Čtvrtek 20. června 2024 08:17
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei SwiftTrader

Pandemie COVID-19

C:\fakepath\trader-19062024-46-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.06.2024 1) Americký výrobce čipů Nvidia se díky pokračujícímu růstu ceny svých akcií stal nejhodnotnější firmou na světě. Tržní hodnota podniku se dnes vyšplhala až na zhruba 3,3 bilionu dolarů (přes 76 bilionů Kč). Informovala o tom agentura Bloomberg. Společnost Nvidia stojí v čele světového trhu s čipy pro umělou inteligenci (AI) a v poslední době výrazně těží z prudkého růstu zájmu o tuto technologii.
C:\fakepath\trader-19062024-23-zm.jpg

Inflace v Británii se v květnu po třech letech vrátila na dvouprocentní cíl

19.06.2024 Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen v Británii v květnu zpomalilo na dvě procenta z dubnového tempa 2,3 procenta, oznámil dnes britský statistický úřad. Inflace se tak poprvé za tři roky vrátila na dvouprocentní cíl centrální banky. Ke zpomalení růstu cen přispělo zmírnění dopadů, které měla na ekonomiku pandemie covid-19 a také ruská invaze na Ukrajinu.
C:\fakepath\fundament-09052024-uvod.png

Pohled do budoucnosti – trendy v chování spotřebitelů (7. díl)

09.05.2024 Článek se zabývá trendy v chování spotřebitelů a jejich vlivem na ekonomiku a investice. Čtenář se dozví o změnách preferencí a vkusu spotřebitelů, sociálních a kulturních vlivech, technologickém pokroku a roli sociálních médií při formování spotřebitelských preferencí. Zohledňuje se také faktory jako ekonomické podmínky, demografie, sociální a kulturní změny, média a psychologické aspekty, které ovlivňují trendy ve spotřebitelském chování.
C:\fakepath\fundament-02052024-uvod-2.png

Pohled do budoucnosti – environmentální a sociální změny (5. díl)

02.05.2024 Tento článek poskytuje hluboký pohled na environmentální a sociální změny, které formují naši současnou společnost a budoucnost. Dozvíte se o narůstajících výzvách, jako je změna klimatu a úbytek biologické rozmanitosti, a o tom, jak tyto změny ovlivňují naše životní prostředí, ekonomiku a investiční příležitosti. Článek také diskutuje o klíčových faktorech, jako jsou investice do udržitelnosti a faktory ESG, které ovlivňují rozhodování investorů a regulátory.
img

Denní shrnutí: Wall Street pod tlakem před výsledky BigTechu

25.04.2024 Nálada na evropských trzích byla dnes převážně slabá. DAX a CAC40 ztratily více než 0,9 %, výjimkou byl britský FTSE, který si připsal téměř 0,5 %. Téměř 3 % zlevnily akcie francouzského konglomerátu LVMH.
img

Zoom Video Communications v postpandemickém prostředí 🖥️

22.04.2024 Skutečným průlomem na trhu videokonferenčního softwaru se ukázala být pandemie COVID-19. V roce 2020 si celosvětová výluka vyžádala, aby firmy zavedly řešení umožňující komunikaci na dálku. V té době také došlo k rozkvětu práce na dálku, která se v době pandemie stala pro mnoho podniků nezbytností. Nyní, i když makroekonomické prostředí již nevyvíjí vnější tlak na podniky, aby udržovaly práci na dálku, se zdá, že tato forma zůstane na trhu natrvalo. Navíc, i když v roce 2024 globální epidemie nenutí k zavádění nabídek práce na dálku, má tento trh stále značný růstový potenciál.
C:\fakepath\volatilita-09042024-1.jpg

Volatilita na finančních trzích – dobrý sluha, ale zlý pán

09.04.2024 Volatilita. Toto slovo má ve slovníku tradera velkou váhu. Je to jako srdce trhů, které buší v různém tempu a s různou silou v závislosti na mnoha faktorech. Ale co to vlastně volatilita je a proč by na ni měl každý obchodník klást takový důraz?
C:\fakepath\komodity-04042024-1.jpg

Podstata komodit: Průzkum hlavních trhů a jejich specifik

04.04.2024 Komodity můžeme vnímat jako základní pilíře globálního obchodování. Od samotných základů průmyslu až po zemědělské produkty, které krmí svět, představují komodity hmatatelná aktiva, která nám, jakožto obchodníkům, otevírají dveře k rozmanitým příležitostem.
C:\fakepath\komodity-13032024-1.jpg

Obchodování s komoditami - strategie pro komoditní trading

13.03.2024 Představte si komoditní trhy jako nesmírně rozsáhlé moře, jehož vody jsou proplétány nekonečnými proudy nabídek a poptávek. Komodity, ty základní stavební kameny naší ekonomiky, se stávají loděmi, které na těchto vodách plují.
img

Bankovní statistika - leden 2024

29.02.2024 Celkový objem aktiv bankovního sektoru v prvním měsíci roku 2024 dosáhl 10 394 mld. Kč, což je o 4,6 % více než na konci loňského roku. Za typickým nárůstem na počátku roku stojí úvěry a jiné pohledávky za centrálními bankami a úvěrovými institucemi (+440 mld. Kč m/m). V meziročním srovnání dosahuje tempo růstu bilanční sumy hodnoty 7,7 %.
C:\fakepath\makro-25022024-uvod.png

Makroekonomické faktory - rozpočtové deficity a přebytky (9. díl)

25.02.2024 V dnešním článku se zaměříme především na vysvětlení rozpočtových deficitů a přebytků. Dále se budeme zabývat dopady rozpočtových deficitů a přebytků na různé oblasti ekonomiky a také si rozebereme některé faktory, které je ovlivňují. Nakonec uvedeme příklad z Ameriky pro lepší pochopení jejich podstaty v ekonomice.
img

Skutečný důvod proč akcie rostou, pravidla hry se změnily

21.02.2024 „Svět zkouší přejít na nový model, kdy v jedné ruce vyšší úrokové sazby mají chránit před vysokou inflací a v ruce druhé, kvantitativní uvolňování má zajišťovat pokračující růst a stabilitu,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Walt Disney vypršela práva na postavičku Mickey Mouse. Jaký bude dopad na hodnotu firmy?

15.01.2024 Walt Disney je největší mezinárodní konglomerát v oblasti masmédií a zábavního průmyslu. V posledních 15 letech získal práva na některé z nejlepších mediálních franšíz. Problémy se však nevyhýbají ani této „továrně na sny“. Od začátku roku 2024 přišla společnost o práva na ikonickou kreslenou postavu Mickey Mouse, která dostala společnost na výsluní a od té doby se nové výtvory, licence a akvizice velkých společností nabalovaly jako sněhová koule.
img

Premiér slibuje konec zdražování, jenž však nenastane. Ani veřejné finance v příštím roce „zdravé“ nebudou, jak tvrdí

27.12.2023 Ve svém dnešním vánočním projevu se premiér Fiala poměrně výrazně věnoval také ekonomickým tématům. Z nich se zaměřil zejména na inflaci. „Příští rok skončí neustálé zdražování,“ slibuje premiér. To ovšem není pravda. Zdražování bude pokračovat, jen pomalejším tempem než letos nebo loni. A sice – nejpravděpodobněji – tempem zhruba třetinovým v porovnání s letoškem a přibližně pětinovým v porovnání s loňskem.
img

Česká národní banka ukončila nejdelší období stability úrokových sazeb od roku 2017. Pro malé firmy tak končí období soustavně rostoucích nákladů na externí financování

21.12.2023 Bankovní rada České národní banky dnes poprvé od června minulého roku upravila výši základní úrokové sazby a vyslala tak signál, že období udržování současných vysokých sazeb je u konce. Přestože rozhodnutí bankovní rady nebylo předem jisté, není tento krok vzhledem k polevujícím inflačním tlakům a předešlé komunikaci členů bankovní rady překvapivé. V posledním roce a půl byla jednotlivá měnověpolitická zasedání ČNB pod drobnohledem analytiků a komentátorů, kteří její postup často kritizovali. Ať už proto, že se zvyšováním sazeb podle některých hlasů přestala moc brzy, nebo že na podzim naopak váhala s jejich snižováním, v obou případech v rozporu s doporučením svých analytiků. Z našeho pohledu, který vychází z diskuzí se zástupci malých a středních firem, byly tyto kroky sice nepopulární, ale v některých ohledech pochopitelné.
img

US Open: Wall Street bojuje o směr před rozhodnutím Fedu o úrokových sazbách 🔔

13.12.2023 Wall Street ve středu při zahájení cash session tají dech. Indexy zaznamenávají mírné nárůsty do 0,30 %. Přesto zůstávají na 23měsíčních maximech. Podobné chování lze pozorovat na forexovém trhu, kde je USD dolar mírně klidný. Na dolarovém indexu USD (USDIDX) vidíme během týdne konsolidaci. Výnosy 10letých amerických dluhopisů klesají a aktuálně činí 4,17 %.
img

Uber vstoupí do S&P 500 🗽 Bude reagovat na známý "fenomén" Wall Street?

11.12.2023 Po několika měsících burzovní horské dráhy na akciích Uberu se letos podařilo akcie společnosti zvýšit o téměř 150 %, takže jejich výnos je srovnatelný s výnosem Bitcoinu. Nyní se Uber nachází v bodě obratu. Nedávno se jí podařilo dosáhnout ziskovosti a nyní před společností stojí velká příležitost. Dne 18. prosince letošního roku se Uber připojí k "elitní" skupině společností kótovaných na největším americkém indexu S&P 500, kde nahradí společnost Sealed Air Corp.
img

Zpráva Evropské centrální banky zdůrazňuje roli kryptoměn

07.12.2023 Evropská centrální banka (ECB) zveřejnila zprávu, která osvětluje rostoucí přijímání kryptoměn, zejména Bitcoinu (BTC), v rozvíjejících se a rozvojových ekonomikách (EMDE).
C:\fakepath\trader-04122023-62-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.12.2023 1) Nejznámější kryproměna bitcoin letos poprvé překonala hranici 40.000 dolarů (přibližně 894.000 Kč) a dál roste, posilují přitom i ostatní kryptoměny. Přispívá k tomu sílící přesvědčení, že americká centrální banka (Fed) začne brzy snižovat úrokové sazby. Investoři se také domnívají, že americká Komise pro cenné papíry (SEC) brzy schválí spotové bitcoinové fondy obchodované na burze (ETF).
img

Vzestup a pád společnosti WeWork

21.11.2023 Každý den jsme svědky velkých úspěchů různých společností, ale také jejich pádů. WeWork se bohužel nachází v té druhé kategorii. Přestože měla skvělou vizi a úžasný nápad, skandály způsobily, že se z tržní kapitalizace 47 miliard dolarů propadla na "pouhých" 44 milionů dolarů. V této analýze vám přiblížíme, co vedlo k jejímu bankrotu.
C:\fakepath\index-vix-23102023-uvod.png

Index VIX: Jak vydělávat na burzovním strachu

23.10.2023 Index volatility CBOE - známější jako VIX - je index, který v reálném čase sleduje očekávání trhu ohledně změn indexu S&P 500 (SPX). Je důležitým měřítkem tržního rizika, napětí a sentimentu, proto se často označuje jako "index strachu". Měří rozkolísanost na finančních trzích.
img

Smartwings loni klesl zisk na 478 mil Kč, tržby vzrostly

17.10.2023 Český letecký dopravce Smartwings za loňský rok vykázal čistý zisk 478 milionů korun, což je meziročně o 24 procent méně. Tržby loni více než zdvojnásobil na 19,3 miliardy Kč, za rok 2021 to bylo 8,2 miliardy. Provozní zisk před zdaněním dopravci vzrostl oproti předchozímu roku téměř o dvě procenta na 766 milionů korun. Smartwings to dnes uvedly v tiskové zprávě. Za poklesem čistého zisku podle Smartwings stojí navýšení nákladových úroků z úvěrů, kterými dopravce zmírňoval dopady pandemie covid-19.
C:\fakepath\PayPal-11092023-1.jpg

Analýza akcií PayPal - Důvody poklesu ceny a zhodnocení potenciálu pro růst

11.09.2023 Cena akcií PayPal Holdings Inc. (NASDAQ: PYPL) dosáhla v červenci 2021 historického maxima 310 USD za kus. Jejich trajektorie se však posunula a do srpna 2023 se propadly o 80 % na 63 USD.
img

Bitcoin se vrací do COVID éry

29.08.2023 Nedávné pohyby cen bitcoinu [BTC] vyvolaly srovnání s volatilním obdobím během nástupu pandemie COVID-19. Bitcoin, který je často považován za uchovatele hodnoty a zajištění proti ekonomickým nejistotám, zažil v letech 2019 až 2021 výrazné cenové výkyvy a tento cenový výkyv položil základ pro jeho 69 000 USD All-Time High (ATH) v roce 2021.
img

Rostoucí výnosy vládních dluhopisů USA podkopávají akciovou rally

28.08.2023 „Vyšší výnosy státních dluhopisů jsou obecně špatným znamením pro riziková aktiva i pro ekonomiku samotnou,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\Ray-Dalio-10082023.png

Ray Dalio opět varuje před pastí zadlužení

10.08.2023 Investor Ray Dalio stále zaujímá postoj k dluhovým pastem s velkým zájmem. Jak je u něj zvykem, aktuální vývoj analyzuje skrze historický kontext. Ve svém nedávném příspěvku „Whatʼs Happening with the Economy? The Great Wealth Transfer“ nepřímo srovnává současnou situaci s rizikem Německé krize z dvacátých let. I když neříká, že by se podobná krize měla opakovat, upozorňuje na možnost podobných scénářů, pokud nedojde k externímu zásahu.
img

📣Fitch snižuje rating USA!

02.08.2023 Agentura Fitch na začátku srpna všechny překvapila rozhodnutím snížit úvěrový rating USA z nejvyššího možného AAA na AA+. Stalo se tak poprvé za něco málo přes 10 let, kdy se ratingová agentura rozhodla snížit důvěryhodnost amerického dluhu, což vyvolalo omezené pohyby na trhu, ale zároveň značné pobouření amerických úřadů. Co stojí za rozhodnutím agentury Fitch? Rozhodnou se i další agentury přehodnotit své ratingy? Co to znamená pro trhy a měly by se potenciálních problémů obávat i další země?
img

Proč výnosová křivka stále předpovídá recesi?

02.08.2023 „Výnosová křivka úspěšně předpověděla každou recesi USA od roku 1980 a nyní ukazuje na další,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Čtvrtletní zisk Microsoftu díky cloudovým službám vzrostl o 20 procent

26.07.2023 Americké společnosti Microsoft vzrostl za čtvrté fiskální čtvrtletí čistý zisk o 20 procent 20,1 miliardy USD (437,5 miliardy Kč). Hospodaření podpořilo cloudové podnikání, které těžilo z nabídky doplňujících produktů zahrnujících novou technologii umělé inteligence (AI). Vyplývá to z prohlášení, které dnes firma zveřejnila.
img

Jak jsou bitcoin a kryptografie svázány s makroekonomickými trendy

21.07.2023 Bitcoin a kryptoměny celkově byly dlouhá léta považovány za nezávislá aktiva, oddělená od tradičních finančních trhů. Výzkumná zpráva společnosti Grayscale, významné investiční firmy v oblasti digitálních aktiv, však odhaluje významnou proměnu tohoto paradigmatu v posledních třech letech. Zpráva se zabývá vyvíjející se korelací mezi BTC a makroekonomickými trendy a odhaluje, jak se kdysi izolovaný trh nyní prolíná s širšími tržními ukazateli.
img

Aussie oslabuje kvůli rostoucím obavám z vývoje v Číně!

10.07.2023 Dnes během asijské seance jsme obdrželi data týkající se čínské ekonomiky. Tato data na investory nezapůsobila a ukazují, že oživení je mnohem slabší, než se očekávalo. Inflace v Číně za červen byla následující:
img

Zúčtování: Meta Platforms vs Twitter

06.07.2023 Ještě před týdnem svět s úžasem sledoval, jak si dvě těžké váhy byznysu - Elon Musk a Mark Zuckerberg - vyměňují rány na internetu a slibují si, že si naplánují skutečný zápas jako v MMA. Případ zůstává otevřený a možná se jednoho dne dočkáme toho, že se dva miliardáři utkají v ringu. Nicméně další souboj mezi nimi už probíhá. Nejedná se však o souboj v bojových uměních, ale o boj v byznysu, ve kterém mají Musk i Zuckerberg bohaté zkušenosti.
img

Akcie týdne - FedEx (21.06.2023)

21.06.2023 Společnost FedEx (FDX.US) se dnes obchoduje na nižší úrovni poté, co včera večer zveřejnila neuspokojivou prognózu. To si zaslouží pozornost, protože FedEx, jakožto jedna z největších logistických společností ve Spojených státech, je často považován za jednoho z tahounů americké ekonomiky. Podívejme se na nedávné výsledky a prognózy společnosti.
img

Dolar zasadí ránu

21.06.2023 Něco se zjevně nedaří. Centrální banky, které čelí tvrdošíjně vysoké inflaci, si rvou vlasy. Jejich celoroční úsilí omezit růst cen selhává. V důsledku toho centrální banky Austrálie a Kanady obnovují cykly zpřísňování měnové politiky. Mezitím pauza ze strany Federálního rezervního systému oslabuje americký dolar. Ale ne na dlouho. Trh v současné době nevěří ve zvýšení sazby federálních fondů o 50 bazických bodů v roce 2023, ale bude muset začít věřit.
img

Obyvatelé Turecka se v souvislosti s dalším propadem liry obracejí ke kryptoměnám

13.06.2023 Někteří obyvatelé Turecka údajně oživili svůj zájem o trh s kryptoměnami, konkrétně o stablecoin USDT, poté, co došlo k novému poklesu jejich národní měny a obavám, že by v celé zemi mohla začít opět hrozit silná inflace.
img

Čtvrtina pracovního trhu se do pěti let promění. Nejvíce míst vznikne díky digitalizaci a zeleným technologiím

31.05.2023 Automatizace, zelená politika a stárnutí populace. To jsou hlavní faktory, které budou v následujících letech určovat podobu pracovního trhu. Aktuální výzkumná zpráva Světového ekonomického fóra ukazuje, že nejvíce nových míst vznikne v oblastech digitálních a zelených technologií, potřeba budou také zdravotníci a sociální pracovníci. Kromě struktury pracovního trhu se změní i požadavky zaměstnanců.
img

Bankovní statistika - duben 2023

31.05.2023 Celková bilanční suma bankovního sektoru dosáhla ke konci dubna 9 831 mld. Kč, což je hodnota ve srovnání s březnem vyšší o 0,4 % a v meziročním srovnání o 2,0 % vyšší. K dubnovému nárůstu nejvíce přispěly klientské úvěrové obchody (+1,3 % m/m), naopak brzdou byl pokles objemu dluhových cenných papírů v držení bank (-1,8 % m/m).
img

Fidelity International: Čína + 1 = ASEAN - vítězný vzorec

24.05.2023 Pandemie, válka a rostoucí geopolitické napětí přiměly nadnárodní firmy přehodnotit své globální dodavatelské řetězce. S rostoucím počtem plánů na relokaci se region ASEAN ocitl mezi těmi oblastmi, které mají nejlepší předpoklady k tomu, aby absorbovaly přesunuté businessy.
img

Indie a jihovýchodní Asie nabízí klid v bouři

12.05.2023 Vzhledem k tomu, že hra na roztříštěnost je v plném proudu a globální ekonomika se stává méně globální, zdá se, že Indie a do jisté míry i ekonomiky jihovýchodní Asie jsou v solidní pozici, aby na všech těch zmatcích, které z toho plynou, vydělaly.
img

Microsoft a Alphabet zlepšují sentiment v sektoru big-techu📈

26.04.2023 Zveřejněné výsledky společností Microsoft (MSFT.US) a Alphabet (GOOGL.US) včera po uzavření seance na Wall Street dopadly opravdu dobře a podpořily náladu investorů v sektoru technologických společností. Zvláště dobře byly přijaty výsledky společnosti MSFT, které se podařilo překonat horní hranici očekávání analytiků ohledně reportovaných čtvrtletních výsledků. Zlepšené výsledky měly společného jmenovatele, cloudová divize Microsoftu i Alphabetu vykázala výrazný nárůst zisku a GOOGL vykázal svůj vůbec první kladný výsledek. Podívejme se na podrobnosti výsledků, které společnosti představily.Microsoft:
img

Extrémní rozdíly v evropských podnikatelských náladách

24.04.2023 Takový rozdíl mezi podnikatelskými náladami v eurozóně dlouho nepamatujeme. Celková podnikatelská nálada v eurozóně (podle PMI) sice vystoupala na jedenáctiměsíční maxima (54,4 bodu), ale to výhradně kvůli výraznému optimismu v sektoru služeb (56,6 bodu), zatímco nad průmyslem se stahují mračna (45,5 bodu - 3letá minima. Rozdíly mezi indexy nákupních manažerů v průmyslu a ve službách jsou dokonce nejvyšší od roku 2009.
img

Jaké akcie jsou pro investory nejodolnější vůči recesi?

