Pondělí 22. července 2024 15:38
reklama
CapXmaster
reklama
FTMO férovost
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
CapXmaster

TotalEnergies

C:\fakepath\totalenergies-francie-27062024.jpeg

Watchlist: Akcie TotalEnergies

27.06.2024 První kolo výprodejů zasáhlo francouzský trh ve chvíli, kdy Emmanuel Macron překvapivě rozpustil francouzský parlament po neúspěšných volbách do Evropského parlamentu. Byl to nečekaný šok i pro pařížskou burzu. Tyto výprodeje jsou velmi vítanou příležitostí pro dlouhodobé investory za podmínky, že vědí co nakupovat. Obecný pokles akcií často stáhne s sebou i velmi kvalitní akcie, kterých se tato událost prakticky netýká. Právě tyto akcie jsou vhodné ke sledování.
img

Ranní okénko - Růst v USA zpomalil, ale Fed bude muset zůstat obezřetný

26.04.2024 Dnes nás čeká přísun zajímavých dat z Evropy i z USA, řeč bude především o cenách, penězích v ekonomice, ale i rozpočtech spotřebitelů. Hlavní informací z evropského kontinentu bude meziroční vývoj peněžní zásoby M3 v eurozóně za březen, v souladu s trhem očekáváme růst o 0,6 %, tedy mírné zrychlení oproti únoru (0,4 %) a hlavně pokračování v zajeté trajektorii od 2. poloviny roku 2023, kdy došlo k obratu předchozího dlouhodobě klesajícího trendu. Zároveň budou vydány výsledky průzkumu inflačních očekávání v ročním a 3letém horizontu, také za březen.
img

Oil Prices Rise on Dollar Softness and Yemen Shipping Attack

22.02.2024 Oil prices climbed for the second consecutive day on Thursday, driven by a weaker dollar and another assault on shipping vessels near Yemen.
img

Ranní okénko - Dnes zasedá Polská centrální banka

07.02.2024 I dnešní den nabídne údaj o tuzemské ekonomice, kdy za pár minut bude zveřejněn prosincový výsledek maloobchodních tržeb. V listopadu byl poměrně překvapivě zastaven rok a půl trvající propad v tomto sektoru a je otázkou, jaký byl vývoj v prosinci, na čemž mezi analytiky nepanuje shoda. Medián trhu signalizuje, že reálné tržby bez prodeje aut vzrostly o 0,7 %, zatímco naše prognóza je mírně pesimističtější a očekáváme jejich mírný pokles (-0,4 %). Přesný výsledek ale není až tak důležitý, mnohem podstatnější je změna chování spotřebitelů, jejichž strach z dalšího zdražování a obecně ekonomické situace se i podle prvního odhadu pro čtvrtý kvartál roku 2023 začíná pomalu vytrácet, což se začne projevovat v jejich vyšší spotřebě. Ta by měla během roku postupně růst, na čemž bude profitovat i sektor maloobchodu.
img

US Open: akciové trhy se při otevření obchodují níže 🔔

16.01.2024 Druhý den týdne začíná horší náladou na akciových trzích. Dolar je dnes nejsilnější z měn G10, což vyvíjí tlak na rizikovější aktiva. Rostou také výnosy desetiletých dluhopisů, které se vracejí nad úroveň 4,00 %. Investoři upravují svá očekávání ohledně letošního snižování úrokových sazeb Federálním rezervním systémem. Nedávné komentáře bankéřů naznačují, že trhy příliš agresivně oceňovaly první letošní snížení. Po zveřejnění vyšších údajů o indexu spotřebitelských cen z USA v minulém týdnu se tento scénář zdá být ještě nepravděpodobnější.
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\elektroauta.jpg

Baterie do elektromobilů vyrábí hlavně Čína, investuje i do továren v Evropě

01.11.2023 Investice do výroby baterií v poslední době výrazně rostou v důsledku přechodu automobilového průmyslu od vozidel se spalovacím motorem k elektromobilům. Členské země Evropské unie letos definitivně schválily normu, která od roku 2035 prakticky znemožňuje prodej nových benzinových a naftových aut v EU. Nejpoužívanější jsou v současnosti lithium-iontové akumulátory, dojezd na jedno nabití u těchto typů baterií činí v současnosti zhruba 300 až 600 kilometrů.
img

Ranní okénko - Další hike od ECB nečekáme

26.10.2023 Dnes nás čeká nejdůležitější událost tohoto týdne, a to měnově-politické zasedání ECB. Trh se shoduje na tom, že centrální bankéři ponechají sazby na stávající úrovni, přestože někteří jestřábí členové bankovní rady se přiklánějí k možnosti ještě jednoho hiku. Většina bankovní rady ale tíhne ke stabilitě, protože dle jejich názoru inflace dosáhla svého vrcholu a nyní znatelně klesá, což potvrzuje i její zářijový výsledek, kdy v meziročním vyjádření poklesla z 5,2 % v srpnu na 4,3 % a jádrová inflace z 5,3 % na 4,5 %. Kombinace příchozích dat a komentářů členů bankovní rady ECB nás utvrzuje v přesvědčení, že další hike nepřijde.
img

Nizozemci i Francouzi právě uzavřeli obří obchody s Katarem, ten jim bude dodávat plyn 27 let. Katar je přitom stěžejním sponzorem teroristů z Hamásu; může přitom ovlivňovat postoj EU k Palestině i Izraeli

18.10.2023 Nizozemsko si právě zajistilo plyn z Kataru na 27 let dopředu. Společnost Shell jej pro Nizozemsko bude nakupovat od státního podniku Qatar Energy od roku 2026, a to v objemu až 3,5 milionu tun zkapalněného plynu ročně. Nizozemci tak budou katarský plyn – tedy fosilní palivo – odebírat ještě i po roce 2050, k němuž se přitom země EU zavázaly splnit ambiciózní unijní zelené cíle, a především dosáhnout uhlíkové neutrality.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Goldman Sachs zlepšila odhad letošních zisků předních evropských firem

17.10.2023 Zisky podniků, které jsou součástí panevropského akciového indexu STOXX Europe 600, se v letošním roce zvýší asi o tři procenta. Předpověděla to dnes americká investiční banka Goldman Sachs. V předchozí prognóze předpokládala, že zisky těchto podniků budou letos stagnovat, uvedla agentura Reuters.
img

Americký pre-market 19. 9. 2023

19.09.2023 Futures na americké akcie otevřely po včerejší klidné obchodní seanci s mírným růstem, futures na index S&P 500 vzrostly o 0,1 % a technologický NASDAQ vzrostl o 0,2 %. Výnosy amerických státních dluhopisů vzrostly, zatímco síla amerického dolaru oslabila. Ceny ropy se pohybují kolem 95 dolarů za barel a posilují evropské indexy. Síla akcií ropných společností vytáhla celý trh nahoru. Údaje o evropské inflaci povzbudily nálady na trhu, protože rostoucí ceny ropy dále zesilují inflační obavy.analytics650991684b120.jpg
C:\fakepath\gabon-31082023.jpg

Politická nestabilita v Gabonu jako investiční příležitost

31.08.2023 Legenda mezi burzovními spekulanty, André Kostolany, tvrdil, že nejlepší příležitostí k nákupu akcií je v období revoluce. Sám uváděl příklad, když Němci obsadili Paříž během druhé světové války a pařížská burza klesla. Kostolany však neváhal a začal nakupovat akcie. Jeho motivací bylo pochopení, že ať už je povaha politických změn jakákoliv, ekonomika se nakonec vrátí na svých kolejí, aby kapitalistický systém mohl pokračovat. Nikdo nemá skutečný zájem na selhání kapitalistického mechanismu. Toto tvrzení se nyní dá ověřit v Gabonu.
img

Ranní okénko - ECB dnes zvýší sazby. Bude to již naposled?

27.07.2023 Oči ekonomického světa se dnes přesouvají z Ameriky do Evropy. Podobně jako Fed, tak i ECB by měla na svém dnešním zasedání zvýšit sazby o 25 bb. Cokoli jiného by bylo pro trhy překvapením, a tak bude bedlivě sledována především komunikace ohledně dalšího vývoje měnové politiky. Do této chvíle byly trhy rozpolcené, zda ECB přistoupí ještě k jednomu zvýšení sazeb nebo dneškem utahování měnové politiky skončí. Je pravděpodobné, že prezidentka ECB Christine Lagarde tuto otázku jednoznačně nerozsekne. Komunikace bude nejspíše taková, že ECB počká na nejnovější příchozí data, která bude pečlivě vyhodnocovat před zářijovém zasedání. Zároveň bude zopakováno, že uvolnění měnové politiky v blízkém časovém horizontu není na pořadu dne a ECB bude postupovat tak, aby dostála svého mandátu a dostala inflaci zpět ke svému 2% cíli.
img

Centrální banky se připravují na nový měnový režim

21.06.2023 Zdá se, že centrální banky mnoha zemí po celém světě se připravují na nový měnový režim. Údajně v prvním čtvrtletí roku 2023 přidali do svých zlatých rezerv 228 tun po loňském rekordním nákupu 1 136 tun, což udrželo ceny nad 1 900 USD navzdory jestřábí pozici Federálního rezervního systému.
img

Evropské akcie rostou díky pozitivním zprávám z USA

05.06.2023 V pátek přední akciové indexy v západní Evropě vzrostly o více než 1 %. Vzestupný trend evropských akcií byl podpořen ochotou obchodníků riskovat. Trhy byly dále povzbuzovány optimistickými zprávami z USA ohledně pokroku v řešení otázky státního dluhu. Cenné papíry v těžebním a energetickém sektoru byly v pátek nejvýkonnější.
img

Ranní okénko - Nejistota před květnovým zasedáním Fedu posouvá euro na roční maxima

27.04.2023 Dnes trhy rozproudí ekonomická data ze Spojených států, a to zejména v podobě výsledku amerického HDP za první kvartál letošního roku. Očekávána jsou kladná čísla a otázkou tak bude hlavně „o kolik“. Trhy bude zajímat i to, jak moc se na růstu podílela spotřeba domácností. Z bližší minulosti dnes na americký trh přijdou také tradiční týdenní data ohledně žádostí o podporu v nezaměstnanosti, kde by výraznější nárůst mohl přiživit sázky trhu, že na květnovém zasedání již nedojde ke zvýšení sazeb. Aktuální zacenění implikuje zhruba 75% pravděpodobnost, že se příští týden hikovat bude, i když v letošním roce již naposledy. V posledních několika dnech ale tato pravděpodobnost klesala (85 % před týdnem), právě na úkor možné stability. To se odrazilo i na trhu s měnami, kdy euro včera vůči dolaru posílilo k 1,1100 EUR/USD a je tak nejsilnější za poslední rok.
C:\fakepath\trader-09032023-32-zm.PNG

Komodity: Ceny ropy stoupají, přispívá k tomu mírné oslabení dolaru

09.03.2023 Ceny ropy dnes stoupají. Nad obavami z dopadů zvyšování úroků v náladě trhu převážil vliv slabšího dolaru, pokles amerických zásob suroviny a přerušené dodávky pohonných hmot ve Francii kvůli stávce.
img

Pohonné hmoty v ČR zlevňují i po zavedení embarga EU na ruské ropné produkty, šéf Totalu ale varuje před zdražením. Velkoobchodně prodávaná nafta je nejlevnější za více než rok

09.02.2023 Ceny pohonných hmot v Česku po předchozích dvou týdnech zdražování od minulého týdne klesly. Nejprodávanější benzin Natural 95 zlevnil o tři haléře na průměrných 37,80 Kč/l, nafta pak o 21 haléřů 37,46 Kč/l. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny sleduje.
img

Ranní okénko - ČNB v lednu neintervenovala

08.02.2023 Míra nezaměstnanosti v Česku během ledna s největší pravděpodobností pokračovala v mírném růstu. Z 3,7 % se podle nás dostala na 3,9 %. Stejně jako v prosinci za zvýšením stály především sezónní vlivy. Ty v prosinci i díky vlivu teplejšího počasí nehrály takovou roli, jako v některých předcházejících letech a ani v lednu nemusí být efekt tak silný, jak jsme koncem minulého roku očekávali. Na druhou stranu se ve výsledku bude projevovat pesimismus z přelomu roku, kdy někteří zaměstnavatelé přistupovali ke snižování zaměstnanosti. Poprvé od roku 2018 zároveň může dojít ke srovnání počtu uchazečů a volných pracovních míst.
C:\fakepath\Adani.jpg

Impérium indického podnikatele Adáního po obvinění dál rychle ztrácí hodnotu

02.02.2023 Obchodní impérium indického miliardáře Gautama Adáního dál rychle ztrácí důvěru investorů, tržní hodnota skupiny Adani Group se tak za více než týden snížila už o více než 100 miliard USD (2,2 bilionu Kč). Firma stále doplácí na negativní dopady kritické zprávy analytiků americké investiční společnosti Hindenburg Research, která naznačuje, že se Adani Group dopouští účetních podvodů a dalších nekalých praktik, což zakladatel skupiny odmítá.
img

ExxonMobil a Pfizer se svými hospodářskými výsledky a prognózami

01.02.2023 Společnost Exxon se ziskem 56 miliard USD za minulý rok překonala rekordní zisk západních ropných společností.
img

Evropské akcie stoupaly, převzaly štafetu od asijských burz

05.01.2023 Přední západoevropské akciové indexy uzavřely ve středu v plusu. Sentiment podpořily výsledky obchodního dne v asijské seanci.
img

Zprávy z Číny vyvolaly prudký růst evropských akciových trhů

04.01.2023 V úterý se hlavní západoevropské akciové indexy obchodovaly stabilně v zeleném pásmu. Evropské trhy obchodovaly výš, protože investoři hodnotili znovuotevření Číny a uvolnění jejích covidových restrikcí. Růst hlavního indexu podpořily potravinářské a farmaceutické společnosti.
C:\fakepath\trader-27122022-31-zm.jpg

Komodity: Ropa je po dalším uvolnění koronavirových opatření v Číně na třítýdenním maximu

27.12.2022 Ceny ropy se po dalším uvolnění protipandemických opatření v Číně dnes vyšplhaly na třítýdenní maximum, což povzbudilo naděje na oživení poptávky. Většímu růstu brání podle analytiků zprávy, že se znovu začala otevírat některá energetická zařízení ve Spojených státech uzavřená kvůli zimní bouři.
img

Zprávy z USA tlačily evropský akciový trh dolů

23.12.2022 Přední akciové indexy západní Evropy uzavřely čtvrteční obchodní seanci v červených číslech. Na začátku dne navíc vytrvale stoupaly, později však začaly klesat. Hlavní příčinou závěrečného poklesu trhu bylo zveřejnění nejnovější zprávy o americkém HDP.
img

Společnost ReGas spustí v severoněmeckém Lubminu terminál na LNG

29.11.2022 V severoněmeckém Lubminu na pobřeží Baltského moře začne v řádu dní, možná už ve čtvrtek, fungovat první plovoucí terminál na zkapalněný zemní plyn (LNG) v Německu. Společnost Deutsche ReGas, která bude zařízení provozovat, dnes ČTK sdělila, že nyní čeká na zbývající povolení. Plovoucí terminál prozatím kotví na Rujáně, kde podstoupil poslední technické úpravy. Díky stávající infrastruktuře by mohl posloužit i k zásobování České republiky. Zda se tak stane ale bude záviset na dodavatelích a trhu, o využití plynu totiž Deutsche ReGas nerozhoduje.
img

Silnější ropa

27.10.2022 Cena ropy West Texas Intermediate vzrostla nad hodnotu 88 USD za barel. Vládní údaje ukázaly, že vývoz ropy z USA se dostal minulý týden na 11,4 milionu barelů za den. Tento vzrůst byl v době, kdy zásoby pohonných hmot byly na historickém minimu, což ukázalo na výhled nabídky, který se zpřísňuje. Dolar, který slábne také pomohl v podpoře ropy.
img

Ranní okénko - Dnes rozhoduje ECB, v USA vyjde HDP

27.10.2022 Po obědě dnes dorazí na trh slušná dávka kurzotvorných dat, v čele se zasedáním ECB a údajem o výkonu americké ekonomiky ve třetím čtvrtletí. Od ECB se očekává zvýšení sazeb o 75bb a jakýkoliv krok jinam by představoval velké překvapení. Pozorněji tak trh bude sledovat spíše komentáře ohledně změny příznivých podmínek v rámci TLTROs a držení dluhopisů. Od amerického HDP je pak očekáván anualizovaný růst o 2,4 %, což zhruba odpovídá mezikvartálnímu přírůstku o 0,6 %. Růst HDP po dvou čtvrtletích poklesu očekávají takřka všichni oslovení analytici. Již před pár minutami pak dorazil průzkum spotřebitelské důvěry v Německu od instituce GfK. Index se dočkal velmi mírného zlepšení na druhou nejnižší úroveň za posledních 20 let.
C:\fakepath\trader-23092022-35-zm.jpg

Evropské akcie se kvůli rostoucím obavám z recese propadly

23.09.2022 Evropské akcie se dnes kvůli obavám z recese propadly, mají za sebou nejhorší týden od poloviny června. Panevropský index STOXX Europe 600 klesl o 2,3 procenta na 390,40 bodu a za celý týden se snížil o 4,4 procenta. Dolů jej táhly zejména akcie odvětví energetiky a základních materiálů, které odepsaly přes šest procent.
C:\fakepath\trader-22082022-25-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.08.2022 1) Plyn pro evropský trh po pátečním rekordním závěru na začátku týdne znovu posiluje. Cena klíčového termínového kontraktu na plyn s dodáním v září ve virtuálním obchodním uzlu Title Transfer Facility (TTF) v Nizozemsku ráno vzrostla o téměř 13 procent na bezmála 276 eur (zhruba 6800 Kč) za megawatthodinu. Na trhu se nový nárůst cen plynu vysvětluje opětovným přerušením dodávek ruského plynu do Evropy prostřednictvím plynovodu Nord Stream 1.
C:\fakepath\francie.jpg

Francouzský řetězec Carrefour kvůli inflaci zmrazí ceny stovky výrobků

22.08.2022 Francouzský maloobchodní řetězec Carrefour zmrazí ceny stovky nabízených výrobků, včetně potravin, zdravotnických potřeb i oblečení. Chce tak svým zákazníkům pomoct s vysokou inflací. Firma to podle agentury Reuters uvedla ve svém dnešním sdělení.
C:\fakepath\trader-25052022-20-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.05.2022 1) Rusko podle všeho definitivně bankrotuje. Americké ministerstvo financí totiž dnes těsně po půlnoci newyorského času zakázalo přijímat americkým bankám a jednotlivcům splátky od ruské vlády. Dosud platila výjimka, takže američtí věřitelé Ruska mohli i po uvalení sankcí nadále přechodně přijímat ruské splátky. Dneškem ale tato výjimka končí, v souladu s plánem nastíněným v době uvádění sankcí letos v zimě, po únorové invazi Ruska na Ukrajinu.
img

Americké akcie po sebevědomém růstu z kraje týdne prohlubují ztráty

31.03.2022 Hlavní evropské akciové indexy ve čtvrtek pokračují v poklesu. Na začátku obchodní seance sice šplhaly nahoru, později se ale začaly pohybovat dolů. Účastníky trhu hluboce znepokojují vyhlídky na zpomalení světové ekonomiky. Slábnoucí obavy z inflace v souvislosti s poklesem cen ropy omezují růst evropských burz.
img

Evropské trhy zisky neudržely. Daří se sektoru ropy, banky ztrácejí

23.03.2022 Evropské trhy dnes otevřely dnes v kladném teritoriu, zisky ale povětšinou neudržely. V zelených číslech svítí prakticky pouze britský FTSE, který přidává již 0,5 %. Naopak například německý DAX nebo francouzský CAC ztrácejí 0,3, resp. 0,2 %. V Evropě roste nejvíce sektor Oil & Gas, který posiluje o 1,6 %, tažen růstem ceny ropy nad hranici 110 USD za barel (WTI). Nedaří se naopak bankovnímu sektoru (-1,2 %). Evropské akcie jako celek (index Stoxx 600) klesají o 0,2 %. Investoři dnes očekávají jednání v Bruselu, kde se lídři evropských zemí a NATO budou radit o dalším postupu vůči Rusku.
img

Evropské akciové trhy vykazují silné zisky

22.03.2022 V úterý evropské akciové indexy znatelně rostou po vzoru asijsko-pacifických akciových trhů. Britský FTSE 100 si připsal 0,59 % na bilanci 7481,4 bodu, německý DAX vystoupal o 1,06 % na 14477,84 bodu a francouzský CAC 40 se vyšplhal o 0,86 % na 6639,09 bodu.
img

Evropský akciový trh díky rozhodnutím světových centrálních bank roste

18.03.2022 Klíčové ukazatele akciového trhu vykázaly v závěru čtvrtečního obchodování v návaznosti na výsledky zasedání Bank of England zisky.
img

Ropa: od války k embargu

08.03.2022 Zvěsti o zákazu dovozu ruské ropy rozvířily finanční trhy a posunuly futures Brent na nejvyšší úroveň od roku 2008. Pokud odmítnete služby země, která trvale dodává 10 % celosvětové nabídky černého zlata, ceny budou výrazně vyšší. Podle generálního tajemníka OPEC Mohammada Barkinda není ve světě dostatečná kapacita, která by nahradila ruskou ropu. Moskva se obává, že v tomto scénáři by se cena severomořské ropy mohla vyšplhat až na 300 dolarů na barel, což definitivně přivede světovou ekonomiku do recese.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Výběr firem, které pozastavují nebo ukončují své aktivity v Rusku

04.03.2022 Výběr firem, které pozastavují nebo ukončují své aktivity v Rusku (americký softwarový gigant Microsoft se rozhodl pozastavit prodej svých produktů a služeb v Rusku; řazeno abecedně podle odvětví):
img

Evropský akciový trh po silném středečním růstu prudce klesá

03.03.2022 Ve čtvrtek hlavní evropské indexy po růstu z předchozího dne vykázaly výrazný pokles. Účastníci trhu se obávají vyhlídek na zpřísnění sankcí proti Rusku.
img

Evropské akciové indexy v úterý klesly

02.03.2022 Evropské akciové indexy během včerejší seance výrazně klesaly. STOXX Europe 600 se uzavřel v záporném teritoriu se ztrátou 2,4 %. DAX se propadl o 3,85 %, CAC 40 se snížil o 3,94 %, FTSE 100 klesl o 1,72 %. Ve Španělsku ztratil IBEX 35 3,4 %, zatímco italský FTSE MIB se propadl o 4,1 %.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Výběr firem, které pozastavují nebo ukončují své aktivity v Rusku

02.03.2022 Výběr firem, které pozastavují nebo ukončují své aktivity v Rusku (největší evropské logistické firmy DHL a Kühne+Nagel pozastavily kvůli invazi ruských vojsk na Ukrajinu expedici zásilek do Ruska; řazeno abecedně podle odvětví):
C:\fakepath\francie.jpg

Francouzská TotalEnergies už nebude investovat v Rusku, ze země ale neodejde

01.03.2022 Francouzská energetická skupina TotalEnergies už nebude poskytovat kapitál na nové projekty v Rusku. Firma dnes odsoudila ruskou invazi na Ukrajinu, ale z Ruska - bohatého na suroviny - na rozdíl od konkurenčních britských firem BP a Shell neodejde. Změnu strategie s ohledem na invazi dnes oznámila německý finanční ústav Commerzbank, informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\ropa 05072013.jpg

FT: Největší ropné firmy se chystají k odkupům svých akcií za 38 miliard USD

21.02.2022 Sedm největších ropných společností se letos chystá k odkupům svých akcií v úhrnu za 38 miliard dolarů (téměř 813 miliard Kč), což je téměř rekord. Znamenalo by to maximum od roku 2008, kdy tyto podniky na odkup svých akcií vynaložily dohromady 46 miliard dolarů. Firmám to umožňují vysoké ceny surovin, píše na svém webu deník Financial Times (FT), který se odvolává na data analytické společnosti Bernstein Research.
Související klíčová slova: Dividendové investory | ChatGPT | Mediální magnát Rupert Murdoch | Ford Sollers | Tele2 | Dlouhé pozice | Celkový zisk | Skandinávské aerolinky | Války | Lithium | Vývoj | Americká automobilka Tesla | Obchodní platformy | Údaje z USA | Allianz | Panevropský index | Marvell Technology | Největší ropné firmy | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | Spotřebitelské výdaje | Nezaměstnanost v eurozóně | Kalifornie | Finanční ústav | Zavedení embarga EU | Dna | Roche | Cena severomořské ropy | McDonald's | Stoxx | Výroby baterií | Skupina Nordea | Magnát Rupert Murdoch | World Energy Outlook | Sandvik | Obilí z Ukrajiny | Texas | První den obchodování | Britské burzy | Očekávání | Akcie Renaultu | Německé pojišťovny | Volatilní | Evropské centrální banky | T-Mobile | Viterra | Novo | Filantrop | Zasedání ČNB | Novartis | Příležitost k nákupu | Ruské invaze na Ukrajinu | Společnost Ryanair | Evropská komise | Dopady energetické krize | Vimpelcom | Pro investory | Czech Media Invest | Investice | Společnost Equinor | Britská centrální banka | Německý automobilový koncern | Support | Podnikatelské aktivity | Akvizice | ServiceNow | Posílení | Továrny na čipy | Delivery Hero | Výrobní podniky | Škoda Auto | Akcie | Ifo | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Kamaz | Výkon ekonomiky | Kurz ropy | Investing | Chování | Rekord | Raiffeisenbank | Návrh zákona | FTSE MIB | Společnost Apple | Gabon | Účely primární veřejné nabídky | Obchodní seance | Český statistický úřad | EUR/USD | PiS | Administrativa prezidenta | Mediální magnát | Morgan Stanley | Spotřebitelé | Javier Milei | Předseda představenstva | Goldman Sachs | SOK | Konkurenti | Megafon | Akcie společnosti | Softwarová společnost | Odhad letošního růstu ekonomiky | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | Nejvyšší soud | Cenné papíry | Výnos | RBC Capital | Brent | IHNED | Asijské akcie | First Citizens | Zhejiang Huayou Cobalt | Naeem Aslam | Německá Deutsche Post | Společnost ReGas | Výrobce letecké techniky | Opatření v Číně | Investorský sentiment | Index DOW | Capri | Americká energetická společnost | Skupina J&T | Exchange | Investiční strategie | Výsledky obchodování | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Výhled vývoje ekonomiky | Kontrakty | Strach | Automobilka Ford Motor | Škoda | Platební neschopnosti | Americká technologická společnost | Sentiment na trhu | H&M | Síť Threads | Americká investiční banka | Investiční příležitost | AI | Odhad HDP | Casino | Německá společnost | Uber Technologies | Changpeng Zhao | A.P. Moller-Maersk | Index FTSE MIB | Jaguar Land Rover | Peníze | Robert Habeck | Ukazatel | Největší kryptoměnová burza | Bankovní rady ČNB | Norské společnosti | Reálné ekonomiky | Britský energetický kolos | Title Transfer Facility | Nakupovat akcie | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Obavy z inflace | Růst cen ropy | Investors | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Britská banka HSBC | Nord Stream 2 | Evropský výrobce letecké techniky | Adani | Hershey | Bankovní skupiny | Barel ropy | Amgen | Index CAC 40 | Tržní hodnota | Ropa WTI | Americká softwarová společnost | Walt Disney Co | Depreciace | Americká společnost Tapestry | Omega | Dell Technologies | FedEx | Společnost NJJ | Open Society Foundations (OSF) | Společnost Orsted | Dolar dnes | Evropské burzy | Burzy | Německý ministr hospodářství | Americké ekonomiky | Polymetal International | Kapitál | JPG | Americký prezident Joe Biden | Dopravní subvence | Cestování | Společnost Siemens | Akcionáři | Cash flow | Prodeje aut | Magnát | Investovat | USD | Vývoj devizových rezerv | Export | Pesimismus | Banka Goldman Sachs | Ekonomiky | Britský akciový index FTSE 100 | Unie | Gilead | Comcast | Energie | Plyn pro evropský trh | Plány | Německý koncern | Energetická společnost | Na burze | Velké firmy | Šok | Síla amerického dolaru | Ekonom společnosti | ByteDance | Společnost Pfizer | Společnost Emirates | Total | Regulace | Vývoj ceny akcií | Katar | Apple Pay | Maďarsko | Měnový fond | LG Energy Solution | Úroková sazba | Emirates | Spekulovat | Cenové tlaky | Sociální sítě | CashFlow | Nasdaq v New Yorku | Ruský prezident | Odkupy akcií | Čtvrtletní výsledky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Zvýšení sazeb | Šíření mutace | Ocado | Dovoz | Automobilka Tesla | Budoucnost | Baterie do elektromobilů | Caterpillar | Investiční plány | Hyundai | Nikkei | Instagram | The New York Times | Stratégové | Politická situace | Komoditní | Ruské banky | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Northrop Grumman | Největší ztráty | EUR/CZK | Spotové obchodování | Turkish Airlines | Banka JPMorgan | Elon Musk | Rekordní zisk | Finančník | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Oliver Blume | Společnost Shell | Investoři | Prodej nových osobních automobilů | Investing.com | Portfolio | Akciová burza | Západní společnosti | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Fidelity | Polymetal | Negativní sentiment | Neptune | AMD | Moderna | Společnost Google | Morgan Stanley (MS.US) | Média | Euro Stoxx 50 | AA | Zisk | Statistický úřad Eurostat | Firma Meta | iPhone 15 | Zpřísňování měnové politiky | Globální akciové trhy | Den obchodování | Skupina OPEC+ | Cenový růst | Bank of England | Společnost Nasdaq | Automobilka Toyota | Cineworld Group | Indiana | CAC 40 | VIG | WSJ | Prezident | Rostoucí ceny ropy | Obchodování s termínovými kontrakty | Energetický gigant | BP | Christian Lindner | Řetězec Casino | Japonská automobilka | Vývoj akcií | Maroc Telecom | Hamás | Ropné společnosti | Budějovický Budvar | Vliv na ceny | xStation | Snížení nákladů | Cestovní kanceláře | Evropské trhy | Analýzy | Americký S&P 500 | Slevy | Politická nestabilita | TTF | Investiční | Průzkum | ExxonMobil | Altria | Energetický a průmyslový holding | Berlín | Německý DAX | Brusel | Covid | Realitní společnost | Uber | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Úrok | Vojenský konflikt | Válka | US500 | Agentura Reuters | Tower Semiconductor | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Cestovní ruch | Zpráva | Apple | First Republic Bank | Tržní kapitalizace | Švýcarská banka | Státní pomoc | S&P | EPH | Quantum | Daimler Truck | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Velkorysost k akcionářům | Rok 2024 | Prezident Javier Milei | Obchodování | André Kostolany | Zasedání Fedu | Tržby z prodeje | Vedoucí představitelé | Plynovody | Automobilka | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | DHL | Nabídka | Investiční činnosti | Thyssenkrupp | Prodej akcií | Management | Cena ropy na světových trzích | Cinema City | TSMC | Centrální banky | Prezidentka ECB | Pivovary Staropramen | Největší švýcarská banka | Eurostat | Předpověď | Zprávy | Farmaceutický sektor | Dolary | Růst inflace | AvtoVAZ | Index STOXX Europe | Německý výrobce | Investiční banka | Bard | Index Stoxx 600 | Americká společnost Intel | Ceny ropy | Recyklace | Evropský statistický úřad Eurostat | Evropský parlament | Míra | Akcie v Evropě | The New York Times (NYT) | Obchod Amazon | Evropské akcie | Bitcoin | Deutsche ReGas | Nejdůležitější události | Airbus | Vyhlídky | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | CZ | NATO | Sázka | Nordea | Japonská automobilka Toyota | Pokles ceny | Futures | Automobilky | Kryptoměnové burzy | Nástroj | Výsledky | West Texas Intermediate | Arm | First Republic | Medián | Phillips 66 | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Energetická skupina | Pochybení | Vlastní sociální sítě | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Siemens | Evropský výrobce letadel | Minulá výkonnost | Stellantis | TIM | Výrobce letadel | XTB Jiří Tyleček | Ajay Banga | Zelená čísla | Meziroční inflace v eurozóně | Koruna | Následky pandemie | Eli Lilly | Akciový index | Finanční služby | Thoma Bravo | Cenový index PCE | Podnikatel Elon Musk | Výrazný pokles | Raiffeisen | SVB Financial | Colgate-Palmolive | Shell | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | Francie | Pandemie nemoci COVID-19 | Qatar Energy | Britská banka | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Americký výrobce | DMA | Propad | Objem | Zelenskyj | Pokračování rally | London Stock Exchange | Energetický trh | Activision | Class A | Marka | Výkonnost | TUI | HDP eurozóny | Federální rezervní systém | Údaje | Dovoz z USA | Právo | Německá automobilka Porsche | Softwarový gigant | Midstream | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Výsledky společnosti | Americká banka | Společný podnik | Ceny plynu v Evropě | Exxon Mobil | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Světové ceny ropy | Adani Group | Subvence | Výsledky průzkumu | DPA | Regulátor | Hlavní indexy | Nejistota | ATH | OpenAI | Podíl nezaměstnaných | IBEX 35 | Pfizer | Investiční společnost | Byznys mimo Francii | Toyota Motor | AFP | Studie | Emise skleníkových plynů | Obchody | Cena plynu | Investice do výroby baterií | EDF | Mukeš Ambani | Graf | Polsko | Index S&P 500 | CzechInvest | CFDs | Plyn | Makroekonomické ukazatele | Volodymyr Zelenskyj | Centene | Ruská invaze na Ukrajinu | Vodafone Group | Ropa Brent | Kering | AerCap | FTC | Wall Street Journal (WSJ) | Hrubý domácí produkt | Lukáš Kovanda | Současná situace | Hindenburg | Aktuální hodnoty měny | Evropa | Magellan Midstream Partners | CVS | Údaje ministerstva | Americká ropná společnost | OPEC | USD/PLN | Ukrajina | Celková investice | Ropná společnost | Institut Ifo | Title Transfer Facility (TTF) | BYD | VTB | Carrefour | Ústavní soud | WeWork | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Maloobchod | Zveřejněná data | Vodafone | Americká centrální banka | Inflace v eurozóně | Akciová burza v Argentině | Rekordní minimum | Booking Holdings | Finanční rok | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | UPS | MS.US | Nuevo León | Výhled na příští rok | Nejvýraznější pokles | Alitalie | Finanční krize | High | Americké sankce | FXstreet.cz | Inflace ve Francii | Index spotřebitelské důvěry | Těžařská společnost | Turecká centrální banka | Stříbro | Přenos | Euro 7 | CHF | Instituce | L'Oréal | Česká koruna | Restriktivní opatření | Průmysl v eurozóně | OECD | Dovoz ukrajinského obilí | G10 | Daně z neočekávaných zisků | LNG | Index německých akcií | Hodnoty měny | High risk | Americké akcie | BBC | Úrokové sazby Fedu | UBS Group | Evropské sdružení výrobců automobilů | Společnost Novo Nordisk | Polská vláda | Elektromobily | Divize | Iberdrola | Obchodní výsledky | Index Nikkei | Evropská ekonomika | Rosněfť | Gascade | CVS Health | Audi | Menšinový podíl | Zvýšená volatilita | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Capital Markets | Akcie TotalEnergies | Equinor | Instacart | Trh | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Akcie firem | Výrazný růst | Fed | Zahraniční obchod | United Parcel Service | Společnost ByteDance | Zakladatel | Vývoz ropy | Pozornost | Země EU | RBC | Výplaty dividendy | Evropská komisařka | Banka First Citizens | Výrobce čipů Nvidia | Výběry | Prezident Emmanuel Macron | Výrobce luxusních aut | Konkurenceschopnost | Capri Holdings | S&P 500 | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Soud v Tokiu | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | JDE | Situace | Stock | Penzijní reforma | USD/CZK | Růst spotřebitelských cen | Zemní plyn | ProCent | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Rating | MWh | Puma SE | SNB | Ruská invaze | Prezident Joe Biden | Qatar | Microsoft | L3Harris | Příležitosti | Americký výrobce elektromobilů | Plovoucí terminál | Hodnota investic | Daňové úlevy | Unijní země | Thermo Fisher Scientific | Ropná firma | Volatility | CME | CMA | Mondelez International | Makroekonomické údaje | NAFTA | Siemens Energy | Cybertruck | Obchodování akcií | Dceřiné společnosti | Banka HSBC | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | Jaguar | Spolková vláda | ECB dnes | Výrobce luxusních automobilů | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Společnost XTB | Společnost Meta Platforms | Výpadky | CFTC | Japonsko | Snižování inflace | Invest | S&P Global Inc | Luxusní značky | Gazprom | Aerolinky SAS | Centrální banka | Meta Platforms Inc | Newcrest Mining | Životní prostředí | Jemenští povstalci | Exxon | Analytici | Plzeňský Prazdroj | ING | Německá vláda | CME Group | Quantum Fund | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | ILO | Tržní sentiment | Pravidla regulace trhů | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Pozitivní zpráva | Jádrová inflace | Twitter | Vývoj ceny akcií Total Gabon | Podíl Ruska | Centrum | Krach | Francouzská společnost | Nejnovější údaje | Společnosti | Rozpočet | Charter Communications | Newmont | Převzetí firmy Twitter | GS.US | Kazuhiko Saito | Aerolinky Lufthansa | NJJ Presse | Technologická společnost Apple | Podíl ve firmě | Budvar | Analytika | Reuters | Asijská banka pro investice do infrastruktury | Beiersdorf | Situace na Ukrajině | CZK | Chevron | Ekonomické výsledky | Energy Information Administration | Michael Kors | Energy Information Administration (EIA) | Index US500 | Londýnské akciové burzy | Depozitní sazba | Česká republika | Zásoby ropy ve Spojených státech | Předseda | Energetický sektor | Air France | Utahování měnové politiky | Americké banky | Chipotle Mexican Grill | FOREX | Ceny kovů | British Gas | J&T | Anglo American | Podnikatelská aktivita | Unijní ministři | JLR | Švédský oděvní řetězec | Praní špinavých peněz | Boeing | Objednávky z Ruska | Příjmy a výdaje | Roční výnos | Expirace | Brewin Dolphin | Americký dolar dnes | Pivovar | Růst HDP | Americký dolar | Libra | Zvýšení základní úrokové sazby | Linda Yaccarinová | Kompenzace | CL | Open | Evropská unie | MRNA.US | Zvýšení základní sazby | Financovat | Konjunkturální průzkum | Moderna (MRNA.US) | Rostoucí náklady | FDIC | AMD.US | Royal Bank of Canada | Úroky | Severomořská ropa | Invaze | Miliardy švýcarských franků | Cena | Automobilka Toyota Motor | BNP | Investiční banky | Cena severomořské ropy Brent | Air | Snižování úrokových sazeb | Ztráta | Ceny akcií | Huayou Cobalt | ITA Airways | Telekomunikační společnost | Dolar | Ruský trh | Americký index S&P 500 | LEAG | Ceny | Technologie | Mercedes-Benz | Index nákupních manažerů | Standard Chartered | JPMorgan Chase & Co | ČNB | Telecom | VW | Fiserv | Comcast Corp | Agentura Bloomberg | Pokles | Ceny komodit | Vyšší ceny | Navrhovaná dohoda | Czech Media Invest (CMI) | Nvidia | Makroekonomická situace | NYT | Společnost Twitter | Ropné firmy | Tamas Varga | Vinci | Americké společnosti | Závazek | Ruský plynovod | Švédsko | Poplatek | Maloobchodní tržby | Merck & Co | Gabon Telecom | Lego | FTSE | Mercedes | Deliveroo | Americká ekonomika | Europe 600 | Kurz koruny | Americký trh | Americký výrobce letadel | IKEA | Pozitivní výsledek | 737 MAX | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | MRNA | PVM | COVID-19 | Data z reálné ekonomiky | Google | Americká centrální banka (Fed) | Dluhopisy | Evropská centrální banka | Dow Jones Industrial Average | Německý ministr financí | Bernstein Research | Dekret | Paypal Holdings | Nejnovější zprávy | Ředitelka | EBIT | Daně | Mitsubishi | News Corp | Lídři | Moneta | Rizika | Hyundai Motor | ECB | Mezinárodní organizace práce | Impérium | Bristol-Myers | Coinbase | Argentina | Pandemie nemoci | Momentum | Skupina OPEC | Marketingová komunikace | Fond | LGES | Čína | Darren Woods | Vývoj ceny ropy WTI | Tchajwanská firma | Prezident Vladimir Putin | Zisky | Partners | Konsensus | Primární veřejné nabídky (IPO) | BNP Paribas | Průmyslové firmy | ACEA | Allianz SE | Miliardy eur | Chatbot | Ranní okénko | Francouzský index CAC 40 | Toyota | KLM | Cena zlata | Remy Cointreau | Obchodníci | HSBC | Zasedání Bank of England | Internetová společnost Google | Organizace zemí vyvážejících ropu | Euro STOXX | Trinity Bank | Rusko-ukrajinský konflikt | Tamás Varga | Pojištění vkladů | Navýšení kapitálu | Růst cen | Společnost Chevron | Open Society Foundations | Indikátor | Moskva | Volvo Cars | Dovoz oceli | Měnová politika | Rheinmetall | Býčí trh | Gabonská vláda | Energetické trhy | Americký výrobce počítačů | Financování | Úroková sazba v USA | Dánské banky | Letecká společnost | Fitch | Nissan Motor | Burza v Argentině | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Francouzská energetická skupina | GMT | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | Honeywell | Pokles ekonomiky | PIF | Finance | Dividenda | Konsolidovaný čistý zisk | Zprávy z USA | Globální poptávka | Automobilka Daimler | Poptávka | Express | Jihokorejské společnosti | Pivovar Budějovický Budvar | FT | Bulharsko | Kancléř Olaf Scholz | Obchodování na akciových trzích | Německý index DAX | Obchodovat | NY FED | Výrobce obuvi Dr. Martens | Výroba elektřiny | JPMorgan Chase | Pokles akcií | Shell Plc | Hospodářský růst | Největší americká banka | Finanční podniky | Škoda ENYAQ | Elektrotechnický koncern | Technologický Nasdaq | WTI | Bod | Miliardy korun | Počasí | Podmínky na trhu | Americká pravidla | Naftogaz | GfK | Softwarová společnost Microsoft | Co bude | Jihokorejská společnost | Klouzavý průměr | Pokles podnikatelské aktivity | RBI | Veolia | Honeywell International | Nord Stream | Saúdská Arábie | Americký miliardář | OCI | Zkapalněný zemní plyn | Total Gabon | Sdružení výrobců automobilů | Bankéři | Barclays | Podnikání | Cena ropy | Grünheide | Mezinárodní standard | Jaderné elektrárny | Inflace | Problémy | Spotřeby plynu | ROCE | Státy EU | DAX | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Technology | HDP | Infineon Technologies | Zrušení voleb v Gabonu | Alphabet | Vedení společnosti | Členské státy | Systémové riziko | Emmanuel Macron | Firma | Německý kancléř Olaf Scholz | Signály | Omikron | Pokles cen akcií | Francouzský parlament | Futures na ropu | Erste | Ropa | Peněžní zásoba | Byznys | NJJ | Blizzard | Ekonomická rizika | Banky | Stoxx 600 | RBC Capital Markets | SAP | Ekonom | Světové finanční trhy | Deutsche Bank | Pád kurzu akcií Total Gabon | Pohonné hmoty v ČR | Kurz | Market | Americká Federální obchodní komise | Raiffeisenbank a.s. | Unicredit | Růst akcií | Naše prognóza | Americká Komise pro cenné papíry | Roche Holding AG | Finančník George Soros | Merck | Optimismus | Konjukturální průzkum | Facebook | Automotive | Snižování počtu zaměstnanců | Světová obchodní organizace | Francouzský CAC 40 | Rizikový sentiment | Investiční banka Goldman Sachs | NXP Semiconductors | USA | Tempo růstu HDP | Nejhorší výsledek | Nezisková organizace | LG Chem | Gigafactory | Index londýnské akciové burzy | Krach SVB | Euro | Evropské akciové burzy | IONWAY | Kyjev | Binance | Pilulka Lékárny | Měnový výbor | Dominion Energy Inc | Greg Kelly | Společnost Lufthansa | Risk | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Aerolinky Ryanair | Citigroup | Soud v Německu | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Sony | Hospodářství | MIB | Novatek | Obchod | Nakupovat | Uniper | Belgická vláda | Zemní plyn (LNG) | Rozhodnutí Bank of England | Intermediate | Společnost ExxonMobil | EU | Zasedání ECB | Credit Suisse | Výměny akcií | Komerční banka | Deutsche Lufthansa | Vývoz | CATL | Aktivity v eurozóně | Členské státy EU | Emise | xStation 5 | Komise v přenesené pravomoci | Samsung | Recese | Soukromé investiční společnosti | Sam Altman | Irské aerolinky Ryanair | Německé aerolinky | Ropný gigant | Renault | Bank of Canada | Růst globální ekonomiky | Index Dow Jones | Britská ekonomika | SEC | Agentura Interfax | Burzovní indexy | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Globální finanční krize | Irské aerolinky | Ministři | OSF | Matěj Široký | Mondelez | Výroby elektromobilů | Kvalitní akcie | Regulace trhů | ARM | Centrální banka USA | Automobilka Volkswagen | Terminál Neptune | Americký internetový obchod | Ceny energií | Lufthansa | Automobilka Mercedes-Benz | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Americké indexy | Ambani | Meziroční míra inflace | Index FTSE 100 | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Finanční skupina | Základní sazby | Úrokové sazby | Trading | Silná poptávka | Index PCE | Soud | Investice do infrastruktury | Contemporary Amperex Technology | Booking | Agentura Fitch | Předpovědi | Koncern Sony | Analytické společnosti | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Benzín | Embargo EU | Merck KGaA | Rostoucí ceny | Trend | Adidas | Dow Jones Industrial | SVB Financial Group | Výhled na letošní rok | Časový rámec | Míra inflace | Evropský statistický úřad | Energetika | ReGas | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | MMF | CNN | Finanční situace | Snížení emisí | Oslabení | Nařízení | Americká cla | Pioneer Natural Resources | SWIFT | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Indexy | Zvyšování sazeb | Odborníci | Oživení poptávky | Obchodní bilance | Severomořská ropa Brent | Největší světové kryptoměnové burzy | Zpřísnění měnové politiky | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Průmysl | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Napjatá situace | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | Activision Blizzard | InPost | Aerolinky | Pohonné hmoty | BASF | A321Neo | Air Liquide | Biliony | Bankovní index | Bankovní regulační orgány | EasyJet | Ceny pohonných hmot v Česku | Federální obchodní komise | Akciové trhy | T-Mobile US | Hlavní evropské indexy | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | SunPower | Společnost Newmont | Moneta Money Bank | Europoslanci | Družba | Peněžní zásoby | Spojení | Rally | Western Digital | Telekomunikace | Pojišťovna | Macron | Pandemie | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Nálady na trhu | Členství v EU | PlayStation | Internetový obchod | Osobní příjmy | Aktiva | Nedoplatky | Uvolnění koronavirových opatření | Ministerstvo financí | Výprodej | Index německých akcií DAX | Ceny ropy dnes | Jednoduchý klouzavý průměr | Švýcarská banka UBS | Evropští investoři | Ropný a plynárenský průmysl | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Srbsko | Zdanění | Základní úrok | Pokles cen | TikTok | Plynárenské společnosti | Čínská centrální banka | Technologická společnost | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Krach banky | Orsted | Španělský IBEX 35 | Aston Martin | Fox Corp | Energetické krize | Plynovod Nord Stream | Brazílie | Společnost BP | Trhy dnes | | Německý statistický úřad | Pochybnosti | Danske Bank | Členské země | Seat | Německé společnosti | Trinity | Diamanty | Signa Holding | Majetek | Ekonomika eurozóny | Členské země Evropské unie | Řetězce | Sentiment | Události ve světové ekonomice | WEF | Stoxx Europe 600 | JD | Politika | Britský akciový index | Pražská burza | PLN | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | SAS | Burza Binance | Paxlovid | Baterie | BHP | Nike | LVMH | Citibank | Evropské společnosti | Japonský akciový index | Puma | Prazdroj | Členové bankovní rady | George Soros | Automobilka BMW | PriceWaterhouseCoopers | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Indie | Letectví | EdF | Měnové politiky | Intel | SVB | Koncern Volkswagen | Čínský výrobce | Výprodej akcií | Ekonomika | Německé automobilky | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomická data | Marvell | WTO | Warner Bros | Sankce | Commerzbank | Výhled | Prodejní cena | Úřad pro ochranu osobních údajů | Auta | Americké ministerstvo | Automobilový koncern | Deriváty | Akciový trh | Vysoké ceny | Embargo | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | PayPal | Evropský trh | Finanční trhy | Největší naleziště zemního plynu | Burza dnes | Burzovní společnost | Dobrý výsledek | Balík sankcí | Největší ekonomika | General Motors | Fondy | Komise pro cenné papíry | Údaje o americké ekonomice | Walt Disney | Ukrajinský prezident | ČEZ | Austrálie | Financial Times | USD za barel | Kryptoměnová burza Binance | Poptávky po ropě | Nízkonákladová letecká společnost | Výsledkové zprávy | Americké firmy | Společnost Intel | Výrobce luxusního zboží | BHP Group | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | New York | Retail Investor | Čistá ztráta | GS | Bernstein | Rizikový apetit | Ceny ropy Brent | Euro včera | Americká internetová společnost | Automobilka Porsche | CMI | IBEX | Omezení produkce | NXP | Kraft Heinz | Uvalení sankcí | FOMC | Currencies | Napadení Ukrajiny | Dollar | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Globální trh | Claudia Goldinová | Vývoj ceny ropy | Teams | Sazby | ODS | Generální ředitel | Tapestry | Cíle | Výzkumná společnost | Interfax | Volkswagen | Firma Meta Platforms | První odhad | Zvyšování úrokových sazeb | Likvidita | Žádosti o podporu | Výprodeje | Porsche | Pravidla regulace | Španělský IBEX | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Inventor Chemical Tankers | Transakce | Slabší dolar | Měny | Air France-KLM | Sankce proti Rusku | MasterCard | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Bezpečnost | Slovensko | Profitovat | Meziroční inflace | Glencore | Analytici společnosti | Milei | Ekonomika EU | BAE Systems | Investiční společnosti | Investor | Staropramen | The Wall Street Journal | Společnost Deutsche ReGas | Příležitosti k nákupu | Zásoby benzinu | Silný pokles | Uvolnění měnové politiky | Karanténní opatření | Index IBEX | Gilead Sciences | Thomson Reuters | Snap | Britská ropná společnost | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Sanofi | ProLogium | Finanční trh | JPMorgan | Německá automobilka | Zahájení ruské invaze | Globální poptávka po ropě | Eni | Výnosy desetiletých dluhopisů | Prodeje | Logistické společnosti | Ruský prezident Vladimir Putin | Centrální bankéři | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | EIA | ZEN | Výrobce obuvi | Rusko | Automobilová skupina | Nissan | Miliardy USD | Výrobci aut | Osobní výdaje | L3Harris Technologies | Signál | Švédská společnost | Írán | Zdražování | Společnost Oneok | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Britská vláda | Oneok | ING Bert Colijn | Joe Biden | Ropy | Virgin Orbit | Společnost Tapestry | Základní sazba | Pracovní síly | Rafinerie | Společnost | Rezervní měny | List The Wall Street Journal | Sázky | Ministr hospodářství | Uhlí | Futures na americké akcie | Forbes | American Petroleum Institute | Ondřej Hartman | Výrobce elektromobilů Tesla | Francouzský index | Očekávaná inflace | BMW | Cena akcií | 1D | Ukrajinská ekonomika | Omezení spotřeby plynu | Plynárenské firmy | Rozšíření | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americké ministerstvo financí | Umělé inteligence | Burze | Eura | Nizozemsko | Výrobci čipů | Organizace | Britský FTSE | Ryanair | Obilí | Ceny pohonných hmot | Leverage | Stock Exchange | Růst | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Polská centrální banka | Jerome Powell | Evropský akciový trh | Dopady pandemie | Příjmy | Událostí ve světové ekonomice | Odhad letošního růstu | Ministři EU | Volvo | Proti trendu | Dominion Energy | Administrativa | Obchodování na trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | Snížení inflace | Plynárenský průmysl | Výrobce aut | Index | Wall Street Journal | PCE index | Norfolk | Infineon | Cenový index | Hindenburg Research | Kryptoměnová burza | Investiční fond | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Thermo Fisher | Pandemie covidu-19 | Nokian Tyres | Farmaceutická společnost | NHTSA | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Index STOXX Europe 600 | Asijská banka pro investice do infrastruktury (AIIB) | Skupina Stellantis | Podnikání na kapitálovém trhu | Zvýšení ratingu | Převzetí firmy | Bankrot | Německá automobilka Daimler | McKesson Corp | Skupina Volkswagen | Hlavní index německých akcií | AerCap Holdings | Paříž | Zisky z těžby | Evropské logistické firmy | Zavedení embarga | Kalifornské bankovní regulační orgány | Státní televize | Poptávka po ropě | ING Groep NV | Nokian | Riziko | McKesson | United Parcel Service (UPS) | Společnost Credit Suisse | Vladimir Putin | Norská finanční skupina | Síla akcií | Prohlášení | Obchodní impérium | Banka | Daimler | Michal Šnobr | Výrobce baterií | British Petroleum | Zpřísňováním měnové politiky | Ceny akcií Total Gabon | MiFID II | Vyšší ceny ropy | Odvětví | Pařížská burza | Nárůst ceny | Zisková firma | Regulační orgány | Kontrakt | Terminál na LNG | Ropné a plynárenské společnosti | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Uhlíkové neutrality | Včerejší seance | Společnost AvtoVAZ | Dollar Index | Plovoucí terminály | Výrobce pneumatik | Harley-Davidson | Nasdaq Composite | Vklady | Ministr financí | Britská Centrica | Norsko | Sazby Fedu | Munich Re | Zlepšení | Americký index | RWE | Bosch | Americké centrální banky | Bloomberg | Finanční systém | Threads | Commerzbank dnes | UBS | Telecom Italia | Společnost Nokia | Bydlení | Dánská farmaceutická společnost | ING Groep | Abú Zabí | JD Sports | Čínský výrobce elektromobilů | Indigo | Podpora | Snižování sazeb | Pojišťovny | Společnost Meta | Ropná společnost Exxon Mobil | City | Ministerstvo spravedlnosti | Biden | Hospodaření | Kostolany | Americká společnost | Těžba ropy | Astrazeneca | UBS Group AG | Výrobce letadel Boeing | AbbVie | Společnost TotalEnergies | Finská společnost | Cronos | ONE | Oživení světové ekonomiky | Maersk | Jiří Tyleček | Volkswagen AG | Vývoj peněžní zásoby | Zákaz dovozu | Americký podnikatel | AIIB | NEL | Index Nasdaq Composite | Statistické údaje | Hlavní burzovní indexy | Mitsubishi Motors | Německý kancléř | Čínská společnost | Německo | Vývoj akcií TotalEnergies | MT4 | Švédská nábytkářská značka | Úroveň parity | Ericsson | Vice | Vstupu do EU | Stabilita | Hospodářské výsledky společnosti | Nové daně | Chorvatsko | Konkurent | Dánská energetická společnost | Munich | Domácnosti | Evropské investiční banky | INSEE | Amazon | Tesla | Korporace | Nové zakázky | Statistika | Editis | Provozní zisk | Goldman Sachs (GS.US) | Sázka na jistotu | Bilance zahraničního obchodu | XTB | Regulace trhů s kryptoměnami | Koncern | Projekty v Rusku | Dr. Martens | Inflační očekávání | Embargo na ruské diamanty | Nová gabonská vláda | Electrolux | Řetězec | Fujitomi Securities | Adenza | Land Rover | Britské společnosti | EK | TUI Group | Pozice | Odkup svých akcií | Prodeje vakcín | Ceny v eurozóně | Ropa cena | Doporučení | Anheuser-Busch inBev | Platina | AAA | Závislost | Dluhopisový trh | Hodnota akcií | Mediterranean Shipping Company | Akciový index Nikkei | Mediterranean Shipping Company (MSC) | LG Energy Solution (LGES) | Linde | Rates | Ropný průmysl | Disney | David Vagenknecht | Pád kurzu akcií | Cla na dovoz | Měnověpolitické zasedání | Výrobce sportovního oblečení | Dlouhodobý investor | Taiwan Semiconductor | Hnutí Hamás | News | Průmyslové podniky | IMI | ONS | Evropské indexy | Logistické firmy | PlayStation 5 | Evropský regulátor | Novo Nordisk | New York Times | Největší evropské logistické firmy | MIFID | Společnost Exxon Mobil | Podnikatelé | Kühne+Nagel | Gautam Adani | Hike | Spotřebitelské ceny | Oslabení dolaru | Ocenění | Společnost Microsoft | Český investor | Cena plynu pro evropský trh | NASDAQ 100 | Akciové indikátory | Dividendy | Burza | Výrobce elektromobilů | Největší pokles | Miliardy dolarů | West Texas Intermediate (WTI) | IPO | Vymáhání práva | Zvyšování úroků | Hospodářské výsledky | Chování spotřebitelů | Warren Patterson | Jaguar Land Rover (JLR) | Meta Platforms | Opatření | Akcie H&M | Pražský PX | Index DAX | Novinky | V4 | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Cronos-1 | London Stock Exchange Group | Deutsche Post | Evropská komise (EK) | Bert | Dow Jones | Roche Holding | Společnost Moderna | Akciové burzy | Nasdaq | Destatis | Výrobce léků | Geopolitická situace | Data ze Spojených států | Výsledky hospodaření | Geopolitické napětí | Jaroslaw Kaczyński | Elektrická auta | Zákon o snížení inflace | CENTRICA | Contemporary Amperex Technology (CATL) | Bert Colijn | Restrukturalizace | Společnost Eni | Bunge | Podíl v automobilce | Krize | Snížení emisí uhlíku | AvaTrade | Práce | Spojené státy | Fox | Francouzský Renault | Vysoké úrokové sazby | Kryptoměny | Podnik | Crédit Agricole | Húsíové | Evropské akciové trhy | Míra inflace ve Francii | Boeing 737 Max | MJ | Investiční doporučení | Finanční ředitelka | Ekonomové | G7 | Statistický úřad | Miliardář | Větší pokles | Kov | Ekonom společnosti ING | Tržby | Adani Enterprises | Eurozóna | Cineworld | WhatsApp | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Koronavirus | ITA | FXstreet | PayPal Holdings Inc | Belgie | Podniky | Ekonomické aktivity | Americké úřady | Bilance | Ekonomika Evropské unie | Sony Pictures Entertainment | Zlato | EQT | Vzestupný trend | Mzdy | Světové trhy | Energetický kolos | HealthCare | Ford Motor | Britská společnost | Kotace | Altria Group | Wall Street | Poradenství | Oděvní řetězec | ČR | Ukazatele | Průměrná cena | Silicon Valley | Olaf Scholz | Výrobce domácích spotřebičů | Objednávky | Vývoj ceny | Société Générale | Analytik | Ekonomické prognózy | Kobalt | Výnosy | Výdaje | Banka UBS | ČTK | Holding | Ztráty | Mimořádné dividendy | Komodity | Biliony USD | Analýza | Test na koronavirus | Margrethe Vestagerová
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

TorOption
Toroption
Toro (TTC.US)
Torunlar Enerji Sanayi
Torunlar Group
ToscaFund
Toshiba
Toshiba Memory
Total
Total Brokers

Následující klíčová slova

Total Expense Ratio
Total Expense Ratio (TER)
Total Gabon
Total Institutional Shares
Total International CPA
TOTAL MARKET CAP
Totální euforie
Totální euforie na trzích
Totální změna
Totální změna v Japonsku
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít