colt Canada Corporation | Akvizice Coltu | Těžaři | Ochota riskovat | Deutsche Wohnen | Německé společnosti | Vonovia a Deutsche Wohnen | Renáta Kellnerová | Obavy z inflace | Akcie McDonald’s | Oslabení | Meme akcie | Jan Drahota | Zisk před zdaněním | Zisk za období po zdanění | Aktualizace výhledu | Akvizice Colt | About You | Objem fúzí a akvizic | Růst úroků | Výsledky za Q1 | Podstatné kurzotvorné zprávy | Návrat poptávky | Naše hospodářství | MNB | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Aktuální problémy | Martin Klass | Ruský ministr | Impulzy | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Dlouhodobé obchody | Přístup k riziku | KOL | Akcie společnosti AMC | Spotřeba domácností | Salvador | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Úroveň rezistence | Výprodejní tlak | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Penta | Zdražování cen | Primark | Akcie technologických firem | Dekarbonizace | Gigafactory | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Hodně peněz | Mali | Tržní prostředí | Investování do vody | Globální ETS | FLOWX | Fidelity Water Sustainability | Global Water ETF | CFWAX | Calvert Global Water | First Trust Water ETF | IWC | Expense ratio | Invesco S&P Global Water ETF | Olimex Global Water | Vodní indexy | Invesco Water Resources ETF | Invesco Water Resources | PHO | NASDAQ omex us water | McDonald's | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Akcionáři Monety | Vydání nových akcií | Navýšení kapitálu | Akcionáři Moneta Money Bank | Akcionáři Moneta | Nové prognózy | Graf akcie | Denní graf akcie | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | PPF Telco | ČD-Telematika | ICT | České dráhy | Stažení akcií O2 | Prodej O2 | Oligopol | Stažení akcií | Stažení akcií operátora O2 | Domácí kapitálový trh | Stabilní dividendový výnos | Index podnikatelské nálady | Dolar dnes | Dovoz ropných produktů | Společnost SAB | Didi | CO2 | Konání valné hromady | Den daňové svobody | Pozitivní vliv | NASA | Obchodní výsledky | Růst kurzu akcií | Trh dnes | Společnosti Netflix | Dividendy ČEZ | Výplata dividendy | Akcionáři ČEZ | Čistý zisk ČEZ | Zisk ČEZ | Finanční vzdělání | Výkon společnosti | Nová vlna epidemie | Vlna epidemie | Varianty koronaviru | Akcie Moderna | Nicholas Taleb | Třinecké železárny | Třinecké železárny (TŽ) | | Výhled na letošní rok | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | Dodavatelský řetězec | Dluh vládních institucí | Nominální dluh | Deficit a dluh | Saldo hospodaření | Hospodaření vládních institucí | Libertex Group | Společnost Didi | Technologie | Americký výrobce | Protipandemická opatření | Schodek státních financí | Rekordní schodek | Nabídky akcií | Vladimir Tenev | Baiju Bhatt | Obchodní aplikace | Očekávaná data | Makroekonomické indikátory | Sazby daně | Andy Jassy | Hliník | Mluvčí společnosti | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | Koncentrace | Eurohold | Pojišťovací společnost | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | Náklady na akvizici | Rozvolnění restrikcí | Společnost Philip Morris | Očekávání zisku | Spotové ceny | Index českého investora CII750 | UST | TSMC | Výroční zprávy | Pivovar | Black Widow | Marvel Cinematic Universe | Didi Global | Tempo zdražování | Plány obnovy | Největší evropská automobilka | Evropská automobilka Volkswagen | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | USA inflace | JPMorgan (JPM.US) | Capital Panda | NortonLifeLock | Fúze s Nortonem | Úřad pro hospodářskou soutěž | Výsledky hospodaření za Q1 | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Americký trh | VZ | Procter & Gamble Company | FIXED | Vývoj základní úrokové sazby | Základní úrokové sazby ČNB | GlobalFoundries | Mutace delta | Uzavření dohody | Ztrátový týden | Globální ceny | Přidaná hodnota | Odvětví | Kryptoaktiva | BHP | Divize | Rotterdam | Šíření mutace delta | Šíření mutace | HOOD | Načasování | Americká brokerská společnost | Spotřebitelský sektor | Výrobce elektromobilů Tesla | Uzavření obchodování | Bulharská finanční společnost | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Tržby ze služeb | Softwarová společnost Microsoft | Azure | Xbox | Rekord | Příjmy z reklamy | Covidová situace | Suez | ABB | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | FB.US | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Bilion | CAR | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Výsledky za Q2 | Yum Brands | Akcie Yum Brands | Index realitního sektoru | Guidance | Dnešní report | Ziskový potenciál | University of Michigan | Náhoda | Letiště Praha | Skupina Letiště Praha | Czech Airlines Handling | Jiří Černík | Letiště Václava Havla | Czech Airlines Technics | Provozní ztráty | Správa Letiště Praha | Správa Letiště | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Provozní náklady | Thomas Schäfer | Objem vkladů | Mateřská společnost | CNPD | Úřad pro ochranu osobních údajů | Amazon Europe Core | Ministerstvo spravedlnosti | Dřevo | Chování | Vnímání | Interpretace | Izraelský kabinet | Ceny technických kovů | Růst aktivity | TIO Markets | TIOmarkets | Růst výrobních cen | LYFT.US | Lyft (LYFT.US) | Occidental Petroleum | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Růst průmyslových cen | Celoroční projekce | Projekce | Účetní období | Nabídka na akvizici | Gary Gensler | Analytik České bankovní asociace | Zisk skupiny ČSOB | Čistý zisk skupiny ČSOB | Výsledky za první pololetí | Paramount | Zpráva z amerického trhu práce | Rekordní minimum | Takata | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Zajišťovny | Aplikace TikTok | Plány společnosti | Akcie konkurenční společnosti | Úrovně Fibonacciho | CVC Capital Partners | CVC | Walt Disney (DIS.US) | DIS.US | Růst v oblasti služeb | Základní sazby | BioNTech | Projekce ČEZu | Drahota | Sebastian Dullien | Objem HDP | Makroekonom | Makroekonomický význam | Akcie AMC Entertainment | Akcie společnosti AMC Entertainment | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | Převzetí Avastu | Cena kryptoměny | KBC Bank | Akcie Pfizer | Meziměsíční růst spotřebitelských cen v USA | Hackeři | Vulcan Material | Nucor | Ocelárny | Ocelárny Nucor | Index Russell | Britská společnost Cineworld | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Společnost Admirals | Spotové ceny ropy | Vývoj akciového indexu DAX | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Regulatorní prostředí | Byty | Skupina Air Bank | První odhad | Dovoz oceli | Home Depot | Rostoucí úroky | Vyšší úroky | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Afghánistán | Varšava | Medián | Koronavirové mutace | Šíření koronavirové mutace | SpaceX | SPOT | SPOT.US | Spotify (SPOT.US) | Renfe | Leo Express | Španělské ministerstvo financí | Španělská státní železnice | Státní železnice | Renfe Operadora | Leoš Novotný | Kladné hospodaření | Španělská společnost | Emil Sedlařík | Mluvčí firmy | Rail Baltica | Výrobní inflace | Analytici banky | Jmenování Powella | Funkční období | ASX | SXXP | Kellnerovy plány | Způsob myšlení | David Vagenknecht | Běžné spoření | Nedostatek čipů | Best Buy | Ranní glosa | Růstové tituly | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Bill Northey | Ředitel pro investice | Včerejší statistika z USA | Opatření | Rivian | Devizový dohled | Vrcholy | Dna | Digitální platby | Polská inflace | Prazdroj | Evergrande | Výkyvy počasí | Výběr daní | Lenka Kalivodová | Rychlý růst | ANO | Codelco | Těžař mědi | Andina | Skupina Codelco | EFE | Agentura EFE | Latinskoamerické země | Uhlí | Royal Bank of Canada | RBC | Qontigo | NFT | Vysoká poptávka | CDW | Indexy amerického akciového trhu | Puma | Siemens Healthineers | Symrise | Sartorius | Brenntag | Hellofresh | Qiagen | Energetika | Velkoobchodní ceny elektřiny | Vodafone | Vodafone Group | Ceny plynu | Hospodářský růst v eurozóně | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Guvernér NBP | Evropský index | Společnost Walmart | Luxusní značky | Sands China | Zprávy z pražské burzy | Pracovní den | Airbus SE | Zalando SE | Porsche Automobil Holding | Puma SE | Společnost AT&T | WarnerMedia | Filmové studio | České aerolinie | Inskol | Dopady epidemie | Mediální skupina | Skupina Vivendi | American Airlines (AAL.US) | Akcie American Airlines (AAL.US) | Akcie American Airlines | Omezení cestování | Chris Beauchamp | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | Plány Fedu | Zájem o rizikové investice | Nejúspěšnější sektory | BNP | Sentiment indikátory | UBS Group | UBS Group AG | Hospodaření bank | Jaroslav Haščák | FDP | Tim Ghriskey | Telecom | Potíže v dodavatelských řetězcích | Problémy v dodavatelských řetězcích | Německá automobilka Volkswagen | Reorganizační plán | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Úročení | Cenový šok | Gamble | Energetická krize | Zvýšení základní úrokové sazby | Kellnerová | Globální inflace | Patrik Štefek | Posilování amerického dolaru | Bankovní skupiny | Hospodářské soutěže | Automotive | Navyšování cen | Mathias Cormann | Mediální podnik | Nová vláda | Nejnovější zprávy | Vylepšení teorie aukcí | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Výkonnost YTD | HSBC GIF Indian Equity AC USD | Franklin India A (acc) USD | Schroder ISF Indian Equity A Acc | Schroder ISF Global Energy A Acc | Fidelity Funds - China Consumer A-ACC-USD | Templeton China A (acc) USD | AS SICAV I - All China Equity A Acc USD | Schroder ISF China Opportunities A Acc USD | BGF World Gold A2 USD | Akcie zbrojovky | Zhoršení nálady | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Češi | CureVac | Jan Sušánka | Sušánka & partneři | Bohemia Energy | Energetické krize | Zdražování energií | Polský zlotý a maďarský forint | Zvýšení dodávek plynu | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Fixed.zone | ITA | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Kolibřík Energie | FF Trader | Snížení schodku | Měnový report | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Akcie Walt Disney (DIS.US) | Netflix (NFLX.US) | Intuitive Surgical | Nedostatek polovodičů | EQT | Čínské centrální banky | ProShares | Veolia | Giphy | Překonání historického maxima | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Jon Adams | Představenstvo Kofoly | Schlumberger | Exxon Mobil akcie | Guard Capital | Snap | Obilí | Nová historická maxima | Pozornost | Volvo Cars | Zprostředkovatelé | Bankovní společnosti | Provozní výnos | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Telenor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Robert Habeck | Návrh rozpočtu | Orlen Unipetrol | Skupina Orlen Unipetrol | DCPD | Dicyklopentadien | Ceny plynu v Evropě | Ceny zemního plynu i elektřiny | Ruský prezident | Akcie švédské automobilky | Meta | Metaverzum | Dceřiná firma | Metaverse | Prohloubení deficitu | Meta Platforms | Společnost Yahoo | Avis | Hlavní index francouzských akcií | Index francouzských akcií | Avis Budget | Odkupy akcií | Fialova vláda | Ryan Detrick | Uber Technologies (UBER.US) | Odhad vývoje veřejných financí | Česká národní banka (ČNB) | WeDo | Soud v Haagu | Hospodaření českého státu | Výnosy z devizových rezerv | PYPL.US | Akcie skupiny | Indexy pohyb | Drahé energie | Hořčík | Ross Mayfield | Tempo růstu britské ekonomiky | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Udržení ziskovosti | ProStream | Finanční skupina SAB Finance | Skupina SAB Finance | Cena akcií AMD | Reálné výnosy | Další růst sazeb | Dopady inflace | Nexi | Target | Akcie Walmartu | Celoroční výhled | Macy's | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | Kohl's | Lockdowny | Přístup k obchodování | Celkový majetek státu | Majetek státu | Telecom Italia | TIM | Pozemky | Ruský trh | Společnost innogy | Innogy | Průzkum IHS Markit | Index technologického trhu | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Reportované výsledky | Globální nedostatek čipů | Nové mutace | Omikron | Omicron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Parag Agrawal | Nálada na trzích | | Honeywell | Britský antimonopolní úřad | CMA | Salesforce (CRM) | Nové vakcíny | Výhled české ekonomiky | Kazachstán | Vojtěch Boháč | Nejvýraznější propad | Vietnam | Nepříznivé počasí | Propad hodnoty | Zlotý | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | Postavení na trhu | SOTIO | Tržní vývoj | Míra inflace v Turecku | Dotcom | Cena aktiva | Postranní pohyb | Časové období | Rozšíření | Rostoucí inflace | Developeři | Jestřábí Fed | Arm | Zemědělci | Akcie výrobce čipů | Výrobce čipů Intel | Akcie výrobce čipů Intel | Participace | Firma Nestlé | Tržní hodnota americké společnosti | Výkon průmyslu | Evernym | Kryptoměnové transakce | Fundamentální analýzy | Spotřebitelské inflace | Ukončení nákupu aktiv | Letadlo | Obchodní tipy | Úpis nových akcií | Jaromír Gec | Jamal | Krátkodobý výhled | Sekyra Group | Spolkový soudní dvůr | BGH | Spolkový soudní dvůr (BGH) | Základní sazba | TerraUSD | Odvětví cestovního ruchu | Dopad omikronu | Největší americké firmy | Firmy podle tržní kapitalizace | Největší americké společnosti | Těžební společnost | Logistické společnosti | Purple Trading Jaroslav Tupý | Společnost Smartwings | Jiří Jurán | Unimex Group | Jiří Šimáně | Jaromír Šmejkal | Smartwings Group | Celkový sentiment | Hodnoty měny | Odbyt elektromobilů | Dobývání vesmíru | Prodej elektromobilů Tesla | Roadster | Uniper | Miliardy USD | Jestřábí komentáře | Nepokoje v Kazachstánu | Situace v Kazachstánu | Mike Novogratz | Firma Meta Platforms | Firma Meta | Srí Lanka | Ruský plyn | Stripe | Společnost Stripe | Klarna | Zhodnocení účastnických fondů | SRRI | Dynamický účastnický fond | Účastnický fond | Transformovaný fond | Účastnické fondy DPS | Akcie Snap | Zisk firem z indexu S&P 500 | Zisk firem | Big tech | Cílové ceny | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Uhelné elektrárny | Rady expertů | Akcie Gap | Akcie Gap Inc | Gap Inc (GPS.US) | Akcie Gap Inc (GPS.US) | Cena akcií společnosti | Microsoft a Activision Blizzard | Upravený zisk EBITDA | Upravený zisk | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Internetová televize | Akcie USA | Instituce | Sociální investiční platforma | Spotřební zboží | Ingalls & Snyder | Nový týden | Napětí související s Ukrajinou | Výhodné nákupy | Rally akcií | Tod's | Akcie italské módní společnosti | Italské módní společnosti | Módní společnosti | Obchodní platformy IG | Platformy IG | Základní úrok | Přerušení dodávek ruského plynu | Snížení daně | Navellier & Associates | Louis Navellier | Akcie firmy Netflix | William Ackman | Pozitivní výsledky | Švédská společnost | Electrolux | Akcie firmy Caterpillar | Western Digital | Finanční rok | Hodnota Alphabetu | Tržní hodnota Alphabetu | Výplatní poměr | Zemědělské půdy | Wormhole | Akcie společnosti Meta Platforms | Moffett Nathanson | Vyhlídky Facebooku | Propočty Bloombergu | Počerady | Klaas Knot | Šéf nizozemské centrální banky | NPO 1 | BBC News | Ukradené kryptoměny | Severní Korea | Amgen Inc. | Banka Credit Suisse | Spirit Airlines | Frontier Group Holdings | Peloton Interactiv | Akcie firmy Peloton | Chipotle Mexican Grill | Livent | Fox Corporation | Banka Barclays | Under Armour | Rusko-ukrajinský konflikt | Susannah Streeterová | St. Louis | Ukazatel EBITDA | WIZZ | Útok na Ukrajinu | Akcie na asijských trzích | Deeskalace | Invaze na Ukrajinu | Upstart | Poradenské služby | Bezpečnostní situace | Zisk EBIT | Evropský výrobce letadel | Výrobce letadel Airbus | Ruské invaze na Ukrajinu | Poslední den obchodování | TotalEnergies | Dění na Ukrajině | Ozbrojené složky | Sankce na Rusko | Sankce | DNR | LNR | DNR a LNR | Dodávky ropy a plynu | Ruský prezident Vladimir Putin | Doněcké lidové republiky | Luhanské lidové republiky | Zbraň proti inflaci | Konflikt na Ukrajině | Polymetal International | Energiewende | Sberbank CZ | Bankovní licence | Erste Group Bank | Západní firmy | MWh | EUR/MWh | Situace na Ukrajině | Japonský Nikkei 225 | Dell Technologies | Intervence České národní banky | Zpřísnění sankcí | Agentura TASS | Naftogaz | Invaze | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | XTB Štěpán Hájek | Britský energetický kolos | Energetický kolos | Snížení spotřební daně | Kurzy akcií českých bank | Cox | Růst cen surovin | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Akcie Occidental Petroleum | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Zemědělský svaz | Zisk v zemědělství | Zemědělský svaz České republiky | Akcie Stitch Fix | Stitch Fix (SFIX.US) | Akcie společnosti Stitch Fix (SFIX.US) | Akcie společnosti Stitch Fix | Vliv války | Vliv války na Ukrajině | Západní sankce | Zvyšování cen | APP | Plynárenský gigant | Nord Stream 1 | ČEZ Daniel Beneš | Arno Antlitz | Účetní závěrky | Cizoměnový dluh | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Dopady války na Ukrajině | Opatření v Číně | Cenové změny | Politika ČNB | Britský FTSE | Představenstvo společnosti | Ondřej Koběrský | Vysoké ceny energií | Nárůst výdajů | Dodávky zemního plynu | Zastavení dodávek | Sankce uvalené na Rusko | Plynárenská společnost | MOL | Měsíční report | Měsíční report finančních trhů | Report finančních trhů | Měsíční měnový report | Měsíční futures report | Výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon | Graf akciového indexu | Graf akciového indexu S&P 500 | Graf komodity Ropa WTI | Komodity ropa WTI | Graf komodity Stříbro | Graf komodity Zlato | Graf komodity | Denní graf komodity | Denní graf měnového páru | Růst cen energií | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Inflační data | Vlastnictví | Správní rada | Travelers | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Reed Hastings | Spoluředitel firmy | Spoluředitel | Plyn v rublech | Období stagflace | Produkty s pákovým efektem | Ratingový výhled | Konsolidace ceny | UPST | UPST.US | Upstart (UPST.US) | Akcie švédské společnosti | Švédské společnosti | Výprodej na trhu kryptoměn | AscendEx | Michael Rinko | Převzetí firmy | Occidental | Akcie JPMorgan | Vývoz obilí | Borealis | Šéfové | Mimořádné zasedání | Akcie Fedex | Akcie FedEx (FDX.US) | Přijetí | Čistý zisk skupiny ČEZ | Zisk skupiny ČEZ | Silné inflační tlaky | Snížení inflace | Stagnace poptávky | Volatilní měnový pár | Velmi volatilní | Velmi volatilní měnový pár | Kroky Fedu | Akcie společnosti Upstart (UPST.US) | Akcie společnosti Upstart | Simplyfy | Paul Kim | Analytik Simplyfy | Marketingová komunikace | Úsporný energetický tarif | Energetický tarif | Zvýšení úroků | Výsledky amerických bank | Akcie Delta Air Lines (DAL.US) | Delta Air Lines (DAL.US) | Pokles zisku | Míra inflace ve Spojených státech | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Úsporný tarif | Akcie společnosti AT&T | Michael O'Rourke | Peter Tuz | Akcez | Akkök Holding | Torunlar Group | SEDAS | Jan Bureš | ČSOB Jan Bureš | Analytik ČSOB Jan Bureš | Daň z mimořádného zisku | Nákupní trend | Cenový výběžek | Indikace RSI | Obchodní aktivum | Rozhýbání volatility | Rozložení obchodních pozic | Oslabující americký dolar | Zelená čísla | Výsledky kvartálního hospodaření | Hospodářský kvartál | Možnost tvorby zisků | Daň z mimořádných zisků | Ivan Vondra | Člen představenstva České spořitelny | Rezistentní zóny | Neuspokojivé výsledky | Neuspokojivé výsledky hospodaření | Mimořádná daň | Speciální daň | Regulátor ve Velké Británii | Britský regulátor | Vysoká cena elektřiny | Výrobci automobilů | Akcie společnosti PayPal | Farmaceutická společnost Moderna | Řetězec lékáren | Yung-Yu Ma | Analytik Yung-Yu Ma | Americké kryptoměnové burzy | Air Products | APD | NYSE:APD | Společnost Air Products | Společnost MOL | Formy zdanění | Dividendový potenciál | Analytik Fio | Vysoké zisky ČEZ | Zisky ČEZ | Hospodaření ČEZ | Sociální transfery | Krytí vyšších nákladů | Krytí vyšších nákladů na energie | Speciální daně | Uvalení speciální daně | Nezasloužené zisky | Příjmy do státní pokladny | Predikce celoročního zisku | Aktuální predikce | Stanovení dividendy | Aleš Blažek | Ředitel skupiny ČSOB | ČSOB Aleš Blažek | Generální ředitel skupiny ČSOB | Jan Sadil | Udržitelnost | Pomoc Ukrajině | Poměr nákladů a výnosů | Objem úvěrů | Aktiva pod správou | Kapitálový poměr Tier 1 | Kapitálový poměr | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko (CCR) | CCR | Magazín Global Finance | Zlatá koruna 2022 | ČSOB DoKapsy | ČSOB Poštovní spořitelna | Poštovní spořitelna | Kapitálová pozice | Podíl nevýkonných úvěrů | Provozní výnosy | Objem celkových klientských vkladů | Objem úvěrů na bydlení | Celkový objem úvěrů | Počet uživatelů | Počet uživatelů mobilního bankovnictví | ČSOB Smart | Sustainable Finance Awards | Sustainable Finance Awards 2022 | Ján Lučan | Firemní klienti | Řeka Rýn | Rýn
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Hormel Foods
Hormonizovaný růst
Hormuzský průliv
Horst Seehofer
Horší americká data
Horší časy
Horší data
Horší data z Německa
Horší období
Hořčík

Následující klíčová slova

Hospodaření bank
Hospodaření banky
Hospodaření českého státu
Hospodaření ČEZ
Hospodaření ČNB
Hospodaření důchodového pojištění
Hospodaření firem
Hospodaření firmy
Hospodaření firmy Goldman Sachs
Hospodaření skupiny PPF
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít