Sobota 02. červenec 2022 06:40
reklama
Vantage
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Institut GfK

C:\fakepath\nemecko.jpg

GfK: Nálada německých spotřebitelů je na rekordním minimu

28.06.2022 Nálada německých spotřebitelů je na rekordním minimu. Vyplývá to z průzkumu mezi přibližně 2000 německými spotřebiteli, jehož výsledky dnes zveřejnil výzkumný institut GfK. Index na červenec se v porovnání s předchozím měsícem snížil o 1,2 bodu na minus 27,4 bodu. Na vině je pokračující válka na Ukrajině a přerušené dodavatelské řetězce, což přispívá k růstu cen energií a potravin.
C:\fakepath\nemecko.jpg

GfK: Nálada německých spotřebitelů kvůli válce na rekordním minimu

27.04.2022 Nálada německých spotřebitelů tento měsíc klesne na rekordní minimum, protože válka na Ukrajině způsobuje růst nákladů domácností a maří naděje na oživení ekonomiky po pandemii nemoci covid-19. Vyplývá to z průzkumu mezi přibližně 2000 německými spotřebiteli, jehož výsledky dnes zveřejnil výzkumný institut GfK.
C:\fakepath\nemecko.jpg

GfK: Nálada spotřebitelů v Německu se kvůli válce na Ukrajině zhoršuje

29.03.2022 Spotřebitelská nálada v Německu se zhoršuje, protože válka na Ukrajině snížila ekonomické vyhlídky a očekávání příjmů domácností nejníže od finanční krize v roce 2009. Vyplývá to z průzkumu mezi přibližně 2000 německých spotřebitelů, jehož výsledky dnes zveřejnil výzkumný institut GfK.
C:\\fakepath\\nemecko zeme.jpg

GfK: Spotřebitelská nálada v Německu se kvůli koronaviru a inflaci dál zhoršuje

21.12.2021 Spotřebitelská nálada v Německu se kvůli nové vlně koronaviru a vysoké inflaci dál zhoršuje. Vyplývá to z průzkumu mezi přibližně dvěma tisíci německých spotřebitelů, jehož výsledky dnes zveřejnil norimberský výzkumný institut GfK. Index spotřebitelské nálady pro leden klesl na minus 6,8 bodu z revidovaných minus 1,8 bodu v předchozím měsíci. Dostal se tak na nejnižší úroveň od června.
C:\fakepath\Německo.jpg

GfK: Nálada německých spotřebitelů se kvůli koronaviru a inflaci zhoršila

25.11.2021 Prudký růst počtu nově nakažených koronavirem v Německu a neobvykle vysoká inflace měly negativní vliv na náladu spotřebitelů v zemi. To zhoršuje vyhlídky podnikatelů v nadcházející předvánoční nákupní sezoně. Vyplývá to z průzkumu, který dnes zveřejnil institut GfK. Jeho index spotřebitelské nálady na měsíc prosinec klesl na minus 1,6 bodu, což je nejnižší hodnota od června.
C:\fakepath\top5-27102021-24-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.10.2021 1) Většina české populace si není příliš jistá svými znalostmi na poli investic. Nejvyšší hodnotu Indexu investiční gramotnosti se chlubí lidé na území Prahy, naopak nejhůře dopadli respondenti ve Středočeském kraji. Velkou sebedůvěru v oboru financí mají mladší respondenti (18–26 let), jejich znalosti jsou však paradoxně nejnižší. Ukazuje to průzkum investiční platformy Portu vypracovaný s agenturou IPSOS, který realizovala u příležitosti světového dne spoření připadajícího na 31.10.
C:\fakepath\Německo.jpg

Spotřebitelská důvěra v Německu navzdory inflaci rostla druhý měsíc za sebou

27.10.2021 Spotřebitelská důvěra v Německu se navzdory inflaci zlepšila druhý měsíc za sebou. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnil institut GfK. Institut nicméně varoval, že pozitivní nálada spotřebitelů pravděpodobně nepřetrvá, pokud ceny dále porostou. Tento trend by také mohl opozdit oživení spotřebitelské důvěry.
C:\fakepath\top-28092021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.09.2021 1) Investory do asijsko-pacifických akcií dnes znepokojily nové předpovědi vývoje čínského HDP z pera Goldman Sachs a Nomury, které druhé největší světové ekonomice prorokují pomalejší růst kvůli nedostatku elektřiny. Byly to však právě indexy v Hongkongu i kontinentální Číně, které dnes dokázaly posílit a dohnat tak část ztrát, které nabraly v předchozích týdnech.
C:\fakepath\nemecko.jpg

GfK: Nálada německých spotřebitelů se zlepšuje

28.09.2021 Spotřebitelská důvěra v Německu se zlepšuje více, než se čekalo, a ocitla se nejvýše za poslední rok a půl. Průzkum, jehož výsledky dnes zveřejnil institut GfK, je další známkou toho, že domácnosti nadále podporují oživení největší evropské ekonomiky.
C:\fakepath\top-26082021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.08.2021 1) První centrální bankou v regionu jihovýchodní Asie, která přistoupila ke zvednutí úrokových sazeb po pandemii, se stala jihokorejská. Sazbu zvedla o 25 bazických bodů na 0,75 %, k tomuto kroku přistoupila po bezmála třech letech.
C:\fakepath\nemecko.jpg

GfK: Nálada německých spotřebitelů se zhoršuje kvůli koronaviru a inflaci

26.08.2021 Nálada německých spotřebitelů se zhoršuje kvůli zrychlující se inflaci a rostoucímu počtu nových případů nákazy koronavirem. Vyplývá to z průzkumu mezi zhruba dvěma tisícovkami německých spotřebitelů, jehož výsledky dnes zveřejnil norimberský výzkumný institut GfK.
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

GfK: Nálada mezi německými spotřebiteli stagnuje

28.07.2021 Spotřebitelská důvěra v Německu stagnuje. Spotřebitelé jsou ochotnější utrácet, ale do budoucna hledí kvůli nárůstu nemocných s covidem-19 s většími obavami než před měsícem. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnil institut GfK.
C:\fakepath\Německo2.jpg

GfK: Nálada mezi německými spotřebiteli se citelně zlepšuje

25.06.2021 Spotřebitelská důvěra v Německu se zlepšuje více, než se čekalo. Jakmile největší evropská ekonomika zrušila omezení pohybu a prudce klesl počet nově nakažených nemocí covid-19, jsou kupující optimističtější a ochotni nakupovat. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnil institut GfK.
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastrukturního plánu na 928 mld. USD

28.05.2021  Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z kvě...
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastruktúrniho plánu na 928 mld. USD

28.05.2021 Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z květnových -8,6 bodu. Dochází tedy ke zlepšení spotřebitelské důvěry v největší evropské ekonomice, avšak analytici očekávali daleko významnější zlepšení (-5,2 bodu).
C:\fakepath\top-27052021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.05.2021 1) Akcie v asijsko-pacifickém regionu dnes nezaznamenaly výraznější pohyby. Čínský index Shanghai Composite pozitivně reagoval na 57% meziroční nárůst zisků v tamním průmyslu a taktéž akcie techologické společnosti Xiaomi obchodované na hongkongské burze přidaly 3,2 % po oznámení meziročního 55% nárůstu tržeb. Rekordně pozitivní výsledky díky pandemii covidu-19 vykázal také největší světový výrobce počítačů Lenovo.
C:\fakepath\nemecko zeme.jpg

GfK: Nálada německých spotřebitelů se zlepšuje, ale pomaleji, než se čekalo

27.05.2021 Spotřebitelská důvěra v Německu se zlepšuje, ale méně, než se čekalo. Kupující zůstávají obezřetní, přestože počet nově nakažených nemocí covid-19 se snižuje a výhled ekonomického růstu země se zlepšuje. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnil institut GfK.
C:\fakepath\top-28042021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.04.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří skončilo dnes většinou v zelených číslech. Z makrodat se investoři v polovině týdne zaměřili na japonské maloobchodní tržby a australskou inflaci.
C:\fakepath\Nemecko5.jpeg

GfK: Nálada německých spotřebitelů se nečekaně zhoršuje

28.04.2021 Spotřebitelská důvěra v Německu se nečekaně zhoršila. Růst počtu nově nakažených nemocí covid-19 způsobil, že se opět zpřísnila omezení pro nákupy, cestování i veřejný život v mnoha oblastech země, která je největší ekonomikou v Evropě. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnil institut GfK.
C:\fakepath\top-25032021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.03.2021 1) Na asijských akciových trzích dnes pokračoval výprodej technologických titulů odstartovaný dříve ve Spojených státech. Čínským akciím navíc uškodila hrozba konce na amerických burzách. Indexy se v regionu na směru neshodly.
C:\fakepath\nemecko zeme.jpg

Spotřebitelská důvěra v Německu se druhý měsíc zlepšuje

25.03.2021 Spotřebitelská důvěra v Německu se druhý měsíc zlepšuje, zejména díky uvolnění pandemických omezení na začátku března. Výhled ale kalí nedávné rozhodnutí vlády tato opatření prodloužit. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnil institut GfK. Jeho index spotřebitelské nálady na duben podle předběžných dat vystoupil na minus 6,2 bodu z minus 12,7 bodu v předchozím měsíci.
C:\fakepath\Německo.jpg

Spotřebitelská důvěra v Německu poprvé za pět měsíců vzrostla

25.02.2021 Spotřebitelská důvěra v Německu se poprvé za pět měsíců zlepšila, přispěly k tomu naděje na brzké zmírnění opatření proti koronaviru. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnil institut GfK. Index spotřebitelské nálady na březen vystoupil na minus 12,9 bodu z minus 15,5 bodu v předchozím měsíci. Jeho nárůst tak překonal očekávání analytiků, kteří v anketě agentury Reuters předpovídali zvýšení na minus 14,3 bodu.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (30.11.2020)

30.11.2020 Minulý týden jsme se na měnovém páru EUR/USD dočkali další obchodní příležitosti podle mého týdenního komentáře. Trh dle pravidel mé obchodní strategie vytvořil očekávaný aktivační swing high (viz grafy níže) a následně ho v týdnu prolomil, čímž se aktivoval long obchod, který přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Pokud jste mého obchodu také využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku!
C:\fakepath\top-26112020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.11.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo převážně v plusu. Pod nulou uzavřela jen burza v Austrálii. Náladu na trzích podpořila mimo jiné zpráva, že na posledním zasedání americké centrální banky se diskutovalo o možnostech, jak upravit program nákupu dluhopisů, aby poskytoval větší podporu finančním trhům a ekonomice.
C:\fakepath\Německo.jpg

Spotřebitelská důvěra v Německu kvůli uzávěře dál klesá

26.11.2020 Spotřebitelská důvěra v Německu se dál zhoršuje. Rozsáhlá uzávěra zavedená proti šíření nákazy novým koronavirem má totiž negativní dopady na očekávané příjmy spotřebitelů a jejich ochotu utrácet, uvedl dnes institut GfK. Jeho index důvěry na prosinec klesl na minus 6,7 bodu z předchozích minus 3,2 bodu.
C:\fakepath\nemecko zeme.jpg

GfK: Nálada německých spotřebitelů se na září zhoršila

28.08.2020 Nálada německých spotřebitelů se na konci léta zhoršila, vyplývá z průzkumu, který dnes zveřejnil institut GfK. Přispělo k tomu hlavně očekávání slabších příjmů. Index nálady spotřebitelů na měsíc září se podle institutu snížil na minus 1,8 bodu z předchozích minus 0,2 bodu. Pokles indexu tak vyvolává obavy, zda jsou výdaje domácností v největší evropské ekonomice dostatečně silné na to, aby se hospodářství mohlo dál zotavovat z koronovirového šoku.
C:\fakepath\Německo.jpg

GfK: Nálada německých spotřebitelů se zlepšuje i díky snížení DPH

23.07.2020 Nálada německých spotřebitelů se dál zlepšuje. Přispívá k tomu i dočasné snížení daně z přidané hodnoty (DPH), které je součástí kroků vlády proti dopadům koronavirové krize. Ukázal to průzkum, který dnes zveřejnil institut GfK. Index nálady spotřebitelů na měsíc srpen se podle institutu zvýšil na minus 0,3 bodu z předchozích minus 9,4 bodu.
C:\fakepath\top-26052020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.05.2020 1) Investoři v Asii a Tichomoří dnes reagovali pozitivně na zprávy, že firma začala s testováním své nové vakcíny v Austrálii. Dobou zprávou je také postupné otevírání ekonomiky v Japonsku, kde se zrušil výjimečný stav v posledních oblastech.
C:\fakepath\Německo.jpg

GfK: Nálada spotřebitelů v Německu se po pandemii zlepšuje

26.05.2020 Nálada spotřebitelů v Německu se po pandemii zotavuje. Index důvěry na měsíc červen sice zůstal v záporném pásmu, ale zvýšil se z rekordně nízké květnové úrovně. Ukázaly to výsledky průzkumu, které dnes zveřejnil německý institut GfK.
C:\fakepath\cor-23042020-lv.jpg

Ekonomiku drtí koronavirus, ubývá práce a výhled není dobrý

23.04.2020 Evropskou i globální ekonomiku čím dál zřetelněji svírají dopady pandemie způsobené koronavirem, ubývá pracovních míst a vyhlídky se zatím jen zhoršují. V Evropě i jinde za březen a duben kvůli omezujícím opatřením vlád prakticky ustala ekonomická aktivita, americké podniky pak nevídaným tempem pokračují v propouštění. V některých zemích analytici v letošním roce očekávají nejvýraznější hospodářský útlum od druhé světové války.
nemecko zeme.jpg

Nálada mezi německými spotřebiteli se zlepšila

27.11.2013 Nálada mezi německými spotřebiteli se zlepšila a její index na prosinec se dostal na nejvyšší úroveň za šest let. Vyplývá to z výsledků průzkumu, které dnes zveřejnil výzkumný institut GfK. Údaje podle ekonomů potvrzují názor, že solidní soukromá spotřeba vykompenzuje slabší vývoz a pomůže největší evropské ekonomice, aby pokračovala v růstu.
nemecko.jpg

Nálada německých spotřebitelů mírně klesla

31.10.2013 Nálada mezi německými spotřebiteli mírně klesla. Zůstala ale nedaleko nejvyšší úrovně za šest let. Uvedl to dnes výzkumný institut GfK. Mírný pokles způsobily obavy spotřebitelů z budoucích výdělků, a jsou proto méně ochotní utrácet. Údaje i tak podle agentury Reuters naznačují, že německá vláda se může dál spoléhat na soukromou spotřebu jako podporu domácí ekonomiky v době, kdy vývoz zůstává slabý.
nemecko 07062013.jpg

Nálada mezi německými spotřebiteli stoupla

25.09.2013 Nálada mezi německými spotřebiteli se dále zlepšuje a ocitla se nejvýše za šest let. Spotřebitelé čekají, že ekonomický růst v příštích měsících dále zrychlí. Uvedl to dnes výzkumný institut GfK. Zpráva zvyšuje naději, že spotřebitelé by mohli více utrácet, a pomoci tak největší evropské ekonomice v letošním roce k mírnému růstu.
nemecko.jpg

Nálada mezi německými spotřebiteli klesla

28.08.2013 Nálada mezi německými spotřebiteli mírně oslabila, avšak zůstala v blízkosti nejvyšší hodnoty za téměř šest let. Mírný pokles byl způsoben obavami spotřebitelů z růstu spotřebitelských cen. Uvedl to dnes výzkumný institut GfK.
nemecko zeme.jpg

Maloobchodní tržby v Německu výrazně klesly

30.11.2012 Maloobchodní tržby v Německu se v říjnu meziměsíčně propadly o 2,8 procenta. Oznámil to dnes spolkový statistický úřad. Analytici přitom očekávali pokles o pouhých 0,2 procenta. Údaje podle agentury Reuters podkopávají naděje, že soukromá spotřeba bude nadále podporovat růst největší evropské ekonomiky.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Akciový index | Moody's | Equity | Inflace | EUR/USD | USA | NFP report | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | HDP | Německo | Analytik | Ropa Brent | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | Advance | Akcie | Analýza | Bank of Japan | Bloomberg | Bod | Burza | Béžová kniha | CME | Centrální banka | Centrální banky | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | ECB | Ekonomika | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Fed | Forex trader | Futures | Grafy | High | IPO | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Investice | Investor | Investování | Long | Měny | Obchodní bilance | Portfolio | Rally | Rating | Reserve Bank of Australia | Ropa | S&P 500 | Spot | Swing | Swiss | Swiss National Bank | Ticker | Timeframe | Trader | Trend | Trigger | Ukazatel | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Zlato | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Dluhopisy | GBP | Obchodování | Goldman Sachs | Regulátor | Shanghai Composite | Finanční krize | Cena ropy | Německá ekonomika | Evropská ekonomika | Americký prezident | Indexy | Čínské akcie | Investoři | Program nákupů dluhopisů | Ekonom | Cenový graf | Pravděpodobnost | Zisk | Komise pro cenné papíry a burzy | Futures kontrakt | Ceny komodit | Optimismus | Výsledky | Obchodní příležitosti | Obchodovat | Ondřej Hartman | Deutsche Bank | Financování | Investovat | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Wall Street Journal | ADP report | Ceny akcií | Vzdělávání | Centrální bankéři | Delta | EPS | Index | Akcie Alibaba | Akcie ropy | Aktuální cena ropy | Americká centrální banka | Analytika | Banka | Brent | Cena | CISCO | Dolar | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Finanční prostředky | FXstreet.cz | GfK | Graf | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index PMI | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investiční | Investiční portfolio | Investing | ISM | Libra | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Největší světové ekonomiky | Reuters | Ropy | Růst HDP | Státní dluhopisy | Švýcarská centrální banka | Trh | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj cen ropy | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zprávy | Zisky | Komise pro cenné papíry | Ex-dividend | Christine Lagarde | ROCE | WSJ | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Komise | Kontrakt | Cukr | Burze | Currencies | Investment | Markit | DPA | Microsoft | CME Group | DIW | Institut Ifo | Berenberg | Berenberg Bank | Investing.com | Agentura AP | Reporty | Obchodní nastavení | Ekonomický výzkum | Ministr financí | Energie | Severomořská ropa | Earnings | Podnikatelé | Přehled | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Ekonomická aktivita | Index důvěry | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | IHS | Měnová autorita | Globální finanční krize | Americké státní dluhopisy | Investiční bankéř | Program nákupu dluhopisů | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Severomořská ropa Brent | S&P | Guvernér | Ztráty | Nejistota | Tempo růstu | Výrobní index PMI | Baidu | Digitální měny | Dluhové krize | Výhled | Bankéři | Bankéř | Konsensus | Mzdy | Hrubý domácí produkt Německa | Úspěšné obchodování | Průzkum | Krize | Investovat do akcií | Výnosy | Očekávání analytiků | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Podnikatelská aktivita | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Hlavní ekonom | Švédsko | Očekávání | Ekonomická nálada | Ekonomická nálada v eurozóně | IHS Markit | Carl Icahn | ex | Coinbase | Alternativní měny | Jerome Powell | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | FinTech | Německá centrální banka | Podniky | Evropské akciové trhy | Portu | Trhy v USA | Long obchod | EK | Evropská komise | Americké podniky | Hodnota indexu | Odhady analytiků | The Wall Street Journal | Uber Technologies | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Růst cen ropy | Cena kybernetické měny | Odhad růstu ekonomiky | Snížení sazeb | Ropné akcie | Ekonomické vyhlídky | Akcie týdne | Oživení ekonomiky | Kjódó | Agentura Kjódó | Internet of Things | Akcie roku | Očekávané Earnings | Tým FXstreet.cz | Analytik GfK | Čistý zisk | Prezident Donald Trump | Institut WIFO | WIFO | Německá vláda | Snížení úrokové sazby | Bílý dům | MSFT | Obchod | Růst spotřebitelských cen | Inflace v USA | Německé hospodářství | Cisco Systems | Firma | Applied Materials | UnitedHealth | Růst cen | Studie | Bilance | Americký Senát | GM | Vyšetřování | Nálada spotřebitelů | Philip Lowe | Nejbohatší | Miliardy | Vyhlídky | Domácí měny | INTC | Walt Disney | 5G | Domácí poptávka | Financovat | Předpovědi | Průmysl | ADP | Propouštění | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Rozhodnutí o úrokové sazbě | General Motors | Ceny potravin | Zdražování | Problémy | Výzkumný institut | Počet zemřelých | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Nálada | Prohlášení | Amgen | Míra | Bloomberg Commodity Spot Index | Americké centrální banky | Kupní síla | Nálada německých spotřebitelů | Disney | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Kybernetické měny bitcoin | Nike | Uber | Ipsos | Yandex | Kraft Heinz | KLDR | Investiční platformy | Růst hrubého domácího produktu | Pracovní trh | Exact Sciences | Washington | RBA | Ifo | Spolkový statistický úřad | ASML | Nový rekord | Wall Street Journal (WSJ) | Vyšší inflace | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Růst německé ekonomiky | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Ceny energií | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Vlastní digitální měny | Google | Trhy | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Šíření koronaviru | American Express | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Vysoká inflace | Zlepšení | Obchody | Výdaje | Americká společnost | SEC | NFP | Americké ekonomiky | COVID-19 | Gilead Sciences | Noviny | Krize v eurozóně | FinTech akcie | Index aktivity | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Společnost IHS Markit | Aktuální Price Action | Restrikce | Prudký pokles | Opatření proti koronaviru | Olaf Scholz | Mimořádný stav | Karanténní opatření | NBER | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Dopady pandemie | Počet nakažených | Žádosti o podporu | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Prodeje domů | Přísná opatření | Kongres | Manufacturing | Republikáni | Návrh zákona | Domácnosti | Spotřebitelská nálada | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Citrix | Citrix Systems | Spoření | Růst | Koronavirové krize | Index spotřebitelské nálady | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Potenciál | Evropský parlament | Německý statistický úřad | Propad HDP | Karanténa | Šíření nákazy | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Slovensko | Války | Práce | Údaje | DPH | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | Dopady koronavirové krize | Sbor volitelů | WMT | Dodavatelské řetězce | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomiky | Postupné otevírání ekonomiky | Guvernér australské centrální banky | Dílčí index | Finanční pomoc | Nálada spotřebitelů v Německu | Spotřebitelská nálada v Německu | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | Výzkumný pracovník | Dluhopisy horší kvality | Soukromá spotřeba | Omezení pohybu | Joe Biden | Cestování | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Maloobchodní tržby v Německu | Ministerstvo hospodářství | Maloobchod | Zaměstnanci | Gilead | Rally na akciích | Oddlužení | PEPSICO | Dovoz | Vývoz | NKE | Merck | Expedia | Royal Caribbean | Xiaomi | Vakcína | Sektor služeb | Advance Auto Parts | Ztráty zaměstnání | Mondelez | JDE | Unie | Koronavirové pandemie | Hospodářský institut | Hospodářský institut Ifo | Japonské maloobchodní tržby | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Pevninská Čína | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | Covid | Průzkum Reuters | Fintech společnosti | Nárůst počtu nově nakažených | Šance | Ceny | Praha | Verizon Communications | Merkelová | Nálada v eurozóně | Důvěra | Počty nakažených | Setkání zemí OPEC | Snížení DPH | Zvýšení daní | Coca-Cola | Výrobní index | SPAC | Qualcomm | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Politici | Biden | Marathon | Průmyslové zakázky | Oživení německé ekonomiky | Množství peněz | Dílčí indexy | Intel | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Pokles indexu | SAP AG | CSCO | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | Vakcína proti covidu-19 | QCOM | Představitelé americké centrální banky | Diem | GME | GameStop | BIDU | Očkování | MGM | Očkování proti covidu-19 | Cenné papíry a burzy | Lenovo | Celní války | Brands | Shopify | Evropské centrální banky | Acacia Communications | MRK | WU | PEP | Očkování proti covidu | Express | UNH | Prodloužení karantény | Akcie 2021 | Tyson Foods | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | AIG | FinTech akcie 2021 | SPWR | Rozhodnutí vlády | IPO Coinbase | Akcie ropy v roce 2021 | Tempo očkování | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Výrazný růst | GameStop akcie | Central bank digital currencies | GRMN | Prudký růst cen | Odhad letošního růstu ekonomiky | Rostoucí ceny | Verizon | Comcast | Kellogg | Goldman Sachs Group | API | Oslabení | Investor Carl Icahn | Infrastrukturní plán | Plány | Příležitosti | Mutace delta | Odvětví | Nálada mezi německými spotřebiteli | Nedostatek zboží | Rekordní minimum | Vlna pandemie | DWS | Společnost pro správu majetku | Výkonnost hodnotových akcií | Růstové tituly | Společnosti | Inflace v září | Pozornost | Ruský prezident | Průmyslový sektor | | Válka na Ukrajině | Sankce | Sankce vůči Rusku | Ruský prezident Vladimir Putin | Řetězce | Rozsáhlé sankce | Ukrajinské krize | Růst cen energií
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Institucionální obchodníci
Institucionální objednávky
Institucionální trading
Institucionální trh
Institut API
Institut DIW
Institute for Policy Studies
Institute for Policy Studies (IPS)
Institute for Supply Management (ISM)
Institute of Directors

Následující klíčová slova

INSTITUT CHRONOEKONOMIE
Institut Ifo
Institut IfW
Institut IHS
Institut IMK
Institut IOBE
Institutional Shareholder Services
Institut IW
Institut IWH
Institut nákupních manažerů (ISM)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít