Čtvrtek 13. června 2024 02:01
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Swissquote Bank
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
CapXmaster srovnani

Long pozice

img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 11. června (analýza dopoledních obchodů). Euro se vrací k poklesu.

12.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0757 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Průraz ven a retest tohoto pásma poskytly vynikající signál k prodeji eura dál podél trendu a vyústily v pokles o více než 30 bodů. Vzhledem k agresivnímu chování prodejců během evropské seance byl technický obrázek na druhou polovinu dne revidován.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 11. června

11.06.2024 Cena 1,2711 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár GBP/USD vystoupal o 17 pipů a pak byl znovu pod tlakem. Dnes už byly zveřejněny slabé údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Velké Británii. Pětinásobně překonaly očekávání ekonomů, takže vyvinuly značný tlak na pár. Stoupla i míra nezaměstnanosti, což ještě víc poukázalo na problémy v ekonomice způsobené vysokými úrokovými sazbami. Nicméně vzhledem k tomu, že se zvýšila i úroveň průměrné mzdy ve Spojeném království, není důvod spěchat v nejbližší době se snižováním nákladů na úvěry. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Libra má velkou šanci udržet si býčí směr. Přehled páru GBP/USD.

11.06.2024 Britská ekonomika se pozvolna zotavuje z poklesu z druhé poloviny roku 2023. Růst HDP v prvním čtvrtletí dosáhl 0,9 % po poklesu o 0,8 % ve druhé polovině loňského roku. První údaje za duben budou zveřejněny ve středu a není důvod předpokládat, že by se růst opět dostal do záporných hodnot.
C:\fakepath\prop-trading-10062024-1.jpg

Daří se v propu českým a slovenským obchodníkům?

10.06.2024 Na jaké částky dosahují čeští a slovenští obchodníci a jak si stojí v konkurenci například s Japonci? Pojďte se podívat na porovnání payoutů a ukázky obchodů a nechte se také pozvat na náš chystaný online stream. Na tom se spolu o novinkách v prop tradingu pobaví náš CEO David Varga společně s Ondrou Hartmanem.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 7. června (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává nad úrovní 1,2784.

10.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2784 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě přinesly signál k nákupu, ale po růstu o 15 bodů tlak na libru polevil. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bude ještě potřeba zrevidovat.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 6. června (analýza dopoledních obchodů). Euro před zasedáním ECB ztrácí býčí momentum.

06.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0873 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě poskytly euru vynikající nákupní signál, ale po 10bodovém růstu se obchodování vrátilo do oblasti 1,0873. Proto jsem se rozhodl trh opustit a počkat na zveřejnění důležitých údajů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci 5. června (analýza dopoledních obchodů). Prodejcům se podařilo ubránit kurz 1,2779, ale co dál?

05.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2779 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě přinesly signál k prodeji, ale po poklesu o 12 bodů tlak na libru polevil. Dokud se bude obchodovat pod úrovní 1,2779, lze očekávat, že signál bude fungovat, ale vše bude záviset na údajích z USA. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bude ještě potřeba zrevidovat.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 5. června

05.06.2024 Cena 154,68 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciál páru USD/JPY klesat. USA včera opět zveřejnily neuspokojivé údaje, které vyvinuly tlak na dolar. V dnešní asijské seanci byl ale dolar žádaný. Navzdory poměrně dobré zprávě o japonských mzdách se na trh vrátili kupci, kteří využili atraktivních cen a výrazného poklesu páru, který jsme pozorovali v průběhu týdne. Rád bych upozornil, že pokles může být rychle vykoupen, takže i když pár oživí, buďte na short pozicích velmi opatrní. Býčímu potenciálu páru by momentálně mohly vážně uškodit jen výrazně slabé údaje z USA. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Přehled páru GBP/USD 5. června. Libra se dál baví.

05.06.2024 Pár GBP/USD se v úterý obchodoval poměrně klidně. I když v pondělí vykázal volatilitu kolem 100 pipů, podobné případy jsou v posledních měsících vzácné, jak vidíme v grafu níže. Chceme připomenout, že za běžných okolností se u britské měny považuje za průměrnou hodnotu 100–110 pipů za den. Mnoho obchodníků se proto rozhodlo pracovat s ní – pár vykazuje dobré pohyby. V posledních měsících ale volatilita nepřesáhla 70 pipů a cena se pohybuje téměř jedním směrem.
img

Libra aktualizovala dvouměsíční maximum a nehodlá se zastavit. Přehled páru GBP/USD.

05.06.2024 Libra nabírá obrátky a má pro to přinejmenším dva důvody. Za prvé fakt, že se po dvou čtvrtletích poklesu v řadě obnovil ekonomický růst, indexy PMI jsou v oblasti expanze a další růst je velmi nadějný. Toto snižuje zátěž Bank of England a mohlo by potenciálně změnit plány na snižování sazeb ve prospěch pozvolnější trajektorie.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 4. června (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry nedokázali nic nabídnout.

04.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2776 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se tam stalo. Objevil se pokles do oblasti 1,2776, ale nikdy ne falešný průraz směrem dolů, což neumožnilo vstup na trh. Naprostá absence býků na této úrovni byla překvapivá, což vedlo k mírné revizi technického obrazu na odpoledne.
img

EUR/USD. Odrazový můstek pro dolar.

04.06.2024 Pár EUR/USD zahájil obchodní týden v klidném duchu. V první polovině dne měli navrch medvědi. Mluvit v této souvislosti o iniciativě ale není úplně přesné, protože cena stoupá a klesá v rámci 8. čísla. Medvědi se ji minulý týden snažili stlačit pod cíl 1,0800, zatímco býci se pokoušeli dosáhnout hranic 9. čísla, ale úsilí obou skupin bylo marné. Pár se už třetí týden po sobě stále pohybuje v rámci osmé figury, což ukazuje na nerozhodnost obchodníků. Podle mého názoru je opatrnost obou stran vzhledem k nadcházejícím událostem normální.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 4. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

04.06.2024 Pár EUR/USD v pondělí pokračoval v růstu. Po jedenapůlměsíční rally se zhruba dva týdny držel ve flat pásmu mezi úrovněmi 1,0804 a 1,0888, a jak vidíme, nedokázal korigovat dolů. Americký dolar tudíž dál nelogicky klesá. Makroekonomické pozadí včera podpořilo euro a působilo proti dolaru. Zatímco indexy podnikatelské aktivity S&P v USA, Německu a Evropské unii byly neutrální, americký ISM PMI ve zpracovatelském průmyslu byl mnohem slabší, než trh očekával, což vyvolalo výprodej dolaru, který trvá doteď.
img

Přehled páru GBP/USD 4. června. Americký index ISM těžce neuspěl.

04.06.2024 Spojené státy tento týden zveřejní značné množství důležitých informací. Dolar tedy bude mít mnohem víc než jen jednu šanci na pokles. Údaje z USA jsou v posledních měsících bohužel ustavičným zklamáním, a to tak velkým, že ani fundamentální pozadí nezachrání dolar před dalšími výprodeji. Stojí za zmínku, že Federální rezervní systém stále odkládá okamžik prvního uvolnění měnové politiky. Přesněji řečeno, trh stále očekává, že Fed zahájí cyklus snižování sazeb příliš brzy. Dá se tedy říct, že trh si za své úsudky a prognózy, které jsou nakonec vždy nesprávné, může sám.
img

Zpráva CFTC: dolar zůstává pod tlakem

04.06.2024 Čistá long pozice na dolaru se ve sledovaném týdnu snížila o 3,8 miliard dolarů na 14,8 miliard dolarů a zaznamenala tak pátý týden poklesu v řadě. Medvědí tendence zůstává zachována a trend výprodeje nevykazuje známky zpomalení.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 3. června

03.06.2024 Cena 1,2729 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod pro nákup libry. V důsledku toho pár GBP/USD vzrostl o více než 35 pipů. Zpráva o úvěrech ve Spojeném království v pátek ráno výrazně neovlivnila směr páru, ale zprávy z USA spustily nové long pozice a pomohly rozvinout uptrend, kterého jsem využil a který vyústil v dobrý výše zmíněný vstupní bod. Dnes budou zveřejněny údaje o výrobním indexu PMI ve Spojeném království. Pokud překonají odhady ekonomů, mohou obchodníci dál sázet na růst libry, protože na začátku týdne prostě nejsou důvody k prodeji v krátkodobém horizontu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 31. května

31.05.2024 Cena 156,95 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup dolaru. Pár USD/JPY ve výsledku vzrostl o pouhých 10 pipů a pak se znovu dostal pod tlak. Dolar se propadl v důsledku amerických údajů. Ačkoli obchodníci tento okamžik využili, je příliš brzy na slova o tom, že trh ovládají býci. Dnešní údaje o indexu spotřebitelských cen v Tokiu a míře nezaměstnanosti v Japonsku odpovídaly prognózám ekonomů, zatímco zpráva o maloobchodních tržbách jejich očekávání překonala. Toto by teoreticky mohlo jenu během evropské seance poskytnout podporu. Čím níž ale dolar klesá, tím atraktivnější je pro býky, takže s prodejem páru na současných úrovních buďte opatrní. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 31. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

31.05.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval jednoznačně pozitivně. Příčinou tohoto pohybu nebyly žádné fundamentální ani makroekonomické důvody, ale jak zároveň uznáváme, trh měl na nákup eura právo. Za prvé, cena se odrazila od spodní hranice vzestupného kanálu, což už naznačovalo, že pár poroste. Za druhé, míra nezaměstnanosti v eurozóně klesla, což nesplnilo prognózy expertů, takže euro mohlo stoupat. Za třetí, čtvrteční zpráva ukázala, že americká ekonomika v prvním čtvrtletí vzrostla méně, než se původně odhadovalo – na 1,3 % v mezikvartálním vyjádření.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 30. května (analýza dopoledních obchodů). Libra se mírně zotavila.

31.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2714 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz kolem úrovně 1,2714 přinesly signál k prodeji libry a v době psaní článku vyústily v pokles o pouhých 10 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 30. května

30.05.2024 Cena 157,37 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup dolaru. Pár USD/JPY ve výsledku vzrostl o více než 40 pipů. Včerejší indikátor spotřebitelské důvěry v Japonsku, který dopadl hůř, než ekonomové předpovídali, vyvinul tlak na japonský jen, který zesílil v druhé polovině dne po sérii projevů představitelů Federálního rezervního systému, protože Spojené státy zveřejnily průměrné údaje. Dnes je dolar pod tlakem, protože později během dne budou zveřejněny důležité údaje o americké ekonomice, které rozebereme později. V první polovině dne bude nejlepší jednat v rámci kanálu a využívat nákupních příležitostí při poklesu. Čím níž bude dolar před údaji z USA, tím větší je šance na dobrou reakci trhu ze strany býků po zveřejnění zpráv. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 29. května (analýza dopoledních obchodů). Libra pokračuje v korekci.

30.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2761 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz směrem dolů v oblasti 1,2761 vedly k prodejnímu signálu pro libru, což v době psaní článku vyústilo v pokles o více než 20 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 29. května

29.05.2024 K otestování ceny 1,2736 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl libru nenakupovat a udělal jsem dobře. Krátce nato další test ceny 1,2790, s indikátorem MACD v překoupené oblasti, poskytl příležitost k realizaci prodejního scénáře č. 2. Pár se ve výsledku propadl o téměř 30 pipů. Dnes je vzhledem k absenci údajů ze Spojeného království mnohem obtížnější pokračovat v růstovém trendu a otestovat měsíční maximum. Z tohoto důvodu je lepší být opatrný, využít poklesů a zaměřit se na scénář č. 2, na který budu spoléhat v intradenní strategii.
img

Přehled páru GBP/USD 29. května. Libra pokračuje v růstu a překonává bariéry.

29.05.2024 Pár GBP/USD v úterý pokračoval v růstu, což už nás nepřekvapuje. Britská měna roste téměř každý den bez jakéhokoli oficiálního důvodu. Dříve trh využíval zprávy a informace, které bylo možné interpretovat několika způsoby, aby odůvodnil býčí sklon. Teď už před otevřením long pozic ani nečeká na nová makrodata. V pátek dolar podpořily tři zprávy ze Spojeného království a USA. V pondělí a v úterý nebyly zveřejněny žádné zprávy ani nedošlo k žádným událostem. Libra během těchto tří dnů vzrostla nejméně o 100 pipů. Pokud tento trend přetrvá, mohla by vůči dolaru dosáhnout úrovně 1,50 USD. V čem je problém, když libra nepotřebuje důvod k růstu?
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 28. května (analýza dopoledních obchodů)

29.05.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0867 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu přinesly signál k nákupu eura, který v době psaní článku vedl k růstu páru o pouhých 13 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

Investoři vsadili na sílu eura. Přehled pro pár EUR/USD.

28.05.2024 Ve čtvrtek 6. června se uskuteční měnověpolitické zasedání ECB. Obchodníci jsou silně přesvědčeni, že ECB sníží základní depozitní sazbu o 25 bazických bodů, hlavně proto, že členové Rady guvernérů tento krok v minulosti několikrát naznačili.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. května (analýza dopoledních obchodů). Libra dosáhla úrovně 1,2756.

28.05.2024 V dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2756 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Růst a falešný průraz tam daly signál k prodeji, ale nikdy nedošlo k normálnímu pohybu směrem dolů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě zrevidovat.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 27. května pro začátečníky

27.05.2024 K otestování ceny 1,2736 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem se na konci týdne rozhodl libru nenakupovat a udělal jsem dobře. Nemohl jsem čekat na realizaci druhého prodejního scénáře. Slabé údaje z USA odpoledne hnaly libru dá nahoru, předtím se býkům podařilo ustát a obnovit pokles páru během evropské seance, který způsobily slabé údaje o maloobchodních tržbách ve Velké Británii. Nic dnes ráno nemůže vyvolat spike volatility, takže obchodníci zůstanou bez dat a výrazných pohybů. V této souvislosti je také možné vsadit na rozvoj uptrendu, který navzdory veškerému úsilí medvědů o opak z minulého týdne nezmizel. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 24. května

24.05.2024 K otestování ceny 1,2740 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl libru nenakupovat a počkal jsem na realizaci druhého scénáře k prodeji. Krátce nato další test ceny 1,2740, s indikátorem MACD v překoupené zóně, potvrdil vstupní bod na prodej libry. Pár se ve výsledku propadl o 25 pipů. V polovině americké seance, po velmi silných údajích PMI ve výrobě a PMI ve službách v USA, cena dosáhla úrovně 1,2715, a to právě v okamžiku, kdy se MACD začal pohybovat směrem dolů od úrovně nula, což potvrdilo signál k prodeji. V důsledku toho libra dál klesala a přinesla zisk zhruba 30 pipů.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 23. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci narazili na rezistenci 1,2760.

24.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2730 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji, což vyústilo v pokles páru o téměř 30 bodů, ale na aktualizaci klíčového supportu 1,2700 už nedošlo. Pár se dál obchodoval v rámci bočního kanálu, takže bylo třeba revidovat technický obrázek na druhou polovinu dne.¨
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 21. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci se zaměřují na hladinu 1,2722.

21.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2720 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji. Jak ale v grafu vidíte, k výraznějšímu poklesu zatím nedošlo, i když šance jsou poměrně dobré. Z technického hlediska jsem nezměnil nic.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 21. května 2024

21.05.2024 Pár EUR/USD se v pondělí obrátil ve prospěch amerického dolaru a zahájil nový pokles ke korekční úrovni 61,8 % (1,0837). Odraz od ní by podpořil euro a vedl by k určitému růstu k Fibonacciho hladině 76,4 % (1,0892). Konsolidace pod cenou 1,0837 by podpořila další pokles k zóně supportu 1,0785–1,0797. "Býčí" trend ale zůstane nedotčený, i když se pár propadne do této zóny.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 20. května (analýza dopoledních obchodů). Euro zůstává nad úrovní 1,0866.

21.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0866 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. K poklesu k dané úrovni došlo, ale nikdy nebyla otestována a vytvořil se na ní falešný průraz. Proto nebylo možné získat vhodné vstupní body na trh. Jelikož jsme stále obchodovali uvnitř kanálu, bylo potřeba ještě revidovat technický obrázek pro druhou polovinu dne.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 20. května pro začátečníky

20.05.2024 Cena 1,2663 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Nedostatek údajů ze Spojeného království a USA v odpoledních hodinách umožnil býkům znovu získat kontrolu a odrazit tlak medvědů, kteří očekávali, že libra překoná čtvrteční minima. V důsledku toho pár během dnešní asijské seance stoupal a otestoval měsíční maximum. Těžko říct, jestli kupci dokážou v tomto trendu pokračovat. Ekonomický kalendář ve Spojeném království je dnes bohužel prázdný, takže lze těžko předpovídat další růst páru GBP/USD. Obchodníci mohou podniknout další kroky po aktivní obraně denního minima. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 17.–21. května 2024: nakupujte nad 65 625 USD (200 EMA – Murray 5/8)

20.05.2024 Graf H4 nám ukazuje, že bitcoin zachovává neporušený uptrendový kanál, který tvoří od začátku května. Máme za to, že bitcoin by v nadcházejících dnech mohl dosáhnout klíčové rezistence Murray 6/8 na úrovni 68 750, a dokonce vrcholu uptrendového kanálu kolem úrovně 69 350.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 17. května pro začátečníky

17.05.2024 Cena 1,2648 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD prudce propadl pod úroveň nula, což odpoledne omezilo potenciál páru klesat – zvlášť poté, co libra poměrně výrazně oslabila. Zakrátko následoval další test, který se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD byl v přeprodané oblasti, což umožnilo rozvinout druhý nákupní scénář. Výsledkem bylo posílení páru o 30 pipů. Vzhledem k páteční absenci údajů ze Spojeného království můžeme bohužel očekávat růst páru jen poté, co obchodníci aktivně ubrání denní minimum. Pokud cena tuto hranici překoná, mohl by pár prudce klesnout, takže s long pozicemi buďte na konci týdne velmi opatrní. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Jenu dosáhl svého

17.05.2024 Do třetice všeho dobrého. Intervenovala Bank of Japan na forexovém trhu potřetí za posledního dva a půl týdne, nebo byl prudký pokles páru USD/JPY výhradně důsledkem zpomalující inflace v USA? Ať to bylo jakkoli, pokles jistě zvedl náladu vládě i centrální bance. Jejich boj proti spekulantům bude brzy úspěšný, podobně jako v roce 2022. Tehdy poskytla potřebnou úlevu neochota Federálního rezervního systému zvyšovat sazbu federálních fondů tak agresivně, jak investoři očekávali. Letos v květnu se na trhy vrací naděje na snížení sazeb.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 16. května pro začátečníky

16.05.2024 Cena 1,2627 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup libry. Pár GBP/USD ve výsledku rostl k oblasti cílové úrovně 1,2680, takže obchodníci mohli získat přibližně 50 pipů. Absence údajů ze Spojeného království pomohla libře udržet si vedoucí pozici a zprávy o ochlazení inflace v USA podnítily nové long pozice, které prodlouží uptrend. Spojené království dnes bohužel nezveřejní žádné zprávy, takže účastníci trhu budou pravděpodobně sázet na další růst páru GBP/USD s cílem na nových měsíčních maximech a budou dál pracovat na býčím trhu. Co se týká intradenní strategie, budu počítat spíš s realizací scénářů č. 1 a 2.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 16. května. Trh viděl v údajích o inflaci v USA skryté poselství.

