Pátek 02. prosinec 2022 18:12
reklama
ProTradery Purple - indikátor
reklama
ProTradery Purple - strategie
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Divize

img

Uniper podal žalobu na Gazprom⚡ Akcie vzrostly o 8 %

02.12.2022 Německý energetický gigant Uniper (UN01.DE), který se od počátku ruské invaze na Ukrajinu potýká s finančními problémy, zahájil arbitrážní řízení proti ruskému Gazpromu. Hodnota žaloby činí 11,6 miliardy eur:
img

Oculus - černý kůň Meta Platforms pro rok 2023?

25.11.2022 Akcie Meta Platforms jsou pod tlakem, protože investoři do společnosti 2022, která se potýká s problémy, nesdílejí nadšení Marka Zuckerberga z rostoucích výdajů v oblasti Metaverse. Náročných 12 měsíců způsobilo, že se "investoři vrátili na zem" a obávají se rozsahu, v jakém společnost utrácí peníze na stále "nejistý zítřek", a to v prostředí oslabujícího reklamního sektoru, který je hlavní součástí příjmů společnosti. Reality Labs jsou i nadále "trnem v oku" Zuckerbergovi, který začal považovat rostoucí výdaje na výzkum a vývoj za klíč k získání dlouhodobé konkurenční výhody v "novém internetu". Miliardář věří, že jím bude virtuální realita. Opravdu by to mělo investorům způsobit bezesné noci?
img

O2 loni zvýšila zisk o desetinu na 6,5 miliardy korun

25.11.2022 Největší tuzemský telekomunikační operátor O2 loni zvýšil konsolidovaný čistý zisk o desetinu na 6,5 miliardy korun. Celkové konsolidované výnosy skupiny, která působí v ČR a na Slovensku, vzrostly o 2,4 procenta na 40,7 miliardy Kč. Vyplývá to z výroční zprávy společnosti.
img

Czechoslovak Group má většinu ve Fiocchi, předním výrobci malorážové munice

24.11.2022 Holding Czechoslovak Group (CSG) koupil většinový podíl v italském podniku Fiocchi Munizioni, předním výrobci malorážové munice. Podle CSG jde o největší zahraniční investici v historii českého obranného průmyslu, cenu nezveřejnil. Holding vlastněný podnikatelem Michalem Strnadem se stal vlastníkem 70 procent italského podniku, podíl odkoupil od investiční skupiny Charme Capital Partners, uvedl v tiskové zprávě mluvčí CSG Andrej Čírtek.
img

Společnost pro Santa Claus Rally - GAP

24.11.2022 Vánoční sezóna a takzvaná "Santa Claus Rally" naznačují, že v tomto období mohou nadprůměrné zisky dosahovat společnosti z maloobchodu. Jak se ukazuje, v případě společnosti GAP se tyto předpovědi ukázaly jako správné.
img

Investice do obranného průmyslu Čechy zaujaly. Jen za první tři měsíce svěřili novému fondu RSBC Defence více než čtvrt miliardy korun

24.11.2022 RSBC Defence, první český fond kvalifikovaných investorů zaměřený výhradně na obranný průmysl, dokončil velmi úspěšné upisovací období. Investoři do něj jen během třetího čtvrtletí 2022 vložili více než 250 milionů korun. Kromě unikátní strategie zaměřené na zhodnocování peněz v obranném průmyslu, výrobě a technologiích fond investory oslovuje také zajištěným výnosem na úrovni 8 % či 9 % ročně v závislosti na investiční třídě podle objemu investice.
img

Bitcoin se snaží bránit dvouletá minima 📌

22.11.2022 Bitcoin se snaží ubránit klíčovou podporu poblíž 15 500 USD. Kryptoměny se opět dostaly pod tlak v souvislosti se zprávami agentury Bloomberg, která s odvoláním na své zdroje uvedla, že půjčující kryptoměnový gigant Genesis podá návrh na bankrot, pokud nezíská externí financování:
C:\fakepath\trader-17112022-30-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.11.2022 1) Británie více zdaní dividendy a příjmy z kapitálu. Zvýší daň z mimořádných zisků energetických gigantů z 25 na 35 procent a prodlouží ji o tři roky do roku 2028. Zmrazí také slevu na dani z příjmu a sníží hranici, při které lidé začínají platit nejvyšší sazbu daně z příjmu. Dnes to řekl britský ministr financí Jeremy Hunt, když představoval aktualizovanou podobu rozpočtového plánu. Ten má zemi pomoct zalepit díru ve státních financích.
C:\fakepath\xtb-14112022-1.jpg

Akciové portfolio Tomáše Vranky: Věřím firmě Walt Disney kvůli síle její značky

14.11.2022 Poslední měsíc na akciových trzích přinesl určitou míru zklidnění navzdory počátečním výprodejům a akciové indexy začaly mírně růst, přesto nemusíme být z nejhoršího venku. Kromě toho má Velká Británie (opět) nového premiéra Rishi Sunak, který musí do této země přinést po letech stabilitu.
C:\fakepath\FTX.jpg

Kryptoměny kvůli problémům kryptoburzy FTX třetí den po sobě výrazně oslabují

10.11.2022 Kryptoměny třetí den po sobě výrazně oslabují. Kryptoměnová burza Binance ve středu oznámila, že se rozhodla odstoupit od plánovaného převzetí rivala FTX. Ten se dostal do finančních problémů, což podkopává stabilitu celého trhu s kryptoměnami. Kauzou se podle zdrojů Reuters a agentury Bloomberg zabývají americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) a tamní ministerstvo spravedlnosti. Největší kryptoměna bitcoin se pokouší zotavit z dvouletého minima.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Pokles kryptoměn pokračuje, burza Binance odstupuje od převzetí rivala FTX

10.11.2022 Kryptoměny druhý den po sobě výrazně oslabují. Kryptoměnová burza Binance včera oznámila, že se rozhodla odstoupit od plánovaného převzetí rivala FTX. Ten se dostal do finančních problémů, což podkopává stabilitu celého trhu s kryptoměnami. Cena nejznámější kryptoměny bitcoin po zprávě o rozhodnutí Binance poprvé za dva roky sestoupila pod 16.000 dolarů (zhruba 389.000 Kč).
img

Smíšené výsledky společnosti Walt Disney: Disney+ o 60 milionů nových uživatelů za Netflixem

09.11.2022 ,,Pro Walt Disney to bylo smíšené čtvrtletí zisků a ztrát, protože zábavní konglomerát nesplnil očekávání ohledně zisku a příjmů, ale získal 12,1 milionů uživatelů na své streamovací službě Disney+, což předčilo odhady analytiků.
img

Disney - další obří volný pád? Akcie se po výsledcích propadly o 8 % 📉

09.11.2022 Akcie společnosti Disney (DIS.US) před otevřením burzy na Wall Street ztrácejí kvůli nižším než očekávaným tržbám z klíčových obchodních segmentů, rostoucím nákladům a sníženým prognózám. Společnost varovala před zpomalením v oblasti streamování:
img

Trh s kryptoměnami ovládají medvědi 📉

09.11.2022 Kryptoměnový trh reagoval na pád jedné z největších kryptoměnových burz FTX panicky. Prodej burzy FTX konkurenční burze Binance, který uskutečnil její majitel Sam Bankman-Fried, nakonec kryptoměnám nepomohl odvrátit pokles. Bitcoin dosáhl nových minim poblíž 17 000 dolarů a v současnosti se obchoduje za 17 500 dolarů. Tržní kapitalizace trhu s kryptoměnami sklouzla z 1 bilionu dolarů na přibližně necelých 900 milionů dolarů a za pouhé dva dny ztratila více než 100 milionů dolarů:
img

Společnost Air Products hlásí za fiskální rok 2022 zisk GAAP na akcii ve výši 10,08 USD

09.11.2022 Společnost Air Products (NYSE:APD) oznámila výsledky za fiskální rok 2022, kdy dosáhla zisku na akcii podle GAAP ve výši 10,08 USD, což je o 11 % více než v předchozím roce. Tento výsledek byl dosažen i přes negativní dopad ve výši 0,32 USD ve čtvrtém čtvrtletí z důvodu ztráty z prodeje ruského podniku a snížení hodnoty dvou majetkových účastí v asijském segmentu.
img

Evropské akcie kvůli obavám obyvatel EU klesají

09.11.2022 Vzhledem k celkovému pesimismu vyvolanému zhoršující se finanční situací občanů EU hlavní evropské akciové indexy v úterý klesly. Investoři kromě toho dál analyzují zprávy o výsledcích hospodaření klíčových evropských společností za třetí čtvrtletí roku 2022.
img

EK zahájila vyšetřování plánovaného převzetí Activision Blizzard Microsoftem

08.11.2022 Evropská komise zahájila hloubkové vyšetřování nabídky společnosti Microsoft na převzetí společnosti Acitivison Blizzard, výrobce her Call of Duty či Candy Crush. EK se obává, že transakce, která má být největším převzetím v technologickém průmyslu, může poškodit hospodářskou soutěž, uvádí se v prohlášení.
C:\fakepath\Gendigital.png

Historie antivirových firem NortonLifeLock i Avast se začala psát v 80. letech

08.11.2022 Vizitka firmy Gen Digital a jejích předchůdců Avast a NortonLifeLock (v USA se dnes začne obchodovat s akciemi Gen Digital):
img

Technická analýza páru BTC/USD na 8. listopadu 2022

08.11.2022 Koncem září měla Meta přes 87 000 zaměstnanců, mnohé v oddělení metaverse. Nyní má společnost údajně v plánu "rozsáhlé propouštění". To vše kvůli rostoucím nákladům a nedávnému poklesu cen akcií.
img

Meta Platforms prohlubuje ztráty📉 Bojí se investoři Metaverse?

03.11.2022 Akcie společnosti Meta Platforms (META.US) se dnes usadily pod 90 USD. Společnost táhnou dolů rostoucí výdaje na vývoj a výzkum technologií virtuální reality a negativní nálada investorů vůči riziku. Ve třetím čtvrtletí roku 2021 činil volný peněžní tok META 12,8 miliardy dolarů, nyní činí 317 milionů dolarů. To představuje masivní pokles za méně než rok a zároveň nejnižší úroveň za posledních deset let. Kromě toho se akcionářům zjevně nelíbí absence dividendové politiky a Zuckerbergova téměř úplná kontrola nad určováním směřování společnosti na základě akcionářské struktury. Ocenění společnosti se od začátku roku rozplynulo o téměř 70 % a její kapitalizace ztratila více než 660 miliard dolarů, což zhruba odpovídá celému fondu Berkshire Hathaway Warrena Buffetta.
C:\fakepath\amazon.jpeg

Tržní hodnota Amazonu poprvé od dubna 2020 klesla pod bilion dolarů

02.11.2022 Tržní hodnota americké společnosti Amazon poprvé od dubna 2020 klesla pod bilion dolarů. Akcie největšího internetového prodejce na světě klesají už týden, v úterý ztratily 5,9 procenta. Investory zklamal výhled hospodaření firmy na letošní čtvrté čtvrtletí, který firma zveřejnila minulý týden. Napsal to server CNBC.
C:\fakepath\akcie-01112022.jpg

Německá automobilová anomálie

01.11.2022 Zatímco velká část investorů pozoruje americký akciový trh a především pak u technologických akcií hledá jejich dno. V Evropě se však píše zajímavější příběh.
img

Akcie Meta Platforms klesají po zveřejnění výsledků hospodaření na minima roku 2016 📉

27.10.2022 Společnost Marka Zuckerberga, Meta Platforms (META.US), tedy bývalý Facebook, po včerejší seanci vykázala překvapivě slabé finanční výsledky za 3. čtvrtletí, které překvapily analytiky. Meta doplnila obrázek o reporty společností FAANG, které včera zaznamenaly výprodej poté, co Microsoft a Alphabet rovněž nenaplnily očekávání investorů. Akcie před otevřením ztratily téměř 20 % a ustoupily na úrovně, které nebyly k vidění od roku 2016:
img

Zisk Deutsche Bank díky investičnímu bankovnictví vzrostl o 475 procent

26.10.2022 Největší německá banka Deutsche Bank ve třetím čtvrtletí navzdory zhoršující se ekonomické situaci dosáhla překvapivě zisku přes jednu miliardu eur a podle prohlášení je na dobré cestě k dosažení svých cílů za celý letošní rok. Čistý zisk se zvýšil o 475 procent na 1,1 miliardy eur (26,9 miliardy Kč) za pomoci výnosů z investičního bankovnictví, které rostly navzdory propadu v uzavírání obchodů.
img

Býčí sentiment je velmi křehký

26.10.2022 I když je každému zřejmé, že nedávná americká data nezměnila očekávání, že Fed příští měsíc zvýší úrokové sazby o 75 bazických bodů, zvěsti, že politika agresivního zpřísňování může příští rok skončit, přetrvávají. Analytici také předpovídají problémy v Evropě. Zítra se očekává, že Evropská centrální banka prudce zvýší sazby o 75 bazických bodů najednou, ačkoli mnozí ekonomové se nyní domnívají, že v eurozóně začala recese.
img

Výsledky General Motors a UPS překonaly odhady Wall Street 📈

25.10.2022 Úspěšnou čtvrtletní zprávu společnosti Coca Cola doplnily výsledky General Motors (GM.US) a UPS (UPS.US), které překonaly očekávání Wall Street.
img

Preview výsledků společností: Alphabet, Microsoft, Visa

25.10.2022 Tržní konsensus předpokládá, že příjmy společnosti Google z reklamy dosáhnou 56,9 miliardy dolarů, což je o 8 % více než před rokem.
img

Výsledky Coca Coly nad očekáváním Wall Street 📈

25.10.2022 Coca Cola (KO.US) dnes předložila finanční report, který opět pozitivně překvapila analytiky. Společnost zvýšila svůj roční odhad růstu. Akcie si před otevřením burzy připsaly 3 %:
C:\fakepath\Credit suisse.jpg

Credit Suisse urovnala ve Francii spor ohledně daní, zaplatila 238 milionů eur

24.10.2022 Švýcarská bankovní skupina Credit Suisse ve Francii urovnala spor, který se týkal daňových podvodů a praní špinavých peněz. Státu zaplatila 238 milionů eur (5,8 miliardy Kč). Dnešní oznámení francouzského soudu vzápětí v tiskové zprávě potvrdila i sama banka. Vyšetřování se zabývalo tím, zda Credit Suisse pomáhala klientům vyhýbat se placení daně z majetku. Jde o další vyřešený právní problém před blížícím se oznámením strategické reorganizace firmy.
img

Krypto news: Bitcoin nahlíží na sentiment indexů

24.10.2022 Bitcoin vylétl blízko 19 700 USD poté, co trhy pozitivně reagovaly na zprávy The Wall Street Journal o nižším zvýšení sazeb na prosincovém zasedání Fedu. O chvíli později Mary Dalyová z Federálního rezervního systému v San Franciscu zdůraznila, že bankéři budou na příštích zasedáních (po listopadovém) zvažovat nižší zvýšení, tj. o 25 a 50 bazických bodů. Počáteční pivot pomohlo indexům a pomohlo i kryptoměnám. Ty však ustoupily z místních maxim:
img

Poroste Huntington Ingalls tváří v tvář americko-čínské krizi?

24.10.2022 Huntington Ingallss (HII.US) je vedle General Dynamics předním konstruktérem válečných lodí pro americké námořnictvo. Společnost byla v roce 2011 vyčleněna z divize Ship Systems obranného gigantu Northrop Grumman (NOC.US). Cena akcií od července vzrostla téměř o 20 %, což je výrazně nad průměrem amerického leteckého a obranného sektoru. Společnost oznámí finanční výsledky 3. listopadu:
img

Technická analýza BTC/USD na 24. října 2022

24.10.2022 CFTC (Commodity Futures Trading Commission) a Komise pro burzu cenných papírů (SEC) jsou dvě regulační agentury v USA, které byly předmětem mnoha debat o tom, kdo by měl dohlížet na trh s kryptoměnami a nelegální aktivity související s tímto odvětvím.
C:\fakepath\mobileye2.jpg

Nabídka akcií Mobileye by mohla firmu ocenit na 16 miliard USD

18.10.2022 Společnost Mobileye, která je divizí americké společnosti Intel a zaměřuje se na systémy samořízených aut, by při svém vstupu na burzu mohla být oceněna na téměř 16 miliard USD (téměř 400 miliard Kč). To je méně než třetina původně očekávané částky, protože nestabilita na akciových trzích a růst úrokových sazeb snižují zájem o nové emise, uvedla agentura Reuters. Primární nabídka Mobileye by měla být jedním z největších technologických vstupů na burzu v letošním roce.
img

DBS Bank: Bitcoin je stále skvělou příležitostí

17.10.2022 Singapurská společnost poskytující finanční služby DBS Bank věří, že BTC je i nadále bezprecedentní příležitostí navzdory obavám z vysoké volatility na krypto trhu.
img

Akcie týdne - PepsiCo (13.10.2022)

13.10.2022 PepsiCo (PEP.US) ve středu zvýšilo svůj výhled na letošní rok, protože rostoucí ceny zvýšily příjmy konglomerátu za třetí čtvrtletí. Akcie společnosti po zveřejnění průběžné zprávy získaly více než 4 %.
img

Výsledky Pepsico otevírají výsledkovou sezónu na Wall Street 📈

12.10.2022 Výsledky společnosti Pepsico (PEP.US) překonaly očekávání analytiků již třetí čtvrtletí v řadě. Spolu s úspěšnými výsledky společnost zvýšila roční prognózu. Akcie před otevřením posílily o 2 %.
img

Jaká bude budoucnost společnosti Redwire? 🚀

05.10.2022 Redwire (RDW.US) je malá společnost se sídlem v USA, která dodává díly a komponenty do kosmického průmyslu. Společnost oznámila plánovanou akvizici belgické divize 'Space' britské obranné společnosti QinetiQ. Dohodnutá cena akvizice bude 31,4 milionu USD a očekává se, že bude uzavřena do konce roku po schválení regulačními orgány. Generální ředitel společnosti Pete Cannito navíc poukázal na odolnost nového vesmírného sektoru vůči nadcházejícím makroekonomickým problémům:
img

Technická analýza páru BTC/USD na 5. října 2022

05.10.2022 Těžaři bitcoinu (BTC) čelí kvůli vysoké spotřebě energie, která se promítá do životního prostředí, mnoho let kritice. V rámci hledání řešení vysoké energetické náročnosti těžby kryptoměn se některé země pokoušejí toto množství vybalancovat, těžařům ale nadále umožňují provozovat stávající aktivity. Jak informovala média, argentinská státní společnost YPF se za tímto účelem rozhodla dodávat nevyužitý plyn jedné mezinárodní těžební společnosti.
img

Díky americkým burzám evropské trhy stabilně rostou

05.10.2022 Přední burzovní ukazatele západní Evropy ukazují v úterý velkolepý nárůst v průměru o 1,4-2,8 %. V době psaní tohoto článku se souhrnný index předních společností v Evropě STOXX Europe 600 zvýšil o 2,35 % – až na 400,02 bodů.
img

Akcie Viasat získávají téměř 30 %

03.10.2022 Viasat je společnost se sídlem v Kalifornii, která poskytuje civilní a vojenské pozemní a satelitní komunikaci, internet a bezpečnostní systémy. Cena akcií společnosti vyletěla po zprávách o kontraktu s L3Harris (LHX.US) v hodnotě 1,96 miliardy dolarů. Akvizice systému Link16 dlouholetým subdodavatelem a integrátorem s vazbami na ministerstvo obrany se shodovala s plánovaným rozšířením Link16 Pentagonem do vesmírné domény:
img

Tesla navzdory dobrým údajům oslabuje 📌 Čelí akcie problémům?

03.10.2022 Jako jeden z nejoblíbenějších „koňů akciového trhu“ na Wall Street za poslední 3 roky zažívají letos masivní oslabení valuace akciového trhu. Akcie dnes před otevřením trhu ztrácejí téměř 5 %, a to navzdory zprávám o rekordních zásilkách a páteční prezentaci robota „Optimus“ od Elona Muska, která rezonovala v tisku.
img

Metaverse – katalyzátor nebo anathema Meta Platforms? ⏳

30.09.2022 Akcie Meta Platforms byly letos největším zklamáním ze všech amerických technologických společností. V roce 2021 si užívaly kapitalizaci více než 1 bilion dolarů. Meta si vedla překvapivě špatně a je na šedém konci indexu S&P500 na 5. místě ode dna z hlediska vyjádření % roční změny kapitalizace, ze které se letos vypařilo ... téměř 60 %:
C:\fakepath\trader-28092022-18-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.09.2022 1) Divize americké společnosti Harley-Davidson pro výrobu elektrických motocyklů LiveWire včera vstoupila na burzu. Učinila tak prostřednictvím fúze s firmou specializovanou na akvizice, takzvanou SPAC. Vznikl tak první veřejně obchodovaný výrobce elektrických motocyklů ve Spojených státech, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-27092022-34-zm.jpg

Divize firmy Harley-Davidson pro výrobu elektrických motorek vstoupila na burzu

27.09.2022 Divize americké společnosti Harley-Davidson pro výrobu elektrických motocyklů LiveWire dnes vstoupila na burzu. Učinila tak prostřednictvím fúze s firmou specializovanou na akvizice, takzvanou SPAC. Vznikl tak první veřejně obchodovaný výrobce elektrických motocyklů ve Spojených státech, napsala agentura Reuters.
img

Trh s polovodiči čelí studené válce. Hrozí Intelu imploze?

21.09.2022 Intel je uznáván jako předchůdce technologického vývoje kalifornského Silicon Valley a přední výrobce procesorů a grafických čipů, který umožnil stavbu počítačů, notebooků a smartphonů. Společnost mnoho let odolávala odklonu výroby polovodičů do Asie a byla považována za vlajkovou loď amerického výrobce polovodičů.
C:\fakepath\trader-08092022-21-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.09.2022 1) Evropská centrální banka (ECB) na zasedání Rady guvernérů zvýšila svou základní úrokovou sazbu o rekordních 0,75 bodu na 1,25 procenta. Reaguje tak na silný růst inflace v eurozóně. Banka zároveň předpověděla, že průměrná roční míra inflace v eurozóně letos dosáhne 8,1 procenta.
C:\fakepath\zemni plyn4.jpg

Firma, která postavila Nord Stream 2, získala další odklad pro splácení dluhů

08.09.2022 Švýcarská divize ruské státní plynárenské společnosti Gazprom, která vybudovala plynovod Nord Stream 2, získala další odklad pro splácení svých dluhů. Prozatím se tak vyhnula platební neschopnosti, informovala agentura DPA.
img

Agrofert posílil na chmelařském trhu, koupil skupinu Top Hop

07.09.2022 Koncern Agrofert koupil předního pěstitele chmele skupinu Top Hop. Rozloha chmelnic Agrofetu stoupne o 550 hektarů, když dosud obhospodařoval 160 hektarů chmelnic. Hodnotu transakce nebudou smluvní strany zveřejňovat. ČTK o tom dnes informoval mluvčí Agrofertu Pavel Heřmanský. Celkově je v Česku podle Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského zhruba 4940 hektarů osázených chmelem. Pěstitelů je kolem 120, přičemž přes tři čtvrtiny chmele se pěstují v Žatecké chmelařské oblasti. Podle odhadu dvou zdrojů serveru Hospodářských novin (HN) se hodnota transakce může pohybovat okolo jedné miliardy korun.
img

Týdenní shrnutí z pražské burzy (2.9.2022)

02.09.2022 Evropské indexy v závěru týdne rostou. Nejvýkonnějším indexem Starého kontinentu je německý DAX (DE30), který získává 2,46 % a připisuje si celkový týdenní zisk ve výši 1,06 %. Změnu v sestupném trendu zaznamenal i francouzský index FRA40, který umazává výrazné středeční ztráty a týdenní seanci ukončuje o 0,88 % níže.
img

Tři způsoby, jak může Fialova vláda zlevnit lidem elektřinu

25.08.2022 1) Fialova vláda by mohla vyjednat zastropování cen emisních povolenek. Může tak učinit v tandemu se Španělskem, které už o zastropování cen Brusel žádá. Dokonce by šlo obchodování s povolenkami zcela pozastavit. To proto, že roli povolenek nyní převzala válka, která zdražuje fosilní energie, zatímco relativně zvýhodňuje jadernou a zelenou energii. V jejich případě totiž EU není závislá na Rusku, na rozdíl od fosilní energie, vyráběné z plynu, uhlí či ropného produktu mazutu. V tuto chvíli povolenky nemají žádný svébytný smysl, pouze ještě zvyšují již také extrémně drahé ceny energií. A mimochodem tím pádem také zvyšují ziskovost ČEZ. Pozastavení obchodování s povolenkami by dlouhodobě snížilo cenu velkoobchodní elektřiny až o dvacet procent.
img

WSJ: Řetězec kin Cineworld, který působí i v Česku, se chystá vyhlásit bankrot

19.08.2022 Britská společnost Cineworld Group, která je druhým největším provozovatelem kin na světě, se chystá v příštích týdnech vyhlásit bankrot. Informoval o tom dnes list The Wall Street Journal (WSJ), který se odvolává na zdroje obeznámené se situací. Cineworld prostřednictvím divize Cinema City působí také v České republice.
img

Coinbase roste po oznámení partnerství s BlackRock

04.08.2022 Akcie Coinbase (COIN.US) během dnešní seance získaly více než 14 % poté, co kryptoměnová směnárna ohlásila partnerství s největším správcem aktiv na světě - společností BlackRock (BLK.US). Partnerství má podpořit institucionální investory v práci s BTC. Divize insitucionálního obchodování společnosti Coinbase, Coinbase Prime, nabídne klientům BlackRock, kteří jsou zároveň klienty Coinbase, správcovské a zpravodajské služby.
img

Zisky společnosti Alibaba překonaly očekávání. Akcie rostou 📈

04.08.2022 Před otevřením trhu zveřejnila Alibaba své finanční výsledky, kterými překonala odhady analytiků. V předburzovním prodeji se akcie obchodují o 6 % výše. Uvedené výsledky jsou v čínském jüanu:
img

Co ukázaly zprávy technologických firem?

29.07.2022 Tento týden se nesl v duchu velké technologické nejistoty ze zámoří. Po velmi slabých výsledcích Snapu a panickém výprodeji se investoři ptali sami sebe, zda-li BigTech společnosti potvrdí obavy trhu z ekonomického zpomalení. Ukázalo se, že AAA firmy (Apple, Amazon, Alphabet) a Microsoft vykázali relativně uspokojivé výsledky, to se však nedá říct o Meta Platforms.
img

Meta Platforms pod odhady. Co ukáže Apple a Amazon?

28.07.2022 Výsledky Meta Platforms skončily pod odhady analytiků. Pro společnost je to první období, kdy meziročně vykázala pokles. Zpráva přispěla k poklesu sentimentu kolem technologických společností, i když se zdá, že některé problémy se týkají pouze Mety. Akcie se dnes začaly obchodovat s asi 5% ztrátou.
img

Google a Microsoft získávají, je čas na Meta Platforms

27.07.2022 Tento týden je plný zpráv o výsledcích amerických technologických gigantů. Ubrání se AAA společnosti (Amazon, Alphabet, Apple) prvním náznakům ekonomického zpomalení nebo jejich výsledky potvrdí to, co se na trzích již delší dobu zmiňuje?
C:\fakepath\cina ekonomika.jpg

Čína prodlouží antidumpingová cla na ocelové produkty z Japonska, Koreje a EU

22.07.2022 Čína prodlouží antidumpingová cla na dovoz ploché válcované elektrotechnické ocele orientované na zrno z Japonska, Jižní Koreje a Evropské unie. Cla budou prodloužena od 23. července na pět let. Oznámilo to čínské ministerstvo obchodu.
img

Akcie IBM se propadají navzdory pozitivní čtvrtletním výsledkům

19.07.2022 Akcie IBM (IBM.US) se během dnešní seance propadly o přibližně 7 %, navzdory lepším než očekávaným výsledkům, protože technologický gigant snížil svůj odhad na peněžní toky kvůli silnému dolaru a války na Ukrajině.
C:\fakepath\gsk.jpg

Farmaceutická společnost GSK dokončila oddělení své spotřebitelské divize Haleon

19.07.2022 Britská farmaceutická společnost GSK dokončila oddělení své spotřebitelskou divizi Haleon do samostatné firmy. Její vstup na Londýnskou akciovou burzu (LSE) se stal největším v Londýně za více než deset let. Nová společnost Haleon je největší světovou firmou zaměřenou na zdravotní péči pro spotřebitele se značkami jako Sensodyne, Panadol či Centrum. GSK se nadále zaměří výhradně na vakcíny a léky na předpis. Informovala o tom včera agentura Reuters.
img

Akcie společnosti Pinterest vyskočily díky nákupům Elliot Management

15.07.2022 Akcie společnosti Pinterest (PINS.US) vyskočily během páteční seance o více než 15 % poté, co správcovská společnost Elliot Management zvýšila svůj podíl ve společnosti na 9 % a stala se největším akcionářem.
C:\fakepath\eurusd-15072022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 15.7.2022

15.07.2022 Americké akcie včera převážně oslabily. Neuspokojivé čtvrtletní výsledky dvou velkých amerických bank a překvapivý nárůst míry inflace ve Spojených státech v červnu umocnily obavy z recese. Všechny tři klíčové indexy amerického akciového trhu zahájily seanci po zveřejnění výsledků hospodaření bank JPMorgan Chase & Co a Morgan Stanley poklesem, později většinu ztrát smazaly. Růst odvětví polovodičů pomohl indexu technologického trhu Nasdaq dostat se do kladných čísel.
img

Slabé výsledky amerických bank utápí indexy 📉

14.07.2022 Dnes byla zahájena výsledková sezóna a již tradičně se o úvod postaraly americké banky. JP Morgan a Morgan Stanley ztrácí a stahují s sebou i americké indexy. Slabý začátek výsledkové sezóny zvyšují obavy o budoucnost a analytici očekávají další zpomalení.
img

Akciové trhy v sevření chmurné nálady, eurodolar pod 1

14.07.2022 Americkým i evropským akciím se nepodařilo vymanit se ze sevření chmurné nálady. K původním obavám z inflace se odpoledne přidala i o něco horší čísla výrobní inflace i počtu nezaměstnaných, než se očekávalo. Po zveřejněných výsledcích klesají i akcie bank JPMorgan a Morgan Stanley, které tradičně zahajují výsledkovou sezónu.
img

Agrofertu loni stouply tržby o 15 pct na 184,8 mld. Kč

01.07.2022 Koncernu Agrofert loni meziročně stouply konsolidované tržby o 15 procent na 184,8 miliardy korun. Zisk po zdanění stoupl na 5,8 miliardy korun ze 3,8 miliardy Kč v roce 2020. Za růstem tržeb je podle holdingu hlavně zvýšení prodejních cen v chemickém segmentu v reakci na významné zvýšení vstupních nákladů a za růstem zisku hlavně zlepšení hospodaření v segmentech chemie a zemědělství. ČTK to dnes v tiskové zprávě sdělil mluvčí koncernu Pavel Heřmanský.
img

Týden na akciových trzích: Ani mohutné posilování v závěru týdne Praze nepomohl a na rozdíl od ostatních ztratila

24.06.2022 ČNB zvedla základní úrokovou sazbu o 125 bb na 7 %. To bylo více méně v souladu s očekáváním. Makro data ve světě byla tentokráte z řad předstihových ukazatelů. Růst cen energetických komodit a riziko recese znamenaly, že indikátory sentimentu PMI zklamaly, a to na obou stranách Atlantiku.
img

Škoda Group, většinově vlastněná PPF, prodala Škodě Auto práva ke značce

23.06.2022 Strojírenské firmy Škoda Group, jejímž většinovým vlastníkem je PPF, prodaly automobilce Škoda Auto ze skupiny Volkswagen práva ke značce Škoda. Dohodly se tak na ukončení sporů o užívání značky s okřídleným šípem. Škoda Group může název Škoda i znak okřídleného šípu používat do roku 2029. PPF to dnes oznámila ČTK, cenu neuvedla. Informaci potvrdila také Škoda Auto.
img

Kellogg roste po zveřejnění plánů na split

21.06.2022 Akcie Kellogg Co (K.US) před otevřením vyskočily o více než 8,0 % poté, co se kultovní producent obilovin plánuje z daňových důvodů rozdělit na tři nezávislé společnosti.
img

Ruská divize americké internetové firmy Google vyhlásila bankrot

17.06.2022 Ruská divize americké internetové společnosti Google ve čtvrtek vyhlásila bankrot. Uvedla to dnes agentura Interfax, která se odvolává na soudní záznamy. Divize tento krok následně potvrdila. O záměru vyhlásit bankrot informovala už v květnu s tím, že ruské úřady jí obstavily bankovní účet, čímž jí znemožnily provádět veškeré platby.
C:\fakepath\trader-17062022-20-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.06.2022 1) Míra inflace v zemích Evropské unie v květnu opět překonala rekord a vystoupila na 8,8 procenta. Dosud nejvyšší hodnotu z dubna převýšila o sedm desetin procentního bodu, oznámil dnes evropský statistický úřad Eurostat. Česká republika měla podle jeho údajů po trojici pobaltských států nejvyšší inflaci z celé unijní sedmadvacítky, a to 15,2 procenta.
img

XAU/USD: Vlastnosti a doporučení

02.06.2022 Pár XAU/USD odráží hodnotu trojské unce zlata v amerických dolarech. U některých brokerů je označení ceny zlata vyjádřeno jako GOLD (místo XAU/USD). Jedna trojská unce se rovná 31,1034768 gramům (často zaokrouhleno na 31,1035 gramů).
img

Představenstvo ČEZ dostane plnou výši odměn, rozdělí si 135 milionů Kč

30.05.2022 Všech osm členů představenstva energetické společnosti ČEZ má nárok na plnou výši roční odměny za loňský rok. Celkem si tak rozdělí téměř 135 milionů korun. Nejvíc dostane šéf představenstva a generální ředitel Daniel Beneš, který má nárok na téměř 34,9 milionu korun. Vyplývá to ze zprávy o odměňování, kterou společnost zveřejnila na webu. Energetická skupina ČEZ měla v loňském roce čistý zisk 9,9 miliardy Kč, meziročně byl o 81 procenta vyšší.
img

Akcie ČEZ vystoupaly nejvýše od 2008!

18.05.2022 Akcie energetické společnosti ČEZ dnes přidávají na pražské burze více než 6 %. Vystřelily nad úroveň 1 100 Kč, kde se pohybovaly naposledy v roce 2008. Akcie reagují na šířící se spekulace o plánu na rozdělení české energetické skupiny a zestátnění jejich elektráren. S informacemi přišel první web seznamzpravy.cz
C:\fakepath\trader-13052022-27-zm.jpg

Forex: Euro po sestupu na nové pětileté minimum mírně posílilo

13.05.2022 Euro během dnešního obchodování sestoupilo až na nové pětileté minimum 1,0350 EUR/USD. Později se sice vrátilo nad 1,0400 EUR/USD, nejistota kolem dodávek ruského plynu však nadále podporuje obavy ze zpomalování hospodářského růstu v eurozóně. Kolem 17:30 SELČ si jednotná evropská měna připisovala zhruba 0,3 procenta na 1,0410 EUR/USD.
img

T-Mobile zvýšil v prvním čtvrtletí provozní zisk o 6 procent na 3,08 miliardy Kč

13.05.2022 Operátor T-Mobile zvýšil v prvním čtvrtletí tržby o 3,8 procenta na 7,27 miliardy korun. Provozní zisk EBITDA se zvýšil o 6,2 procenta na 3,08 miliardy Kč. Spotřeba dat v mobilní síti vzrostla o 57 procent. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě. Konkurence dosud výsledky neoznámila.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Bank of America: Akcie letos patrně čeká další výrazný propad

09.05.2022 Akciové trhy před sebou patrně mají další propad, který by mohl být výraznější než ten dosavadní. Například Bank of America odhaduje, že pokud se bude historie opakovat, pak má před sebou klíčový americký index S&P 500 letos ještě pokles o dalších asi 28 procent. Analytici se přitom opírají o data, která sahají 140 let do historie.
img

Bude Textron těžit z rostoucího trendu soukromých letadel?

02.05.2022 Textron je americký civilní a vojenský konglomerát, který se zaměřuje na letecký sektor se značkami jako Bell, Aircraft Armaments, Lycoming Engines, Cessna, Beechcraft a Pipistrel. Společnost prošla od krize v roce 2008 hlubokou restrukturalizací, kdy byl novým generálním ředitelem jmenován Scott C. Donnelly, který pokračuje v úspěšném růstu firmy. Textron se stále více zapojuje do trhu soukromého a civilního letectví a jeho výsledky za Q1 2022 daleko předčily očekávání analytiků:
img

Indie zdvojnásobila nákupy ruské ropy

26.04.2022 S odvoláním na údaje z divize ropného plánování a analýz tamního ministerstva pro ropu, Podle deníku The Hindu výdaje na dovoz ropy do Indie se za fiskální rok končící 31. března zdvojnásobily na 119 mld. USD.
C:\fakepath\trader-19042022-27-zm.jpeg

Německý výrobce spotřebního zboží Henkel ukončí podnikatelské aktivity v Rusku

19.04.2022 Německý výrobce spotřebního zboží Henkel se v souvislosti s válkou na Ukrajině rozhodl ukončit své podnikatelské aktivity v Rusku. Firma, která působí i v České republice, to dnes oznámila v tiskové zprávě. Henkel v Rusku zaměstnává zhruba 2500 lidí, kterým bude ještě po nějakou dobu vyplácet mzdy.
img

Raytheon získal kontrakt pro americkou armádu v hodnotě 600 milionů dolarů

12.04.2022 Akcie Raytheon (RTX.US) je jedním z předních dodavatelů zbraní a technologií pro americkou armádu. Společnost podepsala novou smlouvu s ministerstvem obrany:
C:\fakepath\trader-11042022-26-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.04.2022 1) Meziroční inflace stoupla v březnu na 12,7 % z únorových 11,1 %. Je tak nejvyšší od května 1998, kdy dosáhla 13 %. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). Meziměsíčně se spotřebitelské ceny zvýšily o 1,7 %. Podle ekonomů inflace nadále poroste a může dosáhnout až 15 % kolem poloviny roku, zároveň podle nich zůstane ve zbytku roku dvouciferná. Březnová meziroční inflace byla zároveň o 2,9 % vyšší, než odhadovala Česká národní banka v únorové prognóze.
img

Jason Urban říká, že BTC a ETH do poloviny roku 2023 explodují o 100 %

10.04.2022 Vedoucí představitel společnosti Galaxy Digital, Jason Urban říká, že nejpopulárnější kryptoměny- Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH) by se mohla do poloviny příštího roku zdvojnásobit.
img

Akcie Levi Strauss se propadají navzdory lepším čtvrtletním výsledkům

07.04.2022 Akcie Levi Strauss (LEVI.US) vymazaly počáteční zisky a ve čtvrtek klesly o více než 5,0 % , přestože prodejce oblečení vykázal za první čtvrtletí lepší než očekávaná čísla.
img

Evropské akcie v úvodu týdne bez větších změn. Vede se farmaceutikám Novartis a Roche, v Praze se vybírají zisky

04.04.2022 Evropské akciové trhy vstupují do nového týdne bez větších změn, když zatím nedokážou navázat na páteční optimistický závěr na Wall Street. Během víkendu se sice objevily pozitivní zprávy o blížící se schůzce mezi prezidentem Ruska a Ukrajiny, ale ruská strana tyto zprávy označila za spekulace a takové plány označila za předčasné. Náladu tak ovládají spíše během víkendu zveřejněné záběry z osvobozeného ukrajinského města Buča, kde údajně ruská armáda zabíjela civilisty. Tyto záběry opět rozvířily emoce a rétoriku o přísnější sankcích vůči Rusku, včetně zákazu dovozu ruského plynu do Evropy.
C:\fakepath\gazprom.jpg

Ruský Gazprom podle Reuters oznámil odchod z Německa

01.04.2022 Ruská plynárenská společnost Gazprom dnes oznámila, že se stahuje z Německa a že ukončila svou účast v německé divizi Gazprom Germania. Informovala o tom agentura Reuters, podle které není jasné, jak postup ruské energetické firmy ovlivní dodávky zemního plynu z Ruska do Německa. Reuters poznamenal, že německá divize má pobočky mimo jiné ve Švýcarsku a České republice.
img

ČEZ letos v Temelíně investuje 3,5 mld. Kč, do Dukovan skoro dvě mld. Kč

24.03.2022 ČEZ letos v jaderné elektrárně Temelín investuje 3,5 miliardy korun. Jednou z největších investic bude výměna řídicích systémů. Peníze dá ČEZ i do věcí spjatých s životním prostředím, chce také zefektivnit výrobu. Investiční akce se budou dělat hlavně při dvouměsíčních odstávkách; první blok energetici plánovaně odstaví 15. dubna, druhý 22. července. Novináře o tom informoval temelínský mluvčí Marek Sviták. ČEZ letos investuje i do Jaderné elektrárny Dukovany - skoro dvě miliardy korun.
img

Evropské trhy ve středu rostou

23.03.2022 Hlavní evropské indexy ve středu rostly, přičemž v čele růstu byly sektory zboží osobní a domácí potřeby a zdravotnických potřeb. Nejhorší výkon vykázaly sektory finančních a veřejných služeb.
C:\fakepath\Cina-mena.jpg

EY: Počet převzetí evropských podniků čínskými investory loni vzrostl

22.03.2022 Čínští investoři v loňském roce převzali 155 evropských podniků. To je o 23 více než předloni, ale o polovinu méně než v roce 2016, kdy byla akviziční aktivita čínských firem v Evropě na vrcholu. Vyplývá to ze studie, kterou dnes zveřejnila poradenská společnost EY. Na akvizice evropských firem loni čínští investoři vynaložili celkem 12,4 miliardy dolarů (zhruba 280 miliard Kč), uvedla agentura DPA.
img

Evropský akciový trh díky rozhodnutím světových centrálních bank roste

18.03.2022 Klíčové ukazatele akciového trhu vykázaly v závěru čtvrtečního obchodování v návaznosti na výsledky zasedání Bank of England zisky.
img

Akcie zbrojaře Raytheon se nacházejí u spodní limity rostoucího kanálu

17.03.2022 Akcie Raytheon (RTX.US) je americký výrobce pokročilých zbraňových systémů a technologií pro vojenský, letecký a kosmický průmysl. Mezi jeho kontraktory patří i soukromé společnosti, což ji odlišuje od společností jako Lockheed Martin (LMT.US), které spoléhají výhradně na státní zakázky.
C:\fakepath\mobileye.jpg

Společnost Mobileye, divize Intelu, podala žádost o primární nabídku v USA

07.03.2022 Společnost Mobileye, která je divizí americké společnosti Intel a zaměřuje se na systémy samořízených aut, v tichosti podala žádost o primární veřejnou nabídku akcií (IPO) ve Spojených státech. Výrobce mikročipů Intel to bez dalších podrobností oznámil v dnešním sdělení. Agentura Reuters s odvoláním na informované zdroje uvedla, že nabídka by mohla firmu Mobileye ohodnotit na více než 50 miliard USD (1,2 bilionu Kč).
img

PPF Telecom Group loni zvýšila provozní zisk o desetinu na 1,6 miliardy eur

02.03.2022 Telekomunikační divize PPF loni zvýšila provozní zisk EBITDA o deset procent na 1,6 miliardy eur, tedy v přepočtu téměř 40,5 miliardy korun. Konsolidované výnosy skupiny PPF Telecom Group, která zahrnuje operátory O2, CETIN a Telenor, meziročně vzrostly o 5,6 procenta na 3,3 miliardy eur, tedy asi 83,5 miliardy Kč. Firma to uvedla v tiskové zprávě.
img

Ruská zmrzlina značky Prima se kvůli invazi přejmenuje na Ukrajinskou zmrzlinu

02.03.2022 Ruská zmrzlina značky Prima se přejmenuje na Ukrajinskou zmrzlinu. Výrobce tím chce vyjádřit solidaritu s Ukrajinou a s jejími obyvateli, kteří čelí útoku ruské armády. ČTK to dnes sdělila společnost Bidfood Czech Republic, mezi jejíž značky zmrzliny Prima patří.
img

Rally ropy pokračuje

02.03.2022 Kanadský premiér Justin Trudeau řekl, že zákazem dovozu udělali tento týden symbolické gesto. Kanada je jedním z nejagresivnějších zastánců sankcí proti Rusku, zatímco Evropa, která z Ruska dováží čtvrtinu své ropy a téměř 40 % plynu, s uvalením sankcí váhá.
img

Ruská Sberbank oznámila odchod z Evropy, peníze vkladatelům vyplatí

02.03.2022 Ruská Sberbank odchází z Evropy. Největší ruská banka to dnes odůvodnila velkým odlivem hotovosti z dceřiných firem a ohrožením bezpečnosti zaměstnanců a majetku. Ruskou invazi na Ukrajinu ve vyjádření nezmínila. Banka, která má později během dne zveřejnit finanční výsledky za rok 2021, uvedla, že již není schopna zajistit likviditu evropských dceřiných společností, ale úroveň jejího kapitálu a kvalita aktiv jsou dostatečné k tomu, aby mohla vyplatit peníze všem vkladatelům.
img

Garanční systém zahájí výplatu náhrad vkladů Sberbank CZ nejpozději 9. března

28.02.2022 Garanční systém finančního trhu zahájí výplatu náhrad vkladů Sberbank CZ nejpozději 9. března. Očekávané výplaty náhrad činí přibližně 28,5 miliardy Kč. Garanční systém to dnes oznámil ČTK. Česká národní banka dnes zahájila kroky k odnětí bankovní licence Sberbank CZ, která má vazby na Rusko. Důvodem je zhoršení situace banky v souvislosti s odlivem vkladů po napadení Ukrajiny Ruskem. Klienti Sberbank CZ budou vypláceni prostřednictvím vybraných poboček Komerční banky, s níž má Garanční systém uzavřenu smlouvu na zajištění výplaty náhrad pohledávek z vkladů.
C:\fakepath\CNB3.jpg

ČNB zahájila proces k odnětí bankovní licence Sberbank CZ

28.02.2022 Česká národní banka dnes zahájila kroky k odnětí bankovní licence Sberbank CZ, která má vazby na Rusko. Důvodem je zhoršení situace banky v souvislosti s odlivem vkladů po napadení Ukrajiny Ruskem. V souvislosti s tím ČNB vydala předběžné opatření, kterým bance zamezila nakládání s aktivy a pasivy, včetně poskytování nových úvěrů a přijímání vkladů. Banka o tom informovala v tiskové zprávě.
img

EU nechala zmrazit tři evropské divize ruské banky Sberbank, včetně rakouské Sberbank Europe, pod niž spadá tuzemská Sberbank CZ. Klienti tak například nemohou vybírat vklady

28.02.2022 EU dnes nechala zmrazit tři evropské divize ruské banky Sberbank, ovládané ruským ministerstvem financí. Zmrazení se týká rakouské Sberbank Europe, pod niž spadá i česká Sberbank CZ, a také dvou jejích divizí, slovinské a chorvatské. Znamená to například, že klienti uvedených bank nemohou vybírat své vklady. Zmrazení zatím platí pro celý dnešek a celý zítřek.
C:\fakepath\trader-25022022-34-zm.png.jpg

Evropské akcie po čtvrtečním propadu vyvolaném útokem na Ukrajinu posílily

25.02.2022 Evropské akcie po čtvrtečním propadu na devítiměsíční minima dnes posílily. Panevropský index STOXX Europe 600 si připsal 3,32 procenta na 453,53 bodu. K růstu nejvíce přispěly banky, neboť investoři hledali po čtvrtečním výprodeji výhodné nabídky. Náladu na trhu zlepšila zpráva, že chce Rusko s Ukrajinou jednat v Minsku. O více než tři procenta stouply všechny hlavní evropské indexy, londýnský FTSE 100 vzrostl o téměř čtyři procenta.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie po čtvrtečním propadu vyvolaném útokem na Ukrajinu posilují

25.02.2022 Evropské akcie po čtvrtečním propadu na devítiměsíční minima dnes posilují. Panevropský index STOXX Europe 600 si krátce před 11:00 SEČ připisoval zhruba 0,7 procenta na 442 bodů. Ve čtvrtek ztratil téměř 3,3 procenta a nadále zůstává na cestě k výraznému týdennímu poklesu. Za čtvrtečním propadem stál ruský útok na Ukrajinu.
C:\fakepath\Nemecko2.jpg

Analytici: Ukrajinská krize může zbrzdit oživení německé ekonomiky

24.02.2022 Konflikt mezi Ruskem a Ukrajinou by se podle analytiků mohl stát brzdou hospodářského oživení v Německu. "Ukrajinská krize visí nad německou ekonomikou jako Damoklův meč," řekl agentuře DPA hlavní ekonom společnosti Commerzbank Jörg Krämer.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Fitch | Korelace | Inflace | OECD | EUR/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Británie | OPEC | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Devizové rezervy | Turecká lira | Pin Bar | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | XAU/USD | Export | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Ekonomické události | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | Burza | CEO | CFD | CFTC | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Certifikáty | Konsolidace | Custody | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | EBIT | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | Index FTSE 100 | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gap | High | IPO | Index DAX | Index PX | Indikátor | Indikátory | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Kotace | Koš | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | Likvidita | Long | Lot | MIFID | MMF | MT4 | Makro data | Margin | Marže | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nerealizovaný zisk | Nástroj | Obchodník | Obchodování s měnami | Opce | Open | P/E | PEG | Parita | Penzijní fond | Platforma | Podílník | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SICAV | Schodek rozpočtu | Sentiment | Splatnost | Split | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Support | Swap | Swiss | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VAT | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Indexy | Úroková sazba | OSN | Investoři | Fond | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Sázka | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Arbitráže | Obchodní příležitosti | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Santa Claus Rally | Oanda | Partners | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Obchodní transakce | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Výrobní náklady | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Akcenta | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | EURUSD | USDCAD | EURCZK | USDCZK | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Coca Cola | Akcie Daimler | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie O2 | Akcie Porsche | Akcie Siemens | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Akcie Volkswagen AG | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Směnárna | Break Even | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | Devizové rezervy ČNB | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní povolenky | Etoro | Eura | Evropská banka | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP Číny | HDP USA | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční záměr | Investing | J&T | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komoditní | Koupit akcie | Kurz britské libry | Kurzy | E15 | Lira | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Obchodování s nemovitostmi | Ocenění akcií | Patria Finance | PayPal | Pivot | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Roboti | Ropy | Růst HDP | Sázky | Signály | Société Générale | Spekulace na pokles | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stoxx | Stoxx Europe 600 | SWIFT | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Unce zlata | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj cen akcií | Webinář | Webináře | WTI | Země EU | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | ING | Buffett | Komise pro cenné papíry | Andrej Babiš | Buy | Capital Expenditures | CEPS | Čistý dluh | Daniel Beneš | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Hodnota dluhopisu | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Petr Kellner | Provozní marže | Range | ROCE | Tim Cook | Upisovací období | Itálie | Spojené státy | WSJ | Čistá zisková marže | Dumping | Hrubý domácí produkt (HDP) | Outperform | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Investiční analytik | Tržní sentiment | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Trader Workstation | Volby | Genesis | Futures trading | Retail | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Currency | Investment | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | DPA | Bernstein | KPMG | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | ABN Amro | UniCredit Bank | Česká bankovní asociace | Home Credit | Institut Ifo | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | NATO | Standard Chartered | RBC Capital | BBC | Destatis | Agentura DPA | Reporty | Zvyšování sazeb | UNCTAD | Technický výhled | HUF/EUR | Brazílie | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Dovoz ropy | XAG/USD | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Index pražské burzy | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Globální trhy | Diamanty | Stock Exchange | Evropské banky | Lobbistické skupiny | Zvyšování úrokových sazeb | Fundamentální ukazatele | Energie | Kitco | Rada ČNB | Podnikatelé | Dekabank | Panevropský akciový index | Index německých akcií DAX | Index londýnské burzy FTSE 100 | BlackRock | Přehled | Klid | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Ekonomická aktivita | City | Posilování koruny | Forbes | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | České firmy | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie v USA | Akcie bank | IHS | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Objem investic | Vladimir Putin | Americký akciový index | Americké akciové indexy | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Britský ministr financí | Růst akcií | AAA | Americké burzy | Walmart | Alibaba | Fibo | Propad | Německý index DAX | Burzovní parket | Handelsblatt | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Britský akciový index FTSE 100 | Ropné společnosti | FactSet | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Výzkumná společnost | Marže společností | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Index CAC 40 | Posílení dolaru | Nálada na trhu | Finanční injekce | Akciové trhy ve Spojených státech | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Zajištění | Investiční divize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ethereum | Zájem o akcie | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Odhodlání | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní maxima | BDO | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Britská ekonomika | Dosahovat zisku | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Odhady trhu | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Bankovní unie | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Opatření na podporu ekonomiky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Výběr zisků | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Investiční plány | Softbank | ARM Holdings | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | ExxonMobil | Údaje o inflaci | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Internetové firmy | Japonský Nikkei | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Nárůst objemu obchodů | Hlavní ekonom | Commodity Futures Trading Commission | Švédsko | Norsko | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Mercedes | Audi | Politico | JPMorgan Chase & Co. | IHS Markit | ex | Akcie firem | MUFG | Akcie Kofoly | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Skupina PPF | Bankovní index | Vstup na burzu | CoinDesk | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | Inflace ve světě | Začátek výsledkové sezóny | Breakout Trader | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Investiční specialista | Americký akciový trh | Zajímavé výnosy | Obchodování na pražské burze | Nejpopulárnější kryptoměny | Palladium | BTC/USD | Digitální zlato | Jerome Powell | MiFID II | Altcoin | ETH | Capitalinked | Radim Dohnal | Invesco | Index S&P/ASX 200 | Fincentrum | Panevropský index STOXX 600 | Binance | Kryptoměna ethereum | Cena kryptoměny ethereum | NEST | Robinhood | Crypto | Pokles bitcoinu | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Investiční skupiny | Obchodování na trzích | Altcoiny | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Airbnb | Podnikání na kapitálovém trhu | Obchodní války | Zonky | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Německá centrální banka | Akcie Amazonu | Kryptoburza | OPEC+ | Capitalinked.com | Obchodní napětí | Výsledky obchodování | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | Technologické akcie | Evropský akciový trh | FAANG | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | Akciový trh v USA | Americká investiční banka | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Fond kvalifikovaných investorů | Tržní hodnota Amazonu | Royal Dutch Shell | Odvětví polovodičů | Index Stoxx 600 | USMCA | I-Trader | Přímé zahraniční investice | Kompozitní index | FKI | Úrokový výnos | Trhy v USA | Tržby Amazonu | Finanční skupina | IfW | Akcie společnosti ČEZ | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Vývoj ceny bitcoinu | Dodávky ropy | Cena plynu | Roční výnos | Největší kryptoměna | IG | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Zvýšení mezd | Průzkum společnosti | Hospodářský vzestup | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Tlak na akcie | Zvýšení úrokové sazby | EK | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Oživení akcií | Veřejný dluh | Česká firma | Bankomaty | Český miliardář | Financial Times (FT) | Španělský IBEX | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Dění na akciových trzích | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Makléřská společnost | DBS | Analytici z Wall Street | Globální dluh | Obchodní operace | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Akcie Levi Strauss | Primární nabídka akcií | Německé banky | Výsledky ČEZ | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | Primární nabídky akcií | Světové finanční trhy | Zájem investorů | PINS | Uber Technologies | Statistický úřad | Ropovod | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Splácení dluhu | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Nejznámější kryptoměny | Akcie firmy | Tencent Holdings | Odhad růstu ekonomiky | Měnový výhled | Riziko recese | Nabídka akcií | Token | Americké společnosti | DE30 | Opční program | Ferrari | Fibo retracement | Čínský trh | Volný čas | Akcie a ETF | Rozhodnutí centrálních bank | STAR | Býčí výhled | Společnost Gazprom | Gazprom | Capital Partners | Coffee | Výnosové křivky | Akcie automobilky | Výkonný ředitel | XTB Research | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Tomáš Pfeiler | Inverze výnosové křivky | Obavy z recese | Konglomerát | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Oživení ekonomiky | AMZN | Akcie podniku | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Shrnutí obchodování | FRS | Hongkongská burza | Prosus | US500 | Saudi Aramco | PPF | Stablecoiny | Očekávání trhu | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Thomas Cook | Finanční situace | Růst podnikatelské aktivity | Snížení daní | Energetické firmy | ESG | GOOGL | Akcie roku | Banky pro mezinárodní platby | Kakao | Vývoz ropy a plynu | Equinor | Vývoz ropy | Hospodářské dopady | Série ztrát | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Hospodářské krize | Platební společnost | TikTok | Huawei | Digitalizace | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Obchodní model | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Central European Media Enterprises (CME) | Majoritní akcionář | Mediální společnosti | Investiční skupina | Ropný gigant | Německá vláda | Kryptoměnová burza | Výsledkové zprávy | Trinity | Jakub Seidler | ČNB Jiří Rusnok | Objem | Evropské firmy | Data z USA | Čínské podniky | Bílý dům | MSFT | Obchod | Trh práce | Myšlenka | Statistické údaje | Dlouhodobé dluhopisy | Pojišťovna VIG | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | Růst spotřebitelských cen | Akcie Alibaby | Akcie Alibaby na burze | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Statistický úřad Eurostat | Tadawul | Primární nabídky | Americký dolar k japonskému jenu | Firma | PLN/EUR | Technické analýzy | BAT | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Výrobce léků | Obchodovat na burze | Čínská firma | Růst cen | Borsa Italiana | Maďarská centrální banka | Studie | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Bilance | Index DOW | Negativní sentiment | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Negativní nálada | Největší pokles | Ukrajina | Lagardeová | Si Ťin-pching | Volný obchod | Souhrnný index | Klesly akcie | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | Tiffany | LVMH | Miliardy | Přeshraniční platby | PROP Trading | Global Times | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Politická krize | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Americká data | Walt Disney | Disney+ | Macquarie Asset Management | 5G | AFP | FT | Evropští investoři | Růst české ekonomiky | Meziroční růst HDP | Automobilový sektor | Konkurenti | Financovat | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | Společnost ČEZ | NN Investment Partners | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Digitální měny centrálních bank | Impuls | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | SoftBank Group | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Výrazný pokles | Ceny potravin | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Hlavní trend | Klíčový support | Zdražování | Inflace v listopadu | Sociální sítě | Problémy | Výzkumný institut | NAFTA | Pojišťovny | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Státy EU | ECB Christine Lagardeová | Philip Morris ČR | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | GBP/EUR | Plyn | Nálada | Kofola | Kontrakty | Koruna zpevnila | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Alstom | Moskva | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Časopis Forbes | EASA | První den obchodování | Společnost Huawei | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Federální obchodní komise | FTC | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Akciový index Dow Jones | Harmony | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Czech Media Invest | Škoda Auto | Penta Real Estate | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Míra | Investiční skupina PPF | Alpiq | Premiér Babiš | Vivendi | Energetický a průmyslový holding | Médea | České aerolinie (ČSA) | Řetězec Makro | Jaderné elektrárny | Tendr | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Temelín | Úroky | Konec roku | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Smartwings | Geely | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Automobil | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Meziroční míra inflace v eurozóně | Optimismus investorů | FedEx | Nálada německých spotřebitelů | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | Roku Inc | AT&T | Disney | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Americké vlády | Nike | Lámání rekordů | Nejbližší support | Dot-com | Bydlení | Uber | Ipsos | Martin Novák | Česká zbrojovka | EY | Eugal | Ztráta | Vlastní prostředky | NERV | Nejlepší akcie | Stratég | Propad akciových trhů | ACEA | Miliardy korun | Inflace v Maďarsku | Výnosy státních dluhopisů | Peking | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Růst hrubého domácího produktu | Schodek státního rozpočtu | Ziskovost | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Hospodaření | Paschal Donohoe | Zbrojovky | Analytik Cyrrusu | Klesající trend | Silný support | Eskalace konfliktu | Američané | Návratnost | Odškodné | Hospodářské recese | Netflix | Celsius Network | Inovace | General Motors (GM) | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Washington | Daimler | VDA | Micron Technology | Apache | Výprodeje akcií | O2 | Doporučení Koupit | O2 Czech Republic | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Experti | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | TWD | ASML | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dow Jonesův akciový index | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Čínský vicepremiér Liou Che | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Růst cen potravin | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | Bankroty | Americké ministerstvo financí | SAP | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Cenové tlaky | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Nižší růst | Hodnota Amazonu | Britské společnosti | Ceny energií | Akcie Morgan Stanley | Banka Morgan Stanley | Ptačí chřipka | Zajímavé zisky | Krach | Komunikace | HN | Údaje o HDP | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Firma Avast | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americký miliardář | Evropské ekonomiky | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | American Express | Většinový podíl | Finanční regulátor | Pohyby cen | Virus | Asijské indexy | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Globální sentiment | Zdražovat | Důchody | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Býčí Pin Bar | Medvědí Pin Bar | Burzy v Šanghaji | Boeing | Vstupy | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | FIAT | Zpomalení růstu | Zlepšení | Úsilí | BABA | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Růst akciových indexů | Obchody | Nový fiskální rok | Výdaje | Daň z příjmu | Cena akcií Tesly | BP | Tenza | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Rekordní hodnoty | Capital Group | Nahrávací společnost | Universal Music Group | SEC | NFP | Postmates | Snowflake | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Americké banky | Průměrná cena | NFP data | Britský statistický úřad | Analýza BTC | Technická analýza BTC | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Růst sazeb | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Deutsche Telekom | Bentley | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Craig Erlam | Noviny | Akcie Novavax | Největší ztráty | Výhled růstu globální ekonomiky | Šéfka ECB | Technická analýza BTC/USD | Jižní Korea | Sestupný trend | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | CPCA | Analytická společnost | Pokles prodeje | Vyhlášení nouzového stavu | Snížení těžby | Akcie PepsiCo | Současná cena | Příležitost k nákupu | WP | Rishi Sunak | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Prudký pokles | Poradci | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Nouzový stav | Akcie včera | Olaf Scholz | Charlie Munger | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Technologičtí giganti | Tencent | Další vývoj | Stimuly | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Odhady ekonomů | Kabinet | Vlastnit akcie | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Česká energetická firma | Energetická firma | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Největší propad | Dnes klesly akcie | Antivirové firmy | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Oznámení firmy | Snížení dividendy | Burzy cenných papírů | Analytici finančního ústavu | Obavy trhu | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Viceprezident | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Čerpací stanice | Nejslabší růst | Německý hospodářský institut | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění | Markéta Fišerová | Ekologické organizace | Zásobníky | Texas | Bilion dolarů | Valné hromady | Situace v Číně | Koronavirová krize | Unilever | MPO | MPSV | MF | Náhrady mezd | Ošetřovné | Američtí senátoři | OSVČ | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Posílení amerického dolaru | Akciové indexy v Asii | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Spotřebitelská nálada | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Alena Schillerová | Ministryně financí | Zdraví ekonomiky | Francouzský akciový index | Britský akciový index | Sněmovna reprezentantů | Anomálie | Tomáš Raputa | mBank | Politická rozhodnutí | Další růst | Růst | Německý parlament | Delta Air Lines | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Ministr vnitra | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Repo sazby | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Sněmovna reprezentantů USA | Dopady pandemie na ekonomiku | Výroba automobilů | Rozsáhlé propouštění | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Farmaceutické firmy | Křetínský | Ceny elektřiny | Živobytí | Šíření nákazy | Unijní země | Fiat Chrysler | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | VW | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Čtvrtletní pokles | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Realitní firmy | Poskytování hypoték | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Závislost | Práce | Rozvojová banka | Společnost Unilever | Podíl na trhu | Údaje | IATA | Ekonomické škody | Hrozí krach | AOL | DPH | Úročení vkladů | Eni | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Karel Komárek | Pavel Baudiš | Marek Dospiva | Prezident Vladimir Putin | Devizové rezervy České národní banky | Možnosti obchodování | Dopady koronavirové krize | CDC | Ministři | Carsten Brzeski | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Chřipka | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Cena benzínu | Zpravodajské služby | CIA | Německé automobilky | Nejvyšší soud | Celní úřad | JPM.US | Celková inflace | Technické problémy | Výpadky | FANG | WMT | Activision Blizzard | Více peněz | Valná hromada ČEZ | Premiér Justin Trudeau | Credit Suisse Group AG | Nové dluhopisy | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Růst cen v EU | Statistiky | Uzavření trhů | Investiční manažer | Zhodnocování peněz | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | S&P500 | ESPN | Tlak medvědů | Dílčí index | Průměrný výnos | Chesapeake Energy | ODS | Premiér Andrej Babiš | Debata | Evropské indexy | Air France | Institut GfK | Posílení | Swingové minimum | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Legendární investor | Amundi | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Grayscale | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Evropské méně | Binance Coin | Cestování | Čtvrtletní výsledky | Americký HDP | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Německé ministerstvo hospodářství | Ministerstvo hospodářství | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Náklady na financování | Shell | Energetická společnost | Sazka Group | Maloobchod | Zaměstnanci | FDA | Anthony Fauci | Epidemiolog | Americký epidemiolog | Gilead | Čistá ztráta | Společnost Gilead | Blízký východ | Tweet | Dopravci | Růst výnosů | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Herbert Diess | Šéf Volkswagenu | Koncern Volkswagen | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | UNWTO | KfW | Tomáš Kotera | Wolt | Alternativní taxislužby | Soud EU | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Státy eurozóny | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Pozastavení obchodování | Zveřejněné údaje | Jan Raška | Patrik Tkáč | Leasing | Výnosy O2 | Dluhy | Toyota Motor | Společnost Avast | Členské státy | Vrácení daně | Členské země | Burza Binance | Technologický pokrok | Link | ONE | RBI | T-Mobile | Operátor T-Mobile | PPF Telecom Group | Auta | Indexy v Asii | JD.com | Dopad na cenu | Xiaomi | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Vakcína | Sektor služeb | Export do Číny | CL | Spekulovat | Zboží z Číny | Moderna | Jukos | Svaz dovozců automobilů | WMT.US | Lee Hardman | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | GSK | Koronavirová pandemie | AMZN.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Lesy ČR | Kupci | Podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Společnost Facebook | Aktivity společnosti | Biotechnologická společnost | Renault | Realitní společnosti | Fischer | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Jaguar Land Rover | Jaguar | Land Rover | Ekonomický institut Ifo | Technologické centrum | OKD | JDE | Index akcií | Unie | ČR | FRA40 | Vakcíny proti koronaviru | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hospodářský institut | Hertz | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Andrej Babiš (ANO) | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Bohumil Trampota | Průraz | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Zbrojovka | Genesis Capital | Střední Evropa | Kommersant | Ruské úřady | Londýnské burzy | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | Eduard Kučera | CVC Capital | INLOOPX | CCleaner | Antivirus | Ochranný software | Waymo | Square | Německé vládní strany | Počet nových žádostí o podporu | Rozhodnutí soudu | OCBC | Tchaj-wan | Tempo poklesu | Nikola | Hertz Global Holding | Hertz Global | Index Nasdaq Composite | Rozpočtový deficit USA | Národní rozpočtová rada | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Energetický gigant | Arizona | Rozsáhlé investice | Nestlé | Novartis | Sanofi | Inflace v Evropské unii | Roční míra inflace | Míra inflace v Evropské unii | Prodeje automobilů | Podpůrné programy | Agrofert | Splasknutí bubliny | Proticyklické kapitálové rezervy | Výplata | Dluh Británie | Sentiment na trhu | Per rollam | Covid | Aplikace Robinhood | Technologické firmy | Analytické společnosti | Changpeng Zhao | Cardano | Banka JP Morgan | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Finanční ústavy | Výhled hospodaření | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Firma ČEZ | Index německých akcií | Státní pomoc | Mimořádná valná hromada | Vrcholoví manažeři | Chesapeake | Sankce proti Rusku | Skupina Smartwings | ONS | Ziskové marže | Objem aktiv | Letecký průmysl | Den obchodování | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Akcie Coca-Cola | Společnost Uber | Novavax | MAM | Ant | Sony | Japonská společnost | Výrazný propad | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Reputace | KLM | ChainLink | Americký výrobce letadel | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | Stellantis | Peugeot | Citroën | Chrysler | Růst tržeb | Kanye West | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | Kolaps | Verizon Communications | Průměrný příjem | Ožívání ekonomiky | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Společnost XTB | Zotavení ekonomik | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Model 3 | LOTUS | Exor | Insolvence | Letecká osobní doprava | Plynárenské společnosti | Konkurenční společnosti | DeFi | Staking | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Nikl | Obchodní divize | Čínská společnost | Důvěra | Turistický ruch | Ant Group | List Global Times | Odhad vývoje ekonomiky | Politické události | Významné události | Damoklův meč | Časový úsek | Cenové hladiny | Zisk z obchodování | Lepší výsledky | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Americké ministerstvo spravedlnosti | Indikátory sentimentu | BHP Group | VHM | Czechoslovak Group | Podhodnocený | Online nakupování | Pokles tržeb | Goodyear | Výrobce pneumatik | PLUG | Veřejný dluh Británie | Kryptoměnový trh | SMA 200 | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Airbus Group | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Zisk a tržby | Ceny v eurozóně | Americký soud | Christian Sewing | Holdingová společnost | Split akcie | SPAC | IT společnosti | Zhodnocení akcií | Seznam Zprávy | SMIC | Big Tech | Klimatické změny | Kuba | Odborníci | Rentabilita | Zdanění | Traton | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Čínské technologické firmy | Altimeter Capital | Sequoia | Institut IfW | Universal Music | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Rezidenční nemovitosti | Budoucí vývoj | Zadlužení Německa | Ropa dnes | Americký podnik | Program Antivirus | Unity | Cena elektřiny | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Šéf podniku | Ztráty společnosti | Diverzifikovat | Micron | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Ministr životního prostředí | Snížit emise | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | PMI ve zpracovatelském průmyslu | CZG - Česká zbrojovka Group | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Vinci | Česká republika | Cineworld | Cinema City | Společnost Cineworld | McAfee | Nejvýraznější růst | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Měnový fond | AEX | Allegro | Společnost Allegro | Paul Milgrom | Robert Wilson | iPhone | Výrobce letecké techniky | Oživení německé ekonomiky | Jack Dorsey | Akciové portfolio | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern | Epidemiologická situace | CZKCASH | Defi | Digitální převody peněz | Protiepidemická opatření | Nařízení | Interfax | Manager Magazin | Reebok | TPG | Intel | Výrobce čipů | Solární energie | Canalys | JPM | První obchodní den | Obchodování s futures | Moneta | Technologické tituly | SAP AG | Kryptoměnová směnárna | Zveřejnění výsledků | Odklad splátek | Fond Fidelity | Státy Evropské unie | Zynga | Výrobce videoher | Společnost Pfizer | CEZ1 | Apollo | Apollo Global Management | Hlavní kryptoměna | MRNA | GPS | GPS.US | Transněfť | Ropovod Družba | Stock Spirits | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Spotřebitelská poptávka | Nastavení trhů | INTC.US | Zelené investice | Životní prostředí | Společnost DoorDash | Akcie americké společnosti | CD Projekt | Uvedení akcií | Norwegian Air Shuttle | Sektor kryptoměn | Akcie společnosti Walt Disney | Siemens | Bayer | Munich Re | Vonovia | Munich | Henkel | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Swingový výhled | Očkování | Cointelegraph | Antigenní testování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | EC Investments | IPO společnosti | Mutace koronaviru | MGM | Plný úvazek | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Digital Exchange | Boeing 737 Max | Bitcoinový trh | Analýza BTC/USD | Stock Spirits Group | Nálada investorů | Lenovo | Výhled na rok | SOLEK | CODYA | Autopůjčovna Hertz | Polkadot | DOT | Ycharts | Hodnota trhu s kryptoměnami | Oživení amerického trhu práce | Společnost Tesla | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Rio Tinto | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Dopad na akcie | Akcie americké internetové společnosti | Černý kůň | JD | Tržby z prodeje | Zoom Video | Carrefour | Couche-Tard | Evropské centrální banky | CARA | MJ | ACT | WU | Toshiba | VTB | Agentura Interfax | United Parcel Service | Philips | UPS | Čínské značky | PEP | PEP.US | Polská společnost | Deliveroo | Očkování proti covidu | BlackBerry | DAX (DE30) | Nárůst ceny | Express | Tržní reakce | Tržní ceny | J&J | Globální letecká osobní doprava | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Legal & General | Kuaishou Technology | Tencent Holding | Obchodní deficit USA | Activision | Blizzard | Finanční výsledky | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | MIB | Mateřské firmy | Technologie společnosti | General Motors (GM.US) | GM.US | Finanční výkonnost | Rostoucí úrokové sazby | FTX | Kov | PINS.US | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Zajímavé akcie | Just Eat Takeaway | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Den prezidentů | Historické mince | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | CETIN | Akcie Air France-KLM | Kering | Robinhood Markets | Evropský výrobce letecké techniky | Porušení zákona | Special Purpose Acquisition Companies | Air | Sentiment investorů | Negativní sentiment investorů | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Finanční zdraví | Golden Cross | Kryptoměnový gigant | Rohlik Group | PPF Telecom | Terra | Antidumpingová cla | Siemens Energy | Silný růst | Britská společnost | Pandemie covidu-19 | ČSA | Fidelity | Akcie AT&T | Výrazný růst | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Gap (GPS.US) | Výhled růstu ekonomiky | CEZ1.CZ | ČEZ (CEZ1.CZ) | Decentraland | Akcie Volkswagenu | Quadruple witching | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | V.US | Týdenní shrnutí | CRM | Suezský průplav | Zablokování Suezského průplavu | xStation 5 | Discovery | PPF Group | Loď Ever Given | Ever Given | Archegos | Ladislav Bartoníček | Vývoj hodnoty | LMT | Reuters analytik | Nejvyšší růst | Hodnota trhu kryptoměn | Globální finanční systém | EDF | Realitní fondy | Umění | Harley-Davidson | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Advanced Micro Devices | AMD | GE Renewable Energy | Zátěžové testy | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Akcie Coinbase | Akcie Coinbase (COIN.US) | Debut na trhu Nasdaq | Shooting Star | Zvýšit ziskovost | Intel (INTC.US) | Zvýšení ratingu | Pepco | LME | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Pinterest (PINS.US) | Raytheon Technologies | Raytheon Technologies (RTX.US) | United Parcel Service (UPS.US) | Visa (V.US) | AMD.US | GOOGL.US | RTX.US | UPS.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | HSBC Holdings | Vysoká cena | Rostoucí ceny | Objednávky | Ministr práce | Internetové společnosti | Verizon | Společnost Verizon | Mediální divize | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Platby kartou | Cena povolenek | Nárůst objemů | K.US | Kellogg | Benxy | Akcionáři Avastu | Pandora | Obavy z růstu inflace | Panasonic | Japonský konglomerát | Francouzská společnost | Goldman Sachs Group | Obchodování s povolenkami | Plán obnovy | Makléřská společnost Robinhood | Kurzotvorné zprávy | Turów | Těžaři | Deutsche Wohnen | Německé společnosti | Vonovia a Deutsche Wohnen | Renáta Kellnerová | Oslabení | Prudké oslabení | Zisk před zdaněním | About You | Paytm | Hypoteční sazby | Výsledky za Q1 | Podstatné kurzotvorné zprávy | První zvýšení sazeb | Petrus | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Spotřeba domácností | Salvador | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Úroveň rezistence | Softwarové firmy | Dlouhodobý support | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Penta | Krafton | Platidlo | Primark | Jan Kalina | Gigafactory | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Mali | Tržní prostředí | Leoš Rousek | PPF Leoš Rousek | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Akcionáři Monety | Navýšení kapitálu | Graf akcie | Regulační úřad | PPF Telco | ČD-Telematika | České dráhy | Stažení akcií O2 | SPT Telecom | Stažení akcií | Domácí kapitálový trh | Stabilní dividendový výnos | Didi | Den daňové svobody | Pozitivní vliv | NASA | Falcon | Starlink | Obrovský potenciál | Zakladatel fondu | Trh dnes | Dividendy ČEZ | Akcionáři ČEZ | Čistý zisk ČEZ | Zisk ČEZ | Energetická společnost ČEZ | Představenstvo ČEZ | Malajsie | Výhled na letošní rok | Společnost Didi | Technologie | MAN | Americký výrobce | Ethereum (ETH) | Nabídky akcií | Růst společnosti | Obchodní aplikace | Sazby daně | Andy Jassy | Hliník | Analytici JPMorgan | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | Eurohold | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | TSMC | Výroční zprávy | Pivovar | Didi Global | Plány obnovy | Největší evropská automobilka | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | JPMorgan (JPM.US) | NortonLifeLock | AVST | AVST.UK | Avast (AVST.UK) | Symantec | Podíl Číny | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Americký trh | AI | KO | GlobalFoundries | Uzavření dohody | Ztrátový týden | Inflace cen | Odvětví | Pokles poptávky | Australská BHP | Australská BHP Group | BHP | Nickel West | Společnost BHP | Australský podnik | Poptávka po niklu | Vandita Pantová | BHP Vandita Pantová | Rotterdam | Akcie indické | Akcie indické společnosti | Indické společnosti | Ola | Akcie čínské společnosti | Načasování | Varianta delta | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Bulharská finanční společnost | Tomáš Pleskač | Člen představenstva ČEZ | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Zisk Microsoftu | Softwarová společnost Microsoft | Intelligent Cloud | Azure | More Personal Computing | Xbox | Rekord | Příjmy z reklamy | Suez | ABB | Klimatická politika | Ředitel komunikace | Současné ceny | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Bilion | A350 | CAR | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Firemní značky | Divize finančních služeb | Růst v Číně | Letiště Praha | Provozní ztráty | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Thomas Schäfer | Mateřská společnost | Ministerstvo spravedlnosti | DCC | Dřevo | Chování | Vnímání | Dodávky ruského plynu | Take-Two Interactive | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Ropné a plynárenské společnosti | Ubisoft | Projekce | Akcie Robinhoodu | Gary Gensler | Analytik České bankovní asociace | Martin Podolák | Jana Pokorná | Filip Belant | Ředitel úvěrových produktů | Rekordní minimum | Takata | Tržby Huawei | Sankce Spojených států | Eric Xu | Předseda správní rady | Operační systém Harmony | Pololetní tržby | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Konzultační firmy | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Zajišťovny | Zboží vyrobené v Číně | Kuaishou | AliExpress | Logistické problémy | Cainaiao | William Wang | Společnost AliExpress | Haier | Hisense | Aiways | Alexander Klose | Páteční NFP | CVC Capital Partners | CVC | Uvedení na burzu | DIS.US | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Osobní počítače | Deutsche Bahn | Deutsche Bahn (DB) | DB Fernverkehr | Německý stát | Cena kryptoměny | Britská společnost Cineworld | Mooky Greidinger | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Byty | Faurecia | Dovoz oceli | Tokeny | NN IP | NN Investment Partners (NN IP) | SpaceX | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Mluvčí firmy | Výrobní inflace | ASX | Indexy v Číně | Nedostatek čipů | Mediální společnost | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Opatření | Rivian | Shrinkflation | Smrskflace | Vrcholy | Dna | Prazdroj | Telco | Evergrande | China Evergrande | Hnutí ANO | ANO | Uhlí | RBC | Vysoká poptávka | Indexy amerického akciového trhu | Porsche SE | Holding Porsche SE | Energetika | Velkoobchodní ceny elektřiny | Společnost Siemens | Vodafone | Ceny plynu | Brian Armstrong | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Solana | Evropský index | Celková nabídka | Finanční ředitelka | Gucci | Luxusní značky | Strojírenské firmy | Etherea | Výrobní podniky | Čínské realitní společnosti | Zprávy z pražské burzy | Porsche Automobil Holding | Společnost AT&T | WarnerMedia | Warner Bros | České aerolinie | A321Neo | Inskol | Dopady epidemie | Mediální skupina | Skupina Vivendi | Chris Beauchamp | IG Chris Beauchamp | Utažení úrokových sazeb | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | Arrows | BNP | Čínský finanční systém | Kolaps podniku | P/B | Hospodaření bank | Jaroslav Haščák | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Německá automobilka Volkswagen | Reorganizační plán | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Hodnota primárních nabídek akcií | Úročení | Společnost Evergrande | Nový lék | Hopson Development | Energetická krize | Zvýšení základní úrokové sazby | Kellnerová | Bankovní skupiny | Hospodářské soutěže | Automotive | Chinese Estates | Akcie Chinese Estates | LEVI.US | Levi Strauss (LEVI.US) | Akcie Levi Strauss (LEVI.US) | Škodovka | Mathias Cormann | Mediální podnik | Nejnovější zprávy | Vylepšení teorie aukcí | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Minulá výkonnost | Napjatá situace | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Češi | Akcie Tata Motors | Tata Motors | ADQ | Investiční společnost TPG | TPG a ADQ | Indická automobilka | Nexon | Tigor | Tata Power | Tata Chemicals | Tata Autocomp | Maruti Suzuki | Šailéš Čandra | Investice do elektromobilů | Bohemia Energy | Energetické krize | Závod Volkswagenu | ID.3 | Vysoké ceny | Pravidla hry | ITA | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Kolibřík Energie | OK Smart Opportunity | Fond OK Smart Opportunity | Fond MONECO | MONECO investiční společnost | Jiří Šindelář | Ředitel investiční divize | Broker Consulting FKI SICAV | Složení portfolia | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Nord Stream 2 AG | Společnost Robinhood | AlixPartners | Nedostatek polovodičů | IBM (IBM.US) | IBM.US | PAH3 | Veolia | Giphy | The Verge | Horizon | Horizon World | Oculus | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Snap | Pozornost | Zásoby společnosti | Uzavírání obchodů | Amazon (AMZN.US) | Coca-Cola (KO.US) | Volvo Cars | Zprostředkovatelé | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Naše obchodní strategie | 4iG Nyrt | Telenor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Robert Habeck | Ruský prezident | Akcie švédské automobilky | Meta | Oculus Quest | Metaverzum | Dceřiná firma | Klima | Metaverse | Rivian Automotive | Meta Platforms | Společnost Yahoo | Odborníci na kryptoměny | Hlavní index francouzských akcií | Francouzský index | Index francouzských akcií | Take-Two Interactive Software | Fialova vláda | Evergrande Group | Česká národní banka (ČNB) | WeDo | Soud v Haagu | Messari | Poskytování likvidity | Divize Daimleru | Daimler Truck | Společnost | Nové emise | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | British Petroleum | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Nexi | Celoroční výhled | Maloobchodní prodejce | Macy's | Crypto.com | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | One97 Communications | Kohl's | Odchod z londýnské burzy | TIM | Pozemky | Společnost innogy | Innogy | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Zprávy z krypto | Globální nedostatek čipů | Nové mutace | Omikron | Zprávy z krypto průmyslu | Varianta omikron | Parag Agrawal | Těžařská společnost | Nálada na trzích | Broadcom | | Britský antimonopolní úřad | CMA | Varianta koronaviru | Grayscale Bitcoin Trust | Nové vakcíny | Výhled české ekonomiky | Nejvýraznější propad | Vietnam | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | BofA | Postavení na trhu | SOTIO | 1Inch | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Rozšíření | Rostoucí inflace | Arm | Akcie výrobce čipů | Výrobce čipů Intel | Akcie výrobce čipů Intel | Mobileye | Divize Mobileye | Tadawul Group | ACWA Power International | ACWA | ACWA Power | Saudi Telecom | Primární nabídka firmy | Firma Nestlé | L'Oréal | Podíl Nestlé | Švýcarská potravinářská firma | Potravinářská firma | Tržní hodnota americké společnosti | Investiční platidlo | Evernym | Kryptoměnové transakce | Akcie Daimler Truck | Daimler Truck AG | Akcionáři společnosti | Liz Trussová | Letadlo | Fidelity Investments | Sequoia Capital | Technická rezistence | Shimao Group | Úpis nových akcií | Jamal | Poradenská společnost EY | Společnost EY | Sekyra Group | TerraUSD | Hráči na trhu | Italská banka | Těžební společnost | Společnost Smartwings | Získané peníze | CNH Industrial | Italský výrobce nákladních aut | Výrobce nákladních aut | Gerrit Marx | Společnost CNH Industrial | Karosa | Iveco | Iveco Czech Republic | Miliardy USD | Společnost TPG | Bodyarmor | Odolné proti inflaci | Předpokládaný růst | Ocel | Kvalita aktiv | Ruský plyn | DAO | Nejlepší akcie 2022 | Akcie 2022 | Akcie v roce 2022 | Nejlepší akcie v roce 2022 | Výhled pro rok 2022 | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Měnový výhled v roce 2022 | Očekávané úrokové sazby | Úrokové sazby v roce 2022 | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Akcie Polo Ralph Lauren | Polo Ralph Lauren | Ralph Lauren (RL) | Akcie ASR Nederland | ASR Nederland (ASRNL) | ASR Nederland | ASRNL | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Akcie CM.com | CMCOM | Akcie CM.com (CMCOM) | CM.com | CM.com (CMCOM) | Polo Ralph Lauren (RL) | Big tech | Míra inflace v Maďarsku | Inflace v zemích Evropské Unie | BofA Global Research | FarmVille | Poptávka po videohrách | Hry | Call of Duty | Candy Crush | Herní divize | Divize Microsoftu | Cena akcií společnosti | Valneva | Upravený zisk | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Analytik trhů | Siemens Gamesa | Akcie Siemens Gamesa | Qatar Airways | Hospodářská data | Instituce | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Teams | Sandbox | Napětí na Ukrajině | Akcie společnosti Unilever | Trian Partners | Spotřební zboží | Iliad | Akcie evropských společností | Nový týden | Centralizované burzy | Counterpoint Research | Akcionáři O2 | Levi Strauss | Rusko dnes | Kanadský penzijní fond | Ceny evropského plynu | Ocado | Chmelnice | Zemědělské půdy | Andrew Forrest | Miliardář Andrew Forrest | Miloš Filip | Prémiové nemovitosti | Akcie společnosti Meta Platforms | Argo Blockchain | Konsolidovaný čistý zisk | Norské energetické firmy | Akcie společnosti Equinor | Coca Cola (KO.US) | Futures na americké akciové indexy | Škoda Transportation | Didier Pfleger | WIZZ | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Invaze na Ukrajinu | Situace kolem Ukrajiny | Aurubis | Největší zpracovatel mědi | Zpracovatel mědi | Německá společnost Aurubis | Společnost Aurubis | Intek | KME | Společnost KME | Uzavření transakce | Wieland-Werke | Zutphen | Kupní cena | Válcované výrobky | Decentralizace | Zisk EBIT | Akcie firmy Kering | Plynárenské firmy | Firmy v Norsku | Plynárenské firmy v Norsku | Ropné a plynárenské firmy | Ropné a plynárenské firmy v Norsku | Podnikatelský sektor | Ruské invaze na Ukrajinu | Hlavní index německých akcií | Akciový index CAC 40 | Index londýnské burzy FTSE | Poslední den obchodování | Anexe Krymu | General Dynamics (GD.US) | General Dynamics | GD.US | Britská značka | Společnost Lotus | Značka luxusních sportovních aut | Společnost Geely | Podíl ve firmě Lotus | Špion | Špion, který mě miloval | James Bond | Lotus Esprit | TotalEnergies | Sankce | Sankce vůči Rusku | Ruský prezident Vladimir Putin | LMT.US | Lockheed Martin (LMT.US) | Bezpečné útočiště pro investory | Odpojení Ruska | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze | Společnost Nord Stream 2 AG | Ukrajinská krize | Ruské banky | Největší ruská banka | Ruská banka | Banka Sberbank | Ruská agrese | Cena plynu pro evropský trh | Ruská Sberbank | Napadení Ukrajiny Ruskem | Ruský útok | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Ruská armáda | Promsvjazbank | Sberbank CZ | Volksbank | Sankce vůči ruské centrální bance | Banka Sberbank CZ | Klienti Sberbank CZ | Klienti Sberbank | Odnětí bankovní licence | Bankovní licence | Licence Sberbank CZ | Licence Sberbank | Garanční systém | Garanční systém finančního trhu | Sberbank Europe | Ministerstvo financí Ruské federace | Eva Davidová | Peníze na účtech Sberbank | Evropská divize Sberbank | Renáta Kadlecová | Studená válka | Sovkombank | VEB.RF | MWh | Velkoobchodní cena plynu | Leonardo | Ruská zmrzlina | Prima | Ukrajinská zmrzlina | Mrož | Pegas | Dodávky automobilů | Naftogaz | Invaze | Analytici Bank of America | Plzeňský Prazdroj | Společnost Mobileye | Divize Intelu | Pat Gelsinger | Ředitel Intelu | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Quartz | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Dodávky plynovodem | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | Porsche Automobil Holding SE | Porsche AG | Společnost Intel | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Raytheon (RTX.US) | Akcie zbrojaře Raytheon | Akcie zbrojaře | Akcie Raytheon | Akcie Raytheon (RTX.US) | Čínští investoři | Britský FTSE | Skupiny PPF | Nárůst výdajů | Nárůst výdajů na obranu | Dodávky zemního plynu | Zastavení dodávek plynu | Zastavení dodávek | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Ruský Gazprom | Odchod z Německa | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Rekordní zisky | Zničení poptávky | Petr Fiala | Jason Urban | GoTo | Největší indonéské technologické společnosti | Indonéské technologické společnosti | Warner Bros Discovery | WBD | Ex-date | Colt CZ | Vyhlášení bankrotu | Správa | GMT | BlackRock (BLK.US) | BLK.US | Vlastnictví | Bankrot Ruska | Vzestupný trend | MinFin | Kryptoměnová burza Binance | PepsiCo (PEP.US) | Technický výhled trhu | Textron | Cena akcií Textronu | Textron Aviation | Cessna | Beechcraft | Scott Donnelly | Squad Weapon | Squad Automatic Rifle | Cased Telescoped Munice | Advanced Reconnaissance Vehicle | Long Range Air Assault | Future Vertical Lift | RQ7 Shadow | CzechToll | Central European Media Enterprises | Rostoucí ceny energií | EchoStar | Echostar (SATS.US) | Trojúhelníkové formace | Michael Hartnett | Hlavní investiční analytik | Analytik Bank of America | Spekulativní technologické tituly | EuRoPol Gaz | Wall Street výsledky | Akcie JPMorgan | Dow Jones Industrial Average | Borealis | Investiční zisky | Atos | Stavební společnosti | Jana Báčová | Akcie ABN | ABN | Akcie Kellogg Co | Akcie Kellogg Co (K.US) | Kellogg Co (K.US) | Škoda Group | Práva ke značce | Vývoj ceny preferenční akcie | Preferenční akcie | Přijetí | Širší trh | EdF | Rostoucí akcie | Znehodnocení | Evropské akciové indexy | Celsius | Marketingová komunikace | Výsledky amerických bank | Pokles zisku | Míra inflace ve Spojených státech | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Akcie společnosti Pinterest | Společnost GSK | Farmaceutická společnost GSK | Haleon | Divize Haleon | Akcie Haleonu | Akcionáři GSK | Tržby Haleonu | Akcie firmy GSK | Sensodyne | Panadol | Centrum | Pentagon | Nárůst zásob | AAA firmy | Největší kryptoměny | Prime | Daň z mimořádných zisků | Krypto news | Air Products | APD | NYSE:APD | Společnost Air Products | Akcie společnosti Disney | Burzovní ukazatele | Akcie Disney (DIS.US) | Akcie Disney | Disney (DIS.US) | Provozní výnosy | Počet uživatelů | Makroekonomické prostředí | Virtuální realita | Řetězec kin Cineworld | Řetězec kin | Cineworld Group | Britská společnost Cineworld Group | Společnost Cineworld Group | Kirkland & Ellis | Restrukturalizace dluhu | Strategické možnosti | Regal | Divize Regal | Řetězec kin Regal | Rizikový faktor | Zastropování cen | Premiérka Liz Trussová | Problémy v Evropě | Top Hop | Koncern Agrofert | Rozloha chmelnic | Pavel Heřmanský | Mluvčí Agrofertu | Žatecké chmelařské oblasti | Chmelařské oblasti | Zemědělská prvovýroba | Pěstování chmele | Rostlinná výroba | Chov skotu | Zdeněk Kovář | Holding Agrofert | Lesnické společnosti | Evidence skutečných majitelů | StreetAccount | Aker BP | Aker | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Marka | Ruské ropy | IPO Porsche | Kwasi Kwarteng | Glassnode | LiveWire | Dohoda o fúzi | Divize LiveWire | AEA-Bridges Impact Corp | AEA-Bridges Impact | ABIC | AEA-Bridges Impact Corp (ABIC) | L3Harris (LHX.US) | L3Harris | LHX.US | LHX | Viasat (VSAT.US) | VSAT.US | Viasat | RDW | RDW.US | Redwire (RDW.US) | Mary Dalyová | Jeremy Hunt | Nabídka akcií Mobileye | Firma Mobileye | Izraelská společnost | Izraelská společnost Mobileye | HII.US | Huntington Ingallss (HII.US) | Huntington Ingallss | Ye | Zisk Deutsche Bank | Volkswagen AG | Ceny preferenční akcie | P911 | Porsche Automobil Holding SE (PAH3) | Piëch a Porsche | Scania | Vývoj ceny akcií Porsche | Vývoj ceny akcií Porsche AG | Ceny akcií Porsche AG | Ceny akcií Porsche | Preferenční akcie Volkswagen | Vývoj ceny preferenční akcie Volkswagen | Ceny preferenční akcie Volkswagen AG | Vývoj ceny preferenční akcie Volkswagen AG | Finanční ukazatele Volkswagen | Josh Gilbert | Snižování počtu zaměstnanců | Volby do Kongresu | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | FTT | Krach FTX | Nativní mince | Sam Bankman-Fried | Alameda Research | Bankman-Fried | Gen Digital | GEN | Vincent Pilette | Norton | LifeLock | Avira | AVG | ReputationDefender | Historie antivirových firem | Piriform | Alwil | Alwil Software | Akcie americké firmy | Smith Micro Software | Obrovský výprodej | Převzetí Activision Blizzard Microsoftem | Převzetí Activision Blizzard | Kolaps FTX | Kryptoměnový gigant Binance | Nedostatek likvidity | Pokles kryptoměn | OKX | Three Arrows Capital | Kryptoměnové investice | Novinky | Alameda | Tržby Disneyho | Společnost Genesis | Ministr financí Jeremy Hunt | Australský miliardář | Příjmy z kapitálu | Akcie One 97 Communications | Akcie One97 Communications | Redwire | Graf ceny akcií | Investice do obranného průmyslu | RSBC Defence | Obranný průmysl | RSBC Holding | RSBC | Martin Vrecion | Ředitel investičních fondů | Fond RSBC | Fond RSBC Defence | AREX | Vánoční sezóna | Stefano Fiocchi | Fiocchi Munizioni | Fiocchi | Firma Fiocchi Munizioni | Akvizice CSG | Andrej Čírtek | Mluvčí CSG
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Dividendový výnos (dividend yield)
Dividends
Dividendy
Dividendy ČEZ
Dividendy ČEZ za jednotlivé roky
Dividendy za akcie
Dividendy za akcie ČEZ
Dividendy z ČEZ
Dividendy z energetické společnosti
Divi & Matt Ltd

Následující klíčová slova

Divize Daimleru
Divize finančních služeb
Divize GLS
Divize Haleon
Divize Intelu
Divize LiveWire
Divize Microsoftu
Divize Mobileye
Divize Regal
Divize Uber
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít