Pondělí 26. září 2022 02:34
reklama
ProTradery Purple - indikátor
reklama
Instaforex webinar rijen 2022
reklama
Coinfy
reklama
XTB ambasador Conora McGregor

Klíčová slova - Komise pro cenné papíry

img

Před zasedáním FOMC rostou kryptoměny pomalým tempem. Je Ethereum „americký“ blockchain?

21.09.2022 Kryptoměny se pohybují v bočním trendu před nadcházejícím rozhodnutím Federálního rezervního systému, které bude oznámeno ve 20:00. Otevření Wall Street směrem nahoru mírně zlepšilo sentiment na trhu digitálních aktiv:
img

On-chain analytik Willy Woo říká, že cena BTC je potlačována politickou agendou

20.09.2022 Willy Woo svým miliónům fanoušků na Twitteru sdělil, že s futures kontrakty je aktuálně teoreticky možné prodat „neomezený“ počet bitcoinů, i když je nabídka BTC omezena na 21 milionů.
img

Regulace kryptoměn

09.09.2022 Bílý dům zveřejnil novou zprávu, která prosazuje, aby tvůrci politik v USA zvážili právní omezení nebo přímo omezení těžby kryptoměn s cílem snížit dopad tohoto odvětví na životní prostředí.
img

Data ukazují, že krypto komunita zaznamenala v září nárůst cen XRP

02.09.2022 Krypto komunita předpovídá, že cena XRP roste a na konci září by se mohla dotknout 0,4917 USD, což by znamenalo, že cena kryptoměny vzroste o 51,3 % ze současné úrovně 0,324 USD.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 24. srpna 2022

24.08.2022 Podle předsedy americké Komise pro cenné papíry a burzu (SEC) Garyho Genslera není důvod přistupovat ke kryptoměnovému trhu jinak než k ostatním kapitálovým trhům jen proto, že využívá jinou technologii:
img

Cathie Woodová a její Ark Investment Management se zbavují krypto akcií

10.08.2022 Libra a ethereum výrazně korigovaly své pozice po dosažení dalších měsíčních maxim, ale není žádný zvláštní důvod k panice. Ke korekci došlo těsně před zveřejněním důležitých údajů o tempu růstu inflace ve Spojených státech v červenci letošního roku. Zpráva může negativně ovlivnit trh, což povede k velkému poklesu rizikových aktiv, na která se obchodníci spoléhali, a fixují tak zisky ze současných lokálních maxim. Než se ale budeme bavit o technickém obrazu, rád bych řekl pár slov o slavné investorce Cathie Woodové a o tom, jak prodala část aktiv Ark Investment Management v podobě akcií Coinbase Global Inc. Minulý měsíc její společnost zaznamenala "nejistotu" v krypto sféře, která ji donutila prodat nerentabilní aktiva.
img

Musk znovu prodává akcie Tesly

10.08.2022 Dokumenty americké Komise pro cenné papíry (SEC) odhalily, že Musk se zbavil akcií Tesly mezi 5. a 9. srpnem. Celkový počet prodaných akcií byl asi 7,92 milionu v celkové hodnotě téměř 7 miliard dolarů. Musk prodal za průměrnou cenu 869 dolarů za akcii. V dubnu Musk prodal blok 9,6 milionu akcií v tehdejší hodnotě asi 8,5 miliardy dolarů, za průměrnou cenu vyšší než během srpnové transakce, tedy 883 dolarů za akcii. Miliardář v dubnu prohlásil, že letos nehodlá realizovat žádné další prodeje:
C:\fakepath\trader-26072022-20-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.07.2022 1) Státy Evropské unie se kvůli očekávanému omezení dodávek plynu z Ruska dohodly na pravidlech omezení spotřeby této suroviny pro nadcházející topnou sezonu. Po první části jednání unijních ministrů energetiky o tom informovalo české předsednictví Rady EU. Ministři jednali o upraveném návrhu Evropské komise (EK), který počítá s dobrovolnými úsporami ve výši 15 procent. Jeho součástí je i možnost vyhlášení plynové nouze, v níž budou úspory povinné. Řada států si z původního návrhu vymohla ústupky.
C:\fakepath\akcie2.jpg

Hodnota technologických firem oblíbených za pandemie klesla o půl bilionu USD

18.07.2022 Hodnota finančně technologických firem, které zazářily hlavně za pandemie, kdy lidé museli zůstávat doma, už se na akciových burzách snížila téměř o půl bilionu dolarů (asi 12 bilionů Kč). Od začátku roku 2020 se jen ve Spojených státech vydalo na burzu více než 30 takových podniků, ukazují data společnosti CB Insights. Investoři v té době věřili, že podobné firmy budou těžit z dlouhodobého trendu postupné digitalizace, kterému pandemie zpočátku hodně nahrávala.
img

Investoři podnikají právní kroky proti lidem, co stojí za Solanou

13.07.2022 Loni se jednou z kryptoměnových superhvězd stalaSolana (SOL), podle CoinGecko v roce 2021 stoupla o více než 11 000 %. Od té chvíle se ovšem setkala s řadou problémů – spolu s většinou ostatních kryptoměn – momentálně se pohybuje níže o zhruba 85 % ze svého historického maxima. Většina investorů do kryptoměn se potýká s výrazně znehodnoceným portfoliem a část z nich má pocit, že je to omyl.
img

SEC: Investice do sektoru DeFi jsou příliš dobré na to, aby to byla pravda

23.06.2022 To, že bitcoin nejeví známky života a jen občas koreluje s akciovými indexy, většinou se na ně jen dotahuje, to vše říká jediné – dno ještě nebylo nalezeno a je třeba počkat na další pád.
img

XRP je připraveno na obrovský otřes, protože Ripple získává navrch v soudním sporu SEC

23.06.2022 Chvíli se zdálo, že v právní bitvě má ​​navrch americká Komise pro cenné papíry a burzy. Scénář se ale v posledních měsících změnil, protože Ripple získal řadu procedurálních výher. Po otřesech se právní experti domnívají, že nadcházející rozsudky vyjasní nejistotu ohledně povahy XRP.
img

Americké akciové indexy během obchodování plynule rostou

07.06.2022 Analytici hodnotí, zda trh vzhledem k agresivním úmyslům Federálního rezervního systému zpřísnit měnovou politiku a zvýšit úrokové sazby klesl dostatečně. Poté, co akciový trh zakončil osm z posledních devíti seancí v červených číslech, už možná klesl na dno. V pátek budou zveřejněny nejnovější údaje o změnách spotřebitelských cen (index CPI) v USA.
img

Akcie Twitteru vzrostly poté, co Musk zvýšil svůj finanční závazek ohledně nabídky na převzetí

26.05.2022 Akcie Twitteru (TWTR.US) před otevřením trhu vyskočily o 5,0 % poté, co zpráva americké Komise pro cenné papíry (SEC) odhalila, že Elon Musk plánuje ve své snaze o převzetí Twitteru zaplatit 33,5 miliardy dolarů. Generální ředitel společnosti Tesla prozradil, že bude poptávat půjčku ve výši 13 miliard USD na nákup na Twitteru, místo aby se pokusil získat téměř dvojnásobek dluhu, jak bylo dříve uvedeno. Musk již dříve uvedl, že na koupi Twitteru v rámci dohody ve výši 44 miliard USD zaplatí 27,25 miliardy USD. Šéf Tesly a SpaceX už neplánuje spoléhat na půjčku krytou akciemi Tesly, podle zprávy Wall Street Journal. Musk také pokračuje v diskusích s bývalým generálním ředitelem Twitteru Jackem Dorseym a dalšími, aby se posunul s financováním dohody, uvádí CNBC.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 24. května 2022

24.05.2022 Předseda CFTC Rostin Behnam v jednom televizním rozhovoru debatoval o regulaci kryptoměn, kterou navrhuje CFTC a SEC.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 17. května 2022

17.05.2022 Nigerijská Komise pro cenné papíry a burzu (SEC) zveřejnila nové předpisy pro vydávání digitálních aktiv coby cenných papírů. Obsahují i ustanovení o požadavcích na registraci platforem nabízejících digitální obsah. Pro poskytovatele služeb spojených s virtuálními aktivy a burzy digitálních aktiv platí nový soubor pravidel, který komise nedávno zveřejnila.
img

Jak riskantní je cena bitcoinu pod 30 000 USD?

12.05.2022 Podle CoinMarketCap je trh s kryptoměnami ve stavu paniky, protože digitální aktiva ztratila za poslední měsíc tržní hodnotu 800 mld. USD. Změna sentimentu přichází v době, kdy investoři přeceňují riziková aktiva před mnohem přísnější měnovou politikou po celém světě.
img

Podle Brazílie jsou kryptoaktiva stejná jako ostatní aktiva

29.04.2022 Jihoamerická kryptoměnová velmoc Brazílie, začíná být velmi jasné, jak bude přistupovat k vládní regulaci digitálního aktiva. V Brazílii jsou kryptoměny velmi populární a země dominuje statistikám, pokud jde o počet držených mincí na obyvatele.
img

Chystá se debut prvního spotového ETF Bitcoinu a ETH v Austrálii

21.04.2022 Mezitím co institucionální a investoři v USA pořád netuší, kdy bude první spot Bitcoin ETF schválen USA. Komise pro cenné papíry a burzy (SEC), už znají datum v Austrálii – k tomu dojde 27. dubna 2022.
img

Na post místopředsedy Fedu byl nominován bývalý poradce Ripple

20.04.2022 Prezident spojených států, Joe Biden bude jmenovat Michaela Barra, bývalého poradce Ripple, jako místopředsedu pro dohled nad Federálním rezervním systémem.
C:\fakepath\Sri Lanka.jpg

Srílanská akciová burza zůstane příští týden zavřená

17.04.2022 Srílanská akciová burza zůstane příští týden zavřená. Podle agentury Bloomberg to v sobotu nařídila tamní komise pro cenné papíry. Záměrem je podle regulátora pomoct investorům činit v čase ekonomických problémů v zemi informovaná rozhodnutí. Srí Lanka tento týden dočasně pozastavila splácení zahraničního dluhu, aby se vyhnula tvrdému bankrotu.
img

Ripple Labs dokázala překonat SEC ve svém probíhajícím případu podvodu s cennými papíry

13.04.2022 Ripple Labs zasadila ránu proti případu Komise pro cenné papíry (SEC) poté, co předsedající soudce rozhodl, které advokát komunity Ripple nazývá „velká výhra pro Ripple“.
img

Elon Musk přišel s návrhem, jak by Twitter mohl použít DOGE 

10.04.2022 V sobotu Elon Musk přišel s návrhem na vylepšení Twitter Blue, který je první nabídkou předplatného Twitteru. Podle CNBC se v pondělí 4.dubna, hlášení 13G americké komise pro cenné papíry (SEC) zveřejněné toho dne odhalilo, že Elon Musk vlastní 73 486 938 akcií Twitteru, což činí 9,2 % pasivní podíl ve společnosti.
img

Akcie Alibaba: Pomohou kroky čínské vlády růstu ceny akcie?

08.04.2022 Akcie Alibaba (BABA) a vůbec celý čínský trh má za sebou masivní cenový odraz. Impuls přišel v podobě oznámení Čínské lidové republiky, že bude podporovat svá IPO v zahraničí. Navíc i regulatorní zásahy zřejmě spějí ke svému konci. Znamená to, že je hrozba delistování čínských akcií na americkém trhu zažehnána?
img

Zvýšení dohledu nad kryptoměnami

07.04.2022 Gary Gensler, předseda Komise pro cenné papíry a burzy (SEC), nedávno přislíbil zesílit regulaci a zlepšit ochranu investorů. Zaměřil se přitom na trh s kryptoměnami v hodnotě 2 bilionů dolarů. Zdůraznil, že krypto průmysl je plný inovací, ale i zbytečného povyku. Mnoho projektů tudíž může selhat.
img

DOGE transakce vzrostly o 110 %

06.04.2022 Velké objemy transakcí Dogecoinu se za poslední den více než zdvojnásobily, a to v důsledku nárůstu ceny této kryptoměny inspirované memem, který podpořil generální ředitel Tesly Elon Musk koupí 9,2% podílu na Twitteru.
img

SEC řadí bezpečnost kryptoměn mezi své priority

04.04.2022 V USA se zvýší regulace a dohled nad společnostmi podnikajícími v kryptosegmentu. Co má největší americký regulátor, SEC, v plánu?
img

Americké rezervy srazily ropu, akciím však moc nepomohly

31.03.2022 Začátek středečního obchodování hodně ovlivnilo dění na ropě. Její cena spadla, poté co USA oznámily uvolnění 180 Mb ze strategických rezerv. Při jednom milionu barelů denně by to stačilo na půlroční podporu nabídky, jde celkově o rekordní objem a USA přesvědčují i další země k podobnému kroku. Na ropném trhu by tím zmizel přechodný deficit nabídky. Ropa zareagovala poklesem asi o 5 dolarů.
img

Zákon o kryptoměnách republikánky Lummisové, může mít podporu demokratů

24.03.2022 Připravovaný regulační zákon republikánky Cynthie Lummisové o kryptoměnách v USA by mohl mít podporu obou politických stran v Kongresu. DeCrypt tvrdí, že je vysoce pravděpodobné, že by jeden či dva zástupci Demokratické strany mohli získat souhlasné stanovisko.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 24. března 2022

24.03.2022 Thajská komise pro cenné papíry a burzu se rozhodla zablokovat platby v kryptoměnách. Jako argument uvedla riziko negativního vlivu na stabilitu finančního systému. Společnosti působící v Thajsku by měly takové platby přestat přijímat začátkem dubna.
img

Malajsijské ministerstvo: přijmout krypto jako zákonné platidlo pro zapojení mladých 

22.03.2022 Náměstek malajsijského ministra komunikací a multimédií v pondělí parlamentu řekl, že by země měla zvážit přijetí kryptoměn typu Bitcoin jako zákonného platidla, to uvedl místní média The Star.
img

Zelenskyj legalizuje kryptoměny na Ukrajině

17.03.2022 Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj podepsal virtuální zákon o majetku, který má kryptoměny legalizovat v zemi, jež ve své válce proti Rusku dostává miliony z kryptografických darů na vojenskou a humanitární pomoc.
img

Asijsko-pacifické akcie obecně klesají

14.03.2022 K 07:28 GMT+2 index Shanghai Composite klesá o 1,3 % na 3 266,73 b., Shenzhen Composite Exchange klesá o 1,47 % na 2 141,27 b., hongkongský index Hang Seng klesá o 3,75 % na 19 783,61 b. Australský index S&P/ASX 200 vzrostl o 1,12 % na 7 142,4 b. a japonský Nikkei 225 o 1,09 % na 25 429,5 b. Jihokorejský index KOSPI klesá o 0,73 % na 2 641,85 b.
img

Hlavní asijské akciové indexy klesají

11.03.2022 Hlavní asijské indexy klesly podobně jako hlavní americké indexy. Shanghai Composite a Shenzhen Composite klesly o 2,16 % a 2,36 %, zatímco hongkongský index Hang Seng se snížil o 3,4 %. Tokijský index Nikkei 225 ztratil 2,37 %, jihokorejský KOSPI klesl o 1,05 % a australský S&P/ASX 200 se propadl o 0,8 %.
img

Senátor Wyden chce být na straně inovátorů

10.03.2022 V rozhovoru pro Financial Times, poznamenal americký demokratický senátor Ron Wyden, že pokud se jedná o kryptony, chce být mezi lidmi, kteří touží po revolučních inovacích
img

Technická analýza páru ETH/USD na 4. března 2022

04.03.2022 Americká Komise pro cenné papíry a burzu (SEC) pod vedením generálního ředitele Garyho Genslera údajně vyšetřuje tvůrce tokenů a trhy s NFT kvůli porušování zákonů o cenných papírech.
C:\fakepath\top-25022022-17-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.02.2022 1) Ceny některých kovů, zemědělských výrobků a surovin se zvyšují a ocitají se na úrovních, kde ještě nikdy nebyly. Na vině je ozbrojený konflikt mezi Ukrajinou a Ruskem. Obě země jsou totiž důležité pro světový trh s pšenicí, slunečnicovým olejem, hliníkem, titanem či niklem, a ty reagují na ruskou invazi na Ukrajinu.
img

NYSE je na cestě k integraci blockchainu do svých technologií

25.02.2022 Blockchain a kryptoměny se stále více integrují do společnosti a již se dostaly ke klíčovým finančním hráčům z Wall Street. Podle těchto údajů získala podíl ve společnosti tZERO společnost Intercontinental Exchange Inc, mateřská společnost NYSE. Uvádí se, že novým výkonným ředitelem společnosti tZERO se příští měsíc stane ředitel pro strategii ICE David Goon.
C:\fakepath\Tesla.png

WSJ: Regulátoři v USA vyšetřují Muska a jeho bratra kvůli prodeji akcií Tesly

25.02.2022 Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) vyšetřuje šéfa automobilky Tesla Elona Muska a jeho bratra Kimbala kvůli prodeji akcií Tesly. Zkoumá, zda nebyla porušena pravidla ohledně zneužívání neveřejných informací při obchodování na burze, tedy takzvaného insider tradingu. Informoval o tom list The Wall Street Journal (WSJ), který se odvolává na zdroje obeznámené se situací.
img

ETF zaměřené na BTC těžební společnosti od NASDAQ

11.02.2022 Zatímco americká Komise pro cenné papíry a burzu (SEC) dosud nepovolila žádné spotové ETF s Bitcoiny, udělila souhlas alespoň některým ETF, které jsou navázány na trh kryptoměn. Od úterka zahrnují fond, který umožňuje expozici vůči Bitcoinovým společnostem.
img

Kryptoměnové firmy zakládají koalici na podporu integrity trhu

08.02.2022 Skupina významných kryptoměnových společností, do které již patří Coinbase, Circle, Anchorage Digital a Huobi Global, vytváří novou koalici zaměřenou na boj proti manipulaci s trhem. Podle zástupců koalice je jejím zájmem zvýšit důvěru uživatelů v rostoucí odvětví digitálních aktiv.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 2. února 2022

02.02.2022 Hlavní investor do bitcoinu – společnost MicroStrategy – oznámila další velký nákup BTC během poklesu trhu, a do pondělí tak shromáždila celkem 125 051 BTC.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 28. ledna 2022

28.01.2022 Americká Komise pro cenné papíry a burzu zamítla žádost Fidelity o ETF spravujícího aktiva fondu Wise Origin Bitcoin Trust. Podle dnešního oznámení SEC zamítla navrhovanou změnu pravidel burzy Cboe BZX pro kotování a obchodování s akciemi fondu Wise Origin Bitcoin Trust společnosti Fidelity. Regulátor uvedl, že jakákoli změna pravidel ve prospěch schválení ETF by nebyla zaměřena na prevenci "podvodných a manipulativních jednání a praktik" ani by nutně "nechránila investory a veřejný zájem".
img

Spojení thajských regulačních orgánů, kvůli pokynům o platbách digitálními aktivy  

26.01.2022 Komise pro cenné papíry, Thajská centrální banka a Ministerstvo financí se kvůli přezkoumání a vydání pokynů k používání digitálních aktiv jako platebního nástroje spojily.
img

Komise pro cenné papíry a burzu (SEC) rozhodně a nekompromisně odmítá vytvoření spotového bitcoinového ETF společností Skybridge Capital a First Trust

26.01.2022 Komise pro cenné papíry a burzu (SEC) zaujímá rozhodné a závazné stanovisko a odmítá návrh hedgeového fondu Skybridge Capital a investiční poradenské společnosti First Trust na vytvoření burzovně obchodovaného fondu ETF obchodujícího s bitcoiny.
img

Superagresivní politika Fedu se odkládá

12.01.2022 Bitcoin a ether mírně obnovily své pozice poté, co předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell učinil řadu prohlášení, z nichž vyplynulo, že "zatím není nic jasné". Superagresivní politika Fedu se odkládá. Hrozba čtyř zvýšení úrokových sazeb v USA v letošním roce zůstává pouze hrozbou, neboť Jerome Powell sice potvrdil informaci, že Fed letos začne zvyšovat sazby a snižovat bilanci, nicméně centrální banka zatím nerozhodla, jak agresivní tato politika bude. Na úplný obrázek si počkáme dva až šest měsíců.
img

V roce 2021 zaznamenaly kryptofondy příliv 9,3 miliardy dolarů

05.01.2022 Poptávka po digitálních aktivech jako Bitcoin, nebo Ethereum neustále roste, institucionální kryptoměnové fondy v roce 2021 měli rekordní přílivy.
C:\fakepath\China mobile.jpg

China Mobile chystá největší nabídku akcií v Číně za posledních deset let

21.12.2021 Čínská společnost China Mobile chce prodejem akcií v Šanghaji získat až 56 miliard jüanů (zhruba 196 miliard Kč). Byla by to největší primární veřejná nabídka akcií (IPO) v Číně za posledních deset let. China Mobile je podle počtu klientů největším mobilním operátorem na světě, před rokem ale musela kvůli novým pravidlům zavedeným na popud tehdejšího prezidenta Donalda Trumpa odejít z Newyorské akciové burzy (NYSE).
img

Krypto 2022: vyjasnění regulace přiláká v příštím roce novou vlnu peněz

20.12.2021 Analytici uvedli, že po rekordním růstu kryptoměn v roce 2021 bude následovat další příznivý rok. S vyjasněním pravidel týkajících se kryptoměn lze očekávat novou vlnu peněz, které jsou zatím odloženy bokem.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 20. prosince 2021

20.12.2021 Americká Komise pro cenné papíry a burzu (SEC) znovu odkládá rozhodnutí o bitcoinových ETF, a to prostřednictvím dvou nových oznámení o prodloužení lhůty. SEC ve středu odložila dva hlavní bitcoinové ETF, včetně "skutečného" bitcoinového ETF burzy NYSE Arca, nazvaného Bitwise Bitcoin ETP Trust, a bitcoinového ETF společnosti Grayscale Bitcoin Trust.
img

WisdomTree doufá, že spoluprácí s USBank pomůže ke schválení Bitcoin NFT

12.12.2021 Společnost WisdomTree má u americké komise pro cenné papíry a burzu žádost o Bitcoin NFT, tu nedávno upravila. Doplnila totiž USBank jako správce fondu.
img

Sentiment na americkém akciovém trhu je stále pozitivní

08.12.2021 Americké akciové indexy zakončily včerejší obchodování růstem. Index Dow Jones Industrial Average posílil o 1,4 %, Nasdaq Composite vzrostl o 3,03 % a S&P 500 stoupl o 2,07 %.
img

Akcie Tesla padají, SEC automobilku vyšetřuje

06.12.2021 Akcie Tesla (TSLA.US) klesají po zveřejnění zpráv o tom, že americká Komise pro cenné papíry (SEC) zahájila vyšetřování kvůli vadným solárním panelům automobilky. Regulátor oznámil, že případ je spojen se stížností na nedostatečné plnění povinností a poskytnutí adekvátních informací ohledně panelů. Společnost je navíc vyšetřována ve spojení s nehodami, které způsobil asistenční systém řidiče.
C:\fakepath\top-03122021-41-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.12.2021 1) OPEC a jeho spojenci se drží zavedené politiky měsíčního zvyšování těžby ropy, a to navzdory obavám ze snížení poptávky po nové variantě omikron a závazku Bílého domu uvolnit strategické zásoby ropy, a navzdory všem překážkám, které by mohly v příštích měsících způsobit vážné problémy v tomto odvětví.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Čínské firmy s akciemi v USA budou muset o sobě sdělovat více informací

03.12.2021 Čínské firmy, které mají akcie na burzách ve Spojených státech, budou muset zveřejňovat více informací než dosud, zejména o svém auditu. Uvedla to americká Komise pro cenné papíry (SEC), která k tomu ve čtvrtek vydala souhrn pokynů. Nutné bude také sdělovat, jaké má daná firma vazby na čínskou vládu. Pokud se čínské firmy odmítnou přísnějším pravidlům podrobit, budou muset z amerických akciových trhů odejít.
img

Australská banka Commonwealth si uvědomuje rizika při zmeškání kryptoměn

24.11.2021 Generální ředitel CBA (Commonwealth Bank of Australia), prohlásil, že vidí rizika v účasti, ale ještě větší rizika vidí v neúčasti na krypto trhu.
img

Tento týden vstoupí na trh třetí bitcoinový futures ETF

23.11.2021 Podle agentury Bloomberg se na trhu objevil třetí botcoinový futures ETF. Bitcoinový ETF (ticker X BTF) byl spuštěn v úterý, přibližně měsíc po vytvoření fondu ProShares Bitcoin Strategy Fund. Důvodem byla skutečnost, že SEC (Komise pro cenné papíry a burzu) minulý týden odmítla nabídku fyzické podpory.
img

Z trhu kryptoměn: Týden ve znamení Bitcoinu

18.11.2021 Na konci minulého týdne byla nasazena první aktualizace Bitcoinu po čtyřech letech. Jen o pár dní dřív SEC celkem předvídatelně odmítla schválit bitcoinový ETF založený na spotovém trhu. NFT tokeny dál nabývají na síle.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 16. listopadu 2021

16.11.2021 Americká Komise pro cenné papíry a burzu (SEC) zamítla žádost společnosti VanEck o bitcoinové spotové ETF. Stalo se tak, když své rozhodnutí odložila.
img

Tesla může obnovit brzy obnovit podporu pro platby kryptoměnami

29.10.2021 Přední výrobce elektrických vozidel Tesla podala u americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) žádost, ve kterém uvedla, že může v budoucnu obnovit transakce v kryptoměnách.
C:\fakepath\bitcoin-3.jpg

Bitcoin dále posiluje, jeho cena vystoupala těsně pod 63.000 dolarů

17.10.2021 Nejznámější kryptoměna bitcoin dále posiluje, cena vystoupala těsně pod 63.000 dolarů (bezmála 1,4 milionu Kč). Přiblížila se tak ke svému rekordnímu maximu z letošního dubna, kdy dosáhla téměř 65.000 dolarů. Investoři sázejí na to, že regulační orgány ve Spojených státech brzy schválí první veřejně obchodovaný fond (ETF), který se zaměřuje na futures na bitcoiny.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bitcoin je na půlročním maximu a blíží se hranici 60.000 dolarů

15.10.2021 Nejznámější kryptoměna bitcoin vystoupila na půlroční maximum a blíží se hranici 60.000 dolarů. Investoři sázejí na to, že regulační orgány ve Spojených státech brzy schválí první veřejně obchodovaný fond (ETF), který se zaměřuje na futures na bitcoiny.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Hodnota primárních nabídek akcií je od ledna do září nejvyšší od roku 2000

30.09.2021 Zájem o primární veřejné nabídky (IPO) akcií ve světě se ve třetím čtvrtletí zmírnil z prudkého tempa na začátku roku. Za prvních devět měsíců ale hodnota více než 2000 primárních nabídek činila 412 miliard USD (9,1 bilionu Kč), což je více než dvojnásobek ve srovnání se stejným obdobím loni a zároveň nejvyšší hodnota od roku 2000. Vyplývá to z údajů, které zveřejnila společnost Refinitiv.
img

Stablecoiny jsou skvělé na placení, ale proti inflaci je nejlepší Bitcoin

22.09.2021 Poměrně vážným tématem v kryptoměnové komunitě se v poslední době staly Stablecoiny. Stalo se tak po diskuzích, že se Komise pro cenné papíry na ně zaměřila poté, co naznačila, že některé stablecoiny mohou být cennými papíry.
C:\fakepath\top-09092021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.09.2021 1) Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) dnes bude jednat o měnové politice. Podle analytiků by mohla přikročit ke zpomalení nákupů dluhopisů, kterými se snaží podporovat hospodářský růst v eurozóně. Základní úroková sazba ECB by však měla zůstat na rekordním minimu nula procent.
C:\fakepath\eurusd-09092021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 9.9.2021

09.09.2021 Americké akcie včera oslabily. Trhy se obávají, že mutace koronaviru delta zpomalí hospodářské oživení. Akciové indexy dále dolů táhne nejistota ohledně budoucí měnové politiky americké centrální banky.
C:\fakepath\coinbase.jpg

Regulátoři prý hrozí burze Coinbase žalobou kvůli plánu na úvěrový produkt

09.09.2021 Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) varovala kryptoměnovou burzu Coinbase Global, že na ni podá žalobu, pokud bude realizovat své plány na spuštění systému, jenž by uživatelům umožnil půjčovat digitální majetek a inkasovat za to úroky. Uvedla to společnost Coinbase. Dodala, že spuštění svého úvěrového produktu s názvem Lend odložila minimálně na říjen.
C:\fakepath\top-08092021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.09.2021 1) Obchodníci se vrací na trh. A to nejen v rámci začátku poprázdninového režimu spjatého s vyšší likviditou, ale i v souvislosti s pondělními bankovními prázdninami v USA. Úterý tak bylo prvním úplným obchodním dnem aktuálního týdne, kdy trhy mohly prozradit například dozvuky pátečních dat z amerického trhu práce. V Evropě pak vrcholí debaty o nadcházejícím zasedání Evropské centrální banky (ECB).
C:\fakepath\Cina.jpg

Čína plánuje v Pekingu otevřít akciovou burzu pro malé a střední podniky

03.09.2021 Čína plánuje v Pekingu otevřít novou akciovou burzu, která by sloužila malým a středním podnikům. Oznámil to čínský prezident Si Ťin-pching. Neposkytl k tomu ale žádné podrobnější informace, například termín otevření burzy. Kontinentální Čína má v současnosti dva velké akciové trhy, které sídlí v Šanghaji a Šen-čenu.
C:\fakepath\top-26082021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.08.2021 1) První centrální bankou v regionu jihovýchodní Asie, která přistoupila ke zvednutí úrokových sazeb po pandemii, se stala jihokorejská. Sazbu zvedla o 25 bazických bodů na 0,75 %, k tomuto kroku přistoupila po bezmála třech letech.
img

Solidní výhled i cílová cena akcie. ČEZ však bude muset čelit výzvám

05.08.2021 Energetický gigant ČEZ se v průběhu koronavirové pandemie projevil jako stabilní společnost, která má před sebou poměrně optimistické období. Na druhé straně bude muset čelit některým výzvám, které souvisí s plánem Evropské komise na stále razantnější snižování emisí skleníkových plynů.
C:\fakepath\top-04082021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.08.2021 1) Asijské akcie dnes většinou zdražily. Výsledková sezóna přinesla na tokijskou burzu čerstvá čísla automobilky Toyota a výrobce elektroniky Sony. Největší světový výrobce aut ohlásil rekordní zisk mimo jiné i díky svým nadprůměrným zásobám polovodičů, které jsou nyní na celém světě nedostatkovým zbožím. Sony zase těžil ze zvýšené poptávky po herní konzoli Playstation 5 v důsledku pandemie koronaviru.
img

Očekávaný růst trhu elektromobilů se nemusí automaticky přenést do růstu akcií klíčových výrobců

04.08.2021 Jelikož se situace s koronavirem zejména díky očkování zlepšuje, poptávka po elektromobilech se pomalu obnovuje a blíží se k úrovni před pandemií. S rostoucí poptávkou po elektromobilech však roste i poptávka po surovinách potřebných k výrobě baterií. Očekávaným efektem je růst jejich ceny, avšak vývoj není zdaleka tak přímočarý.
C:\fakepath\top-02082021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.08.2021 1) Asijské akcie dnes posílily. Hlavní událostí na asijsko-pacifických akciových trzích byly červencové výsledky indexů nákupních manažerů. Zatímco čínský se dostal na patnáctiměsíční minimum a australský zpomalil, indický naopak signalizuje oživení. Cenné papíry australské platební společnosti Afterpay pak přidaly bezmála 19 % poté, co byl oznámen její nákup americkou technologickou firmou Square. Japonská spotřebitelská důvěra v červenci stoupla o jednu desetinu bodu na 37,5 bodu.
img

Kolik nás stojí antivaxeři?

29.07.2021 Média, sociální sítě, diskuze mezi známými či rodinou vedou často k výměně názorů ohledně očkování proti Covid-19. Lidé se začali rozdělovat na očkované a neočkované, na „normální“ a antivaxery. Diskutuje se o zdraví, vedlejších účincích, svobodné vůli a neočkovaní jedinci se začínají identifikovat jako utlačováni, zatímco nenávistné protesty upírají pozornost na výhody pro očkovaných. Opravdu jsou však očkováni lidé zvýhodňováni? A co ekonomické dopady? Kolik nás ještě bude negativní postoj odpůrců očkování? Jak tito lidé vlastně ovlivňují trhy?
C:\fakepath\investice-14062021-1.jpg

Jak je možné investovat 10 000 USD?

14.06.2021 Abychom našli správnou odpověď na otázky jak a kam investovat 10 000 USD, měli bychom vzít v úvahu několik věcí. Nejprve cíle a období investic. Pokud je období poměrně krátké, pak je možné riskovat a zvážit agresivní metody investování. Pokud potřebuje člověk peníze, které chcete investovat, použít za pár měsíců nebo spíše roků, může si vybrat možnost jejich investování do akcií, které mohou během let přinést zisk. Proto jsou investiční horizonty velmi důležitým parametrem.
C:\fakepath\Bezos.jpg

Bezos prodal akcie Amazonu za téměř dvě miliardy dolarů

06.05.2021 Zakladatel a šéf americké internetové společnosti Amazon Jeff Bezos prodal tento týden akcie firmy téměř za dvě miliardy dolarů (42,8 miliardy Kč). Vyplývá to ze záznamů americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC). Cena akcií největšího internetového prodejce se v koronavirové pandemii ztrojnásobila, ve středu uzavřely na ceně přes 3270 dolarů za kus.
C:\fakepath\top-06052021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.05.2021 1) Asijsko-pacifické akciové indexy se dnes na směru neshodly. Investoři čekají na oznámení týdenních dat z amerického pracovního trhu, neboť se od nich podle dřívějších vyjádření představitelů americké centrální banky (Fed) bude odvíjet další vývoj podpůrných ekonomických opatření.
C:\\fakepath\\xtb-platforma.jpg

5 výhod brokera XTB

13.04.2021 Společnost X-Trade Brokers (zkratka XTB) působí na trhu již více než 15 let. Během tohoto období společnost dynamicky rostla a dnes se řadí mezi přední online brokery na světě.
C:\fakepath\Biden2.jpg

Analytici: Biden nečeká a ruší Trumpova pravidla přátelská k akciovým trhům

12.04.2021 Americký prezident Joe Biden, zvolený za Demokratickou stranu, začal hned po nástupu do funkce rušit pravidla, která zavedl jeho republikánský předchůdce Donald Trump a která byla přátelská k akciovým trhům. Využívá k tomu i právní kličky, které mu pomáhají změny uvádět do života prakticky okamžitě. Ve své analýze to dnes uvedla agentura Reuters, která se odvolává na názory expertů, právníků i na svá vlastní zjištění.
C:\fakepath\Cina.jpg

Tencent Music koupí vlastní akcie za jednu miliardu USD

29.03.2021 Čínská internetová společnost Tencent Music Entertainment Group představila zatím svůj největší plán odkupu vlastních akcií. V příštích 12 měsících jich firma hodlá nakoupit za jednu miliardu dolarů (22,1 miliardy Kč), uvedla agentura Reuters. Tencent přichází s plánem krátce poté, co americký burzovní regulátor přijal přísnější opatření pro akcie zahraničních firem obchodované na burzách v USA.
C:\fakepath\top-25032021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.03.2021 1) Na asijských akciových trzích dnes pokračoval výprodej technologických titulů odstartovaný dříve ve Spojených státech. Čínským akciím navíc uškodila hrozba konce na amerických burzách. Indexy se v regionu na směru neshodly.
C:\fakepath\pozor-09032021.png

Forex očima právníka: Znepokojivé trendy (nejen) koronavirové krize

09.03.2021 K sepsání tohoto článku mě motivovala jedna nepříznivá statistika – během posledních pár měsíců jsem zaregistroval více než 100% nárůst klientů, kteří se na mě obrátili s žádostí o pomoc při potížích s výběrem peněz z jejich obchodního účtu. Hned po přečtení jejich úvodního e-mailu a rozkliku webových stránek brokera, jehož se problém týkal, mi bylo zřejmé, že se klient velmi pravděpodobně stal obětí dalšího sofistikovaného podvodu a své peníze už nikdy neuvidí.
img

Visegrádská „čtyřka“ po 30 letech: posun od ekonomiky k politice

15.02.2021 Země Visegrádské trojky se hned po podpisu 15. února 1991 musely soustředit na podporu svých ekonomik, prioritu měly Polsko, Československo a Maďarsko stejnou: přiblížit se co nejrychleji životní úrovní k „západu“. Před 30 lety dosahovaly středoevropské ekonomiky pouze pětiny až třetiny úrovně západní Evropy. Tento cíl se všem čtyřem zemím podařilo docílit, jak ukazují srovnávací data ve studii CapitalPanda, když země ‚Visegrádu‘ dosahují přes 70–90 % úrovně průměru EU.
C:\fakepath\Yellen.jpg

Yellenová svolala kvůli kauze GameStop schůzku s regulátory

04.02.2021 Americká ministryně financí Janet Yellenová svolala schůzku s představiteli regulačních úřadů a centrální banky (Fed). Chce na ní detailněji probrat prudké výkyvy cen akcií a dalších aktiv, které v posledních týdnech vyvolala kauza GameStop. Podle tiskových agentur zřejmě také padnou návrhy na přísnější regulaci hedgeových fondů, drobných investorů i makléřských firem.
C:\fakepath\top-04022021-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.02.2021 1) Obchodování na asijských akciových trzích dnes skončilo v minusu. Akcie automobilek Hyundai Motor a Kia Motors ovšem zdražily poté, co zdroje televize CNBC uvedly, že se blíží dohoda mezi Applem a automobilkami o výrobě elektromobilu Apple v továrně firmy Kia v americké Georgii.
C:\fakepath\gamestop-31012021.jpg

FT: V kauze GameStop asi tresty nepadnou, spíš se změní regulace

31.01.2021 Prudké cenové výkyvy akcií GameStop a dalších podniků, které v posledních dnech zasáhly Wall Street a způsobily ztráty některým fondům a dalším účastníkům trhu, asi žádnou právní dohru mít nebudou. Regulační orgány, které mohou zasáhnout v případě manipulace s trhem, budou podle právníků těžko hledat důkazy. Napsal to dnes britský list Financial Times. Mnohem pravděpodobnější podle právníků je, že situace si vyžádá změnu regulace.
C:\fakepath\burza-29012021.jpg

Akcie v USA oslabily, investory zneklidňuje účinnost vakcíny J&J

29.01.2021 Americké akcie dnes oslabily, mají za sebou nejhlubší týdenní propad od října. Investory zneklidnily zprávy o účinnosti vakcíny americké společnosti Johnson & Johnson. K výkyvům na trhu přispělo střetnutí mezi drobnými investory a hedgeovými fondy.
C:\fakepath\s-29012021-lv.gif

Američtí regulátoři přezkoumají omezování obchodování s akciemi

29.01.2021 Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) pozorně sleduje situaci kolem prudkého nárůstu cen akcií prodejce videoher GameStop, řetězce kin AMC Entertainment a dalších podniků. Komise to uvedla v dnešním prohlášení. Mimo jiné slíbila, že přezkoumá kroky makléřských společností, které by mohly omezovat obchodování s některými akciemi.
img

CapitalPanda: „covid-krize“ neodvrátí přijetí Eura v Chorvatsku v roce 2023

21.01.2021 Současná krize způsobená pandemií COVID-19 pravděpodobně o několik měsíců posune termín přijetí eura v Chorvatsku. Zatím je chorvatskou vládou a centrální bankou oficiálně uváděn na 1. leden 2023. S rokem 2023 se jako s nejbližším termínem počítá i díky silné podpoře veřejnosti, kterou přijetí eura v Chorvatsku má.
C:\fakepath\burza-15022021.jpg

Akcie v USA oslabily po výsledcích velkých bank

15.01.2021 Americké akcie v závěru týdne druhý den po sobě klesly. Oslabilo je především zveřejnění hospodářských výsledků velkých bank a energetika. Na forexovém trhu se dařilo dolaru.
C:\fakepath\BTCUSDH1.png

Bitcoin vystoupal těsně pod 28.600 USD, za měsíc stoupl o 40 pct.

30.12.2020 Nejznámější kryptoměna bitcoin dnes vystoupila na další rekord, obchodovala se téměř za 28.600 dolarů (bezmála 610.180 Kč), napsala agentura Reuters. Jen za samotný prosince si bitcoin připsal 40 procent a za celý rok se jeho hodnota zvýšila téměř čtyřikrát.
C:\fakepath\btc-28122020.png

Bloomberg: Bitcoin zažívá nejdelší růstové období za více než rok

28.12.2020 Nejznámější kryptoměna bitcoin je na cestě ke svému nejdelšímu měsíčnímu růstovému období za více než rok, když o víkendu stoupla na nový rekord nad 28.000 USD (téměř 602.000 Kč). Letos se cena bitcoinu již více než ztrojnásobila, uvedla agentura Bloomberg.
img

Vítězové a poražení 2020 na českém kapitálovém trhu

14.12.2020 Rok 2020 se nesl ve znamení největší recese od druhé světové války, ale také nejrychlejšího ekonomického oživení. Mnoho zemí Evropské unie není z nejhoršího venku a zažívá druhou vlnu šíření nákazy koronaviru, která je často horší než první vlna. Jak si vedly v tomto turbulentním roce české akcie?
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Americký Kongres zvyšuje tlak na čínské firmy obchodované v USA

03.12.2020 Americký Kongres ve středu večer jednomyslně schválil zákon, který umožňuje stáhnout čínské firmy z obchodování na amerických akciových trzích, když nesplňují americké účetní standardy. Zákon také podnikům ukládá, aby zveřejnily, zda je vlastní nebo ovládá zahraniční vláda. Informují o tom tiskové agentury. Opatření také zvyšuje tlak Washingtonu na Peking v posledních týdnech vlády prezidenta Donalda Trumpa.
img

Jak trh reaguje na předpokládané „prvenství“ Pfizeru

24.11.2020 Po oznámení společnosti Pfizer z pátku, že podala žádost FDA (U.S. Food and Drug Administration) na schválení vakcíny proti COVID-19, a že by tudíž mohl být přípravek distribuován již kolem poloviny prosince[1], akcie zareagovaly růstem ceny o 7,9 %, kdy denní maximum dosáhlo 41,8 USD.
img

Brexit: nekončící jednání

24.11.2020 Obchodní dohoda mezi Británií a Evropskou unií je na dosah. Podle zástupců je dohoda na 90 % hotová a představení finální verze můžeme očekávat již do dvou týdnů.
C:\fakepath\akcie6.jpg

Šéf Pfizeru v den zveřejnění údajů o vakcíně prodal balík akcií

12.11.2020 Šéf americké farmaceutické společnosti Pfizer Albert Bourla v pondělí prodal akcie firmy v hodnotě 5,56 milionu dolarů (125 milionů Kč). Prodej se uskutečnil ve stejný den, kdy firma zveřejnila příznivé údaje o experimentální vakcíně proti covidu-19 a kdy cena jejích akcií vzrostla až o 15 procent. Informovaly o tom agentura Reuters a server CNBC.
C:\fakepath\amazon2.png

Bezos prodal akcie Amazonu za více než tři miliardy dolarů

05.11.2020 Zakladatel a šéf internetového obchodu Amazon Jeff Bezos prodal tento týden akcie svého podniku za více než tři miliardy dolarů (68 miliard Kč). Využil toho, že jejich hodnota se od začátku roku zvýšila o více než 75 procent. Vyplývá to ze záznamů americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC).
C:\fakepath\top-05112020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.11.2020 1) Obchodování na asijských akciových trzích dnes skončilo v plusu. Investory neznervóznila ani hrozba táhlé právní bitvy kvůli výsledku amerických prezidentských voleb. Burza v Hongkongu stoupla podle indexu Hang Seng o 3,25 %.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Live trading | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Mexické peso | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | GBP/CHF | EUR/CZK | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | BRICS | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Benchmark | Valná hromada | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Broker | Burza | Béžová kniha | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | DAX | Dealing Desk | Demo účet | Depreciace | Devalvace | Dividenda | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | ECN | ECOFIN | EFSF | EMA | ERM | ERM II | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fannie Mae | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Hedge fondy | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | GAAP | HFT | Hedge Fund | Hedging | Hedge | High | IPO | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | LIBOR | Leverage | Likvidita | Long | Long pozice | MACD | MAE | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s deriváty | Opce | Open | Osobní příjem | P/E | PTR | Peněžní trh | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | STP | Saldo běžného účtu | Scalping | Sentiment | Short | Short pozice | Směnný kurz | Split | Spot | Spotový trh | Spread | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Support | Svíčkový graf | Swiss | Swiss National Bank | Termínový kontrakt | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | EMU | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index CSI300 | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Ministři financí | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Sázka | Kurz dolaru | Kurz koruny | Zkušenosti | Deprese | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Obchodní příležitosti | Hedge fond | Bohatství | New York Stock Exchange | Euronext | Vývoj dolaru | Japonská měna | Oanda | ČSOB | Partners | Deloitte | Investiční produkty | Gold | BrokerJet | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | High frequency trading | Nasdaq Composite | Trade.com | Makro | USDX | Index cen | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Portugalsko | Forexové intervence | Facebook | LYNX | Index strachu | Satoši Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Žlutý kov | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Uzavření pozice | Volatilní | Kasino | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie dnes | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální kurz dolaru | Aktuální kurzy měn | Alibaba akcie | Alternativní investice | Americká burza | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Barel ropy | Směnárna | BH Securities | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | Burzovní zpravodajství | CAC40 | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena za barel ropy | Ceny stříbra | CFD obchodování | CFD trading | Čínská ekonomika | Čínská měna | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | České akcie | Čínská banka | Členové eurozóny | Členské země eurozóny | Daňové přiznání | DJIA | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolar euro | Dolary | Dow Jones index | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Elektřina | Engulfing | ETF fond | ETF fondy | Eura | Euro dnes | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Fiskální rok | Fitch rating | Fondy | Forexové obchodování | Forexu | FXCM | FXstreet.cz | GfK | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do fondů | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Investování peněz | Irsko | Jak investovat | Jak investovat peníze | JP Morgan | Kam investovat | Komoditní | Koupit akcie | Kurz akcie | Kurz bitcoinu | Kurz čínské měny | Kurz dolarů | Kurz jüanu | Kurzu měn | Kurzy | Libra | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nejdůležitější události roku | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodování s komoditami | Odkup akcií | Online broker | OTC market | OTC trh | OTC trhy | Pád akcií | Paládium | Pasivní příjmy | Tatry Mountain Resorts | PayPal | Pivot | Pivoty | Platforma xStation | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Recenze | Reuters | Ropy | Rubl | Řízení rizika | Signály | Směnárny | Société Générale | SPX | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové ceny ropy | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | TopForex | Trade Brokers | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Velká Británie | Virtuální měna bitcoin | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Webináře | WTI | xForex | xTrade | X-Trade | Zavedení eura | Země eurozóny | Zemní plyn | Změna času | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | ROIC | CNBC | ZEW | EIA | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | Accumulate | Andrej Babiš | Bezkupónový dluhopis | Bill Gates | Buy | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Hrubá marže | Indie | Intermediate | IRS | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Pink Sheets | Protistrana | Provozní marže | Roadshow | ROCE | ROE | Využití kapacit | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | GDR | Primární emise | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | Outperform | Over-the-counter (OTC) | Tržby | Zaměstnanost | Bod zlomu | Registrovaný cenný papír | QE | Světové ekonomiky | Western Union | WebTrader | Miliardář | Bohatý | eBook | Tržní sentiment | Commission | Komise | Kontrakt | Pokles kapitálu | Rozhovor | E-mini | Futures trhy | Know-how | Futures trading | Blog | Cukr | Vzdělání | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Penny stocks | Commodity futures | Commodity futures trading | Currencies | Dividendové akcie | Investment | Option trader | Traders | Aramco | Moody's Investors Service | Dow Jonesův index | Rabobank | DPA | PrimStock | The New York Times | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | State Street | CME Group | Burzovní společnosti | CSI300 | CIBC World Markets | Sentix | Baker Hughes | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | ASKoBID | TD Ameritrade | Paulson & Co. | Standard Chartered | Agentura AP | BBC | Washington Post | Agentura DPA | Reporty | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Daily FX | Finanční regulace | Technický výhled | HUF/EUR | Brazílie | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Finanční systém | FIBO Group | MarketWatch | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Wolfgang Schäuble | Erste Bank | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Precedens | Energie | Vizionář | Online webináře | Sentiment trhu | Podnikatelé | Pro tradery | Globální akciové trhy | Index německých akcií DAX | BlackRock | Znalost | Přehled | Klid | Kč/EUR | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Global Advisors | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Americké trhy | David Cameron | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Investiční firma | Forbes | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Americké firmy | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Mezinárodní ratingové agentury | Standard & Poor's | Economist | Economic | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Západoevropské akcie | Ekonomické dopady | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Obchodování měnových párů | JPMorgan Chase | Kolísání směnných kurzů | Soros Fund Management | Program nákupu dluhopisů | Legenda George Soros | Velké banky | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Panické výprodeje | Alerty | Velikosti pozic | Investor George Soros | Miliardář George Soros | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Výsledek referenda | Americký ministr financí | Bezpečnější investice | Britské banky | Akcie amerických bank | Odchod z EU | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Nervozita | Růst akcií | Obchodní partner | AAA | Obchodování v Asii | Americké burzy | Uvolňování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Handelsblatt | Forex trhy | Kryptoměny | Ropná společnost | Index Nikkei | TradingView | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výzkumná společnost | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | PetroChina | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | SaxoSelect | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Investiční divize | Standard Life | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Poskytovatelé likvidity | Zahraniční firmy | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Úroková sazba ECB | Obchodování na newyorské burze | Globální krize | NYSE Euronext | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Organizace ADP | Exxon | Konsensus | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Americký trh práce | Soukromí zaměstnavatelé | Makléřské společnosti | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Světová obchodní organizace (WTO) | Růst světového obchodu | General Electric | Bankovní unie | Bankovní domy | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Velké zisky | FCA | Finanční ústav | Indikátor vývoje cen akcií | Investovat do akcií | Theresa Mayová | Snížení úrokových sazeb | Manažeři fondů | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Quantum | Americké investiční banky | Softbank | Akcie Bank of America | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Vydávání dluhopisů | Údaje o inflaci | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Mini loty | Obchodování forexu | Internetové firmy | Japonský Nikkei | Konsenzus | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnových trzích | Index tokijské burzy | Obchodní pozice | Americký dolar vůči japonskému jenu | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Commodity Futures Trading Commission | Švédsko | Norsko | Očekávání | Burzovně obchodovaný fond | Politico | Business Insider | Globtrex | FxNet | SIRIX | Morningstar | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | Bridgewater | Flash Crash | Forexový broker | Carl Icahn | Zajištění proti kurzovému riziku | Akcie firem | Stanley Druckenmiller | Obchody s akciemi | Purple Trading | Mizuho | State Street Global Advisors | Klamání investorů | Makléřské firmy | Bitstamp | Ruské akcie | Bankovní index | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Bitcoinový fond | CIBC | Manipulace s trhem | Vysokofrekvenční obchody | Vysokofrekvenční obchody (HFT) | Bitcoinový ETF | Cryptocompare | Finexo | Obchodování na zámořských trzích | CoinDesk | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Goldenburg Group | Globtrex.com | HFT strategie | Breakout Trader | Benjamin Graham | Bruce Kovner | Coinbase | BitMEX | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | XFR Financial | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | SEFERIOS | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | Obchodování s termínovými kontrakty | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Akcie z portfolia | MiFID II | LeadCapital Markets | xPartners | Bitcoinové futures | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | Cena Ethereum | ThinkMarkets | ThinkForex | Ray Dalio | Invesco | Index S&P/ASX 200 | Hypoindex | Fox Business | Kodak | Binance | Věštec z Omahy | NEST | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | ESMA | Robinhood | Těžba kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | RoboForex | Tržní kapitalizace kryptoměn | Chytré kontrakty | Krypto burzy | Jacob Pouncey | Krypto aktiva | Chicago Stock Exchange | Chicago Stock Exchange (CHX) | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Lithium | Burzy kryptoměn | Petro gold | BitFunder | Analytik forexového trhu | Ochrana před negativním zůstatkem | Drobní investoři | Wedbush Securities | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Airbnb | Podnikání na kapitálovém trhu | Saxo | Obchodní války | Jamie Dimon | Krypto | Peter Bukov | Analytik TopForex | Bitcoiny | Virtuální měny | Akcie Amazonu | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Obchodní napětí | Profesionální investoři | Přijetí eura | Podniky | Primární emise akcií | Renaissance Capital | Asijské akciové trhy | Čínské měny | Globální hospodářský růst | FINRA | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | L.F. Investment Limited | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | CSI 300 | Akciový trh v USA | Pokles ceny | Saúdskoarabský veřejný investiční fond (PIF) | FTSE 250 | Index kryptoměn | Bloomberg Galaxy Crypto Index | Ether | ShapeShift | Největší kybernetická měna | Referenční index kryptoměn | Obchodování akcií | IPO kalendář | Czech Fund | Manažer fondu | Bitmain | Těžař virtuálních měn | Bitmain Technologies | Akcie GE | Akcie na burzách | I-Trader | Použití finanční páky | Poskytování investičních služeb | Tulipánové horečky | Buldočí dluhopisy | Bulldog bonds | Matadoří dluhopisy | Javorové dluhopisy | Yankee dluhopisy | Pandí dluhopisy | Samurajské dluhopisy | Islámské dluhopisy | Sukuky | Klokaní dluhopisy | Cangaroo bonds | Svlečené dluhopisy | Šéf burzy | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Cena plynu | Tvrdý brexit | Největší kryptoměna | Intercontinental Exchange | Cyprus Securities and Exchange Commission | Trade Interceptor | Růst úrokových sazeb | Konzultační společnosti | Nejznámější kryptoměna | LYNX WhatsApp | Obchodování se CFD | Regulační orgán | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | EK | Evropská komise | Akciový propad | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Top 5 investic | Veřejný dluh | Financial Times (FT) | Hodnota indexu | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Čínské firmy | Nová burza | Majetek | The Wall Street Journal | Bitcoin ETF | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Dopad brexitu | Makléřská společnost | Vysoké zisky | ASIC | Obchodní operace | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Burza digitálních aktiv | Ekonomický poradce | Akcie herních vývojářů | IPO Slack | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Burzovní ukazatel | Obavy investorů | Splácení dluhu | Zákaznická podpora | Podmínky obchodování | Primární veřejná nabídka | Hodnota firmy | Obchodní aktivity | Akciové futures | CNY | Německé firmy | Akcie firmy | Tencent Holdings | Akcie čínských firem | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Čínský trh | CoinShares | Akcie a ETF | Kalkulačka obchodníka | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Ripple Labs | Ochrana před záporným zůstatkem | Pokles cen | Akcie automobilky | Výkonný ředitel | Britský premiér | Digitální aktiva | Frekvence obchodování | Oživení ekonomiky | AMZN | Pohonné hmoty | Shrnutí obchodování | Kótování | Obchodní pokyny | Intervence ASIC | Saudi Aramco | Televize CNBC | Denní graf | Projekt digitální měny | Stablecoiny | Vlastní akcie | Poptávka po ropě | Pravidla strategie | Úpis akcií | Finanční situace | MiFIR | Obchodní praktiky | Finanční údaje | The Washington Post | Softwarová firma | Přístup k investování | ESG | GOOGL | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Obchodní dohoda | Cena kakaa | Státní ropná společnost | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Hospodářské krize | Investorka | Platební společnost | Digitalizace | Manažer Hedge Fondu | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Ropný gigant | Larry Kudlow | Býčí signál | Objem | Rijád | Čínské podniky | Bílý dům | MSFT | Obchod | Obchodní dohody | Myšlenka | Proroctví | Robert Shiller | Skupina ČEZ | Včerejší obchodování | Alibaba Group | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | SCMP | List The Wall Street Journal | Primární nabídky | Firma | Zasedání ČNB | PLN/EUR | Hlavní události | Technické analýzy | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | Obchodovat na burze | Svíčková formace | Cena jedné akcie | Růst cen | Renaissance Technologies | Fond Renaissance Technologies | Zůstatek | Studie | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Co bude | Erste Group | Generální ředitel | GM | Růst světové ekonomiky | Čínský prezident | Hodnota kybernetické měny | Kybernetická měna Bitcoin | Největší pokles | Ukrajina | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Amazon | Co je to hedge fond | Dělení hedge fondů | Jak hedge fondy fungují? | Historie hedge fondů | Zajištění hodnoty držených aktiv | Alfread Winslow | První hedge fond | Magazín Fortune | Fortune | Hedge Fund Research | Bob Prince | David McCormick | Eileen Murray | Daily Observation | Rodinná firma | Nejvýdělečnější fond | Shortování britské libry | Investovat jako Warren Buffett | Citadel | Citadel LLC | Citadel Investment Group | Fixed income | Kvantitativní strategie | Úvěrové produkty | Kenneth Griffin | DE Shaw | Baupost | Seth Klarman | Baupost Group | Nákup na páku | Och Ziff | Daniel Och | Lone Pine | Steve Mandel | Fond Lone Pine | Fond Viking | Andreas Halvorsen | Appaloosa | Elliott Associates | Paul Singer | Fond Elliott Associates | SAC/Point 72 | Steven A. Cohen | Problémy hedge fondu | James Simons | Two Sigma | Fond Two Sigma | Machine learning | Významné fondy | Millennium | Moore Capital | Využití hedge fondů | Svět hedge fondů | Sebenaplňující se proroctví | Kapitálové požadavky | Indexy nákupních manažerů | Úrok | Nejbohatší | Miliardy | Proof of Stake | All Time High | Přeshraniční platby | Vyhlídky | Průzkumy | Legislativa | Domácí měny | Fáze obchodní dohody | 5G | AFP | FT | Domácí poptávka | Konkurenti | Financovat | LIBRAMARKETS | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | Průmysl | HUF | PLN | Na burze | Propouštění | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Impuls | SoftBank Group | Agricultural Bank of China | Industrial and Commercial Bank of China | ABC | ICBC | Visa | General Motors | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Rozvoj | Sociální sítě | Problémy | Výzkumný institut | NAFTA | Finanční ztráty | Total | Prodeje akcií | Nejistoty | Těžba ropy v Rusku | Světové obchodní organizace | GBP/EUR | Celkový zisk | Nálada | Termínové kontrakty | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Moskva | První den obchodování | Americká automobilka | Nord Stream | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Míra | Jaderné elektrárny | InterContinental | Úroky | Měnové politiky | Hypotéky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Regulátoři | Ředitelka | Nálada německých spotřebitelů | xStation5 | Nejziskovější | AAPL | FB | Tým RoboMarkets | Bydlení | Uber | EY | Ztráta | Nejlepší akcie | Miliardy korun | Demokratické strany | Peking | Americký index | Obchodní podmínky | Ziskovost | Hospodaření | Růst poptávky | Černé labutě | Elizabeth Warrenová | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Američané | Celsius Network | Inovace | Půjčky v kryptoměnách | General Motors (GM) | List Financial Times | Daimler | O2 | O2 Czech Republic | Letecké společnosti | Miliardy eur | T. Rowe Price | Budoucnost | ProfitLevel | OX Capital Markets Ltd | Experti | Katastrofální dopady | Rekordní maximum | Poradenství | Vliv na investice | Nový rekord | Ministerstvo práce | Wall Street Journal (WSJ) | Ministr financí Steven Mnuchin | Podnik | Peníze z prodeje akcií | Ukazatele | Galaxy Crypto Index | Americké ministerstvo financí | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Americké ministerstvo | Nájemné | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Amazon.com Inc. | Očekávaný vývoj | Komunikace | Trump | Čínské indexy | Prezident | Koronavirus | Nejnovější údaje | Vlastní digitální měny | Paypal Holdings | Samsung | Hodnota transakcí | Trhy | Čínské úřady | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Americké hospodářství | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Virus | Asijské indexy | Vir | Negativní dopad | Pokles | Situace | Americký kongres | Provozní zisk | Mobilní operátor | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland | Certifikace | Burza v Hongkongu | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | FIAT | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Lukáš Baloga | Varšavská burza | BABA | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Jednání brokerů | SDEU | OCP | Obchody | Peníze na financování | Výdaje | Akcie v Číně | Čínská vláda | Deník The Wall Street Journal | Výrazné ztráty | Převody peněz | Americká společnost | Rekordní hodnoty | Warner Music | Nahrávací společnost | Žádost o vstup na burzu | Warner Music Group | SEC | Rozhodování | Průměrná cena | VoxEU | Medvědi | Poptávky po ropě | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | TWTR | Největší švýcarské banky | Správci aktiv | PMI ze sektoru služeb | Střední podniky | Největší ztráty | Commonwealth Bank of Australia | Stabilita | Cestovní ruch | Toyota | Vývoj | Boj proti koronaviru | Šok | XFR Financial Ltd. | Extrémní výkyvy | Výkyvy | Varovné signály | WP | Restrikce | Těžební kapacity | Prudký pokles | Poradci | Akcie včera | Asijské akcie dnes | Mince | Prudké výkyvy | Shenzhen Composite | Tencent | Medvědí trend | Mimořádný růst | Další vývoj | Karanténní opatření | Letectví | Světové organizace | Nízká likvidita | Zrychlení inflace | Společnost Saudi Aramco | Burzy cenných papírů | New York Times | Nákupy aktiv | Viceprezident | Spotřebitelé | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Tiskové agentury | Větší podniky | Hlavní americké indexy | Bilion dolarů | Další pokles | Senátorka | Richard Burr | Kongres | Škoda | Republikáni | Návrh zákona | Páka | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Ministryně financí | Prodejní tlak | Riziko dalšího poklesu | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Býčí potenciál | Potenciál | ČBA | KNF | Allianz | Farmaceutické firmy | Ceny elektřiny | Šíření nákazy | Bulharsko | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | VW | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Slovensko | Luno | Vijay Ayyar | Luno Vijay Ayyar | Války | Poradce | Organizace | Akcie Alibaba Group | Nvidia Corp | Práce | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | Omyl | Patenty | Propouštění zaměstnanců | Dopady koronavirové krize | Ministři | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Chřipka | Nejvyšší soud | Výpadky | Emitenti | Více peněz | WisdomTree | Úspory | Hospodářské oživení | AMC | Poradenské společnosti | Colorado | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | ODS | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Jak trh reaguje | Institut GfK | Posílení | Amazon Jeff Bezos | Výkon dolaru | Joe Biden | Grayscale | Askobid.fm | Cenový pokles | Cestování | 3M | Bitcoin dnes | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní příjmy | Analytik ProfitLevel | BCM | Tomáš Kolomazník | Ekonomická realita | Michael O'Leary | Zaměstnanci | FDA | Tweet | Fondy obchodované na burze | Růst výnosů | Soud | Dovoz | UNWTO | Alternativní taxislužby | Rekordní zisk | Regulační orgány | Bezpečnost | Soudní řízení | Huobi | Američtí regulátoři | Dluhy | Toyota Motor | Verdikt soudu | Omezení investic | Členské země | Technologický pokrok | Merck KGaA | Merck | Auta | JD.com | Dopad na cenu | Vakcína | CL | Moderna | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Investment management | Inflace v Turecku | Investované peníze | Kia | JDE | Unie | Vakcíny proti koronaviru | Salesforce | Koronavirové pandemie | Výrobce aut | Průraz | Václav Klaus | Soubor pravidel | Střední Evropa | Start-upy | Square | Býčí trend | Pokračování růstu | Rekordní pokles | Nikola | Index Nasdaq Composite | Teorie černé labutě | Ropná krize | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Energetický gigant | Pevninská Čína | GlaxoSmithKline | Nestlé | CapitalPanda | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | OX Capital Markets | Jozo Perić | Kyperská investiční společnost | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Sentiment na trhu | Covid | Aplikace Robinhood | Technologické firmy | Správy kapitálu | Představenstvo | Snížení nákladů | Ukončení činnosti | Průzkum Reuters | Příjmy a výdaje | Civilní letectví | PT. PROFITFXLEVEL | Výkyvy cen | Den obchodování | Online hry | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Ukrajinský parlament | Australian Securities and Investments Commission | MAM | Uvolnění ekonomiky | Sony | Sony Corp. | Chorvatsko | Johnson & Johnson | Větší riziko | Zdroj příjmů | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Růst tržeb | Ceny | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Obchodování Over-the-counter | OTC Markets Group | Nevýhody OTC obchodování | Výhody OTC obchodování | American Depositary Receipt | American Depositary Receipt (ADR) | Verizon Communications | Trendová strategie | Technologické společnosti | Společnost XTB | Povinnost podávat daňové přiznání | KGHM | Životní úroveň | Porušení pravidel | Progres | Key Investments | Enic | Natland Group | SI Asset Management | Via Chem Group | Insolvence | KI | Fungování Key Investments | DeFi | Čínská společnost | Propad ekonomiky | Důvěra | Program skupování aktiv | Skupování aktiv | Blue Origin | Vesmírné společnosti | Hyundai Motor | NYT | Účetní normy | Lepší výsledky | Vstup Airbnb na burzu | Čas na nákup | Hospodaření banky | Wedbush | Upozornění na rizika | Make America Great Again | MAGA | Goodyear | SkyBridge Capital | Počet akcií | Coca-Cola | CoreLogic | Kryptotrh | LEND | SPAC | Elektrická auta | Odborníci | Rentabilita | Transparentnost | Zdanění | TSLA | Nvidia | Sequoia | Universal Music | Bloomberg Intelligence | Rozmach nákazy | Rozdělení akcií | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Šéf Tesly | Politici | Koronavirus v USA | Účinné vakcíny | Snížit emise | Biden | List The New York Times | Internetová společnost | Pracovní místa | Digitální euro | Česká republika | Fyzické akcie | Lockdown | MicroStrategy | William Callanan | Významné riziko | Investor William Callanan | Masivní propouštění | Množství peněz | Společnost Pilulka | Platby v kryptoměnách | Způsob investování | Defi | Nařízení | Moneta | PFE | JP Morgan Chase | Kryptoměnová směnárna | Omezování ekonomiky | Indikátor vývoje cen | Státy Evropské unie | Bloomberg Billionaires | Pfizer Inc. | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Vakcína proti covidu-19 | Šéf Pfizeru | Balík akcií | Albert Bourla | China Telecom | China Mobile | Exekutivní příkaz | Broker XTB | Blockchainové technologie | Poptávka po bitcoinech | Stock Spirits | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Diem | Čínské firmy obchodované v USA | Firmy obchodované v USA | Proražení | Životní prostředí | Nio | Úřad pro kontrolu finančních trhů | GameStop | Akcie americké společnosti | Uvedení akcií | Anchorage | Očkování | Coinbase Global | Coinbase Global Inc. | Mutace koronaviru | Štědrý den | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Galaxy Crypto | Index kryptoměn Bloomberg | Analytik kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Bloomberg Galaxy Crypto | Banky v EU | Citadel Securities | Investoři v USA | Burzy v USA | Růst ceny | China Unicom | Polkadot | Zvýšení ceny | Samsung Electronics | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie Twitteru | JD | Nové restrikce | Evropské centrální banky | Independent Advisor Alliance | Chris Zaccarelli | Alternativní taxislužba | CARA | Očekávaný růst trhu | Covid-krize | Futures na bitcoin | Situace na trhu | AMC Entertainment | Streamovací služby | WallStreetBets | Ceny akcií Tesla | Sociální média | Express | Omezování obchodování | Omezování obchodování s akciemi | Kroky makléřských společností | Akcie GameStopu | Ted Cruz | Účinnost vakcíny | Vakcíny J&J | J&J | Výkyvy akcií | Prudké cenové výkyvy | Cenové výkyvy akcií | Cenové výkyvy | Výkyvy akcií GameStop | Chaotický vývoj | Joseph Grundfest | Komisař SEC | SEC Joseph Grundfest | Velké fondy | Todd Henderson | Obchodování na asijských akciových trzích | Vypuknutí pandemie | Růst ceny Bitcoinu | Kuaishou Technology | Platby v bitcoinech | Nákup bitcoinu | TWTR.US | Ark Invest | Blockchainy | FTX | Kov | Zajímavé akcie | Akcie Amazon.com | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | V4 | Robinhood Markets | Rozhodnutí vlády | Platby kryptoměnami | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie Twitteru (TWTR.US) | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Akcie Boeing | Terra | 21Shares | ETC Group | Libra Markets | Cinda Securities | CNPLAY | Trustpilot | Fidelity | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Digitální majetek | Platformy Robinhood | Platební prostředek | Central bank digital currencies | xStation 5 | Cenové alerty | Platformy xStation | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group | Kryptoměnový sektor | CoinGecko | Společnost MicroStrategy | Blízká budoucnost | Používání kryptoměn | xStation Mobile | Unikátní vzdělávání | Společnost X-Trade Brokers | COIN | Akcie kryptoměnové burzy | Ark Investment | Cathie Woodová | Ark | Cathie Wood | Optimistická očekávání | Shooting Star | Emise skleníkových plynů | Společnost Coinbase | Internetové společnosti | Finanční produkt | Verizon | Comcast | Cena povolenek | DOGE | Větší korekce | Goldman Sachs Group | Arca | Plán obnovy | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Zisk před zdaněním | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Nejbohatší člověk | Nayib Bukele | Salvador | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Taproot | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Softwarové firmy | Krafton | Platidlo | Gigafactory | Wise | Prodej | BCM Begin Capital Markets | Lucia Žárska | Graf akcie | WISE | Didi | CO2 | Pozitivní vliv | Deficit nabídky | Malajsie | Thajsko | Technologie | Mutace koronaviru delta | Nové zákony | Ripple (XRP) | Nabídky akcií | Zvyšování těžby | Růst společnosti | Obchodní aplikace | Daňová pravidla | Hliník | Očekávání zisku | Spotové ceny | UST | Didi Global | Evropská unie dnes | Rada guvernérů | Čínský výrobce | Verizon Communications Inc. | Americký akciový trh Nasdaq | Akciový trh Nasdaq | Současný trend | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Kryptoaktiva | BHP | Divize | Načasování | Dodávky suroviny | Rekord | Bilion | Antivaxeři | Pandemie a akciové trhy | Vypuknutí pandemie a akciové trhy | Šíření dezinformací | Kryptoměnový svět | Mateřská společnost | Chování | Ceny technických kovů | Cena surovin | Albemarle Corp | Albemarle | Ceny akcií ALB | Ceny akcií GM | Ceny akcií NIO | Joza Perića | Hodnota akcií automobilky | Gary Gensler | Comcast Corp | Rekordní minimum | Čínští regulátoři | Kuaishou | Cena kryptoměny | Tokeny | Medián | SpaceX | SPOT | Americká ministryně financí | ASX | DWS | Společnost pro správu majetku | Výkonnost hodnotových akcií | Růstové tituly | Společnosti | Prezident Nayib Bukele | Neúspěch | Opatření | Digitální platby | Růst trhu | Čínská komise pro regulaci akciových trhů | Komise pro regulaci akciových trhů | CSRC | NFT | 3M Company | Merck & Company | Salvadorský prezident | Bitso | Přijetí kryptoměny | Přijetí kryptoměny bitcoin | Úrok z držení kryptoměn | Nepokoje v Guineji | Úvěrový produkt | Lend | Brian Armstrong | Coinbase Brian Armstrong | Paidy | Platební gigant | Akcie společnosti Tencent | Solana | Kryptoměnová komunita | Bukele | Etherea | Advokátní kancelář | VanEck | Kryptotransakce | Telecom | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Hodnota primárních nabídek akcií | Charter Communications | Akcie Charter Communications | Zákonné platidlo | Minulá výkonnost | Pravidla hry | Kryptoměnové společnosti | Lexo Antoni Trenchev | ProShares | Pozornost | Získávání peněz | Huobi Global | Gemini | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Meta | Metaverse | Meta Platforms | Matt Comyn | Australská banka | Podmínky na trhu | NFT tokeny | Společnost | Inflace ve Spojených státech | Tým InstaForex | Krypto průmysl | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Výhled na krypto | Cíl BTC | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Mads Eberhardt | Aktualizace Taproot | Stephen Curry | Snoop Dog | Ellen DeGeneres | Coinbase (COIN) | Americká Komise pro cenné papíry | Jimmy Fallon | Skybridge Capital | TIM | RTS | Bitcoinový futures | Bitcoinový futures ETF | Turecké měny | Zmeškání kryptoměn | Meta Platforms (FB) | Zprávy z krypto | Uvolnění rezerv | Omikron | Zprávy z krypto průmyslu | | Grayscale Bitcoin Trust | Propad hodnoty | Taxislužba Didi | Čínská alternativní taxislužba | Tržní vývoj | Meziroční míra inflace v Turecku | Míra inflace v Turecku | Dotcom | Čínské firmy s akciemi v USA | Čínské firmy s akciemi | Akcie na burzách ve Spojených státech | Fibonacciho retracement | Rozšíření | Krypto komunita | Terra (LUNA) | Grayscale Investments | Bitcoin NFT | USBank | Společnost WisdomTree | Fidelity Investments | Sequoia Capital | Technická rezistence | Krypto 2022 | Společnost China Mobile | Newyorské akciové burzy | Poradenská společnost EY | Společnost EY | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Miliardy USD | Kryptofondy | Srí Lanka | Stripe | Společnost Stripe | Klarna | DAO | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Hry | Omezení dodávek | Instituce | Benchmark Mineral Intelligence | First Trust | Riziko volatility | Wise Origin Bitcoin Trust | GlobalBlock | Spirit Airlines | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Upstart | Index moskevské burzy | Index moskevské burzy RTS | Dění na Ukrajině | Sankce | Ruská agrese | Cena plynu pro evropský trh | Ruský útok | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Regulátoři v USA | Prodeji akcií Tesly | Hlavní index moskevské burzy | Zahájení ruského útoku | Zahájení ruského útoku na Ukrajinu | MWh | Japonský Nikkei 225 | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Finbold | APP | Tok ruského plynu | Nord Stream 1 | Akcie kybernetické bezpečnosti | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Zákon o kryptoměnách | Cosmos | Regulace kryptoměn | GMT | Převzetí Twitteru | Srílanská akciová burza | Vzestupný trend | Vedení twitteru | Technický výhled trhu | Do Kwon | Algoritmický stablecoin | Etherscan | Dow Jones Industrial Average | Ripple Brad Garlinghouse | Obchodní instrument | Cena BTC | Marketingová komunikace | Centrum | Výrobci automobilů
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Komfortní trading
Komfortní zóna
Komfortní zóny
Komfortní zóny v tradingu
Komisařka pro energetiku
Komisař pro hospodářství
Komisař pro obchod
Komisař SEC
Komise
Komise (komisní poplatek)

Následující klíčová slova

Komise pro cenné papíry a burzy
Komise pro futures trhy
Komise pro mezinárodní obchod
Komise pro mezinárodní obchod (ITC)
Komise pro regulaci akciových trhů
Komise u akcií
Komisionářská smlouva
Komisja Nadzoru Finansowego (KNF)
Kommersant
Komodita
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Instaforex krypto
Potvrďte prosím... Zavřít