16.05.2024 Pár EUR/USD se ve středu dál obchodoval směrem nahoru. Jak jsme předpokládali, volatilita byla včera o něco vyšší. Zpráva o inflaci představuje pro forexový trh velmi důležitou událost, takže musela následovat reakce. Vezměte ale na vědomí, že podobnou reakci trhu jsme čekali i nečekali. Na jedné straně jsme vás varovali, že pár může růst nebo klesat, pokud se skutečná hodnota bude shodovat s prognózou. A přesně to se také stalo. Poté, co se pár pohyboval rovnoměrně oběma směry, ale trh obnovil nákupy. Na jakém základě? Tatáž zpráva o inflaci v USA očividně nedávala důvod k novým prodejům dolaru.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 15. května. Proč byli prodejci zklamaní z údajů o americkém indexu výrobních cen.

15.05.2024 Měnový pár EUR/USD vykazoval nízkou volatilitu a druhý den v týdnu se pohyboval mírně nahoru, jak už se stalo zvykem. Obecně vzato, cena se pohybuje každý den stejně – směrem nahoru, ale slabě. Euro v úterý nutně nepotřebovalo silné důvody k růstu. Obchodníci dopoledne ignorovali zprávy z Německa a eurozóny, přestože přinesly poměrně dobré výsledky. Jak jsme ale včera zmínili, jednalo se o sekundární údaje. Na druhou stranu, americký index výrobních cen (PPI) vyvolal na trhu emoční bouři. Je naprosto nejasné, jaké úmysly trh měl. Dolar nejdřív prudce stoupal a pak ještě silněji klesal.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 15. května pro začátečníky

15.05.2024 K otestování ceny 156,52 došlo v době, kdy indikátor MACD už prudce stoupal od úrovně nula, což ovlivnilo růstový potenciál dolaru, podobně jako ráno. Proto jsem se zdržel nákupů. Nečekal jsem ani na druhý prodejní scénář, takže jsem během americké seance zůstal bez vstupních bodů. Vzhledem k absenci údajů z Japonska se teď obchodníci zaměří na dnešní údaje z USA, které by mohly trhem výrazně otřást. Do této chvíle bylo nepravděpodobné, že by Bank of Japan intervenovala, a ke klíčové zprávě se budou obracet i hlavní hráči, kteří dokážou změnit poměr sil na trhu. Naším hlavním cílem je obchodování v rámci bočního kanálu. Údajům z USA se budeme věnovat v odpolední prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 15. května pro začátečníky

15.05.2024 K otestování ceny 1,2568 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry, který prodlouží uptrend. Pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o zhruba 25 pipů. Obstojné britské zprávy o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a průměrném výdělku podpořily libru v první polovině dne a obchodníci otevřeli po zveřejnění amerických údajů nové long pozice. V důsledku toho mají býci páru GBP/USD velkou šanci aktualizovat měsíční maximum, což ale bude záviset také na údajích ze Spojených států, o kterých budeme mluvit v odpolední prognóze. Aktuálně při absenci údajů z Británie doporučuji využívat korekce a poklesy k nákupu libry. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 15. května pro začátečníky

15.05.2024 Cena 1,0809 byla otestována v době, kdy indikátor MACD už prudce stoupal od úrovně nula, což ovlivnilo růstový potenciál páru EUR/USD. Proto jsem euro nenakupoval. Na druhý prodejní scénář jsem bohužel nečekal. Euro mírně kleslo kvůli údajům o cenách výrobců v USA, které byly vyšší, než předpokládali ekonomové, ale postoj předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella a jeho naděje, že inflace začne v blízké budoucnosti klesat, umožnily eurovým býkům dál tvořit long pozice. Dnes v první polovině dne očekávám nárůst volatility a prudký pohyb páru bezprostředně po zveřejnění zpráv o francouzském indexu spotřebitelských cen, HDP eurozóny, zaměstnanosti a průmyslové výrobě. Je ale důležité si uvědomit, že aby pár mohl vykázat prudký pohyb, musí se tyto ukazatele výrazně odchýlit od prognóz ekonomů. Pokud budou v souladu s očekáváním, může euro pokračovat v uptrendu, který pozorujeme od začátku týdne. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 15. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

15.05.2024 Pár GBP/USD se i v úterý dál obchodoval směrem nahoru. Velká Británie včera zveřejnila tři zprávy, které byly docela zajímavé. Míra nezaměstnanosti byla horší, než se předpokládalo – pokud nebyla úplně katastrofální. Míra žádostí o podporu v nezaměstnanosti a výše mezd ale britskou libru podpořily. Mzdy vykázaly vyšší tempo růstu, než se očekávalo, což by mohlo negativně ovlivnit indikátor inflace. Britská libra nejdřív klesala, takže zjevně reagovala na špatné údaje o nezaměstnanosti. Ve druhé polovině dne byl zveřejněn americký index cen výrobců, který tlačil pár GBP/USD nahoru, i když by bylo logičtější, kdyby pár po této zprávě klesl.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.05.2024 Pár EUR/USD v úterý pokračoval v pohybu nahoru. Růst byl mírný, ale stabilní, a takto je to téměř každý den. V předchozích článcích jsme zmínili, že euro posiluje v průměru o 10 pipů denně při nízké volatilitě. Ačkoli tedy jednotná měna stále roste, roste poměrně málo. Pro investory je také těžké obchodovat intradenně a euro postrádá fundamentální podporu. A konečně, růst je součástí korekce.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 14. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry se museli hodně snažit.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2546 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Pokles a falešný průraz signalizovaly nákup, ale růst se nikdy neuskutečnil, což vedlo k realizaci ztráty. Ve druhé polovině dne se technický obraz změnil.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 14. května pro začátečníky

14.05.2024 Cena 155,82 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru. Pár USD/JPY se ve výsledku propadl zhruba o 15 pipů a to bylo vše. Odpolední test ceny 155,96, když indikátor MACD právě začal stoupat od nuly, vyvolal nákupní signál, který poslal pár o více než 30 pipů nahoru. Dnešní údaje o indexu cen výrobců pro japonské podniky výrazně neovlivnily dynamiku páru, takže dolar má stále potenciál růst. Všechno ale může být po dnešních údajích z USA jinak, takže obchodníkům doporučujeme opatrnost při nákupech na současných maximech. Není jasné, jak na nejnovější údaje z amerického trhu práce zareaguje šéf Federálního rezervního systému a jak se vyjádří k současné situaci nebo k úrokovým sazbám. Podrobněji to ale probereme v odpolední prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 14. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

14.05.2024 Pár EUR/USD se v pondělí stále obchodoval pozvolna nahoru. Ve skutečnosti lze jen těžko mluvit o tom, že pár včera rostl, protože jeho volatilita činila jen asi 40 pipů a euro získalo jen 17 pipů. Mimochodem, toto množství není nic než typický tržní šum. Nicméně růstový trend zůstává už zhruba měsíc neporušený a je součástí korekčního růstu, protože předchozí pokles byl silnější. Stále tedy čekáme na konec této korekce a doufáme, že se obnoví klesající trend. Dál věříme, že euro nemá ve střednědobém horizontu důvod k růstu.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 13. května (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává pod úrovní 1,2540.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2538 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Došlo k růstu, ale k testu a falešnému průrazu nám několik bodů chybělo, takže jsme z této úrovně nemohli získat vstupní bod na prodej. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 13. května pro začátečníky

13.05.2024 K otestování ceny 155,81 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup dolaru. Slabé údaje z USA ale po růstu o 10 pipů vyvinuly tlak na pár USD/JPY. Obstojné ukazatele míry výdajů japonských domácností, změny objemu bankovních úvěrů a salda běžného účtu umožnily trhu udržet si ráno rovnováhu. Po neúspěšném pokusu o proražení denního maxima a neuspokojivém indexu spotřebitelské nálady v USA spolu s očekáváním růstu inflace v USA byl dolar znovu pod tlakem. Dnes očekávám obchody páru v rámci kanálu a aktivní nákupy dolaru ze strany obchodníků, jejichž cílem bude aktualizace lokálních maxim. Na long pozicích je ale lepší být co nejníž. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 13. května pro začátečníky

13.05.2024 K otestování ceny 1,2522 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry. Po propadu o 18 pipů se pár GBP/USD vydal nahoru. Silné údaje o HDP, průmyslové výrobě a zpracovatelském průmyslu ráno podporovaly libru, ale obchodníci nebyli u denního maxima aktivní. Slabé údaje z USA a očekávaný růst inflace vedly v druhé polovině dne k růstu volatility, ale pár GBP/USD se nedokázal vymanit z kanálu, takže kupci plně nerealizovali scénář od úrovně 1,2522. Vzhledem k pondělní absenci údajů z Velké Británie nebuďte překvapeni, pokud den bude probíhat bez problémů a pár se bude dál obchodovat ve stejném kanálu, jaký jsme pozorovali v pátek. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 10. května pro začátečníky

10.05.2024 K otestování ceny 1,2467 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula poté, co Bank of England oznámila rozhodnutí ponechat úrokové sazby beze změny, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry. Jakmile pár GBP/USD klesl o 18 pipů, vydal se nahoru. V polovině dne v době, kdy indikátor MACD stoupal od úrovně nula, byla otestována cena 1,2492. Pár ve výsledku vzrostl o více než 30 pipů. Guvernér BoE Andrew Bailey zmírnil svůj postoj, takže obchodníci mohli očekávat letní snížení úrokových sazeb. To je pro ekonomiku dobré a libra na to odpovídajícím způsobem zareagovala. Dnes upozorníme na zprávy o HDP, průmyslové výrobě a průmyslové produkci ve Spojeném království. Dobré indikátory jsou důvodem k dalším nákupům libry, které jsou v souladu se včerejším uptrendem. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 10. května pro začátečníky

10.05.2024 Cena 155,79 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru. Pár USD/JPY se ve výsledku propadl o více než 30 pipů. Obchodníci včera ignorovali údaje o průměrném výdělku v Japonsku a předstihové ekonomické indikátory, ale údaje z USA vyvíjely na pár mírný tlak, takže dolar během americké seance klesl. Dnešní obstojné hodnoty výdajů japonských domácností, hodnoty úvěrů a přebytku běžného účtu udržovaly rovnováhu na trhu. Včerejší pokles byl už ale vykoupen, což naznačuje další rozvoj vzestupného trendu ve střednědobém horizontu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 9. května (analýza dopoledních obchodů). Libra stále vězí v kanálu.

10.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2468 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu přinesly výborný vstupní bod pro nákup libry, což vedlo k růstu páru o téměř 30 bodů. Cílové úrovně 1,2504 jsme bohužel nedosáhli. Technický obraz nebyl odpoledne přehodnocen.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 9. května pro začátečníky

09.05.2024 Odpoledne nedošlo k žádnému testování úrovní, které jsem zmínil. Téměř jsme otestovali hladinu 155,66, která nám mohla dát dobrý vstupní bod k prodeji dolaru. Obecně lze říct, že vzestupný trend zůstává neporušený. Japonsko dnes zveřejnilo obstojné zprávy o průměrných výdělcích a předstihovém ekonomickém indexu, ale trh tyto zprávy ignoroval. Býčí směr se s největší pravděpodobností udrží, protože pokud nebude intervenovat Bank of Japan, neexistují reálné předpoklady pro jeho změnu. Obchodníci nejspíš využijí případného pullbacku a otevřou long pozice, kterými prodlouží trend; a na to se zaměřím i já. Co se týká intradenní strategie, budu počítat spíš s realizací scénářů č. 1 a č. 2.
img

Euro se podpoří samo

09.05.2024 První známky slabosti amerického trhu práce poskytly silný argument, že korekce páru EUR/USD přeroste v průraz klesajícího trendu. K tomu je potřeba další ochlazení americké ekonomiky, ale býkům eura může pomoci také eurozóna. Ačkoli HDP bloku zatím neoživilo, pozitivní známky podnikatelské aktivity a další ukazatele naznačují zářnou budoucnost eurozóny.
C:\fakepath\trading-06052024-1.jpg

Nejlepší trhy pro trading – forex, akcie, komodity nebo indexy?

06.05.2024 Správný výběr trhu může mít významný dopad na vaše počáteční obchodní zkušenosti, a proto je klíčové pochopit specifika různých trhů. Pojďme si tedy rozebrat základní trhy, na kterých můžete začít obchodovat, a řekneme si, jak si vybrat ten pravý trh, který bude nejlépe odpovídat vašim obchodním cílům a stylu.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 3. května pro začátečníky

03.05.2024 Cena 1,2506 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodejní pozice pro libru. ¨Pár se v důsledku toho propadl o více než 25 pipů. Nákup při odrazu od úrovně 1,2479 přinesl dalších 30 pipů zisku. Býci to včera měli kvůli nedostatku údajů ze Spojeného království a obchodování poblíž horní hranice kanálu těžké, ale dokázali trh odtrhnout ode dna, takže pár má stále šanci na další růst. Dnešní údaje o britském indexu PMI ve službách a kompozitním indexu PMI by mohly udržet uptrend. Údaje ale musí být mnohem vyšší než odhady ekonomů, což je vzhledem ke zpomalení britské ekonomiky v tuto chvíli nepravděpodobné. Pokud budou neuspokojivé, libra by mohla klesnout. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 3. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

03.05.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval v rámci vzestupného kanálu, ze kterého by se měl už vymanit. Ve skutečnosti v posledních týdnech dál pozorujeme slabou vzestupnou korekci, zatímco přetrvává celkový sestupný trend. Od středy a čtvrtka jsme dvakrát viděli, jak se cena pokusila usadit se pod kanálem a odrazit se od jeho spodní hranice, takže se logicky očekával pohyb nahoru. K takovému pohybu nebyly fundamentální ani makroekonomické důvody. Připomeňme, že výsledek zasedání FOMC ze středečního večera nelze považovat za holubičí, protože předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell se o termínu případného snížení sazeb vyjádřil nejistě. Včera se neodehrály vůbec žádné (důležité) události ani zprávy, takže pohyby byly čistě technické. Pořád tu ale máme vzestupný kanál, takže prostě stačí obchodovat v jeho rámci.
img

Fed přijímá těžké rozhodnutí

03.05.2024 Složitá situace, kdy ekonomika přestává růst a inflace stoupá, což se nazývá stagflace, donutila včera Federální rezervní systém k mimořádně opatrnému jednání – na konci zasedání ponechal sazby beze změny na 5,5 %, což trh obecně očekával. Co nicméně velmi překvapilo, byl fakt, že si předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell zachoval naději na snížení úrokových sazeb v letošním roce a zároveň připustil, že prudký růst inflace oslabil důvěru politiků v pokles cenových tlaků.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 2. května (analýza dopoledních obchodů). Libra byla zatlačena pod úroveň 1,2521.

02.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2521 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu umožnil nákupní signál a vedl k růstu páru o více než 20 bodů. Po nějaké době ale přišel průraz a reverzní test tohoto pásma zespodu nahoru, což umožnilo vstup na short pozice. V době psaní článku činil pokles jen asi 15 bodů, ne víc. Technický obraz byl ve druhé polovině dne úplně přehodnocen.
img

EUR/USD. 2. května. Statistiky z USA opět zklamaly.

02.05.2024 Pár EUR/USD se ve středu obrátil ve prospěch evropské měny a zahájil nový růst, přičemž se konsolidoval nad korekční úrovní 100,0 % – 1,0696. Kotace by dnes tedy mohly dál stoupat k další Fibonacciho hladině 76,4 % – 1,0764. Předtím pár ale uzavřel pod vzestupným trendovým kanálem, takže se domnívám, že nálada obchodníků se mění v "medvědí". Nová konsolidace pod hladinou 1,0696 bude působit ve prospěch americké měny a nového poklesu ke korekční úrovni 127,2 % (1,0619).
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 2. května pro začátečníky

02.05.2024 Cena 157,61 byla na začátku americké seance otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Výsledek zasedání Federálního rezervního systému, jak vidíte v grafu, velmi překvapil dolarové býky, kteří počítali s jasným jestřábím postojem, který by mohl japonský jen kvůli rozdílu úrokových sazeb ještě víc oslabit. To se ale nestalo, přišlo obrovské vybírání zisků a velký výprodej páru USD/JPY. Býci budou nejspíš dál odkupovat včerejší pohyb, ale opatrně, protože před další měnovou intervencí Bank of Japan není nikdo v bezpečí. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

02.05.2024 Pár GBP/USD se ve středu téměř nepohnul, protože většinu dne stagnoval. Ačkoli se cena v předchozích dnech usadila pod vzestupnou trendovou linií, ve středu jsme viděli sestupný pohyb. Už dříve jsme vás upozorňovali, že vzhledem k silným fundamentálním a makroekonomickým faktorům je možný i pohyb nahoru. Výsledky zasedání FOMC (které vyvolaly růst páru) ale bohužel nelze označit za holubičí. Britská libra vzrostla, ačkoli se původně očekával pokles.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 30. dubna pro začátečníky

30.04.2024 Cena 1,2520 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo medvědí potenciál páru. Proto jsem neprodával. Podobně tomu bylo i při nákupu libry kolem úrovně 1,2548. Během cenového testu, kdy se indikátor MACD velmi vzdálil od úrovně nula, byl také omezen býčí potenciál páru. Libru včera podpořila absence údajů z Velké Británie, díky které měna mohla aktualizovat týdenní maxima. Spojené království dnes zveřejní méně významné zprávy, takže i v případě slabých čísel je nepravděpodobné, že by libra prudce klesla. Konkrétně jde o zprávy o peněžní zásobě M4, žádostech o hypotéky a čistých úvěrech. Pokud údaje předčí očekávání, proč to nepovažovat za důvod k nákupu libry před zítřejším zasedáním Federálního rezervního systému? Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD driftuje v očekávání horské dráhy

30.04.2024 Kupci páru EUR/USD se na začátku nového obchodního týdne znovu snaží prosadit nad úrovní 1,07. Korekční růst ale téměř okamžitě skončil. Podotýkám, že obchodníci projevují úžasnou vytrvalost. Instrument pozvolna stoupá už třetí týden v řadě. Obchodníci se snaží zavřít long pozice nad cílem 1,0700, ale cena pokaždé sklouzne zpět do oblasti pod úrovní 1,07.
img

Zpráva CFTC: důvěra v dolar roste

30.04.2024 Čistá long pozice na dolaru vzrostla ve sledovaném týdnu o 7,2 miliard na 32,6 miliard. Spekulativní investoři aktivně nakupují dolar, protože čím dál víc věří, že americká měna v nadcházejících týdnech posílí.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 29. dubna (analýza dopoledních obchodů). Euro stále vězí v bočním kanálu.

29.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0714 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, který nám ukáže, co se stalo. Pokles a falešný průraz přinesly signál k nákupu eura, ale pár nevykázal výrazný růst. Obchodoval se dál kolem úrovně 1,0714, takže jsem se rozhodl trh opustit a počkat na nové signály. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 29. dubna pro začátečníky

29.04.2024 Cena 157,58 byla na začátku americké seance otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování vzestupného trendu. Pár ve výsledku vzrostl o více než 50 pipů. Údaje o inflaci v USA spustily nákupy dolaru a japonský jen se koncem minulého týdne prodával, což vedlo k dalšímu ročnímu maximu nad úrovní 159. To, jak vidíte, bylo podnětem k intervenci Bank of Japan a příčinou velkého výprodeje na trhu.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 25. dubna (analýza dopoledních obchodů). Dolar je připraven na údaje o HDP.

26.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0726 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Analýza grafu 5M nám ukáže, co se stalo. Růst a falešný průraz přinesly signál k prodeji eura, který vedl k poklesu páru o 15 bodů a byl koncem všeho. Technický obrázek na druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 25. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra dál oživovala.

26.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2478 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, který nám ukáže, co se stalo. Úroveň 1,2478 byla proražena, ale k retestu směrem dolů jsme se už nedostali, takže jsem zůstal bez signálů pro vstup. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek mírně upraven.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 26. dubna pro začátečníky

26.04.2024 K testu ceny 155,67 na začátku americké seance došlo v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování rostoucího trendu. Pár ale prudce nestoupal, což vedlo k vybírání zisků. Slabé údaje z USA brzdily býčí potenciál. Vše se ale změnilo v dnešní asijské seanci, když se Bank of Japan rozhodla ponechat úrokové sazby beze změny. Náznaky, že BoJ se zvyšováním sazeb nespěchá, protože ekonomika se musí přizpůsobit nedávným změnám politiky, podpořily dolar. Tento trend bude nejspíš pokračovat. Odpoledne mohou růstový potenciál páru zbrzdit jen velmi slabé údaje z USA. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 26. dubna

26.04.2024 Cena 1,2491 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesal od úrovně nula. Přesto jsem libru prodával, protože po zveřejnění zprávy o HDP USA jsem očekával silný pohyb, ke kterému také došlo. Pár se následně propadl o více než 35 pipů. Zklamání z amerických údajů staví teď Federální rezervní systém do obtížnější pozice. Jak rostoucí inflace, tak zpomalující americký růst jsou daleko od toho, o co centrální banka v uplynulém roce usilovala. Je zřejmé, že čím slabší jsou americké ukazatele, tím vyšší je poptávka po libře. Při absenci údajů z Británie můžeme očekávat, že pár poroste v souladu s uptrendem. Situace se může změnit odpoledne, protože čekáme další kolo silných údajů souvisejících s inflací v USA. Zprávám se budeme věnovat v odpolední prognóze. Zatím budu pokračovat v rozvoji nového uptrendu a nakupovat při pullbacku. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 26. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

26.04.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek dál obchodoval v rámci vzestupného kanálu. Několikrát změnil směr. Částečně za to mohla zpráva o HDP USA, která se ukázala jako významná a zároveň velmi rozporuplná. Trh proto pár nejdřív nakupoval, pak zpanikařil a prodával, načež znovu nakupoval. Americká ekonomika vzrostla v prvním čtvrtletí o pouhých 1,6 %, což bylo výrazně pod prognózami. V meziročním vyjádření ale vzrostla o 3,1 %, čímž očekávání trhu překonala. Trh proto dolar nejdřív nakupoval a pak prodával. Nedokázal prostě určit, jestli jde o dobrou, nebo špatnou zprávu. I pro nás je těžké tuto otázku zodpovědět. Hlavní podle nás je, že pár koriguje nahoru a dolar může snadno stoupat, jakmile tato fáze skončí.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 25. dubna pro začátečníky

25.04.2024 Cena 1,2451 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo potenciál páru stoupat, zejména při absenci údajů z USA. Obchodníci dopoledne nakupovali libru a úplně ignorovali zprávu o bilanci průmyslových objednávek; pár ale prudce nevzrostl. Libra by dnes mohla pokračovat ve vzestupné korekci, ale potřebovala by k tomu dobré údaje o maloobchodních tržbách ve Spojeném království a velmi slabé zprávy z USA, o kterých budeme mluvit v odpolední prognóze. Já mezitím přejdu k rozvoji nového vzestupného trendu a budu nakupovat při pullbacku. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 24. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra si uchovává naději

24.04.2024 V ranní prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2423 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme, co se stalo. Pokles a falešný průraz kolem úrovně 1,2423 přinesly signál k nákupu libry v rámci pokračování včerejšího býčího trendu. Jak ale vidíte v grafu, výrazný růst páru se nedostavil. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 24. dubna pro začátečníky

24.04.2024 Cena 154,86 byla na začátku americké seance otestována v době, kdy byl indikátor MACD v překoupené oblasti, což zřetelně omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem nenakupoval a nečekal jsem na druhý test, abych mohl realizovat druhý prodejní scénář. K dalšímu testu ceny 154,71 došlo odpoledne, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo signál k prodeji dolaru. Navzdory neuspokojivým údajům z USA ale pár nezaznamenal výrazný pokles. Trh dnes ignoroval údaje o indexu cen služeb v japonských podnicích, které při absenci kroků Bank of Japan umožnily dolaru obnovit roční maxima a udržet si tak střednědobě vzestupný trend. S nákupy na současných úrovních ale buďte opatrní. Je lepší počkat na pullback a počítat se scénářem č. 2. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 23. dubna pro začátečníky

23.04.2024 Testy úrovní, které jsem určil, odpoledne neproběhly. Absence údajů z USA odrazovala včera kupce dolaru poblíž ročního maxima, které nedokázali překonat. Japonsko dnes zveřejnilo obstojné údaje o výrobní aktivitě, která klesala méně aktivním tempem než v předchozím měsíci. Sektor služeb si vede dobře, ale japonský jen se rozhodl toto všechno ignorovat. Čím déle ale pár USD/JPY zůstane u ročního maxima, aniž by se ho pokusil prorazit, tím větší je šance na pokles páru a dobrou korekční fázi. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 22. dubna (analýza ranních obchodů). Euro se bude dál obchodovat v rámci kanálu

23.04.2024 V ranní předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0645 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Došlo k poklesu, ale k falešnému průrazu ne, protože pár tuto úroveň o pár bodů neotestoval. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

GBP/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 22. dubna (analýza dopoledních transakcí). Libra pokračuje v poklesu

23.04.2024 Ve své ranní předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2340 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí ohledně vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. K proražení úrovně 1,2340 došlo bez reverzního testu, takže jsem zde během poklesu páru nemohl získat vhodný vstupní bod do krátkých pozic. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 22. dubna pro začátečníky

22.04.2024 Přehled obchodů a tipy pro pár GBP/USDCena 1,2454 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal sto...
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 22. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

22.04.2024 Pár EUR/USD se v pátek obchodoval s nízkou volatilitou. Z hodinového grafu vyplývá, že předchozí týden byl málo aktivní a vcelku nudný. Cena se většinou pohybovala do strany a makroekonomické pozadí bylo slabé. Ačkoli došlo k několika fundamentálním událostem, které mohly potenciálně vyvolat nový růst dolaru a pokles eura, trh v této fázi neměl zájem otevírat další short pozice. Proto většinou ignoroval projevy představitelů Federálního rezervního systému a Evropské centrální banky. To ale mohla být chyba, protože například předseda Fedu Jerome Powell dal jasně najevo, že centrální banka nehodlá v červnu snížit hlavní úrokovou sazbu, jak trh očekával. Powell uvedl, že přetrvávající zvýšená inflace nejspíš zpozdí případné snížení sazeb Fedu. Stejného názoru bylo i několik jeho kolegů. Fed tedy bude dál vykazovat jestřábí postoj. Je také možné, že zvýšení sazeb zváží nakonec ještě letos.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 18. dubna. Údaje o inflaci na libru nezapůsobily

18.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval do strany. Volatilita zůstává slabá a obchodníci si po opuštění 4měsíčního bočního kanálu oddechli. Cena je aktuálně 80 pipů pod kanálem, ve kterém strávila téměř půl roku. Proto stále očekáváme pokles libry a bereme na vědomí, že v posledních třech měsících byl vždy důvod k prodeji libry.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 17. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

17.04.2024 Pár EUR/USD v úterý nedokázal prodloužit klesající pohyb, ani zahájit býčí korekci. Volatilita zůstala druhý den po sobě nízká, a to navzdory makroekonomickým událostem a fundamentům. Zveřejněny byly konkrétně indexy ekonomických očekávání institutu ZEW v eurozóně. Jak jsme už zmínili, tyto zprávy byly považovány za druhořadé a neočekávalo se, že by měly ovlivnit pohyb páru. A opravdu to tak bylo. Dále vystoupila představitelka Federálního rezervního systému Mary Dalyová, která uvedla, že snížení úrokových sazeb v USA "není urgentní" a že úrokové sazby začnou klesat, až se inflace přiblíží k cílové úrovni.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 15. dubna

15.04.2024 Rostoucí inflační očekávání v USA vrátila poptávku po dolaru a umožnila kupcům vstoupit na trh na atraktivnějších cenách. Vzhledem k výraznému růstu páru během dnešní asijské seance vypadá zásah Bank of Japan nepravděpodobně. Ani silné údaje o zakázkách na stroje a zařízení v Japonsku nepomohly jenu stoupat, což naznačuje pokračování uptrendu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 15. dubna

15.04.2024 Pokles indexu spotřebitelských cen ve Francii a Německu zesílil tlak na euro, zatímco růst inflačních očekávání v USA vedl na konci minulého týdne k posílení dolaru. Dnes je třeba věnovat pozornost údajům o indexu velkoobchodních cen v Německu a průmyslové výrobě v eurozóně. Slabé indikátory nejspíš přinesou nový výprodej eura, takže body pro vstup na trh hledejte dál podél trendu. A i kdyby euro dopoledne korigovalo, rovnováha sil se nezmění, protože čím výš euro půjde, tím atraktivnější bude jeho prodej.
img

EUR/USD. 12. dubna. Zasedání ECB: důvěra v červnové snížení sazeb vzrostla

12.04.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v klesajícím trendu ke korekční úrovni 0,0 % (1,0696). Konsolidace kotací pod ní zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu eura a naznačí pokračování "medvědího" trendu. Odraz kurzu páru od úrovně 1,0696 nejspíš nepovede k výraznému růstu. Medvědí obchodníci získali během posledních dvou týdnů dost informací na to, aby mohli pokračovat v útocích.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 12. dubna (americká seance)

12.04.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 153,34 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Jelikož se pár obchoduje poblíž ročního maxima a v poslední době výrazně ubylo obchodníků ochotných zvyšovat long pozice, může se jakýkoli neúspěšný pokus o růst setkat s intervencí Bank of Japan, což vyústí v masivní výprodej páru, zejména ke konci týdne. Silné údaje o spotřebitelském sentimentu a inflačních očekáváních z Michiganské univerzity spolu s jestřábím tónem členů FOMC Raphaela Bostice a Mary Dalyové podpoří dolar.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 12. dubna (americká seance)

12.04.2024 Pomalý růst HDP ve Spojeném království zabránil kupcům udržet si pozice, takže poté, co libra prorazila lokální minimum, došlo na páru GBP/USD k výprodeji. Další pokles páru by mohly přinést i silné údaje o spotřebitelském sentimentu a inflačních očekáváních z Michiganské univerzity spolu s prohlášeními členů FOMC Raphaela Bostice a Mary Dalyové. Pokud se libra bude dál obchodovat kolem denního minima, zdržte se prodeje páru a zvažte nákup.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 12. dubna (americká seance)

12.04.2024 Údaje o CPI ve Francii a Německu se shodovaly s prognózami, což naznačuje, že vše probíhá podle plánu ECB. Ta totiž uvedla, že v červnu hodlá snížit úrokové sazby. Odpoledne vyjde index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity a inflační očekávání, ale euro bude mít bez ohledu na zveřejněné údaje šanci na vzestupnou korekci, takže s prodejem na současných minimech buďte opatrní.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 12. dubna

12.04.2024 Trh ignoroval údaje o úvěrových podmínkách ve Velké Británii i projev členky MPC Bank of England Megan Greenové. Cena libry ale klesla, protože následovala pokles eura po zasedání ECB. Dnes budou zveřejněny údaje o HDP, průmyslové výrobě, zpracovatelském průmyslu a obchodní bilanci Spojeného království, přičemž slabé hodnoty povedou k dalšímu výprodeji libry a pokračování klesajícího trendu. Dobrá čísla naopak ponechají naději na korekci.
img

EUR/USD: obchodní scénáře na 11. dubna 2024

11.04.2024 Údaje o inflaci v USA, které byly včera zveřejněny, vyvolaly značný rozruch. Inflace v březnu nečekaně vzrostla, což potvrdilo její odolnost a neochotu klesat k cíli Fedu na úrovni 2 %. Dolar ve středu prudce posílil a dnes si udržuje býčí momentum, zatímco index DXY se snaží konsolidovat a rozvíjet vzestupný trend nad úrovní 105,00.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 11. dubna (americká seance)

11.04.2024 Kromě tiskové konference prezidentky ECB Christine Lagardeové, jejíž měkký tón by mohl vést k dalšímu poklesu eura, vyjdou zprávy o inflaci a trhu práce v USA. Růst indexu cen výrobců a pokles počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti přinesou další výprodej páru EUR/USD. Jestřábí výroky členů FOMC budou také podporovat dolarové býky.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 11. dubna

11.04.2024 Úroveň 1,2683 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 100 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 11. dubna

11.04.2024 Údaje o maloobchodních tržbách v Itálii sice trh nijak neovlivnily, ale zpráva o inflaci v USA sentiment ovlivnila výrazně a vedla k posílení dolaru a snížení rizikového sentimentu. Dnes se pravděpodobně udrží medvědí trh, protože i když rozhodnutí ECB o klíčové úrokové sazbě zůstane beze změny, náznaky prezidentky ECB Christine Lagardeové, že sazby budou sníženy v polovině roku, jistě omezí kupní sílu eurových býků.
C:\fakepath\SP-500-11042024-uvod.png

Index S&P 500: Kompletní průvodce pro investování a trading

11.04.2024 Index S&P 500 je jedním z nejznámějších a nejsledovanějších akciových indexů na světě. Zahrnuje akcie 500 největších amerických společností obchodovaných na burzách NYSE a NASDAQ. Index je považován za barometr výkonnosti amerického akciového trhu a často slouží jako ukazatel celkového zdraví ekonomiky Spojených států. Investice do indexu S&P 500 jsou populární volbou pro začátečníky i pokročilé investory. Pro investici do tohoto indexu můžete využít různé finanční nástroje, jako jsou CFD, ETF (Exchange Traded Funds), futures kontrakty nebo opce.
img

Pár GBP/USD 10. dubna. Dolar nespoléhá na podporu obchodníků

10.04.2024 Dobrý den, vážení obchodníci! Pár GBP/USD v úterý v grafu 1H vystoupal do zóny rezistence 1,2705–1,2715 a odrazil se od ní. Instrument se obrátil ve prospěch amerického dolaru. Můžeme tedy očekávat určitý pokles k zóně supportu 1,2584–1,2611. Pokud se cena usadí nad zónou 1,2705–1,2715, vzroste pravděpodobnost dalšího růstu k další zóně 1,2788–1,2801.
img

Americký dolar utěšeně roste

08.04.2024 Čistá long pozice na dolaru se během sledovaného týdne zvýšila o dalších 2,4 miliard dolarů na celkem 16,1 miliard dolarů, což ukazuje na sebevědomé býčí pozice. Dolar posílil především vůči euru a jenu a vůči ostatním měnám svou pozici malinko změnil.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 8. dubna

08.04.2024 Test úrovně 151,52 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal buy signál, který vedl k růstu ceny o zhruba 25 pipů. Konsolidace dolaru nad úrovní 151,50 naznačuje další vývoj vzestupného trendu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 8. dubna

08.04.2024 Špatné údaje o průmyslových zakázkách ve Francii a Německu a zpráva o maloobchodních tržbách v eurozóně vyvinuly v pátek tlak na euro. Silné údaje o americkém trhu práce, který dál vykazuje fenomenální odolnost, pak vedly k většímu výprodeji rizikových aktiv včetně eura. Dnes vyjde zpráva o objemu průmyslové výroby v Německu a obchodní bilanci, následovat budou údaje o důvěře investorů v eurozóně. Druhé jmenované může euru pomoci obnovit růst, ale jen v případě nad očekávání vysokých hodnot.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 5. dubna (americká seance)

05.04.2024 Dolaroví býci využili ranního poklesu, ale vše se může změnit po zveřejnění údajů z USA. Slabé údaje o růstu počtu nových pracovních míst povedou k poklesu páru USD/JPY, který by mohl skončit opětovným testem týdenních minim. Silné statistiky proti tomu pár rychle posunou zpátky k ročnímu maximu, i když toto může být nepravděpodobné. Dnes vystoupí také členové FOMC Thomas Barkin a Michelle Bowmanová.
Související klíčová slova: Čeští a slovenští obchodníci | Report finančních trhů | Mataf.net | Och Ziff | Býčí pohyb | Skalpovat | Prodej anglické libry | Kurzovní lístek historie | Forex očima tradera | Out of Money | Prodej komodit | Míra nezaměstnanosti v EU | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Obchodní pásmo | Konvertibilní dluhopisy | Etheru | Sloupcový graf | Michal Uma | Příležitosti ke skalpování | Sektor informačních technologií S&P 500 | Nízké hodnoty VIX | Cenový kanál | Uvolněné měnové politiky | Finanční ústav | Průmyslové zakázky v Německu | YouTube kanál | Hlava a ramena | Vyhledávání obchodních příležitostí | FX trhy | Příklad nákupu | Zásoby zemního plynu | Výnosy dluhopisů | Ziskový potenciál | Euro k americkému dolaru | Klid před bouří | Menší potenciál | Využití Fibonacciho | Vice | Hodnota společnosti | Celkový zisk | Indikátor Parabolic | Určování trendu | Dlouhé pozice | Oblasti supportu a rezistence | Dukascopy | Analytický tým FXstreet.cz | Údaje z USA | Vývoj | Sell in May and go away | Obchodní platformy | Obchodování divergencí | Dolarový index DXY | Uživatelé sítě | Rychlé zisky | Bitcoin (BTC/USD) | Skryté chyby | Hodnota dánské farmaceutické společnosti | Pokračování růstu | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Australská centrální banka | Konfederace britského průmyslu | Globální růst | Devizové obchodování | Silná rezistence | Obchodování pomocí indikátorů | EUR/CAD | Osobní příjem | Prohlášení Fedu | Netrendové období | Obchodování konfluencí | EUR | P/E poměr | Medvědí Outside Bar | Štěstí | Spotřebitelské výdaje | Železná ruda | Ztrátový obchod | Morning Star | Bundesbank | Vlastní analýza | Jak se vyhnout ukotvení | Metody Price Action | Investovat na burze | Ekonomická projekce | Býčí formace | Korelační obchodování | Testované období | Standard & Poor's | Utilities ETF S&P 500 | Identifikace supportu a rezistence | TickINSIDER | Slovenští obchodníci | Cable | Pivot Pointy Camarilla | Cílová cena | Oznámení výsledků | Brokeři | DE Shaw | Hlavní úrokové sazby | Falešný průraz | Odchod Británie z Evropské unie | Investiční záměr | Měnový report | JP Morgan Chase | Kombinace indikátorů | Moje strategie | Dnešní obchodování | Růstový trendový kanál | Zajišťování se | Itálie | Meta Trader 4 | Doporučení pro začátečníky | Bankovní krize v USA | Snížit úrokové sazby | Očekávání v USA | Take Profit | USD CAD | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Nákup na páku | S&P 500 (SPX) | Údaj o HDP | Pip | Očekávání | Korelace | Možnosti obchodování | Otevřené pozice | Evropské centrální banky | Fond Viking | Aktuální kurzy měn | Zvýšení tržní volatility | Uvolněné měnové | Dnešní makrodata | Volatilní | Měnové báze | Jak hedge fondy fungují? | Swingy | Průkopník day tradingu | EUR USD | Prohlášení Bílého domu | Novo | Ekonomické sympozium | Pozitivní nálada | AUD/NZD | EUR/JPY | Extrémně volatilní | Velikost kontraktu | Proces obchodování | FX Instructor | Vývoj kurzu USD | EURJPY | Binance Coin | Příležitost k nákupu | Tradeři ve Fintokei | Trh práce | Saxo Trader | Swing trader | Pro investory | Prop společnosti | GER30 | Zvyšování úrokových sazeb Fedu | Obchodování breakoutů | Druhá rezistence | iShares | Aramco | Swiss | Crypto | Prohlášení tradera | Investice | Britská centrální banka | Plán investic | Psychologie investování | DXY | USD/ZAR | Higher Low | Saldo běžného účtu | Potenciál | MACD | Objem průmyslových zakázek | Support | Objemné pozice | Coca-Cola Company | Mezinárodní ratingová agentura | Výše mezd | Podnikatelské aktivity | Profit Taking | Lednová inflace | Oslabování měny | Přesnost | Obchodování Futures | Pokles cen energií | SierraChart | Jak číst grafy | ADP report | Růst amerického dolaru | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Limit order | Úrovně Stop-Lossů | Úroková sazba Fedu | Chování | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Japonské akcie | 1M | Hlavní index německých akcií DAX | Nákupní iniciativní svíčka | Aspekty tradingu | Úspěšnost strategie | Prognózy | Britská libra | ROI (Return On Investment) | NYSE | Intervence | Forex Youtube | Psychologické pasti v tradingu | Technické potíže | Nevýhody prodeje nakrátko | Datum dodávky | Jaroslav Tupý | Zajištění proti riziku | Experti | Posuvný Stop | Zajímavé zhodnocení | Futures kontrakt | Rekord | Trading Contest | Bitcoiny | Průměrný výnos | Období rostoucího strachu | Krátká pozice | Návrh zákona | Stop-Loss | Fond Renaissance Technologies | Evropské měny | Hypoteční bublina | Výkonnost fondu | Konfluenční faktory | Způsob tradingu | Čtyřhodinový graf | Bidenova administrativa | Historie S&P 500 | Černé labutě | IHS | Uvolňování měnové politiky | Úrovně Fibonacciho retracementu | Two Sigma | Obchodní seance | Impuls | Obchodování cenových pásem | EUR/USD | Buy-stop | Index ekonomické nálady | Příležitosti pro long pozice | General Electric | Konfluenční oblasti | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Oblasti supportu | JPMorgan Asset Management | Index S&P 500 - Obchodní hodiny | Reality | Digitální aktiva | Cena kryptoměny ethereum | Market alert | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Strach | Brokerské domy | Vstup do trhu | Neckline | Cena bitcoinu | Začít vydělávat | Současná cena | Finanční páka | Cestování | Konkurenti | COT report | Price Action | Kurz pro pokročilé tradery | Akcie společnosti | Jestřábí komentáře | Nevýhody forexu | ETH | Chování trhu | Rodinná firma | Agentura AFP | Základní pravidla obchodování | Komunikační služby | Stochastický oscilátor | Brent | Odvětví moderního prop tradingu | Aktuální vývoj | Benchmark | Rezistence | Riziko versus potenciál zisku | Urputnost | Lagardeová | Americký akciový trh | Stav trhů | Cena indexu S&P | Průměrné mzdy | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Ukončení obchodu | Cenné papíry | Sledování grafu | Výnos | Poškodit ekonomiku | Měnové riziko | Velcí investoři | David McCormick | IDUS.UK | Kurzotvorné informace | Vysoké sazby | AdmiralMarkets | Měnový pár USD/JPY | Zprávy o nezaměstnanosti | RBS | IUUS.UK | IHNED | BreakEven | Asijské akcie | Delta | Marika Čupa | CRYFIN | Rizikovost | Proč je to problém | SMA | Medvědí Pin Bar | Retracementy | Realitní firma | Vzdělávání | Objemy prodeje | Dosahování malých zisků | Šéf Fedu | Investiční strategie | LYNX Trading | Buy rumor, sell the news | Vhodné podmínky | Momentum trhu | Import | Intervence japonské centrální banky | Německý akciový index DAX | Exchange | Alcoa | Forexový trh | Základní pravidla | Státní dluh | Jednoduchá tradingová strategie | Zasedání centrálních bank | Daytrading | Commodities | Měnové krize | Cenová nabídka | Zvýšení účinnosti | Styl obchodování | Podíl na zisku | Kroky Bank of England | Graf zlata | Kontrakty | Stop-hunting | Vedení obchodního deníku | Predikce vývoje finančních trhů | Jeden dolar | Co je to hedging? | Swapové body | Způsob obchodování | Jiné zajištění | Obchodní signály pro BITCOIN | Šance na pokles | Market moving | Virtuální měna | Microsoft (MSFT.US) | Lámání rekordů | Index spekulativního sentimentu | AUDUSD | Online FX zpravodajství | Index DXY | Praxe | EAVisualOrdering | AI | Ropa Brent | Vyhodnocování vlastních obchodů | Platební neschopnosti | Sell pozice | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Výrobní sektor | Makroekonomické statistiky | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | Britské parlamentní volby | Investování do S&P 500 | Spotřebitelské inflace | Obchodní tipy | Ukázky obchodování | Bezpečné přístavy | Křížení indikátoru | Daniel Och | Odhad HDP | Předčasné vstupy | Zavírací cena | Posilování dolaru | Směřování trhu | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Příležitosti na trzích | Strategie mean reversion | Společnost Crédit Agricole | U.S Steel | Miloš Mikolanda | Projekce | Kontrakce | Obchodní pásma | Peníze | Pandemie COVID-19 | Ukazatel | Francie | Utilities ETF | USD | Průmyslové zakázky | Dosáhnout zisku | Měnová opatření | Hlavní komanditní společnosti | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Den prezidentů | Evropské akcie | Lukáš Voženílek | Certifikáty | Standard and Poor's 500 | Velký kapitál | Medvědí trh | Prognóza | Služby | Začátek nového trendu | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Opční bariéra | Hlavní události tohoto týdne | Co je opce | Měnová politika Fedu | Nejúspěšnější tradeři ve Fintokei | Michelle Bowmanová | Saxo Bank | Long obchod | Tlak na USD | Barel ropy | Nakoupit nízko | Stochastický | Potenciál poklesu | Vlnový pattern | Americký Fed | Long příležitost | Představitelé ECB | Medvědí signál | ETF iShares IDUS.UK | Použití indikátoru | MTF | Měnová krize | Ropa WTI | Diskreční trading | Největší finanční trh na světě | Paulson & Co. | Krypto trh | Společnost Sentix | Tipy na zajímavé akcie | Obchodní transakce | Kapitál | David Varga | Camarilla | Zastavení ztrát | Protistrana | BRKA | VIP zóna | Reálné ekonomiky | Dividendová politika | eSignal | Oslabení jüanu | Prolomený support | Bankovní domy | Buy Limit | Magnát | Nastavení indikátoru | Brexit | ZEW index | Tržní signály | Tempo hospodářského růstu | Intraday | GBP/JPY | Britové | AEX | Technická analýza | Evropské burzy | Plány | Medvědí potenciál | Kontraindikátor SSI | Definice konfluence | Převodník měn | Deficit zahraničního obchodu | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Signály oživení | USD/EUR | USD/BRL | Komoditní trh | Na burze | Americký prezident Joe Biden | Analyzování | Býčí divergence | Resistence | Dollar Index | Eileen Murray | Fondy obchodované na burze | Španělsko | Volatilní situace | Odliv kapitálu | Trh s nemovitostmi | MACD revers systém | Bond | Broker | Technické indikátory a oscilátory | Růst výrobních cen | Meta Trader | Proražení | Cash flow | Tipy na obchodování zlata | BUY LIMIT ORDER | Výše průměrné výplaty | Veřejný dluh zemí eurozóny | Posílení koruny | Backtesting | Velikost pozic | Investorský sentiment | Export | Jak na obchodování | Pozorování | Kurzovní lístek | Americká ropa WTI | Kurz zlata | Inside Bar | EURUSD | Index volatility CBOE | Berkshire | Čekající příkazy | Roll Over | Trading Room | Swapy | Obchodování Price Action | Spekulovat | Vydělávat na finančních trzích | Béžová kniha | Přehled měnového páru | Analýza USD | Vyšší bariéry vstupu | Tržní volatilita | Plánování obchodů | Registrovaný cenný papír | Centrální banky USA (Fed) | Market Internals | Určení trendu | Šok | Plánovaný Profit-Target | Hodnocení současné situace | Širší index S&P 500 | CFD kontrakty | Depreciation | Riziková averze | Rekordní růst | Pohyb zlata | Počáteční kapitál | Středoevropské měny | Obchodní platformy Metatrader | Vývoj na komoditních trzích | Průměrná volatilita | Cenové úrovně | Zadání obchodních příkazů | Trh s ropou | Měsíční futures report | Průmyslová výroba v Evropské unii | Ekonomická aktivita | Regulace | Obchodování pásma | Instrument | Obrovský potenciál | NFP | GBP/CHF | Úroková sazba | Prop Trading odvětví | Michael Burry | Patria Online | Bridgewater | Obrovské zisky | Noviny | Chilské peso | Měnový fond | Exekuce | Unie | Výkon | Těžaři Etherea | Zprávy o trhu | Obchodník na finančních trzích | Reálné obchody | SMA 200 | Pohyb na devizových trzích | Nikkei | Tovární objednávky | Aktuální kurzy | Obchodování na finančních trzích | Zvýšení úrokových sazeb | USD EUR | Data z amerického trhu práce | Psychologické hladiny | Politická situace | Největší společnosti | Konvergence | Poměr rizika vůči zisku | Trpělivost | ASK cena | Zasedání FOMC | Livestream | Sentiment na Wall Street | NFP report | P.A. | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Zprávy z Řecka | Sentiment na akciových trzích | Commodity Channel Index | Největší ztráty | Skalpování obchodních pásem | Reálný účet | Rekordní maxima | Zvýšení sazeb | GBP/USD | The New York Times | Forward Outright | Vládní výdaje | První obchod | Tuzemští obchodníci | Investovat | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Akciové indexy | Průmyslová výroba v Německu | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Norsko | Obchodování spreadů | Odraz mrtvé kočky | Sell Limit | Sestavení obchodního systému | Co je to shortování | Pokles ceny akcií | Šíření nemoci | MT5 | Valeant | Viry | Velké instituce | VIX index | Globální ekonomiky | Býčí sentiment | Carry trading | Tržní pohyby | Vybírání zisků | Otevření obchodu | Time-Frame | Americký prezident | Trh s komoditami | Falešné proražení | Pro tradery | Americké centrální banky | Dominance bitcoinu | Cenové pohyby | 1 milion | Stratégové | Hloubka trhu | Výrobní ceny | Burzovní přísloví | Kvalitní obchodní signál | Co je Renko graf? | Christine Lagardeová | Akciový index S&P 500 | Tiff Macklem | Světová finanční krize | Coca-Cola | Portfolio | Býčí Inside Bar | Ziskový obchodní systém | Seth Klarman | Santiment | Aktivity v USA | Příprava před obchodní seancí | B/E | Vypuknutí válečného konfliktu na Ukrajině | Tickový graf | Kurz USD/CZK | EUR/CZK | YTD | Euforie | CAC 40 | Zpřísňování měnové politiky | CO2 | Makrodata | Jestřábí postoj | Prezident | Britský premiér | Investoři | Patrik Polák | Průmyslové objednávky | BitMEX | Formace hlava a ramena | Hlavní index francouzských akcií | Sója | Výnosy z amerických dluhopisů | Vzdálenosti stop-lossů | Opční strategie | Fidelity | Očkování proti covidu | Nízké úrokové sazby | Negativní sentiment | Evropská měna | Moore Capital | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Krátké (short) pozice | Jeff Bezos | NAHB | Zobrazení supportů a rezistencí | Prezident ECB | Média | Futures euro | Ropné společnosti | Severní Korea | Index PPI | Grayscale | Investice do dluhopisů | Kurz jenu | Supporty a rezistence | TraderCop | Levně nakupovat | Tranše | Nárůst ceny | Jádrový index | Institucionální objednávky | Cena mědi | Přeprodaný trh | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Bez rizika | Zisk | Index kanadského dolaru | Nárůst poptávky | Analýza platiny | Postoj k trhu | Obchodní dohoda | Globální akciové trhy | Ekonomiky eurozóny | Ekonomický vývoj | Profitability Ratios | DAX30 | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní příležitost | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Kulatá čísla | Bank of England | Investiční | Sloučení | Vzorce chování | Zveřejnění zprávy | Jednotné měny | Mary Dalyová | Rada guvernérů Evropské centrální banky | Technická analýza BTC/USD | Sebenaplňující se proroctví | Výkonnost fondů | Roboti | Vyčerpanost trhu | Spike | Fiskální rok | Odraz ceny | Sentiment investorů | AT&T | Co bude dál? | Pohyby trhu | Průzkum | Jednotná evropská měna | PMI pro sektor | Tržní podíl | IEA | Grafy | Výrobní index ISM | Krátký prodej (short selling) | Využití indikátoru Envelopes | Zdravotní péče | Manažer fondu | Scoach | Makrokalendář | Sestupný trend | Forex Pro | Přednostní (prioritní) akcie | US500 | Kč/EUR | Technická analýza EUR/USD | Citadel Investment Group | EUR/PLN | Kolísání cen | Analýzy | Analýza páru EUR/USD | Obchodní plán | TRY | Parabolická SAR | Důkladná příprava | Psychika | Viceguvernérka | Tradeři používající scalping | Posilování amerického dolaru | Dolary | EUR/AUD | P/E | Zpráva | Reakce trhů | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | 8 nejlepších obchodních strategií | Prémie | Úroveň volatility | Demokraté | Německý DAX | Představitelé Fedu | Performance | Prodej | Hlavní události | Den D | Patria | Oslabování dolaru | Nabídka | Oblast rezistence | Obchodování s pákovým efektem | Údaje ISM | Česká měna | Buy order | Platební neschopnost | Live účet | Short selling | Depozitní certifikáty | Hedge Fund | Janet Yellenová | Hrubý domácí produkt (HDP) | Renaissance Technologies | Evropské ekonomiky | Zasedání Fedu | Management | JOLTS | Porovnání vývoje | Agentura Reuters | GBP | Doba platnosti příkazu | RoboMarkets | Korekční pohyb | Inside Bar strategie | Bohatý | Breakout strategie | Volatilita na forexu | MIFID | First Republic Bank | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | Nízké poplatky | Zprávy a analýzy | Investiční poptávka | Akcionáři | Emoce | Obchodní týden | Posilování eura | Centrální banky | SPY5.UK | Warren Buffett | S&P | Market moving instituce | Rekordní hodnoty | Vývoj akcií | Vzdělání | Admiral Markets | S/R zóna | Japonská vláda | Analýza akciového indexu | Parabolic SAR | Average true range (ATR) | Pandemie COVID | Alert | Obchodování | Výrazné ztráty | Potenciální zisky | Impulzivní povaha | Automobilky | Dobré výsledky | Obchod s trendem | Signál k prodeji | Zprávy | Prezidentka ECB | Pákový efekt | Technický signál | Dolar koruna | Růst cen ropy | Předpověď | Tisková konference ECB | Týdenní shrnutí | Buy obchod | Guru | Nejznámější kryptoměny | Akciový analytik | Růst spotřebitelských cen v USA | Nákupy dluhopisů | Ropné zásoby | Jak na to | Akciové burzy | NATO | Oznámení | Murray | Institut Ifo | Averze k riziku | Evropské trhy | Úspěšní tradeři | Ceny stříbra | ZEW | Finanční nástroje | Dow Jones index | Spekulant | Právo opce | Klid na trzích | Důležité ekonomické události | Ceny ropy | Britský statistický úřad | Proces identifikace trendu | Fenomén | Silný růst | Nástroje technické analýzy | News trading | Eurostat | NASDAQ: FOLD | IUCD | Křížení indikátoru Stochastic | Oanda | Vyhlídky | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Ceny Bitcoinu | Deflace | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Jak začít obchodovat S&P 500 | Zemědělské komodity | Růst inflace | Celkový trend | Covid | Turecká lira | Akcie třiceti předních amerických podniků | Soros Fund Management | CZ | Bydlení | Tržní podmínky | Cena ropy brent | Investiční banka | Agresivnější obchodníci | Praha | Berkshire Hathaway | CME FedWatch Tool | Určování hladin obratu | Opční obchodník | Současný trend | Yield | Míra | Hong Kong | Nejdůležitější události | Zpomalování americké ekonomiky | EURCZK | Komoditní měny | Coinglass | Komodita | Průměrné výplaty | Evropská dluhová krize | Přebytek bilance zahraničního obchodu | GICS | Free float | MetaTrader 4 (MT4) | Moskva | První hedge fond | Trading odvětví | Trading Room Plus | Cena zlata dnes | Dnešní data | Hedgeové fondy | Analýza transakcí | Odhad inflace | Firmy | Digitální měny | Citi Group | Spreadové obchodování | Nerozhodnost | Příklad prodeje | Put opce | Tlak medvědů | Investice do indexu S&P 500 | ESMA | Páka | Očekávání investorů | Australský dolar | Raphael Bostic | Odhady trhu | České koruny | Index cen domů | Medvědí divergence | Akcie banky Lehman Brothers | François Villeroy de Galhau | Technická situace | China Evergrande | Špatné výsledky | Nástroj | Výsledky | Jednoduché tipy pro začátečníky | Přehled | Ekonomické oživení | Společnost XTB | Koruna | Marek Vaňha | Výrazný pokles | XTB | Fundamentální zprávy | Pokračující pokles | Monopoly | Skalpování korekcí | Projev Jeroma Powella | Cukr | EOS | DailyFX | HDP eurozóny | Kupující | Bitcoin | Inflační tlaky | S/R hladiny | Minulá výkonnost | Finanční výsledky | Kvalitní Money Management | Payouty | Cena ropy WTI | Bank of America | Úroda | Pokles HDP | Kurz dolaru | TIM | Americký výrobce | Miliardy | Fundamentální analýza | Propad | Polský zlotý (PLN) | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Kryptoměny bitcoin | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Retracement | Co je pákový efekt | Cenový index PCE | Údaje | xStation | Příklad úspěšného short obchodu | Exxon Mobil | Pokračování rostoucího trendu | Výkonnost | Významné tržní pohyby | Benchmarky | Zůstatek | Oslabení měny | Výkonnosti amerického akciového trhu | Nákup cenných papírů | OPEC+ | Leva | Tvůrci trhu | Průraz S/R zóny | Posílení kurzu | Průzkumy | Očekávání analytiků | Western Alliance Bancorp | Objem | Výsledky průzkumu | Vytvoření Pin Baru | Úspěšnost ziskových obchodů | Pasivní investice | HighSky | Prolomení oblasti supportu | Millennium | Halifax | Spoření | Tržní kapitalizace bitcoinu | Federální rezervní systém | Sázka | CAD USD | Návrat poptávky | Moje obchody | Nákup a prodej | Krátkodobé obchody | Důležité zprávy z USA | Deprese | Obchodování s trendy | Britské libry | Cena indexu S&P 500 | Krátkodobé strategie | Ceny futures kontraktů | Růst hodnoty indexu | Komoditní burzy | Výsledky společnosti | Obchodování s akciemi | Nakupování na supportu | Komodity zlato | Podnikatelská nálada | Americké měny | EEX | Graf | Proč kopírování nedává smysl | Trendová čára | Obraty | Carry trade | Ekonomické události | US dollar | Regulátor | Vládní dluh | Shortovat | Index S&P 500 | Státní rozpočet | Barack Obama | Nákup libry | Patrick Harker | Jak obchodovat komodity | Dlouhodobý výhled | MT4 Supreme Edition | Hráči na trhu | Ask | Status rezervní měny | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Zpráva o měnové politice | Dolar vůči japonskému jenu | Posílení libry | Uzavírání pozic | Pfizer | Case-Shiller | Hrubý domácí produkt | Posílení amerického dolaru | Oživení americké ekonomiky | Důvěra investorů v ekonomiku | Dobrá strategie | Plyn | Úspěch v obchodování | Forex obchody | Úsilí | CME FedWatch | Intradenní obchody | Joachim Nagel | Gate.io | Normální volatilita | Cena eura | Eurodolar | Skalpování na zlatě | První obchodní den | Průraz | Americké depozitní akcie | Short | Deficit | Polsko | Pár EUR/USD | Vstupní signál | Chování obchodníků | Ratingová agentura | Devalvace | CAD/JPY | Významné zisky | Reakce trhu | Trendové indikátory | Thajský baht | Zpráva o inflaci | FRA | CFDs | Masivní nákupy | Forexové intervence | Vypršení platnosti | Ekonomická nálada | Hospodářské oživení | Zveřejněná data | Růst zlata | Kompletní průvodce | Obchodování s breakouty | Index volatility | Fibonacci extension | Americká centrální banka | Fibonacci retracement | Obchodování s indexem | USD GBP | Hypotéky | Recep Tayyip Erdogan | Finanční ztráty | Osobnost tradera | Index japonského jenu | Systém pyramidy | High | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Obchodovat CFD | Euroskupina | Jackson Hole | HUF/EUR | Jakou volatilitu trh očekává | Rostoucí trend | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Finanční krize | Ukrajina | Obchodní dovednosti | Fortune | Růst eura | Jednání FOMC | Pokles ceny | Načasování vstupů | Index výrobních cen | Johnson & Johnson | TIPS | Makro data | Odchod z EU | Beta | Disciplína | Ceny ropy WTI | Program nákupu dluhopisů | Open interest | Cenný papír | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | Ekonomická situace | Spot | Interpretace | Jádrový index spotřebitelských cen | Oslabení amerického dolaru | Pivot Point | Ziskové obchodní příležitosti | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Rostoucí obavy | Trump | Tým InstaForex | Makroekonomický vývoj | Dnešní růst | Úspěšný obchod | Ziskové výsledky | Česká koruna | Nakupovat zlato | NZD/CAD | Dow Jonesův index | OECD | Futures trhy | Stimulační program | ForexLive | Různé tržní podmínky | Růstový potenciál | Trump rally | Technické analýzy | Brokers | Makroekonomické ukazatele | Citadel LLC | Ekonomická aktivita v eurozóně | Obchodování v Asii | Foreign Exchange | Počet žádostí o podporu | Peter Kažimír | Euro dnes | Vstupy | Napětí na Ukrajině | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Hodnoty VIX | Neuspokojivé výsledky | Porovnání payoutů | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Profit Target | Náhoda | Kvantitativní zpřísňování | Obchodování ETF | Dlouhodobější trend | Měnový trh | GBPUSD | Růst amerického HDP | Vývoj ceny americké ropy | Běžný účet | European Energy Exchange (EEX) | Britská měna | Čínský realitní sektor | HDP USA | Rakousko | GBP/AUD | Stříbro | Index S&P 500 a rozdělení sektorů | USDCAD | Ropa USOIL | Oslabení koruny | Býčí trh | Scalping strategie | CHF EUR | Drahý kov | Instituce | Čínský statistický úřad | Turecko | Přeprodané oblasti | Dnešní aukce | Elliott Wave analýza | Bank of Japan | Outright forward | Odvětví v ekonomice | Bernard Madoff | Rozpočtový deficit | Chamtivost | Globální ceny | Podnikatelská důvěra | Parametry indikátorů | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Jakub Hodan | Šíření nemoci COVID-19 | Obchodování obchodních pásem | Riziko a breakouty | Boris Johnson | Trend systém | Růst výnosů | Prodeje nakrátko | Obchodování se CFD | Risk Reward Ratio (RRR) | Western Alliance | Měna Bitcoin | Změna trendu | Býčí signál | Vyhledávání divergencí | Obchodování na burze | Americké akcie | Inflační očekávání v USA | RUB EUR | Heiken Ashi | Mindset | Problémy hedge fondu | MetaTrader | Ex-dividend | Setkání ministrů financí EU | Otočení trendu | Kongres | GBPCHF | Denní rozpětí | Příležitost ke vstupu | Strategie Ondřeje Hartmana | Index AEX | Oslabování amerického dolaru | Correction | Pozitivní vliv | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index cen výrobců | European Energy Exchange | Úspěšný trading | Strategie obchodování s trendy | Klesající trend | Světové ekonomické fórum | Největší kryptoměna | Trendline | Guvernér japonské centrální banky | Rubl | Fibonacci | Špatné obchodní návyky | Pozornost | Statistické údaje z USA | Švýcarská ekonomika | Průměrný roční výnos | Země EU | Indikátor RSI | Arbitráže | Účastníci trhu | Zvýšená volatilita | Bankovní tradeři | Téma inflace | Nejvyšší výplaty | Investiční rozhodnutí | Trh s futures | Trh | Výrobce čipů Nvidia | Obchodovat na finančních trzích | Volby v USA | Komise | University of Michigan | Relativní výkon | Vydělávání peněz | Pád rublu | Veřejný sektor | HDP ve Spojeném království | INSTITUT CHRONOEKONOMIE | Další rozvoj | Vysoké ztráty | Výkyvy | Indikátor ADX | Držení obchodu | Dlouhé (long) pozice | Výrazný růst | Techničtí tradeři | Vyplnění GAPU | Měnová autorita | Prosincová inflace | S&P 500 | Fed | Rollyield | USD/NOK | Zahraniční obchod | Luis De Guindos | Technické indikátory | Investování s LYNX | Reálná hodnota | Bailout | Efektivní řízení | Korekce | Kanada | Tržní měřítko | JDE | Volná pracovní místa | Upozornění | Předpověď budoucích svíček | Nákup dolaru | Wells Fargo | Začínající obchodník | Růst spotřebitelských cen | Miroslav Singer | Dolar vůči jenu | Ministři financí | ProCent | Statistics | Buffett | Money management | MetaTrader 4 | Zajištění hodnoty držených aktiv | Praktické okénko | Andreas Halvorsen | Downtrend | Konkrétní akcie | Zveřejnění výsledků | Akcie banky | Krize eurozóny | Hodnoty MACD | Prezident Joe Biden | Znalost | Konkurenceschopnost | Investice do indexu S&P | Investiční produkt | USDT | Selský rozum | Velké banky | Dvojitá investice | Náměstek japonského ministra financí | Hedge fondy | MT4 | Zemní plyn | Swingové minimum | Ekonom ECB | Barometr výkonnosti | Posílení dolaru | BSPXPL.PL | Nejistota | Stock | ANO | Ochlazování inflace | Aktuální cena akcií | Vývoj akcií Valeant | Risk-off aktivum | HDP v eurozóně | Výhody a nevýhody prodeje nakrátko | Baupost | CME | Pokles cen ropy | Nastavování Stop-Lossů | Obchodní systém | GBP/NZD | Rating | Makroekonomické údaje | Fond Elliott Associates | Proč se půjčují akcie | Dezinflace | Agentura S&P | Ženy v domácnosti | Oživení britské ekonomiky | Fractals | Spotový VIX | SNB | BitMEX token | Mexické peso | Microsoft | Trh dnes | USD/CHF | Příležitosti | Standardní medvědí divergence | ECB dnes | Prodej dolaru | Skalper | Hodnota ATR | Standard & Poor's (S&P) | Patria Forex | Data z USA | Obchodní plány | Potenciál ztráty | Přípustné cenové pásmo | XRP | Členové Fedu | Hotovost | Bitstamp | Shortování | Outside Bar | Haruhiko Kuroda | Změny cen | Sell | Japonsko | Range | Kurs dolar koruna | Celkový sentiment | Market Order | Indikátor HalfTrend | Korekce s oscilátory | Obchodování akcií | Prodejní příležitost | Obchodní instrument | LYNX webinář | Kurz dolarů | Obchodování v trendu EUR/USD | Prodejní iniciativní svíčka | Perpetual swaps | Rizikové investice | Trendová linie | Ekonomické problémy | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Uzavření pozice | Exxon | Priorita cenová | Nadměrné výnosy | Devizové intervence | Obchodování zlata | Řízení rizika | Skalpeři | Short obchod | Příběhy traderů | Rizikovější aktiva | Polský zlotý | Představenstvo | Německo | Překoupenost | Bund | Oblast supportu | Měny&Sazby | MSFT.US | Makroekonomika | Spotřební zboží | Nižší minima | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Výhody akciových indexů | Emise | Plány Fedu | Trendové linie | Vztah k volatilitě | Objem obchodů | Twitter | CFTC | Fluktuace | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Pravděpodobnost úspěchu | AA | Zasedání americké centrální banky | Směrová tendence | Invest | ForexFactory.com | Centrální banka | Call opce | Instant Trading EU Ltd. | Další růst | Round turn | Výsledky hospodaření | Andrew Bailey | Významné zprávy | Index PMI | Inflace v Británii | Obchodování s oscilátorem | Agresivní tradeři | BlackRock | Stock Composite Index | Pokračování rally | Trend-following indikátor | CL | QE | Tržní situace | Investice do akcií | ATR | Směřování | LYNX | LIBOR | David Einhor | Opce | Donald Trump | Historie hedge fondů | Daiwa Securities | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Severomořská ropa | Jádrová inflace | Patrik Urban | USDCZK | StopLoss | Visa | Více časových rámců | Velké objemy | Velcí obchodníci | Kovy | Výhled pro EUR/USD | Dluhové krize | Dlouhodobý růstový trend | Energetický sektor | Margin call | Centrum | Zadlužení | Příkaz Stop | Signální svíčka | Americké statistiky | Společnosti | Pandemie covidu | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Bollinger Bands | Uzavírání obchodů | BTC CME FUTURES | ING | X-Trade | Pattern Inside Bar | Hlavní akciové indexy | Zachycení dobrého trendu | Spotřební sektor | Aktivum | Směnný kurz | Fond Lone Pine | Nuance | Akcie ve Spojených státech | Aktivita v americkém sektoru služeb | Blog | Oblasti rezistence | Pokles dolaru | Česká republika | Domácnosti | Americký dolar | Krypto produkt | Dobré zprávy | Kov | Úspory | Guvernér australské centrální banky | Deutsche Bank | Forex analýza | Fixed income | Analytici | Ceny komodit | BofA | Merrill Lynch | Nízká volatilita | Eskalace | Guvernér Fedu | EUR/HUF | Odhady ekonomů | Mario Draghi | Oscilace hodnoty indexu VIX | Elliott | Škoda | FTSE | Začátek pandemie covidu | CZK | Státní dluhopisy | Reuters | Nakupuj levně a prodávej draze | Downtick a uptick | Světové měny | Index nákupních manažerů | Trhy pro trading | Nonfarm Payrrolls | Vyšší daně | Běžné spotřební zboží | VIX klesá | Proobchodování | Denní minima | Kurz koruny | Situace | Chevron | Euro vůči dolaru | Kompozitní index | Vysoká inflace | Tisková konference šéfa Fedu | Čas k nákupu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Index US500 | US500 CFD | Výrobní aktivita | Výstupy | Indikátor Renko | Overbalance | Rolování | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Zakladatel | Libra šterlinků | Předseda | Nové signály | Finanční trhy dnes | Viceprezident | Forexoví obchodníci | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | CME Group | Komodity ropa | BNB/USD | Extension | ETF BSPXPL.PL | Aspekty scalpingu | Překoupené zóny | Míra inflace v Evropské unii | Traders | Rok 2024 | Silná data | Nástroj IndSDL | Dobrá nálada | Velký růst | Překoupené úrovně | Společnosti v indexu | Moody's | Evropská unie | GBP/CAD | RUB USD | Dodržovat obchodní plán | Stagnace | Tržby | HDP v USA | Příkaz | Ekonomiky | Pokles USD/JPY | Indikátor ATR | Intradenní obchodování | PROP Trading | Indexy CFD | Americký dolar vůči japonskému jenu | Nákup akcií | Růst mezd | Průraz ceny | Rozpočet | Snížení sazeb | Evropské banky | Negativní dopad | Apple | Ženy | Libra | Jak se vyhnout potvrzovacímu klamu | Welles Wilder | Nakoupit akcie | Opatření centrálních bank | Vytrvalost | Ponziho schéma | Pepa Zeman | CFD | Pochopení tržních hodin | Brokerské společnosti | Benjamin Graham | Zástavní listy | SMA 100 | Zdravý selský rozum | Inflace v květnu | SSI index | Vybírat zisky | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | Cena dolaru | Pokračování trendu | Dow Jones Industrial Average | Cenové akce | Psychologie tradingu | Americká centrální banka (Fed) | Americké ministerstvo obchodu | Finanční poradce | Analýza trhu | Index výrobních cen (PPI) | Prodeje domů | Příprava | Pohyby na trhu | Ukotvení | Ztráta | Dluhopisy | Řecko | Prodej na krátko | Kurzy | Bancorp | Futures kontrakty | Aktuální cena | Prodat vysoko | Core S&P 500 | Švýcarské franky | Indikátor SuperTrend | Letecká společnost | Close | Spekulativní pozice | Barometr | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Pravidelná reflexe | CFD obchodování | ECB | Nový rekord | iShares QDVE.DE | Index německých akcií | JPY EUR | Indikátor Stochastic | Pohyb trhu | OKX | Plodiny | Swingoví obchodníci | Akce centrálních bank | Platební bilance | Globální standardní průmyslové klasifikace | Cena | CFD akcie | Investiční banky | Obchodní návyky | Intradenní výhled | Vývoj USD | Roční výnos | Silný trh | Money-Management | Vývoj cen ropy | Akcie dnes | Licenční fondy | Káva | Roční maximum | Klouzavý průměr SMA | Přenos | Jednoduché tipy | Vyšší riziko | Ceny akcií | Izrael | Inspirace | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Backtestování na historických datech | Transparentní společnosti | Vlastnit akcie | S&P500 | Vývoj hodnoty | Amazon Jeff Bezos | NEO | Trh zlata | Čínská ekonomika | Měkké komodity | Proroctví | Patterny | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Break Even | MetaTrader 5 | Směřování trhů | ČNB | Nastavení pravidel pro obchodování | Obyvatelé eurozóny | Vytváření trendové strategie | Ekonomické fórum | Agentura Bloomberg | Medvěd z Wall Street | USD/CZK | CHF/JPY | Pokles | Finance | Vstup do pozice | Ochrana proti inflaci | E-mini | Výběr zisků | Margin | Sebezdokonalování | Velký problém | Skalpovací strategie | Vývoj akciového indexu | Rating AAA | Konsensus | Americký trh | Snižování rizika | Investiční kritéria | Take-Profit | Historická data | Maloobchodní tržby | Investice do S&P 500 | Druhá největší kryptoměna | Blue chips | Potenciální zisk | Jak využít indikátory | Dlouhá pozice (Long position) | Podílové fondy | Švýcarská centrální banka | Nárůst long pozic | Hedge | Cenové minimum | Otevírání ekonomik | Intradenní obchodník | Poplatek | Rabobank | Ratingová metoda | Makro | Index ISM | Hodnota majetku | Americká ekonomika | Finanční deriváty | Odpor | Vysoká poptávka | Evropská centrální banka | Vrcholy | Dobré obchodní příležitosti | Obchodník | Vývoz z Německa | Instinkt | Swingové obchodování | Akcie s LYNX | Doporučení | Rada guvernérů | Finanční prostředky | COVID-19 | Tokio | Shanghai Composite | Trading systém | Předpovídat tržní pohyby | BoE Andrew Bailey | Adaptace | Kapitálové požadavky | Blue-chip | Remdesivir | Elliott Wave | Event driven | Indikátor | Dealer | Index cen | Obchodování forexu | Alokace | Obchodování indexů | Rizika | Růst ceny | Tick | Odraz od ceny | ISM | Daně | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Lídři | Paretova analýza | Růst čínské ekonomiky | Pivot | Obchodní myšlenka | Insiders | Počet obchodních příležitostí | Kryptoměna | Vývoj inflace | Tisknout peníze | Zprávy z trhů | Pokles indexu | FXCM | metodologie | Inflační očekávání | Momentum | Plánované obchody | Statistici | Conference Board | Ekonomické údaje | Swing Trading | Oscilace ceny | CBOE | Konsenzus | Nastavení měnové politiky | Platforma MT4 | Vývoj ceny ropy WTI | AUD/CHF | Traders remorse | Obchodní rozpětí | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Zisky | HICP | Obchodování s akciovými indexy | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Obchodníci | BNP Paribas | Typ analyzování | Zboží dlouhodobé spotřeby | Nevýhody | Index novozélandského dolaru | Globální ekonomika | Prodávající | Obchodujeme | Slušný zisk | Nálady investorů | Thomas Jordan | SPAD | Situace na trhu | Verbální intervence | Identifikovat trend | Swap | USD/TRY | Strategie odrazů od Fibonacciho retracementu | Miliardy eur | Long příležitosti | FXstreet | Spotový kurz | Oslabení japonského jenu | Co je VIX | RRR | iShares IUCD.UK | Stav postranního trendu | CFD na indexy | Trader | Spekulace na růst | Nevýhody Forexu | Drahé kovy | Množství peněz | Alerty | Cena zlata | Měnová politika | PMI ve výrobě | Oscilátor | Pullback | Aktuální stav trhů | Měnové intervence | Zvýšení ceny | Coinbase | ECN | Bull | Prohlášení | Organizace zemí vyvážejících ropu | Měnověpolitické zasedání | Vývoj měnového páru GBP/USD | Flash Crash | Breakout | Přeprodané zóny | Kdy nakoupit akcie | Kola kvantitativního uvolňování | Růst cen | Odvětví v ekonomice USA | Guvernér | Akční plán | Turecké liry | Cenový pohyb | Spotová volatilita | RSI | SPX500 | Zasedání Bank of England | Asset management | Psychologie | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Dash | EUR/KRW | Poptávka | Dna | BMEX | Makroekonomické data | IFO index | Fitch | Financování | Nárůst nakažených koronavirem | Masato Kanda | Intraday trading | CAD CHF | Ministr financí | Konfluence | Lone Pine | Nárůst volatility | Obchodování průrazů | Cenový graf | Hang Seng | Výrobce čipů | Obchodování na měnových trzích | Čína | Vývoj australského dolaru | Stres | GMT | Historické maximum | Index amerického dolaru | Shortujeme akcie | Americká lehká ropa | Jarda Tupý | Obchodování s indexy | Pokles ekonomiky | Překoupení | Růst HDP | Počet firemních bankrotů | Dynamika trhu | Živé obchodování | Cizí měny | Obchodovat | Republikáni | USDJPY | Zvýšení inflace | Snížení rizika | Zprávy z USA | Globální poptávka | Invaze | Index výdajů | Sell obchod | Měnový pár EUR/GBP | Investiční poradenství | Bankrot USA | Parita | Americké akciové trhy | GfK | Line | Korekční fáze | Prošlá platnost | Obchodní situace | Nová makrodata | Uzavření trhů | Sell-Stop | Moderní prop trading | Reporty | PacWest Bancorp | SSI | Kalendář událostí | Dluhová krize | Bankovní rada České národní banky | Obchodování na akciových trzích | Průměrná mzda | Stop hunting | Řízení obchodní pozice | DNO | Trend follow | Nákup eura | Korelace měn | New York Times | Renko grafy | Pokles trhů | Resistance | FRED | Ministři financí eurozóny | Medvědi | Ignorování fundamentálních zpráv | Hospodářský růst | Klouzavý průměr | Výrobní aktivity | Kurz měny | Světové události | Posílení eura | S&P/Case-Shiller | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Získání zkušeností | Parametry obchodní strategie | WTI | ETF fondy | Otevřená pozice | Bod | BMEX token | Payrolls | Datum zadání | Strategie obchodování | Podnikání | Holubičí postoj | Vývoj trhu | RBNZ | Agresivní obchodování | Paládium | Kapitálové trhy | UTC | Agrokomodity | Pokladniční poukázky | Spready | Charlie Munger | Reserve Bank of Australia | Video | Délka obchodování | HDP | Obchodování CFD | Býčí potenciál | Predikce vývoje | Americká měna | EMU | Odmítnutí ceny | Problémy | JCPOA | Produkce ropy | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Americký miliardář | Obchodovat volatilitu | OCI | Ziskovost | ROCE | Bankéři | Sázet | Klesající trendová linie | Société Générale | Křížení klouzavých průměrů | Cena ropy | Firma | Inflace | Forexový obchodník | Drobní investoři | Klouzavý průměr EMA | Marže | Využití kapacit | Německá ekonomika | Vývoj indexu volatility VIX | Vstupy do pozic | Statistiky z trhu práce | Svatý grál | Profesionální tradeři | Důležitost edukace | Fiskální politika | Devizový trh | Načasování | Trading Station | Vysoké zisky | Vstup do obchodu | Riziko spojené s obchodem | Kurz USD | Pokles cen akcií | Alphabet | Snížení úrokových sazeb v USA | Lot | Zkušenosti | Ropa | Monetární politika | Manufacturing PMI | Signály | Obchodní kapitál | Poziční trading | Omikron | Half Trend | Cena US500 | Brokerská společnost | Použití indikátoru CCI | Ekonomická nálada v eurozóně | Lira | Vývoj kurzu EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Ziskový trading | Analyzování finančních trhů | Prodejní aktivity | Pasivní investování | Graf páru | Aplikování Fibonacciho | Zahájení aktivního obchodování | IHS Markit | Peněžní zásoba | Statistiky | Investování | Jak správně přistupovat k objemu obchodu | ETF SPY5.UK | Referendum | Big Short | Nárůst bitcoinu | Jihokorejský won | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Diverzifikovat | Akciové tipy | Spolkový statistický úřad | FX | Ben Bernanke | Rozhodování | Řízení obchodu | Optimismus | Facebook | Problémy v bankovním sektoru | Indická rupie | RUB | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | Forexu | Martin Klass | Overlap rezistence | Realizovat zisk | Double top | EMA | Pokles výnosů | Kaisa | Wood Mackenzie | Oblasti pro zlepšení | Fibonacciho retracement | UST | Fundamentální pozadí | Dolar | Obchodování korekce | Cena ropy klesá | Alternativy zajištění | Forex account | Růst dolaru | Obchodování ropy | Ceny pšenice | Indikátor Envelopes | Použití opcí | Výhody a nevýhody | Býčí vyhlídky | Sell Price | Euro | Profit-Target | Obchodní signály na ropě | CitiFX | Medvědí scénář | Prolomení oblasti | ANZ | Makroekonomické faktory | Indikátor ATR MTF | Poměr RRR | Hospodářský kurz | Politické rozhodnutí | Dvojité dno | Analýza forex | Pásmo s oscilátory | Zápis ze zasedání ECB | Demo účty | Reserve Bank of New Zealand | IOTA | Kukuřice | Vzdělávací článek | Důležité fundamenty | Investujte | Komoditní obchodní příležitosti | Risk | Rizikový sentiment | Měď | Využití analýzy | Ekonomický institut | Bank of New York Mellon | Statistiky z eurozóny | Forex asistent | Co je to hedge fond | Falešný signál | Být trpělivý | OsMA | Peníze investorů | Mnoho ziskových obchodů | AUD | Bod zlomu | Contract | Binance | Japonský Nikkei | Exchange Traded Funds | Zpomalení růstu | Výnosy státních dluhopisů | Technické korekce | Federální rezervní banky | Pozitivní výsledky | Oscilátor RSI | Růst ekonomiky | Trh se zlatem | Breakout Trader | Obchod | Christine Lagarde | NZD USD | Jasný směr | Predikce | Fibo | Turtle Trading | Stagflace | Rozhodnutí Bank of England | Rights Offering | Prima | Kypr | Citigroup | Obchodní aktivita | Ekonomové | Prodeje existujících domů | Kurz rublu ČNB | Index VIX | Fibonacciho úrovně | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | Devizový kurz | Obchodování v pásmu | Overtrading | Nastavení grafů | Jednotná měna | EV | EU | Bilance | FXstreet.com | Krypto analytik | Graf komodity Ropa WTI | Vývoj na akciových trzích | Skalpování na finančních trzích | Maďarský forint (HUF) | AUD/USD | Labouristická strana | ROI | Majors | Setkání ministrů financí eurozóny | Kapitalizace bitcoinu | Short obchody | Market Maker | Bollingerova pásma | Nižší ceny | Spojené státy | Další posilování | CAR | Prvky technické analýzy | Ekonomická krize | Zasedání ECB | Gamble | Vlastní kapitál | Credit Suisse | Powellovy komentáře | Philip Lowe | Portfolia | Tesla | Možnosti vydělávat | Převis | Maloobchodní tržby v Německu | TOTAL MARKET CAP | Investované peníze | Ropné fundamenty | Dealing | Obchodované instrumenty | Expert | Paretův princip | Úrovně rezistence | Křížení Stochasticu | Hlavní trend | Daytrader | Vývoz | Index výrobní aktivity | Sterling | Světové finanční krize | Aktivity v eurozóně | Gate | Úroveň rezistence | Theresa May | Ekonomický růst | Výstup z obchodu | Finanční tituly | Recese | Index strachu | EUR CAD | Důležitý support | BTCUSD | Kazuo Ueda | EUR AUD | Švýcarský frank | Báze | Nastavení indikátorů | Růst akcií | BIS | Bank of Canada | Výprodeje na akciových trzích | Chuť riskovat | Erdogan | Komerční banka | Analýza BTC | Klíč k tradingu | Fondy obchodované na burze (ETF) | CZK/EUR | Stimul | NZDUSD | Optimistický přístup | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Směr trhu | STAR | Index spotřebitelských cen | Začít investovat | Burzovní indexy | Výrobní index | Pandemie | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Postranní pohyb | Aktuální stav | Inflace v Německu | Index francouzských akcií | Ben Broadbent | Spekulace | Denní graf | Guvernér BoE | Globální finanční krize | Růstový trend | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Kagi chart | Know-how | Nadměrné obchodování | Obchodní příkaz | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Nejnovější statistické údaje | ETN | Americké vlády | Balance | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Transparentní | Kurz eura | David Cameron | Silicon Valley | Pivot Pointy | Komise v přenesené pravomoci | Bitcoinový ETF | Magazín Fortune | Růst cen zlata | Dnešní zpráva | Centrální banka USA | Vystoupení z EU | Maloobchodní tržby ve Francii | Uplatnění opce | Silné euro | Patria Finance | Technická analýza platiny | Babypips | Chování ceny | Ceny energií | Cena Brentu | WTI ropa | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Americké indexy | Snížení produkce | Ceny potravin | Politická nejistota | Obrat trendu | Datum hodnoty | Výkon hlavních měnových párů | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | Jak obchodovat | Celý obrat | Měnový kurz | Nákupní tlak | Ticker | Trailing Stop | Výrok Lagardeové | Likvidita trhu | Úspěchy | Celkový výkon | Poptávka po americkém dolaru | Averze vůči riziku | USDCHF | Průmyslové zboží | CySEC | Rostoucí inflace | Strategie CCI | Konzervativnější trader | Kurz bitcoinu | Indikátor Fractals | Obchody XTB | Finanční derivát | Země eurozóny | Svíčkové formace | OSN | Signál ke vstupu | Soud | Eskalace napětí | Panika | Výrazný pohyb | Plánování | Emise dluhopisů | Euro posiluje | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Sell Stop | Nastavení Stop-Lossu | Předpovědi | Příklad ztrátového short obchodu | Křížení oscilátoru Stochastic | Bondy | L.F. Investment Limited | Býčí křížení indikátoru | Česká národní banka | Mince | Tomáš Raputa | Investiční cíle | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Kurs dolar | Tržní příležitosti | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Signál do short pozice | Úspěšné obchody | Technická korekce | Channel | Rostoucí ceny | Trend | EUR/NZD | Akcie a ETF | Pokles sazeb | Inflace v Evropské unii | Nejnovější údaje o inflaci | Forex-zone.cz | Dow Jones Industrial | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Vantage FX | Japonský jen (JPY) | USOil | Vstoupit do obchodu | Oslabení | Vstup na trh | Časový rámec | Míra inflace | Fundamentální data | Platforma | Rollover | Politické události | Měnová politika ECB | Manufacturing | Překoupené podmínky | Spotřebitelská důvěra | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | Diverzifikované portfolio | USD/RUB | Řízení pozic | Zlato (XAU/USD) | Stop Out | Ekonomický výhled | Private equity | Nařízení | Prospekt | HDP Francie | Americký Senát | NZD/JPY | Farmaceutické společnosti | BTC | Bankovní sektor | Medium Term | Indexy | Citi | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Odborníci | Ministerstvo financí | Oživení poptávky | Hospodářské krize | M2 | Severomořská ropa Brent | ATR MTF | Dlouhodobá obchodní strategie | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Obchody pro EUR/USD | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Průmysl | Očekávané výsledky | Úroveň supportu | Bridgewater Associates | Investování do akcií | Obchodování měnových párů | Emise akcií | Tempo růstu | Nadprodukce | Meziroční růst spotřebitelských cen | Bankovnictví | Momentální trend | USD index | Makléřské společnosti | Dosahovat zisku | Dluh zemí eurozóny | RN systém | Break-Even | Pohonné hmoty | Biliony | Divergence | ETF | SuperTrend | Nákupní pozice | Investujte do akcií | Akciové trhy | Kurzy měn | Zajímavé akcie | Hlavní evropské indexy | Paretovo pravidlo | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Myšlenka | UnitedHealth | Varování | Očekávaný růst | Obchodní bilance | STP účet | Černé zlato | Bankovní unie | Údaje o nezaměstnanosti | Přístup na trhy | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Live trading | Výprodej | ECB Christine Lagardeová | Spojení | Největší vítězství | Long | Rally | Bankovní rada | Pohyby ceny | Vysoké výnosy | Trading.com | Futures na VIX | Klíčový support | Obchodní hodiny | Parametry obchodu | Spokojenost | Bear | Překříží Stochastic | Bonusy | Velikost Take Profit | Dlouhodobý úspěch | Akcie Citigroup | Aktiva | WTI (USOIL) | Pokles inflace | Klid | Úroveň volatility trhu | Nejúspěšnější tradeři | Krátkodobé cenové pohyby | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Širší index | Velikosti pozic | Intuice | AUDNZD | Index německých akcií DAX | Akcie Deutsche Bank | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | Sledování Price Action | Trendové strategie | GBPJPY | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Výnosnost | Indikátory | Bonita | JP Morgan | Obchodovat na forexu | Akciový trh | Pokles cen | Citadel | Obchodní příkazy | Vytvoření býčí divergence | Obchodování s komoditami | Dobří tradeři | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | DAX trading | SP500 | Bezpečnost | Začít obchodovat | Pohyb v rangi | S&P 500 (US500) | Kurz rublu | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Holubičí tón | Cenové patterny | FedWatch Tool | Nový týden | Vývoj kurzu | Inovace | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Nejlepší výsledky | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Příjmy z dluhopisu | Makroekonomické indikátory | Počet akcií | Long signál | NZD/USD | Čínské akcie | Pivoty | Kolísání ceny | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | Graf ropy | Obchodní nastavení | Časový úsek | Brazílie | Pasti v tradingu | Sentix | Poměr rizika a výnosu | | Japonské úřady | Německý statistický úřad | Nastavení Profit-Targetu | Indexy PMI | Mzda | Pochybnosti | Westpac | Risk Reward Ratio | Výhody na trhu | Riziková aktiva | Forexové obchody | DAX scalpingová strategie | Signál k nákupu | Špatné zprávy | Pokračování poklesu | Podnikatelská nálada v Německu | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Purple Trading | Zotavení | Sentiment | Relativní výkon hlavních měnových párů | Zrychlení inflace | Síla měn | Order | Short pozice | FBTC | Investovat do ETF | Trendový kanál | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Výsledek zasedání | Největší pokles | Politika | Poptávky po ropě | Vlnový pattern pro pár GBP/USD | IBIT | Banka Barclays | Nálada na trhu | Čínský jüan | Kapitalizace | LYNX WhatsApp | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Backwardation | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | CFD na akcie | Dnešní seance | Pozice | MAM | Centrální banky USA | ECOFIN | Dodržování pravidel | Forex obchodování | Tým Admiral Markets | Ekonomické prognózy | Poplatky | Oslabování eura | GDP | Úrovně supportu | Řízení pozice | Cenové maximum | Negativní korelace | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Ziskový obchod | Makroekonomická data | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Citibank | Předání vypořádání | Obchodovat Price Action | Graf komodity Zlato | Kvalitní příležitosti | Double bottom | Výhody a nevýhody | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Dlouhodobý úspěch v tradingu | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Medvědí křížení Stochasticu | Fahmi Quadir | Zdraví ekonomiky | Investování do ETF | Prodávej draze | Nálada | Geopolitická rizika | Materiály | Indie | Nákupy | ForexFactory | Obchodování se zlatem | Měnové páry | LTC | Měnové politiky | Investiční mince | Vnímání | Vliv na trh | Sazby | Aktuální Price Action | Index volatility VIX | Řecká ekonomika | HighSky Brokers | Put | Předstihový ukazatel | Plánované obchody pro EUR/USD | Federal Trading Commision | Forexové obchodování | Hospodářská recese | Ekonomika | Růst vývozu | Pohyb ceny | Zklidnění situace | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Obchodování trendové strategie | Komodity ropa WTI | Výrobní index PMI | Dobrá zpráva | RUB CAD | Řízení kapitálu | FX Opce | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Prolomení supportu | Ceny zlata | Obchodní systém CCI a EMA | Výhled | Členové OPEC | Timeframe | Jan Kovalovský | Analytik | Poptávka po dolaru | Prodejní cena | Futures na indexy | ESM | Volume | Americký akciový index | GBTC | Americké ministerstvo | Short sell pozice | Výnosy | Americký trh práce | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Obchodní myšlenky | Technická analýza BTC | Austan Goolsbee | Deriváty | Ethereum | Zpráva o trhu práce | Kulaté číslo | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Indikátor Ichimoku | Hry | Akciový index DAX | Způsob obchodování v trendu | Seminář | Akciový dluhopis | Emerging markets | Sympozium v Jackson Hole | Potvrzovací signál | Trendové čáry | Scalping | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Bankovní krize | Politika Fedu | Profitabilní výsledky | Finanční trhy | Miliardáři | Údaje o maloobchodních tržbách | Výsledek zasedání Fedu | PacWest | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Paní Watanabe | X-Trade Brokers | Index DJIA | Ondřej Hartman | Forex flash crash | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Dlouhodobý trend | Konsolidace | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | EUR/TRY | Signály na ropě | Údaje o americké ekonomice | Brexit zprávy | Bílý dům | Komoditní trhy | Austrálie | AAPL | Německé ekonomiky | Financial Times | Chop | PMI za leden | USD za barel | Druhý support | Nikkei 225 | Počet nakažených | Jednoduché systémy | Spread | Iniciativa | Obavy investorů | Skalpování | Firmy v prop trading odvětví | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj akcií banky Lehman Brothers | Caixin | Býčí křížení Stochasticu | New York | Jednotný objem lotů | MSFT | Medvědí trend | Swing | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | GS | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Krize | Pád akcií | Rizikový apetit | Americké trhy | Financování CFD | Zajišťování | NZD/CHF | Sektor služeb v USA | USD/MXN | Použití opcí v hedgování | Ekonomické zprávy | Vlastní akcie | ETH/USD | Situace na trzích | IBEX | AOS | AUD USD | Exotické měny | EURCHF | Sazba Fedu | G20 | Míra inflace v eurozóně | Slabá čísla | Statistika | Pokles poptávky | Nákupní signál | Objednávky | Oslabení dolaru | CEO | Kurz libry | Index britské libry | Dobrý obchodní plán | Axiory Europe | Meziroční míra inflace v eurozóně | Supporty | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Dollar | Vstup long | Základní úrokové sazby | IndSDL | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Indikátor CCI | Obchodní tipy pro zlato | Deeskalace | Výplata | Vývoj ceny ropy | Richard Stříbný | Boj proti inflaci | Dlouhý obchodník | Specifika obchodování | Buy | Strach ze ztráty | Mezibankovní | Čas k nákupu trhu | Prodej EUR | Ichimoku Kinko Hyo | Maloobchodní prodej | Zemědělské produkty | Devizové rezervy | České vlády | Měny emerging markets | Proces obchodování průrazu | Sázky na pokles | Typický oscilátor | Cíle | Burza | Falešné Pin Bary | Average True Range | Akcie PacWest | Ekonomický kalendář | LTRO | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Obchodovat komodity | Růst cen komodit | Exponenciální klouzavý průměr | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Žádosti o podporu | Investice do zlata | Steve Mandel | Konzervativní trader | Výprodeje | Reinvestice | Derivát | Obchodování s CFD | Dlouhá pozice | Plán obchodování | Break/Even | Transakce | Volatility trhu | Dnešní údaje | Měny | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Graf komodity Stříbro | Snížení úrokových sazeb | Růst nezaměstnanosti | Renko strategie | Zpráva amerického ministerstva práce | Hodnota indexu VIX | Zpráva COT | Výroba v Německu | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Profitovat | Hedgeový fond | Glencore | Irsko | Zahedžovat | Akciové párové obchodování | Časové rámce | Long position | Regulační úřady | Rozjednané prodeje domů | Energie | Důležité zprávy | Trade Brokers | Instant Trading EU | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Kurzy měn CSAS | Inflace v březnu | Větší korekce | Jak na volatilitu? | Obchodníci na finančních trzích | Tradeři | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Značný pokles | AUDJPY | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | BTC/USD | Jádrová inflace v eurozóně | Dividendy | SPDR S&P 500 ETF SPY5.UK | Měna | Pokles ekonomické aktivity | Platební neschopnosti USA | Údaje o HDP | Renminbi | Finanční sektor | Daňové příjmy | Oslabení eura | Intradenní pohyby | DAX 30 | Silný pokles | Cena komodity | Interbank VIP indikátor | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Velké změny | Sympozium | EUR/CHF | Hodnota bitcoinu | Patria Direct | Pozice dolaru | Pravidla obchodování | Investor | Nákupy centrálních bank | Měnový výbor | Index podnikatelské aktivity | FTMO | Bullish | Miliardy dolarů | Anchoring (ukotvení) | W1 | Inside | Růst aktivity | Směr obchodů | Chuť k riziku | Finanční trh | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | FOMC | Nový trend | JPMorgan | 100 SMA | Ichimoku trend systém | Rozhodnutí centrální banky | Obavy o čínský realitní sektor | Data z Německa | Trade | Globální poptávka po ropě | Překoupené oblasti | Nové prognózy | Tržní indikace | EFSF | Huw Pill | Patria.cz | Limitní příkazy | Fundamenty | Pro jaký dluhopis se rozhodnout? | Automatický obchodní systém | Jiří Makovský | Shortování britské libry | Reverse order | Hodnota dolaru | EIA | Platformy | Rusko | Limitní příkaz | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Druh obchodníků | Skalpování breakoutů | Graf akciového indexu | Denní graf měnového páru | Akcionář | Miliardy USD | Poradce | Nižší maxima | Obchodní den | Pád Lehman Brothers | Makroekonomické události | Forex dealer | Zkušenost | Míra inflace v Británii | Signál | Výrazný zisk | Írán | Zdražování | S/R zóny | Zemědělství | Předstihové indikátory | Nejvíce peněz | Britská vláda | Vývoj cen akcií | Rotace | ADP | Riziko | Uptrend | Biliony dolarů | Číst grafy | CPI v USA | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Nalezení pásma | Hedge fond | CHF USD | Short signál | Steven A. Cohen | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Ropný magnát | Úspěšné obchodování | Více obchodů | Řízení rizik | Singapur | NFIB | Člen bankovní rady | Nejobchodovanější krypto produkt | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Krátká pozice (short selling) | Výdaje | Možnost dalšího růstu | Změny trendu | Silný trend | Společnost | Apple (AAPL.US) | Obchodní systémy | Rezervní měny | Časové období | ZEW index ekonomického sentimentu | Likvidní | Aktivita v sektoru služeb | Sázky | Forbes | Výrobní inflace | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Zvýšení volatility | Implikovaná volatilita | Jak používat index VIX | Swiss National Bank | Thomas Barkin | Strategie řízení | Antivirotika remdesivir | Vysoká volatilita | Elliott Associates | Potenciál zisku | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Forex XTB | Denní graf komodity | Volatilita trhů | Mark Carney | Non-Farm Payrolls | Kupci | Objem nákupů | Programování AOS | Upozornění na rizika | Rozšíření | Draze prodávat | Ekonomické indikátory | Volatilita | Appaloosa | Cross Asset Strategy Research | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Ropný trh | Analýza indikátorů | Vstup do SHORT pozice | Slovník pojmů | Britské měny | Eura | Tisková konference | Neúspěch | AAPL.US | Koruna posiluje | Short Term | Ztráty | Obchodní signál | Zpomalení v Číně | Produktivita práce | Inflační cíl | Lehman Brothers | Breakout obchody | Nizozemsko | Poziční obchodní signály | Organizace | Analýza | Reinvestice kuponové platby | Letecký průmysl | Hodnota Opce | Gap | Jednotlivé akcie | XTB.cz | VIX | Brazilský real | Růst | Premiér Boris Johnson | Touha po vzdělávání | Umístění Stop-Lossu | Polská centrální banka | CAD AUD | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Nejistoty na trzích | Vývoj amerického dolaru | Standard and Poor's | Pohyby cen | Kmen koronaviru | Hospodářské výsledky | Trend klesající | Odhad letošního růstu | Risk-off | Analýza v tradingu | Propad ceny | Proti trendu | Obchodování opcí | Zajištění | Domácí měny | Administrativa | Obchodování na trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | Vzestupný trend | Černý pátek | Právní struktura | BOSSA | CSPX.UK | Meziroční inflace | Forex Zóna | Růst průmyslové výroby | Index | Wall Street Journal | Pipy | Halving | Komoditní | Investiční tipy | Lockdown | Cenový index | Tržní cena | Obchodujeme komodity | MiFID II | Token | Fundament | Čínský trh | Centrální bankéři | Nejbližší rezistence | Měnové stimulace | Bohatství | Komodity | Cenová akce | PMI pro sektor služeb | Investiční fond | Investiční ikona | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Kontrakty CFD | Vývoj ceny americké ropy WTI | Výsledková sezóna | První BitMEX token | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | ČTK | Dealing Desk | Engulfing | Začínající rostoucí trend | Obchodování různých trhů | Akcie PacWest Bancorp | Eurokoruna | Americké akciové indexy | Psychologie a money management | IUCM | Overlap support | Cenové alerty | Vývoj eurodolaru | Cap | Hodnocení vašich obchodů | Cena libry | Největší finanční trh | Pád libry | CAD/CHF | Hlavní fundamenty | Sektor informačních technologií | Rozpočtové opatření | AUDCHF | Burze | Strategie a metody | Nákupní obchod | Instrumenty | Zveřejněné údaje | Live stream | IUCM.UK | Vojenské krize | Commitment of Traders | Vývoz z Japonska | TradingView | Ceny mědi | Měnové trhy | Použití stejného objemu lotů | Americký ISM | Forex.cz | Konfluenční faktor | Beta ETF S&P 500 ETF BSPXPL.PL | Jerome Powell | Spravovat své finanční prostředky | Renko | Cena indexu | Machine learning | Dobrá čísla | Japonské ženy | Obchodování v trendu | Sledovací akcie | 1D | Slabé makro | Klouzavé průměry (MA) | Psychologické odolnosti | Skandinávské měny | Trading | Nakupovat | Výkyvy v hodnotě | Strategy Research | Grexit | Americké ekonomiky | Větší kapitál | PMI v eurozóně | Index eura | Poradenství | Příležitost k prodeji | Důvody k nákupu | Časová náročnost | City | Náhled na trhy | Diverzifikace | IDUS | Swingová obchodní strategie | Alfread Winslow | Očima tradera | Velké ztráty | Širší obraz | Fluktuace měnových kurzů | Program nákupů dluhopisů | Long Term | Bilance zahraničního obchodu | Obchodování přes LYNX | ETF S&P 500 iShares IUCM | Ford Motor | CSPX | Jestřáb | Intradenní volatilita | Párové obchodování | Uzavřené fondy | Měnový pár GBP/USD | Zátěžové testy bank | Aktivita v podnikatelském sektoru | GOLDEN POCKET | Výhody a nevýhody obchodování | Distributing ETF iShares IDUS.UK | Tržní příkaz | Ziskové obchody | Hybnosti trhu | Efekt přežití | Prodeje osobních a nákladních automobilů | Šperky | Jak vybrat trh na míru? | Tempo ekonomického růstu | Konfederace | Odrazy | Cit pro trhy | BB&T | Intradenní obchodní strategie | Krátkodobí obchodníci | XIXOIO | Flat pattern | Šance | Hodnota prodejních opcí | Negativní hodnoty | Snížení likvidity | Zkušenosti na demo účtech | Širší akciový trh | Cena kontraktu | Proražení rezistence | Axiory | Nedostatečná příprava | Jak index VIX funguje | Obchodování s US500 | Americký výrobce čipů | Obchodovat intradenně | Prognózy inflace | Černý čtvrtek | Těžba ropy v USA | FOLD | Co je akcie | Zpráva CFTC | Swingová maxima | FX Strategy Research | Volatility report | Forex trhy | Úroveň VIX | Investiční příležitost | Anglické libry | Nvidia | FX Strategy | Appreciation | Jesse Livermore | SAC/Point 72 | Svíčková formace | Šinzó Abe | Obchodní strategie RENKO grafu | Správa | Posuvný Stop-Loss | Traderky | HDP ve Spojených státech | BRKA.US | Take-Profit příkazy | Nové údaje | Ekonomický cyklus | Finanční sektor S&P 500 | Stav americké ekonomiky | Futures euro FX | IUES.UK | Obchodování s indexem S&P 500 | Holubice | Banka | Pohyb v jednom směru | Šéf britské centrální banky | FedWatch | Ekonomika je dobrá | Sazby Fedu | Posílení | Bruce Kovner | Kryptoměna squid | Histogram | Pracovní místa | Pozice na US500 | Standardní býčí divergence | Tržní hodnota | Vysoké úrokové sazby | Accumulating ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Růst bitcoinu | Hlavní ekonom ECB | Posilování koruny | XTB Research | Prodávání na rezistenci | Sektor technologií | Index SPX | Pravidla strategie | Více peněz | Trendový indikátor | Makléři | Maďarsko | Zítřejší cenové pohyby | Řídit riziko | Grafy Renko | Očkování proti covidu-19 | Vývoj měnového páru | Graf komodity | Uzavírání ziskových pozic | Aktuální kurz eur | Target | První rezistence | Řízení rizik v obchodování | Události tohoto týdne | Analytička | John Williams | Pokles k supportu | Konsolidační stav | Index Standard and Poor's 500 | Spekulativní investoři | Net-long pozice | Americký index | Dolar roste | Začátek pandemie | Obchodní signály | Robustní strategie | Variance | Frekvence obchodování | Využití hedge fondů | Denní obchodování | Profesionální obchodník | Baupost Group | Live stream přenos | Anchoring | Potvrzovací klam | Standard Statistics | Hedžovat | Hladiny rezistence | Druhy akcií | Nákupy zlata | Světové burzy | Takata | Ray Dalio | Jak S&P 500 funguje? | Otevírací cena | Time frame | Potenciál dlouhodobého růstu | XAU/USD | Vložení indikátoru | BNB | Nejvýdělečnější fond | Nové podmínky | Indikátor ZigZag | Zabití íránského generála | Jakým stylem vlastně obchodovat | COT (Commitment of Traders) | Akciové instrumenty | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Point and Figure | Bloomberg | Investiční horizont | Ministerstvo obchodu | Trendové pohyby | Výhody komodit | Analyzovat trh | Osobní výdaje | Zlepšení | Bob Prince | CCI | Dlouhodobé rezistence | Cena bavlny | Quote | Amicus Therapeutics | Fibonacciho extension | Rollover (swap) | Fujitomi Securities | Jak číst index VIX | Vývoj kurzu USD/EUR | Commodities Channel Index | Coronavirus | HDP Německa | Svíčkové patterny | Krize v USA | Poziční obchody | Obchodování na forexu | Znalosti technické analýzy | Squid Game | James Simons | Poměr rizika a zisku | Josef Lukáč | Komanditní společnosti | Známé chyby v tradingu | CAD | VIX stoupá | Cena akcií společnosti | Pohled tradera | Dopady na trhy | Důvěra investorů | Ichimoku indikátor | Britský ministr financí | Globální akcie | Financial | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | ETH/USD (Ethereum) | Haresh Menghani | Dnešní sentiment | Nevýhody komodit | Frankfurtský DAX | Italský bankovní sektor | DJIA | ETF S&P 500 iShares IUCM.UK | ETF S&P 500 | Maďarský forint | Wall Street | Typy grafů | Trigger | Indická rupie (INR) | IUUS.UK ETF | Platforma MetaTrader | Volatilní období | KOL | BAL | Amazon | Volatilní instrumenty | Bezpečného útočiště | Standardní množství | Snižování sazeb | SPOT | IUUS | Makrozprávy | Ekonomická předpověď | Envelopes | Index australského dolaru | Styl tradingu | Nevýhody akciových indexů | Nemovitosti | Významné fondy | Nástroj technické analýzy | Platina | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Jak obchodovat Price Action | Cenový index výdajů | Bossa.cz | Sektor služeb | Zhoršení nálady | Intradenní analýza | AUD/JPY | Flat | Přehřátý trh práce | Korelační strategie | Stavebnictví | Euro roste | Figúra | Hospodaření | Futures | Vývoj indexu volatility | Inflace v eurozóně | Kanadská ekonomika | Omezení rizika | QDVE.DE | Nejúspěšnější obchody | Adaptace strategií | Absence kupců | AUD/CAD | Výhody akcií | Úspěšné příběhy | Typy strategií | FXstreet.cz | James Bullard | Nejbližší support | Co nám index VIX říká | Baker Hughes | Nevýhody jednotlivých trhů | Prodej akcií | Bitcoinové fondy obchodované na burze | Výpočet Renko grafu | Obchody | Převod akcií | Nejlepší trhy pro trading | Drawdown | Základní technické analýzy | CHF | Analytika | Míra nezaměstnanosti v Německu | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Propad akcií | Bid | ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Renko graf | Inflace v únoru | Parlamentní volby | Setkání ministrů financí | Amicus Therapeutics Inc. | Akciový index | Těžba ropy | Analýzy více časových rámců | Nejlepší trhy | Tipy pro začínající obchodníky | Euro k dolaru | iShares IUUS.UK ETF | Měsíční report finančních trhů | Aplikace Price Action | Vyšší časové rámce | Index CPI | Lukáš Němec | Krátkodobé intradenní obchody | Řecké referendum | Start-upy | Obchodní plán pro pár EUR/USD | xStation5 | Supportní úroveň | Bitcoinové fondy obchodované na burze (ETF) | Obchodování metodou skalpingu | Počet zaměstnaných | Podpora | Identifikace obchodního rozpětí | Technický pohled | IUES | Trendový trh | Měny a sazby | MWh | Hlavní ekonom | Maržový účet | Akumulace | Budoucí vývoj | Svíčkový graf | Portugalsko | First Republic | Trading analýza | Správně předpovídat | Watanabe | Portfólia | Volatility | BID cena | Cenový vývoj měnového páru | Jak začít obchodovat S&P 500 (US500)? | Nejnovější údaje | Úrokový diferenciál | Virtuální měna bitcoin | Význam psychologie tradingu | Vývoj úrokových sazeb | Trendové obchodování | Snižování inflace | Význam psychologie | Příkaz stop-loss | Vývoj dolaru | Tržní sentiment | Očekávání trhu | Bank of America (BofA) | Provize | Statistické údaje | Institut API | Technický výhled | Indikátor Half Trend | Money management (MM) | Ján Kopil | Kenneth Griffin | Akcie a indexy | RUB CZK | eFXnews | Tržní hodnota výrobce čipů | Nejlepší reálné obchody | Vysoká zadluženost | Prudký růst inflace | Cenové výkyvy | GBP USD | Klidné obchodování | Největší společnosti v indexu | SPY5 | Právo | Scalper | Úrovně retracementu | Rostoucí trendová linie | Celkové výsledky | Omezení kvůli koronaviru | Nadbytek ropy | Novozélandský dolar | Nevýhody hedgingu | Aukce | Bavlna | Vývoj ropy | Příležitosti k prodeji | Ropa WTI (USOIL) | Realizace zisku | Nákupy dolaru | Noví obchodníci | Valeant Pharmaceuticals | Dění v grafu | Energetický sektor S&P 500 | Fundamentální základ | USD/INR | Richard Clarida | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Mean reversion | Ukončení pozice | Poptávka po ropě | Úspěšné obchodování s akciemi | Co je volatilita | Boční trend | Japonská centrální banka | Snižování úrokových sazeb | IUCD.UK | Zamyšlení | Správně předpovídat tržní pohyby | Komise pro futures trhy | Výhody forexu | Psychologická připravenost | Svět hedge fondů | Separátory období | BAT | Splatnost | Marketingová komunikace | Extrémní oblasti | Koš | Aleš Hála | S&P 500 CSPX.UK | Equity | Falešné signály | Americké depozitní certifikáty | Nové strategie | Míra inflace v Německu | Zprávy z ekonomiky | Spotřebitelské ceny | Indikátor Parabolic SAR | QDVE | Ekonomický optimismus | Vstup do LONG pozice | Rovnováha na trhu | Kurz švýcarského franku | Evropský regulátor | Ceny v eurozóně | Hlavní měnové páry | Buy signály | CitiFX Research | Richmond | Bezpečné indexy | HFT | Tržní šum | Mezinárodní instituce | Statut | Obchodní pozice | Signály pro BITCOIN | Hodnota indexu | Časový horizont | Eurozóna | Squid | Měsíční report | Poor's Publishing | Intradenní technická analýza | Fond | Makroekonomický kalendář | Technická analýza USD | Objektivnější způsob obchodování | Obchod dne | Pád dolaru | Rostoucí ekonomické problémy | Pšenice | Index DAX | S&P 500 ETF | Vybrat zisk | Aktuální prognóza | Forex menové páry | Největší pravděpodobnost úspěchu | Datum vypršení platnosti | První support | Vysoká rizika | Signál pro skalpery | EURGBP | Výhody Forexu | Risk Management | ADX | S&P 500 ETF iShares | Firmy v prop trading | Velcí hráči | Obchodníci na forexu | Hedge Fund Research | Forward | Overlap | Komunikační sektor ETF | Jak se vyhnout efektu přežití | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Nízká inflace | Formace Inside Bar | Modelový příklad | Fond Two Sigma | Rozdělení tržních podmínek | Podnikatelská aktivita | Sazby beze změny | Motivace | Investiční produkty | JPY USD | Raghee Horner | AAA | SEC | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Pozornost trhu | Výrobní aktivita v USA | Cena stříbra | Expirace | Obchodovaný objem | Komoditní obchody | Platformy MT4 | Důležité makroekonomické zprávy | Nastavení trhů | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Prop Trading společnosti | Pravidla obchodního systému | Dnešní prohlášení | Obchodování s indexem S&P | Statistický úřad | Japonští obchodníci | Nejobchodovanější měnový pár | Identifikace supportu | Christopher Waller | Švýcarský frank (CHF) | Dluhopisový trh | Zásadní chyby | Finanční podmínky | Signál ke vstupu do obchodní pozice | Pokles průmyslové produkce | Britský trh práce | Hvězdné výsledky | Index volatility CBOE (VIX) | Ziskové pozice | Cykly na forexu | Ziskové probuzení | Vývoj ceny | Pomalý růst HDP | DAX | Krypto | Dělení hedge fondů | Úspěch v tradingu | Obchodovat ve směru trendu | Vysoká likvidita | Co bude | Německý index DAX | Nové strategie a metody | Rozjetý rostoucí trend | CZK/USD | Přehřátý trh | Zveřejnění zpráv | Futures na ropu | AMZN.US | EUR/GBP | Opatrné jednání | Opatření | Těžaři | Hypoteční zástavní listy | Forex trh | Jednoduché obchodní systémy | Obchodovat S&P 500 | Obchodujte akcie | Obchodování pomocí Price Action | Nejlepší kurzy | Prodej podílů | Short příležitost | Oslabování koruny | ABC | Kurz USD/EUR | Nákupní aktivita | Antivirotika | Nový Zéland | WHO | CAD NZD | Obchodní zásoby | Rozdíl úrokové míry | Berkshire Hathaway (BRKA.US) | Barclays | Demo účet | Etherea | Investing | Impulzivní trader | Oscilátory | VOLX | Ekonomika Evropské unie | Podhodnocený | Fair Value | Proč obchodovat CFD | Throwback | Crédit Agricole CIB | Hospodářská krize | Průrazy s vysokou volatilitou | Využití edukativních zdrojů | Chránit kapitál | Signál short | Akcie jednotlivých společností | OTC Bulletin Board | Tým FXstreet.cz | Makléř | Velmi vysoké výnosy | Rozkolísanost na finančních trzích | Crédit Agricole | Nakupuj levně | Varovné znamení | Situace okolo koronaviru | Co je dluhopis | Tipy na obchodování ropy | Pohled na index S&P 500 | Hedging | Investiční nástroj | Komoditní spready | Virus | Redukce | Prudký pokles cen | Odvětví | Výsledky ISM | Pin Bar | EURCAD | Daňové změny | Každý trader | SMA 20 | Americký regulátor | Citi Research | Nákup dluhopisů | Konfluenční oblast | Strategie skalpování | Zastoupení odvětví | Tržní kapitalizace společnosti | S&P 500 Stock Composite Index | Index PCE | Strategie London Break | Dow Jones | Šéfka Fedu | Práce | CARA | Summit EU | Ověření trendu | Proč klesla cena ropy | Počet obchodů | Intervence centrální banky | Tradingová strategie | Potvrzení signálu | Průvodce pro investování | USD/CAD | Nejlikvidnější trh na světě | Úrokové sazby | Výstup z pozice | Return On Investment | Přeprodané podmínky | Pokles libry | Renko chart | Technické faktory | Identifikace trendu | Proražení trhu | Guvernér ČNB | Graf akciového indexu S&P 500 | Nabídka ropy | Jihoafrický rand | Markit | První dojem | Holubičí rétorika | Sebevědomí | Biden | Budoucnost | Přehled o směru trhu | Velkoobchodní tržby | Očkování | Ocenění | Banky | Iniciativní svíčka | Aktuální situace | Výhledy | Krátkodobé trendy | NASDAQ 100 | Peking | Cena dnes | Obchodní styl | AMZN | Vnitřní hodnota | Konzervativci | Čas na nákup | Low (minimum) | Snížení hodnoty indexu VIX | PoC | JPMorgan Chase | Základní zboží | Chování velkých hráčů | Žlutý kov | Nejlepší čas na investování do S&P 500 | Obchodní pásma (range) | Backtestování | Finanční poradenství | Uzavření obchodu | Regulace ESMA | Investovat peníze | Greenlight Capital | Psychologické úrovně | Podrobné analýzy | Aktuální kurz | Opce SPX | Buy Stop | Hodnotové investování | Hospodaření firem | Eskalace konfliktu | Inflace ve Velké Británii | Thajský bat | CHFJPY | Úvěrové produkty | Investiční doporučení | Nesoulad | Nárůst Bitcoinu | G7 | Prodeje | Politici | Zlepšení obchodních výsledků | Obchodníci dnes | Kurz EUR | Procter & Gamble | Kotace | Dobré obchodní signály | Čínské akciové trhy | Denní volatilita | Obchodní podmínky | Výhody | Signály přeprodanosti | Tržní trend | Princip poměrného krácení | Doba splatnosti | Výrobce elektromobilů | Impulzy | SPX | Měnový pár | Korporace | Nastavení platformy | Vývoj akcií Valeant Pharmaceuticals | Finanční situace | Bankrot | ETF (Exchange Traded Funds) | Trader Tomáš | Trading nastavení | Křížové měnové páry | Hlavní pravidla | Větší pokles | Celková inflace | Sankce proti Íránu | Philip Lane | Obnovení růstu | Joe Biden | Trend je tvůj přítel | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Retracementy (korekce) | Rozhodný den | Pokles spotřebitelských cen | Hospodářské statistiky | Scalpingová strategie | Moving Average Envelopes | Webináře | Vyrovnat ztráty | Světové trhy | Vstup short | Kvantitativní strategie | Úroková míra | Tržní hodnota dánské farmaceutické společnosti | Zahraniční měny | Uklidnění situace | Poptávky po dolaru | Čas na investování | Rozpočtové deficity | InstaForex | Kontrakt | Obchodní příležitosti | Kurz GBP | Obchodování Pin Barů | Retail | NIESR | Oblasti S/R zóny | Ekonom | NFA | USA | iShares IUES.UK | Cena barelu ropy | Býčí scénář | Názory analytiků | Obchodní válka | Nenad Kerkez | Vyšší výnosy | Prodejní pozice | Depozitní akcie | Prodeje domů v USA | Nevýhody akcií | Fáze růstu | CBOE (VIX) | Zlato | Směr trendů | Novo Nordisk | Význam money managementu | Býčí trend | Forex a komodity | Swingová minima | Geopolitika | Zpomalování inflace | Komplexnost | Forexové měnové páry | Statistika úspěšnosti | Opce na akcie | RISK-ON | Nasdaq | Inverzní vztah | Reflexe | Společná evropská měna | Net-long | PMI ve službách | Nejlepší čas na investování | Volkswagen | Oscilace hodnoty indexu | Forex (devizový trh) | Globální ceny ropy | Intradenní strategie | Globální investoři | Pips | MIC | Chyby v money managementu | Dobrý obchod | Geopolitické napětí | The Big Short | Ministři financí EU | Velikosti kontraktů | Spekulanti | Kurzové zisky | Cenový vývoj | Trendová strategie | Velké varování | Skupina G20 | Nový kmen koronaviru | Impulsivní tradeři | iShares IUUS.UK | Sell (prodejní) signál | Dluhopis | Proražení supportu | Slabé euro | Americká seance | Vyšší inflace | Nejlikvidnější trh | Výhody a nevýhody jednotlivých trhů | Intervence Bank of Japan | Stochastic | Dukascopy Europe | FOREX | Údaje o inflaci | Vietnamský dong | Psychologické pasti | Zpomalení hospodářského růstu | Fintokei | Investovat jako Warren Buffett | Obchodování korekcí | Bitcoinové fondy | Pattern dvojitý vrchol | Obchodování CFDs | Fundamentální pohled | Průlom | Hodnota britské libry | Libra klesá | Rozhodnutí japonské centrální banky | Co je index S&P 500? | Investment | Prodej eura | Vnitřní svíčka | Strategie na obchodování | Agentura Moody's | Zásobníky | S&P 500 Stock | Long pozice na US500 | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Zprávy z Německa | iShares IUCM.UK | Proražená rezistence | Výraznější pokles | Zajištění proti inflaci | Firemní výsledky | Začínající obchodníci | Marketscope | Přehled obchodovatelných trhů | Realitní sektor | OTC | Vylepšení strategie | Vypuknutí válečného konfliktu | Zadluženost | Trading forex | ActionForex | USD/JPY | Graf EUR/USD | Ekonomické sankce | Daily Breakout and Moving Average | Záporné úrokové sazby | Vývoj na trhu | Marže (margin) | Preferované akcie | STP | Kryptoměny | Forex trading | Futures na stříbro | CFD broker | Low | Manažeři | Bezpečná investice | Výsledky CPI | Svatý grál tradingu | Denní příkaz | Ekonomické aktivity | Signál long | Václav Holler | Výrobce elektromobilů Tesla | Růst inflace v USA | Buy (nákupní) signál | Podnikání na kapitálovém trhu | Inflace v Kanadě | Další pokles | Investiční společnosti | Mzdy | Akcie | Pomerančový džus | Úspěch | Zajímavé pohyby | Obchodování páru EUR/USD | Stimuly | CNBC | Jisté pokračování trendu | Uvolnit měnovou politiku | Paralýza | Kyber | Identifikovat změny trendu | Statistika úspěšnosti traderů | Volby | Čínský renminbi | Ukazatele | Moving Average | Zvýšení likvidity | Miliardář | Index relativní síly | Umění | CPI v eurozóně | Breakouty | Chyby v tradingu | Nonfarm Payrolls | Překonání historického maxima | Varování před riziky | Jak nastavit indikátory | Burzovní zpravodajství | Květnový růst | Trading příležitosti | Pokles reálných mezd | Nižší volatilita | Země G7 | Paul Singer | Británie | Obchodovat S&P 500 (US500) | Firma Kaisa | Chronoekonomický pohled | COT | Obchodování odrazu | Americká vláda | NZD | Daily Observation | Overnight | Hra na oliheň | Zlepšení nálady | Obchodování s trendem | Norská koruna | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Belgie | Zápis z lednového zasedání Fedu | Podniky | Překážky | Zápis z Fedu | Obchodování na demo účtu | Měsíční měnový report | Sentiment trhu | Vývoj měnových párů | Short pozice na US500 | Euro vůči americkému dolaru | Významné události | Analytický tým | SPDR S&P 500 ETF | Inflace v USA | BSPXPL | Kurz EURUSD | Omezování nákupů aktiv | Pohyb dolaru | Finanční poradci | Intervenovat | Výpočty indexu VIX | Růst Bitcoinů | Grafy Renka | Downgrade | Regionální průmyslové výzkumy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

Long obchod
Longovat
Longové bias
Longové obchody
Longové objednávky
Longové příležitosti
Longový obchod
Longový pohyb
Long pokyn
Long position

Následující klíčová slova

Long pozice na US500
Long příležitost
Long příležitosti
Long Range Air Assault
Long / Short
Long/short
Long/short equity
Long/short equity hedgeový fond
Long signál
Long signál na akcie
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít