Pátek 27. leden 2023 06:34
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Instaforex krypto

Klíčová slova - Automobilka Škoda Auto

img

Prodej nových osobních aut v EU loni klesl o 4,6 procenta, v Česku více

18.01.2023 Prodej nových osobních automobilů v Evropské unii loni klesl o 4,6 procenta na 9,255.930 vozů, což je nejméně od roku 1993. Hlavní příčinou byl nedostatek součástek v prvním pololetí, od srpna do prosince už trh vykazoval růst. Ve své zprávě to dnes uvedlo Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA). V České republice prodej osobních aut klesl o více než sedm procent na 192.087 vozů, oznámil už dříve Svaz dovozců automobilů.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2022

30.12.2022 3. - Prezident Miloš Zeman na zámku v Lánech jmenoval Zdeňka Nekulu (KDU-ČSL) ministrem zemědělství. Za Nekulu dosud resort dočasně vedl vicepremiér Marian Jurečka (KDU-ČSL). Nekula nemohl být v prosinci spolu s celou novou vládou jmenován kvůli pozitivnímu testu na koronavirus.
C:\\fakepath\\porsche.jpg

Volkswagen: Vstup na burzu může firmu Porsche ohodnotit až na 75 miliard eur

19.09.2022 Připravovaný vstup na burzu by mohl německého výrobce luxusních sportovních automobilů Porsche ohodnotit na 70 až 75 miliard eur (zhruba 1,7 až 1,8 bilionu Kč). Mateřská společnost Volkswagen totiž oznámila, že stanovila cenu prioritních akcií Porsche na 76,50 až 82,50 eura za kus. V případě dosažení horní hranice stanoveného rozpětí by vstup automobilky Porsche na burzu znamenal třetí největší primární veřejnou nabídku akcií (IPO) v evropské historii, uvedla v neděli agentura Reuters.
img

Odbyt Škody Auto se v červenci snížil o 18 %, tempo poklesu ale zpomalilo

12.08.2022 Automobilka Škoda Auto v červenci dodala zákazníkům 61.300 vozů, což je o 18,3 procenta méně než před rokem. Tempo meziročního poklesu nicméně zpomalilo z červnových 26,6 procenta. Vyplývá to údajů, které dnes zveřejnil mateřský koncern Volkswagen. V období od ledna do července se odbyt Škody Auto meziročně snížil o 28,5 procenta na 421.800 vozů. To představuje nejvýraznější pokles ze všech automobilových značek koncernu.
img

Škodě Auto klesl odbyt o 30 procent, nejvíce ze značek skupiny Volkswagen

15.07.2022 Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto za první pololetí dodala zákazníkům v celém světě 360.600 aut, což je meziroční pokles o 30 procent. Ve své zprávě to dnes uvedla mateřská skupina Volkswagen. Propad odbytu vozidel české automobilky je za pololetí nejhlubší ze všech značek, o kterých Volkswagen samostatně informuje.
img

Povšík: Škodě se stále nedaří vyrábět na plnou kapacitu, chybějí díly

24.05.2022 Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto stále nevyrábí na maximum své kapacity. Nadále se potýká s nedostatkem některých dílů, kromě čipů nebo dveřních výplní již firmě chyběly například i USB porty. Milion vozů se letos Škodě vyrobit nepodaří, cokoliv nad 800.000 vozů ale bude pozitivní výsledek, řekl ČTK předseda podnikové rady Jaroslav Povšík. Zda se Škoda vrátí do Ruska, není podle něj jasné.
img

Škoda Auto potvrdila, že předsedou představenstva bude Klaus Zellmer

04.04.2022 Automobilka Škoda Auto dnes oficiálně potvrdila, že Klaus Zellmer se k 1. červenci 2022 stane předsedou představenstva značky. Nahradí dosavadního šéfa Thomase Schäfera, který převezme k 1. červenci funkci předsedy představenstva značky Volkswagen, zároveň se stane členem koncernového představenstva a bude řídit skupinu objemových značek. Automobilka to dnes uvedla v tiskové zprávě.
img

Škoda Auto dnes zveřejní hospodářské výsledky za loňský rok

22.03.2022 Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto dnes zveřejní hospodářské výsledky za loňský rok, pořádá výroční tiskovou konferenci. Mezi další témata bude patřit také aktuální vývoj a další plány firmy. Tiskovou konferenci bude Škoda Auto vysílat on-line, začne v 10:00.
img

Škoda Auto má zhruba 800 nadbytečných zaměstnanců, odbory je chtějí udržet

17.03.2022 Automobilka Škoda Auto má nyní ve svých výrobních závodech v České republice zhruba 800 nadbytečných zaměstnanců. Odbory se je snaží v co nejvyšší míře udržet. Firma má zastavené nábory, přijímány jsou pouze speciální profese jako náhrada za fluktuaci či profese pro nové trendy v oblasti e-mobility, konektivity a dalších nových směrů. Uvedl to dnes týdeník Škodovácký odborář.
img

Škoda Auto loni zvýšila provozní zisk o 43 procent na 1,08 miliardy eur

15.03.2022 Automobilka Škoda Auto v loňském roce navzdory poklesu prodeje aut zvýšila provozní zisk o 43,2 procenta na 1,08 miliardy eur (26,8 miliardy Kč). K růstu přispěly vyšší marže, příznivý vývoj směnných kurzů a nižší poplatky za nadlimitní emise oxidu uhličitého. Ve své výroční zprávě to dnes uvedl mateřský koncern Volkswagen.
img

Škoda má na Ukrajině 13 výrobců, chybí ji komponenty mj. pro kabelové svazky

03.03.2022 Automobilka Škoda Auto má na Ukrajině, kterou napadlo Rusko, 13 výrobců dílů do aut. Chybí jí tak například komponenty pro kabelové svazky nebo spínací moduly. V první fázi se výpadek dodávek dotkne elektrického SUV Enyaq iV, jehož výroba byla dočasně pozastavena. Další omezení lze kvůli situaci na Ukrajině postupně očekávat i u dalších modelů. Uvedl to dnes týdeník Škodovácký odborář.
img

Škoda Auto zastaví kvůli ruské invazi na Ukrajinu veškeré aktivity v Rusku

03.03.2022 Automobilka Škoda Auto kvůli ruské invazi na Ukrajinu zastaví veškeré své aktivity v Rusku. Přeruší výrobu ve svých ruských závodech v Kaluze a Nižném Novgorodu, zastaví i export vozů do země. ČTK to tom dnes informovala automobilka v tiskovém prohlášení.
img

Škoda Auto musí kvůli ruské invazi omezit výrobu, má kritický nedostatek dílů

01.03.2022 Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto musí od tohoto týdne kvůli ruské invazi na Ukrajinu omezit výrobu. Potýká se s kritickým nedostatkem dodávek dílů od několika lokálních dodavatelů z Ukrajiny, což má dopad na některé modely. Škoda musela omezit například výrobu elektrického SUV Enyaq iV. Škoda Auto to dnes uvedla v tiskovém prohlášení. Výroba vozů na Ukrajině je pozastavena.
img

Škoda Auto chce letos prodat 73.000 aut, mírně více než v loňském roce

21.01.2022 Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto chce v letošním roce obhájit loňské výsledky na českém trhu. Plánuje prodat zhruba 73.000 aut, tedy asi o 2000 více než v loňském roce. Chce udržet tržní podíl 34 procent. Na tiskové konferenci to dnes řekl vedoucí českého zastoupení Škody Jiří Maláček. V programu ojetých vozů Škoda Plus neplánuje firma růst, chce dosáhnout loňských rekordních čísel, kdy prodala zhruba 56.000 aut.
img

Ve Škoda Auto pokračuje rušení směn kvůli nedostatku čipů

13.01.2022 V mladoboleslavské automobilce Škoda Auto pokračuje rušení části směn kvůli nedostatku čipů, které se používají v palubní elektronice. Výroba tak zůstává omezená. Kvůli nedostatku dílů se prodloužila i vánoční odstávka, řada zaměstnanců se do práce vrátila až v noci z neděle na pondělí, uvedl týdeník Škodovácký odborář. Podle dřívějšího vyjádření firmy se situace v dodávkách polovodičů bude postupně uvolňovat v druhém pololetí letošního roku.
img

Škoda Auto a IT skupina Etnetera založily společný podnik Green:Code

06.01.2022 Automobilka Škoda Auto a tuzemská IT skupina Etnetera založily společný podnik Green:Code. Ten bude vyvíjet software a aplikace nové generace pro všechny modely Škody včetně elektrických. Nový podnik bude sídlit v Praze a v příštích pěti letech přijme až 200 specialistů. Firmy to uvedly ve společné tiskové zprávě.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2021

31.12.2021 1. - Automobilku Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) v Kolíně plánovaně převzala Toyota. Kolínský závod byl přejmenován na Toyota Motor Manufacturing Czech Republic. Jde o osmý závod Toyoty v Evropské unii.
img

Výroba ve Škoda Auto se po Vánocích rozjede až 10. ledna

16.12.2021 Výroba v automobilce Škoda Auto se po vánočních svátcích rozjede až 10. ledna. Výrobní linky se před svátky zastaví 22. a 23. prosince. Uvedl to dnes týdeník Škodovácký odborář. Důvodem delší odstávky je podle něj rozhodnutí z koncernu Volkswagen a také nutnost provést plánované investice. V automobilce Hyundai v Nošovicích na Frýdecko-Místecku bude tradiční vánoční volno jako každoročně jen jeden týden, řekl ČTK mluvčí. Stejná bude i odstávka v kolínské Toyotě.
img

Toyota plánuje rozsáhlé investice do automobilů s plně elektrickým pohonem

14.12.2021 Největší japonská automobilka Toyota Motor plánuje do roku 2030 investovat čtyři biliony jenů (téměř 800 miliard Kč) do rozšíření nabídky automobilů s čistě elektrickým pohonem. Svůj roční prodej elektromobilů hodlá v tomto období zvýšit na 3,5 milionu. Oznámil to dnes podle agentury Reuters šéf podniku Akio Tojoda.
C:\fakepath\trader-19112021-32-zm.png

V zemích střední a východní Evropy měly loni nejvyšší obrat polské firmy

19.11.2021 V zemích střední a východní Evropy loni v době pandemie měly největší obrat opět polské firmy. Následovaly české podniky, které si podržely druhou příčku z předchozího roku. Zjistil to průzkum mezinárodní společnosti Coface, která se zabývá úvěrovým pojištěním a řízením rizik a každoročně vyhodnocuje 500 největších společností ve střední a východní Evropě.
img

Mezi vedením Volkswagenu a zaměstnanci panuje napětí, příčinou je Tesla

04.11.2021 Mezi vedením největší evropské automobilky Volkswagen a závodní radou firmy panuje napětí. Firma se jednak nadále potýká s výrobními problémy kvůli nedostatku čipů, jednak šéf podniku Herbert Diess připouští, že konkurence ze strany americké automobilky Tesla může být pro Volkswagen problém. Obavy se ale dnes před několika tisíci zaměstnanců snažil rozptýlit, uvedla agentura Reuters.
img

Škoda Auto v období od ledna do září téměř zdvojnásobila provozní zisk

28.10.2021 Automobilka Škoda Auto v období od ledna do září téměř zdvojnásobila provozní zisk na 900 milionů eur (zhruba 23 miliard Kč) ze 469 milionů eur před rokem. K růstu provozního zisku přispěl příznivý vývoj měnových kurzů a marží. Ve své výsledkové zprávě to dnes oznámil mateřský koncern Volkswagen.
img

Škoda ode dneška odstaví výrobu na dva týdny kromě jedné linky v Kvasinách

18.10.2021 Automobilka Škoda Auto ode dneška na následující dva týdny zcela zastaví výrobu ve všech třech tuzemských závodech, výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při této odstávce chce firma dokončit 10.000 rozdělaných aut, řekl ČTK vedoucí komunikace podniku Škoda Auto Tomáš Kotera. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.
img

Ranní glosa: Průmysl se potýká s nedostatkem vstupů

08.10.2021 Srpnové výsledky průmyslu ukázaly, že nedostatek vstupů začíná být závažnou brzdou dalšího oživení českého hospodářství. Zatímco většina průmyslových odvětví rostla, výpadky vstupů pro sužovaný autoprůmysl přispěly k meziměsíčnímu poklesu průmyslu o 3 %. A září pravděpodobně nebude lepší. Největší česká automobilka Škoda Auto sice tento týden opět rozjela výrobu, ale situace se nevyvíjí dobře. Chybí nejen polovodiče, ale i další komponenty (například autorádia), a automobilka se proto rozhodla zcela přestat vyrábět modely, pro které nemá potřebné díly. Pravděpodobně tak zcela vypustí pondělní a úterní směny.
img

Rozbřesk: Průmysl se potýká s nedostatkem vstupů a Škoda plánuje další odstávky

08.10.2021 Srpnové výsledky průmyslu ukázaly, že nedostatek vstupů začíná být závažnou brzdou dalšího oživení českého hospodářství. Zatímco většina průmyslových odvětví rostla, výpadky vstupů pro sužovaný autoprůmysl přispěly k meziměsíčnímu poklesu průmyslu o 3 %. A září pravděpodobně nebude lepší.
img

Volkswagen má rekordní pololetní zisk, zvýšil celoroční výhled

29.07.2021 Německý automobilový koncern Volkswagen vykázal v pololetí rekordní provozní zisk 11,4 miliardy eur (291 miliard Kč). Ve stejném období roku 2019, tedy před pandemií, byl provozní zisk deset miliard eur, což byl do té doby rekord. Firma zároveň zvýšila celoroční prognózu. Výhled provozní návratnosti tržeb za celý letošní rok zvedla o 0,5 procentního bodu na šest až 7,5 procenta. Firma, jejíž součástí je i česká automobilka Škoda Auto, to uvedla ve svém dnešním sdělení.
img

ČEZ: Gigafactory v ČR by mohla vyrobit baterie pro 400.000 až 800.000 aut ročně

28.07.2021 Plánovaná česká továrna na baterie do elektromobilů, takzvaná gigafactory, by mohla vyrobit baterie o kapacitě více než 30 gigawatthodin, což vystačí pro 400.000 až 800.000 osobních automobilů ročně. Záleží na technologii výrobce, respektive výrobců baterií z cínoveckého lithia a kapacitě finálních baterií. Na dotaz ČTK to dnes sdělila mluvčí energetické společnosti ČEZ Barbora Peterová. V současném plánu projektu těžby lithia společnosti Geomet, ve které má polostátní ČEZ majoritní podíl, je podle ní vytěžení a následné zpracování 34,5 milionu tun rudy během 21 let od začátku těžby, která se plánuje na rok 2025.
img

Vláda schválila memorandum s ČEZ o projektu továrny na baterie pro elektromobily

26.07.2021 Vláda dnes schválila memorandum mezi státem zastoupeným ministerstvem průmyslu a obchodu a společností ČEZ o podpoře projektu továrny na baterie pro elektromobily v Česku, takzvané gigafactory. Na twitteru to uvedl vicepremiér a ministr průmyslu a dopravy Karel Havlíček (za ANO). Očekávaná investice přes 50 miliard korun podle něj přinese minimálně 2300 pracovních míst. Z materiálu, který má ČTK k dispozici, vyplývá, že investice má v první fázi činit minimálně 52 miliard korun. Havlíček a generální ředitel ČEZ Daniel Beneš memorandum podepíšou v úterý dopoledne.
img

Zahraniční obchod v únoru lehce zklamal, nepříznivě na něj dolehly zádrhely v dodávkách ze světa, brexit i silnější koruna

08.04.2021 Zahraniční obchod ČR se zbožím v únoru mírně zklamal. Přebytek dosáhl hodnoty 22,5 miliardy korun, avšak trh předpokládal přebytek 26,2 miliardy. Navzdory mírného zklamání jde o relativně dobrý výsledek, přebytek je meziročně vyšší o 2,2 miliardy.
img

Český průmysl padá více, než se čekalo. Stahuje jej propad autoprůmyslu, jenž nastává kvůli výpadkům v dodávkách ze světa

08.04.2021 Českému průmyslu se letos nedaří. Statistici revidovali lednový údaj, kdy podle nynějších dat průmyslová výroba oslabila meziročně o pět procent, tedy nejvíce od loňského srpna. Propad pokračoval v únoru, jak ukazují dnes zveřejněná čísla. Průmysl se meziročně propadl o 2,6 procenta.
img

Průmysl letos dopadá nejhůře za poslední měsíce. Škodí mu výpadky v dodávkách z Asie, brexit, posílení koruny i hrozba pandemické uzavírky

12.03.2021 Tuzemská průmyslová výroba se v lednu v neočištěném vyjádření propadla nejvýrazněji od loňského srpna. Meziroční pokles čítající 4,4 procenta je ještě horší, než se čekalo. Trh ve střední hodnotě odhadů analytiků oslovených agenturou Bloomberg předpokládal pokles o 4,3 procenta.
img

Zahraniční obchod v lednu zklamal, nepříznivě na něj dolehly zádrhely v subdodávkách z Asie, brexit i silnější koruna

09.03.2021 Zahraniční obchod ČR se zbožím v lednu mírně zklamal. Přebytek byl sice meziročně o 7,3 miliardy korun vyšší, když dosáhl hodnoty 24,6 miliardy korun, avšak trh předpokládal přebytek nad úrovní třiceti miliard korun.
img

Volkswagenu loni prudce klesl zisk, letos čeká oživení tržeb

26.02.2021 Provozní zisk německého automobilového koncernu Volkswagen se loni bez zahrnutí mimořádných položek propadl o 45 procent na 10,6 miliardy eur (278 miliard Kč). Firma dnes ale rovněž uvedla, že v letošním roce počítá s výrazným oživením tržeb. Volkswagen se podobně jako jeho konkurenti potýká s negativními dopady šíření nového koronaviru.
img

Pět důvodů, proč teď v Česku tak zdražuje pšenice a mouka: cla, zdražení přepravy, sucho, nízké úroky a spekulanti a špatná úroda v Evropě

22.02.2021 Tuzemští mlynáři dnes ohlásili zdražování mouky o 20 až 25 procent kvůli vzrůstajícím cenám potravinářské pšenice. Ta vystoupala podle nových smluv až na 5800 korun za tunu. Bezprostředním důvodem je podle jejich vyjádření „celková situace na obilním trhu Evropy a silná poptávka po pšenici z ČR“. V pozadí tohoto vysvětlení jsou však další, hlubší důvody – těch je celkem pět. O jaké jde?
C:\fakepath\rok2020.png

Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2020 v ČR

14.12.2020 Oznámeno, že novým majitelem hnědouhelné elektrárny Počerady bude od roku 2024 skupina Sev.en Energy finančníka Pavla Tykače. Společnost ČEZ, majitel elektrárny, nevyužila do konce roku 2019 opci, aby prodej odvolala. V říjnu společnosti uvedly, že Vršanská uhelná ze skupiny Sev.en Energy převezme Počerady už 31. prosince 2020. Původní dohodnutá cena ve výši dvě miliardy korun za převod v roce 2024 byla navýšena na 2,5 miliardy korun.
img

Největší tržby v ČR měla loni Škoda Auto před EPH a ČEZ

14.08.2020  Největší tržby z firem působících v Česku měla v roce 2019 opět automobilka Škoda Auto (459,1 miliardy Kč). Vyplývá to z žebříčku, který každoročně sestavuje sdružení Czech Top 100. Na druhé místo se tentokrát dostal Energetický a průmyslový holding s tržbami 230 miliard korun. Třetí příčku obsadil polostátní ČEZ, který vykázal tržby 206,2 miliardy korun.
img

Škoda považuje návrat na loňská čísla ve 4. čtvrtletí za možný

31.07.2020 Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto čeká po meziročním propadu provozního zisku a tržeb v prvním pololetí vlivem pandemie koronaviru postupné oživení trhu ve třetím čtvrtletí. Považuje za možné, že ve čtvrtém čtvrtletí se vrátí na loňskou úroveň, uvedla dnes Škoda Auto v tiskové zprávě. Provozní zisk automobilky Škoda Auto se v prvním pololetí propadl téměř o tři čtvrtiny na 228 milionů eur (zhruba šest miliard Kč) z 824 milionů eur před rokem. Tržby Škody Auto v pololetí klesly o více než čtvrtinu na 7,5 miliardy eur (196,5 miliardy Kč) z 10,2 miliardy eur před rokem.
img

Výroba aut v Německu bude letos podle experta nejnižší od roku 1974

14.06.2020  Výroba automobilů v Německu v letošním roce klesne o 26 procent na 3,4 milionu vozů, tedy na nejnižší úroveň od roku 1974. Předpověděl to podle agentury DPA odborník na automobilový průmysl Ferdinand Dudenhöffer. Varoval rovněž, že v německém automobilovém průmyslu hrozí vlna propouštění zaměstnanců.
img

Prodej vozů rámci EU klesl na 25 %

19.05.2020 Prodej vozů v rámci Evropské unie během dubna klesl kvůli šířícímu se koronaviru o 76,3 %. V Česku se snížil prodej vozů více jak o polovinu, tedy o 53 %.
C:\\fakepath\\nemecko zeme.jpg

Ifo: Situace v německém autoprůmyslu se dramaticky zhoršuje

04.05.2020 Podnikatelská situace v německém automobilovém sektoru se dramaticky zhoršuje, její index v dubnu spadl na rekordní minimum. Informoval o tom dnes institut Ifo, který se opírá o výsledky svého průzkumu. Automobilový průmysl po celém světě se teď potýká s negativními dopady koronavirové krize, která těžce zasáhla výrobní aktivity i poptávku.
C:\fakepath\ec-27042020-lv.png

Forex: Koruna k euru nejprve zpevňovala, nakonec ale mírně oslabila

27.04.2020 Koruna dnes nejprve k euru sice posilovala, poté ale otočila směr a nakonec zavřela ve srovnání s pátkem slabší o dva haléře na 27,31 Kč/EUR. Ublížily ji informace ministerstva financí o dluhopisech a celkovém veřejném dluhu. K dolaru česká měna zpevnila o tři haléře, v 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 25,21 Kč/USD.
img

Škoda Auto obnovila výrobu, ale omezeně

27.04.2020 Automobilka Škoda Auto obnovila výrobu ve všech závodech, vyrábět bude ve dvou směnách, ale nebude to jen tak. Chybí součástky a omezená je i poptávka.
img

Škoda Auto obnovila výrobu ve všech třech závodech

27.04.2020  Automobilka Škoda Auto obnovila dnes v 6:00 výrobu ve všech třech svých výrobních závodech v České republice. ČTK to řekl vedoucí komunikace podniku Tomáš Kotera. Škoda Auto zastavila kvůli koronaviru výrobu 18. března večer. Odstávku několikrát prodloužila. Nyní tedy výrobu rozjíždí téměř po šesti týdnech.
Související klíčová slova: FOREX | Intervence | Brexit | Čína | Finance | Peníze | Equity | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Koruna | HDP | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Česká koruna | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Export | Průmyslová výroba | Zahraniční obchod | USD/CZK | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Swiss Life | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Aktiva | Akvizice | Arbitráž | Asset management | Transakce | Bankovní rada | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Burza | Burza cenných papírů | CME | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | Distribuce | Dow Jones Industrial | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | Finančník | Fúze | IPO | Index PX | Indikátor | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | LIBOR | MMF | MT4 | Marže | Mezinárodní obchod | Měna | Měnový pár | Stavební povolení | Podílník | Pozice | Riziko | Ropa | S&P 500 | Schodek rozpočtu | Sentiment | Swiss | Trader | Trading | Trend | Výnosnost | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Citibank | Dluhopisy | ČEZ | Obchodování | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | FTSE | Komerční banka | Patria | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Investoři | Fond | EU | Finanční sektor | Aukce | Ekonom | Pravděpodobnost | Zisk | Sázka | Obchodování na finančních trzích | Optimismus | Výsledky | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Bohatství | Intervenovat | ČSOB | Partners | Obchodovat | Investiční banka | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | Makro | Výrobní ceny | Český statistický úřad | Akcenta | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Raiffeisenbank | Delta | Index | Odpor | Podpora | Hazardní hry | Akcie Erste | Akcie O2 | Aktuální ceny akcií | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | CashFlow | Cena | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | Dolar | Ekonomická krize | Elektřina | Emisní povolenky | Eura | Evropská banka | Fondy | Frank | Graf | Guvernér ČNB | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index PMI | Investiční | J&T | Kurs koruny | Kurs koruny k euru | Management | Market | Meziroční inflace | Minimální mzda | Nemovitosti | Oslabení koruny | Oslabování koruny | Patria Online | Penzijní společnosti | Portfolia | Pražská burza cenných papírů | Pšenice | Reuters | Ropy | Růst HDP | Sázky | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Trh | Tržní podíl | Volkswagen | Vývoj inflace | Země EU | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | EIA | ING | Benzín | Andrej Babiš | CEPS | Daniel Beneš | Elon Musk | Ministerstvo financí | Petr Kellner | ROCE | Itálie | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | Komise | Kontrakt | Mezinárodní banky | Volby | Rozhovor | Genesis | Poradenská společnost | Burze | Commodities | Investment | Markit | DPA | CNN | Microsoft | Bankovní sektor | Česká bankovní asociace | Home Credit | Institut Ifo | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Macquarie | Mitsubishi | Next Finance | Zvyšování sazeb | Průmyslová produkce | Firemní dluhopisy | Magnát | Realitní magnát | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Creditas | Energie | Rada ČNB | Podnikatelé | BlackRock | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Modrá pyramida | Bankovnictví | Referendum | City | Investiční firma | Forbes | Americké firmy | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Kapitálové rezervy | České firmy | Inflační tlaky | IHS | Objem investic | S&P Global | Miliardy dolarů | Nervozita | Obchodní partner | Světové centrální banky | Propad | S&P | Guvernér | CzechInvest | Ztráty | Posílení koruny | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | Tempo růstu | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Zajištění | FTSE 100 | Šéf společnosti | Tesla | Výhled | Poplatky | Britská vláda | BDO | Mzdy | Průzkum | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Inflace v Česku | Česká vláda | Indikátor důvěry | Příjmy | ČTK | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Členské země EU | Hlavní ekonom | Očekávání | Mercedes | Audi | IHS Markit | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | Belviport Trading | Skupina PPF | Vstup na burzu | Zahraniční forex | Vývoj směnných kurzů | Vladimír Pikora | Průmyslový index Dow Jones | Fincentrum | Lithium | Investiční skupiny | Obchodování na trzích | Asijské trhy | Zonky | Podniky | Výplaty dividend | I-Trader | Expobank | Expobank CZ | Finanční skupina | Cena plynu | IG | Daňové úlevy | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Veřejný dluh | Česká firma | Český miliardář | Hodnota indexu | Inflační vývoj | Majetek | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Inven Capital | Zvýšení sazeb | Státní fond | MUFG Bank | Statistický úřad | Ropovod | Technologický Nasdaq | Inflační očekávání | Český průmysl | Ceny pohonných hmot | Odhad růstu ekonomiky | Americké společnosti | Gazprom | Capital Partners | Raiffeisen Bank International | Pohonné hmoty | Růst mezd | PPF | Pohonné hmoty v Česku | Loterie | CzechTrade | Trinity Bank | Hospodářské krize | Digitalizace | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | Deficit | Akcie Erste Group | Central European Media Enterprises (CME) | Převzetí CME | TV Nova | Majoritní akcionář | Mediální společnosti | Investiční skupina | Trinity | LNG | Objem | Obchod | Německý průmysl | Skupina ČEZ | Růst spotřebitelských cen | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Předseda představenstva | Firma | Pfizer | Růst cen | Royal Mail | Studie | Bilance | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Co bude | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Jiří Šmejc | Generální ředitel | Statistici | Ukrajina | Vyšetřování | Amazon | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | Nejbohatší | Miliardy | Důvěra v ekonomiku | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Vicepremiér | Macquarie Asset Management | 5G | Dlužníci | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Automobilový sektor | Konkurenti | Financovat | EET | Předpovědi | E-shopy | Průmysl | Společnost ČEZ | Na burze | Propouštění | Visa | Výrazný pokles | Africký mor prasat | Africký mor | Rozvoj | TA3 | Koruna dnes | Zdražování | Inflace v listopadu | Problémy | NAFTA | Pojišťovny | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Soukromý sektor | Penále | Plyn | Kontrakty | Koruna zpevnila | Prohlášení | Alstom | Amcor | PKN Orlen | Časopis Forbes | Události roku | Porsche | Eurovia CS | Sev.en Energy | Czech Media Invest | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | KKCG | Škoda Auto | Penta Real Estate | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Alpiq | Premiér Babiš | RegioJet | Pivovary Staropramen | Madeta | Energetický a průmyslový holding | EP Power Europe | Médea | České aerolinie (ČSA) | Řetězec Makro | Jaderné elektrárny | Tendr | Martin Ulčák | Witkowitz | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Úroky | Přerušení výroby | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Smartwings | Předseda | Skupina AXA | AXA | Ředitelka | Europoslanci | Nejziskovější | Bydlení | Martin Novák | Česká zbrojovka | EY | NERV | ACEA | Miliardy korun | Cena pšenice | Růst hrubého domácího produktu | Schodek státního rozpočtu | Obchodní podmínky | Hospodaření | Návratnost | Výroba aut | Výroba aut v Německu | O2 | Miliardy eur | Oslabení kurzu | Sodexo | Zahraniční obchod ČR | Asociace exportérů | Elektrické vozy | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Oslabení kurzu koruny | Ministerstvo práce | Podnik | Silnější koruna | Bloky | Míra zadlužení | Veřejné finance | Ukazatele | Přebytek bilance | Meziroční růst spotřebitelských cen | Velké firmy | Ceny energií | Vyplácení dividend | Ptačí chřipka | Komunikace | HN | Prezident | Koronavirus | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Firma Avast | Google | Trhy | Šíření nového koronaviru | Souhrnný indikátor | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Většinový podíl | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Klaus Wohlrabe | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Operátor O2 | Mobilní operátor | Finanční ředitel | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland | Jumpshot | Jednatel | Boeing | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | FIAT | Zlepšení | BABA | Obchody | Výdaje | Správce daně | Daň z příjmu | Next Finance Vladimír Pikora | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Tescan | Tenza | Student Agency | Prodeje aut | Americká společnost | Ministerstvo dopravy | Průměrná cena | Státní dluh ČR | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Životní minimum | Bentley | Slabá čísla | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Vyhlášení nouzového stavu | Mzda | Výkyvy | Společnost IHS Markit | Restrikce | Nouzový stav | Tencent | Další vývoj | Kabinet | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Generální ředitel ČEZ | Největší propad | Antivirové firmy | ČMZRB | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Stimul | Burzy cenných papírů | Odhad inflace | Spotřebitelé | Hyundai | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady pandemie | Čerpací stanice | Úvěrový program | Onemocnění | Ekologické organizace | Zásobníky | Souhrnný čistý zisk | Národní rozvojový fond | Valné hromady | MPO | MF | Náhrady mezd | Daňové povinnosti | OSVČ | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Lamborghini | Manufacturing | Republikáni | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Výrobce letadel | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Alena Schillerová | Ministryně financí | Politická rozhodnutí | Pojišťovací společnosti | Růst | Koronavirové krize | Poslanci | Ministr vnitra | Ekonom Klaus Wohlrabe | Biliony | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Dopady pandemie na ekonomiku | České vlády | Ferdinand Dudenhöffer | Výroba automobilů | Výroba automobilů v Německu | Rozsáhlé propouštění | Ministryně financí Alena Schillerová | Křetínský | Ceny elektřiny | Šíření nákazy | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | MALL | Ekonomiky | VW | Člen představenstva | FAZ | Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) | Slovensko | Války | EGAP | Schodek | Poradce | Organizace | Poskytování hypoték | Letecká společnost | Závislost | Práce | Rozvojová banka | Autoprůmysl | Údaje | Emise oxidu uhličitého | DPH | Obchodovat s cennými papíry | Coface | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Marek Dospiva | Možnosti obchodování | Propouštění zaměstnanců | Dopady koronavirové krize | Ministři | Chřipka | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Cena benzínu | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Výpadky | Více peněz | Valná hromada ČEZ | Majitel | Úspory | Prodej aut v EU | EP | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Posílení | Omezení pohybu | Automobilka Škoda | Data z trhu práce | Zrušení daně z nabytí | Cestování | Zisk automobilky | Zisk automobilky Škoda | Provozní zisk automobilky Škoda | 737 MAX | Volvo | Liberty Ostrava | Monte Carlo | Energetická společnost | Sazka Group | Casinos Austria | Maloobchod | Zaměstnanci | Dopravci | Situace v německém autoprůmyslu | Podnikatelská situace | Růst výnosů | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Greenpeace | Herbert Diess | Šéf Volkswagenu | Koncern Volkswagen | Dovoz | Vývoz | Petrochemická společnost | Zaměstnanci Škody | Tomáš Kotera | Soudní dvůr Evropské unie | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Zveřejněné údaje | Patrik Tkáč | Dluhy | Toyota Motor | Oživení české ekonomiky | Společnost Avast | Členské země | ONE | RBI | T-Mobile | PPF Telecom Group | Auta | Vývoj ekonomiky | CNN Prima News | Scénáře vývoje české ekonomiky | Prodej elektromobilů | Konsorcium | Zboží z Číny | Prodej vozů | Prodej vozů v rámci Evropské unie | Svaz dovozců automobilů | Státní podpora | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Důvěra spotřebitelů | Koronavirová pandemie | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Lesy ČR | Kupci | Biotechnologická společnost | Fischer | Spoluzakladatel | OKD | Kia | JDE | Unie | ČR | Stravenkové firmy | Stravenkový paušál | Andrej Babiš (ANO) | Výrobce aut | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Zbrojovka | Genesis Capital | Londýnské burzy | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | CVC Capital | Antivirus | Letecká skupina Smartwings | Letecká skupina | Rozhodnutí soudu | Banka Creditas | Tempo poklesu | Národní rozpočtová rada | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | EPPE | Rozsáhlé investice | CZECH TOP 100 | CZECH TOP | Účetní výsledky | Agrofert | Foxconn CZ | Foxconn | Hyundai Motor Manufacturing Czech | Alpiq Energy SE | Alpiq Energy | Hyundai Motor Manufacturing | Moravia Steel | Continental Barum | Proticyklické kapitálové rezervy | Covid | Představenstvo | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Firma ČEZ | Živnostníci | Paušální daň | Vrcholoví manažeři | Skupina Smartwings | Letošní úroda | Úroda | E.ON | Koronavirová situace | Stellantis | Peugeot | Citroën | Růst tržeb | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | Evropské investiční banky | Spotřební daně | Zotavení ekonomik | Index Ventures | Natland Group | Insolvence | COVID III | OMV | Odhad růstu HDP | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Indonésie | Slabý dolar | Odhad vývoje ekonomiky | Hyundai Motor | Největší tržby v ČR | Největší tržby | ŠKODA AUTO a.s. | Energetický a průmyslový holding, a.s. | ČEZ, a. s. | AGROFERT, a.s. | FOXCONN CZ s.r.o. | UNIPETROL, a.s. | Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. | MORAVIA STEEL, a.s. | Continental Barum s.r.o. | ČEPRO, a.s. | BOSCH GROUP ČR | MOL Česká republika, s.r.o. | Metrostav a.s. | České dráhy, a.s. | GECO, a.s. | Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o. | TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. | Penny Market s.r.o. | OTE, a.s. | VHM | Czechoslovak Group | Vládní koalice | Goodyear | Výrobce pneumatik | PLUG | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Vesa Equity | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Výpadek příjmů | Průměrné mzdy | DIA | Klimatické změny | Odborníci | Zdanění | Sazba hypoték | Program Antivirus | Cena elektřiny | Elektromobily | Šéf podniku | Ropovody | Klimatický plán | Ministr životního prostředí | Snížit emise | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | CZG - Česká zbrojovka Group | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Pozitivní výsledek | Česká republika | Průmyslová výroba v ČR | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Měnový fond | Ceny v Česku | Allegro | Společnost Allegro | Výrobce letecké techniky | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern VW | Koncern | Embargo | Protiepidemická opatření | Moneta | PFE | Přebytek zahraničního obchodu | Tempo inflace | Apollo | Sazka Entertainment | Fondy Apollo | Letecká doprava | Česká televize | Stock Spirits | BNTX | Daňový balíček | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Siemens | Vakcinace | BIDU | Očkování | Antigenní testování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | NBP | EC Investments | Vesa Equity Investment | Voda | Boeing 737 Max | Stock Spirits Group | Nízké úroky | Počasí | Dobrý výsledek | Pomoc firmám | SOLEK | Společnost Tesla | Holdingové společnosti | Zdravotní péče | MJ | Důvěra v ekonomiku ČR | Polská společnost | Očkování proti covidu | Express | Návrh PPF | Výrobní aktivity | Tencent Holding | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Poslanci Evropského parlamentu | Kov | Colt | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | CETIN | Negativní vývoj | Porušení zákona | Air | Rohlik Group | PPF Telecom | Intervenovat na devizovém trhu | Silný růst | Pandemie covidu-19 | ČSA | Zisk Škody | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Liberty Steel | Ladislav Bartoníček | CPI Property Group | CPI Property | EDF | Škoda ENYAQ | GE Renewable Energy | Zátěžové testy | Emise skleníkových plynů | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Odhad letošního růstu ekonomiky | Rostoucí ceny | Objednávky | Ministr práce | Cena emisních povolenek | Nárůst objemů | Benxy | Akcionáři Avastu | Obavy z růstu inflace | Panasonic | Francouzská společnost | Arca Investments | Arca | Plán obnovy | Turów | Petrus Advisers | Vesa | Renáta Kellnerová | Oslabení | Prodejní ceny | Výhled růstu české ekonomiky | Petrus | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Penta | Primark | Gigafactory | Wise | Konkurence | Prodej | Akcionáři Monety | Regulační úřad | PPF Telco | ČD-Telematika | České dráhy | WISE | Den daňové svobody | Tornádo | Energetická společnost ČEZ | Malajsie | Technologie | MAN | Eurohold | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | Budějovický Budvar | Budvar | Výroční zprávy | Pivovar | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | NortonLifeLock | Odbyt Škody Auto | Odbyt Škody | Americký trh | Odvětví | Divize | Bulharská finanční společnost | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Rekord | Gigafactory v ČR | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Bilion | Dodávky čipů | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Firemní značky | Divize finančních služeb | Růst v Číně | Letiště Praha | Thomas Schäfer | Mateřská společnost | Dřevo | Logistika | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Plány společnosti | CVC Capital Partners | CVC | Těžařská firma | BioNTech | RWE Gas | Ocelárny | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Byty | Varšava | Jaroslav Povšík | Předseda podnikové rady | Bonusy | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Funkční období | Nedostatek čipů | Ranní glosa | Společnosti | Opatření | Prazdroj | Telco | ANO | Uhlí | Porsche SE | Holding Porsche SE | Energetika | Velkoobchodní ceny elektřiny | Ceny plynu | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Konfederace | Česká společnost | Mezinárodní skupina | Strojírenské firmy | Pracovní den | České aerolinie | Inskol | Dopady epidemie | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | Jaroslav Haščák | Čepro | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Reorganizační plán | Zemní plyn (LNG) | Úročení | Zvýšení základní úrokové sazby | Kellnerová | Hospodářské soutěže | Dosažení dohody | Zdražování potravin | Češi | Bohemia Energy | Energetické krize | Nákup plynu | Vysoké ceny | Kolibřík Energie | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Nedostatek polovodičů | Zdravotnictví | Ruská společnost | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Telenor | Orlen Unipetrol | Vývoj měnových kurzů | IG Metall | Česká národní banka (ČNB) | WeDo | Drahé energie | Společnost | Obchodní ředitel | Družba | Polské firmy | TIM | Pozemky | Ruský trh | Společnost innogy | Innogy | | Výhled české ekonomiky | Vietnam | Postavení na trhu | SOTIO | Rozšíření | Rostoucí inflace | Zemědělci | Evernym | Pyramida | Letadlo | Výroba ve Škoda Auto | Úpis nových akcií | Sekyra Group | Problémy s nedostatkem čipů | Těžební společnost | Společnost Smartwings | Jiří Šimáně | Odbyt elektromobilů | Výtěžek z prodeje akcií | Miliardy USD | IT skupina | Etnetera | Green:Code | Nábor IT odborníků | Marian Pavlík | Škoda Plus | MyŠkoda | Strategické plány | Petr Knap | Vladimír Dlouhý | Hypomonitor | Realitní skupina CPI Property Group | Hry | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | CRHC | Hodnota sloučené společnosti | Provozovatel loterií | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Společnost Allwyn | Rostoucí ceny plynu | Belviport Trading Limited | Firma Belviport Trading | Cena transakce | Sev.en | Škoda Transportation | Didier Pfleger | RTL | RTL Hrvatska | Invaze na Ukrajinu | Kupní cena | Ruské invaze na Ukrajinu | Dění na Ukrajině | Belviport | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Německá energetická společnost | Sberbank CZ | Licence Sberbank CZ | Licence Sberbank | MWh | Zkapalněný zemní plyn | Invaze | Staropramen | Plzeňský Prazdroj | Snížení spotřební daně | Řetězce | Aktivity v Rusku | Igor Kim | Ruský finančník | Signet Bank AS | Signet Bank | ČEZ Daniel Beneš | Automobilka Porsche | Porsche AG | Provoz britské národní loterie | Britské národní loterie | Národní loterie | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Dopady války na Ukrajině | Společnost Volkswagen | Aktivisté | Skupiny PPF | Vysoké ceny energií | Společnost E.ON | Ruský Gazprom | Klaus Zellmer | Státní distributor paliv | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Správa | Zákonodárci | Ceny pohonných hmot v Česku | Skupina Stellantis | Šmejc | Ropovod TAL | Borealis | Jan Frait | Mimořádné zasedání | Škoda Group | Práva ke značce | Přijetí | Pochybení | Ředitel ČEZ | EdF | Cenový strop | Společnost EDF | Úsporný tarif | Obchodování na Energetické burze | Zastavení poklesu | Negativní vývoj ekonomiky | Sloučení | Akcez | Prime | Česká antivirová firma | Výrobci automobilů | Pomoc Ukrajině | Premiér Fiala | Pražský městský soud | Zestátnění | Zastropování cen | Nejvyšší kontrolní úřad | NKÚ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Společnost S&P Global | Windfall tax | Porsche na burzu | HCFB | Home Credit & Finance Bank | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Finance Bank | Holding Agrofert | Úrokové náklady | Marka | Ruské ropy | Zastropování cen elektřiny | Sloe | Paroplynové elektrárny | Řešení energetické krize | Camelot | EP Commodities | Aircraft Industries | Aircraft | Omnipol | WISE Air | Starwisata Air | Sulut Airways Indonesia | Sulut Airways | INDO Defence | Gen Digital | GEN | Jozef Síkela | Ministr průmyslu a obchodu | Síkela | F-35 | Novinky | Novinky.cz | Války na Ukrajině | Ontario Teachers | Pension Plan | Ontario Teachers' Pension Plan | Výrobci elektřiny | Obchodní řetězce | CZ | Britské loterie | Mitsubishi UFJ | ERÚ | Fiocchi Munizioni | Fiocchi | Krungsri Bank | Škoda JS | Line | Daně z mimořádných zisků | Bankovní rady ČNB | Jiřina Lužová | Správkyně Sberbank CZ | Správkyně Sberbank | Omezení cen plynu | Uniles | Camelot LS Group | Camelot LS | Dalibor Šafařík | Společnost Allwyn Entertainment | Carlyle | Tescan Orsay Holding | Tescan Orsay | Společnost Seznam.cz | Společnost Seznam.cz média | Seznam.cz média | Borgis | Právo | Silky | Silky Zdeňka Porybného | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Ges Group | Společnost Rohlik Group | Společnost Rohlik | CV90 | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | One Ticket | Sberbank CZ Jiřina Lužová | IMG Bohemia | Společnost Lumius | Lumius | Sdružení výrobců automobilů
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Automobilka FCA
Automobilka Ford Motor
Automobilka Geely
Automobilka Hyundai
Automobilka Nissan
Automobilka Porsche
Automobilka PSA
Automobilka Renault
Automobilka Stellantis
Automobilka Škoda

Následující klíčová slova

Automobilka Tesla
Automobilka Toyota
Automobilka Toyota Motor
Automobilka Volkswagen
Automobilka Volvo
Automobilka Volvo Cars
Automobilky
Automobilky FCA a PSA
Automobilky na Slovensku
Automobilové součástky
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
FBS
Deltastock
ATC Brokers
reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít