Pondělí 17. června 2024 21:44
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
InstaForex ebook vzdelavaci
reklama
CapXmaster
reklama
Dukascopy new

Reakce trhu

img

Co zítra očekávat od RBA❓

17.06.2024 Reserve Bank of Australia má zítra v 5:30 hodin našeho času oznámit své další rozhodnutí o měnové politice. Očekává se, že sazby zůstanou na dvanáctiletých maximech, přičemž trhy očekávají, že si banka zachová svůj jestřábí sklon. Pokud by však banka naznačila, že dalším krokem bude spíše snížení než zvýšení sazeb, bylo by to považováno za holubičí překvapení. Pojďme se krátce podívat, co od zasedání očekávat.
C:\fakepath\tabulka-17062024-lv.png

VIP zóna FXstreet.cz: Obchodní příležitosti minulého týdne 10.6.2024 - 14.6.2024

17.06.2024 Minulý týden pro členy VIP zóny nabídl několik obchodních příležitostí na různých měnových párech, které bylo možné ziskově zobchodovat na základě denních expertních výhledů vydávaných každý obchodní den ve VIP zóně. V tomto článku bychom vám rádi ukázali, jak jednoduše, a zároveň ziskově, lze obchodovat díky námi zveřejňovaným informacím z mezibankovního trhu (institucionální objednávky).
img

EUR/USD. Jaké jsou vyhlídky dolaru po zasedání Fedu?

17.06.2024 Měnový pár EUR/USD pokračuje v poklesu již druhý den v řadě. Před tímto poklesem se vytvořila klesající vlna, která přerušila býčí trend. Po ní následovala poměrně silná vzestupná vlna a nyní se obnovil "medvědí" trend. Koreční vlnu považuji za "silnou", protože při jejím vzniku informační pozadí podporovalo medvědy mnohem silněji než býky. Poté, co se trend definitivně ztratil, se však býci rozhodli euro co nejvíce pozvednout. Připomínám, že ve středu, kdy se vzestupná vlna plně zformovala, klesla zpráva o inflaci v USA o 0,1 %. Jádrová inflace zpomalila o 0,2 %. To není tak významné zpomalení, aby se americká měna již druhý měsíc po sobě propadla o 100 a více bodů.
C:\fakepath\1718342191-78-14062024.jpg

Bude Apple králem AI?! | Investiční Memento #78

14.06.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 78. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Denní shrnutí: holubičí zpráva o indexu cen výrobců v USA neprodloužila zisky na Wall Street 📉

13.06.2024 Americké indexy dnes mírně ustupují a snaží se překonat včerejší uzavírací úrovně. Index S&P 500 vzrostl přibližně o 0,1 %, Dow Jones snížil svůj pokles z počátku seance na 0,3 % a Nasdaq 100 si drží 0,2% zisk. Malým společnostem se v zámoří daří mnohem hůře, Russell 2000 dnes klesl o více než 1 %.
img

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 13. června. Libra s velkým potěšením navázala na své dřívější způsoby

13.06.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu prudce vzrostl. V tomto článku nebudeme brát v úvahu výsledky zasedání Federálního rezervního systému ani pohyby páru související s reakcí trhu právě na tuto událost. Na analýzu této události a reakce trhu na ni si ještě nějaký čas počkáme. Můžeme však vyvodit závěry ze zprávy o inflaci v USA, která byla druhou nejvýznamnější událostí týdne.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 13. června. Toto je konec dolaru a dobro pro ty, kdo obchodovali.

13.06.2024 Pár EUR/USD zaznamenal ve středu prudký a opět nelogický růst o zhruba 100 pipů. Situace odráží dění z doby před měsícem, kdy mírný pokles inflace vyvolal výrazný pokles amerického dolaru. Tehdy jsme zmínili, že dolar nemá pro tak prudký pokles solidní důvod, a totéž může platit pro včerejší události. Chceme zdůraznit, že v tomto článku záměrně nezvažujeme výsledky zasedání Federálního rezervního systému a jeho vliv na měnový trh. Reakce obchodníků podle nás mohou přetrvávat ještě den po skončení zasedání, takže případné závěry by se měly vyvozovat nejdřív dnes odpoledne.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 13. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

13.06.2024 Pár EUR/USD ve středu po odrazu od úrovně 1,0726 stoupal. Tento odraz může vypadat jako důvod k novému růstu eura, ale není to úplně takto. Včera byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA, která během dne vyvolala růst o více než 100 pipů. Index spotřebitelských cen zpomalil na 3,3 % meziročně a podobně jako v předchozím měsíci klesl o pouhých 0,1 %. Věříme, že reakce trhu byla přehnaná a pokles dolaru příliš silný. Pokles inflace o 0,1 % neznamená vůbec nic pro výhled měnové politiky Federálního rezervního systému, což pak večer potvrdil Jerome Powell. Inflace výrazně klesla z maxima, ale zůstává příliš vysoká, uvedl předseda Fedu.
img

Co očekávat od dnešního zasedání Fedu❓

12.06.2024 Velký den týdne je tady. Zatímco dnes již byla investorům nabídnuta zpráva o americkém indexu spotřebitelských cen za květen, dnes je naplánována ještě jedna velká událost - vyhlášení měnové politiky FOMC v 19:00 BST. Očekává se, že americká centrální banka ponechá sazby beze změny, ale obchodníci jsou zvědaví, co Fed očekává do konce roku. Pojďme se v krátkosti podívat na to, co od dnešního zasedání očekávat.
img

BREAKING: Ropa klesá po medvědí zprávě DOE

12.06.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes v 16:30 hodin našeho času vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva vykáže mírný pokles hlavních zásob ropy a také mírný nárůst zásob benzínu a destilátů. Soukromá zpráva API zveřejněná včera ve večerních hodinách však naznačila hlubší než očekávaný pokles hlavních zásob ropy i neočekávaný pokles zásob benzinu. API naznačila větší než očekávaný nárůst zásob destilátů.
img

EUR/USD: Co můžeme očekávat od americké inflace?

12.06.2024 Měnový pár EUR/USD se od 16. dubna nachází v růstové fázi. Situace se změnila až koncem minulého týdne, kdy se ECB rozhodla zahájit uvolňování měnové politiky. Na takové rozhodnutí se čekalo již delší dobu, ale až do jeho oficiálního oznámení panovaly určité pochybnosti, zda k němu dojde. Nebo naděje. Naděje, které měli především býci, kteří téměř dva měsíce hnali evropskou měnu vzhůru. Kdyby ECB odložila první snížení sazeb na příští zasedání, mohla si evropská měna udržet svůj býčí trend. V posledních měsících však euro rostlo dostatečně. ECB by ke snižování sazeb přistoupila v každém případě.
C:\fakepath\akcie-10062024-1.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – správa a řízení společností a etika ve fundamentální analýze (8. díl)

10.06.2024 Článek zdůrazňuje důležitost etiky a řízení pro finanční výkonnost a hodnotu akcií. Vysvětluje, jak transparentnost a etické praktiky posilují důvěru investorů a snižují rizika. Čtenář se dozví o metodách analýzy firemní kultury, řízení a konkrétních případových studiích, které ilustrují dopad skandálů na ceny akcií.
C:\fakepath\tabulka-10062024-lv.png

VIP zóna FXstreet.cz: Obchodní příležitosti minulého týdne 3.6.2024 - 7.6.2024

10.06.2024 Minulý týden pro členy VIP zóny nabídl několik obchodních příležitostí na různých měnových párech, které bylo možné ziskově zobchodovat na základě denních expertních výhledů vydávaných každý obchodní den ve VIP zóně. V tomto článku bychom vám rádi ukázali, jak jednoduše, a zároveň ziskově, lze obchodovat díky námi zveřejňovaným informacím z mezibankovního trhu (institucionální objednávky).
img

Čemu bychom měli věnovat pozornost dne 7. června? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

07.06.2024 Na pátek je naplánováno celkem dost makroekonomických událostí, z nichž některé jsou velmi důležité. Samozřejmě bychom měli začít zprávami z USA, protože ty jsou pro trh prioritní. Dnes budou zveřejněny údaje o míře nezaměstnanosti za květen, o počtu nově vytvořených pracovních míst v sektorech mimo zemědělství (Nonfarm Payrolls) a o změnách v úrovni průměrné mzdy. Americký dolar potřebuje velmi silná data, aby vykázal růst, protože trh v současné době interpretuje téměř všechny zprávy v jeho neprospěch. Pokud se americké údaje ukážou být slabé, není pochyb o tom, že americká měna opět prudce klesne.
img

BREAKING: Průmyslová výroba v Německu pod očekáváním 🎯

07.06.2024 Německý průmysl si nadále vede hůře. Údaje o továrních objednávkách ze začátku týdne rovněž zaostaly za očekáváním, což naznačuje slabší údaje o průmyslové výrobě. Reakce trhu je omezená, na měnovém páru EUR/USD nebyly zaznamenány žádné výraznější pohyby.
img

Graf dne – US100 (6. 6. 2024)

06.06.2024 Kontrakty pro US100 na technologickém indexu Nasdaq100 na konci včerejší seance vzrostly o více než 2,00 %, čímž se dostaly nad úroveň 19 000 bodů a na konci seance vytvořily nový historický rekord. Tyto nárůsty jsou způsobeny „skvělými 7“ technologickými společnostmi, které v poslední době tlačí indexy nahoru.
img

🔼 EUR před rozhodnutím ECB posiluje

06.06.2024 Rozhodnutí Evropské centrální banky o měnové politice je klíčovou tržní událostí dne. Vyhlášení sazeb je naplánováno na 14:15, prezidentka ECB Lagardeová má po zasedání uspořádat tiskovou konferenci o půl hodiny později ve 14:45. Pojďme se v rychlosti podívat na to, co trhy od setkání očekávají a jak mohou trhy reagovat!
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 5. června. Libra může ve čtvrtek následovat euro.

06.06.2024 Vlnová struktura pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný dubnový pokus o prolomení Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil ochotu trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C. Pokud se tato vlna bude dál vyvíjet, vlnový pattern se výrazně zjednoduší a eliminuje riziko dalších komplikací. Pár ale v posledních týdnech zůstává silný, což vyvolává pochyby o připravenosti trhu znovu prodávat.
img

USDCAD je před událostmi beze změny 👀

05.06.2024 USD/CAD se obchoduje beze změny před dvěma klíčovými makroudálostmi naplánovanými na dnešek – zpráva ADP ve 13:15 a rozhodnutí Bank of Canada o sazbě ve 14:45. První z nich bude sloužit jako nápověda před pátečním zveřejněním zprávy NFP, zatímco druhá bude bedlivě sledována, protože se očekává, že kanadská centrální banka provede první snížení sazeb. Pojďme se podívat na to, co od těchto dvou událostí očekávat a jak vypadá situace na grafu USD/CAD!
C:\fakepath\trader-04062024-47-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy dál klesají kvůli skepsi kolem dohody skupiny OPEC+

04.06.2024 Ceny ropy prohlubují pokles kvůli skepsi kolem dohody skupiny OPEC+, která chce letos zvýšit dodávky na trh. A to přesto, že se již nyní objevují známky slabé poptávky.
C:\fakepath\tabulka-03062024-lv.png

VIP zóna FXstreet.cz: Obchodní příležitosti minulého týdne 27.5.2024 - 31.5.2024

03.06.2024 Minulý týden pro členy VIP zóny nabídl několik obchodních příležitostí na různých měnových párech, které bylo možné ziskově zobchodovat na základě denních expertních výhledů vydávaných každý obchodní den ve VIP zóně. V tomto článku bychom vám rádi ukázali, jak jednoduše, a zároveň ziskově, lze obchodovat díky námi zveřejňovaným informacím z mezibankovního trhu (institucionální objednávky).
img

Nvidia znovu překvapila trh: Silné datové centrum a akcie se dělí

29.05.2024 Technologický gigant Nvidia přinesl překvapení trhu, když zveřejnil své výsledky za první čtvrtletí fiskálního roku 2024. Výnosy společnosti zaznamenaly výrazný nárůst oproti loňskému období, což mnohé analytiky překvapilo.
img

Plán obchodování EUR/USD na 27. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.05.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval níže. Korekce proti korekci začala před více než týdnem. Pokud jde o malou korekci, cena dokázala klesnout o zhruba 80 pipsů, zatímco při větší korekci euro za měsíc kleslo o zhruba 260 pipsů. Volatilita je tedy i nadále poměrně slabá. V pátek však pár mohl pokračovat v pohybu směrem dolů, ovšem trh rozhodl jinak.
C:\fakepath\tabulka-27052024-lv.png

VIP zóna FXstreet.cz: Obchodní příležitosti minulého týdne 20.5.2024 - 24.5.2024

27.05.2024 Minulý týden pro členy VIP zóny nabídl několik obchodních příležitostí na různých měnových párech, které bylo možné ziskově zobchodovat na základě denních expertních výhledů vydávaných každý obchodní den ve VIP zóně. V tomto článku bychom vám rádi ukázali, jak jednoduše, a zároveň ziskově, lze obchodovat díky námi zveřejňovaným informacím z mezibankovního trhu (institucionální objednávky).
img

Graf dne - Ethereum (23.05.2024)

23.05.2024 Ethereum dnes posiluje o 0,70 % a vrací se nad 3 800 USD. Tento týden by mohl být pro trh kryptoměn klíčový díky několika významným katalyzátorům.
img

Vzestupy a pády: reakce trhu na Fed a úspěch společnosti Nvidia

23.05.2024 Americké akciové trhy ve středu klesly, což způsobila především reakce investorů na zveřejněný zápis z posledního zasedání Federálního rezervního systému. Současně prudce vzrostly akcie společnosti Nvidia, které po oznámení výsledků, jež překonaly očekávání analytiků, posílily během odpoledního obchodování o 6 %.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 22. května. Libra se nevzdává.

23.05.2024 Vlnový pattern na páru GBP/USD zůstává poměrně složitý. Úspěšný dubnový pokus o průraz Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil připravenost trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C. Pokud se tato vlna bude dál vyvíjet, vlnový pattern bude mnohem jasnější a eliminuje riziko dalších komplikací. Absence poklesu instrumentu v posledních týdnech ale vyvolává pochybnosti o ochotě trhu prodávat. Sestupná vlna 3 neboli C by se mohla prodloužit, podobně jako předchozí vlny současného, ale stále sestupného úseku trendu.
img

Analýza páru GBP/USD 21. května 2024

22.05.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný dubnový pokus o proražení Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil, že trh je připraven vybudovat klesající vlnu 3 neboli C. Pokud bude tvorba této vlny skutečně pokračovat, pak se vlnový pattern výrazně zjednoduší a hrozba komplikace vlnové analýzy zmizí. Pár ale v posledních týdnech zůstává na stejné úrovni, což nás opět nutí pochybovat o připravenosti trhu na prodej. Sestupná vlna 3 neboli C může klidně být velmi dlouhá, stejně jako všechny předchozí vlny současného, ale stále sestupného úseku trendu.
C:\fakepath\akcie-20052024.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – finanční zprávy a jejich vliv na ceny akcií (3. díl)

20.05.2024 Článek se zaměřuje na význam a různé typy finančních výkazů, které poskytují klíčové informace o finančním zdraví a výkonnosti podniků. Čtenář se dozví o výročních a čtvrtletních zprávách, výsledcích hospodaření, předpovědích zisku, zprávách o dividendách, tiskových zprávách a regulačních informacích. Dále článek popisuje, jak číst a analyzovat finanční zprávy, a jak tyto zprávy ovlivňují ceny akcií.
C:\fakepath\tabulka-20052024-lv.png

VIP zóna FXstreet.cz: Obchodní příležitosti minulého týdne 13.5.2024 - 17.5.2024

20.05.2024 Minulý týden pro členy VIP zóny nabídl několik obchodních příležitostí na různých měnových párech, které bylo možné ziskově zobchodovat na základě denních expertních výhledů vydávaných každý obchodní den ve VIP zóně. V tomto článku bychom vám rádi ukázali, jak jednoduše, a zároveň ziskově, lze obchodovat díky námi zveřejňovaným informacím z mezibankovního trhu (institucionální objednávky).
img

Ekonomický kalendář: Konečné údaje o CPI z Evropy, projevy centrálních bankéřů

17.05.2024 Futures na evropské indexy ukazují na mírně nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po poměrně nevýrazné asijsko-pacifické seanci, během níž se většina indexů z tohoto regionu obchodovala níže. Za slabší náladu na trzích mohou poněkud neuspokojivé údaje o měsíční aktivitě z Číny.
img

BREAKING: USD klesá po neuspokojivých datech trhu s bydlením

16.05.2024 Údaje o americkém trhu s bydlením za duben byly zveřejněny dnes ve 13:30 . Očekávalo se, že zpráva ukáže malý meziměsíční nárůst stavebních povolení a také poměrně velký skok v počtu zahájených bytů po březnových poklesech.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 16. května 2024

16.05.2024 Včerejší rally na trhu byla velkolepá: S&P 500 vzrostl o 1,17 %, zlato o 1,55 % a euro o 0,69 % (64 pipů). Velkolepá ale není ani tak dynamika cen, jako spíš nečekaná reakce trhu na údaje z USA. Jádrový index i index spotřebitelských cen vyšly na předpokládané úrovni 3,6 % y/y (oproti březnovým 3,8 % y/y), resp. 3,4 % y/y (oproti předchozím 3,5 % y/y). Maloobchodní tržby za duben nečekaně stagnovaly oproti očekávanému růstu o 0,4 %.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 15. května (americká seance)

15.05.2024 K otestování cenových úrovní, které jsem určil v první polovině dne, nedošlo. Přestože byla zveřejněna poměrně široká škála statistických údajů o eurozóně a míře růstu HDP, euro na ni nereagovalo a udržovalo volatilitu trhu na poměrně nízké úrovni, což mu ani neumožnilo dosáhnout mnou určených úrovní supportu a rezistence. HDP eurozóny za první čtvrtletí, ponechané bez revize, je méně důležité než údaje naplánovaný na druhou polovinu dne. Vcelku výrazná reakce trhu přijde po údajích o indexu spotřebitelských cen a indexu spotřebitelských cen bez cen potravin a energií v USA, stejně jako po změnách objemu maloobchodních tržeb a index Empire Manufacturing Index. Inflace je velmi důležitá pro určování budoucí měnové politiky Fedu, takže její růst určitě odsune plány na snížení úrokových sazeb, což posílí americký dolar. Pokud budou údaje odpovídat prognózám ekonomů nebo pokud inflace klesne, spustí se nákup rizikových aktiv včetně evropské měny. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám velké tržní pohyby.
img

BREAKING: US PPI vyšší, než se očekávalo 📌

14.05.2024 Index výrobních cen (PPI) pro konečnou poptávku se meziměsíčně zvýšil o 0,5 % a překonal očekávaných 0,3 %, zatímco údaj z předchozího měsíce byl revidován z +0,2 % na -0,1 %. Bez započtení potravin a energií vzrostl PPI meziročně o 2,4 %, což splnilo očekávání, a o 0,5 % meziměsíčně, čímž překonalo očekávaných 0,2 %. Reakce trhu byla ovlivněna meziměsíčním čtením; vyšší číslo však bylo z velké části způsobeno revizí únorových údajů směrem dolů. Při účtování těchto revizí jsou data v souladu s očekáváním, což se odráží v meziročních souhrnných číslech.
C:\fakepath\tabulka-13052024-lv.png

VIP zóna FXstreet.cz: Obchodní příležitosti minulého týdne 6.5.2024 - 10.5.2024

13.05.2024 Minulý týden pro členy VIP zóny nabídl několik obchodních příležitostí na různých měnových párech, které bylo možné ziskově zobchodovat na základě denních expertních výhledů vydávaných každý obchodní den ve VIP zóně. V tomto článku bychom vám rádi ukázali, jak jednoduše, a zároveň ziskově, lze obchodovat díky námi zveřejňovaným informacím z mezibankovního trhu (institucionální objednávky).
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 13. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.05.2024 Pár GBP/USD v pátek vykázal volatilitu 40 pipů. Obecně vzato by náš článek mohl tímto konstatováním už skončit... Jestliže pár EUR/USD celý den přešlapoval na místě, pak pár GBP/USD byl v kómatu. A zatímco v Evropské unii nedošlo k žádným zajímavým událostem, ve Velké Británii byly zveřejněny zprávy o HDP a průmyslové výrobě, které měly schopnost vyvolat pohyby na trhu. Ale ne, nic takového jsme neviděli. Pokud k nějaké reakci trhu došlo, byla jen sotva znatelná. Jak už jsme ale řekli, volatilita je v posledních měsících velmi nízká. Dosáhnout zisku na takovém trhu vyžaduje velké úsilí. Všimněte si také, že libra neměla ve čtvrtek důvod k růstu, jenže v pátek ho konečně měla, a přesto se rozhodla zůstat na místě.
img

Co příští týden čeká euro?

13.05.2024 Euro v uplynulém měsíci stabilně rostlo. Vůči dolaru vzrostlo v té době zhruba o 160 bazických bodů, což je poměrně málo. Nicméně, i toto by mohlo vést ke změnám v současném počtu vln a vyžádat si úpravy. Korekce jsou vždy náročné, protože vyžadují změnu obchodních plánů. Už několik měsíců očekávám pokles eura, protože věřím, že stále probíhá klesající trend. Nový růst by mohl výrazně zkomplikovat nebo k nepoznání změnit současný počet vln. Proto je důležité pochopit, jaké novinky se očekávají v příštích pěti dnech a jak by mohly ovlivnit náladu na trhu.
img

Americký dolar znovu zaškobrtl

10.05.2024 Evropská a britská měna začaly ve čtvrtek souběžně růst. V době psaní tohoto přehledu jsme nezaznamenali prudký růst a nevidíme důvod, proč by měl trh libru – a tím spíš euro – nakupovat. Zasedání Bank of England právě skončilo a centrální banka vyslala signál, že se blíží ke snížení úrokových sazeb. Guvernér BoE Andrew Bailey nepopřel ani to, že by ke snížení úrokové sazby mohlo dojít už na příštím zasedání – v červnu. Pokud to tak opravdu bude, pak Evropská centrální banka a BoE začnou snižovat sazby synchronně. Nikdo ale neví, kdy s uvolňováním své měnové politiky začne Federální rezervní systém.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 9. května (analýza dopoledních obchodů). Libra stále vězí v kanálu.

10.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2468 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu přinesly výborný vstupní bod pro nákup libry, což vedlo k růstu páru o téměř 30 bodů. Cílové úrovně 1,2504 jsme bohužel nedosáhli. Technický obraz nebyl odpoledne přehodnocen.
C:\fakepath\prop-trading-08052024.jpg

Moje cesta prop tradingem – Obchod, který se nepovedl a nový trend v prop tradingu

08.05.2024 V tomto článku si popíšeme, co vedlo k propadu balance křivky prop účtu, a také si přiblížíme novinku, která hýbe světem prop tradingu.
img

Vzhledem k tomu, že Fed drží sazby na stejné úrovni, jsou defenzivní strategie klíčové

07.05.2024 Vzhledem k tomu, že americký Federální rezervní systém zachovává pevný postoj, investoři se připravují na rok minimálního snižování sazeb. Sazba federálních fondů, která v současnosti činí 5,25–5,5 %, odráží strategickou zdrženlivost měnové politiky Fedu.
C:\fakepath\tabulka-06052024-lv.png

VIP zóna FXstreet.cz: Obchodní příležitosti minulého týdne 29.4.2024 - 3.5.2024

06.05.2024 Minulý týden pro členy VIP zóny nabídl několik obchodních příležitostí na různých měnových párech, které bylo možné ziskově zobchodovat na základě denních expertních výhledů vydávaných každý obchodní den ve VIP zóně. V tomto článku bychom vám rádi ukázali, jak jednoduše, a zároveň ziskově, lze obchodovat díky námi zveřejňovaným informacím z mezibankovního trhu (institucionální objednávky).
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

02.05.2024 Pár GBP/USD se ve středu téměř nepohnul, protože většinu dne stagnoval. Ačkoli se cena v předchozích dnech usadila pod vzestupnou trendovou linií, ve středu jsme viděli sestupný pohyb. Už dříve jsme vás upozorňovali, že vzhledem k silným fundamentálním a makroekonomickým faktorům je možný i pohyb nahoru. Výsledky zasedání FOMC (které vyvolaly růst páru) ale bohužel nelze označit za holubičí. Britská libra vzrostla, ačkoli se původně očekával pokles.
img

➡️US100 zůstává po rozhodnutí Fedu pod tlakem

01.05.2024 Reakce trhu na rozhodnutí Fedu byla nevýrazná. Dolar zpočátku klesal, zatímco akciové indexy rostly, když Fed oznámil, že 1. června zahájí omezování kvantitativního zpřísňování (QT). Trh však očekával, že se tak stane brzy, protože Fed na svém předchozím zasedání (zápis z jednání) naznačil, že pravděpodobně brzy zahájí snižování. Tempo snižování rozvahy prostřednictvím státních dluhopisů bude činit 25 mld. dolarů, což je méně než očekávaných 30 mld. dolarů (tempo je stále 60 mld. dolarů měsíčně do 1. června).
img

Klíčové události 30. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

30.04.2024 V úterý nás čeká větší množství makroekonomických událostí, a to poměrně významných. Všechno začíná v Německu, které zveřejní zprávy o HDP, maloobchodních tržbách a nezaměstnanosti. Stejně jako dřív, i teď jsou trochu druhořadého významu, ale v případě významných hodnot může následovat reakce trhu. U německého HDP lze jen těžko očekávat vysoké hodnoty, takže tato zpráva euro pravděpodobně nepodpoří.
C:\fakepath\tabulka-29042024-lv.png

VIP zóna FXstreet.cz: Obchodní příležitosti minulého týdne 22.4.2024 - 26.4.2024

29.04.2024 Minulý týden pro členy VIP zóny nabídl několik obchodních příležitostí na různých měnových párech, které bylo možné ziskově zobchodovat na základě denních expertních výhledů vydávaných každý obchodní den ve VIP zóně. V tomto článku bychom vám rádi ukázali, jak jednoduše, a zároveň ziskově, lze obchodovat díky námi zveřejňovaným informacím z mezibankovního trhu (institucionální objednávky).
C:\fakepath\zlato-29042024-uvod2.jpg

Populární VIP Interbank indikátor nově i na zlatě!

29.04.2024 Vážení obchodníci a čtenáři portálu FXstreet.cz, s hrdostí vám oznamujeme další inovaci našeho Interbank VIP indikátoru. Od května bude tento revoluční nástroj rozšířen o zobrazení informací o institucionálních objednávkách z trhu se zlatem, což vám poskytne ještě hlubší pohled do dynamiky trhu.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 29. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

29.04.2024 Pár EUR/USD začal v pátek klesat, k čemuž měl technické důvody. Cena se v posledních dnech pohybuje poblíž horní hranice vzestupného kanálu, takže odraz od ní a pohyb dolů vypadaly pravděpodobně. Tento pohyb ani nevyžadoval odpovídající makroekonomické pozadí. Zprávy z USA, zveřejněné v průběhu dne, dolar jednoznačně nepodpořily. Přesněji řečeno, byly zveřejněny čtyři americké zprávy, přičemž tři nelze vnímat jako pro dolar silné. Celkově se dá říct, že zprávy z USA nebyly v tomto týdnu úplně dobré. Největším zklamáním byla zpráva o HDP za první čtvrtletí, které nečekaně zpomalilo na 1,6 %. Zpomalení americké ekonomiky vlastně nelze považovat za něco mimořádného, když uvážíme, že politika Federálního rezervního systému je už delší dobu vcelku výrazně jestřábí. Přesto jsme očekávali vyšší hodnotu. A nebyli jsme sami.
img

Co můžeme příští týden očekávat od dolaru?

29.04.2024 Příští týden bude mít hlavní slovo při dodávání zpráv na měnový trh Amerika. Trh se plně soustředí na zprávy týkající se USA, takže tyto zprávy budou mít největší dopad na kurz dolaru, který je součástí měnových párů EUR/USD i GBP/USD.
img

Dolar: nebylo by štěstí, ale pomohlo by neštěstí

26.04.2024 "Kupujte na základě fámy a prodávejte na základě faktu." Hospodářský růst USA zaostal za očekáváním, přesto byli investoři natolik přesvědčeni o jeho zpomalení, že od začátku týdne až do 26. dubna americký dolar prodávali. Jakmile vyšlo najevo, že HDP vzrostl o 1,6 %, a nikoli o očekávaných 2,5 %, jak předpovídali experti agentury Bloomberg, nastal čas vybírat zisky. V důsledku toho se měnovému páru EUR/USD nepodařilo udržet nad hranicí 1,07.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 24.04.2024

25.04.2024 Volatilita, na kterou jsme čekali více jak půl roku je zpět a zatím zdaleka nikam nemizí. Iracionální reakce na výsledky tu s námi také zůstává, kde je nejlepším příkladem včerejší reakce na výsledky Mety. Akciové indexy začátkem týdne začaly korigovat strmé ztráty z předchozího týdne, ale reakce na výsledky a pokračující růst výnosů stojí v cestě rychlého návratu na historická maxima. V následujících týden bude vše o výsledcích, které se ukazují být solidní, ale reakce trhu nemusí dávat vždy smysl.
img

BREAKING: WTI tiká výše po údajích o zásobách ropy

24.04.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes v 15:30 BST vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva ukáže nárůst hlavních zásob ropy a také pokles zásob benzínu a destilátů. Soukromá zpráva API zveřejněná včera večer však naznačovala pokles zásob ropy a také vytváření zásob destilátů.
img

BREAKING: WTI roste po údajích o zásobách ropy

24.04.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes v 15:30 BST vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva ukáže nárůst hlavních zásob ropy a také pokles zásob benzínu a destilátů. Soukromá zpráva API zveřejněná včera večer však naznačovala pokles zásob ropy a také vytváření zásob destilátů.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 23. dubna. Nudné pondělí proběhlo hladce.

23.04.2024 Pár EUR/USD se v pondělí obchodoval převážně do strany s nízkou volatilitou. Stejný pohyb vidíme už šest dnů, takže se vytvořil kanál, který znázorňuje současný směr. Je mírně vzestupný, ale téměř boční. Euro přestalo klesat, ale nikdo nečeká, že by pár klesal každý den. Fundamentální a makroekonomické pozadí stále naznačují růst dolaru, takže každopádně očekáváme pokles eura.
C:\fakepath\tabulka-22042024-lv.png

VIP zóna FXstreet.cz: Obchodní příležitosti minulého týdne 15.4.2024 - 19.4.2024

22.04.2024 Minulý týden pro členy VIP zóny nabídl několik obchodních příležitostí na různých měnových párech, které bylo možné ziskově zobchodovat na základě denních expertních výhledů vydávaných každý obchodní den ve VIP zóně. V tomto článku bychom vám rádi ukázali, jak jednoduše, a zároveň ziskově, lze obchodovat díky námi zveřejňovaným informacím z mezibankovního trhu (institucionální objednávky).
C:\fakepath\akcie-21042024.png

Akcie: Kolik se dá vydělat na akciovém trhu (díl 10.)

22.04.2024 Lidé investují proto, že chtějí zhodnotit své peníze, ale řada investorů mívá často nepřiměřená očekávání o tom, kolik se na akciovém trhu dá vydělat. Nejlepší představu o průměrném výdělku na akciovém trhu nám poskytnou informace o výkonu akciových indexů. V dnešním posledním díle našeho seriálu se dozvíte, kolik je průměrný výkon amerických akciových indexů S&P 500 a Nasdaq 100 a zda se dá více vydělat investováním do indexu S&P 500 nebo do indexu Nasdaq 100.
img

Půlení bitcoinu - Q&A: Odpovídá Josh Gilbert, australský tržní analytik společnosti eToro

18.04.2024 Co je to Halving bitcoinu a jakou roli hraje v měnové politice bitcoinového ekosystému? Jak ovlivňuje nabídku bitcoinů v oběhu?
img

BREAKING: Smíšená reakce na GBP po údajích o zaměstnanosti ve Spojeném království

16.04.2024 Dnes v 8:00 byly zveřejněny údaje o trhu práce ve Spojeném království za únor. Očekává se, že zpráva ukáže podobný nárůst zaměstnanosti jako v předchozím měsíci, zvýšení míry nezaměstnanosti a zpomalení růstu výdělků.
img

Denní shrnutí: Eskalace na Blízkém východě tlačí na akcie a posiluje zlato

15.04.2024 Reakce trhů na víkendové odvetné údery Íránu proti Izraeli byla zpočátku poměrně klidná, zlato a ropa otevřely mírně výše a futures na evropské a americké indexy nezaznamenaly žádné větší pohyby.
img

BREAKING: USD skoky po údajích o maloobchodních tržbách

15.04.2024 Zpráva o maloobchodních tržbách v USA za březen byla zveřejněna dnes ve 14:30. Očekávalo se, že zpráva ukáže další měsíc silného růstu, i když se očekávalo, že celkové tržby porostou pomaleji než v únoru.
C:\fakepath\trading-10042024.jpg

Ziskový obchod, který se z počátku nevyvíjel dobře

10.04.2024 Některé obchody se realizují velmi snadno, jiné jsou o něco náročnější. Dnes se podíváme na obchod, který se z počátku nevyvíjel příliš dobře, ale díky obchodnímu plánu a trpělivosti nakonec přinesl pěkný zisk.
img

US500 si před zveřejněním zápisu ze zasedání FOMC drží ztráty

10.04.2024 Jedna z klíčových makro událostí dne - zveřejnění zprávy o inflaci v USA za březen - je již za námi, ale na obzoru se rýsuje další. Dnes ve 20:00 bude zveřejněn zápis z březnového zasedání FOMC 2024. Zveřejnění může rovněž vyvolat nárůst volatility na trzích a účastníci trhu je budou bedlivě sledovat.
img

Výhled pro EUR/USD na 8. dubna. Nekonzistentní trh a údaje Nonfarm Payrolls

08.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek pokusil zahájit logický pohyb směrem dolů, a to zejména když byly zveřejněny zprávy Nonfarm Payrolls a údaje o nezaměstnanosti v USA. Obě zprávy dopadly lépe, než se předpokládalo, což mělo dolar podpořit. To se také stalo, ale dolar posílil jen na krátkou dobu. Dolar v podstatě vzrostl o 50 pipsů a pak stejných 50 pipsů během několika následujících hodin ztratil. Chápeme, proč dolar vzrostl, ale je záhadou, proč klesl. Proto je poměrně obtížné vysvětlit, proč dolar nevykázal růst. Stejně jako po celý minulý týden.Připomínáme, že většina klíčových amerických zpráv dopadla pozitivně. Dolar by tedy měl minimálně čtyři z pěti dnů růst. Trh však opět rozhodl jinak. Klesající trend je formálně zachován, jak ukazuje klesající trendová linie, ale cena se již nachází nad kritickou linií. Tento týden se pár může vydat směrem dolů, což by mohla být pozdní reakce trhu na americké zprávy, ale všichni vědí, že dolar by měl růst i bez pomoci těchto zpráv. Federální rezervní systém může odložit první snížení sazeb z června na pozdější termín a Evropská centrální banka může snížit sazby již tento týden.
img

US500 se odrazilo před zprávou NFP 📌

05.04.2024 Investoři pomalu začínají pochybovat o možnosti rychlého snížení sazeb ze strany Fedu. Přestože akciový trh doposud nevěnoval velkou pozornost tomu, kdy by mohlo dojít k potenciálnímu snížení, nyní se zdá, že se načasování normalizace měnové politiky vzdaluje, což může následně odradit nové investory od přidávání se na silně koupený trh. Mohlo by to NFP změnit? Je pozoruhodné, že americký trh práce zůstává napjatý a na první pohled nejeví známky slabosti. Existuje tedy šance znovu zažehnout optimismus ohledně snížení, pokud NFP vykáže slabší situaci?
img

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 5. dubna 2024

05.04.2024 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek také obchodoval na vyšší úrovni, ale rozhodně mnohem níže než den předtím. Volatilita se předvídatelně snížila, protože makroekonomické pozadí bylo celý den velmi slabé. Obchodníci se v podstatě mohli soustředit pouze na druhý odhad britského indexu nákupních manažerů ve službách a na zprávu o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti v USA. Ani první, ani druhá zpráva neměly na náladu na trhu výraznější vliv.
img

Forex: Dolar překvapivě ignoruje jestřábí rétoriku Fedu

05.04.2024 Výrazně jestřábí rétorika, kterou spustily dvě největší holubice uvnitř Fedu, dolaru nikterak nepomohla stejně jako nárůst geopolitického napětí (viz hrozba konfliktu Izrael - Írán). Zdá se, že dolar nedokáže bodovat v situaci, kdy akcie na Wall Streetu jdou významně dolů. Dnes by se trh měl zaměřit na statistiky z amerického trhu práce za březen. Pokud se naplní očekávání a přírůstek nových pracovních míst bude nad úrovní 200 tisíc, tak by reakce trhu nemusela být nijak dramatická. Půjde však i o další data - míru nezaměstnanosti a růst mezd.
img

Přehled páru EUR/USD. 4. dubna. Inflace v Evropě přiblížila ECB ještě více k uvolnění měnové politiky

04.04.2024 Měnový pár EUR/USD většinu středy pokračoval ve vzestupné korekci. Volatilita opět zůstala nízká. Zatímco dříve jsme procházeli občasnými obdobími vysoké volatility, teď volatilita trhu téměř každý den důsledně kolísá mezi "nízkou" a "střední". Současné pohyby každopádně nelze označit za silné. V časovém rámci 4H se pár může usadit nad linií klouzavého průměru, ale všechno se může do konce týdne ještě několikrát změnit. Důležitých zpráv je mnoho a reakce trhu na každou z nich může být jiná. Předpovědět, kde pár bude dnes večer nebo zítra, je prakticky nemožné.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD. 3. dubna. Inflace v Německu přiblížila ECB k uvolnění politiky

03.04.2024 Měnový pár EUR/USD se během úterní evropské obchodní seance mírně zvýšil, což se po poměrně výrazném poklesu z předchozího dne očekávalo. Volatilita se podle očekávání snížila, neboť makroekonomické pozadí bylo v úterý slabší. V útery bylo sice zveřejněno více zpráv než v pondělí, ale v pondělí byl zveřejněn PMI ISM v USA, který spadá do kategorie "velmi důležitých" zpráv. A včera jsme se, pokud jde o ty "relativně důležité", dočkali pouze inflace v Německu a JOLT v USA. Nejedná se o bezvýznamné zprávy, ale jejich význam pro trh je nižší než v případě ISM.
img

EUR/USD: Proč dolar roste?

03.04.2024 Duben přinesl dolaru dobré zprávy. Přinejmenším včerejší zpráva byla dolarovým býkům nakloněna a umožnila dolaru posílit pozice napříč trhem. Platí to i pro jeho pár s eurem: cena EUR/USD prudce klesla a v současnosti testuje support na úrovni 1,0730 (spodní linie indikátoru Bollingerova pásma v denním grafu). Klesající trend postupně nabírá na síle, takže se na obzoru rýsuje hodnota 6.
C:\fakepath\tabulka-31032024-lv.png

VIP zóna FXstreet.cz: Obchodní příležitosti minulého týdne 25.3.2024 - 29.3.2024

01.04.2024 Minulý týden pro členy VIP zóny nabídl několik obchodních příležitostí na různých měnových párech, které bylo možné ziskově zobchodovat na základě denních expertních výhledů vydávaných každý obchodní den ve VIP zóně. V tomto článku bychom vám rádi ukázali, jak jednoduše, a zároveň ziskově, lze obchodovat díky námi zveřejňovaným informacím z mezibankovního trhu (institucionální objednávky).
img

USD byl během Powellova projevu utlumen

29.03.2024 Předseda Fedu Powell se zúčastnil moderované diskuse na akci pořádané sanfranciským Fedem. Powell hovořil o měnové politice, jeho poznámky však neobsahovaly žádná překvapení a nevyvolaly žádné výraznější reakce trhu. Hlavní Powellovy titulky naleznete níže:
img

BREAKING: USD klesá po čtení PCE

29.03.2024 Dnes ve 13:30 byl v USA zveřejněn měsíční balík dat za únor včetně údajů o inflaci PCE. Očekávalo se, že zpráva nevykáže žádnou změnu celkové i jádrové PCE inflace na meziroční bázi.
img

BREAKING: Smíšené reakce trhu po revizi údajů o americkém HDP

28.03.2024 Konečná zpráva o HDP USA za 4. čtvrtletí 2023 byla zveřejněna dnes ve 13:30. Jednalo se o třetí zveřejnění dat, proto se neočekávalo, že by vykázaly nějaké zásadní odchylky od předchozích hodnot nebo vyvolaly nějakou výraznou reakci trhu.
C:\fakepath\trump-27032024.png

Vítězství Trumpa bude znamenat radost v USA, obavy v Evropě

27.03.2024 Zatím předvolební průzkumy mírně favorizují Donalda Trumpa. Spoléhat se na ně se však nevyplácí. V případě vítězství Joea Bidena se dočkáme pouze prodloužení dosavadního stylu vedení americké politiky. Tento styl, stejně jako Joe Biden, má své nejlepší léta za sebou. Výrazné změny můžeme proto očekávat pouze od Donalda Trumpa. Co čekat od akciových trhů v případě Trumpova vítězství?
img

US Open: Wall Street na konci čtvrtletí bojuje o směr 📌

27.03.2024 Ve středu se indexy otevírají bez jasného směru. US500 získává 0,10 % na 5280 bodů, zatímco US100 zaznamenává mírný pokles o 0,25 % na 18400 bodů. Nižší volatilita na trhu v tomto týdnu může být ovlivněna sváteční náladou související s nadcházejícími velikonočními svátky a menším počtem makroekonomických publikací po intenzivním minulém týdnu. Klíčovou událostí tohoto týdne je páteční vydání zprávy o inflaci PCE. Reakce trhu však bude kvůli delšímu prázdninovému víkendu omezená a bude možné ji sledovat po víkendu v dubnu.
C:\fakepath\forex-26032024-uvod.png

Se Sidem o Forexu: Zákony FOREX tradingu (1. díl)

27.03.2024 Zásadním rozdílem mezi měnovými spot (forex) trhy a trhy akciovými nebo komoditními je hlavně to, že měnové trhy neobchodují konkrétní titul (jako jsou z jiných trhů známé zlato, ropa, stříbro, pšenice, káva, kakao, různé akcie, burzovní indexy atd.), ale výhradně jen párovaný vztah mezi dvěma měnami. Základem veškeré snahy na trhu je tedy kupovat silnou měnu a prodávat měnu slabou a houby záleží na tom, zda jdeme Long nebo Short, to se odvíjí pouze od toho, zda je daná měna za nebo před lomítkem v názvu měnového páru. Pokud to ještě více zjemníme, tak se jen neustále obchoduje vztah mezi měnou posilující vs. oslabující nebo naopak oslabující vs. posilující. O nic jiného totiž primárně na trhu ani nejde. Na burzách, ale i v obchodování všeobecně, platí okřídlené Buy Low, Sell High. Na forexu k tomu směle přidejme Buy Stronger, Sell Weaker.
img

Zlato uzavírá zisky po testu barier na úrovni 2200 USD

26.03.2024 Zlato již potřetí v posledních dnech testuje úroveň 2200 USD za unci, ale je nepravděpodobné, že by dnes nad touto úrovní uzavřelo. K ziskům dnes došlo během asijské a evropské seance, ale během americké seance byly s posílením amerického dolaru zřetelně redukovány. Z fyzického hlediska nicméně stojí za zmínku, že se v poslední době objevily údaje naznačující silnou poptávku v Číně, a to nejen ze strany centrální banky, ale také od individuálních investorů, institucionálních investorů nebo také po špercích.
img

Přehled páru GBP/USD. 25. března. Údaje o HDP a Powellův projev pravděpodobně nezmění jižní vektor pohybu

25.03.2024 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu dolů. Americký dolar ve středu večer po zasedání Fedu prudce klesl, což byla logická reakce trhu. Upozorňovali jsme, že první reakce trhu na zasedání Fedu je málokdy logická a odůvodněná. Čtvrtek a pátek nám ukázaly, že trh interpretoval výsledky zasedání FOMC správně, což vyvolalo růst dolaru. Nicméně i po poklesu britské měny o 300 bodů je potřeba být soudit opatrně. Při analýze časového rámce 4H neustále střídáme trendy. Jakmile ale přepneme na denní graf, je okamžitě jasno – stále jsme potenciálně ve flatu. Ten se v posledních týdnech podobá flatu už mnohem méně než před několika měsíci; to je fakt. Cena ale zůstává ve stejném cenovém pásmu jako dřív.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 25. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

25.03.2024 Pár EUR/USD se v pátek dál obchodoval směrem dolů. Makroekonomické pozadí bylo poměrně slabé a fundamentální aspekt žádný. Přesto pár vykazoval vcelku slušnou volatilitu. Trh se aktivizoval ve středu večer, kdy byly oznámeny výsledky zasedání Federálního rezervního systému. Zmínili jsme, že je lepší nedělat ukvapené závěry a počkat s analýzou reakce trhu do čtvrtka. Zasedání americké centrální banky nebylo holubičí a předseda Fedu Jerome Powell svůj postoj nezměkčil. Proto dolar neměl ve středu důvody k poklesu. K čemu tedy došlo ve čtvrtek a v pátek? Trh výsledky zasedání přehodnotil, vyvodil správné závěry a rychle dolar nakupoval na ještě příznivějším kurzu než ve středu večer. To vyvolalo páteční růst dolaru. Sestupnou trendovou linii považujeme navzdory středečnímu proražení stále za relevantní.
C:\fakepath\trader-272910133.jpg

Makroekonomické faktory – ekonomické modely (12. díl)

22.03.2024 V tomto článku si představíme ekonomické modely a jejich vlastnosti. Poté přejdeme k ekonomickým prognózám a jejich důležitosti. Nakonec, jak je zvykem, se budeme zabývat tím, jaké faktory ovlivňují ekonomické modely a prognózy.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 22. března 2024

22.03.2024 Britská libra se v závěru čtvrteční seance propadla o 128 pipů. Zasedání Bank of England v tom sehrálo jen druhořadou roli, protože libra urazila v době jeho trvání jen malou část cesty. Britský kompozitní index PMI pro sektor výroby v březnu mírně klesl z únorových 53,0 bodů na 52,9 bodů, zatímco PMI pro sektor služeb klesl z 53,8 bodů na 53,4 bodů. Libra stáhla dolů ostatní měny, které předchozího dne při zasedání Federálního rezervního systému stoupaly. Počet hlasů pro zachování sazby na úrovni 5,25 % se zvýšil o 2 – z 6 na 8, přičemž jeden nesouhlasný hlas Swati Dhingrové prosazoval snížení o 0,25 %; tyto změny se ale očekávaly, což znamená, že reakce trhu byla přehnaná. Skutečně měkkým signálem bylo, že banka očekává inflaci pod cílovou úrovní 2 % ve 2. čtvrtletí 2024. Trhy očekávají první snížení sazeb v červnu.
img

🥈 Stříbro klesá o více než 3 %

21.03.2024 Stříbro ve středu večer po rozhodnutí FOMC posílilo. Holubičí reakce trhů byla poněkud matoucí vzhledem k tomu, že nové prognózy FOMC byly spíše jestřábí. Nicméně absence přímého odmítnutí myšlenky snížení sazeb již v první polovině roku 2024 zřejmě investorům stačila k tomu, aby zasedání považovali za "holubičí". Tyto cenové pohyby po zasedání FOMC se dnes obracejí, alespoň na trzích amerického dolaru a drahých kovů. Akciové indexy si drží včerejší zisky.
img

Přehled měnového páru EUR/USD. 21. března. Christine Lagardeová zachovává...

21.03.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu obnovil klesající pohyb, ale obchodoval se se stejnou minimální volatilitou jako předtím. V tomto článku se – jako tradičně – nebudeme zabývat výsledky zasedání Fedu ani reakcí trhu na ně. Domníváme se, že první dvě hodiny po zprávě Fedu trh často obchoduje impulzivně a nelogicky. Nezřídka pozorujeme pohyb jedním směrem bezprostředně po zasedání Fedu a pak se pár během následujících 10–20 hodin vrací na původní pozice. Proto věříme, že je třeba nechat trh uklidnit, analyzovat všechny získané informace a zjistit, jak reakce trhu ovlivňuje aktuální technický obraz.
img

Klíčové body z tiskové konference Jerome Powella po rozhodnutí FOMC! 🗽

20.03.2024 Fed ponechal úrokové sazby beze změny v rozmezí 5,25-5,50 %, v souladu s očekáváním trhu. Politické prohlášení neobsahovalo žádné zásadní změny oproti lednové verzi. Nové ekonomické projekce se ukázaly být spíše jestřábí - prognóza HDP byla zvýšena, prognóza jádrové inflace byla zvýšena a nové dot-ploty se ukázaly být také jestřábí. Zatímco medián projekcí pro letošní rok zůstává 4,60 %, tedy 3 snížení oproti současným úrovním, pouze 1 člen FOMC očekává 4 a více snížení, to je ve srovnání s 5 členy v prosincových projekcích. Medián pro rok 2025 byl zvýšen z 3,60 % na 3,90 %, což naznačuje 3 snížení, nikoliv 4 jako dříve. Nicméně navzdory jestřábím projekcím byla reakce trhu holubičí, USD klesl a indexy posílily. Pozornost trhu se nyní obrací k Powellovi, který se pokusí rozhodnutí podrobněji vysvětlit.
img

🚀 US500 po rozhodnutí Fedu dosáhl nového ATH

20.03.2024 FOMC na dnešním zasedání ponechal úrokové sazby beze změny v souladu s očekáváním trhu a vydal ekonomické prognózy, které lze označit za jestřábí. Zvýšeny byly prognózy HDP a prognóza jádrové inflace i pro rok 2024. Zatímco mediánový bodový graf pro rok 2024 zůstal oproti prosincovým projekcím pro rok 2023 nezměněn na úrovni 4,60 %, rozložení hlasů ukázalo, že pouze jeden člen FOMC se vyslovil pro více než 3 snížení sazeb v letošním roce, zatímco v prosinci chtělo 5 členů více než 75 bazických bodů uvolnění. Nový medián pro rok 2024 předpokládá další 3 snížení oproti 4 v prosincových projekcích.
img

⬆️US500 v zóně ATH

19.03.2024 US500 dnes bojuje o nejvyšší zavírací hodnotu v historii. Dne 14. března kontrakt otevřel výše než současná cena, ale to bylo způsobeno rolloverem. Zisky futures na index jsou motivovány růstem ocenění technologických společností. Zajímavé je, že US500 zpočátku ztrácel v očekávání zítřejšího zasedání Fedu a velké nejistoty ohledně tónu zítřejší události. Na druhou stranu absence velké negativní reakce trhu na zvýšení sazeb BoJ znamená, že Fed zítra nemusí být příliš jestřábí.
img

Klíčové události 19. března: fundamentální analýza pro začátečníky

19.03.2024 Úterní nabídka makroekonomických událostí je prakticky nulová. Pozornost lze věnovat údajům z amerického trhu s bydlením. Jedná se o zprávy o počtu zahájených staveb a vydaných stavebních povolení. Tyto údaje ale považujeme za druhořadé, takže neočekáváme, že by na ně trh reagoval.
img

BREAKING: EUR po konečných údajích o CPI oslabilo

18.03.2024 Dnes v 11:00 byly zveřejněny údaje o inflaci v eurozóně za únor. Vzhledem k tomu, že se jednalo o revizi již zveřejněného bleskového údaje, neočekávala se žádná výraznější reakce trhu. Zpráva potvrdila předběžný údaj a nevykázala žádné revize u celkové ani jádrové míry. Proto by nemělo být překvapením, že reakce trhu nebyla téměř žádná. EUR/USD se nadále obchoduje poblíž hranice 1,0900.
img

Obchodní sentiment by se mohl tento týden změnit. EUR/USD a GBP/USD by mohly klesnout

18.03.2024 Z těch nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí vyzdvihujeme dvoudenní zasedání Fedu o měnové politice, které začne v úterý a skončí ve středu. V úterý a ve čtvrtek se pak účastníci trhu seznámí s politickými rozhodnutími Bank of England, Reserve Bank of Australia a švýcarské centrální banky. Podle konsenzu trhu se předpokládá, že všechny čtyři centrální banky si zachovají své dosavadní měnové politiky. Podle našeho názoru to pomůže zachovat současný tržní sentiment a může to podpořit další posilování americké měny.
C:\fakepath\tabulka-18032024-lv.png

VIP zóna FXstreet.cz: Obchodní příležitosti minulého týdne 11.3.2024 - 15.3.2024

18.03.2024 Minulý týden pro členy VIP zóny nabídl několik obchodních příležitostí na různých měnových párech, které bylo možné ziskově zobchodovat na základě denních expertních výhledů vydávaných každý obchodní den ve VIP zóně. V tomto článku bychom vám rádi ukázali, jak jednoduše, a zároveň ziskově, lze obchodovat díky námi zveřejňovaným informacím z mezibankovního trhu (institucionální objednávky).
C:\fakepath\trader-18032024.png

3 návyky pro efektivní řízení otevřených pozic

18.03.2024 Věřte tomu nebo ne, otevřené pozice jsou stejně tak důležité, jako jakýkoliv obchodní plán a je potřeba se jim věnovat. Není dobré se domnívat, že vstupem do pozice a nastavením výstupních úrovní vaše práce s obchodem končí.
C:\fakepath\hispodarska-politika-17032024-1.png

Makroekonomické faktory - hospodářská politika (11. díl)

17.03.2024 V dnešním článku se podíváme na analýzu hospodářské politiky. Nastíníme její vliv na makroekonomické ukazatele a na závěr se budeme zabývat faktory, které hospodářskou politiku ovlivňují.
img

BREAKING: USD klesá po holubičích datech UoM

15.03.2024 Flash report z University of Michigan za březen byl zveřejněn dnes ve 14:00 GMT. Očekávalo se, že zpráva ukáže, že hlavní index spotřebitelského sentimentu zůstane nezměněn ve srovnání s předchozím měsícem, a to uprostřed růstu subindexu Current Conditions a poklesu subindexu Expectations.
img

BREAKING: USDJPY ztrácí, protože japonský jen posílil díky růstu mezd

15.03.2024 Japonský jen posiluje a měnový pár USD/JPY se opět zvýšil poté, co tisková agentura Kjódó informovala o vyjednaném 5% zvýšení mezd japonskými odbory. Obchodníci se obávají, že vyjednávání o rengo by mohlo být chybějícím kamínkem pro BoJ v případné změně politiky. JIJI tlumočila, že Bank of Japan nyní provádí finální analýzy, jak opustit éru záporných úrokových sazeb.
img

Klíčové události 13. března: fundamentální analýza pro začátečníky

13.03.2024 Na středu je naplánováno několik makroekonomických událostí, všechny jsou ale považovány za sekundární. Upozorníme jen na údaje o průmyslové produkci eurozóny a Spojeného království a na zprávu o HDP Spojeného království za leden. Pamatujte, měsíční údaje o HDP jsou méně významné než čtvrtletní nebo roční. Pokud jde o zprávy o HDP, jen zřídkakdy vyvolají silné reakce obchodníků.
img

BREAKING: GBP klesá po údajích o pracovních místech ve Velké Británii

12.03.2024 Dnes v 8:00 byla zveřejněna zpráva o trhu práce ve Spojeném království za leden. Očekává se, že zpráva vykáže nárůst zaměstnanosti, i když menší než v prosinci, a také zpomalení celkového růstu výdělků.
C:\fakepath\tabulka-11032024-lv.png

VIP zóna FXstreet.cz: Obchodní příležitosti minulého týdne 4.3.2024 - 8.3.2024

11.03.2024 Minulý týden pro členy VIP zóny nabídl několik obchodních příležitostí na různých měnových párech, které bylo možné ziskově zobchodovat na základě denních expertních výhledů vydávaných každý obchodní den ve VIP zóně. V tomto článku bychom vám rádi ukázali, jak jednoduše, a zároveň ziskově, lze obchodovat díky námi zveřejňovaným informacím z mezibankovního trhu (institucionální objednávky).
img

Klíčové události 8. března: fundamentální analýza pro začátečníky

08.03.2024 Na pátek je naplánována celá řada makroekonomických událostí a některé z nich jsou velmi důležité. Vzhledem k současnému sentimentu na trhu si ale nejsme jisti, zda trh jakoukoli z dnešních informací vůbec potřebuje. Euro a libra rostou téměř každý den. Volatilita zůstává nízká, ale oba páry stoupají téměř bez poklesu. Makroekonomické a fundamentální události z posledních dvou dnů navíc euro ani libru nepodpořily. Do středy se nestalo vůbec nic. Současné makroekonomické pozadí má tedy poněkud formální charakter.
C:\fakepath\umela-inteligence-07032024.png

Magické slůvko "umělá inteligence" mění vše

07.03.2024 Mnoho analytiků přirovnává současnou situaci s umělou inteligencí k investiční internetové bublině z 90. let. Tehdy stačilo do názvu firmy dát ".com" a zaručený byl úspěch. Podobný trend můžeme sledovat dnes, kdy si firmy do názvu přidávají zkratku "AI". To je nejmarkantnější forma, ale existují i další indicie, že magické spojení slov "umělá inteligence" působí na akcie jako živá voda. V posledních dnech se o tom mohl přesvědčit výrobce počítačů a serverů Dell.
Související klíčová slova: Report finančních trhů | Střední Evropa | Mikroekonomické a makroekonomické modely | Německé ministerstvo hospodářství | Výrazný klesající trend | Projekce Fedu | První odhad HDP | Etheru | Zpomalení čínské ekonomiky | Oživení amerického trhu práce | Americký dolarový index (USDIDX) | Cenový kanál | Poptávka po riziku | Cenové clustery | Ukončování obchodů | Mezinárodní kontext | Uvolněné měnové politiky | Intradenní tradeři | Růst v eurozóně | BCPP | Marlin | Hlava a ramena | Dobrý obchodní systém | Prostor k růstu | ChatGPT | Neel Kashkari | Podnikatelské investice | Silný býčí trend | Solidní čtvrtletní výsledky | Výnosy dluhopisů | Vědomosti tradingu | Klid před bouří | Investování pravidelně | Akcionáři CZG | Předpovědi a politická rozhodnutí | Nové údaje | Dlouhé pozice | Určování trendu | Dukascopy | Analytický tým FXstreet.cz | Vývoj nezaměstnanosti | Megan Hornemanová | Detailní analýza | Geopolitické konflikty | DRIP (dividend reinvestment plan) | Konstrukce Fibonacciho clusterů | Války | Hodnocení nástrojů | Řízení otevřených pozic | Ekonomická projekce | Údaje z USA | Vývoj | Obchodní platformy | BRIC | Dolarový index DXY | Defenzivní strategie | Data z trhu práce | Moderní ekonomie | Opce | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Ředění obchodních pozic | Australská centrální banka | GameStop (GME.US) | Allianz | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Tesla v Číně | Panevropský index | Radim Dohnal | Silná rezistence | Brent Crude Oil | EUR/CAD | Výprodeje dluhopisů | Austral | Prezident newyorského Fedu | Infografika | Mezibankovní sazby | Dílčí měny v páru | Uptrend na bitcoinu | Analýza akcie | DPH | EUR | Digitální reklamy | Kryptoaktiva | Průměrná výkonnost indexů | FDA | Spotřebitelské výdaje | Štěstí | Propady akciových trhů | Vývoj akcií Dell od začátku roku 2024 | Bundesbank | Opatření ECB | Moje cesta Prop Tradingem | Paul Krugman | Inflace v Německu v květnu | Úvěrový trh | Riziko inflace | Výkon trhu | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Globální dluhopisový index | HOOD.US | Levné peníze | Analytik Joe Manimbo | CPCA | Cable | Společnost McDonald's | ABNB | PFN | Oznámení výsledků | Výkyvy | Accenture | Oživení cen | Fortinet Inc | Hlavní úrokové sazby | Růstové investování | Měnový report | Automobilový sektor | Surová ropa | JP Morgan Chase | Dnešní obchodování | XOM | Isabel Schnabelová | Itálie | Vyhlídky dolaru | Euro proti dolaru | McDonald's | Stoxx | Stavební produkce | Dynamic Stochastic General Equilibrium (DSGE) | Klíčový ukazatel | Take Profit | Hlasovací právo | Agresivní uptrend | PEPP | Akcie firmy | Texas | Vliv finančních zpráv na ceny | Nedostatky | JForex | Pip | Německé průmyslové objednávky | Očekávání | Vliv na ziskovost | Přehnaný pohyb | Michael Barr | Korelace | Ceny energetických komodit | Jüan | Predikovatelný | Devon Energy | Otevřené pozice | Vlastnosti ekonomických modelů | Aktuální kurzy měn | Inflace v září | Trh dluhopisů | Evropské centrální banky | Orientace Dellu | Cena severomořské ropy | Nikl | Uvolněné měnové | Metody Price Action | Volatilní | Swiss Life | L.F. Investment | Sell High | Swingy | Inflační riziko | Pershing Square | Rally na akciových indexech | Tlak na Rusko | Předpověď ceny | EUR/JPY | Alternativní investice | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Posouzení managementu | Uzavřít část pozice | Dividendově růstové investování | FAA | Ark | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Evropská komise | Struktury trhu | Okénko trhu | Pro investory | Oživení ekonomiky | Philip Morris ČR | DCA (Dollar-Cost Averaging) | P/B | Swiss | Investice | Britská centrální banka | DXY | MMXXV | Jak číst a analyzovat finanční zprávy | Geopolitické riziko | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Support | Nízké sazby | Investopedia | Podnikatelské aktivity | Edge | Akvizice | Finanční stabilita | Lednová inflace | Index aktivity | Dopad na akcie | Přesnost | Česká měna dnes | Pokles cen energií | Nejdůležitější ekonomické události | Bankovní společnost | Výkonný ředitel | Cyklus zvyšování sazeb | Pozitivní roky | Jak číst grafy | ADP report | Růst amerického dolaru | Formule | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Lukáš Adámek | Manipulace s trhem | Argos Capital | Brent | Jogger | Invaze na Ukrajinu | Market alert | Great Wall ORA | Prognózy | Britská libra | Chování | Šéf Fedu Powell | NYSE | Zajímavé zisky | Špatná nálada | Intervence | Strach ze sankcí | Broadcom | Šéf řecké centrální banky | Vyšší low | Fibonacciho cenové Clustery | Jaroslav Tupý | Slabá koruna | Experti | Počáteční zisky | Měnový pár GBP/USD | Futures a opce | Sentiment indikátory | Rekord | Nižší sazby | Jestřábi z Fedu | Raiffeisenbank | Bitcoinového ETF | Bitcoiny | Clustery | Průměrný výnos | Návrh zákona | Stop-Loss | Evropský index | Evropské měny | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Návyky | Bidenova administrativa | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Vývoj mezd | Uvolňování měnové politiky | Prognostici | Asijské trhy | Americké investiční banky | Obchodní seance | Český statistický úřad | Analytik společnosti XTB | Impuls | EUR/USD | Efektivní správa | Bruno Le Maire | Bruegel | AXA Investment Managers | Stolní počítače | Příkazy a velikosti pozic | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Von der Leyenová | G Plus Economics | Nejlepší trading příležitosti | Strukturální faktory | General Motors (GM) | Předseda představenstva | Kurz CHF/JPY | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | Mediální společnost | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Náročný proces | Bezpečný přístav | Švédská koruna | Strach | Vstup do trhu | Cena bitcoinu | Současná cena | Roaring Kitty | SOK | Dopad na finanční trh | Volatilní cenové pohyby | Konkurenti | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Stephen Brennock | ETH | Chování trhu | Aktuální reakce trhů | Reakce trhu na různé události | Prop společnosti | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | Solidarita | Softwarová společnost | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Benchmark | Cloudflare | Zvýšení celkové návratnosti | Rostoucí výnosy | D.US | Opatrný optimismus | Reakce trhu na institucionální objednávky | Lagardeová | Prvky prognózování | Stav trhů | Průměrné mzdy | Force | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnové zasedání | Cenné papíry | Agent-based modely | Americký akciový trh | Výnos | Nová prognóza ČNB | Kondice ekonomiky | Russell 2000 | Příležitosti a rizika | Etika | Vstupovat do obchodu | Charles Dow | Měnový pár USD/JPY | Techy | Výkon průmyslu | Soukromá spotřeba | IHNED | BreakEven | Delta | Fungování společnosti | Výrobce počítačové techniky Dell | Schválení ETF | Zajímavosti z prop tradingu | HOOD | TNOTE | Silný výhled | Vývoj na trzích | SMA | Vzdělávání | Moderní obchodní platformy | Šéf Fedu | Návratnost investic | Slabá poptávka | Plošná karanténa | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | XPEV | Investiční strategie | Šéfové | Pravidla obchodní strategie | ESG | Index DOW | Import | Zvýšení sazeb Fedu | Hlavní zprávy | Zákaz vývozu | Nový indikátor | Exchange | Alcoa | Milton Friedman | Obecné tipy | John Kenneth Galbraith | Základní pravidla | Výsledky obchodování | Zasedání centrálních bank | Daytrading | Popularizace tradingu | Burzovní obchody | Zisky na Wall Street | Přehnaná reakce | Dollar Tree Inc (DLTR.US) | Věštec z Omahy | Podíl na zisku | Graf zlata | Kontrakty | Fundamentální impuls | Jeden dolar | Výraznější impuls | Měnové krize | Způsob obchodování | Celý automobilový sektor | Chaos na finančních trzích | Market moving | Nákupní příležitosti | UAA.US | Opce na ropu | Microsoft (MSFT.US) | Styl obchodování | Index DXY | Praxe | Americký dolar dnes | Nasdaq100 | AI | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Sentiment na trhu | JPY | Historické souvislosti | Jakub Petruška | Nejvýraznější růst | DRIP | Spotřebitelské inflace | Silný základ | Interbank indikátor | Odhad HDP | Vliv na makroekonomické ukazatele | FRC.US | Fundamentální analýza akcie | Poměr ziskových a ztrátových roků | Negativní roky | Posilování dolaru | Směřování trhu | Ekonomický sentiment | Obchodní tipy | Uber Technologies | Podnikové objednávky | Projekce | Ceny ETH | Znehodnocení | Výrobní sektor | Výběr likvidity | Kontrakce | Peníze | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Aktuální kurzy | Používání Price Action | Historické výkony | Měnověpolitické zasedání Fedu | Kurzy vedlejších párů | Průmyslové zakázky | Shanghai Composite Index | Dosáhnout zisku | Nakupovat akcie | Evropská měnová unie | Dominion Energy (D.US) | Američtí centrální bankéři | Americká ropa | Americká lehká ropa WTI | Lukáš Voženílek | Období vysoké volatility | Doporučení k obchodování | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Slippage | Služby | Apple Intelligence | Vzácné kovy | Velké problémy | Seriál o investování do akcií | Dění na finančním trhu | Mazen Issa | Hlavní události tohoto týdne | Inflace ve Španělsku | Měnová politika Fedu | Index NASDAQ 100 | Saxo Bank | Srovnávací analýzy | Long obchod | Heatmap | Barel ropy | Stochastický | Palladium | Hlasy pro zvýšení sazeb | Americký Fed | Federální rezervní systém (FED) | Představitelé ECB | Regulační opatření | Rizika obchodování ropy | Ropa WTI | Micron | Simon Peters | Multitimeframe analýza | INTC.US | Bankovní rada ČNB | Volby v Řecku | Americké ekonomiky | Vlnový pattern | Oslabení jüanu | Sektor polovodičů | Brexit | Schválení Bitcoin | Obchodování na prop účtu | ZEW index | Pohyb v jednom směru | Polymetal International | Edge v intradenním tradingu | NFP report | Bayer | Podnikatelský sektor | Dolar dnes | Evropské burzy | FedWatch | Kapitál | Data z trhu práce USA | Růst trhu | Volume profile | Pozornost investorů | Burzy | USD/EUR | Ceny elektřiny | Kontrakty na ropu | Americký prezident Joe Biden | CEF dividendy | Švýcarská centrální banka (SNB) | Robinhood | Cestování | Reálné ekonomiky | Plynovod Nord Stream 1 | USD | Primární veřejná nabídka (IPO) | Kč/USD | Kapitálové rezervy | Občané | Broker | Členka Rady guvernérů | Dolar (USD) | Current Ratio | Agent-based | Upravený zisk | Technická analýza | Cash flow | Proražení | PYPL.US | Aktuální očekávání | Vakcinace | GBP/JPY | AEX | Výpočetní inteligence | Qualcomm | Posílení koruny | Velká krize | Investorský sentiment | Plány | Export | Banka Goldman Sachs | Obchodní proces | Na burze | NFLX | Dluhopisový index | Signály oživení | Trh s nemovitostmi | Americká ropa WTI | Viceguvernér ČNB | Jestřábí komentáře | Resistence | Investiční analytik | Jak se používá technická analýza | Globální krize | Cena americké ropy | Taleb | Disney graf | Významný dopad | Výroční zprávy | Tvorba pracovních míst | Metody analýzy | TJX Companies | Energetická společnost | Určení trendu | Maďarsko | Šok | Depreciace | Rozhodnutí americké centrální banky | Inside Bar | Index ISM ve službách | Index volatility CBOE | MRK | Počáteční kapitál | Evropská inflace | Průměrná volatilita | DJI | Rozvahy Fedu | Výsledky za první čtvrtletí | Split | Trh s ropou | Měsíční futures report | Fialova vláda | Vývoj indexu volatility | Obchodování Price Action | Čekající příkazy | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Spekulovat | Regulace | GBP/CHF | Magické slůvko | Kofola | Swapy | Zprovoznění indikátoru | Nord Stream 2 | Akcie Exxon | Disney (DIS.US) | Exekuce | René Holeček | Výprodeje na trzích | Česká zbrojovka | ISM pro sektor služeb | Inflační spirála | ASIC | Pověst | Vysoké sazby | Pozitivní signál | Ruský prezident | Silný růst | Kurz liry | Tovární objednávky | Budoucí vývoj | Zámořské indexy | Středoevropské měny | Finanční transparentnost | Komoditní sektor | UniCredit Bank | Zvyšování sazeb Fedu | Daňové škrty | Dynamic Stochastic General Equilibrium | Cenové úrovně | VTB Capital | Výsledek inflace | Tržní trendy | Fitch Ratings | Úroková sazba | Rostoucí ceny energií | P.A. | Patria Online | Avast | Čtvrtletní výsledky | Dovoz | Agentura Kjódó | Nasdaq Composite | Netflix (NFLX.US) | Unie | Oživení trhu | Fotky z Dubaje | Admirals | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Model 3 | Období po dot-com krachu | Rekordní růst | Tržní reakce při výběru likvidity | Vládní výdaje | Panevropský akciový index | Akcie Google | Vstoupit do rozjetého vlaku | Přehnaná reakce trhu | Ochranné mechanismy | Instagram | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Burzovní výhled | InterContinental | Nikkei | Obchodování na finančních trzích | Měnový pár EUR/USD | Konvergence | Politická situace | Zasedání FOMC | Dot plot | Data z amerického trhu práce | CISCO | Interpretace cenového vývoje | Čtvrtletní zisk | Pozitivní zprávy | Penzijní fondy | QCOM.US | MT5 | PMI ze sektoru služeb | Velké instituce | Čínské úřady | Vliv na sociální a environmentální aspekty | John Williams | Tržní pohyby | Ruské banky | Skokové posílení | EOG | Krátká pozice | Model Y | Válka na Ukrajině | Vklady | Cenové pohyby | Gigant Gazprom | 1 milion | Slickcharts | Průmyslová výroba v Německu | Stratégové | Fincentrum | Výrobní ceny | FDP | Jednoduchost je vrcholem sofistikace | Obchodni metody | Tržní reakce | Zhodnotit své peníze | Investing.com | Elon Musk | Aktivity v USA | Výkonnost společnosti | Vybírání zisků | Akciové indexy | Zpráva o vývoji inflace v USA | Zdroje energie | Americký prezident | EUR/CZK | Zájem investorů | Myšlení | Intercontinental Exchange | Tiskové zprávy | Roubini | Rekordní zisk | Týdenní pivot | Euforie | Dolar roste | Makrodata | Jestřábí postoj | Christine Lagardeová | Investoři | Index asijsko-pacifických akcií | Obchodní deník | Portfolio | Fungování | Výnosy z amerických dluhopisů | Upstream | Coca-Cola | Investovaný kapitál | Velké objemy | Nejistoty | Oddlužení | Roger | OCBC | Fidelity | Polymetal | Německá průmyslová produkce | B/E | Zlepšení sentimentu | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Globální ekonomiky | AMD | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | Dovoz ropy | Média | Inflační čísla | Bitcoin ETF | Finanční instituce | Lepší výsledky | Index PPI | Průmyslové objednávky | Očekávané reakce trhu | Grayscale | Cenový růst | Investice do dluhopisů | Index výroby | Jádrový index | Britský premiér | Světové kryptoměny | Zisk | Bez rizika | Hlavní kryptoměna | Duck Sauce | Peso | Prezident | Přijetí ETF | Historická výkonnost | CAC 40 | Globální vývoj | MRK.US | Platforma JForex | Vyšší hodnoty | Inflace v lednu | Kvantitativní utahování | Negativní události | Údaje o průmyslové výrobě | Minimální mzda | Bank of England | World Gold Council | Airbnb | Gary Gensler | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Cena Etherea | Forward guidance | Zveřejnění zprávy | Evropské akcie | Růst mezd v USA | Volatilita na trzích | Rychlé zhodnocení | Program nákupu aktiv | Supporty a rezistence | Vývoj sazeb | VIG | Ropné společnosti | Institucionální objednávky | Analýza veřejných dokumentů | AT&T | Rostoucí ceny ropy | Zápis z posledního zasedání | Americké prezidentské volby | Co bude dál? | Obchodní dohoda | Jak se stát lepším investorem | Směřování | Hedgování pozic | BABA | Propad ceny akcií | Anheuser-Busch InBev | Majors páry | BP | Cíl ČNB | DIS.US | Pip value | Hold | Pád banky | Finanční pomoc | Snížení nákladů | Monex USA | Investiční | Funkční období | Boj s inflací | Přeprodaný trh | Nízké úrokové sazby | Vývoj měnového páru | Týdenní pivotní body | Makrokalendář | Sestupný trend | Moderna | Mary Dalyová | Berlín | Akcie společnosti Tesla | Ekonomika Číny | Analýza makroekonomických zpráv | Americké centrální banky | Kč/EUR | Graf US500 | PMI pro sektor | Ochota riskovat | Týdenní analýza | Souhrn finančních trhů | Sloučení | Průzkum | Výkon společností | Ekonomický vývoj | Supportní a rezistentní zóny | Jednoduchý obchod | IEA | CEO společnosti | Kolísání cen | Analýzy | Nový Interbank | Komodita | Anglie | Americký S&P 500 | Eurodolar | Fiskální rok | TTF | Hlavní úroková sazba | Poradenská společnost | US500 | Předseda dozorčí rady | Živá voda | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Java | Agresivní cenový růst | Current ratio | Invesco | Svěřenský fond | Demokraté | Obchodní příležitost | Jednotná evropská měna | Německý DAX | Hlavní události | Tržní ceny | Patria | Sentiment investorů | Analytik Purple Trading | Aktivita ve výrobním sektoru | Oslabení USD | Uber | Data z průmyslu | EUR/AUD | Akcie a dluhopisy | Sledování makroekonomických ukazatelů | Obchodní plán | Short selling | Rating USA | Investiční fond Quant | Formule 1 | Dodávky na trh | Odhad analytiků | Úrok | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Americké ministerstvo energetiky | Spike | Ekonomické dopady | Evropské ekonomiky | Implikace | Zpráva | P/E | Relativní výkon | Prémie | Index WIG | Pravidelné investování | Americké HDP | Údaje ISM | Cestovní ruch | Dot.com krize | Rozpočtová politika | Oslabování dolaru | Představitelé Fedu | Agentura Reuters | Vliv na ekonomiku | Oblast rezistence | Recese ve Spojených státech | Potenciální rizika | Performance | Česká měna | Prodej | Colt CZ | Onemocnění COVID-19 | Rok 2024 | Spotřebitelský sentiment | Investiční horizont | Platební neschopnost | iPhone | Pokles vývozu | Pomoc ekonomice | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Zasedání Fedu | Loonie | Janet Yellenová | First Republic Bank | Tržní kapitalizace | Hrubý domácí produkt (HDP) | Technický výhled trhu | Švýcarská banka | Mnoho peněz | Růstové akcie | Index volatility | Brexit bez dohody | Jan Kubíček | Konflikty | První rezistence | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Emoce | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | JOLTS | Warren Buffett | Finanční ředitel | Skupina OPEC+ | RoboMarkets | Visa | S&P | Automobilka | Vedoucí představitelé | Hospodářský vývoj | Vzdělání | Konsolidace trhu | Korekční pohyb | Nová prognóza | Akcie společnosti Amazon | Evropská data | Rozpočtový přebytek | Efektivní řízení otevřených pozic | Pojišťovny | Obchodování | Zvýšení daní | Potenciální zisky | Legislativa | GBP | Vyšší ceny | Signál k prodeji | Společnost Berkshire Hathaway | Alert | Aktuální obchodní příležitosti | S&P Global | Rozhodnutí soudu | Spotřebitelské ceny v USA | Management | Trhy s kryptoměnami | Centrální banky | Chevron Corporation | Vývoj akcií | Meta | Obchodní týden | Admiral Markets | Nákupy dluhopisů | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Oznámení | Výhra Donalda Trumpa | XAU/USD | GAAP | Růst cen ropy | Dobré výsledky | S/R zóna | Pohled tradera | Výkonnost indexu | Prognózovaní a jeho význam | Prezidentka ECB | xStation | ZEW | Dlouhodobé důsledky | Zprávy | Pandemie COVID 19 | Vedení Renaultu | Zasedání OPEC | VIP Interbank | Nadšení | Nejznámější kryptoměny | Murray | Dolary | Pákový efekt | BREAKING | Vliv na ceny | Tokeny | Objem dluhopisů | Největší švýcarská banka | Eurostat | Historický vývoj | Index STOXX Europe | Akciový analytik | Evropské trhy | Index Stoxx 600 | Averze k riziku | Ruský rubl | Prognózy ČNB | Deflace | Monitorování | Americký maloobchod | Hrubý domácí produkt | Investiční aktivita | Normalizace měnové politiky | Ceny ropy | CPIA | Růst inflace | Jim Cramer | UBS | Firma Sovkomflot | Turecká lira | Obchodování na Wall Street | Cílování inflace | News trading | Předseda SEC | Newstream | Obrovské pohyby | Covid | Larry Kudlow | Strategická rozhodnutí | Occidental Petroleum | FRC | Ceny Bitcoinu | Praha | Berkshire Hathaway | Další růst | CME FedWatch Tool | Cena ropy brent | Celkový trend | CRISPR Therapeutics | Airbus | Index spotřebitelské důvěry | Bydlení | ETF na bitcoiny | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Vojenský konflikt | Credit Suisse dnes | Vyhlídky | Nejdůležitější události | Analog Devices | Reliance | Rostoucí trendové čáry | Investiční centrum | Tržní podmínky | CZ | BioNTech | Evropská dluhová krize | YCC | NATO | Prognóza Fedu | Dnešní data | Snižování cen | Akcioví obchodníci | Analýza transakcí | Udržitelnost | Macrotrends | Míra | Angela Merkelová | Odhad inflace | Ukazatel Běžné likvidity | Firmy | West Texas Intermediate | Akcie automobilky Renault | Nerozhodnost | Krypto komunita | Obchodování na trzích | Euro měna | Tapering | Globální ekonomická integrace | Pravděpodobnost ztráty | Velké pohyby na trhu | Slabý dolar | Depozitní sazby | Kakao | Růst zadlužení | Digitální měny | Medvědí divergence | Free float | Phillips 66 | François Villeroy de Galhau | Technická situace | PurpleZone | Pokles tržeb | Současný trend | Nástroj | Hospodaření státu | Prodej elektromobilů | Hedgeové fondy | Výsledky | HUF | Tlak medvědů | Ekonomické oživení | Opatření proti koronaviru | Dění na finančních trzích | Covidová vakcína | Zápis ze zasedání Fedu | Inflace v Česku | Fundamentální zprávy | Technické cenové formace | Obrovské množství peněz | Role centrální banky | Odhady trhu | Raphael Bostic | Standard & Poor’s 500 | Zdeněk (Sid) | Australský dolar | Jednoduché tipy pro začátečníky | Nio | COCOA | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Siemens | Waste Management | Zpřesněný odhad | Cena ropy WTI | Bank of America | Koruna | TIM | Finanční služby | Výrazný pokles | Cenový cluster | Fundamentální analýza | Petr Lajsek | Lubomír Kovařík | Silný dolar | Projev Jeroma Powella | Retracement | Pád akcií Renaultu | Finanční výsledky | Vyhledávaná komodita | Kupující | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Včerejší obchodování | Akciové tituly | Rystad Energy | Eli Lilly | Futures na evropské indexy | Francie | Předpověď | Pokles HDP | Kurz dolaru | Akcie leteckých společností | Shell | Vysoká volatilita trhů | Onemocnění | Zůstatek | Cena akcií společnosti | S&P/ASX 200 | Propad | WorldCom | Zelenskyj | Pokračující pokles | OPEC+ | Jane Foleyová | Kryptoměny bitcoin | Tvůrci trhu | Nastavení stop lossů | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Sazby ČNB | Marka | ProCent | Výpočetní ekonomické modely | BHS | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Objem | HDP eurozóny | Údaje | Vakcína | Očekávání investorů | Airbnb (ABNB.US) | Zvyšování mezd | Výkonnost | Reflační obchodování | Čínské trhy | Equity křivka | Federální rezervní systém | Snížení poptávky | Report ADP | Exxon Mobil | Obchodní války | Společnost Nvidia | Klima | Inverze výnosové křivky | Den díkůvzdání | Deprese | Asie | Český index nákupních manažerů | Příjmy z reklamy | Průzkumy | Alibaba | Očekávání analytiků | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Ceny plynu v Evropě | Podnikatelská nálada | Smart Money (demand zone) | Výsledky průzkumu | Nomura | Bez reakce trhu | Trendová čára | Aktivity v Rusku | Národní měny | Převodník měn | Swingový výhled | Michelle Bowmanová | Podíl nezaměstnaných | Prasknutí bubliny | Regulátor | Vládní dluh | Automobilky | Shortovat | Praktické tipy pro obchodování | Hlavní indexy | Státní rozpočet | RMB | Dlouhodobý výhled | Poptávka po úvěrech | Světové krize | Společnost Grayscale | Sázka | Status rezervní měny | Průmyslová výroba | Velikost páky | Britské libry | Bilion | Obchodování s akciemi | Uzavření dohody | Pfizer | Tým Purple Trading | Obnovitelné zdroje energie | Posílení amerického dolaru | Lukáš Foral | Situace v eurozóně | Studie | Výsledky společnosti | CME FedWatch | Cena akcií firmy | Převzetí Credit Suisse | Joachim Nagel | Generovat zisk | Slabší koruna | Cena eura | První obchodní den | Nákup libry | Průraz | Index S&P 500 | Cena plynu | Graf | Instrument | Deficit | Odliv dividend | Polsko | Kolaps | Patrick Harker | Ratingová agentura | Francouzský ministr | Zbrojovka | FRA | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | CFDs | Přehled | Bankéř | Hráči na trhu | Upgrade | Americké automobilky | Fibonacci retracement | Short | Distribuce | Současná situace | Lukáš Kovanda | Technické ukazatele | Aktuální hodnoty měny | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Přijetí | Obraty | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Pár EUR/USD | Ukončení intervencí | Poptávka po bezpečných aktivech | Plyn | Změny na trhu | Ekonomické události | Záporné reálné úrokové sazby | Jackson Hole | Tvrdý brexit | HUF/EUR | Michalis Rousakis | Omezení pohybu | Peníze na své sny | Trh v rovnováze | Investovat do indexu S&P 500 | Bitcoin dnes | USD/PLN | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Zpráva o inflaci | Dílčí index | Argentinské peso | Ukrajina | Kontext | Výroba v eurozóně | Akcie ETF | Stanovení ceny | Jednání FOMC | Německý akciový index | Slabý jüan | Devalvace | Index výrobních cen | Vizualizace | Zveřejněná data | Dopady na ekonomiku | KB | Akcie Boeing (BA) | Americká centrální banka | Stavebnictví | Bezpečné útočiště | Spotřebitelská nálada | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Akcie včera | Ideální poměr | Maloobchod | Optimistická očekávání | Jádrový index spotřebitelských cen | Obrat v měnové politice | Oslabení amerického dolaru | Mnozí investoři | Reuters analytik | Earnings | Výsledky ekonomických statistik | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Institut Ifo | Booking Holdings | Rostoucí obavy | Trump | PYPL | Disney+ | FactSet | Výhled na příští rok | Dopady války na Ukrajině | High | Rostoucí trend | Vir | Finanční krize | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Ropná krize | Růst eura | Silnější dolar | Technické analýzy | Ceny ropy WTI | Oživení světové ekonomiky | Obchodování v Asii | Makro data | Fiskální situace | Vítězství Trumpa | Ekonomická situace | Euro dnes | Vstupy | Ukazatel inflace | Indikace | Nejbližší support | Obchodní strategie | Pšenice vs. káva | Rystad | Sójové boby | BKNG | Inflace ve Spojených státech | Turecká centrální banka | Kvantitativní zpřísňování | Bitcoinové ETF | GBPUSD | Nové žádosti o podporu v USA | Tým InstaForex | Ministerstvo energetiky | DAX (DE30) | Macrotrends.net | Provozní výnosy | Česká koruna | Problémy se subdodávkami | OECD | Gambling | Růstový potenciál | Stříbro | USDCAD | S&P 500 futures | Výrobce počítačů Dell | G10 | Americký dolarový index | Klíčové události | Tamas Varga | Data z americké ekonomiky | Dnešní fundamenty | Instituce | Sell the news | Turecko | Dogecoin | Přeprodané oblasti | Restriktivní opatření | Sazba ČNB | Foreign Exchange | Bank of Japan | Guvernér BOJ | Psychologické faktory | Globální ceny | Profit Target | Více časových rámců | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Jakub Hodan | Pozitivní reakce trhů | Americké CPI | Měnový trh | Úrokové sazby Fedu | Propad průmyslu | PLUG | Aukce | LNG | Britská měna | Bollinger Bands | Běžný účet | Býčí signál | Průzkum Fidelity | Halving bitcoinu | BFM | Světová pandemie | Dobrá data | EUR/USD a GBP/USD | Americké akcie | Purple Trading Jaroslav Tupý | Náhoda | BBC | Ekonomické ukazatele | Oslabení koruny | Drahý kov | Spot | Czech Fund | Hladiny Fibonacciho retracementu | MetaTrader | ex | Rally na akciích | Kongres | Ministerstvo financí USA | Psychický stav | GDPNow | Obchodní rozhovory | Výdělky | Výhled pro EUR/USD | DAX 40 | Rozpočtový deficit | Divize | Neočekávané události | Pozitivní vliv | Vývoj měnového páru USD/JPY | Zvýšení úrokových sazeb | Kristina Hooper | Extrémní propady | Index cen výrobců | Klouzavý průměr SMA 20 | Konkurenti společnosti Tesla | Obchodování s korunou | Dividend reinvestment plan | Zvýšení sazeb ČNB | Roewe | Problém devizového trhu | Nákupy akcií | XRP | Růst výnosů | Analytici Citi | Obchodování se CFD | Time-Frame | Změna trendu | Průměrný roční výnos | CVS Health | Snížení daní | Indikátor RSI | Velcí spekulanti | Jakub Matis | Zvýšená volatilita | Kevin McCarthy | Komise pro cenné papíry a burzy | Technologické firmy | Equinor | Nárůst výdajů | Akcie firem | Nová Čína | Trh s futures | Korporátní zprávy | Trh | Nárůst zásob | Otočení trendu | Budoucí vývoj ceny | Obchodovat na finančních trzích | Snížení těžby | Ekonomické cykly | Komise | University of Michigan | Pokračování rally | Vydělávání peněz | Pád rublu | List Financial Times | Války na Ukrajině | Čínská centrální banka (PBOC) | Den tradera | Úspěšný trading | Klesající trend | Drahota | GME.US | Pozornost | Výrazný růst | Rubl | Trendline | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Důvěra spotřebitelů | Ptačí chřipka | Země EU | Fed | ABNB.US | Zahraniční obchod | Celosvětová poptávka | Ekonomické výkonnosti | Reálná hodnota | Efektivní řízení | Korekce | Tempo růstu britské ekonomiky | Vývoz ropy | FRA40 | Upozornění | Růst výnosů u amerických dluhopisů | Počet pracovních míst | Dolar k japonskému jenu | Volby v USA | Buffett | Money management | Finanční společnosti | Heiken Ashi | Vysoké ztráty | Výborné fundamenty | Kjódó | Pražské burzy | Automobilový průmysl | Průběh obchodu | Potenciální změny | Downtrend | Dot.com | Zveřejnění výsledků | Investování a obchodování | Krize eurozóny | Luis De Guindos | Sázení | Ekonomický a strategický výzkum | Různé názory | Investice do indexu S&P | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | Kanada | Pozastavení růstu | Supportní úroveň | Globální recese | Zvýšení mezd | Technické indikátory | Buy Low | XOM.US | Výkon společnosti | Začínající obchodník | Princip Price Action | Yahoo | Růst spotřebitelských cen | Posílení dolaru | Stock | ANO | Nayib Bukele | Ceny zboží | Apollo | Zásadní supportní úrovně | Praktické okénko | Příležitosti k obchodování | Prognóza ČNB | Domácnosti | WIG | Poměr P/E | Obchodní systém | Dlouhodobá hodnota | GBP/NZD | Znalost | Rating | Trumpova administrativa | Prezident Joe Biden | Velké banky | Wells Fargo | Otevření obchodu | Agentura S&P | Vrcholy | SNB | AT&T (T.US) | Nejistota | Slabé výsledky | Populární VIP Interbank | Volkswagen AG | Komise pro cenné papíry a burzu | Microsoft | Trh dnes | USD/CHF | Příležitosti | Dopad na cenu | Začátečník | Plný úvazek | Chase Investment Counsel | Akciové indexy v USA | COIN | NFLX.US | Seriál o Forexu | Analýza trendu | GME | Růst tržeb | PEPSICO | CME | Pokles cen ropy | Vládní dluhopisy | Den nezávislosti | Data z USA | Evropské obchodování | HDP v eurozóně | Odhad růstu HDP | USA Joe Biden | NFP data | Obchodní plány | Makroekonomické údaje | Vláda v Pekingu | Společnost Tesla | Členové Fedu | Spotřebitelská inflace | Íránský útok | Outside Bar | Změny cen | Sell | RBI | Mondelez International | Výrobce počítačů a serverů Dell | Letadla | Mistrovství | Long pozice | Euforie na akciových trzích | Siemens Energy | Dollar Tree | Obchodování akcií | Rivian | Kurz dolarů | Mexické peso | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Drahé energie | Důvěra | Živé vysílání | Pravděpodobnost | ECB dnes | Tvůrce trhu | Markets | Prosperity | Index Nasdaq | Asijské indexy | Vyznačené rezistence | Skalper | Společnost BlackRock | Obchodní praktiky | Short obchod | Futures na DAX | Rizikovější aktiva | Vystoupí USA z NATO? | Oblast supportu | Makroekonomika | MSFT.US | Range | Japonsko | Předvídat chování trhu | Nižší minima | Dluhopisy | Trendové linie | Očekávané výnosy | MicroStrategy | Výpadky | Objem obchodů | CFTC | Jiří Hruška | Tomáš Pfeiler | Riksbank | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Nifty 50 | AA | Intraday | Invest | Trendová linie | Federální rezervní banka | Gazprom | Řízení rizika | Centrální banka | Call opce | Exxon | Nová generace | Andrew Bailey | Významné zprávy | Německá vláda | Zemní plyn | Tržní sentiment | Kurzový vývoj | Německo | Index PMI | Životní prostředí | Inflace v Británii | COST | Měny&Sazby | Útok na Ukrajinu | Německý Ifo index | Úroveň parity | Vystoupení šéfa Fedu | QE | Twitter | Francouzská společnost | Zasedání americké centrální banky | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | LYNX | Krach | Ukazatel zdraví | Hotovost | Donald Trump | Spotová cena | Čistý zisk | Jádrová inflace | Nejvýraznější pokles | Komodity zlato | Jiří Tyleček | Standard Chartered | Centrum | Walmart | Společnosti | Nové akcie | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Snížení kvantitativního uvolňování | CL | Investice do akcií | Rozhodnutí ČNB | Nájemné | Tržní situace | Hongguang Mini | Energetický sektor | Severomořská ropa | Kartel OPEC | CRISPR | Dluhové krize | Podnikatelé | Křížové kurzy | Aktivita v americkém sektoru služeb | ConocoPhillips | Příkaz Stop | Blog | Pokles dolaru | Ekonomika nového Zélandu | Role ECB | Grafy | Forwardový kurz | Historická výkonnost indexu S&P 500 | ING | Inflace v ČR | S&P 500 a Nasdaq | Čtvrtletní výsledky společnosti | Nedostatek potravin | SMA 200 | Nárůst objemů | Vice | CFD na ropu | Vypracované prognózy | Březnová inflace | API | HON.US | Legislativní aspekty | Britský regulátor | Etika ve fundamentální analýze | Směnný kurz | Erste Group | Fibonacci Cluster | Výsledky First Republic | Frustrující trh | Azure | Úvěrové podmínky | Zahraniční investice | Finanční zprávy | Výhra Joe Bidena | Chod ekonomiky | Aktivum | Zprávy a události | Společnost XTB | Legendární investor | Demand | Česká republika | Hamás | ČNB Aleš Michl | Investiční legenda | CZK | Analytik Cyrrusu | Fixed income | MetaTrader 4 | Zamítnutí nižších hodnot | Reuters | Úspory | Širší trh s kryptoměnami | Konjunkturální průzkum | Index nových zakázek | Unilever | Kov | Překoupené zóny | Maximalizace zisku | Obchodní styl | Podcast | Baidu | Technické patterny | Londýnská burza | Přehřátí ekonomiky | Situace na Ukrajině | QCOM | Dobré zprávy | Situace | Čísla o inflaci | Chevron | Světové měny | Kompozitní index | Roční výkon | AJ Bell | Index nákupních manažerů | Škoda | Reakce trhu dnes | Guvernér Michl | Horší americká data | Obrovské pohyby na trzích | Státní dluhopisy | Analytici | Index US500 | Americký dolar | Depozitní sazba | Kurz koruny | Steen Jakobsen | Postranní trend | Výrobní aktivita | Obchodování během sezóny finančních zpráv | Štěpán Hájek | VaR | Evropská unie a Spojené státy | Overbalance | Zásoby ropy ve Spojených státech | Cyklus růstu | Libra šterlinků | Předseda | Obchodní den tradera | Právo | Europe 600 | Burzovně obchodované fondy | Equity | Pády indexu Nasdaq 100 | Provozní zisk | Hlavní ekonom Saxo Bank | Růst v Číně | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Komodity ropa | Reakce ceny | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zpomalení globální ekonomiky | Institucionální rezistence | Ripple | ETF BlackRock | Forexoví obchodníci | Růstový impuls | Hackerský útok | US100 | Podrobný pohled | USDIDX | Traders | Eskalace na Blízkém východě | Tržby | Silná data | TSLA | Profesionální indikátor | CVX.US | Pohyby měnových párů | Korunové sazby | Růst mezd | Mediální pokrytí | Roční výkonnost | Fortnite | Investiční Memento | Vysoká hodnota | Evropská unie | Mezinárodní investoři | GBP/CAD | Boeing | Politická krize | Stagnace | Lineární regrese | Příkaz | HDP v USA | Ekonomiky | Příjmy a výdaje | Intradenní obchodování | PROP Trading | Akcie Netflixu | Finanční systém | Ekonomické varování | Rychlý růst | Prime | Nižší růst | Rozpočet | Riziko recese | Negativní dopad | Fiskální stimul | Evropské banky | Politika pro ekonomický růst | Dobrá nálada | Google | Apple | Finanční výkonnost | Libra | Největší švýcarské banky | xPartners | GameStop | Opatření centrálních bank | Zvýšení základní úrokové sazby | Nákup akcií | CFD | Slabší euro | SMA 100 | Nová data | Dopad na ekonomiku | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | Životní úroveň | Pokračování trendu | Dow Jones Industrial Average | Očekávaná data | Fibonacciho shluky | Nabídka akcií | Psychologie tradingu | Intervenovat na devizovém trhu | Švédsko | Západní firmy | Zvýšení základní sazby | Marika Čupa a Ondřej Hartman | FTSE | Financovat | Fond | Prodeje domů | Příprava | USD majors | Investiční rozhodnutí | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Americké vlády | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Hlavní akciové indexy | AMD.US | Orientace Dellu na umělou inteligenci | Měnová situace | Cena práce | Komentáře členů Fedu | Jednání ECB | Barometr | Nejlepší investice | Alibaba Group | ECB | Dobré obchodní příležitosti | RRR | Nový rekord | Bankéři z Fedu | Ceny komodit | Úroky | Zveřejnění výsledků hospodaření | Refinitiv | Podíl eura | Japonská banka Nomura | Pohyb trhu | Americký průmysl | NAFTA | CVX | Akce centrálních bank | Výrazné cenové pohyby | Ranní nadhoz | Eskalace | Cena | Předpovědi zisku | Jednoduchý obchodní plán | Investiční banky | Celkový roční výkon | Salvador | Předstihové ukazatele | Velikost pozice | Půlení bitcoinu | Vliv na obchodování | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | Roční výnos | Finanční analytici | WisdomTree | Elliottova vlnová teorie | Silný trh | Tržní nálada | DOT | Tržní formace | Money-Management | Partners | Nastavení měnové politiky | Benchmarky | Moneta | Air | Závazek | Americká centrální banka (Fed) | Akcie dnes | Horší data | Konstrukce clusterů | Káva | Klouzavý průměr SMA | Dočasné zrušení daně | Přenos | IG Markets | Zápis z posledního zasedání Fedu | Jednoduché tipy | Izrael | Ceny akcií | Vyšší riziko | Americký Úřad pro energetické informace | Investice v zahraničí | Producent ropy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Zpomalující růst | Euro STOXX | S&P500 | Analytik Raiffeisenbank | Ceny zemního plynu | Telekomunikační společnost | Česká ekonomika | Termínované vklady | Čínská ekonomika | Patterny | Vývoj kurzu koruny | Institucionální investoři | Ceny | Euro vůči dolaru | Kurzy | Prudký pokles | Moskva | Technologie | Break Even | Rostoucí klín | Úspěšně obchodovat | Vysoká inflace | Přechod k elektromobilitě | MetaTrader 5 | Správně vypracované prognózy | Dolarový index (USDIDX) | Finální odhad | ČNB | TSLA.US | Dluhy | Zajímavé příležitosti | Zoetis Inc | Extension | Němečtí politici | PLUG.US | Ranní okénko | Agentura Bloomberg | USD/CZK | SNY | CHF/JPY | Tipy pro obchodování | Ranní zpráva | Znalosti historie | Pokles | Obchodování na zámořských trzích | Přehled kurzů | Směřování trhů | Výběr zisků | Margin | Globální inflace | Počet žádostí o podporu | Všechny světové měny | Výše úrokových sazeb | Makroekonomická situace | Vývoj akciového indexu | Konsensus | Americký trh | Situace na trhu práce | Ekonomické vztahy | Dostupná data | VIP zóna FXstreet.cz | Akcie Monety | Historická data | Ochranné příkazy | Osobní příjem | Spolehlivost | Finance Group | Největší rizika | Maloobchodní tržby | Erste | Americké společnosti | Cena kakaa | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Ceny hliníku | Potenciální zisk | Hodinky | Akcie společnosti Disney | Dlouhodobý trader | Pravidla obchodního systému | Charles Schwab | Dočasné zrušení daně na benzin | Švýcarská centrální banka | Jan Vejmělek | Banka Mizuho | Fundamentální ukazatele | Prostor pro posílení | Měnová politika | Pokles výnosů dluhopisů | Vybírat zisky | Poplatek | Moody's | Guvernér | Výsledky institucionálních objednávek | Platební bilance | Rabobank | NBP | Poptávka a nabídka | Makro | Banka | Index ISM | Tržní očekávání | USA a analýza hospodářské politiky | Tuzemská inflace | Přístup do VIP zóny | Americká ekonomika | Snížení sazeb | Analytické závěry | Koruna dnes | NVDA | Odpor | Coinbase | Dluh USA | Začátek nákupního trendu | Slušné zisky | Drahé kovy | Představitelé centrální banky | Důvěryhodnost | Evropská centrální banka | Obchodník | Pád cen | Swingové obchodování | První fáze | Fitch | Portfolio manažer | Akcie týdne | Rada guvernérů | Lidské emoce | Operační marže | Finanční prostředky | Close | Býčí trh | PVM | COVID-19 | Trh práce v USA | Data z reálné ekonomiky | Intradenní výhled | Pivotové low | Futures kontrakty | BoE Andrew Bailey | Cenové konsolidace | ROE | BHS Timur Barotov | Indikátor | Index cen | Intel (INTC.US) | Rizika | Silný pattern | Paypal Holdings | Banka Credit Suisse | Růst ceny | Finance | ISM | Index PX | Čínská vláda | Dobré obchody | Analytika | Daně | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Lídři | Skupina OPEC | CEF | Spotová cena zlata | Pivot | Kryptoměna | cTrader Purple Trading | Vývoj hodnoty | Konfluence | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Růst výroby | Odraz ceny | Zásoby ropy v USA | Žádosti o podporu v USA | Politické rozhodnutí | Momentum | Conference Board | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | Akcie Shell | CBOE | Zvýšení inflace | Nvidia (NVDA.US) | Analýza trendů | Vývoj ceny ropy WTI | AUD/CHF | Vývoj inflace | Obchodní rozpětí | Zisky | HICP | Shanghai Composite | Optimismus na akciových trzích | Obratové formace | Analytik XTB | Globální trhy | Konsenzus | Zboží dlouhodobé spotřeby | Historické rekordy | Americký index S&P 500 | Velký růst | Globální ekonomika | Výsledky First Republic Bank | Sazby ECB | Obchodujeme | Obchodní pozice | Prodávající | SPAD | Situace na trhu | TradingEconomics | Swap | Ministr zahraničí | Ukázkové příležitosti | Voda | Segregated Witness | Cenové formace | Ekonomiky eurozóny | Inflační očekávání | Výkonnost akcií | Obchodní instrumenty | Velikost obchodního kapitálu | HG měď | Cisco Systems | Patrik Mackových | Množství peněz | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | NATGAS | Dolarové priviliegium | Vyšší sazby | Tok investic | Ratingové agentury | Akcie MCD | Cena zlata | PMI ve výrobě | HSBC | Indexy pohyb | Pullback | Zvýšení ceny | Opatření vlády | Měnověpolitické zasedání | Organizace zemí vyvážejících ropu | Invaze | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | Alokace | Obchodníci | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Breakout | Přeprodané zóny | Rusko-ukrajinský konflikt | Hegemonie | Capital | Tamás Varga | Velké riziko | Měnové intervence | Růst cen | Pokles akcií | Saxo | Dodržovat pravidla | Kryštof Míšek | Economist Intelligence Unit | Dluhový strop | Turecké liry | Cenový pohyb | RSI | Technologický Nasdaq | Hardware | Zasedání Bank of England | Návratnost | Výkonnost akcií 500 | Úspěšné investování | Pevné nervy | Slušný zisk | Data o výkonnosti indexů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Repo sazby | Prolomení oblasti | Jak si vedl akciový index | Reporty | Trhy jsou dynamické | Poptávka | Emoční kontrola | IFO index | Dnes na trzích | Financování | Shell Plc | ČSÚ | Růst čínské ekonomiky | Technologický gigant | Ursula von der Leyenová | Cenový graf | Historická minima | Technologické inovace | Čína | Omezení dodávek | Stres | Alphabet (Google) | Obchod týdne | GMT | Hospodářský růst USA | BIDU.US | Occidental | Americká lehká ropa | Všechny ETF | Falešný signál | Otevírání ekonomiky | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Ruský akciový index | Americké banky | Psychologie | Pivotní body | Obchodovat | Republikáni | USDJPY | Švýcarská národní banka | Zprávy z USA | Úrokový diferenciál | Globální poptávka | Poslanecká sněmovna | Investiční poradenství | Nio (NIO.US) | Bulharsko | Depozitní úrokové sazby | Americké akciové trhy | Vnitřní zásady | GfK | Faktory ovlivňující ekonomické modely | Snížení rizika | Institucionální poptávka o středním objemu | Line | Konec dolaru | Tradingový indikátor | EGAP | Dividenda | Nárůst výnosů | Korekční fáze | MIFID | Výsledky hospodaření | MU.US | Různorodost názorů | Pohyby akcií | Rušení cel | MO.US | Investoo | DAX | Jak dopadne dnešní inflace | Dluhová krize | Technologický vývoj | Obchodování na akciových trzích | Pokles zásob | Kalendář událostí | Řízení obchodní pozice | Dolarové sazby | DNO | Uzavření trhů | Malé podniky | Dnešní čísla | Pokles trhů | Stavební výroba | Micron Technology | Akvizice Air Bank | Dow Jones Market Data | Ceny na finančních trzích | Ekonomická data z USA | Bloomberg Economics | DE40 | Hospodářský růst | Medvědi | Klouzavý průměr | Vydělávat peníze | Výrobní aktivity | Časový výstup | Prezident Fedu | Tržní sazby | Uskutečnění obchodů | Světové události | XTB Štěpán Hájek | Schválení bitcoinových ETF | Payrolls | Posílení eura | SAIC | Pokles podnikatelské aktivity | Vyšší daně | Cena severomořské ropy Brent | Americké státní dluhopisy | Vývoj událostí | Odhodlání | Sillicon Valley | Zrušení daně na benzin | Bohumil Trampota | FinTech | WTI | Standard & Poor's 500 | Křiž smrti | ETF fondy | Akcie Netflix | Otevřená pozice | Bod | Tweet | Miliardy korun | Investování pravidelně měsíčně | Podmínky na trhu | Shares | Zisk společnosti | Pivotové high | Dubnová inflace | Holubičí postoj | RBNZ | Jaderné elektrárny | PRIBOR | UTC | Spready | Obchodování dnes | Reserve Bank of Australia | Hodnota Pipu | Macy's Inc (M.US) | Obchodování s měnami | Data PMI | Odliv vkladů | Video | HDP | ROCE | Alternativní měny | Americká měna | Nord Stream | FINMA | EMU | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Problémy | Projevy centrálních bankéřů | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Tesla (TSLA.US) | OCI | Ziskovost | Významné tržní pozice | Bankéři | Výprodej | Sázet | Klesající trendová linie | Deutsche Bank | Banka UBS | Vzrušení | Cena ropy | Participace | Nižší výdaje | Firma | Inflace | Zveřejnění úrokových sazeb | DG | Advanced Micro Devices | Burza a měnové trhy | Vývoj indexu S&P 500 | Krátkodobý klouzavý průměr | Náročný proces prognózovaní | Drobní investoři | Klouzavý průměr EMA | Marže | Průzkum mezi zaměstnanci | Vysoké zisky | Obchodování zpráv | JL Warren Capital | Obchodní partnerství | Vývoj indexu volatility VIX | Německá ekonomika | Statistiky z trhu práce | Výrobce počítačové techniky | Zlato a stříbro | Výrok Lagardeové | Josef Košťál | Otevřít obchodní účet | Tisková konference Fedu | Svatý grál | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Capitalinked.com | Tweety | Fiskální politika | Zákony FOREX | Devizový trh | Načasování | Váš trading | Vstup do obchodu | Kurz USD | Mírná korekce | Recenze | Alphabet | Struktura | Lot | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Konjukturální průzkum | Zkušenosti | Elektronické obchodování | Ropa | Optimismus | Ether | Ekosystém | Karty | Společnost Procter & Gamble | Demografické trendy | Monetární politika | Manufacturing PMI | Signály | Dnešní zasedání ČNB | Omikron | Zamávat trhy | PCE inflace | Přizpůsobovat se | Spotřební daně | Turistika | Lira | Okamžitý vliv | TJX | Kalendář ekonomických událostí | LME | Fed funds | MCD | Pasivní investování | Statistiky | Raiffeisenbank a.s. | Referendum | Restrikce | Stoxx 600 | Akcie padají | Předpověď ceny bitcoinu | Zahájení obchodování | Intradenní trading | Dluhopisové trhy | Index amerického dolaru (USDIDX) | Diverzifikovat | FX | Limitní objednávky | Ben Bernanke | Změny ve vedení | Návod na zprovoznění indikátoru | Rozhodování | Řízení obchodu | Světové finanční trhy | Facebook | Fibonacciho projekce | Snížení spotřební daně | RUB | 1D | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Forexu | Nejzajímavější obchod | Martin Klass | Premiér Rishi Sunak | Nancy Pelosiová | 256/2004 | Unicredit | Realizovat zisk | EMA | Světová válka | Ekonomka | Zasedání amerického Fedu | Pokles výnosů | Globalizace | Analýza EUR/USD | Fibonacciho retracement | UST | Extrémní růsty | Dolar | SEC Gary Gensler | Merck | Spotřebitelská nálada University of Michigan | Guvernér ČNB Aleš Michl | Reakce bitcoinu | Hliník | Růst dolaru | Obchodování ropy | První forexový indikátor | BH Securities | Hodnoty měny | Ekonomická zpráva | Euro | Naše prognóza | Profit-Target | Pohyby jednotlivých měn | Akcie podniku | Yield | Fundamentální pozadí | Makroekonomické faktory | Obchodní aktivita | ANZ | Prognózování a Spojené státy | Server CNBC | JP Morgan | Čínská měna | Zápis ze zasedání ECB | Wood & Company | Byznys | Reserve Bank of New Zealand | Poměr potenciálního zisku | Kukuřice | Debata | Deficit státního rozpočtu | Indikátor důvěry | Zájem o riziko | Investujte | Risk | Nálada na globálních trzích | Prezident USA | Měď | Finanční zpráva | Hlavní prvky prognózování | Proinflační | Volatilní aktivum | Riziko pro vaše otevřené obchody | Prohlášení guvernéra Rusnoka | Rozvíjející se trhy | Politická opatření | Mnoho ziskových obchodů | AUD | Exchange Traded Funds | Forex asistent | Obchod | Dividendový výnos | Výnosy státních dluhopisů | Technické korekce | Federální rezervní banky | Ben Broadbent | Trh se zlatem | Breakout Trader | Měnový stratég | Německá průmyslová výroba | Zpomalení růstu | Zprávy o dividendách | Vývoj pšenice | Christine Lagarde | Domácí data | Jasný směr | Capitalinked | Dodávky ropy | Predikce | Fibo | Německý vývoz | Plynárenský gigant | Růst ekonomiky | Řízení peněz | Prima | Citigroup | Zahraniční kapitál | ETF na bitcoin | Ekonomové | Cena USD/CAD | Siemens Healthineers | Rozkolísanost trhu | Denní graf akcie | Index VIX | Hospodářství | MIB | MFF | Stagflace | Hlavní ekonomka | Head and Shoulders | Rada ČNB | Etoro | Jiné kryptoměny | Dopad covid-19 | Jednotná měna | Inflační cíle | EU | EBITDA | FXstreet.com | Ropa roste | ROIC | Graf komodity Ropa WTI | Vývoj na akciových trzích | Keynesiánské modely | Uniper | Miliardy | Majors | Hotovostní pozice | Ministerstvo financí | Oddělení forexu | Ranní glosa | Intermediate | AUM | Bollingerova pásma | Spojené státy | Zisková marže | Další posilování | Cenové stability | Šíření nákazy | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Powellovy komentáře | Měna euro | Cigarety | Portfolia | Tesla | Další kryptoměny | Vlastní kapitál | Ropné fundamenty | Expert | Výkon dolaru | Koronavirové krize | Úrovně rezistence | Daytrader | Vývoz | Index výrobní aktivity | Technická korekce | Komerční banka | Cenové dno | Zasedání britské centrální banky | Důležitá role centrální banky | Akcie Credit Suisse | Úroveň rezistence | Theresa May | Úřad pro energetické informace | Recese | Index strachu | Index relativní síly (RSI) | Pravidla systému obchodování | Kazuo Ueda | Ropný gigant | Výrobní inflace | Renault | Švýcarský frank | Růst akcií | WP | Německý ZEW index | Bank of Canada | Čisté krátké pozice | Investoři a obchodníci | Chuť riskovat | Měnová politika ČNB | CZK/EUR | Silicon Valley | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Hospodářské politiky | Index Dow Jones | Sněmovna reprezentantů | VET | Situace na Blízkém východě | Kyjev | Nižší DPH | Burzovní indexy | Největší propad | Výrobní index | Komentáře Fedu | Stavební povolení | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Spekulace | Denní graf | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Produkce zemního plynu | Růstový trend | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Disney graf (DIS.US) | Negativní zprávy | Daňové reformy | Nálada na akciových trzích | Graf indexu S&P 500 | Cardano | Frank | Prudký propad | Řízení společnosti | Ekonomické teorie | Změna politiky | Kapitálové výdaje | Balance | Matěj Široký | Mondelez | STAR | Negativní nálada | Vývoj akcií Dell | Transparentní | Tržby v eurozóně | Pin Bar | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Sociální a environmentální trendy | Členské státy | Bitcoinový ETF | Dnešní zpráva | Vláda Spojených států | Swapová křivka | Centrální banka USA | Zbrojovky | Oscilátor Marlin | Ekonomický poradce | Změna sazeb | Polský akciový index | Kurz eurodolaru | CZG Česká zbrojovka | Patria Finance | KPMG | Chování ceny | Ceny energií | Hospodářské vyhlídky | Cena Brentu | Co chystá Donald Trump? | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Politická nejistota | Obrat trendu | Intel | Výkon hlavních měnových párů | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | FOMC minutes | Směr trhu | Měnový kurz | Embargo EU | Základní sazby | Brent (OIL) | Japonský premiér | Regeneron Pharmaceuticals | Úspěchy | Analytik Komerční banky | Jak obchodovat | Kiwi | Poptávka po americkém dolaru | MQL4 | Prezident Donald Trump | Krypto aktiva | CySEC | Budoucí směr | Rostoucí inflace | Zoetis | Zázračný obchodní systém | Technologický sektor | OSN | Signál ke vstupu | Panika | Komunita | Výkon amerického dolaru | Booking | Výrazný pohyb | Plánování | Euro posiluje | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Cena indexu | PMI indexy | Předpovědi | Bondy | Konflikt na Ukrajině | Challenge | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Americké volby | Evropské méně | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Úspěšné obchody | Benzín | Ministr financí | Trhy v USA | Inkasovat zisk | Rostoucí ceny | Trend | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Western Union | Inflace v Evropské unii | Pokles sazeb | Dění na trhu | Dow Jones Industrial | Automobil | Historické data | Růst eurozóny | Důležité informace | Akciové futures | Japonský jen (JPY) | Qualcomm (QCOM.US) | Vývoj akcií Renault za poslední měsíc | Vstoupit do obchodu | Oslabení | Vstup na trh | Pohádkové jmění | Kroky Fedu | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Poptávky po ropě | RTS | Rollover | Platforma | Politické události | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Průmyslová výroba v eurozóně | Náklady na úvěry | Zlato (XAU/USD) | Nárůst volatility | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční ukazatele | Nejnovější údaje o inflaci | Objem objednávek | Zlaťáky | Nařízení | Míra nejistoty | SWIFT | Akcie automobilky Tesla | Oblasti umělé inteligence | Poskytování úvěrů | Schodek | Farmaceutické společnosti | BTC | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Indexy | Altcoiny | Citi | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Odborníci | Hospodářské krize | Mizuho | Severomořská ropa Brent | Lightning Network | ASX 200 | Akcie automobilky | Odkup akcií | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Transparentnost | Gold | Zhoršení ratingu | Guvernér centrální banky | Angola | Průmysl | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Úroveň supportu | Market Profile | Investování do akcií | Obchodování měnových párů | Tempo růstu | Úvěrový rating | Bilance ECB | Snížení daně | Bankovnictví | Momentální trend | Libye | Aerolinky | STOXX50 | Asijské obchodování | Výrobce počítačů a serverů | Americké dluhopisy | Pohonné hmoty | Zpracovatelský průmysl | Biliony | Divergence | Zdražování energií | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | Nejvyšší růst | ETF | Nové dluhopisy | Vlády | Česká zbrojovka Group | Akcie klesají | Akciové trhy | PAMM | Kurzy měn | Zajímavé akcie | Hlavní evropské indexy | Model GDPNow | Měnový výbor Fedu | Omezení těžby | Silná inflace | Společnost Eli Lilly | Zhoršení výhledu | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Humana | McDonald's (MCD) | Dopad na měnový trh | Varování | Obchodní bilance | Guidance | Úsilí | Družba | Bankovní unie | Údaje o nezaměstnanosti | APP | Anexe Krymu | Obchodní aktivity | EOG Resources Inc | Spojení | Cykly | Ekonomické modely a prognózy | ECB Christine Lagardeová | Long | Rally | Bankovní rada | Pohyby ceny | Western Union Business Solutions | Recese v USA | Růstové tituly | Macron | Vývoj akcií Dell od začátku roku | Výrazný propad | SARS | Japonský index | Investiční doporučení | Aktiva | Pokles inflace | Klid | Osobní příjmy | SXXP | Americké státy | Ekonomické krize | Fundamentální analýzy | Americké akciové indexy | Prodejní tlak | HDP za Q2 | 19b-4 | Ceny v zemědělství | Růst zaměstnanosti | Live trading | Velikosti pozic | Zasedání centrální banky | Indexy na Wall Street | Ceny ropy dnes | Výnosy z dluhopisů | Nezaměstnanost v Německu | Vývoj trhu | Nárůst cen energií | Švýcarská banka UBS | Business | Nastavení sazeb | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | BOJ Kazuo Ueda | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Pády indexu | Indikátory | Ceny výrobců v eurozóně | Ukázkové obchodní příležitosti | Růst cen akcií | Slábnoucí dolar | Zdanění | Základní úrok | Pokles cen | Největší banky v USA | Plug Power | Překvapení trhu | Obchodní příkazy | Algoritmus | LPR | Tržní události | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Společnost Disney | Jan Procházka | SP500 | Index euro | YouGov | S&P 500 (US500) | Švédská národní banka | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Helena Horská | Hlavní kryptoaktiva | Holubičí tón | Řízení výnosové křivky | Cenové patterny | FedWatch Tool | Výsledky amerických společností | Výsledky voleb | Nový týden | ČNB Tomáš Nidetzký | Vývoj kurzu | Hledání příležitostí k zisku | Fiskální politiky | Inovace | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Výsledky Nvidia | Plynovod Nord Stream | NZD/USD | Čínské akcie | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | CAD/CHF | Graf ropy | Časový úsek | Technologický pokrok | Bezpečnost | Brazílie | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | | Německý statistický úřad | Macy's | Indexy PMI | Joseph Stiglitz | Investor | Pochybnosti | Mateřská společnost | Danske Bank | Bank of Singapore | Výsledek voleb | Vývoj akcií Renault | Riziková aktiva | Trinity | Stratég | Známky oživení | Zisky firem | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | Majetek | Americký dolar (USD) | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Obchodní příležitosti minulého týdne | Cyklické změny | Purple Trading | Přírodní katastrofy | Automatizace | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Zotavení | Britská automobilka | Relativní výkon hlavních měnových párů | Zrychlení inflace | Sentiment | L.F. Investment Limited | Short pozice | Princip obchodování | Lucembursko | Měnová unie | Stoxx Europe 600 | Breaking | Růst úrokových sazeb | Druhá vlna | Politika | CFG | Konkurence | Nálada na trhu | Jak velcí hráči ovlivňují trh | Reakce trhu na zprávu | Nepřiměřená očekávání | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Komoditní stratég | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Směr trendů | Ceny průmyslových výrobců | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Dnešní seance | Datové centrum | Americké futures | Yahoo Finance | Nespokojenost | Prognóza kurzu koruny | MAM | Forex obchodování | Americký dluh | Martin Gürtler | ETF společnosti BlackRock | Ekonomické prognózy | Poplatky | Forint | Si Ťin-pching | GDP | Úrovně supportu | Epic Games | Velká Británie | Nakupovat | Evergrande | Růst libry | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | Ziskový obchod | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Banky na Wall Street | Obchodovat Price Action | Dnes zveřejněná data | Graf komodity Zlato | Zasedání FED | Aktuálně trh | Pokles průmyslové výroby | Japonský akciový index | Akcie Exxon Mobil | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Indexy S&P | Index DE30 | Obchodování na devizovém trhu | Investování do ETF | Optimismus investorů | Federální vláda | Používání clusterů | Nálada | Quant | Geopolitická rizika | Materiály | Indie | Letectví | Nákupy | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Vnímání | Vliv na trh | Přísná měnová politika | SVB | Aktuální Price Action | Index volatility VIX | Nákup nových počítačů | Zdraví | Dnešní ekonomický kalendář | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | První zvýšení sazeb | Zklidnění situace | Internetová bublina | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | Komodity ropa WTI | Výrobní index PMI | Vyzkoušet si trading | Těžaři kryptoměn | Sovkomflot | Dobrá zpráva | Karanténa | Akcie Coinbase | Howie Lee | Pandemický program | Firemní zprávy | FGE | Proticyklické kapitálové rezervy | Šance reakce trhu | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Obchodování s futures | Prolomení supportu | Americký kongres | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | American Express | Výhled | Velmi volatilní | Timeframe | Situace na grafu | Futures na indexy | Analytik skupiny | Volume | Auta | Americký akciový index | CUMULATIVE LEVELS | Akcie v Hongkongu | Vytvoření clusterů | Komerční banky | Americké ministerstvo | Timur Barotov | Americký trh práce | Obchodní účet | Obchodní analýza | Deriváty | Ethereum | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Zpráva o trhu práce | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Kótování | Kultura | Embargo | Bilance Fedu | Economist | Indikátor Ichimoku | Hry | Odpovědnost | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | Trendové čáry | Sentix index | Česká inflace | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | Měnové unie | Polkadot | PayPal | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Bankovní krize | Jaromír Gec | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | ČNB dnes | Finanční trhy | Bezpečná platidla | Údaje o maloobchodních tržbách | Merkelová | Evropská elektroauta | Pocity | Ekonomické trendy | Rozhodnutí o brexitu | Cyrrus | Komunistická strana | Burze | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Under Armour (UAA.US) | Nabídka a poptávka | Prostor pro růst | Znovuotevření ekonomiky | Prodejní signál | General Motors | Dlouhodobý trend | Fondy | Konsolidace | Bělorusko | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Comfort Finance | Zhoršení ratingu USA | Fúze | Bílý dům | Komoditní trhy | ČEZ | Austrálie | Cenové hladiny | Německé ekonomiky | USA inflace | Hrubá marže | Financial Times | Změny ve fundamentech | Kontrola inflace | Tesla Motors | USD za barel | Nikkei 225 | Tržní zprávy | Spread | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | Historie se opakuje | Iniciativa | Obavy investorů | Vývoj ceny akcie | Společnost Intel | Fibonacciho shluk | Dividend growth investing | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Kanadská centrální banka | Peněžní trhy | Caixin | Under Armour | Tradingové webináře | Katastrofy | Realitní bubliny | MSFT | Swing | Čistá ztráta | Graf měnového páru | Saldo zahraničního obchodu | Krize | Obligace | Pád akcií | Rizikový apetit | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Zvýšení úroků | Riziko | Růst cen výrobců | Horizontální linie | Euro včera | Portál FXstreet.cz | Daňové zvýhodnění | Německé tovární objednávky | Fundamenty | Ekonomické zprávy | Konzervativní investor | Nejzajímavější obchod týdne | Zlotý | Vysoké ceny ropy | IBEX | Omezení produkce | AOS | Zpětný odkup akcií | Kraft Heinz | Contracts for difference | CoinGecko | G20 | Slabá čísla | Informace z trhu | Pokles poptávky | Rohit Garg | Nákupní signál | CEO | Oslabení dolaru | Objednávky | FOMO | Obchodní přebytek | Kurz libry | Akcie ve světě | Majoritní akcionář | Algoritmy | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Investice společnosti | Dollar | Výnosy německých dluhopisů | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Indikátor CCI | Vývoj ceny ropy | Akcie Intel | Poradci | Sazby | Americké výnosy | Daně na benzin | Akcie Tesla | Mezibankovní | Graf indexu | Ředitelka | Generální ředitel | Ceny aktiv | Devizové rezervy | Japonský ministr financí | Cíle | Politická rozhodnutí | Burza | Semináře | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | LTRO | Index MSCI | Guvernér Rusnok | První odhad | První ETF | Trading v České republice | Americká inflace | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Americká administrativa | Reinvestice | Heineken | Výprodeje | M1 | Indikátor Cumulative Levels | Průměrná míra inflace | Obchodování s CFD | Možnost realizovat zisk | Danni Hewsonová | Rozhovor | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Plán obchodování | Break/Even | Transakce | Švýcarské banky | Volatility trhu | Institucionální poptávka | Dnešní údaje | Hodinový graf | Technologický index | Měny | Obchodní jednání | Session | Trh s kryptoměnami | Graf komodity Stříbro | Snížení úrokových sazeb | Akciový trh | Vývoj koruny | Sezónnost | Uhlí | Přístup k měnové politice | Zpráva COT | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Irsko | Dílčí indexy | Nová historická maxima | Energie | Důležité zprávy | Peněžní tok | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Michal Brožka | Inflace v březnu | Větší korekce | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Program QE | AUDJPY | DE30 | Snižování nezaměstnanosti | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Tajemství křížových kurzů - SOK | BTC/USD | Jan Sušánka | Fed dnes | Ekonomický cyklus | Dividendy | Časové rámce | Měna | Inflace v prosinci | XPeng | Nový Zéland | Jasný signál | Dodávky plynu | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Marathon Petroleum | Pracovní síly | Oslabení eura | USD graf | David Marek | Firmy na burzu | Ropa dnes | Zásoby benzinu | Silný pokles | Paul Volcker | Interbank VIP indikátor | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Kvóty na těžbu ropy | Česká zbrojovka Group SE | Sympozium | MSCI | EUR/CHF | Fed Williams | Pavel Kohout | Pozice dolaru | Pravidla obchodování | Australská ekonomika | Thomson Reuters | LinkedIn | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | Miliardy dolarů | Inside | Směr obchodů | Jednání ČNB | Finanční trh | Růst poptávky | Cosmos | Jak používat Price Action | FOMC | Nový trend | Snižování nákladů | JPMorgan | DLL | Wall Street | Rozhodnutí centrální banky | Půlení | Síla měny | Reakce investorů | Trade | Regionální měny | Překoupené oblasti | Futures na zemní plyn | Výrobce počítačů | Joe Manimbo | Poptávka po ropě | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Výnosy desetiletých dluhopisů | Zázračná metoda | Huw Pill | Patria.cz | Limitní příkazy | Globální ekonomický kalendář | Tightening | Světové indexy | Sberbank | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Náklady na obsluhu dluhu | Sentiment na trzích | Milník | Hodnota dolaru | Změny daní | EIA | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | Partneři | IPO | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Politické změny | DCA | Ceny výrobců | Graf akciového indexu | Denní graf měnového páru | Iracionální | Akcionář | Index aktivity v sektoru služeb | Miliardy USD | Forex Exchange | Snižování daní | Provozní marže | Poradce | Tržby společnosti | ADA | Reálné úrokové sazby | Nižší maxima | Obchodní den | Další růst sazeb | Makroekonomické události | Zkušenost | GBP/EUR | Signál | Írán | Zdražování | S/R zóny | Výsledkové sezóny | Investiční ředitelka | Britská vláda | EPS | Rotace | Výkonnost společností | ADP | Square | Hodnota zlata | Uptrend | Biliony dolarů | Číst grafy | CPI v USA | Úbytek | Dlouhodobý klouzavý průměr | Ropy | Akcie Dell | Pracovní den | Historie | Malé zisky | Správce aktiv | Úspěšné obchodování | Sociální média | Nové žádosti o podporu | Řízení rizik | Zadlužení země | Index S&P 500 (US500) | NFIB | Uzavřít část pozice v zisku | Člen bankovní rady | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Větší riziko | Podcasty | Divize Microsoftu | Výdaje | Změny trendu | Silný trend | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Rafinerie | Společnost | Italská ekonomika | Období dot.com | Kurz koruny vůči euru | Obchodní systémy | Xilinx | Rezervní měny | ESPN | ZEW index ekonomického sentimentu | Likvidní | I-Trader | Sázky | Futures na americké akcie | Snížení úrokové sazby | Mezinárodní obchod | Obchodujte | Maloobchodní tržby v USA | Ocenění akcií | Dynamika mezd | Colt | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Historicky nejnižší | Trend opačný | Klíčové faktory | BlackRock | Utažení měnové politiky | Společnost MicroStrategy | Vysoká volatilita | MOL | Cena akcií | Denní graf komodity | Volatilita trhů | Mark Carney | Non-Farm Payrolls | Kupci | ASX | Špatná data | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | Dopad koronaviru | Schodek veřejných financí | Postoj k riziku | Komise v přenesené pravomoci | Ekonomické indikátory | Volatilita | Obchodní nastavení | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Cena americké ropy WTI | Ropný trh | Ruská státní firma | Index ATX | Členové VIP zóny | Halving | Americké ministerstvo financí | Světové trhy | Přístup k pandemii | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Britské měny | Buy | Eura | Tisková konference | Schodek rozpočtu | Neúspěch | Výsledek HDP | Koruna posiluje | Monex | Ztráty | Obchodní signál | Nízká nezaměstnanost | Zpomalení v Číně | Lehman Brothers | Inflační cíl | Nizozemsko | Bankovní systém | Organizace | Britský FTSE | Očekávaný zisk | Analýza akciových trhů | Invesco Ltd. | Letecký průmysl | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Leverage | VIX | Inflační data | Úrokové náklady | TGT | Výhled domácí ekonomiky | Růst | Obchodování EUR/USD | All Time High | Dopad na finanční trhy | Vyšší úroveň | Běžné návyky | London metal exchange | Put | Očekávání zisku | Intradenní obchodníci | Index Dow Jones Industrial | Případové studie | Fed včera | Polská centrální banka | Rozvaha | Evropský akciový trh | Akcie ČEZ | Energetické komodity | Inflační výhled | Příjmy | Zasedání bankovní rady | Vývoj amerického dolaru | Roewe eRX5 | Comfort Finance Group | Cena amerického dluhopisu | Stav trhu práce | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | Trend klesající | Pohyby na trzích | Risk-off | Propad ceny | Zajištění | Société Générale | Dominion Energy | CzechTrade | Administrativa | Počet potvrzených případů | Měnový výbor | Výnosy amerických státních dluhopisů | Fortinet | Sektor služeb | Zprávy z krypto průmyslu | Propad cen ropy | BOSSA | Snížení inflace | BIDU | Overweight | Index | Vánoční rally | Wall Street Journal | Cenový pokles | Pipy | Ruská vláda | Komoditní | Praktické tipy | Lockdown | Společnost Uniper | MiFID II | Token | Fundament | Nejbližší rezistence | Centrální bankéři | Komodity | Investiční fond | PMI pro sektor služeb | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Thermo Fisher | Pandemie covidu-19 | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Varovné signály | ČTK | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Valuace | S-1 | Q1 HDP | Druhé pravidlo FX | Apple Podcasts | Šéfka ECB | Odvětví | Akcie Plug Power | Německá míra nezaměstnanosti | Regulační informace | Výbor FOMC | Dnešní zprávy | Index Fedu | Tržní cena | Potenciál poklesu | Očekávaný růst | Kvalita tradingového obsahu | Ruská Sberbank | Výzvy a rizika | Česká národní banka | Co jsou to ekonomické modely? | Vydělat na akciovém trhu | Členové představenstva | Zveřejněné údaje | Opačný trend | Zázračná strategie | Intradenní obchodník | Důležité vlastnosti ekonomických modelů | Korekce na trzích | Makroekonomické modely | Sentix indikátor | Selhávání forex obchodníků | Kurz CHF | Futures na americké indexy | Index amerického dolaru | Snížit úrokové sazby | Bez práce nejsou koláče | Rizika a nejistota | Možnosti technické analýzy | Obchodní příprava | Kryptoměnový trh | SegWit | Koronavirus | Sazba PRIBOR | Automotive | Proces prognózovaní | Regulační orgány | Banka Nomura | Systémy řízení | Capital Management | Slabší libra | Vytoužené zisky | Investování na akciovém trhu | Robert E. Lucas Jr. | Poměr potenciálního zisku a rizika | Šíření koronaviru | Oceňování akcií | Vybrat zisk | Oscilátor | Citlivost trhu | Příkazy velkých finančních institucí | Nárůst případů koronaviru | Nejlepší trading | Strategie řízení | Zprávy o udržitelnosti | Širší trh | Průmyslový index Dow Jones | Novinky a zajímavosti z prop tradingu | Poradenství | Kde a jak profitovali tradeři | Akcie mateřské společnosti | TLTRO4 | DLTR | Diverzifikace | Hlubší pohled | Powellovo sdělení | Mezinárodní vliv | Ovlivňování | USD/CNY | Prohlášení | HDP v EU | Prodejní sentiment | Mzda | Ceny ropy a plynu | SPOT | Program nákupů dluhopisů | Medvědí trend | Zisk na akcii | Firma Berkshire Hathaway | Deloitte | Institucionální poptávky | GM | Teorie Elliottových vln | Tipy pro začínající | Multi Asset Fidelity International | Rozdělení Československa | S&P 500 a Nasdaq 100 | Obchodní myšlenka | Estee Lauder (EL.US) | Propad britské libry | Realitní služby | Španělsko | Penzijní systém | Produkce ropy | Správa | Ziskové obchody | Ondřej Hartman | Balance křivka | Rostoucí šance | Teorie Johna Maynarda Keynese | Politické a mezinárodní události | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Ekonomické modely | Rezistentní zóny | Richmondský Fed index | Micron Technology Inc | Dollar General (DG.US) | Wish | Holubice | Typy ekonomických modelů | Ferrari | Konkurenční výhoda | Vzestupný trend | Trend měnového páru | Nová vakcína | Dollar-Cost Averaging | Pád amerických bank | Obchodovat s akciemi | Rezistence | ZEW indexy | Stimul | Ukončení obchodu | Carsten Fritsch | Analýza síly dílčí měny | Jak analyzovat firemní kulturu | Trader Zdeněk | Vysoké úrokové sazby | Procter & Gamble | Dnešní videokomentář | Marika Čupa | Blahobyt | Micron (MU.US) | Ripple (XRP/USD) | Kryptoměna Bitcoin | Geopolitické události | Výprodeje na WTI | Snowflake | Důležitost správných prognóz | Akcie AMD | Target | Trading view | Fond Quant | Míra inflace v USA | Prezident Salvadoru | Graf EURUSD | Inflační index | Finanční výkonnost společnosti | Drahá auta | Znalosti tradingu | Nákupní momentum | Data ze Spojených států | Zákony Forexu | Enron | Šinzó Abe | PayPal Holdings Inc | Absence Money-Managementu | Analýza | Zvýšená šance | Objemy dané měny | GEM | Prognózy inflace | Američtí politici | Macy's Inc | Ruský útok na Ukrajinu | Princip struktury trhu | Zrušení daně | Poklesy akciového trhu | Období dot.com krize | Větší ztráty | Investice do indexu S&P 500 | Petr Plecháč | Ekonomický růst | Vývoj dolarového indexu | Posílení | GAP.US | Histogram | Rizika a nedostatky | Struktury cenového grafu | Dolarové měnové páry | Tržní hodnota | Znalosti ekonomie | PayPal (PYPL.US) | Sociální demokraté | Pracovní místa | Akcie Sberbank | Posilování koruny | ICM | Elektroauta | Odporu (rezistence) | Hlavní zákony forexu | VIP zóna | Včerejší seance | Wuling | Forexový pamětník | Měny v regionu | Cesta Prop Tradingem | Správy peněz | Tržní pozice | Vlna poklesu | John Hardy | Vstup na burzu | Cena plynu pro evropský trh | Hýbat trhy | Praktická ukázka | ČSOB | Obchodníci dnes | NVDA.US | Cenové tlaky | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | EURUSD | Instrumenty | Trading Room | Vliv na rozhodování | Analytička | Béžová kniha | Pěkné zisky | Sociální sítě | O2 | Korunový trh | Počet občanů | Zlepšení | Držení pozice | NIO.US | NFP | Graf komodity | Výkon | Finanční trhy a instituce | Výkon amerických akciových indexů | Embargo EU na ruskou ropu | Trpělivost | Vyšší úrokové sazby | Jádrová spotřebitelská inflace | Stav americké ekonomiky | Investovat | Ekonomika USA | Události tohoto týdne | Největší banky | Úrovní podpory | Počet zaměstnaných | Texaská ropa WTI | Investování do akcií pro začátečníky | Break/Even (B/E) | Investoři na trzích | Obchodní signály | Rozdělení akcií | Historická výkonnost indexů | Fundamentální analýza pro začátečníky | Geopolitický vliv | Cílové ceny | Americký index | Barometr amerického akciového trhu | BABA.US | Výzkumné zprávy | Lidské chování | Reakce při výběru likvidity | Sazby Fedu | Čínská poptávka | Akciový index S&P 500 | Nastavení Stop-Lossu | Vstup do dlouhé pozice | Nastavení úrokových sazeb | Německá spotřebitelská důvěra | Monster Beverage | Situace na akciových trzích | Trendové pohyby | DLTR.US | Celoroční výhled | Pravidlo FX | PPF | Osobní výdaje | CCI | Obilné trhy | Nové ETF | Fibonacciho extension | Historický kontext | Environmentální trendy | Oslabování japonského jenu | Bankrot | Výrobní index ISM | HDP Německa | Analýza páru EUR/USD | Kurz akcií | MNST.US | Posilování amerického dolaru | Ukončit obchod | Překreslování indikátorů | První pravidlo FX | Celosvětová recese | Comfort Finance Group CFG | Tajemství křížových kurzů | Bloomberg | Nabídka | J&J | Denní obchodování | Pandemie COVID | Index technologického trhu Nasdaq | Výkazy příjmu | Mikroekonomické modely | Peter Tuz | Proražená cenová maxima | Sociální a environmentální aspekty | 21Shares | Reálné mzdy | Finanční nástroje | NIO (NIO.US) | Růst ceny ropy | Financial | Základní úroková sazba | Definování politiky | Graf dne | Euro klesá | Lukáš Jankovský | Josef Lukáč | DJIA | Rekordní ceny | Vybrané měny | Tesla dnes | Maďarský forint | Panevropský index STOXX 600 | Světové rezervní měny | Důvěra investorů | Dukascopy Bank | XTB Jiří Tyleček | Trigger | České koruny | Vysoké ceny energií | China Evergrande | Index DAX 40 | Podnikání Netflixu | Politika centrální banky | PlanB | Finanční výkazy | Hodnota akcií společnosti | Snižování sazeb | David Vagenknecht | Merck (MRK.US) | Konec roku | Hospodářská politika | Poziční obchodování | Popírání | Správci fondů | Nízká inflace | Pandemie koronaviru | Silná rally | Světové akciové trhy | Trading měnových trhů | Výkaz peněžních toků | Jak obchodovat Price Action | Překřížení dvou klouzavých průměrů | Dot-com | Schůzce FOMC | Graf akcie | Výkonnost indexů | Bitcoin | Průmyslníci | MCD.US | Lidské vlastnosti | Akcie Evergrande | Noční obchodování | Povinné očkování | Zhoršení nálady | Flat | Úvěrové pojišťovny | Důležité zprávy z USA | Časopis Time | BKNG.US | Intervence ČNB | Technologická revoluce | Americké měny | Volodymyr Zelenskyj | AUD/JPY | Inflace v Evropě | Slabost americké ekonomiky | Index spotřebitelských cen | Rady expertů | Tradingové nápady | Hlavní ekonom | Bleskový průzkum | Intradenní analýza | Předpokládaný růst | Výnosové křivky | Měsíční data | cTrader | Hospodaření | Přehled měnového páru | Futures | Inflace v eurozóně | Rakouský index ATX | Kanadská ekonomika | Hodnocení akcií | Zhodnocení účtu | Italská vláda | Členka rady guvernérů | Odrazy | Obchody | CVS | Nemovitosti | Pokles ceny | Odchod z EU | Disciplína | Absence kupců | Obnovitelné zdroje | Nákupní příkazy | Bezpečná aktiva | Propad akcií | Ekonomický model | Dobrá čísla | Konkurent | Důvěra v českou ekonomiku | Zpomalování světové ekonomiky | FXstreet.cz | Index Nikkei | Vydělávat peníze na své sny | Futures trhy | Americká data | Irák | XTB | Analytik Commerzbank | Parlamentní volby | CHF | High risk | Akciový index | Odhad amerického HDP | HDP USA | Prezident Trump | Klesající tendence | Tipy pro začínající obchodníky | Investiční atraktivita | Protiruské sankce | PX index | Boris Johnson | Růst čínského HDP | Buy Stronger | Sledování ekonomických ukazatelů | Typy finančních výkazů | James Bullard | Firma Boeing | Euro k dolaru | Exchange Traded Commodity | Tomáš Vlk | RSI MULTIFRAME | Aleš Michl | Výkon indexu | Měsíční report finančních trhů | První obchod | Německá energetická společnost | Cenová maxima | Medián | Podpora | Obchodování na globálních trzích | Index CPI | Index nákupních manažerů (PMI) | XRP/USD | Průmysl v eurozóně | S&P 500 | xStation5 | Index Nasdaq Composite | Technický pohled | Prosincová inflace | JDE | Dow Jones Industrial Average Index | Používat Price Action | Terra Luna | MWh | Akcie banky | Index výrobních cen (PPI) | First Republic | Estee Lauder | Vyhlídky ekonomiky | Akciový index Nasdaq | Geopolitické faktory | Multitimeframe | MT4 | Volatility | Ekonom Nouriel Roubini | Snižovat daně | Ruské akcie | ATH | Kakao (COCOA) | Portfólia | Maloobchodní prodeje | Důkladná příprava | Otevřené obchody | Hospodářské podmínky | Vývoj úrokových sazeb | EU a USA | Zpřísňováním měnové politiky | Polský zlotý | Očekávání trhu | Celkové riziko | Ekonomie | Vzdělávací webináře | Největší kryptoměna | Úvěrový program | Statistické údaje | Akcie Plug Power (PLUG.US) | MJ | Surové ropy | Obchodní výhled | Portugalsko | Burza v Moskvě | Revize strategie | Nejnovější údaje | Partnerství | Dlouhé pozice (long) | Silná měna | Spotřebitelské ceny | Zadlužení | Novozélandský dolar | Oblasti rezistence | Nejistota a důvěryhodnost | Varšava | London Metal Exchange (LME) | DG.US | Smart money | Panické výprodeje | Nvidia | Inflace v říjnu | Akcie CRISPR Therapeutics | Týden na trzích | Ceny zemního plynu v USA | TopForex | Mario Draghi | Tečkový graf | Supporty | Hlavní výzvy prognózování v USA | USD majors páry | Polský průmysl | Boční trend | Japonská centrální banka | Zákony FOREX tradingu | Hospodářské výsledky společnosti | Dlouhodobý vliv | ČR | Ekonomické statistiky | Ruská ropa | Zlataky.cz | CME Group | Navýšení dluhového stropu | Výprodej na Wall Street | Amazon | Elektromobily | Fibo úrovně | Plán obchodování EUR/USD | Páteční NFP | Zázračný indikátor | Interpretace | Snižování úrokových sazeb | Akciový index Nikkei | Supportní zóna | Platina | Statistika | Míra inflace v Německu | Snižování rozvahy Fedu | Analýza fundamentálních událostí | Aleš Hála | Správy společnosti | Jefferies | Mluvčí Kremlu | Fundamentální analýza akciových trhů | Akumulace | Zisková období | Plyn v EU | Obchodní mantra | Hlavní měnové páry | Rizikový profil | Ekonomická nerovnost | XTB Research | Závislost | Burza Coinbase | Pepa Zeman | Marketingová komunikace | Americké trhy | Hike ECB | The Economist Intelligence Unit | Eurozóna | Dluh vlád | Zdeněk - SID | Demand zone | Výsledky Amazonu | Vývoj ropy | IG | Import DLL | Makroekonomický kalendář | Zemědělství | Nejnovější zprávy | Splatnost | Marathon | Solana | Pozice v zisku | Problémy Credit Suisse | Klíč k úspěchu | Pšenice | Forex menové páry | Ziskovost a finanční stabilita | První support | Výsledky společnosti Nvidia | EURGBP | Air Bank | Pokles dolarového indexu | Lael Brainardová | FXstreet | Velcí hráči | Forward | Úřad pro ekonomickou analýzu | Živý komentář | Analytik | Čínský finanční systém | Velmi silný pattern | Ruská centrální banka | TLTRO | Kontrolní mechanismy | Ethereum ETF | Podnikatelská aktivita | IOER | Měsíční report | Sazby beze změny | Vývoj na měnovém trhu | Trader | Hang Seng | Purple Strike | Hodnota akcií | AAA | Swiss Life Select | SPD | Doporučení | Vliv finančních zpráv | Pozornost trhu | Dovoz ruské ropy | Britské společnosti | Evropské akciové indexy | Inflace spotřebitelských cen | Ruský ministr | Prohloubení deficitu | Soudní spor | Tým FXstreet.cz | Směrnice | Důležité makroekonomické zprávy | Ceny v průmyslu | Dopady na trhy | VIP Interbank indikátor | Helen Givenová | Statistický úřad | Jmění bez práce | Christopher Waller | Podnikání | Environmentální aspekty | Kroky ČNB | Německá obchodní bilance | Podnik | Formace Head and Shoulders | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Pády indexu Nasdaq | Emerging markets | Honeywell | Dluhopisový trh | Supportní úrovně | Covid v Číně | Švýcarská vláda | Konečná sazba | Neoklasické modely | Kotace BTC | Krypto | Indexy amerického akciového trhu | Pohyb koruny | Počasí | Investment Counsel | Co bude | Politické napětí | Německý index DAX | Inflace CPI | DSGE modely | Dlouhodobý investor | Zveřejnění zpráv | Spojené státy americké | AMZN.US | EUR/GBP | Fibonacciho clustery | Opatření | Historie v investování | Těžaři | Inkasovat zajímavé zisky | Plnění challange | Jan Frait | Vývoj tradingu | DSGE | Evropský regulátor | Celkový výsledek | Futures na ropu | Snížení úrokových sazeb v USA | Vývoj ceny | Evropské akcie dnes | Oslabování koruny | Akcie Facebook | Pražský parket | Prezidentka Christine Lagardeová | Výrazná rezistence | Nákupní aktivita | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Čínské fondy | Intervenovat | Výstup z obchodu | Motivace | Bitwise | Společnost McDonald's (MCD) | Schválení Bitcoin ETF | Vývoj ceny na trzích | Emise | Sempra Energy | Demo účet | Fundamentální obchodník | Etherea | Ministerstvo hospodářství | Fiskální balíček | Investing | CoinDesk | News | Býci vs. medvědi | Poslanec | SEC | Vliv na globální ekonomiku | Sušánka & partneři | Price Action analýzy | Balance křivka a statistika | Banka First Republic | Dividend growth | Evropské indexy | Omezení profitability | Pozornost obchodníků | Období volatility | Akcie Renaultu | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | MetLife | Ruské firmy | Kurzová volatilita | Světové produkce | Průmyslové podniky | Americký ministr financí | Seriál o dividendovém investování | Jestřáb | Šance | HCOB | Sektor komerčních nemovitostí | Futures na americké akciové indexy | Mark Zuckerberg | Dodavatelské řetězce | Promyšlené obchodní plány | Úřad pro energetické informace (EIA) | Prudký růst cen | Virus | Schwab | Redukce | REIT | Avatar | Fiskální stimul v USA | Index euro stoxx 50 | Akcie evropských bank | Match Group | Posílení ekonomiky | SMA 20 | Bankovní vklady | CZK/USD | Velmi volatilní aktivum | Dlouhodobý nákup | Společnost Exxon Mobil | Index PCE | TradingView | Regrese | Můj trading | Krach na akciovém trhu | Nákupní pohyb | Dow Jones | Prodejní trend | Základní pravidla systému obchodování | CARA | Mezinárodní události | Summit EU | Pokles bitcoinu | Velké investice | Zvyšování úroků | Cílová cena | USD/CAD | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Rovnovážné modely | Plán restrukturalizace | Pokles libry | Fibonacci | Prostředí finančních trhů | Trading | Zisky společnosti | CNY | Klimatické faktory | Americký ISM | Graf akciového indexu S&P 500 | Vyšetřování | Americké vládní dluhopisy | Růst průmyslových cen | Výsledek obchodu | Sebevědomí | Biden | Index DAX | Pozice | Nákupní technická korekce | Budoucnost | CEE | Banky | Devizy | Soudní dvůr | Bilance zahraničního obchodu | Bilance | NASDAQ 100 | Peking | Benjamin Netanjahu | Institute for Supply Management (ISM) | Black Friday | Psychologický vliv | Nová fáze | 737 MAX | Poptávka po plynu | Restrukturalizace | Jak trh reaguje | Teroristické útoky | Krize v Evropě | Price Action obchodní strategie | Ray Dalio | Zpráva amerického ministerstva práce | Ocenění | EOG Resources | Fiskální balík | Klaas Knot | PoC | Čínské vlády | Chování velkých hráčů | Případová studie | Žlutý kov | Backtestování | Ceny mědi | Solidní výsledky | Dna | Konsolidace ceny | Členka rady guvernérů Fedu | Psychologické úrovně | Aktuální situace | Zrušení NATO | Podrobné analýzy | Chování ceny na finančních trzích | Quantitative tightening | Slabost dolaru | Rozhodnutí bankovní rady | Výrobní aktivita v EU | WELL | Prognózovaní | Komisí pro cenné papíry a burzy | Lockdowny | AUD/USD | Inflace ve Velké Británii | Nesoulad | Oživení britské ekonomiky | Prodeje | Devizové rezervy ČNB | Robert E. Lucas | Politici | Vnější prostředí | Výprodej na stříbře | Kurz EUR | Korelace BTC | Analýza hospodářské politiky | Italský dluh | Obchodování na měnovém trhu | Dobré obchodní signály | Čínské akciové trhy | Denní volatilita | Obchodní podmínky | Akcie výrobce elektromobilů | Index FTSE 100 | Pohled do dynamiky trhu | Burzovní krach | Výrobce elektromobilů | Měnové trhy | SPX | Měnový pár | Předsedkyně Evropské komise | Finanční situace | Hra o pravděpodobnosti | Dnešní události | MAST | Emitenti | Zisk z dlouhé pozice | Meziroční inflace | Investování | Pracovní trh | Výkyvy kurzu | Větší pokles | G7 | Rakouský lockdown | Celková inflace | Philip Lane | Joe Biden | Neutrální úroková sazba | Trend je tvůj přítel | Politika ČNB | Java API | Guvernér ČNB | Kotace | Prezident Federální rezervní banky | Únorové obchodování | Technický výhled | Pěkný zisk | Pozitivní momentum | Klidné obchodování | Sazba Fedu | Robustní systém | Automatizované obchodní systémy | Webináře | Netflix | Veřejně nedostupné informace | MSCI Asia Pacific | HDP report | CAD | Price Action strategie | Základní sazba | Úroková míra | Příklad NVIDIA | Investoři v Evropě | Plovoucí limitní příkazy | VanEck | Poptávky po dolaru | Efekt sankcí | Market Data | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Dolarová výnosová křivka | Role indexu S&P 500 | Obchodní příležitosti | Odezvy trhu | Rolls-Royce | Cena komodit | Kurz GBP | Robinhood Markets | Sberbank Europe | Možnost poklesu | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Konkurenční společnosti | Ekonom | USA | Josh Gilbert | WhatsApp | Japonský index Nikkei | Obchodní válka | Vyšší výnosy | Platba | Futures na sojové boby | Koruna oslabuje | Co je index Nasdaq 100? | EL.US | Produkce zlata | Estée Lauder | Světové akciové indexy | Zlato | Akcie Microsoftu | Novo Nordisk | Kurs rublu | Problémy Evropy | Asijské akciové trhy | Ekonomické prostředí | Býčí trend | Anheuser-Busch inBev | Zisk z dlouhé pozice (long) | Ark 21Shares | Měnová intervence | Analog Devices | Geopolitika | Zpomalování inflace | Philip Morris | Nasdaq | FED sazby | Výše devizových rezerv | Nouriel Roubini | Příprava na krizi | PMI index | Úterní zpráva | PMI ve službách | Fibonacciho Cluster | Volkswagen | Geopolitická situace | Intradenní strategie | Evropské dluhové krize | Globální investoři | Pips | Odhady analytiků | Fibonacciho cenový cluster | Meziroční míra inflace v Kanadě | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Index nových objednávek | Index RTS | Spekulanti | Cenový vývoj | Hike | M.US | Čtvrtletní zprávy | Dluhopis | Domácí poptávka | Americký akciový index S&P 500 | Boeing 737 Max | Likvidity na trhu | Nárůst rizikové averze | Americká seance | Vyšší inflace | CFA | Budoucí supporty a rezistence | Rekordní pokles | Stoupající trend | Pražská burza | Stochastic | Nová prognóza ECB | Práce | Monster Beverage (MNST.US) | Fox | Dukascopy Europe | FOREX | Údaje o inflaci | Úspěšný live trading | Tiering | Obchodování na forex | Německá inflace | Význam kryptoměn | Robinhood Markets (HOOD.US) | Nepředvídané události | Nvidie (NVDA.US) | AMZN | Černá labuť | Rivian Automotive | CZG | Volby do Kongresu | Libra klesá | Průlom | Skandály | Co je index S&P 500? | Investment | Embargo na ruskou ropu | Prognózování v USA | Prognóza ECB | Zranitelnost trhů | Francouzský ministr financí | Tržní korekce | Agentura Moody's | Zásobníky | Sell Weaker | Prodej nakrátko | Americký ekonom | Koupěschopnost | Období po brexitu | Informace o trhu | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Zprávy z Německa | Růst inflace v USA | Výraznější pokles | Schůzka FOMC | Firemní výsledky | Pat Gelsinger | Začínající obchodníci | Wheel | Vliv finančních zpráv na ceny akcií | Fidelity International | Terra | Zpráva o vývoji inflace | Středoevropské měny dnes | AOS - EA | Obchodní dohody | Zadluženost | Trading forex | Index čínských akcií | Druhý odhad amerického HDP | USD/JPY | Dnešní asijské obchodování | Klesající inflace | Astrazeneca | Bill Ackman | Se Sidem o Forexu | Nasdaq (US100) | Evropské akciové trhy | Výroční a čtvrtletní zprávy | Cestovní kancelář | Solidní zisk | Vývoj na trhu | Význam a typy finančních výkazů | Manažeři fondů | Ceny v Česku | Výrobní ceny v Číně | Kryptoměny | Dolar vůči koruně | Forex trading | Low | Manažeři | Držení akcií | Analýzy pohybů měnového páru | Prodejní ceny | Cenu plynu | Americké firmy | Ekonomické aktivity | Ark Invest | Plug Power (PLUG.US) | Olaf Scholz | INTC | Napětí mezi USA a Čínou | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Inflace v Kanadě | Tvrdohlavost | Americký HDP | DGI | Vývoj české koruny | Další pokles | Výhled měnové politiky | Informace o výkonu akciových indexů | J.P. Morgan | Investiční společnosti | Mzdy | Jan Drahota | Akcie | SMCI | Úspěch | CNBC | Stimuly | Dlouhodobé a krátkodobé důsledky | Ziskové obchodní strategie | Jerome Powell | Celý akciový trh | Ekonomické nerovnosti | Volby | Ukazatele | Moving Average | Český HDP | Umělá inteligence | Index relativní síly | Baidu (BIDU.US) | Abenomika | Disney | Nonfarm Payrolls | Stabilita | Texaská ropa | Trading příležitosti | Květnový růst | Intervence centrálních bank | Nižší volatilita | Země G7 | Vojtěch Benda | Míra inflace v Kanadě | Británie | Cena zemního plynu | Průmyslová výroba v USA | COT | Indický index | Krátkodobý výhled | Nová auta | Americká vláda | Dopady pandemie | NZD | Férové ceny | Jak profitovali tradeři | Změny v měnové politice | Kognitivní psychologie | Zlepšení nálady | Soustředěnost | Měnové podmínky | Maloobchodní tržby v eurozóně | Síly dílčí měny | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Zkrachovalé banky | Belgie | Podniky | Zápis z Fedu | Strukturální změny | Měsíční měnový report | Celkový roční výkon indexu | Sentiment trhu | Apple a Microsoft | Short příležitosti | Euro vůči americkému dolaru | Významné události | Analytický tým | Inflace v USA | Pohyb dolaru | Omezování nákupů aktiv | NERV | Tomáš Nidetzký | Dollar General | Důležitá zpráva | Zahraniční forex | Asijská finanční krize | Očkování | Třetí světová válka | Ekonomické podmínky | Saxo Group | Vysoká rizika | Analytici banky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Reakce kryptoměn
Reakce měnového páru
Reakce měnového páru AUD/NZD
Reakce měnového trhu
Reakce na konfluenci
Reakce na level
Reakce na obchodní stres
Reakce průmyslu na pandemii
Reakce při výběru likvidity
Reakce Švédska

Následující klíčová slova

Reakce trhů
Reakce trhu dnes
Reakce trhu na institucionální objednávky
Reakce trhu na různé události
Reakce trhu na zprávu
Reakce zlata
Reakce zlata na zprávy
Reaktance
Reaktance a trading
Reakumulace
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
Potvrďte prosím... Zavřít