Sobota 13. srpen 2022 06:01
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Vantage
reklama
Vantage
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Beta

img

Kde na akciových trzích lze momentálně využít volatility?

18.07.2022 Zatímco dlouhodobé investory do fyzických akcií volatilita příliš nezajímá, obchodníci s CFD akciemi z ní dokážou vytěžit mnohdy potenciálně velmi pěkné zisky. Akciové trhy jsou však rozsáhlé a může se stát, že nám mezi prsty proklouzne nějaký zajímavý titul. Tento článek se postará o to, aby k tomu nedošlo.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 4. července 2022

04.07.2022 Společnost Meta Platforms, dříve Facebook, oznámila ukončení projektu digitální peněženky Novi a doporučila uživatelům co nejdříve vybrat prostředky.
img

Akcie CRISPR Therapeutics rastú o takmer 6 %

03.06.2022 CRISPR Therapeutics je popredný editor génov. Spoločnosť založili nositeľka Nobelovej ceny Emmanuelle Charpentier a Rodger Novak, spojený s Bayerom. Spoločnosť nadviazala spoluprácu s nemeckým farmaceutickým gigantom a Vertex Pharmaceuticals.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 19. dubna 2022

19.04.2022 Opera vydala beta verzi svého prohlížeče Web3 s integrovanou krypto peněženkou pro iOS, iPhone a iPad. Od ledna byl Crypto Browser dostupný uživatelům systémů Mac a Windows a uživatelům mobilních přístrojů se systémem Android. Mobilní verze je nejnovější fází projektu Crypto Browser, tj. iniciativy zaměřené na Web3, která má usnadnit procházení decentralizovaných aplikací (DApp), her a platforem metaverse.
C:\fakepath\trader-11042022-21-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

11.04.2022 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
img

Věřitelé zadlužených ČSA dnes rozhodnou o přijetí reorganizačního plánu

28.03.2022 Věřitelé zadlužených Českých aerolinií (ČSA) dnes rozhodnou o přijetí reorganizačního plánu dopravce a tím i o dalším osudu firmy. Reorganizační plán, který vypracovala mateřská společnost Smartwings, počítá s tím, že investorem v ČSA se má stát nová firma Prague City Air, kterou vlastní majitelé Smartwings Jiří Šimáně a rodina Vikových. Podle reorganizačního plánu poskytne firma letecké společnosti vypořádací úvěr 125 milionů korun, ze kterého budou vyplaceni věřitelé. ČSA jsou od loňského března v úpadku, v červnu soud povolil jejich reorganizaci.
C:\fakepath\1646118440-binaurln_nahrvky-01032022.jpg

Zklidnění mysle při tradingu – binaurální nahrávky

01.03.2022 Jak zklidnit svou mysl před a při tradingu? Zajímavou metodou mohou být binaurální rytmy.
img

Solana se potýká s nestabilitou sítě

25.01.2022 Podle oznámení na internetových stránkách Solany z 22. ledna byl problém, který se vyskytl u validátorů, kteří využívají svůj výpočetní výkon k ověřování sítě, způsoben nadměrným množstvím duplicitních transakcí. Inženýři vydali verzi 1.8.14, která "se pokusí zmírnit nejhorší dopady tohoto problému", uvádí se v oznámení. Dodalo, že další vylepšení by měla vyjít v příštích 8 až 12 týdnech a mnoho z těchto funkcí se "důkladně testuje".
img

Robinhood spustí krypto peněženky

21.01.2022 Čtvrteční příspěvky na blogu Robinhood Markets Inc ukázaly, že společnost zavede pro 1 000 uživatelů krypto peněženky, které jim umožní odesílat a přijímat kryptoměny prostřednictvím jejich brokerských účtů.
img

Téma omikron ustupuje do pozadí. Prvořadé jsou údaje o inflaci v USA

07.12.2021 Napětí na trzích polevilo po prohlášení zástupců WHO, že podle předběžných studií není kmen covidu-19 omikron nebezpečnejší než předchozí dva, beta a delta.
img

Čas nakoupit USD/JPY

03.12.2021 Z paniky ohledně omikronu profitoval japonský jen, který ve spojení s americkou měnou posílil o téměř 300 bodů. Jen byl spolu se švýcarským frankem velmi žádaným ochranným nástrojem, neznámý a děsivý omikron umožnil medvědům USD/JPY dosáhnout lokálního minima 112,68. Zde bychom si však měli povšimnout klíčových slov "neznámý" a "děsivý". Studie nové mutace pokračují a situace se postupně každým dnem vyjasňuje. A přestože WHO trvá na tom, že úplný obrázek bude jasný až za několik týdnů, předběžné zprávy jednotlivých expertů snížily míru napětí na finančníh trzích.
img

Akciové trhy a nejistota z omikronu. Jak si vedou akcie Pfizer?

02.12.2021 Akcie Pfizer (PFE) jsou znova ve středu dění díky obavám z nové mutace koronaviru, která je přezdívaná omikron. Tato varianta se začala rychle šířit a vyvolala obavy i na akciových trzích. V souvislosti s omikronem se podíváme na prohlášení předsedy Fedu, CEO Pfizeru a konkurenční Moderny. Poté se podíváme na zevrubnou fundamentální a technickou analýzu Pfizer akcie.
img

Čím je mutant z Jihoafrické republiky nebezpečný pro dolar? Prosinec by mohl být testem pro dolarovou rally

30.11.2021 Podle Světové zdravotnické organizace je zatím předčasné tvrdit, že průběh nového kmene viru je horší než u viru Delta. K takovému závěru je třeba několika týdnů. Pak bude víceméně jasné, s čím má svět co do činění a jak je nový virus odolný vůči vakcíně. Pokud hovoříme o nakažlivosti, pak v Jihoafrické republice došlo k prudkému skoku ve výskytu. To znamená, že další typ covidu se snadněji přenáší z člověka na člověka.
C:\fakepath\AMC.jpg

Největší řetězec kin v USA začal při platbách na internetu přijímat kryptoměny

12.11.2021 Americká společnost AMC, která je největším řetězcem kin ve Spojených státech, začala při platbách na internetu přijímat bitcoin, ethereum, bitcoin cash a litecoin. Na twitteru to oznámil šéf podniku Adam Aron. Podle něj přibude i možnost platit dogecoinem, tedy kryptoměnou, která původně vznikla z legrace. Firma reaguje na rostoucí oblibu kryptoměn, záměr začít přijímat bitcoin avizovala už v srpnu.
img

Jak na investiční portfolio: Příručka kapitálového stratéga

15.09.2021 Drobní investoři se často nadchnou pro jednotlivé akciové tituly a s nimi spojené příběhy. Nejednou také začínají tím, že se ptají, které akcie si povedou nejlíp. To ale není dobrý začátek – nejprve se musí zamyslet nad základními stavebními kameny svého portfolia, kterým se říká beta a alfa, a nad tím, kolik do těchto dvou komponent investovat. Teprve když jsou položené základy, měl by investor začít přemýšlet o jednotlivých titulech.
img

Komentář Fidelity International: Krávy, metan a klimatická hrozba

05.08.2021 Skleníkové plyny stojí za globálním oteplováním, avšak samotný metan může být nebezpečnější než oxid uhličitý. Krávy chované pro masný a mlékárenský průmysl jsou hlavním zdrojem metanu v atmosféře a řada nových průkopnických metod, jak se vyhnout „emisím z hospodářských zvířat“, nebo je alespoň snížit, přitahuje pozornost investorů zaměřených na udržitelnost.
img

Moderna akcie a její růst. EU schválila vakcínu Spikevax i pro nezletilé.

28.07.2021 V nedávné analýze jsme se věnovali akciím, které spadají do biotechnologického sektoru. Mezi nimi byla i stručná analýza na Moderna akcie. Dnes se na uvedený titul zase zaměříme, protože cena stoupá do nebes. Zároveň máme pár důležitých novinek, které si zaslouží naši pozornost. Společnost získala nové odběratele vakcíny a schváleno bylo také očkování adolescentů v EU. Vakcína Spikevax navíc prokázala účinnost vůči kmenu Delta.
img

Moderna akcie a její růst. EU schválila vakcínu Spikevax i pro nezletilé

28.07.2021  V nedávné analýze jsme se věnovali akciím, které spadají do biotechnologického sektoru. Mezi nimi byla i stru...
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (30.6.2021)

30.06.2021 Trhy dnes budou uzavírat poměrně úspěšnou první polovinu roku a druhý kvartál letošního roku. S&P 500 jenom v první polovině letošního roku uzavřel zisk 14 %, což je nadprůměrná výkonnost. Mezitím z trhů opadá nervozita z nové varianty covid a ropa opět mírně roste. Americký dolar zpevňuje na všech frontách.
img

Pandemie rozproudila obchodování na finančních trzích

11.05.2021 V loňském roce jsme zaznamenali přímo explozivní růst obchodních aktivit. Stojí za ním rekordní přírůstek drobných investorů, kteří s obchodováním na finančních trzích začali během lockdownu. Otázkou je, zda takto vysoký růst našeho koše 30 firem z ekosystému obchodníků na finančních trzích vydrží i nadále. Volatilita postupně klesá a ekonomiky se otevírají, takže už budoucnost obchodování nejspíš nebude tak růžová. Celkově však bude toto odvětví patrně dál vzkvétat s tím, jak bude docházet k další financializaci světové ekonomiky. Dále se zabýváme tím, zda v tomto odvětví existují firmy, které mohou nabídnout dlouhou volatilitu bez negativního carry, k němuž dochází u strategií využití put opcí a dlouhých futures na index VIX.
img

Jaké jsou nové nástroje pro tokeny COV na PrimeXBT?

12.02.2021 Token Covesting COV byl jedním z nejvýkonnějších altcoinů za posledních 12 měsíců, protože jeho cena během tohoto období vzrostla o více než 1 000%, přičemž se zdá být jednou z nejslibnějších investic býčího běhu v roce 2021.
img

Výhled pro 1. kvartál 2021: Vzestup komodit bude pokračovat i v roce 2021

28.01.2021 Očekáváme, že všeobecný vzestup komodit, díky němuž Bloomberg Commodity Index v posledním čtvrtletí 2020 posílil o 10 %, bude pokračovat i v letošním roce. V jeho prospěch hovoří hned několik faktorů. Tenčící se nabídka a globální trhy zaplavené penězi přinesou vlnu spekulací a růst poptávky po inflačním zajištění. Když k tomu připočteme výhledové oslabení dolaru, oživení globální poptávky po plošném nasazení vakcíny a obavy z dalších rozmarů počasí, začínají se před námi rýsovat složky dalšího komoditního supercyklu.
C:\fakepath\obr1.JPG

Bitcoin je blízko svojho ATH (all time high) a mainstreamu to je jedno ... zatiaľ

08.12.2020 Bitcoin blízko svojho ATH verzus záujem o vyhľadávanie:
img

Testování udržitelnosti: Podle Fidelity International jsou vyšší ESG ratingy spojené v roce 2020 s lepšími výkony

11.11.2020 Fidelity použila vlastní ESG ratingy a testovala vztah mezi udržitelností a výkony trhu během prvních třech čtvrtletí roku 2020. Studie zjistila v daném časovém rámci velmi silnou pozitivní korelaci mezi relativním tržním výkonem společnosti a jejím ESG ratingem. Studie také ukázala lineární vztah ve všech ratingových skupinách ESG, s tím, že každá skupina je na tom lépe než ta nižší, od A do E.
img

Trhy nejistě vyhlíží fiskální opatření

10.11.2020 Zdá se, že si trh vybájil pohádkový narativ o tom, proč jsou výsledky amerických voleb a očekávaná patová situace v americké politice přesně tím, co v oblasti inflace u rizikových aktiv potřebuje. I dolaroví medvědi si myslí, že už jsou v suchu, neboť lze očekávat, že Fed bude dál držet nohu na plynu a Vlídný Joe se bude konfrontacím v oblasti obchodu vyhýbat. Vypadá to až příliš jednoduše.
img

Remdesivir nemá podle WHO vliv na přežití pacientů s covidem

16.10.2020  Klinické testy v rámci programů Světové zdravotnické organizace (WHO) tvrdí, že podávání látky remdesivir nemá žádný či jen malý vliv na délku hospitalizace a na šanci na přežití pacientů s nemocí covid-19. K obdobným závěrům studie WHO došla i u látek hydroxychlorochin, lopinavir a interferon beta. Na studii upozornil deník Financial Times. Podle výrobce remdesiviru, americké společnosti Gilead, nejsou data z klinických testů WHO v souladu s předchozími údaji. Tento týden česká vláda objednala 10.000 dávek uvedeného léku za více než 200 milionů korun.
img

Jak americké volby zamíchají strukturou akciových portfolií

15.10.2020 V posledních 12 letech se ekonomika potýká s již druhou krizí, která se dostavila právě ve chvíli, kdy se rány po první krizi zacelily. Makroekonomická politika se tak posunula až k horizontu událostí. Dosud nikdy nebyly úrokové sazby v tolika zemích stlačovány tak tvrdě k nule, a zároveň razantně nerostly fiskální deficity, které dál prohlubují historicky vysoké zadlužení globální ekonomiky.
img

Rozbřesk: Koruna se bojí jestřába Prymuly a dalšího lockdownu

22.09.2020 Česká koruna se v průběhu včerejšího obchodování dostala pod silný tlak a bez větších problémů prolomila úroveň 27,0 EURCZK. Oproti euru tak česká měna jen včera odepsala 1,5 procenta, vůči dolaru dokonce ještě o půl procentního bodu více. Od září táhne korunu ke slabším úrovním narůstající averze k riziku na globální (akciových) trzích, nyní však do hry vstupuje také domácí faktor v podobě zhoršující se epidemiologické situaci v Česku.
img

Rozbřesk: Býci pod tlakem, S&P 500 ztrácí třetí týden v řadě a pandemie postupuje

21.09.2020 Letní akciová pohoda pomalu ale jistě naráží na své mantinely. Wall Street zaznamenala ztráty třetí týden v řadě a index S&P 500 je 8 % pod svými maximy z počátku září. A s druhou vlnou pandemie v Evropě v plném proudu nemusí být pro “býky” jednoduché postavit se na nohy. Zvlášť pokud by se vedle Francie a Španělska začala pandemie rychleji šířit i v Německu.
img

Rychlé shrnutí

21.09.2020 Na asijských burzách převládá spíše smíšená nálada. Nikkei roste o 0.18 %, Kospi klesá o 0.21 % a Hang Seng odepsal 1.08 %. ASX odepisuje 0.64 % a mírně v červených číslech se drží také americké a evropské futures.
C:\fakepath\dolar2.png

Tri dôvody, prečo dolár prudko stúpol počas vyhlásenia novej inflačnej stratégie Fedu

30.08.2020 FED má novú inflačnú stratégiu. Namiesto zamerania sa na potlačenie cenových tlakov teraz nedovolia inflácii a zamestnanosti prekročiť svoje ciele, aby dosiahli dlhodobú cenovú stabilitu. Tento nový prístup sleduje takmer desaťročie inflácie, ktorá nedosahuje ich cieľ na úrovni 2%. Už pred COVID-19 Fed uvažoval o zmene svojho zamerania. Toto rozhodnutie bolo prijaté po viac ako roku analýz a uvádzaní novej fázy pre centrálnu banku.
C:\fakepath\cta.jpg

Kolik lze dlouhodobě vydělávat na finančních trzích (část 3.)

22.06.2020 Tímto článkem budeme pokračovat v našem seriálu o tom, kolik lze realisticky dlouhodobě vydělávat na finančních trzích. Ve třetím dílu se společně podíváme na další účastníky tradingového světa – na takzvané Commodity Trading Advisor (CTA).
img

Stříbru nové posílení zlata prospěje

26.03.2020 Poté, co americký Federální rezervní systém v pondělí nasadil nejtěžší kalibr opatření a oznámil v podstatě neomezené QE, zlato i stříbro výrazně posílily. Připomínalo to opatření z března roku 2009, které odstartovalo výrazné posilování drahých kovů po několik následujících let. Vzhledem k historické láci stříbra, jak vůči dolaru, tak zejména vůči zlatu, vidíme potenciál pro výrazné zotavení.
img

Nejlepší defenzivní akcie roku 2020

20.03.2020 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2020

13.03.2020 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

9 nejlepších defenzivních akcií současnosti

15.11.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Akcie Amazonu jsou nadhodnocené minimálně o 30 %

13.09.2019 Akcie společnosti Amazon s tržní kapitalizací 900 miliard dolarů patří mezi nejoblíbenější akcie institucionálních i retailových investorů. Na základě mého valuačního modelu diskontovaného cash flow (DCF – discounted cash flow) chci ukázat, že akcie je výrazně nadhodnocena minimálně o 30 %.
img

Fidelity International: Investoři se poohlížejí po rizikových dluhopisech

29.04.2019 Holubičí postoje FEDu a ECB a oživení rizikového sentimentu pomohlo letos světovým trhům s rizikovými dluhopisy dosáhnout výnosů 6,7 procenta. Andrea Iannelli, investiční ředitel společnosti Fidelity International, vysvětluje i to, proč bude vysoký výnos pro investory stále důležitější.
img

Blogy, Youtube kanály a Odborné články - poslední díl seriálu o zdrojích informací k tradingu

16.04.2019 Touto sérií chceme obchodníkům pomoci zorientovat se v informačních zdrojích.
img

Seznam zásadních podcastů o tradingu

21.03.2019 V předchozím článku ze sekce Zdroje k obchodování jsme se podívali na knihy, které z vás udělají lepšího tradera.
img

Nezbytný seznam knih k obchodování

06.03.2019 Na internetu není nouze o zdroje informací o obchodování na finančních trzích. Poblémem je rozlišit ty kvalitní od nekvalitních. Nejčastěji řešeno prostým prokousáním se všemi zdroji a vytvořením vlastního názoru a filtru kvality.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2019

22.02.2019 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

Jak vytvořit a otestovat automatickou obchodní strategii (AOS) bez programování

21.02.2019 Návod na používání CLEO.one – nejjednodušší a nejrychlejší způsob na tvorbu automatické obchodní strategie (AOS).
img

Nová kryptoměna Five Colors Coin (FCC)

01.02.2019 Five Colours Technologies, průkopnická společnost v odvětví online herního softwaru, uvádí na burzovní platformě kryptoměn CoinBene novou kryptoměnu Five Colors Coin (FCC), která bude sloužit jako peníze pro elektronické sporty. Prvotní nabídka pro investory proběhla ve čtvrtek 31. ledna.
C:\fakepath\AMF-23012019-LV-13.jpg

AMF rozšířila seznam podvodných kryptoměnových brokerů

24.01.2019 Francouzský regulátor finančních trhů Autorité des Marchés Financiers (AMF) zařadil na svou černou listinu rozsáhlý seznam webových stránek, jejichž prostřednictvím nabízí podvodní kryptoměnoví brokeři obchodování. K tomu však nemají patřičná povolení.
img

Currency.com: platforma pro obchodování security tokenů

15.01.2019 Společnost Currency.com po investicích společností Larnabel Ventures a VP Capital zprovozní první platformu pro obchodování security tokenů na světě. Investoři kryptoměn nyní mohou jednoduše obchodovat na tradičních finančních trzích s přímým využitím kryptoměn bez nutnosti dřívější konverze na klasické peníze.
img

Saxo Bank představuje novou obchodní platformu pro aktivní obchodníky a firemní klienty

15.05.2018 Přední fintech specialista Saxo Bank zaměřený na multi-asset obchodování a investice i nadále mění podobu budoucnosti obchodování. Saxo Bank dnes představuje novou obchodní platformu pro aktivní profesionální obchodníky a firemní klienty SaxoTraderPRO. Platforma nabízí jedinečnou kombinaci všestrannosti, uživatelské přívětivosti a jednoduchého intuitivního způsobu ovládání.
img

Blockchain Digital Asset uvolnila k testování DAMI

19.04.2018 Startup-Blockchain společnost Digital Asset oznámila vývojový program pro svůj podnikový inteligentní smluvní jazyk, DAML. Digital Asset popisuje DAML jako “jedinečný výkonný a intuitivní inteligentní kontraktový jazyk speciálně navržený pro použití v distribuovaných bilančních aplikacích, které sladí finanční procesy mezi organizacemi.” DAMI byl navržen tak, aby snížil riziko chyby automatizace vývojářů při zajištění integrity a ochrany sdíleného důvěrého záznamu o přenosu hodnoty.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2018

16.04.2018 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

Nové akciové indexové fondy Fidelity Intenational

11.04.2018 Společnost Fidelity International uvádí na trh šest nových mezinárodních indexových akciových fondů. Očekává, že se stanou evropskými cenovými leadery na trhu s indexovanými fondy. Nabídka šesti fondů, které mají irský domicil, pokrývá USA, Evropu, Japonsko, Pacifik kromě Japonska a rozvinuté a rozvíjející se trhy.
img

Obchodování s komoditami: Velký průvodce obchodováním 11 komodit

11.04.2018 Když se řekne obchodování s komoditami, většině lidem se vybaví zlato a ropa. Právě o těchto komoditách se nejčastěji mluví ve spojitosti se surovinami. Nejsou to ale jediné významné komodity, které se dají obchodovat na finančních trzích.
img

Fidelity International: Akciové výnosy roku 2018? Investoři už většinu dostali!

07.12.2017 Jak uvádí Dominic Rossi, globální CIO pro oblast akcií ve Fidelity International: „Pro investory bude mnohem náročnější proplout rokem 2018 než tím letošním. Myslím, že budeme mít štěstí, když se v příštích dvanácti měsících dočkáme pozitivních výnosů akcií. Bude to určitě rok, kdy se budeme raději soustředit na alfu, tedy vlastní um a schopnosti, než na tržní beta, tedy rizikovost instrumentů.“
img

Zlato – faktory omezující jeho cenový růst

05.10.2017 Jaké faktory snižují možnost zlata posilovat?   Až do prvního zářijového týdne se cena zlata, považovaná za bezpe...
img

Vojenské cvičení u hranic Severní Koreje

21.08.2017 Asijské kapitálové investiční příležitosti lákají investory, ale rostoucí rizika eskalace Severokorejské krize stále převládají jako negativní element při rozhodování o umístění kapitálu.
img

Komentáře investičního týmu Fidelity International – Francouzské prezidentské volby

21.04.2017 S aktuálním vzestupem Jean-Luca Melenchona trhy znervózněly s ohledem na rizika, která francouzské volby představují. Stále se však domníváme, že s největší pravděpodobností proběhne druhé kolo mezi Marine Le Penovou zastupující krajní pravici a středovým kandidátem Emmanuelem Macronem. V případě takového složení druhého kola by byl Macron pravděpodobným vítězem, vzhledem k výsledkům průzkumů veřejného mínění, podle kterých si nad Le Penovou stále drží výrazný náskok.
MT5-13042017-LV-7.png

Mobilní verze webového MT5 je k dispozici

13.04.2017 Na základě žádosti obchodníků a brokerů připravili vývojáři společnosti MetaQuotes mobilní verzi webové obchodní platformy MetaTrader 5 (MT5). Zatím se jedná pouze o beta verzi.
vip-zona-forex.png

VIP zóna: Na co se můžete těšit v dubnu

02.04.2017 Unikátní služba VIP zóna - Forex Asistent se mimo informací o objednávkách finančních institucí na mezibankovním trhu pravidelně rozrůstá o mimořádné vzdělávací materiály, v rámci kterých předávají své osobní know-how profesionální obchodníci a členové týmu FXstreet.cz a dávají tak možnost ostatním členům VIP zóny nahlédnout do jejich soukromého obchodování a získat informace a zkušenosti z dlouholetého forexového tradingu.
img

FX Aktuality: USD musí zvýšit otáčky

05.01.2017 Slibný rozjezd úrokových sazeb se po jejich posledním zvýšení v návaznosti na jednání FOMC 14. prosince výrazně zpomalil. Zpětně se tedy může zdát, že trhy s dluhopisy viděly v jednání model „prodejme šeptandu, kupujme skutečnost“, což vedlo ke značné konsolidaci, která korespondovala s odmlkou v oživení dolaru.
vip-zona.png

VIP zóna: Na co se můžete těšit v lednu

02.01.2017 Unikátní služba VIP zóna - Forex Asistent se mimo informací o objednávkách finančních institucí na mezibankovním trhu pravidelně rozrůstá o mimořádné vzdělávací materiály, v rámci kterých předávají své osobní know-how profesionální obchodníci a členové týmu FXstreet.cz a dávají tak možnost ostatním členům VIP zóny nahlédnout do jejich soukromého obchodování a získat informace a zkušenosti z dlouholetého forexového tradingu.
img

Holubičí ECB drtí euro

12.12.2016 Jednání Evropské centrální banky zastihlo trhy nepřipravené, protože očekávání se přikláněla spíše k jestřábímu trendu s jasným předpokladem snižování kvantitativního uvolňování. Trh zpočátku vnímal příslib březnového snížení nákupů z 80 mld. euro měsíčně na 60 mld. euro měsíčně jako známku jestřábího vývoje, avšak množství holubičích detailů jakékoli náznaky jestřábího přístupu zcela udolalo.
img

Pět růstových akcií hodných pozornosti: Krása na prodej a globální gigant

26.10.2016 Ulta Salon, Cosmetics & Fragrance je společnost s dlouhým názvem a také již dlouhou řadu měsíců i s výjimečnou návratností. Od ledna 2014 si totiž připisuje více než 100 % (v grafu vyznačeno zeleně) a je tedy v tomto smyslu protipólem první růstové akcii, které jsme se věnovali včera:
img

Axiory Europe: Představení zcela nové myAxiory

05.05.2016 Vážení obchodníci, rádi bychom vás informovali, že jsme nedávno dokončili poslední fázi testování zcela nové verze klientské zóny MyAxiory, která je pro vás plně připravena k vyzkoušení a používání.
img

Denný výhľad na EURUSD 14.1.2016

14.01.2016 Nálada na akciovom trhu bola včera veľmi zlá. Akcie spoločností Amazon a Netflix, ktoré minulý rok viedli rast indexu SP500, dnes výrazne...
img

Novinky pro tradery Axiory v roce 2016

30.12.2015 Máme za sebou již téměř další kalendářní rok. Pro někoho byl tento rok 2015 plný převratů a nových událostí, ať už v soukromém či pracovním životě, a pro někoho naopak rok poklidný.
img

Jan Kovalovský (Patria Forex): Investoři stále dostatečně nezajišťují měnové riziko

24.09.2015 Investoři stále dostatečně nemyslí na zajištění svých investičních portfolií. Možnosti zajištění se přitom, podle Jana...
img

Jan Kovalovský: Investoři stále dostatečně nezajišťují měnové riziko

23.09.2015 Investoři stále dostatečně nemyslí na zajištění svých investičních portfolií. Možnosti zajištění se přitom, podle Jana...
ecb.jpg

ECB prý schválila otevření aténské burzy

28.07.2015 Evropská centrální banka (ECB) schválila plán znovuotevření aténské akciové burzy, na řecké investory se...
img

FX Aktuality: Malá ochota riskovat straší dolarové býky

09.06.2015 Kromě toho došlo k poklesu výnosů řeckých dluhopisů v důsledku očekávání, že zítra možná dojde k vyjasnění v probíhajících jednáních s věřiteli...
img

Tři věci, které nelze dlouho skrývat: Slunce, Měsíc a pravda

07.08.2014 Co se bude dít dál? Konsenzuální předpovědi vývoje trhu se zřejmě brzy zhroutí. Hlavní ekonom a investiční ředitel Sax...
img

V éře nízkých úrokových sazeb až na věčné časy

10.07.2014 Doba věčnosti je tady. Věčnosti nízkých úrokových sazeb, kterých se jen tak nezbavíme. Věčným standardem se staly nadměrné zisky akciových trhů...
img

Denní komentář IronFX - 25/06/2014

25.06.2014 Odpověď: Ne. Včerejší "Celkový přehled" měl titulek "Přestávka v Iráku?" Odpověď na tuto otázku přišla rychle, zní: ne, pauza není...
img

Denní komentář IronFX - 24/06/2014

24.06.2014 Přestávka v Iráku? Ropa byla přes noc nejvíce klesající komoditou v důsledku spekulací, že irácká ropná produkce nebude narušena stupňujícím...
img

Coach a Starbucks: minimálně jeden je špatně ohodnocen

27.11.2012 Matt Bolduc, akciový analytik Saxo Bank.Co mají Starbucks (ticker NASDAQ:SBUX) a Coach (ticker NYSE:COH) ...
img

Představujeme obchodovací model Bottomfisher

25.10.2012 David Karsbol, vedoucí týmu Saxo Bank StrategyTento článek popisuje filozofii obchodování a mechaniku mod...
img

Nástroj pro správný MM

29.07.2012 Po delší odmlce pro znechucení z místních žabomyších sporů témat komerce a pod. Předem tedy upozorňuji, že nástroj, který Vám chci dnes představit je počin kolegy programátora ze Slovenska nerad bych výřil hladinu komerce a pod.
img

Jaké akcie nakoupit pro případ odchodu Řecka z eurozóny?

25.06.2012 Řecko představuje pro finanční trhy obrovské riziko. Odchod Řecka z eurozóny, stejně jako odchod jakékoliv jiné slabé evropské země, by vyústil v masivní výběry peněz z tamních bank. Poté by pravděpodobně následovaly nepředvídatelné přesuny peněž pryč z Evropy, a investoři by se zřejmě zbavovali svých akcií a spíše by investovali do amerických dluhopisů. V každém případě by světové akciové trhy odnesly takovou výraznou změnu velkými ztrátami.
img

Jaké akcie nakoupit pro případ odchodu Řecka z eurozóny?

25.06.2012 Matt Bolduc, akciový analytik Saxo BankŘecko představuje pro finanční trhy obrovské riziko. Odchod Řecka z eurozóny, s...
img

Jaké akcie nakoupit pro případ odchodu Řecka z eurozóny?

25.06.2012 Matt Bolduc, akciový analytik Saxo BankŘecko představuje pro finanční trhy obrovské riziko. Odchod Řecka z eurozóny, s...
img

Sazby RBA beze změny; prostor ke snižování v případě zhoršení situace zůstává

07.03.2012 Dopolední část asijské seance se soustředila převážně na RBA a ve...
img

US-euro-asijská geopolitická cesta do recese: Čím může Čína zachránit Evropu a stojí jí to za to?

29.09.2011 Finanční trhy, svět i my všichni jsme se přehoupli na konec třetího čtvrtletí ro...
img

21.9. Kouřící výnosy - tabákovým společnostem se daří

21.09.2011 Manuel Araujo, akciový analytik Saxo BankV rámci seriálu Ďábelské akcie jsme se ...
img

Forexový blog Kena Vekslera

30.11.2010 V uplynulém měsíci bylo mé volání po ústupu od krátkých pozic v USD vyslyšeno, proto bych se v dneš...
img

9.9. Forexový blog Kena Vekslera: Stres a nervy odrazují býky i medvědy

09.09.2010 Ken Veksler, Senior Manager, Trading and Advisory, Saxo BankPřes noc obecně zajímavý vývoj, n...
img

Ekonomický komentář - 01.07

01.07.2010 Komentářo ADP změna zaměstnanosti (Employment Change) v USA zklamala, když dosáhla 13 ti...
img

Komentář Kena Vekslera - 27.04

27.04.2010 Dobré ráno,Asijská noční seance byla zase klidná, jedinou výjimkou byl pokles indexu Shanghai o...
volume na fx.JPG

Forex a hloubka trhu

04.01.2010 Protože je spot forex necentralizovanou sítí jednotlivých market makerů, dealerů a bank, tak přístup k informacím, které by popsaly globální, celkové množství právě zobchodovaných peněz bohužel nemáme. Ukážeme si ale ekvivalenty těchto informací.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Obchodní systémy | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | VIP zóna | Akciové indexy | Moody's | Korelace | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Světová banka | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Brazilský real | Dluhová krize | Programování | Divergence | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Španělsko | Apple | Analytik | Pimco | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Export | Nikkei | Akciové trhy | SPX500 | EUR/NOK | AUD/JPY | EUR/CZK | Akciová burza | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Hloubka trhu | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bear | Bias | Bid | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bull | Burza | Buy Stop | CAPEX | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Close | Konsolidace | DAX | Dealer | Demo účet | Depreciace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Drawdown | EBIT | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | FOMC | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trhy | Fiskální politika | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forward | Futures | G10 | G7 | Gama | Gap | Grafy | Hedging | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Indikátor | Indikátory | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční certifikáty | Investiční fond | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Level II quotes | Likvidita | Likvidní trh | Long | Low | MACD | MMF | MT4 | Margin | Obchodní příkazy | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NFA | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Outside Bar | P/E | Parabolic SAR | Parita | Pasiva | Platební bilance | Platforma | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Reinvestice | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Rizikové měny | Rolování | Ropa | S&P 500 | SNB | STP | Sentiment | Short | Slippage | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stochastic | Support | Svíčkový graf | Swing | Swing Trading | Swiss | Take Profit | Technical analysis | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Value at Risk | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Ekonomika Spojených států | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Patria Forex | Axiory | Indexy | Obchodování online | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Social Trading | Jihoafrický rand | PBOC | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Ekonom | Myšlení | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Carry obchody | Ken Veksler | John Hardy | Zisk | Ropný trh | TickINSIDER | Těžba ropy | Futures kontrakt | Sázka | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Trading in The Zone | London Stock Exchange | Euronext | ForexLive | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Makrokalendář | Regulace | Axiory Europe | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Money-Management | Algoritmické obchodování | Algorithmic trading | Nasdaq Composite | Makro | Swissquote | Index cen | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Burzy | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | EuroStoxx50 | Wall Street Journal | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | GBPJPY | EURJPY | Aktivum | Delta | EPS | Index | Likvidní | Over the Counter (OTC) | Podpora | Průlom | Přenos | Théta | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Vystavení riziku | Kasina | Akcie Apple | Akcie Daimler | Akcie Microsoft | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analýzy | AUD kurz | Automatický obchodní systém | Banka | Barel ropy | Brent | Britské libry | Brokers | Brokeři | Burzovní indexy | CAD kurz | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy klesá | Cena stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | Co je volatilita | Conference Board | Conference Board index | CZK | Časové pásmo | České koruny | Day trading | DJIA | Dolar | Dolary | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický výhled | Ekonomika Německa | Elektronické obchodování | Elektřina | ETF fondy | Etoro | Eura | EURGBP | EURCHF | Exchange | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Frank | FX Trade | FXstreet.cz | GDP | GFT | Graf | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | HSBC | CHF kurz | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Inside | InstaForex | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | IronFX | Irsko | ISM | Jak investovat | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Korporátní dluhopisy | Krize eurozóny | Kurz EUR | Kurz USD | Kurzy | Kurzy USD | Libra | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Minimální mzda | Míra inflace | MSCI index | Nákup akcií | Nemovitosti | Norská koruna | Obchodní platformy | Obchodování komodit | Obchodování na internetu | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Online broker | Opční strategie | Patria Online | PayPal | Pips | Pivot | Platforma MT4 | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Reuters | Ropy | RUB | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | SPX | SP500 | Spořící účet | Státní dluhopisy | Shares | Švédská koruna | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Volatility | Výprodej | Vývoj akcií | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zůstatek na účtu | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | ROIC | CNBC | EIA | ING | DMA | Put | Bill Gates | Buy | Cílová cena | Current Ratio | Čistý dluh | DCF | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | EV | Hrubá marže | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Měď | Obchodní den | Provozní marže | Range | REIT | ROCE | ROE | Small caps | Tvůrce trhu (market maker) | CTA | Itálie | Spojené státy | CMC Markets | Převis | Čistá zisková marže | Tržby | Clearing | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | eBook | Jan Kovalovský | Commission | Kontrakt | Federální rezervní systém | Managed account | Volby | Fundamentální data | Rozhovor | Know-how | Futures trading | IG Group | Blog | Retail | Commitment of Traders | COT | 1 milion | Burze | Commodity futures | Commodity futures trading | Commodity trading | Currency | Currency market | Day trader | Day traders | Dividendové akcie | Foreign exchange market | Forex dealer | FX signals | Graf EUR/USD | Investment | Spot forex | Traders | Mark DOUGLAS | IMPOSSIBLE | Markit | Raymond James | Bank of America Merrill Lynch | Charles Schwab | LPL Financial | Scotiabank | RBS | Microsoft | MSCI | ABN Amro | CME Group | TradingFloor.com | SaxoTrader | Investing.com | NATO | Ole Hansen | Barrick Gold | Technické indikátory | Forex asistent | WACC | Live obchodování | Reálný obchodní účet | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Riksbank | Akcie Starbucks | Technický výhled | Bezpečné měny | Kurz EUR/USD | OctaFX | Finanční systém | Firemní dluhopisy | Backtestovat | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Spot FX | Tomáš Kadeřávek | Mark Carney | Averze k riziku | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Měnové riziko | Globální trhy | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Velcí investoři | Evropské banky | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Plodiny | Energie | Obavy z brexitu | Malý prostor | Pro tradery | Depth of Market | Henry Hub | BlackRock | Oddělení forexu | Obchodník na forexu | Implikovaná volatilita | Znalost | Přehled | Klid | Averze vůči riziku | Obchodní signály | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Futures kontrakty | Contango | City | Fidelity International | US akcie | Pozornost investorů | Firmy | Měny zemí G-10 | Inflační tlaky | Globální finanční krize | Německé státní dluhopisy | Americké státní dluhopisy | Algoritmus | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Nervozita | Globální finanční trhy | AAA | Obchodování v Asii | Halliburton | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Bělorusko | Světové akciové trhy | Kryptoměny | Ropná společnost | TradingView | S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Vývoj na akciových trzích | Zahraniční investice | Ztráty | Dividendová akcie | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Americké indexy | Historická maxima | Člen rady guvernérů | Nejistota | Philip Morris | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Obilniny | Blockchain | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | MetaQuotes | Tesla | Dluhové krize | Japan Exchange Group | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Tradeweb | Bankéři | Poplatky | Prodávat akcie | Poptávka investorů | Propad akcií | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Ekonomická situace | Globální obchod | Graf ropy | Začínající obchodník | Krize | Zisky firem | FCA | Světové trhy | Indexové fondy | Firemní zisky | Manažeři fondů | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | TRY | Index cen domů | Americké investiční banky | Softbank | Čekající příkaz | Příjmy | Čistý příjem | Návratnost investice | Kapitálové strategie | Údaje o inflaci | cTrader | ČTK | Aktuální cena | Konsenzus | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Program kvantitativního uvolňování | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Kurz USDCAD | Fundamentální základ | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Ekonomická nálada v eurozóně | iShares Silver Trust | HDP v eurozóně | Mercedes | Raymond James Financial | SaxoTraderGO | ex | Purple Trading | Interbank VIP indikátor | Obchodování ropy | Zahraniční forex | Bloomberg Commodity Index | CoinDesk | Obchodníci s měnami | Invest.com | René Remšík | Breakout Trader | Jesse Livermore | Návratnost investic | Kurzový vývoj | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Americký akciový trh | ETH/USD | Ziskový trading | Jerome Powell | Backwardation | LYNX Trading | CBOE Global Markets | ETH | ETC | Robinhood | Crypto | Správce portfolia | Lithium | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Možnost diverzifikace | Digitální peněženky | Vzácné kovy | Fondy Fidelity Intenational | Drobní investoři | Složené úročení | SaxoTraderPRO | Globální akcie | Trhy dnes | Skupina Saxo Bank | Saxo | FinTech | Vstupní poplatek | Krypto | Bitcoiny | Růstové akcie | Akcie Amazonu | OPEC+ | Podniky | Financial Conduct Authority (FCA) | Technologické akcie | Schwab | FAANG | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplaty dividend | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | CLEO.one | Trh s ropou | Americké volby | Výprodej akcií | Roční výnos | Automatické obchodní strategie | Intercontinental Exchange | IG | Výkonnost dluhopisů | Růst zisků | Anticyklické akcie | Politika Fedu | Veřejný dluh | Odhady analytiků | Oslabení amerického dolaru | Majetek | Obchodni metody | Obchodování security tokenů | Currency.com | VP Capital | Larnabel Ventures | Klasické peníze | Blockchainový podnik | Společnost Currency.com | Platforma pro obchodování | Obchodovat s akciemi | Kryptoměnoví brokeři | Five Colors Coin (FCC) | Nová kryptoměna | FCC | Five Colours Technologies | Five Colors Coin | Analytici z Wall Street | Dluhopisy s vysokým výnosem | CLEO.one Optimizer | Nakoupit akcie | Obchodovat na finančních trzích | Platformy pro obchodování | Vysoký výnos | TradeWeb | Trumponomika | Zvýšení sazeb | Akcie marihuany | Beyond Meat | Technologický Nasdaq | Graf indexu S&P 500 | Slabší dolar | Růst cen ropy | Sójové boby | Obiloviny | Vybrané měny | Jak na obchodování | Akcie firmy | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Token | Americké společnosti | Čínský trh | Ratingy udržitelnosti | Prezidentka ECB | Akcie a ETF | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Pokles dolaru | Napětí na trzích | Situace na trzích | Akcie týdne | Tisk peněz | Denní graf | Poptávka po ropě | ESG | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | RISK-ON | Cena akcie | Obchodujte | ByteDance | Digitalizace | S&P 500 Index | Automobilky | KOSPI | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Celkové příjmy | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | IOT | LNG | Objem | Klíčová rizika | Bílý dům | Obchod | Trh práce | Vyšší volatilita | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Firma | Zasedání ČNB | Technické analýzy | Global Markets | BAT | Risk-off | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Růst cen | Maďarská centrální banka | Studie | Bilance | Index DOW | Vývoj trhu | Generální ředitel | Nejistota na trzích | Lagardeová | Amazon | Nejbohatší | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Hong Kong | Federální rezervní banky | Americká data | Ekonomka | Dvojité dno | Technické rezistence | Financovat | SMA | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Na burze | Visa | Problémy | Kolísání ceny | Pojišťovny | Prognózy | Nejistoty | Plyn | Nálada | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Airbus | Míra | RWE | InterContinental | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Smartwings | Předseda | Investujte | Kupní síla | Údaje o americké ekonomice | xStation5 | Dot-com | Uber | Ztráta | Stratég | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Miliardy korun | Evropské PMI | Ziskovost | Maximální propad | Akcie s vysokými dividendami | Růst poptávky | Klesající trend | Návratnost | Commodity index | Hospodářské recese | Netflix | Inovace | Vysoká dividenda | Letecké společnosti | Miliardy eur | Sezónnost | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | Negativní zprávy | Poradenství | Geopolitická situace | Podnik | Ukazatele | Dobré zprávy | Apple Inc. | Vyplácení dividend | Denní volatilita | Zajímavé zisky | Krach | Komunikace | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Google | Obchodní vztahy | Anglie | Trhy | Světová zdravotnická organizace | WHO | Akcie roku 2020 | Akcie Royal Dutch Shell | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Britský finanční regulátor | Pohyby cen | Nový virus | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie | Boeing | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Výdaje | Průmyslníci | Výrazné ztráty | Americká společnost | Sazby beze změny | Capital Group | SEC | NFP | Rozhodování | Palantir | Americké ekonomiky | Medvědi | Politika centrálních bank | Valuace | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Kukuřice | Ekonomické aktivity | Dopady epidemie koronaviru | Stabilita | Cyklické akcie | Vývoj | Nová data | Guru | Výkyvy | Volatilita na finančních trzích | WP | Makroekonomické údaje | Restrikce | Masový výprodej | Aerolinky | Lufthansa | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Akcie Swiss Re | Swiss Re (SR9) | SR9 | Akcie BASF SE | BASF SE (BAS) | Tržní podmínky | Profitovat | Další vývoj | Restriktivní opatření | Stimuly | Evropské země | Tržby společnosti | Největší propad | Spotřebitelé | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Onemocnění | Dolar zpevňuje | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Král Salmán | Salmán | Kongres | Demokraté | Domácnosti | Fundament | Spotřebitelská nálada | Počet potvrzených případů | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Silná rezistence | Signál | Globální šíření koronaviru | Potenciál | Šíření nákazy | Ekonomiky | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Války | Poradce | Organizace | Cestovní průmysl | Analytik Saxo Bank | Práce | Výraznější pokles | Změny sazeb | Údaje | Pojišťovna | Mozek | Profitabilnější | Nadprodukce | Activision Blizzard | Majitel | AMC | Remdesivir | Oživit ekonomiku | Commodity trading advisor | Commodity Trading Advisor (CTA) | National Futures Association (NFA) | Privátní fondy | Způsobilí k obchodování | Managed futures | Vydělávat na finančních trzích | Dlouhodobě vydělávat | Obchodování klientských peněz | USD za barel | CMC | Propad ceny | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Ropný a plynárenský průmysl | Plynárenský průmysl | Cenové pohyby | Celosvětová poptávka po ropě | Reddit | Spotřebitelská nálada ve Spojených státech | Posílení | Swingové minimum | Omezení pohybu | Cestování | 737 MAX | Pracovní síly | Shell | Společnost Shell | ATH | FDA | Epidemiolog | Gilead | Společnost Gilead | Tweet | Růst výnosů | Soud | Dlouhodobý trend | Zadlužení | Expanze | Oživení české ekonomiky | Technologický pokrok | Dopad na cenu | Vakcína | Velké peníze | Manažerka | Spekulovat | Moderna | Společnost Moderna | Oživení globální poptávky | Experimentální vakcíny | Manažeři | Klíčové oblasti | Vakcíny na koronavirus | Biotechnologická společnost | Argentina | Spoluzakladatel | Ekonomické zotavení | JDE | ČR | Koronavirové pandemie | Průraz | Velcí producenti | Špatné zprávy | Oracle | Tropická bouře | ProSiebenSat.1 Media | Strach z druhé vlny | Největší světová ekonomika | Globální poptávka | Covid | Druhá vlna pandemie | Správce aktiv | High-Water mark | Single Managed Account | CTA společnosti | Barclay CTA index | SG CTA index | Odvětví CTA | Index SG CTA | Výkonnost traderů | CTA trader | Největší kapitál | Index Barclay CTA | FORT LP Global Contrarian | QQFund.com | QQFund | Vlastní trading | Trading na vyšší level | Dlouhodobá výkonnost | Forma správy kapitálu | Definice CTA | Správy kapitálu | Roční výkonnost | Cardano | Chemické společnosti | Restrukturalizace | Druhá vlna | Nízké sazby | Stimulační program | Akcie Coca-Cola | MAM | Johnson & Johnson | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | Kolaps | Dlouhodobé výsledky | Výsledky a úspěšnost | Nálada v eurozóně | Pár EUR/USD | Napětí mezi Čínou a USA | Lepší výsledky | Monex | Worldometers | Počty nakažených | Podhodnocený | Akcie Airbus | VisualCapitalist | Coca-Cola | CRV | Odborníci | Rentabilita | P/E poměr | Zdanění | Nvidia | Snížení emisí | Šéf podniku | Politici | Snížit emise | Biden | Česká republika | Šéf centrální banky | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Americké měny | iPhone | Klinické testy | Dopady amerických voleb | Koncern | PFE | Výsledky amerických voleb | Výsledky voleb | Společnost Pfizer | Slábnoucí euro | Cenné papíry s pevným výnosem | Faktor beta | Šéf Pfizeru | Albert Bourla | Nová vakcína | MRNA | Praktické tipy | S&P Global Inc | Výdělky | Životní prostředí | GameStop | CELO | Deutsche Boerse | Očkování | Coinbase Global | IPO společnosti | Mutace koronaviru | Voda | Makléřská firma | Peer-to-peer | Počasí | Polkadot | Zvýšení ceny | Brands | Zdravotní péče | ProSiebenSat.1 | Zpomalující inflace | Evropské centrální banky | Dopad na trhy | SNY | Express | Účinnost vakcíny | Dnešní seance | PrimeXBT | Token Covesting | Token Covesting COV | Zajímavé akcie | Flow Traders | Trendové linie | Růst produktivity | Růstový trend | Robinhood Markets | Negativní vývoj | Air | Akcie Boeing | ČSA | Fidelity | Dlouhodobý investor | Dnešní videokomentář | Vysoké dividendy | Makléřské služby | Archegos Capital | Archegos | CoinGecko | AMD | British American Tobacco | Imperial Brands | Vakcína na covid | Větší korekce | Goldman Sachs Group | Hong Kong Exchanges & Clearing | London Stock Exchange Group | CITIC Securities | MSCI Inc | Interactive Brokers Group | Nasdaq Inc | MarketAxess Holdings | Tradeweb Markets | LPL Financial Holdings | Euronext NV | Virtu Financial | Avanza Bank Holding | Avanza Bank | Nordnet AB | Nordnet | IG Group Holdings | flatexDEGIRO | Swissquote Group Holding | Swissquote Group | Monex Group | CMC Markets PLC | Knight Capital Group | Archegos Capital Management | Knight Capital | Saxo Group | cTrader Purple Trading | Silnější support | Oslabení | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Martin Klass | Nadnárodní společnosti | KOL | Plány | Příležitosti | Dekarbonizace | Prodej | Graf akcie | Denní graf akcie | CO2 | Akcie Moderna | Technologie | Rizikový profil | Síla dolaru | Koncentrace | Nvidia akcie | Cyklické sektory | KO | Mutace delta | Odvětví | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Fundamentální analýza Moderna akcie | Účinnost vakcíny Moderna | Mateřská společnost | Vnímání | Účetní období | Skleníkové plyny | Inovativní řešení | Jarda Tupý | Důležité zprávy | BioNTech | Akcie Pfizer | Tokeny | Společnosti | Dna | Katastrofy | NFT | Solana | Etherea | Zájem o kryptoměny | Věřitelé zadlužených ČSA | Dopady epidemie | Reorganizační plán | Zdravotnictví | Pozornost | Provozní výnos | Meta | Metaverse | Meta Platforms | Polygon | AMD akcie | Meta (Facebook) | Společnost | Společnost AMC | Adam Aron | Tým InstaForex | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | TIM | Ava labs | Avalanche | Zprávy z krypto | Nové mutace | Nová mutace | Omikron | Omicron | Zprávy z krypto průmyslu | Akcie společnosti Twitter | | Varianta koronaviru | Nové vakcíny | Akcie Pfizer (PFE) | Společnosti vyrábějící vakcíny | Společnost Smartwings | Jiří Šimáně | Binaurální rytmy | Použití v tradingu | Binaurální nahrávky | Sugexcryptopro | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | FX TRADE ESPANA COMMUNITY | BETA FX TRADE | FXOPTIONMININGHUB | SUGEXCRYPTOPRO | FX SIGNALS PRO | CRYPTO VIEW OPTION | OCTAFX INC | FXSMARTCHAINTRADE | ETRADEFXLIVE | FXAUTOTRADEPRO | Crypto Browser | Technický výhled trhu | CRISPR Therapeutics | CRISPR | Akcie CRISPR Therapeutics | Cena akcií CRISPR Therapeutics | Cena akcií CRISPR | CRISPR Therapeutics (CRSP.US) | CRSP.US | CRSP | Velmi volatilní
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Best online trading
Best penny stock
Best penny stocks
Best stock
Best stock broker for day trading
Best stock for day trading
Best stocks
Best stock trading
Best stock trading software
Best trading software

Následující klíčová slova

BETA FX TRADE
Betfair
Beth Ann Bovinová
Bethesda Softworks
Bethesdy
Betting on Zero
Betway
Beyond Meat
Beyond Meat (BYND.US)
BEYOND OPTION FX
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy forex
Potvrďte prosím... Zavřít