19.04.2023 Recese může být pro investory náročným obdobím, protože ekonomická nejistota a volatilita trhu mohou ztěžovat identifikaci bezpečných a výnosných investičních příležitostí. Některé akcie však prokazatelně odolávají hospodářským poklesům a mohou poskytnout určitou míru stability investičního portfolia.
img

Český průmysl v nejistotě

03.04.2023 Situace v českém průmyslu je v posledních měsících zatížena velkou mírou nejistoty. I proto budou v tomto týdnu ostře sledovány výsledky únorové průmyslové produkce i březnového indexu nákupních manažerů v průmyslu (PMI). Na český průmysl na jedné straně bezesporu pozitivně působí pozvolný poklesu cen energií, který vede k poklesu napětí v energeticky nejnáročnějších odvětvích.
img

Měli by investoři očekávat, že inflace oddálí návrat Wall Street?

28.03.2023 Pandemie COVID-19 měla značný dopad na světovou ekonomiku a mnoho investorů se ptá, kdy se akciový trh vrátí na úroveň před pandemií. I když akciový trh vykazuje určité známky oživení, investoři se nyní obávají, že inflace by mohla návrat na Wall Street oddálit. V tomto článku se budeme zabývat tím, zda by investoři měli očekávat, že inflace zpozdí návrat Wall Street.
C:\fakepath\ceska koruna-4.jpeg

Nejbohatší Češi očekávají letos jen pozvolný ústup inflace

24.03.2023 Čeští dolaroví milionáři očekávají jen pozvolný ústup inflace, za celý letošní rok ji odhadují průměrně mezi deseti a 15 procenty. Vyplývá to z průzkumu Wealth Report 2022, který zpracovala J&T Banka a jehož výsledky má ČTK k dispozici. Loni byla průměrná celoroční inflace 15,1 procenta. Na letošní rok ji Česká národní banka (ČNB) odhaduje na 10,8 procenta, ministerstvo financí na 10,4 procenta.
img

Obchodování se zemním plynem a energetická krize

17.03.2023 Zemní plyn je jedním z nejdůležitějších zdrojů energie na světě. Obchodování se zemním plynem přitahuje v posledních letech pozornost, zejména po zahájení střetu na Ukrajině. Důvodem je skutečnost, že Rusko, jeden z nejvýznamnějších producentů plynu na světě, čelilo sankcím uvaleným USA, EU a dalšími zeměmi. Země Evropské unie se snažily snížit spotřebu zemního plynu, zatímco ostatní země našly příležitost zvýšit svou těžbu zemního plynu.
img

3 nejlevnější akcie z indexu Dow Jones

16.03.2023 Jestli nejste krátkodobými prodejci, nebo investory velkých prostředků do energetických akcií, minulý rok pro vás nebyl nejspíš nijak výjimečný. Všechny 3 hlavní americké akciové indexy klesly do medvědího trhu, čímž se dostaly do nejhorších jednoletých výnosů za posledních 14 let.
img

Ekonomika eurozóny stagnuje

09.03.2023 Včera zveřejněný zpřesněný odhad HDP potvrdil, že ekonomika eurozóny se nachází v útlumu, který alespoň prozatím nevyústil v propad růstu do červených čísel. Stalo se tak však jen velmi těsně – v mezikvartálním srovnání ekonomika eurozóny v posledním čtvrtletí 2022 stagnovala, což je o desetinku procentního bodu horší výsledek oproti bleskovému odhadu.
img

Je možné, aby ukrajinský obilný koridor zmírnil celosvětovou potravinovou krizi?

20.02.2023 V pondělí informovalo Rusko o tom, že by bylo „nevhodné“ prodloužit dohodu o dodávkách obilí z černomořského regionu, jestli se nezruší sankce uvalené na Moskvu po její invazi na Ukrajinu 24. února 2022, které ovlivnily její zemědělský vývoz.
C:\fakepath\Jan-Vejmelek-12122022.jpg

FXstreet.cz přináší rozhovor s hlavním ekonomem Komerční banky Janem Vejmělkem

12.12.2022 Tradingový portál FXstreet.cz přináší velmi rozsáhlý rozhovor s hlavním ekonomem Komerční banky. Jan Vejmělek pro náš portál každoročně připravuje predikce finančních trhů, takže společně spolupracujeme již mnoho let a s jeho názory na trhy se velmi často ztotožňujeme a považujeme ho za jednoho z nejlepších analytiků na českém trhu. A vzhledem k tomu, co se děje na finančních trzích, jsme se rozhodli realizovat společně tento velmi zajímavý, důležitý a rozsáhlý rozhovor. Probrali jsme všechna témata aktuálních finančních trhů opravdu velmi podrobně.
img

📢 Klíčové body k volbám v USA

03.11.2022 Volby ve Spojených státech se budou konat v úterý 8. listopadu 2022. Název těchto voleb vychází ze skutečnosti, že se konají uprostřed funkčního období prezidenta USA. Příští týden budou mít hlasy Američanů vliv na rozdělení moci v Kongresu. Volby v polovině volebního období jsou jakýmsi hodnocením práce současné vlády a především současného prezidenta. Zůstanou demokraté u moci? Získá Biden mandát k pokračování své politiky? Koho Američané zvolí 8. listopadu?
img

Rostoucí ceny ropy

01.11.2022 V úterý stouply ceny ropy a snížily ztráty z předchozí seance, jelikož slabší americký dolar nahrazoval rozšiřující se omezení COVID-19 v Číně.
C:\fakepath\xtb-24102022.png

Bude zemní plyn? A proč zdražuje? Shrnutí a vyhlídky

24.10.2022 Zemní plyn je v současné době velmi skloňovaným tématem, a to především kvůli současné situaci na Ukrajině a blížící se zimě. Ačkoliv je toto téma velmi aktuální, je poměrně složité se v celé věci zorientovat.
img

Globální akciová rally pokračuje; OPEC zvažuje razantní škrt produkce

04.10.2022 Globální akciové trhy dnes pokračují v rally, když investoři dále navyšují sázky, že slabší makrodata by mohla zbrzdit Fed v jeho jestřábích plánech na další agresivní zvyšování sazeb. Tyto úvahy se projevují i na dluhopisovém trhu, když výnosy amerických desetiletých vládních dluhopisů klesají již na 3,57 %, když ještě v minulém týdnu prorážely hranici 4 %. To nejdůležitější z pohledu makrodat nás čeká až na konci týdne, kdy budou zveřejněna čísla z amerického trhu práce. Podle současné logiky se tedy zdá, že rally by měla podpořit slabší čísla z ekonomiky, zatímco výrazně pozitivní překvapení by mohlo opět obnovit obavy investorů z jestřábího Fedu. Index S&P 500 roste o 3 %, a tak rozšiřuje svůj dvoudenní zisk na 5,5 %. Evropský Stoxx 600 roste rovněž o 3 %, což představuje nejvyšší denní růst od poloviny března.
img

Ebury: Cena dolaru vůči hlavním světovým měnám pokořila 20letá maxima

06.09.2022 Hodnota amerického dolaru v úterý opět vzrostla a definitivně pokořila 20letá maxima. Dolarový index ICE, který mapuje jeho cenu vůči koši 6 hlavních světových měn, přesáhl po dnešní 16. hodině 110,5 bodu a poprvé od 18. června 2002 se tak během obchodního dne pohybuje nad 110 body. Důvodem zvýšeného zájmu o americkou měnu je podle analytiků společnosti Ebury kombinace silných dat z americké ekonomiky, které výrazně zvyšují šance, že FED na svém zářijovém zasedání zvýší úrokové sazby o 0,75 procentního bodu, a zároveň prohlubující se obavy z omezení ruských dodávek zemního plynu do zemí Evropské unie.
img

Životní úroveň pod tlakem, reálné mzdy klesly takřka o 10 %

05.09.2022 Průměrná mzda v České republice vzrostla ve druhém čtvrtletí o 4,4 % nad 40 tisíc Kč. Cenová hladina ovšem rostla výrazně rychleji a inflace ve stejném období dosáhla 15,8 %. Výsledkem je největší pokles reálných mezd v tomto století, a to o 9,8 %. Kromě vysoké inflace k celkové dynamice negativně přispěla i vysoká srovnávací základna z minulého roku, která byla ovlivněna zejména vyplácením pandemických odměn ve zdravotnictví. Výše reálného poklesu je víceméně v souladu s očekáváním nás i trhu.
img

Fidelity International: Globální nálada rychle klesá

27.07.2022 Analytici společnosti Fidelity vnímají, že nálada mezi manažery společností, které pokrývají, se již několik měsíců zhoršuje. V červnu se objevily jisté známky oživení, když Čína začala znovu po lockdownech fungovat, ale toto oživení se zastavilo. Nálada se zhoršila i jinde, zejména v Severní Americe, Evropě a regionu EMEA/Latinské Ameriky. Jak ukazuje graf z tohoto týdne, indikátor nálady manažerů je nyní nejméně příznivý od doby, kdy jsme se na něj před dvěma lety začali našich analytiků každý měsíc dotazovat. Hlavní ukazatele se také nadále zhoršují a nyní jsou na úrovni srovnatelné s okamžikem vypuknutí pandemie Covid-19.
img

Čeští drobní investoři jsou odolní, 93 % z nich drží investice nebo nakupuje při poklesu

11.07.2022 PRAHA – Drobní investoři po celém světě zůstávají navzdory výprodejům na akciových trzích a obavám z recese odolní a devět z deseti (92 %) si buď ponechává investice, nebo nakupuje při poklesu, vyplývá z nejnovějšího čtvrtletního průzkumu „Retail Investor Beat“, kterého se účastní 10 000 drobných investorů ze 14 zemí, a kteçý provádí sociální investiční síť eToro.
C:\fakepath\dluh-06072022-3-zm.jpg

Celosvětové zadlužení podniků poprvé za osm let kleslo

06.07.2022 Celosvětové zadlužení podniků poprvé za osm let kleslo, protože náklady na financování dluhu se zvyšují a firmy omezují nové emise dluhopisů v obavách z recese. Index zadlužení podniků investiční společnosti Janus Henderson ukázal, že za 12 měsíců do konce letošního března se čistý dluh snížil o 1,9 procenta na 8,15 bilionu USD (197 bilionů Kč), a zaznamenal tak první pokles od roku 2014, napsala agentura Reuters.
img

Ranné zhrnutie (04.07.2022)

04.07.2022 Začiatok nového týždňa je na globálnom trhu trochu utlmený. Sentiment sa mierne zhoršli po tom, čo sa objavili správy o novom prudkom náraste prípadov Covid v Číne, ale nie je možné zaznamenať žiadny výpredaj. Očakáva sa, že likvidita počas nasledujúceho dňa bude obmedzená z dôvodu sviatkov v USA
img

📣ŽIVÝ KOMENTÁŘ XTB: Rozhodnutí FOMC (19:45)

15.06.2022 Večerní rozhodnutí FOMC je klíčovou událostí dne. Očekává se, že Fed zvýší úrokové sazby o 75 bazických bodů, což by bylo nejvyšší jednorázové navýšení od roku 1994!
img

Akcie ovládl medvěd. Jak dlouho mohou poklesy trvat?

15.06.2022 Akciový index S&P 500, ke kterému se upínají oči podstatné části investorů, protože sdružuje pět set největších amerických akciových společností, vstoupil do medvědího trhu. Ten nastane, když má trh klesající tendenci a propadne se ze svých vrcholů o 20 a více procent, což se při pondělním obchodování v zámoří stalo. Jak dlouho trh ve znamení „investičního medvěda“ zůstane?
img

RBA v červnu zvýšila oficiální měnovou sazbu a připojila se ke globálním jestřábům

07.06.2022 Australská centrální banka (RBA) je poslední centrální bankou, která zvýšila svou orientační úrokovou sazbu a přidala se tak ke globálním jestřábům poté, co Reserve Bank of New Zealand (RBNZ) na konci května zvýšila svou sazbu z 1,5% na 2%.
img

První split Amazonu po 23 letech

06.06.2022 Amazon zůstává gigantem, pokud jde o sektor e-commerce a stejně tak cloud computing a technologické služby, včetně Amazon Web Services. Od začátku roku akcie Amazonu ztratily více než 26 %, což je téměř dvojnásobek indexu S&P500 a nyní pokračuje v oživení. V návalu paniky dosáhla sleva oproti začátku roku téměř 46 %. Obavy o spotřebitele v USA tváří v tvář rostoucím úrokovým sazbám a prudce rostoucí inflaci, přidaly palivo k poklesu Amazonu. Alphabet (GOOG.US) je další společností, která provádí split akcií.
img

Fidelity International: Chart Room – Tři strukturální faktory, které mají vliv na přetrvávající inflaci

11.05.2022 V posledních měsících dominovala v titulcích inflace, přičemž celkový růst spotřebitelských cen v USA dosáhl 40letého maxima. „I když neočekáváme, že globální míra inflace zůstane na těchto rekordních úrovních, vidíme několik střednědobých až dlouhodobých inflačních faktorů,“ říká Timothy Foster, portfolio manažer Fidelity International.
C:\fakepath\ceskakoruna.jpg

Analytici: Dnešní zvýšení sazeb ČNB na 5,75 procenta bylo pro trhy překvapením

05.05.2022 Dnešní rozhodnutí České národní banky (ČNB) zvýšit sazby o 0,75 procentního bodu na 5,75 procenta bylo pro trhy překvapením, shodli se analytici oslovení ČTK. Zásadní otázkou je podle nich nyní to, zda úroky ČNB čeká ještě další viditelnější růst, nebo je repo sazba již blízko svého vrcholu. Takto vysoko byla základní úroková sazba naposledy v roce 1999. Ekonomové spíše očekávali růst sazeb jen o 0,5 procentního bodu.
img

Rozhodný týden centrálních bank vyvolává obavy na trzích

03.05.2022 Tento týden plný očekávání rozhodnutí centrálních bank je výzvou pro situaci na trhu, neboť Australská rezervní banka (RBA), Federální rezervní systém a Bank of England (BoE) zveřejňují rozhodnutí o úrokových sazbách a prohlášení o měnové politice.
img

Zůstane dolar na vrcholu?

27.04.2022 Mnoho analytiků a účastníků trhu se zabývá otázkou: jak dlouho bude USD schopen zůstat na vrcholu? Současné posilování dolaru dříve či později skončí jeho poklesem. Odborníci však očekávají, že pokles dolaru bude mírný.
img

Akcie Tesly rastú po zverejnení úspešných štvrťročných výsledkov

21.04.2022 Akcie Tesly (TSLA.US) rastú v premarkete o 8 % po zverejnení solídnych finančných výsledkov za Q1 2022, ktoré prekonali očakávania Wall Street. Niektorí investori dúfajú, že prekvapivo silné výsledky Tesly by mohli priniesť na akciový trh skutočnú „oneskorenú“ jar:
img

Průmyslový růst českých firem je otřesen krizemi. Pomůže ho vzkřísit zaměstnávání Ukrajinců?

20.04.2022 Pracovní síla v Česku je nedostatkovým zbožím. Firmy si stěžují, že na trhu chybí desítky tisíc pracovníků, kteří by pomohli růstu jejich byznysu. České technologické, biotechnologické či jinak inovativní firmy by na svou expanzi potřebovaly posílit týmy kvalifikovaných odborníků. Shánějí je však marně.
img

Investice do Applu, zvyšuje se prodej Maců

14.04.2022 Po zavedení zcela nového MacBooku Air M2, k němuž by mohlo dojít již v červnu, očekáváme prudký nárůst akcií APPL. Jeden z nečekaných důsledků pandemie Covid-19 byl obrat v téměř deset let trvajícím propadu celosvětového prodeje počítačů. Spousty lidí pracujících z domova a škol nadále přechází na hybridní či dálkové vzdělávání, a prodej počítačů prudce roste. I v roce 2021 byl prodej PC stále o 14,8 % vyšší než v roce 2020. Společnost Apple (NASDAQ:AAPL) ve čtvrtém čtvrtletí vykázala rekordní hodnoty prodeje počítačů Mac a to 9,18 miliardy dolarů, ukazuje to, že prodej počítačů Mac je stále velkou součástí rovnice hodnot akcií AAPL.
img

Invesco: Po druhé válce: Tři lekce

12.04.2022 Odborníci společnosti Invesco hodnotili tři možné scénáře týkající se dopadů války na ekonomiku. V hlavním scénáři – který představuje opotřebovávací válku – posuzovali možné přístupy k alokaci aktiv. Mezi další klíčová témata analýzy patřil vliv války na globalizovanou ekonomiku a její důsledky pro energetickou transformaci.
img

Titan a letadla: Konflikt na Ukrajině znamená novou ránu pro globální dodavatelské řetězce

08.04.2022 Ruská invaze na Ukrajinu a nové lockdowny v Asii předznamenávají další měsíce narušení dodavatelských řetězců. A to právě v momentě, kdy si společnosti myslely, že se jim podařilo vyřešit problémy vyvolané Covidem-19.
img

Swingový výhled 13. týden

06.04.2022 Swingový výhled 13. týden Akciové indexy uzavřely první čtvrtletí roku 2022 ve ztrátě pod vlivem geopolitického napět...
img

Long signál na akcie Advanced Micro Devices (AMD)

25.03.2022 Během pandemie COVID-19 prudce vzrostla poptávka po integrovaných obvodech AMD. Akcie posílila koncem minulého roku na nové rekordní maximum 164 USD a poté přišla fáze korekce. Investoři se obávají, že zvýšení úrokových sazeb by mohlo zpomalit růst. Aktuálně vidíme, že se akcie pokouší stabilizovat nad EMA-20.
img

Americké akciové trhy vykazují silný pokles

24.03.2022 Ve středečním obchodování americké indexy hodně klesly. Účastníci trhu diskutovali o rostoucích cenách energií a také o vyhlídce silnější inflace v USA. Na čele seznamu poklesů byly cenné papíry z finančních, zdravotnických a spotřebitelských služeb.
img

CZG – Česká zbrojovka Group SE dosáhla v roce 2021 podle předběžných výsledků rekordních výnosů v hodnotě 10,7 miliardy korun

24.03.2022 „Rok 2021 byl opět rekordní, což potvrzuje, že naše globální prodejní strategie a zaměření na výrobky a výzkum a vývoj podporují růst výnosů při udržení ziskovosti a zároveň vytvářejí dlouhodobou hodnotu pro naše investory. Naše hospodaření generuje silné cash flow, pokračujeme v investicích do výrobních kapacit, produktů a odbornosti. Zároveň věříme, že si naši akcionáři zaslouží odpovídající podíl na našem úspěchu.
img

Long signál na akcie Advanced Micro Devices (AMD)

23.03.2022 Během pandemie COVID-19 prudce vzrostla poptávka po integrovaných obvodech AMD. Akcie posílila koncem minulého roku na nové rekordní maximum 164 USD a poté přišla fáze korekce. Investoři se obávají, že zvýšení úrokových sazeb by mohlo zpomalit růst. Aktuálně vidíme, že se akcie pokouší stabilizovat nad EMA-20.
img

Evropské akcie výrazně rostou díky příslibu stimulačních opatření v Číně

16.03.2022 Ve středu evropské akcie výrazně vzrostly. Panevropský index STOXX 600 přidal 2,2 % a dosáhl nejvyšší úrovně od 3. března. K tomuto exponenciálnímu růstu přispěly zprávy o tom, že Čína plánuje zavést další stimuly na podporu své ekonomiky.
C:\fakepath\mince.jpg

Český trh se vzácnými mincemi loni stoupl o 55 procent na 594 milionů korun

07.03.2022 Objem obchodů se vzácnými mincemi v ČR loni dosáhl 594 milionů korun. Proti roku 2020, který výrazně ovlivnila pandemie covid-19, šlo o nárůst o 55 procent. Vyplynulo to ze statistik a expertních analýz aukčního domu Macho & Chlapovič, který je lídrem trhu.
img

USD/CAD: energie zůstává silným hnacím faktorem kanadského dolaru

04.03.2022 Na konci týdne se kanadský dolar navzdory vážnému geopolitickému konfliktu týkajícího se Ukrajiny nacházel v dobré náladě. Kanadský dolar v reakci na hrozící energetickou krizi rostl, ale své zisky nedokázal konsolidovat.
img

Akcie Burlington Stores zaznamenali po slabých štvrťročných výsledkoch pokles

03.03.2022 Akcie Burlington Stores (BURL.US) sa počas dnešného obchodovania prepadli o viac ako 10 % po tom, čo spoločnosť zverejnila neuspokojivé štvrťročné čísla.
img

Sankce: vítězové a poražení

03.03.2022 Ruská invaze na Ukrajinu byla aktem agrese, který jsme v Evropě po desetiletí neviděli. To vedlo k rozbití stavu, který na starém kontinentě panoval od konce Studené války a návratu násilí, za což evropské i další země světa ruské činy rychle odsoudily. Byly vyhlášeny sankce bezprecedentního rozsahu, které vedly k uzavření burzy v Moskvě a více než 90% propadu indexu ruských akcií kótovaných v Londýně. Sankce proti Rusku však mají i jiné dopady. Pojďme se tedy podívat na sektory akcií, které lze považovat za vítěze a poražené.
C:\fakepath\komodity.jpg

Analytici: Zlato a stříbro zdražily o pět procent, ropa a plyn o desítky pct.

01.03.2022 Cena drahých kovů a komodit, jako jsou ropa, zemní plyn či pšenice a kukuřice, letos výrazně roste. V únoru k tomu podle analytiků oslovených ČTK výrazně přispěla eskalace konfliktu na Ukrajině, kam vtrhla ruská vojska. Zlato a stříbro zdražily o zhruba pět procent, ropa a zemní plyn o desítky procent.
img

Latinská Amerika na volném trhu roste; Další pracovníci přijímající krypto

28.02.2022 Globální najímací firma Deel zveřejnila svou zprávu „State of Global Hiring 2021“, která odhalila, že v Latinské Americe se masivně zvyšuje volný pohyb a stále více lidí se rozhodlo přijímat části své výplaty v kryptoměnách.
img

JPMorgan: Fed zvýší sazby devětkrát, aby zkrotil inflaci

23.02.2022 Všechny oči jsou nyní upřeny na geopolitický konflikt mezi Západem a Ruskem, který se odehrává na Ukrajině. Nikdo nepopírá, že všechny zúčastněné strany již na něj nějakým způsobem doplatily. V Rusku se prudce propadly akcie a národní měna. Země čelí západním sankcím a může se stát, že bude nadobro vytažena zástrčka z plynovodu Nord Stream 2. Také Západ zaznamenal propad na svých burzách a ceny zemního plynu v eurozóně mohou opět prudce vzrůst. Ukrajina mezitím balancuje na pokraji plnohodnotné války. Především makroekonomické faktory tíží také náladu investorů.
img

Akcie Nvidia klesají o 6 % navzdory solidním výsledkům

17.02.2022 Navzdory dobrým výsledkům zaznamenaly akcie společnosti pokles související s globální politickou nestabilitou a celkovou křehkostí technologického sektoru. Výprodeje zesílily poté, co byla zrušena akvizice společnosti Arm (výrobce polovodičů), na kterou akcionáři čekali téměř 2 roky. Podle informací společnosti se obchod neuskutečnil kvůli komplikovaným regulatorním problémům, které se nepodařilo naplnit ve spolupráci se SoftBank.
img

Akcie Robolox po zveřejnění výsledků klesají

16.02.2022 Akcie společnosti Roblox (RBLX.US), která nabízí spoustu populárních her, ztrácejí po otevření trhu téměř 15 %. Výsledky za Q4 dopadly pod očekávání analytiků oslovených agenturou Bloomberg News.
img

Sezóna korporátního reportingu podporuje pozitivní nálady na trhu

09.02.2022 Akciové trhy pokračují ve vyhodnocování výsledků podnikových zpráv společností, přičemž mají na paměti očekávané zveřejnění údajů o spotřebitelské inflaci v USA naplánované na zítřek (čtvrtek).
img

Americké akciové indexy se opět uzavřely níže. Investoři čekají na rozhodnutí Federálního rezervního systému

26.01.2022 Nastal nejvýznamnější den měsíce. Dnes americký Federální rezervní systém oznámí výsledek prvního dvoudenního zasedání v roce 2022. Otázkou je, zda regulátor zvýší základní úrokovou sazbu již v lednu, nebo se bude držet plánu. Když už mluvíme o plánu, znamená to pokračování omezování měsíčních nákupů aktiv. Mnozí odborníci v poslední době uvádějí, že v letošním roce očekávají nejméně 3 nebo 4 zvýšení sazeb ze strany Federálního rezervního systému.
img

Zasedání Fedu bude významné a bude mít dopad na všechny finanční trhy

24.01.2022 Trhy se stále naplno věnují tématu očekávaného zvýšení úrokových sazeb Fedu, které již minulý týden vedlo k poklesu amerických akciových indexů.
img

Americký dolar nadále přešlapuje na místě uprostřed korekce na americkém akciovém trhu

20.01.2022 Vzhledem k tomu, že americký akciový trh pokračuje ve své korekci směrem dolů uprostřed očekávání prvního zvýšení úrokových sazeb Fedu v březnu 2022, evropský a asijsko-pacifický trh vykázaly oživení hlavních akciových indexů v návaznosti na výsledky obchodování ve středu a dnes ráno.
img

EUR/USD: zatímco se trhy rozhodovaly: sklenice zpola plná, nebo zpola prázdná. Při rychlém šíření omikronu ve světě se euru podařilo pokusit se a vrátit korunu dolaru.

20.01.2022 Na začátku minulého týdne se klíčové indexy Wall Street po prudkém poklesu z rekordních maxim dostaly do lepší nálady. Ke zlepšení nálady na trhu přispěly optimistické prognózy předních investičních bank, že akcie vydrží i růst úrokových sazeb Fedu a zvýšení výnosu státních dluhopisů.
img

Ropa roste druhý den v řadě

19.01.2022 Ropa si ve středu brzy ráno připsala více než 1 %, poháněna stále vysokou poptávkou po této komoditě. Březnové futures na ropu Brent vzrostly o 1,14 % na 88,51 USD za barel, zatímco březnové futures na ropu WTI vzrostly o 1,24 % na 85,88 USD za barel. Cena ropy Brent se poprvé od poloviny podzimu 2014 dostala nad 89 USD a druhý den v řadě posunula nová maxima.
img

Dynamika výnosů amerických státních dluhopisů ovlivňuje trhy

19.01.2022 Téma možného dřívějšího zvýšení sazeb Fedu překvapilo finanční trhy a způsobilo prudký pokles světových akciových indexů, což podpořilo růst amerického dolaru na pozadí rostoucích výnosů amerických státních dluhopisů.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Analytici: Ceny akcií ve světě letos opět porostou, ale nižším tempem než loni

05.01.2022 Ceny akcií ve světě letos opět porostou, ale nižším tempem než loni, kdy stoupaly o desítky procent. Shodli se na tom analytici oslovení ČTK. Uklidnění pandemické situace by podle nich mělo prospět firmám z maloobchodu či restauračním řetězcům, růst úrokových sazeb pomůže bankám. Posilující dolar negativně ovlivní akcie na rozvíjejících se trzích, odhadují.
img

Evropské akcie v poslední obchodní den roku klesají

31.12.2021 S nárůstem počtu lidí nakažených koronavirem po celém světě se snížila ochota riskovat, v důsledku toho klesly evropské akcie. Panevropský index STOXX 600 klesl od 8:15 GMT o 1 %, přičemž největší ztráty utržily akcie cestovního ruchu.
img

GBP/USD. Zpráva COT 22. 12. 2021. HDP Spojeného království začíná klesat.

22.12.2021 Dobrý den, vážení obchodníci! Na hodinovém grafu pár GBP/USD v úterý nadále rostl, ignorujíc slabé informace z Velké Británie. Kotace páru se dále posouvají směrem k 127,2% korekční úrovni na 1,3296. Očekávám pullback s obratem z této úrovně ve prospěch americké měny. K obratu může dojít dříve, než dosáhne dané úrovně. Pokud je možné nebrat v úvahu dva dny na konci minulého týdne, libra nadále zůstává v bočním kanálu mezi 1,3150 a 1,3296. Proto se domnívám, že se bude pohybovat přibližně stejným způsobem jako pár EUR/USD. Na konci roku, kdy informační pozadí slábne a obchodníci začínají vykazovat menší aktivitu, nemá smysl očekávat silný pohyb. Kromě toho, když pár vstoupí do bočního koridoru, je těžké se z něho dostat. Jak jsem již zmínil, dnes byla zveřejněna zpráva o HDP Spojeného království za třetí čtvrtletí. Podle jejích nových odhadů se sazba mezičtvrtletně snížila na 1,1 %. Předchozí sazba byla 1,3 % mezikvartálně. To znamená, že nová varianta omikron, která se šíří ve Spojeném království, již hluboce ovlivnila ekonomiku.
img

EUR/USD: složitá témata

17.12.2021 Jestřábi v ECB nejsou s rozhodnutím Christine Lagardeové spokojeni. Mají k tomu své důvody. Snížení stimulačních opatření bylo sice ohlášeno, jejich provedení je však spíše byrokratické. V důsledku toho dochází k další stimulaci politiky.
img

Vánoční rally se s největší pravděpodobností uskuteční

17.12.2021 Jestliže se dříve na trzích věřilo, že iniciátorem zvyšování úrokových sazeb se mezi světovými centrálními bankami stane Fed, vedení se nečekaně ujala Bank of England, která se obává silného růstu inflace a v důsledku toho i jejího negativního dopadu na britskou ekonomiku.
Související klíčová slova: Akcie společnosti Pfizer | Celebrity | Twitter (TWTR) | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Chování volatility v různých obdobích | Bilanční suma | TweetDeck | Walmart | Specializace Finance | Objem transakcí | Průmyslový index Dow Jones | Jak měřit volatilitu | Propad ekonomiky | Hospodářská situace | Největší americké společnosti | Zpomalení čínské ekonomiky | Dopad omikronu | FCF | Akcie Sony | Nízké hodnoty VIX | Mezinárodní kontext | Růst v eurozóně | Uvolněné měnové politiky | Realitní trh | Marshallův plán | Cena platiny | ChatGPT | Jak fungují akcie | Pochopení ekonomických principů | Finanční pozice PayPal | Snížení těžby hlavními producenty | Zásoby zemního plynu | Výnosy dluhopisů | Goldcorp | Stříbro (XAG/USD) | AQUA | Hodnota společnosti | Měnový faktor | Zvyšování cen | Trendy na trhu s komoditami | Suez Environment | Dlouhé pozice | Světové organizace | Světové akcie | Geopolitické konflikty | Ozvěny trhu | Války | Lithium | Komoditní | Vývoj | Státní dluhopis | Modelové portfolio | Korunové instrumenty | Obchodní platformy | Jakub Seidler | Intradenní obchodování | Češi | Komentář Fidelity International | Rychlé zisky | Platební bilance | Data z trhu práce | Australská centrální banka | Allianz | ATR (Average True Range) | Akcie Zoom | Akcie ropy v roce 2021 | Panevropský index | Nákupu státních dluhopisů | LHA | Skupina Coloseum | Graf Kakaa (Cocoa) | Radim Dohnal | Silná rezistence | Brent Crude Oil | Investice do marihuany | Globální ekonomické trendy | Zdražovat | Využití indikátorů volatility | Měnový pár EUR/CZK | DPH | Americká automobilka | EUR | Fondy soukromého kapitálu | Situace na trhu | Mobileye | FDA | Spotřebitelské výdaje | Energetické technologie | Uranová akcie | Bundesbank | Experimentální lék | Riziko inflace | Nezaměstnanost v eurozóně | Cloud Computing | Globální dluhopisový index | Akcie TWTR | Levné peníze | Kalifornie | ABNB | Brokeři | Oživení cen | Salesforce | Jardine Strategic | Surová ropa | Automobilový sektor | Dnešní obchodování | XOM | Výkyvy | Itálie | Euro proti dolaru | Michal Stupavský, CFA | Historické mince | Stoxx | 9/11 Crash | Epidemická situace | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Pověst značky | Texas | S&P 500 (SPX) | Míra nezaměstnanosti v ČR | Růstová portfolia | Údaj o HDP | Očekávání | Korelace | Vyhlášení nouzového stavu | DBK.DE | GlaxoSmithKline | Evropské centrální banky | Varianta omikron | Nikl | Státy eurozóny | Cena severomořské ropy | JAR | Tomáš Kolomazník | CMC Markets | Volatilní | Ratingy udržitelnosti | Akcie fondů obchodovaných na burze | Výše odpisů | Diverzifikace | Mezinárodní investoři | Dow Jones Consumer Goods Index | EUR/JPY | Podnikání společnosti | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Veřejné finance | LI.US | Státní dluhopisy | Novartis | Schodek státního rozpočtu | Příležitost k nákupu | Paladin Energy | Ruské invaze na Ukrajinu | Stimulační balíček | Trh práce | Broker Consulting Index podílových fondů | Přístup k pákovému efektu | Ruský plyn | Současná rozpočtová situace federální vlády | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Souhrnný indikátor | Rozpočtová pravidla | Analytik Wood and Company | Vyrovnaný rozpočet | Philip Morris ČR | UCG.IT | iShares | Aramco | P/B | Crypto | Genesis Capital Equity | Investice | Uranové akcie | Počáteční marže | DXY | Petroleo Brasileiro | Spotřebitelské úvěry | Obchodní rizika | Sociální osvěta | Akcie Sumitomo | Potenciál | Očekávání inflace | Oživení ekonomiky | Support | American Water Works Company (AWK) | Globální dluhopisové trhy | ACA | BAE Systems (BA.UK) | Taneční kroky s trhem | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Výnosy na dluhopisech | Delivery Hero | ADP report | Růst amerického dolaru | Organizace pro výživu a zemědělství (FAO) | Inside Bary | Klimatická politika | Ifo | Webinář | Trendline | Nálada v eurozóně | Zisk před zdaněním | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Britská libra | Chování | Šéf Fedu Powell | Intervence | NYSE | Aukční dům Macho & Chlapovič | Kurz ropy | Náklady na financování | Slabá koruna | Trendy na trhu | Experti | Fibonacciho posloupnosti | LSEG | Sentiment indikátory | Futures kontrakt | Krátkodobé cenové pohyby | Raiffeisenbank | Vstupní náklady | Biotechnologické akcie | Průměrný výnos | Wellington | Mimořádné daně | Období rostoucího strachu | NDXT | PayPal Holdings Inc. (NASDAQ: PYPL) | Návrh zákona | ANZ Bank | Stop-Loss | Evropský index | Evropské měny | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Dění na trzích | Nová varianta omikron | Richie Merzian | Bidenova administrativa | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Společnost Apple | Dun & Bradstreet | Hodnota eura | Černé labutě | Vliv krizových situací | Obchodní seance | Český statistický úřad | Impuls | EUR/USD | Bruno Le Maire | Efektivní správa | Hodnota prodejních opcí | Psychologie spotřebitelů | Nálada v průmyslu | Ropné trhy | Spotřebitelé | Akcie obchodované na pražské burze | Von der Leyenová | Finanční prostředí | Předseda představenstva | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Strach | Český průmysl | Uzavírání obchodů | Cena bitcoinu | Dobré načasování | Hlubší trend | Současná cena | Finanční páka | WACC | Konkurenti | Akcie společnosti | Uzdravování | ETH | Societe Generale (GLE.FR) | Americký prezident | FX FORECAST | Tuzemské hospodářství | Softwarová společnost | Aktuální vývoj | Benchmark | Cena pšenice | Milionáři | Rostoucí výnosy | Prognóza ceny palladia | Historie obchodování | Zajištění rizika | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Čistý příjem | Množství peněz | NAC Kazatomprom | Demografie | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Brent | Cenné papíry | Google Pay | Výnos | Celosvětová poptávka po ropě | Velcí investoři | Přecenění zboží | Investiční příležitost | Drahokamové vlastnosti | Nákupy státních dluhopisů | Tým XTB | Širší akciový trh | Ocelářství | Americký akciový trh | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Akcie marihuany | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Průmyslové využití | IHNED | Akcie těžařů | Asijské akcie | Delta | Russell 2000 | Colorado | Zalando | Prudké pohyby ceny | Silný výhled | Domácí obchodování | Vývoj na trzích | SMA | Retracementy | Vzdělávání | Šéf Fedu | Rumunský lei | LYNX Trading | Rizika a výzvy v obchodování | Znehodnocování měn | Cena akcií PayPal Holdings Inc. | Růst sazeb | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Příklady z historie | Technické rezistence | Jak index VIX funguje | Akademické aktivity | US500 | Jiné měny | Potenciální obraty v trendu | Akcie Erste | Tomáš Kouřil | Průmyslové aktivity | ESG | Index DOW | Import | Analytik Broker Consulting | Zprávy o nezaměstnanosti | VOW1 | Investiční strategie | Vlna pandemie | Evoqua Water | Vstupy a výstupy | Exchange | NYSE: GM | Milton Friedman | Splátky dluhů | Fitch | Akcie roku 2020 | Miliardář Elon Musk | Státní dluh | Konstrukce portfolia | Výsledky obchodování | Zasedání centrálních bank | Colt Canada Corporation | Daytrading | Úrokový diferenciál | NCOZ | Americká nezaměstnanost | Akcie Twitter (TWTR) | Dluhopisy | Nejlepší technologické akcie | Investoři na trzích | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Kontrakty | KSB | INR | Sezónní výkyvy | Prague Economic Papers | Agnico-Eagle Mines | Způsob obchodování | Vztahy s komunitou | DocuSign (DOCU.US) | Nové energetické technologie | Fénicie | Allianz Global Investors | Propad cen | Microsoft (MSFT.US) | Online obchodování | AUDUSD | Cenné lekce | Praxe | Akcie Apple (AAPL) | Nasdaq100 | Investiční výhled | Platební neschopnosti | Jednání OPEC+ | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Labouristé | Vývoj volatility | Technologické korporace | Situace ve stavebnictví | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | Mike Pompeo | Změny v pohybech cen akcií | Metaverse | Analytici Fidelity International | Spotřebitelské inflace | Modelový aparát | Úvěrová pojišťovna | Růst cen zemního plynu | Odhad HDP | Firemní úvěry | Většinový podíl | Vydání dluhopisů | Freedom Finance Europe | Pfizer (PFE.US) | Fundraising | Politická situace | Posilování dolaru | Uber Technologies | NEL.NO | Nová bankovní rada | Wonderinterest Trading | Rozpočtové přebytky | Znehodnocení | Peníze | Infekce Covid | Dopady války na Ukrajině | Ukazatel | Black Lifes Matter | TeamViewer | Vývoj měnové politiky | Měnová situace | Praktické využití indikátorů | Měnověpolitické zasedání Fedu | Americká společnost | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Zvýšení inflačního cíle | Objem nových emisí | Coinmarketcap | Nakupovat akcie | Americká ropa | Nestlé | Certifikáty | Medvědí trh | Prognóza | Obchodní politika | FTSE 100 | Evropské firmy | Služby | Pokles ceny ropy | Konsensus | Ekonomické údaje | FTNT | Lockdowny v Evropě | Bezpečné přístavy | Volby v USA | Vzácné kovy | Saxo Bank | Analyzovat trh | Pařížská dohoda | Běžný účet platební bilance | Adani | Barel ropy | Amgen | Přebytek ropy | Palladium | Americký Fed | Teorie černé labutě | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Medvědí signál | Aktuální cena stříbra | Globální hospodářský růst | Použití indikátoru | Ropa WTI | Tipy na zajímavé akcie | Faktor udržitelnosti | Výsledek hospodaření | Lockheed Martin | RBLX.US | Bankovní rada ČNB | Tržní dynamika | Analytika | Ekonomické dopady pandemie | Narušení dodávek ropy | eMan | Americké ekonomiky | Růst akciových trhů | Bankovní domy | Brexit | Tržní signály | Hedvábná stezka | Investice proti inflaci | Kurz eura k dolaru | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Indikátor ATR (average true range) | Evropské aerolinky | Valná hromada | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | Norwegian Cruise | Cenové tlaky | NextEra | Vývoj léků | VOW1.DE | Sezónní změny | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Kontrakty na ropu | Filmové studio | Akcie HDFC Bank | Záchranný fond | Fondy obchodované na burze | Dividendová politika | Hyundai | Cestování | USD | Reálné ekonomiky | Plynovod Nord Stream 1 | Zastavení ztrát | Potenciální ztráty | Odliv kapitálu | Bond | Otřesy na finančních trzích | Broker | Implikované volatility | Nadnárodní vlivy | Wheaton Precious Metals | Cash flow | Proražení | Upravený zisk | Technická analýza | ProfitLevel | Státní ropná společnost | Posílení koruny | Bollinger Bands | GBP/JPY | Cestování do zahraničí | Export | Změna klimatu | Jak na obchodování | Banka Goldman Sachs | NFLX | Dluhopisový index | Total | Nové mutace | OrganiGram Holdings | Plány | Aktuální informace | Kroky centrálních bank | AMS | Hyperinflace | Obavy z pandemie | Na burze | Historická volatilita | Akcie Ahold Delhaize | Investiční analytik | Resistence | Finanční instituce | NexGen Energy | Taleb | App Store | Cena americké ropy | Výroční zprávy | Home office | Síla amerického dolaru | Deficity a přebytky | Vládní opatření | Spikevax | Určení trendu | Maďarsko | Přetrvávající vysoká inflace | Politika centrální banky | Šok | EMH | Ropná zařízení | Varianta delta | Pozorování | Hongkong | Američtí centrální bankéři | Ceny BTC | Akcie Ralph Lauren | Split | Trh s ropou | Index volatility CBOE | Klimatické změny | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | OXY.US | Kofola | FedEx | Garance | LMT | Apple Pay | Bezpečná měna | Cena indexu S&P 500 | Obrovské pohyby | Bridgewater | Spekulovat | Nord Stream 2 | Rychlé zotavení ekonomiky | Měnový fond | Devizové trhy | Úvěry a hypotéky | Německá spotřebitelská důvěra | Začátek pandemie | Swapy | Ahold Delhaize | Česká zbrojovka | ATVI | Podpůrné programy | Ruský prezident | Pověst | The Economist | NATO | CFD kontrakty | Tovární objednávky | Středoevropské měny | Budějovický Budvar | Panevropský index STOXX 600 | Klinické testy | Burzovní průvodce | Španělský premiér | UniCredit Bank | Zvyšování sazeb Fedu | Růst hodnoty indexu | Tržní trendy | Fitch Ratings | Denison Mines | Výsledky společnosti | Úroková sazba | BeginCapitalMarkets | Rostoucí ceny energií | Průmyslová výroba v Evropské unii | Avast | Čtvrtletní výsledky | Instagram | Kapitálový trh | Akcie společnosti Intel | Německý export | Dovoz | Unie | Oživení trhu | Úvod do světa komodit | Analýza akcií PayPal | Historický pád cen ropy | Zvýšení sazeb | Obrovský potenciál | GBP/USD | Admirals | Automobilka Tesla | Vládní výdaje | Akcie NN | Split Amazonu | Informace o průměrné denní volatilitě | Úrokové sazby | Vyšší náklady | Dvojitý vrchol | Zisky společnosti | Dovednosti | Uhelné elektrárny | Nikkei | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Sociální investiční síť | Nejbohatší | Obchodování na finančních trzích | Tržní ceny | Jak obchodovat s komoditami | Použití kryptoměn | Výzvy v obchodování | Akcie Mastercard | MT5 | Nemovitostní fondy | Venture Capital | Čtvrtletní zisk | Doji | CISCO | Pozitivní zprávy | Skokové posílení | Commodity Channel Index | Jeffrey Sachs | Dodávky čipů | First Solar | Nominální hodnota | Pro tradery | State Street Global Advisors | Wonderinterest Trading Ltd | Sentiment na Wall Street | 1 milion | Cenové pohyby | Stratégové | Data z amerického trhu práce | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Jindřich Fremuth | Zuzana Picková | Konfluence | Vztah k volatilitě | Volby USA | S&P Global | Plynovody | Elon Musk | Alphabet (GOOGL.US) | Světový obchod | Problémy s dodavatelskými řetězci | Výkonnost společnosti | Maďarský forint | Představitelé Fedu | Textron | Černé pondělí | Akciové indexy | Býčí sentiment | Pokles ceny akcií | Trend following | EUR/CZK | Investing.com | Zájem investorů | Celosvětové zadlužení | Standardní daň | Posilování amerického dolaru | McKinsey | Myšlení | Digitální komunikace | Konopné akcie | Macho & Chlapovič | Michael Gove | Firemní zisky | Euforie | Investice do solární energie | Turecký statistický úřad | Západní společnosti | FANG | Makrodata | Biotechnologické akcie 2021 | iPhone | Mimořádný zisk | Nigérie | Obchody | Investoři | Obchodní deník | České ekonomické výhledy | Portfolio | Roblox (RBLX.US) | Fungování | Petr Koblic | Christine Lagardeová | Akcie Burlington Stores (BURL.US) | ADR | Obchodní platforma | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Podnikové dluhopisy | Nejistoty | Fidelity | Nejnovější výsledky | Jaroslav Brychta | Statistický úřad Eurostat | Mezinárodní agentura pro energii | CZ-USA | Evropská měna | AMD | Platby v kryptoměnách | Globální ekonomiky | Obchodování s ropu | Přidaná hodnota | Graf akcií | Média | Inflační čísla | Zpřísňování měnové politiky | Použití indikátorů volatility | Grayscale | Dosažení zisku | Exxon Mobil (XOM.US) | Nárůst ceny | Bez rizika | Zisk | Ceny kryptoměn | Prezident | ATR a ADR | Sealed Air Corp | Atraktivita zlata | Světové burzy | Globální vývoj | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Česká koruna | CCI | Jak investovat do zlata | DAX30 | Australia Institute | Výstupní body | Varianční analýza | Ropné společnosti | Index KOSPI | Carry trading | Bank of England | Airbnb | Společnost Smartwings | Centrální banky | Vývoj akcií | Snížení nákladů | Cena mědi | Akcie Alphabet (GOOGL) | VIG | Vývoj ceny pšenice | Supporty a rezistence | Nové vakcíny | Kapitálové rezervy | Raytheon | Zápis z posledního zasedání | Normalizace trhu | Rostoucí ceny ropy | Americké prezidentské volby | Pohyby trhu | Jak se stát lepším investorem | VIX stoupá | Obchodní dohoda | Propad ceny akcií | McKinsey & Co | Mimořádná opatření | BP | Hold | Berkeley Energia | Finanční pomoc | Úvěrové krize | Abott Laboratoires | Výkonnost fondů | Průzkum | Funkční období | Environmentální a sociální změny | NSDQ | Boj s inflací | Cestovní kanceláře | Vývoj měnového páru | Nízké úrokové sazby | Investiční | Čínské hospodářství | Sociální nepokoje | Nasdaq Health Care Index (IXHC) | Moderna | Broker Trust | Kč/EUR | Bloomberg News | Investice do vody | Svět kryptoměn | Ochota riskovat | CEO společnosti | BCM BeginCapitalMarkets | IEA | Kolísání cen | Souhrn finančních trhů | Analýzy | Tržní podíl | Ekonomický vývoj | ETS | Akciové trhy ve Spojených státech | Anglie | Politická nestabilita | Uranium Energy | Hodnotové akcie | Dopady pandemie COVID-19 | Solární energie | ExxonMobil | Netflix (NFLX) | Klíčové společnosti | Invesco | Měsíční průzkum | Meme akcie | Demokraté | Partnerství | Hlavní události | Brusel | Patria | Práce z domova | Společnost XTB | TRY | Bydlení | Fiskální rok | RWE | Daňové zatížení | Uber | Očekávaný růst poptávky | Plavba na otevřeném moři | Petra Turzová | Čínské letecké společnosti | First Majestic Silver | Koruna dnes | E-commerce | Data z ekonomiky | Rating USA | IXHC | Úrok | Spotřebitelská nálada | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Implikace | Omezit potenciální ztráty | Cena akcií společnosti | P/E | Kávové akcie | Ekonomické dopady | Zpráva | FedEx (FDX.US) | Štěpán Hájek | Cestovní ruch | Agentura Reuters | Prémie | Obchodní ředitel | ETF na kryptoměny | Vliv na ekonomiku | Vzdušný prostor | Rozpočtová politika | Česká měna | Mediánová mzda | Tencent | Agrofert | Spotřebitelský sentiment | Objem intervencí | Prodej | Onemocnění COVID-19 | PFE | Konzistence | Aktuální prognózy | Technologické tituly | Platební neschopnost | VaR | Investiční horizont | Starteepo Dušan Jilčík | Nové příležitosti | Změny pracovních míst | Tržní kapitalizace | Průmyslové revoluce | Paras Anand | Pomoc ekonomice | Strojové učení | Vice | Růstové akcie | Šance na zisk | Janet Yellenová | Konflikty | Hrubý domácí produkt (HDP) | Huawei | Pokles cen komodit | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Obchodování komodit | Emoce | Státní pomoc | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Warren Buffett | Finanční ředitel | Zasedání Fedu | S&P | Čínští turisté | Automobilka | RoboMarkets | Skupina PPF | Hospodářský vývoj | Vzdělání | Stimulační opatření | Výkonnost | Průmyslová výroba ČR | Evropská data | Rozpočtový přebytek | Obchodování | André Kostolany | Zvýšení daní | Potenciální zisky | Legislativa | GBP | Co se děje na finančních trzích | Trojúhelníkové formace | Virová infekce | Tržby z prodeje | Akciové odvětví | Narušení dodávek | Posilování eura | Sankce namířené proti Rusku | Rekordní hodnoty | Management | Meta | Zpomalení ekonomického růstu | Biotechnologická společnost | Farmaceutický sektor | Admiral Markets | Ropné zásoby | Vývoj měnového páru EUR/CZK | GAAP | Německé ceny | Růst cen ropy | Dobré výsledky | ForFarmers | Prezidentka ECB | Carnival | ZEW | Daniel Kahneman | Nejlepší odvětví | Zprávy | Akcie v Asii | Pandemie COVID 19 | TSMC | Komoditní fondy | Guru | Zahraniční investoři | Shell | Tradiční odvětví | České firmy | BCM | Fenomén | Grafy | Dolary | Dlouhodobé investování | Fungování trhů | Česká republika | Trigger | Nejlepší čínské akcie | BREAKING | Objem dluhopisů | Eurostat | Index STOXX Europe | Akciový analytik | Evropské trhy | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Uran | Ceny stříbra | Index Stoxx 600 | Evropské akcie | Averze k riziku | Deflace | Prognózy ČNB | Změny v potravinářství | Ralph Lauren | Investiční aktivita | Britský statistický úřad | Alena Schillerová | Zdroje energie | Kristina Hooperová | Zemědělské komodity | Eurofer | Růst inflace | Výroční zpráva | Turecká lira | REGN | Ceny ropy | Politické faktory | Occidental Petroleum | Dupont | Marek Brávník | Ceny Bitcoinu | Bezpečné investice | Dlouhodobé investice | Opce | Praha | Recyklace | Berkshire Hathaway | Úpis akcií | Člen představenstva | Hospodářské cykly | Platební prostředek | Covid | Airbus | Average Daily Range (ADR) | Tržní úrokové sazby | Vyhlídky | Provozní výsledky | HKD | Rostoucí trendové čáry | Obchodujte ropu | CZ | Evropská dluhová krize | Útok na World Trade Center | Cena ropy brent | Aukční dům Aurea | Virgin Galactic | Dividendové strategie | Europe 600 | Oživování ekonomiky | Volný čas | Změna spotřebitelských preferencí | Natural Gas | Udržitelnost | Míra | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | West Texas Intermediate | Graf vývoje | Období korekce | Krypto komunita | Analýza trhů | Zadlužování | Nordea | Analýzy trhu | Tapering | ESMA | Obchodovanie | Petr Král | Zlatý standard | Páka | Analýza komoditních trhů | CFA Institute | Růst zadlužení | Digitální měny | Free float | Hong Kong | Investment management | Akcie CK Hutchison | Pokles tržeb | Hedgeové fondy | Nástroj | Výsledky | Kurz EUR/USD | Tennessee | Investice do vodíku | Rozhodování | Zdražování pohonných hmot | Solární panely | Dnes ČNB | Obchodní nápady | Spoluředitel | Orsted (ORSTED.DK) | Obrovské množství peněz | Dluhopisové fondy | Index MSCI All Country World | ČNB Petr Král | Australský dolar | Nio | Obnovitelné zdroje | COCOA | Inflační tlaky | Rizika | Siemens | Suroviny | Minulá výkonnost | Waste Management | Jak si vybrat tu správnou strategii? | NAFTA | Bank of America | Zpřesněný odhad | Úroda | Komoditní měny | Finanční služby | TIM | Koruna | Výkyvy na měnových trzích | Fundamentální analýza | René Remšík | Broker Consulting Index | Akcie Moneta Money Bank | Výrazný pokles | Vývoj ceny plynu | Zajímavé akcie a ETF | Cukr | Retracement | Vyšší poptávka | WeChat Pay | Spotové ceny | Burzovní výhled | Následky pandemie | Současná rozpočtová situace | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Barrick Gold | Kurz dolaru | DMA | Onemocnění | OPEC+ | Propad | Řetězec | Pandemie nemoci COVID-19 | SAE | Spekulant | Newmont | Dopady koronaviru | Sazby ČNB | BHS | Makroekonomický výhled | Objem | Ruská vojska | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | HDP eurozóny | Údaje | Očekávání investorů | Globální dodavatelské řetězce | Intel (INTC) | Formy volatility | Federální rezervní systém | Pokles akcií | Období zvýšené volatility | Cryptocompare | Společnost Nvidia | Klima | Inverze výnosové křivky | Nové emise | Úrokové výnosy banky | xStation | Exxon Mobil | Walmart (WMT) | Potenciální obraty | Asie | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Alibaba | Podnikatelská nálada | Očekávání analytiků | WMT | Výsledky průzkumu | Propuštění | Globální hospodářské krize | Technologické společnosti | iPhone 14 | Průzkumy | Sentiment v sektoru | Poptávka po pohonných hmotách | Emise leteckého průmyslu | Stablecoiny | Over-The-Counter | mmBtu | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Videokonference | Národní měny | Nepředvídatelnost | Swingový výhled | NGAS | Spoření | Akcie společnosti Logitech | Regulátor | Placebo | Výhody diverzifikace | Raytheon Technologies Corp | Praktické tipy pro obchodování | Státní rozpočet | Převodník měn | Ekonomické cykly | RMB | Předpověď kurzu libry | Automobilky | Index pražské burzy | Dlouhodobý výhled | Digitální zlato | Tržní kapitalizace bitcoinu | Vakcína proti koronaviru | Propad exportu | Black Monday China | Status rezervní měny | Průmyslová výroba | AMC | Aussie | Uzavírání pozic | Pfizer | Snížit emise | Bilion | Emise skleníkových plynů | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Sázka | Akcie AMD | Obchodování s akciemi | Úspěch v obchodování | Studie | Vstupní a výstupní body | Argentina | Převzetí Credit Suisse | Obnovitelné zdroje energie | Obchodovat s komoditami | Vysoká poptávka | Pojišťovny | Úřad INSEE | Druhy ropy | Deficit | Graf | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Odliv dividend | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Average daily range | Instrument | České fondy | Investiční firmy | FX forecast rank | Zbrojovka | Reakce trhu | Tržní měřítko | Patenty | Úpis akcií společnosti Instacart | Vypršení platnosti | Příjem díky dividendám | Centene | Cenová hladina | Pozornost | Bankéř | Ropa Brent | PlayStation 5 | Canopy Growth | Norwegian Cruise Line | Fibonacci retracement | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Roblox | Hráči na trhu | Současná situace | Dlouhodobé trendy na trhu | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | Aktuální hodnoty měny | Vývoje kurzu | Trh státních dluhopisů | EY | Akcie Liberbank | Akcie Robolox | LEN | Přijetí | Evropa | Distribuce | Vojtěch Boháč | Síť restaurací Coloseum | Obraty | OPEC | USD/PLN | Paxos Trust Company | Short | Argentinské peso | Akcie a recese | Ukrajina | Ropná společnost | Výroba v eurozóně | Údaje ministerstva | Svíčkové grafy | Jednání FOMC | Tomáš Sedláček | Pár EUR/USD | Schlumberger | Neutrální výhled | Průměrné denní volatility | Egypt | Johnson & Johnson | Národní rozpočtová rada | Hodnota aktiv | Grafické karty | Omezení pohybu | Eurodolar | KB | Kontext | Bezpečné útočiště | Deficit rozpočtu | Polský zlotý | Kurzový vývoj | Dnešní makroekonomické ukazatele | Generali Investments | Maloobchod | Nakupovat státní dluhopisy | Americká centrální banka | Vepřové maso | Obrat v měnové politice | Aktuální cena ropy | Logistika | Oslabení amerického dolaru | NASDAQ: MSFT | Zveřejněná data | DPZ | Dynamické obchodování | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Index Bloomberg Barclays | Trump | Patria Finance Tomáš Vlk | Devalvace | Stavebnictví | Hospodářské oživení | Hospodářský propad | Index volatility | Znalost trhu | FactSet | Brands | Dolarové likvidity | Ústup inflace | Kurzarbeit | Index Dow Jones Industrial Average | Skladovací kapacity | Vir | Disney+ | PYPL | Silnější dolar | Technické analýzy | Euroskupina | Aphria | Nasdaq Futures | P/BV | Mexiko | Rostoucí trend | Finanční krize | High | Akcie na rozvíjejících se trzích | Ropná krize | Vstupy | Akcie Barrick Gold | Americký investor | Obchodní strategie | Genesis | Inflace ve Spojených státech | Akciové výnosy | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | Pád bitcoinu | Dot-com | Ekonomická situace | Aktuální cena ropy brent | Rakousko | Christopher Dembik | Stříbro | Nejbližší support | Tomáš Kudla | BA.US | Euler Hermes | Opatření vlád | UNECA | Tým InstaForex | Platby za plyn | Instituce | Akcie Colgate-Palmolive | Sell the news | Turecko | Kakao | Dogecoin | Restriktivní opatření | Bank of Japan | UBS Global | OECD | Globální obchodní rizika | SARS-CoV-2 | Ředitelka AKAT ČR | Podnikatelská důvěra | Investiční společnost | Akcie farmaceutických společností | FAANG | Bankovní rada České národní banky | G10 | Data z americké ekonomiky | Růstový potenciál | Zasedání americké centrální banky | HDP v Evropě | Crypto newsletter | LNG | Internet věcí | Býčí signál | Světová pandemie | Rozhodnutí vlády | Americké akcie | FKI | Odraz na finančních trzích | Ekonomická důvěra | Czech Fund | Do čeho investovat | Dopad pandemie | MetaTrader | Běžný účet | Formace Head and Shoulders | Kongres | Wonderinterest | Výdělky | Divize | Oslabení koruny | Pozitivní vliv | Drahý kov | Obchodní výsledky | Vývoj měnového páru USD/JPY | Akcie Amazonu | Vyplácení dividend | ex | Evropská ekonomika | Rally na akciích | Rozpočtový deficit | JNJ | Investice a financování | Naše ekonomika | Zvýšení úrokových sazeb | Prezidentské volby v USA | Zvýšená volatilita | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie provozovatelů výletních lodí | Zvýšení sazeb ČNB | Time-Frame | Předpověď kurzu | Martin Krištoff | Snížení daní | Trh | Technologický vývoj | Velcí spekulanti | Politická rizika | Snížení těžby | Komise | Li Auto (LI.US) | Akcie Wirecard | List Financial Times | Války na Ukrajině | Francouzská vláda | Technologické firmy | Vládní podpory | Frustrace | Investice do akcií | Burzy cenných papírů | Nárůst výdajů | Výrazný růst | Cenová válka v ropném průmyslu | Otočení trendu | Měnová autorita | Žádost o vstup na burzu | Fed | Rekordní minimum | ABNB.US | Potravinový řetězec | Zahraniční obchod | Investování s LYNX | Ekonomické škody | Signál na akcie | Korekce | Pictet | Commodity Channel Index (CCI) | Světové ekonomické fórum | Drahota | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Vývoz ropy | Upozornění | NIO Limited | Nákup dolaru | Penále | Celosvětová poptávka | Země EU | S&P Global Inc | Energy financial group | Směřování | Závislosti na Číně | Money management | Buffett | Xylem | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Uvolněné fiskální politiky | Největší ekonomika světa | Spotřeba ropy | Výplaty dividendy | Arista Networks | Pražské burzy | Jednání OPEC | Finanční společnosti | Downtrend | Krátkodobé obchodování | Společnost Mobileye | Zveřejnění výsledků | Boháč | ATR | Další rozvoj | Analytik J&T | Vietnam | Konkurenceschopnost | Stripe | Dopad na trhy | Kanada | NYSE: ALB | USDT | Uvolňování karanténních opatření | Globální recese | Medtronic | Trade Center | Automobilový průmysl | Banking Software Company | Ekonomický a strategický výzkum | Spotové ceny ropy | Vysvětlení rozpočtových deficitů | CNOOC | Objem akcií | Vliv pandemie | Chesapeake Energy | Výsledky za Q1 | Posílení dolaru | XOM.US | Stock | ANO | MPSV | ProCent | UBER.US | Růst spotřebitelských cen | Společnost Philips | Nákup akcií | Poměr P/E | Tisknutí peněz | Wells Fargo | Rating | Akcie FAANG | Agentura S&P | Merck & Company | Ebury | Znalost | Prezident Joe Biden | SNB | Ruská invaze | ENGETO | Koronavirová pandemie | Budoucí vývoj | Amundi | Microsoft | Maxim Manturov | USD/CHF | Příležitosti | Short signál na akcie | Pohled do budoucnosti | Slabost dolaru | Dopad na cenu | UNWTO | Dušan Jilčík | Generovat zisk | Začátečník | Investice do ropy | Vládní dluhopisy | Nejistota | Unijní země | Daňové úlevy | FX Forecast | Akciové indexy v USA | Obchodní plány | Thermo Fisher Scientific | Repo operace | Společnost Tesla | Růst tržeb | Inflační vývoj | CME | Spotřebitelská inflace | Pokles cen ropy | Intraday přístup | Sell | Diverzifikovaná portfolia | Broker Consulting | Rozšíření umělé inteligence | Pokles sentimentu | Tržní hodnota akcie | Starteepo | Mistrovství | Finanční rezervy | Long pozice | Cybertruck | Objem divestic | LYNX webinář | Kurz dolarů | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Společnost PayPal | Devalvace měn | Continental (CON.DE) | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Markets | Vývoj eura | Prosperity | Index Nasdaq | Mexické peso | Akcie technologických společností | Skluz | Unce zlata | Efektivní správa kapitálu | Decentraland | Náklady na akvizici | Americké úrokové sazby | Obchodní praktiky | Futures na DAX | Exxon | Rizikovější aktiva | Představenstvo | IATA | Hlavy států | Akcie spoločnosti Li Auto | MSFT.US | Makroekonomika | Spotřební zboží | Soukromí investoři | Potenciál ztráty | Rozkolísanost na finančních trzích | Trendové linie | Akcie Activision Blizzard | Japonsko | Výpadky | Aktiva volatilní | Společnost Meta Platforms | Rozhodnutí ČNB | Objem obchodů | Range | CFTC | FIAT | Návrat koronaviru | Tomáš Pfeiler | Pokles eura | Rizikové investice | AA | Invest | Amazon (AMZN) | Fenestra Wieden | Gazprom | Růst těžby ropy | Vysoké standardy | MicroStrategy | Centrální banka | Logitech | Měřítko očekávané tržní volatility | Mobilní aplikace | Deutsche Börse | Federální rezervní banka | Životní prostředí | Intraday | Společnost Deutsche Börse | Řízení rizika | NYMEX | Rozbor | Akcie spoločnosti Airbnb | Německá vláda | Zemní plyn | Put | Fondy peněžního trhu | Pojištění proti nepřízni | QE | Německo | TMV | Krach | Chesapeake | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | Německý Ifo index | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Ostatní investice | Stabilita sazeb | Donald Trump | BIIB | Twitter | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Čistý zisk | Jádrová inflace | Dosáhnout úspěchu | Spotová cena | Hotovost | Canopy Growth Corporation | Způsob pomoci jednotlivých zemí | Psychologické faktory | Rizika Over-The-Counter trhů | Další růst | Xylem (XYL) | Centrum | UniCredit (UCG.IT) | Ekonomické následky pandemie | Společnosti | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | CL | Bělorusko | Zelená politika | Brookings Institution | Americká automobilka Tesla | Pan American Silver | Kartel OPEC | CON.DE | Podnikatelé | Zadlužení podniků | TLTRO | Klesající tržby společnosti | Akcie společnosti Philips | Visa | Eurobondy | BASF | Louis Vuitton | Trpělivost a disciplína | ConocoPhillips | Dvojité dno | Aukce | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Bankovní tituly | Datum vypršení platnosti | Nedostatek potravin | Dluhové krize | Počet zákazníků | Energetický sektor | Globální index | Rizikovější investice | Masivní nárůst volatility | Nízká volatilita | Politické rozhodnutí o produkci | Premiér Justin Trudeau | Chod ekonomiky | Komodita | Moment obratu trendu | Zoom Video | Důsledná analýza trhů | Podhodnocené akcie | FDX.US | Daně ve Spojených státech | WeWork | Oscilace hodnoty indexu VIX | Threads | Směnný kurz | CZK | Začátek pandemie covidu | Brookings | Reuters | Úspory | Krátkodobí obchodníci | Erste Group | Obchodníci | ETC | Krizové řízení | Úrokové prostředí | Významné výkyvy cen | Dividendový výnos | Růst firemních zisků | Na volné noze | Baidu | PPF Petra Kellnera | Globální ekonomický růst | Očekávaná reakce centrální banky | Kov | Situace | Chevron | CZ Export | Těžební technologie | Čas k nákupu | PFE.US | Domácnosti | Konjunkturální průzkum | Letecká společnost | Výkonná ředitelka | Úspěšné obchodování s komoditami | Predikce finančních trhů | Světové měny | Depozitní sazba | UEC.US | Měření volatility | Výstupy | Formování cenových trendů | Maloobchodní tržby | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Negativní úrokové sazby | Rekordní maximum | Palo Alto | Předseda | Analytici | Atradius | Český hrubý domácí produkt | Kurz koruny | Provozní zisk | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Zájmové skupiny | Ripple | Výnosy z investic | SIE | Specifika obchodování s komoditami | Anglo American | Equity | J&T | Menší poptávka | VIX klesá | USDIDX | Traders | Guvernér Fedu | Fond kvalifikovaných investorů | Evropská unie | DPA | Boeing | Akcie společnosti Microsoft | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | Cenové trendy | Ekonomiky | Dobrá nálada | Volby USA 2020 | Rychlý růst | Prime | Stagnace | Average true range (ATR) | Riziko recese | Rozpočet | Negativní dopad | Evropské banky | Apple | Libra | GM | Koronavirová krize | WM | Janus Henderson | Otevření Číny | GameStop | Vytrvalost | Počet firem v insolvenci | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | Startup | Masivní nárůst ceny | ENPH.US | Fyzické produkty | Inflace v květnu | Nová data | Dopad na ekonomiku | Akcie Melcor Developments | Open | Cena akcie | Životní úroveň | Růst ceny zlata | Dow Jones Industrial Average | U.S. Treasury | Ropa roste | Tržní změny | Finanční zpráva | Volatilita cen komodit | IPO kalendář | Švédsko | Nakoupit akcie | Analýza trhu | Webináře zdarma | Dolaroví milionáři | Financovat | Investiční instrumenty | Využití indikátorů | Příprava | DocuSign | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Zakázky německého průmyslu | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Green Deal | Nálada investorů | Hlavní akciové indexy | Průzkum analytiků | Fortune | AMD.US | Německá centrální banka | Arm | Fond | Deglobalizace | 4M Systems | ECB | Historie obchodování komoditních trhů | JPMorgan Chase & Co | Akcie Netflix (NFLX) | Úroky | Refinitiv | Speciální daň | American Water Works Company | Plodiny | Arena Pharmaceuticals | Akce centrálních bank | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | Portu | Dot-Com Crash | Cena | Silné oživení | Investiční banky | Pandemie covidu | Finanční rizika | ING | MMA | BioNTech | ERÚ | Boeing (BA.US) | Ceny komodit | DOT | Moneta | Air | Tržní formace | Akcie dnes | Káva | Akcioví investoři | Aktivum | Izrael | Ceny akcií | Inspirace | Defenzivní akcie | Pracovní trh | Smartwings Group | TABAK | FTSE | Ruská invaze na Ukrajinu | Klíčové oblasti | Přenos | S&P500 | EBay | Epidemie | Stablecoin | Americký dolar | Dobré zprávy | Čínská ekonomika | Ázerbájdžán | Siemens (SIE) | Euro vůči dolaru | Ceny | Abbott Laboratories | Prudký pokles | Kurzy | Koronakrize | Technologie | Vysoká inflace | Energetická krize | MetaTrader 5 | Budvar | ČNB | Bloomberg FX forecast | TSLA.US | Dluhy | Devizoví obchodníci | Wood and Company | Kirkland Lake Gold | Zajímavé příležitosti | Dopady koronaviru v Evropě | Riziko výkyvu cen | Viceprezident | Investujeme | Ekonomické aktivity v eurozóně | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Sledování globálních ekonomických trendů | USD/CZK | Tipy pro obchodování | Ranní zpráva | Pokles | Contango | Coloseum Holding | Oběhová ekonomika | Ochrana proti inflaci | Akcie spoločnosti DocuSign | UEC | Čínský růst | Tuzemský maloobchod | Snižování úrokových sazeb | E-mini | Útlum aktivity | Margin | Blesk | Ceny zemního plynu | IFSC | Delta mutace | Biogen | Historická data | Denní volatility | Americké společnosti | Akcie Siemens | Ebury G10 FX Forecast | Ceny hliníku | Potenciální zisk | Výprodeje na akciovém trhu | Jan Vejmělek | Hedge | Fundamentální ukazatele | Průmyslový růst | Americký trh | Akcie Thermo Fisher Scientific | Poplatek | Moody's | Zemědělci | Google | Nové zakázky | Vývoj cen ropy | KNF | Mzda | Makro | Investovat do ropy | Splátky úroků | Tržní očekávání | Počet fúzí a akvizic | Zelená budoucnost | Zisky dolaru | Americká ekonomika | Strategie pro komodity | Schodek 300 miliard | NVDA | Odpor | BURL | Akcie Johnson & Johnson | Svět investování | Dluh USA | Akcie spoločnosti | Obchodník | Letadlo | Vývoz z Německa | Portfolio manažer | Akcie týdne | AKAT ČR | Akcie s LYNX | MRNA | Poptávka a nabídka | Tržby | COVID-19 | TSLA | DOCU | Bezpečnostní situace | Sledovat vývoj volatility | Luboš Růžička | Futures kontrakty | Adaptace | Regulátoři | Coinbase | Snížení sazeb | ISIN | General Motors (GM.US) | Asijské země | Průmyslová komodita | Evropská centrální banka | Oživení ekonomické aktivity | Roční výnos | Indikátor ATR | OTC obchodování | BHS Timur Barotov | Měkké komodity | Indikátor | Index cen | BloombergNEF | Vládní koalice | Swing Trading | Tým FXstreet.cz | Francouzský statistický úřad | Paypal Holdings | Slušné zisky | Růst ceny | Hudební vydavatelství | Mutace koronaviru | ISM | Index PX | EBIT | Daně | Lídři | Mezinárodní organizace práce | Golden Gate | Tradingové webináře zdarma | Impérium | Úvěrová krize | Marketingová komunikace | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Cena za akcii | Akcie Schlumberger | Akcie Zoom (ZM) | Kryptoměna | Investiční rozhodnutí | Potravinářství | Vývoj hodnoty | Inflace v Turecku | Ekonomické faktory | Česká ekonomika | Zásoby ropy v USA | Reálné peníze | metodologie | SaxoStrats | Výzkum a vývoj | Antivirus | Vítězství Bidena | Institucionální investoři | Pandemie nemoci | Výsledkové sezóny v USA | Momentum | Akcie společnosti Zoom | Ceny akcií bankovních domů | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Inovace v zemědělství | Příjmy společnosti | CBOE | Sázkové kanceláře | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | Výsledky hospodaření | Moskva | Růst zisků | Analytik Trinity Bank | Zisky | SNY | Partners | Realitní fondy | Vládní politika | FCA | BNP Paribas | Konsenzus | Společnost DoorDash | Historické rekordy | Americký index S&P 500 | COVID-19 omikron | Ceny palladia | Globální ekonomika | Cena palladia | Vývoj inflace | TradingEconomics | Bitcoin Cash | Identifikovat trend | Anomálie | Ministr zahraničí | Voda | Jaderná katastrofa ve Fukušimě | Oklahoma | Obrovské ztráty | Benchmarky | Zboží dlouhodobé spotřeby | Cisco Systems | Nižší ceny ropy | Situace na trhu práce | Starbucks | Anglogold Ashanti | Vysoké valuace | NATGAS | Postavení USA | Ratingové agentury | Akvizice Coltu | Cena zlata | Pullback | Heijmans | Zvýšení ceny | Conseq | Organizace zemí vyvážejících ropu | Snižování rizika | Ekonomiky eurozóny | Měnověpolitické zasedání | Rizikové averze | Trinity Bank | Přecenění | Flash Crash | CAR | IPO Instacart | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Rusko-ukrajinský konflikt | Hegemonie | Stabilní společnosti | Obchodníci s měnami | RRR | Tržní nálada | Hospodářská krize | Růst cen | Saxo | Drahé kovy | Normální volatilita | Vyšší sazby | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | Vrcholy | Vývoj války | Zdravotní pojištění | Napětí v Perském zálivu | RSI | Vysoké inflace | Měnová politika | Akcie Apple | Rheinmetall | Alokace | ERA | Energetické trhy | Úkoly a cíle | Dash | Poptávka | Meziroční inflace | IFO index | Statistici | Index ASX | Albermarle Corp. | Financování | Změny v ekonomice | Vývoj války na Ukrajině | Nastavení měnové politiky | ČSÚ | Hodnoty VIX | Růst čínské ekonomiky | Technologický gigant | Ursula von der Leyenová | Akcie Walmart | Cenový graf | AWK | Historická minima | Slušný zisk | Finance | Čína | Akcie AMC | Stres | Prodávající | Cena ropy pod 0 USD | Akcie Li Auto | Analýza a strategie | Occidental | Invaze | Růst měny | Americká lehká ropa | Turecké liry | Čtvrtletní zisk Microsoftu | Růst HDP | Dynamika trhu | Americké banky | Psychologie | Badger | Nvidia (NVDA.US) | Republikáni | Těžby kryptoměn | Inflační očekávání | Výzvy v obchodování s komoditami | Investiční poradenství | Technologické inovace | DAX | Index Exportu | HDP Asie | Zlepšení ekonomického výhledu | Pandemie Covid19 | Americké akciové trhy | Otevírání ekonomiky | GS.US | Stochastic oscillator | Polovodičové společnosti | EGAP | VŠE v Praze | Hodnota amerického dolaru | Trend GBP | ECB Christine Lagardeová | Vydávání dluhopisů | RBI | Dluhová krize | Bulharsko | Sibanye Stillwater | Investor | Freedom Finance | Průměrná mzda | MIFID | Dolarové sazby | DNO | Obchodovat | Jitan Solanki | Ostatní kryptoměny | Řemeslo | Koncentrace | Akcie NIO | Pokles zásob | Analytik J&T Banky | Zvýšení inflace | Nejlepší kávové akcie | Wüstenrot | Výplata dividend | Hospodářský růst | Medvědi | Vydělávat peníze | PayPal ve zkratce | Výkyvy na trzích | Uchovatel hodnoty | Poptávka po oceli | Nárůst výnosů | Vyšší daně | Sociální síť | Dividenda | Cena severomořské ropy Brent | Americké státní dluhopisy | MAGA | Společenské změny | Odhodlání | Zpracování komodit | Palo Alto Networks | Akciová rally | Akcie Gamestop | WTI | FinTech | Záporná cena | Bohumil Trampota | Bod | Tweet | Miliardy korun | Zisk společnosti | Strategie obchodování | Deutsche Bank (DBK.DE) | RBNZ | New York Times | PRIBOR | Paládium | UTC | FRED | ATR (average true range) | Americké firmy | Charlie Munger | Video | HDP | Změny klimatu | Obchodování CFD | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | Strategické plány | Bloomberg Barclays | ROCE | Světové události | Marihuanové akcie | Měnové kurzy | Americká měna | Modelování výnosové křivky | Nord Stream | EMU | INRG | Akcie těžařů stříbra | Historické příklady | Problémy | Saúdská Arábie | Tesla (TSLA.US) | GlassNode | Změny ve výrobních nákladech | Analýza dat | Ziskovost | OCI | Zadlužení firem | Důvody poklesu ceny | Bankéři | Oživení ekonomiky eurozóny | Sázet | Technology | Vzrušení | Měny regionu | Cena ropy | Firma | Inflace | Advanced Micro Devices | Ocel | Drobní investoři | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | Marže | DAWN | Vysoké zisky | Účet platební bilance | Státy EU | Zlato a stříbro | Capitalinked.com | Aktuální ceny ropy | Prognózy na cenu ropy | Organizace pro výživu a zemědělství | Glassnode | Fiskální politika | Devizový trh | Načasování | Finanční výkonnost | Prosus | Kurz USD | Recenze | Alphabet | PYUSD | Vedení společnosti | CK Hutchison | Zkušenosti | Elektronické obchodování | Ropa | Vývoj akcie Pfizer | Ceny niklu | Technologické akcie roku 2020 | Akcie u LYNX | Ekosystém | Demografické trendy | Zasedání měnového výboru | Signály | Omikron | Protekcionismus | Obchodní kapitál | Paxos Trust | Návrat koronaviru na podzim | Zajistit si riziko výkyvu cen | Lira | Odolnost vůči recesi | Ondřej Vičar | Poptávka po zlatě | Alphabet (GOOGL) | Jens Klatt | Obchodní firmy | Budoucí pohyby trhu | USA a Čína | Akcie Alphabet | Jan Drahota | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | Erste | Emise státních dluhopisů | Bloomberg Commodity Index | Řetězec lékáren | Stoxx 600 | Výprodej | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Údaje o zásobách v USA | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | SAP | Dluhopisové trhy | Největší stablecoin | Diverzifikovat | Akciové tipy | FX | Americká Komise pro cenné papíry | Propad HDP | Michal Stupavský | Facebook | Komise v přenesené pravomoci | Deutsche Bank | Krize eura | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Forexu | Kurzy.cz | Česká národní banka | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Unicredit | Ropa a Plyn | EMA | LMT.US | Ekonomický kolaps | Ekonomka | Pokles výnosů | Globalizace | Politické rozhodnutí | Rozkolísaný | Horizon | Restrikce | Merck | Optimismus | Obratové formace | Akcie Netflix | Mastercard (MA) | Hliník | DBK | Obchodování ropy | Akcie v roce 2021 | Ceny pšenice | BH Securities | Krize v eurozóně | Dopad rozpočtových deficitů | Liberbank | Býčí vyhlídky | Euro | Oracle | Průzkum společnosti | Medvědí scénář | Generativní AI | Makroekonomické faktory | Úspěšný týden | Zklidnění trhů | Enphase Energy | Banka | Akcie na pražské burze | JP Morgan | Dolar | Fibonacciho retracement | Byznys | Reserve Bank of New Zealand | Kukuřice | Nárůst zisků | Objem vkladů | Investujte | Pravidelný příjem | Měď | Proinflační | Finanční zpráva PayPal | Hledání bezpečných investic | ANZ | Sweet Crude Oil | Konglomerát | Barick Gold | Rozvíjející se trhy | Yield | Naše prognóza | AUD | Bod zlomu | Contract | Capital Com | Červená čísla | Růst českých firem | Obchod | Akcie ve zdravotnictví | Pohyby ceny | Commodity | Trh se zlatem | Breakout Trader | Zpomalení růstu | Christine Lagarde | Počet obyvatel | Capitalinked | Risk | Dodávky ropy | Predikce | Fibo | Prodej podílů | Akcie Zalando | Platinové akcie | Ropný šok | Politická opatření | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Prima | Citigroup | Ekonomové | Softbank | Čtení cenových patternů | Sony | Zuzana Bubnová | Index VIX | Výnosy státních dluhopisů | Hospodářství | Stagflace | Hlavní ekonomka | Zpětný pohled | Head and Shoulders | Jaroslav Ibehej | Růst počtu začínajících podniků | Obchodování v pásmu | Rada ČNB | Etoro | Nasdaq Health Care Index | EV | Ohlédnutí | Jednotná měna | EU | EBITDA | Epidemie onemocnění | Investiční doporučení | Počty nových případů | Ruská agrese | Globální potravinové zásobování | RHM.DE | Ovlivňování | Společnost eMan | Zisk Microsoftu | Korekce na akciových indexech | Zoom Video Communications | Ministerstvo financí | Vzestupný trend | Oddělení forexu | Nárůst nezaměstnanosti | Kapitalizace bitcoinu | Stagflační trend | Intermediate | Bollingerova pásma | Měnové trhy | Globální akciový index | Biliony USD | Spojené státy | Cenové stability | Šíření nákazy | Krize na asijských finančních trzích | Investiční manažeři | Dna | Zasedání ECB | Zdravotní krize | Credit Suisse | Portfolia | Tesla | Transakční náklady | Justin Trudeau | Převis | Dynamika růstu | Postavení dolaru | Conseq Investment Management | Holdingová společnost | NN Group | Deutsche Lufthansa | Hodnota indexu | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Vývoz | CATL | Energetické firmy | Bitcoinové a blockchainové akcie | Albermarle | Komerční banka | Světové finanční krize | Aktivity v eurozóně | Členské státy EU | Gate | AKAT | Samsung | Recese | Nový lék | Index strachu | Střední podniky | Zoufalství | Akcie bankovní skupiny Erste | Miliardy | ASML | Renault | Báze | Růst akcií | WP | Bank of Canada | Capital Partners | Investoři a obchodníci | GameStop akcie | Erdogan | Poptávka po oceli v EU | Vývoj pandemie | CZK/EUR | Silicon Valley | NZDUSD | xStation 5 | Index Dow Jones | Digitalizace | Sněmovna reprezentantů | Activision Blizzard | Výhled na rok | Akcie Applu | Eskalace konfliktu | Začít investovat | Burzovní indexy | Největší propad | Pandemie | PayPal USD | Sekce měnové | Saadia Zahidi | Denní graf | Spekulace | Manažerka | Globální finanční krize | Produkce zemního plynu | Růstový trend | Ekonomický výzkum | František Táborský | Fosilní paliva | Americké burzy | Wellington Management | Výhody | BURL.US | Globální pandemie | Nové obchodní příležitosti | Nálada na akciových trzích | Příčiny poklesu cen akcií PayPal | Mazars | Know-how | Ochrana před inflací | GBP k USD | Skupina CZG | Ministři | ETN | Prudký propad | Renault (RNO.FR) | Ekonomické teorie | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Nízká cena ropy | STAR | Transparentní | Upvest | Kurz eura | Desetileté dluhopisy | Důležitý support | Výkon dolaru | Akcie Uranium Participation | Pokles evropské ekonomiky | Dlužníci | Zkušený investor | Goodyear | Ekonomické analýzy | Zbrojovky | Závislost na Číně | Patria Finance | KPMG | Lufthansa | Ceny energií | WTI ropa | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Ceny potravin | Ekologie | Obrat trendu | Intel | Japonský jen | Ticker | Břidlicové ropy | Základní sazby | Analytik Komerční banky | Jak obchodovat | NEST | Kiwi | Streamování videa | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Prezident Donald Trump | Strategie obchodování s komoditami | CySEC | Politické riziko | Masový výprodej | Cena surové ropy | Technology Sector Index | Rostoucí inflace | Stabilní výnosy | Akcie Virgin | Očekávané události | Technologický sektor | OSN | Soud | Panika | Komunita | Emise dluhopisů | Plánování | Euro posiluje | Blockchain | Agentura Fitch | Kanadský dolar | Makroekonomické prostředí | Uhlí | Předpovědi | Údaje z Číny | Konflikt na Ukrajině | Mince | Investiční stratég | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | Vysoké úrokové sazby | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Evropské méně | Akcie Newegg | Nord Stream 1 | Benzín | Podstata komodit | Trhy v USA | Channel | Koronabondy | Rostoucí ceny | Trend | Nejprudší denní propad | Cenová válka | Akcie a ETF | Dění na trhu | Adidas | Produkty obchodované s finanční pákou | Online recenze | Dow Jones Industrial | OXY | Finanční společnost | Rozdělení zisku | ETF roku 2020 | Akce Netflix | Švýcarská společnost | Oslabení | Časový rámec | Lukáš Maxa | Míra inflace | Akcie společnosti Roblox (RBLX.US) | Zvládání pandemie | Platforma | Politické události | Akcie těžařských společností | Energetika | Manufacturing | Chuť investovat | Načasování obchodu | Akcie energetických společností | Spotřebitelská důvěra | PBOC | MMF | Biotechnologické společnosti | Průmyslová výroba v eurozóně | Diverzifikované portfolio | CNN | Ekonomický výhled | Finanční ukazatele | Platební systém | Objem objednávek | Riziková prémie | Snížení emisí | Nařízení | Prospekt | Ropné akcie | Schodek | Farmaceutické společnosti | BTC | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Citi | Altcoiny | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Odborníci | Oživení poptávky | Hospodářské krize | M2 | ASX 200 | Odkup akcií | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Baterie | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Gold | Česká národní banka (ČNB) | Jan Mužátko | Průmysl | Očekávané výsledky hospodaření | Investovat do zlata | Investiční síť | Očekávané výsledky | Úroveň supportu | Bridgewater Associates | Společnost CZG | Investování do akcií | Míra inflace v Turecku | Makroekonomické strategie | Senátorka | Tempo růstu | Marže společností | Meziroční růst spotřebitelských cen | Úvěrový rating | Bankovnictví | Akcie Roblox | Aerolinky | USD index | Scotiabank | Komodity | Znehodnocení měny | Americké dluhopisy | Francouzská ekonomika | Nadhodnocení | Continental | Pohonné hmoty | Zpracovatelský průmysl | Biliony | Divergence | Trend is your friend | Bilion dolarů | ETF | Odhady HDP | Česká zbrojovka Group | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | České strojírenství | Zajímavé akcie | Hlavní evropské indexy | Omezení těžby | Silná inflace | Zoom (ZM) | Moneta Money Bank | Ceny drahých kovů | Varování | Obchodní bilance | Prezidentské volby USA | Stabilní zisky | Úsilí | PayPal Holdings Inc | Akcie výrobců vakcín | Bankovní unie | IPO Airbnb | APP | Palladiové akcie | Obchodní aktivity | Spojení | Ekonomické výhledy | Cykly | Long | PFNonwovens | Reálná ekonomika | Rally | Inverzní výnosová křivka | Bankovní rada | Vysoké výnosy | Recese v USA | Pojišťovna | Futures na VIX | Výrazný propad | Výsledky za Q4 | Střední třída | GLE | SARS | PlayStation | Dlouhodobý úspěch | USDC | Mezinárodní dohody | Osobní příjmy | Aktiva | Klid | Korporace | Ekonomické krize | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Uranium Energy (UEC.US) | HDP za Q2 | XYL | Vakcíny proti COVID-19 | NextEra Energy | Velikosti pozic | Zasedání centrální banky | CME.US | Smíšené fondy | Kmenové akcie | Indexy na Wall Street | České měny | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Investiční možnosti | Výnosy z dluhopisů | Cennější než zlato | Vývoj trhu | Omar Arnaout | Úrokové sazby ČNB | Business | Poradenské firmy | Akcie Home Depot | Podíl na trhu | Prognózy českého hospodářství | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Objem úvěrů | Regulační orgány | Emise oxidu uhličitého | Relationship Manager | Výnosnost | Indikátory | Arizona | Akcie herních vývojářů | Slábnoucí dolar | PayPal Holdings Inc. | Zdanění | Pokles cen | Další regulace | Růst spotřebitelských cen v Británii | Osobní počítače | Obchodování s komoditami | Kongres USA | Plynárenské společnosti | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Jan Procházka | SP500 | Technologická společnost | Začít obchodovat | Poptávka investorů | Řešení energetické krize | Peněžní trh | Helena Horská | Krach banky | Xbox | Španělé | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky voleb | Fiskální politiky | Inovace | Největší banky | Long signál na akcie | Akcie Berkshire Hathaway | Orsted | Czech Private Equity & Venture Capital Association | Elizej Macho | CZG - Česká zbrojovka Group | Tradingový portál | Zdravotnictví | Investice do stříbra | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Makroekonomické indikátory | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Ole Hansen | Long signál | Zpětné odkupy | Čínské akcie | Producenti ropy | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | KGHM | Graf ropy | Technologický pokrok | Bezpečnost | Investice do kávy | Brazílie | Čeští dolaroví milionáři | Trhy dnes | Snížení cen | | Tomáš Cverna | Německý statistický úřad | Smartwings | Joseph Stiglitz | Pochybnosti | Danske Bank | Výsledek voleb | Investiční skupina PPF | Westpac | Schodek zahraničního obchodu | Členské země | Keynesiánci | Riziková aktiva | Pandemická situace | Trinity | Stratég | Známky oživení | Prodeje automobilů | Zisky firem | Majetek | Ekonomika eurozóny | G10 FX Forecast | Purple Trading | Přírodní katastrofy | Raytheon Technologies | Automatizace | Řetězce | Zotavení | Zrychlení inflace | Sentiment | Dnešní statistiky | Short pozice | Average True Range | Akcie Mastercard (MA) | Stoxx Europe 600 | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Cushing | John Hardy | Největší pokles | Politika | Profesionální investoři | CCJ | Konkurence | Hospodářské recese | Nálada na trhu | Utaženější měnové politiky | Letecké společnosti | Medvědí trend | Investice do Applu | Bankovní asociace | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Cena indexu | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Předsevzetí | Ben Laidler | LG Chem | Komunikace | Převzetí Twitteru | Stop-Lossy | Čínský prezident | Dnešní seance | Tier 1 | Stagnace nákladů | Gold Fields | Americké futures | MAM | Proč akcie rostou | Centrální banky USA | Per rollam | Jak investovat | Americký dluh | Příznivé faktory | Pravidla hry | Zisk za období po zdanění | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Forint | Si Ťin-pching | GDP | Úrovně supportu | Obchodní domy | Black Monday | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Německý průmysl | Makroekonomická data | Zahraniční politika | Finanční zdraví | Další vývoj | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Citibank | Dnes zveřejněná data | Rekordní propad | Evropské společnosti | Šéf firmy | GPS | Průzkum PMI | Analytička CMC Markets | Zlatá horečka | Úrokový výnos | Obchodní přístupy | Optimismus investorů | Federální vláda | Nálada | NYSE: NIO | Vládnoucí strana | FAO | Jak na pravidelný příjem | Materiály | Indie | Letectví | Investovat v roce 2020 | J&T Banka | Český trh se vzácnými mincemi | Úspěch v obchodování s komoditami | Technologické akcie | Národní pivovar | Měnové politiky | Snížení základní úrokové sazby | Vnímání | Index volatility VIX | Předstihový ukazatel | Čínský výrobce | Dnešní ekonomický kalendář | Živobytí | Ekonomika | Německé automobilky | Zklidnění situace | Internetová bublina | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | DAWN akcie | Silný fundament | Stratég Saxo Bank | Elektřina | CBS | Otto Daněk | Cena jedné akcie | Karanténa | Proticyklické kapitálové rezervy | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Dun & Bradstreet (D&B) | Inflační krize | Spořící účty | Poradenské společnosti | Ceny zlata | Vysoké zhodnocení | Výhled | Velmi volatilní | Hodnota společnosti na burze | Členové OPEC | Timeframe | České akcie | ESM | Kurzotvorná informace | Obchodování měn | Vlastní investice | Auta | Volume | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Worldometers | Průměrná nominální mzda | Timur Barotov | Strach z koronaviru | Americký trh práce | Diamondback Energy Inc | Obchodní účet | Obchodní analýza | Deriváty | Ethereum | Přísná opatření | Occidental Petroleum (OXY.US) | Investiční prostředí | Embargo | Akcie Moderna | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Economist | Hry | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Dnes na forexovém trhu | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Hecla Mining | Stabilita | Krátkodobé dluhopisy | Propouštění | Index Hang Seng | Trendové čáry | Fondy ETF | Scalping | Private equity | Zaměstnanci | PayPal | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Čerpací stanice | Evropský trh | Finanční trhy | ČNB dnes | Miliardáři | Podnikání a inovace | Nízké ceny ropy | Ekonomické trendy | Digitální onboarding | Pandemická omezení | Američtí těžaři | Cyrrus | Burze | Expanze | Indikátor ADR | Americké akciové indexy | Insider | Největší ekonomika | Mojmír Hampl | Makroekonomické analýzy | Nabídka a poptávka | Hospodářský cyklus | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | XTB Tomáš Cverna | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Fúze | Antivirové společnosti | Snaha PayPal | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | AAPL | Hrubá marže | Růst průmyslové produkce | Financial Times | Tesla Motors | GOOGL.US | Poptávky po ropě | Philips | USD za barel | Počet nakažených | Spread | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Společnost Intel | Objem obchodů se vzácnými mincemi | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | Významné riziko | Peněžní trhy | Americké vlády | Předseda Evropské rady | New York | Tradingové webináře | Katastrofy | MSFT | Retail Investor | Swing | Čistá ztráta | Finanční údaje | GS | Britské firmy | Forexové předpovědi | Rizika a výzvy | Krize | Obligace | Jak se obchoduje | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Optimalizace | Paul Tudor Jones | Průměrná úroková sazba | Burzy v USA | Akcie IBM | Životní styl | Portál FXstreet.cz | Zotavení ekonomiky | Pasiva | Luxusní zboží | Tuzemská spotřebitelská důvěra | Ekonomické zprávy | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | Massachusetts | Omezení produkce | Zpětný odkup akcií | Zlatý důl | Norská centrální banka | Návratnost | Ondřej Hartman | CEO | Investiční bankovnictví | Společnost Moderna | Objednávky | Kurz libry | Společnost Walt Disney | Rally na ropě | Algoritmy | Prezidentské volby | Nassim Nicholas Taleb | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Antium Aurum | Trhy | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Akciové trhy v USA | Súdán | Výplata | Globální trh | Vývoj ceny ropy | Bloomberg FX | Stabilita úrokových sazeb | Robert Shiller | Specifika obchodování | Poradci | Sazby | Vztahy s komunitami | Akcie Norilsk Nickel | Čas k nákupu trhu | Pád liry | Ředitelka | Turbulence na finančních trzích | Generální ředitel | Různé typy komoditních trhů | Ceny aktiv | Zemědělské produkty | Devizové rezervy | Poradenství | České vlády | Jak investovat do komodit | Typický oscilátor | Cíle | Politická rozhodnutí | Čistá marže | Burza | Investování | Semináře | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Index MSCI | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Investovat do akcií | Obchodovat komodity | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Žádosti o podporu | Nejlepší ropné akcie | Investice do zlata | Asociace exportérů | Výprodeje | Australská centrální banka (RBA) | Druhá největší ekonomika světa | Rozhovor | Dlouhá pozice | Spotřeba domácností | Transakce | BMO | Volatility trhu | Březnová data | Slabší dolar | Vstup na pražskou burzu | Trendy komodit | Měny | Premiér Fiala | Akcie mediální skupiny CME | Session | Trh s kryptoměnami | Royal Dutch Shell (RDSA) | Akciový trh | Snížení úrokových sazeb | Kdo to řídí | Sankce proti Rusku | Růst cen potravin | Růst nezaměstnanosti | Dělení bitcoinu | MasterCard | Nejlepší forexové předpovědi | Aukční dům | Hodnota indexu VIX | Zpráva COT | Zaměstnanost | Profitovat | Vedlejší účinky | Slovensko | Glencore | Irsko | Nová historická maxima | Regulační úřady | Energie | Analytici společnosti | Zpravodajství | Dow Jones Utility Average | Ekonomika EU | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Výpadky v dodávkách čipů | AUDJPY | USDX | BAE Systems | Burlington Stores (BURL.US) | Soupeření | Dividendy | Měna | Vypuknutí pandemie | Jasný signál | Dodávky plynu | Pokles ekonomické aktivity | Akcie Regeneron | Rozhodnutí FOMC | Renminbi | Finanční sektor | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Pracovní síly | Oslabení eura | David Marek | Ropa dnes | Silný pokles | Pohled na trh | Cena komodity | Aktivity společnosti | Situace na trhu s ropou | Ukončení obchodní války | Uvolnění měnové politiky | Přeprodané podmínky | Česká zbrojovka Group SE | Kyperská investiční společnost | MSCI | Salesforce.com | EUR/CHF | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Wealth Report 2022 | Australská ekonomika | Thomson Reuters | Předražené akcie | Hospodářský pokles | Koronavirová ekonomika | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | Walgreens | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | Inside | Dodávky LNG | Finanční trh | Cena akcií PayPal Holdings | Růst poptávky | Velké ekonomiky | FOMC | Nový trend | JPMorgan | Halliburton | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | Udržitelné investování | Apple (AAPL) | Daň z nadměrných zisků | Trade | Regionální měny | Futures na zemní plyn | Investování do zlata | Sberbank | Akcie TeamViewer (TMV) | Stav ekonomiky | Náklady na obsluhu dluhu | Microsoft Corporation | Milník | Světová zdravotnická organizace | Prezident Putin | Nadnárodní firmy | Pravděpodobnost recese | EIA | Brazilský real | Protikoronavirová opatření | Sberbank CZ | Bezpečnější investice | Platformy | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Partneři | IPO | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Graf akciového indexu | Akcionář | Akcie Jardine Strategic | Nový Zéland | Miliardy USD | Vývoj globální poptávky | Provozní marže | Poradce | Obchodní komora | Cena dolaru | Tržby společnosti | Wall Street | Rozpočtové přebytky USA | Obchodní den | Další růst sazeb | Lukoil | Vlády | Zkušenost | Kryptoměnový svět | Tradingový portál FXstreet.cz | Renishaw | Signál | Írán | Zdražování | Cena akcií PayPal | S/R zóny | CMC | Protiepidemická opatření | Afrika | Výsledkové sezóny | Development | State Street | Britská vláda | EPS | Rotace | Výkonnost společností | Akcie TeamViewer | ADP | Square | Hodnota zlata | Koronové dluhopisy | Napětí mezi Čínou a USA | Repo sazba | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Biliony dolarů | Kupní síla | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Úbytek | Crowdfundingové platformy | Short signál | Akcie Rio Tinto | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Úspěšné obchodování | Ekonomický cyklus | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Swingová maxima | Řízení rizik | Zadlužení země | Míra úspor | Dividendové výnosy | SICAV | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Záchranný balíček | Divize Microsoftu | Výdaje | Korelační koeficient | Joseph Biden | Změny trendu | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Společnost | Akcie ropy | Kurz koruny vůči euru | Rezervní měny | LTV | Časové období | Dluhopis | ESPN | Důchody | I-Trader | Pohledávky | Jaderná elektrárna | Sázky | Diamondback Energy | Mezinárodní obchod | Forbes | Experti Mazars | Obchodujte | Milan Vaníček | Potenciální výnosy | Colt | Implikovaná volatilita | Základní zdravotnické potřeby | Ceny americké ropy | Historicky nejnižší | Jak používat index VIX | Alokace aktiv | Klíčové faktory | Trh Start | Tolerance rizika | Nové obzory | Michael O'Leary | Retailoví investoři | Vysoká volatilita | NASDAQ: PYPL | Fibo retracement | BMW | Wood & Company | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Volatilita trhů | Mark Carney | Maržové obchodování | ASX | Munger | Světové hospodářství | Plynárenské firmy | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | Schodek veřejných financí | Akcie Biogen | Ekonomické indikátory | Akcií těžařů | Akvizice Colt | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Příliv investic | Fibonacci | Cena americké ropy WTI | Ropný trh | Manažeři | Halving | Akcie Amazon | Úroveň volatility trhu | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Investiční rady | Buy | Eura | Přijetí kryptoměn | Schodek rozpočtu | Neúspěch | Koruna posiluje | Ztráty | CanniMed Therapeutics | Lehman Brothers | Inflační cíl | Nizozemsko | Blockchainové akcie | Bankovní systém | ACT | Organizace | Průmyslová výroba v ČR | Akcie Erste Group | Alipay | Britský FTSE | Obilí | Ryanair | Letecký průmysl | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | XTB.cz | Úrokové swapy | Leverage | VIX | Úrokové náklady | Stock Exchange | Regulační rámec | Růst | Mimořádné dividendy | Objem obchodování | Dopad na finanční trhy | Vyšší úroveň | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | Zničení poptávky | RegioJet | Evropský akciový trh | Akcie ČEZ | Letošní maximum | Pojišťovací společnosti | Ředitel XTB | TeamViewer (TMV) | Energetické komodity | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Průmyslový růst českých firem | Pohyby cen | Rusko a Ukrajina | Vyšší hodnoty VIX | Hospodářské výsledky | Nejlepší palladiové akcie | Cameco | Propad ceny | Globální trh s ropou | Podnikové investice | Obchodování opcí | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Vznik koronabondů | Domácí měny | Administrativa | TWTR | Nejprudší pokles v historii | Inflace v Číně | Internetové bubliny | Fortinet | Snížení inflace | America first | Overweight | Index | Vánoční rally | Wall Street Journal | PCE index | Make America Great Again | Ruská vláda | Holdingové společnosti | Golden Gate CZ | Praktické tipy | Lockdown | Wirecard | Akcie Alibaba | MiFID II | Sealed Air | Fundament | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Centrální bankéři | Bohatství | Produktivita práce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | Nakupovat | Nejvyšší deficit | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Zombifikace ekonomiky | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Konsolidační balíček | CFDWorld | ČTK | Spotřeba oceli v Evropské unii | Engulfing | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Technická vs. fundamentální analýza | COT (Commitments of Traders) | RDSA | Silvercorp Metals | Investiční skupina | Uber Eats | František Bostl | Časopis Time | Náklady na těžbu ropy | Investice do akciových titulů | Vysoce riziková strategie | Firemní sektor | Výpočty indexu VIX | Sanofi | Jak fungují trendy spotřebitelského chování? | FOMO | Starověké civilizace | Nepokoje na Blízkém východě | Oblast fiskální politiky | ORSTED.DK | GM.US | Obrat v měnové politice Fedu | Hodnoty P/B | Ekonomické následky | Zpracovatelské metody | Celkový objem úvěrů | Světlo na konci tunelu | Badger Meter | Pohled na akciové trhy | TXT.US | Cíl generovat zisk | Společnost Uber | VWS.DK | Údaje MMF | Reflační obchodování | Bývalý bankéř | Větší pozice | Netflix | Analytická práce | Železná ruda | Banka Moneta | Koronavirus | Automotive | Komoditní akcie | Turci | Společnost Fedex | Další snížení těžby | Úrovně pro vstupy a výstupy | Cenové války | Co jsou to vlastně komodity? | Záchranný plán | Harley-Davidson | Klíčová průmyslová komodita | Analýza | First Solar Inc (FSLR.US) | Bankovní statistika | BA.UK | Vývoj akcie Pfizer (PFE) | Analytický tým XTB | Technologický rozvoj | Úroveň volatility | Bilance zahraničního obchodu | Výkyvy v hodnotě | První odhady HDP | SPAC | Faktory ovlivňující rozpočtové deficity | Cronos Group | Použití Stop-Loss příkazů | Contipro | PMI v eurozóně | Faktory ovlivňující trendy v chování spotřebitelů | Eskalace obchodního napětí | LVMH | Nadnárodní společnosti | GLE.FR | NILSY | Volatilita cen | Fresnillo | Strategie pro komoditní trading | Španělsko | Výkyvy v cenách zemědělských produktů | Specifické výzvy | Formace technické analýzy | Statistické metody | Budoucnost investování | Okénko trhu | Burzovní trh | Vývoj technologií | Průzkum ČSÚ | Firma Philip Morris ČR | Budoucí úspěch | Krátkodobé klouzavé průměry | Newmont Goldcorp | Udržení ziskovosti | Onboarding | Czech Credit Bureau | Čínský výrobce elektromobilů | Krize biodiverzity | Deloitte | Investování do ropných akcií | Zdraví globálního průmyslu | Populární indikátory | Předpandemické hodnoty | Diverzifikace investic | Příčiny poklesu cen akcií | Sledování základních ukazatelů | Poptávka a dynamika trhu | PAAS | Propad průmyslu | Globální spolupráce | Express | SSR Mining | Zisk na akcii | IMF | Eric Adams | HDP (Hrubý domácí produkt) | Správa | Produkce ropy | Nastavení Stop-Lossu | Vývoj finančních instrumentů | Jak fungují environmentální a sociální změny? | Akcie Waste Management (WM) | Airbus (AIR.DE) | Kombinace indikátorů | Výměna surovin | Akvizice Wüstenrotu | Akcie NN Group | Akcie BASF (BAS) | Visual Capitalist | AAA | XIXOIO | Odborné přednášky | Krátkodobé výnosy | BMW.DE | Markit | Stagflační riziko | Rezistence | Američtí politici | Prodávání na rezistenci | Tomáš Vlk | Stimul | Akcie Wheaton Precious Metals | UCITS ETF (INRG) | Potravinové zásobování | Změny v pohybech cen | Ekonomický růst | Olívia Lacenová | Chránit svůj obchodní kapitál | Pád cen ropy | Největší ETF | Kurzy dolaru | CAD | Kemal Kiliçdaroglu | Blahobyt | Komoditní obchodníci | Nárůst volatility | Anglo American Platinum | Stav hospodářství | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Komoditní trading | Každodenní analýzy | Penny stock | Environmental, Social and Governance (ESG) | Vývoj na dluhopisovém trhu | Rozhodnutí o produkci | Zahraniční forex | Úroveň VIX | HDFC Bank | Drobní obchodníci | Politické a ekonomické faktory | Volatilita na finančních trzích | Změny pracovních míst a dovedností | Kapitálové kontroly | VIX - Index volatility | Prodej státních dluhopisů | Možnost práce z domova | Société Générale Group | Světové akciové trhy | Covid19 | Ruské akcie | Hluboké ztráty | Historie komoditního obchodování | AI | Firmy z USA | Barrick Gold (GOLD) | CapitalPanda | Přístupy k obchodování | TUI.DE | OX Capital Markets Ltd | 5G | Velké cenové pohyby | Obchodovat s akciemi | Environmental, Social and Governance | Akcie Xylem | Počet nemocných | Průmyslové kovy | Cena za barel ropy | Nízká inflace | Pedro Sánchez | Commodity index | Petr Plecháč | Hospodářská stagnace | Britská banka Barclays | Posílení | Faktory ovlivňující ceny komodit | Société Générale | Držet pozice po delší dobu | Podnikatelská nálada v eurozóně | Supporty | Royal Gold | Zavření Číny | Dlouhodobý graf ceny ropy | Graf Kakaa | Příčiny poklesu cen | Ropné a plynárenské společnosti | Pracovní místa | Americký dolar dnes | Provozní zisk společnosti | Akcie BASF | Rheinmetall (RHM.DE) | Očekávaná reakce | Bezpečná aktiva | Globální pandemie Covid-19 | Zelené dluhopisy | Geopolitické události | Instrumenty | Ján Čarný | Vakcinace | WallStreetBets | Přebytek rozpočtu | Obraty v trendu | Vývoj ceny akcií | Tržní hodnota | Chování volatility | Vývoj dolarového indexu | Včerejší seance | Dopady krize | Vstup na burzu | Komentář Fidelity | Rozpočtové deficity a přebytky | Krok za krokem | Obchodní strategie pro komodity | Vliv trendů ve spotřebitelském chování na ekonomiku | Index SPX | Vývoz LNG | Devalvace měny | Nejbohatší Češi | Obranný sektor | EURUSD | Akcie Abott Laboratoires | O2 | Pivovar | Makléři | Více peněz | Významné investiční firmy | Celosvětové zadlužení podniků | ČSOB | Přebytky zahraničního obchodu | NFP | Analytička | ZIL | NVDA.US | Velké ztráty | Výpočet ADR | Politické nepokoje | Evoqua Water (AQUA) | FSLR | Vít Hradil | Trpělivost | Investovat | Globální dluh | Výkyvy v tržní volatilitě | Ekonomika USA | Nasdaq Composite | Akcie společností spotřebního zboží | Růst britské ekonomiky | Konference OSN o obchodu a rozvoji | The New York Times | Propad investic | Studium externích faktorů | Rychlý vývoj | Spekulativní investoři | Strop pro výnosy | Obchodní napětí | Klesající tržby | Správa kapitálu | Nárůst poptávky | Rozdělení akcií | Vklady | Solidní růst | Vyšší úrokové sazby | Základní principy technické analýzy | Tourmaline | Amyris | Akumulace | Výjimečná situace | Americký index | Vývoj ropy | Prodej vozů | FSLR.US | Extrémní nárůst | Schopnost rychle reagovat | Leverage (páka) | Šíření nákazy COVID-19 | Norilsk Nickel | Akciový index S&P 500 | Lukáš Baloga | Zásah centrálních bank | PPF | Boom | Nástroje řízení rizik | Třída aktiv | Globální epidemie | Co je to ropa? | CNBC | Sezónní výkyvy v cenách | Globální nálada | Volatility akciových trhů | Jak číst index VIX | ADS | Americké centrální banky | Bankrot | Nové akcie | Zdravotní péče | Adrenalin | Riziko | Zemědělské plodiny | Akcie fondů | Logitech International | Válka | Trendy v chování spotřebitelů | Síť restaurací | Možnost krátkého prodeje | Prognóza ceny stříbra | Jak se obchoduje s komoditami? | Ruské společnosti | Český investor | Celosvětová recese | Akcie Deutsche Lufthansa | Bloomberg | Nabídka | J&J | Reakce centrální banky | Pandemie COVID | S&P/ASX 200 | Nový model | Omicron | Obchodní znalosti | Tradingová portfolia | Potlačovaná poptávka | VisualCapitalist | Reálné mzdy | Graf platiny | UBS | Základní úroková sazba | Pavel Ryska | Meta Platforms | OX Capital Markets | Akcie American Water Works Company | DJIA | Velké pohyby na trhu | Rok 2020 | American oil future | Dolarové zisky | Výhled hospodaření | Kaiko | Profit-Targety | Hlavní ekonom | Ochranný mechanismus | České koruny | XTB Research | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Campbell Soup | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Společnost Logitech | Ekonomický propad | Akciové tituly | Vysoké ceny energií | Průmyslové společnosti | Irák | Růst spotřebitelských cen v USA | Konec roku | Vakcína | Asociace | Apetit k riziku | Hospodářská politika | Investice do platiny | Posilování české koruny | Správci fondů | Velikost obchodu | Koš | Jak můžete investovat do ropy? | Prodeje vakcín | Obchodní války | Pandemie koronaviru | Index podílových fondů | Vývoj ceny | Různé úrovně volatility | Příjmy z reklamy | Korelační koeficienty | Graf akcie | Vývoj ceny kukuřice | Bitcoin | Nejvýraznější ztráty | Povinné očkování | Růst výnosů | Úvěrové pojišťovny | Krátkodobé příležitosti | Nakupování na supportu | Black swan | Genesis Capital | Budoucí pohyby | Úrovně likvidity | Ministerstvo spravedlnosti | Americký HDP | Americké měny | Německý výrobce | Volodymyr Zelenskyj | Přehled | Zhoršení nálady | Úvěrový program COVID | Sektor služeb | Plyn | Franco Nevada | City | The U.S. Treasury | Principy technické analýzy | Skotsko | Akcie 2021 | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | Obchod s Čínou | Výnosové křivky | ADNOC | Přijatelné riziko | Akcie Burlington Stores | Domino’s Pizza | Hospodaření | Akciové valuace | Zemědělství | Big data | Futures | TUI | Inflace v eurozóně | Finanční ztráty | Evropský statistický úřad Eurostat | GME | Dopady koronavirové krize | Zrychlení růstu | Jakou volatilitu trh očekává | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Akcie Waste Management | Nemovitosti | Pokles ceny | Beta | Disciplína | Politbyro | Fiskální situace | Klesající trend | Kobalt | Cena drahých kovů | Dlouhodobý investor | Grayscale Investments | Tipy pro obchodování s komoditami | FXstreet.cz | Významné cenové výkyvy | Volatilita a nejistota | Dluhopisoví investoři | Mezinárodní spolupráce | Americká data | Akcie Siemens (SIE) | Analytik XTB | Zdražení ropy | Vestas Wind Systems | CHF | Použití Stop-Loss | NEL | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Hmatatelné produkty | Akciový index | Futures na ropu WTI | Akcie Xylem (XYL) | HDP USA | Prezident Trump | Obchodník s komoditami | Fyzická výměna surovin | Cronos | News | Akcie roku | Boris Johnson | Oblečení | Dodavatelské řetězce | Jakub Matis | Oscilátor | Mutace viru | Burza v Moskvě | Uptrend | Jihokorejské akcie | Medián | Veřejný sektor | Podpora | Bollinger Bands indikátor | S&P 500 | OpenAI | Export do Číny | Využívání dluhu | JDE | Oživení poptávky po ropě | Sladká ropa | AIR.DE | Změny sazeb | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Fyzická výměna | Očekávání trhu s volatilitou | Významné politické události | Prognózy a doporučení | Motivace | Maržový účet | Celosvětový trh | Zlepšení | Finanční úřad | Síla dolaru | Akcie Amazon (AMZN) | Volatility | ATH | Schlumberger (SLB) | Obchodní marže | ETF na S&P 500 | Portfólia | Profesionální obchodník | Pšenice na burze | Konkurent | Vývoj úrokových sazeb | Latinská Amerika | Zpřísňováním měnové politiky | BCM Begin Capital Markets CY | Očekávání trhu | Dobré načasování trhu | Tabáková firma | Zastavení růstu | Cena akcie Newegg | Ekonomie | Co nám index VIX říká | Úvěrový program | OPEC (Organizace zemí vyvážejících ropu) | Mzdová dynamika | Faktory ovlivňující rozpočtové deficity a přebytky | Zdroj příjmů | Platina | Surové ropy | Pozitivní zpráva | Portugalsko | Statistický nástroj | Spotřebitelské ceny | Druhá vlna | Ekonomické zpomalení | Vládní pomoc | Ceny lithia | Cenové výkyvy | Mike Pence | Bankovky | Energy Fuels | Německý ukazatel | Příležitosti pro obchodování | Zadlužení | Makroekonomické predikce | Novozélandský dolar | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Snížení produkce ropy | Realizace zisku | Nvidia | Dlouhodobé trendy | Guvernér | Tvrdá aktiva | Charles Michel | Obchodování pásma | Index Nasdaq Composite | Odborný přístup | TopForex | xStation5 | Ceny kukuřice | Dlouhodobí investoři | Rozvoj těžby | Čínská společnost | UCG | Obchodní model | Japonská centrální banka | CAPEX | Akcie Pfizer (PFE) | Aktualizace výhledu | Spojené státy americké | Akcie ForFarmers | MT4 | Ropný průmysl | CME Group | Hluboká znalost trhů | Emise | Obchodní schopnosti | KKR | Portfolio manager | Elektromobily | Ropné a plynárenské firmy | Akcie společnosti Uber | Načasování obchodů | Dluh vlád | Sdružení národů jihovýchodní Asie | INSEE | Aktuální cena ropy (graf) | PTR | Capital Markets | Kurzotvorný faktor | Manažer fondu | Akcie Cameco (CCJ) | Lufthansa (LHA.DE) | Melcor Developments | Hospodářská komise | Vliv volatility | CIC | Auditor | Amazon | Platby za plyn v rublech | RNO.FR | Íránský konflikt | Praktické využití indikátorů volatility | Růst ceny ropy | Závislost | Vývoj akcie | Vývoz obilí | Makroprognózy | Akcie Tourmaline | Adobe Systems | Prognóza ceny platiny | Nicholas Stern | Strategie pro různé úrovně volatility | Hang Seng Tech | XTB | Nedostatečná produkce | Akcie Facebook | Splatnost | Vzdělávací webináře | Pšenice | Klíč k úspěchu | Cara Therapeautics | Ropný trend | Zisk EBIT | GB00B03MLX29 | Co to vlastně volatilita je | Nový indikátor | Generální ředitel XTB | Air Bank | Lael Brainardová | Nákup komodit | FXstreet | Propad ceny ropy | Americké trhy | Chápání volatility | Dodávání likvidity | Coface | Akcie Domino’s Pizza (DPZ) | Civilní letectví | Ruská centrální banka | Americký ropný průmysl | Velké technologické firmy | Česká vláda | Pozice ekonomiky | Volume profile | Innovative Industrial Properties | Hang Seng | Změny v energetickém odvětví | Expirace | Typy komoditních trhů | Akcie Prosus | Investice do reálných aktiv | The Guardian | Václav Pech | Vestas Wind Systems (VWS.DK) | Indonésie | Společnost Arista Networks | Index Hang Seng Tech | Důsledná analýza | Saudi Aramco | Akcie Pfizer | Balíček na podporu ekonomiky | Podnik | Generali Investments CEE | Úrovně pro vstupy | Evropské země | Pokles průmyslové produkce | Capital.com | Dluhopisový trh | Covid v Číně | Nejlepší uranové akcie | EK | Komodity s LYNX | Výkyvy v cenách | Objem aktiv | GW Pharmaceuticals | Wealth Report | Krypto | Cenový graf akcií | Počasí | Spotové ceny elektřiny | Obchodování jedním kliknutím | Politické a regulační změny | Akciové fondy | Co bude | Politické napětí | Německý index DAX | Global Advisors | EUR/GBP | AMZN.US | Signály recese | Opatření | Sběratelé | Velké investice | Kroky s trhem | Stříbrné mince | Ceny futures kontraktů | Obchodujte akcie | Futures na ropu | Index amerického dolaru | Snížení úrokových sazeb v USA | Strategie sledování trendů | BMW (BMW.DE) | ABC | Chorvatsko | Maďarská centrální banka | Rozvojové země | WEI | WHO | Výstup z obchodu | Šíření nového koronaviru | Roční příjem | Poptávka po uranu | Růst výnosů dluhopisů | Hospodářská komise OSN pro Afriku | Akcie Domino’s Pizza | Barclays | Demo účet | Kazachstán | Čeští investoři | Volatility v různých obdobích | Nemovitý majetek | Ocenění | Finanční systém | Investing | UCITS ETF | Obchodujte americké akcie | Oscilátory | Čínský obchod | UCITS | Zelené energie | KoroNERV-20 | Důsledky krize | Záporná cena WTI | XPT/USD | Pozice | Předkrizové úrovně | Akcie Kofoly | Akcie KKR | SEC | D&B | Obraty trhu | Paul Samuelson | Hospodářská komise OSN | Sušánka & partneři | Akcie Medtronic | Akcie Walmart (WMT) | Světové trhy | Evropské indexy | Turbo certifikáty | Statistika | Fortnite | Změny v úrovni volatility | Proinflační faktor | Ekonomický přínos | Průmyslové podniky | Šance | Risk Management | Transparentnost a odpovědnost | Rychle a zběsile | Varovné znamení | Cena stříbra | Mark Zuckerberg | Royal Dutch Shell | Akcie spoločnosti DocuSign (DOCU.US) | Hedging | Analytik | Vyčerpání prodejců | Veolia Environment | Makroekonomická analýza | Prudký růst cen | Virus | Cena aktiva | Tržní kapitalizace společnosti | Raytheon Technologies (RTX.US) | Udržitelné financování | Redukce | First Solar Inc | Tržní cena | Eurozóna | Pepa Zeman | Bankovní vklady | CZK/USD | Prognóza ceny zlata | Analytik ProfitLevel | Akcie Heijmans | Walgreens Boots Alliance | Volkswagen (VOW1.DE) | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Index DAX | Společnost PayPal Holdings | Dow Jones | Home Depot | Časový horizont | Období krize | Zveřejnění významných ekonomických dat | Spotřeba oceli | USD/CAD | West Texas Intermediate (WTI) | Ekonomická recese | Zvýšené volatility | Akcie bank | James Buchanan | Jana Brodani | Inditex | Trading | Chování spotřebitelů | Biden | Budoucnost | CEE | Historický pád cen | Osobní výdaje | Fundamenty | Banky | Dodavatelský řetězec | Cena benzínu | Bilance | Dominance bitcoinu | NASDAQ 100 | Historie kávy | Regulace a politická opatření | Obchodování s nemovitostmi | WebTrader | Kiliçdaroglu | Poptávka po plynu | Restrukturalizace | Správci investičních fondů | Konzervativci | Neformální sektor | Ray Dalio | Poptávka po ropě | Kompenzace | Situace v Hongkongu | RTX.US | Cena kontraktu | Sumitomo | Activision Blizzard (ATVI) | Snížení hodnoty indexu VIX | XAG/USD | JPMorgan Chase | Čínské vlády | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Lockheed Martin (LMT.US) | Vlastnictví | Solidní výsledky | Co to ovlivňuje? | Prognóza ceny ropy | Zkapalněný zemní plyn | TradingView | Doporučení | Opce SPX | Šíření koronaviru | Výstav | Rozhodnutí bankovní rady | Komisí pro cenné papíry a burzy | Lockdowny | BASF (BAS) | Nesoulad | Prohlášení | Prodeje | Konvergenční proces | Politici | Zkoumání volatility | Korelace BTC | Nárůst počtu nově nakažených | Kurz EUR | Teams | Richemont | Trh se vzácnými mincemi | Trader | Intradenní obchodník | Dopady amerických voleb | Hodnota akcií | Výrobce elektromobilů | Cit pro dobré načasování trhu | Měnový pár | Moment obratu | Odvětví | Očekávaný růst | Index volatility CBOE (VIX) | Riziková strategie | Načasování trhu | Výkyvy cen | Finanční situace | Aspekty týkající se trendů v chování spotřebitelů | Golden Gate CZ Marek Brávník | Dušan Ševc | Největší ekonomika eurozóny | Mimořádná situace | G7 | Celková inflace | Produkty a služby | Joe Biden | Čínský technologický gigant | Statistický úřad | Kotace | TUI (TUI.DE) | Průzkum hlavních trhů | Aurea | Merck KGaA | Webináře | LHA.DE | Bidenovo vítězství | Burlington Stores | MSCI Asia Pacific | Raketový růst | Základní sazba | Akcie Nestlé | Udržitelné investice | Podnikání | Uklidnění situace | Instrumenty obchodované na finančních trzích | Uzávěry dolů | Burza CME | Rozpočtové deficity | InstaForex | Novinky | MSCI China | Kontrakt | Vzdělávání a analýza | Obchodní příležitosti | Kurz GBP | CryptoQuant | Experimentální vakcíny | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Ekonom | Omezení cestování | Cena barelu ropy | USA | Dividendový aristokrat | Akcie Virgin Galactic | Jak vnímat volatilitu? | WhatsApp | Waste Management (WM) | Obchodní válka | Založení účtu | Vyšší výnosy | Faktory ovlivňující environmentální a sociální změny | Akcie SSR Mining | Burzovní trh START | Aktuální situace | Ekonomický řád | Změny v pohybech | Vliv členů OPEC | RBLX | CBOE (VIX) | Světové akciové indexy | Zlato | Aukční dům Antium Aurum | Novo Nordisk | Problémy Evropy | Zvyšování rizika | Domino’s Pizza (DPZ) | GameStop Corp | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Internetoví giganti | GOOGL | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Ceny uranových akcií | Akcie v roce 2020 | Hospodářství Velké Británie | Akcie International Flavors & Fragrances | Uranium Participation (U) | Daň z příjmu | Zpomalování inflace | Geopolitika | Philip Morris | Jozo Perić | Nasdaq | Dekarbonizace | Inverzní vztah | Společná evropská měna | Stříbrná horečka | Společnost Meta | Finanční pozice | Výkonnost dolaru | ADR (average daily range) | Akcie Schlumberger (SLB) | Šíření koronavirové nákazy | Volkswagen | Oscilace hodnoty indexu | Geopolitická situace | Rozmanitost komodit | Uranium Participation | Průměrná cena | Globální investoři | Odhady analytiků | Michal Mejstřík | Geopolitické napětí | Psychologické aspekty | Zemní plyn (LNG) | iShares Global Clean Energy | Bloky | Embargo na ropu | Spekulanti | Tudor | Cenový vývoj | Tropická bouře | Obchodní divize | Výsledky amerických voleb | Výprodeje akcií | Akcie Disney | Hlouběji porozumět trhu | Vyšší inflace | NEL (NEL.NO) | CFA | Tržní ocenění | Platina (XPT/USD) | Cena American oil future | Zákon o snížení inflace | Stochastic | Pražská burza | Práce | Fox | FOREX | Spekulativní investice | Údaje o inflaci | PMI indikátor | Výrobní náklady | DoorDash | Investice firem | BCM Begin Capital Markets | Sociální napětí | FDX | USO | Investice do projektů | Německý DAX30 | Výrobce baterií | AMZN | Černá labuť | Bitcoinové fondy | CZG | Průlom | Hodnota britské libry | Digitální revoluce | Skandály | Akcie Twitter | Investment | Zvýšení dluhového stropu USA | Ochrana zisků | Strategie na obchodování | Graf ceny ropy | Zombifikace | Agentura Moody's | Zásobníky | Význam kryptoměn | Analýza ceny | Dopady koronaviru na ekonomiku | Akcie Berkshire | VIAC | Výplata dividendy | Cestovní omezení | Novozélandská centrální banka | PetroChina | IOT | Začínající obchodníci | IIPR | Nová emise | Fidelity International | Svenska Cellulosa | DOCU.US | Svenska Cellulosa SCA | Advanced Micro Devices (AMD) | Obchodní dohody | OTC | Zadluženost | Čistá úroková marže | Silná koruna | Astrazeneca | Graf EUR/USD | Indikátor ADR (average daily range) | Evropské akciové trhy | Recep Erdogan | Ochránit stávající pozice | Stanovení pevných stop-lossů | Cyklus utahování měnové politiky | Daně z příjmů právnických osob | Čeští podnikatelé | China Daily | STP | Kryptoměny | MAG Silver | Změny úrokových sazeb | Plyn (NATGAS) | Low | PT. PROFITFXLEVEL | Retail Investor Beat | Nejklíčovější strategie | GRANOLAS | Cena akcie AMC | Zajistit si riziko | Ekonomické aktivity | Newegg (NEGG) | Býčí trend | INTC | Trhy s komoditami | Slábnoucí euro | Napětí mezi USA a Čínou | CRIF | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Zvýšený zájem | Nominální mzda | Graf ropy (CL) | Akcie Gazprom | Vývoj české koruny | Další pokles | Akcie Evoqua Water | Úvěr | Romain Boscher | Investiční společnosti | Mzdy | Kvalitní akcie | Akcie | Úspěch | Těžba titanu | Stimuly | Daně z mimořádných zisků | Akcie Allianz | Jerome Powell | ENPH | MSCI All Country World | Transparentní řešení | Růst ceny GameStop | Uzavření továren | American Depositary Receipt | Volby | Srdce trhů | Evropský průmysl | Ukazatele | Li Auto | Moving Average | Obchodní impérium | Program pomoci | Miliardář | Umělá inteligence | Vliv volatility na obchodování | Technology Sector Index (NDXT) | ASEAN | Změny v regulačních politikách | Disney | CME Group (CME.US) | Lukáš Vokel | Hospodaření firem | Intervence centrálních bank | Fundamentální vs. Technická analýza | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Bankovní prázdniny | NEGG | Británie | Akcie Newegg (NEGG) | NASDAQ-100 Technology Sector Index (NDXT) | Cena zemního plynu | Pure Cycle | COT | Strategie ECB | Urbanizace | Americká vláda | Dopady pandemie | NZD | Indikátor ekonomického sentimentu | Contemporary Amperex Technology | Fortuna Silver Mines | Jaké jsou environmentální a společenské změny? | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | USD/JPY | Lindsay | Záporné úrokové sazby | Čistý dluh | Graf dne | Ropné cenové války | Zlepšení nálady | Regulační změny | Dánsko | Belgie | ČR | Currency | Podniky | Tether | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Japonský scénář | Rychlé rozhodování | Strukturální změny | Nicholas Taleb | Qantas | Jan Sušánka | Coloseum | Bankovní vzdělání | Dramatický dopad | Významné události | Analytický tým | Vliv války | Ukazatel EBITDA | Akcie Uberu | Inflace v USA | NERV | Bohaté zkušenosti | Finanční odměny | EQT | Očkování | Provedení pokynu | Cesta k mistrovství | Sofistikovanější rozhodnutí | Ekonomické podmínky | CVCA | Akcie Cameco | Snížení cen komodit | Denní propad | Volatilita a tržní faktory | Zdravotnické potřeby | SPX | Jihoafrický rand
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Pandemické nákupy dluhopisů
Pandemický program
Pandemický program odkupu aktiv
Pandemie
Pandemie a akciové trhy
Pandemie a práce z domova
Pandemie COVID
Pandemie covidu
Pandemie covidu-19
Pandemie COVID 19

Následující klíčová slova

Pandemie Covid19
Pandemie koronaviru
Pandemie letos
Pandemie nemoci
Pandemie nemoci COVID-19
Pandemie v Česku
Pandemie ve Spojených státech
Pandemie v Evropě
Pandemie v Německu
Pandí dluhopisy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
Potvrďte prosím... Zavřít